PDA

View Full Version : Mozilla Firefox

stranice : 1 2 [3] 4 5 6 7

dejo6
15.11.2008., 05:28
imam jedno pitanje, kako napraviti da adblock plus blokira reklame od t-coma tu na forumu? što god da napravim uvjek se iznova pojavljuju.

dr mladjo
15.11.2008., 08:24
jesi probao s *?

dejo6
15.11.2008., 08:46
jesam al ne pomaže. drugi dan se ponovo prikažu.

zrixy
17.11.2008., 08:32
A da jednostavno koristiš Foxmarks. Meni su se nekoliko puta izbrisali bookmarksi, ali kako je sve sačuvano u foxmarksu, nema problema. Puknem ih natrag unutra i za par sec. riješen problem.:kava:

mr. No
17.11.2008., 11:36
vise ne znam tocan broj . .. kolko puta su mi bookmarski nestali . .

prvi put je bilo najgore .. jer su nestali dok sam bio na putu . .a ka kfirefox radi sam backup . .bookmarksi se mogu vratit u iducih dan ili dva . .dok ne prekopira vec postojece backupa .. . i tak osam aj bio na putu od nekoliko dana dosao doma i sve nestalo . .naravno buraz to nije uspio vratit . .niti se je opce trudio . . i tak osam ja izgubio . .tolike stranice koje su mio bile bitne . .za posao i sve . ..

nakon toga.. .svaki put kada su nestali . uspio sma ih vrait u svega nekolko sec . .

bookmarksi nestaju najcesce zbog nepravilnog gasenja kompjutera. . . ili naglog restarta . .ili . .slicnog . .neceg . .

Ludi
18.11.2008., 09:34
Kratko pitanje: explorer mi otvara sve stranice normalno al kad probam s mozzilom stalno mi ispisuje:

Failed to Connect
Firefox can't establish a connection to the server at www.google.com.

dr mladjo
18.11.2008., 09:43
jel mu dopšteno u firewallu da ide na internet?

kosa :)
21.11.2008., 13:20
imam mali problemcic sa mozilom...
od proslog tjedna ne mogu npr prebacivat sezone na southpark episode playeru, na facebooku mi se ne prikazuju online friends, i ne mogu prebacivat izmedju slika, znaci mogu gledat jednu po jednu sliku, ali kad gledam iz albuma, onda ne mogu prebacivat neg mi vječno loada loada i loada, isto tako je i slucaj sa soutpark episodama, u onoj sezoni koja mi se odma otvori pri ulasku u stranicu, mogu gledat epizode, ali ne mogu prebacivat izmedju sezona jer mi vječno loada loada i loada.... isto tako na slovenskoj torrent stranici partis.si kad idem searchat torrente , vječno ih traži traži i traži... dok u internet exploreru mogu normalno listat slike na fejsu, epizode na sp episode playeru, i trazit torrente na partis.si.... zna mozda netko u cem je prob ??

hvala,

kosa :)
23.11.2008., 09:17
molim odgovor sto prije ....

hvala,

Cilim
23.11.2008., 09:27
Deinstaliraj pa ju ponovo instaliraj, a kako se ponasa na Internet Exploreru. :)

jasmina1969
23.11.2008., 19:27
HELP, počet ću piti nešto za smirenje......

Mozzila mi nakon nekog vremena ne želi otvarati stranice i jednostavno se zablokira, mislila sam da joj smetaju neki programi - ali nije, mislila sam da sam pokupila nešto - ali nisam, napravila sam reinstalaciju cijele viste i nanovo instalirala mozzilu i opet ista stvar. Gdje griješim??????? Mislila sam da je modem u pitanju - ali nije isprobala sam na dva različita modema.Imam NOD32, i Zonealarm iskopčala sam automatske update na svim programima za koje sam znala..... E, da do neki dan sve je bilo u redu......

Cilim
23.11.2008., 19:40
Probaj deinstalirati Zone Alarm. :)

jasmina1969
24.11.2008., 18:45
Probaj deinstalirati Zone Alarm. :)

Jesam, i da ne ureknem moram pokucati u drvo, surfam već sat i 20 minuta bez prestanka ole..........:s

Hvala.

E sad sam ako je stvarno ona smetala u novim dilemama, koji firewal instalirati?:ne zna:

dadodrago
01.12.2008., 14:42
Da li tko zna kako na mozila firefox 3 isključiti da ne poamti history.

MEP
01.12.2008., 14:47
Da li tko zna kako na mozila firefox 3 isključiti da ne poamti history.

Jesi li bar pogledao options od FF?
Da si makar pogledao vidio bi pod Privacy opciju Keep my history for at least ... ako je isključiš history ti neće čuvat.

DIO$
01.12.2008., 16:00
Jel zna netko zasto mi nece skidati slike s neta preko mozille??Odem normalno na save as i odaberem lokaciju u odem na save i nece,nema je nigdje...a kad skidam recimo s rapida ili s nekog servera,mogu skidati ali mi uopce ne iskace onaj prozor od downloada ono di pise kolko skida i kad ce biti finito...To vec tako negdje dva tjedna,prije nisam imao takvih problema...

Ja,Lucifer
01.12.2008., 18:32
Imam problema sa forumom. Sada neznan da li do mozzile, foruma ili nečeg trećeg.
Slova su manja, smajlići, općenito mi je sve smanjeno. Očistio sam komp od virusa i opet isto. Možda je meni vid u kurcu, al ne kužim.
mozzila
http://img91.imageshack.us/img91/2430/forumnr8.png
ie
http://img258.imageshack.us/img258/7765/forumhrph9.png
Kako da vratim na staro?

dejo6
01.12.2008., 18:52
drži Ctrl i pritisni +

MEP
01.12.2008., 18:52
CTRL+0 ili view-->zoom-->reset

Ja,Lucifer
01.12.2008., 18:54
Riješeno je. Znam da sam sadao ispao noob, al' ono, nisam znao.:zubo:
Hvala ljudovi.

supher mali
04.12.2008., 10:14
imam laptop idem na turn off... i tako stoji pola sata? jedino sto mi padne dignut bateriju i nasilno ga izgasit... ali firefox uvjek zapamti cak i posljedni link di ej bio... mislim da nije do tog

izbrisao sam fire fox -iznvjerio me

mr. No
04.12.2008., 15:17
da, i meni se to desavalo al ono .. ak mi se to desi . .problem rjesim u cca minutu i pol . . ali opet ak zbrojim . . kaj dobivam s firefoxom . .koje sve opceij ima .. plug inove koje koristim . i s druge strane imam ove negativne stvar i dalje mislim da se isplati koristiti firefox jer je naprednji od ie ali nije stabilniji to nikako . .

Torla
09.12.2008., 16:25
Bok,
imam mali problem sa Firefox 3.
Stranicu T-portal mi jako sporo otvara a linkove sa nje najcesce niti nece otovriti.
Probao sam sa IE 7 i sve je ok.
A i inace sam primjetio da mi mozda malo sporije otvara bilo sta u odnosu na prije mjesec dana.
Sto se tice virusa,malwarea i ostalih gnjida misli da je sve ok.

Da li netko zna u cemu b mogao biti problem??

Hvala unaprijed :top:

Mated
09.12.2008., 20:55
Bok,
Stranicu T-portal mi jako sporo otvara a linkove sa nje najcesce niti nece otovriti.
A i inace sam primjetio da mi mozda malo sporije otvara bilo sta u odnosu na prije mjesec dana.

i ja sam to skuzio, ali u mojem slucaju je to s operom.. to je možda zbog novog dizajna.

STony
10.12.2008., 22:48
Spor vam Firefox? Ubrzajte ga:

http://forums.cnet.com/5208-6136_102-0.html?forumID=38&threadID=242416&messageID=2455726

cosmic girl
12.12.2008., 23:23
ljudi jel mi moze netko pomoci instalirala sam najnoviju mozzilu i operu i iz nekog razloga ne zeli otvoriti hotmail i yahoo ( kad napisem name i lozinku javi page error lalalallaa uglavnom ne ide dalje od toga) i to sam s ta dva maila gmail i sve ostale site-ove otvara normalno , u cem je problem i kaj trebam napraviti nista ih ne zeli otvoriti a internet explorer sam davno otpisala je r nis nece otovoriti ....pliz help :S

hrvac
19.12.2008., 22:44
Kako mogu ugasiti nadogradnju Firefoxa:confused:

Nisam našao opciju i svaki put kad stisnem na "later")druge opcije nema) on mi prilikom sljedećeg podizanja automatski nadogradi.
Trenutno sam na verziji 2.0.0.19.

Čitajući u ovoj temi vidim da ima dosta problema sa Firefox 3,a ne želim da mi se nekaj poremeti jer sam si posložio bookmarkse i ostale add-one i ne treba mi ništa više.Čujem da i Foxmarks ne radi na 3,pa ne želim ništa mjenjat.

Da li Firefox može sam napraviti upgrade na 3?

MEP
19.12.2008., 22:48
Da li Firefox može sam napraviti upgrade na 3?

Mislim da ne.
Al nema razloga za izbjegavat tricu, sve je čisto i uredno. Svi eventulani problemi su u međuvremenu popravljeni.
Problem je naime u tome šta ekipa uleti u nou verziju kao grlom u jagode i onda se čude kako im ne radi i onda izjavljuje pizdariej tipa: novo ne valja, satro je 5x bolje. Je, naravno kad nadogradiš prvi dan, pričekaj 20-ak dana i na konju si:) A o isprobavanju beta verzija neću niti pričat...

A i foxmarks radi bez problema (u mene konkretno v2.6.0.)

hrvac
19.12.2008., 23:01
hvala rambo:D

nego reci mi kad upgradeam na trojku preko dvojke, da li mi bookmarksi i add-oni ostanu ili ih moram ponovo instalirat:confused:

i da li na jednom compu mogu paralelno imati i 2 i 3 pa vidit jel mi nova verzija?

MEP
19.12.2008., 23:05
nego reci mi kad upgradeam na trojku preko dvojke, da li mi bookmarksi i add-oni ostanu ili ih moram ponovo instalirat:confused:

Ostane sve, al za svaki slučaj upali foxmarks da sačuva trenutno stanje;)

i da li na jednom compu mogu paralelno imati i 2 i 3 pa vidit jel mi nova verzija?

Nemoj to radit:D
Probaj na poslu, školi, faksu, whatever...
A u biti, nemaš šta ni probat, isto sranje, drugo pakovanje, al eto...dvojka je već izašla iz mode:D

hrvac
19.12.2008., 23:34
.dvojka je već izašla iz mode:D

tak si mi objašnjaval da sa OE pređem na Outlook,pa sam te tek nedavno poslušao:eek:kakav sam bedak bio:(

bum probal na različitim lokacijama,hvala:s

MEP
19.12.2008., 23:40
tak si mi objašnjaval da sa OE pređem na Outlook,pa sam te tek nedavno poslušao:eek:kakav sam bedak bio:(

bum probal na različitim lokacijama,hvala:s

Jaaaa? Ne sićan se:D Outlook koristim samo u nuždi, Mozilla i to obavlja u mene;)

A glede prelaženja, pa ako ti se ne svidi možeš se vratit nazad? Pa nije toliki probelm nać na internetu verziju 2 i nastavit di si sta:)

Manchika
21.12.2008., 15:13
Kako mogu ugasiti nadogradnju Firefoxa
možeš isključiti update za Mozillu..klikneš na Tools,zatim options
,zatim advancet,i zatim update, i makni sve kvačice ,točku stavi na Ask I want to do i klikni ok

mestar88
29.12.2008., 13:57
Jel neko ima slicni problem? Naime firefox3 mi ne radi na laptopu a 2 radi bez problema.. Javlja neki security error nakon sto se instalira

Strava
05.01.2009., 10:57
Pozdrav!
Imam neki blesav problem, za koji nema ideju kako riješiti ga. Uglavnom, postavke mozille mi ne ostaju, nego mi se sve vraća na default.
Npr. "ugasim check spelling as i type", stavim "always ask where to download file" i slično, i kad ugasim mozillu i ponovno upalim sve postavke bivaju vraćene na default. Wtf?!

VDCOTO
31.01.2009., 14:26
Zna li možda neko koja je datoteka od mozille za bookmarks,iman problema sa mozilom pa trebam reinstalirati,usput ču cili komp,a to bi treba sačuvati.

VDCOTO
01.02.2009., 09:18
Zna li možda neko koja je datoteka od mozille za bookmarks,iman problema sa mozilom pa trebam reinstalirati,usput ču cili komp,a to bi treba sačuvati.
Usput,imam ovaj problem i ruši se stalno:
http://img244.imageshack.us/img244/1006/001oy2.jpg

scripta elegans fe
01.02.2009., 09:42
potrazi u C:\Documents and Settings\<user ID>\Application data\Mozilla\Firefox\Profiles\xxxxxx.default

(C - ili gdje vec imas winse instalirane)

file ti je "bookmarks.html"

VDCOTO
01.02.2009., 10:53
Taj fajl ne mogu nikako otvoriti ne sa mozillom,istina?Da vidim adrese recimo.I zašto ova poruka?Počelo mi je nako šta san instalira jedan program,neprovjeren.Možda virus?

zviko
01.02.2009., 11:36
probaj reinstalirat firefox :kava:

VDCOTO
01.02.2009., 12:13
Jesam,neče i neče.

scripta elegans fe
01.02.2009., 12:18
Taj fajl ne mogu nikako otvoriti ne sa mozillom,istina?Da vidim adrese recimo.

taj bookmarks.html mozes otvorit u notepadu

mario_t
01.02.2009., 17:59
Ja imam problem - kad sam na Google-u i Wikipediji, pola lijeve strane se ne vidi, odnosno, zamjenuta je ničim! Dakle, cijela jedna četvrtina... Ipak tu i tamo se pojave neki oglasi... Itko ima sličan problem? Inače, na mozilli imam nametnika, neku Yoog pretragu u Browseru, i ne mogu je nikako maknut!

fps_games
02.02.2009., 19:45
imam ispod adress-bara bookmark-bar (recimo da se tako zove) te imam nekoliko linkova ovako postavljenih i imam nekoliko mapa u kojima je jos linkova...
posto imam u toj mapi linkova koje gledam svakodnevno i neke koje gledam povremeno, ima koji nacin da otvorim nekoliko bookmarka odjednom umjesto poslije svakog novog otvaranja taba opet otvaram mapu i kotacicem klikcem...

i stvaranje posebne mape i stavljanje tih bookmarka unutra ne ide jer onda bi zaboravio na ove koje gledam povremeno :ne zna:

nadam se da ste skuzili :zubo:

VDCOTO
06.02.2009., 18:42
Taj bookmarks.htlm od 7kb dobijem isti kad instaliram mozillu,ali kad u browseru uđem u bookmarks ne vidim spremljene stranice.
Žao mi je za novi post ali ovaj je pre "daleko",a ovo do sada mi nije pomoglo.

scripta elegans fe
06.02.2009., 19:16
postoji sansa da si stari izbrisao prilikom instalacije nove mozille.. ako jesi i nemas backup mozes se slikati..

in@
06.02.2009., 19:18

Po meni najbolje rješenje, a svakako najlakše i najbrže je MozBackup.
Jednostavan i mali program koji sprema sve što se Mozille tiče (tvoje je da odlučiš što želiš). Pomoču njega to sve i vratiš u novoinstalirane Mozille.
Mali nedostatak je što nemožeš backup napraviti na Mozilli 2 a vratiti na Mozillu 3. Prvo moreš instalirati taj isti , vratiti backup, pa upgrade.

Program je free i evo link za njega

MozBackup (http://mozbackup.jasnapaka.com/)

nacko
07.02.2009., 10:58
imam ispod adress-bara bookmark-bar (recimo da se tako zove) te imam nekoliko linkova ovako postavljenih i imam nekoliko mapa u kojima je jos linkova...
posto imam u toj mapi linkova koje gledam svakodnevno i neke koje gledam povremeno, ima koji nacin da otvorim nekoliko bookmarka odjednom umjesto poslije svakog novog otvaranja taba opet otvaram mapu i kotacicem klikcem...

i stvaranje posebne mape i stavljanje tih bookmarka unutra ne ide jer onda bi zaboravio na ove koje gledam povremeno :ne zna:

nadam se da ste skuzili :zubo:

Imaš Morning Coffee - Add-ons

m.adafak
07.02.2009., 17:12
pomoć.

mozilla mi je postavljena za default browser ali mi linkove sa msn chata-a npr. otvara u internet exploreru. kako da postavim da mi se u firefoxu otvaraju?

fps_games
08.02.2009., 20:05
fala nacko :D

dalmatino22
13.02.2009., 19:36
Imam jedan problem sa mozillom firefox, nadam se da će mi neko moći pomoći.. Kad želim otvoriti mozillu firefox pojavi se sljedeća poruka: "Firefox is already running, but is not responding. To open a new window, you must first close the existing Firefox process, or restart your system." Pokuša sam ga izbrisati i ponovo instalirati ali opet isto, ima li iko kakvi ideju???

Zgodni
13.02.2009., 19:50
Kad ti se to pojavi ctrl+alt+delete stisni u isto vrijeme,pa idi na Processes nadji firefox exe oznaci ga zatim stisni End process>OK,pa ponovo pokusaj otvoriti mozillu

dalmatino22
13.02.2009., 20:16
Kad ti se to pojavi ctrl+alt+delete stisni u isto vrijeme,pa idi na Processes nadji firefox exe oznaci ga zatim stisni End process>OK,pa ponovo pokusaj otvoriti mozillu

Napravija sam to ali opet isto se pojavljuje

rocky_13
14.02.2009., 22:44
Ekipa molim za pomoć ako netko zna

komp mi normalno ima zvuk sve se čuje i radi, no od neki dan
mi sam od jednom nema zvuka na mozilli, npr youtube filmići
neki zvučni signali da je stigla poruka i tak neke sitnice se ne čuju
fakat neznam više di da pogledam da popravim to...

pomagajte ak znate o čemu je riječ

m.adafak
17.02.2009., 18:50
pomoć.

mozilla mi je postavljena za default browser ali mi linkove sa msn chata-a npr. otvara u internet exploreru. kako da postavim da mi se u firefoxu otvaraju?

zar mi nitko nezna pomoći? :ne zna:

dakle, iako mi je ff default browser svi linkovi iz vanjskih aplikacija (msn, adobe reader...) mi se otvaraju u internet exploreru. zašto?

fps_games
17.02.2009., 19:59
to se i meni događalo prije, poslije vise nije, neznam zasto :)

zviko
17.02.2009., 20:08

dakle, iako mi je ff default browser svi linkovi iz vanjskih aplikacija (msn, adobe reader...) mi se otvaraju u internet exploreru. zašto?

meni je tako prije bilo ali nakon reinstalacije winsa sve otvara u mozili :mig:

Pirke
17.02.2009., 21:21

I meni se to događalo i nešto sam promijenio pod opcije u firefoxu, ali nisam siguran što. Probaj tamo u firefoxu namjestiti da svaki put kad se upali provjeri da li je firefox default browser.

Zgodni
18.02.2009., 09:55
Tools - Options - Advanced - zadnja stavka mora biti čekirana,zatim na Check Now
Tools - Clear private data

fps_games
23.02.2009., 13:38
ima koji nacin za exportom lozinka? :)

in@
23.02.2009., 15:57
MozBackup

Imaš na prošloj stranici u mom postu i direktan link i opis programa. Radi sve što poželiš sa Mozillom!

TriggerRi
23.02.2009., 23:14
ima koji nacin za exportom lozinka? :)

postoji add-ons Password Exporter, s njim možeš stavljati i vaditi šifre.

fps_games
24.02.2009., 14:19
tnx :mig:

ancan
28.02.2009., 14:43
Molim pomoć. Firefox mi ne snima stranice u Bookmarks. Imam verziju 3.0.6

On aciD
02.03.2009., 16:15
need help
firefox mi neće open link in new tab
koji mu je?

On aciD
02.03.2009., 16:19
i još jedna stvar kad hoću copy neku riječ i paste-at u google neće mi je u googlu paste -at??? :mad:

nounejm1
04.03.2009., 17:00
imam problem s mozillom..od neki neki dan mi je poceo zesce zezat..usporio se,nekad ne ucitava slike,nemogu na youtubeu gledat filmice,pise kao da mi je javascript il sta vec iskljucen il kao da skinem zadnju verziju adobe flash playera,i kad skinem opet isti drek.
u internet exploreru sve radi,pa i na google chromeu kojeg koristim,al mi se ne svida nimalo i zelim na mozillu:(
pokusao sam sa brisanjem i ponovnim instaliranjem,al opet sve isto.

matija21
04.03.2009., 17:03
Da biste ubrzali Mozillu firefox potrebno je uraditi sljedece .Idite na stranicu

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/327

I skinite Addon Tweak Network 1.3 -broj 1..

http://i36.tinypic.com/6enj9l.jpg

Otvara se novi prozor gde cete kliknuti na Install now-broj 2...

http://i33.tinypic.com/2nv75vs.jpg

Sacekajte par sekundi da se addon instalira a zatim kliknuti na restart firefox-broj 3..

http://i33.tinypic.com/2mgpmad.jpg

posto ste restartali mozillu sada morate ici u podesavanja a njih cete naci ovde...tools-Tweak network settings-broj 4..

http://i36.tinypic.com/2nultug.jpg

Otvorice vam se novi prozor gde cete obaviti podesavanja kao na slici a zatim kliknuti na Apply-broj 5..a zatim i na Ok-broj 6...

http://i34.tinypic.com/abgocx.jpg

poslije svega trebalo bih biti vidno ubrzanje mozille ..
ili si namjestite ovako kao ja da ide full

http://srb.wen.su/1t.png

labrovic1
04.03.2009., 17:39
ista stvar malo na drugaciji malo brziji nacin
http://www.ic.ims.hr/forum/viewtopic.php?t=600

nounejm1
05.03.2009., 12:06
heh nista od toga,i dalje isti problem. ne otvaraju se dobro slike,neke stranice znaju bit pobrkane i cudne..a na youtubeu kad otvorim neki filmic pise We're sorry, this video is no longer available. pa kliknem na refresh i onda ipak radi kao ali sad sere nes za javascript ili da skinem zadnju verziju adobe flash playera..kvragu vise,neznam sto da radim. hvala na pomoci..ak imate kakvih ideja pisite..:D

nounejm1
05.03.2009., 12:28
sad se sjetih,da sam prije tog problema pregledavao neke stare cd-ove pa neznam dali je moguce da sam pokupio neki virus i da mi je on sad kao to sve napravio? pokusao sam system restore al mi javlja ovo..

http://img213.imageshack.us/my.php?image=sit.jpg

klikam na next ali ne ide..prvi put mi se to dogada..

oprostite na offtopiku.

alen76
09.03.2009., 21:08
Dal bi znao netko zasto mi Mozilla ne zeli zapamtiti password-e na ni jednoj stranici?
Ukljuceno mi je "tools-options-security-remember passwords for sites". I svaki put bi kliknuo "zapamti me" kad se log in-am. Dok ne izlazim iz Mozille pamti, al kad izađem i opet uđem, zaboravi :zubo:
Moze pomoc? :)

Rogerer
10.03.2009., 09:03
Dal bi znao netko zasto mi Mozilla ne zeli zapamtiti password-e na ni jednoj stranici?
Ukljuceno mi je "tools-options-security-remember passwords for sites". I svaki put bi kliknuo "zapamti me" kad se log in-am. Dok ne izlazim iz Mozille pamti, al kad izađem i opet uđem, zaboravi :zubo:
Moze pomoc? :)

Odi na tools-options-privacy.

Pod private data čekiran ti je "Alwaxs clear my private data whean I close Firefox" što je u redu ako želiš da ti se brišu tragovi. Zatim odi na "settings" i tamo makni kvačicu sa "saved passwords" :D

alen76
10.03.2009., 18:25
Odi na tools-options-privacy.

Pod private data čekiran ti je "Alwaxs clear my private data whean I close Firefox" što je u redu ako želiš da ti se brišu tragovi. Zatim odi na "settings" i tamo makni kvačicu sa "saved passwords" :D

Nije mi cekiran "Always clear my private data..." tako da to ne vrijedi :)

Terminator_ST
10.03.2009., 18:45
Bok,

Kod mene također! :ne zna:

Pored toga, primjetia sam da mi se često dogodi da mi Session manager zaboravi snimiti "kraširanu" sezonu prilikom restarta kompa(ona tipka plus u obliku prve pomoći za vratiti zatvoren tab mi pocrni)? :confused:

morrbido
11.03.2009., 13:18
bok. e sad nisam siguran jel moj problem ima izravne veze sa firefoxom, ali neznam gdje drugdje da pitam. u zadnjih mjesec dana stranica net.hr mi izgleda ovako
http://i135.photobucket.com/albums/q123/morrbido/Untitled-1-17.jpg
znači, bez ijedne slike, bez linkova za forum, freemail itd.. stvarno sam zbunjen haha .jel neko možda zna u čemu je problem? (i to mi se događa samo sa net.hrom!)
hvala

:)

MEP
11.03.2009., 13:20
CTRL+F5 bi trebao pomoć...

morrbido
12.03.2009., 23:16
ne pomaže :(

Trebor01
13.03.2009., 00:55
Probaj sa "ctrl" i "+".

morbidangel
17.04.2009., 10:46
Kako u firefoxu staviti određene stranice pod "zabranu" npr. playboy.com, net.hr, vecernji.hr svejedno koje?

Probao sam kopati po opcijama ali ne mogu nighdje pronaći.
Hvala

itreius
17.04.2009., 11:02
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/3145

Kao što piše u opisu, ne radi se o savršenom rješenju jer je addon lako isključiti. Alternativa je korištenje OpenDNS (http://www.opendns.com/)-ovih DNS servera (uneseš adresu DNS servera u router da ti cijela mreža koristi block listu, ili samo u postavkama mreže na svome računalu, pa da block lista vrijedi samo za tebe). Block lista se modificira na OpenDNS-ovoj stranici pomoću web interfacea.

JimiH
25.04.2009., 15:25
HITNO! mogu li napraviti da mi me zatrazi password svaki put kad otvorim Firefox??? pls

pky44
25.04.2009., 17:54
HITNO! mogu li napraviti da mi me zatrazi password svaki put kad otvorim Firefox??? pls

Da, evo instaliraj ovaj (http://nic-nac-project.de/~kaosmos/profilepass-FF-RDF-0.3.7.xpi) add-on, definiraj password i uživaj.

JimiH
25.04.2009., 18:07
tnx puno

MaoaM
29.04.2009., 16:25
Pozdrav. Prilikom otvaranja firefoxa stalno mi se pojavljuje poruka MOZCRT19.dll . Piše mi da deinstalacija programa firefox rješava taj problem,,, več sam par puta probao ali ništa... Pa molim malu pomoč ako se ko kuži šta bi trebalo napraviti,,, Sad operu koristim jer me ovaj zeza..... hvala

Parker
29.04.2009., 17:02
Skini taj file odavde (http://dllcentral.com/mozcrt19.dll/8.00.0000/) i prebaci ga u folder "Mozilla Firefox". Onda bi trebalo raditi.

MaoaM
29.04.2009., 17:22
Skini taj file odavde (http://dllcentral.com/mozcrt19.dll/8.00.0000/) i prebaci ga u folder "Mozilla Firefox". Onda bi trebalo raditi.

Neide...................................:(

zrixy
06.05.2009., 16:23
Imam jedno pitance. ;)
Skinula sam betu novog FF-a ali na hrvatskom (nemam pojma zašto jer inače koristim sve softove na engleskom), ima li načina da to prebacim na engleski jer me ovo ubija. :kava:

stana20
09.05.2009., 10:23
Pozz ekipa. Prilikom skidanja add-ona (bilo kojeg) kad mi zavrsi skidanje pojavi m ise eror:

Firefox could not install the file at

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/downloads/latest/8782/addon-8782-latest.jar

because: Unexpected installation error
Review the Error Console log for more details.
-203

Zna netko o cemu se radi??? Par puta sam na novo instalira mozilu ali uvijek isti problem sa bilo koji ad-onom.

Cilim
09.05.2009., 11:19
Imam jedno pitance. ;)
Skinula sam betu novog FF-a ali na hrvatskom (nemam pojma zašto jer inače koristim sve softove na engleskom), ima li načina da to prebacim na engleski jer me ovo ubija. :kava:

http://i39.tinypic.com/30mbosg.jpg

fleetboy
10.05.2009., 10:59
hoće li novi firefox bar riješiti išta od problema firefoxa da nakon nekog vremena rada jednostavno sam sebe zaguši i sporije radi?
mislim, nije ga microsoft radio pa da se tako smije ponašat :D

Pupi
14.05.2009., 14:57
Searchbar mi je u FF prestao raditi u zadnje vrijeme (ako se ne varam, od zadnjeg updatea). Ima li još netko sa sličnim problemom ili je moj slučaj poseban?

pky44
14.05.2009., 15:52
Searchbar mi je u FF prestao raditi u zadnje vrijeme (ako se ne varam, od zadnjeg updatea). Ima li još netko sa sličnim problemom ili je moj slučaj poseban?

Ne, nije tvoj slučaj poseban, bilo je (jako rijetko) i ovakvih slučajeva. Reinstaliraj firefox s time da izbrišeš svoj profil. Prije ako želiš sačuvaj bookmarkse, i ako imaš jako puno lozinki koje ti je firefox zapamtio posluži se ovim (https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/2848) addon-om kako ih ne bi trebao naknadno upisivati ručno.

Pupi
14.05.2009., 16:30
Ajoj. Reinstalacija biločega je ono što uvijek želim izbjeći :D Hoće li se stanje popraviti kad slijedeći put budem apdejtao FF?

pky44
14.05.2009., 16:45
Ajoj. Reinstalacija biločega je ono što uvijek želim izbjeći :D Hoće li se stanje popraviti kad slijedeći put budem apdejtao FF?

Hoće, malo ti se zablesiro profil niš strašno...

ARGETA
19.05.2009., 22:37
Ima li neko link na mozilu firefox2

scripta elegans fe
19.05.2009., 23:17
ima (http://www.filehippo.com/download_firefox/) :kava:

sa desne strane biras koju verziju hoces skinuti

Tinnok
23.05.2009., 16:58
kako postaviti da mi Mozilla bude default preglednik? :)

darge
23.05.2009., 19:15
kako postaviti da mi Mozilla bude default preglednik? :)

Kad klikneš na ikonu od mozille i prije nego se otvori pita te želiš li da postane defaultni preglednik.
Ili
tools/options/advanced/general/system defaults ako je prazno chekiraj /chek now

Tinnok
23.05.2009., 19:54
Kad klikneš na ikonu od mozille i prije nego se otvori pita te želiš li da postane defaultni preglednik.
Ili

problem je u tome da me ne pita "želite li da Mozilla bude vaš default preglednik?...." nego samo uđe. A drugi je taj da ja uopće nemam taj check box u Generalu...al hvala na odg. evo shoot:

http://i44.tinypic.com/16k4yg9.png

amrandov klon
23.05.2009., 20:41
problem je u tome da me ne pita "želite li da Mozilla bude vaš default preglednik?...." nego samo uđe. A drugi je taj da ja uopće nemam taj check box u Generalu...
imaš pod Advanced/General

http://img29.imageshack.us/img29/1408/clipboard01eyi.jpg

darge
23.05.2009., 20:53
problem je u tome da me ne pita "želite li da Mozilla bude vaš default preglednik?...." nego samo uđe. A drugi je taj da ja uopće nemam taj check box u Generalu...al hvala na odg. evo shoot:

http://i44.tinypic.com/16k4yg9.png

Nisi dobro pratio putanju:mig:

Ili

MEP
24.05.2009., 15:43
Al nije još najlakša opcija u samim opcijama operativnog sustava, dakle kod XP u set programs access and default podesit šta da bude defaultno, a šta ne?:D

Zviz
24.05.2009., 15:51
Advanced glavni tab, General podtab, Sytem defaults područje.. Čekiraj kućicu tamo i idi na Check now ;)

Ah pretekli me :D

Tinnok
24.05.2009., 17:33
imaš pod Advanced/General

http://img29.imageshack.us/img29/1408/clipboard01eyi.jpg

ajoj da...pardon...:mig: :rofl: Nisam baš spretna s tim preglednicima...hvala svima!

mile_iz_supe
25.05.2009., 17:20
alo braćo i sestre, malu pomoć bi molio
znači javlja mi se error koji kaže

method not implemented
7,*;q=0.7 to /index.html not supported.
Apache/2.2.3 (CentOS) Server at spw81.sv4.zynga.com Port 80

javlja mi se isključivo na facebooku, na skoro svim aplikacijama, ostale mi ne rade, kada refrešam kao kaj tam kaže onda mi veli;

Bad Request
Your browser sent a request that this server could not understand.

The request line contained invalid characters following the protocol string.

instalirao sam novu verziju jave, novi firefox, bezbroj puta pobrisao personal data, deaktivirao NOD32, nema šta nisam

ima li itko pametniji??

fussbaler
25.05.2009., 17:54
Jedino sto mi pada na pamet da bi moglo biti je neka aplikacija od FireFoxa koja blokira aplikacije ili mozda neki cookie, probaj izbrisat Cookies u Foxu
Ovdje se nalaze ako neznas izbrisati u Foxu:

Windows Vista
C:\Users\<username>\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Cookies\
C:\Users\<username>\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Cookies\Low\

Windows XP or Windows 2000
C:\Documents and Settings\<username>\Cookies\
If you have only one user account on Windows XP or Windows 2000 then replace <username> with Administrator to get the paths.

Windows Me, Windows 98, Windows NT or Windows 95
C:\Windows\Cookies\
C:\Windows\Profiles\<username>\Cookies\

ili se logiraj preko nekog drugog Browser-a (Internet Explorer, Google Chrome, Opera...)
Ako se javlja opet greska onda je nes sa PC-om.

2JZ-GTE
05.06.2009., 16:23
e ofako:kak da si namjestim da mi skida pjesme-videe i ostale stvari preko internet download managera u mozilli??

u explorepu mi je bilo kad gledam npr neki video odma mi se pojavi ta ikonica da odma skinem video! hvala!:D

Zgodni
05.06.2009., 21:16
e ofako:kak da si namjestim da mi skida pjesme-videe i ostale stvari preko internet download managera u mozilli??

u explorepu mi je bilo kad gledam npr neki video odma mi se pojavi ta ikonica da odma skinem video! hvala!:D

Ja to radim preko Flashgot - a, to je inace add-ons za Mozillu, samo ga instaliraj i odi na Tools - Add-ons - oznaci FlashGot - Options i izaberi IDM

2JZ-GTE
07.06.2009., 02:30
Ja to radim preko Flashgot - a, to je inace add-ons za Mozillu, samo ga instaliraj i odi na Tools - Add-ons - oznaci FlashGot - Options i izaberi IDM

sve sam to napravio al nije onak kak mi je bilo prije...:ne zna:

Zgodni
07.06.2009., 09:37
sve sam to napravio al nije onak kak mi je bilo prije...:ne zna:

Kako ti je bilo prije? Kad stisnes download IDM bi trebao da krene...Probaj u FlashGot - Options, pod Advanced cekirati Automatic download manager detection - Detect Now.

marijo90
16.06.2009., 14:35
kak da stavim da mi ne otvara animacije i slicno samo slike?

mustafari
20.06.2009., 22:41
Molim vas, jel mi netko može reći kako na Mozilli postaviti "Activity indicator"?
To je onaj krug u desnom gornjem kutu koji se vrti kad idete ne neku stranicu..
Ja sam probao desnim klikom na toolbar pa na "customize". Tamo sam to našao ali ne možeš na to kliknuti i postaviti.
Ako netko ima volju, molim neka napiše... Hvala:s

pky44
22.06.2009., 07:21
:confused:

Pa klikneš na njega, držiš ga i odvučeš na željeno mjesto..

Germa
22.06.2009., 11:03
već neko vrijeme mi sere firefox, ne mogu gledati videe na jutubu, a jučer mi je počeo srat da nemam instaliran flash, makar je instaliran :s...i to samo na jubitou zajebava...reinstalirao sam i FF i flash više puta i opet isti problem....a evo danas dođen na vorun, i tu di su oni kurtzi iznad prostora za upisat post za uređivat text, umetat, linkove, citate itd. prikazuje ko običnu jebenu sliku, uopće ne mogu kliknut na ništa...pun mi ga je kuratz više, instalirao sam safari za gledat youtube, al ide mi to lagano a jetra...ak nekak ovo ne sredim, ode ja na safari, brži je usotalom :rigo:

edit: ok, ovaj forunski problen sam riješio, al ostaje jubitou problem

tomo
25.06.2009., 00:13
meni isto, probao sam ga vratiti na ranije verzije ali isti k :rigo:

Ja,Lucifer
05.07.2009., 21:39
Je l' sam ja jedini kojemu je Mozilla spora? Često mi, hm, zapinje. Dok rolam, pišem i sl. Ono, neš' pišem, bloka i slova koje sam prvobitno upisao nakon blokade se sam upiše, lol.
Učitavanje stranica i kada, hm, pritisnem lijevu tipku da izaberem npr. copy/paste, zna mi ići sporo. I čak prihvaćanja tog odabira zna ići sporo. Je l' to samo meni i koje mi je najbolje rješenje?

Juiced
05.07.2009., 21:40
To je samo tebi.

Ja,Lucifer
05.07.2009., 21:44
Prošao sam komp nodom, spybotom, i onda sam još koristio tuneup 2009 i njegove aplikacije, a i dalje mi je to :(.

Juiced
05.07.2009., 21:47
Jel ti to prije bilo? Jesi apdejtao na novu veriju? Jesi pogledao komp sa Malwarebytes' anti-malware? Probaj staviti drugu verziju Mozille.

pky44
05.07.2009., 21:54
Čistiš temp datoteke redovito? Imaš nakrcan bookmarks toolbar faviconama? Komp ti je iz 2001. god.? A verzija Firefoxa?

Ja,Lucifer
05.07.2009., 22:33
Čistim. Prođem tuneupom.
Nemam nakrcan b.
Komp je star 3 godine. Windows xp(2002. verzija, SP 3).
3.5

pky44
07.07.2009., 08:50
Najprije pokušaj sa reinstalacijom. Za početak sačuvaj sve bookmarkse i passworde. Zatim deinstaliraj Firefox. Onda odi u C:\Documents and Settings\tvoje_ime\Application Data\Mozilla\Firefox i tu izbriši sve. Resetiraj računalo i ponovo instaliraj Firefox. Add-onse dodavaj jedan po jedan, u slučaju da nije s njima problem.

Isto tako defragmentiraj disk. I malo detaljniju specifikaciju tvog računala, budući da je star 3 godine i da li se tu radi o 512 MB ili 2 GB RAM-a?

Savjet; Koristi CCleaner (http://www.filehippo.com/download_ccleaner/) za čišćenje.

Ja,Lucifer
07.07.2009., 17:48
Napravio sam što si mi rekao i sada radi. Hvala:grli:.
Imam 1.5 gb ram memorije.

pky44
07.07.2009., 20:01
:top:

Nema na čemu.. :)

Lindy2008
17.07.2009., 16:56
Imam pitanje u vezi MF.

Imala sam verziju 3.0.i nešto,mislim još da bilo 11.

Mjenjala ju u verziju 2.0.0.20, zbog jednog poslića, al više ne trebam a i nisam zadovoljna tom verzijom. Nemogu obrisat zaporke jer mi glupan zapamtio i nikakva korist od zaporki.(recimo na gmailu)

Molim savjet, koja verzija vam je najbolja? Za XP - komp.

scripta elegans fe
17.07.2009., 17:23
pa najbolje ti je uzeti najnoviju...

Lindy2008
17.07.2009., 19:44
pa najbolje ti je uzeti najnoviju...

A to je? Baš nisam u tom području naj naj. Ja nekog nažicam da mi mjenja, al sad ne znam koju verziju. Ne mora biti najnovija, samo da dobro radi.

(možda i ova moja dobro radi al nije poštelana, jer ne znam eng. nit se kužim) :D

scripta elegans fe
17.07.2009., 20:00
3.5 (http://www.mozilla.com/en-US/firefox/upgrade.html?from=getfirefox) ti je najnovija

isto tako mozes napraviti update kroz vec postojecu instalaciju... otvoris FF gore kliknes na 'help' pa odaberes 'check for updates'..

Lindy2008
17.07.2009., 20:56
3.5 (http://www.mozilla.com/en-US/firefox/upgrade.html?from=getfirefox) ti je najnovija

isto tako mozes napraviti update kroz vec postojecu instalaciju... otvoris FF gore kliknes na 'help' pa odaberes 'check for updates'..

Hvala. :s :mig:

user993
20.07.2009., 06:25
Kad upalim Mozilla Firefox rade mi svi dodaci, ali kad ga ugasim i opet upalim ne radi niti jedna. Tako da moram ugasiti comp i opet ga upaliti ako želim da mi dodaci rade. Ima li netko ideju o čemu se radi? Firefox je najnoviji 3.5.1

Lindy2008
20.07.2009., 21:18

Instalirali 3.5.1. verziju. Za sad je sve ok. :D :mig:

scripta elegans fe
27.07.2009., 10:32
Instalirali 3.5.1. verziju. Za sad je sve ok. :D :mig:

ja sam ju zbog tehnickih razloga stavila danas i uopce mi se ne svida... :( ako se "tehnicki razlozi" poprave s time .. ah morat cu pregristi ne-svidanje :)

Petra003
27.07.2009., 10:39
Ehej,ljudi,nisam čitala postove al MOLIM nekog da mi pomogne,koristim mozillu naravno i imam problem sa otvaranjem nekih sitze-ova,npr.VIP.hr ,imam ga u bookmarks toolbar-u i kad kliknem na link neče se očitat a na adresnoj traci je sve prazno,čak i kad upišem-NIŠTA!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(
i tak sa puno stranica,i kad probam na Internet exploreru ista stvar,skinula sam google crome i na njemu radi,
PA ME ZANIMA DA LI NEKON ZNA U ČEMU BI MOGO BIT PROBLEM!?
MOOOOOOOOOLIM VAS POMOZITE MI
fala unaprijed

EasyOn
27.07.2009., 11:45
Neznam jel već bilo pitanje, nisam nigdje pronašo. Kak da spremim bookmarkse da mogu stavit nove winse, i opet vratim te bookmarkse bez da ponovo spremam jednu po jednu stranicu?

MEP
27.07.2009., 11:51
Neznam jel već bilo pitanje, nisam nigdje pronašo. Kak da spremim bookmarkse da mogu stavit nove winse, i opet vratim te bookmarkse bez da ponovo spremam jednu po jednu stranicu?

Imaš dosta ekstenzija za tu svrhu, ja koristim Xmarks

scripta elegans fe
27.07.2009., 12:18
ili moze otic u folder svog profila i c/p bookmarks.html filea :D

đoni the men
27.07.2009., 12:36
imam jedan problem....svako malo mi dolazi do pada mozille....pišemi mi Mozilla Crash report i tako svakih 10 minuta...pizdim više...jel zna tko kako da to sredim??:confused:
inače,redovito updateam i imam najnoviju verziju

EasyOn
27.07.2009., 13:00
Imaš dosta ekstenzija za tu svrhu, ja koristim Xmarks

Daj malo pojasni.

Sauron_zg
27.07.2009., 15:43

MozBackup (http://mozbackup.jasnapaka.com/)..
Instaliraš program, napraviš backup, iskopiraš si taj fajl negdje di ga nećeš obrisati formatom diska (samo napominjem :D)..
Ponovno ga instaliraš na čiste windowse i klikneš restore, odabereš taj fajl i eto te nazad.. možeš čak spremiti i passworde, history i sl.

scripta elegans fe
27.07.2009., 21:37
imam jedan problem....svako malo mi dolazi do pada mozille....pišemi mi Mozilla Crash report i tako svakih 10 minuta...pizdim više...jel zna tko kako da to sredim??:confused:
inače,redovito updateam i imam najnoviju verziju

to se i meni dogadalo.. pa sam napravila reinstal i sve pet nakon toga :)

Petra003
28.07.2009., 07:55
"MOLIM nekog da mi pomogne,koristim mozillu naravno i imam problem sa otvaranjem nekih sitze-ova,npr.VIP.hr ,imam ga u bookmarks toolbar-u i kad kliknem na link neče se očitat a na adresnoj traci je sve prazno,čak i kad upišem-NIŠTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
i tak sa puno stranica,i kad probam na Internet exploreru ista stvar,skinula sam google crome i na njemu radi,
PA ME ZANIMA DA LI NEKON ZNA U ČEMU BI MOGO BIT PROBLEM!?
MOOOOOOOOOLIM VAS POMOZITE MI
fala unaprijed"

Ovo sam več napisala al mi niko nije znao dat odgovor,kaj niko nezna?
Dajte pliz pomozite....

neck
29.07.2009., 08:26
molio bi pomoć oko instaliravanja add ons-a..

od kad sam reinstalirao komp. stavio windovse xp sp3, firefox mi neželi prihvatiti niti jedan add ons, upravilu mi uvjek ovo napiše:

Firefox could not install the file at

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/downloads/latest/4810/addon-4810-latest.xpi?src=addondetail

because: Unexpected installation error
Review the Error Console log for more details.
-203

imate li ideju kako da rješim ovaj problem
hvala

EasyOn
29.07.2009., 11:34
MozBackup (http://mozbackup.jasnapaka.com/)..
Instaliraš program, napraviš backup, iskopiraš si taj fajl negdje di ga nećeš obrisati formatom diska (samo napominjem :D)..
Ponovno ga instaliraš na čiste windowse i klikneš restore, odabereš taj fajl i eto te nazad.. možeš čak spremiti i passworde, history i sl.

Mučos gracias :top:

belajbooj
30.07.2009., 10:28
pozz svima forumasima.imam pitanje jedno.dali mi moze netko dati add gdje si mogu skinuti zadnju mozillu 3.5 ali na hr jeziku.hvala...

Sauron_zg
30.07.2009., 12:02
link (http://download.mozilla.org/?product=firefox-3.5.1&os=win&lang=hr)

mala_tina_xd
31.07.2009., 00:52
ovako ljudi ja imam jedan problem..i to velik...nedavno sam skidala nešto i slučajno stisla da mi to bude home page na mozilli i sad to nikako nemogu maknut...na tools -> options -> home page...i stalno stavljam tamo link googla ali nikako neće prihvatit, tj. tad prihvati no kad zatvorim mozillu i ponovo upalim opet mi se pojavi ta stara stranica koju nemogu nikako maknut...sve sam probala i maknut browser skroz s kompjutera i opet ga instalirat no opet se dogodi ista stvar i tako već nekoliko puta...više neznam šta da radim...ako neko zna......bila bi zahvalna kad bi ostavio komentar...:)

BobbyZero
31.07.2009., 10:54
ovako ljudi ja imam jedan problem..i to velik...nedavno sam skidala nešto i slučajno stisla da mi to bude home page na mozilli i sad to nikako nemogu maknut...na tools -> options -> home page...i stalno stavljam tamo link googla ali nikako neće prihvatit, tj. tad prihvati no kad zatvorim mozillu i ponovo upalim opet mi se pojavi ta stara stranica koju nemogu nikako maknut...sve sam probala i maknut browser skroz s kompjutera i opet ga instalirat no opet se dogodi ista stvar i tako već nekoliko puta...više neznam šta da radim...ako neko zna......bila bi zahvalna kad bi ostavio komentar...:)

Zvuči kao neka virusčina... za početak pročešljaj cijeli komp sa antivirusom, i antispyware programom. Ako nemaš ništa od toga:

1. preporuka za besplatni antivirus je avast! http://www.avast.com/eng/download-avast-home.html

2. a za antispyware uzmi Malwarebyteov program http://download.cnet.com/Malwarebytes-Anti-Malware/3000-8022_4-10804572.html?part=dl-10804572&subj=dl&tag=button).

Možeš probati i podići Firefox u safe modu, odeš na Start, All programs, Mozilla Firefox, i onda pikni Mozilla Firefox (safe mode). Pokretanje Firefoxa u safe modu će vratiti FFoxu sve postavke koje ima po defaultu, uključujući i home page. No obavezno obrati pažnju na ekrančić koji će se pojaviti prije nego se Fox pokrene u safe modu. Ekran će ti navesti niz opcija za resetiranje postavki u FFoxu. Razmotri što ti od navedenog treba, ali svakako stavi kvačicu na "Reset all user preferences to Firefox defaults", to je opcija koja bi trebala promijeniti home page.

belajbooj
31.07.2009., 13:32
pozz svima.evo vako imam jedan prob.tek danas sam instalirao mozillu,ali neide mi kako treba,gdje god da udjem i gdje god da surfam sporo mi sve otvara,i uvjek trebam da osvezim stranicu da bi nesto dobio.imali netko ikakvu soluciju za moj problem?please help..

sanjinko
31.07.2009., 13:47
pozz svima.evo vako imam jedan prob.tek danas sam instalirao mozillu,ali neide mi kako treba,gdje god da udjem i gdje god da surfam sporo mi sve otvara,i uvjek trebam da osvezim stranicu da bi nesto dobio.imali netko ikakvu soluciju za moj problem?please help..

Kako se spajaš na Internet? Dial-up ili broadband? Od kuće ili sa posla? :ne zna:

belajbooj
31.07.2009., 13:50
[QUOTE=sanjinko;21810179]Kako se spajaš na Internet? Dial-up ili broadband? Od kuće ili sa posla? :ne zna:[

broadband je kod mene.mislim da nije do konekcije jer imam jako brz internet,,....od kuce...

darge
31.07.2009., 14:03
Kakvu zaštitu imaš,AV itd.

belajbooj
31.07.2009., 14:18
Kakvu zaštitu imaš,AV itd.

nemam nista posebno,avast i superantispyware...bas ima i to nekakve veze sa mozillom?

sanjinko
31.07.2009., 14:19
[QUOTE=sanjinko;21810179]Kako se spajaš na Internet? Dial-up ili broadband? Od kuće ili sa posla? :ne zna:[

broadband je kod mene.mislim da nije do konekcije jer imam jako brz internet,,....od kuce...

Možda je stvar u nekoj od postavki (Tools-Options), pročešljaj sve tabove u Options pa možda profunkcionira :moli:

Ovako je teško reći "u kojem grmu leži zec" :misli:

darge
31.07.2009., 14:23
nemam nista posebno,avast i superantispyware...bas ima i to nekakve veze sa mozillom?

Nema veze s mozillom,ali možda imaš kakav virus.Skini ovaj program,napravi update pa full scan,ako ima šta obriši(karantena)
http://www.download.com/Malwarebytes-Anti-Malware/3000-8022_4-10804572.html

Petra003
31.07.2009., 19:48
hej ljudi več sam pitala al mi niko nije dao odgovor.Isto imam problema,al ne samo sa mozillom nego i sa INT.explorer-om pa sam i skinula google crome i nemogu očitat veliku večinu stranica a 99% bilo čega nemogu dowload-irat,pa ak mi neko može pomoć,bila bi mu stvaaaaaaaaaaaaaaarnoooooooooooooo zahvalna!!!!!!!!!!
PLIZ NEK MI SE NEKO JAVI!!!!
thank´s...

darge
31.07.2009., 22:28
hej ljudi več sam pitala al mi niko nije dao odgovor.Isto imam problema,al ne samo sa mozillom nego i sa INT.explorer-om pa sam i skinula google crome i nemogu očitat veliku večinu stranica a 99% bilo čega nemogu dowload-irat,pa ak mi neko može pomoć,bila bi mu stvaaaaaaaaaaaaaaarnoooooooooooooo zahvalna!!!!!!!!!!
PLIZ NEK MI SE NEKO JAVI!!!!
thank´s...

Napravi isto kao što piše na postu iznad tvojeg s malwarebytes.

mala_tina_xd
01.08.2009., 14:30
Quote:mala_tina_xd kaže:
ovako ljudi ja imam jedan problem..i to velik...nedavno sam skidala nešto i slučajno stisla da mi to bude home page na mozilli i sad to nikako nemogu maknut...na tools -> options -> home page...i stalno stavljam tamo link googla ali nikako neće prihvatit, tj. tad prihvati no kad zatvorim mozillu i ponovo upalim opet mi se pojavi ta stara stranica koju nemogu nikako maknut...sve sam probala i maknut browser skroz s kompjutera i opet ga instalirat no opet se dogodi ista stvar i tako već nekoliko puta...više neznam šta da radim...ako neko zna......bila bi zahvalna kad bi ostavio komentar...

Zvuči kao neka virusčina... za početak pročešljaj cijeli komp sa antivirusom, i antispyware programom. Ako nemaš ništa od toga:

1. preporuka za besplatni antivirus je avast! http://www.avast.com/eng/download-avast-home.html

2. a za antispyware uzmi Malwarebyteov program http://download.cnet.com/Malwarebyte...=dl&tag=button).

Možeš probati i podići Firefox u safe modu, odeš na Start, All programs, Mozilla Firefox, i onda pikni Mozilla Firefox (safe mode). Pokretanje Firefoxa u safe modu će vratiti FFoxu sve postavke koje ima po defaultu, uključujući i home page. No obavezno obrati pažnju na ekrančić koji će se pojaviti prije nego se Fox pokrene u safe modu. Ekran će ti navesti niz opcija za resetiranje postavki u FFoxu. Razmotri što ti od navedenog treba, ali svakako stavi kvačicu na "Reset all user preferences to Firefox defaults", to je opcija koja bi trebala promijeniti home page.

hvala na odgovoru...no svejedno nije pomogao...:S:S: i to sam probala i ništa opet mi se vrati na isto a imam anti virusni program...i nezz više stvarno šta s tim napravit...:S

darge
01.08.2009., 16:04
hvala na odgovoru...no svejedno nije pomogao...:S:S: i to sam probala i ništa opet mi se vrati na isto a imam anti virusni program...i nezz više stvarno šta s tim napravit...:S

Skini RSIT sa ove stranice http://images.malwareremoval.com/random/RSIT.exe
spremi na desktop, pokreni, sačekaj dok ne završi,kada završi izbacit će dva loga, te logove uploadaj na rapidshare(http://rapidshare.com/) i link postaj na forum.
Te logove stavi na ovaj pdf,pa će dobrota pogledat logove.:)
http://www.forum.hr/forumdisplay.php?f=89

Petra003
01.08.2009., 20:11
Napravi isto kao što piše na postu iznad tvojeg s malwarebytes.
Pogledala i probala al mi ne želi skinut-NIŠTA
da bar to mogu vjerojatno bi pomoglo al nemogu skinuuuuut i to me izluđuje :bang:

:mad: :mad: :mad: :mad:

al hvala na savjetu

darge
01.08.2009., 20:36
Pogledala i probala al mi ne želi skinut-NIŠTA
da bar to mogu vjerojatno bi pomoglo al nemogu skinuuuuut i to me izluđuje :bang:

:mad: :mad: :mad: :mad:

al hvala na savjetu

Napravi isto kao što sam rekao @mala_tina_xd post iznad tvojeg,vjerovatno imaš malo jači virus.

Petra003
01.08.2009., 20:51
http://rs469l3.rapidshare.com/cgi-bin/upload.cgi?rsuploadid=316259740537431879

http://rs250l3.rapidshare.com/cgi-bin/upload.cgi?rsuploadid=316259740540554858

i kaj sad?

darge
01.08.2009., 21:29
To si dobro napravila,samo linkove postavi na ovaj pdf,pa će dobrota pogledat logove i reći šta ćeš dalje,vjerovatno češ skinuti combofix i dalje šta će trebati.
Dakle prebaci logove na novi post ovdje,brzo je to gotovo.:)
Čuj ovi linkovi nisu dostupni,nešto si fulala,kad uplodaš logove moraš odabrati opciju download link.

darge
01.08.2009., 21:38
Tu je slika za primjer
http://i25.tinypic.com/154k2rr.jpg

Petra003
02.08.2009., 14:14
..."samo linkove postavi na ovaj pdf"...

samo ne kužim ovo:-"ovaj pdf",
možda ispadam glupava al ne kužim se u sve skračenice...
jel pdf možda pod forum!? :no:!?

Petra003
02.08.2009., 14:33
http://rapidshare.com/files/262856786/info.txt.html

http://rapidshare.com/files/262856954/log.txt.html

nadam se da je sad dobro?

darge
02.08.2009., 16:27
Sve 5,da točno to je podforum,stavičeš tamo logove s time da otvoriš novi topic(npr.logovi RSIT)jer ovdje nije mjesto za to, pdf je security i tamo se takve stvari rješavaju,žišku.:):mig:

Petra003
02.08.2009., 18:29
ok probat ću,
thank`s

Petra003
02.08.2009., 20:08
gle nemogu ni na poruku odgovorit!!!!daj napiši koji je to topic jer skeniram komp i kaže da ima 2 trojanca,i ja namam pojma kak da ih se rješim

Post Scriptum
06.08.2009., 18:34
Pozdrav korisnicima!

Instalirao sam najnoviji Firefox verzija 3.5.2 prije dva dana, te mi od tada ne otvara neke stranice koje je prije otvarao bez problema. Neke od njih su:
http://www.24sata.hr/
http://dnevnik.hr/

za te mi stranice javlja slijedeće

Bad Request

Your browser sent a request that this server could not understand.
Size of a request header field exceeds server limit.

Cookie: bit_misc=%21%21SCR%3A1440x900%21%21WIN%3A1440x746% 21%21CDI%3A32%21%21JAVA%3Atrue%21%21SHK%3An
Apache Server at 24ur.com Port 80

Najgore mi je što ne otvara gmail, gdje su mi email adrese:

https://www.google.com/accounts/ServiceLogin?service=mail&passive=true&rm=false&continue=http%3A%2F%2Fmail.google.com%2Fmail%2F%3F ui%3Dhtml%26zy%3Dl&bsv=1k96igf4806cy&ltmpl=default&ltmplcache=2

Tu mi javi grešku

Bad Request
Error 400

Da li netko ima slične probleme, te da li netko zna riješenje?

Hvala

mala_tina_xd
07.08.2009., 11:40
Skini RSIT sa ove stranice http://images.malwareremoval.com/random/RSIT.exe
spremi na desktop, pokreni, sačekaj dok ne završi,kada završi izbacit će dva loga, te logove uploadaj na rapidshare(http://rapidshare.com/) i link postaj na forum.
Te logove stavi na ovaj pdf,pa će dobrota pogledat logove.:)

Ah...da, pokušala saj ja i ovo vama poslat...no toliki stručnjak nisam...tj. kužim se u neke sitnice...možda će ovo bit smiješno al tako je...i da kako sam tražila baš sam naletila na stranicu od mozille gdje su mnogi iznjeli da imaju isti problem...no po svemu šta su iznjeli...nekako mi se čini da je to jednostavno nemoguće makunut...:S užas...

papa štrumf
07.08.2009., 11:45
Nikad ne stavljam nepotreban software ali igrom slučaja sam stavio Firefox. Nema šta iznenađujuče dobro napravljena igračka, iznad svakog očekivanja, zasad.

darge
07.08.2009., 13:08
Ah...da, pokušala saj ja i ovo vama poslat...no toliki stručnjak nisam...tj. kužim se u neke sitnice...možda će ovo bit smiješno al tako je...i da kako sam tražila baš sam naletila na stranicu od mozille gdje su mnogi iznjeli da imaju isti problem...no po svemu šta su iznjeli...nekako mi se čini da je to jednostavno nemoguće makunut...:S užas...

Vjerujem da se može očistiti od smeća,virusa ili kaj već imaš.Napravićeš kao petra003(komp joj je sad čist ko suza)odi na ovaj pdf(podforum)i tamo stavi novi topic(npr. virus u mozilli)i dalje će se rješit na tvoje zadovoljstvo:)

darge
18.08.2009., 16:49
Ako nekoga smeta bijela podloga na web stranicama dok čita neki text ili forum,ima rješenje,ovaj add-ons.
http://blog.optima.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=92&Itemid=1

Ballota
21.08.2009., 19:00
UPOMOOOĆ!! :zubo:

Dakle. Komp mi je bija na servisu. Kao dio procedure prilikom popravka, reinstalirali su mi Windowse (SP3).

Sad svaki put kad koristim Firefox, imam sljedeće probleme:
1. U G-Mailu ne mogu opće kliknit i pisat u prozor za text prilikom pisanja novog maila. Mogu upisat adresu na koju šaljem, kao i na polje di se upisuje tema. Al kad kliknem na prozor za glavni text, ne reagira. TAB tipka isto ne pomaže... :ne zna:

2. Facebook! Lijevi klik mi opće ne funkcionira. Kad kliknem na bilo koji link, krene mi učitavat novu stranicu, pa samo stane. Pojavi se onaj plavi Facebook baner na vrhu, al ostatak strane je bile boje.
Učita mi sljedeću stranicu samo ako koristim desni klik --> open in new tab. :ne zna:

3. Isto na Fejsu, užasno sporo uploada slike. Jedna slika od 50kb ide gore po 20-30 sek. :ne zna:

4. Također, tu i tamo mi zna sam od sebe otvorit novi prozor u kojem se onda pojavi onaj tab koji trenutačno imam otvoren. :ne zna:

Imam najnoviju verziju Firefoxa. Sa Internet Explorerom svi navedeni problemi ne postoje.
Ajde majstori. Da vas čujem. U čemu je caka. :D

darge
21.08.2009., 19:33
Stavi v3.0 ,bit će bolje,ja sam htio staviti v3.5,ali su preporučili da ne,ima nekih mana.

Ballota
22.08.2009., 19:09
Mi može neko stavit link za skinit isti?
Ne mogu nigdi nać, osim ovog najnovijeg... :ne zna:

scripta elegans fe
22.08.2009., 20:04
Mi može neko stavit link za skinit isti?
Ne mogu nigdi nać, osim ovog najnovijeg... :ne zna:

http://www.filehippo.com/download_firefox/4288/

s desne strane imas jos verzija pa si izaberi prikladniju :kava:

Ballota
23.08.2009., 21:30
Fala lipa. :top:

Za ne virovat. Sad radi sve. :s

PeGO
30.08.2009., 22:59
Prije svega nisam imao pojma gdje da stavim temu al evo ako smeta prebacite je.

Radi se o sljedećem problemu. KAd surfam koristim firefox i sve je šljakalo uredno dok nisam instalirao skype (koji mi trenutno ful treba). Čim sam instalirao skype firefox mi se počne zamrzavat. probao sam i reinstalirat firefox i skype, isto je. ako skype nije u funkciji sve šljaka ok...sad me zanima zna li itko kako maknit iz firefoxa one ikone skypa i da mi on registrira brojeve odma kao brojeve telefona (bilo koji broj koji vidi odma stavlja kraj njega slušalicu). ajd ljudi spasite me s iE ću ispalit na živce :)

scripta elegans fe
30.08.2009., 23:28
meni FF trokira ako ga gasim dok jos uTorrent radi.. i to se pocelo dogaditi sa 3.5 verzijom tek... format bio nedavno.. nis ne pomaze... cini mi se da su sj... nesto s novim FFom...

ovo za skype.. jel to addon? (nisam dugo koristila sky) potrazi u addonovima i makni...

ovo za broj ne znam :ne zna:

PeGO
30.08.2009., 23:57
malo sam pretraživa i naša nemam pojma di..al uspio sam ugasit...svejedno hvala...sad odma bolje 5x radi firefox :)

Darko-ZG
05.09.2009., 10:55
Dakle, sto god da napravim ne mogu ubaciti Greasemonkey u FireFox! Radilo mi je bez problema i nakon reinstalacije windowsa nece pa nece! Koristim XP i firefox 3.5.2. Probao sam 15 puta reinstalirati firefox i nista, instalira se, trazi reboot i poslije ga nema nigdje!
neko imao slican problem? jer google nema pojma o tome... :ne zna:

scripta elegans fe
05.09.2009., 11:58
jel postoji ona mala ikona dolje desno?

me4underground
05.09.2009., 13:49
ako imas ukljucen statusbar pogledaj u ikonicu majmuna.
aktiviras ga tak da kliknes na njega
ili desnom tipkom pa enable.

alternativa je odi u addons nadji majmuna pa options na njega.
ali mozda ti radi majmun ali si pogresno definirao url stranice na kojoj zelis skriptu
(pogledaj sta znaci * i igraj se)

uvijek mozes probati s

alert("radi");

Teeja
07.09.2009., 14:55
Imam dva problema sa mozillom. Prvo, trebala bih se riješit ovog dosadnog toolbara al ne vidim nikakvu opciju da ga maknem. Pod help piše da sam idem na uninstall koji ne postoi ili da odem na control panel i tamo ga se riješim, al ni tamo ga nema.

Drugo, kad god otvorim novi tab pojavi se ova tražilica i kako imam naviku odmah pisati nešto šta oću otvorit umisto u adress baru bude u tražilicu i pizdim svaki put.

Kako se toga riješit?

http://img216.imageshack.us/img216/4169/mozillax.jpg

darge
07.09.2009., 20:12
pogledaj pod tools - add-ons

Teeja
07.09.2009., 23:06
jesam, nema ništa

dr mladjo
08.09.2009., 12:04
pogledaj po view-toolbars

Teeja
09.09.2009., 13:19
OK toolbar je mrtav :D još kako se riješit onoga za new tab

Darko-ZG
19.09.2009., 13:12
jel postoji ona mala ikona dolje desno?

patio sam se sa majmunom 2 dana i nisam ga osposobio, na kraju sam napravio format C i stavio sedmicu, sad sve radi kako treba! :top:

papa štrumf
22.09.2009., 14:12
Zar se nemogu povećati slova za sve stranice odjednom, nego se moraju povećavati za svaku stranicu posebno?

darge
26.09.2009., 14:24
Zar se nemogu povećati slova za sve stranice odjednom, nego se moraju povećavati za svaku stranicu posebno?

Probaj ctrl+kotačić na mišu.

maloljetnik
26.09.2009., 14:39
kako se spremaju bookmarksi? trebam formatirati firefox pa me zanima kako se spremaju bookmarksi da ih mogu ponovno koristiti kad slozim nanovo firefox??!

darge
26.09.2009., 18:39
kako se spremaju bookmarksi? trebam formatirati firefox pa me zanima kako se spremaju bookmarksi da ih mogu ponovno koristiti kad slozim nanovo firefox??!

Bookmarks/organize bookmarks/import and backup/export HTML

U2x5
11.10.2009., 10:11
Ljudi pomagajte!
Imam Firefox 3.5.3 i problema s adresss barom. Stranica koju sam tu direktno upisao ostaje i nikako ju ne mogu obrisati. U ranijim verzijama to nije bio problem ali ovdje je...

shipka
11.10.2009., 20:23
Ljudi pomagajte!
Imam Firefox 3.5.3 i problema s adresss barom. Stranica koju sam tu direktno upisao ostaje i nikako ju ne mogu obrisati. U ranijim verzijama to nije bio problem ali ovdje je...

kad upišeš ta slova, tipa Pr0n, ili nekaj kaj već je, ovo ti se pojavi dolje, ti sa tipkom dolje dođeš do tog, i klikneš Del.

A ubuduće kad poželiš ić na neku stranicu a da ti ne zapamti u address baru, prvo klikni Ctrl-Shift-P, i tako ćeš ući u poseban Private mod u kojem ti se niš ne upisuje u address bar.

obicna
11.10.2009., 22:16
od kad sam instalirala mozillu imam "problem": kad god upalim prozor da se otvori mozilla firefox, treba oko minuta da se otvori prozor, dok sa windows explorerom je to odmah! u čemu je problem?

shipka
12.10.2009., 00:26
od kad sam instalirala mozillu imam "problem": kad god upalim prozor da se otvori mozilla firefox, treba oko minuta da se otvori prozor, dok sa windows explorerom je to odmah! u čemu je problem?

Ne pada mi na pamet ništa osim da probaš uninstalirat firefox i opet ga instalirat.

U2x5
12.10.2009., 17:14
kad upišeš ta slova, tipa Pr0n, ili nekaj kaj već je, ovo ti se pojavi dolje, ti sa tipkom dolje dođeš do tog, i klikneš Del.

A ubuduće kad poželiš ić na neku stranicu a da ti ne zapamti u address baru, prvo klikni Ctrl-Shift-P, i tako ćeš ući u poseban Private mod u kojem ti se niš ne upisuje u address bar.

na žalost stranica se s delete obriše samo privremeno, tj. dok ponovno ne pokrenem firefox, ovo za private mode je ok al mi sada ne pomaže...

thumb
13.10.2009., 09:20
I mene muči ff, zanimljivo je to da mi samo neće otvoriti Yotube, ostale stranice hoće, kada odem na Youtube samo se učitava i nikad kraja, evo već neka 4 dana je tako..opće ne kužim foru..Na Ie radi sve normalno..:visi:

scripta elegans fe
13.10.2009., 09:43
FF 3.5.3
YT otvara normalno :ne zna:

shipka
14.10.2009., 00:44
na žalost stranica se s delete obriše samo privremeno, tj. dok ponovno ne pokrenem firefox, ovo za private mode je ok al mi sada ne pomaže...Probaj ovako.

Odi u History (Ctrl-H) upiši u Search naziv stranice da ju nađeš, klikni ju desnom tipkom miša, i odaberi Delete This Page.

shipka
14.10.2009., 00:45
I mene muči ff, zanimljivo je to da mi samo neće otvoriti Yotube, ostale stranice hoće, kada odem na Youtube samo se učitava i nikad kraja, evo već neka 4 dana je tako..opće ne kužim foru..Na Ie radi sve normalno..:visi:

probaj ovo:

Instalacija najnovijeg flasha (http://get.adobe.com/flashplayer/thankyou/xpi/?installer=Flash_Player_10_for_Windows_-_Other_Browsers&a=McAfee_Security_Scan&xpiinstalled=1)

thumb
14.10.2009., 03:19
probaj ovo:

Instalacija najnovijeg flasha (http://get.adobe.com/flashplayer/thankyou/xpi/?installer=Flash_Player_10_for_Windows_-_Other_Browsers&a=McAfee_Security_Scan&xpiinstalled=1)

nažalost ništa... :(

Zgodni
15.10.2009., 07:29

Ajde za probu, izgasi sve addonse koje imas pa probaj otvoriti Yt.

Teeja
17.10.2009., 13:11
imas li nod antivirus? on ti blokira dnevnik.hr i youtube.com (bar je kod mene tako hehe)

obicna
17.10.2009., 21:45
neznam gdje da pitam osim ovdje:
hoću otvoriti web stranicu sveučilišta u zgu i ovo mi se učita:
Forbidden

You don't have permission to access / on this server.
Apache/2.2.9 (Debian) PHP/5.2.6-1+lenny3 with Suhosin-Patch proxy_html/3.0.1 mod_ssl/2.2.9 OpenSSL/0.9.8g Server at www.unizg.hr Port 80

što to znači? :confused:

scripta elegans fe
17.10.2009., 22:14
nesto rade na stranicama, nije do tebe ili browsera... :)

obicna
17.10.2009., 22:17
nesto rade na stranicama, nije do tebe ili browsera... :)

to je već milijardita stranica ovaj tjedan s kojom nemogu na zelenu granu :flop: :rofl:

Marina2501
18.10.2009., 10:07
Sama od sebe mi Mozilla uopće više ne pamti lozinke što je izrazito iritantno :mad: Svaki put, makar u razmaku od par minuta, kad ulazim na forum, gmail, facebook me iznova traži da se ulogiram :o

Na Page info/Security (klik desnim mišem na stranici) mi piše Have I visited this site before.... YES, 54.634 times (zar?! :cerek:) ali kod pitanja Do I have any saved password - NO. Svaki put checkiram onaj box kod ulogiravanja remember me ali svaki put me zaboravi. Na Tools/Options/Security mi je također čekirana opcija Remember passwords for sites
Što se to dogodilo da me mozilla 'zaboravlja'?

Gamer71
20.10.2009., 19:29
dajte pomozite ovo šteka ko ludo!!!:mad::mad::mad:
otvorim http://www.gamespot.com i zamrzne se mozila!!! isto tako je i forum.hr i mnoge stranice dajte šta da napravim ovo se prije nije događalo!!!!
nije se događalo dok sam imo staru mozzilu a ovaj novi update sve sje**!

shipka
21.10.2009., 15:00
dajte pomozite ovo šteka ko ludo!!!:mad::mad::mad:
otvorim http://www.gamespot.com i zamrzne se mozila!!! isto tako je i forum.hr i mnoge stranice dajte šta da napravim ovo se prije nije događalo!!!!
nije se događalo dok sam imo staru mozzilu a ovaj novi update sve sje**!

Probaj disableati sve add-one, probaj zbrisati cache, probaj reinstalirati cijeli firefox.

kvisko123
31.10.2009., 13:16
Jel tko zna jel se može pribacitit na novom firefoxu jezik sa hrvatskog na engleski...jer mi ide na neku stvar naš debilni prijevod...
Ima sam nekih problema pa sam izbrisa stari firefox i onda skinija ovaj novi 3.5.2. i sad ne znam kako prominit jezik...pročačka sam sve, nisam nigdi vidija tu opciju...

Cilim
31.10.2009., 14:03
Tools> Options> Content> dolje nize Languages - Choose klikni promjeni i vozi dalje.

kvisko123
31.10.2009., 14:48
Tools> Options> Content> dolje nize Languages - Choose klikni promjeni i vozi dalje.

Hvala na trudu...ali to nažalost nije to...tu biram jezik prikazivanja stranice...a ne jezik firefox-a

darge
01.11.2009., 17:58
Pa jesi skinuo hr verziju ili si sam promijenio jezik,ako je ovo drugo vrati kako je bilo,ako ne skini eng. verziju.

mentalny
01.11.2009., 18:00
kako direktno kopirati sliku dakle COPY/PASTE sa neke web stranice na komp? jeli to uopce moguce?

breezer
01.11.2009., 18:07
takoder koristim firefox i zadovoljan sam, do sada nisam imao nikakvih vecih problema !:)

scripta elegans fe
01.11.2009., 18:39
kako direktno kopirati sliku dakle COPY/PASTE sa neke web stranice na komp? jeli to uopce moguce?

mislis desni klik, "Save image as.."

mentalny
01.11.2009., 20:43
ne nego kliknem na sliku i ocu je direktno kopirat negdi. i PASTEAT direktno.

scripta elegans fe
01.11.2009., 21:19
desni klik "copy image location"

Las Legolas
07.11.2009., 00:22
Koristim Mozillu, izbrisem li cookiese nestanu mi i web loginovi.
Zar cookies nisu samo pregledi posjecenih stranica?
Uostalom, kod clearinga postoji opcija brisanje aktivnih loginova..

Do cega bi moglo bit... il sam ja nesto pobrkao??

The Zvonimir
07.11.2009., 00:32
nisu, u cookije se sprema sve i svašta, izmađu ostalog i podaci o loginovima, onaj "remember me" itd, moraš pazit koje brišeš ak ih misliš brisat

nisam siguran doduše šta misliš pod web loginovi

Las Legolas
07.11.2009., 00:44
Mislim na accounte stranica, foruma etc.

Tools-> Clear Rec. H.-> 2 su opcije: cookies & active logins (pretpostavljam da je to to)

Kako izabrat koje cookije izbrisat?

scripta elegans fe
07.11.2009., 14:13
tools > options > prrivacy tab > remove individual cookies

FF 3.5.3

zsoprek
07.11.2009., 16:56
Kako u mozili blokirati otvaranje pojedinih stranica (neželjenih) dok sam na netu. Hvala.

Las Legolas
08.11.2009., 11:18
tools > options > prrivacy tab > remove individual cookies

FF 3.5.3

To care!
Zahvaljujem

Kierkegaard
08.11.2009., 19:01
kad otvaram novi tab u mozili dode mi obavjest :

(Java Script Application)
ReferenceError: newTbUrl is not defined

u čemu je problem?

crocrni
11.11.2009., 17:55
molim pomoc!
mozilla se zamrzne svakih desetak minuta,nakon 30 sek opet radi normalno.di je problem? :confused:

Termination
11.11.2009., 22:41
Izbriši je pa je opet instaliraj. Ako onda ne bude radilo, javi nam se :p

Umpah-Pah
16.11.2009., 11:46
Otvorim mozillu na win 7ici, i jako mi je zumirano. ALT i kotačić dolje i problem riješen.

Međutim, čim odem na drugu stranicu opet isti problem. Kako napraviti univerzalan, za sve stranice, isti zoom, ane da moram svaku odzumljavat.

chillout23
19.11.2009., 22:22
Bok ljudi...imam problem s Firefox-om 3.5.zadnji koji je moguće imat :D
Ista stvar i doma i na poslu i kod staraca...svugdje d ije prisutna lisica :rolleyes:
Kad otvaram multiple tabove, više odjednom...tipa - open all in tabs, obavezno šteka :flop:
treba neko vrijeme da se siteovi u potpunosti otvore, kao da se smrznu na nekoliko sekundi...a kada je samo jedan tab otvoren onda je normalno (ponekad zna zezat, ali u principu je normalno).
Jel to neki bug u toj novoj verziji ili kaj? Jel imate i vi te probleme?

scripta elegans fe
19.11.2009., 22:40
ja sam bas neki dan odjednom otvorila cca 10 tabova.. nista nije stekalo...

otvori si task manager pa vidi kad otvaras vise tabova jel ti FF pozdere sve resurse...

chillout23
20.11.2009., 12:10
ja sam bas neki dan odjednom otvorila cca 10 tabova.. nista nije stekalo...

otvori si task manager pa vidi kad otvaras vise tabova jel ti FF pozdere sve resurse...

Da ždere.....preko 76.000 K :eek: sa 5 otvorenih tabova :ne zna:
Kaj raditi?

scripta elegans fe
20.11.2009., 15:31
Da ždere.....preko 76.000 K :eek: sa 5 otvorenih tabova :ne zna:
Kaj raditi?

76.000 nije nis.. ja sam vec na 110.000 :zubo:

a CPU?

procitaj si ovo (http://kb.mozillazine.org/Firefox_CPU_usage)

MEP
20.11.2009., 20:11
u mene je 300k default:D Doduše u današnje vrijeme su sve to smiješne brojke, jer danas i uredski PCovi imaju 2 gige rama, a u mene su 4 recimo, tako da mu tih 300 000 nije ni 10% kapaciteta, al da ždere resurse, ždere jebiga. Optimizacija FF nikad nije ni bila jača strana, tu je Chrome bog:)

žajo
20.11.2009., 21:02
pokušavan maknut mozillu kao deafult browser skužio sam kaj trebam napravit ali je problem u toem kaj ne mogu otvorit IE.Jel može pomoć?

dr mladjo
24.11.2009., 17:41
hmm.meni pak muči i CPU i memorija.imam 2.0.20.često CPU zauzeče bude po 100%.600,700 MB rama...

gods justice
02.12.2009., 12:42
imam inst ietab add-on , i str ucitava u potpunosti

u cemu je problem

gods justice
02.12.2009., 12:46
svaki put kad se ulogiram na facebook javlja mi se dll error
kliknem na ok i sve normalno radi

misjo
02.12.2009., 13:14
imam jedan problem,kako da maknem cijelu povijest stranica koje sam posjetio do sada.pokušao sam sa tools-->clear recent history ali ne moze ostaju sve
hvala:)

Ivica72
06.12.2009., 09:31
jedno malo pitanje,mozilla mi je u zadnje vrijeme jako spora,dali ima netko rješenje za to.hvala:ne zna:

grdobina031
08.12.2009., 14:33
zasto mi stalno prebacuje na yahoo trazilicu kad sam stavio na google....jos sam i obrisao sve ostale trazilice,al opet prebacuje....???wtf

PeGO
08.12.2009., 14:35
zasto mi stalno prebacuje na yahoo trazilicu kad sam stavio na google....jos sam i obrisao sve ostale trazilice,al opet prebacuje....???wtf
aj pojasni problem iz ovog ništa ne kužim, jeli te prebacuje u browseru na yahoo kao home page ili šta? ovo tvoje gore nema veze s vezom

grdobina031
08.12.2009., 14:43
aj pojasni problem iz ovog ništa ne kužim, jeli te prebacuje u browseru na yahoo kao home page ili šta? ovo tvoje gore nema veze s vezom

upisem u search gore(jel to browser..lol...tamo di upisujes www..)..i umjesto da mi rezultat nadje kao i uvijek u guglu,on mi prebaci na jahu i tamo mi izbaci rez

darge
08.12.2009., 17:49
Ne znam kaj imaš IE ili Mozillu ,ali idi u postavke i kao home page stavi googl.

grdobina031
08.12.2009., 18:07
Ne znam kaj imaš IE ili Mozillu ,ali idi u postavke i kao home page stavi googl.

pa je...google mi je...al neznam zasto mi onda ne izbacuje rezultate pretrage u gguglu

simpleman
10.12.2009., 06:57
home page je jedno a search drugo....otvori internet options>search>settings i postavi google....ako ti opet prebacuje na yahoo onda te hebe njihov neki toolbar kojeg deletaš u control panelu....mislim bar

dr mladjo
10.12.2009., 08:00

jesi li na firefoxu?