PDA

View Full Version : Prerani seks

stranice : 1 [2] 3 4 5 6

nina2007
30.03.2007., 23:17
...to je jednostavno postalo normalno (a još više utječe to sto se u toj dobi pojedinci dokazuju i žele upasti u neke ''poznate'' ekipe)....ne kažem da sam ja puno starija,dapače idem prvi srednje....stvarno doživljavam svakakve gluposti,ali upustat se u seksualne odnose s nekim tko mi može biti stari,e tu se već zamislim...

aj molin te, za tvoje dobro :o malo bolje promisli i prije upuštanja u sexualne odnose s ikim :ziba:
Jer nije samo problem šta se te mlade cure sexaju sa starijim tipovime,
nego šta se sexaju uopće u tim godinama... :cool: užas.

punky_bitch
31.03.2007., 15:54
aj molin te, za tvoje dobro :o malo bolje promisli i prije upuštanja u sexualne odnose s ikim :ziba:
Jer nije samo problem šta se te mlade cure sexaju sa starijim tipovime,
nego šta se sexaju uopće u tim godinama... :cool: užas.

imam 17 godina,sta trebam promisljat??

Maisie
31.03.2007., 19:06
Sa 17 ideš u prvi srednje? Sorry ako si pala razred(e), samo pitam :o

SamoMaloSebe
31.03.2007., 20:02

Ako moraš pitati, nisi spremna...

punky_bitch
31.03.2007., 20:16
da pala sam razred....i ne pitam,nego nije mi jasno zasto mi govoris da promislim!?

Maisie
31.03.2007., 20:23
da pala sam razred....i ne pitam,nego nije mi jasno zasto mi govoris da promislim!?
Ja sam shvatila da bi trebala promisliti prije nego se upuštaš u spolne odnose s bilo kim.

I sama smatram da treba promisliti. Ali sve ovisi od osobe do osobe, tj. o shvaćanju spolnosti i odgovornosti koju ona nosi. Kako bilo, o nekim stvarima bi baš svi trebali razmisliti.

loretyna
05.04.2007., 12:23
meni je to neš grozno. osobno se garant ne bi sa trinaest. imam 15 a još ne razmišljam o tome. to će s vremenom doć samo od sebe

Baya_Rober
05.04.2007., 22:36
Sto je mnogo Mnogo je! ali jbg.....cinjenica Je da to nije uredu niti zdravo ali....dosla su ta luda vremena.....u engleskoj je zabranjeno sexati se prije 16......dok holandjani pustaju sa 12.....vise nema pravila.....ajd musko sa 13-14 i nekako ali cura.....

Ri3
06.04.2007., 01:49
kao prvo, ovo nije nikakva tema za kojekakve preverzije il sexualne preverzije nego striktno informativna, elem

Aaaaa:eek:. Sta se cudis, mulci od 8 godina na igli....
Pucaju :Snajper: se u zilu.
To je jos i dobro ako su sa 13, pocle. Za par godina ako si djevica sa 9 nisi za ekipu.
Ide sve polako u kur**.

Piggy
07.04.2007., 10:20
Sto je mnogo Mnogo je! ali jbg.....cinjenica Je da to nije uredu niti zdravo ali....dosla su ta luda vremena.....u engleskoj je zabranjeno sexati se prije 16......dok holandjani pustaju sa 12.....vise nema pravila.....ajd musko sa 13-14 i nekako ali cura.....

Zašto muški? Koliko ja znam oni sazrijevaju kasnije od cura.

SUMAMED
08.04.2007., 14:43
Ja mislim da za sex nikad nije prerano.Dobro ne sa 12,13 godina ali sa 15 nema beda.iako je za vecinu ta dob 17 godina,sto ima veze ako neko pocne sa 15?ko voli nek izvoli

danira
08.04.2007., 15:50
Koma.. ali da, istina je.. imam dosta frendica koje su počele s 12, 13 godina.. mislim, meni je to neprihvatljivo, ja sam u tim godinama još praktički bila dijete koje se igralo s barbikicama i ne znam čim sve ne.. al eto, danas je očito takvo vrijeme..

Piggy
08.04.2007., 16:15
Koma.. ali da, istina je.. imam dosta frendica koje su počele s 12, 13 godina.. mislim, meni je to neprihvatljivo, ja sam u tim godinama još praktički bila dijete koje se igralo s barbikicama i ne znam čim sve ne.. al eto, danas je očito takvo vrijeme..

Znaju se kopunavati, a kad zatrudne ili dobiju neku boleščugu.....God forbid!:eek:

x...BUBBA...x
08.04.2007., 20:14
evo kako sam ja zapocela ovu temu s pitanjem dali je prerano za prvi put s 15...e sad mogu reci da nije...eto...da...dogodilo se tu jucer i zamislite di?? u vlaku...uh bilo je dooobro :) ali samo je malo boooljelo :s al ok prode i to...

ady-
09.04.2007., 00:46
evo kako sam ja zapocela ovu temu s pitanjem dali je prerano za prvi put s 15...e sad mogu reci da nije...eto...da...dogodilo se tu jucer i zamislite di?? u vlaku...uh bilo je dooobro :) ali samo je malo boooljelo :s al ok prode i to...

oooppppaaaa !!!!! te je bilo strah ?? kako si prebrodrila tu strah??

Piggy
10.04.2007., 16:06

Peglaj se do mile volje! Nećeš daleko dogurati.

Maisie
10.04.2007., 16:46
Ako se velika većina pojebe do 15-e, čisto sumnjam da će svi najebati.

Štreberica
10.04.2007., 20:03
Drago mi je zbog tvoje sreće, ako je riječ o osobi koju stvarno voliš, ali jeste li koristili neku zaštitu? Neke spolne bolesti vjerojatno bole malo više od toga, a pobačaj (ili porod :eek: ) da ne spominjem...

Mavis
11.04.2007., 14:58

Nije takvo vrijeme, takvi su ljudi. Ili bolje da kažem djeca. Nažalost.
Ono najstrašnije leži u činjenici da rijetko ko danas u dobi od 13,14,15 godina može odvojiti puko širenje nogu od seksa (da baš ne koristim vođenje ljubavi, jer tu bi tek naišli na totalna neslaganja). Nije problem dati se nekome tjelesno. Problem je ne žaliti ako to učiniš tek tako. A posljedice nisu tjelesne. Odnosno, ako i jesu, puno brže zacijeljuju od svih onih ostalih.

Angel's devil
11.04.2007., 15:08
Meni je sve to s 15 ipak malo prerano...ne znam, mislim da unatoč ljubavi(ili čemu god drugom šta osjećaš u tom trenutku odluke) nije baš to pametno sa 15 godina, i nisam konzerva, zapravo, daleko sam ja od konzerve:rofl: , mislim da ti zdrav razum kaže da je 15 too soon, way too soon.
Al, možda griješim, nije da sam uvijek u pravu:zubo: .
Uglavnom, kako se osjećaš?
Jel ti drago, il ti je ipak žao šta si tak brzo...?
Se rita šta u trbuhu?:rofl:

Piggy
11.04.2007., 16:44
Ako se velika većina pojebe do 15-e, čisto sumnjam da će svi najebati.

Pa neka se jebu, njihov izbor! Zna se koje su moguće posljedice:rolleyes:

cosanostra
11.04.2007., 16:47
Pa neka se jebu, njihov izbor! Zna se koje su moguće posljedice:rolleyes:

Misliš? Ja nisam stekao takav dojam.

btw. ovaj post mi je godina rođenja... kak jebeno... :lol:

mala_djevojka
11.04.2007., 17:29
Moze jedno pitanje?
Evo vako... ja imam 15 god, znam sta je seks, znam koje su moguce posljedice, znam za kontracepciju, volim nekog (ne volim, ali ajmo tak). Zasto pobogu se ja nesmijem ili nebi trebala posevit s petnajst?? NE kuzim... Sta s petnajst smo svi gubavi i nemamo sposobnost razmisljanja? I sto ce se promijeniti nakon samog cina?
nek me netko prosvijetli, jer po mom, pretjerujete,. mislim, neki. :D

cosanostra
11.04.2007., 17:31
Sta s petnajst smo svi gubavi i nemamo sposobnost razmisljanja?

Da.

El Rodeo
11.04.2007., 17:53
Moze jedno pitanje?
Evo vako... ja imam 15 god, znam sta je seks, znam koje su moguce posljedice, znam za kontracepciju, volim nekog (ne volim, ali ajmo tak). Zasto pobogu se ja nesmijem ili nebi trebala posevit s petnajst?? NE kuzim... Sta s petnajst smo svi gubavi i nemamo sposobnost razmisljanja? I sto ce se promijeniti nakon samog cina?

Možda zato što ti je gramatika jako loša... :rolleyes:

Maisie
11.04.2007., 18:46
Moze jedno pitanje?
Smatram da sam ja osobno bila psihički nezrela za seks s 15.
Fizička promjena koju ćeš imati je pucanje himena, a po psihičkoj ćeš vidjeti jesi li ili nisi bila spremna. Naravno, sve ovisi i o tvom gledanju na seks. Ako gledaš na to kao napališ se-pojebeš-svršiš bit će ti super. Ako gledaš kroz emocije, bit ćeš malo većih apetita i neće ti poanta seksa biti svršiti.

mala_djevojka
11.04.2007., 19:08
Možda zato što ti je gramatika jako loša... :rolleyes:

Smatram da moje znanje hrvatskog jezika netrebam tebi pokazivati. Inace, onako, usput, bila sam na mnogim natjecanjima upravo iz hrvatskog. Tko bi rekao, jel da? ;)

Smatram da sam ja osobno bila psihički nezrela za seks s 15.
Fizička promjena koju ćeš imati je pucanje himena, a po psihičkoj ćeš vidjeti jesi li ili nisi bila spremna. Naravno, sve ovisi i o tvom gledanju na seks. Ako gledaš na to kao napališ se-pojebeš-svršiš bit će ti super. Ako gledaš kroz emocije, bit ćeš malo većih apetita i neće ti poanta seksa biti svršiti.

Sad razumijem, hvala na objasnjenju.
Ali ja za sebe ne mislim bas da sam nezrela, sto mi mnogi (odrasli) ljudi govore. I na sex ne gledam tako kako si napisala, dapace, gade mi se takve cure. A u mom okruzenju, ima ih sve vise i vise, nazalost. Istotako, ako nekoga volim, i on mene, i ako ce to biti "korak" koji ce nas jos vise zbliziti zbilja ne razumijem cemu natezati godine (ako sam svijesna svega sto se tice seksa, od zastite do mogucih posljedica).

mladac
11.04.2007., 20:39
gle kad se govori o godinama to je sve "opčenito", može se desiti da je neko s 15 godina zreliji i odgovorniji što se tiče seksa od nekog s 23. iznimka potvrđuje pravilo. ja sam spavala prvi put s 15 godina i ne mislim da je bilo rano, s tim sam dečkom evo već preko 5.5 godina, volim ga, vjerovala mu i nikad mi neće biti žao. al ja sam dosta rano se razvila i sazrila :rofl:
gle kad dođe taj trenutak znat češ da je to TO, pa imao ti 13 ,15, ili 25... sad sve ovisi da li ćete čekat svoj trenutak ili to obavit u parku s prvim koji naiđe

mala_djevojka
11.04.2007., 21:02
Pa tak nes sam i ja htjela reci... Mislim da nije potrebno toliko zgrazanje ili cudenje ili kaj vec oko tog. Moja frendica je imala 13 i bila je s deckom godinu dana. I fakat su se volili. Tj jos se vole.
Uostalom, seks, uz zastitu i s voljenom osobom, nije nista ruzno il nekaj kaj ne valja; bar po meni..

Lafiel
11.04.2007., 21:12
Moja frendica je imala 13 i bila je s deckom godinu dana. I fakat su se volili. Tj jos se vole.
Sad ponovno pročitaj kaj si napisala. :rolleyes: Ona je u šestom osnovne prohodala s dečkom kojega je fakat voljela i još uvijek ga voli? I u sedmom osnovne je bila dovoljno zrela za seks? Netko je previše filmova gledao.

Mavis
11.04.2007., 21:33
Ako gledaš na to kao napališ se-pojebeš-svršiš bit će ti super. Ako gledaš kroz emocije, bit ćeš malo većih apetita i neće ti poanta seksa biti svršiti.

E, sad smo već zašli u posve novi svijet. :D
Po meni, ne bi čak ni tako loše bilo da se idu ševit da bi svršili. Nego- oni se vole. Zapravo, ne vole se, al ajde. Tako je rečeno, ne? Ona bi spavala s njim. Ma zapravo ne bi. Al on bi. A ona ga nikako ne želi povrijedit. Zapravo, možda i želi, no što bi na to rekle sve njene prijateljice? A tek njegovi prijatelji! :eek: I onda bi ju ostavio, a to nikako ne želi. Valjda ne želi. A možda je ipak neodlučna...

Uz dužno poštovanje svima- poserem se ja na to. Čim netko ima potrebu ispitivati je li u redu što s tolko i tolko godina nije stupio/la u spolni odnos- jasno je ko dan da je prerano.

mala_djevojka
11.04.2007., 21:56
Sad ponovno pročitaj kaj si napisala. :rolleyes: Ona je u šestom osnovne prohodala s dečkom kojega je fakat voljela i još uvijek ga voli? I u sedmom osnovne je bila dovoljno zrela za seks? Netko je previše filmova gledao.

Prohodali su u prvom mjesecu u sedmom razredu.
u osmom mjesecu poslje sedmog razreda su spavali. Ubiti 4 tjedna prije četrnaeste. Krivo sam se izrazila, sorry. :)

Lafiel
11.04.2007., 21:56
Ijuuuj, to drastično mijenja stvar.

Angel's devil
11.04.2007., 21:58
Slažem se, potpuno...:)

mala_djevojka
11.04.2007., 22:00

NE zelim se mjesati u to dali se oni vole ili ne, bas me briga. ;) Htjela sam "vole se" stavit pod navodnike al nisam misla sam da je normalno da je to upitno. Ugl. oni tvrde da se vole. Ali meni nije ni na kraj pameti to razbijat glavu s tim

Blondy-ri
11.04.2007., 22:28
mala djevojko...niste vi od 15 ˝blesavi˝ da se tako izrazim za sex ili tako nešto, a i opet razlika 13 i 15 puno je veća od one 20 i 22 npr. vjeruj mi negdje do 18-te razmišjanja će ti se mijenjat drastično iz godine u godinu...tako da iako ti misliš da si jako zrela, vjeruj mi još si jako zelena, i ja sam, a ja imam 20, a kamoli tek ti...nemoj mislit da te ja sad želim uvrijedit, nego je to jednostavno prirodno i normalno, možeš bit pametan i zreo za svoje godine, ali nemoj sad mislit da baš sve znaš o svemu i svačemu ili da si jako puno toga prošla i ostalo...
i mislim da je zapravo glavna tema ovog topica bila da je grozno to što se djeca već u osnovnoj školi sexaju! smatram da je to stvarno prerano! složit ću se s većinom ovdje da smo mi u osnovnoj maštali o nekim poljupcima, držanjima za ruke i takvim stvarima, a sex je došao negdje tek u srednjoj i mislim da je to puno prirodnije. Ovi mulci oko mene danas su koma, mulice od 14 godina su se poj... s više tipova nego ja i to sve površno, za jednu večer, ma fuj! mislim,osoba u osnovnoj školi jednostavno nije spremna za sex i gotovo, ma koliko pametna bila...neka svatko radi što hoće, ali ne mora se baš sve isprobat s 13,14,15, život je dug...a po meni je bolje izgubit nevinost taman s 20 i kojom pa da stvarno znaš što radiš, nego s 13 pa ti jednog dana bude žao! :rolleyes:

El Rodeo
11.04.2007., 23:08
Inace, onako, usput, bila sam na mnogim natjecanjima upravo iz hrvatskog.

Mislim kog to briga?! :blabla:

ady-
11.04.2007., 23:12

hahah baš....:rolleyes: :rofl:

Blondy-ri
11.04.2007., 23:13

zato jer je dobila komentar da joj je loša gramatika, što btw stvarno je, pa je htjela napomenut da se nema kome opravdavat zbog toga jer ta natjecanja očito dokazuju da joj hrvatski ˝leži˝...:zubo:

El Rodeo
11.04.2007., 23:17
zato jer je dobila komentar da joj je loša gramatika, što btw stvarno je, pa je htjela napomenut da se nema kome opravdavat zbog toga jer ta natjecanja očito dokazuju da joj hrvatski ˝leži˝...:zubo:

Ma treba joj zabraniti izlaske dok ne nauci gramatiku... :zubo:

Ti si na ovom topicu napisala najbolji post... :top:

Blondy-ri
11.04.2007., 23:25
Ti si na ovom topicu napisala najbolji post... :top:

hvala, hvala! :D

ady-
11.04.2007., 23:53
đizzz ljudi hahahahaha :rofl: :zubo:

symphony:)
11.04.2007., 23:59
S dečkom sam pol godine... i stvarno se volimo. njemu je 19, meni 15. nismo se pojebali al ja sam spremna. odbijala sam ga zbog godina al sad mi se to čini totalno glupo. Mislim da će biti sexa uskoro... upoznata sam sa zaštitom itd.
...i da! nevezano uz temu, popušila sam mu par puta i užasno mi je smrdilo sve to. ali baš smrad. pitam vas, jeli to miris sperme ili mu je higijena toga dana nije bila jača strana?

ady-
12.04.2007., 00:03
S dečkom sam pol godine... i stvarno se volimo. njemu je 19, meni 15. nismo se pojebali al ja sam spremna. odbijala sam ga zbog godina al sad mi se to čini totalno glupo. Mislim da će biti sexa uskoro... upoznata sam sa zaštitom itd.
...i da! nevezano uz temu, popušila sam mu par puta i užasno mi je smrdilo sve to. ali baš smrad. pitam vas, jeli to miris sperme ili mu je higijena toga dana nije bila jača strana?

brijem da nije to baš normalno..možda je ipak higijena u pitanju njemu bila hehe :D

mladac
12.04.2007., 00:07

brijem da je netko klon.
nego što nije 15 godina i 19 zakonom zabranjeno?

symphony:)
12.04.2007., 00:09
bili smo u dosta zatvorenom prostoru pa i to...ali i higijena brijem!

Maisie
12.04.2007., 01:12
Po meni, ne bi čak ni tako loše bilo da se idu ševit da bi svršili. Nego- oni se vole. Zapravo, ne vole se, al ajde. Tako je rečeno, ne? Ona bi spavala s njim. Ma zapravo ne bi. Al on bi. A ona ga nikako ne želi povrijedit. Zapravo, možda i želi, no što bi na to rekle sve njene prijateljice? A tek njegovi prijatelji! :eek: I onda bi ju ostavio, a to nikako ne želi. Valjda ne želi. A možda je ipak neodlučna...

Uz dužno poštovanje svima- poserem se ja na to. Čim netko ima potrebu ispitivati je li u redu što s tolko i tolko godina nije stupio/la u spolni odnos- jasno je ko dan da je prerano.
Jebeno sročeno :cerek:

degen
12.04.2007., 01:35
ma sta prije to bolje.ja san prvi put sa 12 a ona je bila 27-godisnja talijanska manekenka

ady-
12.04.2007., 01:37
ma sta prije to bolje.ja san prvi put sa 12 a ona je bila 27-godisnja talijanska manekenka

aa i onda si se probudio jelda???

mala_djevojka
12.04.2007., 08:31
Lijepo sam vas pitala tj htjela sam da mi argumentirate svoje stajaliste. A vi ste me vecinom napali. Ne zelim biti neznam kakva, s time sto govorim da sam zrelija (od vecine mojih godina), mozda vi to ne vjerujete, ali, jesam. I to mi ne govore frendovi, nego profesori. Iako, znam da vas to ne zanima. Okej, samo sam se htjela opravdati. Meni osobno nije ni na kraj pameti sad ici spavati s nekim. Samo sam zeljela znati po cem je to tako lose. Usprkos nekim odskakanjima s teme, dobila sam par suvislih odgovra. Hvala. ;)
Peace.

Maisie
12.04.2007., 13:22
Ne kažu ljudi da ti nisi zrelija od vršnjaka, samo da se zrelost stiče cijelog života. Jasno je da s 15 nisi na vrhuncu zrelosti. Nećeš biti ni s 18, ali ćeš biti zrelija.

malena_1309 je lijepo prikazala problem. Mnoge cure bi se jebale, a s druge strane ne bi. Oni se vole, ali se možda ne vole. Ako ona nešto ne napravi što će joj reći društvo? ...
Jasno se da vidi da mnogi tu ne stavljaju sebe u prvi plan, nego curu/dečka i društvo.

Blondy-ri
12.04.2007., 17:58

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
kako lijepo,a? :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

x...BUBBA...x
12.04.2007., 20:07
oooppppaaaa !!!!! te je bilo strah ?? kako si prebrodrila tu strah??

ma nije me bas bio strah bilo je ok :D

Drago mi je zbog tvoje sreće, ako je riječ o osobi koju stvarno voliš, ali jeste li koristili neku zaštitu? Neke spolne bolesti vjerojatno bole malo više od toga, a pobačaj (ili porod ) da ne spominjem...

gle ja ti ne brijem na tu spiku da to mora biti bas s osobom koju volim...s tim deckom sam onak bila s vremena na vrijeme znaci par puta smo zabrijali i tak nikakva ljubav...ali to ne znaci da mi je neki stranac ili...i sigurno mu nije bila namjera samo da me pojebe na jednu noc jer da je to htio bilo bi nakon sto smo prvi put bili zajedno...a i sad smo se nasli par puta znaci ono malo vise od frendova smo ali nema neke pretjerane ljubavi...
A zastita naravno nista bez toga...

I jos samo moram reci to nije zato sto imam 15, zbog okoline ili sta ja znam cega to je bilo jer sam ja tako htjela i osjecala se spremnom za to...i nije mi samo znacilo ajde da se pofakam pa vise nisam nevina sto se tice toga nisam se morala ni do 25 :)

Mavis
12.04.2007., 20:20
Jebeno sročeno :cerek:

Hvala. :kiss:
Bijah inspirirana. :cerek:

A i vrijeme je da se iživim na ovom podforumu, neću još dugo biti teen. :p

Maisie
12.04.2007., 20:33
@x...BUBBA...x
Friends with benefits?

Mavis
12.04.2007., 20:51
@x...BUBBA...x
Friends with benefits?

Mda. :rolleyes:
Zasvrbilo me da napišem još nešto. No neću.

Emo§ion:D
12.04.2007., 20:57

Točno to:rofl:
Ali na koncu svega..
ona ga voli:rofl::s
No,opet lako je nama sada žrelim mladim ženskama pričati tu opaku istinu,no slično sam i ja razmišljala prije godinu,dvije,ali srećom bez posljedica popuštanja..:raspa:
Onaj tko te zaista "voli" draga,čekat će te i tri godine ako treba:mig:
Iako bi se u ovom slučaju i godinama dala zakleti da će sve ukoliko pokažeš stav i ne popustiš završiti prekidom,al' ono,on gubi:top: A ti stječeš stav!:s
Doduše,nisam čitala topic kak spada,pa zaključujem na slijepo u čemu je štoos,ali slažem se definitnvo neovisno o temi s 1309:D

x...BUBBA...x
12.04.2007., 20:57
pa napisi...ili ako je zamene posalji mi na pvt sad me bas zanima :D

Mavis
12.04.2007., 21:00
pa napisi...ili ako je zamene posalji mi na pvt sad me bas zanima :D

Vidi, bojim se da nećeš shvatiti. A ne želim se svađati.
Ne danas. :zubeki:

Bobo Mesar
13.04.2007., 10:31
12god? pa to je još prekasno...šta prije to bolje

akyca
13.04.2007., 12:44
ja sam u prvom srednje, evo jedan sam dan, nedavno, da se tako izrazim prisustvovala nazovimo to istini, radilo se pak o boci istine. Naime u nasem razredu ima 13 cura, cetri od njih nisu imale decka znaci... ostale su imale decka. Cetvoro ih je vec imalo spolne odnose. Moja bivsa kolegica iz razreda pojebala se vec, ne sjecam se, u 7 ili 8 razredu. Jedna cura (takoder 1 raz.) trudna je drugi put, prvi put pobacila.
po meni pitanje preuranjenog seksa u najvecem slucaju je pritisak okoline
ja sam s mojim deckom u vezi 3 mjeseca i da mi predlozi sex pristala bih, ali ja imam druge razloge koji su malo intimni za iznositi sad u javnost

x...BUBBA...x
13.04.2007., 18:06
pa ova koja je trudna po drugi put...pa jel cula ona za kondome ili tablete?? isss....

x...BUBBA...x
13.04.2007., 18:38
izgleda...
ali 2.put zatrudniti i to tek u 1.razu srednje..pa to je UUUBIIITACNOOO!!!

zeppelinka7
15.04.2007., 08:42
meni je to isto prerano..jako jako prerano..
a i nisam sigurna dal te cure to same žele..ili ih netko nagovara..na to...mislim da one jedino želle bit extra kul u društvu..ali za mene to nije kul..
meni je to totalni fors...
meni ne pada napamet a imam 13 godina

Mavis
15.04.2007., 16:08
meni je to isto prerano..jako jako prerano..
a i nisam sigurna dal te cure to same žele..ili ih netko nagovara..na to...mislim da one jedino želle bit extra kul u društvu..ali za mene to nije kul..
meni je to totalni fors...
meni ne pada napamet a imam 13 godina

Ajde da i to čujem. :kiss: :lux:

ady-
15.04.2007., 16:23
ha čuj..ko oće nek izvoli.....za mene od 14 godina je oke...jer ima mnogo cura koje su zrleije za svoje godine..kaj je ..je..:rolleyes:

x...BUBBA...x
15.04.2007., 17:28
ma nek se faka ko kad hoce vecina ce pozaliti zbog toga...:(

Maisie
15.04.2007., 18:53
ma nek se faka ko kad hoce vecina ce pozaliti zbog toga...:(
Pari mi ko da si ti požalila... Ili?

Angel's devil
15.04.2007., 18:54
Pari mi ko da si ti požalila... Ili?Baš se i ja to zapitah...ili?

x...BUBBA...x
15.04.2007., 19:36
Pari mi ko da si ti požalila... Ili?

mozda...neznam...
ustvari meni nije zao zbog toga ni nista...al jucer mi frendica kaze onak jesam ja bila sigurna da sam spremna i jel sam mislila sta moze biti nakon svega i tak...
i jos uvjek mi nije zao...ali...:s :s

Mavis
16.04.2007., 15:10
mozda...neznam...
ustvari meni nije zao zbog toga ni nista...al jucer mi frendica kaze onak jesam ja bila sigurna da sam spremna i jel sam mislila sta moze biti nakon svega i tak...

E o tome sam ja pričala pred koju stranicu. ;)

Piggy
16.04.2007., 19:21
mozda...neznam...

Poslije jebanja nema kajanja!:zubo: Osnovni zakon ne znaš!!:rolleyes:

tommek13
16.04.2007., 20:59
cura i ja smo prohodali sa 16 i tek nakon 2 godine smo se prvi put stvarno posevili..nije da nam je do onda bilo dosadno..:zubo:

Mavis
16.04.2007., 22:25
cura i ja smo prohodali sa 16 i tek nakon 2 godine smo se prvi put stvarno posevili..nije da nam je do onda bilo dosadno..:zubo:

A da? Blago tvojoj curi. :cerek:

OkatoZlo
16.04.2007., 22:32
Jebate, ja sam sa 16 i mislim da je bilo prerano. :eek:
I ja sam bila tad u vezi 5 mj i voljela ga. Potrajali smo godinu dana i onda prekinuli ali ono.. jeez.. Stvarno se pomice granica. :zvrko:

x...BUBBA...x
17.04.2007., 19:36
Poslije jebanja nema kajanja!:zubo: Osnovni zakon ne znaš!!:rolleyes:

pa ja se ne kajem...:D
sad nakon tjedan i nes sitno mi je skroz ok, i nije mi nimalo bed zbog svega :zubo:

Piggy
17.04.2007., 20:02
pa ja se ne kajem...:D
sad nakon tjedan i nes sitno mi je skroz ok, i nije mi nimalo bed zbog svega :zubo:

O vrlo su mi poznate ovakve priče. Pamet u glavu, djevojčice.:rolleyes:

smackyca
22.11.2007., 22:36
Dakle...Moja frendica ima 14 godina i "priznala" mi je da se jebala...i to sa 18-godišnjakom, s tim da mu je rekla da ima 16!Nije ni cudo da je jadan decko povjerovo jer cura ima velke grudi ali inače nije nešto posebno ljepa.Uvijek nam se hvali da ju svi dečki žele zbog grudi, što u većini slučajeva i je istina.
...Neki dan mi je dosla sva ponosna i rekla da se pojebala s tipom kojeg ne pozna.Ona i njezina frendica (u skoli poznata kao "fufica") našle su se negdje vani s dečkima (imaju otprilike od 18-23 godina)...Oni su ih odveli u svoj stan, malo su popili...i po njenoj priči,"nekako", završili u krevetu i to BEZ ikakve ZAŠTITE! Nije mi bilo jasno, jel to stvarno istina ili izmišlja, da bude faca,jer to među tinejdžerima znači bit faca kad možeš reć da si se pojebala, a za mene je to osobno javna sramota! I priča ide dalje...Nisam joj vjerovala, al mi je nakon nekog vremena priznala i da joj mjesečnica izostaje! Bila je prestrašena da je trudna i počela si je šestarom rezat kožu...sve dublje...Rekla je profi da joj nije dobro te da mora doma.Pomislila sam da će se ubiti, i sva u strahu sam ju pitala gdje ide?! Rekla je u ljekarnu po test za trudnoću i pilule. Nisam mogla vjerovat da još nakon svega ide i pilule kupovati...A rekla mi je,ako je trudna da će se bacati niz stepenice dok ne pobaci ili će se ubiti...Još tu večer poslala mi je SMS da nije trudna. Laknulo mi je iako mi iskreno nebi bilo previše žao jer si sama uništava život...i što je najtužnije..ponovno se počela hvalisati...za istu stvar!
Meni je to nepojmljivo i pretužno... I ova priča je istinita, jedino ako ju ona ne izmišlja...

Želim čuti vaše komentare o sexu sa 14 godina?
Bez zaštite?
Djelić do samoubojstva,..a ponoviti istu stvar?
I molila bi dečke da se izjasne da li su im samo grudi važne kod žena?!

1234567
22.11.2007., 22:44
Dakle...Moja frendica ima 14 godina i "priznala" mi je da se jebala...i to sa 18-godišnjakom, s tim da mu je rekla da ima 16!Nije ni cudo da je jadan decko povjerovo jer cura ima velke grudi ali inače nije nešto posebno ljepa.Uvijek nam se hvali da ju svi dečki žele zbog grudi, što u većini slučajeva i je istina.
...Neki dan mi je dosla sva ponosna i rekla da se pojebala s tipom kojeg ne pozna.Ona i njezina frendica (u skoli poznata kao "fufica") našle su se negdje vani s dečkima (imaju otprilike od 18-23 godina)...Oni su ih odveli u svoj stan, malo su popili...i po njenoj priči,"nekako", završili u krevetu i to BEZ ikakve ZAŠTITE! Nije mi bilo jasno, jel to stvarno istina ili izmišlja, da bude faca,jer to među tinejdžerima znači bit faca kad možeš reć da si se pojebala, a za mene je to osobno javna sramota! I priča ide dalje...Nisam joj vjerovala, al mi je nakon nekog vremena priznala i da joj mjesečnica izostaje! Bila je prestrašena da je trudna i počela si je šestarom rezat kožu...sve dublje...Rekla je profi da joj nije dobro te da mora doma.Pomislila sam da će se ubiti, i sva u strahu sam ju pitala gdje ide?! Rekla je u ljekarnu po test za trudnoću i pilule. Nisam mogla vjerovat da još nakon svega ide i pilule kupovati...A rekla mi je,ako je trudna da će se bacati niz stepenice dok ne pobaci ili će se ubiti...Još tu večer poslala mi je SMS da nije trudna. Laknulo mi je iako mi iskreno nebi bilo previše žao jer si sama uništava život...i što je najtužnije..ponovno se počela hvalisati...za istu stvar!
Meni je to nepojmljivo i pretužno... I ova priča je istinita, jedino ako ju ona ne izmišlja...

Želim čuti vaše komentare o sexu sa 14 godina?
Bez zaštite?
Djelić do samoubojstva,..a ponoviti istu stvar?
I molila bi dečke da se izjasne da li su im samo grudi važne kod žena?!

Sex sa 14 je cista glupost to svi rade da bi ispali faca i da bi se mogli hvalit. Ja mislim da sex prije braka(planiranja obitelji) nije potreban!

marijana_punkrz
22.11.2007., 22:49
moja "frendica" ima 14 godina, tj. 15 sad, ali kad je imala 14 godina rodila je dite, koje sad ima 5 miseci sve je ok sa njom...Ćaća diteta ih ostavija...i tako... u biti propast

Decadent Sympozium
22.11.2007., 22:49
@ 1234567 Ti si neki ograničeni rimokatolik, then. Ja nikad neću imati djecu i u dvadesetoj se s potpunim guštom seksam. Kakva djeca i brakovi, koji primitivni pogled.

Decadent Sympozium
22.11.2007., 22:50
To što ti se s prijateljicom događa rezultat je pomahnitale adolescentice i što god ti napraviš obit će se njoj o glavu kad-tad. Već je na dobrom putu da se uda s 18. Možeš pokušati jedino dati sve od sebe da to spriječiš - između ostaloga kontaktiranje roditelja, ali to će naravno rezultirati pucanjem prijateljstva, pa ti vidi.

Što se tiče seksa s 14 godina, prvo i osnovno, iz povijesnog aspekta, starta se s 12 i to u masi naroda. Današnja, „zapadna“, „evropska“, „katolička“ ideologija seksa s 18+ je li-la, budući da se biološki zreo za ono čemu smo prije služili postane s prvom mjesečnicom. Nadalje, osobno poznajem ljude koji su pušili kurac sa 7 godina, seksali se s 10, neki s 12, neki s 13, neki dan na vijestima djevojčica masturbirala s 3 godine, ovi silni amerikanci što ih poznajem preko neta imaju male orgije, svaki blok i kvart za sebe među svojima, a imaju 13 – 17 godina, tako da, neki slučajevi su ekstremni, ali to je danas i više nego normalno. SAD, EMOCIONALNI dio je onaj dio zbog kojega bi mladi ipak trebali kročiti u takve stvari nešto kasnije nego ranije, jer većina na takve stvari psihički često nije spremna (gore dokaz), pa se onda tu rađa polemika. Ja osobno promoviram seks, seksualnu slobodu i samozadovoljavanje i međusobno istraživanje, no to bi svaka osoba onda s razumom, promišljenošću i pažljivošću otkrivati s vremena na vrijeme, u svrhu učenja (Zbog čega sam i seksualni odgoj u školi – naravno, ne ovaj vatikanski kretenski). Druga strana problema ovdje je, eto, partner – Kad dvoje klinaca eksperimentira, to štima. Ali kad se nađe tip od 27 – 56 godina koji sluša pucanje zdjelica, a kreten od 18 koji može biti na faksu ide ševiti curicu od 14 bez da išta provjeri i posumnja, pripremi se, već misli na zadovoljavanje vlastitih potreba, tu nastaje socijalni problem kojeg, za sada, očito nije lako riješiti.

vampire_stake
22.11.2007., 22:57
ma sex s 14 je puno prerano.. di zuri? al ok, po ovoj prici vidi se da cura bas nema puno mozga.. zavrsit ce sama sa bebom sa 17 godina.. zalim takve ljude.. krivi je odgoj

Pa eto, meni nije bio...Ali ja sam bila s dečkom dosta dugo, i koristili smo kondome...tak da, bili smo ipak odgovorniji od ove cure o kojoj priča postavljačica teme...I ja se nisam s tim hvalila :rolleyes:

toto17
22.11.2007., 23:09
prijateljica, indeed :D

petra4ever
23.11.2007., 07:35
sex s 14....prerano....starci bi me ubili da to napravim :mig:
a i jebu me u zdrav mozak ljudi koji to naprave pa se hvale okolo....

Aamy_11
23.11.2007., 09:47
Kmh,ja njoj ni sec ne vjerujem...:DTreba sve uveličava,daj plz...Ide se ubiti....Joj...Kaj je ovim današnjim ˝klincima˝....

orange_girl
23.11.2007., 09:55
14 rano, ali prije braka je ok, samo cekaj do malo kasnijih godina, nema zurbe, a ona je ocito prekompleksno bice kojem je stalo da je smatraju facom, ja se klonim takvih!

hani bani mišić
23.11.2007., 10:37
Kmh,ja njoj ni sec ne vjerujem...:DTreba sve uveličava,daj plz...Ide se ubiti....Joj...Kaj je ovim današnjim ˝klincima˝....

100% joj nije ni kasnila :rolleyes:

me_and_my_music
23.11.2007., 10:52
ovako,prvo,ja joj ne vjerujem

drugo: PRIJATELJICA TI JE KURVA! mozda malo ruzno zvuci ali moras se s tim pomirit. ako si je isla rezat sestarom kozu i razmisljatt o samoubojstvu,onda je psihicki poremecena. a evo ti i cinjenice,da je to istina

1.spava s deckima koji imaju 18-23 godine a ona ima 14. znaci da nesto nije s njom u redu,jer,vjerojatno se zeli hvalisat u drustvu,znaci da se vjerojatno osjeca odbacenom,kad u toj mjeri radi stvari koje nisu za nju. ako opce govori istinu,a ja mislim da laze. preiskompleksirana je.
2. i onda si reze kozu...

sve je jasno

Mavis
23.11.2007., 10:53
Premješteno.

smackyca
23.11.2007., 11:20
slušaj, moje lično mišljenje je da pedofile treba na kolac nabijati po trgovima... al to ovde nije tema...

interesuje me fakat... a vidim da ovde ima curica tih godišta...

jel fakat došlo dotle da gače skidaju u tim godinama i šta ih može navesti na takvu stvar....

što je rano... rano je jebote.... 13 godina:eek:

Nazalost istina je. Frendica iz razreda (8.) se jebala i jos to SAMA razglasila po cijeloj skoli. Ocito joj je populacija vazna al ju pokusava dobit na krivi nacin. Za mene bi to bilo prestrasno napravit to i jos proglasavat po cijeloj skoli :visi: ...ne zelim ni po misljat sta bi meni starci rekli kad bi saznali u slucaju da sam ja to radila...
prestrasno. I smatram da je jedini problem u roditeljima;odgoju i danasljim medijima pogotovo inetrnetske stranice i slicno.

Itchy
23.11.2007., 17:09
ja nevolim sex:kava:

nerazumijem ih...došla bi jednoj i izmlatila je tek tako jer mi ide na kurac i jer je glupa:krava:

toto17
23.11.2007., 23:53
Nazalost istina je. Frendica iz razreda (8.) se jebala i jos to SAMA razglasila po cijeloj skoli. Ocito joj je populacija vazna al ju pokusava dobit na krivi nacin. Za mene bi to bilo prestrasno napravit to i jos proglasavat po cijeloj skoli :visi: ...ne zelim ni po misljat sta bi meni starci rekli kad bi saznali u slucaju da sam ja to radila...
prestrasno. I smatram da je jedini problem u roditeljima;odgoju i danasljim medijima pogotovo inetrnetske stranice i slicno.

kako mrzim ljude koji predaju previše važnosti popularno... ups, populaciji... :lol: :s

OraXx
24.11.2007., 23:22
de.. sad si postavljam pitanje ako SADA djeca od 13 godina stupaju u spolne odnose, i to postaje sve normalnije (na veliku žalost), kakvo će stanje biti za cca 10 god? Hoće postojati ijedna 16-godišnja "cool" osoba a da je nevina?

Skac01
25.11.2007., 00:30
de.. sad si postavljam pitanje ako SADA djeca od 13 godina stupaju u spolne odnose, i to postaje sve normalnije (na veliku žalost), kakvo će stanje biti za cca 10 god? Hoće postojati ijedna 16-godišnja "cool" osoba a da je nevina?

Ja ću do pedesete bit nevin , a onda ću si nać dobru stjuardesu.

Brazga
25.11.2007., 11:37
Ja kako san zasad krenia, zauvik cu bit djevac -_-

*trash princess*
25.11.2007., 11:50
oke, nema beda, i ja sam se s 14, i mislim da nije uopce bitno koliko ko ima godina, i kolika je nečija popularnost zbog toga, jer meni nitko nije nikad porastao ili pao u očima zbog svojeg seksualnog iskustva. nemojte samo biti frustrirani kad shvatite da ste došli u godine kad se, nekad zabranjene i tabu teme ostvaruju.. treba samo uživati;)

vampire_stake
25.11.2007., 11:51
oke, nema beda, i ja sam se s 14, i mislim da nije uopce bitno koliko ko ima godina, i kolika je nečija popularnost zbog toga, jer meni nitko nije nikad porastao ili pao u očima zbog svojeg seksualnog iskustva. nemojte samo biti frustrirani kad shvatite da ste došli u godine kad se, nekad zabranjene i tabu teme ostvaruju.. treba samo uživati;)

E baš to....:s :s :s

Mavis
25.11.2007., 11:53

A seks je po tebi tebu tema? :misli: I tako opet dolazimo do toga da je 14 godina ipak premalo. :mig: :kava:

*trash princess*
25.11.2007., 12:03
pa nažalost, u našoj državi punoj katolika kojima je sramota seksati se za vlastiti užitak, predbračni seks je itekako tabu tema.za mene, nije, ja sam s svojom mamom o seksu razgovarala, ali pitam se koliko je još takvih slučaja? da su sa roditeljima razgovarali o seksu?

Brazga
25.11.2007., 12:04
pa nažalost, u našoj državi punoj katolika kojima je sramota seksati se za vlastiti užitak, predbračni seks je itekako tabu tema.za mene, nije, ja sam s svojom mamom o seksu razgovarala, ali pitam se koliko je još takvih slučaja? da su sa roditeljima razgovarali o seksu?

Sa menon jesu... ali npr. mislin da danas ima dosta "edukativnih" filmica iz kojih se puno nauci :p

Mavis
25.11.2007., 12:05

:kava: Fala Bogu da razgovaram o tome. S oba roditelja. No to ne znači da seks s 14 podržavam.

Sa menon jesu... ali npr. mislin da danas ima dosta "edukativnih" filmica iz kojih se puno nauci :p

Iz takvih edukativnih filmića možeš naučiti ponajviše ono što ne treba raditi. ;)

drogman
25.11.2007., 17:43
ma daj jebote led... 9/10 laze zbog toga, jer je neka klinka izmislila da se u tim godinama treba jebat i odmah sve kazu da su se jebale... pa normalno da male lazu... i sam idem u 8.raz i kao da neznam ono... koliko mi njih kaze da su se vec... a nisu...to je sigurno.. to su rijetki slucajevi... i ako ja nebi bio nista protiv da mi neka vrsnjakinja ili sedmanka da... sigurno nebi odbio...

Bart_Simpson
25.11.2007., 21:11
reko bi da ti sere. de jbt bila bi vec razvaljena...:lol::lol::lol::lol:

idač
26.11.2007., 15:12
ma daj jebote led... 9/10 laze zbog toga, jer je neka klinka izmislila da se u tim godinama treba jebat i odmah sve kazu da su se jebale... pa normalno da male lazu... i sam idem u 8.raz i kao da neznam ono... koliko mi njih kaze da su se vec... a nisu...to je sigurno.. to su rijetki slucajevi... i ako ja nebi bio nista protiv da mi neka vrsnjakinja ili sedmanka da... sigurno nebi odbio...

e točno to, meni nije jasno zakaj neke cure od 13, 14 godina izmišljuju da su se sexale. imala sam takvu u razredu prije 2 godine i ni u jednom trenutku mi se nije učinila više zanimljivom jer se sexala. štoviše, zgadila mi se. ja kad se i budem seksala sigurno neću to razglašavati po gradu. mislim.. :rolleyes:

drogman
26.11.2007., 15:18
e točno to, meni nije jasno zakaj neke cure od 13, 14 godina izmišljuju da su se sexale. imala sam takvu u razredu prije 2 godine i ni u jednom trenutku mi se nije učinila više zanimljivom jer se sexala. štoviše, zgadila mi se. ja kad se i budem seksala sigurno neću to razglašavati po gradu. mislim.. :rolleyes:

pa i po tome se vidi... ako se cura hvali sa time, i pogledate onim pogledom, sta ti jos nisi, sta se cudis to je normalo... odmah znas da jede govna... ali ono, znam jednu, to mi je neka frendica, i znam da se je pojebala, ima svaki drugi tjedan novog decka... nije u tome stvar, nego ona se nije hvalila po tome u skoli.. ali ja sam to cuo od njene best frendice.. kojoj je ova rekla u povjerenju, ali je ova meni rekla...:mig:

petra4ever
26.11.2007., 16:53
meni nije jasno zakaj neke cure od 13, 14 godina izmišljuju da su se sexale

to su glupače koje misle da će činjenicom da su se sexale postat popularne i da će se više sviđat dečkima....
meni osobno idu na kurac sa svim tim svojim spikama i izmišljotinama, na kraju to ispada da im se svi smiju a one kak su glupe niš ne kuže....
jedna takvog primjerka ide s menom u razred...po njezinim pričama ona je bila sa svakim tipom kojeg pozna....a cura se preserava do bola, najbolje mi je kad dođe u ponedjeljak u školu sa spikom ''joj u subotu sam se tak napila da sam još uvijek pijana''....onda još i pokušava glumit da je pijana....joj tak joj bi opalila šamarčinu...uhhh

...dreamer...
26.11.2007., 18:31
cemu se uopce opterecivati sa time? eno im neka lazu, mene nece u nista uvjerit.....sa takvima uopce nemam posla niti razmisljam o njima...

peggy bundy
26.11.2007., 19:15
katastrofa...
znam i jednu curu koja ima 14 i lagala je da je trudna da zadrži dečka

petra4ever
26.11.2007., 19:20
katastrofa...
znam i jednu curu koja ima 14 i lagala je da je trudna da zadrži dečka

ovo nadmašuje sve :eek: :eek:

tomos fan
26.11.2007., 20:09
Dear Jesus Christ,moja prijateljica iz razreda 14godina,15 PUTA,ZAR JE TO NORMALNO???:confused: :eek: :eek: :eek:

Drizzt61
26.11.2007., 20:10
Dear Jesus Christ,moja prijateljica iz razreda 14godina,15 PUTA,ZAR JE TO NORMALNO???:confused: :eek: :eek: :eek:

ne.

Lory
26.11.2007., 20:23
:lol: 80% tih klinkica sere, a ostale su jadne

tomos fan
26.11.2007., 20:24
... i to sve sa likovima od 18-20 god.,ona inače izlazi vani do 2-3 sata po noći i druži se sa starijima:s

unkn0wn
26.11.2007., 20:26
daj susjeda koja sad ide 5 il 6 raz se prije 2 god mislim sevila :eek: :eek: :eek: daj ono pliz... ja cu sad 15 i ono.. nije mi ni sad normalno bas.. mozda zato kaj nisam jedan od onih akj bi se pukli sam da se puknu.. ono nie da nisam imal ponuda... al nisam ja takav :D

Drizzt61
26.11.2007., 20:30
daj susjeda koja sad ide 5 il 6 raz se prije 2 god mislim sevila :eek: :eek: :eek: daj ono pliz... ja cu sad 15 i ono.. nije mi ni sad normalno bas.. mozda zato kaj nisam jedan od onih akj bi se pukli sam da se puknu.. ono nie da nisam imal ponuda... al nisam ja takav :D

sad si ga pretjero, 5-6 razred, to je 11-12 godina, jebala se sa 9-10 znači? gg. :rofl:

tomos fan
26.11.2007., 20:31
me too,ja ću 15 za 5 mjeseci,i nije mi padalo napamet,jednostavno mi je preglupo

unkn0wn
26.11.2007., 20:58
sad si ga pretjero, 5-6 razred, to je 11-12 godina, jebala se sa 9-10 znači? gg. :rofl:

da... zalosno al istinito...

Drizzt61
26.11.2007., 21:00

Aj molim te šuti ak neznaš šta pričaš, a očigledno neznaš. :D

zli_fetus
26.11.2007., 21:05

:lol: :lol:
znam ja jednog dečkiča od 7 godina, evo već je pola trebi iz kvarta oprašio..:ne zna:

zeppelinka7
27.11.2007., 08:49
jep.strašno je to.
ja znam po pričama več neke koje i s 12.
bolesno.
onak.spavaju s likovima.kojima kasnije neznaju ni imena.
onak.
strašno..

zeppelinka7
27.11.2007., 08:51

istina.
puno njih sere.
al svejedno..
nebi odbio?
...pa...neznam kaj da na to kažem..

zeppelinka7
27.11.2007., 08:53
... i to sve sa likovima od 18-20 god.,ona inače izlazi vani do 2-3 sata po noći i druži se sa starijima:s

a koji to debilan lik od 19-19 godina
prihvati sex sa curicom od 13 godina????:eek:

zeppelinka7
27.11.2007., 08:54
cemu se uopce opterecivati sa time? eno im neka lazu, mene nece u nista uvjerit.....sa takvima uopce nemam posla niti razmisljam o njima...

:top:

mario91
27.11.2007., 09:23
ja smatram da ne postoji prerani seks,ideš se seksati kad misliš da možeš,a onda valjda tebi nije prerano a drugima je

unkn0wn
27.11.2007., 13:29
znam ja jednog dečkiča od 7 godina, evo već je pola trebi iz kvarta oprašio..:ne zna:

:eek: :eek:
cek, a zenske su njegovih godina ili....

Drizzt61
27.11.2007., 13:46

reci da se šališ plx. :lux: :lux: :lux:

drogman
27.11.2007., 14:06
istina.
puno njih sere.
al svejedno..
nebi odbio?
...pa...neznam kaj da na to kažem..

sta? pa ko da se ja vec nebi pukno.. hehe.. jos pogotovo sada sa svojom... uf:s

agent
27.11.2007., 15:40
a koji to debilan lik od 19-19 godina
prihvati sex sa curicom od 13 godina????:eek:

malđi od 16 po zakonu ne smiju biti vani duže od 23h!

agent
27.11.2007., 15:41

je, ma moš si mislit! taj si u gaćam ni pišu nemre naći a kamoli nešto drugo!

Drizzt61
27.11.2007., 16:25
Jebote jel vi baš ne kontate da se zli fetus zajebava, to je bio sarkazam zbog onog preimbecilnog posta od unk0wna. :rofl:

Aaron McLoughlin
27.11.2007., 17:40
Jebote jel vi baš ne kontate da se zli fetus zajebava, to je bio sarkazam zbog onog preimbecilnog posta od unk0wna. :rofl:

Ma nažalost ono je sve istina.
ja sam vidio kako djeca u vrtiću jebu svoje curice u vrticu...
tete ih uče :(

Strašno

SugarPlum
27.11.2007., 17:44
balavice koje ne znaju upotrebljavat prst. xd
strašno.
frendica mi kaže kak je čitala u teenu il di već da klinka piše kak ima 13 godina, jebala se s nekim od 23, lik zaražen hivom, ona ostala trudna. užas. :s

hani bani mišić
27.11.2007., 17:46

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Drizzt61
27.11.2007., 17:48
balavice koje ne znaju upotrebljavat prst. xd
strašno.
frendica mi kaže kak je čitala u teenu il di već da klinka piše kak ima 13 godina, jebala se s nekim od 23, lik zaražen hivom, ona ostala trudna. užas. :s

hahaha. :rofl: kako volim kad se to dogodi tim droljicama. :s :s pa ko te jebe glupačo glupa. hjoj. splendid. <3

zli_fetus
27.11.2007., 22:36

ne, starije su, oko 24-28 godina :lol:

Drizzt61
28.11.2007., 10:01
ne, starije su, oko 24-28 godina :lol:

:rofl:

unkn0wn
28.11.2007., 14:52
a ne.. ono mislil sam da sevi tajnicu svojeg starog i frendice svoje 18 godisnje sestre :rolleyes: fkorz da se salim

Mavis
28.11.2007., 18:19
ja smatram da ne postoji prerani seks,ideš se seksati kad misliš da možeš,a onda valjda tebi nije prerano a drugima je

Misli se na prerano u glavi. :mig: :kava:

to0nka
29.11.2007., 13:56
hahaha. :rofl: kako volim kad se to dogodi tim droljicama. :s :s pa ko te jebe glupačo glupa. hjoj. splendid. <3

potpis!.. (bez obzira sta imam 14 godina.ne pada mi na pamet se je*at okolo. droljasto,odvratno,fuj.išš.:mad: negoo...ja sam jos mozda zapala i medju normalne ljude.)

vampire_stake
29.11.2007., 15:03
potpis!.. (bez obzira sta imam 14 godina.ne pada mi na pamet se je*at okolo. droljasto,odvratno,fuj.išš.:mad: negoo...ja sam jos mozda zapala i medju normalne ljude.)

De dobro je....nekome to nije tako. :rolleyes:

čekič salata
29.11.2007., 15:04
De dobro je....nekome to nije tako. :rolleyes:

to je to ! potpisujem:top:

Misli se na prerano u glavi. :mig: :kava:

ne postoji prerano u glavi, ako se odluči na to onda je spremna, jel ona zna šta joj se može dogoditi:rolleyes:

Magha
29.11.2007., 15:32
Kad prošetam kraj Jezične Gimnazije, vidim robu kojoj je istekao rok trajanja.
A moglo bi se to reći i za cure moje škole. Prvi srednji, a lica od šminke rastopljena, tko zna kakva je pička.

Magha
29.11.2007., 15:34
ne postoji prerano u glavi, ako se odluči na to onda je spremna, jel ona zna šta joj se može dogoditi:rolleyes:

Drugim riječima, kad postane odgovorna.

tony_zg
29.11.2007., 15:37
o cem vi ljudi pricate?

danas nac curu s 15-16 godina koja se jos nije jebala,je ko da trazis 100eura po cesti...:rolleyes:
tu kod mene u kvartu,ekipa iz osnovne ima jebene orgije na tulumima,a u moje vrijeme smo se igrali na play stationu...:eek:

nis se ne cudite sexu sa 14-15 godina,to je danas postalo totalno normalno,a za par godina ta granica ce se pomaknut jos i nize...:flop:

Drizzt61
29.11.2007., 15:39
o cem vi ljudi pricate?

danas nac curu s 15-16 godina koja se jos nije jebala,je ko da trazis 100eura po cesti...:rolleyes:
tu kod mene u kvartu,ekipa iz osnovne ima jebene orgije na tulumima,a u moje vrijeme smo se igrali na play stationu...:eek:

nis se ne cudite sexu sa 14-15 godina,to je danas postalo totalno normalno,a za par godina ta granica ce se pomaknut jos i nize...:flop:

potpis.

sve_naopako
29.11.2007., 15:41
o cem vi ljudi pricate?

oo da. :flop:

Rapsodija=)
29.11.2007., 21:07
meni je iskreno to prerano,
Al sve ovisi.
Sad ak imaš 14,15 i ak si s nekim baš dugo u vezi,oke
Al to onda radit sa svakim idućim dečkom čim krenete,to mi je onak..:flop:
A isto tak može bit da cura to napravi s 18,19 onak na brzinu pa shvati da je možda pogriješila.
Ma to sve ovisi o mnogo faktora

Mobay
29.11.2007., 21:20
ma daj nek se jebu cure.....mi muski smo krivi zbog toga zato ne pametujte tu nesto....svaki muski bi povalia sve sto ima picku ovde na forumu bez obzira na godine

orange_girl
30.11.2007., 09:12
pola ti ih od te 3/4 laže... a prerano jest...

unkn0wn
30.11.2007., 09:17
ma daj nek se jebu cure.....mi muski smo krivi zbog toga zato ne pametujte tu nesto....svaki muski bi povalia sve sto ima picku ovde na forumu bez obzira na godine
:rolleyes: (smajl govori tisucu rjeci)
nie da sam ja neki andeo i to al nebi sigurno povalio curu koju prakticki i ne poznam il ono ''one night stand''...

only_one_eye
30.11.2007., 09:23
nie da sam ja neki andeo i to al nebi sigurno povalio curu koju prakticki i ne poznam il ono ''one night stand''...

Ja bi,al prerani seks je za svakog drukčiji,neki se ni s 18 još nisu.To je sve od osobe do osobe.

black_marina
30.11.2007., 11:38
evo ja sam se prvi put s 18 i uopće mi nije žao što sam čekala.........mislim da nema dovoljno seksualne edukacije za mlade.....evo npr. pročitala sam jedno pitanje cure koja ima 13 godina : spavala sam s bratićem na odvojenim krevetima dal sam trudna!?!? what the fuck!??:confused:
mislim da su danas cure ipak malo pretjerale što se tiče seksa...mislim da bi bilo prikladnije negdje sa 16 ili 17 kad se već podrazumijeva da imaš nešto pameti,a one s 11 i 12 godina to rade samo iz dosade.....i onda kad ostanu trudne,bože pomozi.......

vampire_stake
30.11.2007., 12:05
evo ja sam se prvi put s 18 i uopće mi nije žao što sam čekala.........mislim da nema dovoljno seksualne edukacije za mlade.....evo npr. pročitala sam jedno pitanje cure koja ima 13 godina : spavala sam s bratićem na odvojenim krevetima dal sam trudna!?!? what the fuck!??:confused:
mislim da su danas cure ipak malo pretjerale što se tiče seksa...mislim da bi bilo prikladnije negdje sa 16 ili 17 kad se već podrazumijeva da imaš nešto pameti,a one s 11 i 12 godina to rade samo iz dosade.....i onda kad ostanu trudne,bože pomozi.......

To je iz zajebancije i šprdnje, mislim da je to svima jasno. To što tebi nije žao što si čekala, dobro, al meni nije žao što sam se prvi put s 14. I kad bih ponovno mogla birati učinila bih to, i da, nisam se sigurno išla seksati iz dosade, mislim ono, helou....:rolleyes:

tony_zg
30.11.2007., 14:16

a je ziher...da ti dode ajmo rec neka picka kao vampire stake npr,ono sredena zenska do bola,full uske hlace,guzica savrsena,sise faca sve odlicno,ono komad i pol od zenske...i ti ju nebi povalio jer ju neznas???:confused: :D

malo preispitaj svoju seksualnu orijentaciju:top:

black_marina
01.12.2007., 10:16
To je iz zajebancije i šprdnje, mislim da je to svima jasno. To što tebi nije žao što si čekala, dobro, al meni nije žao što sam se prvi put s 14. I kad bih ponovno mogla birati učinila bih to, i da, nisam se sigurno išla seksati iz dosade, mislim ono, helou....:rolleyes:

pa možda neki stvarno neznaju........ko zna?!? ima milijun takvih pitanja......možda se osobe srame pitat nekog svog vršnjaka da nebi slučajno dobili odgovor ono koji ti je pa šta to neznaš.........

_garo_
01.12.2007., 16:58
prvi put sam s 14.5,nisam iz dosade,zabrijo sam s curom koju sam volio,a ovo sta se djeca sa 13 sex-aju-to je stvarno RANO

Itchy
01.12.2007., 22:06

:eek:

Itchy
01.12.2007., 22:09
Sex treba zakonom zabraniti mlađima od 18 godina i privest ih ako to ''slučajno'' naprave...a drogu treba svu legalizirat-rađe narkomani neg kurve!

a kako smo krenuli bit će oboje:eek:

malehico_girl
01.12.2007., 22:12
Sex treba zakonom zabraniti mlađima od 18 godina i privest ih ako to ''slučajno'' naprave...a drogu treba svu legalizirat-rađe narkomani neg kurve!

a kako smo krenuli bit će oboje:eek:

haha...joj daj časna sestro....:lol: :lol:

pa onda bi 59% ljudi trebalo privest:s
a ovo bolje narkomani neg kurve...ne stoji ti to...nije ni jedno dobro...;)

Itchy
01.12.2007., 22:14
haha...joj daj časna sestro....:lol: :lol:

pa onda bi 59% ljudi trebalo privest:s
a ovo bolje narkomani neg kurve...ne stoji ti to...nije ni jedno dobro...;)

to je bio sarkazam:rolleyes:

black_marina
02.12.2007., 13:51
neznam kako vi to doživljavate,al kad izađem van s društvom vidim vani sve djevojke tj., bolje rečeno curice......mislim da nemaju više od 12 godina.......obučene ko droce, a što je najgore misle da su cool, a svi im se dečki stariji smiju i samo ih žele iskoristit i kasnije bacit ko staru čarapu..........žalosno......:(

Tuzni djecak XXL
02.12.2007., 16:43
Ja sam znao da na ovom forumu piše puno budala,ali ovo je nova razina retardiranosti.
Većina vas me podsjeća na svinje jer svinje nisu svjesne što su.

Ne jebete se vi iz želje,već iz primitivizma. Vas na to tjera grupa,urlanje po ulici,cika,hijerarhija među balavcima...

Ne želja.

*trash princess*
02.12.2007., 16:58
Ja sam znao da na ovom forumu piše puno budala,ali ovo je nova razina retardiranosti.
Većina vas me podsjeća na svinje jer svinje nisu svjesne što su.

Ne jebete se vi iz želje,već iz primitivizma. Vas na to tjera grupa,urlanje po ulici,cika,hijerarhija među balavcima...

Ne želja.

o majko božja :rolleyes:
kaj, ako se jebemo prije osamnaeste, ili prije braka znači da nismo svjesni kaj smo?!
ja sam svjesna sebe i svojeg ja.mene nikakva grupa, urlanje, cika ili hijerarhija među balavcima nije natjerala da se jebem s 14..ako sam ja to sama izabrala, onda sam sama svjesna svojeg postupka, i nebi me niko nikad natjerao da se poševim samo da budem popularnija, ili what so ever..:kava:

*Thorn*
02.12.2007., 17:12

Ne želja.

Zanimljivo. Reci mi samo odkud ti znaš iz kojeg razloga se neko jebe? Ili si to zaključio tek tako?

Inače, po meni nekih 14 i je prerano, al svatko odlučuje sam (bar bi trebao) kad želi to (pa koji god razlog bio, mi nemamo pravo ulazit u to).

Hedonistica
02.12.2007., 21:39
a isse gle ono sad je najnormalnija stvar s 15 a nije to puno više od 13...tak da ono..ja mislim da je to od osobe do osobe
i da to sad nije ništa neuobičajeno

unkn0wn
03.12.2007., 08:15
a je ziher...da ti dode ajmo rec neka picka kao vampire stake npr,ono sredena zenska do bola,full uske hlace,guzica savrsena,sise faca sve odlicno,ono komad i pol od zenske...i ti ju nebi povalio jer ju neznas???:confused: :D

ne znam kak kod tebe, al meni izgled i nije najvazniji :top:
a kod mene treba bit nesto vise od same sexualne privlacnosti da bi nesto bilo....
mislim da se taj osjecaj zove... hm kako ono.. ljubav :D

zeppelinka7
03.12.2007., 13:55
sta? pa ko da se ja vec nebi pukno.. hehe.. jos pogotovo sada sa svojom... uf:s

sam daj.
mora da je tvoja cura zbilja sretna s tobom:/:rolleyes:

vampire_stake
03.12.2007., 14:53
sam daj.
mora da je tvoja cura zbilja sretna s tobom:/:rolleyes:

A čekaj, ako oboje to žele, zašto ne? Ako znaju moguće posljedice i načine zaštite, zašto ne?

CodEGurU
03.12.2007., 16:25
mislim nisam baš neki manijak, da nebi bilo i ja imam 15, ali to ziher nije normalno....
Makar kaj tome fali ?

tony_zg
03.12.2007., 16:47
ne znam kak kod tebe, al meni izgled i nije najvazniji :top:
a kod mene treba bit nesto vise od same sexualne privlacnosti da bi nesto bilo....
mislim da se taj osjecaj zove... hm kako ono.. ljubav :D

samo mi odgovori...jesi ikada spavao s nekom curom?

:confused:

Mavis
03.12.2007., 16:55
Vrijeđanje se ne tolerira, kako na drugim temama, tako i ovdje. Obrisane postove shvatite kao žute kartone. Crvenih neće biti- odmah ban ako se ponovi ono sa posljednjih nekoliko stranica.

sarič
03.12.2007., 18:03

Ne želja.

da.istina.bravo.mi to ne radimo iz prirodne ljudske potrebe nego tako.iz fore.da.

unkn0wn
03.12.2007., 18:14
samo mi odgovori...jesi ikada spavao s nekom curom?

:confused:

ponavljam: ne... i imo sam prilika ali kazem nisam htio jer nisam neka fuxa pa da posevim svaku koja ima dobro dupe i velke sise a nudi se

čekič salata
03.12.2007., 18:17
nisam htio jer nisam neka fuxa pa da posevim svaku koja ima dobro dupe i velke sise a nudi se

ne da nisi fuxa, već nisi normalan :kava:

tony_zg
03.12.2007., 18:42
ponavljam: ne... i imo sam prilika ali kazem nisam htio jer nisam neka fuxa pa da posevim svaku koja ima dobro dupe i velke sise a nudi se

a onda kuzim :top:

nakon sto posevis jednu,onda ces znat o cem pricam:top:

Tuzni djecak XXL
03.12.2007., 18:46
da.istina.bravo.mi to ne radimo iz prirodne ljudske potrebe nego tako.iz fore.da.

Oh,zaboga,iz potrebe:rolleyes:

Potrebe su ono bez čega ne možeš,jelo,piće,zrak,a ne sex.Tebe su drapali jer si balava kvazibuntovna klinka koja misli da je jebu jer je "svrbi"...A to je sasvim krivo.

Nije sve želja.I ja imam želju pa ne mogu jer nisam glasna seljačina.Što je drugo razlog?

sarič
03.12.2007., 19:09
Oh,zaboga,iz potrebe:rolleyes:

Potrebe su ono bez čega ne možeš,jelo,piće,zrak,a ne sex.Tebe su drapali jer si balava kvazibuntovna klinka koja misli da je jebu jer je "svrbi"...A to je sasvim krivo.

Nije sve želja.I ja imam želju pa ne mogu jer nisam glasna seljačina.Što je drugo razlog?

da, potrebe.
ti živiš u nekakvoj askezi ili šta? šta su sve tvoje potrebe hrana, piće i zrak? ne shvaćam.
nisam ja nikakva kvazibuntovna ali o ovome drugome bi se dalo popričat, to da. kakve veze uostalom ima buntovnost s ovime, ne razbacuj se riječima tek tako.
neznam zašto ne možeš ali znam da nisi ni po čemu poseban, osim po tome što toliko sereš po ljudima koji su jebali da je to nešto meni neshvatljivo. tolika ljubomora, ili neznam šta izbija iz tebe pa počinješ izmišljat svakakve razloge zaš nijedna nije "dala". ne jebu samo seljačine. točka.

Tuzni djecak XXL
03.12.2007., 19:26
da, potrebe.
ti živiš u nekakvoj askezi ili šta? šta su sve tvoje potrebe hrana, piće i zrak? ne shvaćam.
nisam ja nikakva kvazibuntovna ali o ovome drugome bi se dalo popričat, to da. kakve veze uostalom ima buntovnost s ovime, ne razbacuj se riječima tek tako.
neznam zašto ne možeš ali znam da nisi ni po čemu poseban, osim po tome što toliko sereš po ljudima koji su jebali da je to nešto meni neshvatljivo. tolika ljubomora, ili neznam šta izbija iz tebe pa počinješ izmišljat svakakve razloge zaš nijedna nije "dala". ne jebu samo seljačine. točka.

Gledaj,sada ću ti objasniti zašto jebu seljačine.

Svi imamo seksualne potrebe.Međutim,od dečka se očekuje da nešto poduzima.Normalno je da su zato tebi uletavali i upoznavala si seljake koji su ti,naravno,dali ono što želiš.
Ali to znači da nije potreba jedini faktor.

Pošto ja nisam divljak,a imaš moju sliku na drugoj temi pa vidiš i da nisam Quasimodo niti nepismen ili retardiran valjda je očito da nisam jebao jer nisam ljakse.
I nikad neću imati curu,ljubiti se ili ševiti jer nisam primitivac kojem daju

čekič salata
03.12.2007., 19:36
Gledaj,sada ću ti objasniti zašto jebu seljačine.

Svi imamo seksualne potrebe.Međutim,od dečka se očekuje da nešto poduzima.Normalno je da su zato tebi uletavali i upoznavala si seljake koji su ti,naravno,dali ono što želiš.
Ali to znači da nije potreba jedini faktor.

Pošto ja nisam divljak,a imaš moju sliku na drugoj temi pa vidiš i da nisam Quasimodo niti nepismen ili retardiran valjda je očito da nisam jebao jer nisam ljakse.
I nikad neću imati curu,ljubiti se ili ševiti jer nisam primitivac kojem daju

ne ti si onaj primitivac kojem ne daju...
znači po tvome ljudi ne trebaju jebat da bi zadovoljili svoje potrebe da ne bi ispali primitivni, tako da isto ne trebaju jest da bi zadovoljili potrebe da ne bi ispali primitivni..

al ugl. ja kontam da si ti malo više lošije karoserije, sa kojom daščicom nedostatka na plotu, i sa malim poremečajem biranja auta, odnosno biranja sexualnosti auta...

i da malena, nemoj mi odmah tu spičit bodove jer ga nigdje nisam vrijeđao, tj. nemožeš to protumačit kao vrijeđanje to je u šiframa, i to ima 1000 značenja :w

papricica1
03.12.2007., 19:42

nema to veze...imam ja frenda koji je takav i nema sumnje u njegovu seksualnu orijentaciju...zato mi je nekako poseban i postujem ga zbog toga...

Tuzni djecak XXL
03.12.2007., 19:46
ne ti si onaj primitivac kojem ne daju...
znači po tvome ljudi ne trebaju jebat da bi zadovoljili svoje potrebe da ne bi ispali primitivni,

Tko jebe curice od 15 ako ne primitivci?Zašto nisam ja ništa jebao sa 15 ako se to događa iz potrebe?

ne
al ugl. ja kontam da si ti malo više lošije karoserije, sa kojom daščicom nedostatka na plotu, i sa malim poremečajem biranja auta, odnosno biranja sexualnosti auta...

Zato je tvoja karoserija nagelana kosa i pogled na kojem se vidi da si poluretardiran.
Tebi ne fale daščiće,sretno si glup.
Da sam gay ne bih pisao o tome da ne mogu imati curu.Otišao bih na gay.hr i među 2000 profila pronašao dečka.Ali ja želim cure,koje mogu imati samo divljaci

trtica
03.12.2007., 20:06
moje mišljenje je da je 13 prerano a uostalom svako odlučuje za sebe,al evo primjer iz moje okolice,u osnovnoj su se već neke cure počele hvalit svojim iskustvima,a prije par dana me jedna od njih,malo mlađa od mene, ima 15,pozvala na vjenčanje,trudna je s dečkom koji ima 19 i najveći je propalitet u gradu,tolko o tome al mislim da je to prerano.naravno,ko imalo brine neće odma zatrudnit,al svejedno mislim da treba pričekat ono da stvaarno budeš zreo....

zeppelinka7
03.12.2007., 20:18
A čekaj, ako oboje to žele, zašto ne? Ako znaju moguće posljedice i načine zaštite, zašto ne?

istina.al.neznam..seks je velika odgovornost..
a dijete od 13 godina nemože imat takvu odgovornost..
ja neznam..kak neku curu..koja je spavala s nekim s 13 godina..
ne peče savjest..
jbt..ja nebi mogla zaspat..
nznm.ja imam 14 godina.i drago mi je kaj mi se mišljenje o svemu tome.
ne mijenja..bez obzira na godine..i ljubavno stanje..:)

*trash princess*
03.12.2007., 20:44
moje mišljenje je da je 13 prerano a uostalom svako odlučuje za sebe,al evo primjer iz moje okolice,u osnovnoj su se već neke cure počele hvalit svojim iskustvima,a prije par dana me jedna od njih,malo mlađa od mene, ima 15,pozvala na vjenčanje,trudna je s dečkom koji ima 19 i najveći je propalitet u gradu,tolko o tome al mislim da je to prerano.naravno,ko imalo brine neće odma zatrudnit,al svejedno mislim da treba pričekat ono da stvaarno budeš zreo....

:rolleyes:
nemreš se s 15 udavat, da ga jebeš :rolleyes:

sarič
03.12.2007., 21:44
Zato te i jebu.

mene ne jebu, shvati.
jebala se par puta tojeto...i to sa JEDNIM likom, da, jednim likom, nevjerovatno zar ne. i nije bio seljačina, bar ne po tvojim opisima "seljačina".

sve je relativno jebote, shvati. nije einstein gluposti pričao.

maturant_1989
03.12.2007., 22:53
nikad nije prerano

blond89
04.12.2007., 03:47
ajme ovo je strasno,nisam ni ja bas stara baba ali opet mislim da mi je ovo
grozno.

ja sam spavala dosta rano prvi put,sa 15 i bila sam prva decku od 18.

kanije je on mene optuzivao da sam drolja jer kako sam mogla to tako rano napraviti:confused: ,ocito da me nije volio.

sada mi se te klinke gade,ovo ljeto sam bila sa deckom na moru i sa njegovom sestrom koja ima 12 godina,svi smo izgledali kao happy family jer smo svi prirodno plavi,ona i ja smo bile ko seke:D

no meni je islo na zivce to sto se ona uz mene pocela sminkati i to jako napadno i oblaciti u moje male krpice koje jedva pokrivaju nesto i izgledala mi je poput sestre blizanke,a sto je najgore njena mama je to odobravala.

htjela je izgledati poput mene koja ima 19 godina.

mislim da na svo to krivljenje dijece utjecu sariji braca i sestre ili neki prijatelji s kojima se druze.

zivim preko puta osnovne skole i nemogu izbjeci te klinkice ali pred skolama se skuplja ekipa koja je starija godinu-dve od mene i tamo glume neke pimpove a ove male leprasu oko njih.

unkn0wn
04.12.2007., 11:14
a onda kuzim :top:

nakon sto posevis jednu,onda ces znat o cem pricam:top:

moracu ti vjerovat na rijec :rofl:

kobe rules
06.12.2007., 21:53
Kolko ja znam neke sa 13 god.
mislim da u tome ima jako malo istine
možda se to čak i događa negdje
ali 1-2% ako ne i manje

GT-R
04.02.2008., 01:13
jedno je "maloljetnički" sex, a drugo sex sa 13 godina, a 13 je stvarno premalo, nevjerojano, nadam se da tu nema puno istine
__________________________________________________ ___________

za informaciju vas koji ne znate sex sa 13,14 godina je sve popularniji.
svatko mora znati kad je dovoljno zreo za sex i je li spreman.
ja mislim da bi trebali prestati srat s tim glupostima da je prerano jer nitko
ne može spriječiti dečku i curi od 13 godina da se sexaju.ludo je to što sve
više pornografije ima svugdje,a tinejdžeri su premalo upućeni u sredstva
zaštite od spolnih bolesti i kotracepcije(kodomi i kontr. tablete).trebao bi se
uvesti spolni odgoj od 5. razreda OŠ.pa ako se moraju sexati sa 13 godina
neka bar budu upućeni u to,a ne da ženske sa 14 godina postaju mame!

Mavis
04.02.2008., 11:59
Nitko nije rekao da nije popularan. Ali da je to najsretnije rješenje- pa i nije. :mig:

Rag.Doll^^
04.02.2008., 17:53
iss.....užasno! Imam 14 godina i nikad se nisam ni poljubila, a te od 13 godina se već seksaju! Pa pobogu gdje im je djetinjstvo otišlo??

Hit
04.02.2008., 18:58
:rolleyes:
nemreš se s 15 udavat, da ga jebeš :rolleyes:

sve se moze kad se hoce!ne moraju oni to obaviti u crkvi ili u opcini vec samo obave neko tradicionalno slavlje i pocnu zajedno zivjeti,tj briniti se jedno o drugome a onda se kasnije vjencati!:rolleyes:

musly
04.02.2008., 21:07
ima toga....pa samo kad izađeš van...kad vidiš kak se klinke furaju....minjaci,topići...koma...sve ti je jasno..;)

p.s. jesl ti rajvosa sa indexa??? :D:D

pepe_st
05.02.2008., 17:58
ma bizi ca to sve popizdilo...evo danas san sinjala jednu curu,2. srednje i vec negdi u 5.,6. misecu trudnoce...omg:flop:

komsinica_slavica
05.02.2008., 19:02
ma bizi ca to sve popizdilo...evo danas san sinjala jednu curu,2. srednje i vec negdi u 5.,6. misecu trudnoce...omg:flop:

a fuj, meni muka kad vidim trebu ima 15 godina i trbuh do zuba....onak-kondom, pilule....jebote život...:mad:

ZbunjenMan
05.02.2008., 19:05
Ja nisam nikad čuo da je netko umro jer nije zadovoljio svoje "potrebe". :misli:

Mary_kiss
06.02.2008., 22:58
iss.....užasno! Imam 14 godina i nikad se nisam ni poljubila, a te od 13 godina se već seksaju! Pa pobogu gdje im je djetinjstvo otišlo??

:kava: Tvoja stvar.. nemoj njih kriviti sto zele tako esto.. ne sexsaju se svi klinci zbog toga jer zele biti face.. Reci cu i u svom licu kad sam bila mlada jer sam dosta mlada to napravila.. Napravila sam tada jer sam bila spremna i jer sam to htijela..a i imala sam pametnog decka...

za informaciju vas koji ne znate sex sa 13,14 godina je sve popularniji.
svatko mora znati kad je dovoljno zreo za sex i je li spreman.
ja mislim da bi trebali prestati srat s tim glupostima da je prerano jer nitko
ne može spriječiti dečku i curi od 13 godina da se sexaju.ludo je to što sve
više pornografije ima svugdje,a tinejdžeri su premalo upućeni u sredstva
zaštite od spolnih bolesti i kotracepcije(kodomi i kontr. tablete).trebao bi se
uvesti spolni odgoj od 5. razreda OŠ.pa ako se moraju sexati sa 13 godina
neka bar budu upućeni u to,a ne da ženske sa 14 godina postaju mame

Najpametniji odgovor ovdi.. umijesto da se POTRUDIMO.. da nam djeca vise znaju... I onda se smijemo kad nam netko dode na forum i pita.. sta je to picka,kurac? Jel mogu ostat trudna ako se zadovoljavam? i slicno.. MA SEKSUALNI ODGOJ U SKOLE.. HITNO

:s:s:s

jokerman
06.02.2008., 23:04
ja od sljedeceg tjedna imam seksualni odgoj u školi....probno....svi se upisali, jer će biti za vrime nastave

Mavis
07.02.2008., 13:46
Najpametniji odgovor ovdi.. umijesto da se POTRUDIMO.. da nam djeca vise znaju... I onda se smijemo kad nam netko dode na forum i pita.. sta je to picka,kurac? Jel mogu ostat trudna ako se zadovoljavam? i slicno.. MA SEKSUALNI ODGOJ U SKOLE.. HITNO

Seksualni odgoj u školama nije jedini način informiranja ;) Kako bi bilo da svaki roditelj popriča s djetetom normalno o tome, bez glupavih izraza poput auto, garaža i slično- otvoreno, bez srama.? Sve počinje od kućnog odgoja, ne?

Mary_kiss
07.02.2008., 14:14
Seksualni odgoj u školama nije jedini način informiranja ;) Kako bi bilo da svaki roditelj popriča s djetetom normalno o tome, bez glupavih izraza poput auto, garaža i slično- otvoreno, bez srama.? Sve počinje od kućnog odgoja, ne?

Naravno da nije.. svakako je do kucnog odgoja...tu se slazem.. Al djeci je obicno bed pricati o tome s roditeljima.. pa mislim da je bolja stvar upravo taj seksualni odgoj.. MOJI STARCI SU SUPER,AL NIKAD NISAM MOGLA PRICATI O TOME S NJIM

Mavis
07.02.2008., 18:38
Naravno da nije.. svakako je do kucnog odgoja...tu se slazem.. Al djeci je obicno bed pricati o tome s roditeljima.. pa mislim da je bolja stvar upravo taj seksualni odgoj.. MOJI STARCI SU SUPER,AL NIKAD NISAM MOGLA PRICATI O TOME S NJIM

Čemu caps? Dobro vidim i bez njega.

Ne znam što tebi znači super, ali moja slika te riječi jednaka je između ostalog roditeljima s kojima ti nije problem pričati ni o čemu. :mig:

Mary_kiss
07.02.2008., 18:58
Caps pobjego.. Ne ni meni s mojim nije bio problem pricati u nekoj malo starijoj dobi..Al kako sam rekla,ja sma to napravila dosta rano a tada nisam ila u dobi kad su mi starci bili bog i batina.. :lol:

Mavis
07.02.2008., 19:03
Caps pobjego.. Ne ni meni s mojim nije bio problem pricati u nekoj malo starijoj dobi..Al kako sam rekla,ja sma to napravila dosta rano a tada nisam ila u dobi kad su mi starci bili bog i batina.. :lol:

Tko spominje Boga? Pa onda još i batinu? :misli: Upravo suprotno- normalan (čitaj: super) odnos s roditeljima je onaj u kojem oni nisu ni Bog, a bome ni batina, već prije svega prijatelji i ljudi s kojima možeš razgovarati.
Inače, ne sjećam se o kojoj dobi točno govoriš, no nije ni bitno, poanta ostaje ista.

Mary_kiss
07.02.2008., 19:12
Nekontam sta si nabrijana.. Bog i batina je bio naziv iz zajebancije.. Nevidis smajlich? Moji starci su super i sve to.. al nismo svi isti ako nekuzis.. ne moja dob nije bitna,tu imas pravo.. Al opet ,neke stvari su moja intima a ne njihova...

Mavis
07.02.2008., 19:17
Nekontam sta si nabrijana.. Bog i batina je bio naziv iz zajebancije.. Nevidis smajlich? Moji starci su super i sve to.. al nismo svi isti ako nekuzis.. ne moja dob nije bitna,tu imas pravo.. Al opet ,neke stvari su moja intima a ne njihova...

Nisam nabrijana, samo ti pokušavam reći da Bog i batina nije (ili bar ne bi trebao biti) sinonim za dobre roditelje. ;)

Nismo isti, naravno da nismo, no to opet ne znači da bi se neodnos s roditeljima u obliku nemogućnosti razgovora o tako bitnim životnim stvarima trebao smatrati normalnim.

Mary_kiss
07.02.2008., 19:23
Ja niti sam rekla da je nemoguce razgovarati s roditeljima.. Sve ono sto mi je bilo potrebno pitam..jer jesam takva.. Btw. za bog i batina to sam rekla u kontekstu kad sam bila klinka ako nisi skuzila.. i hocu se nadovezati da su djeva zatvorena,sjecam se kad sam imala 13 godina i kad bi stara od frendice pitala nju dal se poljubila..da bi vikala ne..nisam..jer ju je bilo sram(neznam cega) priznati.. stara joj je rekla da je to normalno al nju je jednostavno bilo bed,,, i to je to..

darkie
07.02.2008., 19:28
Tempo citavog ovog svijeta se ubrzava... priroda sve brze i brze propada...
To osjecaju i ljudski organizmi te se prilagodjavaju prirodi. Sve ranije i ranije dostižemo spolnu zrelost... naravno kao takvi cemo sve manje i manje živjeti.
Znam da te to šokira...što manje znaš to si sretniji (vrijedi za sve nas pa i za mene)

barca fan
07.02.2008., 19:30
di su bile te od 13 kad sam ja bia te dobi?

Mary_kiss
07.02.2008., 19:40
Neke stvari neopravdavam,al opet te danasnje klinke izgledaju starije i zrelije.. Frendicina sestra ima 14.. s njom mogu razgovarati ko da je ona stara kao i ja.. Bome,svijet se mjenja.. ja sam se u toj dobi igrala barbikama.. lol

Tuzni djecak XXL
09.02.2008., 04:01
Što je to kurac? :o

Rafael_zg
09.02.2008., 04:57
nedavno upoznao 3 lijepe cure , kazu one 16 godina , meni super ja spreham i sve to , sutra bi bila moja kazem sebi (srecom rekoh sutra) , dolazim u skolu u moj razred , i pitam cure koje su iz istog kvarta kao ona cura koju zasprehavam , pitam ih jel znacu tu tu tu i tu curu , one kazu da (ali nekako prek kurca to kazu) , ja pitam koju skolu ide (jer sam zaboravio pitat) , frendica iz razreda kez da ide 7 razred osnovne i da ima jedva 13 godina , ja sam u zemlju propo , a uzaa sve to doda da se mala trosi sa svima mogucima , znaci ima 13-ogodisnjakinja koje lazu a uz to se trose grr LoL

rimohit
09.02.2008., 05:47
I nimfice imaju pravo na seks. Ja bih im preporučio samo vršnjake i tinejdžere. Za početak sasvim dovoljno.

Mavis
09.02.2008., 09:13
nedavno upoznao 3 lijepe cure , kazu one 16 godina , meni super ja spreham i sve to , sutra bi bila moja kazem sebi (srecom rekoh sutra) , dolazim u skolu u moj razred , i pitam cure koje su iz istog kvarta kao ona cura koju zasprehavam , pitam ih jel znacu tu tu tu i tu curu , one kazu da (ali nekako prek kurca to kazu) , ja pitam koju skolu ide (jer sam zaboravio pitat) , frendica iz razreda kez da ide 7 razred osnovne i da ima jedva 13 godina , ja sam u zemlju propo , a uzaa sve to doda da se mala trosi sa svima mogucima , znaci ima 13-ogodisnjakinja koje lazu a uz to se trose grr LoL

Kontam- tebe ljuti to što su ti lagale, onda to što se troše s drugima, a tek onda što se uopće troše. Zgodno.

...mala huliganka...
10.02.2008., 11:58
ovako...
ja imam 14 godina...
ovo što pišete je jednim dijelom i istina...
jedna cura što je sada 8 razred(znam ju) se pojebala prošle godine s likom što je sada 1 srednje...bila je cijela strka po školi kada je došlo do ravnateljice...jer naravno ona se hvalila...socijalna služba joj je bila kod kuće...ali ne...nije ona kriva sve...krivi su joj i roditelji...ona je znala iz vana doći u 2,3 ujutro...dok je moje društvo moralo cijelo biti kod kuće u 10(među njima i ja)...
a i sve ure iz mog društva imamo dečke...ali nijednoj nije palo na pamet se trošit s njim...zato nemožete reći da su SVE cure takve...jer NISU...još uvijek nas ima normalnih...
i da i pokušam izać u minici i nekom topiću što više otkriva nego pokriva van brzo bi se vratila unutra kad bi me starci vidili...
puuuno puta mislim da su prestrogi što se tiće granica za izlaske ali kad tu ćitam ovo što pišete vidim da i imaju razloga za brigu...

Mary_kiss
12.02.2008., 16:23
:rofl:..mala hooliganka.. il kako vec.. To je kurvasto sta si ti rekla istina.. al ima onih koje su dosta dugo u vezi il iblabla.. ma uostalom.. nek se djeca jebu,samo da ne dodu doma s trbuhom do zuba :zubo:

simplex
12.02.2008., 17:05
Kamo su nestala zlatna vremena sibe i mlacenja zloceste djece po guzici? :)

Vergilius
13.02.2008., 16:13
kao prvo, ovo nije nikakva tema za kojekakve preverzije il sexualne preverzije nego striktno informativna, elem

interesuje me jedna stvar...

prije 15 ak dana, u priči s jednom poznanicom koja ima 13 godina, saznam nevjerovatnu stvar, naime, veli mi mala da se ona i njene prijateljice več ima neko vrijeme sexaju s momcima, a bogami i imaju šeme za jedno veče...

JEBOTE!!! djeca sa 13 GODINA se šprcaju???

mislim da je to nedopustivo.... još sebi ne mogu da dođem od šoka...i nevjerice...

ono... nisam ni ja nešto star, 25 godina, sretno zauzet.... al opet... nije davno bilo kad sam ja bio u tim godinama.... neču reč da nisam znao šta je sex, al bogami nisam ga ni ja nit moju vršnjaci u tim godinama aplicirali...

stoga, vidim ovo je tinejđerski podforum.. pa me interesuje... jel stvarno isina što mala govori il laže... jer bogami... veli da se radi o 3/4 curica u tim godinama....

jel se svijet fakat toliko promjenuo i granice se toliko spustile il smo mi prebrzo ostarili.... ????

e a kakve ti to dvadesetpetogodišnjak imas trinaesto godišnje poznanice??!?!?

:confused::confused::confused::confused::confused:

šišipa
13.02.2008., 16:20
e a kakve ti to dvadesetpetogodišnjak imas trinaesto godišnje poznanice??!?!?

:confused::confused::confused::confused::confused:

piše ti na prvoj stranici:rolleyes:

Moja mala ima 27 godina, a "mala" s kojom sam pričao je poznanica njene 15-ogodišnje sestre... zato NESERI :2up:

a ta "mala" je prekinula s momkom jer je tražio sex, pa sam ja malo morao da intervenišem nebil ga pameti naučio... a ona veli da se NJENE prijateljice pucaju ko štuke

black steal
13.02.2008., 18:04
neznam ja sam tad spavao

čekič salata
14.02.2008., 10:13
nema preranog seksa, jebite se kad hoćete, s kim hoćete i koliko god hoćete...vaša odluka:zubo:

tomos fan
14.02.2008., 10:18
nema preranog seksa, jebite se kad hoćete, s kim hoćete i koliko god hoćete...vaša odluka:zubo:
:lol::lol::lol: bravo

simplex
14.02.2008., 16:16

Reci to u jednoj obitelji odgojenoj u katolickome duhu... :D

Pali_andjeo
14.02.2008., 16:31
Reci to u jednoj obitelji odgojenoj u katolickome duhu... :D

a danas ima puno takvih obitelji,,,naravno ti potjećeš iz nje:kava:

simplex
14.02.2008., 16:38
a danas ima puno takvih obitelji,,,naravno ti potjećeš iz nje:kava:

Da. Je li to uvreda? Ili kao nije, ali u biti jest? Ili, jel bilo onako fino receno, ali s porukom "fuj ti si katolik"? :)

Pali_andjeo
14.02.2008., 16:44
Da. Je li to uvreda? Ili kao nije, ali u biti jest? Ili, jel bilo onako fino receno, ali s porukom "fuj ti si katolik"? :)

ja vjerujem u Boga pa se ne razmečem time....al ne volim zatucane kao ti koji govori o vjeri ovo ono a ne želi vidit neke druge stvari

simplex
14.02.2008., 16:48
ja vjerujem u Boga pa se ne razmečem time....
Vjeruju SVI. :kava:

al ne volim zatucane kao ti koji govori o vjeri ovo ono a ne želi vidit neke druge stvari
Oh, nemas pojma o cemu pricas... :cerek:

Pali_andjeo
14.02.2008., 16:51
Vjeruju SVI. :kava:

Oh, nemas pojma o cemu pricas... :cerek:

znam ja dobro što pričam...svi vi veliki vjernici ste tradicionalno usmjereni,kao protiv pedera,svih oblika drugih stvari,a s prostitutkama ste naveliko(da ne kažem da ih .ebete)....zato mi ne pričaj,sve ja znam...ja bar ne skrivam takve stvari :)

simplex
14.02.2008., 16:55
znam ja dobro što pričam...svi vi veliki vjernici ste tradicionalno usmjereni,kao protiv pedera,svih oblika drugih stvari,a s prostitutkama ste naveliko(da ne kažem da ih .ebete)....zato mi ne pričaj,sve ja znam...ja bar ne skrivam takve stvari :)
:rofl: :lol:
Kako mi ovo poznato zvuci... :rolleyes: (vidi temu stereotipi :zubo:)

Pali_andjeo
14.02.2008., 16:57
:rofl: :lol:
Kako mi ovo poznato zvuci... :rolleyes: (vidi temu stereotipi :zubo:)

da,stereopi postoje sa razlogom.....nisu izmišljeni bzvz i ja to znam,ovo kaj sam sad rekao je čista istina i zato nemoj mi govorit o svom katoličkom životu jer ne padamo više na takve izmišljotine:o,,,,,,ak oćeš jedan primjer,kažu da je hrv najkatoličkija zemlja,a imamo najviše psovki.....tako da smo mi naprostija zemlja,i pederi su bogon dani nama :)

simplex
14.02.2008., 16:59
Da, istina... ne znam koje od toga sto si nabrojila... :rolleyes:

Pali_andjeo
14.02.2008., 17:00
Da, istina... ne znam koje od toga sto si nabrojila... :rolleyes:

sorry al ti nemaš pojma što govoriš,praviš se velik i pametan a još dojiš zato...nemoj pametkovat bzvz ako neznaš neke činjenice,ok?:)

simplex
14.02.2008., 17:10
sorry al ti nemaš pojma što govoriš,praviš se velik i pametan a još dojiš zato...nemoj pametkovat bzvz ako neznaš neke činjenice,ok?:)
Zenit cu te! :cerek:

Koje cinjenice?
Da smo protiv pedera? :s Gdje sam ja to protiv njih?
Protiv svih oblika stvari? :s Gdje? Uvijek prihvacam druge oblike, DOK ima smisla odbaciti stare i prihvatiti ih. Nazalost, jos nisam vidio nista uvjerljivo sto bi me privuklo. :confused:
Da smo s prostitutkama naveliko? :s Tko? Svecenici? Da, sto mislis, da volim obozavam i klanjam se pederima svecenicima koji prcaju malu djecu po guzi? :confused:
Hrvatska je najkatolitickija zemlja? :s Na srecu, nije.
Tradicionalno sam usmjeren? :s Da me poznas osobnije, ne bi to nikad rekla.
I sad sam zatucan? Ko mi je stvorio stavove? Zatucani svecenici, tata i mama? Oni koji kazu to je tako i tako, ne pitaj zasto? Sorry, manim se takvih i od svega zahtijevam razlog. Ja uvijek ZASTO, a tek onda ide u redu.
Prcaj nekog drugog tko se naziva vjernikom, nisam ti ja za to. Promasila si.

zli_fetus
14.02.2008., 17:55
@simplex

znam da plavi anđeo ima ženski mozak i sve to ali je nažalost muško :tuzni:

Pali_andjeo
14.02.2008., 17:55
o i evo zlog fetusa....pusa micek

simplex
14.02.2008., 17:58
Stooooo????? :horor: :horor: :horor:
Nakon pedera, lezbi, gayeva, homica vise ne znam sto je musko a sto zensko :zubo:

simplex
14.02.2008., 17:59
o i evo zlog fetusa....pusa micek
Zli fetuse, jesi siguran da je on musko? :confused: :confused: :zubo:

Pali_andjeo
14.02.2008., 18:00
Zli fetuse, jesi siguran da je on musko? :confused: :confused: :zubo:

i tebi pusa simplex..u usta :)...jezik do grla :D.

zli_fetus
14.02.2008., 18:00
nažalost :lol:

simplex
14.02.2008., 18:02
i tebi pusa simplex..u usta :)...jezik do grla :D.
STOOOO?? Prva pusa ce mi biti sa muskim? i to french pusa :horor: :lol::lol:

Pali_andjeo
14.02.2008., 18:04
STOOOO?? Prva pusa ce mi biti sa muskim? i to french pusa :horor: :lol::lol:

možemo se i mazit:mig:

simplex
14.02.2008., 18:06
možemo se i mazit:mig:
Bolji pocetak nego da mi odmah uvalis jezik ... :D

Pali_andjeo
14.02.2008., 18:09
Bolji pocetak nego da mi odmah uvalis jezik ... :D

dogovoreno.....svidjet će ti se pa možemo i sex :rofl:

simplex
14.02.2008., 18:11
dogovoreno.....svidjet će ti se pa možemo i sex :rofl:
Mislim da mi se pederizam poceo svidati... :rolleyes: :Sex:

Salim se. :D

Ninojoj
14.02.2008., 18:11
Ja znam u svojoj ( blizoj i daljoj) okolini par slucajeva s 14 god. Napocetku nisam vjerovao, al istina je.
Sto je prerano, prerano je. :rolleyes:

Moja generacija, tam s 14 god nismo se jos ni ljubakali, a kamoli pak jeb***.

U tom slučaju - HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA :lol:

Pali_andjeo
14.02.2008., 18:19
Mislim da mi se pederizam poceo svidati... :rolleyes: :Sex:

Salim se. :D

u svakoj šali pola istine mačak :mig: :zubo:

simplex
14.02.2008., 18:22
u svakoj šali pola istine mačak :mig: :zubo::cerek:

Nevjerojatno... kako sam samo znao da ces ovo reci? :D
Ovo moram postati u pdf-u "Na rubu znanosti" :zubo:

avantgard
26.05.2008., 22:27
Znam dosta cura...mislim imao sam prilike, imam ih i jos da stupim u sexsualni odnos sa curom... Znam dosta njih koje idu 7. raz iz moje skole, dolaze decki od 20 godina po njih u skolu...ono daj spusti se malo na zemlju: "Suoci se da si jos djete i budi to sto jesi"...

Alio uvijek ostaje ono...mozda i budem sa 14 prestao biti djevac... xD...
Neznam kak me spukne, jer hormoni mi bas sada jebeno divljaju.... :D

systatika
27.05.2008., 09:16
Pa nema veze, meni to uopće ne smeta, što mlađe to bolje...