PDA

View Full Version : Anti-Yameisy kampanja

stranice : [1] 2

a-a Ja Ne Trebam Nikoga
08.12.2006., 21:37
Mislim da je i najvećim naivcima jasno da RTL igra prljavu igru.
Umjesto Yameisy čiji je "samilosni" potez nenominiranja uglavnom naišao na opće neoodobravanje eliminirali su jednu od glavnih favoritkinja za milju Violetu.
I danas je bilo vidljivo kako je u svim prilozima Yameisy ta koju se glorificira i prikazuje u najboljem i najbezazlenijem mogućem kontekstu. Ali kako se samo usrala kad ju je Antonija počela rešetati. Najprije gluma da ne kuži što je rekla, onda prilično neuvjerljiva gestikulacija i neko jadno s mukom promrmljano objašnjenje.
Sve to navodi na mogućnost da RTL zapravo želi Yameisy, ispričavam se Smradejsi kao pobjednicu.
Zato, dragi forumaši, pozivam vas da se pridružite ANTI - Yameisy kampanji - pokažimo RTL-u da mislimo svojom glavom i MOŽDA uspijemo postići da odustanu od svog prljavog nauma.
Koji god bili njihovi interesi pri protekciji majmunčeta Smradejsi ako shvate da ih je većina prokužila siguran sam da će odustati od lažiranja glasova, jer ipak im je u interesu da zadrže koliki-toliki kredibilitet ako misle da netko gleda iduće sezone Big Brothera.
Zato vas pozivam da u signature stavite natpis: "Ne dozvolimo RTL-ovu prljavu igru - glasujmo za bilo koga, samo ne Yameisy!" ili nešto slično. Neka se vaš utjecaj ne zaustavi samo na forumu, budite ta mala ali nužna pokretačka snaga ove kampanje.

Doprinesite pravdi!

Zašto pitate se? Pa ako ništa u ime sati i sati koje ste proveli uz ovu 3. sezonu Big Brothera - valjda ne uzalud. ;)

kukurica
08.12.2006., 21:44
ajmo još nabaviti majce i baklje isve ostalo...i doći ispred big brother kuće i protestirati glađu ako ona pobijedi???:rofl::D

sweetmarlene
08.12.2006., 21:45
Iskreno,ne podnosim ju... :(
Možda griješim,al djeluje mi tako podmuklo... :D

a-a Ja Ne Trebam Nikoga
08.12.2006., 21:47
ajmo još nabaviti majce i baklje isve ostalo...i doći ispred big brother kuće i protestirati glađu ako ona pobijedi???:rofl::D
Mislim da neće biti potrebno, Internet može biti prilično moćno oruđe. Ali bitno je da svatko barem nekim sitnim postupkom (pa bilo to i običnim glasom u anketi) doprinese ovome. ;)

Prufrock
08.12.2006., 21:47
Da, pogotovo kad znam da je ona večeras trebala ispasti.

kukurica
08.12.2006., 21:52
Mislim da neće biti potrebno, Internet može biti prilično moćno oruđe. Ali bitno je da svatko barem nekim sitnim postupkom (pa bilo to i običnim glasom u anketi) doprinese ovome. ;)
da...al znaš kakvi su ti ovi s TV-a...ono što ih ne pobijedi, ojača ih...stoga...nakon ovog danas....ja neman riči...čak san sanja da je otišla yameisy...

sino
08.12.2006., 21:53
Ma vi ste svi ludi. Pa zar ne svacate da je to sve igra. Vi ste najvece naivcine u svemu tome. Neznam kako mozete tako agresivno reagirati na sve to. Uopce nije bitno tko ce dobiti milijum. Bitno je to da vas je RTL uspio nejebati da glasujete i da potrosite kune koje ce netko od ovih stanara dobiti. Da li ce to biti Yameisy, Danijel , Tomo ili Tanja , nije vazno. Naravno da je RTL odabrao razlicite ljude. Time se dobiva na glasanju. Sto ces ti imati od toga ako glasas protiv Yameisy. Nista. Potrosis kune. Ne dobije ih Yameisy, onda je ok. A ako dobije ona, onda dobiva tvoje kune...budalo!

veca20
08.12.2006., 21:55

ako štrajk gklađu pali u našem pravosuđu zašto nebi i u korumpiranom BB-u??:zubo: :zubo: :zubo: :zubo: :zubo:

istjerajmo svoje!! gladujmo!!!
jamejsi ajde ća!!!

a-a Ja Ne Trebam Nikoga
08.12.2006., 21:56
Ma vi ste svi ludi. Pa zar ne svacate da je to sve igra. Vi ste najvece naivcine u svemu tome. Neznam kako mozete tako agresivno reagirati na sve to. Uopce nije bitno tko ce dobiti milijum. Bitno je to da vas je RTL uspio nejebati da glasujete i da potrosite kune koje ce netko od ovih stanara dobiti. Da li ce to biti Yameisy, Danijel , Tomo ili Tanja , nije vazno. Naravno da je RTL odabrao razlicite ljude. Time se dobiva na glasanju. Sto ces ti imati od toga ako glasas protiv Yameisy. Nista. Potrosis kune. Ne dobije ih Yameisy, onda je ok. A ako dobije ona, onda dobiva tvoje kune...budalo!
Tvoj stav znači predaju.

Ako već žele namjestit Yameisy pobjedu, onda želim da se barem zna da je riječ o prevari i da su ljudi (barem velika većina) toga svjesni.

Ako nas veće žele nasamariti neka barem izgube i ono malo obraza što im je preostalo!

Hakunamatata
08.12.2006., 21:56
i ako je RTL forsira, devojka sigurno nije kriva za to, zato ne znam cemu ovaj topic ???

Lavica02
08.12.2006., 21:57
Ma većina nas se već ovdje izjasnila da jamica ide vanka prvom prilikom....prilika se ukazala, bili smo (manje više) jedistveni u nakani, ali RTL je bio jači od nas...kao ono Antinija ju je nešto provocirala...mislim da jeto samo radi mazanja očiju svekolikom pučanstvu ....
Govorilo se prije neko vrijeme da je RTL pobjedu odlučio dati Danijelu...

No kako god bilo ja ću ipak svoj glas dati Tomeku

Scorpia
Ne da mi se gadi nego bi ju najrađe vlastoručno zadavila. Ja sam za antiYameisy kampanju. Borimo se svim sredstvima. :azdaja:

Leela108
Ma ne mogu vjerovati kako su glupi i prozirni ti Rtl-ovci!!! Naravno da zele Smradejsi za pobjednicu radi Mesića i male drzave sa velikim srcem i svog ostalog gluparanja koje ova drzava tj njeni stanovnici puše! Čim sam vidjela da pred kućom stoje Smradejsine prijateljice a ne mamica, bilo mi je jasno da Viki izlazi. Mamica stize za finale i nosi milju kuci na Kubu. Kako su mogli takav gaf napraviti, nije mi jasno. Da je sve regularno i posteno, i veceras je majcica mila trebala biti tu jerbo se nikad nezna tko moze izletiti. Medjutim, sad je sve jako i kristalno jasno. Iako nisam pratila Big Sranjder non-stop, ipak mi je stalo da znam u kakvoj drzavi zivim. Ako ova gnjusoba od 30 godina (jer sigurno nema manje) pobijedi, odricem se drzavljanstva!!!!! Prevesla covjeka i izlaze ga samo da bi je uzeo sa sobom u Hrvatsku a nikad ga nije voljela, onda zezne drzavu i izlazu papire i svasta da ostane tu i sad joj jos treba dati milju! I nisam jedina koja tako osjeca. Vidim po forumima da jako puno ljudi kuzi tko je ta smradulja ali na zalost, malog covjeka se nikad ne slusa.
Evo toliko. Ispuhala sam se i rekla sto mislim no na zalost sa tim necu ni ja, a ni itko drugi, utjecati na njihov plan. a ljudi ce do jeseni zaboraviti i opet zvati, trositi pare i gledati Big Shit jer.... mi hrvati zaboravljamo. Nema veze, sto je bilo proslo je, sta mozemo, itd. Zato su nas svi koji su to u povijesti pozeljeli, podjarmili i zato nemamo identitet. Na veeeeeliku zalost! :flop:

Roki Zelenbaba
08.12.2006., 21:59
Umjesto Yameisy čiji je "samilosni" potez nenominiranja uglavnom naišao na opće neoodobravanje eliminirali su jednu od glavnih favoritkinja za milju Violetu.
I danas je bilo vidljivo kako je u svim prilozima Yameisy ta koju se glorificira i prikazuje u najboljem i najbezazlenijem mogućem kontekstu. Ali kako se samo usrala kad ju je Antonija počela rešetati. Najprije gluma da ne kuži što je rekla, onda prilično neuvjerljiva gestikulacija i neko jadno s mukom promrmljano objašnjenje.
Sve to navodi na mogućnost da RTL zapravo želi Yameisy, ispričavam se Smradejsi kao pobjednicu.
Zato, dragi forumaši, pozivam vas da se pridružite ANTI - Yameisy kampanji - pokažimo RTL-u da mislimo svojom glavom i MOŽDA uspijemo postići da odustanu od svog prljavog nauma.
Koji god bili njihovi interesi pri protekciji majmunčeta Smradejsi ako shvate da ih je većina prokužila siguran sam da će odustati od lažiranja glasova, jer ipak im je u interesu da zadrže koliki-toliki kredibilitet ako misle da netko gleda iduće sezone Big Brothera.
Zato vas pozivam da u signature stavite natpis: "Ne dozvolimo RTL-ovu prljavu igru - glasujmo za bilo koga, samo ne Yameisy!" ili nešto slično. Neka se vaš utjecaj ne zaustavi samo na forumu, budite ta mala ali nužna pokretačka snaga ove kampanje.

Doprinesite pravdi!

Zašto pitate se? Pa ako ništa u ime sati i sati koje ste proveli uz ovu 3. sezonu Big Brothera - valjda ne uzalud. ;)

a i ti si isto prikraćen(a)

pa sve ovo što su ti pokazali danas je baš poruka javnosti da je yameisina namjera prozirna i razotkrivena. a antonija je praktički stavljala ostalima u usta da izjave jasno i glasno da je mala bila pizda prema svima njima ostalima.

i da, rtl igra igru, al ti očito, niš ne kužiš

ajd glasat za bilo kog osim za malu kuju

ajd ajd

3,66 bez pdv-a

Lavica02
08.12.2006., 21:59
Ne da mi se gadi nego bi ju najrađe vlastoručno zadavila. Ja ..:
Pa baš nije vrijedna da završiš u zatvoru :cool:

anthony
08.12.2006., 22:00
da...al znaš kakvi su ti ovi s TV-a...ono što ih ne pobijedi, ojača ih...stoga...nakon ovog danas....ja neman riči...čak san sanja da je otišla yameisy...

:lol: :lol:

a-a Ja Ne Trebam Nikoga
08.12.2006., 22:01
a i ti si isto prikraćen(a)

pa sve ovo što su ti pokazali danas je baš poruka javnosti da je yameisina namjera prozirna i razotkrivena. a antonija je praktički stavljala ostalima u usta da izjave jasno i glasno da je mala bila pizda prema svima njima ostalima.

i da, rtl igra igru, al ti očito, niš ne kužiš

ajd glasat za bilo kog osim za malu kuju

ajd ajd

3,66 bez pdv-a
Pa izgleda da Antonija ipak nije bila instruirana od strane RTL-a da je štiti, vjerojatno se nisu mogli ni nadat da će onako dobro oribat malo majmunče. Ali neka, neka.

Zato Antonija => :top: :top: :top:

sino
08.12.2006., 22:02
Ako i jest RTL toliko korumpirani koliko ga takvog prozivate, to je takav show! Mozete vi glasati koliko god zelite. ako je RTL zacrtao da Yameisy mora pobjediti onda vam je uzalud i ovaj topic i cjela hura oko toga. A ako zelite da to javnost sazna onda treba pribaviti valjane dokaze o tome a ne blatiti napamet. To se nebi smjelo raditi na forumima!

a-a Ja Ne Trebam Nikoga
08.12.2006., 22:04
Ako i jest RTL toliko korumpirani koliko ga takvog prozivate, to je takav show! Mozete vi glasati koliko god zelite. ako je RTL zacrtao da Yameisy mora pobjediti onda vam je uzalud i ovaj topic i cjela hura oko toga. A ako zelite da to javnost sazna onda treba pribaviti valjane dokaze o tome a ne blatiti napamet. To se nebi smjelo raditi na forumima!
Ne treba nam nikakav dokaz da vidimo svu prijetvornost i pokvarenost kubanske glupačice. Sve se još jednom jasno vidjelo i danas, bolji ti dokaz od toga ne treba. ;)

veca20
08.12.2006., 22:04
prošle godine je milju pokupija jedan Rom, a prva pratilja je bila Daca (?).
mi smo jedna širokogrudna zemlja,
ove godine nek nose lovu na Kubu kad se mi već toliko razbacujemo,
našim ljudima očito netriba...
rtl-ova logika:flop:

Roki Zelenbaba
08.12.2006., 22:05
Pa izgleda da Antonija ipak nije bila instruirana od strane RTL-a da je štiti, vjerojatno se nisu mogli ni nadat da će onako dobro oribat malo majmunče. Ali neka, neka.

Zato Antonija => :top: :top: :top:
a ti fakat misliš da antonija ima ovlasti (ili mozga) tak nešt napraviti?

fakat si glupa

za tebe ni nije niš drugo nego big brother

Scorpia
08.12.2006., 22:06
Pa baš nije vrijedna da završiš u zatvoru :cool:

Nije. Možda unajmim nekog profića da to obavi umjesto mene... :zubo:

Lavica02
08.12.2006., 22:08
Nije. Možda unajmim nekog profića da to obavi umjesto mene... :zubo:

PAZI na tragove...obavezno se nalazite na tajnom mjestu u mrakaču :zubo:

izgubljena u noci
08.12.2006., 22:09
šestero je dosad glasalo da im se NE gadi.
jebote :D

Hakunamatata
08.12.2006., 22:10

fakat si glupa

za tebe ni nije niš drugo nego big brother

:top: :top: :top:

a-a Ja Ne Trebam Nikoga
08.12.2006., 22:11
O čemu ti? :confused:

Lavica02
08.12.2006., 22:12
šestero je dosad glasalo da im se NE gadi.
jebote :D

ma to su oni kaj se baš ne peru, sapun i voda su mu najgori neprijatelji, mijenjaju čarape svaku peti dan i ne razumiju kad im se nešto priča...nije ih puno, ali se osjete..

crvenaguza
08.12.2006., 22:13
Užas je vidjeti kakvi su Hrvati primitivan narod. Umjesto da se divimo osobi koja je uspjela pobjeći iz jedne od najsiromašnijih i najradikalnijih zemalja svijeta i doći na drugi kraj Zemlje te uspijeti ući u finale bb, mi potičemo rasizam??? Majmunčica?Pa bila bi budala onaj koji bi preživio sve to i ne razmišljao o raznim načinima osvajanja milijuna!Iskreno, ja se toj curi divim jer bi i ja htjela otići iz ove odvratne i korumpirane države i postići uspjeh negdje drugdje gdje se za mulate i cigane ne govori da su majmuni a za ustaše da su
ljudine.

sino
08.12.2006., 22:14
Ma ljudi to je bez veze!
Koliko novca su nam ukrali razni Hercegovci tzv. Hrvati u Hercegovini, koliko smo sami odnijeli u shoping u Italiju , Austriju, Mađarsku, BiH.
Što sad znaci jedan pišljivi milijun ako ode na Kubu? I to jos milijun koji cemo (opet) mi dati.

izgubljena u noci
^ jesi ti ona plava čudakinja koja ju je došla podržati večeras pred kućom?

a-a Ja Ne Trebam Nikoga
Zanimljivo da Yameisy najviše fanova ima među članovima forumima sa manje od 20 postova. :rofl:

veca20
08.12.2006., 22:17
ženska je full čudna, malo izgubljena...
freak!!:eek: :eek:

sino
Ti mislis da si pametan sa 3,488 postova?

Lavica02
Zanimljivo da Yameisy najviše fanova ima među članovima forumima sa manje od 20 postova. :rofl:
tak je bilo i kod Lee Lemo

a-a Ja Ne Trebam Nikoga
08.12.2006., 22:18
Ti mislis da si pametan sa 3,488 postova?
Postovi ne govore o nečijoj inteligenciji, niti sam to igdje rekao. Ali vidim da si ti to sam iščitao/la iz mojih riječi, zanimljivo. :p

Btw, većina vas sa manje od 20 postova su klonovi jedne ili nekoliko istih osoba koje predstavljaju manjinu koja podržava Smradejsi.

ĐIĐI TARACI
08.12.2006., 22:18
a zašto vi toliko mrzite jamesji? pa šta ako je odigrala igru šta ime veze neš ti ko da je ubila nekoga?riskirala je da je gledatelji izbace,bar je pokazala da ima hrabrosti:top:

izgubljena u noci
08.12.2006., 22:19
3490:rofl:

motorcycleboy
RTL si je ovim otvorio pandorinu kutiju. Ovo je vjerojatno poslijednji bb show. Na vidjelo će sve izać kad-tad a možda još i prije. Misle ak im je prošle godine uspjelo podvalit nam ciganina, da će i sad proć s ovom kubanskom drapačozom ili s onim kukavnim pederčićem.:bljak:

Odrezali su si si granu na kojoj su sjedili.:cool:

Doznat će se sve jer bez obzira ko ove godine pobjedi, Hrvati im ovo mešetarenje s glasovima i emocijama gledatelja neće nikad zaboravit. Rejting RTL-a je u ovoj zemlji nepovratno srozan.
Dokazuju ljudska prava tako što oduzimaju ljudska prava i dostojanstvo cijeloj jednoj naciji koja im je punim srcem pratila taj show. Gamad okupatorska.
Hrvati malo sporo pale, al dugo turiraju kad im se neko zasere u cipelu.:driver:
Ne bu nas niko jebal:nono::D

Sunsilk
zar postoji neka korelacija između broja postova i rasističkih ispada??? (što više postova to se više mrze oni koji su drugačiji ):rolleyes:
mislim da to ipak ima veze s viškom slobodnog vremena....

sino
08.12.2006., 22:20
Tako je nekako zvucala ta tvoja statistika, mada nisi naveo sto si sa time htio reci.

Hakunamatata
08.12.2006., 22:20
a zašto vi toliko mrzite jamesji? pa šta ako je odigrala igru šta ime veze neš ti ko da je ubila nekoga?riskirala je da je gledatelji izbace,bar je pokazala da ima hrabrosti:top:

skroz se slazem, ne znam kaj se ova glupacha tolko zalepila za Jamejsi...kao da je sve sama smislila ! Ida rtl igra neku igru sigurno nije Jamejsi to planirala !!!

Hakunamatata
08.12.2006., 22:22
Postovi ne govore o nečijoj inteligenciji, niti sam to igdje rekao. Ali vidim da si ti to sam iščitao/la iz mojih riječi, zanimljivo. :p

Btw, većina vas sa manje od 20 postova su klonovi jedne ili nekoliko istih osoba koje predstavljaju manjinu koja podržava Smradejsi.

Mislim da si ti veliki nacionalista (rasista) i da bi trebala bit banovana sa foruma, pa ces onda malo razmislit kaj si radila...

Brijem da imas 15-18 godina ! Napaljena klinkica !!!

Lavica02
08.12.2006., 22:23

ma gle...imaš jaaako puno komentara na ovom forumu o njoj od samoga početka ( i to uglavnom negativnih) .... osobno me boli briga odkuda je, što je, kojim jezikom priča, što je zaršila, kako je educirana, što su joj roditelji.... u prvih nekoliko emisija mi se čak i svidjela, no...ono njezino kreštanje i urlanje, pa malo razumije hrvatski te malo ne razumije hrvatski (kako njoj paše), pa glumi tamo neku povrijeđenu osobu, a ona zakuha stvara ili iz sitnice napravi scenu za oskara...daj molim te
i kako bi je gledatelji (iako je trebala izletiti) izbacili kad RTL ne dozvoljava...

Shady lady
08.12.2006., 22:25
Tvoj stav znači predaju.

Ako već žele namjestit Yameisy pobjedu, onda želim da se barem zna da je riječ o prevari i da su ljudi (barem velika većina) toga svjesni.

Ako nas veće žele nasamariti neka barem izgube i ono malo obraza što im je preostalo!

Ok, ljudi su toga svijesni, a ti o jednom te istom trubiš kroz 4, 5 topica koje si otvorio....

crvenaguza
08.12.2006., 22:25
Hrvatica sam i sramim se toga.

Hakunamatata
08.12.2006., 22:26
Ali Bwin je svakako rekao da Violeta ima najvece sanse kucu napustit :

Danijel 9,00
Violeta 1,20
Jamejsi 5,25

Shady lady
08.12.2006., 22:26
Ionako nije ostao nitko dobar u kući, tako da I dont give a damn tko će dobiti lovu, pa bila to prevara ili ne.....

a-a Ja Ne Trebam Nikoga
08.12.2006., 22:27
Ok, ljudi su toga svijesni, a ti o jednom te istom trubiš kroz 4, 5 topica koje si otvorio....
A čuj, nekima treba duže da shvate, pa zato. ;)

veca20
08.12.2006., 22:27
good for you....
psiho....
:confused:

sino
08.12.2006., 22:28
Bravo Crvenaguza! i ja se stramim sto sam Hrvat i jos vise se sramim medju kakvim glupanima moram zivjeti....svi briju nekakvo Hrvatstvo a slusaju narodnjake...FUJ!

Hakunamatata
08.12.2006., 22:30
Bravo Crvenaguza! i ja se stramim sto sam Hrvat i jos vise se sramim medju kakvim glupanima moram zivjeti....svi briju nekakvo Hrvatstvo a slusaju narodnjake...FUJ!

kakve veze sada ovo ima sa svime ovim ? :o

sino
08.12.2006., 22:31
Nikakve! Samo sam se slozio sa Crvenaguzom!

Shady lady
08.12.2006., 22:32
Fantastično................sada čemo bojkotirati Big Brother,iiiiiiiiiiiii što onda????

Hakunamatata
08.12.2006., 22:33
ma tko ce ga bojkotirati ???

kukurica
08.12.2006., 22:34
jao...yameisy je gluplja od tanje...ili ipak ne...nema osobe tko je gluplji od tanje hihihihihihih

Shady lady
08.12.2006., 22:38
Ok, vi sad svi tu mrzite Yameisy i pretpostavljate da je mrze apsolutno svi............i vi stvarno mislite da šačica ljudi ovdje na forumu može predstavljati cijeli narod..........ne da se ne slažem s vama, nego samo razmišljam realno.

ĐIĐI TARACI
08.12.2006., 22:40
Ok, vi sad svi tu mrzite Yameisy i pretpostavljate da je mrze apsolutno svi............i vi stvarno mislite da šačica ljudi ovdje na forumu može predstavljati cijeli narod..........ne da se ne slažem s vama, nego samo razmišljam realno.

tako je! ovi toliko vremena provode po forumima pa misle da je to cijeli svijet.izađite i pomirišite ruže,violeta je izašla hi hi hi hi:usama: :usama: :cheer: :vidiga:

izgubljena u noci
08.12.2006., 22:43
hi hi hi hi

:rofl: :rofl:

Lavica02
08.12.2006., 22:45
tako je! ovi toliko vremena provode po forumima pa misle da je to cijeli svijet.izađite i pomirišite ruže,violeta je izašla hi hi hi hi:usama: :usama: :cheer: :vidiga:

:rolleyes:

FORUMASH78
08.12.2006., 22:53

Doprinesite pravdi!

Ti si budala. :kava:

macaveli
08.12.2006., 22:56
fuj ciganče prljavo i zlo

a-a Ja Ne Trebam Nikoga
08.12.2006., 22:57
Ti si budala. :kava:
Barem nisam NAIVNA budala. Da te malo podsjetim na tvoju izjavu pred par dana:
"Baš me zanima hoćeš li to govoriti kad Yameisy ispadne za 7 dana. :rolleyes:"

:B

Hehe, glasao si za 2. opciju (i to čini se sa svim svojim klonovima), a normalno što drugo očekivati od tebe, izgleda da se nisi pomirio s tim da sam te već jednom nadmudrio pa pod svaku cijenu nastojiš spriječiti sve moje inicijative. Jadno, zar ne? ;)

Shady lady
08.12.2006., 22:58
Mene još nitko nije nadmudrio......

Afrodita
08.12.2006., 23:06
Evo moj glas i odobravanje ako će pomoć bar 2% :top:
Ne želim da mi se dijete veseli priležnici jednog dilera kojem ona u svojoj torbici prenosi drogu,
a odgovorni sa RTL cenzuriraju te ispovjesti.

FAFERON
08.12.2006., 23:10

Nije ona plava čudakinja. Ona je samo zaljubljena u nju.

Afrodita
08.12.2006., 23:10
RTL si je ovim otvorio pandorinu kutiju. Ovo je vjerojatno poslijednji bb show. Na vidjelo će sve izać kad-tad a možda još i prije. Misle ak im je prošle godine uspjelo podvalit nam ciganina, da će i sad proć s ovom kubanskom drapačozom ili s onim kukavnim pederčićem.:bljak:

Doznat će se sve jer bez obzira ko ove godine pobjedi, Hrvati im ovo mešetarenje s glasovima i emocijama gledatelja neće nikad zaboravit. Rejting RTL-a je u ovoj zemlji nepovratno srozan.
Dokazuju ljudska prava tako što oduzimaju ljudska prava i dostojanstvo cijeloj jednoj naciji koja im je punim srcem pratila taj show. Gamad okupatorska.
Hrvati malo sporo pale, al dugo turiraju kad im se neko zasere u cipelu.:driver:
Svaka ti je na mjestu :s :s :s :s

Shady lady
08.12.2006., 23:12
Da i kad se za sve sazna onda milja ide ---> ANIIIIIIIIIIIIIIIII

Afrodita
08.12.2006., 23:12
koga briga? :flop:

fanny7
08.12.2006., 23:18
Danas je Tonka uspjela zbuniti malu muljatoricu, no bilo je i očito da je glasanje namještaljka. Što god mi trkeljali ovdje, ako je unaprijed određeno - badava trošimo riječi. A Tomek je zaslužio milju, ako ništa drugo onda za tjedni zadatak - naranče, konfete, ribe, glavu motora i šerafe...

sursarta
08.12.2006., 23:25
Užas je vidjeti kakvi su Hrvati primitivan narod. Umjesto da se divimo osobi koja je uspjela pobjeći iz jedne od najsiromašnijih i najradikalnijih zemalja svijeta i doći na drugi kraj Zemlje te uspijeti ući u finale bb, mi potičemo rasizam??? Majmunčica?Pa bila bi budala onaj koji bi preživio sve to i ne razmišljao o raznim načinima osvajanja milijuna!Iskreno, ja se toj curi divim jer bi i ja htjela otići iz ove odvratne i korumpirane države i postići uspjeh negdje drugdje gdje se za mulate i cigane ne govori da su majmuni a za ustaše da su
ljudine.

Ta ista osoba izrazila je divljenje spram Fidela i popljuvala amere onako kako samo Castro zna. Majmunčica je ne zbog boje kože već zbog primitivizma kojim obiluje.

sursarta
08.12.2006., 23:28

Potrazi azil negdje na Bliskom Istoku.

a-a Ja Ne Trebam Nikoga
08.12.2006., 23:32
Ta ista osoba izrazila je divljenje spram Fidela i popljuvala amere onako kako samo Castro zna. Majmunčica je ne zbog boje kože već zbog primitivizma kojim obiluje.
:top: :top: :top:

Blues15
08.12.2006., 23:34
nisam vas mogla čitati,al vjerujem da isto mislimo,
malo se đubre iznenadilo kad ju je Tonka ono pitala,
zašto si Jama sama sebe??
Ali mislim da je to još jedan od trikova
RTL-a i g.producenta da naivcima koji to popuše
proda priču kako je ona u biti sama "kriva" jer je pobijedila!
Koja gadura,koja lažljivica,
koja profuknjača,
prošle godine oke Hamdo,pa Saša pretprošle,
ali ova kurvetina,narkomanka i što sve ne
da pobijedi,
jako sam ljuta i ogorčena,
mada imam i shvaćam da imam svoj život,
ali BB sam gledala i pratila s užitkom,
JVM svima koji ste učestvovali u tome BB!:flop: :flop: :flop:

sursarta
08.12.2006., 23:38
nisam vas mogla čitati,al vjerujem da isto mislimo,
malo se đubre iznenadilo kad ju je Tonka ono pitala,
zašto si Jama sama sebe??
Ali mislim da je to još jedan od trikova
RTL-a i g.producenta da naivcima koji to popuše
proda priču kako je ona u biti sama "kriva" jer je pobijedila!
Koja gadura,koja lažljivica,
koja profuknjača,
prošle godine oke Hamdo,pa Saša pretprošle,
ali ova kurvetina,narkomanka i što sve ne
da pobijedi,
jako sam ljuta i ogorčena,
mada imam i shvaćam da imam svoj život,
ali BB sam gledala i pratila s užitkom,
JVM svima koji ste učestvovali u tome BB!:flop: :flop: :flop:
:top: ;)

Blues15
08.12.2006., 23:41
Svaka ti je na mjestu :s :s :s :s
i još da ne zaboravimo dodati da nismo mi rasisiti,
Jamejsi prvo nek obuči svoju mater,
koja joj je rekla da za njenim stolom crnac neće sjediti,
i da ova naša nesnošljivost prema njoj nema nikakve veze s rasizmom
il slično,nego jednostavno smo šokirani činjenicom da jedna takva osoba može biti primjer današnjoj omladini.
Kao što je već rekao neko,
idite djeco u miru Božjem,drogirajte se,tucite se ,svađajte se,
dilajte drogu,ubijajate i na kraju se prijavite na BB i ko ništa ,
i bez po muke osvojiće te milju kuna!
Amen i laku noć!

Afrodita
08.12.2006., 23:44
a mama ju je sprašila iz kuće kad joj je priznala da joj se sviđa jedan crnac.
Jamejsina mama je rasista i ne voli crnce te je lupala šakom po stolu: Neće meni jedan crnac u kuću.

Samo prenosimo ono što je ona rekla. :cool:

suncokret82
08.12.2006., 23:46
i još da ne zaboravimo dodati da nismo mi rasisiti,
Jamejsi prvo nek obuči svoju mater,
koja joj je rekla da za njenim stolom crnac neće sjediti,
i da ova naša nesnošljivost prema njoj nema nikakve veze s rasizmom
il slično,nego jednostavno smo šokirani činjenicom da jedna takva osoba može biti primjer današnjoj omladini.
Kao što je već rekao neko,
idite djeco u miru Božjem,drogirajte se,tucite se ,svađajte se,
dilajte drogu,ubijajate i na kraju se prijavite na BB i ko ništa ,
i bez po muke osvojiće te milju kuna!
Amen i laku noć!
:s :s :s :s :s :s :s :s

sugarfree7
08.12.2006., 23:47
"želite li vidjeti violetu danas u studiju?

da 53,85%
ne 46,15%"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ŽIVIO KOMUNIZAM!
DOLJE AMERIČKI IMPERIJALIZAM!
JAMEJSI VOLIMO TE!
CASTRO DRŽ` SE!

:tulum: :tulum: :tulum: :tulum: :tulum:

Blues15
08.12.2006., 23:47

jeli a što nas onda doslovno citiraju u novinama
čitaju nas,jer se njima ne da pozabaviti istinom,
pa im samo olakšamo posao!!!
I nije bitno oćemo li mi kreirati javno mijenje,
ali smo se bar mi tu razumili,
a internet se širi sve više i više....
operacije se rade preko video wall-a,
pa eto,Fala Bogu pa nismo na Kubi,ipak,
laku noć!

Blues15
08.12.2006., 23:49
Jamejsina mama je rasista i ne voli crnce te je lupala šakom po stolu: Neće meni jedan crnac u kuću.

evo ,to sam im i ja rekla,bok!

Blues15
08.12.2006., 23:53
ljudine.

nisi ti dušo u pravu,malo pročitaj bolje,
neke postove tu,pa ćeš viditi da si pogriješila,
ne,ne,ne............ne radi se o tome.
Napisali su tu veće neki!

prgavac
08.12.2006., 23:56
Kralju :rofl::rofl:

ĐIĐI TARACI
08.12.2006., 23:58
jeli a što nas onda doslovno citiraju u novinama
čitaju nas,jer se njima ne da pozabaviti istinom,
pa im samo olakšamo posao!!!
I nije bitno oćemo li mi kreirati javno mijenje,
ali smo se bar mi tu razumili,
a internet se širi sve više i više....
operacije se rade preko video wall-a,
pa eto,Fala Bogu pa nismo na Kubi,ipak,
laku noć!

e ako ljudi s ovog foruma kreiraju javno mienje onda nešto nije u redu s tim miijenjem,onda to mijeenje treba da se ukine jer samo:bonk: :no: :brukica: :Pop: zbunjuje narod.

motorcycleboy
09.12.2006., 00:13
Iskreno, ja se toj curi divim jer bi i ja htjela otići iz ove odvratne i korumpirane državei postići uspjeh negdje drugdje gdje se za mulate i cigane ne govori da su majmuni a za ustaše da su
ljudine.

Kao prvo, ova država nije odvratna.:mad:

A kao drugo, korumpirana je, to stoji. Al ako te to smeta zašto te ne smeta korumpiranost koja ti se događa pred očima? Na televiziji! Kak možeš to odobravat? Ak si već tak empatična prema kubanki zašt nemožeš to bit i prema jednoj hrvatici koja je možda zakinuta zbog namještaljki? I koja se trudila i bila u toj kući ništa manje neg ova.
To ti se inače zove nepravda, korumpiranost, kršenje ljudskih prava bez obzira na spol, rasu, naciju, boju kose, kože, očiju...

Leela108
09.12.2006., 01:01
Ak si već tak empatična prema kubanki zašt nemožeš to bit i prema jednoj hrvatici koja je možda zakinuta zbog namještaljki? I koja se trudila i bila u toj kući ništa manje neg ova. ..

e dragi moji,kad mi Hrvati nebi mrzili svoje i kad bi bili empaticni jedni prema drugima onda nam se nebi uvaljivali svakakvi stranci u drzavu kojima btw. rasprodasmo sve sto imasmo! Hrvati bi jedni druge popili u zlici vode ali na sva zvona treba razglasiti kako volimo crne, žute, sive i svakave kako bi ispali civilizirani. Jos malo pa ce mo po njih u azil, umjesto po psa:p

rocco-spalato
09.12.2006., 07:56
count me in...:kava:

rocco-spalato
09.12.2006., 07:57
e ako ljudi s ovog foruma kreiraju javno mienje onda nešto nije u redu s tim miijenjem,onda to mijeenje treba da se ukine jer samo:bonk: :no: :brukica: :Pop: zbunjuje narod.

a i ti si komad budale :rolleyes:

agnessa
09.12.2006., 08:43

Čitajući komentare naišla sam i na ovaj koji ih najjednostavnije objašnjava.
Komentirajući protiv Yameysi(fufice, kurvice, majmunčice ecc....)nitko ovdje ne naglašava njezino porijeklo niti je protiv svih koji nisu hrvati. Stvar je u tome, kako je i sam autor topica naglasio, da je njena osobnost ta koja joj je priskrbila te epitete. Pokvarena je osoba, u tome je stvar. A ova koja joj se divi što je uspjela "kidnuti" s Kube i preveslati sve i svakoga te ima želju isto tako "zbrisati" predlažem joj neka onda ona "kidne" na Kubu pa nek proba ići tragovima svog "idola" iz BB-a ......široko joj polje.
Doista se u mnogim situacijama posramim i sama kad moram reći kojoj zemlji pripadam...stoga u potpunosti podržavam autora topica.
Nisam nikada glasala za ni jednog idiota iz te kuće i ne kanim potrošiti na to ni jedne lipe a kamoli tih par kuna za glasanje.:top:
Idući sam petak radije vani u nekom Pub-u na pivici i ugodnom razgovoru jer ja to sranje od BB-a ne kanim gledati.
"By the way" rezultati ankete itekako pokazuju većinski stav ljudi.....

fugazi
09.12.2006., 08:49
Iskreno,ne podnosim ju... :(
Možda griješim,al djeluje mi tako podmuklo... :D

potpisujem :top:

martach
09.12.2006., 09:26
ma dajte...pa ne mislite valjda da ce Yamejsy pobijediti??????
Nije bas imala veliku podrsku na jucerasnjim glasovima....

agnessa
09.12.2006., 09:36
ma dajte...pa ne mislite valjda da ce Yamejsy pobijediti??????
Nije bas imala veliku podrsku na jucerasnjim glasovima....
A dodat će joj RTL koliko bude falilo......da joj PM!:E

sugarfree7
09.12.2006., 10:01

tko gubi ima pravo da se ljuti :raspa:

sweety850
09.12.2006., 16:44
yameisy... pokazala si svoje pravo lice!!!

neznam da li sam ikad vidjela takvu osobu opout nje, da su joj u ocima novci..

Afrodita
09.12.2006., 20:49
Sramota je da ova tema padne na dno. To treba da piči na vrh sve do petka. :zubo: Jer imamo još štofa i argumenata :top:

Marzia
09.12.2006., 21:29

Doprinesite pravdi!

citajuci tvoje komentare ....pomislim da te znam... slazem se sa svim gore navedenim ali mislim da ce tesko promjeniti nesto sto je bilo slozeno od samog
pocetka. Oni imaju tocno odredeno tjedan po tjedan tko kad ispada. Jucer u podne se znalo tko izlazi (toliko o telefonskim glasovima kojima obicni smrtnici kao doprinose da se nekog zadrzi ili izbaci iz kuce).
Steta, voljela bih da novce dobije bilo tko samo ne Jamejsi. Ima nas svakakvih na kugli zemaljskoj ali ona je stvarno koncentrat zla.:flop:

Jessi
09.12.2006., 21:46

Bravo, bravo, slažem se...:top: Ti si jedina normalna osoba ovdje. Ostali očito nemaju svoj život pa se živciraju oko gluposti

Jessi
09.12.2006., 21:59

Uuuh, koji nacionalni ponos... sad si kao kul
A pitanje korumpiranosti rtl-a je stvarno bitno za opstanak nacije. Podvalili su nam kubanku i sad ćemo propasti. joj strašno.
Dolje rasizam i primitivni nacionalizam:D

motorcycleboy
09.12.2006., 22:08
Malo si se zeznuo/la. Ja nisam niti rasist niti nacionalist.:cool:
Samo sam antišovinist i nepodnosim diskriminaciju niti jednog naroda, pa tako ni Hrvata (koji sudjeluju u bb showu na bilo koji način: u bb-kući, a tako i onih pred malim ekranima i na malim telefonima za 3,66 kn bez pdv-a).
Fala lijepo

mole-
09.12.2006., 22:12
Pa šta vi oćekujete od televizijske kuće,koja već 3 ili 4 godine,neznam točno reprizira iste serije?Da oni imaju milju viška nebi nas naivce tko navlaćili da zovemo,iako ja nisam zvala,ne zato što nisam htjela nego su skupi do bola.

havanera
09.12.2006., 23:24
Sramota je da ova tema padne na dno. To treba da piči na vrh sve do petka. :zubo: Jer imamo još štofa i argumenata :top:

:top:

CosmaShiva
09.12.2006., 23:31
Ne gledam te bradere kako mi mati kaže već mjesec dana
pa vidim prošli tjedan da je nominirana Violeta
pa si mislim pa neće valjda ona vanka
kad ono:confused:
Tko je to toliko u Hrv. za Jamejsi
mislim ne zato što je iz Kube
meni je sva ljigava kako je već netko naveo

MilkyWay
09.12.2006., 23:51
Ali ta faca kad joj je Antonija spomenula talijanski BB. Točno se vidlo: uhvaćena u laži. Pa je sve nešto zmuljala, kao ona to nije gledala. Mislila valjda da smo Hrvati idioti i da ne vidimo ništa prek grane. E pa draga jamejsi, nismo na Kubi, sad samo u Hrvatskoj koja ipak ima malo više slobode nego Kuba i sve te tvoje pričice su se ipak povezale u neku smislenu cjelinu.

Znate na što su me vaši odgovori podsjetili? S društvom smo jednom prilikom vodili dubokoumne razgovore i dotakli se ljudskih prava u USA. Tko je najugroženija grupa ljudi u USA? Ne biste vjerovali: bjelci - katolici. A znate i zašto? Zato jer su najtiša skupina. Svi ostali sve nešto viču: LJUDSKA PRAVA, LJUDSKA PRAVA, a bjelci - katolici misle da ih imaju "previše" pa su tiho. To se i kod nas događa. Kad se spominju ljudska prava, svi odmah pomisle na B.a.B.e ili Iskorak ili tak neke disidentske skupine ljudi. Zašto? Pa kad su najglasniji. Dobro je netko jednom rekao:"Došla su teška vremena. Vremena kad isuviše glasna manjina uspješno utišava isuviše šuteću većinu!"

Pa kad govorimo o BB: izgleda da su i tu Hrvati - katolici najugroženija skupina. Ako ove godine fakat pobjedi Jamejsi, onda će se pokazati kakva smo banana država. Da je stvarno favorit - onda neka joj bude. Ali, nit je cigo bio prošle godine favorit, a bome nit je Jamejsi (frfja) ove godine.

ferda
10.12.2006., 00:04
Doprinesite pravdi!

Tako je. Zbog raznih ubojstava i pljački za koje nitko ne odgovara nismo baš dizali glas ali zbog jedne TV emisije ćemo sigurno svi izaći na ulice!?

West Storm
10.12.2006., 00:22
Yameisy treba ispasti čim prije. A ovi što brane antipatičnu, proračunatu, odvratnu debelu i bezobraznu Violetu, usput prijateljicu Lee "najpametnije cure u HR a i šire" su slijepi ili nevide i nečuju najbolje.
Danijelu treba dati milju, a "Ludi", "Pederu", "Teti Celuliti" i "KUUUUUUBI" otvoriti vrata...

a-a Ja Ne Trebam Nikoga
10.12.2006., 00:26
Tako je. Zbog raznih ubojstava i pljački za koje nitko ne odgovara nismo baš dizali glas ali zbog jedne TV emisije ćemo sigurno svi izaći na ulice!?
Ako možda još nisi opazio - ovo je BIG BROTHER podforum! :p

Stoga ne znam što gubiš vrijeme tu, izađi na ulicu, obuci Batmanov kostim pa se bori protiv kriminala. :top:

A sad odlepršaj. :w

West Storm
10.12.2006., 00:35
"čaakaj me Onte, čaakaj..." "si ti bio u kuras suro..." "sssčssšsćčššsssžžžćččš..." ovim ljudima treba logoped i onaj geyast, tetkasti Tomislav, sramota za sve nas muškarce u Hrvatskoj. Samo nas sramoti, peder jedan. Ženskonja, pičkasti..." I jeste li primjetili da Tanja uz to što nezna što je PDV nezna ni čitati. Čovječe...

Trebao bih ja prestati gledati ovaj BB, samo se živciram, pi*** im materina...

West Storm
10.12.2006., 00:37

Stoga ne znam što gubiš vrijeme tu, izađi na ulicu, obuci Batmanov kostim pa se bori protiv kriminala. :top:

A sad odlepršaj. :w:rofl: :s :rofl: :rofl: :D :top: :rofl:

izgubljena u noci
10.12.2006., 10:07
west storm..
svaka ti dala
:zubo:

soks
10.12.2006., 10:14
Ma vi ste svi ludi. Pa zar ne svacate da je to sve igra. !

Ne lupetaj! To više nije igra.:mad:
Kako ovaj RTL uspje svake godine izazavati bijes forumaša?

agnessa
10.12.2006., 10:33
Ali ta faca kad joj je Antonija spomenula talijanski BB. Točno se vidlo: uhvaćena u laži. Pa je sve nešto zmuljala, kao ona to nije gledala. Mislila valjda da smo Hrvati idioti i da ne vidimo ništa prek grane. E pa draga jamejsi, nismo na Kubi, sad samo u Hrvatskoj koja ipak ima malo više slobode nego Kuba i sve te tvoje pričice su se ipak povezale u neku smislenu cjelinu.

Znate na što su me vaši odgovori podsjetili? S društvom smo jednom prilikom vodili dubokoumne razgovore i dotakli se ljudskih prava u USA. Tko je najugroženija grupa ljudi u USA? Ne biste vjerovali: bjelci - katolici. A znate i zašto? Zato jer su najtiša skupina. Svi ostali sve nešto viču: LJUDSKA PRAVA, LJUDSKA PRAVA, a bjelci - katolici misle da ih imaju "previše" pa su tiho. To se i kod nas događa. Kad se spominju ljudska prava, svi odmah pomisle na B.a.B.e ili Iskorak ili tak neke disidentske skupine ljudi. Zašto? Pa kad su najglasniji. Dobro je netko jednom rekao:"Došla su teška vremena. Vremena kad isuviše glasna manjina uspješno utišava isuviše šuteću većinu!"

Pa kad govorimo o BB: izgleda da su i tu Hrvati - katolici najugroženija skupina. Ako ove godine fakat pobjedi Jamejsi, onda će se pokazati kakva smo banana država. Da je stvarno favorit - onda neka joj bude. Ali, nit je cigo bio prošle godine favorit, a bome nit je Jamejsi (frfja) ove godine.

:kiss: :top:

mush mushi
10.12.2006., 11:08

ma otkud vama to sve za Yameisy...i otkud vam to da je narkomanka i da se petljala s nekim dilerima?? ja to nista ne vjerujem, to su sve zli i podmukli jezici i izmisljotine:flop:

kriskros99
10.12.2006., 11:24
a-a-JaNeTrebamNikoga wrote:
majmunčeta Smradejsi
macaveli wrote:
Blues15 wrote:
ova kurvetina,narkomanka i što sve ne

felis23 wrote:
čimpanza Yameysi. To ni u kom slučaju, to je ravno nacionalnoj katastrofi!

agnessa wrote:
Nažalost........ciganka ostaje......gadura usrana.

O Violeti
sweety85018-11-2006, 22:52
a sta rec vise za muslimanku???

promoviranje rasizma i ksenofobični ispadi su na ovom forumu dozvoljeni??:confused:
koja primitiva
:rigo:

sweety850
10.12.2006., 11:47
ako yameisy ove godine pobijedi, onda stvarno neznam sta vise reci...

necu ga sljedece godine ni gledat...

sweety850
10.12.2006., 11:50
Podvalili su nam kubanku i sad ćemo propasti. joj strašno.
Dolje rasizam i primitivni nacionalizam:D

pa naravno da cemo propasti!

sta mislis da jedan hrvat ode u tudu zemlju? mislis da bi dobio milju???
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

kriskros99
10.12.2006., 12:03

vjerojatno ne,jer su na glasu kao teški primitivci:flop:

motorcycleboy
10.12.2006., 12:06
vjerojatno ne,jer su na glasu kao primitivci:flop:

Za razliku od kubanaca?:D

Pa ta mala hidrofobična smrduša je vodila hvalospjeve fidelu kastru, obožavanom vođi. Usred hrvatske bb kuće!:eek:

agnessa
10.12.2006., 12:09
vjerojatno ne,jer su na glasu kao primitivci:flop:
Koliko ti puta treba ponavljati da se na ovom forumu ne promovira nacionalizam ni rasizam nego se ističu pokvarene osobnostii, a one su nažalost dio svake nacije i populacije. Zato ne piši na temelju izvučenog konteksta nego pročitaj i ostale topice foruma BB.
Uzmi samo za primjer stanara Antu Seljaka (šteta da mu prezime nije Seljačina jer seljake cijenim!) koji je hrvat (s obzirom na kubanku za koju nas neargumentirano optužuješ da smo rasisti) i koji je tolika primitivčina da mu nema ravnog i radi takvih se "hrvata" sramimo.
Za dotičnu Yameysi je sve već rečeno.

motorcycleboy
10.12.2006., 12:16
Koliko ti puta treba ponavljati da se na ovom forumu ne promovira nacionalizam ni rasizam nego se ističu pokvarene osobnostii, a one su nažalost dio svake nacije i populacije. Zato ne piši na temelju izvučenog konteksta nego pročitaj i ostale topice foruma BB.
Uzmi samo za primjer stanara Antu Seljaka (šteta da mu prezime nije Seljačina jer seljake cijenim!) koji je hrvat (s obzirom na kubanku za koju nas neargumentirano optužuješ da smo rasisti) i koji je tolika primitivčina da mu nema ravnog i radi takvih se "hrvata" sramimo.
Za dotičnu Yameysi je sve već rečeno.

joj da, Isuse, što smo sve rekli za Antu Seljaka koji je naš. Hrvat i katolik

kriskros99
10.12.2006., 12:42
Koliko ti puta treba ponavljati da se na ovom forumu ne promovira nacionalizam ni rasizam nego se ističu pokvarene osobnostii

Način na koji ti i ostali primitivci to radite je odvratan.Ne mogu vjerovati da se to tolerira.

agnessa wrote:

I tvoj potpis o anđelu čuvaru i ljubavi ti je uzaludan.
What goes around comes around.
What you do comes back to you.

West Storm
10.12.2006., 13:04
...čovječe gledamo hrvatski BB a potrebni su nam titlovi, sramota. Možemo i zanzibarski BB gledati na ovaj način...

agnessa
10.12.2006., 13:04
Način na koji ti i ostali primitivci to radite je odvratan.Ne mogu vjerovati da se to dozvoljava.

i tvoj potpis o anđelu čuvaru i ljubavi ti je uzaludan.
What goes around comes around.
What you do comes back to you.
Šteta je jedino i žalosno da nisi sposoban/-na ništa povezati u cjelini....(kako jadno i malograđanski).
Ponavljam po 100-ti puta da smo još u našim komentarima i preblagi jer tako odurna osobnost poput te ciganke (čast Romima) ne da se ni staviti u okvir ljudskog jezika i pojmova kojima se sporazumijevamo.
Što se tiče "potpisa" trebalo bi ti biti jasno da je riječ o najobičnijoj molitvi koja nema veze sa ovim topicom (ali teško je to manjkavoj osobi dati do znanja) ...a budući da talijanski ne razumiješ opet nisi uspio/-la povezati.
Kako uopće funkcioniraš u životu kad nemaš sposobnsoti pratiti situacije u njihovom kontekstu?!

agnessa
10.12.2006., 13:05
...čovječe gledamo hrvatski BB a potrebni su nam titlovi, sramota. Možemo i zanzibarski BB gledati na ovaj način...
:lol: :lol: :lol: Hahahhaa...dobar....

West Storm
10.12.2006., 13:14
Tanja, popularnija kao LUDA, nju bih ja poslao u neku večernju školu da je nauče nekim osnovnim stvarima, primjerice čitati.

Tomislav, Gay ili narodno "Peder", ili Tetkica, Pičkica, Ženskonja, Guzoljub, Cmizdro, njega bi trebalo poslati na psihijatriju da mu tamo, kako je Rojs rekao pokažu što žensko ima i za što to isto služi, ili poslati ga možda na par mjeseci u vojsku.

Violeta ili kako je stanari vole nazivati "Teta Celulita" ili "Šuška", njoj bi dobro došao jedan logoped, ili ako ona ne želi ići logopedu onda Nikši treba kišobran.

Yameisy, a što da nadodam, !!!!DAJTE NAM TITLOVE KAD JU STAVITE NA TV!!!!!!!

Lavica02
10.12.2006., 13:18
A ti kao "normalan" i savršen... ono bez mana
....stvarno smo jadan narod koji jedva čeka tuđe greške, propuste, mane...kako bi ga izvrijeđali, omalovažavali, ismijali ....

West Storm
10.12.2006., 13:19
i da skoro zaboravih, poklonite onoj tetkici onu karticu od dućana kad pođe kući...

West Storm
10.12.2006., 13:23
A ti kao "normalan" i savršen... ono bez mana
....stvarno smo jadan narod koji jedva čeka tuđe greške, propuste, mane...kako bi ga izvrijeđali, omalovažavali, ismijali ....

.... a joj jadni oni, tako skromni samozatajni, i toliko "privatni" da su došli na televiziju... šmrc... dajte im svima po milju... iako oni nisu tamo zbog milijona, mi to svi zanamo, nemoraju nam to svaki dan po 10 puta tupiti...:mama: :mama:

kriskros99
10.12.2006., 13:24
Šteta je jedino i žalosno da nisi sposoban/-na ništa povezati u cjelini....(kako jadno i malograđanski).
Ponavljam po 100-ti puta da smo još u našim komentarima i preblagi jer tako odurna osobnost poput te ciganke (čast Romima) ne da se ni staviti u okvir ljudskog jezika i pojmova kojima se sporazumijevamo.
Što se tiče "potpisa" trebalo bi ti biti jasno da je riječ o najobičnijoj molitvi koja nema veze sa ovim topicom (ali teško je to manjkavoj osobi dati do znanja) ...a budući da talijanski ne razumiješ opet nisi uspio/-la povezati.
Kako uopće funkcioniraš u životu kad nemaš sposobnsoti pratiti situacije u njihovom kontekstu?!

Ne baljezgaj.Kome prodaješ maglu:confused: :rofl:
Jedino što se iz konteksta se vidi ,jest manjak kulture i nedostatak kućnog odgoja,očito je da Hrvatska obiluje teškim primitivcima.:)
Žalosno:)

West Storm
10.12.2006., 13:27
... pogledajte ovu anketu gore. Mislim nebojte se kad ovo vide nema "čanse" da yameisy osvoji milju, mislim meni je jako "jao" ali...:)

MilkyWay
10.12.2006., 14:15
Način na koji ti i ostali primitivci to radite je odvratan.Ne mogu vjerovati da se to tolerira.

I kaj bi sad ja recimo trebao? Ako se nekome ne sviđa Jamejsi i smatra da bi novac trebao dobiti Hrvat, što bi ja sad trebao? Brisat, banat? Ajd se smiri.

Afrodita
10.12.2006., 14:24
ma otkud vama to sve za Yameisy...i otkud vam to da je narkomanka i da se petljala s nekim dilerima?? ja to nista ne vjerujem, to su sve zli i podmukli jezici i izmisljotine:flop:
Ti si zla i podmukla. Ono što ja napišem na ovom forumu i na caffeu a preneseno je sa MaxTV u trenutku prije nego dežurni na panic button u RTL zacrni sliku (jer želi sakriti) je istina i samo istina, i na to se mogu zakleti u bilo koje doba dana na koga god želiš. Jel ti jasno? :flop:

FAFERON
10.12.2006., 14:34

mush mushi, što se uopće javljaš, kad ne pratiš BB show, kao ni BB forum. :confused:
Halo...znaš da VELIKI BRAT vidi i zna sve!:cerek:

agnessa
10.12.2006., 15:11
I kaj bi sad ja recimo trebao? Ako se nekome ne sviđa Jamejsi i smatra da bi novac trebao dobiti Hrvat, što bi ja sad trebao? Brisat, banat? Ajd se smiri.

Hvala Milky.....:top:
Sva sreća da nemam kriskrosov kućni odgoj....objesila bi se na prvo drvo.:visi: LooooL
A meni je i njega "jao" jer mu ponestalo argumenata.:zubo: Forum i jest mjesto argumentirane rasprave a ne kupo-prodajni centar. Ili on misli da je u KingCrosu :zubo: pa da ja nekaj "tržim":confused: Hihihihihi

Gzena
10.12.2006., 15:24

Dobio je nas Zlatko(bosanac) milju u njemackom Big Brotheru....covjek pobjedio jer je bio najvise simpa od svih.

A samo sam htjela reci da ste svi skupa prestrogi prema kandidatima...nitko nema neki argument nego samo Smrdljiva ciganka, kurva ili peder ili retardirana...okej, ako su to vasi dojmovi, ali pokazite onda vasu pismenost i naobrazbu pa dajte koju suvislu.:top:

ferda
10.12.2006., 15:52

A sad odlepršaj. :w

Nisi baš shvatio, zar ne?

West Storm
10.12.2006., 15:57
Dobio je nas Zlatko(bosanac) milju u njemackom Big Brotheru....covjek pobjedio jer je bio najvise simpa od svih.

A samo sam htjela reci da ste svi skupa prestrogi prema kandidatima...nitko nema neki argument nego samo Smrdljiva ciganka, kurva ili peder ili retardirana...okej, ako su to vasi dojmovi, ali pokazite onda vasu pismenost i naobrazbu pa dajte koju suvislu.:top:

Radije sjedni pred tv i pogledaj koji BB pa ćeš vidjeti da smo mi ovdje čak i pre blagi...

kriskros99
10.12.2006., 16:15
Hvala Milky.....:top:
Sva sreća da nemam kriskrosov kućni odgoj....objesila bi se na prvo drvo.:visi: LooooL
Ova rečenica uopće nema smisla i iz nje same se vidi da si bezobrazna klinka bez puno mozga u glavi,koja melje ,tek toliko da melje i misli da je zabavna.:rofl:
O mom kućnom odgoju ne možeš diskutirati jer nemaš uopće nikakve osnove za donošenje zaključaka.:confused: :rofl:

A meni je i njega "jao" jer mu ponestalo argumenata.:zubo: Forum i jest mjesto argumentirane rasprave a ne kupo-prodajni centar. Ili on misli da je u KingCrosu :zubo: pa da ja nekaj "tržim":confused: Hihihihihi

Nema se tu šta argumentirati,jer ništa i nije sporno.Sasvim je očito iz tvojih prethodnih postova da si neodgojeno derište bez osjećaja za respect .:flop:

meddo
10.12.2006., 16:18
Podržavan i tebe i kriskrossa. :top: Jedini glas razuma na ovon podforunu :top:
Svi vi ostali, da van još jednon rečen: "Dabogda vas zli jednoruki slikar otea :rigo:

kriskros99
10.12.2006., 16:25

agnessa
10.12.2006., 16:28
Podržavan i tebe i kriskrossa. :top: Jedini glas razuma na ovon podforunu
Svi vi ostali, da van još jednon rečen: "Dabogda vas zli jednoruki slikar otea :rigo:

Podforun?! :s :s :s :s :s Ovo je da krepaš od smijeha!

kriskros....or whatever...Ne možeš zapamtiti pet rečenica u cjelini pa moraš svaku izdvojiti a da bi pokušao dati analizu?! :zubo:
Jao ovo je sve bolje i bolje!

By the way...ovo je Forum na "zadani" topic pa nemam namjeru ići u daljnju razradu tvog "kućnog odgoja"....to si trebao naučiti doma, ali očito nisi imao od koga.:rolleyes: I rest my case.:rofl:

a-a Ja Ne Trebam Nikoga
10.12.2006., 16:29
kriskros99 i meddo, vidim da ste glasali da vam se Yameisy ne gadi. Možete argumentirati vaš stav?

Gzena
10.12.2006., 16:33
Radije sjedni pred tv i pogledaj koji BB pa ćeš vidjeti da smo mi ovdje čak i pre blagi...

Gledam ja BB i slazem se da je unutra priglupa ekipa, ali ne castim te ljude takvim pogrdnim imenima, ne usporedjujem ih sa zivotinjama i pljujem zbog nacionalnosti, seksualnog opredjeljenja ili zivotnih prilika.

Jednostavno mi je ruzno citati ovakvu pljuvacnicu, iako se to od ljudi moze itekako ocekivati.

meddo
10.12.2006., 16:34
kriskros99 i meddo, vidim da ste glasali da vam se Yameisy ne gadi. Možete argumentirati vaš stav?
ja mogu, fala in na pitanju :top:

agnessa
10.12.2006., 16:35
Gledam ja BB i slazem se da je unutra priglupa ekipa, ali ne castim te ljude takvim pogrdnim imenima, ne usporedjujem ih sa zivotinjama i pljujem zbog nacionalnosti, seksualnog opredjeljenja ili zivotnih prilika.

Jednostavno mi je ruzno citati ovakvu pljuvacnicu, iako se to od ljudi moze itekako ocekivati.

Pljuvačnica??
Podforun??
Pa ljudi odakle samo vadite te pojmove..:rolleyes: ....ala me se ove nedjelje nasmijava!
Biće da je to "Ontina ekipa" koji kaže: Helihopter umjesto Helikopter. Ahahahhaa

Gzena
10.12.2006., 16:38
Pljuvačnica??
Podforun??
Pa ljudi odakle samo vadite te pojmove..:rolleyes: ....ala me se ove nedjelje nasmijava!
Biće da je to "Ontina ekipa" koji kaže: Helihopter umjesto Helikopter. Ahahahhaa

Sto ti nije jasno?

pljuvačnica - cesto koristen izraz za pljuvanje nekoga, inace posuda u koju se nekada pljuvalo.

podforum - dio foruma koji se bavi odredjenom tematikom, u ovom slucaju, Big Brother.

---ovo je zvrstan primjer onih koji misle da su pametni, pa se prave vazni----

kriskros99
Podforun?! :s :s :s :s :s Ovo je da krepaš od smijeha!

kriskros....or whatever...Ne možeš zapamtiti pet rečenica u cjelini pa moraš svaku izdvojiti a da bi pokušao dati analizu?! :zubo:
Jao ovo je sve bolje i bolje!

By the way...ovo je Forum na "zadani" topic pa nemam namjeru ići u daljnju razradu tvog "kućnog odgoja"....to si trebao naučiti doma, ali očito nisi imao od koga.:rolleyes: I rest my case.:rofl:
Teška infantilnost:rofl:

meddo
Slušaj vano agnjeza, nismo mi svi u škole išli ka i ti, i nemoj biti taki kako se ono veli, xenofob, eli.

kriskros99
10.12.2006., 16:40
Pljuvačnica??
Podforun??

"Biće" i mean "agnessa", Learn how to spell and get some manners ,while you're at it.:):rofl:

agnessa
10.12.2006., 16:43
Sto ti nije jasno?

pljuvačnica - cesto koristen izraz za pljuvanje nekoga, inace posuda u koju se nekada pljuvalo.

podforum - dio foruma koji se bavi odredjenom tematikom, u ovom slucaju, Big Brother.

---ovo je zvrstan primjer onih koji misle da su pametni, pa se prave vazni----

Rekoh: Podforun-ili ne razlikuješ "n" i "m"???
Pljuvačnica.......hm...ajde mogu to prihvatiti kao "šatro" pojam pogotovo ako je to nešto što ti još koristiš!:zubo:

agnessa
10.12.2006., 16:44
"Biće" :rofl:
Learn how to spell and get some manners while you're at it.:)
:kiss:

FAFERON
10.12.2006., 16:44
[QUOTE=kriskros99]Način na koji ti i ostali primitivci to radite je odvratan.Ne mogu vjerovati da se to tolerira.

A što ti možes, tolerirati?

1. Da osoba koja dođe iz daleke zemlje ( u Hrvatskoj nađe kruha i ljudi je potpuno prihvate), kad se razljuti, na svojem radnom mjestu pokaže svoje pravo lice kad kaže da nimalo ne voli živjeti tu i da su svi hrvati budale.:mad:
2. Osobu čiji je datum rođenja upitan?:confused:
3. Osobu koja kaže da je školovana plesačica? Iz svega pokazanog može se zakljičiti: definitivno NE! :cerek:
4.Da je zatajila stanarima da je bila udata sa puno starijeg muskarca od nje.:rofl:
5. Da osoba koja laže da nije vidjela mamu dugo, svi stanari su je žalili zbog toga. Kasnije se otkrilo da je tamo bila ove godine.:rofl:
6. Osobu koja je i sama rekla u kući da je prije braka s trostruko starijim hrvatom živjela sa sa tipom koji je zaradio 20 godina robije (Ali, to je vrlo duga priča, koju su ispričali naši turisti koji su ove jeseni posjatili njezin rodni grad. Oni su čuli stvari u koje je teško povjerovati, čak su dobili i sliku od njezinog muža kubanca).:hebemu:
7. Osobu koja je govorila o drogi i da je malo malo završila na policiji zbog tučnjave s mužem. Ali i tu nije rekla cijelu istinu. Jer navodno je bila na policiji zbog prostitucije s turistima (tako je i upoznala hrvatskog muža). To pričaju oni isti turisti, a postoji i video zapis izjava njezinih sugrađana (sajebancijaaaa).:D
7. Osobu koja kaže da ima dijete, a nitko živ to ne može potvrditi (pa čak ni njezini susjedi na Kubi).:confused:
8. Osobu koja nominira Zorana, a na izlasku iz ispovjedaonice mu kaže: «Ovaj put te nisam...»:rofl:

Zar ti treba napisati još nešto, ili ti je ovo dovoljno?
Što se tiče razisma, RASIST je njezina MAMICA, koja je i sama mulatkinja (mješanka između crnog i bijelog roditelja), a nije joj dala da ima dečka crnca.:E

agnessa
10.12.2006., 16:45
Slušaj vano agnjeza, nismo mi svi u škole išli ka i ti, i nemoj biti taki kako se ono veli, xenofob, eli.
:top: :top: :top: :top: :top: Volim duhovite ljude....

West Storm
10.12.2006., 16:45

aaaaaa...... šmrc. Mi smo zločesti... nego objasni mi s kojom sam ja to životinjom usporedio nekog stanara??? ajde nabrzinu mi odgovori.

meddo
10.12.2006., 16:47
:top: :top: :top: :top: :top: Volim duhovite ljude....
Ozbiljno san ti reka :-(

Gzena
10.12.2006., 16:48
Pljuvačnica.......hm...ajde mogu to prihvatiti kao "šatro" pojam pogotovo ako je to nešto što ti još koristiš!:zubo:

Onaj tko je napisao podforun vjerojatno se zabunio...ili ti bezgrijesna ne dozvoljavas tipfelere???

A pljuvačnica je izraz...a to što ga ti nikad nisi čula, odi pa se informiraj. I ne moras biti ironicno bezobrazna. Da si imalo drugacija od ovih u kuci, pokazala bi bar otvorenost za ucenje novih pojmova.

agnessa
[QUOTE=kriskros99]Način na koji ti i ostali primitivci to radite je odvratan.Ne mogu vjerovati da se to tolerira.

A što ti možes, tolerirati?

1. Da osoba koja dođe iz daleke zemlje ( u Hrvatskoj nađe kruha i ljudi je potpuno prihvate), kad se razljuti, na svojem radnom mjestu pokaže svoje pravo lice kad kaže da nimalo ne voli živjeti tu i da su svi hrvati budale.
2. Osobu čiji je datum rođenja upitan?:confused:
3. Osobu koja kaže da je školovana plesačica? Iz svega pokazanog može se zakljičiti: definitivno NE! :cerek:
4.Da je zatajila stanarima da je bila udata sa puno starijeg muskarca od nje.:rofl:
5. Da osoba koja laže da nije vidjela mamu dugo, svi stanari su je žalili zbog toga. Kasnije se otkrilo da je tamo bila ove godine.:rofl:
6. Osobu koja je i sama rekla u kući da je prije braka s trostruko starijim hrvatom živjela sa sa tipom koji je zaradio 20 godina robije (Ali, to je vrlo duga priča, koju su ispričali naši turisti koji su ove jeseni posjatili njezin rodni grad. Oni su čuli stvari u koje je teško povjerovati, čak su dobili i sliku od njezinog muža kubanca).:hebemu:
7. Osobu koja je govorila o drogi i da je malo malo završila na policiji zbog tučnjave s mužem. Ali i tu nije rekla cijelu istinu. Jer navodno je bila na policiji zbog prostitucije s turistima (tako je i upoznala hrvatskog muža). To pričaju oni isti turisti, a postoji i video zapis izjava njezinih sugrađana (sajebancijaaaa).:D
7. Osobu koja kaže da ima dijete, a nitko živ to ne može potvrditi (pa čak ni njezini susjedi na Kubi).:confused:
8. Osobu koja nominira Zorana, a na izlasku iz ispovjedaonice mu kaže: «Ovaj put te nisam...»:rofl:

Zar ti treba napisati još nešto, ili ti je ovo dovoljno?
Što se tiče razisma, RASIST je njezina MAMICA, koja je i sama mulatkinja (mješanka između crnog i bijelog roditelja), a nije joj dala da ima dečka crnca.

There you go!:top: :kiss:

West Storm
a možda joj se omaklo u brzini, blizu su ovi "N" i "M".:zubo: Kako bi da razgovaraš s "Tetom-Celulitom" neznaš koje je č koje š koje ž, a treba ti i kišobran...:rofl:

West Storm
10.12.2006., 16:49
Xena meni još nisi odgovorila?

agnessa
Ozbiljno san ti reka :-(

Ma gdje ćeš biti ozbiljan u ovom cirkusu:zubo:
Pa nisam se ovako zabavljala kao na ovom forumu, ima dugo...hahahhaha

Gzena
aaaaaa...... šmrc. Mi smo zločesti... nego objasni mi s kojom sam ja to životinjom usporedio nekog stanara??? ajde nabrzinu mi odgovori.

Govorim opcenito.....nisam mislila na tebe konkretno. :)

Al vidio si valjda i ti, majmunica, kurva, retradirana i slicno....mislim da ipak treba imati malo umjerenosti. No, to je moj stav, ako drugi zele biti primitivci, pa neka budu....

kriskros99
10.12.2006., 16:51
Ne gledam BB,pa ne mogu.

meddo
10.12.2006., 16:52
Asa van jeben svima da van jeben. Ako ništa drugo naša Džamejzi je proslavila našeg lipog hrvatskog pivača Luku Nižetća i pismu Ljubav ni potrošnja, e. I zato Džamejzla naša rvatice :s :s

West Storm
10.12.2006., 16:52
i što se tiče pljuvačnice, ja sam čuo samo za pljuvačice i gutačice...

agnessa
10.12.2006., 16:53
a možda joj se omaklo u brzini, blizu su ovi "N" i "M".:zubo: Kako bi da razgovaraš s "Tetom-Celulitom" neznaš koje je č koje š koje ž, a treba ti i kišobran...:rofl:
Čuj...toj se Teti barem moglo čitati s usana....a poslije se možeš i istuširati :kada:...ali ovima teško da ćeš pročitati išta i iz teksta a kamoli s usana. :zubo: :lol: :lol:
PS. Ovo kod vas je bolje od meksičkih sapunica...:kokice:

West Storm
10.12.2006., 16:54
Asa van jeben svima da van jeben. Ako ništa drugo naša Džamejzi je proslavila našeg lipog hrvatskog pivača Luku Nižetća i pismu Ljubav ni potrošnja, e. I zato Džamejzla naša rvatice :s :s

...jivjela, jivjela, drjava rvatska, semljo našnja jedina...:rofl: :rofl:

agnessa
10.12.2006., 16:54
Ne gledam BB,pa ne mogu.
Ovo je vic Foruma!:bonk: :bicedobro:

agnessa
10.12.2006., 16:56

:lol: :lol: Asti Gospe dobra ti ova!:klap:

West Storm
10.12.2006., 16:57
Džamejsi čim iziđe iz kuće doportirat će je na kubu.

kriskros99
10.12.2006., 16:59
Ovo je vic Foruma!:bonk: :bicedobro:
Gledam 5 minuta na tjedan dana,tek sam na ovom forumu skužio kako se tko zove.
Vic bi bio da to zapravo gledam:)

West Storm
10.12.2006., 17:00
ma dajte Danijelu milju, ipak je najpošteniji, nije najpametniji lik (mislim ako hoćete pametnog BB pobjednika onda ste trbali glasati za Kraljicu Leu, najpametniju curu u Hrvatskoj i šire)...:rofl:

agnessa
10.12.2006., 17:01

Dobro si se onda okarakterizirao sa ikonom :confused:
:B

a-a Ja Ne Trebam Nikoga
10.12.2006., 17:02
Toliko o tvojim argumentima. :rofl:

meddo
10.12.2006., 17:03
Alo, tema je antidžamejzi kampanja, a vi se tu ližete. Ajmo, života malo, asa van jeben ksenofobična :rigo:

agnessa
10.12.2006., 17:04
Alo, tema je antidžamejzi kampanja, a vi se tu ližete. Ajmo, života malo, asa van jeben ksenofobična :rigo:
Izgleda da i tebi treba .....:misli: kako je ono rekla jedna s foruma....:misli: "pljuvačnica".....ili bi ona sad to nazvala "rigačnica".....:zubo:

meddo
10.12.2006., 17:05
Izgleda da i tebi treba .....:misli: kako je ono rekla jedna s foruma....:misli: "pljuvačnica".....ili bi ona sad to nazvala "rigačnica".....:zubo:
Objasni :kava:

West Storm
10.12.2006., 17:08
ljudi Xena me je inspirirala da otvorim novu temu - USPOREDITE BB STANARE SA ŽIVOTINJAMA, pa mogli biste skoknuti malo ha...

kriskros99
10.12.2006., 17:09
Toliko o tvojim argumentima. :rofl:
Kojim argumentima?što je sporno:confused:

agnessa
10.12.2006., 17:09
Objasni :kava:

Navodi jedna forumašica da je "pljuvačnica" posuda u koju se pljuje..uspoređujući ovaj topic sa tom "pljuvačnicom"....po pravilima logike ispada da smo mi u posudi u kojoj pljujemo.:cool:
Budući da se tebi povraća...ili kako u ponuđenim ikonicama navode ovaj tvoj :rigo: (rigo) tebi treba "rigačnica". he he

agnessa
10.12.2006., 17:10
Kojim argumentima?što je sporno:confused:

Ma ti si čitav ..sporan.:rofl:

meddo
10.12.2006., 17:11
Navodi jedna forumašica da je "pljuvačnica" posuda u koju se pljuje..uspoređujući ovaj topic sa tom "pljuvačnicom"....po pravilima logike ispada da smo mi u posudi u kojoj pljujemo.:cool:
Budući da se tebi povraća...ili kako u ponuđenim ikonicama navode ovaj tvoj :rigo: (rigo) tebi treba "rigačnica". he he
Ejebenti, sad me razočarala. A tako si lipo počela :flop:

Gzena
10.12.2006., 17:11

Isuse, curo...daj se informiraj. Imas moj post na prethodnoj stranici.

Da, tako se zvala posuda koja je stajala u kutevima barova, ako si gledala kaubojske filmove mogla si vidjeti da su gosti bara uvijek pljuvali u tu posudu.

Toga vise nema, a 'pljuvačnica' se koristi kao izraz za pljuvanje po nekome...hocu reci, vrijedjanje, kad vec moram biti doslovna.

agnessa
10.12.2006., 17:12
Ejebenti, sad me razočarala. A tako si lipo počela :flop:

Ma u potiljak te ljubim....:kiss:

agnessa
10.12.2006., 17:13

Da, tako se zvala posuda koja je stajala u kutevima barova, ako si gledala kaubojske filmove mogla si vidjeti da su gosti bara uvijek pljuvali u tu posudu.

Toga vise nema, a 'pljuvačnica' se koristi kao izraz za pljuvanje po nekome...hocu reci, vrijedjanje, kad vec moram biti doslovna.

A sada te razumijem....a sirota..."jao" mi te ako još živiš u "Texasu".:zubo:

Gzena
10.12.2006., 17:15
A ti ne znas nista o drugom svjetskom ratu samo zato jer se dogodio prije pola stoljeca...????:flop:

West Storm
10.12.2006., 17:15

Ajde da ja ovo riješim među vama ženama, naime, dakle kako naši političari kažu, pljuvačnica se može koristiti kao izraz i samo izraz nesto slično kao što sam ja Tomicu nazvao guzoljub...:rofl: :D :top:

West Storm
10.12.2006., 17:16
kopčate cure??

Gzena
10.12.2006., 17:17
Pa izraz, nego sto drugo...imas cak i podforume koje nose ime Pljuvačnica i gdje ljudi seru po svemu i svacemu...:)

kriskros99
10.12.2006., 17:19
a-a-JaNeTrebamNikoga wrote:
majmunčeta Smradejsi

macaveli wrote:

Blues15 wrote:
ova kurvetina,narkomanka i što sve ne

felis23 wrote:
čimpanza Yameysi. To ni u kom slučaju, to je ravno nacionalnoj katastrofi!

agnessa wrote:

macaveli wrote:
ciganka ružna ilegalna

O Violeti

sweety85018-11-2006, 22:52
a sta rec vise za muslimanku???

:no: :flop:

West Storm
10.12.2006., 17:19
Xena dobro, objasnila si nam... Sad narode pokrenimo pljuvačnicu protiv likova iz BB-a:zubo:

agnessa
10.12.2006., 17:20
A ti ne znas nista o drugom svjetskom ratu samo zato jer se dogodio prije pola stoljeca...????:flop:
Treba li to značiti da se zato danas moram voziti u tenku?:zubo:

Gzena
10.12.2006., 17:21
West,

Kaj nije vec pokrenuta?:confused:

Agnesa,

Ti si u debeloj banani. Neka ti se jos malo razviju mozdane vijuge pa cemo mozda moci razgovarati, ovako nema smisla.

West Storm
Kriskros99 koji je tebi kurac? daj se sredi s tim postovima od 2m.

meddo
Ma u potiljak te ljubim....:kiss:
Biži Tanja, malolitna si, asatijeben :cerek:

A šta bi vi tili, ionako ako naša Džamaha pobidi, skrljaće ju lokalni diler, bacit u obližnju škrapu i s "Lipa li si" na usnami reinvestirat keke u rvatsku nam privredu.
Bilo bi gore da tetka Homo pobidi, najebali bi i mi i i vi i oni od vrizeraja di triba karticu provlačit da si malo kose na glavi urediš. :rigo:

agnessa
Pa izraz, nego sto drugo...imas cak i podforume koje nose ime Pljuvačnica i gdje ljudi seru po svemu i svacemu...:)
E to je već "sraonica" da prostiš......:zubo:

West Storm
10.12.2006., 17:24
Biži Tanja, malolitna si, asatijeben :cerek:

A šta bi vi tili, ionako ako naša Džamaha pobidi, skrljaće ju lokalni diler, bacit u obližnju škrapu i s "Lipa li si" na usnami reinvestirat keke u rvatsku nam privredu.
Bilo bi gore da tetka Homo pobidi, najebali bi i mi i i vi i oni od vrizeraja di triba karticu provlačit da si malo kose na glavi urediš. :rigo:

Za Tetkicu su sve organizacije za zaštitu manjina uključujući Green Pice...:zubo: :rofl:

meddo
10.12.2006., 17:26
Za Tetkicu su sve organizacije za zaštitu manjina uključujući Green Pice...:zubo: :rofl:
Zelene pice:confused:
Oli je to udruga za pravo žena da nose tange brez presvlačenja misec dani:confused:
Yamaha im je počasni član:confused:
Udruga "samolepivi mjesečni uložak":confused:

West Storm
10.12.2006., 17:35
Što mislite hoće li pedera dočekati dečko kad bude izlazio iz BB-a?

kriskros99
10.12.2006., 17:46
Što mislite hoće li pedera dočekati dečko kad bude izlazio iz BB-a?
Pretpostavljam da ćeš naći vremena .

mush mushi
10.12.2006., 18:46
Ti si zla i podmukla. Ono što ja napišem na ovom forumu i na caffeu a preneseno je sa MaxTV u trenutku prije nego dežurni na panic button u RTL zacrni sliku (jer želi sakriti) je istina i samo istina, i na to se mogu zakleti u bilo koje doba dana na koga god želiš. Jel ti jasno? :flop:

oprosti ali ja ovdje ne pljujem po nikom i ne izmisljam odvratne price...ako je Yameisy imala tezak zivot to je njezina stvar, a ne ni tvoja ni od RTL-a prema tome ti si ta koja je zla i podmukla!! :D :E

jel tebi jasno?

i to je tvoj problem sto visis po cijele dane na max tv jer ocito nemas pametnijeg posla nego snimati svaku Yameisinu rijec (a ko zna sta si ti cula ili razumijela krivo a sta je ona stvarno rekla - pa nije valjda toliko luda da bi na tv isla pricati sama protiv sebe:rofl: )

ti nisi bas bistra jelda:E ?

ae;)

Afrodita
10.12.2006., 19:03
oprosti ali ja ovdje ne pljujem po nikom i ne izmisljam odvratne price...ako je Yameisy imala tezak zivot to je njezina stvar, a ne ni tvoja ni od RTL-a prema tome ti si ta koja je zla i podmukla!! :D :E

Težak život je za tebe dilanje droge? Ti zapravo njoj zavidiš. :rofl: :s
I da pljuvala si, konkretno mene jer si mene i citirala. Al zašto bi mene jedna neupućena osoba prozivala lažovom na javnom forumu?
Da ti nisi Jan Štedul?? :zubo:
Naravno da je njena stvar, sve tamo u kući što se dešava je njihova stvar, a ne naša, neš ti nauke u tebe.
Naša stvar je zato onaj dio koji RTL cenzurira tj. skriva, zato sam tu ja i neki. Zašto se nebi znalo da je njena mama rasista, njen bivši dilerčina i nasilnik? Zašto se nebi znalo da su oboje dan za danom završili u policijskoj postaji? Kojim drogama su se pucali dok su se ševili?
Zašto se nebi znalo da je Tanja imala X puta krvav nos jer bi joj ga razbio Ante? Pa to su one same odlučile reći javno??
(a ko zna sta si ti cula ili razumijela krivo a sta je ona stvarno rekla - pa nije valjda toliko luda da bi na tv isla pricati sama protiv sebe:rofl: )

nije ona govorila protiv sebe, ona je o tome pričala tanji i bila je sva važna to je kao cool ;)
I nisam samo ja čula. ;)
Jedina ovdje koja ne razumije qrca si ti.

i to je tvoj problem sto visis po cijele dane na max tv jer ocito nemas pametnijeg posla nego
nema tu problema, ja zapravo uživam i radim samo ono što me zabavlja uvjek ;)

powerslave
10.12.2006., 19:09
ma yameisi je upala zbog toga što je fidelova kćer pardon kubanka i ona priko svog jadnog života pokušava izvući milju:mad: :mad:

Apolon
10.12.2006., 19:30
čatastrofaaaaaaaaa

omrcen&suma
10.12.2006., 20:24
Pretpostavljam da ćeš naći vremena .

:lol: :lol: :lol:

Scorpia
10.12.2006., 20:40
Pročitala sam sve što ste napisali o Yameisy od kad me nije bilo. I mogu samo reći da mi se sad još više bljuje od nje. Ljudi, udružimo se i dajmo milju bilo kojem od preostalih stanara, samo ne njoj. Mi to možemo!

suncokret82
10.12.2006., 23:46
Pročitala sam sve što ste napisali o Yameisy od kad me nije bilo. I mogu samo reći da mi se sad još više bljuje od nje. Ljudi, udružimo se i dajmo milju bilo kojem od preostalih stanara, samo ne njoj. Mi to možemo!
:s još malo pročitaj i o ljigi Tomeku.

larica16
11.12.2006., 09:11
:s još malo pročitaj i o ljigi Tomeku.
Čitala san ode o Tomi :rofl: :rofl: :rofl:
LINK (http://vin.bloger.hr/post/big-brother--finalisti/116917.aspx)

agnessa
11.12.2006., 09:17
Dobaaar :top: :top: :top: :top: :top:

beryozinka
11.12.2006., 20:20
O Violeti

promoviranje rasizma i ksenofobični ispadi su na ovom forumu dozvoljeni??:confused:
koja primitiva
:rigo:

Da, to je zbilja strašno, ali me ne čudi. Na kraju krajeva, što možeš očekivati od zemlje koja ima samo 4% fakultetski obrazovanih ljudi?
Big Brother, eto što! :zubo:

medo101
11.12.2006., 20:29

svaka čast za link !

Afrodita
11.12.2006., 20:45
Da, to je zbilja strašno, ali me ne čudi. Na kraju krajeva, što možeš očekivati od zemlje koja ima samo 4% fakultetski obrazovanih ljudi?
Big Brother, eto što! :zubo:
A koliko ih je u Velikoj britaniji? :zubo:
Tamo skoro kreće već sedma sezona.

Jessi
11.12.2006., 21:20
Malo si se zeznuo/la. Ja nisam niti rasist niti nacionalist.:cool:
Samo sam antišovinist i nepodnosim diskriminaciju niti jednog naroda, pa tako ni Hrvata (koji sudjeluju u bb showu na bilo koji način: u bb-kući, a tako i onih pred malim ekranima i na malim telefonima za 3,66 kn bez pdv-a).
Fala lijepo

Na vidjelo će sve izać kad-tad a možda još i prije. Misle ak im je prošle godine uspjelo podvalit nam ciganina, da će i sad proć s ovom kubanskom drapačozom ili s onim kukavnim pederčićem.

Nee nisi rasist. Niti nacionalist.
Pa ako te toliko smeta 3.66 kn nemoj glasati i tvoj problem je riješen

Jessi
11.12.2006., 21:22

O Bože, ljudi radije prosvjedujte protiv krzna, barem će biti neke sveopće koristi od toga.

motorcycleboy
11.12.2006., 21:27
Na vidjelo će sve izać kad-tad a možda još i prije. Misle ak im je prošle godine uspjelo podvalit nam ciganina, da će i sad proć s ovom kubanskom drapačozom ili s onim kukavnim pederčićem.

Nee nisi rasist. Niti nacionalist.
Pa ako te toliko smeta 3.66 kn nemoj glasati i tvoj problem je riješenPo čemu zaključuješ da sam rasist/nacionalist?:confused:
Ako nekog opisujem imam se pravo služit opisnim (kukavni) i posvojnim (kubanska- s kube je, zar nije,, ili pederski- gay je, zar ne) pridjevima.
A koristio sam i imenice kao drapačoza (takva je, što može) i ciganin (to je druga riječ za Roma).
I šta sad? WTF?? Kak bi ljudi inače znali o komu/čemu pričam
Sloboda govora i izričaja je u civiliziranom svijetu neupitna već 50 godina. Jedino takvi ko ti imaju s tim problema.

Popo
11.12.2006., 22:49
Mislim da je i najvećim naivcima jasno da RTL igra prljavu igru....Sve to navodi na mogućnost da RTL zapravo želi Yameisy, ispričavam se Smradejsi kao pobjednicu.

Daj mi objasni, po kojoj si ti to logici zaključila? Zašto bi RTL forsirao Yameisy za pobjednicu? Zašto bi IKOGA forsirao?

Za RTL je BB komercijalni show, boli njih briga kome će dat milijun. Zašto bi riskirali bruku zbog ikakvog namještanja koje bi kad-tad izašlo na vidjelo, kad su na marketingu zaraditi desetke puta više.

Dajte ljudi, ne stvarajte urbane legende.

a-a Ja Ne Trebam Nikoga
12.12.2006., 03:47

Daj mi objasni, po kojoj si ti to logici zaključila? Zašto bi RTL forsirao Yameisy za pobjednicu? Zašto bi IKOGA forsirao?

Za RTL je BB komercijalni show, boli njih briga kome će dat milijun. Zašto bi riskirali bruku zbog ikakvog namještanja koje bi kad-tad izašlo na vidjelo, kad su na marketingu zaraditi desetke puta više.

Dajte ljudi, ne stvarajte urbane legende.
Samo searchaj moje prošle postove, bezbroj puta sam već objasnio.
Ali da ti pomognem, evo jedno npr.:
http://www.forum.hr/showthread.php?p=6663797#post6663797

agnessa
12.12.2006., 06:14
Samo searchaj moje prošle postove, bezbroj puta sam već objasnio.
Ali da ti pomognem, evo jedno npr.:
http://www.forum.hr/showthread.php?p=6663797#post6663797

A jeste ju čuli jučer?! Ahahaha.:lol: :lol: ...kako je pošizila kad su ju "uhvatili" i kad je skužila da njen stav i mišljenje po pitanju veza baš i nije lijepo "zazvučao"....Kako je počela divljački vikati i kriještati da joj je Tomo morao govoriti: "Ne viči, nitko ovdje nije gluh, svi dobro čujemo..." LooooL:s :s
Samo je potvrdila ono što je masa ljudi već uočila a to je da je najobičnija fufa, smrdljivica, primitivna i sramoti ženski rod. Kako ju je netko nazvao "drapačoza"....:lol::top:
E ne mogu ju "varit" kad puši čikove i noktima čisti zube.....da se izvrneš od gađenja...
Ima interesantnu selekciju u vezama....phahahhaha.

havanera
12.12.2006., 11:02
A jeste ju čuli jučer?! Ahahaha.:lol: :lol: ...kako je pošizila kad su ju "uhvatili" i kad je skužila da njen stav i mišljenje po pitanju veza baš i nije lijepo "zazvučao"....Kako je počela divljački vikati i kriještati da joj je Tomo morao govoriti: "Ne viči, nitko ovdje nije gluh, svi dobro čujemo..." LooooL:s :s
Samo je potvrdila ono što je masa ljudi već uočila a to je da je najobičnija fufa, smrdljivica, primitivna i sramoti ženski rod. Kako ju je netko nazvao "drapačoza"....:lol::top:
E ne mogu ju "varit" kad puši čikove i noktima čisti zube.....da se izvrneš od gađenja...

fugazi
12.12.2006., 14:02

sto je bilo, ukratko? nisam gledao jucer...

Gzena
12.12.2006., 14:07
Jamejsi je rekla da joj je seks bitan za vezu i da veza ne moze opstati bez toga, sto ne bi bilo cudno, da nije izjavila kako se zapravo ne moze zaljubiti bez fizickog kontakta. Onda su ju svi napali, konstatirajuci kako seks nije toliko vazan(Tanja je rekla kako joj je to nebitno, bez obzira sto svoje strasti nije mogla iskontrolirati niti u kuci pred kamerama :rolleyes:.)

Uglavnom, da Jamejsi ne odaje dojam lake zenske slobodnijih jelte nazora, pomislila bih kako je krivo shvacena, no meni se cini da ona stvarno tako misli. Dakle, sto bolji seks, to bolji frajer, pa time i veca ljubav. :cerek:

fugazi
12.12.2006., 14:11
ajoj..

hvala X ;)

agnessa
13.12.2006., 11:18
ajoj..

hvala X ;)

....da...i onda je nakon "napete situacije" sjedila sama u dnevnom boravku, čvaljila čik i noktima čistila zube....:rofl:

a-a Ja Ne Trebam Nikoga
15.12.2006., 01:17
Preostaje nam samo nadati se da će barem u finalu odlučiti ipak glasovi gledatelja, a ne RTL-ova režija. :moli:

Scorpia
15.12.2006., 08:10
O Bože, ljudi radije prosvjedujte protiv krzna, barem će biti neke sveopće koristi od toga.

Zašto da prosvjedujem protiv krzna ili kože? Ja sam za krzno i kožu, samo ono donekle humano proizvedeno. Nisam za masovno ubijanje životinja samo zbog krzna, al ako je životinja predviđena za hranu, onda neka se iskoristi sve od nje. Osim toga, Bog je stvorio Zemlju i čovjeka i podložio čovjeku sve životinje, od davnina su se lljudi oblačili u životinjsko krzno, jeli meso i upotrebljavali kožu. Ne vidim problem u tome.

Gzena
15.12.2006., 08:13
Priznajem samo one prosvjednike protiv nosenja pravog krzna koji su vegetarijanci....

OT;

Gdje nam je 'janetrebamnikoga'? Jos uvijek tvrdis da Jamejsi pobjedjuje? :rofl: :rofl: :rofl:

Nazalost, bit ce to Danijel......

Boromira
15.12.2006., 08:25
Gdje nam je 'janetrebamnikoga'? Jos uvijek tvrdis da Jamejsi pobjedjuje? :rofl: :rofl: :rofl:

Eno ga na drugom topicu, tvrdi da je glasao za Danijela :zubo:

Gzena
15.12.2006., 08:27
Eno ga na drugom topicu, tvrdi da je glasao za Danijela :zubo:

Aha, RTL opet namjesta glasove, u ovom slucaju Tomislavu...:rolleyes:

a-a Ja Ne Trebam Nikoga
15.12.2006., 09:44

Da malo pratiš moje postove (a inače ih pratiš jako dobro - kad ti pašu) znala bi da to odavno već na tvrdim. Ali ono što sam uspio prilično dobro argumentirati je to da je u početku bila favorizirana od RTLa, štoviše predvidio sam i to da prošli petak neće ispasti, iako je trebala.
Mislim da se ipak neće usuditi dati joj pobjedu s obzirom na njenu trenutnu (ne)popularnost. ;)

Btw, dosadna si više s tim stalnim spominjanjima mog nicka, bilo s tim nadimkom ili klonovima ti. :rolleyes:

Popo
15.12.2006., 12:00
Da malo pratiš moje postove (a inače ih pratiš jako dobro - kad ti pašu) znala bi da to odavno već na tvrdim. Ali ono što sam uspio prilično dobro argumentirati je to da je u početku bila favorizirana od RTLa, štoviše predvidio sam i to da prošli petak neće ispasti, iako je trebala. Mislim da se ipak neće usuditi dati joj pobjedu s obzirom na njenu trenutnu (ne)popularnost. ;)

:rofl: :rofl: :rofl:
Ma dosljedan si i čvrst u svojim stavovima k'o stijena... Samo što te mi ne shvaćamo. :D

Imam i ja svoju teoriju: RTL je vidio da si skužio i javnosti otkrio njihovu urotu s namještanjem pobjede Yameisy i ostvarivanjem velike zarade na tome, pa su odustali od toga... :cool:

Popo
15.12.2006., 12:04
Gdje nam je 'janetrebamnikoga'? Jos uvijek tvrdis da Jamejsi pobjedjuje?

Skoknuo je do RTL-a po svoje novo mišljenje ili otkriva novu urotu... :rofl: :rofl: :rofl:

Ne navijam za nikoga, samo mislim da će to ipak biti Tomislav. ;)

a-a Ja Ne Trebam Nikoga
15.12.2006., 15:11
:rofl: :rofl: :rofl:
Ma dosljedan si i čvrst u svojim stavovima k'o stijena... Samo što te mi ne shvaćamo. :D

Imam i ja svoju teoriju: RTL je vidio da si skužio i javnosti otkrio njihovu urotu s namještanjem pobjede Yameisy i ostvarivanjem velike zarade na tome, pa su odustali od toga... :cool:
Xena stvarno ne znam čemu toliko preseravanje s tvoje strane. Ja svoj stav nisam promijenio, dakle još uvijek smatram da je Yameisy u onom trenutku u kojem sam to pisao bila favorizirana od RTLa što više nego dobro potvrđuje njeno neispadanje prošli tjedan. ;)
A budi sigurna da su se dobro raspitali o trenutnom mišljenju javnosti prije nego će izabrati pobjednika.

Gzena
15.12.2006., 16:35
Xena stvarno ne znam čemu toliko preseravanje s tvoje strane. Ja svoj stav nisam promijenio, dakle još uvijek smatram da je Yameisy u onom trenutku u kojem sam to pisao bila favorizirana od RTLa što više nego dobro potvrđuje njeno neispadanje prošli tjedan. ;)
A budi sigurna da su se dobro raspitali o trenutnom mišljenju javnosti prije nego će izabrati pobjednika.

Koje preseravanje? BB je na svom samom kraju pa se malo zahebavam....nemoj mi to uzimati za zlo.:rolleyes:

Vidjela sam tvoj post o rastucim glasovima za Tomicu i slazem se s tobom, ako je zaista tako, da tu nesto smrdi....al nema nam brate, vajde od toga, jer veceras je sve gotovo.

I da znas da nemam klona....jedna stizem pratiti sve pod ovim nickom, a kamoli pod jos jednim. Uostalom, nemam potrebu za tim. Nije mi namjera podjebavati te nego se malo salim....sad si s Jamejsi presao na Danijela, pa si razvio novu urotu...zar to nije slatko?:cerek:

FAFERON
15.12.2006., 16:36

Slažem se s tobom. Tek poslije otkrivanja namjera RTL-a da lažira natjecanje, u čemu je umnogome pridonio i ovaj forum, izgleda da su odustali od toga. Mislim da je jedan od najvažnijih dokaza za lažiranje bilo otkrivanje organizacije tajnog dolaska Yameisine mame na proglašenje pobjednice. Nakon članka u Jutarnjem listu o dolasku MAMICE počeo se mijenjati odnos javnosti prema Yameisy, jer su mnogi shvatili o čemu se radi.:top:

Gzena
15.12.2006., 16:39
Pa zasto su je onda sada doveli ako Jamejsi nece pobjediti?....:confused:

Htjeli su da zena prisustvuje finalu gdje je i njena kci, ja ne vidim tu nista sporno. No, ne kazem da nije sve namjesteno. Ali vi to ne mozete za sto posto znati, dakle, nagadjanja, nagadjanja, nagadjanja....znate, medalja ima dvije strane, treba nekada pogledati i onu drugu.

Ja svoje opcije ostavljam otvorene za razliku od vas koji ste uvjereni u urotu RTL-a.

fugazi
15.12.2006., 16:44
doveli su je jer ce vjerovatno i drugi starci bit tamo..big deal

a-a Ja Ne Trebam Nikoga
15.12.2006., 17:25
Koje preseravanje? BB je na svom samom kraju pa se malo zahebavam....nemoj mi to uzimati za zlo.:rolleyes:

Vidjela sam tvoj post o rastucim glasovima za Tomicu i slazem se s tobom, ako je zaista tako, da tu nesto smrdi....al nema nam brate, vajde od toga, jer veceras je sve gotovo.

I da znas da nemam klona....jedna stizem pratiti sve pod ovim nickom, a kamoli pod jos jednim. Uostalom, nemam potrebu za tim. Nije mi namjera podjebavati te nego se malo salim....sad si s Jamejsi presao na Danijela, pa si razvio novu urotu...zar to nije slatko?:cerek:
Pa da, najlakše je u nedostatku nečeg pametnijeg sve prebaciti na šalu.
Btw, ne znam o kojoj to uroti pričaš. Samo sam naveo dokaze u prilog neregularnosti ankete. Čudne stvari događale su se i sa Danijelovim i sa Tomislavovim glasovima, tako da mi je teško stvoriti neko pouzdano objašnjenje zašto se to događalo. Ja sam samo bio naveo moguće pretpostavke, a to su ili RTL-ova režija ili organizirano glasanje Danijelovih odnosno Tomislavovih navijača. Što je od to dvoje točno (ako je uopće nešto) nisam nigdje naveo sa 100% sigurnošću. Sklon sam razotkrivanju urota, ali ne traži ih tamo gdje ih nema. ;)

a-a Ja Ne Trebam Nikoga
15.12.2006., 17:29
A evo i dokaza da lažeš. :lol:

Naime, ja sam nicku Popo rekao da se ne preserava, a ti si se odmah imala potrebu braniti kao da sam tebe citirao. :rofl:

Gzena
15.12.2006., 17:29
Imas li ti bar smisao za humor? Ako ti lijepo kazem da sam se salila, onda to znaci to, ili i u mojim postovima vidis znakove urote, posto si sklon razotkrivanju istih :confused:

Opusti se malo...:kiss:

Gzena
15.12.2006., 17:31

Naime, ja sam nicku Popo rekao da se ne preserava, a ti si se odmah imala potrebu braniti. :rofl:

Evo tvoga posta;

Xena stvarno ne znam čemu toliko preseravanje s tvoje strane. Ja svoj stav nisam promijenio, dakle još uvijek smatram da je Yameisy u onom trenutku u kojem sam to pisao bila favorizirana od RTLa što više nego dobro potvrđuje njeno neispadanje prošli tjedan.

a ti ako ne znas koga si prozivao, to je tvoj problem.

omrcen&suma
15.12.2006., 17:32

Naime, ja sam nicku Popo rekao da se ne preserava, a ti si se odmah imala potrebu braniti kao da sam tebe citirao. :rofl:

:top: :rofl: :zubo:

a-a Ja Ne Trebam Nikoga
15.12.2006., 17:33
Evo tvoga posta;

Xena stvarno ne znam čemu toliko preseravanje s tvoje strane. Ja svoj stav nisam promijenio, dakle još uvijek smatram da je Yameisy u onom trenutku u kojem sam to pisao bila favorizirana od RTLa što više nego dobro potvrđuje njeno neispadanje prošli tjedan.
Da, ali citirao sam nick "Popo".

Ako to nisi ti, zašto si se uopće imala potrebu braniti?

Nimalo uvjerljivo, mlada damo... ;)

Gzena
15.12.2006., 17:35
Da, ali citirao sam nick "Popo".

Ako to nisi ti, zašto si se uopće imala potrebu braniti?

Nimalo uvjerljivo, mlada damo... ;)

Daj si procitaj jos jednom post iznad i svoje vlastite rijeci....ako si citirao popa, sto se onda meni obracas da se preseravam....Ti me spominjes, a ja se ne smijem oglasiti? Ufff, sad sam se jos i uplasila.

Stvarno sam bila dobronamjerna, ali vidim da si ti nabrijan na noz.

a-a Ja Ne Trebam Nikoga
15.12.2006., 17:40
Daj si procitaj jos jednom post iznad i svoje vlastite rijeci....ako si citirao popa, sto se onda meni obracas da se preseravam....Ti me spominjes, a ja se ne smijem oglasiti? Ufff, sad sam se jos i uplasila.

Stvarno sam bila dobronamjerna, ali vidim da si ti nabrijan na noz.
Ti stvarno ništa ne kužiš? U biti shvaćam te, ni nemaš ništa uvjerljivo za reći. :p

Da te još jednom citiram: "Koje preseravanje? BB je na svom samom kraju pa se malo zahebavam....nemoj mi to uzimati za zlo.:rolleyes:"

Ako nisi ništa pisala kao što tvrdiš nisi se ni imala što opravdavati za bilo kakvo "preseravanje".

Gzena
15.12.2006., 17:44
A stvarno ti moram reci da si supalj kao i tvoje teorije....

"Xena stvarno ne znam čemu toliko preseravanje s tvoje strane."

Jesu ovo tvoje rijeci? Jesu. E pa ja sam se javila da ti odgovorim kako sam se salila i kako mi nije namjera preseravanje. Okej, ti to shvati kako god hoces, ali mi se nemoj vise obracati, pa neces dobiti ni odgovor.

Za nekoga tko se busa u prsa kako sve kuzi i razotkriva, ovo je porazno. Napravis pogresku, pa umjesto da se ispricas, ides spustati..:flop:

a-a Ja Ne Trebam Nikoga
15.12.2006., 17:50
A stvarno ti moram reci da si supalj kao i tvoje teorije....

"Xena stvarno ne znam čemu toliko preseravanje s tvoje strane."

Jesu ovo tvoje rijeci? Jesu. E pa ja sam se javila da ti odgovorim kako sam se salila i kako mi nije namjera preseravanje. Okej, ti to shvati kako god hoces, ali mi se nemoj vise obracati, pa neces dobiti ni odgovor.

Za nekoga tko se busa u prsa kako sve kuzi i razotkriva, ovo je porazno. Napravis pogresku, pa umjesto da se ispricas, ides spustati..:flop:
Normalan netko ne bi uopće obraćao pažnju na to ili bi se začudio zašto ga uopće spominjem ako nije ništa pisao. ;)
Ali ne, ti si osjećala dužnost meni se tu opravdavati i još mi govoriti da si se samo zajebavala.
A kad si se to uopće mogla zajebavat ako nisi ništa pisala? :rofl:

Gzena
15.12.2006., 17:58
Normalan netko ne bi uopće obraćao pažnju na to ili bi se začudio zašto ga uopće spominjem ako nije ništa pisao. ;)
Ali ne, ti si osjećala dužnost meni se tu opravdavati i još mi govoriti da si se samo zajebavala.
A kad si se to uopće mogla zajebavat ako nisi ništa pisala? :rofl:

A joj meni.....evo ovo sam napisala..

"Gdje nam je 'janetrebamnikoga'? Jos uvijek tvrdis da Jamejsi pobjedjuje? :)

Nazalost, bit ce to Danijel......"

Kad ti mene pozivas na red zasto se ja osjecam pozvanom komentirati nesto, ako nista nisam napisala( a na svakom topicu jesam bar nesto, pa tko ce znat vise na sto mislis)...reci ti meni, zasto ti mene prozivas ako je taj post upucen popu?

Koji je btw, musko, a ti se obracas zenskoj osobi...

I zasto boldas 'opravdavati', da bi se osjecao bolje u vezi samoga sebe?

a-a Ja Ne Trebam Nikoga
15.12.2006., 18:08
A joj meni.....evo ovo sam napisala..

"Gdje nam je 'janetrebamnikoga'? Jos uvijek tvrdis da Jamejsi pobjedjuje? :)

Nazalost, bit ce to Danijel......"
Kad ti mene pozivas na red zasto se ja osjecam pozvanom komentirati nesto, ako nista nisam napisala( a na svakom topicu jesam bar nesto, pa tko ce znat vise na sto mislis)...reci ti meni, zasto ti mene prozivas ako je taj post upucen popu?

Post kojeg navodiš nije isti post kojeg sam ja citirao (i zbog kojeg si se ti opravdavala), kratko i jasno. ;)

Koji je btw, musko, a ti se obracas zenskoj osobi...

I zasto boldas 'opravdavati', da bi se osjecao bolje u vezi samoga sebe?
Ma da, ozbiljno? Popo je muško? :eek: :rofl:

Molim te, za tvoje dobro, da odustaneš dok još možeš, samo se još više sramotiš. :lol:

Gzena
15.12.2006., 18:17
Post kojeg navodiš nije isti post kojeg sam ja citirao (i zbog kojeg si se ti opravdavala), kratko i jasno. ;)

Ma da, ozbiljno? Popo je muško? :eek: :rofl:

Molim te, za tvoje dobro, da odustaneš dok još možeš, samo se još više sramotiš. :lol:

Stvarno mi dizes tlak, briga me koji si ti post citirao, zazivao si MOJE IME...ako nisi mislio, onda reci da si pogrijesio, a nemoj me vrijedjati.

Usuglasi se sam sa sobom. Daj neke odgovore, a ne ovako. I da, Popo je musko. Ako si se njemu obracao, ne znam zasto si to cinio u zenskom licu, kad tvrdis da to nije bilo upuceno meni?!

I za kraj, OSTAVI ME NA MIRU.

a-a Ja Ne Trebam Nikoga
15.12.2006., 18:27
Stvarno mi dizes tlak, briga me koji si ti post citirao, zazivao si MOJE IME...ako nisi mislio, onda reci da si pogrijesio, a nemoj me vrijedjati.

Usuglasi se sam sa sobom. Daj neke odgovore, a ne ovako. I da, Popo je musko. Ako si se njemu obracao, ne znam zasto si to cinio u zenskom licu, kad tvrdis da to nije bilo upuceno meni?!

I za kraj, OSTAVI ME NA MIRU.
Činjenica je jedna jedina, a ta je da si se ti našla prozvanom odgovarati na to što sam nicku "Popo" rekao da se preserava. Nisi mi bila odgovorila za tvoj jutarnji post kojeg navodiš kao loš pokušaj opravdanja, nego isključivo za onaj koji je pisao nick Popo. ;)
Ako to nisi ti, čemu takav grčeviti obrambeni stav s tvoje strane? :p
Ali evo, pošto sam večeras dobro raspoložen učinit ću ti jednu uslugu. :cerek:
Naime, više uopće neću odgovarati na tvoje postove (uostalom ni nemam neku pretjeranu volju da dalje komuniciram s podvojenim ličnostima pardon nickovima), tako da ti prepuštam da TVOJA BUDE ZADNJA.
Znam da to jako voliš, tako da slobodno možeš citirat ovaj post, reći što god želiš (pa i lagati opet ako treba - vidim da ti to uopće nije neki problem), ja ti neću ništa odgovoriti i tvoja će biti zadnja.
Što kažeš, nisam li dobar? :cool:

Gzena
15.12.2006., 18:34
Ne, nisi dobar, zlocest si i glup....i stalno zaboravljas jednu stvar, a ta je da si svoj post zapoceo rijecima;

Xena,.........a ne Popo.

Ali, nema veze, da, ja sam popo i jos sto imena za koje ne znas, a cilj mi je tebe sjebavati na forumu jer se divim tvom veleumu. No, posto si ti tako pametan i razotkrivas stvari koje obicnom covjeku promaknu, razotkrio si i mene i moje namjere.

Stana
15.12.2006., 22:27
dobra vam je kampanja bila jer je đemejsi ispala 4.

a-a Ja Ne Trebam Nikoga
15.12.2006., 22:32
dobra vam je kampanja bila jer je đemejsi ispala 4.
High five! :five: