PDA

View Full Version : Pjesme za crkvu

stranice : 1 [2] 3 4 5

ekonomistica5
30.06.2008., 19:47
joj, ja bih ti preporucila da imas zivu glazbu, atmosfera je neopisiva, a ipak ti je to jedan od najvaznijih trenutaka, zar ne? :)

aranea
31.10.2008., 13:30
evo moji stavili neke pjesme koje mi pjevamo u mp3 format...nebi htjela da ispadne reklama... ovo je popis...ali ako nekog zanima kako te pjesme i zvuče nek mi javi u pp
recimo pjesmu ljubav rijetko tko zna...a pjesma je predivna :cerek:
Ljubav
Gospodine
Tvoja krv
Ave Maria
Amen (gospel)
Kao košuta
Blagoslovljen Bog

Piggy
02.11.2008., 20:53
dajemo ti slavu
čast i hvalu
tebi podižemo ruke
tvoje ime slavimo
jer velik si činiš djela velika
nitko nije kao ti isuse
nitko nije kao ti
jer velik si
činiš djela velika
nitko nije kao ti isuse
nitko nije kao ti

preljepa pjesma

Omg! Ovu pjesmu sam svirala na violini kad se moj brat krizmao
Predivna je:)

Mujer_latina
02.11.2008., 20:57
Jel netko može preporučiti nekog solista za crkvu i nekoga tko bi svirao orgulje i violinu? jel ima netko iskustva s tim? obavezno na području Zagreba, Zagrebačke županije. može i na pm

stellesel
07.11.2008., 19:13
Jel neko slučajno pokuša angažirat nekakvog slobodnog crkvenog umjetnika sa nekim istrumentom u Splitu? Čitala sam da se u Zg-u studenti sa Instituta za crkvenu glazbu mogu bez problema angažirati na proslavama vjenčanja, pa me zanima jel neko ima nekih iskustva sa angažiranjem tako nekog u Splitu, i gdje bi se uopće to moglo potražit?

superlight
02.12.2008., 15:22
Ako netko traži solista i orgulje u crkvi za vrijeme obreda, javite mi se na pm. Bitno da je Zagreb:)

Piggy
02.12.2008., 16:33
Jel neko slučajno pokuša angažirat nekakvog slobodnog crkvenog umjetnika sa nekim istrumentom u Splitu? Čitala sam da se u Zg-u studenti sa Instituta za crkvenu glazbu mogu bez problema angažirati na proslavama vjenčanja, pa me zanima jel neko ima nekih iskustva sa angažiranjem tako nekog u Splitu, i gdje bi se uopće to moglo potražit?

Može, ja vam poznajem jednog ako vas zanima mogu vam dati njegov kontakt.:)

marta 76
03.12.2008., 07:51
sad sam se baš rastužila....čitajući topic ..
moja sestra je dogovorila klapu za svoje vjenčanje prije tjedan dana,
Neozbiljni dečki se nisu pojavili...a dan prije su se čuli s mladencima...oni su pobrkali termine..???
Koja grozna situacija, tužna.....
svećenik je pokušao "popraviti" situaciju...
ali znala sam da su seki pune oči suza...jer se od cijelog vjenčanja najviše veselila tom činu pred Bogom i predivnom klapskom pjesmom u pozadini

more & dupin
03.12.2008., 11:06
.

Francesca
04.12.2008., 19:30
cure a kaj da ja radim?
mi imamo vjenčanje vani na otvorenom i mislim da će mi faliti ona "jeka" kad se zapjeva u crkvi...

Jel imao tko iskustva sa pjevačima na otvorenom?

27dresses
05.12.2008., 01:16
dajemo ti slavu
čast i hvalu
tebi podižemo ruke
tvoje ime slavimo
nitko nije kao ti isuse
nitko nije kao ti
jer velik si
činiš djela velika
nitko nije kao ti isuse
nitko nije kao ti

preljepa pjesma

ja sam tu pjesmu čula prvi puta na svadbi od moje prijateljice i prekrasna mi je ali mi ju je nezgodno sada iskoristiti kad je to bila kao njena "originalna ideja" ;) ... imaš li kakvu drugu prekrasnu pjesmu za pjevanje u crkvi??

27dresses
05.12.2008., 01:21
mi ćemo imati sam čin vjenčanja i sveg tog u crkvi samo nekih pola sata do 40min max., ništa više, tako da bi mi trebale neke vaše ideje što da se pjeva u crkvi tokom cijele ceremonije onako u pozadini??? razmišljala sam o tome da unajmim neku solisticu koja će mi otpjevati neke prekrasne pjesme..... trebala bi mi ideja za ulaz u crkvu, pjesma tokom izgovaranja naših zavjeta, dvije-tri pjesme tokom čestitanja mladencima i slikanja sa gostima u crkvi... eto,tako sam si ja to nekako zamislila i nadam se da bude ok ispalo ali fakat nemam ideje za pjesme pa zato trebam vašu help :) :s :s :s :s

27dresses
05.12.2008., 01:31
ja sam se sjetila sad jedne pjesmice,koja mi je rpedivna i veže me s dragim jakoooo...
a refren ide:
Uz Tebe svaki korak moj
Ima smisao
I početak gdje svemu je kraj
Utjeho moja kad je teško
Tvoje oči biti će
žuđenog neba vječiti sjaj...

meni se baš čini prikladna za vjenačnje..pa ak nekome pomogne

možeš li mi reći kako je ime te pjesme??

Piggy
05.12.2008., 07:57
mi ćemo imati sam čin vjenčanja i sveg tog u crkvi samo nekih pola sata do 40min max., ništa više, tako da bi mi trebale neke vaše ideje što da se pjeva u crkvi tokom cijele ceremonije onako u pozadini??? razmišljala sam o tome da unajmim neku solisticu koja će mi otpjevati neke prekrasne pjesme..... trebala bi mi ideja za ulaz u crkvu, pjesma tokom izgovaranja naših zavjeta, dvije-tri pjesme tokom čestitanja mladencima i slikanja sa gostima u crkvi... eto,tako sam si ja to nekako zamislila i nadam se da bude ok ispalo ali fakat nemam ideje za pjesme pa zato trebam vašu help :) :s :s :s :s

Ako vas zanima solo pjevačica, javite mi se na pm.:)

kiki_vg
09.12.2008., 11:30
Pozz ....

Kako ovdje pisete i predlazete o pjesmama za crkvu, malo cu odskociti od te teme, jer trazim clanove za sastav koji bi svirali specificno samo na vjenjcanjima u crkvi. Znaci ...

Tražim pjevačicu, gitarista (elek.akustična gitara) klavijaturistu(m/ž). Vezano za sviranje isključivo na vjenčanjima u crkvi. Prostor i ozvučenje imamo.Od osobe se očekuje odgovornost,te volja da se napravi kvalitetan sastav.

Kako bi trebalo to izgledati .... dvije gitare, dvije solistice, klavijature i ako uspijem naci osobu koja bi svirala bongose. Za sada smo ja i pjevacica.
Inace smo vec nastupali nas dvoje i sve to oke, ali nije bas ono sto zelim. Ne moze se postici onaj efekt kako sam ja zamislio.

Probe bi bile minimalno dva puta tjedno, i radilo se kvalitetno pjesma po pjesma. Kada bi to leglo onda bi poceli nastupati.

Ako znate nekoga ili neku informaciju/pitanja vezano uz to, kontakt na PM ili mail

weddings.band@gmail.com

vešmašina
13.12.2008., 18:26
Nama je su svirale orgulje kod ulaza u crkvu, a Ave Maria pred kraj i bilo je divno...vjerujte mi...

tako ja sebi zamisljam... imam frenda koji bi to odlicno mogao otpjevat ^^, a za ulazak, standard, korak po korak uz orgulje :)

necu petjerivat.

Br2B
20.12.2008., 14:58

ej,oprosti,nema me baš previše tu(na trudnicama sam sad:cerek::cerek:) pa tek sad odgovaram
to ti je Framina pjesma.-zove se Put,Istina i Život :mig::mig:

vešmašina
25.12.2008., 13:13

obozavam tu pjesmu!

put istina i zivot

ti si put kojim idem
odavde ka zvjezdama
što vraća me u krilo oca mog
ti si put trnovit
put posut suzama
u tebi su jedno čovjek i Bog

uz tebe svaki korak moj ima smisao
i početak gdje svemu je kraj
utjeho moja kad je teško tvoje oči biti će
žuđenog neba vječiti sjaj

ti si istina i svjetlo
što svijetli u tami
a tama ga ne obuze
istina da Bog je ljubav raspeta na križu
što naše grijehe oduze

ti si zivot koji živi, duboko u meni
ili možda u njemu živim ja
zivot što se daje i pjesma što se pjeva
bistra voda sa vječnog izvora

vešmašina
25.12.2008., 13:14
dajemo ti slavu
čast i hvalu
tebi podižemo ruke
tvoje ime slavimo
nitko nije kao ti isuse
nitko nije kao ti
jer velik si
činiš djela velika
nitko nije kao ti isuse
nitko nije kao ti

inace slusam duhovnu glazbu i ima prekrasnih pjesama...

evo ove iz citata:
http://www.youtube.com/watch?v=tFYD8TPcfuM

i prijedlozi:

NE BOJ SE JER JA SAM S TOBOM

Ne boj se, jer ja sam s tobom
da te čuvam od svakoga zla.
da ti dajem miran san.

Jer moja ljubav je istina
moja ljubav liječi srca slomljena.

ja sam te otkupio.
imenom sam te zazvao.

Jer moja ljubav je istina
moja ljubav liječi srca slomljena.

ako nekom treba imam mp3-cu u izvedbi luke balvana :)

ne boj se jer ja sam te otkupio

Ne boj se, jer ja sam te otkupio
imenom sam te zazvao ti si moj.
Jer dragocjen si u mojim očima
vrijedan si i ljubim te ja.

Kad preko vode prelaziš neće te preplaviti
kad kroz vatru prolaziš nećeš se opeći
i kada vjetrovi navale na te da te obore nećeš se srušiti
jer s tobom sam ja....

ovu sam pjesmu nebrojeno puta otpjevala sa svojim crkvenim zborom (mladih) prekrasna je. nazalost nemam mp3 (i sama ga trazim) imam samo instrumental.

Br2B
26.12.2008., 10:02
imam ti ja mp3 verziju s tekstom :mig::mig::mig:

vešmašina
26.12.2008., 17:10
imam ti ja mp3 verziju s tekstom :mig::mig::mig:

ne boj se jer ja sam te otkupio? il psalam 23?
zbunjena sam danas :rolleyes:

Br2B
27.12.2008., 10:10
ne boj se jer ja sam te otkupio? il psalam 23?
zbunjena sam danas :rolleyes:

ne boj se jer ja sam te otkupio..mislim imam i jednu i drugu ali tko je spominjao psalam 23 :D:D

vešmašina
27.12.2008., 13:04
ne boj se jer ja sam te otkupio..mislim imam i jednu i drugu ali tko je spominjao psalam 23 :D:D

pobrkala sam locnice, vidim i sama sad :)
mozes mi to poslat na mail il u pm?

miss_djurdja
27.12.2008., 16:16
Upomoć! Znate li nekog tko bi pjevao u crkvi za vjenčanje u Zaprešiću? I da nije jako skupo! Hvala unaprijed!

Piggy
28.12.2008., 23:30
Moja prijeteljica je iz Zaprešića, ona vam pjeva na vjenčanjima ako vas zanima mogu vam poslati njen kontakt.

Search-06
01.01.2009., 19:11
cure a kaj da ja radim?
mi imamo vjenčanje vani na otvorenom i mislim da će mi faliti ona "jeka" kad se zapjeva u crkvi...

Jel imao tko iskustva sa pjevačima na otvorenom?

Francesca, i mi imamo vjenčanje na otvorenom i nemam pojma kak ću to riješiti. Mislim, imamo tamburaše za doček gostiju, ali brine me onaj dio pred sam čin vjenčanja. Skupljam ideje, a ako ti smisliš što zanimljivo, javi. Neki su imali crkveni zbor, ali nisam sigurna želim li to.

Francesca
01.01.2009., 19:15
Francesca, i mi imamo vjenčanje na otvorenom i nemam pojma kak ću to riješiti. Mislim, imamo tamburaše za doček gostiju, ali brine me onaj dio pred sam čin vjenčanja. Skupljam ideje, a ako ti smisliš što zanimljivo, javi. Neki su imali crkveni zbor, ali nisam sigurna želim li to.

Ma ja bi najradije neku žensku da mi solo otpjeva, ali bojim se da će se to na otvorenom izgubiti i da se neće čuti onak lijep u crkvi gdje je uvije akustika dobra...

Budem kontaktirala Trajbare da vidim kaj su drugi imali... pa javim...

Br2B
02.01.2009., 11:59
Ma ja bi najradije neku žensku da mi solo otpjeva, ali bojim se da će se to na otvorenom izgubiti i da se neće čuti onak lijep u crkvi gdje je uvije akustika dobra...

Budem kontaktirala Trajbare da vidim kaj su drugi imali... pa javim...

nisam imala vjenčanje na otvorenome,ali svakak bih ti preporučila zbor,pogotovo ak je vjenčanje u ravnici,jer taman da pjevačica iz nožnog prsta vuče glas i pjeva ff ,nikad neće dobiti puninu tona,a zbor će to upotpuniti višeglasjem...ili barem da imaš 2 solistice,da se nadopnjavaju :mig::mig:

Search-06
02.01.2009., 15:03
Neke cure su mi spomenule i razglas, ali ne da mi se komplicirati. Budem vidjela.

Francesca
02.01.2009., 20:50
nisam imala vjenčanje na otvorenome,ali svakak bih ti preporučila zbor,pogotovo ak je vjenčanje u ravnici,jer taman da pjevačica iz nožnog prsta vuče glas i pjeva ff ,nikad neće dobiti puninu tona,a zbor će to upotpuniti višeglasjem...ili barem da imaš 2 solistice,da se nadopnjavaju :mig::mig:

odlična ideja - hvala ti :s

samo gdje da ih nađem ????

blaah
04.01.2009., 17:10
stara ak si za zbor i super pjevanje gospela savjetujem zbor iz crkve na trešnjevci, ne znam sad kak se zovu, ali bila na jednom vjenčanju gdje su pjevali i pjevaju mraaaaak:top:

našla... zovu se Izvor i mislim da ću ja uzet njih za crkvu, a ne tražit accapela benjamina da putuje u zg..

Francesca
04.01.2009., 22:16
stara ak si za zbor i super pjevanje gospela savjetujem zbor iz crkve na trešnjevci, ne znam sad kak se zovu, ali bila na jednom vjenčanju gdje su pjevali i pjevaju mraaaaak:top:

našla... zovu se Izvor i mislim da ću ja uzet njih za crkvu, a ne tražit accapela benjamina da putuje u zg..

vidjet ću prvo s lizi da li bi njena frendica htjela pjevati, a ako ne bude ona, onda buš mi dala kontakt od Izvora

jel znaš u kojoj crkvi pjevaju?

blaah
04.01.2009., 22:22
ne znam kak se zove crkva, na trešnjevci. uguglaj zbor izvor i ima stranica crkve i oni na njoj

Francesca
04.01.2009., 22:58
našla sam ih.

i dobro zvuče kažeš?

jedino kaj ja nebi baš da mi se pjevaju pjesme tipa Gospodinu mom, već više onak nešto tipa Ave Maria... a ni Happy day nije loš... u svakom slučaju ne bih na hrvatskom..

e kaj bi me sad kika 11 oprala :lol:

aranea
05.01.2009., 09:06
mislim da je zadnja cijena Izvora bila cca... 6000kn za vjenčanja :mig:
Ako se pitate od kuda tolika cijena... ne znam..obrazloženje je tako da sada već nastupaju uredno sa Husaricama, Kindelicom, na modnim revijama, izdali su nekoliko albuma i tako... sada već ako imaš Izvor...imaš ih zato jer je to IZVOR...
Ali imaju predobre solistice, ne znam nastupaju li same, mada O happy day i ostale gospel pjesme ne mogu nikako zamisliti da se pjevaju solo...
Možda im se cijena korigirala...ovo je bila cijena prije njihova koncerta za 15godišnjicu postojanja, ali tada su i odbijali vjenčanja zbog samog koncerta...

e da...i žao mi je što misliš da pjesme na hrvatskom nisu dovoljno dobre... moja preporuka je definitivno pjesma LJUBAV... možeš ju poslušati na našem blogu, ovaj isti koji imam u potpisu...i tu istu pjesmu pjeva i IZVOR u nešto drugačijem aranžmanu, ali je na hrvatskom...a takvih pjesama ima brdo...ili recimo obavezno poslušaj Kao Košuta u našem aranžmanu...ne znam... naravno da je gospel hit, ali i ove pjesme mogu napraviti isto jako dobar utisak

Francesca
05.01.2009., 12:36
Ako se pitate od kuda tolika cijena... ne znam..obrazloženje je tako da sada već nastupaju uredno sa Husaricama, Kindelicom, na modnim revijama, izdali su nekoliko albuma i tako... sada već ako imaš Izvor...imaš ih zato jer je to IZVOR...
Ali imaju predobre solistice, ne znam nastupaju li same, mada O happy day i ostale gospel pjesme ne mogu nikako zamisliti da se pjevaju solo...
Možda im se cijena korigirala...ovo je bila cijena prije njihova koncerta za 15godišnjicu postojanja, ali tada su i odbijali vjenčanja zbog samog koncerta...

e da...i žao mi je što misliš da pjesme na hrvatskom nisu dovoljno dobre... moja preporuka je definitivno pjesma LJUBAV... možeš ju poslušati na našem blogu, ovaj isti koji imam u potpisu...i tu istu pjesmu pjeva i IZVOR u nešto drugačijem aranžmanu, ali je na hrvatskom...a takvih pjesama ima brdo...ili recimo obavezno poslušaj Kao Košuta u našem aranžmanu...ne znam... naravno da je gospel hit, ali i ove pjesme mogu napraviti isto jako dobar utisak

ma slažem se da mogu i pjesme na hrvatskom biti super, ali kad cijelo vrijeme zamišljaš Ave Mariu onda...

a 6000 kn? ok, niš od izvora... uostalom treba mi netko otpjevati pjesmu ili dvije jer mi nećemo imati misu, već samo vjenčanje...

ostaje mi i dalje lizi kao nada

blaah
05.01.2009., 16:11

kaaaajjjjjj:eek::eek::eek: ja to moram provjeriti, meni ovo ne zvuči normalno jel moguće da je došlo do neke zabune :ne zna:
čisto ak idem logički gledat opo cijeni benda koji je svirao sa raznim izvođačima a za cijelu noć traže malo više od duplo toliko kak je moguće da oni traže 6000 za 5 pjesama:eek::eek::eek:

evo ja već poslala špijune da pitaju iz prve ruke pa čekam informaciju....

Br2B
05.01.2009., 16:37
Izvor je :s:s:s ali ne vjerujem da naplaćuju 6000 kn po vjenčanju..mopgu ja pitat kolegicu koja je tam pjevala :mig:

Piggy
06.01.2009., 13:51
kaaaajjjjjj:eek::eek::eek: ja to moram provjeriti, meni ovo ne zvuči normalno jel moguće da je došlo do neke zabune :ne zna:
čisto ak idem logički gledat opo cijeni benda koji je svirao sa raznim izvođačima a za cijelu noć traže malo više od duplo toliko kak je moguće da oni traže 6000 za 5 pjesama:eek::eek::eek:

evo ja već poslala špijune da pitaju iz prve ruke pa čekam informaciju....

Čemu toliko čuđenje, znam da ni klape nisu puno jeftinije od njih. To je jednostavno cijena kvalitete nečijeg rada i truda.

Francesca
06.01.2009., 14:52
ok, cijenim ja trud i rad, ali realno - trebaju doći tamo, pričekati pol sata, otpjevati 1-2 pjesme i to je to... još stignu na tri takva mjesta odraditi takav posao taj dan...

doduše - puno ih je očito, pa možda zato takva cijena...

blaah
06.01.2009., 15:14
Čemu toliko čuđenje, znam da ni klape nisu puno jeftinije od njih. To je jednostavno cijena kvalitete nečijeg rada i truda.

čuđenje jer to nije klapa niti bend nego crkveni zbor, a s obzirom da sam u jednom nimalo nepoznatom i sama pjevala, prije gro godina doduše, znam da nikada nije bila toliko mala razlika između cijene za crkveni zbor koji će otpjevat 4 pjesme na obredu vjenčanja i benda ili klape koju spominješ :ne zna:

dakle nije čuđenje došlo iz vedra neba nego iz mog iskustva:ne zna:
no zato sam i rekla da ću provjeriti:kava:

Piggy
06.01.2009., 15:59
Ček, ček to je crkveni zbor? Ako je to tipa pučko amatersko pjevanje onda te razumijem u potpunosti što se čudiš toliko visokoj cijeni. Hm....unajmi klapu da ti otpjeva par pjesama, jer kad zbor krene pjevati pa onda puk....ajme!:(

Piggy
06.01.2009., 16:04
ok, cijenim ja trud i rad, ali realno - trebaju doći tamo, pričekati pol sata, otpjevati 1-2 pjesme i to je to... još stignu na tri takva mjesta odraditi takav posao taj dan...

Nije stvar u tome što je to malo vremena i jedna ili više pjesama. Pitanje je koliko su profesionalni.Bitno je da oni dobro odrade svoj posao a i triba računati na to da je sve na vjenčanjima jako skupo, ali opet pjevanje na takvom divnom obredu ostaje uspomena za cijeli život pa se opet ne mora čuditi nitko višim cijenama.;)

blaah
06.01.2009., 16:20
Ček, ček to je crkveni zbor? Ako je to tipa pučko amatersko pjevanje onda te razumijem u potpunosti što se čudiš toliko visokoj cijeni. Hm....unajmi klapu da ti otpjeva par pjesama, jer kad zbor krene pjevati pa onda puk....ajme!:(

sorry, nisam shvatila kaj pa onda puk... ajme...:ne zna:

Piggy
06.01.2009., 16:43
Ostali svijet koji je na misi :lol:

Francesca
06.01.2009., 16:46
a puk kao svijet :lol: ok i ja sam zazujala :)

blaah
06.01.2009., 17:28
a ja zabrijala da riječ počinje na puk pa fali par slova....:lol:

Francesca
06.01.2009., 17:30
i ja i ja :lol:

Br2B
06.01.2009., 20:29

Izvor je više od pučkog crkvenog zbora..,mogu ti poslat par njihovih pjesmica...
ali ipak ne vjerujem da naplaćuju 6000 kn vjenčanje:confused::confused:

aranea
07.01.2009., 07:50
ajd nek netko sazna...zanima me koliko sam u pravu...ne kažem da jesam, odmah sam se ogradila, jer ako nisam u pravu onda dobivam potpuno krive informacije... ali i ako jesu jeftiniji, nisu ništa puno jeftiniji... kada netko sazna, pita nek javi...

Piggy
07.01.2009., 17:17
Izvor je više od pučkog crkvenog zbora..,mogu ti poslat par njihovih pjesmica...
ali ipak ne vjerujem da naplaćuju 6000 kn vjenčanje:confused::confused:

Baš bih me zanimao taj link, molim te pošalji mi ga.:)

Piggy
08.01.2009., 14:02
Poslušala sam, lijepo pjevaju, svaka im čast!

kiki_vg
08.01.2009., 15:51
Baš bih me zanimao taj link, molim te pošalji mi ga.:)

Pridruzio bih se molbi da poslusam, hvala.

Belle
08.01.2009., 16:16
Mene zanimaju kolike su prosjecne cijene nekih klapa/pjevaca/ma bilo koga tko pjeva takve pjesme. Nemam uopce predodzbu o tome jer sam iz malog grada gdje jos nikada nisam na vjencanju vidjela da je netko unajmio pjevaca za crkvu. No to mi je prekrasno (sanjam da mi u crkvi pjevaju Milost) :cerek: Inace nisam predaleko od ZG (sat, sat i po vremena voznje) pa vjerujem da mi ne bi odbili doci do moje crkve. Iako uopce ne znam sto da kazem sveceniku, kakvu zelju imam (jer ovdje u mojoj crkvi to nije bas uobicajeno, uz to svecenik je stariji i dosta staromodan... ako mu kazem da zelim unajmiti zbor za crkvu imam osjecaj da ce me samo porpijeko pogledati) :ne zna:

Br2B
08.01.2009., 16:20
Mene zanimaju kolike su prosjecne cijene nekih klapa/pjevaca/ma bilo koga tko pjeva takve pjesme. Nemam uopce predodzbu o tome jer sam iz malog grada gdje jos nikada nisam na vjencanju vidjela da je netko unajmio pjevaca za crkvu. No to mi je prekrasno (sanjam da mi u crkvi pjevaju Milost) :cerek: Inace nisam predaleko od ZG (sat, sat i po vremena voznje) pa vjerujem da mi ne bi odbili doci do moje crkve. Iako uopce ne znam sto da kazem sveceniku, kakvu zelju imam (jer ovdje u mojoj crkvi to nije bas uobicajeno, uz to svecenik je stariji i dosta staromodan... ako mu kazem da zelim unajmiti zbor za crkvu imam osjecaj da ce me samo porpijeko pogledati) :ne zna:

od 150-20 knn do negdje 1000 za pjevače...za klape ne znam..
a vjerujem da i u tvojem mjestu ima možda koji zbor mladih ili nešto takvo..odlakle si ako nije tajna,možda ti mogu preporučiti..
i da, ne vjerujem da će te poprijeko gledati,pa vjernčćanja su razulog za pjesmu:mig::mig:

Francesca
08.01.2009., 19:50
dobro a jel zna netko neku pjevačicu ili pjevačicu sa pratnjom nekog instrumenta?

molim brojeve na PM

Br2B
08.01.2009., 19:56
dobro a jel zna netko neku pjevačicu ili pjevačicu sa pratnjom nekog instrumenta?

molim brojeve na PM

u Zagrebu?

Francesca
08.01.2009., 21:17
da u Zagrebu... :)

thx

Piggy
08.01.2009., 21:59
Evo postoji jedna pjevačica :) Francesca slobodno klikni na moj link, pa ćeš dobiti informacije.

Francesca
08.01.2009., 22:04
piggy a koja je to cura iz Zagreba?

Francesca
08.01.2009., 22:09
piggy - sorry... sad sam skužila kaj sam napisala :lol:

smije se tu znati koja je cijena za zagreb?

e da i još pitanje - vjenčanje je na otvorenom pa me zanima hoće li to dobro zvučati radi akustike?

Piggy
09.01.2009., 13:13
Evo šaljem detalje preko p.m.:)

lizianthus
10.01.2009., 11:21
http://www.youtube.com/watch?v=W9qK24fZ4yQ

meni pjevaju na vjenčanju :cerek::cerek:

Piggy
10.01.2009., 11:28
Baš su lijepo obradili pjesmu:top: Iz kojeg su grada?

lizianthus
10.01.2009., 13:24

zg

Br2B
10.01.2009., 14:06

pa to je porema pjesmi Pjevaj aleluja Isusu, tekst i glazba Linda Stassen...
ali je super obrada :cerek::cerek:

inače,ja sam htjela da mi vjenčanje pjeva Zbor mladih Vž biskupije
(evo jedan od linkova na youtubeu,nisu najbolji,ali to je skinado s tv-ampa kometator stalno upada http://www.youtube.com/watch?v=GSQeUOic6sA ) ali oni pjevaju samo vjenčanja svojih članova,pa mi je pjevao bogoslovski oktet..opet,nisam sigurna dal pjevaju vjenčanja,ali moj drag ima veze tamo...(ak nekog zanima kak pjevaju,šaljem snimku na mail)

martinaaa87
11.01.2009., 11:27
Mozda sam preskocila, ali ovak, imam par pitanja:

koliko zapravo pjesama treba na vjenčanju? kako ste vi to osmislile? nikad na to nisam obracala paznju i sad se sve dogodilo jako brzo... molim vas za neku pomoc :cerek:

spoza
11.01.2009., 19:26
odlična ideja - hvala ti :s

samo gdje da ih nađem ????

Pokusaj takodjer i s opernim pjevacem.
Ja sam prisustvovala vjencanju gdje je pjevao operni pjevac s pratnjom na klavijaturama.
Ima ti u HNK .cca. 100E pjevana misa.
Al to je tako lipo, ja sam se stvarno iznenadila.

Mujer_latina
12.01.2009., 14:55
U HNK Zagreb? a kome se obratiti za to? i jel to postoji i samo za obred vjenčanja, znači da pjeva samo jednu pjesmu a ostalih 3-5 da se samo svira? jel ima tamo i njohovih svirača za orgulje, violinu i sl.?

miss_djurdja
12.01.2009., 16:02
Još jednom...UPOMOĆ
Peporučite mi nekog za pjevanje u crkvi,da nije preskupo datum 31.1 Zaprešić

Piggy,onaj br.koji si mi dala je stalno isključen!!!!

Br2B
12.01.2009., 17:25
Još jednom...UPOMOĆ
Peporučite mi nekog za pjevanje u crkvi,da nije preskupo datum 31.1 Zaprešić

Piggy,onaj br.koji si mi dala je stalno isključen!!!!

ak želiš zbor probaj Apostole mira ili Zbor mladih iz Stenjevca(župa sv.nikole biskupa)

tu imaš kontakt za AM: http://www.apostoli-mira.hr/kontakt.htm
a za stenjevčane moram nabavit kontakt,ak te zanima,javim na pp

Piggy
12.01.2009., 17:36
U HNK Zagreb? a kome se obratiti za to? i jel to postoji i samo za obred vjenčanja, znači da pjeva samo jednu pjesmu a ostalih 3-5 da se samo svira? jel ima tamo i njohovih svirača za orgulje, violinu i sl.?

Ja se upravo bavim tim:)

blaah
13.01.2009., 23:12
e pa ja hoću njih, al ih moram nazvat i pitat jel opće to rade i jel dolaze u zg jer brijem da su iz virovitice ili neki sličan grad... :D

http://www.youtube.com/watch?v=CgB9qlw8riA&feature=related

Br2B
14.01.2009., 14:26
e pa ja hoću njih, al ih moram nazvat i pitat jel opće to rade i jel dolaze u zg jer brijem da su iz virovitice ili neki sličan grad... :D

http://www.youtube.com/watch?v=CgB9qlw8riA&feature=related

Kirževci ak se ne varam i mislim da dolaze u Zg..pa imaju samo 30.ak min vožnje

blaah
14.01.2009., 16:53
jučer sam šibnula mail pa sad čekam odgovor... a zna netko cifru da me ne ušokira? :D

Br2B
17.01.2009., 12:30
Evo,saznala cijene zbora Izvor:

* obred u njihovoj matičnoj crkvi 2500kn
* cijela misa u njihovoj matičnoj crkvi 3000kn
* obred negdje drugdje 3500kn
* cijela misa negdje drugdje 4000kn

previše,iako super pjevaju..može se dobit bolja kvaliteta za manje novaca :):)

kiki_vg
18.01.2009., 22:27
Evo,saznala cijene zbora Izvor:

* obred u njihovoj matičnoj crkvi 2500kn
* cijela misa u njihovoj matičnoj crkvi 3000kn
* obred negdje drugdje 3500kn
* cijela misa negdje drugdje 4000kn

previše,iako super pjevaju..može se dobit bolja kvaliteta za manje novaca :):)

Svasta, isao sam ih slusati dvije ned. za redom. I ako to vrijedi 2500kn odnosno 4000 kn bacen novac. Pozornost sam posvetio arazmanima kako napravljeno, predviljivo, bar za mene. Dvije gitare i zbor, nema nikakav kontrast i iskoristena mogucnost sto imaju toliko osoba. Naravno reci ce, to je samo misa pa se ne trude ili nesto u stilu tome.
Bila samo proba ili nastup u Lisinskom, kvalitetni sastav uvijek ce biti dobar;)

No to je samo moje misljenje, nekome ce se i to svidjeti ;)

Br2B
19.01.2009., 15:16
Svasta, isao sam ih slusati dvije ned. za redom. I ako to vrijedi 2500kn odnosno 4000 kn bacen novac. Pozornost sam posvetio arazmanima kako napravljeno, predviljivo, bar za mene. Dvije gitare i zbor, nema nikakav kontrast i iskoristena mogucnost sto imaju toliko osoba. Naravno reci ce, to je samo misa pa se ne trude ili nesto u stilu tome.
Bila samo proba ili nastup u Lisinskom, kvalitetni sastav uvijek ce biti dobar;)

cijeli zbor,tj onaj zbor koji pjeva na vjenčanjima, ne nastupa svake nedjelje :mig::mig:

aranea
19.01.2009., 15:42
cijeli zbor,tj onaj zbor koji pjeva na vjenčanjima, ne nastupa svake nedjelje :mig::mig:

nastupa... ako se ne varam misom u 11:30 :mig:
ovako...ne želim ih opravdavati...svakako je puno novca izdvojiti za jednu misu...ali ono što ja volim uvijek drugima objasniti kada nas pitaju kolika nam je cijena...isto je svima puno...ali recimo koliko plačate jednog pjevača???
Ja znam da u Dubravi postoje tri cure koje pjevaju obrede za 1000kn :mig:
dakle svaka dobije više od 300kn za 30minuta posla...
E sada probajte podjeliti koliko je to za IZVOR... ako ih je dvadesetak...dakle 200kn po osobi... e sada je sve stvar ukusa...ako želite pjevačicu uzet ćete jednu - dve osobe...ovo je zbor... tu treba daleko više ozvučenja, mikrofona, instrumenata... i oni sviraju sve...dakle ne trebate platiti još dodatnih 150kn da netko svira orgulje...
Između ostalog...ono što sam pisala i prije...oni su IZVOR...u svojem krugu oni su stvorili ime i ljude koji ih poznaju i znaju tko i što su IZVOR... isto kao što se zna tko su SHOWTIME, PROLIGHT, ART STUDIO...
Slažem se...puno novca...ali ako uzmete jednu curu platit ćete 200kn nju i 150kn da se svira na orguljama...dakle 350kn za jednu osobu... :mig:

Piggy
19.01.2009., 19:38
Čuj Aranea, ne znam što ti smatraš za pjevača/pjevačicu solo i kakav glazbeni žanr, ali standardno ti je cijena oko 600-700 kn pa naviše za opernog pjevača, a orguljaš minimalno 300-400 kn. Ovisi što želiš na svom obredu. Možda ćeš za taj manji iznos dobiti neku časnu ili bilokoga koji svakomalo falšava na orguljama i neku lokalnu bakicu da ti svojim treskavim grlašcem nešto otpjeva, ali ako se to netkom sviđa onda ok ;)

Piggy
19.01.2009., 19:40

Došao si davati svoje mišljenje....hm....prije bih rekla da si došao podcjenjivati njihov rad i trud. Baš me zanima kakve ćeš ti aranžmane napraviti i kako ćeš pjevati kad formiraš svoj bend. Ako se ne varam spominjao si po forumu da imaš u planu formirati crkveni bend, ili sam se možda prevarila, ako jesam ispričavam se.

kiki_vg
19.01.2009., 20:36
Došao si davati svoje mišljenje....hm....prije bih rekla da si došao podcjenjivati njihov rad i trud. Baš me zanima kakve ćeš ti aranžmane napraviti i kako ćeš pjevati kad formiraš svoj bend. Ako se ne varam spominjao si po forumu da imaš u planu formirati crkveni bend, ili sam se možda prevarila, ako jesam ispričavam se.

Nisi se prevarila, upravo tako osnivam svoj sastav koji ce nastupati za vjenjcanje u crkvi. Trenutna situacija je takva da sam vise od pola posla obavio sto se clanova tice. Naravno, bio i na Prljavom kazalistu, cuo i njihove arazmane, posvetio vrijeme najboljim glazbenicima svijeta proucavajuci njihove stilove nacine izvodenja. Dao sam si truda velikoga, jer namjera mi je napraviti nesto jako dobro.Ali ne podcjenjujem nicij rad, nemam nista protiv sto drugi rade. Rekao samo sto cuo i zapazio.

Molio bih te da mi na PM posaljes kontakt, sa odusevljenjem cu te pozvati na nastup kada cemo imati, te prihvatiti tvoje misljenje. Dapace biti ce mi drago da cujem kritike, tako cu samo postati jos bolji.

cijeli zbor,tj onaj zbor koji pjeva na vjenčanjima, ne nastupa svake nedjelje
Bio je obje nedjelje zbor pod nazivom "Izvor" ;)

Piggy
19.01.2009., 21:41
With pleasure :)))

Francesca
19.01.2009., 22:16
i tako lijepo završi još jedan potencijalni sukob na forumu :)

svaka vam čast piggy i kiki :)

aranea
20.01.2009., 08:21

apsolutno se ne slažem s tobom... IZVOR je jedan od najkvalitetnijih u HR... iza sebe imaju 15godina iskustva...
Treba imati glasove kakve oni imaju...i ovo što kažeš da se ne trude na misama je glupost....stvarno mislim da si ogorčen i ljubomoran...jer IZVOR sve pjesme na misama pjeva u najmanje 3glasa...
Nije da ih branim...ali imala sam prilike čuti podosta zborova... to je razlika od banda...u bandu ne trebaš imati vrsne pjevače...za zbor je to itekako važno...

čizma skitaljka
20.01.2009., 13:46
zna li netko zbor koji pjeva u osijeku na vjenčanjima, tj. da ih se može iznajmiti i za koliko novaca..?

unaprijed zahvalna

Br2B
20.01.2009., 15:44
zna li netko zbor koji pjeva u osijeku na vjenčanjima, tj. da ih se može iznajmiti i za koliko novaca..?

unaprijed zahvalna

priupitaj puruprnu kišu :mig::mig:

Br2B
20.01.2009., 16:10
apsolutno se ne slažem s tobom... IZVOR je jedan od najkvalitetnijih u HR... .....

apsolutno se slažem sa tobom aranea..iza mene je puuuno godina vođenja zborova(počela sa 16),otpjevala na stotine vjenčanja,što solo što sa zborom,oddirigirala mali milijon nastupa,nekoliko put na Uskrsefstu pjevala,i da ne nabrajam dalje,i defintvno se slažem da u bendu može pjevati skoro svaka šuša,ali u zboru ne..jer dovoljno je jedan krivi glas da se harmonija pokvari..gledaj Ivan Goran Kovačić npr,101 audiciju smo imali prije ulaska u zbor...(kad smo već kod ivana gorana kovačića, ja nisam pjevala na par nastupa s igk-om,pa se i dalje zbor zvao Ivan Goran Kovačić
ak se ne varam dosta aranžmana za Izvor radi Emilio Kutleša,i to su aranžmani koji se pjevaju po cijeloj RH..a osim toga, aranžman za jednu misu ne mora nužno biti aranžman iste pjesme za nastup,jer ipak za vrijeme liturgije postoje neka ograničenja :mig::mig:

usput,nisi ni pola posla obavio...tražnje članova je najmanji problem...treba zamisli sprovesti u djelo,vjeruj mi kad ti govorim,jer sam imala prilike raditi s ljudima koji sturdiraju pjevanje u grazu i beču,i njima treba ponekad puno da shvate,a kud neće trebati laicima,ili onisma s eventualno osnovnom glazbenom :mig:..a osim toga,i za vrijeme sakramenta vjenčanja treba se držati nekih normi,jer ipak si u Crkvi,ne u parku, ne u Areni Zagreb na rock nastupu :mig::mig:

Br2B
20.01.2009., 16:11
i tako lijepo završi još jedan potencijalni sukob na forumu :)

svaka vam čast piggy i kiki :)

malo sam oftopić,ali nema veze...Francesca,još nije kraj :lol::lol::lol::lol:

Francesca
20.01.2009., 16:21
vidim i ja :lol:

kiki_vg
20.01.2009., 17:50
Hm ..... ;)

Nema smisla ovo sve komentirati jer ce uvijek biti isto. Osoba ce imati svoje misljenje, druga svoje, i tako ce se sve vrtiti u krug.

Pozdravljam Vas sve !

Br2B
20.01.2009., 20:00
Hm ..... ;)

Nema smisla ovo sve komentirati jer ce uvijek biti isto. Osoba ce imati svoje misljenje, druga svoje, i tako ce se sve vrtiti u krug.

Pozdravljam Vas sve !

apsolutno mislim da smo aranea,piggy i ja argumetirala svoja mišljenja,tj teorije,a tebi ponestalo argumenata,pa se povlačiš...
ajd da te pitam..koji repertoar bi tvoj wedding band svirao na svadbama...

Br2B
21.01.2009., 15:26
ajd da i ja pomognem...evo kaj se meni pjevalo...iako sam ja imala cijelu misu :mig::mig:

Uvodna: On dolazi da spasi vas
Ulazna: Uđite s hvalama
Gospodine: iz Mise sv. Andrije
Psalam: Bog mi je svjetlost i spasenje(Ps 27)
Aleluja: Aleluja(engleski hvalospjev iz 19 stoljeća) + 1. kitica (Tražite najprije Bžje kraljevstvo i pravdu njegovu,a sve drugo bit će vam nadodano)
Nakon razmjenje prstenja: Zdravo Marijo(Fides)
Prinosna: Prinosimo kruh
Svet: iz Mise sv. Andrije
Jaganjče: iz Mise sv. Andrije
Pričesna 1: Hvalospjev ljubavi
Pričesna 2: Učitelju, gdje stanuješ
Pričesna 3: Put,Istina i Život (refren ide: Uz Tebe svbaki korak moj,ima smisao,i početak gdje svemu je kraj,utjeho moja kad je teško,tvoje oči biti će,žuđenog neba vječiti sjaj)
Završna 1: Čuvar srca mog
Završna 2: Tebe tražim
Završna 3: Silan Bog
Završna 4: Projdi vilo
Završna 5: Vjeruj u ljubav
Završna 6: Ostani s nama

i na kraju klasično,marš za izlaz

aranea
22.01.2009., 07:38
aaaa....meni će biti ovako nekako...

Uvodna: Going to the chapel
Ulaz: Put, istina, život
Gospodine: Navještenje
Psalam: Ljubav
Aleluja: Isus krist je Bog
Nakon obreda: Ave Maria
Darovna: (ne znam...tvoja krv)
Svet (Ne znam čiji...jako lijep)
Jaganjče (isto ne znam... :rolleyes:)
Pričest: Blagoslovljen Bog (Taize)
Kraj: AMen (gospel)
Siyahamba (tradicionalna afrička pjesma)
Boris Novković - u Dobru i zlu
(trenutno radimo frendici Petra Grašu (Ljubav sve pozlati, pa ćemo i to iskoristiti)
Tvoja riječ
Velik Si

i tako dalje...i tako dalje... bit će i neka pjesma iznenađenja...ali nemam pojma koja, pa to javim kada prođe vjenčanje :D

mmimmi
22.01.2009., 08:05
aaaa....meni će biti ovako nekako...

Uvodna: Going to the chapel
Ulaz: Put, istina, život
......

i tako dalje...i tako dalje... bit će i neka pjesma iznenađenja...ali nemam pojma koja, pa to javim kada prođe vjenčanje :D

meni nije jasno od kuda vam sve to?
mislim, ja nemam pojma šta se pjeva na uvodnoj,šta na ovom šta na ovom.
jel ti to sve zbor rekao ilil kako?
ja pol tih pjesama ni neznam kako zvuče :ne zna:
možda griješim, ali ja sam nekako flegma po toj temi. šta budu htjeli pjevati, nek pjevaju, ne znam.
jel imate neke prijedloge eventualno za pjesmu nakon zavjeta??

aranea
22.01.2009., 08:25
ja pjevam u zboru...a sa zborovima je radila i bride2B...možda zato znamo malo više :mig:
Iza obreda je običaj pjevati Ave Mariu...ali bilo koja druga pjesma... koja je nježnijeg karaktera mislim da se može pjevati.
Imaš bog u mom potpisu...na dnu stranice imaš popis pjesama koje smo pjevali na jednom vjenčanju, možeš ih i poslušati...pa eto...da vidiš kako zvuće neke pjesme :mig:

Uvodna pjesma bi bila prije samog početka...prije nego mladenka krene prema oltaru... kada se skupljaju ljudi...eto...recimo tako nekako
Ako imaš još kakvo pitanje...samo naprijed

mmimmi
22.01.2009., 08:40
ja pjevam u zboru...a sa zborovima je radila i bride2B...možda zato znamo malo više :mig:
Iza obreda je običaj pjevati Ave Mariu...ali bilo koja druga pjesma... koja je nježnijeg karaktera mislim da se može pjevati.
Imaš bog u mom potpisu...na dnu stranice imaš popis pjesama koje smo pjevali na jednom vjenčanju, možeš ih i poslušati...pa eto...da vidiš kako zvuće neke pjesme :mig:

Uvodna pjesma bi bila prije samog početka...prije nego mladenka krene prema oltaru... kada se skupljaju ljudi...eto...recimo tako nekako
Ako imaš još kakvo pitanje...samo naprijed

aha....to je to!!:)
onda mi je jasno da sve znas!! :)
ajde, ja cu si to malo presluslati pa ako mi koja zapne za uho cu napomenuti časni da mi to svira i pjeva!!
thanks!

anse22
22.01.2009., 09:04
ajd da i ja pomognem...evo kaj se meni pjevalo...iako sam ja imala cijelu misu :mig::mig:

Uvodna: On dolazi da spasi vas
Ulazna: Uđite s hvalama
Gospodine: iz Mise sv. Andrije
Psalam: Bog mi je svjetlost i spasenje(Ps 27)
Aleluja: Aleluja(engleski hvalospjev iz 19 stoljeća) + 1. kitica (Tražite najprije Bžje kraljevstvo i pravdu njegovu,a sve drugo bit će vam nadodano)
Nakon razmjenje prstenja: Zdravo Marijo(Fides)
Prinosna: Prinosimo kruh
Svet: iz Mise sv. Andrije
Jaganjče: iz Mise sv. Andrije
Pričesna 1: Hvalospjev ljubavi
Pričesna 2: Učitelju, gdje stanuješ
Pričesna 3: Put,Istina i Život (refren ide: Uz Tebe svbaki korak moj,ima smisao,i početak gdje svemu je kraj,utjeho moja kad je teško,tvoje oči biti će,žuđenog neba vječiti sjaj)
Završna 1: Čuvar srca mog
Završna 2: Tebe tražim
Završna 3: Silan Bog
Završna 4: Projdi vilo
Završna 5: Vjeruj u ljubav
Završna 6: Ostani s nama

i na kraju klasično,marš za izlaz

ja iskreno ne znam koja mi je od ovih pjesama bolja,sve su savrsene,kao da si izvukla repertoar meni najdrazih duhovnih pjesama :cerek: cista 5 :mig:

lizianthus
22.01.2009., 09:30
eh, sad moram i ja nabrojat iako još nisam sve točno utefterila:

Uvodna: Dodji duše- zbor župe Sv.Križ.
http://www.youtube.com/watch?v=W9qK24fZ4yQ
Ulazna: Flower duet-operne pjevačice uz gudački kvartet
http://www.youtube.com/watch?v=gR85R1sv94g
Gospodine: sa mise-zbor
Psalam: Ko košuta-zbor
http://www.zupa-svkriz.hr/download/t&m2007.htm
Aleluja: sa mise-zbor
Razmjena prstenja: Ave Maria (Mascagni) - operna pjevačica uz gudački kvartet
http://www.youtube.com/watch?v=JjPaUmOIk0o&feature=related
Prinosna: To je mir-zbor
Svet: sa mise-zbor
Jaganjče: sa mise-zbor
Pričesna: još razmišljam... Kao Marija?- zbor
Završna 1: Gospodu mom
http://www.zupa-svkriz.hr/download/t&m2007.htm
Završna 2: Nekaj veselog tipa Na nebu moje duše-zbor
Završna 3: dok se slikamo: Canon- Pachelbel- gudački kvartet
http://www.youtube.com/watch?v=8Af372EQLck

nadam se da će za sve biti vremena :cerek:

Br2B
22.01.2009., 12:41
meni nije jasno od kuda vam sve to?
mislim, ja nemam pojma šta se pjeva na uvodnoj,šta na ovom šta na ovom.
jel ti to sve zbor rekao ilil kako?
ja pol tih pjesama ni neznam kako zvuče :ne zna:
možda griješim, ali ja sam nekako flegma po toj temi. šta budu htjeli pjevati, nek pjevaju, ne znam.
jel imate neke prijedloge eventualno za pjesmu nakon zavjeta??

godine vođenja zbora :mig::mig: ali ak te kaj zanima kak zvuči samo reci :mig:
nakon zavijeta se klasično pjeva ave maria,ali može bilokoja druga marijanska(tipa ove zdravo marijo-fides-,ili Prečisto srce Marijino,Obećana Djevica(prefenomenalna pjesma), Jedina, Moli za nas, Cvijeće za Mariju,Marijo o Marijo,itd)

anse22
jedva sma izabrala ove,jer ih ima toliko koje volim,ali hvala..i meni se sviđaju

lizianthus koja je to misa...Peranova? i da...kao marija i kao košuta :cerek::cerek::cerek:milina

lizianthus
22.01.2009., 13:41
lizianthus koja je to misa...Peranova? i da...kao marija i kao košuta :cerek::cerek::cerek:milina

:ne zna: nisam baš tak glazbeno potkovana pa :ne zna:

Br2B
22.01.2009., 15:32
ma sigurno znaš..pjeva se na svim pučkimmisama..tak se i zove. :mig::mig:

ali ak ti pjeva zbor maldih vjerojatno nije ta :D:D

lizianthus
23.01.2009., 07:39
ma sigurno znaš..pjeva se na svim pučkimmisama..tak se i zove. :mig::mig:

ali ak ti pjeva zbor maldih vjerojatno nije ta :D:D

ne, ne...
nije ona klasik nego baš posebna, vesela i brža :mig::top:

ana77
25.01.2009., 15:16
http://www.youtube.com/watch?v=SCUe7OJLY5A&feature=channel
Nedavno sam bila na svadbi i jedan dečko (moj frend) svirao je ovu pjesmu - baš ovako kako je na youtube. Bilo je prefenomenalno!!:s
Obožavam sax i ovu pjesmu pa mi je u ovoj kombinaciji zvućala fenomenalno!!

Meni je na mom vjenčanju pjevao moj zbor i bilo mi ih je sve čudno slušat a da ja ne pjevam... stalno me vuklo da zapjevam :rofl: pa sam pjevala dok nas kamera nije snimala :rofl: Bili su baš slatki!!:cerek:

Osobno smatram muziku važnom na svadbi i nekako misa ili vjenčanje bez muzike mi je skroz pusto...:( ove pjesme sve koje ste nabrajale su mi predivne a posebno Kao košuta.

mlada
26.01.2009., 11:38
klapa će mi otpjevat nekoliko pisama u crkvi i kod dolaska u salu, imate li kakve prijedloge koje pisme odabrati?

Br2B
26.01.2009., 16:39
klapa će mi otpjevat nekoliko pisama u crkvi i kod dolaska u salu, imate li kakve prijedloge koje pisme odabrati?

a kakve bi ti..nekaj duhovnoga ili svetovnoga...
npr..projdi vilo, njeno lice ka u gospe,vilo moja, lipa moja,cesarica,ima toga na tone :D:D:D

mlada
26.01.2009., 18:56
a kakve bi ti..nekaj duhovnoga ili svetovnoga...
npr..projdi vilo, njeno lice ka u gospe,vilo moja, lipa moja,cesarica,ima toga na tone :D:D:D

više svjetovne
ma znan da ih ima milijun, al sad kad triba odlučit ne sitim se

leptiric mare
27.01.2009., 10:04
ja ne smijem u crkvi ništa osim duhovnih pjesama
i meni je klapa
pa ni sama ne znam šta bi

mislila sam za ulaz-put istina i život,
pa kao Marija, kao košuta, Ave Marija, i nemam pojma više

jesu ok....
pliz savjet tko god nešto zna
;)

aranea
27.01.2009., 10:19
pa za obred i misu se ni ne smije ništa osim duhovnih...bar se nebi smjelo...
izbor ti je OK... ja imam za ulaz isto što i ti...
Inaće pjevamo Kao košutu za ulaz... imamo curu i dečka u zboru koji su to super obradili i jako je lagana... čak se nečkam između te dvije za ulaz...
ave stoji...meni se sviđa kako si napisala...pretpostavljam da će tebi Kao košuta za psalam, Ave maria nakon obreda, a za kraj mi možemo što želimo, pa čak i svjetovno..tako da tu imaš stvarno puno mogućnosti

mare18
27.01.2009., 10:32
evo meni svećenik dopušta svjetovne..vjenčanje neće biti pod misom..

izbor mi se suzio na 3 pjesme za u Crkvi: Sreća je tamo gdje si ti, I sve dok dišem, Ključ života
a dvije za ispred Crkve: Moja poslijednja i prva ljubavi i Vilo moja

pa budem vidila još do 9 mjeseca..trebam izabrati 2 za u Crkvu jer će treća ipak biti Ave Marija i jednu za ispred Crkve

leptiric mare
27.01.2009., 13:22
ma ne mogu ni kraj svjetovnu

nemam ideje
htjela bih neku veselu a i da govori o ljubavi
ah
;)

Br2B
27.01.2009., 15:01
ma ne mogu ni kraj svjetovnu

nemam ideje
htjela bih neku veselu a i da govori o ljubavi
ah
;)

Hvalospjev ljubavi(obrada-emilio kutleša :mig:)

mlada
27.01.2009., 19:27
ju te sam se zajubia, za ulaz u crkvu, šta vam se čini

leptiric mare
28.01.2009., 08:30
ta je meni trebala bit za kraj a za početak vilo moja
super mi je
;)

mlada
01.02.2009., 19:51
je li vam poznata klapska pisma jubit (ljubit) ću te uvik istom virom ?

superlight
03.02.2009., 15:52
meni je pjevala na vjenčanju jedna solo pjevačica koju mi je našla kuma, sopran, ja sam se skoro rascmoljila od emocija na onu Ave Mariu iza prstenja:cerek:, cura ima glas anđela...definitivno se isplati dat parsto kuna više nego da mi bilotko skviči u takvim trenutcima...uzela je 500kn ona, i 500kn za orgulje, dosta al sam prezivjela, pjevala je tri pjesme, + to što su orgulje svirale cijelo vrijeme na kraju dok se svi nisu skupili van iz crkve, pa nije bilo one tišine koja nastupi kad sve završi, nego je baš bilo svečano.....i da, to je bila isključivo crkvena duhovna glazba, makar je mogla i bilo šta po želji da sam htjela...

leptiric mare
09.02.2009., 11:05
aj
ja plačam klapu 3000
hm
jel vrijedi
al nema veze
želim ih i ja ću ih platit

MRCINA2102
15.02.2009., 18:19
http://www.youtube.com/watch?v=TBt2n2Zu_aE&feature=related

Pozdrav svima!

Nije mi se dalo čitat svih 15 stranica, pa se ispričavam ako je ovakav upit već bio... Naime, da li netko zna gdje nabavit mp3 sa pjesmama ovog benda... odlični su mi, pogotovo ova stvar sa linka...

Puno hvala! :)

anse22
15.02.2009., 19:50
A mene zanima je li njih moguce angazirati za svadbu? ili bilo koji crkveni bend na podrucju od splita do trogira:) Ako itko ima bilo kakvu informaciju o tome bila bi mu jakoooo zahvalna:)

anse22
15.02.2009., 21:03
http://www.youtube.com/watch?v=TBt2n2Zu_aE&feature=related

Pozdrav svima!

Nije mi se dalo čitat svih 15 stranica, pa se ispričavam ako je ovakav upit već bio... Naime, da li netko zna gdje nabavit mp3 sa pjesmama ovog benda... odlični su mi, pogotovo ova stvar sa linka...

Teško da ćeš naći mp3 verzije njihovih pjesama,ali u krajnjem slučaju možeš kupiti njihov nosač zvuka:mig: a na ovom linku imas duhovne glazbe u mp3 obliku,ali ne znam ima li te pjesme
http://www.4shared.com/account/home.jsp

MRCINA2102
15.02.2009., 22:20
Teško da ćeš naći mp3 verzije njihovih pjesama,ali u krajnjem slučaju možeš kupiti njihov nosač zvuka:mig: a na ovom linku imas duhovne glazbe u mp3 obliku,ali ne znam ima li te pjesme
http://www.4shared.com/account/home.jsp

Nemrem nać njihove pjesme na linku koji si mi dala... Jel znaš gdje se može kupit njihov CD? THX :mig:

anse22
15.02.2009., 22:43
Nema njihovih pjesama nego opcenito duhovne glazbe,dosta i stvari koje pjevaju crkveni bendovi,a ja isto trazim neke pjesme pa sam naletila na taj link ako nekome moze biti od pomoci super:mig: a za njihov cd,ne znam mozda u verbum knjizarama ( imas jednu takvu na kaptolu kad od katedrale krenes malo prema gore ako se ne varam),oni prodaju te duhovne stvari,a i izdavaci su za dosta stvari,mislim da cak i fidesi preko njih prodaju svoje materijale pa pretpostavljam da i drugi onda tako rade.ali nisam sigurna:mig: u krajnjem slucaju oni ce te znati uputiti negdje najvjerojatniej ako i ne prodaju bas njihov cd:mig:

27dresses
16.02.2009., 01:37
ovako, malo sam se izgubila u svemu tome.....:rofl: tak da ispričavam se unaprijed ak ću ispasti blesava i dosadna ali molila bih nekog od vas da mi napiše barem 5 pjesama koje se mogu pjevati (solo pjevačica) u crkvi tokom obreda vjenčanja?? jer mi ćemo imati vrlo kratki obred od nekih 15-20 minuta i treba mi nekoliko pjesama koje se mogu pjevati a da budu onako i ljubavne i duhovne :cerek: (ako takve uopče postoje :ne zna:) ??
hvala :s :s

Br2B
22.02.2009., 20:51
Pozdrav svima!

draga, oni ti nisu izdali cede :mig::mig:
možeš skinuti njihove pjesme sa youtubea...
objasnim ti kak prek pp-a ak si zainteresirana

ovako, malo sam se izgubila u svemu tome.....:rofl: tak da ispričavam se unaprijed ak ću ispasti blesava i dosadna ali molila bih nekog od vas da mi napiše barem 5 pjesama koje se mogu pjevati (solo pjevačica) u crkvi tokom obreda vjenčanja?? jer mi ćemo imati vrlo kratki obred od nekih 15-20 minuta i treba mi nekoliko pjesama koje se mogu pjevati a da budu onako i ljubavne i duhovne :cerek: (ako takve uopče postoje :ne zna:) ??

nisi ni blesava,ni dosadna, ali daj mi dan dva, i nađem ti nekoliko pjesama

Piggy
22.02.2009., 21:04
Jeste li ikada čule da se pjevala Oda Radosti na vjenčanju?

Piggy
22.02.2009., 21:06

Ave Maria, Krist na žalu, Dajemo ti slavu, Uđite sa hvalama, Anđele moj (Caro mio ben).:)

Br2B
22.02.2009., 21:34
našla nekaj na brzinu,ali si bum još razmislila :D

Kao košuta,Pjesma nad pjesmama, Milost, Obećana Djevica, Kao Marija, Neka cijeli ovaj svijet...

Piggy ja sam čula da se pjeva oda radosti,kad se potpisuje :mig::mig:

Piggy
22.02.2009., 22:49
Brza si! :) Pitala sam, jer mi je bilo nepojmljivo kad su me mladenci zamolili da im otpjevam odu radosti, prvi put me to netko pitao da otpjevam.Nisam imala pojma da bi to bilo prihvatljivo pjevati u crkvi i onda sam pitala prijatelja koji me prati na orguljama, on je završio crkvenu glazbu i rekao je da nema problema za odu radosti. Ja ostala iznenađena. Upravo sam jučer pjevala na odu vjenčanju. Postat ću snimku kad spržim na dvd :)

mrvica56
23.02.2009., 09:55
Curke meni je pjesma odnosno Psalam Ljubavi prekrasan i meni su pjevali to kao ulaznu pjesmu...
I naravno poslje se citao,ne znam da li ste culi kako zvuci,ali meni je PREKRSAN :) PREKRASN :)
(naravno i kao pjesma i kao citanje)

anse22
23.02.2009., 10:01
Curke meni je pjesma odnosno Psalam Ljubavi prekrasan i meni su pjevali to kao ulaznu pjesmu...
I naravno poslje se citao,ne znam da li ste culi kako zvuci,ali meni je PREKRSAN :) PREKRASN :)

ja čula,tocnije i pjevala sa zborom dok sam pjevala u zboru,prepredivno zvuci:mig:

Orlandica
23.02.2009., 11:51
Ja sam mislila Ave Mariu za ulaznu, al koliko vidim i čujem, to češće pjevaju kasnije u toku mise kad se razmijeni prstenje ili? :ne zna:

suedehead
23.02.2009., 11:52
Ja angažirala lokalni gospel zbor... i da nam otpjevaju 'this little light of mine' i 'lean on me' ...
to mi je san i dok nisam sanjala da bum se udavala...
ave maria mi je nekak morbidna...ko za sprovode... kad čujem prodornog solistu/icu ,naježim se... :eek::eek:

aranea
23.02.2009., 11:57
Marijanske pjesme mogu se pjevati na početku Mise i na kraju... uvela se ta praksa da se kod obreda pjeva AveMaria, ali to nije pravilo!
Ako ti želiš kod ulaza, ja ne vidim razloga zašto ne...osim što Ave Maria je zapravo molitva Zdravo Marijo milosti puna... pa nekako imam osječaj da bi se to pjevalo meni na ulazu, a to mi baš i nije prikladno :rolleyes:
Meni... ali kažem... to nije pravilo...isto kao što nije pravilo da se mora svirati svadbeni marš za ulaz!

aranea
23.02.2009., 11:58
Ja angažirala lokalni gospel zbor... i da nam otpjevaju 'this little light of mine' i 'lean on me' ...
to mi je san i dok nisam sanjala da bum se udavala...
ave maria mi je nekak morbidna...ko za sprovode... kad čujem prodornog solistu/icu ,naježim se... :eek::eek:

ajme... :rolleyes:

Francesca
23.02.2009., 12:02
sto ljudi sto ćudi...

Orlandica
23.02.2009., 12:06
Marijanske pjesme mogu se pjevati na početku Mise i na kraju... uvela se ta praksa da se kod obreda pjeva AveMaria, ali to nije pravilo!
Ako ti želiš kod ulaza, ja ne vidim razloga zašto ne...osim što Ave Maria je zapravo molitva Zdravo Marijo milosti puna... pa nekako imam osječaj da bi se to pjevalo meni na ulazu, a to mi baš i nije prikladno :rolleyes:
Meni... ali kažem... to nije pravilo...isto kao što nije pravilo da se mora svirati svadbeni marš za ulaz!

Meni je baš nekak prikladno jer mi je vjenčanje 1.5. pa onda da za početak Gospinog mjeseca bude Ave Maria na početku vjenčanja :D

aranea
23.02.2009., 12:09
Meni je baš nekak prikladno jer mi je vjenčanje 1.5. pa onda da za početak Gospinog mjeseca bude Ave Maria na početku vjenčanja :D

onda...go for it... ima toliko lijepih Ave maria...i da...nježne su...jako lijepe za ulaz... :top:

Orlandica
23.02.2009., 12:53
Meni će svirat Bachova po izboru mog pjevača :mig:

lizianthus
23.02.2009., 12:56
meni Mascagnijeva :cerek:
http://www.youtube.com/watch?v=5GEp6PPXG_Q

Francesca
23.02.2009., 12:59
a meni očito niš :(

Br2B
23.02.2009., 16:17
Brza si! :) Pitala sam, jer mi je bilo nepojmljivo kad su me mladenci zamolili da im otpjevam odu radosti, prvi put me to netko pitao da otpjevam.Nisam imala pojma da bi to bilo prihvatljivo pjevati u crkvi i onda sam pitala prijatelja koji me prati na orguljama, on je završio crkvenu glazbu i rekao je da nema problema za odu radosti. Ja ostala iznenađena. Upravo sam jučer pjevala na odu vjenčanju. Postat ću snimku kad spržim na dvd :)
osobno ju nikad nisam pjevala na vjenčanju,ali sam čula da se pjeva..meni je oda radosti najljepša u oizvedbi troglasnog ženskog zbora, tak da ju nikak ne bih za vjenčanje izabrala...

misliš na hvalospjev ljubavi(ono kada jezike bih sve govorio,a ljubavi ne bih imao,....)

hoće li ti spojit this little light of mine sa onim amenom kao međuigorm?
meni je to :cerek::cerek::cerek:

meni Mascagnijeva :cerek:
http://www.youtube.com/watch?v=5GEp6PPXG_Q

slažem se u potpunosti...prekrasna :cerek:

a meni očito niš :(

a tražiš zbor ili pjevačicu(malo sam se pogubila)

Francesca
23.02.2009., 16:35
Bride - pun ti je inbox :) pa postam tu

Sad sam tek skužila da i ti pjevaš :)

Mi ti imamo malo intimno vjenčanje - 50-tak ljudi, ali vani na otvorenom...

E sad problem je što nema orgulja u toj kapelici pa me zanima da li se da što otpjevati bez muzičke pratnje -ono 2-3 pjesme i to je sve što mi treba... ili da bude i pratnja ali nema razglasa...
Kak bi to zvučalo?

I da li bi ti htjela pjevati ili znaš nekoga tko bi a da me sad baš ne izađe preskupo?
To je 10.6. u Zaprešiću.

Help please :)

Hvala

mrvica56
23.02.2009., 18:32
misliš na hvalospjev ljubavi(ono kada jezike bih sve govorio,a ljubavi ne bih imao,....)

:cerek: Da bas ta pjesma,osobno meni je super,pjeva se uz gitaru u mojoj zupi!!! ::w:w:w:w
Dirnula me cim sam je prvi put cula !!!

Br2B
23.02.2009., 18:35
ispraznih inbox,pa ti odgovrim na pp:mig::mig:

Piggy
23.02.2009., 21:29
Ja sam mislila Ave Mariu za ulaznu, al koliko vidim i čujem, to češće pjevaju kasnije u toku mise kad se razmijeni prstenje ili? :ne zna:

Da, upravo nakon toga.

Piggy
23.02.2009., 21:54
Francesca, ja ti imam priju iz Zaprešića koja pjeva, ako hoćeš mogu ti poslati njen kontakt.

Francesca
23.02.2009., 22:05
Francesca, ja ti imam priju iz Zaprešića koja pjeva, ako hoćeš mogu ti poslati njen kontakt.

super piggy - pošalji na pm :)

Orlandica
02.03.2009., 08:51
Piggy, jel imaš negdje neki link na Pjesmu nad pjesmama?
Nemam pojma kak ide kad se pjeva, a ne znam ni koji se dio pjeva, a dragi bi da to bude na misi...

Piggy
02.03.2009., 17:51
Nemam pojma kak ide kad se pjeva, a ne znam ni koji se dio pjeva, a dragi bi da to bude na misi...

Ajoj...žao mi je nemam nikakav link, ali nikad nisam ni čula da se to pjeva:ne zna:

mind the gap
02.03.2009., 18:11
Cure, ima li tko nekoga za preporučiti za pjevanje u crkvi? Možete mi slati brojeve na PM. Hvala...

Piggy
02.03.2009., 18:14
Cure, ima li tko nekoga za preporučiti za pjevanje u crkvi? Možete mi slati brojeve na PM. Hvala...

Evo šaljem vam sve potrebno :)

Orlandica
03.03.2009., 07:57
Ajoj...žao mi je nemam nikakav link, ali nikad nisam ni čula da se to pjeva:ne zna:

O pa meni onda nije ni tak žao, ne znam uopće di je to izvuko da bi se pjevalol. Naći ćemo već neki psalam :mig:

leptiric mare
03.03.2009., 12:58
jel netko zna nekoga tko bi mi pjevao u crkvi, neka solistica u Splitu
pliz pm

Piggy
03.03.2009., 13:01
Evo, poslala sam vam poruku :)

Giovanna26
03.03.2009., 14:17
U nasoj crkvi, mislim da nam nece dopustiti pjesme koje smo mi htjeli...ali, sta sada...moram pronaci nesto da nam je ok, "nestandardno"...prijedlozi, dobrodosli...biti ce klapa, muska a-capella...jeeeeeee!!!!!

Br2B
03.03.2009., 20:30

draga,izvoliš link...trebaš i note?
Pjesma nad pjesmama (http://www.youtube.com/watch?v=Dajb8fgcgx8&feature=related)
nije baš neka izvedba,ali ajde :mig::mig:

Br2B
03.03.2009., 20:32
U nasoj crkvi, mislim da nam nece dopustiti pjesme koje smo mi htjeli...ali, sta sada...moram pronaci nesto da nam je ok, "nestandardno"...prijedlozi, dobrodosli...biti ce klapa, muska a-capella...jeeeeeee!!!!!

mogu preporučit ono kaj su meni pejvai: tebe tražim...moguti na mail poslat pjesmicu...prekrasna je,a muška klapa bi to izvela odlično(meni je pjevao jedan oktet)

PINK BUTTERFLY
03.03.2009., 21:38
Gdje na netu mogu čuti Psalam ljubavi i Pjesmu nad pjesmama?

Roza Smota
03.03.2009., 21:40
Crkva postoji da bi ljudi koji nemaju nikoga , nista i ne vjeruju ni u sta nekome vjerovali.Usput da bi se zaposlili ti isti neraspolozeni uvijek, dosadni i nepozeljni u drsutvo ljudi. Popovi i sl. Pozze neka si ti nama objasnio, nietzsche. inače, PDF religija ti je doli :rolleyes:

cure, postoji li načelni stav o tome mogu li se u crkvi za vjenčanje pjevati i svjetovne pjesme ili je to ostavljeno na izbor pojedinom svećeniku?

mare18
03.03.2009., 22:01
cure, postoji li načelni stav o tome mogu li se u crkvi za vjenčanje pjevati i svjetovne pjesme ili je to ostavljeno na izbor pojedinom svećeniku?

to u principu ovisi o svećeniku..uglavnom ne daju da se pjevaju svjetovne ili se može jedna otpjevati na kraju, ali neki i dopuštaju. meni je moj reko da mogu svjetovne ako hoću jer će biti samo obred vjenčanja, bez mise tako da će uz Ave Mariu biti još 2 ili 3 svjetovne pjesme.

aranea
04.03.2009., 08:29

kao što je Mare napisala...u principu NE...i rijetko tko će dopustiti svjetovne tokom mise. Ipak svaka pjesma koja se pjeva na misi ima svoje mjesto..ne može se Marijanska pjesma pjevati bilo gdje...isto kako i darovna pjesma ima svoje mjesto. Pod pjesmama koje čine misu spadaju Gospodine, Slava, Svet (Hosana) i Jaganjče....na mjesto tih pjesama ne može ići neka druga pjesma....tako da je i jasno zašto se svjetovne pjesme ne mogu izvoditi tokom mise. Možda za ulaz i za kraj... ali i to teško. Svakako probaj. Ali ako je i inaće svečenik tvrd orah očekuj odgovor NE!

Orlandica
04.03.2009., 09:11
draga,izvoliš link...trebaš i note?
Pjesma nad pjesmama (http://www.youtube.com/watch?v=Dajb8fgcgx8&feature=related)
nije baš neka izvedba,ali ajde :mig::mig:

:s:s Hvala!!!!
Može i note pliz :s

PINK BUTTERFLY
04.03.2009., 09:26
Ja bi htjela Ave Mariu kao ulaznu pjesmu ali svaki put kad ju čujem oči mi se napune suzama a nebi baš htjela plačući ići do oltara :cry:
probat ću se koncentrirati na nešto ili zagledati u nešto i uopće ne misliti šta teta iza mene pjeva :-)

Orlandica
04.03.2009., 11:05
Ljudi, ne znam zašto želite baš svjetovne pjesme za crkvu. Mislim, ima toliko predivnih duhovnih pjesama, uz to ćete čitavu noć slušat sve i svašta i bend vam može odsvirat sve pjesme koje vam se sviđaju pa mi jednostavno nije jasno zašto bi još i u crkvi bili bez duhovnih pjesama :ne zna:
Ja obožavam cijeli niz duhovnih pjesama i teško mi ih je selektirat na samo par komada koje će se pjevat na misi i još ću neke morat odbacit, a neke skratit jer bi inače misa trajala 2 sata :mig:

aranea
04.03.2009., 11:13
možda upravo zato jer ih većina ne zna duhovne pjesme... ne pjevaju se više samo pučke pjesme... to su sada pop duhovne pjesme...

Orlandica
04.03.2009., 11:28
možda upravo zato jer ih većina ne zna duhovne pjesme... ne pjevaju se više samo pučke pjesme... to su sada pop duhovne pjesme...

Ma znam, al kad se već vjenčaju u crkvi, mogu malo i otrpit, posebno oni koji imaju samo obred...
A ovo pop duhovne pjesme, daaaaaaa, meni je to baš super :D I obožavam kad su npr. framaške mise pa se još i plješće i rade koreografije uz pjesme, kad je u crkvi živo i veselo, a ne kad se pjevaju one sumorne crkvene pjesme koje jedino zboraši mogu otpjevat i koje zvuče kao da si na sprovod došao...

Giovanna26
04.03.2009., 13:44
mogu preporučit ono kaj su meni pejvai: tebe tražim...moguti na mail poslat pjesmicu...prekrasna je,a muška klapa bi to izvela odlično(meni je pjevao jedan oktet)

Molim te, ako ti nije problem, puno hvala!!!

annaaa
04.03.2009., 14:27
meni se sviđa što u našoj crkvi (na knežiji) oni sve sami organiziraju, tj.imaju svoju cvjećarku, svoje pjevače koji imaju program za prije i za poslije, imaju i nove stolice i presvlake i mašne u bojama (iako sam ja rekla da nam ne trebaju jer ne podnosim mašne :rofl:) i zahvalna sam im zbog toga jer mi se stvarno ne da još i sa tim razbijat glavu.

Br2B
04.03.2009., 15:51
Molim te, ako ti nije problem, puno hvala!!!

šaljem...

netko je tražio Hvalospjevb ljubavi-i tom mogu psolat mailom,a od pjesme nad pjesmama ilitiga stavi me kao znak sam stavila link:mig::mig:

a kaj se duhovnih pjesma tiče-ja sam jedva odlučila koje budem,jer ih skoro sve obožavam

cvitić
05.03.2009., 06:53
šaljem...

netko je tražio Hvalospjevb ljubavi-i tom mogu psolat mailom,a od pjesme nad pjesmama ilitiga stavi me kao znak sam stavila link:mig::mig:

a kaj se duhovnih pjesma tiče-ja sam jedva odlučila koje budem,jer ih skoro sve obožavam

Hej,možeš i meni poslat! i još neke prijedloge:cerek:

Br2B
05.03.2009., 18:13
narafno..daš samo mail?

Br2B
09.03.2009., 15:16
Hej,možeš i meni poslat! i još neke prijedloge:cerek:

malo kasnim,ali evo sad šaljem..
hoćeš mp3 nekih priejdloga,ili prijedloge ovek :ne zna::ne zna:

PINK BUTTERFLY
10.03.2009., 21:59
Danas sam bila u svojoj Crkvi i rekli su da mi može klapa pjevati samo moram dati popis pjesama svom svećeniku da ih on "odobri" znači moraju biti duhovne. Jedna će biti Ave Maria a sada mi još trebaju 2 koje lijepo zvuče u izvedbi klape, jel ima netko prijedlog,ideju??? :confused:

Piggy
10.03.2009., 22:54
Dajte mi sladak pjev. Čula sam jednu klapu kako je to pivala, odlično je zvučalo :)

Orlandica
11.03.2009., 08:49
Aj pliz dajte prijedloge za pjevani psalam :moli: Hvalospjev ljubavi će bit čitanje, a pjevano bi htjeli nešto drugo, ali baš nemamo vremena tražit. :misli:

aranea
11.03.2009., 09:08
ljubav :mig:
otvori blog u mom potpisu, imaš u mp3 formatu na dnu stranice nekoliko pjesama...jedna od njih je ljubav
Ili Kao košuta...ali poslušaj aranžman na blogu :mig:

Yolaine
11.03.2009., 09:10
Koja je to pjesma? Ja cu isto imat mušku klapu i pokušavam smislit šta da mi pjevaju osim Ave Marie... ja bi volila da mi pjeva pravi zbor neke kvalitetne pisme, al to je nemoguce, a ne znam koje su to duhovne klapske...dajte neke prijedloge.

Br2B
12.03.2009., 14:10
Aj pliz dajte prijedloge za pjevani psalam :moli: Hvalospjev ljubavi će bit čitanje, a pjevano bi htjeli nešto drugo, ali baš nemamo vremena tražit. :misli:

Pjesma nad pjesmama :mig::mig: olitga Stavi me kao znak...

Yolaine,mogu ti na mail poslat tu pjesmicu

ZraKTa
16.03.2009., 16:36
Bok svima,
krasna tema
Ja bih molila sve vas jer ste upućeniji od mene,
gdje mogu skinuti, dobiti na mail ili kupiti (pa čak i cijelu pjesmaricu) s notama za ovu krasnu pjesmu?
Moji dečki hoće da sviraju (klavir i violina) na (moje sestre) vjenčanju u ZG
ne znam još u kojoj crkvi (Dubrava ili Sevete).
Ja sam svuda tražila ali bez uspjeha. Dečki su mi još mali (14. i 12. godina) da bi je skinuli sami po sluhu.
Hvala i pozdrav

aranea
17.03.2009., 07:32
pa pitaj zbor u Sesvetama, oni pjevaju tu pjesmu! Nek ti daju note

zzsan
17.03.2009., 09:14
Curke, može pomoć.
Imat ću cijelu misu i pod misom vjenčanje pa me muči odabir pjesama.
Imam par stvari koje bi htjela: ulazni svadbeni marš, kad se vjenčamo Ave maria, pod pričesti Daruj mi ljubav i to je to....
I kaj još da stavim za pričest, psalam, prikazanje.... :ne zna:
Htjela bi da zbor nema svoj nastup nego da bude i pučki s ovim ostalim pjesmama.... Imate ideje? Plizzzz

aranea
17.03.2009., 09:21
Curke, može pomoć.
Imat ću cijelu misu i pod misom vjenčanje pa me muči odabir pjesama.
Imam par stvari koje bi htjela: ulazni svadbeni marš, kad se vjenčamo Ave maria, pod pričesti Daruj mi ljubav i to je to....
I kaj još da stavim za pričest, psalam, prikazanje.... :ne zna:
Htjela bi da zbor nema svoj nastup nego da bude i pučki s ovim ostalim pjesmama.... Imate ideje? Plizzzz

za psalam onda: kao što košuta žudi...to je primjereno za svadbe...
pričest...pojma nemam... možda Dođi duše presveti, znam da to pjevamo za krizmu...mislim da bi moglo biti prikladno i za svadbu... a imaš na Duhovnoj sceni predivan aranžman u 4 glasa te pjesme...pjesma mi inaće nije nešto, ali u 4 glasa je odlična.
Prikazanje pojma nemam... tu nemamo ni jednu pučku pjesmu, sve su nam prikladnije za mlade

ZraKTa
17.03.2009., 14:48
pa pitaj zbor u Sesvetama, oni pjevaju tu pjesmu! Nek ti daju note

1000 HVALA! Budem zvala i pitala
Pozdrav svima!

ZraKTa
17.03.2009., 14:58
za psalam onda: kao što košuta žudi...to je primjereno za svadbe...
pričest...pojma nemam... možda Dođi duše presveti, znam da to pjevamo za krizmu...mislim da bi moglo biti prikladno i za svadbu... a imaš na Duhovnoj sceni predivan aranžman u 4 glasa te pjesme...pjesma mi inaće nije nešto, ali u 4 glasa je odlična.
Prikazanje pojma nemam... tu nemamo ni jednu pučku pjesmu, sve su nam prikladnije za mlade

Bok, ZZSAN za prikazanje meni su krasne ove:

PRIMI OVE DAROVE, naš Oče:
kruh i vino blagoslovi Ti!
2x Svaka naša molitva i pjesma
neka bude dar Tvojoj vječnoj ljubavi.
ili

Tisuću zrnaca skupa kruhu istome stupa
da jedan bude dar: Kamenom mljeven,
plamenom pečen, ljubavlju slađen za sveti stol
2x Svi ćemo s njime u tvoje ime uzići, Bože, na svet oltar.

a za pričest može SIMBOL
Pozdrav

Br2B
17.03.2009., 15:33
1000 HVALA! Budem zvala i pitala
Pozdrav svima!

Draga,imam ti ja note:mig::mig:

zzsan

ak bi baš nekaj kaj svi znaju,ja bih ti za psalam preporučila Zahvaljujte Gospodinu(mislim da svi znaju taj psalam,a mislim da je i prikladan), za prinos ili Primi ove darove naš oče,ili Prinosimo kruh(jednom je moja frendica, inače isto voditeljica zbora rekla da je ta pjesma posvuduša- i bakice u najzadrtijem zaselku ju znaju,a u zborskoj verziji predivno zvuči), a simbol je prekrasna pjesma, ali mislim da je ne zna baš puno ljudi tak,pa bi ti Kao Koštua bila prikladnija za pričest,pa Milost(isto u zborskoj verziji super zvuči),Učitelju gdje stanuješ,Krist na žalu,

ZraKTa
17.03.2009., 21:52
[QUOTE=Bride2B;19442143]Draga,imam ti ja note:mig::mig:

Bok, Bride2B
pa to je super, još kada bi je mogla poslati na Mail ili ako imaš di na Web-u
da ju mogu skinuti.

Još nisam zvala ali sam našla Web-stranicu s brojevima.
Znaš, ja sam u Švicarskoj pa osobno ne mogu note a sestri (koja živi u ZG) nisam kazala sve pjesme koje će dečki svirati.
Unaprijed 1000 Hvala
Pozdrav
P.S. Ne znam da li ti možeš vidjeti moj mail ako ne budem ti ga napisala.

cvitić
18.03.2009., 06:45
ako tko zna gdje možemo sve te note skinuti ili ih već neka od vas ima nek nam pošalje!
pleas
sve pjesme koje imate prigodne za vjenčanje

aranea
18.03.2009., 07:29
na ovoj stranici ima nešto nota
http://public.carnet.hr/FBL/scena/index.php

Ali u principu ako uzimate zbor pa pitajte njih...to su sve pjesme koje oni već sigurno pjevaju...ili se prilagodite njima.
Ako bi vi htjeli prinosimo kruh, a oni znaju samo primi ove darove naš oče...ni jedna ni druga pjesma nisu ružne.
Između ostalog zbor sam zna koje pjesme oni pjevaju na svadbama i oni će vam sami preporučiti što najbolje znaju pjevati.
Ako i želite da nauče nešto onda svakako puno ranije donesite note. uzmite u obzir koliko često imaju probe i koliko je pjesma zahtjevna :mig:

ZraKTa
18.03.2009., 13:47
ako tko zna gdje možemo sve te note skinuti ili ih već neka od vas ima nek nam pošalje!
pleas

Bok CVITIĆ
20.lipanj je bio nekad davno moj dan crkvenog vjenčanja..
pošto nisam neki specijalist probat ću ti poslati prikačeno neke pjesme s notama jer ni ja ih nemam sve.
Pozdrav

Br2B
18.03.2009., 15:34
Bok, Bride2B
pa to je super, još kada bi je mogla poslati na Mail ili ako imaš di na Web-u
da ju mogu skinuti.

Još nisam zvala ali sam našla Web-stranicu s brojevima.
Znaš, ja sam u Švicarskoj pa osobno ne mogu note a sestri (koja živi u ZG) nisam kazala sve pjesme koje će dečki svirati.
Unaprijed 1000 Hvala
Pozdrav
P.S. Ne znam da li ti možeš vidjeti moj mail ako ne budem ti ga napisala.

draga,nema problema,pošaljem ti mailom :mig::mig:

Br2B
18.03.2009., 15:35
pleas

ajd preciziraj kaj te zanima,imam doma ormar s prek 500 pjesama:D:D

ZraKTa
18.03.2009., 17:41
Bok Bride2B
Jedno veliko HVALA i ugodnu večer želim
ja imam nekih nota ali ne znam kak stavit kao prikačeno ne ide Doc je previše velik može samo do 9,8 KB kak sam ja razumila
Pozdrav

mlada
18.03.2009., 20:26
cure di bi mogla poslušati pismu hvalospjev ljubavi? Hvala puno

zzsan
19.03.2009., 13:58
Hvala vam, curke na savjetima! nekaj bum valjda uspjela sklepati :)

Br2B
19.03.2009., 15:19

moggu ti ja poslat na mail :mig::mig:

ZraKTa nemaš na čemu,evo sad se bacam na traženje,pa ti pošaljem

mlada
19.03.2009., 15:33
može, hvala. poslala sam ti pm

marinella
19.03.2009., 19:46
jer velik si, cinis djela velika, niko nije kao Ti...

ajme ako mi budu ovakve pjesme neću moći a da ne zaplačem od ganuća,sreće i zahvalnosti!

ZraKTa
19.03.2009., 21:15

Bok mlada
evo di se mogu naći krasne duhovne u mp3 formatu
Pozdrav

http://orlovac.eu/luka.html

mlada
20.03.2009., 07:15
hvala puno :-))

marinella
24.03.2009., 10:29
moj popis za pjesme u Crkvi (za sada):
Neka te slave
Dajemo Ti slavu
Stavi me kao znak
Samo Tvoja ljubav Bože
Stvoreni za nebo

ima li tko još kakvu lijepu da mu pada na pamet?

Piggy
24.03.2009., 18:24
Krist na žalu, nema mi je lipše! :)

cvitić
25.03.2009., 07:40
Bok CVITIĆ
20.lipanj je bio nekad davno moj dan crkvenog vjenčanja..
pošto nisam neki specijalist probat ću ti poslati prikačeno neke pjesme s notama jer ni ja ih nemam sve.
Pozdrav

hej,htjela sam ti poslati poruku na pm,ali si ti nešto označila da ne možeš primat privatne poruke.
Pa te molim da to promijeniš da ti mogu poslati poruku i da se dogovorimo kako ćeš mi poslat note.
Tekstove sam dobila,hvala
ali još mi note fale

aranea
25.03.2009., 07:42
hej,htjela sam ti poslati poruku na pm,ali si ti nešto označila da ne možeš primat privatne poruke.
Pa te molim da to promijeniš da ti mogu poslati poruku i da se dogovorimo kako ćeš mi poslat note.
Tekstove sam dobila,hvala
ali još mi note fale

nemoj se ljutiti na moje pitanje...ali moram te pitati...skupljaš note??? za koliko pjesama??? A svadba je krajem 6-tog mjeseca??? I tvoj zbor je spreman naučiti 6-7 pjesama ukoliko ih već ne znaju???

cvitić
25.03.2009., 07:52
nemoj se ljutiti na moje pitanje...ali moram te pitati...skupljaš note??? za koliko pjesama??? A svadba je krajem 6-tog mjeseca??? I tvoj zbor je spreman naučiti 6-7 pjesama ukoliko ih već ne znaju???

zašto da se ljutim?
da to će mi rodbina pjevat i da spremni su naučiti sve,i sad za Uskrs počimamo vježbat:cerek:

aranea
25.03.2009., 08:10
u principu nije zbor??? OK...to je druga priča... normalan zbor se uvijek mora pripremati za nadolazeće razdoblje...sada je korizma, dolazi Uskrs, nakon toga krizme i pričest i u principu ostaje jako malo vremena da se napravi bilo šta novog, a kamoli 6-7 novih pjesama...

marinella
25.03.2009., 09:21
Krist na žalu, nema mi je lipše! :)

dodah :top:
i još Moj Isus.
ajme pa gdje će oni sve to ubaciti?

Br2B
25.03.2009., 15:03
drage,ispičavam se kaj ne šaljem kaj bi trebala,beba mi ima grčeve,pa ne spavamo nikak, i jednostavno ne stignem...evo,obećajem da do kraja tjedna ću poslati..

Giovanna26
25.03.2009., 15:19
Meni je Krist na zalu, predivna...ali, nemojte se ljutiti za sprovode!!! Znam da se puno pjeva u crkvi, ali...ja si ne bih mogla zamisliti da to cujem na svome vjencanju, a prije godinu i pol su to pjevali na sprovodima...

Giovanna26
25.03.2009., 15:21
6 - 7 pjesama...kako??? Ako je samo obred idu tri, a ako je vjencanje pod misom, onda se ionako moraju pjevati liturgijske...

nina_PŽ
27.03.2009., 10:10
Ja ću uz obred imati i Svetu misu ... a pjesme ... za ulaz ono standardno, nemam pojma kako se zove ... :confused: ... dalje se pjeva Dajemo ti slavu ... pa ili psalam ili Hvalospjev ljubavi ... a pod pričesti Kao košuta (prekrasna pjesma) .. i za kraj Ostani s nama .. i još mi treba jedna ... možda Cesta ili Ne boj se, ja sam s tobom

nina_PŽ
27.03.2009., 10:49
Isuse, volim te .... i ta je prekrasna .. pokušala sam staviti link s youtube ali nisam uspjela ...

aranea
27.03.2009., 10:54
BRIDE2B treba mi Slava...da je prilagođena svečanoj misi, ali da nije Peranova...pls

Orlandica
27.03.2009., 11:24
BRIDE2B treba mi Slava...da je prilagođena svečanoj misi, ali da nije Peranova...pls

Možda
Dajemo ti slavu, čast i hvalu,
Tebi podižemo ruke, Tvoje ime slavimo
Jer velik si, činiš djela velika,
nitko nije kao Ti, Isuse, nitko nije kao Ti...

Evo i link, nije zbor, al čisto da čuješ...
http://www.youtube.com/watch?v=wDXweob6kog

aranea
27.03.2009., 11:31
Možda
Dajemo ti slavu, čast i hvalu,
Tebi podižemo ruke, Tvoje ime slavimo
Jer velik si, činiš djela velika,
nitko nije kao Ti, Isuse, nitko nije kao Ti...

Evo i link, nije zbor, al čisto da čuješ...
http://www.youtube.com/watch?v=wDXweob6kog

ne...to nije Slava... i nije liturgijska pjesma... to nebi bilo priklado pjevati pred biskupom
ali hvala

Orlandica
27.03.2009., 11:35
ne...to nije Slava... i nije liturgijska pjesma... to nebi bilo priklado pjevati pred biskupom
ali hvala

???? Kod mene se to pjeva za Slavu :ne zna:

aranea
27.03.2009., 11:46
khm...i kod nas se pjeva sve i svašta...ali za dan kao što je recimo krizma nisu primjerene pjesme koje nisu liturgijske... inaće se vode rasprave o pjesmama kao što su Dajemo ti slavu, Moj Isus i sl.... to nisu liturgijske pjesme...to su obične duhovne pjesme i ne prihvačaju ih svi. A s obzirom da nam je rečeno da dolazi Biskup koji pazi na takve stvari moramo se prilagoditi, ali i dalje želimo misu za mlade, ne pučku misu

Orlandica
27.03.2009., 11:54
khm...i kod nas se pjeva sve i svašta...ali za dan kao što je recimo krizma nisu primjerene pjesme koje nisu liturgijske... inaće se vode rasprave o pjesmama kao što su Dajemo ti slavu, Moj Isus i sl.... to nisu liturgijske pjesme...to su obične duhovne pjesme i ne prihvačaju ih svi. A s obzirom da nam je rečeno da dolazi Biskup koji pazi na takve stvari moramo se prilagoditi, ali i dalje želimo misu za mlade, ne pučku misu

A
Slava, o slava, o Slava Tebi Gospode
U Slavu Tebi pjevam pjesmu ovu, tebi dajem riječi te,
Tebi šaljem ljubav svoju, Tebi Gospode

aranea
27.03.2009., 11:58
A
Slava, o slava, o Slava Tebi Gospode
U Slavu Tebi pjevam pjesmu ovu, tebi dajem riječi te,
Tebi šaljem ljubav svoju, Tebi Gospode
ahahaha...tek ta ne... preživahna... liturgijska mi treba :mig:

marinella
27.03.2009., 12:00
... inaće se vode rasprave o pjesmama kao što su Dajemo ti slavu, Moj Isus i sl.... to nisu liturgijske pjesme...to su obične duhovne pjesme i ne prihvačaju ih svi.

mislim da će meni moći te.

Orlandica
27.03.2009., 12:37
mislim da će meni moći te.

Meni će definitivno moć :cerek: I pjevat će ih framaši :cerek:
Aranea, a kaj će tebe biskup vjenčavat ili to tražiš za neku drugu prigodu?

Br2B
27.03.2009., 16:02

Misa sv.Andrije
ima 4-oglasna i 1glasna
note i midi datoteke za učenje imaš na slijedećem linku:
http://www.zmvb.org/index.php?pIDtop=4&pIDmain=9..
na ovom linku verziju zbora mladih vž biskupije: http://www.youtube.com/watch?v=lCB7rDWbYx0

ili nek je slava bogu našem(ima je u plavoj pjesmarici br.115)

a kaj se tiće Dajemo ti slavu,O slava tebi gospode i sličnih pjesmuljaka,neki svećnici nakon njih praticiraju recitirat punu verziju litrugijskog teksta Glorie in excelsis Deo, ilitiga slave, pa pazite...

Francesca
27.03.2009., 16:08
ok ja po najnovijem tražim gitaristu pa ak netko zna nekog na području Zagreba - javite mi pls :)

ines0811
27.03.2009., 18:31
meni su predivne u bogu mom, silan bog i u srcu mom. u srcu mom ide ovako jedna kitica :Osjećam tvoj dodir
Nježno čuva me
Liječiš me i tješiš s tobom imam sve
a refren:
Aleluja u srcu mom
Aleluja tvoj je dom...

marinella
27.03.2009., 18:38
meni su predivne u bogu mom

uuuuuuu ova je PREKRASNA i MOĆNA!!!
iako ja mislim da se treba jako dugo uvježbavati ak ju frama već nije dobro usvirala a mislim da naša nije.

meni je crkveni obred jako jako jako važan,želim da bude savršeno!
samo me zanima kako da ne plačem uz ove divne pjesme kad su uvjek izazivale suze u mojim očima?

aranea
27.03.2009., 21:32
ok ja po najnovijem tražim gitaristu pa ak netko zna nekog na području Zagreba - javite mi pls :)

za kada...imaš susjeda koji sušer svira gitaru??? Za šta točno????

Francesca
27.03.2009., 21:33
pa za obred vjenčanja naravno :rofl:

ono, lagana instrumentalna pratnja... ne treba ni razglas ni niš... :kava:

aranea
27.03.2009., 21:34
Misa sv.Andrije
ima 4-oglasna i 1glasna
note i midi datoteke za učenje imaš na slijedećem linku:
http://www.zmvb.org/index.php?pIDtop=4&pIDmain=9..
na ovom linku verziju zbora mladih vž biskupije: http://www.youtube.com/watch?v=lCB7rDWbYx0

ili nek je slava bogu našem(ima je u plavoj pjesmarici br.115)

a kaj se tiće Dajemo ti slavu,O slava tebi gospode i sličnih pjesmuljaka,neki svećnici nakon njih praticiraju recitirat punu verziju litrugijskog teksta Glorie in excelsis Deo, ilitiga slave, pa pazite...
hvala ti! Misu Av. Andrije planiramo već godinu dana...za sada nam je ta slava prezahtjevna... ako se sjetiš nečeg prihvatljivijeg biskupu, a jednostavnije...pls :mig:

belica
27.03.2009., 21:38
meni je crkveni obred jako jako jako važan,želim da bude savršeno!

:top: i meni

aranea
27.03.2009., 21:42
pa za obred vjenčanja naravno :rofl:

ono, lagana instrumentalna pratnja... ne treba ni razglas ni niš... :kava:

ajd pitat ću ga...neka posebna pjesma ili?
Koliko para???
I on fakat dobro svira gitaru...to stvarno...ono ne!?

Francesca
27.03.2009., 21:53
pa htjela bi onu neku baš skladbu za gitaru, nekaj nježno... nešto iz klasične glazbe... kužiš me? ne? ;)

Br2B
01.04.2009., 21:27
palo mi na pamet,slučajno..

a kaj mislite o taize kanonima na svadbi..i ako imate i nemate misu..
npr..Magnificat (nije neki zvučni zapis,ali u zborskoj verziji zvuči baš prekrasno..veličanstveno: http://www.youtube.com/watch?v=Uj30o6OURxc)
ili Gloria,gloria (http://www.youtube.com/watch?v=yg_b6KuyHJ-bez ove međigre,tj kitica- aranea,to ti može bit i slava za biskupa-imeš je u plavoj pjesmarici-br 45,a ima i jedna dobra br 46),pa in manus tuas pater( možda je tekst malo "sprovodni",ali super zvuči)-> http://www.youtube.com/watch?v=sFUEktpjCBw ,jer gospodin je moja snaga,jubilate deo->http://www.youtube.com/watch?v=f9SxxOHfFrw, laudate dominum http://www.youtube.com/watch?v=HNojQd_ri_o, pa venite exultemus Domino..
itd,itd...
s tim pjesmama nemrete fulati..svaki bolji zbor ih zna..a zvuče ko iz raja...:)

aranea
02.04.2009., 08:23
aaaaaaa....mi obožavamo Taize pjesme... bar svake druge nedjelje otpjevamo koju... :cerek:
I da..vidiš...uopće mi nije palo na pamet
A znamo tu pjesmu!!!!
Hvala ti!
I da...In manus tuas pater...u ruke tvoje oče... pjevamo na križnom putu i na veliki petak, eventualno na dan mrtvih...nije mi to pjesma za svadbe...
ali pjevamo na svadbama zato "Blagoslovljen Bog!" :D

Orlandica
06.04.2009., 14:03
Trebam note od pjesme Stavi me kao znak. Curke pliz help :moli:

SUNCOKRET9
14.04.2009., 10:17
Curke imate li nekog za preporučiti da mi pjeva u Crkvi ( okolica Zadra ) ????? Please

cvitić
14.04.2009., 10:37
Ovako,trebam informaciju?
koliko mi treba pjesama za vjenčanje pod misom?
1.ulazna
1a)između psalama
2.za prikazivanje
3.za iza čina vjenčanja
4.za pričest
5.za izlaz
jel ima još koji dio mise da bi se trebao pjevat?

Orlandica
14.04.2009., 10:43
1.ulazna
1a)između psalama
2.za prikazivanje
3.za iza čina vjenčanja
4.za pričest
5.za izlaz

Slava, Aleluja i Hosana. hmmm, i nešto za ono kad je Mir s vama, al to može i ne mora bit pjevano.

Piggy
14.04.2009., 11:59
Curke imate li nekog za preporučiti da mi pjeva u Crkvi ( okolica Zadra ) ????? Please

Suncokret, imate p.m.:)

ines0811
17.04.2009., 21:00
ja sam našla koja je ovo pjesma
-
Osjećam tvoj dodir
Nježno čuva me
Liječiš me i tješiš s tobom imam sve

a refren
Aleluja u srcu mom
Aleluja tvoj je dom...

prekrasna mi je. zove se "moje te srce ljubi"
evo link ako ko oče preslušat
http://www.youtube.com/watch?v=2U6gXRo2TJQ

ines0811
17.04.2009., 21:04
evo još nekih

http://www.youtube.com/watch?v=wVPo0OG4YPo - U BOGU MOM
http://www.youtube.com/watch?v=st5RFapv1R4&feature=related- SILAN BOG
http://www.youtube.com/watch?v=Q87195eoed4 - PUSTI MREŽE TE
http://www.youtube.com/watch?v=kQJ9ABsp0pA&feature=related- RIJEKE ŽIVE VODE

marinella
20.04.2009., 10:02
[QUOTE=ines0811;20060114]evo još nekih

http://www.youtube.com/watch?v=wVPo0OG4YPo - U BOGU MOM

najmoćnija pjesma ikada!!! i prekrasno otpjevana! slušam je svaki dan..

ines0811
24.04.2009., 20:51
http://www.youtube.com/watch?v=2U6gXRo2TJQ - MOJE SRCE TE LJUBI
Ta mi je najljepša!!

hela84
24.04.2009., 21:03
SAMO TVOJA LJUBAV

1.lutao sam ovim svijetom sam, bez cilja i bez nade, umoran od svojih rana,
umoran od svih lutanja sve dok me tvoja ljubav Boze nije nije dotakla, sve dok me tvoja ljubav Boze nije podigla iz blata...

2.nije bilo prijatelja, nije bilo nikog, ruku da mi pruzi moju bol da podijeli. sve dok me tvoje boli nisu iscijelile, sve dok mi tvoje svijetlo nije sve moje rastjeralo tmine

samo tvoja ljubav moze uciniti da sve procvijeta, samo
tvoja ljubav moze upaliti nova svijetla.
samo tvoja ljubav Boze

3.nema takve pjesme, nema takvih rijeci, kojima bih mogao hvalu ti izreci. neka ti zivot moj. o Boze bude hvala. neka ti zivot moj, o Boze bude pjesma koja nema kraja

hela84
24.04.2009., 21:04
malo sam se raspisala ali ova pjesma me uvijek dodirne kad ju pjevamo sa zborom na misi.. prekrasna i rijeci su super...

Br2B
25.04.2009., 11:14
curama kojima sam obećala note,a nisam poslala,se najdublje ispričavam..
nažalost,nisam baš mogla do foruma..
ali ako mogu sad poslati,ak nije kasno,rado budem to napravila..:mig::mig:

inessjetila sam se ja poslije koja je ta pjesma
ali kak ja nisam "fides fan" već skroz naportiv,90% njihovih aranžmana i sam način pjevanja mi se ne sviđaju,pa tak mi se ne sviđa ni ta verzija te pjesme,
Apostoli mira mi ju puno ljepše otpevaju..

Br2B
25.04.2009., 11:17
1.ulazna
1a)između psalama
2.za prikazivanje
3.za iza čina vjenčanja
4.za pričest
5.za izlaz

(uvod),ulazna,(gospodine),psalam, (aleluja),prinos-prikazanje,razmjena prstenja-čin vjenčanja, (svet), (jaganjče božji),pričest, izlaz...

ove u zagradi se ne moraju pjevati, gospodine,aleluja,svet,jaganjče božji se može recitirati,ali je puno svečanije dok se pjeva...
a slave pod subotnjom misom nema...

marinella
25.04.2009., 12:57
moj konačni izbor:
Neka Te slave
Velik si
Moj Isus
Stvoreni za nebo
i još: ostani s nama (meni najljepša!)

ines0811
25.04.2009., 14:13
[QUOTE=Bride2B;20206359
Apostoli mira mi ju puno ljepše otpevaju..[/QUOTE]
ako ima na youtubu staviš stranicu, jer ne mogu nać.. ili ako ima gdje drugdje za preslušat... plizz

Yolaine
25.04.2009., 16:37
Ja još uvik nisam smislila što ću s pjesmama.... Pjevat će klapa, i nemam pojma koje pjesme bi oni mogli. Ave Maria-za koji dio?
Ako je misa, jel se moraju pjevat djelovi koji se inače pjevaju na misi? Pa i nema svaka misa zbor... :confused:
Ja bi ulaznu i izlaznu samo sviranu, al dajte neke prijedloge za tokom mise. A da su klapi prilagodljive...

Br2B
25.04.2009., 18:37
ako ima na youtubu staviš stranicu, jer ne mogu nać.. ili ako ima gdje drugdje za preslušat... plizz

to sam ja slušala uživo par puta,
nisam sigurna dal su je snimili :mig::mig:
uglavnom,puno čišće,melodičije od fidesa
jer po mom mišljenju fidesi u zadnje vrijeme samo zavijaju :eek::eek::rolleyes:

aranea
27.04.2009., 10:47
Ja još uvik nisam smislila što ću s pjesmama.... Pjevat će klapa, i nemam pojma koje pjesme bi oni mogli. Ave Maria-za koji dio?
Ako je misa, jel se moraju pjevat djelovi koji se inače pjevaju na misi? Pa i nema svaka misa zbor... :confused:
Ja bi ulaznu i izlaznu samo sviranu, al dajte neke prijedloge za tokom mise. A da su klapi prilagodljive...

a da ti klapa kaže što oni znaju pa se ti prilagodiš njima???? Ako pjevaju na svadbama sigurno već imaju neki svadbeni repertoar pa nek ti iznesu sve što znaju a ti onda odaberi što želiš...mislim da je tako bolje!
Jer neke pjesme je teško zamisliti bez sviranja... osobito ako imaju pauze!
Ave maria se svira nakon obreda vjenčanja..kada stavite prsten na ruke i kažete... "(xxx) primi ovaj prsten u znak moje ljubavi i moje vjernosti. U ime Oca i Sina i Duha svetoga."
On to napravi tebi, ti njemu i tada se pjeva Ave Maria!
Nakon toga sljedi obred mise ukoliko ga imaš, pjeva se ili recitira Svet, Jaganjče, zatim pričest i izlazna pjesma! Završna!
Ali sve ovisi o tome što ti imaš. I ne, misa se ne mora pjevati...