PDA

View Full Version : Opis izgleda

tince
05.02.2007., 19:07
Momci kad kazete za neku zenu da izgleda sasvim pristojno, sto to podrazumjeva? u kategoriji od 1 do 10?
Koju glumcu, voditeljicu ,pjevacicu, poznatu osobu bi opisali tim rijecima?

j.a.
05.02.2007., 19:14
6-7

M3NT4L
05.02.2007., 19:31
4,5,6

tince
05.02.2007., 19:47
4,5,6

Zar to nije prosjek? ja bi to opisala prosjecnim na skali od 1-10

schwaler
05.02.2007., 19:54
Čista desetka!
Devet i pol +

A najčešće: MRAK PICHKA! :zubo:

voteva
05.02.2007., 20:12
meni to znaci da nisi zgodna,al bi te jebo.pa ti misli

tince
05.02.2007., 20:32
meni to znaci da nisi zgodna,al bi te jebo.pa ti misli

Uh hvala na komplimentu....sta me utjesi, bar me neko hoce jeb....

juanpablom
05.02.2007., 22:33

Ajd i ja bi te ako te to tješi :zubo:

cochese
06.02.2007., 07:03
sasvim pristojno = ne bi bio bed upoznati je s frendovima

M3NT4L
06.02.2007., 08:25

I ja bi te jebo,ne brini se...

M3NT4L
06.02.2007., 08:26
Momci kad kazete za neku zenu da izgleda sasvim pristojno, sto to podrazumjeva? u kategoriji od 1 do 10?
Kad netko izgleda sasvim pristojno znači da nije ružna,da nema nešto što mi se na njoj ne svidja,ali da nije ono da su mi oči ispale kad sam je vidio.

A od poznatih osoba bih ti naveo Žuži Jelinek...:zubo: :zubo:

Stipe23
06.02.2007., 09:18

Pa to ti se zapravo ne može reć, ovdje ti ekipa nagađa.
U kojem kontekstu je to bilo?
Jesi ti pitala, a spikali ste vas dvoje, jel to bila ekipa i pričate svi o svima,....?

- Stipe -

tince
06.02.2007., 14:43
Pa to ti se zapravo ne može reć, ovdje ti ekipa nagađa.
U kojem kontekstu je to bilo?
Jesi ti pitala, a spikali ste vas dvoje, jel to bila ekipa i pričate svi o svima,....?

- Stipe -

Imala sam decka sa kojim sam hodala neko vrijeme, uglavnom razisli smo se sticajem okolnosti....nije bila svadja u pitanju.

Zivimo u razlicitim zemljama, da sad ne duljim, neki njegov prijatelj sa kojim sam razgovarala na telefon kasnije mi je rekao da me je doticni opisao kao nekog ko izgleda lijepo, sasvim pristojno...btw. taj prijatelj me nije vidio uzivo .

tince
06.02.2007., 15:19
Kad netko izgleda sasvim pristojno znači da nije ružna,da nema nešto što mi se na njoj ne svidja,ali da nije ono da su mi oči ispale kad sam je vidio.

A od poznatih osoba bih ti naveo Žuži Jelinek...:zubo: :zubo:

Daj ne zezaj me ......ja ozbiljno pitala

another cheetah
06.02.2007., 16:09
Momci kad kazete za neku zenu da izgleda sasvim pristojno, sto to podrazumjeva?

iskrena verzija: ruzna je, al ipak bi ju odradio :D

blaza verzija: nije bas neka ljepotica, ali je simpaticna, pametna, dobra, zabavna...
al ipak bi ju odradio :D

Stipe23
06.02.2007., 16:31
Imala sam decka sa kojim sam hodala neko vrijeme, uglavnom razisli smo se sticajem okolnosti....nije bila svadja u pitanju.

Zivimo u razlicitim zemljama, da sad ne duljim, neki njegov prijatelj sa kojim sam razgovarala na telefon kasnije mi je rekao da me je doticni opisao kao nekog ko izgleda lijepo, sasvim pristojno...btw. taj prijatelj me nije vidio uzivo .

Na stranu sva ova ekipa koja lupeta na pamet :D ovak ti je to bilo -
U ovom kontekstu, to je onda značilo da mu se sviđa kako izgledaš i palila si ga. :top:

- Stipe -

tince
06.02.2007., 16:44
Nekako mi se cini po odgovorima vecine ovdje, da to ispada da takva zena i nije bog zna sto ali bi se dala odvuc u krevet.......smrc.:visi:

Barca
06.02.2007., 17:42
Mislim da bi trebala poraditi na samopouzdanju.
Stav je opcenito napaljiviji od samog izgleda :mig:

Opet, ja sam ruzna, mozda se samo tjesim :zubo:

łvek
06.02.2007., 17:58
Nekako mi se cini po odgovorima vecine ovdje, da to ispada da takva zena i nije bog zna sto ali bi se dala odvuc u krevet.......smrc.:visi:
Pa daj sliku, jebote, odmah ćeš dobit izravan odgovor :rolleyes:

tince
06.02.2007., 19:40
Mislim da bi trebala poraditi na samopouzdanju.
Stav je opcenito napaljiviji od samog izgleda :mig:

Opet, ja sam ruzna, mozda se samo tjesim :zubo:

Kako kod koga, kombinacija jednog i drugog je dobitna kombinacija.....
Izgled bez stava, privuci ce mnoge, stav bez izgleda samo neke.....

tince
06.02.2007., 19:43
Pa daj sliku, jebote, odmah ćeš dobit izravan odgovor :rolleyes:

ne bih ovako javno,,,,nije mi to fora.

ALi evo zanimao me je stav vas muskih, kada opisujete zenu sta se misli pod time....ja sam ocekivala vise neke 8 - 9 kategorije ali j.....ga....

sada znam da moram na plasticnu operaciju ako zelim da me smatraju lijepom...:flop:

M3NT4L
06.02.2007., 21:08
Daj ne zezaj me ......ja ozbiljno pitala
sve je bilo ozbiljno osim žuži jelinek...

M3NT4L
06.02.2007., 21:09

ALi evo zanimao me je stav vas muskih, kada opisujete zenu sta se misli pod time....ja sam ocekivala vise neke 8 - 9 kategorije ali j.....ga....

sada znam da moram na plasticnu operaciju ako zelim da me smatraju lijepom...:flop:
bitna je unutarnja ljepota:kiss:

voteva
06.02.2007., 21:19

a jebiga htjela si iskreno.Da si prezgodna onda bi rekao da si prejebena,maca ,komad,picketina,da imas ogromnu sisu,itd.A kad kaze da izgledas sasvim pristojno to ti je vise kao nije ruzna,ali nije ni zgodna.Prosjek.

tince
06.02.2007., 23:48
bitna je unutarnja ljepota:kiss:

Je k.....za one od preko 70 mozda...a i to je pitanje, znam ja kako vi muski razmisljate..

tince
06.02.2007., 23:55
a jebiga htjela si iskreno.Da si prezgodna onda bi rekao da si prejebena,maca ,komad,picketina,da imas ogromnu sisu,itd.A kad kaze da izgledas sasvim pristojno to ti je vise kao nije ruzna,ali nije ni zgodna.Prosjek.

Pa dobro uzimam da ti tako razmisljas...ako je netko prosjek onda se kaze nije nista posebno , onako.....
ovisi valjda i o zargonu kako se ko izrazava...ja kad bi nekog opisala sasvim pristojnim ili netko ko je finiji u govoru....moglo bi znaciti svasta ovisi o intonaciji...uglavnom podrazumjevam pod tim zgodno stvorenje, nikako prosjek bilo da je musko ili zensko....

ah nadam se da se ne tjesim....

giovaniI
07.02.2007., 08:28
Gvinet Paltroy 10

Tinchi
07.02.2007., 08:31
bitna je unutarnja ljepota:kiss:Da, zdrava boja pluća i simetrični bubrezi :D

tince
07.02.2007., 10:21
Da, zdrava boja pluća i simetrični bubrezi :D

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Stipe23
07.02.2007., 13:53

OK - dosad je bilo dobro, al sad si zajebala.

Daj si pročitaj zadnji reply koji sam ti ja bio napisao.

- Stipe -

tince
07.02.2007., 14:47
OK - dosad je bilo dobro, al sad si zajebala.

Daj si pročitaj zadnji reply koji sam ti ja bio napisao.

- Stipe -

Jesam ali ti si svjetlo u mraku......:D

ma malo zezam..

valjda svako ima neke svoje kriterije i sta misli pod tim kada kaze nesto..
ovisi dosta o intonaciji govora...sto je u ovom slucaju tesko odrediti jer mi je netko samo preneo sta je ovaj rekao, ako je uopce istina, i ko zna da li je koristio iste rijeci....uostalom radi se o Srbima pa ne znam s obzirom da su nasa dva jezika tako razlicita po najnovijem da li kada oni kazu "sasvim pristojno" ima drukcije znacenje nego kada Hrvati kazu "sasvim pristojno":rofl: :rofl:

svejedno me zanimalo u dokolici sto ljudi obicno misle kada kazu tako nesto....

otprilike po ovim komentarima sam zakljucila da se krecem u rasponu od prosjeka do mrak p.... s time da sam blize prosjeku nego mrak p......:D

Stipe23
07.02.2007., 15:40
Jesam ali ti si svjetlo u mraku......:D

ma malo zezam..

valjda svako ima neke svoje kriterije i sta misli pod tim kada kaze nesto..

Pa da, naravno da svatko ima svoje.

Zato sam te i bio pitao koji je bio kontekst, zato sam ti mogao točno reći.

.....svejedno me zanimalo u dokolici sto ljudi obicno misle kada kazu tako nesto
....
otprilike po ovim komentarima sam zakljucila da se krecem u rasponu od prosjeka do mrak p.... s time da sam blize prosjeku nego mrak p......:D

Gle, to ti je posve svejedno gdje si bliže, a gdje si dalje.
Odnosno bit će ti kad u glavi budeš na mjestu.
Čuo sam puno puta da muškarci za trebe koje bi rado trošili vele upravo to to. :D

Sve je OK, bez brige, možeš se opustiti.
Ti samo trebaš prestat s cendranjem, obuć tange i nasmiješit se. I nek ti to sve troje pređe u naviku.

- Stipe -

voteva
07.02.2007., 15:55
Pa dobro uzimam da ti tako razmisljas...ako je netko prosjek onda se kaze nije nista posebno , onako.....
ovisi valjda i o zargonu kako se ko izrazava...ja kad bi nekog opisala sasvim pristojnim ili netko ko je finiji u govoru....moglo bi znaciti svasta ovisi o intonaciji...uglavnom podrazumjevam pod tim zgodno stvorenje, nikako prosjek bilo da je musko ili zensko....

ah nadam se da se ne tjesim....

a cuj imas pravo ovisi o osobi.Kad mi je cura prenjela da je njezina frendica rekla da sam cist ok ili tak nesto (po izgledu) ja sam odma trazio da mi da njezin broj.Ce ona mene apoljona tako vrijedat :D

Stipe23
07.02.2007., 16:02
a cuj imas pravo ovisi o osobi.Kad mi je cura prenjela da je njezina frendica rekla da sam cist ok ili tak nesto (po izgledu) ja sam odma trazio da mi da njezin broj.Ce ona mene apoljona tako vrijedat :D

Da, žene znaju bit totalno bezobrazne. :flop:

Al možda joj je to bila samo šprehica da izazove reakciju! :D

- Stipe -

tince
07.02.2007., 16:38
Pa da, naravno da svatko ima svoje.

Zato sam te i bio pitao koji je bio kontekst, zato sam ti mogao točno reći.

Gle, to ti je posve svejedno gdje si bliže, a gdje si dalje.
Odnosno bit će ti kad u glavi budeš na mjestu.
Čuo sam puno puta da muškarci za trebe koje bi rado trošili vele upravo to to. :D

Sve je OK, bez brige, možeš se opustiti.
Ti samo trebaš prestat s cendranjem, obuć tange i nasmiješit se. I nek ti to sve troje pređe u naviku.

- Stipe -

cini mi se da mi je vec netko dao takav savjet.

hvala Stipe , ti si jedno pametno i dobro celjade...:top:

tince
07.02.2007., 16:44

Ah ti si jos tastiji od mene-----:zubo:

Stipe23
07.02.2007., 17:39
cini mi se da mi je vec netko dao takav savjet.

hvala Stipe , ti si jedno pametno i dobro celjade...:top:

Pusti sad laskanje i oblači tange.

I to s osmijehom na licu! :D

Ili si možda jako, jako, jako mlada.... i misliš da mi, muškarci, ne primjećujemo takve stvari? :D

- Stipe -

tince
07.02.2007., 18:54
Pusti sad laskanje i oblači tange.

I to s osmijehom na licu! :D

Ili si možda jako, jako, jako mlada.... i misliš da mi, muškarci, ne primjećujemo takve stvari? :D

- Stipe -

Vjerujem da primjecujete, i nisam vise tako mlada kao sto bi netko pomislio....ali kod mene pubertet dugo traje....nikako da odrastem tesko mi je to...

Hvala Stipe u svakom slucaju..;)

M3NT4L
07.02.2007., 23:43
Je k.....za one od preko 70 mozda...a i to je pitanje, znam ja kako vi muski razmisljate..

Ma i za one -20...Nisu svi muški isti

tince
08.02.2007., 14:25
Ma i za one -20...Nisu svi muški isti

Vecina je slicna....a po tvom onda meni preostaje manjina...sto znaci da ne mogu birati....mislim da cu radje onda biti sama nego sa nekim ko mi ne odgovora..

BootBoy
08.02.2007., 17:54
mislim da ti je to od osobe do osobe...
ja imam samo tri ocjene za zene iz stvarnog zivota
'nije bas nesto'
'pa ono, ok'
'zgodna je'

'ufffffffffffffffffffffffffffff' i slicne cuvam za dariju knez i slicne.

papa štrumf
08.02.2007., 18:21
To može značiti i loše i dobro, prije loše. Daj ti nama sliku pa da vidimo.

Bilobrkster
08.02.2007., 18:53
zadnje vrijeme uopće ne rangiram žene na ljestvici od 1-10 ili 1-5 i slično, već ih uspoređujem s autima. tipa ono što bi bila 10 ili 5 na tim skalama je lamborghini diablo, 1 je fiat multipla=jugo=renol 4.

e sad desi se katkad da je meni cura renol twingo. meni je prekrasna al prijatelju gabor :rofl: :rofl: :rofl:

tince
08.02.2007., 20:48
To može značiti i loše i dobro, prije loše. Daj ti nama sliku pa da vidimo.

Zasto lose???
.....ne dam sliku rizicno je.....

tince
08.02.2007., 20:49
zadnje vrijeme uopće ne rangiram žene na ljestvici od 1-10 ili 1-5 i slično, već ih uspoređujem s autima. tipa ono što bi bila 10 ili 5 na tim skalama je lamborghini diablo, 1 je fiat multipla=jugo=renol 4.

e sad desi se katkad da je meni cura renol twingo. meni je prekrasna al prijatelju gabor :rofl: :rofl: :rofl:

renol twingo = 3? (1-5)?

M3NT4L
08.02.2007., 20:54
Vecina je slicna....a po tvom onda meni preostaje manjina...sto znaci da ne mogu birati....mislim da cu radje onda biti sama nego sa nekim ko mi ne odgovora..
Želiš reć da ne bi bila s nekim kome je više stalo do vanjske nego do unutarnje ljepote?
A i 6,7 nije uopće loša ocjena...

tince
08.02.2007., 21:12
Želiš reć da ne bi bila s nekim kome je više stalo do vanjske nego do unutarnje ljepote?
A i 6,7 nije uopće loša ocjena...

Pa normalno da bi bila sa nekim kome je stalo i do vanjske i unutarnje ljepote, pod uvjetom da mi se svidja i ja njemu...

6,7 to je onako...li-la. tek da nije prosjek. ja da sam musko ne bi me zanimale one ispod 8 bar po mojim kriterijima a svaciji su razliciti...
Mislim da o ukusima ne treba raspravljati jer vidim da svako ima neki svoj ideal a ti ideali uopce nisu slicni, niti bi se ljudi slozili oko njih.

recimo neki gore je naveo dariju knez kao uffffffff, a meni je ona onako simpa vise ne nesto posebno zgodna...

Meni su recimo davali u rasponu od 7 najnize pa do 9 i pol najvise...da se sad ne hvalim :cool: a mozda su mi i laskali bez veze....mozda sam u stvari 5-6...7 max.:D :zubo:

Barca
08.02.2007., 21:44
6,7 to je onako...li-la. tek da nije prosjek. ja da sam musko ne bi me zanimale one ispod 8 bar po mojim kriterijima a svaciji su razliciti...

Srecom, nisu svi muskarci kao ti :rolleyes:
Fakat si preopterecena ocjenama.

M3NT4L
08.02.2007., 22:35
Pa normalno da bi bila sa nekim kome je stalo i do vanjske i unutarnje ljepote, pod uvjetom da mi se svidja i ja njemu...

Mislim da o ukusima ne treba raspravljati jer vidim da svako ima neki svoj ideal a ti ideali uopce nisu slicni, niti bi se ljudi slozili oko njih.

recimo neki gore je naveo dariju knez kao uffffffff, a meni je ona onako simpa vise ne nesto posebno zgodna...

Meni su recimo davali u rasponu od 7 najnize pa do 9 i pol najvise...da se sad ne hvalim :cool: a mozda su mi i laskali bez veze....mozda sam u stvari 5-6...7 max.:D :zubo:

Ne mozes trazit one barem ispod 8 ako ti nisi barem 8..
I imaš visoke kriterije..meni je recimo onak oko 8 mi je Tatjana Jurić

Bilobrkster
09.02.2007., 09:12
renol twingo = 3? (1-5)?

meni je to viši prosjek (5-6 na 1 do 10), prijatelju srednja žalost :rofl: :rofl: :rofl:

tince
09.02.2007., 14:13
Ne mozes trazit one barem ispod 8 ako ti nisi barem 8..
I imaš visoke kriterije..meni je recimo onak oko 8 mi je Tatjana Jurić

Meni je ona blizu 10 ako ne i 10 recimo eto vidis da se ukusi razlikuju.....uostalom zasto ne bih da sam musko imala visoke kriterije....stvar kod muskaraca je pitanje samopuzdanja, karizme i inteligencije kakvu curu ce si traziti i da li ce misliti da nisu dovoljno dobri za neku...takvo razmisljanje mi je glupo

Koliko sam vidjela decki koji nisu nista posebno fizicki sa super curama...i sta im fali. znaci da se ne potcjenjuju i da idu za onim sto im se stvarno svidja a ne settling for less sta bi englezi rekli....

tince
09.02.2007., 15:22
Srecom, nisu svi muskarci kao ti :rolleyes:
Fakat si preopterecena ocjenama.

Znam da postoji razlika kad zena muskarcu uzburka hormone, i smatra ju pozlejnom i lijepom nego kad ju gleda vise kao prijateljicu.....vecini je bitan fizicki izgled kod zena i to je fakat..

M3NT4L
09.02.2007., 18:50
Meni je ona blizu 10 ako ne i 10 recimo eto vidis da se ukusi razlikuju.....uostalom zasto ne bih da sam musko imala visoke kriterije....stvar kod muskaraca je pitanje samopuzdanja, karizme i inteligencije kakvu curu ce si traziti i da li ce misliti da nisu dovoljno dobri za neku...takvo razmisljanje mi je glupo

Koliko sam vidjela decki koji nisu nista posebno fizicki sa super curama...i sta im fali. znaci da se ne potcjenjuju i da idu za onim sto im se stvarno svidja a ne settling for less sta bi englezi rekli....
Zašto se svodi na fizičku...

Iskreno ja bi radje uzeo curu oko 6 ako joj je mozak na 8,nego curu od 10 kojoj je mozak 3 (Kad bolje razmislim,ne bih:zubo: )

Discovery.v2
09.02.2007., 18:58
Iskreno ja bi radje uzeo curu oko 6 ako joj je mozak na 8,nego curu od 10 kojoj je mozak 3 (Kad bolje razmislim,ne bih:zubo: )

Ja bi htio Žuži Jelinek. ;)

tince
09.02.2007., 20:26
Zašto se svodi na fizičku...

Bi li? Pitanje je sad, mnogi tako govore,,,ali zapravo kad vide lijepu curu onda zaborave na te kriterije....gle Slavoja Zizeka recimo....takav mozak i ima super zgodnu zenu, koja sigurno u usporedbi sa njim nije tako intelektualno napredna....recimo da izgleda za 9 a mozak joj je 4-5, nagadjam....

Uostalom ako i mislis stvarno tako kako kazes, onda si manjina i to ti garatiram...

M3NT4L
09.02.2007., 22:46
Bi li? Pitanje je sad, mnogi tako govore,,,ali zapravo kad vide lijepu curu onda zaborave na te kriterije....gle Slavoja Zizeka recimo....takav mozak i ima super zgodnu zenu, koja sigurno u usporedbi sa njim nije tako intelektualno napredna....recimo da izgleda za 9 a mozak joj je 4-5, nagadjam....

Uostalom ako i mislis stvarno tako kako kazes, onda si manjina i to ti garatiram...
A gledaj kad vidimo lijepu curu,mi ne pomislimo ništa drugo nego "jebao bi to" sigurno ne mislim o njoj kao za dugu vezu,eventualni brak ili da bi s takvom biljkom imao djecu,dom itd...

tince
09.02.2007., 23:19
A gledaj kad vidimo lijepu curu,mi ne pomislimo ništa drugo nego "jebao bi to" sigurno ne mislim o njoj kao za dugu vezu,eventualni brak ili da bi s takvom biljkom imao djecu,dom itd...

Znaci za duge veze bla, bla su pozeljne one manje zgodne??????

M3NT4L
09.02.2007., 23:55
Znaci za duge veze bla, bla su pozeljne one manje zgodne??????
ne,nego one s kojima češ moć popričat,družit,koja neće vegetirat u društvu i sl...

Jer koliko vidim, 80% dobrih ženski (9,10) ima inteligenciju retardirane prepelice i najvisi književni doseg im je da su pročitale deklaraciju na novom puderu...

Headbanger
10.02.2007., 02:00
ne,nego one s kojima češ moć popričat,družit,koja neće vegetirat u društvu i sl...

Jer koliko vidim, 80% dobrih ženski (9,10) ima inteligenciju retardirane prepelice i najvisi književni doseg im je da su pročitale deklaraciju na novom puderu...

:rofl: :rofl: oh so true , ali (uvijek ima jedan ali) onih par prejebeno zgodnih kojih ima- endemi su ali ih ima da su i prejebeno inteligentne , i ako čovjek naleti na takvu, e brale to se ljubomorno čuva :top:

KungFuMonkey
10.02.2007., 03:40
Na stranu sva ova ekipa koja lupeta na pamet :D ovak ti je to bilo -
U ovom kontekstu, to je onda značilo da mu se sviđa kako izgledaš i palila si ga. :top:

- Stipe -

Potpisujem... :s

tince
10.02.2007., 10:10
:rofl: :rofl: oh so true , ali (uvijek ima jedan ali) onih par prejebeno zgodnih kojih ima- endemi su ali ih ima da su i prejebeno inteligentne , i ako čovjek naleti na takvu, e brale to se ljubomorno čuva :top:

Kao npr. tko je takav? znam puno pametnih i zgodnih ali u toj kategoriji prejeb......u stvarnom zivotu,,,,,nisam srela.

Headbanger
10.02.2007., 10:13
Kao npr. tko je takav? znam puno pametnih i zgodnih ali u toj kategoriji prejeb......u stvarnom zivotu,,,,,nisam srela.

Ja se uopće ne dotičem ovdje cura/žena iz javnog nego svakodnevnog života, dovoljno je da prošećeš ulicama svakog većeg grada i vjeruj mi da od 50 plastičnjača i sličnih derivata naletit ćeš na jednu ČRU ljepoticu sa IQ-om iznad 140 :top:

Samo su takve obično najblesavije u pogledu odabira svog partnera makar ne uvijek- ja sam živi dokaz :zubo:

spy
10.02.2007., 10:21
ja sam živi dokaz :zubo:

Zato kaj imaš love:kiss:

tince
10.02.2007., 10:26
Ja se uopće ne dotičem ovdje cura/žena iz javnog nego svakodnevnog života, dovoljno je da prošećeš ulicama svakog većeg grada i vjeruj mi da od 50 plastičnjača i sličnih derivata naletit ćeš na jednu ČRU ljepoticu sa IQ-om iznad 140 :top:

Samo su takve obično najblesavije u pogledu odabira svog partnera makar ne uvijek- ja sam živi dokaz :zubo:

Bravo Headbanger.......tako se govori i misli o svojoj curi, svaka cast....nek te bog cuva i ti nju pogotovo.....ah da je meni srest takvog....

Headbanger
10.02.2007., 10:32

Vjeruj mi - nema to veze ako je spika u igri a i iz bivših veza znam da to fakat nije presudno a i kojoj je - IQ joj je na razini amebe a imam radar za takve - njih nebi ni pod jaja :rigo:

tince
10.02.2007., 10:34

cini mi se da gosp. H. ne spada u tu kategoriju....lovatori ne traze u principu pametne zenske, to ih sputava

Headbanger
10.02.2007., 10:38
Bravo Headbanger.......tako se govori i misli o svojoj curi, svaka cast....nek te bog cuva i ti nju pogotovo.....ah da je meni srest takvog....

:kiss: :top:

rocco-spalato
10.02.2007., 10:38

e pa ja te nebi :rofl:

Headbanger
10.02.2007., 10:39
cini mi se da gosp. H. ne spada u tu kategoriju....lovatori ne traze u principu pametne zenske, to ih sputava

Iskreno rečeno - suvlasnik sam firme ali da me ovak vidiš nebi rekla ni blizu jer nisam opterećen sa nekakvim statusnim dokazivanjima, i radim još neke poslove sa strane- love ne fali ali nisam Rockfeller:top:

rocco-spalato
10.02.2007., 10:40

:s :s :top:

Headbanger
10.02.2007., 10:40

:rofl: :rofl:

rocco-spalato
10.02.2007., 10:41
Iskreno rečeno - suvlasnik sam firme ali da me ovak vidiš nebi rekla ni blizu jer nisam opterećen sa nekakvim statusnim dokazivanjima, i radim još neke poslove sa strane- love ne fali ali nisam Rockfeller:top:

STVARNO??? a ja mislia....:confused:

Headbanger
10.02.2007., 10:42
STVARNO??? a ja mislia....:confused:

Rocco nemoj podjebavat kompa :p :zubo: :top:

Ili bolje da kažem čudnovata Hlo :p :zubo:

rocco-spalato
10.02.2007., 10:44
Rocco nemoj podjebavat kompa :p :zubo: :top:

a šta cu, nisam dugo naletia na tebe odi :D

Headbanger
10.02.2007., 10:45
a šta cu, nisam dugo naletia na tebe odi :D

He he nema frx kompa- bio zauzet- preko tjedna po terenu a vikendi svirke :top:

rocco-spalato
10.02.2007., 10:48
He he nema frx kompa- bio zauzet- preko tjedna po terenu a vikendi svirke :top:

i kako idu svirke?

Headbanger
10.02.2007., 10:49
i kako idu svirke?

Pa idu - prošli vikend je Cota razvalila Pulu i Labin- bilo prejebeno :top:

rocco-spalato
10.02.2007., 10:52
Pa idu - prošli vikend je Cota razvalila Pulu i Labin- bilo prejebeno :top:

neka, neka-samo nek ti to ide dobro :top: .

Headbanger
10.02.2007., 10:54
neka, neka-samo nek ti to ide dobro :top: .

Hvala stari- bit ćemo i u ST uskoro najvjerojatnije pa ti javim :top:

rocco-spalato
10.02.2007., 11:08
Hvala stari- bit ćemo i u ST uskoro najvjerojatnije pa ti javim :top:

obavezno :top:

tince
10.02.2007., 12:04

Joj sad mi je laknulo.....a vec sam se ponadala:zubo: :zubo:

spy
10.02.2007., 12:12
cini mi se da gosp. H. ne spada u tu kategoriju....
Viš da spada:)

Iskreno rečeno - suvlasnik sam firme ali da me ovak vidiš nebi rekla ni blizu jer nisam opterećen sa nekakvim statusnim dokazivanjima, i radim još neke poslove sa strane- love ne fali

Čuvaj se stari ogulit će te do koske, zato moraš nać glupaču jer one slabije znaju gulit:)

PS. Malo mi je dosadno pa se zajebavam...najte se srdit

Headbanger
10.02.2007., 12:15
Čuvaj se stari ogulit će te do koske, zato moraš nać glupaču jer one slabije znaju gulit:)

PS. Malo mi je dosadno pa se zajebavam...najte se srdit

Ma sve ok ali vjeruj mi da ove sa manje IQ imaju više talenta za oguljavanje jer su beskičmenjakuše, a i nije mama budalu rodila- konkretno moja dama ni nema pojma o mom socijalnom statusu :top:

tince
10.02.2007., 13:56
Ma sve ok ali vjeruj mi da ove sa manje IQ imaju više talenta za oguljavanje jer su beskičmenjakuše, a i nije mama budalu rodila- konkretno moja dama ni nema pojma o mom socijalnom statusu :top:

Biti beskicmenjak i u stanju guliti nekog, ne radi se o IQ vec o moralnim nacelima....doticne osobe..ako je pametna to ce uraditi pametnije i sofisticiranije a ako ne onda ces ju brzo prokljuviti... a ovo da nema pojma o tvom socijalnom statusu, pa mozda je tako i bolje u pocetku. Znas da je sa tobom radi tebe a ne radi love.

Headbanger
10.02.2007., 14:19
Biti beskicmenjak i u stanju guliti nekog, ne radi se o IQ vec o moralnim nacelima....doticne osobe..ako je pametna to ce uraditi pametnije i sofisticiranije a ako ne onda ces ju brzo prokljuviti... a ovo da nema pojma o tvom socijalnom statusu, pa mozda je tako i bolje u pocetku. Znas da je sa tobom radi tebe a ne radi love.

Točno to :top:

rocco-spalato
10.02.2007., 17:10
Joj sad mi je laknulo.....a vec sam se ponadala:zubo: :zubo:

ma zezam se ja. bi ja tebe....možda....:rofl: :rofl:

tince
10.02.2007., 17:37
ma zezam se ja. bi ja tebe....možda....:rofl: :rofl:

A mozda bi i ja tebe, a mozda i ne bi..
Svidja mi se tvoj slogan......:D

Headbanger
10.02.2007., 17:38