PDA

View Full Version : Trudnička odjeća

stranice : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Annie1
30.05.2005., 08:19
Dolaskom ovih ljetnih dana, malo mi je postalo teško s oblekom. Pri kraju sam 5.mjeseca, a do sad sam furala većinom lanene hlaće i neke majčice. No, ovih par dana je katastrofalna vrućina pa sam pokušala ući svoje stare haljinice ali bezuspješno.:D

Sitne sam građe i opće nisam puno dobila u trudnoći, ali trbuh mi raste ko lud. S obzirom da više-manje svu obleku kupujem po "normalnim" dućanima (ne onima za trudnice jer su koma), s obzirom na modu ove godine to je itekako moguće, sve je lepršasto, topići rezani ispod grudi itd..zanima me da li je tko možda naišao na nekakvu ljetnu haljinicu u koju bi trudnica mogla stat. Fora je u tome da,ako uzmem običnu haljinicu, u S ne stanem, a u L mi stane trbuh, ali se vidi dami je full prevelika. Ak me kužite...
Trebalo bi mi nešto npr na bretelice, rezano odmah ispod grudi i da se lagan širi. Jel netko u Zg možda naišao na nešto slično?

undercover
30.05.2005., 10:24
u top shop-ovom ducanu u importaneu imas i dio za trudnice pa pogledaj tamo njihove su trudnicke stvari malo modernije od ostalih ducana

Karmela
30.05.2005., 15:48
Ova mi je preslatka :cerek:

http://www.maternity-clothing-fashions.com/store/images/0013090_bg.jpg

Ako ti nije problem kupovati on line, mozes zaista naci finih komada. Pocni sa Gap Maternity.

rachelst
01.06.2005., 07:28
annie imaš u x-nation u rozoj, zelenoj i smeđoj boji haljinicu do koljena gore je ko na žabice nabrana pa se odma širi tako da ti stomak može stat sto posto odi i vidi cijena je nekih 270 kn....ja sebi kupila odma zelenu..... ne bi da će mi stomak sad odma narast al uživila sam se :D briga me se

Annie1
01.06.2005., 08:15
Ma da,super! Idem odmah u x-nation! Di si ju ti kupila, ja bi otišla do king crossa, valjda imaju istu ponudu.

rachelst
01.06.2005., 10:43
annie ja u st-u pa ti ne mogu puno pomoć...sve šta ti mogu reć je da postoje te tri boje al ne mora značit da ćeš u svakome nać sve pa malo pogledaj

Malta
01.06.2005., 11:12
ti si trudnica iz Splita!? :eek: :D

ajd, hvala bogu da postoji još koja ovde na Forumu!
ja sam nadobudno prije par dana otišla u x-nation (skoro sve kupujem u njih), pogledala sam haljine, al nisu mi nekako sjele....

na kraju sam izašla sa suknjicom, al je na konop, pa je mogu regulirat kako budem "rasla" :o

cijena 269 Kn

KatarinaJ
01.06.2005., 18:44
Ima na pocetku Jurisiceve s desne strane ak ides od Trga u jednom prolazu Indijski ducan, ima svu silu haljina ko stvorenih za trudnice i ljeto ... a cijene smijesne .........

:)

Sestra mi se neki dan tamo obukla za cijelo ljeto a trbuh joj je sad sa 5 mj. vec do nosa!

:top:

Tigrica
01.06.2005., 23:50
KatarinaJ kaže:
Ima na pocetku Jurisiceve s desne strane ak ides od Trga u jednom prolazu Indijski ducan, ima svu silu haljina ko stvorenih za trudnice i ljeto ... a cijene smijesne .........

Sestra mi se neki dan tamo obukla za cijelo ljeto a trbuh joj je sad sa 5 mj. vec do nosa!

cijene? recimo, haljina prosjecna?

KatarinaJ
02.06.2005., 07:43
Tigrica kaže:
cijene? recimo, haljina prosjecna?

pa tak ... stotinjak kunica ... kako koja

Tigrica
02.06.2005., 16:11
KatarinaJ kaže:
pa tak ... stotinjak kunica ... kako koja

pa onda bas i nisu smijesne cijene, kao sto si rekla.

KatarinaJ
02.06.2005., 20:04
Tigrica kaže:
pa onda bas i nisu smijesne cijene, kao sto si rekla.

mislila sam smijesne u pozitivnom smislu :top:

Tigrica
07.06.2005., 09:04
KatarinaJ kaže:
mislila sam smijesne u pozitivnom smislu :top:

:confused:

Malta
07.06.2005., 09:32
trenutno mi je muž u ZG i poslala sam ga u taj dučan - jadničak se oduševio u pao u nesvijest jer nije znao šta da mi kupi... pozvao u pomoć sestričnu i kupili mi par stvari!

:trio:

mali tip: prodavač je rekao da krajem tjedna dobivaju novu pošiljku - odite tad! :top:

KatarinaJ
07.06.2005., 17:13
Tigrica kaže:
:confused:

pa smijesno male ... kaj nisu?
sad sam ja confused :confused:

Annie1
07.06.2005., 18:37
Malta, i kakve su stvari?
Ja bi vam poslala sliku haljine koju tražim, ali ako mi netko objasni kako da umetnem sliku:no:

Malta
08.06.2005., 06:23
donio dvije predivne košulje laganog materijala, stanem u njih do samog kraja, jedna je ravnih krojeva, izvezena oko vrata, kratkih rukava,
druga je materijala sličnog gazi, konopom prošivena oko vrata, tako da ju možeš stegnut ili nosit preko ramena, rukavi od tri frtalja.
cijena prve 80 kuna, a druge 90.

Tigrica
08.06.2005., 09:05
KatarinaJ kaže:
pa smijesno male ... kaj nisu?
sad sam ja confused :confused:

pa meni stvarno nisu male, ako je jedna stotinjak kunica, kao sto si rekla, onda ne. Neka smijesna cijena bi mi recimo bila oko 40-50 kn. ali takvih nema tamo, jel?
mozda ima u kineskim trgovinama tako jeftinih.

Annie1
08.06.2005., 14:30
Pa s obzirom da je u dućanu za trudnice cijena haljina oko 300 kn, ovo je definitivno jeftino!

Tigrica
08.06.2005., 15:47
Annie1 kaže:
Pa s obzirom da je u dućanu za trudnice cijena haljina oko 300 kn, ovo je definitivno jeftino!

jasno, ali naspram normalnih haljina je skupo. Ali opet nikako smijesno jeftino. Jeftinije bi prosle da kupujete materijale i date ih sasiti. Npr. materijal oko 50-100 kn, sivanje oko 100 -150 kn. Ili kazem, kod Kineza.

KatarinaJ
08.06.2005., 16:44
Tigrica kaže:
jasno, ali naspram normalnih haljina je skupo. Ali opet nikako smijesno jeftino. Jeftinije bi prosle da kupujete materijale i date ih sasiti. Npr. materijal oko 50-100 kn, sivanje oko 100 -150 kn. Ili kazem, kod Kineza.

cekaj oprosti molim te, gdje mozes kupit "normalnu" haljinu za sto kuna (bez kineza)????? o cemu pricas?
:confused: :confused: :confused:

Tija
08.06.2005., 21:19
Tigrica kaže:
Jeftinije bi prosle da kupujete materijale i date ih sasiti. Npr. materijal oko 50-100 kn, sivanje oko 100 -150 kn. Ili kazem, kod Kineza.

kako? Ako nećeš uzet neku štracu, dobar materijal platit češ oko 40-50 kn/metar a računaj da robu kupuješ za trudnicu a ne tvigicu i da je haljina, znači treba bar tri metra. U startu za materijal oko 150 kunića i bar još toliko za šivanje. ;)
Cijena od 100kn za gotovu haljinu nikako nije puno.;)

Karmela
08.06.2005., 21:37
Tigrica kaže:

A trudnicke haljine su "nenormalne"?
Ako ikada trebas udobnu, lijepu i funkcionalnu odjecu to je kad si trudna.

Tigrica
09.06.2005., 09:20
KatarinaJ kaže:
cekaj oprosti molim te, gdje mozes kupit "normalnu" haljinu za sto kuna (bez kineza)????? o cemu pricas?
:confused: :confused: :confused:

o jos kako mozes kupiti, ako si ne mozes priustiti haljinu od 100 kn, sto po meni nije nikako smijesno, povoljno da, onda ces ju i naci, a pogotovo u Zg, imate tu samo takav izbor, a vidite ja ju nadjem i u manjem gradu...:confused: :confused: :confused:

Tigrica
09.06.2005., 09:25
Tija kaže:
kako? Ako nećeš uzet neku štracu, dobar materijal platit češ oko 40-50 kn/metar a računaj da robu kupuješ za trudnicu a ne tvigicu i da je haljina, znači treba bar tri metra. U startu za materijal oko 150 kunića i bar još toliko za šivanje. ;)
Cijena od 100kn za gotovu haljinu nikako nije puno.;)

meni je to ipak skupo, kako ja prodjem jefinije? da placam toliko odjecu kao vi, bankrotirala bi odavno.

Tigrica
09.06.2005., 09:28
Karmela kaže:
A trudnicke haljine su "nenormalne"?

jako mi je zao sto si shvatila da je trudnicka haljina nenormalna.
ako se nisam dobro izrazila, reci mi koji je ispravan naziv za haljinu koja nije trudnicka?

Karmela kaže:
Ako ikada trebas udobnu, lijepu i funkcionalnu odjecu to je kad si trudna.

slazem se. i takodjer kada se bavis sportom trebas udobnu i funkcionalnu odjecu.

Annie1
09.06.2005., 09:45
Ja bi ovakvu haljinu http://www.mama.com.hr/izbor.php , haljina je na prvoj strani, iznad broja 73. Fora je u tome kaj oni imaju super stvari na webu, ali niš od toga nemaju u dućanu, pa tako ni ovu haljinu.
Jel netko u Zg vidio nešto slično možda?

KatarinaJ
09.06.2005., 18:35
Annie1 kaže:
Ja bi ovakvu haljinu http://www.mama.com.hr/izbor.php , haljina je na prvoj strani, iznad broja 73. Fora je u tome kaj oni imaju super stvari na webu, ali niš od toga nemaju u dućanu, pa tako ni ovu haljinu.
Jel netko u Zg vidio nešto slično možda?

slatka je, meni se cini da u indijskom ducanu imas neke varijacije na temu :top:

Tigrice, stvarno ne kuzim gdje nadjes te jeftine haljine ... meni je 100 kn super malo kad znam da postoje one po par 100tina do par 1000ca a uopce nisu nes posebno ...

Malta
10.06.2005., 07:28
naravno da je sve od 100 do 200 kuna malo i smiješno za trudničku odjecu.....

gledat vas kako se vec danima prepirete oko rijeci "smijesno" za jednu haljinu je otuzno! :hekla:

KatarinaJ
10.06.2005., 07:32
Malta kaže:
naravno da je sve od 100 do 200 kuna malo i smiješno za trudničku odjecu.....

gledat vas kako se vec danima prepirete oko rijeci "smijesno" za jednu haljinu je otuzno! :hekla:

nije stvar u rijeci smijesno nego je stvar u tome da je Tigrici 100 kn puno a ja nisam mogla vjerovat da to postoji, a kamoli jeftinije ... i to ne samo za trudnicku haljinu, jer taj ducan zapravo ne drzi specijalno odjecu za trudnice, nego mu je ta sirina i leprsavost pozitivna i iskoristiva karakteristika ...

Malta
10.06.2005., 07:52
u Splitu na pazaru stvari koštaju puno više, o dučanima neću ni govorit....
žao mi je ako je nekom 100 puno - to samo govori o našoj zemlji i standardu trudnih i onih koje to nisu...... :(

laki30
05.06.2006., 16:11
gdje da kupim? dućani u zg?

studentica21
05.06.2006., 16:43
ajme,vidjela sam jedan ducan u tkalci,preo puta oliver twista ,ako se dobro sjecam :misli: sa super majicom na izlogu.crna,ljetna majica a na njoj natpis :"1 2 3 4 5 6 7 8 9 GO!"

znam da nisam puno pomogla al tvoja me tema podsjetila na to,sretno:) :kiss:

koalica
05.06.2006., 20:00
Top shop u importanneu ima dobrih hlača (traperica i drugih), a evo ja sam majice počela u benetonu kupovati. Vesele su boje, ima jako slatkih košuljica i suknjica, a vidjela sam i neke haljinice. Inače h&m je dobar za trudničku odjeću - puno je jeftiniji.

verica
05.06.2006., 20:13
Dućan u Tkalčićevoj je Kamaris.

Mary Bellows
05.06.2006., 21:47
i ja tražim, ali u splitu nema baš puno toga ili bar nema na netu, u zg ima ovaj butik (http://www.mama.com.hr/) i meni sa čini da ima smišnih stvari:top:

laki30
05.06.2006., 23:24
Top shop u importanneu ima dobrih hlača (traperica i drugih), a evo ja sam majice počela u benetonu kupovati. Vesele su boje, ima jako slatkih košuljica i suknjica, a vidjela sam i neke haljinice. Inače h&m je dobar za trudničku odjeću - puno je jeftiniji.

jel ima u svakom benetonu za trudnice?

studentica21
07.06.2006., 09:34

koliko sam vidjela,nema.beneton u ilici ima odjecu za trudnice i bebe

koalica
08.06.2006., 17:32
Ja sam vidjela u benetonu u Ilici (onaj samo za djecu - i, naravno, trudnice) i vidjela sam u king crossu.

onix
08.06.2006., 19:55
gdje da kupim? dućani u zg?

Nije baš u Zagrebu, ali meni se prije koju godinu jako isplatilo potegnuti do H&M-a u Grazu. Hrpa modela na jednom mjestu, a cijene daleko povoljnije.

alexxx
08.06.2006., 20:49
koliko sam vidjela,nema.beneton u ilici ima odjecu za trudnice i bebe
u dubravi isto čini mi se.

studentica21
08.06.2006., 23:38
u dubravi isto čini mi se.

da,ima i tamo

Desiree
09.06.2006., 00:18
Dućan u Tkalčićevoj je Kamaris.

Ima i zgodnih majica za dojenje koje bi kupila i ja nedojilja :cerek: :D

www.kamaris.hr

Odjeća za trudnice

U NAŠEM NOVOOTVORENOM DUĆANU U TKALČIĆEVOJ ULICI 53 U ZAGREBU MOŽETE POGLEDATI, A I KUPITI TRUDNIČKU ODJEĆU.
ODJEĆA IZ JESENSKO ZIMSKE KOLEKCIJE JE SNIŽENA 30% ZA GOTOVINSKO PLAĆANJE. SAMT HLAČE KOŠTAJU 210 KN, MAJICE OD 140 KN...

U PONUDI IMAMO I "SEDMICA" TRAPERICE PO NAJPOVOLJNIJOJ CIJENI OD 280 KN (U DRUGIM TRGOVINAMA PO 350 KN).

magic blue
09.06.2006., 08:17
a kad da idem u shoping trudnicke odjece, ulazim u drugi mjesec trudnoce i zanima me kada je vrijeme za kupovati hlace jer me sadasnje vec pomalo stiscu nakon cijelog dana na poslu :mad:

i buduci da mi je prvi put :cerek: kaj da uopce trazim u tim ducanima. ja bi hlace, ali ne zelim svaki mejsec kako mi trbuh raste ici po nove, pa kako onda da trazim tako nekakve

verica
09.06.2006., 13:26
Pa fora sa trudničkim hlačama i je u tome da se šire tj. imaju nekakav sistem proširivanja u području trbuha, Npr. ja sam kupila hače u La Vie u trudnoći i imale su onako tri gumice sa brojnim rupicama i gumbom, tako da su se mogle otpuštati i širiti.

big mama
09.06.2006., 16:06
Ja sam prošle jeseni kupila hlače u "Mami" i bile su mi super od kada sam se počela širiti pa sve do zadnjeg dana. Imali su dosta dobar izbor - sportske, elegantne, klasične, više modela, nekoliko boja,...
Moje imaju onaj dio gdje je trbuh od rastezljivog materijala, a u struku je gumica sa puno rupica pa sam si ih mogla podešavati praktički dnevno. Bile su mi ful udobne, a na kraju sam bila fakat ogromna.
Nadam se da i sada imaju isto tako dobar izbor!

magic blue
09.06.2006., 17:24
ajd fala curke, bum isla malo u shoping samo da mi malo olabave na poslu

valerius_cordus
05.10.2006., 08:05
sestra mi je trudna pa me zanima gdje se Vi (moje dame) oblacite? gdje kupujete povoljnu trudnicku robu, ako to i postoji!!??
po savjetu jedne frendice sestru sam otpeljao u TopShop u Importaneu i to je ejdnin ducan za koji znam da ima dio s trudnićkom odjecom! ćuli smo za neki shop na Malešnici?!
svaki savjet je dobrodošao....

HVALA unaprijed

koalica
05.10.2006., 09:00
h&m - najbolji i najpovoljniji
na malešnici dućan se zove mama (mislim)
beneton king cross i dječji u ilici (kod gundulićeve)
ima neki duć u kačićevoj i u staroj vlaškoj

mandy
05.10.2006., 09:22
da na Malešnici je dućan MAMA NOVA (ili tak nešto), Ivane Brlić Mažuranić ali neznam broj, beneton je skroz skup.
Nisam znala da Top shop ima za trudnice.

Imamo dojavu da u trgovini Zeko u mamutici imaju hlače sa gumenom pasicom koje su idealne za trudnice a možeš ih nosit i kasnije, te jedan na tržnici u Utrinama, ja ih idem obić danas pa javim jesam šta našla.

A danas uđem u jedan dječji dućan koji ima i odjeću za odrasle i tražim hlače sa gumom a meni ženska donese one babske mrkva hlače :rofl: :rofl: :rofl: i kaže da su takve tek od broja 52 i da će mi biti dobre kao zbog dužine :rofl: :rofl: :rofl: ja samo rekla da tražim više neki ležerni stil <8još uvijek stanem bar ujutro u svoje 38 a ona meninudi 52 :rofl: :rofl: :rofl: ).

moja volja
05.10.2006., 15:39
hmh...benneton da..i svi ti dučančići s fashion trudničkm odječom su O.K. ...ako imaš dovoljno para..naime kod mene u Osijeku u benetonu najjeftinije hlače su 400 kn tako i u tim mama shopovima...e a ja ne želim toliko coltati za neki dio odječe keoji ču nositi par mjeseci...izvinjavam se ali to mi je totalno preznoglavo...ja sam otišla na Arizonu iliti Koridor u Bosni i tamo si kupila hlače trudničke od jeansa s onim pamučnim povišenjem..nisu mrkva kroj nego su sasvim normalne za 100 kn..maju i tuniki također za 100 kn..i tako! Pa eto kako tko hoće:))):zubo:

MarinkaD
12.10.2006., 22:30
Danas mi je iz La Redouta stigla pidžama što sam si naručila!
Nigdje ne nađem sliku da vidite kako je če-če:cerek: ,ali ako neka ima katalog,nalazi se na 350.strani.
Da ima u nekoj drugoj boji(samo boja maline),naručila bi si još barem jednu jer je geeeeenijalna!!:cheer:
Dobra je i za dojilje jer ima odvojivi gornji dio...
Je 219 kn,ali je baš :cerek:

ksenija_2
13.10.2006., 09:43
Ova? http://media.laredoute.fr/product/picture/20021781o_aix.jpg

shirl
13.10.2006., 09:53
stvarno krasna pidžama :cerek: to si naručila preko kataloga? nešto popout quelle ili neckerman? ima toga u hr?
:ceka:

mandy
13.10.2006., 09:59
tu sam i ja gledala, prekrasna je. Sviđa mi se ova iz Anite ali je 100 kn skuplja od la redouta.

http://www.anita.com/gb/en/148,4,104,0,41669__products-detail.htm

Dora K
13.10.2006., 10:53
Danas mi je iz La Redouta stigla pidžama što sam si naručila!
Nigdje ne nađem sliku da vidite kako je če-če:cerek: ,ali ako neka ima katalog,nalazi se na 350.strani.
Da ima u nekoj drugoj boji(samo boja maline),naručila bi si još barem jednu jer je geeeeenijalna!!:cheer:
Dobra je i za dojilje jer ima odvojivi gornji dio...
Je 219 kn,ali je baš :cerek:

Uh, baš je lijepa! I uopće nije skupa! Kod mene su takve cca 50 ojra pa mi je bilo preskupo.
Ja sam si kupila jednu na cif, malo nalik na trenirku i jednu na kopčanje (gornji dio), ugodne su, udobne, 100 % pamuk, predviđam im dugo i sretno nošenje čak i ako mi budu jedno dva broja prevelike :D

Zmijica
13.10.2006., 11:17
Super pidjama! A nije ni skupa.
Cetitam na ulovu, Marinka :)

MarinkaD
13.10.2006., 11:30
ksenija je stavila dobru sliku.To je ta!Thanks,trudnjačo!:kiss:
95% pamuk i 5% elastan,a taaaaaaako je udobna.
Jedva čekam da se opere.Čak mi izgleda kao ok za nositi po kuću preko dana.:cerek:
Preporučam,curke!:kiss:

MarinkaD
13.10.2006., 11:32
stvarno krasna pidžama :cerek: to si naručila preko kataloga? nešto popout quelle ili neckerman? ima toga u hr?
:ceka:

Da,baš kao Neckerman.:)
www.laredoute.hr
Malo su im stranice u klincu,ali imaš brojeve pa si možeš naručiti besplatni katalog(740 strana:eek: ).

Rita
13.10.2006., 16:08
Cure meni je bilo jako neudobno nosit bilo sta sa gumicom preko trbuha prvih tjedana. Ne znam kak ce biti vama ali samo da vas upozorim. Inace ne volim pidjame i spavam iskljucivo u spavacicama ili prije sam spavala u obicnim majicama.
Dobro je imati i bjele stvari jer ih mozete skuhat kad se zaflekaju a flekaju se stalno,sto od cica, podrigivanja, krvarenja, ma sto cuda.Nije uopce romanticno. Sta da vam kazem:rolleyes:

MarinkaD
13.10.2006., 17:39
Ova ima podesivu gumicu iznad trbuha,jako laganu.
To sam si inače naručila za bolnicu da budem :cerek: ,ai ću ju sigurno nosati po kući jer je stvarno divna.
A gornji dio mogu čak obući za van.:zubo:

Rita
13.10.2006., 20:53
Cure u bolnici vam je bolje u spavacici jer vas dolaze gledat(vizita) pa ko bi skido gace i hlace od pidjama;)

Rita
13.10.2006., 20:53
E, da i nemojt enis ljepo za bolnicu uzimat jer se onda i naj vise sve zmaze, krv iscjedak, kuzis, sve to.

Katie
13.10.2006., 21:51
Rita, pa ja sam mislila da mi ne trebamo nista da nosimo od spavacice. Zar nam nece oni to dati?

Rita
14.10.2006., 02:50
Katie mi ne trebamo nista, ne brini. Ja sam u bolnici tak bila uglavnom gola jer mi je sve smetalo.Treba ti nesto za preko spavacice,bademantl. Na kraju krajeva tu ides odmah i doma pa ne stignes nis ni nositi.

Katie
14.10.2006., 03:21
imacu sama svoju sobu i sve unutra tako da necu ni izlazit iz nje. Sjecam se kad sam isla ove godine da vidim moje 3 prijateljice sta su rodile da su imale samo one bolnicke spavacice a svaka je rodila u drugoj bolnici. Mislim da i ostanes u njima i onda se obuces kad ides kuci.

Rita
14.10.2006., 05:10
Katie uzmi si nesto za preko spavacice za svaki slucaj da izadjes van iz sobe, nikada ne znas. Ja sam izlazila kad je sestra isla kupat malu ,pa nam je pokazivala kak da to doma radimo. A i isla sam setat kad je mala zaspala jer sam morala na noge nakon carskog. Uvijek ti i muz moze donjet sta ti treba,vidjet ces;)

Katie
14.10.2006., 05:17
onda cu ponjeti i to! Hvala za savijet.

Zmijica
21.10.2006., 18:37
Za one koji ne mogu u H&M u Ljubljanu/Graz, prijavljujem odlican TopShop ducan u City Centru. Imaju trudnicki odjel.
Trapke 350-450 kn, al super moderne. Hlace i majice isto.
Nisam nis kupila, ne isplati mi se vise...

undercover
21.10.2006., 18:41
U Kamarisu u Tkalci su imali traperice za 100 kuna
a imate i jos ova dva ducana http://www.lavie.hr/ i http://www.mama.com.hr/

AMR
22.10.2006., 02:46
sestra mi je trudna pa me zanima gdje se Vi (moje dame) oblacite? gdje kupujete povoljnu trudnicku robu, ako to i postoji!!??
po savjetu jedne frendice sestru sam otpeljao u TopShop u Importaneu i to je ejdnin ducan za koji znam da ima dio s trudnićkom odjecom! ćuli smo za neki shop na Malešnici?!
svaki savjet je dobrodošao....

HVALA unaprijed
ako trazis kvalitetnu odjecu za trudnice, a nisi spremna potrositi 500-600kn za jedne hlace kao taj nekad butik u Malesnici (prodavali su iskljucivo TURSKU robu po astronomskim cijenama);;;; zaleti se do butika "ANNA", SV. DUH br 5(u prolazu), mislim da imaju jos jedan u Sesvetama, nasuprot Getroa- tamo se zgodno zaletiti autom. Ja sam si dala sivati kod njih i trudnicko odijelo SAMO 680kn, to se ide na probe u njihov dizajn studio u Tkalcicevoj 71b. Sada mi siju i kaputic po mjeri- super su. Cijelu kolekciju je osmislila dizajnerica Anna- prezime joj je talijansko, nemrem se sad sjetiti; ali zena je super, koju god ideju imas, napravi ti od elasticnih materijala na regulaciju, a cijene su super- hlace oko 260kn...Inace sam za nju cula preko moje frendice koja je kupila vecernju haljinu po mjeri za samo 1000kn...

Zmijica
22.10.2006., 11:43
Ta Anna, Kamaris i ostali su imali odjecu za elegantnu trudnicu klasicnog stila (ja bih rekla bapskog, al tko sam ja da se petljam u tudji ukus :mig: )
Nista za iscasene sportivo tipove u cargo hlacama i majicama sa smijesnim natpisima :kava:

magic blue
22.10.2006., 14:45
Sada mi siju i kaputic po mjeri- super su.
cijena? tvoji ili njihov materijal?

mandy
22.10.2006., 17:07
trgovina Anita (inače prodaju donje rublje za trudnice i žene koje su operirale dojke), na TC Jarun ima odličnih trudničkih hlača, modernog izgleda i koštaju samo 200 kn.

AMR
22.10.2006., 23:03
cijena? tvoji ili njihov materijal?
od njihovog ponudjenog materijala 980 kn, od tvog mislim 700 ili 800, vise se ne sjecam, jer sam uzela od njihovog- meni se svidio.

magic blue
23.10.2006., 05:57
thx! ali te pare za dva-tri mjeseca furanja ne dam. bolje cu si kupit neku obicnu jaknetinu za sitnije pare i zdurat s njom, a ostatak para utuc za bebaca

stephanie
26.10.2006., 11:57
thx! ali te pare za dva-tri mjeseca furanja ne dam. bolje cu si kupit neku obicnu jaknetinu za sitnije pare i zdurat s njom, a ostatak para utuc za bebaca
i ja sam od onih koji nemaju previse love, vidjela sam taj kaputic, meni je rpedivan jer volim rozo- ALI kad sam se sjetila sto sve jos moram kupiti za bebicu- uzela sam simpa poncho (oko190 kn) - ide preko svega i idealan je za ovo toplo-hladno vrijeme. Znate sto vam je kod njih super- posto je sve njihva proizvodnja, a traperica im nisu jaca strana, preuredili su mi moje omiljene traperice u trudnicki model- odrezali pasicu, produbili, igore nasili elastican materijal i stavili sistem za regulaciju, tako da kad vozim i sjedim, popustim za par rupica i to za samo 80 kn. Htjela sam da mi bude brzo gotovo, pa mi je prodavacica dala broj. sivaone koja je u Tkalci- i bilo je gotovo za pola sata. Inace se ceka dan-dva, ali je meni bilo nezgodno opet se vratiti na Sveti duh.

putnica
29.10.2006., 12:36
jucer sam vas se sjetila dok sam hodala gradom po suncu :cerek:
u samom centru butik, vlaska 13, ako sam dobro zapamtila ;)

e, usput...malo sam morala postimati naslov, kad sam vec tu :D

novem
31.10.2006., 16:25
Ja sam gledala te grudnjake za dojenje i niti jedan nije jeftiniji od 200 kn... i onda sam ga nasla na netu http://www.fasnovemlingerie.com isti kao u jednom ducanu za 139.00 kn. Mislim da se isplati procackati po netu i ustediti koju kunicu.. i ovako i onako kad bebac stigne para ce uvijek biti premalo...

mandy
31.10.2006., 19:05
U Importaneu u malom dućanu desno od onih okruglih stepenica imaju grudnjak za dojenje i košta samo 79 kn.

magic blue
01.11.2006., 10:32
a koji brojevi? ja sam trenutno na 85D :brukica: a rekli su mi da s dojenjem skocis za jos jedan broj :rolleyes:

mandy
01.11.2006., 20:23
Nisam pitala. Vidjela sam na izlogu, ali vjerojatno imaju sve brojeve.
STvarno is narasla :zubo: Ja sma još uvijek na svojoj 75C

Pahuljica79
02.11.2006., 08:33
70B sam bila, sada 70C - i izgledam ko da nosim push-up, a prebacila se na "normalne" sportske grudnjake...

ksenija_2
14.11.2006., 12:30
Kad ste otprilike pocele kupovati trudnicku odjecu?
Ja jos stanem u 2 para hlaca jer su labavije od drugih pa mi ne stiscu trbuh, ali bed mi je ovak rano ici u shopping.

Pahuljica79
14.11.2006., 12:36
Ja jos stanem u 2 para hlaca jer su labavije od drugih pa mi ne stiscu trbuh, ali bed mi je ovak rano ici u shopping.

Ja sam nosila staru odjecu dok sam stala u nju (kratno vrijeme :zubo: )
Onda kak sam prerasla sve hlace - kupila nove trudnicke, pa jednima odrezala visoku pasicu (sad imam sexy hlace) i ne jedne nabacila gumicu od rupice do gumba - pa zijevaju :rofl:
Majce sam morala obnoviti, jer su vecina uske i kratke (prije do ruba hlaca).
Pa kupila par majci duzih da prijedju hlace
Ali ja sam se naglo sirila i nisam dobro mjerilo

magic blue
14.11.2006., 12:43
kupila nesto majica u Amadeusu (onaj hangar u novom zg) a hlace uzicarila (jedne trapke, jedne crne) i to je to

mandy
14.11.2006., 12:52
kupila u 12-om tjednu jedne i moram kupit bar još jedne jer me već sram hodat stalno u istima :zubo:

U majice još stanem, kako sam visoka uvijek sam morala tražit malo duže majice i veste.....

Stanem u još 3-oje svoje hlače al me previše tiskaju dok sjedim pa ih ne nosim.......navikla se na ovu ugodu sa rastezljivom pasicom...

Zmijica
14.11.2006., 13:51
Mandy, di nadjes te malo duze majice?
Ja se pomirila vec sa tricetvrt rukavima i do malo ispod pupka (u netrudnom stanju).
A sad su mi taman do ispod sisa :rofl:

Furala jedne rastezljive trapke iz Amadeusa 2 broja vece (dobila na posudbu) do 20 tjedna. S tim da je mene kvacilo ljeto, pa sam se izvlacila na haljinice i suknjice.
Dobila na poklon jedne trudnicke hlace i majicu, kupila jos jednu i sad sam stalno u tome :s Plus trenirke stare.
Al sve mi smeta oko trbuha i nisko i visoko, najradije bih gola hodala, da je samo dovoljno toplo.

magic blue
14.11.2006., 13:57
vidla ja jucer u ilici. ducan ti je neki....ne znam ni kak se zove. ugl, krenes s Trga desnom stranom, prodes frankopansku, prodes alpinu i samo hodaj jos malo i gledaj izloge ne mos' fulat, a ja ne mogu bolje objasnit :D

MaLo
14.11.2006., 14:18

Mene su počele tiskati sve moje traperice i to one niske :cry: :mama: a ove trudničke hlače ne bih hvala (makar bum morala brzo kak izgleda)
Zašto diesel i replay nemaju trudničke hlače :azdaja: ubit ću ih. Kupila bi jedan XXL par i nosila bi ih stalno i kad ne bi bila trudna. Ne bi htjela izgledato ko neka baba :o
Uopće mi je žao dati lovu za trudničku odjeću... zato bi si htjela odabrati nešto u čemu ću moći biti i kad rodim, al mora biti :cool:

magic blue
14.11.2006., 14:24
tesko da bus tako nesto nasla, jad odi tamo skicni na trbuhe :D

mandy
14.11.2006., 15:08
Ja se pomirila vec sa tricetvrt rukavima i do malo ispod pupka (u netrudnom stanju).

Furala jedne rastezljive trapke iz Amadeusa 2 broja vece (dobila na posudbu) do 20 tjedna. S tim da je mene kvacilo ljeto, pa sam se izvlacila na haljinice i suknjice.
Dobila na poklon jedne trudnicke hlace i majicu, kupila jos jednu i sad sam stalno u tome :s Plus trenirke stare.
Al sve mi smeta oko trbuha i nisko i visoko, najradije bih gola hodala, da je samo dovoljno toplo.

Ima ti ona marka CARPE DIEM (ima ih na većini tržnih centara u buticima), a meni frendica istu tu robu nabavlja u bar pola cijene i sve su ok stvari, ima običnih pamučnih al su duže (preko bokova idu), vestice, dolčevite.
Budem ti uslikala pa da vidiš, Cijene od 60 - 150 kn (veste zimske su najskuplje)

mandy
14.11.2006., 15:11
Mene su počele tiskati sve moje traperice i to one niske :cry: :mama: a ove trudničke hlače ne bih hvala (makar bum morala brzo kak izgleda)
Zašto diesel i replay nemaju trudničke hlače :azdaja: ubit ću ih. Kupila bi jedan XXL par i nosila bi ih stalno i kad ne bi bila trudna. Ne bi htjela izgledato ko neka baba :o
Uopće mi je žao dati lovu za trudničku odjeću... zato bi si htjela odabrati nešto u čemu ću moći biti i kad rodim, al mora biti :cool:

Ja svoje kupila u dućanu za "normalne" na TC Savica, 198 kn imaju gore skroz rastezljivu pasicu koja ide prek trbuha (zasad :zubo:) i imaju takve hlače u kineskim dućanima, 70 kn izgledaju ok, niš posebno al meni malo kratke.......al ful ugodne

mandy
14.11.2006., 15:13
eh da i trgovina Anita (prodaju inače donje rublje) na TC Jarun ima trudničkih hlača al su odlične (trendi ne bapske), ko normalne samo imaju rastezljivu pasicu i veeeeliki remen i koštaju 200 kn (samterice) i 260 hlače na peglu. U ostalim trudničkim dućanima niš mi se nije svidjelo.

ksenija_2
15.11.2006., 08:06

:rofl:

Prijateljica mi rekla da je njezina sestra duge majice kupila u Benettonu. (inace, cura je bila stokilasica u trudnoci, a majice su joj pokrivale citav trbuh).

mandy
15.11.2006., 08:19
a ja u Benetonu i Espritu ne mogu niš nać za sebe...i prije mimajice bile do pupka, rukavi 3/4....ono majica XL a ja je jedva navučem, hlače mi sve prekratke, a nisam niš posebno visoka (180)....Nikad kod njih nisam za sebe niš našla.

Pahuljica79
15.11.2006., 08:38
a nisam niš posebno visoka (180)....

Mandy :kiss:
Mislim da cemo se svi sloziti da zasluzujes dvije knedle za najbolji post dana!

Ni ja nisam nis posebno niska :cool:

Nije ni cudo da ti je vjencanica onako dobro stajala, imas visinu imas figuru :top:

mandy
15.11.2006., 08:40
Al gdje se onda oblače one koje su više od mene :confused:
ja cijeli život muku mučim sa traženjem hlača i majica

Satya
15.11.2006., 08:47
Mandy :kiss:
Mislim da cemo se svi sloziti da zasluzujes dvije knedle za najbolji post dana!

Ni ja nisam nis posebno niska :cool:

Nije ni cudo da ti je vjencanica onako dobro stajala, imas visinu imas figuru :top:

Pahuljice, nek ti Mandy pošalje svoje "normalne" majice i veste bit će ti taman prek trbuha i do koljena kako bi i meni bile :rofl: :rofl:

ksenija_2
15.11.2006., 08:47
Al gdje se onda oblače one koje su više od mene :confused:
ja cijeli život muku mučim sa traženjem hlača i majica
:kiss:

Mislim da se radilo o Benettonu u Ilici (oni imaju nesto za trudnice).

ksenija_2
15.11.2006., 08:50
Mandy, ako ti je lakse, ja kad nadjem hlace za svoju veeeliku duzu, uvijek su mi bar pol metra preduge i imam ogromnog lufta u struku, i tako je to oduvijek :zubo:

Pahuljica79
15.11.2006., 09:08
Pahuljice, nek ti Mandy pošalje svoje "normalne" majice i veste bit će ti taman prek trbuha i do koljena kako bi i meni bile :rofl: :rofl:

:zubo:
Djevojke u ljetnim haljinama.
Ja sam svoje majce prije trudnoce slozila i dala necakinji od 9 godina, i taman joj je sve. :cool:
Dala joj i par hlaca i traperica.
Cak i hlace su joj OK duzina, samo dijete nema zenskih bokova (jos) pa su tu malo vece :zubo:

mandy
15.11.2006., 09:10

Mislim da se radilo o Benettonu u Ilici (oni imaju nesto za trudnice).

Imaju.....već bila u King Crossu ali neznam tko stane u one njihove hlače.....ja ne.....probala jedne i kaže ženska nemam vam što drugo dat sve su tu negdje :) (nisam ih ni navuć mogla)

mandy
15.11.2006., 09:12
Djevojke u ljetnim haljinama.
Ja sam svoje majce prije trudnoce slozila i dala necakinji od 9 godina, i taman joj je sve. :cool:
Dala joj i par hlaca i traperica.
Cak i hlace su joj OK duzina, samo dijete nema zenskih bokova (jos) pa su tu malo vece :zubo:

:rofl: :rofl: :rofl: Onda si skoro kao Vicky Beckham, ona nosi robu sedmogodišnjakinja................ja tu robu nosila valjda sa 5 godina :lol: :lol:

mandy
15.11.2006., 09:12
Mandy, ako ti je lakse, ja kad nadjem hlace za svoju veeeliku duzu, uvijek su mi bar pol metra preduge i imam ogromnog lufta u struku, i tako je to oduvijek :zubo:

RIjetke su savršene hlače, uvijek nešto....ja obično gledam jel se daju produžit...pa onda mogu kupit i mrvicu kraće :rofl:

Zmijica
15.11.2006., 11:41
Ima ti ona marka CARPE DIEM (ima ih na većini tržnih centara u buticima)
Nemoj mi to radit, znas da sam trudna i bez mozga :mama: :)
Sto su "trzni centri s buticima"? :misli:
Konkretno, jel ima npr. na Trznici Savica?

Budem ti uslikala pa da vidiš, Cijene od 60 - 150 kn (veste zimske su najskuplje)
Super! :) Jedva cekam vidit.

Ja se u trudnickom Benetonnu u Ilici usrecila.
Mozda je KingCross losije opskrbljen? :misli:
Trudnicki ima 3 velicine: small, medium i large (to kao po visini).
Ja uzela large trapke. A stofane large hlace su mi bile turboprevelike.

vidla ja jucer u ilici. ducan ti je neki....ne znam ni kak se zove. ugl, krenes s Trga desnom stranom, prodes frankopansku, prodes alpinu i samo hodaj jos malo i gledaj izloge
Pravo trudnicko objasnjenje :rofl:
I onda stignem do Crnomereca :zubo:

mandy
15.11.2006., 12:08
Nemoj mi to radit, znas da sam trudna i bez mozga :mama: :)
Sto su "trzni centri s buticima"? :misli:
Konkretno, jel ima npr. na Trznici Savica?

To je tržnica (unutra imaš štandove sa povrćem i voćem a okolo su butici, kafići, frizeraji, pekare), takve su Jarun, Savica, Špansko, Vrbani....

Na Jarunu ima samo neznam kak se zove dućan (na zapadnoj strani- koja gleda na Vrbane).
Ima te marke u Importaneu ali su još veće cijene

mandy
15.11.2006., 12:10
Na Savici se dućan zove "Peri deri", nije baš na tržnici....kad se parkiraš kod tržnice preko puta sa zapadne strane ima velika staklena pekara (u zgradi) i iznad pekare je dućan.....nemreš fulat

ksenija_2
15.11.2006., 12:16
Mogli bi pogledati i u Manu (bivša Nama na Vrbanima i Super Konzum u Španskom)- jeftini su, a znam da je na ljeto bilo velikih brojeva traperica (130-200 kn)pa tko zna. u nadi je spas.

Pahuljica79
15.11.2006., 12:23
Ok, malo mi je bed, vidim da se sve ok oblacite i kupujete ugl. u ducanima.
Ja se oblacim na placu, i kupila sam za jesen jedne lagane hlace sa onom sirokom gumicom za 90 kn, jedne zimske za 130 kn. Obadvoje su sportivo, sa djepekima na prdi ili koljenima, nekakve spagice za dekor i tak - dobro zgledaju na tenisice i gore ugodne majce.

ksenija_2
15.11.2006., 12:29
Ja se oblacim na placu ...

Ma kakav bed. Meni bi trebao biti bed: ja nosim ono sto mi mama kupi :zubo: :rofl:

Ja u Benettonu npr. nikad ništa nisam kupila, onaj podatak sam čula, a jednu njihovu majicu sam dobila na poklon.

Ja idem tamo gdje nadjem jeftino :top:

mandy
15.11.2006., 12:31
Ja se oblacim na placu, i kupila sam za jesen jedne lagane hlace sa onom sirokom gumicom za 90 kn, jedne zimske za 130 kn. Obadvoje su sportivo, sa djepekima na prdi ili koljenima, nekakve spagice za dekor i tak - dobro zgledaju na tenisice i gore ugodne majce.

I ja kupujem na placu :) ....ima stvarno super stvari nekad bolje nego u dućanima..
A ovi buticiu kojima kupujem je slična roba kao na placu.......a opet i u Importaneu je takva roba...jedina razlika je cijena.

Ja vidjela na Trešnjevci super hlače (slične kao u Aniti samo 50 kn jeftinije, 150 kn).
Imaju rastezljivu pasicu, džepeke, remen........idem si tamo jedan dan kupit samterice......iako mi se čini da ljeto dolazi.

Pahuljica79
15.11.2006., 12:40
Ma kakav bed. Meni bi trebao biti bed: ja nosim ono sto mi mama kupi :zubo: :rofl:

Ja u Benettonu npr. nikad ništa nisam kupila, onaj podatak sam čula, a jednu njihovu majicu sam dobila na poklon.

Ja idem tamo gdje nadjem jeftino :top:

Hvala Ksenija.
Vec mi stvarno bilo bed, vidis da ne postam na ovoj temi, jer... trazim jeftino.
Kupila sam si jedino skup grudnjak (ustvari mi isto mama kupila :cerek: )

Pahuljica79
15.11.2006., 12:42
I ja kupujem na placu :) ....ima stvarno super stvari nekad bolje nego u dućanima..
A ovi buticiu kojima kupujem je slična roba kao na placu.......a opet i u Importaneu je takva roba...jedina razlika je cijena.

Ja vidjela na Trešnjevci super hlače (slične kao u Aniti samo 50 kn jeftinije, 150 kn).
Imaju rastezljivu pasicu, džepeke, remen........idem si tamo jedan dan kupit samterice......iako mi se čini da ljeto dolazi.

Hvala Mandy.
Ja sam nasla istu majcu u Import. i na placu, cijena 150 kn naspram 350.
A oboje hlace su kupljene na Tresnji, tamo mi mama zivi pa se prosetamo.
Ja sam za sutra narucila samterice kod jedne zenske, zimske :zubo:

mandy
15.11.2006., 12:43
Kaj ti ima bit bed...evoja kupila na Borongaju zimsku jaknu 250 kn (u gradu su slične 700 kn pa na dalje) i čizme (baš onakve kakve sam htjela) 200 kn (U gradu sve neke špicoke na pete od 15 cm........još mi samo fali da noge strgam.....i idem još po hlače.
Jedino u Lisci kupila grudnjak (na sniženju obični plavi lijepi 93 kn).
A majice kupujem od frendice.......
Jel može jeftinije? :kiss:

Zmijica
15.11.2006., 12:44
Na Savici se dućan zove "Peri deri", nije baš na tržnici....kad se parkiraš kod tržnice preko puta sa zapadne strane ima velika staklena pekara (u zgradi) i iznad pekare je dućan.....nemreš fulat
To! Fala :kiss:
Znam kvart i pekaru, odrasla sam tamo :)

Pahuljice, lako je tebi s 155 kupovat na placu :)
Meni sve majice do pupka, a hlace capri :rofl:
Al okej, nadjem i ja tamo ponesto.

mandy
15.11.2006., 12:45
Ja sam traperice uvijek mogla nać tamo da su mi dovoljno duge ( neke sam morala i kratit....aha)

ksenija_2
15.11.2006., 12:47

Još samo mjesec dana i manje briga oko toga :) :kiss:

Pahuljica79
15.11.2006., 12:52
Kaj ti ima bit bed...evoja kupila na Borongaju zimsku jaknu 250 kn (u gradu su slične 700 kn pa na dalje) i čizme (baš onakve kakve sam htjela) 200 kn (U gradu sve neke špicoke na pete od 15 cm........još mi samo fali da noge strgam.....i idem još po hlače.
Jedino u Lisci kupila grudnjak (na sniženju obični plavi lijepi 93 kn).
A majice kupujem od frendice.......
Jel može jeftinije? :kiss:

Zimska djecja (broj 12) za 150.
Cizmice i tenisice svako za 100.
Isto Lisca grudnjak, jer sam od onih s placa dobila alergiju :tuzni:
Rekla si postati neke slike od obleke?
Kaj te mi trudnjace napadnemo iza toga....:cool:

Pahuljica79
15.11.2006., 12:53
Al okej, nadjem i ja tamo ponesto.

Truth!
Imam necakinju od 16 godina, malo vislja i nemre naci majcu na placu, jer su stvarno i zaista sve jedan broj i uske i kratke
Ali evo ja si nasla 3 fine majce-tunike dosta siroke i dugacke (meni barem :zubo: )

I molim lijepo, nije 155, neg 152 :zubo:

Zmijica
15.11.2006., 13:01
Još samo mjesec dana i manje briga oko toga :) :kiss:
A ne, to ja govorim za netrudno stanje :D
Sad su mi te koje su inace do pupka malo do ispod sisa. Najozbiljnije.
:rofl:

Trenutno imam jednu musku majicu iz WGW za doma (zakon, 7 godina stara!) i dvije prave trudnice za izac.
To mi je sva obleka :)

I molim lijepo, nije 155, neg 152 :zubo:
Pardon :zubo: :kiss:

mandy
15.11.2006., 13:06
Pahuljice nije bed, ako vam se svidi roba organizirat ću ja kod sebe domjenak sa K i prezentaciju robice......ne bi bilo prvi put.....dosta mojih frendica kupuje kod nje.

Ja još nemam ništa trudničko :zubo:
Mogu se na placu nać i duže majice uske al one nisu hit pa nisu izložene baš...treba kopat..

Pahuljica79
15.11.2006., 13:20
Pahuljice nije bed, ako vam se svidi roba organizirat ću ja kod sebe domjenak sa K i prezentaciju robice......ne bi bilo prvi put.....dosta mojih frendica kupuje kod nje.

Ja još nemam ništa trudničko :zubo:
Mogu se na placu nać i duže majice uske al one nisu hit pa nisu izložene baš...treba kopat..

Domjenak sa K, mmmljac
Fensi-smensi druzenje
Stvarno si prava forumska svekrva :kiss:

evangelinlilly
15.11.2006., 13:52
woow Mandy,pa kak to da nemaš još niš trudničkog? kaj staneš u "normalne" hlače ili imaš nekaj kaj se rasteže? ja sam već u trudničkim valjda tri tjedna,a trudna sam samo tjedan više od tebe....a nekak te hlače kao da još više istaknu bušu jer idu skroz preko tibe pa je fino još i griju.....

mandy
15.11.2006., 14:05
Stanem još u svoje al nemrem sjedit u zakopčanim :zubo: a hlače koje nosim kupila u običnom dućanu, imaju gore rastezljivu pasivu koja se može podfrknut pa kao dobiješ niskog struka, a kad digneš ide mi prek pupka ta pasica....što mi je super jer mi je toplo za leđa i bušu (i još potkošulja ispod i majica iznad pasice....:cerek: beba sva ušuškana

evangelinlilly
15.11.2006., 14:09
e da,ja u svoje bormeč više njet stanem....čak i da hodam okolo sa otvorenim šlicom....čak ni u trapke koje sam uvijek morala sa zihericom sužavati....sad sve čeka tanja vremena

mandy
15.11.2006., 14:10
A ne...poslje poroda u šoping po nove stvari......promjenit će se moda do tad....nemrem bit out :rofl:

magic blue
15.11.2006., 16:51
Pravo trudnicko objasnjenje :rofl:
I onda stignem do Crnomereca :zubo:
pa kupi si slatkac u vinceku putem i s noge na nogu, nemres fulat. nije bas neki razvikani ducan, ali sam vidjela ok majcica (normalnih dugackih, ne trudnickih) i da nisam na mirovanju sve bi si ih kupila, ali mi na zalost ne trebaju, pa cuvam pare (koje i tak nemam :rofl:) za nekaj drugo

Štrumpfeta
21.11.2006., 17:37
za one koje možda planiraju u slovenijičicu u h&m: ja bila u subotu u mariboru. nije neki izbor, puno manje robe ima za nosečnice (trudnice) nego za ne-trudne. Grudnjaka i čarapa uopće nema! Ipak našla sam hlače i imaju puno bolju pasicu nego ove iz kamarisa (u kamarisu je totalno opuštena, pa u ranoj trudnoći spada, ova iz h&m je čvršća). Ja sam kupila jedan đemper ( ne znam kako vi to u zg kažete) koji ima ono zgodno za dojenje, a meni je sad dobar jer dobro drži grudi. Cijene oko 25 eur.

Pahuljica79
21.11.2006., 18:09
Ja sam kupila jedan đemper ( ne znam kako vi to u zg kažete) koji ima ono zgodno za dojenje, a meni je sad dobar jer dobro drži grudi. Cijene oko 25 eur.

Jel mozes staviti kakvu slikicu?

mandy
21.11.2006., 19:32
Meni se sad ne da putovat, a po snijegu još manje a tad će biti rasprodaje :cry:

Štrumpfeta
21.11.2006., 20:20
Jel mozes staviti kakvu slikicu?

Evo slikica, ne znam koliko se vidi da je đemper dug i da ima preklop preko grudi (ali se vide grudi:-)

http://picasaweb.google.com/uzalud/Lucy

magic blue
21.11.2006., 21:37
vidi se i cool mi je, samo bi ja neku drugu boju, crno nemam s cim prat

Luu
22.11.2006., 10:56
Ja u subotu, idem do Graza, u H&M (centar) kupit par stvarcica, 2-3 tunike, 2 trenirke, i jedne hlace. Ima toga i u zagrebu, al idem da mi guza vidi puta. :D

milkica
23.11.2006., 11:29
Koliko koštaju te samterice na placu?Tu kod mene su 150 kn u jednom dućanu,a imaju i duge suknje od samta sa širokom gumom gore.Super izgledaju,isto 150 kn.

Pahuljica79
23.11.2006., 11:56
Samterice na placu oko 150 kn - dobra cijena!

zeze
23.11.2006., 16:46
Ja bila danas u City centru. Između Top shopa i Miss Selfridge ima novi dućan, zove se Dorothy Perkins i imaju dio i za trudnice. Meni su bile sve stvari jako slatke i ne čini mi se da je cijena pretjerana (npr. dugačka debela vesta na gumbe 299,00 Kn). Imaju i trudničke traperice i samterice i one vojničke hlače, pa malo elegantnije, pa šos od samta. Bila sam ugodno iznenadjena.:eek:

mandy
23.11.2006., 16:48
A cijene hlača zeze?

milkica
23.11.2006., 16:52
Ja sam si danas kupila dugu suknju od samta sa širokom pasicom za 150 kn i trenirku isto sa širokom gumom za 55 kn u kineskom dućanu.I jako sam zadovoljna.

mandy
23.11.2006., 17:07
i ja kod kineza vidjela odlične hlače sa gumenom pasicom ali meni malo kratke, a cijene smješne 70 kn

zeze
23.11.2006., 17:41
A cijene hlača zeze?

Mislim da su između 200 i 300 kn, al nemoj me skroz držat za riječ jer znaš da nam u trudnoći pamćenje i nije baš neka bolja strana. :rolleyes:

helior
24.11.2006., 08:22
bok žene:) evo ja sam jučer bila u Grazu u H&M-u izbor mi se nije činio baš neki uzela sam samo traperice trudničke koje koštaju 50€(previše za moj novčanik) sve su hlače bile tu negdije od 39,90€ do 50€ i suknje isto tako..razočarana sam ponudom i cjenama jeftino sam našla jedino trudničke štrample..dva para za 5,90€ al u CA ima na sniženju slatkih košuljica i tunika po 4,90€

MaLo
25.11.2006., 19:57
bok žene:) evo ja sam jučer bila u Grazu u H&M-u izbor mi se nije činio baš neki uzela sam samo traperice trudničke koje koštaju 50€(previše za moj novčanik) sve su hlače bile tu negdije od 39,90€ do 50€ i suknje isto tako..razočarana sam ponudom i cjenama jeftino sam našla jedino trudničke štrample..dva para za 5,90€ al u CA ima na sniženju slatkih košuljica i tunika po 4,90€

Skupo mi se to čini za H&M. Ja sam tek 8 tjedana trudna, a hlače me sve već tiskaju. a sve majce su mi prekratke :flop:
Nekak si mislim izdržati još 1 mjesec, pa onda u H&M u Austriju taman na sniženje. Mislim ići odmah poslje Nove godine, ko i svake godine... ak mi bude dobro... ipak sam sad na mirovanju :o :flop:

Utpala
26.11.2006., 18:40
H&M ima definitivno preskupe hlace. sve su im cca 40-50€. Trenirke sa sirokom pasicom su im super - to se da naci na sportskom odjelu (ne na trudnickom). Ja sam si u H&M kupila T-shirtove i par vesti. Hlace sam kupila od Angels iz Cakovca, cca 200 kunica i super su mi ugodne. Vise mi se ne da dati za nesto sto cu nositi jos svega par mjeseci

Štrumpfeta
29.11.2006., 07:17
ja sam u h&m u mariboru kupila dvoje hlača (svake su po 30 eura) tako da mi se to ipak čini prihvatljivom cijenom. inače, ponuda nije neka (već sam pisala) ali sam bila uvijerena da je u grazu bolje

magic blue
29.11.2006., 07:52
covjece sad kad vidim kak se mucie s tom odjecom, dobro da sam na mirovanju pa cu sve to lijepo odradit u promo majicama i trenirkama

btw, kad sam rekla da imam mali trbuh :azdaja: IPAK jos uvijek stanem u svoju staru jaknu. istina, da izgledam ko da sam ju od mlade sestre posudila, ali ju ja hrabro nosim i bacam jecmenac ko me s podsmjehom pogleda :D

mandy
29.11.2006., 09:48
meni sestrična zna proširit hlače da budu trudničke (sa strane ubaci neki rastezljivi materijal i stavi gumbiće da mogu regulirat)....tak da nosim troje hlače da mi to napravi :lux: :lux: i kupit ću si jo jedne samterice sa rastezljivom pasicom za zimsko doba....

chiara
29.11.2006., 10:58
IPAK jos uvijek stanem u svoju staru jaknu.
svaka čast :s meni je moja već sad tijesna. a nigdje ne mogu naći neku normalnu u koju stanem. u onim trudničkim dućanima mi se baš ne daju silni novci za neke jakne u kojima ću poslije izgledati kao u vreći. jedino možda pončo neki. ha?:confused:

mandy
29.11.2006., 11:02
i ja još stannem u svoju :lux: :lux: al imam još 3 cm do popunjavanja cijelog prostora, a što dalje....nemam pojma.......može i pončo ispod jakne ili neki veliki šal..

magic blue
29.11.2006., 11:07
svaka čast :s meni je moja već sad tijesna. a nigdje ne mogu naći neku normalnu u koju stanem. u onim trudničkim dućanima mi se baš ne daju silni novci za neke jakne u kojima ću poslije izgledati kao u vreći. jedino možda pončo neki. ha?:confused:
ponco mi super zvuci, ali si nekako mislim da bu ti puhalo od dolje kad ga trbuh odvoji od ostatka tijela :D
ak ti nije do neke posebne sminke, odi u metro (i taj stil ducana) i kupi si neku najobicniju jeftilenka noname jaknu tipa montice (imas ih i po 130kn), bit ce ti toplo, nece ti puhat i kad se odtrudnis nece ti bit zao rjesit je se :mig:

milkica
29.11.2006., 11:09
Ja sam si u metrou kupila debelu zimsku jaknu 2 broja veću za 130 kn.Sad mi je još malo velika,ali za mjesec dana -taman.

chiara
29.11.2006., 11:36
imaš praf! mogla bi skočit u metro po jaknicu. već sam škicala tamo jakne, ali kad će meni trebati bar br 50, a sve se bojim da neće tog broja biti (obično su samo mali brojčeki)

magic blue
29.11.2006., 11:51
u metrou, ne bas, ja sam i prije trudnoce imala viska pa sam tamo nalazila i hlaca i soseva u koje sam stala, a tjesila sam se kako sam uzimala tek sa sredine vjesalice i da je bilo jos vecih :D

chiara
29.11.2006., 12:04
ne preostaje mi ništa drugo nego otići tamo i vidjeti, ovako ništa nećemo znati... :)

zizitop
30.11.2006., 14:52
Danas sam si kupila usku crnu haljinicu do malo iznad koljena :D Možete zamisliti kako to izgleda sa velikim trbuhom :p Ali meni je prekrasno, osjećam se prelijepa, sa crnim čizmicama... i što je najbitnije, nema hlača, gumica, bilo čega da me steže. Osjećam se u tome tako udobno a tako trendi :jumping:

magic blue
30.11.2006., 14:54
a slicka :kokice:

mandy
30.11.2006., 14:55
baš ću si potražit tak nešto....vidjela danas u gradu one kao vunene haljine....mmm toplo i ugondo....

magic blue
30.11.2006., 14:58
mandy isto slicku jer ja nikud ne smijem pa ne vidim nist i ove slicke kaj ljepite su mi jedini prozor u svijet :tuzni:

mandy
30.11.2006., 14:59
čim kupim pokažem.....moram biti lijepa za Božić

zizitop
30.11.2006., 15:00
Čekam da mi dragi dođe s posla pa da me odvede nekud, pa se ja tako sredim, pa se slikam, pa stavim sličicu.
Da, haljina je pletena i ultra udobna :rofl:

zizitop
30.11.2006., 15:01
Ah da, kupila si još jednu, na pruge, naravno pleteno, jer, rastezati se mora :zubo: :zubo: još veća fora, smiješno ali preslatko :zubo:

zizitop
30.11.2006., 15:04
Profil je nasimpatičniji :D Samo guza i buša od mene. Kao karikatura :rofl:

mandy
30.11.2006., 15:05
al meni je to tak slatko :cerek:

Zmijica
01.12.2006., 10:57
Jucer se muvala po gradu, nasla prejeben kaput :Slin:, cak dosta jeftin (400 kn) i moj broj (netrudnicki :rofl: ), ali cemu... Ionako necu stat u njega do sljedece zime.
Ima dobrih pletenih stvari, al za vase slatke tibice, ne za devetmjesecasicu :zubo:

Nego, kupila grudnjak za dojenje. Isla tamo gdje je Mandy spominjala u Importane (80 kn), imaju samo velike brojeve - 90B izgleda kao sator i turboprevelik mi je. Na opip su okej i ugodni, nisam citala deklaraciju, al mislim da su pamucni.
Anita grudnjaci su fini kao paperje, definitivno najugodniji i stvarno :top:, al 240 kn :eek:
A jos ni ne znam kolike ce mi sise tocno biti.
Na kraju kupila u Nami, pamucni bez ukrasa, slovenska firma Komet, 130 kn.
Imaju raznoraznih velicina.
Liscini su s nekim cipkicama, to mi se nije svidjelo.

BTW, uzela 85D :cool:

mandy
01.12.2006., 11:06
znači u NAmu po grudnjak......ja sam sad na Liscinom 80D.......do kraja tko zna :misli:

magic blue
01.12.2006., 11:22
welcome to the club :D

chiara
01.12.2006., 11:29
ajme, a ja sad već 85D :) već vidim morat ću ja po one padobrane ka dođe mlijeko

Pahuljica79
01.12.2006., 12:09

Ja 75D Lisca, drugi proizvodjaci 70D :cool:
I ovaj kupljen pred neka 2 tjedna (taka bilo lufta u njemu) mi sad taman :eek:
Kaj bum na kraju bila F??

mandy
01.12.2006., 12:11
a možda i G :lol: :lol:

magic blue
01.12.2006., 14:47
jell G uopce postoji :misli:

MarinkaD
01.12.2006., 15:49
Ja neki dan u Bosni kupila grudnjak za dojenje(još se smijem kad ga vidim:zubo: ).Jako je dobar.20kn!!
I uzela stezne gaće(s nogavicama).Dobila sam savjet da jako pomažu nakon poroda.Nisam pitala zašto,ali pretpostavljam zbog stomaka koji nekoliko dana ostane obješen pa je bolji osjećaj sa steznim gaćama.:zubo:

mandy
01.12.2006., 19:56
stezne gaće pomažu mišićima da se što prije i što lakše vrate u normalni položaj.........carice kažu da ih je steznik spasio jer puuuno manje boli kad nosiš steznik...

mandy
01.12.2006., 19:58
U Dubravi preko puta Pittarela ima dućan za trudnice Ornela ili tak nekak (ovaj G hormon mi ne da da niš zapamtim :bonk:)......idem sljedeći tjedan izvidit situaciju...

milkica
01.12.2006., 20:03
Ja sam isto čula da ima neki jeftini dučan u Dubravi ali ne znam gdje.A u vezi steznika sam čitala nedavno da je bolje pustiti mišiće da se sami vrate nego nositi steznik(osim kod carskog reza).Nemam pojma više ...

magic blue
02.12.2006., 07:57
....da je bolje pustiti mišiće da se sami vrate nego nositi steznik(osim kod carskog reza).Nemam pojma više ...
potvrdano na mojoj baki :top:
zato sto ti par dana ti misici laprdaju objeseno ali si i tako u krevetu pa nikom nista i dizes samo bebaca sto je ok, no s vremenom ih ipak vjezbas, a kad su u stezniku lijepo se opuste jer ih on drzi i nikad ih vise vratit u normalu.
za carski ne znam kako ide, no pitat cemo zmijicu uskoro :cerek:
jao opet me hvata frikada i izgleda cemo opet imat pobunu u kokosinjcu ko i kad je dora radala :D

Štrumpfeta
02.12.2006., 20:12
ja danas bila u city centar one, za trudnice:flop:
svi ovi kao fini dućani (palmers, skiny i još jedan) nitko nema čarape za trudnice. kao da nas ima malo! do sada sam čarape našla samo u jadranu, ali tamo imaju samo boju noge + crne, koje već nakon jednog nošenja dobiju "očice". htjela bih naći neke guste, koje mogu nositi duže.
u top shopu i miss s. - čini mi se kao da im je na maternity odjelu ona robica koja je ostala od drugog programa, pa malo prošivena oko stomačića. a boje sve neke (mani) čudne: zeleno, ljubičasto, sve isprano. nakon tri sata provedenih tamo, kupila sam samo jutarnji list.

Zmijica
03.12.2006., 22:49
Meni vele da si kupim steznik - kao, moze i bez njega, ali je puno lakse s njim.
Kako to nije bas jeftina investicija (350 kn u Aniti), malo si mislim bih li.
Bum vidila sto se u Os nudi.
Marinka, grudnjak za 20 kn :s

Strumpfeta, sto ti se u Top Shopu nis nije svidjelo? :misli:
Meni su tamo trapke bile super, lagano u trapez i bas dobre.

chiara
04.12.2006., 07:39
U Dubravi preko puta Pittarela ima dućan za trudnice Ornela ili tak nekak (ovaj G hormon mi ne da da niš zapamtim :bonk:)......idem sljedeći tjedan izvidit situaciju...
ja bila tamo i čini mi se jako skupo

mandy
04.12.2006., 07:49
kakve su cijene otprilike?

Luu
04.12.2006., 08:30
Ja sam u subotu bila u top shopu, i u dorothy perkins, kupila sam krasne hlace, i majcu sve zajedno 400 kuna. :D Hlace su fenomenalne, i vec ih sad nosim. Ima crne i smeđe, ja sam uzela smeđe. :D

chiara
05.12.2006., 06:46
pa otprilike, jedna lagana pletena majčica je 400 i nešto kuna, a to je ipak malo previše. to je ono što sam ja gledala

mandy
05.12.2006., 09:02
onda niš od toga.....:flop: to mi je previše....izdržat ću još 4 mjeseca u starijim vestama, kupit ću si samo još jedne hlače...

helior
05.12.2006., 10:00
hej, ja pronašla izvrsno rješenje..opljačkala sam par frendica( punijih) za neke stvarčice tak da sad imam kaj nosit..:D

ksenija_2
20.12.2006., 11:10
Malo sam opet pretraživala po netu, i vidjela da ima neki butik Belly za trudnice blizu križanja Rudeške i Zagrebačke. Navodno su dosta jeftinije cijene od uobičajenih za trudničku odjeću pa sam mislila svratit jedan dan. Ionako sam još u svojim hlačama i suknjama, al kreće trbuščić :)

mandy
20.12.2006., 11:26
čula sam za taj dućan ali nikako da odem pogledat...

Wedding
20.12.2006., 12:02
Cure imate lijepih sirokih majica u Importane Galeriji, butik se zove Elle Moda (na prvom katu), cijene su od 160 kuna pa do 200 ili 220 ( nije trudnicki ducan ali se im stvari super za trudnice)

ksenija_2
28.12.2006., 11:30
Malo sam opet pretraživala po netu, i vidjela da ima neki butik Belly za trudnice blizu križanja Rudeške i Zagrebačke. Navodno su dosta jeftinije cijene od uobičajenih za trudničku odjeću pa sam mislila svratit jedan dan. Ionako sam još u svojim hlačama i suknjama, al kreće trbuščić :)

Evo, bila sam u butiku Belly i javljam vam da imaju traperice, samterice, trenirke, elegantnije crne hlace, najskuplja cijena je oko 230kn. Imaju i majice, ali njih nisam gledala. Butik je skroman, ali isplati se s obzirom na cijene, cini mi se.

mandy
28.12.2006., 21:23
jel može adresa? jel imaju što svečanije,......neznam što obući na svadbu za mjesec i pol..

ksenija_2
28.12.2006., 21:28
Ulica Joze Martinovića, na uglu je neki Grga grill (crveni natpis).
Nisam bas puno zagledala, al imaju crne finije hlace ako ce ti to pasati.
U Benetonu u Ilici sam vidjela zgodnickih haljinica, ali to je preskupo za moj dzep.

mandy
28.12.2006., 21:30
meni je njihovo sve preskupo a i premalo :lol:

mandy
28.12.2006., 21:34
super mi izgledaju ove haljinice.....al me zanima cijena

http://www.mama.com.hr/katalog.php?Rubrika=4
br. 9, 10 i 17

Wedding
02.01.2007., 09:46
ja sm obavila mali shoping u H&M-u u Grazu i kupila trudnicke elegantne hlace za 35 € koje su fenomenalne i majicu za 6 €... bil je odjece da ti srce pozeli ali fuckas to kad nikad nema velicine S koja meni treba:(

mandy
02.01.2007., 16:59
ja trudnički S nisam mogla ni prije trudnoće :lol:

Kupit ću haljinuza "normalne" al da je rastezljiva, imam jednu crnu takvu doma la je iznad koljena a to baš sad i ne bi pokazivala :D a u gradu ima preljepih haljinica

Utpala
03.01.2007., 10:12
Ja se ne dam iz hlaca :cool:
Kupila sam si usku tuniku/dolcevitu u H&M-u. Veli frendica da me gledala kad sam ju isprobavala i da se vidjelo da se sama sebi dopadam sa tim trbuhom i cicama :rofl:

chiara
31.01.2007., 07:12
ne znam kuda da ovo svrstam, pa ću tu napisati...
gdje ima za kupiti grudnjaka za dojenje da su dobri i ne preskupi?

mandy
31.01.2007., 07:22
Ima uImportaneu kod onij okruglih stepenica....preko puta CD shopa...pamučni najobičniji 79 kn...imaju i velike brojeve :zubo:

Ima ih u MUlleru nekih 100 kn, al ih ja nisam vidjela....

Koliko ih treba? jel dosta 2?

chiara
31.01.2007., 07:33
pa ja sam mislilla kupiti 2, mislim da ne treba više

mandy
31.01.2007., 07:39
i ja planiram kupit 2.....

oštrilo
31.01.2007., 08:55
Al najbolje pamučne, bez čipki i sličnih dodataka, da te ne žulja i svrbi

mandy
31.01.2007., 09:04
Al najbolje pamučne, bez čipki i sličnih dodataka, da te ne žulja i svrbi

naravno...ja sam samo i gledala te pamučne.....i inače ne nosim niš sa čipkom jel mi to sve smeta

oštrilo
31.01.2007., 09:44
A i lako se peru: u mašini na 95°!
A čipkane moraš ručno da se ne oštete i slično. Taman posla :zubo:!

mandy
31.01.2007., 10:24
A i lako se peru: u mašini na 95°!
A čipkane moraš ručno da se ne oštete i slično. Taman posla :zubo:!

meni je najbitnije da je ugodno....stalno nosim pamučne sa podstavljenim /tvrđim košaricama ( ne mogu imat na sebi one skroz lagane grudnjake)......

Utpala
31.01.2007., 12:11
meni je najbitnije da je ugodno....stalno nosim pamučne sa podstavljenim /tvrđim košaricama ( ne mogu imat na sebi one skroz lagane grudnjake)......

Potpisujem :top:
Sad buš grudnjake za dojenje podstavljala jastučićima za dojilje :rofl:

magic blue
31.01.2007., 13:05
mislim da su 60ak kn i stoje na najdonjoj polici tamo di su i pelene i skroz su pamucni i perivi na 95 :mig:
imam jedan doma i dok ne pocnemo strapacat okolo dovoljan mi je jer i tako po Ritinom savjetu po cijeli dan "luftam" sise :D

mandy
31.01.2007., 13:08
mislim da su 60ak kn i stoje na najdonjoj polici tamo di su i pelene i skroz su pamucni i perivi na 95 :mig:
imam jedan doma i dok ne pocnemo strapacat okolo dovoljan mi je jer i tako po Ritinom savjetu po cijeli dan "luftam" sise :D

ah...info iz prve ruke :cerek:

ja se ne sjećam točne cijene....nisam ih ja kupila...al još bolje ak su 60-ak kuna...

i ja bum se luftala :cool: i :cice: trebaju zraka

chiara
31.01.2007., 13:16
a gdje je zapravo taj dućan? jel imaju velikih brojeva?

helior
31.01.2007., 13:25
i ja sam cjelu trudnoću i nakon nje bila bez grudnjaka..osim u prilikama kad sam morala, al i onda sam nosila samo lagani topić koji je držao jastučiće za mljeko

mandy
31.01.2007., 13:26
Muller ti ima u centru Varteks na Trgu i u City centru.....vidjela jučer al nisam bila unutra....nešto kao DM...

magic blue
31.01.2007., 14:16
a gdje je zapravo taj dućan? jel imaju velikih brojeva?
ima :D Ak sam ja nasla, bus i ti :mig:

ksenija_2
31.01.2007., 14:23
Ima uImportaneu kod onij okruglih stepenica....preko puta CD shopa...pamučni najobičniji 79 kn...imaju i velike brojeve :zubo:

Koliko ih treba? jel dosta 2?

Ak se ne varam, u tom ducanu u Importaneu i radi jedna trudnica :)

ksenija_2
31.01.2007., 14:24
Ne znam za cijene, nisam isla pogledati, ali u Gundulicevoj ima ducan "Anita" sa vesom za trudnice i dojilje.

mandy
31.01.2007., 14:28
Ne znam za cijene, nisam isla pogledati, ali u Gundulicevoj ima ducan "Anita" sa vesom za trudnice i dojilje.

i jako je lijep veš ali meni preskup...grudnjak košta 270 kn...to mije ipak malo previše....al je jako lijep :zubo:

ksenija_2
31.01.2007., 14:31
i jako je lijep veš ali meni preskup...grudnjak košta 270 kn...to mije ipak malo previše....al je jako lijep :zubo:

Eto, sad sam saznala od tebe pa mislim da ih necu posjecivati. Jedino ako mislim redjati tonu djece jedno za drugim :zubo:

ksenija_2
31.01.2007., 14:36
Kad smo vec kod grudnjaka, ja probala svoj omiljeni prije trudnoce. Jedva da sam ga zakopcala, a ono sve samo sto nije poispadalo van :D
S C kosarice sam presla na D- kupila jedna grudnjak prije 2 tjedna i kad mi ga je zena dala da probam, prenerazila sam se kako je ogroman. A na kraju mi stoji kao saliven :zubo:

Pahuljica79
31.01.2007., 14:41
Ksenija, tak sam i j aisla kupiti grudnjak i uzela malo veci i bilo mi skroz bzvze, kao: glupost kupujem bolji grudnjak a ono imam viska prostora.
Za 2 tjedna sam ga napunila :zubo:

mandy
31.01.2007., 14:42
tak je i meni bilo.....a sad mije i D već naknap :zubo: valjda će izdržat još 2 mjeseca

oštrilo
01.02.2007., 08:50
Ja sam za sada samo kupila jedan obični novi grudnjak, ali moje prijašnje ne mogu uopće pomisliti nositi :tuzni:
Imala sam jedan veći otprije, pa ih mijenjam, ali vidim da ću uskoro morati po veći :rofl:

nyn@
02.02.2007., 12:51
meni grudnjak mora biti sa čipkom...
a sad..
vjerujem da su ovi za dojenje ugodniji bez čipke.. mislim da ću ih uzeti bez čipke..
ali jedan moram imati za van pa da mi je lijep... inače sam sva nikakva..

Beginnerica
08.03.2007., 11:32
Samo da prijavim da jedine hlaće koje sam nosila (od priješnje garderoba) moram im otkopčati botun, to znači samo jedno - u šoping :o
Ne želim kupovati trudničku robu jer je ruuužna :cry:
jucer sam gledala po benetonu (ilica) super ima robe za trudnice, pa....

oštrilo
08.03.2007., 11:36
Više me muči ovo prijelazno razdoblje... nije ni za debelu robu, a još ni za tanku... pa budi pametan
Ilica... pa dobro sad sa autocestom dođem gore za 4 sata :rofl:

Ali iskreno još nisam ni tražila robu, znam za jedan trudnički dućan i svaki put gledam izlog :rigo: morat ću gledati i na drugim mjestima

Wedding
08.03.2007., 12:08
Oštrilo imas lijepih trapki u Top shopu, one kaj imaju rastezljivi dio sa strane, cijena cca 500 kuna a za majice butik Elle ( importane ili imp. galerija) imaju super majica po cca 150 kuna (nisu trudnicke ali posluzit ce ti vjeruj)

Beginnerica
08.03.2007., 12:13
Više me muči ovo prijelazno razdoblje... nije ni za debelu robu, a još ni za tanku... pa budi pametan
Ilica... pa dobro sad sa autocestom dođem gore za 4 sata :rofl:

joooj sori zaboravila sam da si rekla da nisi iz ZGB...cak me iznenadilo da ni cijene nisu astronomske, mislim da u bilo kom baby benettonu ima robe za trudnice...

jelena s
08.03.2007., 12:17
Ali iskreno još nisam ni tražila robu, znam za jedan trudnički dućan i svaki put gledam izlog :rigo: morat ću gledati i na drugim mjestima

Kod nas ima La vie i to je to, za trudnice! Može se desit da nađeš nešto u Iane ili benetona al tamo nema skoro pa ništa.

Beginnerica
08.03.2007., 13:43
evo me, zapela sam na kavi- ma samo sam htjela rec kako imamo srece, butici (opet po ZGB..ali mislim da je po cijeloj RH tako) su pretrpani ovim slatkim haljinama rezanim ispod grudi - k'o stvorene za trudnice!
jedva cekam da mi se trbuh pocne vidjeti :)

Wedding
08.03.2007., 13:48
evo me, zapela sam na kavi- ma samo sam htjela rec kako imamo srece, butici (opet po ZGB..ali mislim da je po cijeloj RH tako) su pretrpani ovim slatkim haljinama rezanim ispod grudi - k'o stvorene za trudnice!
jedva cekam da mi se trbuh pocne vidjeti :)

Ma gdje si ih vidla.... daj naboji please:moli: , kad sam zadnji put gledala butike jos ih nije bilo;)

Beginnerica
08.03.2007., 13:56
Ma gdje si ih vidla.... daj naboji please:moli: , kad sam zadnji put gledala butike jos ih nije bilo;)

ako mislis po ZGB - Vlaška, stara Vlaška...Importane (malo skuplje) inace po buticima cijene se krecu od 200- 400 kn

Beginnerica
08.03.2007., 13:58
importane galerija je malo skuplja..ali Importane centar nije...imas ih isto masu po ducanima (sve su sarene, vesele...good luck ako trazis jednobojno)

Wedding
08.03.2007., 14:00
ako mislis po ZGB - Vlaška, stara Vlaška...Importane (malo skuplje) inace po buticima cijene se krecu od 200- 400 kn

e vidis, mogla bi u setnju po vlaskoj malo:cerek: , hvala na inf:kiss:

Beginnerica
08.03.2007., 14:07
e vidis, mogla bi u setnju po vlaskoj malo:cerek: , hvala na inf:kiss:

ne znam ime butika (ali je malo ispod IC prema kvatricu a prije parfumerije) mali neki butik ali ima more haljinica i bio je popust prošli tjedan sve su bile 200 kn..naravno ne moram rec da su identicne takve an špici duplo i vise skuplje

Jill13
08.03.2007., 14:10
Već nekoliko dana se namjeravam prošetati i pogledati trudničku robu po tim malim buticima...hvala beginnerica na informacijama, možda se i ubrzam

nyn@
08.03.2007., 14:32
jucer sam gledala po benetonu (ilica) super ima robe za trudnice, pa....
jedini je problem kaj mi je sve to još uvijek preveliko.. :tuzni:

Wedding
08.03.2007., 14:36
jedini je problem kaj mi je sve to još uvijek preveliko.. :tuzni:

Ma nije... pa postoji S i XS;) ... ja u benettonu sve kupujem S i dan danas:D

nyn@
08.03.2007., 14:43
Ma nije... pa postoji S i XS;) ... ja u benettonu sve kupujem S i dan danas:D
u njihov s trudnički stanem 2X..
sad će me cure :tuctuc:
njihov običan M mi je ok u mom mjesecu.. a hlače neću ni komentirati.. pogotovo trudničke.. jerbo mi je teta prodavačica na kraju mog 7.mj. objasnila da oni nemaju tak male brojeve ( i to sam bila u nekoliko benettona) :tuzni:
a tak sam se guštala.. a ono štanga...

Wedding
08.03.2007., 14:46
u njihov s trudnički stanem 2X..
sad će me cure :tuctuc:
njihov običan M mi je ok u mom mjesecu.. a hlače neću ni komentirati.. pogotovo trudničke.. jerbo mi je teta prodavačica na kraju mog 7.mj. objasnila da oni nemaju tak male brojeve ( i to sam bila u nekoliko benettona) :tuzni:
a tak sam se guštala.. a ono štanga...

uf, za hlace ne znam... onda odi u Top shop;)

nyn@
08.03.2007., 14:51
uf, za hlace ne znam... onda odi u Top shop;)
jesam i našla sam jedan jedini model koji je ličio na nekaj i stajao mi na nekaj i odmah kupila nekoliko komada..:rofl:
super mi je to kaj ću ih moći furati i nakon trudnoće..

Tashi
08.03.2007., 16:18
Kod nas ima La vie i to je to, za trudnice! Može se desit da nađeš nešto u Iane ili benetona al tamo nema skoro pa ništa.
ima i u zgb la vie - prodaju se pod slovence - a meni odjeća u butiku ko iz bugarske - ne želim vrijeđati - ali slovenjci se ipak grade - zaaapaadnim susjedima, naprednijim i odraslijim

Tashi
08.03.2007., 16:21
ima i u zgb la vie - kakti oni su slovenska firma -a meni roba u butiku, ko iz bugarske - ne želim vrijeđati ali slovenjci se ipak prave važni da su zaaapadni susjedi, napredniji, moćniji i napredniji...
ja sam si u iani uspjela kupiti majice - peri /deri, a u benetonu sam si kupila dobre stvari - jest da su mi ptičice 4 dana cvrkutale oko glave - zbog cijena - ali su mi to najdraže trudničke stvari koje nosim doktoru i na svečanosti, hahahahaha

"kaya"
08.03.2007., 19:03
ja sam u bennetonu ćopila neke fine stvari ove zime na sniženju....inače su mi cijene bile :eek: s obzirom da ne znam kada ću drugi put ostati trudna.
mene je spasio HM......našla sam cool stvari za ok novce :)

Tashi
09.03.2007., 07:24
ja sam bila u h&m u grazu, i više sam si stvari našla - na normalnom odjelu - koje su mi sad, skoro, u vrhuncu trudnoće, taman nego na h&m mamma. šogorica mi je savjetovala H&M big&beautiful - ali, iiiipak, bez obzira na zavidnu skupljenu kilažu - tamo mi je sve pre-pre-pre-veliko.../popravlja poljuljano samopouzdanje/..no, nije loše - ako već jeste u grazu - u nekom od tih multiplex shopping centara - pogledati c&a - imaju dio za trudnice "0-9" i ako ste sportiche tipovi - nađe se lijepih sportskih trudničkih stvari, ali i elegantnih...makar moj i njihov pojam elegancije se razilaze..za sportlich buduće mame ja toplo preporučujem i champion, jest da su malo skuplji, ali imaju kvalitetne stvari - neke, koje sam si ja kupila na početku trudnoće - donje dijelove trenirke, dukse, veće majice - nosim i sad, a da pamuk nimalo nije izgubio ni boju, ni formu...
neki dan sam gledala te donje dijelove trenirke za 79 -99 kn i bez obzira što bih tu kupila 3 ili 4 za jednu championovu, nisu bile ni sluga...

putnica
09.03.2007., 07:52
curke, tu sam vam prebacila postove s "koliko ste se udebljale u trudnoci" da nam se tamo ne izgube korisne informacije ;)

Beginnerica
09.03.2007., 08:32
šogorica mi je savjetovala H&M big&beautiful -

super- nisam ni znala da postoji u H&M posebna linija za trudnice. Mrak

Tashi
09.03.2007., 08:39
postoji H&M mamma i za krupnije, jače, razvijenije, korpulentnije - H&M big and beautiful

Beginnerica
09.03.2007., 08:43
gdje? nisam skuuzila, uopce...ili do sada nikad nisam ni gledala takve ducane (bit ce podsvjesno)

Wedding
09.03.2007., 08:58
postoji H&M mamma i za krupnije, jače, razvijenije, korpulentnije - H&M big and beautiful

samo kaj je taj Big and Beautifull fakat big:rofl: :rofl: :rofl:

ksenija_2
10.03.2007., 09:49
Danas sam si na Rodinoj rasprodaji kupila trudnicke tregerice za 40kn i bas su mi sumpac :)

Sto se Top Shopa tice, tamo sam kupila jednu tuniku, ali nije bila jeftina. Medjutim, vecina trudnickih brojeva koje sam vidjela su bili 36 i 38, a nekako sumnjam da vecina trudnica stane te velicine :confused:

nyn@
10.03.2007., 10:17
ove druge imaju beneton..

Wedding
10.03.2007., 12:13
Danas sam si na Rodinoj rasprodaji kupila trudnicke tregerice za 40kn i bas su mi sumpac :)

Sto se Top Shopa tice, tamo sam kupila jednu tuniku, ali nije bila jeftina. Medjutim, vecina trudnickih brojeva koje sam vidjela su bili 36 i 38, a nekako sumnjam da vecina trudnica stane te velicine :confused:

pa meni je 38 ili njihova 10 prevelika;)

mandy
10.03.2007., 12:16
Ima na Rodinom forumu topic burza...ili tako nekako gdje se mogu naći povoljne i nove i rabljene stvari, odjeća.....al uvijek su sve veličine S ili M a meni je to malo....

Tashi
10.03.2007., 15:58
gdje? nisam skuuzila, uopce...ili do sada nikad nisam ni gledala takve ducane (bit ce podsvjesno)
u grazu:rofl:

milkica
12.03.2007., 08:25
Ja skoro cijelu trudnoću prošla u 2 trenirke sa onom širokom gumom gore.Kupila još dvoje hlače ali skoro ih nisam ni nosila.I sve to kupila na placu po 60 kn.Nemojte ništa posebno puno kupovati,brzo prođe tih par mjeseci.