PDA

View Full Version : Kako prići curi/dečku [zajednička tema]

stranice : 1 2 3 4 5 6 [7] 8

nightr0ad
27.03.2009., 15:49
xD....ae ljudi pomazite....i ja se volim zahebavat no sada mi je potrebna pomoc....plzz? Ima li itko kakvih ideja??

Strid3r
27.03.2009., 17:02
Pozdrav, ovako imam problem.....tj nznm kako da curu pozovem van....idemu u isti razred i super se slazemo,....no postoji problem taj sto neznam kako bi se ponasao da me odbije(ipak jos 3 godine moram ici s njom u razred)......pa ima li kakvih prijedloga?? Ne zelim i ovu subotu provest kod kuce.....

Hvala (:

Pitaj jel za kino, piće ili tako nešto. Ak te odbije boli te briga, nije kraj svijeta :mig:

nightr0ad
27.03.2009., 17:14
Hvala, probat cu....al nisam siguran hoce li uspjet....btw. kako da saznam svidam li se ja njoj?

Strid3r
27.03.2009., 17:25
Hvala, probat cu....al nisam siguran hoce li uspjet....btw. kako da saznam svidam li se ja njoj?

A pitaj ju jebo ga ti. Ne moraš joj se odma sviđati, pričajte, upoznajte se, popijte kavu/sok/pivo pa ako ide ide :D

Mysterious girl
15.05.2009., 14:55
Pozdrav, ovako imam problem.....tj nznm kako da curu pozovem van....idemu u isti razred i super se slazemo,....no postoji problem taj sto neznam kako bi se ponasao da me odbije(ipak jos 3 godine moram ici s njom u razred)......pa ima li kakvih prijedloga?? Ne zelim i ovu subotu provest kod kuce.....

Hvala (:
i sam kažeš da se super slažete...onda nema problema...nemoj joj odmah upasti:Ej,ti se meni sviđaš.
prvo se još bolje upoznajte i onda ćeš znati kako joj priznati da ti se sviđa...:top:

Chatnick
15.05.2009., 17:14
btw jel zna netko što bi taj dečko mogao slušat ili na što se fura?
mislim,lik ima dugu kosu(preko ramena),oblači se onak...recimo kao klošar,nije baš da nosi neke svijetle boje...više onako crna,smeđa,tamno zelena...
i,da prijatelji mu svi imaju dugu kosu i čini mi se da su metalci...ili rokeri...??:gitara:

Narkoman, kladim se u 10€.
Ovako priđeš suprotnom spolu, i pitaš hoće li se jebat sa tobom, i to je otprilike to kako ja radim.

Mysterious girl
15.05.2009., 17:35
Narkoman, kladim se u 10€.
Ovako priđeš suprotnom spolu, i pitaš hoće li se jebat sa tobom, i to je otprilike to kako ja radim.
wow...ono...sigurno ti svaka cura pada u naručje....:p

rea_aka_bubu
17.05.2009., 19:24
e..svida mi se jedan decko stariji je od mene dvije godine.. dopisujemo se i tak.. on je zapravo neki bratic u ko zna kojem koljenu od moje frendice.. i mi onak pricamo o njemu ja je pitam nkj.. i tak..sad mene zanima kak da mu dam do znanja da mi se svida a da ga ne napadnem i onak sram me je pitat ga dal ce ic samnom van i to..zivi dve ulice dalje od mene..pa ono..a i sad je skola i sve to.. help?:confused:

matija suhi
18.05.2009., 10:05
gle ... kak da ti objasnim?!?! dodjes do nje ... u par sek . dok ides k njoj smislis nest o cem bi mogli puno puno pricat i onda ... pazi sad ovo je kljuc svega ....
....
....
...pricas ... eto otkrio sam ti sve tajne sad mozes ic bez problema barit ... nema odjeba...

pa ne grizu curke ... malo popricas ... pitas za ljubavno tanje , pa joj stavis ruku na nogu il oko struka il na rame ... pa malo po malo zabrijete i na konju si... iliiiiii , ako se nece odma barit , e onda ju pozoves na pijacu i malo lakse... e te su malo teza kategorija al i njih rjesis s vremenom.... mozes prici do bilo koje ( najbolje do one koja je tebi najzgodnija pa makakr se ona drzala ko miss svjeta , ti samo pridji ) ... sve ce to doc na svoje stari moj .... sve :D :D :D :D

a sad za curke ... malo se dotjerajte , glumite nedostupnu tj. neuhvatljivu... nos visoko u nebi i min. il 2 se pravite najvaznije i ko da vas svaki hoce , uhvatite mu pogled ,i ako je P_ _ _ ica onda vi pridjite , malo popricajte i zbarite ga... vjerujte mi ... nece se bunit... :D :D :D :D

evo ... to je cjela mudrost ... nemojte sebi i drugima komplicirat zivot ... samo naprijed uzdignute glave s puno samopouzdanja i bit ce ... sretno :D :D

Netrebate vise raspravljat-covjek je sve reko,svaka cast majstore.

system1error
19.05.2009., 02:35
e danas je to vec drugacije...

imamo facebook svi više manje...sto "barenje" cini barem 5 puta lakšim.
izlazis na neko mjesto 2,3 subote koji petak i tako...i vidis neku curu svidi ti se, zapamtis ju, pitas frenda kako se zove...i tako ako nemas hrabrosti prici joj, onda potrazis malo po fejsu vidis zajednicki prijatleji ovo ono, slike i naletiti ces 90% na nju, dodas ju i zapocmes chatat s njom, tu te nemoze odjebat jer sve one vise manje vole pricat online i ubijat dosadu ako imaju vremena..
e onda na kraju ju pozoves na kavu da se bolje upoznate itd...al pazi pricekaj barem 2 dana, dakle barem 2 dana da pricate online, nemoj odmah onako jer ce biti previse ocito..

to je to sto se tice online metode...

a ako bas oces odmah istu vecer, no postoji ti velik problem a to je buka u disku, njezine frendice okolo, puno ljudi te moze gledat kad te odjebe i taj strah itd...mzoes zablokirat, zato ovo online je lagano, nema straha mozes se sprdat itd... :)
a slike imate ti i ona tako da mozete vidjet kako izgledate a uostalom vidjeli ste se vani u disku, negdje u gradu u skoli na faksu itd...znate se barem iz videnja..

no ajd ako bas oces odmah istu vecer, ako ne plese cura, onda dodes lagano do nje naravno ako ti je prije toga nabacila kakav "look" i pitas ju: "e bok, sto ima, ja sam taj i taj...izlgedas mi odnekud poznato...jeli mozda ides tu i tu...onda ako kaze da...onda nastavis pricat ako kaze ne onda ju pitas ime...itd, ponudis curu picem, ako ima frendicu i nju ponudis picem i tako...vrlo jednostavno..
i tako nakon 5 min spikanja ako vidis da je uspjesno ako ne okrece konstantno glavu i ako ne gleda okolo dok prica s tobom, pitas je hoce malo plesat zajebavat se i tako, tada ju mozes "zbarit" :)

sretno svim lovcima, eto ja bas sam sada ovo citao iz razloga jer sam se i ja pitao kako naj bolje prici curi, i evo veceras sam sredio si neku curu koju vec gledam 2-3 subote, svida mi se i eto imam ju na fejsu dogovorio sam kavu i vidjet cemo sto ce biti...
mozete vi sad reci gle daje savjete onaj koji ih trazi, ali nije tako prostudirao sam ovaj cjeli topic veceras, i dosao do ovog zakljucka koji cu podjeliti sa svima vama..

pozzzz!

rea_aka_bubu
27.05.2009., 08:23
ummm...da... al kak prici decku?? ja sigurno nebum prilazila curama

Mysterious girl
27.05.2009., 13:08
ummm...da... al kak prici decku?? ja sigurno nebum prilazila curama
a pokušaj s ovim šta je napisa system1error...
:ne zna:

Croftica
27.05.2009., 14:35
eh to i mene zanima: kako prići dečku koji ti se sviđa ( velike su mogućnosti da i ti njemu sviđaš :D )
iako sam već stoputa rekla da je NEĆU raditi prvi korak jer me je jedanput to jako koštalo, nekad dođem u napast da napravim, ali ipak...
pitam frendice kaj da napravim, i kaj dobim? onaj klasični odgovor: daj nabavi broj moba, pošalji mu poruku: e bok, kaj ima ( to mi je jako debilno :ne zna:, pa onda daj ga pozdravi...itd... njima je sad "lako" govoriti kaj da napravim, kad one nisu u tom problemu, al kad budu, e onda ću i ja..daj ovak, daj onak...
kaj se fejsa tiče, nema profil, pregledavala jako puno puta, samo sam našla jednu njegovu sliku u frendičinom albumu..i to je sve..
i jbg :(

Mysterious girl
27.05.2009., 14:39
ja sam isto odlučila da neću prvi korak napravit pogotovo ako tu osobu viđam svakodnevno...

Croftica
27.05.2009., 15:25
^^pa to je najveći problem, i da, viđam ga svaki dan, tj. trudim se da ga vidim..
da bi on znal kolko razmišljam i "patim" već bi odavna napravil prvi korak

zG fiRe
27.05.2009., 15:28
pa ako ga znas ovako iz videnja...nemoras nis posebno...pozoves ga na kavu il nesto vec :ne zna:

Croftica
27.05.2009., 15:35
je meni nije baš to tak jednostavno...užasno se bojim odbijanja :(

Mysterious girl
27.05.2009., 16:40
meni bi bilo lakše da sam negdi vani i vidim nekog dečka i svidi mi se i onda mu priđem...i ovako me ne zna...ali u školi....:nono:

rea_aka_bubu
27.05.2009., 22:34
ah... ja cu ovak napravit.. inace decko mi se svida dve je godine stariji od mene i sve...i cini mi se da mu se svidam..sad smo se sprijatelji bla bla..al on brijem da zna da mi se svida..ovako ..dog sam se s njim frendicom i jos jednim frendom da cemo ic prek vikenda van..i tak izac cu sa njima zajebavat se..i onda cu ga pozvat da dode do mene malo.. onda cu mu rec e mis smo sad frendovi? ti se meni svidas,mozda ti to vec zans ali sam htijela da to cujes od mene.. i samo me zanima dali bi ti htio nesto samnom vise od prijateljstva..ako nebi nema veze ostat cemo prijatelji... bla bla.. tak ens..

inace sam ja dosta sramezljiva al sad cu odlucno napravit prvi korak :)

joooj kak se ponosim sa sobom..hh

Katharina
28.05.2009., 18:42

hehe, sretno! ja sam uvijek bila ta koja je prva napravila korak, i uvijek sam ih znala smotat :D
a inače, kod dečkiju volim pamet i posebnost. ne da je posebna seljačina, već mora zračit savršeno, pa neka mu i na čelu pametno piše 'umišljen sam, i iznad svih sam, bolji sam' :D :cerek:

Mysterious girl
28.05.2009., 18:42
ah... ja cu ovak napravit.. inace decko mi se svida dve je godine stariji od mene i sve...i cini mi se da mu se svidam..sad smo se sprijatelji bla bla..al on brijem da zna da mi se svida..ovako ..dog sam se s njim frendicom i jos jednim frendom da cemo ic prek vikenda van..i tak izac cu sa njima zajebavat se..i onda cu ga pozvat da dode do mene malo.. onda cu mu rec e mis smo sad frendovi? ti se meni svidas,mozda ti to vec zans ali sam htijela da to cujes od mene.. i samo me zanima dali bi ti htio nesto samnom vise od prijateljstva..ako nebi nema veze ostat cemo prijatelji... bla bla.. tak ens..

blago tebi...i ja sam poprilično sramežljiva

rea_aka_bubu
03.06.2009., 18:09
blago tebi...i ja sam poprilično sramežljiva

ma blago meni..kaze decko kao da sam mu ja ljepa i to al da ne zeli imat curu..a frednica mi je rekla(ona mu je sestricna) da ne zeli imat curu jer ga je prosla odjebala i sad tuguje za njom..al vec 4mj..jbt nije to malo predugo?? ja mislim da je..ajd nebi da je bio s njom godinu il vise al jebilo s njom samo dva je*ena mj..onak decko daj se ubi

Mysterious girl
04.06.2009., 18:55
ma blago meni..kaze decko kao da sam mu ja ljepa i to al da ne zeli imat curu..a frednica mi je rekla(ona mu je sestricna) da ne zeli imat curu jer ga je prosla odjebala i sad tuguje za njom..al vec 4mj..jbt nije to malo predugo?? ja mislim da je..ajd nebi da je bio s njom godinu il vise al jebilo s njom samo dva je*ena mj..onak decko daj se ubi
zeznuto

Banyyy
06.06.2009., 09:53
Evo ovako kako se ponašati na prvome spoju..što odjenuti..o čemu razgovarati...možete li me savjetovati..........tnxx

bobi pikant
06.06.2009., 10:33
budi spontan,to pali kod cura a ne nekakva frajerski pripremljena spika ;)

Ken
06.06.2009., 12:58
Inportant tips for getting a girl:

1. be good loking

Nidjo_Lac
06.06.2009., 15:54
...imam ja rješenja za one sramežljive, ja sam jedan od tih...to sam vidio od prijatelja...popiješ koju pivu prije (npr. tuborg s limunom...to je sad nešto novo) i onda priđeš curi, samo nemoj zaboravit ljutu žvaku da se slucajno ne onesvijesti...i moli boga da je i ona malo prije popila

Nidjo_Lac
06.06.2009., 16:18
Evo ovako kako se ponašati na prvome spoju..što odjenuti..o čemu razgovarati...možete li me savjetovati..........tnxx

...ako je on/ona pristao/la ici s tobom na spoj znaci da mu se sviđaš i nece mu/joj biti bitno sta nosiš i o cemu cete pricat...tako bar ja mislim:top:

expressivo
06.06.2009., 17:11
...imam ja rješenja za one sramežljive, ja sam jedan od tih...to sam vidio od prijatelja...popiješ koju pivu prije (npr. tuborg s limunom...to je sad nešto novo) i onda priđeš curi, samo nemoj zaboravit ljutu žvaku da se slucajno ne onesvijesti...i moli boga da je i ona malo prije popila

Alkohol :nono: najbolje je to učiniti trijezan, jer i lagano pijan možeš svašta reći, što treba i ne treba :mig:

Mysterious girl
06.06.2009., 18:02
...ako je on/ona pristao/la ici s tobom na spoj znaci da mu se sviđaš i nece mu/joj biti bitno sta nosiš i o cemu cete pricat...tako bar ja mislim:top:

e baš to

Notion
20.07.2009., 15:55
Kak je najbolje prići dečku kojeg znaš iz viđenja(tj. niste se ni upoznali) i je li dečki uopće vole da im cure prilaze?
Glupo mi je doći i reći:"Ej,hoćemo li izaći skupa?"

sexač
20.07.2009., 16:48
Kak je najbolje prići dečku kojeg znaš iz viđenja(tj. niste se ni upoznali) i je li dečki uopće vole da im cure prilaze?

da dođi i kaži da ga oš jebat :mig:

Notion
20.07.2009., 17:35
da dođi i kaži da ga oš jebat :mig:
Aha.:facepalm:

Škafet
20.07.2009., 18:13
e disi

Kissing the Shadows
20.07.2009., 21:03
hmm...obuci obleku koja ti je najdraža...ponašaj se ko i obično...nemoj glumit facu...NEMOJ SE NAPIT...nemoj da lik skuži da nemaš sampouzdanja(sad nez jel ga imaš il nemaš al svejedno XD)...pričaj o bilo čem šta ti padne na pamet...ja obožavam pljuvat po religijama,a pošto idem vanka s pederima koji ih isto mrze skuže da sam ja zapravo savršena za njih:cerek:...al oke,ugl budi svoja

kate205
20.07.2009., 22:00
meni bi savršeno odgovaralo kada bi onako došao u neki kafić i cura me bez upozorenja zažvali. E to bi bio ulet. :s :s :s

a ako si jaaaaako sretan cura će bit ružna ko noć:lol::s

dead_end
20.07.2009., 22:01
hmm...obuci obleku koja ti je najdraža...ponašaj se ko i obično...nemoj glumit facu...NEMOJ SE NAPIT...nemoj da lik skuži da nemaš sampouzdanja(sad nez jel ga imaš il nemaš al svejedno XD)...pričaj o bilo čem šta ti padne na pamet...ja obožavam pljuvat po religijama,a pošto idem vanka s pederima koji ih isto mrze skuže da sam ja zapravo savršena za njih:cerek:...al oke,ugl budi svoja

kaj ne treba se napit ko svinja i odma liku uvalit jezik. :kava:

_lizzy_
08.04.2011., 16:58
ja imam sličan problem :D
mislim znam ga... onako, vrlo površno :D i primijetila sam da me gleda, ali rijetko pričamo
mislim, bez veze mi je doći k njemu i njegovim frendovima i počet pričat s njim, onak, samo odjednom, kad se ne poznajemo još ipak tolko dobro...
ajde dečki, pričajte, kak da vam se priđe??
na kolko tolko normalan način... :D

TheTina
08.04.2011., 18:39
ja imam sličan problem :D
mislim znam ga... onako, vrlo površno :D i primijetila sam da me gleda, ali rijetko pričamo
mislim, bez veze mi je doći k njemu i njegovim frendovima i počet pričat s njim, onak, samo odjednom, kad se ne poznajemo još ipak tolko dobro...
ajde dečki, pričajte, kak da vam se priđe??
na kolko tolko normalan način... :D

hm...probaj ga uhvatiti samoga,a ne dok je s frendovima.
imala sam slično iskustvo.i napravila sam prvi korak jer je ovaj bio dosta sramežljiv i to.
probaj,nemaš što izgubiti,poslije ti bude žao,pa makar te odbio.
a moj je problem da se uvijek zaljubim u nekog štrebera koji misli samo na knjigu pa mu cure nisu ni na kraj pameti,ali jbg.

_lizzy_
09.04.2011., 10:55
hm...probaj ga uhvatiti samoga,a ne dok je s frendovima.
imala sam slično iskustvo.i napravila sam prvi korak jer je ovaj bio dosta sramežljiv i to.
probaj,nemaš što izgubiti,poslije ti bude žao,pa makar te odbio.
a moj je problem da se uvijek zaljubim u nekog štrebera koji misli samo na knjigu pa mu cure nisu ni na kraj pameti,ali jbg.
da... jedan sat tjedno imamo skupa i sad nekak planiram da ćemo pričat onda... ono, nešto, bar malo :D
mislim, ne bi ja rekla možda da je sramežljiv, nego jednostavno... ne znam... ko da je to obostrano (jao kako se nadam :D), ali ignoriramo jedno drugo jer ne želimo da ovaj drugi skuži... možda... ma ne znam

vidjet ćemo kak će biti idući tjedan na tom satu pa se onda vratim po još savjeta :D

a koje je tvoje iskustvo? ak ti nije bed ispričat...

TheTina
09.04.2011., 14:28
da... jedan sat tjedno imamo skupa i sad nekak planiram da ćemo pričat onda... ono, nešto, bar malo :D
mislim, ne bi ja rekla možda da je sramežljiv, nego jednostavno... ne znam... ko da je to obostrano (jao kako se nadam :D), ali ignoriramo jedno drugo jer ne želimo da ovaj drugi skuži... možda... ma ne znam

vidjet ćemo kak će biti idući tjedan na tom satu pa se onda vratim po još savjeta :D

a koje je tvoje iskustvo? ak ti nije bed ispričat...

mogu ispričati..
znači,svidio mi se taj jedan dečko,ide u moju školu,ali nisam ga poznavala.
nije bila tolko stvar u izgledu,nego mi je dečko izgledao baš nekako drag i sve to.
i odlučila sam se upoznati s njim pošto sam znala da nemam baš puno vremena kad je on maturant.i učinila sam to,on je,naravno, bio sav simpatičan,drag i pristojan. i nije mi žao makar iz svega toga vjerojatno neće biti ništa,ne znam u čemu je stvarno problem,ali on kaže da mu nije sad do cure kad ima maturu i to,a inače je jako savjestan i odgovoran kaj se škole tiče.i odlučila sam ga pustiti jer ne mislim stajati na put nečijem uspjehu,ponekad se ipak mora odustati... :ne zna:

_lizzy_
10.04.2011., 09:29
mogu ispričati..
znači,svidio mi se taj jedan dečko,ide u moju školu,ali nisam ga poznavala.
nije bila tolko stvar u izgledu,nego mi je dečko izgledao baš nekako drag i sve to.
i odlučila sam se upoznati s njim pošto sam znala da nemam baš puno vremena kad je on maturant.i učinila sam to,on je,naravno, bio sav simpatičan,drag i pristojan. i nije mi žao makar iz svega toga vjerojatno neće biti ništa,ne znam u čemu je stvarno problem,ali on kaže da mu nije sad do cure kad ima maturu i to,a inače je jako savjestan i odgovoran kaj se škole tiče.i odlučila sam ga pustiti jer ne mislim stajati na put nečijem uspjehu,ponekad se ipak mora odustati... :ne zna:
zapravo tužna priča... žao mi je...:tuzni:
al, mislim, kak ste pričali, jesi došla k njemu i rekla mu svoje ime samo ili nekak suptilnije? :D

TheTina
10.04.2011., 11:08
zapravo tužna priča... žao mi je...:tuzni:
al, mislim, kak ste pričali, jesi došla k njemu i rekla mu svoje ime samo ili nekak suptilnije? :D

rekla sam mu svoje ime i da mi je drago da sam ga upoznala.i tako to...

i meni je žao,ali nikad ne znaš što budućnost nosi,možda se jednog dana sretnemo opet...a ako ne,eh,onda ništa,zaboravit ću ga jednog dana..

Cruces
11.04.2011., 21:45
Ovako,sad sam 1.razred srednje škole i sa mnom u razred ide jedna cura s kojom sam već u razredu od 5.osnovne,meni se ona sviđa več duže vrijeme(skoro pa od kraja 8.razreda).I ona meni ponekad da ono,ajmo reći nekakve znakove da joj se sviđam,npr.stalno želi sjediti sa mnom(autobus kad idemo iz škole,u školi većinu vremena provodimo skupa),onda stalno želi da pod satom tjelesnog idemo na kavu i nikog drugog ne zove osim mene,i tako još ima tih sitnica....samo da kažem da dečka nema i da ja mislim da dosad nije ni imala.Što biste vi učinili u mojoj situaciji,jedino bi mi bilo žao da se raskine naše prijateljstvo ako bi uopće i ušli u neku vezu,ili je najbolje da samo ostanemo dobri frendovi kakvi smo i dosad bili?

_lizzy_
13.04.2011., 10:33
Ovako,sad sam 1.razred srednje škole i sa mnom u razred ide jedna cura s kojom sam već u razredu od 5.osnovne,meni se ona sviđa več duže vrijeme(skoro pa od kraja 8.razreda).I ona meni ponekad da ono,ajmo reći nekakve znakove da joj se sviđam,npr.stalno želi sjediti sa mnom(autobus kad idemo iz škole,u školi većinu vremena provodimo skupa),onda stalno želi da pod satom tjelesnog idemo na kavu i nikog drugog ne zove osim mene,i tako još ima tih sitnica....samo da kažem da dečka nema i da ja mislim da dosad nije ni imala.Što biste vi učinili u mojoj situaciji,jedino bi mi bilo žao da se raskine naše prijateljstvo ako bi uopće i ušli u neku vezu,ili je najbolje da samo ostanemo dobri frendovi kakvi smo i dosad bili?
ha gle, ak ti se jako sviđa onda budi faca i priznaj joj... poljubi ju slučajno i slično :D
zezam se, ne moraš ju poljubiti, odite na kavu i pričajte o tim stvarima i onda ti u jednom trenu reci da već dulje vrijeme osjećaš nešto više

a za prijateljstvo se nemoj brinuti, ak je ona ok, prvo će joj to sve skupa biti malo čudno, ali možete ostati prijatelji bez frke

samo hrabro!
sretno!!! :mig:

SideDoor
13.04.2011., 12:04
Aj evo,posto mi je mod locka topic -.- apsurd parvila naslova tema zamisli,al eto
E ljudi,moja situacija je ovakva
ja sam obicno malo zatvorena osoba i ne pricam puno...
Sad,prije 3 tjedna je bilo zupanijsko natjcane iz engleskog (naravno bio sam rpvi xD ) i,bila je jedna cura iz mog grad(ića) iz 8 razreda (ja sam 2 srednje FYI) Vidjela me,vidio sam i ja nju
Poslije toga smo jedno tjedan dana pricali na ličnoj knjizi (xD fejsbuku lol) vecinom sam ja pocinja razgovore sve 5 ponasala se ok,iako ono to je problem sa tehnologijom...i onda,nakon tjedan dana se prestala pojavljivat na chatu,iako je na facebooku,u prijartelja se prikazuje koda je na chatu,a meni ne...
Neznam sta da radim,jer ona navodno slovi ko izravna osoba koja ti kaze sta misli...
A prije 2 mjeseca sam posta pomalo paranoican oko ljudskih odnosa,jer je netko rekao jednoj curi da je ja opsjedam,WTF a ja ni kriv ni duzan
Vidim je nekad kad ide iz skole,ali mi nije napeto prilazit joj dok je s ekipom cilom,ako je sa 2 prijateljice mozda i ok ali voako neznam
Sta da radim -.-

*tina**
13.04.2011., 16:43
što se tiće ljubavi stvarno mi ne ide..:flop:

cure, kako vi dečku date do znanja da vam se sviđa? :ne zna:
ili ako vas on nije primjetio..kako da primjeti?
dečki: što volite kod cura? ili ne volite? :ne zna:

visoka sam 175..a dosta dečki su kepeci..je li visina problem?
inače sviram gitaru i treniram odbojku..:)

:ne zna::ne zna::ne zna:

Maky993
13.04.2011., 19:19
Prestaje se pojavljivat samo tebi na chatu -> ignorira te -> bolje ostavi i pođi dalje.

_lizzy_
13.04.2011., 20:07
Aj evo,posto mi je mod locka topic -.- apsurd parvila naslova tema zamisli,al eto
Sad,prije 3 tjedna je bilo zupanijsko natjcane iz engleskog (naravno bio sam rpvi xD ) i,bila je jedna cura iz mog grad(ića) iz 8 razreda (ja sam 2 srednje FYI) Vidjela me,vidio sam i ja nju
Poslije toga smo jedno tjedan dana pricali na ličnoj knjizi (xD fejsbuku lol) vecinom sam ja pocinja razgovore sve 5 ponasala se ok,iako ono to je problem sa tehnologijom...i onda,nakon tjedan dana se prestala pojavljivat na chatu,iako je na facebooku,u prijartelja se prikazuje koda je na chatu,a meni ne...
Neznam sta da radim,jer ona navodno slovi ko izravna osoba koja ti kaze sta misli...
A prije 2 mjeseca sam posta pomalo paranoican oko ljudskih odnosa,jer je netko rekao jednoj curi da je ja opsjedam,WTF a ja ni kriv ni duzan
Vidim je nekad kad ide iz skole,ali mi nije napeto prilazit joj dok je s ekipom cilom,ako je sa 2 prijateljice mozda i ok ali voako neznam
Sta da radim -.-

pitaj ju na onako, friend bazi, kaj ne štima

_lizzy_
13.04.2011., 20:12
što se tiće ljubavi stvarno mi ne ide..:flop:

cure, kako vi dečku date do znanja da vam se sviđa? :ne zna:
ili ako vas on nije primjetio..kako da primjeti?
dečki: što volite kod cura? ili ne volite? :ne zna:

visoka sam 175..a dosta dečki su kepeci..je li visina problem?
inače sviram gitaru i treniram odbojku..:)

:ne zna::ne zna::ne zna:

pa gle, ako ga baš uopće ne poznaš ona ćeš mu teško dati do znanja da ti se sviđa, a ako ga poznaš onda mu se nasmiješiš kad te pogleda, pozdravljaš ga češće, pričaš s njim (koliko god moguće :D ), dodaš ga na facebooku, namještaš slučajne susrete.. :D

ima načina

visina nije problem, ja sam visoka 180 :mig: i to za sad nije bio problem

u biti... budi kakva jesi, normalna, samo prakticiraj gore navedeno
razgovor je ključ svega! pa i ovoga!

Gospodin Acera
14.04.2011., 17:43
pa gle, ako ga baš uopće ne poznaš ona ćeš mu teško dati do znanja da ti se sviđa, a ako ga poznaš onda mu se nasmiješiš kad te pogleda, pozdravljaš ga češće, pričaš s njim (koliko god moguće :D ), dodaš ga na facebooku, namještaš slučajne susrete.. :D

ima načina

visina nije problem, ja sam visoka 180 :mig: i to za sad nije bio problem

u biti... budi kakva jesi, normalna, samo prakticiraj gore navedeno
razgovor je ključ svega! pa i ovoga!

ne bih želio vrijeđat visoke cure al ako mi ima išta više mrsko vidit na curi nego da je ko žirafa, bljakec!

još ako nemaš ništa čime bi visinu mogla zamjenit (lijepu facu, sise, i oh da, one su posebno važne kod visokih cura jer skreću pažnju s visine tako da dečkima onda manje smeta), ma neznam neću te plašiti :)

SideDoor
14.04.2011., 17:51
Sta da radim -.-
Update,lol
Danas sam bio van (nismo imali sat>) sa 4 tipa iz razreda,jedan zna da ja volim crvenokose cure,i sjedili smo ispred skole,i ova cura je naisla ijedan do njih je povika prema njoj "ej ___ ovom se momku svidjas" xD
Pogledala je i nasmijala se (smijesak ne ahahahahha)
I sad se vracam iz skole,ona i jos jedna njena prijateljica naslonjene na zid,ova slusa mjuzu a njena prijateljica kaze meni,"ona bi te pozdravila ali se srami" ...ja je pogleda i nasmija se (smjesak,opet,lol) i nastavia svojim putem
sad neznam dal da to protumacim salom ili koji k....:confused::ne zna:

Gospodin Acera
14.04.2011., 18:11
Update,lol
Danas sam bio van (nismo imali sat>) sa 4 tipa iz razreda,jedan zna da ja volim crvenokose cure,i sjedili smo ispred skole,i ova cura je naisla ijedan do njih je povika prema njoj "ej ___ ovom se momku svidjas" xD
I sad se vracam iz skole,ona i jos jedna njena prijateljica naslonjene na zid,ova slusa mjuzu a njena prijateljica kaze meni,"ona bi te pozdravila ali se srami" ...ja je pogleda i nasmija se (smjesak,opet,lol) i nastavia svojim putem

Možda, a možda i ne, trebao si bit poduzetan i nabacit neku šprehu.

Ali neka, gledaj oće bit onih pogleda na odmoru i te brije :D

Maky993
14.04.2011., 18:42
ne bih želio vrijeđat visoke cure al ako mi ima išta više mrsko vidit na curi nego da je ko žirafa, bljakec!

još ako nemaš ništa čime bi visinu mogla zamjenit (lijepu facu, sise, i oh da, one su posebno važne kod visokih cura jer skreću pažnju s visine tako da dečkima onda manje smeta), ma neznam neću te plašiti :)

Imamo komplekse malo?

_lizzy_
14.04.2011., 20:55

slažem se Maky993, mislim da bi to trebao biti tvoj problem kaj nisi dovoljno visok, a ne naš :D

Stipi
14.04.2011., 21:32
Evo ljudi ovako: JA sam se zaljubio u jednu curu iz moga razreda. Imali smo vezu prije 5 godina i ja joj pokušavam nekako prići ali ne znam kako. Ima li neko ideju? Molim vas odgovorite. :moli:

Cruces
14.04.2011., 21:37
Evo ljudi ovako: JA sam se zaljubio u jednu curu iz moga razreda. Imali smo vezu prije 5 godina i ja joj pokušavam nekako prići ali ne znam kako. Ima li neko ideju? Molim vas odgovorite. :moli:

Pa na isti način kako si joj prišao i prije 5 godina. :mig:

Anchy Kaliz
14.04.2011., 21:54
Ja sam jednom frajeru dosla pred kucu i pozvonila mu predstavila se i sve to i pozvala ga na kavu. Sl dan smo prohodali.
Inace to sam napravila zbog obecanja (a ne krsim ih xD)

SideDoor
14.04.2011., 23:17
Na onaj zadnji post moj,2 prijatelja kazu da je to dobro i da triban napravit netso
1 kaze da me zahebava

_lizzy_
15.04.2011., 11:38

pa sigurno znaš da prvo morate opet postati prijatelji :D
a to možeš na puno načina... prvo pozdraviš, pitaš kako je... nađi neke nove zajedničke teme

Merima93
15.04.2011., 11:46
Priđi joj, obrati joj se i pričaj s njom kao da ti je prijateljica. Ležernost i opuštenost su na cijeni, a najbolje se postižu... iskrenošću! ;)

Jasta,pa docekas nakon nekog vremena "volim te k'o brata" ://

metalmaniacjb
15.04.2011., 12:37
baciš kurac kroz hlače van, sakriješ ruke u rukave, predstaviš se curi i tražiš da se rukuje s tobom (da ti ga pomiluje) :D

prolazi 100% :rofl:

Fold2me
15.04.2011., 14:37
baciš kurac kroz hlače van, sakriješ ruke u rukave, predstaviš se curi i tražiš da se rukuje s tobom (da ti ga pomiluje) :D

prolazi 100% :rofl:

Ako zelite da budete izdurani kao mali macici , ovo sigurno trebate pokusat :mig:

TheTina
15.04.2011., 19:11
ima ko kakvih iskustava sa štreberima? :(

Aese
16.04.2011., 01:23
Sa štreberima ne, sa iznimno pametnim osobama da.

Što te točno zanima?

Stipi
16.04.2011., 21:48
Pa na isti način kako si joj prišao i prije 5 godina. :mig:

Da al sad, ona je tu romancu zaboravila, a i non stop mi govori da sam ružan, a prije pet godina ona je mene pitala za vezu jer sam joj tada bio "najlipši" momak kojeg je ikad vidila... šta da radim??

Cruces
17.04.2011., 00:34
Da al sad, ona je tu romancu zaboravila, a i non stop mi govori da sam ružan, a prije pet godina ona je mene pitala za vezu jer sam joj tada bio "najlipši" momak kojeg je ikad vidila... šta da radim??

Gledaj imao sam situaciju u kojima je i mene cura pitala za hodanje pa me nakon nekog vremena otkantala i rekla mi da joj više nisam zanimljiv,jedanput sam tu curu još pitao za hodanje i nije htjela,pa sam je zaboravio i našao drugu,pa najbolje da i ti tako,zaboravi ju i gotovo,.Ima puno drugih cura kojima se možda i ti sviđaš,ne moraš baš biti s tom,jednostavno nekad moraš neke cure zaboraviti.

Weasley Ginny
17.04.2011., 17:38

Ako te je stvarno voljela, znači da tu ima još nešto. Recimo, ja sam sa jednim dečkom bila u vezi prije nekoliko godina, i stvarno sam ga voljela ali prekinuli smo zbog gluposti. Sad me i ne privlači baš, ali recimo da me pita da se zabavljamo ja mislim da bih pristala. Jer uvijek mi istane 'ono nešto'. Možda kod tebe i nije takav slučaj, mada ja bih ti predložila da počneš od prijateljstva pa nadalje. :mig:

Kacunar
17.04.2011., 20:32
kako možeš voljeti nekoga pa ga ne voljeti ?

*mona555*
17.04.2011., 21:13
Ljudi pomagajte, sviđa mi se jako jedan dečko kojeg imam na fejsu i kojeg mogu vidjet samo ljeti. ovo ljeto bi mu htjela prići ali ne znam kako :/ inače, nisam baš tip cure koja bi mu se mogla svidjeti, ali bih ipak probala... nije mi cilj nikakva duža veza jer je to nemoguće zbog naše udaljenosti :( dovoljno bi mi bilo da završim s njim jednu noć (žvaljenje i tak to) XD ili da bude bar nešto s njim, e i najčešća mjesta gdje se možemo sresti su plaža i disco, a oko njega će uvijek bit hrpu njegovih prijatelja pa stvarno ne znam kako bi mu prišla. plizz dajte koji savjet

avantgard
17.04.2011., 22:05
Ljudi pomagajte, sviđa mi se jako jedan dečko kojeg imam na fejsu i kojeg mogu vidjet samo ljeti. ovo ljeto bi mu htjela prići ali ne znam kako :/ inače, nisam baš tip cure koja bi mu se mogla svidjeti, ali bih ipak probala... nije mi cilj nikakva duža veza jer je to nemoguće zbog naše udaljenosti :( dovoljno bi mi bilo da završim s njim jednu noć (žvaljenje i tak to) XD ili da bude bar nešto s njim, e i najčešća mjesta gdje se možemo sresti su plaža i disco, a oko njega će uvijek bit hrpu njegovih prijatelja pa stvarno ne znam kako bi mu prišla. plizz dajte koji savjet

Uči od najboljih ;)
http://www.youtube.com/watch?v=Y7ZVEvxSR7g&feature=related

SideDoor
18.04.2011., 00:33
Update,lol

Anyone?

Kacunar
18.04.2011., 01:35
Anyone?

oćemo ti mi vamo skuvat žensku možda ??

ako te zanima cura uleti joj s pričon (samo nemoj na fejs ić to isprobavat :rigo:) pa ćeš vidit na ćemu si.

*mona555*
18.04.2011., 19:10
Uči od najboljih ;)
http://www.youtube.com/watch?v=Y7ZVEvxSR7g&feature=related

hahaha:s
al meni triba neki konkretniji savjet :D

*mona555*
20.04.2011., 20:42

ima li itko ikakav pametan savjet?? da probam nešto preko fejsa prije nego što se vidimo ili? :ne zna:

Kacunar
20.04.2011., 20:49
ima li itko ikakav pametan savjet?? da probam nešto preko fejsa prije nego što se vidimo ili? :ne zna:

bolje ne preko fejsa nego čekaj ljeto pa upadni u priču s njime nekako već ćeš se snaći , uleti mu u disku bez srama briga te ili počmi pričat s njime nekako na plaži , ako mu se dopadaš bit će nešto , ako ne jebga

moje mišljenje .. sad jel ti to dovoljno pametno zvuči ostavljan tebi :zubo:

Weasley Ginny
20.04.2011., 21:39

Ako imaš neke veze sa njim preko nekih tvojih prijateljica ili preko prijateljicinih prijateljica probaj se skontat sa njim preko fb-a. To je lako. Zakaži izlazak i to je to. Žvali se sa njim i dan i noć :rofl:

sku bi du
20.04.2011., 22:17

Ne mogu vjerovati da ću napisti to,ali pokušaj preko facea ovaj puta! Nešto tipa,kad dolaziš i tak to! Pa vidi kak diše :ne zna:
A onda kasnije điđi miđi!!

*mona555*
21.04.2011., 19:54
ok, hvala vam na savjetima :) probat ću nešto preko facea

kroki-kroket
21.04.2011., 22:40
Evo, gledam malo ovu temu i ima dobrih odgovora...pa reko da i ja postavim pitanje.
Ima jedna cura, drugi je razred, ja sam prvi koja mi se sviđa. Viđamo se na hodniku (ista smo smjena), ponekad ju vidim u gradu i ona mi prodaje knjige. Kada se mi na hodniku vidimo ona ona gleda "stidljivo" i spušta malo pogled (ponekad) a nekad ona nasmije se pa pogleda u mene pa okrene pogled...naravno, meni to izgleda da možda imam šanse, ali što ona stvarno misli...to ne znam.
Ne znam kako da krenem, jer ako zajebem 4 godine ću ju viđat na hodniku, i 4 godine ću morat kupovat knjige i sve to a ja nisam uspio kod nje...pa sad tu mi je probem.

Više bih rekao da je to strah ako zajebem...al molim vas za nekaku pomoć xD

BinHex
22.04.2011., 10:44
Evo, gledam malo ovu temu i ima dobrih odgovora...pa reko da i ja postavim pitanje.
Ima jedna cura, drugi je razred, ja sam prvi koja mi se sviđa. Viđamo se na hodniku (ista smo smjena), ponekad ju vidim u gradu i ona mi prodaje knjige. Kada se mi na hodniku vidimo ona ona gleda "stidljivo" i spušta malo pogled (ponekad) a nekad ona nasmije se pa pogleda u mene pa okrene pogled...naravno, meni to izgleda da možda imam šanse, ali što ona stvarno misli...to ne znam.
Ne znam kako da krenem, jer ako zajebem 4 godine ću ju viđat na hodniku, i 4 godine ću morat kupovat knjige i sve to a ja nisam uspio kod nje...pa sad tu mi je probem.

Više bih rekao da je to strah ako zajebem...al molim vas za nekaku pomoć xD
Pa šta ima veze ako zajebeš, ni prvi ni zadnji :mig: Zajebo sam i ja, pa opet svaki put kad se sretnemo pozdravimo se...život ide dalje. Brzo ćeš ti to zaboravit cim se pojavi neka druga da ti je zanimljiva.

Bolje nešto uradit, pa se kajat što si to uradi, nego nešto željet uradit pa se kajat sto nisi imao muda to učinit :)

vedizzle
22.04.2011., 15:01
Bolje nešto uradit, pa se kajat što si to uradi, nego nešto željet uradit pa se kajat sto nisi imao muda to učinit :)

Bolji savjet nisi mogao dobit :D

A šta ako ne pokušaš, i na kraju saznaš da si se ti njoj također sviđao, ali završila je s drugim jer nisi poduzeo ništa? Misliš da će ti biti svejedno? Koja situacija ti bolje djeluje? :kokice:

Neće to biti tako strašno ako ne uspiješ, znat ćeš na čemu si, inače ćeš samo razmišljat sviđaš li joj se ili ne i nećeš nastavljat dalje... Tako bi to bilo iz mog pogleda na situaciju :D

kroki-kroket
22.04.2011., 20:16
ma znam, dobar je onaj savjet...al problem je to što ja nezz stvarno dali joj se sviđam...da znam da joj se makar malo sviđam krenio bih, al ona je straija od mene pa nezz šta ona misli o mlađim (imam prijatelja koji je sa jednom curom u vezi, ona je starija od njega isto 1 god.)

By a lady
22.04.2011., 20:24
Gle, skupi hrabrosti i u napad :D Cura ti daje prilično očite znakove...

kroki-kroket
22.04.2011., 22:32
Ah, nemam čak ni ideje što da joj kažem...najrađe bi bio sa njom i šutio i da se gledam i tako to :D
Nezz šta da joj kažem u prvoj poruci...tj. kako da započnem razgovor?? Mala pomoć... :ne zna:

BinHex
22.04.2011., 23:24
Ah, nemam čak ni ideje što da joj kažem...najrađe bi bio sa njom i šutio i da se gledam i tako to :D
Nezz šta da joj kažem u prvoj poruci...tj. kako da započnem razgovor?? Mala pomoć... :ne zna:
Ja uvik nešto komentiran što ima veze s trenutnom situacijom, a da se ta situacija tiče i nje. To često bude neka nevažana glupost, al jbga, nije to toliko ni važno, važno je na koji način to kažeš. Samo se nemoj slitat, i garantiram ti uspijeh šta god rekao :mig: Dobro nemoj sad reći: ''mala bili se ti kopala u mom grobu'' :rofl: Samo prika uleti ladno i na konju si :)

kroki-kroket
23.04.2011., 09:28
Ha, neću imat za sada priliku uletit joj uživo. Sad su praznici, ja ne znam di ona izlazi, niti sa kim izlazi. Tako da jedino što mi preostaje je fuckin*g Facebook. Mislio sam joj se javiti na chat, ali kako započet razgovor...to je teško!

ivex
23.04.2011., 10:34
probaj sa "ej kaj ima...kaj se radi ",, nemres fulat!!

kroki-kroket
23.04.2011., 10:53
Hehehe... mogo bi probat, al malo je čudo jer se mi ne poznajemo baš najbolje...znamo se tako što kupujem knjige od nje xD
Ne bih htjeo baš tako započet razgovor sa tzv. "strancem", još pogotovo ako sam zaljubljen u nju...to je osjećaj samo da nešto ne pogrješim hehe

akumuljat
24.04.2011., 17:57
evo ako bi mi netko mogao pomoći..
dakle, sviđa mi se moja najbolja prijateljica. mislim cak i da se i ja njoj sviđam zato jer je neki dan rekla da joj se sviđa jedan dečko koji trenira košarku, jako je visok i ide s nama u školu ( treniram košarku, previsok sam za svoje godine ) curu jako dobro poznajem, jako puno pričamo preko moba i uzivo, ponekad se u školi zagrlimo i poljubimo ( u obraz ) sasvim je u redu, ne radi nikakve gluposti, ali ima 2 problema: 1. dečke mijenja kao da su čarape. od početka ove godine ih je imala jedno 20 :ne zna:
2. donedavno je bila sa mojim naj frendom, i mislim da ga još uvijek nije prebolila. mislim, imao sam ja prije cure, prišao bi ja i njoj, ali nekako mi je glupo zbog tog frenda.
bio bi zahvalan ako bi mi dali koji savjet :)

vedizzle
24.04.2011., 18:54
Tryptykon-ov post ti sve govori :kokice:

1. dečke mijenja kao da su čarape. od početka ove godine ih je imala jedno 20 :ne zna:
2. donedavno je bila sa mojim naj frendom, i mislim da ga još uvijek nije prebolila. mislim, imao sam ja prije cure, prišao bi ja i njoj, ali nekako mi je glupo zbog tog frenda.
bio bi zahvalan ako bi mi dali koji savjet :)

1. LOLWTF?

2. Pazi da ti naj frend ne bi postao ex frend :D

akumuljat
24.04.2011., 19:16
Tryptykon-ov post ti sve govori :kokice:

1. LOLWTF?

2. Pazi da ti naj frend ne bi postao ex frend :D

ma bolje zadržati frenda kojeg cu pamtiti cijeli život nego neku koju cu zaboraviti za tjedan dana :top:

Hana.
25.04.2011., 22:52
''Đes mala štaš pop't. Odaklen s' ti? Očemo do veceja da nađemo zaednički 'ezik te'is.''
Sve padaju.

SideDoor
12.05.2011., 12:12
Hehehe... mogo bi probat, al malo je čudo jer se mi ne poznajemo baš najbolje...znamo se tako što kupujem knjige od nje xD
Ne bih htjeo baš tako započet razgovor sa tzv. "strancem", još pogotovo ako sam zaljubljen u nju...to je osjećaj samo da nešto ne pogrješim hehe

Pa ova cura kojoj ja nemogu pric uzivo mislim,u mogucnosti jesam,ali ja nemogu :| ,zapoceo razgovor na facboku sa "ej" lol,a pocetna tema je bila natjecanje zupanijsko iz engleskog jezika,pa je odatle preslo na muziku ovo ono...

Bailar ~
14.05.2011., 23:50
neki dan sam s frendicom došla na ideju u tramvaju, bile smo skroz na vratima, gužva i neki lik od dva metra, plava kosica ovo-ono...stoji kraj nas ..okrenut jasno prema van..i nas dvije si mislimo [kak smo uvijek raspoložene za neko uletavanje] ajmo i njemu uletit. i ugl, ja napisah svoj broj na papirić i nacrtala sam malo srčeko i stavila mu u džep koji je bio taman tak otvoren da ubacim papirek. eto, ugl nije se javio, ja se tješim da ima curu ili da još kojim slučajem nije vidio papirić. možda zvuči očajno, ali fkt se ne bih pobunila kad bi se javil. :hekla:

Petrinjac
15.05.2011., 02:32
''Đes mala štaš pop't. Odaklen s' ti? Očemo do veceja da nađemo zaednički 'ezik te'is.''
Sve padaju.

To ti nebi ni u gluhom teatru upalilo.

Cruces
21.05.2011., 14:50
Pitanje za DEČKE
Vi koji se sjećate vaše prve veze s nekom curom,kako ste tu curu upitali dali če biti s vama,ima više varijanta,tipa: Hočeš li hodati sa mnom,volio bih da budemo zajedno.....itd
Kako je najbolje upitati a da ne ispadneš budala?

tinkerbell_xX
24.05.2011., 22:23
E RIBOO !!! hahahahahahah :lol: ti su mi najboljiii hahahaha :rofl: ...
ma štat ti ja znm...ja obicno pravim budalu od sebe i to se vecini decki svidi hahaha ....ugl.jednom mi bilo nesto ovako : dolazi lik sa frendom...: E riboo...kaj bi mogli mi nekaj brijati malo?-a onak njegov frend od iza: kaj?-noge a?-kakav ti je to upad majke ti?..a jes glup...(i odu svađajuči se) -HAHAHAHHA :lol: ja krepavala...eto..nemam ti savjet za neki dobar upad...al ovaj sigurno nemoj.. :p

tvigi.
25.05.2011., 09:02
Pitanje za DEČKE
Vi koji se sjećate vaše prve veze s nekom curom,kako ste tu curu upitali dali če biti s vama,ima više varijanta,tipa: Hočeš li hodati sa mnom,volio bih da budemo zajedno.....itd
Kako je najbolje upitati a da ne ispadneš budala?

uvjek moras okrenut na zajbanciju.tipa "boli me kurac"

znaci uletis s nekom zajbanciom odma.nemoras kopirat one seljacke upade tipa o mala stari ti terorist kad si ti takva bomba.izmisli nekaj sam.neznam...nemoj mi hodat tu zgodna po gradu,em je vruce em me ti jos ostavljas bez daha.i onda ak se na smije il ti veli nekaj ljepo na konju si.samo pricas dalje.a ak te odjebe opet to okreni na salu.

Duma123
30.05.2011., 20:48
Imam problem. Ja neznam kako prići curi...jednostavno se ukočim i neznam kaj da kažem,imam feeling da ću se osramotit. I tako uvijek...jednostavno neznam šta da kažem. Dajte ljudi neke prijedloge...:ne zna: kak da se upucavam? :zubo::

Lp_GIRL_zgb
31.05.2011., 15:29
Imam problem. Ja neznam kako prići curi...jednostavno se ukočim i neznam kaj da kažem,imam feeling da ću se osramotit. I tako uvijek...jednostavno neznam šta da kažem. Dajte ljudi neke prijedloge...:ne zna: kak da se upucavam? :zubo::

imamo isti problem.. :(
ja se ajmo reć ne usudim prići dečku, bojim se da me ne odbije. al ipak cekam da neki pridje meni :D nadam se da ce doci neki takav..hehe :top:

Lucky Strike
31.05.2011., 15:35
Bar nisam jedini koji iz ničeg radi znanstvenu fantastiku. :rofl:

brukica
31.05.2011., 18:05
Tako ti je i meni sa deckima...ali jednom sam bila s frendicom (uvijek ti je tako lakse ;) i samo sam mu prisla i rekla book. :)
decko je bio ful zgodan *o* i on ti je mene pozdravil i tako. ugl. zbarili smo se i u vezi smo. Samo se nemoj bojati! :D
Posto sam ja cura (xd) recimo ja ne volim kad je decko napastan. ili kad dode pa se hvali. budi svoj i sve ce biti u redu! ;)

Duma123
31.05.2011., 19:10
Lol :D dosta puta sam primjetio da je neka cura zaljubljena u mene... A ja debil se bojim da ne upropastim i sam šutim. Omg:rofl:
I nakraju niš:D

Lp_GIRL_zgb
01.06.2011., 13:06
A kod mene je problem još jedan, kaj se klinci od 13-14 god zacopaju u mene, a uskoro ću 16...jaaooo -.-
i to onda zna pola kvarta pa meni malo neugodno bude..ali nastavim dalje, i tražim dečka svojih godina! :D
Heheh.. :)

Unknown123
01.06.2011., 14:08
KAKO CIJENIM ONE KOJI IMAJU MUDA I KOJI CE ODMA PRIC CURI :s GADLJIVI SU MI ONI KOJI SE SRAME :rigo: PA JESI MUSKO ILI NISI?!
Uglavnon nikad nisan prisla nikojem decku niti iman namjeru :rolleyes: :kava:

Lucky Strike
01.06.2011., 14:15
KAKO CIJENIM ONE KOJI IMAJU MUDA I KOJI CE ODMA PRIC CURI :s GADLJIVI SU MI ONI KOJI SE SRAME :rigo: PA JESI MUSKO ILI NISI?!
Uglavnon nikad nisan prisla nikojem decku niti iman namjeru :rolleyes: :kava:

Mene tak jako živciraju ovakvi postovi.

Tak jako tražite tu famoznu "ravnopravnost spolova" i onda očekujete da samo muški uletavaju.. pa mislim,gdje vam je kultura?

Unknown123
01.06.2011., 14:22
Mene tak jako živciraju ovakvi postovi.

Tak jako tražite tu famoznu "ravnopravnost spolova" i onda očekujete da samo muški uletavaju.. pa mislim,gdje vam je kultura?

Netko se pronasao u mom postu? :rolleyes::facepalm:

Duma123
01.06.2011., 18:56
@unknown
Aha lako tebi reć. Lako curama:zubo: dečko dođe i upucava se a ti moraš samo odbit ili ne.
Aj se probaj upucavat nekom pa ćeš vidjeti kako 'brukastično':rofl: moze biti ako kažeš glupu foru il neki fail:lol:
@lp_girl_zgb
Pa nije valjda tak teško naći dečka:D:p

awesome43
01.06.2011., 22:07
jednostavno rješenje - nijednoj se ne upucavam, ako je šta predviđeno da se dogodi, dogodit će se :top:

DSQ
01.06.2011., 23:30
najbolje je prici sa 5,6 ma moze i 7 piva u sebi..ono opusten si i boli te uvo ako te zenska odjebe..

Montana-st
02.06.2011., 01:33
slažen se...i ako se ocrneš možeš okrivit alkohol i pijanstvo

Lucky Strike
02.06.2011., 11:59
jednostavno rješenje - nijednoj se ne upucavam, ako je šta predviđeno da se dogodi, dogodit će se :top:

Cure su k'o policija.. ne diram ih,ne diraju me! :rofl:

DSQ
02.06.2011., 12:04
slažen se...i ako se ocrneš možeš okrivit alkohol i pijanstvo

u boj sa zenama nemozes trijezan:kava:

maja095
02.06.2011., 18:30
Imam jako veliki problem. Ludo mi se sviđa jedan dečko, koji me ne primećuje. Stariji je od mene godinu dana, idemo u istu školu, i ludo sam zaljubljena. Viđam ga u školi ali se ne poznajemo.Uvek kada sam tu on gleda u mene.Želela bih da mu se javim ali ne znam kako.Imam ga u prijateljima na facebook-u ali ne znam sta bih mu rekla...:) :p

eleuthera
02.06.2011., 18:31
Oh, teen problem, baš divno. :cerek:
Not. :(

Koliko godna imaš?

knowledge
02.06.2011., 18:34
Imam jako veliki problem. Ludo mi se sviđa jedan dečko, koji me ne primećuje. Stariji je od mene godinu dana, idemo u istu školu, i ludo sam zaljubljena. Viđam ga u školi ali se ne poznajemo.Uvek kada sam tu on gleda u mene.Želela bih da mu se javim ali ne znam kako.Imam ga u prijateljima na facebook-u ali ne znam sta bih mu rekla...:) :p

ako gleda u tebe povremeno to ti je plus i upecat ćeš ga sa biločim, čak i sa: bok... muški vole kad se ženske prve upucavaju, a ako ti se stvarno sviđa to ćeš i napravit... :mig:

Raul Endymion
02.06.2011., 18:38

Znaš li nešto u što se razumije / što mu dobro ide a da tebe interesira / treba ti?

Pitaj ga da ti pomogne / pokaže / nauči i ponudi cugu za nagradu :P

Iskoristi taj facebook kad ga vec imas.

(Zasto ljudi dodaju ljude koje uopce ne poznaju na facebooku uopce? <.<)

starfucker_92
02.06.2011., 18:45
otvoreno mu reci, jer ako decko nije nesto previse zagrijan za cure, tj. ako nebari puno, tad su ti jako male da skuzi indirektnim putem.. reci mu i lakse ce ti bit, ako nista drugo da si se rijesila muke i brige dali ce bit sta jednog dana te ces moci krenuti dalje.. sretno s njim :mig:

Lee Champa
02.06.2011., 18:45
Imam jako veliki problem. Ludo mi se sviđa jedan dečko,:p

Zamoli ga mobitel i onda pred njm utipkaj svoj broj mobitela, zatim pričekaj da tvoj zazvoni, prekini vezu i pričekaj da on tebe nazove (ili ti njega).:kava:
Onda mu lijepo objasni što te mući!

dimnjak
02.06.2011., 18:48
(Zasto ljudi dodaju ljude koje uopce ne poznaju na facebooku uopce? <.<)

valja da se upoznaju :ne zna:

Raul Endymion
02.06.2011., 21:08
valja da se upoznaju :ne zna:

Ah, bit će da sam ja čudan, ne dodajem nikoga s kim prije nisam komunicirao (barem preko poruka)

rusha
03.06.2011., 12:29
Slatko :) Meni su takvi uvijek bili draži dok smo se samo gledali. Jednom kad otvore usta ode sve kvragu. :)

Saznaj u što se kuži, u čemu je dobar, pa ga zamoli za pomoć. "Čula sam da ti jako dobro ide uzgajanje povrća. Ma, imam neki problem u vrtu, puževi mi napadaju salatu. Što misliš kako bi to mogla riješiti? Mogao bi doći pogledati kad budeš imao vremena. Samo nemoj predugo čekati jer ću ostati bez salata :( "

Dečki vole biti spasitelji :)

Feronom
03.06.2011., 13:41
ja sam dečko i reći ću ti što bi kod mene upalilo da se barem družim s tobom ako ništa.
Pitaj ga što voli jest i onda mu to skuhaj, reci neka pozove prijatelja i to ćeš pozvat prijateljicu i onda jedite i pijte.

to ti je ujedno i test kakav je lik. ako te odbije onda se ili stvarno ne želi družit s tobom, ili ne uživa u hrani. a ako muškarac ne uživa u hrani onda ne zna uživat ni u ženema, kani ga se

csb
03.06.2011., 13:45
ja sam dečko i reći ću ti što bi kod mene upalilo da se barem družim s tobom ako ništa.
Pitaj ga što voli jest i onda mu to skuhaj, reci neka pozove prijatelja i to ćeš pozvat prijateljicu i onda jedite i pijte.

to ti je ujedno i test kakav je lik. ako te odbije onda se ili stvarno ne želi družit s tobom, ili ne uživa u hrani. a ako muškarac ne uživa u hrani onda ne zna uživat ni u ženema, kani ga se

da, i ako nema akvarij, je peder
:cerek:

maja095
04.06.2011., 17:04
Imam 16 godina :)
Nisam mislila da me baš ne primećujem nego da osim tog pogleda ništa drugo ne pokazuje da ga zanimam..:P

majica_2008
04.06.2011., 17:20
moj savjet- ne radi apsolutni NIŠTA!ako je zainteresiran kad tad će ti prići...ti samo održavaj taj pogled na njemu, osmjeh tu i tamo i ne radi ništa...
jer ako želiš pored sebe tipa a ne mlakonju-neka ti to i pokaže..
onog momenta kad ti kreneš njega osvajati, pričati s njim , flertovati ili mu jasno pokazivati simpatije slanjem poruka, sms-ovima i sl- preuzimaš njegovu ulogu...i po mom mišljenju (gledajući kakvi se meni muškarci dopadaju)- to nije to.
nisam radikalna niti konzerva....dapače, vrlo sam liberalna, otkačena s puno iskustva...osobno, slatko mi je kad cura priđe dečku, ali onda to mora biti cura koja će uglavnom voditi spiku u vezi...kad muškarac izgubi svoj ''lovački'' instinkt, ne potrudi se da te ''pridobije'' (a neš ti sms-a ili da ti priđe i počne razgovarati s tobom)-on je ili mlakonja što je hnjjjeeee...ili mu se ne dopadaš dovoljno što je i opet hnjeeeee....

samo pričekaj pa ćeš vidjeti...tko te želi-taj će naći put do tebe...a po tome što kažeš da ne znaš što bi mu rekla-pretpostavljam da si romantična, cvjetićasta dušica koja nije tip ''žene koja prilazi''....

am I wrong?

pozdraaav:====)))))))

mladi_luk
04.06.2011., 17:28
odustani od svega :top:

***Gita***
04.06.2011., 17:59
e ovak mislim se vec pola sata bi li sta ovdje napisala, ali et... ne znam nije bas da mi ljubavni život ide, nije sad da imam 12 g, pa se žalim, imam malo više god.
ali npr moje frendice, a i neke poznanice imaju decke, ali ja barem mislim da sam nekak ljepsa od njih, a nemam momka, i to mi je nekak pitanje nerazrjesivo..msm sta mislite kak da se ponasam...
moje malo blize prijateljice kazu da malo ponizivam ljude, a da se ponasam kao sto se ponasam s njima (kao budala, provaljujem, sramotim se xD), da bih mogla osvojit neke bas dooobre decke...ta ljubav mi je bas komplikovana stvar i tesko mi pada...

maja095
05.06.2011., 23:11
Pa znam,uvek sam ja bila ta kojoj su prilazili tako da nikada nisam bila sa te druge strane i zato i ne znam sta da radim... Ali u svakom slučaju hvala,razmisliću još šta ću da radim... :)

Kick_Ass
06.06.2011., 09:38
moj savjet- ne radi apsolutni NIŠTA!ako je zainteresiran kad tad će ti prići...ti samo održavaj taj pogled na njemu, osmjeh tu i tamo i ne radi ništa...

am I wrong?

Konzervativno razmisljanje, sreca za nas pa se jos nisi emancipirala :kava:

4fun
06.06.2011., 09:40
jer ako želiš pored sebe tipa a ne mlakonju-neka ti to i pokaže..
onog momenta kad ti kreneš njega osvajati, pričati s njim , flertovati ili mu jasno pokazivati simpatije slanjem poruka, sms-ovima i sl- preuzimaš njegovu ulogu...i po mom mišljenju (gledajući kakvi se meni muškarci dopadaju)- to nije to.
nisam radikalna niti konzerva....dapače, vrlo sam liberalna, otkačena s puno iskustva...osobno, slatko mi je kad cura priđe dečku, ali onda to mora biti cura koja će uglavnom voditi spiku u vezi...kad muškarac izgubi svoj ''lovački'' instinkt, ne potrudi se da te ''pridobije'' (a neš ti sms-a ili da ti priđe i počne razgovarati s tobom)-on je ili mlakonja što je hnjjjeeee...ili mu se ne dopadaš dovoljno što je i opet hnjeeeee....

samo pričekaj pa ćeš vidjeti...tko te želi-taj će naći put do tebe...a po tome što kažeš da ne znaš što bi mu rekla-pretpostavljam da si romantična, cvjetićasta dušica koja nije tip ''žene koja prilazi''....

am I wrong?

pozdraaav:====)))))))

jep, zvuci bas kao ulov oko kojeg ce pric charming skakutati kroz obruce. wake up ladies.

Kick_Ass
06.06.2011., 09:41
Pa znam,uvek sam ja bila ta kojoj su prilazili tako da nikada nisam bila sa te druge strane i zato i ne znam sta da radim... Ali u svakom slučaju hvala,razmisliću još šta ću da radim... :)

jooooooj, ako ti je stalo do njega progutaj taj svoj ponos i pozovi ga na pice. Ako nije, cekaj da ti (ne) upadne. Docekat ces, yeah right :kava:

Babangida
06.06.2011., 10:11
Ma uleti do njega i pozovi ga na piče :)

dainty
06.06.2011., 10:56
S US-a.

knowledge
06.06.2011., 23:46
jel ovo meni forum obrisa post ili admin? :confused: ni prvo ni drugo nije u redu... :D

uglavnom, za maju, zajebi muško-žensku ulogu kod upucavanja i ti njemu priđi prva...

sku bi du
07.06.2011., 02:55
S US-a.

Hvala kaj nam šalješ ove bisere :rofl:
Daj to u startu pobriši i bok! :)

Lp_GIRL_zgb
18.06.2011., 23:50
@unknown
Aha lako tebi reć. Lako curama:zubo: dečko dođe i upucava se a ti moraš samo odbit ili ne.
Aj se probaj upucavat nekom pa ćeš vidjeti kako 'brukastično':rofl: moze biti ako kažeš glupu foru il neki fail:lol:
@lp_girl_zgb

meni je teško naći dečka..heh, ne izlazim u klubove...samo sam u gradu il na kvartu il u susjednim kvartovima :D problem je kaj se bojim prići nekom dečku.. :( :ne zna: želim dečka za vezu :cerek: i da se volimo, a ne neku tam avanturu!

Lp_GIRL_zgb
18.06.2011., 23:50
@unknown
@lp_girl_zgb

meni je teško naći dečka..heh, ne izlazim u klubove...samo sam u gradu il na kvartu il u susjednim kvartovima :D problem je kaj se bojim prići nekom dečku.. :( :ne zna: želim dečka za vezu :cerek: i da se volimo :top:, a ne neku tam avanturu!

my_SQL
19.06.2011., 00:28
ja se bojim prići curi.
ustvari ne bojim se prić, al se bojin da će me odjebat pa ću se ocrnit.

DiamondLeoni
19.06.2011., 23:10
hmm..moja prica..ukratko...
bas na zadnji dan skole shvatila sam da sam zaljubljena u jednog decka iz razreda. >.< :rofl:
e ja cu njega jos vidjeti na podjelama svjedodzbi i poslije toga cijeli razred ide na more... :D
vidi se da decko nesto osjeca prema meni.
i ima curu.sto mi je trenutno najmanji problem.xD
sta ja sad da radim na moru?zelim se nekako zblizit s njim,mozda nesto da mu kazem..ne direktno da sam zaljubljena u njega,ali da skuzi da mi se svida..
ako tada nista ne napravim..propustit cu jednu super priliku..
pa vas molim za savjet. :s
sta ja njemu da kazem?kak da mu pokazem da mi je drag? :confused:

my_SQL
19.06.2011., 23:15
hmm..moja prica..ukratko...
bas na zadnji dan skole shvatila sam da sam zaljubljena u jednog decka iz razreda. >.< :rofl:
e ja cu njega jos vidjeti na podjelama svjedodzbi i poslije toga cijeli razred ide na more... :D
vidi se da decko nesto osjeca prema meni.
i ima curu.sto mi je trenutno najmanji problem.xD
sta ja sad da radim na moru?zelim se nekako zblizit s njim,mozda nesto da mu kazem..ne direktno da sam zaljubljena u njega,ali da skuzi da mi se svida..
ako tada nista ne napravim..propustit cu jednu super priliku..
pa vas molim za savjet. :s
sta ja njemu da kazem?kak da mu pokazem da mi je drag? :confused:

evo kako san ja sa svojom prvom curom napravia.
bia ja u prijatelja i bila ona kod njega.
ništa lipo upoznali sve, sve bilo super.
i mi pričali bezveze, upoznavali se sve više i više.
i od tog prijatelja cura pozvala nas dvoje i tog prijatelja (njenog momka) da dođemo do nje u stan, kako njenih nije bilo doma.
došli mi, opet pričali, stvarno smo se zabavljali, i ja san odma skužija da je ona meni draga.pita ja nju ka imaš momka, ona govori neman, isto ona pitala mene (ja nikad prije toga nisan ima curu :rofl: )
totalno bi se zbunija kad san bija sa njon :D
i otišli taj prijatelj i njegova cura u sobu do da nas ostave same, i mi na laptopu gledali dubiozu live i pričali zezali se bezveze :D
i nakon nekog vremena ja nju zagrlia, ona stavila glavu na moje rame i onda smo se poljubili prvi put.
to mi je bia najlipši poljubac ikad ^^
sad neznan oće tebi išta to pomoć al tako san ja postupija :D

max*
19.06.2011., 23:33
i od tog prijatelja cura pozvala nas dvoje i tog prijatelja (njenog momka) da dođemo do nje u stan, kako njenih nije bilo doma.
došli mi, opet pričali, stvarno smo se zabavljali, i ja san odma skužija da je ona meni draga.pita ja nju ka imaš momka, ona govori neman, isto ona pitala mene (ja nikad prije toga nisan ima curu :rofl: )
i otišli taj prijatelj i njegova cura u sobu do da nas ostave same, i mi na laptopu gledali dubiozu live i pričali zezali se bezveze :D
i nakon nekog vremena ja nju zagrlia, ona stavila glavu na moje rame i onda smo se poljubili prvi put.

:rofl::rofl:si imo 12 god xD?

my_SQL
19.06.2011., 23:35
:rofl::rofl:si imo 12 god xD?

ne xD
15 XD

max*
19.06.2011., 23:47
ali cemu zagrljaj onako wtf??????:rofl:

my_SQL
19.06.2011., 23:49
ali cemu zagrljaj onako wtf??????:rofl:

da joj priđem bliže :)

DiamondLeoni
20.06.2011., 00:24

oh bas ljepa pricica. ^^
i zasto je nebi zagrlio?to je bas ljepo!
hmm ja sam prije ovog imala decke,i poljubila sam se.al vidjet cu sta ce biti na moru...i tebi je cura bila slobodna..
a cuj vidis..mogla bih i ja njega zagrlit...hihi :D
kako god ja se rastopi na ovu tvoju pricu. :mig:

my_SQL
20.06.2011., 00:32
oh bas ljepa pricica. ^^
i zasto je nebi zagrlio?to je bas ljepo!
hmm ja sam prije ovog imala decke,i poljubila sam se.al vidjet cu sta ce biti na moru...i tebi je cura bila slobodna..
a cuj vidis..mogla bih i ja njega zagrlit...hihi :D
kako god ja se rastopi na ovu tvoju pricu. :mig:

ma 100% će ti dopustit da ga zagrliš, ako ništa bar prijateljski.
koliko sam vidio u tvom postu, govoriš da on prema tebi isto nešto osjeća.
onda će ti dopustit :)
pitaj ga kao bili ti htio ikad bit sa mnom u vezi ( al u zezanciji, da vidiš reakciju)
ako ostane paf, ti samo reci nešto u zezanciji kao npr. šalim se ili tako nešto.
ako reče pa ono bi, reci mu, ti mi se sviđaš tako nekako.

ja sada imam curu, al opet ja želim ovu o kojoj sam ti govorio.
sa tom prvom sam bio 3 mjeseca u vezi i zavolio sam je.
i još je volim.
mi smo u super odnosima,najbolji prijatelji smo, al ipak oboje smo rekli da bi htjeli ponovo u vezu, i sad samo čekamo kad ćemo prekinut sa sadašnjima da možemo ponovno biti skupa.
:)

DiamondLeoni
20.06.2011., 01:03
ma 100% će ti dopustit da ga zagrliš, ako ništa bar prijateljski.
koliko sam vidio u tvom postu, govoriš da on prema tebi isto nešto osjeća.
onda će ti dopustit :)
pitaj ga kao bili ti htio ikad bit sa mnom u vezi ( al u zezanciji, da vidiš reakciju)
ako ostane paf, ti samo reci nešto u zezanciji kao npr. šalim se ili tako nešto.
ako reče pa ono bi, reci mu, ti mi se sviđaš tako nekako.

ja sada imam curu, al opet ja želim ovu o kojoj sam ti govorio.
sa tom prvom sam bio 3 mjeseca u vezi i zavolio sam je.
i još je volim.
mi smo u super odnosima,najbolji prijatelji smo, al ipak oboje smo rekli da bi htjeli ponovo u vezu, i sad samo čekamo kad ćemo prekinut sa sadašnjima da možemo ponovno biti skupa.
:)

e vidis dajes ti meni dobre savjete.bas cu probati.nemam sta ionako izgubit. :D
oh pa prekinite sto prije! e da to je to kad ti je prva ljubav super i sve..onda to ostane dugo u pamcenju.dozivotno!lol.
ja znam jednu osobu koja dns ima muza ali kaze da joj dode taj njezin iz mladosti da bih s njim bila sigurno.ehh ta ljubav :cerek:

max*
20.06.2011., 08:28
e vidis dajes ti meni dobre savjete.bas cu probati.nemam sta ionako izgubit. :D
oh pa prekinite sto prije! e da to je to kad ti je prva ljubav super i sve..onda to ostane dugo u pamcenju.dozivotno!lol.
ja znam jednu osobu koja dns ima muza ali kaze da joj dode taj njezin iz mladosti da bih s njim bila sigurno.ehh ta ljubav :cerek:

a i ako kaze neznam onda je to da...i reci mu da mu se svidas

Weasley Ginny
21.06.2011., 19:45
E vak ljudeki, možda je i bilo ovo pitanje al meni se ne traži xD
Znači ja sam bila zaljubljena (dobro ne baš zaljubljena, sviđao mi se) ovaj jedan dečko. I sad mi smo 'bili u vezi' preko jeben*g fejsa. Al nismo se još upoznali pa je on odma stavio da je slobodan. Kao nije više mogao čekati pošto ja tih dana nisam mogla izlaziti.
Eh sad,posliej jedno 2 mjeseca od te 'vezice' najednom dolazi moja prijateljica i kaže bio je on ovdje u mom kvartu, dolazio zezali se oni i tak, ona njemu pričala o meni - tak da on sutra ope dolazi ovamo, da bi se kao mi upoznali. Kaj ja sad trebam tu radit. Ako mi možete reć kako da se ponašam i tak to :D o čemu pričati i to :)

Ensi
21.06.2011., 20:41
Ponašaj se prirodno. Nemoj se previše cerit. I pričajte o bilo čemu, samo ga nemoj pitat jel vjeruje u reinkanaciju. :)

bastard_
22.06.2011., 01:13
Imam ti ja rjesenje.

Popravis kosicu, zategnes majicu, dodjes do cure, pozdravis ju i na pola puta si ;)

Aese
22.06.2011., 22:36
DiamondLeoni i my_SQL ovo nije vaš privatni chat. Imate PM za takvo dopisivanje.

my_SQL
23.06.2011., 00:19
DiamondLeoni i my_SQL ovo nije vaš privatni chat. Imate PM za takvo dopisivanje.

ja san samo da curi savjet, nisan ništa krivo napravija.
a ti odma warn -.-
al aj...

ON: budi svoja, budi normalna... kao što ti je @Ensi rekao nemoj se cerit ko neka luda, pa da pomisli na šta san ja ovo naiša.
sve lipo, dobro :)
100% će te uvatit panika :D
al tako je bilo i meni.
smiri se, uvati daha i sve će bit dobro :)

Weasley Ginny
23.06.2011., 15:59
ON: budi svoja, budi normalna... kao što ti je @Ensi rekao nemoj se cerit ko neka luda, pa da pomisli na šta san ja ovo naiša.
sve lipo, dobro :)
100% će te uvatit panika :D
al tako je bilo i meni.
smiri se, uvati daha i sve će bit dobro :)

Ae, sve supač bilo :D. Pričali normalno, o muzici i čime se bavimo i tak to. Već smo odredili drugi sastanak :D Ugl. hvala na savjetima :)

my_SQL
23.06.2011., 20:12
Ae, sve supač bilo :D. Pričali normalno, o muzici i čime se bavimo i tak to. Već smo odredili drugi sastanak :D Ugl. hvala na savjetima :)

jesan reka da će bit dobro :)
aj drago mi je :D

Madevil
23.06.2011., 20:13
Lijep pozdrav, evo ja sam novi ovdje pa se nadam da sam na dobrom forumu za ovo ^^. Nisam bas lud oko horoskopa ali mi se svidja jedna cura koja je skorpion, ja sam inace bik. Imam 18 godina ona ce imat uskoro i ako cure imaju kakav savjet za mene molio bih . Kod mene je problem sto imam lose misljenje o sebi ali sam 170 visok, zelene oci, sladak, mrsaviji a ona je lijepa plavusa sa super tijelom, isto niska i neznam kako da joj priđem, ako itko moze pomoci? ^^ hvala.

Mantis Religiosa
23.06.2011., 20:38
ja se bojim prići curi.
ustvari ne bojim se prić, al se bojin da će me odjebat pa ću se ocrnit.

tko ne riskira ne profitira :)

zato uvijek prilazi samo onoj koja ti se uistinu svidja

a, sta ti se najgore moze desiti ?? da ti kaze ne ? :ne zna:

my_SQL
23.06.2011., 23:22
tko ne riskira ne profitira :)

zato uvijek prilazi samo onoj koja ti se uistinu svidja

a, sta ti se najgore moze desiti ?? da ti kaze ne ? :ne zna:

znam to sve, i imao sam iskustava da me cura odbila ( i da na kraju razbijem vrata zbog nje -.-)

6 sense
24.06.2011., 07:01
znam to sve, i imao sam iskustava da me cura odbila ( i da na kraju razbijem vrata zbog nje -.-)

Ako nisi faila ne znas kako je to uspit...
Nemoj si to previse uzimat k srcu, samo se nasmijes i reces:
hahah neka, neka neces sad pasti, ali oces jednom...
tako ja radin :D
iman poprilicnu listu :rofl: , ali ce pasti kad tad :)

Pero_Kanister
26.06.2011., 15:07
Lijep pozdrav, evo ja sam novi ovdje pa se nadam da sam na dobrom forumu za ovo ^^. Nisam bas lud oko horoskopa ali mi se svidja jedna cura koja je skorpion, ja sam inace bik. Imam 18 godina ona ce imat uskoro i ako cure imaju kakav savjet za mene molio bih . Kod mene je problem sto imam lose misljenje o sebi ali sam 170 visok, zelene oci, sladak, mrsaviji a ona je lijepa plavusa sa super tijelom, isto niska i neznam kako da joj priđem, ako itko moze pomoci? ^^ hvala.

Pa nije ovo tarot da govoriš horoskopske znakove :D Ne znam kakvu pomoć očekuješ sad tu od nas... sam si rekao da imaš loše mišljenje o sebi, to ti je minus, popravi to i samo naprijed :)

kroki-kroket
26.06.2011., 17:44
hahaha tarot lOl (LoooL)
dobro čovjek kaže, popravi to i lakše će ti bit, al horoskopski znak nema nikakve veze sa time ;)

awesome43
27.06.2011., 17:44
ne znam kako prići. :ne zna:

Maky993
27.06.2011., 18:31

BOK, KAKO SI?

Eto uleta.

awesome43
27.06.2011., 20:16
BOK, KAKO SI?

Eto uleta.

Sramim se :D

Werthra
29.06.2011., 20:57
Slucajno naletjeh na ovaj topic. Kad sam vec tu, da podijelim svoje misljenje/problem. veoma, ali veoma mi se dopada lik koji je tri godine stariji od mene, veoma je zgodan, sladak (cure lude za njim zbog neodoljivog osmijeha), uspjesan na faxu i svim drugim aktivnostima kojima se bavi. upoznala sam ga prije godinu i po. mogu reci da uopce nemamo neki kontakt, cisto fb, povremeni lajk na neki status, link; razmjenili 2-3 poruke i to je sve. neizmjerno ga volim, fkt sam zaljubljena u njega i sve bih dala da se nesto medju nama desi.
eh, sad, ja relativno nemam samopuzdanja, strah me da nesto pokusam, a i nisam neke ljepote i zgodnog tijela. skroz sam daleko od njega.
opet, nikako ne mogu ni da ga zaboravim. jednostavno mi je tako urezan u mozak i dzabe sve drugo.
sta vi predlazete? da mu se mozda javim i tako otvoreno pokazem koliko mi je stalo do njega ili ne.
opet, naredne god se planiram upisati na isti fax gdje je vec i on, pa da onda nesto pokazem ili jednostavno samo da nastavim mastati o njemu ?

first user
01.07.2011., 00:41
evo situacije: naprimjer da mi se sviđa neka cura i da imam samo njen facebook, ali da se uživo ne poznamo. šta bi trebao napraviti da je pozovem van? ko grom iz vedra neba da pitam ili kako?

sku bi du
01.07.2011., 00:56
Priđi joj vani,reci joj da si satima gubio vrijeme po topicima ,a forum.hru i da nisi pročitao niti jedan pametan savjet kako da joj priđeš!
Dalje bi trebalo ić samo,jel :kava:

masci
01.07.2011., 03:02
evo situacije: naprimjer da mi se sviđa neka cura i da imam samo njen facebook, ali da se uživo ne poznamo. šta bi trebao napraviti da je pozovem van? ko grom iz vedra neba da pitam ili kako?

Naravno da ne. Razvij razgovor s njom, nadite zajednicke teme, budi saljiv, kad vidi da joj odgovaras i da je zainteresirana za tebe i zanimljiv si joj onda ju pozovi na kavu:) ako te i odbije prvi put nemoj odmah odustati, daj joj vremena, jedno mjesec dana da te bolje upozna i onda nema razloga da ne ode na kavu s tobom :mig:

Samo budi svoj, nemoj nista izmisljati, nemoj se hvaliti i nemoj biti bezobrazan :)

first user
01.07.2011., 08:33
A kako bi bilo da je pozovem na kavu? Onako iz vedra neba, vi bilo to prenapadno?

kyk@15
01.07.2011., 09:09
Zašto se sekirate ako vas cura na prvu odbije? Treba bit uporan, ja mislim da sam ja svakog odbila na prvu, to su ti one šeme da ne ispadnem jadna, naivna, ono da odmah pristajem..

masci
01.07.2011., 10:18
A kako bi bilo da je pozovem na kavu? Onako iz vedra neba, vi bilo to prenapadno?

Upravo sam ti gore napisao odgovor na to. citaj.:kava:

Leeds United
01.07.2011., 21:28

Nije problem kako prići,nego što napraviti kad priđeš :D :rofl:

Weasley Ginny
01.07.2011., 21:52
Slucajno naletjeh na ovaj topic. Kad sam vec tu, da podijelim svoje misljenje/problem. veoma, ali veoma mi se dopada lik koji je tri godine stariji od mene, veoma je zgodan, sladak (cure lude za njim zbog neodoljivog osmijeha), uspjesan na faxu i svim drugim aktivnostima kojima se bavi. upoznala sam ga prije godinu i po. mogu reci da uopce nemamo neki kontakt, cisto fb, povremeni lajk na neki status, link; razmjenili 2-3 poruke i to je sve. neizmjerno ga volim, fkt sam zaljubljena u njega i sve bih dala da se nesto medju nama desi.
eh, sad, ja relativno nemam samopuzdanja, strah me da nesto pokusam, a i nisam neke ljepote i zgodnog tijela. skroz sam daleko od njega.
opet, nikako ne mogu ni da ga zaboravim. jednostavno mi je tako urezan u mozak i dzabe sve drugo.
sta vi predlazete? da mu se mozda javim i tako otvoreno pokazem koliko mi je stalo do njega ili ne.
opet, naredne god se planiram upisati na isti fax gdje je vec i on, pa da onda nesto pokazem ili jednostavno samo da nastavim mastati o njemu ?

Pucaj :zubo:
I jel se ti to hoćeš upisat na taj faks samo radi njeg? :rolleyes:

fallen-angel
01.07.2011., 22:35
Zašto se sekirate ako vas cura na prvu odbije? Treba bit uporan, ja mislim da sam ja svakog odbila na prvu, to su ti one šeme da ne ispadnem jadna, naivna, ono da odmah pristajem..

Ja pak ako mi se dečko sviđa odmah pristanem, a ako ne da je ne znam kako uporan ne će postić ništa. Isto mi nije toliko važan ulet koliko mi je važan daljnji tok razgovora, makar ako mi neko odmah ne sjedne da ne znam šta napravi od tog ne bude ništa, a ako odmah osjetim ono nešto lako progledam kroz prste :rolleyes:

Neo The Anomaly
01.07.2011., 23:08
a ako ne da je ne znam kako uporan ne će postić ništa... makar ako mi neko odmah ne sjedne da ne znam šta napravi od tog ne bude ništa, a ako odmah osjetim ono nešto lako progledam kroz prste :rolleyes:

Da, znači u biti ti je važan prvi dojam, možeš progledati kroz prste ako ti se svidi prvi dojam, a kao ne može postići ništa ako je uporan, ali opet se može dogodit da se dojam popravi pa će postići bolji dojam i ti ćeš progledati kroz prste, jer naime postoje manipulacije koje lako određuju dojam. Na kraju smo doznali da ti, kao i ostala bića koje se nazivaju žene, misliš da upornošću muškarac ništa ne može jer je tvoj "onaj" poseban predodređen sudbinom i da je bitan onaj dojam i "ono" što ostavi, onaj neki znak, odlučno postavljaš standard i odbijaš puno progledavati, ali u biti i sama znaš i daješ hint da to nije tako.

Naime, ženska psihologija jest ta da smatraju slučajne i sudbonosne susrete najromantičnijima. To je zato što su dovoljno neinteligentne da ne shvaćaju uzročno-posljedične veze dalje od onoga što moraju iskoristiti za osvetu.

Zato ljudi ne slušajte žene, one niti same ne znaju što misle, to se treba izmanipulirat pa jebat, sve ostalo je suvišno :kava:

Nemoj shvatiti ovo kao uvredu tvoje inteligencije, ja samo govorim o ženskoj podređenosti u inteligenciji općenito.

m5forever
01.07.2011., 23:14
ništa.

Werthra
01.07.2011., 23:58
Pucaj :zubo:
I jel se ti to hoćeš upisat na taj faks samo radi njeg? :rolleyes:

ne, ne zbog njega. vec generalno volim te nauke i to planiram vec odavno, a sad cista je slucajnost sto je i on tamo sto mi i olaksava stvari.
e sad, da mu se javim, ti predlazes ? ? ?

Aničita
02.07.2011., 00:02
Ma nemate vi pojma!
Sve vam to počinje od silovanja.
Dalje ide samo od sebe
:cerek:

very_confused1
02.07.2011., 16:26
Da, znači u biti ti je važan prvi dojam, možeš progledati kroz prste ako ti se svidi prvi dojam, a kao ne može postići ništa ako je uporan, ali opet se može dogodit da se dojam popravi pa će postići bolji dojam i ti ćeš progledati kroz prste, jer naime postoje manipulacije koje lako određuju dojam. Na kraju smo doznali da ti, kao i ostala bića koje se nazivaju žene, misliš da upornošću muškarac ništa ne može jer je tvoj "onaj" poseban predodređen sudbinom i da je bitan onaj dojam i "ono" što ostavi, onaj neki znak, odlučno postavljaš standard i odbijaš puno progledavati, ali u biti i sama znaš i daješ hint da to nije tako.

Naime, ženska psihologija jest ta da smatraju slučajne i sudbonosne susrete najromantičnijima. To je zato što su dovoljno neinteligentne da ne shvaćaju uzročno-posljedične veze dalje od onoga što moraju iskoristiti za osvetu.

Zato ljudi ne slušajte žene, one niti same ne znaju što misle, to se treba izmanipulirat pa jebat, sve ostalo je suvišno :kava:

Nemoj shvatiti ovo kao uvredu tvoje inteligencije, ja samo govorim o ženskoj podređenosti u inteligenciji općenito.

joj kako će tebe neko žensko razjebati jednom :cerek:

Weasley Ginny
02.07.2011., 17:00
ne, ne zbog njega. vec generalno volim te nauke i to planiram vec odavno, a sad cista je slucajnost sto je i on tamo sto mi i olaksava stvari.
e sad, da mu se javim, ti predlazes ? ? ?

Pa da. Nemaš šta izgubit. Bolje se kajat za nešto što si uradio nego čitav život žalit što nisi. :D To sam ovdje negdje pročitala :D

xPlayer
02.07.2011., 17:21
nježno?
napravit neku glupost i bit faca nema smisla :ne zna:

fallen-angel
02.07.2011., 20:03

Iako bih te sad http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-violent001.gif (http://www.freesmileys.org/smileys.php) impresionirana sam :top:

first user
04.07.2011., 15:24
jel glupo reći curi koju ne poznaš da ti se sviđa?

Maky993
04.07.2011., 16:10
Uživo? Ne.

first user
04.07.2011., 17:33
Uživo? Ne.

preko poruke?

Flatron 22
04.07.2011., 18:35
Ne, pitaj ju da izađete i da se upoznate i ako sve dobro ide pred rastanak joj reci da ti se sviđa i čekaj njezinu reakciju a ako vam taj izlazak nije baš najbolji možeš riskirat i to joj reći ali moj prijedlog je da probate ponovno izaći pa se možda situacija popravi pa joj možeš reći da ti se sviđa.

Maky993
05.07.2011., 10:22
preko poruke?

Jedino ako imaš želju ispasti mlakonja.

Sredi nekako da se nađete uživo, pitaj njene frendove di se kreće i onda "slučajno" naleti na nju.

ReaperGS
13.08.2011., 11:35
Ne, pitaj ju da izađete i da se upoznate i ako sve dobro ide pred rastanak joj reci da ti se sviđa i čekaj njezinu reakciju a ako vam taj izlazak nije baš najbolji možeš riskirat i to joj reći ali moj prijedlog je da probate ponovno izaći pa se možda situacija popravi pa joj možeš reći da ti se sviđa.

eeeee to se traži... To isprobano radi... Samo se pazi da nemaš nekog mlađeg brata ili nekog rođaka da je u blizini pa da te špijunira... Odmah sve otiđe u k....

Ivan20
13.08.2011., 11:37
Ono sto ja ne kuzim.Zasto okolisat?Ako nemas muda napij se.Ako imas,taktiku zna i u toj veceri je tvoja.Inace,preuzet ce ju netko drugi.Realno

smajlić15
15.08.2011., 00:48
Ono sto ja ne kuzim.Zasto okolisat?Ako nemas muda napij se.Ako imas,taktiku zna i u toj veceri je tvoja.Inace,preuzet ce ju netko drugi.Realno

Definitvno srž problema...
Svi bi išli okolo, nešto poruke, nekakva slučajna naletavanja...-,-
Ono, odi na jebeni face, napiši dotičnoj
"ejj" nakon kaj si joj lajkal 5 slika...
i "kaj radiš, kak si " je ok početak...
ak se vec poznate, super..
lakše je..
ak ne..
"od kud si, kam ideš van, koja škola i to"...
pošalji joj neke linkove s youtubea s muzikom, tak se izvidi situacija, ak ne odgovara brže od 3 min nakon kaj si ti poslao poruku, ne zanimaš ju...ili nema sad vremena...svejedno je..
postupak ponovi sutra...
treci ili četvrti dan bi bilo ok da se ona javi ak ju zanimaš..
--->ask her out, na kavu ili na klizanje po zimi, u kino, whatever...
i ne budite pičke, jebi ili drkaj, your call...

Autostoper
15.08.2011., 02:18
Iako bih te sad http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-violent001.gif (http://www.freesmileys.org/smileys.php) impresionirana sam :top:

ala lika :rofl: odma mu rasiri noge pravi romantico XD

Lanchetoo
15.08.2011., 15:48
Definitvno srž problema...
Svi bi išli okolo, nešto poruke, nekakva slučajna naletavanja...-,-
Ono, odi na jebeni face, napiši dotičnoj
"ejj" nakon kaj si joj lajkal 5 slika...
i "kaj radiš, kak si " je ok početak...
ak se vec poznate, super..
lakše je..
ak ne..
"od kud si, kam ideš van, koja škola i to"...
pošalji joj neke linkove s youtubea s muzikom, tak se izvidi situacija, ak ne odgovara brže od 3 min nakon kaj si ti poslao poruku, ne zanimaš ju...ili nema sad vremena...svejedno je..
postupak ponovi sutra...
treci ili četvrti dan bi bilo ok da se ona javi ak ju zanimaš..
--->ask her out, na kavu ili na klizanje po zimi, u kino, whatever...
i ne budite pičke, jebi ili drkaj, your call...

A ovo nije okolišanje? Ja sam mislila da je to barenje prek fejsa jadno :ne zna:. Dečko ostavi puno bolji dojam kada priđe curi uživo.

faancy :))
15.08.2011., 16:47
Jedan friški primjer...
Jucer sam bila s prijateljicama na misi i bia je jedna onako zgodan decko :D
I naravno,moja prijateljica odma : gla ga kak je lijepii pa pogle tu kosu aa vidi mu bicepse :rofl: Ii sad... mi izlazimo a on je bia isprid nas i samo se okrenija i pita nju s nekakvim jako cudnim hrvatskim: oces ic veceras ? ona onako : ko ? ja ? ocu ! hahaha a on njoj kao: aj vidimo se :confused: Navecer je bio koncert i mi isle... stojimo 5 minuta tamo kad eto njega i upoznaju se oni i on ode i dode opet i šapne joj na uho nesto :cerek: i ona ode s njim na sok.I ugl,oni se tako upoznali,stali cilu vecer skupa,odvojeni od mase,ona saznala razlog cudnog izgovora i sad mozda bi bili skupa da ona nema vec neku neznan ni ja sta je to...simpa il sta... ja navijam da pobijedi ovaj novi :D

Nemojtee se sramit pric curi odvucite je negdi,nemojte propustat ovakve prilike :D

tomormfvz
18.12.2011., 02:25
E mene zanima npr u kafiču smo i zagledam super curu koja mi se svidi i motrim ju često,a ona mene vidi al ne obrača pažnju na moje poglede a znam da ih vidi jel pametno uopće šta započet s tom osobom ili je bolje probati pa šta bude kiakve su šanse da te ne odjebe male vjerojatno :) ?
A npr ista situcija vidim ju i ona mene i uzvrača poglede jel to znak da joj mogu priči tj da joj se sviđam i htjela bi se upoznat samnom.

I da još jedna stvar me zanima, reka od frenda frendica dok me upoznao s njom da ju čudno gledao šta god to značilo, a gledo sam ju normalno u oći :)))

mjau mjau
18.12.2011., 11:58
joj kako će tebe neko žensko razjebati jednom :cerek:

neo je pročitao koju knjigu dvije od psihlogiji, pa dijeli pamet tu...

:lol::lol::rofl::rofl:

mjau mjau
18.12.2011., 12:01
A ovo nije okolišanje? Ja sam mislila da je to barenje prek fejsa jadno :ne zna:. Dečko ostavi puno bolji dojam kada priđe curi uživo.

jel imaš ti face?
i nije okolišanje...s ovakvim upadom se jasno daje do znanja kaj se hoće od cure...:mig:

stefandelic
18.12.2011., 15:57
I mene to pitanje muci :(

stinson
18.12.2011., 17:09
^ not surprised :rofl:

Lord of Terror
18.12.2011., 17:42
Mislim da je ovo tema samo za decke, jer cure nemaju takvih problema.

tomormfvz
19.12.2011., 03:21
Dajte mi odg na ovo molim vas:
Ako sam negdje vani nebitno gdje i vidim neku curu i zapela mi je za oko imam dvojbu pa mi odg ako imate kakav prijedlog
a) cura me vidi da ju gledam al ne obraća pažnju na moje poglede
- jel pametno opče doči do nje i započet kumunikaciju? ili je nezainteresirana za mene...
b) cura me vidi da ju gledam, i uzvraća poglede
- dal je to znak da joj priđem...

Imal sam prošli petak tu situaciju videl sam simpa curu, al mi je bil bed joj priči nisam ju ni poznal ni ništ, a i nije preveč obračala pažnju na mene, kaj mislite trebal sam dojti do nje pa videti kaj bi bilo ili ?

stefandelic
19.12.2011., 16:04
Ako sam negdje vani nebitno gdje i vidim neku curu i zapela mi je za oko imam dvojbu pa mi odg ako imate kakav prijedlog
- jel pametno opče doči do nje i započet kumunikaciju? ili je nezainteresirana za mene...

Imal sam prošli petak tu situaciju videl sam simpa curu, al mi je bil bed joj priči nisam ju ni poznal ni ništ, a i nije preveč obračala pažnju na mene, kaj mislite trebal sam dojti do nje pa videti kaj bi bilo ili ?

To se i ja pitam pa ako moze netko da nam kaze

Kacunar
19.12.2011., 17:27
jel imaš ti face?
i nije okolišanje...s ovakvim upadom se jasno daje do znanja kaj se hoće od cure...:mig:

jebeš fejs
daš joj i uživo do znanja :p

uleti pa šta bude, od gledanja nemaš kruva :ne zna:

Scorpione
19.12.2011., 22:29
ma kako funkcioniraju ta uletavanja? na koji način? ja sam socijalno retardirano dijete pa pitam... dakle, primjer: vidim u kafiću curu koju bi htio upoznati. o njoj ne znam ništa kao ni ona o meni. kad bih joj prišao što bih trebao reći? hej/bok/ćao, ja sam xy? "slučajno" ju proliti nečim? neki drugi ulet (kakav?)? i kad bih se predstavio, što razgovarati dalje? ne mogu održati komunikaciju na neko duže vrijeme (osim ako je ta osoba elokventna) i onda bi nastala ona awkward šutnja itd... dakle, što vi kažete kad uletavate nekoj nepoznatoj osobi?
nikad nisam uletio ni jednoj curi, ali me zanima za ubuduće.

p.s. korisnik "stefandelic" nije moj klon mada imamo slične karakteristike.

Aese
19.12.2011., 23:23
Eh, zaboravila sam već kako ovo ide koliko sam dugo u vezi... ali.. :o

Ajde nekoliko osnovnih pravila uletavanja.

U kafiću.
- s pretpostavkom da se radi o kafiću u koji inače znaš zalaziti, ili bar tvoji prijatelji, zamoliš prijatelja/icu/e da te upoznaju.
- ne zalijevaš curu s ničim ni pod koju cijenu, niti joj uletavaš sa 'ljepotice, oči su ti kao zvijezde na nebu, jel ti tata terorist,..' i svim ostalim ljigavim uletima koji ne da nisu simpatični nimalo nego su retardirani i psihopatski.
- ako je stvarno neka random osoba, ne uletavaš na prvi pogled nego prvo malo očijukaš na daljinu. Osmijeh, gledanje u oči, namigivanje, etc. Ako te ignorira, ima hladan osmijeh, vrišti od smijeha - ne prilazi!
- ako curu znaš iz viđenja ili malo bolje - humor je uvijek pozitivna stvar. Slučajno se nadovezeš na nešto što ona priča s nekim duhovitim komentarom, naravno ne prekineš je nepristojno usred priče.
- pričaš o školi, obitelji, kućnim ljubimcima, najnovijem filmu, glazbi... tema ima milijun. A i da nastane 'akward' tišina - u jednom trenutku će vam postati glupo, nasmijat ćete se i nastaviti pričati.

Vani, u klubu.
- ako je ne poznaješ/prvi put vidiš - očijukanje na daljinu ( oči, gledanje, osmjehivanje, ostalo ) ti je sigurni pokazatelj zanimaš li ju imalo.
- uvijek joj možeš prići i ponuditi da je počastiš s pićem, ako te odbije - probaj malo nagovoriti ali ne navaljuj.
- možeš probati plesati s njom ( ono, približiš joj se dok pleše i ako prihvati na konju si )

Predstavljanje.
- ja sam xy, mogu li te počastiti pićem
- ja sam xy, znam te preko njega i njega
- ja sam xy, moja mama ti predaje kemiju
- ja sam xy, .....
- kužite.
- najlakše je ako imate zajedničke prijatelje.

Kacunar
20.12.2011., 00:01
ma kako funkcioniraju ta uletavanja? na koji način? ja sam socijalno retardirano dijete pa pitam... dakle, primjer: vidim u kafiću curu koju bi htio upoznati. o njoj ne znam ništa kao ni ona o meni. kad bih joj prišao što bih trebao reći? hej/bok/ćao, ja sam xy? "slučajno" ju proliti nečim? neki drugi ulet (kakav?)? i kad bih se predstavio, što razgovarati dalje? ne mogu održati komunikaciju na neko duže vrijeme (osim ako je ta osoba elokventna) i onda bi nastala ona awkward šutnja itd... dakle, što vi kažete kad uletavate nekoj nepoznatoj osobi?
nikad nisam uletio ni jednoj curi, ali me zanima za ubuduće.

p.s. korisnik "stefandelic" nije moj klon mada imamo slične karakteristike.

počmi uletavat , jedan i jedini način za naučit i oslobodit se grča ako ga imaš, nećeš na forumu naučit sigurno jer teško da forumske savjete u ovim slučajevima moš uzimat zdravo za gotovo

aj za početak nek ti aesin post bude vodilja nekakva

ivan666999
20.12.2011., 00:07
jednostavno joj priđeš i kažeš na uho .." mačko ja bi te čačko " xD

jen-dva
20.12.2011., 00:08
škorpione/stefane iz kojeg ste grada..:ne zna:
ako ste zg, izađite jean put sa njin (http://www.forum.hr/member.php?u=333700)vanka pa ćete povatat kako i šta..:mig:

tomormfvz
20.12.2011., 00:54
Nema mi druge nego da uzmem stvar u svoje ruke, najgore šta mi se može dogodit je odjeb, al sam zato i pitao ak je opče pametno uletavat curi koja te ne primječuje, a vidi da ju gledam, a i može te opet gledat, bezveze kolko sam skužil nema pravila.

Moj zaključak:
Ak ti se cura svidi dođi do nje i riskiraj pa šta bude, ako prođe kumunikacija onda joj se sviđam bar malo, pa malo porazgovaramo i to je to, i onda barenje xD

Scorpione
20.12.2011., 14:57
U kafiću.
(...)
Vani, u klubu.
(...)
Predstavljanje.
- ja sam xy, mogu li te počastiti pićem
- ja sam xy, znam te preko njega i njega
- ja sam xy, moja mama ti predaje kemiju
- ja sam xy, .....
- kužite.
- najlakše je ako imate zajedničke prijatelje.
hm, da, ali glupo mi je onako, stvoriti se odjednom pred njom i ponuditi ju pićem ili tako odjednom početi razgovor, a da uopće ne znam tko je ona (i/ili da ona ne zna tko sam ja). mnogo mi je lakše ako je još netko samnom.
jedina tema o kojoj mogu dulje razgovarati je škola, ali mi je glupo razgovarati o školi kada sam vani.
a i kad bih plesao s kojom zasigurno bi bila barem 20 cm viša od mene (zbog štikli/moje niskoće/...)
počmi uletavat , jedan i jedini način za naučit i oslobodit se grča ako ga imaš, nećeš na forumu naučit sigurno jer teško da forumske savjete u ovim slučajevima moš uzimat zdravo za gotovo

aj za početak nek ti aesin post bude vodilja nekakva
kako da uletim kad uopće i ne idem van. znam da trebam počet uletavat, ali za to ću vjerojatno pričekati sljedeće ljeto. aesine savjete ću svakako uzeti u obzir kada budem izlazio. :mig:

škorpione/stefane iz kojeg ste grada..

ja sam iz jednog malog mjesta koje je po zimi mrtvo. sljedeće godine možda odem u zg na faks, ne znam još.

Aese
20.12.2011., 15:19
hm, da, ali glupo mi je onako, stvoriti se odjednom pred njom i ponuditi ju pićem ili tako odjednom početi razgovor, a da uopće ne znam tko je ona (i/ili da ona ne zna tko sam ja). mnogo mi je lakše ako je još netko samnom.
jedina tema o kojoj mogu dulje razgovarati je škola, ali mi je glupo razgovarati o školi kada sam vani.
a i kad bih plesao s kojom zasigurno bi bila barem 20 cm viša od mene (zbog štikli/moje niskoće/...)

Mi ne volimo kad dečko fura svog frenda da se upozna s nama. Automatski si manje seksi. :o
Pa jel bitno što si niži? Ja sam uredno u štiklama viša od svog dečka pa ga to ne sprječava da pleše i izlazi sa mnom.

Mislim, ako te takve gluposti brinu čemu onda uopće prilaziti curi?
Pa najseksipilnija stvar na muškarcu je samopouzdanje. Nemoj se spuštati ispod te cure - budi ravnopravan. Ne gledaj je kao kraljicu ( osim tu i tamo u krevetu :o ) jer to nije. Nema razmišljanja o tome što ako me odbije, ja nisam dovoljno dobar, ovo ono, što ako prasne u smijeh.

ivan666999
20.12.2011., 15:26

kako da uletim kad uopće i ne idem van. znam da trebam počet uletavat, ali za to ću vjerojatno pričekati sljedeće ljeto. aesine savjete ću svakako uzeti u obzir kada budem izlazio. :mig:

ja sam iz jednog malog mjesta koje je po zimi mrtvo. sljedeće godine možda odem u zg na faks, ne znam još.
pa reci jednostavno da si šonjo :p

tomormfvz
20.12.2011., 18:37
Aese...

Ček ti sad očeš meni reči da je normalna stvar doči do cure koju prvi put vidim u životu, a opče ne obrača pažnju na mene do tada, ako mi se svidi i da joj s vedra neba se samo odjednom pojavim kraj nje. Pa nemam nikakve šanse, to je tebi samopouzdanje? Ja neču tak jer znam da bu me odjebala na takav način, ti bi me prva zar ne...

Po meni je bolje ak mi se cura svidi da ju gledam i onda ako me primjeti da joj se nasmijem i gledam ju u oči par puta, i dok mi se smiješi i gledam me onda je odma lakše priči curi, samo je finta kaj se meni puno cura vani svidi, a rijetko koja mi daje signale povratne, a ja gledal sam prošli put jednu preko 30 min al jbg mutavo mi je bilo joj dojdti do nje još je s curama bila ja s muškom ekipom, kaj možda sam trebal dojti do nje i probat započet kumunikaciju, po cjenu odjeba i ismijavanja ?

Zato je prek neta lakše jer ju upoznaš malo, pa pozoveš na kavu i onda razgovarate i tak to: I opče nije istina ak cura pristane na kavu da te oće i da se oće ljubiti s tobom, bil sam s 2 cure u zadnjih 3 tjedna vani i sam smo pričali tak nekih 30 min, vjerojatno nisam zanimljiv bio :)
I opče na kavi nije fora poljubit curu... a dobro još sam amter tek sam počel sad s 21 s curama malo :) trebal sam puno prije... sad bi bilo lakše
Jer rjetko koja cura bi te htjela da joj kažeš ti mi se sviđaš, ti čes mi biti prva :)
Nisam ružan valjda mnogi kažu da sam zgodan, ak sam zgodan zasto nemam curu xD samo frendice! moram si najti neku za novu kaj nem sam došel :)

Aese
20.12.2011., 18:42
- ako je stvarno neka random osoba, ne uletavaš na prvi pogled nego prvo malo očijukaš na daljinu. Osmijeh, gledanje u oči, namigivanje, etc. Ako te ignorira, ima hladan osmijeh, vrišti od smijeha - ne prilazi!
- ako curu znaš iz viđenja ili malo bolje - humor je uvijek pozitivna stvar. Slučajno se nadovezeš na nešto što ona priča s nekim duhovitim komentarom, naravno ne prekineš je nepristojno usred priče.

Vani, u klubu.
- ako je ne poznaješ/prvi put vidiš - očijukanje na daljinu ( oči, gledanje, osmjehivanje, ostalo ) ti je sigurni pokazatelj zanimaš li ju imalo.

Ti si pretpostavljam preskočio ovaj dio?

tomormfvz
20.12.2011., 18:54
A znam too, al ak se ona meni svidi jako, a ne daje mi te signale zar nije mutavo priči joj, ili je bolje riskirat po cjenu odjeba i ismijavanja...
Lakše je s tim signalima kao šta si navela... onda bar znam da me nebi odjebala, dobro nemora bit sigurno.Možda me gleda bezveze, ili gleda mog frenda pored a ne mene...
A i ak je normalna cura nebi te smjela odjebat ak joj dođeš niodkud i ak normalno razg i pristupiš joj.

Meni je neko reko da nema pravila u oba slučaja, te je najbolje riskirat po cjenu odjeba. Kao bolje da pokupim odjeb od meni drage cure, nego da živim u neznanju... Jel to ispravno?

no.name.
20.12.2011., 19:33
Aese ako si iznad 190 cm u štiklama ja bi te se bojao :kava:

Aese
20.12.2011., 20:32
A znam too, al ak se ona meni svidi jako, a ne daje mi te signale zar nije mutavo priči joj, ili je bolje riskirat po cjenu odjeba i ismijavanja...
Lakše je s tim signalima kao šta si navela... onda bar znam da me nebi odjebala, dobro nemora bit sigurno.Možda me gleda bezveze, ili gleda mog frenda pored a ne mene...
A i ak je normalna cura nebi te smjela odjebat ak joj dođeš niodkud i ak normalno razg i pristupiš joj.

Meni je neko reko da nema pravila u oba slučaja, te je najbolje riskirat po cjenu odjeba. Kao bolje da pokupim odjeb od meni drage cure, nego da živim u neznanju... Jel to ispravno?

Tko ne riskira ni ne profitira. :raspa:

Aese ako si iznad 190 cm u štiklama ja bi te se bojao :kava:

A ovisi u kojim štiklama. U većini nisam :raspa:

no.name.
20.12.2011., 20:42
Onda dobro xD
Jel bi bilo pre akward da si preko 190 u štiklama :lol:

tomormfvz
20.12.2011., 22:27
Tko ne riskira ni ne profitira. :raspa: :raspa:

Znači da riskiram po cjenu odjeba?

shotman
20.12.2011., 22:31
Znači da riskiram po cjenu odjeba?
Bože dragi, što se svi tu plašite odjeba. Ni prva ni zadnja koja će te odjebat :rolleyes:

uostalom, odakle znaš da će te odjebat ako nisi ni pokušao prići??? Možda ti se baš posreći :ne zna:

Gademz!
20.12.2011., 22:39
Kaj bi prilazio, nek ona priđe :rofl:

life_5
20.12.2011., 23:36
Ovako imam sljedeci problem... Upoznala sam jednog decka koji s kojim sam se odma "skuzila" i dopisujemo se skoro svaki dan, bili smo na kavi ugl mislim da je i on zainteresiran kao i ja... Ali brijem da mu je bed pric jer sam ja starija (ja skoro 19 a on ce 17 sad) pa ak moze savjet kak da ja njemu pridjem mozda ce bit lakse haha:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

tomormfvz
21.12.2011., 00:52
:rolleyes:uostalom, odakle znaš da će te odjebat ako nisi ni pokušao prići??? Možda ti se baš posreći :ne zna:

Pa, neznam al koja je vijerojatnost da uspijem s njom ak mi nedaje signale, male su šanse odjeb je 90%
A, ako me gleda i daje povratne signale bar neke, onda bar znam da su mi šanse bar kakve takve nekih 30 %

A ostalo je do pristupa: samopouzdanja i kataktera...

a) cura mi se sviđa, ne obraća pažnju (sramežljiva je, ledena kraljica)
- ak probam, i odjebe me znam na ćemu sam dobijem odjeb i ismijavanje
- ak ne probam grizem se zašto nisam probao, al bar nisam bil ismijan
b) cura mi se sviđa, daje povratne signale ( zabavna, koza)
- ak ne probam grizem se žašto nisam probao, al bar nisam bil ismijan

Zaključak: Ak očes imat s tom curom šta pokušaj pa šta bude, odjebat ce te pa šta bar bum znal na čemu sam.
Malo gubim, puno dobim. Al sam reko da je lakše ak ti povrati signale, al opet nemora to znaciti to. Al ak probam bar nisam ispal papak.

Jel tako vjerojatno jeste :)

ivan666999
21.12.2011., 01:24
jednostavno joj kažeš da ti je 25 cm u opsegu, ako to nepopuši nece niš ! :D

Maky993
21.12.2011., 12:51
Pa, neznam al koja je vijerojatnost da uspijem s njom ak mi nedaje signale, male su šanse odjeb je 90%
A, ako me gleda i daje povratne signale bar neke, onda bar znam da su mi šanse bar kakve takve nekih 30 %

A ostalo je do pristupa: samopouzdanja i kataktera...

a) cura mi se sviđa, ne obraća pažnju (sramežljiva je, ledena kraljica)
- ak ne probam grizem se zašto nisam probao, al bar nisam bil ismijan
b) cura mi se sviđa, daje povratne signale ( zabavna, koza)
- ak ne probam grizem se žašto nisam probao, al bar nisam bil ismijan

Zaključak: Ak očes imat s tom curom šta pokušaj pa šta bude, odjebat ce te pa šta bar bum znal na čemu sam.
Malo gubim, puno dobim. Al sam reko da je lakše ak ti povrati signale, al opet nemora to znaciti to. Al ak probam bar nisam ispal papak.

Jel tako vjerojatno jeste :)

Kakvo ismijavanje, pa ne vrti se cijeli svijet oko tebe da te sva ekipa u kafiću/klubu/bilo gdje gleda dok prilaziš curi. Majko mila :facepalm:

IdFightForYou
21.12.2011., 13:30
Jel može cura prić dečku i kak? kaj nije to malo čudno?

stefandelic
21.12.2011., 15:11
škorpione/stefane iz kojeg ste grada..:ne zna:
ako ste zg, izađite jean put sa njin (http://www.forum.hr/member.php?u=333700)vanka pa ćete povatat kako i šta..:mig:

Ja sam ti iz Mostara (ako znas di je to) zapadna (Hrvatska) strana.
Ima puno kafica u koje izlazim ali ja neznam o cemu cu razgovarat i ukocen sam

coa86
21.12.2011., 16:06
A isto svi izvodite filozofije iz ovoga... jednostavno dođeš do cure i počneš ju podjebavat, onda joj zašprehaš frendicu, kad frendica ode vratiš se i posvetiš samo njoj i pričaš joj naravno samo o sebi. Ako te odjebe veliš a jebiga iovako sam prezgodan za tebe. Meni uvijek uspije. :ne zna:

tomormfvz
21.12.2011., 17:46
Znači ak mi se cura sviđa:
Prvo pokušam sa govorom tijela: Pa ju gledam u oči više nego druge cure, tek tolko da me primjeti dok me primjeti opet ju gledam da me spazi...
Pročitao sam da nije bitno da te gleda u oči i to, nego da je bitno da te primjeti, dok te primjeti da možeš priči, da je jedino nekulturno ako dođeš u klub sa vrata da ju vidiš na šanku i odma daviš s nekim pričama, nego dok te spazi gledaš je neko vrijeme dok te vidi da ju gledaš onda joj smiješ priči, ako ti još da neki signal ili zadrži pogled 3-4 sec da je to to, i da onda smije priči...

-Priđem ako mi daje signele, samo po sebi ništa neznači, moram priči pa vidjeti šta bude.
-Priđem ako mi ne daje signele, samo po sebi ništa neznači, moram priči pa vidjeti šta bude.

E sada ako me odjebe da nije to ništ strašno, ako joj dođeš s normalnim uletom i pristojnim da samo najveca koza ce ti reči daj odjebi, vozi mali... da je to odjeb, a ne nikakva scena i šamar. I da se za to vrijedi potruditi da nema scena, a dobit je više nego vrijedna pa potruditi da puno dobim, a malo gubim ili obrnuto ako ne priđem i glumim papka.

Zanima me još samo to:

AK ME ODJEBE DA NEBUDE SCENA NEKIH ZA ISMJAVANJE(pristojan ulet-pristojan odjeb)tak, ili će bit nezainteresirana razgovorom na način da mi ne postavlja pitanja nego da ja nju samo ispitavam a ona odg jel to isto odjeb ili ?
Znači šamara nema???
Tnx

Aese
21.12.2011., 17:55
Neš ti nikad jebat :facepalm:

Nema formule koja garantira uspjeh. Ili probaš ili ne. :o

tomormfvz
21.12.2011., 18:22
Aese- Jebat je najmanji problem, al ja nisam takav, curu prvo moraš upoznat da ju želiš pohebat ;) ak se ponudi zašto ne ;)
+ Nema formule koja garantira uspjeh. Ili probaš ili ne. Ak je neuspjeh nema šamara?

Ma znam nisam glup, sada taktiziram mene je to kasnije primilo prije nisam izlazio, nisam se s curama družio, više nogomet i te muške ekipe di je malo cura...
Sad su svi našli si svoje ekipe propili se i propušili, ja sam ostao normalan s sokičima i nogometom, i sad nemam neku ekipu baš,2-3 frenda i svi imaju cure, sad mi je debilno ići sam a oni s curama, a i neugodnjak mi je to pitat njih za savjet...
Samo me zanima ovo još molim, iskren odgovor: Najgore kod odjeba kaj mi se može dogoditi je :
a) Odjebi, vozi malii
b) Nezainteresirana za razgovor, odgovara preko *urca, samo odg ne pita ništa- Jel to odjeb???
c) Šamar- s pristojnim uletom je moguć?

To je za cure koje jos nisam upoznao, i znao od prije...

celtic_fan
21.12.2011., 18:26
da, inače su cure super(wo)meni koji šamaraju dečke na svakom čošku kaj god ih pitaš... :rofl::rofl:
a i ono, to ti je ko da te mama ošamari, ništ jače ne boli... :D

tomormfvz
21.12.2011., 18:38
Koji odjeb mogu dobiti na ovaj moj način, da mi se svidi al da nedaje signale i da riskiram !!!
a) Kulturni: Imam dečka sory
b) Nekulturni: Daj odjebi, vozi mali!!!
c) Šamar- jel moguč s kulturnim uletom ...
d) Nezainteresirana za razg al govori: odg na moja pitanja ali ne pita mene ništa; jel to isto odjeb ili ?

life_5
21.12.2011., 19:22
Jooj Boze neces samar pokupit to ti garantiram.... Ovo pod D je najlaksi "odjeb" pricas tek tolko da vidi da si ne zainteresirana...

mIšIca:P
21.12.2011., 19:32
tomo :s :rofl: koje analize

Porta93
21.12.2011., 19:38
Kako prići curi/dečku ??

Tri koraka sim, a četiri tam i eto te prišo-la si

tomormfvz
21.12.2011., 20:12
Porta93- haha to je definitifno najbolje xD
mIšIca:P- haha ma je, treba se spremiti za drugi put ;) da skupim hrabrost, da ak ne prođe da znam kaj je najgore šta se može dogoditi.
life_5-Znači šamar nema šanse? ( ak je tako onda nemam fakat šta izgubiti )... Pa D je super ;) Samo ne C i B, A je ok :)

no.name.
21.12.2011., 20:47
Tomo u pm kakve analize ti provodiš, neš nikad saznati ak ne probaš...
Ali ćeš napisati vjerovatno knjigu o nekoj statistici kako priči curama...

jen-dva
21.12.2011., 20:49
inače, ovo su sve moji klonovi, samo vas prcan..:kava:

no.name.
21.12.2011., 20:53
Živio sam u zabludi cijelo vrijeme :cry:

life_5
21.12.2011., 21:03
Porta93- haha to je definitifno najbolje xD
mIšIca:P- haha ma je, treba se spremiti za drugi put ;) da skupim hrabrost, da ak ne prođe da znam kaj je najgore šta se može dogoditi.
life_5-Znači šamar nema šanse? ( ak je tako onda nemam fakat šta izgubiti )... Pa D je super ;) Samo ne C i B, A je ok :)

Ja sam prognozirala da je D najlogicniji jer i ja ak nekog se ocu rijesit se tak ponasam:D

Scorpione
21.12.2011., 21:51
ah, baš ste zle, vi žene... :(

life_5
21.12.2011., 22:00
Ma nismo:) dobre smo mi:P

tomormfvz
21.12.2011., 22:28
Veli frend da je jednom on odjeb njoj napravil veli, e curo neš ti mene nogirat nego ću ja tebe a ti plaći :) A lik je zenskaroš

Dobro kaj se odjeba tiće ak smo eliminirali šamar onda ok
Onda nemam ni šta izgubit, moram vidjet pa šta bude :)
Puno dobim, malo gubim ak je to tak kak velite ;)

melo_man
21.12.2011., 22:41
tomo odakle si ti :D trebali bi ja i ti van jednom pa da te vidim u akciji

Leeds United
21.12.2011., 23:09
majke mi polomio sam se dok sam čitao "Tomine analize" :rofl::rofl:
Strašno nešto :D
Vrištanje :rofl:

JohnnieSleeper
21.12.2011., 23:13
Kakav šamar pobogu, jedino ako ju ščepaš onako sočno za dupe ko seljak ili šta ja znam, a ona nadrkana, upravo ju odjebo dečko ili tako nešto. Ne znam što se još mora poklopiti za šamar...

Kacunar
21.12.2011., 23:21
prije će tomo njima počet dilit šamare :kava:

tomormfvz
22.12.2011., 00:25
ok momci i cure fala vam sad je vrijeme za akciju ;) Šamar nem dobil 100% yupiii !!!

http://www.youtube.com/watch?v=ktDxlzKR7hw :)

melo_man: je fakat, pa ja sam tek sad počel izlaziti prije 2-3 tj ( a nisam uletaval nikad tak bezveze curi nekoj koju nepoznam )
Leeds United: To mi je dobro cure vole humor, valjda.
JohnnieSleeper: E care fala na ovom, sad mi je 50% lakše, haha ja i seljak nebo i zemlja ;) je no onda je lakše ubacit se u razgovor, nego pokupiti šamar cool :)
Kacunar: ahhahahahha taj film neš gledal ;O