PDA

View Full Version : Ginekolozi - preporuke

stranice : 1 2 [3] 4

iva0404
07.02.2011., 09:10
ja sam kod Zadre papu recimo cekala svega mjesec i pol, i to sad u ovo doba blagdana i svega.. :ne zna: fakat ne znam o cem to ovisi i nisam jos bila trudna u vrijeme uzimanja pape, tak da sumnjam da su je "pozurili" zbog tog razloga. sestra rekla za mjesec i pol rezultati pape, i fakat su stigli za mjesec i pol.
inace sam jako zadovoljna. poslusa, objasni, detaljan je kod ultrazvuka, pregledi nisu bolni. guzva je jedini problem, ali meni nije tesko pricekati. zeznuto je jedino sto ih je stvarno lutrija dobiti na telefon, sestra se ne stigne javljati pored tolike guzve. zato vam je najpametnije zvati na pocetku radnog vremena dok jos nije pocela raditi s pacjenticama. ja imam srece da sam iz sesveta pa za stvari tipa nalazi i sl. se radije prosetam i pitam, nego da pola dana sjedim kraj telefona i pokusavam dobiti :D

potpisujem Lunu od riječi do riječi...

ja sam kod njega već 4 godine, i prezadovoljna sam... imala sam svega, i uspješnih i neuspješnih trudnoća, ali on je uvijek prepoznao pravu dijagnozu. stvarno je super, a ono što mi je najbitnije .- možeš razgovarat s njim ko s čovjekom a ne samo kao doktorom. odličan:top:

kika78
07.02.2011., 13:48
bok jel netko ima kakva iskustva s nekim od ginekologa u domu zdravlja na baruna filipovica???i zanima me jel se treba ic na preglede kod ginica od HZZO-a ili mogu ic kod svog privatnika.

Od socijalca ti trebaju samo uputnice i potvrde za doznake a na sve preglede možeš slobodno kod svog privatnog gina. :mig:

moonyena
07.02.2011., 14:45
danas sam se telefonski htjela naruciti kod dr. Inge Matezović (cija sam pacijentica) na pregled,prvo mi se ona javila i ostavila me 5 minuta na liniji dok je pricala sa pacijentom u ordinaciji,onda sestra bahato se javi i pita :u cemu je problem.....ja joj kazem htjela bih se naruciti,kad imate slobodan termin jer zbog faksa ne znam dal cu ujutro il popodne....ona suti i poklopi mi slusalicu....ZENA MI JE POKLOPILA J... SLUSALCU!!!!posl sam jos 2 puta zvala i nitko mi se nije javljao,prestrasno...ja sam u soku...pa kakvo je to ponasanje....ocito moram mijenjati ginekologa......

Slučajno sam napiknula ovaj post, i mogu samo potpisati -ta mi je bezobrazna sestra jednom doslovce digla tlak u 2. trudnoći (na čak 140/90, inače uvijek imam idealan :cerek:), tako da me Matezovićka vodila kao rizičnu tudnoću, i slala u bolnicu na kontrole :rofl:, što mi je zbog te sestre i odgovaralo -mm bi samo dignuo uptnicu, i amen.

Čak je bila toliko drska, da mi nije htjela izdati uputnicu za amnio, koju mi je dr. napismeno preporučio! Nakon što je mm došao tam dignuti frku, ipak ju je isprintala. Al si ona umišlja -valjda da je ona doktorica, a ova da je sestra. :rolleyes: :Snajper:

Nije mi jasno samo kako si to Matezovićka dozvoljava, rastjerat će joj sve pacijente. I ja ozbiljno zbog toga razmišljam da dignem sidro jer sestru ne mogu smislit. Inače je doktorica sasvim OK.

Rhodin
07.02.2011., 15:54
Od socijalca ti trebaju samo uputnice i potvrde za doznake a na sve preglede možeš slobodno kod svog privatnog gina.

hvala.

Matilda13
02.03.2011., 01:31
Da li mi netko može reci nešto o dr. Rackom u runjaninovoj, idući tjedan bi trebala kod njega na pregled. Inače nisam iz zg, nemam koga da mi kaže, a čini se da sam trudna tako tragovi pokazuju, prva trudnoca tako da mi svaka informacija zlata vrijedi. Hvala unaprijed

Lady Dee
02.03.2011., 11:20
Zna li mi netko reći koji je ginekolog bolji po vlastitom iskustvu u dz prečko, dr Crnić ili dr Bokić

mel777
02.03.2011., 12:08
Zna li mi netko reći koji je ginekolog bolji po vlastitom iskustvu u dz prečko, dr Crnić ili dr Bokić

Koliko ja znam, ako misliš na dr Darija Crnića, on nije ginekolog, nego liječnik opće prakse.

Lady Dee
02.03.2011., 12:18
ok hvala

luna_lana
02.03.2011., 18:52
Dr. Bokić je jedini ginekolog tamo i super je, ali je sestra blago rečeno, katastrofa...:rolleyes:

Erin5
03.03.2011., 11:58
Dali znate kojeg ženskog ginekologa da prima pacijente na području istočnog djela Zagreb? hvala

pity
07.03.2011., 20:30
Jel netko zna socijalnog ginekologa (da je koliko toliko dobar) u području Kvatrića, centra??Ja pripadam dr. u DZ Siget, no em tamo više ne živim pa mi nije baš usput, em je uvijek tolika gužva da čak ni telefon ne dižu tako da se za bilo kaj naručit moram osobno doć tamo.Nit uputnicu naručit nit niš..
A DZ Medveščak koji mi je najbliži ne prima nove pacijentice..

niika89
16.03.2011., 11:26
danas u jutro u 8.20 došla sam kod zadre (iz noćne, radim kod kvatrića u merkuru i nikako nisam stigla prije)... i na mjestu di treba stavit knjižice piše da ih više ne prima u J*****h 8.20.... ja nisam mogla vjerovat

Uđem unutra pričam sa sestrom (neka nova, mlada, preplašena) i kaže ona meni da imaju kvotu od 20 pacijentica na dan i to je to....

NISAM nikada čula da je u 8.20 gotovo sa stavljanjem knjižica....jesam ljutaaa, tužna, ogorčena... :(:flop::mad:

p.s kakvo je to vrijeme petkom (2.-ujutro, 3.-popodne), koji k**** to uopće značii..... :confused::confused:

iva0404
16.03.2011., 12:41
danas u jutro u 8.20 došla sam kod zadre (iz noćne, radim kod kvatrića u merkuru i nikako nisam stigla prije)... i na mjestu di treba stavit knjižice piše da ih više ne prima u J*****h 8.20.... ja nisam mogla vjerovat

Uđem unutra pričam sa sestrom (neka nova, mlada, preplašena) i kaže ona meni da imaju kvotu od 20 pacijentica na dan i to je to....

NISAM nikada čula da je u 8.20 gotovo sa stavljanjem knjižica....jesam ljutaaa, tužna, ogorčena... :(:flop::mad:

p.s kakvo je to vrijeme petkom (2.-ujutro, 3.-popodne), koji k**** to uopće značii..... :confused::confused:

kaj??????? su oni ludi???? spremam se na pregled isto kao i ti, nadam se da ću potrefit vrijeme da me primi....svašta

kako izgleda sestra? znači nema više one jače,crne,malo starije?

iva0404
16.03.2011., 12:47

danas ti je srijeda i uzimaju ženama briseve pa to dugo traje, možda zato primaju samo 20 pacijentica???? meni je jednom rekla sestra tamo da bolje da ne dođem srijedom na pregled osim ak ne trebam briseve radit

niika89
16.03.2011., 12:49
kaj??????? su oni ludi???? spremam se na pregled isto kao i ti, nadam se da ću potrefit vrijeme da me primi....svašta

kako izgleda sestra? znači nema više one jače,crne,malo starije?

ma joj ja sam tako ratzočarana, dođem da mi potvrdi trudnoću kad ono ništa od toga

Izgleda da nisu normalni, u 8.20 napisati da više neprimaju knjižice meni stvarno nije normalno

Sestra je mlađa, mršava , s dugom plavom kosom...nije ona starija kaj je uvijek u ordinaciji na glavi imala sunčane naočale

niika89
16.03.2011., 12:51
danas ti je srijeda i uzimaju ženama briseve pa to dugo traje, možda zato primaju samo 20 pacijentica???? meni je jednom rekla sestra tamo da bolje da ne dođem srijedom na pregled osim ak ne trebam briseve radit

to nisam znala jer njih na telefon je NEMOGUĆE DOBIT i nemaš koga pitat, jedino kaj sam ja ušla k njoj pa je ona meni rekla da ima 12 pacijentica + 8 briseva... al opet mislim da je totalni kretenizam što nema naruđba i onda ovako ispada....

p.s nisam jedina, ja sam na svoje oči vidjela još 4 žena kaj su došle iza mene a pitaj boga kolko ih je još došlo, stvarno za nepovjerovcat

iva0404
16.03.2011., 12:55
to nisam znala jer njih na telefon je NEMOGUĆE DOBIT i nemaš koga pitat, jedino kaj sam ja ušla k njoj pa je ona meni rekla da ima 12 pacijentica + 8 briseva... al opet mislim da je totalni kretenizam što nema naruđba i onda ovako ispada....

p.s nisam jedina, ja sam na svoje oči vidjela još 4 žena kaj su došle iza mene a pitaj boga kolko ih je još došlo, stvarno za nepovjerovcat

baš koma. ja sam inače sa zadrom kao doktorom prezadovoljna,,ali ova organizacija me ubija. a što misliš koliko si trudna negdje? moj ti je savjet da prije 7 tjedana trudnoće i ne ideš na pregled.

niika89
16.03.2011., 12:59
baš koma. ja sam inače sa zadrom kao doktorom prezadovoljna,,ali ova organizacija me ubija. a što misliš koliko si trudna negdje? moj ti je savjet da prije 7 tjedana trudnoće i ne ideš na pregled.

9.2 sam imala zadnju menstruaciju, predpostavljam 5-6 tj. s obzirom da se računa od zadnje menge...

ja baš nisam zadovoljna sa zadrom jer nikada nema vremana da mi objani bilo šta ga imam pitat :'(

p.s moram na preglčed jer me je strah ostat radit da se nešto nedesi (medicinska sam sestra na odjelu gdje je svve puno nepokretnih pacijenata teških oko 70-100 kg i svaki ih dan kad radim moram kupat, presvlačit, povlačit gore na krevetu, natezat i jako me strah mogućih posljedica pa trebam savjet)

iva0404
16.03.2011., 13:04
9.2 sam imala zadnju menstruaciju, predpostavljam 5-6 tj. s obzirom da se računa od zadnje menge...

ja baš nisam zadovoljna sa zadrom jer nikada nema vremana da mi objani bilo šta ga imam pitat :'(

p.s moram na preglčed jer me je strah ostat radit da se nešto nedesi (medicinska sam sestra na odjelu gdje je svve puno nepokretnih pacijenata teških oko 70-100 kg i svaki ih dan kad radim moram kupat, presvlačit, povlačit gore na krevetu, natezat i jako me strah mogućih posljedica pa trebam savjet)

ma da? Čudno mi je to za Zadru , ja sam kod njega već 5 god skoro i uvijek mi je sve objasnio super....ali ja imam malo komplicirane trudnoće, pa možda se zato više posveti,ne znam.

sutra su ti trudnice samo,to znaš? ali ti moraš prvo kad prima obične paccijentice da ti potvrdi prvo trudnoću. bezveze.

niika89
16.03.2011., 13:06
ma da? Čudno mi je to za Zadru , ja sam kod njega već 5 god skoro i uvijek mi je sve objasnio super....ali ja imam malo komplicirane trudnoće, pa možda se zato više posveti,ne znam.

sutra su ti trudnice samo,to znaš? ali ti moraš prvo kad prima obične paccijentice da ti potvrdi prvo trudnoću. bezveze.

sutra i radim tako da nemogu doći, u petak idem u jutro prije noćne

ja sam kod njega 3 godine... znam dsa su trudnice i jučer su bile al jebiga dok mi on nepotvrdi trudnoću nemrem se naručivat ko trudnica :(

iva0404
16.03.2011., 13:09
sutra i radim tako da nemogu doći, u petak idem u jutro prije noćne

ja sam kod njega 3 godine... znam dsa su trudnice i jučer su bile al jebiga dok mi on nepotvrdi trudnoću nemrem se naručivat ko trudnica :(

a šta da ti kažem nego - sretno!!!! kad završiš s pregledom obuci se u kabini i opet dođi zadri i sjedni na stolac i pitaj ga sve kaj te zanima. tak obično ja napravim ;) nikad mi nije rekao da nema vremena.
sretno!!! možda se nekad i vidimo.

niika89
16.03.2011., 13:10
a šta da ti kažem nego - sretno!!!! kad završiš s pregledom obuci se u kabini i opet dođi zadri i sjedni na stolac i pitaj ga sve kaj te zanima. tak obično ja napravim ;) nikad mi nije rekao da nema vremena.
sretno!!! možda se nekad i vidimo.

hhehehe možda al jebiga sumnjam da budemo se prepoznale... p.s hvala, i ja isto napravim kaj i ti al imam valjda manje sreće :(

nina612
17.03.2011., 11:37
jel zna netko koliko kod dr. Beljo dođe 3D ultrazvuk???

Papirka
17.03.2011., 12:34
Jel ima koja trudnica koja ide kod ginekologa na Borovje?

mushmula13
17.03.2011., 20:49
Pozdrav žemskinje!

Zanima me vaše mišljenje, odnosno, da li ja previše očekujem, ili..? Naime, trudna sam 16+5, danas sam obavila "pregled" kod svoje socijalne ginekologice. Radila mi je uzv, monitor okrenula tako da ga ja apsolutno ništa ne mogu vidjeti, bez jedne jedine riječi je obavila pregled. Kada sam pitala dal je moguće vidjeti spol, pošto ona nije imala aposlutno nikakav oblik komunikacije, rekla je da je to jos jako prerano :confused: :rolleyes:

Mislim da ću od sada definitivno preglede obavljati privatno, jer ne želim nakon svakog pregleda izaći iz ordinacije sa sto upitnika iznad glave, ne znajući da li je sa bebicom sve ok.. :flop:

Papirka
18.03.2011., 10:27
danas sam obavila "pregled"

ja idem kod socijalne koja je stalno u gužvi...
ali monitor okrene prema meni i govori: ovo je rukica, nogica itd... uzv je 2d i svejedno mi pokazuje i govori, onda kad mjeri šuti, ali monitor i dalje ostavi okrenut prema meni.
22+ sam i ne znam još spol, dakle kod mene se nije vidio, ali iskustva drugih trudnica govore da se sa 16 tjedana već može vidjeti spol (što ovisi o položaju bebe, pupkovine i kvaliteti uzv aparata). Znaci nije puno prerano kod tebe da se vec sada zna, ali ima i trudnica 35+ koje nisu uspjele saznati.
ne brini zbog spola, to je manje vazno, samo nek je zdravo :D

MadnessInMethod
18.03.2011., 11:02
cure, ima netko da mi preporuči dobrog privatnika u osijeku/okolici? ono, da ne tražim u zadnji tren (optimistična sam, je l'?) - jer od moje socijalne mi je ostao jako gorak okus u ustima...
mislim, nije se ništa moglo promijeniti, ali da me saslušala, a ne samo prištekala na ultrazvuk, nažvrljala svoje i izbacila van, mogli smo dva tjedna ranije ustanoviti da nešto ne štima, mogla sam biti, ne znam - pripremljena?
a možda se i moglo nešto napraviti? nikad neću znati, jer me otkačila ko zadnju balavicu koja ne zna kada se seksala, i kada je popišala taj plus (i to na onaj najjeftiniji test - nemožesesjetitiimena - :lupaglavomostol: - skleroza - što svi pljuju po njemu jer ti neće pokazati ništa bar dva tjedna od začeća, kažu...) - valjda ultrazvuk to zna bolje nego ja?

mushmula13
18.03.2011., 11:14
ja idem kod socijalne koja je stalno u gužvi...
ali monitor okrene prema meni i govori: ovo je rukica, nogica itd... uzv je 2d i svejedno mi pokazuje i govori, onda kad mjeri šuti, ali monitor i dalje ostavi okrenut prema meni.
22+ sam i ne znam još spol, dakle kod mene se nije vidio, ali iskustva drugih trudnica govore da se sa 16 tjedana već može vidjeti spol (što ovisi o položaju bebe, pupkovine i kvaliteti uzv aparata). Znaci nije puno prerano kod tebe da se vec sada zna, ali ima i trudnica 35+ koje nisu uspjele saznati.
ne brini zbog spola, to je manje vazno, samo nek je zdravo :D

Naravno.. samo sam razočarana u njenu "stručnost".. bez obzira radila ona privatno ili socijalno, mislim da bi bilo ok, ako ništa drugo, okrenuti monitor tako da i ja vidim tu ribicu! :)

Za 4 tj. idem kod privatnice, i veselim se tome što ću napokon saznati neke stvari o tom biću koje me škakljuca povremeno.. :cerek:

minory
18.03.2011., 15:10
Pozdrav žemskinje!

Zanima me vaše mišljenje, odnosno, da li ja previše očekujem, ili..? Naime, trudna sam 16+5, danas sam obavila "pregled" kod svoje socijalne ginekologice. Radila mi je uzv, monitor okrenula tako da ga ja apsolutno ništa ne mogu vidjeti, bez jedne jedine riječi je obavila pregled. Kada sam pitala dal je moguće vidjeti spol, pošto ona nije imala aposlutno nikakav oblik komunikacije, rekla je da je to jos jako prerano :confused: :rolleyes:

Mislim da ću od sada definitivno preglede obavljati privatno, jer ne želim nakon svakog pregleda izaći iz ordinacije sa sto upitnika iznad glave, ne znajući da li je sa bebicom sve ok.. :flop:

meni moj samo kaže živi su, ne mjeri nikaj, pregled traje 2,5 min uključujući i moje skidanje i oblačenje...srećom vodim i drugdje T pa sam mirna... više neću ni sjedat na njegov stol nek samo prepiše gotove nalaze u T. knjižicu jer ionako kad prepiše će biti puno više inf. nego kad on piše samo stavi 2 plusa, mene bi bilo sram to pisati u bilo kakav nalaz...

klarah
18.03.2011., 15:18
meni je moj (privatni) ginekolog, sa 16 tjedana samouvjereno rekao spol, i evo uvijek to potvrdi, tak da se očito može vidjeti. Ne mora, ali dakako da je moguće. Meni sve objašnjava apsolutno, sve, sve. Čak i previše, mene samo zanima jesu te mjere u redu, samo čekam tu rečenicu...
mislim da ovisi od osobe do osobe, al veća je vjerojatnost da će ti se privatni doktor posvetit.

Orleanska I.
19.03.2011., 06:59
cure, ima netko da mi preporuči dobrog privatnika u osijeku/okolici? ono, da ne tražim u zadnji tren (optimistična sam, je l'?) - jer od moje socijalne mi je ostao jako gorak okus u ustima...
mislim, nije se ništa moglo promijeniti, ali da me saslušala, a ne samo prištekala na ultrazvuk, nažvrljala svoje i izbacila van, mogli smo dva tjedna ranije ustanoviti da nešto ne štima, mogla sam biti, ne znam - pripremljena?
a možda se i moglo nešto napraviti? nikad neću znati, jer me otkačila ko zadnju balavicu koja ne zna kada se seksala, i kada je popišala taj plus (i to na onaj najjeftiniji test - nemožesesjetitiimena - :lupaglavomostol: - skleroza - što svi pljuju po njemu jer ti neće pokazati ništa bar dva tjedna od začeća, kažu...) - valjda ultrazvuk to zna bolje nego ja?

Ja inače idem kod Mirjane Laušin. Ima ordinaciju u Stepinčevoj pokraj Westa. Pregled s papom sam zadnji put platila 300 kuna, ostale cijene ne znam jer trudnoću vodim kod socijalne.
Laušinka mi je ok, nit' smrdi, nit' miriši. Stručna je, odgovori što ju pitam, ali ne priča previše. Zato je sestra koja radi kod nje fantastična žena i uvijek zna utješiti i reći lijepu riječ.

tia19
09.04.2011., 10:52
drage moje forumašice,molim vas preporuku za dobrog socialnog ginića/ginićku u zg-u mogućnost zg-črnomerec,ilica ili centar,eventualno kvatrić a da ima uzv koji ne naplaćuje kao ni briseve ni papu i da naravno prima nove pacjente. Puno vam hvala!

Aeon+
09.04.2011., 16:00

Branko Lederer-stručan,profesionalan,nikad ništa ne izvali da te uspaniči,dapače,mene je uvijek umirio kad bih bila van sebe,kaže ti da mu slobodno popis pitanja napišeš,sve će odgovoriti... po meni,najbolji :top:

lamela
09.04.2011., 16:42
pozz! imam jedno pitanje, ne znam dal se spominje di u temi jer nisam sve citala, dali vi kod svog soci. ginekologa placate ultrazvuk, ja obican 2d svaki put platim sto kuna, i to bez racuna, ni da on negdje zapise samo mu dam novce?!

mushmula13
09.04.2011., 17:17
pozz! imam jedno pitanje, ne znam dal se spominje di u temi jer nisam sve citala, dali vi kod svog soci. ginekologa placate ultrazvuk, ja obican 2d svaki put platim sto kuna, i to bez racuna, ni da on negdje zapise samo mu dam novce?!

Zezas!? :eek:

Ja kod svoje socijalke ništa ne plaćam, pogotovo kao trudnica.. Prije trudnoće mi je naplaćivala kod gin pregleda uzv jajnika.. i to 10 ili 20 kn!

Papirka
09.04.2011., 17:43

nikad ništa ne platim. isto ima 2D uzv i ne naplacuje!

lamela
09.04.2011., 18:09
pa bas cudno, nisam se ni snasla da pitam sta ja tu placam, bilo mi je bitno samo da mi kaze da je sve u redu, nego si sad razmisljam, nisam znala jel to tako svugdje ili ne, a ocito nije...

minory
09.04.2011., 18:56

lijepo ga pitaj zasto trebas placati i da vidis kako vise neces placati.. bila sam na hzzo-u i rekli su mi da je ilegalno kaj to naplaćuje tako da se slobodno postavi...ja jesam i vise ne placam

eruditio
09.04.2011., 19:50
to vam je stara fora tih socijalaca...hzzo im iz nekog razloga ne kupi uzv, pa ga oni kupe o svom trosku i naplacujuci vam ga, pokusavaju vratit investiciju....nisam bas sigurna u legalnost cijele price, ali ocito su nasli neku rupu u zakonu. No ja, ako vec trebam platiti, radije idem privatno....

tia19
09.04.2011., 20:21

ja plaćam--zato sam baš i pitala ovdje da mi netko preporuči ginekologa koji ne naplačuje jer ga oču mjenjat....nisam obvezna mu plačat ali onda da uputnicu za bolnicu da mi oni naprave uzv

I čula za za još puno njih po zagrebu da naplačuju--zato molim vas da mi preporučite dobrog ginića u zg a da ne naplačuje....please bilo tko

Orleanska I.
10.04.2011., 08:28
Ne plaćam ništa.
No ja, ako vec trebam platiti, radije idem privatno....
Upravo to!

minory
10.04.2011., 08:46
ja plaćam--zato sam baš i pitala ovdje da mi netko preporuči ginekologa koji ne naplačuje jer ga oču mjenjat....nisam obvezna mu plačat ali onda da uputnicu za bolnicu da mi oni naprave uzv

I čula za za još puno njih po zagrebu da naplačuju--zato molim vas da mi preporučite dobrog ginića u zg a da ne naplačuje....please bilo tko

meni davanje tih uputnica za UZV u bolnici je samo plus! Lijepo sretna uzmi tu uputnicu i odi u bolnicu, tamo dr. puno vise znaju od ovih socijalaca koji vecinu vremena rade samo papa testove.

dobrih ginekologa koji primaju na zalost nema, osim ako si nades neku vezu da te netko ugura....

minory
10.04.2011., 08:48
još nesto, ovi socijalci koji naplacuju UZV gadno krse zakon jer taj isti UZV ilegalno naplate pacijenticama i onda ga opet fakturiraju HZZO-u.. i stvarno su hrbari kad danas u vrijeme raznoraznih inspekcija to nastavljaju i dalje raditi..zbog toga bi mogi zavrsit u zatvoru!

stipanovic
10.04.2011., 23:53

draga ja platim 150kn i isto ne dobijem račun, no moj je polu socijalan polu privatnik, sad sam saznala da i bris naplačuje 100kn, a uzv dojki 250kn ...
neznam ja svejedno mislim da pošto je moj karton kod njega i pošto sam ja njegov pacijent preko socijalnog nebi mi trebao ništa naplatiti, no danas je očito sve moguće u našoj ržvai, svi rade kako ih volja a nama malim građanima skidaju kožu s leđa, gade mi se

Orleanska I.
11.04.2011., 17:50
Da meni nešto naplaćuju, ja bih tražila račun.

seka5
27.04.2011., 10:50
ja sam kod Zadre papu recimo cekala svega mjesec i pol, i to sad u ovo doba blagdana i svega.. :ne zna: fakat ne znam o cem to ovisi i nisam jos bila trudna u vrijeme uzimanja pape, tak da sumnjam da su je "pozurili" zbog tog razloga. sestra rekla za mjesec i pol rezultati pape, i fakat su stigli za mjesec i pol.
inace sam jako zadovoljna. poslusa, objasni, detaljan je kod ultrazvuka, pregledi nisu bolni. guzva je jedini problem, ali meni nije tesko pricekati. zeznuto je jedino sto ih je stvarno lutrija dobiti na telefon, sestra se ne stigne javljati pored tolike guzve. zato vam je najpametnije zvati na pocetku radnog vremena dok jos nije pocela raditi s pacjenticama. ja imam srece da sam iz sesveta pa za stvari tipa nalazi i sl. se radije prosetam i pitam, nego da pola dana sjedim kraj telefona i pokusavam dobiti :D

Uvjerila sam se da sestra doktora Zadre (crna, starija) zapravo GENERIRA guzvu svojom neorganiziranošću. Na telefon se NE ŽELI javljati; bilo bi humano onda barem isključi ton, nego ga pušta da neprekidno zvoni. Prima po 3 trudnice odjednom, ko u vojsci, onda svima mjeri tlak, uzima mokraću itd. Onda im pobrka kartone, pa ih šalje van, pa opet unutra... Da idu jedna po jedna barem bi otprilike znale kad su na redu.

Naime, na HZZO-u su rekli da jedino dr. Zadro prima nove pacijentice u Sesvetama i otisla sam po potvrdu da me prima. Dosla sam u 13:30, bile su 2 trudnice, a doktora još nije bilo. Sestra mi je rekla da malo pricekam dok rijesi trudnice i otišla na kavu. Trudnice su non stop dolazile jer su bile narucene i ja sam čekala 2,5 sata dok nisam pop****la. Onda mi je rekla da i doktorica Belužić prima nove pacijente. Meni doktor uopće nije trebao, nego 1 minuta njenog posla. Čisti bezobrazluk. Taj dan kad prima trudnice ne prima ostale pacijentice, osim ako imaju vezu (2 takve su se pohvalile u čekaonici). Naravno da sam otisla kod doktorice Belužić, jer ne želim uzimati godišnji svaki puta kad moram na pregled...

suzuki750
27.04.2011., 14:46

Dr. Bokić je jedini ginekolog tamo i super je, ali je sestra blago rečeno, katastrofa...:rolleyes:

Vidim sa su malo stariji postovi al ako se ovo odnosi na žensku, Suzanu Bokić onda nejdite kod nje! :flop:

Sestra je živi užas, a i doktorica. Žena mi nemože uopće normalno vodit trudnoću jer je prepuna. Rekla mi je da me može naručit svaka 2-3 mj na brzinski pregled :confused:

Kak mi je ovo prva trudnoća, došla sam joj sva zbunjena na vrata.. Tad još nisam znala ni dal sam 100% trudna, samo mi je rekla da nema mjesta, da je sve popunjeno i da ce mi dat uputnicu za bolnicu (a unutra i vani u čekaoni ni žive duše)

Komp joj je bio ugašen pa je viknula iz ordinacije da ju baš boli briga da će mi ručno napisat uputnicu jer joj se neda vadit komp. Dala mi ju je u ruke i rekla samo: kupite si folnu.

Tek sam na netu vidjela da se i za bolnicu treba prije naručit, a i tam mi nisu ništa posebno rekli.. Sad tražim podhitno drugu ginekologicu al vidi da je socijala užas. :(

cuba libre
27.04.2011., 15:26
Ja mogu reći za dr. Bokić potpuno suprotne stvari. Pregled je zaista temeljit, čak i kad sam na broj (preko reda). Apsolutno mi sve objasni. Nije do nje što ima hrpu pacijenata. Ne znam, ja sam preprezadovoljna. Istina je da je gužva al jbg, svugdje je.
Žao mi je što ti imaš takvo iskutvo. Eto, meni je doktorica super. Zadnji put kad sam bila u 14tj, pregledala je sve na UZV, i preko trbuha i vaginalno da sve bolje vidi. Ovo mi je ogromna razlika naspram doktora privatnika kod kojeg sam vodila prošlu trudnoći koji mi nmije u cijeloj trudnoći rekao toliko koliko ona na jednom pregledu.
O sestri neću jer me užasno živcira. Malo ljubaznosti joj ne bi škodilo, ali opet meni se nije nikad zamjerila, sve je na profesionalnom niovu za sada.
Ali doktorica, mrak!
Eto, svatko ima drugačije iskustvo.
I na kraju, ona više ne prima pacijente, zato ti je dala uputnicu za bolnicu vjerojatno.

suzuki750
27.04.2011., 16:56
Ali ja sam njezin pacijent već duže vrijeme. Kod nje mi je karton.

mel777
28.04.2011., 08:11
Ja sam isto kod dr. Bokić, sad mi je druga trudnoća. Meni je ona OK, i u prvoj je bila. Zbog gužve sam i ja razmišljala da se negdje prebacim, ali kad vidim da su zapravo svi OK ginići prebukirani ostajem kod nje.

Inače, ja sam bila na prvom pregledu u trudnoći sredinom ožujka, a s obzirom da nisu imali slobodan termin za travanj i meni su dali uputnicu za uzv na Sv. Duhu. Možda su sad oko Uskrsa na godišnjem, pa nisu imali termina :ne zna:.
Kad sam bila u trećem mjesecu odmah sam dobila termin za svibanj i sve uputnice koje trebam, pa i recept za folnu kiselinu.

suzuki750
28.04.2011., 11:12
Meni je rekla da ju kupim :o Valjda zato jer joj se nije dao palit komp.. Ma nije to ni važno nego mi je ovo prva trudnoća i netko me treba "vodit" jer ja nemam pojma kaj trebam radit i svaki put kak se sjetim kak je nonšalantna ulovi me panika.. Sad nisam doma, pa bi zamolila ak netko ima njezin br od ordincije da mi ga pošalje na pm! :moli:

minory
28.04.2011., 16:45
Meni je rekla da ju kupim :o Valjda zato jer joj se nije dao palit komp.. Ma nije to ni važno nego mi je ovo prva trudnoća i netko me treba "vodit" jer ja nemam pojma kaj trebam radit i svaki put kak se sjetim kak je nonšalantna ulovi me panika.. Sad nisam doma, pa bi zamolila ak netko ima njezin br od ordincije da mi ga pošalje na pm! :moli:

folna kiselina se kupuje, ne ide na recept

La_LuNa
28.04.2011., 16:52

tj, ide na "recept", ali ne na onaj koji se ne placa. to je obican papiric na koji gin napise miligramazu folne (barem je kod mene bio takav slucaj). npr, kao papiric, "recept" za kontracepcijske pilule :mig:
u svakom slucaju, platit je moras, dosla s "receptom" ili bez njega.

mel777
28.04.2011., 19:14
Ja sam Folacin dobila besplatno na recept, i sad i u prošloj trudnoći.

Vidica
29.04.2011., 09:31

ne kužim kak' je to moguće i zakaj nemamo svi jednaka fucking prava :flop: jedni sve plaćaju, a drugi ništ' pa po kojem je to pravilu??? ??? Tko im se sviđa dobi recept, a ostali šipak... Jao! Oprostite - ne urlam na Vas već na Državu ili tko je već zaslužan za to :mad:

Papirka
29.04.2011., 09:43

i ja sam dobila na recept, ništa nisam platila.

ali mislim da to samo prva 3 mjeseca :misli:

La_LuNa
29.04.2011., 09:55
bas zanimljivo. pojma nisam imala da folna moze na recept i da se ne placa :ne zna:

iva0404
29.04.2011., 14:49
Folacin ide na recept, ostale folne se kupuju... meni je dao Folacin na recept ginić,al kad sam došla u ljekarnu nisu imali Folacin i morala sam kupit folnu od naturawealltha...... grrrrrrrr da pukneš!

freya7
29.04.2011., 16:55
eto malo o dr.Bokić
ne poznam ju al mi je danas digla živce do neba..........

moj ginekolog je dr.Čolak u Španskom i trenutno je na go od 26.4.-9.5., zamjena dr. Bokić u Prečkom

s obzirom da mi je u urinu jučer nađeno podosta leukocita preporuka je da napravim urinokulturu i vrijeme je da vadim krv,željezo..itd.......
jučer je ona bila ujutro, znači danas popodne mogu najranije k njoj

Čolak mi rekao samo da se njoj javim i dobit ću uputnice...........
uglavnom ja danas lijepo došla prvo u Špansko-sama sam si kriva kaj sam zabrijala da je on tek od 2.5. na go, pa iz španskom u prečko) i na vratima piše-dr. Bokić na go :eek::eek:

zamjena neki dr. Sviben u barna Filipovića....

po zakonu ona nema pravo na go ako ona već nekog mijenja.....
trenutni popizditis :mad:
cro zdravstvo............
tako da ću uputiti jedan lijepi mail na hzzo............
naravno da sam otišla u baruna filipovića (makar znam da mi sviben nemrem pomoći.-al eto samo da svoj bijes pojačam.....naravno sestra me blijedo gleda i kaže ne može ona mijenjati dr. Čolaka a ko mi mijenjamo nju??????)

uglavnom valjda joj se malo putovalo na vikend pa si je uzela i petak.........
a mi pacijenti od dr.Čolaka nek se jebemo

mom2be
29.04.2011., 20:52
freya, mail u HZZO i prijava na bijeli telefon 0800 200 063

freya7
29.04.2011., 21:13
freya, mail u HZZO i prijava na bijeli telefon 0800 200 063

razhebala mi dan

ja sam iz zaprešića išla u prečko pa iz prečkog u baruna filipovića.............

ma idem u pon ujutro tam da mi da jebenu uputnicu, ako me samo krivo pogledaju ..........grdo im se piše.......
ma poslat ću mail ili zvati
pun mi je kuki takvog ponašanja.........

prvo sam čak pomislila možda se ženi nešto desilo............

ali reakcija sestre kod svibena je sve odala.....nije mogla vjerovati da dr.bokić mijenja čolaka, a njih je tražila da nju mijenjaju
da je nešto ozbiljno iskrsnulo valjda bi ih upozorila

marina.k.
30.04.2011., 21:02
jao ja sam kod Čolaka(službeno) jedno 9god i bila sam relativno zadovoljna do prve trudnoće,gdje mi je bio koma,ljiga uh ne mogu ga očima vidjeti (malo sam alergična na njega :) )sad sam privatno u poliklinici Pintarić i tu mi je zakon,tu sam vodila prvu trudnoću i evo sad i drugu...meni je njihova cijena super,pregled mi nikad nije bio preko 300kn,tj toliko sam platila možda dva puta sa nekim brisevima i ne sječam se čime sve ne,a uglavnom platim 200kn :top:

freya7
30.04.2011., 21:19
jao ja sam kod Čolaka(službeno) jedno 9god i bila sam relativno zadovoljna do prve trudnoće,gdje mi je bio koma,ljiga uh ne mogu ga očima vidjeti (malo sam alergična na njega :) )sad sam privatno u poliklinici Pintarić i tu mi je zakon,tu sam vodila prvu trudnoću i evo sad i drugu...meni je njihova cijena super,pregled mi nikad nije bio preko 300kn,tj toliko sam platila možda dva puta sa nekim brisevima i ne sječam se čime sve ne,a uglavnom platim 200kn :top:

ma ja sam kod Čolaka samo pro forme :)
prijavljena sam kod njega, ali sve kod Kosa u viliju obavljam već jako dugo :)

koristim samo za uputnice za bolnicu ili ako trebam neku pretragu ili recept

marina.k.
01.05.2011., 08:50
ma ja sam kod Čolaka samo pro forme :)
prijavljena sam kod njega, ali sve kod Kosa u viliju obavljam već jako dugo :)

koristim samo za uputnice za bolnicu ili ako trebam neku pretragu ili recept

-ista stvar i kod mene :mig: baš trebam u pon po uputnicu za kks,znaći idem u Prečko?

freya7
01.05.2011., 09:10
-ista stvar i kod mene :mig: baš trebam u pon po uputnicu za kks,znaći idem u Prečko?

da, da se ne zezneš :)

agata
02.05.2011., 07:31
Bok svima,

čula sam da neke žene idu na pregled (mjesečni) u trudnoći u KBC Rijeka... može li mi netko napisati više o tome? Kako se izabire lječnik i di se to točno mora ići... eventualno neki broj tel...

Hvala vam.

freya7
03.05.2011., 17:13
dnevnik muke po uputnicama i osatalim sranjima.............

eto malo o dr.Bokić
ne poznam ju al mi je danas digla živce do neba..........

moj ginekolog je dr.Čolak u Španskom i trenutno je na go od 26.4.-9.5., zamjena dr. Bokić u Prečkom

s obzirom da mi je u urinu jučer nađeno podosta leukocita preporuka je da napravim urinokulturu i vrijeme je da vadim krv,željezo..itd.......
jučer je ona bila ujutro, znači danas popodne mogu najranije k njoj

Čolak mi rekao samo da se njoj javim i dobit ću uputnice...........
uglavnom ja danas lijepo došla prvo u Špansko-sama sam si kriva kaj sam zabrijala da je on tek od 2.5. na go, pa iz španskom u prečko) i na vratima piše-dr. Bokić na go :eek::eek:

zamjena neki dr. Sviben u barna Filipovića....

po zakonu ona nema pravo na go ako ona već nekog mijenja.....
trenutni popizditis :mad:
cro zdravstvo............
tako da ću uputiti jedan lijepi mail na hzzo............
naravno da sam otišla u baruna filipovića (makar znam da mi sviben nemrem pomoći.-al eto samo da svoj bijes pojačam.....naravno sestra me blijedo gleda i kaže ne može ona mijenjati dr. Čolaka a ko mi mijenjamo nju??????)

uglavnom valjda joj se malo putovalo na vikend pa si je uzela i petak.........
a mi pacijenti od dr.Čolaka nek se jebemo

nastavak priče slijedi.............

pon 2.5.2011.
sestra kravetina

uglavnom došla sam u pon ujutro s pišalinom u ruci po uputnicu za urinokulturu i ostale kaj su mi trebale..............

čekala sam na nogama pored otvorenih vrata 45min s trbuhom do zuba, kad sam ju htjela sam pitati.rekla mi je da čekam svoj red da pitam.....45min

nakon toga je uzela moje želje pa sam čekala još 15min da donijem uputnice.....

dobila uputnice, odjurila s mokraćom, pa na SD

uglavnom doktor me naručio na pregled 9.5. a moj se ginić tad vraća, ali tek popodne........jurila k njoj nazad da mi da još jednu uputnicu i došla oko 13h

opet moram u tišini čekati....dok mi ne da dozvolu da pitam što želim...u međuvremenu je doktorica otišla, ja ne znam kak izgleda pa nisam ni skužila.....

konačno mi da dozvolu da nešto kažem- i kaže ona meni da nek idem svojem ginekologu kad se vrati, ja velim da se vraća nakon kaj ja imam pregled..na to ona počinje pizditi..kao da nemaju oni puno uputnica i nek dođem u petak pa ak će imati da će mi dati.......:eek:
uglavnom popizdim i ja, uglavnom živim iza zaprešića ne da mi se vozikati k njoj i da mi da uputnicu, na to ona.....e nema sad doktorice.........
ja velik ok, onda sutra nek mi bude gotovo pa će muž pokupiti poslije posla......jedva pristala.......

danas utorak 3.5.

muž pokupio uputnicu, ja pokušavam dobiti glupaču na telefon cijeli dan
da joj kažem da mi da podlogu za bris uretre jer u viliju imaju samo za rokfelerovu, a ja želim nositi na mirogojsku gdje će biti brže gotovo

s time da sam zvala mirogojsku,
doktorica mi rekla da će biti gotovo do petka ako sutra donesem.....
i još je rekla da oni besplatno dobivaju te podloge od njih....i da mi ona to mora dati ako tražim-s obzirom da mi je dala uputnicu

i naravno da kravetina sestra mužu nije dala...............on se nije snašao...........

i sad ako ja želim da ide na mirogojsku moram ujutro na mirogojsku da mi ta doktorica da podlogu, pa nazad u vili, pa nazad u mirogojsku
a prije toga, idem vaditi krv...
a idem s takvim guštom tamo po tu podlogu jer će doktorica očito popizditi kad azna da mi nisu dali....

i eto....................to je današnje zdravstvo...........
kad dođem k sebi poslat ću tako lijepo pismo hzzo, ne bi škodilo ni novinama....ali tko bi objavio

doktoricu ni ne poznajem....ali činjenica da tolerira ovakvo ponašanje svoje sestre....ne govori puno dobroga o njoj

cuba libre
03.05.2011., 18:25
Joj freya, žao mi je. Je, sestra zna bit katastrofa, ja sam već mislila slat mail ministarstvu. Meni je doktorica OK pa ne mogu ništa reći ali za sestru bi svašta mogla reći.
Nadam se da ćeš uspijet sve srediti!

freya7
03.05.2011., 21:18
Joj freya, žao mi je. Je, sestra zna bit katastrofa, ja sam već mislila slat mail ministarstvu. Meni je doktorica OK pa ne mogu ništa reći ali za sestru bi svašta mogla reći.
Nadam se da ćeš uspijet sve srediti!

žena je užas...................

za primjer...radim u farma industriji...........upoznala sam preko 500 sestara .ova spada u top 5 primitivnih i neodgojenih.
ona uopće ne sluša što hoćeš...daje odgovore napamet i uopće ne razmišlja o posljedicama

kiara-7
04.05.2011., 00:00
Molim vas za preporuku nekog dobrog dobrog ginekologa u rijeci? uskoro se trebam seliti tamo i jednostavno neznam gdje bi pocela!!

suzuki750
04.05.2011., 13:00
Ja sam bila danas kod Bokićke. Pa to je katastrofa!

Isto mi nije dala da dođem do riječi, a prije toga ju nisam mogla dobit na telefon.. Čekala sam da joj kažem da mi samo treba uputnica jedno 2 h (1 sat i 50min) i onda još pola sata uputnicu.

Došla sam prije pauze da bi mi rekla da prije pauze ne uzima ništa (a trebam samo uputnicu, nista drugo), onda je bila pauza, pa nisi mogao doć do riječi.

Tek kad mi je prekipilo usla sam unutra čekala joj pored stola dok mi nije uzela karton, jer tak bi mogla čekat do navečer. Izašla sam u pola 12, s uputnicom :lux:

Meni je problem kaj mi je ovo 13 tjedan a neznam apsolutno ništa, pitala sam ju dal mi misli vodit trudnoću i da me naruči za pregled kod njih, na to mi je odgovorila pa zašto kad idete na sveti duh! A tam misle da mi trudnoću vodi ginekologica i nitko mi nista ne govori. :ne zna:

A vadit krv i sve te stvari koje znam da trebam napravit zahvaljujući netu, a ne ginekologici?

Završila sam na svetom duhu jer mi je glupača u 3 mj kad sam trebala ultrazvukom utvrdit dal sam trudna ili ne rekla da me može naručit tek za 5. mj- kaj mi je bilo prekasno i na kraju je rekla da odem na sveti duh.

Sad sam i na svetom duhu i u prečkom a zapravo nisam nigdje. Na kraju me jedva naručila za mjesec i nešto.

Kakvi su ginekolozi u novom zagrebu? Može remetinec, siget... Zna netko, da se prebacim..

cuba libre
04.05.2011., 13:35
Ja uvijek kad dolazim samo po uputnicu ili nalaze uđem unutra i pitam. Ne čekam vani. Uvijek bude 2-3 žene koje čekaju tako pred vratima i stanem u red i kad se sve izredaju kažem da trebam to i to u da mi. Čekam max 15min. Ti si stajala na vratima i čekala 2 sata samo da kažeš? Ne razumijem, nemoj se ljutiti.
Na pregled se čeka toliko ali ja sam u 7 tjednu došla ujutro i uzela broj i bila na pregledu. Jer mi je prvi službeni pregled trebao biti u 12tj a to mi je bilo previše za čekati.

freya7
04.05.2011., 14:47
Ja uvijek kad dolazim samo po uputnicu ili nalaze uđem unutra i pitam. Ne čekam vani. Uvijek bude 2-3 žene koje čekaju tako pred vratima i stanem u red i kad se sve izredaju kažem da trebam to i to u da mi. Čekam max 15min. Ti si stajala na vratima i čekala 2 sata samo da kažeš? Ne razumijem, nemoj se ljutiti.
Na pregled se čeka toliko ali ja sam u 7 tjednu došla ujutro i uzela broj i bila na pregledu. Jer mi je prvi službeni pregled trebao biti u 12tj a to mi je bilo previše za čekati.

ja mogu shvatiti da je toliko čekala...........jer neke koje su u pon došle malo iza mene, taman ih je pauza uhvatila...........

grozna sestra

ja nisam njihov pacijent i ako vidim da hrpa žena čeka na vratima i pitam ih što čekaju, one kažu da joj kažu da trebaju uputnicu onda mi je glupo preko reda.......ja sam ju htjela pitati kako to kod njih funkcionira s obzirom da nisam njihov pacijent....pa sam dobila dozvolu da pitam nakon 45min..........

a da nastavim saq svojom agonijom sa sestrom čudovištem

update 4.5.

dolazim ujutro vaditi krv

u pon kad mi je dala uputnicu rekla sam joj da mi dr.nije napisala šečer na uputnicu, a ona mene uvjerava da je to u KKS ( nije, jer eto čak sam i te struke pa to znam.....ali ona povišenim tonom na mene, da neću ja nju valjda učiti poslu......s obzirom da ne radim u struci već jako dugo.....mislim si, jebote da nisam ja zabrijala....reko...aj dobro....totalno me poljuljala...reko da mi trudnički mozak nije totalno zablokirao)
i naravno ja dođem danas vaditi krv,i pitam -naravno da nema šečera na uputnici.....i eto morala platiti..nije puno.......ali opet

bris sam obavila....odnijela sam na kraju u rokfelerovu, jer su mi rekli da će nalčaz biti u pet ili pon

cuba libre
04.05.2011., 16:11
Ma vjerujem i ja, ali eto meni se još nije potrefilo da dugo čekam. Bome sad jedva čekam ponedjeljak da idem na pregled. Baš me zanima kak će bit.
Žao mi je, ništa drugo nemrem reći. Ti, freya srećom ideš dalje kod svog gina pa ćeš se riješit vještice. U svakom slučaju bi trebalo prijavit sestru nekome. Ja čekam neugodno iskustvo pa ću pisat mail.

suzuki750
04.05.2011., 18:21

Pa usla sam odmah unutra i pitala i rekla mi je prvo da izadem van i da nista ne prima prije pauze. Poslije pauze mi je rekla da pricekam vani, pa opet da pricekam, pa sam vec bila pri kraju zivaca. Jos jednom da mi je to rekla otisla bi bez uputnice i platila si ga. Da nisam pri kraju bila toliko uporna valjda bi jos uvijek bila tam.

Bila sam na ultrazvuku i pricala sa perfektnom ginekologicom koja mi je rekla da odmah sutra odem do nje i trazim ju uputnice za sve kontrole koje moram obavit u ranoj trudnoci jer ja nisam apsolutno nista napravila osim kupila folnu. Il da mi da uputnicu za ginekologa na svetom duhu koji ce mi vodit trudnocu kak treba.

freya7
04.05.2011., 18:52
Ti, freya srećom ideš dalje kod svog gina pa ćeš se riješit vještice. U svakom slučaju bi trebalo prijavit sestru nekome. Ja čekam neugodno iskustvo pa ću pisat mail.

ma napisala bum ja pismo, ali moram ga sročit da ne izgleda pismo histerične trudnice jer me nitko neće shvatiti ozbiljno............

mel777
18.05.2011., 11:27
Ma vjerujem i ja, ali eto meni se još nije potrefilo da dugo čekam. Bome sad jedva čekam ponedjeljak da idem na pregled. Baš me zanima kak će bit.
Žao mi je, ništa drugo nemrem reći. Ti, freya srećom ideš dalje kod svog gina pa ćeš se riješit vještice. U svakom slučaju bi trebalo prijavit sestru nekome. Ja čekam neugodno iskustvo pa ću pisat mail.

Pa usla sam odmah unutra i pitala i rekla mi je prvo da izadem van i da nista ne prima prije pauze. Poslije pauze mi je rekla da pricekam vani, pa opet da pricekam, pa sam vec bila pri kraju zivaca. Jos jednom da mi je to rekla otisla bi bez uputnice i platila si ga. Da nisam pri kraju bila toliko uporna valjda bi jos uvijek bila tam.

Bila sam na ultrazvuku i pricala sa perfektnom ginekologicom koja mi je rekla da odmah sutra odem do nje i trazim ju uputnice za sve kontrole koje moram obavit u ranoj trudnoci jer ja nisam apsolutno nista napravila osim kupila folnu. Il da mi da uputnicu za ginekologa na svetom duhu koji ce mi vodit trudnocu kak treba.

I kakva su daljnja iskustva s dr Bokić? Ja sutra idem na kontrolu i ne znam što da očekujem, mislim da će me opet poslati u bolnicu na uzv za šesti mjesec, pa što ću preko ljeta?!
Malo me živcira ovakav slijed događaja, pomalo počinjem razmišljati o privatnom ginekologu.

ellyon
18.05.2011., 11:34
Bok svima,

čula sam da neke žene idu na pregled (mjesečni) u trudnoći u KBC Rijeka... može li mi netko napisati više o tome? Kako se izabire lječnik i di se to točno mora ići... eventualno neki broj tel...

Hvala vam.

ja ti to toplo preporucam... znaci odesh kod svog ginekologa(koji ima ugovor sa hzzo-om ili ako je socijalac )i trazish uputnicu ...meni moja nije htijela davat ali srecom nije imala uzv pa sam to tamo obavljala..a poslije mi je dr.s poliklinike sam dao neku njihovu internu uputnicu s kojom sam mogla tamo bez beda dolazit i tako zaobilazila svoju ginkicku :mig: ...

a ako zelish nekog dr. na poliklinici da te bash vodi ..pitash sestru na salteru kad se narucujesh kad je on tamo pa te naruci ...

cuba libre
18.05.2011., 20:37
I kakva su daljnja iskustva s dr Bokić? Ja sutra idem na kontrolu i ne znam što da očekujem, mislim da će me opet poslati u bolnicu na uzv za šesti mjesec, pa što ću preko ljeta?!
Malo me živcira ovakav slijed događaja, pomalo počinjem razmišljati o privatnom ginekologu.

Ja sam bila prošli ponedjeljak, bila je prestrašna gužva. Bila sam naručena u 2 i 15 a došla na red 5 do 3. Nenormalno koliko je žena bilo. Uglavnom, napravila mi je UZV, pregledala i naručila za 4tj.

Inače, u 7mj mijenja onog doktora iz Malešnice pa će bit još veća ludnica, a mislim da zadnja dva tjedna u 6mj oni idu na godišnji. Narućena sam 14.6. i to je valjda zadnji tjedanu 6mj da rade. To sam čula dok sam čekala.

mel777
19.05.2011., 09:05
Ja sam bila prošli ponedjeljak, bila je prestrašna gužva. Bila sam naručena u 2 i 15 a došla na red 5 do 3. Nenormalno koliko je žena bilo. Uglavnom, napravila mi je UZV, pregledala i naručila za 4tj.

Inače, u 7mj mijenja onog doktora iz Malešnice pa će bit još veća ludnica, a mislim da zadnja dva tjedna u 6mj oni idu na godišnji. Narućena sam 14.6. i to je valjda zadnji tjedanu 6mj da rade. To sam čula dok sam čekala.

Hvala na info.
Znači, dobila si termin za 4tj? I meni će dokica sigurno tako reć, samo ćemo vidjeti što će reći sestra, ako si ti već prošli tjedan tad naručena za mene sigurno neće biti mjesta. Pa će me opet slat u bolnicu na UZV, tamo srećom već imam termin.
A što sa ljetom i tim mijenjanjima, majko mila smučit će mi se ovi pregledi...
A za tog iz Malešnice vidim da žene ne pišu dobra iskustva...

Inače, isto imam termin u 2 i 15 i procjena mi je bila da neću prije 3 doći na red; još me muž pita hoću li stići po dijete u vrtić - inače dolazim po njega oko 20 do 5 :rofl:.

cuba libre
19.05.2011., 14:41
Do 20 do 5 bi trebala biti gotova. :lol:
Dobila sam termin ustvari za 5tj, prvi slobodan al je dr rekla da je to u redu jer je kod mene sve u redu. Ako nešto ne bude, neka dođem na broj.
Da, po ljeti će bit koma, već vidim. A ja sam u prošloj trudnoći išla kod tog u Malešnicu po recept, jer je Bokićka bila na godišnjem. Tako hladnog, zbunjenog i nezainteresiranog čovjeka još nisam vidjela. A došla samo po recept sa nalazima. Tak da ne znam kak ću kad će on mjenjat, vjerojatno u 8mj. Sad u 6 sam se izvukla.

mel777
20.05.2011., 10:39
Do 20 do 5 bi trebala biti gotova. :lol:
Dobila sam termin ustvari za 5tj, prvi slobodan al je dr rekla da je to u redu jer je kod mene sve u redu. Ako nešto ne bude, neka dođem na broj.
Da, po ljeti će bit koma, već vidim. A ja sam u prošloj trudnoći išla kod tog u Malešnicu po recept, jer je Bokićka bila na godišnjem. Tako hladnog, zbunjenog i nezainteresiranog čovjeka još nisam vidjela. A došla samo po recept sa nalazima. Tak da ne znam kak ću kad će on mjenjat, vjerojatno u 8mj. Sad u 6 sam se izvukla.

Evo, obavila ja to. Bila naručena u 14.15, u kabini 14.40, tamo čekala 5-10 minuta jer je došla sestra sa svim onim papirima za one koje ne trebaju pregled već samo uputnice i slično, gotova oko 15.10. Sad sam dobila još neke uputnice pa s nalazima moram doć prije 13.6., jer tad imam uzv na Sv Duhu, a ona mi reče da se vidimo prije toga, pa će mi tad dat uputnicu.
Meni je doktorica OK, i stvarno je ne bih mijenjala, nadam se da ću izdržati do kraja. Jedino to je malo bzv pitala me hću li na double test, ja rekla može (iako sam mislila da možda i ne bih), ali mi nije dala uputnicu nego sam ga platila. Mislim, ja sam tako i shvatila njezino pitanje i znala sam da ću platiti, ali se ovi u Vinogradskoj nisu mogli načuditi i pet puta su me pitali zašto ne odem po uputnicu. Tako mi treba kad idem čačkati po nečemu što nije nužno.

Koliko sam skužila, ona radi u sedmom znači nema je u osmom mjesecu. Ja ću tad biti između 26 i 29 tjedna, možda bi bilo bolje da odem u bolnicu na pregled nego kod Lukende :ne zna:

suzuki750
06.06.2011., 15:42
Hmm.. evo ja ovaj tjedan idem kod Bokićke, prvi puta u 18. tjednu trudnoće.

Nisam još ništa obavila, niti papu, niti krv, urin.. Ništa. Valjda će me to sve ovaj tjedan poslat :moli: Najbolje je kaj mi je ovo 1 trudnoća i može mi reć kaj god hoće tj bojim se da mi neće dat nikakve uputnice za daljnje pretrage, il kaj već mora.. :(

Danas sam zvala Supernovu da se naručim kod dr. Hafnera za 2 tjedna na 4d ali moram zvat sutra poslije 14 h, tak se veselim tome!! :cheer:

Npr. kad bi se sad htjela prebacit kod Hafnera na SD kaj trebam reć Bokićki i kaj trebam napraviti na SD-u? I dal bi se uopće mogla prebaciti kod njega tj samo kod njega il bi me na sd pregledavali neki drugi doktori, ja bi da mi baš on vodi trudnoću.

cuba libre
07.06.2011., 09:31
Evo, obavila ja to. Bila naručena u 14.15, u kabini 14.40, tamo čekala 5-10 minuta jer je došla sestra sa svim onim papirima za one koje ne trebaju pregled već samo uputnice i slično, gotova oko 15.10. Sad sam dobila još neke uputnice pa s nalazima moram doć prije 13.6., jer tad imam uzv na Sv Duhu, a ona mi reče da se vidimo prije toga, pa će mi tad dat uputnicu.
Meni je doktorica OK, i stvarno je ne bih mijenjala, nadam se da ću izdržati do kraja. Jedino to je malo bzv pitala me hću li na double test, ja rekla može (iako sam mislila da možda i ne bih), ali mi nije dala uputnicu nego sam ga platila. Mislim, ja sam tako i shvatila njezino pitanje i znala sam da ću platiti, ali se ovi u Vinogradskoj nisu mogli načuditi i pet puta su me pitali zašto ne odem po uputnicu. Tako mi treba kad idem čačkati po nečemu što nije nužno.

Koliko sam skužila, ona radi u sedmom znači nema je u osmom mjesecu. Ja ću tad biti između 26 i 29 tjedna, možda bi bilo bolje da odem u bolnicu na pregled nego kod Lukende :ne zna:

Tek sam sad vidjela da si bila. Čudno mije to za double. Meni je rekla da se plaća za rani probir (300kn, mislim) a za double ne. Nudila mi je ali ja sam odbila pa ne znam točnu proceduru.
Ja sam jučer bila kod nje i rekla mi je da u 8mj ne rade i da će mi dat uputnicu za bolnicu. To će bit srećom jedan pregled jer mi se ne ide više puta u bolnicu.
Čekaj, tko je Lukenda? Taj u Malešnici? Ja sam mislila da je to Čolak. :ne zna:

cuba libre
07.06.2011., 09:34
Hmm.. evo ja ovaj tjedan idem kod Bokićke, prvi puta u 18. tjednu trudnoće.

Nisam još ništa obavila, niti papu, niti krv, urin.. Ništa. Valjda će me to sve ovaj tjedan poslat :moli: Najbolje je kaj mi je ovo 1 trudnoća i može mi reć kaj god hoće tj bojim se da mi neće dat nikakve uputnice za daljnje pretrage, il kaj već mora.. :(

Danas sam zvala Supernovu da se naručim kod dr. Hafnera za 2 tjedna na 4d ali moram zvat sutra poslije 14 h, tak se veselim tome!! :cheer:

Npr. kad bi se sad htjela prebacit kod Hafnera na SD kaj trebam reć Bokićki i kaj trebam napraviti na SD-u? I dal bi se uopće mogla prebaciti kod njega tj samo kod njega il bi me na sd pregledavali neki drugi doktori, ja bi da mi baš on vodi trudnoću.

Traži da te pošalje za krv i urin, ako ona ništa ne kaže. Ali sigurno će te i sama poslati.
Jel taj Hafner radi u bolnici? Znači, morat ćeš za svaki pregled kod njega imati uputnicu od nje. Mislim da se ne može prebacit kod njega (ako misliš na karton) nego samo ići na pregled danima kad on radi ali to se sve s njim dogovoriš. Ne znam kako to ide na Sv. Duhu.

suzuki750
07.06.2011., 09:40
Traži da te pošalje za krv i urin, ako ona ništa ne kaže. Ali sigurno će te i sama poslati.
Jel taj Hafner radi u bolnici? Znači, morat ćeš za svaki pregled kod njega imati uputnicu od nje. Mislim da se ne može prebacit kod njega (ako misliš na karton) nego samo ići na pregled danima kad on radi ali to se sve s njim dogovoriš. Ne znam kako to ide na Sv. Duhu.

Da, radi i na svetom duhu i privatno u poliklinici supernova.

Budem bokićku tražila uputnicu ovaj tjedan (ili da rađe pričekam da mi on kaže na uzv-u kaj sve trebam :misli:), tak i tak idem kod njega privatno na uzv pa ću ga odmah pitat i za sd.

I da, ovo za uputnice :( Prvo ću morat kod nje pa onda kod njega, al nema veze..valjda :D

charm
07.06.2011., 10:09

Možeš ići k njemu na SD ali najbolje da odeš u supernovu kad si već planirala i dogovoriš se s njim.
On radi na trudničkima na SD čini mi se ponedjeljkom popodne, i ako ga nema gledat će te netko drugi.
S tim da na SD ideš posebno na UZV i posebno na pregled u dvije različite ambulante kod različitih doktora. Npr. ako ćeš ići kod Hafnera na preglede ponedjeljjkom u 12h, naručuješ se ranije toga dana na uzv pregled. Znam, malo komplicirano :mig:

hera86
08.06.2011., 12:49
Tko zna, kaj Čolak ide na g.o poslije 14.6??

cuba libre
08.06.2011., 22:02
hera, jel to onaj iz Malešnice? Ako je, znam da ide u 7mj sigurno i nema ga cijeli mjesec.

anna_m
30.06.2011., 22:58
prima li dr. Bokić nove pacijente?.....ima li uoće još negdje mjesta u zapadnom dijelu grada - uključujući i samobor?!...hvala

suzuki750
01.07.2011., 08:49
Joj, nejdi kod nje.. :visi:

Nemam pojma kod koga da ideš al nemoj kod nje.

anna_m
04.07.2011., 15:49
hvala ti na savjetu...ali kuda cu???!! imam privatnog zbog pregleda, a ovo bi mi bilo zgodno zbog papirologije....vrapče, podused, jarun, samobor....whatever

hera86
04.07.2011., 16:10
i mene to zanima...
ako ne nađem nekog, morat ću kod svog i na pregled nakon što rodim,
a stvarno to ne bih htjela..
bokić... bila sam jednom kod nje po neki recept, nisam je ni vidjela,
sestra je bila nadrkana, što mi je ono :mad:
i gužva je bila ispred samo takva svi su bili nervozni..
a kod koga? ajmo preporuke za zapad?

suzuki750
04.07.2011., 16:25
Neznam.. i ja sam imala problema s time, zapravo još uvijek ga imam.. već mi je glupo pisat o njoj na forumu al zbilja je koma..

Ne kaže ni a ni b, nikakve savjete, požuruje, nemožeš ju ništ pitat, nisu mi ni tlak nikada izmjerili niti mi prate težinu, evo sad sam u 21 tjednu i bila sam samo 1 kod nje na uzv-u i pregledu (jer kao nema mjesta, ni slobodnih termina) Prvi puta u 18 tjednu, nakon toga mi je rekla da dođem sljedeći puta za 8 tjedana. Znači u 26 tjedana samo 2 puta. Čak me tad nisu ni naručili ni ništa, nego sam pitala sestru dal se sad odmah mogu naručit za taj 2 uzv pošto se ona nikad ne javlja na telefon.. Na to mi se zderala (brijem da ta žena nezna ni normalno pričat) da one u 8 mj ne rade. Reko super, al to ti nije 8. mj nego kraj 7. i na to mi je rekla ma ne trebaš samo dođi jer taj tjedan ne naručujemo nikog. Sad ćemo vidjet kaj će bit taj tjedan.. Zlo mi je već od same pomisli na to.

Misli si da može bilo kak postupat sa pacijentima jer smo prek socijalnog kod nje, ma nek se j! Pogotovo ona njezina sestra! A kaj je najbolje, prije toga sam bila sam jednom na papi, imala sam dopunsko koje sam plaćala, zdravstveno koje se također plaća i da bi sad još plaćala i privatnika da mogu dobit koju slikicu od bebe il samo savjete i da mogu normalno porazgovarat sa doktorom :flop:, ovo mi je prva trudnoća i naravno da me puno toga zanima. I da sam zabrinuta kad u 26 tjedana nemožeš normalno porazgovarat sa svojom ginekologicom.. Da nema neta i foruma nebi znala ništ. Osim da moram pit folnu :flop: to je jedan jedini savjet koji mi je dala.

Bila sam kod privatnika na uzv-u i sad 7.7. idem opet na pregled ali to je bzvz bacanje love, mada je plus (valjda) kaj se radi o Hafneru, tak da se nadam da će me primit nakon toga kod sebe na sd

hera86
04.07.2011., 16:43
draga moja, isto mi je tak s čolakom. dobro ajde nije isto,
ipak sam bila svaki mjesec na kontroli, uzeo mi je briseve, mislim, odradio je on to sve skupa nekak. bar mi je davao uputnice. ak niš drugo.
ali kaj se njega tiče isto niš nebi znala da nije interneta.
poludila sam sad pod zadnje kad mi nisu dali uputnicu za pregled u vinogradskoj,
već će me kao on pogledat na zadnjem pregledu, uzeo mi je bris i to je to,
od pregleda ni p i ode čole na godišnji.
baš me zanima šta će bit sutra u vinogradskoj kaj će mi reć na uzv, bila sam neki dan kod privatnika,
sve u redu ona veli. sreća pa sam dogurala svoju trudnoću skoro do kraja bez obzira na ginekologa.

anna_m
04.07.2011., 19:57
prežalosno i prejadno da ne postoji normalni ginekolog na zapadu koji prima pacijente preko socijalnog! :-p

minory
05.07.2011., 05:36
svi korektni ginekolozi su prebukirani i kaj ti drugo preostaje nego ići bilo gdje, srećom da su sve žene savijesne i idu po drugo misljenje, no nemaju ni svi novaca za plaćanje privatnika, a plaćaju zdravstveno...ma strava... ja po svom socijalcu ne bi ni spol znala u 30. tj. srećom, sad samo tiska uputnice, ne idem više, koje olakšanje!!!

Laura74
10.07.2011., 17:41
Žena sam koja se preselila u drugi grad i pri tome moram da mjenjam relativno dobru ginekologicu za nekoga koga ne znam tko je. Sutra idem prvi put, naručila se preko telefona.

I apsurdne činjenice. Tu di sam se doselila, ambulanta mi je 250 m od kuće, a ne primaju pacijentice.....:mad:

I sad moram ići u drugo mjesto udaljeno čak 15 tak km u jednom smjeru.
Nit ne znam jel muško ili žensko...:rofl:

Nadam se da će sutra sve ok proći i pregled i ultrazvuk...:s

Laura74
11.07.2011., 13:48
Popi.dit ću...:mad:

Bila sam naručena danas u pola 1 i vozimo se 30 km po ovoj paklenoj vručini kada na vratima obavjest: rade samo do 12, radi hitnog sastanka...:mad:
Zagutila bi nekog....koja neodgovornost...da je onda barem sestra tamo da ugovorimo novi termin, ma ne, ona otišla.

PM...grrrrrrrrr
Sad sutra opet moram zvati za termin i očigledno nazvati pola sata prije nego imam termin dal rade....:kava:

Tako da od mog pregleda, ništa.
Napisala sam na drugoj temi o tome, pa da ne offam tu temu, tu napišem.

Inea
25.07.2011., 16:02
ja imam najboljeg dr. na svijetu :D
ako tko treba preporuku za privatnog ginekologa u centru zagreba,

Cattleya
25.07.2011., 16:35
ja imam najboljeg dr. na svijetu :D
ako tko treba preporuku za privatnog ginekologa u centru zagreba,

Podijeli s nama s kim si tako prezadovoljna. Mene zanima. :)

-katrin-
25.07.2011., 16:58
i ja imam najboljeg ginekologa :):)

Inea
25.07.2011., 17:34
Podijeli s nama s kim si tako prezadovoljna. Mene zanima. :)

dr. Zahi :top:
ima polikliniku u Zg u centru , a i u V. Gorici i Ivaniću
ako hočeš dam ti broj i link na pm

Cattleya
25.07.2011., 18:39
dr. Zahi :top:
ima polikliniku u Zg u centru , a i u V. Gorici i Ivaniću
ako hočeš dam ti broj i link na pm

Hvala puno. Našla sam web stranicu poliklinike. :)

Novel
29.07.2011., 08:16
Ženske, jel zna koja možda ako je kod jednog od ova dva ginekologa u DZ željezničara, tj sada DC centar - dr Hadžiselimović ili dr Nassabain kada su na godišnjem odmoru i jel koji trenutno, zovem ko sumanuta nitko ne diže slušalicu...?

hvala! :)

edit: saznala, zvala portu: ako kome treba slučajno od njegovih pacijenata - vraća se 8.8. sa GO, do tada dr. H u svojoj smjeni...

inače preporuke za dr. Nassabaina u DZ Centar - Grgura Ninskog 3 :)

V element
17.08.2011., 12:17
Ženske, jel zna koja možda ako je kod jednog od ova dva ginekologa u DZ željezničara, tj sada DC centar - dr Hadžiselimović ili dr Nassabain kada su na godišnjem odmoru i jel koji trenutno, zovem ko sumanuta nitko ne diže slušalicu...?

hvala! :)

edit: saznala, zvala portu: ako kome treba slučajno od njegovih pacijenata - vraća se 8.8. sa GO, do tada dr. H u svojoj smjeni...

inače preporuke za dr. Nassabaina u DZ Centar - Grgura Ninskog 3 :)

Znam da je malo glupo pitanje ali jesu oni muškarci ili žene, meni je jako neugodno kod muškaraca pa eto...

Također jer ima netko za preporučiti nekoga u Vinogradskoj? Živim u blizini pa...

Blakey
17.08.2011., 13:24
Znam da je malo glupo pitanje ali jesu oni muškarci ili žene, meni je jako neugodno kod muškaraca pa eto...

Također jer ima netko za preporučiti nekoga u Vinogradskoj? Živim u blizini pa...

Dr. Hadžiselimović je žena, i to odličan ginekolog. Ali koliko ja znam više ne prima pacijente jer je prepuna. i to već godinama...

V element
17.08.2011., 13:57
Dr. Hadžiselimović je žena, i to odličan ginekolog. Ali koliko ja znam više ne prima pacijente jer je prepuna. i to već godinama...

Meni bi ti bio prvi ginekolog, pa možda me primi...samo koliko se dugo čeka na pregled?
I jel imaš njezin broj?

Blakey
17.08.2011., 14:52
Meni bi ti bio prvi ginekolog, pa možda me primi...samo koliko se dugo čeka na pregled?
I jel imaš njezin broj?

Kad se naručiš obično se čeka oko 2 tjedna. Ak je hitno, znam da će te odmah primiti. Šaljem ti broj na pm. :-)

iva0404
27.08.2011., 10:23
Ima li koja trudnica da vodi trudnoću tamo,zanima me cijena i što sve uključuje trudnički pregled, jel se svaki put radi uzv ili ne i ovisi li cijena o tome?

minory
27.08.2011., 15:45
svaka 3 tj. te naruči, cijena 550 kn svaki put, svaki drugi put pogleda te vaginalno, a uzv uvijek.

iva0404
27.08.2011., 19:10
svaka 3 tj ultrazvuk, nije to prečesto? :ne zna:

Whales
27.08.2011., 21:01
Vodila sam tamo trudnoću do 28. tj i kontrole su bile svakih 4 tj.

klarah
28.08.2011., 06:05
ja sam tamo vodila do pola prvu trudnoću.
za moj pojam prečesti pregledi tj. prečesti vaginalni ultrazvuci i općenito previše preparata i panike. Ima puno boljih doktora za istu ili manju cijenu.
Moje mišljenje. Kad sam prešla drugom doktoru, preporodila se i uspješno iznijela drugu trudnoću s nijednim vaginalnim uzv, s puno manje pregleda i frke općenito.
Naravno, vjerojatno ovisi i kod koje dr tamo bi išla.

iva0404
28.08.2011., 13:42
ja sam bila nedavno tamo na anomaly scanu i jako mi se svidjela i doktorica i pristup i ordinacija i sve....ali 550 kn mi je previše svaka 3 tjedna, mislila sam da se može nekako iskombinirat da se ne ide svaki put na uzv pa da ispadne i jeftinije.... ipak ću ostat kod svog socijalca a na još jedan uzv ću ići kod harni u 20.tjednu... hvala cure na odgovorima

Lali Puna
28.08.2011., 16:29
mislila sam da se može nekako iskombinirat da se ne ide svaki put na uzv

ne znam za polikliniku harni, ali naravno da ne moraš ići svaki put na uzv ako ne želiš, bez obzira što privatnici po difoltu naručuju svaki put na uzv zato da bi ti ga naplatili
ja sam prvu i drugu trudnoću vodila privatno, ni u jednoj nisam išla na uzv svaki put (iako su me uvijek uredno pokušavali naručiti automatski na pregled i uzv pa bih ja pitala jel potrebno pa smo onda radili uzv samo kad su bili potrebni - nuhalni, anomaly scan i slično. dobar doktor bi ti po savjesti trebao reći kad je uzv stvarno potreban, a kad nije. sad u drugoj trudnoći mi je bila doktorica počela filozofirati kako je ona odgovorna ako nešto propusti, kako oni imaju najbolje aparate i najbolje uzv stručnjake i zato su tu da ja to iskoristim bla blabla, rekla sam joj samo da meni uzv ne treba 'da vidim bebicu' ili da mi kaže kol'ko je grama dobila od zadnji put i nek mi ga radi samo kad je medicinski opravdano u urednoj trudnoći, što moja jest)

rossi79
28.08.2011., 19:06
ja sam kod dr. marton vodila trudnoću do 32. tjedna i svaka 3-4 tjedna plaćala sam 400kn. uzv mi je radila svaki put.

minory
29.08.2011., 07:37
ne znam za polikliniku harni, ali naravno da ne moraš ići svaki put na uzv ako ne želiš, bez obzira što privatnici po difoltu naručuju svaki put na uzv zato da bi ti ga naplatili
ja sam prvu i drugu trudnoću vodila privatno, ni u jednoj nisam išla na uzv svaki put (iako su me uvijek uredno pokušavali naručiti automatski na pregled i uzv pa bih ja pitala jel potrebno pa smo onda radili uzv samo kad su bili potrebni - nuhalni, anomaly scan i slično. dobar doktor bi ti po savjesti trebao reći kad je uzv stvarno potreban, a kad nije. sad u drugoj trudnoći mi je bila doktorica počela filozofirati kako je ona odgovorna ako nešto propusti, kako oni imaju najbolje aparate i najbolje uzv stručnjake i zato su tu da ja to iskoristim bla blabla, rekla sam joj samo da meni uzv ne treba 'da vidim bebicu' ili da mi kaže kol'ko je grama dobila od zadnji put i nek mi ga radi samo kad je medicinski opravdano u urednoj trudnoći, što moja jest)

i kod socijalca ili u bolnici ti rade uzv jednom mjesečno, tako da ne vidim razlog da bi htjeli navući više love...znači samo te gleda jesi li otvorena ili ne?:ne zna:

svaka 3 tj ultrazvuk, nije to prečesto? :ne zna:

u pravili bi trebala jednom mjesčno ako je sve ok, ali oni vole češće naručiti, barem je tako bilo s mojom sestrom.. ja bi išla negdje drugdje, one su ok za papa test i to ti je to...ima boljih dr. ja preferiram one koji rade i u bolnici i privatno...

suzuki750
29.08.2011., 08:36
Jel zna netko dal bokićku dok je na godišnjem mijenja čolak u španskom? i koje mu je radno vrijeme?

treba mi uputnica

mel777
29.08.2011., 11:49
Jel zna netko dal bokićku dok je na godišnjem mijenja čolak u španskom? i koje mu je radno vrijeme?

treba mi uputnica

Mijenja je Čolak, ali ne znam mu radno vrijeme.
A znaš li možda dal se Bokićka vraća 5.9.?

cuba libre
29.08.2011., 12:09
Mijenja je Čolak, ali ne znam mu radno vrijeme.
A znaš li možda dal se Bokićka vraća 5.9.?

Meni je rekla da se vraća 29.8. Moram ju popodne nazvat da se dogovorim za pregled pa ću znati sigurno.

suzuki750
29.08.2011., 14:47
Meni je rekla da se vraća 29.8. Moram ju popodne nazvat da se dogovorim za pregled pa ću znati sigurno.

Sretno ti bilo sa zvanjem! :zubo:

Ja sam danas bila, danas joj je prvi dan..

Ako kome treba Čolak inače radi neparne 13- 20:30
parne 7- 13:30

Broj mu je:

01/3895 282

lizzzy
29.08.2011., 17:03
Ima li koja trudnica da vodi trudnoću tamo,zanima me cijena i što sve uključuje trudnički pregled, jel se svaki put radi uzv ili ne i ovisi li cijena o tome?

Ja sam vodila tamo i prvu i drugu trudnoću kod dr.Gudelj...i prezadovoljna sam i uslugom i osobljem...

cijene jesu visoke što je je ali ja sam svaka 4 tj.bila koliko toliko mirna...

vaginalni ultrazvuk rađen mi je do 12 tj i prve i druge trudnoce.... a abdominalni svaka 4 tjedna i imam dvije zdrave i vesele curice...

sve ovisi što očekuješ, ja sam tamo krenula ić zbog drugih tegoba i tako sam odlučila nastavit vodit tamo trudnoće...

ja i suprug planiramo ić na 3 djetešce i opet ću se odlučit za isto....

za njih imam samo riječi hvale i hvala im za sve....

cuba libre
29.08.2011., 18:01
Sretno ti bilo sa zvanjem! :zubo:

Ja sam danas bila, danas joj je prvi dan..

Ako kome treba Čolak inače radi neparne 13- 20:30
parne 7- 13:30

Broj mu je:

01/3895 282

Ja nju nazovem na mobitel, tak se uvijek dogovorim ako to ne napravim uživo.

alveolina
29.08.2011., 21:03
Bokićka radi parne ujutro, neparne popodne ili?

leptiric mali
29.08.2011., 21:04
Ja sam kod dr. Raiča u Šarengradskoj i za sada sam jako zadovoljna.

suzuki750
30.08.2011., 07:59
Bokićka radi parne ujutro, neparne popodne ili?

Parne: 7- 14:30
neparne: 13- 20:30

Telefonske inf :rolleyes: jutarnja smjena 8-8:30, 13- 13:30

popodnevna: 14-14:30, 18:30- 19 (01/38 66 220)

Zdravstvene nenaručenih prima do 17 h u popodnevnoj, a u jutarnjoj do 11 h

cuba l. ja nemam takve privilegije! :(

alveolina
30.08.2011., 08:00

Telefonske inf :rolleyes: jutarnja smjena 8-8:30, 13- 13:30

Zdravstvene nenaručenih prima do 17 h u popodnevnoj, a u jutarnjoj do 11 h

cuba l. ja nemam takve privilegije! :(

hvala ti!:)

cuba libre
30.08.2011., 13:21
suzuki, ma nije to privilegija, dala mi je broj kad sam joj morala javiti nalaz urinokulture, jer su mi na onoj trakici na kontroli leukociti bili +. Od onda ju nazovem da se dogovorim za termin jer Maricu dobit je nemoguće. Dobila sam ju jednom u ovih 8 mjeseci.

Leontina..
30.08.2011., 13:38
Jedno pitanjce, malo sam u frci panici

Danas sam piškila test i saznala da sam trudna :cerek: prvi put

Uglavnom, trenutno nemam svog gin., jer sam sad u drugom gradu, i nemam pojma di što i kako bi... još sam sva u šoku pa mi je tim više mozak u blokadi :D

Dakle, da li ja mogu otići recimo u dom zdravlja i prijavit se kod bilo kojeg gin., ili kako to sad ide? :confused:

rossi79
30.08.2011., 13:41
Jedno pitanjce, malo sam u frci panici

Danas sam piškila test i saznala da sam trudna :cerek: prvi put

Uglavnom, trenutno nemam svog gin., jer sam sad u drugom gradu, i nemam pojma di što i kako bi... još sam sva u šoku pa mi je tim više mozak u blokadi :D

Dakle, da li ja mogu otići recimo u dom zdravlja i prijavit se kod bilo kojeg gin., ili kako to sad ide? :confused:

smiri se za početak i veseli činjenici da si trudna, ali ginekologu nemaš što ići prije 6 tjedana, dakle još 2 tjedna. a u ta dva tjedna saznaj koji je dobar ginekolog u tvom gradu. gdje si trenutno? mi ovdje sigurno možemo pomoći.

Lali Puna
30.08.2011., 13:47

možeš, ali moraš se odjaviti od svog ginekologa u svom gradu da bi se mogla prijaviti kod novog

Leontina..
30.08.2011., 13:52
smiri se za početak i veseli činjenici da si trudna, ali ginekologu nemaš što ići prije 6 tjedana, dakle još 2 tjedna. a u ta dva tjedna saznaj koji je dobar ginekolog u tvom gradu. gdje si trenutno? mi ovdje sigurno možemo pomoći.

ma u redu je, veselim se...samo sam sad malo u zbrci zbog gin.

znam da još ne trebam ići koja 2 tjedna, to mi i odgovara, taman tad mi se dragi vraća s puta
al htjela sam znati samo kakav je postupak

u vel.gorici sam

i da, kod onog više ni nisam prijavljena

rossi79
30.08.2011., 13:58

znam da još ne trebam ići koja 2 tjedna, to mi i odgovara, taman tad mi se dragi vraća s puta

u vel.gorici sam

jesi se odjavila baš kod starog ginekologa? ili naprosto tamo više ne ideš? to nije isto. ako se nisi odjavila onda si svejedno kod starog prijavljena. zavisno od toga trebaš se kod starog odjaviti, naći drugog koji će te primiti. to moraš ići u hzzo.
nadalje, gdje planiraš voditi trudnoću? kod soc. ginića ili privatnika? treba li ti soc. ginić samo forme radi? želiš li sve baš u velikoj gorici ili zagrebu?

leptiric mali
30.08.2011., 14:00

u vel.gorici sam

Prvo čestitam. :)

I ja sam to prije par tjedana prošla. Ako si promijenila mjesto prebivališta, onda imaš pravo birati dr kojeg hoćeš, ako nisi morat ćeš naći nekog kod kojeg ima mjesta. Ne moraš se ništa prvo odjavljivat, već to sve ide automatizmom. Kad ti novi dr da papire odeš u Jukićevu ili Klovićevu da ti ovjere i taj papir vraćaš novom dr jedan, a drugi ide starom dr i onda bi ti stari dr trebao dati karton. Mene je moj gin pregledao s 5tj i potvrdio trudnoću.

Sad prvo što trebaš napraviti je izabrati doktora. Sretno! :)

Leontina..
30.08.2011., 14:08
Ma u biti, ja sam tak sva uzbuđena i u šoku da nisam sve ni objasnila kak treba :D

Naime, ja nisam kod nijednog ni bila prijavljena prije, išla sam kod privatnika, koji je sad u mirovini...a i u drugom gradu. Otkad sam ovdje, nisam bila ni kod privatnika ni nigdje. Nekih 2 god. (znam, znam...redovni pregledi i to...malo sam zakazala al desi se)

A sad, s obzirom da baš nisam pri lovi da plaćam privatnika, prijavila bi se kod soc.ginića, znači u domu zdravlja.

Što onda trebam, jednostavno otići tamo ili nazvati, i pitati da li me uopće mogu primiti?

Edit - da, voljela bih sve u vel.gorici ako je moguće...

leptiric mali
30.08.2011., 14:22
Prvo trebaš izabrati dr, otići tamo i reći da nisi nigdje prijavljena, da želiš biti njihov pacijent. Dat će ti papire koje ćeš potvrditi na hzzo i to je to. Možeš na pregled.

Leontina..
30.08.2011., 14:43
Prvo trebaš izabrati dr, otići tamo i reći da nisi nigdje prijavljena, da želiš biti njihov pacijent. Dat će ti papire koje ćeš potvrditi na hzzo i to je to. Možeš na pregled.

Thanx! :mig:

Leontina..
31.08.2011., 19:55
opet ja :)

molila bih preporuku za ginekologa u velikoj gorici, sutra se moram prijaviti a ne znam kod koga da uopće pokušam? znam da su mišljenja različita, al meni je svaka preporuke dobro došla

i zanima me, da idem kod privatnika, kolko bi me došao taj pregled? radi se o uzv, odnosno prvi pregled nakon što sam napravila pozitivan test na trudnoću

te ima li koji dobar privatnik u gorici uopće? nova sam u gradu pa te stvari baš ne znam, a google mi nije puno pomogao :mig:

miranacro02
31.08.2011., 21:22
imaš u domu zdravlju troje gineka

kawan- imao je i viška pacijanta kad sam odlazila od njega
dalal- pitaj
i ona doktorica :rolleyes: -pitaj

Leontina..
31.08.2011., 21:58
Kaj, ta doktorica nije baš...? Baš sam na nekom drugom forumu pročitala samo loše o njoj...

Niš, nazvat ću sutra i pitat kod ove dvojice. A kaj da radim ak kod nikog nema mjesta??? Sad mi fakat treba ginić :) želim čim prije na prvu kontrolu, da se uvjerim da je sve ok

rossi79
01.09.2011., 07:48
opet ja :)... te ima li koji dobar privatnik u gorici uopće? nova sam u gradu pa te stvari baš ne znam, a google mi nije puno pomogao :mig:

jel ti problem dolaziti u zagreb na kontrole u trudnoći? naime u velikoj gorici stvarno ne znam privatne ginekologe, ali zg nije daleko, a dobrih ginekologa ima puno. evo, ja sam vodila trudnoću kod dr. ulle marton. zahvaljujući njoj izbjegla sam pobačaj u 12. tjednu i prijevremni porod u 32. tjednu. da sam danas trudna bez razmišljanja bih opet otišla k njoj. i pregled + uzv je 400 kn svaka četiri tjedna ako nema komplikacija. meni puno puta "kontrole" između dva pregleda nije niti naplatila.
a cure će se sigurno javiti s preporukama i za druge ginekologe.
u zg zaista imaš izbor.

Leontina..
01.09.2011., 13:19
Ma nije baš problem, ali radije bih ovdje to obavljala, jer danas sutra, ko zna u kakvom ću stanju biti, a neće me uvijek imati tko voziti, morat ću sama.

Uostalom, možda se kasnije gdje i prebacim, sad bi samo htjela obaviti taj prvi pregled da mi srce bude na mjestu, počinju me pucati paranoje na svaku i najmanju bol ili probadanje.

Zvala sam u Dom zdravlja, rečeno mi je da samo dr. Mihalinčić prima nove pacijente, al je na godišnjem do pon.

Jel ima tko iskustva s njom? Na drugom forumu sam pročitala više neg. nego pozitivnih komentara pa me to malo brine :confused:

Jedina presotala opcija mi je privatnik, poliklinika Zahi, također u vg, al tamo sam pitala, taj pregled bi me došao 400 kn...a ja trenutno švorc dok dragi ne dođe s terena... tak da nemam pojma kaj bi sad...a fakat mi se više ne čeka

ana55
02.09.2011., 14:50
Bok žene! :)
nisam trudna, ali planiramo i to.. htjela bih prije obaviti pretrage da vidim je li sve ok, ako treba što liječiti da sredim prije... ugl, upisana sam kod dr. Doke u Dugavama..čovjek sam po sebi nije toliko loš, aaaaliii... dobit sestru na telefon je nemoguća misija, daaanima zovem (svaki put tako) i onda kad dođem da se naručim, pita me "Pa što nisi zvala, nisi morala dolazit??" :o Zadnji put sam joj rekla da ne bi dolazila kad bi se javila na telefon ponekad :D
Ugl, imate koga za preporučit (socijalno) u N. Zg (a da nije SIget, imaajuuu oooogromnu gužvu) ? htjela bih te pretrage obaviti socijalno jer koliko sam shvatila, brisevi su skupi... a onda bih trudnoću, kad do nje dođe :cerek: , vodila privatno...

minory
02.09.2011., 16:43
Bok žene! :)
nisam trudna, ali planiramo i to.. htjela bih prije obaviti pretrage da vidim je li sve ok, ako treba što liječiti da sredim prije... ugl, upisana sam kod dr. Doke u Dugavama..čovjek sam po sebi nije toliko loš, aaaaliii... dobit sestru na telefon je nemoguća misija, daaanima zovem (svaki put tako) i onda kad dođem da se naručim, pita me "Pa što nisi zvala, nisi morala dolazit??" :o Zadnji put sam joj rekla da ne bi dolazila kad bi se javila na telefon ponekad :D
Ugl, imate koga za preporučit (socijalno) u N. Zg (a da nije SIget, imaajuuu oooogromnu gužvu) ? htjela bih te pretrage obaviti socijalno jer koliko sam shvatila, brisevi su skupi... a onda bih trudnoću, kad do nje dođe :cerek: , vodila privatno...
kod traženja uzmi u obzir i podatak dal će ti dr. dat uputnice za briseve, meni trudnoj nije htio dat

ana55
02.09.2011., 17:59
misliš ako želim ići u bolnicu raditi? meni je moj neke briseve sam radio pa sam ja neke nosila sama u remetinec, a neke su oni slali... jedino mi je uputnicu za uzv dao... Kod mene nije toliki problem u ginekologu, on je ok (jedino što nije baš za objašnjavanje) ali ta sestra i nejavljanje na telefon...uff...a ne bih htjela provesti iduća 3 tjedna u pokušavanju dobivanja termina... :)

minory
02.09.2011., 19:53
misliš ako želim ići u bolnicu raditi? meni je moj neke briseve sam radio pa sam ja neke nosila sama u remetinec, a neke su oni slali... jedino mi je uputnicu za uzv dao... Kod mene nije toliki problem u ginekologu, on je ok (jedino što nije baš za objašnjavanje) ali ta sestra i nejavljanje na telefon...uff...a ne bih htjela provesti iduća 3 tjedna u pokušavanju dobivanja termina... :)

ma ne,ovak kod njega, jer to je i njima trošak i onda ti daju tek kad imaš neku indikaciju, tipa ne možeš zatrudnit 100 godina, ovisi, ima i nekih koji daju. meni je rekao da ce mi dati tek u trecem tromjesjecju kad je prekasno jer se mozes počet otvarat zbog tog, bolje rijesit to prije, ali njima je trosak...ma strava

ana55
02.09.2011., 19:57
A joooj, žao mi je :( ne kužim ih, obzirom da svi uredno plaćamo zdravstveno...
čuj, prebaci se k mojem, samo se sestre moramo riješiti :D ;)

anonymous_13
03.09.2011., 10:15

ja sam vodila tamo, kod doktorice boras i vrlo sam zadovoljna :top: žena je baš okej, strpljiva i ljubazna (a trebalo je imati živaca za moje salve pitanja, potpitanja i konstantnog hipohondarenja oko svega :zubo:), i najbitnije, temeljita. ne trebaš raditi uzv ukoliko smatraš da ti nije potreban, meni je žena čak otvoreno rekla za neke pretrage koje sam zabrijala da bih radila ih da mi nisu potrebne. cijena ovisi o tome, naravno, no ja nisam radila svaka 3 tjedna nego svaka 4 do svakih 6.. trudnoća je nakon problema u početku dalje bila uredna pa nije bilo potrebe :)

možeš, ali moraš se odjaviti od svog ginekologa u svom gradu da bi se mogla prijaviti kod novog

ne moraš koliko ja znam, kad sam mijenjala doktora opće prakse/zubara/ginekologa iz dubrovnika u zagreb, samo sam pitala kod ovih u zg papir, popunila da mijenjam (nakon godine dana imaš afaik pravo promjeniti doktora bez obrazloženja), i odnijela na hzzo. od ovih u dbk sam bila automatski tim odjavljena. :ne zna:

Inea
03.09.2011., 15:19
opet ja :)

te ima li koji dobar privatnik u gorici uopće? nova sam u gradu pa te stvari baš ne znam, a google mi nije puno pomogao :mig:

imaš u gorici super prviatnika,
dr. Zahi
a nije niti skup, ja sam išla kod njega u ZG, no par puta sam išla i do v, gorice kad mi nisu odgovarali termini u zg
i da u v. gorici mu je i ljepša ordinacija i bolja oprema nego u zg :mig:

ne znam jel smijem ako ne nek moderi obrišu
http://www.poliklinika-zahi.hr/

a cijene ti dam na pm

minory
04.09.2011., 10:16
A joooj, žao mi je :( ne kužim ih, obzirom da svi uredno plaćamo zdravstveno...
čuj, prebaci se k mojem, samo se sestre moramo riješiti :D ;)

mogla bi :D, no sad je sve gotovo, preživjela sam to živciranje tokom trudnoće i neće me tak skoro vidjet... sestru treba u top!

inače kaj se tiče briseva, radila sam ih u novamedu za 600 kn, a svugdje košta oko 1000

marina3
05.09.2011., 19:44
jel mi netko može preporučit ginekologa u rijeci ,a da mi može primit karton kod sebe?

hopeless_ri
05.09.2011., 21:22
jel mi netko može preporučit ginekologa u rijeci ,a da mi može primit karton kod sebe?

Mogu ti, na temelju mog iskustva, preporučiti da ne ideš kod Škunce-Radman i Krešić.
Dvije prijateljice su u Cambierijevoj kod dr. Krištofić i dosta ju hvale.

Tarsis
11.09.2011., 20:01
Pliz, zna netko možda kak radi dr. Mihalinčić, dom zdravlja vel.gorica? Da ne idem napamet...zaboravila sam koje dane je ujutro a koje popodne, a na tel. se baš i ne vole javljati

suzuki750
21.09.2011., 08:12
Imam pitanje za sve kaj su vodile trudnoću kod bokićke.. dal šalje na porodiljni 45 dana prije termina il 28? :moli:

leptirica25
21.09.2011., 12:37
Ja ti vodim trudoću kod dr. Bokić, možeš na porodiljni 45 dana prije. Za nju imam samo riječi hvale, izvrsna doktorica koja ti uvijek izađe u susret i koja je prije svega divna osoba. :top:
Da nema nje ja bih (i neke moje prijateljice) zbog svojih komplikacija već bila luda od brige.

BB-
21.09.2011., 13:47
Pozdrav svima!

zanima me ako je netko upoznat s doktoricama u domu zdravlja u Sigetu? kakve su i dal primaju nove pacijentice?:D

danas sam pokušavala dobiti dr. Kos ali nakon 20 neodgovorenih poziva sam odustala.....:ne zna:

ili ako mi imate za preporučiti neku drugu doktoricu na području Novog Zagreba .. žensku po mogućnosti :P

rossi79
21.09.2011., 13:49
Pozdrav svima!

zanima me ako je netko upoznat s doktoricama u domu zdravlja u Sigetu? kakve su i dal primaju nove pacijentice?:D

danas sam pokušavala dobiti dr. Kos ali nakon 20 neodgovorenih poziva sam odustala.....:ne zna:

ja sam bila u sigetu prijavljena kod ginekologa dr. mađor, ali nisam vodila tamo trudnoću jer nemaju uvjete. tamo sam samo išla po uputnice, a kako mi nije baš htjela davati uputnice prebacila sam se u dugave dr. doki. moj ti je savjet ako financijski možeš voditi trudnoću privatno.

suzuki750
21.09.2011., 18:42
Ja ti vodim trudoću kod dr. Bokić, možeš na porodiljni 45 dana prije. Za nju imam samo riječi hvale, izvrsna doktorica koja ti uvijek izađe u susret i koja je prije svega divna osoba. :top:
Da nema nje ja bih (i neke moje prijateljice) zbog svojih komplikacija već bila luda od brige.

Kaj si ti na komplikacijama? Koliko sam shvatila, one kaj imaju komplikacija idu bez problema na porodiljni 45 dana prije. Ja nisam na komplikacijama.

Lijepo je čut ovo za bokićku, al meni se nije nažalost takva pokazala. :(

Ja idem evo sljedeći tjedan kod nje, na svoj drugi pregled a u 32. tjednu sam, tj tad će mi bit 33.! A kao vodi mi trudnoću.. na prvom pregledu (jedini na kojem sam bila) me nije niti izvagala, niti mjerila tlak, ništa. Kojem god to doktoru spomenem (na sd, il privatno) svi se čude.

enigmatic
22.09.2011., 06:57
Pozdrav svima!

ili ako mi imate za preporučiti neku drugu doktoricu na području Novog Zagreba .. žensku po mogućnosti :P

Njenu ordinaciju teško da ćeš dobiti na telefon.Bolje dođi tamo osobno. Ja sam u istoj ordinaciji,ali u drugoj smjeni kod Dropulićke.Kosica i Dropulićka imaju svoj uzv.prvu trudnoću sam vodila kod nje,sada ću i drugu.Meni je ok,ali opet ima nekih koji nisu zadovoljni.Ona prima ako baš nemaš gdje jer su bukirani,ali samo ako ćeš kod nje ići na preglede,samo za uputnice i sl. nema šanse.E da,u njihovoj smjeni se sestra (koja je super) javlja na telefon.

ana55
22.09.2011., 07:39
ja spadam u dz Siget,imam dr opće prakse tamo. ali kad sam se išla prijaviti gin. prvi put (dakle nisam imala nikoga a i spadam tamo po stanovanju) nisu me htjeli primiti! još se i sestra, iz nekog njoj poznatog razloga, izderala na mene pred punom čekaonom... više nisam ni pokušavala tamo ići...
sad sam u dugavama kod dr. doke..ok je doktor kad se privikneš na njegove šale...jedino nema uzv pa baš i nije zgodno za voditi trudnoću..uputnice daje bez problema :)

rossi79
22.09.2011., 07:42
ja spadam u dz Siget,imam dr opće prakse tamo. ali kad sam se išla prijaviti gin. prvi put (dakle nisam imala nikoga a i spadam tamo po stanovanju) nisu me htjeli primiti! još se i sestra, iz nekog njoj poznatog razloga, izderala na mene pred punom čekaonom... više nisam ni pokušavala tamo ići...
sad sam u dugavama kod dr. doke..ok je doktor kad se privikneš na njegove šale...jedino nema uzv pa baš i nije zgodno za voditi trudnoću..uputnice daje bez problema :)

ja sam se preporodila od kad sam kod doke. on zna da ne može kvalitetno voditi trudnoću jer naprosto nema uvjete. bez problema daje uputnice i meni je stvarno super. a šale su mu zaista malo čudne... ali to prihvatiš pod normalno...

ana55
22.09.2011., 07:47
ma da, takvi su uvjeti česti u domovima zdravlja, nažalost...
ali upravo to, svjestan je, daje sve uputnice, radi briseve kad god treba itd... ja sam u biti zadovoljna, iako sam prije odlaska k njemu čula loše stvari..ali eto, ja što se mene tiče, ostajem kod njega.. iako mi je sestra rekla (prekjučer) da u 1.mj slavi 65.rođ, ima mogućnost da ostane i dalje raditi, ali se još ne zna jer to ovisi o odluci DZ...

BB-
22.09.2011., 08:42
hmm znači da zaboravim Siget? :ne zna: ahh a ja taman sretna bila jer sam naišla na 3 ženkska ginekologa na jednom mjestu :( ddd...

a jel itko ima iskustva s dr. Fadelom u Remetincu? frendica mi tamo ide i zadovoljna je, ali me zanima konkretno i vođenje trudnoće..

mislim da ću se morati pomiriti s činjenicom da nemam izbora nego kod muškog... :ne zna:

enigmatic
22.09.2011., 10:22
Možeš probati kod Dropulićke,nazovi i pitaj sestru,ali samo ako ćeš kod nje odlaziti jer znam da ne voli da joj se dolazi samo po uputnice i recepte.Jedna ženska je došla sa papirima od nekog privatnika,ona bi se upisala,ali samo radi uputnica i nisu ju htjeli primiti.
Ja sam zadovoljna s njom,kaže šta ima a onda ti pitaš sve šta te zanima.Znam još neke koje su jako zadovoljne ali opet uvijek ima netko tko nije.

gugolina
22.09.2011., 20:13
Pozdrav svima!

Ja vodim trudnoću kod dr. Kos. Kolko-tolko sam zadovoljna, nije škrta na brisevima, šalje te na sve potrebne pretrage. Jedino mi se ne sviđa što mi baš ne govori puno, ali ak ju pitaš, sve će ti reći. I vrlo je ljubazna i nasmiješena čak i na kraju radnog vremena :)
Mislim da ona čak prima nove, bez obzira što ima već brdo pacijentica. Inače, njima nešto ne štima s telefonom. Jednom sam ih pokušala nazvati da pitam za savjet, da ne dolazim, uspjela sam ih dobiti, al se veza prekinula i tako nekoliko puta. Sestra je rekla da imaju nekih problema s linijom. :ne zna:

BB-
22.09.2011., 20:52
Ja vodim trudnoću kod dr. Kos. Kolko-tolko sam zadovoljna, nije škrta na brisevima, šalje te na sve potrebne pretrage. Jedino mi se ne sviđa što mi baš ne govori puno, ali ak ju pitaš, sve će ti reći. I vrlo je ljubazna i nasmiješena čak i na kraju radnog vremena :)
Mislim da ona čak prima nove, bez obzira što ima već brdo pacijentica. Inače, njima nešto ne štima s telefonom. Jednom sam ih pokušala nazvati da pitam za savjet, da ne dolazim, uspjela sam ih dobiti, al se veza prekinula i tako nekoliko puta. Sestra je rekla da imaju nekih problema s linijom. :ne zna:

E hvala ti na informacijama!
ona radi sutra ujutro, ako se ne varam? otići ću onda prošetati do doma zdravlja da vidim i raspitam se uživo!
a ti vodiš trudnoću samo kod nje ili i privatno?

Lukrecija13
23.09.2011., 09:34
Pozdrav svima,
trudna sam 15 tjedana i počela sam voditi trudnoću u poliklinici Harni kod dr. Boras. Do sada sam bila izrazito zadovoljna, međutim prije petnaestak minuta sam ih zvala kako bi se naručila na pregleda i saznala sam da dr. Boras više tamo ne radi!
U totalnom sam šoku i nevjerici i zanima me zna li itko gdje je dr. Boras otišla i gdje sada radi?

Kod Harni su me sada naručili kod neke Dr. Žigmundovac-Klaić pa ako netko zna nešto o njoj isto bi voljela znati za slučaj da ne nađem Borasicu. :D :D

iva0404
23.09.2011., 09:59
ja sam bila prije tri tjedna kod dr Boras u Harniju na ultrazvuku, ali zbilja nemam pojma kuda je otišla... ova dr Žigmundovac je nova tamo tako da ti ne znam niš o njoj...

mogvaj
23.09.2011., 10:12
[QUOTE=Lukrecija13;35910286]Pozdrav svima,
trudna sam 15 tjedana i počela sam voditi trudnoću u poliklinici Harni kod dr. Boras. Do sada sam bila izrazito zadovoljna, međutim prije petnaestak minuta sam ih zvala kako bi se naručila na pregleda i saznala sam da dr. Boras više tamo ne radi!
U totalnom sam šoku i nevjerici i zanima me znali itko gdje je dr. Boras otišla i gdje sada radi?

Kod Harni su me sada naručili kod neke Dr. Žigmundovac-Klaić pa ako netko zna nešto o njoj isto bi voljela znati za slučaj da ne nađem Borasicu. :D :D[/QUOTE

Ozbiljno?
Ja sam bila prije 4 tjedna kod dr.Boras. Super sam zadovoljna s njom.
Ajde molim te ako saznaš gdje je otišla javi.

Lukrecija13
23.09.2011., 10:59
Cure,
evo upravo se pojavio odgovor o dr. Boras na PDF žensko zdravlje:

http://www.forum.hr/showpost.php?p=35911437&postcount=194

gugolina
23.09.2011., 12:34
E hvala ti na informacijama!
ona radi sutra ujutro, ako se ne varam? otići ću onda prošetati do doma zdravlja da vidim i raspitam se uživo!
a ti vodiš trudnoću samo kod nje ili i privatno?

Ja vodim samo kod nje. Čula sam da je ona dobar dijagnostičar. Mislim da ona inače nema protiv ako se vodiš i privatno. Čula sam već da žene tako rade kod nje. Ali meni ti je to skupo pa sam odlučila da neću. Ona mi kaže da je sve ok i ja se ne brinem više. Mislim da je sve to stvar koliko vjeruješ svojem ginekologu. Došla sam čak 2 puta jer sam se prestrašila da nešto nije u redu s bebom i čak je i onda bila ljubazna (mada sestra nije baš bila oduševljena).

BB-
23.09.2011., 13:07
Ja vodim samo kod nje. Čula sam da je ona dobar dijagnostičar. Mislim da ona inače nema protiv ako se vodiš i privatno. Čula sam već da žene tako rade kod nje. Ali meni ti je to skupo pa sam odlučila da neću. Ona mi kaže da je sve ok i ja se ne brinem više. Mislim da je sve to stvar koliko vjeruješ svojem ginekologu. Došla sam čak 2 puta jer sam se prestrašila da nešto nije u redu s bebom i čak je i onda bila ljubazna (mada sestra nije baš bila oduševljena).

e super, tako nešto mi i treba! ni ja ne mislim previše hodati po privatnicima :rolleyes:
u ponedjeljak bi trebala raditi popodne, ako se ne varam? nisam stigla danas otići :ne zna:

gugolina
23.09.2011., 13:20
Evo da napišem njezino radno vrijeme

pon i čet 14-19
uto i sri 7:30-13

pet parni 14-19
neparni 7:30-13

BB-
23.09.2011., 13:25
Evo da napišem njezino radno vrijeme

pon i čet 14-19
uto i sri 7:30-13

pet parni 14-19
neparni 7:30-13

joj hvala ti puno! :D:D

McLaren111
23.09.2011., 14:25
Doktor Kos radi po novome u svojoj privatnoj poliklinici na Črnomercu - Ginekos.
Moja je žena prezadovoljna njime.

gugolina
23.09.2011., 14:36
Doktor Kos radi po novome u svojoj privatnoj poliklinici na Črnomercu - Ginekos.
Moja je žena prezadovoljna njime.

Ako se ovo nadovezuje na prijašnje postove, mi smo govorile o doktorici Kos ;)

lunica26
25.09.2011., 03:57
Pozdrav svima,
U totalnom sam šoku i nevjerici i zanima me zna li itko gdje je dr. Boras otišla i gdje sada radi?

Kod Harni su me sada naručili kod neke Dr. Žigmundovac-Klaić pa ako netko zna nešto o njoj isto bi voljela znati za slučaj da ne nađem Borasicu. :D :D

Dr.Klaić je moja ginekologica već godinama,i nikad bolju liječnicu i čovjeka nisam upoznala.Sve pohvale i preporuke.
Savjesna,temeljita,topla,susretljiva...

Bila sam i kod dr.Boras jednom na pregledu jer je dr.Klaić bila na GO,ok mi je bila,ali dr.Klaić :top:

PeggyB
25.09.2011., 06:46
Slazem se sa Lunicom, dr. Klaic je odilcna i jako mi je zao sto odlazi iz DZ ali cu i dalje biti njen pacijent

kasandra1312
25.09.2011., 16:59
ima li tu netko iz požege? treba mi preporuka koji je ginekolog u domu zdravlja ok?

BB-
26.09.2011., 18:16
evo da se javim da su me primili kod dr. Ljiljane Kos, ali uz teški nagovor i napomenu da bi htjela voditi trudnoću kod nje.. :)
ali naručena sam (tek) za 7.10. .. pa tko će to dočekati :503::rofl:

:D

marek1
27.09.2011., 13:52
Slazem se sa Lunicom, dr. Klaic je odilcna i jako mi je zao sto odlazi iz DZ ali cu i dalje biti njen pacijent

sta stvarno znaci odlazi? dr. klaic je stvarno jedini razlog zbog kojeg sam tamo isla :-( Preporuka svima da idu kod nje!

kada odlazi ako znas?

PeggyB
27.09.2011., 14:20
Navodno je do kraja 10. mjseseca još u DZ ali možda i prije ode :(

mareija
28.09.2011., 08:31
Što ozbiljno dr. Klaic odlazi iz DZ-a?? :(

Znate li mozda tko dolazi na njeno mjesto??? :503:

elena m
28.09.2011., 21:58
Nova sam trudnica,zanimaju me misljenja i preporuke kod kojeg ginekologa na podrucju Sesveta i Dubrave ici? Dr.Findri Gustek kakva su vasa iskustva ako ste isli kod nje?:)

mogvaj
05.10.2011., 10:46
Cure pozdrav.
Treba mi pomoć..
Naime, ove godine sam se i službeno preselila na Trešnjevku i treba mi socijalni ginekolog.
Imam svog , ali na drugom dijelu grada, a kako M i ja pokušavamo dobiti bebu baš mi se i ne ide sa trbuhom jednog dana na drugi dio grada.
Zvala sam hrpu ordinacija ali nitko ne prima nove pacijente.:503:
Odgovaralo bi mi područje oko Rudeša, Črnomerca, Malešnice, Jaruna, Vrbana, Voltino..
Ako netko zna da netko prima molim Vas za informaciju.
Hvala!

croatiansen22
05.10.2011., 12:30
Nova sam trudnica,zanimaju me misljenja i preporuke kod kojeg ginekologa na podrucju Sesveta i Dubrave ici? Dr.Findri Gustek kakva su vasa iskustva ako ste isli kod nje?:)

Ja sam išla kod nje, ali ne u trudnoći.
Inače nisam zadovoljna jer je previše flegma i ne trudi se oko ničega, ja sam imala neke probleme oko zatrudnjivanja.
Za trudnoću ne znam kakva je, ne bih kod nje ni išla.

Odi radije kod Zadre, ako ti je bitna lokacija.

rossi79
05.10.2011., 12:38
Inače nisam zadovoljna jer je previše flegma i ne trudi se oko ničega, ja sam imala neke probleme oko zatrudnjivanja.

zadro je tek strava i užas.

suzuki750
05.10.2011., 14:37
Cure pozdrav.
Treba mi pomoć..
Naime, ove godine sam se i službeno preselila na Trešnjevku i treba mi socijalni ginekolog.
Imam svog , ali na drugom dijelu grada, a kako M i ja pokušavamo dobiti bebu baš mi se i ne ide sa trbuhom jednog dana na drugi dio grada.
Zvala sam hrpu ordinacija ali nitko ne prima nove pacijente.:503:
Odgovaralo bi mi područje oko Rudeša, Črnomerca, Malešnice, Jaruna, Vrbana, Voltino..
Ako netko zna da netko prima molim Vas za informaciju.
Hvala!

Jesi možda zvala bokićku u prečko? Nekak sumnjam da će ti se javit na telefon, probaj otić do nje pa ju pitat ko prima nove pacijente, prošli tjedan sam morala do nje i dok sam čekala baš je došla pitat neka žena dal ju mogu primit, poslala ju je kod nekog ginekologa (il ginekologice :ne zna:) na malešnici, oni primaju. Nemam pojma o kome se radi.

mogvaj
05.10.2011., 14:41
Jesi možda zvala bokićku u prečko? Nekak sumnjam da će ti se javit na telefon, probaj otić do nje pa ju pitat ko prima nove pacijente, prošli tjedan sam morala do nje i dok sam čekala baš je došla pitat neka žena dal ju mogu primit, poslala ju je kod nekog ginekologa (il ginekologice :ne zna:) na malešnici, oni primaju. Nemam pojma o kome se radi.

Hvala.
Za Malešnicu sam čula i ja. To je dok.Lukenda i taj je strava i užas.:503:
Moja frendica se posvadila sa njime dok je bila trudna tako da je skoro od stresa završila na prijevremenom porodu..
A Bokić se ne javlja...
Lagano me frustrira to naše zdravstvo..na kraju se svodi da sve moraš privat i dobro platiti jer inače ćeš loše završiti.:503:

suzuki750
06.10.2011., 11:21
A Bokić se ne javlja...
Lagano me frustrira to naše zdravstvo..na kraju se svodi da sve moraš privat i dobro platiti jer inače ćeš loše završiti.:503:

Znam.. nažalost tak je. Bokićka ti se javlja (ako!) i radi:

Telefonske inf jutarnja smjena 8-8:30, 13- 13:30

mogvaj
06.10.2011., 11:46
Znam.. nažalost tak je. Bokićka ti se javlja (ako!) i radi:

Telefonske inf jutarnja smjena 8-8:30, 13- 13:30

Hvala!
Budem još pokušala nju nazvati.

Tily13
06.10.2011., 12:35

Meni je Zadro ok!
Istina, malo smo se fajtali oko bolovanja, ali kad smo to riješili, sad je sve super!

Sviđa mi je što je uvijek smiren, lijepo s tobom popriča, znala sam ga pitati razne gluposti, uvijek mi sve odgovorio...

Sestra Sandra mi je također sasvim ok!

U kolovozu sam bila kontroli kod mlade doktorice, čini se sasvim u redu. Sestra je malčice opasna, ali red je nula bodova. Čekala sam da neka od žena uzme pištolj i sve nas tamo poubija (kod Zadre ti se to neće dogoditi).
Evo info:
Belužić Vedrana, dr. med.
Ninska 10
10360 Sesvete
Telefon: +385 (0)1 20 50 710
Radno vrijeme:

ponedjeljak, utorak, petak* - prije podne
srijeda, četvrtak - poslije podne
* svaki treći petak poslije podne

elena m
06.10.2011., 17:39

I mislila sam otici kod njega,nije mi ona losa,barem mi se tako cini,bila sam svega dva puta kod nje ali nisam bas cula najbolje o njoj..Mislim da cu ipak kod Zadre.thanks

elena m
06.10.2011., 17:40

Zasto je Zadro los?

elena m
06.10.2011., 17:41
Meni je Zadro ok!
Istina, malo smo se fajtali oko bolovanja, ali kad smo to riješili, sad je sve super!

Sviđa mi je što je uvijek smiren, lijepo s tobom popriča, znala sam ga pitati razne gluposti, uvijek mi sve odgovorio...

U kolovozu sam bila kontroli kod mlade doktorice, čini se sasvim u redu. Sestra je malčice opasna, ali red je nula bodova. Čekala sam da neka od žena uzme pištolj i sve nas tamo poubija (kod Zadre ti se to neće dogoditi).
Evo info:
Ninska 10
10360 Sesvete
Radno vrijeme:

hvala !

iva0404
07.10.2011., 08:35
Zasto je Zadro los?

ja sam kod njega već nekoliko godina, nikad nisam imala loše iskustvo s njim, uvijek ljubazan, odgovara na pitanja, voli da se trudnice drže reda po pitanju kontrola i sve 5.... meni je on super. Pri pregledu nije grub, a uzv uvijek lijepo objasni. Sestra mlada plava koja radi s njim isto jako ljubazna, veći dio oko uputnica i recepata riješi sama začas bez problema. istina gužva je za poluditi, ali trudnice uvijek naruči u određeno vrijeme i nikad nisam čekala u trudničkoj duže od pol sata

svasta_nesto
07.10.2011., 10:46
hej curke?

znam da se pisalo već, ali može li još jednom - zagreb, zapad - neka dobrodušna ginekologinja koja bi mi pisala uputnice, recepte, otvarala bolovanje i sl. a ja joj bila zahvalna :rofl:?

nisam trudna (još :cerek:) i sve obavljam privatno, no znate da se bez socijalca ne može... :(

malo čudo Lara
07.10.2011., 11:02
Ja imam super doktora,dakle nije žena kako ti tražiš,al meni je za pisanje uputnica , povijesti bolesti itd...sasvim svejedno.DOM ZDRAVLJA ŽELJEZNIČAR,preko puta Esplanade.Dr.Khaled Nassabain!!!Otišla sam k njemu na preporuku jedne priv.ginekologice u planiranju trudnoće i nisam požalila iako stanujem na drugom kraju grada.On je super, a sestra koja tamo radi je pravo čudo.Nikad nisam upoznala sestru koja je toliko draga,topla,uvijek nasmijana i sve će ti napravit za čas....I da, kod nje se smije pokucat na vrata i postavit pitanje, možeš nazvat i tražit šta želiš....Sve super!!

to the sky
07.10.2011., 12:09
Vidim da su cure tu uglavom iz Zagreba i Splita, ali jednostavno moram pohvaliti svog novog ginekologa. Danas sam (nakon ne pitajte koliko GODINA) išla ginekologu. Riječ je o mladom i stvarno simpa doktoru Dejanu Šakoronji, radi u domu zdravlja u Jaski. Vrlo je smiren, komunikativan, nema problema s egom i, po meni najbitnije - sluša i zanima ga što imaš za reći. Samo sam došla tamo i sestra (jako ljubazna gospođa) mi je otvorila karton, čekala sam par minuta, bez naručivanja. Nakon toga sam doktoru dala svoje podatke (anamnezu, jel :D) i onda mi je uzeo bris i nakon toga smo išli na UZ. Jako je nježan, cijelo vrijeme razgovara, pokazao mi je moje jajnike :cerek: i baš sam imala osjećaj da je brižan, odn. da nisam samo jedna u nizu (krivi kontekst, ali kužite me :mig:). Uglavom, za sve cure, žene koje traže ginekologa u blizini Jaske - toplo preporučam, posebno zato jer nema potrebe po naručivanju i čekanju na red. Zasad dajem ocjenu 5+ :)

svasta_nesto
07.10.2011., 13:49
Ja imam super doktora,dakle nije žena kako ti tražiš,al meni je za pisanje uputnica , povijesti bolesti itd...sasvim svejedno.DOM ZDRAVLJA ŽELJEZNIČAR,preko puta Esplanade.Dr.Khaled Nassabain!!!Otišla sam k njemu na preporuku jedne priv.ginekologice u planiranju trudnoće i nisam požalila iako stanujem na drugom kraju grada.On je super, a sestra koja tamo radi je pravo čudo.Nikad nisam upoznala sestru koja je toliko draga,topla,uvijek nasmijana i sve će ti napravit za čas....I da, kod nje se smije pokucat na vrata i postavit pitanje, možeš nazvat i tražit šta želiš....Sve super!!

imaš pravo... ne treba mi žena. i hvala :kava:

ms_4ever
12.12.2011., 20:42
Meni je Zadro ok!

Evo info:
Ninska 10
10360 Sesvete
Radno vrijeme:

Doktorica Belužić je na bolovanju do daljnjeg.
Zamjena joj je doktor Srbanić.
Prebacila sam se njoj baš kad je otišla na bolovanje, a zamjene nije bilo u tom trenutku tako da sam preglede obavila privatno.
Bila sam i kod ovog doktora, obzirom da sam mu rekla da sam išla privatno čini mi se da mu se to i nije svidjelo.... :rolleyes:

iva0404
12.12.2011., 20:52
dr Belužić je na trudnilčkom bolovanju što znači da se neće vratiti tak skoro....

Francesca
12.12.2011., 21:05
Doktorica Belužić je na bolovanju do daljnjeg.
Zamjena joj je doktor Srbanić.
Prebacila sam se njoj baš kad je otišla na bolovanje, a zamjene nije bilo u tom trenutku tako da sam preglede obavila privatno.
Bila sam i kod ovog doktora, obzirom da sam mu rekla da sam išla privatno čini mi se da mu se to i nije svidjelo.... :rolleyes:

Kaj Srbanic jos radi??????

Taj idiot je meni sa 18 godina rekao da nikad necu imat djece
Sad bi ga najradije :buum:

iva0404
12.12.2011., 21:07

ne radi al sad mjenja ovu dr... inače mislim da je on u penziji.... hm kaj smije mjenjat nekog ak je u penziji

Tily13
12.12.2011., 21:41
Moram opet malo hvaliti Zadru!

Imala sam malo povišeni tlak.
Prvi put kad je bio povišen, zamjenska sestra mi ga je mjerila sa dva različita tlakomjera na obje ruke, nije nikako mogla izmjeriti, na kraju mi ga je on dva puta mjerio i inzistirao da dolazim svaki dan na mjerenje, da možemo odmah reagirati ako se opet povisi....u četvrtak opet bio povišen, dobila terapiju, pijem Metildopa i dalje odlazim na mjerenja (a sutra krećem i u Petrovu u trudničku)...
oduševilo me to što se zabrinuo, upozorio da je tlak povišen i djelovao, nije išao sa logikom - samo što ne rodiš, to ti je normalno, nek se u Petrovoj bakče s tobom.

Topla preporuka i jedan veliki :top:

a Srbanić si je malo preuredio doktoričinu ordinaciju, neće on tako brzo ča.... :cerek:

minory
13.12.2011., 12:43
Moram opet malo hvaliti Zadru!

Imala sam malo povišeni tlak.
Prvi put kad je bio povišen, zamjenska sestra mi ga je mjerila sa dva različita tlakomjera na obje ruke, nije nikako mogla izmjeriti, na kraju mi ga je on dva puta mjerio i inzistirao da dolazim svaki dan na mjerenje, da možemo odmah reagirati ako se opet povisi....u četvrtak opet bio povišen, dobila terapiju, pijem Metildopa i dalje odlazim na mjerenja (a sutra krećem i u Petrovu u trudničku)...
oduševilo me to što se zabrinuo, upozorio da je tlak povišen i djelovao, nije išao sa logikom - samo što ne rodiš, to ti je normalno, nek se u Petrovoj bakče s tobom.

Topla preporuka i jedan veliki :top:

a Srbanić si je malo preuredio doktoričinu ordinaciju, neće on tako brzo ča.... :cerek:

mislim da bi te neki drugi doktor odmah po visokom tlaku poslao hitno u bolnicu, žene leže u bolnici zbog povišenog tlaka pa bolje hitaj odma u bolnicu, a ne svaki dan klipsat do njega

croatiansen22
13.12.2011., 17:51
I ja sam se iznenadila da Srbanić radi. Pa otišao je u penziju, Zadro ga je bio zamijenio, koliko ja znam.

Kod Zadre mi se ne sviđa to što praktički moraš uzeti slobodan dan kad ideš k njemu. Inače samo kod Findri i htjela sam se prebaciti jer nisam zadovoljna, ali sam na kraju ostala. Ionako sad idem privatno, ne bih kod nje vodila trudnoću, nemam povjerenja. Ona piše uputnice i recepte i tu ne radi probleme što mi je ok.

Preselila sam se na Knežiju prije otprilike 4 godine, a kako mi je obitelj u Sesvetama, nisam se prebacivala nego spojim ugodno s korisnim pa pokupim šta mi treba kad idem svojima.

Sad kas sam trudna mi je malo problem svako malo ići tamo po uputnice, a pogotovo ne znam kako će biti pred porod, ali ne znam niti kome da se prebacim, nitko živ ne prima, a da je normalan. A opet na neki drugi kraj grada mi se opet ne isplati ići...

Tako imam istih problema s općom praksom. Čekam odobrenje od HZZO-a za dokoricu od mog supruga veće mjesec dana, jer je ona naravno pretrpana, kao i svi drugi. To me tako živcira..

Ako imate neku preporuku za ginekologa tu u zapadnom dijelu grada ili centru, pliz, javite. Naravno, ako prima...

Francesca
13.12.2011., 17:57
Preselila sam se na Knežiju prije otprilike 4 godine, a kako mi je obitelj u Sesvetama, nisam se prebacivala nego spojim ugodno s korisnim pa pokupim šta mi treba kad idem svojima.

.

Ja uuuuumirem od smjeha - potpuno ista situacija kod mene, cak i vremenski smo tu negdje :lol:

Papirologiju mi obave starci kad me dodu vidjet tak da se ja ne gnjavim s tim, osim bas kad moram krv vadit

iva0404
13.12.2011., 18:06
kod Zadre ne moraš uzet slobodan dan za pregled ako si trudnica... naruči te uvijek u određeno vrijeme i maksimalno u roku sat vremena dođeš na red, ja nikad nisam čekala duže od pola sata....a ovo za netrudničke dane slažem se da je koma, znala sam čekat po 2,3 sata za pregleed.

croatiansen22
13.12.2011., 18:22
da, kad si trudnica, ali neću zauvijek biti trudnica. ja sam se htjela prebaciti već i prije trudnoće, ali mi je njihova organizacija prekomplicirana, budući da ne živim više u sesvetama.

ali sad ionako više ne tražim ginekologa u sesvetama.

osim toga, sad mi je tako ispalo, da vodim trudnoću kod privatnika. vjerojatno ću tako i nastaviti. sad idem u polikliniku Vili kod dr. Radončića i jako sam zadovoljna, ne mogu zamisliti da više idem kod nekog drugog (imala sam još i nekih drugih problema prije, nema veze).
i još se može kod njih preko CO ili unique. kad mi istekne ovo dopunsko osiguranje (s kojim sam se tako zeznula, ali to je druga tema). mislim da ću uzeti to neko privatno, i mislim da se isplati. da sam barem bila pametnija prije trudnoće, uštedila bi hrpu novaca. ali eto, tako je ispalo.

ali ipak uputnice i recepti ti koji put i zatrebaju, pa da ne moram ići u sesvete svaki put, a pogotovo kad ću imati malo dijete.

mama nažalost ne vozi pa mi se ne da gnjavit ju da mi dolazi tu s papirim i putuje sat i pol javnim prijevozomh :(

croatiansen22
13.12.2011., 18:23
ali, iva, hvala na odgovoru :)

croatiansen22
13.12.2011., 18:26
Fran :rofl:

A tko bi rekao, možda se i znamo iz viđenja. Ili sigurno imamo barem nekog zajedničkog poznanika.

Nažalost, napisala sam već gore, mama ne vozi pa mi ju se ne da tlačiti da mi dofura uputnice i ostalo, nego ona pokupi pa ja uzmem kad je idem posjetiti.

ms_4ever
14.12.2011., 08:50

Vjerojatno je u mirovini, možda ima nekakav ugovor o djelu ili tako nešto.
Ne znam kakav je i kako radi, nedvojbeno ima i previše iskustva, možda zato i previše rutinski pristup pacijentu, a ja to ne želim u prvoj trudnoći. Bila sam na jednom pregledu kod njega, pregled se sastojao od stavljanja prsta u rodnicu i to šuškavim rukavicama (kao one za bojanje kose) i pipanja trbuha. O ultrazvuku ni riječi. Pohvalila bih također novi stol za pregled koji su vjerojatno na njegovu inicijativu dobili. Onaj stari stol je kao iz horor filmova. Odlučila sam do kraja trudnoće ići privatno.

Tily13
14.12.2011., 15:18
kod Zadre ne moraš uzet slobodan dan za pregled ako si trudnica... naruči te uvijek u određeno vrijeme i maksimalno u roku sat vremena dođeš na red, ja nikad nisam čekala duže od pola sata....a ovo za netrudničke dane slažem se da je koma, znala sam čekat po 2,3 sata za pregleed.

To me jedino malo muči...kad budem poslije poroda išla k njemu na kontrolu, kako ću malu ostaviti mužu satima da bih mogla dočekati svoj red? (nije da ne vjerujem mužu, nego zbog dojenja)

Ana St-Zg
14.12.2011., 18:27
meni je zadro katastrofa.... a stvarno nisam zahtjevna, samo želim da me tretiraju ko ljudsko biće, ništa drugo.....

moja milena
15.12.2011., 08:03
cure upadam sada ali me zanima ima li tko da vodi trudnoću kod dr. latin, koliko košta uobičajeni pregled i da li je potrebno imati privatnog gina za otvaranje komplikacija i trudničkog ili to može i dr. opće prakse?!! E, i da li se isplati privatno osig. Croatie osiguranja, da li se onda plaćaju pregledi.

Thnx... :)

piranjica
16.04.2012., 10:06
imam jedno tehničko pitanje. prijavljena sam kod dr zadre u sesvetama a htjela bi se prebaciti kod ženske doktorice jer sam jedna od onih kojima je neugodno kod muških doktora :)
da li se ja bez problema mogu prebaciti ili? znam da su doktorice u grižanskoj prepune, ali da li postoji kakva mogućnost da se prebacim?

Keksić...
16.04.2012., 10:22
pa prvo moraš vidjeti da li ta dr. prima nove pacijente, pa se nakon toga prijaviš bez problema.

Zezaam
16.04.2012., 10:49
Više ne znam gdje da pitam :504:

Ugl, ima li itko info o dr. Prolić (Laginjina, Zgb - koja je došla umjesto Žigmundovac-Klaić)? :confused:
Tamo sam samo prijavljena, ali nikad nisam bila kod ikojeg hzzo ginekologa, nego uvijek privatno...
Počeli smo raditi :Sex: na bebici, pa da znam da li da tražim novog hzzoovca za vođenje trudnoće :misli: (financije ne dopušaju privatnog :( )

:moli: :s

dinda83
16.04.2012., 18:41
Ja sam ti kod nje, iako još nisam bila od kad je dr. Klaić otišla (šmrc)...ugl, frendica je isto tamo, sad je ponovno trudna, rekla je da je dr. nije toliko temeljita kao Klaić, ali da je zadovoljna....

ms_4ever
16.04.2012., 20:04
Slučajno sam bila kod dr. Klaić (izvanredna pretraga) u poliklinici Harni, mislim da je ona tamo nova i jako mi se svidjela, žao mi je što nisam kod nje vodila cijelu trudnoću, ako sam već morala ići privatno

mcik
17.04.2012., 06:32
Evo za Zadar se javljam, dr. Vlatković - privatnik je, izvrstan doktor, ljubazan, super opremljena ordinacija, super sestre. Pokušala sam se upisati kod dr. krpine preko hzzo-a, ali zbog sestre koja radi u ordinaciji sam odustala. Žen je blago rečeno užas. Što se tiče ovih u bolnici, svi su mi bili ok, Lisica kojeg inače svi kude, mi je bio odličan i uopće me nije bolio njegov pregled.

Zezaam
17.04.2012., 07:56
Ja sam ti kod nje, iako još nisam bila od kad je dr. Klaić otišla (šmrc)...ugl, frendica je isto tamo, sad je ponovno trudna, rekla je da je dr. nije toliko temeljita kao Klaić, ali da je zadovoljna....

Hvala na bilo kakvoj info! :top:
Postavila sam upite i na nekim drugim stranicama, pa čekam... :kava:
Ako išta saznam, napišem to i ovdje.
Nisam još trudna (hmmm :misli: nikad se ne zna :rofl: - danas je 28 dc i još je nema, ali prvi pokušaj nam je, pa ne gajim prevelike nade), ali ne bi htjela da dođe plusić, a ja izgubljena u bespućama hzzoa :lol:

aannjaa
17.04.2012., 09:05
Samo da vas obavijestim, prije cca 2 mjeseca sam se prebacila kod Zrinke Komadina Estatiev, dom zdravlja Malešnica (umjesto zloglasnog Lukende) i zadovoljna sam s njom. pristupačna je, brižna, objasni sve... iako, na prvi pogled mi je djelovala uštogljeno :) e sad, s mojom trudnoćom je sve ok pa ne mogu procijeniti koliki je stručnjak u nevolji. sestra je uvrnuta na svoju stranu ("odi se popiški u čašu, operi ruke pa se vrati", govori dušise i ančice i starim... babama, jel), ali ako ne dođete baš nabrijane, sasvim je ugodno tamo i možete joj se nasmijati. dok sam sređivala papire za prebacivanje, čekala bih po pola sata na red, sad kad me naručuju čekam max 15 min.

Zezaam
17.04.2012., 09:25
Samo da vas obavijestim, prije cca 2 mjeseca sam se prebacila kod Zrinke Komadina Estatiev, dom zdravlja Malešnica (umjesto zloglasnog Lukende) i zadovoljna sam s njom. pristupačna je, brižna, objasni sve... iako, na prvi pogled mi je djelovala uštogljeno :) e sad, s mojom trudnoćom je sve ok pa ne mogu procijeniti koliki je stručnjak u nevolji. sestra je uvrnuta na svoju stranu ("odi se popiški u čašu, operi ruke pa se vrati", govori dušise i ančice i starim... babama, jel), ali ako ne dođete baš nabrijane, sasvim je ugodno tamo i možete joj se nasmijati. dok sam sređivala papire za prebacivanje, čekala bih po pola sata na red, sad kad me naručuju čekam max 15 min.

tnx! :) Zrinka Komadina Estatiev mi je opcija ako zaključim po svim dobivenim informacijama da ne želim biti kod dr. Prolić.
Ako do toga dođe, jel ti se mogu javiti na PM ako ću imati neka pitanja :confused:

aannjaa
17.04.2012., 09:37
tnx! :) Zrinka Komadina Estatiev mi je opcija ako zaključim po svim dobivenim informacijama da ne želim biti kod dr. Prolić.
Ako do toga dođe, jel ti se mogu javiti na PM ako ću imati neka pitanja :confused:

Naravno!

Kod nje je poprilična navala novih pacijentica, tako da savjetujem onima koje se žele kod nje prebaciti, da požure.

raisin03
23.04.2012., 18:28
pozz, koliko se ono kreću otprl cijene papa testa kod privatnika? pretpostavljam da se uz papu,odmah računa i pregled? narucila sam se kod lederera u osijeku i totalno zaboravila pitat :)
još nešto, od ginekologa hzzo-a sam dobivala prije diane koje idu na recept,znaci ne placam ih, preptostavljam (glupo pitanje) da je ak trazim od privatnika, ista stvar?

Inea
24.04.2012., 09:23
pozz, koliko se ono kreću otprl cijene papa testa kod privatnika? pretpostavljam da se uz papu,odmah računa i pregled? narucila sam se kod lederera u osijeku i totalno zaboravila pitat :)
još nešto, od ginekologa hzzo-a sam dobivala prije diane koje idu na recept,znaci ne placam ih, preptostavljam (glupo pitanje) da je ak trazim od privatnika, ista stvar?

papa test plus pregled otprilike 350 kn

ovo ti je npr. dio cjenika mog doktora

Ultrazvučni pregled gin i trudnički – 250kn
4D UZV ------------------------------ ------ -450kn
Color dopller--------------------------------350kn
Pregled i Papa ----------------------------- 350kn
Pregled i UZV------------ ------------- 400kn
Komplet gin pregled Papa +Uzv+pregled 500kn

BedOfRoses
06.06.2012., 13:13
Ima li tko kakve preporuke za ginekologa u Varaždinu, naravno da prima nove pacijente. Za sada sam kod privatnog i super je ali bi rado i nekog preko hzzo-a da ne moram plačati baš sve.

Bila bih zahvalna na odgovoru

Aaliyah vz
09.06.2012., 10:51
Ima li tko kakve preporuke za ginekologa u Varaždinu, naravno da prima nove pacijente. Za sada sam kod privatnog i super je ali bi rado i nekog preko hzzo-a da ne moram plačati baš sve.

Bila bih zahvalna na odgovoru

Ja sam iz Vž isto sam bila kod privatnika, al sam zbog trudnoce isto trazila nekog da ne placam svaki pregled i sve pretrage. U vz kolko znam mjesta ima samo kod dr. Keretic ( nekad sam bila kod njega i nisam bila nimalo zadovoljna) pa sam otisla kod dr. Fare u Ludbreg. Ako si vozac nije ti predaleko. jako sam zadovoljna s njim, imam rizicnu trudnocu i stvarno je jako pazljiv i detaljan i nije nemaran ko neki. ja sam otisla k njemu prije par mjeseci ,tak da vjerojatno ima jos mjesta. nisam ni nosila karton, oni su mi otvorili novi.

minči
09.06.2012., 18:11
Jel ima tko iskustva sa dr Martinović-Jurilj Alegrom?

Ana St-Zg
09.06.2012., 21:08
Jel ima tko iskustva sa dr Martinović-Jurilj Alegrom?

ajme..... :horor::horor:
jedva čekam kad ću joj reć :W

minči
12.06.2012., 18:15
ajme..... :horor::horor:
jedva čekam kad ću joj reć :W

ma da? Moju frendicu hzzo je šetao po doktorima jer nisu znali kome pripada (svašta?!:rolleyes:) pa je ona odlučila otići na blef kod dotične, da bi na kraju ispalo da je njezin karton ipak kod dr Dumančića koji radi vrata do (iako su joj u hzzo-u rekli da on tamo više ne radi).

Znači po tebi se je spasila :mig:

Onda pitanje ko zna kaj o dr Dumančiću?

Ana St-Zg
12.06.2012., 18:30
ma da? Moju frendicu hzzo je šetao po doktorima jer nisu znali kome pripada (svašta?!:rolleyes:) pa je ona odlučila otići na blef kod dotične, da bi na kraju ispalo da je njezin karton ipak kod dr Dumančića koji radi vrata do (iako su joj u hzzo-u rekli da on tamo više ne radi).

Znači po tebi se je spasila :mig:

Onda pitanje ko zna kaj o dr Dumančiću?

evo ja bi se prebacila kod njega al on ne prima....
nikad nema kaosa, sestra je ortganizirana, sve je ko po špagi,...
kod ove mi se nemalo puta dogodilo da sam 2 h čekala uputnice :confused::durica
poslje se osjećaš ko debil... a i puno propusta u liječenju... bla bla,....
a i često je nema pa je mijenja zadro koji je prije bio super a sad je skroz popizdio i tako...
uglavnom ja ne bi da sam na tvom mjestu...

RUZICARUZIC
03.07.2012., 17:56
doktorica Beljo otišla u privatnike. Molim preporuku za dobre ne privatnike koji još primaju pacijente na području oko vrbovca(dugo selo, sesvete) ili bjelovara

zameomevjetar
09.07.2012., 08:42
ponavljem pitanje sa druge teme, nadam se odgovoru jer mi je dosta hitno, pa...

pretpostavljam da su male šanse da mi netko odgovori, ali ide li itko kod dr. čukelja u sesvetama?
načula sam da je na bolovanju pa ne znam je istina? jel zna netko tko mu je zamjena?

bubaerdeljan13
09.07.2012., 11:09
Drage cure, zene... ima li tko preporuku za split privatnika?
mozda da je blize centru... da je dobar po pitanju vodjenja trudnoce?? Hvala vam unaprijed

bubasta
09.07.2012., 13:14
mozda da je blize centru... da je dobar po pitanju vodjenja trudnoce?? Hvala vam unaprijed

dr. Mimica ti je blizu centra- u Istarskoj (poliklinika Gynenova...imas na web-u) :top:

i preporuka za ekipu u Cita :)

Ana St-Zg
10.07.2012., 12:35

dr. šparac u Cito poliklinici:mig:

mareija
13.07.2012., 22:12
Curke kako se zove dr. Prolić i koliko je otprilike stara?
Nisam ni ja bila u laginjinoj otkad je otisla Klaicka pa me isto tako zanima sve vezano uz novu doktoricu :s

dinda83
16.07.2012., 18:13
Mene zanima kakva je dr. Prolić sa brisevima i preporukama od privatnika...

LilLiYellow28
17.07.2012., 12:06
Zna li koja od vas kojeg socijalnog ginekologa u Zupanji? :)

unique
16.08.2012., 14:34
Drage cure,
da li je itko bio na pregledu kod dr. Vlatke Tomić u DZ željezničara? Došla je nakon što je dr. Suada Hadžiselimović otišla u mirovinu. Tražila sam dosta po forumu i našla sam samo jedno iskustvo(i nije mi se svidjelo)....ali to je bilo davno dok je dr. još radila u bolnici...........neznam, molim vas neki info.

iva4567
17.08.2012., 07:26
ima li netko preporuku za doktora s područja dubrave ili sesveta da prima pacijente?
ja sam kod dr.zadre u sesvetama i jako sam nezadovoljna s njim :( užasno je bezobrazan, on i sestra se ne mogu dogovorit oko nekih stvari i šeću me kao budalu!!

iva4567
17.08.2012., 16:42
znači, potvrđujem svoje nezadovoljstvo sa dr.Zadro Mariom i njegovom sestrom sandrom koji se furaju na banke pa daju brojeve svojima pacijentima, šeću ih kao budale jer se ne mogu dogovoriti oko procedura!!! jedva čekam maknuti svoj karton da Zadro ne zarađuje na meni!!!!

Svilena78
18.08.2012., 10:05
ja sam iz osijeka, ali idem kod dr. Mirte Kadivnik u Vinkovcima, koja mi je fenomenalna, strpljiva, puna odgovora, nisam mogla bolje pozeljeti:)

iwchy
18.08.2012., 12:07
Evo za Zadar se javljam, dr. Vlatković - privatnik je, izvrstan doktor, ljubazan, super opremljena ordinacija, super sestre.

Mene se bas i nije dojmio :ne zna:
Prije trudnoce sam isla kod njega na jedan uzv. Prvo me uvjeravao da neki zahvat koji sam napravila u Zg ne postoji i da se to ne radi (???), pa sam mu pokazala nalaze koje je potpisao svojevremeno njegov mentor, i onda je rekao ok, on to radi. wtf
A onda je na nalazu napisao da mi je maternica u avf umjesto u rvf pa ne znam koliko je cijeli njegov pregled uopce pouzdan kad je profulao jednu tako ocitu stvar koja do sad ni jednom ginekologu kod kojeg sam bila nije promaknula.

Blakey
18.08.2012., 14:31
Drage cure,
da li je itko bio na pregledu kod dr. Vlatke Tomić u DZ željezničara? Došla je nakon što je dr. Suada Hadžiselimović otišla u mirovinu. Tražila sam dosta po forumu i našla sam samo jedno iskustvo(i nije mi se svidjelo)....ali to je bilo davno dok je dr. još radila u bolnici...........neznam, molim vas neki info.

ja sam vodila trudnoću do kraja kod te dr. taman je došla kad sam bila na pola. ljubazna i simpatična, ali po meni ne dovoljno pažljiva. pola stvari sam je morala sama tražiti, npr. uputnicu za Petrovu u 8. mjesecu trudnoće, jer mi je zaboravila dati. ali ona ti je sada na porodiljnom i mijenja ju neki mladi dr. koji mi uopće ne odgovara pa tražim novog ginića. :ne zna:

chasei
22.08.2012., 13:25
nisam baš u toku jer nakon poroda ( sad već 4 godine) nisam bila kod svoje ginekologinje...pa sad, DAL IMA NETKO IZ VŽ-A DA JE BIO PACIJENT DOKTORICE MAJCEN?...vidim da je više nema u Domu zdravlja...kaj s pacijenticama? vidla sam kao da se nebude ordinacija zatvorila,da budu doktori iz bolnice preuzeli pacijentice, al to je vijest iz 2010...pa ako netko zna...