PDA

View Full Version : Maturalac

stranice : [1] 2 3 4 5 6 7 8

misery-
13.04.2003., 22:20
iii:eek: , ajd da čujem - di ste bili, kolko platili, kak je bilo, blah bla bla?

ja idem tek za jednu godinu.......

kLošar
13.04.2003., 22:25
espana.....
nem pojma kolko sam pLatiL.....oko 2.3oo ili više....tu negdje ugLavnom..
i biLo je divLje....ludo.....zabavno....nezaboravno....bježe Li od murije....radio sam one stvari koje nesmijem napisati s ARGentincima bez bibeka.....zatim s marokancom...on je pričao po svojem...nije kužio engleski 5% ali ipak smo se kužiLI.....potuKLi se s nekim kao izbacivačima......jebano kaj svi kuže hrVacki....
maturalac je bio razdobLJe kad sam govorio njemački najbolje u svom životu.....
upoznao sam mnogo ljudi........ugLavnom...ludnica.. :)

misery-
13.04.2003., 22:32
ye, čula sam da svi izbacivači u Španjolskoj znaju hrvatske psovke:D :s

panon youth
13.04.2003., 22:36
španjolska - loret de mar. to u stvari nije bila španjolska nego veliko hotelsko naselje u kojem su španjolci jedino trgovci....putovanje je bilo iscrpljujuće, totalno, a kad smo došli skužili smo da se tamo nema bogznašta radit - pijančevanje-sunčanje na prljavoj plaži-šoping po trgovinama ili krađa iz zabave po istima. kad nas je murija uhvatila u krađi(jedva smo se izvukli i to samo zahvaljujući mojoj hladnokrvnosti i diplomatskim vještinama) morali smo se zadovoljit zajebavanjem njemaca u hotelu koji su baš onda izgubili na sp u nogometu i tračanjem profesora umjetnosti koji je u ranim jutarnjim satima uočen s jednoim učenicom na povratku u hotel nakon duge šetnje plažom.
vrijeme smo kratili unekom pubu s njemcima i hrvatima, mislim iz čakovca(kloši, pozdravi tončija, tak se zvao, neki glupi metalac:rolleyes: ) koji su mislili da sam ja talijan jer sam imao majicu od tal reprezentacije(platio 55 E, čuvajte se španj trgovaca - kod njih morate kupit, ak kažete da nemate love, oni vas tjeraju da praznite džepove ili posudite od frenda:rolleyes: ).
osim u loretu bili smo i na flamenco showu - prvo zabavno, al kasnije ti dosadi neprestano cupkanje + loša sangria/barcelona - trebalo je biti dobro, al ja sam se loše osjećao i cijelo vrijemew tražio WC:rolleyes: / gardeland - bezveze meni, inače sam aderenalinski otporan na takva sranja, pa čak i tog nivoa - čisto prodavanje gravitacije/ bilo mi je super jedino u dalijevom muzeju(figueras), al smo se tamo zadržali samo 1 sat da što prije stignemo vidjeti naše sobe u loretu i pogled na bazen s balkona.

sve u svemu, više bih volio da smo išli u češku, ali to bi vjerojatno propalo zbog poplave u pragu tak da smo dobro i prošli

misery-
13.04.2003., 22:39
ja bi u Češku.. zbog halucinacija:D

panon youth
13.04.2003., 22:42
Luđakinja kaže:
ye, čula sam da svi izbacivači u Španjolskoj znaju hrvatske psovke:D :s
ma znaju par riječi i onda se prave važni i pametni. to su teške sirovine - idem ja navečer ulicom sa frendom, okrenem se i njega nema odjednom -- a ono ga uhvatio izbacivač i - UBACIO unutra, jer tamo kad prolaziš ulicom gomila nekih kretena dijeli ti prospekte disko klubova i pokušava te ugurat u svaki, nakon petnaest min skupiš toliko letaka da možeš i sam dijeliti:rolleyes:

kLošar
13.04.2003., 22:43
panon kad si ti to bijo na maturaLcu....u kojem mjesecu..
6. ili 8?

panon youth
13.04.2003., 22:44
kraj šestog pa do početka sedmog

kLošar
13.04.2003., 22:48
onda smo biLi v isto vrijemE.....valjda...friK..
ja sam nekima ljudima....nem pojma odkud su....mislim križefci..ili tak nekaj........uglavnom sraL sam im da sam iz bRAziLa....i tak....
a likovi došLi na plažu s radijom......a iz njega dERE...... vOLIm piti.....voLIm piti...:rolleyes:

misery-
13.04.2003., 22:51
iiii, ludilo:D a nisi ono meni rekel da se jedan stalno muval s kamionđijama?

panon youth
13.04.2003., 22:54
jesi i ti išao u onaj pub, stones, tak se zvao mislim, ono žuto svjetlo pa skreneš, plavi tip kupi goste na glavnoj ulici, čak mislim da sam upoznao nekog marka iz čakovca:D , a sa tončijem imam i fotku:D

misery-
13.04.2003., 23:19
da, sad bu još ispalo da se vi ustvari poznate.. yeah, right:rolleyes:

Timor
14.04.2003., 08:13
Lloret de Mar - mjesec kolovoz(točnije, kraj dotičnog)
Vozili se busom koji ima pokvarenu klimu - do španjolske se svi prehladili, ja pao u autobusu sa 2 na prvi kat uz povike SVE OK; SVE OK, moji se derali od smijeha.Bili u hotelu Windsor ( ja soba 208, sva akcija u 107),zalazili u Hollywood I Universe, bili u barceloni, marinelandu, monserratu, nici, cannesu(gledali kak frajer drka na ulici,krepali od smijeha), u barceloni gledali tučnjavu i fontanu 3 SATA jer je profesor išao na utakmicu(grrrr...) vratili se gladni, umorni, pijani...e da, ja otkrio nektar bogova - Red Bull votku...njamanjamanjam:D

kLošar
14.04.2003., 08:14
nopE.
bijo sam jedino u jamaica bARu i u nekim lokalnim birtijama gdje si faakat mogeL naći likove tipa meksička sapunicA sa sombrerosima i ostalim.....
nakon 4 tequiLe već nisam mogao stajati...a tek kakfu soL su mi daLi...neku vodenu....onak kaj se cjediLa.....
:)

kLošar
14.04.2003., 08:18
monSerat ludnica.....imam sliku kak me dvojica hafana skidaju s one sklupture ili koji je ***** već to.......one kocke naslagane jedna na drugu.....
a pajkani tamo glupi ko *****....palili su motor dobrih 2o minuta...onda im se jedan moj frend smilovao, nekaj tam malo pošfrljao i zapalio im moToR.....:rolleyes:

kF
14.04.2003., 15:29
grcka, ot 31.08 pa devet iducih dana prosle godine.

isli smo brodom tamo i nazad, i sve skupa - to je najbolji dio putovanja. na brodu je fantasticno, kad si tamo inspiracija za svinjarije ti dolazi kao niagarini slapovi. :)
grcka je inace zadivljujuce prljava, i ako se netko misli kupati - neka razmisli opet. neam pojma kako je u espani, ali tamo more sucka totalno. ni ostatak prirode se bas ne moze pohvaliti nekim ljepotama. (sad si vi mislite "pa koga to briga?"... tak je i meni bilo dok nisam to vidio)
u patrasu je bilo full dobro, neki lik u lokalnom bircu je kao rodom iz hrvatske i castio je sve okolo tako da je to bila relativno pijana vecer uz bazen. :)
kad smo dosli u atenu upravo nas je docekao prolom oblaka, nevjerojatno je kako je pljustalo, a buduci da im kanalizacija nije bas spremna na takvo sto ceste su izgledale kao rijeke. ali ono sto zadivljuje, iduce jutro je bilo prekrasno vrijeme i tek se tu i tamo mogla vidjeti pokoja lokva, kao da je kisa padala prije par dana a ne sinoc.
tu su i razgledavanja; partenon, olimpija,... ali koga to briga.
sve skupa, bilo je prilicno zabavno. :)

ali nekako imam dojam da ce ti biti zabavno gdje god da ides, ako si u dobrom drustvu. inace mozes i u prag a da se dosadjujes. :)

Gianluca Vialli
14.04.2003., 15:52
.....ja bio u Grčkoj......prije, koliko je to sad, tri godine.....bilo genijalno......bili smo osam dana....tamo i nazad brodom.....na brodu je bilo genijalno, opijali smo se, glupirali, kockali (i zaradili....ja isto....al sam na povratku sve to popušio...jebiga, ovisnička duša), razvaljivali se.....uglavnom, zajebancija do bola.........bili smo nas trojica u kabini veličine omanje špajze (doslovno).....i svi se najebali da kod nas dolaze i piti i pušiti i sve....na kraju nam je kabina bila ovakve konfiguracije: po sva 4 kreveta su bili čikovi i pepeo od cigareta, kanta za smeće iz hodnika je donešena u našu sobu (naravno, frend se u nju zbljuvao)....lavabo zaštopan od rigotine (mislim, koji mu je k u r a c bio da ide rigati u lavabo, pizda mu strinina).....u kupaoni ambalaže pijače....sve u totalnom kurcu, riječi to ne mogu opisati-.......ostali su svi dobili prilično raskošne kabine....al, eto, nas najebali....radili gluposti po brodu, zajebavali se sa slovencima, vidjeli zriganog recepcionera, vidjeli homoerotični performance našeg frenda.....čuli najkretenskije upucavanje ikada (i to Rojsovoj kćerki....koja je, btw. super cura): Čuo sam da voliš jesti iz tegle .....zatim smo vidjeli moje ležanje za podu kabine (isprika mi je bila da testiram je li istina da se na podu manje ljulja......naravno, bio sam pijan ko Šex).....

.....pa smo došli u Patras, u hotel....i tamo je bilo jebeno.....opet pijanka, kupanje u moru odmah preko ceste, pa opet pijanka, pa golo noćno kupanje sa isto tako golim trebama......moja totalna zgaženost i pokušaj pričanja na engleskom s nekim tipovima.....govorili su mi da sam very drunk .....a ja sam im se samo smješkao i govorio....no, no, just a little.......mo`š mislit kak je bilo đast a litl.....tada sam se zgazio najviše u životu......onda smo se vratili u sobu, ja se u kupaoni zrigao ko svinja....kasnije su mi pričali šta se sve događalo tu večer (ja sam se kasnije i prisjetio toga).....ja s glavom u lavabou s hladnom vodom (nakon što sam negdje, valjda u školjku, katapultirao uzrok svoga stanja)......pa doleti frend i zriga se u školjku, ja ništa ne kužim.....pa dođe frend i isere se, ja svejedno ne trzam, tako sam bio devastiran......pa su me obilazili, zaljevali ko biljku, pitali jel dobro, sve su mi se već ruke smežurale.....i tako skupih konačno snage da izađem iz kupaone, jer mi se činilo da sam već dugo tu, nekih pola sata......izlazim ja iz kupaonice, kad iz sobe začujem pljesak i ovacije.....prvo nisam imao pojma što se dešava.....pa su mi nakon što su se smirili od urlanja i smijanja, rekli da sam proveo 4 i pol sata u kupaonici (vjerojatno rekord neke vrste)....od tada me zovu Puškin...;) ....odlazimo spavati, čak smo punih pola sata uspjeli složiti, morali na doručak.......i jedino kako me frendica uspjela probuditi je bilo šamaranje....kaže da je skakala, derala se, vrištala, drmala me....ništa....jedva su joj i šamari uspjeli....nekako odteturam do svoje sobe, složim stvari, krenem dolje na doručak, srušim rasku na stepenicama (tek sam kasnije saznao da je to bila raska)....

......zatim smo išli tur d Grčka......amfiteatar, Mikena i tako.....ja sam do navečer osjećao posljedice pijanke.....navečer smo stigli u Atenu i tamo smo odsjeli u hotelu......e, što je tu tek bilo pizdarija......na kraju se još i raska prikrpala curama u sobu, jer ju je ispizdila ova druga profa....onako sva očajna je doletila da ona tak više nemre, da će popizditi s ovom, da stalno nešto sere....pa su je primile cure....

......tu prvu večer smo išli u (jebiga, nemrem se sad sjetiti kak se zove kvart) restoran s jebenom hranom i sirtakijem.....pa smo se i tamo zgazili.....tamo je bilo genijalno......pa onda u disko, pa doma.....pa sutradan na akropolu.....pa opet....uglavnom, kombinacija kulturnog i alkoholnog uzdizanja......

.....sve u svemu, bilo je strava....u pozitivnom smislu......odite u Grčku, kažem vam....mislim, praktički gdje god odete bit će vam odlično ak vam je društv super........ali, svejedno, vrijedi to doživjeti i u Grčkoj.....

Pozdraf...

quince
14.04.2003., 18:54
mi smo bili u češkoj......i bilo je....tak...:rolleyes:
išli smo sredinom 10. mjeseca jer smo zapravo trebali ići u 8. mj. al je onda bila ona poplava tak da smo morali pomaknut.....:rolleyes: (mi smo inače takve sjebane sreće)

platili smo oko 2000 kn, al izašlo je to još više...

uglavnom, bilo nam je dobro u onom smislu opijanja i divljačenja i netriježnjenja svih tih 8 dana kolko smo bili....:D , a bilo nam je jadno i dosadno u pogledu razgledavanja grada, koji je stvarno lijep...al je vrijeme bilo ubitačno...kišovito i hladno svaki dan....:flop: i SVAKI božji dan smo morali negdje ići rano ujutro i vraćali se s tih besmislenih razgledavanja kasno navečer jer je to bilo isplanirano tako da nam nakon takvog dana
ne ostane snage za divljanje navečer....ali tko će nas divlje i mlade spriječiti da se izdivljamo usprkos tome što se nismo naspavali ni odmorili od njihovih glupih razgledavanja :p

zanimljivo je npr bilo kad smo se vozili busom oko sat i pol do karlovih vary........i onda kad smo došli tamo vodič nas nije htio odvest ni do onih toplica ni fontana već se nadrko na nas što smo svi morali na wc, tak da je on otišo sam...bez nas...a mi smo pronašli mc'donalds...tamo zasjeli....tak da je ispalo da smo se vozili sat i pol samo da bi vidjeli mekdonalds u karlovim varima.....ono...toliko o kulturnom prosvijećenju koje je trebalo bit 'glavni cilj našeg maturalca' ko što rekoše profesori.....:rolleyes:
inače luda, ak bi išla u češku...onak...nemoj jer su česi ko narod do kurca nadrkani i neljubazni... i jadni......

tak da češka sama po sebi nije ništa posebno...prag je lijep i vrijedi ga vidjet.....jednom....al ne na maturalcu.....:o
a nama je bilo dobro jer smo bili zajedno.....i pili....

eto....

;)

Silvac
14.04.2003., 21:09
Luđakinja kaže:
ja bi u Češku.. zbog halucinacija:D

Ja bila!
U Pragu, 2000. god
Bilo je fenomenalno :top: :s :top: :s
Grad je lijep, ima se sta za vidjet, a tek alkohoaaaaa :D , pivnice, Beherovka, turista, profesori ne gnjave, ne tjeraju te nigdje, uzivancija.... :D :D ;)
Dala bih sve na svijetu, za jos (makar) jedan dan maturalaca......

*Deathless*
16.04.2003., 22:49
jupiiii..... ja nejdem na maturalac.... inače se ide u loret de mar.... al se ide baš kad su popravni.... a ja nejdem na popravni valjda... khm... zakaj onda nejdem na maturalac? :confused:
whatever.... ja bih u češkuuuuuuu jako rado.........

Nikola
16.04.2003., 23:01
grcka, sad vec pretprosle godine... :D:D

a nest dost novaca cca 750 dem, brodom iz venecije...

na brodu opijanja, pizdarije...

u grckoj, opijanja, pizdarije....

+ da ne zabroavim, "nezgoda" na slov.-tal. granici kad su intervenirali psi
:rolleyes: :rolleyes:

misery-
17.04.2003., 18:17
hihihih ponavljam: ja bi u glupu Češku samo zbog osvježavajućih napitaka :D :D

Španjolska sounds nice, al tam svi idu.. a u Grčku bu nemoguće ići zbog OI:rolleyes:

Sudden Sid
17.04.2003., 20:59
Pa pola godine treba ici do Spanjolske, ode vam citav dan na voznju
U Grcku ne mozete
Pa vam je Prag fakat najbolje rijesenje (ko fol ima piva za 1 kunu!)

misery-
17.04.2003., 21:01
ma kakvo pivo, Sid:rolleyes: :D

panon youth
17.04.2003., 21:32
dont vori luda, ima i toga :rolleyes:

misery-
17.04.2003., 21:35
ima? onoga na prvo slovo abecede?

Sudden Sid
17.04.2003., 21:59
Luđakinja kaže:
ma kakvo pivo, Sid:rolleyes: :D

Aha, mislis na absinth. Mogu zamisliti kak ce to izgledati kad vi to probate :rolleyes: :D

Dadek
18.04.2003., 11:20
U Ĺoret de Mar-u mogu preporucit birc White Hors jer su imali najjeftiniju cugu. No, ja sam tamo bio '98 g. pa nisam ziher dal se kaj promijenilo.

Inace, ludnica...

misery-
18.04.2003., 13:39
Sudden Sid kaže:
...kad vi to probate :rolleyes: :D

Sid, dušo, slobodno mi govoriš 'ti';) :D

can't wait, can't wait!!!!!

Arwen Evenstar
18.04.2003., 23:04
Ja sam bila, prije dvije godine, u Grčkoj.
To je definitvno bilo najbolje mjesto za maturalac!
Jedino što smo u Ateni bili u nekom groznom hotelu u najlošijoj gradskoj četvrti.
Stalno smo sretali klasičare, koji su pili juice votku bez juica.

Sudden Sid
19.04.2003., 07:53
Luđakinja kaže:
Sid, dušo, slobodno mi govoriš 'ti';) :D

Cek, ti ces imati absinth, i nitko to nece probati?! S kim ti to ides u razred??? :eek:

misery-
19.04.2003., 12:39
Arwen Evenstar kaže:
Stalno smo sretali klasičare, koji su pili juice votku bez juica.

hehehe LoL:D

a Sid, ne pitaj.. imam jednu ok curu u razredu:o (osim mene, ofkors:D )
a ovih ostalih 30ero me se boji i pogledat jer se napušim tu i tam:rolleyes: misle da je zarazno:rolleyes: :rolleyes:

kLošar
19.04.2003., 13:59
*Deathless* kaže:
jupiiii..... ja nejdem na maturalac.... inače se ide u loret de mar.... al se ide baš kad su popravni.... a ja nejdem na popravni valjda... khm... zakaj onda nejdem na maturalac? :confused:
whatever.... ja bih u češkuuuuuuu jako rado.........

specika......:p
zakaj nejdeš na mAtuRALjaC :confused:

Sudden Sid
19.04.2003., 20:16
Luđakinja kaže:
a Sid, ne pitaj.. imam jednu ok curu u razredu:o (osim mene, ofkors:D )
a ovih ostalih 30ero me se boji i pogledat jer se napušim tu i tam:rolleyes: misle da je zarazno:rolleyes: :rolleyes:

Mogu zamisliti razgovor!

Netko iz razreda: Luda, a jel ti pijes drogu?

:D :D

misery-
19.04.2003., 20:36
razgovor? razgovor?

doboro je kad uzmu keksić od mene:s

ok, malo pretjerujem:rolleyes:

Arwen Evenstar
21.04.2003., 14:41
Luđakinja kaže:

:D :D

U mom razredu je ostalih 30 bilo svaki dan napušeno (možda smo zato bili najbolji razred u školi :D ).
Mene su se bojali zbog... hm... stila oblačenja...;)

Tinach
21.04.2003., 16:06
prošle godine, u Pragu. išli smo 21.6. i na kraju se ispostavilo da je bilo dobro da je raska zapilila za taj 6. mjesec jer bi plivali po gradu inače, da smo išli u 9.mjesecu
hotel,tak tak
autobus, bez veze..
ali bilo je ok..vjerojatno bi bilo bolje da imamo složan razred..ali meni je s mojim djelom društva bilo super..i zaljubila sam se u prag...karlov most...pive ne lupaju,a apsinth nismo našli nigdje...frendu su umjesto xtc-a prodali štapiće od sladoleda...i na tom području nije bilo slavno

htjeli smo u amsterdam..ali to je bilo preskupo :(

misery-
21.04.2003., 18:34
Arwen, pa u koju si ti to srednju išla?:D

a darkerica si? nisam znala:o

Arwen Evenstar
21.04.2003., 18:43
Išla sam u V.gimnaziju.

Promjenila sam ja puno stilova, bila sam darkerica, hipi, ali sad samo raspoloženje utječe na moj stil, a ne glazba...

misery-
21.04.2003., 18:52
aaa, pa tam Sid ide, ako sam dobro zapamtila:cool:

a kaj sad studiraš? (moram ja sve znati:o )

Arwen Evenstar
21.04.2003., 18:55
Pravo i čudne jezike na filozofskom.

Amanadis
29.04.2003., 21:22
Eto ja bila isto kako i timor u španiji inače soba 107 moja soba i još od tri frendice. kak i ne bi bila najprometnija kad je bilo sangrije,tekile, i barem 10 šteka čika.....kad se nije imalo kaj piti i pušiti uvijek je postojala soba 107.. bilo ludo i nezaboravno,a pijani smo bili dan i noć tak da se nije ni isplatilo otrežnjivati..da mi je bar još jednom tako... :D :D :D :top:

Timor
01.05.2003., 19:59
Amanadis kaže:
Eto ja bila isto kako i timor u španiji inače soba 107 moja soba i još od tri frendice. kak i ne bi bila najprometnija kad je bilo sangrije,tekile, i barem 10 šteka čika.....kad se nije imalo kaj piti i pušiti uvijek je postojala soba 107.. bilo ludo i nezaboravno,a pijani smo bili dan i noć tak da se nije ni isplatilo otrežnjivati..da mi je bar još jednom tako... :D :D :D :top:

ahaaaaaaaaaaa!
Ja bi sve ponovil...osim pada u autobusu :D

ruda mraz
11.05.2003., 20:35
ja ti preporucam prag!!:top: fakat je najbolji!! ali nemojte delat ko ja kaj nisam u 5 dana 2 sata spal pa sam zaspal u podzemnoj.. ostalo je sve bilo ok, ma kaj ja pricam?? bilo je fantastično!!!!:top: :D :top:

misery-
23.05.2003., 03:41
e, da! i ja sam htjela više takvih pričica;) :D a topic se pretvorio u 'preporuke'

ajd, ljudi.. once more;)

bowets
23.05.2003., 17:12
ovo ce bit cudno, al ja preporucam libanon.. :top: tamo jos niko nije iso na maturalac (iz hrvatske).. zemlja je fakat odlicna... bogatija i otvorenija od hrvatske, a i ima se puno toga za vidjet.. idem tamo svaki mjesec... zabava je odlicna :top: :top:

misery-
23.05.2003., 17:44
tebi je stari neki tajkun il kaj?:rolleyes:

bowets
23.05.2003., 23:52
Luđakinja kaže:
tebi je stari neki tajkun il kaj?:rolleyes:

nije bas.. za hrvatske prilike je, al u svojoj struci je jadan... ja idem u libanon jer zivim 15 min. od granice pa mogu ic kad god mi pase...:)

ruda mraz
24.05.2003., 19:04
moje najbolje iskustvo u pragu je bilo kaj sam spaval 3 sata u metrou!! imaju tak udobne stolce kaj sam taak lepo čoril..:D

maza_juniorka
31.05.2003., 16:50
E super..ja idem u Prag u mjesecu devetome, pa ću obavezno potražiti te savršeno udobne stolce..:D

Crimson Petal
31.05.2003., 23:00
i ja bih u praaaaag... ponovo :)

maza_juniorka
01.06.2003., 13:33
Daj pare i mosh sa mnom..:D

ruda mraz
04.06.2003., 11:02
i ja bi natrag u prag!! ali jebiga, sljedecih par godina nem.. tek dok postanem slavni i bogat...... :D je rajt:D

misery-
07.09.2003., 12:16
ima koga sa 'friškim' iskustvima? :D

moj buraz se jučer vratio iz španije (taj loret de mar il kak već) i dobila sam neke fine šminkerske čike, svoj prviiiii divni slatki šareni predivni pajp, neke lepe lančeke.. i tak, meni je bilo lepo na burazovom maturalcu:D

samo kaj mi je obećal litre i litre sangrije al mu je bilo 'teško nositi':rolleyes: sux

kLošar
07.09.2003., 12:19
sangrija je inače fuuuj. Ne kužim kak to netko more piti :o

misery-
07.09.2003., 12:19
btw, u Sloveniji je najaktualnija zemlja za odlazak na maturalac Crna gora :eek: :eek:

nisam mogla blivit kad sam čula, al tak je. priča se da je tamo alkohol još jeftiniji:cool:

BootBoy
08.09.2003., 10:43
prije tocno godinu dana isao sam na maturalac u prag.. poplava se taman povukla pa nismo gledali onoliko puno kulturnih stvari kolko smo trebali... jadni mi, plakali zbog toga citavo vrijeme...ne. bilo je zakon, zar ste sumnjali? bili smo u hotelu od nekih 18 katova, pa je jedan dan frend otisao s polupunom bocom cole na krov i bacio ju dolje da vidi sta ce bit... nismo saznali sto je bilo. mozda je tako i bolje. al za moj maturalac inace vrijedi ona "they say i was in prague but i can't remember"... pola toga se ne sjecam. izlasci su bili sranje (zbog poplave i to, nije bilo rulje)... vodic nas je bio odveo u birc (neka banana il nesto), a kad tamo transseksualci! strasno. bio je neki frajer - PLJUNUTA tina turner. najgore je sto nam nisu dali da pobjegnemo otamo. e da, i adnji dan smo frend i ja otisli u striptiz klub... imao sam jos 20e , pa nas je tip pustio za nesto sitno, tako da nam je ostalo za jedno pivo unutra(koje smo podijelili)... i onda nas tip jos pita jel hocemo "handjob". mislim, da ga striptizeta odradi, ne on. bar se nadam. al eto, nismo imali love:rolleyes:

bilo mi je fenomenalno, osjecam se tako je*eno staro kad se prisjecam.

eh... zamislite scenu: tip ulazi u sobu, vidi mene ukomiranog na krevetu i pocne skakat u zrak i pjevat na melodiju severinine "moje je srce veliko ko kuca bla bla": "BootBoy je pijan, PIJAN JE KO KUCAAAAAAAA"

Tinach
08.09.2003., 22:09
ja nemam neke ekstra velike dogodovštine...mi smo pili,pili,pili,pili....žena koja čisti je pizdila svako jutro kad je pred sobom mene i frendice nalazila hrpe flaša praznih...svi dečki su spali kod nas, vodička je cugala s nama, frend mi je nosio ruksak i...zgubili smo se..a najbolje, no dobro,jadno je,ali onda nam je bilo smešno (mislim, stvarno :)) kad smo ručali u nekom žblj restoranu i kad smo od jela i nekih žnj palačinki i cigareta i svega napravili složenac..ma serem, najbojle je bilo pušiti svaki dan kutiju marlbora za 12 kn :)
hehe,il kad mi je frendica razmotavala film u ormaru brijući si kak je u tamnoj komori..ah..memories

pupobljak
09.09.2003., 00:17
... prošle godine, 9.mjesec... kao i većini bio je odgođen zbog poplave, ali jaaaako smo se iznenadili kako su oni u mjesec dana uspjeli normalizirati grad da posljedice od poplave nismo vidjeli ni p...
hotel je bio fenomenalan. svaka soba imala je kupaonicu i wc i zapravo se dijelila u tri sobe... jedna s bračnim krevetom i dvije s običnim... hrana-prosjek (kao da nam je bilo do nje)
razgledavanje grada je bilo svakodnevno, ali tako raspoređeno da smo već negdje oko 15-16h imali slobodno vrijeme... i tako do jutra... treba li spominjati što smo sve radili?;)
noćni život- odličan... za svako ponešto... znam da je većina mojeg razreda izlazila u neki klub (arena) koji je svaka dva sata imao strip-show (to je, kao, normalna stvar po klubovima)... onaj najpoznatiji (s hrpom floorova) bio je poluzatvoren zbog sanacije, ali koliko sam čula-odličan... nas nekoliko ipak je imala neke alternativnije prohtjeve pa smo izlazili u jedan studentski klub (nešto između kseta i močvare)... jedina mana-bio je malo udaljeniji od centra... hrana i zabava-super jeftini... znam da smo pivu plaćali oko 5 kn, a hrana (fast food) 4... to nije ni važno... ljudi su odlični (otvoreni) i sve je pristupačno... SVE...
nikako nisam bila uvjerena u priče kako je prag posban (uvijek sam se pitala:zašto?) ali grad stvarno ima nešto u sebi... e da mi je ponoviti!

Indigo Girl
11.09.2003., 11:01
Timor kaže:
Lloret de Mar - mjesec kolovoz(točnije, kraj dotičnog)
Vozili se busom koji ima pokvarenu klimu - do španjolske se svi prehladili, ja pao u autobusu sa 2 na prvi kat uz povike SVE OK; SVE OK, moji se derali od smijeha.Bili u hotelu Windsor ( ja soba 208, sva akcija u 107),zalazili u Hollywood I Universe, bili u barceloni, marinelandu, monserratu, nici, cannesu(gledali kak frajer drka na ulici,krepali od smijeha), u barceloni gledali tučnjavu i fontanu 3 SATA jer je profesor išao na utakmicu(grrrr...) vratili se gladni, umorni, pijani...e da, ja otkrio nektar bogova - Red Bull votku...njamanjamanjam:D

Se ti možda zoveš Dario? :eek:

Isto tako Lloret de Mar, 25.8.-1.9.. Išli smo tamo brodom iz Genove, nazad basom. Osim Lloreta, vidjela Barcelonu, Madrid, Toledo, El Escorial. Francusku nazalost ne.
Bila u hotelu Sanmarti, a taj Dario u Esmeraldi :D ( dakle ipak nisi to ti :( ). Isto izlazila u Hollywood ( to nije normalno, nasmiješim se nekom tipu i gotovo, mogu odmah biti s njim :eek: ). Profesor ti je bio na Real Madrid - Betis? I ja sam trebala ići,da sam imala sa sobom pare dala bih 50 EURa i otišla. Dvije cure su išle, mamu im njihovu.

na drugi maturalac idemo u Prag.

Dariooooooo..... javi se. A može i onaj drugi, Domagoj :D

red helmet
11.09.2003., 11:20
bijah isto u lloretu :D

hotel flamingo il tak nešto

oni likovi s lecima su mi dopizdili, svaka 2 koraka njih 15 na tebe :D

Gilad Pellaeon
11.09.2003., 14:39
Nas je razred odlucio da ne idemo.
Inace, odrediste je bilo Prag
......:rolleyes:

Sudden Sid
11.09.2003., 19:30
Nas je razred odlucio da ne idemo.

:eek: :confused:
pokusavam skuziti zasto bi netko to napravio, ali ne kuzim. Zasto ste odlucili da ne idete? :confused:

Gilad Pellaeon
11.09.2003., 19:39
Sudden Sid kaže:
:eek: :confused:
pokusavam skuziti zasto bi netko to napravio, ali ne kuzim. Zasto ste odlucili da ne idete? :confused:
Tko ce ga znati, to je nedisciplinirana gamad.
.......da budem iskren nije me ni briga....:D

misery-
11.09.2003., 20:13
jel ima možda tko kakvu ideju kak bi se moglo nagovorit 30 ljudi da je zakon ić u Crnu goru na maturalac?:D

baš sam se zagrijala al me nitko ne doživljava:( :D

Gilad Pellaeon
11.09.2003., 20:18
Luđakinja kaže:
jel ima možda tko kakvu ideju kak bi se moglo nagovorit 30 ljudi da je zakon ić u Crnu goru na maturalac?:D

baš sam se zagrijala al me nitko ne doživljava:( :D
ko ide tamo neka se ne vraca:D :flop:

red helmet
11.09.2003., 20:20
ma koja crna gora, ajmo svi u tunis :D:D

wuk
11.09.2003., 20:22
mi cemo ili u prag ili u amsterdam

wuk
11.09.2003., 20:24
Luđakinja kaže:
jel ima možda tko kakvu ideju kak bi se moglo nagovorit 30 ljudi da je zakon ić u Crnu goru na maturalac?:D ja bi rado tamo, ali moje neces nagovorit da si bog!!!
ovaj do mene je danas imao majicu "Thompson" ... pa ti njega posalji u crnu goru, a i raska je veliki hrvat...

misery-
11.09.2003., 20:25
pa nemojte tako.. šmrc.. pa crna gora rula..... pa daaajte:(
pa tam su najveći bircevi i najglasniji narodnjaci........:D

Gilad Pellaeon
11.09.2003., 20:28
Luđakinja kaže:
pa tam su najveći bircevi i najglasniji narodnjaci........:D
u buharu sa onim tko slusa narodnjake:flop:

wuk
11.09.2003., 20:30
Luđakinja kaže:
pa tam su najveći bircevi i najglasniji narodnjaci........:D ...... now i get it....

goddamn sarcasm :mad:

:bonk:

*_spike
14.09.2003., 21:30
jel bio ko u grckoj ko ja

misery-
14.09.2003., 22:56
Gilad Pellaeon kaže:
u buharu sa onim tko slusa narodnjake:flop:

u buharu? ma u ludaru!:D

ajme šta smo ozbiljni. smrtno:D

kF
14.09.2003., 23:00
*_spike kaže:
jel bio ko u grckoj ko ja

da

slapa je bila tri godine sijeda a onda je eruptirala
zasto???

*_spike
15.09.2003., 08:15
kF kaže:
da

slapa je bila tri godine sijeda a onda je eruptirala
zasto???

w00t?!?!
ouzo r0x :)

kF
15.09.2003., 09:51
ouzo rox? ja mislim da ipak nismo isli u istu grcku.
ovaj ouzo koji sam ja pio je jednostavno ocajan, nakon ona dva gutljaja ja mislim da ga ostatak zivota necu niti pogledati.
tekila je bila dobra. i metaxa. :)

*_spike
15.09.2003., 18:26
Daklem, ko je ovog ljeta bio na maturalcu...
3.14site di ste bili i kako je...onaj topic stari je toliko dosadan pa ajmo osvjezit (i nabit post do 500)

cekpi
15.09.2003., 18:44
ja nisam:jumping:*

Nightrain
15.09.2003., 21:35
Krenuo 31.8. tocnije prije dva tjedna i kusur---letio avionom do spanjolske vidio svi sranja including madrid,barca,zaragoza,toledo,valencia a najbolje bilo u lloretu-gdje se god okrenes disco!Najbolji su Tropics i Hollywood, uglavnom pubova imas koliko hoces i krvavih pakistanaca za cjenkanje(koja zajebancija).A sta da kazem espanja roxa!!

finalnifantazista
15.09.2003., 23:08
Ove god sam završio 8. razred, i predzadnji tjedan škole smo bili na maturalcu. Krenuli u utorak, vratili se u subotu.
Bili na Lopudu, malom otoku blizu Dubrovnika. Na put smo potrošili ukupno 25-30 sati. Imali smo 1 dan potpuno slobodan za sajebanciju, i to onaj prvi. Nalio sam se taj dan i još jedan. Jednom sam uzeo cigaretu, pušio 2-5 minuta, nakon čega sam skužio da pušim i hitio cigaretu kroz prozor.
Ocjena 3 i pol/5 iliti bilo je dobro.
Obišli Dubrovnik, vidjeli polupijane profesore :), svako malo se vozili brodom, a ja obožavam vožnje brodom.
Jedan tip je bio tako naliven da je počeo hvatati leptire, jedan zaboravio tenisice i obišao pola otoka bos, dok nije došao do "diska", gdje smo mu se cerekali, a raska mu je održala bukvicu.
Moj razrednik je prvu noć došao do naše sobe (moj najbolji prijatelj i ja), i rekao da ne moramo spavati, da on nama vjeruje... tako da je okupljanje bilo u našoj sobi.
Moglo je biti bolje da mi ekipa iz škole ima bolji ukus, al` ne, oni su u busu pjevali Thompsona, a iz radija je treštala Severina...
Ne da mi se više opisivati..

tulipan
18.09.2003., 13:12
evo napokon neceg novoga od mene - ´99. bili u amsterdamu.
doslo nas je nekih 50 maraka skuplje nego da smo isli u jebeni lorett, pa nije bilo tesko da se razred slozi. a raska faca i po, prihvatila ideju bez bad-a i jos nagovorila neodlucne starce da puste djecu.

droga? nema tamo droge - to je legalno sredstvo za opustanje. brw, pola razreda je na placi kupilo sjemenke za onu dodrotvornu travicu sto u proljece lijepo cvate, a zatim se jos ljepse duva. glavno pitanje na placi: "would it be the same grass as in the shop next side?" E da, i granica nas je mucila...

par ljudi je imalo blagih problema sa opskrbom krvi, ipak je to nekak utjecalo na vegetativne mozdane funkcije - al kao da je to bitno.

inace razgledavanja pun k***, u toj maloj holandiji imas za vidjet miljon i jedan spomenik, grad, gradic, graht, deltu, shelf ... - a najgori nam je bio nadrkani, nesposobni, neuljudni i prastari vodic. i rekao nam je u facu da nas nece voditi u novi ajaxov stadion jel mu se ne da.

a festa ko festa - imaju odlicnu cugu od svakuda, disco-clubovi prva liga, personal otporan na nase svinjarije ...

sutra da mi je opet ici, isao bih!:top:

Feanor2003
18.09.2003., 15:44
Mi smo bili u Pragu i bilo je fenomenalno:headbang: :headbang:
apsintha smo pili na litre, nasli smo ga u nekom kaficu pored hotela.. kupis jedan i cijela se ekipa ubije od njega:zivili: :zivili: mislim da je to nezaboravno, grad je stvarno preljep i vidi se zasto spada u turisticku elitu..

Pugsley Adams
23.09.2003., 03:20
Mi smo bili u grckoj prosle godine, uznemiri smo sve brodove u krugu 50km jer navodno onaj sareni kolut ima neku elektroniku na sebi :D , zatim napravili incidente u sloveniji i skoro zavrsili u zatvoru (piravski zaljev) a kasnije u novinama... vrhunska zajebancija ali to je i tako vise stvar ekipe nego mjesta.
anegdote...hmm...ima svasta...od zabijanja u bus, mastovitih i manje mastovitih rigoleta...ma ima svasta vec sam to zaboravio...

misery-
23.09.2003., 08:01
wow, pa kaj ste to sve radili da ste u novinama završili? pričaj, pričaj :lux:

Pugsley Adams
25.09.2003., 02:44
napisali smo na veliko platno "piranski zaljev je nas" i stavili to na bus...i vozili se kroz sloveniju...pa nas murja ganjala i tak..veselo...

sokre
07.10.2003., 20:25
Bio sam u Grckoj, ne da mi se pisati, bilo je toliko stvari kojih se ljepo sjetiti... Ukratko islo se brodom, bilo je nekoliko skola, bili smo pijani, ludi, i zivi se vratili, u istom broju (navodno)!!

Black Revenger
07.10.2003., 20:33
Daklem, ko je ovog ljeta bio na maturalcu...
ja :D
dojmove budem napisal drugom prilikom. sad idem gledat cro copa.

sokre
07.10.2003., 21:11
*_spike kaže:
grcka takodjar
koji si grad/skola/datum polaska?

zagreb/koncar/02.09

sokre
09.10.2003., 14:24
njet, bili smo u Tolu! (gradic na obali) i bilo je puno bolje nego svima u Ateni! (bar koliko smo culi od drugih)

sokre
09.10.2003., 14:26
koja si ti skola ....

sokre
09.10.2003., 20:16
e ubi me al ja se ne sjecam kak mi se hotel zvao!!
Znam da je bio full uz obalu (imao sam od sobe do mora 3m)
i da je bio na kraju tola! :)

sokre
09.10.2003., 20:23
e mislim da znam ...
ali vidis moj je na drugom kraju tola...
(ako je tvoj onaj kojem se bazen vidio sa ceste)

ruda mraz
09.10.2003., 20:35
nisam bil prosle godine, ali kag god je da je, preporucam prag!!!!!!!! ja sam alkos i to mi pase jer je tam jako jeftina pijaca!! ali i narkomani su sretni bili jer dok smo se setali po ulici na svakih 5 metri je neki idiot vikal " hasis, marihuana!! .." ali se i ima puno za videti, hoteli su dobri, metro je udoban za spavati u njemu ( prozivel sam pa govorim iz iskustva :D )... prag iz da best!!!

Eidia
09.10.2003., 21:55
Ove godine su maturanti išli u Italiju i to na 4 dana:confused: Putovali 2 dana, a u ostatku vidjeli Napulj i Rim. Ustvari jako su se posvađali oko toga gdje ći ići pa su na kraju profesori odlučili. Bezveze. Čujem da je Prag super za provod, ono jeftin i sve ali ja bih voljela ići u Španjolsku iduće godine.
Ma ustvari nije mi ni važno gdje idemo, samo da ne bude na 4 dana, za zabavu će se pobrinuti dobra ekipa.

ruda mraz
10.10.2003., 07:19
sapnjolska je ok, ali je skupa.. frend mi je isel tam i rekel je da je sve skupo osim sladoleda:D pa su toga pojeli na tone.. ali su tam bili 11 dana!!!!:eek: to je vec nekaj! ali su svi do jednog bankrotirali.. na povratku su zicali pare okolo od nepoznazih ljudi da si mogu kupiti nekaj za jesti:D

ninocka
10.10.2003., 09:00
Joj, super mi bilo! Išlo nas je 17 iz razreda s jednim velkim busom, znači da smo svi bili odostraga, a mjesta ko u priči. Išli smo u Orebič, pa smo radili izlete na Korčulu, Mljet, Dubrovnik i Split. Ma super. Profač iz tzk i tehničkog su zakon! Ni mrvicu nisu bili dosadni il gnjavatori, ma super, super.

Black Revenger
10.10.2003., 16:20
ruda mraz kaže:
nisam bil prosle godine, ali kag god je da je, preporucam prag!!!!!!!! ja sam alkos i to mi pase jer je tam jako jeftina pijaca!! ali i narkomani su sretni bili jer dok smo se setali po ulici na svakih 5 metri je neki idiot vikal " hasis, marihuana!! .." ali se i ima puno za videti, hoteli su dobri, metro je udoban za spavati u njemu ( prozivel sam pa govorim iz iskustva :D )... prag iz da best!!!
ja sam bil u pragu. piva je (bila je na akciji) 1.25kn., a inace je (ona koju sam ja pil) 4 kn.
a i trava se mogla kupiti usred bijela dana, ali ja naravno nisam :angeleye: :angel:
bilo je puno avantura (bum poslje napisal).

P.S. Krušovice rulzzzz :s :s :s :top:

meMYSELFandI
26.01.2004., 20:20
U našoj školi već tjedan dana vodi se 3. svjetski rat oko odredišta. Jednostavno se ne možemo odlučiti. Jedni su za Španjolsku, jedni za Grčku, jedni za Češku, onda se nađe pokoji izopćenik koji želi u Francusku, o Amsterdamu nitko i ne razmišlja (jedina ja na početku pokušavala ljude nagovoriti, ali većinu to ne zanima:rolleyes: pa ništa od toga. Ne bi ti njih uvjerio...još su me prozvali narkomankom).
Pošto nema ništa od Amsterdama, ja pojma nemam kamo bi. Već sam se 15 puta predomislila. Raska je rekla da ćemo odlučivati tijekom ovog tjedna.
U Španjolsku bih išla jer je provod samo takav, nema previše razgledavanja (slobodnog vremena pun #%&"#), a ovi koji su bili prošle godine kažu da im je bilo strava. Nekidan sam pričala s nekima i uvjerili su me da tamo trebamo ići, dakle to je sada moje trenutačno stajalište...
Što se tiče Češke...to je najjeftinija varijanta, a ima puno razgledavanja. Danas nam je jedna profa rekla da bi ona sada kad je starija išla tamo, a da je naših godina, definitivno bi u Španjolsku. Dakle, vjerujem da je velikom dijelu razreda dala argument protiv Češke.
A Grčka....osobno sam protiv jer se 4 dana provodi na brodu (2 tamo - 2 nazad), a nema baš nekih sadržaja za kojima sam luda. Isto je i za državu. Sama razgledavanja od jutra do mraka, tako da navečer nemaš snage za ono po što si i došao - zabavu.

Jeste se vi koji ćete ove godine ići već dogovorili kamo ćete?

BTW čitala sam ovdje na KZŠiS-u one lude doživljaje s prošlogodišnjih maturalaca, stvarno je svugdje bilo dobro

Eidia
26.01.2004., 20:59
Mi još ne spominjemo odredišta..... hoću reći, ništa konkretno, pa ima još ihaha do ekskurzije.... .. ali, začudo, svi kažu : gdje god otišli bit će nam super :top: , tako da ne predviđam neke velike svađe ;)

BTW što fali ići brodom u Grčku........ boljena brodu nego u busu :p

*_spike
26.01.2004., 21:55
brod prema grčkoj je najbolji dio putovanja i ne traje 2 dana nego točno 24 sata.

rossonero
26.01.2004., 21:56
ja nebi u grcku, ostalo sve dolazi u obzir, moji idu u Pariz
zapravo mislim da ce ti svagdje bit odlicno i meni se neda s tim zamarat i svadjat se....kud idmo da idmo..svagdje imas nesto dobrog....

meMYSELFandI
26.01.2004., 21:57
a šta ti nije previše pola maturalca provest na brodu? Onda možeš ostati i negdje u Hrvatskoj i divljat - ako ćemo baš tako. Jedni mi je to bed šta bi toliko vremena proveli tamo. Inače nemam ništa protiv vožnje brodom. Čak smo nešto i spominjali da bi, ako idemo u Španjolsku, išli tamo brodom, a natrag avionom.

meMYSELFandI
26.01.2004., 22:00
a opet, sad mi pade na pamet - koliko bi vožnja brodom do Španjolske trajala? HM....
Ma lupetamo gluposti, a nitko pojma nema. Evo ok spajk, hvala na informaciji za trajanje vožnje.

E, mogli su i ovi šta su bili dodati kakvu informaciju

*_spike
26.01.2004., 22:28
Ne idite u Grčku, upropastit će vam putovanje.

Aphex
27.01.2004., 00:03
hehe mi smo bili na malti :D

malta rulz :D

al eto ko sto si vidila, svima je bilo turbo super, tak da odrediste opće nije bitno. luda je voznja u busu. ludo je po sobama, a da ga jebes, morate bit smjesteni u neki otel u peterokrevetne sobe.

moj prijedlog: odaberite nesta s najvise dana :D

Ariston
27.01.2004., 13:29
Mi cemo u Amterdam u neki hostel za mlade..navodno. Pola rata je vec uplaceno tako da više nema predomišljanja. Ide li još tko tamo oko 22.08?

žujaa!
27.01.2004., 14:35
Joj ja taman došla da otvorim ovu temu..brža si :)
E ovako nama su prije završetka prvog pol. rekli da nas neće vodit nigdje drugo osim u Hrvatsku :eek: i ja sam naravno odlučila ne ići jel koji ću k**** u Hr. na maturalcu i zapravo velika većina je rekla da im se ne ide i danas su nas obavjestili da postoji mogućnnost da idemo u Prag što je prvotno i bio moj izbor :top:.I sad se ja eto nadam da ćemo u Prag :cerek:

:Pivo:

meMYSELFandI
27.01.2004., 14:46
pa kako vam oni mogu određivat kamo ćete?:eek: Kod nas sami odlučujemo, i to svi razredi koji idu, zajedno. Gimnazijalci su već zauzeli stav da žele u Španjolsku, naš se razred još nije odlučio, a iz ostalih razreda ih ima malo pa će vjerojatno jednostavno otići tamo kamo većina odluči.
Jučer je većina mog razreda bila za Španjolsku, danas već nije.
ma kamo god otiđemo bit će nam luuuudoooooooooooo. Can't wait!:cool:

Rev
27.01.2004., 19:56
Aphex kaže:

moj prijedlog: odaberite nesta s najvise dana :D

slažem se.......gdje god da se nalaziš, ako si s 50-ak vršnjaka koji su ludi od završetka školske godine uopće te nije briga gdje si nego samo da čim dulje traje....

inače, mi idemo ili u Španjolsku ili Češku (prije Češku) iako je jedan razred rekao 100% da idu u Pariz i ne da ih se odgovoriti.....
ma.....

ionako mi je svejedno......glavno da se ideeeeeee..... :jumping:

propuh
27.01.2004., 22:31
mi smo već odlučili - ŠPANJOLSKA!!! sad nam još samo ostaje odluka s kojim razredom ići...a to i nije problem jer svi žele ići s nama, osim razreda s kojim mi nit pod razno ne želimo ići. ma, vjerojatno ćemo s matematičkom, na istoj smo valnoj duljini:D. i jedva čekam. mi idemo 28.8...........jooooooooj!
ako netko bude iša u španjolsku 28.8. nek se oglasi...možda se negdi i skupa zapijemo :jumping: :jumping: !!! JEJ!

Stupid Girl
28.01.2004., 08:24
Mi smo jednoglasno odlučili PRAG! Još veća je fora što skoro sve škole iz grada idu u Prag,tako da će mi tamo biti pola ljudi iz osnovne.Samo je opća gim. i matematička odlučila da ide u Italiju:flop: no jezičari(mi) provesti ćemo se najluđe.:zivili:
Još točno ne znamo kojeg datuma idemo ali ako netko ide javite tko zna možda se sretnemo..................
:Pivo: :Pivo: :Pivo:

-fn-Funghi
28.01.2004., 15:59
Mi cemo u Amterdam u neki hostel za mlade..navodno. Pola rata je vec uplaceno tako da više nema predomišljanja. Ide li još tko tamo oko 22.08?

Tamo sam ja bio predprosle godine. Prehebeno,hostel je ogroman tak da ce ti u njemu bit ekipa iz svih djelova svijeta. MI smo nabasali na 3 trebe iz juzne amerike koje su se prenapusile i izrigale si cijelu sobu:D :top:

Al grad je lijep i ima se kaj za vidjet osim red lighta i coffee shopova(gdje prodavaci znaju hrvatski:top: )
Meni je jedino bio problem kaj sam se prije svakog posjeta muzeju napusio pa se opce ne sjecam tih posjeta,al boze moj.

Inace svi oni koji su bili u spanjolskoj kazu da nije bas nest,al opet svugdje je dobro di je ekipa dobra.

žujaa!
28.01.2004., 16:34
meMYSELFandI kaže:
pa kako vam oni mogu određivat kamo ćete?:eek: Kod nas sami odlučujemo, i to svi razredi koji idu, zajedno.

pa rekli su nam da nas jednostavno neće voditi nigdje van i da možemo izabrati između ponuda iz Hr. :rolleyes: ma samo nešto seru..a zapravo za sve to je kriva ona vještica i njemačkog grrrrrrrrrr :mad:
..ali ja ću se krvavo borit da idemo u Prag :D ..hehe jedan profa je rekao da će održati natjecanje u ispijanju piva u jednoj od čeških pivnica..mislim da ću se prijavit..:D

Joooooj i ja bi u Amsterdam..još hostel ma Cripple mislim da će vam biti zakon :top:

Ariston
28.01.2004., 19:10
žujaa! kaže:

Joooooj i ja bi u Amsterdam..još hostel ma Cripple mislim da će vam biti zakon :top:

Naravno da hoce..ideš samnom :D ??
I neka mi netko opovrgne glasnine da se sa manje od 18 god ne može konzumirati trava? Mislim, nije mi do pušenja, imam i sad, al zbog prijatelja :B

misery-
28.01.2004., 20:20
mi ćemo u Prag. nije da su se vodile neke velike bitke, svima je u biti svejedno, glavno da se ide. ipak mi je u razredu preko 20 dečki tak da je piva prevagnula :zubo:

ja sam baš za te malo 'ekzotičnije' destinacije tipe Malta, Amsterdam, Crna Gora :zubo:, al znala sam da nema smisla pokušavat pa ni nisam.

Češka, kaj god :)

ruda mraz
28.01.2004., 20:28
Luđakinja kaže:
ipak mi je u razredu preko 20 dečki tak da je piva prevagnula :zubo:

nas je bilo 36 u razredu pa je isto piva prevagnula.. ali tam imas pive koje imaju u sebi 1.5% alkohola, i takve su najcesce.. a pise gore 13%.. da ali hmelja:D
mi smo zavrsili na vodli i BEHEROVKI!! uz pive je ceska poznata i po tome.. za mene to im je najbolji proizvod:D
ali spomeni muskima da buju tam jako lako nekaj zbarili, 90% zenska su picketine!! i sve daju:D

quince
28.01.2004., 20:37
ee dobra stara beherovka...koja je usput skupa ko sam vrag...a i udara ko sam vrag...sjećam se da su nam ju česi na nekom brodu nudili ko aperitiv prije ručka...i da su me ta dva gutljaja opalila :D

ženske su im drolje koje hodaju u dopičnjacima i visokim petama....a sve imaju gadne noge :eek:..iiii ima puno kurvi...na svakom ćošku po jedna...znam da su neki naši dečki imali izlete kod nekih...:rolleyes: fujj

ruda mraz
28.01.2004., 20:42
nisam tak mislil.. znam da ima puno kurvi.. ali u disku ili u takvom nekom bircu za mlade, tam ima zgodnih, pametnih, i voljnih:D
ali ja sam tam primil jednu ruskinju koja je isto bila na maturalcu u istom hotelu ko i ja..:D

*_spike
28.01.2004., 20:43
Oh ne, Ljubavne veze na Maturalcu! Ne postoje, To je Laž!!!!! Notorna laž!!!

quince
28.01.2004., 21:00
ruda mraz kaže:
nisam tak mislil.. znam da ima puno kurvi.. ali u disku ili u takvom nekom bircu za mlade, tam ima zgodnih, pametnih, i voljnih:D
ali ja sam tam primil jednu ruskinju koja je isto bila na maturalcu u istom hotelu ko i ja..:D

ma znam da nisi mislio na kurve...ja samo kažem da ih ima...puno....a i one su voljne...za par eura...:p

što se tiče diska...:horor: to mi ostalo u gadnom sjećanju...one karlove lasni il kak se već zove taj disko na 4 kata...tam me zgrabijo neki poljak il koji je vreg bio...i nije me pušto...morali su me dečki iz razreda spašavat od njega...:eek:aa nije bio loš...al je bio napastan:rolleyes:

ruda mraz
28.01.2004., 21:34
e vidis, pokraj tog diska, malo dalje prema rijeci je jen birc za mlade, lako se mores skompati i zabavljti:) tome s enekakva laguna.. ak me pamcenje dobro sluzi:D

GothicA
28.01.2004., 22:04
Brbhagjhg mi idemo u Španjolsku. Ja sam navijala za Prag ili Italiju, ali oni su hteli u Španjolsku.
Idemo of kors u Lloret de mar i to brodom tam, busom natrag, vjerojatno.
Ah...bar ću tjedan dana imat para za pljuge ak niš drugo :D

-fn-Funghi
29.01.2004., 16:56
I neka mi netko opovrgne glasnine da se sa manje od 18 god ne može konzumirati trava? Mislim, nije mi do pušenja, imam i sad, al zbog prijatelja

Kako u kojem cofeeshopu,u najrazvikanijem Bulldogu(koji blizu hostela) nema frke.
Mene su u samo jednom coffeshopu pitali za godine tak da nema frke za tvoje frendove;)

žujaa!
29.01.2004., 19:04
Cripple kaže:
Naravno da hoce..ideš samnom :D ??

Šta bi me poveo sa sobom? :eek:
iiiiiiiiiiiiiiii :cerek: cjatki dečec :)

:kiss:

propuh
29.01.2004., 22:03
i sad na kraju idemo u češku!!! grrrrrrrrrrr.......ma ok, bit će nam super. javim vam još kad idemo, mogli bi se nać, ide nas puno u češku......na pivu bi mogli otić.:D

panon youth
30.01.2004., 09:13
GothicA kaže:

Idemo of kors u Lloret de mar i to brodom tam, busom natrag, vjerojatno.

kak brodom:eek:
pa ak se u grčku ide 24h onda se do loreta ide triput tolko

mi smo isto išli u španjolsku:
sadržaj:
dalijev muzej - :top: zakon je samo smo bili prekratko
barcelona: genijalan ogroman grad o kojem neznam šta bih rekao bili smo prekratko, a imao sam i probavnih smetnji cijelo vrijeme:rolleyes: -imate nevjerojatne fontane, totalno ludu gaudijevu katedralu koju smo isto gledali sam 15 min, i jednu dugu i široku glavnu ulicu/višeneznam ime/ na kojoj gomila umjetnika i onih koji bi to htjeli biti izvodi svakakve bolesne performance
flamenco ples: prvo ok al dosadi nakon što par sati gledaš kak tip cupka
i na kraju:
loretdemar:tu su svi turisti i uopće nema lokalnog stanovništva, čak su i ljudi koji rade u hotelima i trgovinama samo turisti, izbacivači u disku su rusi, a striptizete ukrajinke, čovjek koji nas je uvukao u rokklub bio je englez. jedini španjolac bio je tip koji mi je prodo majicu za 55eura. a možda je bio i rom, neznam. uglavnom gomila hotela, gomila štandova i trgovina sa glupostima i odvratnim trgovcima koji će vas tjerat da vadite lovu iz džepova a ak ste došli s nekim i njega će pretražit:D , prljavo more i gomila disko klubova u koji nemate pristup jer nemate para, kao i gomila onih u koji imate pristup al nisu ništa bolji od bilo kojeg diska u nekom selu. i tu se zadržite najviše vremena i popizdite

mislim, meni je bilo okej, al znam i da sam mogao puno bolje proći
zato vam savjetujem da idete u prag, amsterdam, bukurešt, kijev, beograd, budimpeštu, štajaznam, uglavnom u neki GRAD, u kojem se možete izgubiti i lutati i zajebavati i znati da tu nikad niste bili da je to totalno ludo i nezaboravno:)
neidite u loretdemar, glupo turističkohotelsko naselje bez šarma izgrađeno za tjedan dana:flop:

wuk
30.01.2004., 09:26
panon youth kaže:
preporucam da idete u prag, amsterdam, bukurešt, kijev, beograd, budimpeštu, štajaznam (...) :s

mi cemo u prag...
u budimpesti smo bili prije 2 mjeseca...
mislim da budimpesta za maturalac i nije bas najbolji izbor...

mi idemo u prag u hotel sa 4 zvijezdice, sa bazenom, kuglanom ...
i tamo cemo biti 6 noći jer nam je ionako sve skupa jako jeftino. ja sam jako zadovoljan!

Serse
30.01.2004., 17:04
beherovka je uzasna... smrdi ko bolnicki alkohol. na degustaciji mi se vec pocelo vrtit :D
da sam bar isao na maturalac u prag! :(
kod nas je budweiser skup

Hana_
30.01.2004., 17:14
Nikako nemojte dozvolit svojim profacima da idete u Italiju ..ili tocnije lido de jesolo ( neznam kak se pise i nije bitno) ..ili u rimini..

..isli smo u disko od nekog bosanca i sluslai njegove omiljene hitove..:rolleyes:

..sve je pre pre skupo

..mi smo isli nesto kasnije..nije bilo ni zive duse u gradu osim nas ..ko na filmu u nekom studiju smo bili..

Chiki
30.01.2004., 18:03
I nas isto ne puste van..morat ćemo tu kod nas negdje-al nije greda,samo da nema puno razgledavanja-ostalo bude definitivno dobro.

A ti Luđakinja,svakako da bi ti najradije u 'Dam..a ko nebi? :D I ja bi isto htio većinu svog maturalca provest negdje ufungiran u nekom kofiju :D -al jebiga..malo ih tak brije..

A Prag?Pa imaš i tam zelenog (jedino šta je skupo),pive i alkohol općenito (a i hrana) su urnebesno jeftine-a ima i absintha :D

Ariston
30.01.2004., 19:59
žujaa! kaže:
Šta bi me poveo sa sobom? :eek:
iiiiiiiiiiiiiiii :cerek: cjatki dečec :)

:kiss:

Naravno da bi...samo javi... :w :W

Nego, baš sam čitao program i piše da moramo ponesti ručnike od kuće jer ih u hostelu nema..hm...:rolleyes: :rolleyes:

kLošar
30.01.2004., 20:08
cccccc Kako ovaj lik sere ….i mi smo bili u loret de maru i bilo je jebano…..izbacivači su većinom ex jugoslaveni….nemojte platit onih jebanih 1o eura za upade u sve diskače…jer tamo nećete zalazit…osim ako niste papci….jer sve skupo i nemaš kaj vidjet…. Plaža rula…skompate se s kim god…..pušite……pijete…NE OČEKUJTE DA ĆETE KARATI (jer ni najbolji nisu :D) ne očekujte previše……mada će vam bit jebano…..loret rula….ima i kurvi koje možeš isprobat prije neg uzmeš….ono mi stojimo likovi uletavajuu guraju joj ruke u pitcHku pa malo za sise…….i onak…sam ode… tak ak vas to veseli :)

Odite u one jebane krčme neke di odlazi jebano domicilno stanovništvo (ima ih svega par) i tam se napijete tekile za sitne pare …… odpičite u đamejka bar…. Pušiš dok plešeš….. i to je to……i komp mi šteka…..

Uostalom..di god idete važno da ste svi skupa….jebano ćete se provesti…glavni šmokljani tipa finalni će postat face..ono propušit će….popit većinu pive i povuć će čak 3-4 dima šita…bit će vam drago da su izašli iz svoje nježne meke kožice i konačno uleteli u ostatak ekipe :D

Dali rula….fontane dopizde nakon 1o minuta gledanja….a gledat ćete ih pun ***** vremena….bolja varijanta je da vidite to čudo onak u tih 1o minuta, a ostalo vrijeme potrošite za gubljenje po Barceloni……nije bed ak se izgubite..ono zaskočite nekook pajkana sa ….croacija davor šuker turist la fontana ….. iiiiii začas ste opet s ostatkom razreda…

meMYSELFandI
30.01.2004., 20:48
kLošar kaže:
……nije bed ak se izgubite..ono zaskočite nekook pajkana sa ….croacija davor šuker turist la fontana ….. iiiiii začas ste opet s ostatkom razreda…
:lol: :lol: :s
hm...mi smo saznali da u grčku nećemo - raska je zvala agenciju i rekli su joj da zbog olimpijskih igara ne možemo.
znamo samo da ćemo krajem osmog mjeseca jer tako se uvijek ide u našoj školi (neka vrsta tradicije, rekla bih).
a ići ćemo ili u španjolsku ili u amsterdam
:jumping: ----da, da, neki ljudi i o tome razmišljaju......:top:
u ponedjeljak ćemo glasovati pa nek nam bog pomogne......

žujaa!
31.01.2004., 19:01
Ide se u Prag......:jumping:
Samo još se ne zna kad..vjerovatno pred kraj osmog mj. javim vam još pa da se nađemo tamo i popijemo jednu pivu..:D

Cripple..budem ti javila :)

Ludi konj
01.02.2004., 20:09
Mi smo bili u Pragu prošle godine. Bilo je ludo. Pivo 0,5l u staklenoj boci oko 1,5 kn, a u limenci oko 3-4kn. ludilo. hotel je bil super. kad smo došli u dučan išli smo van ili dok bi napunili kolica s pivima do vrha ili dok više ne bi bilo pive na polici
:D
:zivili: :Pivo: :Pivo: :Pivo: :Pivo:

Kaira
03.02.2004., 20:51
ej u grčkoj je zakon!! brod je vjerojatno najbolji dio putovanja jer svi budu zajedno,cuga se po kabinama citav dan,ma uopce se ne ide spavat....a u ateni ima puno razgledavanja,al je zato po noci odlicno...nikako ne propustiti odlazak u plaku u tradicionalne grcke taverne iliti gostionice....:D tamo smo vidjeli najzgodnije grke i grkinje!

IdemPišat
04.02.2004., 16:15
Ja sam bio u Pragu i bilo je sedam dana izbijanja.Imaš brdo pivnica u kojima je pivo ful jeftino,po trgovima u centru ti stalno uliječu dileri (svaki fuckin dan bi me neki tip zaustavio i nudio robu,uglavnom grass)ako te to zanima.U centru ti se nalazi navodno najveći disco u srednjoj Europi-Karlovi Lazni.Tamo smo mi svaku noć visili jer imaš tri kata muzike.U tom discu su ti 90%ljudi Hrvati maturanti i svih dijelova lijepe naše.U tom discu mi je bilo fora što su izbacivači u sakoima skockani.e da do Praga ti(bar iz Rijeke)busom treba 12 sati što nije puno s obzirom na druge destinacije,do Španjolske 24 sata pa ti vidi.Grad ti je dosta velik i vjerovatno ima brdo mjesta za izać samo treba tražit-nama se nije dalo ić dalje od centra.Uglavnom važno da ti je dobra ekipa i bit če ti dobro.:top:

Rev
04.02.2004., 19:36
mi smo odlučili da idemo u Prag!!!!!

oooo-weeeee.....

samo još biramo koju rutu ali bit će nešto slično ovom:

Budimpešta (1 noć), Prag (4 noći), Beč (1 noć) ili nešto tome slično.....cant wait....

izgleda da vas dosta ide u Prag....
znači vidimo se..... :W

meMYSELFandI
21.03.2004., 11:57
Mi smo prošli tjedan definitivno odlučili da ćemo u Prag (ona solucija gdje smo cijelo vrijeme u Pragu)....
Znači ljudi vidimo se tamo....:)
Ne zaboravite javiti kad idete pa da napravimo inozemni KZŠ party:headbang:

žujaa!
21.03.2004., 13:44
Onda ljudovi vidimo se Pragu.. :lux: :lux: jedva čekaaaaam wohoooooo!!!!! :zvrko:

nama su rekli i točan datum al sam zaboravila..:bonk:

wuk
21.03.2004., 13:48
mi idemo u prag 20.06 ... u prag cemo valjda doci u utorak, znaci 22.06.....

sk ste ivi tamo u to vrijeme, onda se nademo na pijaci ;) :zivili:

meMYSELFandI
21.03.2004., 14:24
mi ćemo vjerojatno negdje oko 20.8.

....see you.....:W

misery-
21.03.2004., 14:48
ja idem u osmom u Prag :zubo: :lux:

wuk
21.03.2004., 14:55
nabijem vas!!!* :azdaja: :zmaj:

ja hocu ici kad i vi....
i jos necu ici 20.06 jer su tad pixiesi u ljubljani.... :bang:

a ja hocu na pixiese!!! :mama:

jebemumaterkrvavu i svemu!!**

* - malo sam ljubomoran
** - malo sam ljut

ne obazirite se... ;)

Simple Life
21.03.2004., 16:35
kad bum imal vremena,onda bum i ja napisal jedan podeblji izvjestaj s mojeg maturalca u španjolskoj.. :cool:

Eidia
21.03.2004., 19:42
Mislim da ja nisam napisala ovdje gdje ide moj razred..... aj pogađajte... prag:rolleyes:

Rev
21.03.2004., 19:57
trebali bi, kad već svi idemo izgleda u Prag, napisati od kojeg do kojeg datuma pa da se možda i stvarno nađemo tamo.....

jer ionako postoji velika mogućnost da se vidimo u Pragu a i ne prepoznamo....ili čak da smo u istom hotelu.....

mi odlazimo 28.06. i u Pragu smo do 04.07....

can't wait....

:top:

Black Revenger
21.03.2004., 20:12
jel mi netko kupi pivu? Krušovicu crnu (dođe 16 kruna=4 kune).

u kojem hotelu budete? ja sam bil u Doomu.
trebate im viditi nightguarda :lol: žabac smo ga zvali :D

wuk
21.03.2004., 20:13
picu mater...

i tebe sam fulo...
mi krecemo 20.06 i vracamo se 27 ili 28

žujaa!
22.03.2004., 14:45
Mi smo isto u osmom tamo al ne mogu se stvarno sjettit koji je datum a tak neki 20. sutra ću pitati rasku..a hotel nemam pojma nisu ni oni još sigurni hoće nam sad sredit neki koji je bliži centru :) ..a mogli bi se stvarno naći pa vidjeti koji forumaš/ica može najviše pive popit..?a?a?:D

meMYSELFandI
22.03.2004., 15:25
žujaa! kaže:
..a mogli bi se stvarno naći pa vidjeti koji forumaš/ica može najviše pive popit..?a?a?:D
Slažem se, još kad bi bilo žuje...:D
Mi još ne znamo kada ćemo točno, ali negdje u terminu kada i ti..:jumping:
:zivili: :D

ruda mraz
22.03.2004., 16:15
ja bi htel opet!! u prag.. spavati u metrou.. razbiti se ko picka na asvatu.. ici opet u crvenu lagunu.. u karlove pivnice.. igrati se skrivaca po njihovom groblju.. svaki dan biti pijan za sitne pare.. svaki dan cokolada kolko sam htel.. opet zivcirati iste proface.. i najbolje, kupati se pijanu u sladoledu:D

Black Revenger
22.03.2004., 17:42
ruda mraz kaže:
ja bi htel opet!! u prag.. spavati u metrou.. razbiti se ko picka na asvatu.. ici opet u crvenu lagunu.. u karlove pivnice.. igrati se skrivaca po njihovom groblju.. svaki dan biti pijan za sitne pare.. svaki dan cokolada kolko sam htel.. opet zivcirati iste proface.. i najbolje, kupati se pijanu u sladoledu:D
ma to ne ništ. mene je skoro interpol lovil poslije maturalca:D

misery-
22.03.2004., 19:02
žujaa! kaže:
..a mogli bi se stvarno naći pa vidjeti koji forumaš/ica može najviše pive popit..?a?a?:D

jebite se s pivom, neću pivu. uvijek bljujem od pive. ajmo absinth:cool:

s.a.y
22.03.2004., 21:13
nas ima 25 muških u razredu i dogovorili smo se za Korčulu....(Prag je ispal u prvom kolu)
bila je velka bitka za španjolsku al cro* je prevagnula....

švercamo 50 litra bačvu sa crnim vinom...zapravo nije da švercamo raska bude odobrila...:D

cant wait :W

idem u 6. mjesecu kad su Pixisi u Sloveniji :mad:

ruda mraz
23.03.2004., 06:42
Black Revenger kaže:
ma to ne ništ. mene je skoro interpol lovil poslije maturalca:D

pa kaj pak si delal? svercal cigarete?:D

ruda mraz
23.03.2004., 06:45
Luđakinja kaže:
jebite se s pivom, neću pivu. uvijek bljujem od pive. ajmo absinth:cool:

to si moremo zeti u zagreb:D naravno, ak oces:)

misery-
23.03.2004., 08:01
ruda mraz kaže:
to si moremo zeti u zagreb:D naravno, ak oces:)

a di buš ga kupil? :misli:

ps nisam ja još probala to čudo. al sigurno je finije od pive :D

Eidia
23.03.2004., 21:22
Izgleda da ćemo mi ići negdje u 9. mjesecu .... neću upoznati nikoga od vas ..... ne znam bi li sad trebao doći :( ili :)

ruda mraz
23.03.2004., 21:36
Luđakinja kaže:
a di buš ga kupil? :misli:

ps nisam ja još probala to čudo. al sigurno je finije od pive :D
di bum to kupil to ostavi meni na brigi.. a to da je finije od pive bas neznam.. oces da ima 70 ili 80 posto alkohola?

meMYSELFandI
24.03.2004., 14:34
Nama je danas reko jedan profesor kojeg smo imali zadnji sat da je došla obavijest iz ministarstva - ne dopuštaju više učeničke ekskurzije van Hrvatske! Zbog ovih terorističkih napada na Španjolsku.
Baš užas!
Nije još provjerena informacija, ali je vjerojatno istina.
Jeste vi što čuli?

Stupid Girl
24.03.2004., 18:54
nisam ništa čula za to mi idemo u Prag 24.8. jel ide još netko?

:Pivo: :Pivo: :Pivo: :Pivo: :Pivo: :Pivo:

misery-
24.03.2004., 19:09
ruda mraz kaže:
di bum to kupil to ostavi meni na brigi.. a to da je finije od pive bas neznam.. oces da ima 70 ili 80 posto alkohola?

a da ostanemo na votki? :zubo:

ja sam već 20 put pitala ljude kojeg točno datuma idemo i 20 put dobila odgovor al još uvijek nemam pojma :o

al mogel bi rudi kupit onda onu malečku bočicu tek tolko kaj vidimo kaj je to:p

žujaa!
24.03.2004., 19:21
meMYSELFandI kaže:
Nama je danas reko jedan profesor kojeg smo imali zadnji sat da je došla obavijest iz ministarstva - ne dopuštaju više učeničke ekskurzije van Hrvatske! Zbog ovih terorističkih napada na Španjolsku.
Baš užas!
Nije još provjerena informacija, ali je vjerojatno istina.
Jeste vi što čuli?

Ma da to vas on sigurno zajebava..bar se toplo nadam..

Ma ne znam za absinth ja se toga bojim..:o ..jel netko ikad umro od toga..? Meni je ipak piva zakon a tamo je ima u velikim količinama za malu cijenu pa ovaj ..da piva.. mmmmmmm :cerek:

misery-
24.03.2004., 19:26
hehe, baš ti moja frendica čita knjigu nekog češkog pisca Dušana Čatera Stari je opet pijan i preporučam je svima koji idu u Prag na maturalac :zubo:

između ostalog piše kak su vjerni štovaoci apsinta bili Rimbaud i Van Gogh. priča se da se Rimbaud pod utjecajem tog opojnog piva prodal u ropstvo a Van Gogh si je uho odrezal :o

inače, od češke pive se jako piša po krevetu kolko čujem:B

Black Revenger
24.03.2004., 19:31
ruda mraz kaže:
pa kaj pak si delal? svercal cigarete?:D
ne pušim.

ovak je to nekak bilo:
prvu noć je bila fešta kod nas u sobi sve dok nas nightguard nije rasrjeral i sad dok se ta fešta raspala otišli smo na jednu manju kod jedne ženske. feštamo mi i netko počne lupat na vrata. otvorim ja kad ono nightguard i policija. razgovaram se ja s njima i objašnjavam im kak nismo bučili (zbilja nismo bili glasni kak na onoj prvoj) i još još nekaj. tu je bitno zamjetiti da sam se ja raspravljal s policijom i žabcom (nightguardom:D).

drugi dan se ne sjećam gdje je bila fešta (a neznam i jel to bilo drugi il treći dan:misli: :D), al to nije ni bitno. bitno je to dam sam ja i jedna ženska zaglavili u liftu. stisnem ja neki gumb na kojem na nacrtano zvono i ništ se ne događa. probam otvoriti vrata i uspjem jedna. vidim pol metra od kata smo stali. probam druga nejdu i nejdu. najednom me netko udari po prstima. pomislil sam da je to neki frend koji me zeza a kad to ono žabac. pusti on nas van i zove na recepciju. ja imam pivu u jedno ruci, dvije u đepovima, a ženska ima mentol. krenemo u drugi lift i ženska pobjegne. hetl sam i ja al me žabac povukel unutra. a ništ. kaj morem idem s njim na recepciju. dođemo na recepciju i pitaju me za karticu od sobe. ja velim da nemam da sam ju posudil frendu, pita me za putovnicu, ja velim da je u sefu, veli mi nek se potpišem, a ja neću. on veli potpiši se il zovem policiju. ja velim neću. tak se mi prepiremo i slučajno naiđu dva moja frenda. jedan je otišel po rezrednicu, a drugi mi je neprimjetno izvadil pive iz đepa. ja im govorim na engleski, oni meni na češki. govorim im I'm not drunk i stojim na jednoj nozi:D. došla policija, a onda i razrednica. onda smo još raspravljali i konačno sam se potpisal, pa su me pustili. [okršaj broj dva]

i zadnji dan:
opet fešta u našoj sobi i opet dođe policija. rastjera sve, a nas iz sobe pozove van. ovi petorica odu, a ja sjedim na krevetu i ko fol si vežem si patike. najednom žabac počne vikat *******, ******* (zvjezdice predstavljaju moje prezime!) ebote :eek:, gad je znal kak se zovem. dobro, dođem ja do ostale petorke i policajac se počne derat na nas. došla je razrednica i onda se ona raspravljala s njim. veli on nama "petsed krun, petsed krun". valjda je htjel da mu platimo za kaznu. zadnja noć je bila i ja nisam imal ni krune. sve je otišlo na pijaću:D. jedan frend izvadi 50 kruna i hoće mu dati a polocajac veli ne pedeset, nego 500 (normalno na češki). onda mu je razrednica objasnila kak nemamo love pa su nas pustili.

i od tog dana kruže priče da me interpol nadgleda:D

ja se ispričavam kaj je to napisano "zbrda zdola". nije mi se htjelo uljepšavati.

bilo još zanimljivih događaja koje budem poslije napisal.

s.a.y
24.03.2004., 21:23
u jebote...nas valjda budu i postreljali tam :zubo:

ruda mraz
25.03.2004., 10:34
Luđakinja kaže:
a da ostanemo na votki? :zubo:

al mogel bi rudi kupit onda onu malečku bočicu tek tolko kaj vidimo kaj je to:p

ak oces moremo ostati na vodki.. meni je svejedno:p
i ja dobro znam kaj je to.. brzo lupa.. ja mogu dobiti flasu od 0.7 skoro besplatno prek veze.. pa sam mislil.. ali ak kanite samo probati... onda nis:p

ruda mraz
25.03.2004., 10:42
s.a.y kaže:
u jebote...nas valjda budu i postreljali tam :zubo:

mi smo tam radili sranja.. em smo unistili interijer odliicnog hotela, penjali se po gromobranu 20-katnice na 20-ti kat (ja nisam) pokrali pol nekog supermarketa(par put) i niko nas nikad nije gnjavil.. no ajde, osim na kraju dok je dosel dirac hotela i dok je rekel da platimo stetu u hotelu.. ali nismo platili jer smo ga uspeli uvjerit da to nismo mi napravili nego da su to bii nki austrijanci.. uvjerili smo ga da smo bili samo glasni i nist vise:D

Black Revenger
25.03.2004., 19:00
a ovi moji su uzeli kolica od supermarketa i se vozili po stazi. vidla ih policija i natjerali ih da vrate kolica.:D

soba do nas je morala platiti 500 kruna jer se netko navodno :bljak: po sobi. negdi 90% sam siguran da se nitko nije :bljak: po toj sobi. to su vjerovatno htjeli namjestiti mojoj sobi jer smo ima radili najviše problema.

a zanimljivo je to kaj dok su švabe imali feštu njima nitko ništ nije napravil, a dok smo mi imali odma su nas rastjerali. to sam im rekel dok sam se svađal na recepciji. trebali ste im vidjeti facu.

meMYSELFandI
10.06.2004., 21:11
Napravila sam popis tko, kamo i kada..sad je na vama koji još niste na popisu (ili ako sam koga slučajno zaboravila) da napišete kada idete..pa da se dogovorimo za sastanak (ako netko ide kad i ja nek se javi na PM za dogovor) - znam da je rano, ali ja bih baš voljela sve vas uopznati u RL, a cijelo ljeto neću biti kraj kompa - doći ću tek 25.8. - a neki će tada već biti na maturalcu..

Amsterdam – Cripple (22.8.)
Češka/Prag – propuh, wuk (20.6.), žujaa!, Rev (28.6.), Luđakinja, Eidia (9.mjesec), Stupid Girl (24.8.), meMYSELFandI (27.8.)
Korčula – s.a.y (6.mjesec)

*_spike
10.06.2004., 21:14
Eh, maturalac, jedna od onih stvari od kojih glomazno puno očekuješ, a dobiješ šipak.

Smirite se sa očekivanjima, bit će vam bolje. Is(k)ustvo.

Black Revenger
10.06.2004., 21:22
*_spike kaže:
Eh, maturalac, jedna od onih stvari od kojih glomazno puno očekuješ, a dobiješ šipak.

kako tko.
meni je bilo zakon:top: :s

*_spike
10.06.2004., 21:27
Black Revenger kaže:
kako tko.
meni je bilo zakon:top: :s

Moguće je svašta. I većinom su priče kako je maturalac zakon, no smatram kako je to više utjecaj nostalgije i očekivanja od stvarnosti.

Ja sam bio u Onoj Zemlji Gdje se Ove Godine Održavaju Olimpijske Igre (OZGsOGOOI, phew), išli smo mi s još jednim dodatnim muškim razredom (20 dječaka punih testosterona). Svaki dan se busom putovalo u prosjeku 6 sati. Svak idan je bio neki izlet. Svak idan smo mjenjali hotel. Svaki dan sam za sobom furao glomaznu tešku torbu na šesti kat u hotele koji nekaju lifta.

I tako smo svi bili iscrpljeni i sjebani od vožnje u busu, pa je piće išlo kao nešto očekivano, ne nešto što bi došlo spontano. Sve se odigravalo po pravilu "kako treba bit", a ne "kako se osjećamo, to ćemo radit."

Uglavnom, loše.
Da ponovimo, da idemo solo u Španjolsku, mislim da bi bilo bolje. Ali teško da bi bilo zakon. Ipak je ekipa - moj razred.

s.a.y
10.06.2004., 21:28
Mi treniramo za maturalno redovito... :zubo:

Mora biti dobro....MORA biti najbolje... MORA :)

propuh
10.06.2004., 23:46
mi idemo 24.8. u Španjolsku.......... jedva čekan?
ide neko od vas???? pa se vidimo????

_suRak_
11.06.2004., 00:12
Cuo sam od gro ljudi da je spanjolska zakon. ipak je taj ljoretic grad koji zivi samo od maturalaca, ali imam jos vremena razmisljat o tome (idem sljedece godine) pa ste slobodni iznjest svoja misljenja kad se vratite da lakse odlucim.

vido sam da smominjete absint. luda stvarcica. znam da orginalni absint ima u sebi neke halucinogene gljivice :D
pio sam neku jeftiniju verziju ( ne, ne ekvivalentnu ribaru) zakon!!

misery-
11.06.2004., 08:13
meMYSELFandI kaže:

Češka/Prag – propuh, wuk (20.6.), žujaa!, Rev (28.6.), Luđakinja, Eidia (9.mjesec), Stupid Girl (24.8.), meMYSELFandI (27.8.)

hej, mi smo u isto vrijeme! ja znam da se vraćam 4. 9., znači krećem....oko 28. ja mislim :misli:

al mi poslije još idemo na 1 dan u Budimpeštu, u diskač :cice:

možda znaš u kojem ste hotelu? kolko sam skužila, većina tih hotela je na kupu pa bumo možda susjede:)

Hera
11.06.2004., 10:24
Ahoj ljudi....da se i ja ubacim....moj razred se dogovorio da idemo u Španjolsku,sve već uplaćeno...samo se čeka 15.8 da počne prava fešta :headbang:
Idemo naravno,kao i svi u lorett de mar....kol'ko sam čula svima je bilo fenomenalno pa sam uvjerena da će i nama bit tako...Svi koji idete tada...javite se da :Pivo:

Ne piti ili piti,pitanje je sad?...
:ziba:

:w

meMYSELFandI
11.06.2004., 17:26
Luđakinja kaže:
hej, mi smo u isto vrijeme! ja znam da se vraćam 4. 9., znači krećem....oko 28. ja mislim :misli:

al mi poslije još idemo na 1 dan u Budimpeštu, u diskač :cice:

možda znaš u kojem ste hotelu? kolko sam skužila, većina tih hotela je na kupu pa bumo možda susjede:)
mi se vraćamo 2.9. i morali smo obećati da ćemo u petak doći u školu (moš si mislit da će netko doći..a ako i dođemo - definitivno ne idemo u školu nego nastaviti tulumarenje - ako budemo imali snage)..
a brijem da ćemo i mi jedan dan biti u Budimpešti (samo panoramsko razgledavanje, kao i Beč - ako sam dobro skužila tipa kad je objašnjavao), ali ne znam kad. Ne znam ni koji hotel, ma ništa ne znamo, samo znamo da idemo u Prag.. ovi kreteni iz agencije još uvijek nisu poslali one ugovore što starci moraju potpisati..ma sve je nekako sjebano..valjda ćemo sve to znati do kraja drugog tjedna..kad budem znala, otiđem u @net cafe pa ti pošaljem PM. Ako uopće ima toga u Novalji.
ako budemo susjede - e bit će ludo.. Samo što je kod nas većina dečkiju seljačina. Osim ovih iz mog razreda :cerek: i iz gimnazije. i poneki šumar.

meMYSELFandI
11.06.2004., 17:27
Hera kaže:

Ne piti ili piti,pitanje je sad?...
:ziba:

ja tu ne vidim nikakve dvojbe...pitanje je jedino hoćeš li samo :zivili: ili ćeš i :bljak:

Black Revenger
11.06.2004., 21:28
meMYSELFandI kaže:
a brijem da ćemo i mi jedan dan biti u Budimpešti (samo panoramsko razgledavanje, kao i Beč - ako sam dobro skužila tipa kad je objašnjavao), ali ne znam kad. Ne znam ni koji hotel, ma ništa ne znamo, samo znamo da idemo u Prag..
mislim da sam takav program imal i ja.

jel idete možda i karlove vare negdi 3., 4. ili možda 5. (ko bi se sječal koji dan smo išli:D)dan?

Hera
11.06.2004., 21:34
MeMyselfAndI
Tako je,nema nikakve dvojbe bit ce :headbang: a bez :bljak: samo :Pivo: a mozda i :cice: te :Sex:

misery-
12.06.2004., 07:46
meMYSELFandI kaže:

ako budemo susjede - e bit će ludo.. Samo što je kod nas većina dečkiju seljačina. Osim ovih iz mog razreda :cerek: i iz gimnazije. i poneki šumar.

jebeš dečke, bolje da su zaqrac jer ću ja morat bit anđelak na maturalcu. samo drugs & rock'n'roll - no sex for me. thank you:D

ja u biti nemam pojma od kud si ti uopće :confused:

p.s. ni ja baš ništa ne znam osim da idem u prag i 1 dan budimpeštu:o

GothicA
12.06.2004., 17:58
Mi idemo u Prag i živo mi se jebe za razgledavanja. Razgledat ću kaj bu mi se htelo, a ostatak vremena ću se zajebavati. I ja isto mislim da smo jedan dan u Budapestu (čitaj mađarski) :D
Luđakinja, s kojom agencijom idete?

misery-
12.06.2004., 18:12
vidiš, to je dobro pitanje:D

nemam pojma.. znam da smo mogli birat između čak dvije. lili tours i varaždin tours zvuče nekako najbolje...mislim da je lili tours, tak nekak:o

zakaj je bitno koja je agencija, nije u biti sve isto?

a s kojom ti ideš? :D

ruda mraz
13.06.2004., 00:34
za prag vam preporucam lili turs!! vjerujte mi! ja sam isel s njima i dosli smo u hotel sa 4 zvezdice i platili jeftinije nego pametni gimnazijalci koji su uzeli varazdin turs i platili skuplje i dosli u hotel sa 2 zvezdice i nisu imali skoro nist slobodnog vremena nego im je bilo obavezno ici po svakakvim galerijama itd.. i mi smo mogli ici.. bilo je sve u cjeni ako smo steli.. naravno stvar dogovora.. ali i ako si platil nisi moral ici.. gimnazijalci su morali:D dakle preporucam lili turs!! najbolji je!:top:

meMYSELFandI
13.06.2004., 12:49
Black Revenger kaže:

jel idete možda i karlove vare negdi 3., 4. ili možda 5. (ko bi se sječal koji dan smo išli)dan?
idemo tamo, ali isto ne znam koji dan..kad je tip prezentirao plan puta, ja sam se svađala sa jednim frendom (ili bolje rečeno tukli smo se) tako da ništa nisam čula :D

Hera kaže:
sorry..morala sam izbrisati zbog previše smajlića
paaa...tako nešto..ali ipak sam ja dobra raskina curica pa ću nastojati prikriti "nepristojne" radnje :D

Luđakinja kaže:
jebeš dečke, bolje da su zaqrac jer ću ja morat bit anđelak na maturalcu. samo drugs & rock'n'roll - no sex for me. thank you

ja u biti nemam pojma od kud si ti uopće :confused:

p.s. ni ja baš ništa ne znam osim da idem u prag i 1 dan budimpeštu:o

hmm..pa može i girls only, ali nekako zvuči čudno..šta ne?
Ja sam ti živim u gradiću usred ničega - zapravo ne ni u gradu nego na selu:rolleyes: -- usred Gacke doline (malo se raspitaj gdje je to;) )
baš dobro, nisam jedina koja ništa ne zna. cool:cool:

GothicA kaže:
Mi idemo u Prag i živo mi se jebe za razgledavanja. Razgledat ću kaj bu mi se htelo, a ostatak vremena ću se zajebavati. I ja isto mislim da smo jedan dan u Budapestu (čitaj mađarski)
Luđakinja, s kojom agencijom idete?
eejj..nisi napisala kada ideš!! Hoćeš s nama na KZŠ tulum (Prag 2004 edišn)??
Mi nažalost moramo na sva razgledavanja jer smo već platili karte i sve ono ostalo što je fakultativno.

misery-
13.06.2004., 13:23
e, i ja idem u karlove vari :cerek:

hmm..pa može i girls only, ali nekako zvuči čudno..šta ne?

umm.., o čemu ti to? kaj girls only? kaj je čudno? ti možda imaš neke planove o kojima ja još niš ne znam?:p

nemrem vjerovat, dogovaramo se 2 i pol mjeseca unaprijed:eek:

misery-
13.06.2004., 13:27
Mimi, Karlovac?:)

GothicA
13.06.2004., 14:31
meMYSELFandI kaže:

eejj..nisi napisala kada ideš!! Hoćeš s nama na KZŠ tulum (Prag 2004 edišn)??
Mi nažalost moramo na sva razgledavanja jer smo već platili karte i sve ono ostalo što je fakultativno.

Ae fakat neam pojma, al mislim da je 25.8. Di će bit tulum i kad?
Btw, mi idemo sa Speranzom. Ma moja škola je u kurcu, ravnateljica kvočka do bola, a ni razrednici nisu neš poduzetni, pa se sve to oduljilo. I mi moramo u razgledavanja, jer je to sve u cijeni. Ma gledat ću kaj me bude zanimalo, nek si jebu mater.

meMYSELFandI
13.06.2004., 19:15
Luđakinja kaže:
e, i ja idem u karlove vari :cerek:

umm.., o čemu ti to? kaj girls only? kaj je čudno? ti možda imaš neke planove o kojima ja još niš ne znam?:p

nemrem vjerovat, dogovaramo se 2 i pol mjeseca unaprijed:eek:
ponovno ja i moje "izražavanje"... ne boj se, tako mi je i u RL..najbolje mi je bilo kad sam profesoru u jednoj raspravi o Che Guevari rekla "Tko te šiša!" - a on odgovori Mata Brico! Možete zamislit reakciju razreda..
no dobro.. valjda si skužila da mislim na tulumarenje bez dečkiju jer su idioti...ali možemo uzet ova 4 iz mog razreda..da poprave situejšn:p
a ovo za 2 i pol mjeseca - to sam ja pokrenula jer radim cijelo ljeto na moru (no computers)
Luđakinja kaže:
Mimi, Karlovac?:)
Nisam ti ja mimi nego fikreta! Kako ne znaš...ccc:D
Ne nisam iz Ka, nego iz Otočca.. aj sad pitaj gdje je to:p

meMYSELFandI
13.06.2004., 19:20
GothicA kaže:
Ae fakat neam pojma, al mislim da je 25.8. Di će bit tulum i kad?
Btw, mi idemo sa Speranzom. Ma moja škola je u kurcu, ravnateljica kvočka do bola, a ni razrednici nisu neš poduzetni, pa se sve to oduljilo. I mi moramo u razgledavanja, jer je to sve u cijeni. Ma gledat ću kaj me bude zanimalo, nek si jebu mater.
same here (da nisi ti možda negdje odavde??) - već od 3.mjeseca znamo da želimo u Češku, ali sve je ostalo samo na tome - promijenili smo već 4 agencije (kao, traži se najpovoljnija :rolleyes: )..
i mi isto planiramo prošvercati se negdje da ne idemo sve gledati, ali ne znam kako ćemo - raska ima oko sokolovo:(

chhhh
13.06.2004., 22:14
Evo mi iz Bjelovara idemo 20.6 u Prag. Nadam se da cu ici jer mi visi padanje razreda u zraku, imam komade iz matematike, knjigovodstva i gospodarstva, ako se netko ne smiluje, cini mi se da cu prat treci razred jos jednom. Ako netko ide u Prag nek se javi, ima nas par vec koji smo se dogovorili da se nademo na picu negdje.

Eidia
13.06.2004., 23:39
LJudi, vidim da sam spominjala 9. mjesec , ignorirajte :)

Ide se 16.8. (u Prag naravno) .... živili, možda naletim na nekog od vas kad se budemo vraćali ;)

answer-k
14.06.2004., 01:31
ide li ko u španjolsku 11.09.???

misery-
14.06.2004., 08:20
meMYSELFandI kaže:
ponovno ja i moje "izražavanje"... ne boj se, tako mi je i u RL..najbolje mi je bilo kad sam profesoru u jednoj raspravi o Che Guevari rekla "Tko te šiša!" - a on odgovori Mata Brico! Možete zamislit reakciju razreda..
no dobro.. valjda si skužila da mislim na tulumarenje bez dečkiju jer su idioti...ali možemo uzet ova 4 iz mog razreda..da poprave situejšn:p
a ovo za 2 i pol mjeseca - to sam ja pokrenula jer radim cijelo ljeto na moru (no computers)

Nisam ti ja mimi nego fikreta! Kako ne znaš...ccc:D
Ne nisam iz Ka, nego iz Otočca.. aj sad pitaj gdje je to:p

fikreta si ne mogu zapamtit, kvragu. lakše mi je reć mimajselfendaj nego fikreta:flop: :D [rekla si da more i mimi i mene briga, meni si mimi]

nisam ja niš rekla za tulumarenje bez dečki. samo da je bolje da nisu nekaj da slučajno ne dođem u iskušenje :D

a dečki, joj, imam ti ja 21og u razredu. bedasti su al su dobri za fešte. dovoljno? :zubo:

btw, čudo bude ak se mi uopće skužimo tamo. al treba sanjat:)

Nimoy
14.06.2004., 11:04
quince kaže:
ee dobra stara beherovka...koja je usput skupa ko sam vrag...a i udara ko sam vrag...sjećam se da su nam ju česi na nekom brodu nudili ko aperitiv prije ručka...i da su me ta dva gutljaja opalila :D

Ma Becherovka je zakon...i ne puca toliko...osim ako si ti cura? :D:)

meMYSELFandI
14.06.2004., 17:04
e looda, mogla bi ja tebe onda zvat kate..što kažeš??:D :p može i mimi..ajde..nek ti bude
gle...ako su za fešte, nema problema, they're in! Što se tiče tebe, ja skroz zaboravila na simpl lajfa (BTW nisam već dugo pročitala nijedan njegov post, ne pojavljuje se baš prečesto)..sad vežem konce:o
hmmm...skužit ćemo se. Valjda. Nekako.:p

a sinoć sam saznala da tamo di idem ipak IMA internet cafe..i šta je još bolje - vlasnik je frend mog starog pa ću vjerojatno imati besplatno ili bar popust... :s
znači..i'll be watching you..yeah!!

GothicA
14.06.2004., 17:52
answer-k kaže:
ide li ko u španjolsku 11.09.???

Tek tad idete?

Mlaen
14.06.2004., 19:32
Mi idemo u Španjolsku ali termin je tako *ebeno užasan da to nije za vjerovat!!!
Molim vas recite mi da ide još neko u Španjjolsku od 19.09 plizzzzzzzzzzzz:s:s

Black Revenger
14.06.2004., 20:29
L.NimoyInvadesMetal~ kaže:
Ma Becherovka je zakon...i ne puca toliko...osim ako si ti cura? :D:)
jadina stvar za kojom žalim s maturalca je to da si nisam kupil flašu beherovke:(

misery-
15.06.2004., 16:23
meMYSELFandI kaže:
e looda, mogla bi ja tebe onda zvat kate..što kažeš??:D :p može i mimi..ajde..nek ti bude
gle...ako su za fešte, nema problema, they're in! Što se tiče tebe, ja skroz zaboravila na simpl lajfa (BTW nisam već dugo pročitala nijedan njegov post, ne pojavljuje se baš prečesto)..sad vežem konce:o
hmmm...skužit ćemo se. Valjda. Nekako.:p

ma možeš ako hoćeš, inače me svi zovu keti [kao kathy]. simpl lajf nema vremena za net. nema ni za mene a kamoli za net:rolleyes: uči, i ges:rolleyes:

ma budemo, budemo :D

raspitaj se u kojem si hotelu!

mystik4l
15.06.2004., 19:00
Mlaen kaže:
Mi idemo u Španjolsku ali termin je tako *ebeno užasan da to nije za vjerovat!!!

Ja idem :D :D :D

Ne ozbiljno, ide li tko 19.09. u Španjolsku?

30 mladih pastuha iz elektro ide tad u Španjolsku...:cool:

(ajde neka se javi netko iz ekonomske):D

ruda mraz
15.06.2004., 19:47
pa odite u portugal!! piva je 1 euro!!:D

mystik4l
15.06.2004., 22:54
ne moze...:D

Spanjolska je odlucena i neke pare su vec uplacene

answer-k
16.06.2004., 00:28
Mlaen kaže:

hehehe vi ste još gori od nas:D

ruda mraz
16.06.2004., 18:02
cek malo.. kak neko more ici na maturalac 19.9 ak 12.9 pocne nastava?:confused:

mystik4l
16.06.2004., 18:14
ruda mraz kaže:
cek malo.. kak neko more ici na maturalac 19.9 ak 12.9 pocne nastava?:confused:

to kod nas nema veze:D

inace se islo prvi tjedan kad pocne skola + 2,3 dana dodatna za lijecenje:D , sve opravdano:cool:

mystik4l
16.06.2004., 18:15
i skola po novome pocinje 1.9

meMYSELFandI
16.06.2004., 18:27
mi se 2.9. vraćamo s maturalca, a 3.9. moramo u školu. Obavezno, obećali ravnatelju. užaaaaaaaassssss

propuh
16.06.2004., 22:33
mi idemo ili 24. ili 28. 8.
u Španjolsku
ide li još netko tada?

žujaa!
17.06.2004., 00:20
26. ili 27. Češka je naša..:D mislim da sam čitala da vas dosta ide tad ajmo se naći al ono ozbiljno i jednu noć zapit..ja sam za..još netko..:D ..i povedite dečke.;) ..i da ja nemam pojma u kojem smo hotellu trebali smo biti u opatovu al raska je nšto pričala da ćemo biti u nekom drugom bliže samom pragu..nemam pojma..a ma dogovorimo se još..:)

:)

Ludi konj
17.06.2004., 21:51
Black Revenger kaže:
jadina stvar za kojom žalim s maturalca je to da si nisam kupil flašu beherovke:(

Ako si mi možda u blizini, javi mi. ja sam baki i dedi kupil flašu za uspomenu ali kad ti je baš tako dobra mogu je žrtvovati za tebe

s.a.y
17.06.2004., 21:56
propuh kaže:
mi idemo ili 24. ili 28. 8.
u Španjolsku
ide li još netko tada?

Ja idem na maturalno za manje od 50h... :D

Sutra moramo vježbati brzinsko ispijanje vina ... problem je da vino iz koleginih gorica ima više od 15% alkohola. :zubo:

Imam dojam da budemo dobili usran bus koji se bude zapalil po putu ili budemo zakasnili na trajekt ili ... :eek:

Black Revenger
17.06.2004., 22:06
Ludi konj kaže:
Ako si mi možda u blizini, javi mi. ja sam baki i dedi kupil flašu za uspomenu ali kad ti je baš tako dobra mogu je žrtvovati za tebe
ajd ti to onda "posudi" od dede dok dođeš sutra k meni i pali ICQ.

Ludi konj
18.06.2004., 15:49
Black Revenger kaže:
ajd ti to onda "posudi" od dede dok dođeš sutra k meni i pali ICQ.

ruda mraz
18.06.2004., 17:35
Mystikal kaže:
i skola po novome pocinje 1.9

:lol: :lol:

propuh
19.06.2004., 00:40
s.a.y kaže:
Ja idem na maturalno za manje od 50h... :D

Sutra moramo vježbati brzinsko ispijanje vina ... problem je da vino iz koleginih gorica ima više od 15% alkohola. :zubo:

Imam dojam da budemo dobili usran bus koji se bude zapalil po putu ili budemo zakasnili na trajekt ili ... :eek:

ajde, onda sritno...ja sutra počinjem radit za maturalac...
javi kako je bilo!!!!!

dobru zabavu.............................

mystik4l
20.06.2004., 01:01
ruda mraz kaže:
:lol: :lol:

:lol:

ja cu 4. i zivo mi se :Sex: :D

Tinach
22.06.2004., 15:33
ruda mraz kaže:
za prag vam preporucam lili turs!! vjerujte mi! ja sam isel s njima i dosli smo u hotel sa 4 zvezdice i platili jeftinije nego pametni gimnazijalci koji su uzeli varazdin turs i platili skuplje i dosli u hotel sa 2 zvezdice i nisu imali skoro nist slobodnog vremena nego im je bilo obavezno ici po svakakvim galerijama itd.. i mi smo mogli ici.. bilo je sve u cjeni ako smo steli.. naravno stvar dogovora.. ali i ako si platil nisi moral ici.. gimnazijalci su morali:D dakle preporucam lili turs!! najbolji je!:top:

genije..prvo provjeri pa onda bubni...nipošto lili turs!!! mi smo bili s njima- dobili smo bus s manjkom mjesta,sva sreća da je jedna cura dobila kozice dan prije jer ne bi imala di sjedit, nismo ni mi bili ni u kakvom muzeju, nikam nismo morali..svaki ručak nam je bio isti- pohano meso i krumpir..a kobasičke, knedličke...ništa!!! :( , par puta su nam zajebali termine- u zadnji čas su rekli-a ne,zajeb, za pola sata krećemo..pa se ti spremi...hotel,koma. bili smo u hotelu s kvazi 3 zvjezdice,ali ja mu ne bi dala ni jednu...zadnji ručak su nam jednostavno odkantali, u grad smo morali metroom, kaj nije bilo spomenuto u programu neg je tam pisalo da je busom prijevoz ppo gradu predviđen...ajd dobro,metro je fora (pogotovo pijancima koji su spali u njme,ha,Rudi? :p),ali niko nije računal s tim tak da smo pare koje bi drukčije trošili na metro morali....i tak..na kraju su nam još povečali cijenu....uglavnom sranje.
pametni gimnazijalci koji su išli s varaždin tursom su dobili sve kaj su platili,a za to kaj su njima promijrnili hotel su dobili besplatni izlet u Gardaland...
pa sad, ko i dalje misli da je lili turs najbolje,je glup!!!

misery-
22.06.2004., 15:38
s.a.y mi se javil iz Korčule. dobro je, pijan je :D

Tinach, naj me plašiti.... sad me strah opće pitati s kojom agencijom idem jer ak čujem lili tours.... :horor:

ruda mraz
23.06.2004., 00:23
Tinach kaže:
genije..prvo provjeri pa onda bubni...nipošto lili turs!!! mi smo bili s njima- dobili smo bus s manjkom mjesta,sva sreća da je jedna cura dobila kozice dan prije jer ne bi imala di sjedit, nismo ni mi bili ni u kakvom muzeju, nikam nismo morali..svaki ručak nam je bio isti- pohano meso i krumpir..a kobasičke, knedličke...ništa!!! :( , par puta su nam zajebali termine- u zadnji čas su rekli-a ne,zajeb, za pola sata krećemo..pa se ti spremi...hotel,koma. bili smo u hotelu s kvazi 3 zvjezdice,ali ja mu ne bi dala ni jednu...zadnji ručak su nam jednostavno odkantali, u grad smo morali metroom, kaj nije bilo spomenuto u programu neg je tam pisalo da je busom prijevoz ppo gradu predviđen...ajd dobro,metro je fora (pogotovo pijancima koji su spali u njme,ha,Rudi? :p),ali niko nije računal s tim tak da smo pare koje bi drukčije trošili na metro morali....i tak..na kraju su nam još povečali cijenu....uglavnom sranje.
pametni gimnazijalci koji su išli s varaždin tursom su dobili sve kaj su platili,a za to kaj su njima promijrnili hotel su dobili besplatni izlet u Gardaland...
pa sad, ko i dalje misli da je lili turs najbolje,je glup!!!

cek malo.. nebrem tolko informacija u minutu prostudirati.. vec je kasno.. javim se..

ruda mraz
24.06.2004., 10:50
ovako, provjerio, nismo isli s varazdin tursom nego atlas tursom, bili smo u gotelu sa 4 zvezdice (telefon, televizor, frižder..) i platili smo manje nego gimnazijalci koji su dobili tretman za :lol:
i nemoj mi pricati da niste nikam "morali" ici jer smo se mi dogovarali da dojdemo k vama u hotel pa su ove govorili da morate ici nekam, pa opet nekam.. pa znam da smo mi uvjek cekali pred hotelom da se vi vratite.. kolko ste vi imali do metroa? mi smo imali vlastitu stanicu:D jos se zvala ko i hotel Opatov! bil je fenomenalni! i moram reci da se lepo spava u metrou.. i tinach, nisam bil pijani nego samo jaakoo umoran jer nisam spaval 5 dana.. i cak me nisu opljackali:D
i da, ko god ide u prag evo korisni savjet, ak se kanite voziti s taksijem, nemojte ici s bilo kojim.. vozite se samo u onima na kojima pise neki broj telefona! briz su i jeftini.. svi ostali su spori, idu zaobilaznicama i skupi su..
pa onda uzivajte:w

Tinach
24.06.2004., 12:15
ruda mraz kaže:
i nemoj mi pricati da niste nikam "morali" ici jer smo se mi dogovarali da dojdemo k vama u hotel pa su ove govorili da morate ici nekam, pa opet nekam.. pa znam da smo mi uvjek cekali pred hotelom da se vi vratite..
a jel ti možda kad palo na pamet da je to bil izgovor? :E

ruda mraz
24.06.2004., 13:25
Tinach kaže:
a jel ti možda kad palo na pamet da je to bil izgovor? :E

da.. a mi cekali pred hotelom i one su cjeli razred i autobus odpelale.. ocito si vec u godinama.. pa postajes senilna.. VIDLI SMO KAK DOLAZI AUTOBUS, A VI SVI U NJEMU!:o

Rev
27.06.2004., 18:58
sutra se krećeee.....pravac: ČEŠKA...

jedva čekam....

još da Česi prođu na EP u polufinale, pa i dalje, kakva će onda tek ludnica biti tamo.....

tko još ide u Češku (Prag) u ovom periodu?

mi krećemo sutra (28.) i vraćamo se u nedjelju (4.)....

dakle 7 dana ludila.....

bilo bi još luđe da se sad nalazim na Metallici u VGorici, ali jebiga....

Maturalac je dosta..... :D

Peyo
28.06.2004., 19:00
mi idemo 23.8. ja mislim. ono dolazimo doma dan ili 2 prije početka škole:D
E da....u češku!;) Bit će pijano

ruda mraz
28.06.2004., 21:06
nemoj propustit spavanje u metrou!! zakon je:D

s.a.y
28.06.2004., 21:19
Evo došel sam sa maturalnog u petak ali tek danas sam se otrijeznil :zubo:

Ne moram govoriti kak je dobro bilo... čak bolje nego sam očekival...

Sve superiška žena,vino,gitara,more.... :eek:

Black Revenger
28.06.2004., 21:25
ruda mraz kaže:
nemoj propustit spavanje u metrou!! zakon je:D
ili utrke u kolicima od supermarketa:D

Peyo
28.06.2004., 21:35
hehe..vidim da je bilo ludo. samo sam čuo da treba "čvrsto" držat novčanik jer da ima brdo lopova i to...?! Ps šta tako pijani ste bili da ste u metrou spavali?:)

ruda mraz
28.06.2004., 21:40
Peyo kaže:
hehe..vidim da je bilo ludo. samo sam čuo da treba "čvrsto" držat novčanik jer da ima brdo lopova i to...?! Ps šta tako pijani ste bili da ste u metrou spavali?:)

nisam bil pijani nego umoran.. nisam onda spaval 6 dana.. mislim.. naravno da sam imal nekak alkohola u krvi:zivili:

i imal sam kod sebe u metrou puni novcanik i niko me nije opljackal:D bog cuva budale i alkose, blago meni kaj sam i jedno i drugo:D

Black Revenger
28.06.2004., 21:53
Peyo kaže:
tog je i mene bilo malo strah prije maturalca, al nikome se nije ništ desilo.
ovisi kakve si sreće.

jedino su uhvatili jednog tipa iz a razreda dok je pokušal maznuti neki suvenir.

ruda mraz
28.06.2004., 21:56
samo u granicama dobre zabave, ne krasti..ko sam ja da to velim :rolleyes: :D

Peyo
29.06.2004., 09:33
a jooj...ja sam u tehničarima za elektroniku...znači sami muški..i svi namjeravaju na kurve...aajme:D :s i oni to ozbiljno:rolleyes:
Ja ću radije barit nešto iz drugih razreda...baš sam gledao..ak imam razred u kojem bar 10-ak ljudi je preglupo za nešto zbarit...a bar 10-ak će se napit pa neće znat za sebe..i još par njih kojima neće dat...i onda kad pogledam da s nama idu 4 razreda u kojem prevladavaju cure...recimo u omjeru 25:5, znači imam šanse:D ;) :top:
E šta se uspije susrest brdo maturanta iz drugih gradova? Mogli bi se svi udružit:D

ruda mraz
29.06.2004., 20:10
cuj, iz iskustva znam da niko na kurve nebu isel.. jer su sve gadne da gadnije nebreju biti i 100% svaka ima barem po 4 zarazne spolne bolesti.. :rolleyes:

peaceINworld
01.07.2004., 00:06
a joj ljudi mi idemo u pripizdinu u neum! zato vas molim da ne za"ebavate kako je nekom bilo loše. za mene i ekipu znam da budemo koma. jedino nas trebe muče. ide pola medicinske, a sve jebežljive ostale doma. help

Peyo
01.07.2004., 13:41
Black Revenger kaže:

jedino su uhvatili jednog tipa iz a razreda dok je pokušal maznuti neki suvenir.

i kakve su bile posljedice?

peace,..a baš mi te je žao...hehe..u neum:B
hehe..zezam se...ma šta..bit će vam dobro i tamo...napit ćete se kao i mi i svi ostali i nećete vidit niš kao ni mi:D

Black Revenger
01.07.2004., 14:41
Peyo kaže:
i kakve su bile posljedice?

ne sječam se baš dobro kaj je sve bilo, al znam da je moral platiti neku kaznu (500 ili 400 kruna, mada nisam 100% siguran).

ruda mraz
01.07.2004., 21:11
peaceINworld kaže:
a joj ljudi mi idemo u pripizdinu u neum! zato vas molim da ne za"ebavate kako je nekom bilo loše. za mene i ekipu znam da budemo koma. jedino nas trebe muče. ide pola medicinske, a sve jebežljive ostale doma. help

ne cini mjesto zabavu, drustvo cini zabavu..:B

Black Revenger
01.07.2004., 22:48
tko zna kaj je ovo (kaj znači):
ukončajte istup a nastup dvere se zapirajo! (tak odprilike)

a?

Hana_
02.07.2004., 22:33
jos jednom da napisem

nikako ne u rimini ici, ili lido de jesolo ( neam pojma kak se pise ) komaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Peyo
02.07.2004., 23:01
treba se zapit i onda je ludilo...i u pustinji bi bilo interesantno:D

Black Revenger
03.07.2004., 21:39
neznam jel sam već ovo napisal, i ak jesam nema veze:
UZMITE SI PRAVU NAŠU VODU!!!!!!11
ona češka (praška) voda ništ nevalja. ono, digneš se ujutro, suši te, probaš vodu i bude ti još gore. da se razmemo govorim o vodi iz dućana. to NIŠT nevalja, sva je bljutava. (a i skuplja je od pive:D)

ruda mraz
04.07.2004., 21:48
Black Revenger kaže:
tko zna kaj je ovo (kaj znači):
ukončajte istup a nastup dvere se zapirajo! (tak odprilike)

a?

to ti je i mene mucilo pa smo pitali.. to ti znacu nekaj u stilu: vrata če se zatvoriti, ko kani van nek ide ko kani nutra nek se požuri.. ili skračeno: il nutra il van, vrata se zapiraju:D :top:

ruda mraz
04.07.2004., 21:50
Black Revenger kaže:
neznam jel sam već ovo napisal, i ak jesam nema veze:
UZMITE SI PRAVU NAŠU VODU!!!!!!11
ona češka (praška) voda ništ nevalja. ono, digneš se ujutro, suši te, probaš vodu i bude ti još gore. da se razmemo govorim o vodi iz dućana. to NIŠT nevalja, sva je bljutava. (a i skuplja je od pive:D)

zato si kupis pivu a ne vodu!! kaj ce ti voda na maturalcu??:B

Kruska
04.07.2004., 22:27
mi smo se simultano dogovorili da 4 razreda idu brodom u grčku.
skupo je,ali to je tradicija..
sve predhodne generacije kažu da im je bilo super..
kebab, i suvlaki here i come...:jumping:

Black Revenger
04.07.2004., 23:11
ruda mraz kaže:
to ti je i mene mucilo pa smo pitali.. to ti znacu nekaj u stilu: vrata če se zatvoriti, ko kani van nek ide ko kani nutra nek se požuri.. ili skračeno: il nutra il van, vrata se zapiraju:D :top:
ma znal sam ja kaj to odprilike znači al sam pital druge jel znaju.

pa pil sam ja pivu. zadnji dan je bila na akciji 6 kruna piva (o.5l limenka. branik se zvala, a mi smo ju zvali štosdemfer :zubo: ). ej to je 1.25kn!!!!:s
al kak sam već napisal ujutro se zbudiš, pojedeš nekaj i onda probaš njihovu vodu i dođe ti da se :bljak: