PDA

View Full Version : Magija, spiritualnost, demonizam, vještičarstvo, visoka magija

stranice : 1 2 3 4 [5] 6 7

Maatsya
21.05.2007., 00:10
sa čime? sa magijskim krugom sa interneta gdje si ti iniciran? :zubo:
nacrtaš krug oko svojih voljenih pa su zaštićeni od svega što ti isprovociraš na astralu? :rofl: :rofl: :rofl:
psiha je polje. kada otvoriš vrata, više nema zatvaranja vrata! pa tako ni u tvojim bližnjima.
oni su isto u tvojoj psihi, ne? :cerek: lijepo kažu magijski zakoni. :cerek: :top:

Psiha je grčka riječ za dušu ili duh.
To što ti ne znaš raditi zaštitu, jer nisi iniciran, je tvoja stvar.

Borut011
21.05.2007., 08:58
David Bohm je idiot. slušao sam pitanja koja postavlja Krishnamurtiju, trgao sam se od smijeha. ima na netu.

Ima na netu, ali ni jedan, ni drugi nisu se međusobno nazivali idiotima. A samo kreten može za Bohma reći da je idiot. Bar je on fizičar koji je uvažavao istočnjačku mudrost.

u knjizi polje lijepo piše čime su se poznati kvantni fizičari bavili. istim čime i "prirodni znanstvenici" iz srednjeg vijeka(=hermetizmom) samo sa istoka (to je utjecaj expresionističke avangarde).

David Bohm (http://en.wikipedia.org/wiki/David_Bohm) je POZNATI fizičar. Vrlo priznat. Za Manhattan projekt napravio je najvažniju kalkulaciju sudaranja neutrona, ali budući da je bio komunist, njegov vlastiti rad je odmah stavljen pod "strogo povjerljivo" a njemu je zabranjeno da ga igdje objavi.

naravno da je ta kvanta fizika samo natucanje srednjevijekovne magije, to svako zna. ;)

Ne, baš obrnuto. Srednjevjekovna magija je natucanje starih znanja koja su potekla ne sa istoka nego ODOZGO.
I ti isti ODOZGO su ljudima ponovno dali kvantnu. Ako znaš kako je Schrödinger "dobio" jednadžbu onda ćeš znati i to.

Ukratko...nemaš poj'ma. I ništa "svatko" ne zna.

Borut011
21.05.2007., 08:59
Psiha je grčka riječ za dušu ili duh.
To što ti ne znaš raditi zaštitu, jer nisi iniciran, je tvoja stvar.

Joj, mr. B. pa nemoj njemu govoriti da nije iniciran. pa to je valjda jedina stvar u životu pored seksa kojom se ponosi.
Ja sam razotkrio njegovu seksualnu karizmu, uništio mu rudnik žena ovdje na forumu, a ti sad dovodiš u pitanje inicijaciju. Pa što će mu ostati? Samo on sam koji nije dovoljan?

emnasut462
21.05.2007., 10:37
Zašto nisi ljude koji te okružuju zaštitila?
To ti je pitanje, i odgovor.

ko kaze da se to radi uopce o meni...raspravljamo teoretski...i po mogucnosti iz prakse...

i to sa zastitom...ovdje se radi o tome da ''mag'' zeli rezultat...a nema dovoljno ''snage'' da se to ispuni pa entiteti :E koriste okolinu...dragu i nedragu...

Evo npr, da si ti taj mag i podsvjesno ih ''nahuskao'' i desavaju se sranja okolini...kako bi ih ti zastitio...Q je postavio dobro pitanje...

emnasut462
21.05.2007., 10:41
:misli: Prizvani entiteti ne šetaju uokolo kao nezavisna bića osim ako im ti ne daješ dovoljno energije ili središ da dobiju dovoljno energije tako da smo opet na početku. Sve počinje od tebe.

Zelis reci da ti nikada u tvojoj magijskoj praksi nije doslo bice (entitet) samo od sebe...bez da si ga pozvao...onako ''uleti'', predstavi se, razmijenite iskustva i ode...

emnasut462
21.05.2007., 10:47
Mag je zaštićen, a čime to? svojim smislom za humor? pa njegova psiha je samo powerplay. ..ne umiru oni zato što je mag zaštićen, nego mu prvo pojedu pijune.

znaci po tebi nema spasa magu...entiteti odlucili da se poigraju (nahrane), stvorili situaciju da nahuskaju maga, dali mu alat i gledajuci posljedice ...se hrane...

...kako bi maga i pijune ti ''izvukao'' iz takve gadne situacije? sta, ciscenjem etericnog tijela, larvi, rad na hari...itd...

Borut011
21.05.2007., 10:49
Evo npr, da si ti taj mag i podsvjesno ih ''nahuskao'' i desavaju se sranja okolini...kako bi ih ti zastitio...Q je postavio dobro pitanje...

Sigurno se okolina ne štiti nikakvim ritualima. Štiti se pljevljenjem vrta. Drugim riječima, tvojoj okolini neće biti ništa ako među njima nisu negativni ljudi.
Jer: negativne energije ne mogu doći k njima ako ih negativci ne vide.
Mag je borac: on ide protiv negativnih ljudi. Sam ulazi pod njihove šatore.
A okolinu štiti tako da ju izolira od neprijatelja. Da neprijatelje čuva po strani. Da stvara informacijsku barijeru prema njima.

Entitet ne može djelovati na nešto za što ne zna da postoji.

Borut011
21.05.2007., 10:50
znaci po tebi nema spasa magu...entiteti odlucili da se poigraju (nahrane), stvorili situaciju da nahuskaju maga, dali mu alat i gledajuci posljedice ...se hrane...

...kako bi maga i pijune ti ''izvukao'' iz takve gadne situacije? sta, ciscenjem etericnog tijela, larvi, rad na hari...itd...

Mag se zna sam brinuti za sebe.

Q?#
21.05.2007., 12:32
ko kaze da se to radi uopce o meni...raspravljamo teoretski...i po mogucnosti iz prakse...

i to sa zastitom...ovdje se radi o tome da ''mag'' zeli rezultat...a nema dovoljno ''snage'' da se to ispuni pa entiteti :E koriste okolinu...dragu i nedragu...

dakle potrebno je slijedeće da uopće možemo raspravljati o upravljanju elementalima i silama a ne oni nama:

1)treba prvo imati potpuno urednu sobu u kojoj živiš
2)treba imati uredan odnos sa ljudima oko sebe. one koje ne cijeniš-zna se di ćeš ih podrediti i staviti, one koje cijeniš i voliš-također.
3)baviti se energetskim radom da ojačaš energetsko tijelo. određene mane nisu dozvoljene-ovisnosti o substancama izuzev točno određenih-nisu.
ako netko ne puši duv'an da uđe u sferu marsa-nego je ovisnik o tome-nije mag.
ako netko puši marihuanu a miješa ju sa duhanom-nije mag.
ako se netko drogira a to nije isključivo da uđe u sferu neptuna-nije mag nego homo ovis(nik). :cerek:
svaku slabost elementali će iskoristiti protiv nas, jer na kraju krajeva, oni samo ispunjavaju naše želje. :kava:
dakle tko ne može kontrolirati svoje mane, one će kontrolirati njega. a upravljanju silama ne možemo ni govoriti.
ako netko želi biti bogat sam za sebe-i to postigne, cilj njegovih želja je pohlepa, dakle saturn kako god okreneš, saturn je isključivo sam i škrt, stoga što sad najedanput taj želi društvo? :cerek:
mag može balansirati svoje mane i ovisnosti. on smije kontrolirati njih, ali ne one njega. :kava: :cerek:
od uredne sobe se počinje. ili jednostavno kao (don)huan: u sobi nemaš ništa osim starog kovčega, odjeće uredno složene u njemu, ispucanog šešira i posude za vodu. :cerek:

naravno, tu je čitava jedna etika da ne zabadaš nos u tuđe poslove jer tada elementali externaliziraju tvoj problem, tako da nikada nećeš pronaći sebe i krivca za tvoje probleme. ;)

Q?#
21.05.2007., 12:45

kao što gnostici rekoše: čišćenjem od "nižeg ja". :cerek:
od emotivnog i mentalnog tijela. sve metode poznate i lagane ako ih kužiš i prakticiraš. ;)

Borut011
21.05.2007., 12:47
kao što gnostici rekoše: čišćenjem od "nižeg ja". :cerek:
od emotivnog i mentalnog tijela. sve metode poznate i lagane ako ih kužiš i prakticiraš. ;)

Što je to "niže ja"?

Kako se može očistiti "od tijela"? Nije li tijelo sastavni dio osobe?
I zašto se onda ne bismo čistili i od fizičkog tj. ubili se? Ta, fizičko tijelo je najniže, bar po teozofima, Leadbeateru a i čitavoj okultnoj tradiciji i istoka i zapada.

Baphomet
21.05.2007., 12:58
Zelis reci da ti nikada u tvojoj magijskoj praksi nije doslo bice (entitet) samo od sebe...bez da si ga pozvao...onako ''uleti'', predstavi se, razmijenite iskustva i ode...
Nikad. Niti mislim da je to moguće osim ako nisi pod utjecajem droge.

Kod mene su ta dva svijet odvojena jer inače kako bih funkcionirao u svakodnevnom svijetu?

Ti imaš drugačija iskustva?

Q?#
21.05.2007., 13:10
Što je to "niže ja"?

Kako se može očistiti "od tijela"? Nije li tijelo sastavni dio osobe?
I zašto se onda ne bismo čistili i od fizičkog tj. ubili se? Ta, fizičko tijelo je najniže, bar po teozofima, Leadbeateru a i čitavoj okultnoj tradiciji i istoka i zapada.

kaže grga sad da: zna jednog čovjeka koji je skočio u visoku peć u željezari sisak i nije došao do trećine i već je sagorio ko papirić i na plemenite plinove i da probaš. :cerek:

ma to ti je ono sa guskom i bocom. ;)

Q?#
21.05.2007., 13:20
Nikad. Niti mislim da je to moguće osim ako nisi pod utjecajem droge.

Kod mene su ta dva svijet odvojena jer inače kako bih funkcionirao u svakodnevnom svijetu?

Ti imaš drugačija iskustva?

ja imam. i ne možeš crni :E kontrolirati ništa živo. samo mrtvo. kužiš? živo prkosi entropiji.
dakle, ti si rekao da si okružen isključivo mrtvim. :cerek:
one sile o kojima ste pričali ti i krauli, isto ne možeš kontrolirati.
iz pozicije demonske sfere, mi smo ljudi koje gledaš kroz zmazani prozor(astral) kao iz kafića koji prolaze pored kafića idu i ništa ne vide (draco=onaj koji vidi), a ti im smišljaš planove kao jedan moj frend grga -borutu. ide a ništa ne vidi i onda padne na glavu a ni ne zna kako ni "zašto?". (daymon=onaj koji zna) :cerek:

emnasut462
22.05.2007., 10:48
Nikad. Niti mislim da je to moguće osim ako nisi pod utjecajem droge.Kod mene su ta dva svijet odvojena jer inače kako bih funkcionirao u svakodnevnom svijetu?Ti imaš drugačija iskustva?

da...ne koristim droge... i cudno mi je ono kad kazes da koristis ''glupe entitete''...nikad nisam srela glupe entitete.. meni se znaju ponasati ''glupo'' (napadaju, strase, sokiraju i slicno pa mislis koja bezvezarija i perverzija - samo kad ih ignoriram (od straha, soka....), ali ako obratim paznju na njih..sasvim se ponasaju pametno ....mozda negdje grijesim...a cuj , di si ti sa svojim znanjem...ja sam na pocetku

kako mislis da ne bi mogao funkcionirati u svakodnevnom svijetu...?

Baphomet
22.05.2007., 10:52
živo prkosi entropiji.
Tu je osnovna razlika između naših pogleda.

Za mene život jest entropija.

Baphomet
22.05.2007., 11:05
da...ne koristim droge... i cudno mi je ono kad kazes da koristis ''glupe entitete''...nikad nisam srela glupe entitete.. meni se znaju ponasati ''glupo'' (napadaju, strase, sokiraju i slicno pa mislis koja bezvezarija i perverzija - samo kad ih ignoriram (od straha, soka....), ali ako obratim paznju na njih..sasvim se ponasaju pametno ....mozda negdje grijesim...a cuj , di si ti sa svojim znanjem...ja sam na pocetku

kako mislis da ne bi mogao funkcionirati u svakodnevnom svijetu...?
A šta da ti kažem nego da je meni taj tvoj svijet totalno stran i čudan.

Meni tvoji entiteti liče na duhove iz "Istjerivača duhova". Pametna i beobrazna stvorenja koja skakuću oko tebe i ne daju ti mira. :D

Al' ako te slušaju i ostvaruju tvoje namjere onda je totalno nebitno kako ih ti ili ja vidimo. Bitno da djeluju.

Kao što rekoh, bar za mene tako vrijedi, za bilo kakav kontakt sa ostalim svijetovima potrebno je promjeniti stanje svijesti koje nije praktično za svakodnevni život. Mješanje oba svijeta je najbrži način za odlazak na psihijatriju.

A kako to kod tebe funkcionira?

emnasut462
22.05.2007., 11:49

Meni tvoji entiteti liče na duhove iz "Istjerivača duhova". Pametna i beobrazna stvorenja koja skakuću oko tebe i ne daju ti mira. :D

Al' ako te slušaju i ostvaruju tvoje namjere onda je totalno nebitno kako ih ti ili ja vidimo. Bitno da djeluju.

Kao što rekoh, bar za mene tako vrijedi, za bilo kakav kontakt sa ostalim svijetovima potrebno je promjeniti stanje svijesti koje nije praktično za svakodnevni život. Mješanje oba svijeta je najbrži način za odlazak na psihijatriju. A kako to kod tebe funkcionira?

dakako, bitno da djeluju... istjerivaci duhova?:zubo: a je sarkasticno....dr house...nekako se citajuci komentare vodim po tebi (i jos par njih koji se bavite slicnom zanimacijom) jer imate iskustva, a onda ispada da mi kod tebe - najdrukcije- .

Moj svijet stran i cudan??? hehe meni ta tvoja komunikacija sa njima djeluje bas ko saturn u 3-oj kuci..

Znaci ti smatras da se treba dovadati u ''drukcije stanje svijesti'' samo prilikom ''ceremonijalne magije'' za ispunjenje nekog cilja...inace ...''normalna'' frekvencija...sta nikad ne prakticiras to da se prebacis u drugo stanje svijesti kad si van u drustvu...pa shkicas prostor, energije, ljude koji te okruzuju, dame koje te skicaju i to...:D

Baphomet
22.05.2007., 11:58
Moj svijet stran i cudan??? hehe meni ta tvoja komunikacija sa njima djeluje bas ko saturn u 3-oj kuci..
Pa naravno da je tako, svatko komunicira na načine koje najbolje poznaje.

Znaci ti smatras da se treba dovadati u ''drukcije stanje svijesti'' samo prilikom ''ceremonijalne magije'' za ispunjenje nekog cilja...inace ...''normalna'' frekvencija...
Upravo tako.

sta nikad ne prakticiras to da se prebacis u drugo stanje svijesti kad si van u drustvu...pa shkicas prostor, energije, ljude koji te okruzuju, dame koje te skicaju i to...:D
Ne prakticiram jer to ne mogu raditi u prostoriji natrpanoj ljudima a nit se ne mogu tek tako prebacivati iz jednog stanja u drugo kao da je to prebacivanje s jednog pića na drugo.

A off topic mogu dodati da sam totalno slijep što se tiče skicanja dama :D

Q?#
22.05.2007., 14:26
Tu je osnovna razlika između naših pogleda.

Za mene život jest entropija.

svako bira za sebe. :top:

Q?#
22.05.2007., 14:28

Kao što rekoh, bar za mene tako vrijedi, za bilo kakav kontakt sa ostalim svijetovima potrebno je promjeniti stanje svijesti koje nije praktično za svakodnevni život. Mješanje oba svijeta je najbrži način za odlazak na psihijatriju.

A kako to kod tebe funkcionira?

:rofl: :rofl: :rofl: :top:

Q?#
22.05.2007., 14:32
Znaci ti smatras da se treba dovadati u ''drukcije stanje svijesti'' samo prilikom ''ceremonijalne magije'' za ispunjenje nekog cilja...inace ...''normalna'' frekvencija...sta nikad ne prakticiras to da se prebacis u drugo stanje svijesti kad si van u drustvu...pa shkicas prostor, energije, ljude koji te okruzuju, dame koje te skicaju i to...:D

:cerek: :rofl: :rofl: :rofl: :top:

Borut011
22.05.2007., 14:42
Nešto se previše valjaš od smijeha...toliko da zapravo mislim kako gorko plačeš. Je li ti rekao Grga kako je Mateš pobrao sve tvoje kokoške i sada se više ne žele družiti s njim (niti s tobom)?

Blue Moon
22.05.2007., 14:45
kako mijenjate stanja svijesti, tj sto vam to konkretno znaci?
baphomet i Q?

imam osjecaj da se o ovome vec raspravljalo, davno, al ja se ne mogu sjetit... a zanima me jako :o

ovaaaj, pretpostavljam da bapho misli na neki pomak u umu, u pogledu i razmisljanju kakav ne koristi u svakodnevnom zivotu, da kazem prezivljavanju :D

a Q mozda misli na droge :misli: :no:

:ceka:

Borut011
22.05.2007., 14:48
baphomet i Q?

imam osjecaj da se o ovome vec raspravljalo, davno, al ja se ne mogu sjetit... a zanima me jako :o

ovaaaj, pretpostavljam da bapho misli na neki pomak u umu, u pogledu i razmisljanju kakav ne koristi u svakodnevnom zivotu, da kazem prezivljavanju :D

a Q mozda misli na droge :misli: :no:

Ne misli se na droge nego na pomak u umu kako si i spomenula. I ti mijenjaš stanje svijesti kada se zaljubiš. Mijenjaš stanje i kada si euforična.
Iako, to zapravo nije promjena stanja svijesti, već čista kemija mozga opisiva djelovanjem promjene izlučivanja neurotransmitera - dopamina, serotonina i tako dalje.

Q?#
22.05.2007., 15:02
baphomet i Q?

imam osjecaj da se o ovome vec raspravljalo, davno, al ja se ne mogu sjetit... a zanima me jako

ovaaaj, pretpostavljam da bapho misli na neki pomak u umu, u pogledu i razmisljanju kakav ne koristi u svakodnevnom zivotu, da kazem prezivljavanju

a Q mozda misli na droge :misli:

nope. ja ne uzimam droge niti pijem više od čašice alkohola jednom u tjedan dana, niti pušim više od jedne cohibe tjedno! lepo je rekao don huan castanedi: ti si morao uzimati droge, ali inače se ne mora! :zubo: :rofl: :rofl:
svojstvo mijenjanja stanja uma imaju prelazni znakovi.
šizofrenija koju ima borut je promijenjeno stanje svijesti samo u jednom pravcu, to nemaju magovi kao npr baphomet, oni mogu nazad.
mijenjanje stanja. kako ući u nešto pa u nešto drugo...hmmm...ne znaš? :zubo:
onda uzimaj droge. :top:

imaš isti krug uvijek istih starih prijatelja? :D :rofl:

mijenjanje stanja svijesti je dizanje kundalini po čakrama uključujući i haru=glavni sexualni energetski centar. :top:

Blue Moon
22.05.2007., 15:06
Ne misli se na droge nego na pomak u umu kako si i spomenula. I ti mijenjaš stanje svijesti kada se zaljubiš. Mijenjaš stanje i kada si euforična.
Iako, to zapravo nije promjena stanja svijesti, već čista kemija mozga opisiva djelovanjem promjene izlučivanja neurotransmitera - dopamina, serotonina i tako dalje.

pa je to sto ti kazes... :D
ali zasto nijeces da je to "promjena stanja svijesti"?
mislim, nazovi ti to kako hoces. na isto ti dodje.
osim ako ti nesto drugo ne podrazumijevas pod "promjenom stanja svijesti"...

Borut011
22.05.2007., 15:07
mijenjanje stanja svijesti je dizanje kundalini po čakrama uključujući i haru=glavni sexualni energetski centar. :top:

Hara nije glavni seksualni energetski centar. Niti je seks nešto o čemu mag uopće brine.
A što se tiče Baphometa, mene i povratka:
mi se razlikujemo od tebe i Mateša po tome što nismo padali na glavu. To ti je to.

Borut011
22.05.2007., 15:08
pa je to sto ti kazes... :D
ali zasto nijeces da je to "promjena stanja svijesti"?

Da, zato što je svijest NEPROMJENJIVA. Promjenjivo je samo gnijezdo u koje se uselila: mozak.

mislim, nazovi ti to kako hoces. na isto ti dodje.
osim ako ti nesto drugo ne podrazumijevas pod "promjenom stanja svijesti"...
Svijest je nepromjenjiva i nema stanja.

Blue Moon
22.05.2007., 15:13
nope. ja ne uzimam droge niti pijem više od čašice alkohola jednom u tjedan dana, niti pušim više od jedne cohibe tjedno! lepo je rekao don huan castanedi: ti si morao uzimati droge, ali inače se ne mora!
svojstvo mijenjanja stanja uma imaju prelazni znakovi.
šizofrenija koju ima borut je promijenjeno stanje svijesti samo u jednom pravcu, to nemaju magovi kao npr baphomet, oni mogu nazad.
mijenjanje stanja. kako ući u nešto pa u nešto drugo...hmmm...ne znaš?
onda uzimaj droge. :top:

a sta ja znam, borut tu vice "heroin, heroin" pa rekoh da pitam :D

kazes samo prelazni znakovi?
vidi ovo sta je borut napisao... mislim da to imaju svi znakovi. i magovi :D

ok, ti kazes ako ne znas, onda uzimaj droge.

a ja te pitam kako znas kako je na drogama ako nisi probao?

iako, jedan moj prijatelj uvijek mrtav ozbiljan kaze: droge i alkohol ne idu sa magijom :mad:

:zubo:

imaš isti krug uvijek istih starih prijatelja? :D :rofl:

vise manje. :D

pa i to. :o

Q?#
22.05.2007., 15:14
kako hara nije glavni sexualni energetski centar? pa kaj je ovo u sredini? :)
http://i4.photobucket.com/albums/y128/apop/atlantian.jpg
centar chi=sexualne energije, ono što neživi replikanti nemaju. :cerek:
nemreš podići kamenčić sa poda bez tog glavnog sexualnog centra, a kamoli se baviti magijom. :rofl::rofl::rofl:
pa kakvi entiteti bi te slušali? :) mateš, borut, maaaatsayaa? :cerek:

Q?#
22.05.2007., 15:16
...ali se židovi i borut bore za to da šire dezinformacije dok ratuju sa svojim zdravim dijelom uma. :zubo: :rofl: :rofl: :rofl: :top:

Q?#
22.05.2007., 15:26
Da, zato što je svijest NEPROMJENJIVA. Promjenjivo je samo gnijezdo u koje se uselila: mozak.

Svijest je nepromjenjiva i nema stanja.

i um i svijest su promjenjivi. nema ničega stalnog u svemiru koji je relativan. :)
kakva je svijest, takav je um. kako je gore tako je dole i nema obrnuto. :cerek:

Borut011
22.05.2007., 15:53
kako hara nije glavni sexualni energetski centar? pa kaj je ovo u sredini? :)

To u sredini je sredina. ne nikakav centar seksualne energije.

centar chi=sexualne energije, ono što neživi replikanti nemaju. :cerek:
nemreš podići kamenčić sa poda bez tog glavnog sexualnog centra, a kamoli se baviti magijom. :rofl::rofl::rofl:

Chi nije seksualna energija. Chi je UNIVERZALNA energija. To što ti ništa u životu ne znaš raditi pa se furaš na ono što ne treba učiti, kao što je seks...to je tvoj problem.

pa kakvi entiteti bi te slušali? :) mateš, borut, maaaatsayaa? :cerek:

Mateš ti je pokupio Ivanu Praschnik. Hi, hi!

Borut011
22.05.2007., 15:55
i um i svijest su promjenjivi. nema ničega stalnog u svemiru koji je relativan. :)
kakva je svijest, takav je um. kako je gore tako je dole i nema obrnuto. :cerek:

Svijest je nepromjenjiva. Um je promjenjiv. Duh je nepromjenjiv. Duša nije. Sve ovisi o tome je li pod utjecajem vremena ili nije. Što je više od vremena, to je bezvremensko.
Znači, ja i židovi protiv tebe egipćanina i atlantiđana. A židovi su ti prvi pravi egipćani. :lol:

Q?#
22.05.2007., 17:28
To u sredini je sredina. ne nikakav centar seksualne energije.

da, to govore geekovi koji nikada ništa nisu vježbali niti prakticirali osim mentalnih "znanja".
joj da su ti barem točna da te možemo koristiti kao software ovdje na forumu.
ali eto, što je tu je. :cerek: :rofl: :rofl:

Chi nije seksualna energija. Chi je UNIVERZALNA energija. To što ti ništa u životu ne znaš raditi pa se furaš na ono što ne treba učiti, kao što je seks...to je tvoj problem.

chi je sexualna energija, ali to ne pokreće robote. njih pokreće ego. :cerek:

Mateš ti je pokupio Ivanu Praschnik. Hi, hi!

o čemu ti to? opet ti se svijest vratila u vrtić? :cerek: :rofl: :rofl: :rofl:

Borut011
22.05.2007., 19:12
da, to govore geekovi koji nikada ništa nisu vježbali niti prakticirali osim mentalnih "znanja".

Pa i ne baš. Ti si izuzetak, a poznat si kao lijenčina koja ništa ne zna i ništa ne radi niti vježba.

joj da su ti barem točna da te možemo koristiti kao software ovdje na forumu.
ali eto, što je tu je. :cerek: :rofl: :rofl:

Mogli biste da imate mozga. Ali nemate.

chi je sexualna energija, ali to ne pokreće robote. njih pokreće ego. :cerek:

Chi je UNIVERZALNA ENERGIJA, a frustrirani klinci kao ti i tvoje smiješne cure (sve odreda) i tvoji smiješni dečki (svi odreda) trebali biste se više seksati pa bi vas možda i prošla fascinacija.

o čemu ti to? opet ti se svijest vratila u vrtić? :cerek: :rofl: :rofl: :rofl:[/QUOTE]

emnasut462
23.05.2007., 14:17
Ne prakticiram jer to ne mogu raditi u prostoriji natrpanoj ljudima a nit se ne mogu tek tako prebacivati iz jednog stanja u drugo kao da je to prebacivanje s jednog pića na drugo.

A off topic mogu dodati da sam totalno slijep što se tiče skicanja dama :D

...ti si drugi ''ceremonijalni mag'' kojeg znam da je iskreno rekao da nesto ne moze...krasota!...Kad smo kod brzinskog shaltanja sa jedne na drugu frekvenciju, zar nije to stvar vjezbe i lakse ide onima koji mogu dobro vizualizirati... Cini mi se da je shaltanje na frekvencije ljudi, fina vjezba za shaltanje na frekvencije entiteta....

Po cemu su tvoji entiteti glupi...? doduse procitala negdje da imaju zaista status blesave zivotinje, seru po prostoriji, belje se i to, cak se upozorava maga da se ne obaziru na takovo ponasanje..... ali ti rece - da tvoji nemaju oblika, pa me zanima u kojem obliku se ocituje njihova glupoca...sta moras im psihopatski detaljno objasnit proceduru da ‘’posao’’ bude uspjesan?

..kad smo kod off topica...kako '' tvoje dame'' ( pa i starci ...rodbina) regiraju kad im izjavis da si sotonist ili ... da ne mozes doci na bozicnu puricu jer postis za ‘’sto uspjesniji ceremonijalni susret sa entitetima’’? :top: :D

Baphomet
23.05.2007., 17:40
...ti si drugi ''ceremonijalni mag'' kojeg znam da je iskreno rekao da nesto ne moze...krasota!...Kad smo kod brzinskog shaltanja sa jedne na drugu frekvenciju, zar nije to stvar vjezbe i lakse ide onima koji mogu dobro vizualizirati... Cini mi se da je shaltanje na frekvencije ljudi, fina vjezba za shaltanje na frekvencije entiteta....
Šta ti znači "shaltanje na frekvencije ljudi"? Čitaš im misli?

Po cemu su tvoji entiteti glupi...?
Glupi su poput kompjutera, rade sve što im kažeš.

..kad smo kod off topica...kako '' tvoje dame'' ( pa i starci ...rodbina) regiraju kad im izjavis da si sotonist ili ... da ne mozes doci na bozicnu puricu jer postis za ‘’sto uspjesniji ceremonijalni susret sa entitetima’’? :top: :D
Nitko me još nije pitao šta sam. A ako se slucajno to i spomene uvijek ostane na tome da su to "moje stvari" koje ostali ne razumiju.

Susrete planiram ako da se to ne moze desiti.

Q?#
24.05.2007., 13:25

Glupi su poput kompjutera, rade sve što im kažeš.

Nitko me još nije pitao šta sam. A ako se slucajno to i spomene uvijek ostane na tome da su to "moje stvari" koje ostali ne razumiju.

Susrete planiram ako da se to ne moze desiti.

nema znači dešavanja na astralu! :cerek: :top:

emnasut462
25.05.2007., 10:50

----------------------
Nitko me još nije pitao šta sam. A ako se slucajno to i spomene uvijek ostane na tome da su to "moje stvari" koje ostali ne razumiju. Susrete planiram ako da se to ne moze desiti.

ma je..citanje misli...
salu na stranu, pod shaltanjem na frekvencije ljudi podrazumjevam ...npr istu stvar cu objasniti 10 ljudi na 10 nacina da bi bolje razumjeli. Ja to kazem - prilagoditi pricu skladno ‘’frekvencijama’’. .. kad razgovaram sa mojom babom, necu joj pricati o entitetima, servitorima, elementalima, jer ona to ne bi nis kuzila- njoj je to sve vrag i to je njen najveci domet poimanja dobra i zla. Ali kad pricam sa magima , pa i tu se ima gradacija...
----------
Fino si ti to isplanirao.... interesantno da ovo ‘’moja stvar koju ti ne razumijes’ funkcionira kod zena.. U biti, to je zivo cudo. Neki spel sigurno.
----------

Baphomet
25.05.2007., 11:00
ma je..citanje misli...
salu na stranu, pod shaltanjem na frekvencije ljudi podrazumjevam ...npr istu stvar cu objasniti 10 ljudi na 10 nacina da bi bolje razumjeli. Ja to kazem - prilagoditi pricu skladno ‘’frekvencijama’’. .. kad razgovaram sa mojom babom, necu joj pricati o entitetima, servitorima, elementalima, jer ona to ne bi nis kuzila- njoj je to sve vrag i to je njen najveci domet poimanja dobra i zla. Ali kad pricam sa magima , pa i tu se ima gradacija...
----------
Fino si ti to isplanirao.... interesantno da ovo ‘’moja stvar koju ti ne razumijes’ funkcionira kod zena.. U biti, to je zivo cudo. Neki spel sigurno.
----------
To šaltanje nema veze sa magijom i onime o čemu pričam, to je normalna socijalna vještinu koju i ja svakodnevno moram upotrebljavati na poslu. Promjena stanja svijesti, o kojoj govorim je nesto sasvim drugo.

-----

Pa ne kažem ja odmah da je to moja stvar koju ne razumije. Prvo ispipam teren nekakvom bezazlenom upadicom u koju ugradim nesto od mojeg poimanja svijeta pa na osnovi reakcije idem dalje ;)

emnasut462
25.05.2007., 11:11
To šaltanje nema veze sa magijom i onime o čemu pričam, to je normalna socijalna vještinu koju i ja svakodnevno moram upotrebljavati na poslu. Promjena stanja svijesti, o kojoj govorim je nesto sasvim drugo.

-----
Pa ne kažem ja odmah da je to moja stvar koju ne razumije. Prvo ispipam teren nekakvom bezazlenom upadicom u koju ugradim nesto od mojeg poimanja svijeta pa na osnovi reakcije idem dalje ;)

ma naravno,:) ali ja sam izjavila da je saltanje na frekvenciju ‘’dobra vjezba ’’...a ne sama po sebi magijska praksa...
i sigurno si primjetio...da ta vjezba ne ide mnogima u okolini...a mislim da je onda saltanje sa entitetima jos katastrofalnije...znaci ja vjerujem da je ovo prvo -preduvjet.
----
ma ne sumnjam...stari vraž ..ups...baphomete

Baphomet
25.05.2007., 11:21
ma naravno,:) ali ja sam izjavila da je saltanje na frekvenciju ‘’dobra vjezba ’’...a ne sama po sebi magijska praksa...
i sigurno si primjetio...da ta vjezba ne ide mnogima u okolini...a mislim da je onda saltanje sa entitetima jos katastrofalnije...znaci ja vjerujem da je ovo prvo -preduvjet.
Nije ni meni islo al isam se silom prilika morao prilagoditi. A to je bitna stvar, sposobnost prilagođavanja.

Q?#
25.05.2007., 21:13
----
ma ne sumnjam...stari vraž ..ups...baphomete

isus reče: "vi još uvijek idete desnom i lijevom stazom brda kojeg ste sami stvorili ali ja još uvijek idem između." :top: kakvo šaltanje? pa pričaš u analogijama i tako nisi podjeljena ličnost. pa obični i onako niš ne kuže. :zubo: :cerek:
tako je "magijska praksa" cijelo vrijeme uključujući "desimuliranje". :top:

sweety850
31.05.2007., 17:22
Jedna od mojih najboljih sposobnosti koju nemam,ali trenutno je pokušavam svladati je telekineza.
Dobri link:
43things.com
to svi znate što je, neki kažu magija,neki unutarnja snaga, ja kazem oboje

da

Q?#
01.06.2007., 01:47
ma šta će ti sidhiji? kada dođeš u treće oko onda će ti faliti 7.stanje svijesti ;)

Borut011
01.06.2007., 02:05
ma šta će ti sidhiji? kada dođeš u treće oko onda će ti faliti 7.stanje svijesti ;)

Nikada nikome ne fali neko stanje svijesti. Kome fali, taj si stvori. To je ionako stvar volje, a ne želje.

Q?#
01.06.2007., 12:28
Nikada nikome ne fali neko stanje svijesti. Kome fali, taj si stvori. To je ionako stvar volje, a ne želje.

ma ne, ne pričam ja o siddhijima. :zubo:
niti o kreiranju virtualnih realnosti pomoću njih. :cerek:

Q?#
01.06.2007., 12:30
tebi isto ne fali stanje svijesti(realnost), jer ju možeš stvoriti, ups! renderirati tako da ti paše. :cerek::rofl::rofl:

Borut011
01.06.2007., 12:30
ma ne, ne pričam ja o siddhijima. :zubo:
niti o kreiranju virtualnih realnosti pomoću njih. :cerek:

Nego o čemu? Neprecizan si.

Borut011
01.06.2007., 12:31
tebi isto ne fali stanje svijesti(realnost), jer ga možeš stvoriti, ups! renderirati tako da ti paše. :rofl::rofl:

Fala bogu. Znaš li što je hrvatski prijevod riječi rendering? ISCRTAVANJE!

Q?#
01.06.2007., 12:32
Nego o čemu? Neprecizan si.

o 7.stanju svijesti. kompjuteri su neprecizni kada čovjek u njih ne ukuca sve parametre, npr 7.stanje svijesti koje se ne može stvoriti. :cerek: :rofl:

Q?#
01.06.2007., 12:33
Fala bogu. Znaš li što je hrvatski prijevod riječi rendering? ISCRTAVANJE!

neko živi magiju, neko ju iscrtava. :top: :E

Borut011
01.06.2007., 12:47
o 7.stanju svijesti. kompjuteri su neprecizni kada čovjek u njih ne ukuca sve parametre, npr 7.stanje svijesti koje se ne može stvoriti. :cerek: :rofl:

Sedmo stanje svijesti je proizvoljno ime. ne znači ništa. Možeš ih brojati i kao A, B, C, D, E, F, G stanje, pa bi ti 7. bilo G stanje.
Neprecizan si.

Borut011
01.06.2007., 12:48
neko živi magiju, neko ju iscrtava. :top: :E

Netko i živi i crta. Netko pak uvjerava druge da nešto živi a ne živi ništa. kako tko. :cerek:

azrail
02.06.2007., 06:48
Netko i živi i crta. Netko pak uvjerava druge da nešto živi a ne živi ništa. kako tko. :cerek:

:lol: :lol: :lol: :rofl: izvinite gospodo:s morala sam se nasmijat...

Q?#
02.06.2007., 11:47
:lol: :lol: :lol: :rofl: izvinite gospodo:s morala sam se nasmijat...

oprošteno ti je. :cerek: :rofl: :rofl: :top:

Q?#
02.06.2007., 11:50
pa svaka čakra + hara =jedno stanje svijesti. znači ima minimalno 8 načina sagledavanja svemira odnosno kreacije.
malkuth je 1. čakra to je sagledavanje svemira za geekove. :zubo: :rofl: :top:
kreiranje svojih realnosti u kojima si ti glavni junak je 6.čakra ili 3.oko. :zubo: :rofl: :rofl:
židovi nemaju 3.oko ali to stanje je Kether ili između Kethera i Duata, kako god hoćete. :cerek:

*010#
02.06.2007., 14:01
kreiranje svojih realnosti u kojima si ti glavni junak je 6.čakra ili 3.

FYI, to ti je 6 podrazina treće čakre. Stanje Ajne, iliti 6. čakre jest sagledavanje stvarnosti kakve jest, a ne stvaranje svojih iluzija unutar postojeće iluzije. To što si napisao govori o stvaranju tzv. astralnih mjehura unutar otvorenog astrala. Prilično visoka tehnika za raju, ali za percepciju stvarnosti kakva jest, to je minorna, irelevantna, i otegotna sposobnost...

Borut011
02.06.2007., 23:11
pa svaka čakra + hara =jedno stanje svijesti. znači ima minimalno 8 načina sagledavanja svemira odnosno kreacije.
malkuth je 1. čakra to je sagledavanje svemira za geekove. :zubo: :rofl: :top:
kreiranje svojih realnosti u kojima si ti glavni junak je 6.čakra ili 3.oko. :zubo: :rofl: :rofl:
židovi nemaju 3.oko ali to stanje je Kether ili između Kethera i Duata, kako god hoćete. :cerek:

Kakve veze imaju židovi? Zašto uvijek moraš njih spominjati, što imaju a što nemaju?
Nemaju ni tvoje fufe a ni ti štošta, pa to nije mjerilo za nekoga drugoga.
Meni je važno je što ja imam a ne što ti nemaš.

Q?#
04.06.2007., 12:10
Kakve veze imaju židovi? Zašto uvijek moraš njih spominjati, što imaju a što nemaju?
Nemaju ni tvoje fufe a ni ti štošta, pa to nije mjerilo za nekoga drugoga.
Meni je važno je što ja imam a ne što ti nemaš.

pa naravno da ti je to bitno. :zubo: :rofl: :rofl:

Q?#
04.06.2007., 12:11
FYI, to ti je 6 podrazina treće čakre. Stanje Ajne, iliti 6. čakre jest sagledavanje stvarnosti kakve jest, a ne stvaranje svojih iluzija unutar postojeće iluzije. To što si napisao govori o stvaranju tzv. astralnih mjehura unutar otvorenog astrala. Prilično visoka tehnika za raju, ali za percepciju stvarnosti kakva jest, to je minorna, irelevantna, i otegotna sposobnost...

hoćeš pitanje mentalni gnostik? :zubo:
dali je to što si rekao onda promatranje 6.čakre kroz 3. odnosno 2.čakru?
čisto da baratamo istim pojmovima iz Klaića. :cerek::cerek::rofl:

*010#
04.06.2007., 19:09
hoćeš pitanje mentalni gnostik? :zubo:
dali je to što si rekao onda promatranje 6.čakre kroz 3. odnosno 2.čakru?
čisto da baratamo istim pojmovima iz Klaića. :cerek::cerek::rofl:

To što si ti napisao je gledanje svijeta iz stanja astrala nabijenog pranom, a ovo što ti ja kažem jest viđenje onog koji Te vidi.

Borut011
04.06.2007., 22:30
To što si ti napisao je gledanje svijeta iz stanja astrala nabijenog pranom, a ovo što ti ja kažem jest viđenje onog koji Te vidi.

Ne. Tvoje viđenje je viđenje čovjeka koji želi istraživati.
To što on kaže je izmišljanje čovjeka koji u društvu želi zadržati položaj nekoga tko nešto zna, a evidentno je da ne zna, ne vidi i ne osjeća ništa, no nije spreman izgubiti svoju poziciju i slavu jer mu treba za prizemne stvari kao što je npr. zadovoljavanje seksualnih apetita na što većem uzorku šupljeglavih cura koje mogu na to pasti.

sweety850
05.06.2007., 16:47
Crkva ima najveću moć i politiku na svijetu! Budi u to siguran.
Dali sam vidio nekoga da to može...da. Inace bi i ja najvjerojatnije bio skeptican kao ti...ali promijeni sebi percepciju iz "ne vjerujem dok ne vidim" u "ne vjerujem dok ne napravim"...iznenadio bi se kakve rezultate možeš napraviti...samo treba bit otvorena uma i bez predrasuda...

vjerujem da sve to postoji itd. ali mislim da ne može baš svatko time upravljati... di bi nam onda bio kraj....

Q?#
06.06.2007., 00:43

opet neka šiza? :zubo: :rofl: :rofl:

*010#
06.06.2007., 07:34
Ne. Tvoje viđenje je viđenje čovjeka koji želi istraživati.

E jebi ga, nisi trebao tak brzo odgovoriti, čekao sam kako će dotični reagirati....
;)

*010#
06.06.2007., 07:35
opet neka šiza? :zubo: :rofl: :rofl:

Je....Dobro si se pogledao...:cool: :zubo:

Q?#
06.06.2007., 13:01
Je....Dobro si se pogledao...:cool: :zubo:
šteta što te pojela sri mantra. ali ona ti je neživa. :zubo: :rofl: :rofl:
patuljci pojma nemaju. :zubo: :lol: :lol:

*010#
07.06.2007., 07:54
šteta što te pojela sri mantra. ali ona ti je neživa. :zubo: :rofl: :rofl:
patuljci pojma nemaju. :zubo: :lol: :lol:

Što si malo nervozan, a? Atla još nije izašla kao što si očekivao i dočekivao pa si sad stručnjak i za cigansku k'o što nekoć kaza, pardon indijsku nauku kako bi danas bilo.
E, moj Q, izgleda da te još pubertet dere i pere....

rembrandt
17.06.2007., 10:35
da

Ja sam savladao telekinezu i mogu to i dokazati...:)

Q?#
17.06.2007., 12:23

ti ili elementali? :) :top:

Fingerpost
17.06.2007., 13:10

Izvrsno. Mišak će biti i više nego zadovoljan da te pozove u emisiju NRZ. A i ja također. Stoga, javi se pa da napravimo to.

Fingerpost
17.06.2007., 13:13
ti ili elementali? :) :top:

On. Elementali nisu bića koja čine jedina nemoguće stvari. Neke stvari i čovjek može naučiti i savladati.
Druga je sad pak stvar što netko svoje nesposobnosti opravdava nemogućnošću da se to ikako nauči, a one koji ipak posjeduju te sposobnosti proglašava za osobe kojima pomažu elementali.

Onda je pijanist pod utjecajem elementala. On zapravo ne zna svirati. Sviraju elementali.
Onda matematičar ne zna računati. Računaju elementali.
Kompozitor ne komponira muziku. Komponiraju elementali.
A pravi čovjek je ljenčina i ništa pod živim bogom ne radi osim što si šilji odrešenu stvar.

Q?#
17.06.2007., 13:13
upecali ste jednog ogromnog! :jumping::jumping::cerek::rofl::rofl::rofl:

Q?#
17.06.2007., 13:15
Onda je pijanist pod utjecajem elementala. On zapravo ne zna svirati. Sviraju elementali.

kad nauči svirati, ima sve više i više sreće. ova sreća su korisni elementali na tvom planu rada :)
treba skužiti elementarnu površinu realnosti, elementarnu prirodu stvari, ogledalo. :cerek: :top:

Fingerpost
17.06.2007., 22:40
kad nauči svirati, ima sve više i više sreće. ova sreća su korisni elementali na tvom planu rada :)
treba skužiti elementarnu površinu realnosti, elementarnu prirodu stvari, ogledalo. :cerek: :top:

Svi mi koji posjedujemo neke vještine kužimo i pravu prirodu stvari.
Svi drugi pak misle da nam elementali pomažu, jer si ne žele priznati sa smo mi sami bolji od njih.
Jedna vrsta Salieri kompleksa.

Q?#
18.06.2007., 00:21
pogledaj si povijest, upoznaj se sa muzikom, ne možeš se hvaliti da poznaješ Mozarta i odnos Mozarta i Salieria na temelju filma i wikipedije. :rofl::rofl:
Salieri je po meni puno bolji kompozitor od Mozarta. :cerek: :top:
Mozart svira muziku za mase. repetativnu ponavljajuću muziku. barokni pop. svirao sam ga i slušao. bez veze. :top:

Q?#
18.06.2007., 00:25
Svi mi koji posjedujemo neke vještine kužimo i pravu prirodu stvari.
Svi drugi pak misle da nam elementali pomažu, jer si ne žele priznati sa smo mi sami bolji od njih.
Jedna vrsta Salieri kompleksa.

možda onda ovo nije prava tema za tebe. :zubo: :E :zubo: :rofl: :rofl:

Fingerpost
18.06.2007., 07:57
pogledaj si povijest, upoznaj se sa muzikom, ne možeš se hvaliti da poznaješ Mozarta i odnos Mozarta i Salieria na temelju filma i wikipedije. :rofl::rofl:

Koliko ga ti poznaješ, pokazao si pred mojim prijateljicama muzikologinjama. Proslavio si se tako da su ti sve odreda okrenule leđa nakon što si izvalio da je Mozart bio antitalent za glazbu.

Salieri je po meni puno bolji kompozitor od Mozarta. :cerek: :top:
Mozart svira muziku za mase. repetativnu ponavljajuću muziku. barokni pop. svirao sam ga i slušao. bez veze. :top:
To je tvoje mišljenje i imaš pravo na njega.

emnasut462
18.06.2007., 15:43

svladao? fino. Na koji nacin (mislim na tehnike?)

elenni
04.07.2007., 21:12
Sta, pomeraš predmete?

crazy person
04.07.2007., 21:49
oćemo dokaz ... :D

hulkstips
05.07.2007., 13:20
imam mali problem u vezi nekoliko stvar
1.tjekom pokušaja čaranja počinjem osječati energiju po cjelom tjelu....
2.tjekom toga imam čudam osječaj na čelu kao da mi se nešto želi otvoriti
a starci kažu da mi je to takozvano treče oko.....
3.jedino što uspjevam prizvati su vjetar i kišu...

znam da je to malo čudno ali dali netko zna kako pristupiti ovome?....

shin1
05.07.2007., 13:27
3.jedino što uspjevam prizvati su vjetar i kišu...
znam da je to malo čudno ali dali netko zna kako pristupiti ovome?....

E da. Utjecaj na vrijeme je najlakši. Ali u to ljudi najmanje vjeruju. Misle da zato što je atmosfera ogroman sustav, oni kao mravi ne mogu ništa. A zanemaruju da je to kaotičan sustav u kojem sve balansira na oštricama noža. Mali pomak i...ako se zna kako. Kao Austin Osman Spare.
Samo vježbaj. Nauči razbijati oblake čistim pogledom (bez ORAC-a).
Ako ne znaš kako pitaj.

Vril-Ya
05.07.2007., 13:35
Kao Austin Osman Spare.

Spare je iznimka:top:

hulkstips
05.07.2007., 13:53
ok,ali jedini problem je taj što živim u sisku,a u gradskoj nema knjiga
o magiji koju ja rabim.
iako nije ovo vezano uz temu,danas sam dobio ludu ideju kako da napravim da mi se plastična časa otopi ili zapali.zapravo dobio sam sliku,onak kao flashback
ali zahtjeva da stavim kapljicu krvi na objekt koji želim začarati.
jel to ok ili da samo isprobam?

shin1
05.07.2007., 13:58
ok,ali jedini problem je taj što živim u sisku,a u gradskoj nema knjiga
o magiji koju ja rabim.
iako nije ovo vezano uz temu,danas sam dobio ludu ideju kako da napravim da mi se plastična časa otopi ili zapali.zapravo dobio sam sliku,onak kao flashback
ali zahtjeva da stavim kapljicu krvi na objekt koji želim začarati.
jel to ok ili da samo isprobam?

Zaboravi krv i srednjevjekovne vradžbine.
Krv se koristi samo kao lokator. Nešto kao šifra objekta na koji se usmjeruje energija, jer je u njoj DNK, nešto kao ID živog bića pa se onda principom atrakcije i analogije usmjeravanjem energija na nju, usmjeravaju energije i na stvarni organizam.
Ovdje radiš sa čašom. Radije razmišljaj da je sastvaljena od dugih lanaca, jer to je polimer.
Koncentriraj se da rastapaš te lance i oni pucaju.

hulkstips
05.07.2007., 14:05
cool! a da ja to zapišem?

emnasut462
05.07.2007., 16:41
Nauči razbijati oblake čistim pogledom (bez ORAC-a).
Ako ne znaš kako pitaj.

Kako..ja se pitam...vec dosta dugo...

emnasut462
05.07.2007., 16:44
Spare je iznimka:top:

...evo kod mene jucer pala kisa (uz pomoc ORAC-a bilo nekoliko kapi - uz dodatnu pomoc sparea - velika kisa ) :D

elenni
05.07.2007., 16:47
E da. Utjecaj na vrijeme je najlakši. Ali u to ljudi najmanje vjeruju. Misle da zato što je atmosfera ogroman sustav, oni kao mravi ne mogu ništa. A zanemaruju da je to kaotičan sustav u kojem sve balansira na oštricama noža. Mali pomak i...ako se zna kako. Kao Austin Osman Spare.
Samo vježbaj. Nauči razbijati oblake čistim pogledom (bez ORAC-a).
Ako ne znaš kako pitaj.

E, ovo bi valjalo poljoprivrednicima.

hulkstips
05.07.2007., 18:14
ne uzimaje magiju za gotovo
osoba koja bi usavršila svoje sposobnosti magije bi bila
vrlo poštovana i mogla bi učiti nove generacije magiji
bilo bi zakon otvoriti školu magije.
Prva škola magije u Hrvatskoj
to dobro zvuči he-he.

Q?#
05.07.2007., 23:57
to dobro zvuči he-he.

just do it! :top:

shin1
06.07.2007., 08:34
...evo kod mene jucer pala kisa (uz pomoc ORAC-a bilo nekoliko kapi - uz dodatnu pomoc sparea - velika kisa ) :D

Orac ne stvara kišu. Nego evo vam teksta: http://www.luckymojo.com/austinosmanspare.html

Ja se pobrinula ovdje staviti nekoliko izvadaka.
Spare's intense interest in the more obscure aspects of sorcery sprang from his early friendship with an old colonial woman who claimed descent from a line of Salem witches that Cotton Mather had failed to exterminate. Spare always alluded to her as Mrs. Paterson, and called her his "second mother". She had an extremely limited vocabulary composed mainly of the fortune-teller's argot, yet she was able to define and explain the most abstract ideas much more clearly than could Spare with his large and unusual vocabulary.
...
When he was seventeen Spare stayed at the home of the Rev. Robert Hugh Benson, author of The Necromancers and other occult novels. They went out for a walk one summer day; a serene and cloudless blue sky shone overhead. It had been fine all day, and Benson was curious to know whether Spare could, in such unlikely circumstances, produce rain by magical means. Spare said he could, proceeded to trace a sigil on the back of a used envelope, and, pausing in his tracks, concentrated all his attention upon it. Within ten minutes small clouds began to appear; they massed at a point immediately above their heads and discharged violently. Both Benson and Spare were drenched to the skin.
...

hulkstips
06.07.2007., 21:36
fell the magic........
fell the power.......
fell the pride.......

you can do this.....

Lets ROCK!!!

Q?#
07.07.2007., 18:06
samo moramo paziti da nas elementarna površina realnosti ne pojede u moru vlastitih želja ;)
nakon gaže od 1000kuna ide ona od 1000eura :) common' Narcis! :cerek::jumping::jumping:

hulkstips
07.07.2007., 22:01
ta je dobra! ha ha ha...

emnasut462
09.07.2007., 19:55
to dobro zvuči he-he.

mda hrvatski hogwarts...:D
drago plecko ko albus dumbledore

mislim da bi osoba bila sve samo ne postovana u hrvatskoj...
sto ti to znaci uzeti magiju za gotovo?

shin1
09.07.2007., 22:31

Nego što. Hogwarts je bliži istinskoj magiji od vaših psiholoških "ja se razvijam i radim na sebi" tlapnji.

Poštovanje ne bi bilo prva reakcija ali posljednja bi. Prva reakcija bi bila iznenađenje.

emnasut462
10.07.2007., 11:39
ma znas li ti kako bi katolicka crkva reagirala na skolu magije u hrvatskoj...??
mislim da je bolje da ostanu nevidljivi za bezjake...pa ko dobije poziv dobije...

v4ga
10.07.2007., 13:26
[QUOTE=rembrandt kaze:]Ja sam savladao telekinezu i mogu to i dokazati...:)

a sta si ti savladao!? ako mozes dokazat onda i dokazi nama :rofl:

elenni
10.07.2007., 13:29
ma znas li ti kako bi katolicka crkva reagirala na skolu magije u hrvatskoj...??
mislim da je bolje da ostanu nevidljivi za bezjake...pa ko dobije poziv dobije...
Ma lomača, nema druge...:E

Q?#
10.07.2007., 13:36

naravno. :D

onako kako ju uzimaju. zdravo za gotovo. doslovno. tako. odnosno, misle na mađioničarstvo ne na magiju. :kava:

magija je baratanje prirodnim silama odnosno netjerima. isključivo. :kava:
iz jedne pozicije, magija je otvaranje vrata. :kava:
možeš raditi samo sa netjerom kakav si sam.
pa što onda vjernici zazivaju boga? slušao bi ih samo da su oni bogovi. :cerek::jumping:
jer nema kako je dole tako je gore. :top:

Q?#
10.07.2007., 13:38

bezjaci..đžizus..ko te je učio hrvatski? borut i harry potter? :cerek:

elenni
10.07.2007., 13:40
ko je hogwarts, nisam upućena:confused:

hulkstips
10.07.2007., 13:43
ako nisi čitala harry pottera onda si posudi film.....
nebih se čudio da za 5 godina izdaju knjiga
Magija i vi.
ili:Magija za glupane. :)

Q?#
10.07.2007., 13:57
Magija i vi.

ili "bezjake". :top::lol::lol::lol:

elenni
10.07.2007., 14:02
Magija i vi.

Ispričavam se zbog neznanja, nisam stigla do Harry Pottera čitala sam i pisala neke trice. Al kad pročitam, nadam se da ću biti kompetentniji sagovornik na temu magije..Do tad...

Q?#
10.07.2007., 14:05
Ispričavam se zbog neznanja, nisam stigla do Harry Pottera čitala sam i pisala neke trice. Al kad pročitam, nadam se da ću biti kompetentniji sagovornik na temu magije..Do tad...

nećeš. o tome se radi. ne ruga se on tebi nego upravo takvima koji to čitaju. :)
takvi koji su energetski mrtvi, preostalo im je samo da to čitaju ili da mole u crkvi. ovisi koliko su pali.
:cerek::lol::lol::lol:

center_godess
10.07.2007., 15:03

Ma najbolje je da ništa ne čitaš.
Pravi mag ne čita. On "dobiva".
Pravi mag ništa ne zna. To sve "je um". Fuj to.
Pravi mag ništa ne može. Njemu "pomažu netheri".
Pravi mag ništa ne radi. On "radi na svijesti".
Pravi mag se ne treba truditi. Dovoljna je "pripadnost kanalu".
I na kraju, pravi mag ništa ne postiže. Ionako "treba postojati" i to je dovoljno.

Hogwarts ti je dvorac, škola u kojoj čarobnjaci uče. Koledž.

center_godess
10.07.2007., 15:05
Magija i vi.

To su već izdali. Gurđijev, Osho, Castaneda, pa ti biraj.

elenni
11.07.2007., 00:39
evo i jedne interesantne agencijske vesti Beta
'erotski i programi koji sadrže nasilje mogu biti emitovani od 24 do 6h predvidja opšteobavezjuće uputstvo za emitare.'
(ovo vam je kontekst;) )
pa kaže...
'Emiterima je zabranjeno da prikazuju program koji se odnosi na okultizam, paranormalne pojave, magiju i proricanje sudbine, navodi se u uputstvu i dodaje da se mogu emitovati samo zabavni programi u kojima se pojavljuje proricanje sudbine i tumačenje horoskopa i slični sadržaji, ali ako to nije jedini sadržaj emisije i bez dotadnog naplaćivanja tel. poziva i sms a.'

eto.
Neće nama niko kvariti omladinu.:mudri:

Artemi
11.07.2007., 00:44
nećeš. o tome se radi. ne ruga se on tebi nego upravo takvima koji to čitaju. :)
takvi koji su energetski mrtvi, preostalo im je samo da to čitaju ili da mole u crkvi. ovisi koliko su pali.
:cerek::lol::lol::lol:

jos su takvi dobri.

najgori su oni koji prosipaju energiju na forumu ;)

odzvanja samo prazna posuda

center_godess
11.07.2007., 08:29
evo i jedne interesantne agencijske vesti Beta
'erotski i programi koji sadrže nasilje mogu biti emitovani od 24 do 6h predvidja opšteobavezjuće uputstvo za emitare.'
(ovo vam je kontekst;) )
pa kaže...
'Emiterima je zabranjeno da prikazuju program koji se odnosi na okultizam, paranormalne pojave, magiju i proricanje sudbine, navodi se u uputstvu i dodaje da se mogu emitovati samo zabavni programi u kojima se pojavljuje proricanje sudbine i tumačenje horoskopa i slični sadržaji, ali ako to nije jedini sadržaj emisije i bez dotadnog naplaćivanja tel. poziva i sms a.'

eto.
Neće nama niko kvariti omladinu.:mudri:

Oduvijek je tako bilo. U Jugoslaviji, za nadriliječništvo, vradžbine i slično išla si u zatvor.

elenni
11.07.2007., 10:32
zanima me dal će za Božić da smeti da prikazuju film o Hristovom životu i uskrsnuću, i to je paranormalna pojava...a da to se ne važi....;)

Q?#
11.07.2007., 12:56
zanima me dal će za Božić da smeti da prikazuju film o Hristovom životu i uskrsnuću, i to je paranormalna pojava...a da to se ne važi....;)

a to je politika. to se smije. ne smije se davati niti 80miliona dolara crkvi od poreza za nadrilekarstvo na godinu, pa hrvatska ipak daje. :)
ne stvarno, kakav je to porez? :) porez na dobrog isusa i njegovu političku stranku na zemlji? :cerek:
kako to da ništa od toga nemaju vjernici? :cerek:
ili bolje rečeno- vjerovnici- jer vjernika nema. :cool:

Tazika
13.07.2007., 08:05
Oprostite, društvo, možda mi možete pomoći?
Našla sam blog od Vladdeluciusa "Spiritualni sotonizam", htjela bih komentirat al nikak da nadjem gdje i kako da se registriram?! Provela sam 2 sata tražeći, nemrem! Ovdje ga imate napr. na str. 20, i dolje njegov blog.
Preko Foruma ga mogu kontaktirati samo na njegov mail, al htjela bih ostat anonimna, ak me shvaćate...
A ako netko čita Spiritualni Sotonizam: baš me čudi što Priest Vlad de lucius govori u ženskom rodu, a ovdje u muškom?

...i da vam se priključim: zašto mislite da kod nas nema škola magije, kad ima! Reklamiraju se, čak i na TV, razni tečajevi Tarota, a to su jedna vrata u magiju. Zatim Slavinski je držao tečajeve, javno, još u Jugoslaviji, i izdao par knjiga npr. "Ključevi psihičke magije". U kastlić sam dobila poziv od Rozenkrojcera na uvodno predavanje (a posle bumo vidli). I još toga, ne pamtim. Nije da tražim, nego eto, nemrem ne vidjet...
Pozdrav

center_godess
13.07.2007., 09:12
A ako netko čita Spiritualni Sotonizam: baš me čudi što Priest Vlad de lucius govori u ženskom rodu, a ovdje u muškom?

Imaš ga i na news grupama.
A ako hoćeš ostati anonimna, otvori si mail na yahoo. Dakle odeš na mail.yahoo.com i onda nađi tag za registraciju, kreiraj si ime koje želiš, upiši Pero Perić i to je to.

...i da vam se priključim: zašto mislite da kod nas nema škola magije, kad ima!

Kod nas ima magije. No ni jedan pravi mag nije na ovom forumu. Ako i jest, ne sudjeluje.

Reklamiraju se, čak i na TV, razni tečajevi Tarota, a to su jedna vrata u magiju. Zatim Slavinski je držao tečajeve, javno, još u Jugoslaviji, i izdao par knjiga npr. "Ključevi psihičke magije". U kastlić sam dobila poziv od Rozenkrojcera na uvodno predavanje (a posle bumo vidli). I još toga, ne pamtim. Nije da tražim, nego eto, nemrem ne vidjet...
Pozdrav

O tome će biti napisana knjiga. Tragatelj za istinskom magijom u moru muljatora.

Vril-Ya
13.07.2007., 11:49
baš me čudi što Priest Vlad de lucius govori u ženskom rodu, a ovdje u muškom?

:rofl: :rofl: :D

center_godess
13.07.2007., 12:29
:rofl: :rofl: :D

Qril Ya?

Q?#
13.07.2007., 13:01
Našla sam blog od Vladdeluciusa "Spiritualni sotonizam", htjela bih komentirat al nikak da nadjem gdje i kako da se registriram?! Provela sam 2 sata tražeći, nemrem! Ovdje ga imate napr. na str. 20, i dolje njegov blog.
Preko Foruma ga mogu kontaktirati samo na njegov mail, al htjela bih ostat anonimna, ak me shvaćate...

...i da vam se priključim: zašto mislite da kod nas nema škola magije, kad ima! Reklamiraju se, čak i na TV, razni tečajevi Tarota, a to su jedna vrata u magiju. Zatim Slavinski je držao tečajeve, javno, još u Jugoslaviji, i izdao par knjiga npr. "Ključevi psihičke magije". U kastlić sam dobila poziv od Rozenkrojcera na uvodno predavanje (a posle bumo vidli). I još toga, ne pamtim. Nije da tražim, nego eto, nemrem ne vidjet...
Pozdrav

rozenkrojceri su ti medijske (s)ličnosti. to nisu oni iz srednjeg vijeka. ili jesu. kako se uzme. :zubo:iako imaju par tehnika koje možeš naučiti baveći se borilačkim vještinama i osviještvanjem. :top:

center_godess
13.07.2007., 13:08
rozenkrojceri su ti medijske (s)ličnosti. to nisu oni iz srednjeg vijeka. ili jesu. kako se uzme. :zubo:iako imaju par tehnika koje možeš naučiti baveći se borilačkim vještinama i osviještvanjem. :top:

Kojim borilačkim vještinama možeš naučiti što?
Jer, koliko ja znam u borilačkim sportovima naučiš se i staloženosti. I ne možeš učiti borilačke vještine bez učitelja.
Učenik koji napusti učitelja, pri čemu još ni pola nije naučio (tj. dosegao je stupanj zelenog pojasa), i otvori svoju školu kako bi podučavao, po principu "kaj oni znaju, ja sam najbolji i jedini bogom dan", ne samo da napušta put vještine, već brazdi u crno. Reče jednom u emisiji Na rubu znanosti gost Branko Baranović da je crni mag nedoškolovani učenik koji se obahatio, napustio učitelja i umislio da je majstor. Pogazivši sve moralne norme koje mu je učitelj tek trebao usaditi, sramota je za vještinu kojom se navodno bavi.
Pri tom on ne čini samo sebi zlo, već upropaštava i ljude koji mu povjere svoj duh i tijelo.

shankar
13.07.2007., 15:33
Kojim borilačkim vještinama možeš naučiti što?
Jer, koliko ja znam u borilačkim sportovima naučiš se i staloženosti. I ne možeš učiti borilačke vještine bez učitelja.
Učenik koji napusti učitelja, pri čemu još ni pola nije naučio (tj. dosegao je stupanj zelenog pojasa), i otvori svoju školu kako bi podučavao, po principu "kaj oni znaju, ja sam najbolji i jedini bogom dan", ne samo da napušta put vještine, već brazdi u crno. Reče jednom u emisiji Na rubu znanosti gost Branko Baranović da je crni mag nedoškolovani učenik koji se obahatio, napustio učitelja i umislio da je majstor. Pogazivši sve moralne norme koje mu je učitelj tek trebao usaditi, sramota je za vještinu kojom se navodno bavi.
Pri tom on ne čini samo sebi zlo, već upropaštava i ljude koji mu povjere svoj duh i tijelo.

Promijeni ovo ovo zeleni pojas u bijeli pojas, drugi dan, i dobiješ S.K. Naravno, onda je pretjerano nazivati ga i magom, jer jednostavno nema takve kvalifikacije. To što ništa ne zna, valjda mu na neki način ide u prilog.

vladdelucius
16.07.2007., 15:01

Pozdrav

Nisam dugo bio ovdje na forumu, nemam zašto. No samo me zanima, gdje ja to pišem u ženskom rodu? Ako ima negdje, pogreška...

center_godess
17.07.2007., 09:16
Promijeni ovo ovo zeleni pojas u bijeli pojas, drugi dan, i dobiješ S.K. Naravno, onda je pretjerano nazivati ga i magom, jer jednostavno nema takve kvalifikacije. To što ništa ne zna, valjda mu na neki način ide u prilog.

Tko je zadužen za kvalificiranje magova?

Tazika
17.07.2007., 17:46
Evo, sad znaš zašto si se ipak pojavio... Nemrem sad nać gdje sam pročitala textić od Vladd. u ž.rodu, al možda je greška... Reci, kako se mogu registrirati za tvoj blog Spiritualni sotonizam? Ovdje mi diskusije nekak idu mimo teme...
Ili da ti se Pero Perić.Yahoo javi na mail, pa ga ti preusmjeriš na blog? Priznajem da sam tek polupočetnik na kompjuteru, nemorate me popljuvat; zahvaljujem na svakoj pomoći

vladdelucius
18.07.2007., 08:26
Na blog se ne trebaš registrirati. Možeš komentirati i bez registracije, samo klikni na "komentar" i upiši si neki nick. Tamo mi možeš postavljati pitanja koja želiš.

Anuit
18.07.2007., 10:59
Gdje se mogu priključiti kvalitetnoj hermetičkoj školi ili seminaru u Splitu? Ili bar putem neta?

edin888
18.07.2007., 11:25
Na blog se ne trebaš registrirati. Možeš komentirati i bez registracije, samo klikni na "komentar" i upiši si neki nick. Tamo mi možeš postavljati pitanja koja želiš.

dobri ljudi, ja znam da vam je ovo malo tesko shvatiti, ali ako u nesto vjerujete npr :bog,isus ili sl, vjerujte i ovom sotonisti, sve sto vam kaze da tako je.
nadprirodne moci, sve ima moze, nemojte sumnjati, samo sto ja znajte da imaju i druge struje ili kontra sile koje isto mogu i vise od sotone, samo dosta je teze doci do takvih stvari , lakse vam je da se prikljucite i sklopite ugovor sa djavolom,ukoliko ste zeljni da manipulirate drugima, i da im cinite sta pozelite, samo da vam kazem da je to mac sa 2 oštrice.
brza snaga, sila, moci i sl.sve vam to nudi sotona i njegove vojske,ali prije ugovora nista.
i opet- ne sumnjajte sta god da vam kaze ovaj njegov(sotonin) sin, jer kada vam kaze da moze da leti vjerujte mu, jer je to normalno, sve moze. isprobano -provjereno.
samo hrabro naprijed:cool: :cool:

Q?#
18.07.2007., 15:01
Gdje se mogu priključiti kvalitetnoj hermetičkoj školi ili seminaru u Splitu? Ili bar putem neta?

ne možeš. :)
imaš samo OTO(ordo temple orientis)-kanta za đubre tamo. odi tam 3mjeseca i posle osnuj svoju sektu. :zubo::lol: a ako hoćeš raditi, okreni se na unutra. to je ezoterija. sve vanjsko je egzoterija osim možda pojedinih škola na istoku. :top: zapad nema škole jer nema tradiciju. jednostavno. :kava:
hermetičkih škola više nema otkad su se masoni okrenuli humanističkim znanostima i prosvjetiteljstvu, odnosno kada više nisu bili tajni i usmjereni razvoju pojedinca. a pitagora je isto već dugo mrtav. ;)

Q?#
18.07.2007., 15:06
dobri ljudi, ja znam da vam je ovo malo tesko shvatiti, ali ako u nesto vjerujete npr :bog,isus ili sl, vjerujte i ovom sotonisti, sve sto vam kaze da tako je.
nadprirodne moci, sve ima moze, nemojte sumnjati, samo sto ja znajte da imaju i druge struje ili kontra sile koje isto mogu i vise od sotone, samo dosta je teze doci do takvih stvari , lakse vam je da se prikljucite i sklopite ugovor sa djavolom,ukoliko ste zeljni da manipulirate drugima, i da im cinite sta pozelite, samo da vam kazem da je to mac sa 2 oštrice.
brza snaga, sila, moci i sl.sve vam to nudi sotona i njegove vojske,ali prije ugovora nista.
i opet- ne sumnjajte sta god da vam kaze ovaj njegov(sotonin) sin, jer kada vam kaze da moze da leti vjerujte mu, jer je to normalno, sve moze. isprobano -provjereno.
samo hrabro naprijed:cool: :cool:

ajde, nećemo tako doslovno :top:
kao prvo jedno i drugo je plod tvoga uma. židovski jahve i egipatski set te etrurski Lucifer. kršćanstvo je mix. to nije vjerovanje nego mix vjerovanja.
strahota u što sve ljudi vjeruju. :cerek::lol::lol:
ali bez dvije struje svemir se ne kreće. :top:
ako te zanima mit o kršćanstvu ili barem o Kristu, nauči napamet legendu o Ozirisu i osvrni se na sliku i imidž grčkog Seraphisa u egiptu. budem ga postao kasnije na vizualnoj školi. :top:
umjesto da tražiš sotoniste-malu buntovnu decu online.
si čuo za ono: buntovnik bez razloga? :zubo::E

Anuit
18.07.2007., 15:55
ne možeš. :)
imaš samo OTO(ordo temple orientis)-kanta za đubre tamo. odi tam 3mjeseca i posle osnuj svoju sektu. :zubo::lol: a ako hoćeš raditi, okreni se na unutra. to je ezoterija. sve vanjsko je egzoterija osim možda pojedinih škola na istoku. :top: zapad nema škole jer nema tradiciju. jednostavno. :kava:
hermetičkih škola više nema otkad su se masoni okrenuli humanističkim znanostima i prosvjetiteljstvu, odnosno kada više nisu bili tajni i usmjereni razvoju pojedinca. a pitagora je isto već dugo mrtav. ;)

Škole me zanimaju čisto zbog nekih osnovnih smjernica, da se proces kreće u pravom smjeru i željenim okvirima vremena a ne zbog sklonosti tendencijama fanatizma koje prožimaju određene sekte. Ne treba mi ustanova već putokaz, koji god on bio. Dakle što preporučaš?

center_godess
18.07.2007., 16:14
Škole me zanimaju čisto zbog nekih osnovnih smjernica, da se proces kreće u pravom smjeru i željenim okvirima vremena a ne zbog sklonosti tendencijama fanatizma koje prožimaju određene sekte. Ne treba mi ustanova već putokaz, koji god on bio. Dakle što preporučaš?

Neku odakle njega još nisu izbacili. A takve za sada nema.

Q?#
18.07.2007., 16:16
treba dodati: i Lucifer i "Satan"(seitan,sheitan,set,sut) su buntovnici-samo
različite vrste. Lucifer je apolonska sila buntovništva, Satan je dionizijska.

apolonska: red rad i disciplina izvan mainstreama moderne, satwasi.
apolon je bog božanskih proporcija (odnosno proporcija pentagrama) dakle sam
njegov oblik je savršen i sam njegov izgled u sebi predstavlja analogiju (sam sebi analogan):
"kako je gore tako je dole"
dionizijska: kontra reda, upravo kao anarhizam, ali zbog anarhizma, a ne reda
unutar tog anarhizma, samo da je kontra!, buntovnici bez razloga, nema rada
na sebi, nema discipline, hipiji i psi. entropija. tamasi. tulumi izvan moderne.

oba su dvije suspregnute sile, samo u prirodi suprotnog smjera.

dionizijska setijanska je centripetalna, apolonska je centrifugalna od mainstreama
unutar te dvije sile kontra mainstreama,
satan je prirode centripetalne, jer dokazuje svoj ego, samo mu je alegorija
sebe bitna i teži uništenju upravo onog mainstreama normale (ili društvene
entropije, entropije normalnih ljudi u društvu) kojeg možemo nazvati Zeus ili
Jahve (iako je vlad de satanius napisao točan text na njegovom blogu o jahveu,
koristim ga kao primjer normale koju crkva reklamira).
i u tome je u potpunosti analogan egipatskom Setu(sutu) koji je ubio Ozirisa, svog oca
iako on sam ne teži analogiji nečega univerzalnog (jer predstavlja bunt protiv
univerzalnog, istinitog i prirodnog kako je to lijepo opisao Levi u "masonskim legendama")
već isfuravanju sebe kakav je nastao, kakvog ga je mainstream moderne stvorio.
ovaj put, put lijeve staze tamasija vodi u životinjsku maternicu (na koju je
upozorio Budha o ljudima koji vole pse i knjiga "Bhagwad Ghita" o tamasijima)

Lucifer je primjer centrifugalnog bunta. njegov bunt u sebi posjeduje red
kakav je imao Eros (Eros, Prometheus i Apolon su isti bog)
on uništava staro da bi se rodilo novo, mladenačko ali to novo je također
kontra sadašnje normale.
Lucifer je dakle gnostički Krist koji uništava židovstvo, on je Promethej jer
je donio baklju ljudima koju je ukrao bolesnom Zeusu-jahveu(Vishnu)
ovo je put desne staze i uništenja entropije koje vodi ka centrifugalnom izlasku iz kreacije matrixa.
Satanov put vodi u kreaciju, u životinjsku maternicu, u uništenje novog i svjetlog ("smrt je za pse" o tamasijima knjiga zakona Liber Al) (to je onaj lik iz matrixa koji se htio vratiti u matrix koji je ubio svoje prijatelje)
i stoga satanovo rođenje-najavljuje venera na zalasku sunca
a luciferovo rođenje kao "morning star" najavljuje venera ujutru na istoku, na izlazu sunca. :)
primjerice i Kralj Arthur i Quetzalcoatl kada su umrli su išli u izlazak sunca prema istoku (čuvarica istoka i tradicije Bastet-mačka) a ne u zalazak sunca prema zapadu (čuvarica svijeta mrtvih, necropolisa zapada i ega Sekhmet-lavica-sirovi gnjev njena sestra; odnos njih dvije u hermetičkoj tradiciji prikazuje karta Strength u tarotu :top: )
također se radi o razlici između crnog tamasi-hramnog satanskog: kulta zmije (babaji) satanskog kulta u egiptu i mezopotamiji (ima u filmu "conan") i apolonskog:gnosticizma ("spoznaj sebe" (i znat ćeš bogove) odnosno spoznaji svojih nagona=zmije)

lijeva staza teži znanju i moći koji joj to daje i oni su u kultu zmije, satanisti,
desna teži spoznaji, istini koja to spoznaje. :top:
maistream ne teži niti jednoj :top:

samo ovo sam htio dodati :)

treba razlikovati. :cerek::jumping::jumping:

P.S. "gnosis" nije znanje, jer bi svaki geek bio budha :)

Q?#
18.07.2007., 16:18

preporučam ti istok. :top::zubo: :E
zapad je sagradio svoj sustav na dogmi, i kao što vidiš crni hram još uvijek vlada (katolička crkva, bankari, osiguravajuća društva)

center_godess
18.07.2007., 16:23
preporučam ti istok. :top::zubo: :E
zapad je sagradio svoj sustav na dogmi, i kao što vidiš crni hram još uvijek vlada (katolička crkva, bankari, osiguravajuća društva)

Zapad je bolji. Istok je kao prvo nama svima nerazumljiv (osobito onima koji nikada nisu mrdnuli guzicu iz Hrvatske), a kao drugo, ako ne živimo na Istoku, onda nam ništa ne koristi njihovo učenje jer sve je stvar podneblja.
Nije baš sve na zapadu tako trulo i institucionalizirano. Problem je samo što u Zagrebu nije cijeli zapad. Treba malo mrdnuti guzu i otići u neke druge zemlje: Rusiju, Rumunjsku, Srbiju, Englesku, Češku, Francusku, Portugal. Nađe se tu svašta. A u Zagrebu se nađe samo Troksa pijan k'o čep i eventualno Savić i Makaja željni para.

Q?#
18.07.2007., 16:29
Zapad je bolji. Istok je kao prvo nama svima nerazumljiv (osobito onima koji nikada nisu mrdnuli guzicu iz Hrvatske), a kao drugo, ako ne živimo na Istoku, onda nam ništa ne koristi njihovo učenje jer sve je stvar podneblja.
Nije baš sve na zapadu tako trulo i institucionalizirano. Problem je samo što u Zagrebu nije cijeli zapad. Treba malo mrdnuti guzu i otići u neke druge zemlje: Rusiju, Rumunjsku, Srbiju, Englesku, Češku, Francusku, Portugal. Nađe se tu svašta. A u Zagrebu se nađe samo Troksa pijan k'o čep i eventualno Savić i Makaja željni para.

zapad je trul nemoralan i bez tradicije i unutarnjeg balansa baš kao i ti. :zubo: :rofl: :rofl: :rofl:
uostalom sve o zapadu sam naveo u gornjem textu. on je samo jedna od komponenti :top:

Q?#
18.07.2007., 16:31
gurdjieff: ako se mudrost istoka ne izjednači sa energičnošću zapada, nastat će katastrofa na zapadu. :top:

center_godess
18.07.2007., 16:45
zapad je trul nemoralan i bez tradicije i unutarnjeg balansa baš kao i ti. :zubo: :rofl: :rofl: :rofl:

Pusti mene. Nisam ja tema (dobit ćeš crveni karton zbog vrijeđanja).
Zašto misliš da je zapad truo, kada nisi uopće upoznao zapad?
Ima truleži i u Indiji, bez brige.

center_godess
18.07.2007., 16:47
gurdjieff: ako se mudrost istoka ne izjednači sa energičnošću zapada, nastat će katastrofa na zapadu. :top:

Bolje obrnuto. Još nisam čuo da energični zapadnjaci bježe u kontejnerima na mudri Istok. A mudri istočnjaci očito ne znaju srediti svoje države tako da ne moraju iz njih bježati. A da si bio ikada u Kini i vidio kako su zagadili okoliš, vidio bi i gdje se događaju katastrofe.

Q?#
18.07.2007., 17:32
Pusti mene. Nisam ja tema (dobit ćeš crveni karton zbog vrijeđanja).
Zašto misliš da je zapad truo, kada nisi uopće upoznao zapad?
Ima truleži i u Indiji, bez brige.

indija je oduvijek bila trulež. ona je zapad za istok. :kava:

center_godess
19.07.2007., 08:22
indija je oduvijek bila trulež. ona je zapad za istok. :kava:

Nije ni Japan bio ništa bolji dok ga nisu osvojili Amerikanci svojom propagandom i atomskim bombama. To ti je sad Amerika.

Tazika
19.07.2007., 13:58
VLADDELUCIUS,
opet sam ti napisala komentar na tvom blogu, stavila svoj nick, i opet je odgovorilo isto: "napisali ste neispravne pristupne podatke".
Probala sam na razne načine, sa šifrom ili ne, al neide. Probaj ti, pa ćeš vidjet.
Šteta, imam razna (pot)pitanja, mislim da ovdje nije pravo mjesto za njih, ne želim šokirat temu

Baphomet
19.07.2007., 14:10
A sd lijepo prebacite prepisku na privatne poruke.

Tazika
19.07.2007., 14:39
Ja bih, al Vl. se nije javio meni, a njemu se nemože javiti na pp. Samo nudi mail, a ja, iskreno, se bojim dovoljno da... Evo ja prekidam potragu, možda mu se pokvario pristup blogu, možda je to meni znak da odustanem?
Ako mi se javi na pp ili ovdje odgovoriću, ako ne-odustaću.

Ali da ne ispadne da sam bez veze zauzimala ovaj prostor, evo vam moje mišljenje o temi, tj. (po mom) moje ZNANJE, proizašlo iz iskustva (doduše zbrkanog, koje je više upravljalo mnome nego ja njime) i to nepozvanog i neželjenog:
demoni-postoje, živi su i prisutni, iskreno nisam vidjela ni jednog, ali sam ih čula, i vidjela što rade ljudima (upravljanje tijelom, govorenje kroz čovjeka) i stvarima (npr. podizanje od tla), i osjetila sam ih drugim osjetilima ali vidom ne. Vladd. veli da on je, pa me zanima kako, zato ga tražim.
magija-postoji i radi, čak i početnicima koji neznaju šta rade
visoka magija-e ti znaju šta rade
itd.
A isto tako postoji Bog i Andjeli, i Duh Sveti i sveci (pokojni), takodjer su živi i prisutni.
Čuvajte se!!!

Q?#
19.07.2007., 15:07
Nije ni Japan bio ništa bolji dok ga nisu osvojili Amerikanci svojom propagandom i atomskim bombama. To ti je sad Amerika.

nisi informiran, žao mi te. prati malo politiku. tko je pokrio pad burze koji su kinezi napravili amerikancima? možda ti ima i na netu. :zubo: :rofl: :rofl: :rofl:

center_godess
19.07.2007., 15:19
nisi informiran, žao mi te. prati malo politiku. tko je pokrio pad burze koji su kinezi napravili amerikancima? možda ti ima i na netu. :zubo: :rofl: :rofl: :rofl:

Tko je pokrio pad burze amerikancima i kada? :lol:
Pa naravno, Amerika na Hokaidu.

Wicca33
20.07.2007., 12:27
nekako mi se čini da se nije dobro igrat telekinezom jer ja sam se jako opekla... naime dok je krenulo počelo mi je sve ostalo ići na gore, kao da na sebe navlačiš zlo.... Katastrofa! ne preporučujem

center_godess
20.07.2007., 12:31
nekako mi se čini da se nije dobro igrat telekinezom jer ja sam se jako opekla... naime dok je krenulo počelo mi je sve ostalo ići na gore, kao da na sebe navlačiš zlo.... Katastrofa! ne preporučujem

Zašto? Ako život proživiš u strahu, to je kao da nisi ni živjela.
Pola tih nevolja dolazi od tog straha a druga polovina od neprikladnog odnosa sa okolinom. Prikladni odnos je: ne pričaj svakoj budali o onome što možeš.

A rezultate možeš polučiti pravilnim treningom i praćenjem rezultata. Ja sam koristila LPS, lako pokretne sustave, i rezultati su se pojavili.

katarinacrna
21.07.2007., 18:06
hey ljudi ja sam ovdje nova....
mene bi zanimalo da li u ovoj našoj lijepoj državici ima koji dućan ili adresa gdje se može nabaviti sve za sorcery? spellovi, trave, kadovi, oprema, prahovi...

center_godess
21.07.2007., 18:09
mene bi zanimalo da li u ovoj našoj lijepoj državici ima koji dućan ili adresa gdje se može nabaviti sve za sorcery? spellovi, trave, kadovi, oprema, prahovi...

Kod Hasanpašića, u Zagrebu, Tkalčićeva (ne mogu se sjetiti broja).

Maatsya
22.07.2007., 08:31

Misliš sve za čarobnjaštvo? Neki Konzumov plus paket?
Nema dućana u kojem se mogu nabaviti spellovi, trave, kadovi, prahovi...

center_godess
22.07.2007., 08:52
Misliš sve za čarobnjaštvo? Neki Konzumov plus paket?
Nema dućana u kojem se mogu nabaviti spellovi, trave, kadovi, prahovi...

Eto šanse za zaradu. Neka netko pokrene biznis i prodaje čarobnjačke kitove.
Kadovi, spelovi i travice za početnike, napredne, i heavy duty čarobnjake.
Pa što nije to imala vještica Pavkovićka?

katarinacrna
22.07.2007., 09:58
ey, thnx ljudi!
ja sam čula za neki Theurgija (ili Teurgia vijeće), nešto kao organizacija koja se bavi izučavanjem okultizma i njegove povijesti. navodno oni imaju i prodaju i hvale se da ako oni nemaju da nema nitko. je čuo neko za to?

Maatsya
22.07.2007., 10:45
Kadovi, spelovi i travice za početnike, napredne, i heavy duty čarobnjake.
Pa što nije to imala vještica Pavkovićka?

Navodno je, ali više nije na tržištu.
U biti čarobnjaštvo je i dalje zakonom zabranjeno, od Inkvizicije do danas.
Trave i bilje- mandragora, valerijana i slično su legalni ali mak i konoplja nisu.
Zakon o kemikalijama je efektivno zakon protiv alkemije.

center_godess
22.07.2007., 13:21
Navodno je, ali više nije na tržištu.
U biti čarobnjaštvo je i dalje zakonom zabranjeno, od Inkvizicije do danas.
Trave i bilje- mandragora, valerijana i slično su legalni ali mak i konoplja nisu.
Zakon o kemikalijama je efektivno zakon protiv alkemije.

Ma nije to tako jednostavno.
Ne možeš sada uletjeti u Hospitaliju i kupiti kalijev perklorat, ili recimo nitratnu kiselinu, oleum i toluen i da te nitko ništa ne pita.
Naravno da će te pitati jer se od toga može napraviti eksploziv.

Ili recimo neke druge opasne tvari.
Mak jest legalan i možeš ga kupiti na placu, ili se bar do prije neku godinu mogao. Konoplju možeš kupiti ali indijsku ne. I zna se zašto.

E sad, zašto je tome tako? Pa iz razloga što bi u suprotnom svaki luđak mogao napraviti oružje za terorističke aktivnosti a to ni jednoj državi nije u interesu.

Zato uvijek postoje poznanici među kemičarima koji mogu nabaviti.

OneManArmy
22.07.2007., 23:23
Konoplju možeš kupiti ali indijsku ne. I zna se zašto.

Zato jer potiče mozak na razmišljanje, a kotačić koji samostalno razmislja nije dobar za mašinu ;)

center_godess
22.07.2007., 23:29
Zato jer potiče mozak na razmišljanje, a kotačić koji samostalno razmislja nije dobar za mašinu ;)

Ma da. Otkada to trava potiče na razmišljanje? Ili alkohol?
To su spike.

crazy person
22.07.2007., 23:50
Mene trava potiče na razmišljanje, da. Ali ono paranoično ... :zubo:
Ali većinu vremena samo spavam od nje ... :rofl:

center_godess
22.07.2007., 23:56
Mene trava potiče na razmišljanje, da. Ali ono paranoično ... :zubo:
Ali većinu vremena samo spavam od nje ... :rofl:

Na mene trava djeluje IDENTIČNO kao i pivo, no budući da ne pušim, nakon nje samo kašljem danima i to mi ide na živce. Zato ne duvam. Čisto gubljenje vremena i bacanje para.
Alkohol ne volim jer mi se ne sviđa okus. Naprosto, sva pića su odvratna. Votka me podsjeća na sredstvo za čišćenje glava kazetofona, a jedini alkohol koji volim jest liker u griottama. A toga sam se najela jednu novu i to pola kile odjednom i to mi je izazvalo neviđenu glavobolju. Fuj!

Pod LSD-om možeš vidjeti svašta, ali poslije se oprosti od mozga na 24 sata, koliko traje totalna glupost i tupost. Tu bi naša CSI forenzičarka i stručnjak za droge Maher 18 imala što za reći, ali budući da s njom nisam dobar, pitajte ju sami.

Maatsya
23.07.2007., 00:14
Na mene trava djeluje IDENTIČNO kao i pivo, no budući da ne pušim, nakon nje samo kašljem danima i to mi ide na živce.

Biće je do uvozna albanka koja je kvalitativno identična domaćoj pivi/kanalizacijskoj vodi.
Nek mi Velebitsko oprosti.

center_godess
23.07.2007., 02:39
Biće je do uvozna albanka koja je kvalitativno identična domaćoj pivi/kanalizacijskoj vodi.
Nek mi Velebitsko oprosti.

Bila je iz afganistana. Qrca ne valja to sranje.

Jacky B
23.07.2007., 09:21
Možda je glupo pitanje, ali eto...

Veoma sam se zainteresovao za ljudski mozak, psihologiju, levitaciju, meditaciju, magiju, legende, a posebice telekinezu. Moje pitanje glasi: Da li je moguće pomjerati teže predmete i da li je bilo kakve predmete moguće pomjerati duže i dalje. npr. čašu do kraja stola? Pošto sam na internetu, a i iz knjiga saznao da neki vježbaju veoma dugo kako bi pomjerili olovku 2 centimetra ili neki objekat mrvicu. Da li je uopšte moguće usavršiti telekinezu i pomjerati npr. kao u Čarobnicama(znam da ih previše gledam, ali što ću). Hvala!

center_godess
23.07.2007., 09:29
Pošto sam na internetu, a i iz knjiga saznao da neki vježbaju veoma dugo kako bi pomjerili olovku 2 centimetra ili neki objekat mrvicu. Da li je uopšte moguće usavršiti telekinezu i pomjerati npr. kao u Čarobnicama(znam da ih previše gledam, ali što ću). Hvala!

Prije svega. veličina je nevažna. Ako savladaš telekinezu lako ćeš naučiti kako se djeluje i na veće predmete. Princip će biti isti, uglavnom.
Najveći problem je što ti koji tvrde da vježbaju i da pomiču predmete, zapravo najčešće LAŽU! Jako malo ljudi to može, i nisu uopće eksponirani. To je jako kompleksna vještina, a u znanstvenim krugovima, kada bi to mogao demonstrirati, bio bi fenomen. Stoga, samo vježbaj, i ako vježba bude djelotvorna, odi Randiju po milijun dolara.

Jacky B
23.07.2007., 09:48
Prije svega. veličina je nevažna. Ako savladaš telekinezu lako ćeš naučiti kako se djeluje i na veće predmete. Princip će biti isti, uglavnom.
Najveći problem je što ti koji tvrde da vježbaju i da pomiču predmete, zapravo najčešće LAŽU! Jako malo ljudi to može, i nisu uopće eksponirani. To je jako kompleksna vještina, a u znanstvenim krugovima, kada bi to mogao demonstrirati, bio bi fenomen. Stoga, samo vježbaj, i ako vježba bude djelotvorna, odi Randiju po milijun dolara.
Jer to onaj što je rekao da ko mu dokaže da je telekineza moguća, da će mu dati novac? Možeš li mi reći neki sajt koji je pouzdan i ima dobre vježbe?

center_godess
23.07.2007., 09:52
Jer to onaj što je rekao da ko mu dokaže da je telekineza moguća, da će mu dati novac? Možeš li mi reći neki sajt koji je pouzdan i ima dobre vježbe?

Pogledat ću pa ti javim drage volje ako nađem. No nemoj na mene računati. Traži sam.

Maatsya
23.07.2007., 11:34
Bila je iz afganistana. Qrca ne valja to sranje.

To je tvoje mišljenje. Moje mišljenje je da je anandamide i te kako bitan, za recimo pozitivan pogled na život.

laura227
23.07.2007., 19:21
Imam jedno osobno pitanje:koliko imaš godina-AngelT?Isto pitanje za Maitreya.Ako je preosobno nemoj odgovoriti.

Helel-Ben-Shakar
24.07.2007., 10:32

taj dotični randi štela eksperimente, tako da taj ne prihvaća nikakve dokaze.. a milijun dolara on nikada nije imao namjeru dati ikome.

center_godess
24.07.2007., 10:39
taj dotični randi štela eksperimente, tako da taj ne prihvaća nikakve dokaze.. a milijun dolara on nikada nije imao namjeru dati ikome.

Naravno da štela. Zna to Fritz Albert Popp, Jacques Benveniste i slični koji su sa njim imali posla. Kurvin sin. No uvijek se može postići toliko pouzdana PONOVLJIVOST eksperimenta da se randija stisne u kut. Odeš na 10 instituta, i kod svih potvrdiš rezultate, onda odeš Randiju sa ekipom stručnjaka koji će nadgledati njegove eksperimentalne uvijete. Ima načina ali moraš zaista biti dobra u tome.

Helel-Ben-Shakar
24.07.2007., 19:10
Naravno da štela. Zna to Fritz Albert Popp, Jacques Benveniste i slični koji su sa njim imali posla. Kurvin sin. No uvijek se može postići toliko pouzdana PONOVLJIVOST eksperimenta da se randija stisne u kut. Odeš na 10 instituta, i kod svih potvrdiš rezultate, onda odeš Randiju sa ekipom stručnjaka koji će nadgledati njegove eksperimentalne uvijete. Ima načina ali moraš zaista biti dobra u tome.

Ima ona jedna priča gdje je čovjek 40 godina učio kako da prepješači preko rijeke Ganges.. i naučio je.. i kada se je pohvalio učitelju, ovaj mu je rekao da je budala, jer je za 4 novčića mogao tu rijeku prijeći na splavi..

p.s. moji su frendovi popili cuge i cuge na račun telepatije..

center_godess
25.07.2007., 08:28
Ima ona jedna priča gdje je čovjek 40 godina učio kako da prepješači preko rijeke Ganges.. i naučio je.. i kada se je pohvalio učitelju, ovaj mu je rekao da je budala, jer je za 4 novčića mogao tu rijeku prijeći na splavi..

Učitelj je budala. Jer on je zaista mogao prijeći ganges, ali ne samo to. On je naučio upravljati milijardama čestica vode. Tipična istočnjačka priča sa parcijalnom realnošću.

p.s. moji su frendovi popili cuge i cuge na račun telepatije..

Opiši.

Helel-Ben-Shakar
25.07.2007., 09:43
Učitelj je budala. Jer on je zaista mogao prijeći ganges, ali ne samo to. On je naučio upravljati milijardama čestica vode. Tipična istočnjačka priča sa parcijalnom realnošću.

Učitelj je upozorio učenika da se je 40 godina bavio marginalijama, koliko god spektakularne bile, zato je učitelj u pravu.. a potrošiti život na marginalije da bi nekome nešto dokazala je čisti gubitak vremena i povlađivanje lažnom egu.. "vidi što ja mogu".

Opiši.
Pa došli bi u birc i onda bi se kladili sa šankerom ili šankericom u cugu da mogu vidjeti ono što misli, i dobili cugu.. samo što bi ovaj na šanku bio fasciniran pa se je to dosta puta ponovilo. čista zajebancija.

center_godess
25.07.2007., 10:35
Učitelj je upozorio učenika da se je 40 godina bavio marginalijama, koliko god spektakularne bile, zato je učitelj u pravu.. a potrošiti život na marginalije da bi nekome nešto dokazala je čisti gubitak vremena i povlađivanje lažnom egu.. "vidi što ja mogu".

Hajde mi onda reci ovu marginaliju:
Čitava europa financira veliki hadronski sudarač, divovski akcelerator koji se proteže kilometrima podzemnih tunela ispod tla oko ženevskog jezera.

Taj LHC (http://public.web.cern.ch/Public/Content/Chapters/AboutCERN/CERNFuture/WhatLHC/WhatLHC-en.html) služi upravo tome što je i učenik uvježbavao: da nauči nešto o okolini i stekne vještinu upravljanja okolinom izvan područja dotadašnjih shvaćanja i mogućnosti.
On je napravio veliku stvar, kao što i Europa gradi veliku stvar. Jasno, netko može reći:
Pa zašto bi netko gradio divovski akcelerator koji će ubrzavati čestice na energije reda veličine TeV (teraelektron volta) kada je to energija koju ima komarac u letu. E da. Ima komarac. Ali kada tu istu energiju ima neka subatomska čestica, onda ona može činiti čuda. Recimo samo da je to milijun puta veća energija od one potrebne da se razbije atomska jezgra.
Time se može konačno potvrditi Higgsov bozon, ali i mnoge druge stvari.
A da smo zadovoljni letom komarca, kao što je učitelj rekao da je dovoljno platiti splavara, nikada od te splavi i močvara punih komaraca ne bismo dalje ni dospjeli.

Pa došli bi u birc i onda bi se kladili sa šankerom ili šankericom u cugu da mogu vidjeti ono što misli, i dobili cugu.. samo što bi ovaj na šanku bio fasciniran pa se je to dosta puta ponovilo. čista zajebancija.

Što ja u zadnjih nekoliko dana mislim?

Yeti
25.07.2007., 16:55
Magija je alat samo za one kojima je namjenjena. Dok jednom krenes na stazu, nema povratka! Zato klinci zeljni mistike i inih zadovoljstina ega manite se toga, jer bolje je za vas i vase mentalno zdravlje. Onaj pravi koji je na stazi ne vapi za moci, carolijama, vec za iskustvom.

center_godess
25.07.2007., 16:59
Magija je alat samo za one kojima je namjenjena. Dok jednom krenes na stazu, nema povratka! Zato klinci zeljni mistike i inih zadovoljstina ega manite se toga, jer bolje je za vas i vase mentalno zdravlje. Onaj pravi koji je na stazi ne vapi za moci, carolijama, vec za iskustvom.

Točno je to da magija ne služi za cirkuske zabave i čarobiranja. Ona jest iskustvo. Ali i iskustava ima raznih. Zar nije prekrasno iskustvo pobijediti ono što običavamo zvati zakonima fizike? Naime zašto to?

Pa svi centri moći se temelje na odličnom poznavanju zakonitosti ovoga svijeta. Mag mora biti izvan njihovog domašaja. Izvan američke dominacije nad energijom, izvan znanstvenog pozitivizma koji ukalupljuje ljudsko razmišljanje, izvan marketinških agencija i psiholoških manipulacija. A da bi to bio, mora vladati zakonima bolje od njeh: oni ih poznaju i koriste, mag ih mora znati KRŠITI! To nije želja za moći nego za slobodom. To dvoje je u nekim sferama isto, a u nekima nije.

Osim toga, mag ne smije svoju vještinu bazirati na nepravdi. Kada netko kaže: "ja sam arijevac i imam pravo na sve, ti si pakistanac i trebaš crknuti", onda je na magu da arijevca naguzi pod tušem, kao što je u onoj popularnoj seriji na TV i učinjeno.

Helel-Ben-Shakar
25.07.2007., 19:41
Hajde mi onda reci ovu marginaliju:
Čitava europa financira veliki hadronski sudarač, divovski akcelerator koji se proteže kilometrima podzemnih tunela ispod tla oko ženevskog jezera.

koliko puta ponovljena priča.. sada smo nadomak rješenju, i treba nam samo LHC koji košta neznamkolikostotitanilitisućamilijardinečega, i onda ćemo imati rješenje za sve vaše probleme.. e, a onda kada ga napokon sagrade, onda će izmisliti neki drugi problem, neku drugu česticu pa će na kraju napraviti akcelerator preko cijelog ekvatora, snage nekoliko eksaelektronvolti.

meni se iskreno jebe za LHC, ni iz džepa ni u džep, a i iskreno sumnjam da će taj LHC omogućiti bilokakva revolucionarna otkrića..

center_godess
25.07.2007., 20:03
koliko puta ponovljena priča.. sada smo nadomak rješenju, i treba nam samo LHC koji košta neznamkolikostotitanilitisućamilijardinečega, i onda ćemo imati rješenje za sve vaše probleme..

Ne, nećemo imati rješenje za SVE probleme. Ali ćemo dosta toga riješiti.
Yoga nije riješila NI JEDAN problem.

meni se iskreno jebe za LHC, ni iz džepa ni u džep, a i iskreno sumnjam da će taj LHC omogućiti bilokakva revolucionarna otkrića..
Neće ni yoga.

Helel-Ben-Shakar
26.07.2007., 09:08
Ne, nećemo imati rješenje za SVE probleme. Ali ćemo dosta toga riješiti.

brkaš kruške i jabuke..
sjetimo se uostalom da najveći izumitelji, i znanstvenici nisu imali na raspolaganju ni LHC, a kamo li sredstva i podršku koju uživaju ovi koji se s tim LHC-om ili npr onim fuzijskim reaktorom bave.

Neće ni yoga.

sama yoga po sebi naravno da nemože riješiti ništa..
čovjek je tu koji rješava probleme, balansira se i sl. ako ne postoji unutrašnji balans, ili barem težnja ka tome, džabe sve prakse i obredi i sl. imamo takvih primjera mnogo, zar ne?

center_godess
26.07.2007., 10:20
brkaš kruške i jabuke..
sjetimo se uostalom da najveći izumitelji, i znanstvenici nisu imali na raspolaganju ni LHC, a kamo li sredstva i podršku koju uživaju ovi koji se s tim LHC-om ili npr onim fuzijskim reaktorom bave.

Imali su ono što im je tadašnja tehnologija dozvoljavala.
Robert Boyle je imao vakuumsku sisaljku, a Tesla je imao visokonaponske transformatore.
Amerika je pokušala prije dosta godina sagraditi TeV akcelerator ali su odustali. Europa ga je sada konačno izradila i na njemu će raditi svi fizičari koji se bave ne samo eksperimentalnim radom, tj. fizikom čestica i visokim energijama, nego i teorijski fizičari koji će potvrđivati supersimetriju standardnog modela, a to će doprinijeti konačnom velikom ujedinjenju svih fundamentalnih sila. To će se pak odraziti na to da čovjek savlada prostor i gravitaciju i razvije nove pogone. Jer, samo meditirati, značilo bi čekati udar prvog većeg meteora i onda...reset. Sistem restart. A Zemlja kao planeta je sve pripremila da njezina djeca odrastu i napuste majku. Ostavila im je velike zalihe hrane tj. mlijeka (nafta) i na nama je da to pametno upotrijebimo a ne da se bacimo u spilje i čekamo da se zbude što treba.

sama yoga po sebi naravno da nemože riješiti ništa..

Hvala bogu, tu se slažemo.

čovjek je tu koji rješava probleme, balansira se i sl. ako ne postoji unutrašnji balans, ili barem težnja ka tome, džabe sve prakse i obredi i sl. imamo takvih primjera mnogo, zar ne?
Imamo primjera i onih koji tvrde da vježbaju jogu a histerični su, bijesni, razdražljivi, bezobrazni, ratoborni. :)

Anuit
27.07.2007., 11:48
Ma da budem sigurna -pod koji sefirot spada dobivanje željenog posla?

Helel-Ben-Shakar
27.07.2007., 15:17
Ma da budem sigurna -pod koji sefirot spada dobivanje željenog posla?

tifaret.

Maatsya
27.07.2007., 17:33

To sad govori naravno neznanje i fundamentalno nerazumijevanje.
Yoga (ili izvornije tantra) je riješila slijedeće probleme:
koliko čovjek ima živčanih pleksusa i puteva, koliko puta udahne u danu, koliko mu treba za duhovnu evoluciju (linijom manjeg otpora-milijun godina), kako sagorijeti toksine u tijelu, umu i duhu; kako obrnuti devolutivni tok libida, kako spoznati tajne svemira (dharana na objekt neznanja), i milijun drugih problema.
Predmet proučavanja yoge je naravno-čovjek i yoga je riješila sve probleme vezane uz čovjeka-
treba je samo primijeniti.

center_godess
27.07.2007., 21:37
To sad govori naravno neznanje i fundamentalno nerazumijevanje.

Vidjet ćemo.

Yoga (ili izvornije tantra) je riješila slijedeće probleme:
koliko čovjek ima živčanih pleksusa i puteva, koliko puta udahne u danu, koliko mu treba za duhovnu evoluciju (linijom manjeg otpora-milijun godina), kako sagorijeti toksine u tijelu, umu i duhu; kako obrnuti devolutivni tok libida, kako spoznati tajne svemira (dharana na objekt neznanja), i milijun drugih problema.

??? Riješila je problem vlastite izmišljotine? Oprosti. Nije riješila nikakav problem, samo je smislila dobru konzistentnu priču, tj. dogmu. To je kao da kažeš da je kršćanstvo riješilo sve probleme jer već 2000 godina radi na kreiranju vrhunske dogme.

Predmet proučavanja yoge je naravno-čovjek i yoga je riješila sve probleme vezane uz čovjeka-
treba je samo primijeniti.
Treba što? Primjeniti? Ma da. Nije yoga riješila ništa. Tvoji indijci i dalje crkavaju od gladi, kolju se sa Pakistancima, i...općenito, nisu došli dalje nego oni prije 1000 godina.

Helel-Ben-Shakar
28.07.2007., 02:50
poanta je u tome da je džabe imati sve te tehnologije, i lhc-e, (sjeti se samo kakvo je stanje na zapadu.. dok čovjek ne nađe unutrašnji balans.. a time se bave yogiji..

Maatsya
28.07.2007., 13:39
Vidjet ćemo.

Vidi se iz ovog što pišeš:

??? Riješila je problem vlastite izmišljotine? Oprosti. Nije riješila nikakav problem, samo je smislila dobru konzistentnu priču, tj. dogmu. To je kao da kažeš da je kršćanstvo riješilo sve probleme jer već 2000 godina radi na kreiranju vrhunske dogme.

Nije yoga falsficiranje spisa ni korporativna religija ni isprazna filozofija tipa bitak-tubitak! Kršćanstvo je samo stvorilo probleme, dok su nazarinski eseni imali rješenje.

Treba što? Primjeniti? Ma da. Nije yoga riješila ništa. Tvoji indijci i dalje crkavaju od gladi, kolju se sa Pakistancima, i...općenito, nisu došli dalje nego oni prije 1000 godina.

MOžda me samo provociraš da pišem: indijci nisu moji i yoga je puno starija od 1000 godina, i rješava problem gladi (tribandha).

center_godess
28.07.2007., 21:07
Nije yoga falsficiranje spisa ni korporativna religija ni isprazna filozofija tipa bitak-tubitak! Kršćanstvo je samo stvorilo probleme, dok su nazarinski eseni imali rješenje.

Koje rješenje? I što je po tebi problem osim tvoje mržnje prema crkvi?

MOžda me samo provociraš da pišem: indijci nisu moji i yoga je puno starija od 1000 godina, i rješava problem gladi (tribandha).
Kako rješava kad ne rješava.

jehoshua
28.07.2007., 21:15
problem vode? problem ratova? shoping maniju? kult tijela?
ukratko, ni ja nisam primjetila da bilo koja vještina rješava globane probleme.

crazy person
28.07.2007., 22:54
Rješava problem na nivou jednog čovjeka. Naravno, neće svi radit yogu, pa niti neće bit globalnog rješavanja problema.

center_godess
29.07.2007., 08:31
problem vode?

Ne rješava ga joga.

problem ratova?

Također ih ne rješava joga. Više je problem ratovanja riješila atomska bomba (tj. strah) nego bilo kakvi mirotvorni pokreti.

shoping maniju?

Riješit će ju ponovni povratak ljudi jedni drugima i ponovni povratak IDEALA tj. nekog višeg smisla života među ljude. Joga to nije. To je bio, recimo, pokret za borbu protiv nejednakosti, pokret za oslobođenje i slične stvari. Ne nekakve duhovne brije o prosvjetljenju.

kult tijela?

Oholost ljudi će nestati kada ljudi shvate da nisu bogom dani, kada prestanu živjeti u staklenim zvonima.

ukratko, ni ja nisam primjetila da bilo koja vještina rješava globane probleme.
Tako je. Ne rješava GLOBALNE probleme. Rješava PONEKAD i samo PONEKA vještina problem POJEDINCA.
A vještine koje rješavaju probleme nikako nisu niti spiritualne spike, niti joge niti stvari slične njima, već recimo vještina diplomacije koja otklanja na globalnom nivou ratove a pojedinačno omogućava čovjeku da priskrbi bolje okruženje ljudi i mirniji život.
Čak i majstori borilačkih vještina tvrde da je najveća iibjegavati sukob a ne premlatiti protivnika.

Harold Hal Puthoff, kada su ga pitali zašto se bavi špijunažom, tj. obavještajnim i kontraobavještajnim radom (bio je glavni znanstvenik NSA, i oficir obavještajne službe američke ratne mornarice) rekao je: zato što sam uvjeren da se na ovaj način spašavaju životi vojnika, jer kada bi obje strane imale više informacija jedna o drugoj, spriječile bi se velike ljudske žrtve u sukobima.

center_godess
29.07.2007., 08:38
Rješava problem na nivou jednog čovjeka. Naravno, neće svi radit yogu, pa niti neće bit globalnog rješavanja problema.

Ne rješava probleme čak ni onih koji RADE yogu. Pogledaj te "radioce yoge" na ovom forumu i preispitaj zašto se uopće bave yogom i što postižu.
Ja tvrdim: ništa.

crazy person
29.07.2007., 11:06
Naravno, ovisi o samom čovjeku, a ne o yogi.

center_godess
29.07.2007., 13:36
Naravno, ovisi o samom čovjeku, a ne o yogi.

U tom slučaju i igra u pijesku rješava probleme. Opušta, razvija kreativnost i maštu.
A da se vratimo natrag: rekli ste da je LHC (large hadron collider) glupost i da se treba baviti jogom. Ja kažem da fizika rješava više problema nego sve duhovne i kvaziduhovne vještine zajedno. Ne zato što te duhovne vještine ne valjaju, već zato što mnogi ljudi misle da zato što su duhovni ne trebaju ništa znati, da je sve sranje i da se samo treba prepustiti.
Ja pitam: prepustiti čemu? Lijenosti?

crazy person
29.07.2007., 14:26
U tom slučaju i igra u pijesku rješava probleme. Opušta, razvija kreativnost i maštu.
A da se vratimo natrag: rekli ste da je LHC (large hadron collider) glupost i da se treba baviti jogom. Ja kažem da fizika rješava više problema nego sve duhovne i kvaziduhovne vještine zajedno. Ne zato što te duhovne vještine ne valjaju, već zato što mnogi ljudi misle da zato što su duhovni ne trebaju ništa znati, da je sve sranje i da se samo treba prepustiti.
Ja pitam: prepustiti čemu? Lijenosti?

Je ne kužim tvoj tok misli nikako.

Ti kažeš da fizika rješava više problema od duhovnih vještina zato jer ljudi misle da ne treba ništa radit.

Pa takav neće nikad ništa radit, neovisno da li se radi o fizici, matematici ili yogi ili biločemu drugome.

Zaključak ti uopće ne valja ... :kava:

center_godess
29.07.2007., 18:06
Je ne kužim tvoj tok misli nikako.

Ti kažeš da fizika rješava više problema od duhovnih vještina zato jer ljudi misle da ne treba ništa radit.

Pa takav neće nikad ništa radit, neovisno da li se radi o fizici, matematici ili yogi ili biločemu drugome.

Zaključak ti uopće ne valja ... :kava:

Valja. Evo zašto: duhovnost je UTOČIŠTE nesposobnim i lijenim ljudima koji ništa ne znaju raditi, ništa ne žele učiti i ništa nisu spremni žrtvovati. Utočište je zato što nema kriterija po kojima bi se ljudi testirali. "Dovoljno je postojati", "treba biti", "ništa ne trebamo znati", "um je sranje", "samo je seks prava energija" i slične spike. Jedan debil tu uđe, i odmah je guru. Za doći do LHC-a treba krvi i znoja.

shankar
29.07.2007., 20:55
Valja. Evo zašto: duhovnost je UTOČIŠTE nesposobnim i lijenim ljudima koji ništa ne znaju raditi, ništa ne žele učiti i ništa nisu spremni žrtvovati. Utočište je zato što nema kriterija po kojima bi se ljudi testirali. "Dovoljno je postojati", "treba biti", "ništa ne trebamo znati", "um je sranje", "samo je seks prava energija" i slične spike. Jedan debil tu uđe, i odmah je guru. Za doći do LHC-a treba krvi i znoja.

Ima kriterija, yogin treba manifestirati siddhije ili neke sposobnosti, a onda ne mora ništa ni pričati. Ako ne manifestira, može lupetati u prazno do beskonačnosti kao Knežević. Ako manifestira, onda je pametno i slušati što govori. Problem s druge strane je da ljudi u pravilu vide ono što žele vidjet i da vrlo rijetko žele gledati da netko drugi manifestira superiorne sposobnosti. Kad bi pristali to vidjeti onda bi se morali mijenjati, ovako mogu sami sebe držati najvišim i najpametnijim. Tako ljudi izabiru baviti se nečim što je glupo i jalovo, ali nešto što neće narušiti njihov svijet i poredak u njemu, nego nešto pametno i moćno.
Glede postignuća u duhovnosti, ono fakat je prepuštanje nečemu višem, odustajanje od djelovanja, postojanje u sadašnjem trenutku, stanje neznanja i slične fraze, ali takve pobude moraju imati potvrde u vidu konkretnih znakova, pa se ovo nabrojano ima manifestirati u funkcioniranju nižih tijela. Osim toga duhovni razvoj se manifestira i u dubini spoznaja apsoluta, kako to npr. opisuje Sankaracarya, i tu razvojem dolazi do prekapčanja perspektive, ali teško je uopće opisati što znači kad se stvari počnu gledati iz pozicije apsolutnog umjesto iz pozicije pasivnog i inertnog dijelića koji se nekako pokušava snaći u relaciji i borbi s relativnim. Spoznaja apsolutnog opet je nešto djelatno.

center_godess
29.07.2007., 22:04
Ima kriterija, yogin treba manifestirati siddhije ili neke sposobnosti, a onda ne mora ništa ni pričati.

Apsolutno se s tobom slažem. I ne samo da mora manifestirati, nego mora suvereno vladati nad materijom tako da mu sidhi moći budu nešto što s lakoćom izvodi svaki dan. No, ne govorimo o majstorima, i vrhunskim duhovnim radnicima, govorimo o tikvanima koji se sakriju u duhovnost. Oni ništa ne manifestiraju osim što blebeću o tome kako sidhi moći nisu ništa, kako je važnan rad na svijesti a da nikako i ničim ne pokažu kako to oni rade na tome na čemu rade i što je uopće za njih svijest.

Ako ne manifestira, može lupetati u prazno do beskonačnosti kao Knežević.

Ja bih ipak rekla-Felix. Knežević nikada nije bio duhovnjak. Više filozof.

Tako ljudi izabiru baviti se nečim što je glupo i jalovo, ali nešto što neće narušiti njihov svijet i poredak u njemu, nego nešto pametno i moćno.

Konformisti. Da. Jalovi ljudi.

i slične fraze, ali takve pobude moraju imati potvrde u vidu konkretnih znakova, pa se ovo nabrojano ima manifestirati u funkcioniranju nižih tijela.

Apsolutno točno!

pokušava snaći u relaciji i borbi s relativnim. Spoznaja apsolutnog opet je nešto djelatno.

Now you're talking, ili kako bismo rekli na hrvatskom (kajkavskom): "To je reč".

Maatsya
05.08.2007., 09:36
Ja kažem da fizika rješava više problema nego sve duhovne i kvaziduhovne vještine zajedno.

Fizika naravno riješava materijalne probleme a yoga duhovne.
Ključ yoge je samodisciplina i predano djelanje, i nema nikakve veze sa lijenošću i
prepuštanjem.

center_godess
05.08.2007., 10:02
Ključ yoge je samodisciplina i predano djelanje, i nema nikakve veze sa lijenošću i prepuštanjem.

Ja se slažem s tobom.
Ali problem je u ovome: duhovne tehnike, a zbog nemogućnosti verifikacije, pružaju utočište ne samo lijenčinama nego i najgorem ološu da si pumpa ego.
Trenutno ne znam ni jednog čovjeka koji je profitirao od joge osim onih koji na tome muljaju pa i zarađuju.

I molit ću lijepo: bez ad hominem pristupa tipa: "pa naravno da ne znaš kad nisi u tome".
Pustite vi mene. Ja poznajem jako puno ljudi i mnoge koji se bave jogom. Većina su žmukleri.

Helel-Ben-Shakar
05.08.2007., 12:56
Za doći do LHC-a treba krvi i znoja.

mislim da ipak prije svega treba para...

Fingerpost
05.08.2007., 13:08
mislim da ipak prije svega treba para...

Misliš, kad završiš fiziku i doktoriraš, trebaš podmićivati u CERN-u da te zaposle?

Helel-Ben-Shakar
07.08.2007., 03:55
Misliš, kad završiš fiziku i doktoriraš, trebaš podmićivati u CERN-u da te zaposle?

ma zbroji malo koliko je do sada utučeno u takve projekte.. o tome pričam.

Helel-Ben-Shakar
07.08.2007., 04:00
Ja se slažem s tobom.
Ali problem je u ovome: duhovne tehnike, a zbog nemogućnosti verifikacije, pružaju utočište ne samo lijenčinama nego i najgorem ološu da si pumpa ego.

postoje načini verifikacije, ali eto, nisu priznati, pa se svatko može zvati duhovnjakom.. i eto utočišta za ološ.

Trenutno ne znam ni jednog čovjeka koji je profitirao od joge osim onih koji na tome muljaju pa i zarađuju.

I molit ću lijepo: bez ad hominem pristupa tipa: "pa naravno da ne znaš kad nisi u tome".
Pustite vi mene. Ja poznajem jako puno ljudi i mnoge koji se bave jogom. Većina su žmukleri.

Gospođice, i ja znam puno žmukljara, pa što.. oni mi nisu mjerilo.. ali isto tako znam i nekoliko majstora, i čast mi je što ih znam, i nisu muljatori i žmukljari.
To što ste se vi družili sa ekipom kojoj je dodir sa yogom bio u obližnjoj kafani uz knjigu yoga za domaćice i yoga muljanja fufa, to je vaš problem.
:D :D :D

anais-nin
09.08.2007., 18:50
Ja mislim da su danas znanstvenici duhovnjaci jer tamo gdje je stigla fizika vise nista ne mogu dokazati svaki tjedan im se teorije ruse radi novih.he tako i znanost postaje totalno neizvjesna i to je super...To znaci zivot je u stalnoj promjeni ili ta panta rei....

Q?#
10.08.2007., 22:11
Ja mislim da su danas znanstvenici duhovnjaci jer tamo gdje je stigla fizika vise nista ne mogu dokazati svaki tjedan im se teorije ruse radi novih.he tako i znanost postaje totalno neizvjesna i to je super...To znaci zivot je u stalnoj promjeni ili ta panta rei....

u znanosti nema još koncepta "moći" da bi znanost bila magija.
i da: ova tema se pretvorila u tešku geekovštinu. šteta. :E

Sally_CF
28.08.2007., 13:02
Mag najčešće slijedi svoj put i ima svoja uvjerenja i vjeruje u nekog jedinstvenog Boga ili u više njih. Postoje koveni u kojima je dobro biti ako volite društvo i ako želite da vam drugi ljudi pomognu.
Rituali su močniji ako ih radi grupa ljudi(koven) predvođenih High Priest/ess.
Najčešće u kovenu moć ima Viša Svećenica. Ona je glavna i njezin je zadatak pisati knjigu tog kovena, rituale, iskustva, spellove i sve ostalo što rade.
U kovenu je dobro to što se može puno naučiti i uvijek je zanimljivo.
Ja sam osobno bio u malenu kovenu,koji se nažalost raspao zbog razilaska članova van iz Zemlje, nije nas bilo mnogo, samo 4. To je znači bila manja grupa,ali uvijek je bilo nešto zanimljivo,zajedno smo radili oltar, u jednoj kući koju smo preuredili u naš hram. Nažalost sada je gotovo s tim kovenom, jer je troje članova otišlo iz hrvatske. Tako sam ostao sam i sreo sam Spiritualni Sotonizam. Zanima me dali ste i vi bili u kovenu,ili još jeste i kakvi su vaši običaji. Znam da imena kovena ne smijemo isticati zbog problema koji bi nas mogli zadesiti,ali ako itko želi, slobodno.
Dajte,vaša iskustva............

Hail Satan!!!!

Čekay malo.... sotonizam nema ama baš nikakve veze sa magiyom. sotonizam ye sranje koye ye nekolicina klinaca izmislila iz zayebanciye. Ya osobno tražim vyeštičyi (WICCA) koven u koyi bi ya i moya frendica mogle upast. Ako netko zna kakaw takaw koven nek mi yawi na mail: sallycf@hotmail.com! i dayte nemoyte wiše srat owdye yer mi se diže želudac.... ako nemaš poyma oke onda... al se nemoy pravit da znaš nešto....

Mano
28.08.2007., 13:11
ak ste mlade i zgodne morete u moj koven :E :rofl:

Sally_CF
28.08.2007., 13:25
lool pa mlada yesam a za zgodnu... to moraš ti odlučit loool

Mano
28.08.2007., 13:29
mlado = lijepo :klopa:

ma zezam se, nemoj kaj zamerit.... :mig:

btw da nisam yogi ja bi mam s vama v koven :cerek: ovkak nita :tuzni:
:w

Sally_CF
28.08.2007., 13:30
:)

Mano
29.08.2007., 07:45
I, kak' je prošel jučerašnji esbat? :misli: 'ste kaj delale? :misli:
:D

Q?#
30.08.2007., 13:41
Čekay malo.... sotonizam nema ama baš nikakve veze sa magiyom. sotonizam ye sranje koye ye nekolicina klinaca izmislila iz zayebanciye. Ya osobno tražim vyeštičyi (WICCA) koven u koyi bi ya i moya frendica mogle upast. Ako netko zna kakaw takaw koven nek mi yawi na mail: sallycf@hotmail.com! i dayte nemoyte wiše srat owdye yer mi se diže želudac.... ako nemaš poyma oke onda... al se nemoy pravit da znaš nešto....

naravno. ali teško je naći neku koja nije new-age celtic lorenna mackennit ili fem-udruga. ako su ta dva uvjeta zadovoljena, ima se potencijala ;)

Q?#
30.08.2007., 13:42
I, kak' je prošel jučerašnji esbat? :misli: 'ste kaj delale? :misli:
:D

zakaj bi slavile jarca? :E :cerek:

maria
30.08.2007., 20:46
vi ste najobicnija hrpa sotonjara zašto štujete sotonu ako on predstavlja zlo?

BY the way telekineza nije sotonisticka moc

Q?#
30.08.2007., 21:06
pa lijepo sam objasnio razliku između sotone i lucifera-na ovoj temi. :kava:

S4sh4nn
04.09.2007., 19:47
vi ste najobicnija hrpa sotonjara zašto štujete sotonu ako on predstavlja zlo?

BY the way telekineza nije sotonisticka moc
by tehe way telekineza nije dokazana i plod je nase maste a sad raspravljat jos jeli ona sotonska ili krscanska e to ti je pravo zlo! i glupost ziva ...:E :E

Q?#
04.09.2007., 20:21
naravno da je dokazana. dokazana kome? :cerek:
"našoj" "znanosti"? ima još znanosti. znanosti i znanosti. :cerek::top:

S4sh4nn
04.09.2007., 21:20
James Randi still offers a $1 million prize to anyone who can prove they engage in paranormal activity, the prize used to be $10000. Over the years James Today James Randi still offers a $1 million prize to anyone who can prove they engage in paranormal activity, the prize used to be $10,000. Over the years James Randi has seen hundreds and hundreds of entrants, and for some astonishing reason absolutely none of the people can perform their paranormal acts under controlled conditions that take cheating out of the equation, hmmmm I wonder... (more)

evo ovo vec stoji jakooo dugo i nitko nije dokazao njemu telekinezu ako ti znas da postoji odi i zaradi si milju dolara ..i da naravno da ljude sa sposobnoscu telekineze ne zanimaju novci jer ih uzimaju puno vise od naivnih budala..
svaka cast randiju na njegovom racionalnom razmisljanju ..jebi ga i ja bi volio vidjet nekaj nadnaravno mi ljudi tome tezimo ali bez dokaza mozemo tuc praznu slamu .. evo tii filimic o telekinezi ..

http://www.youtube.com/watch?v=QlfMsZwr8rc

Q?#
05.09.2007., 11:55
javi se kineskoj i ruskoj vojsci. oni ne znaju za "Rendija". http://i4.photobucket.com/albums/y128/apop/sultan3.gif:lol::lol::lol:
"Rendi" valjda nije mjerilo znanosti. :lol::lol:
počevši od Nikole Tesle koji je izveo čak i teleportaciju kojega znanost u potpunosti zanemaruje. :kava:
kako to? čemu? http://i4.photobucket.com/albums/y128/apop/sultan4.gif

S4sh4nn
05.09.2007., 12:17
teleportaciju ??? hmm nije dokazano ali recimo i da je problem se radi onda u tome da tesla nije izveo teleportaciju pomocu svog uma.. ali ak ipak volis vjerovat u cuda bez znastvenog objasnjenja ..onda uri geller ti je jeben ima ih i jos npr on ti savija zlice pomocu uma radi za zidove i savija puske palestincima snagom uma :)

hulkstips
05.09.2007., 12:50
jo tesla je bio genij,a tupsoni koji su uspjeli ukrasti njegove izume i patentirati
ih kao svoje(kada je on umro,od velike starosti nadam se...),obogatili su se,
a njihovi potomci sada hodaju sa podignutim nosom kao da su nešto posebno.
posebni my ****!!!!

hulkstips
05.09.2007., 13:02
anyway.......
nije vrjedno sada da se mješam u tuđe živote,samo kad je potrebno za ravnotežu.

o teleportaciji nemam blage
sa znanstvene strane govorka se da je to uskoro stvarnost(da ako znaš jednađbu o multikvantalnom prjenosu atoma sa jednog mjesta na drugo bez da se on izobliči pri prijenosu.)
a sa mistične strane govori se da trebaš imati vrlo razvijeno znanje o magiji i da treba puno energije i koncetracije da to uspije(zamisli da se "slučajno" teleportiraš u drvo ili stjenu.....)

Maitreya
05.09.2007., 15:18
Kad sam stvarao Bratstvo znao sam da cu platiiti cijenu.
Gle u sta su ga pretvorili mamicu im.
Takvim smradovima ne dao ni da mi guraju bicikl.

Q?#
06.09.2007., 23:09
teleportaciju ??? hmm nije dokazano ali recimo i da je problem se radi onda u tome da tesla nije izveo teleportaciju pomocu svog uma.. ali ak ipak volis vjerovat u cuda bez znastvenog objasnjenja ..onda uri geller ti je jeben ima ih i jos npr on ti savija zlice pomocu uma radi za zidove i savija puske palestincima snagom uma :)

u experimentu philadelphia je Tesla izveo teleportaciju. a kaj ti ja mogu? :) :cerek:

Q?#
06.09.2007., 23:11
anyway.......
nije vrjedno sada da se mješam u tuđe živote,samo kad je potrebno za ravnotežu.

o teleportaciji nemam blage
sa znanstvene strane govorka se da je to uskoro stvarnost(da ako znaš jednađbu o multikvantalnom prjenosu atoma sa jednog mjesta na drugo bez da se on izobliči pri prijenosu.)
a sa mistične strane govori se da trebaš imati vrlo razvijeno znanje o magiji i da treba puno energije i koncetracije da to uspije(zamisli da se "slučajno" teleportiraš u drvo ili stjenu.....)

vrlo jednostavno je bilo izvedeno, i izvedeno je bilo uspješno. N.T. je upozorio američku vojsku:
"da će biti velikih problema". :p :top: :zubo: :E :rofl: :rofl: :rofl:

Fazlija
07.09.2007., 21:14
Prodajem neke magijske knjige. Mislim da sam istaknuo razumne cijene (+ postanski troskovi), ako koga zanima javite se na: fazlija@net.hr

Aleister Crowley:
Knjiga zakona, Esotheria Bgd. 1990 (prvo izdanje), 150 str. tvrdi uvez (50 kn)
Knjiga Totha, Esotheria Bgd. 1990 (prvo izdanje), 284 str. tvrdi uvez (100 kn)
Magika I dio, Nova Arka Zgb. 1995, 254 str. tvrdi uvez (100 kn)
Magika II dio, Nova Arka Zgb. 1995, 484 str. tvrdi uvez (100 kn)
Svete knjige Theleme, Esotheria Bgd. 1995 (prvo izdanje), 314 str. meki
uvez (50 kn)
Knjiga lazi, Esotheria Bgd. 1991 (prvo izdanje), 200 str. tvrdi uvez (50 kn)
Liber Aleph - Knjiga mudrosti ili ludosti, fotokopirano uvezano izdanje (30 kn)
Toth - domaci telemitski casopisi br.1-12, fotokopirano uvezanio izdanje (50 kn)

Eliphas Levi:
Kljuc misterija, Esotheria Bgd. 1990, 200 str. meki uvez (60 kn)

Israel Regardie:
Ceremonijalna magija, Esotheria Bgd. 1996 (prvo izdanje), 106 str. meki
uvez (30 kn)

Frensis King:
Tajni rituali OTO-a, Esotheria Bgd. 1997. (prvo izdanje), 207. str. meki
uvez (30 kn)

Sve navedene knjige su savrseno ocuvane.

Petar Vasiljevic i Zivorad Mihajlovic Slavinski:
Tahutijeve tajne - prikaz tarota Aleistera Crowleya,
Bdg. 1982, 180 str. meki uvez
- ova knjiga je malo ostecena, uvez se razlijepio, na dva mjesta su neki navodi potcrtani obicnom olovkom (moze se izbrisati)... (30 kn)

Q?#
08.09.2007., 19:04
oke jel mi smo ovdje govorimo o tech stvarima ili magiji?

baš tako! :top:

u magiji su bitne 3 stvari: kanali netjer i medij.
najčešći medij je psiha(polje) gdje se to sve odvija ;)
netjer otvara vrata kanala i tada počinju igre. :)
treba gledati ovo dalekosežnije: npr Hendrix je imao talent(netjer) koji je znao svirati. nikakva vježba neće opravdati činjenicu da netko nema talent ;)

netjer je inteligencija, inteligentna funkcija svemira. ima ih 360° :)

Helel-Ben-Shakar
09.09.2007., 16:45
James Randi still offers a $1 million prize to anyone who can prove they engage in paranormal activity, the prize used to be $10000. Over the years James Today James Randi still offers a $1 million prize to anyone who can prove they engage in paranormal activity, the prize used to be $10,000. Over the years James Randi has seen hundreds and hundreds of entrants, and for some astonishing reason absolutely none of the people can perform their paranormal acts under controlled conditions that take cheating out of the equation, hmmmm I wonder... (more)

evo ovo vec stoji jakooo dugo i nitko nije dokazao njemu telekinezu ako ti znas da postoji odi i zaradi si milju dolara ..i da naravno da ljude sa sposobnoscu telekineze ne zanimaju novci jer ih uzimaju puno vise od naivnih budala..
svaka cast randiju na njegovom racionalnom razmisljanju ..jebi ga i ja bi volio vidjet nekaj nadnaravno mi ljudi tome tezimo ali bez dokaza mozemo tuc praznu slamu .. evo tii filimic o telekinezi ..

http://www.youtube.com/watch?v=QlfMsZwr8rc

Nudim ja tebi 2 miljona usd da dokažeš da se kuhinjska sol sastoji od natrija i klora. naravno, pod mojim uvjetima.

S4sh4nn
09.09.2007., 20:31
hmm ovako oni tvrde da mogu izvesti telekinezu i da znaju kako ..randy im je reko da je slobodno izvedu uvjet je taj da se ne sluze trilovima poput puhanja i ostalih sranja i nitko se jos nije javio kaj se tice soli ja nisam tvrdio da se sastoji od bilo cega ali da se kuzim u kemiju dokazo bi ti po normalnim uvjetima randy nije postavi nikakve lude uvjete.. ali ono sta i dalje znam da se fanaticima i dokaze da cuda poput ovog su ne izvediva vi necete vjerovat zato jer morate u nesto vjerovat da ovaj zivot vam ima smisla i zato takvi debili poput denikena ,vracara ,spiritista zaradjuju brdo love ..:flop:

300
10.09.2007., 08:44
Prodajem neke magijske knjige. Mislim da sam istaknuo razumne cijene (+ postanski troskovi), ako koga zanima javite se na: fazlija@net.hr

Aleister Crowley:
Knjiga zakona, Esotheria Bgd. 1990 (prvo izdanje), 150 str. tvrdi uvez (50 kn)
Magika I dio, Nova Arka Zgb. 1995, 254 str. tvrdi uvez (100 kn)
Magika II dio, Nova Arka Zgb. 1995, 484 str. tvrdi uvez (100 kn)
uvez (50 kn)
Toth - domaci telemitski casopisi br.1-12, fotokopirano uvezanio izdanje (50 kn)

Eliphas Levi:
Kljuc misterija, Esotheria Bgd. 1990, 200 str. meki uvez (60 kn)

Israel Regardie:
Ceremonijalna magija, Esotheria Bgd. 1996 (prvo izdanje), 106 str. meki
uvez (30 kn)

Frensis King:
Tajni rituali OTO-a, Esotheria Bgd. 1997. (prvo izdanje), 207. str. meki
uvez (30 kn)

Sve navedene knjige su savrseno ocuvane.

Petar Vasiljevic i Zivorad Mihajlovic Slavinski:
Tahutijeve tajne - prikaz tarota Aleistera Crowleya,
Bdg. 1982, 180 str. meki uvez
- ova knjiga je malo ostecena, uvez se razlijepio, na dva mjesta su neki navodi potcrtani obicnom olovkom (moze se izbrisati)... (30 kn)

čekaj 2 godine da se zaposlim stari...

Q?#
10.09.2007., 09:14
hmm ovako oni tvrde da mogu izvesti telekinezu i da znaju kako ..randy im je reko da je slobodno izvedu uvjet je taj da se ne sluze trilovima poput puhanja i ostalih sranja i nitko se jos nije javio kaj se tice soli ja nisam tvrdio da se sastoji od bilo cega ali da se kuzim u kemiju dokazo bi ti po normalnim uvjetima randy nije postavi nikakve lude uvjete.. ali ono sta i dalje znam da se fanaticima i dokaze da cuda poput ovog su ne izvediva vi necete vjerovat zato jer morate u nesto vjerovat da ovaj zivot vam ima smisla i zato takvi debili poput denikena ,vracara ,spiritista zaradjuju brdo love ..:flop:

pa kažem ti, nisu ni svi znanstvenici varalice. :E :top:

peace12345
21.09.2007., 14:56
koji ste vi sotonisti. daj odite u crkvu...

Q?#
22.09.2007., 01:47
koji ste vi crkvenjaci, sasvim drugačiji egregor nego sotonisti! isti kurac drugo pakovanje! :p :rofl::rofl::rofl:

AngelT
22.09.2007., 09:59
pozdrav Q?#

vidim da i dalje aktivno pises i ni sada u svoje postove ne ukljucujes nikakve prakticne savjete, i dalje si samo teoreticar. jest da ti teorija lezi,al zar ne mislis da bi trebao posvetiti paznju i praksi??

pozdrav 300
ako te zanimaju knjige skini ih sa tikaboo.com

@peace12345
neznam zasto uopce dolazis na takve teme

Q?#
22.09.2007., 12:58
pozdrav Q?#

vidim da i dalje aktivno pises i ni sada u svoje postove ne ukljucujes nikakve prakticne savjete, i dalje si samo teoreticar. jest da ti teorija lezi,al zar ne mislis da bi trebao posvetiti paznju i praksi??

pozdrav 300
ako te zanimaju knjige skini ih sa tikaboo.com

@peace12345
neznam zasto uopce dolazis na takve teme

pozdrav. pa mislio sam da jesam. :p ovdje dolazim iz zabave? :)
problem je u tom da sve što zamislim je 100% od stvarnog i 99% od realnog, pa kada sam u 3.oku mi se teško spustiti u ruke i srce. :top:
standardne 4metode sam svladao! visak, zrcalo, tarot i kugla ;)
izuzev što ne znam gledati u kuglu (jer nema dovoljno čistih) nego samo liječiti pomoću nje.
a zrcalo ne možeš reći da si svladao. :lol::lol:=0
teško mi se nečim baviti kada sam to svladao! no izmišljam nove metode! :jumping:

čovjek bi se trebao suzdržati od praktičnih savjeta jer put dobrih namjera vodi u pakao(niži astral). :top:
osim ako neko ne pita specifično i ako slučajno to znam. :cerek:

evo mene recimo zanima spuštanje zvjezdanih kanala u materiju, znaš neku dobru metodu?
ali ne mislim pizdarije kao 93 nego recimo draconis i orion. slušam te. ;)

Fazlija
22.09.2007., 18:06
Ostale jos ove, ostalo prodano. Navalite:

uvez (50 kn)

AngelT
22.09.2007., 20:57
pozdrav. pa mislio sam da jesam. :p ovdje dolazim iz zabave? :)
problem je u tom da sve što zamislim je 100% od stvarnog i 99% od realnog, pa kada sam u 3.oku mi se teško spustiti u ruke i srce. :top:
standardne 4metode sam svladao! visak, zrcalo, tarot i kugla ;)
izuzev što ne znam gledati u kuglu (jer nema dovoljno čistih) nego samo liječiti pomoću nje.
a zrcalo ne možeš reći da si svladao. :lol::lol:=0
teško mi se nečim baviti kada sam to svladao! no izmišljam nove metode! :jumping:

čovjek bi se trebao suzdržati od praktičnih savjeta jer put dobrih namjera vodi u pakao(niži astral). :top:
osim ako neko ne pita specifično i ako slučajno to znam. :cerek:

evo mene recimo zanima spuštanje zvjezdanih kanala u materiju, znaš neku dobru metodu?
ali ne mislim pizdarije kao 93 nego recimo draconis i orion. slušam te. ;)

hehehe, zabavan si kao i uvijek....
ne znam, sorry

trenutno me zanimaju neke druge stvari, poput: ostvarenja sto bolje komunikacije sa Phoenixom,savladavanje airokineze, pojacanje telepatske sposobnosti, itd...trenutno radim vise crnu magiju-rad na sebi....

znas li neke pouzdane informacije o Houdiniu???

Q?#
22.09.2007., 23:11
hehehe, zabavan si kao i uvijek....
ne znam, sorry

trenutno me zanimaju neke druge stvari, poput: ostvarenja sto bolje komunikacije sa Phoenixom,savladavanje airokineze, pojacanje telepatske sposobnosti, itd...trenutno radim vise crnu magiju-rad na sebi....

znas li neke pouzdane informacije o Houdiniu???

znači tebi su igre "praksa". ali to su samo igre. :cerek:
nema zvijezdane magije, ništa od "prakse". ;)
telepatija se radi u hodu. nije teška. nađi si za početak osobu koja ti je bliska. :top:
i da, ne znam da li si shvatio, magija ti se ne dijeli na crnu i na bijelu. :)

AngelT
23.09.2007., 08:13
znači tebi su igre "praksa". ali to su samo igre. :cerek:
nema zvijezdane magije, ništa od "prakse". ;)
telepatija se radi u hodu. nije teška. nađi si za početak osobu koja ti je bliska. :top:
i da, ne znam da li si shvatio, magija ti se ne dijeli na crnu i na bijelu. :)

nisu mi igre praksa....
znam ja kako s telepatijom....
magija je samo jedna, ali radi lakse orijentacije koristimo se pojmovima poput crna, bijela.......

pametnjakoviću...nisi mio odg na pitanje???

Q?#
23.09.2007., 13:11
nisu mi igre praksa....
znam ja kako s telepatijom....
magija je samo jedna, ali radi lakse orijentacije koristimo se pojmovima poput crna, bijela.......

pametnjakoviću...nisi mio odg na pitanje???

da, dijeli se na ritualnu i ceremonijalnu. koja te zanima? :)
ne bum ti pričal o Houdiniju :E

AngelT
23.09.2007., 21:19
ne bum ti pričal o Houdiniju :E
lol....
zasto ne zelis pricat o njemu????

ne mogu nigdje da pronadem nista od njegovim knjiga, a trebam nesto saznat o njemu jer je netko u opasnosti. nisam nista mogao konkretnog nac o njemu. negdje pise da je magionicar, a negdje da je mag. wtf???

nesto se dogodilo nekome tko ga je proucavao,al ne mogu da dodem do te osobe, a imam previse posla da dalje kopkam da saznam o njemu....pa pomislih mozda netko ovdje na forumu zna nesto o njemu???

plavasjenka
28.09.2007., 14:02
Najbolji linkovi :
www.rose-ariadne.com
www.spiritonline.com
www.spellsandmagic.com

i VAŠE SRCE!!!!!!!!!:s :top:[/QUOTE]

A di sam ja? :(

:) fali ovih tema gore.... dobro si se sjetio

plavasjenka
28.09.2007., 14:05
Neznam kako da uđem u stanje podsvijesti u kojem bi mogao micati stvari mislima????????

Buraz mi se igrao s tim, ali su se počele događat loše stvari i to učestalo, pa je prekinuo i savjetovao.... nemoj se nikad igrati s tim....pa nisam

Q?#
29.09.2007., 21:20
u podsvijest ulaziš kada ideš spavati i kada gledaš u ogledalo.
micati stvari-to ćeš ako imaš talent. a valjda imaš dosta prane :cerek:
ali to nije magija. to je mađioničarstvo.
magija je činiti promjene u volji i po volji
ali ne u materiji nego u tebi samom. evo ti plava sjenka zna ;)

Q?#
09.10.2007., 19:48
da stvarno. samo priča, ništa ne radi. a hoće i skupljat pare preko neta. nije loše. :top::cerek:

plavasjenka
10.10.2007., 11:26
da stvarno. samo priča, ništa ne radi. a hoće i skupljat pare preko neta. nije loše. :top::cerek:

Koji crnjak

plavasjenka
10.10.2007., 11:28
šmrc,

nešto čemo skombinirati zajedničkim snagama...

Q?#
10.10.2007., 12:16
Koji crnjak

ja sam smiješuljak ali i ogledalo. :cerek:
crnjakom me zovu samo neupućeni ljudi. komercijalna vještice :p :lol: :lol: :lol:
kada ćemo moći kupiti prave vještičje sličke i bedževe na tvojoj stranici? :klopa: