PDA

View Full Version : Shopping u Trstu

stranice : 1 [2] 3 4

summerwind
19.11.2009., 18:44
Opet je iz Rijeke organiziran šoping izlet u Udine (28.11.) za sitnu lovu. Prošli vikend se nije išlo. Izgleda da su Riječanke počele previše štedit :D

KVFinn
19.11.2009., 21:20
bok.
treba mi mala pomoć. idem u prekosutra u Trst nakon valjda 15 godina, nemam više pojma šta i gdje.
zanima me sportska oprema, konkretno za odbojku (tenisice, hlačice, majice/dresovi, trenerke). samo marke Asics, Adidas i Mikasa.
možete li mi reći gdje mogu naći dućane s navedenim markama i robom?
hvala.

caterina
19.11.2009., 21:33
bok.
treba mi mala pomoć. idem u prekosutra u Trst nakon valjda 15 godina, nemam više pojma šta i gdje.
zanima me sportska oprema, konkretno za odbojku (tenisice, hlačice, majice/dresovi, trenerke). samo marke Asics, Adidas i Mikasa.
možete li mi reći gdje mogu naći dućane s navedenim markama i robom?
hvala.

najveći izbor tenisica Foot Locker-ali mislim da je on bio i prije 15 godina pa znaš gdje je-glavna ulica za shopping u Trstu -Corso Italia

imaš u Torri d'Europa na vrhu velik dućan sa isključivo sportskom opremom za tenisice, hlačice, majice/dresovi, trenerke, a i par dućana sa cipelama koje drže i tenisice

KVFinn
20.11.2009., 13:04
hvala.
koliko vidim na Footlockerovom sajtu, nemaju tenisice koje tražim - Asics ili Adidas za dvoranu, ali ću pogledat u tim prodajnim centrima.
kako Julia, Standa i te ostale stoje s ponudom?

mala2207
20.11.2009., 19:21
Footlocker ti ima dosta toga.. Standa ti nema tenisica i općenito ima jako malo sportskih stvari. u Juliji imaš dobar dućan sa sportskom robom! :top:

KVFinn
20.11.2009., 19:54
a taj Torri d'Europa, kako on stoji sa sportskom opremom?

caterina
22.11.2009., 14:00
a taj Torri d'Europa, kako on stoji sa sportskom opremom?

piše ti u prvom odgovoru na tvoje pitanje :ne zna:

ema2385
25.11.2009., 00:27
kada pocinju snizenja u Trstu? da li iko tocno zna?

mala2207
25.11.2009., 08:29

poslije Tri Kralja...

Inanna
25.11.2009., 09:51

Načula sam tamo negdje u prvom tjednu nove godine, tako da bi moglo biti i prije Tri kralja.

caterina
25.11.2009., 11:52
upravo sam provjerila za Trst-znači gledaš Friuli Venezia Giulia jer je kod njih određeno po regijama počinju 2.01:D

Inanna
26.11.2009., 09:38
upravo sam provjerila za Trst-znači gledaš Friuli Venezia Giulia jer je kod njih određeno po regijama počinju 2.01:D

Joj, neću se niti otrijezniti i već ću se vucarati po trgovinama :rofl::rofl:

Jedva čekam :klopa:

Lilit
26.11.2009., 11:46
najveći izbor tenisica Foot Locker-ali mislim da je on bio i prije 15 godina pa znaš gdje je-glavna ulica za shopping u Trstu -Corso Italia

imaš u Torri d'Europa na vrhu velik dućan sa isključivo sportskom opremom za tenisice, hlačice, majice/dresovi, trenerke, a i par dućana sa cipelama koje drže i tenisice

u Foot Lockeru u gradu imaju najvise NIKE-ica i to svakakvih, visokih, niskih, imaju i visokih Conversica onih kao koznih sa mekanim otraga :zubo: a recimo Adidas nemaju skoro nista ali izbor je opcenito prema Becu npr (di sam bila oko uskrsa proslog) losiji tj nista novoga od tad nekako
u Torriu taj ducan ima nesto tenisica, opet Adidas lose (barem one kao za every day, ne sportske sportske) i jako jako su skupe, imaju neki dio na snizenju kao jer su zadnji brojevi samo i te na snizenju dodju 70 eura mislim ono halo to je jedini broj a oni snize 5-10eura, u toriju ima jos tenisica u Bati nesto (izbor slican ko u hrvatskoj) i u pittarelu nesto (nisam gledala sta ima) e da i jos jedan ducan di isto ima nesto nikeica ali manje nego u gradu recimo i nesto onih kao skejterskih Vans ili ona druga marka not sure
u Giuliji ima veliki sportski ducan a od tenisica imaju samo sportske modele, nesto malo asicsa tigerica koje su skuplje nego u zgb u outletu a bome i u obicnim ducanima se zna nac jeftinije nego tamo
sportska odjeca isto, gledala sam malo onako hlace od trenerke i majice za znojenje, sve je skuplje nego sta se moze nac kod nas (pogotovo kod nas na snizenju)... ipak taj ducan ima jako veliki izbor opreme za penjanje, planinarenje, ronjenje i sve ostale sportove
poglavito sam trazila pancerice i jeftinijih od 120 eura (na snizenju) NEMA :eek: a i izbor nije neki da padnes u nesvjest

animsaj
01.12.2009., 14:06
Bok!
Ima neko neke nove informacije šta se tiče ovog centra na granici - Monte d'oro??
Bila sam kad je bilo otvaranje i jednostavno katastrofa.. Nakon toga smo išli u Torri.. Tamo još gore.. I na kraju morali za Ljubljanu.. Bio je to dugačak dan!

Da li su se otvorile sve trgovine?? Ili bar 80%??

Dadushka
03.12.2009., 17:07
jel ima neki organizirani prijevoz iz zagreba do nekog shopping centra u trstu (znam da ima za graz).. nisam nikad bila vani u shoppingu pa sam tudum za te stvari. samo znam da mi za trst ne treba putovnica :)

Dadushka
05.12.2009., 13:33
jel ima neki organizirani prijevoz iz zagreba do nekog shopping centra u trstu (znam da ima za graz).. nisam nikad bila vani u shoppingu pa sam tudum za te stvari. samo znam da mi za trst ne treba putovnica :)

nitko ne zna ništa? :ne zna:
zanima me još koliko se isplati otići tamo poslije nove godine, jesu li sniženja velika ili isto kao i kod nas?

Inanna
07.12.2009., 11:06
nitko ne zna ništa? :ne zna:
zanima me još koliko se isplati otići tamo poslije nove godine, jesu li sniženja velika ili isto kao i kod nas?

Ovisi gdje i ovisi što tražiš.
Roba je snižena u rasponu od 30 do 70%, ovisno o trgovini :kava:

*jezebel*
07.12.2009., 13:58
moze li mi netko reci kol'ku bi nam carinu u najgorem slucaju nasi mogli naplatiti ako vozimo nesto u vrijednosti od 250-300 eura? konkretno, radi se o velikoj i prilicno vidljivoj stvari koju ne mozemo sakriti: regalu za knjige iz ikee.

hvala unaprijed! :)

nat_nat_nat
08.12.2009., 09:45
Najbolje da nazoveš carinu i pitaš, tako ja s njima provjerim kada naručujem skuplje stvari sa neta. Imaju ti kategorizirane postotke carine za određenu robu, tako da će ti oni najbolje reći.

lillianna
08.12.2009., 10:17
Nisam nikad bila u Trstu ali planiram da odem ove godine..Interesuje me gde se moze naci povoljna garaderoba posto bi trebalo da idem negde oko 4.1 (znaci tipa Mango, Zara,H&M...)...Da li ste kupovali bas u samom Trstu ili ima neki shopping centar? Cula sam za onaj izvan Trsta, Terre d'europe, ali to bi trebalo biti sve skupa garderoba (Gucci, Guess, D&G...) sto bas i nije za mene :D

blalla
08.12.2009., 10:27
Nisam nikad bila u Trstu ali planiram da odem ove godine..Interesuje me gde se moze naci povoljna garaderoba posto bi trebalo da idem negde oko 4.1 (znaci tipa Mango, Zara,H&M...)...Da li ste kupovali bas u samom Trstu ili ima neki shopping centar? Cula sam za onaj izvan Trsta, Terre d'europe, ali to bi trebalo biti sve skupa garderoba (Gucci, Guess, D&G...) sto bas i nije za mene :D

koliko ja znam u Torri d Europa nema tih marki,to ti je više,barem kad sam ja bila zadnji put,onako lošije krpice...
u gradu imaš samo h&m od ovih što si nabrojala, nije ni Trst što je nekad bio.
ja sad idem samo po hranu....

sweet Irma
08.12.2009., 10:29
samo znam da mi za trst ne treba putovnica :)

za trst ti treba putovnica ako si iz HR :D

lillianna
08.12.2009., 10:48
bas bezveze :( Hmm a mozda u nekom drugom gradu? Milano, Rim?

caterina
08.12.2009., 12:00
za trst ti treba putovnica ako si iz HR :D

ne treba ti putovnica za Italiju, ja idem u prosjeku 1 na mjesec i uvijek idem osobnom, samo ti na našoj granici policajac da neki papirić koji ti slovenci pečatiraju

caterina
08.12.2009., 12:11
Nisam nikad bila u Trstu ali planiram da odem ove godine..Interesuje me gde se moze naci povoljna garaderoba posto bi trebalo da idem negde oko 4.1 (znaci tipa Mango, Zara,H&M...)

imaš H&M, Benetton, Sisley, Stefanel, Esprit, Disel, Replay, Gas, Pimkie-to ti je sve u gradu u cca 1km

lillianna
08.12.2009., 12:27
Hvala Caterina :)

summerwind
08.12.2009., 12:31
Lillianna, možda shopping centar Citta fiera u Udinama? http://www.cittafiera.it/shopping/
Imaju Zaru, H&M, Bershku, Stradivarius, Pull & Bear, Pimkie...i još tonu drugih dućana.

lillianna
08.12.2009., 12:35
E super, sve cu ja to da zapisem i isplaniram. thanx :top:

JANI
08.12.2009., 16:33
Hy samo da se javim
Bila sam u subotu u Udinama u Citta Fiera i svako se isplati tamo u shoping. Zanima me kada počinju popusti tamo jer sam bila u šoku u subotu od silnog šhopinga i nisam se mogla ni sjetit da ih pitam za sniženja.

caterina
11.12.2009., 17:26
Hy samo da se javim
Bila sam u subotu u Udinama u Citta Fiera i svako se isplati tamo u shoping. Zanima me kada počinju popusti tamo jer sam bila u šoku u subotu od silnog šhopinga i nisam se mogla ni sjetit da ih pitam za sniženja.

počinu isto kad i u trstu jer su u istoj regiji,a njima je to zakonski određeno po regijama

chanelka
11.12.2009., 19:12
pitala sam danas popodne , rasprodaje počinju 02.01.2010.

Frenky08
14.12.2009., 19:57
Planiram u Trst kad krenu sniženja i trebam preporuke za dućane i to za:
-ženske jakne -tražim dužu, finu jaknu punjenu perjem, može malo krzna na okovratniku, onako full finu tipa Bogner
- dječje zimske jakne isto perje (Chicco i sl.)
pa ako netko ima koordinate takvih dućana lijepo molim ;)

Inanna
15.12.2009., 08:50
Planiram u Trst kad krenu sniženja i trebam preporuke za dućane i to za:
-ženske jakne -tražim dužu, finu jaknu punjenu perjem, može malo krzna na okovratniku, onako full finu tipa Bogner
- dječje zimske jakne isto perje (Chicco i sl.)
pa ako netko ima koordinate takvih dućana lijepo molim ;)

Mislim da ti je dovoljno ići u Torri d'Europa, imaš tamo dosta trgovina gdje možeš naći ovo što tražiš. U Oviesse možeš naći i jedno i drugo :mig:

marina3
15.12.2009., 12:12
Torri je katastrofa naš tower u rijeci je sto puta bolji.
onda bolje otić u Outlet kod Palmanove

strijelčica
22.12.2009., 20:48
moja preporuka Udine centar Citta di fiera :kava:

Toni185
25.12.2009., 00:47
Sretan bozic svima! I dali zna netko dali su popusti u sijecnju u trstu? ..trazim elektroniku, konkretno Xbox 360 pa me zanima dali ima negdje osim u mediaworld-u?
znam da nije ova tema, ali tu se jedino spominje trst, pa ako je neko sluucajno vidio..:)

Inanna
25.12.2009., 17:37
Sretan bozic svima! I dali zna netko dali su popusti u sijecnju u trstu? ..trazim elektroniku, konkretno Xbox 360 pa me zanima dali ima negdje osim u mediaworld-u?
znam da nije ova tema, ali tu se jedino spominje trst, pa ako je neko sluucajno vidio..:)

Popusti počinju 2.1. u cijeloj regiji, tako da bi ti se isplatilo možda skočiti do Citta' Fiera (http://www.cittafiera.it/) (Udine) :kava:

ane_007
25.12.2009., 19:28
koji je bolji centar onaj u udinama ili onaj u palmanovi? di se isplati više ići??

nemo7
25.12.2009., 21:48
koji je bolji centar onaj u udinama ili onaj u palmanovi? di se isplati više ići??

po meni definitivno udine,citta' fiera..
mene zanima ako netko tocno zna da li popusti u trstu pocinju kao i inace 7.1 ili ove godine pocinju 2.1?

XOXO_1
25.12.2009., 21:49
udine su puno bolje, bar meni!!

ane_007
27.12.2009., 17:27
znači ipak udine
hvala

samo mi recite jel to isto outlet?

suncana75
27.12.2009., 17:39

Meni je onaj u Palmanovi daleko bolji. Imaš popis dućana na internetu pa si usporedi što te više zanima. U svakom slučaju se u Palmanovi firmato roba na popustima dobije za cijenu neke jeftinije robe u običnom dućanu. Npr ja lani kupila Baldinini čizme preko koljena brušena koža za 80 eura. Moj brat Calvin Klein crnu casual jaknu za iste novce, ne skida se iz nje. I tako....nađe se super stvari.

femmefatale20
27.12.2009., 20:05
Pozdrav, može li mi netko reći postoji li nekakav organizirani prijevoz za Trst iz Zagreba i kolika je cijena karte-otprilike ???

marty_19
28.12.2009., 19:15
dali netko zna kada počinju sniženja u trstu?
i ima li iz rijeke kakav organizirani prijevoz i kakva je cijena?

lady moss
28.12.2009., 20:03
Pozdrav, može li mi netko reći postoji li nekakav organizirani prijevoz za Trst iz Zagreba i kolika je cijena karte-otprilike ???

Imaš Samoborček-100 kn:cerek:

Yoela
28.12.2009., 22:55
Ovdje sam čitala da počinju 2.-og, e sad koliko se sjećam talijani ne rade ponedjeljkom, ali nisam sigurna za nedjelju, zna li tko?

summerwind
29.12.2009., 14:57
i ima li iz rijeke kakav organizirani prijevoz i kakva je cijena?

Za Trst ne znam, ali imaš za 79 kn za Udine, 9.1. tad će već počet sniženja

Inanna
29.12.2009., 16:12
Ovdje sam čitala da počinju 2.-og, e sad koliko se sjećam talijani ne rade ponedjeljkom, ali nisam sigurna za nedjelju, zna li tko?

Nedjeljom Torri d'Europa uredno radi (od 9:00 do 23:00), a ponedjeljkom također, samo što počinju raditi u 12:00.
H&M u gradu radi i nedjeljom, a čini mi se i ponedjeljkom.

U Trstu, kao i u cijeloj regiji Friuli-Venezia-Giulia sniženja počinju 2.1.2010. (subota).

ivana146
29.12.2009., 17:01
Za Trst ne znam, ali imaš za 79 kn za Udine, 9.1. tad će već počet sniženja

di se to može saznat? :D detalji i to :zubo:
fala:)

summerwind
29.12.2009., 17:42
Autotrans :mig: Najbolje da ih nazoveš, jer svake prijestupne stave oglas na svoje stranice.
Isti dan imaju izlet i za BTC, tj. ako se skupi dovoljno ljudi

Yoela
29.12.2009., 22:27
Nedjeljom Torri d'Europa uredno radi (od 9:00 do 23:00), a ponedjeljkom također, samo što počinju raditi u 12:00.
H&M u gradu radi i nedjeljom, a čini mi se i ponedjeljkom.

U Trstu, kao i u cijeloj regiji Friuli-Venezia-Giulia sniženja počinju 2.1.2010. (subota).
Znači sve radi osim restorana nedjeljom?
Moji su ipak zvali jednu prodavačicu no ona je rekla da počinje trećeg tako da sad neznam kad ići u subotu ili nedjelju, al dobro ako zakasnim neće za jedan dan sve pokupovati:D

On aciD
30.12.2009., 08:46

rade restorani do 23, ali trgovine ti se zatvaraju u 21.:mig:

Inanna
30.12.2009., 13:29
Znači sve radi osim restorana nedjeljom?
Moji su ipak zvali jednu prodavačicu no ona je rekla da počinje trećeg tako da sad neznam kad ići u subotu ili nedjelju, al dobro ako zakasnim neće za jedan dan sve pokupovati:D

Ma neki restorani rade i nedjeljom. Kapitalizam mijenja navike.
A to za datum početka, određeno je po regijama, tako da bi sniženja u Friuli-Venezia-Giulia trebala početi u subotu sudeći po informacijama na netu.

rade restorani do 23, ali trgovine ti se zatvaraju u 21.:mig:

I kino radi do 23:00.

pajser miro
30.12.2009., 17:05
ja zivim u trstu,i snizenja svake godine pocinju obicno oko 05.sijecnja,i traju cijeli mjesec.a cak je bolje sto kasnije doci,jer prvo snize za 20-40 % a poslije bude i do 70% sto se tice sportske opreme najbolji je izbor u trgovackom centru "torri d europa" na 3 spratu u "sportleru"a imate takodje i trgovinu obucom pittarello,na 2 spratu.ako nekog zanima roba srednje ili nize klase moze ici u "mirelu" di se prodaje roba na veliko,to je 100 metara od zeljeznickog i aut.kolodvora...

Yoela
30.12.2009., 19:12
ja zivim u trstu,i snizenja svake godine pocinju obicno oko 05.sijecnja,i traju cijeli mjesec.a cak je bolje sto kasnije doci,jer prvo snize za 20-40 % a poslije bude i do 70% sto se tice sportske opreme najbolji je izbor u trgovackom centru "torri d europa" na 3 spratu u "sportleru"a imate takodje i trgovinu obucom pittarello,na 2 spratu.ako nekog zanima roba srednje ili nize klase moze ici u "mirelu" di se prodaje roba na veliko,to je 100 metara od zeljeznickog i aut.kolodvora...

Ne bi se složila s tobom, prošle godine sam bila oko 7.1. i nisam našla za sebe brojeva, sve ostali mali brojevi, za čizme i ostalo. Pa, baš se ne bi htjela opet zeznuti i doći prekasno...
Sportsku odjeću ne kupujem, sve zavisi šta kupuješ, ali hvala na savjetu...

Yoela
30.12.2009., 19:15
Ma neki restorani rade i nedjeljom. Kapitalizam mijenja navike.
A to za datum početka, određeno je po regijama, tako da bi sniženja u Friuli-Venezia-Giulia trebala početi u subotu sudeći po informacijama na netu.

Hvala na odg.:mig:
Ja se nikako naviknuti da dućani po gradu rade nedjeljom:D, još sam u dilemi ići u subotu ili nedjelju, ostajem samo jedan dan pa bih za svaki slučaj u nedjelju.

tile163
30.12.2009., 22:50
jel mi netko može reći da li u trstu postoji dućan koji ima odjeću marke pinko i da li možda postoji u palmanovi?i kakav je dućan celyn b u palmanovi,kakve su cijene i ponuda?idem 11.1 put trsta,a sestra mi je tražila neke stvari ovih marki

lillianna
31.12.2009., 11:35
Interesuje me da li oni imaju neka prolecna snizenja posto sam jednom bila oko 1.5. i nije bilo nikakvih snizenja :(

blalla
31.12.2009., 13:07
pinko imaš u padovi, tako barem piše na njihovim stranicama

Supplier
31.12.2009., 14:17
jel mi netko može reći da li u trstu postoji dućan koji ima odjeću marke pinko i da li možda postoji u palmanovi?i kakav je dućan celyn b u palmanovi,kakve su cijene i ponuda?idem 11.1 put trsta,a sestra mi je tražila neke stvari ovih marki

Celyn b, ima lijepe stvari, međutim kupila sam nedavno torbu s koje su u rekordnom roku nakon 2 mjeseca nošenja počeli otpadati metalni djelovi ( ukrasen zakovice na ručkama i još neke pločice ), obzirom da je torba koštala oko 250 eur ne mislim ad ću opet tamo kupovati. Za kvalitetu robe ne znam, jer nemam ništa od njih.

tile163
31.12.2009., 15:01
Hvala puno na odgovorima,a još jedno pitanje imam,kakav je dućan godina u trstu,da li netko to zna?

Supplier
31.12.2009., 16:11
Hvala puno na odgovorima,a još jedno pitanje imam,kakav je dućan godina u trstu,da li netko to zna?

evo vidi malo http://www.godina.it/

veliki je dućan i da se na sniženjima naći lijepih stvari, ali provrti malo ovu temu unazad pisalo se o Arteniju i Sorellama u Tavagnacu koju su veći dućani od godine i po meni bolji, radi se o istom tipu dućana koji drže veliki broj poznaih marki.

tile163
31.12.2009., 17:39
Sorelle Ramonda i Arteni smo obišli prije dvije godine,zaista su sjajni,no ne znam koliko će biti vremena da se ode put Udina.
Supplier hvala na informacijama :-)

JANI
02.01.2010., 14:21
Jel ko bio u Udinama u zadnje vrijeme, jesu li pocela snizenja

veco-zg
02.01.2010., 21:52
jel ko bio ovih dana u trstu jel ima kakve dobre robe ?

darling
03.01.2010., 21:00
bila danas u palmanovi. pocelo je, navalite. :D
(kakva je guzva bila, nepodnosljivo. ali me silno obradovao maloni autlet :cerek:)

Marina Diamonds
03.01.2010., 21:28
Bila sam danas u udinama, točnije citta fiera. Sniženja su dosta dobra, pogotovo u stradivariusu i u zari, a najveće razočaranje je h&m, sniženo je nešto malo i to sva bezvezna roba.

veco-zg
04.01.2010., 14:03
jel zna ko jel u srijedu na sveta tri kralja rade ducani u trstu ili ne?

Inanna
05.01.2010., 10:03
jel zna ko jel u srijedu na sveta tri kralja rade ducani u trstu ili ne?

Trgovački centar Torri d'Europa radi.
H&M u gradu također.
Uz to će valjda raditi još nešto.

Yoela
06.01.2010., 00:46
Ja sam bila 2 dana u ned i utorak, dobro sam prošla s popustom, no kako je počeo snijeg poremetio mi planove...svi dućani su radili, osim nekih šta su radili popodne...vjerujem da će velik dio raditi i danas, njima bolje...

ivana146
06.01.2010., 09:27
ja bi trebala ič sad ovih dana, al me zanima di se mogu nač neke stvari za bordanje.. koji dučani?
tenkju :)

Supplier
06.01.2010., 12:31
ja bi trebala ič sad ovih dana, al me zanima di se mogu nač neke stvari za bordanje.. koji dučani?
tenkju :)

imaš veliki dućan sportske opreme u CC Giulia znam da imaju skije, pancerice, opremu za alpinizam i sl.

minibottles
06.01.2010., 20:18
Nekada je u Trst bila trgovina sa mini bočicama alkoholnog pića,a u drugom dijelu trgovine prodavali su se parfemi.Zanima me da li ta trgovina i dalje postoji i gdje se nalazi.

ivana146
07.01.2010., 08:06
imaš veliki dućan sportske opreme u CC Giulia znam da imaju skije, pancerice, opremu za alpinizam i sl.

hvala:) čula sam da je dosta skupo tamo :zubo:

Inanna
07.01.2010., 09:34
Nekada je u Trst bila trgovina sa mini bočicama alkoholnog pića,a u drugom dijelu trgovine prodavali su se parfemi.Zanima me da li ta trgovina i dalje postoji i gdje se nalazi.

Ako se ne varam bila je neka takva trgovina na autobusnom kolodvoru.
Ali nemam pojma da li još postoji.

anamari29
07.01.2010., 15:32
Gde ima u Trstu da se kupi Mac kozmetika?
interesuje me cene :ruzeva,sjaja za usne, senki sa po 4 boje, pigmenti.

ivana146
07.01.2010., 16:15
Šta zara nema u trstu? na njihovoj stranici piše samo u giulii ali kids? nije mi jasno :ne zna:
razveselite me :zubo:

Sponza ri
07.01.2010., 16:16
Gde ima u Trstu da se kupi Mac kozmetika?
interesuje me cene :ruzeva,sjaja za usne, senki sa po 4 boje, pigmenti.

nema.

anamari29
07.01.2010., 21:07
U kom gradu najblize Trstu,ima da se kupi Mac?

blalla
07.01.2010., 21:22
mislim da Venezia ima Mac

veco-zg
08.01.2010., 00:49
jel bio tko u replay dučanu u trstu ove godine od kad su počela snjiženja ako je kakva je ponuda i kolika su sniženja??

anamari29
08.01.2010., 02:01
mene interesuje takodje snizenje patika Nike ili Puma.
jer pocelo,i koliko je snizenje u %.

Inanna
08.01.2010., 09:45
Šta zara nema u trstu? na njihovoj stranici piše samo u giulii ali kids? nije mi jasno :ne zna:

Rastužit ću te, nema Zare za odrasle.

anamari29 & veco-zg - sniženja se kreću od 30 do 50% najčešće, iako neke stvari mogu biti snižene i do 70%. Ponuda - ovisi što tražite. Replay ima dosta toga, ali opet, ovisi o ukusima. Što se tiče sportske obuće, kod Footlockera ima dosta sniženih artikala, ali imaju i nove kolekcije koje su po punoj cijeni.

Supplier
08.01.2010., 12:18

U Trstu ima samo Zara za klince, ima zato u Citta Fieri u Udinama

tinaaa
09.01.2010., 14:15
nema veze s temom ali me zanima dali u trstu ima dobar kineski restoran naravno povoljan :D,znam da ih ima ali mi se ne luta bas puno:ne zna:

caterina
13.01.2010., 09:59
bila sam jučer u trstu,
benetton outlet na granici ima 50% popusta na sve-imaju svih brojeva, a benetton u gradu ima samo 30%popusta,
ostali dućani po gradu najčešće imaju dio kolekcija na 30% dio 50%, svugdje još imaju sve brojeve i puno izbora:D

marina3
14.01.2010., 12:16
bila sam jučer u trstu,
benetton outlet na granici ima 50% popusta na sve-imaju svih brojeva, a benetton u gradu ima samo 30%popusta,
ostali dućani po gradu najčešće imaju dio kolekcija na 30% dio 50%, svugdje još imaju sve brojeve i puno izbora:D

A benetton u rijeci 70 %

KILLERDOG
14.01.2010., 14:32
a cijena početna bila 100% od talijanske :zubo:

Sponza ri
14.01.2010., 14:33
idem sutra u trst :D
jel zna tko kakva je situacija u h&m-u? :D

caterina
14.01.2010., 16:39

mene baš nije oduševio H&M, imaju na prizemlju kad udeš cijeli onaj dio desno na popustu-je da je ultra jeftino, ali sve neka čudna roba većinom kratkih rukava, izgleda mi kao da su izvadili iz skladišta ostatke ljetne robe:ne zna:

ivana146
15.01.2010., 07:18

ja sam bila prošli petak. i oduševljena sam :cerek:
nisam imala puno vremena :( al ima dosta toga. pogotovo to desno na sniženju, haljine po 10-15 eura, majčice po 5eura, nisam stigla ni sve obići, ulovila sam si blazer za 20eura i dvije majice svaka po 10. inače išla bi opet :o

Inanna
15.01.2010., 10:47
mene baš nije oduševio H&M, imaju na prizemlju kad udeš cijeli onaj dio desno na popustu-je da je ultra jeftino, ali sve neka čudna roba većinom kratkih rukava, izgleda mi kao da su izvadili iz skladišta ostatke ljetne robe:ne zna:

Istina, jedino su mi bili ok kaputići/jaknice za 20 €, kardigane ne volim.
Ostalo baš djeluje nekako ljetno - košuljice, majice, topići, haljine...:ne zna:

Sponza ri
15.01.2010., 16:11
ja sam bila prošli petak. i oduševljena sam :cerek:
nisam imala puno vremena :( al ima dosta toga. pogotovo to desno na sniženju, haljine po 10-15 eura, majčice po 5eura, nisam stigla ni sve obići, ulovila sam si blazer za 20eura i dvije majice svaka po 10. inače išla bi opet :o

danas su sve one haljinice, svilene i od tila, bile po 5 eura :cerek:
kupih 3 komada :cerek:

ivana146
15.01.2010., 19:08
danas su sve one haljinice, svilene i od tila, bile po 5 eura :cerek:
kupih 3 komada :cerek:

aaaaaa :eek::s
predobro!! :cerek::cerek:

lady lilly
15.01.2010., 21:14
bila sam jučer u trstu,

kakav je to benetton outlet na granici,na kojoj granici?

marina3
15.01.2010., 22:44
mi bili danas i nema nešto ...barem ja nisam našla

ema2385
17.01.2010., 01:56
kaka su snizenja u Trst ? ima li jos robe?:)

mala2207
17.01.2010., 17:41
i mama i ja smo se bome jučer nakupovale u oviesse i u h&m-u!!! Trst me još nikad nije razočarao! :mig:

strijelčica
19.01.2010., 18:02
kakva je ponuda u toriju ,i u oviessu,,dali igdje ima dugih skafandera sa kapuljačom:D

Inanna
20.01.2010., 09:00
kakva je ponuda u toriju ,i u oviessu,,dali igdje ima dugih skafandera sa kapuljačom:D

Oviesse sada imaš i u Torri d'Europa, ne moraš do grada ako te nešto tamo zanima :mig:
Dugih skafandera s kapuljačom baš i nisam primijetila.

Općenito, imaš dosta jakni i kaputića, hlača, kardigana...ma ono, ovisi što točno tražiš.

lee.loo.
21.01.2010., 16:48
ljudi molim vas ako netko zna gdje se mogu kupit uggsice u trstu i kolko su. ide mi netko dr.tjedan pa bih molila da mi uzme ako su povoljnije al ne znam kam da ga uputim:confused:

Inanna
22.01.2010., 08:47
ljudi molim vas ako netko zna gdje se mogu kupit uggsice u trstu i kolko su. ide mi netko dr.tjedan pa bih molila da mi uzme ako su povoljnije al ne znam kam da ga uputim:confused:

Fejkuša imaš u Deichmannu, Pimkieju i Tallyju, ali pravih čisto sumnjam da ima u Trstu :kava:

lee.loo.
23.01.2010., 10:35
tnx, ali ne bi fake:(
a baš sam si mislila koja dobra prilika...:ne zna::(
tnx draga na odg:mig:

Inanna
23.01.2010., 12:07
:five:
Nema na čemu :mig:

ema2385
25.01.2010., 19:18
Da li itko zna kakvo je snizenje sada i izbor robe s obzirom da je vroslo mjesec dana od rasprodaja? Da li se isplati ici u Trst i Udine?

Hvala

marina3
26.01.2010., 14:34
planiram opet do trsta zanimaju me malo kvalitetnije kožne jakne (teleća koža)jel zna netko gdje bih mogla pogledat?

Inanna
27.01.2010., 10:53
Da li itko zna kakvo je snizenje sada i izbor robe s obzirom da je vroslo mjesec dana od rasprodaja? Da li se isplati ici u Trst i Udine?

Hvala

Hmmm...Ne znam baš, inače se isplati otići čim počnu sniženja, ovako ne znaš što (ne)ćeš naći.
Konkretno, za Trst vrijedi isto što i za sva sniženja, što duže čekaš manje su ti šanse da nađeš ono što te zanima.
Za Citta' Fiera u okolici Udina sam čula da imaju jako dobru ponudu, ali to mi je rekla frendica koja je bila tamo prije 2 tjedna, tako da ne znam kakva bi sada mogla biti situacija.

planiram opet do trsta zanimaju me malo kvalitetnije kožne jakne (teleća koža)jel zna netko gdje bih mogla pogledat?

Znam da su u trgovini Barbarossa imali dosta dobru ponudu kožnih jakni, a i Coin ih je imao.

marina3
27.01.2010., 12:26
gdje je ta Barbarossa?

Inanna
27.01.2010., 18:32
gdje je ta Barbarossa?

To ti je u gradu, točna adresa je Piazza Sant'Antonio Nuovo 7 (http://maps.google.it/maps?hl=it&source=hp&um=1&ie=UTF-8&q=Barbarossa,+trieste&fb=1&gl=it&hq=Barbarossa,&hnear=trieste&view=text&ei=UYVgS7KSKomImgPCubTXDA&sa=X&oi=local_group&ct=more-results&resnum=1&ved=0CAwQtQMwAA) (klik na B). To ti je prema obali.
Najbolje da se orijentiraš po crkvi Sant'Antonio. Ako si okrenuta ulazu leđima, kreneš niz ulice s desne strane i onda uđeš u drugu ili treću bočnu ulicu, ne sjećam se točno.
Anyway, ne možeš fulati, trgovina ima veliki izlog i ima brdo kožne odjeće.

marina3
28.01.2010., 08:45
hvala puno

Inanna
28.01.2010., 10:13
:five:

mia-ri
28.01.2010., 16:41
Ja sam bila u Udinama prije tjedan dana, i odlično je, trgovine su i dalje (tada) bile krcate robom, što na sniženju što one koja nije na sniženju a svejedno nije skupa. Ako netko ide u Udine moja preporuka je da svratite i u Palmanovu u outlet koji je usput jer i tamo se nađe dobrih stvari (meni osobno su Udine puuuno bolje nego taj outlet ali pošto je usput...)

ema2385
30.01.2010., 02:20
Mia-ri Hvala na odgovoru.:)

anamari29
30.01.2010., 21:30
Gde u Trstu ima da se kupi Ardeco dekorativa?
Moj decko pitao u Coinu,oni rekli nema.

anamari29
05.02.2010., 23:13
Gde u Trstu ima da se kupi Artdeco dekorativa?
Moj decko pitao u Coinu,oni rekli nema.
Dali je gledao neko u Douglasu?

tukolina
06.02.2010., 22:29
Dali netko zna dali ponedjeljkom radi H&M u Trstu???
Išla bi u ponedjeljak do Trsta po robicu za malenu u H&M pa me zanima dali sigurno radi da ne dođem tamo i poljubim vrata:):):)

charlyse
17.02.2010., 22:23
Jel bio tko u zadnje vrijeme u tour d europa?? (valjda se tako piše :p)

Ima šta sniženja?
Već sam zaboravila ima li šta trgovina za djecu/bebe??

Inanna
18.02.2010., 10:41
Dali netko zna dali ponedjeljkom radi H&M u Trstu???
Išla bi u ponedjeljak do Trsta po robicu za malenu u H&M pa me zanima dali sigurno radi da ne dođem tamo i poljubim vrata:):):)

Rade i nedjeljom do 19:00.

Jel bio tko u zadnje vrijeme u tour d europa?? (valjda se tako piše :p)

Ima šta sniženja?
Već sam zaboravila ima li šta trgovina za djecu/bebe??

Torri d'Europa.

Sniženja su od 3.1. do 31.3., ali sad izbor nije baš najbolji. Nađu se još normalne stvari, no većina toga je već razgrabljena.

Imaš nekoliko trgovina za djecu (odjeća + igračke), a i Oviesse ima dječji odjel.

charlyse
18.02.2010., 14:07
Hvala ti puno :kiss:

Inanna
19.02.2010., 09:19
Hvala ti puno :kiss:

Nema na čemu i ugodan shopping :five:

srnica
20.02.2010., 14:39
da li itko zna da li nedjeljom rade svi dućani u torri d'europa ili samo neki?

Inanna
22.02.2010., 08:54
da li itko zna da li nedjeljom rade svi dućani u torri d'europa ili samo neki?

Rade svi, ali vidim da si već našla (i kupila) ono što si tražila.

srnica
22.02.2010., 09:18
Rade svi, ali vidim da si već našla (i kupila) ono što si tražila.

hehe :) da,našla sam,kupila i prezadovoljna sam... malo mi je bilo krivo jer Piazza Italia nije radila, a inače radi nedjeljom... ma,bitno da je Deichmann radio :D

Inanna
22.02.2010., 09:57
Čudno za Piazza Italia... :misli:
Baš sam zadnji put vidjela da imaju jake popuste na mušku odjeću, vunene majice su im bile od 5 do 8 €.

Ma glavno da Deichmann radi (iz te trgovine nikada ne izlazim praznih ruku :brukica:)

srnica
22.02.2010., 10:07
Čudno za Piazza Italia... :misli:
Baš sam zadnji put vidjela da imaju jake popuste na mušku odjeću, vunene majice su im bile od 5 do 8 €.

Ma glavno da Deichmann radi (iz te trgovine nikada ne izlazim praznih ruku :brukica:)

po izlozima od Piazza Italie lakati SALDI blabla,sve nešto jeftino,a ne radi... u Rijeci u Toweru je isto, tamo sam ubola čizmice lijepe prije 2 godine i baš su mi super...

ma da ti pravo kažem,najvažniji mi je bio Deichmann :D

Inanna
22.02.2010., 11:44
po izlozima od Piazza Italie lakati SALDI blabla,sve nešto jeftino,a ne radi... u Rijeci u Toweru je isto, tamo sam ubola čizmice lijepe prije 2 godine i baš su mi super...

ma da ti pravo kažem,najvažniji mi je bio Deichmann :D

Bitno da je to radilo :five:

tereza07
17.03.2010., 14:57
Da li ima u trstu bershka?

ivana146
17.03.2010., 15:22
Da li ima u trstu bershka?

hahaha :zubo:
:moli:

Inanna
18.03.2010., 14:23
Baš hahaha :zubo: :kava:

ivana146
18.03.2010., 15:16
ja se malo ponadala :)

tereza07
18.03.2010., 16:56
ja se malo ponadala :)
ah barem cemo prije doci doma...

Lilit
28.03.2010., 12:58
ima li ko preporuku za neku optiku u trstu (centar ili tori ili tako negdje da bas nije tesko za nac) i jel istina da su naocale (suncane) ipak jeftinije u trstu nego kod nas?
ako ko ima i kakav web od neke optike :s

supergirl1
28.03.2010., 13:47
ako i nisu jeftinije bar ćeš dobiti povrat poreza nazad :)

Lilit
28.03.2010., 13:49
nisam planirala trazit povrat poreza jer me onda mogu i carinit :zubo:
ali na topicu o suncanim naocalama kazu da su ray banke avijatorke 100e pa mi se to cini jeftinije nego kod nas a i talijani mjenjaju te naocale ko carape pa nekom logikom morale bi bit jeftinije :misli:

supergirl1
28.03.2010., 13:51
kako će te carinit kad možeš do 1000 kn unijet u zemlju

Lilit
28.03.2010., 13:54
hmm da good point, to sam skroz zaboravila :o
onda nesmijem nista osim cvika kupit ili vodit puno ljudi sa sobom koji nece nis kupit :lol:
ali da def se isplati a koliko je povrat poreza opce?

supergirl1
28.03.2010., 13:57
oko 17 %,imaju različite stope poreza, najmanje na hranu, i obavezno ga potvrdi na slovenskoj granici kad izlaziš iz zemlje i ne skidati etikete s robe, znaju slovenci pitati da im se pokaže

ivana146
28.03.2010., 14:40
pa staviš ih na sebe ko da si ih imala i kad si išla u trst. ko da če oni znat da si ih ti tamo kupila :mig:

Lilit
28.03.2010., 14:48
ivana - to sam i mislila ali bila je ona shema da ako prijavis za povrat poreza a veca je cifra njihovi carinici zovu nase carinike zato sam i mislila ne prijavit povrat opce i pravit se da su to moje :zubo: ali posto se sad moze do 1000kn onda mogu komotno i prijavit povrat...
jos da saznam koliko kostaju u trstu i koja optika ima dobar izbor :mama: :moli:

Supplier
28.03.2010., 20:15
ivana - to sam i mislila ali bila je ona shema da ako prijavis za povrat poreza a veca je cifra njihovi carinici zovu nase carinike zato sam i mislila ne prijavit povrat opce i pravit se da su to moje :zubo: ali posto se sad moze do 1000kn onda mogu komotno i prijavit povrat...
jos da saznam koliko kostaju u trstu i koja optika ima dobar izbor :mama: :moli:

Slovenci zovu samo za iznose veće od 500 EUR po pojedinačnom računu za sve ostalo ne.
Neki dućani u Trstu daju tax free od Global refund-a koji možeš podići u pošti kod nas i dobiješ cca % vrijednosti računa, neki daju fakturu koju možeš drugi puta unovčiti kod njih u dućanu i dobiješ povrat cijelog iznosa IVA.

Inanna
29.03.2010., 09:10
Nije Trst ali je Kopar - u Tuš centru otvaraju H & M i Zaru. Otvorenje je 30.3.2010. :mig:

Lilit, imaš u Torri d'Europa dobru optiku u prizemlju pored Mediaworld, a ima ih čini mi se još par u cijelom centru. Uglavnom, prošvrljaj malo i izaberi najbolje :top:

JANI
30.03.2010., 10:01
Di je taj tuš u kopru? Blizu čega. Ajde mi malo objasnite jer bi išla ovaj vikend

Supplier
30.03.2010., 17:38
Tuš u Kopru je pored Supernove, tj na samom ulazu iz pravca Trsta

Inanna
31.03.2010., 10:35
Di je taj tuš u kopru? Blizu čega. Ajde mi malo objasnite jer bi išla ovaj vikend

Tuš u Kopru je pored Supernove, tj na samom ulazu iz pravca Trsta

Tako je :top:, ne možeš fulat :mig:
Ali krenimo redom: kako dolaziš u Kopar umjesto da skreneš desno za Trst, na raskrižju ideš ravno. I odmah ćeš vidjeti taj shopping centar jer je ogroman. Imaju H&M, Zaru, Deichmann, a odmah pored je novootvorena Supernova gdje imaš DM, outlet sa D&G, Ferragamo, Ferre' i sl. odjećom i neku trgovinu cipela. Preko puta je Lidl i malo dalje Harvey Norman i ona stara Supernova (gdje je Obi).

the redCat
11.04.2010., 10:51
Ali krenimo redom: kako dolaziš u Kopar umjesto da skreneš desno za Trst, na raskrižju ideš ravno. I odmah ćeš vidjeti taj shopping centar jer je ogroman. Imaju H&M, Zaru, Deichmann, a odmah pored je novootvorena Supernova gdje imaš DM, outlet sa D&G, Ferragamo, Ferre' i sl. odjećom i neku trgovinu cipela. Preko puta je Lidl i malo dalje Harvey Norman i ona stara Supernova (gdje je Obi).
kakav je izbor u H&M-u? Zanima me prije svega dječja obleka ako tko zna

marina3
12.04.2010., 10:15

jesi bila tamo?
mi smo bili u outletu kraj udina zove se sell in outlet . kupila sam d&g traperice za 90 eur.,prada tenisice itd.za te firme ok cijene tj sve u pola i više.

tribal1
12.04.2010., 11:27
kako će te carinit kad možeš do 1000 kn unijet u zemlju

Povrat poreza u Italiji ide na račune iznad 150eur što je malo više od tih 1000..al to me ne bi omelo, nema tu carinjenja.. :cool:

Inanna
12.04.2010., 12:12
kakav je izbor u H&M-u? Zanima me prije svega dječja obleka ako tko zna

Iskreno, H&M u Trsu je veći. Ovaj je samo jedan kat, ovaj u Trstu na 2, tako da ima više robe.
Malo sam prošvrljala, od dječje robe imaju aktualnu kolekciju proljeće/ljeto :)
Na drugom katu imaš baš neku trgovinu gdje je samo dječja odjeća, pa ako planiraš ići baci oko tamo, po onome što sam vidjela ima dosta izbora.

jesi bila tamo?
mi smo bili u outletu kraj udina zove se sell in outlet . kupila sam d&g traperice za 90 eur.,prada tenisice itd.za te firme ok cijene tj sve u pola i više.

Ovaj outlet kraj Udina mi je ok, bila sam tamo prije par mjeseci i može se naći pristojna roba za još pristojnije cijene :top:

Tuš je sve u svemu - sve već viđeno, ništa posebno. Brendovi: H&M, Zara, Bershka, Ann Christine, Topshop, New Yorker, C&A...Ali mi ništa nije bilo privlačno budući da je sve krcato cvjetnim uzorcima, mornarskim uzorcim, volanima i sl...

marina3
12.04.2010., 12:20
Mene zanima ta supernova??

Inanna
12.04.2010., 13:02
Mene zanima ta supernova??

To ti je odmah pored Tuša, ideš samo malo naprijed.
Imaju DM, neku trgovinu cipela, neku sa potrepštinama za dom i outlet malo jačih brendova - CK, Armani, Ferragamo, etc. Imaju odjeću i cipele tih brandova, ovisi o ukusima možeš naći ok stvari, ali ne znam koliko se isplati - bila sam vidjela neke sandale (čini mi se CK) za 450,00 eura. Ma u biti ima svakakvih cijena, bilo je i CK tenisica za 150-200 eura. Haljine, odjela, majice i ostalo - ima svega, od 50 do vrtoglavih cifra.
Još im nisu otvorene sve trgovine, neke imaju otvorenje ovaj tjedan.
U drugoj Supernovi (ona stara) imaš Muller, New Yorker, Naf Naf, St.Oliver, neke trgovine obuće, za kućne ljubimce, Sport 2000, supermarket i centar Obi (alati, biljke, kućne potrepštine, etc.).

supergirl1
12.04.2010., 13:20
Povrat poreza u Italiji ide na račune iznad 150eur što je malo više od tih 1000..al to me ne bi omelo, nema tu carinjenja.. :cool:

ne, nego 50 eura:mig:

marina3
12.04.2010., 14:15
To ti je odmah pored Tuša, ideš samo malo naprijed.
Imaju DM, neku trgovinu cipela, neku sa potrepštinama za dom i outlet malo jačih brendova - CK, Armani, Ferragamo, etc. Imaju odjeću i cipele tih brandova, ovisi o ukusima možeš naći ok stvari, ali ne znam koliko se isplati - bila sam vidjela neke sandale (čini mi se CK) za 450,00 eura. Ma u biti ima svakakvih cijena, bilo je i CK tenisica za 150-200 eura. Haljine, odjela, majice i ostalo - ima svega, od 50 do vrtoglavih cifra.
Još im nisu otvorene sve trgovine, neke imaju otvorenje ovaj tjedan.
U drugoj Supernovi (ona stara) imaš Muller, New Yorker, Naf Naf, St.Oliver, neke trgovine obuće, za kućne ljubimce, Sport 2000, supermarket i centar Obi (alati, biljke, kućne potrepštine, etc.).

ck sandale 450Eur. je previše ,puno previše pogotovo ako je outlet

tribal1
12.04.2010., 14:31
ne, nego 50 eura:mig:

50eur je u Sloveniji (? možda čak i 70).. Italija 180eur, http://www.lifeinitaly.com/shopping/tax-refund.asp

kao da je nekad bilo 150..

supergirl1
12.04.2010., 18:19
bo...u slo sam digla na 50 eur tax free prije par mjeseci, a u trst idem ovaj tjedan pa javim, nije mi baš jasno, mislim da je i tamo iznad 50 eura...uglavnom budem javila

tribal1
12.04.2010., 21:27
Izgleda da je svugdje drugačije, evo baš nađoh ovdje ima po zemljama:

http://www.globalrefund.com/default.asp

Italija 154 eur, Austrija 75 eur, Slovenija 50 eur...

Ništa, u Italiji jednostavno moraš više potrošit.. :ne zna: :zubo:

On aciD
13.04.2010., 14:07
Izgleda da je svugdje drugačije, evo baš nađoh ovdje ima po zemljama:

http://www.globalrefund.com/default.asp

Italija 154 eur, Austrija 75 eur, Slovenija 50 eur...

Ništa, u Italiji jednostavno moraš više potrošit.. :ne zna: :zubo:

u italiji je 155 eura.
pitao ribu sto radi tamo:kava:

AsiarStar
03.05.2010., 15:12
da ne otvaram novi topic di u trstu ima neki malo jeftiniji ducan sa robom za ugl mlade. ono skinny jeans, slatke majice i to?
jer ovo sta ste nabrojali ipak je za malo starije od mene :D
:big hug:

Inanna
04.05.2010., 08:45
da ne otvaram novi topic di u trstu ima neki malo jeftiniji ducan sa robom za ugl mlade. ono skinny jeans, slatke majice i to?

Idi u Torri d'Europa i biraj - Pimkie, Tally Weijl, Nuna Lie, Piazza Italia. Ako ti se da skočiti do centra imaš H&M.
Pretežno usvim dućanima imaš robu na kakvoj akciji (naročito Tally Weijl), u stilu kupiš 3 platiš 2, skinny/boot-cut trapke po 20-30 eura i.t.d.

A ako ti je usput, možeš i do Kopra u novi Tuš centar, također imaš H&M, Zaru, Ann Christine, New Yorker (ako ti je račun u pojedinim trgovinama veći od 50 € traži Tax Free :mig:).

Ugodan shopping :cerek::mig:

*minii*
04.05.2010., 09:45

U centru imaš Corner i Urban, full fora dućani za mlade,..... meni odlični! Uvijek si tamo nešto nađem..... :top:

Lilithecat
13.05.2010., 11:01
Zna li netko gdje se u Trstu mogu naći ženske cipele velikih brojeva (43)?

Inanna
13.05.2010., 11:56
Zna li netko gdje se u Trstu mogu naći ženske cipele velikih brojeva (43)?

Pittarello, možda.
Ili u centru, Lord & Lady.

Za neku posebnu trgovinu sa velikim brojevima baš i ne znam.

juve051
13.05.2010., 14:17
Jel ima u trstu za kupit dolce&gabbana tenisice? Npr ovakve:

http://www.saksfifthavenue.com/main/ProductDetail.jsp?PRODUCT<>prd_id=845524446247357&site_refer=AFF001&site_refer=AFF001&siteID=J84DHJLQkR4-JdqO85.Zx6T0_bWBRrON3Q

HVALA!

Inanna
14.05.2010., 09:51
Jel ima u trstu za kupit dolce&gabbana tenisice? Npr ovakve:

http://www.saksfifthavenue.com/main/ProductDetail.jsp?PRODUCT<>prd_id=845524446247357&site_refer=AFF001&site_refer=AFF001&siteID=J84DHJLQkR4-JdqO85.Zx6T0_bWBRrON3Q

HVALA!

Našla sam na netu informaciju da nešto D&G drže Sorelle Raimondi (Viale Trieste 45), ali ne znam da li imaju i obuću.

Dalje, postojao je jedan "temporary shop" koji je držao te jače brendove (Temporary shop, Corso Saba 21) po full niskim outlet cijenama, ali ne znam da li još postoji.

Ako ti je pri ruci, prošvrljaj do Kopra u novi outlet u Supernovoj, znam da imaju D&G, a bilo je i obuće.

juve051
15.05.2010., 02:23
Inanna HVALA TI PUNOOO!!!

darling
23.05.2010., 18:06
nije bas u trstu, nego malo dalje, ali opet da pitam ovde.

zene, je l bio neko u ovom dizajnerskom autletu? kakva su iskustva?

http://www.mcarthurglen.com/locations/italy/veneto/index.htm

roza0202
23.05.2010., 19:44
pozdrav...
ako mi netko može reći kada počinju sniženja u trstu ( dućani h&m i slični...)...

Inanna
24.05.2010., 09:11
pozdrav...
ako mi netko može reći kada počinju sniženja u trstu ( dućani h&m i slični...)...

Za ljetna sniženja ćeš se još malo načekati, mislim da počinju negdje u 7. mjesecu.
Ipak, po mnogim trgovinama možeš naići na međusezonska sniženja, dio aktualnog asortimana sniže i do 50%. H&M, Tally Weijl, Pimkie, Nuna Lie i sl. uvijek imaju neke snižene artikle ili promocije 3 za 2 i izvan sezonskih sniženja.

tribal1
24.05.2010., 13:44
Našla sam na netu informaciju da nešto D&G drže Sorelle Raimondi (Viale Trieste 45), ali ne znam da li imaju i obuću.

Dalje, postojao je jedan "temporary shop" koji je držao te jače brendove (Temporary shop, Corso Saba 21) po full niskim outlet cijenama, ali ne znam da li još postoji.

Ako ti je pri ruci, prošvrljaj do Kopra u novi outlet u Supernovoj, znam da imaju D&G, a bilo je i obuće.

Sorelle Ramonda koje spominješ su u viale Trieste, znaći u tršćanskoj ulici, ali ta nije u Trstu nego kraj Vicenze.. :mig:

supergirl1
02.06.2010., 23:21
cure gdje je new yorker u trstu

tereza07
03.06.2010., 10:56
Koliko ja znam, new yorker nema u trstu!

supergirl1
03.06.2010., 18:10
da, gledala po store locatoru, ni bershke:(

mia-ri
16.06.2010., 13:35
Dali je netko možda bio u Italiji, jesu već počela sniženja? Ili možda netko zna točno kada počinju?

Inanna
16.06.2010., 13:38
Dali je netko možda bio u Italiji, jesu već počela sniženja? Ili možda netko zna točno kada počinju?

Sniženja ti počinju u 7.mjesecu, ovisno o regiji kako je zakonski određeno.

Ako te zanima Trst, za regiju Friuli Venezia Giulia je određeno da počinju 3.7. i traju do 30.9.2010. (ovdje imaš sve regije (http://www.sottocoperta.net/eventi/saldi.asp), link je na talijanskom).

mia-ri
16.06.2010., 13:42
Hvala na brzom odgovoru :D
Šteta, ja sam mislila da su već počela, a zanimaju me Trst, Palmanova i Udine, dali možda znaš kada tuda počinju?

mia-ri
16.06.2010., 13:43
Jao sorry, tek sam sada vidjela ostatak šta si napisala, sorry, i hvala još jednom na odgovoru, brzom i učinkovitom :mig:

Inanna
16.06.2010., 13:48

Ajde, brzo će to.

Za sada po trgovinama imaš razne akcije na aktualne kolekcije, ali samo na određene artikle, tako da se isplati još malo pričekati :mig:

jecka82
06.07.2010., 17:24
moze li mi neko dati informaciju da li su u trstu snizenja postepena, npr.30,50 pa do 70% ili su cene uglavom odmah snizene 70%?
Putujem od nedelje pa me zanima...

nika&ana
06.07.2010., 21:08
zanima me koji su vam dobri ducani u trstu za mlade? nesto tipa h&M,zare i po mogucnosti da su u centru grada?:)
I kako je u kopru? zara,hm,bershka-kakve su cijene i kakav je IZBOR? gdje mi se vise ispalti ic?

hvala :cerek:

Lilit
06.07.2010., 21:19
pimkie je u tori d' europa shoping centru
tamo ima jos i OVS koji ima stvari za mladje
u centru imas i tally i h&m i teranovu (nisam ziher ali koda je bila)
zare nema

nika&ana
06.07.2010., 21:23
pimkie je u tori d' europa shoping centru
tamo ima jos i OVS koji ima stvari za mladje
u centru imas i tally i h&m i teranovu (nisam ziher ali koda je bila)
zare nema

puno hvala. :)

znas li mozda kakva je situacija u Kopru u h&M i zari?
Kakve su cijene i izbor?

Lilit
06.07.2010., 21:27
nisam bila u kopru u tom shoping centru, bila frendica, kaze da joj h&m nije nesto naspram drugim h&m-ovima ali sve je to subjektivno po meni :ne zna:
imas veliki h&m u ljubljani isto u btc-u, tamo imas i tally i orsay i new yorker i zaru i bershku i stradivarius i jos svasta ako ti je blizu, pretpostavljam da si tu negdje primorje/istra s obzirom da se za trst i kopar zanimas :mig:

nika&ana
06.07.2010., 21:30
nisam bila u kopru u tom shoping centru, bila frendica, kaze da joj h&m nije nesto naspram drugim h&m-ovima ali sve je to subjektivno po meni :ne zna:
imas veliki h&m u ljubljani isto u btc-u, tamo imas i tally i orsay i new yorker i zaru i bershku i stradivarius i jos svasta ako ti je blizu, pretpostavljam da si tu negdje primorje/istra s obzirom da se za trst i kopar zanimas :mig:

Iz Rijeke sam, pa mi je Trst nekako najblize.
Ovaj vik. planiram ic pa me zanima.:mig:
hvala na odgovorima :cerek:

Lilit
06.07.2010., 21:42
nnč, nije ti ni ljubljanja tako daleko onda, samo sta je skuplje (autoput i vise benzina)
a ako ti ne treba h&m mozes se i do zagreba zaletit, skoro isto km kao do trsta a imas sve te ducane za mlade u cc1 i am

nika&ana
06.07.2010., 22:07
nnč, nije ti ni ljubljanja tako daleko onda, samo sta je skuplje (autoput i vise benzina)
a ako ti ne treba h&m mozes se i do zagreba zaletit, skoro isto km kao do trsta a imas sve te ducane za mlade u cc1 i am

Ma najvise idem zbog h&m-a kojeg jos u Zg-u nazalost nema :flop:
hvala jos jednom:)

Lilit
06.07.2010., 22:28
no prob a ajde pls javi na H&M topic ili ovdje kakvo je stanje u H&M u trstu kad se vratis :moli:

nika&ana
06.07.2010., 22:43
no prob a ajde pls javi na H&M topic ili ovdje kakvo je stanje u H&M u trstu kad se vratis :moli:

javim :mig:

Inanna
07.07.2010., 08:43
I kako je u kopru? zara,hm,bershka-kakve su cijene i kakav je IZBOR? gdje mi se vise ispalti ic?

hvala :cerek:

Bila ja jučer u Kopru. H&M opustošen, ali za divno čudo i dalje ima svega, sad ovisi što tražiš. Bershka i Zara dobro opskrbljene.
U sve tri trgovine imaš akcije i popuste od 30 % još do 11.7., poslije mi se čini da počinju baš pravi ljetni popusti.

Ako već ideš za Trst prođi u Kopar ako imaš vremena :)

nika&ana
07.07.2010., 12:52
Bila ja jučer u Kopru. H&M opustošen, ali za divno čudo i dalje ima svega, sad ovisi što tražiš. Bershka i Zara dobro opskrbljene.
U sve tri trgovine imaš akcije i popuste od 30 % još do 11.7., poslije mi se čini da počinju baš pravi ljetni popusti.

Ako već ideš za Trst prođi u Kopar ako imaš vremena :)

Vidjet cu, mozda odem onda i do Kopra ako stignem :)
hvala na informaciji:cerek:

jecka82
07.07.2010., 14:06
Zanima me kakve su cene u trstu i udinama trenutno?
Ako je ko bio, bila bih zahvalna da izvesti...

Inanna
08.07.2010., 08:57
Zanima me kakve su cene u trstu i udinama trenutno?
Ako je ko bio, bila bih zahvalna da izvesti...

4.7. su počela sniženja, traju do kraja 9. mjeseca, ali ti savjetujem da ne čekaš previše jer se najčešće roba razgrabi u prva 2-3 tjedna pa je nakon toga izbor lagana bijeda.

nika&ana
10.07.2010., 18:27
Jucer sam bila u Trstu pa kao sto sam i obecala kratak izvjestaj :mig:
Godina i Coin su me totalno razocarali, snizenja su oko 30% al stvarno nisam pronasla nista sto mi se svida :flop: Replay 50% snizenja a Diesel oko 30%.
Najvise sam toga kupila u h&m-u :cerek::cerek::cerek:
Prelijepe majcice i haljinice za 5 do 10 eurica , i nova kolekcija koja nije na snizenju je totalno super, a robe na snizenju je jos podosta, iako je na prvom katu vise manje sve vec rasprodano:top:

ajetam
25.07.2010., 10:38
dal je bio netko ovih dana ili planira ići kakvo je stanje ?

strijelčica
25.07.2010., 17:56
ja idem u utorak i mene zanima,i da me uputite di ima knjižara u Trstu trebaju mi školske torbe

zidarica
25.07.2010., 19:03
Zna lli tko kako rade trgovine ili trgovacki centri u Trstu ponedjeljkom?Cula sam da ne rade ponedjeljkom pa se nadam da to nije tocno.I da,kako je najlakse naci H&M?Hvala.

Inanna
26.07.2010., 08:52
Zna lli tko kako rade trgovine ili trgovacki centri u Trstu ponedjeljkom?Cula sam da ne rade ponedjeljkom pa se nadam da to nije tocno.I da,kako je najlakse naci H&M?Hvala.

Trgovački centar Torri d'Europa radi od 12:00.

Ako moraš iz Torri d'Europa u H&M idi autobusom broj 29. Stanica je odmah na izlazi (preko ceste). S brojem 29 stižeš do centra, do trga, pa kako se iskrcaš ideš odmah lijevo prema semaforu (onom velikom pješačkom prelazu). Ideš preko ceste i niz ulicu je H&M. Istim tim busom, sa istog mjesta, se vraćaš u Torri.

Što se stanja po trgovinama tiče...hmmm...prilično je opustošeno, ali da se nać još robe, ovisi što se traži.

ajetam
26.07.2010., 10:11
inanna daj mi pliz reci ono dal se isplati opce ici,još nešt na sniženju ubost ,ja nosim neki xs-s ću nać opće još tih brojeva i dal je dobra ponuda sandala tamo ako si mozda vidla ovak nest jeftinije ili se to cijenom isto ko i tu

Inanna
26.07.2010., 12:23
inanna daj mi pliz reci ono dal se isplati opce ici,još nešt na sniženju ubost ,ja nosim neki xs-s ću nać opće još tih brojeva i dal je dobra ponuda sandala tamo ako si mozda vidla ovak nest jeftinije ili se to cijenom isto ko i tu

Što se tiče veličina daju se iskopati neki mali brojevi u H&M i Pimkie, Tally Weijl slabo :mad:
Što se tiče cipela, u Deichmannu imaju nekakve popuste, ali nisu nešto pretjerani. Jedino može biti bolji izbor.
Pittarello je bio opustošen, naročito onaj u gradu, ali ima još sandala, sve ovisi što tražiš i koji broj nosiš.
Možda bi ti bilo bolje proći u Kopar (Tuš) :misli: jer su tamo rasprodaje počele kasnije, iako je već i prije tokom ljetnih akcija bila navala.

max3
27.07.2010., 12:13
bio neko u tušu u kopru ovih dana? jesu jos akutalna snizenja, ima ceg?

Inanna
27.07.2010., 13:48
bio neko u tušu u kopru ovih dana? jesu jos akutalna snizenja, ima ceg?

Aktualna su već 2 tjedna, tako da je prilično opustošeno.
Al' ajde, još se da iskopati dobrih stvari, ovisi što tražiš.

ajetam
28.07.2010., 08:49
dal ima tamo ducana tipa ko naš importane centar u zg sa tipa turskom,kineskom,talijanskom robom ono nikakve marke ..

Inanna
28.07.2010., 09:01
dal ima tamo ducana tipa ko naš importane centar u zg sa tipa turskom,kineskom,talijanskom robom ono nikakve marke ..

U Tušu?
Imaš H&M, New Yorker, Zaru, Top Shop, Bershku, Ann Christine, Mexx, C&A, Pennyblack, St.Oliver, Stradivarius i Hervis. Od cipela ima Deichmann i Peko, a od parfumerija Limoni njihova drogerija Tuš.

Neka trgovina sa žnj markama ti je u novoj Supernovoj, odmah do Tuša. Tamo du ti DM, Mana, neki fensi outlet i još neki outlet sa žnj robom i kućnim potrepštinama, trgovina cipela i još neke koje nisam zapamtila.

anamari29
03.08.2010., 16:43
inanna znas li gde ima u tr da se kupi još Toofaced, posto u Sephori,je mali izvor onog sto imaju u ponudi.? ja sam htela 2 seta da mi uzme decko,medjutim njih nemaju.(fun ih the dark i french -fabulosus)

Inanna
04.08.2010., 07:36
inanna znas li gde ima u tr da se kupi još Toofaced, posto u Sephori,je mali izvor onog sto imaju u ponudi.? ja sam htela 2 seta da mi uzme decko,medjutim njih nemaju.(fun ih the dark i french -fabulosus)

Znam da taj brand drži Sephora, a možda bi ti se isplatilo baciti oko u Coin.

anamari29
04.08.2010., 10:33
Hvala Inanna reci cu mu da pogleda u Coinu, posto u Sephori skoro niceg nema od Toofaced.

IvchyHR
18.08.2010., 21:49
Idem sutra u Trst u shopping i nikad nisam bila.. Znam di se nalazi Giulia ali ja bi voljela ici u torri d'europa ali neznam di je to.. Jel mi moze neko reci? I dali su pocela snizenja? Ako ne, kad otprilike pocinju? Hada.. -.-".. hvala na odgovorila..
Eh da i di je taj Monte d'oro i kak je tamo?

Inanna
19.08.2010., 08:35
Idem sutra u Trst u shopping i nikad nisam bila.. Znam di se nalazi Giulia ali ja bi voljela ici u torri d'europa ali neznam di je to.. Jel mi moze neko reci? I dali su pocela snizenja? Ako ne, kad otprilike pocinju? Hada.. -.-".. hvala na odgovorila..
Eh da i di je taj Monte d'oro i kak je tamo?

Za Torri d'Europa, kad prođeš ex granicu, samo piči dalje po auto-cesti (nemoj skrenuti dole desno) do tunela, slijedi tabelu "Trieste". Ideš uvijek ravno i kada stigneš do drugog tunela prestroji se desno. Spustit ćeš se do semafora, na njima ideš ravno. Stići ćeš do drugog semafora (koji bi sada trebao biti uvijek na zeleno jer nema škole). Na idućem raskrižju opet ravno, pa ćeš vidjeti skretanje na desno i popest se gore do ulaza u parking (lijevo).

Sniženja su ti počela 3.7., valjda je nešto robe i ostalo.

Ako misliš ići iz Torri u grad, odmah preko puta gornjeg ulaza ti je autobusna stanica, broj 29 vozi ravno do centra (nemoj zaboraviti kupiti kartu).

Ako želiš ići u shopping centar Monte d'oro Freetime onda nakon granice na auto-cesti skreneš desno (čini mi se da na tabeli piše Muggia) i na kružnom toku skreneš desno. Na jednosmjernoj se prestrojiš lijevo i onda ravno. Nakon toga slijedi upute za parking, ne možeš fulat.
Iako, taj Monte d'oro mi nije tko zna što.

lbulj1
14.09.2010., 22:05
jel zna tko jel treba vinjeta za sloveniju?

Inanna
15.09.2010., 08:41

Za autoceste i brze ceste naravno da treba.

tereza07
15.09.2010., 19:32

Sta mislis kroz sloveniju za trst?

Sponzor
03.10.2010., 09:35
di u trstu, ili bližoj okolici ima najbolji izbor kožnih jakni i kako se kreću cijene??

Inanna
04.10.2010., 09:38
di u trstu, ili bližoj okolici ima najbolji izbor kožnih jakni i kako se kreću cijene??

Barbarossa, Coin (centar).

frances650
04.10.2010., 10:39
jel se bolje isplati kroz slo pa kupit vinjete ili kroz cro bez ako se ide iz varazdina?!

i da....jel ima uopce čega sad tamo?

eh da sam....
04.10.2010., 11:28
ja ima jedno pitanje :)
da li netko do vas zna neku dobru veleprodaju odjece i obuce u Trstu ili u okolici????

Sponzor
04.10.2010., 11:38

a zašto ne bi bilo??

frances650
04.10.2010., 12:08
a zašto ne bi bilo??

ma mislila sam jel ima i sad kakvih sniženja...pardonček :bonk:

Inanna
05.10.2010., 10:00
jel se bolje isplati kroz slo pa kupit vinjete ili kroz cro bez ako se ide iz varazdina?!

ma mislila sam jel ima i sad kakvih sniženja...pardonček :bonk:

Što se tiče vinjete predlažem da proučiš ovaj blogić (http://bezvinjete.blogspot.com/) :mig:

Što se tiče sniženja, možeš naletiti na mid-season akcije, odnosno na sniženja na jesensku kolekciju ili dio nje.

delfina 2
13.10.2010., 11:10
hej cure, jel ima koja trgovina u Kopru (tuš) di se prodaju UGG? bila sam al tad mi nije trebalo pa nisam ni išla za tim.

Inanna
14.10.2010., 09:49
hej cure, jel ima koja trgovina u Kopru (tuš) di se prodaju UGG? bila sam al tad mi nije trebalo pa nisam ni išla za tim.

Nema. Barem ne originala.

delfina 2
15.10.2010., 05:41
hvala inanna na odgovoru, treba mi original.

strijelčica
21.10.2010., 21:19
dali znadete u Italiji tj Udinama ,koje kartice primaju u Zari,H&M-u zanima me AMERICAN

Supplier
23.10.2010., 19:10
Da li je neko bio u ovom outletu u Muggi

http://www.diffusionetessile.it/it/Dettaglio-Punto-Vendita/Muggia

Viki29
23.10.2010., 19:20
Dali u Trstu postoji S.Oliver ?

Inanna
25.10.2010., 10:50
Dali u Trstu postoji S.Oliver ?

Hmmm...nisam baš sigurna da ćeš tp naći.

Ima jedna u Kopru u Supernovoj.

@ Supplier - čini mi se da to baš i nije u Muggi, već na samom ulazu u Trst :misli:, barem je tamo bio jedan Diffusione Tessile.
Uglavnom, sve nekako babasto :D

@ strijelčica - mislim da H&M uopće ne prima AmEx, ali Zara bi trebala. Uostalom, ako primaju naše Maestro bankomat kartice, trebali bi i AmEx.

Supplier
25.10.2010., 16:21
Thnx Inanna, idem u subotu pa javim kako je bilo :)

malo...sreche
26.10.2010., 12:34
Neznam kamo da postavim pitanje, pa evo ovdje.
U blizini Venezije postoji neki outlet sa ful dobrim, i naravno ful skupim jaknama. E sad, problem je u tome što se ja nemogu sjetiti o kojoj marci se radi, ali počinje ili kao mont ili kao st. pa nastavak neznam. Da li netko zna koja bi to mogla biti marka?

-clansman-
03.11.2010., 10:43
pozdrav shopping ekipa...
draga i ja bi otisli negdje malo u shoping za dva ili tri tjedna jednu subotu....poslije nove godine obicno odemo u graz i tako ce biti i ove godine, no sad ionak moramo u Rijeku pa bi 'skocili do trsta' ili kopra...trebamo savjet sto je bolje i gdje otici...mene osobno ne zanima nista posebno, no draga bi sigurno htjela puno krpica, mozda cipele i slicne stvari...
Citao sam par zadnjih strana foruma i vidim da svi spominjete Torri d'Europa, to je neki shopping centar, ima li jos koji?
vjerujem da ce za dva-tri tjedna cijene taman biti najnapuhanije, ne? no koliko sam cuo cak i tad se neke stvari isplate kupovati...

@Inanna...jel ima u trstu negdje dobar sex shop...mislim ono ak znas, ak ne nema veze :-)

Inanna
03.11.2010., 10:58
pozdrav shopping ekipa...
draga i ja bi otisli negdje malo u shoping za dva ili tri tjedna jednu subotu....poslije nove godine obicno odemo u graz i tako ce biti i ove godine, no sad ionak moramo u Rijeku pa bi 'skocili do trsta' ili kopra...trebamo savjet sto je bolje i gdje otici...mene osobno ne zanima nista posebno, no draga bi sigurno htjela puno krpica, mozda cipele i slicne stvari...
Citao sam par zadnjih strana foruma i vidim da svi spominjete Torri d'Europa, to je neki shopping centar, ima li jos koji?
vjerujem da ce za dva-tri tjedna cijene taman biti najnapuhanije, ne? no koliko sam cuo cak i tad se neke stvari isplate kupovati...

@Inanna...jel ima u trstu negdje dobar sex shop...mislim ono ak znas, ak ne nema veze :-)

Ovako...
Ako ideš do Trsta imaš shopping centar Torri d'Europa gdje ima dosta trgovina, ali ako ti je draga zapela za H&M morat ćete u grad (možete iz Torri d'Europa do grada busom, broj 29, i s istim se i vratite). Imate još i shopping centar Il Giulia, ali tamo nisam bila brdo godina pa ne znam da li se uopće isplati ići.
U Kopru je ok Tuš, a nedaleko je i Supernova.

Što se tiče cijena sada su pretežno redovne, iako se u većini trgovina (bilo u Kopru bilo u Trstu) mogu naći određeni artikli na akciji. Sve ovisi što tražiš.

Kružićem je obilježeno ono što tražiš (http://trieste.paginegialle.it/friuli_venezia_giulia/trieste/sex_shop.html) :D:mig:

-clansman-
03.11.2010., 12:34
Hvala na informacijama....budemo onda napravili odluku Torri d'Europa vs Tuš
Sto se tice autobusa br 29 koliko dodje karta po osobi....nije mi to logicno jer ako obavim sve u shopping centru, onda je mozda jednostavnije autom u grad i poslije doma nego platiti autobus, pa opet autobus za natrag...al opet tu je i cijena parkinga...ne znam...

sto se tice tvog linka na sex shop...taj sam i ja zguglal, malo mi je tesko vjerovati da je samo jedan...a inace volimo i u takve ducane kad smo vani jer su kod nas i takvi artikli daleko skuplji nego vani...

darling
03.11.2010., 20:29
Neznam kamo da postavim pitanje, pa evo ovdje.
U blizini Venezije postoji neki outlet sa ful dobrim, i naravno ful skupim jaknama. E sad, problem je u tome što se ja nemogu sjetiti o kojoj marci se radi, ali počinje ili kao mont ili kao st. pa nastavak neznam. Da li netko zna koja bi to mogla biti marka?

http://www.moncler.it/

malo...sreche
04.11.2010., 07:44
http://www.moncler.it/

Tnx na informaciji :s :mig: ja se nikako nisam mogla sjetiti :ne zna:

Inanna
04.11.2010., 10:31
Hvala na informacijama....budemo onda napravili odluku Torri d'Europa vs Tuš
Sto se tice autobusa br 29 koliko dodje karta po osobi....nije mi to logicno jer ako obavim sve u shopping centru, onda je mozda jednostavnije autom u grad i poslije doma nego platiti autobus, pa opet autobus za natrag...al opet tu je i cijena parkinga...ne znam...

Upravo je parking glavni problem. Ne možeš u gradu ostaviti auto gdjegod, a parking na naplatu nije baš jeftin. Naravno, ako sve obaviš u Torri d'Europa ne trebaš u centar.
Cijena autobusne karte je 1,10 €, s time da karta vrijedi sat vremena pa ako ste dovoljno brzi ne morate kupovati kartu za povratak.

sto se tice tvog linka na sex shop...taj sam i ja zguglal, malo mi je tesko vjerovati da je samo jedan...a inace volimo i u takve ducane kad smo vani jer su kod nas i takvi artikli daleko skuplji nego vani...

I meni je bilo nevjerojatno da je samo jedan, ali veli i dragi da je samo taj :D (studirao je u TS pa poznaje svaki buks :mig:).
Cijene su, naravno, kod nas mnogo napuhanije.

Što se tiče odluke Torri d'Europa VS Tuš, cijene su vam otprilike iste, a i s ponudom trgovina nisu daleko, tako da što god odabrali možete imati dobar izbor artikla.
Od trgovina u Tušu imate H&M, Zara, Ann Christine, New Yorker, C&A, Deichmann, Top Shop i Hervis, a Torri d'Europa nudi Pittarello, Deichmann, Pimkie, Motivi, Tally Weijl, Oviesse, Cache Cache, Giacomelli Sport (s time što je zadnji put kad sam bila trgovina bila zatvorena zbog preuređenja), Sasch, Nero Giardini, Athletes World i Geox. Ovo mi prvo pada na pamet što bi vas moglo zanimati od odjeće i obuće.
Uglavnom, ugodan shopping :mig::)

ribe
28.11.2010., 13:04
kupujem keramiku i sanitarije pa me interesira gdje su dućani u trstu ( ili shoping centar ) te ako neko ima iskustva isplatili se vući sve to doma uskoro idem po spežu pa da usput obavim i to
hvala

libera
05.12.2010., 14:05
ima li u Trstu neki malo veći dućan za ljubimce ?
nešto kao naš Pet centar, sigurno ima ali ja nikako da saznam gdje se nalazi
molila bi pomoć ako itko zna lokaciju
hvala

Zarko
14.12.2010., 07:05
Plaća li se parking u Torri d'Europa?
Koja je trgovina prehrane jeftinija, Pam ili Coop? Što se tamo isplati kupovati?
Hvala na odgovorima

ribe
14.12.2010., 09:06
plaća se parking cca euro sat
ja kupujem u coopu u pamu nisam bio dugo vidi na netu pa usporedi

Inanna
14.12.2010., 09:41
Plaća li se parking u Torri d'Europa?
Koja je trgovina prehrane jeftinija, Pam ili Coop? Što se tamo isplati kupovati?
Hvala na odgovorima

Parking je 0,80 € na sat.
Ako ti se ne da plaćati parking, imaš javni odmah pored Torri d'Europa, odnosno preko puta raskrižja na gornjem ulazu parkinga. Samo idi ravno gore na tim semaforima i na desnoj strani je veliki parking koji se ne naplaćuje.

Već kad ideš u Torri d'Europa idi u Coop, sada još imaju dosta božićnih promocija.

Nevera
15.12.2010., 11:17
pozdrav svima .
ma zaniam me , ako netko zna kada u Trstu pocinju snizenja.
Mislim da su nekada pocinjala odmah poslje božicnih praznika , nisam siguran , ako tko zna .? hvala
Nisam jako dugo isao preko pa eto sada bih iskoristio jedan shoping izlet ( ugodno sa korisnim)

hvala svima

Supplier
15.12.2010., 11:47
U regiji Friuli Venezia Giulia sniženja počinju 02.01.2011.

jecka82
15.12.2010., 18:31
Zamolila bih za informaciju da li snizenja idu postepeno 30, 50,70%, zadesila sam se pre 2 godine neplanirano bila sredinom februaruara i sve je bilo na 70% bar u Fierr-i u Udinama?
Sad bi trebala ici posle nove, pa me zanima kakva je situacija?

Supplier
15.12.2010., 19:25
Zamolila bih za informaciju da li snizenja idu postepeno 30, 50,70%, zadesila sam se pre 2 godine neplanirano bila sredinom februaruara i sve je bilo na 70% bar u Fierr-i u Udinama?
Sad bi trebala ici posle nove, pa me zanima kakva je situacija?

I pricupu su najveća sniženja na kraju, samo što je tada izbor najslabiji. U biti ovisi od dućana do dućana negdje se već na početku može naći dio kolekcije na 50%, tako je mm prije par godina kupio Bossovu jaknu sniženu 50% već prvog dana sniženja.

jecka82
15.12.2010., 19:49
I pricupu su najveća sniženja na kraju, samo što je tada izbor najslabiji. U biti ovisi od dućana do dućana negdje se već na početku može naći dio kolekcije na 50%, tako je mm prije par godina kupio Bossovu jaknu sniženu 50% već prvog dana sniženja.

Hvala na brzom odgovoru. :)
Trebala bi ici oko 15-og januara, pa me je zanimalo da ne bude prerano, ali ako je vec tad 50%, to je :top:.
Mozes li mi jos navesti gde je najbolje po tebi kupovati u ovoj regiji?
Pozz

Supplier
15.12.2010., 20:30
@jecka82, ovisi što tražiš, provrti malo temu ima dosta o dućanima u gradu i Torri-u, meni je dobar Outlet u Palmanovi i Citta fiera u Udinama, Arteni i Sorrelle Ramonda u Tavagnacu ( eto ispisah cijelu regiju ).

jecka82
17.12.2010., 14:55
@jecka82, ovisi što tražiš, provrti malo temu ima dosta o dućanima u gradu i Torri-u, meni je dobar Outlet u Palmanovi i Citta fiera u Udinama, Arteni i Sorrelle Ramonda u Tavagnacu ( eto ispisah cijelu regiju ).

Hvala puno.
Moracu da odem ovaj put i do Sorrelle Ramonda, prosle zime je bilo zavejano pa smo zurili u hotel pre mraka. ;)

Nevera
19.12.2010., 08:31
Jutro , znali netko kakao sutra u ponedjeljak radi Torri d'Europa , a opcenitu rade li ducani po gradu ili imaju neki poseban rezim rada.

hvala svima

Tillea
19.12.2010., 09:59
Torri radi od 12 do 21. A za trgovine u gradu neznam, mislim da rade normalno, osim ako nemaju praznik!

Frenky08
20.12.2010., 08:45
Da ne otvaram/tražim novu temu - idem iza 10.01. u Milano pa me zanimaju prijedlozi za dobra sniženja...zanima me onako fina oblekica za posao...i zagrizla sam za Burberry baloner - da li oni imaju sniženja? thanks

Supplier
20.12.2010., 20:41
Da ne otvaram/tražim novu temu - idem iza 10.01. u Milano pa me zanimaju prijedlozi za dobra sniženja...zanima me onako fina oblekica za posao...i zagrizla sam za Burberry baloner - da li oni imaju sniženja? thanks

Evo outlet kod Venecije http://www.mcarthurglen.it/noventadipiave/home/home.php i sjeverno od Milana na granici sa Švicom http://www.foxtown.ch/stores.php?lingua=it&centro=mendrisio

Oba outleta su upscale i imaju Burberry, u prvom mjesecu na cijene outleta idu dodatni sconti

Frenky08
21.12.2010., 07:20
Evo outlet kod Venecije http://www.mcarthurglen.it/noventadipiave/home/home.php i sjeverno od Milana na granici sa Švicom http://www.foxtown.ch/stores.php?lingua=it&centro=mendrisio

Oba outleta su upscale i imaju Burberry, u prvom mjesecu na cijene outleta idu dodatni sconti

Hvala ali idem samo u Milano avionom tako da ne mogu obilaziti outlete van grada....premalo vremena..

puležan999
23.12.2010., 06:37
U petak sam bio u Trstu i našao samo skupoću!:D

Skittle
24.12.2010., 14:45
Molim ako netko zna u kojoj ulici u Trstu je Diesel dućan, ako još uvijek postoji...sjećam se da sam prije 6-7 godina kupila njihove trapke u centru ali ne sjećam se točno gdje :ne zna: