PDA

View Full Version : Seks u trudnoći

stranice : 1 2 3 [4] 5

leptirica 2
02.08.2010., 12:04
Cak i ja se ne pucam tako cesto..sta reci..osim svaka vam cast...uzivajte i neka hormoni rade svoje...
trudnoca je stvarno drugo stanje..o "nikad boljem sexu" bi mogla i ja picati i pricati...

leptirica 2
02.08.2010., 12:05
znaci nemam se sta brinit, ovo nam je prva trudnoca pa se malo previse brigam oko svega i pazim na sve zivo nekad sam i malo paranoican zbog gluposti, a zenica je totalno smirena i opustena:D
U vezi ovog..dok je fino dolje zatvorena i nema upale- samo vi dajte:Sex:

mamyy
02.08.2010., 13:23
Uživaj dok traje, mm zamnom po kući trći i moli, ali još 2 tjedna ništa:rofl::rofl:

Tak ja trcim za mojim al on nece,frka ga je:cerek:,a ja ugrozenaaaaa...
A na pocetku trudnoce mi se povracalo samo na pomisao na sex,zato dragi moj,uzivaj u tome sto te zena "napada"

miana2
02.08.2010., 13:48
dobro su cure rekle-uživaj,možeš zamislit kako je mom-dobije jednom mjesečno pa ti sad vidi,mene uopće nije uhvatila ta manija
ako ti je previše svaki dan,lijepo joj objasni ali ne na grub način,možete se maziti i bez sexa

marko356
02.08.2010., 14:44
nije meni previse i lipo nan je, sve bi za nju napravio al malo sam se za bebu bojao, njoj je isto prije misec dana jako pozlilo kad su one vrucine bile i ja sam se bio pristravio srica sta sam bio doma, ali odtada je ok, a evo vec dva tjedna nezasitna. fala vam sta ste me smirili, ne znan koga bi to pitao inace

miana2
02.08.2010., 15:18
ako je trudnoća uredna i nemate zabranu od gin,možete imati odnose

evo link za tebe:

http://www.roda.hr/tekstovi.php?TekstID=55&Tekst2ID=&Show=671

prnje
04.08.2010., 21:54
Uživaj dok možeš. Kada rodi i ne budete noćima spavali seks će vam se bitno prorijediti. :D

Hahahaha! :lol:

Zvuči mi poznato..

marko356
04.08.2010., 22:22
dobar link onaj gori, zena i ja dosta smo procitali a na ovo smo se nasmijali:D

http://www.roda.hr/tekstovi.php?TekstID=55&Tekst2ID=&Show=733

kontam krene li mi neko nepoznat pipat zenu tribat ce mu dopunsko zdravstveno:D

miana2
04.08.2010., 22:27
da recite da naplaćujete diranje trbuha po 5eura,brzo će odustat :)

marko356
04.08.2010., 22:32
trecina susjeda su mi dijasporci, trecina ima privatne firme i trijes apartmana, zadnja trecina ne znan cim se bavi, ali svima in je zajednicki primitivluk bez granica, bemve djipovi i porseji te nezavrsena srednja skola. 5 eura? radila bi draga i prikovremeno:lol::trk:

litlle_girl
04.08.2010., 23:19
ja sam se u prvoj trudnoći isto tila kako ti kažeš "maziti" stalno.... sad u drugoj sam malo umornija jer ipak imam jednu bebu za čuvati pa ne stignemo više toliko, iako kad se "mazimo" seks u trudnoći mi je savršen!!! :D

čokoladica08
10.08.2010., 18:42
Kada sam zatrudnila,nisam imala želju( po principu oplodio si me ,a sada tko te šiša) ali tamo negdje oko 3. mjeseca stalno:Sex:.
Kasnije se sve normaliziralo na neko vrijeme.
Sada imam komplikacije i ove godine mislim da neće biti sexa. :closed:
Uživajte dok možete...

ciganche
10.08.2010., 20:12
jel se ti žališ ili hvališ :D
budi sretan i uživaj -zamisli koliko ti muškaraca zavidi

da.... mm prvi, meni je libido bio na nuli :flop:

LadyNot
14.08.2010., 22:36
kolko god da sam se par stranica prije "hvalila" seksom....tako ću se sad žalit... Ali meni se taaaaaaaaaaaaaaaaaako ne da...:( mislim,ok, nemam ja niš protiv orgazma, da se razumijemo, ali mi se ne da seksat...rađe se sama "riješim" nego da se idem seksat..znam , užasna sam...
A dragi ide na poslovni put i neće ga bit par dana, i sad bi baš mogli to obavit jer nismo cca 10 dana...ili više:ne zna: nemam pojma...

Užas jedan....

sama sebi sam jadna i nikakva..a dragi naravnmo ima volje i želje ali i on polako počinje odustajat od iniciranja jerbo sam zla i odbijam seks ko da je gubav...

Jao meni....:flop:

leptirica 2
15.08.2010., 08:22
Mi smo odradili jedan nocas...:kava:

geforce
15.08.2010., 09:07
ja sam u 38.tjednu,i do neki dan smo se prilicno redovito seksali, (cca 5 puta tjedno)
ali sad mi je prija rekla da to nije dobro,da se penetracijom vrlo lako moze probit vodenjak. ja je nisam shvatila bas najozbiljnije,ali moj dragi je sad istraumatiziran...:ne zna:
izgleda da je prekjucer bio zadnji seks do daljnjega....:(

OOOOOOO
15.08.2010., 09:20
trudnoca mi je za sad sve ok ali mi je ginek zabranila sex:ne zna: al dobro nemam bas neku ludu zelju tako da se da izdrzat:) ali mm je vec polako na cudu:rofl:

LadyNot
15.08.2010., 12:36
Eto, samo šta sam napisala post... nije prošlo sat vremena, eto seksa :lol:
Bio je dobar...da...odličan... Taman da se podsjetim zakaj sam to tak voljela...
ali...čini mi se da je i bio zadnji dok ne rodim (sad sam u 35 tjednu)...Naime, nakon seksa sam malo, malo prokrvarila...ne znam da li da se zabrinjavam? U čet sam bila na UZV-u i sve je bilo u redu, sve pet...moguće da me malo pogrebao? Nemam pojma...Jel kojoj od vas bilo tako?

leptirica 2
15.08.2010., 13:09
Eto, samo šta sam napisala post... nije prošlo sat vremena, eto seksa :lol:
Bio je dobar...da...odličan... Taman da se podsjetim zakaj sam to tak voljela...
ali...čini mi se da je i bio zadnji dok ne rodim (sad sam u 35 tjednu)...Naime, nakon seksa sam malo, malo prokrvarila...ne znam da li da se zabrinjavam? U čet sam bila na UZV-u i sve je bilo u redu, sve pet...moguće da me malo pogrebao? Nemam pojma...Jel kojoj od vas bilo tako?
Mozda je darling bio malkice pregrub...pa od toga se zna malo krvariti...mada se meni od sexa jos nije desilo...
Mise najnormalnije sexamo...zestina ,sve slicno ko prije(ako ne i isto) i b.o sve:ne zna:

neke zene su osjetljivije

LadyNot
15.08.2010., 14:09
Mozda je darling bio malkice pregrub...pa od toga se zna malo krvariti...mada se meni od sexa jos nije desilo...
Mise najnormalnije sexamo...zestina ,sve slicno ko prije(ako ne i isto) i b.o sve:ne zna:

neke zene su osjetljivije

A moguće, zapravo i vjerujem da je to, jer je naravno brzo stalo (da nije već bi u bolnici bila :) )
Ali da bude žestina ko prije?? nema šanse :( nažalost...preosjetljiva sam, pa i pomalo iznervirana..ono ne smiješ na leđa, ne smiješ ovako, pa mi smeta trbuh, pa mi počne mljeko curit :lol: izbaci me iz takta sve to...

Kod prve trudnoće mi nije bilo tak... Seksala sam se do zadnjega bez problema, bilo fizičkih tipa tog krvarenja, bilo "psihičkih" poput tog da mi sve smeta...nemam pojma...
Brijem da ćemo onda probat još koji put, samo bez stimulacije prstima :D i laganini...vrag ga zel, i lagani seks je seks, kaj ne? :rofl:

leptirica 2
15.08.2010., 14:27
A moguće, zapravo i vjerujem da je to, jer je naravno brzo stalo (da nije već bi u bolnici bila :) )
Ali da bude žestina ko prije?? nema šanse :( nažalost...preosjetljiva sam, pa i pomalo iznervirana..ono ne smiješ na leđa, ne smiješ ovako, pa mi smeta trbuh, pa mi počne mljeko curit :lol: izbaci me iz takta sve to...

Kod prve trudnoće mi nije bilo tak... Seksala sam se do zadnjega bez problema, bilo fizičkih tipa tog krvarenja, bilo "psihičkih" poput tog da mi sve smeta...nemam pojma...
Brijem da ćemo onda probat još koji put, samo bez stimulacije prstima :D i laganini...vrag ga zel, i lagani seks je seks, kaj ne? :rofl:

Ja sam prokrvarila u 2 t u 38 tjednu nakon pregleda...a sada jos nis(tek sa 29 tj-zabetonirana..grlic dug ko tunel Ucka-vljda i to ima veze sa krvarenjem)..sada sve b.o..

Vidim nije ti lako...mi sa strane opalimo brzinski i svi sretni..ili dogy style..moze i misionarka ako se oslanja na ruke....:ne zna:

LadyNot
15.08.2010., 14:37
Vidim nije ti lako...mi sa strane opalimo brzinski i svi sretni..ili dogy style..moze i misionarka ako se oslanja na ruke....:ne zna:

Misionarka??? Još ju možete prakticirati?? Blago vama ...

Mi još možemo doggy style ili sastrane ili kad sam ja gore, kaj mi je najdraže, ali i to je već sve teže (ipak sam i ja sve teža i teža :rofl:)

Ova sastrane mi je bezveze, jerbo ju inače ne prakticiramo, ali zapravo je najugodnija...

Ajme, da...nije mi lako, stvarno :rolleyes: koliko filozofije oko običnog seksa...prestrašno...

leptirica 2
15.08.2010., 14:40
Misionarka??? Još ju možete prakticirati?? Blago vama ...

Mi još možemo doggy style ili sastrane ili kad sam ja gore, kaj mi je najdraže, ali i to je već sve teže (ipak sam i ja sve teža i teža :rofl:)

Ova sastrane mi je bezveze, jerbo ju inače ne prakticiramo, ali zapravo je najugodnija...

Ajme, da...nije mi lako, stvarno :rolleyes: koliko filozofije oko običnog seksa...prestrašno...

Ma da..previse filozofije..pusti mljeko,busu,polozaje..preusti se uzitku:mig::D

Da vidis kako ce biti ljepo..I meni je ova sa strane najugodnija..okinem samo tak:cerek:

Gore mi nije nesto:ne zna:

LadyNot
15.08.2010., 14:50
Ma da..previse filozofije..pusti mljeko,busu,polozaje..preusti se uzitku:mig::D

Da vidis kako ce biti ljepo..I meni je ova sa strane najugodnija..okinem samo tak:cerek:

Gore mi nije nesto:ne zna:

Ma meni je odlična ta kad sam gore jer diktiram ritam i dubinu, a on ima free ruke za :cice: :cerek: divota :D

Ma najugodnija je jer mi ne smeta trbuh, ne bole me noge, nisam si teška,samo ležim i malo mrdam guzom :rofl:

Ali mi nije najbolja ...
Mislim da je najbolje da budem sretna kaj mi je dragi ošel na poslovni put pa se ne moram brinut pet dana kak bum se i dal bum se seksala, jer sigurno ne bum :D

leptirica 2
15.08.2010., 15:02
Ma meni je odlična ta kad sam gore jer diktiram ritam i dubinu, a on ima free ruke za :cice: :cerek: divota :D

Ma najugodnija je jer mi ne smeta trbuh, ne bole me noge, nisam si teška,samo ležim i malo mrdam guzom :rofl:

Ali mi nije najbolja ...
Mislim da je najbolje da budem sretna kaj mi je dragi ošel na poslovni put pa se ne moram brinut pet dana kak bum se i dal bum se seksala, jer sigurno ne bum :D

Ova ti je dobra:lol::top:

Znas da ga nebus imal...i gotovo..znaci 5 dana bez :Sex:

Ne bum ni ja jos ova 2 dana jer sam na vaginaletama

LadyNot
15.08.2010., 15:14
[/B]

Ne bum ni ja jos ova 2 dana jer sam na vaginaletama

Mislim da je to najbolje vrijeme za naučit heklat i štrikat...I tak ne mrem spavat, vruće mi je, nema seksa...sam trebam ić vunu kupit...:rofl: pa dragom poštrikam vestu, da me zadavi kad se vrati iz toplijih krajeva :rofl: (otišo čovjek u Abu dhabi, bu se smrznul kad dođe doma :D )

Seks je precijenjen...il se tješim... :confused:

allayna
15.08.2010., 15:32
Ništa od seksa...imam osjećaj ko da se "prolaz" suzio i ono što je prije bez beda.. hm.. "klizilo", sad samo smeta:ne zna:

superlight
15.08.2010., 18:47
najbolji u 2.tromjesečju.onda je i najjača želja,,,,prije i poslije ne hvala:rolleyes:

katjes
18.08.2010., 09:34
meni se uopće ne seksa više..:( :ne zna:
već jednooo... otkako sam trudna..

jel to normalno :ne zna:

Mory
18.08.2010., 10:08

:rofl::rofl::rofl:
Tako je i meni bilo... ali sam u 4. mjesecu trudnoće totalno pop... i uhvatila me manijakalna želja za :Sex: :D
:mig:

leptirica 2
18.08.2010., 10:12
Tako je i meni bilo... ali sam u 4. mjesecu trudnoće totalno pop... i uhvatila me manijakalna želja za :Sex: :D
:mig:

Drugo tromjsecje je bilo zlatno..iskoristili smo ga 100%:zubo:

Zelje jos ima..ali kao da se smiruje sada:ne zna:

Mory
18.08.2010., 10:16
Drugo tromjsecje je bilo zlatno..iskoristili smo ga 100%:zubo:

Zelje jos ima..ali kao da se smiruje sada:ne zna:

:top: točno tako... želja još uvijek postoji ali se sve smiruje, da.. :mig:
U drugom tromjesečju odradili seks za prvo i treće :D

leptirica 2
18.08.2010., 10:20
:top: točno tako... želja još uvijek postoji ali se sve smiruje, da.. :mig:
U drugom tromjesečju odradili seks za prvo i treće :D

Bome je bilo vruce...sad ako se drmnem jednom u 6-7 dana sam:s

Smeta mi busa nekako:rofl::ne zna:

Ladovina
20.08.2010., 23:47

:lol:

Mi se više ne seksamo... :rolleyes: Ustvari, više se ni ne sićam kako se to radi :mama:

Maja6252
21.08.2010., 08:39
ja sam dobila zabranu sex-a još neko vrijeme ali me zanima dal smijem samozadovoljavanje i dal mi mm smije "dolje" :D

FIGICA
21.08.2010., 10:20
Mi se jednom tjedno sekimo i nije mi baš nešto extra,iskreno više se volim sama zadovoljit,prelijena sam i za sex :lol:
Sada u trudnoći mi se super što sam vlažnija pa mi ne treba duga predigra,najgore mi je bilo prije u pms-u,prije menge bila bi full suha

anonymous_13
31.08.2010., 06:55
konačno sam napravila to sinoć.. i ono, idemo polako, sve super.. no kako sam svršila tako me zabolio stomak (oni bolovi kao pred mengu.. inače ih imam tu i tamo otkako sam trudna :flop:) i bolio još neko vrijeme.. sad me strah da ne bih smjela više.. :ne zna: a baš me uhvatila neka želja sad :o :ne zna:

Mory
31.08.2010., 10:29
konačno sam napravila to sinoć.. i ono, idemo polako, sve super.. no kako sam svršila tako me zabolio stomak (oni bolovi kao pred mengu.. inače ih imam tu i tamo otkako sam trudna :flop:) i bolio još neko vrijeme.. sad me strah da ne bih smjela više.. :ne zna: a baš me uhvatila neka želja sad :o :ne zna:

:klap: na :Sex: :rofl:
..e sad, koliko sugo te boljelo? to je sasvim normalno.. jedino da ne boli više od sat vremena... ako je u tim granicama onda je :top:

Edit: sad vidim da je 2 put postalo :confused: kako da obrišem ovaj post?

Mory
31.08.2010., 10:30

..e sad, koliko dugo te boljelo? to je sasvim normalno.. jedino da ne boli više od sat vremena... ako je u tim granicama onda je :top:

cezar5
31.08.2010., 10:48

ne brini, i mene tako boli, to je sve normalno :D

osvojena
31.08.2010., 10:49
ja sam par dana do termina i seksam se kao da mi je svaki dan posljednji:D No,i dalje zatvorena,čitaj betonirana na svakom polju...moj mm je iscrpljen:lol:

anonymous_13
31.08.2010., 11:05
..e sad, koliko dugo te boljelo? to je sasvim normalno.. jedino da ne boli više od sat vremena... ako je u tim granicama onda je :top:

ne brini, i mene tako boli, to je sve normalno :D

hehe hvala :cerek: ne, nije boljelo duže od sat vremena.. mislim zaspala sam valjda 10min nakon toga..ne znam bi li boljelo duže da nisam.

leptirica 2
31.08.2010., 11:07
Mah mene je znalo zabolit ko grc u stomaku na minut-dva..i to prije..sad sve okej

OOOOOOO
31.08.2010., 11:50
sta je to sex??? ja od kad smo napravili mrvicu nisam u tome,zabranjeno mi od pocetka,a trudnoca kao sve u redu....:ne zna: ja nekako izdrzim ali mm je vec polakooooooo lud...:rofl:
a sta ga jos tek ceka?:lol:

Tihi-vz
31.08.2010., 12:42
meni se sad po najvećim vrućinama baš i nije dalo, jesmo se u par navrata, ali je bilo ko da nas je netko polijal s kantom vode, bar mene.... znoja ko u priči...
ne paše mi gore jer mi je prevelki, ali ja lijepo na leđa i jastuk pod guzu i tra-la-la... ili doggy
a mislim, još uvijek mogu u svim pozama (samo dok sam na trbuhu, stavim jastuk pod donji dio trbuha), ali ipak mi je najslađe dok ja to sama hehehe

LadyNot
31.08.2010., 14:11
Prijavljujem seks :D dovoljno rečeno :rofl:

Aria225
02.09.2010., 16:17
možda glupo pitanje,al palo mi napamet: Jel se smijem sexat uopće ako sam otvorena? :confused: gin mi nije niš rekao, ni mirovanje ni ništa..a pitat sam ga se sjetila tek kad sam doma došla :rolleyes: :D

(37+)

leptirica 2
02.09.2010., 20:05
Mah ja se mislim sexat dok god nisam otvorena..makar polako :raspa:

rijeka511
02.09.2010., 20:45
ajme ja sam toliko isparanoizirana od ranog poroda da mu ne dam ni prismrdit... jadan. zadnji put je ginicka morala tražit manju alatku za pregled koliko sam se od panike stisla :lol::lol:
a jbg, nek izdržim do 35, još 6.5 tjedana pa udri...

mafri
03.09.2010., 09:18
Ma ja kad sam sa 8 tjedana trudnoce nakon seksa vidla krv na papiru otad me toliko strah seksa da se seksam samo kad zagusti :zubo:
Ajme samo da rodim i da prodje ono sve pa da mi se ljepo poseksat ko covjek....da nemislim ocul vidit krv ili sta vec....Jedva cekam....jeeedvaaaaa
U prvoj trudnoci sam se seksala ko manijak,nis mi nije bilo....Zadnja dva mjeseca trudnoce muz nije htio se seksat,bojao se...:lol: Valjda da nelupi djete u glavu :rofl:

FIGICA
03.09.2010., 09:25
Moj isto nije za sex baš kao prije,vjerojatno se isto boji za bebicu
Posexamo se jednom u 7-10 dana,meni i inače sasvim dovoljno,nisam neki sexualni tip :lol:

LadyNot
03.09.2010., 10:00
Moj ne traži baš preveć...
Al moram priznat da meni već fali :D
dogodi mi se da me samo malo "jače" poljubi već bi ga napastvovala...šteta kaj se dogodi kad je mala u blizini i budna :flop:

InnGirl
03.09.2010., 11:56
18+2, a zabrana vec od 10+3 :nono:

a nije da ne bih :Slin:

Tihi-vz
05.09.2010., 15:14
orgazmi bolji i žešći no ikad :cerek:

anonymous_13
05.09.2010., 15:48
jedno pitanje.. je li opasno ako on udara po grliću maternice..? :ne zna:

Nea3
10.09.2010., 18:52
mi smo se do sada vrlo često :Sex: i stvarno nikad bolji, al sad u zadje vrijeme rijeđe, njega je strah, moram priznati i mene je ponekad, al nisam otvorena ni ništa pa onda ne vidim zašto bi bio problem...
sada znamo šta ja znam 2 put tjedno, ako imamo sreće i 3, al imam sjećaj da neće biti više tako "često"

svesami
10.09.2010., 21:19
mi smo se do sada vrlo često :Sex: i stvarno nikad bolji, al sad u zadje vrijeme rijeđe, njega je strah, moram priznati i mene je ponekad, al nisam otvorena ni ništa pa onda ne vidim zašto bi bio problem...
sada znamo šta ja znam 2 put tjedno, ako imamo sreće i 3, al imam sjećaj da neće biti više tako "često"

ovako je i kod nas, identično! ma izdržaćemo još ta dva mjeseca periodično, a onda konačno pošteno, bez straha i paranoje!:)

Nea3
10.09.2010., 21:42
ovako je i kod nas, identično! ma izdržaćemo još ta dva mjeseca periodično, a onda konačno pošteno, bez straha i paranoje!:)

tako je :top::top:

Tihi-vz
11.09.2010., 07:28
potpisujem, svesami!

leptirica 2
11.09.2010., 07:32
Mi smo prekjucer...nisam vise ja za te akrobacije..bas velim muzu..pa sta nije neko izmislio trbuh da se moze otkaciti kada ides u akciju...pa onda ga opet zakacis nazad :lol:

Nea3
11.09.2010., 09:32
Mi smo prekjucer...nisam vise ja za te akrobacije..bas velim muzu..pa sta nije neko izmislio trbuh da se moze otkaciti kada ides u akciju...pa onda ga opet zakacis nazad :lol:

ti kao da si najaktivnija na ovoj temi :mig::top:

anonymous_13
11.09.2010., 11:12
jedno pitanje.. je li opasno ako on udara po grliću maternice..? :ne zna:

pa, bilo opasno ili ne u normalnim okolnostima, ispalo je na pregledu da mi je grlić jako crven i upaljen i kako je papa pokazao neku miješanu floru napravila sam briseve na sve ostalo što se ne vidi na papatestu pa budemo vidjeli, dotad nula bodova za sex :(

ali čudno mi je jer me nije ništa nikad ranije boljelo, ako je taj grlić tako upaljen zar ne bi bilo normalno da onda i boli kad on zvekne po njemu?? :ne zna:

leptirica 2
11.09.2010., 11:34

ti kao da si najaktivnija na ovoj temi :mig::top:

I meni se cini:rofl::rofl::rofl:

Ma ne ja samo previse pricam..kazu onaj ko malo prica da najvise radi-ima ih i gorih od mene:mig::zubo:

Lady of leisure
11.09.2010., 18:27
Ja sam na zabrani od 5 tjedna trudnoće, a sada sam u 30 tjednu :tuzni:. Ne moram vam ni pričati kako se osjećam. Ne smijem niti samozadovoljavanje ni ništa.
A mm on jadničak sve stojički podnosi :s.
Jedva čekam da rodim i da prođu i babinje pa da se konačno poseksam, jer ne moooooogguuuu višeeeee!!

anonymous_13
11.09.2010., 18:31
Ja sam na zabrani od 5 tjedna trudnoće, a sada sam u 30 tjednu :tuzni:. Ne moram vam ni pričati kako se osjećam. Ne smijem niti samozadovoljavanje ni ništa.
A mm on jadničak sve stojički podnosi :s.
Jedva čekam da rodim i da prođu i babinje pa da se konačno poseksam, jer ne moooooogguuuu višeeeee!!

zašto ne? :eek::eek:

Lady of leisure
11.09.2010., 18:41
Imala sam krvarenje u 5 tjednu, baš poslije hopsanja i dobila sam jake kontrakcije. Probali smo još jedanput u 7 tjednu, ali isto se ponovilo i dobili zabranu (već u 5 tjednu, ali vrag nije dao mira pa mi probali opet u 7.tj.).
I zadovoljavanje mi izaziva jake kontrakcije i bolove koji ne popuštaju ni nakon sat vremena tek uz normabele pa je zato i to zabranjeno.
I još moram mirovati stalno na lijevom boku, samo wc-kauč-krevet.Zbog problema sa disanjem (što manje se smijem umarati) i počela sam se otvarati za sada mi ušće izgleda kao slovo Y, uloživa za prst.

mmujic
11.09.2010., 18:42
Ma ne ja samo previse pricam..kazu onaj ko malo prica da najvise radi-ima ih i gorih od mene:mig::zubo:Istina:top:
Ja sam jedva čekala da mi prođe onih prvih par tjedana da mi se vrati volja. I odkad se vratila, nadoknađujemo sve ono što mi se nije dalo:rofl:

Amrićak
12.09.2010., 08:51
zar ne bi bilo normalno da onda i boli kad on zvekne po njemu?? :ne zna:

:lol: ovom sam se nasmijala :rofl: zvekne :lol:
jooj lude teme :rofl:

ja volje imam ali me tehnika živcira...osjećam se kao slon već sada...

Tihi-vz
12.09.2010., 09:12
meni tak tak, paše mi i super sve to, ali smanjili smo na jednom tjedno :( jer se ja poslije osjećam ko da sam jahala bačvu 3 dana, a o bolovima u kičmi i zdjelici da ne pričam... hodam ko patka nakon svega, bez obzira na pozu...

anonymous_13
12.09.2010., 12:22
:lol: ovom sam se nasmijala :rofl: zvekne :lol:
jooj lude teme :rofl:

ja volje imam ali me tehnika živcira...osjećam se kao slon već sada...

joooj ja imam volje itekako, i mislim da ću popizditi budem li morala cijelu trudnoću bez sexa... :(

Nea3
13.09.2010., 21:09
Jedno pitanjce, sve uredno, u trudnoći sve 5...
Nego za vrijeme :Sex: ako sam ja na njemu boli me užasno s desne strane dole ispod trbuha...jel se nekome desilo isto to? više nikako ne idemo na tu pozu, ona je u potpunosti isključena baš zbog tih mojih bolova...
I to već duže od kad sam trudna, sad sam 29+ i to mi je sigurno već negdje 7-8tjedana...pa me zanima ako netko ima sličnih iskustava?

marthina
17.09.2010., 12:41
ja sam danas ušla u 38. tjedan, do sada nisam imala nikakvih problema sa sexom, posebno ako je doggy, ali danas nakon dobrog jutarnjeg me je zašarafilo da sam si pisala vrijeme bolova, mislila sam da su trudovi... da li postoji ikakava mogućnost da od drmanja krene porod, onda bih se strpila, inače nastavljam pa makar poslije bolilo...

damafia25
17.09.2010., 12:47
ja sam danas ušla u 38. tjedan, do sada nisam imala nikakvih problema sa sexom, posebno ako je doggy, ali danas nakon dobrog jutarnjeg me je zašarafilo da sam si pisala vrijeme bolova, mislila sam da su trudovi... da li postoji ikakava mogućnost da od drmanja krene porod, onda bih se strpila, inače nastavljam pa makar poslije bolilo...

Sex zna ubrzati stvar!:)

katjes
17.09.2010., 12:58
a ja imam jedno drugo pitanje koje bi mi bilo bed postaviti doktoru; ako smo otvorene malo, il iz nekog razloga zabranjen je sex, jel to zabranjen samo vaginalni, a oralni i analni se smije :ne zna: :D

cezar5
17.09.2010., 13:22
evo, mi se upravo riješili :mig:
i umirali smo od smijeha... prvo me mm malo lupio po trbuhu sa koljenom, pa nikako se namjestiti, pa mi treba pola sata da se okrenem...
sve u svemu, čini mi se da ću odsada nadalje riješiti mm-a na drugi način!

nego cure, dali muževi ili dečki svršavaju u vas? može li to škoditi na neki način?

cezar5
17.09.2010., 13:23
a ja imam jedno drugo pitanje koje bi mi bilo bed postaviti doktoru; ako smo otvorene malo, il iz nekog razloga zabranjen je sex, jel to zabranjen samo vaginalni, a oralni i analni se smije :ne zna: :D

pa ja mislim da se smije, samo ne znam dali se smiju orgazmi doživljavat, dali to nekako utječe

cranky
17.09.2010., 17:54
nego cure, dali muževi ili dečki svršavaju u vas? može li to škoditi na neki način?
Ja sam jučer dr-a pitala da li uopće smijem (mi smo IVF trudnoća pa je sve malo specifičnije) i rekao je da mi baš ne preporuča, ali ako baš moram onda vrlo lagano.
I onda mi je naglasio da sperma nikako ne smije doći do mog cerviksa jer da može izazvati kontrakcije. Znači preporuka su kondomi (koje li ironije :lol: )

cranky
17.09.2010., 17:55
Za analni ne znam, ali oralni, po meni, nije preporučljiv jer su usta puna bakterija koje baš nisu poželjne dole, a čim ti je zabranjen sex znači da ima razloga.

OOOOOOO
17.09.2010., 18:08
meni kao do sad sve ok trudnoca ali od pocetka mi dr kaze da se ne sexamo.ne kuzim zasto:ne zna: znaci ni oralni nije bas ok? analni ne dolazi u obzir,onda i daljnjih 20ak tj opet nista:rofl: odnosno i vise jel kad rodis ope tjedno 2mj nista.ajme muz ce me napustit...:lol:

Tihi-vz
17.09.2010., 18:17
mi prakticiramo sve... a ja nikak da se sjetim pitat gin dal smije svršit u mene il ne, pa svršava kad se zanesemo... ma možda se sjetim pitat sad sljedeći petak.... a ono, koja je poanta da on mene trm trm, on svrši a ja ne i onda me još sve boli poslije? di je tu užitak??? ak ja nesmijem doživljavat orgazme, a ne, nebude ni on, bar ne uz pomoć mojih dijelova tijela!!!! :D

OOOOOOO
17.09.2010., 18:24
da mene isto to uvijek zanimalo da li moze svrsavat u tebe dok si trudan?znam da mi je frendici rekla ginek kad je bila pred kraj vec da kao sperma omeksava tjemenicu,tako nesto..pa su prakticirali sve cesce:lol:

traxxy
18.09.2010., 08:56
Joj meni tako fali sex....:(

Mi smo se sexali do prije neka 2 tjedna kad sam prokrvarila nekih 30-ak sati nakon njega..isla kod dr.hitno na pregled i ona je zakljucil da je to od odnosa..
E sad da li je bas od toga bilo ili je to slucajnost ajd ga znaj..ali uglavnom odma mi je odrzala govor da se ne smijemo vise sexat i da bi pogotovo trebalo izbjegavati orgazam..

Ja to jednostavno nemrem povjerovat kad se toliko zena normalno sexa u trudnoci..

OK, mi sad izbjegavamo jel je strah napravio svoje ( a trudnoca je IVF i jos su blizanci)..ali sumljivo mi je to njeno stajaliste..Imam osjecaj da mi je samo strah htjela utjerat..:ne zna:

Nea3
05.10.2010., 11:43
mi prije 2 dana :D
bilo savršeno i jedva čekam opet :top:

andy7
05.10.2010., 12:07
Hej! Seksajte se ako smijete, poslije poroda nema... em nema vremena, em te zašiju, .... i ništ od seksa ko zna do kada, evo mi mjesec dana danas i ko zna kada ćemo opet

OOOOOOO
05.10.2010., 12:10
ja vise ne znam kako je to....:lol::rofl:

anonymous_13
05.10.2010., 13:40
ja ne smijem više ništa... sve me napali kao životinju i mislim da me takne samo dolje da bih svršila. a ne smijem svršiti :flop: onda mi ostaju samo puse i češkanje :tuzni:

Mory
05.10.2010., 14:27
Mene jaaako probada u križima kad svršim... ne dugo, možda minutu.. ali boliiiiii..
Ima neka iskustva s time? Is that normal? :D

cezar5
05.10.2010., 14:32
ja ne smijem više ništa... sve me napali kao životinju i mislim da me takne samo dolje da bih svršila. a ne smijem svršiti :flop: onda mi ostaju samo puse i češkanje :tuzni:

zašto ne smiješ svršiti?:confused:

ella ella
28.10.2010., 15:40
pozdrav,negdje sam nedavno procitala da sex u ranoj trudnoci tj. ejakulacija u rodnicu moze uzrokovati spontani pobacaj!jeli netko zna nesto o tome?ako znate molim vas pisite,mislim da sam trudna,jos nisam radila test!a vec sam imala jedan spontani i nebi htjela riskirati...

Amrićak
28.10.2010., 17:30
http://www.pic4ever.com/images/25r30wi.gifseks ????
šta je to seks ? http://www.pic4ever.com/images/gaah.gifhttp://www.pic4ever.com/images/funny.gif

OOOOOOO
28.10.2010., 17:37
šta je to seks ? http://www.pic4ever.com/images/gaah.gifhttp://www.pic4ever.com/images/funny.gif

ja se isto to pitam.....:mig:

Ereshkigal
28.10.2010., 19:17
Ima nas još koji se to pitamo!:rofl: Jadan moj muž...a šta kad se meni nikako ne da, uopće nemam volju. Kad smo probali meni se nije sviđalo, jednostavno mi nije kao prije, kao da mi je dolje sve nabubreno i sve me žulja.:rolleyes:

cranky
29.10.2010., 21:11
pozdrav,negdje sam nedavno procitala da sex u ranoj trudnoci tj. ejakulacija u rodnicu moze uzrokovati spontani pobacaj!jeli netko zna nesto o tome?ako znate molim vas pisite,mislim da sam trudna,jos nisam radila test!a vec sam imala jedan spontani i nebi htjela riskirati...
Istina. Meni je dr preporučio bez sex-a, a ako baš moram obavezno kondom, jer navodno kad sperma dođe u dodir s cervixom može izazvat otvaranje i kontrakcije. Ja bi ti preporučila kondom dok ne napraviš test, koliko god to smiješno bilo u situaciji kad želiš bebu ili si trudna.
Se to jede? :lol:
Moram priznat da mi se nekako ne da, ne znam, strah me uopće probat, ali isto tako primjećujem da mi sve češće pada na pamet :rolleyes:
Dragog uopće ne pitam o tome da ne potičem i ne podsjećam :p

Tihi-vz
30.10.2010., 07:02
:D:D:D
opće nisam napisala... gin je rekla: možete, jedino kaj vam se može dogoditi sad je da dobijete trudove prije, ali ionak ste u terminu!

u ranoj trudnoći seks ne smeta, osim ako ga gin zabrani iz neznam kojih razloga.

i da, u jednom od onih časopisa o trudnoći lijepo jedan ginić kaže: sperma će utjecati na grlić maternice i omekšati ga SAMO AKO JE ON VEĆ IONAKO SPREMAN za porod!!!
tak da.... nemamo briga! a mislim, ja se ionako svikako i svakako trm trm...

mafri
30.10.2010., 07:50
Ajoj,mi se prvu trudnocu seksali ko zecevi :rofl: i nisam pojma imala jel se moze ili ne svrsavat unutra,al redovno se svrsavalo :rofl:
Rodila sam 7 dana prije i to u roku 2 sata...malac imao 4 kg...
Nismo se seksali zadnjih dva mjeseca jer je muz imao ludu ideju da ce pogodit bebu u glavu ili oko :lol:
A ja bila nahajcana jbte,to nije bilo normalno....
A sad mi se uopce neseksa....Tak da ni nemam trenutnog iskustva :lol:

leptirica 2
30.10.2010., 08:52
Probali i to:kava:neki dan...i to vise ne lici na sex..tako da nista od toga vise dok ne rodim :kava:

Bad Robot
30.10.2010., 09:23
9 dana do termina ja prvi put otvaram ovu temu :facepalm:
Cijelu trudnoću napaljena ko........ :misli: hmmm nemam usporedbu......
Sexala se zadnji put prije 4,5 mjeseci :rolleyes:
Ručnu masažu ne računam :D
E već par dana mi nije ni do toga :facepalm:
Stvarno moram ići roditi! :rolleyes:

Edit: Gin rekao - možete bez ikakvog straha
(Kakve koristi kad sam ja ko slon :D)

anonymous_13
30.10.2010., 11:47
zašto ne smiješ svršiti?:confused:

zato što me boli kad svršim.. mislim da se maternica kontrahira onda pa da zato i boli :ne zna::flop:

svesami
30.10.2010., 13:52
a ja biiiiii al MM ovaj put ima paranoje! kaže: sve što bi ti unutra dobićeš na van puuuno veće i bićeš puuuno sretnija, daj se strpi!
i tako sam već luda i bilo bi dobro da se to dolje pokrene, al jok, sve neke alternativne vrste sexa uz pilates loptu i trudnički jastuk, al nikako konkretno!
jedva čekam da rodim!:D

Tihi-vz
31.10.2010., 10:52
eto ga na!!! ja ostala bez seksa :(

ON NEĆE!!!!!! jer se sad boji, čudni mu je to filing kad zna da je blizu beba... aaaaaaaaaaaaarrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!
TRAŽIM LJUBAVNIKA!!!!

hopeless_ri
31.10.2010., 11:00
Moj pak već nekoliko dana u nizu pita kad će mi već počet trbuh rasti, da ima ideju za neke poze :D
Kažem ja da možemo i sada to probati, ali neće, nije fora bez trbuha :rofl::rofl::lol: Telac :D

ella ella
31.10.2010., 14:18
hej cure....radila sam jucer test,ali je negativan... :( a menstruacije jos nema vec tjedan dana...probala sam i da pratim sluz ali otkako sam imala kiretazu nakon spontanog,prosla su vec dva ciklusa i evo cekam trece stvari,iscjedak mi je cijelo vrijeme bio bijeli kremasti a ne onako kao sto bi trebao bit u vrijeme ovulacije....jel moguce da je nisam ni imala.... :ne zna:

OOOOOOO
31.10.2010., 14:22
ja i mm se danas raspravljali o tome,kaze od 4mj od kad si zatrudnila ne znam sta je sex a kako je krenulo necu ni do sljedece god 4mj najmanje ga okusit:lol: a sta da radim kad mi ginek od pocetka samog zabranila.da riskiram?ne pada mi napamet....nek se jos malo strpi:cerek:

hugsy
16.11.2010., 11:20
evo malo dižem temu...mislim da niš od sexa dok ne rodim, mm me izbjegava totalno šmrc...na kraju sam ga zabila u kut (ne doslovno naravno) dok nije priznao da mu "to sve" jednostavno nije sexy.
ja sam to naravno shvatila kao "ti mi nisi sexy" i sva se rastužila.
njemu je kaže bed da ne ozljedi bebu, al jebat ga, sad sam se fixirala na to da sam mu ružna i osjećam se ko govno...inače bi mu glavu s ramena skinula čim mi nekaj ni po volji, al sad ovako trbušasta i visoko trudna sam sva neka pekmezasta...je li bilo naivno očekivati od njega da mu sada budem ljepša nego ikad?:(

tina_m
16.11.2010., 11:27
meni se sad već lijepo počelo vidjeti trbuh, ali mom dragom ne smeta. ja sam se bojala da mu neću biti privlačna kako će trbuh rasti, ali on samo vidi moje sise koje su se povečale, a pošto je ginekolog dao zeleno svjetlo, nema razloga da ne padne koji :Sex:
kaj se njega tiče on bi svaki dan :mig:

tina_m
16.11.2010., 11:33
evo malo dižem temu...mislim da niš od sexa dok ne rodim, mm me izbjegava totalno šmrc...na kraju sam ga zabila u kut (ne doslovno naravno) dok nije priznao da mu "to sve" jednostavno nije sexy.
ja sam to naravno shvatila kao "ti mi nisi sexy" i sva se rastužila.
njemu je kaže bed da ne ozljedi bebu, al jebat ga, sad sam se fixirala na to da sam mu ružna i osjećam se ko govno...inače bi mu glavu s ramena skinula čim mi nekaj ni po volji, al sad ovako trbušasta i visoko trudna sam sva neka pekmezasta...je li bilo naivno očekivati od njega da mu sada budem ljepša nego ikad?:(

nemoj se uvrijediti, ali možda je bilo malo prenaivno vjerovat da mu budeš još ljepša. nekim muškima nije uzbudljivo imati seks sa trudnicom dok neke ne smeta.

nije da si mu ružna, vjerojatno te hormoni malo peru pa si osjetljiva, i sama sam takva, ali nemoj se uzrujavat zbog toga. zamoli ga da ipak jednom ili dva puta tjedno imate seks i reci mu da nema ničeg lošeg u tome, da je i ginekolog dao zeleno svjetlo.

meni je inače bolji seks sad odkad sam trudna. :cerek:

FIGICA
16.11.2010., 16:51
Mi to prakticiramo jednom tjedno,sada je blizu 30 tjedan ali uopće mi nije problem jel mi je trbuh maleni i ništa me ne boli

cezar5
16.11.2010., 17:19
mom dragom je isto počeo biti bed :rolleyes:
baš vidim kako nije opušten, i sve nekako pazi kako me mazi, čak mi niti sise ne želi dirat :lol:
meni bude dobro, ali on previše pazi i baš je napet

tina_m
16.11.2010., 17:28
a moj bi samo sise dirao, voli ih jer su velike :lol:

anonymous_13
16.11.2010., 21:46
hahahaha mi napokon dobili dozvolu, doduše ne smije zbog ureaplazme ni blizu bez kondoma, ne smijemo pretjerivati, ali nema veze.. ne smeta. bolje išta nego ništa :cerek:

Orleanska I.
17.11.2010., 07:39
Tek sam na početku trudnoće i baš sam pitala liječnicu smijemo li imati spolne odnose i smiju li biti bez kondoma jer se bojim infekcija i sl. i rekla mi je da možemo bez problema (uz naglasak na monogamnu vezu:D) i da ako je bilo kakve zaraze da sam ju pokupila, a ako je sve u redu, onda nema straha od novih infekcija.
Uglavnom, ne seksamo se, on nije izrazio želju, a ja sam stalno krepana. :D

danijela28
17.11.2010., 08:36
Nama je na početku sex bio strogo zabranjen, zbog krvarenja. A sad mi je rekla dr. kao možete ali jako pomalo. :confused: A neki dan čula na predavanju da žene koje su imale spontani ne bi trebale upražnjavati sex, jer može doći do kontrakcija. Tako da smo sad odustali od toga. Još samo 4 mjeseca. :D

Perazg
17.11.2010., 09:05
Mi nismo do 12 tj. uopće (naravno da ima i drugih načina i metoda :p) a sad se suzdržavam da nebude prečesto...Jedino mi poze nisu pretjerano zanimljive :ne zna: . Nema tu mašte previše.

twisted.x.siste
17.11.2010., 09:11
šta je to sex?

Ereshkigal
17.11.2010., 09:41
Meni od kad sam trudna uopće nije do sexa. Prije smo svaki dan, ili minimalno svaki drugi, a sada ako bude jednom tjedno je dobro (tu ciljam na vaginalni sex, ostale mogućnosti su skoro svaki dan i dalje....). Jednostavno uopće nemam potrebu, ma da mi nije zabranjeno od strane gina. A i osjećaj mi nije nešto, sve mi je nekako drukčije, ne znam da li je to psihički ili je fizički...

hugsy
17.11.2010., 10:39
ajd, vidim da nisam jedina koja se više ne sjeća kak sex izgleda...:p
ali, pouzdano znam za muževe kojima su njihove žene sa svim strijama (hvala Bogu to još nemam) i celulitom (naravno da imam) u T bile prepreprelijepe i privlačne i sexa je bilo svaki dan...
niti sam se puno udebljala (evo me u 32.-om tjednu), cice oduvijek velike, depilacija redovita, ne hodam po doma u krpama, masna od ulja i zapuštena, još uvijek idem na posao i držim stan urednim, nemam tetu da mi čisti ili pegla, jednostavno nisam cveba nikad bila niti ću (nadam se) ikada biti...
rekla bih dakle da osim velikog trbuha i čestog piškenja po noći mm nema zašto pomisliti da sam T...i eto, njemu T nije sexy i mogu se frigat. al htjet će kad se beba rodi. imam filing da ja tad neću htjet.

tina_m
17.11.2010., 10:45
evo iskreno, ja se nekad stvarno zapustim, ponekad malo pustim dlakicama da dišu i narastu :brukica: ali mog dragog to ne smeta. imam i celulit i sad sam se počela zaokruživati, ali ja sam njemu još uvijek jako seksi i svako jutro se probudi dublo, gornja i donja glava mu se bude :lol:
sretna sam zbog toga i nadam se da bude još dugo tako da bu budem seksi i u umazanoj prevelikoj majci.

hugsy
17.11.2010., 10:47
evo iskreno, ja se nekad stvarno zapustim, ponekad malo pustim dlakicama da dišu i narastu :brukica: ali mog dragog to ne smeta. imam i celulit i sad sam se počela zaokruživati, ali ja sam njemu još uvijek jako seksi i svako jutro se probudi dublo, gornja i donja glava mu se bude :lol:
sretna sam zbog toga i nadam se da bude još dugo tako da bu budem seksi i u umazanoj prevelikoj majci.

ma tvoj m je super, nema se što reći

tina_m
17.11.2010., 10:52
ma tvoj m je super, nema se što reći

što se seksa tiče nemam prigovora i sretna sam da me voli točno onakvu kakva jesam. veli da mu se sviđa što imam sise i guzicu da me ima za što primiti, a ne da sam mrsava previše.

zanimljivo jest to da koliko god puno radio preko dan i koliko god bio umoran, za seks nikada. :mig:

hugsy
17.11.2010., 10:54
što se seksa tiče nemam prigovora i sretna sam da me voli točno onakvu kakva jesam. veli da mu se sviđa što imam sise i guzicu da me ima za što primiti, a ne da sam mrsava previše.

zanimljivo jest to da koliko god puno radio preko dan i koliko god bio umoran, za seks nikada. :mig:

oh, onda bi mu i ja bila po volji, možda smo susjedi pa da navratim po šećer?

anonymous_13
28.11.2010., 21:37
nevjerojatno je seksi kad ti se piša prije seksa, tijekom seksa i nakon seksa.. jedino više seksi od toga je kad svaki put kad ga stavi bebač počne đipati u trbuhu :o

mambi
29.11.2010., 07:29
nevjerojatno je seksi kad ti se piša prije seksa, tijekom seksa i nakon seksa.. jedino više seksi od toga je kad svaki put kad ga stavi bebač počne đipati u trbuhu :o

:rofl: moj da ovo pročita izbjegavao bi me u širokom luku :lol:

eva7
29.11.2010., 07:34
mene trudnoće totalno sjebu (da prostite na izrazu). ni u jednoj se nisam smjela sexat, još kad se sjetim da sam nakon prve krvarila 2 mjeseca, pa kad smo pokušali nakon milijunipo godina, bila sam toliko zašivena da sam sve raskrvarila. baš me zanima kako ću proći ovaj put:rolleyes:

katjes
29.11.2010., 07:55
to je ono kad nemaš nešto volje al znaš da je prošlo 100 godina pa bi htjela da se malo prisjetiš kako je, misliš kad krene, bit će i više volje..onda nikako se navlažiti, pa se pomognete lubrikantom, pa ga zajašiš, pa skužiš da su ti ograničeni pokreti izvijanja, rad trupa nekako trom, pa promijenite jednu, pa drugu pozu, pa beba hopsa i sva pobjegne u jednu stranu pa nestane lubrikanta, pa tak.. jedva nekak svršiš slabašno i navrat nanos :rolleyes:

MaLena2314
29.11.2010., 09:12
Hmm, vidim da mm bi, ja opće nemam volje, samo si mislim na sigurnost bebice jer sam još u ranoj trudnoći...ali 1 tjedno mu dopustim da mi se približi i to nešto na brzaka i već ga tjeram :) :) On ne navaljuje ali mi ga je opet jadnog žao kad vidim da mu je sav dignut a ja ga opće ne fermam :) :) nisam normalna

poisonivy3
29.11.2010., 09:20
ja bi,mogu....a mm neće jer ga je strah...NJEGA JE STRAH !?!?
ko će još 2-3 miseca bez....grrrr :mad:

Orleanska I.
29.11.2010., 09:25
Na svu sreću, moj muž ima želju, nije ga ničeg strah. Problem sam ja, ali i to će proći za koji dan.

poisonivy3
29.11.2010., 09:49
ja se nekad zabrinem jer ima tako glupe izjave da je to za ne povjerovat!
Sve je bilo u redu dok mi nije stomak počeo rast...i sad nema šanse!

OOOOOOO
29.11.2010., 10:43
Moj mm vise ne navaljuje,sad ga je strah vec naravno...rekao je kad nismo ovih skoro 9mj necemo ni sad,bit ce dana:cerek:

FIGICA
29.11.2010., 11:11
Mi smo sve do nedavno oko 1x tjedno,sada su još ostala 2 mj do poroda i bit će to rijeđe
A on se već raspituje koliko vremena treba proći od poroda za sex :rofl:

just z
29.11.2010., 11:15
jooooj, pa mm i ja smo zadnji put prije 2 tjedna! a tek san 5 miseci trudna.. ja uopće ne mogu :rofl: srećom on je stvarno razuman i pažljiv

lara2010
29.11.2010., 14:28
hej curke ja sam se cijelu trudnocu i u 34 tj stala s time i nismo 2 tj i onda sam jednom u 36 i ajme pa ja sam se jos vise stisnula dole :(((( i neznam zasto

TheWho
29.11.2010., 14:47
to je ono kad nemaš nešto volje al znaš da je prošlo 100 godina pa bi htjela da se malo prisjetiš kako je, misliš kad krene, bit će i više volje..onda nikako se navlažiti, pa se pomognete lubrikantom, pa ga zajašiš, pa skužiš da su ti ograničeni pokreti izvijanja, rad trupa nekako trom, pa promijenite jednu, pa drugu pozu, pa beba hopsa i sva pobjegne u jednu stranu pa nestane lubrikanta, pa tak.. jedva nekak svršiš slabašno i navrat nanos :rolleyes:

a borba oćeš prije svršit il udahnut ? il svršit pa piškit ? il ćeš ipak prije na wc pa nastavit...al dok se spustim niz štenge,pa nazad mm već jadan zaspe :D
ja rađe skinem film s neta i gledam neg da se seksam... osim toga bol u mojim ''vaginalnim'' kostima je divna i ne pada mi na pamet nikoga jahati.na sebe ne dam jer me davi kad sam na leđima :zubo: ostale poze su mi sf ...

katjes
29.11.2010., 20:35
a borba oćeš prije svršit il udahnut ? il svršit pa piškit ? il ćeš ipak prije na wc pa nastavit...al dok se spustim niz štenge,pa nazad mm već jadan zaspe :D
ja rađe skinem film s neta i gledam neg da se seksam... osim toga bol u mojim ''vaginalnim'' kostima je divna i ne pada mi na pamet nikoga jahati.na sebe ne dam jer me davi kad sam na leđima :zubo: ostale poze su mi sf ...

ja znam jednu dobru pozu koja ne iziskuje ama baš nikakve akrobacije.. :raspa:

anonymous_13
30.11.2010., 00:03
ja znam jednu dobru pozu koja ne iziskuje ama baš nikakve akrobacije.. :raspa:

ti na boku, on iza tebe na boku? ne trebaš đipati, ne gušiš se, ne pritišće te, ne smetaju ni tvoj stomak ni cice ni njegov stomak.. :zubo:

anonymous_13
30.11.2010., 00:09
:rofl: moj da ovo pročita izbjegavao bi me u širokom luku :lol:

heh.. meni je ono.. laganini turn-off :ne zna: nekako, strah me da možda malenome smeta.. a i malo mi je.. zapravo, totalno mi je čudno.. nekako, mogu biti i mama i žena.. ali ne oboje na 100% u istom trenu :ne zna:

katjes
30.11.2010., 10:34
ti na boku, on iza tebe na boku? ne trebaš đipati, ne gušiš se, ne pritišće te, ne smetaju ni tvoj stomak ni cice ni njegov stomak.. :zubo:

jok. nedostatak; smanjena pokreljivost oboje i plitka penetracija (u nekim slučajevima, ovisno o konstituciji :zubo:)

on na boku, ona na leđima nogu prebačenih preko njegovog boka/dupeta, pod kutem od 90° u odnosu na njeg ili u obliku slova T ako je lakše zamisliti..ona ima puno bolju pokretljivost a on nek se malo žrtvuje :lol:

druga poza u kojoj ne smeta ništa: zguza. samo zabole laktovi ako dulje traje :D

FIGICA
30.11.2010., 10:57
Mi prvo malo misionarski(nemam baš velik trbuh pa možemo)i onda zguza :D

Ereshkigal
30.11.2010., 11:27

To i kod mene najbolje funkcionira!:mig:

OOOOOOO
30.11.2010., 11:39
meni danas ginek kaze nemojte se vise sexat,beba je ajko nisko,napipam glavicu,skrcen cervix,itd...a ja njoj ma ni ne znam kako to vise izgleda,od kad sam zatrudnila nismo to radili:rofl: zabor. je da mi je rekla od samog pocetka da nesmijemo se sexat:p

TheWho
30.11.2010., 12:26
jok. nedostatak; smanjena pokreljivost oboje i plitka penetracija (u nekim slučajevima, ovisno o konstituciji :zubo:)

on na boku, ona na leđima nogu prebačenih preko njegovog boka/dupeta, pod kutem od 90° u odnosu na njeg ili u obliku slova T ako je lakše zamisliti..ona ima puno bolju pokretljivost a on nek se malo žrtvuje :lol:

druga poza u kojoj ne smeta ništa: zguza. samo zabole laktovi ako dulje traje :D

ko što rekoh... rađe si ja skinem film s neta i uporno buljim u to neg da svoje kratke nožice bacam na muža ... :D

anonymous_13
30.11.2010., 16:49

pa meni je taj s prebacivanjem noge i onaj straga preduboka penetracija.. ono, doslovno mlati po cerviksu, koliko god da nježan bio.. pa me malo strah ovako sad u trudnoći :ne zna:

katjes
30.11.2010., 17:43
pa meni je taj s prebacivanjem noge i onaj straga preduboka penetracija.. ono, doslovno mlati po cerviksu, koliko god da nježan bio.. pa me malo strah ovako sad u trudnoći :ne zna:

hahaahha jel ovo plaćeni oglas :lol:

onda nam trebaju doktori biti precizniji kad preporučaju ili ne preporučaju sex; "možete se seksati ukoliko dimenzije ne prelaze X cm" :lol:

anonymous_13
30.11.2010., 17:56
hahaahha jel ovo plaćeni oglas :lol:

onda nam trebaju doktori biti precizniji kad preporučaju ili ne preporučaju sex; "možete se seksati ukoliko dimenzije ne prelaze X cm" :lol:

pa mislim, ima njega dosta, ali mislim da nije do njegovih dimenzija s obzirom da prosječna žena ima svega kojih 7-8cm dolje, što je puno manje i od prosječnog muškarca.. nego je valjda takav kut ulaska u tim pozama da se zabija direktno tamo :ne zna:

lizianthus
01.12.2010., 08:38
mi se ne sexamo jer je mm bezvezan. :kava::hekla:
da ne ulazim u detalje...

mafri
01.12.2010., 09:24
Jebo vas tito :lol:
Ja da se sad poseksam ja bi se raspukla po duzini.....

MaLena2314
01.12.2010., 10:50
Od kada smo god dragi i ja skupa razmišljamo kad idemo u kino kak bi bilo fora da smo jedini u kinu pa da možemo raditi neke lijepe stvari :) Samo hoću reći u 4 godine to se nikad nije dogodilo i sad u ponedjeljak odemo u kino i pogodite šta?? Mi sami a ja želje nemam i nemam i na kraju smo završili da se je svatko otišo sjest u posebno ljubavno sjedalo da se možemo pošteno raširit i uživat u filmu:rofl::rofl::rofl::lol::lol:

mambi
01.12.2010., 11:22
Od kada smo god dragi i ja skupa razmišljamo kad idemo u kino kak bi bilo fora da smo jedini u kinu pa da možemo raditi neke lijepe stvari :) Samo hoću reći u 4 godine to se nikad nije dogodilo i sad u ponedjeljak odemo u kino i pogodite šta?? Mi sami a ja želje nemam i nemam i na kraju smo završili da se je svatko otišo sjest u posebno ljubavno sjedalo da se možemo pošteno raširit i uživat u filmu:rofl::rofl::rofl::lol::lol:

dođe ti to tako sa godinama :cerek: :lol:

lizianthus
01.12.2010., 11:56
nego...jer jako nezgodno da s trbuhom do zuba si idem kupit onu torbu za kolica i vibrator u DM-u s bonom za popust 25 posto na ukupnu kupnju? :cerek:

mafri
01.12.2010., 11:58
nego...jer jako nezgodno da s trbuhom do zuba si idem kupit onu torbu za kolica i vibrator u DM-u s bonom za popust 25 posto na ukupnu kupnju? :cerek:

Ma odi i onak ce mislit da kupujes na poklon nekom....:rofl:

lizianthus
01.12.2010., 12:03

Ma odi i onak ce mislit da kupujes na poklon nekom....:rofl:

torbu za poklon misliš...jel?
:rofl:

Tihi-vz
02.12.2010., 15:26
e curke već se dugo nisam ovak dobro nasmijala!!!

ja ko da sam još u trudnoći.... prošlo tri tjedna od poroda, pred kojih tjedan dana ja sva puna elana krenem u akciju, i osjećam se super spremnom, a meni mm: nebi ja još!!!!
ja onak WTF??? a on veli: bojim se da te bu bolelo dole.... onak isssssssssssssssssssssssss

i tak sam ostala na suhom...hadranju po njemu..... LOL

mambi
02.12.2010., 15:32

ja ko da sam još u trudnoći.... prošlo tri tjedna od poroda, pred kojih tjedan dana ja sva puna elana krenem u akciju, i osjećam se super spremnom, a meni mm: nebi ja još!!!!
ja onak WTF??? a on veli: bojim se da te bu bolelo dole.... onak isssssssssssssssssssssssss

a hebemu nemoj mi reći da i onda pate od nekog straha :rolleyes:
ja sam svom rekla,kad rodim i oporavim se miško ili ti ili netko drugi:D
nema uzmicanja...
naravno ako će se meni dati i htjeti :kava:
ma meni je ova tema,tak za sprdačinu na vlastiti račun :rofl:

TheWho
03.12.2010., 10:06

nije lijepo da se smiješ na drugom topicu mojim seksualnim snovima tikica !!! :zubo:

frayla
03.12.2010., 12:36
ja isto sva puna entuzijazma, a njemu bed zbog bebača, pa u tri pikse marmelade!!!!!!
e kad se rodi onda bude joj, ziher nas čuje, vidi malte ne špijunira...

Tihi-vz
03.12.2010., 16:00
ma snima s kamerom za upotrijebit poslije za ucjene za igračke!!!

drea_zg
03.12.2010., 18:49
mene tak živcira sex u trudnoći :rolleyes: i ona knjiga "Što očekivati u trudnoći" jer kaže da žene lakše doživljaju orgazam, da više uživaju, bla, bla bullshit! ili ja spadam u manji postotak onih kojima je puno teže i not fun ko inače... a opet i prije sam spadala u mali postotak (ž koje redovno svršavaju) pa mi se sad vraća u trudnoći! ma... :rolleyes: :hebemu:

P.S: nevezano za gore napisano, tiki_vz pregledala sam sve slike i raznježila, tak ste svi :cerek::cerek::cerek: femili

mambi
03.12.2010., 19:54
mene tak živcira sex u trudnoći :rolleyes: i ona knjiga "Što očekivati u trudnoći" jer kaže da žene lakše doživljaju orgazam, da više uživaju, bla, bla bullshit! ili ja spadam u manji postotak onih kojima je puno teže i not fun ko inače... a opet i prije sam spadala u mali postotak (ž koje redovno svršavaju) pa mi se sad vraća u trudnoći!

pa da me muž "hoće",mislim da bi ga ja jako lako doživjela :D
ja bi sad svršila i na pticu u letu :lol: :lol:
šala mala :mig: ??????? :D

anonymous_13
03.12.2010., 20:28
mene tak živcira sex u trudnoći :rolleyes: i ona knjiga "Što očekivati u trudnoći" jer kaže da žene lakše doživljaju orgazam, da više uživaju, bla, bla bullshit! ili ja spadam u manji postotak onih kojima je puno teže i not fun ko inače... a opet i prije sam spadala u mali postotak (ž koje redovno svršavaju) pa mi se sad vraća u trudnoći! ma... :rolleyes: :hebemu:

i kod mene je ista situacija, prije trudnoće svršila bih bez pol problema a sad mi treba dosta.. i prije sam uživala puno više.. ne znam jel to posljedica fizičkih promjena ili činjenice da sad se ne mogu opustiti kao ranije, stalno mi je u podsvijesti neki strah da to nije baš dobro za bebu.. :ne zna::flop: a dok smo imali zabranu seksa bila sam napaljena kao životinja, ne mogu vjerovati da je nakon dva-tri seksa ta želja tako splasnula :ne zna:

La roux
03.12.2010., 20:39
i kod mene je ista situacija, prije trudnoće svršila bih bez pol problema a sad mi treba dosta.. i prije sam uživala puno više.. ne znam jel to posljedica fizičkih promjena ili činjenice da sad se ne mogu opustiti kao ranije, stalno mi je u podsvijesti neki strah da to nije baš dobro za bebu.. :ne zna::flop: a dok smo imali zabranu seksa bila sam napaljena kao životinja, ne mogu vjerovati da je nakon dva-tri seksa ta želja tako splasnula :ne zna:

i kod mene ista priča.....

frayla
05.12.2010., 15:52
ma snima s kamerom za upotrijebit poslije za ucjene za igračke!!!

uvjerila sam ga da bebač spava:cerek:al svejedno na kraju nije to ta opuštenost, ali ajde barem malo maženja i da ne zaboravimo kak se to dela:s

katjes
06.12.2010., 07:53
sex u trudnoći.. hm.. ma ide nekak, sve dok ti muž dupe ne nazove "zadak". "imaš sexy zadak" :rofl:

twisted.x.siste
06.12.2010., 07:54
ma kakav sex u trudnoći.....
40+4, išijas na obadve strane, bronhitis i 120 kila.

to bi bio sex za pamćenje:rolleyes:

anonymous_13
06.12.2010., 11:07
ma kakav sex u trudnoći.....
40+4, išijas na obadve strane, bronhitis i 120 kila.

to bi bio sex za pamćenje:rolleyes:

hm.. a koliko je točno ono da sex može potaknuti porođaj da krene nakon 38-39 tjedna? :ne zna:

happymom5
06.12.2010., 11:25
ajd da i ja dam doprinos :) još uvijek jako aktivni.. :D iako već kvoca..joj, pa beba, poa ovo pa ono.. al ja se ne dam smesti :D i tako ne znam šta me sve čeka

mambi
06.12.2010., 11:50
službeno objavljujem :D da se više nebi seksala i da mi plati :rofl: :kava:
nema tog ljepotana kojem bi sada dala...:nono:

Ereshkigal
06.12.2010., 12:07
Meni se vratila želja :tulum:...super da iskoristimo priliku prije nego mi trbuh bude velik.

katjes
06.12.2010., 20:13
službeno objavljujem :D da se više nebi seksala i da mi plati :rofl: :kava:
nema tog ljepotana kojem bi sada dala...:nono:

mnogo si čedna :cerek:

Orleanska I.
06.12.2010., 21:10
Meni danas došlo, ja baš htjela, ali sad sam umorna. :D

tina_m
09.12.2010., 08:08
evo da vam ispričam šta mi se desilo jučer.
konačno nakon malo duže stanke, zbog moje upale, krenemo seksat.
prvo ide sve to napaljivanje i složimo se u pozu di sam ja na njemu (najbolje nam odgovara)
ja sva napaljena, u mislima samo na to što radimo, kad se on počne smijati :confused:
ja: "wtf?? koji ti je sad?"
on:"pa trbuh mi malo smeta i smešno mi je."
ja:"daj pusti sad to, skoncentriraj se, ne tiska me, ne boli me, idemo dalje!"
on se natrag počne smijati, a ja :confused:
on:"nebrem prestati"
....
uglavnom, zamalo sam odlustala od seksa, bilo mi je :flop:

na kraju mi je rekao da je ovo bio zadnji seks, da mu je malo već čudno zbog mog
trbuha. :tuzni:
ali da to ne znači da se nebudmo mogli drugačije zadovoljiiti :zubo:

katjes
09.12.2010., 08:15
čekaj da te muž u seksualnom zanosu primi za struk, onak sa strane di ne očekuje da beba vreba :zubo: a beba ga iznutra spuca u ruku kojom te primio, da viš kako odskoče :rofl:

tina_m
09.12.2010., 08:23
veli mi da sam se sva povećala, u sisama (to mu je :cerek:)
u guzici i trbuhu (to mu je :eek:)

mafri
09.12.2010., 08:25
Jeblo vas jebanje..... :lol:

mambi
09.12.2010., 09:20

:lol: Vidiš di nas je dovelo :lol:
Moj sada počinje pričati o danima i vremenima nakon oporavka od poroda,
ja rekoh vidjet ćemo dragi,vidjeti .....:B:B

ninci0109
09.12.2010., 09:35
Hehe,a moj jadan veli da nebre vise,svako malo ga napadam,bokce...

tina_m
09.12.2010., 11:51

da, jeblo me jebanje i zato jesam trudna :lol:

krivim ja stalno njega da sam zato jer me on napumpal takva okrugla, jednom sam se tako pred svojom majkom požalila
pa me pita:" a kaj je samo on u tome sudjeloval? kaj se nisi maknula?"
ja:" pa kad mi je pasalo!" :lol::rofl:

TheWho
09.12.2010., 12:06
da, jeblo me jebanje i zato jesam trudna :lol:

krivim ja stalno njega da sam zato jer me on napumpal takva okrugla, jednom sam se tako pred svojom majkom požalila
pa me pita:" a kaj je samo on u tome sudjeloval? kaj se nisi maknula?"
ja:" pa kad mi je pasalo!" :lol::rofl:

:lol::lol:
ovo me podsjetilo kad sam ja svojoj mami rekla da sam trudna a ona ispali ''PA KAJ STE RADILI ?! '' :rofl: :cerek:

TheWho
09.12.2010., 12:07
evo da vam ispričam šta mi se desilo jučer.
konačno nakon malo duže stanke, zbog moje upale, krenemo seksat.
prvo ide sve to napaljivanje i složimo se u pozu di sam ja na njemu (najbolje nam odgovara)
ja sva napaljena, u mislima samo na to što radimo, kad se on počne smijati :confused:
ja: "wtf?? koji ti je sad?"
on:"pa trbuh mi malo smeta i smešno mi je."
ja:"daj pusti sad to, skoncentriraj se, ne tiska me, ne boli me, idemo dalje!"
on se natrag počne smijati, a ja :confused:
on:"nebrem prestati"
....
uglavnom, zamalo sam odlustala od seksa, bilo mi je :flop:

na kraju mi je rekao da je ovo bio zadnji seks, da mu je malo već čudno zbog mog
trbuha. :tuzni:
ali da to ne znači da se nebudmo mogli drugačije zadovoljiiti :zubo:

je je... pazi kad te kasnije opet umor uhvati da ne zaspeš s pišom u ustima ! :zubo:

bummby
09.12.2010., 12:20
mi se nismo poseksali više ni ne znam kolko, al zato se moje papigice praše svako malo :D ljubomorna sam na njih :D

tina_m
09.12.2010., 12:46
:lol::lol:
ovo me podsjetilo kad sam ja svojoj mami rekla da sam trudna a ona ispali ''PA KAJ STE RADILI ?! '' :rofl: :cerek:

:rofl::rofl:
molili boga da začneš po duhu svetom :lol::lol:

mafri
09.12.2010., 12:56
Mene moj sinoc pita kad cemo mi moc se seksat..
Bome reko moli Boga da bude i za Valentinovo.... :lol:

tina_m
09.12.2010., 12:57
a da vas pitam: od kojeg jedna se viš ne prporuča imati odnose?

mafri
09.12.2010., 13:09
a da vas pitam: od kojeg jedna se viš ne prporuča imati odnose?

Gle,ja sam u prvoj trudnoci se seksala non stop i mogla sam...Nisam imala uopce nikakvih problema...On vise nije htio se seksat pred kraj 7mog mjeseca....Sjecam se da sam ja bila napaljena i plakala i molila al nije htio...:lol:

Sad u ovoj trudnoci od pocetka mi je sve nekako drugacije i krvarila sam alo i imala problema,tako da nisam htjela jednostavno riskirat jer toliko sam zeljela zatrudnit i jedva sam zatrudnila da nisam htjela dovest u opasnost da izgubim bebu....:ne zna:
Mada je ginic govorio da smijem...Nisam htjela...
A iskreno ni neda mi se...Uopce mi nefali.....:ne zna:

tina_m
09.12.2010., 13:14
mni moj dragi reko da je jučer bio zadnji :tuzni:
postalo mu već čudno zbog trbuha
budem pitala sad 22.12. ginkologa, jr nemam nikakvih problema, niti me jučer šta boljelo

al budem ga nagovorila da nastavimo i dalje al zguza, tako mu opće neće trbuh smetat,
nit ga bude videl :zubo:

TheWho
09.12.2010., 13:30
mni moj dragi reko da je jučer bio zadnji :tuzni:
postalo mu već čudno zbog trbuha
budem pitala sad 22.12. ginkologa, jr nemam nikakvih problema, niti me jučer šta boljelo

al budem ga nagovorila da nastavimo i dalje al zguza, tako mu opće neće trbuh smetat,
nit ga bude videl :zubo:

moj meni stalno ide s pimpekom ispred nosa :rolleyes:
mislim evo ja nikad nisam grintala oko recimo pregledavanja porno stranica - neznam zakaj sad to ne iskoristi !! mislim bolje mu je da to gleda neg da mi ide okolo... :D

frayla
09.12.2010., 17:47
mislim evo ja nikad nisam grintala oko recimo pregledavanja porno stranica - neznam zakaj sad to ne iskoristi !! mislim bolje mu je da to gleda neg da mi ide okolo... :D

pa ja ću poluditi, svi su isti, šepure se ko purani, a kad poludimo e onda im bedara :lol:

njuškica
10.12.2010., 02:28

:lol::lol::lol:
Tako je i kod mene, samo sad mi nas je već oboje žao jer dugo nema ništa :(
Mislim se da li da pokušamo malo za koji dan jer sam ušla u 37. tj., ali baš mi se i ne da :rofl:

TheWho
10.12.2010., 10:33
:lol::lol::lol:
Tako je i kod mene, samo sad mi nas je već oboje žao jer dugo nema ništa :(
Mislim se da li da pokušamo malo za koji dan jer sam ušla u 37. tj., ali baš mi se i ne da :rofl:
e pa to je i meni...meni se ne da !! ja neznam više to objasniti... baš velim tikici - možda sam frigidna jebemti :rolleyes:

freya7
03.02.2011., 16:28
dižem temu...trudna sam 25tj

želja za seksom, ne na nuli..nego na minus beskonačno :(
koma....
žao mi muža...ali stvarno sam koma.....
utješite me..ima li još takvih frigiduša :)

tina_m
03.02.2011., 16:54
dižem temu...trudna sam 25tj

želja za seksom, ne na nuli..nego na minus beskonačno :(
koma....
žao mi muža...ali stvarno sam koma.....
utješite me..ima li još takvih frigiduša :)

evo mene :rolleyes:
ni meni nekako nije volja
kako bi mi i bilo volja kad imam 20 kila više nego dok smo se upoznali :mama:
izgledam ko da sam medicinku progutala, mo'š mislit kak se seksi osjećam i kako mi je volja za :Sex:

freya7
03.02.2011., 17:06
ma ja sam katastrofa....
a muž zapet ko puška....:)
stalno moram unaprijed dati neko objašnjenje..da ga preduhitrim da ni ne pokušava niš u krevetu....
ne da mi se niti imam volje..a tek sam 7kg dobila....hahahaha

tina_m
03.02.2011., 17:10
a kasnije ti bude još manje volja
dok sam imala manji trbuh, onda sam još nekako prešla preko svoje nezaintrsiranosti, da jadnika namirim barem 1 na tjedan
ali sada se ne mogu ni na to prisiliti
ne mogu

freya7
03.02.2011., 17:17
a kasnije ti bude još manje volja
dok sam imala manji trbuh, onda sam još nekako prešla preko svoje nezaintrsiranosti, da jadnika namirim barem 1 na tjedan
ali sada se ne mogu ni na to prisiliti
ne mogu

ma u prvoj trudnoći nisam ni ja bila luda, ali ajde nekak sam se prisilila:lol:
al sad..nema šanse...još sam i preumorna, mala 15mj, radim, dođem doma....samo bi ležala....bez da me pipka....:lol:
poludim kad me za cicu uhvati...razbila bi mu glavu :rofl::p

stipanovic
03.02.2011., 17:25
ajde ja od kada sam rodila netrebam fuki , nemam pojma što se desilo ali to mi je zadnja stvar na koju mogu pomisliti,
ali nikada nemam volju i iako svršim na kraju nisam zadovoljna ...
a sad opet trudna, ptam se što će sada se desiti nakon ovoga poroda

charm
03.02.2011., 18:41
Meni je ok 2-3 puta tjedno ali moram se fizicki i psihicki pripremiti jer sam dosta napeta, umorna, mucnine, bolovi, blah blah...
Tako da je procedura opustanje u kadi ili dugo tusiranje pa masaza, jednostavno se treba malo potruditi oko mene, dovesti me u to stanje opustanja i onda se javlja i zelja za sexom i uzitkom.

Rippersenzibilna
03.02.2011., 18:55
Ajd da se i ja izjasnim iako znam da riskiram završiti na trešu foruma:D
Trudna sam 6 mjeseci i ne seksam se uopće.:brukica:
Nekako mi je to zadnja stvar koja mi pada na pamet.A i doktorica me je isprepadala kako mi je trudnoća rizična bla...bla...bla... ali nije mi tolika frka u tome koliko u nedostatku želje.:ne zna:
A i da spomenem to da sam u trudnoći postala iznimno trapava i smotana da se saplićem o sve što mi se nađe na putu,jednostavno se ne usudim pomisliti na šta bi taj seks ličio?:tuzni:

unique_girl
03.02.2011., 19:07
evo ja 16 tjedana trudna i tak se osjećam puna energije da neznam kud bi sa sobom.. haha.. sva sreća da mužić nema ništa protiv.. =) mislila sam kad mi trbuh počne rast da neće htjet a ono baš suprotno.. čini se da mu se sviđaju moje nove ugodno popunjene četvorkice.. :rofl:

anonymous_13
03.02.2011., 20:00
ja i bih i ne bih.. bih, jer.. bih :lol: a ne bih jer se osjećam sve više kao slonica i smeta mi stomak, i stalno mi je u glavi upaljena lampica "jel beba okej? jel bebi smeta?", i nakon svega me pere savijest.. pa smo negdje na jednom tjedno zasad.. :ne zna:

unique_girl
03.02.2011., 20:06
ja i bih i ne bih.. bih, jer.. bih :lol: a ne bih jer se osjećam sve više kao slonica i smeta mi stomak, i stalno mi je u glavi upaljena lampica "jel beba okej? jel bebi smeta?", i nakon svega me pere savijest.. pa smo negdje na jednom tjedno zasad.. :ne zna:

i mi smo u prisjeku na jednom tjedno.. nekad se zareda par dana pa pauza tjedan, dva i tako.. glavno da akcije ima.. da nemoramo oboje gledat po internet stranama.. a ja sam prestala brinut o tome jel bebi smeta.. na sigurnom je.. jedino kaj izbjegavam poze gdje mi se vrši pritisak na trbuh..

frayla
03.02.2011., 20:22

potpisujem:lol:
ja bih,ali to me toliko izmori da unaprijed izgubim volju, a mm isto strepi za bebu i onda si mislim kak tek njemu...barutana valjda sam kaj ne eksplodira:cerek:

cranky
04.02.2011., 00:12
Vidi pa neko se i sexa u trudnoći :lol:

Ne pada mi na pamet :p A moj jadnik (i ja s njim) je na suhom (barem što ja znam :p ) od 23.07. prošle godine. Da, znam i datum jer smo mi IVF trudnoća pa su mi ti datumi jako urezani u mozak :mig:
Na početku, dok sam još i imala volje i želje i mogla si to zamislit mi je dr rekao da bolje da ne, pa nismo, a sad .... ma nema šanse :eek: Ne mogu si to uopće zamislit s ovom trbušinom, a bome ne mogu si zamislit ni osjećaj dole od straha :rolleyes:
I tako.... nadam se da ću nakon poroda brzo doć k sebi po tom pitanju :moli:

Ereshkigal
04.02.2011., 07:47

I kod mene ista stvar. Znam da joj ne smeta i znam da je zaštićena i sve, ali opet mi je nekako ne znam....brine jel ok i onda se ne mogu opustit i uživat kako treba.

i mi smo u prisjeku na jednom tjedno.. nekad se zareda par dana pa pauza tjedan, dva i tako.. glavno da akcije ima.. da nemoramo oboje gledat po internet stranama.. a ja sam prestala brinut o tome jel bebi smeta.. na sigurnom je.. jedino kaj izbjegavam poze gdje mi se vrši pritisak na trbuh..

Identično i mi. S time da bi mm svaki dan jer je tako bilo prije trudnoće...pa protestira...:rofl:

OOOOOOO
04.02.2011., 10:46
nisam se sexala cijelu trudnocu,a ni necu tako brzo izgleda...kad se sjetim poroda,svega a i jos mi je dolje sve ranjavo prodje me volja...:p eh,da me cuje mm:rofl:

charm
04.02.2011., 10:57
nisam se sexala cijelu trudnocu,a ni necu tako brzo izgleda...kad se sjetim poroda,svega a i jos mi je dolje sve ranjavo prodje me volja...:p eh,da me cuje mm:rofl:

Bit ce bolje, tek si rodila i kad prođe malo vremena doci ce i zelja opet.

happymom5
04.02.2011., 11:05
ja poludim jer me kroz dan bezbroj puta zašlata, stalno se muva oko mene, i onda naveče-zaspe.. inače smo i mi iz svakodnevnog došli na bijednih svakih par dana :( i meni fali.. jakoooo.

ljubićka
06.02.2011., 21:25
Ja sam u 7 tjednu i gingićka mi je rekla "bolje ne" ali ona ni inače nije normalna,pa ju nisam baš poslušala! Neda mi ni da vježbam, nimalo, a nemam ni krvarenje, rekla je da je sve u redu, a opet neda!

freya7
06.02.2011., 21:58
ja evo na laptopu u prizemlju...čekam da muž gore zaspi da se uvučem u krevet jer će me inače zaskočiti...a totalno sam trulex :)

micek-jerry
12.02.2011., 18:43
Ja prošla 22 tjedna i do prije 2 tj smo se otprilike 1x tjedno. Nekak me bilo strah, i drugačiji mi je osjećaj.
I jučer nakon kaj sam grintala da zakaj se ne sexamo, kaže on meni: "otkad sam vidio bebu na uzv, nije mi to u trudnoći nekak..."
Isuse, popiiii.. sam, ridala da je to zato kaj sam debela, i rastavom sam prijetila :o Jeb.m ti te današnje muške, njemu bed??!?
Al dobro, neću forsirat, da se još ne ureknem i bude problema s trudnoćom.
Bit će ona:" prst u ruku i sam svoj majstor" :D

unique_girl
12.02.2011., 20:57
Ja prošla 22 tjedna i do prije 2 tj smo se otprilike 1x tjedno. Nekak me bilo strah, i drugačiji mi je osjećaj.
I jučer nakon kaj sam grintala da zakaj se ne sexamo, kaže on meni: "otkad sam vidio bebu na uzv, nije mi to u trudnoći nekak..."
Isuse, popiiii.. sam, ridala da je to zato kaj sam debela, i rastavom sam prijetila :o Jeb.m ti te današnje muške, njemu bed??!?
Al dobro, neću forsirat, da se još ne ureknem i bude problema s trudnoćom.
Bit će ona:" prst u ruku i sam svoj majstor" :D

hahaha.. ma i moj nekaj štrajka od ultrazvuka prije 3 dana.. samo me mazi po trbuhu i ljubi i ko da ostalo izbjegava..morat ću ga napit.. haha

Narona
12.02.2011., 21:22
Volim seks i rado ga se sjećam.. :D

micek-jerry
12.02.2011., 21:35
Volim seks i rado ga se sjećam.. :D

Ah, to će od sad bit i moja uzrečica, čini mi se :(

Ma zato i ne želim da mi bude na porodu, mogu si samo zamisliti kaj bi bilo nakon kaj to vidi :horor:

annnna
13.02.2011., 06:33
mi smo nekako to sve normalno dok on nije uspio osjetiti bebu, negdje sa 22 tjedna... odonda bi samo mazio trbuh i pricao s njim, mene ignorira :rofl:

a i meni je nekako pala zelja otkad me bebica puno lupka, valjda smo oboje vise u tom nekom raznjezenom filmu :cerek:

doduse, jos uvijek odrzavamo neki prosjek od jednom tjedno, ali ne znam i dokad ce to trajat :rolleyes:

frayla
13.02.2011., 14:29
mi od srijede punih 38 tjedana i tada imam medicinski dobar argument da se moramo sexati ukoliko mi iole zeli pomoci da bebac lakse izadje van:) e pa sad neka proba vratiti kontru!

Papirka
14.02.2011., 07:34
mi od srijede punih 38 tjedana i tada imam medicinski dobar argument da se moramo sexati ukoliko mi iole zeli pomoci da bebac lakse izadje van:) e pa sad neka proba vratiti kontru!

dakle, istina je da pomaže... :D

drea_zg
17.02.2011., 13:42
sex u 10. mjesecu trudnoće, ponos i dika :lol:
i jedna jako jako dobra smijurljija :lol::lol:

annnna
17.02.2011., 13:46
sex u 10. mjesecu trudnoće, ponos i dika :lol:
i jedna jako jako dobra smijurljija :lol::lol:

samo se vi smijte, mozda sad i krene... :rofl:

mm i ja smo u zadnje vrijeme dobri, cini mi se da sam se ja uspila malo opustiti :)

Nolina
17.02.2011., 17:24
Sinoć sam se :Sex: i muž mi je nekako malo pritisnuo trbuh - totalna panika me ulovila i danas sam cijeli dan u brizi da nije nekaj napravio bebonji (sad sam 22 tjedna) :rolleyes: :rolleyes:

cocolina0508
18.02.2011., 07:34
ja imam okrenutu maternicu i čitala sam da se ne preporučuje sex do 12 tjedna trudnoće jer da postoji mogućnost pobačaja... pa vas pitam da li neka od vas ima iskustva s tim i kakva su pravila sex i trudnica? :ne zna:
malo mi je glupo to pitat ginekologa odmah na prvom pregledu :lol:
help?

purpler80
18.02.2011., 07:38
ja imam okrenutu maternicu i čitala sam da se ne preporučuje sex do 12 tjedna trudnoće jer da postoji mogućnost pobačaja... pa vas pitam da li neka od vas ima iskustva s tim i kakva su pravila sex i trudnica? :ne zna:
malo mi je glupo to pitat ginekologa odmah na prvom pregledu :lol:
help?

zašto bi ti bilo glupo?
moja je meni sama rekla šta očekuje od mene i muža po tom pitanju :mig:

Lyda
18.02.2011., 07:55
ginić to spominje jedino ako iz nekih razloga se treba suzdžavati
inače, pretpostavljam da se seks podrazumijeva :D
do 12. tjedna se općenito treba čuvati, ali ako nema nekih egzibicija po tom pitanju, ne vidim zašto ne (osim ako se bojiš da ćeš se izrigat u sred posla ako imaš mučnine) - mislim da bi im ego od toga bio nepovratno uništen:rofl:

cocolina0508
18.02.2011., 07:58
bojim se jedino zbog te okrenute maternice i zbog toga što sam čitala, pa sam mislila da ako neka od vas ima iskustva s okrenutom maternicom da me posavjetuje... :mig:

purpler80
18.02.2011., 08:07
ginić to spominje jedino ako iz nekih razloga se treba suzdžavati

vidiš moja valjda kuži da je to delikatno pitanje za postaviti... dok je nabrajala što se smije a što ne rekla je citiram: sexat se možete, ko što ste i do sada sexali, s tim da očekujem da budete nježni i neću egzibicije... kraj citata... u prve dvije mi je dala zabranu nakon što bih se otvorila... i čak me nije htjela prečesto vaginalno pregledavat uz napomenu - mužu sam ti zabranila čačkanje pa nije red ni da ja čačkam :rolleyes:
cocolina, stvarno mislim da trebaš pitat ginića jer nitko od nas nije kompetentan za komentirati stanje tvoje maternice... osobna iskustva ovise o mnogo faktora i točnoj dijagnozi koju ti nitko od nas ne može postavit... samo ginić je kompetentan procijeniti smiješ li ili ne smiješ i koliko to eventualno ugrožava tvoju trudnoću...

Lyda
18.02.2011., 08:11
da, slažem se s tobom
nemam pojma kakve kontraindikacije za sobom vuce okrenuta maternica
a seks se zabranjuje zbog puno razloga (prijeteci pobacaj, krvarenja, placenta previa itd.)
tko pita ne skita

cocolina0508
18.02.2011., 08:29
vidiš moja valjda kuži da je to delikatno pitanje za postaviti... dok je nabrajala što se smije a što ne rekla je citiram: sexat se možete, ko što ste i do sada sexali, s tim da očekujem da budete nježni i neću egzibicije... kraj citata... u prve dvije mi je dala zabranu nakon što bih se otvorila... i čak me nije htjela prečesto vaginalno pregledavat uz napomenu - mužu sam ti zabranila čačkanje pa nije red ni da ja čačkam :rolleyes:
cocolina, stvarno mislim da trebaš pitat ginića jer nitko od nas nije kompetentan za komentirati stanje tvoje maternice... osobna iskustva ovise o mnogo faktora i točnoj dijagnozi koju ti nitko od nas ne može postavit... samo ginić je kompetentan procijeniti smiješ li ili ne smiješ i koliko to eventualno ugrožava tvoju trudnoću...

imate pravo, hvala vam na savjetima...:)
mislim, bed mi je pitat jer do sada sam uvijek odlazila kod ginekologice, a ovo mi je prvi put kod muškog ginekologa... ali proć će i taj strah :rofl:

Papirka
18.02.2011., 08:50
@Nolina paničarka- ne brini bez veze

@cocolina - pregrizi sram i pitaj. nisi ni prva ni zadnja koja bi ga tako nesto pitala. Tvoj dr. se s tim temama susrece svaki dan, i njemu to pitanje nece biti cudno. bolje da pitas nego da napravis nesto pogresno.

Ja imam srece da je moja trudnoca za sada školski uredna, zatvorena sam, čep na svom mjestu, i dok ima želje s obje strane sexamo se. :) kad se sexas producira se serotonin, a njega posteljica propusta i u bebin krvotok. tako da je to i za bebu pozitivno.

sanja00
18.02.2011., 08:59
Ja sa svojim gin nisam ni pričala o tome. Prva tri mjeseca smo se čuvali-bilo nas je strah. Kad je prošlo kritično razdoblje imali smo odnose-ne svaki dan, ali 2-3 puta tjedno i nije bilo nikakvih problema.. Sada smo opet na "dijeti"-i to samo zato što se moj muž užasno boji...

Papirka
18.02.2011., 09:12
mi smo se sexali i u "kritičnom" razdoblju. prvih 12 tjedana. mozda smo glupi, ali sve je dobro proslo.

Ereshkigal
18.02.2011., 09:50
mi smo se sexali i u "kritičnom" razdoblju. prvih 12 tjedana. mozda smo glupi, ali sve je dobro proslo.

I mi. Ja sam pitala ginekologicu smijemo li i rekla nam je isto što i purpler80 može, ali neka ne bude divljački...i to je to...sad je opet mislim pitat na sljedećem pregledu budući da smo već u zadnjem tromjesječju.

hopeless_ri
18.02.2011., 09:55
bojim se jedino zbog te okrenute maternice i zbog toga što sam čitala, pa sam mislila da ako neka od vas ima iskustva s okrenutom maternicom da me posavjetuje... :mig:

Misliš na zavaljenu maternicu? Ja imam takvu i seksamo se uredno kao i prije trudnoće :) Nikakvih komplikacija nema.
Pitala sam ginekologicu odmah na početku, pitam ju nakon svakog pregleda i gotovo. Dok ona kaže da može, mi uživamo :) Sada smo na 28+1 i nadamo se da se sve tako i nastavi :)
Ok, zadnjih dana i umiremo od smijeha jer neke poze nisu više baš moguće obzirom na moju brzorastući bušu :D

I cure dobro kažu, pitaj doktora, njemu je to najnormalnije pitanje.

tina_m
18.02.2011., 19:56

a kaj se nebi smjelo? :confused::confused:

mi smo se isto, i to redovito. nakako sam više uživala, trbuh nije smetao, dr. isto dao zeleno svjetlo i tako smo :Sex:

mmujic
18.02.2011., 20:01
a kaj se nebi smjelo? :confused::confused:

mi smo se isto, i to redovito. nakako sam više uživala, trbuh nije smetao, dr. isto dao zeleno svjetlo i tako smo :Sex:

I mi smo kroz cijelu trudnoću. Pitala sam gina odmah na prvom pregledu, reko je da možemo bez problema.
Sad krećemo u akciju "izbaci podstanara":rofl:

tina_m
18.02.2011., 20:14
I mi smo kroz cijelu trudnoću. Pitala sam gina odmah na prvom pregledu, reko je da možemo bez problema.
Sad krećemo u akciju "izbaci podstanara":rofl:

ni mi još nismo dobili zabranu, al mi nekako sve čudno, pa mu dajem na kapaljku
al kad prođem 36-37 tjedan, onda isto krećemo na tu istu akciju, onako aktivno :rofl::rofl:

Tamo neka
09.03.2011., 11:19
Ha! Ja otkad sam ostala trudna uopće nemam sexualnu želju.. Žao mi je, ali ne mogu na silu! Uglavnom budem umorna nakon cijelog dana, ionako dragi utone u san dok ja učim navečer, onda bi on popodne, a ja popodne moram malo ubit oko, i tako nikako se uskladit, tu i tamo se pobrinem za njega malo, ali baš sex ko nekad............... :( Nema. Valjda će doći na svoje kad bude manje napetosti oko obaveza.

charm
09.03.2011., 11:25
Ha! Ja otkad sam ostala trudna uopće nemam sexualnu želju.. Žao mi je, ali ne mogu na silu! Uglavnom budem umorna nakon cijelog dana, ionako dragi utone u san dok ja učim navečer, onda bi on popodne, a ja popodne moram malo ubit oko, i tako nikako se uskladit, tu i tamo se pobrinem za njega malo, ali baš sex ko nekad............... :( Nema. Valjda će doći na svoje kad bude manje napetosti oko obaveza.

Probaj jedan jutarnji odraditi, a ako ti se neda - nemoj. Zašto se prisiljavati na bilo što. Kada je isforsirano, nema tu ni gušta ni smisla.
Meni dođe 2-3 puta tjedno, nekad rijeđe, nekad češće, a mm kaže da mu nije isto od kad sam trudna iako ja tvrdim da je sve to u njegovoj glavi :ne zna:

annnna
09.03.2011., 11:26

a koliko si trudna?
ni meni bas nije bilo napeto kroz drugi i treci mjesec trudnoce, ali nakon toga mi se sve vratilo u normalu... jos uvijek mi je ok, samo mi je sad malo cudnije radi sve veceg trbuha...

Papirka
09.03.2011., 11:34
Žao mi je, ali ne mogu na silu! Uglavnom budem umorna nakon cijelog dana

nemoj na silu, nece biti lijepo ni tebi ni njemu. :(

ja sam stalno umorna :tuzni:
pa se ipak sexamo 3-4 puta tjedno :D
uvijek se desi :ne zna: niko nikog ne forsira, i srecom ja nisam izgubila želju :s
i dr. kaze da smijemo :D

Loreny
09.03.2011., 11:39
Ja sam u prvoj trudnoći do zadnjeg dana, a u drugoj na početku trudnoće nisam smjela a kasnije sam izgubila volju tako da je to sve individualno.

Tamo neka
09.03.2011., 11:49
Trudna sam 21 tjedan,mislila sam da će me u ovim tjednima obuzet želja da nadoknadim dosadašnje stanje, ma mo'š mislit! A jutarnji otpada jer dragi u 5 i pol kreće na posao a ja u to doba ipak najradije spavam, ne može me probudit ništa, ni da mi dođe u krevet Denzel Washington :zubo:
Također, jako mi je nelagodno prilikom penetracije jer imam stalno dojam da "nismo sami" i pogled na svoj trbuh, pomisao na bebu u njemu, i onda pogled na dragog kako prodire u mene, jako mi je nelagodno :( Nikako se ne mogu osloboditi :( Znam da je sve u mojoj glavi, znam da ne škodi bebi, znam sve, pa ipak neka barijera je tu koju ne mogu prijeći.. Ima li nade za mene? :(

Ah kako ste sretne vi sexače! :cerek:

charm
09.03.2011., 11:55
Također, jako mi je nelagodno prilikom penetracije jer imam stalno dojam da "nismo sami" i pogled na svoj trbuh, pomisao na bebu u njemu, i onda pogled na dragog kako prodire u mene, jako mi je nelagodno :( Nikako se ne mogu osloboditi :( Znam da je sve u mojoj glavi, znam da ne škodi bebi, znam sve, pa ipak neka barijera je tu koju ne mogu prijeći.. Ima li nade za mene? :(

Ah kako ste sretne vi sexače! :cerek:

Aha, ja se ohladim pri pogledu na trbuh jer onda imam feeling da sam kitovo mladunče ali ne mislim na bebu u njemu. Bebi ništa ne smeta, njoj je super u trbuhu, okružena je toplinom i tekućinom koja amortizira skokove i gibanja :D
A rješenje za trbuh, ostani u majci ili obuci neku sexy haljinicu ili nešto da ti nije pred očima :ne zna:

Papirka
09.03.2011., 11:57

:ne zna: ima li nade za tebe, jer sve znaš, ali svejedno se lose osjecas i ne mozes opustiti.
fakat niti tebi, niti bebi ne moze biti nista, pogotovo ako si pricala s dr.-om i on je dao zeleno svjetlo.
mene sex bas opusti.
i osjecam se jos povezanije s dragim, a i bebaca smo tak napravili. :)

Papirka
09.03.2011., 12:01
pogled na svoj trbuhja se ohladim pri pogledu na trbuh
njemu to uopce ne smeta, pa onda ni meni, jer kaze da je moj promjenjeni izgled plod nase ljubavi, i da sam mu sexy s trbuscicem. :cerek:

a lijepo ti je charm rekla obuci neku stvar u kojoj se sexy osjecas, pa mozda malo ublazi nekagodu zbog trbuha.

hopeless_ri
09.03.2011., 12:14
Mi smo imali neko zatišje kroz 27. i 28. tjedan, ne znam što nam bi :ne zna:
Ali zato zadnja 3 tjedna od kada ne radim, pa se dovoljno odmorim ima seksa skoro svaki dan :D:cerek::cerek:
Čak smo i prvu bračnu noć konzumirali, makar smo bili krepani :D
Doktorica i dalje daje blagoslov, mi sretni i zadovoljeni :D

linakina
09.03.2011., 12:17
cure moje seksajte se dok možete, mi u početku nismo smjeli, pa smo smjeli neka dva tjedna i sad pa do kraja ništa. Poludit ćemo oboje. Di je ta sredina sedmog mjeseca? :ne zna::confused:

Tamo neka
09.03.2011., 19:02
Hvala na savjetima poslušat ću vas i odijenuti neki sexy negliže ako stanem u njega još uvijek :cerek: Super ste :)

Violet love
09.03.2011., 20:43
Ja sebi nisam nimalo sexy ali se nemogu zasititi sexa u trudnoći. Stalno sam napaljena :lol: a kad nisam trudna me nije volja nego jednom mjesečno i to ako sam dobre volje :rofl:

Jedino mi prvih 2 mjeseca nije padalo na pamet zbog mučnina ali poslije uhhhhh.... već sam mislila da sam ovisna, a muž naravno uživa, mislim da mu je čak dosadilo kad se stalno bacam na njega :kava:

Ereshkigal
10.03.2011., 10:20
Ja sebi nisam nimalo sexy ali se nemogu zasititi sexa u trudnoći. Stalno sam napaljena :lol: a kad nisam trudna me nije volja nego jednom mjesečno i to ako sam dobre volje :rofl:

Jedino mi prvih 2 mjeseca nije padalo na pamet zbog mučnina ali poslije uhhhhh.... već sam mislila da sam ovisna, a muž naravno uživa, mislim da mu je čak dosadilo kad se stalno bacam na njega :kava:

Blago tebi, da je bar i kod mene tako. Meni je žao mog jadnog muža, meni je u trudnoći sex totalno bez veze. Uopće mi se ne sexa, sve me nešto steže, zateže, pa pazi na trbuh pa svako svršavanje me boli trbuh...a i gin mi zabranila sex bez kondoma, a kondome MRZIM!

Orleanska I.
12.03.2011., 18:57
Mi se nismo jako dugo seksali... :( Prvo sam ja htjela pa se njemu nije dalo, a onda kad je on htio iz inata nisam htjela jer nije htio kad sam ja htjela. Sad seks s mužem samo sanjam. :lol:

anonymous_13
13.03.2011., 00:17
mi smo opet u zabrani.. smekšan cerviks pa da se ne bih počela otvarati doktorica veli radije nemojte.. i tako... :tuzni:

popustili smo samo jednom, jbg htjeli smo konzumirati brak, jel.. :cerek: i bilo je gotovo za 20ak sekundi :lol: apstinencija učinila svoje :lol:

annnna
01.05.2011., 08:03
"Zatrudnela coveku zena. Ode on kod doktora da pita kakav seks smeju da imaju u narednih devet meseci.Prva cetri,kaze doktor,normalno kao i do sad,sl.tri pseca poza,i poslednja dva vucija poza.U redu doktore,sve razumem,ali kakva je to vucija poza???? E to vam je: Sedite pored rupe i zavijate! "

kaktusic
01.05.2011., 08:26
"Zatrudnela coveku zena. Ode on kod doktora da pita kakav seks smeju da imaju u narednih devet meseci.Prva cetri,kaze doktor,normalno kao i do sad,sl.tri pseca poza,i poslednja dva vucija poza.U redu doktore,sve razumem,ali kakva je to vucija poza???? E to vam je: Sedite pored rupe i zavijate! "

:lol::lol::lol: osim naravno u svrhu akcije "izbaci podstanara..." :lol::lol:

mi jutros, po dr-ovom blagoslovu, konačno otvorili novu sezonu nakon 40 dana zabrane...:D

ništa me ne boli, nikakve kontrakcije ni u jednom trenutku, oboje smo pazili da budemo oprezni, naročito je on jadan pazio da ne ide preduboko, za početak...:zubo:....i jelda da ne može bebi ništa bit...odnosno da bih ja osjetila da mi ne paše? :ne zna: