PDA

View Full Version : Seks u trudnoći

stranice : 1 2 [3] 4 5

annyG
25.04.2010., 21:12
Meni je prva tri mjeseca trudnoće bilo muka i želje za sexom nije bilo!!! MM je tu pokušavao, ali ja nisam mogla, jednostvno se nisam mogla opustiti i uzbuditi :(

Kada su mi te mućnine prošle, vratila se i moja želja za sexom :D, napokon se sve vratilo u neku normalu :cerek: , ali nažalos po mene kako je trbuh rastao i beba se poćela micati mm neće ni čuti za sex:mad:, ja mu pokušavam objasniti da je sve Ok, da mi doktorica ni u jednom trenutku nije zabranila, ali ništa ne pomaže, on se valjda pribojava i mene ne sluša.

Još imamo 15-ak dana do poroda i onda se nadam da će se moj sex popraviti (ja želju imam), jer je ovo katastrofa i kada čitam da je u trudnoći normalno dva puta tjedno, dođe mi da plačem.

marinella
25.04.2010., 21:25
ja sam prokrvarila nakon pretprošlog pregleda, isto pukao hematom i sad iako imamo zeleno svjetlo moj mm neće ni da čuje
kaže da ga je strah:(

iako, moram priznati da mi je orgazam bio puno "ljepši" prije trudnoće

prošlo dva mjeseca,prije tri tjedna gin rekao da je sve u najboljem redu,pa sam ja opet prva potegla temu pa je pao jedan sex ne tako uspješan skužila sam da ga je full strah pa ga više ne mlatretiram,al meni se ljudi sexa i ja bi da ga nije strah al ne znam kako ga više razuvjerit! :mama:

meni je orgazam isti međutim on ga nije imao od kad sam t,ti osjetljivi muškarci :rolleyes:

takomlada
25.04.2010., 21:32
ja se nadam sexu pred porod, ako uopće doguram do tih tjedana kad bi sex trebao/mogao potaknuti porod :D

dijana128
25.04.2010., 21:51
Ja se nisam sexala jedno 3 tjedna,neznam tocno,i to samo zato jer me sve boli i nikako se namjestit,ali sam jaaaaaakoooooo odlucila kad prode 37.tjedan,napadam,pa onda mogu i rodit:lol::lol:
Btw.moj se ne boji i nist mu ne smeta,sad samo ja malo stekam:rofl::rofl:

pljucpljuc
26.04.2010., 07:31
Sex? Šta je to? :kava:

BoniZG
26.04.2010., 07:58

:top::top::lol::lol: da to i mene muz pita.....da jos ne bi...mos si misliti kak mi je do seksa kada me tri komada tuku non stop....mislim da ce se mm morati strpiti.....

8472
26.04.2010., 08:06
Ja sam u stvari protiv sexa u trudnoći.
Zašto?
Zato što pogoduje unosu bakterija i pomaže otvaranje. U trudnoći ne treba ni jedno ni drugo.
Te mi je orgazam poticao BH kontrakcije. Nimalo ugodno.

Da mi se htjelo, jest.
Da smo se suzdržali, jesmo. Barem od penetracije. :D
Može se i drukčije. :zubo:

I onda uvjek, ko voli nek izvoli.

8472
26.04.2010., 08:09
P.S.
Primjetila sam da skoro sve one koje kukaju kako imaju ove/one bakterije i bore se s njima, sa druge strane se hvale prašenjem u trudnoći.
Meni to malo van zdravog razuma.

Ja nisam htjela da mi djete plaća cijenu malo mog užitka.

BoniZG
26.04.2010., 08:45
iskreno...meni uopce ne fali...ustvari si i nemrem zamisliti kak bi to izgledalo uopce....

zlatna ivkica
26.04.2010., 12:07
Mi ga "odradimo" 2x tjedno, i moj mm sasvim sretan, iako bi on i češće, ali ja ga (što bi rekla dijana) štekam.. :rolleyes:
A pošto sam sutra punih 37tj, razmišljam si da bi mogli svaki dan nabacit jednu turu sexa da se to nekuda pokrene :rofl: (ako uopče stoji ta teorija), iako eznam kako bi to uspjela izvest.. :lol:

leptirica 2
26.04.2010., 12:12
Šta bi ja bez luleka u trudnoći..pa onda sam najhorny pogotovo sada u ulasku u 2 tromjesečje:D
2 put tjedno,može i 3 dosta:D
Upražnjavam,da,da:raspa:

zlatna ivkica
26.04.2010., 12:17
Šta bi ja bez luleka u trudnoći..pa onda sam najhorny pogotovo sada u ulasku u 2 tromjesečje:D
2 put tjedno,može i 3 dosta:D
Upražnjavam,da,da:raspa:

I ja sam bila horny najviše, u 5 i 6 mj trudnoće, mogla sam svaki dan..
ah vidjet ces da je poslje sve teže.. :rofl:

leptirica 2
26.04.2010., 12:19
I ja sam bila horny najviše, u 5 i 6 mj trudnoće, mogla sam svaki dan..
ah vidjet ces da je poslje sve teže.. :rofl:Nemoj me plašiti..najgore mi je ono mjesec i pol bez nakon poroda:D

kjava
26.04.2010., 13:40
moj dragi neće i neće, njega strah, a ja bi.... jako! al mislim da ništa od toga, možda dobijem poklon za rođendan!!!!!hihihihi
al sad smo već blizu 7 mjeseca trudnoće, što je bilo, bilo je...

marta26
26.04.2010., 14:58
mene malo frkica, bas i zbog tih bakterijica!

Renata
26.04.2010., 15:13
mislim da nije pametno prakticirati sex na kraju trudnoće, za ovo prije prosudite sami. to je moje osobno mišljenje, meni je 3 tjedna do kraja i ne pada mi na pamet, niti mom mužu.

prvo: radi se o mogućim bakterijama (jer isto kao što nije dobro previše pregledavanja od doktora da se ne bi neka vanjska infekcija proširila unutra),
drugo: beba se spušta dolje i nekim ženama već zna biti jako spuštena zadnja 2-3- tjedna,
treće: orgazam stvara kontrakcije maternice, pa nije bez veze što su već neke cure znale napisati da su brzo rodile ako bi imale odnos sa mužem kad su već bile u terminu. kontrakcije maternice su vjerojatno potaknule trudove.

marinella
26.04.2010., 16:32
mene malo frkica, bas i zbog tih bakterijica!

mene nije samo da on hoće :zubo: nekako odmah se osjećam da smo bliskiji kad se sexamo ovako..ne znam onako sam maznija općenito nježnija a ovako nije mi do maženje grljenja,ničeg..a on je izrazito nježan i stalno bi se grlio..meni je to dosadno bez sexa.pa ja zvučim ko kakvo muško! :eek:

zlatna ivkica
26.04.2010., 19:21
Nemoj me plašiti..najgore mi je ono mjesec i pol bez nakon poroda:D

Ma neplašim te! :mig:
Štos je u tome što me sad smeta moj ooogromni trbuh, i skup s time neznam kako bi se više namjestila..
Najbolje je kad sam ja gore, al onda pak opet šamaram trbušinom :lol:
Nikak nepaše.. :rofl:

dijana128
26.04.2010., 19:36
Eto,da jucer netko nije digao ovu temu ja nebi procitala i napisala i nebi mi palo napamet...
Ovako je bilo malo :Sex:
Hehe,5 minuta,5 minuta:lol::lol:

marta26
26.04.2010., 21:00
hm, hm, mislim da bumo i mi probali, al za vikend:rofl: mm bio na pregledu i nema nikakve infekcije, tak da mi je sad nekak lakse, iako mozda i sad stvimo kondomcek, kaj je ziher ziher, da ne bi jos i zatrudnila:lol::lol::lol::lol:

takomlada
26.04.2010., 21:14
Eto,da jucer netko nije digao ovu temu ja nebi procitala i napisala i nebi mi palo napamet...
Ovako je bilo malo :Sex:
Hehe,5 minuta,5 minuta:lol::lol:

moj grijeh :cerek: ali šta ću kad sam ugrožena

ma ima da mi muž nahebe sutra kad se probudi :zubo:

twisted.x.siste
02.05.2010., 08:59
niš ovom mom ne smeta trudnoća nit ga brine.
raspali čovjek ko veliki, tek sad ima elana za sex
a ja...naguzim se pa nek se veseli:lol::rofl:

leptirica 2
02.05.2010., 15:50
niš ovom mom ne smeta trudnoća nit ga brine.
raspali čovjek ko veliki, tek sad ima elana za sex
a ja...naguzim se pa nek se veseli:lol::rofl:

E na vas se treba ugledati:D
pravi par...i ja ću se večeras naguziti:cheer:

svesami
02.05.2010., 16:48
ja sam sebi najseksi u trudnoći!! uživamo MM i ja od prvog do zadnjeg dana.
čim ga čujem da dolaze zamirišu mi feromončine i nemogu si pomoći! razuzdam se prilično. trudnoća nije bolest. i mi se ponašamo sasvim prirodno prema tom stanju!:mig:

takomlada
02.05.2010., 16:57
ja sam sebi najseksi u trudnoći!! uživamo MM i ja od prvog do zadnjeg dana.
čim ga čujem da dolaze zamirišu mi feromončine i nemogu si pomoći! razuzdam se prilično. trudnoća nije bolest. i mi se ponašamo sasvim prirodno prema tom stanju!:mig:

naravno da nije bolest, samo ima žena, a bome i muškaraca kojima se smanji želja ili žena ima opravdanih medicinskih razloga zbog kojih ne smiije imati odnose

dijana128
02.05.2010., 16:57
E na vas se treba ugledati:D
pravi par...i ja ću se večeras naguziti:cheer:

Hehe,ja sam govorila nista prije 37 tjedna,i onda nisam mogla izdrzat,pa sam za dva dana zavrsila u bolnici,cervix smeksan i skracen,polako mi pocelo...
E sad,jel od sexa ili ne,neznam:ne zna:

dijana128
02.05.2010., 17:08
naravno da nije bolest, samo ima žena, a bome i muškaraca kojima se smanji želja ili žena ima opravdanih medicinskih razloga zbog kojih ne smiije imati odnose

Ovo je meni bilo,do 13 tjedna strogo zabranjem sex,maternica mi je inace zavaljena na leda i kad sam ostala trudna rekao dr.ne ne sexu. Zasto?
Zato sto je maternica u takvom polozaju da je spolovilo tocno prilikom ulaska udaralo u plod,i moglo bi izazvati spontani,cak mi je dr.to pokazao na prvom vaginalnom uzv..
Al do 13 tjedna se to kao ispravi,podigne tako da je poslije bilo sve ok..
Nemoram ni pricati kak nam je bilo,ali za nase zlato,sve je to nista,pa da nisam smjela ni 9 mj...:cerek:

zlatna ivkica
02.05.2010., 17:10
Hehe,ja sam govorila nista prije 37 tjedna,i onda nisam mogla izdrzat,pa sam za dva dana zavrsila u bolnici,cervix smeksan i skracen,polako mi pocelo...

ajoj! a moj vise uopče sada nema želju nismo se prašili več 3 dana! a ja bi tako svaki dan samo da se to nekuda krene..

takomlada
02.05.2010., 17:42
Ovo je meni bilo,do 13 tjedna strogo zabranjem sex,maternica mi je inace zavaljena na leda i kad sam ostala trudna rekao dr.ne ne sexu. Zasto?
Zato sto je maternica u takvom polozaju da je spolovilo tocno prilikom ulaska udaralo u plod,i moglo bi izazvati spontani,cak mi je dr.to pokazao na prvom vaginalnom uzv..
Al do 13 tjedna se to kao ispravi,podigne tako da je poslije bilo sve ok..
Nemoram ni pricati kak nam je bilo,ali za nase zlato,sve je to nista,pa da nisam smjela ni 9 mj...:cerek:

:eek::eek::eek: pa ja imam zavaljenu maternici i nikad mi to niko nije spomenuo
doduše ni nismo imali odnose, ali svejedno :Snajper::Snajper::Snajper:

-Aya-
02.05.2010., 17:51
MM i ja uživamo od prvoga dana u sexu i jos nismo prestali! I sve je za 5 :top::D

dijana128
02.05.2010., 18:59
:eek::eek::eek: pa ja imam zavaljenu maternici i nikad mi to niko nije spomenuo
doduše ni nismo imali odnose, ali svejedno :Snajper::Snajper::Snajper:

A eto,meni je cak i pokazao,i stvarno,tocno je udaralo u plod:ne zna:

Nessych
02.05.2010., 21:08

Ista stvar i kod mene, samo ne nakon 2 dana, nego nakon 2 sata poslije sexa krenuli trudovi, otvorena 1 prst, cervix skraćen, to je bilo sa 35+4.

meow
03.05.2010., 08:35
Ah, evo i mene :rolleyes:
Sex u trudnoci na kapaljku... s time da dok su mi bile mucnine i nisam bila nesto jako zainteresirana, ali nije da bi odbila... kad su prestale sam i te kako zainteresirana, ali on bas i nije, pa bude DIY :rofl: I da, trbuh se stvrdne nakon orgazma (kontrakcija), al drugih nikakvih 'posljedica' nemam pa kontam da ne radim nikakvu stetu :ne zna: Ukupno je sexa u zadnja tri mjeseca bilo 4 puta, ali u zadnjih mjesec i pol - niti jednom :(

mladenka:))
03.05.2010., 08:45

baš sam to htjela napisati.....:rofl::lol: kod nas 0% sexa...ima drugih načina udovoljavanja, ali baš klasičnog sexa nema....:ne zna:

leptirica 2
03.05.2010., 09:27

Ako se otvaraš to je opravdani razlog ..onda no sex:D
Ali jednom u tjedan dana,bar to...:cerek:
Kod mene je sve okej srećom zasad pa možemo:cerek:

Nessych
03.05.2010., 09:42
Ako se otvaraš to je opravdani razlog ..onda no sex:D
Ali jednom u tjedan dana,bar to...:cerek:
Kod mene je sve okej srećom zasad pa možemo:cerek:

A šta kad se već otvoriš malo?
Mi smo sad u apstinenciji nakon šta sam bila dobila trudove, ali ako mala ne bude htjela van da ju malo potjeramo kroz koji tjedan. Doduše, mislim da se baš ne bi mogla ni opustiti kad znam da sam otvorena, a tu postoje i mogućnosti infekcije i tako svašta.

leptirica 2
03.05.2010., 09:54
Mi smo sad u apstinenciji nakon šta sam bila dobila trudove, ali ako mala ne bude htjela van da ju malo potjeramo kroz koji tjedan. Doduše, mislim da se baš ne bi mogla ni opustiti kad znam da sam otvorena, a tu postoje i mogućnosti infekcije i tako svašta.

Onda da.opravdano..ne bi ni ja mogla onda da sam otvorena..pa radije bih mirovala nego završila u bolnici..uključujući i onu bez sexa

dijana128
03.05.2010., 11:41

Meni je cak i dr.rekla to kad sam bila u bolnici da zaboravim na sex:rolleyes:

marinella
03.05.2010., 13:21
juče nam je bila godišnjica al džabe opet sex nije pao,onaj moj je nepopravljiv! :rolleyes:

i moja je maternica zavaljena moža sam zato i imala roskasti iscjedak poslije odnosa nakon čeg je nastupilo mirovanje.doduše poslije tog nije ni čudo što se dotični boji al sad je sve u najboljem redu i mene zasita ne bi bilo strah al ti to njemu dokaži!

a vi sve što se redovno sexate kad to pročitam dobijem napad ljubomore šta ću ,tako je kako je. i evo vam :p za to! :D

marta26
03.05.2010., 13:24
ja se nisam uspjela, ne mremo ni ja ni on, jbg, neka kocnica u glavi i mos se fuckati!! cekat cemo sljedeci pregled, pa ak je sve ok i ako sam zatvorena kak spada, onda bome nema straha! inace, nisam se pa skoro 4 mjeseca, ajme meni!!!

mandy
03.05.2010., 14:34
meni danas doktor u bolnici kaže da je sex najbolji poticaj za porod...da je istina da spermiji u sebi sadrže nešto (zaboravila kako se zove) što može potaknut trudovw..

twisted.x.siste
03.05.2010., 15:13
meni danas doktor u bolnici kaže da je sex najbolji poticaj za porod...da je istina da spermiji u sebi sadrže nešto (zaboravila kako se zove) što može potaknut trudovw..

je, to sam i ja čula u više navrata.
sex pred kraj i svršavanje unutra, jelte.:cerek:

zlatna ivkica
03.05.2010., 20:59
je, to sam i ja čula u više navrata.
sex pred kraj i svršavanje unutra, jelte.:cerek:

e samo kad bi pomoglo.. :lol:

Leptiricazg
03.05.2010., 21:04

meni je u prvoj trudnoći na samom kraju u terminu rekla jedna mlada doktorica u bolnici : mila "družite" se s mužem čim više sad lakše ćete rodit ... ...rodila 41+6 ...kod mene nije upalilo

zlatna ivkica
03.05.2010., 21:07
meni je u prvoj trudnoći na samom kraju u terminu rekla jedna mlada doktorica u bolnici : mila "družite" se s mužem čim više sad lakše ćete rodit ... ...rodila 41+6 ...kod mene nije upalilo

ma taman i da pali sta mi to vrijedi kad moga treba doslovce moliti za sex.. nema frajer uopče volje sad pred kraj dok meni treba! :rofl:

Tihi-vz
03.05.2010., 21:10
mi se svikako i svakako, jedino se mm žali da sam malo "tvrda" unutra. samo nismo preživahni.... onako, ne divljamo luđački, hehehe...

lianne
04.05.2010., 15:15
nama spolnost strasno fali i cesto sanjam sve i svasta na tom polju,ali jednostavno ne mozemo realizirati potrebe,pa sam odustala..
prvo tromesjecje sam bila stalno umorna i nezainteresirana..mozda smo 2x probali,ali prvi put nam je bilo cudno zbog svih tih promjena(sluznica zadeblja,prokrvi se i sl.)pa je to vise licilo na doktorski pregled("jel te boli..mogu li sad ovako..hoces malo brze..jesam li dovoljno njezan..da li ti pase.. i sl.":rolleyes:) uz moje stalno razmisljanje-da li to fetusu smeta?da li smo trebali?mozda i nismo..hocu li dobiti infekciju..da li muzu pase ova mlitava poza.:rolleyes:
i stvarno je na kraju taj sex bio koma-najgori u mom zivotu :o
odlucili smo probati opet,no kako mi je penetracija bila strasno bolna i peckava-odmah smo prekinuli,jer sam se prepala i to s pravom-kako se ispostavilo zaradila sam sttreptokoka(a u zivotu sam imala samo dva puta candidu i to je to od mojih infekcija)..:eek:
i od onda totalna panika..iako sam se izljecila-sva sam u strahu..
probali smo jos 2-3 puta u 2 tomjesjecju,ali ne mogu izbaciti tu suhocu i bol iz glave i onda vise ne znam jel to umisljam ili mi je stvarno neugodna penetracija..on kaze da mi se kompletna anatomija dole promijenila i sto je najgore-ne mogu dozivjeti orgazam..(bebac se vrti,a mene je strah misicnih kontrakcija)..i to je to..
cesto se mazimo i igramo i u tome bas uzivam :cerek:,ali sve bi dala da mogu nabaciti jedan posteni sexich :Sex:
:moli:
stvarno imam nagon i poriv i voljela bih,jer nam je ovo sok(imali smo odlican spolni zivot prije),no jednostavno zadnji predobar seks je rezultirao bebacem:zubo: :o
zavidim svima koji mogu :p

meow
14.05.2010., 12:53
Prijavljujem 2 mjeseca bez :( Fali mi, ali mi vise fali osjecaj tjelesne topline, blizine, mazenja (ne seksualnog)... 'trazim' ja te njeznosti tu i tamo, al bed mi i trazit kad vidim da on nije zainteresiran, ja necu da on to 'radi' samo zato jer meni treba i jer ja hocu.. tako da nista od toga :(

Mozda glupo zvuci, ali bas se osjecam jadno, napusteno i usamljeno ... a uz to, niti imam sa kime otic prosetati, procakulati, nasmijati se :( Vec sam zaboravila kako se prica hrvatski, na engleskom sve cesce ne znam izraziti sto osjecam, a od novog jezika razumijem tek svaku 25. rijec... Eh :tuzni: :mama:

rtg1
14.05.2010., 18:14
Majko mila, na sta sam spala...od gotovo savrsenom keksa, do gledanja keksa na televiziji..:-) Zadnji mi je bio na bracnom putovanju, a muž neće ni da cuje, jer mi je trbuh tvrd--naviko na meko:-) i njega prpa

leptirica 2
14.05.2010., 18:28
Danas ću ga silovat..nisam tjedan dana ništa:eek:

marta26
14.05.2010., 18:55
ha, ha, dva mjeseca, tjedan dana, ja sam rekorderka, proslo 4 i po mjeseca, vise ni ne znam kak zgleda pimpac u erekciji:lol:

rtg1
14.05.2010., 19:08
ha, ha, dva mjeseca, tjedan dana, ja sam rekorderka, proslo 4 i po mjeseca, vise ni ne znam kak zgleda pimpac u erekciji:lol:

Ja ga vidim ujutro kako ustaje iz kreveta..a bas je lijepi...:lol:

leptirica 2
14.05.2010., 19:12
Ja ga vidim ujutro kako ustaje iz kreveta..a bas je lijepi...:lol:

Ja volim degustirat ,ne samo uživat u Panorami..panorama je samo uvod za :Sex:
Uh jesam se napalila danas:rofl::lol:

kjava
14.05.2010., 21:12
naš sex se svodi na jedan put mjesečno( mm je strah), ali ne žalim se, mislila sam da neće htjeti ni toliko... a sinoć smo obavili tu ljepotu, baš bilo najs, možda i večeras ga napadnem, ne zna se braniti!

Elich San
14.05.2010., 21:46

:lol: mm i ja smo se na točan dan termina u prvoj trudnoći, kao pomoći će, a na kraju ja prenijela 11 dana(tri dana mi davali gel za otvaranje i na kraju išla na carski, nisam se otvarala ni imala trudove):rofl:
ništa od pomoći na tom planu, ali pomoglo meni itekako:cerek:

u drugoj trudnoći sa blizančekima smo se do 38 tjedna jer sam tada išla u bolnicu

Hayati...
19.05.2010., 15:57
veliki pozdrav sadasnjim i buducim mamama :)

imam jedno pitanje za trudnice...
koliko cesto vodite ljubav? i dali vas sta boli? :ne zna:
ja ludim... dragi bi svaki dan ali ja nemogu, i nikako da mu objaisnim to...
nije da ne zelim, nego jednostavno me stalno negdje zaboli i nemogu se opustiti a kad pomislim da se cijelo vrijeme samo moram namijestati i da uzivam jako malo zbog toga onda mi se i ne da... :rolleyes:

Jules76
19.05.2010., 16:17
veliki pozdrav sadasnjim i buducim mamama :)

imam jedno pitanje za trudnice...
koliko cesto vodite ljubav? i dali vas sta boli? :ne zna:
ja ludim... dragi bi svaki dan ali ja nemogu, i nikako da mu objaisnim to...
nije da ne zelim, nego jednostavno me stalno negdje zaboli i nemogu se opustiti a kad pomislim da se cijelo vrijeme samo moram namijestati i da uzivam jako malo zbog toga onda mi se i ne da... :rolleyes:

a koliko si trudna? u prva 3 mj me stalno nekaj bolilo, cice i trbuh, pa mi bilo muka, nije mi se dalo. u 4. mj sam stalno htjela. u 6. manje. al da smo se bas puno, nismo bas od 4. mjeseca nadalje.

Hayati...
19.05.2010., 16:22
sad sam u 5. mj...
a boli i mene svasta, cice, trbuh... ali mene trbuh boli od pocetka trudnoce, ustvari, tak sam i skuzila da sam trudna, a poslije napravila test... :rolleyes:
nadam se da ce ti bolovi proci, ali mislim da nis od toga... :(

Ladovina
22.05.2010., 17:34
Ja u svim pozama osijećam pritisak. I cila se stisnem od straha da to nije normalno...
Jel i vi osijećate jak pritisak? Mislim, prije trudnoće bi se to događalo samo u određenim pozama, a sad u svim... :(

takomlada
22.05.2010., 17:41
meni ne može ući :(

mislim može, ali mi je jako tjesno :( tako da radije ne dam

sexat ću se kad rodim! moš mislit! :rofl:

Ladovina
22.05.2010., 17:46
Jel moguće da je žena "manja" :rolleyes: u trudnoći...? Jer ZNAM da on nije ništa veći :rofl: a jednostavno više to nije to :D

BoniZG
22.05.2010., 17:48
ja mislim da bi se ova tema trebala ukinuti u znak solidarnosti nama koji se ne seksamo...hvala!!!:cerek::cerek:

takomlada
22.05.2010., 17:53
Jel moguće da je žena "manja" :rolleyes: u trudnoći...? Jer ZNAM da on nije ništa veći :rofl: a jednostavno više to nije to
pa ne znam, ali i ja se pitam :rofl::rofl:
ima li to kakve veze sa zatvorenišću, možda neka prirodna "brana"?
ali kako onda drugi?:mama::mama:
ja mislim da bi se ova tema trebala ukinuti u znak solidarnosti nama koji se ne seksamo...hvala!!!:

:B:B:B:B

Ladovina
22.05.2010., 17:55
Izgleda meni da se na ovu temu javljaju samo trudnice koje se ne seksaju :D Ko će nam odgovorit???!!! :rofl:

takomlada
22.05.2010., 17:57
Izgleda meni da se na ovu temu javljaju samo trudnice koje se ne seksaju :D Ko će nam odgovorit???!!! :rofl:

dođi na TZ, tamo ima jedna leptirica koja redovito upražnjava sex i dijeli detalje s nama
porno live :rofl::rofl:

leptirica 2
22.05.2010., 18:19
dođi na TZ, tamo ima jedna leptirica koja redovito upražnjava sex i dijeli detalje s nama
porno live :rofl::rofl:

:lol::lol::lol:
Koja li je ta da mi je znati:eek: In live,a gdje to ima?:eek:

Inače upražnjavam ga jednom u 6-7 dana:cerek:

BoniZG
22.05.2010., 18:33
to je 4 puta mjesecno....a mi se ne sexamo od 11 mj...smrc..ma da u zadnje vrijeme vidim da mi je muzu dosta apstinencije....ali sto ces...tako to je...mene boli i kada mi je cerviks gledao neki dan sa sondom ....:ne zna:...a i mislim da se i ne smijemo sexati.....ustvari uopce ne znam kak bi to izveli...:ne zna:

leptirica 2
22.05.2010., 18:36
to je 4 puta mjesecno....a mi se ne sexamo od 11 mj...smrc..ma da u zadnje vrijeme vidim da mi je muzu dosta apstinencije....ali sto ces...tako to je...mene boli i kada mi je cerviks gledao neki dan sa sondom ....:ne zna:...a i mislim da se i ne smijemo sexati.....ustvari uopce ne znam kak bi to izveli...:ne zna:
Kod mene je sve u redu,unutarnje ušće zatvoreno,vanjsko zatvoreno,nema infekcija..sve b.o..tako da mogu,inače-razumijem-indikacija protiv bila bi mi dovoljan argument da se neko vrijeme suzdržim jer moram :ne zna:šta bi drugo....Možda pušing,lizing?:kava:

takomlada
22.05.2010., 18:37
Koja li je ta da mi je znati:eek: In live,a gdje to ima?:eek:

Inače upražnjavam ga jednom u 6-7 dana:cerek:
kvariš se! ccc
pa tvoje živopisno prepričavanje nam dođe kao live :rofl:

to sam i ja skužila prije tri tjedna, dr mi stvai osondu, a ja :eek:
nije bolilo, ali osjetim da je tjesno i usko

leptirica 2
22.05.2010., 18:41
kvariš se! ccc
pa tvoje živopisno prepričavanje nam dođe kao live :rofl:

Meni je sve normalno..:rofl:

Pokvariću se još više ako me budete zezale:lol:

Mogu ja i bolje opsisvat,čekaj da mi dođe "dan":D

BoniZG
22.05.2010., 18:41
Kod mene je sve u redu,unutarnje ušće zatvoreno,vanjsko zatvoreno,nema infekcija..sve b.o..tako da mogu,inače-razumijem-indikacija protiv bila bi mi dovoljan argument da se neko vrijeme suzdržim jer moram :ne zna:šta bi drugo....Možda pušing,lizing?:kava:

pih samo za njega....:cerek::cerek:

BoniZG
22.05.2010., 18:42

i mene ...dosta jako...:eek:

leptirica 2
22.05.2010., 18:42
pih samo za njega....:cerek::cerek:
Ne,njemu pušing,a tebi lizing:cerek:
Ili njemu nothing a tebi everything:ne zna:Diš bolje:top:

leptirica 2
22.05.2010., 18:44
Moram napomenuti da nema svršavanja unutra:p
Kada sam već, jelte'- detaljna,red bi bio da i to spomenem:kava:

BoniZG
22.05.2010., 18:46
Ili njemu nothing a tebi everything:ne zna:Diš bolje:top:

kazem ti nema lizing jer me busa boli....:( ..kazem ti samo on uziva

rtg1
22.05.2010., 18:47
Ne znam sta rec al muž me ovaj tjedan napao 2 puta..bit ce otkazala mu ljubavnica???Necu se zalit.

leptirica 2
22.05.2010., 18:49
kazem ti nema lizing jer me busa boli....:( ..kazem ti samo on uziva

U redu je davati..više je sreće u davanju -nego li u primanju:Pop:

Ne znam sta rec al muž me ovaj tjedan napao 2 puta..bit ce otkazala mu ljubavnica???Necu se zalit.

Bravo za muža:jumping::jumping:
:lol:

rtg1
22.05.2010., 18:52
E mene muči to za finale unutra ili van???Mi smo na bebi radili godinu dana pa sam se navikla nekako unutra

leptirica 2
22.05.2010., 18:53
E mene muči to za finale unutra ili van???Mi smo na bebi radili godinu dana pa sam se navikla nekako unutraSamo trpaj:top:
Spermići sadrže prostaldgin..tvar koja stvara kontrakcije..znači tamo od 37 tj udri brigu na veselje:usama:

rtg1
22.05.2010., 18:54
Samo trpaj:top:
Spermići sadrže prostaldgin..tvar koja stvara kontrakcije..znači tamo od 37 tj udri brigu na veselje:usama:
A prije???:eek:

leptirica 2
22.05.2010., 18:56
A prije???:eek:
Pa razmisli pa vidi,kao nije preopručljivo....:kava:

Mi u prošloj t jesmo..sad nismo:ne zna:

rtg1
22.05.2010., 18:58
Pa razmisli pa vidi,kao nije preopručljivo....:kava:

Mi u prošloj t jesmo..sad nismo:ne zna:

Ma pustit cu mu tih jos par puta, a poslije ce jadan opet s opravicom napadat

takomlada
22.05.2010., 18:58
Meni je sve normalno..

Pokvariću se još više ako me budete zezale

Mogu ja i bolje opsisvat,čekaj da mi dođe "dan":D
samo daj :mig:
Ili njemu nothing a tebi everything:top:
:top:
samo me muči orgazam, nekako je "bolan", ali valjda zato što je površina koja se steže veća :ne zna:
Moram napomenuti da nema svršavanja unutra
Kada sam već, jelte'- detaljna,red bi bio da i to spomenem
ni kod mene, dovoljan mi moj iscjedak da ne bi još i njegove spermiće
U redu je davati..više je sreće u davanju -nego li u primanju:Pop:

:

leptirica 2
22.05.2010., 19:04
Ma pustit cu mu tih jos par puta, a poslije ce jadan opet s opravicom napadatMa pusti ga bez oprave..ko je vidija nosit kurton:lol:

samo daj

:top:
samo me muči orgazam, nekako je "bolan", ali valjda zato što je površina koja se steže veća :ne zna:

ni kod mene, dovoljan mi moj iscjedak da ne bi još i njegove spermiće

Moj je ko i uvijek,samo sam sada još više ugrožena:mama:

I moj mi je iscjedak to much ,same like you..još da ne bi njegovehttp://yoursmiles.org/tsmile/sex/t1563.gif (http://yoursmiles.org/t-sex.php?page=2)ugostila:kava:

marinella
22.05.2010., 21:04
jel nakon orgazma osjetite pod rukom da je maternica tvrda? nemojte pitat kako sam došla do tog zaključka :rofl:

puka
22.05.2010., 21:26
ja mislim da bi se ova tema trebala ukinuti u znak solidarnosti nama koji se ne seksamo...hvala!!!:cerek::cerek:

Slažem se:mig:
Šta je to uopće "sex u trudnoći":confused::ne zna::misli:
Zadnji sex u trudnoći: 12.11.09.:mama::bang::tuzni:

Ima li netko jači od mene?:rofl:

marinella
22.05.2010., 21:41

i kod mene! :eek: uostalom nema sexa ima...ma ne brojim više nije čudit ništa..:kava: a ja bi onog svog bojažljivka :Snajper:

BoniZG
23.05.2010., 09:27
Slažem se:mig:
Šta je to uopće "sex u trudnoći":confused::ne zna::misli:
Zadnji sex u trudnoći: 12.11.09.:mama::bang::tuzni:

Ima li netko jači od mene?:rofl:

tu smo si negdje :cerek:

BoniZG
23.05.2010., 09:29
jel nakon orgazma osjetite pod rukom da je maternica tvrda? nemojte pitat kako sam došla do tog zaključka :rofl:

orgazam :confused::confused: kaj je to ??? :eek::eek: ...ne sjecam se vise...:D

sssunchica
23.05.2010., 09:42
juuuujjj moram se pohvaliti da sam ja ponovo saznala što je seks i orgazam iako me usred orgazma prekjučer uhvatila kontrakcija mm umro od straha :lol::lol:

Jules76
23.05.2010., 19:30
ajme a ja sam mislila da samo moj nije normalan sta nece u trudnoci valjda od 4. mjeseca... ja se nisam 6 mjeseci do pred neki dan kad sam usred noci iskoristila dragoga pa sam sad mirna :zubo:
a recite cure vi koje se ne seksate a nemate komplikacija, jer to zato sto se vama ne da, ili njemu, ili se on boji da ce naskodit bebi ili nesto trece??

pljucpljuc
23.05.2010., 19:36
meni se neda, uopće mi ne pada na pamet, tako da nam je prosjek 1x/tjedno

sssunchica
23.05.2010., 20:24
ajme a ja sam mislila da samo moj nije normalan sta nece u trudnoci valjda od 4. mjeseca... ja se nisam 6 mjeseci do pred neki dan kad sam usred noci iskoristila dragoga pa sam sad mirna :zubo:
a recite cure vi koje se ne seksate a nemate komplikacija, jer to zato sto se vama ne da, ili njemu, ili se on boji da ce naskodit bebi ili nesto trece??

meni se da i to mi je super :cerek: ni on nema nikakvih prigovora :) amo jednom je komntirao a nećemo ju zgnječit :rofl: presladak je bio poslije ju uvijek mazi i priča joj kako je i ona tako nastala i kako smo ju malo protresli :rofl::cerek:

-Aya-
23.05.2010., 20:35
juuuujjj moram se pohvaliti da sam ja ponovo saznala što je seks i orgazam iako me usred orgazma prekjučer uhvatila kontrakcija mm umro od straha :lol::lol:

VIdim ja tko se raspisao po ovoj temi :rofl::rofl::rofl: TO TE JA PITAM :top::cerek:

litlle_girl
24.05.2010., 06:04
uf, ja kao friška trudnica ponovno sam se sjetila što znači seks u trudnoći i sve blagodati orgazma.... AAAAAAAAAA

sssunchica
24.05.2010., 07:15
VIdim ja tko se raspisao po ovoj temi :rofl::rofl::rofl: TO TE JA PITAM :top::cerek:

a moram malo ipak kratko je ovdje :rofl:

uf, ja kao friška trudnica ponovno sam se sjetila što znači seks u trudnoći i sve blagodati orgazma.... AAAAAAAAAA

potpisujem :top:

LadyNot
24.05.2010., 12:55
Mi se seksamo otprilike jednom tjedno...

Inače imam manju želju nego inače...ali kad krene, onda je :cerek:
Dragi nema neke fobije, jedino ak nekaj zajaučem..najjače je kad sam ja gore :cerek: onda ima slobodne ruke za poigrat se sa mojim veeeelikim cickama (nisu tak velike, al dost veće nego inače pa su mi baš super:rofl:) jedino kaj ni to ne bumo mogli dugo, nakon 6 mj je bolje bradavice ostavit na miru, kaj ne? :( šteta...

marinella
24.05.2010., 13:41
mo smo juče nakon 2 mj.njegovog strahovanja,al sam tokom cjelog odnosa bila posuha,pa me bolila pikica ostatk dana.a bilo je tome tako jer sam strahoala da se on ne može opustiti pa nisam ja mogla,na kraju je on itekako mogao :rofl: ugl zahebao me :rofl:

pouka :budite sebični mislite samo na svoje zadovoljstvo :D

FIGICA
24.05.2010., 13:46

Dragi nema neke fobije, jedino ak nekaj zajaučem..najjače je kad sam ja gore :cerek: onda ima slobodne ruke za poigrat se sa mojim veeeelikim cickama (nisu tak velike, al dost veće nego inače pa su mi baš super:rofl:) jedino kaj ni to ne bumo mogli dugo, nakon 6 mj je bolje bradavice ostavit na miru, kaj ne? :( šteta...

I moj je oduševljen mojim :cice: inače su male,sada na početku trudnoće izgledaju već pristojno :rofl: nadam se da će još narasti :D

Illy
24.05.2010., 13:46
pouka :budite sebični mislite samo na svoje zadovoljstvo :D

uvijek!:cerek:

tinimini
24.05.2010., 13:47
sto je to sex u trudnoci???:visi::visi:

LadyNot
24.05.2010., 13:55
I moj je oduševljen mojim :cice: inače su male,sada na početku trudnoće izgledaju već pristojno :rofl: nadam se da će još narasti :D

hihi...meni je super i to kaj su osjetljive, pa (da budem malo "otvorena") čim mi se približi bradavici počne vatromet :cerek:
Al kao što rekoh, kolko znam poslje 6 mjeseca se ne preporuča nadraživanje bradavica :( (nek me netko ispravi ako sam u krivu, bit ću mu zahvalna :mig: )

Jules76
24.05.2010., 14:04

svasta, zakaj se ne i moglo? ak vam pase, mozete sto hocete.

marinella
24.05.2010., 14:04

e to :kava: neki dan sam mu fino rekla nek si izvoli na netu upoznat fizionomiju žene i sve o sexu u trudnoći pa nek mi se javi..i čudo-javio se :D

miss daisy
24.05.2010., 14:09
hihi...meni je super i to kaj su osjetljive, pa (da budem malo "otvorena") čim mi se približi bradavici počne vatromet :cerek:
Al kao što rekoh, kolko znam poslje 6 mjeseca se ne preporuča nadraživanje bradavica :( (nek me netko ispravi ako sam u krivu, bit ću mu zahvalna :mig: )

evo da te ja utješim, mene uopće ne bole :ne zna:

s tim da su tamo negdje krajem prvog i u drugom tromjesečju bile ekstra podražljive :cerek: a sad su nekako normalne, samo veće :D

sve ti je to individualno, mene je većina trudničkih poteškoća zaobišla :p

Cetripenula
26.05.2010., 20:30
Bok ženske. Danas sam bila na kontroli, 26. tjedan i pitam doktora do kad ne smijemo imati odnose dragi i ja s obzirom na miom, a on veli, a sad već možete, nije nikakva prepreka. Ja prvo sretna, nisam vidla da prostite čune od prosinca lani, a onda me panika uhvatila. Od toga da sam zaboravila to delati do onog najvećeg, opet tog mioma. Elem da skratim ja malo, da li ima koja trudnjača od vas miom i da se sexa, ono, strah me žene moje.

marinella
26.05.2010., 20:36
ja se više ne sexam,još se nisam uspjela rješit gljivica a bila mirna od njih mjesecima! :mama:

Jules76
26.05.2010., 22:00
Bok ženske. Danas sam bila na kontroli, 26. tjedan i pitam doktora do kad ne smijemo imati odnose dragi i ja s obzirom na miom, a on veli, a sad već možete, nije nikakva prepreka. Ja prvo sretna, nisam vidla da prostite čune od prosinca lani, a onda me panika uhvatila. Od toga da sam zaboravila to delati do onog najvećeg, opet tog mioma. Elem da skratim ja malo, da li ima koja trudnjača od vas miom i da se sexa, ono, strah me žene moje.

nemam miom al barem da te utjesim oko ovog drugog - nisi ziher zaboravila - tako je i meni bilo 6 mj pauza - samo ce ti neki stari polozaju mzda bit neizvedivi :D
zlica najbolje funkcionira :top:

Cetripenula
26.05.2010., 22:53
nemam miom al barem da te utjesim oko ovog drugog - nisi ziher zaboravila - tako je i meni bilo 6 mj pauza - samo ce ti neki stari polozaju mzda bit neizvedivi :D
zlica najbolje funkcionira :top:

Žlica, žlica, žlica :cheer: A valjda ćemo iznaći neko rješenje, kako je najlako. Rekla sam dragom da mora ugasiti svjetlo, srameća sam postala :lol:

Amrićak
27.05.2010., 06:57

I ja friška,pa onda koji je vrag meni.Uopće mi nije do seksa,niti najmanje.Zbog mučnina ili umora,neznam.

Cetripenula
27.05.2010., 07:02
I ja friška,pa onda koji je vrag meni.Uopće mi nije do seksa,niti najmanje.Zbog mučnina ili umora,neznam.

Ajme, meni sex nije padao na pamet prva tri mjeseca, iako nismo ni smjeli. Mučnine, cicke prebolne, ono, daj bježi od mene :kava:

FIGICA
27.05.2010., 07:03
Mi smo noćas ali nije bi bilo nešto .....

Jules76
27.05.2010., 08:34

to ti je normalno. prvi trimestar si sva jadna, sve te boli, i trbuh, i cice, i umorna, i mucnina, a onda u 4. mj poludis :D

lianne
27.05.2010., 13:14
mi opet probali preksinoc,ali ne ide..kao da sam se "podjevicila" :zubo:
sve nesto usko,malo,suhonjavo..on jedva ude i prilikom toga me boli..nikakve ugode tu nema :(
to nije moja "prijateljica"..vise je ne prepoznajem :eek:
katastrofa!a ja zeljna..stalno sanjam neke perverzije :o
dode mi da nadem nekog ljubavnika sa mikro pimpachem :cerek:

Cetripenula
27.05.2010., 13:39
Da, to je najgore kad muž nema mikropimpača :rofl: Evo mene znoj oblio, moj bi htio večeras, a nismo pola godine, ajme, ja sam sva u strahu. I šta baš nitko nema iskustva z miomom i sexom u trudnoći? A i bolje da nema, šta jes - jes.

andy7
27.05.2010., 13:43
Da, to je najgore kad muž nema mikropimpača :rofl: Evo mene znoj oblio, moj bi htio večeras, a nismo pola godine, ajme, ja sam sva u strahu. I šta baš nitko nema iskustva z miomom i sexom u trudnoći? A i bolje da nema, šta jes - jes.

ja nemam, a seksati mi se ne da... možda udovoljim mužu... hm.... razmišljam

Jules76
27.05.2010., 13:43
sve nesto usko,malo,suhonjavo..on jedva ude i prilikom toga me boli..nikakve ugode tu nema :(
katastrofa!a ja zeljna..stalno sanjam neke perverzije :o
dode mi da nadem nekog ljubavnika sa mikro pimpachem :cerek:

draga, trk u apoteku po lubrikant na bazi vode. pa da vidis veselja :D

andy7
27.05.2010., 13:44
draga, trk u apoteku po lubrikant na bazi vode. pa da vidis veselja :D

e ako ću se htjeti seksati jedino tako:ne zna:

Cetripenula
27.05.2010., 13:46
ja nemam, a seksati mi se ne da... možda udovoljim mužu... hm.... razmišljam

Mi smo jučer dobili "zeleno svjetlo", ajme, mom je bio drugi Božić ove godine kad je čuo. Bojala sam se da bu me u neki haustor odvukao i navalio :lol: A probali bumo. Jadna mu majka ako mi se svidi, držal bu jaja tri dana na ledu.

marinella
27.05.2010., 13:49
i ja sam bila posuha zadnji put i pikica me zato boljela cio dan..znate onaj osjećaj..al ja sam mislila da je uzrok suhoće u psihi jer nsimo odavno i mislila sam se da se on neće moć opustit (ja do sad nisam imaal s tim problema) a sex sigurno sljed.par dana ne dolazi u obzir,nisam se gljivica rješila :rolleyes:

andy7
27.05.2010., 13:50
Mi smo jučer dobili "zeleno svjetlo", ajme, mom je bio drugi Božić ove godine kad je čuo. Bojala sam se da bu me u neki haustor odvukao i navalio :lol: A probali bumo. Jadna mu majka ako mi se svidi, držal bu jaja tri dana na ledu.

:lol::lol::lol: a ja moram već muža malo zadovoljiti, bude si našao ljubavnicu :lol::lol:

A sada idem klopati to mi bolje ide:cerek:

Nea3
27.05.2010., 16:52
A šta da vam kažem... ja od kad sam trudna SEX NIKAD BOLJI :Sex:
Uvijek jedva čekam kad ćemo opet... :klap:
Možda je prerano jer sam sad na 13+5, al čisto sumnjam da će ovaj osjećaj tako lako proći :jumping:

rtg1
27.05.2010., 16:57
A šta da vam kažem... ja od kad sam trudna SEX NIKAD BOLJI :Sex:
Uvijek jedva čekam kad ćemo opet... :klap:
Možda je prerano jer sam sad na 13+5, al čisto sumnjam da će ovaj osjećaj tako lako proći :jumping:
Uuu meni ovako bilo na pocetku, poklopilo se sa bracnim putovanjem gdje nisam bas okoliša vidjela:D
A sad..

lovelyjubbly
28.05.2010., 17:57

potpisujem, i moja curka se skroz promijenila :rolleyes: ni lubrikant tu ne pomaze, jednostavno ko da se sva stisla u pranju :D

marinella
28.05.2010., 18:21
potpisujem, i moja curka se skroz promijenila :rolleyes: ni lubrikant tu ne pomaze, jednostavno ko da se sva stisla u pranju :D

i moja je takva bila,suha ko ....a još me i gljivice posle spopale ko lude,ne znam kad će mi opet past na pamet :kava:

leptirica 2
29.05.2010., 08:15
Moja mala nikad bolja:D

Vlazna ko :cerek:

I sexic je ko bombon:D

Judy
29.05.2010., 08:16
Moja mala nikad bolja:D

Vlazna ko :cerek:

I sexic je ko bombon:D

ahaaaa tu si :rofl::rofl:
znala sam :lol:

leptirica 2
29.05.2010., 08:20
ahaaaa tu si :rofl::rofl:
znala sam :lol:
Jasta sam!:usama:

Moram rec..ono sto jest,jest:ziba:

pljucpljuc
29.05.2010., 14:17
A ha, i mene napokon počeki hormoni pucat ;)...nisam više suha i da se ne mogu ni nakon cijele vječnosti trudna navlažit, a sex mi je puno bolji nego prije T. Potpuno drugačiji osjećaj! Do nedavno mi je orgazam bio drukčiji i duži i intenzivniji, a sada cijelo vrijeme imam feeling kao u početku orgazma, ali onaj vrhunac ne mogu doživjet...ali nije bed

Leptiricazg
29.05.2010., 16:21
I mi smo se sinoć posexali nakon duže vremena...nekak nas je oboje strah da nešto ne pođe po zlu...da ne dobijem ranije trudove ili sl.

ipak jučer smo se uspjeli opustit i bilo je super...čak su mi fora ove neke nove poze ...

leptirica 2
30.05.2010., 18:49
Mi cemo nadam se veceras:raspa:..prosli puta sam mu cak morala reci: ej,polakse malo:lol: krenuo golove zabijat ko lud:lol:

mafri
31.05.2010., 06:21
Bom sam ja bila prokrvarila prije dva tjedna nakon seksa a jos je bilo stvarno polagano,jer on se boji otkad sam zatrudnila.Nije to bilo sad krvarenje neko,al bilo je....A u prvoj t smo se prasili ko zecevi :rofl: A sad nosim ipak nize pa mozda zato...

Cetripenula
31.05.2010., 11:57
Mi smo htjeli sinoć, napokon, ali mališa u trbuhu se tak razigrao, svugdje ga je bilo. Ja onda nisam mogla, blokada, ležala sam i gledala u trbuh kako se miče, nikakav sex mi nije bio na pameti. Kak se vi nosite s tim? :confused:

Bamby
31.05.2010., 13:09
Ja sam bila krvarila nakon sex-a pa mi je doktorica zabranila, tak da sam sada 2 mjeseca bez :mama::mama::mama::mama:

marinella
31.05.2010., 14:06
Bom sam ja bila prokrvarila prije dva tjedna nakon seksa a jos je bilo stvarno polagano,jer on se boji otkad sam zatrudnila.Nije to bilo sad krvarenje neko,al bilo je....A u prvoj t smo se prasili ko zecevi :rofl: A sad nosim ipak nize pa mozda zato...

isto i kod nas,al nakon 2 mj ja mu dala ultimatum i objasnila da je sve u najboljem redu ,ništa neće bit,pala jedna tura ,on htio odmah još jednu ,bila sam :eek: pajdo nisam više tako gipka :facepalm:

mafri
31.05.2010., 14:12
isto i kod nas,al nakon 2 mj ja mu dala ultimatum i objasnila da je sve u najboljem redu ,ništa neće bit,pala jedna tura ,on htio odmah još jednu ,bila sam :eek: pajdo nisam više tako gipka :facepalm:

Da i moj oce jos jednom.O reko ne moze...Radije bi se seksala rijedje neg nikako...Jos da opet prokrvarim pa da mi gin zabrani skroz :eek:

Illy
31.05.2010., 16:05
Mi smo htjeli sinoć, napokon, ali mališa u trbuhu se tak razigrao, svugdje ga je bilo. Ja onda nisam mogla, blokada, ležala sam i gledala u trbuh kako se miče, nikakav sex mi nije bio na pameti. Kak se vi nosite s tim? :confused:

Meni to ne smeta jer da se dam omesti nebi nikada bilo akcije! Ako je mala i mirna, obično se probudi čim se počnemo maziti. Valjda osjeća da se nešto sprema :cerek:
Nadam se samo da joj to neće ostati kao navika kada se rodi :eek:

Više me muči što imam neku f....g blokadu u glavi, pa već 3 mj nemogu svršiti kako treba :(

primitivka
02.06.2010., 11:32
ejjjj imam pitanje nova sam ovom forumu pa to sve proučavam i prva mi je beba sada, pa mi je to sve novo... trudna sam 6 tjedana i 4 dana.... :):):)
ali mi je ginekolog zabranio seks.. :mad:
objasnio mi je da ne smijemo zato što sam krvarila prošli tjedan, skroz malo, poslao me na ultrazvuk sve je ok, kao postoji mogućnost ako opet prokrvarim da dođe do spontanog... :(((( vjerovatno se to dogodilo zbog grubob i čestog seksa, vjerovatno jer smo cijeli vikend proveli u krevetu.. :mig::D
dali je itko imao takvih iskustava? kad ste se smijeli početi seksati? dragi i ja smo dva dana u krizi, oralac svaki dan, ali seks je seks.... :((((

pljucpljuc
02.06.2010., 12:08
ejjjj imam pitanje nova sam ovom forumu pa to sve proučavam i prva mi je beba sada, pa mi je to sve novo... trudna sam 6 tjedana i 4 dana.... :):):)
objasnio mi je da ne smijemo zato što sam krvarila prošli tjedan, skroz malo, poslao me na ultrazvuk sve je ok, kao postoji mogućnost ako opet prokrvarim da dođe do spontanog... :(((( vjerovatno se to dogodilo zbog grubob i čestog seksa, vjerovatno jer smo cijeli vikend proveli u krevetu.. :mig::D
dali je itko imao takvih iskustava? kad ste se smijeli početi seksati? dragi i ja smo dva dana u krizi, oralac svaki dan, ali seks je seks.... :((((

meni ne bi bila takva kriza ni da opet 20g pauziram :rofl:

Bamby
02.06.2010., 12:14

Mi smo stvarno pazili da budemo njezni pa sam svejedno prokrvarila :(... Neki dan smo malo probali ali nije to to, bas me strah a i njega da se nekaj ne desi... ostaje oralac :)

Jules76
02.06.2010., 12:19

sad pricekaj malo, a onda ako nemas hematom ili druge indikacije, smanjite grubosti, koristite lubrikant na bazi vode da se smanji trenje ako je potrebno, i probajte ne seksat se 5x dnevno nego ipak malo smanjiti. krvarenje u prvom trimestru je big nono. cuvaj svoje djetesce :mig:

primitivka
03.06.2010., 08:48
a pazim, radije ću bez seksa nego bez bebe... toliko sam ju zeljela ne zelim da svojom krivnjom imam nepotrebne komplikacije... prvo sam mislila da moj ginekolog me plaši, jer me isto tako plašio da ću morat u bolnicu da to nije u redu pa je drugi dan na ultrazvuku bilo sve ok...

leptirica 2
03.06.2010., 08:53
a pazim, radije ću bez seksa nego bez bebe... toliko sam ju zeljela ne zelim da svojom krivnjom imam nepotrebne komplikacije... prvo sam mislila da moj ginekolog me plaši, jer me isto tako plašio da ću morat u bolnicu da to nije u redu pa je drugi dan na ultrazvuku bilo sve ok...
Strpi se do kraja prvog tromjesecja pa pitaj ..jer je 1 tromjesecje najkriticnije..
I samnjite grubosti..znam da ne zvuci horni ali to je tako....i ja se jednom u tjedan dana...a valjalo bi i cesce
:D

osvojena
03.06.2010., 16:32
ja se sexam redovito,od 12 tjedna...do tada sam morala mirovati....naravno nije to sex kao prije,mislim daleko od toga da možeš bit vatren...al bolje ikakav nego nikakav,mm je u početku bio u strahu,sad se prilagodio,a meni ništa ne smeta..osim trbušine jelte:D...

leptirica 2
03.06.2010., 16:37
I meni tiba vec malo onako ...mislim glupavo mi je da sa trbuhom skacem onako:rolleyes::lol:
Ali skace se..sad sam cesce s boka ili u nekom misionarskom polozaju..:zubo:

Cetripenula
03.06.2010., 17:09
Evo i mi smo prekinuli pola godine apstinencije. Ajme, komičnijeg sexa nismo imali, njega strah, mene boli :rofl: Ko neka djeca. Uglavnom, brzo je bilo gotovo, meni nije uopće pasalo, ali dali bumo si drugu šansu. Ak ništ, smijali smo se cijelo vrijeme :D

Amrićak
03.06.2010., 17:37
U prvoj trudnoći zabrana od ginića do 16 tj. a nakon toga kad smo mogli živi cirkus.Njega strah,meni smeta trbuh,krenemo ovako,ne paše,hoćemo onako ne ide,baš smo bili smotani do bola...al preživili.
Sada nema zabrane ali ja zasad nemam volje.Jednostavno sam preumorna i jako isrcpljena od svakodnevnih mučnina.A i kad čitam ovo da su neke prokrvarila u prvim tjednima trudnoće :(,ja se zaledim od straha....

marinella
04.06.2010., 10:37
desilo se čudo,ja 2 tjedna nemam želje za sexom i u jednu mi je baš drago.

Tihi-vz
08.06.2010., 16:36
ja poludila :) paše mi i par puta dnevno :zubo:

ali ništa pregrubo, ipak

leptirica 2
13.06.2010., 10:26
I ja dobila popizditis..jucer odradili nocnu :D

Zene,jel moguce da se ovih nekoliko dana niko nije sexao:eek::lol:

E pa podizem temu..okinula u roku od minute:brukica:

extreme
13.06.2010., 10:30
I ja dobila popizditis..jucer odradili nocnu :D

Zene,jel moguce da se ovih nekoliko dana niko nije sexao:eek::lol:

E pa podizem temu..okinula u roku od minute:brukica:

bome, ni meni ne treba dugo :cerek:

leptirica 2
13.06.2010., 10:31
bome, ni meni ne treba dugo :cerek:
Ovo u T je cudo....:lol:

Muz ja samo reko aaaaaaaaaaa veccc:eek:

Onda smo jos nastavili:cerek::cerek::cerek:

poslje zaspala ko beba..neka je vise takvih dana:cerek:

marinella
13.06.2010., 11:17
meni se ne sviđa orgazam u trudnoći..trbuh mi se stvrdne skroz i posle imam osjećaj da me boli..ne pitajte kako znam :kava::D

e da,zabranio ginić sex radi gljivica,a nekako imam osjećaj da on općenito nije previše za sex u trudnoći,u početku nam govorio da smanjimo jer je rana trudnoća a sad jer je već velika trudnoća tako da :ne zna:

a zadnji put sam bila tko suha i poslje zaradila ove glupe gljivice kojih se nisam rješila ni mjesec kasnij da m eviše uopće ne privlči.da,čuda su moguća!

Cetripenula
13.06.2010., 11:23
I ja sam odustala od sexa. Libido mi je na nuli, odnos mi je bolan, ma ne zanima me uopće. Još ova vručina :rolleyes:

extreme
13.06.2010., 11:24
meni se ne sviđa orgazam u trudnoći..trbuh mi se stvrdne skroz i posle imam osjećaj da me boli..ne pitajte kako znam :kava::D

e, to da.. malo je nezgodno.. al mene niš ne boli, a i brzo se "smekša" i vrati opet u normalu..

a ginićka nam poslije svakog pregleda kaže- sve može, sex može... samo dajte :s:s:s

Tihi-vz
13.06.2010., 11:33
jučer sramota... 15 sekundi i ja :brukica:

još me pita mm dal je s menom sve ok, jer nikad nisam tak brzo....

a hbg, upala grla i sinusa uzela maha, pa se nismo par dana dok nisam skinula temperaturu...

leptirica 2
13.06.2010., 11:42
jučer sramota... 15 sekundi i ja :brukica:

još me pita mm dal je s menom sve ok, jer nikad nisam tak brzo....

a hbg, upala grla i sinusa uzela maha, pa se nismo par dana dok nisam skinula temperaturu...

Bome dok se ja i mm sastanemo...on na kompu,ja zaspim na kucu...ali kada taj dan dodje eto veselja....

U trudonci sam nova zena..ovaj sexaca:lol::top:

Samo neka tako ostane libido na vrhuncu i niko sretniji od mene:cheer:

LadyNot
14.06.2010., 12:25
evo da te ja utješim, mene uopće ne bole :ne zna:

s tim da su tamo negdje krajem prvog i u drugom tromjesečju bile ekstra podražljive :cerek: a sad su nekako normalne, samo veće :D

sve ti je to individualno, mene je većina trudničkih poteškoća zaobišla :p

Ma ne bole me, pašeeeeeeeeee :cerek::cerek:
da se mene pita mogel bi me pustit na sebe i samo mi bradavice pipkat, i stiskat, što, realno gledajući i radi :lol: kak bi moja frendica rekla: svršavam ko foka :confused: :rofl:
Al negdje sam čitala da nije dobro nadraživat bradavice nakon 6 mj trudnoće jerbo može doć do kontrakcija...evo, sad kažu da nije bed...

@ Jules76 - utješila si me :mig:

JA se jučer poseksala ko čoek...orgazmi su mi zakon u trudnoći, iako se poslje jedva izravnam...
Prekjučer bio malo grublji seks, pa smo ga morali prekinut na par minuta, malo me počeo bolit donji dio trbuha, tak da mislim da odbijam grublji seks do kraja...NIje bilo niš strašno, ali očito i to je bilo dost...

leptirica 2
19.06.2010., 13:40
Opet smo se:klap:

Opet se samo ja biljezim..ne mogu vjerovati:eek::D

I opet bilo super....:cerek:

Nea3
19.06.2010., 13:44
Opet smo se:klap:

Opet se samo ja biljezim..ne mogu vjerovati:eek::D

I opet bilo super....:cerek:

a deeeee, mog nema još tjedan dana... :(
al od kad sam trudna, aaaa:eek::eek::eek: sex nikad bolji, tako da mislim da će bit veselo kad se vrati :rofl: :Sex:

leptirica 2
19.06.2010., 13:47
a deeeee, mog nema još tjedan dana... :(
al od kad sam trudna, aaaa:eek::eek::eek: sex nikad bolji, tako da mislim da će bit veselo kad se vrati :rofl: :Sex:

Trebas iskoristiti to blagonaklono razdoblje,kada dodje muz..naravno:mig:

osvojena
19.06.2010., 13:47
ja se svaki drugi dan u pravilu,al glupo mi se bilježit kad pola njih tu ne smije ili ne želi

leptirica 2
19.06.2010., 13:48
Ako je uredna trudnoca,zasto ne...:mig:

A meni nije glupo..to je takva tema:D

osvojena
19.06.2010., 13:58
ma mislila sam zapravo neugodno vaditi nakom mast,a ne može jer čuva bebicu...ne glupo kao glupo,ma razumjele smo se,uostalom,kad bolje razmislim ,vjerujem da one ni ne čitaju ovu temu...pa kad smo kod toga čekam da završi utakmica i te analize o nogometu pa da krenem u akciju:cerek:

takomlada
19.06.2010., 17:47
mi odradimo, ali mene strah :ne zna:

ne znam zašto, ali nekako se bojim da se stomaku nešto ne dogodi-iako realno znam da nema šta, ali svejedno :bonk:

kućica
20.06.2010., 09:28
:confused:
i u prvoj trudnoći sam krvarila i tada me toliko bilo strah seksa da smo se svega par puta u trudnoći poseksali,moja tadašnja doktorica je rekal nakon 20tog tjedna da smijemo,ali polako,bez ikakvih naglih poteza,i tako smo mi uglavnom u apstinenciji proveli tih 9mj,poslije poroda mi je libido bio u debelom minusu i jedva jedvice smo ustabilili seksualni život i evo nova trudnoća,opet krvarenje,hematom,opet cista..opet "štanga":(
nisam pametna,nikako nebih željela da se ponovi kao u prvoj trudnoći,a pogotovo ne da mi se sex zgadi nakon poroda i onda opet sve ispočetka. istina krvarenje je stalo,hematoma kao više nema,samo je cista tu još problematična,danas smo se malo mazili (malo jače),ali bez snošaja jer smo već oboje pomalo ludi od apstinencije i sad čekam da vidm reakciju mog tijela,za sada nisam prokrvarila,sve mi se čini ok,pa nije valjda da mali orgazmić može naštetiti mrvi:ne zna:
pitala bih je doktora,ali to mi je novi doktor i nisam još baš toliko slobodna da ga pitam,tj čini mi se da bi njemu bilo više neugodno nego meni da to pitam...što mi je vrlo čudno za ginekologa,ali eto tako mi čovjek djeluje

pljucpljuc
22.06.2010., 18:58
Začudo, moj libido se nešto razbuđuje zadnjih dana, ali ne dovoljno da bi mi palo na pamet inicirati išta, preljena sam, neeedaami see niš....a i tih se brižnih iskrica libida vrlo brzo riješim prisjećanjem na kondom. Kondom mi je u trudnoći postalo sredstvo za mučenje, osjetim svaki njegov nabor i kako struže i sve, bljak, boli, uopće nije ugodno...a sex bez njega mi ne pada na pamet, nemogu si priuštit luksuz da neku bakteriju od dragog naselim na ovo moje plodno tlo, jer tko će financirat češće posjete ginekologu, kutija kondoma je ipaki jeftinija, kad nam ta 3 traju više od mj.dana :D

cezar5
22.06.2010., 19:31
nažalost, otkad sam trudna nemam nikakvu seksualnu želju... :(

inače nisam takva i to me baš smeta, pa se nadam da će mi se uskoro vratiti!

iv7
22.06.2010., 20:03
nažalost, otkad sam trudna nemam nikakvu seksualnu želju... :(

inače nisam takva i to me baš smeta, pa se nadam da će mi se uskoro vratiti!

:mama::mama::mama::mama::mama:
od prvog mjeseca moja zelja se toliko povecala da je to bilo tesko pratit :lol:
al onda od 7. mjeseca trudnoce ne smijem (previse boli) :(

al vidim da ostale uzivaju :cheer:

smucek
22.06.2010., 20:56
,pa nije valjda da mali orgazmić može naštetiti mrvi:ne zna:
pitala bih je doktora,ali to mi je novi doktor i nisam još baš toliko slobodna da ga pitam,tj čini mi se da bi njemu bilo više neugodno nego meni da to pitam...što mi je vrlo čudno za ginekologa,ali eto tako mi čovjek djeluje
Prvo tromjesečje trudnoće ja krvarila prestrašno,odnosi nula bodova,ali svaku noć orgazam u snu :D ....ne možeš protiv toga...i ništa se nije desilo,ništa više ni manje krvarenja i mali je opstao.

Tihi-vz
23.06.2010., 14:30
ja sam prekjučer zaključila da mi više ne paše dok sam gore, jednostavno mi se čini da je prevelik.....

danas ćemo vidit dal je dalje sve ok i dal i dalje smijemo... ja mislim da bi se strelila da se nesmijem sljedećih 4.5 mjeseci.... najdulje kaj sam izdržala bez je bilo prvih 15 godina mog života. odonda... neeee... 2 mjeseca max...

Mory
24.06.2010., 11:33
ja mislim da bi se strelila da se nesmijem sljedećih 4.5 mjeseci....

:rofl: hehehehe.. same here
...prva 3 mjeseca nisam imala volje zbog mucnina.. ali kad su mucnine prestale - udri Misko! :D
..bas sam rekla svojim curama neki dan da mi zelja za sexom nikad nije bila veca nego sad.. :mig:
cista uzivancija :Sex:

MAX-factor
24.06.2010., 12:33
kad udjem u 36. tjedan tako cu se sa gustom :Sex: :rofl: :lol: :D

jedva cekam :zubeki:

baby joe
24.06.2010., 12:42
e da vas pitam, jel vas posli, jelte , :D ikad zaboli trbuh? ja san se sinoć usrala od straha, mislila san da ću rodit, trbuh tvrd, boli na području di je slezena i slipo crivo al je posli stalo :ne zna:
inaće, mi to redovno svaki drugi dan u prosjeku ako nismo izmoždeni, on od posla, ja od termionatorice :rofl:

LadyNot
24.06.2010., 13:27
ja sam prekjučer zaključila da mi više ne paše dok sam gore, jednostavno mi se čini da je prevelik.....

Uuuu, meni je baš to najbolje, kad sam gore...pa onda on ima slobodne ruke :cerek:

najdulje kaj sam izdržala bez je bilo prvih 15 godina mog života. odonda... neeee... 2 mjeseca max...
:lol::lol:

Same here :D

@baby joe- meni je trbuh napet svaki put poslje seksa, to je normalno, a kaj se tiče bolova i to se dogodilo, kad smo bili malo žešći :mig: al je brzo prošlo, cca tri minute ( ne sex, bol je prošla za tri minute :p)... al ipak se odonda nismo poseksali ko živine :rolleyes: nije mi svejedno, ne...

baby joe
24.06.2010., 13:55
hmm...mi smo svaki put malo žešći :p morat ćemo probat lagano, da vidimo kako će to funkcionirati...mada sunjam da oće :lol:

HNB
24.06.2010., 14:30
Ja sam sutra punih 36 tj. Nismo se vec dugo, jer ja nisam od neke volje bila.
A sad mi je bas nekak dosla zelje (veliko dijete na moru.......pa da se malo opustimo i uzivamo u samoci)
E sad mele malo strah jer mi je rekao gin. da sam malo otvirena.......
dal vi koristite kondome ili ne????

Mory
24.06.2010., 14:54
dal vi koristite kondome ili ne????

Nope... inace sam alergicna na tu plastiku :D, jos i tijekom trudnoce da ih koristim... :kava: a nema smisla... vec smo trudne :rofl:

MAX-factor
24.06.2010., 14:55
a jel muzevi svrse u vas ili khm :D :zubeki:

HNB
24.06.2010., 15:00
Nope... inace sam alergicna na tu plastiku :D, jos i tijekom trudnoce da ih koristim... :kava: a nema smisla... vec smo trudne :rofl:

pa da i nama je on bljak.... al moj ginic preporucuje kao da nebi doslo do infekcije

A to sta sam malo otvorena ima zapreke ili NE?

Tihi-vz
24.06.2010., 15:17
ja zatvorena ko flaša šampanjca hahahaha. i keksamo se bez kondoma, fuj to, ali on redovito van svrši.
ako dobim neku infekciju, dobit će on po nosu, jer bi to značilo da se negdi sa strane!!!!
ako je nisam dobila u ovih 5 godina kaj smo skupa, onda stvarno...

twisted.x.siste
24.06.2010., 16:23
mm neće sex više.
veli da mu je prostački sad kad je beba nutra :ne zna:

smucek
24.06.2010., 16:26
mm neće sex više.
veli da mi je prostački sad kad je beba nutra :ne zna:
To je i moj govorio u prethodnim trudnoćama.

Sad je nekak prestao biti izbirljiv.

Al svejedno se niš ne nudi :lol:

twisted.x.siste
24.06.2010., 16:29
To je i moj govorio u prethodnim trudnoćama.

Sad je nekak prestao biti izbirljiv.

Al svejedno se niš ne nudi :lol:

meni to tak bedasto zvuči:rolleyes:.
prva 3 mjeseca jesmo par puta i bilo mu je ok.

sad je počeo lupetati :"Ti si sad u osjetljivom razdoblju, pa mi se neće".

WTF? Kakvo osjetljivo razdoblje? Mislila sam da apelira na prv 3 mjeseca, a u biti
se samo izmotava jer mu je to prostački.
svašta.

smucek
24.06.2010., 16:35
meni to tak bedasto zvuči:rolleyes:.
prva 3 mjeseca jesmo par puta i bilo mu je ok.

sad je počeo lupetati :"Ti si sad u osjetljivom razdoblju, pa mi se neće".

WTF? Kakvo osjetljivo razdoblje? Mislila sam da apelira na prv 3 mjeseca, a u biti
se samo izmotava jer mu je to prostački.
svašta.
Evo za utjehu moj nemre pogledat u cice...

Tipa-điz,kolike su...upomoć,strah me bradavica...joj,da ne bi curnuo kolostrum!!!!

A ja se raskopčam i plašim ga ko u kući strave :lol:

extreme
24.06.2010., 16:50
Evo za utjehu moj nemre pogledat u cice...

Tipa-điz,kolike su...upomoć,strah me bradavica...joj,da ne bi curnuo kolostrum!!!!

A ja se raskopčam i plašim ga ko u kući strave :lol:

moj je oduševljen cicama, jer napokon ih.. jel.. IMAM!!!!

a kod nas što se sexa tiče vrijedi ono- "dok se glave ne sudare" :s

baby joe
24.06.2010., 16:51

u principu ne, bar ne zadnjih misec dana ;) zbog onih šema o poticanju trudova i štajaznam, bolje ne probavat.

extreme
24.06.2010., 16:53

pa ne bih mu sad to branila :D
sad mu je jedinstvena šansa da se opusti i uživa- a ne da strahuje da ću.. šta ja znam- ostat trudna..:rofl:

baby joe
24.06.2010., 16:58
ja bi najrađe pogasila sva svitla i sve živo, mrkli mrak, baš mi blesav osječaj, cila se talasam,ka morž kad ide po plaži, cice, drob, sve... :lol: a moj kad se dovati cica ka malo dite, nekad mi ide na živce pa mu kažem da nisu moje cice tu za njega da on ima šta žvakat nego za bebu, u slučaju da je zaboravija (u šta sumnjam jer ga svako malo zviznem drobon :D )

još mi nekidan dođe u ka "podigne ih"...a ja mu mrtva ladna kažen dušo da si tija da mi cice stoje ka rakete nisi triba pravit dicu i moga si platit silikone :kava: i moš bit sritan šta se moš igrat s njima :rofl:

smucek
24.06.2010., 17:00
moj je oduševljen cicama, jer napokon ih.. jel.. IMAM!!!!

a kod nas što se sexa tiče vrijedi ono- "dok se glave ne sudare" :s
Pa i ja isto,inače sam nategnuta trojka.

Valjda čovjek ima neku frojdovsku traumu iz djetinjstva vezanu uz cicu.

A kad sam dojila bježao je od njih ko vrag od križa.

definitivno neka cicofobija

Mory
24.06.2010., 17:43
pa da i nama je on bljak.... al moj ginic preporucuje kao da nebi doslo do infekcije

A to sta sam malo otvorena ima zapreke ili NE?

Do infekcije ne bi trebalo doci ako je on cist ko suza :D
A to sta si malo otvorena, hmmm, to ne bih znala.. :ne zna:

pa ne bih mu sad to branila :D
sad mu je jedinstvena šansa da se opusti i uživa- a ne da strahuje da ću.. šta ja znam- ostat trudna..:rofl:

Of skroz :raspa: barem sad moze bez ikakvih "posljedica" :hekla:

osvojena
24.06.2010., 20:31

ne,moja oba gina su to strogo zabranila,rekli su"sperma ne smije u rodnicu"valjda sperma sadraži nešto što potiče otvaranje

extreme
24.06.2010., 20:34
ne,moja oba gina su to strogo zabranila,rekli su"sperma ne smije u rodnicu"valjda sperma sadraži nešto što potiče otvaranje

meni moja nije ništa takvo spominjala-pa smo smatrali da je to ok.
evo, sad smo ušli u 9. mj i ja skroz zatvorena. dakle- kod nas nije utjecalo...:ne zna:

leptirica 2
24.06.2010., 20:40
Bome nisam se dugo klepnula:raspa:

Mogli bi veceras:rolleyes::lol:

kućica
24.06.2010., 20:56
Prvo tromjesečje trudnoće ja krvarila prestrašno,odnosi nula bodova,ali svaku noć orgazam u snu :D ....ne možeš protiv toga...i ništa se nije desilo,ništa više ni manje krvarenja i mali je opstao.

dobro je prošlo,mislim bar nisam skužila da bi se išta promjenilo,a kaj se tiče snova,bilo je svega,stvarno sam se budila napaljena i to opako,bojala am se da nisam drugi put prokrvarila baš od tih snova......

Dianora
25.06.2010., 13:16
Ja pred kraj, i mi se danas lijepo opet poseksali, hehe..:D i sad tek čitam ovo za spermu i rodnicu i infekcije..ma, mislim da to baš i nije slučaj, možda onaj neki mali sitni postotak, hm, bo..ja u 37-om, normalno se seksali dosad, na zadnjem pregledu bila zatvorena, sve ok..doduše, sad ću vidjet drugi tjedan je li to još uvijek tako...ali od seksa - ne odustajem! :rofl::D

Iako je i ovaj moj imao ispade tipa: a ne bih baš više, već je beba velika, pa nemoj baš gore jer imam feeling da ju gnječimo..i bla, bla..al ja njemu lijepo guzu okrenula pa hajmo..:lol::cerek:

baby joe
25.06.2010., 21:31
evo, desilo se, vratila mi se fakin infekcija, sad smo 7 dana suvi radi vaginaleta :( e da, neko je spominja spremu i rodnicu; meni je moj gin. reka da, navodno, sprema sadrži neki hormon,nešto šta može izazvat trudove i te šeme. kao, još se nezna 100% al se sumnja al bolje ne isprobavat (biće je meni zato puka vodenjak 17 dana prije termina u prvoj T jer je cilih 9 mj. jelte :D )

twisted.x.siste
26.06.2010., 17:28

dajme nemoj klat:confused:

napastovala muža nakon mjesec dana i sad pročitam ovo.
krasno:flop:

pljucpljuc
10.07.2010., 09:11
Koje poze su uopće praktične u trudnoći?
-ja gore mi ne ide, jer mi se trbuh izvali van i stvrdne isto kao i kod stajanja/hodanja, a i bome kondicija mi 0 bodova
-pseće neke poze ne idu jer me trbuh zateže
-varijacije na misionarsku su mi bzvz, jer on mora biti skoz odmaknut da mi njegov trbuh ne dodiruje moj
-ona bočna, kako se to zove, žličice ili šta već, mi je totalno nezanimljiva
I šta onda uopće ostaje?

Ali bar smo napokon našli kondome koji su :top:...je** onaj durex, od njega samo reklama, ovi su neki jeftinjak, a neusporedivo ugodniji

MAX-factor
10.07.2010., 09:23
doggy :ne zna::rofl:

Mory
10.07.2010., 10:23
Pljuc... evo ti ideja :D
http://www.medicina.hr/seksualnost/clanci/sex%20trd.htm

..a kondomi.. eh... no thanks.. ni Durex ni ostali... barem sad mogu uživati bez plastike :zubo: ..a one priče da sperma potiče kontrakcije maternice i otvaranje :ne zna: ..po meni bapske priče kao i većina vezanih za trudnoću..

:cerek:

leptirica 2
10.07.2010., 10:45
Prakticiramo sex bez svrsavanja unutra jelte i bez kondoma.....:zubo:
U pozama kojim hoces:raspa:

pljucpljuc
10.07.2010., 10:52
no thnx bez konodma...neka infekcija mi nikako ne treba. Dovoljno mi je što svaka 4tj idem kod gin i na to potrošim 400kn, ne treba mi češće...bankrotirala bi

pljucpljuc
10.07.2010., 10:56
Pljuc... evo ti ideja :D
http://www.medicina.hr/seksualnost/clanci/sex%20trd.htm

..a kondomi.. eh... no thanks.. ni Durex ni ostali... barem sad mogu uživati bez plastike :zubo: ..a one priče da sperma potiče kontrakcije maternice i otvaranje :ne zna: ..po meni bapske priče kao i većina vezanih za trudnoću..

ah, nažalost, ove imaju medicinsku podlogu ...što opet ne znači da ćeš se istog trena otvorit i porodit.

Iz tog članka samo ništa od navedenog odlomak prvi ....trudnoća je fakat dosadna

leptirica 2
10.07.2010., 11:22
no thnx bez konodma...neka infekcija mi nikako ne treba. Dovoljno mi je što svaka 4tj idem kod gin i na to potrošim 400kn, ne treba mi češće...bankrotirala bi
Za cudo u T sam cista ko suza bila do sada..sve b.o.isjedak,urinokultura...sada mi je dala opet predstroznosti radi...

rtg1
10.07.2010., 11:44
Sam da se pohvalim ,meni jucer puko film od pustosi u spavacoj, lijepo muzu kupila par piva da ga malo omamim, izbacila nabujale cice i dobila sta sam htjela...

leptirica 2
10.07.2010., 11:49
Sam da se pohvalim ,meni jucer puko film od pustosi u spavacoj, lijepo muzu kupila par piva da ga malo omamim, izbacila nabujale cice i dobila sta sam htjela...
i one sto se neckaju kupe se sa par piva,vis ti sta ti je muskrac i zenska taktika:mig::D
I onda jos neko kaze sta ti je zensko...ihh zna zensko svasta:hekla:

rtg1
10.07.2010., 11:53
i one sto se neckaju kupe se sa par piva,vis ti sta ti je muskrac i zenska taktika:mig::D
I onda jos neko kaze sta ti je zensko...ihh zna zensko svasta:hekla:
Ma nes ti mene zajebavat nego ces me jebavat...:lol:

leptirica 2
10.07.2010., 12:03
Ma nes ti mene zajebavat nego ces me jebavat...:lol:

Ja samo dignem nogu i parkiraj jaguara:lol:

I to redovito nocne..dok amlo ubijem oko...dok se baterije napune

Amrićak
10.07.2010., 14:06
konačno se i moji hormoni ulaskom u drugo tromjesečje probudili!!!
u prvom sam bila aj bok,za ništa...
sad uživamo često :o

čitam da koristite kondome,zbog straha od infekcije.
na preporuku ginića ili ?? a nisam ni znala za te pretpostavke da sperma kao potiče kontrakcije maternice.:confused:
prvi put to čujem,a mi bome na našu radost :D takav seks konzumiramo :rofl:

kaj zbilja nije preporučljivo??

Maslina
10.07.2010., 14:24
konačno se i moji hormoni ulaskom u drugo tromjesečje probudili!!!
u prvom sam bila aj bok,za ništa...
sad uživamo često :o

čitam da koristite kondome,zbog straha od infekcije.
na preporuku ginića ili ?? a nisam ni znala za te pretpostavke da sperma kao potiče kontrakcije maternice.:confused:
prvi put to čujem,a mi bome na našu radost :D takav seks konzumiramo :rofl:

kaj zbilja nije preporučljivo??

Pa ne moraš koristiti kondome, neka svrši van.
Mi bar tako funkcioniramo.
Ja se nisam bojala trudova u drugom tromjesečju,
ali već sam imala problema s gljivicama jer sperma mijenja kiselost rodnice
(mislim da je sperma lužnata :misli:)
tako da si manje otporan na razne infekcije.
Iskreno, nije mi se dalo s time zafrkavati u trudnoći pa smo se preventivno ovako seksali.
Kako nismo nikad imali drugih infekcija, nisam smatrala da su mi potrebni kondomi.

svesami
11.07.2010., 00:29
doggy :ne zna::rofl:

ja upravo u tom položaju prokrvarila prošli mjesec!! doduše rekli su(3 dr.a) da je to normalno u trudnoći, da mi je žilica pukla jer su mi vene jaaako izražene, no mi smo se keksali dok sam ja na njemu, u krilu mu, i fino kad se preselio iza, mene je počelo boluckati a onda je on skužio krv. nemoram vam opisivati paranoju!
malo smo pazili, onda dobili zeleno svjetlo, nitko ništa ne govori o prezićima, a niti o svršavanju unutra. naime mi smo se keksali i u proteklim trudnoćama do kraja pa mislim da je postotak hormona koji potiče trudove ili otvaranje minoran. inače bi svaka trudnica dobila upute o sexu na početku trudnoće. ili?
napominjem i nakon krvarenja od tri doktora nijedan ništa o tome.:ne zna:

leptirica 2
11.07.2010., 08:30
Prijavljujem sex:D

we did it! :cheer::klap:

marinella
11.07.2010., 09:31
ja totalno neizanteresirana,možda bi bi bila da se gljivicama ne borim više od puna 2 mj.bez pomaka a iste dobila nakon sexa,nije vrijedan toga :kava: bar ne sad a jedina poza koja bi mi pasala je on odozada al nije mi fora samo jedna poza.ugl meni je buša već tolika i toliko me karlica i prepone bole da ne bi mogla sigurno ni hodat nakon sexa ,za mene završeno poglavlje u ovoj godini.i ni malomi ne faliko be reć za mene,nekako se čovjek navikne.

callypso
12.07.2010., 10:56

Koja glupost. Ne mogu vjerovat šta sve pričaju.Nije sperma ta koja otvara nego kontrakcije koje se dogode zbog orgazma. Zato ženama koje su zatvorene a pred porodom su, preporučaju seks. Normalni ginekolozi.

hugsy
12.07.2010., 11:12
bok cure:)
evo, mi sutra ulazimo u 14. tjedan:cerek:
od THE SEX-a nismo se niti jednom, jelte...prvo iz šoka da je konačno +, pa onda nećemo do prvog pregleda od straha jer je prošla bila biokemijska pa da ne gledam opet krv, i onda su krenule mučnine od kojih jedva radim a bilo kakvo hopsanje je izvan granica razuma a i utriće stavljam pa kao da ne "brljamo".

e sad, iako mi je još mučno, zadnjih par dana se libido počeo buditi, neki snovi zanimljivi i tak, al MM me samo uspaničeno pogleda kad predložim išta...:rolleyes:
jesu vaši muževi/dečki imali problema s akcijom - ovaj moj siroti kaže da ne želi ubit bebu (ne shvaća da ipak nema takvog pitona :rofl::lol:) i da si ne bi oprostio da se nekaj zaje... zbog njegovog manevra...ne znam kaj da radim... još kad vidim ovo za spermu, pa kontrakcije, pa infekcije...:ne zna::confused:

Mory
12.07.2010., 11:20
jesu vaši muževi/dečki imali problema s akcijom - ovaj moj siroti kaže da ne želi ubit bebu (ne shvaća da ipak nema takvog pitona :rofl::lol:) i da si ne bi oprostio da se nekaj zaje... zbog njegovog manevra...ne znam kaj da radim... još kad vidim ovo za spermu, pa kontrakcije, pa infekcije...:ne zna::confused:

:rofl::rofl::rofl: beba je i više nego zaštićena :top: to ga ne bi trebalo brinuti.. ima nekih kontraindikacija ako krvariš, imaš skraćen ili otvoren vrat maternice, ako ti curi plodna voda, kod vanmaterične trudnoće ili povijesti bolesti koja uključuje spontane pobačaje....

Ako je sve ok, just do it :top:

hugsy
12.07.2010., 11:45
:rofl::rofl::rofl: beba je i više nego zaštićena :top: to ga ne bi trebalo brinuti.. ima nekih kontraindikacija ako krvariš, imaš skraćen ili otvoren vrat maternice, ako ti curi plodna voda, kod vanmaterične trudnoće ili povijesti bolesti koja uključuje spontane pobačaje....

Ako je sve ok, just do it :top:

Mory, hvala ti! :D
Za sada sve ide po planu (kuc kuc u drvce), nije bilo krvarenja ni drugih problema, utriće dali predostrožnosti radi jer sam imala PCOS pa eto...ajd probat ću ga privest u "službu", sve mi ga dođe milo kad me doslovno ovak :eek: pogleda hihi :mig:

Tihi-vz
12.07.2010., 12:20
moj svršava vani, nek si on misli da može biti ne znam šta, nek ga samo vadi van, jer se meni neda brisat onda sto godina dok se sve cijedi iz mene.... :) a kondomi fuj fuj

leptirica 2
12.07.2010., 17:55
Mi se i jucer i prekjucer...to mi dobro dodje kada me uhvati nesanica..pa se fino ponovno uspavam:cerek:

FIGICA
12.07.2010., 18:01
Meni je libido na niskim granama ali ok mi je to što sam puno vlažnija nego prije u neplodnim danima pa bude u redu,posexamo se 1-2 tjedno

Dadaika
12.07.2010., 18:19
smanjenjem mucnina i povracanja i moja zelja za sexom se povecala,hvala Bogu(rijeci mog mm):cerek:poseksamo se 1-2puta tjedno:cerek::cerek:

callypso
13.07.2010., 11:22
smanjenjem mucnina i povracanja i moja zelja za sexom se povecala,hvala Bogu(rijeci mog mm):cerek:poseksamo se 1-2puta tjedno:cerek::cerek:

ja bi svaki dan da nismo zatrpani obavezama:):cerek:

Tihi-vz
13.07.2010., 11:34
mi se sad malo šparamo, ja vozila njegov bic i nabila se na ...... pa me boli kost. već tjedan dana odmora, a i moram priznat da je ionak prevrućeeeeee

Mory
13.07.2010., 12:24
a i moram priznat da je ionak prevrućeeeeee

Je, prevruće je.. ali, na svu sreću imamo klimu.. blažena klima :s

NiNy21
13.07.2010., 14:44
Ja bi, al se mm boji :eek: :eek:, a imamo još 2 tjedna do termina, beba na samom ušću....

Tihi-vz
13.07.2010., 15:37
prekinuta apstinencija :cerek:

uz puhanje ventilatora po, jelte... jajima... lol :rofl:

leptirica 2
23.07.2010., 13:46
Ja vise i ne brojim..ali ova vrucina me samo jos vise zapali....:D:p
neki dan se kresnuli dva dana zaredom..onda dan puza..pa opet..nocas pauza..i sad opet bice udri:D

Adiedus
23.07.2010., 15:31
Imam pitanje - od kad sam zatrudnila neseksa mi se ali mislim da je vise psihicki- u biti do sada smo dva puta imali seks i oba dva puta nakon odnosa sam imala svijetlo smedi i ponekad rozkasti izcjedak koji je trajao 3 dana- jeli ko imao takva iskustva??

blalla
23.07.2010., 15:58
Imam pitanje - od kad sam zatrudnila neseksa mi se ali mislim da je vise psihicki- u biti do sada smo dva puta imali seks i oba dva puta nakon odnosa sam imala svijetlo smedi i ponekad rozkasti izcjedak koji je trajao 3 dana- jeli ko imao takva iskustva??

pa i ja nisam imala želju na početku, sad već i sanjam sex.
možda bolje da još malo apstinirate, dok se dobro ne uhvati, tako je meni rekla dr.

twisted.x.siste
23.07.2010., 16:16
meni opće nije do sexa više :raspa:

Tihi-vz
24.07.2010., 06:40
preeeeevruće za sex :P
srećom, svaki tjedan bar na jedan dan zahladi, pa se malo opustimo i iskoristimo :D

meow
24.07.2010., 08:33
I dalje nista :( Od drugog mjeseca punih 6 puta, prije toga nisam vodila evidenciju :rofl: ali kako sam vidjela da toga ima jako malo, pocela sam... cisto za future reference :rolleyes:
A i to sto je bilo, nije bilo nes dugo, ali meni ni ne treba dugo, dosta mi 10-ak minuta, eto, cak nisam ni zahtjevna, samo mi penetracija treba... i malo tjelesnog kontakta, neseksualno mazenje i to... nista, susa :( Ja tuzna :(

kalkulator2010
24.07.2010., 11:50
I dalje nista :( Od drugog mjeseca punih 6 puta, prije toga nisam vodila evidenciju :rofl: ali kako sam vidjela da toga ima jako malo, pocela sam... cisto za future reference :rolleyes:
A i to sto je bilo, nije bilo nes dugo, ali meni ni ne treba dugo, dosta mi 10-ak minuta, eto, cak nisam ni zahtjevna, samo mi penetracija treba... i malo tjelesnog kontakta, neseksualno mazenje i to... nista, susa :( Ja tuzna :(

steta.....jako tuzno...:ne zna:

ako treba pomoc...znas vec...javi se....

Maslina
24.07.2010., 12:49
Kalkulator, aj fino odjebi.

Meow, suosjećam.
Ja se više ne usudim.
Ušli smo u treće tromjesečje i vidim da od orgazma dobijam kontrakcije :(
Morat ćemo se suzdržavati.
A zbog ove vrućine čak je i maženje i ono spavanje zagrljeni isključeno :mama:

leptirica 2
31.07.2010., 07:12
We did it!:cheer:

I preksinoc i danas ujutro..tako je finoooo:cerek:

marko356
01.08.2010., 21:06
hmm, jel ima vec tema ova negdi?

dakle, malo mi je neugodno, ali moja draga, u 3 misecu trudnoce, se stalno zeli seksat. meni ne smeta nemojte krivo shvatit, ali zanima me moze li to nekako skodit trudnoci? idemo na preglede i imamo "dozvolu" za seks, al po par puta dnevno...cim se pocnemo mazit a njoj se stalno mazi vecinom zavrsi, tako kako zavrsi jelda. a situacija je takva da smo trenutno vecinu dana sami doma i nista ne radimo nego se mazimo i digod skoknemo na more se okupat. i sta sad?

dok nije bila trudna nije bila ni blizu ovakva, jednom dvevno nekad dva i to je to.

seni001
01.08.2010., 21:13
hmm, jel ima vec tema ova negdi?

dakle, malo mi je neugodno, ali moja draga, u 3 misecu trudnoce, se stalno zeli seksat. meni ne smeta nemojte krivo shvatit, ali zanima me moze li to nekako skodit trudnoci? idemo na preglede i imamo "dozvolu" za seks, al po par puta dnevno...cim se pocnemo mazit a njoj se stalno mazi vecinom zavrsi, tako kako zavrsi jelda. a situacija je takva da smo trenutno vecinu dana sami doma i nista ne radimo nego se mazimo i digod skoknemo na more se okupat. i sta sad?

dok nije bila trudna nije bila ni blizu ovakva, jednom dvevno nekad dva i to je to.

:lol:hormoni
Vi muškarci bi morali osnovati neki klub...trenutno mi još ne pada na pamet ime:rofl:uživaj dok traje:mig:svakakve smo ti mi trudnice:D

Nica
01.08.2010., 21:16
Uživaj dok možeš. Kada rodi i ne budete noćima spavali seks će vam se bitno prorijediti. :D

marko356
01.08.2010., 21:22
mnogo ste me utjesile:D ali stvarno je bez srama zadnje vrime, sidimo u boravku gledamo tv sestra sa nama, neki dan i starci, i ona meni sapce da bi se mazila, i ne pusta:rofl:

a inace jako pristojna. bar sam tako mislio.

ollie25
01.08.2010., 21:34
mnogo ste me utjesile:D ali stvarno je bez srama zadnje vrime, sidimo u boravku gledamo tv sestra sa nama, neki dan i starci, i ona meni sapce da bi se mazila, i ne pusta:rofl:

a inace jako pristojna. bar sam tako mislio.

jel se ti žališ ili hvališ :D
budi sretan i uživaj -zamisli koliko ti muškaraca zavidi

naporna
01.08.2010., 21:38
ma, moraju i muški malo zvocat. nikad im ništa po volji. te im je premalo, te im je previše. a ni mi žene nismo puno bolje :kava:

marko356
01.08.2010., 21:41
pa jos koji dan i bit cu na granici da se pocnem zalit, nisan ni ja robot:D a moram pocet sa radovima nekim ovih dana, neki dan sam bio pocneo radit u 5 ipo ona u 9 zove da mi je spremila marendu a zna da nosim jist i pravi me ludog a ja a auto i put doma sta da radim

ma, moraju i muški malo zvocat. nikad im ništa po volji. te im je premalo, te im je previše. a ni mi žene nismo puno bolje :kava:

ono sta me prvenstveno zanima je moze to nekako skodit trudnoci, a ja cu sa njom vec nekkao "izac na kraj".

extreme
01.08.2010., 21:45
pa jos koji dan i bit cu na granici da se pocnem zalit, nisan ni ja robot:D a moram pocet sa radovima nekim ovih dana, neki dan sam bio pocneo radit u 5 ipo ona u 9 zove da mi je spremila marendu a zna da nosim jist i pravi me ludog a ja a auto i put doma sta da radim

ono sta me prvenstveno zanima je moze to nekako skodit trudnoci, a ja cu sa njom vec nekkao "izac na kraj".

neće škodit ako je trudnoća uredna.. i uživajte dok vas ide- sumnjam da će biti tako raspoložena baš cijelu trudnoću...:D

Mrs.B
01.08.2010., 21:47

ne može štetiti. kao što su ti gore rekli uživaj jer ubrzo će trbuh narasti i stvari postati kompliciranije a i kad beba dođe i sa jednom tjedno ćeš biti presretan!

marko356
01.08.2010., 21:55
znaci nemam se sta brinit, ovo nam je prva trudnoca pa se malo previse brigam oko svega i pazim na sve zivo nekad sam i malo paranoican zbog gluposti, a zenica je totalno smirena i opustena:D

glora's bastard
01.08.2010., 21:56
znaci nemam se sta brinit, ovo nam je prva trudnoca pa se malo previse brigam oko svega i pazim na sve zivo nekad sam i malo paranoican zbog gluposti, a zenica je totalno smirena i opustena:D

ma možete sve samo da nježnosti ne prerastu u grublje igre :D

marko356
01.08.2010., 22:02
ma možete sve samo da nježnosti ne prerastu u grublje igre :D

pa tebe svugdi ima, to iz iskustva ili?

u biti, nemoj odgovorit, ne zanima me:D

luna_30
02.08.2010., 10:51
Uživaj dok traje.....:top:
takva sam i ja bila...hormoni je pucaju na sve strane...
Budite nježni i sve će biti superrrrrrrrr :cerek:

andy7
02.08.2010., 11:08
Uživaj dok traje, mm zamnom po kući trći i moli, ali još 2 tjedna ništa:rofl::rofl: