PDA

View Full Version : Tantra

maestro
17.07.2006., 07:40
Evo ekipa malo da se dotaknemo i te teme.Zanima me da li je neko ima iskustva sa tantrickim sexom i kama sutrom i kakvi su dojmovi.Dosta sam procitao o tome ali nisam nikad probao u praksi to prakticirati pa me zanima zna li netko je li vrijedno truda.

Odraz
17.07.2006., 08:25
Ja kama prije 10 dana, a kama-sutra je već prošlost. Glavno je eksperimentirati kako sa partnerom voliš.

maestro
17.07.2006., 08:29
Gledajte nisam mislio samo na prakticiranje nekih vratolomnih polozaja.Navodno je odredjenim vjezbama moguce postici visestruke orgazme koji traju duze i jaci su od obicnog praznjenja.Takodjer navodno muskarci mogu seviti koliko hoce bez svrsavanja sto mi se cini zanimljivim ali ne znam koliko je to stvarno moguce jer bez obzira da li ti triba dvi ure ili deset min kad tad ipak moras izbaciti diverzante.

Odraz
17.07.2006., 08:34
Moje osobno iskustvo je u vezi toga: Nemam ga, ne mogu ti pomoći.
Znam da mogu ševiti i dosta dugo i bez da svršim, pa bila i to nova jebačica. Možda nakon nekog vremena što jebeš ko zec ti postane normalno ne svršiti u prvih par min, a s praksom se može puno. To za produljeni orgazam i sl. nije u mojoj naravi pošto nisam jedan od onih koji voli razmišljati, sad ova vježba, sad ovako sad onako. Ne, sex je za mene spontanost, odnosno nikakva psihička priprema prije toga.:)

Ramzes
17.07.2006., 08:49
Gledajte nisam mislio samo na prakticiranje nekih vratolomnih polozaja.Navodno je odredjenim vjezbama moguce postici visestruke orgazme koji traju duze i jaci su od obicnog praznjenja.Takodjer navodno muskarci mogu seviti koliko hoce bez svrsavanja sto mi se cini zanimljivim ali ne znam koliko je to stvarno moguce jer bez obzira da li ti triba dvi ure ili deset min kad tad ipak moras izbaciti diverzante.
Svakako. Potvrđujem iz iskustva. Ali treba se potruditi, a osim tehnika KamaSutre morao bi prakticirati i jogu, te imati malo više ranijeg iskustva kako ne bi balio na svaku kad se skine gola.
Višestruki orgazmi postižu se nakon dugog vježbanja samokontrole, u principu je to momenat kada uspiješ zadržati spermu kada počinješ svršavati. Znači ne explodiraš, nego taj momenat malko ublažiš, ali vježbom možeš postići da traje duže od orgazma. Nešto kao orgazmični grč bez ejakulacije. Ustvari, uvijek malo iscuri, a sa prezervativom to nije isto, pa znači cura mora imati neki vid zaštite.
A ova duga ševa bez svršavanja, to je opće poznata stvar, i tu ne treba neka velika tehnika.

Ali džaba ti tehnika ako nemaš gdje umoćiti. :D

Enygma
17.07.2006., 09:04
Zašto ševiti 2 sata? Ok, nije baš da je poželjno svršiti u prvih nekoliko minuta, ali ne vidim ni smisla ni užitka u tanculanju od sat-dva!?!
Ne znam kako kod drugih, ali meni je maksimum 10-15 minuta...
I da, kao što Odraz reče, spontanost mi je bitnija od nekakve koncentracije i samokontrole... ali, tko voli- nek izvoli ;)

maestro
17.07.2006., 09:09
Zašto ševiti 2 sata? Ok, nije baš da je poželjno svršiti u prvih nekoliko minuta, ali ne vidim ni smisla ni užitka u tanculanju od sat-dva!?!
I da, kao što Odraz reče, spontanost mi je bitnija od nekakve koncentracije i samokontrole... ali, tko voli- nek izvoli ;)
Pa mozda zato sta je bolje seviti dva sata nego gledati sapunice ili tako nesto.Ako uzivate u seksu,ne znam zasto se ne bi uzivalo duze vrimena.Naravno ne mislim da bi svaki seks trebao trajati duze od finala SP-a ali opet btno je da sami odlucite koliko ce te se karati.

Grazia
17.07.2006., 09:14
Evo ekipa malo da se dotaknemo i te teme.Zanima me da li je neko ima iskustva sa tantrickim sexom i kama sutrom i kakvi su dojmovi.Dosta sam procitao o tome ali nisam nikad probao u praksi to prakticirati pa me zanima zna li netko je li vrijedno truda.

Tantra yoga/sex je neka vrsta spiritualnog sexa koja me ne privlaci bas jer istocni misticizam mi je no-no.
Postoje tehnike za produzeni sex ili multiorgazam i bez toga.

Quote:

'Tantra teaches that lovemaking between a man and woman, when entered into with awareness, is a gateway to both sexual and spiritual ecstasy. In India, traditional Tantrikas spent many years under the guidance of a spiritual teacher and engaged in elaborate yogic rituals to purify and master the body and mind. These practices were intended to awaken the powerful psychic energies through which the adept could enter into higher states of consciousness When a disciple was deemed ready he or she partook in sexual rites with a partner.

Through the sacred act of love, they sought to merge the dual nature of their sexuality into an ecstatic union. Through this came the harmonization of their own internal masculine and feminine polarities and a realization of the blissful nature of the Self.'

Enygma
17.07.2006., 09:22
Pa mozda zato sta je bolje seviti dva sata nego gledati sapunice ili tako nesto.Ako uzivate u seksu,ne znam zasto se ne bi uzivalo duze vrimena.Naravno ne mislim da bi svaki seks trebao trajati duze od finala SP-a ali opet btno je da sami odlucite koliko ce te se karati.

Banaliziraš. Mislim da pretjerana konzumacija bilo čega dovodi do zasićenja.
Seks je u suštini zadovoljenje potrebe za kako tjelesnim, tako i duhovnim ispunjenjem, svako preveliko filozofiranje dovodi do postupnog zasićenja i neprestlanim traganjem za nečim većim i jačim... i gdje su onda granice?

maestro
17.07.2006., 09:31
Bas suprotno,mislim kako tantricki sex moze doniti nesto novo u vezu,poboljsati seksualni zivot i odnjeti ga na drugu razinu.Sex ne mora biti smo praznjenje,ne vidim zasto se u njemu ne bi uzivalo dugo i kvalitetno.

Enygma
17.07.2006., 09:39
Bas suprotno,mislim kako tantricki sex moze doniti nesto novo u vezu,poboljsati seksualni zivot i odnjeti ga na drugu razinu.Sex ne mora biti smo praznjenje,ne vidim zasto se u njemu ne bi uzivalo dugo i kvalitetno.

Ne znam, svatko ima svoj način poboljšanja sexualnog života... i ne, nisam ni rekla da je sex pražnjenje, već upravo suprotno - ispunjenje, ali nekako mi draže da bude izazov, neka neobična mjesta, neobčne prilike i situacije nego svaki put uvijek isto... koliko sam čula o tantričnom sexu postoji nekoliko vježbi, ali princip je uvijek isti, sve ostalo su nijanse...malo mi dosadno i nezanimljivo sve to skupa izgleda.. više sam za one adrenalinske "šokove" kad me muž zavuče ruku pod haljinu ispod stola i tako nešto nego za psihičke pripreme i meditacije prije i za vrijeme seksa....
Mislim da sklonost ka tome uvelike ovisi o temperamentu pojedinca i da nije za svakoga...

maestro
17.07.2006., 09:42
Slazem se sa ovim zadnjim.Nemojte me krivo shvatiti,nisam mislio da treba zanemariti one impulsivne i vatrene seve iz vedra neba ali kazem da kad se ima vrimena moze se lipo imati jedan posteni maratonski sex na malo drugacijoj razini.

jimmy jazz
17.07.2006., 09:47
ma kakav tantricki sex. to ti je ko da kazesh filozofski sex. tantra je naime filozofija, iako specijalna filozofija...krive stvari citas..stivo za sexom opsjednute i frustrirane zapadnjake..

farki_
17.07.2006., 09:51
meni se više sviđa kama danas, nego kama sutra... zasto odgađati tu "kamu"... :lol:

Grazia
17.07.2006., 09:58
kazem da kad se ima vrimena moze se lipo imati jedan posteni maratonski sex na malo drugacijoj razini.

A koja je to razina? Ujedinjena 'povisena osvjescenost'??? Ej pocmi sa hatha yogom pa se prebacis na tantru. Ali najprije moras naci nekog spremnog guru-a LOL.
Cini mi se da nisi bas upoznat sa tematikom...

maestro
17.07.2006., 10:15
A koja je to razina? Ujedinjena 'povisena osvjescenost'??? Ej pocmi sa hatha yogom pa se prebacis na tantru. Ali najprije moras naci nekog spremnog guru-a LOL.
Cini mi se da nisi bas upoznat sa tematikom...:confused:
Ne triba ti nikakva joga samo malo samokontrole i vjezbe.A sta se tice razine,to je onaj nivo kad se na seks gleda malo drugacije nego,ajmo se prasniti u poluvremenu jer me zasvrbilo

Grazia
17.07.2006., 10:24
:confused:
Ne triba ti nikakva joga samo malo samokontrole i vjezbe.A sta se tice razine,to je onaj nivo kad se na seks gleda malo drugacije nego,ajmo se prasniti u poluvremenu jer me zasvrbilo

Tantra sex je vrsta yoge. U tome i je stvar.:)
Ali kuzim, ti zelis nauciti samo neke tehnike bez dodatnih 'duhovnih' elemenata -sto je OK.

maestro
17.07.2006., 10:27
Naravno,who fucks duhovne elemente.Vazno je da karam from dusk till dawn.Kasnije se mozemo produhoviti.

jimmy jazz
17.07.2006., 10:28
Tantra sex je vrsta yoge. U tome i je stvar.:)
Ali kuzim, ti zelis nauciti samo neke tehnike bez dodatnih 'duhovnih' elemenata -sto je OK.

pa joga je tantra, a tantra sex o kojem se ovdi prica nije tantra :D treba par godinica gadnog truda i askeze da bi se mozda moglo do toga dojti.

snošaj
17.07.2006., 10:33
Opet cu reci: hvali more drz se kraja.
Nije to za svakoga jer je potrebno gro samodiscipline i rada na sebi da se do toga dodje. U suprotnom se mogu desit(iz prve ruke govorim) izuzetno lose stvari. Tantra nije zajebancija.

alexxx
17.07.2006., 11:56
to JE prvih nekoliko minuta! :eek:

bila tema relativno nedavno. ;) potraži.
i to je otvorila cura koja navodno piše iz vlastitog iskustva.

btw, nadalje brišem postove sadržaja ´´nisam probao, al postoje i druge tehnike, ne zanima me, to je neki istočnjački spiritualizam, ja volim dobar stari staromodan seks bez tih kerefeka i bla truć ser´´.

zamislimo da netko otvori temu o kineskoj kuhinji. traži dojmove i recepte.
´´nisam probao, ali dobro je eksperimentirati s hranom´´
´´ja i bez te kineske kuhinje skuham ručak da svima slina curi´´
´´zašto bi netko htio jesti kinesku hranu kada može jesti krafnice?´´
´´mislim da prevelika količina kineske hrane dovodi do zasićenja. što je iduće? meksička´´
´´ma kakva kineska kuhinja, drži se ti ćevapa´´

maestro
17.07.2006., 11:59
Ok,probao sam

Grazia
17.07.2006., 12:12
Opet cu reci: hvali more drz se kraja.
U suprotnom se mogu desit(iz prve ruke govorim) izuzetno lose stvari. Tantra nije zajebancija.

Kakve lose stvari??

Odraz
17.07.2006., 12:16
Ako se smijem nadovezati, onda uopće ne bi trebalo rabiti tantru i sl.
Zašto? Prvo moraš izvoditi neke tehnike i sl. Dakle, moraš izdvojiti vrijeme koje bi bilo bolje potrošiti na "običan" sex.
Broj dva: ako se dešavaju loše stvari, onda ni ne treba pokušavati jer nikad se ne zna što se može dogoditi.
I "običan sex" zna biti "opasan" kad se grizeš, grebaš, mlatiš ili padneš sa kreveta i udariš glavom u noćni ormarić. Ali to se ne gleda, jer sex je lijep sam po sebi.

ivek26
17.07.2006., 12:32
nije li bolje svrsiti 3 puta u 1h nego 1 u 5h... meni je cilj da i ona i ja svrsimo a ne da ne mogu hodati sljedecih par dana!! ispravite me ako sam u krivu :kava:

alexxx
17.07.2006., 12:38
koliko znam, u tantričkom seksu je muški orgazam bez ejakulacije, tako da se organizam ne umori, i on može nastaviti dalje.

maestro
17.07.2006., 12:45
koliko znam, u tantričkom seksu je muški orgazam bez ejakulacije, tako da se organizam ne umori, i on može nastaviti dalje.
Upravo to,ali to ode neki ne kuze pa se prave pametni.Ocito im je dovoljno onih pet min jednom misecno ako uspiju zbariti neku pijanu srednjoskolku.

fante
17.07.2006., 14:35
Postoje tehnike za produzeni sex ili multiorgazam i bez toga.

A,to su?:misli:

snošaj
17.07.2006., 15:50
Kakve lose stvari??
Odumrlost jezika odnosno nemogucnost govora, strahovita vrucina i jaka tresavica cijelog tijela. Vidjela - zastrasujuce. Treba imati prociscene meridijane kojima tece energija (vezano za mikrokozmicku orbita), dakle bez blokada. A do toga treba doci i naraditi se.

Grazia
17.07.2006., 16:06
Odumrlost jezika odnosno nemogucnost govora, strahovita vrucina i jaka tresavica cijelog tijela. Vidjela - zastrasujuce. Treba imati prociscene meridijane kojima tece energija (vezano za mikrokozmicku orbita), dakle bez blokada. A do toga treba doci i naraditi se.

Jesus!!!:eek:
Cula sam svasta ali ovo je fakat zastrasujuce. Bio je jedan dokumentarac na TV-u o tome i svi ti tantrasi su mi nesto cudno izgledali. No wonder.:D

Mrs. T
17.07.2006., 23:50
Takodjer navodno muskarci mogu seviti koliko hoce bez svrsavanja sto mi se cini zanimljivim ali ne znam koliko je to stvarno moguce jer bez obzira da li ti triba dvi ure ili deset min kad tad ipak moras izbaciti diverzante.

Ja sam čitala negdje, da nakon što muškarac svrši, laganimpritiskanje, negdje palac ispod pupka, mu se opet digne bez problema......pokušavala ja, ali bezuspješno...tako da je ipak ostalo samo na čitanju tj. uopće nisam shvatila gdje treba pritiskati....:tuzni:

Mrs. T
17.07.2006., 23:54

Ja sam par puta uspjela "učiniti" da partnera uhvati strahovita vrućina i jaka tresavica cijelog tijela, i meni to se i nije činilo tako zastrašujuće, naime kada je došao k sebi se slatko nasmijao...tako da....iskreno rečeno, to mi je samo podiglo ego, jer sam bila zadovoljna sama sobom da sam to uspjela napraviti partneru....

Nimoy
18.07.2006., 00:43

10-15 minuta i riječ MAKSIMUM ne idu zajedno.

ja ne shvaćam recimo kakav ti je gušt doći "najkraćim mogućim putem" do orgazma, svršit za 15 min. Jel onda legneš nakon te ševe, šatro "umorna si".

Jel on umoran?

ili glumite da ste umorni jer je tako u filmovima? ili se poševite i on otrči van igrat nogomet s frendovima nakon 3 minute? :zubo:

seks nije maraton ali bogamimiloga ako bi ja popizdio da mi svaki seks ko reklama za FINU.

Nimoy
18.07.2006., 00:45
Ja sam čitala negdje, da nakon što muškarac svrši, laganimpritiskanje, negdje palac ispod pupka, mu se opet digne bez problema......pokušavala ja, ali bezuspješno...tako da je ipak ostalo samo na čitanju tj. uopće nisam shvatila gdje treba pritiskati....:tuzni:

meni se zna dignut odmah poslije ševe. Ne svaki put, čak ne ni svaki drugi, ali zna se desit 2 put zaredom, bez vađenja :).

Inače mi treba par minuta, ako mi to nije bio prvi seks nakon 10 dana, onda mi treba malo više da dođem k sebi :zubo:

alexxx
18.07.2006., 01:21
što se tantre tiče, vidjela sam na nekom siteu da knjiga ´´voljena´´ spada u tantričku literaturu. pročitala sam je prije par godina, i svidjela mi se :)

maestro
18.07.2006., 07:16
Ljudi,kako postoji vise razina u svemu tako i postoji vise razina u tantri.Sigurno ja da za potpuno prepustanje tom zivotu covik triba dosta toga prominiti u svom nacinu zivota i mislim da nije dobro pretjerivati ni u cemu pa tako ni u ovome.Ali,jednostavno upotrebom nekih tehnika se moze produljiti i odgoditi orgazam.Ako se neki od vas pitaju zasto bi odgadja orgazam kad mozes svrsiti za 10 min. onda ovo nije za vas.Jednostavno gledam na sex kao na jedno iskustvo spajanja i povezanosti sa partnerom i zasto bi se posevia na brzinu ako to moze trajati punu duze i na kraju zavrsiti sa puno snaznijim orgazmom.Ne znam kako neko moze voliti sex a ne biti radoznao da proba tako nesto.Da se razumimo,iako je ovo tek osnovno i prvi nivo tantre za jega isto triba rada i ja moram priznati da sam dosad bia lin se tome posvetiti ali bi to volia malo istraziti jer sam osoba koja ne uzima sve zdravo za gotovo.

MIS
18.07.2006., 07:43
Umnoženi orgazmi u nekim slučajevima nemaju veze sa tantrom. Isto tako, za onome o čemu trenutno diskutirate nije potrebna tantra (iako može) već je potrebna joga.
Prvo umnoženi orgazam. Prvenstveno mogu reći za vlastiti slučaju, tako da ne bih generalizirao iako mislim da u principu to i inače tako hoda. Umnoženi orgazam mogu doživjeti (ili su sklonije) muške osobe koje su sposobne nakon što jednom svrše (ja ću terminologiju po seljački) već nakon 10-tak minuta ponovo se uzbuditi i opet se ševiti. Ja recimo doživim umnoženi orgazam kada se po drugi puta ševimo i ona je na meni (tako mi je najlakše). Poželjno je vjerojatno da muškarac ima vjerojatno nešto veći penis tako da dosta osjeti pritisak na stražni dio penisa, tj. po dijelu gdje je mokraćovod (više donja polovica penisa). Morate moći… pa kako bi se reklo „uvući šupak“ i tako moć držati po pola minute. Nakon što u drugoj ševi svršim prvi puta, onda nakon desetak sekundi uvučete šupak (iliti pritisnete prostatu ali o tome poslije) i držite ga tako oko 30-tak sekundi i onda bi trebali doživjeti orgazam (za nijansu slabiji od orginala). Nakon toga možete to ponoviti još par puta, ovisno koliko imate za tim želju i snage. Erekcija je možda nešto malkoc slabija ali ništa značajno, ako vam je malko veći penis onda ćete teže postići baš punu erekciju. Probao sam koristiti dinamico kako bih imao umnožene orgazme i prilikom prvog snošaja ali ne djeluje, probao par puta od 100mg. Jednostavno svršiš, istina on ostane i dalje stajati nakon toga 10 ili 15 minuta, može i duže, ali jednostavno ne doživim umnožene orgazme.
Što se tiče tantre.. osnova je u jogi tj. u ovladavanju sa svim mišićima tijela. Recimo da se smatra da ejakulacija nastupa nakon što uslijed stimuliranja penisa prostata „bubri“, puni se, i kada se napuni slijedi refleksno ejakulacija. Tantra (ali ne morate biti tantrik daleko od toga) ustvari stavlja težište no to da ovladate svim grupama mišića koji služe „upravljanjem“ prostate… mislim da ih ima 3… poanta je u tome da kada osjetite da se bliži vrhunac, sa mišićima „rasteretite prostatu“, ona više nije puna i nabrekla, te možete opet nekih slijedećih par minuta ševiti dalje. Recimo, kada probate „uvući“ šupak to vam je to… ali onda nekontrolirano upravljate (tj. nekvalitetno i nepotpuno) sa sve 3 grupe mišića… ako vježbate jogu, onda možete osjetiti (barem ja osjećam) i upravljati sa 2 grupe, treću ne kužim.. jedna grupa ima hvatište za gornji dio prostate i ima drugi kraj prema prednjem dijelu stomaka, a druga ima hvatište na donjem dijelu prostate i drugi kraj je prema leđnoj moždini… za početak si stavite prst u guzu i nađite prostatu tako da dobijete osjećaj gdje je prostate i probajte onda upravljati mišićima. Ono što je uvjet za „produženje“ seksa je također i osjetljivost penisa… nije dobro ako imate preosjetljiv penis, tj. što znači da ga ljudi stave par puta i odmah gotovo… tako da i tantra u biti nudi te neke vježba koje smanjuju osjetljivost penisa… ali po meni nije cilj od kurca napraviti komad drveta… jer partner uživa ukoliko vidi da vi uživate… ako ona vidi da mi totalno stišće svaki dio penisa i da osjetim svaki njen nabrekli dio u vagini…. Kada osjetim svaki puta kada dođem do njenog kraja i totalno ju ispunim…
Mislim da je puno bolje imati stalnog partnera, jer ljudi komuniciraju kome što odgovara, kada, kako, koliko… ne znam zašto pogotovo muške ispunjava to da svaki dan poševe drugu… ako su dobri jebači što bi rekli, i ako su našli osobu koja ih uzbuđuje i u koju imaju povjerenja da se prepuste u svakom smislu…
Isto tako, neki vole polaganiji seks, neki grublji, neki kombinirano… ali niie poanta (po meni) jebati satima… mislim, čujem i vidim što ljudi pričaju kako se ševe, ali ne ulazim u istinitost toga. Ja imam 31 godinu, cura mi je nekoliko godina mlađa (malko više od nekoliko), bavim se sportom, jogom, teretana i pazim šta jedem i mogu reći da se totalno izmorim nakon što u neka 3 sata skupite 2 sata čiste ševe… kako ja tako i ona… jednostavno svakih pola sata ili 45 min morate se stati odmoriti, udahnuti… često se dogodi i da meni i partnerici se iziritira koža na spolnim organima… tako da ne znam baš koliko je moguće fizički jebavati se satima svaki dan. Istina je da je opet osnova tantričkog seksa na neki način „zauzmi položaj i sjedi“… ali pitanje je koliko to voli oba partnera…. Morate vjerojatno dobro osluškivati potrebe partnera ili imati stalnog partnera sa kojim ćete iskreno pričati…
E sad moram radit, posao čeka

Ramzes
18.07.2006., 07:52
Pronađi boljeg jebača! :rofl:

maestro
18.07.2006., 08:00
:top: Pronađi boljeg jebača! :rofl:

Ramzes
18.07.2006., 08:03
Malo jačim pritiskom od dna korijena ( ispred analnog otvora na 3-4 cm) PREMA glaviću. Time mu tjeraš krv nazad u karu. :top: Još ako to radiš vakuumirajući ga ustima - poludiće! :s

Ramzes
18.07.2006., 08:09
Upravo tako. Mada nisam znao da se zove tantrički. Odjednom su svi počeli filozofirati, a zna se gdje je filozofija, tu nema jebavanja.
Ejakulacija izvlači energiju iz muškarca, i to je problem za nastavak sexa ako nisi u top formi. Odgođenim orgazmom muškarac može da se dovede u stanje orgazma bez ejakulacije, i da nastavi sexanje do trenutka kada će bukvalno explodirati. E, to ja zovem svršavanje! :s

MIS
18.07.2006., 08:20
Upravo tako. Mada nisam znao da se zove tantrički. Odjednom su svi počeli filozofirati, a zna se gdje je filozofija, tu nema jebavanja.
Ejakulacija izvlači energiju iz muškarca, i to je problem za nastavak sexa ako nisi u top formi. Odgođenim orgazmom muškarac može da se dovede u stanje orgazma bez ejakulacije, i da nastavi sexanje do trenutka kada će bukvalno explodirati. E, to ja zovem svršavanje! :s

nisam baš siguran da se baš bukvalno radi o pravom orgazmu gdje nema ejakulacije. radi se o tome da nakon što stekneš iskustvo i neku kontrolu nad mišićima koji okružuju prostatu, možeš dosta vremena povesti u fazi "prije samog svršavanja" ... što je predivno ali ipak nije kao orgazam. onaj drugi dio tantre koji baš nisam spominjao je "cirkuliranje energije"... tj. prostata se nalazi blizu donjeg dijela stupa lešne moždine, a tamo se po tantri stvara energija, izvor.... tako da recimo kroz pola sata "pumpanja" prostate odbiješ osijećaj prokrvljenosti energijom cijele leđne moždine... i onda ima neki trenutak kada ti se užari što bi rekli čak i čelo... i onda treba svršiti. postoji točka na pola puta korijena penisa i analnog otvora gdje se može stisnuti pri ejakulaciji, kao, vraća se energija u organizam ali to je slabo.... čak i sami tantrici to kažu i ne pojačava pretjerano orgazam.. i opet potrošiš 80% enerije. Cilj tantre nije da nema ejakulacije... već kako oni kažu to je za one muškarce koji imaju problema sa regeneracijom energije nakon seksa... ako netko nakon seksa pola sata je opet fit i može funkcionirati tantra mu nije nužna... čak se i preporuča nakon par odnosa gdje nema ejakulacije ispraznitii

MIS
18.07.2006., 08:29
kod muških, pogotovo ako su navili da im svaki spolni odnos završi ejakulacijom, može postati frustrirajuće ako imaju više učestalih odnosa kod kojih nisu pošteno vulgaris muški svršili... navika je navika. ona točka na pola puta anala i korijena, neki je zovu muškom g točkom, od milijun dolara itd.... ali od toga ništa, to je mit... barem što se tiče čuvanja energije... sa stanovišta tantre ta točka služi da se prisilno dio sperme odvede u mokraću ili tako nešto pa da se tako dijelom apsorbira dio hranjivih tvari ali to je vrlo vrlo slabi po mome iskustvu. dok zapadnjaci tu g točku gledaju kao točku pojačanog užitka pri orgazmu. ali ako hoćete uživati prilikom orgazma si stiskajte prostatu prstom, ili partnerica ako nije gadljiva

MIS
18.07.2006., 08:32
pritiskom na mušku g točku ustvari prilikom kod pražnjenja prostate stvarate pritisak na nju jer sjeme nemože odlaziti (barem ne tako brzo kao inače)... stvarate kontra pritisak... ali poanta je na "fino" bez prljanja prstiju masirati prostatu... ali nije niti približan osijećaj kao kada osjetite prostatu pod prstom

Ramzes
18.07.2006., 09:11
nisam baš siguran da se baš bukvalno radi o pravom orgazmu gdje nema ejakulacije. radi se o tome da nakon što stekneš iskustvo i neku kontrolu nad mišićima koji okružuju prostatu, možeš dosta vremena povesti u fazi "prije samog svršavanja" ... što je predivno ali ipak nije kao orgazam.
Baš tako. Dok sam čitao tvoj text, shvatio sam da ustvari svo vrijeme vršim pritisak na prostatu kada hoću da odgodim ili produžim orgazam.
Ma bitno da se kara kako god! :s Ali da baš ne bude 10 min. Rađe bih vrijeme potrošio pecajući u tom slučaju. :D

MIS
18.07.2006., 09:18
Baš tako. Dok sam čitao tvoj text, shvatio sam da ustvari svo vrijeme vršim pritisak na prostatu kada hoću da odgodim ili produžim orgazam.
Ma bitno da se kara kako god! :s Ali da baš ne bude 10 min. Rađe bih vrijeme potrošio pecajući u tom slučaju. :D

da.... samo što u tantri, budući kada mišićima stežeš i otpuštaš prostatu osijetiš kao da ti se "penje" energija kroz leđnu moždinu (trnci)... u tantri to onda povezuju sa čakrama itd.... ali to je druga filozofija tantre, to ti netreba za čistu seksualnost. Nešto kao i joga, imaš više tipova, čisto fizikalnu (hatha) i ostale koje se igraju čakrama.
Kada osjetiš da ti je prostata "puna", napraviš par kontrakcija prostate (mišića)... što bi tantrici rekli podigneš eneriju u energetskom stupu... ako si iskusniji to možeš bez prestanka penetracije, a ako ne staneš na trenutak, i nakon 30 sekundi ili više/manje opet nastaviš sa peentracijom

Ramzes
18.07.2006., 14:03
da.... samo što u tantri, budući kada mišićima stežeš i otpuštaš prostatu osijetiš kao da ti se "penje" energija kroz leđnu moždinu (trnci)... u tantri to onda povezuju sa čakrama itd.... ali to je druga filozofija tantre, to ti netreba za čistu seksualnost. Nešto kao i joga, imaš više tipova, čisto fizikalnu (hatha) i ostale koje se igraju čakrama.
Kada osjetiš da ti je prostata "puna", napraviš par kontrakcija prostate (mišića)... što bi tantrici rekli podigneš eneriju u energetskom stupu... ako si iskusniji to možeš bez prestanka penetracije, a ako ne staneš na trenutak, i nakon 30 sekundi ili više/manje opet nastaviš sa peentracijom
Svaka ti dala za ova objašnjenja! Vjerovatno da sam mlađi da bih se bacio na praktikovanje istog, ali kako sam potrošio previše novaca na ribolovačku opremu, šteta da se ne koristi. A i ovako ženica ne može da drži korak sa mojim potrebama, pa moram praviti kompromise. :top:

fante
18.07.2006., 15:34
Nisam siguran da mogu/znam da kontrahujem samo prostatu.. Reci mi nesto vise o tim misicima/vjezbama.. (moze i na pm):top:

snošaj
19.07.2006., 00:07
Ja sam par puta uspjela "učiniti" da partnera uhvati strahovita vrućina i jaka tresavica cijelog tijela, i meni to se i nije činilo tako zastrašujuće, naime kada je došao k sebi se slatko nasmijao...tako da....iskreno rečeno, to mi je samo podiglo ego, jer sam bila zadovoljna sama sobom da sam to uspjela napraviti partneru....
Da, upravo ono sto je MIS pisao o dizanju energije po ledjnoj mozdini. Momku se ta energija koja te treba napuniti, nahraniti, zaglavila u tjemenu - zbog blokade. Mozete misliti koliko je zapravo jaka energija sperme.. Razorna, ocito. Tko zna sto se moglo desiti...Morala sam ga staviti u kadu s ledenom vodom i jos stosta.
Tako da Mrs T, super sto si bila zadovoljna sto si ga lagano udesila, vjerojatno ti je to simpa,ali u mom slucaju bi se vrlo vrjerovatno i ti pocela trest od muke i osjecaja bespomocnosti- srecom stvar se uspjela rijesiti.

MIS
19.07.2006., 11:54
Nisam siguran da mogu/znam da kontrahujem samo prostatu.. Reci mi nesto vise o tim misicima/vjezbama.. (moze i na pm):top:

igrati se sa prostatom nema smisla ako u normalnim okolnostima ne možeš postići spolni odnos duže od par minuta (5).. to znači da imaš preosjetljivi penis. za to postoji niz suptilnih vježbi, ali najvulgarnije su najbolje.
ne znam kako bih ti to objasnio, ali penis može biti osjetljiv u području glave i u donjem dijelu.. ali te iznimno uzbuđuje stimulacija u donjem dijelu penisa onda se tu nećeš moći riještii osijetljivosti i ako želiš duže imati spolni odnos morati ćeš pribjeći vježbama sa prostatom. ako ti je penis prvenstveno osjetljivi u pobručju glave tada moraš poraditi na smanjenju osjetljivosti. najbolje ti je dovesti penis u stanje erekcije i onda ga "lagano" udradi (smo se ne ozljediti) nečim tipa ravnalom ili tako nečime. mislim da tantrici prakticiraju lupanje penisa u bedra, ali to ti je dugotrajniji postupak.
za to vrijeme možeš početi raditi i na prostati.... to ti već teže mogu opisati, ali reeci ovako.... počni prvo sa kontrakcijama analnog otvora i probaj ih zadržati što duže... i to ponavljaj... probaj u atlasu tijela naći mišiće "oko" prostate i prilikom vježbanja probaj si ih u početku vizualizirati... sa vremenom češ steći kontrolu nad svakim posebno... ne znam kako bih ti fizički opisao kakvi su i gdje ti mišići... moraš upoznati svoje tijelo

MIS
19.07.2006., 11:58
eh zaboravio još dodati
moraš smanjiti osjetljivost, tako da kada si u periodu pred orgazam imaš vremena bez zaustavljanja snojšaja sa mišićima isprazniti prostatu, tj. pogurati sjeme nazad a na da se to dogodi ejakulacijom. u suprotnom to nije seks ako svake minute staneš da odradiš vježbe... dok se ne ispraksaš ok, ali...
i da, mislim da ako imaš osjetljiviji donji dio penisa budeš u stanju doživljavati umnožene orgazme

isto tako, smanjenje osjetljivosti možeš postići i čestim seksom ili drkanjem što bi rekli... ali ovo ti je najbrži put

P.S. sori na tipfelerima, brzo pišem pa zato

Toto
19.07.2006., 12:03
Ako ti je penis prvenstveno osjetljivi u pobručju glave tada moraš poraditi na smanjenju osjetljivosti. najbolje ti je dovesti penis u stanje erekcije i onda ga "lagano" udradi (smo se ne ozljediti) nečim tipa ravnalom ili tako nečime. mislim da tantrici prakticiraju lupanje penisa u bedra, ali to ti je dugotrajniji postupak.

Mene to jako zanima pa ako bi mi mogla preporučiti neku literaturu ilii nešto slično, dati još par savjeta možeš i na PM

MIS
19.07.2006., 12:08
ja sam inače muško :D

ha gledaj... ako se baviš jogom, hatha, biti će ti lakše... ako te zanima baš tantra, mislim da u zg ima par "učitelj" i možeš kod njih otići na par razgovora da te upute.. ne znam osobno niti jednog ali čuo sam da ih ima, raspitaj se. oni će ti puno bolje valjda opisati kako da ovladaš mišićima... možeš i preko joge ali je vjerojatno dugotrajniji je mislim da mali broj jogija poklanja tim mišićima pažnju. nakon određene faze samo fizičke joge, većina se počne igrati i sa energijama, religijom itd (upitno koliko je to spojivo sa zapadnim ačinom života a i zdravo), i onda dosta njih odbacuje seks

Toto
19.07.2006., 12:12
Ups my bed n čitam sorry

Mislio sam ako imaš iskustva kakvog da ga podjeliš, mislim da nebum išao na jogu ili tantru, ali idea mi se jako svidjela, a toko zna možda i probam

agathaa
19.07.2006., 12:49
D kama sutra sam isprobavala, uvijek sam spremna za nekaj novo, imam srecu kaj sam gipka, pa su mi neke stvari bile zabavne koliko i lako izvedive, dok neke nisam mogla ni pogledati, a kamoli odraditi:D .
a kaj se tice tantra sexa, sve sam ja to proucila, frendica mi je poklonila knjigu, spremna sam, ali ne mogu partnera nikako nagovoriti...znate one muske spike, pa kaj budem ja jebao 2 sata, i 20 min mi je dosta da bude dobro kao i nakon 2 sata...:o uglavnom, ako usput imate savjet kak partnera nagovoriti, ja slusam...

fante
19.07.2006., 15:40
Ok,MIS,hvala puno!:top: :top: Idem da vjezbam..;)
BTW,agathaa,ja se dam nagovoriti..:mig: :lux:

Ramzes
21.07.2006., 10:12
frendica mi je poklonila knjigu, spremna sam, ali ne mogu partnera nikako nagovoriti...znate one muske spike, pa kaj budem ja jebao 2 sata, i 20 min mi je dosta da bude dobro kao i nakon 2 sata...:o uglavnom, ako usput imate savjet kak partnera nagovoriti, ja slusam...
Promijeni ga. :D

Grazia
21.07.2006., 10:19
D uglavnom, ako usput imate savjet kak partnera nagovoriti, ja slusam...

A cuj, sad si totalno sokirala covjeka. :D
Mislim sa 20 minuta odma na dva sata. Ne ide to bas tako lipa moja.
Postepeno mu gradi 'kondiciju' i zelju.

Kumari
21.07.2006., 10:20

A što te spriječava da provjeriš u praksi? :)

maestro
21.07.2006., 10:22
Pa nista vec pokusvam ali triba dosta odricanja i vjezbi pa me zanimalo vridi li.Ipak sam ja kao i svi navika na ono klasicno spricanje nakon seve.

Kumari
21.07.2006., 10:47
Pa nista vec pokusvam ali triba dosta odricanja i vjezbi pa me zanimalo vridi li.Ipak sam ja kao i svi navika na ono klasicno spricanje nakon seve.

Pa već i vježbanje 'vrijedi', nije ti valjda samo tlaka. :)

maestro
21.07.2006., 10:59
Pa već i vježbanje 'vrijedi', nije ti valjda samo tlaka. :)
Nije ali znas,volim se spontano seviti bez razmisljanja o disanju ili stiskanju odredjenih misica.Oces vjezbati i ti samnom:cool:

plavooka_zver
21.07.2006., 12:21
Mislim da je taj tantrički seks čista zajebancija... Samo ležite na miru i tak po ko zna kolko...Blesavo...Treba ić divlje...:p :cerek: :E

Kumari
21.07.2006., 18:02
Nije ali znas,volim se spontano seviti bez razmisljanja o disanju ili stiskanju odredjenih misica.Oces vjezbati i ti samnom:cool:

Ako samo tako voliš, onda odustani, što drugo reći. :)

Btw, hvala na laskavoj ponudi, ali već duže vrijeme vježbam s osobom koju vooolim dušom i tijelom. :love:

Bizzgirl
26.02.2007., 21:48
Zanima me ima li tko ovdje da se bavi tantrizmom, tantričkim seksom, da vježba i usavršava tehniku? Da li je netko od vas doživio tantrički orgazam? Ima li u Zg nekakav tečaj ili tako nešto?

TripleExpreso
27.02.2007., 14:47
Zanima me ima li tko ovdje da se bavi tantrizmom, tantričkim seksom, da vježba i usavršava tehniku? Da li je netko od vas doživio tantrički orgazam? Ima li u Zg nekakav tečaj ili tako nešto?

Interesantan si kompa! Znao sam ja za tantru vec od davno, ali sam se tek nedavno zanimao vise za to. To stvarno fantasticna umjetnost. Procitao sam par knjiga o tome i imam knjigu 'Tantric Massage'. Sto se tice vjezbanje, jos nisam imao priliku da to isprobam, ali vjerujem da ce biti explozivno dobro jer zaist razumjem kako i zasto to radi. Nasao sam ja nesto na netu sta me jako zanima, i mislim da bi i tebi bilo zanimljivo. Ako te interesuje, javi...

TripleExpreso
27.02.2007., 14:51

JOJ! Sorry sto sam reka 'Interesantan si kompa' Mislio sam da si musko...:kiss:
Daj mi reci koliko te zanima to...

*shiney*
27.02.2007., 15:00
Interesantan si kompa! Znao sam ja za tantru vec od davno, ali sam se tek nedavno zanimao vise za to. To stvarno fantasticna umjetnost. Procitao sam par knjiga o tome i imam knjigu 'Tantric Massage'. Sto se tice vjezbanje, jos nisam imao priliku da to isprobam, ali vjerujem da ce biti explozivno dobro jer zaist razumjem kako i zasto to radi. Nasao sam ja nesto na netu sta me jako zanima, i mislim da bi i tebi bilo zanimljivo. Ako te interesuje, javi...

tražiš nekoga da isprobaš?

TripleExpreso
27.02.2007., 15:04
tražiš nekoga da isprobaš?

Da. Bas me zanima kako bi to izgledalo... jesi za...

*shiney*
27.02.2007., 15:04

Želiš li naučiti možeš doći na tečaj koji se održava specijalno za pojedince- individualno ili parove ,povremeno i u grupi... kako želiš.
imam broj, ne znam jer ga smijem javno dati tj. napisati, javi se...

TripleExpreso
27.02.2007., 15:05
Želiš li naučiti možeš doći na tečaj koji se održava specijalno za pojedince- individualno ili parove ,povremeno i u grupi... kako želiš.

Posalji na pm...

tony_zg
27.02.2007., 21:07
ma kako ne,svaki dan tamo pijem kavu..:rofl: :rofl:

to je onaj sex di se kao jebes 6-7 sati??..pa ko vise ima vremena za to..:confused:

Sopor
27.02.2007., 22:17
To je više filozofija i duhovna disciplina, sexualna tehnika za podizanje energije.

Najpoznatiji tantra praktičari u Zgb. su - Makaja (onaj iz Komaje) i Davor Stančić. Od Davora imaš dosta knjiga za kupiti. Imaš i u Profilu...

Ja sam doživjela to podizanje energije. Čudno je, moraš paziti na kontrakciju vaginalnih mišića i šibnuti energiju prema gore, "povučeš orgazam gore". Oblije te kroz cijeli živčani sustav, jako ugodno. No na početku, dok tek počinješ s kontrolom kontrakcija - imaš osjećaj da propuštaš orgazam, u klasičnom smislu. Drugačije je, guba. Probaj... možeš i sama kroz masturbaciju u početku, vježbati.

Bizzgirl
28.02.2007., 21:17
Ako može više na pm. Thnx.

Bizzgirl
28.02.2007., 21:20
To je više filozofija i duhovna disciplina, sexualna tehnika za podizanje energije.

Najpoznatiji tantra praktičari u Zgb. su - Makaja (onaj iz Komaje) i Davor Stančić. Od Davora imaš dosta knjiga za kupiti. Imaš i u Profilu...

Ja sam doživjela to podizanje energije. Čudno je, moraš paziti na kontrakciju vaginalnih mišića i šibnuti energiju prema gore, "povučeš orgazam gore". Oblije te kroz cijeli živčani sustav, jako ugodno. No na početku, dok tek počinješ s kontrolom kontrakcija - imaš osjećaj da propuštaš orgazam, u klasičnom smislu. Drugačije je, guba. Probaj... možeš i sama kroz masturbaciju u početku, vježbati.
Makaja živi poligamno. To mi se ne sviđa. To je njegov i odabir njegovih partnerica i to poštujem, ali mi se ne sviđa. I da, ne imponira mi ni po čemu. IMO.:flop:
Lijepo da si to doživjela. Sigurno je to nešto posebno. Ma čitala sam prije neke knjige o tome, one vježbe s jajima i sl., djelovalo mi je prilično apstraktno...

Nina82
23.03.2007., 16:18
Hmmmm....da....ko 1 neznam dali je tantricni ili tantricki...ali no dobro,,,,nije ni bitno...
Moje pitanje......dali netko ima iskustva s time??????
I dali netko ima kakve dobre linkove vezano za to......

Full me interesira...ali nikako da se dovoljno educiram......:confused:

Eto.....

Spreher
23.03.2007., 16:40
znam ja nešto o tantri i taoizmu - dijelovi vezani za seks. Ako se mene pita vrlo zanimljiva stvar. Malo je tu baš nekih novih tehnika (poza, pokreta i sl.) iako ima i toga. Naglasak ti je više na duhovnom dijelu. Fore sa preusmjeravanjem energije i sl. Bio sam dosta skeptičan, ali odlučio sam se otvoriti i isprobati. U svakom slučaju pozitivno iskustvo. Naučio sam dosta :) imam ti neki file koji nisam baš pročitao jer mi se na prvi pogled nije baš svidio. Čitao sam jednu knjigu rađe... Ako hoćeš file daj mail na PM

Copycat
23.03.2007., 16:55
kaže se tantrični, a adresa gdje možeš svašta naći je www.google.com

Moonlight Cat
23.03.2007., 17:16
Najzanimljivije iz Tantre je odgađanje ejakulacije (za muškarce), odnosno orgazam bez ejakulacije. Bijah skeptičan u početku, ali nakon poprilično vježbi i nekoliko mjeseci uspio sam postić određeni nivo. Sad jš da nabijem kondiciju, onda ću moći satima :zubo:

Za žene je najzanimljivija stvar u tantri da se istrenira i izvježba postizanje vaginalnog orgazma koji se može produžiti uz tehnike disanja i zadržavanja daha.
Još jedna stvar za žene, uz svakodnevno ponavljanje vježbi može se regulirati menstrualni ciklus i smanjivanje efekta PMS-a.

TripleExpreso
23.03.2007., 17:32
Tantric seks na Eng. Ja imam dobrog znanja o tome. Preporucio bi jednu knjigu, samo sto je na Eng. The essence of Tantric sexuality.
Imam i jos nesto sto je jako zanimljivo, ali nebi bas javno to rekao. Ako si zainteresirana, javi mi na pm...

TripleExpreso
23.03.2007., 17:46
Najzanimljivije iz Tantre je odgađanje ejakulacije (za muškarce), odnosno orgazam bez ejakulacije. Bijah skeptičan u početku, ali nakon poprilično vježbi i nekoliko mjeseci uspio sam postić određeni nivo. Sad jš da nabijem kondiciju, onda ću moći satima :zubo:

Za žene je najzanimljivija stvar u tantri da se istrenira i izvježba postizanje vaginalnog orgazma koji se može produžiti uz tehnike disanja i zadržavanja daha.
Još jedna stvar za žene, uz svakodnevno ponavljanje vježbi može se regulirati menstrualni ciklus i smanjivanje efekta PMS-a.

KRIVO KRIVO KRIVO!!!
Nesmije se tantra tako gledati. Tantra nije tehnika. Ne vrti se oko orgazam i tehnike zadovoljavanje. Tantra je nesto puno vise od toga. Ono sto me privuklo prema tantri je da je i nesto duhovno. Vidim da je nas Spreher ekspert za orgazam, zene i muskarce... ali sve njegove stavove se baziraju na medicinu i znanost. Zve je fizicko: gdje je g tocka, kako ovo, kako ono.

Ono sto je bitno je i duhovna strana. U tantri se to jako izrazava. Vidjet ces, ako citas o tantri i ako naucis neke stvari, da ce tehnika prirodno doc. Uci se uz tantru naravno i tehnike i pozicije itd, ali tantra drzi jedan balans izmedu fizickog i duhovnog svijeta. Ono sto je cesto je da se samo trazi neka g tocka, ili neki fizicki nacin da se postige uzitak. To nije krivo, ali postoji drugi (i po meni, bolji) nacin... Tantra...

Maslina
23.03.2007., 18:14
Ne znam niš, nisam se još nikad tantrčila....

Moonlight Cat
23.03.2007., 18:27
KRIVO KRIVO KRIVO!!!
Nesmije se tantra tako gledati. Tantra nije tehnika. Ne vrti se oko orgazam i tehnike zadovoljavanje. Tantra je nesto puno vise od toga. Ono sto me privuklo prema tantri je da je i nesto duhovno. Vidim da je nas Spreher ekspert za orgazam, zene i muskarce... ali sve njegove stavove se baziraju na medicinu i znanost. Zve je fizicko: gdje je g tocka, kako ovo, kako ono.

Ono sto je bitno je i duhovna strana. U tantri se to jako izrazava. Vidjet ces, ako citas o tantri i ako naucis neke stvari, da ce tehnika prirodno doc. Uci se uz tantru naravno i tehnike i pozicije itd, ali tantra drzi jedan balans izmedu fizickog i duhovnog svijeta. Ono sto je cesto je da se samo trazi neka g tocka, ili neki fizicki nacin da se postige uzitak. To nije krivo, ali postoji drugi (i po meni, bolji) nacin... Tantra...

Vjeruj mi, pročitao sam sve živo dostupno na meni razumljivim jezicima i sve za mene korisno sam več naveo u gornjem postu.
Duhovna strana Tantre me nije baš previše impresirala, ali ova fizička strana me itekako zadovoljava. Što zbog mog vlastitog zadovoljstva, tako i zbog toga što mi moja draga manje gunđa kad je pukne PMS. Sorry, iskorištavam ono što mi odgovara. A hoće li se Davor Stančić naljutit, zaboli me. Kako on, tako i ona njegova duplo mlađa nedepilirana dama.

Spreher
23.03.2007., 19:42
KRIVO KRIVO KRIVO!!!
ali ja sam svjestan da je to samo jedna strana... zato sam i odlučio dati priliku i ovom prema čemu sam bio skeptičan... Mislim da sam to u svom postu i rekao već bio...

love_peace
23.03.2007., 20:21
Ne znam niš, nisam se još nikad tantrčila....

:rofl: :lol: :lol: :klap: :top:

luxal
24.03.2007., 08:09
a adresa gdje možeš svašta naći je www.google.com

:top:

ja ne znam nista o tantri :rofl:
osim da je ona prirodna kad se opustis :s

k-a-t-y
24.03.2007., 08:46
dakle kreneš se seksati. dragom se ful digne. ti odeš u wc kao oprati se. tresneš glavom u štok. čini ti se da si u nekom drugom svijetu. vidiš ptičice, leptiriće i anđele. njemu je i dalje dignut. zato jer je narajcan, zato jer si pala gola pa se dodatno uzbudio, zato jer se on uzbudio ko što se muški normalno uzbude kad se nešto desi. tada nakon 15 min dovršite ono što ste prije počeli i eto tantre - sex sa odgodom svršavanja. valjda :confused:

LukaGTI
24.03.2007., 08:58
Nije se DESILO nego se DOGODILO :-)

k-a-t-y
24.03.2007., 15:26
:s

LukaGTI
24.03.2007., 15:45
Hahahha a ti shvati da forum nije ozbiljna stvar, nego mjesto di ljudi dodu dobro se nasmijat takvima ko ti. hahaha

ciganche
24.03.2007., 21:48
ne da mi se eksperimentirati, dobro mi je i ovako:top:

Nina82
25.03.2007., 00:17
Moram priznati da nisam znala da postoji i "fizicka strana" u cijeloj prici....ja sam samo cula da je to vise duhovna tehnika....i u principu to je ono sto me zanima.....ali ak se "nudi" jos i nesto vise...super...necu se zaliti!!!! :)

Mrack
25.03.2007., 00:24
Dobro je to skroz...
Ali, moraš naći nekoga tko želi to s tobom vježbati, jer ako samo jedna strana prakticira tantrički sex, onda ga i nema

Nina82
25.03.2007., 01:02
Bez brige...imam..... ;) !!!

Spreher
25.03.2007., 03:20
ne da mi se eksperimentirati, dobro mi je i ovako:top:ali koliko će dugo biti dobro? mislim ako ne isprobavaš druge stvari može postati monotono. Uostalom zar stvarno da ti je dobro koliko god ne bi htjela da bude bolje? To mi nikad nije bilo jasno...

jedna
25.03.2007., 11:26
:lol: cini se da ja to prakticiram a da nisam ni znala, valjda mi to urođeno :mig: :cool:

hm...zato i dozivljavam tolike orgazme...

djeluje! zaista djeluje! :top:

Moonlight Cat
26.03.2007., 10:02
Za sve koji se zanimaju za Tantru, ovdje će naći sve što im treba. http://tantra-klub.crolink.net/

shiva
09.04.2008., 09:49

Put vama marge je dosta težak put. Da bi naučio mistični seksualni obred (maithuna) kod avtentičnog učitelja, moraš proči nekoliko stupnjeva. Ali več na prvom stupnju skoro svi odustaju. Ima puno testova na kojih je teško proči. Ne mogu si zamisliti kako bi bilo moguče naučiti seksualni obred bez cjelokupne prakse. Maithuna je samo jedan dio ove velike mudrosti.
Volio bi ti nešto više napisati o tome ali ne smijem.

Direktorica_svemira
09.04.2008., 09:56
napisi, zasto ne bi smio?
zanima i mene :)

koraljno_more
09.04.2008., 10:08

Sama se još nisam bavila tantričkim seksom iako mi zaista zvuči zanimljivo i privlačno kao i kama sutra samo sa nekim bitnim razlikama između tog dvoje.

Nisam čula za takav tečaj u Zg ali ako i nađem javim, ili se i sama tamo učlanim :rofl::rofl:.

Obožavam duhovnost na ovakvoj osnovi i dok se isprepliče sa energijom i senzualnošču, mislim da nije ništa ispunjavajuće više od ovakvog iskustva.

S vremenom se i tako sve svodi na to da se užitak, zajednički trenuci svedu na potpun sklad između dvije osobe.

koraljno_more
09.04.2008., 10:14

Sad sam tek ovaj post primjetila mea culpa :D

Mene jako zanima tečaj koji spominješ, shiney. Molim te da i meni daš taj broj na pm, voljela bih čuti više o tom tečaju.

pliz :moli::moli:

payne
09.04.2008., 10:23
Cek to je kao tecaj di ti neki lik demonstrira tu tantru na tebi ili?:confused:

shiva
09.04.2008., 12:09
Maithuna nije sex. Maithuna je božanski ples Šive i Šakti. I kada se svjesnost podigne utonete u ekstazu božanske blaženosti.

Ako tražite sex nemojte ga tražiti u tantri.

Dobro, hočete praksu. Tko zna u čije ruke ćete doći. Dali je instruktor stvarno tantric ili samo želi zadovoljiti svoje nevrotične potrebe.Što će napraviti s vama?! S tim se nije za igrat. Neču vam reči šta sam sve ja proživljavao. Ali bilo je dosta loše.
Provjerite tradiciju. Provjerite reference. Nemojte se upuštati u nepoznato.

Ne znam za hrvatsku kakva je ponuda, ja nisam iz hrvatske.

supher mali
09.04.2008., 12:11
nikad cuo. znam da ima jedan birc na trgu takav.. elitna pijancina

shiva
09.04.2008., 12:14

Ne znam kako se na hrvatskom kaže. Kad obečaš da češ tehnike držati u tajnosti. Čak sam podpisao. Ali mogu pričati občenito.

Peppa Pig
09.04.2008., 13:33
evo za one koje zanimaju tecajevi
http://tantra-klub.crolink.net/tekst.php?id=2

(lekenik je cca pola sata od zagreba prema sisku)

shiva
09.04.2008., 13:43
evo za one koje zanimaju tecajevi
http://tantra-klub.crolink.net/tekst.php?id=2

(lekenik je cca pola sata od zagreba prema sisku)

Pogledao sam stranicu. Nisam našao tko uči. Nisam našao koja je tradicija. Svakako sumljivo!!!!!!!!!!!!!!:brukica:

bobby-j
09.04.2008., 13:59
sumljivo!!!!!!!!!!!!!!

alexxxxxxx:) dolaz vamo

here we go again

Vrag_u_snjegu
09.04.2008., 19:55
sex je samo jedan od aspekata tantre...probajte tantricko igranje saha...orgazmi padaju do zore i to ko sjekire...ne znas di si....

nudistica
18.04.2008., 01:59
Sigurno u tome "ima necega" :) Ali je pitanje na koga ces naici, ko to sve jos (zlo)upotrebljava... Kako je moguce istinski se dobro raspitati? Slican je problem sa raznoraznim sektama koje se "prodaju" da su jedine vazece i istinske crkve itd.

Ramzes
18.04.2008., 07:32
Ne znam kako se na hrvatskom kaže. Kad obečaš da češ tehnike držati u tajnosti. Čak sam podpisao. Ali mogu pričati občenito.

Blablabla ... obecaj da ces tehnike drzati u tajnosti ... opasan sam tantricki jebac. :kava:

Bavio sam se jogom i mogao sam izaci iz svog tijela i gledati komsinicu kada se tusira. Ali, tehniku cuvam za sebe. :D

vrrrlet
18.04.2008., 07:39
Bavio sam se jogom i mogao sam izaci iz svog tijela i gledati komsinicu kada se tusira. Ali, tehniku cuvam za sebe. :D

Moj bjat se bavijo djogom i mogao je izaći iz svog tijela i gledati komšinicu kako se tušira. Tehniku je ponio u grob.

lifeatory
18.04.2008., 12:40

Nemam pojma :ne zna:
Al ja sam jako zadovoljan sa klasikom, pa me ne zanima nekej drugo :D

trubadurr
18.04.2008., 14:21

moja supruga je probala seks sa muškarcem koji se bavi tantrom i moram ti reč da uprkos njegovoj izvježbanosti i znanju ,je na kraju on mislio da je i ona upoznata sa tantrom. nije imala pojma ali seksa se ko prava tantrica.
ako imaš volju ovo ti je jako dobra relaksacija. u seksu češ poludjeti od pohote. ja nisam bio na tečajevima ali višeputa prakticiram orgazam bez ejakulacije to jest zadržim spermu u sebi. moram priznati da je i to jako lud osječaj.

Zujoo
18.04.2008., 16:18
ma kako ne,svaki dan tamo pijem kavu..:rofl: :rofl:

to je onaj sex di se kao jebes 6-7 sati??..pa ko vise ima vremena za to..:confused:

Jeli se broji i ako traje 2 sata? Ja nemam šanse da svršim prije :D

Ramzes
18.04.2008., 16:24
Jeli se broji i ako traje 2 sata? Ja nemam šanse da svršim prije :D

To ti je opasna navika. Pokusaj prakticirati cesce brzi prc jer ako stalno odlazes orgazam poslije ce ti poceti izostajati.
Znaci kombinuj, nekad dugo, nekad brza seva.

shiva
19.04.2008., 11:38
Blablabla ... obecaj da ces tehnike drzati u tajnosti ... opasan sam tantricki jebac. :kava:

Kad citamo tvoj tekst onda znamo i zašto je to tako.

shiva
19.04.2008., 12:05
... opasan sam tantricki jebac.

To je tvoja projekcija.

shiva
19.04.2008., 12:21
moja supruga je probala seks sa muškarcem koji se bavi tantrom i moram ti reč da uprkos njegovoj izvježbanosti i znanju ,je na kraju on mislio da je i ona upoznata sa tantrom. nije imala pojma ali seksa se ko prava tantrica.
ako imaš volju ovo ti je jako dobra relaksacija. u seksu češ poludjeti od pohote. ja nisam bio na tečajevima ali višeputa prakticiram orgazam bez ejakulacije to jest zadržim spermu u sebi. moram priznati da je i to jako lud osječaj.

Sex sam po sebi ne treba jednačiti sa tantrom.
Kod svetog tantričkog rituala radi se sa suptilnim energijama. I prvo je potrebno savladati rad sa tim energijama. Savladati je potrebno i druge jogiske tehnike kao što su mudre i bandhe.

Ove tehnike se, i ako bi netko želo, ne mogu naučiti bez vodstva. Potrebno je puno vježbanja, da se usavršiju.

''Seksa se ko prava tantrica'' - ovo stvarno ne mogu da skužim - ne znam što je pjesnik htio reci.

shiva
19.04.2008., 12:35

Ove tehnike stare su više stotinu godina. I prenosile su se sa učitelja na učenika. Niko ne smije podučavati druge dok sam ne postane učitelj. To ja nisam, zato ne želim uvrjediti tradiciju.

Dali si znala da imaju u tantri žene veču ulogu od muškaraca. One prenose znanje, one su učiteljice a muškarci učenici. Žene su subtilnije i osjetlivije od muškaraca.

Suvremena tantra prakticira odnos samo sa jednim partnerom. Oba uzajemno napreduju na duhovnom putu. Prakticiranje tantre sa više partnera ima nevrotičku pozadinu. Pogotovo ovdje na zapadu.

Indri
07.09.2008., 22:53
Pozdrav svima, :cheer:

...tu sam tek tri dana i odlučila sam probiti led s otvaranjem nove teme.
Zanima me koliko znate, da li uopće znate nešto o tantričkom sexu, da li ga upražnjavate možda i zašto?
Sting, koji je na neki način popularizirao tantru kaže:
"Tantrički sex nema nikakve veze sa samim činom sexa.
To je putovanje, ritual u kojem uživate zajedno s partnerom, bilo da je riječ samo o gledanju, međusobnom dodirivanju, kupanju ili masaži. Sve to samo je dublji oblik povezivanja u kojem je sex površina. Kad se jednom povežete s partnerom, kad zaista počnete razgovarati i budete iskreni, dostići čete tantru, što je u svakom smislu vrlo složena tema koju je nemoguće definirati. Ipak recimo da je to duhovno povezivanje s partnerom preko svakodnevnih stvari, to nešto što sam ja našao u ženi s kojom živim. Ona je moja veza s tim dubljim, svetim stvarima."

GoGs
07.09.2008., 22:57
nikad nisam prakticirao... možda jednom. :ne zna:

Indri
07.09.2008., 23:02
nikad nisam prakticirao... možda jednom. :ne zna:

hi, gogi, kako nikad, a možda jednom:rolleyes:...ne razumijem baš, ali što misliš o ovome đto kaže Sting?:)

Crodra
07.09.2008., 23:04
Interesiral sam se za to, ali me odbilo to što se znanja preonose samo direktnim putem, a meni ipak nije isto sex i tečaj stranog jezika, tako da ...
Vidio sam po gradu nekakvu reklamu "Tantra drinks" pa možda probam s time :)

GoGs
07.09.2008., 23:05
hi, gogi, kako nikad, a možda jednom:rolleyes:...ne razumijem baš, ali što misliš o ovome đto kaže Sting?:)ha? :confused:

inače, nikad nisam takvo što probao, ali nikad ne reci nikad. možda jednom i probam. na to sam mislio :D

hi, Indri :cerek:

Indri
07.09.2008., 23:09
Interesiral sam se za to, ali me odbilo to što se znanja preonose samo direktnim putem, a meni ipak nije isto sex i tečaj stranog jezika, tako da ...
Vidio sam po gradu nekakvu reklamu "Tantra drinks" pa možda probam s time :)

...pa jesi li pročitao ovo što kaže Sting?
Tantru ne možeš postići s nekim tko ti nijr jako blizak, a po mom mišljenju, ona se "uči" neprekidno.

Indri
07.09.2008., 23:12
gogs, po onome što sam ja spoznala o tantri- svakako bi ti preporučila da probaš.....:top:

Alia
08.09.2008., 08:38
Nisam probala, ali sam dosta čitala o tome..
Navodno pripreme za tantra sex traju i do 2 sata prije čina, kroz meditaciju i vježbe disanja, partneri moraju biti savršenog fizičkog zdravlja i u dobroj kondiciji, negdje se spominju i posebni menii jela.. Navodno je svršavanje proces koji taje po pola sata..
Ma.. Meni bi se mozak spržio.. :)

splico_26
08.09.2008., 08:42
Pola sata; hm, mazi nju da se napali pola sata, pa je čekaj da svrši 15 minuta, pa JOŠ svršavaj pola sata, a ja u tome svemu guštam 2 minute do mog svršavanja..

ma još mi samo to fali, ne bi hvala :kava::flop:

Žulaj
08.09.2008., 08:44
Pola sata; hm, mazi nju da se napali pola sata, pa je čekaj da svrši 15 minuta, pa JOŠ svršavaj pola sata, a ja u tome svemu guštam 2 minute do mog svršavanja..

ma još mi samo to fali, ne bi hvala :kava::flop:

cccccc egocentrik :rofl:

splico_26
08.09.2008., 08:48
Hehe, ima i Egocentrik girl na forumu..

Nisam, al too much mi je to sve i predugo.

Šta ću svršavat po ure, umra bi :rofl::rofl::lol:

Svršim u 10 sekundi kad počnem..

Žulaj
08.09.2008., 10:31
Hehe, ima i Egocentrik girl na forumu..

Nisam, al too much mi je to sve i predugo.

Šta ću svršavat po ure, umra bi :rofl::rofl::lol:

Svršim u 10 sekundi kad počnem..

:eek:
smišljam već pol ćuke komentar ali nemam ga...pa kako možeš ne željeti svršavati više od 10 sec?? ajajajajaj! splićo splićo! :rofl:

mila_p
08.09.2008., 12:50
Poanta sexa mi je da se dobro izmorim, oznojim, da bude intenzivno, a ne da cijeli doživljaj pretvorim u nešto mlako, usporeno, dosadno... Svršavanje 10 minuta bez kapi znoja, odlično!

mila_p
08.09.2008., 12:51
Pardon, pola sata :eek: još bolje! :rofl:

splico_26
08.09.2008., 13:07
Mješate pojmove sex i svršavanje.

Ako se npr. sexam 15 minuta, nije bitno, svršavam najviše 10 sekundi.

Dole haubica zapuca u 4-5 mlazova, i to je to.

Kako ću to pretvorit u po ure?

Reć spermijima ajmo u kolonu po jedan + carinski pregled svakog spermića?

Ne kontam...

caramel
08.09.2008., 14:17
evo sad sam guglala. nisam bas naisla na zeljenu definiciju tantre. autorica je mogla barem to navesti :mig:

GoGs
08.09.2008., 17:09
evo sad sam guglala. nisam bas naisla na zeljenu definiciju tantre. autorica je mogla barem to navesti :mig:evo, ja ću

http://www.nacional.hr/articles/view/38674/

:mig:

Indri
08.09.2008., 20:39
Nisam probala, ali sam dosta čitala o tome..
Navodno pripreme za tantra sex traju i do 2 sata prije čina, kroz meditaciju i vježbe disanja, partneri moraju biti savršenog fizičkog zdravlja i u dobroj kondiciji, negdje se spominju i posebni menii jela.. Navodno je svršavanje proces koji taje po pola sata..
Ma.. Meni bi se mozak spržio.. :)

Vjeruj mi svaki uloženi trud isplati se, jer kad naučiš rehniku diusanja i neke osnovne stvari isto tako tehničkog značaja, sve ostalo je divno i svaka sekunda je nezaboravna.
No tantra nije za one koji žele sex za jednu noč, sportski sex, tantra je i način života, razmišljanja.:)

Indri
08.09.2008., 20:41
Splićo, ne znaš što propuštaš, ali vjerujem da si još mlad....

Indri
08.09.2008., 20:51
Splićo, ne znaš što propuštaš, ali vjerujem da si još mlad....:)

Indri
08.09.2008., 20:55
evo, ja ću

http://www.nacional.hr/articles/view/38674/

:mig:

Gogs, hvala što si dao ovaj link, zgodan je članak iako samo okvirno govori o tantri.:)

Caramel - navela sam Stingov citat za koji mislim da je u biti rekao što je tantra i na neki način je definirao, ali tantra se uči, proučava, vježba , neprekidno, nemoguće je prikazati je jednostavnom definicijom.:)

aryna
08.09.2008., 21:07
imaš na netu o tantri koliko hoćeš.

zgodno se malo furati na to, ali na kraju nekak shvatiš da je najbolje naprosto se dobro poševiti. :kava:

Indri
09.09.2008., 00:02
imaš na netu o tantri koliko hoćeš.

zgodno se malo furati na to, ali na kraju nekak shvatiš da je najbolje naprosto se dobro poševiti. :kava:

...da, samo pitanje je što je kome dobra ševa?:kava:

GoGs
09.09.2008., 00:54
...da, samo pitanje je što je kome dobra ševa?:kava:nekad ovisi o raspoloženju i samoj želji :)

techno mania
09.09.2008., 01:43
ma sve bi probao ali zna se sta je pravi sex :zubo:

Indri
09.09.2008., 07:25
ma sve bi probao ali zna se sta je pravi sex :zubo:

...ajde me prosvijetli....:):kava:

rockyxxx
09.09.2008., 07:31

Zanima me koliko znate, da li uopće znate nešto o tantričkom sexu, da li ga upražnjavate možda i zašto?
To je putovanje, ritual u kojem uživate zajedno s partnerom, bilo da je riječ samo o gledanju, međusobnom dodirivanju, kupanju ili masaži. Sve to samo je dublji oblik povezivanja u kojem je sex površina. Kad se jednom povežete s partnerom, kad zaista počnete razgovarati i budete iskreni, dostići čete tantru, što je u svakom smislu vrlo složena tema koju je nemoguće definirati. Ipak recimo da je to duhovno povezivanje s partnerom preko svakodnevnih stvari, to nešto što sam ja našao u ženi s kojom živim. Ona je moja veza s tim dubljim, svetim stvarima."

A jel se može uopće prekinut s partnerom skojim si krenuo u vode tantričkog sexa. Vjerojatno ne znaš tko bude sjebaniji nakon prekida, i kako pobogu ti isti nađu nove (dugoročnije) partnere?

Indri
09.09.2008., 09:08
A jel se može uopće prekinut s partnerom skojim si krenuo u vode tantričkog sexa. Vjerojatno ne znaš tko bude sjebaniji nakon prekida, i kako pobogu ti isti nađu nove (dugoročnije) partnere?

...pa zašto uopće razmišljati o prekidu?:rolleyes:

carobni_decak
20.10.2008., 11:10

mislim da ne bih mogao pisati o tantrickom sexu kao nacinu vodjenja ljubavi ili kao o tehnici odnosa izmedju dvoje ljudi. za mene je sex, mada je to neodgovarajuca rec ali je svakako najkraca za pisanje pa cu je stoga koristiti, uglavnom sex za mene predstavlja meru bliskosti izmedju dvoje ljudi. tj. kada oni u svom medjusobnom odnosu prekorace situaciju koja nastane medjusobnim privlacenjem, kada oni pocnu snagom svoje ljubavi da se menjaju jedno prema drugom, da menjaju jedno drugo, sto bi se savremenim recnikom reklo postaju sve vise kompatibilni, tj sve su iskreniji, to njihov sex biva sve finiji, slozeniji, lepsi i zapravo veoma je daleko od pukog prodiranja i zadovoljavanja telesnih nagona. za to je svakako neophodna delatna ljubav oba ucesnika takvog odnosa. i iskustva gledano takav odnos je moguc ali je jako, jako redak. uglovnom svi negde zastanemo uz put. eto...
ps. ovo je moj prvi komentar na forumima ikad pa mi ne zamerite na opsirnosti i moda nejasnim mislima. nisam mogao a da ne napisem...

Indri
27.10.2008., 09:20
mislim da ne bih mogao pisati o tantrickom sexu kao nacinu vodjenja ljubavi ili kao o tehnici odnosa izmedju dvoje ljudi. za mene je sex, mada je to neodgovarajuca rec ali je svakako najkraca za pisanje pa cu je stoga koristiti, uglavnom sex za mene predstavlja meru bliskosti izmedju dvoje ljudi. tj. kada oni u svom medjusobnom odnosu prekorace situaciju koja nastane medjusobnim privlacenjem, kada oni pocnu snagom svoje ljubavi da se menjaju jedno prema drugom, da menjaju jedno drugo, sto bi se savremenim recnikom reklo postaju sve vise kompatibilni, tj sve su iskreniji, to njihov sex biva sve finiji, slozeniji, lepsi i zapravo veoma je daleko od pukog prodiranja i zadovoljavanja telesnih nagona. za to je svakako neophodna delatna ljubav oba ucesnika takvog odnosa. i iskustva gledano takav odnos je moguc ali je jako, jako redak. uglovnom svi negde zastanemo uz put. eto...
ps. ovo je moj prvi komentar na forumima ikad pa mi ne zamerite na opsirnosti i moda nejasnim mislima. nisam mogao a da ne napisem...

...hvala na komentaru, mislila sam da je ova tema umrla, eto slučajno sam vidjela da nije, ti si u stvari na drugačiji način rekao što je tantra.
Tantra je, kad govorimo o sexu u okviru tantre, sex koji je stepenica iznad u odnosu dvoje ljudi, ono nešto što ih tjelesnim putem zbližava i produbljuje njihov odnos, odnosno osjećaje. Tantra je prožimanje, uživanje u svakom milimetru, svakom pogledu, svakoj taktilnosti....:)

jednojaja
27.10.2008., 09:35
Meni je jedan tip prodavao te tantričke fora u krevetu a ja sam skoro krepala od smjeha.Možda ponovno probam u penziji do tada...no chance,no need!

Indri
27.10.2008., 10:55
Meni je jedan tip prodavao te tantričke fora u krevetu a ja sam skoro krepala od smjeha.Možda ponovno probam u penziji do tada...no chance,no need!

hm, očito ti nije "jedan tip" prodavao fore, jer tantra nije "fora", i ne može se "prodavati", kao ni "kupovati".
I tantru ne može akceptirati niti razumjeti netko tko je intiman s nekim i ujedno je spreman krepavati od smijeha. I kad se samo sexaš, valjda taj čin ima barem težinu da ispuniš svoju fiiološku potrebu, a pri tom se onda ne treba smijati, kamoli krepavati od smijeha.:rolleyes:
Ne razumijem kakve veze ima tantra s penzijom?:ne zna:
Draga moja, kad bi zaista znala što je tantra i tantrički sex, sigurna sam da ti ne bi bilo do čekanja do penzije, ali za tantru moramo biti spremni, moramo poznavati sebe i željeti upoznavati osobu s kojom smo intimni, sve drugo nije samo za krepati od smijeha, nego nema smisla, osim kao gimnasticiranje i puko upražnjavanje nekih ipak nižih strasti.

Madamoiselle
28.10.2008., 14:47
Mislim da je ova tema totalno promašila lokaciju s LJES-om.
Naime, kao šta je netko već napisao, tantra ima najmanje veze s penetracijom kao takvom, i zahtjeva želju partnera da se povežu na višem nivou. Za takvo nešto je potrebna ljubav i želja partnera da se bolje upoznaju.
Tako da...tantra i sex s nekim tko nam je samo stvar...ne ide. A pogotovo ne ide prodavanje 'tantričkih fora' u krevetu.

Inače, jako mi je to interesantna stvar, i mislim da bi to bilo idealno ispunjenje slobodnog vremena. Hobi nad hobijima, definitvno tantrički sex. Samo nisam još našla nekog s kim bi se to dalo izvest...

Indri
29.10.2008., 08:49
Mislim da je ova tema totalno promašila lokaciju s LJES-om.
Naime, kao šta je netko već napisao, tantra ima najmanje veze s penetracijom kao takvom, i zahtjeva želju partnera da se povežu na višem nivou. Za takvo nešto je potrebna ljubav i želja partnera da se bolje upoznaju.
Tako da...tantra i sex s nekim tko nam je samo stvar...ne ide. A pogotovo ne ide prodavanje 'tantričkih fora' u krevetu.

Inače, jako mi je to interesantna stvar, i mislim da bi to bilo idealno ispunjenje slobodnog vremena. Hobi nad hobijima, definitvno tantrički sex. Samo nisam još našla nekog s kim bi se to dalo izvest...

Ne bih se složila da je ova tema promašaj s LJES-om, jer tantra jest i ljubav i erotika i sex zajedno, kao i još mnogo toga. Tantra ne može biti hobi. Tantra je način razmišljanja, filozofija življenja, a unutar te filozofije i načina razmišljanja jest naravno i sex.
Slažem se sa tobom da je tantru teško prakticirati sexualno s nekim, ja ne bih rekla stvar, ali svakako ne s nekim tko je samo usputna razonoda ili slučajni trenutak.
Iako neki elementi iz tantre, kao tehnika disanja na primjer, mogu se prakticirati uvijek i sa svakim.:)

mtuljan
11.11.2008., 06:52
Ja nemam vremena za tantru. Posexamo se i to je to. Sex nam traje sat vremena i dosta mi je to. Ko bi sada guslao 4 sata. Otpao bi mi :)

fantazy
11.11.2008., 06:55
jao što ljudi kompliciraju jednostavne stvari

trubadurr
11.11.2008., 07:42
tantra je nešto jako lijepo

Indri
12.11.2008., 11:35
Ja nemam vremena za tantru. Posexamo se i to je to. Sex nam traje sat vremena i dosta mi je to. Ko bi sada guslao 4 sata. Otpao bi mi :)

...i smo sat vremena tantre, nezaboravan je, tantra se ne mjeri vremanski:)

Indri
12.11.2008., 11:35
tantra je nešto jako lijepo

......slažem se:):mig:

Yeti
12.11.2008., 17:20
http://www.amazon.com/Complete-Idiots-Guide-Tantric-Sex/dp/1592572960/ref=pd_bbs_sr_1?ie=UTF8&s=books&qid=1226510181&sr=8-1

Idealna knjiga za sve koji nemaju ideje sto je to 'tantra za dvoje' a naravno htjeli bi znati vise o toj temi i praksi:top:

Knjigu mozete skinut prek torenta u pdfu..

satori
12.11.2008., 17:27
a jel daju uz knjigu i nekog na kom mozes praksati :)

Miss Marple
12.11.2008., 18:56
Koliko sam skužila tantra nije stvar seksa kao takvog, no ima više veze sa spoznajom sebe kroz partnera, produbljivanje povezanosti s partnerom kroz uzimanje i davanje, bla, bla, truć...te fore.
Za isprobati, apsolutno, zašto ne.
Za prečesto praktikovanje slutim da bi bilo dosadno.

Indri
14.11.2008., 09:40
Koliko sam skužila tantra nije stvar seksa kao takvog, no ima više veze sa spoznajom sebe kroz partnera, produbljivanje povezanosti s partnerom kroz uzimanje i davanje, bla, bla, truć...te fore.
Za isprobati, apsolutno, zašto ne.
Za prečesto praktikovanje slutim da bi bilo dosadno.

...nikako dosadno! Naprotiv!:)

rimohit
14.11.2008., 09:47
Tantra bez seksa
i seks bez tantre...
Premnogi samo
orgazam snatre.

Indri
14.11.2008., 11:41
Tantra bez seksa
i seks bez tantre...
Premnogi samo
orgazam snatre.

..točno:)

borna227
09.01.2009., 17:16
Izučavao sam to, a imam i iskustva. Nije bit u filozofiranju niti zove li se tantra, karezza ili tao, radi se o razlici u hormonalnim promjenama, samo što nekad to nisu znali objasniti.
Kad krenemo u prisnost rastu oksitocin, dopamin i endorfini i od toga se osjećamo ekstatično, zaljubljeno i povezano. S krajem lokalnog orgazma, klitorisnog i ejakulacijom, svi ti hormoni naglo padaju, kod muškaraca drastičnije, a raste prolaktin koji smanjuje dalju želju za seksom i osjećaj povezanosti, a stvara osjećaj praznine - i opet, naglašenije kod muškaraca. Ponavljanje ovakvog iskustva dugoročno podriva osjećaj ljubavi i povezanosti para. Alternativa je proširivanje klitorisnog orgazma u orgazam čitavog tijela, izostavljanje ejakulacije i konačno orgazmi bez ejakulacije. Ako se odnos završi na taj način oksitocin, dopamin i endorfini ostaju visoki, a prolaktin nizak i blagotvorni učinci ostaju danima. Treba nešto prakse, ali razlika se uočava već nakon nekoliko tjedana. Provjereno. Preporučujem svima.

Morčić.pizza
09.01.2009., 18:00
Izučavao sam to, a imam i iskustva. Nije bit u filozofiranju niti zove li se tantra, karezza ili tao, radi se o razlici u hormonalnim promjenama, samo što nekad to nisu znali objasniti.
Kad krenemo u prisnost rastu oksitocin, dopamin i endorfini i od toga se osjećamo ekstatično, zaljubljeno i povezano. S krajem lokalnog orgazma, klitorisnog i ejakulacijom, svi ti hormoni naglo padaju, kod muškaraca drastičnije, a raste prolaktin koji smanjuje dalju želju za seksom i osjećaj povezanosti, a stvara osjećaj praznine - i opet, naglašenije kod muškaraca. Ponavljanje ovakvog iskustva dugoročno podriva osjećaj ljubavi i povezanosti para. Alternativa je proširivanje klitorisnog orgazma u orgazam čitavog tijela, izostavljanje ejakulacije i konačno orgazmi bez ejakulacije. Ako se odnos završi na taj način oksitocin, dopamin i endorfini ostaju visoki, a prolaktin nizak i blagotvorni učinci ostaju danima. Treba nešto prakse, ali razlika se uočava već nakon nekoliko tjedana. Provjereno. Preporučujem svima.

hm... na tom bi valjalo poraditi... :D

znam ja nešto o tantri i taoizmu - dijelovi vezani za seks. Ako se mene pita vrlo zanimljiva stvar. Malo je tu baš nekih novih tehnika (poza, pokreta i sl.) iako ima i toga. Naglasak ti je više na duhovnom dijelu. Fore sa preusmjeravanjem energije i sl. Bio sam dosta skeptičan, ali odlučio sam se otvoriti i isprobati. U svakom slučaju pozitivno iskustvo. Naučio sam dosta :) imam ti neki file koji nisam baš pročitao jer mi se na prvi pogled nije baš svidio. Čitao sam jednu knjigu rađe... Ako hoćeš file daj mail na PM
Ajd i meni posalji taj fail ako nije problem. Unaprijed hvala :)

Tantric seks na Eng. Ja imam dobrog znanja o tome. Preporucio bi jednu knjigu, samo sto je na Eng. The essence of Tantric sexuality.
Imam i jos nesto sto je jako zanimljivo, ali nebi bas javno to rekao. Ako si zainteresirana, javi mi na pm...
Ako ne bi javno, ajd probaj na pm :mig:

-lavica-
09.01.2009., 20:12

daklem, što nam je za činiti da postignemo?

:kokice:

borna227
10.01.2009., 11:43
daklem, što nam je za činiti da postignemo?

:kokice:

Postoje detaljne vježbe u tu svrhu. Ništa komplicirano. Ima po našim knjižarama.

Morčić.pizza
10.01.2009., 14:25
Postoje detaljne vježbe u tu svrhu. Ništa komplicirano. Ima po našim knjižarama.

Lijepo je to sto toga ima po knjizarama, ali mi bi informacije o tim vjezbama
koje nisu komplicirane rado u digitalnom obliku i to bas tu na ovom forumu.
Pa ako ti zaista imas te informacije, ucini plemenitu stvar i znanje proslijedi :top:

Direktorica_svemira
10.01.2009., 16:02
Moj je jos uvijek opcinjen mojom gipkoscu i savitljivoscu... kad nam to dosadi, uhvatit cemo se kama-sutre (koja sam ja , btw, vec prostudirala hehe)

virgo_82
18.01.2009., 22:45
Jel ima neko da je bio na tečaju tantre u Zagrebu pa da podjeli iskustva...?

Ramzes13
18.01.2009., 22:47
Nisam bio

re leone
15.03.2009., 22:48
Pročitajte knjige,Blještavilo života i Jahanje tigra od Davora Stančića.Možda pomognu,meni jesu da shvatim neke stvari.

Balkanka
18.07.2009., 22:43
ovdje sam pročitala da su potrebne čiste/otvorene čakre da nebi došlo do blokade. mene zanima koje su to čakre, gdje se nalaze i kako znati jel su otvorene

Vodenna
19.07.2009., 07:57
Tantra mi je zanimljiva jednom mjesečno, kad patite od kroničnog nedostatka vremena... ako još k tome upražnjavate neke druge fizičke aktivnosti, tada je tantra davež....najduže nas je držala tantra nekih desetak dana, pošto mi se dragi navukao na to, ali moram priznati da sam nakon prvog tjedna razmišljala da odem mami na jednu noć da se konačno naspavam....bila sam strašno umorna, cjelonoćna ševa je strašno iscrpljujuća, pogotovo ako se pretvori u svakonoćnu....a ja stvarno volim sex

toconja
28.07.2009., 00:08
Jesam, bivši manijak kaj se toga tice... Majko mila :D

Soror Gorgone
28.07.2009., 00:12
tantra je religiozno-duhovno-seksualna tehnika, pa stvarno ne mogu shvatiti što li radi na LJESu???

i nema nikakve veze sa kama sutrom.

Endimion17
28.07.2009., 03:17
Je li to ono kad dođe "guru" i onda curetcima prodaje priče o enerđijama, a ove sve ushićene daju pičke? "Guru" ih uči kurcem, i puni ih vis vitalisom u vidu bjelkasto-žućkaste ljigave tekućine, a one misle da su dohvatile samog boga kada se popnu na "guruov" kurac? Dostignu nirvanu, iz koje se brzo vrate, a uskoro im treba nova doza...

Samo pitam.

Rainbow Lady
28.07.2009., 13:07
Awww,tantra..:cerek: Inače baš ne volim odugovlačiti sa ničim jer sam preživčana osoba...ali kad odugovlačim..onda je za pamćenje (mislim,sex). Joj kako me izluđuje kada želim da me....khm.... jel..:o..a on samo stoji u meni..pa ga ja stišćem svojim unutarnjim mišićima....pa onda i on poludi.....ajme koji to slapovi budu dolje :facepalm:...:o...a orgazam...jednom su se i susjedi bunili...:cerek:

albaharija
29.07.2009., 12:47
Je li to ono kad dođe "guru" i onda curetcima prodaje priče o enerđijama, a ove sve ushićene daju pičke? "Guru" ih uči kurcem, i puni ih vis vitalisom u vidu bjelkasto-žućkaste ljigave tekućine, a one misle da su dohvatile samog boga kada se popnu na "guruov" kurac? Dostignu nirvanu, iz koje se brzo vrate, a uskoro im treba nova doza...

Samo pitam.
A ti si Stančićev student?
Samo pitam.

Morčić.pizza
29.07.2009., 12:57
Awww,tantra..:cerek: Inače baš ne volim odugovlačiti sa ničim jer sam preživčana osoba...ali kad odugovlačim..onda je za pamćenje (mislim,sex). Joj kako me izluđuje kada želim da me....khm.... jel..:o..a on samo stoji u meni..pa ga ja stišćem svojim unutarnjim mišićima....pa onda i on poludi.....ajme koji to slapovi budu dolje :facepalm:...:o...a orgazam...jednom su se i susjedi bunili...:cerek:

ovo zvuci zanimljivo... improvizacija tantre :)

vatra_sa_sunca
29.07.2009., 13:14

Mislim da bi to trebala ponoviti :lol:

Rainbow Lady
29.07.2009., 13:17
ovo zvuci zanimljivo... improvizacija tantre :)

Mislim da bi to trebala ponoviti :lol:

:zubo: treba prvo kandidata naći za to. :kava:

Kuš,ne zanimaju me virtualni hebači. :rofl:

vatra_sa_sunca
29.07.2009., 13:21

Ma mislim da ti to neće biti problem :p

antun
29.07.2009., 13:23

ma nije problem,samo malo dobre volje i sve se moze naci. cak i neki kaj tantra,mantra

Rainbow Lady
29.07.2009., 13:28
Ma mislim da ti to neće biti problem :p

ma nije problem,samo malo dobre volje i sve se moze naci. cak i neki kaj tantra,mantra

Neće,problem je što meni trenutno nije do toga. razmišljam da trajno odustanem od muškoga roda i nepovratno se otisnem u celibatske ili lezbiljske vode... :misli::D

vatra_sa_sunca
29.07.2009., 13:31
Neće,problem je što meni trenutno nije do toga. razmišljam da trajno odustanem od muškoga roda i nepovratno se otisnem u celibatske ili lezbiljske vode... :misli::D

Ajde probaj, al znaš i sama da zavaravaš samu sebe. Deep inside svi mi znamo da šta rupica napravljena :cerek:

I šta je usrećuje hihihi :Sex:

antun
29.07.2009., 13:36

uh,ajd onda radje lezbijske. ja sam se jednom odrekao sexa,cuge i cigareta

vatra_sa_sunca
29.07.2009., 13:43
uh,ajd onda radje lezbijske. ja sam se jednom odrekao sexa,cuge i cigareta

Mislim nisam ti ni ja rekao bezveze. Jednom sam se odrekao cuge, pušenja cigareta i drkanja. To je bilo nakon jednog prekida sa jednom curom. Neznam šta mi je došlo al uglavnom sam uletio totalno jako u to.

Jedno vrijeme mi je bilo predobro jer sam bio prejak. Stvarno pun energije i bio sam kao navinut. Al to je trajalo samo do ljeta (jedno 3 mjeseca)....upoznao sam jednu prekrasnu žensku i kad smo legli zajedno bilo je prestrašno.

Nisam mogao dugo izdržati jer mi je glavić bio totalno osjetljiv, i na svaki dodir mi je došlo do prsnem...
Naravno da sam prskao sam na sve strane. E sam zašpricao i sebe i zid i krevet i nju. Al imala je razumjevanja pa smo se smijali do suza :rofl:

Drugi put je bio već puno bolji :lol:

antun
29.07.2009., 13:44
meni je to bilo najgorih pola sata u zivotu

Soror Gorgone
29.07.2009., 14:29

Samo pitam.

ne.

to je manipulacija ljudima slabijeg obrazovanja i intelektualnih kapaciteta.

Tantra je predanost Božici i štovanje Nje.
nešto što bi na Zapadu proglasili Sotonizmom :)
a i prakticira se najčešće u sotonizmu bliskim pokretima/organizacijama/učenjima, pri čemu postoji i legitimni termin- zapadna tantra.

sve ostalo su priče za malu djecu i nemaju veze sa Tantrom.

librica
03.08.2009., 22:51
Slazem se sa ovim zadnjim.Nemojte me krivo shvatiti,nisam mislio da treba zanemariti one impulsivne i vatrene seve iz vedra neba ali kazem da kad se ima vrimena moze se lipo imati jedan posteni maratonski sex na malo drugacijoj razini.
potpisujem:s
zanimljivo mi to,bilo je nekih citanja o tome,mm kad sam prepricavala-digla mu se kosa na glavi:lol:

ANANDA25
19.10.2009., 16:34
Koga zanima praksa Tantre,krije i sl. može pogledati na ovu stranicu:
www.maitrejanet.tk

doktor_zg
19.10.2009., 17:57

Kako ne....ja npr. uživam kad ženska svrši nekoliko puta a ja još napaljen ko zvijer. To onda potraje i nije tanculanje.