PDA

View Full Version : Paranormalne pojave, naši čudni doživljaji i istraživanja....

stranice : [1] 2

intel_inside
01.11.2006., 00:29
Pozdrav svim zainteresiranim za ovu temu!

Sve cudne stvari o kojima znate bilo sto, ali i neke cudne stvari koje ste i sami dozivjeli slobodno unesite u ovu temu!

Podijelite sva paranormalna i neobicna iskustva....

ja sam danas vidjeo nesto sto me jos vise zainteresiralo oko svega toga, neke video snimke, jaaaako cudne i rado bih vidio vasa misljenja ali i neka nova, vasa iskustva i dogadjaje.......

pomicanje stvari po kuci, kontakt sa drugom stranom, tzv. "orbs" (nebeska tijela) .... sve sto smatrate cudnim i vrijednim spomena, ovo je mjesto za to!

Endimion17
01.11.2006., 01:41

Sve cudne stvari o kojima znate bilo sto, ali i neke cudne stvari koje ste i sami dozivjeli slobodno unesite u ovu temu!

ja sam danas vidjeo nesto sto me jos vise zainteresiralo oko svega toga, neke video snimke, jaaaako cudne i rado bih vidio vasa misljenja ali i neka nova, vasa iskustva i dogadjaje.......

pomicanje stvari po kuci, kontakt sa drugom stranom, tzv. "orbs" (nebeska tijela) .... sve sto smatrate cudnim i vrijednim spomena, ovo je mjesto za to!

zapravo je cijeli sektor "na rubu" posvećen tome i razdijeljen na treadove od koijh svaki sadrži hrpu stranica s gomilom postova...

normall
01.11.2006., 12:03

Što si to doživio ???????

Hajde molim te, opiši....i meni se nešto čudno događa u kući....upravo mi je nešto proletjelo pored glave :kava:

intel_inside
01.11.2006., 17:53
zapravo je cijeli sektor "na rubu" posvećen tome i razdijeljen na treadove od koijh svaki sadrži hrpu stranica s gomilom postova...

Da, ali nisam bas vidio puno toga oko paranormalnih aktivnosti tipa; istrazivanje duhova i neki konkretan materijal povezan s tim!

Znam da sam u naslovu teme obuhvatio svasta ali naglasak bih stavio na ova istrazivanja, ali i sve drugo ulazi u obzir....

intel_inside
01.11.2006., 18:17
Što si to doživio ???????

Hajde molim te, opiši....i meni se nešto čudno događa u kući....upravo mi je nešto proletjelo pored glave :kava:

Ja sam nekako "ogradjen" sto se tice toga! Meni se nistaznacajnije nije dogodilo (bar ne jos), osim sto sam vidio dva puta cudnu svjetlost na nebu!

evo link za par slika sto je iste veceri uslikao neki momak iz svoje kuce! (udaljene
nekih 2-3 km) (zato je malke mutno) a i svjetlost gledana golim okom je bila i malo ljubicastija!!!

http://www.neeth.info/galerija/displayimage.php?album=462&pos=-31869

A to sto ti proletilo pored glave..... siguran da nije neka muha??? ;-)

Endimion17
01.11.2006., 19:21
Ja sam nekako "ogradjen" sto se tice toga! Meni se nistaznacajnije nije dogodilo (bar ne jos), osim sto sam vidio dva puta cudnu svjetlost na nebu!

evo link za par slika sto je iste veceri uslikao neki momak iz svoje kuce! (udaljene
nekih 2-3 km) (zato je malke mutno) a i svjetlost gledana golim okom je bila i malo ljubicastija!!!

http://www.neeth.info/galerija/displayimage.php?album=462&pos=-31869

A to sto ti proletilo pored glave..... siguran da nije neka muha??? ;-)

13.rujna 2005.
djeluje kao požar. ali je sredina rujna, tad baš nema požara.
djeluje i kao bakljada.
zapravo, ovo nije na nebu, nego je iza brda. možda je neki luđak isprobavao neke kemijske brzogoreće tvari. to i ja radim. nitko doduše ne zove policiju. :D

intel_inside
01.11.2006., 21:35
13.rujna 2005.
djeluje kao požar. ali je sredina rujna, tad baš nema požara.
djeluje i kao bakljada.
zapravo, ovo nije na nebu, nego je iza brda. možda je neki luđak isprobavao neke kemijske brzogoreće tvari. to i ja radim. nitko doduše ne zove policiju. :D

Znam da na slici ne izgeda tako vjerodostojno, ali vjeruj mi da je bilo zapanjujuce! Od grada je to udaljeno podosta a citav grad je bio osvjetljen! JOs kada uzmemo u obzir da je iza brda...... stvarno mora biti hebeno jaka bakljada..... lol

Galileo
03.11.2006., 09:31
Ne znam sjeća li se od vas itko, ali u Belom Manastiru neke 1986/1987 se događalo ono prelijetanje predmeta i padanje kamenja u jednoj kući, čak su i tada novine pisale o tome ("Glas Slavonije", a ako se ne varam i "Večernjak"). Znam koja je to kuća (jedna preko puta BM vojarne), ali sam je vidio tek poslije rata... Tada nije bilo ništa neobično na njoj.....
Ne znam je li to istraženo i koliko, pa ako netko zna...

normall
03.11.2006., 11:43
Ne znam sjeća li se od vas itko, ali u Belom Manastiru neke 1986/1987 se događalo ono prelijetanje predmeta i padanje kamenja u jednoj kući, čak su i tada novine pisale o tome ("Glas Slavonije", a ako se ne varam i "Večernjak"). Znam koja je to kuća (jedna preko puta BM vojarne), ali sam je vidio tek poslije rata... Tada nije bilo ništa neobično na njoj.....
Ne znam je li to istraženo i koliko, pa ako netko zna...

Bio sam ja sa legosom dva puta tamo, stotinu ljudi se skupilo da nešto vidi, no tadašnja milicija je zabranila pristup.
Nije ni onda bilo ništa neobično na kući nego (navodno) u kući.
Razgovarao sam sa nekoliko mještana, no oni su se lijepo nasmijali na moju konstataciju da sam čitao u "Glasu", kako predmeti poput nekog kamenja, vilica, slika, lete po sobi.
Rekli su mi da su bili u kući dok "milicija" zbog medijskog senzacionalizma nije zabranila pristup i da se u kući dok su oni bili u njoj ništa nije dešavalo.

Kao osječaninu , vjerojatno ti je poznat i ne tako davni "fenomen" ukazanja Djevice Marije na staklu vrata privatne obiteljske kuće u divaltovoj ulici.
Isti taj naš "Glas Slavonije" koji se predstavlja kao ozbiljan dnevni list, se naširoko raspričao o navodnom ukazanju na staklu, priči kako je čovjek skoro pregazio autom na pješačkom prijelazu djevicu Mariju i slično.

Bio sam u toj kući tj. u hodniku gdje je gomila klečala, molila, vidjeli su kako majka božija drži u naručju djete, no ja sam vidio samo napuknuto staklo koje je propuštalo nekakav bezvezan odsjaj koji na ništa nije ličio.

Nakon nekoliko dana "ukazanja", gazdi kuće je "dojadilo ukazanje", jer je vidio da neće imati nikakve materijalne koristi od istoga, lijepo zamijenio staklo i prikaza otišla. :amen:

Galileo
03.11.2006., 11:54
Bio sam ja sa legosom dva puta tamo, stotinu ljudi se skupilo da nešto vidi, no tadašnja milicija je zabranila pristup.
Nije ni onda bilo ništa neobično na kući nego (navodno) u kući.
Razgovarao sam sa nekoliko mještana, no oni su se lijepo nasmijali na moju konstataciju da sam čitao u "Glasu", kako predmeti poput nekog kamenja, vilica, slika, lete po sobi.
Rekli su mi da su bili u kući dok "milicija" zbog medijskog senzacionalizma nije zabranila pristup i da se u kući dok su oni bili u njoj ništa nije dešavalo.

Kao osječaninu , vjerojatno ti je poznat i ne tako davni "fenomen" ukazanja Djevice Marije na staklu vrata privatne obiteljske kuće u divaltovoj ulici.
Isti taj naš "Glas Slavonije" koji se predstavlja kao ozbiljan dnevni list, se naširoko raspričao o navodnom ukazanju na staklu, priči kako je čovjek skoro pregazio autom na pješačkom prijelazu djevicu Mariju i slično.

Bio sam u toj kući tj. u hodniku gdje je gomila klečala, molila, vidjeli su kako majka božija drži u naručju djete, no ja sam vidio samo napuknuto staklo koje je propuštalo nekakav bezvezan odsjaj koji na ništa nije ličio.

Nakon nekoliko dana "ukazanja", gazdi kuće je "dojadilo ukazanje", jer je vidio da neće imati nikakve materijalne koristi od istoga, lijepo zamijenio staklo i prikaza otišla. :amen:
Kad si stigao do djevice Marije, nije li tako nešto bilo i u Wilsonovoj??
A, to za kuću u BM se više ne sjećam kraja... Ali mislim da se to počelo "događat" one godine kad je izašlo prvo izdanje Clarkeovog "Svijeta zagonetnih sila", pa to bilo u modi...

Endimion17
03.11.2006., 12:22

AAA! :rofl:
ne sjećam se toga. valjda zato što je u slavoniji.
ali se sjećam kad je u zadru u nekom kvartu (mislim Stanovi) bilo ukazanje djevice marije na nekom stablu. išli smo autom vidjeti kroz te uske uličice (urbanistički loše izvedeni dio grada) kao i nekih 20-ak tisuća ljudi u automobilima :zubo: pa smo zapeli u gužvi, da bi vidjeli obično stablo i neki mali oltarić s hrpom svijeća koje su ozbiljno ugrožavale integritet tog stabla.
stajali smo u gužvi, u autu, među ostalim autima, jako dugo. tako nam i treba.

Galileo
03.11.2006., 15:59
AAA! :rofl:
ali se sjećam kad je u zadru u nekom kvartu (mislim Stanovi) bilo ukazanje djevice marije na nekom stablu. išli smo autom vidjeti kroz te uske uličice (urbanistički loše izvedeni dio grada) kao i nekih 20-ak tisuća ljudi u automobilima :zubo: pa smo zapeli u gužvi, da bi vidjeli obično stablo i neki mali oltarić s hrpom svijeća koje su ozbiljno ugrožavale integritet tog stabla.
stajali smo u gužvi, u autu, među ostalim autima, jako dugo. tako nam i treba.
Bilo je kao ukazanje i u nekoj krošnji kod Virovitice, prije 5-6 godina (ne znam točno više), pa ljudima polja izgazili....

Galileo
03.11.2006., 16:00

A kulena bi se sigurno sjetio.... :zubo: :zubo:

Endimion17
03.11.2006., 16:07
polja izgazili.... Kulen! :rofl:

fallenjokerXIII
31.10.2007., 18:19
Evo bas me zanima kakav ce bit vas odaziv na ovo... I ako ako vas se dogadalo recite ili jos bolje ako znate sto je to,nemojte se suzdrzavat!

Kao mali uvijek sam se volio igrati sa frnjama(pikulama).
I kada sam se preseli u drugi stan,isto sam se igrao s njima samo sam ih svaki dan im se broj povecavao(a znao sam da mi majka nema prste u tome)sve vise i vise... I tako sam ih svaki dan brojao i stvarno im se broj povecavao. I onda cini mi se tjedan dana nisam obracao paznju niti se igrao s njima i tada je prestalo...

I sada mene zanima jel se ikome slicno dogadalo i sta vi mislite sta bi to moglo bit!?

lianne
31.10.2007., 18:21
ako si se skupno igrao-nehoticno si kupio tude...

fallenjokerXIII
31.10.2007., 18:22
hehe
Ma nisam igrao bas onakve igre,vise one u sobi
Sam sam ih izmslja

lampion
31.10.2007., 18:23
OMG...:rolleyes:

stewie_griffin
31.10.2007., 18:28
meni bi svako malo nakon pranja nestajale čarape??? :D :D :D

fallenjokerXIII
31.10.2007., 18:41
A dobro i meni svako malo nesto nestaje...

kachunchica
31.10.2007., 19:07
...vidish...meni cesto nestanu shlape i uvijek sam bosa...i mama je rekla da ih to odnese maca papucharica.:misli:
???:ne zna:

jupi666
31.10.2007., 19:15
:bara: čuj rastao ti broj klikera!
šteta što nisi skupljao novčanice od 10 eura

:top:

nisamlu
01.11.2007., 00:48
frnjama pikulama??????? :horor:

oce li mi neko reci sta je to?

sretnodijete
01.11.2007., 08:32
Poprimile svijest kao ono tzv. živo kamenje(ili "boji "kamenčići-mislim da se tak zovu)pa se stale razmnožavati.To kamenje navodno ako se njime ne baviš(tepaš mu,diraš ga)jednostavno nestane nakon nekog vremena.Postoji muško i žensko boji kamenje,bla,bla,itd.....

roqui
01.11.2007., 10:00
bio si mali pa nisi još znao baš dobro brojati? :rofl:

zigota
01.11.2007., 10:06

franje [fra;nje]

olitiga
[marb;ls]
:)

Masonic Stage
01.11.2007., 10:10
mislim da se radi o nekoj kvazi izvanzemaljskoj aktivnosti koja je učinila da se tvoj broj pikula povećao. jednostavno nešto kao mitoza, ali u neživoj tvari sa naglaskom na izvansemaljce :lol:

desetipedeset
01.11.2007., 10:58
meni se to događa sa gumicama za kosu, tj koliko ih ogd kupila,jednostavno nestaju.kao da mi u kući postoji crna rupa za gumice za kosu
i samo ih guta....
evo prekjučer sam kupila novi paket..
neznam di nestaju....

colour
01.11.2007., 12:21
nemojte se suzdrzavat!
I tako sam ih svaki dan brojao i stvarno im se broj povecavao.

Ja se ne bih mogla suzdržat i bez da to naglasiš!

Tebi se broj povećavao, nekom drugom se smanjivao... ne može drugačije...
Ništa ne nestaje, samo mijenja položaj, oblik....... štogod....
Pročitaj što sam Desetki napisala .....

kao da mi u kući postoji crna rupa za gumice za kosu

neznam di nestaju....
Evo vidiš... crna rupa u tvom stanu usisava gumice za kosu.
Izbacuje ih u nekom drugom stanu.
I onda ta neka druga žena, a to priroda sredi, neće ubacivat gumice za kosu kod muškog jelda :misli: ...

dakle pita se kako to ona svaki dan broji i svaki ih je dan sve više....

Smilodon
01.11.2007., 14:12
Ja se ne bih mogla suzdržat i bez da to naglasiš!

Tebi se broj povećavao, nekom drugom se smanjivao... ne može drugačije...
Ništa ne nestaje, samo mijenja položaj, oblik....... štogod....
Pročitaj što sam Desetki napisala .....

I onda ta neka druga žena, a to priroda sredi, neće ubacivat gumice za kosu kod muškog jelda :misli: ...

daj mi malo te droge šta je uzimaš :moli:

colour
01.11.2007., 15:41
Dopada ti se moj stil, ha :rolleyes:

Ma nema te droge ........................

fallenjokerXIII
01.11.2007., 20:35
...
Ma nikakve pomoci od vas

*Angel*
01.11.2007., 21:39
eto da te utješim...
meni nestaju gaćice...
nakon svakog pranja barem jedne....
bez zafrkancije...
a gdje se stvore nemam pojma:ne zna:

fallenjokerXIII
01.11.2007., 21:42
jbt!!!!!!!!!!!!
bas ste endemi...
ne pricam o nestajanju,nego pojavljivanju

colour
01.11.2007., 22:44
...
Ma nikakve pomoci od vas

Ma sve sam ti objasnila.....
Tebi se špigule pojavljuju, jer negdje drugdje nestaju...
A što tu nije jasno :ne zna:

Ukupan broj uvijek je isti, samo se malko preraspodijelio.......

desetipedeset
01.11.2007., 23:49

kako ti meni uvijek sve lijepo objasniš:cerek:
blagojoj se, dok ću ja bankrotirat zbog gumica za kosu,ona tamo...na drugom kraju te crne rupe..tko zna kaj s njima radi.. možda ih preprodaje...moje gumice..krvavo zarađene.
uh,sad sam ljuta:mad: :cerek:

colour
02.11.2007., 08:28
Stvarno, možda ih preprodaje, pa ih ti kupiš a ne znaš da su iskonski tvoje... da staviš neki znak... :rofl:

arna
02.11.2007., 11:19
jbt!!!!!!!!!!!!
bas ste endemi...

Nakon udaje stanovala sam u sobici u potkrovlju, bili smo tanki s lovom jer ja nisam radila, a muž je imao slabu plaću. Nismo mogli ništa uštedjeti od tog sića, jedva smo imali za cigarete kad bi podmirili režije i kupili klopu. No, imali smo jednu ladicu u kojoj se kotio novac. :cerek: Do danas mi nije jasno što se događalo, ali kad bi nam voda došla do grla, u toj smo ladici našli taman za ono što nam je upravo nasušno trebalo. :ne zna:

Fadolf
02.11.2007., 11:31
Ne znam... Meni se nikada nije događalo... Možda ti je nekaj u podsvijesti govorilo da si ih prošli dan imao više...

fallenjokerXIII
02.11.2007., 11:36
Ma sumnjam,nisam manit
I ja sam mislia tako da mi je do podsvijesti,ali sam onda poceo brojat,pratit i stvarno ih je bilo sve vise i vise

colour
02.11.2007., 22:18
No, imali smo jednu ladicu u kojoj se kotio novac. :cerek:
Imaš još tu ladicu negdje?

Ma sumnjam,nisam manit
Pa daj ti neku svoju teoriju, malo.... za promjenu....

INDIGO22
03.11.2007., 07:35
To šta se tebi događalo funkcionira po principu ZAKONA PRIVLAČENJA. To znači da onoliko koliko intezivno razmišljaš o nečemu u tolikoj mjeri se počinje manifestirati i u stvarnosti... eto to ti je to..a postoji i knjiga koja to objašnjava...

arna
03.11.2007., 09:44
Imaš još tu ladicu negdje?

Ne. Ali interesantno je da smo namještaj ostavili tipu koji je poslije uselio u taj prostor, rekli mu za tu ladicu, ali njemu se nije pokazala takva, baš naprotiv, rekao je da njemu izgleda kao rupa bez dna, jer kad nešto stavi u nju- to nestane ( račun, posjetnica, sunčane naočale...).
Danas ni on više nema taj namještaj.

fallenjokerXIII
03.11.2007., 11:11
hm...
moja teorija je placebo efect(nisam siguran da se tako pise)
to je ono kada nesto zarko zelis i dobijes

leagnr
03.11.2007., 23:08
E to mi se nikad nije događalo... ali nekako uvijek zagubim čarape:rofl:

kanda
06.11.2007., 21:49
SVI ZNAMO DA SI CUDAN

Playgirl88
07.11.2007., 01:22
Kad malo bolje razmislim.. meni se događa da svakim danom u mojoj sobi bude sve više i više prašine. I onda sam išla to testirat i počela sam pisat po policama i tako.. po raznim površinama i zbilja..! A uopće nitko ne dira ništa sve stoji na miru, a prašine sve više i više, odnikuda!
Trebala bi se zabrinut..

Madamoiselle
10.11.2007., 14:34
Meni se to događa ponekad.
Evo nekidan... Svaki put kada želim uzet upaljać nikad ga ne mogu pronaći u torbi, lai nikad. I nekidan dođem kući i shvatim da nemam upaljaća.
Pogledam u torbu i ZNAM da ga moram imat...i iz jedne torbe izvadim ni manje ni više nego 13 upaljača...Hm...Pokušat ću isto s parama pa vam javim kako je prošlo...

9ak
10.11.2007., 17:12
Meni se također dešava nešto slično, samo što mi stvari nestaju.
Riječ je o parama. Svaki dan sve manje i manje para. Glavni krivac je neka vladina izmišljotina uvedena kako bi se kontrolirale mase. To su blagajne. A vladini službenici koji rade za njima tako su dobro istrenirani da ti oduzmu tvoje pare, a ti im još na tome zahvališ.

Mortalius
10.11.2007., 23:27
Meni se to događa ponekad.
Evo nekidan... Svaki put kada želim uzet upaljać nikad ga ne mogu pronaći u torbi, lai nikad. I nekidan dođem kući i shvatim da nemam upaljaća.
Pogledam u torbu i ZNAM da ga moram imat...i iz jedne torbe izvadim ni manje ni više nego 13 upaljača...Hm..

Imam i ja sličnih problema, samo što meni nestaju bez traga :(

Trebam zapalit cigaretu, prekopam cijelu torbu, a nigdje upaljača! A znam da sam ga imala pol sata prije. I onda kupim novi upaljač, ali i taj nestane. :(
Da ti to meni telepatski ne kradeš upaljače? :eek:

LittleMiss
11.11.2007., 16:19
franje [fra;nje]

olitiga
[marb;ls]
:)

:lol: :lol: :lol: e legendo....

ja mislim da si ti bio pje maji pa jos nisi znao bjojiti

desetipedeset
11.11.2007., 16:23
Imam i ja sličnih problema, samo što meni nestaju bez traga :(

Trebam zapalit cigaretu, prekopam cijelu torbu, a nigdje upaljača! A znam da sam ga imala pol sata prije. I onda kupim novi upaljač, ali i taj nestane. :(
Da ti to meni telepatski ne kradeš upaljače? :eek:

joj ja sam prije imala tu ružnu omašku krađe tuđih upaljača..:ne zna:
više to ne radim:)

Mortalius
11.11.2007., 17:33
joj ja sam prije imala tu ružnu omašku krađe tuđih upaljača..:ne zna:
više to ne radim:)

Jesi sigurna? Meni još uvijek nestaju upaljači :zubo:
Za sada su glavni krivci ove moje lopuže sa faksa, ali nikad se ne zna.. :zubo:

desetipedeset
12.11.2007., 09:02
Jesi sigurna? Meni još uvijek nestaju upaljači :zubo:
Za sada su glavni krivci ove moje lopuže sa faksa, ali nikad se ne zna.. :zubo:
jesam.ne pušim :D
a mi se kakti znamo
:zubo:

Mortalius
12.11.2007., 22:20
jesam.ne pušim :D
a mi se kakti znamo
:zubo:

Hehe, a nikad se ne zna, možda smo kolege :p

Ili, da ne offtopičarimo puno, možda se znamo iz prošlog života :eek:

desetipedeset
13.11.2007., 09:13
Hehe, a nikad se ne zna, možda smo kolege :p

Ili, da ne offtopičarimo puno, možda se znamo iz prošlog života :eek:

:horor: micikla jesi li to Ti?
nisi mi vratila steznik nakon bala kod Frankopana!!!!:mad:

:D

Mortalius
13.11.2007., 10:01
:horor: micikla jesi li to Ti?
nisi mi vratila steznik nakon bala kod Frankopana!!!!:mad:

:D

Je, Krstuljko moja, imaš ti dobro pamćenje :bicedobro:. Al' zato si ti ćopila moju zlatnu lepezu, miša ti kleptomanskog :mad:

:rofl:

:kašlj, kašlj: Nego,negdje već načuh nešto o kućnim duhovima, ili kako ih već zovu u današnje vrijeme, koji kradu i skrivaju stvari. Možda je to rješenje ovih misterioznih nestanaka franja, gumica za kosu, upaljača i na kraju novaca? :mig:

fallenjokerXIII
13.11.2007., 13:15
Koliko se vidi da fali endi...

mmatija.gmail
14.11.2007., 14:05
vi ste prolupali:lol: :lol: :lol: :lol:

Lilly blue
02.12.2007., 14:31
jbt!!!!!!!!!!!!
bas ste endemi...

ja te kužim. meni se po stanu stalno pojavljuju ziherice...raznih veličina, svugdje ih nalazim, a vrhunac je bio kad sam ih našla u autu.
ne mogu objasniti otkud...
ima neko objašnjenje?

fallenjokerXIII
02.12.2007., 16:19
ja te kužim. meni se po stanu stalno pojavljuju ziherice...raznih veličina, svugdje ih nalazim, a vrhunac je bio kad sam ih našla u autu.
ne mogu objasniti otkud...
ima neko objašnjenje?

boga pitaj...

kosturko
03.12.2007., 18:30

klikeri:mig:

the hacker
03.12.2007., 18:39
MENI SE ZNALO DOGAĐATI DA SE SVAKO JUTRO PROBUDIM U 6:49

kosturko
03.12.2007., 19:15
meni se ništa ne događa, svojevrsni fenomen! AMA BAŠ NIŠTA I NIKAD:confused: :lol:

Michael___Myers
03.12.2007., 19:26
Je, Krstuljko moja, imaš ti dobro pamćenje :bicedobro:. Al' zato si ti ćopila moju zlatnu lepezu, miša ti kleptomanskog :mad:

:rofl:

:kašlj, kašlj: Nego,negdje već načuh nešto o kućnim duhovima, ili kako ih već zovu u današnje vrijeme, koji kradu i skrivaju stvari. Možda je to rješenje ovih misterioznih nestanaka franja, gumica za kosu, upaljača i na kraju novaca? :mig:

To je istina npr. ljudi koji su zivjeli prije u toj istoj kuci a umrli su postoji teorija da njihovi duhovi jos zive u toj kuci i uzimaju ili stavljaju stvari koje su im bile drage tijekom zivota.

fallenjokerXIII
03.12.2007., 20:12
meni se ništa ne događa, svojevrsni fenomen! AMA BAŠ NIŠTA I NIKAD:confused: :lol:

Nije valjda da se zalis zato!?!

Klepsidra
22.07.2008., 10:55
Iako PONEKAD hranim ptice mrvicama, u zadnjih 10-ak dana desava se nesto cudno.
Skoro svaki dan mi slijecu na prozor kako vrapci, tako i vrane (vrane su one crno bijele ptice zar ne?) i kljucaju u prozor i to rade uporno sve dok ih ja neotjeram. Tako isto rade i na balkonu koji je povis ove sobe. Kljucaju u plocnik na balkonu u zid....

Pomislim da je los predznak pa me strah recimo ici negdje autom taj dan iako sam planirala....evo vec drugi put odgadjam da idem negdje...

Lady_dawn
22.07.2008., 11:14
Skoro svaki dan mi slijecu na prozor kako vrapci, tako i vrane (vrane su one crno bijele ptice zar ne?) i kljucaju u prozor i to rade uporno sve dok ih ja neotjeram. Tako isto rade i na balkonu koji je povis ove sobe. Kljucaju u plocnik na balkonu u zid....

Pomislim da je los predznak pa me strah recimo ici negdje autom taj dan iako sam planirala....evo vec drugi put odgadjam da idem negdje...

Ajde draga izadji iz kuce i ne budi toliko praznovjerna!

simply_black
22.07.2008., 12:26

To su svrake.
Slobodno izadji.

Klepsidra
22.07.2008., 13:07
Izlazim ja iz doma naravno...

Stvar je u slijedecem...

Cekam jednog momka da dodje iz daleka...medjutim, njega nema, nejavlja se vec 7 dana a nista ne znam za njega, ni gdje je ni sta se desilo...jednostavno je nestao, nema ga na internetu, a sms-ove ne prima...

Upravo malo prije dodje mi vrabac na vrata (ZNACI NE NA PROZOR, VEC NA VATA).
Ja pokucah po vratima (ima malo stakla pa se sve vidi) on odleti, onda opet doleti na bravu od vrata, pa na zvono....ovo mi se nikad nije desilo...

LazyFox
22.07.2008., 13:11
jednostavno je nestao, nema ga na internetu, a sms-ove ne prima...

Jebiga, mozda se covjek predomislio?

Klepsidra
22.07.2008., 13:39
Jebiga, mozda se covjek predomislio?

Mozda.
Ipak nije klinac da na nezreo nacin ode, javio bi se...kako bilo...

uuffoo
22.07.2008., 13:41

Stvar je u slijedecem...

Cekam jednog momka da dodje iz daleka...medjutim, njega nema, nejavlja se vec 7 dana a nista ne znam za njega, ni gdje je ni sta se desilo...jednostavno je nestao, nema ga na internetu, a sms-ove ne prima...

Ja pokucah po vratima (ima malo stakla pa se sve vidi) on odleti, onda opet doleti na bravu od vrata, pa na zvono....ovo mi se nikad nije desilo...

Ja tebe niš ne kužim kakav mladić sedam dana internet SMS... pa daj to malo pojasni:confused:

Klepsidra
22.07.2008., 13:52
Ja tebe niš ne kužim kakav mladić sedam dana internet SMS... pa daj to malo pojasni:confused:

Momak koji treba da stigne iz daleka za 4 dana, nejavlja se vec 6-7 dana. Pomislila sam da mu se nesto desilo....a ptice su glasnici...zasto mi dolaze i lupaju o prozor iako je uporno tjeram? Nikad mi se ovo nije desilo...

Dea_u_oblacima
22.07.2008., 20:36
U posljednjih mjesec dana desavaju mi se jako cudne stvari. Sve je pocelo jednog dana. Bila sam u kuhinji i uzimala sam hranu iz frizidera. Krajickom oka ugledala sam na prozoru covjeka. Bio je s lovackim sesirom. Izgledao je kao lovac. Kada sam pogledala u njega,vise ga nije bilo. To iskustvo podijelila sam s mamom koja je rekla da ga je i ona vidjela. Otkada znam za sebe takoder na kucnim vratima uvijek vidim neku sjenu,ali kada pogledam nestaje. Nedugo nakon dogadaja o "lovcu" desio se jos jedan. Usla sam u kuhinju i ponovno na prozoru na istome mjestu ugledala majku s malom bebom u narucju. Gledali su me i smijesili se. Imali su takav osmijeh koji nikada necu zaboraviti. Tako blazen,smirujuci,pun mira... Zatim su nestali. Nedugo zatim na kucnim vratima ugledala sam sjenu psa. Lovackog,s onim cudnim tijelom,bas lovacki pas. Par dana nakon vracala sam se kuci busom,bio je dan. Izasla sam iz busa i ugledala auto kako mi prilazi,i stala sam da prode da krenem preko ceste kuci. No auto je jednostavno nestao. Bio je neki stariji auto modro plave boje. Zadnji dogadaj koji mi se dogodio bio je neki dan. To je bio san. Bila sam sjedila s mamom u kuhinji. Pricala je o nekim paranormalnim dogadajima koji su se dogodili,no ne sjecam se kojima. U tom trenutku otvorila su se kucna vrata. Nisam vidjela vrata zbog zida,vec samo neke cudne sjene na podu. Nemogu ih opisati. Osjetila sam val hladnoce. Ugledala sam neciju nogu,prosli su me trnci,i nesto me silno gurnulo i ugrizlo. U tom trenutku sam se probudila,nesto me odgurnulo u krevetu,osjetila sam val hladnoce,a ruka za koju me to nesto ugrizlo je gorila,bila je vrela i blago peckala. Takoder sam uspostavila kontakt s svojim andelom. U glavi mi se pojavila rijec Ahiel. Kad sam googlala pisalo je da je to andeo,podaren na rodenju,Bozji brat. Vise o tom dozivljaju napisala sam u Paranormalno. Zna li netko sto se desava samnom??? Moram napomenuti da su mi preci bili lovci,i da su se svi ovi dogadaji osim kontakta s andelom desili u roku od mjesec dana,a prije toga nista,osim duse koja je na ulaznim vratima oduvijek.

Frayerica
22.07.2008., 23:08
:eek: Hmmmmm...tak nekaj još nisam čula,,a da se posavjetuješ s nekim?? :ne zna:

Dea_u_oblacima
22.07.2008., 23:14
S kim npr.?

Lutijena
23.07.2008., 00:12
Prosto i jednostavno,zato sto si im ostavljala hranu na prozoru ili gde vec.I ptice imaju mozak i umeju da pamte kao ljudi.

Moja baka godinama mrvice hleba ostavlja bas na prozoru i godinama joj vrapci dolaze,jer znaju gde je hrana.

Joppa
23.07.2008., 00:51

Stvar je u slijedecem...

Hehe... a da pomete te mrvice ispred stana... i meni se to dogadalo dok nismo ocistiti ispred vrata...

Joppa
23.07.2008., 00:55
I meni su bili neke iluzije... moze biti stres... um ti je napet.. jos ako imas problema.. ako imas nesto.. nista odmah ne treba shvacati kao paranormalnu situaciju... tako da...:mig::mig:

melt
23.07.2008., 14:52
nisu iluzije, nije stres. Ja joj vjerujem.

croatish7
23.07.2008., 15:31
mislim da niš loše....
ovaj anđel mi se sviđa...
probaj na netu saznat sto je to...
mozda taj ugriz...negativna energija...mozda ti neko kade potizivnu...
ae

croatish7
23.07.2008., 15:33
nisu iluzije, nije stres. Ja joj vjerujem.

i ja joj vjerujem....
:mig::D
mora da su neki vampiri...kradu ti energiju....

Dea_u_oblacima
23.07.2008., 18:56
Veliko hvala svima koji mi vjeruju! Kako mislite vampiri?

ZTS
24.07.2008., 01:14
U posljednjih mjesec dana desavaju mi se jako cudne stvari. Sve je pocelo jednog dana. Bila sam u kuhinji i uzimala sam hranu iz frizidera. Krajickom oka ugledala sam na prozoru covjeka. Bio je s lovackim sesirom. Izgledao je kao lovac. Kada sam pogledala u njega,vise ga nije bilo. To iskustvo podijelila sam s mamom koja je rekla da ga je i ona vidjela. Otkada znam za sebe takoder na kucnim vratima uvijek vidim neku sjenu,ali kada pogledam nestaje. Nedugo nakon dogadaja o "lovcu" desio se jos jedan. Usla sam u kuhinju i ponovno na prozoru na istome mjestu ugledala majku s malom bebom u narucju. Gledali su me i smijesili se. Imali su takav osmijeh koji nikada necu zaboraviti. Tako blazen,smirujuci,pun mira... Zatim su nestali. Nedugo zatim na kucnim vratima ugledala sam sjenu psa. Lovackog,s onim cudnim tijelom,bas lovacki pas. Par dana nakon vracala sam se kuci busom,bio je dan. Izasla sam iz busa i ugledala auto kako mi prilazi,i stala sam da prode da krenem preko ceste kuci. No auto je jednostavno nestao. Bio je neki stariji auto modro plave boje. Zadnji dogadaj koji mi se dogodio bio je neki dan. To je bio san. Bila sam sjedila s mamom u kuhinji. Pricala je o nekim paranormalnim dogadajima koji su se dogodili,no ne sjecam se kojima. U tom trenutku otvorila su se kucna vrata. Nisam vidjela vrata zbog zida,vec samo neke cudne sjene na podu. Nemogu ih opisati. Osjetila sam val hladnoce. Ugledala sam neciju nogu,prosli su me trnci,i nesto me silno gurnulo i ugrizlo. U tom trenutku sam se probudila,nesto me odgurnulo u krevetu,osjetila sam val hladnoce,a ruka za koju me to nesto ugrizlo je gorila,bila je vrela i blago peckala. Takoder sam uspostavila kontakt s svojim andelom. U glavi mi se pojavila rijec Ahiel. Kad sam googlala pisalo je da je to andeo,podaren na rodenju,Bozji brat. Vise o tom dozivljaju napisala sam u Paranormalno. Zna li netko sto se desava samnom??? Moram napomenuti da su mi preci bili lovci,i da su se svi ovi dogadaji osim kontakta s andelom desili u roku od mjesec dana,a prije toga nista,osim duse koja je na ulaznim vratima oduvijek. Mozda ti se preci javljaju :ne zna:?
Val hladnoce kazes? Kada osjetis val hladnoce i trnce, neciji duh, necija dusa je uz tebe, blizu tebe... To su dva simptoma koji isto tako brzo nestanu kako se pojave... Mozes mi samo reci datum rodjenja (ne treba godina)?

0troublemaker0
24.07.2008., 01:18
ja bi se usro do daljnjega...

peacedefender
24.07.2008., 04:38
Jebiga ti duhovi koji se vama javljaju govore, strasno !.Ja svaku vecer igram tresetu sa stricom koji je poginuo prije 10 godina ali je taj bar pristojan pa suti.
Nego pusti sad ta sranja...Zna li netko gdje na netu ima OUIJA virtualna tabla za dozivanje duhova? Imam tablu doma i to igram sa burazom ali picicu je strah vrlo brzo a meni se nista ne mice (trebala bi se strelica pomicat po slovima).
Sto trebam napraviti da mi se pocnu javljati, cijenio bih odgovor!

P.S Ovo sa stricom je bila sala, parodija na film Arthur 2.

Lady_dawn
24.07.2008., 09:46
Jebiga ti duhovi koji se vama javljaju govore, strasno !.Ja svaku vecer igram tresetu sa stricom koji je poginuo prije 10 godina ali je taj bar pristojan pa suti.
Nego pusti sad ta sranja...Zna li netko gdje na netu ima OUIJA virtualna tabla za dozivanje duhova? Imam tablu doma i to igram sa burazom ali picicu je strah vrlo brzo a meni se nista ne mice (trebala bi se strelica pomicat po slovima).

P.S Ovo sa stricom je bila sala, parodija na film Arthur 2.

Bolje bi ti bilo da igras monopol,prizivanje duhova ne sluzi za igru i razonodu!

casia
24.07.2008., 09:52

Ostavi se toga pod hitno.To su jako opasne stvari.]

casia
24.07.2008., 09:59
U posljednjih mjesec dana desavaju mi se jako cudne stvari. Sve je pocelo jednog dana. Bila sam u kuhinji i uzimala sam hranu iz frizidera. Krajickom oka ugledala sam na prozoru covjeka. Bio je s lovackim sesirom. Izgledao je kao lovac. Kada sam pogledala u njega,vise ga nije bilo. To iskustvo podijelila sam s mamom koja je rekla da ga je i ona vidjela. Otkada znam za sebe takoder na kucnim vratima uvijek vidim neku sjenu,ali kada pogledam nestaje. Nedugo nakon dogadaja o "lovcu" desio se jos jedan. Usla sam u kuhinju i ponovno na prozoru na istome mjestu ugledala majku s malom bebom u narucju. Gledali su me i smijesili se. Imali su takav osmijeh koji nikada necu zaboraviti. Tako blazen,smirujuci,pun mira... Zatim su nestali. Nedugo zatim na kucnim vratima ugledala sam sjenu psa. Lovackog,s onim cudnim tijelom,bas lovacki pas. Par dana nakon vracala sam se kuci busom,bio je dan. Izasla sam iz busa i ugledala auto kako mi prilazi,i stala sam da prode da krenem preko ceste kuci. No auto je jednostavno nestao. Bio je neki stariji auto modro plave boje. Zadnji dogadaj koji mi se dogodio bio je neki dan. To je bio san. Bila sam sjedila s mamom u kuhinji. Pricala je o nekim paranormalnim dogadajima koji su se dogodili,no ne sjecam se kojima. U tom trenutku otvorila su se kucna vrata. Nisam vidjela vrata zbog zida,vec samo neke cudne sjene na podu. Nemogu ih opisati. Osjetila sam val hladnoce. Ugledala sam neciju nogu,prosli su me trnci,i nesto me silno gurnulo i ugrizlo. U tom trenutku sam se probudila,nesto me odgurnulo u krevetu,osjetila sam val hladnoce,a ruka za koju me to nesto ugrizlo je gorila,bila je vrela i blago peckala. Takoder sam uspostavila kontakt s svojim andelom. U glavi mi se pojavila rijec Ahiel. Kad sam googlala pisalo je da je to andeo,podaren na rodenju,Bozji brat. Vise o tom dozivljaju napisala sam u Paranormalno. Zna li netko sto se desava samnom??? Moram napomenuti da su mi preci bili lovci,i da su se svi ovi dogadaji osim kontakta s andelom desili u roku od mjesec dana,a prije toga nista,osim duse koja je na ulaznim vratima oduvijek.

To su sigurno duše,vjerujem da ti je Ahiel objavio kako imaš sposobnost vidjeti pokojne,pa su ti se za početak pojavili tvoji preci da se ne prestrašiš,a sada slijede ostale duše koje možda trebaju tvoju pomoć ako je to istina i ako nisi ovo napisala inspirirana serijom koja je nadavno bila na telki onda očito imaš misiju.

Lady_dawn
24.07.2008., 11:14
Koliko dugo ti se to dogadja?Jel netko prije vas zivio u toj kuci?Reci malo vise...

Dea_u_oblacima
24.07.2008., 11:22
Mozda ti se preci javljaju :ne zna:?
Val hladnoce kazes? Kada osjetis val hladnoce i trnce, neciji duh, necija dusa je uz tebe, blizu tebe... To su dva simptoma koji isto tako brzo nestanu kako se pojave... Mozes mi samo reci datum rodjenja (ne treba godina)?

Rodena sam 27.3.

A sto se tice zadnjeg posta,to se desava sve u posljednjih mjesec dana,a u kuci prije hmm neznam tocno. Ali kuca je jako stara :ne zna::confused:

Lady_dawn
24.07.2008., 16:03
Mozda ima neke veze s time sto je kuca jako stara,tko zna tko je tu prije zivio...probaj se malo raspitati..Ali cudno mi je malo da se to nikad nije dogadjalo nego je samo tako najednom pocelo...To nije slucaj kod duhova jer oni bi se pojavljivali od samog pocetka...ne znam...

peacedefender
24.07.2008., 21:27

Ostavi se toga pod hitno.To su jako opasne stvari.]

Zasto opasne ??? Moze bit da preko te table "pricas sa svojom podsvjescu" kao na filmu sfera kada je onaj niger umjesto sa sferom pricao sam svojom podsvjescu!
Evo danas sam napravio first step, igrajuci se tom tablom najednom mi je prosla "kroz glavu" jedna kuca iznad Rijeke tocnje receno na grobnickom polju!
Zasto bas ta kuca? Sto ima tamo? Da li bi trebao sjest u auto i odvest se tamo ? Mozda mi to mjesto nesto zeli porucit, ma fora je to, pusti to opasno !!

Ryuuza
24.07.2008., 23:45
U posljednjih mjesec dana desavaju mi se jako cudne stvari. Sve je pocelo jednog dana. Bila sam u kuhinji i uzimala sam hranu iz frizidera. Krajickom oka ugledala sam na prozoru covjeka. Bio je s lovackim sesirom. Izgledao je kao lovac. Kada sam pogledala u njega,vise ga nije bilo. To iskustvo podijelila sam s mamom koja je rekla da ga je i ona vidjela. Otkada znam za sebe takoder na kucnim vratima uvijek vidim neku sjenu,ali kada pogledam nestaje.

Ovo mi zvuči kao psihički fenomen koji se naziva iluzija. U kutu vidnog polja, od neke sjene ili predmeta se ljudima pričinjavaju stvari kojih nema. Direktnim i pažljivijim pogledom obično nestaju- za razliku od halucinacija :D

Na tvom mjestu bih se uplašila da sam skrenula, ali i tvoja mama je to vidjela (pa valjda ne haluciniraš) :eek:

I sad ne znam što bih rekla (i mislila).

casia
25.07.2008., 08:37
Zasto opasne ??? Moze bit da preko te table "pricas sa svojom podsvjescu" kao na filmu sfera kada je onaj niger umjesto sa sferom pricao sam svojom podsvjescu!
Evo danas sam napravio first step, igrajuci se tom tablom najednom mi je prosla "kroz glavu" jedna kuca iznad Rijeke tocnje receno na grobnickom polju!
Zasto bas ta kuca? Sto ima tamo? Da li bi trebao sjest u auto i odvest se tamo ? Mozda mi to mjesto nesto zeli porucit, ma fora je to, pusti to opasno !!

...zato prijatelju, jer duše koje bi ti se mogle javiti ne moraju uvijek biti dušice i dobronamjerne, to su duše koje žive na najnižem astralu i tu su jer iz nekog razloga ne mogu dalje ili su previše vezani za zemlju.A nedaj Bože da si zazoveš nekog demona hoćeš li da te zaposjedne?!Moja preporuka ti je da se ostaviš toga i da igraš Monopoly kao što ti je napisala Lady_dawn.

Lady_dawn
25.07.2008., 10:56

Samo se ti igraj dok se ne opeces!Ali bojim se da ce ti onda biti kasno,Casia ti je sve lijepo objasnila...

Lady_dawn
25.07.2008., 10:58
Ovo mi zvuči kao psihički fenomen koji se naziva iluzija. U kutu vidnog polja, od neke sjene ili predmeta se ljudima pričinjavaju stvari kojih nema. Direktnim i pažljivijim pogledom obično nestaju- za razliku od halucinacija :D

Na tvom mjestu bih se uplašila da sam skrenula, ali i tvoja mama je to vidjela (pa valjda ne haluciniraš) :eek:

I sad ne znam što bih rekla (i mislila).

Moram priznati meni sve ovo izgleda kao da ona ima simptome sizofrenije ali ako je i mama vidjela...No cudno je stvarno da se to pocne odjednom tako dogadjati...

Dea nadam se da nas ne zajebavas malo...

melt
25.07.2008., 10:58

http://img508.imageshack.us/img508/3605/pidgeonsqs7.gif

da, jako cudno :D

sun-in-eyes
25.07.2008., 14:41
zvuči kao psihoza, nadam se da će ti biti bolje...

peacedefender
25.07.2008., 20:00
Samo se ti igraj dok se ne opeces!Ali bojim se da ce ti onda biti kasno,Casia ti je sve lijepo objasnila...

Cekaj, daj mi jedan logican ako hoces znanstveni razlog zasto bi to bilo opasno.Dokazi kao sto je kopernik dokazao da se zemlja vrti oko sunca.
Opasno???
Opasno je gurat prste u struju jer ce te napon sprzit,opasno je skocit sa 30 metara na beton, e pa sad ti dokazi meni zasto bi te "bablje igre" bile opasne.
Igrat se dalje necu jer samo ispadam kreten gubeci vrijeme na ta sranja.
Ali nisi me prestrasila, ne bojim se BUUUUUUUU!

P.S. Ne bojim se ni cure, pa necu ni toga

peacedefender
25.07.2008., 20:23
Da jos nesto, pa koji sam ja naivac to je strasno.Danas sam si bas za inat otisao na grobnik prateci "svoju briju bolje receno mastu", te sam skuzio da ta kuca koja mi je navodno "proletijela kroz glavu" uopce nije tamo, tamo nema nicega i osjecao sam se jadno i glupo.
To mi je valjda Casia htjela rec ; "samo se ti igraj s tim pa ces ispast kreten"

Joppa
25.07.2008., 20:47
Kako jadno vise... ovdje je od 1000 ljudi 999 imalo paranormalna iskustva... vidanje duhova, vampira, nekakvih monstruma... onda bi po prosjeku trebalo svaki 2 covjek na svijetu imati nekakva paranormalna iskustva svaki dan.. pa ljudi da je tako onda bi bilo knjiga o tome na milijone... mislim da lazu ovdje puno... ono mislim da je 1 na 1000 ima neka mala iskustva... vise nemogu da citam i da se ne smijem... zalosno.. a ovoj curi cu reci tako je i meni bilo sve dok nisam izaso iz maste da sam ja glavni na ovome svijetu... ajd ti fino se pomoli i zivi svoj zivot... i jos da kazem da svaka kuca u hrvatskoj koja je starija od 20 godina je ukleta, puna duhova, sjena i tako... nemogu vise da slusam... kada budem kupovo kucu prvo cu pitati koliko je kuca stara... je li izgradena na indijanskom starom groblju... jesu li t bili nacisti komunisti ustase... pa je li bila ove vjere one... je li ovo je li ono... napravit cu spisak... ono stvari koje mi bivsi vlasnik mora odgovorit... ja ne kazem da nema paranormalnih stvari ali da se dogadaju svaki dan nema... evo ja svaku vecer ustajem u 3 ujutro i setam po livadama i divim se kako je mjesec fin i kako se sve sjaji... ne kazem da me je strah ali je predivno.. jesam li ja normalan... jesam li za ludnice... pa brate niste ne postoji ako ne umislis... tko je cuo za duhove kada si bio mali.. tek kada si slusao price i gledo horor filmove onda si dobo strah i poceo da umislljas... ja sam vjernik i nicega se ne bojim... ma pusti te malo mozak.. malo se opustite malo vjezbajte.. disite pravilno i vidjet cete da nista od toga ne postoji... u strahu su velike oci... sorry ako sam nekoga uvrijedio... morao sam ovo napisati...

Lutijena
26.07.2008., 02:16
Hahahaha

croatish7
26.07.2008., 02:39

one vole onak sjajne stvari...
ono...čep od pana...
prstenčiči....
i tak to....
mora da se kitiš...pa su došle...

croatish7
26.07.2008., 02:41

ma nie stvar u mladiču stvar je u pticama....
:rofl::rofl:

zuni9
26.07.2008., 04:22
Kako jadno vise... ovdje je od 1000 ljudi 999 imalo paranormalna iskustva... vidanje duhova, vampira, nekakvih monstruma... onda bi po prosjeku trebalo svaki 2 covjek na svijetu imati nekakva paranormalna iskustva svaki dan.. pa ljudi da je tako onda bi bilo knjiga o tome na milijone... mislim da lazu ovdje puno... ono mislim da je 1 na 1000 ima neka mala iskustva... vise nemogu da citam i da se ne smijem... zalosno.. a ovoj curi cu reci tako je i meni bilo sve dok nisam izaso iz maste da sam ja glavni na ovome svijetu... ajd ti fino se pomoli i zivi svoj zivot... i jos da kazem da svaka kuca u hrvatskoj koja je starija od 20 godina je ukleta, puna duhova, sjena i tako... nemogu vise da slusam... kada budem kupovo kucu prvo cu pitati koliko je kuca stara... je li izgradena na indijanskom starom groblju... jesu li t bili nacisti komunisti ustase... pa je li bila ove vjere one... je li ovo je li ono... napravit cu spisak... ono stvari koje mi bivsi vlasnik mora odgovorit... ja ne kazem da nema paranormalnih stvari ali da se dogadaju svaki dan nema... evo ja svaku vecer ustajem u 3 ujutro i setam po livadama i divim se kako je mjesec fin i kako se sve sjaji... ne kazem da me je strah ali je predivno.. jesam li ja normalan... jesam li za ludnice... pa brate niste ne postoji ako ne umislis... tko je cuo za duhove kada si bio mali.. tek kada si slusao price i gledo horor filmove onda si dobo strah i poceo da umislljas... ja sam vjernik i nicega se ne bojim... ma pusti te malo mozak.. malo se opustite malo vjezbajte.. disite pravilno i vidjet cete da nista od toga ne postoji... u strahu su velike oci... sorry ako sam nekoga uvrijedio... morao sam ovo napisati...

:lol::lol::lol: Hehe, ovo se zove buđenje "iz sna"! Pa, gdje si do sad bio? :rofl:

Lady_dawn
26.07.2008., 10:15
Cekaj, daj mi jedan logican ako hoces znanstveni razlog zasto bi to bilo opasno.Dokazi kao sto je kopernik dokazao da se zemlja vrti oko sunca.
Opasno???
Opasno je gurat prste u struju jer ce te napon sprzit,opasno je skocit sa 30 metara na beton, e pa sad ti dokazi meni zasto bi te "bablje igre" bile opasne.
Igrat se dalje necu jer samo ispadam kreten gubeci vrijeme na ta sranja.
Ali nisi me prestrasila, ne bojim se BUUUUUUUU!

P.S. Ne bojim se ni cure, pa necu ni toga

Zsto bi se trudila objasnit nesto nekome poput tebe jer takvi kao ti ocito uce na svojim greskama i shvacaju na svom iskustvu.Samo ti i dalje prizivaj duhove pa ce ti neke stvari biti jasnije...Zasto da se ja trudim objasnit kad ti to imas prilike vidjet iz prve ruke!

Lady_dawn
26.07.2008., 10:18

:top: :s:s:s:s:s Potpuno si u pravu!Ovdje svi u svemu vide nesto paranormalno sto vec postaje pomalo smijesno...

Joppa
26.07.2008., 21:09
:lol::lol::lol: Hehe, ovo se zove buđenje "iz sna"! Pa, gdje si do sad bio? :rofl:

Ma prijatelju... samo posao... nikako da stanem... gonjaju me stalno vamo tamo... kakvi duhovi, kakvi vampiri ovi su gori... vidis ih i jos te tjeraju da radis sve... ma strava... hehe... sta ima kod tebe...

Joppa
26.07.2008., 21:12
:top: :s:s:s:s:s Potpuno si u pravu!Ovdje svi u svemu vide nesto paranormalno sto vec postaje pomalo smijesno...

Ma dosadilo mi vise... slusat ovakve lazi... oni nesto napisu i lazu i onda se kuci smiju.. a ovi sto odgovaraju raspisu se i svi ubace sumnje da su demoni medu nama.. da je ovo da je ono... nemogu vise citat takve gluposti... hehe... a volio bi da budem na ovome topicu... hehe :lol::lol::lol:

Lady_dawn
27.07.2008., 10:53
Ma dosadilo mi vise... slusat ovakve lazi... oni nesto napisu i lazu i onda se kuci smiju.. a ovi sto odgovaraju raspisu se i svi ubace sumnje da su demoni medu nama.. da je ovo da je ono... nemogu vise citat takve gluposti... hehe... a volio bi da budem na ovome topicu... hehe :lol::lol::lol:

Ma strasno,to ili u ludnice uvode net ili nisu sve ludjake strpali u ludnicu ali ovo postaje previse cak i za mene koja sam navikla na suzivot sa strasnim bicima...da mi vidis starce i brata...:D

Joppa
27.07.2008., 13:47
Ma strasno,to ili u ludnice uvode net ili nisu sve ludjake strpali u ludnicu ali ovo postaje previse cak i za mene koja sam navikla na suzivot sa strasnim bicima...da mi vidis starce i brata...:D

Ma mislim da su poceli ugradivati internet u ludnice... a moji su starci dobri... hehe.. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Paradox_master
27.07.2008., 22:26
...imam jako kratki komentar...bez uvrede...imaš psihičkih problema i treba ti pomoč pod hitno..znači luda si... pod dva...možda te fkt neki lovac ganja zto. kaj nema kaj raditi...lol..daj molim te priče za djecu...ako zbilja to vidiš onda ti je to sve u glavi ili te susjed prca!

casia
28.07.2008., 08:31
[QUOTE=peacedefender;15169956]Cekaj, daj mi jedan logican ako hoces znanstveni razlog zasto bi to bilo opasno.Dokazi kao sto je kopernik dokazao da se zemlja vrti oko sunca.
Opasno???...

Znaš,ti si pomalo smiješan ti bi htio znanstveni dokaz za paranormalno!?
U svakom slučaju svaki čovjek ima slobodnu volju pa tako i ti.Ako si se odlučio igrati sa tim stvarima samo naprijed nitko ti ne brani, ne moraš se uopće obazirati na dobronamjerne savjete.

xXSpUžVa-BoBXx
31.07.2008., 20:33
http://img508.imageshack.us/img508/3605/pidgeonsqs7.gif

da, jako cudno :D

hahaahahahahahahahahaha:lol::lol::lol::lol::rofl: :rofl: :rofl:

mukotrpak
02.08.2008., 16:29
Postoji jedna bolest koja bi mogla biti tvoj problem: narkolepsija. Ljudi zaspu u svim položajima, pa i stojeći. To može potrajati vrlo kratko a ono što pamtiš je da je nešto naprosto nestalo. Obrati se dobrom neurologu ako zbilja imaš takve probleme.

sylar86
03.08.2008., 09:54
Danas sam se probudio oko 3 u noci i vidio na regalu nekakvu cudnu svjetlost crvenu, nekakve niti koje su se ispreplitale. Buljio sam u to nekih desetak sekundi i zabrijao da je to mobitel. Kad sam skrenuo pogled da potrazim mobitel, on je bio na podu, a kad sam opet pogledao na regal vise te svjetlosti nije bilo. Tad sam pogledao na regal dal bi bilo iceg sta bi moglo svjetliti i bas nicega nije bilo.
Baka mi je prije pola godine pricala za slicnu takvu svjetlost no njoj je bila bliza.
Iskreno... ne vjerujem bas u duhove ni neke paranormalne stvari, ali me zanima da li postoji takvo nesto, jel netko vidio tu svjetlost? Da li ima netko mozda logicno objasnjenje?

mandragora
03.08.2008., 10:08
Danas sam se probudio oko 3 u noci i vidio na regalu nekakvu cudnu svjetlost crvenu, nekakve niti koje su se ispreplitale. Buljio sam u to nekih desetak sekundi i zabrijao da je to mobitel. Kad sam skrenuo pogled da potrazim mobitel, on je bio na podu, a kad sam opet pogledao na regal vise te svjetlosti nije bilo. Tad sam pogledao na regal dal bi bilo iceg sta bi moglo svjetliti i bas nicega nije bilo.
Baka mi je prije pola godine pricala za slicnu takvu svjetlost no njoj je bila bliza.
Iskreno... ne vjerujem bas u duhove ni neke paranormalne stvari, ali me zanima da li postoji takvo nesto, jel netko vidio tu svjetlost? Da li ima netko mozda logicno objasnjenje?
možda je dopirala izvana? svjetlost se prelama pa recimo neko crveno svjetlo se reflektira pod nekim kutem i pada na regal? :ne zna:na primjer, štop svjetla od auta? netko se vani zeza i šara po prozorima s onom crvenom lampicom? itd.

sylar86
03.08.2008., 10:18
Nemoguce, zivim na selu i soba mi je okrenuta prema livadi i shumi i nema nikakvog svjetla s te strane.

mandragora
03.08.2008., 10:28
Nemoguce, zivim na selu i soba mi je okrenuta prema livadi i shumi i nema nikakvog svjetla s te strane.onda štop svjetla od traktora :p
ak se ta svjetlost ponovo pojavi onda se pripremi pa malo pažljivije promatraj.

što se tiče paranormalnog, postoje razne mogućnosti.
recimo, kad je moj djed umro, u kući su se događale razne neobične stvari.
svi ukućani, zadrti znanstveni skeptici, neskloni nadnaravnim i religijskim stvarima na kraju su zaključili da se deda ipak na neki način javlja...jer se te sitne zezancije po kući nisu mogle drugačije objasniti:ne zna: možda je i ta tvoja svjetlost neki predak?

delija
03.08.2008., 10:29
Nemoguce, zivim na selu i soba mi je okrenuta prema livadi i shumi i nema nikakvog svjetla s te strane.

Interesira me, zašto si objavio ovaj post ovdje - jer kažeš: Iskreno... ne vjerujem bas u duhove ni neke paranormalne stvari...

CUBErt
03.08.2008., 11:03
možda je to duh od krave :eek:

sylar86
03.08.2008., 11:43
Pa rekao sam da ne vjerujem u to, ali bih htio cuti sta bi to moglo biti u slucaju da povjerujem :D

Vjerujem jedino u izvanzemaljce :)

mandragora
03.08.2008., 12:32
Pa rekao sam da ne vjerujem u to, ali bih htio cuti sta bi to moglo biti u slucaju da povjerujem :D

Vjerujem jedino u izvanzemaljce :)
onda su vjerojatno vanzemaljci vozili traktor na livadi iza kuće :ne zna:

delija
03.08.2008., 14:13
onda su vjerojatno vanzemaljci vozili traktor na livadi iza kuće :ne zna:

:rofl: :lol: :top:

sylar86
03.08.2008., 18:02
A bome se ni traktor ne moze tud vozit, nema kak doc, brijeg je iza kuce =)

i edit... rolete su bile spustene, sad sam se sjetio

mandragora
03.08.2008., 22:30
A bome se ni traktor ne moze tud vozit, nema kak doc, brijeg je iza kuce =)

i edit... rolete su bile spustene, sad sam se sjetioveliš niti su se ispreplitale? u mračnoj sobi? još ostaje mogućnost da je netko od ukućana iša piškiti i da je usput upalio televizor i da se ispod vrata ili kroz ključanicu probilo par zraka svjetla.
a možda su neki majušni vanzemaljci baš sletili na tvoj regal. čula sam da neki modeli njihovih letjelica normalno prolaze kroz zidove.

normall
04.08.2008., 15:31
meni baš danas na poslu (bez zeke) crvena fleka na zidu ureda :eek:

baš sam se poveselio neko čudo i meni se desilo, kad ono odbljesak katadioptera s bicikla :(

baš nemam sreće s čudima :D

sylar86
04.08.2008., 15:33
Ne, nije moguce da je svjetlost dolazila od bilo kuda, sve sam mogucnosti pregledao. Sad se uvjeravam da sam si to "zabrijao", ne znam vise kak objasnit. I te niti nisu bile kao na regalu ko kad bi recimo sa svjetiljkom posvijetlio, nego bas u prostoru.

Evo nesto najblize sto sam nasao tome, samo sto je sve bilo crveno:

http://img111.imageshack.us/my.php?image=overlaycf4.jpg

mandragora
04.08.2008., 17:13
meni baš danas na poslu (bez zeke) crvena fleka na zidu ureda :eek:

paaa crvene fleke u tvom uredu se lako mogu objasniti :zubo:

možda si se malo zanio?

Helder
07.08.2008., 21:56
Osjetila sam val hladnoce. Ugledala sam neciju nogu,prosli su me trnci,i nesto me silno gurnulo i ugrizlo. U tom trenutku sam se probudila,nesto me odgurnulo u krevetu,osjetila sam val hladnoce,a ruka za koju me to nesto ugrizlo je gorila,bila je vrela i blago peckala. Takoder sam uspostavila kontakt s svojim andelom. U glavi mi se pojavila rijec Ahiel. Kad sam googlala pisalo je da je to andeo,podaren na rodenju,Bozji brat. Vise o tom dozivljaju napisala sam u Paranormalno. Zna li netko sto se desava samnom??? Moram napomenuti da su mi preci bili lovci,i da su se svi ovi dogadaji osim kontakta s andelom desili u roku od mjesec dana,a prije toga nista,osim duse koja je na ulaznim vratima oduvijek.

poruči tom navodnom anđelu, koji za sebe smjelo tvrdi da je "Božji brat" da ti pokaže ono svoje drugo demonsko lice i vidjet ćeš da će nestati kako se i pojavio. sve ove pojave nestaju istog onog trenutka kad ih raskrinkamo kao prijevaru i kad im otvoreno damo do znanja da ih poznajemo. što ćeš se više držati za laži o navodnom Božjem anđelu, tim ćeš snažnije sebi privlačiti demonske sile. moguće je da u tebi progovara neriješena obiteljska karma, a ako je to u pitanju rješava se lako i jednostavno: otvorenim suprotstavljanjem i upornim igorniranjem. na taj način, kad astralni režiseri ove velike podvale shvate da te ne mogu energetski pljačkati, odustaju i idu dalje.

Helder
07.08.2008., 21:59
a što se vala hladnoće tiče, to je osjećaj tipičan za sve spiritističke dodire između živih i smrtnog otpada s "one strane". anuliraj strah, jer sve te sile s druge strane su i same vrlo plašljive i ako se nečega boje, to je da ne budu prepoznate. jer kad su raskrinkane, njihova moć nad pojedincem apsolutno prestaje. to im je najbolnija točka. i jedini izlaz iz ove "parapsihološke" krize.

daruvar_punk
08.08.2008., 14:31

ma dobar ti je nik dea u oblacima...i ja sam vidio hitlera neki dan a posto sam anitnazi sutno sam ga i onda sam se probudio...ma bzvz:kava:

Ono
08.08.2008., 15:44
Takoder sam uspostavila kontakt s svojim andelom.

sve je bilo dobro do ove rečenice...:rofl:

leptiric87
08.08.2008., 15:58
Imala sam jedno iskustvo koje mi ni dan danas nije jasno. Mozda neko od vas zna vise o tome
To mi se desilo samo 5-6 puta i dosta dugo se ne desava(nadam se da ni nece), Dakle ja se budim i pored kreveta vidim neki obris visokog coveka ali nista ne vidim sem mracnog obrisa(jer je jelte mrak). Taj neko stoji pored kreveta, a ja ni da vrisem ni da se pomerim samo mi lupa srce ko ludo. SLusam da li pas koji lezi pored kreveta reaguje, ne reaguje pa mi je lakse ali ja i dalje osecam necije prisustvo pored kreveta i vidim obris. A strah koji pritom osecam ne mogu ni da opisem. Okrecem se na suprotnu stranu, pokrivam preko glave i pokusavam da zaspim... Nakon toga kao da sam zaspala... E sad za ovaj deo ne znam da li sam sanjala ili ne ali svaki put sledi taj deo. Trcim to sobe roditelja, vrata su zatvorena a ja ne mogu ni da kazem nesto ni da dohvatim kvaku, uzasno sam uplasena.... I onda valjda nastavljam da spavam, Eto to je to. Iskustvo je potpuno uzasno jer takav strah nisam osecala ni u jednoj drugoj situaciji u zivotu. I svaki put pre svega toga kao da se probudim par sekundi i imam neki osecaj koji ne mogu da objasnim ali osecaj da ce se sve to desiti... Apsolutno sam za prvi deo sigurna da nije san, za drugi ne mogu da tvrdim ali delovalo je uzasno stvarno...

Stvarno tko sam ja
08.08.2008., 21:59
nešto u vezi s astralnom projekcijom pretpostavljam.......supersonic, preuzimaš

absurd
08.08.2008., 23:52
Cudno jer, evo sta se meni desilo:

Dakle ja se budim i pored kreveta vidim neki obris visokog coveka ali nista ne vidim sem mracnog obrisa(jer je jelte mrak). Taj neko stoji pored kreveta, a ja ni da vrisem ni da se pomerim samo mi lupa srce ko ludo. SLusam da li pas koji lezi pored kreveta reaguje, ne reaguje pa mi je lakse ali ja i dalje osecam necije prisustvo pored kreveta i vidim obris. A strah koji pritom osecam ne mogu ni da opisem. Okrecem se na suprotnu stranu, pokrivam preko glave i pokusavam da zaspim... Nakon toga kao da sam zaspala... E sad za ovaj deo ne znam da li sam sanjala ili ne ali svaki put sledi taj deo. Trcim to sobe roditelja, vrata su zatvorena a ja ne mogu ni da kazem nesto ni da dohvatim kvaku, uzasno sam uplasena.... I onda valjda nastavljam da spavam, Eto to je to. Iskustvo je potpuno uzasno jer takav strah nisam osecala ni u jednoj drugoj situaciji u zivotu. I svaki put pre svega toga kao da se probudim par sekundi i imam neki osecaj koji ne mogu da objasnim ali osecaj da ce se sve to desiti... Apsolutno sam za prvi deo sigurna da nije san, za drugi ne mogu da tvrdim ali delovalo je uzasno stvarno...

daruvar_punk
09.08.2008., 15:04
sve je bilo dobro do ove rečenice...:rofl:

ma sere...jbt...mogu i ja izmislit neznam sta......i ja sam bio na groblju sliko sam i ispala je neka faca i sta...buhu jbt:kava:

nepodnosljiva
11.08.2008., 08:15
Iznenadili bi se koliko je judi s slicnim iskustvima. Ja licno sam mislila da pocinjem da ludim pa sam se raspitivala na forumu ima li itko u slicnoj situaciji.Desava se ovako...
Budim se cesto nocu,uvijek izmedju 1:30 i 2 ujutro.Probudi me strah,uzasan strah da je neko pored kreveta.Ne cujem nikakav zvuk,bas nista.Samo taj uzasan strah i srce mi pocije nepravilno otkucavat kao da cu se ugusit,pogledam i vidim uvijek pored kreveta nekog ili nesto.U zadnje vrijeme postaje sve strasnije.Jednom sam vidjela svoju 3godisnju kcer ali kad se okrenula prema meni umjesto ociju imala je nekakva svijetla. Uzasan je to osjecaj,znas da si budan ali znas i da to sto vidis nikako ne moze biti stvarno.Zatvorim oci i samo se molim da nestane.Ne znam sta da radim,kako se tog osloboditi zauvijek.

leptiric87
11.08.2008., 12:47
nepodnosljiva, jel si raspitujuci se po forumima saznala sta bi to moglo da bude?

nepodnosljiva
11.08.2008., 17:23
nepodnosljiva, jel si raspitujuci se po forumima saznala sta bi to moglo da bude?

Jos uvijek pokusavam.Da mi je samo naci nekog ko je to ostavio iza sebe da vidim kako je nestalo.Postaje mi previse.

GothicA
11.08.2008., 21:35
Ako ti se to opet dogodi, pokušaj ustati, a ne se pokriti po glavi i znojit se. Možda te neki entitet stvarno posjećuje s razlogom, a možda je neka vrsta astralne projekcije, često čovjek pobrka stvarnost i san kod takvih situacija, a pogotovo kod kroničnog umora.
Možda da se konzultiraš sa nekim duhovnjakom? Kristaloterapeutima, bioenergetičarima? Ali prvo se raspitaj da dobiš nekog vjerodostojnog.

simpa ludjak
12.08.2008., 12:01
ma ljudi moji, kad se to dogodi, kad osjecas da te hvata strah(a dogadjalo mi se), UPALI SVIJETLO! jer dobro kazu, u mraku su velike oci.. a ako je nesto jos uvijek tamo, onda brzo kod okulista!:D
ili, ako tko ima muda, igraj se sa svojim strahom, osvjesti ga i pusti ga da te preplavi, u jednom trenutku ces puknut i postat ce ti smijesno. jako cudan dozivljaj.
znas, nista ti se nemoze dogoditi, jer ima puno ljudi koji imaju takva iskustva pa su jos uvijek svi zivi i zdravi. nemozes poginuti.

nepodnosljiva
12.08.2008., 15:26
Ako ti se to opet dogodi, pokušaj ustati, a ne se pokriti po glavi i znojit se. Možda te neki entitet stvarno posjećuje s razlogom, a možda je neka vrsta astralne projekcije, često čovjek pobrka stvarnost i san kod takvih situacija, a pogotovo kod kroničnog umora.
Možda da se konzultiraš sa nekim duhovnjakom? Kristaloterapeutima, bioenergetičarima? Ali prvo se raspitaj da dobiš nekog vjerodostojnog.

Ajde ti stisni m... da ustani kad ti otkinuta glava visi iznad kreveta:eek:

GothicA
12.08.2008., 20:01
Ajde ti stisni m... da ustani kad ti otkinuta glava visi iznad kreveta:eek:

Onda odi kod psihijatra, kaj da ti kažem drugo. Ali ako ništa ne poduzmeš, nećeš to ni promijeniti..

nana@
17.08.2008., 22:19
To stvarno je čudno... ali samo ti se pričinja! Sanjaš a misliš da si budna...to se znat desit!

Personal
22.08.2008., 23:00
Imala sam jedno iskustvo koje mi ni dan danas nije jasno. Mozda neko od vas zna vise o tome
To mi se desilo samo 5-6 puta i dosta dugo se ne desava(nadam se da ni nece), Dakle ja se budim i pored kreveta vidim neki obris visokog coveka ali nista ne vidim sem mracnog obrisa(jer je jelte mrak). Taj neko stoji pored kreveta, a ja ni da vrisem ni da se pomerim samo mi lupa srce ko ludo. SLusam da li pas koji lezi pored kreveta reaguje, ne reaguje pa mi je lakse ali ja i dalje osecam necije prisustvo pored kreveta i vidim obris. A strah koji pritom osecam ne mogu ni da opisem. Okrecem se na suprotnu stranu, pokrivam preko glave i pokusavam da zaspim... Nakon toga kao da sam zaspala... E sad za ovaj deo ne znam da li sam sanjala ili ne ali svaki put sledi taj deo. Trcim to sobe roditelja, vrata su zatvorena a ja ne mogu ni da kazem nesto ni da dohvatim kvaku, uzasno sam uplasena.... I onda valjda nastavljam da spavam, Eto to je to. Iskustvo je potpuno uzasno jer takav strah nisam osecala ni u jednoj drugoj situaciji u zivotu. I svaki put pre svega toga kao da se probudim par sekundi i imam neki osecaj koji ne mogu da objasnim ali osecaj da ce se sve to desiti... Apsolutno sam za prvi deo sigurna da nije san, za drugi ne mogu da tvrdim ali delovalo je uzasno stvarno...

Možda to sanjaš jer imaš nekakav problem koji te muči.
Ili ti je netko došao u posjetu. S onoga svijeta.

gunsmith
22.08.2008., 23:30
Ma drugi put ga zatraj u pi*** materinu i reci mu da te pusti da spavaš.

Personal
23.08.2008., 00:12
Ma drugi put ga zatraj u pi*** materinu i reci mu da te pusti da spavaš.

Može i to. To uvijek pali. :top:

300
23.08.2008., 11:44
događalo se slično jednom mojem poznaniku,samo što je njega ta sjena doslovno gušila i ponavljalo mu se iz noći u noć i samo jednom prestalo...moguće da su to inccubi/succubi kak ih već nazivaju ili astralni vampiri,odnsono entiteti koji se hrane ljudskim strahom i energijom...pitanje za tebe...dal ti je možda nedavno itko umro,dali si se bavila kakvim magijskim tehnikama i stvarima,dali koristiš opojna sredstva ili halucione droge...?

legi0nar
23.08.2008., 19:36
Kao malom meni se jako slično događalo skoro svake noći. Mama i tata su mi odavno rastavljeni pa sam do pete godine spavao s mamom u krevetu :zubo:.

Sanjao bih dvije vrste sna , naizmjence: (imam odlično pamćenje pa se skoro svega sječam)
SAN:

Sanjao bih prekrasnog anđela. Mama bi bila pokraj,još upaljeno svijetlo u sobi , prije spavanja. On je lebdio (letio , levitirao kako god) , ali ja sam imao osjećaj koliko god on bio lijep da je zao i da to moja mama zna. On bi me počeo gušiti ( ne rukama nego ... nekako : gledao bi i gušio) , a mama se okrenula prije toga okrenula od mene i čitala. Ja nisam uopće imao glas i nisam je mogao pozvati niti se kretat . I onda kada bi se okrenula UVIJEK bi se probudio i nešto bi mi se dogodilo.

2.
Mi bi imali u spavaćoj sobi uvijek otvorena vrata jer mama ne može spavati sa zatvorenim vratima. Kada bih zaspao , sanjao bih kako neka djevojčica koja je otprilike godinu dana bila mlađa od mene (ja sam imao 4 ona 3 god i tada bi to bil ogromna razlika :eek: hehhe). Provirivala bi kroz vrata i gledala me ,a ja sam imao neodoljivo želju da popričam s njom no ona bi pobjegla prema dnevnom boravku. Kuća mi ide : spavaća soba (od mame) kuhinja , hodnik , dnevni boravak (moja soba je na katu je sada :mig:). Ja , ne znam zašto, nikako ne bih mogao doći u dnevni boravak jednostavno ne . To bi se dogodilo par puta i jednostavno onako kako to je u snu nisam budio mamu i tada kada sam ju išao probuditi ja bi se probudio zapravo i to bi se dogodilo.

Svaki put kada bi se probudio - SIGURNO ZNAM DA OVO NIJE SAN JER BIH UVIJEK ZATIM POSLIJE PROBUDIO MAMU - sam imao jednostavno neki poriv pogledati na rub kreveta koji bi bio drven - ono sa strane , a n njemu bi bila nekakva čudna faca sa dosta velikim brkovima.Iskreno kada se sada sjetim podsjeća me na ono šta tu u Zagrebu spaja dva vagona tramvaja - takvog oblika. Jer,ako se zagledate,vidjet ćete to sta spaja kao neku facu. Baš jako slično tome je bilo . Ta faca je bila kao dio drveta onako izrezbarena i ja bih se brzo popeo na krevet . Svaki put bi reko mami ali ona opet iz nekog neobjašnjivog razloga ne bi pogledala. Tek ujutro ona bi to pogledala , a onda i ja i toga nije bilo to mi se UREZALO u pamčenje i iz nekog razloga i danas me ta faca , lik straši .

__________________________________________________ __________________________________________________ _______________________

Sada ono što mi se događa poslije sna je kao da me nešto što nema oblik ni tijelo , kao da se obrušava na mene , guši me , mući.Znam da je san gotov i da sam budan al se osječam kao u ta dva sna.
A ono što sanjam u ta dva sna je ili kao nekakva kocka koja se širi po prostoriji ne mogu objasniti što , a prije bi bila nekakva crna tanka crta koja ide ravno po potpuno bijeloj podlozi (slično Snake igrici).

To mi je skoro svake noći i nakon toga ili nekako cvilim kao da ne mogu reći (ja toga nisam svjestan) pa me sestra dođe vidjeti kaj je sa mnom ili mjesečarim polu svjestam po kući bježeći od nečega , ne zapravo bježeči nego ne znam šta i svega se slabo ili uopće ne sječam

Taj san kao da evoluira. U zadnje vrijeme je sve više za vrijeme sna i poslije osječaj kao da je ta kocka nešto što moram raditi ne znam kako da objasnim ona se povečava u toj prostoriji u kojoj sam ja i nakon sna imam uz sve ove osječaje kao da ću cijeli život biti ne rob ali tako nešto slično i da ne bježim .

Uglavnom stalno mi se nadodaje još jedan užasan osjećaj . Nakon sna se osječam gore nego da me netko proganja i da me želi ubiti . Sve češće i češće mislim da je smrt ljepša od tog užasno-stravičnog osjećaja . Zna li tko što je to ?

300
23.08.2008., 20:03
@ legi0nar - stvarno neznam,i jedno i drugo si rekao da je san,možda taj san ima kakvo značenje,imaš tu negdje topic o snovima,pa tamo napiši što si sanjao...

Tay
17.09.2008., 07:47
Netko vas drži na nišanu, bježite! (šalim se)

Joppa
17.09.2008., 21:14
Ne, nije moguce da je svjetlost dolazila od bilo kuda, sve sam mogucnosti pregledao. Sad se uvjeravam da sam si to "zabrijao", ne znam vise kak objasnit. I te niti nisu bile kao na regalu ko kad bi recimo sa svjetiljkom posvijetlio, nego bas u prostoru.

Evo nesto najblize sto sam nasao tome, samo sto je sve bilo crveno:

http://img111.imageshack.us/my.php?image=overlaycf4.jpg

Ako imas kristal u sobi ili neki stakleni predmet.. i mobitel blizu koji zmirka i snop svijetlosti se razbaciva po cijeloj sobi.. pa moze da je to.. ako ne..

Druga teorija.. nekada kada se probudim po mraku vidim crne tocke iznad sebe pa bijele.. i skuzio sam da nisu duhovi nego oko.. malo se igra.. neznam kako bi ti to objasnio.. isto kada upres oko i malo duze drzis i kada pustis.. nevidis dobro i neke bjele tockice ti lete.. tako se kod mene dogodilo.. :)

komar
24.09.2008., 20:51
... Iskreno... ne vjerujem bas u duhove ni neke paranormalne stvari, ali me zanima da li postoji takvo nesto, jel netko vidio tu svjetlost? Da li ima netko mozda logicno objasnjenje?

Pa iskreno govoreći svi se trudimo ne vjerovati i ne vidjeti te stvari, ali nekad je susret s tim neizbježan. Na dječjem rođendanu - slikala sam djecu - sad neznam točno, oko desetak njih oko stola. Neki su sjeli na stolice ispred stola dok su drugi stajali iza. Kad sam razvila fotografiju vidjela sam ono što zapravo nisam vidjela svojim okom. U sredini naprijed jedna stolica je bila prazna (sad mi pada na pamet da je to moglo biti dijetete, ali neznam koje od prijatelja moga sina ali zbog ovog se ne vidi) - zapravo vidi se jasno stolica i u visini glave djece koja sjede je plava svjetlosna kugla. Ti govoriš o crvenoj svjetlosti...

Priznajem da ne razumijem viđeno, ali jednostavno ni ne pokušavam razjasniti nešto za što nemam mogućnosti. Pitala sam znance u svojoj okolini što se to vidi... I jedino što mi je ostalo upečatljivo u toj priči...! Kad sam pokazala sliku svom susjedu - jednostavnom starijem seljaku - koji je cijeli život teško radio i živio od svog poštenog rada u iskrenosti - rekao mi je: "Dijete moje to je bar jasno - to je neka Božja svjetlost - pa možeš vidjet i sama." :cerek:

http://i15.servimg.com/u/f15/11/85/48/08/th/2d95ec10.jpg (http://www.servimg.com/image_preview.php?i=876&u=11854808) Moram priznati da mu se divim! Kako je lijepo vidjeti čovjeka koji živi sa tolikom vjerom i ima povjerenja u sve što se događa oko njega.

Očito ova crvena stvjetlost vezana je za tvoju obiteljsku simboliku... komunikaciju.... Baka je prenijela svoje iskustvo na tebe! Ili prikazano ti je njeno iskustvo. :kava:

komar
24.09.2008., 21:11
..... i skuzio sam da nisu duhovi nego oko.. malo se igra.. neznam kako bi ti to objasnio.. isto kada upres oko i malo duze drzis i kada pustis.. nevidis dobro i neke bjele tockice ti lete.. tako se kod mene dogodilo.. :)

I sama sam primjetila kod sebe - oko je vrlo nesavršen instrument gledanja, pa kad sam imala upalu oko i kao neka mrena mi je klizila po bjeloočnici i šarenici oka - ja sam to vidjela kao da u sobi padaju (ovisno o treptanju očiju) komadici nečeg prozirnog. Ovo nema možda veze sa ovom svjetlošću, ali sigurna sam da je vid i viđenje dosta nesavršena radnja. Ako nam se na unutarnjem ekranu pokazuju slike - rad našeg mozga ili .... - a u tom trenu su nam oči otvorene - povezujemo te slike sa prostorom u kojem se nalazimo.

Jooooooj ja se trudim, ali nema od toga neke vajde! :top:

Lady_dawn
25.09.2008., 15:59

I moja soba je okrenuta tako da nema odkud doci svijetlo usred noci ali ipak vidim razno razne svjetlosti po zidu,slikama itd.No za sve to postoji sasvim logicno objasnjenje....pa ja mirno nastavim spavati!

Ghordy
27.09.2008., 11:34
omfg !!! evo prije misec dana mi mater upala da se usrid noci probudila i vidila neku crvenu tocku ... malo vecu tocku ... i kad se priblizila i isla dovatit to rukama onda je nestalo ... ja sam se na to najezija i odma sam zna da je to neki duh il nesto takvo jer nemoze tu nesto bit pa nestat a da nije duh il neki takvi dir... jednostavno ti je to duh i gotovo ... al nebrini ... nece ti on nista :)

Lady_dawn
27.09.2008., 15:58
omfg !!! evo prije misec dana mi mater upala da se usrid noci probudila i vidila neku crvenu tocku ... malo vecu tocku ... i kad se priblizila i isla dovatit to rukama onda je nestalo ... ja sam se na to najezija i odma sam zna da je to neki duh il nesto takvo jer nemoze tu nesto bit pa nestat a da nije duh il neki takvi dir... jednostavno ti je to duh i gotovo ... al nebrini ... nece ti on nista :)

Ma kakvog li objasnjena....Bravo!!:rolleyes:

komar
27.09.2008., 18:59

ovo je jezivo, snimali smo prije par dana film kod prijatelja u dvoristu.
kad smo pregledali snimku primjetilo se nekakvo kretanje... pogledajte sami
http://www.youtube.com/watch?v=SwHreYKAXRg

Baš ti hvala što si nam to pokazao! :rolleyes: Moram priznati da stvarno vjerujem po svemu do sad pročitanom, viđenom.... da su izvanzemaljci energetska bića koja mogu mijenjati svoju strukturu i optički prikaz! Ali oni su samo energetska bića u svom osnovnom obliku.

I ja tvrdim da ti neće ništa! :s

junot
27.09.2008., 19:35

mozda nije bas slicno ali:
dok sam imao 9 godina i meni se dogodilo nesto slicno, imao sam mladu sestru koja je tada imala 2 godine spavala je u kindebetu i ja sam ustao jer me nesto probudilo i dok sam prolazio pokraj kinderbeta(koji je bio u mojoj sobi) ispod njega su bile dvije crvene ruke koje su bile zaklopljene kao da se mole, ja sam se prestrasio i vristao i otrcao u sobu kod mame i tate, a oni su mi rekli da sam to sanjao. ali ja sam potpuno svjestan toga i siguran sam da nisam sanjao jer me bas u tom trenutku nesto probudilo

Iberlauf
06.10.2008., 20:09
Danas je mama našla prsten u kući na jednoj stalaži. Sigurno ne pripada nikom od ukućana i sto posto ga nitko nije donio od nekud. Kao da se jednostavno stvorio tamo :ne zna::confused: (znam da se nije stvorio, ali se tamo našao)

Čini mi se da je neka bižuterija, a na njemu su 2 slona koja gledaju jedan prema drugom, tj. naslonjeni su glavama. Mene najviše interesira što znači taj simbol.

I nikak nemremo povezat kak se prsten našao u kući :confused:

Zodiac
06.10.2008., 20:24
Ma najvjerojatnije je netko to našao pa stavio. Nego tko je sve u kući? Možda je neko našao ili je nečije. Mada ne vjerujem da nisi prvo provjerio pa onda postao. Daj slikaj taj simbol. Možda bi nešto trebao značiti. Netko ti poručuje nešto. A šta?! :ne zna:

Poštovanje, ja sam kolega s pdf-a internet. Ovo je moj prvi post ovdje, ali već dugo čitam. Pozdravljam vas svih!

Iberlauf
06.10.2008., 20:27
Ma najvjerojatnije je netko to našao pa stavio. Nego tko je sve u kući? Možda je neko našao ili je nečije. Mada ne vjerujem da nisi prvo provjerio pa onda postao. Daj slikaj taj simbol. Možda bi nešto trebao značiti. Netko ti poručuje nešto. A šta?! :ne zna:

Poštovanje, ja sam kolega s pdf-a internet. Ovo je moj prvi post ovdje, ali već dugo čitam. Pozdravljam vas svih!

Živim sa starcima i sestrom. I apsolutno svi tvrde da ga nitko nije donio izvana ili ga našao negdje u kući.
Provjerio sam što znači taj simbol ali nigdje nisam uspio naći značenje.
Evo slikat ću pa uploadat sliku.

Zodiac
06.10.2008., 20:35
Koliko sestra ima godina? Sorry na pitanju?!

Iberlauf
06.10.2008., 20:55
Koliko sestra ima godina? Sorry na pitanju?!

LOL :lol:
18
Kaj si mislio da je neko malo dijete pa da mulja nekaj, ili?

gnki2000
06.10.2008., 21:01
Pa takve stvari se dešavaju ne vidim ništa čudno u tome.:ne zna:

meritag
06.10.2008., 21:06
Živim sa starcima i sestrom. I apsolutno svi tvrde da ga nitko nije donio izvana ili ga našao negdje u kući.

:)Promatrajuci slona kao simbol u svakom pogledu je to pozitivan simbol narocito u Indiji i Tibetu a također i u Africi.U zapadnom svijetu on je simbol tezine i nespretnosti.Ako ukucani tvrde da oni sa tim nemaju veze onda treba razmisliti tko je dolazio kroz kucu(u posjete).Nema razloga za zabrinutost,nikome se nece nista desiti.Da nije u pitanju ljubavna magija:mig:?Salim se,vidjet cemo kada stavis sliku.:):)

Zodiac
06.10.2008., 21:24
LOL :lol:
18
Kaj si mislio da je neko malo dijete pa da mulja nekaj, ili?

Tako nekako :)

Možda ti je neki momak zaručio sestru, pa ona to ne želi reć :cerek: :lol:

Heh.

Slažem se sa meritagom da nema smisla za zabrinutost. Možda ti ga je frend, rođak, od staraca prijatelji ili sestre ostavili slučajno. Ili ko zna kad, pa ga našao netko ispod fotelje ili kreveta a ostavljen je prije par godina :ne zna:

Ajd kad staviš sliku vidjeti ćemo.

Iberlauf
06.10.2008., 21:31
Pa takve stvari se dešavaju ne vidim ništa čudno u tome.:ne zna:

Pa meni je bilo poprilično čudno kak se našao tamo "niotkuda" :ne zna:

:)Promatrajuci slona kao simbol u svakom pogledu je to pozitivan simbol narocito u Indiji i Tibetu a također i u Africi.U zapadnom svijetu on je simbol tezine i nespretnosti.Ako ukucani tvrde da oni sa tim nemaju veze onda treba razmisliti tko je dolazio kroz kucu(u posjete).Nema razloga za zabrinutost,nikome se nece nista desiti.Da nije u pitanju ljubavna magija:mig:?Salim se,vidjet cemo kada stavis sliku.:):)

Kaj se tiče tih stvari, više vjerujem istočnjacima i starijim civilizacijama, tak da mi se više sviđa ova interpretacija simbola slona Indijaca, Tibetanaca i Afrikanaca :D A i pozitivnija je :D

Pokušao sam slikati mobitelom ali je previše nejasno, niš se ne vidi :)
Budem sutra uzeo fotić pa fotkao:mig:

Iberlauf
06.10.2008., 21:37
Tako nekako :)

Možda ti je neki momak zaručio sestru, pa ona to ne želi reć :cerek: :lol:

Heh.

Slažem se sa meritagom da nema smisla za zabrinutost. Možda ti ga je frend, rođak, od staraca prijatelji ili sestre ostavili slučajno. Ili ko zna kad, pa ga našao netko ispod fotelje ili kreveta a ostavljen je prije par godina :ne zna:

Ajd kad staviš sliku vidjeti ćemo.

Prvi dio posta - :lol:

Prsten mi djeluje kao da je ženski, pitao sam curu, kaže da nije njezin.
A čudno bi bilo da ga je netko baš tamo stavio, jer je ta stalaža u kutu dnevnog boravka gdje sigurno netko od gostiju nema kaj tražit. Ono, ajmo reći da je na bezveznom mjestu, tamo nitko ne prolazi i slično. Prije bi ga onda ostavio na stolu ili sl. No, uglavnom nije ni bitno, ionak ne možemo saznat kak je dospio tamo (nisam se ni nadao da će mi to netko moći reći :lol:) već me baš zanimalo značenje simbola slonova.

Budem ja to još istražio čiji je, sigurno će se netko naći :D

Argante
06.10.2008., 21:52
Možda je seka imala pidjama party? :D
Iz vlastitog iskustva znam da kad nosim prsten ( dakle ne nosim ga stalno, već kad mi dođe ) uvijek se iznova na njega privikavam. Pa ga premećem po prstima, okrećem, skidam. Recimo uvijek ga skidam kada idem prati ruke. I tak mi se par puta dogodilo da ga ponesem U ruci iz kupaonice i onda me nešt zaintrigira, sjetim se nečeg, ono naglo skrenem s putanje :D i nesvjesno ga odložim na stvarno neobičnim mjestima...

SPINEL
07.10.2008., 11:32
Ako se ta stalaža nalazi tako bzvz u nekon kutu tko zna otkad je taj prsten tu ne cini mi se da to neko previše gleda možda je taj prsten tu toliko dugo da se niko nesiča kako je moga tu završit. E i usput slonovi su znak srece.

Davidius
09.10.2008., 17:30
I? Hoće onda biti fotografije ili ne? Čisto da vidim kako izgleda. :o

luiz
11.10.2008., 22:53
:)Promatrajuci slona kao simbol u svakom pogledu je to pozitivan simbol narocito u Indiji i Tibetu a također i u Africi.U zapadnom svijetu on je simbol tezine i nespretnosti.

koji to zapadni narodi imaju simbol slona i sto znaci?
gdje na zapadu rastu slonovi?

Limačica.
31.10.2008., 07:51
Meni se dogodilo nešto slično. Stara i ja smo našle privjesak za lančić na kojem je Marija. Našle smo ga na fotelji pa je prva reakcija bila da je nekom ispao iz džepa. Pitale smo baku i tetu je l' možda njihov, ali smo dobile negativan odgovor. To nas je šokiralo jer smo bile prilično sigurne da je privjesak ili bakin il' tetin. Onda kreneš na soluciju da pitaš ljude koji možda nikad nisu ni bili kod tebe u gostima :zubo: očajnički tražiš odgovor, ali eto mi ga još nismo uspjele nač, a prošlo je oho-ho od tada.

Ispijač Mozga
31.10.2008., 13:13
Kad smo vec kod pronalazenja cudnih stvari u kuci - Ja sam na tavanu pronasao novcic iz 1900. godine sa likom Franje Ferdinanda. Mislim da je u vrijednosti od 5 kruna. Nemam pojma kako je dospio tamo, a jos je cudnije sto je moja kuca izgradjena tek oko 1965. godine.

rodryguez
31.10.2008., 22:58
ahahahah...a ja nasred kuhinje stao u govno,a svi se u kuci kunu da nije njihovo........hm,slikat cu sutra pa cete vidjet sliku.....
neznam sta je to...

zuni9
02.11.2008., 07:23

Eh, svi tvrde... :rolleyes: Netko laže. :azdaja:

Ri3
02.11.2008., 17:24
Ja sam našao jednom prsten u pisoaru. Srebrni okrugli sa nekakvim znakovima. Bo :)
Malo mi je čudno da je nekome mogao ispast sa ruke dok je pišao.

white panties
02.11.2008., 17:28
Ja sam našao jednom prsten u pisoaru. Srebrni okrugli sa nekakvim znakovima. Bo :)
Malo mi je čudno da je nekome mogao ispast sa ruke dok je pišao.

mozda ga je nosio oko k:D

Ri3
02.11.2008., 18:14
Palo mi je napamet ali nisam htio biti prost B)

šumskičovjek
05.11.2008., 22:52
meni se isto desilo nesto jako čudno bio je travanj rije ar godina i idem na bankomat da bih imao za drugi dan za otić na osao za gablec i odem ja a račun razan i vratim se tuzan doma i rezigniram idem čitat nesto otvorim knjigu i nadjem 700 kuna od božićnice još.

ines25
12.11.2008., 12:00
Danas je mama našla prsten u kući na jednoj stalaži. Sigurno ne pripada nikom od ukućana i sto posto ga nitko nije donio od nekud. Kao da se jednostavno stvorio tamo :ne zna::confused: (znam da se nije stvorio, ali se tamo našao)

Čini mi se da je neka bižuterija, a na njemu su 2 slona koja gledaju jedan prema drugom, tj. naslonjeni su glavama. Mene najviše interesira što znači taj simbol.

I nikak nemremo povezat kak se prsten našao u kući :confused:

Ak ce ti kaj pomoc i ja sam prije nekih godinu dana nasla tj. mladja seka je nasla ispod stolice koja je stajala u kutu i na njoj je bila roba za peglanje dva parfema, puder i brijaci aparat. Mi smo isto bili u cudu:confused: i nismo htjeli jedno vrijeme to ni pipnut jer nismo znali otkud je a nase nije,dr.stvar isto tako nitko od nasih to nije mogao unijeti u kucu tako da:ne zna:
a poslije smo cak i koristili parfeme i nikome zasada nista, a parfemi su uvijek zenama dobro dosli:trio:

sbirulina
18.11.2008., 12:22
većini ljudi je to smiješno, ali čim se svi ljudi bave ostali bi šokirani, vjerujte mi....ja sam nedavno prisustvovala jednom razgovoru između starijih gospođa, u kojem je jedna drugoj potanko objašnjavala što treba unijeti u kuću žene svoga ljubavnika kako bi se rastali, radilo se o nekoj marami koju treba diskretno ubaciti među njeno rublje....presmiješno, ali čnjenica je da to ljudi rade!!

1234567
14.12.2008., 01:37
Evo ovako,bio sam zaljubljen u nekoliko zenskih,ali oko toga su se zbivali cudni dogadjaji.
1.> Bili smo dobri prijatelji ,kada sam joj rekao da sam u nju ona je rekla da joj nase prijateljstvo mnogo znaci i da su mi sanse 90 %,ali kada sam se povjerijo jednom prijatelju...poslje nekoliko dana ona me je odjebala i vise nismo cak ni bili prijatelji.

2.>Ona je govorila da sam joj sladak i da joj se jako svidjam i ona se meni svidjala ...kada sam rekao jednoj prijateljici da sam u ovo sta joj se svidjam , prestao sam joj se svidjati poslje nekoliko dana.

3.>Bila je u mene 2 mj stalno mi je slala poruke...na pocetku mi se nije svidjala, ali sto smo se vise dop. poceo sam se zaljubljivati u nju ali kada sam rekao najboljem prijatelju ona se naglo prestala dop s mnom i vise mi nije odg na poruke.

4>zaljubio sam se u jednu iz razz uvjek smo pricali preko sata i zajebavali se .
Ona mi je uvjek govorila da bi me svaka zenska pozelila,ali kada sam to sve ispricao jednoj rodici (koja zna dobro cuvati tajne) odjednom je nase prijateljstvo prekinuto ona me je pocela izbjegavati i stalno se okretala protiv mene....

Ja stvarno ne kuzim ove dogadjaje...vise nista mi nije jasno,sada se bojim ikom reci ko mi se svidja ili u koga sam...
Ovo je meni jako jako cudno...

Sta vi kazete na ovo?

patak
14.12.2008., 03:19
:rofl: pa ni nemoj nikome pričati. ako već moraš nekome reću u koga si, onda reci to toj ženski u koju si ;)

1234567
14.12.2008., 12:12
:rofl: pa ni nemoj nikome pričati. ako već moraš nekome reću u koga si, onda reci to toj ženski u koju si ;)

Ah,mene zanima da li je to praznovjerije,tj. da li uopce ima nesto u tom praznovjeriju???

mandragora
14.12.2008., 13:02
Ah,mene zanima da li je to praznovjerije,tj. da li uopce ima nesto u tom praznovjeriju???
ne znam, jel praznovjerje al ja imam sličan primjer!

Inače sam na faxu bila dost veliki štreber sa dost visokim prosjekom ocjena i bilo je malo vjerojatno da padnem ispit iz bilo čega! No, nikada nisam drugima govorila kad imam ispite. Pala sam samo tri puta i to kad sam najavila da idem na ispit.

Alternativna pretpostavka bi bila ovo:
obzirom da postaš na alternativi onda da kažem alternativno objašnjenje slučaja:
u svim magijskim priručnicima vezanima za ostvarenja i manifestacije - stoji uputa o tome da treba šutit!!Razlog tome je da zaštitimo namjeru prije nego ona ojača i pusti korijenje.
zašto?
neki ljudi naprosto imaju u sebi neku negativu (sumnju, zavist ili nešto slično) ...
Često puta nam ljudi savjetuju da postupamo razumno ili nam uvaljuju neku sumnju u ciljeve koje smo si postavili...to pogotovo može biti nezgodno ako i sami imamo neke sumnje u pogledu razvoja situacije (ispit...nova veza ili bilo što drugo)
No često puta nam ne moraju ništa reći da osjetimo neku negativu....
u alternativi, magiji i sl. energije su sasvim konkretna stvar koja djeluje, bili mi svjesni toga ili ne...

znači slijedeći put:
:no:

intercepts
14.12.2008., 14:46
neznam,može biti povezano sa ljudsom zavišću,imam također par primjera sa vezama oko ženskoga roda,slična situacija,povjerim se prijateljima i jednostavno se ne desi ništa a bilo je sigurno da če se nešto desiti,hm
opet to dovodi do tvoje psihe i nutrine,tvoja podsvijest sama po sebi projekcira negativnu sliku događaja,jer ti se u prijašnjim događajima po povjerenju ostalim osobama desilo loše u pitanju ljubavi,ili u bilo kakvom pitanju
ja se osobno drugima ne volim povjeravati za prijavljene ispite na faxu jer ih u tome slučaju nikada ne položim,to je očito ljudska zavist koja sprečava ostvarenje cilja,eto sada znaš da ubuduče šutiš i vjerovatno imaš ostvarenje cilja,barem probaj pa se sam uvjeri ;)

lamelasica
15.12.2008., 20:20
mislim d amoras prekinuti tu tradiciju i prestati drugima govorit o tome ko ti se svidja:mig::p

1234567
16.12.2008., 00:11
obzirom da postaš na alternativi onda da kažem alternativno objašnjenje slučaja:
u svim magijskim priručnicima vezanima za ostvarenja i manifestacije - stoji uputa o tome da treba šutit!!Razlog tome je da zaštitimo namjeru prije nego ona ojača i pusti korijenje.

Mislim da bi i ja trebao procitati neki...ne vjerujem u to ali postoje mnoge stvari koje su istinite.

gocat
16.12.2008., 01:11

zaista ima nesto u tome slazem se sa recenim.

takoder, kao i autor teme primjetio sam da imam daleko vise uspjeha ako sutim.
ideje koje zelie realizirati, zadrzite unutar sebe.
npr prestanak pusenja, pohvalite se da ne pusite dan dva, lakse cete poceti. no dok drzite to u sebi, ne pustate van, kao da raste ta moc.

Best Bride
16.12.2008., 18:56
Znas da ima nesto u tome.
Znas onu staru poslovicu- bolje da sutim DA SE NE UREKNEM.
:ne zna:
Kad moram rjesavati nesto vazno, primijetila sam da ako puno pricam, a pogotovo s ljudima koji su ljubomorni na mene ili moj uspijeh, poslije mi sve ide puno teze ili uopce ne ide. Pa cak i banalne stvari....
Tako da se drzim one "SUTI I RADI" a ja bi nadodala "A POSLIJE SE HVALI":cerek:

Best Bride
16.12.2008., 18:58
ne znam, jel praznovjerje al ja imam sličan primjer!

Inače sam na faxu bila dost veliki štreber sa dost visokim prosjekom ocjena i bilo je malo vjerojatno da padnem ispit iz bilo čega! No, nikada nisam drugima govorila kad imam ispite. Pala sam samo tri puta i to kad sam najavila da idem na ispit.

zašto?
neki ljudi naprosto imaju u sebi neku negativu (sumnju, zavist ili nešto slično) ...
Često puta nam ljudi savjetuju da postupamo razumno ili nam uvaljuju neku sumnju u ciljeve koje smo si postavili...to pogotovo može biti nezgodno ako i sami imamo neke sumnje u pogledu razvoja situacije (ispit...nova veza ili bilo što drugo)
No često puta nam ne moraju ništa reći da osjetimo neku negativu....
u alternativi, magiji i sl. energije su sasvim konkretna stvar koja djeluje, bili mi svjesni toga ili ne...

znači slijedeći put:
:no:

Ovo si super objasnila. To s ispitima je jedan od primjera u koji sam se i ja uvjerila:ne zna:

yagodica
18.12.2008., 23:01
:ne zna::ne zna::ne zna:Ovako...Često kad idem kući iz škole umorna sam..idem popodne u školu i navečer kad idem kući jako sam umorna.Sjedim u busu i tišina je i mrak...Nerijetko zadrijemam,a kad otvorim oči priviđaju mi se stvari..Više puta sam vidjela kako mačka sjedi na sjedalu ispred mene,i jednom pauka(velikog)kako visi na onoj uzici od mreže..Kad sam se približila,njih naravno nije bilo,a sve je izgledalo tako stvarno...Što mi se dešava?Jel se nekome dogodilo išta slično?Strah me....

znashtikosam
18.12.2008., 23:07
:ne zna::ne zna::ne zna:Ovako...Često kad idem kući iz škole umorna sam..idem popodne u školu i navečer kad idem kući jako sam umorna.Sjedim u busu i tišina je i mrak...Nerijetko zadrijemam,a kad otvorim oči priviđaju mi se stvari..Više puta sam vidjela kako mačka sjedi na sjedalu ispred mene,i jednom pauka(velikog)kako visi na onoj uzici od mreže..Kad sam se približila,njih naravno nije bilo,a sve je izgledalo tako stvarno...Što mi se dešava?Jel se nekome dogodilo išta slično?Strah me....

Otiđi na kontrolu neuroloških funkcija, samo da se uvjeriš da nije to.
Makar, sumnjam da jest. You're far too young for those kind of problems. :)
Moguće da si kronično neispavana ili premorena,uh, što sam ja sve znala viđati prije prijemnog ili ispita (kad učiš danonoćno), znala sam viđati sjene i siluete. Ma svašta. Pregledaj da nemaš anemiju i pregledaj hormone. Svašta ti to može biti.Preventiva je najbitnija.
Ali, najizglednije je da si ipak jako iscrpljena. Nemoj se zabrinjavati.

yagodica
18.12.2008., 23:32
pa dobro,istina,učim puuuno i možda stvarno i je od toga..a i fali mi željeza u krvi...dobro,ajd,već sam mislila da sam pukla...issse hvata me jeza od ovih misterija pa sam pomislila da....ajd hvala Bogu da nisam...tnx anyway

Asezmar31
18.12.2008., 23:40

Sve postoji na ovom svijetu čega smo svijesni, netko je svijesniji i budniji od drugoga... vrijeme će ti pokazati sve... a možda ti je to nekakva polusan, jer mačke i paukovi nemaju neko veliko značenje osim što se neki demoni često manifestiraju kao crne mačke, žabe, crni psi, ljudi u crnom... vidio sam ja i frend jednog takvog čovjeka u crnom na mjestu gdje nema šta da radi u kasne sate, čudno je i nestao jer je samo nestao odjednom to je bilo prije par godina, neki dan mi cura javlja da je vidila isto neko biće u crnom kako sijedi nasred ulice, a i frend mi je nedugo nakon toga javio da se ukazao jedan u crnom kad je izlazio iz dvorišta...kak je proletio... e sad, netko će ti se smijati ili meni a netko neće...nije bitno, ja znam svoje....pozz:)

ChR0NoS
19.12.2008., 00:56
možda te kuje zajebaju i sve je objašnjeno preko teorije zavjere

Aiko22
19.12.2008., 12:57
meni se isto takve stvari događaju, samo što sam ja doma u svome krevetu. isto vidim svašta, paukove, svinjske glave, neke niti koje se pružaju prema meni. budem zatečena i prestrašena, ali onda se pomolim i zamiolim za zaštitu pa bude sve ok.

zuzi_ri
23.12.2008., 13:04
ma sere...jbt...mogu i ja izmislit neznam sta......i ja sam bio na groblju sliko sam i ispala je neka faca i sta...buhu jbt:kava:
ipak postoji nesto,nemam blage sta dali su to duhovi ili nesto trece...meni se desilo prije nekoliko godina,otprilike 2-3 i jos se uvijek sijecam tog dogadaja kao da se jucer dogodilo..ovako bila je vecer,ja sam bila u dnevnom boravku i ucila ja mislim matematiku,nesto mi nije bas islo ucenje pa sam isla traziti tatu da bi on malo objasni....prvo sto sam napravila sam isla u kuhinju ali prije toga,dok sam hodala hodnikom sam vidjela neciju sjenu iza stakla i sjecam se da je imao kaput,ja sam pomislila da je tata pa sam sva vesela dotrcala kad ono prazna kuhinja,odmah sam se prepala a sigurna sam 100 posto da je netko bio unutra...tog dana mama je dezurala,samo je tata bio i baka u kuci koja je spavala usvojoj sobi...ima puno godina i jedva hoda stoga...kad sam izasla iz kuhinje vidjela sam tatu kako gleda televiziju u svojoj sobi...i on se bome prepao kad sam mu sve ispricala...nisam vidjela detalje kroz stakla jer je poluprozirno ali ta osoba ili sto vec,je bila visoka i nosila je nesto crno :S
zna mi se desiti ponekad,sada rijetko, da vidim istu scenu sto sam ja sanjala neku noc...potpuno isto i kako se ja hvatam za glavu od cuda...hahah smijesno,ne?
jednom dok sam slagala puzle od mona lise i bila sam pri kraju isla sam spavati kao da me netko natjerao i u snu netko mi je pokazivao koje puzle mi fale i gotovo se derao na mene da necu zavrsiti,ja sam bila sva ljuta jer sam pazila da mi niti jedna nebude progutana od usisavaca i taj glas koliko se sjecam je bio muski...pokazao mi je da ce mi faliti 3 puzle i na kojim mjestima i stvarno se to desilo isto dana kad sam zavrsila sa slaganjem...
sto mislite ??molim vas komentirajte :* =)

Ša la la la
23.12.2008., 15:48

Slazem se slazem,meni je isto cudno bilo kak se tu svima dogadjaju paranormalne stvari i to bas svima ono :rolleyes:.A ova dea u oblacima je stvarno u oblacima,smanji malo konzumaciju marihuane :lol:,ili si paranoicna pa halucijancije i ta sranja znas ono :rofl:

Jopach
24.12.2008., 13:10
Ja mislim da ima nesto u tim stvarima. Ali pravo pitanje je ako poreknes svom prijatelju tu tajnu (ili sto si vec rekao) dali ce ta ˝negativna˝ energia nestati? :confused:

Sindrom
24.12.2008., 13:31
ipak postoji nesto,nemam blage sta dali su to duhovi ili nesto trece...meni se desilo prije nekoliko godina,otprilike 2-3 i jos se uvijek sijecam tog dogadaja kao da se jucer dogodilo..ovako bila je vecer,ja sam bila u dnevnom boravku i ucila ja mislim matematiku,nesto mi nije bas islo ucenje pa sam isla traziti tatu da bi on malo objasni....prvo sto sam napravila sam isla u kuhinju ali prije toga,dok sam hodala hodnikom sam vidjela neciju sjenu iza stakla i sjecam se da je imao kaput,ja sam pomislila da je tata pa sam sva vesela dotrcala kad ono prazna kuhinja,odmah sam se prepala a sigurna sam 100 posto da je netko bio unutra...tog dana mama je dezurala,samo je tata bio i baka u kuci koja je spavala usvojoj sobi...ima puno godina i jedva hoda stoga...kad sam izasla iz kuhinje vidjela sam tatu kako gleda televiziju u svojoj sobi...i on se bome prepao kad sam mu sve ispricala...nisam vidjela detalje kroz stakla jer je poluprozirno ali ta osoba ili sto vec,je bila visoka i nosila je nesto crno :S
zna mi se desiti ponekad,sada rijetko, da vidim istu scenu sto sam ja sanjala neku noc...potpuno isto i kako se ja hvatam za glavu od cuda...hahah smijesno,ne?
jednom dok sam slagala puzle od mona lise i bila sam pri kraju isla sam spavati kao da me netko natjerao i u snu netko mi je pokazivao koje puzle mi fale i gotovo se derao na mene da necu zavrsiti,ja sam bila sva ljuta jer sam pazila da mi niti jedna nebude progutana od usisavaca i taj glas koliko se sjecam je bio muski...pokazao mi je da ce mi faliti 3 puzle i na kojim mjestima i stvarno se to desilo isto dana kad sam zavrsila sa slaganjem...
sto mislite ??molim vas komentirajte :* =)

...bili oni duhovi,demoni,ili šta ja znam kaki frajeri ili frajle,imati će onoliku moć koliku im ti daš...nju naravno stječu preko čega drugog nego preko tvoga straha...tako je i u stvarnosti...što te se više neko boji,više ćeš njime moći manipulirati...ne daj se zuzi...nisi jedina kojima se događaju ili su se događale takve stvari...

...iz vlastitog iskustva vjerujem kako pojavljivanje same sjene ne predstavlja ništa pozitivno,ne želim te uplašiti,samo govorim o slučajevima sa kojima sam se ja susretao,a koja su sadržavala upravo tog negativca...

...kratko ću navesti dva slučaja koja su se dogodila osobama koje poznajem,jednu (radi se o odrasloj osobi u 40-tim god) jako dugo,a drugu (adolescent) osobu tek pola godine...oba iskustava su na neki način traumatična,jer ih je sjena fizički maltretirala...obe osobe,ne poznaju se,nikada se nisu vidjele,a kamoli poznavale ispričale su mi identična iskustva,bez da sam ja ispričao iskustvo jednoga drugomu...

...:susret sa sjenom im se dogodio dok su spavale.Usred noći,valjda zbog osjećaja nelagode ili čega god već,probudili su se,i u kutu sobe stajala je osoba zavijena u crno...sjena,kako je već nazvana...nisu bili u stanju zvati nekoga,jednostavno nisu uspijevali izgovarati riječi...sjena im se polako počela primicati...popela se na krevet...osobi 1 sjela je na prsa te se ona počela gušiti,dok je osobi 2 ruke položila na prsa koja se također počela gušiti...to je trajalo neko vrijeme dok ih nije pustilo i naravno,našli su se sami u sobi...osoba 2 mi je spomenula šaputanje na uho za vrijeme gušenja,ali nije razumjela ni riječi koja joj je bila rečena...

...to naravno ne vodi na dobro...smatram da je teško,zbog straha i to,ali bilo bi potrebno ubuduće ako ti se dogodi nešto slično,postaviti se prema tome na pravilan način...ti ćeš znati na koji...:mig:....

...kao što sa rekao,ta sjena ili što god je već,ima samo ono što joj ti daš...

MaoaM
25.12.2008., 13:41

To ti se zove kroničan nedostatak sex-a:D

-- blacky --
26.12.2008., 17:49
A ja se bojim u sve vezano za magiju vjerovati. :hekla:
A volio bih bez komplexa. Iz religiozne sam obitelji. To je veliki zajeb.
Imam par primjera iz osobnog života gdje zaista vrijedi ona "bolje da šutim da ne ureknem".

strumpf
27.12.2008., 01:43
aj ti lijepo reci svom prijatelju ovako (strumpf nece dobiti sedmicu na lotu):)

300
27.12.2008., 16:18
pa dobro,istina,učim puuuno i možda stvarno i je od toga..a i fali mi željeza u krvi...dobro,ajd,već sam mislila da sam pukla...issse hvata me jeza od ovih misterija pa sam pomislila da....ajd hvala Bogu da nisam...tnx anyway

kao što sam već reko,modovi bi na početak "Alternative" trebali staviti upozorenje slično kao na početku filmova..."sadržaj podforuma Alternativa nije primjeren osobama mlađim od 18 godina,ili osobama slabih živaca i slabog želuca,isto kao niti osobama koje su podložne vjerovanju raznih priča"...nego,da se vratimo na temu,mislim da nisu nikakvi veći problemi u pitanju...odspavaj,odmori se,pusti mozag na pašu...ako se ti problemi i dalje nastave,posjeti lječnika...isto tako bi se složio sa izjavama dotičnog gospodina "Asezmar31" i rekao da je manifestacija entiteta moguća u svakakvim životinjskim oblicima,ali mislim da to kod tebe nije slučaj...meni se slično dogodilo kad sam jednom išao putem kojim svakim danom prolazim i odjednom sam osjetio takav intenzivan miris da sam morao doslovno začepiti nos,i na tom mjestu vidio crnu mačku koja nepomično sjedi na vrhu debla i promatra (što baš i nije tipično kod mačaka)...zanimljiva je stvar bila što nije bilo moguće da se miris odnekuda širio,odnosno to je bio miris kakvog nisam u životu osjetio,nebih nužno reko neugodan,ali jako intenzivan...

Joppa
27.12.2008., 16:35
Ostavimo demone i ostale gluposti, to je samo potreba za snom i umor mozga. Kada je mozak kao i svi drugi misici umore i oslabe potrban im j odmor. A od prevelokog ucenja i opterecenosti i velikoga stresa od ispita mozak moze doci da stvara hulcinacije ili iluzije. Nikakvi demoni i ostale vjestice i uroci. Tebi je potreban veliki odmor. Znaci nikakvo misljenje o drugim stvarima koje te opterecivaju. Jos ako imas probleme sa znojenjem naglim trncima, drhtanjem i pritiskanjem u grudima onda mozemo reci da si opcenito pod stresom. A te mrlje sto ti se javljaju i nekakve izuzije su stvorene od mozga. Ako si gledala horor filmove onda se to prikaziva pred tvojim ocima. Mozak dolazi do gresaka kao i sam Deja vu. :)

Ramzes13
27.12.2008., 16:39
Ostavimo demone i ostale gluposti, to je samo potreba za snom i umor mozga. Kada je mozak kao i svi drugi misici umore i oslabe potrban im j odmor. A od prevelokog ucenja i opterecenosti i velikoga stresa od ispita mozak moze doci da stvara hulcinacije ili iluzije. Nikakvi demoni i ostale vjestice i uroci. Tebi je potreban veliki odmor. Znaci nikakvo misljenje o drugim stvarima koje te opterecivaju. Jos ako imas probleme sa znojenjem naglim trncima, drhtanjem i pritiskanjem u grudima onda mozemo reci da si opcenito pod stresom. A te mrlje sto ti se javljaju i nekakve izuzije su stvorene od mozga. Ako si gledala horor filmove onda se to prikaziva pred tvojim ocima. Mozak dolazi do gresaka kao i sam Deja vu. :)

Možda samo tvoje mišljenje...

300
27.12.2008., 16:45

...a kaj smo joj mi drugi rekli...:confused:

Joppa
27.12.2008., 16:48
...a kaj smo joj mi drugi rekli...:confused:

Malo sam vas nadopunio. :mig:

300
27.12.2008., 16:54
Malo sam vas nadopunio. :mig:

ok...:top:

viper001
27.12.2008., 17:28
Kao neobicno vidjela lovca na ulici pa onda posegnula u frizider a tip prosa,al je treba cekat nju da opet pogleda:lol:Onda vidila majku sa bebom:confused::ne zna::confused:To auto je jednostavno skrenulo dok ona nije gledala,a ovo o snovima to ne bi komentira.

hulkstips
30.12.2008., 21:40
ohohoho!!!!
čini se da tvoje nasljeđe te je dostiglo....
ovo če biti interesantno.
u vezi mačke i pauka.

hulkstips
30.12.2008., 21:41
ili sam u krivu ili....

Marian Oden
01.01.2009., 19:18

pa idi psihijatru

Alan_SP
03.01.2009., 21:55
meni se slično dogodilo kad sam jednom išao putem kojim svakim danom prolazim i odjednom sam osjetio takav intenzivan miris da sam morao doslovno začepiti nos,i na tom mjestu vidio crnu mačku koja nepomično sjedi na vrhu debla i promatra (što baš i nije tipično kod mačaka)...zanimljiva je stvar bila što nije bilo moguće da se miris odnekuda širio,odnosno to je bio miris kakvog nisam u životu osjetio,nebih nužno reko neugodan,ali jako intenzivan...

Sad, ovo meni definitivno zvuci kao okultni napad...

Naravno, odmah cu pretpostaviti da ce mnogi reci kako je to glupo, nemoguce, bez ikakvog smisla, ali eto, za one koji vjeruju.

Ukratko, neugodni mirisi i inace se vezu uz okultne napade. Prva stvar je obraniti se, a onda vidjeti tko bi mogao vrsiti napad... I zasto. Ovisno o mnogo faktora, napad moze biti i cisto onako, ajde da se malo zezamo i nekog skenjamo.

Da li je to opasno? Pa, moze biti.

Lucija 4
07.01.2009., 20:16
Meni se još od prošle godine od kad smo došli u kuću u crikvenici (bilo je ljeto)..........prikazuju mi se
kao neke sjene mačaka; mojoj frendici je umrla(auto) mačka tad prije neg smo otišli (bila je crna) i samo mi se pokazuje
male crne sjene kao mačka i kad se okrenem naravno nema je.......i moja mačka koja je tigrasta mi se isto pokazivala
kao mala sjena i kad se okrenem opet nema je..........kaj je to ? Zašto se to dešava ?

darkie
07.01.2009., 20:25
.meni se slično dogodilo kad sam jednom išao putem kojim svakim danom prolazim i odjednom sam osjetio takav intenzivan miris da sam morao doslovno začepiti nos,i na tom mjestu vidio crnu mačku koja nepomično sjedi na vrhu debla i promatra (što baš i nije tipično kod mačaka)...zanimljiva je stvar bila što nije bilo moguće da se miris odnekuda širio,odnosno to je bio miris kakvog nisam u životu osjetio,nebih nužno reko neugodan,ali jako intenzivan...

Sumpor??? XD

emily20
13.02.2009., 17:40
Pozdrav svima...
Htjela bi s vam podijelit jednu čudnu istinitu priču koja mi se desila pred par mjeseci.
Sjedila sam doma pred kompom i slušala svoje omiljene ali tužne neke ljubavne pjesme ( uhvatilo me ) i razmišljala sam o dečku koji mi se jako sviđao u to vrijeme.. i jednostavno se prepustila tim pjesmama i osjećaju koje su izazivale.. odjedanput sam počela plakati..jecati..toliko sam bila u tom transu da sam razmišljala ovako..ma zašto bi ta ljubav koju ja osjećam (prema tom dečku )trebala bit samo za njega..želim je podijeliti sa svakom pticom,sa svakim kamenom, sa svakim kutkom na ovoj planeti..ta nazovimo ljubav se jednostavno u tom trenutku prelila na sve oko mene,na sve što postoji, kao da je u meni bila nepotrebno i mučila se..i sad je bila slobodna...ne mogu se točno sjetiti što je kasnije bilo..
slijedeći dan,nakon te večeri za kompom, ja sam bila luda od sreće,nešto neopisivo me je prožimalo,kad bi zatvorila oči osjetila bi TO što teško da mogu opisati riječima,neku struju koja je bila u cijelom mom tijelu..naizgled je sve bilo normalno..pričala sa ukućanima, govorila kao i inače..ali to je bilo prisutno..činilo mi se da vidim svijet POTPUNO DRUGAČIJE, NOVIM OČIMA..jedva sam čekala da idem van,da vidim taj vanjski svijet jer mi se činilo da ću ga prvi put vidjeti, bila sam uzbuđena kao malo dijete..
I vani me je isto to pratilo, gledala sam okolo stvari koje sam vidjela milijon puta, prolazila kraj njih,a u to trenutku činilo mi se kao da ih prvi put vidim..
Navečer kad bi zatvorila oči,jasno bi vidjela,osjetila da je još to tu..i tako 5,6 dana..u međuvremenu, te dane bojala sam se nekom reći jer sam mislila da ako kažem da će nestati...
Zanima me što vi mislite,što bi to moglo biti? Dali je netko doživio nešto slično,a i kako to opet osjetiti?:)

300
13.02.2009., 18:48
ne...samo raspoloženje,koje je u tebi probudilo ljubav i koji te još drži...

mandragora
13.02.2009., 18:57
Zanima me što vi mislite,što bi to moglo biti? Dali je netko doživio nešto slično,a i kako to opet osjetiti?:)

mislim da si doživjela spontano prosvjetljenje :cerek:
tzv. direktno iskustvo istine.

ima malo opširnije o tome
...ovdje (http://www.tomislavbudak.com/index.php?option=com_content&task=view&id=31&Itemid=56&lang=hr)
(opisan je tečaj na kojem se to pokušava postići namjerno...ali možeš usporediti što na stranici piše o mističnom iskustvu i usporediti sa svojim stanjem)

Alan_SP
14.02.2009., 02:37

Pa, to je definitivno promjena percepcije. :) Znam da bedasto zvuci, ali si gledala na stvari drugacijim ocima. Stvar je u tome sto mi stalno tezimo necemu, imamo svoj centar percepcije (da se tako izrazim) u jednoj tocci. I onda, kad tu tocku pomaknemo, dozivimo promjenu percepcije. Ona moze biti u bilo kom smjeru (dakle, i negativna).

Poanta je ta, da se moze percepcija tjerati pomocu volje. Ti si uspjela pomaknuti percepciju u pozitivnom smjeru, sto je odlicno. I mozes raditi da se ona opet vrati tamo. Uspjet ces. I tako, shvatis da svijet izgleda drugacije, iako izgleda jednako. Vjezbanjem toga mozes i svoj centar pomaknuti vise u pozitivu. Naravno, moguce je i u negativu, ali je ljepse u pozitivu. :)

Dakle, vjezbaj, ponovi sto si radila, to ce ti olaksati uspjeh. Kad neko vrijeme vjezbas promjenu percepcije, ona ti postaje sve laksa i laksa za postici. To ti garantiram.

apollo.
14.02.2009., 10:09
hihihihih
i meni je to poznato ^^

a ne znam, od tog dana mi je sve isto drugačije. to je valjda ono kad skužiš kaj ustvari ljubav znači.
sviđa mi se kak je mandragora to nazvala.
a dalo bi se pričat o tome, al znam sam da je to zakon :D

najljepše mi je bilo kad sam se šetao po vani i po prvi put u životu sam istinski vidio kak je svijet zapravo predivno mjesto :cerek:

prirodaaaaa <3

emily20
14.02.2009., 12:22
ne...samo raspoloženje,koje je u tebi probudilo ljubav i koji te još drži...

ja nisam bila 'sretno zaljubljena',u tom trenutku ja sam bila tužna i frustrirana radi situacije i osjećala se potpuno nemoćna da riješim istu..a i nakon toga, taj dečko više mi nije bio ni bitan u svemu tome,on je bio samo okidač,mislim

mislim da si doživjela spontano prosvjetljenje
tzv. direktno iskustvo istine.

ima malo opširnije o tome
...ovdje
(opisan je tečaj na kojem se to pokušava postići namjerno...ali možeš usporediti što na stranici piše o mističnom iskustvu i usporediti sa svojim stanjem)

spontano prosvijetljenje uaau,ma di je mene našlo:-)..hvala na linku, pročitala...neznam..jedino ovo mi je bilo blisko..To je stanje koje karakterizira apsolutna bezvremenost - ono je neizrecivo, a istovremeno najočitija, najjednostavnija i najprirodnija stvar.

Pa, to je definitivno promjena percepcije. Znam da bedasto zvuci, ali si gledala na stvari drugacijim ocima. Stvar je u tome sto mi stalno tezimo necemu, imamo svoj centar percepcije (da se tako izrazim) u jednoj tocci. I onda, kad tu tocku pomaknemo, dozivimo promjenu percepcije. Ona moze biti u bilo kom smjeru (dakle, i negativna).

Poanta je ta, da se moze percepcija tjerati pomocu volje. Ti si uspjela pomaknuti percepciju u pozitivnom smjeru, sto je odlicno. I mozes raditi da se ona opet vrati tamo. Uspjet ces. I tako, shvatis da svijet izgleda drugacije, iako izgleda jednako. Vjezbanjem toga mozes i svoj centar pomaknuti vise u pozitivu. Naravno, moguce je i u negativu, ali je ljepse u pozitivu.

Dakle, vjezbaj, ponovi sto si radila, to ce ti olaksati uspjeh. Kad neko vrijeme vjezbas promjenu percepcije, ona ti postaje sve laksa i laksa za postici. To ti garantiram.

da, ovo mi se čini logično, promjena percepcije...shvaćam,shvaćam:-) puno hvala na jednostavnom objašnjenju:-)

hihihihih
i meni je to poznato ^^

a ne znam, od tog dana mi je sve isto drugačije. to je valjda ono kad skužiš kaj ustvari ljubav znači.
sviđa mi se kak je mandragora to nazvala.
a dalo bi se pričat o tome, al znam sam da je to zakon

najljepše mi je bilo kad sam se šetao po vani i po prvi put u životu sam istinski vidio kak je svijet zapravo predivno mjesto

ja neznam dali sam shvatila što to ljubav znači, što je najčudnije ja sam emocionalno zakinuta što se tiče ljubavi prema drugome..
I meni se činilo da je svijet prekrasan, zapravo kao da sam ga vidjela točno onakvog kakav je, bez sudova, mišljenja, bez te iskrivljene percepcije..
apollo, znači ti to doživljavaš i dalje?..kako se tebi to desilo,kakav je tebi bio 'taj dan'?

apollo.
15.02.2009., 00:36
ja neznam dali sam shvatila što to ljubav znači, što je najčudnije ja sam emocionalno zakinuta što se tiče ljubavi prema drugome..
I meni se činilo da je svijet prekrasan, zapravo kao da sam ga vidjela točno onakvog kakav je, bez sudova, mišljenja, bez te iskrivljene percepcije..
apollo, znači ti to doživljavaš i dalje?..kako se tebi to desilo,kakav je tebi bio 'taj dan'?

a ne sjećam se točno u detalj, al desilo se tak da sam prvo bil u apsolutnoj komi par dana, i onak, reko sam sebi "ček malo, ovo nema smisla" i ošo sam spavat jer sam bil fol izmučen i psihički i fizički..
drugi dan je bio tako "čist".. onak svjež, nov.. ne znam kak da to objasnim.

znam da kad sam se vračal doma iz škole, stal sam na pol puta, gledal drvo kak se njiše na povjetarcu i uživa u suncu. i pokušal sam osjetiti to drvo, sve stanice u tom drvu, sve procese.. sve ono što drvo čini drvom..
onak.. sam je kroz mene prošlo neš.. i stal sam i gledal i rekel "wow" ^^
(ah, d bjutifl memoriz :cerek: )

eeeeeeee sad se sjetih :D
to kaj mi se desilo bi se moglo opisati s onim kaj Siddhartha (Hesseov) naziva "buđenjem". tj. gotovo je identično. (sjećam se da kad sam čital tu knjigu i bil na tom djelu, da sam se baš sjetil tog djela s drvom)

hm. sad se sjetih lakrimologije. inaće mi se činila glupom, al sad kad gledaš, ima smisla :ne zna:

mandragora
15.02.2009., 00:45
spontano prosvijetljenje uaau,ma di je mene našlo:-)..hvala na linku, pročitala...neznam..jedino ovo mi je bilo blisko..To je stanje koje karakterizira apsolutna bezvremenost - ono je neizrecivo, a istovremeno najočitija, najjednostavnija i najprirodnija stvar.

ma zapravo na tom linku nije dato najbolje objašnjenje - ima puno boljih opisa.
I mene je par puta snašla ista stvar. No skoro da je nemoguće to opisati niti objasniti. beskrajna ljepota i potpuno savršenstvo svijeta...

soks
15.02.2009., 21:26
ma zapravo na tom linku nije dato najbolje objašnjenje - ima puno boljih opisa.
I mene je par puta snašla ista stvar. No skoro da je nemoguće to opisati niti objasniti. beskrajna ljepota i potpuno savršenstvo svijeta...
izgleda da je sve u oku promatrača.

melin
20.02.2009., 22:18
Pozdrav svima...
Htjela bi s vam podijelit jednu čudnu istinitu priču koja mi se desila pred par mjeseci.
Sjedila sam doma pred kompom i slušala svoje omiljene ali tužne neke ljubavne pjesme ( uhvatilo me ) i razmišljala sam o dečku koji mi se jako sviđao u to vrijeme.. i jednostavno se prepustila tim pjesmama i osjećaju koje su izazivale.. odjedanput sam počela plakati..jecati..toliko sam bila u tom transu da sam razmišljala ovako..ma zašto bi ta ljubav koju ja osjećam (prema tom dečku )trebala bit samo za njega..želim je podijeliti sa svakom pticom,sa svakim kamenom, sa svakim kutkom na ovoj planeti..ta nazovimo ljubav se jednostavno u tom trenutku prelila na sve oko mene,na sve što postoji, kao da je u meni bila nepotrebno i mučila se..i sad je bila slobodna...ne mogu se točno sjetiti što je kasnije bilo..
slijedeći dan,nakon te večeri za kompom, ja sam bila luda od sreće,nešto neopisivo me je prožimalo,kad bi zatvorila oči osjetila bi TO što teško da mogu opisati riječima,neku struju koja je bila u cijelom mom tijelu..naizgled je sve bilo normalno..pričala sa ukućanima, govorila kao i inače..ali to je bilo prisutno..činilo mi se da vidim svijet POTPUNO DRUGAČIJE, NOVIM OČIMA..jedva sam čekala da idem van,da vidim taj vanjski svijet jer mi se činilo da ću ga prvi put vidjeti, bila sam uzbuđena kao malo dijete..
I vani me je isto to pratilo, gledala sam okolo stvari koje sam vidjela milijon puta, prolazila kraj njih,a u to trenutku činilo mi se kao da ih prvi put vidim..
Navečer kad bi zatvorila oči,jasno bi vidjela,osjetila da je još to tu..i tako 5,6 dana..u međuvremenu, te dane bojala sam se nekom reći jer sam mislila da ako kažem da će nestati...

Ja u nekim trenucima osjecam tu neizmjernu ljubav prema svemu.:s:s

sanjadom
21.02.2009., 19:37
Hej,a da vi niste na nokom drogicama,jer, sve mi to malo čudno zvuči.Ne znam da netko može poželjeti podijeliti ljubav sa svima,a u totalnom je badu zbog svog ljubavnog života.Ili,osjećati neizmjernu ljubav prema svemu i svakome.Čini mi se malo ljigavim i neiskrenim.Mislim da to ni sveci ne mogu.Da,diviti se ljepoti i svijetu koji nas okružuje,ali zbog toga zastraniti i pobrkati pojmove zaljubljenosti i ljubavi,ne znam.Sorry,društvo ako griješim,ali čini mi se da tražite neku utjehu iz vlastitog očaja.

emily20
21.02.2009., 21:14
Hej,a da vi niste na nokom drogicama,jer, sve mi to malo čudno zvuči.Ne znam da netko može poželjeti podijeliti ljubav sa svima,a u totalnom je badu zbog svog ljubavnog života.Ili,osjećati neizmjernu ljubav prema svemu i svakome.Čini mi se malo ljigavim i neiskrenim.Mislim da to ni sveci ne mogu.Da,diviti se ljepoti i svijetu koji nas okružuje,ali zbog toga zastraniti i pobrkati pojmove zaljubljenosti i ljubavi,ne znam.Sorry,društvo ako griješim,ali čini mi se da tražite neku utjehu iz vlastitog očaja.

hihi možda i jesmo na drogicama:)

a gle,ja uopće nisam to tražila, to se desilo i ja samo znam da je bilo drugačije od bilo kakvog osjećaja kojeg sam do sad iskusila:)

meni je to više ličilo na sreću a ne na neku zaljubljenost ili ljubav..

Alan_SP
21.02.2009., 21:58

Hm, ako ti nesto nisi dozivjela, nitko nije? Ja nikad nisam bio u Kini, Japanu (i mnogo drugih zemalja), pa autoritativno tvrdim da ne postoje? :)

Kao sto ne znas, postoje razne stvari i svi ljudi nece saznati sve. Kad shvatis da ne znas sve i da nisi sve iskusila, pocet ces primjecivati sto sve ne znas i pocet ces uciti. S vremenom ces mozda iskusiti i osjecaje koje nikad prije nisi osjetila. Zivot je ucenje, stalno se nesto moze nauciti. Sto ne znaci da svi stalno i uce. Neki vjeruju da sve znaju i da nista vise ne mogu nauciti.

braveheart
21.02.2009., 22:02
Pozdrav svima...

To se zove savršena LJUBAV.
I to je moguće da traje svaki dan.
Neko je nikada ne osjeti eto ti si bar na 5-6 dana.

Ne brini vratiće se to opet taj osjećaj,kroz davanje onima koji su oko tebe.

emily20
22.02.2009., 13:43
Kao sto ne znas, postoje razne stvari i svi ljudi nece saznati sve. Kad shvatis da ne znas sve i da nisi sve iskusila, pocet ces primjecivati sto sve ne znas i pocet ces uciti. S vremenom ces mozda iskusiti i osjecaje koje nikad prije nisi osjetila. Zivot je ucenje, stalno se nesto moze nauciti. Sto ne znaci da svi stalno i uce. Neki vjeruju da sve znaju i da nista vise ne mogu nauciti.

potpuno se slažem:top:

To se zove savršena LJUBAV.
I to je moguće da traje svaki dan.
Neko je nikada ne osjeti eto ti si bar na 5-6 dana.

Ne brini vratiće se to opet taj osjećaj,kroz davanje onima koji su oko tebe.

hvala:)
da..sretna sam kad se samo sjetim da sam to doživjela, i tih 5 dana mi se čini puno! u isto vrijeme zapravo se i bojim, naviknuta
sam na nešto drugo, poznato, a ovo mi je potpuno 'nepoznato', novo...
davanje,primanje...baš s tim imam problema..ali trudim se, učim:)

braveheart
22.02.2009., 15:18
potpuno se slažem:top:

hvala:)
da..sretna sam kad se samo sjetim da sam to doživjela, i tih 5 dana mi se čini puno! u isto vrijeme zapravo se i bojim, naviknuta
sam na nešto drugo, poznato, a ovo mi je potpuno 'nepoznato', novo...
davanje,primanje...baš s tim imam problema..ali trudim se, učim:)

Sada kad si to doživjela taj osjećaj LJUBAVI SAVRŠENE,trebaćeš samo to sjećanje pobuditi i vratiće se taj osjećaj ali prije toga moraš djelovati u skladu ljubavi.Ne udaljavati se od srži LJUBAVi.

Recimo kada u nekomu prepoznaš tu LJUBAV ponovo će se taj lijepi osječaj javiti.
Ja recimo kada sam pročitao taj tvoj post ja sam to ponovo doživio,znači sijećanje na to,pobudjuje taj osjećaj ponovo.
Recimo nisi neke volje ,samo razmišljanje o toj Savršenoj LJUBAVI koja je u tebi donosi promjenu u osjećaju.

Znači svjesno je moguće u sebi mjenjati stanje kako da se osjećaš.

Netko će to nazvivati magijom,ja ću reći,daj Bože svima takve magije.
Da se osjećaš tako i kako zaželiš da ti bude unutar tebe.
Misao je BOG,a mi smo Bogovi,samo treba to izvući iz sebe na površinu.

emily20
22.02.2009., 19:56
Ja recimo kada sam pročitao taj tvoj post ja sam to ponovo doživio,znači sijećanje na to,pobudjuje taj osjećaj ponovo.
Recimo nisi neke volje ,samo razmišljanje o toj Savršenoj LJUBAVI koja je u tebi donosi promjenu u osjećaju.

istina.dok sam pisala post obuzelo me nešto slično, puno puno manjeg intenziteta ali ipak..

soks
02.03.2009., 14:33
hihihihih

najljepše mi je bilo kad sam se šetao po vani i po prvi put u životu sam istinski vidio kak je svijet zapravo predivno mjesto :cerek:

prirodaaaaa <3

ovaj spot me podsjetio na tvoj post :)

http://www.youtube.com/watch?v=9BxNJRxGbgE&feature=related

apollo.
02.03.2009., 21:18
ovaj spot me podsjetio na tvoj post :)

http://www.youtube.com/watch?v=9BxNJRxGbgE&feature=related

haha, zakon

ja volim ovo pustit kad se vani šećem po prirodi
http://www.youtube.com/watch?v=cN8-6Hi8wSE&feature=related

tak mi je nekak.. awww ^^

emily20
03.03.2009., 16:38
haha, zakon

ja volim ovo pustit kad se vani šećem po prirodi
http://www.youtube.com/watch?v=cN8-6Hi8wSE&feature=related

tak mi je nekak.. awww ^^

ha baš me razveselila ova pjesmica..dobra za zaplesat oko vatre hi hi :))

Deavon
06.03.2009., 20:31
uff..na svakom topicu ovog tipa..evo mene sa svojim iskustvima xD...vec se pocinjem zabrinjavati za sebe...ja se nebi složila sa tvrdnjom da to može biti manifestacija demonskih entiteta...a ako ništa..sigurno nisu tu da te uplaše.Meni su se jednom prilikom..kada me djed vodio doma iz vrtica(prolazila sam kroz park)...prikazalo 4 ljudi u istoj bijeloj odjeci..moj djed ih je sto vidio...malo prije nego smo prosli pokraj njih nestali su....ja osobno mislim da se i u mom a i u tvom slucaju radi o entitetima koji su tvoji svojevrsni vodiči..i da te pokušavaju na nešto upozoriti(u mom slučaju desilo se da je tjedan dana poslije moj djed pretrpio infarkt..vecina stvari o kojima pricam na forumu dogodila mi se vezano uz djeda jer sam uznjega bila posebno vezana)...ti si očito samo otvorenija,bilo to svjesno ili nesvjesno,prema mogućnosti da postoje oblici života koje nisu svi u mogućnosti spoznati...savjetujem ti da ne potiskuješ to nego im dozvoliš "prolaz" i pokušaš ustanoviti zašto se ukazuju baš tebi(u početku sam i ja to potiskivala..ali onda sam shvatila da su mi te stvari,ti entiteti..pomogli predvidjeti i upozoriti me na brojne opasne situacije i da me u većini slučajeva svojim ukazanjem štite..znalo mi se dogoditi da kad bi mi se dogodilo takvo nešto..prestrasila bih se i otišla u drugom smijear..kasnije bih shvatila da se tamo gdje sam namjeravala ici dogodilo nesto opasno....npr.zadnji put..otisla sam drugim putem a kasnije shvatila da je na mjestu gdje sam trebala ici neko podmetnuo bombu u kontejner za smece i eksplodirala je otprilike u vrijeme kada sam se ja tamo trebala naci.

slanutkica
13.04.2009., 15:57
uff..na svakom topicu ovog tipa..evo mene sa svojim iskustvima xD...vec se pocinjem zabrinjavati za sebe...ja se nebi složila sa tvrdnjom da to može biti manifestacija demonskih entiteta...a ako ništa..sigurno nisu tu da te uplaše.Meni su se jednom prilikom..kada me djed vodio doma iz vrtica(prolazila sam kroz park)...prikazalo 4 ljudi u istoj bijeloj odjeci..moj djed ih je sto vidio...malo prije nego smo prosli pokraj njih nestali su....ja osobno mislim da se i u mom a i u tvom slucaju radi o entitetima koji su tvoji svojevrsni vodiči..i da te pokušavaju na nešto upozoriti(u mom slučaju desilo se da je tjedan dana poslije moj djed pretrpio infarkt..vecina stvari o kojima pricam na forumu dogodila mi se vezano uz djeda jer sam uznjega bila posebno vezana)...ti si očito samo otvorenija,bilo to svjesno ili nesvjesno,prema mogućnosti da postoje oblici života koje nisu svi u mogućnosti spoznati...savjetujem ti da ne potiskuješ to nego im dozvoliš "prolaz" i pokušaš ustanoviti zašto se ukazuju baš tebi(u početku sam i ja to potiskivala..ali onda sam shvatila da su mi te stvari,ti entiteti..pomogli predvidjeti i upozoriti me na brojne opasne situacije i da me u većini slučajeva svojim ukazanjem štite..znalo mi se dogoditi da kad bi mi se dogodilo takvo nešto..prestrasila bih se i otišla u drugom smijear..kasnije bih shvatila da se tamo gdje sam namjeravala ici dogodilo nesto opasno....npr.zadnji put..otisla sam drugim putem a kasnije shvatila da je na mjestu gdje sam trebala ici neko podmetnuo bombu u kontejner za smece i eksplodirala je otprilike u vrijeme kada sam se ja tamo trebala naci.

Zanimljivo razmišljanje.
Zanima me dali stvarno postoje bića koja mi ne vidimo...i alieni...
Ali ti očito ovo pomaže u životu...

maria_5359
10.05.2009., 23:25
koji je to lud feeling... predivno nešto... :cerek:
doživila sam ga prvi put u trenucima istinske ljubavi prema nekome ili nečemu... kao da je uistinu djelovalo poput okidača pa sam se odjednom našla zaljubljena u cijeli svijet... plakala od sreće zbog predivnih prizora koje sam toliko puta vidjela a odjednom su dobili neku posebnu ljepotu, kao da sam tek tada progledala... :cerek:
i danas doživljavam te trenutke najčešće kad sam sama... svijet poprimi čudan sjaj a ja sretna što postojim sada i ovdje... :cerek: osjećaj da mogu pomaknuti planine :cerek: ma prekrasno nešto... :cerek: šteta što su obično to trenuci iako se zna nekada i oduljiti... prošle godine mi je trajalo punih 6 mjeseci!!! :cerek: iz dana u dan neopisiva sreća (bez ijednog normalnog uzroka!), radost, ljubav, euforija, a opet mir, sigurnost... ma bajka! :cerek:

vule 1983
02.07.2009., 13:51

Nije san....to se i meni desilo pre jedno mozda dva meseca,to je ovako bilo...lego sam da spavam oko pola dvanest,vec oko dva posle ponoci sam se odjednom probudio ko da uopste nisam ni spavao,oci sam otvori ko nikad odjednom,a posto sam tada spavao na ledjima pogled mi je bio prema jednom sifonjeru i televizoru,na tom mestu izmedju sifonjera i televizora vidim da neko stoji u crnom....sav je crn i lice ne vidim samo vidim da stoji i da je stavio ruke na tv-u....ajde pokusao sam da se uspavam nekako posto ja u principu ne verujem u te stvari i ne obracam paznju i mislim da je senka i pored toga sto vidim lepo nekog coveka......uspavam se nekako i negde oko pola cetri je bilo kada sam pogledao na tel......ista situacija mi se desila,otvaram oci sav sam znojav i vidim nekog coveka u crnom kako stoji samo sto je sada ruke stavio na mom krevetu.....onda mi doslo u glavu da nesto nije kako treba.....gledam ga i povlacim se nazad uz krevet i zid a ne mogu da nedjem daljinski da upalim tv.....knedla mi stala u grlu,ne znam o cemu se radi...vidim da se gledamo oci u oci ali ne mogu da odreagujem nikako,nekako sam se okrenuo na stranu i pokusao da se uspavam,posle nekog kratkog vremena sam se opet probudio i istu stvar vidim samo sto sad sedi na moju stolicu pored kompa......stavio ruke preko stolice i gleda me pravo u oci......kada sam uzeo tel dok sam se okrenuo i upalio vise ga nije bilo........znam da mi mnogi ne veruju i ne pricam mnogo o tome da se nebi raspravljao,ali malo sam procesljao po netu i vido ovu slicnu temu pa hajde reko da napisem......ne znam o cemu se radi......bio sam budam 10000% sve se secam i sve vidim ali ne znam o cemu se radi.........pre tog dogadjaja mozda mesec dana,cuo da neko ide uza stepenice,stepenice su mi oblozene parketom i malo se osusio i kada se stane cuje se da neko ide........izao sam iz sobe posto sam bio sam samcijat......NIKOG NIJE BILO....vratio sam se uz komp da odgledam neki film i cuo sam opet da ne neko ide a cim izadjem nema nista...........posle toga mi se desilo ono sa nekim crnim covekom,ne znam o cemu se radi i sta je......ali sam napisao da zna LEPOTICA87 da sam imao veoma slican dozivljaj......zato kazem da nije san......skoro sam gledao neku emisiju na bazi toga i rekli su kako se zove ta da kazem mozda BOLEST sto neki mogu da vide i cuju neke stvari sto drugi ne mogu ali nisam upamtio jer sam pogledao na blic,kad sam vido o cemu se radi bilo je kasno,zavrsilo se.......znam da 99% ljudi u to ne veruje sto sam napisao i ne teram nikog samo sam hteo da kazem i da ohrabrim nekako LEPOTICU87........toliko od mene............

Navia_90
02.07.2009., 15:42
Evo sad kad već pišete o tome, moram vam reći, i meni se događalo nešto slično. Kad sam bila manja često sam imala takve snove da mi je netko ispod kreveta, u ormaru, pokraj kreveta i td. Ali naravno, dječji snovi, nitko ne bi vjerovao.

Nekako s vremenom me to prošlo. Odrastajući. Ali kad sam sama u kući... imam osjećaj da nisam sama. Pogotovo u svojoj sobi. Kvaka na vratima nekad zna zaškripati kao da je netko čuva, pokušava otvoriti vrata...
I jednom, ima nekoliko mjeseci, imala sam taj čudno san koji se činio toliko nevjerojatno stvaran. Ležim u vlastitom krevetu i razaznajem obrise predmeta po sobi od vanjskih svjetala... I ta crna sjena, jasno je vidim i nepomično promatram, stoji kraj vrata i gleda me nekako prijekoravajući. Ne vidim šta je, kako izgleda, ali znam da je došla zbog mene i da nešto želi od mene. I baš kao što je već netko pisao, osjećala sam da me guši, pritišće, ne doslovno, ali svojom pojavom. Kao da siše život iz mene. Ne znam jesam li ovo stvarno izgovarala ili sam to rekla u sebi, ali molila sam tu sjenu da me ostavi na miru... Ma ne, više sam je molila da mi ništa ne uradi i zaklinjala se da ću se popraviti, da neću više. Sad o čemu je riječ, ni ja ne znam. Samo znam da sam se brzo nakon toga naglo trgnula, nakon čega je nestalo sjene. Ali obrisi predmeta po mojoj sobi i vanjska svjetla ostala su sasvim ista. Osjećala sam neko olakšanje, kao da me ostavio na miru. Ali i sad, kad pomislim na to... Taj ružni osjećaj... Definitivno najstrašniji san koji sam ikad imala, najrealniji, najmisteriozniji.
Nakon toga, kvaka na vratima rjeđe škripi. Ne sjećam se je li više i zaškripala...

joshuatree
03.07.2009., 11:41
e zbog ove teme sinoć nisam mogla spavati :mama:

apollo.
03.07.2009., 19:02
ali zašto strah? :/

joshuatree
03.07.2009., 19:52
Zašto? Pa nije baš ugodna pomisao da mi kod kreveta možda stoji kakva prikaza, pogotovo jer živim sama :)