PDA

View Full Version : Imate li koga u zdravstvu za pohvaliti?

traxdata
02.05.2004., 00:20
citam samo neka negativna iskustva, podmicivanje, nesposobnost lijecnika..a i cula sam dosta toga negativnoga..
ima li netko neko pozitivno iskustvo, malo za promjenu?
evo, ja prva: jednom je moj muz dobil napadaje bubreznih kamenaca i morali smo ici na hitnu u dom zdravlja, medjutim, hitna jos nije bila "otvorena", pa su nas poslali kod doktora opce prakse..moram priznati, da su svi bili super, odmah su ga primili, iako nije bil prijavljen u tom mjestu, odnosno, imal je karton negdje drugdje.

SuzA
02.05.2004., 01:51
Ja o svojima samo naj-naj....:top:
Previse je za napisati sto tocno, ali samo pohvale i ja njih jako lolim:cerek: :cerek: :cerek:

Azaleja
02.05.2004., 10:39
citam samo neka negativna iskustva, podmicivanje, nesposobnost lijecnika..a i cula sam dosta toga negativnoga..

Ovako, pošto ne znam da li se misle na i liječnike opće prakse, a pošto nemam iskustva u bolnicama, ja mogu pohvaliti samo svoga liječnika opće prakse, jer se pokazao dobrim dijagnostičarem. Takvih liječnika nam treba više. :top:

mirta
02.05.2004., 13:49
Ja bih mogla napisati puno pozitivnih iskustava sa hrvatskim lijecnicima. Cula sam puno prica o korupciji u zdravstvu, no na srecu nisam je nikad iskusila na sebi.

Dva puta sam zavrsila u bonici kao hitan slucaj nakon prometnih nesreca i zaista mogu napisti samo pohvale na racun osoblja dviju zagrebackih bolnica.

Vilko
02.05.2004., 15:59
Ja sam veoma zadovoljan sa lijecnicima kao i specijalistima ,uzivam oko 150 posjeta godisnje izmedju , pshykajatrista, neurologista, urologista,plucnog specijalista,
fizio, CT scans, MRI & normal x-ray, kliniku za bolove i 30 tableta na dan.I to je samo 32 godine.

Najvise pomaze sta mislim realisticki...tako misle i specijalisti.
A valjda oni znadu najbolje...a sta bi bilo tek da sam pozitivan!!!!!

:w :W

:) ;) :cool:

Winona
02.05.2004., 21:14
ja bih pohvalila moju cro zubaricu, najbolju na svijetu :) od koje i dalje idem kad sam doma, tak me sredi da mi ovdje nis ne treba

I pohvalila bi moju njemacku ginekologicu - zena je zakon :top:

Koliko pozitivne energije, smijeha i duhovitosti nju bi trebalo klonirati :cool:

verica
02.05.2004., 21:54
Lani sam bila na operaciji u Petrovoj bolnici, i imam samo riječi pohvale za sve - i sestre, i doktore, i čistoću i urednost odjela - ma sve. Doktor koji me operirao bio je izrazito susretljiv, i prije i nakon operacije sve mi je objasnio, primio je i mog muža na razgovor i njemu je objasnio sve o mojoj operaciji.

Jako mi se svidjela jedna stvar - na dan kad sam primljena u bolnicu jedna cura iz moje sobe trebala je biti operirana, no doktor je imao nekoliko hitnih operacija i nije je stigao operirati taj dan. Došao joj se osobno ispričati, i rekao joj je da je slijedeći dan odmah prva na redu za operaciju - i tako je i bilo.

Sad sam trudna i radi komplicirane trudnoće krenula sam u bolnicu u kojoj mislim roditi na preglede - doktor kod kojeg sam bila na pregledu je izuzetno simpatičan, mogla sam mu postaviti sto pitanja na koja je strpljivo odgovarao, i jako me umirio u vezi trudnoće.

Sanja1
02.05.2004., 22:05
Naravno, dok sam jos bila doma, pedijatar dr. Weiss najbolji dijagnosticar na svijetu, steta sto je u penziji.

Jedan mladi doktor na neurologiji u Zadru stvarno ima takta, super covijek, zal mi je kaj mu se nemogu sjetiti imena i ovom prilikom bih ga pozdravila :w Bok doktore!

I jos jedan, doktor Sprem (uho,grlo,nos) super je!

Predlazem da napravimo top listu doktora po specijalizaciji i po gradu (sa kratkim objasnjenjem) tako da svatko ima sanse dobiti/traziti ono naj najbolje??? Ha kaj velite? :moli:

Tija
02.05.2004., 22:45
Doktori i sestre u Klaićevoj , doduše, srela sam samo dva doca i tri sestre :D ali svi su :s :s :s
Moja zubarica i moja opće prakse :s :s :s
Ostali ferpis.:D

Da moram napisat koga trebate izbjegavati, popis bi bio duži:D

plavva
02.05.2004., 22:52
ekipa s djecjeg odjela sa zarazne:top: :top: :top:

vanili
21.10.2006., 19:57
Ja moram pohvaliti Dr.Filipovića s Rebra,on je u jedinici za neonatologiju. Jako dobar čovjek, i kao doktor i kao osoba. Imam samo najbolje riječi za njega,pa sam to morala podijeliti s vama. Naravno tu je i njegov tim ,i svima sam skupa jako zahvalna što je sve završilo kako je završilo!:s :grli:

Piggy
21.10.2006., 20:01
Napokon netko nakon toliko dugo vremena hvali liječnika!:lux: :cheer: :tulum:

Zita
21.10.2006., 21:08
Ja imam za pohvaliti podosta liječnika i zbog toga mi je silno drago jer vraća vjeru u ljude i zdravstveni sistem općenito. Isto tako, nažalost imam i dosta liječnika na svojoj listi za koje smatram da je kriminal što se bave pozivom kojim se bave jer samo štete ljudima svojim neznanjem i nezainteresiranošću. No, tako je u svakom poslu, a mi obično mislimo da liječnici nisu ljudi i da bi trebali biti nepogrešivi baš zato što se bave pozivom kojim se bave.

vanili
22.10.2006., 05:40
Napokon netko nakon toliko dugo vremena hvali liječnika!:lux: :cheer: :tulum:
Kad se ima za pohvaliti onda zašto se ne bi pohvalilo! Nije to sramota:brukica:

Martinka
22.10.2006., 11:45
Znam puno izvrsnih liječnika i medicinskih sestara, uglavnom svi liječnici kod kojih idem su izvrsni. Imala sam i loših iskustava, no danas kada pacijenti mogu birati liječnike stvarno ne vidim svrhu da netko trpi nestručno ili neljubazno medicinsko osoblje, iako je nekim ljudima neugodno promijeniti liječnika, pa onda blate sve, što nije pošteno prema ljudima koji su svoj život posvetili pomaganju drugima.

Cordelia
22.10.2006., 12:32
Imam za pohvaliti cijeli interni odjel na Rebru skupa s liječnicima i sestrama. Kad sam zbog kolitisa ležala tamo stvarno su bili ljubazni i pristupačni.

j.a.
22.10.2006., 16:23
od svih doktora/ica koje sam sreo samo jedan je bio normalan na odlu uho grlo nos na klinici sv. duh ostali svi puknuti bogami. doktorica opće prakse nema pojma o ničem samo zna reć za temp. i grlobolju pij puno čaja i c vitamina i miruj, a za sve ostalo nema pojma.

emergence
22.10.2006., 17:34
malo mi je bed navoditi imena doktora bez njihova pristanka...
slazem se u potpunosti s martinkom...

inace puna sam pohvala za svoju naaajdrazu doktoricu opće prakse sa kruga, pa najnajboljeg zubara iz šarengradske, svi s kožnog odjela na šalati posebno sestre i tehničari :top:

i da top top za neurologe s rebra

vanili
22.10.2006., 18:07

Pa ja mislim da nebi imali ništa protiv ako su riječi hvale!;)

emergence
22.10.2006., 18:30
Pa ja mislim da nebi imali ništa protiv ako su riječi hvale!;)

hm...pa ja bas ne bi voljela da se moje ime i prezime povlači po internetu radilo se o dobrim ili lošim riječima;)

zvjezdicaiz mora
22.10.2006., 19:21
na žalost, ne sjećam se imena liječnice na dermatologiji na Šalati (jedino da je iz Šibenika ili Splita, mislim). nju sam htjela pohvaliti, a jedna sestra koja radi u prijemnoj kancelariji je nešto odvratno, nekulturno i bijesno - ta ne bi smjela s ljudima raditi.
i btw u vezi s prethodnim postom,mislim da je potpuno ok spomenuti ime i prezime liječnika kojeg želiš pohvaliti

emergence
22.10.2006., 19:28
na žalost, ne sjećam se imena liječnice na dermatologiji na Šalati (jedino da je iz Šibenika ili Splita, mislim). nju sam htjela pohvaliti, a jedna sestra koja radi u prijemnoj kancelariji je nešto odvratno, nekulturno i bijesno - ta ne bi smjela s ljudima raditi.
i btw u vezi s prethodnim postom,mislim da je potpuno ok spomenuti ime i prezime liječnika kojeg želiš pohvaliti

mislim da znam tu doktoricu...ima kratku kosu? i meni je zgodna:cerek:

thinair
22.10.2006., 21:18
E onda bi ja pohvalila dr. Bilića s ortopedije na Šalati, medicinske sestre i jednog starijeg medicinskog tehničara koji su bili silno susretljivi i nježni pri jednom vrlo neugodnom ali nužnom medicinskom postupku.

polly
22.10.2006., 21:30
E onda bi ja pohvalila dr. Bilića s ortopedije na Šalati, medicinske sestre i jednog starijeg medicinskog tehničara koji su bili silno susretljivi i nježni pri jednom vrlo neugodnom ali nužnom medicinskom postupku.

oni su svi stvarno krasni i predivni :cerek:
osim dr. Biliću i sve pohvale dr. Hašplu

NoWa
22.10.2006., 21:36
dr. Paladina s rebra. divan i profesionalan:)

emergence
22.10.2006., 21:57

spasio mi oca:s

vanili
23.10.2006., 05:33
Također je jako fin i dobar Dr. Ćaleta sa Srebrnjaka.:top: :top: :top:

baja
23.10.2006., 09:35
dr. Žalac, anasteziolog sa sv.duha
nemam kvalifikacije suditi njegovu struku, dakle kakav je liječnik, ali je izniman čovjek - brižan i sućutan :)

anon72
23.10.2006., 21:39
Nemam nikoga, svi su oni losi.

Piggy
23.10.2006., 21:48
spasio mi oca:s

Moga također:)

emergence
23.10.2006., 21:49
Moga također:)

:kiss:

Piggy
23.10.2006., 21:49
Nemam nikoga, svi su oni losi.

Doveo si me u napast da ti samo kažem da puno ne sereš!

anon72
23.10.2006., 22:16
Sva sreca da nisi rekla nesto tako prosto Piggy.

Piggy
23.10.2006., 22:26
Sva sreca da nisi rekla nesto tako prosto Piggy.

Anone, molim te muči.

marta 76
24.10.2006., 09:50
med.sestre sa interne na Rebru (gastroenterologija) kao i liječnike ...
(iako je jedan tražio plavu kuvertu prije operacije), no čast izuzecima...
( s njima sam provela jednu novogodišnu noć) :D

a posebno...predivne sestre iz šok sobe ....najbolji medicinski stručni radnici s kojma sam se ikad susrela....profesionalne i drage....:cerek:

ivancica35
26.11.2006., 11:22
Osoblje klinike za zenske bolesti i porode u Petrovoj :s ,a
posebno ove lijecnike:prof.dr.sc Velimira Simunica,doc.dr.sc Dubravka
Barisica,dr.sc.Gordana Crvenkovica,prof.dr.sc Marinu Ivanisevic.
SVAKA IM CAST !!!! Imaju izvanredan pristup i sve sto te zanima potanko ti objasne!!!!!!!!!!!!!:top:

ena
04.12.2006., 10:22
Želim pohvaliti doktora Včeva iz Osijeka,gastroenterologa.

Biserka32
05.12.2006., 21:12
V. Sosa Ljevar, lijecnica opce prakse u Studntskoj polikilinici u Zagrebu. Prva profesionalna lijecnica koja drzi do sebe i toga sto radi. Savjesna, korektna, ono- ok radi svoj posao. Šokrirala sam se, a to bi trebalo biti normalno tj. minimalan standard. Preporučujem!

Saint1969
08.12.2006., 10:57
Evo kad se veće hvalimo da i ja pohvalim jednog fitoterapeuta iz Osijeka...
Neznam dali bi on želio da ga imenujeme pa neću ali mojoj obitelji je pomogao i zbog toga sam mu neizmjerno zahvalan......

Demonique
08.12.2006., 11:21
Pohvaljujem Dr. Streleca iz Petrove. Jako ljubazan, strpljiv, temeljit, jednostavan, nepodmitljiv i vrlo stručan... operirao me laparaskopski i riješio me mnogih muka uspješno.:zubo: :top:

bianca
08.12.2006., 11:50
Željela bi pohvaliti dvoje dr. iz Varaždina, na ljudskosti, dobroti i osjecajima sa kojima pristupaju svakom svojem pacjentu. To su:
Dr.Dubravko Tršinski-šef kardiološkog odjela na interni i ravnatelj bolnice, i
Dr. Silvija Cikač-doktorica opće medicine

dmolna27
08.12.2006., 23:04
Sve najbolje o dr.Ivanoviću sa rebra koji mi je spasio život

invisible f
10.12.2006., 13:55
Doktorica Beus u Vrapču. Krasna žena.

iva11
11.12.2006., 11:56
Svaka pohvala dr.Jadranka Sokol - dermatolog, prije svega prekrasna, humana osoba pa nakon toga vrhunski stručnjak.Zahvalna sam joj do neba, moja obitelj i ja, spasila je jednog člana moje obitelji...Dala nam je ogromnu podršku, puno razgovora i razumijevanja kad je bilo najgore, pravi anđeo čuvar...

tramuntana
13.12.2006., 14:19
slazem se u potpunosti s martinkom...

inace puna sam pohvala za svoju naaajdrazu doktoricu opće prakse sa kruga, pa najnajboljeg zubara iz šarengradske, svi s kožnog odjela na šalati posebno sestre i tehničari :top:

i da top top za neurologe s rebra

Draga Emergence,

kako se zove taj najnajbolji zubar iz Šarengradske? Baš mi treba zubar od povjerenja, pa te molim za pomoć - ime i telefonski broj ordinacije, ako može.
Hvalahvalhvalaaa!

kisikana
13.12.2006., 19:08

Izuzetno uljudan i kulturan čovjek. Zaista divna osoba. Šteta što nema više takvih liječnika.

winnerica
14.12.2006., 13:55
Imam ja, iz Klaićeve kirurga dr. Kljenka. Operirao mi je sina prije par godina i imam same pohvale za njega!

nortal
17.12.2006., 11:49
doc.dr.sc. Adriana Vince je ugodna i prijatna, pored silne guzvancije koju ima. pohvale

Biserka32
28.12.2006., 22:11
dr. Stipančić, kirurg u Novoj bolnici. Nije najšarmantnija osoba na svijetu, ali krajnje pozrtvovan lijecnik :)

maja12
29.12.2006., 02:12
Pohvale dr. Strelecu i doc. Barišiću iz Petrove. Vrhunski stručnjaci i fenomenalni doktori!

Kejos
01.01.2007., 14:58
za pohvaliti sve sestre i doktore sa intenzivne u dubravi kaj su mi omogucili da sam živ

za pohvaliti doktoricu Srpak sa pulmologije u dubravi + sve sestre jer to su ljudi koji se bave naj težim poslom

Marakana
01.01.2007., 15:23
Traumatološku bolnicu u Draškovićevoj...
Ležao sam tamo nedavno, prije dva mjeseca..Ovi moji "mesari" u mojoj provinciji nisu znali ni MR očitati kako treba,čovjek nije mogao vjerovati kakav nalaz je dotični doktor napisao..:rolleyes: , odnosno,što mu je sve promaklo..
Naime, ovi moji su me htjeli operirati, sva sreća da sam bio uporan i dospio u Traumatološku...
Što bi bilo da su me ,moji,"rezali",ne želim ni pomišljati..
Sad sam OK.

U svakom slučaju, moja velika zahvala svima,počevši od sestara,tehničara,doktora,čistačica,kuhara, pa do ravnatelja kojem se posebno zahvaljujem...
Ljudi su profesionalci..
:s

Be@utyofsilen©e
01.01.2007., 15:32
Bahtijarevic je u Klaicevoj,majstor zanata,
Davidovski na Šalati, također samo hvala za njega,
Kirac u Vinogrdskoj,el maestre :top: :top:

trommel
01.01.2007., 15:40
Ja u svom mjestašcu imam jako kvalitetnog stomatologa.

nina7
02.01.2007., 23:00
dr. Duška Markov Glavaš - ORL Šalata
Jedna od divnijih osoba koje znam...svakom svojem pacijentu zna ime kada ga sretne, čak i nakon nekoliko mjeseci. I uvijek ima osmjeh na licu.:)

sidora
04.01.2007., 13:18
tramuntana vjerojatno je mislila na furtingera. covjek je do jaja! :) mogu ti poslat broj na pm
velika pohvala dr. kuni u sestara milosrdnica, najbolji ginekolog kojeg sam srela. a srela sam ih, vjerujte, dosta.
divan dr. kusic. na onkologiji.
velika pusa sestrama u rodilistu SM i onima u Sarengradskoj. najbolje sestre na svijetu!

girlnextdoor
14.01.2007., 12:17
..dr Živko Malnar ..jako dobar čovjek i dr..Rebro:cerek: :cerek: :cerek:

i dr. Ožegović, Nova bolnica..operrirao mi je devijaciju septuma..:top: :top: :top:

Goleo
14.01.2007., 18:15
Sve osoblje splitske neonatologije!

Moja je curka bila tamo 26 dana, veliko im hvala!

:s :s :s :s :s

baka
15.01.2007., 07:17
Ortopedska klinika Lovran!:top:
Odjel dr. Laha.Svi liječnici i sve sestre,fizioterapeuti kao i ostalo osoblje (čistačice, i sl.)
Vrhunska medicina, (dva ljeta za redom sam operirala kukove),majstorski tim.
Ostali: sestre, fizio...i t.d. stvaraju tako pozitivnu atmosferu, prisnu...punu optimizma, da čovjek doista nema osjećaj ni da je u bolnici, ni na teškoj i zahtjevnoj operaciji! :top: :top: :top:

Kejos
15.01.2007., 16:56
čuo sam iz nekih izvora da je situacija u bolnici u zadru katastrofa...da se dodavaju po hodniku sa tipom u kolicima i svašta još....

clee
16.01.2007., 10:28
doktorica opće prakse Zvjezdana Čatović i njezina medicinska sestra, i doktorice u higijenskom zavodu u puli koje vode akciju testiranja na HIV. Kad bi svi bili takvi :cerek:

misiz S
16.01.2007., 10:44
Velika pohvala cijelom osoblju na Ginekologiji II u Vinogradskoj!!!
Sestre su fenomenalne!!!
Pohvala i mojoj dr. opce prakse u Studentskoj dr. Čilić. :top:

barbika
16.01.2007., 13:22
:top: Pohvala cijlom odjelu pedijatrije u osjeckoj klinickoj bolnici, isto kao i dr. Rubin na ginekologiji!

Tijana
17.01.2007., 15:10
Prim. dr. Omer Hodžić, internist - hematolog iz Poliklinike Simbex :top:

MeDiOkRiTeT
16.02.2007., 12:34
Svaka pohvala dr.Jadranka Sokol - dermatolog, prije svega prekrasna, humana osoba pa nakon toga vrhunski stručnjak.Zahvalna sam joj do neba, moja obitelj i ja, spasila je jednog člana moje obitelji...Dala nam je ogromnu podršku, puno razgovora i razumijevanja kad je bilo najgore, pravi anđeo čuvar...
dr sokol je divna, zbilja :cerek: svaka joj čast! a da ne govorim o tome kako - neeema višeee prištićaaaaa :s

bobica
13.05.2008., 11:09
V. Sosa Ljevar, lijecnica opce prakse u Studntskoj polikilinici u Zagrebu. Prva profesionalna lijecnica koja drzi do sebe i toga sto radi. Savjesna, korektna, ono- ok radi svoj posao. Šokrirala sam se, a to bi trebalo biti normalno tj. minimalan standard. Preporučujem!
potpisujem za dr. sosa ljevar - sumnjam da je prva i jedina, ali definitivno zaslučuje jedan :top: :cerek:

Ryuuza
13.05.2008., 11:24
Pohvaljujem Dr. Streleca iz Petrove. Jako ljubazan, strpljiv, temeljit, jednostavan, nepodmitljiv i vrlo stručan... operirao me laparaskopski i riješio me mnogih muka uspješno.:zubo: :top:

Zanimljivo- moju rodicu skoro ubio i još tražio novce (koje je dobio unaprijed).
Možda se popravio :top:

prolaznica-
13.05.2008., 11:27
Mogu jedino pohvaliti dr. Malčića iz Rebra, a ne znam jel taj doktor uopće još živ, a sve ostale samo popljuvati.

donedi
13.05.2008., 11:48
puno hvala doktoru kirurgu Bakoviću na Splitskoj kirurgiji,
i sve pohvale riječkom rodilištu!najjači su,ekipa u rađaoni je ludilo!

SamoMaloSebe
13.05.2008., 12:20
Praktički sve s kojima sam se susrela... Moj zubar je mrak. Ginekolog još bolji. Doktorica opće prakse najbolja. A kad sam bila prošle godine na operaciji žučnih kamenaca - pa toliko mi je bilo lijepo na odjelu da mi se nije išlo doma! Svi su bili susretljivi i ljubazni i općenito dragi... Fama oko zdravstva je u velikom broju slučajeva o tome kako se mi kao pacijenti postavimo. Ako smo mi normalni većina će uzvratiti isto. Ako ne... pa...

Maxica
13.05.2008., 12:37
Sve naj naj naj za sestre sa patologije trudnoće i gin 1.Isto tako i babice u rađaoni.
I puno lijepih riječi za dr.Alana Šermana sa ginekologije. Svi sa Sv. Duha.

hello kitty
13.05.2008., 15:00

Slažem se,i njegov kolega dr Mrak je odličan!

angelina39
14.05.2008., 18:06

I uz njega dječji neurokirurg dr.Miklić i onkolog dr.Šantek,također s Rebra,i sve sestre koje rade s djecom na dječjim odjelima na Rebru i u Splitskoj KBC,....

Korny
15.05.2008., 08:16
Dr. Josip Žmire, Vuk Vrhover, izvrstan Endokrinolog!!!
Prije svega jako dobar čovjek, izvrstan liječnik.
Preporučam ga svima koji imaju problema sa štitnjačom, dijabetesom,...

:cerek:

freeland44
15.06.2008., 20:56
Veliko hvala doc.dr. Toniju Kolaku u bolnici Dubrava. Ugradnjom trakice riješila sam se dijabetesa. Pohvala sestrama s abdominalne kirurgije.

marac24ST
30.06.2008., 10:07
velike pohvale dr. Anti Srziću sa zaraznog odjela bolnice križine u splitu i dr. Blanki Milardović-Šunjara iz pulmološke ordinacije (Kalajžić) na križinama.

dok s druge strane, najgore kritike upućujem dr. Miše s pulmologije u kbc firule u splitu. moje preporuke su da dr. Miše izbjegavate u širokom luku jer ja nemarniju i neprofesionalniju doktoricu u svom životu nisam vidija. sramota!!!

vidra
30.06.2008., 19:10
Pozdravljam cijelo osoble opće bolnice Pula, a mogu sve pohvaliti i da ako sve bude kako treba i uhvatimo par grupa napravimo humanitarni koncert pa im damo donaciju, ove godine radimo za dječji odjel jel nemaju ni klimu pa ako skupimo super, a našli smo več i ruke pa držte na figu

nutrizone
10.02.2009., 13:11
zubara Plentaja iz Đurđevca ;)

ditta
10.02.2009., 14:44
Sve pohvale kompletnom osoblju sa Ginekologije I u Vinogradskoj bolnici!:)
Posebne pohvale dr. Ivičeviću :s::top: i dr. Kuni :cerek::top:.

eva7
17.05.2009., 12:32
Najveće pohvale ginekologiji na Merkuru, posebno ističem doktoricu Stasenko, koja je i čovjek i doktor, doktor Roki i mlada doktorica specijalizantica Žana.
Pohvaljujem i osoblje na Goljaku i Zelengaju, dr fizijatar Žučko, neuropedijatrica Kapitanović, teta Reba Mirjana terapeutica.
Ja sam iznenađena koliko dobrih i stručnih ljudi ima u našem zdravstvu!
svaka čast!

nera70
01.06.2009., 22:41
[QUOTE=nera70;20889651]sve pohvale kardiokirurgu dr.Vedranu Ćoriću i njegovom timu sa odjela kardiokirurgije KBC Rebro

succorosso
02.06.2009., 14:20
Ne.

Mrs Flick
06.06.2009., 17:19
Kao i u svakom poslu i svakom zanimanju, i u zdravstvu isto ima loših i jako loših, dobrih i odličnih.

Moje pohvale idu dr. Tomi Kalajžiću, ginekologu u poliklinici Croatia osiguranje u Zagrebu (nova zgrada poliklinike, preko puta Šarengradske) i prof.dr. Irini Filipović-Zore, oralnoj kirurginji, odjelnom liječniku Kliničkog zavoda za oralnu kirurgiju lica, KBC i profesorici na Katedri za oralnu i maksilofacijalnu kirurgiju Stomatološkog fakulteta u Zagrebu. Oboje su izuzetni profesionalci, stručni, brižni i odgovorni.

Mrs Flick
06.06.2009., 17:24
Kao i u svakom poslu i svakom zanimanju, i u zdravstvu isto ima loših i jako loših, dobrih i odličnih.

Moje pohvale idu dr. Tomi Kalajžiću, ginekologu u poliklinici Croatia osiguranje u Zagrebu (nova zgrada poliklinike, preko puta Šarengradske) i prof.dr. Irini Filipović-Zore, oralnoj kirurginji, odjelnom liječniku Kliničkog zavoda za oralnu kirurgiju lica, KBC i profesorici na Katedri za oralnu i maksilofacijalnu kirurgiju Stomatološkog fakulteta u Zagrebu. Oboje su izuzetni profesionalci, stručni, brižni i odgovorni.

jasmine
06.06.2009., 23:59
velike pohvale za pedijatricu Kseniju Kindy,sad radi na srebrnjaku a inače je radila kod nas u sisku i mislim da nitko od nas roditelja koji smo vodili svoju djecu kod nje nemože preboliti što je otišla.žena je naprosto živjela za tu djecu koju je lječila i vi koji idete na srebrnjek ste sretni što ju imate.
moja dok. op. prakse u zg. u folki,dr. Kočo i sestra Ivanka prekrasne osobe i nebi ih mijenjala ni za sto drugih doktora.
i vidim da je bilo pisano o doktorici Ivanišević iz petrove pa da se i ja pridružim pohvalama i proširim na doktore koji su s njoim u ekipi,Đelmiš i Starčević

SuperCow
07.06.2009., 12:18
Joj, jako mi se sviđa ova tema!!
Moram pohvaliti doktoricu s neurologije na Rebru, nažalost zaboravih ime i prezime. Žena je o d l i č n a!

Azaleja
07.06.2009., 20:36
Joj, jako mi se sviđa ova tema!!
Moram pohvaliti doktoricu s neurologije na Rebru, nažalost zaboravih ime i prezime. Žena je o d l i č n a!

Je l možda dr. Hanžić/Hanžek?

Inače, pohvale mom dr. opće prakse u DZ Zagreb-zapad i njegovoj sestri, nećemo baš imenom i prezimenom, neurološkom odjelu u KB Sestre Milosrdnice ( dnevna bolnica), pogotovo dr. M. Bošnjak Pašić, zatim sestri i doktorici na hematologji, zatim pohvale endokrinologici u poliklinici Vili, pohvale ginekologu u poliklinici Super Nova-dr. Rajhvan, zatim onima koji rade na nuklearnoj medicini u KB Sestre milosrdnice i dr. Altabas na uzv štitnjače.
Uglavnom tamo gdje sam se kretala-pohvale idu u KB Sestre Milosrdnice ( vezano za neurološki odjel,hematologiju, orl i još nešto) i oni koji su povezani sa Sv. Duhom.
I pohvale onima koji vade krv i rade šećer pod opterećenjem na Vuk Vrhovcu.

Očito sam previše hodala kod doktora ove godine.

đive
16.06.2009., 20:19
Nažalost, trebala bih se dooobro napregnuti da se sjetim nekog u zdravstvu za pohvaliti. Sestre da, ali doktori - ljudi moji kakvi amoralni i iskompleksirani ljigavci rade kao doktori:mad::o

svemirka
21.06.2009., 19:40
[QUOTE=Azaleja;20993097]Je l možda dr. Hanžić/Hanžek?

Inače, pohvale mom dr. opće prakse u DZ Zagreb-zapad i njegovoj sestri

Jel može bar na PM ime dra opće prakse jer se meni vuče nešto gadno već godinu dana i ide na sve gore ,a moja dr u dz u runjaninovoj jako štedi.:mad:

Azaleja
21.06.2009., 20:33
[QUOTE=Azaleja;20993097]Je l možda dr. Hanžić/Hanžek?

Inače, pohvale mom dr. opće prakse u DZ Zagreb-zapad i njegovoj sestri

Jel može bar na PM ime dra opće prakse jer se meni vuče nešto gadno već godinu dana i ide na sve gore ,a moja dr u dz u runjaninovoj jako štedi.:mad:

Može na p.m. Poslala ti poruku.

leptirica 2
22.06.2009., 11:37
Pohvala Prof.Olegu Pertoviću-ginekologija Rijeka za uspješno izveden rijedak zahvat te preživljavanje mog djeteta zahavljujući brzoj intervenciji i zahvatu pri produ i stručnoj organizaciji,a još više hvala jednom divnom čovijeku Dr.Dessardu iz izntenzivne njege koji se brinuo za bebu,bio ljubazan prema roditeljima..sve to ne tako davne 2002!:)

stihaa
25.06.2009., 21:43
Pohvale sestrama sa gin III u Petrovoj, posebno sestri Ljubi i mladoj sestri sa dugom plavom kosom svezanom u rep. I doktorima sa istog odjela naravno.

adriaa
03.07.2009., 21:06
Pohvala cijelom ginekoloskom odjelu bolnice u Dubrovniku.Takva ljubaznost se jako rijetko susrece,od medicinskih sestara pa do doktora.Bravo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Azaleja
05.07.2009., 10:14
Zaboravila pohvale glavnoj medicinskoj sestri KB sestre Milosrdnice i svima na odjelu neurologije.

goranbo
05.07.2009., 11:25
Ja imam, stomatologinji/zubarki dr. Šimić iz Bjelovara :D Najbolja zubarka na ovim prostorima

frida31
06.07.2009., 08:47
Pohvale dr. Rupčiću - dječjem kirurgu i dr. Ivić - anesteziologinji iz KB Osijek. Oboje su veliki stručnjaci i oni su mi spasili dijete. Veliko hvala!!!!

Magaivago
06.07.2009., 22:20
ne vjerujem da nitko nije pohvalio dr.Vjekoslava Krželja sa splitske djecje klinike na Firulama.Kad bi barem bili svi bar upola dobri kao on.

model500
07.07.2009., 14:53
Moram pohvaliti gospođu na oralnoj kirurgiji u Osijeku (iza Supera),nisam zapamtio ime ali išao sam na vađenje jednog korijena i jako sam se bojao,a ta gospođa koja me "operirala" me uspjela čak i nasmijati koji put...a to stvarno treba znati kad idete na oralnu kirurgiju!

Pohvalio bi i dr. Zorića koji mi je pregledavao koljeno prije dosta godina,mislim da je sada u penziji nažalost,jer ovog drugog doktora zanimaju samo "sportske ozljede" i sportaši,što je paradoksalno jer je dr. Zorić radio i za NK Osijek ako se dobro sjećam.

Kao klinca me isto tako liječila dr. Perić na zaraznom odjelu i njoj isto sve pohvale i svako dobro.

ANILA
07.07.2009., 17:24
Dr.Harni iz poliklinike Harni,iz Zg,inače ginekologija....i dječji urolog dr. Karlović iz Virovitice......njih dvoje su duše od ljudi:top:

plumica
19.08.2009., 20:28
Ortopedska klinika Lovran!:top:
Odjel dr. Laha.Svi liječnici i sve sestre,fizioterapeuti kao i ostalo osoblje (čistačice, i sl.)
Vrhunska medicina, (dva ljeta za redom sam operirala kukove),majstorski tim.
Ostali: sestre, fizio...i t.d. stvaraju tako pozitivnu atmosferu, prisnu...punu optimizma, da čovjek doista nema osjećaj ni da je u bolnici, ni na teškoj i zahtjevnoj operaciji! :top: :top: :top:

Evo još jedan fan. Lovran je zakon: Sve kaj baka veli je istina . Od ženske na porti na dalje ali baš svi .
Ja sam bila kod Dr. Šantića ( posebna zahvala i pohvala njemu)znači isti odjel. Najbolji su.:s:s:s:s:s

medgirl
20.08.2009., 15:41
8. interna na rebru, tj. odjel za imunologiju i reumatologiju. lijecnici, sestre, administracija... svaka cast!

MrXL
21.08.2009., 04:53
Cudno da 80 % pohvala ide ginekolozima. Pa cak i onom Strelecu koji je gledao utakmicu dok se žena poradjala i umrla ( btw, jos mu sude zbog toga )

stihaa
21.08.2009., 09:47
Cudno da 80 % pohvala ide ginekolozima. Pa cak i onom Strelecu koji je gledao utakmicu dok se žena poradjala i umrla ( btw, jos mu sude zbog toga )

Iz istog razloga zašto se i najviše podmićuju. Tu si najosjetljiviji. Ako ti netko sfuša zub, staviš implatant. Ako ti netko sfuša pi..u, ili nedajbože trudnoću, to je onda doživotna trauma.

Tako da kad sve prođe ok kod ginića, onda si jaaaaaaaako zahvalan.

Nažalost.

mferen61
10.09.2009., 21:57
Bolnice obilazim od 90. godine radio kardiolških problema i nikada nisam imao problema ili loših iskustva, osim kod naručivanja za preglede sa šalterušama (bože gdje ih samo nalaze).

laura tj
15.10.2009., 22:04
Odlična tema!
Mislim da većinom slušamo o doktorima i med.sestrama u negativnom kontekstu, tako je da je ovo super. Ja bi htjela pohvaliti med.sestre sa kardiologije u KBC Split (i Firule i Križine) - strašno su strpljive i ljubazne. I doc.dr.Čulića koji je jako jednostavan i ljubazan čovjek. Sve pohvale!:top:

Dixi68
09.11.2009., 21:24
Pohvalila bih dr. Maju Mimicu,svaka joj čast ne bojim se više zubara.:cerek::top::D:klap::klap::klap::klap:

madima150
10.12.2009., 23:18
pohvalila bih dr. Topolovec -ginekolog u KBC-u Osijek, i med.sestru Đurđicu, 3,kat ginekologije, predivna žena :)

Smotani2
11.12.2009., 06:55
Imam pohvalu, i to veliku.
Prije dva dana moj otac završio je na hitnoj Internoj u Varaždinu zbog vode u plućima uzrokovane srčanoj slabosti. U roku od tri sata su mu dijagnosticirali uzrok, obavili sve nužne pretrage, stabilizirali ga i poslali kući. Svaka čast!
I to sve uz prepunu čekaonicu istalne pozive na intervenciju sa odjela!
Još jednom, svaka čast na predanosti, znanju i trudu!

Dakle, pohvala svima - i doktorima i sestrama.

G//**
11.12.2009., 10:52
Pohvala doktorici opće prakse u Čakovcu - Amili Janković, bolničkoj Pedijatrijskoj ambulanti u Čakovcu i doktorici Mariji
Jungvirth-Hegeduš, ortopedici Latin, kirurgu Draženu Krištoriću...medicinskim sestrama.

sweet ivi
11.12.2009., 18:45
prvo pohvaljujem moju doktoricu opće prakse, dr. Lidiju Forster, koja me svaki put kad dođem dočeka s osmjehom, posluša me do kraja, detaljno pregleda te isprati iz ordinacije. zatim pohvaljujem dr. Nives Šikanić -Dugić sa odjela za reproduktivno zdravlje mladih u Klaićevoj, koja me nakon sumnje na određenu dijagnozu prvo poslala na daljnje pretrage ne bi li je potvrdila, a nije odmah naprečac zaključila i prepisala mi jednostavniju, ali pogrešnu terapiju. tako mi je uštedila godine mogućeg krivog liječenja i sve ostalo što ide uz to. jedna divna i profesionalna osoba koja se jako trudi oko svojih pacijenata. pohvaljujem i sestre, tehničare i doktore sa endokrinološkog odjela na rebru, koji su mi omogućili ugodnu atmosferu za vrijeme mojih pretraga, svi su se apsolutno trudili oko mene, a i mlade sestre na praksi su bile super, pravile su mi društvo, jer sam bila najmlađa na odjelu (tad sam imala 16. god, dok je najmlađa nakon mene imala 30, a sve ostalo su bile stare žene). moj endokrinolog se u međuvremenu prebacio u privatnu praksu, u kojoj je jednostavno procvjetao, može se maksimalno posvetiti svakom pacijentu, za razliku od rada u nemogućim i nezamislivim uvjetima na rebru koji su sirotog čovjeka gušili.
ali zato jedan ogromni minus za šefa endokrinološkog odjela na rebru, koji mi nije odobrio zamjenski lijek koji, naravno,nije na listi, iako mi je bio nužan zbog nuspojava onog jedinog s liste, a kojeg bi morala piti DOŽIVOTNO (onesvijestila sam se jer mi je tlak toliko pao da ga nisu mogli izmjeriti, pred doktorov ordinacijom čekajući da me otpuste, i primila 2 l infuzije, a taj sam lijek trebala piti 3 puta dnevno, pa sad vidite kak bi mi bilo), sve pod izgovorom da sam mlada i da ću se prije ili kasnije naviknuti na njega, bez obzira na to što bih dok se ne naviknem trpila nimalo ugodne nuspojave, što mi je kao gimnazijalki pred kraj školske godine bilo nezamislivo. već dvije i pol godine sama odlazim po svoj lijek u austriju, kojeg ja finaciram, zbog naše bajne hrvatske birokracije hzzo-a. sad čekam da dotični ode u penziju, jer će mi novi šef, prijatelj mog endokrinologa, navodno odobriti terapiju, što bi meni puno značilo jer lijek moram piti doživotno, a to košta.

linci
12.12.2009., 18:10
Velike pohvale kirurzima, onkolozima, sestrama i svim ostalim djelatnicima Instituta za tumore.

freeland44
22.12.2009., 20:29
Jedno veliko HVALA za sve sestre KBC Rijeka, odjel plastične kirurgije, a posebna zahvala dr Jurišiću!

Teressa
28.12.2009., 13:16
Prof. Josip Paladino - moj Bog. Beskrajno sam mu zahvalna, na njegovom ogromnom znanju i još većem srcu.
Prof. Davor Sporiš - anđeo čuvar. Beskrajno sam mu zahvalna, na njegovom ogromnom znanju i još većem srcu.

atlantis
28.12.2009., 18:02
Dr. Bauman i sestre s ginekologije na Svetom duhu :)

Dr. Sabljak iz DZ črnomerec koja se, nakon tri godine, sjetila mojeg tumora i detalja koji nisu u kartonu :)

Teressa
28.12.2009., 20:40
Slažem se,i njegov kolega dr Mrak je odličan!

E taj Mrak je umalo nazainteresiranošću i bahatošću koštao života curu od 20 godina. samo kojih mjesec dana kasnije priuštio je drugoj ženi ostatak života sa poprčkanom kralježnicom, njegovih ruku djelo. Toliko o njemu.

Teressa
28.12.2009., 20:47
med.sestre sa interne na Rebru (gastroenterologija) kao i liječnike ...
(iako je jedan tražio plavu kuvertu prije operacije), no čast izuzecima...
( s njima sam provela jednu novogodišnu noć) :D

a posebno...predivne sestre iz šok sobe ....najbolji medicinski stručni radnici s kojma sam se ikad susrela....profesionalne i drage....:cerek:

potpisujem za internu gastroenterologije, posebno dr. Radić i dr. Iveković, mladi dragi ljudi

frida31
29.12.2009., 06:37
Sve pohvale dr. Zlatku Topolovcu - ginekologu i dr. Silviu Mihaljeviću - gastroenterologu iz KB Osijek :top:

Kikica1111
30.12.2009., 02:23
Kako sam frisko operirana (manje od mjesec dana) tako su mi i iskustva svjeza. Radi se o bolnici Firule u Splitu.
Najprije bih pohvalila doktoricu Novak s hitne internisticke (nadam se da sam dobro napisala odjel) koja nije olako shvatila potpuno netipicni simptome kod mene (za koje su drugi govorili da su zivci) nego me usred noci (2 sata) poslala na RTG.
Onda bih pohvalila doktora Matica sa Kirurgije koji me je poslao, na temelju snimke RTG-a, da snimim dubinski CT i dijagnosticirao zapletaj crijeva (za koji su, prije snimanja, neki drugi tvrdili da po simptomima i pregledu ne moze biti). I isto tako bih pohvalila tog istog doktora Matica sto me operirao odmah i sto je mojoj mami, koja mi je bila pratnja sve lijepo objasnio i bez preseravanja opisao sto je bilo, kako je prosla operacije i utjesio je kada je rekao da je sve proslo super i da cu se potpuno oporaviti bez posljedica. Taj isti doktor je bio predivan na vizitama i ohrabrivao me maksimalno, a to mi je trebalo jer sam bila u soku posti sam odjednom od zdrave osobe preko noci bila operirana i sva jadna i isprepadana. Stvarno vrhunski dijagnosticar i kirurg, a uz to sto je vazno reci COVJEK, obican, ni malo prepotentan i nemam uopce vise rijeci kojima bih ga nahvalila.
Ali ne smijem zaboraviti ni sestre s odjela Hepato-kirurgije gdje sam lezala koje su bile isto tako predivne i velika pomoc i podrska. Nesto sto covjek u takvom stanju, u kakvom sam bila ja, samo pozeljeti moze.
Svima njima mogu reci samo jedno veliko HVALA sto su mi olaksali tako teske dane, a sam Bog mi je poslao dvoje doktora (dr. Novak i dr. Matic) da prepoznaju u netipicnim simptomima pravu dijagnozu.
Mogla bih se ja sada raspisati, ali vec mi je i tako dug post, ali oprostiti cete jer sve mi je jos svjeze, a ne mogu ne pohvaliti te ljude kada je topic vec tu. :)
A kako se dobro osjecam nepun mjesec nakon operacije mozete vidjeti i po tome da sam jos budna. :D Vratila mi se moja nesanica. :D

I naravno zaboravila sam jednu osobu, koja nije vezana samo uz ovaj slucaj, a to je doktorica Anka Kostic koja ima svoju ambulantu na Pujankama (Split). Ona je obiteljska doktorica opce prakse i jednostavno nemam dovoljno rijeci da bih opisala sve kvalitete koje ima. Dok sam bila u bolnici, nakon sto joj se tata javio samo sa sturom vjescu da sam operirana, ona je zvala moje roditelje da pita za mene i ponudila svaku pomoc koju moze dati.

Slizim
07.02.2010., 12:44
Hocu i ja da pohvalim mr sc. Borisa dr Bacica iz KBC Firule ginekoloska kirurgija koji me je operirao i spasio ono sto je jedan neodgovorni iz Makarske trebao poslati prije 3 god. na operaciju. Tako profesionalni odnos, u ovakvom skoro beznadeznom slucaju malo tko je dozivio, a ja jesam i zato se sada javljam da svima kazem da ima jos uvijek pravih doktora koji jos uvijek obavljaju svoje poslove savjesno i strucno i ne ometa ih u tome, kao neke, niti bavljenje naukom, niti studenti, zato sto one koji su rodjeni za svoju struku takve stvari mogu samo jos bolje isprofilirati.
Postujem ljude koji se posvecuju svojim poslovima, a jos bolje kada se takvi nadju tamo gdje se radi na ljudima. Imala sam srecu da me je prijemna sestra kada je cula da ne znam nikoga tamo, uputila njemu.

Takodjer, sestre na Ginekologiji, bile su divne, jednostavne i vrijedne, kao i tehnicko osoblje skupa sa Marijom, divnom higijenicarkom. Sve su to ljudi, s kojima sam zivjela 19 dana i sada ih se sjecam kao prijatelja.

MalaPlavaLajava
07.02.2010., 14:43
DR. KREŠIMIR BULIĆ s rebra, plastični kirurg. Tip toliko pedantno i dobro radi svoj posao, da je to nešto nevjerojatno. Meni je oprerirao melanom i toliko brige, profesionalnosti i pažnje stvarno nisam dugo doživjela u našem zdravstvu. Savjestan i pedantan do bola, nesklon korupciji, i jednako se trga za svakog pacijenta! Tip operira 10 pacijenta, dok drugi jedva otaljaju jednog. Ma nešto za nevjerovati! Ja sam došla k njemu čisto slučajno, a toliko mi je pomogao i to bez kune i dinara, da još ne vjerujem!

DR. BULIĆ RULES! :-)

fatta
10.02.2010., 15:12
Velike pohvale kirurzima, onkolozima, sestrama i svim ostalim djelatnicima Instituta za tumore.

pridruzujem se,posebice dr ilija alvir

i ginekoloskom odjelu

micek-jerry
26.02.2010., 15:19
pohvala doktorici Tomić iz Zavoda za transfuziju u Petrovoj 3.!:top:
nevjerojatno ljubazna i pristupačna žena :s:cerek:

kikeš
25.03.2010., 20:26
velike pohvale za doktora Lončarevića i sve medicinske sestre u Specijalnoj Bolnici za Ortopediju Biograd na Moru

rushka
27.04.2010., 16:31
prvo pohvaljujem moju doktoricu opće prakse, dr. Lidiju Forster, koja me svaki put kad dođem dočeka s osmjehom, posluša me do kraja, detaljno pregleda te isprati iz ordinacije.

Potpisujem.

prilika
28.04.2010., 09:11
rushka

Znaš li možda da li dr. Forster prima nove pacijente? Ja sam bila tamo početkom 3. mjeseca, namjeravala sam pitati, ali došla sam prekasno. Doktorica je baš izlazila van jer je završilo radno vrijeme, pa mi je bilo neugodno pitati. Vidjela sam u nekim manjim ambulantama na Trnju da na ulaznim vratima piše da primaju nove pacijente, ovdje kod dr. Forster nije ništa pisalo. Ne znam da li to znači da ne prima nove pacijente. Isto tako čula sam da je puno bolje izravno pitati doktora da li prima nove pacijente, jer da kao neka sestra može reći da ne primaju nove pacijente, a na kraju ispadne da ipak primaju.

sweet ivi
28.04.2010., 16:39
rushka

Znaš li možda da li dr. Forster prima nove pacijente? Ja sam bila tamo početkom 3. mjeseca, namjeravala sam pitati, ali došla sam prekasno. Doktorica je baš izlazila van jer je završilo radno vrijeme, pa mi je bilo neugodno pitati. Vidjela sam u nekim manjim ambulantama na Trnju da na ulaznim vratima piše da primaju nove pacijente, ovdje kod dr. Forster nije ništa pisalo. Ne znam da li to znači da ne prima nove pacijente. Isto tako čula sam da je puno bolje izravno pitati doktora da li prima nove pacijente, jer da kao neka sestra može reći da ne primaju nove pacijente, a na kraju ispadne da ipak primaju.

ja sam pacijentica dr. forster i savjetujem ti da je najbolje nazoveš i raspitaš se ili da odeš do nje osobno. parne datume radi popodne, a neparane ujutro. znači, ako možeš, sutra ujutro je nazovi ili otiđi do ambulante.

LipaBezDuse
29.04.2010., 10:18
Definitivno najveća pohvala mojim najdražim doktoricama Ulli i Mandi Marton zbog kojih danas moji jajnici funkcioniraju kako treba, koje me drže za ruku za vrijeme terapije i koje mogu zvati i u pola noći ako me ulovi panika ili imam neko glupo pitanje. Ne bih vas mijenjala ni za što!!!

Strpljivoj sestri na gamma nožu na Rebru - da nije nje, moj tata nikad ne bi izdržao terapiju. :)

Doktoru Paladinu za hrabrost i stučnost.

chica_bomb
02.09.2010., 10:20
ima tko iskustva sa Jadrankom Sokol? kakva je? inače dermatolog...

anita
17.09.2010., 22:27
Malo mi se ovo moje pitanje čini nespretno postavljeno, ali znam da znate na što mislim.
Mama mi slijedeći tjedan ima termin za operaciju srca i razmišljamo što uz zahvalu pokloniti liječniku, a da ne bude onak, stereotipno. Gotov novac je isključen, osim ako nas budu tražili, u što ne vjerujem.
Ne znam čak niti koja bi vrijednost to morala biti. O liječniku znam samo da je Dalmatinac i da mu je hobi (ili možda jedan od njih) vinograd.
Znam da liječnici imaju svoju plaću i da mu ne mogu platiti mamin život, ali ako se daje poklon tetama u vrtiću i sl., onda i liječnik zaslužuje još nešto uz "hvala".
Stvarno vas molim prijedloge jer uopće ne znam u kojem smjeru bih razmišljala.

Marlenne
27.10.2010., 17:33
Pohvala najboljem i najinteligentnijem liječniku Kliničke bolnice Split - Doktoru Lušiću sa Neurologije.

Tomek100
28.10.2010., 07:16
Pohvala doktorici Dubravki Bosnić, imunolog i reumatolog, KBC Zagreb, Rebro. Vrhunski stručnjak.
Pohvala doktorici Duški Markov Glavaš, otorinolaringolog, KBC Zagreb, Rebro. Vrhunski stručnjak.
Pohvala doktorici stomatologinji Marijani Radić, pomogla mi je u rješavanju straha od stomatologa, super osoba.
Pohvala doktorici stomatologinji Sanji Huljev, DZ Zagreb Istok, Švarcova 20, riješila me straha od stomatologa.

Tourniquet_
28.10.2010., 10:08
Doktorica Tomić Babić sa dermatologije na Šalati. Mlada doktorica, izuzetno ljubazna i pristupačna, zadnji put kad sam bila zapričale smo se faksevima i svemu :D
Na istom odjelu dok. Sanja Špoljar, draga i efikasna žena.
Evo 2 dermatologice koje preporučujem.

Isto, priv. zubar dr. Rešetar, fenomenalan je i simpatičan jako. Uvijek kad popravlja zube pjeva uz radio (potiho naravno) :top:

eva7
28.10.2010., 13:25
Dr ginekolginja Božica Kvaternik Ledinski u dz na Voltinu
Dr neuropedijatrica Kapitanović na Zelengaju
Dr fizijatar Žućko na Goljaku
Dr olulistica u Klaićevoj Dawidovski
Dr ginekologinja na Merkuru Stasenko

ne znam koga bi izdvojila, svi su mi super:top:

ronio
09.01.2011., 16:22
Ja moram pohvaliti Dr.Filipovića s Rebra,on je u jedinici za neonatologiju. Jako dobar čovjek, i kao doktor i kao osoba. Imam samo najbolje riječi za njega,pa sam to morala podijeliti s vama. Naravno tu je i njegov tim ,i svima sam skupa jako zahvalna što je sve završilo kako je završilo!:s :grli:

pohvaljujem dr.dadića križine split kao doktora i čovjeka

Fra Ante
09.01.2011., 22:32
Pohvaljujem prof.dr.sc. Izeta Hozu sa splitske gastroenterologije,
doc.dr.sc. Marijana Šituma sa splitske urologije, prof.dr.sc. Dinka Mirića, splitskog umirovenog kardiologa, prof.dr.sc. Zdravka Perka sa abdominalne kirurgije i dr.sc. Trpimira Glavinu sa psihijatrije.

Nijedan mi od njih nije u životu medicinski zatrebao (hvala nebesima), ali ih poznam, i prvenstveno ih pohvaljujem kao ljude, a onda i kao stručnjake.

Victoria88
09.01.2011., 22:59
pohvaljujem sve u Klinici za anesteziologiju, reanimaciju i intenzivno liječenje (JIL neurokirurških bolesnika) na Rebru, pogotovo dr. Stambolija i prim. Sekulić :s :s :s
i pohvale mom tati koji je prebrodio sva silna sra*nja koja su ga snašla dok je bio kod gore navedenih :)

Fra Ante
10.01.2011., 00:06
Zaboravih u gornjem nabrajanju spomenuti prof.dr.sc. Miroslava Šimunića i doc.dr.sc.Tinu Tičinović Kurir, interniste iz Splita te dr. Meštrovića sa dječje kirurgije i dr. Meštrovića sa pedijatrije. Toplo preporučam, u slučaju potrebe, liječenje kod ovih ljudi.

fatabulgaro
28.02.2011., 14:43
Svaka čast Dr. Branislavi Čilić u Studentskoj poliklinici, u 5 min zna dijagnosticirati ono što njena prethodnica nije znala u 3 godine ponovljenih simptoma (Opačić dva palca dolje).

Također ,sve pohvale profesoru Nemetu s Rebra. Gospodni čovjek, stručnjak, sposoban, pun suosjećanja za teške situacije. Ljudsko biće u punom smislu, a ne doktor koji te šalje dalje kao da si proizvod na traci.

Prof. Ognjen Kraus, Vinogradska. Pohvale.

Tourniquet_
01.03.2011., 13:51
Dr. Višnja Živković, pulmolog i spec. za plućne bolesti (KB Dubrava)
super žena :)

cruce
03.03.2011., 17:53
Dr. Hrvoje Hećimović, neurolog i epileptolog, KB Sestre milosrdnice... Moj veliki naklon tom čovjeku :s

Stomatolog dr. Jasmin Vranešić, Sarajevo... Također veliki naklon :s

Nema boljih :cerek:

nina black
06.05.2011., 04:49
Ja u svom mjestašcu imam jako kvalitetnog stomatologa.

I ja, svoga zubara naprosto obožavam, obadvoje idemo kod njega, mlad čovjek, pravi zaljubljenik u svoj posao i stručnjak, neću spomenuti ime, iz razumljivih razloga.
Nedavno sam vodila mamu zbog loma na hitnu, ne mogu izreći riječi pohvale za osoblje koje ju je zbrinulo - brzo, stručno, i sada - bez posljedica. :top:
Često grdimo liječnike, nismo zadovoljni, dugo čekamo itd...ali ja ih stvarno poštivam, imaju težak i odgovoran posao, i ne mogu zamisliti što bi bilo da ih nema, uvijek sam zahvalna što postoji moderna medicina i stručno osoblje.

sparina123
06.05.2011., 22:30
prof. jakovac-vinogradska
prim. stilinović-sv duh
prim.de sio-vinogradska
dr.gregurić
prof. negovetić
prof.milić-klajčeva
dr. višnjić-klajčeva
prof.drinković
još jedan drinković-rebro

ima ih još, neki od njih su otišli u privatnike
prvenstveno dajem prioritet prof. jakovcu koji je sad u mirovini, a koji nam je jednom jako, jako puno pomogao u jednoj situaciji i za njega nema zamjene, šteta kaj više ne radi

MarijanaDrag
22.05.2011., 02:48
Ja pohvaljujem dr Šakić - KB Dubrava. Prekrasna i predivna doktorica, izuzetno predana svom poslu. Zatim pohvaljujem dr Zlopašu iz Petrove- divan čovjek, potom dr Ćorušića iz Petrove

DraMaRi
22.05.2011., 08:22
Ja bi pohvalila prof.dr.sc. Mirnu Juretić - poliklinika Sušak, odjel za maksilofacijalnu i oralnu kirurgiju.
Žena je zakon! :D

mariah no.1
21.09.2011., 13:35
Pohvaljujem sve sestre na odjelu Neurologije 3 u KB Dubrava!!!!
Što sve one moraju raditi, definitivno su premalo plaćene, a to rade kao da se radi o njihovim članovima obitelji.
Također pohvaljujem dr. Vuletića na istom odjelu i dr. Šušak koja me primila na Hitnoj.

flyingappletree
21.09.2011., 13:43
Djelatnike odjela Nuklearne medicine KBC Firule na čelu s dr.Marković, koji su nam jednu ružnu pretragu učinili podnošljivom, i pokazali nevjerojatnu toplinu i pažnju.
( I hvala dr. Punda, uvijek krasan, uvijek pri ruci :cerek:)

verbeka
23.10.2011., 22:08
Ja bih pohvalila prof. Vladimir Pavić sa Traume u ZG, spasio mi je kralježnicu i riješio me bolova, a k tomu je divan i ljubazan, topao čovjek. Veliko hvala!

perlica55
27.10.2011., 12:28
Za pohvaliti i preporučit svim od srce su liječnici Interne klinike KB Merkur Zagreb i cijeli transplantacijski tim:

- prim. S. Naumovski - Mihalić
- dr. Anna Mrzljak
- dr. Denis Guštin
- dr. Vesna Cvrlje čolić
- dr. Branislav Kocman
- dr. Stipislav Jadrijević
- dr. Maida Buhin i svo medicinsko osoblje

Prije svega ovo je popis VELIKIH LJUDI, a tek onda liječnika. Hvala Vam od <3

turbo chick
27.10.2011., 17:52
:klap:

DOKTOR INTERNIST REUMATOLG MIRO MAYER sa Rebra !!!

..Najbolji je doktor... stručan, simpatičan, susretljiv, brižan, pomaže u svakoj situaciji koliko god može !!! hvala doktore ! :s

Također dr. RADIĆ gastroenterolog sa Rebra...:top: stručan, izvrstan, mlad, izlazi u susret u svakoj situaciji !!! :W

DaniNYC
28.10.2011., 15:32
DOKTOR INTERNIST REUMATOLG MIRO MAYER sa Rebra !!!
..Najbolji je doktor... stručan, simpatičan, susretljiv, brižan, pomaže u svakoj situaciji koliko god može !!! hvala doktore ! :s

Potpisujem!! :top:

Njegov pristup pacijentima treba proučavati, zabilježiti i dati svakom studentu medicine na temeljito usvajanje. Jedan od onih rijetkih koji je uvijek spreman odgovoriti na svako pitanje. Kapa do poda. :s

I velike pohvale osoblju sa odjela imunologije & reumatologije na Rebru, divni ljudi, nemam dovoljno lijepih rijeci za njih! Duša odjela, gospon Željko, svake subote SVIM pacijentima kuha kavicu. :)

bubu5
28.10.2011., 19:43
dr Tomislav Franjo Hajnžić ( sad je u mirovini već)- Vinogradska
dr Jasna Đelmiš- Vinogradska
dr Marina Mataja
dr Bradić- Rebro
dr Anto Kamenjašević ( pedijatar) i dr Ana Kamenjašević ( liječnica opće medicine)
sestre sa odjela pedijatrije u Vinogradskoj ( Nevena, Snježana ( nažalost, neznam prezimena :())

Arwen Hope
30.10.2011., 12:52
Na prvom mjestu želim pohvaliti dr. Elizabetu Čorović Arneri hematologinju iz dubrovačke bolnice. Osobu poput nje se samo jedanput u životu upoznaje. Bila sam njezina pacijentica i imam jedno prekrasno iskustvo s njom. Žena je saslušala svaku moju riječ, ispitala svaki moj problem(nije bilo bitno je li hematološki), bila podrška i svaki put kad bi ušla u sobu uvijek bi izmamila osmijehe. Njezin pristup svakoj osobi je brižan, nježan, ispunjen toplinom i podrškom. Sama njena pojava razveseli čovjeka. Objasnit će i odgovoriti sva pitanja sa puno razumijevanja i pedagoškog pristupa. Zauzima se za svoje pacijente i ono što svaki pacijent očekuje sluša ih i pamti sve. Za nju imam samo riječi hvale i željela bih da svi imaju priliku upoznati takvu osobu.
Također želim pohvaliti liječnike i sestre klinike Svjetlost u Zagrebu koji su i više nego stručni u onome što rade, ljubazni i objasnit će ti sve što te zanima. Svi su super a posebno bih izdvojila dr. Dekaris i dr. Drača. svima im želim puno uspjeha u daljnjem radu :) :top:

cruce
30.10.2011., 13:53
Svoga neurologa dr. Silvia Basica (KB Dubrava) ne dam ni za sta :cerek:

broderick
08.11.2011., 14:08
nurologa Dr. Robert Marčec - Čakovec :rofl::rofl::rofl:
neurokirurg Dr. Jednačak Hrvoje - Rebro :rofl::rofl::rofl:
plastićni kirurg Dr. Žic Rado - bolnica Dubrava Zg :rofl::rofl::rofl:

lujka_x
22.11.2011., 14:41
Velika pohvala cijelom osoblju na Ginekologiji II u Vinogradskoj!!!
Sestre su fenomenalne!!!
:top:

bila sam tamo na ginekologiji prije jedno mjesec dana...za sestre se slažem, super su. strpljive, imaju razumijevanja, objasne, pitaju jel ti što treba. i one gospođe koje čiste te serviraju hranu...ali liječnici s kojima sam ja imala posla...neljubazno, moraš vući iz njih da ti išta objasne (na kraju sam ih stavila na totalni ignore, osim kad je nužno). mislim, šta bih sad trebala i studirati medicinu da bi mi sve bilo jasno? kao da rade na autima u mehaničarskoj radionici i još sve ubrzano. prije si vani nego unutra pa si ti misli je li kvaliteno pregledano. jedan mi se mlađi liječnik još i postavljao s visoka, pa postavi pitanje pa ti ne da da odgovoriš nego čim kreneš odgovoriti on te ušutka... ne razumijem kakva je to komunikacija? ne znam, bilo mi je ružno i umalo nisam frku digla. stvarno je tip prešao mjeru. razumijem da je gužva, da su uvjeti loši, da ima napornih pacijenata, sve to mogu shvatiti, ali to nikome ne daje pravo da liječi frustracije na pacijentu. ako se ne zna kontrolirati, nek se ostavi rada s ljudima.

bez veze...na kraju, i kad sam došla po nalaze - nitko ti ništa ne objasni, nema liječnika da pitaš, nalaz ti da tko stigne i adio. mislim, nije niti nalaz nešto...nakon 12 dana čekanja-jedna rečenica-općenita (bila, napravili to...konkretno zašto, šta...0%) ne kužim šta ga onda uopće i rade. meni se uopće nisu dopali. možda da sam išla neki drugi dan, kad je druga ekipa...:rolleyes: jadno kad ti boravak ili pregled o tome ovisi.

DSSpeedy
08.12.2011., 12:36
VELIKA POHVALA čitavoj ekipi ORL-a na Svetom Duhu na čelu s doktorima Domagojem Parazajderom i Borisom Filipovićem, veliki profesionalci i osobe! Svaka čast i sestrama te ostalom pomoćnom osoblju!!

anica sertić
13.01.2012., 15:28
imam 76 godina i u vremenskom periodu od 3 mjeseca sam zbog poteskoca sa zdravljem 2 puta boravila u bolnici.prvi put kad mi je pozlilo hitna pomoć je u najkraćem mogućem roku došla po mene,ljubazno i profesionalno obavila svoj posao te me prebacili na odjel intenzivne njege.na odjelu je osoblje također bilo veoma ljubazno i jako sam zadovoljna njihovim radom i ophodnjom prema meni kao pacijentu.nažalost,nemogu se sjetiti imena osoblja kako bi ih pohvalila po imenu nego im se u ovom forumu zahvaljujem te ih pohvaljujem kao cijelu ekipu.nisam boravila često po bolnicama i ovo je bio moj prvi susret sa zdrastvenim djelatnicima i zaista sam opčinjena i zadovoljna njima i njihovim ophođenjem prema pacijentima.ne samo da svoj posao obavljaju profesionalno nego i s puno ljubavi,a sto veoma pridonosi ozdravljenju pacijenta.još jednom velika hvala svima u općoj bolnici varaždin.
s poštovanjem,
anica sertić

gjalski17
22.01.2012., 17:17
Za pohvaliti i preporučit svim od srce su liječnici Interne klinike KB Merkur Zagreb i cijeli transplantacijski tim:

- prim. S. Naumovski - Mihalić
- dr. Anna Mrzljak
- dr. Denis Guštin
- dr. Vesna Cvrlje čolić
- dr. Branislav Kocman
- dr. Stipislav Jadrijević
- dr. Maida Buhin i svo medicinsko osoblje

Prije svega ovo je popis VELIKIH LJUDI, a tek onda liječnika. Hvala Vam od <3

I ja imam samo riječi pohvale za dr Mrzljak. Ostalim doktorima po svim bolnicama može služiti kao primjer doktora kakvim bi svi trebali težiti da postanu. Pacijentima daje 300% sebe. Također znam i dr Cvrlje. Isto tako brižna i strpljiva. Vjerojatno sam susreo i ostale doktore ali ih poimence ne znam

Wedding
24.01.2012., 11:03
Pohvala cijelom ORL odjelu KB Dubrava:cerek: , sestre na celu sa glavnom sestrom Ružom su fenomenalne, strpljive, kulturne ma milina a i o doktorima imam samo rijeci hvale pogorovo dr Ožegović
A teta cistacica je najnaj stvorenje, nikad joj necu zaboravit kavu koju mi je donjela u 7 ujutro:cerek:

anitapor
28.01.2012., 13:49
Evo jedne pacijentice koja ima riječi pohvale za odjel farmakologije u bolnici Sveti duh. Naime, tamo radi anđeo pod imenom dr. Jasna Čerkez Habek, doktorica koja je predana svom poslu, a uz to i divna žena koja nađe vremena za pacijenta.

Ovo nije tzv. zahvala po narudžbi, nego uistinu riječi koje osjećam za tu doktoricu nakon višemjesečnog mijenjanja odjela i sreću što sam dospjela u njene ruke. Ovo je zahvala jedne obične pacijentice koja nema mogućnosti na drugi način iskazati svoje poštovanje i divljenje doktorici Habek osim ovim putem.

Hvala!

Pacijentica Anita Porzižek

P.S. Zahvaljujem i kirurzima koji su me operirali doktorici Marton i doktoru Habeku!

dancer01
19.05.2012., 13:18
Dr. Matić (kirurg,Firule-KBC Split) ,brižan, duhovit, ljubazan i simpatičan doktor.Sve pohvale! ;)

Trnc
12.11.2012., 11:29
Ima ih više:
dr. Ante Anić, kardiolog, Zadar
dr. Jadrijević Stipe, bolnica Merkur, Zagreb
čitav odjel Abdomenalne kirurgije na Firulama u Splitu, na čelu sa dr. Družijanićem i Kraljevićem, kao i divne sestre na čelu sa sestrom Atilijom.

:top::top::top:

pravaš21st
14.11.2012., 09:55
KBC Dubrava urologija.
Ležala sam tamo 18 dana da nije bilo bolova nakon operacije osjećala bih se kao u predsjedničkom apartmanu.Liječnici,sestre,tehničari,tete čistačice svi na urologiji,iako ih je premalo,apsolutno posvećeni svakom pojedinom pacijentu.
Posebnu pohvalu zaslužuje prim Nikola Radović koji me operirao.

nurse teyoo
14.01.2013., 14:47
ja bi pohvalila, dr.Stričevića-dječji kardiolog, iz kbc split...definitivno najbolji i najsrdačniji čovik na svitu..; dr. Bogdanović..gastroneterološka intenzivna, kbc split..
i sad da pitam, ima li ko iskustva s dr.šimunićem..gastroenetrolog u kbc split ? ja sam se u njega sad prebacila,jer je dr.bogdanović koji me vodia otiša u ameriku..

i zaboravih spomenit...dr.Julije Meštrović, pedjatar u jedinici intenzivnog liječenja djece, te dr.Polić također pedijatrica iz dječjeg jila...predivni ljudi..mene osobno tri puta vadili iz mrtvih :)

GSM
14.01.2013., 17:13
Ajde i mali moj popis, na osnovu osobnog iskustva:

1. Mislav Jelić, ortoped, dobar čovjek i dobar stručnjak za kuk i koljeno
2. Robert Saftić, neurokirurg, dobar čovjek i vrhunski stručnjak za kralježnicu, Google će reći ostalo!
3. Dubravko Habek, ginekolog, otvoren, dobar, pristupačan
4. Dvorin Velnić, koloproktolog, pristupačan na prvi kontakt, bez poznantva, veze i slično
5. Jurčić, gastroenterolog u referentnom centru (Sv. Duh), dobar, spreman pomoći, služben i profesionalan
6. Darko Chudy, neurokirurg, strašan čovjek, spreman pomoći, iskrena ljudska dobrota što se vidi iz prvog kontakta
7. Dražen Kvesić, spinalni KIRURG; dobar čovjek, dobar izbor za intervencije na kralježnici (injekcije, radiofrekvenciju, itd)

dire Dawn
14.01.2013., 20:46
trenutno samo doktora Jadranka Kovjanića iz OB Sisak :)
(voditelj odjela kirurgije i jedini plastični kirurg tamo)

Zvonka23
15.01.2013., 14:50
Kapa dolje cijelom osoblju neurokirurgije KB Sestre Milosrdnice (Vinogradska) :top:

duda123
27.09.2013., 14:40
Pohvala
pedijatar iz Španskog doma zdravlja -Stipe Čular
doktor ORL odjela na Sv.Duhu -Boris Filipović
stručni ,susretljivi i vedri bez obzira na obim posla koji obavljaju
eh ,da je više takvih ...:)

ivica1983
27.09.2013., 17:15
Opča bolnica Varaždin - Svjetlana Rajič ,dermatolog- ljubazna, profesionalna, svakom pacijentu da istu pažnju, kod nje se osječaš baš kao gospodin pacijent

Specijalna bolnica za plučne bolesti Klenovnik - dr Vilim Kolarić
- profesionalan, ljubazan, temeljit- uvijek me iznenadi mada idem na kontrolu 1x godišnje i znam da ima brdo pacijenata kako zna što smo pričali prošle godine

Dea3
18.02.2014., 15:45
Prof. doc. sc. Miroslav Haspl, prof. dr. Miroslav Dumic i mr. sc. dr. med. Milica Lukenda, veliko HVALA na svemu!

zaged
18.02.2014., 17:04
VELIKA POHVALA za otorinolaringologe u OB Varazdin,za dr. Zarko Peric koji me operirao i za dr. Domagoj Butigan-legende ste!!!
Toliko ljubaznosti,smijeha i brige za pacijenta nisam nigdje dozivjela!
HVALA VAM