PDA

View Full Version : Zanimljivo događanje za djecu? Obavijestite nas!

stranice : 1 [2] 3 4

srecanajveca
11.11.2010., 13:59
Za one koji vole klauniranje i žongliranje :)) http://www.tantan-kutak.com/ Pogledajte malo niže pod kazalište....

mišica
11.11.2010., 17:42
o ovo mi je super informacija da dozvoljavaju da ti djetešce sjedi u krilu., Onda i nama treba samo 1a karta pošto imamo 3,5god.

A mi vama najvljujemo Medin spektakl, (ako već nismo) u Ledenoj dvorani,
Alisa u zemlji čudesa, u izvedbi klizačkog kluba Medo.

30.11-10,15,i18h
i
1.12.-10 i 13h
Prodaja karata preko Eventima ali cijenu ne znam.

maza1
11.11.2010., 21:45
uskoro noć kazališta imati će besplatne predstava i za klince

http://www.noc-kazalista.com/index.php?option=com_content&view=article&id=132%3Azagreb-2010&catid=9%3A2010&Itemid=5

valneahana
12.11.2010., 12:01
uskoro noć kazališta imati će besplatne predstava i za klince

http://www.noc-kazalista.com/index.php?option=com_content&view=article&id=132%3Azagreb-2010&catid=9%3A2010&Itemid=5

baš sam to htjela napisati,mi ćemo ići na predstavu vuk i sedam kozlić,mislim da je pisalo da je upad 10 kn

i jedva čekamo božićno vrijeme pa ćemo ići u vožnju božićnim tramvajem s djeda mrazom-to voli

Ani4
12.11.2010., 14:38
Jesu mozda vec nesto objavili za docek Djeda Bozicnjaka u Krasu? Mi smo bili zadnje dvije godine i mislim da mi opet isli ove.

Ani4
12.11.2010., 14:45
baš sam to htjela napisati,mi ćemo ići na predstavu vuk i sedam kozlić,mislim da je pisalo da je upad 10 kn

i jedva čekamo božićno vrijeme pa ćemo ići u vožnju božićnim tramvajem s djeda mrazom-to voli

I mi cemo isto ici na Vuka i 7 kozlica!
Zvala sam i kazu da se ne mogu rezervirati karte, ali da dodemo pola sata ranije i da ne bi trebalo biti problema. Hm, ja idem drugi tjedan u grad, pa cu radije kupiti.

valneahana
12.11.2010., 14:47
I mi cemo isto ici na Vuka i 7 kozlica!
Zvala sam i kazu da se ne mogu rezervirati karte, ali da dodemo pola sata ranije i da ne bi trebalo biti problema. Hm, ja idem drugi tjedan u grad, pa cu radije kupiti.

e baš me to zanimalo,znači nemgou se rezervirati a kaj se mogu kupiti par dana ranije onda ili?

Ani4
12.11.2010., 14:49
Da, rekao mi stricek da se ne mogu rezervirati, vec samo ranije kupiti.
Ma meni je najgori scenarij da dodemo tamo i onda nema karata. A mala hoce iskociti iz koze od odusevljenja. Zamisli koje je to razocaranje...
Tako da cu ja njih drugi tjedan kupiti, pa sam sigurna.

TinchiS
12.11.2010., 14:52

A gdje je to i kad? Nemogu nikako naći. :ne zna:

valneahana
12.11.2010., 14:55
Da, rekao mi stricek da se ne mogu rezervirati, vec samo ranije kupiti.
Ma meni je najgori scenarij da dodemo tamo i onda nema karata. A mala hoce iskociti iz koze od odusevljenja. Zamisli koje je to razocaranje...
Tako da cu ja njih drugi tjedan kupiti, pa sam sigurna.

pričaj mi,mislim da je moja prvo tu priču čula u vrtiću,onda joj je baka kupila onu malu malu slikovnicu po pet kuna o vuku i sedam kozlića i stalno kad ona kao nešto čita priča tu priču,kad dođemo kod bake prvo što napravi je da ode kod uje u sobu i legne se na njegov krevet i zove baku da joj priča priču o vuku i sedam kozlića,i nakon toga se ide igrati,uzela je kod bake one male knjižice novog zavjeta i onda njih kao čita:rofl: i priča o vuku i sedam kozlića,poljepila je unutra naljepnice hello kitty i stim hoda okolo,netko će misliti da odmalena filam dijete s vjerom:rofl:

valneahana
12.11.2010., 14:56

nađem ti pa napišem,već sam zaboravila

valneahana
12.11.2010., 14:57

kazalište lutaka,ulica baruna trenka,u 18 sati 20.11.2010.

upad 10 kn

valneahana
12.11.2010., 15:00
mogli bi se upoznati:D

greenmagic
12.11.2010., 15:19
evo nešto i u Varaždinu :D

http://redir.netcentrum.cz/?noaudit&url=http%3A%2F%2Fwww%2Ekockice%2Eorg%2Findex%2Ephp %3Foption%3Dcom%5Fcontent%26view%3Darticle%26id%3D 60%253Aizloba%2Du%2Dvaradinu%2D11%2Dprosinca%2D201 0%26catid%3D48%253Aizlozbe%26Itemid%3D67%26lang%3D hr

:top:

TinchiS
12.11.2010., 15:33
kazalište lutaka,ulica baruna trenka,u 18 sati 20.11.2010.

upad 10 kn

Hvala! :)
Imamo neki rođendan ali ne znam točno kad, pa ak ćemo ići javim tu pa se možemo i upoznati. :mig:
A za koji je uzrast? Jel može i ovaj maleni od godinu i pol? :ne zna: Sumnjam...

lana74
15.11.2010., 06:35
ovo je nova igraonica u splitu u city one

http://www.kidsjungle.hr/

danijela m.
17.11.2010., 13:30
Rasprodane su ulaznice za predstavu Vuk i sedam kozlića u subotu u 18 h, tako da znate svi koji ste mislili ići bez karata da ne idete uzalud. Redovna je predstava ista u nedjelju u 11, ul. je 35 kn.

NANNIKA
24.11.2010., 20:55
27.11 u Čakovcu,
lutkarska predstava PTIČICA
u Domu kulture u
16h

28.11 u Varaždinu
predstava za dijecu STOLEK,STOLEK
u Narodnom kazalištu u
17h

srecanajveca
25.11.2010., 09:30
Predstave s Djedom Mrazom www.tantan-kutak.com/kazaliste

mambi
25.11.2010., 16:57
Da pitam i ovdje :)
zna li netko koja se predstava izvodi ovaj petak u KGZ u Dubravi???

Ani4
25.11.2010., 18:51
Mi smo danas kupili karte za Krasevu bajku, 14.12. A imamo karte i za "Mirakul za najmlade" u Tresnji 05.12. A 06.122. idemo u Lisinski na koncert povodom dolaska Sv. NIkole.

Ani4
25.11.2010., 18:51
A u subotu popodne Žak ima koncert za klince u Roses outletu.

smeđa
25.11.2010., 19:04
A u subotu popodne Žak ima koncert za klince u Roses outletu.

koju subotu ovu sad ili?

srecanajveca
25.11.2010., 19:05
Da pitam i ovdje :)
zna li netko koja se predstava izvodi ovaj petak u KGZ u Dubravi???

Božićna pjesma čarobne krijesnice-premijera!

Ani4
25.11.2010., 19:10
koju subotu ovu sad ili?

Ovu. U 16 sati.

dama19
26.11.2010., 08:14
Mi smo danas kupili karte za Krasevu bajku, 14.12. A imamo karte i za "Mirakul za najmlade" u Tresnji 05.12. A 06.122. idemo u Lisinski na koncert povodom dolaska Sv. NIkole.

...daj mi molim te reci jesi li već išla na Kraševu bajku...kak to izgleda? Ja bi htjela voditi svog švrću , ali ne znam da li je možda još premali za to(20 mjeseci)...

Lea1805
26.11.2010., 11:13

malo off...ali i na ovo idemo skupa :) :D

larazg
26.11.2010., 12:08
a di se kupe karte za Kraševu bajku??
majke vam.. na 981 nikad čuli za to :ne zna:
samo mi nabili impulse sa jebenim stranim jezicima koje ti drobe dok čekaš milost da se netko javi i još onda ne znaju i nikad nisu čuli za Kraševu bajku..
I na kraju znate što mi rekoše....

ZOVITE KRAŠ :confused:

jebo im pas mater :mad:

ajd mame molim vas.. prosvijtlite me di to kupiti :moli: i di je to :moli:

inoxica
26.11.2010., 12:27
http://www.kras.hr/slatka-bajka-2010/

evo lara :cerek:

Veky39
26.11.2010., 12:30
da samo kaj više nema karata!:(

mi bili danas i već sve prodano :mad:

larazg
26.11.2010., 12:35
a di ste bili veky :ne zna:

dama19
26.11.2010., 12:41
a di se kupe karte za Kraševu bajku??
majke vam.. na 981 nikad čuli za to :ne zna:
samo mi nabili impulse sa jebenim stranim jezicima koje ti drobe dok čekaš milost da se netko javi i još onda ne znaju i nikad nisu čuli za Kraševu bajku..
I na kraju znate što mi rekoše....

ZOVITE KRAŠ :confused:

jebo im pas mater :mad:

ajd mame molim vas.. prosvijtlite me di to kupiti :moli: i di je to :moli:

..meni rekli da se kupuju na ravnicama...u njihovom dučanu kod tvornice..

Veky39
26.11.2010., 12:42
tj,bio naš kum danas prije podne na ravnicama ,piše ti adresa !

i vele da sve rasprodali, a jučer ja zvala i rekla teta da ima 200karata :eek:

ma daj ,da su sve prodali :confused:

neko tu debelo sra...:mad:

dama19
26.11.2010., 12:42
da samo kaj više nema karata!:(

mi bili danas i već sve prodano :mad:

..pa zar je već prodano za sve termine???

..ja ću otići daanas do njih da vidim kakva je situacija...

franči
26.11.2010., 12:44
kupite karte na porti od kraša..mi smo bili prošle godine bilo je ok.nama se najviše svidjeo čoko bar a ova predstava za klince baš i nije nekaj žongleri ok,i iščekivanje djedice,vožnja po krugu tvornice al nastupi onog nekog iz htz koma...i lana jurčević više su tate buljili u nju nego djeca....

larazg
26.11.2010., 12:46
a di se ta bajka odigrava :ne zna:
u kojem kazalištu :ne zna:

dama19
26.11.2010., 12:51
a di se ta bajka odigrava :ne zna:
u kojem kazalištu :ne zna:

..pa navodno kod njih u prostorima kraša...nek me ispravi netko ako griješim..

srecanajveca
26.11.2010., 13:02
Je u krašu, mi smo inače bili prošle godine i nismo bili zadovoljni.

Veky39
26.11.2010., 13:07

zašto???

ajd malo opiši ako ti se da???:rofl::lol:

Enid
26.11.2010., 13:15
Nama je bilo ok i namjeravali smo ići i ove godine pa sam se sad malo zbrinula kad velite da nema karata.
Nije bilo ok to što je bila ogromna gužva, a sve skupa prilično neorganizirano.

larazg
26.11.2010., 13:16

iskreno..
ni ja nisam oduševljena Teletabisima, ni Bumbom, ni Fifi... ali jebiga bitno mi je da je mala zadovoljna...

Curica
26.11.2010., 13:29
I mi smo htjeli u Kraš, puno se priča o tome...
Sada čitam nema karata...

Sa njihovih stranica:
"Ovdje vas očekuje puno igre, zabave, smijeha i slatkiša, a pjevati i plesati možete uz Kim Verson, grupu Femminem, Atomic dance factory i nogometne virtuoze koji će vas ostaviti bez daha! Provezite se u našem Kraš express vlakiću oko Kraševe tvornice, a dok se vi zabavljate, roditelji neka uživaju u slasticama Choco bara!

Vidimo se!

Vaš Kraš

Kartu po cijeni od 25 kuna i bonove za poklon pakete po cijeni od 25, 50 i 100 kuna, možete kupiti od 17.11. u Kraš bonbonnieri, Ravnice 48, svaki dan osim nedjelje od 7 do 20 sati. "

srecanajveca
26.11.2010., 14:29
iskreno..
ni ja nisam oduševljena Teletabisima, ni Bumbom, ni Fifi... ali jebiga bitno mi je da je mala zadovoljna...

Slažem se. No ovdje se jednim dijelom radi i o principu, mislim da bi tako velika firma kad već i plaća dosta izvođače mogla malo poraditi na organizaciji samog događaja i uređenju prostora. O ozvučenju dvorane ne bih ni pričala :mad:

Ani4
26.11.2010., 14:46
Nama ce ove godine biti treci puta da idemo, prvi puta je mala imala godinu dana.
Ja sam kupila karte JUCER navecer i bilo je termina za 07.12. i 14.12. u 18 sati i ti jos dosta karata... Karta je 25 kn, djeca do 2,5-3 godine mogu biti u krilu roditelja. Ja kupila jednu kartu, valjda ce nas pustiti... I uzela bon za paketic od 50 kn, to joj je dosta.
Priredba je u tvornici Kras. Ima unutra neka dvorana sa pozornicom gdje se to odrzava. U predvorju dvorane je bilo kolo srece gdje su klincu vrtili i dobivali slatkise, pa stol sa raznim gumenim bombonima koje su klinci mogli umakatu i cokoladu, tete ispisuju imena za cokoladicama zivotinjskog carstva, likovi iz zivotinjskog carstva setaju sa bombonima. Predprosle godine je bio i stand sa krasekspresom. Tu se klinci malo zabavljaju i onda se ide u dvoranu. Prvo je bila kratka predstava, pa su pjevali pjevaci i onda je dosao djed mraz. I on je malo pjevao i sl i onda je djelio poklone. Svaki klinac je dosao do njega sa bonom i onda mu je on dao poklon. Poslije se u predvorju moglo slikati sa DM. Moglo se i provozati sa vlakicem krug oko tvornice ( vani). Za velike je coko bar, a za klince je jos bio i dvorac za napuhavanje.

I tako... Mislim da bi to bilo to. Ja se ne sjecam kakvo je bilo ozvucenje, jer uopce nismo bili na mjestu, vec je mala ( kao i vecina klinaca) sjedila ispred pozornice.
Sve u svemu ok, mala se zabavila, prezderala slatkisa i vidjela DM.

PiaLolla
26.11.2010., 15:47
Nama je proshle godine bilo grozno...ipak je dijete bilo premalo...ide jako puno "shkola" i svakojakih grupa...sve je natrpano, djeca skachu, stoje na sjedalicama....tad je bilo i vrijeme gripe, pa sam ja josh vishe shizila....na kraju guranje kad se djele paketi, kao stampedo su prolazili pored nas...

Razocharana sam bila jako....sama predstava ok za tu cijenu, ali sva ta djeca su bila uzasna i organizacija su mi bili zivi uzas....ma jadno zapravo...:ne zna:

To je idealno za djecu od 5,6,7god....sve ispod je tooooooo much :))

srecanajveca
26.11.2010., 17:28
Ja se ne sjecam kakvo je bilo ozvucenje, jer uopce nismo bili na mjestu, vec je mala ( kao i vecina klinaca) sjedila ispred pozornice.

Da i moj je bio ispred pozornice i tim gore s obzirom na malo je reći užasno ozvučenje.

Ani4
26.11.2010., 19:43
Ma, meni to uopce nije bilo bitno, a mislim da ni maloj... Kada zelim savrseni zvuk odem u Lisinski...
Ja nisam imala nikakva prevelika ocekivanja, pa mi je bilo cisto ok. Kazem, maloj je bilo lijepo, lijepo se zabavila i to mi je bitna.
Guzva oko podjele poklona i DM je svuda, pa sam to i ocekivala.

srecanajveca
26.11.2010., 20:46
:) Ma nisam mislila na savršeno ozvučenja, dapače uopće nemam sluha tako da to ne bih niti skužila, ali definitivno je sve bilo pre pre bučno. Ali sad sam stvarno krenula cjepidlačiti, znam da svugdje nailaze na raznorazne grozote koje im baš nisu od koristi :lol: tako da je sve ovo ništa u usporedbi da se vidi DM. S obzirom da će mojima biti super gdje god je Djed Mraz ja sam ih ove godine ipak odlučila malo kulturno uzdizati :D. Zato smo već i uzeli karte u tom malom kazalištu( www.tantan-kutak.com ) gdje će biti max. 25 djece+roditelja na predstavi i poslije s DM. To mi je nekako intimnije, korisnije i mislim se ajde sad još koju godinu dok mogu, idem utjecati na izbor nekih stvari :cerek: Ja ću im kupiti poklone, a DM će ih prozvati na kraju predstave, podijelit će im ,ih slikat će se s njim, možda i zaplesati... :cheer:

Enid
27.11.2010., 12:45
Razocharana sam bila jako....sama predstava ok za tu cijenu, ali sva ta djeca su bila uzasna i organizacija su mi bili zivi uzas....ma jadno zapravo)

:eek::eek:
onda ti je i moje dijete bilo užasno.
Dođeš na Djeda Mraza i čudiš se djeci. "užasnoj".:flop:

Ani4
27.11.2010., 14:23
Ja shvacam njihovo uzbudenje i uz to i "uzasno" ponasanje. Pa ipak su to manja djeca, koja jos uvijek vjeruju u DM.
Moja mala kada je uzbudena hoce iskociti iz koze, ako nista drugo onda skakuce na mjestu.

PiaLolla
27.11.2010., 16:36
:eek::eek:
onda ti je i moje dijete bilo užasno.
Dođeš na Djeda Mraza i čudiš se djeci. "užasnoj".:flop:

Joj daj...ovdje fakat nemresh nish rechi...da djeca iz osnovnih shkola u pratnji uchiteljica su bila grozna...i uzasna...i bok....fakat jesu, jel takvo ponashanje josh nisam vidjela....pa ni na rock koncertu za odrasle...ne pretjerujem :p

Uchiteljice su samo stajale na kraju, djeca su vikala, stajala, pa chak i hodala po stolicama, gurala se, ja sam svoje dijete morala drzati na rukama, jer su djeca prolazila i trchala po redovima...

Oprosti ali takvo ponashanje na jednom djechjoj predstavi po meni nije bilo normalno....izgleda da smo mi ishla za vrijeme najveche guzve i kada su ishle shkole....ali opet to nije izlika da se djeca tako ruzno ponashaju...eto

PiaLolla
27.11.2010., 16:39
I da.....dodjem na Djeda Mraza, jer mislim da che predstava biti civilizirana i da se paketichi neche istrgavati iz ruke i da che se u miru mochi pogledati...eto...to je bio moj povod za dolazak...da mi dijete vidi Djedicu i malo se zabavi, ali ovo shto je bilo taj dan je bila ludinca, delirij i nash tata koji je inache ogranizator raznih manifestacija je bio zgrozen :p

Ani..kuzim i ja uzbudjenje...ali ovo su bili razredi bez kontrole..i sami znate na shta to lichi.....josh kad upadne Lana Juchevich ili onaj klipan duge kose, to je bio raspashoj...

Kazem...kada boode nashe vecha (oko7god) opet chemo ichi, ali joj sigurno zbog uzbudjenja nechu dozvoliti skakanje po stolicama da bi doshla do prvog reda...

Ani4
27.11.2010., 18:06
I da.....dodjem na Djeda Mraza, jer mislim da che predstava biti civilizirana i da se paketichi neche istrgavati iz ruke i da che se u miru mochi pogledati...eto...to je bio moj povod za dolazak...da mi dijete vidi Djedicu i malo se zabavi, ali ovo shto je bilo taj dan je bila ludinca, delirij i nash tata koji je inache ogranizator raznih manifestacija je bio zgrozen :p

Ani..kuzim i ja uzbudjenje...ali ovo su bili razredi bez kontrole..i sami znate na shta to lichi.....josh kad upadne Lana Juchevich ili onaj klipan duge kose, to je bio raspashoj...

Kazem...kada boode nashe vecha (oko7god) opet chemo ichi, ali joj sigurno zbog uzbudjenja nechu dozvoliti skakanje po stolicama da bi doshla do prvog reda...

To je vec druga stvar, ja sam mislila da su bili mali kikici kao nasi.

Uglavnom, bila danas u CC1 i vidjela da se od 11.-17.12. primaju prijave za susret sa DM.
Predprosle godine smo bili ( prosle nije bilo) i bilo je oooodlicno!! :top:
Napravili su prekrasnu kucicu sa dvoristem u kojoj je sjedio DM. Svako dijete je pri prijavi dobilo termin i kada treba doci, tako da nije bilo guzve. Samo je uslo u kucicu i sjelo DM u krilo i malo popricalo sa njime. Tada su ga i slikali i dobio je poklon. A poklon je bio mrak!! Ooogromna vreca puna slatkisa, i to finih Krasevih, ne onih turskih ili sl, i igracka iz O2P. Vreca je bila tolika da su se mojem klincu vidjele samo noge i glava.
A DM je bio bas kao onaj iz Coca-Cole, ma bas je bilo super!

Ako se mislite prijavljivati treba doci odmah prvi dan, jer su se mjesta jako brzo popunila, a primaju samo 400 djece. Mogu ici klinci od 3 do 10 godina.

blond lady
27.11.2010., 18:13
ani - super ideja, kad budeš išla prijavljivati svoju curu reci i meni pa možemo zajedno, dali taj poklon kupe roditelji unaprijed ili oni to dobiju od njih

Ani4
27.11.2010., 18:30
To dobiju od njih, nista se ne placa. Barem nije prije, a sada isto nije nista pisalo.

GameMole187
28.11.2010., 22:28
E ovako..trebam pomoc..moram pod hitno nac neke tramboline u unutrašnjosti gdje se moze skakat,ali da ti daju da radis salto i sve..molim pomoc brzo!!!!

franči
29.11.2010., 09:38
ja nekužim o kojem fifiju i sl vi govorite??? mi smo bili prošle godine i nije bilo fifija (bar ne na naš datum).pjevao je onaj zoran iz htz i lana jurčević i bilo je hrpa animiranih likova iz životinjskog carstva..krokopdil,lav i sl i kikići ...nama se baš i nije nešto dojmilo djete je imalo 5 god.pa si sad premišljam dal da odemo ove god .sa drugim malcem od 3.god nemam pojma..možda je malo prerazvikano a nije baš nešto posebno....ili sam ja očekivala puno više za ulaznicu od 50 kn???

srecanajveca
29.11.2010., 11:18
ja nekužim o kojem fifiju i sl vi govorite???

Nije fifi nego KIKI maskota :mig:

franči
29.11.2010., 15:28
aha tak već da ..kiki ugrina.kiki maskota..krivo sam pokopčala..

Ani4
29.11.2010., 15:44
Nije fifi nego KIKI maskota :mig:

I ja isto gledam koja Fifi, di je bila Fifi da je nisam vidjela...:)

Enid
30.11.2010., 13:22
Da li netko zna jel se plaća ulaznica na ono imanje obitelji Salaj u Čazmi? i koliko
Bila na njihovoj stranici ali ne piše

franči
30.11.2010., 13:51
mi idemo na to imanje i ulaznica se plaća sad dali mi imamo neki popust jer idemo sa vtićem neznam ali znam da jedan roditelj i dvoje djece plaćaju 80 kn.ali to je cjena prjevoza i ulaznice.čini mi se da je sama ulaznica 15 ili 20 kn po osobi...ali mogu povjeriti pa vam reći točnu informaciju..

Plavooka Sanja
30.11.2010., 14:25
SPLIT

Upravo su objavili na vijestima radio Dalmacije kako Split i ove godine
dobiva klizalište i to ni manje ni više, nego na PROKURATIVAMA.
Otvara se 21.12. i biti će otvoreno iduća dva mjeseca.
cijena
ulaznica za djecu i školarce je 20kn, za odrasle 30kn za sat vremena (u
cijenu je uključen najam klizaljki). Biti će i revije i predstave na
ledu, ma famozno!!!
jedva čekam!

Sagitta
02.12.2010., 13:55
Mame koje ste bile prošlih godina: ima li smisla ići s 11-mjesečnom bebom?

(ima ovaj vikend, pa sam mislila ići s malim...)

Wedding
02.12.2010., 14:02

zakaj ne:mig: ali to ti ovisi o bebi tj. kakva je i kako prihvaca nove stvari

Mi smo proslu zimu imali doma photoshooting sa djedom mrazom i moja mala nije oci skidala sa njega, gutala ga je pogledom a imala je tada samo 5 mjeseci:D, htjela je da ju on primi itd, dok se recimo sin (tada je imao 2.5 godine) sramio i nije ga htio ni pogledat i malo se bojao:mig:

maza1
02.12.2010., 14:08

cijeli 12 mjesec vozi tramvaj do 06.01.
po meni je to za klince od cca 18 mj nadalje. neki se znaju prestrašiti djeda mraza. pola sata traje vožnja i karta je 25 kn, manji klinci ne plaćaju ali sjede starcima u krilu

Sagitta
02.12.2010., 14:09
po meni je to za klince od cca 18 mj nadalje. neki se znaju prestrašiti djeda mraza. pola sata traje vožnja i karta je 25 kn, manji klinci ne plaćaju ali sjede starcima u krilu

znači, ako mu se ne svidi pol sata ne možemo van iz tramvaja ili?

jel jako bučno?

maza1
02.12.2010., 14:18
znači, ako mu se ne svidi pol sata ne možemo van iz tramvaja ili?

jel jako bučno?

ne staje tramvaj, nije previše bučno.

mambi
02.12.2010., 14:35
ima li netko raspored dječijih predstava za 12 mj. u KGZ u Dubravi?
Zna li netko koja predstava je sutra na rasporedu??

eva7
02.12.2010., 15:02
znači već je počeo vozit? odakle polazi, ima nekakav raspored vožnje?

Sagitta
02.12.2010., 15:14

počinje ovaj vikend...polazi s Trga, a sad raspored vožnje sam zaboravila...ima plakat vani na zgradi pa pogledam možda kasnije

eva7
02.12.2010., 15:18
počinje ovaj vikend...polazi s Trga, a sad raspored vožnje sam zaboravila...ima plakat vani na zgradi pa pogledam možda kasnije

hvala na info, unaprijed:top:

Magg
02.12.2010., 15:22
zakaj ne:mig: ali to ti ovisi o bebi tj. kakva je i kako prihvaca nove stvari

Mi smo proslu zimu imali doma photoshooting sa djedom mrazom i moja mala nije oci skidala sa njega, gutala ga je pogledom a imala je tada samo 5 mjeseci:D, htjela je da ju on primi itd, dok se recimo sin (tada je imao 2.5 godine) sramio i nije ga htio ni pogledat i malo se bojao:mig:

:rofl::rofl::rofl: ovako je i kod nas bilo...
dok su ostali klinci (bili smo kod kumova i jedan frend je glumio sv.nikolu) sjedili njemu u krilu i on citao iz svoje zlatne knjige je luka iz daleka gledao, i skoro ruku svoju pojeo - em od srama em od straha :rofl:
i kad je na njemu bio red nije htjeo sjesti i poslusat ga nego je iz cca. 1 metar udaljenosti preuzeo svoj pokloncic :cerek:
a twinsi su se kasnije sa njim slikali, sva dijeca oko njega.. luka naravno nije htjeo.. a twinsi su mu sjedili na krilu i pokusali mu bradu ocupati :lol: ajme rikavali smo od smijeha...
dok u oni pokusali odcupat ovaj ih drzi i "cuva" bradu.. a najstariji decki (5.god) sapcu "e vidi ko je ovaj?!" :rofl: mi mame smo se skoro upiskile hahahahha

ksenija_2
02.12.2010., 21:51
veseli božićni tramvaj (http://www.zet.hr/vijesti/novosti/krece-veseli-bozicni-tramvaj.aspx)

I čini mi se da su na Kaptolu danas postavljali žive jaslice.

Otvaraju ih u nedjelju, 5.12.: http://www.adventzagreb.com/hr/ostala-dogadanja#jaslice

I na trgu bana Jelačića postavljaju klizalište.

the redCat
03.12.2010., 00:23
Ima tu nešto i za dječicu u programu

Dani čokolade u Opatiji (http://www.dobrevijesti.info/index.php?option=com_content&view=article&id=5429:festival-okolade-u-opatiji-2010&catid=74:zanimljivosti&Itemid=195)

marmi
03.12.2010., 06:11
ovog vikenda po Westgateu šeta Djed Božićnjak i njegova dva vilenjaka:) U subotu i nedjelju od 12 pa sve do 21 sata potražite kućicu Djeda Božićnjaka kod terena za inline skating i slikajte se sa Djedicom!U subotu i nedjelju u 18.00 sati pogledajte predstavu "Djedica i vilenjaci" i razveselite svoje klince:)))

mambi
03.12.2010., 08:07
ima li netko raspored dječijih predstava za 12 mj. u KGZ u Dubravi?
Zna li netko koja predstava je sutra na rasporedu??

Kaj nitko nezna koja je predstava na rasporedu danas u knjižnici??

srecanajveca
03.12.2010., 08:51
Pogledaj pod repertoar www.medus.hr/svarog :D

mambi
03.12.2010., 09:10
Avijonko se ženi je danas u 18 i 30 h.
Srećo hvala na linku :mig:

Magg
03.12.2010., 09:12
Evo sv.Nikola je i u Areni ;)

http://www.arenacentar.hr/dogadjanja/

mambi
03.12.2010., 09:15
jel negdje u Dubravi organiziran sveti Nikola ??
ma dobro,ne mora biti baš tu ali da je nešto bliže od Arene??

Magg
03.12.2010., 09:19

vjerojatno ima i u garden mallu..

mambi
03.12.2010., 09:22
vjerojatno ima i u garden mallu..

evo ga
http://www.gardenmall.hr/dogadjaji.aspx

dobro,a jel ima negdje sv. Nikola a da nije u sklopu trgovačkog centra...
nego recimo u kakvom kazalištu i sl.?
ovo u trg. centru mi je iskreno tako bezveze

Magg
03.12.2010., 09:27
evo ga
http://www.gardenmall.hr/dogadjaji.aspx

dobro,a jel ima negdje sv. Nikola a da nije u sklopu trgovačkog centra...
nego recimo u kakvom kazalištu i sl.?
ovo u trg. centru mi je iskreno tako bezveze

Nemam pojma, mi idemo u ned. na zagrebacka malisane u lisinki - valjda ce tamo biti jedan.

Meni je ovo ok u trg.centrima, barem ima nesto organizirano.. svidja mi se ovo sto je Ani4 opisala u CC1 ali mi tad jos necemo imat 3 god. pa nista od toga.. nagodinu!

U nasoj zupi nema :( Ali puno zupa organizira feste za sv. Nikolu.

Kad sam zivjela u DE smo svake godine isli na "docek". Bilo je nastupa od folkloraski grupa i koncert neki manji i sv. Nikola dodje i odradi svoj dio sa klincima, super je bilo.. Fali mi tako nesto..

Maya the Bee
03.12.2010., 09:27
Avijonko se ženi je danas u 18 i 30 h.
Srećo hvala na linku :mig:
Zar nije Božićna pjesma čarobne krijesnice?:mig:

Ani4
03.12.2010., 09:37
Nemam pojma, mi idemo u ned. na zagrebacka malisane u lisinki - valjda ce tamo biti jedan.

Meni je ovo ok u trg.centrima, barem ima nesto organizirano.. svidja mi se ovo sto je Ani4 opisala u CC1 ali mi tad jos necemo imat 3 god. pa nista od toga.. nagodinu!

U nasoj zupi nema :( Ali puno zupa organizira feste za sv. Nikolu.

Kad sam zivjela u DE smo svake godine isli na "docek". Bilo je nastupa od folkloraski grupa i koncert neki manji i sv. Nikola dodje i odradi svoj dio sa klincima, super je bilo.. Fali mi tako nesto..

I mi!! U kolko sati? Mozda se vidimo!:)

Magg
03.12.2010., 09:38
I mi!! U kolko sati? Mozda se vidimo!:)

Mi idemo u 12.. Vec sam cula, da vi idete u 10 :mig:

Ani4
03.12.2010., 09:39
Mi idemo u 12.. Vec sam cula, da vi idete u 10 :mig:

Aaa, onda se mozda vidimo na odlasku/dolasku. :)

Magg
03.12.2010., 09:44
Aaa, onda se mozda vidimo na odlasku/dolasku. :)

E jedino to..... E da, sta sam te htjela pitat, jel to ziher da mozemo uci sa jednom kartom (samo za roditelja?) da nas nebi na ulazu nepustili.. :eek:

maza1
03.12.2010., 11:02

u subotu počinje svakih pol sata ide

missy_
03.12.2010., 11:08
Mi danas idemo na dječju predstavu teatra OZ "Drvo ima srce" koja će se održati u 18h u dvorcu Frankopan u Kraljevici :).

mambi
03.12.2010., 11:15
Zar nije Božićna pjesma čarobne krijesnice?:mig:

pa gle,evo piše :confused:
http://www.kgz.hr/default.aspx?id=1832
jedino ak nisu kaj promijenili u rasporedu :ne zna:

Enid
03.12.2010., 11:47

Je. Župa sv.Mihaela organizira sv.Nikolu u nedjelju u 16 h. u crkvi.
Moglo se zapisati dijete za dar (25 kn), ali mislim da ti je sada kasno.
Prošle godine išao je od crkve do parka na Kapucinskoj sa konjima i kolima i dijelio darove.

Curica
03.12.2010., 12:15
.....jel to ziher da mozemo uci sa jednom kartom (samo za roditelja?) da nas nebi na ulazu nepustili.. :eek:

Ne brini, se, stvar je provjerena.
Išla sam u Linsinski na blagajnu dignuti svoje karte i pitala sam.
Veli blagajnica da mali ne treba imati kartu, tak i tak oni neće sjediti nego će đipati cijelo vrijeme ispred pozornice...:)

Ani4
03.12.2010., 13:11
E jedino to..... E da, sta sam te htjela pitat, jel to ziher da mozemo uci sa jednom kartom (samo za roditelja?) da nas nebi na ulazu nepustili.. :eek:

Mi imamo samo jednu kartu... Ako ne, morala bum je prosvercati.:)
MA, i meni je rekla zena na blagajni da dam je dosta jedna karta.

schber
04.12.2010., 09:22
Rijeka- Mercator (ne znam za ostale gradove) 6.12. od 16 do 19 Sv. Nikola šeta i dijeli darove.

missy_
04.12.2010., 09:29
Danas u Tower centru u Rijeci cjelodnevni party "Gdje spavaš, maco?"

Više informacija na linku http://www.tower-center-rijeka.hr/

Ani4
04.12.2010., 13:40
Sutra, u nedelju, u CC1 Zagreb, od 16-17 radionica izrada bozicnih ukrasa i figura.
U 17 sati djecja predstava Snjezna staza- Sv. Nikola

franči
04.12.2010., 16:58
e supać eto nas sutra u cc1 u 17 sati

srecanajveca
04.12.2010., 16:58
Mi smo danas bili u CC1. Krampus i Sv. Nikola šetaju i dijele čokoladice ( Nikola je više nego uvjerljiv!) imate raznoraznih kutaka za igru, prekrasno je uređen središnji dio, kao i svake godine uostalom. Koliko god sam protivnik šoping centar ne mogu ne priznati da je sve jako lijepo.

Ani4
04.12.2010., 19:11
I mi smo isto danas bili, klinci se malo igrali u TL kutku. Da, zbilja je lijepo uredeno, pogotova carobna jelka. ALi je guzva bila ogromna, u O2P nisi mogao uci.

Sandrone
04.12.2010., 21:48
Dali možda netko zna, dali onaj tko pjeva u Zagrebačkim mališanima, dobije koju kartu. Npr. ako dijete pjeva, onda dolaze oba roditelja, dali oba plaćaju ili se dobiju badave karte. Ako ima netko informaciju, bila bi zahvalna. Lijep pozdrav.

franči
05.12.2010., 14:33
mi bi išli sad u cc1,neznam dali nam se ispalti ići ili je već prekasno za sve te spektakle.neznam dali ima kaj garden mall,pogledala sam na njihovim str.ali piše da je bio danas od 11-14.može pomoć jer nam vrjeme curi.hvala

Ani4
05.12.2010., 15:00
U CC1 je od 16-17 kreativna radionica gdje se izraduju bozicni ukrasi, a u 17 je predstava. Sv. NIkola i Krampus secu po centru i djele cokoladice.

PiaLolla
05.12.2010., 16:49
Dali možda netko zna, dali onaj tko pjeva u Zagrebačkim mališanima, dobije koju kartu. Npr. ako dijete pjeva, onda dolaze oba roditelja, dali oba plaćaju ili se dobiju badave karte. Ako ima netko informaciju, bila bi zahvalna. Lijep pozdrav.

Plachaju, ali mislim oko 10kn jeftinije....znam jer imamo poznate kojima dijete pjeva u zboru....a koliko karta dobiju kakti jeftinije, to neznam :ne zna:

Ani4
05.12.2010., 19:14
Plachaju, ali mislim oko 10kn jeftinije....znam jer imamo poznate kojima dijete pjeva u zboru....a koliko karta dobiju kakti jeftinije, to neznam :ne zna:

JA sam skuzila da su oni prvi redovi na sredini za roditelje od pjevaca.

franči
06.12.2010., 09:26
jučer u garden mallu ni traga ni glasa nikoli,samo se hrpa klinaca gurala da se slika sa hipom .pa smo odjurili u cc1.

Magg
06.12.2010., 09:44
Bili jucer u lisinskom i mi..... Super je bilo - a ove dvi babe kraj mene su sve pjesmice znala - ja "novak", bila sam hepi kao klinci :rofl:

Luka je sjedio mirno, njemu je bilo kao malo neugodno sto dijeca pjevaju hahaa i odjednom je samo odskocio od mene i poceo mahat rukama i skakat :rofl: dok ga nije Bobica omela :rofl:

Pitao me je desetak puta kad ce pjevati "foncici foncici" (to gledamo kroz cijelu godinu svaki dan na youtube-u) i na kraju zadnja pjesma je bila njegova onda :cerek: ajme kak je sretan bio, oci su mu sjajile i mrdnuo nije, nije se dao ometat, ja sam ga pokusala animirat da plese i pjeva a on je kao hipnotiziran bio :rofl:

Uglavnom pun pogodak, jako ljepo organizirano! Iduce godine idemo opet - a i pratit cemo dalje, kad opet bude neki drugi "koncert"!

Magg
06.12.2010., 09:45
A sv. NIkola u Areni mi je bio glup.. Hodali su samo okolo i svako 4. djete su zaustavili i toboze "jesi bio dobar bla bla" i dali jedan bonbon :rofl: krampus je djelilA sibe... Ja sam ocekivala da ce sjediti kod onog vlakica ispred kamina i da ce djeca doci k njemu u krilo i malo blabla, makar nista ne dobili.... ili mu ja dala cokoladicu u ruku da mu da... Ovako mi je bilo bzvze..

franči
06.12.2010., 11:31
a kaj ima danas.za klince gdje se krije nikola,može putokaz molimo..

Ani4
06.12.2010., 12:28
Bili jucer u lisinskom i mi..... Super je bilo - a ove dvi babe kraj mene su sve pjesmice znala - ja "novak", bila sam hepi kao klinci :rofl:

Luka je sjedio mirno, njemu je bilo kao malo neugodno sto dijeca pjevaju hahaa i odjednom je samo odskocio od mene i poceo mahat rukama i skakat :rofl: dok ga nije Bobica omela :rofl:

Pitao me je desetak puta kad ce pjevati "foncici foncici" (to gledamo kroz cijelu godinu svaki dan na youtube-u) i na kraju zadnja pjesma je bila njegova onda :cerek: ajme kak je sretan bio, oci su mu sjajile i mrdnuo nije, nije se dao ometat, ja sam ga pokusala animirat da plese i pjeva a on je kao hipnotiziran bio :rofl:

Uglavnom pun pogodak, jako ljepo organizirano! Iduce godine idemo opet - a i pratit cemo dalje, kad opet bude neki drugi "koncert"!

A moji smizlu se uopce nije dojmilo...
Cijeli koncert je stajala ko gljiva i nije htjela ni beknuti. Jedino joj se svidjelo kada je dosao SN i one mazoretkinje na kraju. A ja sam bas mislila da ce joj se svidjeti, inace jako voli kada klinci pjevaju. Meni je bilo dobro i zbilja ne kuzim sta je njoj bilo. Uglavnom, bacenih 70 kn. Bolje da smo isli na predstavu u Tresnju, imala sam besplatne karte koje sam poklonila. Kazu mi da je bilo odlicno, dosao je DM i dobili su poklone.

I mi bile jucer na pola sata u Areni i bas nabasali na SN i Krampusa. Ukenjala se od straha i nije htjela uzeti sibu. Neka curica joj je dala bombon, a od klauna je dobila balon. Nista posebno... Vise su joj se svidjeli Fornetti, a odusevila se u Lushu.

franči
06.12.2010., 12:47
zar ga nema nigdje ??već otišao??nikolaa javi se???

lprinci
06.12.2010., 12:58
Zna li netko ima li u Splitu danas negdi sv. Nikola?

ksenija_2
06.12.2010., 13:23

Dječji programi prosinac 2010 (http://www.visitsplit.com/15158/12/pid/58596/m/12/y/2010/).
-----------------------------------------------------------

Program se odvija na Narodnom trgu - Pjaci u vremenu od 11.00h do 13.00h

06.12. Ponedjeljak
Sv. Nikola – iskrcaj Svetog Nikole iz brodice na Rivi uz Mažoretkinje defile povorke do pozornice

Plesni klubovi 'Sirene' i 'Noa', Antonija Šola, OŠ Bol - Ples s Uskršnjih otoka

Al to je već prošlo, tek sad vidim

Ani4
06.12.2010., 13:32
zar ga nema nigdje ??već otišao??nikolaa javi se???

JA zbilja nisam nista vidjela za danas, samo za prosli vikend...

stipanovic
06.12.2010., 15:08

ima u kauflandu http://www.kaufland.hr/Home/03_Savjeti_zabava/004_Razgovaramo_o/001_Blagdani/002_Sveti_Nikola/index.jsp

titirlica
09.12.2010., 08:56
curke jel zna netko kad se treba prijaviti za deda mraza u CC1 :ne zna:

cuba libre
09.12.2010., 09:30
curke jel zna netko kad se treba prijaviti za deda mraza u CC1 :ne zna:

11.12.-17.12. radno vrijeme patuljaka je pon-pet 17-20 sati, sub-ned 11-13 sati. Primaju 400 djece u dobi 3-10 godina.

ksenija_2
09.12.2010., 09:58
CeKaTe (http://www.cekate.hr/) (Zagreb, park Stara Trešnjevka) 12.12. i 19.12. ima slobodan ulaz na dječju predstavu u 11:30h.

Muzej suvremene umjetnosti (http://www.msu.hr/#/hr/18941/)(ovo možda i nije toliko za malene, ali ajde) ima dan na dar 11.12.

U sklopu Zime na Kvatriću ovaj vikend se održavaju radionice drvenih igračaka i ukrasa za djecu od 9-12h. Info na telefon 4828776, 0914462555. Organizator je Centar za kulturne djelatnosti Bauerova 6.

Žive Božićne jaslice (http://www.adventzagreb.com/hr/ostala-dogadanja#jaslice):
Otvorenje jaslica bit će 5. prosinca, a predstave će se održavati prema sljedećem rasporedu: 18.,19., 25., 26., 27. i 31. prosinca 2010. te 1. i 6. siječnja 2011. od 16.00 do 17.30 te od 18.45 do 21.00 sat.

Klizalište Nice Ice na trgu bana Jelačića (http://www.niceice.hr/informacije/)

ksenija_2
09.12.2010., 10:11
Ivanić Grad- Božićni sajam (http://www.tzig.hr/program-bozicnog-sajma-za-11-prosinca#more-1766)
11.12.
Eskimsko selo za djecu, velika dvorana POU, 10-13h

Predstava za djecu “Božićna bajka”, 11h

Jastrebarsko- Božić u Jaski (http://www.tzzz.hr/?show=2753&pid=52901), 18.12.:
16.00

Božić u Jaski, polazak svečane povorke s Djedom Mrazom prema Strossmayerovom trgu; nastup raznih izvođača , postavljene žive jaslice

Informacije: TZG Jastrebarskog, tel: 01/6272 940, info@tzgj.hr
, a u 19h je koncert Franke Batlić na Strossmayerovom trgu.

Samobor- ima puno toga (http://www.tz-samobor.hr/), izdvajam dječji festival Božić dolazi 11.12.

Ani4
09.12.2010., 10:14
King Cross, subota 11.12. 16 sati, casting za modnu reviju koja ce se nositi 18.12. u KC. Pozivaju se klinci od 4 ( mislim) do 14 godina. Treba popuniti prijavnicu i doci tamo.

ksenija_2
09.12.2010., 10:23
Split- dječji program na Pjaci, prosinac (http://www.visitsplit.com/15158/12/pid/58596/m/12/y/2010/)
11.12. Subota
Plesni klubovi
'Vruća čokolada'
Dječji dom Maestral – glazbeni program
DV Šareni svijet „Šareni svijet“

13.12. Ponedjeljak
Sv. Lucija - Dolazak Sv. Lucije u kočiji s bijelim konjima uz pratnju Mažoretkinja

Program: -OŠ Manuš ( glazbene točke Spavaj Isuse, Zvončići , Dino i Lorena Jelusić Abba the kids, Plesni klub

18.12. Subota
Dječja predstava 'Poput kao' Children's show 'Like as'
(Anastasija Jankovska, Matej Kačan, redatelj Robert Kurbaša, songovi Mirella Meić, Ante Pupačić)

19.12. Nedjelja
LATINAS - Ritmičko športski klub Floramy Split, Trogir
Glazbeni program: djeca iz Alliance francaise i djeca iz Talent studio M

24.12. Petak
Plesni klub
'Sedmi vjetar'
Baletni studio Školjkica, Škola Papagalo – pjesme

26.12 . Nedjelja
Dječja lutkarska predstava 'Keko Eko'
Autor Duško Mucalo, Ivo Lesić

31.12. Petak
Doček dječje Nove Godine
U programu sudjeluju
Plesni klubovi 'Mirela', 'Sedmi Vjetar', 'Vruća čokolada', 'Noa', Tango-Latinas, Floramy , Abba the kids, Dječji vrtiči 'Šareni svijet' i Latica, Mažoretkinje, Floramy, Baletni studio Školjkica, Sirena, i ostali...

U 12 sati se odbrojava dječja Nova Godina uz dječji šampanjac i slatkiše, a Gradonačelnik upućuje čestitku djeci i ostalim posjetiteljima. U programu gostuju i izvođači koji će zabavljati Splićane u Novogodišnjoj noći.

ksenija_2
09.12.2010., 10:29
Rijeka- prosinac, ima dosta toga: klizalište, vlakić, predstave... (http://www.tz-rijeka.hr/kalendar.asp)

ksenija_2
09.12.2010., 10:41
Dubrovnik:

Torta party, 11.12. (http://www.tzdubrovnik.hr/dogadjanja_novost.php?id=653):
11.00 h, klaustar Samostana svete Klare

Priredba u organizaciji TZ grada Dubrovnika te dubrovačkih hotelskih kuća i slastičarnica koja uz humanitarnu prodaju torti i kolača već nekoliko proteklih godina mališane razveseljava animacijom klaunova, raznobojnim balonima, DJ-a i veselom glazbom. U slučaju lošeg vremena održat će se u tvrđavi Revelin.

Bajka: "Djed Mraz na Stradunu", 19.12. (http://www.tzdubrovnik.hr/dogadjanja_novost.php?id=658)Udruga Nazbilj
15.00 h, Stradun

Velika dječja tombula, 28.12. (http://www.tzdubrovnik.hr/dogadjanja_novost.php?id=740)
16.00 h, Klaustar Samostana sv. Klare
Društvo Naša djeca Dubrovnik

Plavooka Sanja
10.12.2010., 22:05
Za Splićanke

Dječji program na Pjaci tijekom prosinca

Program se odvija na Narodnom trgu - Pjaci u vremenu od 11.00h do 13.00h

11.12. Subota
Plesni klubovi
'Vruća čokolada'
Dječji dom Maestral – glazbeni program
DV Šareni svijet „Šareni svijet“

13.12. Ponedjeljak
Sv. Lucija - Dolazak Sv. Lucije u kočiji s bijelim konjima uz pratnju Mažoretkinja

Program: -OŠ Manuš ( glazbene točke Spavaj Isuse, Zvončići , Dino i Lorena Jelusić Abba the kids, Plesni klub

18.12. Subota
Dječja predstava 'Poput kao' Children's show 'Like as'
(Anastasija Jankovska, Matej Kačan, redatelj Robert Kurbaša, songovi Mirella Meić, Ante Pupačić)

19.12. Nedjelja
LATINAS - Ritmičko športski klub Floramy Split, Trogir
Glazbeni program: djeca iz Alliance francaise i djeca iz Talent studio M

24.12. Petak
Plesni klub
'Sedmi vjetar'
Baletni studio Školjkica, Škola Papagalo – pjesme

26.12 . Nedjelja
Dječja lutkarska predstava 'Keko Eko'
Autor Duško Mucalo, Ivo Lesić

31.12. Petak
Doček dječje Nove Godine
U programu sudjeluju
Plesni klubovi 'Mirela', 'Sedmi Vjetar', 'Vruća čokolada', 'Noa', Tango-Latinas, Floramy , Abba the kids, Dječji vrtiči 'Šareni svijet' i Latica, Mažoretkinje, Floramy, Baletni studio Školjkica, Sirena, i ostali...

U 12 sati se odbrojava dječja Nova Godina uz dječji šampanjac i slatkiše, a Gradonačelnik upućuje čestitku djeci i ostalim posjetiteljima. U programu gostuju i izvođači koji će zabavljati Splićane u Novogodišnjoj noći.

ksenija_2
11.12.2010., 14:32
11.12.-17.12. radno vrijeme patuljaka je pon-pet 17-20 sati, sub-ned 11-13 sati. Primaju 400 djece u dobi 3-10 godina.

Danas smo bili.
Dijete MORA biti s vama, inače vam neće dati redni broj. Danas su primali prvih 50 djece, a narednih dana (do petka) primaju 50-60 djece (ukupno 400). Red se brzo stvori. S rednim brojem ulazite u kućicu kod patuljčice gdje vam ona napiše pozivnicu za susret s Djedom Božićnjakom :cerek:

Ani4
11.12.2010., 20:02
I mi bili i prisjelo mi... Guzva nevidena, svako malo netko se ubaci preko reda kod prijatelja, ljudi se bune,... Treba doci i sat vremena ranije i stati u red ako mislite dobiti broj. Ja sam dosla pola sata i ostala paf kada sam vidjela red. Na kraju smo dobili broj skroz naknap, pop... bi da ga jos nismo ni dobili.

Ani4
11.12.2010., 20:03
I da, ako imate vise djece svi moraju biti sa vama, inace ne daju broj... Mislim svasta...

blond lady
11.12.2010., 20:26
I da, ako imate vise djece svi moraju biti sa vama, inace ne daju broj... Mislim svasta...

mislim totalno bezveze, sad moram sutra ići sa h. u tu gužvaru

Padrone
11.12.2010., 22:40
Mi smo se samo okrenuli danas, nigdje nisu napisali da i djeca moraju biti prisutna tako su se zakuhali da su se svi počeli buniti i počeli šamarati sa tužbama CC1....koda je smak svijeta!!

ksenija_2
12.12.2010., 08:06
A čujte cure i dečki, vjerujem da vam ne bi bilo drago ni da je došlo par ljudi i prijavilo tonu djece koja tamo ne bi bila prisutna...od prijateljice jedne pa druge. Iako je činjenica da su trebali napisati da dijete mora biti tamo.
A za gužvu se moglo i pretpostaviti da će biti :ne zna:
Mi smo došli 30-40 minuta ranije i bili smo negdje u prvoj polovici onih koji su dobili broj.

Ani4
12.12.2010., 12:12
Da, slazem se da su trebali napisati da djeca trebaju biti prisutna i ranije objaviti ( web stranica, plakati, facebook) da se dijeli dnevno 50-60 brojeva. Neki, pa cak i ja koja sam zbilja cesto tamo, ne zagledavaju se svakodnevno u onaj papiric pokraj kucice da bi vidjeli najnovije obavjesti. Guzvu sam ocekivala, ali ne bas toliku. JA sam pukom srecom imala sve klince sa sobom, sigurno se ne bi vracala ponovo drugi dan. Htjela sam prijaviti i malu necakinju, ali nista...
MA nema veze, dobili smo broj, klinci su sretni i sada samo cekamo 18.12. i DM.

mandy
12.12.2010., 14:11
Jel išao itko na božićni vlak?
http://www.hina.hr/hina/web/article-ots.action?id=20091204:OTS-HC044746:1:hrv&c=ots
http://websrv2.hina.hr/hina/web/article-ots.action?id=20081125:OTS-HB252240:1:hrv&c=ots

Koja je točna info? U jednoj je karta sa poklonom 35 u drugoj 40 kn..

cuba libre
12.12.2010., 14:24
mandy, probaj naći noviju obavijest. Ovdje je jedna od 2008. a druga od 2009.

Evo našla sam za ovu godinu.
http://www.hznet.hr/ugodaj-bozica-u-tin-expressu

mandy
12.12.2010., 14:29
o baš sam smotana..vidjela današnji datum i nije mi bilo čudno :D :bonk:

danijela m.
13.12.2010., 16:21
Zbog nekulturnog ponašanja roditelja prilikom upisa djece za darivanje, ukinuto je isto. SRAMOTA!!! I sad zbog tih istih roditelja, čija će djeca ipak biti darivana, ostaloj djeci NIŠTA! Upravo mi inf. javio muž,jer je išao s djetetom na upis.

Kines
13.12.2010., 18:37
Zbog nekulturnog ponašanja roditelja prilikom upisa djece za darivanje, ukinuto je isto. SRAMOTA!!! I sad zbog tih istih roditelja, čija će djeca ipak biti darivana, ostaloj djeci NIŠTA! Upravo mi inf. javio muž,jer je išao s djetetom na upis.

Koje darivanje?Misliš li na Djeda Božićnjaka u CC1 ili...
Možeš li malo pojasniti?

Ani4
13.12.2010., 19:04

Ista sada?
Hoce li biti susret sa DM za ovu djecu koja su dobila pozivnice?

Mene je jako zacudili da si ljudi daju truda toliko svadati i naguravati oko poklona i slikanja sa DM...

mandy
13.12.2010., 19:56
ja preko frendice našla čovjeka koji radi kao djeda mraz i za 150 kn dođe u kuću..nas 4 ćemo biti, djelimo tih 150 kn na 4 dijela, a klinci će moći biti sa djedom nekih pol sata, slikat se, pričati..

Ani4
13.12.2010., 22:38
U zgradi do City centra one, tamo gdje je kuglana, otvorila se Haby igraonica na 1200 kvadrata. S obzirom da je ova u Konzumu katastrofa, meni je jako drago da imamo tako nesto u kvartu. Pogotovo sada kada dode ferje i ne idemo u vrtic. SAmo me zanima hoce li cijene biti paprene...

srecanajveca
14.12.2010., 07:13
Mi smo prošle nedjelje bili na predstavi s DM i ovaj put sam uistinu preoduševljena. Predstava je bila blagdanska, smirujuća, govori o tome kako je nastala pjesma Tiha noć, na kraju su se glumcima pridružila i djeca, pjevali su zajedno, djeca su dobila svjećice i s glumcima tako malo prošetala po "pozornici". Nakon toga došao je DM koji je bio super s djecom, malo s njima popričao. Predstavu je izvodio Svarog, a DM je bio Dubravko Sidor koji ima totalno cool glas za DM, a i njegov odnos s djecom je jako lijep. Mislim da je netko na forumu već i pisao da ga u tom kontekstu podsjeća na Mladena Kušeca. Djece nije bilo previše po mojoj prosudbi negdje između 20-30, prostor intiman... Vratiti ću se opet, usporedbe radi, na Kraš - koliko god to bio spektakl, po mom skromnom mišljenju, ovo je ipak puno primjerenije. Djeca, i veći i manji, bili su oduševljeni...čisti dokaz da i nešto lijepo i smirujuće također odgovara i djeci!

BobicaBo
14.12.2010., 07:30
U zgradi do City centra one, tamo gdje je kuglana, otvorila se Haby igraonica na 1200 kvadrata. S obzirom da je ova u Konzumu katastrofa, meni je jako drago da imamo tako nesto u kvartu. Pogotovo sada kada dode ferje i ne idemo u vrtic. SAmo me zanima hoce li cijene biti paprene...

sjećam se Habija kad su bili kod policije i nije bilo papreno - plaćala se dnevna ulaznica - u predvorju je bio kafić ( u koji se ide u šlapama ili navlakama ko za bolnicu) pa pulzalice za najmanje (kao Habi u WG) pa onda dalje ono za velike svaštanešto

nadam se da će i ovo biti isto tako!

BobicaBo
14.12.2010., 07:33
evo cijena za Haby

habyland (http://www.habyland.com/cjenik.html)

srecanajveca
14.12.2010., 07:47
Sorry ali meni je ovo ipak papreno. Može to biti cijena za cijelo jutro/popodne, ali realno ćete tamo ostati puno manje...Još kada imate više od jednog djeteta...too much za moj pojam. Jasno mi je da i njih košta prostor i uređenje, itd. da se sve to treba isplatiti i zaraditi, ali svejedno previše za mene. Mi radije za tu cijenu idemo na klizanje ili na sanjkanje :)

danijela m.
14.12.2010., 10:39
Koje darivanje?Misliš li na Djeda Božićnjaka u CC1 ili...
Možeš li malo pojasniti?

Da, odnosi se na CC1. Bila sam jučer ljuta zbog toga, pa sam zaboravila napisati.Ali, nema veza. Mi si kod kuće na svaki Badnjak organiziramo da je neko od muških DM, on dijeli poklone, svatko od nas mora otpjevati pjesmicu ako želi poklon, djeci je zabavno, nama veselo i tko šljivi CC1 Djeda mraza!!! Al da je bezobrazno- je!

ana.m
14.12.2010., 13:30

Rekla bih da su bezobrazni bili baš oni koji su izvisili. Jer sam ja dva dana stajala u redu skoro cijelo vrijeme i nisam primjetila da su bili bezobrazni oni koji su došli na red u nedjelju ili dobili broj u subotu. Ludili su i prijetili tužbama baš oni koji nisu dobili broj ili kojima je u nedjelju zaštitar u 13h zatvorio vrata pred nosom...
Ja sam došla u subotu s mlađom curom, za sina mi nisu dali broj, pa sam morala doći s njim u nedjelju jer kako 6-ogodišnjaku objasniti e seka je bila kod DM i dobila poklon a ti nisi...Nije mi bilo teško za svoje dijete tamo stajati.
I dobila termin jedan u 14h, drugi u 17:30, pa se nisam tamo bunila i izvodila bjesne gliste...Da mi nije drago, a šta sada...ali opet, to je jednom godišnje, neće mi biti teško za nnih tamo dolaziti dva puta.

BobicaBo
14.12.2010., 15:46
Sorry ali meni je ovo ipak papreno. Može to biti cijena za cijelo jutro/popodne, ali realno ćete tamo ostati puno manje...Još kada imate više od jednog djeteta...too much za moj pojam. Jasno mi je da i njih košta prostor i uređenje, itd. da se sve to treba isplatiti i zaraditi, ali svejedno previše za mene. Mi radije za tu cijenu idemo na klizanje ili na sanjkanje :)

kužim šta misliš!
ali ja npr imam djevojčicu od nepune dvije godine - nemam baš puno izbora što raditi ružnog kišnog, snježnog ili jako hladnog dana!?!
pa ću radije dati novac za igraonicu nek se ona izigra sat-dva nego da ju natežem za sobom po shopping centrima - i da nam to bude 'izlazak' ili 'šetnja' ?!?!?

sretna sam što moja djevojčica voli kazalište i raznorazne šušure, pa često idemo na predstave - ali to je sat vremena sjedenja za 70kn (dvije ulaznice u maloj sceni) ili 80kn (dvije ulaznice u Trešnji)

ksenija_2
14.12.2010., 17:27
Ista sada?
Hoce li biti susret sa DM za ovu djecu koja su dobila pozivnice?

Mene je jako zacudili da si ljudi daju truda toliko svadati i naguravati oko poklona i slikanja sa DM...

Djeci koja su dobila pozvinice dm će uručiti poklone. Ostatak poklona koji je bio predviđen za ovo bit će dan u dječji dom koliko se sjećam da sam pročitala danas.

Meni je nepojmljivo da je bilo takvih roditelja koji se guraju preko reda ili pak prijete tužbom. Mislim wtf :confused:

valneahana
14.12.2010., 17:47
Jel išao itko na božićni vlak?
http://www.hina.hr/hina/web/article-ots.action?id=20091204:OTS-HC044746:1:hrv&c=ots
http://websrv2.hina.hr/hina/web/article-ots.action?id=20081125:OTS-HB252240:1:hrv&c=ots

Koja je točna info? U jednoj je karta sa poklonom 35 u drugoj 40 kn..

mi nismo ali smo išli na božićni tramvaj i predobro je bilo,djed mraz pjeva ide od djeteta do djeteta i da mu mikrofon da i ono pjeva pa zna uvaliti i starcima da pjevaju:p,ljudi izvana mašu i djeca njima,dobiju poklončić(prošle godine čokoladno mlijeko,puding,par bombona,čokoladica,...)

vožnja ide od praške preko ilice do zapadnog onda po jukićevoj preko savske pa na zrinjevac i nazad u prašku ulicu ,ove godine je cijena 25 kn i mi ćemo opet ići:cerek:

ksenija_2
14.12.2010., 17:51
mi nismo ali smo išli na božićni tramvaj i predobro je bilo,djed mraz pjeva ide od djeteta do djeteta i da mu mikrofon da i ono pjeva pa zna uvaliti i starcima da pjevaju:p,ljudi izvana mašu i djeca njima,dobiju poklončić(prošle godine čokoladno mlijeko,puding,par bombona,čokoladica,...)

vožnja ide od praške preko ilice do zapadnog onda po jukićevoj preko savske pa na zrinjevac i nazad u prašku ulicu ,ove godine je cijena 25 kn i mi ćemo opet ići:cerek:

Daj mi reci, jel i roditelj plaća kartu ako ide s djetetom?

Veky39
14.12.2010., 17:55

da li se mogu telefonom rezervirati karte jer mi nismo iz Zagreba?

pa zato pitam!

valneahana
14.12.2010., 17:59
da li se mogu telefonom rezervirati karte jer mi nismo iz Zagreba?

pa zato pitam!

piše da mogu ,evo linka,na njemu sve piše

http://www.zgh.hr/default.aspx?id=441

Veky39
14.12.2010., 18:01
hvala ti!:cerek:

Padrone
14.12.2010., 18:12
Prestrašno, ne vjerujem....pa zar to CC1 radi prvi put=??????
Ne kužim ih, krivo smišljeno i realizirano samo ću to reći.

pljucpljuc
14.12.2010., 19:05
Obavještavam o predavanju koje se dogodilo, jer mi je biloo baš dobro, pa ga preporučam...radi se zvalo "Masaža za dojenčad" , održano je danas u 17h u ri gradskoj vječnici...pa koga zanima nek si gugla gdje će još bit održano, ja sam nažalost preumorna trenutno čak i za guglanje

(u biti nije za djecu, ali je za djecu...pa sam stavila tu, činilo mi se najprimjerenije)

Jelky
15.12.2010., 21:26
nije fer... dobre stvari su sve u ZG-u ---- šmrc.... evo vam još.. http://www.turbolimac.com/Pages/hr-HR/vijesti/PID-%7Be7a19b8a-49f5-427a-87e8-11eff0e8b32f%7D/Default.aspx

Svim svojim vjernim kupcima pripremili smo veeeliki tulum u Magmi, Slavonska avenija 52, Žitnjak, u nedjelju, 19.12.10. od 11h! Super zabava zagarantirana je svim limačima koncertom Zagrebačkih mališana! Uz njihove uvijek divne i prepoznatljive melodije, iznenađenje dolazi u obliku prvog predstavljanja Turbo limač pjesme stvorene u čast 20.obljetnice Turbo limača.

Limači će se moći družiti i sa svojim omiljenim likovima iz animiranih filmova – na rođendanskom tulumu domaćica će biti Dora, a društvo će joj praviti i Jagodica Bobica, Pocoyo te Budi moj medo!

U igraonici mališane i one malo veće očekuju najpopularnije društvene igre svijeta, a za najmanje tu je nezaobilazni Play-Doh svijet mašte. Limače očekuju i mali darovi pažnje...

Turbo limač poziva sve da naš 20.rođendan s nama proslave!

Vidimo se u nedjelju, 19.12. u Magmi na Žitnjaku, od 11h!

--- blago vam se :(

MalaLola
18.12.2010., 12:48
Aj mi pliz dajte ideju di da odvedem starijeg, a možda da možemo i s malim, da vidi djeda mraza, i ako je moguće da dobije poklon (platimo mi nije bed). Može bit i predstava, dapače. Ići ćemo na tramvaj, al bi i negdje na zatvoreno.

srecanajveca
18.12.2010., 14:08
Pisali smo o tome, ja sam konkretno bila na predstavi gdej idem inače i bilo nam je prekrasno www.tantan-kutak.com . Doduše karte smo bili uzeli dosta ranije jer znam da je broj djece bio ograničen na 25...no tko zna čak su ti veće šanse da sad ima mjesta ako netko slučajno nije preuzeo karte ili se neko dijete razbolilo ili, ili...

enigmatic
18.12.2010., 15:14
Aj mi pliz dajte ideju di da odvedem starijeg, a možda da možemo i s malim, da vidi djeda mraza, i ako je moguće da dobije poklon (platimo mi nije bed). Može bit i predstava, dapače. Ići ćemo na tramvaj, al bi i negdje na zatvoreno.

ne znam kako je jer nisam bila ali pogledaj ovo (http://www.zv.hr/?id=652).

Velandra
18.12.2010., 15:54
mi bile na velesajmu i dojmovi baš nisu nešto :(

ako tražite djeda mraza za slikanje, ima u areni centru i sam doniraš koliko hoćeš za sliku, ide u dobrotvorne svrhe

Ani4
18.12.2010., 19:57
U CC1 se isto moze slikati sa Dm, odmah ti i naprave sliku. ZA poklon dobiju Bananka.

Moji su danas bili tamo za susretu sa DM, za koji smo se pribiljezili prije fajta. Klincima se svidjelo, a i pokloni su ok. Mala je jedva vukla svoju vrecu.

the redCat
22.12.2010., 14:17
Stiglo mi na mail :)

Dragi naši, Pozivamo Vas i Vašu obitelj da nam se pridružite 23.12. u 18 sati u Tvornici Kulture na Froddo božićnom tulumu za klince! Osim Jacquesa zabavljati će vas i specijalni gosti: Tihomir Bendelja, Klinci s ribnjaka, Djed Mraz i gosti iznenađenja.

Ulaznice u pretprodaji možete kupiti a blagajni Tvornice kulture (radnim danom od 9 do 20 sati) i u Froddo shopovima (West Gate, Maksimiraska 25 i Ilica 65.
Ulaznice za Froddo tulum zonu koštaju 70 kuna a za VIP fan zonu 150 kuna. Uz Vip ulaznicu, na poklon dobijete i CD Jacquesa Houdeka i fotografiranje

altermama
03.01.2011., 17:37
Škola nošenja beba u alternativnim nosiljkama

AlterMama i Gradska knjižnica Rijeka vas pozivaju na I. besplatnu školu nošenja beba u alternativnim nosiljkama. Škola će se održati 24. siječnja 2011. godine u prostorijama Dječjeg odjela Stribor na adresi Trg 128. brigade Hrvatske vojske 6 u 18h. Pozvani ste svi vi, mame, tate, bake, djedovi, koji doma imate neku od nosiljki (sling, tkana marama, elastična marama, pouch, mei tai, struktuirane nosiljke, mei hip, …), a nije vam baš jasno što s njima raditi. Pozvani ste i ako nemate nosiljke, a zanimaju vas, jer smo osigurali znatan broj različitih testnih nosiljki. Dobrodošle ste i vi trudnice, kao i svi koji jednostavno volite nositi svoju djecu.

Za školu su potrebne prijave, tako da nam se javite na telefon 099 539 55 22 ili e-adresu altermama@gmail.com sa svojim imenom i prezimenom, kontakt-telefonom, bebinom dobi i podacima o tome koju nosiljku želite naučiti nositi u školi. Broj polaznika/ca je ograničen, stoga požurite, pa se vidimo 24.01.2011 u Striboru.

Veselimo se druženju!

maza1
22.03.2011., 13:25
besplatna predstava CRVENKAPICA za klince u Dječjem kazalištu Dubrava, subota 26.03. u 17 sati

http://www.klinfo.hr/detaljnije/hr/dramski-studio-djecjeg-kazalipta-dubrava-prikazuje--1-krug/1/6989/1/

ksenija_2
22.03.2011., 18:08
Tik tik koncert za bebe i predškolce, 25.3., Zagreb, knjižnica Knežija

http://www.kgz.hr/default.aspx?id=2708

ksenija_2
22.03.2011., 18:10
Znakovni jezik za bebe, sutra, 23.3., knjižnica Prečko, 18h:

http://www.kgz.hr/default.aspx?id=2643

ksenija_2
22.03.2011., 18:13
Sutra u 10h u Glavnoj gradskoj knjižnici u Zagrebu, animirani ruski film za djecu:

http://www.kgz.hr/default.aspx?id=2707

Plavooka Sanja
22.03.2011., 19:07
GRADSKA KNJIŽNICA MARKA MARULIĆA - SPLIT

Pričaonica i igraonica za bebe i predškolce

Središnja knjižnica, Odjel za djecu i mlade, Ulica slobode 2
Tel: 021/685 020

Čitajući i igrajući se s Vašom djecom od njihove najranije dobi, gradimo i potičemo ljubav prema knjizi i čitanju.

Termini održavanja:
Bebe - utorkom u 09:00
Predškolci - četvrtkom od 17:00 do 17:45

Bajkaonica

Središnja knjižnica, Odjel za djecu i mlade, Ulica slobode 2
Tel: 021/685 020

Uronite u čudesan svijet bajki slušajući bajke i priče.
Termin održavanja:
Svakog drugog četrvtka u 17:00

Voditeljice:
Andrijana Vicković, glumica HNK Split
Marica Grgurinović, redateljica

ksenija_2
24.03.2011., 11:34
Možda i nije prava tema, ali nije na odmet ako nekoga interesira:

programi ljetovanja za predškolce i školarce preko pou zg:
http://www.pou.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=296&Itemid=212

lana74
31.03.2011., 13:44
Sutra će biti zanimljivo u GK Marko Marulić u Splitu......

http://www.gkmm.hr/index.htm

mamaodzanata
31.03.2011., 20:15
Kreativne radionice za djecu http://www.tantan-kutak.com/kreativne-radionice.html

maza1
05.04.2011., 13:42
kazalište trešnja ima besplatnu predstavu Mirakul za malene u petak u 19 sati. karte treba podignuti na blagajni

http://www.klinfo.hr/detaljnije/hr/recesija-a-la-tresnja-besplatna-predstava-mirakul-za-malene/1/7072/1/

maza1
08.04.2011., 12:12
ovaj vikend u kazalištu Trešnja za sve predstave ulaznice s 50 % popusta, tj. ulaznica je 20 umjesto skupih 40 kn

ashley
08.04.2011., 16:56
U Osijeku (eto nesto kod nas :s ). Istina, je soping centar, ali cini se zanimljivo:

‎09.04. 2011. Portanova kao iz bajke
U centru će biti postavljena 4 šatora u kojima se čitaju bajke iz velikih knjiga:
1. šator zemlje bajki - dobra vila čita priče
2. gusarski šator - kapetan Kuka poziva djecu, a priče im čita njegov asistent
3. indijanski šator - Indijanac poziva djecu, a priče im čita stari vrač
4. šator sveta životinja, jež poziva djecu, a zeko čita priče

robert22
09.04.2011., 08:39
ako netko danas slučajno svrati na "lego svijet budućnosti u
Arena centru" nek napiše svoje dojmove, mi bi otišli sutra,
pa bi voljeli znati kak to izgleda :mig:

sara77777
11.04.2011., 11:47
SPALADIUM ARENA će od 15/04/2011 do 23/04/2011 biti domaćin najveće izložbe dviju najvoljenijih igračaka na svijetu - BARBIE LUTKE I LEGO KOCKE!!!

Cijena ulaznica je samo 30 kuna, a posjetitelji će imati prigodu vidjeti kako su izgledale njihove omiljene igračke prije pedeset godina. Izložba je prvi puta prikazana 2004. godine u Munhenu i od tada je obišla zemaljsku kuglu, a evo u travnju u dane prije praznika djeca će moći uživati u "druženju" s najomiljenijim igračkama. I ne samo djeca!!!

Ova izložba je udružila Barbie lutku i Lego kocku i nezaboravna je zabava za cijelu obitelj!!!

Barbica je stara 50 godina ali je i dalje najprodavanija igračka na svijetu, dok Lego kocke imaju 2400 oblika koji se mogu međusobno spajati. Ovo je jedinstvena prigoda da se upoznate sa svijetom Barbie lutke i Lego kocaka!

mi idemo:s

maza1
12.04.2011., 13:20
možete kupiti ulaznicu s 50% popusta za predstavu Mala zelena gusjenica u Tvornici lutaka u jurišićevoj, zagreb
redovna cijena 25 kn, s popustom 12.5 kn, stvarno povoljno.
predstava je za male klince 3,4 god.nadalje.

http://www.uhvatival.hr/ponuda/234/o

mamaodzanata
14.04.2011., 13:56
Nešto prigodno za Uskrs, kreativne radionice na stiropornim jajima -salvetna tehnika http://tantan-kutak.com/

maza1
11.05.2011., 09:55
OGULINSKI FESTIVAL BAJKE 10-12.06.2011

PROGRAM:

Petak 10. lipnja – Dan prirode
izvođač naziv predstave scena
10:00 Otvaranje Dječji zbor Klinci Ogulinci Regoč
Drumtidam
Artistika
prof. Baltazar
Ogulinske mažoretkinje
11:00 predstava ul. Kazalište LET Plesna haljina žutog maslačka Regoč
11:00 radionica keramike Čarobnjak iz JA Regoč
11:00 radionica modnih detalja Iva Magdić Modna bajka Regoč
11:30 rođendanska torta Udruga kuhara Karlovačke županije ispred scene Regoč
12:00 Radio igra Dramski program Hrvatskog radija Kako je Potjeh tražio istinu Regoč
13:00 veseli kaunsko-žonglerski show Artistika Veseli svijet Mr. Kovalski Potjeh
13:40 prezentacija slikovnica prof. Baltazar prof Baltazar Prof Baltazar i njegov čarobni kabinet Regoč
14:00 pripovijedanje Udruga Pusti priču Potraži ulaznicu za bajku Regoč
15:00 radionica filcanja vune Udruga Ruta Ovčarice i ovčje ludorije Potjeh
15:00 predstava Produkcija Z Eko Keko Kosjenka
16:00 Radio igra HRT Kralj Kosobrad Regoč
16:30 radionica mažoret plesa Ogulinske mažoretkinje Potjeh
17:00 Slastfest Udruga kuhara Karlovačke županije Šareni pladanj Neva Nevičica
18:00 predstava Produkcija Z Eko Keko (na englsekom jeziku) Kosjenka
18:30 prestavljanje knjige Bajke za maće i 'ne zericu veće Katedra Čakavskog sabora pokrajine Gacke Regoč
19:00 predstava Vilibald i jednooki div Dječje kazalište Ivana Brlić - Mažuranić Regoč
20:00 predstava ul. Kazalište LET Ježeva kućica Potjeh
20:30 Rasli smo sa OGFB-om projekcija fotografija 1-5. OGFB-a ispre scene Stribor
21:00 koncert D Elvis Rock n roll bajka Stribor

Subota 11. lipnja – Dan društva

Karlek i povorka Vesela festivalska povorka ulicama grada od željzničkog kolodvora do scene Regoč
09:30 otvorenje izložbe malih životinja Udruga uzgajivača malih životinja Ogulinac Regoč
10:00 predstava ul. Kazalište LET Tko je Videku napravio novu košulju Regoč
10:00 radionica keramike Čarobnjak iz JA Regoč
10:00 radionica modnih detalja Iva Magdić Modna bajka Regoč
11:00 biciklijada BK Babaroge, Moj bicikl i Moto klub vještice Ciklobajka Regoč
11:00 radionica filcanja, suvenira Udruga Ruta Ovčje ludorije Potjeh
11:00 Radio igra HRT Bajka o trgovcu Navu Regoč
11:35 predstavljanje knjige Mladen Kušec Potjeh
12:00 balet ZPA Zadar Pepeljuga Kosjenka
13:00 kviz prof. Baltazar Kviz znanja o bajkama Regoč
14:00 predstava Kristalna kocka vedrine Čarobni cvijet Kosjenka
15:00 predstava Kazalište Novi život Balada o pingvinu Regoč
16:00 pripovjedanje Jasna Held Regoč
17:00 predstava Tvornica lutaka Blago Kosjenka
18:00 Radio igra HRT Činderlina Regoč
19:00 Pripovjedno kazalište Baba Jaga Potjeh
20:00 predstava Prva osnovna škola Ogulin Mali princ Kosjenka
20:40 projekcija najdoživljaj foto akcija ispred scene Stribor
20:45 predstava ul. Kazalište LET Pinikio Potjeh
21:00 koncert Viktorija Novosel Supertalentirano Stribor

Nedelja 12. lipnja

10:00 predstava Kazališna skupina Jaglac DND Ogulin Ružno pače Kosjenka
10:00 radionica keramike Čarobnjak iz JA Regoč
10:00 radionica modnih detalja Iva Magdić Modna bajka Regoč
11:00 pripovjedno kazalište Baba Jaga Regoč
12:00 pripovijedanje Jasna Held Regoč
13:00 predstava OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Kraljevna na zrnu graška Kosjenka
14:00 predstava Centar za odgoj i obrazovanje Karlovac Šuma striborova Potjeh
15:00 promenada Iva i klinci Potjeh
16:00 predstava Svarog Harfistica i Avionko Regoč
17:00 Zatvaranje/pripovjedanje Jasna Held Regoč

svaki dan dodatni sadržaj uz naplatu ulaznica: veselo festivalsko putovanje festivalski vlakić
make up šator Družina čarobnog dodira

posebna akcija: Foto akcija Najbolje na Festivalu

maza1
11.05.2011., 11:45
12.05.2011. BESPLATNA PREDSTAVA U KNJIŽNICI U ZAPREŠIĆU-treba nazvati da li još ima mjesta, jer se karta trebala podignuti.

Plesna haljina žutog maslačka - predstava Kazališta lutaka Mali cvrčak
Lokacija: Dječji odjel Gradske knjižnice Ante Kovačića, Zaprešić, Trg žrtava fašizma 6, tel. 3310-290
Datum: 12.05.2011.
Vrijeme: 18.30
Za dob: 3+
- Mali neugledni maslačak neizmjerno je nesretan jer nema haljinu za veliki događaj, raskošni ples cvijeća. U ostvarenju njegove želje nesebično mu pomažu živahni, požrtvovni kukci kojima je važno da svi u njihovoj okolini budu sretni.
Pomaganjem i uvažavanjem malenog maslačka kukci uspiju potaknuti zlog i opsanog pauka da svojim čarobnim umijećem isplete malom maslačku najljepšu paučinastu haljinicu. Maslačak u toj čaroliji postaje sretan što mu se ostavrio njegov životni san. Priča ukazuje djeci i odraslima na ljepotu malih stvari, prirode i života koji vrije oko nas, na odnos čovjeka s prirodom te ističe snagu empatije prema svima koji trebaju našu pomoć.

Twinmama
11.05.2011., 13:00
14.5. 2011. u ZABOKU je izložba pokretnih dinosaura u prirodnoj veličini
izložba je samo jedan dio dana - mislim prijepodne (plizz proguglajte nekak) do 13 ili 15h

mandy
11.05.2011., 13:51
mazo :s :s
već 2 godine propustila jer se sjetim prekasno pogledat kad je. Već stavila u podsjetnik :cheer:

mandy
11.05.2011., 13:53
Za one koji vole viteze (http://www.klinfo.hr/detaljnije/hr/medunarodni-viteski-turnir-sveta-helena--spektakl-ozivljene-povijesti/7/7169/1/)
Sv. Helena 21 - 22.05.2011.

eruditio
25.05.2011., 15:52
Kopiram sa fejsa

Roses Fashion Outlet
MINI MODNA REVIJA/TRŽNICA IGRAČAKA - Ovu subotu (28.05.) i nedjelju (29.05.) dođite u Roses podržati male manekene i manekenke! U subotu od 18 sati imamo casting, pjevat će nam 'Cvrkutići' i kušat ćemo Kidslandovu rođendansku tortu, a u nedjelju u 17 sati pred restoranom Maxxx počinje MINI modna revija na kojoj će mališani predstaviti... ponudu odjeće Rosesovih dućana. Izabrat ćemo i Najmanekenku i Najmanekena! Osim toga, tijekom vikenda od 16 do 20 sati traje i Rosesova TRŽNICA IGRAČAKA – donesite igračke koje su vaša djeca prerasla, razmjenjujte ih ili darujte. Sve mališane očekuje slatki paketić!

ksenija_2
26.05.2011., 19:49
Ako već netko nije stavio:

besplatne Pčelica matineje u kinu Europa u Zagrebu subotom / nedjeljom (http://www.kinoeuropa.hr/index.php?page=fpfull&nid=17242&lang=hr).

arorua
26.05.2011., 19:57
4. Mama i beba Učka maraton

http://www.parentium.com/prva.asp?clanak=29579

sandra i marko
26.05.2011., 23:20
Dragi naš Kaj
http://www.tulumarka.com/blog/60779/dragi-nas-kaj-201129svibanjjezero-oresje-sveta-ned

Neroslava
08.06.2011., 00:12
Vidim da je već netko stavio program par postova iznad, ja samo podsjećam da se 10. 6. bliži :cerek: pa da isplanirate na vrijeme :)
Bili smo prošle godine s malim, uživali. Jedva čekamo vikend!!

o ovogodišnjem festivalu (http://www.ogfb.hr/web/flash/ogfb.html)

OGFB na fejsu (http://www.facebook.com/group.php?gid=46790254260)

ksenija_2
08.06.2011., 07:04
Besplatno prikazivanje dugometražnih crtića na otvorenom u Zagrebu, 8.-12.6.

http://hr-hr.facebook.com/pages/SCREEN-on-the-GREEN/166732173380643
http://www.moj-film.hr/novosti/pregled/filmovi-i-glumci/screen-on-the-green-u-zagrebu-i-splitu/

ksenija_2
08.06.2011., 17:02
Vidim na original stranici (http://www.screen.com.hr/naslovna.html)da će prikazivanja crtića biti i u Splitu i to 22.-26.6.

eruditio
09.06.2011., 18:22
http://www.e-beba.com/e-beba-preporuca/kazaliste-tvornica-lutaka/788-besplatne-predstave-u-vie-hrvatskih-gradova.html Besplatne predstave u više hrvatskih gradova

Enid
11.06.2011., 18:58
Da li netko zna kada je bal princeza u Maksimiru?

babysittingnatalija
06.07.2011., 09:32
Jedinstvena i kreativna izložba fotografija humanitarnog karaktera pod nazivom Vile i vilenjaci održat će se 7. srpnja - SUTRA u 20.00 sati u Domu hrvatskih likovnih umjetnika (poznat kao Džamija) Trg žrtava fašizma bb u Zagrebu!

Izložba će biti otvorena do 10.7.2011.g.

Ulaz je slobodan.

Izložbu organizira fotografkinja Iva Lulići Udruga Artus u suradnji sa štićenicima Doma za djecu Vladimir Nazor iz Karlovca i galerijom ZILIK.

Humanitarna akcija „Vile i vilenjaci“ pokrenuta je s ciljem rada s štićenicima Doma za djecu Vladimir Nazor kroz umjetničke (fotografske) radionice i edukativne radionice, te druženja s djecom na izletima diljem Hrvatske.

Na ovom linku nalazi se i fotogalerija: http://www.cosmetic.com.hr/index.php?op ... Itemid=264

http://www.akademija-art.hr/fotografija ... njaci.html

Na ovoj stranici možete čitati o Udruzi: http://artusudruga.hr/index.html

Izložbu preporučam, mi smo bili u Karlovcu i sada idemo u Zagreb...

Vidimo se!

babysittingnatalija
08.07.2011., 14:39
Danas je izložba otvorena od 11 do 18h,

subota i nedjelja 10-14h

roža
29.07.2011., 23:18
http://jaska.info/novosti_detalji.aspx?IDClanka=2277&vezano=

Naši najmlađi, osim mogućnosti sudjelovanja u dječjoj olimpijadi moći će uživati u klackanju, ljuljanju, jahanju i „ringišpilu“

toka13
19.08.2011., 14:26
da se i ja priključim fanovima miffy...i ja sam malcu kupila sve one miffy crtiće kad nije imo ni 5 mjeseci, slikovnice kupujemo i upotpunjavamo kolekciju :) i malac ju je stvarno zavolio.
ja sam gledala mjuzikl u trešnji prije 3 god sa klincima iz vrtića i sad bi odvela malog jer je mene naprosto oduševila. e sad, to je predstava za 3 +, mi će mo tek dvije u 10 mjesecu. ali on je verbalno, komunikacijski, i po koncentraciji malo iznad vršnjaka...i mislim da bi ju mogo bez problema pratiti. i ja bi ga tak rado odvela, kaj vi mislite?

*Lilly*
19.08.2011., 15:31
kad uopće na jesen počinje igrati Miffy opet? Ja maloprije gledala na njihovim stranicama, pa ne piše ništa. Ponadala sam se da već sad ima, ali naravno da nema.

toka13
19.08.2011., 16:10
i ja sam gledala, pa ništa. valjda bi u 9 mjesecu trebalo počet

renny
20.08.2011., 00:00
Miffy predstavu u Tresnji toooplooo preporucam! Bila je to prva predstava u kazalistu na koje sam vodila svoje starije klince. Imali su tada oko 2 i pol god. Sada jedva cekam jesen da vodim i ovog najmladjeg. Isto ce tada imati 2 i pol god i obozava muziku, pjevanje i plesanje a Miffy predstava je puna toga!

larazg
21.08.2011., 13:53
Štrumpfovi u 2 D verziji (Branimir centar)..
ma fantastično :top:
zadnji sam ih put gledala u svom djetinjstvu :top:

ksenija_2
21.08.2011., 14:03
Dječje predstave tijekom Špancirfesta u Varaždinu. (http://www.spancirfest.com/hr/program/djeje-predstave-pri-parku)

malibebach
29.08.2011., 13:28
XI. zagrebački aeromiting na aerodromu Lučko
PROGRAM AEROMITINGA (http://www.aeroklub-zagreb.hr/web/hr/component/content/article/39/72-xi-zagrebaki-aeromiting-program.html)
Posebno zanimljivo dečkićima koji će se sigurno htjeti slikati kraj svakog aviončeka i isprobati simulirani let. A koja će tek radost biti kad iskoče padobranci iz aviona i počnu se spuštati među okupljene. :cerek:

http://www.roditelji.hr/root/1249-svi-na-aeromiting.html :top:

Mame i tate, sve informacije još možete naći na službenoj FB stranici aeromitinga na: http://facebook.com/ZGaeromiting

Josipal
02.09.2011., 12:53
u maloj sceni: ulaz 10 kn
Cijeli vikend nesto i za malene i za velike :)

Lea1805
14.09.2011., 10:48
Da li je netko gledao Snjeguljicu u kazalištu lutaka? Dojmovi? Da li je glasna, mračna? Gledali smo ju u Trešnji i bila je prestrašna, pa me zanima kakva je ova

http://www.zkl.hr/_repertoar/opsirnije/snjeguljica/snjeguljica.html

mandy
15.09.2011., 08:41
01.10.20011. Dani otvorenih vrata Vatrogasne postaje u Savskoj ulici br. 1 od 9-15 sati

Kuzerica
15.09.2011., 11:34
Kvarnerić", festival dječjeg stvaralaštva na kojem djeca pjevaju skladbe primjerene svom uzrastu, trajat će već tradicionalno dva dana - 16. rujna u Rijeci u Sportskoj dvorani Zamet, i 17. rujna u Kastvu na Crekvine s početkom u 19.30 sati.
Skladbe koje se izvode na "Kvarneriću" nastaju u glazbeno-literarnim radionicama, pišu ih sami učenici ili uz pomoć svojih nastavnika-mentora. Na "Kvarneriću" nema suza jer su svi nagrađeni stručnim nagradama ili nagradama sponzora

Mi idemo jer smo dobili karte. :D za predskolsku djecu ne treba karta.

bloop
16.09.2011., 06:28
01.10.20011. Dani otvorenih vrata Vatrogasne postaje u Savskoj ulici br. 1 od 9-15 sati

Super mi je to. Klincima fakat zanimljivo.

thinkica
16.09.2011., 12:21
Cirkus u Velikoj Gorici na parkingu kraj Radnika... Samo sam prošla onuda, tako da ne znam detaljne info... Ali koga zanima već će nekako saznati ;)

babysittingnatalija
19.09.2011., 14:42
U utorak u 16 h će biti otvorena izložba Vila i vilenjaka Artusa u Gradskom poglavarstvu Grada Zagreba
( Trg Stjepana Radića 1) i bit će otvorena do 8.10.2011.

Više o Udruzi Artus: http://artusudruga.hr/index.html

teta mina
19.09.2011., 19:44
roda
https://docs.google.com/viewer?a=v&pid=explorer&chrome=true&srcid=1fSwvW3oWFKy71ttJ1CApbsw0U6d0jFCcrDdOoVyQ8Ve gfawCZi5gfjfPQ6zb&hl=en

zmotana zebra
21.09.2011., 12:33
24.09.2011. održati u Maloj dvorani Doma sportova. Sav prihod koncerta namijenjen je onkologiji Dječje bolnice u Klaićevoj.Cilj akcije nije samo sakupiti novac nego naučiti djecu da surađuju i pomažu drugima. Cijena ulaznice je 40kn a bit će distribuirane po osnovnim školama i dva dana prije koncerta na blagajni Doma sportova.

U goste nam dolazi dječji zbor «Zlatno Slavejče» iz Skopja koji ima 40 godišnju tradiciju i iz kojeg su potekli mnogi današnji afirmirani glazbenici Makedonije.
Svojim nastupima obišli su veći dio svijeta.
Uz male putnike nastupit će i dječji zborovi iz Zagreba.
Program vodi mlada glumica Iskra Jirsak.

http://i1213.photobucket.com/albums/cc465/zmotanazebra/spectrum_mali-BB.jpg

Cowgirl in the sand
21.09.2011., 14:28
Centar za mladež Zaprešić upućuje poziv budućim roditeljima, mladim roditeljima, trudnicama i dojiljama, da se uključe u Edukativno-konzultativne radionice projekta "Naučimo roditelje".

Teme koje će biti aktualne:

1. Trudnoća
2. Porod
3. Babinje
4. Uloga oca
5. O novorođenčetu stručno i praktično
6. Sve o dojenju
7. Neurodermitis i druge kožne promjene
8. Prehrana majke (trudnoća i babinje) i djeteta (novorođenčeta i dojenčeta)

Edukacije financira Ministarstvo obitelji, branitelja i međugeneracijske solidarnosti te su one za korisnike besplatne.

Prijave na radionice najkasnije do 01.10.2011. na broj telefona 01/3311-711, ili na e-mail: centar.za.mladez.zapresic@zg.t-com.hr (navesti ime, prezime i broj telefona).

Mjesto održavanja Centar za mladež Zaprešić, Matije Gupca 4, Zaprešić.
http://www.czmz.hr/

mariana3
21.09.2011., 14:38
Mala informacija:

Varaždin, Zagreb, Slavonski Brod i Rab domaćini su ovogodišnje Noći istraživača 2011., manifestacije koju po drugi puta u Hrvatskoj organizira Hrvatska udruga za promicanje i zaštitu geološke baštine ProGEO-Hrvatska!

Noć istraživača (Researchers' Night) je Europska inicijativa i odvija se kroz 7. Okvirni program (FP-7), Marie Curie posebne akcije - program Ljudi.

Program je bogat - radionice, prezentacije, izložbe... za sve dobne skupine, kroz cijeli petak, 23.9. (na Rabu i 24.9.!), za svakog ponešto.

Radionice su uglavnom primjerene za osmoškolce na dalje!

Dođite, upoznajte istraživače, saznajte tko su i čime se bave!

Na sva događanja ulaz je slobodan i besplatan!

http://www.progeo-croatia.hr/researchersnight/index.php

Dobrodošli! :)

mirelkok
22.09.2011., 07:06
U subotu u Kazalištu lutaka ima predstava "Komadić" za samo 12,5kn, preko Uhvati val (http://www.uhvatival.hr/ponuda/430/o) , ali je plaćanje samo karticama, jer je predstava za 2 dana. raspoloživo samo 70 karata, možete kupiti neograničen broj, koliko vam treba... mislim da je to dobra prilika za malo provoda u gradu, a kažu da će biti krasan vikend...:cerek:

Enid
25.09.2011., 09:02
Mame iz Zagreba, jeste vodile djecu u cirkus? Mislim na Monte Carlo na Velesajmu, čitam da nema životinja i to me zbilja razočaralo.
Cijena zbilja nije sitnica pa me zanima da li se isplati ići.

Lea1805
25.09.2011., 15:39
Mame iz Zagreba, jeste vodile djecu u cirkus? Mislim na Monte Carlo na Velesajmu, čitam da nema životinja i to me zbilja razočaralo.
Cijena zbilja nije sitnica pa me zanima da li se isplati ići.

Ne isplati se, nezanimljivo....dobila sam pozivnice pa smo otišli. Nema životinja iz razloga jer su već par godina zabranjeni cirkusi sa životinja.
Uglavnom, ljudi izvode trikove, ali ništa specijalno, mali šator,glasna muzika,možeš se slikati sa zecom za 50 ili 100kn :rolleyes:

maza1
25.09.2011., 20:54
Pčelica matineje u kinu Europa
svaku subotu BESPLATNI crtići u 11 i 12 sati
mi bili u subotu na profesoru Baltazaru i baš je bilo super

http://www.kinoeuropa.hr/index.php?page=fpfull&nid=17242&lang=hr

Enid
25.09.2011., 21:09
Ne isplati se, nezanimljivo....dobila sam pozivnice pa smo otišli. Nema životinja iz razloga jer su već par godina zabranjeni cirkusi sa životinja.
Uglavnom, ljudi izvode trikove, ali ništa specijalno, mali šator,glasna muzika,možeš se slikati sa zecom za 50 ili 100kn :rolleyes:

Eh, zakasnila si...ipak smo otišli. Da, nedojmljivo,mlako...ono, fora ali ništa vrijedno 80-100kn :rolleyes:.
I da, totalno sam bijesna na fotografa terorista, poslika djecu, dovede to pred gotov čin i onda te maltene izvrijeđa ako nećeš sliku, a sliku naplaćuje 50 kn :eek:

crna macka
26.09.2011., 11:28
Program namijenjen mamama i bebama kako bi podržao njihov zajednički ples koji ponekad nalikuje bečkom valceru, a ponekad je pravi rock’n roll. Cilj je osnažiti mame, potaknuti kreativnost i maštu, poboljšati kontakt s bebom i privrženost kroz ritam, glazbu, ples, igru i likovnost. Naglasak je na onome što mama i beba kreiraju zajedno i kako se pri tom osjećaju.

http://img692.imageshack.us/img692/2418/kolaz4060811sjeneweb3mi.jpg

Početak programa: 27.9.2011.

Vrijeme:

utorak 9h – 10h (3 do 6 mj)
utorak 10.30 – 11.30 (6 do 12 mj)

Cijena: 200kn mjesečno, prvi dolazak besplatan

Ostale informacije ovdje (http://www.movementherapy5r.com.hr/program/novo-krug-mama-i-beba/).

maza1
29.09.2011., 10:33
BESPLATNA Lutkarska predstava "Žabac i stranac" u knjižnici u Zaprešiću

Lokacija: Gradska knjižnica Ante Kovačića, Trg žrtava fašizma 6, tel: 3310-290
Datum: 29.09.2011.
Vrijeme: 18:00 sati
Za dob: 3+

Predstava je nastala prema slikovnici Maxa Velthuijsa, problemskoj slikovnici za poticanje i razvijanje tolerancije i uvažavanja različitosti, razvoj demokracije, međusobne suradnje i prijateljstva.
Predstavu u Knjižnici izvodi lutkarsko kazalište "Mali cvrčak".

maza1
29.09.2011., 10:36
Jel tko gledao prošle godine Bajku na ledu u domu sportova?
ove godine je bajka Alisa u zemlji čudesa.
Da li je to interesantno klincima od 3 godine?
jel zna tko koliko traje?

Bajka na ledu "Alisa u zemlji čudesa"
Lokacija: Ledena dvorana Doma sportova, Trg Krešimira Ćosića 11,
Datum: 29.11.2011. - 30.11.2011.
Vrijeme: 29.11.2011 u 10h, 15h, 18h; 30.11.2011 u 10h i 13h
Cijena ulaznice: 30 kn
Za dob: predškolci, osnovnoškolci
1 0 Klizački klub Medo priprema novi ledeni spektakl za djecu i odrasle. Jedna od najljepših bajki za djecu i odrasle Alisa u zemlji čudesa gostuje 29. studenog i 30. studenog 2011 u Ledenoj dvorani zagrebačkog Doma sportova. Mjeseci napornih priprema mladih klizača Klizačkog kluba Medo u zimskim će nas danima odvesti daleko u čaroban svijet djevojčice Alise.
Baletnom glazbom, raskošnom rasvjetom, scenografijom i kostimima odvest će zagrebačke školarce i mališane u šarenu zemlju u kojoj je baš sve moguće i u kojoj čudesna igra traje cijele dane. Pregršt zabave, spektakularne vještine klizača i klizačica koji sve plesove izvode s nevjerojatnom hrabrošću i gracioznošću, dočarat će bajkoviti svijet koji je davne 1865. stvorio engleski književnik Lewis Carroll.

Alisa će u svojoj zemlji čudesa upoznati svijet hokeja i naše Medvjede koji će je podučiti pravilima igre koju svi toliko volimo.

U ovom spektaklu na ledu sudjeluje do stotinjak klizača i klizačica koji sav svoj trud i talent ulažu u savršenstvo izvedbe. Zagrebački Klizački klub Medo je kroz kratku povijest stekao zavidno iskustvo u postavljanju revija na ledu kojih je do sada bilo čak šest. Ledeni Čarobnjak iz Oz-a i Trnoružica samo su neke od bajki koje su ostavljale mališane bez daha i koje su fascinirale gledatelje svojom maštovitim izvedbama I uzbudljivim koreografijama. Danonoćno treniranje mladih klizača koji koreografije uvježbavaju mjesecima unaprijed pokazat će kakva bajka može nastati željom I kreativnošću ovih mladih ljudi.

Ledena bajka "Alisa u zemlji čudesa" na rasporedu je 29. studenog I 30. studenog. Cijena ulaznice je 30 kn, a za grupe je ulaznica 25 kn.

Lea1805
29.09.2011., 11:04
Mi smo gledali Alisu prošle godine, L je imala 2,5 godine.....i bilo joj je fora,mislim da nije baš kužila predstavu (čak nam to nije ni neka omiljena priča) ali likovi na klizaljkama su veliki, glazba je OK, ne pretjerano glasna, miču se, kostimi su šareni...nije dugo trajalo, mislim manje od sat vremena.

mirelkok
03.10.2011., 07:02
Zagreb!
preko Uhvati val (http://www.uhvatival.hr/ponuda/442/o) ima 50 % popusta na dječju predstavu Čarobni osmjeh u Kazalištu Tvornica lutaka za subotu u 11 h, sada je karata 12,5 kn, broj kupona po osobi nije ograničen...

ksenija_2
19.10.2011., 08:12
Ovu nedjelju, 23.10. (a i 30.10.) u Tvornici kulture u Zagrebu predstava za cijelu obitelj: "Cijeli svijet je pozornica" (iluzionist Luka Vidović i Atomic Dance Factory):
http://hr-hr.facebook.com/pages/Luka-Vidovi%C4%87-iluzionist/114384328653751
http://www.vecernji.hr/scena/luka-vidovic-izbacili-smo-tatinu-rolu-ne-bih-da-je-igra-netko-drugi-clanak-336121
http://www.eventim.hr/hr/ulaznice/cijeli-svijet-je-pozornica-zagreb-tvornica-kulture-pogon-103856/event.html

Ulaznice 60kn, djeca do 5 godina besplatno ako sjede u krilu roditelja.

mamaodzanata
19.10.2011., 09:51
Zagreb, evo upravo dobila na mail www.tantan-kutak.com KREATIVNA RADIONICA
IZRADA VJETRENIH ŠTAPIĆA I VJENČIĆA subota 22.10.2011., 10.30-12.00 sati

Danas je i vrapcima na grani jasno kako djeca više trebaju prirodu i igru u njoj. Mi odrasli jesen često vidimo kao tmurnu i dosadnu, ali vjerujte nam da djeca u jeseni prvenstveno vide pregršt boja, ples tek otpalog lišća, osluškuju vjetar u krošnjama i tapkanje svojih čizmica po lokvama...
Pridružite nam se i ove subote i dopustite da Vaša dječica naprave svoje malo pomagalo za ples s vjetrom, a kada zahladi i vjetar se povuče u svoje odaje kao i vi u svoje, upalite glazbu i uživajte u veselim bojama koje vaše dijete vrti u ritmu koji pjevuši...
Gdje? TAN-TAN scena
Za koji uzrast? 4+ ( za djecu ispod 4 godine potrebno prisustvo jednog roditelja na radionici)
Koliko traje? 90min.
Predviđeni broj polaznika? Max. 12
Voditeljica? Marija Vučemilović Grgić, waldorfska odgojiteljica, uvijek spremna za dječije radosti i osmjehe, za smišljanje kako ih razveseliti ali prije svega nešto ih i naučiti, naravno kroz igru
Cijena? 50 kn
Napomena: Zbog ograničenog broja polaznika potrebno je unaprijed predbilježiti se za
sudjelovanje na radionici

Na kraju radionice djeca nose kući sve svoje uratke!

uvijekspremna
20.10.2011., 13:41
Gledala sam na njihovoj stranici za ovu kreativnu igraonicu pa sam vidjela da u nedjelju imaju predstavu http://tantan-kutak.com/kazaliste.html što nam svakako više odgovara. Zna netko iz prve ruke da li djeca sigurno mogu ući-izaći za vrijeme predstave ( mi smo malo specifični po tom pitanju pa mi je to jako bitno :D) O prostoru sve znam, samo me interesira ovaj detalj. Hvala!

ksenija_2
21.10.2011., 08:25
Gledala sam na njihovoj stranici za ovu kreativnu igraonicu pa sam vidjela da u nedjelju imaju predstavu http://tantan-kutak.com/kazaliste.html što nam svakako više odgovara. Zna netko iz prve ruke da li djeca sigurno mogu ući-izaći za vrijeme predstave ( mi smo malo specifični po tom pitanju pa mi je to jako bitno :D) O prostoru sve znam, samo me interesira ovaj detalj. Hvala!

Koliko se sjećam, nije problem izaći ili ući tijekom predstave. Znam da su bile i mame s bebama u kolicima pa su znale izaći ako su se djeca unervozila.

uvijekspremna
21.10.2011., 11:56
Hvala! :s

Absolutely*
21.10.2011., 23:23
Sad cete mi reci da sam pickica,ali neka:D

Bili smo kepo i ja na pretpremijeri WINX Club filma. Predobro. Ja inace ne volim 3D,ali ovo je zbilja doooobro. Zajedno s njom sam skočila u zrak kad su prikazali vjestice:D

Super je bilo. Ja sam dobila ulaznicu s posla,posto radim u tom podrucju, ali sad ima projekcija cesto,i zbilja je ok.Imate jos dva dana na kolektivi popust za predstavu,24 kn zajedno s kokicama i pićem.

Ako nekome treba link,javite se na mail (clarksdale@net.hr) pa vam posaljem. Mi idemo opet sutra,vodimo njenu frendicu za rođendan:))

I ok je i za manje klince. Moja ima 5 godina i oduuuuuševljena je.

Zaboravih spomenuti,prikazuje se u Movieplexu:)

sandrić
23.10.2011., 11:07
Ima danas što zanimljivo u Zegeu? Imam klinca od 3 god.

Walpurgas
23.10.2011., 23:45
Ako niste već upoznati, ovo mi se čini kao jako koristan link, jer ima gotovo sva događanja za klince, za cijelu Hrvatsku, na jednom mjestu, a nerijetko i druge zanimljive članke.

http://www.klinfo.hr/

elly
24.10.2011., 12:31
Ako niste već upoznati, ovo mi se čini kao jako koristan link, jer ima gotovo sva događanja za klince, za cijelu Hrvatsku, na jednom mjestu, a nerijetko i druge zanimljive članke.

http://www.klinfo.hr/

ovo je fakat super stranica... hvala, draga :kiss:

WandaTheFamous
06.11.2011., 08:22
Još danas.... http://www.kolektiva.hr/zagreb/igraonice-jungle-play-i-dvorac-camelot.html

Livada6
14.11.2011., 20:52
"Udruga Suncokret OLJIN“ u suradnji s Klubom "SveJedno" poziva trudnice, novopečene majke i sve one koje planiraju postati majke na besplatno inspirativno predavanje: Uspješno upravljanje trudnoćom i prvom godinom majčinstva.

Dosta roditelja nakon pohađanja određenih roditeljskih radionica/seminara iskazuje žaljenje što dobivene informacije nisu dobili na vrijeme, kada su im djeca bila mala. Olakšajte roditeljstvo sebi i partneru. Neka djetetu bude ugodnije. Prijavite se na besplatno predavanje.

Na predavanju polaznice dobivaju informacije i smjernice za...
- lakše prolaženje kroz životne situacije (trudnoća, roditeljstvo...)
- uživanje u nadolazećem iskustvu majčinstva
- kako i zašto osigurati kvalitetno vrijeme i prostor za sebe
- važnost dodira za dijete (nerođeno i rođeno) s emocionalno stabilnom majkom
- važnost i utjecaj hrane i vode na individualnom pristupu
- tehnike i metode za primjenu pomoći sebi (ujedno i okolini)
- mogućnost odlaska na besplatni izlet/radionicu s partnerom

Predavanje će se održati 23.11.2011., u srijedu, u prostorijama Udruge Suncokret OLJIN, Naselak 22, od 12-13h.
Obavezne prijave na email: izperatate@gmail.com ili telefon: 099 31 790 30 Broj mjesta je ograničen!

dama19
15.11.2011., 09:31
Jel tko gledao prošle godine Bajku na ledu u domu sportova?
ove godine je bajka Alisa u zemlji čudesa.
Da li je to interesantno klincima od 3 godine?
jel zna tko koliko traje?

Bajka na ledu "Alisa u zemlji čudesa"
Lokacija: Ledena dvorana Doma sportova, Trg Krešimira Ćosića 11,
Datum: 29.11.2011. - 30.11.2011.
Vrijeme: 29.11.2011 u 10h, 15h, 18h; 30.11.2011 u 10h i 13h
Cijena ulaznice: 30 kn
Za dob: predškolci, osnovnoškolci
1 0 Klizački klub Medo priprema novi ledeni spektakl za djecu i odrasle. Jedna od najljepših bajki za djecu i odrasle Alisa u zemlji čudesa gostuje 29. studenog i 30. studenog 2011 u Ledenoj dvorani zagrebačkog Doma sportova. Mjeseci napornih priprema mladih klizača Klizačkog kluba Medo u zimskim će nas danima odvesti daleko u čaroban svijet djevojčice Alise.
Baletnom glazbom, raskošnom rasvjetom, scenografijom i kostimima odvest će zagrebačke školarce i mališane u šarenu zemlju u kojoj je baš sve moguće i u kojoj čudesna igra traje cijele dane. Pregršt zabave, spektakularne vještine klizača i klizačica koji sve plesove izvode s nevjerojatnom hrabrošću i gracioznošću, dočarat će bajkoviti svijet koji je davne 1865. stvorio engleski književnik Lewis Carroll.

Alisa će u svojoj zemlji čudesa upoznati svijet hokeja i naše Medvjede koji će je podučiti pravilima igre koju svi toliko volimo.

U ovom spektaklu na ledu sudjeluje do stotinjak klizača i klizačica koji sav svoj trud i talent ulažu u savršenstvo izvedbe. Zagrebački Klizački klub Medo je kroz kratku povijest stekao zavidno iskustvo u postavljanju revija na ledu kojih je do sada bilo čak šest. Ledeni Čarobnjak iz Oz-a i Trnoružica samo su neke od bajki koje su ostavljale mališane bez daha i koje su fascinirale gledatelje svojom maštovitim izvedbama I uzbudljivim koreografijama. Danonoćno treniranje mladih klizača koji koreografije uvježbavaju mjesecima unaprijed pokazat će kakva bajka može nastati željom I kreativnošću ovih mladih ljudi.

Ledena bajka "Alisa u zemlji čudesa" na rasporedu je 29. studenog I 30. studenog. Cijena ulaznice je 30 kn, a za grupe je ulaznica 25 kn.

Kada se mogu kupiti karte? Na taj dan ili možda i ranije?:ne zna:

ksenija_2
15.11.2011., 13:14
Kada se mogu kupiti karte? Na taj dan ili možda i ranije?:ne zna:

Mi već kupili karte prije mjesec dana, u Eventimu u Jurišićevoj u ZG.

dama19
15.11.2011., 13:24
Mi već kupili karte prije mjesec dana, u Eventimu u Jurišićevoj u ZG.

Hvala ti !! Idem sutra kupiti!:)

eruditio
24.11.2011., 08:01
http://www.facebook.com/event.php?eid=263420190375239

ove subote u 11h dizajnerska početnica na temu omotnih papira

eruditio
24.11.2011., 11:28
http://www.filipove-bebe.hr/?p=2223
Ukoliko želite sa svojim djetetom prisustvovati na zbilja zanimljivom događaju tada nikako ne propustite Tik Tik koncert! Koncert se održava 29. studenog u 18 sati (Šubićeva 20). Svoju ulaznicu možete kupiti rezervirati na telefon 098/418-546 ili mailom na rezervacije@zaninabilic.com. Kupiti ulaznicu (za samo 30 kuna) možete i neposredno prije koncerta na ulasku u dvoranu.

uvijekspremna
24.11.2011., 12:13
predstave s Djedom Mrazom proslijeđujem mail

Dragi naši mali i veliki prijatelji,

bliže se blagdani, a s njima i dani dječjih radosti i sitnih veselja. Tan-Tan je i ove godine za Vas i Vašu dječicu pripremio posebnu ponudu - predstave s Djedom Mrazom. Vaše je samo da donesete poklončiće s imenom i prezimenom Vašeg djeteta i na kraju predstave Djed Mraz će obradovati upravo one koje najviše volite. Naravno da se možete fotografirati s najomiljenijim djedicom na svijetu, ako želite možete malo i zaplesati ili možda Vaše dijete ima samo za njega posebno pripremljenu pjesmicu...

04.12.2011. Lovac Luka i djevojčica s crvenom kapicom, kazalište Svarog

11.12.2011. Čudesna baka, kazalište Svarog

18.12.2011. Božićna pjesma čarobne krijesnice, kazalište Svarog

S obzirom na specifičnost događanja za navedene predstave potrebno je izvršiti rezervacije i karte podići najkasnije jedan dan prije izabrane predstave. Cijena iznosi 35kn za dijete i jednog odraslog u pratnji djeteta.
Više o samim predstavama možete pogledati na www.tantan-kutak.com/kazaliste.

Predstave počinju u 10:30.

Maksimum je 30 djece po predstavi!

daca87
24.11.2011., 12:53
Sad će bit u 12-om mj u Lisinskom koncert Mališana i klinci s Ribnjaka,mi smo mislili vodit malog (2 god) pa jel mislite da je pre mali i ako je netko već išo prije da kaže jel naporno i sl. mislim naporno za dijete od 2 god

Ani4
24.11.2011., 13:01
Super! Hvala na informaciji!
Vec smo rezervirali karte.

Ani4
24.11.2011., 13:08
Sad će bit u 12-om mj u Lisinskom koncert Mališana i klinci s Ribnjaka,mi smo mislili vodit malog (2 god) pa jel mislite da je pre mali i ako je netko već išo prije da kaže jel naporno i sl. mislim naporno za dijete od 2 god

Mi smo bili na Zagrebackim Malisanima kad e mala imala 2 i pol godine i prespavala je cijeli koncert...
Prosle godine (3,5) se takoder drzala ko gljiva, nije htijela ni plesati, ni pjevati.
Dok je bilo i dosta manje djece koja su uzivala, skakala, plesala,...

Ovisi od djeteta do djeteta, ali premisljam se da li da je i ove godine vodim.

Lali Puna
24.11.2011., 13:32
Sad će bit u 12-om mj u Lisinskom koncert Mališana i klinci s Ribnjaka

jel znaš točno kad, obećala sam svojoj da ću ju voditi na dječji koncert

daca87
24.11.2011., 13:36
Zagrebački mališani 4.12. u 10 i 12 sati
Klinci s Ribnjaka 11.12. u 11 sati, cijene su za oboje 70 kn

Lali Puna
24.11.2011., 14:50
tnx

cuba libre
24.11.2011., 17:30
Evo Alise:

http://www.ponudadana.hr/zagreb/ponuda/Spektakl_na_ledu___Alisa_u_zemlji_cudesa___provedi te_vrijeme__u_obiteljskoj_atmosferi_za_15kn_umjest o_30kn___placanje_iskljucivo_karticama-2137

eruditio
25.11.2011., 15:12
http://www.lino.eu/dogadjanja/vijesti/lino-igraonica-zagreb/ Pokaži svoju kreativnost i oboji crtež u Lino igraonici u Avenue mall-u u Zagrebu u subotu 26. studenog od 12 do 16 sati. Povedi, mamu, tatu, brata, sestru ili najboljeg prijatelja jer svi se možete dobro zabaviti.Moje pomoćnice za vas pripremaju i različite igre

ksenija_2
25.11.2011., 16:25
http://www.filipove-bebe.hr/?p=2223
Ukoliko želite sa svojim djetetom prisustvovati na zbilja zanimljivom događaju tada nikako ne propustite Tik Tik koncert! Koncert se održava 29. studenog u 18 sati (Šubićeva 20). Svoju ulaznicu možete kupiti rezervirati na telefon 098/418-546 ili mailom na rezervacije@zaninabilic.com. Kupiti ulaznicu (za samo 30 kuna) možete i neposredno prije koncerta na ulasku u dvoranu.

Bili jednom na njezinom koncertu u gradskoj knjižnici i bilo je simpatično.

Inače, evo najave za Kraševu slatku bajku za ovu godinu:
http://www.kras.hr/slatka-bajka-2011/

Woman Yoya
25.11.2011., 18:30
Blago vama u Zagrebu imate svašta za djecu!!!