PDA

View Full Version : Kako da mu kažem da imam fetiš na stopala?

sweety-88
03.03.2007., 13:31
Nova sam na forumu, dosta sam citala teme i vidim da se puno spominju stopala i noge kao sexualni fetish...

Gledala sam na netu razne filmice s tom sexualnom tematikom i svidjelo mi se recimo kako cure drkaju deckima stopalima pa kada decki lizu stopala

Imam novog decka i neznam dali se pali na stopala , noge... poceli smo sexualni zivot ali neznam kako da mu predlozim recimo da mu izdrkam stopalima ili da mi svrsi po njima ili recimo da mi lize stopala.. mojih par frendica su probale takve stvari i kazu da je nesto neopisivo to me jako pali ali neznam dali njega pali a jos je rano za pitati tako nesto da nebi mislio da sam luda..

ljudi help:o

Hittokiri Batousai
03.03.2007., 13:34
mozes lagano pokusavati ad god uhvatis priliku malo ga nogom maziti.

pa ako je pametan shvatit ce

ili mu jednotavno reci da ti svrsi po nogama

Sekach666
03.03.2007., 13:46
Pa jednostavno mu izravno kazes...ako mu je stalo do tebe, uciniti ce sve...:kiss:

Ja bi za svoju djevojku ucinio sve...pa da mi predlozi...ne znam sto...:top:

bound_by_His_love
03.03.2007., 14:08
Pokaži mu jedan takav filmić (ili više njih..nakon desetog će valjda shvatiti :rofl: )..i pitaj ga što misli o tome...ili mu "usput" reci da ti se sviđa to :D

Što sad..u najgorem slučaju može reći da mu se ne sviđa (ali ne vjerujem da bi to rekao) i završite priču. A ti ćeš znati na čemu si...

sretno...

Malina
03.03.2007., 15:24
Pa sacekaj jos malo..al mu lagano nagovjestavaj da zelis to...nako u zezanciji il nekim "slucajnim" dodirima...ak je imalo pametan vremenom ce skontati sta zelis...

acidophilus
03.03.2007., 15:26
a ček, ti to stvarno želiš? :lol:

Gipsyqueen
03.03.2007., 15:38
Nova sam na forumu, dosta sam citala teme i vidim da se puno spominju stopala i noge kao sexualni fetish...

Gledala sam na netu razne filmice s tom sexualnom tematikom i svidjelo mi se recimo kako cure drkaju deckima stopalima pa kada decki lizu stopala

Imam novog decka i neznam dali se pali na stopala , noge... poceli smo sexualni zivot ali neznam kako da mu predlozim recimo da mu izdrkam stopalima ili da mi svrsi po njima ili recimo da mi lize stopala.. mojih par frendica su probale takve stvari i kazu da je nesto neopisivo to me jako pali ali neznam dali njega pali a jos je rano za pitati tako nesto da nebi mislio da sam luda..

Prvo pokušaj s laganim maženjem ispod stola, onako malo ga počneš trljati sa stopalom. Ako mu se to ne svidi onda baš i nema smisla forsirati dalje, a ako mu se svidi onda kreni hrabrije.:top:
Naravno uvijek možeš i otvoreno razgovarati o tome, ako imate takav odnos da možete popričati bez nekih kočnica.

noy-88
04.03.2007., 22:16
Probaj mu pokazat tako neki filmić, il probaj otić tu na forum i pitat ga više iz zezancije kak mu se to čini. Meni je bilo bed svoju curu pitat nisam znao kak će reagirat, pa sam više ono iz zezancije pito i uspio sam, malo sam je trebo uvjeravet da to nije niš loše i uspio sam!A većini ekipe je to grozno iako ja ne vidim niše loše u tome.

LoveStoned
04.03.2007., 22:24
a ček, ti to stvarno želiš? :lol:

to i nije tako smiješno... začudio/la bi se koliko tipova i cura ima taj fetiš - noge i stopala! jako velik broj! ne znam zašto je tome tako, al eto... i moga dečka strašno pale moja stopala (koja su, usput rečeno, uvijek skockana - ne pale ga baš svakakve nožurde :zubo: ), pa se onda i ja napalim kad vidim njegovu reakciju... nema tu ništa čudno... sex je zabava - sve što nekom godi, prolazi! al noge i stopala su specifični - ljudi ili imaju totalni fetiš ili ne mogu pomisliti na isto od gadosti... čudno...:rolleyes:

goli
04.03.2007., 22:27
Samo ga nemoj dirat hladnim nogama :rofl:

kamikaza vg
04.03.2007., 22:30

najbolje da probash to napravit... jel vjerovatno to nikad nije probao i ni sam nezna jel bi mu se svidjelo... a ako probash..odmah ces sve znat...

:zubo:

LoveStoned
04.03.2007., 22:41
Samo ga nemoj dirat hladnim nogama :rofl:

i znojnim!!! :s :lol: :lol:

dragonmax
04.03.2007., 23:20
Ako Vam se sviđa taj fetish, a ne znate da li će se svidjeti partneru ili partnerici, krenite laganim koracima. Nipošto nemojte zaskočiti partnera s tim jer ljudi svakako reagiraju na takve stvari, koje su, priznali mi ili ne ipak malo čudne za većinu.

Drito Konj
04.03.2007., 23:22
HELP FETISH

Ja sam mislio da se radi o fetišu di se neko pali na to da pomaže ljudima. :confused: Odjebite :zubo:

dJ_rush1
04.03.2007., 23:23
Gle nekima se to svida,nekima ne. Ali vecini da. Barem koliko ja znam. Zato mu slobodno predlozi.

Goachild
04.03.2007., 23:29
stvarno sam open za svei svasta ali to mi toliko degenericno izgleda da je to strasno ...
a IMO nema te zenine ruke koja me moze obradit sa osjecajem moje desanke a kamoli
sad da mi jos ide drkat stopalima ...preneprakticno i nespretno !

LoveStoned
04.03.2007., 23:45
stvarno sam open za svei svasta ali to mi toliko degenericno izgleda da je to strasno ...
a IMO nema te zenine ruke koja me moze obradit sa osjecajem moje desanke a kamoli
sad da mi jos ide drkat stopalima ...preneprakticno i nespretno !

ma nije stvar samo u drkanju nogama! ja svom dečku to uopće ne radim! više je stvar u tome da njega pali sam pogled na moje nogice, a pogotovo kad ga još malo s njima "pogladim" i tako to... ej, ipak nisam toliko spretna da mu još i drkam nogama... još da mu ga slomim, a di sam onda jadna li sam! :lol: više je riječ o izazivanju partnera, međusobnom napaljivanju i tome slično - bar u mom slučaju...:zubo:

slatki_18_zg
04.03.2007., 23:48
joj curo ti si crazy :D

LoveStoned
04.03.2007., 23:51
joj curo ti si crazy :D

ma još si ti mlad za takve zaključke... :zubo: pitat ću te za par godina :kava:

AngerMan
04.03.2007., 23:56
Započneš razgovor o seksu i pitaš ga što njega pali, onda kažeš što tebe pali... itd. Ako imaš lijepe i nježne noge, zašto bi se bunio. Samo nemoj slučajno zabit prste, petu ili čitavo stopalo u njegova jaja.

Blue Mist
05.03.2007., 00:04
Ovako ja sam jednostavno mišljenja da ako mu je stalo do tebe.. ucinit ce to jer se ti osjecas dobro... banalni primjer.. ja volim lizat.. ali ne sad toliko da bi lizao zbog samo liza.. volim kad vidim kako cura stenje, uzdise i svrsava dok se ja trudim da joj bude sto bolje.. as simple as that!!!
:rolleyes: :D
a sto se pristupa tice.. kao sto kazu mnogi.. smao lagano i trebalo bi sve ok bit!
:top:

slatki_18_zg
05.03.2007., 00:21
ma još si ti mlad za takve zaključke... :zubo: pitat ću te za par godina :kava:

daj mala,nemoj mi sam godine spominjat....kaj nemaš nijedan drugi argument pa tak nisko padaš:flop:

LoveStoned
05.03.2007., 12:29
daj mala,nemoj mi sam godine spominjat....kaj nemaš nijedan drugi argument pa tak nisko padaš:flop:

ma što se brusiš! hej, ohladi hormone! pa što se sramiš svojih godina - samo sam ti rekla da pričekaš još koju da nađeš curu s kojom ćeš guštati u svemu i biti spreman sve napraviti (možda te i iznenade neki tvoji postupci ;) ) - pa ćemo onda razgovarati...:rofl:
argumenti mi nisu ni trebali jer nisam ni znala da ulazim u raspravu - odgovorila sam ti sa dozom zajebancije i so what! i daj, ne obraćaj mi se s "mala" - čim se dečko koristi takvim izrazima to je živi dokaz njegove nezrelosti i malograđanštine! Svaka daljna rasprava, bar s moje strane, ovdje završava! Uživaj i ne opterećuj se ničijim, pa tako ni mojim, benignim rečenicama. :amen:

THE dzubre
05.03.2007., 12:35

:cerek: :cerek: :cerek: ja to obozavam, no mojoj dragoj svejedno, dobar osjecaj, svida joj se, blablabla, al nist posebno... :o

Lukas Lucius
05.03.2007., 15:44
Ja sam npr. jedan od onih koji su totalno ludi za ženskim stopalima (s tim da je i sam izgled stopala od velike važnosti) i znam da bi me totalno napalilo da se cura svojim stopalcima poigrava mojim skočkom. Ustvari napalio bih se i prije kad bih joj masirao i lickao nožne prstiće:Slin:

mralic
11.03.2007., 08:51
I ja takoder volim noge i stopala pogotovo ako su lijepa naravno ne svoja nego od djevojke.. Nema tu nista cudno, cuo sam od mnogo ljudi da imaju taj fetis netko sam na noge, a netko samo na stopala i ja osobno mislim da ti nije perverzno, tko to nije probao (npr. da mu djevojka stavi stopalo na penis i malo ga mazi itd..) neka proba unjet ce im novu dimenziju u vezu :top:

jarac
11.03.2007., 09:18
licno vise preferiram zenske noge povis stopala ali ukusi su razliciti. neces znati dok ne probas.:p

cuke
28.11.2008., 17:36

ja sma tu pahuljice, ako on nece. Ja vise ne mogu da izdrzim trazeci djevojke sa tim fetisom, ja sam lud za zenskim stopalima! Ako mozes nekako da mi se javis ostavi neki kontakt

Za ostavljanje kontakata i sl. postoji PM.
Teta

Čata
06.12.2008., 14:07
vrlo jednostavno:
"imam fetiš na stopala"

Mr.Nice-Guy
06.12.2008., 19:35
ja bi te ženija

jonn
11.12.2008., 15:52
Gle,ja sam manijakalni fetišist na ženska stopala.Ako mu se to neće svidjeti,slobodno se javi meni! Ja to razumijem :mig:

plawka
13.12.2008., 22:28
Auuu koliko vas je što volite ženska stopala :eek:

Meni je to isto napaljujuće, volim kad mi partner liže i siki prstiće na nogama :cerek:

šumskičovjek
13.12.2008., 22:58
ja sam na spomen fetiša ženi dobio nogom u jaja.jel to fetiš stopala?:rolleyes:

leanne
14.12.2008., 14:15

ma nema tu zime, taj tvoj fetiš nije nimalo bolestan:mig:
jednostavno, baci se na posao i promatraj njegovu reakciju, sumnjam da ćeš naići na odbijanje. a kasnije će on sam sigurno bacit komentar na to :D:mig:

MadamValentina
14.12.2008., 23:59
Jeste li primijetili da je tema otvorena 2007 godine i da nema vise one koja je otvorila temu?

Mariamagdalena
15.12.2008., 00:58
Voljela bih da mi cuclaš nožne prstiće i ližeš stopala!:cerek::ne zna:

bgcz
15.12.2008., 19:59
to je nesto najlepse sto postoji,zenska stopala.....mmmmmmmmmmm

mariamagdalena javi mi se na pm,doci cu i na kraj sveta ako treba:)

francescq
18.12.2008., 00:34
Probaj mu reci da te bolu stopala i da ih malo masira. Ne mozes pogrijesiti tad ako ga to ne pali vidjet ces.

P.S. OPERI NOGE PRIJE!

muad´dib
18.12.2008., 01:50

joj, to je jeeeebeno, al daj oribaj pete prije da ne grebe, i odrezi nokte!
mmmm... footjob, yeah!
90% ekipe koju znam to voli, a za ostalih 10% mislim da isto, ali im je bed priznat jer, istina, malo debilno zvući..

fat slut
18.12.2008., 01:52
90% ekipe koju znam to voli, a za ostalih 10% mislim da isto, ali im je bed priznat jer, istina, malo debilno zvući..

Zanimljivo. Kad meni dolaze frendovi doma, velim im da skinu cipele. Vi valjda velite: Skini i čarape. :cerek: :)

muad´dib
18.12.2008., 02:02
Zanimljivo. Kad meni dolaze frendovi doma, velim im da skinu cipele. Vi valjda velite: Skini i čarape. :cerek: :)

mmm... ljeto i japankice! najbolje godišnje doba!:cerek:
zato nevolim cehinje lude šta čarape stalno nose.

likich
18.12.2008., 02:44
Mmmmmm stopalca.... Volim ih lizat, ljubit, prstiće sisat... Al mora mi se cila ženska sviđat, a ne samo stopala... Al kad dođem do stopala, uglavnom mi se već sva sviđa do bola...

Disturbed
18.12.2008., 06:25
Ma daj mala smiri se i reci mu za svoj fetish.Ako ti je neugodno uradi to preko mobitela sms-om.Mene isto pale stopala i imao sam puno cura i svima sam im rekao za moj fetis i zamisli nijedna nije reagirala negativno nego upravo suprotno.Ako te voli razumjet ce te.Ako imas kakavih pitanja slobodno mi se javi na PM......Ja imam jako puno iskustva i vjerujem da ti mogu pomoci da rijesis svoj problem......

castor8
18.12.2008., 09:16
pokazi mu ovaj video, ovaj lik jako voli lijepa stopala :rofl:
http://www.youtube.com/watch?v=kouQjEqlklI

muad´dib
18.12.2008., 11:11
pokazi mu ovaj video, ovaj lik jako voli lijepa stopala :rofl:
http://www.youtube.com/watch?v=kouQjEqlklI

uff, ovo mi se bas ne sviđa, koji je to broj noge, 45?:confused:
prevelko.

ludot
08.08.2009., 00:02
prvo vidim da ovdje ima puno debila koji ne znaju ništa.... vjerojatno još drkaju na televizijski poljubac.... al dobro ..... gle najbolje bi ti bilo da nista ne govoriš nego to napraviš viruj mi nece se nista loše dogodit samo se prepusti i napravi to