PDA

View Full Version : Totalno fantastičan proizvod #1

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

novabbb
16.04.2010., 17:29
Kaj je to točno, dal mi treba i kolko košta? :zubo: :o

Ja sam valjda jedina koju ovaj AI nije oduševio.

Elektra
16.04.2010., 18:07
Kaj je to točno, dal mi treba i kolko košta? :zubo: :o

To ti je odlično ako ti se pojavljuju potkožni neprijatelji :zubo: Meni izbiju u pms-u i čim napipam nekog da bi mogao izbit odmah koristim a.i. Samo mažem ciljano, ne po cijelom licu i a.i. mi to jako smiruje i nikakav prišt na kraju ne izbije. :o

Ako već je izbio i nisi na vrijeme mazala, ja svejedno namažem jer mi ga brže isuši. :top:

Cijena mu je 90kn, 30ml. Jako dugo traje jer ga malo treba i stavlja se ciljano. :)

wani
16.04.2010., 18:17
ovaj garnijer je stvarno fantastičan. Imam čistač, tonic i kremu. Sve:top:

TheEmpress
16.04.2010., 19:04
A onda mi ne treba. :zubo: Meni babylove kremica isuši svu gamad, potkožnu i običnu. :s

crvenkapica5
16.04.2010., 19:43
meni babylove nije toliko djelotvorna kao A.I. ili Cicalfate na tim potkoznim pms-ovcima, no babylove mi je dobra za isušivati "normalne" prištiće/akne.

Sponza ri
16.04.2010., 19:43
mislim da ste me upravo kupili s tim A.I. :o

Linda Hathor
16.04.2010., 22:06
Ja sam valjda jedina koju ovaj AI nije oduševio.

nisi, LRP je moju kožu uglavnom činio jako nesretnom. :zubo: uključujući i taj proizvod, nažalost.

TheEmpress
17.04.2010., 00:09
meni babylove nije toliko djelotvorna kao A.I. ili Cicalfate na tim potkoznim pms-ovcima, no babylove mi je dobra za isušivati "normalne" prištiće/akne.
Meni je, al meni rijetko iskoče takvi potkožni. Al za dvije noći, nema ga. :zubo:

anchy87
17.04.2010., 00:17
i ja sam si uzela garnierov čistač i odličan mi je za prvi put. nadam se da me neće isušivati, ali ličeko mi je božanstvaeno mekano, a nema ni traga crvenilu :cerek:

novabbb
17.04.2010., 10:21
i ja sam si uzela garnierov čistač i odličan mi je za prvi put. nadam se da me neće isušivati, ali ličeko mi je božanstvaeno mekano, a nema ni traga crvenilu :cerek:

ja ga koristim nekoliko dana ujutro i navečer nakon što šminku skinem mlijekom za čićenje i meni je odličan, da li smanjuje stvaranje mitesera i prištića to nemam pojma niti se to u nekom kraćem periodu može reći za bilo koji proizvod,ali bitno je da nakon korištenja nemam osijećaj zatezanja i isušivanja kože koji veći ostalih gelova ostavlja.

Lotta_la
17.04.2010., 10:25
Odlučila sam kupit A.I., teško je žabu u vodu natjerat:D
Moram pohvaliti naj naj proizvod ikad od Clarinsa koji sam koristila:
http://fr.clarins.com/webapp/wcs/stores/servlet/beauty-products_pregnancy_smoothing-body-scrub-for-a-new-skin_C020201001_10051_10204_-1_23854_10357_10342

Nešto fantastično! Koristim ga od Nove godine i zaljubila sam se. Spas za laktove, pete, i koljena! Sviđa mi se što nije agresivan a odradi odličan posao. Mislim da se može kupit preko e baya trial od 30ml, to je onak ok količina za isprobavanje.

novabbb
17.04.2010., 10:25
Garnier Mineral Deodorant, 48h

Lotta_la
17.04.2010., 10:28
I meni je ta Mineral linija od Garniera super! Ali baš svaki proizvod. I ona krema za ruke Hydra locking:top:. jedna od najboljih!

Oblivion1337
18.04.2010., 23:47
ne mogu se prestati diviti catriceovom perfect adapt korektoru :s

missm
22.04.2010., 09:05
Preparativna kozmetika Pyrus - mnoge puuuno skuplje i razvikanije kremice i serumi mi nisu dale ovakav rezultat na mojoj koži

zmijica_kssss
22.04.2010., 09:43
Preparativna kozmetika Pyrus - mnoge puuuno skuplje i razvikanije kremice i serumi mi nisu dale ovakav rezultat na mojoj koži

kaj točno?

Rin0a
22.04.2010., 10:48
Lush Cynthia Sylvia Stout sampon :cerek: Vise uopce ne stavljam regenerator, a kosa se sjajiiiiiii. I stvarno ga treba malo. Najdraze mi je sto sad kosu operem u 5 min, uvijek mi je bila tlaka ispirat regenerator :o

missm
22.04.2010., 11:14
kaj točno?

Ultra revitalizirajući gel :s:s:s
Soft C serum :s
krema protiv bora Akvamarin linija :s
Dnevni gel od muškat ruže i noćurka
100%tni fucus vericulosus koncentrat :s:s
piling akvamarin :s:s:s

missm
22.04.2010., 11:14
Lush Cynthia Sylvia Stout sampon :cerek: Vise uopce ne stavljam regenerator, a kosa se sjajiiiiiii. I stvarno ga treba malo. Najdraze mi je sto sad kosu operem u 5 min, uvijek mi je bila tlaka ispirat regenerator :o

jel to tekući ili kruti
za kakvu je to kosu

Torresita
22.04.2010., 11:19
jel to tekući ili kruti
za kakvu je to kosu

http://www.lush.hr/?lang=hr&section=proizvodi_proizvod&id=110, ne znam za kakvu je kosu

Rin0a
22.04.2010., 11:32
Za tamnu kosu bez sjaja, mislim da tak pise na njemu. Moja je inace masno vlasiste-suhi vrhovi, vlasiste sklono perutanju; nista zlo mi nije napravio, ne masti se ni manje ni vise nego prije.
Pitaj za tester i snjofni prvo sampon, moji frendovi samo vicu fuj fuj. A meni tako dobro mirisi :D

missm
22.04.2010., 12:04
Probala sam njihove krute šampone, i bili su mi dobri (malo isušivali vrhove).
Tekuće nisam, ali sam ih šnjofala i svi mi fino miriše.

mons007
23.04.2010., 10:24
Koristim ga 10-ak godina!! Jednostavno dana ne mogu bez njega!! Masno labelo,imam jako osjetljivu kožu općenito,a o koži usana da ne govorim! Ovo labelo je nezamjenjivo!! Probala sam mnoga skuplja! ali ovo je nešto najbolje što sam ikada probala!!
http://i42.tinypic.com/qrdm43.jpg

TheEmpress
23.04.2010., 12:09
Slažem se. Uvijek se na kraju vratim tom balzamu.

shakti
23.04.2010., 12:22
Slažem se. Uvijek se na kraju vratim tom balzamu.

Super mi je taj balzam, ali sam ga prestala kupovati jer mi se redovito sav 'razgnjeca' nakon nekog vremena...

TheEmpress
23.04.2010., 12:25
Meni se to još nije dogodilo. Još. :zubo:

piromankaaa
23.04.2010., 17:50
pohvaljujem blistex lip tone (http://www.doing.rs/krojacpanel/php/class/myphp/myImage.class.php?ID=1169&mw=190&mh=190&ct=3) i complete moisture (http://www.no.pg.com/imagebank/Blistex_Complete_Moisture_150_rgb.jpg)
prvi daje odličnu laganu bojicu za svaki dan :cerek: (jedina mu je zamjerka što je malčice tvrd, no nevrmajnd)
a drugi odlično njeguje i tako je finiiii za papat....:cerek::lol:

i essence sun club sjajilo summer cherry (http://www.essence.eu/uploads/tx_cosnovaslider/Lipgloss07.png)
prekrasna bojica, nije ljepljivo, relativno dugo traje na usnama, miriši po karameli, ma mene je oduševilo :cerek:
i essence twins glitter 04 carrie - njega pohvaljujem samo zato što mi je prekrasan :cerek::lol::ne zna:

i puder Blanchette B (http://img693.imageshack.us/img693/7209/puder.jpg) (neka kauflandova marka) kupila sam ga neočekujuć ništa da izgura par dana, jer mi je puder koji inače koristim bio potrošen do rubova... a dobila sam predobar puder... za tu vrstu pudera dobro prekriva, ne isuši mi kožu, niti ne uzrokuje prištiće, ne ostaje praškast(neki su mi znali ostat po onim sitnim dlakicama po licu što je fuj), i dugo traje na licu :s
+ košta 12 kn :eek:

Bisou
23.04.2010., 19:28
Pridružujem se pohvalama za alverde labelo od nevena:top:

aelys
23.04.2010., 20:43
ja bih pohvalila blanchette b. kao i piromankaaa.

i to olovku za oči: vrlo pigmentirana, postojana i lako se nanosi :top:
imala sam i toniranu kremu za koju imam samo riječi hvale (a inače imam jaaako problematičnu kožu).

i pohvaljujem essence pure skin intensive night treatment - vrlo djelotvorno kod manjih prištića. jedino, ima dosta alkohola pa nije preporučljiv onima koji su na njega osjetljivi.

sidora
23.04.2010., 20:59
ja imam nekoliko fantasticnih proizvoda, ne znam da li se to odnosi samo na preparativu ili dekorativu?
od preparative sam odusevljenja roc retinox filerom, zbilja napravi ono kaj veli, popuni bore i izgladi lice. pokusat cu probati jos nesto iz njihove linije pa da vidim kak ce funkcionirati. obozavam jojobino ulje, uvijek ga stavljam navecer, dusu dalo za moju suhu kozu.
moje tete iz ljekarne su mi otkrile najbolje mlijeko za tijelo - od kavijara, njemacka firma, ima sitne crvene tockice. jedino mi se od njega ne peruta koza.
odusevljena sam mat lumiere puderom tekucim od chanela, skup k'o sam vrag ali odlican. ben nye korektori u 6 boja su mi HG. od maskara sam odusevljena l'orealovom, cijena je nevjerojatna, jednako dobra kao ysl-ova faux cils.
i to je to valjda - za ciscenje lica mi je najbolje avenovo mlijeko za suhu kozu, a od tonika volim baleu obicnu. cijena je sitnica a dobro navlazi kozu.
od kozmetike - uvijek hodam okolo s mac emote rumenilom, meni najbolje za contouring. taj i orgasm su mi najdrazi. louise young cetkice za sminkanje su fenomenalne, ali zbilja jako skupe. nyx ruzevi su sjajni i jako jeftini. e da - i njihove jumbo pencil za oci. jako mazive i divne. super su mi i shadestickovi od maca, ali isto dosta skupi.
od pudera obozavam jos lauru mercier, njezin powder foundation je najbolji puder koji sam ikad koristila, al preskup za tak malo proizvoda unutra. ima sjajan secret finish, daje odlican sjaj na kozi, a cure dosta hvale i njezin silk finish foundation. uskoro planiram naruciti illuminating tinted moisturizer, isto ima odlicne kritike.
i moj apsolutni HG - acti'mine primer za lice. apsolutno savrsen :)

charlizeos
23.04.2010., 21:04
gdje si kupila retinox filer

sidora
23.04.2010., 21:37
u ljekarni, ali nasla preko ebaya za 7 funti iliti 60tak kuna. u ljekarni je mislim 220 kuna. tak da ti se definitivno isplati preko ebaya. evo link -
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170440943969&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

Linda Hathor
24.04.2010., 00:56
dogodilo se i to da sam ja pronašla puder koji mi po svemu odgovara - L'oreal True Match tekući, nijansa Vanilla. :cerek: lagan, prozračan, dobro prekriva, super nijansa. prezadovoljna sam, kakve sam krševe od pudera kupovala i koliko sam ih bacila.

L'erbolario Čičak & Ružmarin krema. solidno matira (čak možda i mrvicu bolje od drugih),kad je nanesem po noći, probudim se malo manje masna nego inače, a ja se izrazito mastim na t-zoni, i općenito, lice mi nema apsolutno nikakvih ekscesa otkad je koristim. nije mi se sviđalo što ima parabene, istina, malo me odbijao i miris (na koji sam se navikla), ali na kraju krajeva...jedna od boljih krema. dobra podloga za šminku. nije skupa.

frupy
24.04.2010., 17:18
ben nye korektori u 6 boja su mi HG.

Daj ga pliz detaljno recenziraj na topicu Korektori... :moli:

lidija84
26.04.2010., 07:35
Piknila sam si Elizabeth Arden Intervene i moram reći da sam oduševljena!! :cerek:
Odlično prekriva, lagan... Mislim da nikad bolji puder nisam imala! :raspa:

http://hr.strawberrynet.com/makeup/elizabeth-arden/intervene-makeup-spf-15----02-soft/84932/#DETAIL

bea_
28.04.2010., 07:49
Jučer sam sa nevjericom kupila spužvu za depilaciju od Depil farme koja sadrži kristale Carbex, to je zapravo rukavica kojom masiraš malim kružnim pokretima mjesta koja želiš izdepilirati, košta 60 kn u Kozma, i došla kući izdepilirala sam ruke u par minuta laganom masažom, ostala sam oduševljena ovim proizvodom jer ne volim bolne depilacije, evo što sam našla na internetu o njoj i stvarno je tako :

Depilfarma® liss jedina je vrsta depilacije koja u malo minuta sa jednostavnom masažom daje izvanredne rezultate mekane i nježne kože. Budući da se ne koristinikakva vrsta kemijskih sastojaka, proizvod je prirodan i ne izaziva alergijeke reakcije. Ne boli prilikom upotrebe jer ne čupa dlake nego ih troši zahvaljujući posebnojkompoziciji površine rukavice koja je sastavljena od pravih kristala CARBEX.

Depilfarma® liss uz depilaciju istovremeno vrši blagi peeling eliminirajući suhe kožne stanice koje kožu čine umornom i bez sjaja.
Zahvaljujući peelingu koji stimulira mikro-abraziju stanica kože, spriječava se nelagodna rast potkožnih dlaka. Sa stalnom upotrebom proizvoda, dlake oslabe i produžuje se razmak između depilacija.

Depilfarma® liss je jednostavan i praktičan proizvod, uvijek pri ruci za potpunu ili parcijalnu depilaciju.

… napokon mekana, sjajna i glatka koža kao svila!
a ovako vam izgleda taj proizvod samo je ljubičasto pakiranje

http://www.4freeimagehost.com/resized/be6ccef57885.jpg (http://www.4freeimagehost.com/show.php?i=be6ccef57885.jpg)

zanima me jel neka od vas to koristi i kako je zadovoljna?
naravno, izvinite na malo dužem postu :top:

pero55
28.04.2010., 15:30
jedno vrijeme je bila pomama za tim na forumu (bijah jedna od sudionika pomame :rolleyes: )

uglavnom, to nije ništa drugo nego brijanje bez britvice!
dakle, osim kaj sami proces traje puno duže od brijanja, i lijepo ispilingira noge (makne mrtve stanice, pa noge budu glatke), nema apsolutno nikakve razlike između britvice i toga!

sve te priče da 'troši dlake' i da to nije brijanje, su LAŽ!

ovo pišem da odmah u startu srežem lažne nade curama i uštedim im 60kn!

(ja svoje kupila, skužila da ne valja, dala frendici, ona isto skužila da ne valja i bacila... :( )

bea_
28.04.2010., 15:55
Zato sam i pitala jeli ikoja koristi i kako je zadovoljna? Ja neznam, tek sam počela upotrebljavati i stvarno mi se čini super, a sad... kako će bit za neko određeno vrijeme, triba pričekat rezultate :top:

bedacha
28.04.2010., 16:19
Declare softcleansing gel za lice i oči :top:
http://en.declare-beauty.com/index.php?id=83

skine sav puder i maskaru, ne peku oči, ne izaziva prištiće, ne isušuje kožu.... ja sam oduševljena :cerek:

aelys
28.04.2010., 16:27
Zato sam i pitala jeli ikoja koristi i kako je zadovoljna? Ja neznam, tek sam počela upotrebljavati i stvarno mi se čini super, a sad... kako će bit za neko određeno vrijeme, triba pričekat rezultate :top:

draga, hajde onda javi rezultate nakon nekog vremena :moli:
ne tražim ništa magično da dlake iščeznu, već muku mučim s bikini zonom, dlačice urastaju od britivice, epilatora, voska, šećera.. a kreme/pjene za depilaciju ih ne uklone :mama::mama:

ON: Cien Bodycare(to je neka lidlova marka) hand cream with beeswax and glycerin :top:
u životu nisam probala kremu za ruke koja se ovako brzo upija :s:s
fino miriši, a koža je svilenkasta i hidratizirana :)

gabOnica
28.04.2010., 17:09
Bepanthen mast! :top:

Pennylane
28.04.2010., 17:18
Laura Mercier Tinted Moisturizer Spf 20 - uhhhhh kako dobra tonirana kremica :cerek:
YSL EFC maskara
Garnier Mineral Deodorant, 48h Beauty Care

Meravigliosa Creatura
29.04.2010., 06:31
Bepanthen mast! :top:

e ja si to jučer kupila jer mi treba za tetovažu...
za kaj ju ti koristiš?:)

..trebam joj naći višestruku namjenu...:D

zmijica_kssss
29.04.2010., 11:37
Declare softcleansing gel za lice i oči :top:
http://en.declare-beauty.com/index.php?id=83

skine sav puder i maskaru, ne peku oči, ne izaziva prištiće, ne isušuje kožu.... ja sam oduševljena :cerek:

gdje si kupila?kolko para?

bedacha
29.04.2010., 12:32
gdje si kupila?kolko para?

U Mulleru, oko 200kn je... :mig:

gabOnica
29.04.2010., 13:19

kad mi je suha koža bilo gdje, to je jedina stvar koja mi preko noći može sve dovest u red - stopala, laktovi, usne, noge, you name it :D a počela sam ju koristit jer imam dvije bebice, i za njih je isto najbolja

piromankaaa
29.04.2010., 13:35
http://www.4freeimagehost.com/resized/be6ccef57885.jpg (http://www.4freeimagehost.com/show.php?i=be6ccef57885.jpg)

ijaoooo....

imala..to neko lilasto:misli: 'papirek' je bio te boje...

šmirglpapir, koji 'istroši' dlake i skupa s njima i gornji sloj kože :zubo:, meni je k tome i smrdilo po prekurenim dlakama :eek: užas:mad:
dlake su naravno izrasle jednako brzo k'o i obrijane i jednako oštre iako nisu bile odrezane nego 'istrošene'... još mi se napravila hrpetina prištića po cijeelim nogama... valjda baš zato što mi je izšmirglalo i pol kože...:mad: uuužaaas........

:flop:

Meravigliosa Creatura
29.04.2010., 13:51
kad mi je suha koža bilo gdje, to je jedina stvar koja mi preko noći može sve dovest u red - stopala, laktovi, usne, noge, you name it :D a počela sam ju koristit jer imam dvije bebice, i za njih je isto najbolja

hvala.. :cerek:
navečer bum si i ja laktove namazala...:D

ovchica
29.04.2010., 13:58
ijaoooo....

imala..to neko lilasto:misli: 'papirek' je bio te boje...

šmirglpapir, koji 'istroši' dlake i skupa s njima i gornji sloj kože :zubo:, meni je k tome i smrdilo po prekurenim dlakama :eek: užas:mad:
dlake su naravno izrasle jednako brzo k'o i obrijane i jednako oštre iako nisu bile odrezane nego 'istrošene'... još mi se napravila hrpetina prištića po cijeelim nogama... valjda baš zato što mi je izšmirglalo i pol kože...:mad: uuužaaas........

:flop:

Meni isto to nije dobro ali nekome ko ima jako slabe dlakice bi moglo biti.

I*love*shopping
30.04.2010., 16:46
Avene Hydrance optimale legere
Avene Cleanance K
Neutro Roberts ljubicasti dezodorans...kupujem ga vec godinama
http://ep.yimg.com/ca/I/shopcassell-wood_2083_19177576 ovaj piling :cerek::cerek:
Garnier roza krema za ruke :cerek:
Essence 3 in 1 lakovi za nokte :cerek:

I meni je Neutro Roberts odličan. Imam rozi roll on i nezamjenjiv je

seceruuu
01.05.2010., 10:05
Laura Mercier Tinted Moisturizer Spf 20 - uhhhhh kako dobra tonirana kremica :cerek:
YSL EFC maskara
Garnier Mineral Deodorant, 48h Beauty Care

gdje si kupila toniranu kremu?Koja cijena, i kakva je boja?

pero55
01.05.2010., 23:29

ja imam iz dm-a, jeftiniju verziju bepanthena, Das Gesund plus Panathenol Schultz-und Pflegesalbe kremu, košta 13ak kn.. ja trošim jednu tubicu mjesečno i ne idem iz kuće bez nje :)

za suhe ruke i tijelo(ja imam i dermatitis, pa sam se spasila ovom kremom), trenutno vlaži i hrani kožu i brzo se upija... ma ona mi je najveće otkriće.. potrošila sam do sad bar 10ak tubica :s:s:s

Meravigliosa Creatura
02.05.2010., 08:24
ja imam iz dm-a, jeftiniju verziju bepanthena, Das Gesund plus Panathenol Schultz-und Pflegesalbe kremu, košta 13ak kn.. ja trošim jednu tubicu mjesečno i ne idem iz kuće bez nje :)

za suhe ruke i tijelo(ja imam i dermatitis, pa sam se spasila ovom kremom), trenutno vlaži i hrani kožu i brzo se upija... ma ona mi je najveće otkriće.. potrošila sam do sad bar 10ak tubica :s:s:s

nisam znala za tu verziju iz DMa..:)
Hvala ti :D

Onda bi ja mogla probat s tim mazat ljuštenje na nosu i čelu...:misli:

torrey
02.05.2010., 08:33
Primavera - krema za ruke:s:top::cerek:

LadyMoonlight
02.05.2010., 18:39
Gucci Rush 2 gel za tuširanje.
Dobra tekstura, lijepo se pjeni, odličan miris.
Gucci Rush 2 losion za tijelo.
Tekstura oke, miris odličan, teže se razmazuje, al koža je poslije :cerek: :cerek:

tsh
02.05.2010., 21:31
Ako si ljubiteljica rusha, probaj nesto od Tony and Guy proizvoda (onih za kovrcavu kosu, pink). Ja korisitm Moisture Injection Conditioner i to samo zbog mirisa (jer inace kvalitet je ono.....OK)

LadyMoonlight
02.05.2010., 21:44
Ako si ljubiteljica rusha, probaj nesto od Tony and Guy proizvoda (onih za kovrcavu kosu, pink). Ja korisitm Moisture Injection Conditioner i to samo zbog mirisa (jer inace kvalitet je ono.....OK)

Hvala na preporuci, definitivno ću pogledat.

EDIT: To je i jeftino.. Opala, spiskat ću đeparac na to :facepalm:

marija82
05.05.2010., 14:49
e.l.f. studio face primer - stvarno puder puno bolje "legne" na lice, bolje se razmazuje i skoro se uopće ne sjajim u odnosu na situaciju kad nemam primer ispod. :top:
lush breath of fresh air tonik - divno miriši, lijepo osvježi kožu, i stvarno mi se čini da mi koža sad nakon nekog vremena upotrebljavanja bolje izgleda, nekako je više "radiant". :D

Linda Hathor
05.05.2010., 18:49
L'Erbolario vodica od kamilice. super smiri lice, nema alkohola, pa blazinicom prijeđem i preko očiju, ništa ne peče i ne iritira, super proizvod. :top:

Mystic Rose
05.05.2010., 18:55
essence show your feet intensive repair balm - odlično za moje suhe laktove :D

Gipsyqueen
05.05.2010., 20:00
Kupila sam Alverde dezodoran, roll on od nevena. Super je.:s :s

Uzela sam i neke druge stvarčice, koje su mi dobre otprije pa ih mogu preporučiti - Balea kamilica kremu za ruke, 3 Balea gela za tuširanje (limun, smokva, limunska trava/aloa vera), Ebelin roza aceton, Alverde šampon od nevena za lakše raščešljavanje,..

anchy87
05.05.2010., 22:47
Cure, jel vam još uvijek Garnieov čistač pora (Exfo cleaner) totalno fantastičan??

Elektra
05.05.2010., 22:50
Maybelline dvofazni odstranjivač šminke
http://i179.photobucket.com/albums/w320/vmelkic/Swatchevi/Maybellinemakeupremover01.jpg

Pennylane
06.05.2010., 07:24
gdje si kupila toniranu kremu?Koja cijena, i kakva je boja?

Preko jagodice il mi frendica pošalje iz USA ... cijena oko 50 dolara, moja njansa je "sand"...a ima ih više...

bea_
06.05.2010., 07:30
Cure, jel vam još uvijek Garnieov čistač pora (Exfo cleaner) totalno fantastičan??

Meni je super, koristim ga 2 puta tjedno, ne više, jer mislim da bi mi isušilo lice, ali nema svak jednaku kožu, baš super očisti, a lice bude nježno i svježe!
Poslije nanesem Balea aqua serum i to mi je baš fantastična kombinacija :cerek:

anchy87
06.05.2010., 10:30
Imam ga i ja, ali ne čistim lice s njim svaki dan i još uvijek mi je dobar iako malo isušuje ali to rješavam serumom ;) Ali lice bude savršeno glatko, puno bolje očisti i manje iziritira od bilo kojeg pilinga :s

marija82
06.05.2010., 11:09
Imam ga i ja, ali ne čistim lice s njim svaki dan i još uvijek mi je dobar iako malo isušuje ali to rješavam serumom ;) Ali lice bude savršeno glatko, puno bolje očisti i manje iziritira od bilo kojeg pilinga :s

Potpisujem! :)

mardar
06.05.2010., 13:02
cure,koje sjajilo za usta,ili ruz za usne mozete uvrstit u totalno fantasticne,da traju na usnama

Meredith G.
06.05.2010., 13:12
Catrice Gentle nude 010...sad bas da traje sto godina i nije, ali je toliko lijep i jeftin da je isplativo cesce ga stavljati ;)

eyedetox
06.05.2010., 21:21
cure,koje sjajilo za usta,ili ruz za usne mozete uvrstit u totalno fantasticne,da traju na usnama

Guerlain Kis Kis ruž:s

plave oči
06.05.2010., 21:30
-Dr. Hauscha mlijeko za skidanje šminke, krema za umivanje i tonik,
-Clarins Joli rouge- savršeno hidratantan a opet postojan,
-clinique even better puder,
-nyx peach rumenilo,
-mac fix+,
-alverde labelo od nevena...

Školjka
09.05.2010., 11:02
Fresh & Clean blazinice :top:
Nisam mogla vjerovati da ću hvaliti baš neke blazinice na ovoj temi, ali eto...:cerek:
Nekako su dovoljno velike (ja ne volim one male, ali niti preogromne), dovolljno debele, lijepo su mekane i dobro upijaju, a opet nisu premekane i ljigave kao neke, dijelovi im se ne odvajaju. Kao neki jastučići su, odlične :top:

tilla
09.05.2010., 19:01
t.leclerc puder (http://www.t-leclerc.co.uk/product_info.php?cPath=11&products_id=91)

ima brdo dobrih, ali ovi rulaju totalno puderi. :top:
nažalost, nikako da nadjem jeftino/dobro, ali što je tu je...

andyca
11.05.2010., 19:45
Phyto balm za ravnanje kose...tj da ju lakše isfeniram na ravno.Jednostavno mrak...oko 120 kn a imam ga 3 mj...navodno najprodavaniji takav proizvod u americi.Ja ga nikad nebi kupila da nisam dobila probni.Toliko o probama...al dobro,druga tema.I joues contraste rumenilo od chanela..daleko najbolje

Gipsyqueen
11.05.2010., 21:31

Meni je super.:D Koristim ga desetak dana i baš sam zadovoljna.:D

Školjka
11.05.2010., 23:33
Meni je također odličan :top:.
Je li ga vi koristite svaki dan? Ja ne, nekako me strah baš svaki dan.

mishonja
11.05.2010., 23:41

i smanjio vam je mitesere ? :) ja bi isto.. nisam ga nasla u svom dm-u, sutra cu dalje potrazit :)

red berries
12.05.2010., 09:46
I meni je super, koristim ga svaka 2-3 dana...Lice mi bude mekano i fino...super mi je, mislim da je dovoljno svako 2-3 dana, barem meni..Za svaki dan ne znam...:ne zna:

torrey
12.05.2010., 09:57
Ja nemam puno mitesera po nosu jer si već 2 godine radim doma sama piling za lice kojeg koristim jedanput tjedno. Evo od Michelle Phan super recept: http://www.youtube.com/watch?v=zAF9PPhnatU Pa tko želi neka pogleda, ja med ne stavim i ne mora biti maslinovo ulje, može i bademovo itd.

TheEmpress
12.05.2010., 11:35
Balea aqua serum. :cerek: Ujutro ga stavila na lice i već ga obožavam.

Happy as usual
12.05.2010., 11:48
Catrice Extra Long Lash :cerek: :s :)

Torresita
12.05.2010., 12:06
Balea aqua serum. :cerek: Ujutro ga stavila na lice i već ga obožavam.

Baš mi je drago! Znala sam da će ti bit odličan! :D

TheEmpress
12.05.2010., 12:36
Fakat je dobar. I jako fino miriši. :cerek:

Školjka
12.05.2010., 20:19
i smanjio vam je mitesere ? :)
Pa, ja ne mogu baš potvrditi da nešto posebno smanji mitesere, ali lijepo ispolira lice, lice nekakko bljesne i izgleda puno svježije...

Školjka
12.05.2010., 20:25
I moram pohvaliti Talika peeling i serum za ruke. Peeling se koristi 2-3 puta tjedno, a serum poslije peelinga i svaki dan 28 dana (tako piše :D). Koža bude tako divna, nekako kao da pobijeli i bude predivno glatka :s :s :s

Gipsyqueen
12.05.2010., 20:47

Ja ga koristim svaki dan. Ne vidim da loše djeluje na moju kožu, ali to je individualno.:D

zla
13.05.2010., 06:50
Talika kremica za rast trepavica :cerek:

http://i39.tinypic.com/nwe8vs.jpg

Sisley lip balm:

http://i43.tinypic.com/f0ri3l.jpg

Holyplantov vitamin E

http://i41.tinypic.com/2rylwjs.jpg

zmijica_kssss
13.05.2010., 10:42
Maybelline dvofazni odstranjivač šminke
http://i179.photobucket.com/albums/w320/vmelkic/Swatchevi/Maybellinemakeupremover01.jpg

Jel ima toga u dm?ili negdje u ducanu bas za uzeti?

crvenkapica5
13.05.2010., 10:46

to baš djeluje? koliko dugo si koristila?

Andjelcic
13.05.2010., 10:50
imas u muelleru u cc1 ;)

zla
13.05.2010., 12:06
to baš djeluje? koliko dugo si koristila?

od početka 2. mj
super je. gušće su mi

crvenkapica5
13.05.2010., 12:24
:) koliko dođe i pretpostavljam da nema u hrv kupiti?

blenta
13.05.2010., 12:26
Trebalo bi biti u Hrvatskoj za kupiti. Znam da sam prije nekoliko godina gledala nešto njihovo ili za obrve ili za podočnjake u Martimexu, ali bilo mi je skupo.

zla
13.05.2010., 12:29
:) koliko dođe i pretpostavljam da nema u hrv kupiti?

mislim oko 150kn. ja dobila na poklon :cerek:

ima, u martimexu

Rin0a
13.05.2010., 13:07
Balea Aqua serum za lice. Najhidratantnija stvarcica ikad :cerek:

caterina
13.05.2010., 16:30
Balea Aqua serum za lice. Najhidratantnija stvarcica ikad :cerek:

za koji tip kože je namijenjen?

TheEmpress
13.05.2010., 19:11
Suhu, al ja imam mješovitu pa ga koristim za dodatnu hidrataciju. Mislim da bi i za masniju kožu bio okej jer se totalno upije i ne masti kožu.

ivanea1
13.05.2010., 20:29
Decleor pjena za skidanje šminke :s. Predobra, poslije nje ne treba ništa osim kremice, nikakav tonik

zmijica_kssss
14.05.2010., 10:29
imas u muelleru u cc1 ;)

ja sam valjda totalni idijot...juche to trazim trazim u mulleru u CC1 i ja to nisam mogla nac...gdje stoji?vidjela sam niveu garnier bebe afrodita itd i to stoji sve u onom zadnjem redu sminke gdje su proizvodi za suncanje...

blenta
14.05.2010., 11:54
Još jednom - Bepanthen Plus. Nos mi je od puhanja ne samo ispucao, nego se još to i skorilo. Užas živi. Još se može i sakriti od ljudi ako ne dižeš nos u zrak, ali je bolilo. Danas je zato nakon mazanja od jučer popodne puno bolje. :lux: Jedino sam se iznenadila cijenom - 47kn. Ostalo mi je u sjećanju da je jeftinija krema.

Rin0a
14.05.2010., 12:39
Suhu, al ja imam mješovitu pa ga koristim za dodatnu hidrataciju. Mislim da bi i za masniju kožu bio okej jer se totalno upije i ne masti kožu.

Yup, moja je mjesovita do masna (s dehidriranim fazama:rolleyes:) i savrsen mi je :)

tilla
14.05.2010., 13:02
Još jednom - Bepanthen Plus. Nos mi je od puhanja ne samo ispucao, nego se još to i skorilo. Užas živi. Još se može i sakriti od ljudi ako ne dižeš nos u zrak, ali je bolilo. Danas je zato nakon mazanja od jučer popodne puno bolje. :lux: Jedino sam se iznenadila cijenom - 47kn. Ostalo mi je u sjećanju da je jeftinija krema.

jeftinija je bila prije, ali kod nas svako toliko nešto poskupi par kuna i nakon par godina-stignemo do 50.
meni je bepanthen vrlo dobar, ali ne i odličan. :D

blenta
14.05.2010., 13:09
jeftinija je bila prije, ali kod nas svako toliko nešto poskupi par kuna i nakon par godina-stignemo do 50.
meni je bepanthen vrlo dobar, ali ne i odličan. :D
Imaš nešto bolje za ovakve slučajeve?

tilla
14.05.2010., 13:11
imam, da. ali neće ti se svidit cijena. ja sam ti fan 8 hour creama od ardenice.

Mopsly
14.05.2010., 13:21
Meni je najbolja kremica za nos Aqua maris :mig:
Ima je za kupiti u ljekarnama
Proizvođač je JGL :mig:

Carol_zg
14.05.2010., 13:38
Imaš nešto bolje za ovakve slučajeve?

Imas DM-ovsku ovu:

Das gesunde Plus Panthenol Schutz- und Pflegesalbe

http://www.das-gesunde-plus.de/webEdition/_bilder/wohlbefinden/produkte_gross/2_6_1_Panthenol_neu_gross.jpg

Dođe manje od 20kn, ista stvar kao Bepanthen krema :s

blenta
14.05.2010., 13:48
imam, da. ali neće ti se svidit cijena. ja sam ti fan 8 hour creama od ardenice.
A vrit sad. Stoji mi na polici, a uopće je se nisam sjetila. :facepalm:

Imas DM-ovsku ovu:

http://www.das-gesunde-plus.de/webEdition/_bilder/wohlbefinden/produkte_gross/2_6_1_Panthenol_neu_gross.jpg

Što nisam jučer pitala prije nego sam išla van? :rolleyes: Ništa, znam za drugi put. Hvala na preporuci. :kiss:

tilla
14.05.2010., 13:56
A vrit sad. Stoji mi na polici, a uopće je se nisam sjetila. :facepalm:

zato imaš forum! :mig:

adry88
14.05.2010., 15:17
Imas DM-ovsku ovu:

imam to i ja ali ne koristim jer mi užasno smrdi :(:(:(:ne zna:

Zmijica
15.05.2010., 00:15
Paradontox pasta... najodvratnija pasta za zube koju sam ikad probala. :rigo:
Odurna okusa, još gore konzistencije, zapinje mi među zube...
Ne, nisam fulala topik.
U kombinaciji s dm robna marka ultrasensitive četkicom mi je u tri tjedna riješila krvareće desni s kojima se zajebavam već 3 godine :s
Nikad bolji osjećaj u ustima :s
Naviknut ću se na okus... nekako :zubo:

Komplet proizvoda: essence show your feet disk za skidanje grube kože, dr. scholl rašpica i krema za tvrdu kožu.
2 tjedna upotrebljavani 2x tjedno, od mojih su tvrdokožnih, rožnatih papaka s petama na kojima se već počelo hvatati žutilo :eek: napravili oku i ruci ugodno stopalo :s
Spremna za s(k)andale :D
Samo da velim da mi Balea krema ni rašpica nisu niš valjale, ni kamenje za struganje raznorazno. Samo bi mi onak "diglo" kožu.

zla
15.05.2010., 08:04
imam to i ja ali ne koristim jer mi užasno smrdi :(:(:(:ne zna:

onda ti je pokvarena garant. i ja sam kupila jednom smrdljivu, pa sam skužila da joj ističe rok ubrzo. inače ima ok miris

caterina
15.05.2010., 08:39
hvala curke na preporuci :top:kupila i sinoć stavila prije spavanja i stvarno su totalno fantastična kombinacija Garnieov čistač pora (Exfo cleaner)+ balea aqua serum

SuperGirl's Cat
15.05.2010., 08:46
Nivea visage - maska za intezivnu hidrataciju lica

Nakon svih pustih seruma i kremica za dehidriranu kozu, napokon nasla proizvod koji stvarno sredi problem :s:s:s

top-secret-koka
15.05.2010., 08:58

cure, za trepke si narucite sa e-baya ovu taliku

http://cn1.kaboodle.com/hi/img/2/0/0/61/1/AAAAAqvNzbQAAAAAAGEekg.jpg

platila sam je oko 6$ sa shippingom.

nisam citala kad sam narucivala, meni je trebala talika za obrve, kupila sam krivu :rolleyes: ovu za trepavice,a naravno onda i koristila :D
moram je pohvaliti, preodlicna stvar. imam prirodno duge trepke tako da meni nije u duzinu puno napravila ali imam brdo malih, gusce su deblje, tamnije, sada izgledaju kao da vec imam jedan sloj maskare, a koristila sam je dosta neredovito.

na obrvama imam jedan dio, pa nije bas celav, ali recimo tako, i to dugo, valjda 7-8godina, pa kad sam vec narucila krivu taliku onda sam sa ovom za trepke mazala i taj dio obrva i popunio se ovaj rjedji dio :cerek:

tako da talika :top:

TheEmpress
15.05.2010., 09:40
Garnier pure 3 u 1 piling + maska - nisam ga koristila neko vrijeme, pa ga kupila jučer i opet me oduševio. Imala sam neke prištiće sa strane lica, od uha prema bradi, nakon jednog pilingiranja, upol ih je manje, prek noći doslovno. :s

larlar
15.05.2010., 11:43
Paradontox pasta... najodvratnija pasta za zube koju sam ikad probala. :rigo:
Odurna okusa, još gore konzistencije, zapinje mi među zube...
Ne, nisam fulala topik.
U kombinaciji s dm robna marka ultrasensitive četkicom mi je u tri tjedna riješila krvareće desni s kojima se zajebavam već 3 godine :s
Nikad bolji osjećaj u ustima :s
Naviknut ću se na okus... nekako :zubo:

nedavno sam i ja kupila ovu pastu, koristim je svaku večer,a ujutro nju ili neku drugu i isto imam mekanu četkicu (curaprox) mene doslovce na nekim mjestima gdje mi je upaljeno zubno meso boli, jer mi ta sol kao nagriza...sad ne znam dal da budem strpljiva - je li to dobro i u svrhu ozdravljenja, ili nešto krivo radim:ne zna:

kak je tebi bilo na početku? te peče ta sol?

Eneida
15.05.2010., 17:12
i ja koristim paradontax pastu već duže i bez brige naviknut ćeš se na okus..meni je sad jako fina, a kad se samo sjetim prvog dana, bljak! i mislim da je i mene malo peklo jer mi je bilo upaljeno zubno meso al nestalo je..jedino neznam dal mi nisu zubi malo požutili..al rađe zdrave zube, nego bijele zube :lol:

Suey
15.05.2010., 18:30
Garnier pure 3 u 1 piling + maska - nisam ga koristila neko vrijeme, pa ga kupila jučer i opet me oduševio. Imala sam neke prištiće sa strane lica, od uha prema bradi, nakon jednog pilingiranja, upol ih je manje, prek noći doslovno. :s

I meni je taj Garnier must have:s, svaki put me spasi! Imam i pripadajući tonik:cerek:

Elektra
15.05.2010., 21:05

ja sam valjda totalni idijot...juche to trazim trazim u mulleru u CC1 i ja to nisam mogla nac...gdje stoji?vidjela sam niveu garnier bebe afrodita itd i to stoji sve u onom zadnjem redu sminke gdje su proizvodi za suncanje...

U Mulleru u CC1, 26kn dođe.
A nalazi se poslije essence kozmetike, posljednji red lijevo, do kraja. :)

Zmijica
15.05.2010., 21:55
nedavno sam i ja kupila ovu pastu, koristim je svaku večer,a ujutro nju ili neku drugu i isto imam mekanu četkicu (curaprox) mene doslovce na nekim mjestima gdje mi je upaljeno zubno meso boli, jer mi ta sol kao nagriza...sad ne znam dal da budem strpljiva - je li to dobro i u svrhu ozdravljenja, ili nešto krivo radim:ne zna:

kak je tebi bilo na početku? te peče ta sol?
Bilo mi je malo neugodno... onak na nekim mjestima je zatezalo, kao kad prelaziš preko iziritirane kože. Ali bila sam toliko koncentrirana na to da se ne ispovraćam (prvih tjedan dana) da se ostalog jedva sjećam :D

Sad me više ništa ne peče nit krvari :s

larlar
16.05.2010., 13:50
tnx @Eneida i @Zmijica:)

možda i ja
16.05.2010., 18:51
Phyto balm za ravnanje kose...tj da ju lakše isfeniram na ravno.Jednostavno mrak...oko 120 kn a imam ga 3 mj...navodno najprodavaniji takav proizvod u americi.Ja ga nikad nebi kupila da nisam dobila probni.Toliko o probama...al dobro,druga tema.I joues contraste rumenilo od chanela..daleko najbolje

koji je puni naziv Phyto balma???

larlar
16.05.2010., 19:25
http://www.damemagazine.com/uploads/wysiwygpro/phyto_phytodefrisant_350w.jpg

pretpostavljam da misliš na ovo:mig:
meni isto odličan:top:

StuckMojo
16.05.2010., 22:56
Rosal lip balm od meda&mlijeka. Kao balzam je katastrofa :D, ali kao podloga za sjenilo -:s. Bolji od svake koju sam imala.

m@non
16.05.2010., 23:04
Rosal lip balm od meda&mlijeka. Kao balzam je katastrofa :D, ali kao podloga za sjenilo -:s. Bolji od svake koju sam imala.

Daj me nemoj klat, stvarno djeluje?! Pa kak si se uopće sjetila tak nečeg? Meni to nikad ne bi palo napamet....

StuckMojo
17.05.2010., 00:21
Daj me nemoj klat, stvarno djeluje?! Pa kak si se uopće sjetila tak nečeg? Meni to nikad ne bi palo napamet....

Fali mi neki primer za oči i jednostavno mi palo na pamet da nešto drugo upotrijebim (palim se na multifunkcionalnost pa ju tražim i tamo gdje ponekad ne postoji :zubo:). Sjetila sam se svog rosala koji je nedovoljno mastan i pretvrd za usta, što znači da neće kliziti s očiju niti stvarati sjaj na kapcima, a sjenilo će se svejedno imati za nešto zalijepiti. I stvarno je tako. A skoro je u smeću završio...

andyca
17.05.2010., 09:46
http://www.damemagazine.com/uploads/wysiwygpro/phyto_phytodefrisant_350w.jpg

pretpostavljam da misliš na ovo:mig:
meni isto odličan:top:

Da!Jaaako mi je dobar..:D

zmijica_kssss
18.05.2010., 11:52
U Mulleru u CC1, 26kn dođe.
A nalazi se poslije essence kozmetike, posljednji red lijevo, do kraja. :)

Našao idijot kupila ga dobar mi je hvala :cerek: e sad me zanima za kaj koristite garnier exfo nešto i garnier 3u1 koja je razlika? i di ima ovaj phyto balzam u ljekarnama?

m@non
19.05.2010., 21:40
Fali mi neki primer za oči i jednostavno mi palo na pamet da nešto drugo upotrijebim (palim se na multifunkcionalnost pa ju tražim i tamo gdje ponekad ne postoji :zubo:). Sjetila sam se svog rosala koji je nedovoljno mastan i pretvrd za usta, što znači da neće kliziti s očiju niti stvarati sjaj na kapcima, a sjenilo će se svejedno imati za nešto zalijepiti. I stvarno je tako. A skoro je u smeću završio...

:s:s volim multifunkcionalnost :s:s

gabOnica
20.05.2010., 23:09
ja imam ovaj ArtDecov iluminator/korektor/whatever i mogu vam reći da je super!
i to nije moj subjektivni doživljaj (jer sam mislila da se ne vidi razlika kad ga stavim) nego sam skužila da mi ljudi govore da izgledam "baš nekako svježe" (a imam dvoje male djece i budim se svako jutro u 6)! meni je to sasvim dovoljno da mi ovo bude "totalno fantastičan proizvod"!
http://www.artdeco.de/en/cosmetics/m...int-concealer/

Sarajka_Mazza
20.05.2010., 23:36
ne radi ti link :ne zna:

gabOnica
20.05.2010., 23:37
http://www.artdeco.de/en/cosmetics/make-up/face/concealer/perfect-teint-concealer/

sad bi trebao raditi

ajetam
21.05.2010., 09:39
bebe soft body milk-super je,i nježan miris :)

wilmaaaa
21.05.2010., 10:14
Starletina prirodna kozmetika http://www.pic4ever.com/images/worship.gif

Od tonika i uljne mješavine, hidratantne kremice, pa do maske od zelene gline i pilinga od marelice! :cerek:

Dva mjeseca koristila sam Avene-ovu hidratantnu maskicu i Hydrance optimale riche, ali nikakvog značajnog pomaka nisam vidjela, lice mi je i dalje bilo dehidrirano i perutalo se :o
Sad već kojih 1,5 mj. koristim isključivo Starletine "mućkalice" i nijedna kozmetika dosad mi nije toliko odgovarala. Oduševljena sam! http://www.pic4ever.com/images/bliss.gif
Inače su mi se povremeno znale pojaviti mrljice na licu, ne znam točno što je to bilo, ali sad ništa, samo fino nahranjena i zdrava koža, kuc kuc :D

I Starleta je predraga, nikad joj nije teško odgovoriti i pomoći, koliko god je gnjavila raznim pitanjima http://www.pic4ever.com/images/34efamg.gif

Hvala ti, draga Starleta http://www.pic4ever.com/images/4xvim2p.gif

sampjera
21.05.2010., 10:20
aaaa:s, Uriage gel za masno lice prat:s kupijo ga jucer i koristijo ga dva puta, popodne i prije spavanja. inace mi se lice potpuno "poulji" max pola sata nakon umivanja sapunom, ali bas ono sjaji se kolko je masno, i uvik iman onih malih nevidljivih bolnih pristeva i upalica

za ovin san se umio sinoc i lice mi jos sad uopce nije masno, jedino celo malo al ni blizu ka sta zna bit, cilo jutro opipavam prstima jer mi je ful cudno.

fenomenalno, kako ovo cudo radi??:s

torrey
21.05.2010., 10:41
Starletina prirodna kozmetika http://www.pic4ever.com/images/worship.gif

Od tonika i uljne mješavine, hidratantne kremice, pa do maske od zelene gline i pilinga od marelice! :cerek:

Dva mjeseca koristila sam Avene-ovu hidratantnu maskicu i Hydrance optimale riche, ali nikakvog značajnog pomaka nisam vidjela, lice mi je i dalje bilo dehidrirano i perutalo se :o
Sad već kojih 1,5 mj. koristim isključivo Starletine "mućkalice" i nijedna kozmetika dosad mi nije toliko odgovarala. Oduševljena sam! http://www.pic4ever.com/images/bliss.gif
Inače su mi se povremeno znale pojaviti mrljice na licu, ne znam točno što je to bilo, ali sad ništa, samo fino nahranjena i zdrava koža, kuc kuc :D

I Starleta je predraga, nikad joj nije teško odgovoriti i pomoći, koliko god je gnjavila raznim pitanjima http://www.pic4ever.com/images/34efamg.gif

Hvala ti, draga Starleta http://www.pic4ever.com/images/4xvim2p.gif

:lux::cerek:

tuada
21.05.2010., 14:48
Pozdrav svima!
Evo registrirah se danas i moram s vama podijeliti oduševljenje kremom Gatineau melatogenine (za dan i noć), idealna je za suhu kožu, mažem ju i preko očiju, ugodnog je sofisticiranog mirisa, dobra mi je i zimi i ljeti, a još bi bila idealnija da je malo jeftinija.
Preporučila mi ju je apotekarka i to je prva krema koju sam kupila po preporuci, a da mi odgovara:s

wilmaaaa
21.05.2010., 20:43
:lux::cerek:

Znam da je netko već bio hvalio ovdje Starletu :cerek:
Ako si to ti, onda hvala i tebi, jer inače je ne bih otkrila :five:

torrey
22.05.2010., 08:05
Znam da je netko već bio hvalio ovdje Starletu :cerek:
Ako si to ti, onda hvala i tebi, jer inače je ne bih otkrila :five:

Nisam ja, ali u svakom slučaju, Starleta je super!:cerek::top::s

Školjka
22.05.2010., 10:06
bebe soft body milk-super je,i nježan miris :)
Potpis :cerek:

oriens
22.05.2010., 21:02
http://img31.imageshack.us/img31/458/shuuemeragreenteacleans.jpg

Shu Uemura ulje za čišćenje lica i skidanje šminke :s

Linda Hathor
22.05.2010., 21:22
moram se pridružit hypeu oko Garnierova novog peelinga.

zapravo, na mene ne djeluje tako da mi je koža na dodir glatkija ili mekša, zapravo, teško se osjeti neka razlika. ali, na moje iznenađenje, manje se crvenim (nakon peelinga!), lice mi je vidljivo čišće, manje se gnjavim oko korektora i pudera :cerek:, jedino mi pore izgledaju nešto veće. :misli:

sve u svemu, dobra investicija, kupujem opet.

+ Nivea Baby Pure and Fresh vlažne maramice koje koristim za skidanje šminke, vlažne su i nježne, Babylove baby maramice su me iritirale, kao da sam grebala kožu noktima, pregrube mi bile.

blenta
22.05.2010., 22:15
moram se pridružit hypeu oko Garnierova novog peelinga.

zapravo, na mene ne djeluje tako da mi je koža na dodir glatkija ili mekša, zapravo, teško se osjeti neka razlika. ali, na moje iznenađenje, manje se crvenim (nakon peelinga!), lice mi je vidljivo čišće, manje se gnjavim oko korektora i pudera :cerek:, jedino mi pore izgledaju nešto veće. :misli:

Misliš na onaj s četkom?

sidora
22.05.2010., 22:39
http://img31.imageshack.us/img31/458/shuuemeragreenteacleans.jpg

Shu Uemura ulje za čišćenje lica i skidanje šminke :s

je, to je super proizvoda - stari fakat zna :)

Linda Hathor
23.05.2010., 01:49
Misliš na onaj s četkom?

je, taj, Exfo brusher.

koristila sam i onaj sa cinkom i glinom, bio mi agresivan, peckalo me lice. mada je solidno čistio, ali ovaj je daleko bolji.

GiRL
24.05.2010., 15:02
PREVEN'S PARIS MAKE-UP REMOVAL WIPES

http://img2.shoptoit.ca/ss/media/42162000/42162807.jpg

Ovo je divota jedna, meke, mirisne, sve očiste, koža je meka i glatka, a cijena je par kuna, ima malih paketića s 15 komada u Kozmu, nekih 7 kuna mislim da je cijena!

:cerek: :top:

SocialButterfly
25.05.2010., 11:21
http://img.kudika.ro/images/article_pictures/back/elseve.jpeg
Šampon & regenerator. Kosa mi bude super poslušna i ravna nakon ove kombinacije :cerek:

lida
25.05.2010., 11:33
A jel se brže zamasti nakon ovoga ili ne?

Splenda
25.05.2010., 12:18
vjerojatno, baš sam gledala taj šampon, ima silikona unutra, zato spusti i izravna kosu.

efghi
25.05.2010., 12:24
koji tocno sastojak gledate kad vidite da sampon sadrzi silikon? sta tocno pise? meni su ti svi izrazi neki ''strani'' ;) :ne zna:

BlackCandy
25.05.2010., 12:40
npr.dimethicone i svi koji savrsavaju na cone

Adaleta
25.05.2010., 12:58
Kreme za lice- losion za čišćenje i tonik za lice od Ingrid Millet- Perle De Caviar ...
Preporod za moju čudnu kožu lica...
Jedino kaj je malo skupo ...

Adaleta
25.05.2010., 13:30
draga, hajde onda javi rezultate nakon nekog vremena :moli:
ne tražim ništa magično da dlake iščeznu, već muku mučim s bikini zonom, dlačice urastaju od britivice, epilatora, voska, šećera.. a kreme/pjene za depilaciju ih ne uklone :mama::mama:

Vezano za urastanje dlacica- bikini zona i ostatak nogu same problem here...
Ali sad ce treci mjesec kako koristim od Payot- a Post Epil kremu ...

Moisturising hair inhibitor.

Actions/benefits:
Post Epil slows down hair re-growth, moisturises and soothes the skin after waxing. The Payot Anti-Regrowth Complex, combined with Papaya, Lemon and Olive Leaves deprives the hair of nourishing elements to control its growth. Hairs become softer, finer and lighter and your skin is exceptionally soft, comfortable and soothed.

Directions for use:
Gently massage into the skin after waxing and apply every day for one week. Continue to use two or three times a week until the next hair removal session.
Payot Post Epil Moisturising Hair Inhibitor 200ml

Skuplja je- ali ja vidim ucinak...
Manje uraslih dlacica - i dlacice su puno rijede i tanje...
:D:D:D:D

SocialButterfly
25.05.2010., 13:56
A jel se brže zamasti nakon ovoga ili ne?

Moja kose se i inače brzo masti pa ti ja mogu reći samo ništa brže nego inače :) Inače ju perem svaki/svaki drugi dan (jedino ju vikendom pustim da diše).

red berries
25.05.2010., 16:06
Ja isto koristim taj sampon i regenerator super su mi..kosu perem oko svaka tri dana..Masti malo,al nista vise nego ostali..Kosa nakon njega je divna i meka...

Sarajka_Mazza
25.05.2010., 22:12
a kakav vam je onaj sprej za lakse rascesljavanje? da li on vise masti?

ON:

balea korektor :cerek:

frayla
25.05.2010., 22:22
a kakav vam je onaj sprej za lakse rascesljavanje? da li on vise masti?

ON:

balea korektor :cerek:

ja imam taj sprej i ne masti mi kosu,e sad moja je dosta suha i kuštrava,ne znam kako bi djelovalo na tanku kosicu...
no sve u svemu nisam previše impresionirana tim sprejom, onak još jedan sloj na kosi čisto da ju malo sačuvam od daljnjih oštećenja...

Bluegirl
25.05.2010., 23:46
Payot- a Post Epil kremu Moisturising hair inhibitor.

Kolko to košta?

I da baš ste morale mi stavit Shu Uemuru :p, baš sam ga gledala, jel to nekaj valja :D? Jako sam zadovoljna inače sa micelarnom od Vichyja, jedino bi nešto možda malo jače za skidanje maskare? Jel to skine fakat u jednom potezu? Ak ne mi je micelarka čist okej :).

Hvala :w

žalfija
26.05.2010., 00:26
aaaa:s, Uriage gel za masno lice prat:s kupijo ga jucer i koristijo ga dva puta, popodne i prije spavanja. inace mi se lice potpuno "poulji" max pola sata nakon umivanja sapunom, ali bas ono sjaji se kolko je masno, i uvik iman onih malih nevidljivih bolnih pristeva i upalica

za ovin san se umio sinoc i lice mi jos sad uopce nije masno, jedino celo malo al ni blizu ka sta zna bit, cilo jutro opipavam prstima jer mi je ful cudno.

Aaaaaaaaaaaa, vidi, dečko.:cerek:

Je, radi Uriage, uzmi i njihovu kremicu ako možeš iskeširati, ja sam uzela dečku i bio je prezadovoljan, oko 140-150 kn je, jbg.:)

GiRL
26.05.2010., 06:42
Alverde mineralni tekući korektor... :cerek:

*tearsinheaven
26.05.2010., 07:06
Garnierova self heating maska s cinkom :love: - http://3.bp.blogspot.com/_lhQc8mL1lf8/Sd9io_bqRsI/AAAAAAAAAVA/3owb2WjIzpk/s320/Blog+4.bmp

Nisam očekivala da će biti tako dobra, stvarno smanji pore i lice je puno mekše :)

blenta
26.05.2010., 07:25
I meni je ta maska dobra, ali živcira me što je prodaju samo u ovakvom pakiranju. Skupo to dođe s vremenom.

Adaleta
26.05.2010., 07:37
Kolko to košta?

Ja narucujem iz Opatije- hotel Ambasador ...
I tamo je 225 kn + postarina 40/50 kn :(:(:(:(
Jucer sam zvala ljekarne po Zagrebu i cijena je 245 kn ...
Ja sam fakat zadovoljnja- i ja i moja kozmeticarka ...
S obzirom da idem na depilacije voskom pa cura vec zna kakvo je stanje bilo i kakvo je sad ... :kava::kava:

*tearsinheaven
26.05.2010., 08:40
I meni je ta maska dobra, ali živcira me što je prodaju samo u ovakvom pakiranju. Skupo to dođe s vremenom.

Istina...
Ja je nekako uspijem iskoristiti za 4x, a ne za 2x kako piše na pakiranju jer je ne stavljam baš na cijelo lice, već samo na onim kritičnijim dijelovima :D

sanšajn
26.05.2010., 10:11
Nivea mlijeko za tijelo, shea maslac za suhu kozu...kako to fiinoo mirisi :D a koza je presavrsena poslije..

shakti
26.05.2010., 10:17
Alverde mineralni tekući korektor... :cerek:

:s:s:s:top::cerek:

Linda Hathor
26.05.2010., 20:01
Je, radi Uriage, uzmi i njihovu kremicu ako možeš iskeširati, ja sam uzela dečku i bio je prezadovoljan, oko 140-150 kn je, jbg.:)

koja, s kiselinama ili?

Sarajka_Mazza
26.05.2010., 20:51
fenjal roll-on-ovi :cerek: :s
ostajem pri njima :s

https://backoffice.pharmacy2u.co.uk/Uploads/Products/0a78303f-549a-4828-bfb1-8c655d4976f3/FenjalCreamRollOn.jpg

http://imagesa.ciao.com/iuk/images/products/normal/884/Fenjal_Sensitive_Touch_Deo_Roll_On__7492884.jpg

zmijica_kssss
27.05.2010., 08:55
fenjal roll-on-ovi :cerek: :s
ostajem pri njima :s

https://backoffice.pharmacy2u.co.uk/Uploads/Products/0a78303f-549a-4828-bfb1-8c655d4976f3/FenjalCreamRollOn.jpg

http://imagesa.ciao.com/iuk/images/products/normal/884/Fenjal_Sensitive_Touch_Deo_Roll_On__7492884.jpg

joj i meni...jedino on sprijeci da smrdim ko zivina...:rofl:

misomorka
27.05.2010., 09:11

http://www.labo-uriage.com/images/produits/i_hyseac_mixte_gel.jpg

Jel o ovom gelu riječ??

Mother Earth
27.05.2010., 12:52
Sebium geL za umivanje - za probLematičnu kožu. Prije par godina sam išLa kod dermatoLoga i to mi je prepisao, još uvijek ga koristim..i šminku na očima s tim skinem, nježan je, ma divan :cerek:
http://www.aptekaslowianska.pl/images/sebium_gelmoussant_duzy.jpg

*tearsinheaven
27.05.2010., 12:55
Sebium geL za umivanje - za probLematičnu kožu. Prije par godina sam išLa kod dermatoLoga i to mi je prepisao, još uvijek ga koristim..i šminku na očima s tim skinem, nježan je, ma divan :cerek:
http://www.aptekaslowianska.pl/images/sebium_gelmoussant_duzy.jpg

Da, Bioderma ima super stvari :) - evo moram pohvalit Biodermin Sebium AKN, za 3 tjedna mi je uklonio ono sitno crvenilo na licu od prištića :cerek:

Koliko košta taj gel?

DNS_U2_fan
27.05.2010., 14:18
Murad Night Reform Glycolic Treatment! :s :s :s

http://www.murad.com/night-reform-glycolic-treatment.jsp

Jedan dan mi se dekolte osuo prištićima iz nekog razloga, navečer sam stavila taj tretman (glikolna kiselina spada u AHA kiseline, znači kemijski peeling) i ujutro na moje zaprepaštenje - dekolte potpuno čist! :eek: :eek: :eek:

Sad ga koristim barem svaku drugu večer, nekad i češće. S time da ja nemam osjetljivu kožu, možda bi nekome drugome bio prejak.

Jedini nedostatak mu je cijena. :( Ja sam prvi kupila kod nas u Bamapharmu, a pošto sam ga već pola potrošila, naručila sam si drugi sa eBaya, još uvijek je skup, ali ipak dosta jeftiniji nego kod nas. :rolleyes:

sampjera
29.05.2010., 10:51
http://www.labo-uriage.com/images/produits/i_hyseac_mixte_gel.jpg

Jel o ovom gelu riječ??

jeste bas taj, bio neki dan u ljekarni i pokupovo od uriagea kremu i jos par nekih bocica emulzija, triba sad proucit kako to sve koristit:D

Mayalenna
29.05.2010., 11:07
Avene Clean-Ac gel-nježno čisti lice:),kremica Decleor Nectar-fino hidratizira,dobra baza za make up i dugo traje:mig:,Decleor Sculpt ulje za tijelo-vidljivo učvršćuje kožu,Dr.Hauchka Neem ulje za kosu-obnavlja suhu kosu:s,oporavlja već nakon par korištenja,Vichy zeleni dezodorans stick uklanja sve ono protiv čega se borimo-neugodan miris,prekomjerno znojenje...:top:

MorianNoxa
29.05.2010., 11:10
http://images.teamsugar.com/files/upl0/2/20652/06_2008/ScottBarnesEyeIce.jpg

Ove tu ljepote.
Cijelo vrijeme reklamiram po rmul-u al me niko ne dozivljava.
:tuzni:
Divni su, meni bolji od vecine MAC pigmenata.
Pogotovo ovaj tu:
http://www.makeupalley.com/product/showreview.asp/ItemId=62089/Eye_Ice_in_Mediterranean_Lights/Scott_Barnes/Eyes
:cerek:

Mayalenna
29.05.2010., 11:12
Murad Night Reform Glycolic Treatment! :s :s :s

http://www.murad.com/night-reform-glycolic-treatment.jsp

Jedan dan mi se dekolte osuo prištićima iz nekog razloga, navečer sam stavila taj tretman (glikolna kiselina spada u AHA kiseline, znači kemijski peeling) i ujutro na moje zaprepaštenje - dekolte potpuno čist!

Sad ga koristim barem svaku drugu večer, nekad i češće. S time da ja nemam osjetljivu kožu, možda bi nekome drugome bio prejak.

Jedini nedostatak mu je cijena. :( Ja sam prvi kupila kod nas u Bamapharmu, a pošto sam ga već pola potrošila, naručila sam si drugi sa eBaya, još uvijek je skup, ali ipak dosta jeftiniji nego kod nas. :rolleyes:Čula sam za njega,a roćkas mi je u 08mj pa ćemo vidjeti hoću li dobiti.:p:DMama,tata,ljube????:mama::mama::rofl:

Mayalenna
29.05.2010., 11:14

Ove tu ljepote.
Pogotovo ovaj tu:
http://www.makeupalley.com/product/showreview.asp/ItemId=62089/Eye_Ice_in_Mediterranean_Lights/Scott_Barnes/Eyes
:cerek:Malo su mi too much..no o ukusima se ne raspravlja.:mig:Jedino ovaj zlatni mi je ok,za večernji look..

Elektra
29.05.2010., 11:21

Ove tu ljepote.
Pogotovo ovaj tu:
:cerek:

Di kupuješ to? :cerek:

MorianNoxa
29.05.2010., 11:22
Malo su mi too much..no o ukusima se ne raspravlja.:mig:Jedino ovaj zlatni mi je ok,za večernji look..

Od ovih sa slike imam samo prvi i treci,
(jako tamna ljubicasta i bijelo zlato) a imam i jos 4, 5 drugih boja koje nisam uspjela naci na okupu.
Da, jako su drecavi kad ih se puno natracka (ko sto ih ja trackam :o seljo :o) ali je cijela stvar u tome da ih se moze aplicirati jako prozracno i njezno, ne nestanu kad ih se stavi tako samo mrvica kao sto je cesto sa sjenilima slucaj, i apsolutno se krasno blendaju.
Naravno, vjerojatno se nece svima svidjeti ali meni su :cerek::cerek::cerek:.

Sad cekam da Zmijica javi jel se njoj svidaju buduci da joj uvalih kutijicu s jednim.
:ceka:

EDIT:
Elektra, na Žagodi!
Vidi boje pa ako ti se svidi koja posaljem ti semplice.
;-)

Elektra
29.05.2010., 11:41
EDIT:
Elektra, na Žagodi!
Vidi boje pa ako ti se svidi koja posaljem ti semplice.
;-)

Krasni su! :cerek: Super mi se čini ona crna sa nekakvim šljokicama i ljubičasta iako, ja se baš ne pouzdam u Jagodine boje :zubo:

A koliko grama imaju? I to su isto baš pigmenti? :)

MorianNoxa
29.05.2010., 12:11
Pametna zena,
sad cam provjerila opet zagodine boje
i iskidala se, nemaju veze sa zivotom.
:rofl::rofl:

Ja sam ih kupovala naslijepo po rivjusima na mua.
:o

I da, bas su pigmenti, imaju 2 grama (znam, zvuci puno za cijenu, ali stvarno su izdasni i kvalitetni:cerek:), imam jedan na valjda svakom looku kojeg sam stavljala zadnjih godinu dana. Bas ih jako volim.

Mother Earth
29.05.2010., 23:24
Da, Bioderma ima super stvari :) - evo moram pohvalit Biodermin Sebium AKN, za 3 tjedna mi je uklonio ono sitno crvenilo na licu od prištića :cerek:

Koliko košta taj gel?

Ne znam ti točno reći, preko sto kuna je. RazLikuju se cijene u Ljekarnama. I ja koristim već dugo tu kremu, no sad misLim da je vrijeme da promjenim. IsprobaLa sam uzorak one Eucerin geL kreme za nečistu kožu.. ima Li tko iskustva s njom?

Mentta one
30.05.2010., 11:36
Nevenova mast (ili varijacija- nevenova krema) - Totalno fantastičan proizvod! :s:s:top: za sve! Od suhe kože, raznih ranica, oštećenja na koži, noktima... ma.. you name it... he's doing it! :D

Happy as usual
30.05.2010., 11:37
Nevenova mast (ili varijacija- nevenova krema) - Totalno fantastičan proizvod! :s:s:top: za sve! Od suhe kože, raznih ranica, oštećenja na koži, noktima... ma.. you name it... he's doing it! :D

Potpisujem. :s
ja je zimi mažem na ruke i zakon je :cerek:

Gošća
30.05.2010., 12:51

Točno tako. Neven rula. :) Od balzama za usne s njim, do roll on-ova. :)

Happy as usual
30.05.2010., 13:31
Eveline Pure Control krema :s
odlična je i odkad je koristim lice mi je super :cheer:
koža mi je tako meka :cerek:
košta samo 20 kuna,uzela sam je u Kozmu :mig:

Mentta one
30.05.2010., 15:35
Eveline Pure Control krema :s
odlična je i odkad je koristim lice mi je super :cheer:
koža mi je tako meka :cerek:
košta samo 20 kuna,uzela sam je u Kozmu :mig:

Možeš mi reć kakvu kožu imaš? Nisam nikad njihove proizvode koristila a čula sam od dosta cura da su super i zbilja ih hvale! Sorry na OT, možeš mi na pm odg.

crvenkapica5
30.05.2010., 16:57

slažem se, super je za puno toga! i dobar je i za ubode insekata :)

Happy as usual
30.05.2010., 17:48
Možeš mi reć kakvu kožu imaš? Nisam nikad njihove proizvode koristila a čula sam od dosta cura da su super i zbilja ih hvale! Sorry na OT, možeš mi na pm odg.

Imam mješovitu kožu, malo suhu,malo masnu :mig:
nemam baš puno prištića, samo poneki :D

Evo što piše na kremici:
Zahvaljujući svojoj posebnoj antibakterijskoj formuli, salicilnoj kiselini i d-pantenolu
- sprječava nastajanje prištića i mitesera
- odstranjuje višak sjaja, daje koži mat efekt
- hrani i vlaži kožu
- smanjuje vidljivost akni
- smiruje iritacije i crvenila, čini kožu mekšom
- može se koristiti i kao podloga za šminku.

efghi
30.05.2010., 18:50
u kojem kozmu? (nisam je primjetila)
idem sutra po nju :mig:

Mentta one
30.05.2010., 19:58
Imam mješovitu kožu, malo suhu,malo masnu :mig:
nemam baš puno prištića, samo poneki :D
Evo što piše na kremici:
Zahvaljujući svojoj posebnoj antibakterijskoj formuli, salicilnoj kiselini i d-pantenolu- odstranjuje višak sjaja.............

Jaooo.... sutra ću pretumbati sve Kozmiće u gradu, ako ju ne nađem! Zvuči super, da pokucam u drvo!! :cerek:

Još jedan odličan proizvod kojeg sam se sjetila i kojeg bi UVIJEK preporučila: Avon Advance tehnique serum za kosu (onaj u stakleno/zelenoj pumpici). Koristim ga već, ma sigurno 7-8 godina i jedini je proizvod kojeg naručujem po više komada, da mi nikad ne ponestane! :afro: Za suhu kosu, kao što je moja, to je spas! Niti jedan serum ju ne učini tako glatkom i zdravom u par poteza! :D Kralj među serumima!

Happy as usual
30.05.2010., 20:41
u kojem kozmu? (nisam je primjetila)
idem sutra po nju :mig:

Gdje živiš?:mig:
Ja sam je uzela u Splitu (Velebitska 125 :zubo:)
I bila je zadnja, jedva sam je našla. Uzela sam je,jer je jedna forumašica dosta hvalila pa sam je odlučila isprobat. Ako si u Splitu ajde tamo,prodavačice su tamo super :top:

efghi
30.05.2010., 22:39
zg. ma nac cu ju ja ...:mig:

face_to_face
30.05.2010., 22:53
Ne znam ti točno reći, preko sto kuna je. RazLikuju se cijene u Ljekarnama. I ja koristim već dugo tu kremu, no sad misLim da je vrijeme da promjenim. IsprobaLa sam uzorak one Eucerin geL kreme za nečistu kožu.. ima Li tko iskustva s njom?

Ja koristim Eucerin gel kreme...ok mi je..dosta dobro djeluje...mada svakih par dana napravim pauzu s nekom obicnom :)

Zmijica
30.05.2010., 23:19
Sad cekam da Zmijica javi jel se njoj svidaju buduci da joj uvalih kutijicu s jednim.
:ceka:
:kiss: Zmijici je pigmentić predivan, al ona to ne zna stavit : seljober:
(ne zna ni sjenilo doduše, al to ju ne sprečava :rofl: )
Elektraaaaaa! :D
donesem to k tebi next week pa mi pokažeš

Slash's_bitch
01.06.2010., 12:19
Gatineau enzimski peeling :s:s:s Dakle, kad se stavi na lice bude kao gel za čišćenje i to se trlja dok se ne pretvori u tekućinu, drži 2 minute i ispere. Nema zrnca. Saaavršen je :s Lice mi je danima nakon bilo glatko, za razliku od peelinga koje sam prije koristila koji bi omekšali lice par sati i onda sve po starom. Uzela sam manje pakiranje za probu, definitivno kupujem FS. :cerek:

http://www.strawberrynet.com/images/products/09045473001.jpg

eyedetox
02.06.2010., 07:42
Ja sam imala također tester ali nisam probala, sad mi je žao.:rolleyes:
Koliko košta taj piling?

Slash's_bitch
02.06.2010., 09:21
Zvoni mi da sam pročitala jednom da je u nas preko 250 kn, ali nemoj to uzeti za sigurno jer mi se čini. A na ebayu se može ulovit za nekih 150 kn. Vrijedi svake lipe. :cerek: Možeš pogledat ima li onih malih pakiranja od 15 ml, obično koštaju 30-ak kn, pa da uzmeš za probu. Jučer sam ga opet stavila, strašan osjećaj dok sam se jutros umivala, tako je lice glatko. :cerek:

mala cHrna
02.06.2010., 09:29
Afrodita Acne stop pjena za umivanje :s :s :s
U ovakvoj je bočici, samo je neprozirna, nisam uspjela nać odgovarajuću fotku.

http://i45.tinypic.com/72vjmo.jpg

Najbolje sredstvo za umivanje koje sam ikad imala! Ne suši mi kožu, smiruje lice, nakon što si izmasakriram mitesere, umijem se s njom i niš se ne upali. Ne sjećam se cijene, mislim da je oko 40 kn, al stvarno se isplati :top:

Zmijica
02.06.2010., 09:43
Zvoni mi da sam pročitala jednom da je u nas preko 250 kn, ali nemoj to uzeti za sigurno jer mi se čini. A na ebayu se može ulovit za nekih 150 kn. Vrijedi svake lipe. :cerek: Možeš pogledat ima li onih malih pakiranja od 15 ml, obično koštaju 30-ak kn, pa da uzmeš za probu. Jučer sam ga opet stavila, strašan osjećaj dok sam se jutros umivala, tako je lice glatko. :cerek:
Uhhh, moram si to uzet :s
Tragam za peelingom bez zrnaca, izmasakriraju mi lice.

To malo pakiranje si na ebayu kupila ili kod nas?
I kakvu kožu imaš?

Slash's_bitch
02.06.2010., 10:03
Uhhh, moram si to uzet :s
Tragam za peelingom bez zrnaca, izmasakriraju mi lice.

To malo pakiranje si na ebayu kupila ili kod nas?
I kakvu kožu imaš?

Na ebay uk. :mig: Imam mješovitu kožu, totalno neku čudnu. :zubo: Zimi mi je suha za poludit, a ljeti mi baš izbija masnoća iz T-zone. :rolleyes: Ne znam jesi pravila xenin serum, ali koža mi je poslije njega danima baš isto glatka kao kad stavljam redovito njen serum, pogotovo ruke koje budu preglatke. Pokušaj ulovit prvo ta manja pakiranja, mislim da i sad imaš 2x15 ml za 10 funti. 30 ml ti je dovoljno za 10 puta, sigurno. :top:

Splenda
02.06.2010., 13:40
http://www.eurobeautymart.com/v/vspfiles/photos/NV182-2T.jpg

moj HG. najbolji gel za tuširanje ikad. :s kupila sam ga po valjda 15i put zaredom. koža je prekrasna, mogu biti mjesecima da se ne namažem losionom nakon tuširanja.

m@non
02.06.2010., 13:58
http://www.eurobeautymart.com/v/vspfiles/photos/NV182-2T.jpg

moj HG. najbolji gel za tuširanje ikad. :s kupila sam ga po valjda 15i put zaredom. koža je prekrasna, mogu biti mjesecima da se ne namažem losionom nakon tuširanja.

potpis na ovo.

Meravigliosa Creatura
02.06.2010., 14:16
potpis na ovo.

U Konzumu uz kupnju ovog gela za tuširanje se dobije krema My Silouette protiv celulita na poklon..:)
Pisalo u Večernjem današnjem...:D

zekica21
02.06.2010., 15:38
Afrodita Acne stop pjena za umivanje :s :s :s
U ovakvoj je bočici, samo je neprozirna, nisam uspjela nać odgovarajuću fotku.

http://i45.tinypic.com/72vjmo.jpg

Najbolje sredstvo za umivanje koje sam ikad imala! Ne suši mi kožu, smiruje lice, nakon što si izmasakriram mitesere, umijem se s njom i niš se ne upali. Ne sjećam se cijene, mislim da je oko 40 kn, al stvarno se isplati :top:

cijela ta linija me spasila.. :s
i dalje koristim samo masku Acne stop i čini mi se da to drži stvari i dalje pod kontrolom ;)

FASHION GIRL
02.06.2010., 15:39
Predobra stvar- Hartman Bell blazinice s morskim mineralima za čišćenje lica, odlične. Kupljene u plodinama za 18 kn, svijetlo-plava kutijica.

Čak i super jako fiksiranu maskaru skinu, koža bude taman nahranjena a da nije masna a meni je to bitno jer imam masno mješovitu.

obicna
08.06.2010., 13:14
http://www.essence.eu/uploads/tx_nbproductcolours/MetalGlamEyeliner02_14.png

predivna boja, intenzivna, traje ajme nisam mislila da će me tako oduševjet :eek: :s

*tearsinheaven
08.06.2010., 15:09
Garnier repair lips je najbolji balzam ikad napravljen, barem za moje usnice :cerek:
Ovo mi je već peti koji sam kupila, omekša usne, ublaži eventualno peckanje, ukloni oštećenja; a također i jako zanimljivo miriši i dosta dugo traje :)
Ima ih u više verzija, ali meni je najbolji onaj u crvenoj boji izvana, tzv. repair.
http://img294.imageshack.us/img294/9043/86648131.png

BlackCandy
09.06.2010., 11:11
ESI aloe vera gel - koristim kao dnevnu kremu :cerek:
ESI aloe vera gel sa cajevcem - super za pristice, akne, osip, poslije depilacije
hipp baby gel - za tusiranje i umivanje :cerek:
hipp baby maramice - skidaju make up odlicno :top:
cera di cupra zeleni tonik - odlicno osvjezi kozu nakon skidanja make upa :top:
rosal clearface tonik - super za problematicnu kozu :s:s

Bubamaraaaa
09.06.2010., 11:19
Garnier repair lips je najbolji balzam ikad napravljen, barem za moje usnice :cerek:
Ovo mi je već peti koji sam kupila, omekša usne, ublaži eventualno peckanje, ukloni oštećenja; a također i jako zanimljivo miriši i dosta dugo traje :)
Ima ih u više verzija, ali meni je najbolji onaj u crvenoj boji izvana, tzv. repair.

Potvrdjujem, meni je zuti super :cerek:

Dandy_080
09.06.2010., 12:28
Potvrdjujem, meni je zuti super :cerek:

I meni! :five: Ali svakako moram i crveni probati! :cerek:

raverica
09.06.2010., 13:50

uzela sam jučer ovaj crveni, nisam mogla odoljeti :facepalm: :D

btw. prijavljujem najbolji odstranjivač laka :s skida lak u jednom potezu i nema acetona u sebi

http://www.codecheck.info/img/38629/1

:cerek::cerek:

tilla
09.06.2010., 13:53
nuxe! ono zlatno ulje. : presretna:

Eneida
09.06.2010., 13:56
btw. prijavljujem najbolji odstranjivač laka :s skida lak u jednom potezu i nema acetona u sebi

http://www.codecheck.info/img/38629/1

:cerek::cerek:
i ja ga imam..stvarno je dobar, a ruke mi mirišu na neki parfem! :cerek:

*tearsinheaven
09.06.2010., 14:10
uzela sam jučer ovaj crveni, nisam mogla odoljeti :facepalm: :D
:D Ajde super, javi dojmove :cerek:

prijavljujem najbolji odstranjivač laka :s skida lak u jednom potezu i nema acetona u sebi
Vidiš, vidiš, mogla bih se i ja uputit u dm koji dan ;)

luce m@ra
09.06.2010., 16:49

potpis :top:

i nuxe balzam za usne :mig:

tilla
09.06.2010., 17:43
potpis :top:

i nuxe balzam za usne :mig:

aaaa, ne bi znala, malo mi je tumač dati toliko para za balzam.

ali ulje, vridi svake lipe.

raverica
09.06.2010., 18:17
:D Ajde super, javi dojmove :cerek:

za sad mi je ok :top: kad sam doma koristim melem, ali mi treba neki balzam za u torbu tako da ne tražim puno od njega :D

slatkish
09.06.2010., 20:32
i ja ga imam..stvarno je dobar, a ruke mi mirišu na neki parfem! :cerek:

meni je isto odličan ovaj ebelin, već sam par potrošila, jedini 'aceton' koji mi ne smrdi

piromankaaa
09.06.2010., 22:11
http://beaut.ie/blog/wp-content/uploads/2008/05/dove2.JPG

stvarno mi je :s:s:s:cerek:
:raspa:

Možda se sjetim još nečeg :misli:

gabOnica
10.06.2010., 14:23

a za šta ga koristite?

MAJA 84
10.06.2010., 14:32

Potpisujem I NUXE broncani puder 4 U 1 :s:s:s:s:s:s:s:s:top:

Elle Woods
10.06.2010., 14:32
Nivea Soft ! :cerek:

MAJA 84
10.06.2010., 14:45
Nivea Soft ! :cerek:

Potpisujem :s:s:top::top:

Meravigliosa Creatura
10.06.2010., 14:49
POTPISUJEM :s:s:top::top:

opet buš karton popušila zbog velikih slova...:D

MAJA 84
10.06.2010., 14:53
opet buš karton popušila zbog velikih slova...:D

hvala ti na upozorenju mila:)

Yehane
10.06.2010., 21:27
a za šta ga koristite?

Ja zlatno ulje koristim za mackanje tijela. Ne svaki dan, više za neke posebne prilike. Uopće ne zamasti kožu; ostane samo ugodan mekan osjećaj mi milijun sićušnih zlatnih šljoka:cerek:

gabOnica
11.06.2010., 06:55
Ja zlatno ulje koristim za mackanje tijela. Ne svaki dan, više za neke posebne prilike. Uopće ne zamasti kožu; ostane samo ugodan mekan osjećaj mi milijun sićušnih zlatnih šljoka:cerek:

šljokice.. :cerek:

Yassey
11.06.2010., 14:55
Syoss sprej za ravnanje kose.:top:

Yehane
11.06.2010., 21:02
OPIjevo avoplex ulje za kožicu oko noktiju. :cerek:
Moje zanoktice su spašene; više im ne smeta ni učvršćivač s formaldehidom, što ih je prije ubijalo. Fino miriše, brzo se upija, a traje sto godina, skoro nepotrošivo! :top:

-anna-
11.06.2010., 21:26
http://www.getprice.com.au/images/uploadimg/337/350__1_02003069_2611732.jpg

:s :s :s :s :s

dugo drži.. predivno miriše.. ne ostavlja tragove niti izaziva alergije :s :s :s uz njega se osjećam totalno svježe :cerek:

Martinka
11.06.2010., 22:46
Syoss sprej za ravnanje kose.:top:

i meni je taj sprej super, iako sam ga tek par puta koristila :)

Sarajka_Mazza
12.06.2010., 10:18
http://www.getprice.com.au/images/uploadimg/337/350__1_02003069_2611732.jpg

:s :s

dugo drži.. predivno miriše.. ne ostavlja tragove niti izaziva alergije :s :s :s uz njega se osjećam totalno svježe :cerek:

cijena? :)

-anna-
12.06.2010., 13:02
cijena? :)

160 kn :o :o ali stvarno se isplati :s još sam čitala po ostalim forumima gdje cure kažu da im je znao trajati po četiri, pet mjeseci :D

Njega mi je preporučila kolegica s posla.. koja je često puta znala korisiti suprugov stik, ali kaže od kada ima ovaj da se preporodila :D

Miris me podsjeća na Nivea mlijeko za tijelo :cerek:

Sarajka_Mazza
12.06.2010., 13:36
hvala ali preskup je :(

-anna-
12.06.2010., 13:49
Je, istina :( :( trenutno radim pa si ga mogu priuštiti.. ali da mi ga roditelji moraju kupiti sigurno bih prije dobro razmislila :o možda je na netu jeftiniji :ne zna:

Sarajka_Mazza
13.06.2010., 11:26
Mozda jednog dana, kada budem imala toliko viska novca dati za roll-on, budem kupila:zubo:

ON: balea roll-on protiv pristice :klap:
prosto sam se iznenadila kako sredi ten nakon ceprkanja ( :facepalm: )
skroz se smiri otok, crvenilo, kao da nikad nista nisam radila, wow :horor:

tilla
13.06.2010., 11:29

a ja svaki dan. jer sam crna ko djava. a ono što mi ostane na rukama-prodjem kroz kosu i samo prislonim ruke na lice. ne vidi se "ništa" - samo sjajnim divno.
ajme, traje ful dugo - a sad sam im uzela i tester od nirvanesk. mislim da mi je to sljedeća kupovina. :kava:

Vespers
13.06.2010., 11:48
Moja velika pohvala Geomar Thalasso Body Scrub-u

https://shop.springco.ch/images/products/product_info/Scrub.jpg

Stvarno polira kožu fantastično, i kad se smočiš, ispadne ko ulje na koži. :top:

seceruuu
13.06.2010., 12:43
Moja velika pohvala Geomar Thalasso Body Scrub-u

https://shop.springco.ch/images/products/product_info/Scrub.jpg

Stvarno polira kožu fantastično, i kad se smočiš, ispadne ko ulje na koži. :top:

potpisujem!

blenta
13.06.2010., 13:04
Hm, mogla bih to probati. Nisam još uspjela naći zadovoljavajuću zamjenu Collistaru (http://www.vanityshop.it/images/59f787023a3a4981f3cbc59d0d3a97c7_large.jpg) koji je stvarno skup, a ovo zvuči dobro. Eh, što nisam ovo vidjela prije odlaska u šoping da odmah pogledam u DM-u.

Vespers
13.06.2010., 17:11
Collistar je apsolutni favorit među preparativom za tijelo, ali cijene u HR su prebezobrazne. Treba ga kupovat isključivo u Italiji, iako je i tamo malo poskupio ;)

lida
13.06.2010., 20:38
Ovaj piling je predobar, ja ga koristim već par mjeseci i koža mi nikad nije bila tako glatka i ispolirana!
Super je što ga ima puuuno i sporo se troši a ima i malo pakiranje u vrećici pa se može isprobati.

zmijica_kssss
14.06.2010., 09:16
Je, istina :( :( trenutno radim pa si ga mogu priuštiti.. ali da mi ga roditelji moraju kupiti sigurno bih prije dobro razmislila :o možda je na netu jeftiniji :ne zna:

ja se fakat uzasno znojim jel drzi miris dugo ili popusti?

-anna-
14.06.2010., 09:37
ja se fakat uzasno znojim jel drzi miris dugo ili popusti?

Dugo drži.. barem na meni :o ali nema sad neki preintenzivan miris.. miriše kao mlijeko za tijelo.. mene osobno podsjeća na Niveu :D

Leona81
14.06.2010., 10:01
Trind regenerator za nokte, nešto najbolje ako vam se nokti listaju i nisu za baš niš :D

blenta
14.06.2010., 11:05
Žene, gdje kupujete taj Geomar Thalasso Body Scrub? Bila sam danas u dva DM-a i nisam našla GEomar proizvode. A znam da sam ih negdje viđala.

zmijica_kssss
14.06.2010., 11:52
Dugo drži.. barem na meni :o ali nema sad neki preintenzivan miris.. miriše kao mlijeko za tijelo.. mene osobno podsjeća na Niveu :D

ma nije mi bitan miris samo da znoj ne probije...jer ja se znojim ko frajer...:rofl:

FASHION GIRL
14.06.2010., 12:59
Žene, gdje kupujete taj Geomar Thalasso Body Scrub? Bila sam danas u dva DM-a i nisam našla GEomar proizvode. A znam da sam ih negdje viđala.

Imaju plodine mislim oko 80 i nešt kunića..