PDA

View Full Version : Tablete i vitamini za kosu

stranice : 1 2 [3] 4 5

saharasaharović
17.01.2010., 20:55
ja koristim merzove kapsule i ok su....

Zhuta
18.01.2010., 06:25
jedino što mi dosad nije pomoglo oko masnoće kose, ali možda pomogne sad kad pijem dvije na dan... Eto moje iskustvo.

Nisam baš sigurna da će ti Merz pomoći u smanjenju masnoće vlasišta. :ne zna:

zrinka18
18.01.2010., 15:46
koristila merz 3mj, znaci 3 kure, od 4 do 7 mj. piju se 2 puta 1 na dan.
efekt-nikakav.
pila sam i plibex - koza mi je postala koma.
cula sam da je Hair Force od Kala bomba. sad njih pijem i nadam se nekom efektu jer sam ocajna.

MacMacMac
18.01.2010., 19:41
Mozda ti nemas nikakvih problema sa unosom vitamina i minerala i zato od tih tableta nema nikakve promene. Mozda je kod tebe neki drugi problem u pitanju koji moras resavati.

Lutijena
19.01.2010., 17:36
kako izgledaju te merz tablete? Tražim na google,ali ne mogu naći.

blenta
19.01.2010., 17:55
http://www.librabgd.rs/img/image/Slike%20Pakovanja/Pakovanje%20bocica.jpg

Hazel Silk
19.01.2010., 17:56
http://www.pinkmelon.de/wp-content/uploads/2009/01/mrz0022_b-teaser1.jpg

Lutijena
19.01.2010., 18:07
Hvala :)
Kiss

djevojka-broj-8
19.01.2010., 19:21
može li mi netko rec koliko kostaju inneov tbl?? i koliko traje 1 pakiranje? citala sam da treba 3mj da počnu djelovat pa da znam unaprijed koliko ce me to najmanje kostat.

Hazel Silk
19.01.2010., 20:42
može li mi netko rec koliko kostaju inneov tbl?? i koliko traje 1 pakiranje? citala sam da treba 3mj da počnu djelovat pa da znam unaprijed koliko ce me to najmanje kostat.

Oko 200ak kn.Koje god tablete da uzimaš, trebaš čekati 2-3 mjeseca da bi primjetila neke pozitivne rezultate. :)

Hazel Silk
19.01.2010., 20:52
Pijem Kal već tri mjeseca i nema pomaka :flop: Kosa raste 1cm mjesečno, ali malo manje ispada. Ne znam da napravim sad pauzu ili da pijem još mjesec-dva? Mislila sam probati Forcapil ili Merz :ne zna:

bubbly
24.01.2010., 18:59
Evo da se i ja uključim sa svojim iskustvima. Kosa mi je jedno vrijeme enormno ispadala, pa sam počela piti FORTE PHARMA- EXPERT CHEVEUX. Nakon samo 3 tjedna primjećujem da mi puno manje ispada kosa. Nisam baš vidjela da je netko spominjao te tablete, očito nisu baš poznate. To je francuski proizvođač, prodaju se isključivo u ljekarnama, ne sjećam se točno koliko koštaju, al znam da su dosta skupe, preko 100kn za 28 tableta. Uglavnom ja sam zadovoljna, kosa mi puno manje ispada, i imam puno mlade kosice :cerek:

luce m@ra
27.01.2010., 18:55
ja sam pocela piti Nutricap kapsule prije neka 2 tjedna i primijetila sam da su mi nokti cvrsci, ne pucaju tak lako kao prije. na kosi nisam primijetila nikakve promjene zasad. ugl, ove kapsule imaju manje vitamina B kompleksa nego ostale slicne pa ne poticu tolko apetit. sadrze aminokiseline bogate sumporom koje jacaju keratin, a takodjer uz vitamine, sadrze i nezasicene masne kiseline, linolnu i linolensku :)

plavusaxxxxxx
01.02.2010., 10:03
Jeli netko probao fitoval tablete!? ja koristim Merz već neko vrijeme, al bih htjela promjenu, budući da su i jeftinije, pa me zanima da li se isplati zamijeniti Merz sa Fitovalovim tabletama!?

m@non
01.02.2010., 13:37
Evo ja taman završavam treću turu Merza, nema nikakve promjene na kosi, brzina rasta je ista, 1 cm ili manje mjesečno, ali manje opada. Sad, da li je to posljedica Merza ili sam se olinjala koliko sam se mislila olinjati, ne bi o tome:ne zna: Nisam nešto preoduševljena. Nokti mi tak pucaju kak nikad prije nisu. Tak da mislim da ih više ne budem koristila.

disorder007
01.02.2010., 15:01
Ja sam počela piti B komplex i već vidim promjenu na noktima. Za kosu ćemo vidjeti :)

Zhuta
01.02.2010., 18:33
Koliko koštaju Hair Force od Kala?? Koliko je tableta unutra??

Iskreno mislim da kod tih tableta za kosu jako veliku ulogu ima placebo efekt. :D

disorder007
01.02.2010., 19:26

Iskreno mislim da kod tih tableta za kosu jako veliku ulogu ima placebo efekt. :D

Kao i kod većine "lijekova"

plavusaxxxxxx
01.02.2010., 19:57

ja bih tako htjela probati taj Hair Force od Kala, al toga kod mene nema:(

Zhuta
01.02.2010., 21:19
ja bih tako htjela probati taj Hair Force od Kala, al toga kod mene nema:(

Kako ga nema, gdje si to ti??

plavusaxxxxxx
03.02.2010., 20:19
Kako ga nema, gdje si to ti??

U Požegi, danas sam bila u tri ljekarne i rekli su mi da ih mogu naručiti ako hoću

LelaSt
06.02.2010., 13:16
Meni je bas pocela ispadat kosa i dosta se stanjila i ostetila pa sma pocela piti Merz Special tablete.
Nakon dva miseca mi je i frizetrka rekla da mi se bas popravila kosa...
Medjutim onda sam prestala pit.. pa me zanima... one koje su koristile tablete koliko dugo ste ih pile?
Ja racunam ide proljece, pa nebi bilo lose opet ih pit :-)

jpnsankaijuku
06.02.2010., 22:07
ja koristim merz dugo i zadovoljna sam

plavusaxxxxxx
07.02.2010., 12:03
i ja sam zadovoljna s merzom:) tako da ne mislim ga ni mijenjati

Anubisova Robinja
07.02.2010., 12:59

142 kn / 60 kapsula

Ako je stvar u placebu, onda mi je drago što sam mu podložna, s obzirom na rezultate :D

Rainbow Lady
07.02.2010., 13:22
142 kn / 60 kapsula

Ako je stvar u placebu, onda mi je drago što sam mu podložna, s obzirom na rezultate :D

Jel pomaže što taj Kail? Ja sam pila Merz, od njega mi samo nokti ojačali, kosa nula bodova. Nisam se šišala godinu i pol dana, a kosa mi još nije željene dužine. Imala sam kosu malo iznad ramena,sada mi do pola leđa,ali ne raste više....:( vrhovi nisu ispucani, non-stop ju maltretiram maskama, pakunzima itd,ali neće kuja da naraste onako kako bi ja htjela. :p
Mislim se konačno otići šišati, podrezati vrhove i skratiti dio uz lice,ali bih odmah počela nešto piti da mi ubrza rast.
Dakle, jel taj Kail fakat pomaže? Znam da ga dosta ljudi hvali. :)

chiasm
07.02.2010., 14:14
sori cure ako sam propustila, samo ako mi netko moze dati kratak odgovor, bas sam potrosila Merz, mogu li odmah poceti piti KAL?
thx :)

Jel pomaže što taj Kail? Ja sam pila Merz, od njega mi samo nokti ojačali, kosa nula bodova.

:s :s :s

Anubisova Robinja
07.02.2010., 17:26
Jel pomaže što taj Kail? Ja sam pila Merz, od njega mi samo nokti ojačali, kosa nula bodova.

I ja sam krenula s Merzom, ista stvar kao i kod tebe. Onda prešla na Kal, i kako sam u onoj temi "Kako do duge kose" rekla sve - neću se ponavljati :zubo: samo - kosa mi sad u prosjeku raste 2 cm mjesečno :eek:
Pa, rekla bi da je i Kal imao tu svoje prste :rofl:

Rainbow Lady
07.02.2010., 20:56
I ja sam krenula s Merzom, ista stvar kao i kod tebe. Onda prešla na Kal, i kako sam u onoj temi "Kako do duge kose" rekla sve - neću se ponavljati :zubo: samo - kosa mi sad u prosjeku raste 2 cm mjesečno :eek:
Pa, rekla bi da je i Kal imao tu svoje prste :rofl:

Da ne pretražujem ja sad tri dana postove..znači pali taj Kal ,a? :D
Koliko para treba izdvojiti?

Zhuta
07.02.2010., 22:28
Da ne pretražujem ja sad tri dana postove..znači pali taj Kal ,a? :D
Koliko para treba izdvojiti?

Par postova iznad ti piše da koštaju 142kn/60kom.

KOliko se dnevno pije, jedna ili 2??

chiasm
08.02.2010., 00:48
ja sam na tresnjevci, zna li netko koja bi mi otprilike visemanje bliska apoteka mogla drzati Kal? :)

TheProvense
08.02.2010., 07:16
ja sam na tresnjevci, zna li netko koja bi mi otprilike visemanje bliska apoteka mogla drzati Kal? :)

ona na samom raskrižju, u blizini vrtića potočnica..nova cesta.
mislim da je naziv ljekarne "vaše zdravlje" ili nešto slično tome

naereid
08.02.2010., 09:28
142 kn / 60 kapsula

u kojoj ljekarni koštaju 142 kn? jer je u ranijim postovima pisalo da su 170-190 kn. ušteda je ipak ušteda :cerek:

plavusaxxxxxx
08.02.2010., 10:55
znači kal osim što jača kosu i ubrzava njezin rast je li tako!?

chiasm
08.02.2010., 12:23
ona na samom raskrižju, u blizini vrtića potočnica..nova cesta.
mislim da je naziv ljekarne "vaše zdravlje" ili nešto slično tome

aaa ona s reklamom "hrcete li?" :zubo:

TheProvense
08.02.2010., 13:13
aaa ona s reklamom "hrcete li?" :zubo:

neznam tu reklamu :p
evo ti br, nazovi, pa pitaj imaju li kal..iako mislim da sam vidjela tamo, 99% sigurna da jesam..
3094-303..

chiasm
08.02.2010., 14:00
ma ona blizu kockarnice mislim :rofl:

TheProvense
08.02.2010., 19:14
ma ona blizu kockarnice mislim :rofl:

glavno da ti znaš za kockarnicu :rofl: :rofl:
'ko šiša ljekarne, zar ne? :rofl:
:kiss:

Anubisova Robinja
08.02.2010., 20:19
KOliko se dnevno pije, jedna ili 2??

Može se i jedna i dvije - meni je jedna čisto dovoljna, a i nekako mi nije drago previše trpati te "kemije" u sebe :D

u kojoj ljekarni koštaju 142 kn? jer je u ranijim postovima pisalo da su 170-190 kn. ušteda je ipak ušteda :cerek:

U Velikoj Gorici - u svim ljekarnama je ista ta cijena. I za divno čudo, ima ih svaki put kad dođem po njih... :no: sad kad krene navala, možda se to promijeni :rofl:

chiasm
08.02.2010., 21:46
glavno da ti znaš za kockarnicu :rofl: :rofl:
'ko šiša ljekarne, zar ne? :rofl:
:kiss:

pa znam kad ih je pun k i idu mi na zivce enormno, brojali smo ih decko i ja, od cibone do remize ih je nekih 7, bljuje mi se na ljude koji nemaju niceg drugog u zivotu nego to :o
a za Hrcete li? znam jer snimam zanimljive fotke dementnog zagreba za flickr album, nije da je ovo bas dementno ali je reklama dovoljno blesava a pogotovo kako je slucajno ispala na fotki :rofl:

LadyMA
09.02.2010., 11:28
Evo, ja sam sinoć kupila u dm-u DAS GEHUNDE PLUS vitalizirajući kompleks za kosu, košta oko 17 kn.
Piše da je za poticanje rasta kose, sadrži 10 mg cinka i 8 važnih vitalnih stvari.
A sad...
Tražila sam po netu sastavke nekih drugih tableta/vitamina za kosu kao što je Fitoval ili Nutrival, i vidim da sve imaju više sa stojaka nego ovo moje. Mislim, nije to ništa čudno, s obzirom na cijenu i to.
Uglavnom, ne čini mi se uopće loše! Napisat ću vam sastav pa možemo prokomentirati.

Cink 10,0 mg
B1- 1,4
B2 1,6 mg
B12- 1,0 ng
biotin- 150 ng
folna kiselina- 200 ng
niacin- 18, 0 mg
pantotenska kiselina- 6,0 mg

Općenito mislim da tablete i vitamini za kosu pomažu, samo da se treba potrefiti ono šta čovjeku u tom trenutku nedostaje ili ne uzima dovoljno.
Tako sam ja primijetila da mi je od prve ture fitovala kosa ispadala osjetno manje, bila sam oduševljena, a i brže mi je rasla! Poslije toga sam ih još pila u 2 navrata, ali nije bilo takvih pomaka. Izgleda da tijelo dobije što mu je falilo.
Ove tablete su za 2 mjeseca, stvarno mi nse ne čini loše. U postocima preporučene dnevne doze svi ovi sastojci su od 100% pa do 300%. Ja sam ih sinoć počela piti.
Ma i da je placebo, nije me briga, jer dok pijem takve vitamine, uvijek više pazim na kosu pa mislim kak mi je već bolja, a to je pozitivno! ;)

plavusaxxxxxx
09.02.2010., 11:38
Evo, ja sam sinoć kupila u dm-u DAS GEHUNDE PLUS vitalizirajući kompleks za kosu, košta oko 17 kn.

vau, kupit ću si i ja to!! jel može fotka:D

LadyMA
09.02.2010., 12:05
vau, kupit ću si i ja to!! jel može fotka:D

Evo jeee! ;)

http://i45.tinypic.com/24yaa8g.jpg

chiasm
09.02.2010., 14:17
neznam tu reklamu :p
evo ti br, nazovi, pa pitaj imaju li kal..iako mislim da sam vidjela tamo, 99% sigurna da jesam..
3094-303..

e nisam nasla tamo i teta ne podrzava Kal kao firmu pa me uputila na biljnu ljekarnu na uglu Dobojske gdje su bile, za 180 :)

luce m@ra
10.02.2010., 16:50
jel netko probao ovo?
http://slike.planet-lepote.com/xinha/slike/obraz_in_telo/medex_kolagen_v_prahu.jpg

Zhuta
11.02.2010., 14:16
142 kn / 60 kapsula

ček ček, 142kn!? :eek:
Na njihovim stranicama piše 170kn.
Kako to??
Kad si zadnji put kupovala??

chiasm
11.02.2010., 14:41
Kako to??

ja sam prekjucer platila 180 :kava:

Anubisova Robinja
11.02.2010., 19:01
Kako to??

A eto, uslikam ako ti se toliko nemoguće čini :rofl:
Prije kojih 15-ak dana...

djevojka-broj-8
11.02.2010., 19:32
ja sam u onoj ljekarni kod dolca, tamo dolje, platila 170 kn, danas. ali da znam za ubuduce, gdje nadjem te za 140?.primijetila sam da imaju cudan, zapravo odvratan miris. morat cu ostavit kutije otvorenu prvo da se uzlufta:rofl::rofl: rok trajanja nije isteko. prvo sam to pomislila. sad ne znam koliko da pijem za pocetak, jednu ili dvije? i kaze teta u ljekarni da je nakon 3 mj potrebna pauza. ja sam mislila da se tek nakon 3 mj stanje malo popravi a onda još 3 da tablete daju maksimum.

chiasm
11.02.2010., 22:28
ja pijem po jednu... i da, moje nemaju mirisa :confused:

plavusaxxxxxx
12.02.2010., 08:11
Evo jeee! ;)

http://i45.tinypic.com/24yaa8g.jpg

hvala, kupila sam si ih jučer:)
ja pijem jednu na dan,ti? mislim tako piše na ambalaži, valjda će imati neki efekt, mislim obzirom na cijenu:D

LadyMA
12.02.2010., 08:47
hvala, kupila sam si ih jučer:)
ja pijem jednu na dan,ti? mislim tako piše na ambalaži, valjda će imati neki efekt, mislim obzirom na cijenu:D

I ja jednu, tako piše, a u usto pijem i posebno cink jednu dnevno. Isto Das gehunde plus. I ne prekoračujem dnevnu dozu cinka tako da je u redu, a više će pomoći, ako uopće bude. Mislim, cink je dobar za još stvari.
A valjda će i ovo pomoći. Mislim, svakako je dobro unositi više tih tvari što pomažu kosi. A ovako ćemo dva mjeseca unositi kontinuirano, valjda će biti pomaka.

Anubisova Robinja
12.02.2010., 12:03
ja pijem po jednu... i da, moje nemaju mirisa :confused:

Hm...moje imaju ne bajni miris :confused: možda si prehlađena pa ne osjetiš? :rofl:

chiasm
12.02.2010., 13:42
Hm...moje imaju ne bajni miris :confused: možda si prehlađena pa ne osjetiš? :rofl:

nisam :mig:
imaju al tek kad uvalim nos unutra, nije da sam inace osjetila kad mi stoji na stolu pa izvadim jednu :p

disorder007
12.02.2010., 19:02
Ja mogu reći da je meni od B Complexa kojeg pijem nekih mjesec i pol vidljivo narasla kosa,neka 2 cm. I imam puno male kosice :cerek:

Hazel Silk
12.02.2010., 19:34
Ja mogu reći da je meni od B Complexa kojeg pijem nekih mjesec i pol vidljivo narasla kosa,neka 2 cm. I imam puno male kosice :cerek:

Plibex ili neki drugi? :)

chiasm
12.02.2010., 20:22
eh, onda i ja kupujem kad potrosim KAL:D

plavusaxxxxxx
13.02.2010., 08:55

B Complex je baš naziv te bočice!? to ima u svakoj ljekarni?

disorder007
13.02.2010., 10:09
Plibex ili neki drugi? :)

Prvo sam imala baš kutijicu B complexa,zeleno bijelu neku,a sad sam kupila Plibex jer ih ima više :mig:

djevojka-broj-8
13.02.2010., 14:16
tablete sam stavila van na krpu, stajale su tako odkad sam ih kupila. i zakljucila sam da to bočica zaudara:rigo::rigo: pa sam nju oprala u nadi da ce taj smrad nestat.
a sto se doze tice, 1.mj cu ih pit 2 dnevno, ujutro i navecer a kasnije cu po jednu.s obzirom da se jako linjam mislim da mi je to najbolje.

chiasm
13.02.2010., 16:16
tablete sam stavila van na krpu, stajale su tako odkad sam ih kupila. i zakljucila sam da to bočica zaudara:rigo::rigo: pa sam nju oprala u nadi da ce taj smrad nestat.
a sto se doze tice, 1.mj cu ih pit 2 dnevno, ujutro i navecer a kasnije cu po jednu.s obzirom da se jako linjam mislim da mi je to najbolje.

mislim da je sad doba linjanja, to mi je i teta u ljekarni rekla, ja se sjecam da sam jos s 16 ocajavala zbog kose, onda mi je ocajno ispadala nakon 2 blajhanja, a nakon tog je uvijek bila srednja zalost i vise ju nisam blajhala ali ju farbam i dalje svakih 5-6 tjedana... :(
pijem 1 dnevno jer su duplo skuplje od merza, na engl pise 3 dnevno a na nasoj etiketi 1-2 dnevno, valjda ce i jedna sta pomoci a kako je netko rekao, radije trpam sto manje kemikalija u sebe :p

Anubisova Robinja
13.02.2010., 20:11
pijem 1 dnevno jer su duplo skuplje od merza, na engl pise 3 dnevno a na nasoj etiketi 1-2 dnevno, valjda ce i jedna sta pomoci

Ja na to gledam kao čistu zavjeru...što više trošiš njihov proizvod više ga kupuješ... na to ne nasjedam :ne zna: I ja sam konzument jedne na dan pa ipak vidim rezultate :D

dada89
19.02.2010., 16:47
Uzimam nutrival plus kapsule i nije mi jasno do kada se smije uzimati?Za nutrival obične kapsule piše 1-2 mjeseca kura pa pauza,a za ove plus ne piše ništa :rolleyes:

dada89
03.03.2010., 13:56
Zna li neko? Zaboravila sam pitati tetu u ljekarni :rolleyes:

deya
07.03.2010., 19:16
Moguće da ti je i za te Nutrivale tako s pauzom.

Ali, ako su po sastavu samo B vitamini, i vidiš da ti koriste,
možda i nema potrebe za pauzom.
Obično su u svim tim vitaminskim dodacima prehrani stavljene dnevno preporučene količine (%RDA),
a to je obično neki minimum nutrijenata, koji nikako ne može izazvati hipervitaminozu, ili sl.

djevojka-broj-8
09.03.2010., 16:56
ja sam koristila kal od polovice drugog mj i izbile su mi dleke po licu(obrazi i brada):eek::eek: (koristim i yaz pa možda i to ima nekog utjecaja) kosa mi manje otpada ali posto se pretvaram u dlakavo cudoviste prestajem s njima. sad me samo zanima oce te dlake otpast nekon prestanka uzimanja kala i yaza?? nisu to dlake ko na nogama nego one svijetle, za sada kratke ali su vidljive, barem meni pa sam ocajna zbog toga:(:(

chiasm
09.03.2010., 19:00
ja koristim kal mozda mjesec dana i nisam primjetila nesto takvo, imala sam to iskustvo jos pred vise godina ali zbog kontracepcijskih tableta :(

djevojka-broj-8
10.03.2010., 11:17
i kako da se sad rijesim tih dlacica?:misli::misli: mozda je i meni od yaza:ne zna: idem kod derm za 2tjedna pa cu vidit sta mi ona savjetuje u vezi opadanja kose. podrucje na kojem mi ispada se siri:mad::mad: ali u globalu sam nakon pranja skuzila da manje kose otpadne. da je kraca još bi je se vise na glavi zadrzalo

mala_zg23
10.03.2010., 16:50
jel ima netko za preporučiti koje tablete za jačanje kose tj.korjena? imam ekst. i bojim se da će mi kosa biti u užasnom stanju kad ih skinem.

chiasm
11.03.2010., 21:13
i kako da se sad rijesim tih dlacica?:misli::misli: mozda je i meni od yaza:ne zna: idem kod derm za 2tjedna pa cu vidit sta mi ona savjetuje u vezi opadanja kose. podrucje na kojem mi ispada se siri:mad::mad: ali u globalu sam nakon pranja skuzila da manje kose otpadne. da je kraca još bi je se vise na glavi zadrzalo

meni ne ispada puno ali je u k generalno, javi sto saznas ;)
ne uzimam kontracepcijske tablete vec jako dugo i zao mi je sto sam ih ikad uzimala.

Zhuta
12.03.2010., 09:14
Bila je tu rasprava o cijeni u Gorici od 142kn, zaboravila sam napisat da sam ih kupila za 142kn i nemogu vjerovat kako to da su 30kn jeftinije nego u Zg!! :s:s

Afraid
12.03.2010., 09:24
Ja isto pijem Kal....jednu na dan....i supač je....jedino što mi je tolko mlade kose naraslo kod šiški i zulufa i na tjemenu...joooj....znači djeluje....i ne ispada kosa više.....

djevojka-broj-8
12.03.2010., 10:40
ja sam sad prestala sa pilulama(nakon6mj) pa se nadam da ce te dlacioce sa lica nestat nekom magijom:) pa se za mj.dana mozda opet vratim na kal kad mi se organizam malo ocisti od te kemije. ak pomazu vecini valjda bi pomogle i meni ali strah da su mi dlacice na licu od njih je ipak pobjedio zelju za starom kolicinom kose. meni je dosta i ostecena kosa, kad promatram vlas koja je ispala vidim da je lomljena na djelovima, cini mi se samo uz tjeme pa je i to mozda razlog opadanja. sad sam kupila onaj novi sampon koji u 5koraka obnovi kosu.. na lijevoj strani mi jako opada, bas se vidi razlika.:(:(

chiasm
12.03.2010., 13:30
meni posljedice pilula, iako ne na licu, nisu nestale, ali zato postoji laser :)
a za kosu, jos prekratko pijem da mogu nesto primjetiti, za neka 2-3tj cu moci reci stogod konkretnije :)

Stupid Cupid
15.03.2010., 19:35
Je li probao netko Das gesunde plus kapsule za kosu - Haar Vital Komplex?
Ja kupila danas u dm-u i sad me strah koristiti. Pogotovo sad kad sam pročitala da mi se dlake na nadudnici mogu pojačati.
Evo sastav, pa ako mi netko može komentirati bila bih zahvalna. :s :)

Cink-10 mg - 100% RDA (u kapsuli)
vitamin B1- 1,4 mg-127%
vitamin B2-1,6mg-114%
vitamin B6-2,0mg-143%
vitamin B12-1,0 ug-40%
biotin - 150ug-300%
folna kiselina-200 ug -100%
niacin-18,0 mg-113%
pantotenska kiselina-6,0 mg -113%

Može li mi naštetiti ikako? (nisam nikad uzimala te dodatke prehrani, pa me sad strah).

josser
15.03.2010., 22:01
ne mogu štetit jer to su ti čisti B vitamini sa cinkom, onak ok za kosu i nokte al niš posebno, ne čini čuda..i nećes odlakavit:mig: jedino vele da apetit poraste od b vitamina..
a što se tiče same kvalitete dm-ovskih vitamina, kolko love tolko muzike

ovchica
15.03.2010., 23:05
Ja kupila danas u dm-u i sad me strah koristiti. Pogotovo sad kad sam pročitala da mi se dlake na nadudnici mogu pojačati.

vitamin B1- 1,4 mg-127%
vitamin B2-1,6mg-114%
vitamin B6-2,0mg-143%
vitamin B12-1,0 ug-40%
biotin - 150ug-300%
niacin-18,0 mg-113%

Može li mi naštetiti ikako? (nisam nikad uzimala te dodatke prehrani, pa me sad strah).

Prvo me zanima kaj je nadudnica? :ne zna:
Kaj se bojiš, nema razloga za strah. Josser ti je napisala da su to B vitamini i cink. E sad, kako se cijeni i procjenjuje kvaliteta vitamina u određenom suplementu ne bih znala. Znam samo da su cijene tableta u našim apotekama jako prenapuhane (npr Kalovi vitamini za kosu u Americi dođu oko 10 dolara) pa sad ti vidi kaj ćeš. Obično osim gorenavedenih vitamina i cinka u sličnim tabletama se nalaze i željezo, medicinski kvasac, ekstrakt preslice (navodno radi silicija) itd. Ja mislim da te pilulice od Dm-a opće nisu loše ali da bi definitvno prosudili trebalo bi napraviti komparativnu analizu svih različitih tableta za tu namjenu jer ovak možemo samo suditi po onome što piše na kutiji.

Zla majkee
15.03.2010., 23:33

vitamin B1- 1,4 mg-127%
vitamin B2-1,6mg-114%
vitamin B6-2,0mg-143%
vitamin B12-1,0 ug-40%
biotin - 150ug-300%
niacin-18,0 mg-113%

ja ih pijem neka 3 tjedna...
ne znam dal je do njih ali kosa mi manje opada. a nokti su mi ful ojacali.
u svakom slucaju nemam nuspojava. nisam nigdje jače dlakava nego prije :rofl: a nije mi se ni apetit povecao. pa eto :ne zna:
za te pare, zkj ne probati.. a ionak ih ima unutra 60 cini mi se, znaci dosta za 2 mjeseca :)

Stupid Cupid
16.03.2010., 11:20
Prvo me zanima kaj je nadudnica? :ne zna:

:rofl::rofl:
Nadusnica. :lol:

ja ih pijem neka 3 tjedna...
ne znam dal je do njih ali kosa mi manje opada. a nokti su mi ful ojacali.
u svakom slucaju nemam nuspojava. nisam nigdje jače dlakava nego prije :rofl: a nije mi se ni apetit povecao. pa eto :ne zna:
za te pare, zkj ne probati.. a ionak ih ima unutra 60 cini mi se, znaci dosta za 2 mjeseca :)

imam ih doma, ali sam se prvo htjela konzultirati s forumskim pukom. Ajde dobro, glavno da ne odlakavim.

Hvala!

ovchica
16.03.2010., 11:49
Ma nećeš sigurno. Meni je Bog podario brčiće koje depiliram već prek 15 godina i nisam primijetila da mi od vitamina dlake jače rastu a zadnjih par godina svako malo pijem nekaj za kožu i kosu - plibex, pivski kvasac, merz, nutrival pa sad i ovo od dm-a.

Stupid Cupid
16.03.2010., 13:54
:D ja isto imam brkove koje čupam, pa sam se prestrašila da mi ne počnu još više rasti. Hvala svima na odgovorima. :mig:
Javim za kojih mjesec-dva vrijede li te kapsule iz dm-a. :mig:

cicamalamica
17.03.2010., 13:49
Drage forumašice, konačno sam se registrirala da vam zahvalim na pomoći, ali da sada i ja pomognem vama. Ovaj forum sam prvi put posjetila prije 5 mj., jer mi je ionako slaba kosa postala grozna. Prorjeđena i suha. Primjenila sam neke savjete ovdje i suhoći i prhuti više ni traga. Ali sam i sama nešto otkrila. Kosa mi već godinama jako opada, što zbog stresa, što zbog policističnih jajnika... Zbog toga sam počela piti Fitoval kapsule, od kojih mi je počela rasti nova i kvalitetnija kosa, ali je stara i dalje nastavila ispadati. Tada sam vidjela reklamu za Inneov tbl., proučila sastav i vidjela da je potpuno drugačiji od sastava ostalih tbl za kosu i odlučila probati. Pijem ih gotovo 5 mj. i već nakon mjesec dana kosa mi je prestala opadati u potpunosti. Sada, na pragu proljeća, ispadne malo dlaka prilikom pranja, tj. stavljanja maske, ali to je jako malo. Prošle godine u ovo doba sam mislila da ću oćelaviti koliko je ispadala. U svakom slučaju, kosa mi se preporodila, svi koji me znaju primjete razliku, bez da sam ikome išta govorila (eksperiment :mig: ). I moj dečko također:), koji još nije primjetio da imam celulit, a imam ga ohoho :cerek: !

SekaSis
19.03.2010., 13:22
Samo da vas obavijestim, jos danas i sutra u nekim ljekarnama mozete kupiti Inneov tablete po 50% jeftinijoj cijeni, znaci sada kostaju otprilike 90 kuna. Nista ne reklamiram, vec oni koji su razmisljali o kupovini, neka to obave u ova 2 dana kad je jeftinije. :)
Ovdje je popis ljekarna http://www.inneovadria.com/hr/popup_hr.html

cicamalamica
19.03.2010., 22:32
Samo da vas obavijestim, jos danas i sutra u nekim ljekarnama mozete kupiti Inneov tablete po 50% jeftinijoj cijeni, znaci sada kostaju otprilike 90 kuna. Nista ne reklamiram, vec oni koji su razmisljali o kupovini, neka to obave u ova 2 dana kad je jeftinije. :)
Ovdje je popis ljekarna http://www.inneovadria.com/hr/popup_hr.html

Kupila danas dvije kutije, nije bilo više :mad:, ali bit će dovoljno za 4. i 5. mj. Još sam jučer kupila i Kal hair force u dm-u. Inače koštaju 169 kn, ali sam iskoristila one bodove s dm kartice i dobila 25% popusta i platila 127 kn :s

Nora Medica
20.03.2010., 13:14

vitamin B1- 1,4 mg-127%
vitamin B2-1,6mg-114%
vitamin B6-2,0mg-143%
vitamin B12-1,0 ug-40%
biotin - 150ug-300%
niacin-18,0 mg-113%

Koliko koštaju te tablete? ja sam prije pila Zn+C vitamin isto iz DM-a.
pa bi probala ove tablete.. inače kosa mi je tanka i slaba..

Stupid Cupid
20.03.2010., 13:30
Koliko koštaju te tablete? ja sam prije pila Zn+C vitamin isto iz DM-a.
pa bi probala ove tablete.. inače kosa mi je tanka i slaba..

17,90 kn. :mig: Ima 60 komada. Ja ih pijem tek 4 dana, pa ne znam koliko su djelotvorne. Ali, još uvijek sam živa. :lol:

Nora Medica
20.03.2010., 14:33
Vjerujem ti na riječ.. budem i ja kupila te tablete..

imenka
22.03.2010., 09:39
malo se ubacujem:

negdje sam (u viti, valjda) pročitala prije xy godina o nekim vitaminima/serumu/tabletama koje će spriječavat da kosa sijedi.
jel netko zna nešto o tome? ili inače, koji bi vitamini bili korisni za održavanje pigmenta u kosi?

help, help

m@non
22.03.2010., 18:04
Kupila danas dvije kutije, nije bilo više :mad:, ali bit će dovoljno za 4. i 5. mj. Još sam jučer kupila i Kal hair force u dm-u. Inače koštaju 169 kn, ali sam iskoristila one bodove s dm kartice i dobila 25% popusta i platila 127 kn :s

Nisam znala da dm drži Kal, jel to ima u svima ili samo neki?

victory
23.03.2010., 09:03
Da li je netko koristio od ESI-a kompleks vitamina za žene, kutija je za mjesec dana, 1 na dan se pije i čine mi se jako dobre po sastavu a imaju i taurin, keratin i kolagen, a koštaju 39 kn!!! Koristila sam od njih aloe veru i ehinaceu za imunitet i bila jako zadovoljna.
Na stranici www.esitalia.it (prodoti - linea vitamine-minerali) ima sastav za ove vitamine za žene pa ako netko može usporediti sa inneovo-om jer mi se čine jako slične a puno manje koštaju.
I da i ja sam pila KAL za kosu i mislim da nema u sastavu keratin, kolagen ni taurin

victory
23.03.2010., 09:11
Znam da nije tema za ovaj forum ali možda nekome pomogne, ESI ima za pripremu kože za sunčanje Helioderm koji sadrži skoro pa duplo više beta karotena i likopena od inneova za sunce koji je pet puta skuplji!!! Zanima me dali netko zna nešto više o tom ESI-u

dr.whoo
23.03.2010., 12:53
Cure, jeste mozda probale Kerastase nutients tablete?
S obzirom da je Kerastase jako hvaljen kao preparat za kosu (od sampona, regeneratora, maski i sl.) zanima me jel mislite da su i te tablete kvalitetne i zadovoljavajuce?
Ako je koja djevojka koristila, moze li nesto napisati o njima??
Hvala!!

mons007
23.03.2010., 13:18
ne mogu vjerovat da sada vidim da je bila akcija inneov tableta sa 50% popusta... zna li slučajno još tko dali ih ima negdje kupiti po toj cijeni?? i ako ste ih koristili,zar stvarno pomažu?? jer ja se linjam da je ovo užas živi!! pijem kontacepciju... dali je od toga možda? sa zubima je sve ok... ali pod stresom sam velikim,a od njega pobjeći ne mogu.

javi se
24.03.2010., 01:22
bok svima! vec dugo citam razne price koje cas idu "pomaze" cas "ne pomaze"... pocela sam pivski kvasac koristiti prije par dana i zanima me ocu li imati ikakve koristi od tog? uglavnom kosa mi je grozna,jednom rijeci receno...ispucala,uzasno sporo raste,i to me najvise zivcira... zanima me da li tko koristi pivski kvasac,i da li ima primjecuje razlike? bila bi vam zahvalna na iskrenim odgovorima :s

cicamalamica
24.03.2010., 14:13
Nisam znala da dm drži Kal, jel to ima u svima ili samo neki?

Nema u svim, postoje određene dm prodavaonice koje imaju i dio s lijekovima, dodatcima za prehranu i kozmetiku, tj. proizvode koji se inače prodaju u ljekarnama, a kupuju se bez recepta.

cicamalamica
24.03.2010., 16:36
Da li je netko koristio od ESI-a kompleks vitamina za žene, kutija je za mjesec dana, 1 na dan se pije i čine mi se jako dobre po sastavu a imaju i taurin, keratin i kolagen, a koštaju 39 kn!!! Koristila sam od njih aloe veru i ehinaceu za imunitet i bila jako zadovoljna.
Na stranici www.esitalia.it (prodoti - linea vitamine-minerali) ima sastav za ove vitamine za žene pa ako netko može usporediti sa inneovo-om jer mi se čine jako slične a puno manje koštaju.
I da i ja sam pila KAL za kosu i mislim da nema u sastavu keratin, kolagen ni taurin

Pogledala sam sastav, čine mi se super, jedino mi se ne sviđa što ima 14 mg željeza, jer nikad nisam bila anemična. Gdje ih ima za kupiti? Nikad se nisam srela s njima.

Stupid Cupid
24.03.2010., 18:18
Tjedan dana pijem one jeftinjava kapsule iz dm-a. :D Ja nemam iskustva s time. Ali je li moguće da mi se zbog toga što pijem te B vitamine, kosa manje masti i nema peruti više? :ne zna: Ništa drugo nisam mijenjala, koristim isti šampon kao i prije. I od kad pijem kapsule, kosa mi super izgleda i 4. dan od pranja, a perut je nastala. :confused:

victory
25.03.2010., 09:34
cicamalamica; tih vitamina ti ima samo u biljnim ljekarnama i to ne baš u svima, teško se nađu, ja bila u nekoliko ljekarni i u jednoj me zapisali da me zovu kad dobiju, rekla je do kraja ovog tjedna, jedva čekam, a što se tiče Kalovog Hair force, počela sam ga piti prije 2 godine, kosa mi se baš oporavila i brže rasla i vidlo se poboljšanje jer su me svi pitali da šta radim s kosom! Međutim rezultata je bilo dok sam pila 1 i 2 bočicu, pila sam 1 na dan, nakon toga sam napravila pauzu mjesec dana i počela piti 3, međutim više nije bilo nikakvih rezultata, kao da ih i ne pijem, ali bile su mi odlične prvi put pa sam kupila još jedne i opet ništa, :ne zna:

Anubisova Robinja
27.03.2010., 16:02
bok svima! vec dugo citam razne price koje cas idu "pomaze" cas "ne pomaze"... pocela sam pivski kvasac koristiti prije par dana i zanima me ocu li imati ikakve koristi od tog? uglavnom kosa mi je grozna,jednom rijeci receno...ispucala,uzasno sporo raste,i to me najvise zivcira... zanima me da li tko koristi pivski kvasac,i da li ima primjecuje razlike? bila bi vam zahvalna na iskrenim odgovorima :s

Ne, ne i ne! Pivski kvasac nikako...osim ako se ne želiš udebljati :p
Bolje kupi Merz ili Kal - skuplji su, ali djeluju (bez nekih većih nuspojava [ništa što se ne može riješiti britvicom :zubo:])

nitaaaa
06.04.2010., 23:22
cure (vi koje pijete DAS GESUNDE PLUS HAAR VITAL KOMPLEX)... ima li kakvih poboljšanja s kosom... ja sam danas krenula tek s drugom tablom... i čini mi se da su ok... koliko mogu biti za te novce, a opet je prerano kometirati...

Yoela
08.04.2010., 19:05
cure (vi koje pijete DAS GESUNDE PLUS HAAR VITAL KOMPLEX)... ima li kakvih poboljšanja s kosom... ja sam danas krenula tek s drugom tablom... i čini mi se da su ok... koliko mogu biti za te novce, a opet je prerano kometirati...
Kod svakoga je drukčije ne moš znat u 2 dana :mig:, moraš probati i pričekati bar 3 mjeseca...ja radim grešku, kupim tablete pa pijem mjesec dana...

lee.loo.
08.04.2010., 21:54
ja pijem te iz dm-a:mig:, imam još par komada od druge tablice i čist sam zadovoljna. kosa mi uopće ne ispada:kuc-kuc:, mislim ispada, ali ništa nenormalno, vrlo malo. mislim da ću ih nastavit pit do ljeta...za tu lovu niš ne gubim:kava:
pila sam prije i kal i za mene su one zakon al su preskupe:(
od merza nisam imala nikakvog efekta:rofl:
al moram napomenuti da mi ni od jednih tableta nije počela rasti mlada kosica....:ne zna::( ove spomenute su mi zaustavile, odn. smanjile ispadanje i kosa je brže rasla, ali nije bilo mlade kosice:o

Zla majkee
10.04.2010., 00:24

ja pijem 45 dana..

promjene koje vidim: hrpetina mlade kose, ak ovak nastavi nestat će mi čelo :lol:
u 2 tjedna mi je kosa narasla 2 cm.

e sad, dal je povezano s tabletama ili eto tak, ne znam...(nekak mi se to prebrzo čini), ali mislim da ću si nakupovat zalihu.
mislim, za 50ak kn imaš kaj pola godine piti a koliko vidim, ne štete...

mateja122
10.04.2010., 11:55
ja pijem 45 dana..

promjene koje vidim: hrpetina mlade kose, ak ovak nastavi nestat će mi čelo :lol:
u 2 tjedna mi je kosa narasla 2 cm.

e sad, dal je povezano s tabletama ili eto tak, ne znam...(nekak mi se to prebrzo čini), ali mislim da ću si nakupovat zalihu.
mislim, za 50ak kn imaš kaj pola godine piti a koliko vidim, ne štete...

gdje ste kupile te tablete? :D:D
ovo savrseno zvuci- 2 cm u 2 tjedna :cerek:
i da,dal ima popratnih nuspojava,cula sam od jedne cure koja je bila neke tablete za rast kose da se udebljala od njih.. :confused:

naereid
10.04.2010., 17:54
ja pijem to iz dm-a, das gesunde plus, zadnjih 50 dana.
u tih 50 dana naraslo mi je normalnih 1 i pol centimetra. koji izgledaju normalno.

i mislim da je to normalno.

ne može sad nakon tjedan dana čarobno nabujat i zablistat cijela dužina. :confused:

blue_flash
10.04.2010., 23:02
Meni je kosa u zadnjih mjesec dana počela užasno puno ispadati i to me jako zabrinjava jer je skroz tanka,i ako ovako nastavi ispadati ostat ću bez kose :(
još mi se prekomjereno masti i ovako sljepljena tanka izgleda stvarno KATASTROFA...
pročitala sam cijelu temu i sad se dvoumim između
1) Metza
2) Kala i
3) Forcapila
:ne zna:

Trebala bih provjeriti hormone,možda je to i zbog toga..
I još me brine to što da treba čekati dulji peroid dok tabele počnu djelovati... do tada ću bit polućelava :(

Zla majkee
11.04.2010., 19:40
gdje ste kupile te tablete? :D:D
ovo savrseno zvuci- 2 cm u 2 tjedna :cerek:
i da,dal ima popratnih nuspojava,cula sam od jedne cure koja je bila neke tablete za rast kose da se udebljala od njih.. :confused:

tablete su iz dm-a.
ja ne vidim promjenu na težini, a ja imam problema inače :D

i da, ja ne mogu garantirat da je meni sad to naraslo od vitamina, ali eto... naraslo je zbog nečeg. vidjet ćemo kak će dalje.

inače, meni kosa prije skoro uopće nije rasla :mad:

chiasm
11.04.2010., 23:46
Meni je kosa u zadnjih mjesec dana počela užasno puno ispadati i to me jako zabrinjava jer je skroz tanka,i ako ovako nastavi ispadati ostat ću bez kose :(
još mi se prekomjereno masti i ovako sljepljena tanka izgleda stvarno KATASTROFA...
pročitala sam cijelu temu i sad se dvoumim između
1) Metza
2) Kala i
3) Forcapila

Trebala bih provjeriti hormone,možda je to i zbog toga..
I još me brine to što da treba čekati dulji peroid dok tabele počnu djelovati... do tada ću bit polućelava :(

ja sam primjetila kako sam doselila na Remizu zadnje 2 godine mi se uzasno masti kosa, u 3 dana a prije sam prala jednom tjedno, suha je i losije djeluje opcenito. Voda je ovdje koma za pice tako da kupujemo Janu od 5l, da imam mogucnosti najradije bih s njom i prala kosu lol... zali boze da jos placamo ovu bijelu strahotu od vode, punu kamenca i sedimenata.

blue_flash
12.04.2010., 20:25
ja sam primjetila kako sam doselila na Remizu zadnje 2 godine mi se uzasno masti kosa, u 3 dana a prije sam prala jednom tjedno, suha je i losije djeluje opcenito. Voda je ovdje koma za pice tako da kupujemo Janu od 5l, da imam mogucnosti najradije bih s njom i prala kosu lol... zali boze da jos placamo ovu bijelu strahotu od vode, punu kamenca i sedimenata.

..uff da,bilo bi ODLIČNO kad bi je mogla prati svaki 3 dan, al ovako, operem je ujutro i do navečer ona je već u rezancima :mad: :mad:

Bluegirl
12.04.2010., 20:34
..uff da,bilo bi ODLIČNO kad bi je mogla prati svaki 3 dan, al ovako, operem je ujutro i do navečer ona je već u rezancima :mad: :mad:

Tako sam ja odkrila suhi šampon...i stvarno je super!

Nego ontopic: strasno sam bila zadovoljna sa Inneov, sad se spremam piti Merz :).

Yoela
14.04.2010., 20:29
Ja sam se na kraju ipak odlučila na Kal, čini mi se da baš od njih kosa brže raste, bar po komentarima. Samo još ne znam da li piti 1 ili 2, ova u ljekarni mi rekla dvije iako sam i čitala da može i jedna.

chiasm
15.04.2010., 03:05
Tako sam ja odkrila suhi šampon...i stvarno je super!

Nego ontopic: strasno sam bila zadovoljna sa Inneov, sad se spremam piti Merz :).

kako to da si onda prestala piti Inneov, skuplje su ili? :mig:

Bluegirl
15.04.2010., 09:22
Uf, ne još ih imam doma, ha ha malo je cudno...

Ne volim pit tablete, moram se prisiliti na svaku :).

kokoshka
15.04.2010., 12:26
ja sam odlakavila od forcapila. to mi je potvrdila i kozmetičarka - prije mi je razmak između dvije depilacije mogao sasvim normalno biti mjesec dana, zadnja dva mjeseca /od tri koliko pijem vitamine/ sam jurila svaka tri tjedna na depilaciju, s tim što su mi dlake npr na nogama bile duže nego inače. na kosi sam primijetila jedno veliko ništa! :(

blue~angelina
24.04.2010., 00:17
ja sam odlakavila od forcapila. to mi je potvrdila i kozmetičarka - prije mi je razmak između dvije depilacije mogao sasvim normalno biti mjesec dana, zadnja dva mjeseca /od tri koliko pijem vitamine/ sam jurila svaka tri tjedna na depilaciju, s tim što su mi dlake npr na nogama bile duže nego inače. na kosi sam primijetila jedno veliko ništa! :(

pijem ih od jeseni po 2 mj pa pauza 2mj pa opet 2 mj. sad sam krenula opet, prije nekih 2 tjedna i nisam primjetila da mi brže rastu dlake igdje drugdje osim na glavi :) imam okolo naokolo puno izraslih novih dlačica i strše okolo kao antene. jedva čekam da narastu jer ih nikako ne mogu obuzdati :headbang:

kokoshka
28.04.2010., 08:48
blago tebi! ja bila na onom pregledu kamerom u ljekarni prije i nakon tableta, ništa! na kosi sve isto, ali sam bome kozmetičarki morala češće jer su mi dlake rasle ko lude, pogotovo po nogama, a nikad nisam imala dlakave noge! sad imam :eek:

blue~angelina
28.04.2010., 18:03
možda bi ti bolje pasale neke druge? kad bude testiranje u ljekarni na vitamine, odi i istraži koji ti nedostaju. možda nisu ovi koje sadrži forcapil. meni ga je preporučio dermatolog jer mi je jako opadala kosa.

jesi možda primjetila da ti se manje masti kosa?

možda dlakave noge i nisu tako loša zamisao za iduću zimu, budući da će skočiti cijene grijanja :D ;)

zna li netko možda kako spriječiti da rastu sijede vlasi? čitala sam da je problem u nedostatku PABA i bakra. to je istina?

kokoshka
29.04.2010., 09:54
možda bi ti bolje pasale neke druge? kad bude testiranje u ljekarni na vitamine, odi i istraži koji ti nedostaju. možda nisu ovi koje sadrži forcapil. meni ga je preporučio dermatolog jer mi je jako opadala kosa.

jesi možda primjetila da ti se manje masti kosa?

možda dlakave noge i nisu tako loša zamisao za iduću zimu, budući da će skočiti cijene grijanja :D ;)

zna li netko možda kako spriječiti da rastu sijede vlasi? čitala sam da je problem u nedostatku PABA i bakra. to je istina?

ne, mastila mi se isto i jednako brzo kao i prije. nove nije naraslo ama baš niš!
bum otišla na to testiranje, u jurišićevoj znaju imat, tnx.
e, kod kojeg si dermatologa bila?

chiasm
29.04.2010., 13:37
ako znate kojeg dobrog dermatologa pliz preporucite, da posaljem decka, ima problema s vlasistem. thx :)

snnopy
03.05.2010., 10:41
itko probao solgar vitamine za kožu, nokte i kosu?

MiLANKA
07.05.2010., 20:16
probala i ne primjećujem neke posebne rezultate:ne zna:

snnopy
08.05.2010., 12:10
probala i ne primjećujem neke posebne rezultate:ne zna:

na kosi je teško primjetiti neke rezultate nakon mjesec dana korištenja.
ali na licu i noktima?

dada89
19.05.2010., 11:35
Kupila sam Kal hair force kapsule i sad me zanima za koga su one uopće namijenjene..gledam tablicu i jedna tableta ima 500 posto pantotensku kiselinu pa 555 b12 pa 333 b6,uglavnom ogromne doze tih vitamina :eek: pa šta to nije namijenjeno bolesnim ljudima ili koji imaju stvarne probleme s kosom?jer ja imam normalnu kosu,eto malo slabiju pa bi htjela ju pojačati ali se bojim sada kada vidim ovu tablicu.možete napisati svoja iskustva,ko vam je preporučio i zašto,ima li nuspojava,koliko dugo ih uzimate i slično :)

dada89
23.05.2010., 11:42
Curke može savjet za Hair force kapsule :ne zna:

chiasm
23.05.2010., 13:02
ja uzimam sad valjda treci mj? nisam sigurna, druga kutija, jednu dnevno, ne primjecujem nuspojave ni ista drugo ali dalje uzimam, moja kosa je ionako bzvz, ne moze biti nista losije od njih a nekako su mi draze od Merza

Amnesia23
25.05.2010., 13:50
Evo od jučer pijem iz dm-a, das gesunde plus.Javim rezultate za mjesec dana,ako ih primjetim :mig:...Btw piše 1 dnevno,ali da li ja mogu 2 na dan?
I zanima me što bi se dogodilo da se recimo zgrobi tableta koja se pije za kosu i stavi u regenerator ili pakung? :D

Zlatna cura
27.05.2010., 14:56
Ja sam se na kraju ipak odlučila na Kal, čini mi se da baš od njih kosa brže raste, bar po komentarima. Samo još ne znam da li piti 1 ili 2, ova u ljekarni mi rekla dvije iako sam i čitala da može i jedna.

Može 1-2, pa kako ti hoćeš! Ako je neko krizno stanje možda udarno uzimati neko vrijeme 2, ako baš nije strašna frka, ali hoćeš malo pripomoći stanje kose onda 1.

chiasm
03.06.2010., 17:00
molim savjet cure!
pila sam 4mj KAL, po pilulu na dan dakle 2 kutije dosad - sad sam bas potrosila drugu ali odlazim u inozemstvo, da li da ih uzmem ili napravim pauzu pa tamo kupim nesto nakon mjesec-dva?

plavusaxxxxxx
04.06.2010., 07:57
molim savjet cure!
pila sam 4mj KAL, po pilulu na dan dakle 2 kutije dosad - sad sam bas potrosila drugu ali odlazim u inozemstvo, da li da ih uzmem ili napravim pauzu pa tamo kupim nesto nakon mjesec-dva?

ja preporučejm pauzu od bar mjesec dana

Anubisova Robinja
04.06.2010., 10:08
molim savjet cure!

Pauzu napravi svakako! Baš u toj pauzi, kosa nekako najbrže raste! Pila sam KAL i kad sam krenula sa pauzom kao da je tek tad poprimilo efekt :mig: Sad ne koristim ništa, ionako je proljeće/ljeto, a sve znamo da ako ikad kosa dobije poticaj za rast, onda je to sad! :D

chiasm
05.06.2010., 10:37
hvala vam cure, tako cu i napraviti :top:

dada89
09.06.2010., 14:57
Koliko dugo se KAL kapsule smiju uzimati :rolleyes:

dada89
16.06.2010., 14:27
molim savjet cure!
pila sam 4mj KAL, po pilulu na dan dakle 2 kutije dosad - sad sam bas potrosila drugu ali odlazim u inozemstvo, da li da ih uzmem ili napravim pauzu pa tamo kupim nesto nakon mjesec-dva?tek sam sad ovo vidjela,znači nakon 4 mjeseca je najbolje napraviti pauzu?!jesi primjetila da ti se kosa oporavila nakon uzimanja :mig:

-Sunčica-
16.06.2010., 15:14
Kupila sam Kal hair force kapsule i sad me zanima za koga su one uopće namijenjene..gledam tablicu i jedna tableta ima 500 posto pantotensku kiselinu pa 555 b12 pa 333 b6,uglavnom ogromne doze tih vitamina :eek: pa šta to nije namijenjeno bolesnim ljudima ili koji imaju stvarne probleme s kosom?jer ja imam normalnu kosu,eto malo slabiju pa bi htjela ju pojačati ali se bojim sada kada vidim ovu tablicu.možete napisati svoja iskustva,ko vam je preporučio i zašto,ima li nuspojava,koliko dugo ih uzimate i slično :)

Pa to i je za ljude koji imaju stvarne probleme s kosom, kako to kažeš. Kojima kosa pojačano ispada ili im se kvaliteta kose jako narušila zbog nekih agresivnih frizerskih tretmana i sl. To ne znači da su istovremeno "bolesni ljudi" (ovo kako ti kažeš: "pa to je za bolesne ljude!" - ono, kao da su umirući!). Taj problem se zna pojaviti tokom života mnogim ženama, uslijed nekog poremećaja ili stresa, ne znači sa da si ozbiljno i zabrinjavajuće bolesna.

Ako nemaš stvarnih problema s kosom ne vidim zašto kupovati taj Hair Force koji se inače smatra jednom od najsnažnijih i najefikasnijih formula (mislim da su je sad u posljednjih pola godine-godinu dana još reformulirali i pojačali). Kupi nešto blaže.

Ako imaš normalnu kosu, malo slabiju, to ti je genetski takva kosa, neće je nikakve tablete ojačati niti promijeniti njenu strukturu. Sve što možeš raditi je održavati njeno zdravlje, sjaj, da djeluje njegovano, ne tretirati je jakim kemikalijama itd... gusto i čvrsto neće nikad djelovati, uz pomoć nikakvih tableta. Dakle tretmani izvana (kvalitetni šamponi, regeneratori), a 'iznutra' (mislim na neke tablete) probaj kupiti nešto blaže - ima gomilu tih preparata za kožu-kosu-nokte itd. -- raspitaj se u ljekarni.

chiasm
17.06.2010., 20:58
u principu slazem se s ovim sto je Suncica napisala ali zacudo za razliku od Merza, NAKON prestanka uzimanja KALa po tabletu dnevno 4mj primjecujem da kosa manje pada i nekako je gusca.

Begemotica
18.06.2010., 13:39
Koliko dugo se KAL kapsule smiju uzimati :rolleyes:

Ja sam potrošila jedno pakovanje i sada pauziram. Stim što sam ja jedna od onih "bolesnih" tj s ozbiljnim zdravstvenim provlemima, koji najverojatnije reflektiraju i na kosu.

Ivy <3
18.06.2010., 15:19
u principu slazem se s ovim sto je Suncica napisala ali zacudo za razliku od Merza, NAKON prestanka uzimanja KALa po tabletu dnevno 4mj primjecujem da kosa manje pada i nekako je gusca.

-zdravo koke,eto malo citam temu,zanimljivo i meni je kosa pocela rast nakon sto sam prestala koristit hair + kapsule..zaniama me kakva je o finta sa kvascem? cula sam nes al nisam 100 % sigurna..na sto utjece taj kvasac sve,i kako se sve moze konzumirati..? zar je bas tako gadan?:rofl: hvala ! :D

dada89
18.06.2010., 16:20
Ja sam potrošila jedno pakovanje i sada pauziram. Stim što sam ja jedna od onih "bolesnih" tj s ozbiljnim zdravstvenim provlemima, koji najverojatnije reflektiraju i na kosu.Koliko dugo ćeš raditi pauzu?!Sunčica hvala na savjetima :mig:

čungalunga
18.06.2010., 16:29
:)nema do maslinovog ulja i jaja

chiasm
18.06.2010., 21:10
-zdravo koke,eto malo citam temu,zanimljivo i meni je kosa pocela rast nakon sto sam prestala koristit hair + kapsule..zaniama me kakva je o finta sa kvascem? cula sam nes al nisam 100 % sigurna..na sto utjece taj kvasac sve,i kako se sve moze konzumirati..? zar je bas tako gadan?:rofl: hvala ! :D

od cistog kvasca rastu dlake svuda sam cula, nisam sigurna je li tocno, za ove tablete ne znam :)

Begemotica
18.06.2010., 22:05
Koliko dugo ćeš raditi pauzu?!Sunčica hvala na savjetima :mig:

Dok mi raste kosa, neću više piti, ionako zbog bolesti uzimam previše dodataka prehrani.

Ivy <3
20.06.2010., 13:48
od cistog kvasca rastu dlake svuda sam cula, nisam sigurna je li tocno, za ove tablete ne znam :)

svuda.:eek:.Zanimljivo..hvala ti :D

Begemotica
20.06.2010., 14:39

Pa ne rastu baš od kvasca. Ja sam uzimala i tablete kvasca i nisu mi rasle dlake nigdje gdje inače ne rastu. Mislim da dlakavost više povezana s hormonima.

Ivy <3
20.06.2010., 14:49
Pa ne rastu baš od kvasca. Ja sam uzimala i tablete kvasca i nisu mi rasle dlake nigdje gdje inače ne rastu. Mislim da dlakavost više povezana s hormonima.

da..istina..glavno da raste kosa :mig:

dada89
20.06.2010., 15:38
Dok mi raste kosa, neću više piti, ionako zbog bolesti uzimam previše dodataka prehrani.Znaš li koliko inače traje pauza..oko mjesec dana jelda :rolleyes:

Begemotica
24.06.2010., 06:57
Ja ću pauzirati najmanje pola godine

chiasm
24.06.2010., 10:36
ja 3-4mj... nabavit cu nesto iduce u inozemstvu, raspitat cu se sto uzeti posto ionako selim.

dada89
25.06.2010., 20:40
A koliko dugo si ih pila u komadu :rolleyes:

chiasm
25.06.2010., 22:30
iz nekog posebnog razloga kolutas ocima? iritantno je :top:
i pise koliko sam pila, ne u zadnjem postu ali na ovoj stranici

dada89
26.06.2010., 19:46
iz nekog posebnog razloga kolutas ocima? iritantno je :top:
i pise koliko sam pila, ne u zadnjem postu ali na ovoj stranicioprosti nemam nikakvih loših namjera :) koliko sam shvatila uzimala si dvije kutije što znači četri mjesesca :top:

chiasm
26.06.2010., 22:10
da, svaki dan po jednu tabletu :mig:
mislim da se toliko isplati, nije moglo ostaviti potencijalno los utjecaj na zdravlje kao da sam pila 2-3 tablete dnevno a i financijski je jedna kutija u 2mj cisto ok :D:mig:

jagoda@
28.06.2010., 10:50
Hej evo i mene ja sam popila 2 kutije tableta od NATURAL WEALTHA - Vitamini za kosu Za zdravlje kose, noktiju i kože - baš i nevidim neki učinak
Pa sam prešla na Rougj - popila kutiju i pol ostala mi kartica - nevidim nekog učinka
Ipila sam na bazi bilja kvasac.
Neznam više šta bi pomoglo mojoj tankoj, ofucanoj kosi - dajte mi molim vas nekakav savjet.

dtuna
04.07.2010., 19:27
inace imam dugu plavu, bojenu kosu i uvijek sam panicno gledala koliko kose ostaje na ceslju...prije par mj sam u dm-u gledala one gesund plus tablete za kosu i uzela ih cisto zato jer imaju cinka i vitamina b u dnevnim kolicinama i sad, nakon 3 mj kolko ih svaki dan pijem sam odusevljena , uopce ne ispada, danas bas gledam, farbala sam se prije manje od 20 dana i imam vise od centimetar izrasta...

dobro je
07.07.2010., 20:50
inace imam dugu plavu, bojenu kosu i uvijek sam panicno gledala koliko kose ostaje na ceslju...prije par mj sam u dm-u gledala one gesund plus tablete za kosu i uzela ih cisto zato jer imaju cinka i vitamina b u dnevnim kolicinama i sad, nakon 3 mj kolko ih svaki dan pijem sam odusevljena , uopce ne ispada, danas bas gledam, farbala sam se prije manje od 20 dana i imam vise od centimetar izrasta...

Evo i ja sam prije par mjeseci imala isti slučaj i razmišljala koje tablete da uzmem a da nisu skupe i ugledam ove DM-ove pa hajde da ih probam, koštaju oko 18 kn . I isto tako sam se oduševila, svaki dan popijem jednu i kosa mi je kao nova bez ispadanja. Zadovoljna, i sada po ljeti ih neću piti a onda ću opet nakon mora na jesen nastaviti.

divazg
04.08.2010., 21:24
Hej evo i mene ja sam popila 2 kutije tableta od NATURAL WEALTHA - Vitamini za kosu Za zdravlje kose, noktiju i kože - baš i nevidim neki učinak
Pa sam prešla na Rougj - popila kutiju i pol ostala mi kartica - nevidim nekog učinka
Ipila sam na bazi bilja kvasac.
Neznam više šta bi pomoglo mojoj tankoj, ofucanoj kosi - dajte mi molim vas nekakav savjet.

natural wealth i encian su zadnje smece. proizvodi su im nekvalitetni i uopce ne sadrze u sebi ono sto je navedeno na proizvodima pa nije niti cudno da nisi primijetila nista.za kvalitetu rougijevih proizvoda bas ne znam samo znam da im je ona cisteca pjena veoma agresivna za vlasiste (sadrzi kojekakve biljne iscrpine koje su zajedno jednostavno previse). za kosu sam bila pila forcapil i kal hair force. forcapil ti je oko115kn, a kal 180kn za mjesec dana. meni je kal bio bolji. sad pijem das gesunde plus haar vital iz dm-a 2 tablete na dan sto me izadje 20kn mjesecno i vidim si malu mladu kosicu kako mi raste.probaj to iz dm-a, a razliku ces vidjeti eventualno za 2-3 mjeseca,ali ne prije. ako ti to ne pomogne predlazem kal. sretno!

blenta
05.08.2010., 08:16
Das Gesunde Plus piješ dvije dnevno? Kako, odjednom ili dva puta po jednu? Trenutačno pijem po jednu, ali možda bi mogla preći na dvije dnevno.

divazg
05.08.2010., 23:08
Das Gesunde Plus piješ dvije dnevno? Kako, odjednom ili dva puta po jednu? Trenutačno pijem po jednu, ali možda bi mogla preći na dvije dnevno.

popijem dvije odjednom prije nekog obroka. ali nikako ne pijem uz kavu jer ti kofein usporava apsorpciju cinka.

Dorée
07.08.2010., 18:20
Ramišljam o tome da počmem piti dvije,ali čini mi se to previše cinka.''Podaci o preporučenoj dnevnoj količini cinka najčešće variraju od 8 do 12 miligrama za žene '':ne zna:

divazg
08.08.2010., 19:25
Ramišljam o tome da počmem piti dvije,ali čini mi se to previše cinka.''Podaci o preporučenoj dnevnoj količini cinka najčešće variraju od 8 do 12 miligrama za žene '':ne zna:

gornja granica sigurnog uzimanja cinka je 150mg/dan. to je iz knjige 'vitamini i minerali : istine i predrasude'. a ja mislim uzimati dvije dnevno dok mi se kosa potpuno ne oporavi, ipak su to premale doze da bi se iskazao toksični učinak cinka. simptomi toksičnosti su iritacija želuca i povraćanje, pa ako nešto primijetim, sigurno ću smanjiti unos.

Amnesia23
08.08.2010., 21:00
Ja uzimam 2 tablete dnevno,pa mi ništa nije :D

Ensi
08.08.2010., 22:06
Mogla bi i ja počet uzimat dvije. Ili jedan dan jednu, drugi dan dvije. :zubo:

Dorée
08.08.2010., 22:17
gornja granica sigurnog uzimanja cinka je 150mg/dan. to je iz knjige 'vitamini i minerali : istine i predrasude'. a ja mislim uzimati dvije dnevno dok mi se kosa potpuno ne oporavi, ipak su to premale doze da bi se iskazao toksični učinak cinka. simptomi toksičnosti su iritacija želuca i povraćanje, pa ako nešto primijetim, sigurno ću smanjiti unos.

aha.okej mogla bi i ja dvi neko vrime pit :)

blue~angelina
14.08.2010., 22:12

ne želim biti gruba ali za početak - škare. skrati malo kosu. dalje, ako je prečesto pereš pa je zato tanka i ofucana, treba rješiti problem mašćenja - za to su ti odlični navedeni forcapil vitamini. ako nije problem mašćenje onda bilo koje druge vitamine koje su cure preporučile i to u kombinaciji sa omega masnim kiselinama. svakako blagi šampon na tjeme a na ostatak kose nekakva maska sa keratinom. poboljšati prehranu i ubaciti više proteina, namirnica bogatih b vitaminima, cinkom i sl.

iwaya
19.08.2010., 19:57
DAS GESUNDE PLUS HAAR VITAL KOMPLEX)

sve sam probala (opsjednuta sam jelte?!:) ) i ove dm-ove su se pokazale kao najbolje.kosa mi brže raste ali je i puno kvalitetnija :top:

Death-of-Art
19.08.2010., 20:18
pretpostavljam da sve te tablete ipak imaju neku jaku dozu vitamina b pa me zanima jel vas napušu onak... ? ...da se udebljate?

i jel otvaraju apetit?

divazg
19.08.2010., 22:26
pretpostavljam da sve te tablete ipak imaju neku jaku dozu vitamina b pa me zanima jel vas napušu onak... ? ...da se udebljate?

i jel otvaraju apetit?

das gesunde plus i kal me nisu napuhivali niti povećavali apetit, ali supradyn povećava apetit.

KANARinka27
20.08.2010., 12:32
Razmišljam da uzmem das gessunde plus za kosu...
Vi koje ih uzimate kad su vam se pokazali rezultati? Nakon koliko vremena ste primijetile poboljšanje na kosi?

divazg
20.08.2010., 16:23
Razmišljam da uzmem das gessunde plus za kosu...
Vi koje ih uzimate kad su vam se pokazali rezultati? Nakon koliko vremena ste primijetile poboljšanje na kosi?

pa trebaš sačekati barem 3 mjeseca da ti se vidi ona mlada svijetla kosica, a smanjenje ispadanja možeš uočiti nakon mjesec dana. mislim da niti nema kapsula koje bi ti dale brže rezultate jer kosa jednostavno raste određenom brzinom i treba vremena da se uoče razlike na vlasištu. kupi si ih svakako, nećeš požaliti i javi rezultate!

KANARinka27
20.08.2010., 22:55
Ma, ne ispada meni kosa uopće, samo sam mislila nešt uzet za poboljšat kvalitetu :))

žmnkica
22.08.2010., 10:11
pozdrav :)
prije godinu dana sam pročitala ovdje na forumu ponešto o tim vitaminima i tabletama za kosu pa sam se i ja odlučila isprobat ih.
pošto sam vidjela kako kvasac povećava apetit, odlučila sam se za njega jer bi mi koja kila dobro došla.
u tih godinu dana pila sam konstantno suhi pivski kvasac, a jedno vrijeme sam uz to pila i biotin i cink.
promjene u kilaži od kvasca nisam primjetila, dapače čak sam i smršavila. :(
u 9 mjesecu prošle godine kosa mi je bila ove dužine:
http://grazia.ninemsn.com.au/catwalk/models-models/595591/agyness-deyn
a danas mi je ovakva :D:
http://bobhairstylespictures.com/mediumbobhairstyles.php
(prva slika)
u međuvremenu sam se naravno i šišala zbog formiranja oblika frizure.
promjenom sam i više nego zadovoljna, a nadam se da sam usput nekome i pomogla :mig:

furioza
12.09.2010., 12:16
:top:
http://3.bp.blogspot.com/_pOzIiDFwBcM/S_AraTY72OI/AAAAAAAAACQ/XnuRYUVLms0/s1600/haarvital.jpg

plavusaxxxxxx
12.09.2010., 12:47
:top:
http://3.bp.blogspot.com/_pOzIiDFwBcM/S_AraTY72OI/AAAAAAAAACQ/XnuRYUVLms0/s1600/haarvital.jpg

meni ovo ništa nije pomoglo, samo su mi prištići iskakali po faci:(:eek::flop:

v1rg1n1a
12.09.2010., 16:03
meni ovo ništa nije pomoglo, samo su mi prištići iskakali po faci:(:eek::flop:

:eek: jesi im inace sklona? bas sam pocela piti.. :(

cinober
13.09.2010., 07:48
evo moje dame, da vam prenesem svoje iskustvo.
prošle godine sam išla na dijetu, i nabavila si inneov tablete (vitamine) za žu.
dijeta uspješno prošla, tablete nisu učinile nikakva vidljiva čuda za kožu, ali kad sam se ove godine išla frizeru, ostala je u šoku, jer mi je narasla doslovce kaciga nove kose. tada je bila na dužini od nekih 10 cm, što se vremenski poklopilo sa uzimanjem tabletica za KOŽU.
eto, možda nekom pomogne. :)

dada89
18.09.2010., 14:30
koristim Kal Hairforce već četri mjeseca po jednu kapsulu dnevno,kupila bi si još jednu kutiju pa da mi ispadne 6 mjeseci,postoji li nekakav rok za uzimanje tih kapsula,bojim se da si ne narušim zdravlje ;)

divazg
18.09.2010., 15:37
koristim Kal Hairforce već četri mjeseca po jednu kapsulu dnevno,kupila bi si još jednu kutiju pa da mi ispadne 6 mjeseci,postoji li nekakav rok za uzimanje tih kapsula,bojim se da si ne narušim zdravlje ;)

pa s obzirom na to da uzimaš jednu kapsulu na dan, ne možeš si naštetiti.

Qucijic
18.09.2010., 23:39
pa s obzirom na to da uzimaš jednu kapsulu na dan, ne možeš si naštetiti.

a da uzima više, tipa 3 kapsule dnevno?
kao ja npr trenutno :brukica:

divazg
19.09.2010., 09:25
a da uzima više, tipa 3 kapsule dnevno?
kao ja npr trenutno :brukica:

pa nakon tri mjeseca uzimanja 3 na dan, napravi malo pauzu barem dva mjeseca. a i možeš početi uzimati jednu dnevno ako vidiš da se stanje popravlja.

lilaa
19.09.2010., 11:36
Hej,

zamolila bi da ako je netko pio one tablete inneov za jačanje kose, da mi kaže da li djeluju??

rubi123
19.09.2010., 17:20
:eek: jesi im inace sklona? bas sam pocela piti.. :(
nažalost da, tako da ne mora biti da su im tablete uopće uzrok:)

Anubisova Robinja
25.09.2010., 17:09
nažalost da, tako da ne mora biti da su im tablete uopće uzrok:)

:azdaja: nemoj nas cimati :zubo: skoro sam odustala od kupovine :o

rubi123
25.09.2010., 21:26
:azdaja: nemoj nas cimati :zubo: skoro sam odustala od kupovine :o

neću:D

eMeM
25.09.2010., 21:47
Hej,

zamolila bi da ako je netko pio one tablete inneov za jačanje kose, da mi kaže da li djeluju??

Ja sam pila 6 mjeseci i ama baš ništa :mad: i nikakvo djelovanje niti učinak al pojačano opadanje kose sam primijetila!!! Prešla sam na turu tretmana sa Rougj proizvodima, koristim pol mjeseca za sada poboljšanje što se tiče prhuti i masnoće ali treba najmanje 3 mjeseca da se vide rezultati konačni rezultati!

Pixie Chic
27.09.2010., 19:46
Evo, i ja sam kupila DM-ove kapsule potaknuta pozitivnim komentarima tu na forumu, nemam nekih posebnih problema s kosom, ali malo brige neće škoditi. Javim za mjesec-dva kakve su promjene, tj. da li ih uopće ima. :)

Anubisova Robinja
28.09.2010., 14:16
Evo, i ja sam kupila DM-ove kapsule potaknuta pozitivnim komentarima tu na forumu, nemam nekih posebnih problema s kosom, ali malo brige neće škoditi. Javim za mjesec-dva kakve su promjene, tj. da li ih uopće ima. :)

+1 :zubo:
koristila sam i KAL i Merz (KAL mi je funkcionirao, ovaj drugi nije), ali novčane uštede radi - I'll give them a chance :D

Tajda
29.09.2010., 17:19
Već sam to jednom pitala, ali moram još jednom... Da li ste primjetili rast novih dlaka uslijed uzimanja vitamina? Ja imam problema sa pojačanom dlakavošću uslijed pcos-a i cijelo vrijeme se hrabrim da mi ne bu ništa od vitamina za kosu, ali nikako da ih se ohrabrim piti :(
Kosa se dosta prorijedila i baš bi htjela počet sa vitaminima da vidim hoće mi pomoć, al opet me strah da dlake ne ojačaju još više.

Pliz nek me neko umiri i ohrabri me da ih počmem pit :D

rubi123
29.09.2010., 17:21
Već sam to jednom pitala, ali moram još jednom... Da li ste primjetili rast novih dlaka uslijed uzimanja vitamina? Ja imam problema sa pojačanom dlakavošću uslijed pcos-a i cijelo vrijeme se hrabrim da mi ne bu ništa od vitamina za kosu, ali nikako da ih se ohrabrim piti :(
Kosa se dosta prorijedila i baš bi htjela počet sa vitaminima da vidim hoće mi pomoć, al opet me strah da dlake ne ojačaju još više.

Pliz nek me neko umiri i ohrabri me da ih počmem pit :D

ja nisam primjetila ništa, dlake mi rastu istim tempom kao i prije uzimanja tableta:D

Tajda
29.09.2010., 17:25
I koje su ti se pokazale najbolje za poticanje rasta kose, odnosno od kojih si primjetila najviše mlade kose?

rubi123
29.09.2010., 17:28
koristila sam samo Merzove, i bila sam zadovoljna

Barbarellaa
29.09.2010., 17:53
ja sam prije kojih 3 tjedna kupila KAL i fakat su super:)
prvih par dana su mi nekako bile preteške - bilo mi je mučno od njih ali sad je okej
kosa super izgleda, sjajna je ali još nisam skužila da nešto ludo raste - treba vremena:)

peachwoman
04.10.2010., 09:22
ljudi mene zanima da li netko naručuje vitaminčeke on line i odakle? ja bi naručila nešto od Kal proizvoda.

Hvala na odgovoru.
:cerek:

blue_flash
04.10.2010., 17:47
..zna li netko dali ima u naši ljekarnama tablete priorin ?

eyedetox
04.10.2010., 22:26
ja sam prije kojih 3 tjedna kupila KAL i fakat su super:)
prvih par dana su mi nekako bile preteške - bilo mi je mučno od njih ali sad je okej
kosa super izgleda, sjajna je ali još nisam skužila da nešto ludo raste - treba vremena:)

Koliko si komada pila dnevno?

Barbarellaa
05.10.2010., 21:31
Koliko si komada pila dnevno?

2 tablete:)

Tajda
06.10.2010., 11:31
Vi koji ste pili Twinlab Hairfacor tablete, koliko ste ih pili na dan? Je li jedna dovoljna i kada se piju?

kat30
06.10.2010., 21:11

beba.
04.11.2010., 14:30
ej ljudi bila sam danas u ljekarni malo se raspitati za neke vitamine za oslabljenu kosu i katastrofalno stanje noktiju, uz to da mi treba nešto za koncetraciju i energiju! preporuučila mi je supradyn, e sad ja sam pročitala da je dobar za energiju ali koliko je dobar za kosu i nokte? hvala:rolleyes:

divazg
11.11.2010., 20:02
ej ljudi bila sam danas u ljekarni malo se raspitati za neke vitamine za oslabljenu kosu i katastrofalno stanje noktiju, uz to da mi treba nešto za koncetraciju i energiju! preporuučila mi je supradyn, e sad ja sam pročitala da je dobar za energiju ali koliko je dobar za kosu i nokte? hvala:rolleyes:

pa supradyn ti sigurno neće biti loš za kosu i nokte. ali ako baš nokte i kosu želiš ojačati, možeš kupiti kal hair force -jako je dobar a imaš i one das gesunde iz dm-a za kosu. ako imaš slabu kosu genetski, nećeš je napumpati vitaminima. a i probaj se što zdravije hraniti. npr zobene pahuljice su ti dobar izvor B kompleksa što je dobro za kosu, nokte, koncentraciju i energiju. nokte možeš svakodnevno masirati npr avokadovim uljem da ih nahraniš i potakneš cirkulaciju i uvijek ih masiraj dok su nenalakirani.
a i da bi ti organizam normalno funkcionirao i imao energije, trebaš i dosta spavati i piti dovoljno vode. :)

melanchy
13.11.2010., 18:20
moja kosa je rijetka, i stalno nesto s njom petljam pa je i ostecena..
uz to u zadnje vrijeme primjecujem i otpadanje,a posto je i nemam na bacanje zanima me koje bi ste mi vitamine ili tabletice preporucili??? :D

Anubisova Robinja
14.11.2010., 15:04
moja kosa je rijetka, i stalno nesto s njom petljam pa je i ostecena..
uz to u zadnje vrijeme primjecujem i otpadanje,a posto je i nemam na bacanje zanima me koje bi ste mi vitamine ili tabletice preporucili??? :D

KAL! Odlična stvar - meni je raslo puno mlade kose kad sam ga pila...nisu previše skupe - ja sam ih uzimala po oko 120 kn :mig:

peachwoman
15.11.2010., 13:04
KAL! Odlična stvar - meni je raslo puno mlade kose kad sam ga pila...nisu previše skupe - ja sam ih uzimala po oko 120 kn :mig:

Gdje to?U kojoj ljekarni?:)

Ida Bauer
15.11.2010., 14:00
jel je netko probao Sogar-skin,hair and nails?:...
kosa mi se prorijedila,ispada,tanka je i suha...ne mogu odlučiti između Sogara,Kala i Inneova:ne zna:...pa ako netko ima iskustva sa Sogarom:)

pinkday
16.11.2010., 08:27
kal sam pila prije skoro godinu dana, ali sam se nešto razbolila pa sam prestala piti
ostalo mi je skoro pola bočice i sad bi ih ponovno počela piti, ali ne znam da li trebam kupiti nove ili valjaju još ove stare
imaju dosta neugodan miris (doduše imale su ih od prvog dana) pa se bojim da nisu prestare

šta vi mislite, jel mogu piti ove stare?

vaglji
16.11.2010., 15:50
kupila sam danas one dm-ove haar vital tablete (u zadnja 2 mjeseca kosa mi nenormalno opada) nadam se da će pomoći, svaki put me ulovi frka kad vidim hrpu kose na sifonu :horor: nikad prije nisam imala takvih problema iako se farbam 8godina. javim kakvi su rezultati :)

Anubisova Robinja
16.11.2010., 16:57
Gdje to?U kojoj ljekarni?:)

Ja sam našla u svakoj u koju sam ušla :ne zna:

tsh
16.11.2010., 19:58
Zna li iko jel ima taj KAL da se naruci online iz UK (ili bilo gdje iz EU)?
(ja evo googlam ali ne mogu da nadjem)

Zaina
17.11.2010., 15:05
evo pa da i ja podjelim iskustvo. prirodno imam gustu kosu al sam je uspjela prije godinu dana unistit u roku 3 mjeseca, ne samo vlas vec i korijen. pocela sam s nekim tabletama iz dm-a, ne sjecam se vise imena, i nisu mi pomogle ništa. onda sam kupila u ljekarni Fidimed FidiVal i FidiBiotin (1+1 na dan) i te su mi pomogle, kosa mi je počela izrastat gusca i deblja, naravno koristila sam ih 5 mjeseci. Onda sam napravila pauzu od 4 mjeseca i sad sam opet pocela. Uglavnom te su meni pomogle tako da ih priporucujem.

Anubisova Robinja
17.11.2010., 18:24
Zna li iko jel ima taj KAL da se naruci online iz UK (ili bilo gdje iz EU)?
(ja evo googlam ali ne mogu da nadjem)

Probaj googlati: KAL hair force...iako...vani košta 20 - ak dolara, a ako još uključiš i poštarinu... definitivno se više isplati kupiti kod nas u ljekarni :ne zna: Zašto komplicirati? :mig:

tsh
18.11.2010., 15:08
Kod mene u ljekarni nema (nisam u Cro) pa zato trazim preko neta, a sve sto sam nasla je iz USA, a ja bi radje da je iz UK, no nema veze narucicu iz USA ako u medjuvremenu ne nadjem negdje "blize" kad ste vec toliko svi zadovoljni sa tim KALom :)

Cosmo-Girl
26.11.2010., 18:02
Cure mozete li mi sugerirati tablete za kosu tj. za brzi rast i zdraviju kosu, nije mi problem u ispadanju jer mi kosa uopće ne ispada

divazg
26.11.2010., 18:07
Cure mozete li mi sugerirati tablete za kosu tj. za brzi rast i zdraviju kosu, nije mi problem u ispadanju jer mi kosa uopće ne ispada

pa probaj prvo prehranu poboljšati i ne gnjavi kosu previše sa sredstvima za stiliziranje, peglom, figarom itd.
za rast su dobri kal hair force i das gesunde plus za kosu iz dm-a. ja sam njih koristila i stvarno raste mlada kosica i brže ostatak kose raste. malo si pročitaj na forumu još za ostale tabletice za kosu, ali ovo ti je moja preporuka :mig:

marylin
26.11.2010., 19:53
merz spezial meni super za nokte i lice, valjda je i za kosu (s tim nemam problema, pa ne znam jel šta pomaže dok to pijem, nema promjene)

Cosmo-Girl
27.11.2010., 08:35
pa probaj prvo prehranu poboljšati i ne gnjavi kosu previše sa sredstvima za stiliziranje, peglom, figarom itd.
za rast su dobri kal hair force i das gesunde plus za kosu iz dm-a. ja sam njih koristila i stvarno raste mlada kosica i brže ostatak kose raste. malo si pročitaj na forumu još za ostale tabletice za kosu, ali ovo ti je moja preporuka :mig:

ne mislim da je do prehrane papam zdravo uglavnom:D cula sam da su Krkine tablete jako dobre, nije meni kosa katastrofalna al ja bi da malo brze raste

divazg
27.11.2010., 19:19
ne mislim da je do prehrane papam zdravo uglavnom:D cula sam da su Krkine tablete jako dobre, nije meni kosa katastrofalna al ja bi da malo brze raste

misliš na Krkin B kompleks? pa ove iz dm-a i sam kal ti je isto pojačani B kompleks, a i slični su merz, solgar, natrol, twinlab, fitoval... s time da se meni osobno najviše sviđa kal jer mi se čini najkompletniji - ima i cistein, metionin, vit C, gotu kolu itd. ali mu je i cijena uz twinlabove najviša

Cosmo-Girl
29.11.2010., 09:12
misliš na Krkin B kompleks? pa ove iz dm-a i sam kal ti je isto pojačani B kompleks, a i slični su merz, solgar, natrol, twinlab, fitoval... s time da se meni osobno najviše sviđa kal jer mi se čini najkompletniji - ima i cistein, metionin, vit C, gotu kolu itd. ali mu je i cijena uz twinlabove najviša

Uzela sam Krkine fitoval pa cemo vidjeti rezultate nisam isla do dm-a. Cijena nije bitna kad je kosa u pitanju :D

Vernes
24.01.2011., 14:05
Nema u svim, postoje određene dm prodavaonice koje imaju i dio s lijekovima, dodatcima za prehranu i kozmetiku, tj. proizvode koji se inače prodaju u ljekarnama, a kupuju se bez recepta.

a koje su to prodavaonice da ne lutam po gradu, zna li netko?

jel tog Kala ima u ljekarnama?

divazg
24.01.2011., 19:39
a koje su to prodavaonice da ne lutam po gradu, zna li netko?

jel tog Kala ima u ljekarnama?

imaš kal u ljekarnama. dođe oko 180kn. ja ti uvijek dodatke prehrani kupujem u ljekarnama 4 lista. imaš jednu na draškovićevoj na stanici kod keruma, i znam da ima jedna na savskoj malo iznad vodnikove kod tram stanice. te ljekarne ti svaki dan od 14 do 15 sati imaju popust od 10% na gotovinu za sve proizvode pa ja lijepo koristim taj popust :mig:

Vernes
24.01.2011., 20:42
imaš kal u ljekarnama. dođe oko 180kn. ja ti uvijek dodatke prehrani kupujem u ljekarnama 4 lista. imaš jednu na draškovićevoj na stanici kod keruma, i znam da ima jedna na savskoj malo iznad vodnikove kod tram stanice. te ljekarne ti svaki dan od 14 do 15 sati imaju popust od 10% na gotovinu za sve proizvode pa ja lijepo koristim taj popust :mig:

uzela sam si das gesunde plus, a jos cu i kal, pa mozes mi samo reci smije li se to piti zajedno ili moram prvo jedno pa drugo?

trebam udarnicke metode da mi do svadbe bar prestane opadat ak vec nece nova kosica izrasti :D

u zadnje vrijeme mi je bas koma, znam da moze biti od prehrane jer se hranim kriminalno, ali sta cu kad ne volim nista zdravo :( ne mogu voce vidit ni nacrtano!

ali tako je oduvijek, godinama, pa mi nije jasno kako sam do sad mogla imati gustu i predivnu kosu a zadnjih par godina masakr :ne zna:

oldskulbejbi
26.01.2011., 09:17
SOLGAR hair nails,skin:cerek::cerek::cerek:
mozete slobodno zatvorit temu jer ovo otkrice je fenomenalno...pijem vec 3 mjeseca kosa mi je za reklamu....ali bez pretjerivanja(uzmite u obzir da ni jeda<n dan nisam preskocila piti...dnevno 2)...cijena u bio& bio 127kn...
to je kura za cili kisec,ima ih 60 u kutiji...
same pohvale

SweetBabyDolly
26.01.2011., 14:46
Cao curke!

Ja sam vam svašta probala: merz tablete, solgar, natural wealth, nutrival kapsule, Hair Factors vitamine... stvarno sve i svašta! Skupe i manje skupe proizvode!:flop:

Ništa mi nije pomoglo više od običnog, jeftinog suhog pivskog kvasca u kapsulama od Enciana:s

-Sunčica-
26.01.2011., 16:46
mozete slobodno zatvorit temu jer ovo otkrice je fenomenalno...pijem vec 3 mjeseca kosa mi je za reklamu....ali bez pretjerivanja(uzmite u obzir da ni jeda<n dan nisam preskocila piti...dnevno 2)...cijena u bio& bio 127kn...
same pohvale

Za poludit! :) :) :D A kak ti je koža, isto vidno bolja od toga?

Bubbi_18
27.01.2011., 14:44
same pohvale

ja sam ih kupila sad, jher već dva mjeseca pijem forcapil, i kako sam došla u ljekarnu, njih nije bilo pa mi ne teta u ljekarni preporučila solgar, pa sam uzela te, dakle, šta one stvarno tako dobro djeluju?
jesi li primjetila debljanje ili slično... da znam, ako su ok, da još kupim za slj mj jednu turu, jer nije preporučljivo piti te vitamine za kosu stalno, već po 4-5mjeseci najviše...

divazg
27.01.2011., 19:13
uzela sam si das gesunde plus, a jos cu i kal, pa mozes mi samo reci smije li se to piti zajedno ili moram prvo jedno pa drugo?

trebam udarnicke metode da mi do svadbe bar prestane opadat ak vec nece nova kosica izrasti :D

u zadnje vrijeme mi je bas koma, znam da moze biti od prehrane jer se hranim kriminalno, ali sta cu kad ne volim nista zdravo :( ne mogu voce vidit ni nacrtano!

ali tako je oduvijek, godinama, pa mi nije jasno kako sam do sad mogla imati gustu i predivnu kosu a zadnjih par godina masakr :ne zna:

pa možeš pit jednu kal i jednu das gesunde na dan.
jesi bila kod doktora provjerila spolne hormone i hormone štitnjače? i jeli imaš u obitelji sklonost slabljenju kose?
farbanje, feniranje i stalno nošenje repa ti isto oštećuju kosu i korijen kose.

divazg
27.01.2011., 19:19
same pohvale

pa u reklamama ženske imaju dosta dugu kosu, tako da mi je teško za povjerovati da ti je za 3 mjeseca kosa ko iz reklame osim ako ti nije rasla 15cm mjesečno... :ne zna:

andyca
27.01.2011., 23:33
pa u reklamama ženske imaju dosta dugu kosu, tako da mi je teško za povjerovati da ti je za 3 mjeseca kosa ko iz reklame osim ako ti nije rasla 15cm mjesečno... :ne zna:

:rofl::rofl:
vjerojatno je mislila da joj je kosa tak lijepa,ko za reklamu...

Iva_st
28.01.2011., 11:26
same pohvale

moram pohvalit ove tabletice... Doduše, ja sam ih počela piti samo užasnih noktiju, ali neće škodit i da mi malo uljepšaju kožu i kosu :cerek:. U svakom, slučaju, nakon 1,5 mjeseca redovitog uzimanja vidim da su mi nokti malo očvrsnuli... Tako da preporučujem svima i s lošom kosom, i kožom i noktima!

Dorja
28.01.2011., 14:31
Jel netko pio KAL HAIR FORCE u trudnoći?

Mopsly
28.01.2011., 17:05
same pohvale
I ja sam ih uzela prije koji dan i od tada ih pijem "pobožno" svaki dan i nadam se rezultatima - imam problem jakog ispadanja kose :mig:
Ako mi i nokte i kožu sredi - nitko sretniji od mene :cerek:
Ja sam ih kupila u "običnoj" ljekarni i koštale su 139 kuna :mig:
I da - to su tablete bez B vitamina pa dakle neće vam otvarati apetit :top:

oldskulbejbi
31.01.2011., 12:59
evo da sad odgovorim,ne otvaraju mi apetit,niti su teske za zelidac,jer su na "prirodnoj" bazi sa probavnim enzimima...a to mi je isto jako bitno...nokti su mi cvrsci,bez bijelih mrljica....i ljepsi...lice tj ten mi je uvijek bio nelos...imala sam tu i tamo dramu sa ljustenjem oko nosa zimi...ali i to mi je sad ok....a sto se tice kose,ne raste mi nista brze nego inace,samo ima stvaaaarno dosta mlade kose...i prekrasnu cvrstocu i sjaj...i prije mi nije bila takva(s tim da u reklami nemaju bas sve dugu kosu i to nije bila poanta usporedbe) nadam se da sam pomogla,nista ne skodi probat....pokusajte i pridrzavajte se da svaki dan pijete po dvije....a nije ni svaki organizam isti...ali s ovim nema stete,samo korist,pozdrav!

divazg
31.01.2011., 19:37
Jel netko pio KAL HAIR FORCE u trudnoći?

pa nemoj ih pit u trudnoći, pogotovo ne ako unosiš još neke dodatke prehrani.
ali ako želiš poboljšati stanje kad krene jače ispadanje nakon trudnoće, možeš ih počet piti kad rodiš po jednu na dan. ispadanje kose ti je poslije trudnoće povezano s hormonima, pa ga nećeš tabletama s hranjivim tvarima spriječiti, ali ćeš pomoći novoj mladoj kosici da brže ojača i raste.
a i ne opada kosa svim ženama nakon trudnoće.
i obavezno pazi na zdravu i uravnoteženu prehranu.
sretno s trudnoćom!

modra
02.02.2011., 10:35
malo sam preletjela stranice, i ako se ne varam najviše se hvale kal, gesunde i solgar (valjd sam dobro napisala :D )?
uglavnom, nemam vremena pročitati svih skoro 40 stranica, pa bi zamolila nekog od vas tu tko visi na temi često, da mi veli koje su na kraju najbolje u cilju bržeg rasta kose? znam da je to sve individualno, al opet radije ću uzeti neke koje su više hvaljene...

ja sam proljetos/ljetos pila suhi pivski kvasac od enciana, tri pakiranja sam popila, nije skup, super.. pila sam najviše radi kose, da mi brzo naraste, ali i zbog noktiju, zbog svega.. a nokti mi u to vrijeme nikad nisu bili gori, sad do čega je to, ja ne znam. :( a izraslo mi je mlade kose, pogotovo dolje kod vrata, zadnji sloj :D nisam sigurna da li je brže rasla, možda malo...
eto ipak sam u potrazi za nečim boljim. :)

financijski bi mi najviše pasao gesunde, hahahaha :D
a solgar mi se čini naj.

divazg
04.02.2011., 19:33
malo sam preletjela stranice, i ako se ne varam najviše se hvale kal, gesunde i solgar (valjd sam dobro napisala :D )?
uglavnom, nemam vremena pročitati svih skoro 40 stranica, pa bi zamolila nekog od vas tu tko visi na temi često, da mi veli koje su na kraju najbolje u cilju bržeg rasta kose? znam da je to sve individualno, al opet radije ću uzeti neke koje su više hvaljene...

ja sam proljetos/ljetos pila suhi pivski kvasac od enciana, tri pakiranja sam popila, nije skup, super.. pila sam najviše radi kose, da mi brzo naraste, ali i zbog noktiju, zbog svega.. a nokti mi u to vrijeme nikad nisu bili gori, sad do čega je to, ja ne znam. :( a izraslo mi je mlade kose, pogotovo dolje kod vrata, zadnji sloj :D nisam sigurna da li je brže rasla, možda malo...
eto ipak sam u potrazi za nečim boljim. :)

financijski bi mi najviše pasao gesunde, hahahaha :D
a solgar mi se čini naj.

pa kal je po sastavu najbolji od sva tri

modra
06.02.2011., 09:56
hvala! :)
al ipak ništa od kala kad sam vidjela cijenu, hahahaha
za početak ću gesunde najvjerojatnije.
a solgar, cijena, tko zna?

lida
06.02.2011., 12:33
solgar je 139kn. 60kom, piju se 2 dnevno.

ines777
12.02.2011., 16:17
planiram uzeti nekakve tablete za kosu,pa me zanima kako ti vitamini utjecu na ostatak dlaka,na pocetku teme je cura neka pisala da joj i dlake na nogama brze rastu.jel ima tko kakva iskustva,bed mi je uzet to pa da odlakavim skroz :)

divazg
12.02.2011., 16:32
pa ja sam ti pila forcapil, kal i das gesunde i nisam postala majmun... a na kosi su se vidjeli rezultati

ines777
12.02.2011., 17:20
ok :).hvala ti na brzom odgovor

luceinda price
15.02.2011., 12:55
ja imam veliki problem...odlučila sam puštati kosu prije 1 god. ali nikako da izraste stoji na mjestu..mislim vidim izrast i sve ali jednostavno nema dužine...počela sam piti kal-hair force pa ću vidjeti kako će to pomoči..:(:ne zna:

lida
15.02.2011., 12:56
ja imam veliki problem...odlučila sam puštati kosu prije 1 god. ali nikako da izraste stoji na mjestu..mislim vidim izrast i sve ali jednostavno nema dužine...počela sam piti kal-hair force pa ću vidjeti kako će to pomoči..:(:ne zna:

Imaš frčkavu kosu ili ravnu?

luceinda price
15.02.2011., 18:06
imam ravnu kosu..koja ne raste :/

Lilly Vanilly
21.02.2011., 04:47
Ciao cure, mozete li mi reci da li je netko od vas koristio Inneov tablete za jacanje kose i da li su imale ucinka?

luceinda price
21.02.2011., 10:51
Ciao cure, mozete li mi reci da li je netko od vas koristio Inneov tablete za jacanje kose i da li su imale ucinka?

ja nisam..ali koristila ih je moj aprijateljica i rekla je da joj nisu baš pomogle..:ne zna:

rachelst
21.02.2011., 13:13
cure moje...u DM-u, KOZMU-u i slicnim ducanima nemojte ni trazit bilo kaj od preparata za kosu

to je bacen novac

Encian i slicna sranja po pedesetak kuna nece pomoc....
doslovno aceni novac nizasta
i sama sam se uvjerila.... to je vise psiholoski da vi mislite da se nesto poboljsalo

odite u ljekarnu i tamo cete eventalno dobit nest bolje
je skuplje al bar ''djelujuje''

ja sam osobno koristila nekoliko vitamina iz dm-a i sta da kazem nisam farmaceut pa da se kuzim u to ali sam odnijela kutije jednoj gdi. magistri farmacije da mi objasni u cemu je fora s tim da ti vitamini kostaju cca 20-30 kn dok su u ljekarnama daleko skuplji (pila sam a+c+e+selen, omegu, za kosu i jos neke) zena nije vidila nikakav stetan sastojak cak dapace te je rekla du kal-ovi twinlabovi i solgarovi vitamini mozda malo koncentriraniji tj. jaci al da je to jedini razlika....nakon toga sam radila testiranje na kolicinu vitamina u tijelu i ispalo je da su mi svi suuuuuuper od ovih sto sam uzimala cak i vit.c sto je gospdju iznenadilo s obzirom da sam pusac i vrijeme je gripa prehlada i viroza....i ne nejedem bas nesto voce ...pa sad mislim da jedino treba biti uporan i piti redovito

Lilly Vanilly
21.02.2011., 17:07
ja nisam..ali koristila ih je moj aprijateljica i rekla je da joj nisu baš pomogle..:ne zna:
Hvala. :) Znaci, ili Solgar ili Kal ako sam dobro shvatila po postovima... :top:

divazg
21.02.2011., 17:37
ja sam osobno koristila nekoliko vitamina iz dm-a i sta da kazem nisam farmaceut pa da se kuzim u to ali sam odnijela kutije jednoj gdi. magistri farmacije da mi objasni u cemu je fora s tim da ti vitamini kostaju cca 20-30 kn dok su u ljekarnama daleko skuplji (pila sam a+c+e+selen, omegu, za kosu i jos neke) zena nije vidila nikakav stetan sastojak cak dapace te je rekla du kal-ovi twinlabovi i solgarovi vitamini mozda malo koncentriraniji tj. jaci al da je to jedini razlika....nakon toga sam radila testiranje na kolicinu vitamina u tijelu i ispalo je da su mi svi suuuuuuper od ovih sto sam uzimala cak i vit.c sto je gospdju iznenadilo s obzirom da sam pusac i vrijeme je gripa prehlada i viroza....i ne nejedem bas nesto voce ...pa sad mislim da jedino treba biti uporan i piti redovito

da, razlika je u koncentraciji vitamina i u ostalim sastojcima. npr kal ima neke biljke koje das gesunde nema itd. ali previše vitamina ti može štetiti pa se nemoj šopati tim vitaminima iznad propisanoga.
a ako si bila u ljekarni na onom mjerenju vitamina i minerala pomoću onih akupunkturnih točaka - to su čiste gluposti! ne može se tako izmjeriti količina vitamina i minerala, a oni su plaćeni da ti nađu manjak. konkretno solgarovi studenti su plaćeni 20kn po satu + provizija 8% od onoga što prodaju :mig:

luceinda price
21.02.2011., 17:47
Hvala. :) Znaci, ili Solgar ili Kal ako sam dobro shvatila po postovima... :top:

pa ja sad pijem tek 6 dana kal pa cu vidjeti kako ce pomoci :D...ali mislim da su te najbolje...a inneov nisam uzela baš zato što mi je frendica rekla da joj nije pomoglo..

luceinda price
21.02.2011., 17:49
da, razlika je u koncentraciji vitamina i u ostalim sastojcima. npr kal ima neke biljke koje das gesunde nema itd. ali previše vitamina ti može štetiti pa se nemoj šopati tim vitaminima iznad propisanoga.
a ako si bila u ljekarni na onom mjerenju vitamina i minerala pomoću onih akupunkturnih točaka - to su čiste gluposti! ne može se tako izmjeriti količina vitamina i minerala, a oni su plaćeni da ti nađu manjak. konkretno solgarovi studenti su plaćeni 20kn po satu + provizija 8% od onoga što prodaju :mig:

pa mora biti bolja učinkovitost skupljih tableta...jer da su ove u dm-a jednako učinkovite sigurno ne bi bile 20 kn.....

divazg
21.02.2011., 17:54
pa mora biti bolja učinkovitost skupljih tableta...jer da su ove u dm-a jednako učinkovite sigurno ne bi bile 20 kn.....

pa imaju više sastojaka ili/i veću koncentraciju pa je logičnije da su skuplje. ali što se tiče toga kal (hair force) po mom mišljenju ima bolji sastav od twinlaba (hair factors), a twinlab je skuplji, tako da pravilo da dobiješ bolje ako više platiš ovdje ne vrijedi

Lilli_007
21.02.2011., 19:57
Jeus pomogle nekome te tabkete iz DM-a da mu prije naraste kosa? Malo su prejeftine...I jel' tko pio b complex? Je li stvarno istina da se brze ogladni? :D

divazg
21.02.2011., 21:01
Jeus pomogle nekome te tabkete iz DM-a da mu prije naraste kosa? Malo su prejeftine...I jel' tko pio b complex? Je li stvarno istina da se brze ogladni? :D

da, dobre su te iz dm-a. ja ti nisam primijetila da mi B kompleks ili dodaci prehrani koji sadrže B vitamine otvaraju apetit, ali to ti je individualno...