PDA

View Full Version : Istiniti horror događaji

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Ispijač Mozga
29.11.2008., 16:06
Oprosti - nisam htjela vrijeđati nikoga kad sam to rekla. Rekla sam na temelju mog iskustva. Radila sam na telefonu za parapsihološku pomoć. Iz ovih regija koje sam spomenula su bili najveci brojevi poziva, a tematika i problemi uvijek isti...

Oprosti još jednom, ali moji sati provedeni u prici s tim ljudima i problemima mi govore da ljudi nisu vješti... nositi se s problemom pa im se to manifestira kroz bića, stvari, pojave, iskustva, a rješanja su tražili kroz rituale laznih znalaca....

Koliko ljudi se javlja na seksi telefon zna onaj tko tamo radi. Isto tako koliko i kakvih parapsihološki problema ima zna onaj koji je bio na toj temi - tih godina kad sam tamo radila bio je rat. U kriznim situacijama se može vidjeti kultura i nivo razmišljanja. Eto, mrzi me ili zvizni šamarčinu jer te vrijeđam, ali nisi u pravu i ja cu sve podnijeti. Nisi ti dio množine o kojoj ja govorim - ti si jedinka koja razmišlja i lijepo od tebe što poštuješ svoje jer i ja te ljude poštujem. Jer ti je dovoljan dokaz da sam besplatno radila taj posao da bi pomogla bližnjem svom! Nekada je korisniji lijek - iskrena časna riječ - od svih medikamenata koje dijele psihijatri da bi dobili mjesečnu plaču ili kad kirurzi zbog tjelesne boli operiraju čovjeka da ga se riješe, a nitko i ne primjeti da to nije bio pravi uzrok boli - medicina ide dalje i treba sve više novaca. :s

Pa cuj, ti govoris iz svog radnog iskustva, a ja tu zivim cijeli svoj zivot ... pa onda ipak mislim da imam nesto bolji uvid. Ljudi su normalni, kao i u svakom drugom dijelu Hrvatske, ne nedostaje nikakve skole ili obrazovanja niti su skloniji paranormalnome od npr. splicana ili zagrepcana. Nisam jos vidio da se dogodi prometna nesreca pa da se umjesto Hitne Pomoci i policije zove iscjelitelj i vidovnjak... Dominantna je katolicka religija, kao i drugdje. Idu ljudi na faks, imamo hrpu osnovnih i nekoliko srednjih skola... Tako da iskreno nemam pojma o cemu ti pricas. Mozda si bas imala "srecu" da pokupis moslavce ili je taj tvoj broj mozda bio ovdje vise reklamiran ili sto vec...
Jest da ima tupavaca, ali zaboga, gdje ih nema? :)

junot
30.11.2008., 18:19
Svemi je jasno ,ali kamena vrata:eek::eek:
Dovratak ili kako mi to zovemo štok može biti kamen ali sama vrata na grobnicama su drvena ili reštekasta s staklom ili samo reštekasta...Uostaolm kada se pokapa nekoga u grobnicu pokapa ga se u zid(kao u nišu zar ne) i čovjek nema šanse izađi van...Malo mi je nelogoično sve to u tvome postu...

ne znam kako je izasla. niti jesu li vrata kamena jer u toj grobnici nisam nikad bio, rekao mi je to djed. znam samo da je na drugoj stepenici pronadena kako lezi mrtva

Ruza2008987
03.12.2008., 13:08
Živim u Bjelovaru od rođenja (50 godina). Iz Bjelovara su mi roditelji,a bili su i baka i djed. Nikada u životu nisam čula za mjesto pokraj Bjelovara koje bi se zvalo Belišče.

vjerojatno misle na Rovišće.. onu napuštenu kuću..

zewa_kishkish_
03.12.2008., 18:57
http://www.youtube.com/watch?v=r03M4mRR7Bk&NR=1

maxxie
04.12.2008., 17:35

vrlo neuvjerljivo :flop:

tena007
06.12.2008., 15:25
nije sad da baš vjerujem u strašne priče ali nije mi baš svejedno-........pa evo jedne -----Ova se priča dogodila davno prije automobila, autocesta ili motela. Ljudi su putovali sporo i dugo na konjima ili kočijama. I vagoneri – kako su prije zvali ljude koji često putuju, bili su jako umorni od puta i željeli su naći mjesto gdje mogu prespavati.

Jedan vagoner – Božo Nikolić je krenuo na jedno dugo putovanje. Vozio je potrepštine za jednu farmu u Ličkoj Rječici. To putovanje je trebalo trajati 2 dana. Kada je počela padati noć, postajalo je hladno, a i Božo je postajao umoran i gladan. Stoga je on odlučio negdje stati da odspava.

Vidio je jednoga farmera koji se vraća sa polja i Božo ga upitaše ga gdje može naći neko mjesto da odspava. Starac mu odgovori da nema nikakvog odmorišta u blizini ali zna jednu prečicu do Ličke Rječice, ali mu preporučava da tamo ne ide po noći. Kada ga Božo pitao zašto, on mu odgovori da je taj put uklet.

Ali Božo je bio preumoran i rekao je starcu da će ipak ići tim putem. Rekao je da se ne boji da tamo ima duhova i da je putovajući Likom čuo mnogo takvih legendi i da nijedna nije bila istinita.

Božo je ipak otišao prečicom i nakon nekoliko sati je shvatio da ta ''prečica'' ustvari nije prečica. Oko njega je bilo samo mračno, zastrašujuće drveće i čuli su se zastrašujući zvukovi iz šume. Nakon nekog vremena Božo je uočio s lijeve strane malu bijelu crkvicu. Božo je zaključio da su vjerojatno otključana vrata crkvice i da u crkvici može prespavati, a ujutro nastaviti s putovanjem. Došao je do crkve, otvorio škripava vrata i ušao u crkvu.

Crkva je bila prazna. Nije mogao vjerovati kako je imao sreće što je našao tako mjesto u sred šume. Božo je legao na klupu u stražnjem dijelu crkve i ubrzo je zaspao.

Sat vremena poslije Božu je probudio čudan zvuk iz prednjeg dijela crkve. Čuo je zvuk ponovno, ali ovaj put glasnije. Božo je našao svijeće, ali nije našao šibice da ih upali. Duboko je udahnuo i krenuo u prednji dio crkve. Kada se približavao u mraku je vidio nešto bijelo da se polako kreće. ''Tko je to?'', upitao je Božo. Jedini odgovor koji je dobio, bilo je glasno, bolno stenjanje.

Božo je našao šibice u svome džepu i pokušao je zapaliti svijeću, ali neuspješno. Sada se već bio jako prestrašio kada je vidio da mu se to približava. Kada mu se više približila, mogao je vidjeti da je to žena u dugoj, bijeloj haljini, njezina duga, neuredna kosa prekrivala je njezino lice. Sve je glasnije stenjala kada mu se približavala.

Božo je počeo bježati prema vratima i pokušao je ponovno upaliti svijeću, ali ponovno neuspješno. Žena se još više približila njemu. On je primijetio da je prednji dio njezine haljine umrljan blatom.

''Šššššštto želiš???'', pitao je Božo, njegov glas je podrhtavao od straha. Došao je do vrata, ali vrata su bila zatvorena. Žena se približavala sve bliže i bliže i njezino stenjanje je postajalo glasnije.

Božo je ponovno pokušao upaliti svijeću i ovaj put je jedva uspio. I kada je podigao svijeću u zrak, prepao se i počeo je teško disati – njezino lice je bilo točno pred njegovim. Oči su joj bile krvave, koža blijeda i ispucana kao stara, bačena lutka. Pokušala je dodirnuti njegovo lice i u tom djeliću sekunde Božo je mogao da su njezini prsti bili slomljeni i prljavi.

Božo je otvorio vrata i trčao u svoju kočiju, mogao je čuti njezine korake iza sebe. Brzo je odvezao konje i sjeo na vozačevo mjesto i prije nego je krenuo, žena ga je vukla u pokušaju da ga sruši iz kočije.

Božo je ipak uspio pobjeći i rano ujutro je stigao u Ličku Rječicu. Uletio je u restoran i srušio se na stolicu. Zapalio je cigaretu i samo sjedio. Ljudi su ga samo gledali.

''Jesi li dobro?'', pitao ga je vlasnik restorana. Božo mu je ispričao priču o duhu. Vlasnik ga je gledao neko vrijeme i rekao mu: ''To nije bio duh. Mislim da si vidio Helenu Ivanković. Policija ju već traži nekoliko dana.''

Vlasnik je počeo objašnjavati Boži o Heleni. On je rekao je Helena mlada djevojka koja je pobjegla iz ludnice. Ona je rodila izvan grada, a nije imala muža i bojala se što će mještani govoriti o njoj, pa je ona ubila dijete i zakopala ga duboko u šumi izvan grada.

Ali nju je izjedala krivnja i poludila je. Nije ju se više moglo kontrolirati, pa ju je njezina obitelj strpala u ludnicu. Dok je bila tamo, ona je tamo plakala i govorila da je imala dijete koje je sada samo negdje u hladnoj šumi. Ali problem je bio što ni ona više ne zna gdje ga je zakopala.

Jedne noći kad je doktor otišao u Heleninu sobu da joj da lijek, nje tamo nije bilo.

Nakon što je Božo rekao da je ona u crkvi, policija je tamo otišla, ali tamo su pronašli samo blatne otiske nogu. Božo nije ostao u gradu dovoljno dugo da sazna što je bilo Heleni.

Božo se kune da više nikad neće ići prečicama u koje nije siguran da su sigurne, koliko god one skraćuju put.

I naučio je da treba slušati priče koje narod govori, zato što u njima uvijek ima malo istine, ako pažljivo slušaš……

Trakavica
06.12.2008., 16:02
hahaha :lol::lol:

da da...

Joppa
06.12.2008., 20:10
Stenjala, i osjetio da su joj prsti slomljeni, i da ima haljinu.. Mislim da je Bozo nesto drugo radio... haha :mig::mig:

Groinx
06.12.2008., 22:03
Stenjala, i osjetio da su joj prsti slomljeni, i da ima haljinu.. Mislim da je Bozo nesto drugo radio... haha :mig::mig:

heheh strasna priča ali kako je ona njega mogla da pokusa skinut sa kočije ako su njoj bili slomljeni prsti.

koko cut
06.12.2008., 23:50
Ma ja sumnjam u priču,scenarij doduše zvuči moguće i razumno ali nekako mi je predetaljno i preiscrpno...

_Insomnia_
07.12.2008., 00:40
došla sam do 30. stranice i mogu vam reći da je topic vrlo zanimljiv.

osobno, volim čitati o takvim stvarima od kada su mi se neke i počele dešavati, ali davno je to bilo i ima mnogo toga, no moje priče nisu zastrašujuće pa mislim da nije ni potrebno iste podijeliti s vama, bar ne na ovom topicu.

uglavnom, možda se opet udaljujem od teme ali moram vam spomenuti ovu knjigu ako već dosad niste čuli za nju..."Putovanje duša" od Michaela Newtona.

u njoj su do najsitnijih detalja opisana putovanja duša i svakome koga zanima ta tematika, toplo ju preporučujem.

ja se, nakon što sam ju pročitala, više ne bojim niti smrti niti eventualnih ponovnih posjeta duša. :)

Ša la la la
07.12.2008., 12:41
nije sad da baš vjerujem u strašne priče ali nije mi baš svejedno-........pa evo jedne -----Ova se priča dogodila davno prije automobila, autocesta ili motela. Ljudi su putovali sporo i dugo na konjima ili kočijama. I vagoneri – kako su prije zvali ljude koji često putuju, bili su jako umorni od puta i željeli su naći mjesto gdje mogu prespavati.

Jedan vagoner – Božo Nikolić je krenuo na jedno dugo putovanje. Vozio je potrepštine za jednu farmu u Ličkoj Rječici. To putovanje je trebalo trajati 2 dana. Kada je počela padati noć, postajalo je hladno, a i Božo je postajao umoran i gladan. Stoga je on odlučio negdje stati da odspava.

Vidio je jednoga farmera koji se vraća sa polja i Božo ga upitaše ga gdje može naći neko mjesto da odspava. Starac mu odgovori da nema nikakvog odmorišta u blizini ali zna jednu prečicu do Ličke Rječice, ali mu preporučava da tamo ne ide po noći. Kada ga Božo pitao zašto, on mu odgovori da je taj put uklet.

Ali Božo je bio preumoran i rekao je starcu da će ipak ići tim putem. Rekao je da se ne boji da tamo ima duhova i da je putovajući Likom čuo mnogo takvih legendi i da nijedna nije bila istinita.

Božo je ipak otišao prečicom i nakon nekoliko sati je shvatio da ta ''prečica'' ustvari nije prečica. Oko njega je bilo samo mračno, zastrašujuće drveće i čuli su se zastrašujući zvukovi iz šume. Nakon nekog vremena Božo je uočio s lijeve strane malu bijelu crkvicu. Božo je zaključio da su vjerojatno otključana vrata crkvice i da u crkvici može prespavati, a ujutro nastaviti s putovanjem. Došao je do crkve, otvorio škripava vrata i ušao u crkvu.

Crkva je bila prazna. Nije mogao vjerovati kako je imao sreće što je našao tako mjesto u sred šume. Božo je legao na klupu u stražnjem dijelu crkve i ubrzo je zaspao.

Sat vremena poslije Božu je probudio čudan zvuk iz prednjeg dijela crkve. Čuo je zvuk ponovno, ali ovaj put glasnije. Božo je našao svijeće, ali nije našao šibice da ih upali. Duboko je udahnuo i krenuo u prednji dio crkve. Kada se približavao u mraku je vidio nešto bijelo da se polako kreće. ''Tko je to?'', upitao je Božo. Jedini odgovor koji je dobio, bilo je glasno, bolno stenjanje.

Božo je našao šibice u svome džepu i pokušao je zapaliti svijeću, ali neuspješno. Sada se već bio jako prestrašio kada je vidio da mu se to približava. Kada mu se više približila, mogao je vidjeti da je to žena u dugoj, bijeloj haljini, njezina duga, neuredna kosa prekrivala je njezino lice. Sve je glasnije stenjala kada mu se približavala.

Božo je počeo bježati prema vratima i pokušao je ponovno upaliti svijeću, ali ponovno neuspješno. Žena se još više približila njemu. On je primijetio da je prednji dio njezine haljine umrljan blatom.

''Šššššštto želiš???'', pitao je Božo, njegov glas je podrhtavao od straha. Došao je do vrata, ali vrata su bila zatvorena. Žena se približavala sve bliže i bliže i njezino stenjanje je postajalo glasnije.

Božo je ponovno pokušao upaliti svijeću i ovaj put je jedva uspio. I kada je podigao svijeću u zrak, prepao se i počeo je teško disati – njezino lice je bilo točno pred njegovim. Oči su joj bile krvave, koža blijeda i ispucana kao stara, bačena lutka. Pokušala je dodirnuti njegovo lice i u tom djeliću sekunde Božo je mogao da su njezini prsti bili slomljeni i prljavi.

Božo je otvorio vrata i trčao u svoju kočiju, mogao je čuti njezine korake iza sebe. Brzo je odvezao konje i sjeo na vozačevo mjesto i prije nego je krenuo, žena ga je vukla u pokušaju da ga sruši iz kočije.

Božo je ipak uspio pobjeći i rano ujutro je stigao u Ličku Rječicu. Uletio je u restoran i srušio se na stolicu. Zapalio je cigaretu i samo sjedio. Ljudi su ga samo gledali.

''Jesi li dobro?'', pitao ga je vlasnik restorana. Božo mu je ispričao priču o duhu. Vlasnik ga je gledao neko vrijeme i rekao mu: ''To nije bio duh. Mislim da si vidio Helenu Ivanković. Policija ju već traži nekoliko dana.''

Vlasnik je počeo objašnjavati Boži o Heleni. On je rekao je Helena mlada djevojka koja je pobjegla iz ludnice. Ona je rodila izvan grada, a nije imala muža i bojala se što će mještani govoriti o njoj, pa je ona ubila dijete i zakopala ga duboko u šumi izvan grada.

Ali nju je izjedala krivnja i poludila je. Nije ju se više moglo kontrolirati, pa ju je njezina obitelj strpala u ludnicu. Dok je bila tamo, ona je tamo plakala i govorila da je imala dijete koje je sada samo negdje u hladnoj šumi. Ali problem je bio što ni ona više ne zna gdje ga je zakopala.

Jedne noći kad je doktor otišao u Heleninu sobu da joj da lijek, nje tamo nije bilo.

Nakon što je Božo rekao da je ona u crkvi, policija je tamo otišla, ali tamo su pronašli samo blatne otiske nogu. Božo nije ostao u gradu dovoljno dugo da sazna što je bilo Heleni.

Božo se kune da više nikad neće ići prečicama u koje nije siguran da su sigurne, koliko god one skraćuju put.

I naučio je da treba slušati priče koje narod govori, zato što u njima uvijek ima malo istine, ako pažljivo slušaš……

Daj jos par prica ako znas,zanimljivo je ovo za citati

BRZII
07.12.2008., 16:24
Volia bi kad bi na ovom topicu prepričavli istinita iskustva sa nadnaravnim šta su se dogodila vama ili nekim ljudima koje znate. Ja ću počet sa nekoliko priča

Ovo se dogodilo mojoj baki. Kad je imala 20-ak godina živjele su ona i mama joj same u kući u centru splitu. Spavale su svaku noć u istoj sobi na braćnom krevetu skupa (otac joj je umro). Jedne noći moja se baka probudila usred noći i vidila neku sjenu koja joj je stala kraj nogu. Sjena joj je počela prilaziti i penjat se na krevet po njoj. Osjetila je veliku težinu na nogama, a zatim joj je sjena došla do vrata i počela je gušit. Ona nije mogla ništa, niti se pomaknut niti disat. Sjena joj je rekla nešto na latinski i nakon toga se velikom brzinom povukla s nje i pala na pod. Taj udarac se čuo i probudio je njenu mamu šta je spavala do nje. Nakon toga svaku noć idućoh 3 mjeseca se događalo isto. Svaku noć. Onda su one pozvale svećenika kod sebe doma i on je rekao da osjeća prisutnost zlih sila. Nakon toga su se odselile iz tog stana i više nikad se to nije ponovilo.

Ovo se dogodilo meni i petorici mojih prijatelja. Samo da znate u trenutku kad se to događalo nismo bili niti pijani niti napušeni. Svih nas 6 smo vidjeli isto. Bilo je to prije 2 godine na braću na ljeto. Mi smo ljetovali u Sutivanu koji je 30-ak kilometara udaljen od Supetra. I išli smo jednu večer u Supetar vanka, a nakon toga smo se vračali pješke u Sutivan. Put koji vodi između ta dva mista je šljunkovit put uz more s jedne strane, a s druge strane je šuma. Odjednom u daljini smo primjetili nekoliko ljudi kako dolaze prema nama. Kako su se približivali mi smo sve tiše govorili jer nam je nešto bilo čudno. Ti "ljudi" šta su dolazili bili su nevjerojatno tihi. Nama je pod nogama pucao šljunak, a njima se ništa nije čulo. I onda su prošli odma do nas. Na naše zaprepaštenje to su bili dosta mali ljudi, možda 1.20m visine i imali su kapuljače na glavi i LEBDJELI su poviše zemlje. Zato im nismo čuli korake. Nisu nas niti pogledali samo su prošli tako tiho do nas. Mi smo se pogledali u strahu i počeli smo trčat šta nas brže noge nose. Još i danas kad se toga sjetimo prođu nam trnci kroz tijelo. Al to nije jedina stvar šta se dogodila na tom istom putu. Tu ima blizu i jedno groblje na kojem smo u 3 ujutro vidili jednu staru ženu u crno kako stavlja cvijeće na grob. Zamislite to vidit u 3 ujutro, a nema nikoga okolo, sve je tiho.

:horor: :horor: :horor: :horor:
:rofl:Svaku noc tri mjeseca sjena je dolazila i davila je a one je cekale,ma stas pricat.

SixthSoft
07.12.2008., 17:43
ovako ja sam se jucer vracao s partyja pjeske sa sljemena , do gracana, kad na pola puta sam vidio crvene oci u mraku kako me gledaju sa drveta. kako sam vec bio dosta blizu njih, potrcao sam od njih ali prema dole i pobjegao glavom bez obzira.

samonesto
07.12.2008., 21:13

kaj je vama? zasto uz ove filmice ne stavite neko upozorenje kao za onu emily rose? i jos ispod pise vrlo neuvjerljivo. bas vam hvala.

i ako moze onaj tko je pisao o ukradenoj srijedi staviti link gdje se detaljnije moze procitati, ja na google bas nisam mogla naci.

Groinx
07.12.2008., 22:42
kaj je vama? zasto uz ove filmice ne stavite neko upozorenje kao za onu emily rose? i jos ispod pise vrlo neuvjerljivo. bas vam hvala.

i ako moze onaj tko je pisao o ukradenoj srijedi staviti link gdje se detaljnije moze procitati, ja na google bas nisam mogla naci.

nije mi bilo toliko strazno od emily rose al eto mogli bi za neke staviti upozorenje.

Japan
08.12.2008., 09:58
Zvuči ko dobar spot, no vjerovatno te samo progone demoni jer slušaš demonsku glazbu. Repent or get pwned!

Da,ja sam bas prije slusala neke svoje darkwave/gothic cd-e,sad mogu da oceukjem i ja demone :kava:

Ako samo za slusanje "pogresne" glazbe je takav postupak,sto je tek za gore stavri :eek:

pandora_5
08.12.2008., 10:14
ovako ja sam se jucer vracao s partyja pjeske sa sljemena , do gracana, kad na pola puta sam vidio crvene oci u mraku kako me gledaju sa drveta. kako sam vec bio dosta blizu njih, potrcao sam od njih ali prema dole i pobjegao glavom bez obzira.

mislim da je to uzrok :lol:

pandora_5
08.12.2008., 10:15

:lol::lol::lol:

je je naravno :kava:

Japan
08.12.2008., 10:18
Molila bih da mi netko odgovori.

Postoji li logicno obajsnjenje da parketi pucaju ( misli se na zvuk, naravno ) kada nitko ne hoda po njemu i uvijek navecer i drugo, da namjestaj isto tako puca tek navecer kada se legne spavati i kada se tv i svjetla ugase.

Od cega se to moze događati da se cuje zvuk pucanja u drvetu tj. ormaru. I to prilicno glasno?

Drvo se ovisno o vremenu siri/skuplja,pa mozda zvuk od toga?
Ipak,znam danije bas ugodan osjecaj,pogotovo navece

šumskičovjek
08.12.2008., 12:03
Drvo se ovisno o vremenu siri/skuplja,pa mozda zvuk od toga?
Ipak,znam danije bas ugodan osjecaj,pogotovo navece

da poznato je da drvo "radi" ali zanimljivo kak baš najčešće po noći.mislio sam da zbog dnevne buke i koncentracije na druge stvari po danu to nečujem ali danju zaista ne puca

Japan
08.12.2008., 12:36
dakle:
1. autobusi uopće u to doba noći nisu vozili:confused:
2. od TRI osobe na autobusnoj stanici SVE TRI imaju iste odgovore:ne zna:
3. nisu bili ni umorni ni pijani, nego su izgledali POLUŽIVI (ili polumrtvi) kao da su ustali s obližnjeg groblja:

1. ako busevi nisu vozili,zasto si uopce pitala ljude kad idu ?
2. jesi promislila da tebi izgledaju drukcije jer kako su rekli,nisu odavde...
kako nisu znali kad ide bus :eek::horor: mozda jer su (svo troje) nisu odavde:moli:
3. kako znas da nisu umorni,iscrpljeni ili sta vec? pitala si ih za njihovo stanje :confused:

Ali,kazes,izgledaju polumrtvi...kako polumrtvi?
Ko narkoman s stazom ili mrtvac iz Dawn of the dead ?:confused:

Japan
08.12.2008., 12:43
da poznato je da drvo "radi" ali zanimljivo kak baš najčešće po noći.mislio sam da zbog dnevne buke i koncentracije na druge stvari po danu to nečujem ali danju zaista ne puca

Da,ja isto mislim zbog zvucne pozadine (i cinjenice da je dan :D) se manje cuje nego po noci,kad se svasta cuje,trza na svaki sum+ masta

U mraku su velike oci... ja se tjesim time svaki put kad nesto bude..:top:.

Japan
08.12.2008., 13:31
hereticST kaže:
Volia bi kad bi na ovom topicu prepričavli istinita iskustva sa nadnaravnim šta su se dogodila vama ili nekim ljudima koje znate.

A da otvorimo temu naziva " Vasa osobna horror istinita iskustva" (dopusteno i iz drugog lica ispricano,ali ne zelimo price iz 1895 ili od vaseg dide brat koji je imao prijatelja,pa prijateljeva zena,njena rozakinja je imala skolsku drugaricu koja je... ) :lol:

Nisam zlocesta ali nevolim one price tipa - netko je umro u 3:05 a ja sam se tad probudila i ugledala sjenu... ili u snu mi je pokojna teta- sto se nalaze ovdje jer imaju sve prizvuk neceg dobrog,skoro pa andeoskog u sebi. Ovdije bi trebalo biti HORROR iskustva
neznam ali meni ti posljednji oprostaji od dragih osoba od strane svijeze umrlog,nije mi bas spooky :ne zna:

Japan
08.12.2008., 13:58
Meni se dogodilo mnogo puta...nesto neobjasnjivo.
Ja sam po prirodi znatizeljna i volim to istrazivat,od malih dana,ali naravno nevolim da se dira to u mene,osjecam i neki strah prema nepoznatom.

Jednu noc sam lezala u svojoj radnoj sobi,iza citanja na kompu sam legla i iskljucila tv,komp i liniju. U sobi je bio mrak,ne totalni,ono kolo na misu je svjetlilo zelenom bojom. Tako dakle--vidili su se samo obrisi,i ja sam se namjestila a ni mi se spavalo i lezala sam prazne glave(ne ocu kom. na ovaj izraz-nisam mislila o nicemu). Nesto sam osjetila neki miris ko dim,dimljeno nesto,gusti miris mi je napunio nosnice i zasitio osjetila. Netko me stisnuo kako da me obujmio sa svih strana,bilo mi je lijepo i toplo,osjetila sam dolje kako me jace pritisce nego na drugim mjestima. Bilo mi se ubrzalo (svacate valjda :mig:)Neznam kako bi to opisala...ali nije me bilo strah. Puniji i jaci osjecaj je bio nego s bilo kojim muskim ikad. Stvarno je bilo...huh..vruce...Zaspala sam s smijeskom na licu.
Znam tko je bio.

Drugi put sam lezala (prije sam imala prob. s spavanjem,dugo vrem. nisam mogla da zaspin jer nisam bila dovoljno pospana kad bi isla lec)
isto u polumraku i zrak se zgusnuo,sobu je obavila neha maglica,ne bijela vise ko ona oko mocvara-neka 'tople boje'.
Soba je ko povecala se u sirinu i duzinu a moj krevet ko da se zaljepio za pod,dimenzije nisu bile realne...Ja sam udahla,zatvorila oci izbrojila do pet i opet isto oko mene cudno ..ko u alici u zemlji cudesa kad popije napitak.
Opet sam izbrojila,zatv oci upalila svijetlo i otvorila ih.Sve je bilo ok.

To su bila dva 'dobra' dogadaja -ujedno i jednostavna- nisu me preplasili ni najmanje,nisam imala los osjecaj kad se dogadalo,naprotiv,privlacnost-vec poznato-ugodu-zanesenost i smusenost.

Imala sam jos nekolicinu ali su bili losi,ispricat cu danas ili sutra,jer citam jos neke teme i nacela sam citat neke sf hrv pripovijetke -ne v.faust naravno da ne :rofl:- nego od puno pisaca,u jednoj zbirci,iz naseg magazina o sf-u,dosta 'vec citano' dojam :/ ne preporucujem.

Japan
08.12.2008., 14:02
počmem gledat u taj prozor i razmišljam i odjednom taj prozor se naglo otvori zatvore se vrata od moje sobe ja cjela u šoku okrenem se idem otvoriti vrata okrenem se natrag da zatvorim prozor ,prozor još posve otvoren samo nema vjetra niti propuha samo jedno ptičije pero na prozoru.):(:(

Da mozda te nije Monthman posjeti :D ?

Japan
08.12.2008., 15:14
ja se toliko isprepadam da se bojim ustat otić do vrata i sobe od roditelja pa se samo pokrijem po glavi i zaspem ispod deke. jednom dok sam spavala između mame i tate me u sred noći probudilo to što mi je nešto povlačilo deku s nogu. ja sam se probudila i napravila kao da to nije bilo ništa i opet se sakrila ispod deke a iznutra sam umirala od straha. totalno sam vidjela da mi deka klizi s noge a nitko se ne mrda. to mi se događalo s vremena na vrijeme i kad god bih se pomjerila prestalo bi i ja bi se prisilila da zaspem kako to nebih osjetila:confused: inače u toj kući su mi obiteljski odnosi bili na rubu, stalne svađe i užas, a sad kad sam se preselila više nikad nisam to doživjela i sve je postalo puno bolje. neznam šta se to događalo ja samo znam da sam se živa isprepadala i sad sam uvjerena da je tu bilo nešto što nas je maltertiralo:(

Mozda je problem bio u omeksivacu,pa su deke bile pre skliske ?:ne zna:

:D

Ša la la la
08.12.2008., 15:29
Meni se dogodilo mnogo puta...nesto neobjasnjivo.
Ja sam po prirodi znatizeljna i volim to istrazivat,od malih dana,ali naravno nevolim da se dira to u mene,osjecam i neki strah prema nepoznatom.

Jednu noc sam lezala u svojoj radnoj sobi,iza citanja na kompu sam legla i iskljucila tv,komp i liniju. U sobi je bio mrak,ne totalni,ono kolo na misu je svjetlilo zelenom bojom. Tako dakle--vidili su se samo obrisi,i ja sam se namjestila a ni mi se spavalo i lezala sam prazne glave(ne ocu kom. na ovaj izraz-nisam mislila o nicemu). Nesto sam osjetila neki miris ko dim,dimljeno nesto,gusti miris mi je napunio nosnice i zasitio osjetila. Netko me stisnuo kako da me obujmio sa svih strana,bilo mi je lijepo i toplo,osjetila sam dolje kako me jace pritisce nego na drugim mjestima. Bilo mi se ubrzalo (svacate valjda :mig:)Neznam kako bi to opisala...ali nije me bilo strah. Puniji i jaci osjecaj je bio nego s bilo kojim muskim ikad. Stvarno je bilo...huh..vruce...Zaspala sam s smijeskom na licu.
Znam tko je bio.

Drugi put sam lezala (prije sam imala prob. s spavanjem,dugo vrem. nisam mogla da zaspin jer nisam bila dovoljno pospana kad bi isla lec)
isto u polumraku i zrak se zgusnuo,sobu je obavila neha maglica,ne bijela vise ko ona oko mocvara-neka 'tople boje'.
Soba je ko povecala se u sirinu i duzinu a moj krevet ko da se zaljepio za pod,dimenzije nisu bile realne...Ja sam udahla,zatvorila oci izbrojila do pet i opet isto oko mene cudno ..ko u alici u zemlji cudesa kad popije napitak.
Opet sam izbrojila,zatv oci upalila svijetlo i otvorila ih.Sve je bilo ok.

To su bila dva 'dobra' dogadaja -ujedno i jednostavna- nisu me preplasili ni najmanje,nisam imala los osjecaj kad se dogadalo,naprotiv,privlacnost-vec poznato-ugodu-zanesenost i smusenost.

Imala sam jos nekolicinu ali su bili losi,ispricat cu danas ili sutra,jer citam jos neke teme i nacela sam citat neke sf hrv pripovijetke -ne v.faust naravno da ne :rofl:- nego od puno pisaca,u jednoj zbirci,iz naseg magazina o sf-u,dosta 'vec citano' dojam :/ ne preporucujem.

marica cini cuda:rofl:

Japan
08.12.2008., 16:33
Danas mi se dogodio jedan događaj!!!
Dakle ja i moja tri prijatelja isli smo u staru napustenu tvornicu (tvornica je stvarno strasna.)Usli smo u dvorište tvornice nista posebno, i tako idemo i idemo kad odjednom naidemo na šahkt prekriven rešetkama i lokotom.Kako smo taj dan namjeravali nesto razbijati imali smo metalne poluge, tako da smo lokot razvalili podigli smo rešetke i otvorili šaht.Unutra je bio prolaz koji je vodio do nekih vrata, (prolaz je bio 1x1 a zatim rupa i ta vrata) vrata su bila zatvorena iz nutra, ali mi smo ih lako razvalili usli smo unutra nije bilo svjetla osim nasih baterija. Malo smo prčkali i otkrili prekidač. Upalila su se svjetla sto je znacilo da ima struje.Taj se podrum sastojao od par prostorija sa velikim policama punim dokumenata.Pronasli smo mnostvo dokumenata iz 1980ih.Takoder smo pronasli pribor za jelo, neu hranu, začine,lampe...itd.I tako oni su prckali, a ja sam izasao van jer nisam mogao pdnjeti tu zatvorenost.Oni su ostali dolje i prčkati.Proslo je par minuta ja sam cuo jako bubanje oni su izletjeli uplaseni i najezeni.Rekli su da su dokumenti poceli padati bez da ih je itko dirao i da su vidjeli nesto crno kako ide prema njima, zatvorili su vrata i pobjegli van.Ja sam se smijao jer sam mislio da me hoce zajebat ali sam shvato da se ne zezaaju.Pokupili smo se i otisli.Poslati ce mo neke druge da pogledaju.
Snimljeni materijal ce mo stavit na youtube(najvjerovatnije sutra) pa cu vam dati adresu.Ali virujte mi oni su rekli da tako nisu bili uplašeni u cijelom životu.
Ovo je stasno trebate vidjeti jos video.
ZA SRATI U GAĆEEE!!!!:eek::eek::eek::eek::eek::eek::trk::trk:

Haahaahaaaa...
Kakvi dokumenti? ... u sahtu :eek:

Japan
08.12.2008., 16:49
marica cini cuda:rofl:

:flop: Ma da... da je to posrijedi nebi ovaj post stavila ode nego na Drustvo - Droga-tripovi ili stogo slicno :brukica: marica :vidiga:

đuro_palica
13.12.2008., 16:07
da su horror stvari istinte,hahahhahha, puno se ljudi boji mraka pa im svasta dode napamet, jedan moj kolega kaze najvise se boji da se nedajboze dogodi da mrtvi zbilja pocnu ustajat,zombiji, e to bi bilo strasno,

dajte ljudi pa nema niceg strasno na ovom planetu,mi smo sami po sebi strasni.):):):):):)

komar
13.12.2008., 18:49

Živjela sam i sama kraj sljemenske šume. I kako tumačiš te oči? Životinja?

U sljemenskoj šumi ima ljudi koji se skrivaju od zakona...žive ko tarzani bez čite i đejn - a ima dosta ljudi koji su učili živjeti u uvjetima preživljavanja. Sljemenska šuma je velika, a velegradska đungla blizu. Ako se u maksimirskoj šumi susretne svašta - što tek ima na Sljemenu :confused:

1joksyyy1
13.12.2008., 21:54
pricate o istinitim hororima...
evo jednog mog.....tj. istinit je,,horor je,,,i naizgled sada dok budete čitali možda neće bit strašan..ali ja sam ga "preživio" i stvarno sam se usrao.....
ovako to je bilo ima par mjeseci,...
ja i moje 2 najbolje prijateljice,,,,uvijek idemo u jednu kucu na kraju sela...koja pripada nekim Njemcima
a mi pošto prijateljicina stara ima kljuć od kuće(dali su joj ga vlasnici da ponekad izrači kuću i tako)
..i sad mi poneku subotu kad nam se neda vani ić jer nemao love ili jednostavno nesmijemo...mi uzmemo ključ,ponesemo moj laptop i gledamo filmove..tj Horror filomve....tako radimo ima već godinu dana..i uz film,zapalimo koju cigaretu ili popijemo štogod,,pojedemo i tako...uživamo! i sve do tog puta nije se nista cudno događalo.,
i sad mi te večeri.....u kući sjedimo gledamo činimi se Mesar ili ,,,neznam..uglavnom neki horror,,,i sad ga mi pogledali i sad pošto smo uvijek raspoloženi za zajebanciju.....mi se zajebajemo..i ono prijateljica (ajmo ju nazvat Matija)...odjednom zastane i kaže ...ajme dobila sam(ono šta ženske dobivaju mjesečno) i sad se mi uhvatili tražit po kući uložak jer iako tu ti vlasnici Njemci ne dolaze često ali kuće je stvarno natrpana ima stvarno cool stvari...i sad mi tako tražimo uložak za frendicu koja je dobila...i odjednom oko 01:30...zazvoni telefon!!!.........zamislite u kući gdje vlasnici dolaze samo za Božić zazvoni telefon sredinom rujna i to u vampirsko doba...ajme mi smo se jakooooo preepali,,uostalom ko nebi...i sad mi ono stojimo koda su nam odsječene ruke i noge.....i tako sve dok telefon nije prestao zvonit jer nismo do toga mogli doc sebi....i onda smo sjeli i nagađali što je to,tko je to,šta hoće....i onda nakon dobra 2 sata.....negdje oko 03:15 mi se usudimo izacć iz kuće...ali polako....i sad pošto je u dvorištu kuće...ona klizna ograda.,..a kad smo dolazili u kuću ona je bila zaključana...jer smo onda preko nje trebali preskakat,,,,a ograda sad otvorena cijelom dužinom dobrih 3 metara.......kao da je izlazio traktor ili bager..... i mi smo se tada jos vise uplašili..........jer ograda nije bila otvorena tj bila je zaključana toga se vrlodobro sjećam jer ja jedini muški u društvu sam morao 3-4 puta jako povuć da se otvore,,,,a zaključana su bila 100%,,,,
i kada smo mi to vidjeli mi smo se najradije htjeli vratit u kuću ..dobro se zaključat i prespavat(ustvari ko bih mogao uopće zaspat nakon ovih događaja)....i mi smo propješačili dobrih 300 m..do naših kuća i brzo bolje smo ušli u kuće---ali tu jos nije kraj.....pošto je moja kuća malo udaljenija od njihovih čije su doslovce priljubljene jedna uz drugu koja je na malom brežuljku i mali putićem koji vodi do nje...i sad one su već ušle u kuću a ja sam dolazio u svoje dvorište...i sad je meni najstrašniji prizor te večeri......vrata od moje kuće su širom otvorena u nekih 03:30......a ja ulazim kad nikoga u kući svi gore u svojim sobama spavaju....i tu je misterij,,,pošto moji uvijek ama baš uvijek ključaju vrata i imamo samo 2 ključa jedan u mene jedan u roditelja....tko je otvorio vrata,,a kući nista nije nedostajalo pitao sam sutradan tko je zadnji isao spavat a kaze stara ja,,,i ppitam ju ja jeli ona ostavilo otvorena vrata....a ona kaze da nije,,,da ih je i zakljucala a da je kljuc joj gore u njenoj sobi..pa tko bi onda to mogao biti....kao da me cijelu večer netko proganja....a ono za telefon kad je zazvonio nitko nije mogao biti od mojih drugih prijatelja jer nitko nezna za ovo osim nas troje...a nitko nas nije mogao vidjet jer je ta kuca u kojoj smo bili gledali filmove udaljena od ceste i nema nijedne susjedne kućće u kojoj netko živi..............!!ja sam se stvarno prepao ovog događaja i više nikad nisam kročio u tu kucu i mislim da i necu....br..

Joppa
14.12.2008., 00:42
Svasta u tome imotskome ima. :):)

blacknarval
14.12.2008., 00:48
GRAD U KOJEM NEMA SMRTI
Kažu da će smrt posjetiti svakoga, od okrutnoga tiranina do najvelikodušnijega čovjeka na svijetu. A baš to je bio Ivica Marinović, velikodušan i ljubazan mladi seljak i svi za njega kažu da nije zaslužio ništa drugo, nego samo najbolje u životu.
Živio je sa svojom ženom, u koju je bio zaljubljen već od djetinjstva, u jednom malom selu u brdima. Bili su poprilično siromašni, ali su bili veoma sretni i nisu se nikad žalili. Jedina stvar koju su željeli je ta da ostanu zajedno zauvijek.
Jedne zime u selo je došla jedna teška bolest i njegova se žena razboljela. Svaki dan joj je bilo sve gore i gore. Nakon mjesec dana borbe s bolesti, jednog jutra se nije probudila.
Seljani su pokopali njegovu ženu na mjesnom groblju. Ivica je znao da ne može ostati u selu jer je puno njihovih uspomena. Nedugo nakon smrti, u proljeće je Ivica spakirao stvari i otišao zauvijek iz sela.
Išao je preko planina i dolina, prolazio kroz krajeve koje nikad nije vidio, prolazio je kroz šume, gdje je često čuo zastrašujuće zvukove koji su dolazili od iza mračnih drveća. Na putovanju je jeo samo ono što je našao na putu, poput raznih životinja, šumskih plodova i slično. Nakon 3 mjeseca lutanja Ivica se zaželio ljudskog društva. Jednoga dana je došao do jednog brda sa kojeg je vidio jednu prekrasni nizinu u kojoj je bio jedan grad u kojemu je vidio lijepe nove kuće. Ivica je krenuo u grad i na ulazu je stajala ploča s natpisom:
'Dobrodošli u Longrad, svi su dobrodošli'. Ivica je ušao u grad i u gradu je vidio ono što svaki grad ima: crkva, trgovina, restoran i mali hotel. Ali se začudio kad je vidio u da u gradu nedostaje nešto veoma važno. Longrad nije imao groblje.
Došao je do jednog mještanina i pitao ga: 'Oprostite gospodine, možete li mi reći gdje je vaše groblje?'
Na to pitanje čovjek se počeo smijati i rekao 'U našem gradu nema groblja.'
Ivica se začudio kako u gradu nema groblja na što mu je čovjek odgovorio da ovom gradu ne treba groblje zato što ovdje nitko ne umire, svi su ljudi zdravi i sretni.
Čovjek mu je pokazao malu rječicu i rekao je da je puna mineralima koji su ljekoviti, zato što rijeka dolazi iz jedne špilje koja ja sveta. I rekao je da u ovom gradu nitko se ne razbolijeva i nitko ne umire!
Čovjek je pogledao čovjeka i rekao mu je: 'Sigurno si gladan, dođi danas navečer u restoran na večeru, obećajem da će biti puno hrane za tebe.
Ivica nikad nije čuo tako ludu priču i razmišljao je da ne prihvati ponudu, ali je bio preumoran od puta i pregladan da odbije. I na kraju ipak je prihvatio ponudu.
Čovjek je dao Ivici da se okupa i dao mu je neku svoju odjeću da odjene, zato što je njegova bila pokidana od puta.
Ivica je došao u restoran i bilo je baš kao što je rekao čovjek, stol pun razna hrane: voća, povrća, kruha i mesa. Ivica se dobro najeo i rekao je da nikad nije jeo bolje meso od ovoga i pitao je o koje je to životinje, a nitko mu nije htio reći.
Ivica je odlučio da mu Longrad postane novi dom. Našao je posao kod jednog farmera. Svaku večer nakon posla, Ivica je išao u restoran i tamo ga je svaki dan čekao pun stol hrane.
Nakon nekog vremena Ivica je počeo vjerovati da tu nitko ne umire. Svi su izgledali sretni i zdravi. Ivica je čak pomislio da je tijekom putovanja umro i da je ovo sve raj.
Ali jedne noći Ivica se probudio iz dubokog sna i čuo je neki čudan zvuk. Zvuk je dolazio iz mračne šume koja je okruživala grad. U početku on je samo čuo cvrčke i vukove, ali onda bi čuo nešto poput šaputanja. Mnogo glasova je dolazila iz mračne šume. Ivica to nije mogao shvatiti što je to. Nakon nekog vremena bi zvukovi prestali i on bi ponovno zaspao.
To se ponavljalo svakog dana, nakon posla odlazio je na večeru i onda je otišao kući spavati gdje je čuo zvukove. Nakon nekog vremena više nije ni mogao prestati jesti tu ukusnu hranu.
Stravični, nerazumljivi glasovi dopirali su iz mračne šume, pojačavajući se kao da ga okružuju, tada nestajali brzo kao što su i došli. Ivica je shvatio da mu nešto iz hrane daje te lude snove ali mu to nije puno smetalo zato što mu je ta hrana bila toliko neodoljiva da nije mogao prestati jesti.
Jedne noći kad se probudio čuo je glasove, ali sada iz kuće njegovog šefa. Pogledao je kroz prozor i kroz zavjesu od šefove kuće je vidio tri sjene. To mu je bilo veoma čudno, zbog toga što je šef bio budan tako kasno u noći, a još je imao i društvo. Ivica je čuo kako oni govore: 'Taj momak postaje sve bolesniji svaki dan', rekao je njegov šef. 'Ako čekamo još puno, on će bit prebolestan za nas da jede.'
'Postao je dosta velik za sada', rekao je drugi. 'Jesi li ga vidio nedavno? Od njega možemo dobiti 3-4 dobrog ručka od njega.'
'Samo gledajući ga kako radi, već počnem sliniti', rekao je treći.
Ivičin šef je tada odgovorio: 'Dobro, ubit ću ga sutra, ali mi vi morate pomoći ovaj put. Neću da opet moram ostati budan cijelu noć, kuhajući ga, kao prošli puta.'
Kada je to čuo smučilo mu se i sada zna zašto u Longradu nema groblja. On je jeo tijela mrtvaca i što je najgore, on je sljedeći!!!
Znao je da nema izbora i da mora pobjeći. Istrčao je iz kuće i otrčao je u šumu. Prolazio je u sred noći kroz mračnu šumu, nije ništa vidio, ali je samo trčao ravno da dođe do nekog tko mu može pomoći. Trčao je dokle je mogao. Nakon nekog vremena srušio se, u ušima je čuo otkucaje svoga srca.
Počeli su se čuti oni glasovi ponovno. Glasovi su postajali sve glasniji i glasniji, i napokon je uspio čuti što to glasovi govore:
'Iskopaj nam grob! Iskopaj nam grob! Iskopaj nam grob!'
To je bilo u trenutku kada je mjesečeva svijetlost prodrla kroz grane drveća i tako na mjesečini je mogao vidjeti prizor od kojeg mu se krv sledila. Ĺ uma je bila puna ljudskih kostiju, lubanja, ruka, nogu i prstiju. Možda su oni bili samo putnici poput Ivice. Šaputanje je postalo još glasnije:
' Iskopaj nam grob! Iskopaj nam grob! Iskopaj nam grob! Iskopaj nam grob!'
Kao što sam rekao, Ivica je bio dobar čovjek i htio je pomoći njihovim dušama. Ivica je bio prestravljen, umoran i bolestan, ali je znao što treba učiniti. Našao je veliki kamen i iskopao je jedan veliki grob. Nakon nekoliko sati kopanja, njegove ruke su bile izrezane i krvarile su. Stavio je kosti u grob i zatrpao ga je sa zemljom.
Nakon što je pokrio sve kosti sa zemljom, glasovi su odjednom prestali i noć je postala ponovno tiha. Ivica je tada nastavio dalje trčati i nestao je u mraku šume.
Nakon nekoliko dana Ivica je stigao u jedan grad, gdje je odmah potražio šerifa. Ispričao je cijelu priču jednom policajcu, koji mu naravno nije odmah povjerovao, ali je posumnjao da bi to mogla biti istina zato što su i prije neki ljudi odlazili u taj grad, a nitko se nikad nije vratio. Policajac je pristao s njime otići natrag u grad.
Kada su došli u grad, ulice grada su bile prazne. Pokušavali su nekoga dozvati, ali se nitko nije javio. Kada su otvorili vrata restorana, vidjeli su zastrašujući prizor. Bila je jedna večera odjednom smrznuta u vremenu. Stolovi su bili puni pokvarene, smrdljive hrane. Na stolcima su sjedili mrtvi građani Longrada, na njihovim licima se moglo vidjeti da su umrli u velikim bolovima, njihova koža je bila ljubičaste boje.
Tada se policajac okrenuo prema Ivici i rekao: 'Ti su se ljudi sigurno otrovali hranom.', i uzeo je jedan dio mesa da ga ispita u laboratoriju.
Došli je još ljudi iz drugog grada koji su pomogli zakopati tijela pokojnika da se ne bi širila bolest, stvorivši tako prvo groblje Longrada.
Ivica je znao da se nisu otrovali hranom, nego da pokopavši kosti iz šume, njihove duše su se osvetile njihovim ubojicama prije odlaska na posljednje počivalište.
Ivica se odselio u drugi grad, koji je imao groblje, i Ivica je shvatio da od smrti ne možeš pobjeći i da svatko od nas jednom mora umrijeti.

šumskičovjek
14.12.2008., 00:52
ne vjerujem u ovaj dogadjaj jer je sličan već opisan a u ovoj priči autor veli da ide u tu kuću kad nema love.nema love a iz imotskog je?pa imoćani su poznati po "snalazljivosti" za lovu osim stipe šuvara.on je bio imoćanin koji je zivio od plaće.jedan od rijetkih ako ne i jedini.

1joksyyy1
14.12.2008., 12:57
ne vjerujem u ovaj dogadjaj jer je sličan već opisan a u ovoj priči autor veli da ide u tu kuću kad nema love.nema love a iz imotskog je?pa imoćani su poznati po "snalazljivosti" za lovu osim stipe šuvara.on je bio imoćanin koji je zivio od plaće.jedan od rijetkih ako ne i jedini.

hahhaa..nebirga me vjeruješ li ili ne....a Imotski je poznat po dilanju,podzemnom svijetu,drogi,i tako to...:o:mad:,...i neidem u tu kucu samo kad nemam love,,nego npr kad nam se neda ic vani il nesmijemo:flop:....pa eto..a daj molim te ..i daj mi tu priču koja je slična ovoj,,!

1joksyyy1
14.12.2008., 12:58
i u Imotskom ima pošteni ljudi vjerovali vi ili ne......

SugarPlum
14.12.2008., 22:33
nakon ovih postova, stvarno ne mogu otići u krevet bez maratona prema njemu haha

1joksyyy1
14.12.2008., 22:35
hahahaha...da...
mislis sprinta prema njemu!

Ša la la la
15.12.2008., 14:31
Hahahahh :lol::rofl:

vallay
15.12.2008., 22:45
dosla sam do 28. stranice sa citanjem topika, zanimljiv je al mi idu na kuki ekipa koja radi zajebanciju... zasto ne otvore novi topik sa nazivom 'komentiranje teme: istiniti horror događaji (zajebancija)' pa nek se vesele....!?

za sve one ozbiljne koji su opstali imam za podijelit dva dogadaja, pa me sad zanima zna li tko mozda o cem bi se tu moglo raditi.

Događaj 1
Dogodilo se negdje prije oko 6-7 godina... soba mi je bila tada namještena tako da sam trebala ući, proć pokraj ormara i tek onda doć do kreveta. Jednom u noći sam se probudila i otisla piskiti. Kad sam se vratila, imala sam neki jezivo-cudan osjecaj i stala sam ispred kreveta s nekim sablasnim predosjećajem, a ne da se zavalim u krevet, zgasim svjetlo i nastavim spavati. Osjećala sam se čudno i stajala pred krevetom, kad začujem dubok muški glas (zvučao je kao crnac), kako mi totalno bez ikakvih naglasaka govori ispod kreveta- 'o Joanna, o Joanna, o beautiful Joanna' .
ništa kaj bi moglo bit sumnjivo nije mi bilo ispod kreveta, par kutija sa stvarima-odjećom.a i taj dan nisam gledala nikakve filmove i sl. na TV-u da bi moglo utjecat na mene, štoviše o Joanni nisam pojma imala, ono nikad čula za to kaj ovaj veli. još dan danas sam iznenađena svojom reakcijom jer sam ostala stajati bez riječi, koža mi se nije naježila i nisam osjećala ni trunku straha. Vjerojatno nisam bila ni svjesna potpuno kolko bi se trebala bojati, za to mislim da je kriva ili zasluzna pospanost, pa sam otisla spavat u dnevni boravak, jednostavno uzela sam poplun i otišla iz sobe.
Idući dan ujutro umirala sam od straha i nisam se mogla ni približit svojoj sobi. Govorila sam si da sam si sve to umislila i da je to zato jer sam bila pospana, no strah je bio tu... trebala sam napisati zadacu (skola je bila popodne), a torba s knjigama mi je bila u sobi i nisam se usudila uc unutra. Pozvala sam frendicu i kad je dosla ispričala joj kaj je bilo, ona je predložila da odemo skupa po torbu u sobu. Počele smo ulazit u sobu, al ja sam rekla da osjecam strah i smjesta pala na koljena (kao gurnuta), a trenutak poslije mene i moja je frendica pala na koljena. počele smo puzati po podu. Ona je bila ispred mene i kad je došla kraj ormara i vidjela krevet, onaj glas, isti onaj glas je počeo glasnije i ubrzanije, gotovo prijeteće izgovarati iste one riječi 'o Joanna, o Joanna, o beautiful Joanna'. Ja i frendica smo zavrištale i izjurile van iz sobe, preplašene, zbunjene.
U tom trenutku došao je moj brat iz škole, pital nas da kaj vrištimo, jedva i poslušal kaj se dogodilo, otišel u sobu i donesel mi torbu. Idućih tjedan dana nisam mogla ni htjela spavat u svojoj sobi, al poslije me nekak mama natjerala uvjeravajući me da nije ništ. Iskreno, da mi soba nije sad s novim namještajem i drugačije namještena, rekla bih da je to bilo jučer kolko mi je jako urezano u pamćenje.

Događaj 2
dogodilo se prije kakvih 3 godina u zimi. U liniji sam imala cd od Nirvane 'Unplugged in NY'. Bilo je kasno i baš sam zgasila svjetlo i udobno se smjestila da utonem u san. Ništa nije bilo neobično, štoviše večer ko i svaka druga. Ležala sam i baš je počinjala pjesma 'Something in the way'. -Underneath the bridge- otpjevao je Kurt, ali nekej nije bilo ok, da li mi se učinilo? ali riječ bridge je otpjavao onak prema gore (polustepen vise, zvucalo je lijepo ali neobicno jer toga na snimci nema).
bila sam zbunjena i digla sam glavu, jer sam uzimala u obzir da sam mozda čula na samo jedno uho. Pjeva on dalje -The tarp has sprung a leak- i opet ta zadnja rijec stiha, 'leak', zadnju riječ otpjeva prema gore, ko da se penje. i slušam dalje -And the animals I've trapped- i 'trapped' otpjeva ko ova dva stiha prije. Onda sam se zbunjeno digla i ostala u sjedećem položaj i gledam u liniju, pitam se sto se događa. -Have all become my pets- otpjeva on, a 'pets' opet prema gore..
gledam liniju i ne pokazuje ikakve znakove kvara ili nečeg sličnog, ista ko i svaki dan. Slušam dalje i još je tih 4 stiha -And I'm living off of grass-And the drippings from the ceiling-It's okay to eat fish-'Cause they don't have any feelings- otpjeval je zadnje riječi onak prema gore. U refrenu nisam čula nikakve izmjene, a pjesma je dalje tekla normalno i kad sam ju ponovo pustila, ništa se nije dogodilo, pjeval je normalno. E sad baš da sam si svih 8 puta umislila nije moguce, a objašnjenja nemam.

cula sam kak je moguce zbog nekih frekvencija (nisam sigurna o cemu tocno pricam) da se tako izmjeni glas, tj. da cujem nesto drugo, ali bas osam puta, to mi nije jasno....

oprostite na poduzem postu i na č,ć,ž,đ,š - negdi ima negdi ne, jer taj svoj post sa dogadajima sam kopirala sa jednog foruma gdje sam o tome pisala, da ne pisem sve ponovo. zato i je tak detaljno jer je bilo prije par godina pa je sacuvano tada vise detalja.

BRZII
16.12.2008., 04:14
da su horror stvari istinte,hahahhahha, puno se ljudi boji mraka pa im svasta dode napamet, jedan moj kolega kaze najvise se boji da se nedajboze dogodi da mrtvi zbilja pocnu ustajat,zombiji, e to bi bilo strasno,

dajte ljudi pa nema niceg strasno na ovom planetu,mi smo sami po sebi strasni.):):):):):)
Ma strasno je sto cemo sigurno umrijeti i necemo vise ustajati,nego cemo se raspasti i lubanje ce nam biti prepune crva:)

U2dva
16.12.2008., 17:29
Underneath the bridge
The tarp has sprung a leak
And the animals Ive trapped
Have all become my pets
And Im living off of grass
And the drippings from the ceiling
Its okay to eat fish
cause they dont have any feelings

Something in the way, mmm
Something in the way, yeah, mmm

Underneath the bridge
The tarp has sprung a leak
And the animals Ive trapped
Have all become my pets
And Im living off of grass
And the drippings from the ceiling
Its okay to eat fish
cause they dontt have any feelings

Something in the way, mmm
Something in the way, yeah, mmm

Joanna, jesi to ti??:eek:

Nemoj da ideš ispod mosta i da pušiš sve što ti ponude...

:frajer:

vallay
17.12.2008., 11:56

nisam :eek:

nit ovdje di jesam ima koji most, nit pusim ikaj kaj mi ponude

samonesto
17.12.2008., 12:45

:lol:

a gle, mozemo se mi sprdati sa svacijim iskustvom, ali stvar je u tome da je ona to dozivjela, uopce nije vazno stvarno, nestvarno, umisljeno ili ne. jadna se isprepadala, kao sto bi svatko na njenom mjestu. i meni je prica bila pomalo smjesna, ali sam je se sjetila u pol noci i nije bilo tako jednostavno zaspati.

vallay
17.12.2008., 16:45
:lol:

a gle, mozemo se mi sprdati sa svacijim iskustvom, ali stvar je u tome da je ona to dozivjela, uopce nije vazno stvarno, nestvarno, umisljeno ili ne. jadna se isprepadala, kao sto bi svatko na njenom mjestu. i meni je prica bila pomalo smjesna, ali sam je se sjetila u pol noci i nije bilo tako jednostavno zaspati.

tocno to... normalno da zvuci smijesno kad nije lupanje ili siluete nego je kroz pjesmu... al ipak se to dogodilo i ja vjerujem da postoji objasnjenje za to..
i da, nije lijepo dok se nekej cudno dogada dok si sam doma i trebas zaspati...

Ice_princess666
21.12.2008., 17:13
Ovakve i slične priče pročitajte Brrrr (http://www.mysterywithus.com/)
:eek::horor:

Nienor
22.12.2008., 10:45
Dugo sam se premišljala da li da ovo napišem,al rekoh "k vragu,idem pa šta bude".Naime, jednom sam to ispričala svećeniku pa me otpilio i otada nisam to više nikom rekla.Ali da naglasim:Ovo je bio san.Ali san takve vrste da sam ja ujutro kad sam se probudila pola sata dolazila k sebi pizajući se da l je bio san ili java koliko je to bilo zapravo stvarno i upečatljivo. Ah da i napomenem da sam tada još bila ateist.Ovako se dogodilo.Sjedila sam s društvom u susjedovom dvorištu i neko reče Hajdemo zvati duhove.Svi su prihvatili osim mene.Ja niš nisam rekla.Onda se nađe neki pametnjaković i "bubne" hajdemo zvati Isusov duh. JA se posprdno nasmijem i kažem:Ma da baš će ti on doć.Nisam ni izrekla, a ispred mene se zakovitla prašina na nekih 20 -30 cm od zemlje.Bila je to nekakva zlatasta prašina koja se doslovno kovitlala, i iz nje se počne materijalizirati ljudsko obličje pred mojim očima. Možete misliti kako sam zinula.Sve oko mene u tom trenutku je nestalo.Postojalo je samo TO.
Iz prašine se stvori Isus glavom i bradom od krvi i mesa.Ja sam još uvijek sjedila na podu i blejila u njega u šoku.Pružio mi je ruku,otvoreni dlan i rekao mi bez da je otvorio usta i ispustio glas (rekao mi je mislima i ja sam ga razumjela): "Dođi k meni izgubljeno janje moje!".

U taj čas sam se probudila i sjela u krevetu i pitala se da li sam sanjala ili je to stvarno bilo. Ni dan danas ne znam.Ali tako nešto živo i predivno i stvarno ...više se nikad nije ponovilo ni prije ni poslije.Znam samo da se ježim uvijek kad se sjetim toga i sjećam se svakog svakog detalja. To je riječima neopisivo.Taj dan sam krenula na vjeronauk i krstila se i pričestila i krizmala. Kažu Bog se objavljuje u snu. Što vi kažete na ovo?Ne znam sama što bih mislila.Ali ni jedan san mi se tako intezivno nije urezao u pamćenje i takav dojam ostavio na mene.

Sindrom
22.12.2008., 20:35
...evo i moje jedno malo svjedočanstvo (iskustvo) o tim stvarima...kažem ovako:kao klinca (vjerojatno za neke to još uvijek i jesam) su me uvijek takve stvari (nadnaravno,paranormalno,kako god vam drago) privlačile...uvijek me je to zanimalo,vuklo,volio sam čitati takvo štivo,horor filmovi,priče,o njima da i ne govorim...sada još uvijek volim čuti poneku dobru priču,bila istina ili laž,samo neka joj se temelji temelje na nečemu što ne susrećem baš svaki dan...priča ide ovako (da više ne odugovlačim)...upravo sam završio 7. razred osnovne škole,znači tada sam imao oko 14 godina.Bilo je ljeto,školski praznici,putovanje na pomolu,ma,pravo vrijeme...nit brige nit brige nit pameti(:p)...jednu noć odem ja spavat i fino ja legnem,utonem u san,zaspim,ma prekrasno na toj vrućini...(dulja stanka)...probudim se nešto prije 4 sata ujutro,sve je normalno,ništa se ne događa,ništa nije mi strano...inače,tako jutrom mi se dosta puta znalo dogodit da se probudim,uglavnom zbog vrućine (zbilja ju ne podnosim),tada odem u dnevnu,upalim telku i tako prosjedim neko vrijeme,dok sunce ne grane i malo ne zahladi te bude ugodno za pajkit...ali ovu noć ne...ne znam zašto ali nakon što sam se probudio ostao sam u svom krevetu ležati i promatrati svoju sobu obasjanu mjesečinom.Ležim ja tako,rukama podbočio glavu,zurim u plafon kad ono..........tri udarca sijevnu na vrata moje sobe,snažno,kao da je netko otvorenim dlanom udario po vratima,tri prokleta puta...ja sam se skamenio...nikad u svom životu se nisam toliko uplašio kao te noći,nikada...nisam znao što da radim,nepomično sam ležao u svom krevetu,srce mi je palo u pete od straha (ali nisam se upiškio)...razmišljam što da činim,jednostavno nisam znao u tom trenutku,padale su mi na pamet glupave ideje kao npr.da pobjegnem kroz prozor,ali kuda onda,ili da vrištim,a ono,što ako nije ništa,što ako ja sve umišljam...najpametija ideja koja mi je sinula bila je ta da upalim svijetlo,to bi me barem ohrabrilo ako ništa drugo,ali javlja se tu novo ali,a to je da je prekidač upravo kraj vrata...uglavnom,situacija se rasplela kada je netko izašao iz susjedne sobe,a to je bila moja starija sestra...skupio sam nekako hrabrosti,izašao iz sobe,naravno,u hodniku nije bilo ništa neobično,sestru sam upitao je li mi možda ona lupala po vratima,ili je li nešto čula,odgovor je bio kratak: NE...bojao sam se vratiti u krevet,ap sam jutro dočekao pred telkom uz reflektorsko osvijetljenje.....uglavnom...ja ne znam što je to bilo,čak sam jedno vrijeme iz straha govorio da me i ne zanima,ali tako mi mlijeka u prahu,zanima me...teško mi je povjerovati da je to bio plod moje mašte,ili da sam samo umislio,da sam bio u polusnu ili nešto slično,kad znam da sam bio budan baš kao i sada...to nije bio plod moje mašte,nešto ili netko je bio u tom hodniku i mene zanima tko ili što...(uzeo sam opciju u obzir,koja je naravno nevjerojatna i nelogična da je zanemariva i ne dolazi u obzir...-Da mi slučajno roditelji nisu lupali po vratima???:lol:da,sigurno:rolleyes:)...

Leannah
22.12.2008., 21:10
ajd please editiraj i stisni koji enter jer ovo nije čitljivo :ne zna:

llollipop
23.12.2008., 16:53
hajde da i ja podijelim sa vama ono što se meni dogodilo!!
jedno ljeto sestre i ja u kuhinji ..ja radila salatu od rajčica..ali nije to bitno...kada odjednom mene nešto tako lupi po desnom ramenu u biti
više na leđima... i ja onako zbunjeno idem pogledat sestre da vidim jesu normalne, pa šta me lupaju bezveze a kad ono one me gledaju također zbunjeno i pitaju jesam li dobro:confused:
taj udarac je bio doista jak jer sam ga osjećala dosta dugo a i one su ga čule...
probajte se lupiti po ramenu ali na golu kožu!!
ali okrenem se ja a luster iznad kunjinjskog stola( što je bio iza mene) se klima lijevo-desno... užas...
kada se sjetim toga prođe me jeza... kud su baš mene našli udarati ti duhovi!
nakon toga nikakvih problema nisam imala!!!
baš čudno!!

1joksyyy1
24.12.2008., 14:13
Luster napada 2.

1joksyyy1
24.12.2008., 14:16
Događaj 2
dogodilo se prije kakvih 3 godina u zimi. U liniji sam imala cd od Nirvane 'Unplugged in NY'. Bilo je kasno i baš sam zgasila svjetlo i udobno se smjestila da utonem u san. Ništa nije bilo neobično, štoviše večer ko i svaka druga. Ležala sam i baš je počinjala pjesma 'Something in the way'. -Underneath the bridge- otpjevao je Kurt, ali nekej nije bilo ok, da li mi se učinilo? ali riječ bridge je otpjavao onak prema gore (polustepen vise, zvucalo je lijepo ali neobicno jer toga na snimci nema).
bila sam zbunjena i digla sam glavu, jer sam uzimala u obzir da sam mozda čula na samo jedno uho. Pjeva on dalje -The tarp has sprung a leak- i opet ta zadnja rijec stiha, 'leak', zadnju riječ otpjeva prema gore, ko da se penje. i slušam dalje -And the animals I've trapped- i 'trapped' otpjeva ko ova dva stiha prije. Onda sam se zbunjeno digla i ostala u sjedećem položaj i gledam u liniju, pitam se sto se događa. -Have all become my pets- otpjeva on, a 'pets' opet prema gore..
gledam liniju i ne pokazuje ikakve znakove kvara ili nečeg sličnog, ista ko i svaki dan. Slušam dalje i još je tih 4 stiha -And I'm living off of grass-And the drippings from the ceiling-It's okay to eat fish-'Cause they don't have any feelings- otpjeval je zadnje riječi onak prema gore. U refrenu nisam čula nikakve izmjene, a pjesma je dalje tekla normalno i kad sam ju ponovo pustila, ništa se nije dogodilo, pjeval je normalno. E sad baš da sam si svih 8 puta umislila nije moguce, a objašnjenja nemam.

cula sam kak je moguce zbog nekih frekvencija (nisam sigurna o cemu tocno pricam) da se tako izmjeni glas, tj. da cujem nesto drugo, ali bas osam puta, to mi nije jasno....

oprostite na poduzem postu i na č,ć,ž,đ,š - negdi ima negdi ne, jer taj svoj post sa dogadajima sam kopirala sa jednog foruma gdje sam o tome pisala, da ne pisem sve ponovo. zato i je tak detaljno jer je bilo prije par godina pa je sacuvano tada vise detalja.

kurtov duh.....:cerek:

slanutkica
25.12.2008., 11:48
...evo i moje jedno malo svjedočanstvo (iskustvo) o tim stvarima...kažem ovako:kao klinca (vjerojatno za neke to još uvijek i jesam) su me uvijek takve stvari (nadnaravno,paranormalno,kako god vam drago) privlačile...uvijek me je to zanimalo,vuklo,volio sam čitati takvo štivo,horor filmovi,priče,o njima da i ne govorim...sada još uvijek volim čuti poneku dobru priču,bila istina ili laž,samo neka joj se temelji temelje na nečemu što ne susrećem baš svaki dan...priča ide ovako (da više ne odugovlačim)...upravo sam završio 7. razred osnovne škole,znači tada sam imao oko 14 godina.Bilo je ljeto,školski praznici,putovanje na pomolu,ma,pravo vrijeme...nit brige nit brige nit pameti(:p)...jednu noć odem ja spavat i fino ja legnem,utonem u san,zaspim,ma prekrasno na toj vrućini...(dulja stanka)...probudim se nešto prije 4 sata ujutro,sve je normalno,ništa se ne događa,ništa nije mi strano...inače,tako jutrom mi se dosta puta znalo dogodit da se probudim,uglavnom zbog vrućine (zbilja ju ne podnosim),tada odem u dnevnu,upalim telku i tako prosjedim neko vrijeme,dok sunce ne grane i malo ne zahladi te bude ugodno za pajkit...ali ovu noć ne...ne znam zašto ali nakon što sam se probudio ostao sam u svom krevetu ležati i promatrati svoju sobu obasjanu mjesečinom.Ležim ja tako,rukama podbočio glavu,zurim u plafon kad ono..........tri udarca sijevnu na vrata moje sobe,snažno,kao da je netko otvorenim dlanom udario po vratima,tri prokleta puta...ja sam se skamenio...nikad u svom životu se nisam toliko uplašio kao te noći,nikada...nisam znao što da radim,nepomično sam ležao u svom krevetu,srce mi je palo u pete od straha (ali nisam se upiškio)...razmišljam što da činim,jednostavno nisam znao u tom trenutku,padale su mi na pamet glupave ideje kao npr.da pobjegnem kroz prozor,ali kuda onda,ili da vrištim,a ono,što ako nije ništa,što ako ja sve umišljam...najpametija ideja koja mi je sinula bila je ta da upalim svijetlo,to bi me barem ohrabrilo ako ništa drugo,ali javlja se tu novo ali,a to je da je prekidač upravo kraj vrata...uglavnom,situacija se rasplela kada je netko izašao iz susjedne sobe,a to je bila moja starija sestra...skupio sam nekako hrabrosti,izašao iz sobe,naravno,u hodniku nije bilo ništa neobično,sestru sam upitao je li mi možda ona lupala po vratima,ili je li nešto čula,odgovor je bio kratak: NE...bojao sam se vratiti u krevet,ap sam jutro dočekao pred telkom uz reflektorsko osvijetljenje.....uglavnom...ja ne znam što je to bilo,čak sam jedno vrijeme iz straha govorio da me i ne zanima,ali tako mi mlijeka u prahu,zanima me...teško mi je povjerovati da je to bio plod moje mašte,ili da sam samo umislio,da sam bio u polusnu ili nešto slično,kad znam da sam bio budan baš kao i sada...to nije bio plod moje mašte,nešto ili netko je bio u tom hodniku i mene zanima tko ili što...(uzeo sam opciju u obzir,koja je naravno nevjerojatna i nelogična da je zanemariva i ne dolazi u obzir...-Da mi slučajno roditelji nisu lupali po vratima???:lol:da,sigurno:rolleyes:)...

nemam objašnjenja. jel možda imaš mačku,psa....možda bi kućni ljubimci radili gluposti i trčali po kući:ne zna:???
ili je tog dana bilo vjetrovito?
btw,dobro ti je ovo tako mi mlijeka u prahu...:rofl:

slanutkica
25.12.2008., 12:02
Imam i ja jednu: živim u staroj kući,sa tavanom.
A vrata od tavana,zapravo više otvor,nalaze se na plafonu,dosta visoko.Treba stavit stepenice,učvrstit ih i otvoriti teški drveni poklopac.Znate na što mislim?
Jedno jutro sam se probudila i (neznam zašto) pogledala prema gore.Otvor je bio otvoren.I mislim se ja to mi se tata penja da provjeri jeli curi voda ili tak nešto.Možda je ostavio otvoreno da se zrači?
Uglavnom,tako je stajalo još dva sljedeća dana.
I onda su moji primjetili.Ustanovilo se da nitko nije išao gore.
Ali najgore, sljedeći dan je poklopac bio malo manje otvoren.A opet nitko nije išao gore!Sljedeći dan moji su to zatvorili i više nije bilo takvih stvari.
Možda su to bili miševi jer ih čujem po noći kako trču, grebu i grizu,galopiraju i udaraju! Barem mislim da su to miševi!!!???
Što kažete na ovo? I još svake večeri čujem grebanje točno u 10.46! Traje možda oko 5min.sad kad pišem ovo još sam se više prestrašila!

strumpf
25.12.2008., 14:59
A vrata od tavana,zapravo više otvor,nalaze se na plafonu,dosta visoko.Treba stavit stepenice,učvrstit ih i otvoriti teški drveni poklopac.Znate na što mislim?
Jedno jutro sam se probudila i (neznam zašto) pogledala prema gore.Otvor je bio otvoren.I mislim se ja to mi se tata penja da provjeri jeli curi voda ili tak nešto.Možda je ostavio otvoreno da se zrači?
Ali najgore, sljedeći dan je poklopac bio malo manje otvoren.A opet nitko nije išao gore!Sljedeći dan moji su to zatvorili i više nije bilo takvih stvari.
Možda su to bili miševi jer ih čujem po noći kako trču, grebu i grizu,galopiraju i udaraju! Barem mislim da su to miševi!!!???
Što kažete na ovo? I još svake večeri čujem grebanje točno u 10.46! Traje možda oko 5min.sad kad pišem ovo još sam se više prestrašila!
odeš gore u 10.47 i riješiš misteriju:kava:

Sindrom
26.12.2008., 08:46
nemam objašnjenja. jel možda imaš mačku,psa....možda bi kućni ljubimci radili gluposti i trčali po kući:ne zna:???
ili je tog dana bilo vjetrovito?
btw,dobro ti je ovo tako mi mlijeka u prahu...:rofl:

...ma kaki,nemam ni mačku ni psa,samo kornjače,ali teško da su one izašle iz terarija i moje sobe u namjeri da mene uplaše...:rofl:...

Sindrom
26.12.2008., 08:53

...ovo sa zvukovima na tavanu svakog dana u isto vrijeme mi je poznato...

...naime prije nego su moji roditelji izgradili vlastitu kuću (prije preseljenja),živjeli smo sa bakom i djedom u dosta starijoj kući...nakon rata,možda neke tri,četiri godine,na tavanu se čulo lupanje,svaki dan u isto vrijeme (oko nekih 17 sati)...

...moj stari točno u to vrijeme je znao otići na tavan da provjeri koji vrag lupa,kad ono,naravno,nigdje žive duše...teško da su stvorenja poput miševa ili golubova čekala 17 sati svakog dana da nas uznemire...:confused:

slanutkica
26.12.2008., 12:45
...ma kaki,nemam ni mačku ni psa,samo kornjače,ali teško da su one izašle iz terarija i moje sobe u namjeri da mene uplaše...:rofl:...

čuj,mislim da bi duhovi i NLO mogli postojat - pa nebi ovoliko ljudi o tome govorilo, pisalo priče, istraživalo...sve u svemu, ja sam uvjerena da nešto postoji- mora biti neko objašnjenje za krugove u žitu i sve ove pojave koje su opisane na forumu,a to su priče samo iz Hrvatske-ne možemo zamisliti
što se sve događa u cijelom svijetu!
u ovome slučju nećemo izostaviti tvoju najdražu sestru.
Opšiši bolje kakvi su bili udarci- koliki je bio razmak između njih?
jesi čuo disanje,korake?

Sindrom
26.12.2008., 16:28
...udarci su bili baš kao da rukom,točnije dlanom udaraš po drvenim vratima,tri puta,odmah jedan za drugim,razmak između udaraca nije bio veći od jedne sekunde...

...prije udaraca nije se ništa čulo,ništa u hodniku,totalni tišnjak...

livmed
26.12.2008., 16:41
heh evo da podjelim svoje iskustvo
ugl ovo je još dok sam išao u osnovnu, svaki put sam se kući vraćao s frendom i kad dođemo do moje kuće moram preći cestu jer smo išli uvijek s preke strane.

Jedne noći sam sanjao nas dvojicu kako se vraćamo kući i eto nas kod moje kuće i sad ono 2 metra prije no što ću ja preć grune granata na čupriju(kak mi kažemo) - to sam sanjao

sada ono što je bilo stvarno

Nedugo nakon tog sna( par dana) mi se vraćamo iz škole i evo nas na tom mijestu i u jednom trenutku neš mi se čudno dogodilo nisam bio svijestan gdje sam, al sam dalje hodao i čim sam prešao cestu( iako i dalje nisam bio svijestan) taj osjećaj je prošao

I opet za nekoliko dana prolazimo mi istim putem i ja se opet isključim nisam bio svijestan ničega oko sebe sam sam hodao preko čuprije i na cestu i tres - auto mi je prešo preko stopala tad sam se recimo osvjestio vozaćica se zabrinula la ja sam joj rekao da je sve u redu a nabolje je što me stopalo uopće nije boljelo
to mjesto izbjegavam iako mi se ovakva stanja od nesrećice nisu ponavljala:):):)

Evangard
28.12.2008., 20:15
Puno iskustva, puno ljudi...
Vjerujem da svatko ima neku svoju pričicu. Pa, imam ih i ja više: npr. i ja sam neko vrijeme čula kucanje u zidovima sobe, svake noći otprilike u isto vrijeme, i mene su prema navodima drugih ljudi posjećivali svjetleći ljudi dok spavam.
Nikad nisam ništa vidjela (ili nikog :misli:), ali ljudi su mi pričali da jesu.
Uopće ne znam di bi bilo logično objašnjenje u svemu, jer ja sam inače po svemu logična osoba.
Možda mozak sam proizvodi te čudne stvari, jer mu je jednostavno dosadno? :hekla:
Na kraju krajeva, konzumiranjem droge se isto dolazi do tih čudnih pojava, a droga samo pojačava neki osjet.
Ma, 'ko će ga znat!

Krusty
30.12.2008., 17:45
:rofl: :rofl:
to ti je u polusnu sve :rofl:
to se i men dogodi samo drugacije npr. nekidan sam mislio da mi se ogromna pcela zabila u facu :rofl:

i tako jos pizdarija :ne zna:

Zbunjena_11
03.01.2009., 02:28
Strasno.....no ja nevjerujem u to!!!!jer nevjerujem u duhove,vile i ta sr*nja!

LittleStar
03.01.2009., 15:13
:eek: Ima stvarno svakakvih priča. :eek:

Ne znam je li svaka istinita, ali vjerujem u paranormalno i onostrano...

Ikstomi
03.01.2009., 15:43
haha priče su extra...nevjerujem u svako ali eto

slanutkica
04.01.2009., 20:24
...udarci su bili baš kao da rukom,točnije dlanom udaraš po drvenim vratima,tri puta,odmah jedan za drugim,razmak između udaraca nije bio veći od jedne sekunde...

...prije udaraca nije se ništa čulo,ništa u hodniku,totalni tišnjak...

hm....imaš doma kanal zone reality?
pogledaj navečer znaju biti neke emisije o duhovima- ukleti hoteli, uklete kuće i lovci na duhove...
možda si imao duha u kući- meni su osobno umrle dvije osobe u istoj kući,ali nemam nikakvih problema.
duhovi znaju biti nestašni, potezati plahte, štipati, a možeš čuti i korake...sve je u redu dok ti se ništa strašno počinje događati....

blesa saruska
04.01.2009., 21:23
procitala sam sve ove price...ima bome zanimljivih slucajeva...sama nema neka iskustva s bizarnim dogadjanjima a nadam se da ih necu ni imati...brrrrrrr

blesa saruska
04.01.2009., 21:43
ustvari sjetila sam se jednu priče koja je na kraju ispala komedija...
u selu gdje ljetujem u Lici je ostala jedna spaljena neobnovljena kuća nakon rata. Prije par godina babe su nama klincima govorile kako se u toj kući davno zapalila neka baba sebe i još nekog iz porodice...
E sad,preko dana je još bilo snošljivo prolazit pored te kuće ali po noći se uvijek čulo neo zvoncanje i šuškanje...a šta je najgore u toj kući je propao pod,to smo saznali jer smo jedan dan išli provjeriti jel je moguće da neko uđe u tu kuću pa nema pametnijeg posla i plaši nas tad klince...
i jednu večer se moj frend ohrabrio i uzeo baterijsku svjetiljku kao zavirit će on unutra da vidi šta je to što tolko šuška i zvoni....
i uđe on mi vani napeto iščekujemo šta će se desit i on izleti bljed ko krpa...i kaže- Jao vidio sam velike dlakave uši u rupi na dnu!!!
i počela opća histerija...ja trćim zovem babu....
a baba se počne smijati i kaže-DJECO TO SUSJED DOLJE PUŠTA KOZE DA PREKO NOĆI SPAVAJU U TOM PODRUMU ŠTA SE RASPADA U KUĆI...
eh koji je to šok bio...:lol:

andreina
05.01.2009., 00:27
no kaj?
kakva je to ukleta kuća kod sesveta di već?
idemo?ko će samnom
ja sam ozbiljna :kava:

strumpf
05.01.2009., 19:22
no kaj?
kakva je to ukleta kuća kod sesveta di već?
idemo?ko će samnom
ja sam ozbiljna :kava:

posalji sliku pa cu ti reci hocu s tobom:lol: salim se. ja bi volio otici na takvo mjesto ali nemam vremena prdnut

andreina
05.01.2009., 22:04
lol :D
ne fakat,baš bi išla

Joppa
05.01.2009., 22:21
Ja cu ici. :)

andreina
05.01.2009., 23:34
zasad je dvoje.
treba nas bit bar 5.
al trebamo utvrdit di je to prvo :D

Lucija 4
06.01.2009., 00:06
Još prije kad sam se u jutro spremala za školu bila sam u boravku
pa sam otišla u drugi (koji se ne koristi toliko puno) ne znam zašto
(zaboravila sam) i kako je tamo između ta 2 boravka daska preko koje
se prolazi (ja sam još bila u tom drugom boravku) i kad sam se vracala u
taj stari da uzmem jaknu i kad sam stala ispred daske da se vratim ispred
mene je brzo proletila neka sjena kao čovjek ili vještica imala je kapuljacu
onako spicastu i bila je skroz u crnom i kao sa nekim bijelim crtama po
haljini (znak kako brzo leti) kao da leti ali nije imala metlu ni nikakvu štangu
neg samo sam vidla kao da se držala za nekaj i lebdjela je nekoliko cm od
poda.

I da, jednom dok sam se sa sestricnom vracala u kuću i kad smo ušle iz
verande u hodnik (baka nas je tamo docekala) i sestricna i ja smo skidale
jakne i dok sam skidala jaknu na stepenicama sam vidjela nekog čovjeka koji je išao prema gore ali ne od početka stepenica neg od: malo više od sredine.
Bio je u skroz u crnom (crno odjelo i da, mislim da je imao i šešir) ali samo je imao bijele đonove cipela. Ja sam se prepala i otišla sam dalje ko da se ništa
nije desilo i od tada (ne odma isti dan ili nakon par dana) imam osjecaj da
me stalno prati neki crni čovjek. Stalno je kod mene i oće me ubit a pogotovo
noću kad je mrak. I kad je dan isto al stoji iza mene i oće me ubit (tako se ja osjecem tada) i jako se bojim. Ali taj osjecaj i taj crni čovjek je kod mene samo kad sam sama a i ako sam s nekim isto al da je mrak a da je dan i da
sam s nekim nebi se bojala i ne bojim se kad sam s nekim po danu. Al u jutro
isto takav osjecaj kad idem u školu. I jednom kad sam ležala u krevetu
nisam mogla spavat a vrata od sobe su bila otvorena (tad sam spavala s mamom i tatom u sobi) i ja sam vidla tog čovjeka i bio je višlji nego inače
i 100 % sam uvjerena da je to onaj sa stepenica i gledao me i držao je
nož u rukama i samo me gledao ja sam ga vidla a i osjetila da je tu. Bio je
kod vrata i samo stajao. Htio me ubit i od straha sam došla kod mame i rekla
sam joj to a onda se on preselio u mamin i tatin krevet i sjedio i dalje
je držo nož i gledo me. Ja sam onda upalila svjetlo i rekla mami šta sam vidla
a ona je pitala di je a ja sam rekla da stoji kod vrata i da me želi ubit. I na kraju svega prespavala sam kod mame u krevetu :rolleyes:

I da PUNO poslije toga ja sam ležala u krevetu i opet nisam mogla spavati
već sam i zaboravila na čovjeka (mislim na njegovu priču iznad) i samo od jedanput vidim kako neka velika bijela mrlja sjedi između maminih i tatinih nogu. Mama je bila na svojoj strani a tata na svojoj i između mame i tate al kod nogu. Vidla sam da je to anđeo imao je velika krila i gledao me. Bio je sav bijeli. Imao je dugačku bijelu haljinu i kratku kosu. Ali lijepo kratku kosu. Ja sam se prepala al sam si mislila zašto bi se bojala pa bijeli je i svijetli (to je
dobro) i anđeo je . I kako sam se prepala opet sam otišla kod mame i onda je anđeo bio u mom krevetu ležao je i gledao mene ali ovaj put nije bio tako velik nego bio manji na rubu kreveta ne mislim baš rub kao rub nego di je početak kreveta samo s druge strane. Kad je tu bio osjecala sam negativnu energiju pa sam se preselila. I onda sam rekla mami da je tu anđeo i gleda me i da me oće ubit. I nakon nekog vremena zaspala sam opet kod mame....:rolleyes:

Eto.....to su moje priče znam još neke al mi se neda više pisat a i kasno je idem spavat......Ak se sjetim još nekaj možda ću napisat al ne vjerujem.....

_Maya_
07.01.2009., 16:20
joj ljudi moji.. čitala sam jučer ovaj topic navečer prije spavanja i nisam mogla posle oči sklopiti do pol 5 :rofl: od nekih priča sam se doslovno naježila a neke su stvarno izmišljene i to preočito :mig:

RILLE
07.01.2009., 17:28
joj ljudi moji.. čitala sam jučer ovaj topic navečer prije spavanja i nisam mogla posle oči sklopiti do pol 5 :rofl: od nekih priča sam se doslovno naježila a neke su stvarno izmišljene i to preočito :mig:

da zato ja nikad ne čitam ovaj topic navečer:Da ja mislio da sam jedini koji se boji:mig:

U2dva
07.01.2009., 17:34
Šta vi lažete ? Tu je sve istina i kaj niste vidli da piše ISTINITI HOROR DOGAĐAJI ?!

124 stranice ''istinitih događaja''..:s:rofl::D

Bojim se da ih na ovom topicu ima za uvrh glave jednu i pol stranicu..

:kava:

Lucija 4
Kaj se bojiš ? Čega ?

_Maya_
da zato ja nikad ne čitam ovaj topic navečer:Da ja mislio da sam jedini koji se boji:mig:

nisi nisi :mig: ja obožavam takve priče al obavezno poslije ne mogu zaspati :D

Lucija 4
07.01.2009., 17:36
Ti rille. Šta je tako strašno ?

_Maya_
07.01.2009., 17:46
Lucija 4
Registrirani korisnik

Registracija: Jan 2009.

--------------------------------------------------------------------------------

To što sam ja napisala je istina sve i ništa nije izmiišljeno ! Ja ne znam baš najbolje izmišljat priče i ne vrjeđaj me ! I da ja neš izmislim bilo bi mi žao i imala bi grižnju savjesti a to sad ne mam.
----------------------------------------------------------------------

Draga Lucija!

evo copy-pastala sam privatnu poruku koju si mi poslala!
slušaj dijete drago, ako si se prepoznala u mojoj kritici da su nečije priče zaista izmišljene i smiješne- oprosti nisam mislila na tebe! da budem iskrena tvoju priču nisam ni pročitala!! ni u jednoj rečenici nisam spomenula da je o tebi riječ tak da ne znam čemu se tolko uzbuđuješ!??!

mandragora
07.01.2009., 18:18
da podsejtim!!
na istinitim horror događajima i sličnim topicima nije dozvoljeno - točnije kažnjivo je i bezobrazno proglašavati ljude ludima!!

RILLE
07.01.2009., 19:06
Ti rille. Šta je tako strašno ?
kolko ti imaš godina.tvoj način opisivanja mi daje senzaciju da nisi baš odrasla osoba.:mig:
pa neznam neke priče su malo jezive za čitat u pola noći

Joppa
07.01.2009., 19:08
zasad je dvoje.
treba nas bit bar 5.
al trebamo utvrdit di je to prvo :D

Mozemo nas 2. Javi se na pp. :)

Lucija 4
07.01.2009., 19:12
Maya meni to ne smeta kaj si tu stavila tu poruku i ako bilotko stavi tu moju poruku šta me briga.......

Lucija 4
07.01.2009., 20:43
da podsejtim!!
na istinitim horror događajima i sličnim topicima nije dozvoljeno - točnije kažnjivo je i bezobrazno proglašavati ljude ludima!!

Bravo ti !

_Maya_
07.01.2009., 21:57
Maya meni to ne smeta kaj si tu stavila tu poruku i ako bilotko stavi tu moju poruku šta me briga.......

gle meni ti se stvarno ne raspravlja. prvo: nije mi jasno zašto si se ti našla uvrijeđena na moj komentar i poslala mi privatnu poruku da ti ne izmišljaš svoje priče i sl. iskreno?! boli me briga za to! možeš ti tu pisati šta god hoćeš! tome forum i služi! drugo: do tvojih priča nisam još ni došla- stoga nisam ih ni pročitala. ne moraš se uopće uzbuđivati bezrazložno. niti imam što protiv tebe, niti te poznajem. al kolko sam uspjela shvatiti da stvari shvaćaš preosobno. i šta ako je netko tvoju priču loše iskomentirao, prijeđi preko tih komentara, idi dalje. ako već i jesi nešto doživjela to je tvoja stvar - ti najbolje znaš! život je prekratak da bi se toliko opterećivala komentarima forumaša (ljudi koje ni ne poznaješ)!

zewa_kishkish_
08.01.2009., 17:06
I kako sam se prepala opet sam otišla kod mame i onda je anđeo bio u mom krevetu ležao je i gledao mene ali ovaj put nije bio tako velik nego bio manji na rubu kreveta ne mislim baš rub kao rub nego di je početak kreveta samo s druge strane. Kad je tu bio osjecala sam negativnu energiju pa sam se preselila. I onda sam rekla mami da je tu anđeo i gleda me i da me oće ubit. I nakon nekog vremena zaspala sam opet kod mame....:rolleyes:

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: svaka čast

blesa saruska
08.01.2009., 17:13
ja ne kužim kak vi ljudi ostajete normalni nakon takvih pihdarija kaj vam se događaju?????
ja bi pukla

comewithme1717
08.01.2009., 18:45
najveći horor u mom životu je bilo 15 satno radno vrijem u restoranu te kasnije čišćenje istog restorana do temelja

Lucija 4
08.01.2009., 21:06
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: svaka čast

Zašto svaka čast ?

mandragora
09.01.2009., 14:30
Zašto svaka čast ?
pogledaj malo top teme na alternativi: astralne projekcije, paralize u snu i entitete na astralu...možda ti stvari postanu jasnije :)

Davidius
09.01.2009., 15:42
ja ne kužim kak vi ljudi ostajete normalni nakon takvih pihdarija kaj vam se događaju?????
ja bi pukla

možda zato jer im se ... ne događaju? :misli: mada ne vjerujem, ovdje su svi iskreni i sigurno su svi doživjeli paranormalna iskustva :zubo::zivili:

RILLE
09.01.2009., 17:59
možda zato jer im se ... ne događaju? :misli: mada ne vjerujem, ovdje su svi iskreni i sigurno su svi doživjeli paranormalna iskustva :zubo::zivili:
kao što je neko reko 4 od 5 hrvata se suočilo/trenutačno suočava sa duhovima i neobjašnjivim pojavama.a onaj 1 je imao neku vrst kontakta sa vanzemaljcima,ili su ga oteli,ili ostavili neki znak ugl. svi imaju svoja iskustva:D

_Maya_
09.01.2009., 18:57
kao što je neko reko 4 od 5 hrvata se suočilo/trenutačno suočava sa duhovima i neobjašnjivim pojavama.a onaj 1 je imao neku vrst kontakta sa vanzemaljcima,ili su ga oteli,ili ostavili neki znak ugl. svi imaju svoja iskustva:D

sumnjam da je kontakt sa paranormalnim toliko čest. al opet tko bi znao, puno se toga ignorira il se uvijek nađe neko realno (?) objašnjenje za takve pojave.

kad je moja teta umrla, prije 7god, bilo je ljeto i navečer smo bili na karminama. bili smo svi u dvorištu jer je unutra bilo vruće. u dvorištu su bile nekakve metalne bačve. i baš u trenutku kad smo se počeli moliti za nju je u tim bačvama nešto glasno zalupilo. svi smo se u tom trenutku samo pogledali i nitko nije ništa komentirao. e sad koje je realno i pravo objašnjenje toga, ne znam, al sam tad osjetila neku toplinu i srsi su me prošli cijelim tijelom.

blesa saruska
10.01.2009., 18:25
ok u nekim situacijama su se samo možda hm...kako da se izrazim...pojave sa trenutkom...tj. slučajnost.
ali neki od ovih slučajeva tu mi djeluju stvarno kao izmišljotine i to loše a ima ih i nekih za koje mi je lako povjerovat da su se desile...

samonesto
10.01.2009., 19:11
da podsejtim!!

jeee, jedan glas razuma..

zasto se uopce raaspravljate jel istina il ne? to je suludo, i tako je svejedno. ako hoces citat, citaj, nedoumice rjesavaj sam sa sobom, ko nece, dovidjenja.

lupus_est
11.01.2009., 03:01
:lol: Uff, ja sam maltene mislio da ću umrit nakon šta sam pročitao post od Lucije 4. Prvo vještica, leti, onda neki čoban se prikaza i ona misli da će je ubit pa ide kod mame leć. Onda joj se prikazao anđeo, prvo veći pa manji i onda se pripala i otišla opet kod matere spavat jer je mislila da će je i anđeo ubit.... :lol: :rofl: :rofl:

billie_piton
11.01.2009., 16:27
Zna mi se dogodit da kad spavam nešto me obuzme. Ustvari to i nije san, to je nešto između sna i jave i svjestan sam da je nešto na meni. Pokušavam se maknuti, ali ne mogu, pokušavam vikati, ali glas ne ide dalje od mene.

Jednom sam se probudio i osjetio sam kako nešto sjedi na meni. Pogledao sam prema gore i na meni je sjedila nekakva spodoba u sivom odijelu, na mjestu lica je bilo nešto neodređeno, nekakva prljava mrlja. Zapamtio sam da mi se to obratilo sa rečenicom "sada ćeš vidjeti ko je vrag...".

Prije nego mi se to dogodilo imao sam strašan san, sjedio sam u gol u nekakvoj kadi. Atmosfera je bila užasno jezovita, čuli su se koraci u hodniku i odjednom začuo se strašan vrisak. Nakon toga mi se dogodilo ono što sam gore opisao.

Sve te pizdarije su mi se počele događat od onda kad se brat počeo zafkavat sa tim nadnaravnim stvarima. Počeo je slušat kazete od hare krišne, počeo se družit sa nekakvim čudacima.

Jednom je uzeo sliku od svog bivšeg razreda u školi i visak. Držao je visak nad tom slikom i išao je od jednog do drugog učenika. Visak se stalno vrtio na desnu stranu. Kad je došao do jednog dečka počeo se užasno vrtit na suprotnu stranu. Rekao je da je taj dečko poginio u ratu.

Znalo se dogodit da smo iz zafrkancije sa viskom pogađali neke događaje. Kao da smo sa viskom otvorili neki paralelni svijet i od onda su se počele događat takve stvari.

Jednom sam spavao u sobi gdje je bila slika od moje pokojne bake i dede. Probudio sam se u noći, pogledao sliku i mislim da mi se deda nasmješio. Imao je blijedu facu... Osjećao sam se kao u mrtvačnici.

Moj savjet je da se nitko ne zafrkava sa stvarima koje ne pozna. Ja sam se opekao i jedva sam se riješio tih pizdarija.

dersu
11.01.2009., 17:52
pa pisi kako si ih se rijesio...

billie_piton
11.01.2009., 18:02
pa pisi kako si ih se rijesio...

Nisam se u potpunosti riješio. Zna mi se dogodit još ponekad da mi to dođe, ali to je sada stvarno rijetkost. Možda jednom u pola godine. Ono prije je bilo svaki dan. Bilo me je strah ići u krevet da ne zaspim jer mi je to obavezno dolazilo svake noći. Jedostavno sam se odmaknio od toga svega. Uopće ne razmišljam o tome, bacio sam sve te viskove i ostale pizdarije, svećenik mi je posvetio sobu....

Kad mi to dođe i počne gušit počnem molit Oče naš, malo me protrese i nakon toga me pusti.

samonesto
11.01.2009., 19:28
Nisam se u potpunosti riješio. Zna mi se dogodit još ponekad da mi to dođe, ali to je sada stvarno rijetkost. Možda jednom u pola godine. Ono prije je bilo svaki dan. Bilo me je strah ići u krevet da ne zaspim jer mi je to obavezno dolazilo svake noći. Jedostavno sam se odmaknio od toga svega. Uopće ne razmišljam o tome, bacio sam sve te viskove i ostale pizdarije, svećenik mi je posvetio sobu....

Kad mi to dođe i počne gušit počnem molit Oče naš, malo me protrese i nakon toga me pusti.

sad ce se sigurno nac neko pametan i smijat ovom, al to je istina, vecinom takve stvari dodju od tih gluposti.

Joppa
12.01.2009., 00:02
sad ce se sigurno nac neko pametan i smijat ovom, al to je istina, vecinom takve stvari dodju od tih gluposti.

Vrlo moguce, ne igrajte se vatrom, jer bi se mogli opeci.
Ali samo mi jedno nije jasno, kako svi vide te spopode i usru se od straha. Ne razumjem.

Ajd da vam ubacim i svoju jednu pricu: iako sam ovdje bio cesto nikako nisam pricao svoje price, evo jedne.
Mislim nije strasna.

Vecer oko 11 sati, kuca na 2 kata i ja gore gledam TV. Naravno sam, i tako ja gledam i smanjim i kada cujem dole vrata se tresu. Ja mislio dosli moji pa otvaraju. Ali cekam cekam ali nikoga. Ajd izaci cu ja da vidim jesu li dosli, ono svijetlo upaljeno i nikoga dole. E nista mozda mi se ucinilo mislim u sebi. Vratim se gore i stisam TV da cujem ako bude opet lupalo. Kada opet poce lupati kao da netko rukom udara. I ustanem ti ja iz kuhinje uzmem Nozinu i upalim svijetlo i otvorim vrata tamo nikoga. Cujem iza kuce nesto dise i mice se u grmlju. Mislim se ja ajd kada vec si dosao i sakrio se onda me se bojis. Ja nozinu ispred sebe i svojetlo i na to krenuo. Polako idem u mrak i noz u ruci polako u mislima se sa svima pozdravljam i molim se u sebi. I posvijetlim ja tome u oci, kada poceo da bjezi, mislim se ocu li da trcim ili da udem u kucu. Ajd idi za njim, pocmem trcat a u blizini mi bila suma, vec dosta se nije vise vidilo, kada pogledam to sto mi je udaralo pobjeglo u sumu. Mislim se svakako neces spavati kada ti je lupalo, i imao si vec slicnih situacija, mozda te netko i lozi ajd ti skupi muda i idi za tima. I krenem ti ja polako za tim. Naravno na svako suskanje u sumi srce udara sve brze i brze. I krecem ti se ja kroz sumu i opet vidim to crnu spodobu u blizini kako suska. Ajd neka mi se preblizi noz ide mu u tjelo. Polako se krecem i izleti ta spodopa ispred mene crna i pocem lajati. A mislim se u sebi pa od svih sranja mene prepane obican pas, I nakon dugoga razmisljanja shvatio sam da je ta dukela sa repom udarala mi po vratima. I kada sam ja krenio on je bjezao. Brate kada mu svjetiljom upalis u oci pocmu mu se cakliti mislis da te gleda 100 demona. Jos crn i dlakav. I nista ja se vratim kuci i mirno nastavim gledat TV. :)

AnAna_mo
12.01.2009., 11:41
A jesi lud, ja kontala svsta ce biti na kraju, ti fino odsetao do TV-a...:D

Joppa
12.01.2009., 15:59
A jesi lud, ja kontala svsta ce biti na kraju, ti fino odsetao do TV-a...:D

Auu, mogu samo reci da se blizu tvoga grada odvijajo taj strasni proces. :D

šumskičovjek
12.01.2009., 16:21
Vrlo moguce, ne igrajte se vatrom, jer bi se mogli opeci.
Ali samo mi jedno nije jasno, kako svi vide te spopode i usru se od straha. Ne razumjem.

Ajd da vam ubacim i svoju jednu pricu: iako sam ovdje bio cesto nikako nisam pricao svoje price, evo jedne.
Mislim nije strasna.

Vecer oko 11 sati, kuca na 2 kata i ja gore gledam TV. Naravno sam, i tako ja gledam i smanjim i kada cujem dole vrata se tresu. Ja mislio dosli moji pa otvaraju. Ali cekam cekam ali nikoga. Ajd izaci cu ja da vidim jesu li dosli, ono svijetlo upaljeno i nikoga dole. E nista mozda mi se ucinilo mislim u sebi. Vratim se gore i stisam TV da cujem ako bude opet lupalo. Kada opet poce lupati kao da netko rukom udara. I ustanem ti ja iz kuhinje uzmem Nozinu i upalim svijetlo i otvorim vrata tamo nikoga. Cujem iza kuce nesto dise i mice se u grmlju. Mislim se ja ajd kada vec si dosao i sakrio se onda me se bojis. Ja nozinu ispred sebe i svojetlo i na to krenuo. Polako idem u mrak i noz u ruci polako u mislima se sa svima pozdravljam i molim se u sebi. I posvijetlim ja tome u oci, kada poceo da bjezi, mislim se ocu li da trcim ili da udem u kucu. Ajd idi za njim, pocmem trcat a u blizini mi bila suma, vec dosta se nije vise vidilo, kada pogledam to sto mi je udaralo pobjeglo u sumu. Mislim se svakako neces spavati kada ti je lupalo, i imao si vec slicnih situacija, mozda te netko i lozi ajd ti skupi muda i idi za tima. I krenem ti ja polako za tim. Naravno na svako suskanje u sumi srce udara sve brze i brze. I krecem ti se ja kroz sumu i opet vidim to crnu spodobu u blizini kako suska. Ajd neka mi se preblizi noz ide mu u tjelo. Polako se krecem i izleti ta spodopa ispred mene crna i pocem lajati. A mislim se u sebi pa od svih sranja mene prepane obican pas, I nakon dugoga razmisljanja shvatio sam da je ta dukela sa repom udarala mi po vratima. I kada sam ja krenio on je bjezao. Brate kada mu svjetiljom upalis u oci pocmu mu se cakliti mislis da te gleda 100 demona. Jos crn i dlakav. I nista ja se vratim kuci i mirno nastavim gledat TV. :)

a i kod tebe se zadesio neki pas?:)

comewithme1717
12.01.2009., 17:05
ti danasnji psi, to sve poludlo....katastrofa

samonesto
13.01.2009., 04:07
Vecer oko 11 sati, kuca na 2 kata i ja gore gledam TV. Naravno sam, i tako ja gledam i smanjim i kada cujem dole vrata se tresu.
...
I nista ja se vratim kuci i mirno nastavim gledat TV. :)

e tak treba.. istjerat stvar do kraja da mozes kasnije u miru gledat tv. a ne mi kaj bjezimo.

al meni se neki dan dogodila neka zanimljiva stvar. skuzila sam da ove price imaju i neku f-ju osim da ne mozemo spavat ponoci.. hodam ja hodnikom i nosim si laptop u sobu, kad cujem neke zvukove tipa pokvaren radio, sustanje. mislim si lap mi je ostao ukljucen, al nije. i vracam se u boravak, nista. al samo u hodniku. i na kraju nestalo samo od sebe. a mozda mi se i pricinilo, il je bio tv makar na njemu nisam vidjela nikakve promjena na programu. ugl, u tom trenu mi je prvo palo na pamet ovi dozivljaji i kak sam vec cula za tak nes. uopce me nije bilo strah. a inace jesam dosta strasljiva. tako da nama ovo dodje zapravo kao priprema za sve sta ce nas moc spopadat u buducnosti, da se malo ocelicimo. :)

Heskey
13.01.2009., 09:32
e ja sam iz bosne i ovdje se cesto desavaju cudne stvari :D

u mom selu je prije jedno 30 godina stara zena rodila ZMAJA,zvuci nevjerojatno al je istinito,nakon sedam dana od porodjaja ona je umrla,a sada svi seljani koji su bili generacija te starice tvrdi da je to istina,a i moja baba isto,al jednom se unuk te starice trefio kod nas u kuci i tako pricu po pricu,moja baba njega pita za to,kaze on da je tada bio mali,al da se sjeca svake potankosti,za vrijeme poradjanja je prisustvovalo jedno desetak seljana,i svi su se cudom cudili a neki cak i pobjegli iz kuce,kaze on a i sjeca se kakav je zmaj bio,kaze da je licio na gustera samo sto je bio malo vecih dimenzija i imalo je izoblicene rogove na glavi,ocnjake,i mala krila,odmah nakon toga su pozvali hodzu da im dodje i da im pomogne oko toga,hodza im je savjetovao da stave to stvorenje u krevet i da doceka jutro,no ujutro kad su se probudili,stvorenje kao da je isparilo,nigdje ga i nisu ga vidjeli sve dok starica nije umrla,bila je jedan dan u mrtvarnici i onda su je ukopali na muslimansko mezarje,isto vece seljani su primjetili bljuvanje vatre sa mezarja prema nebu,naravno svi su potrcali da vide sta je to oni najbrzi su imali priliku da vide sta je kad ono zmaj nesto malo veci nego kao kad se rodio,i nako toga je razapeo krila i odletio :( a dok je letio svi su ga mogli vidjet,mene bas interesuje kako je mogao da leti nakon samo sedam dana :( i taj zmaj je preostalih 6 dana svaku noc to ponavljao i nakon toga nikad vise nisu culi za njega....
imam ja jos tih prica al neda mi se pisat,kasnije cu :)

Heskey
13.01.2009., 09:55
da i ovo nezaboravim napisat,prije 3-4 godine se ovo desilo,ja,mama i tata bili smo u restoranu blizu Titove vile u Bugojnu,bila je noc kada smo izasli i krenuli doma,bas kad smo prolazili kraj vile sve troje smo ugledali neku zenu sa kosom koja je prelazila njena koljena:eek:kako smo bili u autu a ona nasred puta tata je zakocio i izasao iz auta i poceo joj psovati:D mama je isto izasla a za njom i ja,i ta zena im rece de mi zamotajte nesto oko trbuha,moj stari sav zbunjen skine svoju trenirku i zamota joj oko trbuha,znaci nije bila duh,i kad joj je zamotao ona je dobro se sjecam i sada kroz mene prolaze trnci kad se toga sjetim,rekla je da je doslo vrijeme da mladi sto cesce umiru i okrenula se prema sumi iza vile.Pitali smo neke ljude imaju li pojma tko bi ona mogla bit,nitko nije znao osim jedne babe koja zivi tu blizu ona nam je rekla da ju je jednom vidjela ispred sume kako mase rukama i da je nakon toga nestala,bas me zanima koji je vrag to bio :confused::confused:

Joppa
13.01.2009., 19:44
e ja sam iz bosne i ovdje se cesto desavaju cudne stvari :D

u mom selu je prije jedno 30 godina stara zena rodila ZMAJA,zvuci nevjerojatno al je istinito,nakon sedam dana od porodjaja ona je umrla,a sada svi seljani koji su bili generacija te starice tvrdi da je to istina,a i moja baba isto,al jednom se unuk te starice trefio kod nas u kuci i tako pricu po pricu,moja baba njega pita za to,kaze on da je tada bio mali,al da se sjeca svake potankosti,za vrijeme poradjanja je prisustvovalo jedno desetak seljana,i svi su se cudom cudili a neki cak i pobjegli iz kuce,kaze on a i sjeca se kakav je zmaj bio,kaze da je licio na gustera samo sto je bio malo vecih dimenzija i imalo je izoblicene rogove na glavi,ocnjake,i mala krila,odmah nakon toga su pozvali hodzu da im dodje i da im pomogne oko toga,hodza im je savjetovao da stave to stvorenje u krevet i da doceka jutro,no ujutro kad su se probudili,stvorenje kao da je isparilo,nigdje ga i nisu ga vidjeli sve dok starica nije umrla,bila je jedan dan u mrtvarnici i onda su je ukopali na muslimansko mezarje,isto vece seljani su primjetili bljuvanje vatre sa mezarja prema nebu,naravno svi su potrcali da vide sta je to oni najbrzi su imali priliku da vide sta je kad ono zmaj nesto malo veci nego kao kad se rodio,i nako toga je razapeo krila i odletio :( a dok je letio svi su ga mogli vidjet,mene bas interesuje kako je mogao da leti nakon samo sedam dana :( i taj zmaj je preostalih 6 dana svaku noc to ponavljao i nakon toga nikad vise nisu culi za njega....
imam ja jos tih prica al neda mi se pisat,kasnije cu :)

Uvjek me zanimalo razmnozavanje Zmajeva. :):)
A ovu 2 sam pricu cuo u jedno 10 verzija. Ma mozes misliti. Mozda ste naletiti na neku djevojku koja je pobjegla iz ludnice u fojnici. :)

ddoxy
13.01.2009., 20:10
bok ljudi
neznam di da ovo napisem pa cu tu posto su navedene neki vizijei šta ja znam

imao sma jedno ekstremno neugodno iskustvo dok sma se vozio doma od cure....

napomena : nije bila vizija nego bizaran dogadjaj...

prolazim jednom jako jako ravnom cestom na kojoj nema drveca, grmlja nikakvog izvora svjetlosti...lagana tama malo razrijedjena mjesecinom ...

kad odjednom padne mi miris s retrovizora ( miris je u staklenoj bocici koja je usarafljena u tresnjino drvo, nemozes je iscupati a kamoli da padne sama) , i neke 3 sjene malo vece od covjeka dostignu mi auto i "voze" se uz mene kakvih 2-3 metra dalje od auta...tak par sekundi i onda svaka na svoju stranu i odu...i gledam ih kako odlaze....ja sam se ukenjo od straha skoro i potego doma ko strijela...

to nije sve

na istom mjestu nekoliko dana poslije ponovo mi se prolije miris (kupio konj novi, bacio opet 40 kn ) i izgasi radio i auto pocne trokirati... ja mislio gotov sam... al nista nisam vidio...stao sam, ugasio pa upalio auto (ko restart windowsa..lol) upalio radio i otiso doma

otada idem autoputom iak omi je dalje samo da izbjegnem to mjesto

Heskey
14.01.2009., 09:12
Uvjek me zanimalo razmnozavanje Zmajeva. :):)
A ovu 2 sam pricu cuo u jedno 10 verzija. Ma mozes misliti. Mozda ste naletiti na neku djevojku koja je pobjegla iz ludnice u fojnici. :)

nije bas djevojka bila je stara ja mislim da je imala oko 50-ak godina a vjerujem u te sve verzije

comewithme1717
14.01.2009., 13:21
eh ti danasnji zmajevi....i oni su pod utjecajem nove genetike i špricanog paradajza

pamtim ja kad su zmajevi legli iz jaja a ljudi radali djecu....

eh kud taj svijet ide...

no malo ozbiljno sad, mozda ce zvucat glupo no mozda je baba ta imala odnos s nekim demonom, nikad ne znas sta se sve zna desit...puno ljudi znam koji vele da se tak babe u selima znaju bavit vradzbinama i ko zna koje zlo znaju prizvati...

nikad ne znas

Joppa
14.01.2009., 17:07
eh ti danasnji zmajevi....i oni su pod utjecajem nove genetike i špricanog paradajza

eh kud taj svijet ide...

no malo ozbiljno sad, mozda ce zvucat glupo no mozda je baba ta imala odnos s nekim demonom, nikad ne znas sta se sve zna desit...puno ljudi znam koji vele da se tak babe u selima znaju bavit vradzbinama i ko zna koje zlo znaju prizvati...

nikad ne znas

Sada znam zasto PBZ ima ovakve kartice.
http://www.teklic.hr/slike/src/2008/03/01/02_01.jpg
Slogan : bez obzira kakvo je vase djete stedite u nasoj Banci. :)

Heskey
14.01.2009., 17:10

eh kud taj svijet ide...

nikad ne znas

vecina ih kaze da je se bavila vradzbinama,i da je mnogima postavljala zapise i sihire tako muslimani zovu vradzbine i da budem realan ja nemogu nista potvrdit samo koga god sam upitao da li je rodila zmaja svi su rekli da jest,ako seljani lazu onda naravno lazem i ja :)

Heskey
14.01.2009., 17:11
Sada znam zasto PBZ ima ovakve kartice.
http://www.teklic.hr/slike/src/2008/03/01/02_01.jpg
Slogan : bez obzira kakvo je vase djete stedite u nasoj Banci. :)

hahhahaha :lol: :rofl:dobar si :D

Bellatrix L.
16.01.2009., 12:05
:lol: Uff, ja sam maltene mislio da ću umrit nakon šta sam pročitao post od Lucije 4. Prvo vještica, leti, onda neki čoban se prikaza i ona misli da će je ubit pa ide kod mame leć. Onda joj se prikazao anđeo, prvo veći pa manji i onda se pripala i otišla opet kod matere spavat jer je mislila da će je i anđeo ubit.... :lol: :rofl: :rofl:
:lol::lol::lol: Ovo je predobro!:rofl:

Monika25
22.01.2009., 22:00
ja sam prije dva mjeseca imala toliko ruzno iskustvo i to noc za noc.

1. noc - citam knjigu na krevetu. odjednom lampa pocinje da titra, kao da se polako ali sigurno istrosila sijalica (nikad se to nije prije desavalo sa tom lampom)... to primjetim,ali nista...zatim telefoniram sa deckom, bezveze nesto, on kaze evo ja legao, al ostavio sam malo zavjesu da imam svjetla iz vana, ne volim mrak skroz, a meni prodje misao kroz glavu kako ja mogu spavati skroz u mraku, a da me nije strah? neki me cudan osjecaj prosao kad sam to pomislila ali nista....kasnije idem spavat. vec je 1-2 ujutro. ali nikako ne mogu zaspat, vrtim se po krevetu kao luda, odjednom cujem neko kucanje na plafonu/zidu. uopce se nisam prepala nego sam pocela da razmisljam ko za boga miloga sad lupa i radi radove po kuci u pola noci.bilo je dosta glasno.

da napomenem: skoro nikad ne cujem nikakve zvukove od susjeda, a pogotovo ne sa te strane stana, jer imamo super izolaciju. i to je potrajalo sigurno 3 minute. kao da neko lupa cekicem po zidu, pa grebanje, pa kucanje....ma koma...i onda sam se pocela bojat, i otisla sam u spavacu i probudila mamu, ona dolazi u moju sobu i tad lampa pocinje da se pali i gasi (ja sam je upalila kad sam ustala da odem po mamu) i cuje se onako sijalica da pregorijeva. mama kaze da nije nista cula (ali njihova soba je malo dalje nego moja...) i da sam sanjala (nisam, bila sam savrseno budna)

2. dogadjaj - sljedeca noc

noc kasnije spavam kod decka. u 5 ujutro me budi vristanje nekih zenskih glasova u zgradi. posto me je to istrgnulo iz sna, nisam skuzila odmah o cemu se radi.pomislila sam neke pijandure-cure dosle u ulaz. lezala sam pet minuta i osluskivala. decko se nije probudio. otisla sam do vrata da vidim sta se desava u zgradi.

pogledala sam kroz ono za gledanje ko je ispred vrata (zaboravila sam izraz, sorry) i vidim upaljeno svijetlo u zgradi, i kod susjeda (tu zivi dosta starih ljudi i inace je jako mirno, u tom ulazu ima samo prizemlje i 1 kat i 5 stanova) isto svjetlo....i cujem kao neki automat, kao da neko zove policiju ili hitnu pomoc.....bunovna iza sna nista ne kuzim...mislim susjed zove policiju radi pijandura......i odjednom cujem kao neki aparat za reanimiranje....kao 1,2,3,4,5 REANIMACIJA POCELA......ali ja ne kuzim o cemu se radi...to je kao automatska sekretarica zvucalo, muski glas, i onda sam shvatila da je vjerovatno neko u tom stanu imao napad, infarkt ili slicno, i da postoji neki aparat za reanimiranje..koji pomaze osobi koja reanimira drugu osobu i daje joj instrukcije valjda kako treba da se reanimira (barem tako mislim, nisam se vise informirala o nekom takvom uredjaju...

onda sam shvatila zasto su zene vristale, i cijela zgrada bila na nogama. probudila sam decka, reko mozda sam luda, umisljam nesto, jer noc prije mi neko lupa po plafonu....ali i on je to cuo i vidio sta se desava vani... meni su se tresla koljena i stomak me bolio pola sata nakon toga, jer nikada u zivotu se nisam tako prepala, zato sto me je u 5 ujutro to sve probudilo, a nisam nikako mogla da skuzim sta se desava..ljudi taj osjecaj straha i tjeskobe neke nikad necu zaboravit. jer nikad mi smrt nije bila blizu (ne moja smrt, nego neke osobe)..onda sam cula kako hitna pomoc dolazi u stan, i valjda je taj neko umro........ili su ga prebacili u bolnicu, to ne znamo

poslije toga mi je par dana bilo jako lose, i totalno sam bila nekako prestrasena.....

kenlee
24.01.2009., 15:04
eto i mene :D
pročitala sam sve od početka, fakat svega ima.ja inače ne vjerujem u duhove ni išta paranornalno čisto zato da ne umrem od straha, ali imam i ja " događaj" :D

jedno jutro sam krenula prati suđe ali sam skužila da se hrana "skorila" na zdjelama pa sam ih stavila u sudoper i otvorila vruću vodu (imam ono na odšreafljivanje) pa kao dok ja operem zube nek se to namače. moram napomenuti da sam otvorila na najjače baš zato da taj jaki mlaz vruće vode nekako to malo sve otopi.
kad sam se vratila u kuhinju, voda je bila skroz zatvorena. nije ono sad da je nestalo vode, nego je taj ventil bio skroz zašerafljen. usrala sam se :D
ni danas mi nije jasno kako se to dogodilo. hihih

morrbido
24.01.2009., 16:18
... i opet nisam mogla spavati
već sam i zaboravila na čovjeka (mislim na njegovu priču iznad) i samo od jedanput vidim kako neka velika bijela mrlja sjedi između maminih i tatinih nogu.

fuj :eek:

Joppa
25.01.2009., 13:21
fuj :eek:

Haha sada sam skuzio :lol::lol:

zewa_kishkish_
25.01.2009., 16:49

:rofl::lol::rofl::lol:

GloryFromZg
25.01.2009., 17:28
jucer navecer oko 23 sati izašla sam iz busa...i pogledala lijevo da pređem cestu...za oko mi je zapelo nešto gore na nebu...nešto svjetlije od noci, izbljeđemo crno/plavo(kakva je već noć)..to nešto je letilo...pomislila sam : pričinjava mi se...ali onda je došlo i drugo to nešto....onda sam pomislila: nemoguce da mi se pričinjava..ili ludim ili je ovo stvarnost...zatim sam prešla cestu i ušla u svoju ulicu...polako sam hodala...onda sam začula zvuk nešto kao avion ili helikopter...ali nigdje ničega..znaci nije mogao biti ni avion ni helikopter...krenula sam bržim koracima doma...danas kad sam razmišljala što je to moglo biti..sjetila sam se tog zvuka..čula sam ga i prije dvije tri godine isto oko 23 sata....otvorila sam prozor i ugledala sam gore na nebu...iznad kuće dva svjetla...bilo je preblizu da bi to bio helikopter,a kamoli avion...a zvuk je bio jači od aviona i helikoptera...

jedna frendica mi vjeruje, ona ima sličnih iskustava...nznm jel ce te mi i vi vjerovati, ali bar pokušajte...zato što je ovo stvarnost a ne plod mašte ili izmišljotina...nebi pisala ovdje da je izmišljeno...držim se teme...

nas dvije vjerujemo da postoji život u svemiru...

tko vjeruje da je ovo stvarnost, a tko vjeruje da je ovo izmišljeno, neka samo vjeruje...ja znam šta je istina i što sam vidjela..a vi kako hočete...
:horor:

DI LADY
25.01.2009., 17:59
ma stvarno ljudi,ne znam sta da vise vjerujem....ali mislim kada bi se nesto takvo dogodilo nekome....sumljam da bi tako jednostavno napisali....svatko ima nesto,bitno je dali vjerujes u to.....ima nekih sila,to sigurno....ali svatko kroji svoju sudbinu,stoga pametno razmisljajte......
moj osobno najgori horror je posao...14 sata na dan za kompjutorom i kopati drugim ljudima po privatnosti da bi ljude poput vas plasili....pisala sam po novinama svasta,stoga....BOLJE VJEROVATI U SVASTA,NEGO DOZIVJETI SVASTA!!!!
AKO ME RAZUMIJETE!!!!

dolores72
25.01.2009., 18:55
evo kod nas je nova kuca, prizemlje i dva kata. ja sa muzem zivim na srednjem katu, moji starci zive u prizemlju a na vrhu je zatvoreni kat di ce danas-sutra biti moj brat. gore nema ni macaka ni miseva ni nicega a ipak cesto se desava da nesto oko ponoci i 1 ujutro grebe i grebe. ispocetka smo mislili da je gore zatvorena macka, sve pretrazili ali nije, onda smo mislili da pas grebe, ali nije... dugo vremena to niko nije cuo osim mene, nedavno je cuo i muz ali jos nismo otkrili sto tako kasno grebe?!:rolleyes:

DI LADY
25.01.2009., 20:00
dolores,a da mozda nije kakav misic....stakorcic....nesto logicnijeg objasnjenja...
ili neka visa sila???

dolores72
25.01.2009., 20:05
ne kažem da je neka viša sila :) ali je čudno. miš nije jer je kat potpuno prazan, novogradnja, sve je zatvoreno nema kuda ući, pod nije drven nego betonski. zato i kažem da je čudno:mig:

DI LADY
25.01.2009., 20:22
ta mala neman se zavuce svuda i svakako....trazi logicnije rijesenje....ne kazem da nesto nije,ali uvijek postoji razlog za sve.....pa tako i za grepkanje....ako je to svake veceri i isto doba ... gle onda zbilja nesto nije ok... netko ti dolazi,javlja ti se...ili zeli nesto....

dolores72
25.01.2009., 20:36
pa:Pop: :)

Sindrom
26.01.2009., 18:07
...a brat se seli gore,ne seliš se ti...vrijeme će pokazat kad se preseli što je...

...:mig:

dolores72
26.01.2009., 21:04
...a brat se seli gore,ne seliš se ti...vrijeme će pokazat kad se preseli što je...

...:mig:

ahaha i to sto kazes :lol: zato to njemu jos ne govorim :rofl:

idler89
28.01.2009., 00:53
ja imam 19 godina i odmalena po noći čujem nekakve zvukove, obično nešt kao koraci, lupkanje po kući i takve stvari, jednom kad sam imao oko 5,6 godina probudio sam se po noći i nešto/netko mi je stavilo ruku na vrat i držalo je otprilike 3,4 sekunde, pretrnuo sam, sutradan sam to rekao roditeljima i bratu no naravno nisu mi vjerovali, rekli su da sam sanjao, to je bio i jedini put da sam tako nešto doživio i nadam se i zadnji, no zvukove po noći i dan danas čujem no rijeđe nego prije, najuvjerljivije je bilo negdje kad sam imao oko 11,12 godina, bila je zima, ja i brat samo imali krevet na kat i ja sam spavao gore, isto sam se probudio po noći i čuo kako neko baca led po sobi, ali onaj led kad se po zimi otapa snijeg pa se zaledi i bude onako šiljast, i točno se čulo kako se razbija o pod, ja sam bio okrenut prema zidu i nisam otvarao oči, tad me je bilo strah najviše u životu, srce mi je kucalo ko ludo, probijo me znoj, čak sam se i pomokrio, to je trajalo oko pola sata sve dok se stari nije dizao na posao i upalio svjetlo u svojoj sobi, odjednom sve prestane, ajme koje olakšanje, odmah sam se usto i otprilike reko "di si sad majku ti jeb..", reko sam starom šta je bilo no naravno opet mi nije povjerovao, inače sam i ja sam skeptičan prema ovakvim pričama, ali ovdje je sve što sam napisao istina baš zato sam htio ovo priču podijeliti i pokazati da se ta sranja događaju....

zewa_kishkish_
28.01.2009., 19:38
...isto sam se probudio po noći i čuo kako neko baca led po sobi....

kako znaš da je to bio baš led? :kava:

idler89
28.01.2009., 22:03
kako znaš da je to bio baš led? :kava:
pretpostavljam, takav je zvuk bio

Sindrom
29.01.2009., 17:36
...kuća u kojoj živiš je kupljena ili su je tvoji starci izgradili?

BeaBou
29.01.2009., 18:46
jucer sam vidjela nesto pre faking morbidno...3 tinejdera (pretpostavljam u dobi oko 17,18god) ubuceni u bijelo svi troje...ali su usto i albino bljedi ko krpe...jedan decko i dvije cure cure se imale bijelu duzu kosu ravnu a decko isto tako tanku bijelu kosu...onako velike bijele trepavice...ali sve bi to bilo ok da nisu imali "reptilske oci" (naziv za ljude koji imaju crne oci ali bez bjelocnice)...mislim da mi se vise ne seta korzom bas:eek::confused::confused::confused:

BeaBou
29.01.2009., 18:47
jel mi moze netko objasnit kako je to moguce,da albino ljudi imaju crne oci i jos uz to bez bjelocnice? to je vec negdje zabiljezeno ili??:confused:

U2dva
29.01.2009., 19:08
Jesi čula za umjetne leće, a ovih dana su pripreme za maskembal u tijeku..klinci se zagrijavaju..

BeaBou
29.01.2009., 19:12
Jesi čula za umjetne leće, a ovih dana su pripreme za maskembal u tijeku..klinci se zagrijavaju..

nije maska...da je ok,ali vjeruj mi nije...sama pojava im je strasna bas ostave neku jezu...nikad u zivotu nisam vidjela nesto takvo...a po maskarama sam nazalost bila masu:rolleyes:

Davidius
29.01.2009., 19:24
nije maska...da je ok,ali vjeruj mi nije...sama pojava im je strasna bas ostave neku jezu...nikad u zivotu nisam vidjela nesto takvo...a po maskarama sam nazalost bila masu:rolleyes:

Pa kako znaš da 100% nije maska?

Što si se približila i pitala ih - nosite li leće? i oni ti rekli da ne. :ne zna: Ne znam, ja baš ne mogu razaznati kad netko nosi leće a kad ne. Svaka ti čast ako ti možeš.

Sorry, malo je glupo odbacivati sasvim razumne ideje.

BeaBou
29.01.2009., 19:29
ne nisam odbacila...uostalom ni sama neznam ako postoji leca koja 100% prekriva oko,ali taj neki filing koji ostave nemogu to opisat...nije to samo izgled kuzis nego bas sve :rolleyes:

Davidius
29.01.2009., 19:48
ne nisam odbacila...uostalom ni sama neznam ako postoji leca koja 100% prekriva oko,ali taj neki filing koji ostave nemogu to opisat...nije to samo izgled kuzis nego bas sve :rolleyes:

ma shvaćam :mig: po opisu sam pokušao zamisliti na što je ličila ta scena i vidim da nije bila nimalo bajna

BeaBou
29.01.2009., 20:01
usrala sam se ko nova godina ! :D

Sindrom
29.01.2009., 20:39
jucer sam vidjela nesto pre faking morbidno...3 tinejdera (pretpostavljam u dobi oko 17,18god) ubuceni u bijelo svi troje...ali su usto i albino bljedi ko krpe...jedan decko i dvije cure cure se imale bijelu duzu kosu ravnu a decko isto tako tanku bijelu kosu...onako velike bijele trepavice...ali sve bi to bilo ok da nisu imali "reptilske oci" (naziv za ljude koji imaju crne oci ali bez bjelocnice)...mislim da mi se vise ne seta korzom bas:eek::confused::confused::confused:

..."reptilske oči"...pročitaj koju knjigu od Davida Ickea (preporučam ti Najveću tajnu)...on će ti vjerojatno dati koji odgovor na to pitanje...

...ima veoma zanimljivu,teško uvjerljivu teoriju o svijetu i reptilima(točnije onomu o čemu pričaš,i srodno tomu) koju podkrepljuje dokazima...ali...

...to je teško progutati...

BeaBou
29.01.2009., 20:41
..."reptilske oči"...pročitaj koju knjigu od Davida Ickea (preporučam ti Najveću tajnu)...on će ti vjerojatno dati koji odgovor na to pitanje...

...ima veoma zanimljivu,teško uvjerljivu teoriju o svijetu i reptilima(točnije onomu o čemu pričaš,i srodno tomu) koju podkrepljuje dokazima...ali...

...to je teško progutati...

ma bila sam ja na njegovim predavanjima i slusala ga i sve pa znam na sta mislis...ali nikad nisam bila vidjela to na abino ljudima,a pogotovo kad su zajedno ko neki bolesni copor vampira su izgledali

Sindrom
29.01.2009., 21:13
...u toj knjizi on i spominje albino ekipu...sad se točno ne sjećam šta pa ono...ak nisi pročitala (a čita ti se) imaš na netu elektronsku knjigu...

...odi na bane prevoz...:)...

...a sad...vjerujem da je jezovito i neugodno...

...baš poput snimke koju sam gledao na netu o navodno snimljenom "palom anđelu"...možda je prijevara, a možda ne...

...sve u svemu jezovita je...(ju bi to...traži fallen angel...)

BeaBou
29.01.2009., 21:14
idem idem...da ne mogu danas vise spavat :D

BeaBou
29.01.2009., 21:17
pogledala sam isuse boze!! strasno...ne znam koliko je istinito,ali a u fak...sick...:eek:

Sindrom
29.01.2009., 21:21
...kada logički gledaš rijetko tko bi usred noći tumarao šumom i snimao nekakvu psinu ne bi li uplašio totalne strance sa interneta kao što smo ti i ja...

...ali opet...ostavimo otvorena vrata za sve...

Sha
29.01.2009., 21:42
Cuj, kako je sad karneval u gradu i nije toliko nevjerovatno
da se "netko" pokusao prosvercat pod tu spiku.
Ukoliko takva bica postoje, a ja vrlo malo sumnjam u tu
mogucnost, karnevali i slicne kerefeke su upravo savrseni
paravani da se takva ekipa "prosece" u svom natural looku . . .
Brr, jesi ih vidjela sama ili si bila tad u drustvu ?
Takodjer, neki su od nas otvoreniji u tom smislu, pa vide
stvari koje drugi ne . . . To ne znaci automatski da si odljepio,
i ako ce ti svatko najpre to nakalemit. Ja ti vjerujem.

BeaBou
29.01.2009., 21:58
ma skuzi se sta je maska...a sta su pravi ljudi,ali ostave taj grozni filing na tebi jeza i sve...ful su cudni bili hodali su jedan pored drugoga ali nis nisu pricali ni nista....strasno...bila sam s frendom..kad su prosli on je samo stao i reko ovako nesto nikad u zivotu nisam osjetio :ne zna:

Sha
29.01.2009., 23:46
ma skuzi se sta je maska...a sta su pravi ljudi,ali ostave taj grozni filing na tebi jeza i sve...ful su cudni bili hodali su jedan pored drugoga ali nis nisu pricali ni nista....strasno...bila sam s frendom..kad su prosli on je samo stao i reko ovako nesto nikad u zivotu nisam osjetio :ne zna:

Pa kazem da ti vjerujem. Mozda nisam bila dovoljno jasna, ocito :rofl:

Kazem, kako je sad karneval u gradu, takve spodobe racunaju na to
da ce ih ljudi smatrati za maskare a ne za golu istinu. Ljudki mozak
racionalizira kad god se susretne s necim sto ne moze objasnit, to je
normalno.
Ti si iz Rijeke ?
Cuj, trebalo bi pratit scenu u gradu ovih dana,
hoce li se dogadjat sta cudno , kladim se da bu bilo pizdarija . .

šumskičovjek
29.01.2009., 23:50

da da.nije maska.to po korzu setaju aveti ili reptili ili što ve.onda odu shark na pivu ili do zabice pa hemigweyać

Sha
30.01.2009., 00:04
da da.nije maska.to po korzu setaju aveti ili reptili ili što ve.onda odu shark na pivu ili do zabice pa hemigweyać

Ja ti kazem, pratit scenu, tko ziv - tko mrtav :visi:
Iskreno se nadam da ne bude nist, a pokazat ce se samo.
Hrvatska je aktualna ovih dana pogotovo, ljudi ko u prici, stranaca,
ako tko nestane, ono, ko ga jebe, nikom nista, u svakom slucaju,
tesko ce se dokazat, i to ne samo zaslugom rupa u nasem
sistemu . . . . :troll:

šumskičovjek
30.01.2009., 00:05
Ja ti kazem, pratit scenu, tko ziv - tko mrtav :visi:
Iskreno se nadam da ne bude nist, a pokazat ce se samo.
Hrvatska je aktualna ovih dana pogotovo, ljudi ko u prici, stranaca,
ako tko nestane, ono, ko ga jebe, nikom nista, u svakom slucaju,
tesko ce se dokazat, i to ne samo zaslugom rupa u nasem
sistemu . . . . :troll:

po korzu su setali?u koje doba?i rulja ih je vidjela?

Sha
30.01.2009., 00:36
po korzu su setali?u koje doba?i rulja ih je vidjela?

Kaj, ti ne volis citat, bas :mig:
Evo citaj gore sta pise BeaBou . .
Nije tak daleko za skrolat :rofl:

John_Frusciante
30.01.2009., 13:33
...kada logički gledaš rijetko tko bi usred noći tumarao šumom i snimao nekakvu psinu ne bi li uplašio totalne strance sa interneta kao što smo ti i ja...

...ali opet...ostavimo otvorena vrata za sve...

To je fake, imaju ti likovi više takvih "paranormalnih" snimki, kao npr. ova kad su navodno snimili duha neke male na groblju...

http://www.youtube.com/watch?v=x_uxFO60C2o&feature=related

Davidius
30.01.2009., 13:40
...sve u svemu jezovita je...(ju bi to...traži fallen angel...)

Misliš na ovo?

http://www.youtube.com/watch?v=AveJSRL8KgQ

pa za tu snimku se odavno zna da je lažna, čak ima cijeli web (bio je, ne znam postoji li još) o tome kako se video radio, fotografije kako su lika šminkali, stavljali fake krila itd...:)

BeaBou
30.01.2009., 16:12
ma nema veze meni svejedno super za pogledat :D

Ranini
01.02.2009., 17:52
Prije godinu dana sam sanjala da putujem s tatom kroz neko napusteno mjesto. Bila je gusta magla. Odjednom smo s lijeve strane puta vidjeli kucu bez krova iz koje je izasao nas prvi susjed, inace star covjek, ali (koliko sam ja znala) zdrav. Zaustavili smo auto i izasli van, a on nas je pozvao u kucu. Unutra je bilo hladno, svi predmeti su bili hladni. Ponudio nas je sa sokom, a tata mu je rekao da mi ne mozemo koristiti njegove stvari jer je on mrtav. On se na to samo nasmijao i rekao je mome tati da ga pozdravlja otac, moj djed, koji je umro prije 16-17 godina.
Probudila sam se u 10h ujutro. Nakon pola sata nazvala me mama i rekla mi da je taj stari susjed umro tog jutra u 10h bas kad sam se ja probudila.

Nedavno mi se takodjer desilo nesto cudno. Naime, jedan dan sam primjetila da su mi sve figurice koje sam imala u sobi bile okrenute licem ka zidu. Pitala sam i cimerke i decka i sve koji su me u predhodna 2 dana posjetili da li su ih oni okrenuli i svi se kunu da nisu.

Neke stvari objasnjavam religijom i stoga mi je lakse prihvatiti ih. Posto sam odgojena u Islamu i vjerujem u postojanje jinna. Naime, oni zive medju nama, ali ih ljudi ne vide. Mogu se naravno ukazati nekima, ali njihovo pojavljivanje je "rezervisano" samo za one koji su jaki u vjeri i koji bi to mogli podnijeti, jer su navodno zastrasujuceg izgleda i osobnosti. Mogu ulaziti u ljude, zivotinje i upravljati umovima. Ako se krece po prljavim mjestima lakse se nailazi na njih, jer se tamo zadrzavaju.
Okretanje tih figurica navelo me da pomislim da to (mozda) ima neke veze s tim, jer po Islamu bas nije dozvoljeno drzati bilo sta s licima (slike, figure) jer se vjeruje da se jinni takodjer zadrzavaju na takvim stvarima.

Ne znam... meni je sve to fascinantno i koliko je zastrasujuce toliko me i intrigira. Ali, zaista, da ne vjerujem u sve ovo, poludila bih bez nekog objasnjenja.

Joppa
02.02.2009., 16:47
Hahaha. Ali i vi vjerujte u ove youtube snimke.
Da ovo su likovi koji su zeljni slave preko noci.
Zamisli on ide snimat po nekoj sumi i cuje se voda kako ide dole i prelaze preko mosta i ugleda lika tamo u sumi. A ja sam mislio uvjek da andeli imaju dugu kosu i zapustenu a ne osisan kao pod liver.
A ova 2 snimka, haha cao djevojcica na groblju. Ako je umrla mlada nema ona sta cekati na groblju drito Bogu pred noge. A ne ovdje praviti nekoga vraga, koji plasi ljude. Groblje je najmirnije mjesto na svijetu, a pretvoreno je kao najstrasnije. :)

Joppa
02.02.2009., 16:50
Prije godinu dana sam sanjala da putujem s tatom kroz neko napusteno mjesto. Bila je gusta magla. Odjednom smo s lijeve strane puta vidjeli kucu bez krova iz koje je izasao nas prvi susjed, inace star covjek, ali (koliko sam ja znala) zdrav. Zaustavili smo auto i izasli van, a on nas je pozvao u kucu. Unutra je bilo hladno, svi predmeti su bili hladni. Ponudio nas je sa sokom, a tata mu je rekao da mi ne mozemo koristiti njegove stvari jer je on mrtav. On se na to samo nasmijao i rekao je mome tati da ga pozdravlja otac, moj djed, koji je umro prije 16-17 godina.
Probudila sam se u 10h ujutro. Nakon pola sata nazvala me mama i rekla mi da je taj stari susjed umro tog jutra u 10h bas kad sam se ja probudila.

Nedavno mi se takodjer desilo nesto cudno. Naime, jedan dan sam primjetila da su mi sve figurice koje sam imala u sobi bile okrenute licem ka zidu. Pitala sam i cimerke i decka i sve koji su me u predhodna 2 dana posjetili da li su ih oni okrenuli i svi se kunu da nisu.

Neke stvari objasnjavam religijom i stoga mi je lakse prihvatiti ih. Posto sam odgojena u Islamu i vjerujem u postojanje jinna. Naime, oni zive medju nama, ali ih ljudi ne vide. Mogu se naravno ukazati nekima, ali njihovo pojavljivanje je "rezervisano" samo za one koji su jaki u vjeri i koji bi to mogli podnijeti, jer su navodno zastrasujuceg izgleda i osobnosti. Mogu ulaziti u ljude, zivotinje i upravljati umovima. Ako se krece po prljavim mjestima lakse se nailazi na njih, jer se tamo zadrzavaju.
Okretanje tih figurica navelo me da pomislim da to (mozda) ima neke veze s tim, jer po Islamu bas nije dozvoljeno drzati bilo sta s licima (slike, figure) jer se vjeruje da se jinni takodjer zadrzavaju na takvim stvarima.

Ne znam... meni je sve to fascinantno i koliko je zastrasujuce toliko me i intrigira. Ali, zaista, da ne vjerujem u sve ovo, poludila bih bez nekog objasnjenja.

Moguce je sve, tako i ova tvoja prica, mozda si osjetila da odlazi on, jer covjekov mozak je 98 posto ne ispitan. Samo onih 2 posto otpada na one motorike i razmisljanja i upravljanja informacijama.

A za ovo 2 nisam islamski strucnjak, samo znam za jinna ili ti demona ili vec sta.

Ranini
02.02.2009., 23:59
Moguce je sve, tako i ova tvoja prica, mozda si osjetila da odlazi on, jer covjekov mozak je 98 posto ne ispitan. Samo onih 2 posto otpada na one motorike i razmisljanja i upravljanja informacijama.

A za ovo 2 nisam islamski strucnjak, samo znam za jinna ili ti demona ili vec sta.

Da, moguce je. Posebno nakon sto sam procitala iznad sta se sve desava ljudima.
Ma nisam ni ja ekspert, samo eto znam malo o tome i zanima me. Iako nekad ne smijem previse da zalazim u to. Kazu, sto manje znas, bolje po tebe.

Sha
03.02.2009., 14:59
. Kazu, sto manje znas, bolje po tebe.

. . . Pa kad se desi nesto nekome, nitko ne zna sta poduzet jer nitko ne
zna sta se dogadja. A ljudima se svasta dogadja . . . .
Recept za ovce tor/klaonica.

FIŽA
03.02.2009., 18:14

Moja mama umrla je prije nekoliko mjeseci u 7 ujutro. Neposredno prije toga sanjala sam nju i tatu kako se drže za ruke i odlaze (tata je umro prije 3g.). Točno u 7 sam se probudila. Umrla je na njihovu godišnjicu braka. Slučajnost ili?
Kad je baka umrla, točno u pola 5 ujutro trznula sam se iz sna sa užasnom nelagodom.
Prije nego je mama umrla, dečko i ja prolazili smo jednu večer kraj starog groblja i vidjeli bijelu izduženu sjenu koja je velikom brzinom šmugnula lijevo od nas. Da nismo obadvoje vidjeli ne bi vjerovala. Nakon toga mami se počelo pogoršavati (bolovala je od raka). Mislim da je to bio moj tata koji me došao upozoriti, tj. pripremiti na najgore.

Rousseau
03.02.2009., 19:48

Nadam se da znaš da ovo nije točno. Mozak za vrijeme neke radnje koristi pun kapacitet koji je potreban za obavljanje te moždane aktivnosti, dakle, ne postoji nešto kao 2%.

Ranini
05.02.2009., 20:36
Moja mama umrla je prije nekoliko mjeseci u 7 ujutro. Neposredno prije toga sanjala sam nju i tatu kako se drže za ruke i odlaze (tata je umro prije 3g.). Točno u 7 sam se probudila. Umrla je na njihovu godišnjicu braka. Slučajnost ili?
Kad je baka umrla, točno u pola 5 ujutro trznula sam se iz sna sa užasnom nelagodom.
Prije nego je mama umrla, dečko i ja prolazili smo jednu večer kraj starog groblja i vidjeli bijelu izduženu sjenu koja je velikom brzinom šmugnula lijevo od nas. Da nismo obadvoje vidjeli ne bi vjerovala. Nakon toga mami se počelo pogoršavati (bolovala je od raka). Mislim da je to bio moj tata koji me došao upozoriti, tj. pripremiti na najgore.

zaista jezivo :eek:

Lo-lee-ta
06.02.2009., 18:37
Je li netko imao slučaj da na tijelu nađe otiske tri prsta? Znam da ćete reći da je osoba vjerojatno spavala na ruci, pa je ostao otisak, ali što ako se otisak nalazi na dijelovima gdje to baš i nije vjerojatno npr. noga, leđa, čelo... i treba par sati da se povuče... I događa se više osoba u jednoj kući, ne često, ali ipak... i uvijek su ta tri prsta... Pa onda isti otisak na prozoru... Ja baš i ne vjerujem u "takve" stvari, ali ovo mi je čudno...

300
06.02.2009., 19:46
Je li netko imao slučaj da na tijelu nađe otiske tri prsta? Znam da ćete reći da je osoba vjerojatno spavala na ruci, pa je ostao otisak, ali što ako se otisak nalazi na dijelovima gdje to baš i nije vjerojatno npr. noga, leđa, čelo... i treba par sati da se povuče... I događa se više osoba u jednoj kući, ne često, ali ipak... i uvijek su ta tri prsta... Pa onda isti otisak na prozoru... Ja baš i ne vjerujem u "takve" stvari, ali ovo mi je čudno...

...imate posla sa srpskim duhom koji na ukućanima ostavja tri prsta...:rofl:

Lo-lee-ta
06.02.2009., 19:52
...imate posla sa srpskim duhom koji na ukućanima ostavja tri prsta...:rofl:

Ma, daj... I ti prsti uopće ne izgledaju ljudski, debeli su i kratki.

300
06.02.2009., 19:58
Ma, daj... I ti prsti uopće ne izgledaju ljudski, debeli su i kratki.

na kojim djelovima tjela se pojavljuju,otkad ti ljudi žive u toj kući,dali se ikad u toj kući nešto dogodilo...ako isključimo duha,može bit neka živina...

Lo-lee-ta
06.02.2009., 20:03
na kojim djelovima tjela se pojavljuju,otkad ti ljudi žive u toj kući,dali se ikad u toj kući nešto dogodilo...ako isključimo duha,može bit neka živina...

Ne radi se o kući, selili su se nekoliko puta, a otisci ih prate i premještaju se, kažem ti, živi horor... :eek: I taj dan kada se probude s otiskom osjećaju se užasno ispijeno i blijedo, kao da uopće nemaju energije... Srećom, kao što sam rekla, ne događa im se često.

gnjavež
07.02.2009., 12:01

nekih tjedan dana prije nego sto mi je ujak umro mama je sanjala njega(samo kao dijete od 15ak godina) kako stoji u odijelu na vratima kuce u kojoj su rodjeni i odrasli( a tad je vec bila godinama srusena i zapaljena), po njega iz kuce dolazi njihov otac(umro je davno prije) i uvodi ga u kucu:(
a baka je kad je umirala pitala mamu zasto su dopustili da im sruse kucu (nama i jos jednim rodjacima-ostale su u tom dijelu sela ostale citave:ne zna: )
zaboravila sam reci, baka je umrla 12 godina prije nego sto je kuca srusena.

300
07.02.2009., 15:10
svašta se događa,ovo kada se čovjek probudi baš u to vrijeme kada mu je netko blizak ili još bolje iz obitelji umro je ništa drugo nego nekakva veća povezanost između tih osoba,a najviše genetska...

vOlIm PeSeKe
07.02.2009., 18:02
...bojim se ove teme...=)

jessica jewel
08.02.2009., 01:20
mogu reci da sam jako sretna da sam našla ovaj forum, zapravo slučajno jer sam zapravi tražila nekakav članak o morama
trebalo mi je 3 dana da uopće pročitam sve postove, a od nekih stvarno nebudem mogla spavat :eek:

uglavnom, meni su se od djetinjstva događale čude stvari tipa po noći bi čula glasove, odnosno smijanje djece, korake na stepenicama, paljenje i gašenje svjetla ali sam to stvarno pripisivala bujnoj mašti
jedno sam vrijeme imala strašne noćne more i to samo kad bih spavala na leđima (sviđa mi se ovo objašnjenje uklještenog živca :mig:)
moj je bivši dečko imao zapravo to iskustvo entiteta koje mu je sjedilo na prsima - iako je rekao da je u jednom trenutku te potpune paralize otvorio oči i vidio nekakavu odvratnu staru babu koja ga davi :eek: - nikada više nisam kod njega prespavala - užas užas

u nekoliko sam navrata vidjela u jednom iznajmljenom stanu nekog čovjeka koji mi sjedi na kreveteu ali nisam osjećala nikakav strah, a i izgledalo je kao da se uopće ne obazire na mene (btw to je bilo 2 dana od kak je susjed ispod nas umro) pa je jedan frajer koji se bavi tim stvarima rekao da je vjerojatno bio anđeo ili neki stvarno dobri duh - nije horo priča al eto moj doprinos

stvarno mi se sviđa ova tem :w

nekad kad nebude mrak budem podjelila i neke gore stvari

BaHata :(
08.02.2009., 14:03
aaa ovo sa deckom^^
ja bi se usrala :D:D

i ja sam procitala cijelu temu xD
i znm jednu curu...koja je albino..jezivo izgleda
heh

username:)
09.02.2009., 21:44
Eo da i ja ispricam nest:
Od bratove cure sestra prica kak je jednom sanjala kak lezi u svom krevetu i odjednom ugleda nasred sobe djevojcicu u bijeloj haljinici duge kose.. ono san kao san..
no nebi bilo nista cudno da se nakon tog sna nije probudila i vidjela da je prozor u sobi otvoren (a bio zatvoren), no to opet zvuci kao iz jeftinog horor filma..
nakon nekog vremena gledala je nekakve obiteljske slike i naletila na sliku te iste djevojcice.. pitala je mamu tko je ta curica, kad stara kaze -tvoja baka...

i mojoj frendici s faksa se isto dogodilo da je sanjala pokojnog oca kak joj je dosao u kucu i pricali su onak normalno bezveze, pitao je za mamu, i za njenog novog "decka" i bla bla.. i kaze otac da mora ici, kaze njemu frendica -pa daj ostani popit kavu bar... ali ovaj odgovara da stvarno sad mora ici..
probudila se usred noci nakon tog sna i vrata od sobe su bila otvorena, a ona kaze da je osjecala da je 100% netko bio u stanu..

Ja vjerujem da nas ponekad nasi pokojnici dodju obici vidjeti kako smo i sta ima novog...

I meni se jednom desilo da sam bila sama u sobi i ucila, skoncentrirana na ucenje 100% kad odjednom osjetim neciju prisutnost i 100% sam sigurna da mi je baka dosla (bila sam s njom jako povezana) i tocno je osjetim gdje stoji, za divno cudo nisam se usrala od straha...

Jos nesto da vam ispricam, ajme ne volim se ni sjetiti toga...
Ja i buraz smo spavali normalno, bilo je 5 ujutro, kad odjenom budim se iz sna sa jakim osjecajem straha (ali NIKADA nisam osjetila toliko jak osjecaj straha i nemira u meni) i s jakom potrebom da moram vristati. Nekontrolirano sam pocela vristati u snu.. starci su odmah uletili u sobu da vide sto se dogadja buraz isto problijedio od straha (spavali smo u istoj sobi) ni ja ni on nismo mogli vise zaspati jer smo zamrli od straha...
kasnije mi je brat ispricao kako je i moj stari tako budio se uz vrisak svaku noc i onda je baka otisla u selo kod lokalne vracare i ova joj je rekla da su to vjestice da dodju djeci po noci plasiti ih, i rekla joj je da zabode noz u stok od vrata da vjestica nece preko noza.. i baka je tako i napravila i tata vise nikada nije vristao..

to se dogodilo jos jednom.. spavali smo ja i brat i sestricna u sobi.. ja nisam tu noc mogla dosta dugo zaspati, i kad sam taman pocela drijemati cula sam kao da je netko nesta sapnuo, trgla sam se i pomislila kako sam si vjerovatno nesta umislila.. no svejedno sam osjetila neki nemir... uspjela sam zaspati poslje toga
no u noci ponovno, jak osjecaj nemira i straha u meni i potreba da vristim, i odjednom cujem vrisak ali ne svoj vec bratov.. vristao je kao malo djete lupao sakama i nogama o krevet (radi se o decku od 18 godina, skoro 100 kila i 2 metra, ono mrcina)
i isto strah i isto nismo mogli zaspati do jutra zbog tog odvratnog osjecaja...

DA LI JE ITKO CUO ILI DOZIVIO ISTA SLICNO?

09.02.2009., 21:47
ma imam ja jos toga, tih glupih neobjasnjihiv stvari koje su se dogadjale i meni i sto sam cula od drugih ljudi... pisat cu sutra jos, sad ode pogledat neki pornic da mi malo odvrati misli i da me ne bude vise strah, i da mogu zaspati...

hehe, najbolji lijek poslje gledanja horora je pogledati pornic , lijep pozdrav

i laku noc :)

zeljko_ri
09.02.2009., 22:10
Ja osobno nasreću nisam imao sličnih iskustava kao neki koji su do sad pisali ali sjećam se jedne priče koja mi se duboko urezala u pamćenje.
Prije 4 godine moja tetka je umrla od raka kostiju,pokopana je,no njena najbolja prijateljica nije mogla doći na pogreb jer je baš taj dan morala raditi a nikako nije mogla dobiti slobodno.
Nakon nekog vremena,ona i dalje nije otišla posjetiti njen grob,uvijek je nešto odgađala.
I od tad su se počele neke sumnjive stvari događati.Živjela je u jednoj kući,sama (bila je razvedena a djeca su već bila odrasla).Kad god bi legla u krevet,kad se sve smirilo,TV nije radio,čulo bi se nekakvo lupkanje u prizemlju.
Ustala bi da provjeri što lupka međutim ničega nije bilo,vratila se u krevet i zaspala.Slično se događalo i slijedećih dana,dok žena već nije počela sumnjati u sebe.
Otišla je kod svećenika a on joj je rekao da ode na grob svoje najbolje prijateljice i zapali svijeću.To je i učinila i od tad se sve vratilo u normalu,više nikad nije čula lupkanje u tišini.
E sad,jel za ovo ima kakvo logično objašnjenje,jel joj je samo mašta proradila ili su se stvarno događale neke neobične stvari,ne znam.
No,ne vjerujem da žena od 50-tak i nešto godina bi izmislila ovakav scenarij.

MCM
09.02.2009., 22:50
OK, stvarno ima prestrašnih priča! Meni su se par puta događale takve stvari i nikad nisam vjerovao u njih, mislio sam da su samo plod moje mašte, naime, ja sam veliki skeptik i za mene se sve može racionalno objasniti!
Uglavnom, bilo je to prije dosta godina! Ja i prijatelj smo na selu uvijek obožavali praviti logore i ratničke nastambe i igrati se vojnika!:rolleyes:
I imali smo jedan logor koji je jako dugo vremena preživio i kojeg smo stalno nadograđivali i tako to. U tom smo logoru uvijek ložili vatru, tj. krali bi od svećenika benzin da bi je mogli zapaliti (probajte vi zapaliti vatru, a kiša padala cijeli dan).:D U tom smo logoru imali i dva velika drveta (logor je bio u šumi); jedan moj, jedan njegov i na njima smo napravili kao skale da se možemo popeti. I to je bilo jednog dana, bolje rečeno noći, bila je kvazizima, čak i vrijeme pamtim; 16-18.30! Došli smo u taj logor u 16 sati i obavili kao poslove koje smo imali dok ne padne mrkli mrak, a mrak je padao već u 4 sata! I kad smo sve završili, uzeli smo rezervu benzina i polili po drvima i zapalili vatru! Da napomenem, bili smo savjesni (bolje rečeno, iskustvo nas je poučilo :zubo:) pa smo pokraj iz sigurnosti uvijek držali boce vode, u slučaju ako izbije požar. I tako smo bezveze pričali i prijatelj mi navalio da idemo kući jer je već kasno, ja nisam htio. I kaže on meni: ''Ja idem, a ti kad pođeš, ponesi čekić i baci mi ga samo u dvorište, a ja ću ponijeti sjekiru''!(to vam nisam rekao, uvijek smo nosili alat sa sobom)
I ode on točno u 18 sati, a ja ostanem uz vatru! I tu započinju moje misterije! Sve je bilo super kad najednom začujem kvrcanje i pucketanje trulih grana po podu kojih je šuma bila puna! I utihnem ja, prestanem disati i stanem osluškivati! Ponovno začujem pucketanje i uzmem boce vode i polijem po vatri te je ugasim. Najednom je sav dim prekrio moj bliži dio šume, tj. zadržao se po podu na visini od pola metra! Očito da je vlaga bila prevelika u zraku!:rolleyes:
Pogledam u smjeru pucketanja i vidim od jednog grma noge kako prelaze do nekog drveta i ušutim, prestanem disati i vidim opet te noge kako kako prelaze do drugog drveta i nestanu iza njega! A inače ih ne bih vidio da nije bilo dima od ugašene vatre! Ja uzmem čekić i popnem se na moje drvo! Mrak je bio toliki da nisam vidio dno drveta s vrha istog! I čujem odjednom kao šapat pokraj uha da netko diše, ali doslovno kao da se nalazilo prislonjeno pokraj mog uha! Naglo se trznem i ničega nema, u isto vrijeme utihne i to nešto. Sad čujem dublji glas, glas kao glas đavla u filmovima kako govori doslovno ovo: ''pusti ga, ne trebamo njega''! I to je zvučalo kao da mi netko prislonjen na uho govori! Nakon toga su svi zvukovi prestali i ja bacim čekić ispod drveta, kao ako išta bude ispod da ga udarim, skočim s drveta, uzmem čekić s poda i trkom prema kući! No tu nije bio kraj mojim iznenađenjima, no to ću sutra napisati! Samo da kažem da sam sutra, kad sam se ustao, saznao da je jedan stariji čovjek preminuo, no to ne bi ništa bilo čudno da taj čovjek ne živi malo dalje od kraja te iste šume. Pitao sam kad je umro, a baba mi je rekla sinoć oko 19 sati! Samo za napomenu, ja sam kući došao u 18 i 30, incident se dogodio oko 18 i 15, a do kuće od tog čovjeka ima oko 40 minuta hoda!!! Dakle, ako malo zbrojite 18.15+0.40= 18.55!!! A to dvoje iz šume su rekli da nisu tu zbog mene!:horor::horor::horor:
Inače, taj čovjek je živio sa ženom na osami, na kraju te šume i obadvoje su bili dosta stari. Ovo nije izmišljena priča, to vam garantiram! Ja sam, naravno našao objašnjenje za taj fenomen! Očito da je na mene djelovao dim vatre i zbog njega sam počeo buncati!:D To je moje jedino racionalno objašnjenje, ako imate bolje, slobodno...:cry:

Joppa
10.02.2009., 00:27
Jao super, cuo sam slicnu pricu ali mislim ne tvoju.
Jedan mi je lik pricao da se nekome valjda njegovu dogadalo.
Sada se 100 posto ne mogu sjetiti samo znam da je i on umalo pred Boga dosao, valjda ti sto su ih dovodili pogrijesili trebali njegovoga nekoga rodaka ili nekoga iz kuce i Bog ga vratio nazad.
A bilo je jednom na TV lik sto je pao sa motora i kaze da su ga nosili 2, pred boga i svi mu davali ruku da se popne valjda kao kroz neku rupu, a on samo cuo glas iza svih tih ljudi, Tebi jos nije vrijeme vamo, i tako se trzno i probudio u bolnici.
A jedan mi je lik pricao da je kada je bio u bolnici setao kao duh po cijeloj bolnici. Znao je gdje se sta nalazi u bolnici, koja sestra je citala kada i gdje novine, tko ga nije nadgledao. Rekao je da ga je vodao neki starac. I na kraju ga vratio. I ja sam bio skeptican u to dok nisam pricao sa njegovim roditeljima, koji su sve potvrdili i donili mi slike njega u bolnici. Dozivio tesku prometnu nesrecu. Pa eto sve je moguce.
A samo da pitam kakve su cipele imali ili su bili bosi. :mig:

MCM
10.02.2009., 13:34
A samo da pitam kakve su cipele imali ili su bili bosi. :mig:

Imali su Paciottice!:kava:
Nisu se vidjele cijele noge, samo sam vidio dio od nožnog gležnja do malo iznad koljena!

Via0071
10.02.2009., 14:50
čitam svako malo ove stranice i nije baš najugodnije poslije zaspati...inače mama mi je znala pričati tako neke njene dogodovštine,to je često bilo i još je,samo šta nije da sam joj ikada previše vjerovala u te priče,dok se nije počelo i meni dešavati.valjda obiteljsko naslijeđe :) .jedna od njenih priča koja je bila prije kojih 20-tak god.- moji (tata i mama,dakle) vraćali su se jednog kišnog popodneva iz slavonije,bili u posjeti baki i djedu.i tako kiša pada,oni u autu,polako idu,kad odjednom prolazeći autocestom,ugledaju uz rub ceste vjenčanicu kako doslovce lebdi,tj.na mjestu leluja,ali uspravno kao da je taj tren netko i nosi.promrli su,i bez riječi se nastavili voziti u nevjerici.tek nakon nekoliko minuta i potvrdili jedan drugome što su vidjeli.kasnije su saznali da je tamo u blizini poginula mlada žena koji dan poslije vjenčanja.

zatim,baka mi bila u bolnici,imala operaciju,moji joj bili u posjeti,kažu ma sve 5,dobro izgleda,brzo će van...i 2.jutro ja se u nekom strahu i plaču budim i čekam da netko javi lošu vijest.doslovce tako.zvoni telefon,i znam da će netko javiti da je baka umrla.ono,znam.i ostajem u krevetu.ustaje brat,sav živčan šta se ne javim,kad sam budna,rekoh ne javljaj se,baka je umrla.kaže,ma šta izvodiš,javio se,zbunjen me pogleda i kaže-baka je umrla.

Via0071
10.02.2009., 15:07
onda neki zvukovi u njenoj kući na karminama,...pa,dugo nikakvih sličnih događaja.dok se nisam udala i doselila mužu.inače, kuća nam je 1.do groblja,kojih 200 m.i počele su se dešavati razne stvari.počelo je sa paljenjem linije ,jako često ,u noći.sama od sebe se upalila i sama,sama pojačavala do treštanja.pa,je nastavilo s paljenjem tv-a,ali svega 1 ili 2 puta.pa,nemiran san,probudim se u noći i imam osjećaj kao da je još netko u sobi,nečiju prisutnost.postalo neizdrživo.za poludit.a,da ne spominjem grozan osjećaj šta se ne osjećaš sigurnim u vlastitoj kući.inače,živimo u velikoj obitelji,i bake imaju običaj donositi ,da donositi tj.vraćati cvijeće s groblja-da ne propadne :)) ,kažu važno.ja od svega popiz...sve to pobacala uz pomoć,i jedne noći prije spavanja ispod jastuka stavila krunice.čisto kao da se osjećam "sigurnije".i baš te noći probudi me odvratno vrištanje kao da mi je netko ispred ulaznih vratiju,ne znaš je li dječji plač,jel su to mačke,ma ne znam ni sa čim bih to usporedila.budim muža,al čim je ustao,vrištanje prestalo.
poslije toga ništa slično,nikakvi zvukovi,paljenja linije,ništa....spavala ko bebica....do nedavno...prije 2 tjedna upalila nam se opet linja u neko doba noći.

Via0071
10.02.2009., 15:09
imam još događaja ,al drugom prilikom.

Leonida
10.02.2009., 15:11
Imali su Paciottice!:kava:
Nisu se vidjele cijele noge, samo sam vidio dio od nožnog gležnja do malo iznad koljena!

Ocekujem nastavak price za koji si rekao da ces ga napisati danas.:klopa:

BioNQ
10.02.2009., 16:53

hocemo jos zeljni :klopa: ko vampir krvi :klopa:

soks
10.02.2009., 17:13
J
kasnije mi je brat ispricao kako je i moj stari tako budio se uz vrisak svaku noc i onda je baka otisla u selo kod lokalne vracare i ova joj je rekla da su to vjestice da dodju djeci po noci plasiti ih, i rekla joj je da zabode noz u stok od vrata da vjestica nece preko noza.. i baka je tako i napravila i tata vise nikada nije vristao..

e moja mama se budila uz vriskove isto vrlo često, ne znam jel to još uvijek tako jer sam odselila prije dosta godina, ali mi smo onda već navikli na to, pa kad bi ona zavrištala po noći još bi joj rekli: "daj molim te nemoj vrištat, oću spavat" :D :D

10.02.2009., 17:21
e moja mama se budila uz vriskove isto vrlo često, ne znam jel to još uvijek tako jer sam odselila prije dosta godina, ali mi smo onda već navikli na to, pa kad bi ona zavrištala po noći još bi joj rekli: "daj molim te nemoj vrištat, oću spavat" :D :D

Ajoj blago vama kad ste se uspjeli naviknuti, ja molim Boga da se ne ponovi jer je to takva navala straha i emocija da mi se sledi krv u zilama...

Nego jeste ikada saznali zasto se to dogadja?

Via0071
10.02.2009., 17:37
još jedna stvar koja se počela događati u kući,toga nije bilo prije,ulazna vrata se otvore sama od sebe.3 puta do danas,u zadnja 2 tjedna.ne moram ni napomenuti naravno-da se inače teško otvaraju.dosta stisnuti kvaku,...no,selim se za pola godine.valjda će onda sve to i prestati

soks
10.02.2009., 20:10
Nego jeste ikada saznali zasto se to dogadja?
Ne :confused: Ona bi počela pričat kad bi se probudila uz vrisak: "Jao pa di je..npr. tata ili brat ili ja..." I onda još mene pita: "Pa di si ti?" A ja: "Pa viš da sam tu..oću spavat u tišini":D Ili bi sanjala svoju pokojnu mamu.
Ne znam zaista zašto se to događalo :confused:

MCM
10.02.2009., 21:05

Evo nastavak, tj. dio koji nedostaje između mog incidenta i dolaska kući!

Uglavnom, kad sam krenuo kući počeo sam kao inače pjevušiti, čisto da ne mislim na ostale stvari koje su se dogodile! I pokraj te šume je i put koji vodi do moje kuće, a usput je i kuća od tog prijatelja! I sad, naravno, ja razmišljam kako će me nešto napasti! U selu mi ima rasvjeta, ali je samo jedna radila od šume do prijateljeve kuće! I ta jedna se nalazila odmah pokraj njegove kuće! I hodam ja tako i sve crne misli u glavi i dođem blizu te rasvjete i podignem glavu i vidim nešto! Ni dan danas ne mogu razlučiti što je to bilo, ali se na svijetlu vidjelo samo kako mu je glava spuštena prema podu i kako diše i izlazi mu ona para iz nosa (film, film!)! Bez razmišljanja sam počeo trčati, a u isto vrijeme je i to prema meni! A moje nekoordinirano trčanje, e to ste tek trebali vidjeti!:lol:
I potrčim ja drugim putem prema njegovoj kući i stanem iza nekog grmlja i stanem da čujem je li me još prati! Samo se i dalje čulo disanje i nakon toga je sve ponovo utihnulo! Izašao sam i pogledao na sve strane i ničega nije bilo! Došao sam do ulaza u prijateljevo dvorište i bacio mu čekić i brže-bolje potrčao kući!
Kad sam došao kući, prvo sam otišao u kupaonicu i tek tada vidio da su mi traperice bile poderane i da sam krvario, a lice cijelo izgrebano! Umio sam se i pošao na spavanje i spavao kao zaklan!:rofl::rofl::rofl: Ozbiljno, nisam uopće imao mora tu noć!

Zaključak: ne ložim više vatru jer mi dim očito škodi!:zubo:

samonesto
10.02.2009., 21:40
Jos nesto da vam ispricam, ajme ne volim se ni sjetiti toga...
Ja i buraz smo spavali normalno, bilo je 5 ujutro, kad odjenom budim se iz sna sa jakim osjecajem straha (ali NIKADA nisam osjetila toliko jak osjecaj straha i nemira u meni) i s jakom potrebom da moram vristati. Nekontrolirano sam pocela vristati u snu.. starci su odmah uletili u sobu da vide sto se dogadja buraz isto problijedio od straha (spavali smo u istoj sobi) ni ja ni on nismo mogli vise zaspati jer smo zamrli od straha...

to se dogodilo jos jednom.. spavali smo ja i brat i sestricna u sobi.. ja nisam tu noc mogla dosta dugo zaspati, i kad sam taman pocela drijemati cula sam kao da je netko nesta sapnuo, trgla sam se i pomislila kako sam si vjerovatno nesta umislila.. no svejedno sam osjetila neki nemir... uspjela sam zaspati poslje toga
no u noci ponovno, jak osjecaj nemira i straha u meni i potreba da vristim, i odjednom cujem vrisak ali ne svoj vec bratov.. vristao je kao malo djete lupao sakama i nogama o krevet (radi se o decku od 18 godina, skoro 100 kila i 2 metra, ono mrcina)
i isto strah i isto nismo mogli zaspati do jutra zbog tog odvratnog osjecaja...

DA LI JE ITKO CUO ILI DOZIVIO ISTA SLICNO?

e meni su se obje ove stvari dogodile. vise puta sam znala tako vristati u snu, i bas onako kako si opisala, tako nevjerojatan strah, nikad me nije bilo vise strah u zivotu, tolike emocije odjednom. zapravo nekontrolirano vristim iako sam se probudila, tj znam da vristim, ali sam i dalje u snu i onda dolete moji da me bude, tako da nikad ne uspijem vidjeti kakav je duh. on redovito iskoci. znam da je malo smijesno. nije on sam po sebi strasan jer ga ni ne vidim dobro, sve je tako brzo, ali kako iskoci samo odjednom, to me prestrasi.

i ovo mi se dogodilo, da cu utonuti u san i cujem da je netko nesto rekao, onako glasno, meni. prestrasi me to skroz.

al ovo s nozem i vracarama, neces nista postici, vjeruj mi. samo ti moze biti gore, i s necim drugim i jos veca sr...

11.02.2009., 05:50
e meni su se obje ove stvari dogodile. vise puta sam znala tako vristati u snu, i bas onako kako si opisala, tako nevjerojatan strah, nikad me nije bilo vise strah u zivotu, tolike emocije odjednom. zapravo nekontrolirano vristim iako sam se probudila, tj znam da vristim, ali sam i dalje u snu i onda dolete moji da me bude, tako da nikad ne uspijem vidjeti kakav je duh. on redovito iskoci. znam da je malo smijesno. nije on sam po sebi strasan jer ga ni ne vidim dobro, sve je tako brzo, ali kako iskoci samo odjednom, to me prestrasi.

i ovo mi se dogodilo, da cu utonuti u san i cujem da je netko nesto rekao, onako glasno, meni. prestrasi me to skroz.

al ovo s nozem i vracarama, neces nista postici, vjeruj mi. samo ti moze biti gore, i s necim drugim i jos veca sr...

ajoj, nikada nisam nikome uspjela objasniti koliki je to samo strah, toliko je intenzivan da sam mislila da cu skrenuti s uma... ae bar me ti razumijes..

ma ovo za noz nisam nikada ni pokusavala ni necu, samo kazem sta je moja baka napravila... nadam se da necu ni imat razloga trazit rijesenje ovog problema, jer se hvala bogu, dugo nije ponovilo :cerek:
a i ako bude, zvat cu svecenika na kavu... i blagoslov..

FIŽA
11.02.2009., 12:31
Meni se u zadnje vrijeme često događaju neobičnosti;
Jednu večer prije spavanja poželila sam da mi tata i mama daju neki znak u snu, ako će se pozitivno riješiti nešto što čekam i stvarno, tu noć sam sanjala mamu i tatu i dobila tu potvrdu.
Neki dan mi je plinski bojler počeo nešto rondati i mislim si koga da zovem, koji servis, što...i drugo jutro nađem u kasliću reklamu za plinoservis. Koincidencija?
Nedavno sam imala još neobičniji san:sanjala sam da je došla moja mama, sjela kraj mene na krevet i pričale smo o drugom svijetu. Pitala sam je da li je prelazak bio brz, rekla je da je. Pitala sam da li ju je tata čekao, rekla je da je, a ja kažem znala sam, sanjala sam to. Pitala sam je kako je tamo, rekla je da je isto kao i tu. Pitala sam koliko traje prelazak, rekla je to ti je kao sekundu.
Kako su moji znali da ne volim nadnaravne stvari "uživo", mislim da mi se na ovaj način javljaju i uz mene su.

pukachu
12.02.2009., 19:11

i meni se to desilo dva puta i sveki put je bilo kada sam tonula u san.
prvi puta kao da mi je netko glasno na uho rekao ahhhhh, a drugi put sam čula svoje ime al jako glasno. Usrala sam se i nisam mogla zaspat više

venerana2008
12.02.2009., 20:43
Ja sam sa prijateljicama zvala duhove. Ne smijem napisati kao jer imam zabranu od biskupa - da ne bi nekom palo na pamet po mojoj priči to da napravi . Nemojte se igrati sa takvim stvarima. Ja jesami prisjelo mi je. Zvanje iz naivnog zezanja se pretvorilo u skandal i katastrofu, svi smo morali kod biskupa, ne smijem više o tome. Noćne more i ono što se događalo nakon toga graniči sa zdravim razumom. Da ih nisam zvala, da mi se nije dogodilo to što je, ne bi sada jako vjerovala ni u Boga. Ako vjerujete u Boga, u duha svetoga, vjerujte onda i u vraga, i on je sa nama. Ako postoji Bog, postoji i vrag, ako nas Bog čuva od zla, i kaže se, bog je uz nas, pa zamislite se, ako je doista Bog uz nas, tko je onda protiv nas. Ne morate zvati duhove da bi oni došli, oni su tu, traže rupu u prostoru i vremenu da se samo pojave. Kako dobri tako i zli. Noćne more, košmari, osjećaji gušenja po noći,, spavanje a ustajanje kao da ste prebijeni, nesanice, sve to može biti uzrok onogo što je oko vas. Imate dosta molitvi i možda odgovora na vaša pitanja na katoličkoj web stranici TEBE TRAŽIM.

šumskičovjek
12.02.2009., 20:57
Ja sam sa prijateljicama zvala duhove. Ne smijem napisati kao jer imam zabranu od biskupa - da ne bi nekom palo na pamet po mojoj priči to da napravi . Nemojte se igrati sa takvim stvarima. Ja jesami prisjelo mi je. Zvanje iz naivnog zezanja se pretvorilo u skandal i katastrofu, svi smo morali kod biskupa, ne smijem više o tome. Noćne more i ono što se događalo nakon toga graniči sa zdravim razumom. Da ih nisam zvala, da mi se nije dogodilo to što je, ne bi sada jako vjerovala ni u Boga. Ako vjerujete u Boga, u duha svetoga, vjerujte onda i u vraga, i on je sa nama. Ako postoji Bog, postoji i vrag, ako nas Bog čuva od zla, i kaže se, bog je uz nas, pa zamislite se, ako je doista Bog uz nas, tko je onda protiv nas. Ne morate zvati duhove da bi oni došli, oni su tu, traže rupu u prostoru i vremenu da se samo pojave. Kako dobri tako i zli. Noćne more, košmari, osjećaji gušenja po noći,, spavanje a ustajanje kao da ste prebijeni, nesanice, sve to može biti uzrok onogo što je oko vas. Imate dosta molitvi i možda odgovora na vaša pitanja na katoličkoj web stranici TEBE TRAŽIM.

neuvjerljivo.mislim da lazes sa dobrom namjerom.

Joppa
12.02.2009., 20:58

Je li te netko posjetio, vise sile ili samo ovi simptomi sto si navela gusenja, ne spavanja, i ostalo.

šumskičovjek
12.02.2009., 21:00
još bi nekako i prošlo da nije biskup u pitanju.biskupi su činovnici uglavnom i šefići.nemaju bas previše posla sa ljudima a općenito gledano manje su duhovni od svećenika.još ako je jezerinac u pitanju...

samonesto
12.02.2009., 21:24
daj pustite curu. svi mi ni nemamo pojma vecinom sta se sve dogadja. a i rekla je da je bilo gadno sranje u pitanju, tako da.. ima ova (http://www.msgr-bolobanic.com/knjiga.html) knjiga u kojoj se, mislim pri kraju, opisuju dogadjaji i slucaji ljudi gdje ih je sotona uznemiravao, i kroz cijelu knjigu se spominju. ugl, dosta slicnih pricica s nekima odavdje.

Joppa
12.02.2009., 21:37
daj pustite curu. svi mi ni nemamo pojma vecinom sta se sve dogadja. a i rekla je da je bilo gadno sranje u pitanju, tako da.. ima ova (http://www.msgr-bolobanic.com/knjiga.html) knjiga u kojoj se, mislim pri kraju, opisuju dogadjaji i slucaji ljudi gdje ih je sotona uznemiravao, i kroz cijelu knjigu se spominju. ugl, dosta slicnih pricica s nekima odavdje.

Haha, care bas sam jucer poceo citati tu knjigu, ko bi rekao da svijet nije mali.
Procitato sve od Benedikta i sada uzeo jos knjiga, i bas ovu poceo. :)

venerana2008
12.02.2009., 22:02
Je li te netko posjetio, vise sile ili samo ovi simptomi sto si navela gusenja, ne spavanja, i ostalo.

čaša lebdila od stola na stolić - 5 metara otprilike,, svjetlo se palilo-gasilo- tv je sam mjenjao programe, telefon zvonio nepoznatim zvukom, voda iz slavine je potekla sama od sebe i isto tako prestajala teći , a * duh* dao nam je odgovore na naše upite , koji su bili točni, ali sreća je da nismo ništa tražili od njih- njega. Dao nam je neke odgovore što su se ticali pojedinaca koji su bili prisutni toj seansi, i oni su bili točni. Jednoj kolegici je na seansi rečeno da je napustila fax još prije 9 mjeseci,jer je pala godinu , ona je briznula u plač, nama je rekla kako joj sve ide super,, i nitko nije znao da je pala godinu, a nije je niti produžila, pravila se da je sve o.k. Kad je završila seansa - u pol bijela dana -, po noći su se čuli koraci,, zvukovi, lupanja, a mene je tjeralo da ih ponovno zovem, još jednom sam to napravila, sa drugom ekipom, kada sam shvatila da i oni imaju te snove i more, otišla sam na ispovijed lokalnom svećeniku, i tako , završili mi svi kod biskupa. A samo smo se zezali. Djeca.
Dalje ne smijem. Da, biskupu, biskupi moraju za svakog katolika iz nadležne župe odobriti egzorcistu obred pročišćavanja ili egzorcizma, zavisi što kome treba. Nama nije trebalo, tako je biskup odredio, jer nismo tražili nikakve usluge. Ne morate mi vjerovati, jer , vjerojatno ne bih niti ja ikome vjerovala da se nije meni dogodilo. Moje brat koji je bio prisutan i seansi i svemu tome, nikada, nikada nije htjeo sa mnom razgovarati o tome. A jako smo bliski.Mi ostali se skupimo, nekada neko spomene taj naš "izlet", ali, još uvijek nitko od nas - međusobno- ne želi o tome. Ili, jednostavno, ne želimo si priznati ono što smo vidjeli. Naš spis stoji u biskupiji, zapačaćen . Zbog naše sigurnosti, medija, ili , da ne bi nekome palo na pamet to po našem receptu napraviti. A mi smo to pokupili iz jedne naravno, američke emisije. :(

samonesto
12.02.2009., 22:08
ajme, stvarno grozno iskustvo. samo sad nemoj skretati s puta. :) drago mi je da je dobro zavrsilo, jer mnogo ljudi u tim situacijama ne potraze pomoc kod svecenika vec se okrenu nekim iscjeljiteljima, vracarama, skidanje uroka i sl, i odu u jos gora, nezamisliva stanja. najgore je sto im nakon tih prvih posjeta kod iscjeljitelja i sl. bude duze vrijeme dobro pa ne vide sto rade i sto im se zapravo dogadja. stvarno ste dobro prosli.

venerana2008
12.02.2009., 22:10

knjiga GABRIELE AMORTH EGZORCIST GOVORI,, ja je dobila na poklon,,
jako dobra knjiga, užasna ako vjerujete u to.

knjiga hrvatskog egzorciste IVAN VINKOV "OPSJEDNUTOST I EGZORCIZAM" ,,,,, opisuje sve u detalje. Cijena je samo 40 kuna.

Da ne mislite da lažem, sinoc je ( navedeni autor dolje) bio u istočnoj slavoniji u selu Privlaka, jako blizu mene, dalje opet ne smijem.

"KAKO PREPOZNATI ZAMKE ZLOGA"

don Milivoj Bolobanić

NE IGRAJTE SE. Ja jesam, prisjelo mi je.

Joppa
12.02.2009., 22:11
čaša lebdila od stola na stolić - 5 metara otprilike,, svjetlo se palilo-gasilo- tv je sam mjenjao programe, telefon zvonio nepoznatim zvukom, voda iz slavine je potekla sama od sebe i isto tako prestajala teći , a * duh* dao nam je odgovore na naše upite , koji su bili točni, ali sreća je da nismo ništa tražili od njih- njega. Dao nam je neke odgovore što su se ticali pojedinaca koji su bili prisutni toj seansi, i oni su bili točni. Jednoj kolegici je na seansi rečeno da je napustila fax još prije 9 mjeseci,jer je pala godinu , ona je briznula u plač, nama je rekla kako joj sve ide super,, i nitko nije znao da je pala godinu, a nije je niti produžila, pravila se da je sve o.k. Kad je završila seansa - u pol bijela dana -, po noći su se čuli koraci,, zvukovi, lupanja, a mene je tjeralo da ih ponovno zovem, još jednom sam to napravila, sa drugom ekipom, kada sam shvatila da i oni imaju te snove i more, otišla sam na ispovijed lokalnom svećeniku, i tako , završili mi svi kod biskupa. A samo smo se zezali. Djeca.
Dalje ne smijem. Da, biskupu, biskupi moraju za svakog katolika iz nadležne župe odobriti egzorcistu obred pročišćavanja ili egzorcizma, zavisi što kome treba. Nama nije trebalo, tako je biskup odredio, jer nismo tražili nikakve usluge. Ne morate mi vjerovati, jer , vjerojatno ne bih niti ja ikome vjerovala da se nije meni dogodilo. Moje brat koji je bio prisutan i seansi i svemu tome, nikada, nikada nije htjeo sa mnom razgovarati o tome. A jako smo bliski.Mi ostali se skupimo, nekada neko spomene taj naš "izlet", ali, još uvijek nitko od nas - međusobno- ne želi o tome. Ili, jednostavno, ne želimo si priznati ono što smo vidjeli. Naš spis stoji u biskupiji, zapačaćen . Zbog naše sigurnosti, medija, ili , da ne bi nekome palo na pamet to po našem receptu napraviti. A mi smo to pokupili iz jedne naravno, američke emisije. :(

Kada ides egzoristu moras imati simptome da je duh preuzeo tvoje tijelo, a te simptome poistovjecuju sa sasvim ludom osobom, jer ti ljudi mogu biti zarazeni ili biti za ludnicu. Egzorcizam se ne smije izvoditi dok covjek nije pregeldao psihijatari ostali doktori, ako doktor ne utvrdi samu bolest ili kaze potajno ljudima da idu sveceniku onda se moze reci o Egzorcizmu.
To je vrlo komplicirana stvar, covjek koji ga obavlja mora imati papir od Pape, i mora se raditi o osobi koja je cista i koja ima vjere i koja ima iskustva.
Mozemo za vas reci da ste se malo igrali, a sto se tice lebdjenja casa i ostalih koraka povukli ste malo losoga duha ili vise njih, morate proci obred prociscavanja i molitve. Ne igrajte se sa onim sto je zabranjeno, i u Bibliji pise da se ne igras sa tim. Kakvih medija, cak sam vidio nekoliko obreda kada je osoba zarazena. Malo strasno je gledati to.

Joppa
12.02.2009., 22:12
knjiga GABRIELE AMORTH EGZORCIST GOVORI,, ja je dobila na poklon,,
jako dobra knjiga, užasna ako vjerujete u to.

knjiga hrvatskog egzorciste IVAN VINKOV "OPSJEDNUTOST I EGZORCIZAM" ,,,,, opisuje sve u detalje. Cijena je samo 40 kuna.

Da ne mislite da lažem, sinoc je ( navedeni autor dolje) bio u istočnoj slavoniji u selu Privlaka, jako blizu mene, dalje opet ne smijem.

"KAKO PREPOZNATI ZAMKE ZLOGA"

don Milivoj Bolobanić

NE IGRAJTE SE. Ja jesam, prisjelo mi je.

Ovaj prvi gospodin je glavni za egzorizam, iako crkva sakriva takve slucajeve i ne priznaje ih ipak postoje ljudi koji se time bave, a mislim da u Hrvatskoj ima oko 7 registiriranih egzorcista.

venerana2008
12.02.2009., 22:31
ajme, stvarno grozno iskustvo. samo sad nemoj skretati s puta. :) drago mi je da je dobro zavrsilo, jer mnogo ljudi u tim situacijama ne potraze pomoc kod svecenika vec se okrenu nekim iscjeljiteljima, vracarama, skidanje uroka i sl, i odu u jos gora, nezamisliva stanja. najgore je sto im nakon tih prvih posjeta kod iscjeljitelja i sl. bude duze vrijeme dobro pa ne vide sto rade i sto im se zapravo dogadja. stvarno ste dobro prosli.

eh, da bar nisam,, išla sam svuda, , kod hodže, kod kleopetre - one balkanske proročice- , pa koje kakve vidovnjake sam zvala. I to nedavno. Opet mi se vraćaji snovi i košmari. Opet moram negdje. Mislim da ću morati u Tabor u Samobor. A Ivan Vinkov, ponekada bude u taboru,, inače, katolički svećenik, egzorcist, a radi, zamislite, u beogradu . Naš * katolički vrh * ignorira takve stvari, i ne želi ako se dogodi neko zlo pri obredu egzorcizma priznati to, tako da dosta ljudi mora u beograd, ako se tamo što dogodi, to je ipak bilo u srbiji. Svaka im čast, uglavnom da jelni brajši nitko ništa ne može. Ivan Vinkov , Zlatko Sudac i Don Milivoje ,, jedino to rade i to ako im biskup odobri. Mislim da ih zato ne voli Bozanić.

Čitam tamo na forumu o Braci sa srebrnjaka,, pa me zanima, ni sama više nisam pametna, dali ta njegova moć i energija dolazi od njega ili je on vuk u ovčjoj koži ???? Zna li netko nešto pouzdano o njemu nešta ?????

venerana2008
12.02.2009., 22:37
a što mi je sada raditi ????

stari svećenik koji me poslao biskupu je umro, ovaj novi koji je došao vjerojatno nema pojma o tome, ja ne smijem reći ništa više nego li vama, a da mu što i kažem, to bi on rekao sutra u propovjedi na misi pred cijelom crkvom. Mala sredina, primitivno selo. UPOMOĆ .

šumskičovjek
12.02.2009., 23:01

stari svećenik koji me poslao biskupu je umro, ovaj novi koji je došao vjerojatno nema pojma o tome, ja ne smijem reći ništa više nego li vama, a da mu što i kažem, to bi on rekao sutra u propovjedi na misi pred cijelom crkvom. Mala sredina, primitivno selo. UPOMOĆ .

a da se obratiš "šefu" biskupa i svećenika?sto si tako vezana za tu hijerariju?
a taj balobanić je inkvizitor.

Joppa
12.02.2009., 23:20

Direkt Zlatku Sudcu on ti je jedan od egzoricsta, ija cu brzo ici njemu. Mislim ne zbog toga nego radi Duhovne obnove, ni ja nisam vjerovao ali eto poceo. :)

venerana2008
13.02.2009., 15:25
a da se obratiš "šefu" biskupa i svećenika?sto si tako vezana za tu hijerariju?
a taj balobanić je inkvizitor.

- zato što mene ( mislim - nikoga ) neće primit samo tako . Osim ako nemaš vezu. :(To je kao da se žališ ministru a nisi bio na lokalnoj razini, pa na općinskoj, pa županijskoj, ,, zato mi se gadi taj njihov kler. Ne biste vjerovali kakve su to procedure. Pa ustvari, vidite svakodnevno kada se netko sahranjuje koliko crkvi treba dati novaca,izvaditi papira, platiti svećenika,,, a i za vjenčanje, krštenje, od silnih potvrda,, da ne nabrajam. Moja pobožna baka je jednom htjela - bila jako blizu biskupu, i htjela je da mu da * da blagoslovi krunicu * ,,, a ono se sletiše ostali prisutni svećenici i izguraše je van, kao da je ona novinar paparazo,, postali su nedostupni. Žena je danima plakala. :( . Ne znam tko je kome sluga, dali su tu svećenici da služe i pomažu nama , ili smo mi tu da bi njima služili. A kada nam nešta treba, ne smiješ ništa reći . Zid šutnje. A to je sada već neka druga tema. :(

13.02.2009., 16:42
ajoooj, kak cu ja spavati...

Shadowh86
13.02.2009., 17:40
Ja nesmatram da su paranormalni dogadjaji horor dogadjaji
nekazem da nema strasnih dogadjanja
ima mozda toga malo previse pamtimo
ali ako netko vidi duha to nesmatran nikakvim hororom
To je samo nesto sto covjem vidi

Jedan lik koji moze vidjeti duhove kaze da se na to naviknes
I da je to kao da gledas zive ljude

Sjecam se svojeg prvog paranormalnog dogadjaj
Dogodio se negdje sa 7 god
Kada sam po noci vidio crnu sjenu kako me gleda (shadow people)
To mi je bilo strasno tada naravno ali kasnije mi vise nije to bilo strasno cak sam i ignorirao to

Dok mi je prosle god bilo malo gore
nisam se preplasio ali je bilo neugodno
Dok sam spavao cuo sam rezanje
i kad sam otvorio oci jos se moglo par sec cuti
a kad sam se okrenuo vidio sam kako je nesto proslo a zatim i nestalo

13.02.2009., 23:56
Ja nesmatram da su paranormalni dogadjaji horor dogadjaji
nekazem da nema strasnih dogadjanja
ima mozda toga malo previse pamtimo
ali ako netko vidi duha to nesmatran nikakvim hororom
To je samo nesto sto covjem vidi

Jedan lik koji moze vidjeti duhove kaze da se na to naviknes
I da je to kao da gledas zive ljude

Sjecam se svojeg prvog paranormalnog dogadjaj
Dogodio se negdje sa 7 god
Kada sam po noci vidio crnu sjenu kako me gleda (shadow people)
To mi je bilo strasno tada naravno ali kasnije mi vise nije to bilo strasno cak sam i ignorirao to

Dok mi je prosle god bilo malo gore
nisam se preplasio ali je bilo neugodno
Dok sam spavao cuo sam rezanje
i kad sam otvorio oci jos se moglo par sec cuti
a kad sam se okrenuo vidio sam kako je nesto proslo a zatim i nestalo

grr mislim da bi sisla s uma samo da jednom to vidim...
nego, koliko cesto ti se to dogadja? i sta ta sjena koja te gleda, samo stoji i gleda ili?

Joppa
14.02.2009., 01:10
grr mislim da bi sisla s uma samo da jednom to vidim...
nego, koliko cesto ti se to dogadja? i sta ta sjena koja te gleda, samo stoji i gleda ili?

Nista je to ljudi sta je se meni dogodilo.

Navecer ja kao malim mislim 9 godina, odem spavati eto koliko sam bio mali da su mi mlijecni zubi ispadali, i oko 3 sata probudi mene nesto iz sna, ja se trgnem i pogledam oko sebe, kada tamo nista. Govorim u sebi ma nema nikoga jopa ajd ti spavaj, i tako ti ja spavam kada opet nesto suska, ja ustanem i vidim sjenu kako prode, sta cu pripao se ajd idi spavaj sa jedim okom otvorenim, i legnem ti ja kada opet nesto prode suska i nesto drzi u ruci, i stvori se preda mnom, ja lagano pogledam nesto kao rogovi na glavi, drzi neku sibu u ruci, nosi nesto oko pasa, tako gleda to mene gledam ja to, odjedanput mi se nasmijesi i gurne ruku pod jastuk, ja od straha ne micem, izvuce nesto iz jastuka i opet vrati ruku u jastuk, ja cujem nesto udara pod jastukom, i ja skupim snage i zaderem se na to, to skoci i brzinski odleti, od straha nisam se mogao pomaknuti i sutra kada sam ustao gledam TV i odmah sam to prepoznao ovako je licilo. Tako me je to pripalo

Sorry pogresna slika (http://i30.tinypic.com/10zxnax.jpg)
Ova je prava (http://www.coolest-homemade-costumes.com/images/coolest-tooth-fairy-costume-3-35735.jpg)

14.02.2009., 11:59
Nista je to ljudi sta je se meni dogodilo.

Navecer ja kao malim mislim 9 godina, odem spavati eto koliko sam bio mali da su mi mlijecni zubi ispadali, i oko 3 sata probudi mene nesto iz sna, ja se trgnem i pogledam oko sebe, kada tamo nista. Govorim u sebi ma nema nikoga jopa ajd ti spavaj, i tako ti ja spavam kada opet nesto suska, ja ustanem i vidim sjenu kako prode, sta cu pripao se ajd idi spavaj sa jedim okom otvorenim, i legnem ti ja kada opet nesto prode suska i nesto drzi u ruci, i stvori se preda mnom, ja lagano pogledam nesto kao rogovi na glavi, drzi neku sibu u ruci, nosi nesto oko pasa, tako gleda to mene gledam ja to, odjedanput mi se nasmijesi i gurne ruku pod jastuk, ja od straha ne micem, izvuce nesto iz jastuka i opet vrati ruku u jastuk, ja cujem nesto udara pod jastukom, i ja skupim snage i zaderem se na to, to skoci i brzinski odleti, od straha nisam se mogao pomaknuti i sutra kada sam ustao gledam TV i odmah sam to prepoznao ovako je licilo. Tako me je to pripalo

Sorry pogresna slika (http://i30.tinypic.com/10zxnax.jpg)
Ova je prava (http://www.coolest-homemade-costumes.com/images/coolest-tooth-fairy-costume-3-35735.jpg)

aaaaaaaaaa ubit cu te... ja se vec prepala, kad ono zubic vila... ionako ne mogu spavati nakon citanja ove teme sad cu se jos bojati i zubic vile! hihi :bonk::bonk:

samonesto
14.02.2009., 13:43
inace ne vjerujem tim filmicima, ali ovaj (http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/video-djecak-mobitelom-snimio-duha.html) mi je prestravican jer djeluje skroz realno zbog reakcije klinca.

Joppa
14.02.2009., 14:30
inace ne vjerujem tim filmicima, ali ovaj (http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/video-djecak-mobitelom-snimio-duha.html) mi je prestravican jer djeluje skroz realno zbog reakcije klinca.

Ovaj je strasniji (http://www.youtube.com/watch?v=YL6eK-IWyw0&feature=related) :lol:

Joppa
14.02.2009., 14:39
aaaaaaaaaa ubit cu te... ja se vec prepala, kad ono zubic vila... ionako ne mogu spavati nakon citanja ove teme sad cu se jos bojati i zubic vile! hihi :bonk::bonk:

Kada sam imao 9 godina zubic vila mi je strasna bila. :)

14.02.2009., 14:51
Kada sam imao 9 godina zubic vila mi je strasna bila. :)

nemoj mi reci da si stvarno mislio da postoji?
ja sam uvijek u noci cekala starce da dodju da vidim sta ce mi ostavit ispod jastuka hihi

14.02.2009., 14:52
ponekad mi se cini da sam bila hrabrija kao dijete, a sad nesmijem ni forum procitati mogu se pozdraviti sa snom a i cimerica mi se smije sto spavam s upaljenim svjetlom...

Joppa
14.02.2009., 15:22
ponekad mi se cini da sam bila hrabrija kao dijete, a sad nesmijem ni forum procitati mogu se pozdraviti sa snom a i cimerica mi se smije sto spavam s upaljenim svjetlom...

Mogu li ti ponuditi nekoliko knjiga da procitas, onda neces spavati danima.

BioNQ
14.02.2009., 16:16

moze:klopa:

14.02.2009., 16:28

ae pucaj, zanima me.. :D:p:D:p

samonesto
14.02.2009., 18:04
Ovaj je strasniji (http://www.youtube.com/watch?v=YL6eK-IWyw0&feature=related) :lol:

:lol: a daj, uzas..

Joppa
14.02.2009., 20:25
Evo dati cu vam i stranicu za skidanje.

http://www.4shared.com/

Ovako meni je od:
Damjanovic Bozidara Benedikta- svaka knjiga malo ovako strasna, ako vjerujete u Boga, covjek govori o prelasku dusa na drugu stranu.
Procitajte Paralelni svijetovi, Sedam dana apokalipse i Prica o Karmi.

Pa imate Newtona, ovo sa desne strane ako vam se pokaziva Kakav je osjećaj umrijeti. (Imaju gresku tu u ovome osječaj treba osjećaj).
Znaci knjiga Putovanje Dusa. Ista tematika kao i kod Benedikta.

Pa sada imamo nekih knjiga o Egzorcizmu, mislim da je ova cura navela nekoliko njih, evo ja cu kada se sjetim i pronadem dodam jos koju.

Ako ima pitanja, slobodno pitajte. :)

leesha
15.02.2009., 12:33
S obzirom da me vise nije tako strah i sram pricati o tome, dozvolite da i ja podijelim par iskustava...

Tamo u dobi 8-9 godina, preuredivali smo stan i iz jednog kreveta izvadili madrac, sestra i ja, djeca kao djeca, malo hiperaktivni, skakali smo po njemu i preokretali se, ja sam se u jednom trenu zaletila i skocila kao da napravim kolut naprijed, nezgodno pala na vrat, nesto je kao skljocnulo i osjetila sam da gubim dah i da mi se tamni pred ocima, ustala sam se i posla dozvati mamu, ali sam se onesvjestila i u padu udarila glavom od rub stolica, sljedece cega se sjecam, mama me zove, a ja ispred nje, hvatam je za ruke, ona nista, vicem, nista, tada cujem glas iza sebe, kod velikog regala u sobi kaze: " Ona te ne moze vidjeti.", ili nesto slicno, ne sjecam se vise, tada pogledam u tatu i vidim da tata drzi mene, u tom trenu sam se osvijestila, i nista mi nije jasno samo me strah, sjecam se da sam jedno desetak minuta sjedila sklupcana bez rijeci na kaucu. Nikome to nisam rekla, samo sadasnjem decku. Inace, sto se tice tog regala u sobi, on ima staklena vratasca na kojima mama uvijek drzi krunicu, nocu kada se umirite i sjednete u blizini njega, osjetite kako ta vratasca vibriraju i krunica lagano lupka od staklo.

Ovako sto se tice nekih intuitivnih stvari, 6 mjeseci prije nego mi je baka umrla, sanjala sam da je umrla, iako tada nije bilo nikakvih znakova da bi se mogla razboljeti ili joj nesto biti, jednom sam sanjala citav sutrasnji dan, znala sam u detalj unaprijed sto ce se dogoditi... Takoder, nekoliko mjeseci prije nego sam upoznala sadasnjeg decka, niotkud kroz glavu mi prode slika decka u kariranoj kosulji ispod nje bijela majica i drzi kistove, inace moj sadasnji decko je talentiran za slikanje i kariranu kosulju s podvrnutim rukavima i majicom ispod je znao cesto nositi u pocetku veze, takoder sam sanjala i faks koji cu upisati, ma da mi taj faks uopce nije bio opcija i moze se reci da sam jedva znala za njega, na njemu sam zavrsila stvarno spletom okolnosti. Jedno vrijeme me u snovima gnjavio zenski duh, dizao bi me u zrak i nosio kao vjetar, onda bi mi na kraju se zaderao u uho "Ucinite sto morate!" i to tako snazno da bih to osjetila i probudila se, s obzirom da nisam znala na sto je mislio nisam nista ni ucinila pa je valjda odustao :rofl:

leesha
15.02.2009., 13:55
Eh da, ljetos se svaki mjesec jednom desavalo sljedece:

cuje se nekakav zvuk otprilike oko 2, pola 3 zatim udarac na terasi i do 5 ujutro snazno lupanje gore, kao da netko skace po limenim plocama na terasi, to sve prate bljeskovi kao kod varenja, zatim oko 5 opet zvuk i sve nestane, jedno ljeto dosta prije toga sestra mi pricala da je vidila kraj balkona bijelu loptu kako je prolebdjela polako, gore-dolje, ja mislila bezveze, izmislja, dijete gledalo previse tv, onda tri noci poslije ja sam vidila to isto. Ona takoder tvrdi da je ljetos cula neko neugodno i strasno krestanje 2-3 noci zaredom oko 1 u noci pa do pola 2, 2, nasrecu, ja nisam nikada.

Inace, zivimo u stanu i prvi smo vlasnici, tako da iskljucujem mogucnost da je neciji duh...

crna kraljica
16.02.2009., 16:21
ipak mislim da su vase price macji kasalj prema mojoj - neki dan (ziiiima!!!) izadjem ja van, u laganoj majici, baciti smece, zalupim vratima i skuzim da sam kljuc ostavila u vratima.
iduci dio horora je cijena novog stakla na prozoru koji sam razbila da mogu uci i prije nego se ostali ukucani vrate

strumpf
16.02.2009., 19:09
ipak mislim da su vase price macji kasalj prema mojoj - neki dan (ziiiima!!!) izadjem ja van, u laganoj majici, baciti smece, zalupim vratima i skuzim da sam kljuc ostavila u vratima.
iduci dio horora je cijena novog stakla na prozoru koji sam razbila da mogu uci i prije nego se ostali ukucani vrate

i nije bas da necu moci spavati al ajd:kava:

Via0071
16.02.2009., 20:26
u zadnja 2 dana umro mi 1.susjed,pa susjeda.i groblje mi je 200 m od kuće.grozno.:Pop:

Limačica.
17.02.2009., 11:54
Evo dati cu vam i stranicu za skidanje.

http://www.4shared.com/

Ovako meni je od:
Damjanovic Bozidara Benedikta- svaka knjiga malo ovako strasna, ako vjerujete u Boga, covjek govori o prelasku dusa na drugu stranu.
Procitajte Paralelni svijetovi, Sedam dana apokalipse i Prica o Karmi.

Di ima za kupit? Ja sam ju dobila i budala posudim i nikad nije vraćena.. A sve mi se čini da ni neće :(
Pa, eto zanima me gdje ju mogu kupit (Paralelni svijet) ?

user_name
17.02.2009., 12:37

koja je svrha ovakvih glupih postova? zna se kakva je tema, koga ne zanima neka ne dolazi :kava:
i neka ne ostavlja ovakve idiotske postove :kava:

Sex-machine
17.02.2009., 15:13
Evo moja prica od prije tj dana. Vjerojatno ima neko objasnjenje,ali ja ga ne vidim. Isao sam kuci navecer oko 2h, sam u autu, nepoznata cesta.. I izmedju 2 sela, izmedju kojih ima 10tak km , s jedne strane je suma, s druge polja. I tako s desne strane pokraj sume,kojih 5-10 m od ceste ugledam nekog covjeka il sta vec,vidio sam ga iz daljine jos. Uglavnom, stoji, ukoso, prema sumi. . Ruke su mu dolje,ispruzene,a glava lagano prema dolje. I tako stoji .imao je neki sivi kaput,i na glavi neku kapu. . Sad,da stopira,bio bi na cesti. . . Okolo niceg. Mrak .nema nikakog svijetla... Auti ne prolaze. Mene jeza uhvatila. . Uplasio sam se zaista. . . Ima tko kakvo objasnjenje?

strumpf
17.02.2009., 15:42
Evo moja prica od prije tj dana. Vjerojatno ima neko objasnjenje,ali ja ga ne vidim. Isao sam kuci navecer oko 2h, sam u autu, nepoznata cesta.. I izmedju 2 sela, izmedju kojih ima 10tak km , s jedne strane je suma, s druge polja. I tako s desne strane pokraj sume,kojih 5-10 m od ceste ugledam nekog covjeka il sta vec,vidio sam ga iz daljine jos. Uglavnom, stoji, ukoso, prema sumi. . Ruke su mu dolje,ispruzene,a glava lagano prema dolje. I tako stoji .imao je neki sivi kaput,i na glavi neku kapu. . Sad,da stopira,bio bi na cesti. . . Okolo niceg. Mrak .nema nikakog svijetla... Auti ne prolaze. Mene jeza uhvatila. . Uplasio sam se zaista. . . Ima tko kakvo objasnjenje?

mozda neko strasilo :ne zna:

Joppa
17.02.2009., 15:47
Di ima za kupit? Ja sam ju dobila i budala posudim i nikad nije vraćena.. A sve mi se čini da ni neće :(
Pa, eto zanima me gdje ju mogu kupit (Paralelni svijet) ?

Ovdje (http://knjizara.ekupnja.com/Spiritizam-c-508.html)

130 kuna, a mislim da ima u Algoritmu ili u takvim knjizarama da se moze naruciti ili tako. :)

Joppa
17.02.2009., 15:51

A da mozda nije pisao, on stoju ukoso, spustene ruke, glava prema dolje, mozda je vrsio svoje prirodne potrebe, a bili bi ti jos strasnije da je cucao, sa glavom dolje, i jakim bolnim izrazom lica, a ruke na koljenima. :cerek:

Sex-machine
17.02.2009., 15:57
Ma nije pisao.vjeruj. Al objasni mi. Koji k je tamo radio??mrak mrki,nist se ne vidi.

Joppa
17.02.2009., 16:12
Ma nije pisao.vjeruj. Al objasni mi. Koji k je tamo radio??mrak mrki,nist se ne vidi.

Mozda voli setati po mraku, i malo strasiti ljude. :cerek:

kika105
17.02.2009., 18:03
Mozda voli setati po mraku, i malo strasiti ljude. :cerek:

Tako i ja imala sam oko 24 25 godina jednoga ljetnoga sunčanoga dana posvađala sam se sa dečkom i doškla kući kod kuće nije bilo nikoga. Otišla sam na nasip od kuće i dolje na cesti vidijela svijetlo kao da netko baterijom okruglom obasijava mijesto na cesti svojetlo je išlo u jednome smijeru lijevo desno ili gore dolje pa je stalo, pa je išlo brže pa laganije pa laganije pa brže
nakon toga je potpuno nestalo nakon čega se pojavila siva sijena.

Joppa
17.02.2009., 20:38
Tako i ja imala sam oko 24 25 godina jednoga ljetnoga sunčanoga dana posvađala sam se sa dečkom i doškla kući kod kuće nije bilo nikoga. Otišla sam na nasip od kuće i dolje na cesti vidijela svijetlo kao da netko baterijom okruglom obasijava mijesto na cesti svojetlo je išlo u jednome smijeru lijevo desno ili gore dolje pa je stalo, pa je išlo brže pa laganije pa laganije pa brže
nakon toga je potpuno nestalo nakon čega se pojavila siva sijena.

A sta ce mu onda svijetlo, nasip na savi ili.
Mozda su bili ribici :)

samonesto
17.02.2009., 22:58
Evo moja prica od prije tj dana. Vjerojatno ima neko objasnjenje,ali ja ga ne vidim. ... Uplasio sam se zaista. . . Ima tko kakvo objasnjenje?

mozda je pobjegao iz kakve umobolnice u blizini? :ne zna:

ili ga jednostavno uhvatila zuta minuta pa si covjek izaso u prirodu porazgovarat malo sa sobom.

a mozda je izvanzemaljac. :D

SuperCow
18.02.2009., 00:27
Ja sam čula samo nekoliko ovakvih strašnih pričica, meni se tako nešto naravno nikad nije dogodilo...npr. noć prije nego mi je deda umro,baka tvrdi da je čula korake po kući i sovu kako urla cijelu noć,i po tome je znala da će umrijeti. Ja sam ga jedino sanjala par mjeseci poslije smrti, u bijelom haljetku (!!!), uznemirio me taj san jer su rane još bile friške, ali lijepo je vjerovati kako mi se na taj način "javio"...
Priča mog dečka je promijenila moj pogled na sve u što dosad nisam vjerovala. Prije nekoliko godina u prometnoj nesreći teško je ozlijedio glavu,bio je klinički mrtav. Kad sam prvi put došla kod njega vidjela sam da u kući ima negdje 263.975 anđela pa mi je objasnio da je u trenutku kliničke smrti "izašao iz svog tijela", vidio je sve doktore koji su bili u sali, vidio je mamu i čovjeka koji ga je spasio i dva nepoznata čovjeka koja su stajala pored njega. Naravno, on se probudio tek nekoliko dana poslije i nitko ne može reći kako je znao što su mu sve radili, koji doktor je izvodio kakav zahvat i slično...on je te nepoznate ljude doživio kao anđele jer su bili drugačiji od ostalih u sali, potpuno mirni, kao da su ga čuvali. Ne voli govoriti o tome jer ni sam ne zna objasniti što mu se dogodilo. Netko bi rekao da je možda sanjao pa mu se pomiješalo to sa stvarnošću ali to i dalje ne objašnjava činjenicu da je ustvari vidio sve što se dogodilo poslije nesreće, stvari koje mogu znati samo doktori koji su bili s njim, i on koji je bio klinički mrtav.

šumskičovjek
18.02.2009., 00:30
ti si vidjela 263.695 anđela?

stick
18.02.2009., 12:38
uh al ovo što ću vam ispričat je fakat strašno, tkz.horror basna!
jedne zime sam negdje oko ponoći izašo van ispred ulaza jer mi je kroz prozor pala čarapa.Izašo ja van kad čujem "uuuuhuu"... ja pogledam lijevo, desno, nikog živog...pogledam gore, dole, nikog...opet se začuje "uuhuuu, huuu"..e sad me več počinje frka bit..uzo ja čarapu i bris u ulaz kad iz mraka izleti sova i veli: imaš kaj sitno, u kurac, več pol sata žicam!?
od straha nekak isprtljam dve kune i otrčim doma ispod kreveta gdje sam bio dan i pol od straha dok me nisu našli.
Od onda nisam svoj!