PDA

View Full Version : Jesam li ja luda mama?

Sanjar61
15.07.2003., 20:24
U nedjelju sam svoje patuljke ostavila na moru s tatom...kupaju se, uživaju...kad sam odlazila ljubimica je ronila i na moje pitanje želi li mahanje ili poljubac, nakon (preduge) tri sekunde razmišljanja odgovorila je: mahanje! Jednom riječju, ne falim im ali oni meni fale !!!! :( :( :(

Jučer mi je bio bed na poslu i nije bilo mojih patuljaka da odagnaju tužne misli...tužna sam se i danas probudila!

Sestra me je jučer odvela u šoping, ne bi li me oraspoložila, a ja sam pokupovala patuljcima dodatnih prekobrojnih majica i šorceva (samo da vidite koje sam kombinacije složila za ljubimicu, oči bi vam ispale:eek: )

I sve tako do petka...Nemam volje ni za što! Doktore, što se to događa?:confused:

Zrinska
15.07.2003., 20:26
Ma ti si meni slatka!:kiss: :kiss: :kiss:

Sanjar61
15.07.2003., 20:36
A jel' te zanimaju ljubimičine kombinacije?:D

Christina
16.07.2003., 00:40
Sanjar61 kaže:
A jel' te zanimaju ljubimičine kombinacije?:D

mene zanimaju

bigblue2010
16.07.2003., 02:34
Sa stajalista mame koja padne u najdublju tugu ako pusti dijete s nekim drugim u setnju od pol sata - nisi luda, bas si kako treba. :D

sanjalica
16.07.2003., 07:17
sa stajališta trudnice nisi luda;) Meni je sveki već rekla da će ona čuvati bebu po ljeti (a udaljena je 300-tinjak km:D ), a ja sam joj rekla da si sama rodi još jedno :B

magic
16.07.2003., 07:22
Ma kakva luda...moj ima 15 godina...otishao je kod prijatelja na par dana - isti grad, isto sve...hodam po stanu k'o gluva kuchka ;), ne znam tko je tuzhniji ja ili nash pas :D

Kyra
16.07.2003., 08:17
Ma kakvi luda!
Moji roditelji bi ti rekli da nisi nimalo luda.
Pazi ovako: iako ja imam 23 godine, dan danas kad odem negdje kukaju i kažu "kuća nam je prazna kad te nema, vrati se brzo, nemoj ostajat dulje nego što si nam rekla da ćeš ostati", i sve to uz onu melodramatičnu facu :)

:cool:

Rajna
16.07.2003., 09:01
Od mene ludja nisi. Ma nitko nije ludji od mene, sigurne budite. :)

afro
16.07.2003., 09:06
Sve smo mi mame malo udarene u glavu.

Nisi jedina:D

Sanjar61
16.07.2003., 17:44
Lude moje mame!

Hvala svima! Bar znam da nisam Pale sam na svijetu!

Da stvar bude gora, uvalilo mi neki seminar gdje svi očekuju da ja pokrećem stvari, a ja ih gledam k'o tele i pjevušim si: I'm not the (wo)man I've used to be:rolleyes: I smijem se naglas na svaki primljeni SMS:cool:

No, karta je v žepu i eto mene u petak s njima:top:

E a sad o kombinacijama (fala bogu da je neko pit'o:D); paz' vamo:

u pitanju su dva kompleta composed by me

komplet No. 1:
vrišteće zelene super kratke hlačice s žutocrvenonarančastozelenim štrafama s bočne strane i u istoj boji štampanoj aplikaciji (UCB) s desne strane a gore bijela majica s nekakvim lišćem i cvjetovima u istim bojama kao štrafe i aplikacija (by IANA)

komplet No. 2:
prljavosvjetloplave super kratke hlačice s žutocrvenonarančastozelenim štrafama s jedne strane i u istoj boji štampanoj aplikaciji (UCB) s druge strane a gore narančastocrvena majica s natpisom i srcetima i štraficama u istim bojama kao štrafe i aplikacija (by IANA)

Kad mi curka prošeta svoju slatku guzičicu...:s

LaPerla
16.07.2003., 18:55
Sanjarko,
Za nedostajanje djece i emocije :top:
Za kombinacije :eek:

sanjalica
16.07.2003., 20:22
LaPerla kaže:
Za kombinacije :eek:

ne voli ona svoju djecu kao što kaže:D
ovo je samo joke;) ali kombinacije su ipak malo prehavajske

LaPerla
16.07.2003., 20:50
sanjalica kaže:
ali kombinacije su ipak malo prehavajske
ovo mi je :s :s
Umirem od smijeha:D
Nego gdje da pronademo kolekciju IANA? Za nas buduce mame treba da se informiramo na vrijeme.

Lavica
16.07.2003., 20:54
Mislim da ti je ima kupiti u Teslinoj, a malo niže je dječji benetono :D

sanjalica
16.07.2003., 21:08
LaPerla kaže:
Nego gdje da pronademo kolekciju IANA? Za nas buduce mame treba da se informiramo na vrijeme.

ima li ta IANA i za trudnice, ako ikada poželim odvratiti pažnju od svoje trudničke debljine, te šare bi sigurno pomogle;)

LaPerla
16.07.2003., 21:15
Ma sve ce to nama Sanjarka objasniti u detalje:top:

Dobra ideja sanjalice dobra:top:
Odoh na vadenje krvi tipkamo se sutra:kiss:

sanjalica
16.07.2003., 21:19
LaPerla kaže:

Odoh na vadenje krvi tipkamo se sutra:kiss:

a čemu?
idem i ja ali na :zzz:, umorna sam, popodne sam odspavala samo sat i pol;)
:grli: (ovaj mi je tako super)

IMF-ovac
16.07.2003., 21:26
Sanjar61 kaže:
E a sad o kombinacijama (fala bogu da je neko pit'o:D); paz' vamo:

u pitanju su dva kompleta composed by me

komplet No. 1:
vrišteće zelene super kratke hlačice s žutocrvenonarančastozelenim štrafama s bočne strane i u istoj boji štampanoj aplikaciji (UCB) s desne strane a gore bijela majica s nekakvim lišćem i cvjetovima u istim bojama kao štrafe i aplikacija (by IANA)

komplet No. 2:
prljavosvjetloplave super kratke hlačice s žutocrvenonarančastozelenim štrafama s jedne strane i u istoj boji štampanoj aplikaciji (UCB) s druge strane a gore narančastocrvena majica s natpisom i srcetima i štraficama u istim bojama kao štrafe i aplikacija (by IANA)

Odreći će te se dječica čim budu dovoljno veliki da daju oglas u novine :D

Sanjar61
16.07.2003., 23:21
Pa vi uopće nemate mašte!:rolleyes: Kad se vratim s mora (krajem 8.). postat ću slike pa ćete prestat kokodakat!:B

Mislim da IANA nema za trudnice, al' ima benetone, al' onaj u Ilici.
Mjesto moga zločina: Kingkros!

IMF-ovac
17.07.2003., 00:23
Sanjar61 kaže:
Mjesto moga zločina: Kingkros!

U Jankomiru? :D :five:

LaPerla
17.07.2003., 01:36
sanjalica kaže:
a čemu?
idem i ja ali na :zzz:, umorna sam, popodne sam odspavala samo sat i pol;)
:grli: (ovaj mi je tako super)

Pa hormonone da mi provjere znas vec kako ide s trudnjacama.
Ajd idi :zzz:
I meni je ovaj :kiss: D Best!@

IMF nemoj je bas previse grilovati:D malkice samo

IMF-ovac
17.07.2003., 01:49
LaPerla kaže:
IMF nemoj je bas previse grilovati:D malkice samo

Zar bi ja? :confused:
To sam čuo u reklami na Otvorenom radiju pa pitam.
Inače nisam iz Zg, pa ne znam gdje se to točno nalazi.

jesam li dosta uvjerljiv u pokušaju objašnjavanja kako je moj post potpuno nevin i bez nekih zločestih primisli? :angeleye: :D

LaPerla
17.07.2003., 02:45
Ma naravno :angeleye: :angeleye: :angeleye:

sanjalica
17.07.2003., 07:12
LaPerla kaže:
Pa hormonone da mi provjere znas vec kako ide s trudnjacama.

:confused: meni nisu provjeravali hormone . Krv sam vadila zbog krvne grupe, rh faktora, šećera...ali od hormona ni spomena. Ma, nemam pojma:rolleyes: .Idem drugi tjedan na kontrolu pa ću napraviti spisak pitanja za moju dr.

Rajna
17.07.2003., 08:09
Nisu ni meni provjeravali hormone. Ma to samo provjeravaju onima sto imaju visak hormona zabrinutosti. :)

Usveziglede Iane:

Kupila sam par stvari tu od odjece svojevremeno za stariju kcer. Radilo se o pamucnim stvarima. Poslije par pranja su se izoblicile do maksimuma. Posto sam ih platila papreno, bas sam se nanervirala.

Mladja kcer je dobila jedne pantalonice i bluzu lani na poklon. Isto su bile pamucne stvari, ali ne rastegljive, nego ono, od cvrstoga pamuka, pa se nisu izoblicile, hvalatiboze.

Sve u svemu, nisam sigurna da za svaku stvar koju kupis u Iani dobijes ekvivalent za cijenu koju platis.

Ali zato - Benetton rules! :top:

Iana ima i trudnicku liniju, to znam zasigurno. Ipak, meni nije bila od koristi, jer su imali uglavnom brojeve za onako tanje trudnice, a ja sam izgledala ko ormar u ovoj drugoj trudnoci. A i nije im bio neki izbor. Ali zato sam kupila par predivnih stvari u Mostaru u jednom butiku (Cro moda, tako nesto) izvjesne slovenske linije LaVie. :top: Toplo preporucujem!

LaPerla
17.07.2003., 14:11
Rajna bas tako kako si rekla, hormone provjeravaju ovima sto su previse zabrinuti.
Sanjalice,
Obzirom da sam imala jedan spontani sada se tretiram kao high risk i iz tog razloga mi prate hormone, mislim da je Samantha rekla da su u pitanju HCG prati se njihov rast dokle god rastu znaci da trudnoca ide u pravom smjeru.Ako sve bude dobro u utorak cu raditi ultrazvuk za detekciju kucanja bebinog srca.Receno mi je da kada se to detektuje smanjuje se rizik pobacaja sa 20% na 2%. Eto pa drz'te mi fige! Inace doktorka kaze da sam po njenom racunu 6 tjedana.

A sto se tice linije IANA, neka hvala :B

sanjalica
17.07.2003., 14:33
LaPerla kaže:
Sanjalice,
.Ako sve bude dobro u utorak cu raditi ultrazvuk za detekciju kucanja bebinog srca.Receno mi je da kada se to detektuje smanjuje se rizik pobacaja sa 20% na 2%. Eto pa drz'te mi fige! Inace doktorka kaze da sam po njenom racunu 6 tjedana.

A sto se tice linije IANA, neka hvala :B

Perlice, bez onog "ako" sve bude u redu, naravno da će biti;)
Meni je na prošlom pregledu (trudnoća 7/8 tjedana) ustanovila da postoji srčana aktivnost pa predpostavljam da je to ta detekcija otkucaja o kojoj pišeš.
BTW mom je bebaću sada 11 tjedana :lux:

bigblue2010
17.07.2003., 14:41
cure moje, meni je to tako divno sto pisete...sjetim se sebe od prosle godine... ma nema ljepsih osjecaja na svijetu.
jos kad osjetis tu malu mrvicu kako se pracaka....

Rajna
17.07.2003., 15:12
bigblue2010 kaže:
cure moje, meni je to tako divno sto pisete...sjetim se sebe od prosle godine... ma nema ljepsih osjecaja na svijetu.
jos kad osjetis tu malu mrvicu kako se pracaka....

A ja se sjetim sebe od pretprosle godine... :)

Samo nastavite! :top:

ZAGAS
20.07.2003., 02:09
Sram me priznati, ali da moj muž s djecom ( 3 ) ode na jedan dan mislim da mi ne bi stigli nedostajati jer bih taj dan prespavala. Umorna sam za riknuti. Sada mi završava radni dan. Bolje da odem spavati jer se moja mrvica budi oko 6 .