PDA

View Full Version : Shopping u Trstu

stranice : [1] 2 3 4

Lola
16.05.2005., 23:29
u srijedu idem u trst nakon 100 godina, sto znaci da vise nemam pojma o tome gdje se tamo kupuje. zato se i nadam da ce mi forumasice pomoci svojim savjetima i preporuciti mi par ducana u koje vrijedi zaviriti. tj, kad idete, gdje vi kupujete u trstu? hvala:)

cutecat
17.05.2005., 10:41
da, ali sta ides kupovat? Cipele? Robicu? Knjige? Hranu?:D

Lola
17.05.2005., 12:35
u principu robicu i kozmetiku koje nema u hr. vrijeme mi leti, pisite curke:D

zvjezdicaiz mora
17.05.2005., 13:17
kozmetiku imaš u Limoniju - prođeš pored njega kad sa Piazza
di Unita ideš prema centru (na tvojoj desnoj strani).....
velika parfumerija Laguna Beauty se nalazi između
Via Mazzini i ulice na kojoj su Upim i Coin.
u Torri del'Europa imaš Seforu......itd.

idi samo od rive prema centru, po Corso Italia prema Piazzi
Goldoni, tamo se vrti i to je to više-manje

hajvan
17.05.2005., 20:30
U Trstu imaš sada jedan veliki shopping centar-otvoren je 365 dana u godini. Tako da kad su trgovine u gradu zatvorene možeš otići tamo.
Zove se Torri di Europa-možda koje slovo više ili manje!

Na 2 sprata imaš butike a 1 sprat so restavracije.

A ako imaš pored bolju polovinu i ne voli kupovinu ima Media world za njega-tehnična roba.

cutecat
18.05.2005., 10:08
U trstu uvijek za cipele idem najprije kod Fernanda (kraj Godine-malo bolja i skuplja robna kuca). Ima i u Godini lijepih, ali su dosta skupe (Sergio Rossi, Vic Matie, i te marke).
Znam kupiti cipele i u Regeniju (jedna pokrajnja ulica iduci od trga gdje je DM pa prema Cremcaffe-trgu). Isto su cijene od 100 E na gore, ali uvijek originalne stvari, pa kad vratis PDV nije tako strasno.
Ako hoces jeftiniju varijantu, imas na vrhu Stande (Sad je tamo Oviesse) ducan Scarpe&Scarpe, recimo nesto tipa Pittarello, gdje imaju i marku Keys koja je onako trendy, a ne preskupa (spegerice i balerinke od 50 E na gore). U Oviesse se moze naci dobre djecje robice, a i te ljetne stvari im nisu lose, a jako jeftine (recimo tipa H&M). 3/4 lanene hlace po 20 E.
U samom centru od robice imas Max&Co, Motivi, Stefanel, And, Terranovu, cipelarnicu (Rosini?) pa cipele Bata (sve kraj Piazza della Borsa), parfumeriju Limoni.
Zelim ti lijepi shopping!

(Provjeri sta ima u onom prostoru na Corso Italia gdje je nekad bio veliki Pittarello-netko na forumu javio da ce biti Zara?):W

valekica1992
24.05.2005., 17:58
Lola kaže:
u srijedu idem u trst nakon 100 godina, sto znaci da vise nemam pojma o tome gdje se tamo kupuje. zato se i nadam da ce mi forumasice pomoci svojim savjetima i preporuciti mi par ducana u koje vrijedi zaviriti. tj, kad idete, gdje vi kupujete u trstu? hvala:)

NISAM NIKADA BILA TAMO ALI OTIĐI U SVAKI DUĆAN!!!!!:top: :top:

Rinna
24.08.2006., 22:31
da ne otvaram novi topic, jel se isplati kupovati kozmetiku u trstu?

Rinna
25.08.2006., 21:57
zna netko?:confused:

icegirl78
26.08.2006., 13:58
Nemam novije informacije, bila moja sister prosle godine, kupila neki parfem i rekla da je jeftiniji nego kod nas. Vjerojatno ovisi i o brandu, collistar je jeftiniji, to su potvrdile i neke forumasice kojima je Trst blizu.
Ja osobno volim kupovati vani, ako nista drugo sigurnija sam u kvalitetu kozmetike.

teichy
27.08.2006., 18:27
je, ima nekih stvari koje su jeftinije nego u hrvatskoj

tonija
03.01.2007., 13:34
Bok svima!
Uskoro cu imati priliku posjetiti Trst pa me zanima zna li netko jesu
li počela sezonska sniženja odjeće, do kad traju i neku preporuku
gdje znaju biti najveća sniženja?!
Kako je u Mariboru po istom pitanju?

teichy
03.01.2007., 16:05
u trstu počinju u subotu

tonija
04.01.2007., 14:52
Šta nitko više ne ide u Trst ??!!

pink_panthera
04.01.2007., 16:02
Šta nitko više ne ide u Trst ??!!

pa više i nema bas neke potrebe ici do tamo... pogotovo sad kad u Ri imamo Tower :s

ali opet, u trstu se mogu naci neke jeftinije varijante istih stvari, mislim na one vise ili manje markirane... recimo terranova ima full jeftine stvari u trstu, replay je jeftiniji nego kod nas.... pa sta ja znam... recimo u bati se nadju famozne cizme za dobru cijenu...
u biti sve zavisi sta tebe zanima i sta trazis.

ima naravno i vrtoglavih cijena.... upala sam bila u neki full cool ducan, roba mi se full svidjala, ALI, jedna obicna majca sa kapuljacom i na patent sa nekim veeeelikim rozim leptirom na snizenju je bila 64E ... a regularna cijena 80E ... pa sad ti vidi ko je tu lud, a uzmimo u obzir da za tu neku marku nikad nisam ni cula... :flop:

u biti, puno ti je kineza, pa ako se ne palis na marke, ponesto ces sigurno za sebe i naci...

tonija
04.01.2007., 17:51
Ako ne bude ništa povoljno barem ćemo imati jedan lijepi izlet!!
Hvala na odgovoru

Pure And Easy
05.01.2007., 13:34
U Trstu nisam bila od prošle zime, a tada je bilo sve puno kineskih dućana, nisam našla skoro ništa pa sam odustala od daljnjih odlazaka. Maribor je ok, ali meni je ipak Ljubljana bolja :top: .Osim standardnih H&M i Zare nađe se jako zgodnih dućana, ja uvijek nađem sve što trebam a i više.

KriTiCarKa
05.01.2007., 21:43
........ovisi što želiš kupiti...ja iskreno mislim da u Italiji je izbor robe još uvijek nešto malo veći i nešto kvalitetniji nego kod nas...
...istina je da je Trst pun kineskih dućana :flop: , koji su u početku bila bagatela, a sad i oni dizu cijene, tako da urbane legende o jeftinim kineskim ducanima nisu vise istina.....
...ako si spremna odvojiti nešto malo više novca, odi u Godinu -tamo imas od cipela, robe, donjeg rublja i svega, za sve prilike...ali upozoravam -skupo je....vise mladenacki (opet skup), s puno cavallia i armania-The corner...imas trgovine od Max Mare, Max & Co, Caractere, Replay, Lacoste i još krdo drugih trgovina (nisam dugo bila tako da se ne sjećam svega)...
...za jeftiniju robu, mozes otici u Torri d'Europa-veliki trgovacki centar na 3-4 kata...ima i kino i restorane unutra tkao da :top: ....ili mozes po gradu, ima dosta trgovina....

rock4ever
05.01.2007., 23:22
ja ti zivim pa moglo bi se rei blizu trsta 8sat vremena udaljeno,mozda i manje)
i bila sam prije jedno tjedan dana,i tada jos nisu bila snjiženja,ja sam bila u gradu i nisma bas nesto nasla,al ak imas nekog ko se snalazi u trstu ond aobavezno odite u TORI DI' EUROPA( neznam dal sma točno napisala)
i da ovaj trest ti nije kao sto je nakad bio srediste mode i to,sad je to sve nakoka jadno8pa barem meni)bolje ti ej otići u rijeku u TOWER CENTAR, nisma jos bila al svakoga kaga pitam kaze da je super,a i lakse je kad ti ej vise trgovina na jednom mjestu,nego da hodas po trstu iz jednog dijela grada na drugi,ma crknes,pa ti odluci,al obavezno znaci odi u TORI DI' EUROPA!!
nadam se da ces si naci puuuno krpica!:)

LadyInRed
06.01.2007., 10:31
Ja sam apsolutno za Trst. Sniženja su počela na većini prodajnih mjesta. Tori D'Europa je super za jeftinije stvari. Nigdje, ni u Zagrebu ni u Rijeci nećeš naći jedan REDS u kojem možeš kupiti sve za 7€, od kaputa do potkošulje. Jest da su krpice, ali bar znaš da plaćaš talijansku krpicu, a u Zg i Ri plaćaš krpice made in China, Taiwan, Turkey i sl. Talijanska krpica ipak dulje traje:D Također imaš i skupe dućane u kojima su sconti - sconti. Dakle, 50% pa na gore. I onda možeš naći potpisane stvari za stvarno ok cijenu. Što kod nas ne možeš jer ih snize sa 3000kn na 2000, katastrofa.....
Kineze ne obilazim, za to imam Hrelić ili Trešnjevački plac u Zagrebu:D :D

teichy
06.01.2007., 13:28
u redsu u trstu zna se nać i po 3 eura :rofl:

crna pantera x
10.01.2007., 10:46
ma trst je bio zakon i ostat će bez obzira na sada otvoren tower centar u rijeci. nedavno sam bila u rijeci pošto više ne zivim tamo i tražila sam si čižme koje nisam mogla nikako nać, cijena mi i nije bila toliko bitna, onda sam otišla u trst u pitarello u tori d'europa i nasla sam si super čižme kakve sam i htjela za 32 eura, i masu majica sam si kupila u redsa za koje sam po majici dala najviše 8 eura, a takvu istu majicu tu kod nas bi platila minimum 150 kn. Još uvijek se trst isplati za neke stvari :top: :top: :top:

piacere_dfn
15.03.2007., 08:19
hello everyone! bio sam u trstu prije nekih 100 godina, brijem da još za vrijeme juge sa starcima :) uglavnom da skratim priču, sve sam zaboravio, iako bih se znao snaći po centru. Planiram otići na jesen, kad su sniženja jer obično tako i odlazim u tzv. masovni shopping ma sam miran cijelu godinu :cool: I sad par pitanja:

1) Kada TOČNO počinju sniženja?
2) Obožavam Diesel i Replay, da njihove dućane tražim po centru ili u onome Tori d'europa ili kak se već zove?
3)Jel ima tamo kakvih dućana koji su pandan New Yorkeru odnosno H&M-?
4) Što ako neznam talijanski?
Hvala vam puno!!!

crna pantera x
15.03.2007., 08:31
1. sniženja počinju pije sezona (znači prije ljeta je za proljeće)
2. mislim da diesel i replay nemaš u tori-u nego u gradu
3. bit će da ima
4. u gradu manje više svi još uvijek znaju hrvatski kolko tolko, a ako neznaju probaj s engleskim

LadyBlue
15.03.2007., 09:30
Odi svakako u Torri d'Europa, makar informativno, premda osim par dućana nisam baš oduševljena. Popusti su bili nakon 6. siječnja, opet će valjda prije ljeta. Zapravo sve obaviš tamo, centar Trsta ti dobro dođe za lagani đir u predvečerje.
Nikako nisam zadovoljna izborom kože u Trstu, osim Franca, koji dere po cijenama, ništa nisam našla.
Btw, jesu tamo u zadnje vrijeme preregulirali promet iz grada za autoput, nekad se odmah moglo 'gore', prije izlaženja iz grada?!?

piacere_dfn
15.03.2007., 17:53
ok thnx... ali šta nisu ona velika "prava" sniženja tek na jesen? nekak mi je prerano prije ljeta...3)Jel ima tamo kakvih dućana koji su pandan New Yorkeru odnosno H&M-?3. bit će da ima a kak se zovu? :)

foxylady
15.03.2007., 18:59
to ti je pocetkom 8 mj. tada su ti cijene najpovoljnije. pogotovo u replayu, ja sam nasla majice po petnest eura, a u hr su bile 800 kn. cini mi se da su ti i diesel i replay u centru. relativno su blizu jedno od drugog... cijene u dieselu i nisu najpovoljnije bez obzira na snizenje...

piacere_dfn
15.03.2007., 21:06
e super, obožavam Replay traperice ali ne općenito njihovu robu... ono što je u austriji MwSt., kak se to zove u italiji?

mambo-man
16.03.2007., 13:03
često skoknem do trsta tako da o sniženjima dosta znam

tijekom godine budu 2 velika sezonska sniženja
prvo počinje odmah 6. siječnja i traje negdje do početka ožujka odnosno do isteka zaliha
drugo ljetno sniženje počinje već u 7. mjesecu, negdje u prvoj polovici i traje cijelo ljeto, do početka 9. mj.
ako već odlučiš ić na sniženja onda je najbolje ići u prva dva tjedna od početka, jer još uvijek ima dovoljno robe, sve što je kasnije bude manje izbora :cool: :cool:

NikolinicaR
28.04.2007., 10:24
pozdrav drage moje:)

Ima pitanje spremam se iduc tjedan do Trsta malo na kavicu i shoping.
Pa me zanima dali je koja od vas bila sta u zadnje vrijeme u Trstu,cula sam da vecinom vladaju kinezi ali da ima neki shoping centar uz obalu...VASA ISKUSTVA,Preporuke...neki outleti?

Hvala VAM:kiss:

Lilit
28.04.2007., 12:13
centar je torri d' europa ili kako se vec pise
centar oko coina i upima nisu kinezi

maturantica
28.04.2007., 13:48
strogi centar centar je ok...nema kineza..
i torri imaš...to ti je malo prije grada, kad silaziš s autoceste...

esse
29.04.2007., 14:59
ej, ja ti idem do Trsta svake godine barem 3-4 puta - uglavnom kupiti cipele....
imaš dosta dobrih dućana- od Armanija, D&G, itd... pa sve do onih s pristojnim cijenama... uglavnom sve možeš naći u centru

NikolinicaR
30.04.2007., 07:19
hvala Vam na info a taj shoping centar je uz obalu cula sam za njega...cijene?koji ducani u njemu?a koje u centru obici?

hvala VAM:kiss: :s :top:

ljubičica.split
30.04.2007., 11:09
A kako je najbolje otputovat do Trsta? :confused: Mislin, jel ima sta organizirano ili..iz ST-a. Ono kao jednodnevni shoping il sta vec?:cool:

buca_ljuca
01.05.2007., 09:35
zar ne treba viza za trst????!!!!

Sponza ri
01.05.2007., 10:49
zar ne treba viza za trst????!!!!

:rofl: :rofl: :rofl:

bbc
01.05.2007., 14:35
Mislim da je "buca ljuca" iz Sarajeva, pa su pravila za ulazak u Italiju mozda drukcija za nju nego za gradjane Hrvatske.

Hrvatski drzavljani mogu uci u Italiju (jos uvijek) samo s osobnom kartom.

buca_ljuca
02.05.2007., 10:08
ah, pa da, ja sam iz sarajeva. blago se vama ;).

wannabe me
02.05.2007., 10:20
Već sam jednom pisala na nekom topicu...ali ajmo ispočetka
Meni Trst i nije nešto posebno dobar za šoping
Dovoljno je reći da nema meni omiljene Zare tako da:flop:
Volim otići tamo s vremena na vrijeme popiti kavu jer je blizu iz Rijeke i ubosti neke dobre cipele:cerek:
Ima par dobrih dućana u centru...jedan ima samo dizajnerske stvari )uglavnom Chloe, D/G, Gucci i Balenciagine torbe:top: ), a odmah pokraj njega je i dućan koji drži Pradu i Tod's -glavni razlog mojih odlazaka
Torri di Europa ili kako se već zove mi nije ništa posebno, uglavnom poput našeg City Centra ili King Crossa
I za ovisnice o kozmetici - u Trstu imate Sephoru, i u centru grada i u ovom velikom šoping centru iako je u centru grada veću dučan i bolji izbor:top:

ljubičica.split
02.05.2007., 12:31
sve je to lijepo, krasno..:cerek: ali hitno mi triba pomoc.
kako do trsta? koji je najbolji nacin?
ima li sta organizirano ili se ide na svoju ruku?
zna li ko?

caterina
11.05.2007., 12:44
šta si iz splita? uzmi lijepo avion Split- Pula, pa busom iz Pule imaš puno linija za Trst ili idi do Rijeke pa isto imaš puno linija do Trsta. a ako se dobro sjećam vidjela sam na busnoj u Trstu da ima i direkt linija Trst-Split? ali stvarno neznam kako ti se da toliko putovat za doći u Trst u shopping?

Sponza ri
11.05.2007., 15:36
di je sephora u trstu...:confused:

bistra
11.05.2007., 15:44
e, to i mene zanima!! za koji dan idem tamo, pa, dajte, dobre duše, odgovorite...

bistra
11.05.2007., 15:47
a ako se dobro sjećam vidjela sam na busnoj u Trstu da ima i direkt linija Trst-Split? je, postoji autobusna linija iz splita za trst, ne znam da li ide svaki dan, ali znam da petkom navečer ide. to je bus koji ide iz dubrovnika, pa kupi ljude u st, ši, zd...

Sponza ri
11.05.2007., 15:54
meni do trsta treba 45 min.. idem vjerojatno ovaj vikend potrazit cipele...:) koja je ono parfumerija u tore di europa... sta nije tamo sephora... ne sjecam se bas...

Sponza ri
11.05.2007., 15:55
i da, sto se tice jezika skoro svi znaju hrvatski ili slovenski.... ja sam umrla od smijeha kad sam vidjela one kineze kako pricaju... al svaka im cast... uglavnom, sporazumijevanje nije problem...

mayabela
11.05.2007., 18:23
sephora je velika u gradu i jedna manja u torri

u torrima je i cosulich ali slabije opremljen od sephore, nekako kao da se gasi a nekad je bio pojam

caterina
12.05.2007., 15:11
ja još uvijek ne kužim zašto bi netko dolazio u Trst iz Splita samo za shopping? Trst nije ono što je nekad bio, pola dućana se pozatvaralo pod najezdom kineza. Cijene nisu toliko manje da bi ti se uopće isplatio put iz Splita, ako si već u Trstu iz drugih razloga ok, ali inače?

icegirl78
07.09.2007., 12:12
nisam znala gdje da ubacim svoje pitanje, pa mi je trst najblizi :)

idem uskoro u veronu, pa me zanima ima li tamo kakvih zanimljivih ducana i kakva je opcenito ponuda obleke i obuce u veroni?

black_man
07.09.2007., 20:59
Taj Torri...centar je bezveze,nema ništa:mad:
Ima dobar dućan Taurus u centru, prodaju samo mušku dizajnersku robu...
Ima par dućana u nekom pothodniku u centru, prodaju Zegna,Lauren,Pradu,Gucci,Dior...nađe se zanimljivih stvari, samo za muškarce...

bo.
09.09.2007., 11:03
Taj Torri...centar je bezveze,nema ništa:mad:
...
O da...ima nero giardini!!! ng rules! cizme:cerek:

strijelčica
18.10.2007., 11:51
Ja sam od onih koji kažu da se isplati ići,a pogotovo za dječju robu.Nemislim na kineze jer ih je Trst preplavio,ali ima prekrasnih dučana samo treba švrljati.Cijene su povoljnije nego kod nas,od cipela,pa do markiranih majica,hlača,jakni........Torri je isto super,nađe se svega na jednom mjestu,ja osobno posječujem više Udine jer imaju i H&M,centar je velik ,nema šta nečete naći.

herecgovka-zg
18.10.2007., 16:28
jel mozete objasnit di je replay i paciotti u trstu? ako imate neku kartu grada?

i kad pocinju snizenja tamo?

Sponza ri
18.10.2007., 20:16
ova tema vec postoji.........

Lilit
22.04.2008., 21:08
ja nisam vec godinama bila u trstu a planiram otic, najvise me nekako zanimaju cipele, ubola bi neke jeftine sandale, wedges nesto tako ljetno :) preporuke di?
zadnji put kad sam bila smo djirali po onom dijelu oko rk upim i coin, tamo ona teranova kod crkve, ona pjesacka zona pa ona ulica di je rossini i onaj veliki shopping centar (koji me nikad ne odusevi)

RedskinsFan
12.05.2008., 06:55
Osim Trsta, treba potegnuti još 80-ak km dalje, do predgrađa Udina. Ima sjajnih shopping centra, sve pod istim krovom, npr. Sorelle Raimonda je ime zgrade a nutra Energie, Champion, Nike, sve za skijanje, za ljeto, ogromni ženski dio... čak sam jednom Aljošu Asanovića tamo vidio

Cl@rks
21.05.2008., 11:35
Negdje sam čuo da je u Trstu jedan od najvećih i najboljih Army shopova u Europi.
Da li netko ima kakav link, adresu...:confused:
Nikako ne mogu naći,nisam baš spretan,brijem.:ne zna:
Hvala unaprijed!:top:

RIverso
22.05.2008., 11:19
Bio sam u Trstu i kupio si majicu u tom shopu. Ako je to to. Zove se Hangar Street, nalazi se u ulici Via Roma, od Ponte rosa prema (Bernardiju - ako to još postoji), tj. druga glavna ulica od one uz obalu.
Dučan je natrpan svime i svačime i to vojnom robom i priborom ali su ti većinom orjentirani na military robu koja se nosi na ulicama. Ima svega i iskreno mislim da nije skup, majice kratkih rukava su im do 15 Eura i to stvarno ogroman izbor.

Inanna
22.05.2008., 11:34
Joj, bila sam u tom shopu, baš su im štosne one kabine od lima i cerade... :top:
Da li je baš najveći u Europi ne znam, ali izbor je, kao što reče RIverso stvarno bogat, da se naći ponešto za svakoga.
Mogla bih sutra ići baciti oko, nisam dugo bila :D

vekmar
23.05.2008., 01:04
ja sam u trstu znala otici do urbana i cornera. ak se tako zovu. uglavnom, dugo vec nisam bila.

iman
23.05.2008., 09:07
ma. ne isplati vam se više ići u Trst... grad je prepun kineskih dućana, corner je dno dna...da ne nabrajam dalje. Prošlo ljeto sam išla prije feragosta, kad je bilo ful sniženje i jako sam se razočarala. Nikad više

Cl@rks
24.05.2008., 03:39
Puno vam hvala RIverso i Inanna , idem nakon dugo vremena u Trieste i
prema vašim uputama ću pronaći taj dućan.:s:top:

Leptir81
25.05.2008., 10:51
Ovo ljeto u Trstu otvara H&M! Ne znam tocno lokaciju, ali dobra vijest:) Definitivno ce uciniti TS privlacnijom shopping metom, jer nazalost, istina je da se dosta "srozao" od 80-90 tih...preplavili ga kinezi i ostala nekvalitetna roba...

markolino
29.05.2008., 21:01
Bok svima,imam jedno pitanje.Da li je netko nedavno išao do Trsta iz Zagreba?Zanimaju me autobusi,znam da dalmacijaturist vozi jednom mjesečno,ali da li ima još koja agencija da ide,osim njih.

vekmar
30.05.2008., 00:57
ma. ne isplati vam se više ići u Trst... grad je prepun kineskih dućana, corner je dno dna...da ne nabrajam dalje. Prošlo ljeto sam išla prije feragosta, kad je bilo ful sniženje i jako sam se razočarala. Nikad više

ja vise ne idem, isla sam prije sa starcima al ne znam bas da je corner dno dna. bar prije nije bio. pa tamo su se prodavali AJ, VJC, DG, moschino, GFF itd. da ti ne mislis mozda na coin, robnu kucu?

vekmar
30.05.2008., 00:59
Bok svima,imam jedno pitanje.Da li je netko nedavno išao do Trsta iz Zagreba?Zanimaju me autobusi,znam da dalmacijaturist vozi jednom mjesečno,ali da li ima još koja agencija da ide,osim njih.

kao sto sam napisala nisam dugo bila al koliko znam voze mini busovi svaki tjedan bas na jednodnevne shoppinge. znam da bi uvijek vidjela oglase na nekoj turistickoj agenciji u praskoj. ne znam kojoj. prosetaj malo.

bubili mali
30.05.2008., 09:11
ma ne isplati ti se ići do trsta, samo kinezi i nekvalitetna roba, a ono malo dobrih dućana ima i kod nas npr. marella, pennyblack, stefanel...
jedino im kava i sladoled valjaju. ja zbog toga samo odem svako malo u trst. ali ja živim relativno blizu, iz zg se ne isplati putovati.

markolino
31.05.2008., 19:33
kao sto sam napisala nisam dugo bila al koliko znam voze mini busovi svaki tjedan bas na jednodnevne shoppinge. znam da bi uvijek vidjela oglase na nekoj turistickoj agenciji u praskoj. ne znam kojoj. prosetaj malo.

Hvala na informaciji.Nisam nikad išla tim mini busom,baš ću se zaletit jedan dan do praške da vidim.Meni se isplati otići,jer imam tri klinca,pa im tamo kupim hrpu stvari u shopping centru Giulia.Uvijek imaju krpica na sniženju.

Cl@rks
12.06.2008., 05:48
Svaki dan sa Autobusnog kolodvora u Zagrebu ide bus za Trieste u 5.30 sa perona 201. Vraća se iz Triestea u 17.00. Ne vozi nedjeljom i ponedjeljkom.
"Croatia-bus", povratna karta 190,00 kn,vozač super ljubazan u lijepom odijelu sa kravatom. Autobus onaj "visoki" sa zatamnjenim staklima..
Prije sat vremena sam razgovarao sa vozačem prije polaska, baš sam pratio neke ljude na Kolodvor pa sam se sjetio da usput navratim i provjerim osobno.
I to bi bilo sve što iz Zagreba vozi za Trieste,predivan grad od kojeg su svojedobno napravili sinonim za "bofl" robu, iako je Trieste uvijek imao a ima i sada prekrasnih (ali i skupih, naravno) dućana sa najboljom robom.
Inače, sedamdesetih godina je iz Zagreba vozio i shopping avion, mislim "Pan-adria"...:)
Baš s tim avionom su putovale fine gospođe koje nisu kupovale na Ponte rossu
za par lira nego su išle kod Armanija i ostale bolje trgovine...:top:
Ah,tako je to nekad bilo...:s

markolino
16.06.2008., 14:37
Svaki dan sa Autobusnog kolodvora u Zagrebu ide bus za Trieste u 5.30 sa perona 201. Vraća se iz Triestea u 17.00. Ne vozi nedjeljom i ponedjeljkom.
"Croatia-bus", povratna karta 190,00 kn,vozač super ljubazan u lijepom odijelu sa kravatom. Autobus onaj "visoki" sa zatamnjenim staklima..
Prije sat vremena sam razgovarao sa vozačem prije polaska, baš sam pratio neke ljude na Kolodvor pa sam se sjetio da usput navratim i provjerim osobno.
I to bi bilo sve što iz Zagreba vozi za Trieste,predivan grad od kojeg su svojedobno napravili sinonim za "bofl" robu, iako je Trieste uvijek imao a ima i sada prekrasnih (ali i skupih, naravno) dućana sa najboljom robom.
Inače, sedamdesetih godina je iz Zagreba vozio i shopping avion, mislim "Pan-adria"...:)
Baš s tim avionom su putovale fine gospođe koje nisu kupovale na Ponte rossu
za par lira nego su išle kod Armanija i ostale bolje trgovine...:top:
Ah,tako je to nekad bilo...:s

puno hvala!

Ivy_25
02.10.2008., 12:32
Ovo ljeto u Trstu otvara H&M! Ne znam tocno lokaciju, ali dobra vijest:) Definitivno ce uciniti TS privlacnijom shopping metom, jer nazalost, istina je da se dosta "srozao" od 80-90 tih...preplavili ga kinezi i ostala nekvalitetna roba...

HM se otvara 16.10.08 i bit ce jako velik(tako bar kazu) i nalazi se negdje na Corso Italia, ne znam tocno br.

pcelicaizubic
02.10.2008., 12:45
aj bar nesto.trst nije sto je nekad bio. isplati se otic ako po centru nema nista,zadnja sansa u tori di europa

barbara 15
02.10.2008., 19:28
Ja sam apsolutno za Trst. Sniženja su počela na većini prodajnih mjesta. Tori D'Europa je super za jeftinije stvari. Nigdje, ni u Zagrebu ni u Rijeci nećeš naći jedan REDS u kojem možeš kupiti sve za 7€, od kaputa do potkošulje. Jest da su krpice, ali bar znaš da plaćaš talijansku krpicu, a u Zg i Ri plaćaš krpice made in China, Taiwan, Turkey i sl. Talijanska krpica ipak dulje traje:D Također imaš i skupe dućane u kojima su sconti - sconti. Dakle, 50% pa na gore. I onda možeš naći potpisane stvari za stvarno ok cijenu. Što kod nas ne možeš jer ih snize sa 3000kn na 2000, katastrofa.....
Kineze ne obilazim, za to imam Hrelić ili Trešnjevački plac u Zagrebu:D :D

di je REDS u Trstu?
onaj jedan na 'glavnoj ulici' se zatvorio, a nisam imala zadnji put vremena tražit dalje...
P.S. jesu krpice, al slatke krpice:cerek:

pcelicaizubic
03.10.2008., 12:13
di je REDS u Trstu?
onaj jedan na 'glavnoj ulici' se zatvorio, a nisam imala zadnji put vremena tražit dalje...
P.S. jesu krpice, al slatke krpice:cerek:

u tori di europa,onaj mali krej lacostea je zatvoren:flop: u gradu

Freak1000
08.10.2008., 19:30
Bio danas u Austriji, .... totalno se razocarao ... :(
... prvo otisao u Seiersberg, pa u City Park, ... i na kraju prosao kroz Leibnitz ...

Klasika, ... extremna guzva u H&Mu, a tamo nis posebno. U ostalim ducanima (kojih 95% ima i u ZG) cjene skoro iste kao i kod nas.
U City Parku ista stvar, .... a u Leibnitzu nema ama bas nista.

Mislim da duze vrijeme necu u Austriju. Vise se isplati otici u Italiju (Trst). Veci izbor, ljepse i kvalitetnije odjece i obuce. :)

Zakljucak .... Austija-OUT, Italija-IN :D

pcelicaizubic
12.10.2008., 08:52
i slovenija

markolopolos
06.11.2008., 09:30
Dakle,ja idem poslije nove godine u Trst.Zanima me ima li tada sniženja i gdje se može naći bolja roba?

jacy
09.11.2008., 14:43
Molila bih adrese dućana sa igračkama-prvenstveno me zanimaju lutke i kolica, te starinarna u Trstu.
Hvala

V@is
19.12.2008., 16:55
Osim Trsta, treba potegnuti još 80-ak km dalje, do predgrađa Udina. Ima sjajnih shopping centra, sve pod istim krovom, npr. Sorelle Raimonda je ime zgrade a nutra Energie, Champion, Nike, sve za skijanje, za ljeto, ogromni ženski dio... čak sam jednom Aljošu Asanovića tamo vidio

Bio sam tamo prošli vikend, totalna rasprodaja, sniženja su od 50 do 80%.
Kupio sam Nike tenisice za 23 eura (kod nas 579 kn), majicu Lacoste 35 eura, Hugo Boss odijelo 100 eura, imate svega Adidas, Beneton, Lewis, Diesel, Avirex itd. mislim cijene su mrak :s
Nisam kupovao skijašku opremu, ali primjetio sam da je sve na rasprodaji, ljudi ko u priči, svi izlaze sa punim vrećama.
Sniženje vam traje do 31.12. pa tko misli neka se požuri.
www.sorelleramonda.com

Pored toga vam je dućan sa tehničkom robom (Ulctehnic, ja mislim da sam dobro napisao), zbog toga sam i išao tamo, kupio sam tv sony 40 Z4500 kojeg sam platio na akciji 999 eura, samo za informaciju - kod nas oko 14000kn, pa vam dođe da se zapitate tko to nas ovdje dere:D
Uzeo sam još blueray s350 za 99 eura, to je ako se kupi u kompletu sa tv-om. Sve od tehničke robe je sniženo.

Još sam u povratku napunio pun rezervoar jeftinijeg goriva u sloveniji, i tko kaže da se ne isplati u italiju u shopping.:top:

rijecanka77
21.12.2008., 20:29
jel mi mozes reci da li si to isao u outlet u Reanu del Rojale, poslije Udina? Tamo imaju i ostalu robu koliko znam ili samo sportsku? Moj muz bi pogledao neke jakne...

mlada
21.12.2008., 21:42
i mene zanima kakva je situacija sa outletima u Udinama?

rijecanka77
22.12.2008., 10:27
@mlada

ovdje imas link sa outletima od tih ducana, imaju ih po cijeloj Italiji...konkretno, stavila sam link ovog ducana oko Udina, ima raznih brendova ali me zanima da li je tako i u stvarnosti http://www.sorelleramonda.com/ramonda/show.do?codSede=070&lang=it&idmenu=13&gerarchia=002.002

ivanna5
23.12.2008., 19:47
može mi MOLIM VAS, MOLIM VAS netko reći kako NAJNAJjeftinije do Trsta??!

pcelicaizubic
23.12.2008., 21:49
može mi MOLIM VAS, MOLIM VAS netko reći kako NAJNAJjeftinije do Trsta??!

ako si iz rijeke odi s frendicom autom svaka ima troskova 50 kn:top: napred i nazad

pcelicaizubic
23.12.2008., 21:50
kad su snizenja?
zna li netko di ima veliki outlet sa svim markama ?poznatijim

mala_23
31.12.2008., 07:59
da li netko zna kada točno počinju sniženja u trstu? hvala

rijecanka77
31.12.2008., 10:25
koliko se sjecam, prijasnjih godina bi snizenja pocela prvi radni dan nakon Sveta Tri Kralja...

prilika
02.01.2009., 09:36
Da, točno. Ja sam bila zadnji puta u Trstu prije pet godina i došla sam autobusom iz Opatije za oko 1 sat i 15 minuta i tada su rasprodaje počele 7.1. odnosno dan nakon praznika Sveta tri kralja. Samo ja ne znam talijanski i nekako mi se bilo teško snaći po Trstu. Kada sam pitala prolaznike na engleskom za neki dućan ili ulicu nitko mi nije odgovorio jer zapravo dosta Talijana ne zna engleski jezik. Poslije sam išla u Graz i tamo mi je nekako bilo bolje jer znam njemački. Jedino što je iz Zagreba do Graza otprilike 3 sata vožnje autobusom sa stajanjem i čekanjem na granici, što je zapravo dosta daleko i dug je put.

Freak1000
02.01.2009., 21:27
Danas bio u Palmanovi i u Trstu, .... SNIZENJA su pocela 02.01. ...

prilika
03.01.2009., 08:30
Onda su sada pomakli na raniji termin ta sniženja. Znam da su prije počinjala tek 7.1. Dobro dođe ovih par dana ranije za sniženja jer je dosta ljudi na godišnjem pa se ima vremena otići do Italije u shopping.

Goop
03.01.2009., 08:36
da li netko zna jesu li trgovine otvorene ponedjeljkom kao i ostalim radnim danima

Inanna
03.01.2009., 10:38
Trgovački centar Torri d'Europa je otvoren od 12:00.
Mislim da i ostale trgovine rade popodne.

Sniženja su u Trstu počela jučer, u nekim trgovinama i do 70%. Treba iskoristiti ovih par dana dok su još Talijani na skijanju jer je brdo njih napravilo most do 7., tako da se ima vremena proći dosta trgovina, a i birati veličine.

Goop
03.01.2009., 10:43
znam da torri radi ponedjeljkom...ali vise me zanimaju trgovine po gradu
neki kazu da ponedjeljkom ne rade uopce

Sponza ri
04.01.2009., 18:28
ovo i mene zanima.. :moli:

slatkish
04.01.2009., 19:57
ja mislim da oni ponedjeljkom ne rade uopće, njima je ponedjeljak kao nama nedjelja, no nisam sigurna

Sponza ri
04.01.2009., 20:24
h&m sam vidjela da radi.. tore isto.. drugo mi ni ne treba :zubo:

Goop
04.01.2009., 20:49
ja sutra idem na blef...nesto ce bit otvoreno ujutro nadam se
ako nista drugo uvijek mi ostaje tori i palmanova outlet village
a gdje i kada se otvorio hm u trstu?

bubica17-sb
05.01.2009., 00:19
bok ljudi,evo i ja planiram u petak do trsta pa me zanima da li jos uvijek ima organiziran taj prijevoz?i ako znate kolika je cijena karte?

i ak netko moze objasniti gdje je taj h&m,ja sam bila ovo ljeto ali nisam ga vidjela....mozda da mi napisete adresu,pa da zamolim drage talijančiće da mi objasne gdje je to:)

eh da i komentari ovih sto su bili,jel ima dobrih stvari u redsu kakve su cijene???
pozzz

veco-zg
05.01.2009., 09:36
bio sam ja u petak u trstu ,ima u replayu super sniženja, sve 50 posto snizeno, i u ambasador dučanu (armani i ralph lauren) od 30 do 70 posto, npr. armani tenisice kostaju 63 eura snizene, al imaju samo velike i jako male brojeve, jedino mi je zao sta sam proletio centar pa nisam naso sweet years ducan,

mala_nala
05.01.2009., 09:48
bio sam ja u petak u trstu ,ima u replayu super sniženja, sve 50 posto snizeno, i u ambasador dučanu (armani i ralph lauren) od 30 do 70 posto, npr. armani tenisice kostaju 63 eura snizene, al imaju samo velike i jako male brojeve, jedino mi je zao sta sam proletio centar pa nisam naso sweet years ducan,

opet su me zeznuli,i počeli snizenja ranije no ikad-joooj! jel u replayu ima snizeno novijih modela trapki jer su proslih godina pobacili,ili su ih prodali odmah prvi sat.

sy ti je u coinu kao i ostale marke

Inanna
05.01.2009., 10:25
ja mislim da oni ponedjeljkom ne rade uopće, njima je ponedjeljak kao nama nedjelja, no nisam sigurna

Bilo nekada davno, sada skoro svi dućani rade ponedjeljkom a nedjeljom ne (osim trgovačkih centra i malo većih dućana tipa H&M).

ja sutra idem na blef...nesto ce bit otvoreno ujutro nadam se
ako nista drugo uvijek mi ostaje tori i palmanova outlet village
a gdje i kada se otvorio hm u trstu?

Ma vjerojatno rade kao i svaki dan (samo Torri od 12:00).
H&M ti je u gradu, odmah pored Pittarella, preko puta Upima. Ne možeš fulat.

Sponza ri
05.01.2009., 18:32
h&m je odlican :s :s
bas je dobra ponuda :top:

žalfija
05.01.2009., 19:54
Ja sam isto bila u Trstu nakon 100 god.
Ma volim ga, bez obzira na Kineze. Ubola sam prekrasnu kožnu jaknicu na 70% sniženju za 50 eura.:D
H&M me je razočarao, al nema veze, nego tražili tenisice po mogućnosti Adidas, al nismo našli. Zna netko možda gdje ima malo više izbora?

I sad ono najbolje-parfumerije :cerek:, nema toga kod nas, tamo kad je sniženje, SVE je sniženo, može si čovjek kupiti brdo fine kozmetike, a tu su npr. ruževi na sniženju tak kad su već stari!:mad: Uglavnom imam si brdo pomadica i sad fino mirišim na Europu!-:rofl:

Inanna
05.01.2009., 20:20
Ma volim ga, bez obzira na Kineze.

Amen.

nego tražili tenisice po mogućnosti Adidas, al nismo našli. Zna netko možda gdje ima malo više izbora?

U gradu nemaš baš neki izbor, možda u Torri d'Europa, ona trgovina sa sportskom odjećom, obućom i opremom - Giacomelli sport. Tamo znaju imati dosta toga.
Ako nema tamo, cipela i tenisica imaš i u Scarpissimi, tamo kod Famile, odmah blizu granice.

U biti, samo čekam da otvore novi trgovački centar koji se gradi odmah kod granice - izgleda ogromno i djeluje obećavajuće.

žalfija
05.01.2009., 20:26
A da? SLO ili IT?

Ariel35
06.01.2009., 13:36
Pozdrav

Ja se spremam sutra u Trst pa me najviše zanima vrijeme. Ovi koji su bili iza nove godine da li je cesta kroz Sloveniju ok ili ima snijega i leda ??
Mislila sam ići u Zg na sniženja pa sam odustala najviše zbog snijega koz GK nadam se da je prema Trstu bolje.

Inanna
06.01.2009., 15:40
Ma vrijeme ti je ok (hladno je, ali nema padalina i leda).

@ žalfija - novi trgovački centar će biti odmah prije Trsta, već je skoro gotov i ogroman je.

žalfija
06.01.2009., 17:15
Ma vrijeme ti je ok (hladno je, ali nema padalina i leda).
@ žalfija - novi trgovački centar će biti odmah prije Trsta, već je skoro gotov i ogroman je.

Snijega ima, al je cesta ok, može se laganini...

Jiiiipiiiii! :D

siniša1972
06.01.2009., 18:54
da li netko zna gdje je mirela u trstu hangar veliki sa robom negdje blizu željezničke stanice?

Inanna
07.01.2009., 09:04
da li netko zna gdje je mirela u trstu hangar veliki sa robom negdje blizu željezničke stanice?

I sam si rekao, blizu željezničke stanice i autobusnog kolodvora. Odmah preku puta te trgovine ti je Banca d'Italia.
Ako kreneš iz centra, idi busom broj 20 ili 21 do zadnje stanice (autobusni kolodvor i željeznička postaja). Jednom kad si kod busne, od onog velikog parka kreneš prema obali i odmah naletiš na Banca d'Italia (to je na lijevoj strani), a Mirella ti je malo niže (na desnoj strani). Vidjet ćeš dosta ljudi ispred, tako da ne možeš fulati iako nema nikakvih natpisa.

mala_nala
07.01.2009., 09:56
innana ma gdje kraj granice?mislim da znam ,ali tamo odemo samo kad zalutamo radi guzve na ostalim granicama.ajd pojasni malo...

Inanna
07.01.2009., 11:25
innana ma gdje kraj granice?mislim da znam ,ali tamo odemo samo kad zalutamo radi guzve na ostalim granicama.ajd pojasni malo...

Čim prođeš (bivšu) granicu Slovenija - Italija ideš na autocestu, no ne ideš ravno za Trst (kako piše na tabeli) već se spustiš dole desno (na tabeli piše Muggia, Ospo - to je tamo gdje je Famila ako si ikada bila) i stigneš na kružni tok. Sa kružnog toka uhvatiš odmah prvi izlaz desno, pa voziš na lijevoj strani do raskrižja gdje skrećeš lijevo. Desetak-dvadesetak metara i vidjet ćeš novoizgrađeni shopping centar na desnoj strani. Ogroman je, ne možeš fulat.
Otvorenje bi, navodno, trebalo biti prije 3.mjeseca.

luna_lunatik
07.01.2009., 16:00
jel zna itko ako ima u Trstu topshop i gdje je ako ima??:confused:

*minii*
07.01.2009., 17:23
Ma volim ga, bez obzira na Kineze. Ubola sam prekrasnu kožnu jaknicu na 70% sniženju za 50 eura.:D
H&M me je razočarao, al nema veze, nego tražili tenisice po mogućnosti Adidas, al nismo našli. Zna netko možda gdje ima malo više izbora?

I sad ono najbolje-parfumerije :cerek:, nema toga kod nas, tamo kad je sniženje, SVE je sniženo, može si čovjek kupiti brdo fine kozmetike, a tu su npr. ruževi na sniženju tak kad su već stari!:mad: Uglavnom imam si brdo pomadica i sad fino mirišim na Europu!-:rofl:

šta je i u parfumerijama sniženje???? :eek:

Ovo nisam znala....... :eek:

Inanna
07.01.2009., 18:31
jel zna itko ako ima u Trstu topshop i gdje je ako ima??:confused:

Koliko je meni poznato nema :tuzni:
Šuškalo se o otvaranju Zare, ali za sada od toga nema ništa.

*minii* - u Limoniju sam vidjela da imaju neka sniženja i akcije, a i kozmetički odjeli robnih kuća (n.pr. Upim) imaju popuste. Bilo je nešto i u Douglasu i u Sephori.

mlada
07.01.2009., 19:00
@mlada

ovdje imas link sa outletima od tih ducana, imaju ih po cijeloj Italiji...konkretno, stavila sam link ovog ducana oko Udina, ima raznih brendova ali me zanima da li je tako i u stvarnosti http://www.sorelleramonda.com/ramonda/show.do?codSede=070&lang=it&idmenu=13&gerarchia=002.002

hvala, čini mi se super

žalfija
07.01.2009., 21:51
šta je i u parfumerijama sniženje???? :eek:

Ovo nisam znala....... :eek:

Ooooooo da!:cerek:, možda ne u svim, ali u onima u koje sam ja ušla da, konkretno tražila sam neke proizvode za kosu, al normalno da sam si kupila još neke stvarčice...

ivana146
08.01.2009., 08:33
a jel ko zna jel ima diesel u trstu i di je miss sixty? hvala :)

Inanna
08.01.2009., 09:32
Miss Sixty nema u Trstu svoju trgovinu, a Diesel niti, no njihovu robu sam viđala u Torri d'Europa u trgovini DeN (imali su i Replay ako se ne varam). To ti je na srednjem katu (http://www.torrideuropa.com/scheda.asp?id=115), blizu Pimkieja.

rijecanka77
08.01.2009., 10:10
a jel ko zna jel ima diesel u trstu i di je miss sixty? hvala :)

Ja sam kupovala diesel trapke u jednom ducanu u trstu, ali nije Diesel ducan...medjutim ne znam jel jos uvijek radi. Nalazi se malo iznad Replay-a.

rijecanka77
08.01.2009., 10:14
hvala, čini mi se super

Bila sam tamo pred dva tjedna. Moj komentar mozes procitati ovdje (tema outleti)
http://www.forum.hr/showpost.php?p=17871411&postcount=453

ivana146
08.01.2009., 11:16
Miss Sixty nema u Trstu svoju trgovinu, a Diesel niti, no njihovu robu sam viđala u Torri d'Europa u trgovini DeN (imali su i Replay ako se ne varam). To ti je na srednjem katu (http://www.torrideuropa.com/scheda.asp?id=115), blizu Pimkieja.

hvala :mig:

Ja sam kupovala diesel trapke u jednom ducanu u trstu, ali nije Diesel ducan...medjutim ne znam jel jos uvijek radi. Nalazi se malo iznad Replay-a.

a pogledat ču pa ako ima ima :D hvala
ali tako sam i ja prošli put kad sam bila, miss sixty trapke u nekom dučanu storm našla.. a mislila sam da možda imaju dučan svoj.. al ništa :D

rijecanka77
08.01.2009., 15:36
@ivana146

Ne znam gdje zivis, ali u Rijeci u Toweru ti je Miss Sixty i imaju popust 40 plus 10 posto na gotovinu, znaci 50 posto...ja kupila trapke neki dan, platila 500 kn one od 1000 kn.

ivana146
08.01.2009., 19:24
@ivana146

Ne znam gdje zivis, ali u Rijeci u Toweru ti je Miss Sixty i imaju popust 40 plus 10 posto na gotovinu, znaci 50 posto...ja kupila trapke neki dan, platila 500 kn one od 1000 kn.

iz rijeke :mig: bila sam jučer i vidjela.. samo provjeravam da vidim ako ima.. možda su tamo još niže :D moš mislit :rolleyes: ako niš, na kraju ču kupit u taveru. iako je to drukčije kad dođeš u trst :D

Sponza ri
08.01.2009., 21:17
u sorrelle ramonda su ti trapke na snizenju 30-50€

intercepts
08.01.2009., 22:11
diesel ti je preko puta replaya u trstu,za one koe neznaju,ulica u kojoj su robne kuće upim i coin

ivana146
09.01.2009., 08:44
u sorrelle ramonda su ti trapke na snizenju 30-50€

a koliko su inače tamo.. mislim s koliko su snižene.. ako su jeftinije opčenito nego kod nas? ili je ista cijena kao kod nas?

ivana146
09.01.2009., 15:12
e još da pitamo samo... jel ko bio u onom village outlet palmanova.. ima li tamo šta? :)

rijecanka77
09.01.2009., 15:15
Da ne ponavljam, procitaj gore post br. 81

ivana146
09.01.2009., 15:38
Da ne ponavljam, procitaj gore post br. 81

hvala :D

e sad neznam di je bolje ič. u toj sorelli mi se čini veči izbor dučana.. možda su još šta snizili nakon nove g... nadam se:rolleyes:

rijecanka77
09.01.2009., 15:50
Udine i Palmanova su jako blizu, najbolje napravi izlet i obidji sve...cisto da zadovoljis znatizelju. Stvari koje se meni ne svidjau, mozda su tebi super i obrnuto. A ako ti se ne svidja, po povratku stani u Trst...:cerek:
Moj bi izbor ipak bio Trst. No ja sam bila tada onaku u djiru bezveze, na izletu pa se nisam opterecivala nekim shoppingom.

aina_mo
10.01.2009., 00:28
u mojim krajevima su prosla vremena kad se odlazilo u trst...

*minii*
10.01.2009., 11:10
Ja ću slijedeći tjedan vjerovatno u Trst, ako ostane do tad šta na policama,...:tuzni:

ivana146
10.01.2009., 12:02
Ja ću slijedeći tjedan vjerovatno u Trst, ako ostane do tad šta na policama,...:tuzni:

ja isto tako. zbog skijaša koji se vračaju :(
nadam se da če šta ostat :(:D

Inanna
10.01.2009., 12:53
Ma ostat će, ne brinite.
Samo se naoružajte strpljenjem.

Hamanu
10.01.2009., 21:13

Koji je to "ambasador" dućan i gdje je?

Ovaj Sorelle Ramonda, je to outlet ili normalni centar? Ima li u njemu sniženja sada ili su sva završila 31. 12?

Lilit
01.02.2009., 21:36
Ovaj Sorelle Ramonda, je to outlet ili normalni centar? Ima li u njemu sniženja sada ili su sva završila 31. 12?

mene zanima gdje je to tocno?
to nije onaj outlet kod/u palmanovi?

Čim prođeš (bivšu) granicu Slovenija - Italija ideš na autocestu, no ne ideš ravno za Trst (kako piše na tabeli) već se spustiš dole desno (na tabeli piše Muggia, Ospo - to je tamo gdje je Famila ako si ikada bila) i stigneš na kružni tok. Sa kružnog toka uhvatiš odmah prvi izlaz desno, pa voziš na lijevoj strani do raskrižja gdje skrećeš lijevo. Desetak-dvadesetak metara i vidjet ćeš novoizgrađeni shopping centar na desnoj strani. Ogroman je, ne možeš fulat.
Otvorenje bi, navodno, trebalo biti prije 3.mjeseca.

a sta je ovo? :o nisam se snasla u postovima :brukica:

i koliko je tesko s autoputa sic i nac onaj shoping centara u udinama?

Inanna
02.02.2009., 10:56
a sta je ovo? :o nisam se snasla u postovima :brukica:

Novi shopping centar :cerek:, ali nije još otvoren :mig:

Lilit
02.02.2009., 20:55
a jel ima jos koji outlet ili shopping centar oko udina, trsta osim toria u trstu ??

ivana146
02.02.2009., 21:01
u palmanovi (village outlet) je katastrofa. bila sam u subotu i nisam ništa našla nit vidjela :D :mad::(:D

Lilit
02.02.2009., 21:10
to je onaj odmah na autoputu? malo sidjes s autoputa jel?
a ima sta sportskih ducana ili? nisi bas nista nista nasla?

a imas koji drugi centar za preporucit u tom kraju?

ivana146
04.02.2009., 15:20
to je onaj odmah na autoputu? malo sidjes s autoputa jel?
a ima sta sportskih ducana ili? nisi bas nista nista nasla?

a imas koji drugi centar za preporucit u tom kraju?

mislim da da, vidi se s autoputa.. al kad siđeš s autoputa imaš još vožnje nekih 5 minuta do njega.
imaš nike i puma. možda se nešto može nač, al ja eto nisam ništa ..
a za drugi centar, jedino taj u udinama šta pričaju .. sorelle ramonda, nisam bila al po dučanima mi se čini puno puno bolji, a sad neznam. to mi nekako daleko, a nešto bliže ti neznam :mig:

ancatdubh
04.02.2009., 15:24
ja sam bila nakon mnogo godina opet u trstu prije 2 tjedna u torri d europa i mogu rec da je bijeda.
osim sta sam nasla super kvalitetnog rublja za super nisku cijenu(najbolji ves sam uvijek nalazila u trstu) roba je katastrofa,ko da je sve kupljeno na istoj trznici,prodavacice extra neljubazne,prljavo etc...a grad nekako tuzan,nema ljudi,samo kinez do kineza(na ducane mislim):ne zna:

strijelčica
04.02.2009., 20:24
Često idem u Udine u CITTA DI FIERA i ja zadovoljna jako,ima raznolikih dučana ,ovaj put u povratku otišli i u PALMANOVU u VILLAGE OUTLET,a za Sorelle sam čula da je o.k. ali da se više isplati ić na sniženja jer da su cjene malo veće

žalfija
04.02.2009., 23:44
Šta ima u tom Village outletu?

strijelčica
06.02.2009., 14:29
[QUOTE=žalfija;18623618]Šta ima u tom Village outletu?[/QUOTE

Ko i u svakom centru,ovisi šta tražiš,dal ćeš biti zadovoljna ili ne.

ivana146
06.02.2009., 14:42
Šta ima u tom Village outletu?

http://www.palmanovaoutlet.it/index.php/pov_en

tu možeš vidjet :mig:

žalfija
06.02.2009., 18:48
Tenkju!:)

veco-zg
25.02.2009., 14:02
ja sam bila nakon mnogo godina opet u trstu prije 2 tjedna u torri d europa i mogu rec da je bijeda.
osim sta sam nasla super kvalitetnog rublja za super nisku cijenu(najbolji ves sam uvijek nalazila u trstu) roba je katastrofa,ko da je sve kupljeno na istoj trznici,prodavacice extra neljubazne,prljavo etc...a grad nekako tuzan,nema ljudi,samo kinez do kineza(na ducane mislim):ne zna:

torri d europa je katastrofa, dize mi se zeljudac od ponude, jedino sta valja u tome je pizzeria neka, a ona giulia isto katastrofa, al centar mie j ok u trstu i moze se nac nesto od replaya i armanija , sweet years i takve stvari

veco-zg
25.02.2009., 14:03
e ljudi jel vi znate kad je proljetno sniženje u trstu?

mala_nala
25.02.2009., 14:18
Hi shoppingholicari/ke,jel se mozda otvorilo sto novo u trstu za sto ja neznam osim standardne ponude mog djira-h&m,footlocker,coin,replay,ucb,sisley,corner....:ne zna:

strijelčica
26.02.2009., 10:49
Dal netko zna dal se je ZARA otvorila u TRSTU čula neke priče ,ali ništa provjereno:D

Inanna
26.02.2009., 13:34
e ljudi jel vi znate kad je proljetno sniženje u trstu?

Sniženja na zimsku odjeću ti traju još do 2.3., a za neka proljetna nemam pojma.

Dal netko zna dal se je ZARA otvorila u TRSTU čula neke priče ,ali ništa provjereno:D

To je, za sada, još samo trač :kava:
Nešto se šuška da bi trebao zatvoriti Pittarello u centru i da bi tamo mogla biti Zara, ali o tome se pričalo već davno, a do sada još ništa konkretnog.

MimaŠiš
26.02.2009., 15:28
Jeste bili u H&M-u u Trstu? Jel zna netko kakav je?

animsaj
08.03.2009., 18:01
Zna netko kako se zove ovaj novi shopping centar u Trstu?? Otvaranje je 12.03. valjda..

animsaj
12.03.2009., 11:26
Zna netko kako se zove ovaj novi shopping centar u Trstu?? Otvaranje je 12.03. valjda..

Free time Monte d'oro - danas otvoreno

summerwind
12.03.2009., 20:03
animsaj, nema ni slovca o tome na netu, barem ja nisam našla :confused:
Koji dućani su u tom centru?

Inanna
13.03.2009., 12:08
Od 100 planiranih trgovina otvoreno ih je možda 40ak, gornji kat za zabavu je još zatvoren.
Otvorenje je bilo čisto zbog potrebe da se ispoštuju rokovi, više od pola prostora zjapi prazno jer još nije iznajmljeno.

Ipak, mislim da ću ići baciti oko idući tjedan.

Freak1000
13.03.2009., 18:55
A gdje je tocno taj centar ?

rijecanka77
14.03.2009., 16:32
Zasto nema nikakvog linka za taj centar?

Inanna
16.03.2009., 12:22
Nema linka jer im web stranice još ne rade...

@ Freak1000 - centar se nalazi odmah nakon (bivše) granice, možeš ići starom cestom ili auto-cestom.

Inanna
18.03.2009., 11:04
Bacila oko u ponedjeljak na taj novi shopping centar.
Što reći osim - tiha jeza.
Kao što već napisah, od 100 trgovina nije otvoreno niti pola, a ono što je otvoreno je blago rečeno katastrofa osim par izuzetaka.
Za sada je što se tiče ponude cipela otvorena samo Bata. Što se odjeće tiče, imaju Motivi, Bon Prix (živi užas) i još par babastih trgovina.
Svjetla točka su Limoni i još jedna ljekarna-parfumerija. I besplatan parking.
Centar zjapi prazan.
Pitam se što im je to trebalo.
Možda bude bolje kada se popune svi ti prazni prostori i kada otvore i dio za zabavu (go-cart pista, klizalište i wellness), ali za sada nema smisla odlaziti tamo.

tereza07
18.03.2009., 12:24
Bacila oko u ponedjeljak na taj novi shopping centar.
Što reći osim - tiha jeza.
Kao što već napisah, od 100 trgovina nije otvoreno niti pola, a ono što je otvoreno je blago rečeno katastrofa osim par izuzetaka.
Za sada je što se tiče ponude cipela otvorena samo Bata. Što se odjeće tiče, imaju Motivi, Bon Prix (živi užas) i još par babastih trgovina.
Svjetla točka su Limoni i još jedna ljekarna-parfumerija. I besplatan parking.
Centar zjapi prazan.
Pitam se što im je to trebalo.
Možda bude bolje kada se popune svi ti prazni prostori i kada otvore i dio za zabavu (go-cart pista, klizalište i wellness), ali za sada nema smisla odlaziti tamo.

Da li si bila u Torri d'Europa? Da li je tamo jos uvijek jad i bjeda? Bila sam tamo zadnji put prije 3 god...

rijecanka77
18.03.2009., 16:13
Inanna

Hvala na informaciji, sad mi je lakse kad znam da nista ne propustam :cerek:

Inanna
19.03.2009., 10:15
Da li si bila u Torri d'Europa? Da li je tamo jos uvijek jad i bjeda? Bila sam tamo zadnji put prije 3 god...

Bila sam odmah nakon Montedoro (da se utješim).
Pa čuj, nakon onog očaja u Montedoro, Torri djeluju privlačno.
Ne znam što te točno zanima, ali imaju slijedeće:

cipele: Pittarello, Deichmann, Bata, Nero Giardini, Kickers (za djecu), Novita'

odjeća i dodaci: Accessorize, Athlets World, Cache Cache, Calzedionia, Celio (muška odjeća), Daddy & Son, DeN, Duets, Etam Lingerie, Esprit, Fashion Store One, Giacomelli Sport, Golden Point, Intimissimi, Inverso, Invicta - Diadora, Jolidon, L'Arpa, Max & Co., Motivi, Nuna Lie, OBJ, Okaidi, Oltre, Omai, Piazza Italia, Pimkie, Sasch, Sergio Tacchini, Sonny Bono, Tally Weijl, Timberland

parfumerije: Limoni, Sephora, Bottega Verde, Kiko, L'Isola Verde

Dodaj i par optika, papirnica, knjižaru, Coop, MediaWorld, kino i fast-food te razne zalogajnice.

Giada
19.03.2009., 11:32
Bila sam odmah nakon Montedoro (da se utješim).
Pa čuj, nakon onog očaja u Montedoro, Torri djeluju privlačno.
Ne znam što te točno zanima, ali imaju slijedeće:

cipele: Pittarello, Deichmann, Bata, Nero Giardini, Kickers (za djecu), Novita'

odjeća i dodaci: Accessorize, Athlets World, Cache Cache, Calzedionia, Celio (muška odjeća), Daddy & Son, DeN, Duets, Etam Lingerie, Esprit, Fashion Store One, Giacomelli Sport, Golden Point, Intimissimi, Inverso, Invicta - Diadora, Jolidon, L'Arpa, Max & Co., Motivi, Nuna Lie, OBJ, Okaidi, Oltre, Omai, Piazza Italia, Pimkie, Sasch, Sergio Tacchini, Sonny Bono, Tally Weijl, Timberland

parfumerije: Limoni, Sephora, Bottega Verde, Kiko, L'Isola Verde

Dodaj i par optika, papirnica, knjižaru, Coop, MediaWorld, kino i fast-food te razne zalogajnice.

Gdje se nalazi Tally Weijl u Torri? Uvijek idem tamo i nisam je vidjela :ne zna:

Inanna
20.03.2009., 11:44
Tally Weijl ti je na zadnjem katu (tamo gdje je kino), odmah do ulaza/izlaza.

ruza_crvena7
22.04.2009., 12:36

pa sweet years je u torri di europa, ili ima jos neki posebno?? ma to mi je najbolji butik, trst volim samo radi sweet years-a..:D
ps-gdje je h&m??ja sam cula da na mjestu gdje je bio pitarello,a nakon tog sam cula da se na mjestu pitarella otvara zara pa mi uopce nije jasno..znam samo da je ulica u kojoj su upim, coin, paprika i to al jos nisam bila (sramotee:rolleyes:)

MimaŠiš
22.04.2009., 15:41
pa sweet years je u torri di europa, ili ima jos neki posebno?? ma to mi je najbolji butik, trst volim samo radi sweet years-a..:D
ps-gdje je h&m??ja sam cula da na mjestu gdje je bio pitarello,a nakon tog sam cula da se na mjestu pitarella otvara zara pa mi uopce nije jasno..znam samo da je ulica u kojoj su upim, coin, paprika i to al jos nisam bila (sramotee:rolleyes:)

Meni je netko rekao da je na mjestu gdje je bilo Pitarello. :ne zna:

sweet Irma
23.04.2009., 10:07

da, na mjestu od pitarella je :D odmah nasuprot upima.

Giada
23.04.2009., 11:06
H&m je do Pittarella ;)

lavida
30.04.2009., 09:59
može mi netko preporučiti neke dućane gdje bi mogli pogledati za muška svečana odijela?
može i neke outlete, voljeli bi proći povoljnije....bacajte šta znate!

Inanna
05.05.2009., 08:44
može mi netko preporučiti neke dućane gdje bi mogli pogledati za muška svečana odijela?
može i neke outlete, voljeli bi proći povoljnije....bacajte šta znate!

Coin, Upim, Oviesse...Prošećeš malo po centru i to je to.

nasmijanonebo
29.05.2009., 11:03
je l ima jos ducana "reds" u trstu il palmanovi il udinama?nisam bila u tim gradovima 10 godina:eek:..

Inanna
29.05.2009., 11:08
je l ima jos ducana "reds" u trstu il palmanovi il udinama?nisam bila u tim gradovima 10 godina:eek:..

Reds je u Trstu tamo gdje je prije bio Planet :mig:

nasmijanonebo
29.05.2009., 11:13
poznat mi je planet, al stvarno se ne mogu prisjetiti, ipak je proslo 10 godina, :D..znam di je upim, coin, pitarelo u centru..al planet?tj. je l reds u centru?
puno ti hvala unaprijed!

možda i ja
29.05.2009., 20:31
ako ne znas gdje je pittarelo, onda imas jedan reds u torri di europa!

caterina
01.06.2009., 11:47
poznat mi je planet, al stvarno se ne mogu prisjetiti, ipak je proslo 10 godina, :D..znam di je upim, coin, pitarelo u centru..al planet?tj. je l reds u centru?
puno ti hvala unaprijed!

pa to ti je ta ista ulica gdje i upim i coin,pa pitarello-sada je jedan dio H&M, odeš do kraja ulice i tamo di je onaj neki tunel tamo na uglu je REds

Inanna
01.06.2009., 13:03
ako ne znas gdje je pittarelo, onda imas jedan reds u torri di europa!

Nema više Reds u Torri d'Europa još od prošle godine.

Elektra
01.06.2009., 13:22

Uf, stvarno dugo nisam bila tamo :(
Pa jel ima negdje drugdje ili uopće nema Redsa u Trstu? :(

možda i ja
01.06.2009., 20:23

bo... dugo nisam bila, ali ono znam da je bio tamo, ako nema sorry na krivoj inf.

Inanna
02.06.2009., 10:08
Uf, stvarno dugo nisam bila tamo :(
Pa jel ima negdje drugdje ili uopće nema Redsa u Trstu? :(

Sad je jedan u gradu tamo gdje je prije bio Planet (centar).

bo... dugo nisam bila, ali ono znam da je bio tamo, ako nema sorry na krivoj inf.

Ma nije bed. U Torri je umjesto Redsa neka nova trgovina odjeće, Cache Cache, ništa posebno.

caterina
02.06.2009., 19:34
ma ni reds nije baš neka srećka od robe, vjerojatno je zato i propao u torrima-a bilo je ne jedan Reds nego dva Redsa u torrima i još dva su bila u gradu, sad je taj jedan u kako ja to zovem "ulici za šoping" inače Corso Italia

strijelčica
21.06.2009., 15:06
zanima me dali znate dali ponedeljkom rade normalno dučani u Trstu,kao i sutra ,i di da pogledam za neku haljinu, treba mi za jedno vjenčanje

Lilit
21.06.2009., 16:11
kad pocinju snizenja u trstu ako neko zna?
idem sljedeci tjedan pa me zanima mogu li nac tommy h sandale jeftinije nego kod nas, i ako neko zna di ima tommy h u trstu?

Freak1000
21.06.2009., 19:41
Gdje ima Mustangov ducan u Trstu ili Palmanovi ?

caterina
22.06.2009., 19:43
kad pocinju snizenja u trstu ako neko zna?

oni ti imaju zakonski određeno za svaku regiju, ove godine za Friuli Venezia Giulia (Trieste) piše da traju od 5.07-30.09
izgleda da su ove godine popusti uranili zbog krize

Lilit
22.06.2009., 19:47
thx :) znaci nista jos ovaj mjesec, steta :(

strijelčica
26.06.2009., 17:42
Ja bila u ponedeljak ,dugo nisam bila ,ali eto iznenadila se ugodno ponudom,čak negdje bilo sniženja

tereza07
10.07.2009., 13:17
Da li je itko bio u zadnje vrijeme u trstu? Imali kakva snizenja?:D

caterina
11.07.2009., 16:44
Da li je itko bio u zadnje vrijeme u trstu? Imali kakva snizenja?:D

ja nažalost nisam bila u trst već jakoo dugo:(, ali mi je poznanica bila neki dan i kaže da su popusti u svim dućanima na 50posto

tereza07
12.07.2009., 09:16
ja nažalost nisam bila u trst već jakoo dugo:(, ali mi je poznanica bila neki dan i kaže da su popusti u svim dućanima na 50posto

Hvala!

strijelčica
12.07.2009., 18:29
ja ti idem sutra ,pa ti javim ,ali čujem da su počela sniženja ,jupiiii

brazilka
13.07.2009., 12:46
planiram iduci tjedan do trsta, prvi puta u zivotu....dali tko zna nekakv ducan u trstu sa vecernjim haljinama...ne sa potpisom, nego nekakav normalan ducan s haljinama. bila bih vam jako zahvalna...imam gps pa mi nije problem adresa, smao kad bih znala gdje traziti

Supplier
15.07.2009., 06:43
Za večernje haljine probaj ovdje
Luisa Spagnoli S.P.A.
Via Carducci Giosue',9
34122 Trieste

i u Godini Via Carducci 10

Ereshkigal
21.09.2009., 16:57
Da malo podignem temu....već dugo nisam bila u shoppingu odjeće u Trstu, ali kako nisam baš ništa zanimljivo pronašla u Rijeci, a treba mi podosta toga, počela sam malo razmišljati o toj mogućnosti....
Da li je netko bio u posljednje vrijeme?Da li se isplati?
Postoji li neka agencija u Rijeci koja tako nešto ogranizira?

chante
21.09.2009., 19:14
nisam bila vec dosta dugo u trstu, ali autotrans ti ima organiziran prijevoz nekoliko dana na tjedan za manje od 100kn

T<e>a
30.09.2009., 16:06
evo ja idem sutra u trst malo shoppingirati nakon dugo dugo vremena...

Ereshkigal
30.09.2009., 17:04
evo ja idem sutra u trst malo shoppingirati nakon dugo dugo vremena...

Daj javi kako je prošlo.....:)

mia**
30.09.2009., 17:34
spremam se u trst.. pa daj mi recite jel ima tamo zara, bershka, new yorker, mango i tako??

caterina
30.09.2009., 17:58
spremam se u trst.. pa daj mi recite jel ima tamo zara, bershka, new yorker, mango i tako??

nema ništa od navedenog :(

Inanna
01.10.2009., 09:32

New Yorker imaš u Kopru.

T<e>a
02.10.2009., 14:27
Daj javi kako je prošlo.....:)

Evo moram priznati da je meni bilo super....
bila sam u torriu i uglavnom mi se najviše sviđao tally weijl i zbog odjeće i zbog cijena!

bila sam i u centru u H&m-u, ali je naspram drugih gradova totalno razočaranje.....tamo nisam baš niš uspjela naći....

po povratku smo navratile u Koper u Supernovu jer tamo ima New Yorker, a u trgovini Chocolate je bilo super kaputa po 35€!

uglavnom po meni se isplati ići... :D

ambition
04.10.2009., 22:28
trst ima super dučane

fala bogu da nema zaru, nema ni haendem,to imaš u ljubljani i svakom podalpskom europskom selu od postojna pa naprej pa si idi tam kopaj po smetlištu a imaš odma i muru i rašicu pa si kupi pleteno to ti je sad super furka, hehe,
kaj je to reds? jel to isto bugarski brend ko i zara?

italija je mediteran, moda, a slovenija ima zaru i pjevaju sa austrijancima hojdilidojdili.........na alpama i oblače kaj stignu da im nebu zima.....

opče ne kužim da rulja ne kuži da ponterosa više nema

?
svi rade u duhu tradicije dvokratno osim torideuropa
sad je barkolana tak da nema parkinga!!!!!

uglavnom ima za curke serli kraj hipo banke poviše piazze borsa, tam ima mrak stvari a za dečke se je serli preselio u via cavanna, to ti je od glavnog trga desno na broju 25 ili tak nekak, koma lokacija
(Da ove kaj z busom idu zaru tražit ne zajebem moram napisati da serliji nude miju miju, kristijana diora, gučija, salvatore freagamo, kenco i takvi brendovi)
ima puno malih dučana koji furaju finjak, tako da ima izbora i treba iči sa lovom tamo. talijani uvjek spuštaju do 10 posto a dok su rasprodaje uglavnom prodaju smeče i jedino oni koji imaju sreče sa brojevima omaste brk.
konkretno ja!!!!!!!!!! uvjek!!!!!!!!!!!!!evo sad mi se neki dan posrečilo a nije vrijeme rasprodaja. hehehehehe
imam patika prada, dior, guči, one neke diskverd i sve koštaju preko 250, a mene moje čekaju za cca 65, maksimalno 80 eura, a to je 500 kuna. pa na placu smeče prodaju skuplje.
ima jedan stari kaj prodaje diskverd i dolče gabanu, u pothodniku sledja stefanelu, preko puta iste spomenute hipo banke
taj prasac prodaje tu robu po užasnim cijenama i nikad ne spušta tako da moje novce nikada nije vidio a kuži me da redovito gledam u izlog
a i njegva dolčegabana nije ista kao ona u pravom dolče gabana dučanu kao recimo u padovi ili jooj, u firenci je jedan ogroma a tam pak ima svega. lui viton, šanel sa onim torbama po 1800 eura(na to nema nikad popusta tak da se neko ne zblamira)
PALMANOVA- gubljenje vremena, to je ko ARIZONA pa ko voli nek izvoli
to vam izgleda ko u barču u mađarskoj za vreme rata, ko se sječa sječa ko ne nek si ide to pogledati pa nek nam se jada , imamo cijelu zimu vremena

uglavnom, zagreb ima najbolju ponudu krpa i asesoara, parfemi su u italiji jeftiniji, kolistar proizvodi isto, rijeka ima super dučan CORE sa ralf lorenom,
e, jooj, u kopru se otvorio dučan madonna, hehehe, tam kod placa smjer centar, ne obi i supernova
idem spavat u svojoj kalvin klain piđamičici koja me je čekala sa 100 na 30 euriča isto kao i pitonove natikače ali o tome poslje!!!!!!!!
e, a kartijer naočale jedan stric u trstu ima tak ljepe ljepe.....ima i super satove, recimo, kartijer, i gotje sat, zeleni, opče nije skup oko 350 a stari bi spustil nekaj. 10 posto
aj bok!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tereza07
05.10.2009., 12:39
Prvo se nauci pisati pa onda komentiraj!

petarom
06.10.2009., 22:12
:rolleyes::kava:trst ima super dučane

fala bogu da nema zaru, nema ni haendem,to imaš u ljubljani i svakom podalpskom europskom selu od postojna pa naprej pa si idi tam kopaj po smetlištu a imaš odma i muru i rašicu pa si kupi pleteno to ti je sad super furka, hehe,
kaj je to reds? jel to isto bugarski brend ko i zara?

italija je mediteran, moda, a slovenija ima zaru i pjevaju sa austrijancima hojdilidojdili.........na alpama i oblače kaj stignu da im nebu zima.....

opče ne kužim da rulja ne kuži da ponterosa više nema

?
svi rade u duhu tradicije dvokratno osim torideuropa
sad je barkolana tak da nema parkinga!!!!!

uglavnom ima za curke serli kraj hipo banke poviše piazze borsa, tam ima mrak stvari a za dečke se je serli preselio u via cavanna, to ti je od glavnog trga desno na broju 25 ili tak nekak, koma lokacija
(Da ove kaj z busom idu zaru tražit ne zajebem moram napisati da serliji nude miju miju, kristijana diora, gučija, salvatore freagamo, kenco i takvi brendovi)
ima puno malih dučana koji furaju finjak, tako da ima izbora i treba iči sa lovom tamo. talijani uvjek spuštaju do 10 posto a dok su rasprodaje uglavnom prodaju smeče i jedino oni koji imaju sreče sa brojevima omaste brk.
konkretno ja!!!!!!!!!! uvjek!!!!!!!!!!!!!evo sad mi se neki dan posrečilo a nije vrijeme rasprodaja. hehehehehe
imam patika prada, dior, guči, one neke diskverd i sve koštaju preko 250, a mene moje čekaju za cca 65, maksimalno 80 eura, a to je 500 kuna. pa na placu smeče prodaju skuplje.
ima jedan stari kaj prodaje diskverd i dolče gabanu, u pothodniku sledja stefanelu, preko puta iste spomenute hipo banke
taj prasac prodaje tu robu po užasnim cijenama i nikad ne spušta tako da moje novce nikada nije vidio a kuži me da redovito gledam u izlog
a i njegva dolčegabana nije ista kao ona u pravom dolče gabana dučanu kao recimo u padovi ili jooj, u firenci je jedan ogroma a tam pak ima svega. lui viton, šanel sa onim torbama po 1800 eura(na to nema nikad popusta tak da se neko ne zblamira)
PALMANOVA- gubljenje vremena, to je ko ARIZONA pa ko voli nek izvoli
to vam izgleda ko u barču u mađarskoj za vreme rata, ko se sječa sječa ko ne nek si ide to pogledati pa nek nam se jada , imamo cijelu zimu vremena

uglavnom, zagreb ima najbolju ponudu krpa i asesoara, parfemi su u italiji jeftiniji, kolistar proizvodi isto, rijeka ima super dučan CORE sa ralf lorenom,
e, jooj, u kopru se otvorio dučan madonna, hehehe, tam kod placa smjer centar, ne obi i supernova
idem spavat u svojoj kalvin klain piđamičici koja me je čekala sa 100 na 30 euriča isto kao i pitonove natikače ali o tome poslje!!!!!!!!
e, a kartijer naočale jedan stric u trstu ima tak ljepe ljepe.....ima i super satove, recimo, kartijer, i gotje sat, zeleni, opče nije skup oko 350 a stari bi spustil nekaj. 10 posto
aj bok!!!!!!!!!!!!!!!!!!

petarom
06.10.2009., 22:13
e zna netko će radit dućani sad u nedjelju pošto je barcolana jer sam čula da ne rade više nedjeljom samo hm giulia i t. europa

black_man
06.10.2009., 22:28
Trieste je koma za shopping,pogotovo za dizajnerske krpice.
Ima par dućana sa nekim ŽNJ linijama i jedan sa nešto boljom ponudom.
Taj dućan gdje starac prodaje D2 u pothodniku je koma.

Kad se vec dodje do Trsta,najbolje produziti za Veneciju.

Inanna
07.10.2009., 10:49
e zna netko će radit dućani sad u nedjelju pošto je barcolana jer sam čula da ne rade više nedjeljom samo hm giulia i t. europa

Milsim da neće, nisu ni prošle godine radile ako me pamćenje dobro služi.
Jedino su u blizini Ponterossa postavili pun kufer štandova, cijeli tjedan je sajam.

Dobro si čula, nedjeljom rade samo Torri d'Europa, H&M i il Giulia.

Jassmine
07.10.2009., 22:56
Trieste je koma za shopping,pogotovo za dizajnerske krpice.
Ima par dućana sa nekim ŽNJ linijama i jedan sa nešto boljom ponudom.
Taj dućan gdje starac prodaje D2 u pothodniku je koma.

Kad se vec dodje do Trsta,najbolje produziti za Veneciju.

Black Man, molim te da mi kažeš......neznam.....ali sam negdje pročitala da u okolici Venecije ima neki ogroman Outlet! Neznam dali griješim? Imaš li kakvih spoznaja o tome? Hvala puno. Pozz....

KILLERDOG
08.10.2009., 05:31
to je između trsta i venecije :mig:
ja idem tamo redovito,puno bolja ponuda nego u trstu,i cijene
ima još jedan u blizini ali je koma,ovaj je puno bolji
evo stranice
http://www.palmanovaoutlet.it/

brandoholik
08.10.2009., 09:03
uh što volim šoping :cerek:

nat_nat_nat
08.10.2009., 10:30
Cureeee, nije u Trstu, ali nije ni jako daleko

http://www.cittafiera.it/shopping/

Zara, H&M.... ma sve živo

mia**
09.10.2009., 12:16

AJMEEEE DI JE TOOO???

@ AMBITION mislim da ti koji nosiš kalvin klain nisi kompetentan komentirati haendem, zaru i nazivati ih smetlištem... sumnjam da si neka fina guzica s obzirom na to kako se izražavaš i koliko si pismen..

tereza07
09.10.2009., 12:55
AJMEEEE DI JE TOOO???
Sada sam vidjela na toj stranici...to je kod Udina!

ane_007
11.10.2009., 10:29

ajme predobar je ovaj outlet, ima sve živo
ja sam prošle godine bila u ovom u palmanovi al mi se ovaj čini dosta bolji

a i bila sam u udinama i pitala ljude jel ima tu neki outlet (jer sam čula da ima) i svi su me upućivali na taj u palmanovi:confused::confused:

kad je onda otvoren ovaj u udinama? jel se baš nalazi u udinama ili??:confused::confused:

Supplier
11.10.2009., 18:11
Citta fiera je normalni šoping centar, nije outlet.

strijelčica
11.10.2009., 18:43
Citta di fiera je zakon bar meni ima zaru,H&M,I brdo dobrih dučana

tereza07
11.10.2009., 18:59
Citta di fiera je zakon bar meni ima zaru,H&M,I brdo dobrih dučana
Sta si bila tamo? Ako da, da li se lako dode do njega?

strijelčica
11.10.2009., 21:07
Sta si bila tamo? Ako da, da li se lako dode do njega?

aha ,često idem tamo i ovaj tjedan:D.nije ti teško doći uopće ako se odlučiš objasnim ti .uglavnom prođeš Palmanovu i još deset-petnaest minuta vožnje

mia**
13.10.2009., 11:12
ne znam jel netko već to pitao (možda mi je promaklo :D ).. jel mi može netko objasniti di je u trstu H&M??

Supplier
13.10.2009., 11:51
H&M se nalazi u ulici Corso Italia, pored Pitarela i preko puta Upima i Coina.

black_man
13.10.2009., 20:31
Black Man, molim te da mi kažeš......neznam.....ali sam negdje pročitala da u okolici Venecije ima neki ogroman Outlet! Neznam dali griješim? Imaš li kakvih spoznaja o tome? Hvala puno. Pozz....

Ne znam za Venciju:ne zna:

Ja sam obilazio outlete kod Firenze po nekim selima okolo,prođeš preko polja i dođeš u D&G outlet:) taj je bio izdvojen,a nedaleko je The Mall sa više brandova..ali ja tamo nisam ništa kupio jer je odjeća bila očajna.

Uopće više ne planiram obilaziti nikakve outlete,mislim da sva odjeća prvo ide u online shopping jer imaju daleko širi spektar kupaca i odjeća se može prodati po tek neznatno sniženoj cijeni,a do konačne rasprodaje se sve proda. Ono što zaista nitko ne želi kupiti online ni po 80% nižoj cijeni završi u tim centrima.

Za vikend idem do dva dućana u Trst i onda najvjerojatnije u Veneciju,osim ako ne budem lude sreće u Trstu i nađem si pristojnu zimsku jaknu i određene D2 traperice,koje naruče jedne jedine po broju u Zg i već su prodane..grrr..
Otkrijem li neki outlet blizu Venecije javim iz prve ruke..:mig:

mia**
13.10.2009., 21:39
H&M se nalazi u ulici Corso Italia, pored Pitarela i preko puta Upima i Coina.

hvalaaa!! :five:

Jassmine
14.10.2009., 19:56
Otkrijem li neki outlet blizu Venecije javim iz prve ruke..:mig:[/QUOTE]

Hvala ti.....javi se kako je prošlo pražnjenje novčanika.....:mig: !

strijelčica
17.10.2009., 21:28
Šopingholičarke jeste li čule da se za par dana otvara IKEA blizu Palmanove:kava:

Supplier
18.10.2009., 09:06
Da otvara se 21/10 u Villese-u, između Monfalcone-a i Palmanove :mig:

mokry
18.10.2009., 09:47
Koliko vidim, otvara se i u Trstu.

Supplier
18.10.2009., 14:17
Koliko vidim, otvara se i u Trstu.

Krivo vidiš :mig::mig:

mokry
18.10.2009., 14:29
:rolleyes:

http://franchisor.ikea.com/worldmap/interactive.html

I pogledaj gore ovu "pomičnu traku" (ne znam kak da to nazovem). Lijepo piše: New! Ikea Store Openings 21/10 Trieste, Italy. :kava:

A baš ovog tvog nema navedenog. ;)

Supplier
18.10.2009., 20:14
To je isti dućan.

:mig: ali je ipak Villesse ( cca 40km od Trsta )

http://www.ikea.com/it/it/store/villesse

Prošli četvrtak su po Rijeci masovno djelili letke i kataloge.

strijelčica
18.10.2009., 20:44
ja jedva čekam,cure ako idete javite dojmove,a i blizu su Udine zbilja se isplati ići tamo,ja si svega kupila:D

Supplier
18.10.2009., 21:05
ja jedva čekam,cure ako idete javite dojmove,a i blizu su Udine zbilja se isplati ići tamo,ja si svega kupila:D

Šta baš u gradu u Udinama, nisam nikad bila :bonk: ( ne stignem dalje od Tavagnaca ).

mokry
18.10.2009., 21:18
To je isti dućan.

My bad. :)

Koliko po prilici traje vožnja od Zg do Trsta?
I, je li bliže Graz ili Trst od Zg?

strijelčica
19.10.2009., 15:06
Šta baš u gradu u Udinama, nisam nikad bila :bonk: ( ne stignem dalje od Tavagnaca ).

e sad iskreno nikad nisam bila u razgledavanju Udina,uglavnomn kad se izađe sa autoceste imaš par minuta vožnje do toga centra ,a daj sad ti mene prosvijetli šta ima u Tavagnacu:D

black_man
19.10.2009., 15:16
Ima jedan dućan koji se zove Corner,unutra je sve nabacano,kao da si na placu,a ima barem 200 jakni u ponudi,cijanama od 400-900 eura, marke:Montecore,Fay,Peuterey..sve ono što je trenutno 'IN':D

U Dieselu prodaju marku Museum:ne zna:

Ima jedan dućan gdje se prodaje uglavnom AJ,ali i oni imaju Montecore jakne i čak Blauer jakne,izvrsne su:)

Poviše tog dućana ima jedan fini gdje imaju fine kašmirske veste za 150-200 eura,izgledaju poprilično kvalitetno,irski kašmir za neku talijansku marku,e sad ne mogu se sjetiti imena,nešto 52road...bla bla

Onaj dućan sa Prada,Gucci je zatvorio,a onaj starac u prolazu još uvijek drži Dsqaured,ima dosta traperica iz nove kolekcije,jeftinije nego u Zg

strijelčica
19.10.2009., 15:23
Ima jedan dućan koji se zove Corner,unutra je sve nabacano,kao da si na placu,a ima barem 200 jakni u ponudi,cijanama od 400-900 eura, marke:Montecore,Fay,Peuterey..sve ono što je trenutno 'IN':D

U Dieselu prodaju marku Museum:ne zna:

Ima jedan dućan gdje se prodaje uglavnom AJ,ali i oni imaju Montecore jakne i čak Blauer jakne,izvrsne su:)

Poviše tog dućana ima jedan fini gdje imaju fine kašmirske veste za 150-200 eura,izgledaju poprilično kvalitetno,irski kašmir za neku talijansku marku,e sad ne mogu se sjetiti imena,nešto 52road...bla bla

Onaj dućan sa Prada,Gucci je zatvorio,a onaj starac u prolazu još uvijek drži Dsqaured,ima dosta traperica iz nove kolekcije,jeftinije nego u Zg

to si rekao za Tavagnaco

Supplier
19.10.2009., 19:28
to si rekao za Tavagnaco

Ovo napisano se odnosi na Trieste

Supplier
19.10.2009., 19:31
U Tavagniacu imaš

http://www.arteni.it/negozi/arteni_tavagnacco

http://www.sorelleramonda.com/ramonda/show.do

ali i Pittarelo i dosta drugih dućana, citta fiera je jako blizu

Supplier
19.10.2009., 19:34
My bad. :)

Koliko po prilici traje vožnja od Zg do Trsta?
I, je li bliže Graz ili Trst od Zg?

Ne znam koliko treba iz Zg do Graza :ne zna: do Villessea ako ideš preko Ri treba cca 3 sata

mokry
19.10.2009., 19:40
Mislim da je do Graza cca. 2 sata.
Zar nije do Trsta bolje ići preko Ljubljane (nama iz Zg)?

ambition
21.10.2009., 14:42
bok
sada vidjeh link za ovaj udine šoping i mislim da ču brzo tamo.
ajme užasa, sada neki dan idem u ambasadu u trst i vidim haendem i reds tamo vizavi upima, uđem unutra, atmosfera užasna, roba grozna, niti jedna stvar mi nije bila dobra taman da mi ju besplatno daju.

Ove udine me sada inrigiraju.

sutra moram poslom u betece u ljubljanu pa ču vam reči što je bilo.

kakve su to d2 trapke?

ja bi neke super cipele i patike, kaj se sada uopče fura?
ima jedna super guči torba koja mi se sviđa, a trapke bi neke nove, neke lude, možda te d2 samo da skužim kaj je to. diskverd predpostavljam.
možda bi i remen novi.
uostalom najbolje da si sve novo stavim u plan i onda trežim polagano i strpljivo. uopče mi ništ netreba. :cerek:
ajd bok do sutra, sutra sljedi tdetaljni izvještaj iz beteceja.
bok:top:

ambition
21.10.2009., 14:45
zg -granica- ljubljana cca 75 minuta autom, ljubljana postojna smjer koper trst, na pola puta desno za trst novih 75 minuta i to je to
:mig:

strijelčica
10.11.2009., 17:41
cure zanima me dali znadete dali ima u Trstu S.Oliver ako da gdje:D:D

summerwind
10.11.2009., 18:07
Vidim da ima zainteresiranih za shopping u Udinama. Autotrans organizira 14.11. izlet u Udine (citta fiera) i Ikeu iz Rijeke. Cijena je samo 79 kn. Na žalost, izgleda da se javilo samo 20-ak ljudi, a za realizaciju putovanja ih je potrebno 35. Cureeee, ideeemooo u shopping :D

strijelčica
10.11.2009., 18:48
da neradim:rolleyes: vrlo rado bi .baš mi žao ,cijena je smješna :top:

caterina
10.11.2009., 20:44
cure zanima me dali znadete dali ima u Trstu S.Oliver ako da gdje:D:D

dodeš do h&m i onda prva ulica desno odmah u prizemlju je S.Oliver sad neznam da li je to Coin ili Upim ali uglavnom u prizemlju jednog od tih dva dućana sa bočnog ulaza

a imaš i u Kopru u onom Obiju, neznam da li imaju i u gradu,(kopar je 10km od trsta) imam i jedan savjet-isplati ti se ići u onaj u kopar jer u Slo daju povrat poreza već od 50Eura- znači dobiješ 20%povrata, a u s.oliveru teško da ćeš potrošiti manje od 50eura

caterina
10.11.2009., 20:48
u biti sad kad razmislim taj u trstu ne znam da li je to Espirit ili S.oliver:ne zna:
u kopru u Obiju je provjereno S.oliver

strijelčica
10.11.2009., 21:01
u biti sad kad razmislim taj u trstu ne znam da li je to Espirit ili S.oliver:ne zna:
u kopru u Obiju je provjereno S.oliver