PDA

View Full Version : Nadreality show

Puvander
11.01.2007., 17:34
Vidio sam članak o vraćanju Top Liste Nadrelista u vidu nekakvog Nadreality showa kojeg bi trebao emitirati RTL - http://www.jutarnji.hr/kalendar/clanak/art-2006,11,14,Nadreality_show%20,50299.jl Međutim na nekim sam sajtovima pročitao da se to emitiralo na nekoj bosanskoj televiziji za Novu godinu, a na RTL-u ni traga ni glasa od emisije.
Hoće to biti na RTL-u ili je to prikazivanje na RTL-u propalo?:confused:

b@by
29.03.2007., 11:25
A da li mi netko može nabaviti pjesmu od Ede Maajke, pjesma koja je u pozadini najave tog showa....mislim da priča nešto: JER TO JE NADREALNO, NADREALNO......hvala....... i molim vas pošaljite na mail seraaa1603@gmail.com:s

anna0207
29.03.2007., 11:29
Bojim se da je to opet isfuravanje stare slave. Kao, bili smo zakon prije 15-20 godina, još sima onih kojima ćemo bit smješni sa starim forama pa ajmo dignut pare.......Ne očekujem ništa.

Patsy
29.03.2007., 21:54
Ma da..ovo ce bit nadrealisti bez Djure i Neleta, a to onda vise nije to...ponovno nekakvo okupljanje je scenarij vidjen vec miljun puta i nijedan nije bija s hepiendom:flop: - samo ce bez veze reciklirat svoju slavu i onda ce mi prisist i ovo sta je prije bilo dobro jer ce mi bit neugodno kad vidin kako se blamiraju..al opet, ko zna, mozda me i ugodno iznenade:D ..mada sumnjan

mya_7920
30.03.2007., 10:52
hoće, hoće u utorak navečer

Al&
30.03.2007., 13:43
Bitno je da postoje tv koje to placaju, tako da ce ekipa pokupit lovu, a sto se to nama svidi ili ne, autorima i nije od velike vaznosti. :o

DM SIBENIK
03.04.2007., 19:47
Da vidimo na šta će to ličit

Imoen
03.04.2007., 19:54
Me likes :) so far...

Imoen
03.04.2007., 19:55
LOOOL, bijelo dugme na madjarskom :D

Stana
03.04.2007., 19:56
očekivao sam više, zasada nije baš nešto

mape1
03.04.2007., 22:53
slažem se,bez dvojice glavnih to nije to

beaver
03.04.2007., 22:57
bezveze.

apsolutno predvidljivo i zastarjelo.

cerberus
04.04.2007., 09:34
četnici :kava:

crtica
04.04.2007., 09:53
Nije bilo uopće toliko loše. Ljubav u šoping centru sa suptilnim reklamama je dobra. I fora mi je izrugivanje s Huljićem, meni je bar producent na njega vukao :D

zagrijavanje
04.04.2007., 12:56
meni je emisija totalna fora, a sapunica u shoping centru me navela da se zamislim što ja to propuštam sve ove godine ne gledajući meksičke i ine sapunjare :-) U svakom slučaju, idući utorak sam pred tvom u pol 9

zubar
04.04.2007., 13:19
Nije bilo uopće toliko loše. Ljubav u šoping centru sa suptilnim reklamama je dobra. I fora mi je izrugivanje s Huljićem, meni je bar producent na njega vukao :D

Evo pogledajte ovaj klip (nastao prije više od 2 godine) by GITAK:

http://www.youtube.com/watch?v=fk7HSN2wRlE

...pa sami donesite zaključke.

crtica
04.04.2007., 14:28
Evo pogledajte ovaj klip (nastao prije više od 2 godine) by GITAK:

http://www.youtube.com/watch?v=fk7HSN2wRlE

...pa sami donesite zaključke.

A prije Gitka su Zločesta djeca, Pervan... :rolleyes:
Ništa nije novo na ovom svijetu, već su to varijacije na temu. :)
Mislim tom logikom bi trebalo sve nakon Monthy Pytona smatrati bezvrijednim kopiranjem. Oni su doista sve rekli.

Eto sinoć gledajući prilog o osnovnoj folk školi, sjetila sam se Pervana i folk obrade pjesme o Zagrebu. Dam desnu ruku, da su ga svojedobno i ovi iz Top liste gledali, pa kaj? :D

Najslabiji je bio prilog o Hercegovcima jer su to stvarno već stare fore (mercedesov logo, bijele čarape).

soundvision
04.04.2007., 14:47
bosanski seljački humor .... to može biti smiješno samo ljudima bez osnovne škole... ono, prdneš il' podrigneš uz to nabaciš koje "ba" i svi pomru od smijeha :rolleyes: ... haha, very funny :flop:

Bolje da je RTL uložio koju kunu u one sa GITAK TV-a, dečki barem imaju smisla za humor ... al valjda im je ovo bilo jeftinije, ipak je riječ o RTL-u ... :rolleyes:

Imoen
04.04.2007., 15:38
bosanski seljački humor .... to može biti smiješno samo ljudima bez osnovne škole...
:flop:

kaeovo
04.04.2007., 17:03
Soundvisione, sve OK, ali tebi je pervan legenda, zato tvoj komentar uzimam s rezervom. I to velikom.

Hollywood
04.04.2007., 21:13
žao mi je što ne postoji smajlić koji kenja, to bi najbolje objasnilo što mislim o ovoj emisiji

gitku ne žele dat na državnu televiziju, jer se likovi pravično zajebavaju, to je inteligentan humor, a tome nema mjesta na programu u hrvatskoj, najmanje na rtl-u. mene ovdje ne smeta ni to što se ovi šlepaju na staru slavu ni to što očito više nisu u koraku sa sranjima, smeta me to što se to reklamira u stilu - hej, ovi su iz bosne, to mora da je smiješno. je kurac. trenutno nema nikoga na našoj televiziji tko radi išta blizi skečeva, a kamoli duhovitih skečeva.

Um
04.04.2007., 23:43
šteta što se sve dobro mora pokvarit. Nadreality show - smeće.

Doppler
05.04.2007., 00:29
mene ovdje ne smeta ni to što se ovi šlepaju na staru slavu ni to što očito više nisu u koraku sa sranjima, smeta me to što se to reklamira u stilu - hej, ovi su iz bosne, to mora da je smiješno.

Nemoj tako. Ovi su mozda losi, ali "oni" nisu "ti". Fale dvojica najboljih!;)

Mr Smoogj
05.04.2007., 08:01
Nemoj tako. Ovi su mozda losi, ali "oni" nisu "ti". Fale dvojica najboljih!;)
Zato u geniju jednog od te dvojice najboljih možete uživati isti dan na istoj televiziji u ranijem terminu.

Fleur Delacour
05.04.2007., 08:51
bosanski seljački humor .... to može biti smiješno samo ljudima bez osnovne škole... ono, prdneš il' podrigneš uz to nabaciš koje "ba" i svi pomru od smijeha :rolleyes: ... haha, very funny :flop:

Bravo majstore, ma najbolji je zagorski seljački humor, Drele i onaj Vid kak-se-već-preziva. "Bumo glasali za Sanadera ak bu nam uvel zakon od 2 promila" i tako osamtisućašezdesetpet puta. Buahahahaha, za riknut. Ma nema humora do zagorskog.

Ili možda oni genijalci s bjelovarske (i think) televizije kojima je glavna fora oblijepit glavu selotejpom. E to je humor!

A što ti ja mogu kad si glup i nisi u stanju skužit što Nele, Đuro i Zenit žele reći u svojim skečevima. Za to je ipak potreban IQ malo veći od onog koji je potreban da skužiš Dreletovu foru.

crtica
05.04.2007., 09:03
Ovaj, molim ne vrijeđati Normaloviziju :cerek:
To je nešto izvrsno i nema veze s primitivnim varijantama regionalnog "humora". :)

Fleur Delacour
05.04.2007., 09:13
Ovaj, molim ne vrijeđati Normaloviziju :cerek:
To je nešto izvrsno i nema veze s primitivnim varijantama regionalnog "humora". :)

Ajajaj... "Normalovizija". :rofl: Nisam se mogla sjetit kako se zove.

Mr Smoogj
05.04.2007., 14:47
Zove se Normalnofobia.

Fleur Delacour
05.04.2007., 15:04
Zove se Normalnofobia.

E sad već zvuči puno inteligentnije. ;)

Mr Smoogj
05.04.2007., 18:17
E sad već zvuči puno inteligentnije. ;)
Imaš pravo. Trebali su se nazvati "Insuficijencija persuazije".

crtica
06.04.2007., 10:16
:rofl:

Vanjushka
07.04.2007., 09:22
Nije to vise to.

Stvarnost je postala nadrealna, pa su ovi Zenitovi pokusaji bespotrebni.

No ajde, palo im na pamet da malo zarade, pa neka im bude.

Puvander
07.04.2007., 17:11
Jao što ste svi navalili, pa nisu uopće toliko loši.
Nije to ona Top Lista Nadrealista iz 80-ih, ali jebiga, bolje i ovo nego ništa.
Mislim da su Elvis i Zenit napravili dobar posao. :top:
Zvijezda 50ih,60ih,70ih,80ih, to je gospodin:
Elvis,Elvis,Elvis J,Elvis,Elvis Kurtović... :)

david_zg
08.04.2007., 19:33
jadno, jadno i još jednom JADNO ... gdje su nas našli sa tim seljačkim bosanskim kvazi "humorom", .... :flop: em ih je pun Zagreb i tramvaji doslovce smrde po ćevapima sa lukom, em ih još moramo na TV-u gledat... ajde ne bi rekao niti riječ da su barem smiješni, ali onaj usiljeni humor iz 90tih je naprosto degutantan :eek:

Slažem se sa forumašima iznad da je bolje da je RTL novac uložio u dečke sa GITAK TV-a, barem bi se nasmijali pošteno ...

Patsy
08.04.2007., 21:51
gledala danas reprizu..nije lose, al nije to to.. ni ne ocekujen da budu oni stari, al onda se nisu trebali ni okupljat..il kad vec jesu, onda su tribali uzet neko drugo ime koje nece imat veze s nadrealistima..samo, majke van, sta van toliko smetaju ljudi iz Bosne? bas smo tolerantna zemlja u pm..

kokakoka
08.04.2007., 21:55
ne znam koliko ovo već dugo ide, danas sam gledala... smeće, smeće, smeće, smeće, smeće :bljak:

znam, to "smeće" ne djeluje baš kao neki argument :zubo: ipak, smeće :bljak:

Lipi_Macan
08.04.2007., 22:01
Ali, ali, ali.... Oni su Bosanci!!! Kako to može biti loše?!

david_zg
08.04.2007., 23:06
Ali, ali, ali.... Oni su Bosanci!!! Kako to može biti loše?!

Bosanac sa smislom za humor je samo mit, ne i stvarnost .. :visi:

Patsy
08.04.2007., 23:24
Hrvat sa smislom za humor nije niti mit vec paradoks..

Nisu svi Bosanci duhoviti, al jesu duhovitiji od ostalih, sta naravno namece veca ocekivanja u vezi njihovog humora, a ocekivanja cesto budu nerealna

Mr Smoogj
08.04.2007., 23:34

Care to explain?

Nisu svi Bosanci duhoviti, al jesu duhovitiji od ostalih
Nisu oni toliko duhoviti, koliko su smiješni s tim svojim velikim kvrgavim glavama.

Lipi_Macan
08.04.2007., 23:52
Nisu oni toliko duhoviti, koliko su smiješni s tim svojim velikim kvrgavim glavama.
:rofl:

kokakoka
08.04.2007., 23:56

:rofl: ih, što si politički nekorektan :cerek:

david_zg
09.04.2007., 00:01

Govori u svoje ime, dušice draga ... ako tebi tata nije duhovit to ne znači da nitko nije :eek:

I zašto si automatski povukla liniju sa Hrvatima, tko je uopće njih spominajo?

Nisu svi Bosanci duhoviti, al jesu duhovitiji od ostalih, sta naravno namece veca ocekivanja u vezi njihovog humora, a ocekivanja cesto budu nerealna

Od koga to "OSTALIH"? :rofl: Jao, jao, Bosanac može biti smiješan (ne i duhovit) jedino zbog svojeg brdovito-kamenjarskog naglaska, ali i to je već isfurana fora :flop: Problem je nastao u tome što oni sebe smatraju jako duhovitim narodom (iz samo njima znanih razloga) pa onda žele taj neki mit o "duhovitom Bosancu" proširiti i van svojih granica - a kad gle čuda - neuspijeva im :D

Patsy
09.04.2007., 00:37
Paralelu sam povukla iz prostog razloga sta zivin u zemlji u kojoj su vecinski narod Hrvati..i zato sta mi se ta misao namece nakon gledanja svih ti silnih domacih humoristicnih uradaka na HRT-u i Novi TV, te RTL-u koji bi kao trebali biti smijesni i zabavni i sta sve ne..
a zemlji koja je iznjedrila najbolju humoristicnu pojavu dosad (originalne Nadrealiste) i dva najpopularnija lika iz viceva moran odat pocast na humoru.. upoznala san dovoljno ljudi iz Bosne da mogu donit takav sud (i na iznenadjenje svih, moran van priopcit da nisu svi velikih kvrgavih glava s kamenjarskim naglaskom, vec ima tamo i obrazovanih i pametnih ljudi, koji, zacudo, nisu tako zadojeni predrasudama kao neki pripadnici rvackog naroda koji se kao dici tisucgodisnjom kulturnom povijescu)

dk1
09.04.2007., 08:52
halo ljudi,postoji sprava koja se zove daljinski, ako vam se ne sviđaju gledajte bibin svijet ili kazalište u kući

Lipi_Macan
09.04.2007., 10:05
Paralelu sam povukla iz prostog razloga sta zivin u zemlji u kojoj su vecinski narod Hrvati..i zato sta mi se ta misao namece nakon gledanja svih ti silnih domacih humoristicnih uradaka na HRT-u i Novi TV, te RTL-u koji bi kao trebali biti smijesni i zabavni i sta sve ne..
a zemlji koja je iznjedrila najbolju humoristicnu pojavu dosad (originalne Nadrealiste) i dva najpopularnija lika iz viceva moran odat pocast na humoru.. upoznala san dovoljno ljudi iz Bosne da mogu donit takav sud (i na iznenadjenje svih, moran van priopcit da nisu svi velikih kvrgavih glava s kamenjarskim naglaskom, vec ima tamo i obrazovanih i pametnih ljudi, koji, zacudo, nisu tako zadojeni predrasudama kao neki pripadnici rvackog naroda koji se kao dici tisucgodisnjom kulturnom povijescu)
Boli nas kurca, mi barem imamo povijest. I državu. :rofl:

Uzgred rečeno, kako Hrvatsku možeš nazvat nacionalističkom zemljom, kad svi bosanci ovamo dolaze napravit nešto šta im u ni jednoj normalnoj zemlji nebi uspilo. Eto, uzmi primjerice Edu Majku, Šemsu, Jergovića, Tarika Filipovića i Bandića. Nigdi neg u Hrvatskoj.

btw. bosanski humor mi je bio in kad sam imo 7 godina. Mislim da to nešto govori.

tiger12
09.04.2007., 10:13
Nisu svi Bosanci duhoviti, al jesu duhovitiji od ostalih
Ovo je temeljeno na... čemu?

a zemlji koja je iznjedrila najbolju humoristicnu pojavu dosad (originalne Nadrealiste) i dva najpopularnija lika iz viceva moran odat pocast na humoru..
Na ovome ti temeljiš nekakve zaključke o njihovom humoru??? :lol: Mislim, isto bi bilo da veliš to za bilo čiji humor, jasno.. Likovi iz viceva! :lol:

david_zg
09.04.2007., 10:13
zemlji koja je iznjedrila najbolju humoristicnu pojavu dosad (originalne Nadrealiste)

Ovo mora da je neka šala? Ti zaista misliš da su Nadrealisti najbolja humoristična pojava do sada? Evo baš je sedma zezona Nadrealista upravo završila na BBC-u, premijerno :rofl: A navodno je američki FOX već otkupio osmu sezonu prije nego što je snimljena :rofl:

Pitam se koliko ti imaš godina i što si u životu pogledala da su ti Nadrealisti vrhunac humorora? Nadrealisti su premuni psovki, vulgarizma i jeftinog humora.. sve samo nije smiješno :flop:

i dva najpopularnija lika iz viceva moran odat pocast na humoru..
Želiš reći da su vicevi o Muji i Hasi nastali u Bosni? Što su onda vicevi o malom Ivici nastali u Hrvatskoj? :rofl:

kokakoka
09.04.2007., 10:41
zajebavate se, a zna se da su mujo i haso najpoznatiji bosanski komičari! e, kad se sjetim njihovih avantura o kojima se i danas pričaju legende....

Baphomet
09.04.2007., 10:50
Dalekooooo od originala. Jedino ok je bila škola za narodnjake :D

Crni Rudar
09.04.2007., 11:00
Ovo mora da je neka šala? Ti zaista misliš da su Nadrealisti najbolja humoristična pojava do sada? Evo baš je sedma zezona Nadrealista upravo završila na BBC-u, premijerno :rofl: A navodno je američki FOX već otkupio osmu sezonu prije nego što je snimljena :rofl:

Pitam se koliko ti imaš godina i što si u životu pogledala da su ti Nadrealisti vrhunac humorora? Nadrealisti su premuni psovki, vulgarizma i jeftinog humora.. sve samo nije smiješno :flop:

Želiš reći da su vicevi o Muji i Hasi nastali u Bosni? Što su onda vicevi o malom Ivici nastali u Hrvatskoj? :rofl:

Čitajući ove tvoje komentare jedino mi se nameće utisak da su tebe Bosanci u najmanju ruku silovali i to više puta. Valjda zato tolika tvoja mržnja prema njima?
Naravno da su vicevi o Muji, Hasi, Sulji i Fati nastali u BiH. Da nisu možda nastali u Hrvatskoj ili Srbiji? Bosanci su jedini narod na našim prostorima koji 90% viceva smišlja na svoj račun za razliku od recimo Hrvata koji se prosto nađu uvređeni ako čuju neki vic na svoj račun (i odmah započnu prepirke na političkoj i nacionalnoj osnovi), a viceve uglavnom smišljaju na račun Srba, Slovenaca, Bosanaca, itd.
Kad prerastete tu barijeru i počnete malo više viceva praviti na svoj račun, onda možete za sebe reći da ste duhovit narod.
Nije duhovit onaj ko se šali na tuđi račun već onaj ko se šali na svoj sopstveni račun.

A ne mogu verovati da si toliko glup da nisi shvatio da je Patsy kad je napisala da su "Nadrealisti najbolji komičari svih vremena", da je mislila na područje eks-YU. Ako si toliko ograničen da ni to nisi uspeo shvatiti, onda je savršeno jasno da ti tu vrstu humora koji su pravili Nadrealisti nema ni najmanje šanse da možeš razumeti. Za to ipak treba malo više sivih ćelija ...

david_zg
09.04.2007., 11:30
Oh, evo nam nekog Bosanca da obrani čast svojih sunarodnjaka ovdje na forumu, blago nama :eek:

Valjda zato tolika tvoja mržnja prema njima?

Tko kaže da ih mrzim? Nikoga ja ne mrzim,pa niti njih. No ono što ne volim je taj njihov priprosti seljački nazovimo to "humor" sa kojim će nas RTL filat sljedećih pola godine...

Naravno da su vicevi o Muji, Hasi, Sulji i Fati nastali u BiH. Da nisu možda nastali u Hrvatskoj ili Srbiji?

Ma daj, da nemaš možda negdje neku certifikaciju gdje je koji vic nastao i koliko je bosanskih krvnih stanica imao čovijek koji ih je smišljao? Mujo i Haso PREDSTAVLJAJU Bosance u vicevima, ALI svi ti vicevi o njima NISU nastali isključivo u BiH već na prostoru cijele bivše Yuge. Vicevi o Muji i Hasi su, recimo, prije 15tak godina izlazili i u Zagrebačkom zabavniku uz Večernji list, a izmišljao ih je niti više niti manje nego rođeni Purger (koji se šalio na račun Bosanaca). Danas ima stotinu takvih "zagrebačkih zabavnika" u cijeloj bivšoj Yugi koji izdaju i smišljaju viceve o Muji i Hasi jer su kao likovi postali najpopularniji. Dakle, tu se radi više o ismijavanju Bosanaca nego o humoru na vlastiti račun od strane istih.

Nije duhovit onaj ko se šali na tuđi račun već onaj ko se šali na svoj sopstveni račun.

Jel to neka nova teorija? :rofl:

A ne mogu verovati da si toliko glup da nisi shvatio da je Patsy kad je napisala da su "Nadrealisti najbolji komičari svih vremena", da je mislila na područje eks-YU. Ako si toliko ograničen da ni to nisi uspeo shvatiti, onda je savršeno jasno da ti tu vrstu humora koji su pravili Nadrealisti nema ni najmanje šanse da možeš razumeti. Za to ipak treba malo više sivih ćelija ...

Blago meni kada imam ovakvog poput tebe koji sve razumije :rofl: Ali čak i da je mislila za područje bivše Yuge je pogriješila. Da si prije ovog sranja od Nadreality showa pokrenuo anketu koliko ljudi uopće zna nabrojati imena tih kvazi komičara iz Nadrealista, 98% ih ne bi znalo niti dva imena navest, a kamoli išta drugo. Toliko o njihovoj "popularnosti" u Hrvatskoj :rolleyes:

Patsy
09.04.2007., 15:51
Ovo mora da je neka šala? Ti zaista misliš da su Nadrealisti najbolja humoristična pojava do sada?
Nadrealisti su meni osobno najbolja humoristicna pojava na prostoru ex-Yu (oni stari), kao sta je Crni rudar to sam zakljucio, mislila san da se to da zakljucit iz konteksta, samo ocito nije svako u stanju izvest takvu zahtjevnu radnju..

Sta je vulgarno u npr. skecu o raspadu srpskohrvatskog jezika na 6 novih jezika..ili kad Djuro objasnjava kako rjesit problem kapanja vode s plafona na tortu..Jesi li ti ikada pogledao vise od dva skeca nadrealista kad ih odmah svrstavas pod vulgarne? Nije li onda i britanski humor vulgaran, ako pogledamo npr. Mr. Beana, ili Crnu Guju.. (koja je puna inteligentnih dosjetki, ali i vulgarizama, ako vec moran secirat) pa Pythonovci..

Puvander
09.04.2007., 16:29
Neznam zašto toliko svi mrze Bosance kako kaže rudar:"ko da su ih silovali" :)
I neznam šta je tom daviduzg toliko kod njih primitivno?
Pa jel on zna šta su New Primitivs?
Pa cijeli koncept Nadrealista, Z. Pušenja i Elvis J-a je ismijavanje primitivaca.
Jedini koji neshvaćaju taj humor su pravi primitivci. ;)

Sudden Sid
09.04.2007., 17:38
Nadrealisti su meni osobno najbolja humoristicna pojava na prostoru ex-Yu (oni stari), kao sta je Crni rudar to sam zakljucio, mislila san da se to da zakljucit iz konteksta, samo ocito nije svako u stanju izvest takvu zahtjevnu radnju..

Nadrealisti jesu smijesni, jer su ih radili duhoviti ljudi. Ne vidim da zbog toga sto postoje duhoviti ljudi bosanske nacionalosti treba Bosance proglasiti duhovitima, to mi je glupo kao kad svaka šuša u Hrvatskoj viče da je prvak svijeta u vaterpolu.

Crni Rudar
09.04.2007., 20:53
Tko kaže da ih mrzim? Nikoga ja ne mrzim,pa niti njih. No ono što ne volim je taj njihov priprosti seljački nazovimo to "humor" sa kojim će nas RTL filat sljedećih pola godine...

Pošto već po ko zna koji put pišeš kako je humor Nadrealista "seljački" i "primitivan", voleo bih da mi objasniš razliku između tog primitivnog seljačkog humora i gospodskog humora koji očigledno preferiraš. I daj mi primer koje to emisije gledaš u kojima ima tog tvog gospodskog humora.

Ma daj, da nemaš možda negdje neku certifikaciju gdje je koji vic nastao i koliko je bosanskih krvnih stanica imao čovijek koji ih je smišljao.
Dosta mi je čuti koji narod priča koju vrstu viceva i to je jače od bilo kojeg sertifikata. Ili možda želić reći da sve te viceve koje Bosanci pričaju o sebi samima u stvari smišljaju Hrvati? :rofl: :rofl:
Ne kažem da su sve viceve o Bosancima smislili oni sami, ali većinu ipak jesu. A to što kažeš da i neki Hrvati smišljaju viceve o Bosancima, dovoljno govori o njima samima. Zašto ne smišljaju viceve o sebi samima ako su toliko duhoviti?

Jel to neka nova teorija?

Nikad nisi čuo za to?! :confused: :confused:
Ajoj, s kim li se ja upuštam u diskusiju .... :rofl:

I za tvoju informaciju, nisam Bosanac već Srbin koji živi i radi u Vojvodini.

Mr Smoogj
09.04.2007., 20:55
I za tvoju informaciju, nisam Bosanac već Srbin koji živi i radi u Vojvodini.
Ajde nam ispričaj jedan o Voji i Stevi.

buze
09.04.2007., 23:25
Meni su stari nadrealisti bili puno bolji.

Crni Rudar
10.04.2007., 00:32
Ajde nam ispričaj jedan o Voji i Stevi.

Hoćeš li jedan o Lali i Sosi?

listopad
10.04.2007., 07:22
Ko kaze da bosanci nisu smijesni definitivno nije gledao stare TLN-ove i nema pojma o cemu prica. Ovo je sada naravno sranje ali to se nece ni gledati jelte.

Vlada protiv rudara: "Imaju i voz" :rofl: itd., itd.

Ivana2704
10.04.2007., 20:35
Super emisija,ili već što god da je(serija...)

stop&go
11.04.2007., 21:43
U svakom slučaju bolji od (isfurane) Pervanove večernje škole!Bravo dečki!

Hollywood
17.04.2007., 23:47
ma ovaj nadreality show je sranje. trebali s ga nazvat 'bosna se prodaje'. imaš glazbu ede majke i onda krene ta kao duhovita emisija. jedino što ovo sranje drži na televiziji je uvjerenje većine ljudi u hrvatskoj da je bosanski humor nešto predobro, pa tako i ova emisija mora bit predobra jer je rade bosanci. isto tako bi netko rekao da je i šemso smiješan. e pa jebeš te stereotipe, pa makar bili i pozitivni. bosanci su smiješni, srbi su ludi, o ha ha ajde daj neki bosanski vic i srpski film, pa da razvučemo pasuljaru i otvorimo flašu rakije.
i sad će netko napisati 'je ti tu kenjaš, ali ovo je bolje od domaćih imitacija američkih serija' - nije bolje, samo je loše na drikčiji način.

saskvač
18.04.2007., 00:17
zna biti smijesno
al trebaju znatii odglumiti skeceve
gluma im je uzasna

Dr.Vito Dugonoga
18.04.2007., 07:40
ma ovaj nadreality show je sranje. trebali s ga nazvat 'bosna se prodaje'. imaš glazbu ede majke i onda krene ta kao duhovita emisija. jedino što ovo sranje drži na televiziji je uvjerenje većine ljudi u hrvatskoj da je bosanski humor nešto predobro, pa tako i ova emisija mora bit predobra jer je rade bosanci. isto tako bi netko rekao da je i šemso smiješan. e pa jebeš te stereotipe, pa makar bili i pozitivni. bosanci su smiješni, srbi su ludi, o ha ha ajde daj neki bosanski vic i srpski film, pa da razvučemo pasuljaru i otvorimo flašu rakije.
i sad će netko napisati 'je ti tu kenjaš, ali ovo je bolje od domaćih imitacija američkih serija' - nije bolje, samo je loše na drikčiji način.

Ja se ovako rano usto to napisat, a opet zakasnio!

Kekz
18.04.2007., 12:29
cekao sam nadrealiste zbog mogucih dobrih stosova i reputacije od prije! prve dvije epizode su bile OK, ali ova jucer je bila isforsirana, neduhovita (eventualno moze proci onaj skec s golfom II)... cini se da ce krenti stopama svih 'humoristicnih projekata' na RTL televizoru - negledljivo nakon prvih par epizoda...

crtica
18.04.2007., 14:20
Joj, golf dvica je bio ok :D
Najgore što nisu uopće trebali mijenjati uobičajene tekstove iz tih auto emisija. Najkrvaviji je dio o dodatnoj siguronosnoj opremi (vjerskim privjescima), koje mijenjaš po potrebi :D

I prilog "Knjiga u izlogu" sa "Psihičkim poremećajima deviznih štediša", te veselom najavom da idu u boljem terminu u 2 ujutro, te čak dva puta godišnje. :D

crtica
18.04.2007., 14:21
zna biti smijesno
al trebaju znatii odglumiti skeceve
gluma im je uzasna

U tom preglumljavanju i jest stvar :D
Pa nije ovo komorna predstava, sa aspiracijama osvajanja Oscara...

Vanjushka
18.04.2007., 16:45
Nedostaje im improvizacija, definitivno.

Lose je, komercijala, made in RTL.

Ne znam, meni je ovo brend http://youtube.com/watch?v=Cp_Y-2n-Svk

a ovi novi, losa kopija

late bloomer
18.04.2007., 22:30
užas. izdržao sam 5 minuta... ono s policajcem i autom - groza i jeza.

saskvač
19.04.2007., 00:01
U tom preglumljavanju i jest stvar :D
Pa nije ovo komorna predstava, sa aspiracijama osvajanja Oscara...

to nije preglumljavanje
jednostavno losa gluma
pogleđ French i Saunders ili Barats i Barettu, recimo
pola fora je smijesno zbog prezentacije (glume)
http://www.youtube.com/watch?v=7NzCg-oKVBk
http://www.youtube.com/watch?v=oW2nDRyei_Y
http://www.youtube.com/watch?v=qtpWvvCHzNs
:s :s
probaj zamislit nadrealiste u tome
jednostavno, treba to znati odglumiti.

newcomer
19.04.2007., 04:45
to nije preglumljavanje
jednostavno losa gluma
pogleđ French i Saunders ili Barats i Barettu, recimo
pola fora je smijesno zbog prezentacije (glume)
http://www.youtube.com/watch?v=7NzCg-oKVBk
http://www.youtube.com/watch?v=oW2nDRyei_Y
http://www.youtube.com/watch?v=qtpWvvCHzNs
:s :s
probaj zamislit nadrealiste u tome
jednostavno, treba to znati odglumiti.

Ajme... :rofl: Ovo je smijesno ali iz toliko drugih razloga :zubo:

Kad smo kod glume, prezentacije i to... http://www.youtube.com/watch?v=BOKYacDzMiE

A trenutno jedino sto vrijedi - bar meni sto je dostupno - Mad TV:

Kenny Rogers - http://www.youtube.com/watch?v=cu3c6hUqMpk i http://www.youtube.com/watch?v=t3bl7mn5ncc
R. Kelly - http://www.youtube.com/watch?v=7putw2A4FiI
Arnold - http://www.youtube.com/watch?v=fpzBXcINJIM
Soprano - http://www.youtube.com/watch?v=y_gfKTmffkg

Care to explain? http://sl.wikipedia.org/wiki/Paradoks_%28logika%29
http://sl.wikipedia.org/wiki/Mit

supergrub
23.04.2007., 11:52
nadrealisti nisu vise kao sto su bili? slazem se...nisu. promjenilo se puno toga, od drzave do ljudi. al brate, vecina vas kad sere trebali bi da serete kako treba. 90% vas se ne sjeca nadrealista koji su nastali u periodu 85-87 kada su se prikazivali samo na TV Sa (znaci skecevi Halida Inn, barut petric, sejo i seada itd.), i ruku na srce, bilo je i glupih fora. malo je veci broj onih koji pamte TLN2. kao rezultat svega nastao je TLN3 90-91 godine koji je postao jedinica mjere kada je u pitanju ex-Yu humor. ono sto zelim da kazem je da su ljudi 5/pet GODINA radili i stvarali kako bi ostavili neki trag iza sebe, a 95% posto vas vec sere poslije 2-3 epizode novih nadrealista. pa dajte im malo vremena pobogu. s druge strane, kod nas u Bosni, a vjerovatno i na ostatku Balkana postoji izreka "za dobrim konjima se prasina dize". da je ovo toliko sranje vjerujem da se vecina vas nebi ni izjasnjavala.

P.S. ako je meni ovo ko Bosancu (a kazu da imamo zdrav smisao za humor) smijesno, ne vidim zasto vama nebi bilo http://www.youtube.com/watch?v=ta6IHSKpP9M

P.S. #2 u Bosni se pricaju vicevi samo o Muji i Sulji, kakav Haso. ne kradite Sulji hljeb :D

P.S. #3 u "nad lipom 35" il vec koji broj 99% viceva su vicevi koji su isfurani u carsiji davnih dana

pozdrav iz Sarajeva i sabur

Mr Smoogj
23.04.2007., 11:56
ako je meni ovo ko Bosancu (a kazu da imamo zdrav smisao za humor)
Zar je zdrav smisao za humor geopolitička odrednica?

rabbit in the moon
24.04.2007., 20:10
U svakom slučaju bolji od (isfurane) Pervanove večernje škole!Bravo dečki!

Pa bilo bi žalosno za show koji ide jednom tjedno i ima scenarij da bude lošiji od Večernje škole

Lipi_Macan
25.04.2007., 13:12
s druge strane, kod nas u Bosni, a vjerovatno i na ostatku Balkana postoji izreka "za dobrim konjima se prasina dize".
Ma nenene. Ta izreka "postoji" samo u Bosni.

p-ste
26.04.2007., 22:50
Ma ta emisija je tesko smece, ni jedna jedina smjesna stvar u tome..
pa vise se covjek zabavi gledajuci dnevnik..

Total40
01.05.2007., 12:49
Nedostaje im improvizacija, definitivno.

Lose je, komercijala, made in RTL.

Ne znam, meni je ovo brend http://youtube.com/watch?v=Cp_Y-2n-Svk

a ovi novi, losa kopija

Definitivno...to je najjača epizoda Nadrealista...:s :s koji su BTW antologija ex Yu humora...jednostavno vrh vrhova i to je više nego jasno...Stara postava Nadrealista sa Neletom,Đurom,Davorom (nažalost pokojnim...),Zenitom i ostalom ekipom je napravila nešto za sva vremena...humor koji je aktualan i danas...:s :s
Humor koji se danas proizvodi u Hrvatskoj je goli kurac prema Nadrealistima...:rolleyes:

P.S...Ovi današnji Nadreality nije ništa posebno ali teško je bilo očekivati da će ponoviti onaj originalni...sve u svemu dobar pokušaj i definitivno gledljivo...:top:

Total40
01.05.2007., 12:56

Sta je vulgarno u npr. skecu o raspadu srpskohrvatskog jezika na 6 novih jezika..ili kad Djuro objasnjava kako rjesit problem kapanja vode s plafona na tortu....

Ma likovi koji pizde protiv Nadrealista sigurno nisu pogledali više od dvije epizode ili jednostavno njihov mozak nije na dovoljnom stupnju razvoja da bi takvu vrstu humora shvatio...:rofl:
Nadrealisti su tada već bili ispred svog vremena i većinu događaja su predvidjeli puno prije ostalih...Ljudi su tada to shvaćali kao zajebanciju ali nažalost dosta toga se obistinilo u katastrofalnom kontekstu...rat,izbjeglice,raspad države,socijalizma, u krvi,sarajevski zid...itd...

bluesman
15.05.2007., 20:22
:top: Ako mi se poklopi slobodno sa terminom emisije svakako pogledam. Mislim da nema potrebe žaliti za Djurom i Neletom, ova ekipa je sasvim ok.
:D "halo hitna , hitno mi treba sto maraka":D

greta
15.05.2007., 21:30
meni su stari nadrealisti nesto najbolje ikad na ovim prostorima...i sta cu o tome uopce govorit...:) (brojke i slova,karl-hajnc rumenige...peronospora ad astra...:rofl: ma sve)

a i ovaj nadreality show mi je ok. stara-nova ekipa, nasmiju me.:D
svidja mi se.

*_spike
22.05.2007., 20:44
Meni je smiješno. Zapravo, od svega domaćeg, ovo je uvjerljivo najduhovitije. :top:

Hrvoje xyz
22.05.2007., 20:52
ak je ovo domace , ja sam tramvaj sa 2 prikolice .
sta je pobogu tu domacE?

Rdeća pesa crvena paprika je domačija od ovog.

*_spike
22.05.2007., 21:31
Onda je jasno zašto je duhovito :D

Musatom
23.05.2007., 09:16
Dosta više sa retardiranim nacionalizmom.

Niti je nadreality show usporediv sa TLN niti su više 80e niti na svim hrvatskim televizijama nema nešto što je toliko glupo jednostavno napravljeno a duhovito.

Ljubljanska banka, Hitna upomoć, olimpijade, folk idol.....:s:s

penelope pitstop
23.05.2007., 11:54
jučer je odlično bilo...:s
gej olimpijada(sudija pederu!), vidovnjakinja šta gleda iz kašika- kad ima para onda je normalna...:rofl: :rofl: :rofl:

WSG
23.05.2007., 18:55
Ima tu zgodnih skečeva, ali nijedan me nije nasmijao :( Sjećam se da su mi stari nadrealisti bili odlični i da sam umirao od smijeha na neke njihove skečeve.

Možda je problem što ovi novi uglavnom parodiraju stanje u Bosni i emisije koje se tamo prikazuju na tv-u, a nama to u Hrvatskoj nije baš toliko poznato.

Kad su bili orginalni nadrealisti onda je to bilo parodiranje emisija i događaja koje su bile poznate u cijeloj Jugoslaviji, ne možeš se baš smijati nečemu ako neznaš šta točno parodiraju. Iako je ipak i problem što je stara ekipa to znala bolje izvesti.

kukurica
23.05.2007., 19:25
a ludo je...prva je bila odlična a druge su da se nasilu nasmiješ :zubo:

*_spike
23.05.2007., 21:37
Možda je problem što ovi novi uglavnom parodiraju stanje u Bosni i emisije koje se tamo prikazuju na tv-u, a nama to u Hrvatskoj nije baš toliko poznato.
Kako su koeficijenti na vremensku prognozu limitirani na Bosnu? Ili Gay olimpijada? Zapravo, mislim da nijedan skeč koji sam do sad vidio nije zahtjevao posebno znanje stanja u BiH da ga se shvati/da bude smiješan. Ali to sam samo ja. :confused:

novi_val
13.06.2007., 15:43
Bravo majstore, ma najbolji je zagorski seljački humor, Drele i onaj Vid kak-se-već-preziva. "Bumo glasali za Sanadera ak bu nam uvel zakon od 2 promila" i tako osamtisućašezdesetpet puta. Buahahahaha, za riknut. Ma nema humora do zagorskog.

Ili možda oni genijalci s bjelovarske (i think) televizije kojima je glavna fora oblijepit glavu selotejpom. E to je humor!

A što ti ja mogu kad si glup i nisi u stanju skužit što Nele, Đuro i Zenit žele reći u svojim skečevima. Za to je ipak potreban IQ malo veći od onog koji je potreban da skužiš Dreletovu foru.

haha.slazem se! :klap:

novi_val
13.06.2007., 16:13
Mislim da su trebali zadrzati stari naziv Top lista nadrealista,a ne nadreality show, iako to nije isto bez orginalne postave Neleta i ekipe, no i ovi su super...
Zajedno sa vecernjom skolom, to je jedino od domaceg sto nas moze iskreno nasmijati...osim mozda "urnebesnog humora" iz bibinog svijeta ili nad lipom kako vec...:zubo:

walter
13.06.2007., 16:16
P.S...Ovi današnji Nadreality nije ništa posebno ali teško je bilo očekivati da će ponoviti onaj originalni...sve u svemu dobar pokušaj i definitivno gledljivo...:top:

Tako i ja otprilike razmišljam. :top:

Pa čak i da se okupe stari Nadrealisti, uključujući Neleta i Đuru, teško da bi ponovili svoj uspjeh. Kao što Večernja škola nikad neće biti Zločesta djeca, i kao što Zločesta djeca nikad neće biti Zločesta djeca, i kao što kad imamo trideset nikad nećemo doživljavati fukanje i drogiranje isto kao i sa šesnaest.

The White Rabbit
15.06.2007., 07:55
potpuno negledljivo sranje. Jezivi su. :bljak:

Maslina
15.06.2007., 18:21
Iritantno mi je kad ljudi misle da će nešto biti smiješno samo zato jer glumci govore "po bosanski".

Zemljanin
15.06.2007., 18:41
Pa čak i da se okupe stari Nadrealisti, uključujući Neleta i Đuru, teško da bi ponovili svoj uspjeh.

Djuro je odradio neke stvari u fazonu Kucnih carolija za (nama) istocno trziste i meni je jaaaaako dobro...

http://www.nadlanu.com/Dynamic/DjuraNews,intLangID,2,intItemID,44011,intCategoryI D,359.html

o'brnuti
28.06.2007., 11:42
ma ova ekipa je sjajna i na trenutke su genijalni
naravno da im svi skečevi to nisu, ali sam znao i "stare" blijedo odgledati
dajte im ljudi kredita i prestanite sa nacionalnim prepucavanjima i ne gledajte ih, to je barem jednostavno
zadovoljite se sa dreletom, bibom i bitorajcem (iako je on najbolji kod nas, šemso je ionako na privremenom radu)

The White Rabbit
28.06.2007., 11:56
Iritantno mi je kad ljudi misle da će nešto biti smiješno samo zato jer glumci govore "po bosanski".

da točno, pa u svakoj našoj novijoj seriji ima poneki lik koji govori "po bosanski" i taj je kao onda neki komičan lik, hahahuhuhu smiješno da dobiješ sračku.:mad: Očaj jedan.

zadovoljite se sa dreletom
sad si mi pokvario ručak za svih 5 narednih mjeseci.:bljak: :bljak: :bljak:
šemso je ionako na privremenom radu)
super. a kad mu ističe ugovor konačno?:kava:

Vanjushka
28.06.2007., 18:55

Ma naprotiv, problem je sto se suvise suzdrzavaju od parodije na aktualne teme u Bosni, jer ipak serijal se radi prvenstveno za hrvatsko trziste odnosno placa ih RTL.

Kad bi oni uradili klasicnu parodiju na BH prilike, pola gledatelja ih nebi kurca razumjelo, a druga polovica bi umrla od smijeha.

U ovom serijalu, strogo BH teme se uglavnom ogranicavaju na opcepoznate stvari (piramide i slicno) sto ce i prosjecan gledatelj u Hrvatskoj razumjeti.
Jebiga, ona stara TLN je mnogo kome bila nerazumljiva. Dobro se sjecam one epizode sa skrivenom kamerom u poljskom WC-u, ono "...a onda ce Krusko njezno bagerom prebaciti WC direktno na autoput...", gledao sam je sa nekim Srbijancima, ja i rodjak umiremo od smijeha a ovi Srbijanci nas gledaju i qrca ne razumiju.
Ili Slovenci, gledam sa njima neke stare epizode, a oni tu nista ne razumiju. Tek se smiju onom kreveljenju Minke i slicnim debilitis imitacijama.

jahorina planina
28.06.2007., 19:01
mene je Ken (http://www.youtube.com/watch?v=s5JxaxBhJfQ) osvojio :cerek: :s :s :s

:rofl::rofl::rofl:

šteta što je gejša :tuzni:

Vanjushka
28.06.2007., 19:09
mene je Ken (http://www.youtube.com/watch?v=s5JxaxBhJfQ) osvojio :cerek: :s :s :s

šteta što je gejša :tuzni:

Ovo je sprdnja sa Deenom Backovicem, dobro ga je skinuo lola.

jahorina planina
28.06.2007., 19:12
Ovo je sprdnja sa Deenom Backovicem, dobro ga je skinuo lola.

aha, znam. odličan je :s

novi_val
11.07.2007., 13:58
Zasto vise nema nadreality showa na RTL-u ????
:( :( :( :(
Hoće li ih bit jos??

adrian0078
27.06.2009., 09:26
mozete li mi poslati ime pjesme od ede majke u pozadini ...tj najavi nadreality showa....posaljite na mail ...adrianrozic@live.com

Michael Collins
02.07.2009., 00:11
Ovo nije ni do koljena ratnim epizodama,a kamoli onima iz 80-tih... :flop:

Michael Collins
02.07.2009., 00:15
Ne mogu vjerovati da su 1993. u opkoljenom Sarajevu imali bolju emisiju nego danas:

http://www.youtube.com/watch?v=DZsF9bw5Ksw&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=tRVCUrBOr8k&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=FxDq6JNPtgQ&feature=related

Mr.Bean
06.07.2009., 18:24
da točno, pa u svakoj našoj novijoj seriji ima poneki lik koji govori "po bosanski" i taj je kao onda neki komičan lik, hahahuhuhu smiješno da dobiješ sračku.:mad: Očaj jedan.

sad si mi pokvario ručak za svih 5 narednih mjeseci.:bljak: :bljak: :bljak:

super. a kad mu ističe ugovor konačno?:kava:
Slazem se u potunosti s tobom...jos su mi najbolji oni koji obozavaju neku seriju pa vele da je to intelektualan humor (meni je super jer sam pametan a ti si glup jer ti se ne svida serija)...

Metuzalem
06.07.2009., 18:40
Tek poneki skec im je dobar

bonesy
18.08.2009., 18:26
Onako, okej mi je, najbolja mi je ona proročica đazira, kak već xD

Camera_Obscura
18.08.2009., 21:25
noćas sam gleedao zvijezde na neeebu i pitao koooooja je tvooojaaa

Ianus
18.08.2009., 22:18