PDA

View Full Version : BEKO - bijela tehnika

BigBlju
02.02.2007., 18:00
Obzirom da se i ja pripremam na agoniju opremanja stana i pretražila sam već sve moguće forume, stranice i slično, usporedila sto stavki... molim za pomoć:
ima li tko iskustva sa BEKO bijelom tehnikom??? :confused: :confused: :confused:

Naime, kad ukucam u tražilicu na ovom podforumu, izgleda da se riječ BEKO uopće ne pojavljuje - pa nije vrag da nitko ne koristi ama baš nikakav njihov aparat? :confused:

Vidim da svatko ima svakojaka iskustva - netko nikad ne bi Gorenje, netko plati Electrolux hladnjak 10.000 kuna, pa je 3 puta u tri godine na popravku...
Moja dosadašnja iskustva - imam Zanussi pećnicu, Rex plinsku ploču, Zanussi hladnjak... Zadovoljna, u zadnjih 5 godina sve OK.
Sad se selim u svoj vlastiti stan, pa ne znam da li da uzimam opet isto ili da se bacim na ovaj BEKO koji je cijenom vrlo vrlo prihvatljiv, čini mi se da im je garancija na sve 3 godine...
Joooooooooooooj, zašto je to sve tako nekako...
A opet mislim si - pa sve je to isti jarac, ionak se vjerojatno sve sklapa u istoj tvornici, ali na različitim proizvodnim trakama... ili???

Please, vaša iskustva???

Lavica02
02.02.2007., 18:22
evo imaš tu već nekih iskustava

http://www.forum.hr/showthread.php?p=6823354#post6823354

andy_0702
02.02.2007., 21:04
Obzirom da se i ja pripremam na agoniju opremanja stana i pretražila sam već sve moguće forume, stranice i slično, usporedila sto stavki... molim za pomoć:
ima li tko iskustva sa BEKO bijelom tehnikom??? :confused: :confused: :confused:

Naime, kad ukucam u tražilicu na ovom podforumu, izgleda da se riječ BEKO uopće ne pojavljuje - pa nije vrag da nitko ne koristi ama baš nikakav njihov aparat? :confused:

Vidim da svatko ima svakojaka iskustva - netko nikad ne bi Gorenje, netko plati Electrolux hladnjak 10.000 kuna, pa je 3 puta u tri godine na popravku...
Moja dosadašnja iskustva - imam Zanussi pećnicu, Rex plinsku ploču, Zanussi hladnjak... Zadovoljna, u zadnjih 5 godina sve OK.
Sad se selim u svoj vlastiti stan, pa ne znam da li da uzimam opet isto ili da se bacim na ovaj BEKO koji je cijenom vrlo vrlo prihvatljiv, čini mi se da im je garancija na sve 3 godine...
Joooooooooooooj, zašto je to sve tako nekako...
A opet mislim si - pa sve je to isti jarac, ionak se vjerojatno sve sklapa u istoj tvornici, ali na različitim proizvodnim trakama... ili???

Please, vaša iskustva???

beko su ti ok proizvodi, i ako ne patis da ti uredjaji budu neka marka slobodno ih kupi. znam vise ljudi koji ih imaju i svi kazu da su zadovoljni:top:

nino01
03.02.2007., 17:23
doma imam beko zamrzivač ladičar star 3-4 god. šljaka bez ikakvih problema.To je navodno neka turska firma koja koristi bosch tehnologiju

in@
03.02.2007., 17:33
doma imam beko zamrzivač ladičar star 3-4 god. šljaka bez ikakvih problema.To je navodno neka turska firma koja koristi bosch tehnologiju

AHA!!! Svi oni koriste nečiju tehnologiju! Najčešće nekih zvučnih imena. Bolje se prodaje. BEKO je turski poluproizvod. A tehnologija rashladnih sistema nije ničija. Zakoni da bi rashlada radila postoje i svi se tih zakona moraju pridržavati da bi rashladni aparati radili, samo je pitanje koliko je koja firma spremna uložiti u kvalitetu proizvoda. Cijena najčešće govori sve. A i naknadno održavanje tj. mogučnost urednog servisiranja je često jako bitno, a to kod jeftinijih marki nije baš uvijek slučaj.

angelin1
03.02.2007., 19:05
Ja sam kupila BEKO hladnjak, onaj veliki total no frost, visok 190, širok 70 cm. Bio je puno puno ispod cijene ostalih proizvođača. Razgovarala sam prije kupnje sa dvojicom servisera (koji nisu imali ništa od toga da ja kupim ili ne kupim tu marku). Obojica su mi rekla da je to turski BOSCH i da su se za sada pokazali dobrima, ali to naravno nitko ne može garantirati jer su relativno novi natržištu. Ja sam probala, vrijeme će pokazati.

BigBlju
05.02.2007., 07:48
:confused: Fala na odgovorima... ako ima još netko nekih iskustava, molim da podijeli sa nama... ;)
Uglavnom, i meni se čini da je kvaliteta sva tu negdje... uvjerena sam da se sva ta tehnika sklapa u jednom proizvodnom centru u Turskoj, samo kaj se na jednoj traci rade Zanussi, na drugoj Electrolux, na trećoj Beko, na četvrtoj ...
No, da...
A pretpostavljam da je i servis osiguran ak piše da je garancija 3 godine...
Ili?

prle69
05.02.2007., 08:46
:confused: Fala na odgovorima... ako ima još netko nekih iskustava, molim da podijeli sa nama... ;)
Uglavnom, i meni se čini da je kvaliteta sva tu negdje... uvjerena sam da se sva ta tehnika sklapa u jednom proizvodnom centru u Turskoj, samo kaj se na jednoj traci rade Zanussi, na drugoj Electrolux, na trećoj Beko, na četvrtoj ...
No, da...
Ili?

:)
nije baš tako...
stvar je
- koju tehnologiju koriste - razvoj neke tehnologije košta i proizvođač koji je patentirao nešto to pokušava i naplatiti - na tebi je hoćeš ili nećeš platiti
- koji se materjali koriste - nije sva plastika ista, a niti sva stakla i metali
- postoji li kontrola kvalitete i kakva je - to se najčešće radi ručno - nema stroja - pa i košta
- kakav je servis u HR (iako je za jeftinije aparate servis suvišan - kupiš novi)
- želiš li platiti brand koji nešto garantira u smislu kvalitete

Dakle čak i da se radi na istoj traci ne znači da je proizvod identičan...

PS ako kupuješ no-name brandove popgledaj Haier - vidio sam u supermarketima...

BigBlju
05.02.2007., 10:56
:)
nije baš tako...
stvar je
- koju tehnologiju koriste - razvoj neke tehnologije košta i proizvođač koji je patentirao nešto to pokušava i naplatiti - na tebi je hoćeš ili nećeš platiti

- želiš li platiti brand koji nešto garantira u smislu kvalitete

...

Je, sve to stoji...
Npr. Gorenje slovi za odličan brand, cijene su im među višima, a onda naletim tu na forumu na ljude kojima u tri godine takav frižider završi tri puta na servisu. Ili frendovi kupe neku Electroluxovu pećnicu na kojoj im prsne staklo i isto tako sto gluposti.
Sve mi se nekako čini da kvaliteta više i nije toliko nedostižna za male novce, i da plaćamo samo masne reklame i imena...
Gledala sam na netu - Beko ima svoju legitimnu stranicu i kao brand egzistiraju u par zemalja Europe...
Kaj se tiče tehnologije - namjeravam uzeti basic modele - ne treba mi pećnica koja npr. ima ugrađene recepte i ne namjeravam ju uključivati pute mobitela - dovoljno je da je energetski razred A...

homosapiens
05.02.2007., 11:07
Gorenje jos uvijek prodaje dobro svoje proizvode jer zivi na staroj slavi, a primjer ti je njemacka gdje sam mogao naci prije 15g Gorenje proizvode i trgovci su ih hvalili i preporucili prije nego njihove, ali sad je to druga stvar vise njemci nece da uvezu Gorenje jer ne trpe prvise reklamacija.
I da Gorenje ti se jos malo proizvodi u Sloveniji za zapadno trziste, a ovo kod nas je Gorenje koje se proizvidi u Srbiji .
Uzmi Beko ili Quadro za sitne novce imas garnciju tri godine i nakon tri godine baci na smece i kupi opet nove.

prle69
05.02.2007., 13:25
Je, sve to stoji...
Npr. Gorenje slovi za odličan brand, cijene su im među višima, a onda naletim tu na forumu na ljude kojima u tri godine takav frižider završi tri puta na servisu. Ili frendovi kupe neku Electroluxovu pećnicu na kojoj im prsne staklo i isto tako sto gluposti.
Sve mi se nekako čini da kvaliteta više i nije toliko nedostižna za male novce, i da plaćamo samo masne reklame i imena...
Gledala sam na netu - Beko ima svoju legitimnu stranicu i kao brand egzistiraju u par zemalja Europe...
Kaj se tiče tehnologije - namjeravam uzeti basic modele - ne treba mi pećnica koja npr. ima ugrađene recepte i ne namjeravam ju uključivati pute mobitela - dovoljno je da je energetski razred A...

Kao što rekoh završnu kontrolu rade ljudi i oni mogui pogriješiti... ali mi se čini da kvalitetni brendovi na to polažu više pažnje...
ja moram priznati da sam imao quadro frižider i radi(o) je bez ikakvih problema. Moji roditelji su kupili isti model u istom dućanu i za dva mjeseca bacili ga i kupili novi jer se tri puta pokvario...

Trash Hunter
05.02.2007., 13:44
Turska marka sklepana od raznih dijelova , teh rijesenja boljih proizvđača.

Savjet biježi dalje od toga.

Zašto zbog rezervnih dijelova i servisa.

Možda je jeftino ali nije toliko jeftino da bi ti bilo isplativije u ovom trenu tj. gledajuci dugorocnije recimo na koji 4-7 godina.

Zašto, nije ti svedjedno kada ti nesto crkne na perilici ili frižideru pa ti moras bez toga biti koji cca 1-2-3 tjedna jer nema se rezevrnog dijela i cekas da ga se zmisli u servisu ili da ti ga serviser zmisli.

I kaj onda cekas i cekas a tebi ne radi frizder koji naprosto u danasnje vrijeme neophodan.

Zato savjet uzet marku proizvoda koja je na ovom području udomaćena koja ima iza sebe logistiku od servisa rezervnih dijelova itd itd. npr Gorenje

Nažalost događa se da ljudi ponajmanje razmišllaju o stvarima koje su najbitnije za održavanje istog. Osim cijene i dizajna ponekad je potrebno uzet i neke druge čimbenike u kalkulaciju isplativosti samog proizvoda.

No opet rečiću i da nije nužno da najskuplji bude najbolji a niti najeftiniji.

dk1
05.02.2007., 18:19
nekom je bitna marka auta, nekom marka cipela a nekom marka veš-mašine.
innače turci su kupili grundig, kinezi simens mobitele pa ti vidi koliko si spremna platiti za "orginal švabsko"

angelin1
07.02.2007., 13:19
No, da...
Ili?

Servis osiguran. u Splitu je to andabaka commerce, a u Zg ne znam!

djjosa
15.05.2007., 09:44
Beko je turska firma koja radi po Bosch lincenci.Pa pola stvari od Boscha je iz Turske i radi ih upravo Beko.Ljudi moji nepadajte na marke,sve je to danas isto a plaćate ime duplo.Beko sad ima garanciju 5 godina,zar je to malo?koliko ima electrolux,bosch,candy,zanussi,indesit.......?U Splitu je centralni servis za cijelu državu za Beko-Andabaka,evo i par web stranica.....

www.beko.com
www.beko.com.tr
www.beko.co.uk
www.beko.de
www.eplus.hr

tomislav10
16.05.2007., 11:26
Imam Beko perilicu posuđa nekih dvije i pol godine ... garancija 4 godine ... za sad solidno pere ...

Sasha
16.05.2007., 11:32
Vesh mašina stara već nekih 4-5 godina, još radi super, bez kvarova :bonk: :bonk:
Inače, servisa ima po hrv, tako su mi rekli bar...

NERAST
16.05.2007., 19:28
Ja imam u jednoj kući Beko hladnjak neki jeftiniji i vec radi 5 godina bez i najmanjeg problema, a u drugom stanu imam sve od Quadra i takodjer vec 2 god sve za 5 .... isto tako imam i bosch hladnjak za kojeg isto nemam prigovora, ali zato na gorenje hladnjak puno prigovora!!!

Precious X
12.06.2007., 13:34
Je, sve to stoji...

konačno pametna. marketing je OGROMNA stavka u troškovniku nekog proizvođača, i TO je ono što podiže cijenu "brandu", tzv. brandiranje.
Kakvi razvoji novih tehnologija, haha.. uostalom, jeste li čuli za industrijsku špijunažu?? Npr. 6th sense tehnologija, marketinška fora prilagođena ist.europskom tržištu, proguglaš, i samo proizvodi za ovo tržište imaju tu krasnu "tehnologiju".To je ipak prefino, za npr.Amerikance :zubo:
Sve su to iste/slične tehnologije, izmišljaju se zvučni nazivi (u marketinškim odjelima, naravno, sigurno ne u znanstveno-istraživačkim), izmišlja se topla voda, sto varijacija na temu, samo ista pašta, drugo pakovanje. U startu se ništa ne proizvodi da bi trajalo, tako da BEKO-va garancija od 5 godina i servis u blizini, su dobar argument za kupnju, pa makar mi u slučaju kvara, "podvaljivali" novu stvar, bar sam 5 god.mirna. Da, to inače većinom svi rade,samo neki nažalost samo 2 godine. Uostalom, kažu ljudi da im se BEKO baš i ne kvari...

mmarko40
15.06.2007., 10:43
Ja imam BEKO suđericu, kupljena prije nešto više od četiri godine. Radi bez problema. BEKO je turska firma sa dugogodišnjim iskustvom i u rangu je svih proizvoda koje možeš naći kod nas u prodaji u nižem cjenovnom razredu, bez obzira na firmu.
Imam veš mašinu Gorenje, tri godine, i sva je zahrđala.
Imam novi Electrolux frižider, čuje se ko blesav, stenje, zviždi.
Mislim da je to sve isto smeće, proizvodi se u Kini, Poljskoj i šta ti ja znam.
Sve je to uglavnom za jednokratnu uporabu. Kad crkne, iz sigurnosnih razloga baci i kupi novo.

Q-2
15.06.2007., 11:02
BEKO je jedan od večih turskih proizvođača bijele tehnike, proizvodi i za ostale brandove. U principu postoje samo 2 turska proizvođača koji ti proizvode Grundig, Gorenje, Quadro, neke modele Vivax-a itd

Kvaliteta je osrednja, no što točno znači osrednja?
Mislim da danas stvarno moraš imati peh i naletit/kupit lošu stvar. Sve se više manje radi u istim tvornicama i s istim djelovima. Problemi se mogu javljati od serije do serije proizvoda tako da ti nitko ne može garantirati kvalitetu.

Bitno je da imaš što dužu garanciju tako da si mirna ako se nešto i desi.

vaci
19.06.2007., 20:24
jel neko spomenija 5 godina garancije?

onda se ja ne bi mislila :raspa:

đura
19.06.2007., 21:42
ja imam beko perilicu rublja, perilicu posuđa i frižider. svki oko 3-4 godina. za sad sve radi super. bilo je jeftino, na akciji i još 4 god garancije.

neki napisali da je to turska firma po bosch tehnologiji, a nije to turska firma po simensovoj tehnologiji? meni su tako rekli.

Yazz
19.06.2007., 23:05
BEKO je jedan od večih turskih proizvođača bijele tehnike, proizvodi i za ostale brandove. U principu postoje samo 2 turska proizvođača koji ti proizvode Grundig, Gorenje, Quadro, neke modele Vivax-a itd

točno :)

Kvaliteta je osrednja, no što točno znači osrednja?
Mislim da danas stvarno moraš imati peh i naletit/kupit lošu stvar. Sve se više manje radi u istim tvornicama i s istim djelovima. Problemi se mogu javljati od serije do serije proizvoda tako da ti nitko ne može garantirati kvalitetu.

ista tvornica - i to je točno. epidemijski kvarovi - isto tako točno, može se desiti i mieleu i beku.
ALI ne i isti dijelovi! turčin (ili kinez još malo istočnije) stavi na stol npr. deset stakala za vrata perilice i kaže: dame i gospodo, staklo br. 1 košta 1 eur, staklo br. 2 košta 2 eura... staklo br. 10 košta 10 eura? što želite?
aha, aha, bilježim...
to bi bilo: 200 eura exw cijena.
da li se gospodi uklapa u budžet?
ne?
ok, onda predlažem da ubacimo staklo br. 5 umjesto 10 i pumpu br. 2 umjesto 6.
total ovaj put: 150 eura,
gospodi odgovara?
da?
savršeno!
isporuka za 90 dana fco naše skladište.
izvolite za mnom ovuda do restorana :)

Bitno je da imaš što dužu garanciju tako da si mirna ako se nešto i desi.

ne baš, ne baš...
koja korist i od 100-godišnje garancije ako ti je perilica 99 godina u totalu na popravku? ;)

BigBlju
20.06.2007., 19:51
Evo - kupili smo Beko hladnjak i zadovoljni smo - dizajn odličan, ne čuje se, radi OK... za sad (hm, prošlo je tek 2 mjeseca...).
Nadam se da će tako i ostati.
Od ostale tehnike (suđerica, ploča, pećnica) uzeli smo Bosch (zahvaljujući frendu koji nam je dao dobar popust), a vešmašina je Gorenje, stara ca. 6 godina i radi OK.

papuca
20.06.2007., 21:17
mi imamo susilicu i super smo zadovoljni,kostala je 2000 a ima masu funkcija i odlicno susi

BundyBoy
21.06.2007., 07:29
ja imam beko tv već 7 godina i još
uvijek radi bez greške... :top:

Nick Fallin
21.06.2007., 09:42
@BigBlju,

Di ste kupili Beko, tj. di je najpovoljniji?

smjesak
04.07.2007., 13:03
Mi kupili beko frizider u elipu,imamo ga godinu dana i za sad radi bez greske.Frizider je ogroman, no frost,jeftinije za to nismo mogli a stvarno je lijepi i veliki

smjesak
04.07.2007., 13:03
Pardon naziv prodavaonice je elipso

ante79
17.07.2007., 11:06
evo baš sam neki dan bio u elipsa u dugopolju i gledao beko uređaje...
frižider izgleda odlično, staklo i plastika unutra izgleda puno bolje nego npr. whirpoolovi koje sam gledao...potrošački je razred A, 5 godina im je garancija...
citao sam ovu temu...i vidim kako neki pljuju po ovom proizvođaču...ali na kraju kad sve sažmem...vidim da oni koji su kupili Beko se ne žale...tako da baš i nemam volje obazirati se na snobovske onanije o tome kako treba kupovat razvikane marke...:cool:

djjosa
13.08.2007., 22:01
ja imam beko perilicu rublja, perilicu posuđa i frižider. svki oko 3-4 godina. za sad sve radi super. bilo je jeftino, na akciji i još 4 god garancije.

neki napisali da je to turska firma po bosch tehnologiji, a nije to turska firma po simensovoj tehnologiji? meni su tako rekli.
bosch i siemens-ista stvar,drugi brand,rade se na istoj traci.

rsts-ri
14.08.2007., 12:06
beko nema veze ni s boschom ni siemensom osim sto ih uglavnom servisiraju isti servisi i to zato jer je andabaka generalni za oboje u hr. pa tko radi bosch radi i beko i excello.

jednom prilikom imao sam u servisu dvije suđerice nova od beka nekih 2 mj.stara i jednu whirpool staru sigurno preko 3 god. jer nije imala jamstvo
izvana je bila samo razlika u boji,kad sam ih rastavio unutra sve isto sve do najsitnijeg detalja,to je slucaj s suđericama,a frižidere koje oni rade to mogu napravit samo turci iako stavljaju najbolje "danfoss" kompresore blokiraju nakon nekog vremena,a o rezervnim dijelovima necu ni pricat.
na svim shemama od beka kupljeni kod nas pise BALKAN :s a isti model samo dodaju jos koje slovo iza i pise EURO :)

inace kad svi pisu o nekim grupacijama stvari za beko stoje ovako

arcelik,beko,altus,blomberg,elektrabregenz,tirolia ,leisure,flavel i arctic oni su vam svi zajedno :flop:

Nick Fallin
14.08.2007., 12:12
....:

Nikako da te ulovim pa ću probati tu offtopic.

Kupio sam Ariston frižider.

Zajeb?

rsts-ri
14.08.2007., 12:21
Quote:
rsts-ri kaže: Pogledaj post
....:
Nikako da te ulovim pa ću probati tu offtopic.

Kupio sam Ariston frižider.

Zajeb?

ariston je po meni :top:

Nick Fallin
14.08.2007., 12:32
ariston je po meni :top:

Tenks.

Ariston ima kraću garanciju, no mislim da će barem biti dostupnih dijelova za popravak.

enivej, ovaj model http://www.mayer.sg/www/storefront/ProductDetail/default.asp?ProductId=58&CatalogId=6&Brand=Ariston za 3300kn u pevecu. Mislim da je cijena korektna.

rsts-ri
14.08.2007., 14:16
3,5k je ok za ovaj frižider
svidja mi se :zubo: :zubo:

djjosa
16.08.2007., 10:18
beko nema veze ni s boschom ni siemensom osim sto ih uglavnom servisiraju isti servisi i to zato jer je andabaka generalni za oboje u hr. pa tko radi bosch radi i beko i excello.

jednom prilikom imao sam u servisu dvije suđerice nova od beka nekih 2 mj.stara i jednu whirpool staru sigurno preko 3 god. jer nije imala jamstvo
izvana je bila samo razlika u boji,kad sam ih rastavio unutra sve isto sve do najsitnijeg detalja,to je slucaj s suđericama,a frižidere koje oni rade to mogu napravit samo turci iako stavljaju najbolje "danfoss" kompresore blokiraju nakon nekog vremena,a o rezervnim dijelovima necu ni pricat.
na svim shemama od beka kupljeni kod nas pise BALKAN :s a isti model samo dodaju jos koje slovo iza i pise EURO :)

inace kad svi pisu o nekim grupacijama stvari za beko stoje ovako

arcelik,beko,altus,blomberg,elektrabregenz,tirolia ,leisure,flavel i arctic oni su vam svi zajedno :flop:

dragi moj prijatelju beko radi aparate po bosh licenci isto kao i bira po gorenjevoj.zar nisi možda znao da se i boschovi frižideri rade u turskoj?što se tiče frižidera u ponudi imaju daleko velik izbor za povoljnu cijenu za razliku od gorenja i sličnih proizvođača.garancija mu je 5 god,ti ćeš sad reć kakva mu korist ako se kvari?zar je ariston bolji izbor kad se u 2-3 god. pokvari 5 puta??!!iman u kući aristonovu pećnicu koja je ajme majko...:flop: a ploču 2+2 san već davno zaminio:flop: .nekažem da je danas neko toliko bolji jer po meni je danas sve stvar sriće,ako te posrići trajat će ti ,ako ne nisi sritan i gotovo.ali kad već uzimaš gledajući količinu,cijenu,garanciju...mislim da je beko tu bolji,a i njihov blomberg nešto skuplji je u tom rangu.neznan ja u kojem si ti servisu,ali o ovlaštenom servisu andabaka(split) ima rezervnih dijelova.a mislim da i po reakcijama ljudi ovde u ovom forumu najbolje vidimo da ljudi zadovoljni s bekom i omjerom uloženo-dobiveno. i neznan šta si skeptičan prema turcima,po meni su gori šminkeri talijani sa candyem,i aristonom:eek: ,a i gorenje recimo škrinje radi u srbiji,per.posuđa u kini itd.
JOŠ jedna informacija ....BEKO je u bijeloj tehnici broj 2 po prodaji aparata u velikoj Britaniji.
i zaboravio si reći da u korporaciji arcelika postoji još jedan brand a to je u području audio-video tehnike -GRUNDIG- kojeg su kupili od posurnulih njemaca.

Nick Fallin
16.08.2007., 10:41
nekažem da je danas neko toliko bolji jer po meni je danas sve stvar sriće,ako te posrići trajat će ti ,ako ne nisi sritan i gotovo.

Mislim da tu ima dosta istine, no svejedno, kad sam birao, Beko frižider dimenzija kao Ariston (no frost) je bio skuplji od Aristona za 1000kn -iako je Ariston bio na akciji, no nebitno za priču.

E sad, da li bi rađe 1000 kn skuplji Beko ili jeftiniji Ariston (koji još ima inox frontu)?

Ili rađe proizvod 2 koplja niže od Beka za cijenu Aristona?

Nemoj samo reći da se Ariston stalno kvari, jer imam doma 17 godina staru Ariston vešmašinu, samo se promijenio remen jednom (kuc kuc drvo)

djjosa
16.08.2007., 11:34
neznam,kažem ti,iman ariston pećnicu:flop: ,ploču već davno prominio jer je otišla kvragu:flop: a posjedujem i hladnjak Beko(no frost),radi bez greške
NIJE TO NIŠTA ŠTA JE BILO PRIJE!danas je to drugačija priča,kako na šta naletiš,imaš sriće....itd. ali šta se tiče Beka....evo ljudi su sami na forumu rekli a najbolji uvid u to je izjava kupca i onog tko posjeduje taj artikal.

rsts-ri
16.08.2007., 12:38
NIJE TO NIŠTA ŠTA JE BILO PRIJE!danas je to drugačija priča,kako na šta naletiš,imaš sriće....itd. ali šta se tiče Beka....evo ljudi su sami na forumu rekli a najbolji uvid u to je izjava kupca i onog tko posjeduje taj artikal.

ne znam u cemu je problem ali i centralnog servisa kazu da se u rijeci mijenja najviše kompresora što se frižidera tice:confused:

mozda im nasa klima ne odgovara;)

Precious X
16.08.2007., 18:31
niko se ovdje iz cent.servisa nije javio, al se zato javila gomila zadovoljnih ljudi.
Da je imao ko loše iskustvo, već bi se odavno oglasio, čak i prije od nas zadovoljnih, jer "loš glas se još dalje čuje".
garancija je ogromna stavka, takodjer, jer kao što je vidljivo iz masu topica i postova, i najrazvikanije marke se kvare, rade na istoku i/ili za ist.tržište (gdje nažalost spadamo i mi s ovog foruma), i nitko ti ne garantira da neće stalno bit na popravku, s tim da ćeš ga za razliku od Beko uređaja SAM PLAĆAT. S tim da čisto sumnjam da će na popravke, jer vidim niko se nije požalio...a imam i oko sebe par primjera gdje su ljudi to kupili i više su nego zadovoljni. Na stranu sa "snobovskim onanijama", kako je netko napisao, a o "brandu" i "brandiranju" sam i ja rekla par riječi.

rsts-ri
16.08.2007., 18:52
niko se ovdje iz cent.servisa nije javio, al se zato javila gomila zadovoljnih ljudi.
Da je imao ko loše iskustvo, već bi se odavno oglasio, čak i prije od nas zadovoljnih, jer "loš glas se još dalje čuje".
garancija je ogromna stavka, takodjer, jer kao što je vidljivo iz masu topica i postova, i najrazvikanije marke se kvare, rade na istoku i/ili za ist.tržište (gdje nažalost spadamo i mi s ovog foruma), i nitko ti ne garantira da neće stalno bit na popravku, s tim da ćeš ga za razliku od Beko uređaja SAM PLAĆAT. S tim da čisto sumnjam da će na popravke, jer vidim niko se nije požalio...a imam i oko sebe par primjera gdje su ljudi to kupili i više su nego zadovoljni. Na stranu sa "snobovskim onanijama", kako je netko napisao, a o "brandu" i "brandiranju" sam i ja rekla par riječi.:top: :top: samo naprijed s kupovinom beka pa moraju i servisi nesto radit:top:

djjosa
16.08.2007., 20:50
neznan kakva je situacija kod vas u rijeci ali mi u splitu takvih problema nemamo,
ništa....vi u rijeci kupite nešto drugo,sigurno ćete se naplaćat poravaka izvan garancije.;)

rsts-ri
16.08.2007., 21:01
ja ne vjerujem u nista novo pa mi je sve od bijele tehnike staro preko 10 godina iako svaki dan imam prilike uzet najnovjie modele ,koji trunu i nitko ih nece popravljat jer se ne isplati

rsts-ri
16.08.2007., 21:03
i da kad idete kupovat a zelja vam je da kupite smece odite kod peveca :top:

Precious X
16.08.2007., 23:27
neznan kakva je situacija kod vas u rijeci ali mi u splitu takvih problema nemamo,
ništa....vi u rijeci kupite nešto drugo,sigurno ćete se naplaćat poravaka izvan garancije.;)
Nemaju ni u Rijeci ljudi problem s Bekom, barem ovih nekoliko što ih ja poznajem, a kupili. Štaviše, svi preporučuju. Bilo bi dobro da se ipak javljaju na topic oni koji imaju nekakvo iskustvo, ili barem argument. Sve ostalo nije pošteno prema ljudima koji ovo čitaju. ;)

Precious X
16.08.2007., 23:30
ja ne vjerujem u nista novo pa mi je sve od bijele tehnike staro preko 10 godina iako svaki dan imam prilike uzet najnovjie modele ,koji trunu i nitko ih nece popravljat jer se ne isplati

E pa upravo bi ti, kad već ne vjeruješ u NIŠTA novo, ako se ukaže potreba za kupovinom trebao odabrati ono sa dužom garancijom. Kad već druge garancije nema.. O nižoj cijeni neću ni govoriti..

djjosa
17.08.2007., 09:35
Nemaju ni u Rijeci ljudi problem s Bekom, barem ovih nekoliko što ih ja poznajem, a kupili. Štaviše, svi preporučuju. Bilo bi dobro da se ipak javljaju na topic oni koji imaju nekakvo iskustvo, ili barem argument. Sve ostalo nije pošteno prema ljudima koji ovo čitaju. ;)

slažem se

Saško
17.08.2007., 09:46
ja imam beko tv već 7 godina i još
uvijek radi bez greške... :top:

Potpisujem!
TV Beko već 8-9 god radi bez greške, čekam da crkne pa da kupim bolji (to je drugi TV u obitelji), al ništa...

rsts-ri
17.08.2007., 12:03
TV nije bijela tehnika pa ne zanm, za ostalo čestitam kupcima:top:

djjosa
17.08.2007., 12:12
I ja čestitam,jer vidim po reakcijama ljudi koji već posjeduju Bekov aparat da su zadovoljni,a imam i ja Beko hladnjak no frost:top:

djjosa
28.08.2007., 19:56
jel netko ima Bekov side by side?

pivka
28.08.2007., 20:12
Imam veš mašinu Gorenje, tri godine, i sva je zahrđala.

imam dvije veš mašine gorenje i obadvije su hrđave kao stara kanta

BluesCat
28.08.2007., 20:25

Ukucaj Bekoteknik. Radi se o turskoj firmi

camus
29.08.2007., 21:31
Nas beko frizider trajao dvije godine i savrseno radio i odjednom poceo smrditi...ni serviser nije znao zasto....i danas dvije godine kasnije savrseno radi, ali i dalje smrdi, susjed ga smjestio u stalu pa mu ne smeta:) a mi morali kupiti novi frizider i prekrojit kuhinju, jer beko frizideri su uzi od ostalih frizidera!!!!

orchyd
30.08.2007., 13:14
kod mene je sve beko, LCD, masina za ves, frizider side by side, pecnica,masina za sudje i sve mi je odlicno. beko zapravo proizvodi arcelik proidvodjac Grundiga, LG-a itd.

djemba
04.09.2007., 10:05
Ubo i ja gotovo sve od beka.Pročitao sam dosta postova o svim ostalim firmama i svako ima neku zamjerku no 5 godina garancije + dosta pohvala za Beka mi je bilo dovoljno za kupnju.
Sličnu dilemu sam imao prije par godina pri kupnji tv-a.Između Panasonica i quadra -ista funkcija i veličina ekrana izabrao sam panasonic:flop: i pokvario se nakon 1g i 2mjeseca.Točno 2 mjeseca nakon isteka garancije od 1g ,dok je quadro imao 3godine garancije. Nisam htio kupiti neki -ajmo reć no name proizvod za 2000kn nego "pilu" od 4000kn .:flop: i nije se isplatilo ( bez obzira na panasonicov bolji ekran i nešto čistiji zvuk)
Možda usporedba crne i bijele tehnike nije pokazatelj ali ..........meni dovoljno

Precious X
13.03.2008., 14:36
i kako ti se pokazalo?

e, da, našla sam im site i ne čini mi se baš tursko ili šta već. evo! (http://www.beko.co.uk/)

Jo§iPa.StWoR
20.06.2008., 08:35
Brandovi u smislu kvalitete više ne postoje jer se radi na masovnosti i sa što jeftinijom radnom snagom. Tako sam kupila nike patike u trgovini koje su se raspale za 14 dana. Bekovu perilicu imam 5godina do sad otišla pumpa za vodu i remen elektromotora. Zanemarivo.

miko10
20.06.2008., 09:18
dragi moj prijatelju beko radi aparate po bosh licenci isto kao i bira po gorenjevoj.zar nisi možda znao da se i boschovi frižideri rade u turskoj?što se tiče frižidera u ponudi imaju daleko velik izbor za povoljnu cijenu za razliku od gorenja i sličnih proizvođača.garancija mu je 5 god,ti ćeš sad reć kakva mu korist ako se kvari?zar je ariston bolji izbor kad se u 2-3 god. pokvari 5 puta??!!iman u kući aristonovu pećnicu koja je ajme majko...:flop: a ploču 2+2 san već davno zaminio:flop: .nekažem da je danas neko toliko bolji jer po meni je danas sve stvar sriće,ako te posrići trajat će ti ,ako ne nisi sritan i gotovo.ali kad već uzimaš gledajući količinu,cijenu,garanciju...mislim da je beko tu bolji,a i njihov blomberg nešto skuplji je u tom rangu.neznan ja u kojem si ti servisu,ali o ovlaštenom servisu andabaka(split) ima rezervnih dijelova.a mislim da i po reakcijama ljudi ovde u ovom forumu najbolje vidimo da ljudi zadovoljni s bekom i omjerom uloženo-dobiveno. i neznan šta si skeptičan prema turcima,po meni su gori šminkeri talijani sa candyem,i aristonom:eek: ,a i gorenje recimo škrinje radi u srbiji,per.posuđa u kini itd.
JOŠ jedna informacija ....BEKO je u bijeloj tehnici broj 2 po prodaji aparata u velikoj Britaniji.
i zaboravio si reći da u korporaciji arcelika postoji još jedan brand a to je u području audio-video tehnike -GRUNDIG- kojeg su kupili od posurnulih njemaca.

Bosch I Beko nemaju ama baš ništa zajedničko niti postoji ikakva licenca kod Beka od Boscha.
Bosch je brand firme BSH koja ima 14 brandova. Nabrojat ću samo neke:
Bosch, Siemens, Gaggenau, Neff, Ufesa, Balay, Pistos.....
Firma BSH ima 43 proizvodnje u svijetu i svaka je za proizvodnju samo jednog tipa aparata. Dakle u Turskoj se proizvode samo perilice rublja i to jeftiniji modeli jer je jeftinija radna snaga. A tvornica i inženjering je 100% njemački.

Što se tiće Beka ide ovako: Jedan močan čovjek, nešto slično kao kod nas Todorić se ubacio u svijet bijele tehnike. Tako je sve krenulo. Zadnja akvizicija im je njemački brand Bloomberg koji su također kupili da bi se Bek0o mogao prodavati pod njemačkim brandom.
Sami aparati nisu loši, svakako su bolji od Gorenja a cijena im je ili manja ili jednaka Gorenju.
Tako da mogu zaključiti da se svakako isplati kupiti Beko jer je omjer uleženog i dobivenog bolji nego kod jednog Gorenja.

Sad malo o garancijama. Prema statistikama 90% kvarova na bjeloj tehnici se dešava u prve dvije godine, nakon toga ima također kvarova ali puno manje, i na kraju aparat umre od prirodne smrti, odnosno starosti.
Oni koji daju 5 godina garancije to rade isključivo radi marketinga i poboljšanja prodaje. I Wirpool je imao garanciju 6 godina koju su sad nakon nekog vremena povukli sa tržišta, tako da je jasno zašto.
Između ostalog, ako kupite BMW ili mercedes ili nešto slično, garancija je 2 godine, a Kia ima i do 7 godina. Sami zaključite što to znači.

project zwo
22.06.2008., 09:44
Je, sve to stoji...

net stranicu more izradit svatko! za bilo koju marku! A sad se pojavljuje gro novim marki koje nikad prije nisu radile ni šibice, a po nekim ovdje sad su "partneri-brand imena koja se rade po drugim zemljama"!! Ma dajte!!:rofl:
Zar će, na primjer , BMW dat Rumunjima ili Tunisu da radi njihove aute pod imenom Sandy (pijesak) i očekivat da će im proizvodnja rasti!!!???:eek:
Samo se vi tješite da su to isti proizvodi kao i poznati brandovi.
Ja nikad nebi takve marke (Beko,Qvadro, Vivax i sl) jer se radi o proizvodima koji moraju raditi - a ne da mi peć ili perilica krepa u pol posla ili hladnjak ili klima usred ljeta!!!:flop::flop::flop:

Pitanje je kako ti proizvodi rade u usporedbi sa "pravima". Jer netko nebi primjetio loš rad takvog prozivoda pa da mu ovaj ispiše potvrdu za to...:rofl::rofl::rofl::rofl:

Basic modeli?? pa kad dođeš kod nekog i vidiš kako malo skuplji model ima ono što bi i tebi bilo potrebno???:kava:

solar
22.06.2008., 18:28
...
Ja nikad nebi takve marke (Beko,Qvadro, Vivax i sl) jer se radi o proizvodima koji moraju raditi - a ne da mi peć ili perilica krepa u pol posla ili hladnjak ili klima usred ljeta!!!:flop::flop::flop: ..

pa ne znam baš da su se beko ili quadro pokazali kao kvarljivi proizvodi...
beko daje garanciju 5 godina. i koliko vidim po forumima i čujem od poznatih baš se i ne kvare... isto vrijedi i za quadro.

atlantis
22.06.2008., 19:09
vis da gospodin pada samo na markice ;)

jebes kvalitetu, glavno da kosta i poznato je, sigurno vrijedi vise :zubo:

magaly
23.06.2008., 13:02
ja imam beko staklokeramičku ploču kombinirano 2 plin+ 2 struja i super sam zadovoljna već je imamo preko 1 godinu i ko nova je.... :D

miems
23.06.2008., 13:31
ja sam uzela ugradbenu perilicu posuđa od Beka, upravo se ugrađuje u moju novu kuhinju. Uzela sam ju preko preporuke pa ćemo vidjet... :)
i sad razmišljam uzet i njihov friđ jer mi treba uži, a isto imam preporuku od frenda koji ga ima već tri godine i super je zadovoljan.. navodno je tih :)

project zwo
23.06.2008., 19:18
kao prvo, ja sam žensko :rospija:!!
kao drugo, ne želim izazivati sreću sa proizvođačima koji su "jučer" odjednom počeli raditi "vrhunsku" bijelu tehniku....bez obzira koliko fensi-šmensi reklama imali na TVu... A za Qvadro znam kako im aparati rade...svaki 1,5ti na servis...a servis neki provatnik koji radi po sistemu "da vidim kvar, pa ak znam popravit naručim dijelove"...:rofl:

atlantis
24.06.2008., 11:07
a cuj, onda ti kupuj gorenje koje radi godinama pa ima hrdjave frizidere i perilice vec nakon nekoliko mjeseci :D :D

seni001
11.09.2008., 12:23
Da se i ja uključim, imam Beko ugradbenu pećnicu sa touch screenom i Bloomberg perilicu- prezadovoljna s jednim i drugim, kojih godinu dana... Kako bude dalje...vidjeti ćemo... za sad 5 plus

vinka
12.09.2008., 10:51
Ja sam na strani Beka. Imamo mašinu za robu - birali smo posebne dimenzije (pliće) jer nam je banj mali. Bila je izrazito povoljna. Uza sav strah i nepovjerenje na pocetku, sad sam vrlo zadovoljna. Radi uspješno preko 4 godine, bez iti jednog problema. Kupili smo i mašinu za pjate od 45 cm (cijena nam je isto bila bitna). Ima dovoljno programa za birat i sve lipo opere. Jedini prigovor koji imam je nešto slabije sušenje. Ali i tome se može doskočit: ako se vrata otvore dok je još vrela sva para izađe i pjati su suhi.
I samo za kraj - 5 godina garancije je kod nas prevagnulo kao odlučujuća činjenica, a do sada je jos nismo imali potrebe koristiti.

Tonii
15.09.2008., 15:41
Beko je smece prve klase, vise nikad

solar
17.09.2008., 10:55
Beko je smece prve klase, vise nikad

možeš molim te podijeliti iskustvo - možda nam pomogneš u odabiru?

edit: ovako bez obrazloženja nisi uvjerljiv :zubo:

MoschuS
19.09.2008., 11:31
Da li postoji neki zastupnik za Beko u ZG. ili gdje ih se moze naci?
Vec neko vrijeme trazimo uzu (55cm) ledenicu a da nisu one skroz male i sad vidim da Beko ima dva modela na UK siteu i to bi nam bilo odlicno da mozemo kupiti kod nas.

solar
19.09.2008., 12:10
Da li postoji neki zastupnik za Beko u ZG. ili gdje ih se moze naci?
Vec neko vrijeme trazimo uzu (55cm) ledenicu a da nisu one skroz male i sad vidim da Beko ima dva modela na UK siteu i to bi nam bilo odlicno da mozemo kupiti kod nas.

elipso prodaje, e plus uvozi.

tiz
19.09.2008., 12:30
Pitanje, na stranici koju je netko gore preporucio, beko ima "slim" perilice suda dakle 45cm sirine, a kapacitet je 10 tj. 12 setova posuda. Ja bas nisam upucena,ali zar nisu za 12 setova posuda perilice o60 cm sirine? Kako se u 45cm sirine stati 12 setova posuda?? U cemu je caka??

miko10
26.09.2008., 09:19
Pitanje, na stranici koju je netko gore preporucio, beko ima "slim" perilice suda dakle 45cm sirine, a kapacitet je 10 tj. 12 setova posuda. Ja bas nisam upucena,ali zar nisu za 12 setova posuda perilice o60 cm sirine? Kako se u 45cm sirine stati 12 setova posuda?? U cemu je caka??

Caka je u sljedećem:

Svaki kvalitetniji proizvođač perilica posuđa ima modele od 45cm sa 9 ili 10 setova, i 60cm od 12-14 setova. E sad. Postoje i drugi proizvođači koji stave u 60cm 16 setova, a to izvedu tako da ti tanjuri praktički stoje zaljepljeni jedan uz drugi i kvaliteta pranja je na kraju loša.
Kad imaš optimum od 12-14 setova posuđe je ljepo rapoređeno i sve se opere svaki put odlično.
Marketinški trik. Ne znam baš dali će itko ikad staviti 16 setova pa im to služi kao loš argument za prodaju a ubiti nije izvedivo.

diablo2211
12.02.2009., 20:55
Evo gledala neka iskustva vezana za Beko aparate koje još nisam koristila pa naletjela na Vasu diskusiju... Ja sam Beko upoznala 1999.god. kad je Turska bila zemlja partner na jesenskom Velesajmu. Onda sam upoznala ekipu koja je predstavljala Beko i sprijateljili se s glavnim managerom za središnju i istočnu Europu... Uglavnom radi se o uspješnoj turskoj firmi koja radi aparate za Bosch najviše i za još neke evropske marke a ovi samo stavljaju svoju masku i etiketicu...naravno da moraju zadovoljiti standarde koje traže firme kao što je Bosch(Njemci!) Dosta su zastupljeni i na britanskom tržištu, kod nas je problem što su relativno novi a prema novom smo uvijek s dozom rezerve?
Ja osobno imam Bekove hladnjake jedan od 2003, a jedan od 2004. oba dobro i stalno rade..Bekovu perilicu za suđe koja naporno radi od 2004.god., pećnicu i zamrzivač (škrinju veću!) i sve izvrsno radi... Prezadovoljna sam s perilicom za suđe, gledala sam perilice od Gorenja koje imaju moja mama i svekrva i košare u Bekovoj perilici su bolje organizirane, svekrvi su već otišla vrata od perilice, a moja uredno radi skoro svaki dan (mi smo obitelj s troje male djece!)... jedino nisam probala perilice za rublje jer sam tu kupila dosta skupu ali jako dobru perilice LG, bubanj 7kg, direct drive motor sve pohvale!
A sad me zanima kakva su iskustva s Bekovim usisivačima, zna li tko kakav je onaj na vodu?? i Bekove pegle? Moram kupiti peglu i 99% da cu uzeti njihovu samo me zanima ima li tko kakvo iskustvo???
Hvala i pozdrav!!

kika777
01.03.2009., 16:30
Pozdrav!
Zanimaju me vaša iskustva s perilicom suđa Beko DFN 6837 . Za nju sam čula da ima jedan brzi program od 22min, ali me zanima koliko traje neki drugi program npr.ecco ili na višoj temperaturi ,općenito kakva su iskustva vlasnika ove perilice ?

lavica71
02.03.2009., 09:13
Planiram kupiti perilicu posuđa beko. Ima li tko iskustva s DIS 5830?
hvala na odgovoru

akafi
02.03.2009., 12:46
Ja imam tu beko, programe si pogledaj po d izbor perilice posuđa.

Ne znam što te zanima, pa pitaj,a kako nikad do sad nisam imala perilicu, ne mogu je usporediti s nekom.
Uglavnom, nemam neke probleme koji se spominju, imama ju 4 mj, radi svaki dan ana najkraćem programu, nekad na dužem.nisšta ne smrdi, sušđe je super oprano, lošije je bilo kad sam imala tablete iz lidla koje je netko nahvalio.sad imam blink iz milera, najbolje je bilo s čarlijem.slijedeće ću kupiti iz dm-a
nas ima 5, i stane mi sve suđe od jednom,(kuham svaki dan) u stvari mi se čini da nema dovoljno suđa- ono tanjurić za ono, zanjurić za ovo, svatko iam svojku omiljenu čašu isl.
veće rajngle operem u suduperu, mislim da bi mi za njih trebala viša temp, a ne da mi se da mašina radi 1,5 sat.
jedino mi se čini da je bučnija od neke koju sam vidjela kod frendice, ali mi ne smata jer perem iza 9 još smo svi budni, a i susjedi

lavica71
02.03.2009., 13:12
Hvala Akafi. Ja nisam imala perilicu do sada pa i ne znam na sto trebam obratit pažnju. Skužila sam (po forumima)da mora imati klasu AAA, tj. da ne troši puno vode, da ne buči, da skroz osuši suđe. Kaj stvarno tak dugo traje program pranja sat i pol?!:eek::eek::eek:

Zanima me također boja perilice Beko DIS 5830? Jel to neka smečkasta ili?
Također, dal je moguće montirat tu perilicu ispod posojeće radne ploče, s tim da se skine originalna gornja ploča perilice?

Hvala na odgovoru

akafi
02.03.2009., 14:03
Programi:
1. pretpranje
2. 35 stupnjeva-30 min
3. 40 st-71 min
4. 50 st-170 min
5. 55 st.-96 min
6. 70 st-128 min
7. 70 st-124 min
8. 55-65 st - 112-130 min

ta perilica ti je kompletno integrirarana , dakle ide pod ploču, a ono što ti vidiš smeđe na fotkama na internetu ti glumi ploču koju ti tj.majstor moraš za nju staviti od iverala.
znači ugradbena suđerica može biti da se ugradi ispod radne ploče , na frontu joj se stavi ploča pa se gumbi vide kad je zatvorena, a ova je potpuno integrirana, tj izvana izgleda kao kuhinjski element.
odi u neki salon bijele tehnike, pa će ti stričeki objasniti
i ne boj se , kad sam ju prvi put otvorila nakon pranja, skoro sam pala u nesvjest kak su čaše bile sjajne:lol:

melis@
03.03.2009., 08:56
sve pohvale BEKO-u. imam dosta toga od njih i vec 3 godine sve funkcionise besprijekorno :top: a cijena je bila dosta prihvatljivija od ostalih 'zvucnih' imena :).

lavica71
03.03.2009., 11:54
Skužilaaaaaaaaaaaaa, fala!
:):):) Zanima me di si ju kupila i kolko košta ?rate i sl?

akafi
03.03.2009., 21:21
U deak tehni u samoboru, kao i svu ostalu bijelu tehniku, hvala ekipi s foruma na preporuci, oko 2800

crnarupa
09.07.2009., 10:36
pozz! Evo čitam i vidim svi ste zadovoljni beko proizvodima...ja imam frižider, usisavač na vodu i klimu od njih već 2 i po godine i sve mi izvrsno radi. Planiram kuhinju u novom stanu i već sam odlučila kupiti beko pećnicu i ploču, no nisam sigurna za perilicu posuđa jer mi je stolar koji će raditi kuhinju rekao da se beko perilice usmrde nakon godinu dana korištenja. Molim vas koji imate perilicu beko da mi kažete je li to istina? I koju perilicu savjetujete od beka?

e da i neću ugradbenu perilicu nego samostojeću jer su navodno kvalitetnije a ugradit će mi je ispod radne ploče sa ladicom iznad (donji elementi su visine 100cm)

crnarupa
13.07.2009., 08:09
netko?

plavusa123
13.07.2009., 21:26
Evo ja imam Beko perilicu,samostojeca,ispod radne ploce i za sad sam prezadovoljna s njom al ne znam bas mogu li ti pomoc jer je imam tek kratko vrime.

Mushmula
20.07.2009., 11:09
Ja nažalost imam negativno iskustvo s BEKO-om. :(
Kupila sam prije cca godinu dana mikrovalnu pećnicu - najobičniju za 300-tinjak kuna. Nisam očekivala čuda od nje, ali mi ni ne trebaju jer je koristim svega par puta na tjedan na minutu, dvije da nešto odmrznem/podgrijem. Prije nekih mjesec dana mi se prestao vrtjeti tanjur i sad ju moram voziti na servis (ako još uopće imam garanciju) što mi je tlaka jer nemam auto... :flop:

mmic
26.07.2009., 15:03
Bok!

jel ima netko iskustva sa Beko stednjacima?

pronasla sam CM 61210SS ( http://www.eurodom.hr/product_info.php?cPath=76&products_id=2214 )

jel mozda netko koristi isti ili slicni?

nemogu pronaci neku vecu / siru specifikaciju, ova mi je malo stura..... :(

crnarupa
06.08.2009., 11:38
Evo ja imam Beko perilicu,samostojeca,ispod radne ploce i za sad sam prezadovoljna s njom al ne znam bas mogu li ti pomoc jer je imam tek kratko vrime.

Koju si kupila? Koliko je dugo koristiš?

plavusa123
06.08.2009., 12:01
Koju si kupila? Koliko je dugo koristiš?

Joj ne znam tocan model,mislim dfn 1500,tako nesto. Koristim je oko mjesec dana,ima 5 programa pranja. Klasa je AAB,ali i osusi mi suđe dobro. Imas slikicu na kuhinjama pa mozes vidit kako izgleda. Nije bila ni skupa oko 2500kn.
Ja sam za sad zadovoljna:top:

mmic
08.08.2009., 18:26
Joj ne znam tocan model,mislim dfn 1500,tako nesto. Koristim je oko mjesec dana,ima 5 programa pranja. Klasa je AAB,ali i osusi mi suđe dobro. Imas slikicu na kuhinjama pa mozes vidit kako izgleda. Nije bila ni skupa oko 2500kn.
Ja sam za sad zadovoljna:top:

Bok....

posto si kupila Beco perilicu.. gdje ima beco prodajna mjesta, po mogucno u ZG-u.. ne mogu naci na netu bas nista konkretno o Becu.... :(

plavusa123
09.08.2009., 14:21
Bok....

posto si kupila Beco perilicu.. gdje ima beco prodajna mjesta, po mogucno u ZG-u.. ne mogu naci na netu bas nista konkretno o Becu.... :(

Ja sam ju kupila u salonu gdje i kuhinju. Koliko znam nemaju oni ni internet stranicu. Najbolje da pitas. Puno trgovina bijelom tehnikom narucuje aparate po narudžbi. Ja sam iz Dalmacije i kod nas stvarno nije problem naci Bekove aparate tako da mislim da ni na podruciju Zg. nebi trebalo biti problema.

yurat
09.08.2009., 14:36
pozz!! Elipso Zg ima nešto od Beko programa.

Precious X
10.08.2009., 01:09
imam ja suđericu već preko 2 godine, integrirana, bila jedan od najskupljih modela (a opet jeftino ful u odnosu na mnoge druge), sve super 5, nikad ni najmanji problem, i ne smrdi, haha.... još uvijek i pod garancijom (5 g.)...

mmic
12.08.2009., 19:56
pozz!! Elipso Zg ima nešto od Beko programa.

da da da, bila sam u nekoliko Elipso ducana ali nisu imali bas neki izbor beka, nista od nama potrebnog..

doduse nisam otisla u centralnu poslovnicu, skoknut cu jos tamo...

didaktika
15.08.2009., 19:16
da da da, bila sam u nekoliko Elipso ducana ali nisu imali bas neki izbor beka, nista od nama potrebnog..

doduse nisam otisla u centralnu poslovnicu, skoknut cu jos tamo...

Imam Beko hladnjak i odličan je. Kupila sam ga u Elipsu na Trešnjevci(odmah iza placa), adresa: Garićgradska 19, a da si prikratiš šetnje po vrućinama evo i njihovog tel:309-49-54. Moji starci imaju Beko perilicu i hladnjak već dvije godine i jako su zadovoljni.

Gioia
20.08.2009., 07:08
Mi smo kupili BEKO perilicu rublja u rujnu 2001. Sada se prvi put MOŽDA pokvarila, odnosno voda curi negdje pored filtera. Zahebato je što smo je kupili u Plani Promet koja je propala a sada u Zadru nema servisa za nju. Elmont, kojeg se spominje na internetu kao servisera, više je ne servisira. Najbliži servis nam je Andabaka u Splitu i sad ih trebamo tek zvati da vidimo što ćemo...
Meni se sviđa BEKO, tiha je i nemamo prigovora.
Jedino je fakat zahebato za servis :ne zna:

marion56
23.08.2009., 13:27
mene zanima što je 6 sens i no frost tehnologija?

hvala

miko10
25.08.2009., 09:50
mene zanima što je 6 sens i no frost tehnologija?

hvala

Dakle: 6th sense je 'tehnologija' od Whirpool aparata. (možda nije za ovu temu)
Ništa posebno nego prodavanje neke njihove ideologije.

No Frost spada pod hladnjake. Sama riječ kaže sve - nema zamrzavanja.
Postoje hladnjaci koji imaju no frost u cijelom hladnjaku (znači i u hladnjaku i zamrzivaču) nema nakupljanja leda. Zrak se isušuje i u aparatu se nalazi samo hladan zrak, a ne hladan i vlažan uslijed čega dolazi do stvaranja leda.
Dakle možeš zaboraviti na otapanje zamrzivača nakon nekog vremena, odlična stvar.
E neki proizvođači nemaju no frost u cijelom hladnjaku nego samo u zamrzivačkom dijelu jer ako se zrak unutar hladnjaka isušuje, onda namirnice (voće i povrče) koje treba vlagu se isušuje i brže kvari. Što je i točno.

Eto.

marion56
25.08.2009., 10:51
hvala.....

opet...6sens je...?.:)

miko10
31.08.2009., 09:36
hvala.....

opet...6sens je...?.:)

Kao što rekoh prodaju maglu ali evo više ovdje.....

http://www.index.hr/xmag/clanak/sa-6th-sense-tehnologijom-svaki-kucanski-posao-je-laksi/345689.aspx

vlusi
23.10.2009., 21:38
pozz! Evo čitam i vidim svi ste zadovoljni beko proizvodima...ja imam frižider, usisavač na vodu i klimu od njih već 2 i po godine i sve mi izvrsno radi. Planiram kuhinju u novom stanu i već sam odlučila kupiti beko pećnicu i ploču, no nisam sigurna za perilicu posuđa jer mi je stolar koji će raditi kuhinju rekao da se beko perilice usmrde nakon godinu dana korištenja. Molim vas koji imate perilicu beko da mi kažete je li to istina? I koju perilicu savjetujete od beka?

Koristim Beko perilicu suđa (ugradbena DIN5832) već godinu dana i nema greške :top: nije se usmrdila. Klasa sušenja nazivno joj nije vrhunska, pa je znalo biti kapi poslije pranja, ali to je riješeno tako da sam je napojila tekućim sjajilom.

milomoje
04.12.2009., 16:38
Nebi Beko uzeo ma da mi daju 100 god. garancije ni mukte

milomoje, obrisan je nepotreban copy/paste dio na engleskom.. ljudi imaju google.

Maya_78
02.09.2010., 21:36
ajde, ima li netko recentnija iskustva...

arabesca87
02.09.2010., 21:57
ajde, ima li netko recentnija iskustva...

ja imam suđericu i pećnicu njihovu, evo već 5 godina oboje rade besprijekorno

papi73
03.09.2010., 01:17
beko vesmasina, 7 godina bez servisa... tak mi je bila dobra da je isla iz starog u novi stan gdje sam sve ostalo novo uzela... ko vurica :top:

vjevericacipi
14.10.2010., 09:54
Pročitala sam da su u Velikoj Britaniji za 2010. godinu beko perilice posuđa, na temelju neovisnih analiza, proglašene najpouzdanijima. Ja prekjučer jednu kupila, za sada zadovoljna, ima garanciju pet godina pa ćemo vidjeti. Inače, imam perilicu rublja od 2005. godine i nikad se nije pokvarila, a radi kao urica. Super zadovoljna!

mmic
24.10.2010., 14:18
Pročitala sam da su u Velikoj Britaniji za 2010. godinu beko perilice posuđa, na temelju neovisnih analiza, proglašene najpouzdanijima. Ja prekjučer jednu kupila, za sada zadovoljna, ima garanciju pet godina pa ćemo vidjeti. Inače, imam perilicu rublja od 2005. godine i nikad se nije pokvarila, a radi kao urica. Super zadovoljna!

bok,

koji model si kupila? mi sada trazimo perilicu ( sve kuhinjske aparate smo uzeli od Beka i za sada smo jako zadovoljni)
zapeo nam je za oko model: DFN1503S ali nema detaljne karaketeristike.
jel ima netko ovaj model, ako ima jel moze info o karakteristikama. na netu ima samo osnovno: Opis:
Perilica posuđa 5 programa 4 temperature pranja Prikaz rada pomoću LED žaruljica

Visina:85 cm, Dužina:60 cm, Širina:60 c

Fuerteventura
05.01.2011., 19:25
Moja baka ima Beko frizider, i svakih 2 mjeseca smrdi po pokvarenom mesu (iako ona nemaa nikad meso u frizideru nego samo povrce i voce :ne zna:), sto znaci svaka 2 mjeseca se pokvari amonijak koji je u frizideru, i jako zaudara.

Onda ona to isteka, i kad ponovo usteka par mjeseci radi sve ok, dok se opet ne pojavi taj raspadajuci miris amonijaka. :ne zna::ne zna:

plavusa123
06.01.2011., 18:12
bok,

koji model si kupila? mi sada trazimo perilicu ( sve kuhinjske aparate smo uzeli od Beka i za sada smo jako zadovoljni)
zapeo nam je za oko model: DFN1503S ali nema detaljne karaketeristike.
jel ima netko ovaj model, ako ima jel moze info o karakteristikama. na netu ima samo osnovno: Opis:
Perilica posuđa 5 programa 4 temperature pranja Prikaz rada pomoću LED žaruljica

Visina:85 cm, Dužina:60 cm, Širina:60 c

Možda malo kasno:) al mi imamo ovu perilicu vec skoro 2 godine i radi bez problema. Svaki dan pere.samo redovito sipam sol i sjajilo i radi savršeno. Za te novce nije loša uopće. Nije jako glasna. Ja sam zadovoljna:top:

BACARDI
03.02.2011., 18:27
Kupila sam Beko perilicu DIS 1520 i kad otvorim vrata vrata se automatski vraćaju natrag tj. ne ostanu ležati.. pa mislim da ima neka caka koju nisam skužila. Ima li neko takvu perilicu da jer danas više ne stignem u trgovinu da ih pitam, a jako sam znatiželjna.

babajuna
22.03.2011., 18:39
Beko suđerica 3506B, kupljena prije 6 godina, 4 godine garancije, radi ko prvog dana. :top:
Selimo u novi stan, kupujemo sve Beko.

Rudolfa
22.03.2011., 22:28
Imam u kuhinji skoro sve od Beka,sve je to srednja žalost,prije sam imala puno kvalitetnije aparate,ali kako se nema uvijek dovoljno novaca,gledaju se jeftiniji aparati.
Suđerica ne suši,a ploča za kuhanje od inoxa je karastrofa,gumbi na njoj su su svi otpali,moram naći negdje njihov servis i naručiti nove,o održavanju tog inoxa neću jer će mi se zamastiti kosa.

321tri
22.03.2011., 23:51
Ima li tko iskustva sa proizvodom "BEKO UGRADBENA PEĆNICA, OIM 25500XP, piroliza, 3,465.53 kn"?

djecko
15.06.2011., 16:45
Evo sto sam nasao na netu glede Beko experience

http://www.complaintsboard.com/complaints/beko-c221018.html

http://www.appliance-reviews.co.uk/Lister.aspx?fh_location=//reviewproducts/en_GB/categories$$lt$${reviewproducts_catalog01_26}/categories$$lt$${reviewproducts_catalog01_26_28}/rv_brandname=beko&fh_reffacet=brandname&fh_refview=Detail

Ana St-Zg
18.09.2011., 17:35
Imam beco perilicu za suđe i super pere jedino što ponekad nakon pranja zadržava vodu... nemam pojma šta je, za sada mi ne smeta al me tješi da imam 5 god garancije...
e sad kupujem sušilicu za veš pa me zanimaju iskustva...
razmišljam o DC1670...
ima netko iskustva?

Kissing spine
20.09.2011., 07:59
Sad je na akciji u Konzumu perilica suđa DFN 1403 za 1799 kuna, pa razmišljam jer mi stara Candyca ima 18 godina?
Da li je tko ima?

tigo95
21.09.2011., 09:53
"Navukli" ste me s pozitivnim komentarima. Prije par dana sam kupio perilicu rublja u konzumu wmb 51011f ( bilo je nekakvih popusta ).Odradila je dva pranja i sve je ok.Malo sam bio skeptičan prema beku no vrijeme će valjda pokazati jel to bilo opravdano.

Ana St-Zg
21.09.2011., 19:05
"Navukli" ste me s pozitivnim komentarima. Prije par dana sam kupio perilicu rublja u konzumu wmb 51011f ( bilo je nekakvih popusta ).Odradila je dva pranja i sve je ok.Malo sam bio skeptičan prema beku no vrijeme će valjda pokazati jel to bilo opravdano.

moja radi već godinu dana ko švicarski sat :mig:

mavita
24.09.2011., 21:29
Imam Beko hladnjak sa zamrzivačem,radi odlično već 5 godina.
Stan je u potkrovlju,a kuhinja je mala,pa sam strahovala da će
se pokvariti obzirom da su ljeti u njoj temperature više od 34
stupnja.Ali radi bez problema,bez ijednog kvara.

plavusa123
26.09.2011., 08:57
I ja sam zadovoljna sa svojom perilicom posuđa koja radi vec više od 2 godine i nije bilo nikakvih problema s njom. U početku sam bila malo skeptična prema Beku ali za sad je sve 5.

tutsy
26.11.2011., 21:36
Kupujem sušilicu za rublje. Bila sam spremna izdvojiti poveću svotu novaca za kvalitetu i pouzdanost (dvoumila sam se između Miele i electrolux), međutim prodavač mi nudi Beko... u navedenom dućanu drže i Miele i Electrolux i kaže mi prodavač da je njemu naravno isplativije prodati mi skuplji proizvod, ali da mi on to ne preporuča, uvjerava me da je Beko sušilica kvalitetna i da ima 5 godina garancije i da mi više od toga ne treba.
Obzirom na to da je razlika u cijeni drastična ne znam što da radim. Ne želim plaćati samo zvučno ime ( ne patim na marke) , ali isto tako se ne želim dovesti u situaciju da mi sušilica uništava veš ili da ne suši dobro (naišla sam na internetu na pokoji komentar da ponekad nakon sušenja veš ostane mokar) pogotovo zato što nisam ograničena cijenom.
Ima li netko iskustva?

july21
06.02.2012., 16:29
drage domaćice imam beko perilicu posuđa ali sam zagubila papire...može li mi tko pomoći da mi kaže oni 5 programa za pranje koji čemu služi??? unaprijed hvala...

bubiluna
07.02.2012., 20:25
drage domaćice imam beko perilicu posuđa ali sam zagubila papire...može li mi tko pomoći da mi kaže oni 5 programa za pranje koji čemu služi??? unaprijed hvala...

Da bi ti to mogli odgovoriti morala bi navesti o kojem se točno modelu radi.

Imam također beko suđericu, ali moja ima 8 programa pa ti neki moji podatci možda neće puno značiti . Ali evo pokušati ću ti navesti ove svoje pa ti možda nešto i pomogne:

1. xpress program od 20 min., pere na 35 stupnjeva i služi za posuđe za desert i kavu sa ostacima hrane koji se nisu osušili

2. program od 30 min, pere na 35 stupnjeva i namijenjen je kao i za posuđe pod brojem 1

3. osjetljivi program, pere na 40 stupnjeva, slična namjena kao i za prva dva programa, traje 71 minutu

4. ekonomični program, pere na 50 stupnjeva i piše da je za zaprljano posuđe koje je ostalo u perilici (ma što god to značilo:confused:), traje 155 minuta.

5. program brzo i čisto, 65 stupnjeva, pere oko sat vremena, služi za normalno zaprljano posuđe sa ostacima hrane koji se nisu osušili

6. Intezivan program, pere na 70 stupnjeva, služi za jako zaprljano posuđe sa osušenim ostacima hrane, traje 136 minuta.

7. baby care program, pere na 70 stupnjeva, slična namjena kao i program pod br. 6 i za posuđe za bebe., traje 124 minute.

8. automatski program, pere u rasponu od 40-65 stupnjeva i služi za normalno zaprljano posuđe sa ostacima hrane koji su se osušili, traje od 60 do 157 minuta, ovisi o zaprljanosti posuđa.

Ne znam koliko sam ti pomogla ovim jer se ne radi o istom modelu perilice, ali vjerojatno su neki od programa isti pa usporedi.:mig:

Dadushka
13.03.2012., 15:52
Sad je na akciji u Konzumu perilica suđa DFN 1403 za 1799 kuna, pa razmišljam jer mi stara Candyca ima 18 godina?
Da li je tko ima?

jel ima tko možda ovu perilicu?
i mi je gledali neki dan u Konzumu, mislim da je 1999,99kn :zubo:

Cydia
17.03.2012., 15:53
dobar dan,

kakva je ta perilica sudja "beko dsn 1321 x" ? na akciji je za 2400kn i to sa 5god garancije?!

velika bubica
21.03.2012., 10:35
I ja se pridružujem pohvala na Beko aparate.

U podstanarstvu sam i gazdarica nam je kupila novu ploču za kuhanje (dva plinska ringa i dva staklokeramika) + pećnica. Čula sam od svojih poznanika puno pohvala jer također koriste njihovu bijelu tehniku.
Kod mene sve radi i to odlično. Uskoro se selim u svoje i trebam opremiti stan bijelom tehnikom, evo, Beko i Quadro su toliko podcjenjivani, a živim s tim aparatima više od 5 godina i rade bez ijednog kvara....
Ma danas visoka cijena ne garantira visoku kvalitetu, već dobro izrađenu marketinšku strategiju...

Galen Marek
16.04.2012., 11:51
Danas idem u Elipso, Expert (bivsi Ecos) pogledati jedan samostojeci stednjak sa staklokeramickom povrsinom. Da li je vec netko od vas kupovao takav stednjak i kakva su vam iskustva?

Feno_Men
22.04.2012., 05:41
pozz. u fazi sam kupnje perilice posuđa. zapela mi je za oko beko din 5833. jel ima netko iskustva s tim modelom. dođe inče 3300 kn. ima 8 programa. još mi je u igri i neka elektrolux iz peveca s akcije za 3000kn.

gocko
21.06.2012., 09:17
Da li netko ima iskustvo sa Beko klimama? Konkretno me zanima ovaj model: http://www.elipso.hr/rashladni-uredaji/stacionarni-klima-uredaji/BEKO-X180|X120|X090INM/

Hermiona29
01.07.2012., 21:18
Da li ima netko iskustva sa perilicom suđa BEKO DFN 6833 ?

fooreest
08.07.2012., 23:54
Kod nas je DFN 6683 već skoro tri mjeseca. Žena je prezadovoljna, a i ja jer je popodne/navečer ni nečujem (42 dB buka).... Kupuj. To je već gornja klasa Beko perilica.

Hermiona29
22.07.2012., 10:49
Kod nas je DFN 6683 već skoro tri mjeseca. Žena je prezadovoljna, a i ja jer je popodne/navečer ni nečujem (42 dB buka).... Kupuj. To je već gornja klasa Beko perilica.

Evo i ja na kraju kupila tu perilicu - prezadovoljna sam također : tiha s odličnim programima! Preeeedobra je :)

nmaric
21.09.2012., 20:10
Evo i ja na kraju kupila tu perilicu - prezadovoljna sam također : tiha s odličnim programima! Preeeedobra je :)

vidim da su dimenzije te perilice 60 x 85 x 60. pošto bi meni to trebalo ići pod kuhinjsku ploču, jel može netko ko je ima mi reći koje su dimenzije bez ploče?

hvala

končar33
25.09.2012., 07:21
...je standardna kod bijele tehnike i iznosi 3cm. Dakle ukupnoj visini od 85cm oduzmete ta 3cm i dobijete 82cm. Ja sam osobno ostavljao 81,5cm i bilo je više nego OK. :W

vidim da su dimenzije te perilice 60 x 85 x 60. pošto bi meni to trebalo ići pod kuhinjsku ploču, jel može netko ko je ima mi reći koje su dimenzije bez ploče?

hvala

Minnie30
03.12.2012., 11:16
Čisto da se 'pohvalim' :D Imam sve od Beka, frižider, ploču za kuhanje i pećnicu...i moram reći da sam jako zadovoljna.
kad pričate o markama, imala sam i Miele i Bosch i sve me razočaralo, jer se ništa više ne radi u Njemačkoj nego u Slovačkoj! Užas :mad:
kako mi je riknula perilica rublja , mm je išao u istraživanje, čak i do profesora strojarstva, i preporučili su mu BEKO.
Tako da će kako stvari stoje još jedan njihov prozvod će se uselit u nas :D

dfranc
06.12.2012., 06:04
BEKO štednjak kombinirani CSE 63320DX

Molio bi preporuku ako to valja ili nešto u inoxu slićnih karakteristika,hvala.pozz

http://www.salonatech.com/beko-stednjak-kombinirani-cse-63320dx.html

Jel
28.06.2013., 20:40
pozz..
razmisljamo o kupnji ove perilice http://www.elipso.hr/bijela-tehnika/perilice-rublja/BEKO-WMB71032PTM/ pa me zanima ako netko ima ikakvih iskustava s njom :) hvala

Mar@
01.07.2013., 17:55
Da li netko ima hladnjak gne114670x. To je onaj side by side ali zapravo s 4 vrata. Gledam ga vec godinu Dana I sad je prilika da ga kupim jer preuredujemo kuhinju.

Mar@
02.07.2013., 06:21
to bi bio ovaj

http://www.elipso.hr/bijela-tehnika/hladnjaci/BEKO-GNE114670X/

horus
06.01.2014., 11:04
planiram nabavit ovaj frižider GNE114612X, http://www.elipso.hr/bijela-tehnika/hladnjaci/BEKO-GNE114612X/ pa me zanima dali ga netko ima i naravno iskustva?

bababa
06.01.2014., 18:51
Imam ga ja ! Dobar je skroz! Kupuj!

bababa
06.01.2014., 18:52
to bi bio ovaj

http://www.elipso.hr/bijela-tehnika/hladnjaci/BEKO-GNE114670X/

planiram nabavit ovaj frižider GNE114612X, http://www.elipso.hr/bijela-tehnika/hladnjaci/BEKO-GNE114612X/ pa me zanima dali ga netko ima i naravno iskustva?

Da li netko ima hladnjak gne114670x. To je onaj side by side ali zapravo s 4 vrata. Gledam ga vec godinu Dana I sad je prilika da ga kupim jer preuredujemo kuhinju.

Kupuj!!!
Imam ga ja dvi godine! Dobar skrrroooz!

adaptacija
07.01.2014., 14:16
ima li tko perilicu/sušilicu http://www.jeftinije.hr/dom-vrt/pranje-i-ciscenje/perilice-rublja/beko-perilica-susilica-rublja-wda96143h_-_CX002804F6?tab=pod
Molim mišljenja... hvala!

alexandra_zg
11.01.2014., 18:29
Mi smo prije nešto više od godine dana kupili Beko hladnjak i ja sam oduševljena s njime. Ogromne je zapremnine i stvarno sve stane u njega. Od velikih zdijela do hrpe voća i povrća. Nažalost, kvaliteta vodilica im nije nešto, nama je napukao dio koji drži kotačić al kako hladnjak ima 5 godina garancije vjerujem da će nam to garancija pokriti.

http://www.elipso.hr/bijela-tehnika/hladnjaci/BEKO-CNE63520PX/

Mala Huba
13.01.2014., 19:47
Ne znam gjd drugdje da pitam pa u ovdje:
Koliko cca kila mesa stane u zamrzivač od 300 litara?

Zeleni89
27.01.2014., 02:38
Beko me nikad nije razocarao :)

bitchy-as-usual
06.04.2014., 10:41
gdje pronaći najveći izbor beko hladnjaka?

tražim side by side hladnjak ali želim vidjeti što više njihovih modela.

također, ako znate gdje se mogu vidjeti i quadro side by side hladnjaci, molim javite

lobotomix
16.04.2014., 11:57
je l' itko ima iskustva sa perilicom posuđa: http://www.elipso.hr/bijela-tehnika/perilice-posuda/BEKO-DIN4630/

namjeravam je kupiti, pa me zanimaju iskustva. imao whirlpool, pa sam se razočarao. ova ima 5g garanciju, a to je više nego privlačno.

& 4U
17.04.2014., 08:59
je l' itko ima iskustva sa perilicom posuđa: http://www.elipso.hr/bijela-tehnika/perilice-posuda/BEKO-DIN4630/

namjeravam je kupiti, pa me zanimaju iskustva. imao whirlpool, pa sam se razočarao. ova ima 5g garanciju, a to je više nego privlačno.

ako je to ugradbena, jer se ne vidi slika, ja ju nemam, ali imam samostojeću beko perilicu i super me služi, lijepo pere, bez ikakvih fleka i zastoja :)

STmateo
30.04.2014., 14:53
Kakvih odgovora ima pa to je strašno... nema šanse da covik dobije korisnu informaciju!

prodavaci govore da je dobro ono di imaju najvecu marzu, serviseri govore da je dobro ono sta se najvise kvari, kucanice govore da je dobro ono sta su one kupile...

Kako mozete bit "superzadovoljni" necim sta ste kupili prije godinu dana? Kad se prica o kvarovima to je beskorisna informacija. Ako se nije pokvaria uredjaj u godinu dana koristenja to znaci da je "zasad OK", a superzadovoljni mozete bit ako se ne pokvari u sljedecih 10 godina...

Izjave tipa "BEKO radi po licenci boscha, sve je to na istoj traci..." - odakle vam ta informacija??? Takve glupe izjave dolaze od nekog servisera koji primjeti da BEKO sušilica ima grijac koji pase ba BOSCH susilicu pa se od toga stvori prica i na kraju do nekoga dodje podatak da je BOSCH i BEKO isti proizvod, samo pod drugim imenom i stajaznam...

Mislim da je sve to hrpetina gluposti i ako niste ovlasteni zastupnik (ili nesto slicno, pa da bas znate sto govorite) ne bi trebali laprdat takve gluposti.
Gore je imat losu informaciju nego nikakvu... a na forum ljudi dolaze saznat neku informaciju...

Kladi
30.04.2014., 15:35
ti radiš u whirpoolu, gorenju ili........?

kako si nas oprao :brukica:

:p

mavita
03.05.2014., 09:26
Kako mozete bit "superzadovoljni" necim sta ste kupili prije godinu dana? Kad se prica o kvarovima to je beskorisna informacija. Ako se nije pokvaria uredjaj u godinu dana koristenja to znaci da je "zasad OK", a superzadovoljni mozete bit ako se ne pokvari u sljedecih 10 godina...

...

Tko te ljutio?

Evo,ja imam Beko hladnjak već 8 godina i superzadovoljna sam,
nije se nikad pokvario,a ljeti mi je u kuhinji najmanje 35 stupnjeva.

Zadovoljan?

Ili moram pričekati još dvije godine da bih mogla biti
superzadovoljna? :misli:

neno1966
04.05.2014., 13:44
ako je to ugradbena, jer se ne vidi slika, ja ju nemam, ali imam samostojeću beko perilicu i super me služi, lijepo pere, bez ikakvih fleka i zastoja :)
I ja imam samostojeću i super služi.

tiburon
06.05.2014., 12:47
Ima li tko iskustva sa ove dvije perilice?

http://www.elipso.hr/bijela-tehnika/perilice-posuda/BEKO-DFN6840/
http://www.elipso.hr/bijela-tehnika/perilice-posuda/BEKO-DFN6833/

Hvala!!!

trdlo
06.05.2014., 20:58
zanima me da li zbilja sirina ugradbenog ormara za ovaj zamrzivac mora biti minimalno 65cm:

http://www.nisoli.com/images/Prodotti/Frigoriferi_Congelatori_Incasso/Schemi/FBI5850.jpg

?

daca87
08.07.2014., 16:02
Planirala sam sve aparate (frižider,pećnica,ploča)uzet ode Beka,zanima me di je najpovoljnije otić u elipso ili bi još negdje mogla nać povoljnije?
NAšla sam i Zanussi na akciji pa koji mi preporučate,ili ne igra neku ulogu nego da samo cijenu gledam:D

Vezano uz aparate,ako netko zna zanima me razina buke do kolko maximalno da gledam,tj koja jačina bi bila gornja granica a da mi stan ne "bruji" po njemu?

Xanthe
08.07.2014., 19:23
Provjeri na jeftinije.hr :mig: