PDA

View Full Version : Sve za vjenčanje: Rijeka i okolica

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24

prevarena_ri
07.03.2011., 09:18
cure, da li zante kako radi agencija noi due... moram ići danas uplatiti kaparu za trio marinero a nemam pojma kako rade...

mali medo
07.03.2011., 09:30
pozdrav djevojke....

ima li tko iskustva s agencijom angelus desing??mislili smo njih uzeti za uredenje sale pa zanima kako funkcioniraju, jesu li jako skupi,i odraduju li dobro svoj dio posla????

prevarena_ri
07.03.2011., 10:59
Ivančica, nature, i ja imam istu priču- Trio Marinero i Villa Mira u 8 mj., javljajte kako je sve prošlo da se unaprijed pripremim :cerek:

samo mi nemoj reći da si kaparirala trio marinero za 20.8.!!!! Mooooolim te :moli:

sara4
07.03.2011., 11:50
cure, da li zante kako radi agencija noi due... moram ići danas uplatiti kaparu za trio marinero a nemam pojma kako rade...

Bilo je već priče o noi due, kao i o ostalim agencijama na ovoj temi pa pročitaj.

prevarena_ri
07.03.2011., 12:05
auf baš mi se i ne čita 238 stranica da bih saznala radno vrijeme...

grivica
07.03.2011., 12:15
samo mi nemoj reći da si kaparirala trio marinero za 20.8.!!!! Mooooolim te :moli:

Ne, za 13.08. sam kaparila, pa jesi se čula sa njima za 20.08. da ti kažu da li su slobodni
Odi na stranicu od noi due pa vidi br. telefona i zvrcni, jer nemaju radno vrijeme napisano

tartaruga
07.03.2011., 12:21

pa zar je problem ugooglat stranicu od agencije ipogledati broj? :ne zna:
A sigurno i na njihovim stranicama piše radno vrijeme :kava:

edit: uuups, nema broja na starnici, kako kaže grivica, ali blaženi google :kava:

p.s. nemoj se ljutiti, ali meni je malo smješno da već 4h čekaš da ti netko odgovori na pitanje, a sve se može obaviti u par klikova...

prevarena_ri
07.03.2011., 12:29
Ne, za 13.08. sam kaparila, pa jesi se čula sa njima za 20.08. da ti kažu da li su slobodni
Odi na stranicu od noi due pa vidi br. telefona i zvrcni, jer nemaju radno vrijeme napisano

ajme super!!

ma zvala sam ali mi se nisu javljali. sada sam to već riješila.

prevarena_ri
07.03.2011., 12:32
pa zar je problem ugooglat stranicu od agencije ipogledati broj? :ne zna:
A sigurno i na njihovim stranicama piše radno vrijeme :kava:

edit: uuups, nema broja na starnici, kako kaže grivica, ali blaženi google :kava:

p.s. nemoj se ljutiti, ali meni je malo smješno da već 4h čekaš da ti netko odgovori na pitanje, a sve se može obaviti u par klikova...

a čuj nije problem, problem nastaje kada se na tel nitko ne javlja. a na stranici ništa ne piše. i kada si već vidjela kasnije da na stranici nema radnog vremena onda si to mogla pogledati prije pisanja jel tako? ipak si to i meni savjetovala.

a ja ne znam zašto je ikome problem napisati kada rade ako znaju. lakše je pametovati, zar ne? mislim, nemoj se ljutiti, jel....

i ne nisam čekala, riješila sam ja to već, ali sam mislila da ću brže tu dobiti info. međutim prije dobijem kritike i pametovanja nego info...

tartaruga
07.03.2011., 12:38
Pa možda je to još samo jedna stavka više koja ide u prilog njihovoj "profesionalnosti" , ako se nisu u stanju cijeli dan javiti na telefon... :kava:
Možda da im pošalješ mail? Uuups, kad bi bio mail napisan, možda bi se moglo poslati...

prevarena_ri
07.03.2011., 12:41
pa smatram da su jako profesionalni. možda su baš imali stranke u vrijeme kada sam ja zvala i nisu htjeli prekidati dogovore. nije sve baš tako crno-bijelo kako ti to vidiš...

edit: ja vjerujem da je u tvome šarenom forum svijetu sve divno i krasno i da si tu jako hrabra, ali ja zaista nemam vremena s tobom se prepirati oko radnog vremena jedne agencije.

tartaruga
07.03.2011., 13:00
Ja baš volim svoj šareni forum svijet :Serek:
:W

sara4
07.03.2011., 13:10

Ja sam te, priznajem, krivo skužila. Kad si napisala 'ne znam kako rade' mislila sam da pitaš kakvi su, kako rade, a ne za radno vrijeme.

grivica
07.03.2011., 13:25
Prevarena, ako ti treba broj od benda, imam broj od jednog o njih s kojim sam ja telefonski komunicirala i stvarno je o.k., zaboravila sam kak se zove, ali nije ni bitno, pitaš ga, pa eto, ako hoćeš, pošaljem ti brojček na pm :top:

Ivančica-sunce
07.03.2011., 13:38
Hej curke i žene :D:D

Evo i moj datum se bliži. 28.5 :cerek:
Zakaparili smo Vilu Miru i Trio Marinero. Snimatelj nam je VIB studio ( Igor Bertok)
Za uređenje sale, crkve i svega ostalog sam uzela cvjetarnu Val.
E a fotografa sam morala mjenjat, odnosno uzela sam jednog iz Zg-a međutim to je otpalo i sada zadnji tren tražim dalje..
Misla sam uzet Foto studio Flash- VR photo. Kakva su vam iskustva sa njima???

Bok,
zanima me kako ćeš urediti salu. ja sam mislila samo cvjetarnu angažirati za onaj aranžman na stolu mladenaca, jer ovi u Miri urede salu.
Lp

KraljicaSparoga
07.03.2011., 16:57
Ja sam slušala taj trio marinero na maškarama i mogu vam reci da sukatastrofa. Pjevac mi pjeva kao da pjeva narodnjake, a ne naše domaćice... eeeeeee

prevarena_ri
07.03.2011., 17:16
Prevarena, ako ti treba broj od benda, imam broj od jednog o njih s kojim sam ja telefonski komunicirala i stvarno je o.k., zaboravila sam kak se zove, ali nije ni bitno, pitaš ga, pa eto, ako hoćeš, pošaljem ti brojček na pm :top:

ma sa bendom sam se ja sve dogovorila jučer a napokon sam ih i kaparirala :cerek: vjerojatno si s markom pričala :) pjevač/klavijature

prevarena_ri
07.03.2011., 17:17
Ja sam te, priznajem, krivo skužila. Kad si napisala 'ne znam kako rade' mislila sam da pitaš kakvi su, kako rade, a ne za radno vrijeme.

ma nije bed ;) :top:

Ivančica-sunce
08.03.2011., 13:48
Da li tko zna kako bude uređena sala za svadbu u miri, neke slikice..?:ne zna:

azriel_3
09.03.2011., 07:36
Za fotografa mogu bez imalo problema preporučiti ovu curu. Nas je slikala u subotu i slikama sam blago rečeno - oduševljena.
Super mi je što joj naše mmalo uvrnute ideje nisu bile nimalo problem :D
http://www.daliborabijelic.com/

Hvala,kontaktirat ću je pa ćemo vidjet.Problem je što mi treba fotograf samo na par sati jer je malo vjenčanje bez ikakvih protokola,a svi nude samo pakete što mi baš ne odgovara.

hopeless_ri
09.03.2011., 11:48
Hvala,kontaktirat ću je pa ćemo vidjet.Problem je što mi treba fotograf samo na par sati jer je malo vjenčanje bez ikakvih protokola,a svi nude samo pakete što mi baš ne odgovara.

Onda ti je ona idealna. Jer smo i mi tako imali, slikanje prije obreda (nas dvoje, lokacija Klana i Gumanac koju smo mi htjeli) i slikanje u Guvernerovoj.
Slike smo baš danas dobili sve i oduševljeni smo (do danas smo imali samo neke da steknemo uvid). Obradila je sve, imamo crno bijele verzije, kolaže i video sa slideshowom.

azriel_3
09.03.2011., 13:46
Onda ti je ona idealna. Jer smo i mi tako imali, slikanje prije obreda (nas dvoje, lokacija Klana i Gumanac koju smo mi htjeli) i slikanje u Guvernerovoj.
Slike smo baš danas dobili sve i oduševljeni smo (do danas smo imali samo neke da steknemo uvid). Obradila je sve, imamo crno bijele verzije, kolaže i video sa slideshowom.

Super,i mi bi tako nešto,slikanje na obali kraj mora,malo zelenila i sl. i eventualno malo u hotelu gdje ćemo bit i to je to.Preko telefona je bila super susretljiva i ljubazna,što je pravo osvježenje nakon ostalih koje moraš doslovce 20x zvat da ti kažu jel im se uopće da radit tako nešto,pa se iskreno nadam da ćemo postić dogovor.

Soo
09.03.2011., 21:10
ja sam se udala prije 2 mjeseca, ali ne znam zasto jos uvijek skicnem malo tu :)
a sad imam i zasto - molim vas pomoc! prijateljica mi se udaje i jako je htjela bend music jam no5 (http://www.youtube.com/watch?v=EElDGzuYbf0), ali su zauzeti na njen datum:
da li itko zna neki bas dobar bend koji svira rock, blues i slicno (prvenstveno strani)? i ima ovako dobar vokal?
HVALA!
(postavila sam isto pitanje i na bendovima, valjda se smije)

Bokići
10.03.2011., 11:04
Dal mi netko može preporučit nekog snimatelja do 4000kn, a da su snimke ok. Imamo jako skupog fotografa tako da nam je za video ostalo jos samo 4000kn. :moli:

belize
11.03.2011., 20:22
VIB studio :top:

Kej_2009
11.03.2011., 23:16
pozdrav svima, ako netko zna - kamo kupiti u ri umjetne latice? Bila bi zahvalna

i jesam pretrazila temu od vrha do dna :D medjutim radije bi ih kupila uzivo no na netu..pa ako znate neku trgovinu :top:

prevarena_ri
11.03.2011., 23:24
ja sam ti vidjela žute u toweru u onom malom dućanu s glupostima za kuću na 4. katu (gdje je semeraro). jel' se zove home? tako nešto... možda imaju i drugih boja.

Kej_2009
12.03.2011., 00:32
pogledat ću tamo, hvala...trebala bih crvene i bijele ili krem....gledala sam i na netu, no nemaju svugdje izbor boja... :ne zna: mozda uskoro dopune zalihe

KraljicaSparoga
12.03.2011., 00:41
pogledaj tu pod prodaja..možda koja cura prodaje?

hopeless_ri
12.03.2011., 07:44
Jučer sam bila u Art-u u starom gradu, kupila sam si papir i ružice za zahvalnice napraviti i vidjela sam i dosta izbora latica. Ali se stvano ne sjećam kojih je sve boja bilo i koja je bila cijena :ne zna:
Probaj se zaletiti do tamo :)

Kej_2009
13.03.2011., 22:40
pozdrav, našla sam latice (ali imaju samo 2 vrste - bijele i bijele roza)u toweru, home.. ali lijepe su i posluziti ce :)
u artu? palete art? tamo iza rk korza, bila u subotu pa su bile samo jedne?

Ako to nije taj daj plz adresu...treba mi i papir za zahvalnice tvrdi, sjajni......
hvala svima na savjetima :s:top:
ps i ako ima gdje bijelih košara u ri...tkđ tnx

hopeless_ri
14.03.2011., 08:52
Da, Palete art, iza RK Korza.
Činilo mi se da je više tih latica :ne zna:

Ja sam tamo uzela papire, tj. kartone (285 grama) za zahvalnice. Boja bjelokosti, takve su mi bile i pozivnice i haljina, pa da se nastavi. Ovaj je sjajni :)

tartaruga
14.03.2011., 12:07
Kej 2009, bijelih košara bi moglo biti u bivšem Briko centro na Škurinju (sad je to MBM). Prije nekih mjesec dana sam kupovala neke i čini mi se da sam vidjela i bijele, imaš pakirano po 3-4 komada različitih veličina.

prevarena_ri
14.03.2011., 16:12
pozdrav, našla sam latice (ali imaju samo 2 vrste - bijele i bijele roza)u toweru, home.. ali lijepe su i posluziti ce :)
u artu? palete art? tamo iza rk korza, bila u subotu pa su bile samo jedne?

Ako to nije taj daj plz adresu...treba mi i papir za zahvalnice tvrdi, sjajni......
hvala svima na savjetima :s:top:
ps i ako ima gdje bijelih košara u ri...tkđ tnx

mbm vrtni centar na škurinju ima različitih veličina i nisu skupe. 3 ili 4 u pakiranju različitih veličina su nekih 90 kn. ja ih planiram isto kupiti.

grivica
15.03.2011., 07:47
Cure, jel možda neka od vas imala iskustva sa šminkericom Vinkom Žunić ili zna nekoga koga je ona šminkala?

sexyspru
15.03.2011., 09:58
nitko ne zna niti jednog krojača u Rijeci? stvarno mi je potrebna pomoć :s

Hej, neznam da li si dobila odgovor na svoje pitanjce. Znam da Valentina na petom katu robne kuće korzo šiva svašta, možeš pitat kod njih.

Kej_2009
15.03.2011., 22:33
U palete artu imaju prekrasnih prekrasnih papira za pozivnice i zahvalnice...bar su meni krasni...sjajni, debeli, ili mat....sa teksturom...ili bez
baš su super :)
bila u mbm-u (naravno za košare pročitala naknadno kad sam došla doma)

Imaju veliki izbor traka, povoljnije cijene za veća pakiranja poteznih mašni, ima nešto kamenčića, dosta je nabacano i za neke je stvari ograničen izbor, iako nađe se svašta, npr perje imaju samo u nekoj imitaciji prirodne i ljubičastoj (mozda budu dobivali)...ako kome treba perje ima u paletu, iako su meni bolja iz chemaca (naručila online) ...pravilnija..
ja sam ih stavljala na konfete i pozivnice...

dakle tamo košare..

I molim vas preporuku za noktaricu koja povoljno radi savršene nokte i ne mora se naručiti punooo unaprijed :top: (ja bi baš svašta htjela :D)

*nature*
16.03.2011., 09:08
Bok,
zanima me kako ćeš urediti salu. ja sam mislila samo cvjetarnu angažirati za onaj aranžman na stolu mladenaca, jer ovi u Miri urede salu.
Lp

Ne znam još kako i šta. Moram ić na dogovor kod njih. Al uzela sam cvjetarnu Val za sva uređenja i mislim da će mi one uređivati i u Vili Miri.
Imam kombinaciju zeleno-bijelo i onda ako mi se ne bude sviđala boja nadstolnjaka kakve imaju u restoranu stavila bi bijelo sve.
Ja mislim da se da sve s njima dogovoriti.

prevarena_ri
16.03.2011., 21:03
U palete artu imaju prekrasnih prekrasnih papira za pozivnice i zahvalnice...bar su meni krasni...sjajni, debeli, ili mat....sa teksturom...ili bez
baš su super :)
bila u mbm-u (naravno za košare pročitala naknadno kad sam došla doma)

Imaju veliki izbor traka, povoljnije cijene za veća pakiranja poteznih mašni, ima nešto kamenčića, dosta je nabacano i za neke je stvari ograničen izbor, iako nađe se svašta, npr perje imaju samo u nekoj imitaciji prirodne i ljubičastoj (mozda budu dobivali)...ako kome treba perje ima u paletu, iako su meni bolja iz chemaca (naručila online) ...pravilnija..
ja sam ih stavljala na konfete i pozivnice...

dakle tamo košare..

I molim vas preporuku za noktaricu koja povoljno radi savršene nokte i ne mora se naručiti punooo unaprijed :top: (ja bi baš svašta htjela :D)

imam ti ja curu jednu koja radi saaaaavršene noktiće. inače je slikarica i fotografkinja pa stvarno čuda radi po noktima!!! ako te zanima broj ti dam na pm.

Pearl_1982
24.03.2011., 18:53
Da li tko zna kako bude uređena sala za svadbu u miri, neke slikice..?:ne zna:

Ja sam imala u Miri plavo-bijele dekoracije.

http://img687.imageshack.us/i/732k.jpg/
http://img232.imageshack.us/i/733r.jpg/
http://img7.imageshack.us/i/734z.jpg/
http://img858.imageshack.us/i/736a.jpg/
http://img832.imageshack.us/i/737o.jpg/
http://img155.imageshack.us/i/739sn.jpg/
http://img692.imageshack.us/i/740x.jpg/
http://img202.imageshack.us/i/744r.jpg/

ibukra
24.03.2011., 20:28
zanima me jel tko radio tortu za pir u Kroasani,OP? i jesu dobre?

gia11
25.03.2011., 14:29
Dali je još netko imao iskustva sa vjenčanjem u Bevandi, mi smo se zakačili za ambijent, menua ima već za 290 kn ali mi se čini nekako malo hrane...

Pearl_1982
25.03.2011., 18:44
zanima me jel tko radio tortu za pir u Kroasani,OP? i jesu dobre?

Ja sam imala kolače iz Kroasane i tortu. Jako sam bila zadovoljna, kolači su bili svježi, ukusni , torta isto tako, sočna i jako fina.

http://img35.imageshack.us/i/815t.jpg/
http://img5.imageshack.us/i/816bx.jpg/

Blondie26
25.03.2011., 21:25
Lijep pozdrav svim curama,
evo i mene nove ovdje, udaljem se 27.08.

Dekoracija: Angelus Design
Fotke: Mešter & Strahija
Music: DJ... to je riješeno zasad.

Lijepo bi vas molila da mi date neke preporuke za tortu - najrađe bi cupcakes, to mi se čini najpraktičnije za plažu jer ćemo imat švedski stol a ne služenu večeru, pa mislim da je i za tortu onda prikladnije tako. Čula sam za onaj cukarin, kakva su Vam iskustva s njima? Jel znate još nekog tko radi cupcakes?

Isto tako me zanima gdje bi mogla iznajmit stolice po povoljnoj cijeni?
Hvala puno,, pozz:)

Lady_Q
27.03.2011., 01:14
Curke, molim vas brzo ideje gdje naručit svdbenu tortu. Ja bi onako "američki" stil, svu zaglađenu sa nekim morskim motivima izrađenu.
Ne želim one butter kreme sa štrcaljkama koje su bile u modi prije 30 g., krcate šlaga i margarina.

Tko ih radi u Ri? Motiv bi mi bio morsko dno.

ibukra
27.03.2011., 13:51
Ja sam imala kolače iz Kroasane i tortu. Jako sam bila zadovoljna, kolači su bili svježi, ukusni , torta isto tako, sočna i jako fina.

http://img35.imageshack.us/i/815t.jpg/
http://img5.imageshack.us/i/816bx.jpg/

Ajme kako lijepa torta! super je izgledala! znači,definitivno preporučuješ? bili smo na dogovoru s njima i mislim da ćemo se odlučit za njih,al sam još htjela provjerit tu,na forumu. koji okus ste izabrali? mi bi nešto klasično-čokoladu ili vaniliju-tako da smo sigurni da će se svima sviđati i da će se sve popapati:) mislim,tko ne voli čokoladu??:ne zna:

ibukra
27.03.2011., 13:53
Curke, molim vas brzo ideje gdje naručit svdbenu tortu. Ja bi onako "američki" stil, svu zaglađenu sa nekim morskim motivima izrađenu.
Ne želim one butter kreme sa štrcaljkama koje su bile u modi prije 30 g., krcate šlaga i margarina.

Tko ih radi u Ri? Motiv bi mi bio morsko dno.

Krosana,Opatija

ibukra
27.03.2011., 14:04
Lijep pozdrav svim curama,
evo i mene nove ovdje, udaljem se 27.08.

Dekoracija: Angelus Design
Fotke: Mešter & Strahija
Music: DJ... to je riješeno zasad.

Lijepo bi vas molila da mi date neke preporuke za tortu - najrađe bi cupcakes, to mi se čini najpraktičnije za plažu jer ćemo imat švedski stol a ne služenu večeru, pa mislim da je i za tortu onda prikladnije tako. Čula sam za onaj cukarin, kakva su Vam iskustva s njima? Jel znate još nekog tko radi cupcakes?

Isto tako me zanima gdje bi mogla iznajmit stolice po povoljnoj cijeni?
Hvala puno,, pozz:)

svaka čast na lokaciji! plaža-dream wedding... ako smijem znati,koju plažu ste izabrali?jer kad smo mi počeli radit planove za pir,isto smo razmišljali o plaži al u Rijeci i okolici jednostavno nismo mogli naći odgovarajuću.tako da smo odustali od toga ali bar nam je restoran ipak blizu mora(Kvarner,Lovran)A i nisam htjela riskirat s vremenom-pesimist sam-:mig:-znam.. A što se tiče cukarina,mislim da sam negdje na forumu pročitala da kod njih cupcakes izgledaju savršeno al da nisu baš fini.Ali znam da u Kroasani rade one male tortice(mi ćemo imat to) a to ti isto ne bi bila loša ideja za plažu..

Blondie26
27.03.2011., 19:40
svaka čast na lokaciji! plaža-dream wedding... ako smijem znati,koju plažu ste izabrali?jer kad smo mi počeli radit planove za pir,isto smo razmišljali o plaži al u Rijeci i okolici jednostavno nismo mogli naći odgovarajuću.tako da smo odustali od toga ali bar nam je restoran ipak blizu mora(Kvarner,Lovran)A i nisam htjela riskirat s vremenom-pesimist sam-:mig:-znam.. A što se tiče cukarina,mislim da sam negdje na forumu pročitala da kod njih cupcakes izgledaju savršeno al da nisu baš fini.Ali znam da u Kroasani rade one male tortice(mi ćemo imat to) a to ti isto ne bi bila loša ideja za plažu..

Izabrali smo Gradsku plažu u Lovranu, dovoljno nam je velika za 150 ljudi. Imat cemo okrugle stolove skroz uz more, jedan plesni podij će bit i u pješčaniku okružen bakljama. koktel bar i tako.. ne želimo da bude klasika nego da bude opušteno, ljetno.
Isto tako ćemo imat švedski stol da su ljudi i šta se toga tiče opušteni. Svatko jede kada hoce, koliko i sšta hoce.

A ne razumijem bas kakve su to male tortice, ako imas mozes kakvu sliku bacit? Treba mi nesto praktično
pozz

Pearl_1982
27.03.2011., 20:17
Ajme kako lijepa torta! super je izgledala! znači,definitivno preporučuješ? bili smo na dogovoru s njima i mislim da ćemo se odlučit za njih,al sam još htjela provjerit tu,na forumu. koji okus ste izabrali? mi bi nešto klasično-čokoladu ili vaniliju-tako da smo sigurni da će se svima sviđati i da će se sve popapati:) mislim,tko ne voli čokoladu??:ne zna:

Ja ih definitivno preporučujem. Baš sam bila zadovoljna, i izgledom, i okusom,i njihovim pristupom. Mi smo se za čokoladnu odlučili i svi su je hvalili. I sve se pojelo,a to je najbolji znak kakva je torta.:top:

ibukra
27.03.2011., 20:25
http://static.weddingwire.com/static/vendor/135001_140000/139971/thumbnails/600x600_1239427583037-jude196.jpg evo link za jedan primjer tih tortica:)

ibukra
27.03.2011., 20:27
Ja ih definitivno preporučujem. Baš sam bila zadovoljna, i izgledom, i okusom,i njihovim pristupom. Mi smo se za čokoladnu odlučili i svi su je hvalili. I sve se pojelo,a to je najbolji znak kakva je torta.:top:

istina! tnx na savjetu..

ibukra
27.03.2011., 20:28
[QUOTE=Blondie26;32629813]Izabrali smo Gradsku plažu u Lovranu, dovoljno nam je velika za 150 ljudi. Imat cemo okrugle stolove skroz uz more, jedan plesni podij će bit i u pješčaniku okružen bakljama. koktel bar i tako.. ne želimo da bude klasika nego da bude opušteno, ljetno.
Isto tako ćemo imat švedski stol da su ljudi i šta se toga tiče opušteni. Svatko jede kada hoce, koliko i sšta hoce.

Ajme suuuper! i ja bi išla na takav pir...:)

ibukra
27.03.2011., 20:34
http://static.weddingwire.com/static/vendor/115001_120000/115156/thumbnails/600x600_1230203508675-2200984155_9c19118942.jpg meni su baš fora te tortice za goste i jedna malo veća za nas da je možemo razrezat.ti se sviđa?

Blondie26
28.03.2011., 14:35
da, da fora su te tortice.. bas mi mi dobru ideju dala. Super izgledaju, kao mali poklončići... super, super
jesi ti to vec naručila? koja je cijena ako nije tajna za takvu tortu? pozz

Katja-RI
31.03.2011., 11:50
Cure, planirala sam iznajmiti vjencanicu u salonu Kali u Rijeci, i dobila sam poklon bon od 500kn od njih... Međutim, negdje drugdje sam na kraju kupila vjencanicu, tako da mi je ostao ovaj poklon bon.. Ako netko tamo planira iznajmiti vjencanicu, neka mi se javi pa da mu dam taj bon da bez veze ne propadne.. :)
Jutros prosla tamo, salon Kali zatvoren, selotejp i pecat Drzavnog inspektorata.
Nadam se da niste tamo kaparirale haljinu...

prevarena_ri
31.03.2011., 12:10
ajme ja sam skoro tamo išla kaparirati!!!!! dobro da nisam... sva sreća da sam se zaljubila u svoju vjenčanicu u prvom salonu :D

KraljicaSparoga
31.03.2011., 13:09
Jutros prosla tamo, salon Kali zatvoren, selotejp i pecat Drzavnog inspektorata.
Nadam se da niste tamo kaparirale haljinu...
Ja sam htijela ic tamo...dobro da nisam..
Ima koji dobar salon u Ri? nemojte mi samo sposu spomenut :mig:
Whitewedding???

KraljicaSparoga
31.03.2011., 13:10
Jeste isle mozda do Trsta?

prevarena_ri
31.03.2011., 19:31
ja sam kaparirala u white weddingu tako da ti ja njih preporučam :) cura koja radi je :top:

edit: cure kakva su vaša iskustva ako sam kaparirala jednu vjenčanicu ali nisam više baš sigurna da bi nju. da li mogu kaparu "prebaciti" na neku drugu??

prevarena_ri
31.03.2011., 19:36
http://www.vjencanice-kali.com/Novosti.html

otišla sam na stranicu salona kali i piše da su zatvoreni do 30.4. ali da primaju rezervacije termina proba vjenčanica. dakle, možda je sve ok? možda samo čekaju nekakvu dozvolu ili nešto?

ibukra
31.03.2011., 20:51
da, da fora su te tortice.. bas mi mi dobru ideju dala. Super izgledaju, kao mali poklončići... super, super
jesi ti to vec naručila? koja je cijena ako nije tajna za takvu tortu? pozz

ja sam ih u kroasani naručila i cijena je 25 kn komad.ful sam se iznenadila!to je samo 5 kn skuplje od uobičajne torte.a za rezat ćemo napravit torticu za cca.8-10 ljudi.

Katja-RI
01.04.2011., 09:29
http://www.vjencanice-kali.com/Novosti.html

otišla sam na stranicu salona kali i piše da su zatvoreni do 30.4. ali da primaju rezervacije termina proba vjenčanica. dakle, možda je sve ok? možda samo čekaju nekakvu dozvolu ili nešto?

Cuj, znas sto znaci kad su vrata zapecacena. Unutra je brdo vjencanica, ocito sad slijedi procesljavanje porijekla robe, poreza, whatever...
Ne kazem da oni nece platiti kaznu i 1.5. opet normalno raditi, ali u pitanju je veci prekrsaj kad su ih bas zapecatili...

prevarena_ri
01.04.2011., 12:52
ne znam, ne razumijem se baš u to...

Cutie87
07.04.2011., 13:32
I ja sam dobila bon od 700 kn ali na kraju nisam tamo izabrala vjenčanicu. Danas sam vidjela da je zatvoreno...tko će znat zašto...
Ja sam našla svoju vjenčanicu u Nadiji...ženske su mi jako simpa i na ništa me nisu nagovarale kao u nekim drugim salonima...ono kao to ti je predivno a ja izgledam i osijećam se kao torta! :D
Da li netko ima već iskustva s salonom Nadija? Da znam što me čeka! :)

sara4
11.04.2011., 13:30
Cure, pomoć...mislim da se na ovoj temi pisalo o nekom dućanu u Ljubljani koji ima dobre haljine za ići na pir. Probala sam pronaći, ali bezuspješno.

Zna li itko o čemu pričam?

grivica
12.04.2011., 05:11
http://www.sanjska-obleka.si/index/home/Domov

Ako si na ovaj mislila, evo mail :top:

ibukra
17.04.2011., 17:38
dali je tko imao tortu iz Cupida,Jušići?

sara4
18.04.2011., 09:46
http://www.sanjska-obleka.si/index/home/Domov

Ako si na ovaj mislila, evo mail :top:

Da, mislim da je to to! :cerek: hvala!

butterfly307
18.04.2011., 16:13
Također bi pohvalila Xeniu (odnosno njenu asistenticu koja me šminkala) za šminku koja se nije ni zericu razmazala

Da li znate kako se zove ta Xenijina asistentica? I da li mogu tražiti da me baš ona šminka? Ili ako netko ima njen direktan broj telefona (mobitela) molim vas da mi proslijedite na pm. Hvala!!

grivica
20.04.2011., 05:33
Sara4 nema na čemu, nadam se da će ti poslužiti mail i da ćeš naći što trebaš :mig:

lotta00001
27.04.2011., 21:23
Pozdrav cure,

well...:ne zna:.......imate li iskustva s vjenčanjem na otvorenom negdje u okolici,Rijeka,Opatija,Crikvenica i Istra prolazi,dobra hrana cuga dj bazen onako nesto lezerno...drugačije....
svako iskustvo je dobro došlo!!!:s

moja draga
30.04.2011., 08:44
Cure,
evo nekoliko pitanja:
1. vjenčani kolači- preporuka? ( što mislite o svadbenim kolačima iz Dolce Bolera?)
2. vjenčani buket- preporuk?
3. haljina ili komplet za moju mamu- krupnije je građe - znate možda neki butik ili možda krojača; može Rijeka, a i Zagreb)?
4. romska muzika.., preporuka..cijena i bend?

Inače vjenčanje je početak 6 mjeseca, pa su mi sve ove informacije jako hitne!!!!
Hvala

Tintinila79
30.04.2011., 13:04
Navraca li ovdje ikoja cura koja se u Rijeci udavala 21.08.2010. ili 28.08.2010. godine????ako da neka mi se javi pliiiiz trebam samo jedan podatak ...

KraljicaSparoga
30.04.2011., 17:12
Dal cete imat listu poklona za pir? ako da u kojim trgovinama? Ja sam mislila semeraro i elipso u toweru.

Soo
01.05.2011., 11:53
Dal cete imat listu poklona za pir? ako da u kojim trgovinama? Ja sam mislila semeraro i elipso u toweru.

ima ti i lesnina (sude, tanjuri, case itd).

flygirl
01.05.2011., 16:38
Cure,
evo nekoliko pitanja:
1. vjenčani kolači- preporuka? ( što mislite o svadbenim kolačima iz Dolce Bolera?)
2. vjenčani buket- preporuk?
3. haljina ili komplet za moju mamu- krupnije je građe - znate možda neki butik ili možda krojača; može Rijeka, a i Zagreb)?
4. romska muzika.., preporuka..cijena i bend?

Inače vjenčanje je početak 6 mjeseca, pa su mi sve ove informacije jako hitne!!!!
Hvala
Za vjenčani buket preporučam cvjetarnu Jona, jer je vlasnica vanja tzakon - sposobna, sluša što joj kažeš, drži se budžeta i meni je spasila stvar u dekoriranju sale :top:

Kolači - Absum Karlovac - vrlo susretljivi, dostavili kolače jako dobro spakirane i lijepo složene, mislim da imaju kapaciteta za naručivanje kolača u zadnji tren :)

KraljicaSparoga
01.05.2011., 16:41
Sto se tice absuma, ja sam malo skeptična. Rade kolače za konzum i strah me da ne podvale i stare kolace.
Soo hvala na odgovoru

moja draga
01.05.2011., 19:39
Za vjenčani buket preporučam cvjetarnu Jona, jer je vlasnica vanja tzakon - sposobna, sluša što joj kažeš, drži se budžeta i meni je spasila stvar u dekoriranju sale :top:

Kolači - Absum Karlovac - vrlo susretljivi, dostavili kolače jako dobro spakirane i lijepo složene, mislim da imaju kapaciteta za naručivanje kolača u zadnji tren :)

hvala ti za info...
mojima ti kolači iz absuma nisu baš nešto, uzeli smo bili cca 2 kg za probu.., meni osobno i nisu bili tako jako loši..s obzirom na cijenu...

Butterfly:)
02.05.2011., 16:02
Zna netko mozda neke informacije o zupniku iz Voloska, kao npr. predaja mlade i slicnih stvari.. Tnx..

rani_mraz
02.05.2011., 17:20
Cure gdje u Ri imaju za kupiti neke lijepe kuverte, ukrasne, trebalo bi mi za zahvalnice. Hvala unapijed:)

rani_mraz
02.05.2011., 17:48
Cure gdje u Ri imaju za kupiti neke lijepe kuverte, ukrasne, trebalo bi mi za zahvalnice. Hvala unapijed:)

uuu i sad sam se sjetila kao itko zna di ima za kupit one prskalice za tortu, ne znam kako se to zove ali one kao deblje petarde pa da izgledaju kao prskalice (dok dovoze tortu do mjesta di treba biti da prsce) a jesam ga objasnila :rofl:, nadam se da me kuzite

02.05.2011., 18:23
uuu i sad sam se sjetila kao itko zna di ima za kupit one prskalice za tortu...

U konzumu i kauflandu sam ih vidjela.. Na onim odjelima sa svijecicama za torte i balonima..

KraljicaSparoga
02.05.2011., 18:41

imas hobby art na piramidi. Mozda tamo.

03.05.2011., 13:55
Znate mozda di bi u Rijeci mogla nac za kupiti podvezicu?

KraljicaSparoga
03.05.2011., 14:06

Vjenčanice Nadija, Sposa, Whitewedding

Wedding DJ
03.05.2011., 14:43
Pozdrav cure,

well...:ne zna:.......imate li iskustva s vjenčanjem na otvorenom negdje u okolici,Rijeka,Opatija,Crikvenica i Istra prolazi,dobra hrana cuga dj bazen onako nesto lezerno...drugačije....
svako iskustvo je dobro došlo!!!:s

Koliko ljudi će biti na svadbi, tj koliki Vam je prostor potreban?

tartaruga
03.05.2011., 14:50

Vjenčanice Nadija, Sposa, Whitewedding

Ima ih i u Lisci, zatim u onom dućanu u Starom gradu kod kosog tornja, čini mi se u Gali u RK Ri...
Tamo sam ja gledala kad sam tražila s frendicom.
A ustvari, mislim da ih ima u svakom malo finijem dućanu sa donjim vešom.

lotta00001
06.05.2011., 18:55
Koliko ljudi će biti na svadbi, tj koliki Vam je prostor potreban?

a najvise 80tak...

plemkinja
09.05.2011., 12:48
Pozdrav svima!
Molim Vas, da li netko zna gdje u Rijeci mogu ići pogledati za iznajmljivanje muških odijela?
Hvala, pozdrav :)

plemkinja
09.05.2011., 12:57
Evo, čitam i zapeo mi je jedan negativan komentar na salon Sposu!
Ovako, imam jako neugodno iskustvo s njim. Mislila sam kako ću odmah tamo naći vjenčanicu jer glase kao vrhunski salon, međutim, razočarenje!
Naručim se za termin. Uđem u salon, a ženska me prvo odmjeri od glave do pete i počne mahati glavom. Ja je upitam u čemu je problem. A ona će meni: "Joj, nisam znala da ste vi tako jaka cura. Vama treba konfekcijski broj haljine od 46 - 48, a mi ovdje imamo samo od 36 - 38."
Ja sam malo punija, nosim konfekcijski broj 42, ali svejedno, ako radiš s ljudima i to u jednom tako "vrhunskom" salonu, ne smiješ se ophoditi s ljudima na takav grozan i nestručan način.
I eto, ja sam je onda izružila dobrano, i taman da ću izjuriti van, ona počela trčati za mnom govoreći kako će joj direktor slijedeći tjedan donest 2 vjenčanice veće. Na to sam još više poludila i svašta joj rekla.
Prestrašno cure moje! Nisam se nadala takvoj grozoti i sramoti za jedan salon.
NE PREPORUČUJEM GA!!!
Nakon toga, odem u drugi salon i bez problema si nađem vjenčanicu snova :)
A konfekcijski je broj 42 :)

Eto, malo da podijelim iskustvo sa vama!
Pozdrav!

KraljicaSparoga
09.05.2011., 13:08
Ja nosim broj 42 pa sam u Sposi probala nekih 10ak vjenčanica. Meni je zenska tamo bila ( moram se tako izrazit) nadrkana. Donesla mi te vjenčanice, u jednoj me tako stisla da sam zamalo rucak izbacila. Na kraju se ajmo rec malo oraspoložila i bila ugodna. Ja sve preporuke imam za salon Nadija, Whitewedding i Bijeli snovi. Stvarno ne znam di su gospođe i cure bile ljubaznije.

flygirl
09.05.2011., 13:49

Znam da u Palmersu imaju plavu podvezicu za 77 kn ;)

babac24
09.05.2011., 14:08
Ja sam se udala prije 10 dana, a kako sam ovdje pokupila par vrijednih info bio bi red da uzvratim istom mjerom...
1. što se tiče vjenčanice ja sam je iznajmila u White weddingu, cura je jako draga, lijepo su je prekrojili po meni iako su mi načelno ljepše vjenčanice imali u Nadiji gdje je također jako ljubazna gospođa. U drugim salonima nisam ni bila.
Inače u white weddingu imaju i podvezice koje obično dobijete gratis uz iznajmljivanje, a vidjela sam i u pletexu (kad se prođe art kino i pruga)
2. restorani-već sam iznijela info koje sam imala kad smo bili u potražnji tamo negdje u 10 mj. Mi smo na kraju pir imali u Kinkeli na Bregima. Hrana je bila super i obilna, uređenje po želji i jako lijepo i jedinu zamjerku imam na konobarice koje se cijelu večer nisu nasmijale. Radi se o starijim ženama, ali su bile brze i neupadljive.
3. bend smo uzeli na preporuku, ali ja ga neću spominjati jer ga ne želim preporučivati dalje. Nisu oni bili loši, ljudi su bili zadovoljni ali mi baš nismo obzirom da nisu ispoštovali ono što smo se dogovorili nego su sve odradili po svome.
4.fotograf i snimatelj-oni su stigli iz Zagreba http://www.fotovjencanje.hr/Dobrodosli.html Za njih svake pohvale, osim što su povoljni, vrhunski su profesionalci, jako simpatični i oni su me naprosto oduševili. Kako smo ih našli preko neta moram priznat da smo malo bili u strahu kako će sve to ispast, a ispalo je odlično
5. dragi odijelo-kupio ga je u Galileu u Toweru, koštalo je poprilično, ali odlično je izgledao
6. Kolače smo naručili iz pekare u Karlovcu, kolači su stvarno bili friški i vrhunski i bilo je brdo vrsta. Nama se isplatilo zaletit se tamo po njih jer im je cijena 55 kn (suhi su 45) tako da smo na 23 kg koliko smo mi uzeli bili u velikom dobitku
7. pozivnice, konfetiće, reveriće sam sama radila
8. svatovi su umjesto revera imali bedževe s našom karikaturom (prvo naručili karikaturu kod nekog tipa iz osjeka pa onda dali izraditi u zagrebačkoj tiskari)
9. frizura-studio Olivera (i inače se tamo friziram, uvijek sam zadovoljna), šminkanje Calzara u prizemlju robne kuće Ri, cura odlično šminka.
10. cvijeće-cvjećarna kod El Ria, bila sam zadovoljna jer su napravili sve po mojoj zamisli, a nisam htjela klasični buket
To je to koliko sam se mogla sjetit, ako vas šta zanima pitajte sad dok mi je svježe.

KraljicaSparoga
09.05.2011., 14:22
Koja prkara iz karlovca? :) ja sam na
Putu za karlovac pa da se zaletim. I sve cestitke novopecenoj gospodi..

babac24
09.05.2011., 14:27
Hvala!
Pekara se zove Monika. Mislim da imaju radnje na 2 mjesta u Karlovcu i negdje u okolici Zagreba.

09.05.2011., 16:04
Babac24, kad ste isli po kolace? Dan ranije? I onda ste ih vi slagali na tacne ili? Je postoji mogucnost dostave, kao s npr. Absumom?

09.05.2011., 19:46
Treba mi preporuka za kamermana, ovi koje smo htjeli uzet su rezervirani za nas termin, i sad nemamo pojma koga.. Cijena 3000-4000kn... Hitno! Pls!

KraljicaSparoga
09.05.2011., 20:29
Evo mene iz Karlovca. Rezervirala sam kolace u pekarni Mus. Sa slaganjem u kutijice ( od 25, 35, 50 deka) kilo kolaca 65 kn. Ja super zadovoljna

flygirl
09.05.2011., 21:52
Treba mi preporuka za kamermana, ovi koje smo htjeli uzet su rezervirani za nas termin, i sad nemamo pojma koga.. Cijena 3000-4000kn... Hitno! Pls!

Hm, ovako iz glave - zovi foto Reviju - nas su samo slikali pa ne znam cijene snimanja... Fotke su nam super :)

babac24
09.05.2011., 22:06
Babac24, kad ste isli po kolace? Dan ranije? I onda ste ih vi slagali na tacne ili? Je postoji mogucnost dostave, kao s npr. Absumom?

Da išli smo dan ranije, iskreno za dostavu ne znam, a možeš se dogovoriti za pakiranje.
Što se pak kamermana tiče mi smo uzeli te iz Zagreba, paket s fotografom već od 3900 kn+troškovi prijevoza pa na gore. Mlada je ekipa i sve se s njima možeš dogovoriti pa ih pokkušaj kontaktirati samo za snimanje.

dancica23
10.05.2011., 11:23
Butterfly mogu ti preporučiti mog kamermana, ja se tek udajem u 7.mj. ali lik ima odlične reference i ono što sam vidjela je super. Mislim da mu je najjeftiniji paket oko 3200 kuna, vlasnik je Kvarner filma, zove se Robert Malnar.

lotta00001
10.05.2011., 17:47
može par ideja i osobnih iskustva vezano uz sale i restorane u Rijeci i Opatiji?

Hvala!:top:

Pingvich
11.05.2011., 14:58
Ako može na PM brojeve šminkerica i frizerki koje dolaze doma.. Hvala ;)

smile4
11.05.2011., 15:45
može par ideja i osobnih iskustva vezano uz sale i restorane u Rijeci i Opatiji?

Hvala!:top:

neznam koliko ljudi imate na vjenčanju..ja sam bila na par vjenčanja gdje je bilo oko 50-ak ljudi u Aurori (mislim Poljane iznad Ičića) i lijepo je bilo..jednom sam bila na vjenčanju na Trsatu u Trsatiki..hm isto tako nekih 40 ljudi-možda i manje il više..ne sjećam se...isto ok..možda su malo smetali oni stupovi u dvorani kad se pleše..

restoran Mira Rubeši/Srdoči-ok..nekih 70-ak ako ne i više uzvanika je bilo..

za restoran Kinkela Bregi čujem samo pohvale..par godina unazad sam bila na jednom domjenku tamo-hrana jako fina ..

ako je veliki pir-100 i više-možda Kvarner Lovran ili hotel Imperial u Opatiji

jako lijepo mi je bilo na vjenčanju na Kostabeli-ali to mislim nažalost ne radi više..
ako planirate malu intimnu atmosferu od nekih 20/30 ljudi-možda Draga di Laurana...frendica je tamo imala večeru...jako ugodno --ali i malo skuplje nego drugdje

nešto drugačije tražiš..hm...čula sam po pričama za jednu curu da su organizirali sve na jendom brodiću po Kvarneru...il vjenčanje u Rovinju i onda večera na otočiću...to je onako baš drugačije i navodno dosta skuplje...

KraljicaSparoga
12.05.2011., 12:28
meni trebaju preporuke za dobru slasticarnu. Tražim svadbenu tortu. Cula sam da Beto ima dobre torte

Gabyca
12.05.2011., 12:29
Pozdrav svima!
Molim Vas, da li netko zna gdje u Rijeci mogu ići pogledati za iznajmljivanje muških odijela?
Hvala, pozdrav :)

I mi smo trazili i na kraju zavrsili u Trstu. :mig:

Kuzerica
12.05.2011., 12:31
meni trebaju preporuke za dobru slasticarnu. Tražim svadbenu tortu. Cula sam da Beto ima dobre torte

Beto definitivno

svi moji uzvanici jos dan danas pricaju o mojoj torti

nemoj uopce razmisljat
jaooooooooooo kad se sjetim

tako sam ja i cula za Beto i pocela tamo ic cesce
imala sam u Vili Ariston i oni su je od tamo nabavili
od jagode,cokolade i vanilije

poslije sam i za krstenje narucila s jagodama i svi su bili opet odusevljeni cak i oni koji bas ne vole jagode :cerek:

KraljicaSparoga
12.05.2011., 12:33
Ja sam na krku, najvažnije mi je da imaju dostavu.

Kuzerica
12.05.2011., 12:39
Znam da u Palmersu imaju plavu podvezicu za 77 kn ;)

BTW tamo di iznajmis vjencanicu dobijes na poklon i podvezicu :mig:

bar mislim da je svugdje tako
U Nadiji je

flygirl
12.05.2011., 20:41

Ja sam probala torte ok Beta prije cca 2 mjeseca i bile su mi ok. Ja sam svoju naručila iz Bonbonette i bila je sasvim dobra, a cijena fenomenalna :)

smile4
13.05.2011., 09:07
Ja sam probala torte ok Beta prije cca 2 mjeseca i bile su mi ok. Ja sam svoju naručila iz Bonbonette i bila je sasvim dobra, a cijena fenomenalna :)

ja sam isto svojevremeno probala kolače iz Bonbonette i jako su mi fini bili..e sad za cijene nemam pojma..u Betu znam da su bili jak dobri -valda su i dalje fini..a cijene mislim kao da mi je netko rekao da su mrvu dignuli

netko mi je rekao da su dobri i iz Slatke tajne

Kuzerica
13.05.2011., 09:58

ja narucila tortu za rockas u Bonbonetti a usput kupila par kolaca
kad sam dosla doma i probala te kolace odmah sam zvala i otkazala tortu
eto toliko

stvar je ukusa
ja en volim kad nije pravi slag i kad se osjeca margarin a ne putar i to...

a po cijenama su tu negdje Beto i Bonbonetta

dal imaju dostavu na krk nemam pojma,ne vjerujem....

KraljicaSparoga
13.05.2011., 13:13
Moraju imat neki kombi sa hlađenjem za te kolače i torte. Tako da im valjda nije problem doc i na Krk. Na krku nema ništa posebno. Osim Case i Volsonisa. O pekari Vrbnik necu ni govorit. Svaki put kad kupim nešto kod njih dobijem staro. Sad zadnje pogaca za uskrs. Lijepo pitam dali je friška, da je. Dodem doma, otvorim ono se sva mrvi i suha je.

smile4
13.05.2011., 13:52
ja narucila tortu za rockas u Bonbonetti a usput kupila par kolaca
kad sam dosla doma i probala te kolace odmah sam zvala i otkazala tortu
eto toliko

stvar je ukusa
ja en volim kad nije pravi slag i kad se osjeca margarin a ne putar i to...

a po cijenama su tu negdje Beto i Bonbonetta

dal imaju dostavu na krk nemam pojma,ne vjerujem....

a ja volim pravi šlag i radije putar-stvar ukusa

pogledajte si Slatku tajnu ..mislim da su u Jušićima i da imaju dostavu

Dali green
15.05.2011., 15:52

Beto se počeo bahatit sa cijenama, a kvalitetu konstantno srozava, čudno zvuči , ali preporučam pekaru Croasana u Opt- može se sve prije probat i vrlo su fleksibilni što se tiče samog oblika i izgleda torte...

ibukra
15.05.2011., 18:18
da,Beto se baš razbahatio.ok,dobri su ti kolači al toliko??? meni se jednom dogodilo da sam naručila tortu za mamin rođendan od vanilije s trešnjama i kad sam je donjela mami,ona je počne rezat a unutra čokolada!užas!jer nismo baš ljubitelji čokolade a i da jesmo-ako sam naručila jedno ful je glup osjećaj dobit nešto drugo.znam,tko radi taj i griješi,ali jbg,ja im nebi prepustila svoju vjenčanu tortu da mi rade.jer znaš ono,imam puno posla i baš me briga više..nemoram se trudit više..joj,kako mrzim kad se ljudi kao probiju i onda se počnu bahatit.šta ne kuže da svemu kad tad dođe kraj??

flygirl
15.05.2011., 18:34
Beto se počeo bahatit sa cijenama, a kvalitetu konstantno srozava, čudno zvuči , ali preporučam pekaru Croasana u Opt- može se sve prije probat i vrlo su fleksibilni što se tiče samog oblika i izgleda torte...

Uh, ja ne preporučujem Kroasanu iz Opatije iz jednog osobnog razloga kojeg ne bih htjela dijeliti jer ne znam tko sve čita ovaj forum ali i cijena im je 20kn po komadu torte.
Ja sam svoju platila manje od 10 kn po komadu i bila je sasvim dobra torta koja sve cijela pojela.

Pa neka si svatko odluči :)

ibukra
15.05.2011., 18:38
a što se tiče Croasane,bili smo tamo i zbilja je super usluga i možeš se dogovorit oko svega s njima,kolači su super ali torte koje smo mi probali-bijela i crna čokolada-nam nisu baš legle.pa smo išli dalje tražit i našli smo u Cupidu na Jušićima to što smo tražili :))i još nam je ispalo jeftinije 8 kn po komadu!

KraljicaSparoga
15.05.2011., 19:03
Sta mislite o krckim slasticarima?
Casa del padrone ( opet su promjenili naziv), Volsonis, pekara Vrbnik

Pearl_1982
15.05.2011., 20:52
Ja uvijek preporučim svima Kroasanu,jer sam imala predobro iskustvo s njima.Kolači fini i friški, prekrasni estetski i okusom, a imam puno iskustva s kolačima. Torta ferero je bila fantazija. Morska tema izvana.Prekrasno.
Kolači 65kn/kg, a torta je bila 12kn/kom.

ibukra
15.05.2011., 21:07
Ja uvijek preporučim svima Kroasanu,jer sam imala predobro iskustvo s njima.Kolači fini i friški, prekrasni estetski i okusom, a imam puno iskustva s kolačima. Torta ferero je bila fantazija. Morska tema izvana.Prekrasno.
Kolači 65kn/kg, a torta je bila 12kn/kom.

mi smo bili tamo prije mj. i pol i komad torte im je bio 20 kn.kad ste vi imali pir?

Emma23
16.05.2011., 11:30
Moje vjenčanje je bilo u Hotelu Bristol u Opatiji 07.05. ove godine.
Prvotno je svadba trebala biti u 4 opatijska cvijeta ali tamo smo naišli na vrlo bahatog, netolerantnog, uštogljenog i u krajnjoj liniji nepristojnog 'organizatora' vjenčanja te nakon inicijalnih dogovora vidjeli da to neće biti onako kako smo si mi zamislili i da ćemo s njihovim pravilima doslovno bankrotirati iako smo imali malu svadbu. Pa smo odlučili potražiti drugu lokaciju. Izbor je po preporuci bliske prijateljice pao na Hotel Bristol. Nakon te odluke moj sada već suprug :D i ja smo se preporodili. Organizacija je tekla tako glatko i lako da smo se pitali kad će nastupiti sav onaj stres koji svi spominju da se javlja pri planiranju vjenčanja. Osoba zadužena za našu organizaciju u hotelu je bila toliko draga i pristupačna, da se apsolutno sve moglo s njome dogovoriti.
Što se tiče dekoracije dvorane, surađivali smo s agencijom Noi Due koja je moju viziju zeleno-bijele bajke pretvorila u stvarnost. Apsolutno sve pohvale na profesionalnosti i nevjerojatnom osjećaju za dekoraciju interijera i realizaciji naših ideja u stvarnost.
Svadba nam je tako lijepo prošla da su nam svi uzvanici stalno hvalili jedno te isto - vrhunsko pripremljenu i ukusnu hranu, te uslugu (konobare i kuhare), i dekoraciju dvorane koja je zaista izgledala kao da ste ušli na kraljevski dvor.
Uglavnom, suprug i ja još uvijek vrtimo film svadbe u glavi i jedva čekamo da dobijemo video snimku vjenčanja jer nam je sama večer tako brzo prošla da toga još nismo ni svjesni. :cerek:
Uglavnom, svakome bih poželjela tako lijepo vjenčanje :)

Pearl_1982
16.05.2011., 19:42
mi smo bili tamo prije mj. i pol i komad torte im je bio 20 kn.kad ste vi imali pir?

U 9mj 2010. Pa šta su tako poskupili? Ja sam imala i popust sa sajma vjenčanja

Megich
17.05.2011., 13:03
da,Beto se baš razbahatio.ok,dobri su ti kolači al toliko??? meni se jednom dogodilo da sam naručila tortu za mamin rođendan od vanilije s trešnjama i kad sam je donjela mami,ona je počne rezat a unutra čokolada!užas!jer nismo baš ljubitelji čokolade a i da jesmo-ako sam naručila jedno ful je glup osjećaj dobit nešto drugo.znam,tko radi taj i griješi,ali jbg,ja im nebi prepustila svoju vjenčanu tortu da mi rade.jer znaš ono,imam puno posla i baš me briga više..nemoram se trudit više..joj,kako mrzim kad se ljudi kao probiju i onda se počnu bahatit.šta ne kuže da svemu kad tad dođe kraj??

Znam o cemu pricas, ali ne poprave li se i Betu ce uskoro doci kraj njihove slave :mig:

lotta00001
26.05.2011., 21:43
jel netko imao vjenčanje u 4 opatijska cvijeta? pliz dojmove, može i na pm:s

hrčak008
27.05.2011., 17:26
Moraju imat neki kombi sa hlađenjem za te kolače i torte. Tako da im valjda nije problem doc i na Krk. Na krku nema ništa posebno. Osim Case i Volsonisa. O pekari Vrbnik necu ni govorit. Svaki put kad kupim nešto kod njih dobijem staro. Sad zadnje pogaca za uskrs. Lijepo pitam dali je friška, da je. Dodem doma, otvorim ono se sva mrvi i suha je.

Ja sam svoju vjenčanu tortu naručila u Bonaviji, dostava je bila na Cres i sve je prošlo savršeno.
Znam da za njih govore da su skupi, ali cijena je bila 25 kn + dostava. Njihov šef cateringa, Claudio, je bio super, sve smo se dogovorili bez problema, riješili su me jednog ogromnog stresa (torta+ljeto+trajekt+užasne ceste).
Slikice možeš vidjeti među mojim slikama s vjenčanja.

Emma23
29.05.2011., 14:34
jel netko imao vjenčanje u 4 opatijska cvijeta? pliz dojmove, može i na pm:s

Ja sam prvotno trebala imati svadbu u 4 opatijska cvijeta ali smo odustali i na kraju imali svadbu u hotelu Bristol. Gospodin G.T. koji je zadužen za organizaciju vjenčanja u 4 opatijska cvijeta je bio vrlo bahat i nespreman na suradnju pa smo na kraju i odustali od svadbe u tom hotelu jer nismo htjeli surađivati s takvim ljudima. Naime, ne samo da nam nije dao popust na sobe za naše uzvanike, nego je tražio da platimo i parking u garaži. Ali sve to smo bili spremni prihvatiti ali ključni razlog zašto smo odustali je taj što u dotičnom hotelu nemaju pakete pića, niti daju da doneseš svoje piće nego ti naplaćuju cijene po cijenam lobby bara koje su poznate kao najskuplje, pa kad smo saznali da bi bocu Jana obične vode od 0,75l trebali platiti 32 kn, shvatili smo da ćemo bankrotirati na piću i da ne možemo kontrolirati troškove pa smo odlučili raspitati se gdje bi još mogli imati svadbu u Opatiji. U međuvremenu g. G.T. je bio dovoljno neprofesionalan da on nama otkaže naš termin kod njih što ne da se ne radi nego smo mi bili zgroženi i šokirani takvim postupkom..... Samo da znaš što sve možeš očekivati ako se odlučiš za taj hotel.

ribicaa
01.06.2011., 11:50
Bok cure! Molim vas, je l' zna koja od vas gdje bih u Rijeci ili Opatiji mogla nabaviti svilene, satenske, mašne, cirkone i ostale đinđe..ako me razumijete kakav mi dućan otprilike treba... :misli:

KraljicaSparoga
01.06.2011., 11:53
hmmmm imas na piramidi hobby art. Cula sam da je dosta skup.
Za te trakice svilene pogledaj kraj Mcdonalsa zove se Ana.
Ili nazovi dobar partner koji je u zagrebu, mislim da salju postom

Ina1011
01.06.2011., 12:03
http://www.lumos.hr/

http://www.paleta-art.hr/

http://www.portir.com/croatia-poslovni-imenik/p/PROMETEJ-ART-AND-HOBBY-Rijeka.html

ribicaa
01.06.2011., 14:11
hvala puno, cure!! :cerek:

AnaP
01.06.2011., 18:41
Bok cure! Molim vas, je l' zna koja od vas gdje bih u Rijeci ili Opatiji mogla nabaviti svilene, satenske, mašne, cirkone i ostale đinđe..ako me razumijete kakav mi dućan otprilike treba... :misli:

U onom vrtnom centru na skurinjama (kod pet centra i concordie) ima svih mogucih svilenih i organdir traka i ful su jeftine. ja ih uvijek tamo kupujem.

ribicaa
02.06.2011., 11:05
U onom vrtnom centru na skurinjama (kod pet centra i concordie) ima svih mogucih svilenih i organdir traka i ful su jeftine. ja ih uvijek tamo kupujem.

joj, pa tog se uopće nisam sjetila, a tamo kupujem cvijeće i božićne ukrase, hvaaala ti!! :cerek:

AnaP
02.06.2011., 11:48
Nema na cemu :)

KraljicaSparoga
02.06.2011., 11:50
Gdje još mogu pogledat za lijepe i sa Ok cijenom manžete osim u Galileu?

rani_mraz
02.06.2011., 17:35
Drage cure, evo i nase vjencanje je proslo pa bih vam napisla par rijeci. Kao prvo pohvalila bih restoran comodore u icicima, zaista je bilo sve fantasticno od usluge, hrane, mjesto, osoblje, ma zaista sve, sve i svi su bili odusevljeni sa hranom i svim, stvarno nemamo ni jednu primjedbu. Kolace smo imali iz kroasane i bili su stvarno fini tako da bih i njih preporucila iako im osoblje koje radi u uredu di se idete dogovarati bas i nije najljubaznije ali eto. Tortu smo imali iz beta i bila je dobra, nista posebno mozda malo preslatka ali bila je fina. Jos bih pohvalila cvjecarnu bonsai iz lovrana od kud sam imala buket, revere i aranzman za nas stol i sve je bilo prepreprekrasno, ja sam cvjecarki rekla otprilike sta bi i kako ali ona je u biti radila po svom i ispalo je fantasticno!!!!! Ja sam haljinu dala sivati na preporuku nekih forumasica u salonu bijeli snovi u rijeci i haljina je bila bas kako treba biti, nisam htjela klasicnu vjencanicu, vec leprsavu haljinicu do koljena i ispala je bas kako je trebala biti!! Eto stvarno je sve bilo onako kako smo htjeli i presretni smo jer je sve ispalo stavrno savrseno!!! Eto toliko od mene :cerek:

ibukra
02.06.2011., 20:40
čestitam na vjenčanju!!!! btw,je vam cvjećarica bila skupa?može koja sličica s aranžmanom što vam je napravila? jer mi još nismo odlučili za cvjećarnu .

Ina1011
03.06.2011., 06:59
rani_mraz čestitam.. :cerek: drago mi je da je sve ispalo tako dobro :top:

imaš možda za preporučiti koji frizerski u Opatiji/okolici?

rani_mraz
03.06.2011., 10:59
čestitam na vjenčanju!!!! btw,je vam cvjećarica bila skupa?može koja sličica s aranžmanom što vam je napravila? jer mi još nismo odlučili za cvjećarnu .

Nije bila skupa, s cvjecarkom se mozes dogovoriti i za cijenu i za sve, tj kazes joj do koliko novaca bi i sta bi pa ti ona preporuci, mi smo kod nje uz moj buket, revere, i zaista veliki i prekrasni aranzman za nas stol jos radili i zahvalnice i dekorirali neke poklone i sve skupa je bilo 1000,00 kn, ja zaista ne znam jeli to puno ili malo ali zaista se sve mozes dogovoriti s njom od cijena pa do svega. Slike nazalsot ne znam staviti:rofl: ali probat cu kasnije pa mozda i uspijem, ugl buket i aranzman i sve je bilo veselo, zuto, zeleno, ljubicasto ma savrseno:cerek:

rani_mraz
03.06.2011., 11:02
rani_mraz čestitam.. :cerek: drago mi je da je sve ispalo tako dobro :top:

imaš možda za preporučiti koji frizerski u Opatiji/okolici?

Hvala na cestitkama:cerek:, ja sam frizuru radila u frizerskom salonu OOOPS u Opatiji, tamo sam vec godinama tako da o nicem drugom nisam ni razmisljala i frizura je bila super, imam kratku kosu i frizerka mi je od toga napravila cudo, ja sam se prepustila u njene ruke i bilo je vise nego odlicno. I moja kuma je isla na frizurutamo 1 x i isto je bila jako zadovoljna. Tamo nam je dosla i sminkerica koja nas je sredila za neprepoznat:cerek: ispada da ja sve samo hvalim ali kad je stvarno sve bilo po nasem gustu i savrseno i jos smo pod dojmovima i tako heheh

Ina1011
03.06.2011., 11:55
hm.. ja sam tamo bila 2 puta na šišanju i jednom na frizuri (a nije baš da ima neki izbor u Opatiji) i nisam bila baš oduševljena.. super je to ispalo ali mi je nekako too much moderno.. a ja bi ipak nešto tradicionalnije. Pogotovo za vjenčanje.

Dobro, ti si rekla da imaš kratku kosu pa mi to zvuči baš kao stvoreno za njihova čuda :D

kikica1984
04.06.2011., 00:23
Ja sam prvotno trebala imati svadbu u 4 opatijska cvijeta ali smo odustali i na kraju imali svadbu u hotelu Bristol. Gospodin G.T. koji je zadužen za organizaciju vjenčanja u 4 opatijska cvijeta je bio vrlo bahat i nespreman na suradnju pa smo na kraju i odustali od svadbe u tom hotelu jer nismo htjeli surađivati s takvim ljudima. Naime, ne samo da nam nije dao popust na sobe za naše uzvanike, nego je tražio da platimo i parking u garaži. Ali sve to smo bili spremni prihvatiti ali ključni razlog zašto smo odustali je taj što u dotičnom hotelu nemaju pakete pića, niti daju da doneseš svoje piće nego ti naplaćuju cijene po cijenam lobby bara koje su poznate kao najskuplje, pa kad smo saznali da bi bocu Jana obične vode od 0,75l trebali platiti 32 kn, shvatili smo da ćemo bankrotirati na piću i da ne možemo kontrolirati troškove pa smo odlučili raspitati se gdje bi još mogli imati svadbu u Opatiji. U međuvremenu g. G.T. je bio dovoljno neprofesionalan da on nama otkaže naš termin kod njih što ne da se ne radi nego smo mi bili zgroženi i šokirani takvim postupkom..... Samo da znaš što sve možeš očekivati ako se odlučiš za taj hotel.

samo jednu sitnicu moram napomenuti, to je politika poduzeća, mislim da nije do gospodina osobno. pa tko ima puuuno novca za svadbu neka izvoli, za nas ostale ima drugih varijanti!

kikica1984
04.06.2011., 00:27
Hvala na cestitkama:cerek:, ja sam frizuru radila u frizerskom salonu OOOPS u Opatiji, tamo sam vec godinama tako da o nicem drugom nisam ni razmisljala i frizura je bila super, imam kratku kosu i frizerka mi je od toga napravila cudo, ja sam se prepustila u njene ruke i bilo je vise nego odlicno. I moja kuma je isla na frizurutamo 1 x i isto je bila jako zadovoljna. Tamo nam je dosla i sminkerica koja nas je sredila za neprepoznat:cerek: ispada da ja sve samo hvalim ali kad je stvarno sve bilo po nasem gustu i savrseno i jos smo pod dojmovima i tako heheh

rani_mraz, kad nigdje dalje da ti ovdje najprije čestitam, a ti si dobra dušica (bez obzira na hormone)! ja čak počinjem razmišljati da se za cvijeće dogovorim s cjećarkom u bonsai pa da mi to prebace u slavoniju u petak, obožavam kako ta žena radi i pretvara ideje u djelo:)) (btw. prođi na kavu

head over heels
04.06.2011., 19:13
samo jednu sitnicu moram napomenuti, to je politika poduzeća, mislim da nije do gospodina osobno. pa tko ima puuuno novca za svadbu neka izvoli, za nas ostale ima drugih varijanti!

A neeeeeeee, to je SAMO do dotičnog gospodina...cijene su jedna stvar (uostalom, jednake su nam na kraju bile i u Milleniumu, budući da su ista grupacija hotela), ali sa sasvim drugim wedding managerom je iskustvo sasvim drugačije. Manager u 4 cvijeta je zbilja :eek::flop:

ibukra
13.06.2011., 17:28
jel zna tko di bi mogla nabavit škrinjice(drvene ili od gline ili nešto) za konfete?

KraljicaSparoga
13.06.2011., 17:56
jel zna tko di bi mogla nabavit škrinjice(drvene ili od gline ili nešto) za konfete?

možda pomogne, probaj nazvat.
http://www.kupiprodaj.net/HR/oglas246856/Izrada-drvenih-kutija-i-skrinjica-svih-vrsta.htm
Ovo je u pdf-u. Na kraju piše info
http://kikaxdesign.hr/download/Katalog%20proizvoda%202011.pdf

the redCat
19.06.2011., 00:18
http://www.laserica.it/collezione.htm

piše danas u N.listu da se ova trgovina u Trstu zatvara i da je sve u pola cijene. Nisam nikada bila pa pojma nemam cijene, ali znam koliko je najam u Ri pa mi se čini da vrijedi pogledati

Šalica
20.06.2011., 11:17
Pozdrav, djevojke!

Imam jako veliki problem...Naime, fotograf kojeg sam željela (naravno) je rezerviran za taj datum i sad ne znam što da radim?!?! :(
Problem je u tome što dragi i ja ne želimo klasične fotke, već onako - malo pomaknute, više umjetničke.
Ima odličan fotograf u Crikvenici - Ivančić i jedan na Krku - Brujo, ali su zauzeti.
Ako znate kojeg u Rijeci i okolici, molim vas da mi preporučite jer sam stvarno na čudu...
Unaprijed vam hvala!!!

KraljicaSparoga
20.06.2011., 12:21
Cim sam vidjela tvoj post odmah sam se sjetila i bruja i ivancica. Ja sam uzela ivancica zadnji cas. Pagledaj malo foto kurti, foto sluga. Ne znam stvarno koga his mozes pitat. Kad je vjencanje?

Šalica
20.06.2011., 21:35
24.9. je datum...
Gledali smo te koje si navela, ali kad nam se to jednostavno ne sviđa..Ako itko zna nekog, bili bismo jako zahvalni. :D

flygirl
21.06.2011., 08:27
Mene je slikala foto Revija - i ja sam zadovoljna :)

Šalica
21.06.2011., 11:53
Mene je slikala foto Revija - i ja sam zadovoljna :)

Imaju lošu web-stranicu, tako da nisam mogla pregledati njihove fotografije.
Nego, fotografiraju li oni na klasičan način ili slike imaju neku priču? Ne znam kako da postavim pitanje-nadam se da razumiješ što želim reći... :)
I imaju li više fotografa i ako da, tko je tebe fotografirao, ako nije tajna?

dancica23
21.06.2011., 12:08
Mene će slikati Foto Alex iz Viškova i mislim da se s njom možeš dogovoriti svašta. Znam da ona i muž slikaju po vjenčanjima. Ako trebaš broj šaljem na pm.

ibukra
21.06.2011., 18:54
24.9. je datum...
Gledali smo te koje si navela, ali kad nam se to jednostavno ne sviđa..Ako itko zna nekog, bili bismo jako zahvalni. :D

http://www.kontus.net On radi zanimljive fotke.pa provjerite..

Blondie26
22.06.2011., 00:51
Bok, moja preporuka su ti Mešter i Strahija.. meni rade cool fotke

Imaš grupu na fejsu Mešter & Strahija Wedding Photography, pozz

flygirl
22.06.2011., 08:42
Imaju lošu web-stranicu, tako da nisam mogla pregledati njihove fotografije.
Nego, fotografiraju li oni na klasičan način ili slike imaju neku priču? Ne znam kako da postavim pitanje-nadam se da razumiješ što želim reći... :)
I imaju li više fotografa i ako da, tko je tebe fotografirao, ako nije tajna?

Foto Revija je nas fotografirala baš na način da fotke pričaju neku priču. Fotografirao nas je vlasnik, a znam da još i njegova žena i još jedan suradnik rade sa njim. Najbolje da odeš do njih vidjeti njihove radove i cijene :)

Šalica
22.06.2011., 11:45
Djevojke, puno vam hvala!

Poslala sam mejl Mešteru i Strahiji, ali ništa nisu odgovorili. Vjerojatno su zauzeti za taj datum...?! Al, nema veze! Mislim da sam našla fotografa iz Zagreba, nije skup, fotke su dobre, a i na ovom forumu sam pročitala pozitivne komentare tako da...valjda će sve bit ok!!! :)
Inače, da vas pitam znate li možda kako se kreću cijene ukrasnih mašni? Vidjela sam da netko spominje Vrtni centar na Škurinju. Ima li tamo možda i tila za kupiti, balona...ili tražim previše? ;)
I zanima me ima li netko iskustva sa salonom vjenčanica Nadija? Vidjela sam na njihovoj stranici modele koji se meni sviđaju pa bih se htjela naručiti za probu...

Uf...svašta nešto mene zanima... :cerek:

KraljicaSparoga
22.06.2011., 15:19
Ja sam iznajmila svoju vjencanicu u nadiji i mogu ti rec da je gospoda koja tamo radi jako susretljiva. Vjencanje ti je za 3 mj. Vec si odavno trebala u potragu. Kad sam ja bila u cetvrtom mj. Vec je dosta toga bilo zauzeto

Šalica
23.06.2011., 09:59
Ma, ne brinem se za to...Sve haljine koje sam vidjela su mi lijepe, tako da vjerujem da ću pronaći nešto za sebe.
Hvala ti na odgovoru! To mi je najvažnije - da je gospođa ljubazna.

Verbena
23.06.2011., 10:06
Preporučujem Fotoflash kod sv. Vida, kao fotografa Roberta Pichlera. Jako lijepo, neklasično, nećete bankrotirati i sve se da dogovoriti s njim

Verbena
23.06.2011., 10:55
Drage Riječanke,
makar mi je vjenčanje bilo još prošlog ljeta, tek sad sam se odlučila komentirati forum i ostaviti preporuke.
Dakle ovako:
Hotel Draga di Lovrana apsolutno sve pohvale!!!! Vrlo profesionalni, točni, uslužni, tako bi trebala usluga izgledati!!! Njihova preporuka je bila i za tortu iz Casa del Frangipane na krku, najbolja ikad!
Fotke Fotoflash, sve pohvale
Cvijeće Cvjetarna Jona kod pomeria, sve pohvale.
Prstenje Koci iz ZG-frankopanska, sve pohvale.
muzika: Pešekani i kvartet Veljak, pohvale i još jednom velika im hvala :D
muško odijelo: outlet Roses
haljina. Ivica Skoko ZG, bila je prekrasna ali nisam bila oduševljena čekanjem na probe i dovršavanjem 5 min prije vjenčanja.
Pir je bio malen pa puno stvari koje se podrazumijevaju nismo ni imali tako da je ovo presjek najvažnijih stvari.

*nature*
23.06.2011., 13:37
Evo i moj pir je prošao :D sve je bilo odlično i zadovoljna sam jako sa svima koji su sudjelovali..

Cvjetarna Val mi je radila apsolutno sve šta se tiće ukrasa. Uzela sam i pozivnice tamo, revere i konfete... Ukrasili su mi aute, crkvu, restoran i doma... samo pohvale :-)
Večera je održana u Vili Miri... sve 5
Snimatelj je Igor Bertok i dvd je odličan, baš kako sam si zamislila :-)
:p
Fotografa sam isto tražila zadnji čas jer mi je fotograf iz Zagreba otkazao. uzeli smo Foto Flash ( Robi) i odličan je bio...opušteno i nasmijano.. Fotke i wedding book još čekam al nešto sam škicnula i odčino je to odradio :D
Svirali su nam dečki iz Trio Marinera i stvarno za pohvalu :top: čak su naučili pjesmu od Elvisa Presley-a samo zbog mene, za prvi ples...a svirali su sve živo..od klapa do juliške :-)
Tortu i kolaće smo uzeli iz slastičarne Kolačići Sušanj :top:
Stvarno imamo prekrasnu uspomenu na naše vjenčanje :D
ovo su konfeti
http://img196.imageshack.us/img196/9441/img3035q.jpg

eksplozija balona sa podvezicom :D
http://img808.imageshack.us/img808/7471/imgp1176l.jpg

Torta

http://img832.imageshack.us/img832/3964/imgp1156h.jpg

ibukra
23.06.2011., 16:00
Čestitke na vjenčanju! Baš vam je bilo lijepo koliko vidim po slikama.. a šta ste napravili s podvezicom?jer mi isto nebi klasično skidanje zubima s noge,pa me baš zanima kako ste vi to smislili?možeš stavit koju slikicu kako su vam stol u restoranu ukrasili?mi smo isto njih uzeli za to.

*nature*
23.06.2011., 18:05
Čestitke na vjenčanju! Baš vam je bilo lijepo koliko vidim po slikama.. a šta ste napravili s podvezicom?jer mi isto nebi klasično skidanje zubima s noge,pa me baš zanima kako ste vi to smislili?možeš stavit koju slikicu kako su vam stol u restoranu ukrasili?mi smo isto njih uzeli za to.

To sam ti naručila u balon centru u robnoj kući RI na prvom katu.. U tom velikom balonu je 150 malih balona i u jednom je podvezica.. Kad pukne taj veliki balon dečki moraju bušit male balone :D
Meni je to genijalno..deugačije..
A slikice od sale još nemam :mig:

ibukra
23.06.2011., 18:42
baš fora!znači dečki su morali onda bušit balone?je dugo trajala potraga?koliko je to došlo kuna?

*nature*
25.06.2011., 14:16
baš fora!znači dečki su morali onda bušit balone?je dugo trajala potraga?koliko je to došlo kuna?

Ma brzo ti to probuše...zavisi koliko ih ima :p
Ta eksplozija je bila oko 700 kn..nisam 100 % sigurna jel smo uzeli više toga..

ibukra
26.06.2011., 19:49
u,dosta košta.uopće nisam imala filing da je toliko kuna.

zaprošena
30.06.2011., 17:19
pozdrav cure!

neki dan sam na rtl-u gledala proslavu rođendana neke ruskinje u villi u lovranu.dali mi ko može pomoći,koja je ta villa i kako da dođem do nje?

Blondie26
30.06.2011., 19:20
pozdrav cure!

neki dan sam na rtl-u gledala proslavu rođendana neke ruskinje u villi u lovranu.dali mi ko može pomoći,koja je ta villa i kako da dođem do nje?

nikakako, to je privatna vila od te ruskinje. čisto sumnjam da bi je iznajmila ili tako sta:ne zna:

zaprošena
30.06.2011., 19:41
nikakako, to je privatna vila od te ruskinje. čisto sumnjam da bi je iznajmila ili tako sta:ne zna:

a šteta. znašli možda neku drugu villu ili nešto slično pogodno za vjenčanje?

Wedding DJ
30.06.2011., 19:50

vjenčanja se jako često rade u vili ariston...ima verzija na otvorenom i u zatvorenom prostoru..

Verbena
01.07.2011., 07:25
imaš villu astru, to je ona villa maria iz serije, prilično skupo i ekskluziva, pogledaj na netu.
villa ariston, lijepo ali malo otrcano, zahtijeva puno dekora.
iznad lovrana u brdima s prekrasnim pogledom imas mali hotel Draga di lovrano

to je to što ja znam od vila za pir

zaprošena
01.07.2011., 18:12

zna možda neko ko je njoj rario catering ?

sara4
04.07.2011., 11:00
Cure, da li mi možete preporučiti neki OK i urednu krojačicu koja bi mi mogla proširiti korzet na svečanoj haljini? Pitam na ovaj temi jer se radi o korzetu, kao i na puno vjenčanica, a mislim (možda krivo) ako se obratim u bilo koji krojački salon da će mi zeznut stvar. Hvala vam!

ribicaa
06.07.2011., 09:01
Imam pitanjce :)

Gdje bih mogla nabaviti puno bijelog tila (u rolama), i koja bi cijena bila po metru?

hvala, cure!! :cerek:

tartaruga
06.07.2011., 09:07

Gdje bih mogla nabaviti puno bijelog tila (u rolama), i koja bi cijena bila po metru?

Možda da pogledaš u onim nekim trgovinama sa metražnim materijalima.
Sad mi je mozak stao pa se ne mogu sjetiti imena, ali znam za 2 trgovine - jedna se nalazi ulicu iznad Kauflanda a imaš njihov dućan i u centru grada, u onoj ulici iza Conta, prekoputa Ri-stana.

maja9812
06.07.2011., 10:40
:Placebo:Za one koje traže vjenčanice rasprodaja je prošle kolekcije u Kali

gia11
09.07.2011., 13:22
Salon Nadia, sve pohvale, gospođa Vlasta je jako susretljiva...

U vrtnom centru ima svega, ako ne možeš naći, pitaj ih di se nalazi, potezne mašne su 90 kn 50 kom...

E sada što se tiče fotografa, nakon što smo obišli sve u Rijeci, otišli smo u Labin: FotoFestival i oduševili se, najkvalitetniji book, sve slike se obrađuju i slažu posebno kod grafičara i izgledaju čudo! Isto tako snimatelj Roni, Studio Brzak Poreč, imaš na face-u i njihovim stranicama pa pogledaj malo...

vallys
12.07.2011., 08:54

Vidi u vrtnom centru Škurinje, ja idem danas gore pa javim,zna li netko gdje su mašne najjeftinije

kikica1984
12.07.2011., 09:37

http://www.efavormart.com/, ne znam gdje ga ima u Ri, ali ovdje ti je od onog što sam ja skužila na forumu i našla za sebe najjeftiniji, pa pogledaj :)

Ivančica-sunce
12.07.2011., 21:07
Pozdrav cure,
još dva i pol mjeseca do vjenčanja, a ja nemam fotografa. Pomagajte...
S obzirom da neću imati video htjela bih da mi slike budu ok. Romantične i vesele, nikako ukočene..a opet ne bih baš ni neku opaku skupoću
I molim vas cijene...
Vjenčanje je u Rijeci..
Pliz...:s

ibukra
14.07.2011., 21:47
Pozdrav cure,
S obzirom da neću imati video htjela bih da mi slike budu ok. Romantične i vesele, nikako ukočene..a opet ne bih baš ni neku opaku skupoću
I molim vas cijene...
Vjenčanje je u Rijeci..

Kontuš photography ili foto Ivančić cijene su ti sve između 6.500-7.500 kn (book)

tikii
15.07.2011., 13:43
@Ivančica-sunce

Skoro svi koji su gledali naš album rekli su da su nam slike baš spontane i nimalo uštogljene. Uspješno je uhvaćen osjećaj sreće i veselja- kakvi smo bili taj dan :D

Ugl, zaslužna je ekipa iz foto Sluge. Cijena je bila 2.500,00 kn + 400,00kn album koji smo odabrali. U toj cijeni je "poziranje" tj 3 lokacije prije vjenčanja, čin kod matičara i još 2 sata na cateringu u Bonavii. Nismo imali slikanje kod njega i kod mene niti nam je bio na večeri (večera je bila samo za prijatelje, nas 20ak), a nije ni došao na rezanje torte. To smo sami slikali i ubacili par sličica u album. Mislim da je to paket od 130 slika kako oni kažu.

Jako smo zadovoljni i svakako ih preporučujem! Ni mi nismo imali kameru pa smo htjeli super slike. Ako te zanima još šta, pitaj ;)

Ivančica-sunce
15.07.2011., 16:56
@Ivančica-sunce

Skoro svi koji su gledali naš album rekli su da su nam slike baš spontane i nimalo uštogljene. Uspješno je uhvaćen osjećaj sreće i veselja- kakvi smo bili taj dan :D

Ugl, zaslužna je ekipa iz foto Sluge. Cijena je bila 2.500,00 kn + 400,00kn album koji smo odabrali. U toj cijeni je "poziranje" tj 3 lokacije prije vjenčanja, čin kod matičara i još 2 sata na cateringu u Bonavii. Nismo imali slikanje kod njega i kod mene niti nam je bio na večeri (večera je bila samo za prijatelje, nas 20ak), a nije ni došao na rezanje torte. To smo sami slikali i ubacili par sličica u album. Mislim da je to paket od 130 slika kako oni kažu.

Jako smo zadovoljni i svakako ih preporučujem! Ni mi nismo imali kameru pa smo htjeli super slike. Ako te zanima još šta, pitaj ;)

Hvala puno svima za inforamcije

Verbena
16.07.2011., 09:53
Pozdrav cure,
I molim vas cijene...
Vjenčanje je u Rijeci..
U Fotoflashu (slikao Robi) veliki album plus foto dvd, oko 600 fotki sveukupno, 3500kn. Fotkao je pripreme moje i njegove, samo vjenčanje i posebno na lokaciji, svi se dive fotkama i ja bi ga stvarno svima toplo preporučila.

already in use
16.07.2011., 21:08
Pozdrav!
Ima li netko možda kakvu ideju za nehotelsku lokaciju na Krku?

prevarena_ri
19.07.2011., 21:16
hej, cure, pitala sam na jednoj temi ali odg. nema pa da pitam vas... Trebam plesnu poduku za mene i dragog. Preporuke?

KraljicaSparoga
19.07.2011., 21:25
Pozdrav!
Ima li netko možda kakvu ideju za nehotelsku lokaciju na Krku?

Ovisi za koliko ljudi ti treba

Mrs. T
19.07.2011., 22:12
hej, cure, pitala sam na jednoj temi ali odg. nema pa da pitam vas... Trebam plesnu poduku za mene i dragog. Preporuke?

koliko znam dosta ljudi ide kod Elia u Dansel na Trsat, pa si pogledaj malo na njihovim stranicama kontakt :ne zna:

prevarena_ri
19.07.2011., 22:19
da, njihov broj imam. znači nema alternative?

Pshia
25.07.2011., 13:47
Taj dio i mene zanima, htjeli bi naučiti otplesati prvi ples onako - svjetski :)

Vjenčati ćemo se u crkvi, svadba u villi Miri, i sad si držim fige da je gđa. Aleksandra iz Foto Alex slobodna za naš datum..

Još ne znam koji bend? imate kakve preporuke? :)

pozdrav!

prevarena_ri
26.07.2011., 12:16
dakle, dansel je na turneji i vraćaju se 28.8. što je meni prekasno :( uzimaju 250 kn po individualnom satu ako nekome zatreba. sada s knedlom u grlu tražim dalje.... vjenčanje je za 25 dana....

Mrs. T
26.07.2011., 17:37
dakle, dansel je na turneji i vraćaju se 28.8. što je meni prekasno :( uzimaju 250 kn po individualnom satu ako nekome zatreba. sada s knedlom u grlu tražim dalje.... vjenčanje je za 25 dana....

probaj ove kontaktirat, mada nisam sigurna da li uopće daju poduke mladencima ri dance (http://www.ridance.info/)

prevarena_ri
26.07.2011., 19:42
poslala sam email prošli tjedan ali nema odgovora... morati ću ih nazvati.

hvala :)

ti-na
27.07.2011., 20:07
pogledaj u starom gradu ima ti metr..roba.. kod sport kafica..

Matthias1609
28.07.2011., 08:46
Dragi Forumasi, evo doslo i meni vrijeme da se i ja zenim :)

sad trazim i neku finu salu sa svadbu oko ili u rijeki bit ce nas oko 120 gostiju.
najbolje bi bilo nesto di je lijepa lokacija a da nije preskupo :)

ja sam inace iz Njemacke pa nisam u toku u rijeki a tu mi zena hoce svatove jer su joj roditelji tu ;)

a sta mi je jos veci problem je da trazim bend koji je dobar, koji dobro pijeva a i animira, a sta je najbitnije i t mislim da je problem zelim da sviraju i zabavnu ali i onaj turbo folk :)

bio bi vam jako zahvalan ako bi mi odgovorili ;)

Pshia
28.07.2011., 14:56
prevarena_ri: nadam se da si ih uspjela dobiti, pa ako imaš kakav info, podjeli s nama :)

prevarena_ri
29.07.2011., 21:47
nisam ih na kraju zvala. našla sam nekog drugog. doduše, nisam se još s njime detaljno dogovorila pa možda i budem morala zvati ri dance.

zdenni
30.07.2011., 13:28
Dragi Forumasi, evo doslo i meni vrijeme da se i ja zenim :)

sad trazim i neku finu salu sa svadbu oko ili u rijeki bit ce nas oko 120 gostiju.
najbolje bi bilo nesto di je lijepa lokacija a da nije preskupo :)

ja sam inace iz Njemacke pa nisam u toku u rijeki a tu mi zena hoce svatove jer su joj roditelji tu ;)

a sta mi je jos veci problem je da trazim bend koji je dobar, koji dobro pijeva a i animira, a sta je najbitnije i t mislim da je problem zelim da sviraju i zabavnu ali i onaj turbo folk :)

bio bi vam jako zahvalan ako bi mi odgovorili ;)

ja ti mogu preporučiti trio andreas, oni su nama svirali, i bila sam na još vjenčanja gdje su bili, i animiraju i dignu atmoseferu... za turbo folk :ne zna: nama su odsvirali dvje-tri narodne, tipa prvi poljubac, čardak, i bilo je dosta slavonskih, ali turbo folk nisu baš svirali... pa eto, ako ti pomaže....
Za 12 ljudi imaš Vila miru na Rubešima, i imaš po hotelima sale, Bonavia, Adriatic u Opatiji, Jadran na Pećinama... A cijene menija ne znam kakve su u međuvremenu, ja sam se udavala prije tri godine, to se dosad vjerojatno dosta promijenilo

Matthias1609
30.07.2011., 17:47
ja ti mogu preporučiti trio andreas, oni su nama svirali, i bila sam na još vjenčanja gdje su bili, i animiraju i dignu atmoseferu... za turbo folk :ne zna: nama su odsvirali dvje-tri narodne, tipa prvi poljubac, čardak, i bilo je dosta slavonskih, ali turbo folk nisu baš svirali... pa eto, ako ti pomaže....
Za 12 ljudi imaš Vila miru na Rubešima, i imaš po hotelima sale, Bonavia, Adriatic u Opatiji, Jadran na Pećinama... A cijene menija ne znam kakve su u međuvremenu, ja sam se udavala prije tri godine, to se dosad vjerojatno dosta promijenilo

hvala sad sam rijesio taj problem salu sam uzeo Villa Mira a bend ce biti Acapulco Bend :-)

sad cemo viditi sta ce biti nadam se da ce biti ok :)

hvala vam sa pomoc

Matthias1609
05.08.2011., 15:42
Dragi Forumasi

Ko sto sam reko rijesio sam i musiku i lokaciju ;-)
Sad imam novi problem to je da Mi draga Hoce kociju
Ja sam joj Bio reko da ja to necu. A sad je hocu iznenaditi
Ali nemogu naci nigdje gdje to mogu iznajmiti :-(
Nadam de da mi Tu neko moze pomoci.

Lijep pozdrav

Matthias

Mrs. T
05.08.2011., 16:38
jooj Matthias stvarno ne znam gdje bi u Rijeci mogao kočiju iznajmit, možda da pogledaš u nekim konjičkim klubovima ili slično ili u nekim mjestima malo dalje od Rijeke?

Matthias1609
05.08.2011., 18:55
jooj Matthias stvarno ne znam gdje bi u Rijeci mogao kočiju iznajmit, možda da pogledaš u nekim konjičkim klubovima ili slično ili u nekim mjestima malo dalje od Rijeke?

mislim da toga necu ni naci ostat ce to ja mislim sa uviejk san :(

Mrs. T
05.08.2011., 20:06
ili da se raspitaš po agencijama koje organiziraju vjenčanja pa da im samo platiš da ti srede kočiju :ne zna:

Matthias1609
05.08.2011., 20:35
ili da se raspitaš po agencijama koje organiziraju vjenčanja pa da im samo platiš da ti srede kočiju :ne zna:

morat cu bas viditi ako oni tu nesto mogu pomoci.
da mi draga to nebi tolko zeljela nebi bio tolko potrazen i nebi gubio danima pred pc :)

Mrs. T
05.08.2011., 21:57
@Matthias - evo probaj ove kontaktirati, oni su ti nekih pol sata do sat vremena vožnje od Rijeke pa ti možda dovedu do Rijeke kočiju, piše da ih iznajmljuju....evo ti stranica pa si pogledaj kontakt telefon i javi jesi uspio :top:

link (http://www.jahanje-voloder.hr/pocetnici/index.html)

KraljicaSparoga
06.08.2011., 00:37
Mislim da bi bilo romanticnije neka voznja brodom nego kocija. Ja znam da ima kocija u fuzunama. Ssd dal ce ti to ista pomoc :)

Matthias1609
06.08.2011., 09:34
@Matthias - evo probaj ove kontaktirati, oni su ti nekih pol sata do sat vremena vožnje od Rijeke pa ti možda dovedu do Rijeke kočiju, piše da ih iznajmljuju....evo ti stranica pa si pogledaj kontakt telefon i javi jesi uspio :top:

link (http://www.jahanje-voloder.hr/pocetnici/index.html)

Super hvala ti bas sam im piso pa cu ti javiti odgovor ;-)

Mislim da bi bilo romanticnije neka voznja brodom nego kocija. Ja znam da ima kocija u fuzunama. Ssd dal ce ti to ista pomoc :)

Da bi iso na krk onda bi iso za brodom Ali posto je sve u rijeci nemam gdije ici ;-)
Snima se bas dopisujem :-)

Matthias1609
06.08.2011., 17:15
mrs.t evo doso do nijhovog broja i nazvao ja tam i kazu da se stim nazalost vise ne bavljaju :( znaci opet nist nema mi zena srece ;)

prevarena_ri
06.08.2011., 18:12
nazovi ih? :ne zna:

Mrs. T
06.08.2011., 19:08
mrs.t evo doso do nijhovog broja i nazvao ja tam i kazu da se stim nazalost vise ne bavljaju :( znaci opet nist nema mi zena srece ;)

a ako nema ništa u Fužinama i na onoj strani, probaj Istru
evo link (http://www.adriagate.com/hr/autenticna-hrvatska-agro-kuca/70221-A1.aspx) oni su isto blizu pa bi ti možda mogli dofurat kočiju iako piše da je iznajmljivanje kočije dodatni sadržaj u neposrednoj blizini objekta :ne zna:

probaj googlat najam kočije Istra

evo probaj i ove iz Pazina pitat link (http://www.visit-istra.hr/hr/sredisnja_istra/482/oglas/konjicki_klub_soko__pazin-169)

Matthias1609
07.08.2011., 08:15
sad sam im piso mail pa cemo viditi sta ce odgovoriti budem ti javio ;)

kikica1984
09.08.2011., 11:40
ekipa, znate li kamo u rijeci mogu odnijeti vjenčanicu na kemijsko? ako imate kakva iskustva, bila bih zahvalna, jer pretpostavljam da u svakoj kemijskoj to rade,ali bila bih nekako mirnija kad bih znala da negdje netko već ima pozitivna iskustva :)

Mayo
09.08.2011., 11:44
Kikica, imaš na ovoj temi (http://www.forum.hr/showthread.php?t=517885) preporuku forumašice za Rijeku.

kikica1984
09.08.2011., 17:48
Mayo, hvala ti, divna si :) olakšavaš ljudima život, znaš li to? :)

Mayo
09.08.2011., 18:54
pa zato smo sve tu, zar ne? :mig:

vallys
10.08.2011., 17:21

molim te njihov broj, može i na pp. hvala :)

Matthias1609
11.08.2011., 12:31
molim te njihov broj, može i na pp. hvala :)

ako mislis ove u Fuzinama na link mozes sve naci

http://www.jahanje-voloder.hr/

brojeve mobitela šaljite na PM! Mayo

valerija216
16.08.2011., 17:07
dragi forumaši, pošto sam iz ZG molim Vašu pomoć

Zainteresirana sam za najma vjenčanice u salonu Kali, kakva su vaša iskustva s salonom, kakve su cijene i izbor vjenčanica...

KraljicaSparoga
16.08.2011., 22:51
dragi forumaši, pošto sam iz ZG molim Vašu pomoć

Zainteresirana sam za najma vjenčanice u salonu Kali, kakva su vaša iskustva s salonom, kakve su cijene i izbor vjenčanica...
Mislim da ti je bolje trazit u zagrebu vjenčanicu. U rijeci nije baš neka ponuda. U salonu Kali nisam bila tako da ne znam

lijepi_dan
17.08.2011., 08:31
Kali ima popuste do 60% do kraja 8 mj. ja sam kuma tako da imam namjeru isto do kraja mjeseca otići vidjeti. Znam i dvije cure koje su uzele kod njih vjenčanicu i bile su zadovoljne, iako koliko sam skužila to je isto mali salon, ali je ok izbor. E da ova jedna frendica šta je uzela kod njih haljinu imala je poklon bon od sajma vjenčanja pa u najam nisu bile uključene dodatne stvari nego samo vjenčanica, tako da je morala još nadoplatiti za veo i bolero i sl., a ovoj drugoj je sve bilo u cijeni al je haljinu platila po punoj cijeni.

like-angel
27.08.2011., 16:56

ovdje je definitivno najjeftiniji. od njih narucuju svi ostali koji preprodaju dalje.

http://www.dobarpartner.hr/

:)

ja sam sve narucvala kod njih. od masi na potez, balona, mreža dekonet....svega za dekoraciju....i i super su! prezadovoljna. narucis i za 24 sata ti je doma.

una
30.08.2011., 21:14
Treba mi kamena kuća/vila/obična kuća,nešto treće, s vrtom (eventualno bazenom), na Krku ili u široj okolici, na osami radi muzike, ako itko ima kakvu informaciju bila bih jako zahvalna :s :s
Uglavnom alternativa za hotel, a da je ipak neka kuća zbog struje i wc-a.

KraljicaSparoga
31.08.2011., 00:47
Za koliko ljudi i na kojem dijelu krka?

Probaj ovdje...
http://www.nada-vrbnik.hr/#
odi pod apartmani i na desno ti piše Zamelinjak.

lijepi_dan
02.09.2011., 10:50
Da li netko zna gdje mogu povoljno kupiti podvezicu i jastučić za prstenje, al da budu onoako lijepo usklađeni?
Kuma sam pa bi ja to mladenki kupila.

ibukra
04.09.2011., 18:23
dali je tko radio dekoraciju za salu i cvijeće itd. u cvjećarnici Val? jesu dobri?

ibukra
04.09.2011., 18:31
Da li netko zna gdje mogu povoljno kupiti podvezicu i jastučić za prstenje, al da budu onoako lijepo usklađeni?
Kuma sam pa bi ja to mladenki kupila.

u salonu vjenčanica Marie na Kozali ti mogu dogovorit da se napravi po želji i podvezica i jastučić.

lijepi_dan
05.09.2011., 07:58
u salonu vjenčanica Marie na Kozali ti mogu dogovorit da se napravi po želji i podvezica i jastučić.

Hvala ti... otići ću pogledati onda kod njih ovih dana.
LP

Verbena
09.09.2011., 19:49
dali je tko radio dekoraciju za salu i cvijeće itd. u cvjećarnici Val? jesu dobri?
bila sam kod njih na razgovoru i bili su uzasno skupi.
uzela sam cvjetarnu jona iz ulice slaviše vajnera čiče, kod pomeria. nisu skupi, super rade i sve se da dogovoriti s njima

sandy00
12.09.2011., 13:22
Pozdrav svima! Ovako: moje vjenčanje je u 12 mj. i kako je to zapravo ˝ubrzo˝ a mi nismo još u ama baš ništa upućeni, te smo razmišljali o angažiranju kakve agencije. Voljela bi čuti vaša iskustva s agencijama, neke preporuke, prednosti, mane itd...unaprijed zahvaljujem!

Verbena
13.09.2011., 20:09
Imaš dovoljno vremena za organizaciju, naravno ako inače u životu imaš vremena... Ja sam bila u agenciji Noi due samo zbog restorana. Jako su mi pomogli jer sam tražila nešto posebno za 15 ljudi a ne klasičnu salu. Restoran je onda njima platio neku proviziju valjda na preporuku i to je to.
Ako ideš preko agencije, moguće da te agencija neće koštati, ali će ti uslugu naplatiti skuplje. Imala sam taj osjećaj kad su me poslali u cvjetarnu....

Šalica
16.09.2011., 10:52
Pozdrav djevojke!

Zanima me gdje bih mogla kupiti u Rijeci ukras za kosu? One češljiće što se stavljaju u kosu s biserima, cirkonima itd...U salonu u kojem sam uzela vjenčanicu, imaju neke, ali nisu baš nešto - stari su i pokidani, a tijara mi baš ne odgovara uz frizuru pa bih Vam bila jako jako zahvalna kad biste se sjetili nekog dućana?
Hvala puno!

kolacic10
16.09.2011., 11:08
Pozdrav djevojke!

Zanima me gdje bih mogla kupiti u Rijeci ukras za kosu? One češljiće što se stavljaju u kosu s biserima, cirkonima itd...U salonu u kojem sam uzela vjenčanicu, imaju neke, ali nisu baš nešto - stari su i pokidani, a tijara mi baš ne odgovara uz frizuru pa bih Vam bila jako jako zahvalna kad biste se sjetili nekog dućana?
Hvala puno!

ovako nesto?

http://img442.imageshack.us/img442/2318/elji1.jpg

sandy00
18.09.2011., 13:01
Imaš dovoljno vremena za organizaciju, naravno ako inače u životu imaš vremena... Ja sam bila u agenciji Noi due samo zbog restorana. Jako su mi pomogli jer sam tražila nešto posebno za 15 ljudi a ne klasičnu salu. Restoran je onda njima platio neku proviziju valjda na preporuku i to je to.
Ako ideš preko agencije, moguće da te agencija neće koštati, ali će ti uslugu naplatiti skuplje. Imala sam taj osjećaj kad su me poslali u cvjetarnu....

Pa baš sam i pomislila da je malo vremena, upravo radi pronalaska restorana. Dečko mi je inače iz Zg,a tamo se sale kapariraju i za godinu dana unaprijed. Nas ne bi trebalo biti puno, računamo do 40 ljudi. I to bi trebao biti neki restoran koji u blizini ima i smještj.
Ima li kakvih preporuka?
Nešto simpatično, romantično, s finom klopom, nekim pristupačnim cijenama i svime onim što vjerojatno večina mladenaca traži...

Verbena
19.09.2011., 12:29
nama prvo što su rekli u agenciji bilo je: ovo nije zagreb :)))
a u 12 mjesecu i nije neka navala na vjenčanja.
što se tiče prostora, ne mogu puno pomoći jer smo mi htjeli restoran s terasom i pir na otvorenom, a ništa od toga nije baš za zimu tako da moraš sama pogledati....
restorani-ideje za manje ljudi (većinu su nam preporučili i u noi due): konoba tramerka u voloskom, hotel-restoran draga di lovrano, villa ariston, villa mira, restoran u marini ičići, hotel jadran, konoba more u kostreni. većinu od ovog sam i sama pogledala, a udala sam se u dragi di lovrano i toplo ih preporučam

beady
21.09.2011., 10:09
Probaj se raspitat u Stancija Kovačići na Rukavcu. Ambijent i klopa za 5 - mjesta za vas 40 taman i malo viška! Imaju i smještaj u sklopu restorana, 5 soba ako se ne varam. Ukratko, ljudi su jako pristupačni tako da se lako možeš s njima dogovorit oko detalja.

Ja isto tamo planiram svoje vjenčanje, ali tek na ljeto 2012. Dala sam si vremena ;)

grivica
22.09.2011., 11:17
Drage udavače,
evo udala sam se prije mjesec i pol i pišem tek sada jer nisam htjela pisati onako puna euforije, već sam htjela biti realna. Pa idemo:

RESTORAN: Villa Mira-sve o.k., jako ljubazni i lako se s njima dogovoriti, hrana o.k., rade "neprimjetno" i ništa nije falilo, počaste vas i kumove ili roditelje večerom kad dođete platiti

BEND: Trio Marinero-svaka pohvala, s njima sam bila najzadovoljnija, držali su odličnu atmosferu i stvarno su dobri dečki,sviraju sve, prate šta paše gostima, za 10

CVIJEĆE: Cvjetarna Rožica (Kantrida)-vlasnica, gđa. Izidora, jako draga, otvorena za dogovor, samo joj treba reći neku okvirnu cijenu i ona će i sama nešto predložiti, zadovoljna sam bila

POZIVNICE: Dalia (Bjelovar)-naručno putem interneta i u kontaktu sa gđom. Marijanom, dosta širok izbor i moguće je birati boje, naručila sam pozivnice, revere i menie za restoran, cijene su raznolike, svatko može naći nešto, također zadovoljna

KONFETI: Gift shop Ines (VTC Viškovo)-vlasnica ih sama izrađuje po željama i ima razne oblike, boje, modele... cijene o.k., ovisi šta se odabere

KOLAČI I TORTA: Absum (Karlovac)-kolači odlični, ukusni, ima dosta vrsta, torta je po ukusu bila super, uzela sam raffaello, i stvarno su je ljudi pohvalili, krema je bila odlična, a ne onako margarinasta kako obično znaju biti svadbene torte, cijena jako povoljna s obzirom na ostale (kolači 55 kn/kg, torta 10 kn/po osobi)

ODJELO,KOŠULJA,CIPELE: RIO (tvornički dućan)-veliki izbor, skraćuju po mjeri besplatno, odjelo je bilo oko 1.800,00 kn, ali smo dobili popust i izašlo nas je oko 1.350,00 kn; CROATA (Zg) košulja i kravata, košulja sa pokrivenim kopčanjem i rupama za manžete 499,00 kn, kravata svečana 349,00 kn, HUMANIC (Zg, City centar one) cipele cijele kožne, svečane 699,00 kn

VJENČANICA,CIPELE: naručena s neta, od sellera Jasmine's bridal shop, malo su skuplji od većine sellera, ali stvarno je kvalitetna haljina, po meni bolja od ovih koje sam probavala u salonima i na kraju krajeva bila je samo moja :cerek: , izašla me sa carinom i dostavom, velom i podsuknjom oko 3000,00 kn; cipele sam kupila u ZARI i bile su žarko ružičaste kao i cvijeće i reveri, konfeti i ostalo 299,00 kn na sniženju

ŠMINKA: Cazcarra (robna kuća Ri)- šminkale smo se i kuma i ja, šminkala nas je Brigita, cure je super, šminka je trajala cijelu noć, nije se razmazala i to je najbitnije, a moram reći da je bilo 35°C i da ja imam problematičan ten

FRIZURA: Dessardo (Zamet)-sve o.k., odrađeno po želji, i moram reći da je izdržalo s obzirom na temperaturu i znojenje, bila je poluraspuštena a ja sam je u sali digla u pundžu, jer mi je bilo prevruće

PRSTENJE: Koci (Zg,Frankopanska)-s prstenjem i bendom sam najviše zadovoljna, prstenje je predivno, kvalitetno, i to je jedino za što sam rekla da mi nije bitno koliko košta, jer to nosim do kraja života (ako muž bude dobar :lol:), daju doživotnu garanciju na prstenje i na popravke, čišćenje i ostalo

Valjda je to to, ako se još šta sjetim, pisat ću ili ako koga šta zanima, neka pita

Pozzz

ibukra
28.09.2011., 16:02
bila sam kod njih na razgovoru i bili su uzasno skupi.
uzela sam cvjetarnu jona iz ulice slaviše vajnera čiče, kod pomeria. nisu skupi, super rade i sve se da dogovoriti s njima

Istina,baš su skupi i nemaju baš onih sitnica koje se upotrebljavaju u dekoraciji stola nego sve baziraju na hrpi cvijeća.npr. ja sam htjela jedan cvijet u vazi za stolovima uzvanika-"ma ne,to vam je bez veze,mora se stavit buketić",itd..Onda kad sam dobila njenu ponudu,definitivno sam krenula tražit dalje.Odabrala sam Angelus design pa vam javim kako je prošlo..

makeup_aab
28.09.2011., 16:15
ja sam imala Angelus i meni su bili SUPER!!! i sve sam uzela preko njih...dekoracija crkve/restorana, konfeti, pozivnice, reveri, buketić, auto...

KraljicaSparoga
28.09.2011., 16:56
Ja sam se ženila na Krku, al sam u Rijeci našla par stvari.
Idemo redom:
Pozivnice: Našla sam preko interneta dvije cure koje rade unikatne pozivnice. Sa kovertom su me došle oko 10 kn. Konfete sam sama radila.
Bend Grupa Point iz Kraljevice i okolica Crikvenice . Jako smo zadovoljni njima. Napravili su dobar štimung. Imaju muški i ženski vokal i sviraju doslovno sve.
Vjenčanica: Salon Nadija ( gospođi koja tamo radi sve pohvale), prošla sam ih par. ( Whitewedding, Sposa, Bijeli snovi)
Sala u hotelu Malin u Malinskoj. Sve super, drže se dogovora. Hrana Ok.
Dekoracija u sali preko hotela malin. Imaju svoju cvijecarku.
Dekoracija crkve i auta. Neka cvijetarna kojoj ne znam ime, ali se nalazi na placi tamo di se prodaje cvijece. Druga cvjetarna s lijeve strane. za 5 velikih aranžmana i 3 mala + buket za auto oko 2,500 kn ( sve krem ruže )
Torta: Casa del padrone - nema se sta rec: savršeno
Kolači: Slastičarna iz Karlovca i još jedna sa Krka.
Ako kome treba kakva informacija od gore navedenoga molim javite se u PM.

Verbena
29.09.2011., 09:39
Torta: Casa del padrone - nema se sta rec: savršeno
.
bivša casa del frangipane jel da??? moja torta je bila od njih, torta krčke kneginje, najbolja torta koju sam ikad jela. gosti je se i danas sjećaju :)

KraljicaSparoga
29.09.2011., 10:02
Da... Casa je prvo imala ime Casa del padrone pa onda casa di franqipane, pa su opet promjenili u casa del padrone. Ali da. Ja sam imala krcku i cokoladnu

StudenticaRi
12.10.2011., 16:43
Dakle kako se iz naslova vidi dragi i ja odlucili smo se na opciju maticar :)

Ono sto me zanima je kakvi su uredi na podrucju Rijeke i okolice (kastav, opatija, lovran )? Ako je u Rijeci maticni ured tamo na Rivi iznad Capitana, ne dolazi u obzir :eek::503:

Mislili smo mozda Guvernerova, ali nas zanima da li naplacuju dolazak gore ili ga smatraju svojim prostorom... Tj ne znamo ni kako funkcionira organizacija vjencanja gore.

:mig::mig::mig:

KraljicaSparoga
12.10.2011., 20:11
Probaj malo kontaktirat agenciju za vjencanja noi duo. Moilim da bi ti oni mogli pomo. Ili odi do guvernerove i sve se raspitaj.

Uvik kontra
13.10.2011., 08:12
Zna li tko koliko košta zaručnički tečaj u Rijeci?
Hvala unaprijed

KraljicaSparoga
13.10.2011., 13:26
Nama j na krku bio besplatan. Iako sam čula da neke župe znaju uzet oko 100- 200 kn po paru.

the redCat
13.10.2011., 18:22

Ono sto me zanima je kakvi su uredi na podrucju Rijeke i okolice (kastav, opatija, lovran )? Ako je u Rijeci maticni ured tamo na Rivi iznad Capitana, ne dolazi u obzir :eek::503:

Mislili smo mozda Guvernerova, ali nas zanima da li naplacuju dolazak gore ili ga smatraju svojim prostorom... Tj ne znamo ni kako funkcionira organizacija vjencanja gore.

Vjenčanja se održavaju s matičarem iz Rijeke po defaultu u Guvernerovoj, to je prostor namjenjen za to :mig: Nema nikakve dodatne naplate, jedino ako želiš da ti matičar dođe u hotel ili negdje drugdje na teren što poprilično košta

Verbena
14.10.2011., 10:39

U guvernerovoj su vjenčanja samo subotom. ako se ženiš na petak onda ćeš završiti u uredu :). Po meni je bolja opcija matičar na lokaciji, samo moraš paziti da nije dalje od 10km od matičnog ureda i da tempiraš sat vjenčanja da ti bude najpovoljnija cijena! Imasm jako lijepa iskustva sa lovranskim uredom, gđa matičarka je super, jako ljubazna, puna savjeta i stvarno se potrudila da se čak i u civilnom obredu osjećamo posebno.

una
16.10.2011., 12:50
preporuka za catering koji nije preskup sa područja Rijeke? hvala!