PDA

View Full Version : Agencija za kućanske poslove

luas
25.01.2007., 13:27
Pokušavam naći na NET-u neku agenciju koja se bavi kućanskim poslovima (čišćenje stana i to) ali ne pronalazim.

Znate li vi neku agenciju? Kolike su uopće cijene?

Beboje
25.01.2007., 13:37
Nećeš vjerovati - baš danas mi je palo na pamet da potražim nešto takvo za mamu.

Pridružujem se pitanju? Ako netko ima iskustva, rado ćemo pročitati.

elegant
25.01.2007., 13:41
Pokušavam naći na NET-u neku agenciju koja se bavi kućanskim poslovima (čišćenje stana i to) ali ne pronalazim.

a da pokušate u žute stranice T-coma upisati "Čišćenje prozora i prostorija" :confused:

oko_zeleno
25.01.2007., 14:38
Ili malo prolistati oglasnik. Sigurno ima puno žena koje nude te usluge.
Meni bi osobno trebala jedna dobra peglačica i kuharica :zubo:
Ostalo mogu sama :top:

Agencija bi bila puno bolja opcija, bar se zna tko ti dolazi u kuću, ovako pitaj boga ako uzmeš nekoga kakav je, još te i opelješi :confused:

Renata
25.01.2007., 20:23
baš super tema, razmišljala sam o tome.
mene zanima koliko bi koštalo čišćenje kuće cc. 200m2, brisanje podova i prašine, usisavanje tepiha, pranje sanitarija 1 puta tjedno i jednom mjesečno pranje prozora.
jel bi 100 eur bilo dovoljno ili čak previše za takav posao? i da li bi agencija u to uključila i svoja sredstva za čišćenje ili moram imati svoja?
slažem se da je agencija bolja nego netko tko je "sumnjivog" tj. nepoznatog karaktera. uz agenciju valjda dobiješ i neko jamstvo...

angelin1
25.01.2007., 20:50
mene zanima koliko bi koštalo čišćenje kuće cc. 200m2, brisanje podova i prašine, usisavanje tepiha, pranje sanitarija 1 puta tjedno i jednom mjesečno pranje prozora.
jel bi 100 eur bilo dovoljno ili čak previše za takav posao? i da li bi agencija u to uključila i svoja sredstva za čišćenje ili moram imati svoja?
slažem se da je agencija bolja nego netko tko je "sumnjivog" tj. nepoznatog karaktera. uz agenciju valjda dobiješ i neko jamstvo...

Nama u firmu dolaze žene iz agencije i to je strašno kako rade. Tisuću puta smo već kritizirali dobili nove žene pa čak i mijenjali agenciju. Jednostavno loše rade (primjerice s istom krpom ti obrišu pod i wc dasku...). Jako je delikatna stvar pustiti nekoga u kuću da ti čisti, jer su nedavno mojoj prijateljici počistili finu svotu novca iz kuće. Nemam pametan savjet...Moja mama je neko vrijeme radila tako po kućama i ljudi su je stalno zvali jer se pokazala super (u što ne sumnjam jer je picajzla). Sada to više ne radi, već čuva neko dijete. Ako se dobro sjećam plaća se po satu rada. Cijena je bila 35 kn sat.

Renata
25.01.2007., 21:04
agencije bi trebale više voditi brigu o svojim zaposlenicima i sastaviti ugovore tako da ih kazne ako nešto takvo učine. baš grozno

lion10
25.01.2007., 22:23
Ja bih bio spreman platiti agenciji neku veću cijenu za čišćenje, peglanja, čuvanje djece itd. ukoliko bi agencija garantirala za kvalitetu usluge, odnosno dala jamstvo u smislu povrata novca ako usluga ne bi zadovoljavala unaprijed dogovorenim kriterijima. da li bi vi bili spremni više platiti za tu dodatnu sigurnost i koliko?

Također smatram da bi agencija trebala provjeravati (kazneno, prekršajno i u smislu nekih preporuka prijašnjih poslodavaca) osobe koje se preko nje zapošljavaju na tim kućanskim poslovima, a posebno čuvanju djece? Ja bih zbog toga bio spreman platiti veću cijenu usluge. Da li bi i vama to bilo dovoljno da, iako je nešto veća cijena, angažirate osobu za kućanske poslove preko agencije, a ne neku nepoznatu osobu iz npr. oglanika?

Koje sve usluge pomoći u kućanstvu koristite i koliko često?

Kakva su vam dosadašnja iskustva?

Možete li preporučiti neku dobru dadilju?

elegant
26.01.2007., 10:07
kod nas u firmi ista stvar ... vec smo promijenili valjda desetak firmi .... em što kriminalno aljkavo čiste, em što su nam krale sitnice iz ureda :eek:
ni jedna nova penkala ili kaj slično nije preživjelo dulje od dva dana :E

mislim da je bolje naći nekog po preporuci :top:

krokodajl
26.01.2007., 10:25
Kod mene doma čisti jedna prekrasna žena, ona nam i zgradu održava, točna, brza, 30 kn/h, nikad me nije strah ostaviti je doma, milina. Žena i pol.

U firmi su pak neke iz agencije, onak... ofrlje to naprave, al bar ne kradu stvarčice. Mislim, radije bih da maznu olovku ili klamericu, a dobro očiste nego obrnuto. :D

oko_zeleno
26.01.2007., 12:51
Ko ima pozitivna iskustva i može preporučiti neku dobru ženu koja bi kuhala i peglala, može mi poslati podatke na pm!
Bila bi mu zahvalna!

kurjoza
26.01.2007., 13:56
Ko ima pozitivna iskustva i može preporučiti neku dobru ženu koja bi kuhala i peglala, može mi poslati podatke na pm!
Bila bi mu zahvalna!

I ja bih molila isto - samo ne kuhanje, nego ciscenje + peglanje !!!!

Unaprijed zahvalna :)

lion10
26.01.2007., 14:41
Da li mi netko može odgovoriti kolika je uobičajena cijana usluge dadilje?

Meni je potrebna dadilja jer smo i supruga i ja po cijeli dan zauzeti poslom.

Zanima me da li i vi ostali iz istog razloga tražite pomoć u kućanstvu?

lion10
26.01.2007., 14:49
Koje vi opće usluge pomoći u kućanstvu najviše koristite i koliko često?

Pitam jer do sad sam koristio samo jednom uslugu čistaćice.

goldilock
27.01.2007., 17:48

u tkalčićevoj se nalazi agencija "uspinjača" . probaj tamo.

lion10
28.01.2007., 00:32
Meni je već nekoiko ljudi reklo da je ta agencija USPINJAČA jako neprofesionalna i da su bili jako nezadovoljni osobama koje im je ta agencija poslala.

Ja osobno nisam imao s njima iskustva, ali to sam čuo od više ljudi.

Krv-srk
28.01.2007., 11:49
ak je netko na ovoj temi voljan ipak uzeti nekog ne prek agencije (nego preko preporuke ovako nepoznatog lika na forumu :zubo: ), pošaljite mi pm :) znam jednu dobru krasnu ženu koja se tako uzdržava, preporučila sam je već nekim poznanicima i svi su bili superzadovoljni, i ja bih je zvala da kod mene čisti no imam stan od 40 kvadrata pa se snalazim i sama :zubo: :D . no baš me nedavno pitala poznajem li još koga, pa ako je netko zainteresiran, piemnite, zahvaljujem vam i ja, draga mi je to žena, samo nije imala baš puno sreće u životu :)

lion10
29.01.2007., 08:43
Ja bih bio spreman platiti agenciji neku veću cijenu za čišćenje, peglanja, čuvanje djece itd. ukoliko bi agencija garantirala za kvalitetu usluge, odnosno dala jamstvo u smislu povrata novca ako usluga ne bi zadovoljavala unaprijed dogovorenim kriterijima. da li bi vi bili spremni više platiti za tu dodatnu sigurnost i koliko?

Također smatram da bi agencija trebala provjeravati (kazneno, prekršajno i u smislu nekih preporuka prijašnjih poslodavaca) osobe koje se preko nje zapošljavaju na tim kućanskim poslovima, a posebno čuvanju djece? Ja bih zbog toga bio spreman platiti veću cijenu usluge. Da li bi i vama to bilo dovoljno da, iako je nešto veća cijena, angažirate osobu za kućanske poslove preko agencije, a ne neku nepoznatu osobu iz npr. oglanika?

Koje sve usluge pomoći u kućanstvu koristite i koliko često?

Kakva su vam dosadašnja iskustva?

Možete li preporučiti neku dobru dadilju?

Renata
29.01.2007., 13:14
netko je prije spomenuo cijenu od 35kn/sat.
kakva su vaša iskustva sa plaćanjem?
ja sam čula da se plaća 25kn/sat ako ti netko dođe čistiti na crno, dakle, bez računa i ne preko neke firme. što je bolje, platiti firmi više ili naći nekog da to radi na crno? naravno, ako netko ima firmu, onda mu je bolje da je makar i skuplje jer bar dobije račun za ono što plati...

Krv-srk
29.01.2007., 16:17
ja mislim da je da ti po doma čisti najbolje platiti nekoga koga poznaš ili dobiješ preporuku iz prve ruke. više bih vjerovala nekome tko dođe tako nego nekome tko dođe preko neke firme, budući da u hrvatskoj firma baš i nije sinonim za provjerenost i kvalitetu. no vjerojatno je zaheb kad ne možeš tako naći nekog. u tom slučaju bih se radije priklonila agenciji nego oglasu u oglasniku. osim za čuvanje djece. njih zasad nemam, al jednog dana nema šanse da ih ostavljam nekome tko nije prošao tri psihotesta i donio 4 preporuke ljudi kojima vjerujem. predugo sam u djetinjstvu imala traume od raznih selskih baba što su me čuvale dok je mama radila :zubo:

lion10
30.01.2007., 21:46
Da li ste imali iskustva s nekom agencijom koja posreduje pri uslugama čišćenja itd.?

Kolika je provizija agencije?

andy_0702
30.01.2007., 22:06
Da li ste imali iskustva s nekom agencijom koja posreduje pri uslugama čišćenja itd.?

Kolika je provizija agencije?

ne vidim zasto inzistirati na agenciji za ciscenje? ionako se sve svodi na to da ti agencija kao i pri kupoprodaji stana uzme samo vecu proviziju.
kod mene na poslu vec druga firma za ciscenje se izmjenila ali sto vrijedi kad malo plate zene koje ciste.

treba naci zenu na preporuku i za 5h ti sredi kompletno stan...

prle69
31.01.2007., 08:39
može se uzeti netko na preporuku - najbolje... cijena za čišćenje i peglanje je cca 25-35 kn/sat.
Ako se uzima preko oglasa tada obavezno kopirati osobnu i otići kod dotične u stan da se vidi gdje i kako živi. Također dobro je dva/tri puta biti s njom u stanu da vidiš kako radi.

PS kemijske čistione peglaju košulje za 8-10kn. Imaju i dostavu.

lion10
31.01.2007., 12:51
Trenutno sam u potrazi za kvalitetnom čistaćicom.

Namjeravam se obratit agenciji, pa me zanima da li je netko od vas imao nekakvih iskustava s nekom od agencija u vezi traženja čistaćica i što mislite koja bi bila normalna provizija agenciji za uslugu traženja čistaćice?

MadVlad
31.01.2007., 15:43
http://www.adria-servis.hr/ciscenje_odrzavanje.htm

soraya
31.01.2007., 16:26
Meni je već nekoiko ljudi reklo da je ta agencija USPINJAČA jako neprofesionalna i da su bili jako nezadovoljni osobama koje im je ta agencija poslala.

Ja osobno nisam imao s njima iskustva, ali to sam čuo od više ljudi.

Ja sam u uspinjači, tj. ja sam u njihovoj bazi podataka i dobila sam posao dadilje.
Što se tiče njihove (ne)profesionalnosti to nije do njih nego od osobe do osobe. U agenciju se dolazi sa potvrdom da si zdrav i potvrdom MUP-a o nekažnjavanju, a kakav si ti točno to oni ne mogu znati. Nadalje, ljudi koji put ne znaju što žele. Vi ste napisali da trebate dadilju, da li je to čuvanje djeteta ili čistačica? Ili oboje? Ili netko tko će i kuhati? Ja, osobno, samo čuvam dijete.
Ovo nemojte shvatiti kao napad, ali ne znate što ljudi očekuju od vas i što bi oni htijeli kada se s njima vidite prvih par puta. Ima divnih poslodavaca,a ima i onih drugih. U svakom slučaju, vi znate što vam treba. Razmislite da li trebate nekog mladog, punog energije da se igra s dijetetom, starijeg s kim će se pisati zadaća i učiti ili nekoga tko bi trebalo biti plaćena "baka".
Uspinjača je trenutno jedina agencija u HR koja se bavi tim poslom i koja šalje babysitterice na razmjenu u inozemstvo. Profesionalni jesu, možete im se uvijek obratiti i pitati što god vam treba.
Nije da ih ja branim, ali nikada ne znate što se krije iza nečijih riječi.
P.S. bez kopije osobne sa točnom adresom uopće ne puštajte preko kućnog praga.

Špranja
31.01.2007., 22:14
...koja bi bila normalna provizija agenciji za uslugu traženja čistaćice?...
Meni svi tvoji postovi na ovoj temi izgledaju kao "ispitivanje tržišta" za pokretanje biznisa...;) I malo pljuckanja po potencijalnoj konkurenciji (Uspinjača) ne škodi... :zubo:
Inače, mislim da su takve agencije itekako potrebne, i da njihovo vrijeme tek dolazi - dakle, samo naprijed s biznisom! Nemam nikakvih iskustava s Uspinjačom, ali uopće me ne čudi ako nisu idealni (ili čak niti dobri) - jedini su, nemaju konkurencije, vjerujem da im posao i ovako dobro ide - nemaju, dakle, neke velike potrebe za poboljšavanjem svojih usluga! Jedini recept za poboljšanje pružanja usluga (bez obzira na sve teškoće provjeravanja ljudi koje se zapošljava u agenciji) jest konkurencija! Čim se ponuda usluga bar približi potražnji, sve će biti moguće "provjeriti i garantirati".
Čudim se da baš nikome od silnih ljudi na biroima za nezaposlene ne pada na pamet ovakav biznis, pa makar da ga započne dvoje - troje ljudi, vrlo brzo bi se proširili, sigurna sam!

Renata
01.02.2007., 02:25
Ja sam u uspinjači, tj. ja sam u njihovoj bazi podataka i dobila sam posao dadilje.
Što se tiče njihove (ne)profesionalnosti to nije do njih nego od osobe do osobe. U agenciju se dolazi sa potvrdom da si zdrav i potvrdom MUP-a o nekažnjavanju, a kakav si ti točno to oni ne mogu znati. Nadalje, ljudi koji put ne znaju što žele. Vi ste napisali da trebate dadilju, da li je to čuvanje djeteta ili čistačica? Ili oboje? Ili netko tko će i kuhati? Ja, osobno, samo čuvam dijete.
Ovo nemojte shvatiti kao napad, ali ne znate što ljudi očekuju od vas i što bi oni htijeli kada se s njima vidite prvih par puta. Ima divnih poslodavaca,a ima i onih drugih. U svakom slučaju, vi znate što vam treba. Razmislite da li trebate nekog mladog, punog energije da se igra s dijetetom, starijeg s kim će se pisati zadaća i učiti ili nekoga tko bi trebalo biti plaćena "baka".
Uspinjača je trenutno jedina agencija u HR koja se bavi tim poslom i koja šalje babysitterice na razmjenu u inozemstvo. Profesionalni jesu, možete im se uvijek obratiti i pitati što god vam treba.
Nije da ih ja branim, ali nikada ne znate što se krije iza nečijih riječi.
P.S. bez kopije osobne sa točnom adresom uopće ne puštajte preko kućnog praga.

a kako to tamo zapravo funkcionira? npr. ja trebam tebe da mi čuvaš bebu i kome ja plaćam, agenciji ili tebi? i kako je to regulirano, kakvim ugovorom? i na koji način si ti prijavljena, da li ti plaćaju doprinose i sl.?

lion10
02.02.2007., 21:16
Da, i mene to zanima s agencijom

lion10
04.02.2007., 11:30
Ima li još netko nekih iskustava u vezi pribavljanja usluge dadilje i čistaćice preko agencije?

soraya
06.02.2007., 17:38
a kako to tamo zapravo funkcionira? npr. ja trebam tebe da mi čuvaš bebu i kome ja plaćam, agenciji ili tebi? i kako je to regulirano, kakvim ugovorom? i na koji način si ti prijavljena, da li ti plaćaju doprinose i sl.?

meni plaću koju se dogovorimo,ali da bi ti došla do mene trebaš Uspinjaču, njima platiš članarinu (koja mislim traje 6 mjeseci) i aktivan si u njihovoj bazi podataka. I prva tri mjeseca se plaća agenciji 10 % od dogovorene plaće koju daješ babysitterici.
To nije posao koji se prijavljuje, nema tu socijalnog i zdravstvenog.
Ako tako nekoga tražiš, bez fotokopije osobne nema razgovora.
Uspinjača traži od svojih posloprimaca potvrdu od doktora da si zdrav i potvrdu MUP-a o nekažnjavanju. A od poslodavaca ne znam da li traže kakve dokumente. Nazovi pa pitaj.

shila0001
09.02.2007., 13:37
Evo ako ima nekog u Osijeku tko je zainteresiran za usluge čišćenja kuća, stanova, raznih firmi i ureda, neka mi se slobodno javi, ja se time bavim, u slučaju da nije zadovoljan mojom uslugom nije duzan platiti ali to mi se jos nije dogodilo, prema tome, ko treba neka se javi. evo broj mobitela 091 751 4556, pozdrav svima:)

lion10
11.02.2007., 21:09
Zanima me da li je netko angažirao čistaćice preko neke agencije i kakva je procedura

plavva
12.02.2007., 09:34
Zanima me da li je netko angažirao čistaćice preko neke agencije i kakva je procedura

lione, pitao si već preko nekoliko puta isto pitanje na ovoj temi;) ako nisi dobio odgovor, onda ljudi vjerojatno ne znaju pa te molim da prestaneš ponavljati postove jer počinju ličiti na spam;)

lion10
13.02.2007., 09:47
Ne nije mi to bila namjera. Naime, zaista mi je važno neći čistaćicu preko preporuke jer sam dosada imao s njima samo probleme

plavva
14.02.2007., 08:22
Ne nije mi to bila namjera. Naime, zaista mi je važno neći čistaćicu preko preporuke jer sam dosada imao s njima samo probleme

a na poslu i karijeri se predstavljaš kao potencijalna dadilja, s prijateljicom koja bi čistila?;)

linaxx
14.02.2007., 11:47
Evo moj mali dodatak ovoj temi.

Moja mama se bavi čišćenjem.Znam da je cijena po satu 35 kn.Ali i znam da ona bira za koga će raditi jel je u takvoj poziciji.Radi samo preko preporuke i već ima 5 g. 5 stalnih mušterija i više joj ne treba jel mjesečno zaradi više od svoje penzije koja nije tako mala (2.600,00 kn.) Njeni poslodavci je nikad ne plate 35 kn po satu baš nikad uvijek je to više - puno više (primjer kod jedne doktorice čisti 2 dana po 8 h i dobije 1.200,00 kn) , ti ljudi imaju novca i ne plaćaju samo uslugu nego i povjerenje .Ona ima ključeve od svih tih stanova uvijek kod sebe.Ono što znam da savki dobro obavljen posao treba nagraditi i za uzvrat ćeš dobiti ono što tražiš.Još nešto osobno poznajem te obitelji i uopće nemam dojam da je gledaju ko čistačicu Već je nekako gladaju kao prijatelja zovu je na rođendane i sl. okupljanja(ona do vešto izbjegava i odbija kad god može).Neznam jel ona posebna? ali kod nje je tako.Volila bi si i ja naći nekog takvog jel nekako mi je čudo da mi mama posprema ali dugo ne uspjevam.

Samo sam htjela naglasiti da nije samo bitno kakva je čistačica vrlo je bitno kakvi ste Vi kao poslodavci.

Bokić

Špranja
15.02.2007., 01:45
...kod jedne doktorice čisti 2 dana po 8 h i dobije 1.200,00 kn)...
...Samo sam htjela naglasiti da nije samo bitno kakva je čistačica vrlo je bitno kakvi ste Vi kao poslodavci.
Jako dobri neki poslodavci!...Ne mogu vjerovat da ima takvih koji uslugu koja nominalno košta 560 kn (16 sati X 35 kn) plate 1.200,00 kn! Ajd da je specijalno za Božić, ili uskrsno čišćenje npr., ajd da se cifra "zaokruži", pa ajd da se plati dodatno i povjerenje, ali pod normalno plaćati više nego dvostruko!?!!!! Jesi ti sigurna da si to dobro izračunala? :eek:
A za opasku kako nije bitno samo kakva je čistačica, nego i kakvi smo mi kao poslodavci, mogu samo reći da mislim kako većina ipak nije spremna biti takvi poslodavci kao ova doktorica (i pri tom mislim na plaćanje, a ne na pozivanja na rođendane i druženje...)

Špranja
15.02.2007., 01:57
Lion 10, ti se odluči jesi li muško koje (zajedno sa suprugom, jelte) nema vremena i navodno traži čistačicu, ili si žensko (dadilja) koje zajedno s frendicom (koja bi čistila) traži posao preko agencije (tako se barem predstavljaš na podforumu Posao i karijera)! U laži su kratke noge! Ja sam te skužila i prije (vidi par postova gore), al mi nije jasno zakaj ti je sramota reći (pitati) otvoreno na koji način posluju agencije i koje su njihove provizije (zarada) u tome? Pa u kapitalizmu smo i to je sasvim legitimno - i zarada (ako se plaća porez) i pitanje (ako bi se time želio baviti)!
Ili si porezni inspektor koji nastoji "prokužit" na koji način (i da li) "Uspinjača" eventualno posluje mimo zakona (ne prijavljuje sve poslove i ljude, ili "mulja" sa plaćanjima, provizijama i zaradom, pa prema tome i davanjima u državni proračun ) Al vidiš, kak su lukavi - nitko da se "navuče" i odgovori ti...:rofl:

lion10
15.02.2007., 10:07
Bravo Španja! Kako si pogodila. Da, ja sam inspektor i to viši inspektor. Stvarno me oduševljavaju tvoje policijske metode. Svaka čast. Zanima me samo da li si plaćena za ovakvu istragu. U svakom slučaju bi trebala osnovat, naravno ako već nisi, detektivsku agenciju.

linaxx
15.02.2007., 12:13
Nisam se zeznula u izračunu i žao mi je ako si steko dojam da nije bitko kakve su čistačice .Mislim da je jednako bitno kakv je poslodavac a kakva čistačica.
Na planiram te uvjeravati u točnost mojih izjava.To ne znači da ti trebaš toliko to platiti ali ja sam ti ispričala priču iz prve ruke.
Ono što znam da su ti ljudi i prije moje mama imali nekoga pa ili su bili pokradeni ili loše obave posao i sl. pa sad pod svaku cijenu nebi izgubili nju jel su napokon našli nešto s čime su zadovoljni.I moja mam ne broji sate kad radi ne računa uvijek traži da je se plati po zasluzi i ako nisu zadovoljni ne moraju platiti.Jednostavna računica.Al to se još nije desilo.:)

Špranja
15.02.2007., 22:54
Bravo Španja! Kako si pogodila. Da, ja sam inspektor i to viši inspektor. Stvarno me oduševljavaju tvoje policijske metode. Svaka čast. Zanima me samo da li si plaćena za ovakvu istragu. U svakom slučaju bi trebala osnovat, naravno ako već nisi, detektivsku agenciju.
Plaćena sam jako dobro! A ti ne znaš da Forum ima specijalne agente koje plaća da otkrivaju ovakve slučajeve? ;)

Špranja
15.02.2007., 23:05
........
Žao mi je ako je bilo pogrešno shvaćeno...Nisam ništa loše ni rekla (provjeri) ni mislila o tvojoj mami. :kiss: Samo sam se zbilja začudila nad takvim poslodavcima koji plaćaju više nego dvostruko od onog što im sama čistačica iskazuje kao svoju tarifu! I složit ćeš se valjda da to baš i nije uobičajeno ni "normalno", bez obzira na zadovoljstvo učinjenim poslom. Dakle, zaključila sam da takvih poslodavaca baš i nema nema puno. Ja sam npr. uvijek spremna dodatno nagraditi ako sam zadovoljna - cifru od 560 kn npr. povećati na 700, ali na 1.200 sigurno ne. I mislim da tako rezonira i većina ljudi koji trebaju/koriste tu uslugu.

lion10
19.02.2007., 09:20
Da, činjenica je da je netko za vrhunsku uslugu spremam i dobro platiti

Puflica
23.02.2008., 17:56
ne vidim zasto inzistirati na agenciji za ciscenje? ionako se sve svodi na to da ti agencija kao i pri kupoprodaji stana uzme samo vecu proviziju.
kod mene na poslu vec druga firma za ciscenje se izmjenila ali sto vrijedi kad malo plate zene koje ciste.

treba naci zenu na preporuku i za 5h ti sredi kompletno stan...

Ok.Imaš nekog za preporučit?

Puflica
26.02.2008., 10:53
Našla sam neku firmu in-dom koja se bavi čiščenjem stanova, ima par žena koje rade za njih. Čak sam rezervirala jedan termin, da vidim kako im ide.
Ima li itko iskustva s tim?

laci
03.03.2008., 08:52
evo jedne...
www.cistilica.hr

Puflica
09.03.2008., 20:11
Stupila sam u kontakt sa firmom, In-dom. Ne mislim da je to neka posebno ozbiljna firma, ali sam preko nje došla do jedne gospođe koja je zaista u redu.
Zove se Mladenka, uredna je i počistila je sasvim u redu. Zapravo je čak i dosta pedantna. Pa ako išta kome znači, evo moja preporuka.
Plaćam preko računa što mi odgovara i nikome se ne osjećam dužna.
Cijena je 35kn/sat.

Ava Adore
25.05.2008., 21:35
slažem se da je agencija bolja nego netko tko je "sumnjivog" tj. nepoznatog karaktera. uz agenciju valjda dobiješ i neko jamstvo...Zna netko koliko otprilike košta jednokratno čišćenje tolikog prostora, ali detaljno, ono, sve moguće što se ima u kući za počistiti, od kuhinjskih ormarića do pranja prozora? Da nije jedna žena koja će doći i to očistiti, nego par ljudi koji će to napraviti?

Ima li netko neku agenciju za preporučiti?

Ava Adore
28.05.2008., 18:58
Nitko nema dobru agenciju za preporučiti? :(

Frish
28.05.2008., 19:09
Ima jedna friška (http://www.bedinerice.com) agencija.

Ava Adore
28.05.2008., 19:15
Treba mi neka provjerena, da mi netko kaže da su mu super očistili, ne da ode 2000 kuna (bubam cifru) i da još opet mi moramo čistiti :D

Frish
28.05.2008., 19:19
A čuj i kod provjerene možeš dobiti lošu uslugu. Jedino da ti dolazi jedna te ista osoba.

Ava Adore
28.05.2008., 19:22
Morat ću onda piknuti prstom pa vidjeti što sam pogodila :D A možda još netko nešto predloži :s

ombia
29.05.2008., 19:55
Žao mi je ako je bilo pogrešno shvaćeno...Nisam ništa loše ni rekla (provjeri) ni mislila o tvojoj mami. :kiss: Samo sam se zbilja začudila nad takvim poslodavcima koji plaćaju više nego dvostruko od onog što im sama čistačica iskazuje kao svoju tarifu! I složit ćeš se valjda da to baš i nije uobičajeno ni "normalno", bez obzira na zadovoljstvo učinjenim poslom. Dakle, zaključila sam da takvih poslodavaca baš i nema nema puno. Ja sam npr. uvijek spremna dodatno nagraditi ako sam zadovoljna - cifru od 560 kn npr. povećati na 700, ali na 1.200 sigurno ne. I mislim da tako rezonira i većina ljudi koji trebaju/koriste tu uslugu.

Pa i mene je zaprepastilo da ljudi plate toliko vise od dogovorene cijene. Slazem se sa napisanim.

Ni meni poslodavac ne daje duplu placu od dogovorene a isto sam dobar radnik, nisam uz zivotu nista ukrala pa ni kemijsku i ima u mene puno povjerenje a na raspolaganju su mi malo vece vrijednosti od recimo jedne obiteljske kuce.

Neka zeni ako moze dobiti ali ne to nije uobicajno a ni realno za ocekivati od poslodavca.

deri valdez
01.06.2008., 23:02
i dosta odgovara opisu od line(debela dali si to ti).zena cisti za jednu politicarku doktoricu i druge neznam ali uglavnom klijenti vece platezne moci.politicarku sam upozno na svadbi od te frendice a s doktoricu sam upozno jel me ta ajmo rec cistacica(u daljnjem tekstu gospodja) pozvala da preselimo doktoricu.selili smo doktoricu i vidio sam iz prve ruke kak to izgleda.pa to nema puno veze sa ciscenjem.vise dodje ko asistent iz onih holivudskih filmova.ta doktorica nema pojma di joj je kaj kad ova sve posprema.glede same selidbe gospodja je sve organizirala dogovorila prijevoz (mene) sve odradila,kad je sve proslo ja velim cijenu(solidnu) doktorica da 20 % ibera .ja reko puno je veli zena gledala sam ja vas pazite pedantni ste niste mi nis razbili.btw bio sam i kod gospodje doma.gospodja vozi novi auto srednje klase,kuca joj je sredjena mrak ima mile kuhinju,hrastove stenge,jakuzi u kupaoni...a cistacica je.ovo nije reklama gospodja ne prima nove musterije.ja osobno nikad nebi uzo agenciju.to mi je ko loto nikad neznas kak ces proc.ja se bavim necim slicnim sitnim popravcima odrzavanjima kosenjem trave... kaj se agencija tice mislim da nemaju perspektive,mozda ako promjene nacin razmisljanja.jer tesko nalaze kvalitetnu radnu snagu.svako iole sposoban ko zeli radit radit ce sam da mu niko ne uzima proviziju.a agencije mogu uzet samo elitne kupce nudeci usluge za vecu cijenu od trzisne i za to garantirat vrhunsku uslugu i sigurnost imovine

Ava Adore
03.06.2008., 09:06
Hm izgleda da ćemo na kraju sami čistiti :visi: :D

Netspor
04.06.2008., 22:16
ima netko možda preporuku za k.p. na području Novog Zagreba?

Crow Jane
26.06.2008., 18:01
Ima jedna friška (http://www.bedinerice.com) agencija.

Ja sam baš u pregovoru s njima, čini se OK.

10 sati čišćenja ću uzet za početak :cerek: pa vam javim kak je bilo.

supereta
04.07.2008., 17:33
A JEBAJI GA

BigBlue77
08.07.2008., 21:31
www.crassulaceae.hr

...imam preporuku za ovu agenciju, ali nemam iskustva s njima. Itko?....

Crow Jane
08.09.2008., 10:05
Nisam naišla nigdje na sličan topic - ako ima sorrry :o

Naime, razmišljam angažirati ovu agenciju (odnosno Zadrugu) za program tzv. "Održavanje Nekretnine", kako mi se učinilo preko telefona su vrlo ljubaznii i susretljivi - a nude popriličan proj usluga što mi se čini predobro da bi bilo istinito. :D

Evo linka (http://www.crassulaceae.hr/step.jsp?page=310066)

Evo, ja npr. trebam odvjetničke i javnobilježničke usluge, čišćenje i sitne popravke pa mi je OK opcija "sve na jednom mjestu". :D

Moje pitanje je: Jel imao netko iskustava i kaj mislite o tome općenito? :D

neli5
20.10.2008., 11:24
ima li nade za preporuku na p.m. za područje Jaruna, odnosno Vrbani III? :(
dva puta tjedno po 4 sata, samo čišćenje, peglanje sama rješavam (tako se rješavam negativne enerbgije :) )

fala unaprijed dobri ljudi / dobre žene... :)

bla-bla
10.11.2008., 00:08
da li ima netko preporuku za čistaćicu za čišćenje stana?

Linda8
16.12.2008., 17:14
da li ima netko preporuku za čistaćicu za čišćenje stana?

Znam jednu dobru gospođu spremačicu koja se time bavi ... uredna je i pedantna ... sat vremena čišćenja naplaćuje 35 kn

TinnaZ
27.12.2008., 21:28
nije agencija, ali na jednom mjestu je dosta raznih adresa http://cistimo.info/posloprimci.html
http://cistimo.info/servisi-za-ciscenje.html?catid=5

sparkica
13.03.2009., 21:48
Podižem temu, i mene zanima ima li itko iskustvo s ovom firmom > Crassulaceae nostrum

Crow Jane
15.03.2009., 18:03
Evo imam ja - fantastična iskustva :cerek: odkad sam otvorila temu, zaista profesionalan nivo usluge - koristim i majstore i čistačicu, ma genijalni su i savršena pomoć radnim ljudima koji nemaju vremena baktat se s majstorima dok vam primjerice nekaj krepa. :cerek::cerek::cerek:

Umemorirano u telefon i mail do kraja života :s

sparkica
15.03.2009., 23:01
O, hvala na preporuci, sutra ih zovem!

lizianthus
19.03.2009., 12:12
ne znam jel na dobrom pdfu postavljam pitanje. uglavnom, ima li itko kakav kontakt za neku tetu čistaćicu, neku ženu za čistit na području zga?

hvala.

Te-te
20.03.2009., 09:55
evo ljudi ako nekome treba počistiti stan/kuću/ured cca 1 do 2 puta na tjedan po par sati molim da mi se javi na pm
zaposlena sam inače, ali sam samohrana majka i teška su vremena i koja kuna extra super bi mi došla

zvonček
01.04.2009., 09:00
Pozdrav svima!

Ako ima zainteresiranih molim da mi se jave!! Tražim posao čišćanja i pospremanja i nesmatram to svojom honorarnom zaradom. Po zanimanju sam medicinska sestra koja trenutno neradi nigdje i odlučila je baviti se time jer to voli. Čistoća je zagarantirana!!! :) :kava:

tiptop10
08.05.2009., 19:47
Evo, ako nekome treba pripomoć u kući, npr. čišćenje stana/kuće, pranje prozora, glačanje i sl...1-2 put tjedno u popodnednevnim/večernjim satima ili vikendom, zapadni dio grada /Špansko,Prečno,Jarun,Malešnica,Vrapče/, slobodno se javite. U stalnom sam radnom odnosu, redovito čistim jednu dječju igraonicu, samohrana sam majka, a djecu treba školovati! Hvala na pažnji!

laella
09.10.2009., 22:32
Ima li neko iskustva sa agencijom za čišćenje Bedinerice (http://www.bedinerice.com/index.html) ?

aleesha
17.11.2009., 14:58
Bok svima!

Studentica, obavljam ciscenje stanova i peglanje 1-2 puta tjedno, u prijepodnevnim satima, prednost zapadni dio grada Zagreba!
Molim samo ozbiljne ponude!

lala
09.12.2009., 17:18
Zna li netko tetu čistilicu za čišćenje stana u Splitu?

bushido
09.12.2009., 18:54
ako netkome treba pomoci pri iznosenju namjestaja, otpada i sl iz stanova i kuca.. tu sam, po mogucnosti popodnevni sati....

dado1973
08.03.2010., 11:32
evo ako nekom treba pripomoč u kuči čiščenje stana peglanje i slično neka se javi .20kn sat osijek

dado1973
10.03.2010., 08:33
ČISTIM KUČE STANOVE STUČIŠTA I SLIČNO CJENE ČIŠČENJA STANA ,PEGLANJE 20 KN .ČIŠČENJE STUBIŠTA 10 KN PO STANU OSIJEK PREDNOST SJENJAK JUG DVA DONJI GRAD.POZDRAV

Sandra October
10.03.2010., 09:40
ovi i čiste i friziraju i pedikiraju i čuvaju djece... a dobijete i poziv na botox party povremeno :rofl::rofl: www.regisvita.hr - al skupo brate.

OT ovi ne čiste al ih je dobro imati u adresaru.. http://www.maredagrupa.hr/ ''potrčko'' servis :) super su za otići na plac po friško voće povrće, u gruntovnicu, do postolara.. i di već treba trčkarati po gradu a nema se osobno vremena - topla preporuka :top: super su :)

sandra david
02.11.2010., 10:21
Bok,
Trebao bi mi kontakt za čišćenje stana u Osijeku.
Hvala unaprijed.

Jaranka
22.05.2011., 20:58
Pozdrav...
evo malo sam kopala po netu i naišla na oglas za ciscenje
http://www.zgrabipriliku.com/ponuda.php?ponuda=9
..pomoglo bi mojoj starijoj teti bar jednom mjesecno..njoj bi to puno znacilo...al ono sto mene zanima je dal
netko od vas koristi takve usluge..koliko su pouzdane, koliko su pedantni i dal ste vi zadovoljni?

marija30
09.09.2011., 19:11
Pozdrav svima!

Nedavno sam prosla kroz tesku operaciju i iducih 6 mjeseci mi je oporavak. S obzirom da sam sama u stanu. trebam pomoc oko čišćenja stana. Molim vas da mi preporučite nekoga, ali samo ako i sami znate osobu i kako radi jer mi je to izuzetno bitno s obzirom na moje stanje. Stan je mali i star, tako da treba samo jos vise paznje nego novi.

Hvala vam unaprijed!

marija30
09.09.2011., 19:13
Ispricavam se, nisam napisala gdje - Zagreb.

tanin
11.09.2011., 10:16
[QUOTE=Linda8;17665859]Znam jednu dobru gospođu spremačicu koja se time bavi ... uredna je i pedantna ... sat vremena čišćenja naplaćuje 35 kn[/QUOTE

tanin
11.09.2011., 10:18
Znam jednu dobru gospođu spremačicu koja se time bavi ... uredna je i pedantna ... sat vremena čišćenja naplaćuje 35 kn

Da li mi možete poslati njezine podatke?

tanin
11.09.2011., 10:22
Bok svima!

Studentica, obavljam ciscenje stanova i peglanje 1-2 puta tjedno, u prijepodnevnim satima, prednost zapadni dio grada Zagreba!
Molim samo ozbiljne ponude!

Interesira me vaša ponuda, radi se o zapadnom dijelu grada.

ketula
22.09.2011., 11:05
Kućne poslove (čišćenje, peglanje, kuhanje) za 35kn/h radnim danima u tjednu, radila bih. Mlađa sam umirovljenica (58.g) vrlo pedantna i brza, odgovorna. Poželjno okolica Kvatrića, ali nije nikako uvjet.

...

twisted.x.siste
16.10.2011., 21:27
Dakle, nakon 100 godina pitanje...

Ima li netko iskustva sa agencijama?
Može na pp info.

markiza
25.10.2011., 15:49
Marljiva i odgovorna, mlada osoba s iskustvom traži povremeni posao čišćenja, peglanja. Prednost istočni dio Zagreba, ali nije uvjet. 25 kn/sat. Kontakt možete ostaviti na pp.
Hvala!

a1exa
27.10.2011., 08:37
Pozdrav,

Studentica traži posao čišćenja, može i kuhanje. Pouzdana sam i marljiva. Termine se možemo dogovoriti, ali bi voljela kad bi se ustalio neki redovan raspored.
Prednost južnom djelu Zagreba ali nije uvjet.
Cijena je 30 kn/h.
Hvala i Lp,:mig:

senka13
11.11.2011., 19:15
Pozdrav svima!Nudim Vam uslugu glačanja u svom domu u Podsusedu.Imam osmogodišnje iskustvo rada u kemijskoj čistionici,pedantna sam i brza.Ako netko treba skidanje tvrdokornih flekova,pranje duplih deka ili popluna slobodno nek se javi.Cijena glačanja : 15 kn po kg ,košulje 6 kn po komadu....Za sve ostale inf. na...

Veseladjevojka
18.11.2011., 16:26
Pozdrav svima! Nudim usluge peglanja,pranja,čišćenja i kuhanja u Splitu.Cijena po dogovoru. Studentica sam,marljiva,pouzdana i savjesna,dosad nisam imala žalbe i prigovore na svoj rad .Meni treba dodatan prihod zbog studiranja. Ako ima zainteresiranih javite se. :) evo moj mail: ivanajercic24@gmail.com

Arapinka
23.11.2011., 11:52
Pozdrav,
nudim usluge kućanskih poslova (peglanje,čišćenje,pečenje kolača)
svakim danom od 17-21h i subotom cijeli dan.Želim raditi a i novci su
mi jakooooo potrebni.
Ako imate neku osobu(stariju gospođu ili obitelj) da im treba pomoć,
neka se jave.hvala

suzuki750
12.04.2012., 15:03
Trazim zenu/djevojku koja bi mi nam pomogla u kucanskim poslovima.. :)

Placamo 25 kn po satu.

Ukratko, nalazimo se u novom zagrebu, stan 33 kvadrata, ciscenje svega osim wc-a, peglanja, kuhanja i prljavog vesa.. Tu i tamo bi mozda trebalo prosetat psa ispred zgrade (poslusan je), najvaznije mi je cisto sude i pod.

Pomoc nam je potrebna od pon do petka od 12- 14 h ili od 14- 16 h.

Placanje bi islo preko studentskog ugovora (placali bi preko firme), sad dal bi ugovor bio vas ili tudi svejedno.

Normalni smo, placali bi na vrijeme i za vrijeme spremanja vam nebi dahtali za vratom nego bi vas pustili na miru da obavite posao!

Molim da me kontaktirate preko pm-a pa se cujemo prek mobitela!

Malena222
22.04.2013., 19:15
Tražim ženu srednjih godina, nepušačicu za spremanje kuće u Osijeku. Poželjno iskustvo u čišćenju stambenih prostora.

Malena222
29.05.2013., 07:03
Još uvijek vrijedi :
Tražim ženu srednjih godina (35-50), nepušačicu za spremanje kuće u Osijeku svakih 10-15 dana ( oko 5 sati posla ). Poželjno iskustvo u čišćenju stambenih prostora.