PDA

View Full Version : Shopping u Sloveniji

stranice : 1 2 3 4 5 [6] 7

mrnja
15.09.2011., 17:09
da li možda netko zna da li dućani s odjećom u BTC-u u Ljubljani rade subotom??
gledala sam radno vrijeme na njihovoj stranici i izgleda kao da su trgovine subotom zatvorene??....što mi je čudno jer sam prošle godine bila jednu subotu i sve je radilo...

tallly
15.09.2011., 19:17
Koliko je meni poznato subotom BTC radi od 9 do 20 h.

tinkerbell
15.09.2011., 19:25
da li možda netko zna da li dućani s odjećom u BTC-u u Ljubljani rade subotom??
gledala sam radno vrijeme na njihovoj stranici i izgleda kao da su trgovine subotom zatvorene??....što mi je čudno jer sam prošle godine bila jednu subotu i sve je radilo...

BTC subotom radi normalno is vi dućani u njemu isto tako...

Trix
15.09.2011., 21:03
Danas bio u TUŠ radi ljetne kolekcije se isplati jer su na snizenju i do 70%. Takodjer ima iza tuš-a prema lidlu Tom Tailor 50 - 70% snizenja i Kik sa isto dosta velikim snizenjem. Rasprodaja ljetne kolekcije...

Lilit
19.09.2011., 15:43
kakvo je stanje u BTC? bio neko nedavno?

Dita Von Teese
19.09.2011., 17:01
kakvo je stanje u BTC? bio neko nedavno?

Bila, sta te tocno zanima?
Ima jos nest od stare kolekcije, nesto novo, u Bati nista, i tak :mig:

Lilit
19.09.2011., 17:06
zanima me novo tj jesensko i zimsko kakva je ponuda

Dita Von Teese
19.09.2011., 17:33
zanima me novo tj jesensko i zimsko kakva je ponuda

Ima jesense robe vec nesto, ali je nema jos bas puno, puno.
Mislim, da ju je najvise u Zari. Ostali ducani imaju ponesto, ali nekih bas zimskih bundi, kaputi i puloveri jos nisu stigli.
Ja sam bas to trazila, i neke kozne cizme + gumi cizme, i nisam nasla. Kazu da ce to tek doci.
Kad naletim na robu kak spada, javim :)

Lilit
19.09.2011., 17:46
ja cu vjerojatno ic ovaj tjedan... nekako sam i mislila da nece jos bit robe bas ali eto...

Dita Von Teese
19.09.2011., 17:52
ja cu vjerojatno ic ovaj tjedan... nekako sam i mislila da nece jos bit robe bas ali eto...

A mozda i nagazis na nesto pametno.
Svaki ducan dobiva drugcije robu.
Svakako javi, sta si "ulovila". :)

Hummingbird12
19.09.2011., 19:21
jel mi može netko reć gdje se u ljubljani kupuje, koje dućane imaju, kakva je cijena u usporedbi sa zagrebom i jel se isplati ići oko 18.12. tamo.
nikada nisam bio u ljubljani, samo sam bio u grazu no kako mi ne vrijedi više putovnica graz otpada pa me sada vuče ljubljana zbog putovanja s osobnom

ninaLL
26.09.2011., 11:53
Zna li netko gdje u BTCu ima za kupit klasičan model Timberlandica (http://www.shoesstyle.net/4128/Timberland-women-sho.html) i koliko otprilike dođu? :)

Hvala :mig:

ivana146
26.09.2011., 22:39
je li bio ko u kopru zadnje vrijeme? ima čega :)

khideg
28.09.2011., 09:42
Bio sam prosli tjedan, ovisi što tražiš, evo u C&a bilo neko snizenje kupio sam nekoliko hlača za 5 eura, , da ne govorim da sam se u mileru nakupovao, traje neka akcija za popuste i na svakom racunu dobijes kupon s nekoliko eura popusta, koji naravno moze iskoriti odmah u sljedecoj kupnji pa se dodoatno isplati o onda jos povrat poreza... svkako za otici.. u trgovinama za robu, je stigla nova kolekcija, snizenja ima malo sada, ali to je bilo i za očekivati.

tallly
28.09.2011., 11:28
sam se u mileru nakupovao, traje neka akcija za popuste i na svakom racunu dobijes kupon s nekoliko eura popusta, koji naravno moze iskoriti odmah u sljedecoj kupnji pa se dodoatno isplati

Da, to se dobije uvijek na računu - radi se o kuponu u vrijednosti 3% od kupljene svote (a koji vrijedi dva mjeseca (ili tri :confused:)).

ivana146
28.09.2011., 13:00
Bio sam prosli tjedan, ovisi što tražiš, evo u C&a bilo neko snizenje kupio sam nekoliko hlača za 5 eura, , da ne govorim da sam se u mileru nakupovao, traje neka akcija za popuste i na svakom racunu dobijes kupon s nekoliko eura popusta, koji naravno moze iskoriti odmah u sljedecoj kupnji pa se dodoatno isplati o onda jos povrat poreza... svkako za otici.. u trgovinama za robu, je stigla nova kolekcija, snizenja ima malo sada, ali to je bilo i za očekivati.

super! hvala. ma zanima me nova kolekcija uglavnom (zara, bershka, stradivarius, c&a...)
idem vjerojatno sutra. valjda ću nešto naći :mig:

black_woman88
28.09.2011., 18:25
super! hvala. ma zanima me nova kolekcija uglavnom (zara, bershka, stradivarius, c&a...)
idem vjerojatno sutra. valjda ću nešto naći :mig:

bila sam ja u sub u planet tusu , ok je , nista posebno, nisam bas odusevljena izborom, a h&m mi je totalno podbacio, 0 bodova. Snizenja isto nigdje nema, osim na ljetnu kolekciju koja se probrala.

vanilla sky
12.10.2011., 11:29
dal je netko bio ovih dana u mariboru u europarku da malo kaže kakvo je stanje?ja planiram sad koji dan pa čisto da znam,inače uvijek idem u 2.polovici 10.mj.kad nisu baš sve samo zimske kolekcije nego ima i jesenskih i ljetnih ponešto :)

Cydia
18.11.2011., 15:30
dobra vecer,

zanima me do kada rade ducane u centru subotom? i do kada rade u BTC-u?

lp!

tallly
18.11.2011., 15:38
Hm, u centru mislim da do 20 h, a BTC do 21 h.

Cydia
18.11.2011., 20:15
ma super, to ce biti dovoljno.

a samo dali neko zna od vas koliko traje vinjeta slovenska ova najkraca?

kupili smo proslu subotu vinjetu, dali ona vrijedi i sutra? ili samo od subote do petka?

tallly
18.11.2011., 20:25
Da se popravim:
za dučane u centru nisam sigurna, ali H&M u centru subotom radi do 20 h. Valjda su tu negdje i ostali (Zara, Nama, Orsay ...).

BTC radi subotom do 20 h, a Citypark (shopping centar u sklopu BTC-a) radi do 21 h.

anre
20.11.2011., 20:30
Pozdrav,

pisem iz Sarajeva i registrovala sam se upravo radi ove teme na vas forum.

Trebala bi mi pomoc,uputa,savjet,iskustvo...

Planiram poci u BTC u Ljubljanu u soping iza NOve Godine,kad ocekujem snizenja. Malo sma iscitavala vas forum,pa vidim neko fali,a neko nije odusevljen ponudom.

Planirala sma poci oko 13.1. pa ne znam da li je to pravo vrijeme za velika snizenja?
Prvenstveno me zanimaju ove malo jeftiniej varijante i iskljucivo odjeca i obuca: zenska,muska i djecija?

Znam da je HM dobra preporuka,zara i sta jos?

Gdje da idem? Kakve cijene da ocekujem? Jesu li dovoljna dva dana za solidan soping?

Hvala!

jelena0702
20.11.2011., 20:33
Bio itko u Kopru,ovih dana????Informacije???

tallly
20.11.2011., 20:39
Zimske rasprodaje u SLO počinju prvi radni ponedjeljak u novoj godini, dakle u 2012. to je 9. siječanj.

Kamo iči?
Dakle, u BTC-u imaš shopping centar Citypark (www.citypark.si - možeš si pogledati koji dučani su tu) a imaš i puuuuno drugih trgovina - Emporium, preko ceste Emporiuma su Bershka, Stradivarius i Zara, tamo je i Massimo Dutti, blizu je i Mango.
A i druge trgovine - ovih je dosta, dosta jih slabo poznajem, rijetko idem, obično idem u H&M, Zaru, i slične.

anre
20.11.2011., 21:16
tallly hvala za odgovor.

I mene zanimaju takve radnje tipa HM,Zare,Manga NY isl.

Da li mislis da ce se do polovine janura rasprodati roba? Kolika tad snizenja budu? Ne bi voljela da idem na tek ona prva snizenja...

Kakve se cijene mogu ocekivati? Je li zaista ogroman centar,bojim se da necu uspjeti obici,probati,kupiti?!

Planiram potrositi negdje oko 500eura,da li je to malo ili dovoljno za neki solidan soping?

tallly
20.11.2011., 21:26
H&M ti je Cityparku - to je centar u sklopu BTC-a. I Newyorker ti je isto u Cityparku, Humanic, Hervis, Promod, Esprit, Bata .... nije citypark sad nešto ogroman, normalan centar, ima dva kata, nečeš se izgubiti.

BTC je inače dosta veliki, recimo Emporium, Zara, Mango su ti na drugom kraju BTC-a glede na Citypark. Ali imaš smjerokaze tak da nije problem.

Pa za 500 € valjda možeš obaviti dobar šoping, ako misliš iči u zaru, mango i slično.
Koliko če roba ostati, e to ne znam :ne zna:. Npr. kad su bile ljetne rasprodaje ove godine, več su i prije rasprodaja dali dosta popusta tako da se dosta robe rasprodalo i nije ni bio neki veliki boooom kad su počele prave rasprodaje.

anre
20.11.2011., 21:32
hvala..nadam se da ce se isplatiti i da cu naci nesto za kupiti. s obzirom da cu platiti i hotel i ostale troskove nadam se da posjeta nece biti uzaludna

tallly
20.11.2011., 21:35
Ako smijem pitati, to ideš u LJ samo zbog shoppinga?

anre
20.11.2011., 21:40
Da,iskljucivo zbog shopinga. U Sarajevu je los izbor,i ako je doba ronda su cijene preskupe. Nema Zare,nema Hm..Radnje koje imaju su jako skupe. Ako je nesto kosta recimo 100 eura,snizeno bude na 80 eura i tako..
Pa sma razmisljala da li da idem u ZG,Graz ili Ljubljanu da malo obnovim gardarobu muzu,sebi i bebici...

Onda smo odlucili za Ljubljanu jer sma cula pohvale za taj BTC. Isto tako culi smo da je ZG jako skup,a Graz mi je malo daleko...

tallly
20.11.2011., 21:48
Uf, uf, ako sam iskrena, ne znam da li vam se isplati u LJ iz Sarajeva zbog shoppinga, onda rađe potegnem još do Graza :ne zna:.

anre
20.11.2011., 21:53
Jesu li u Grazu veca snizenja? Je li jeftinije? Neka velika razlika ili? Zasto Graz,a ne Ljubljana?

tallly
20.11.2011., 22:00
Ne znam kad počinju u Grazu sniženja, pogledaj tam na onoj temi, možda je koja cura več napisala. Čini mi se da su sniženja tamo veča, a i izbor robe je dosta veči.
A mislim, imaš svega u LJ, dosta se nađe, dosta robe. Ali da moram birati LJ ili Graz, onda radije idem u Graz.

tallly
21.11.2011., 15:45
Evo, malo sam prošvrljala kroz temu o Grazu i tamo počinju sniženja več u 12. mjesecu, negdje pri kraju 12. mjeseca. Mislim da je onda ipak bolje da idete u LJ ako idete negdje oko 13. siječnja, pretpostavljam da če u Grazu tada biti sve dosta pobrano.

Silence
24.11.2011., 15:59
Je bio netko u Kopru ovih dana?? Može li se iz Istre bez zimske opreme preko granice (zimske gume ili lanci)??

jelena0702
24.11.2011., 17:47
Ovo dam ja pitala neki dan.....ali nitko ne odgovara ili ne želi.....

Dita Von Teese
24.11.2011., 18:42

Nisam bila dugo na toj temi, tak da sam zaboravila na nju, nist drugo :mig:

Je bio netko u Kopru ovih dana?? Može li se iz Istre bez zimske opreme preko granice (zimske gume ili lanci)??

Moras imati ili zimsko ljetne gume + lanci, ili zimske gume.
Ako te nece zaj. na granici, zaustavit ce te 100% koji km, od granice...
(nemoj pokusavat srecu, jer ovi nasi policajci nemaju milosti :rolleyes:)

jelena0702
24.11.2011., 18:57
he,he.....istina.....Ima li novosti u Kopru.....Kakvo je stanje u Planet Tuš centru..(h&m,zara,top shop.....)...... :)

hondaCBR
24.11.2011., 19:06
Gdje u Slo ima povoljnih dućana (može i outlet) sa markiranom robom, da nije daleko iz Zg i dali se uopće isplati ići?
hvala!

Dita Von Teese
24.11.2011., 19:30
he,he.....istina.....Ima li novosti u Kopru.....Kakvo je stanje u Planet Tuš centru..(h&m,zara,top shop.....)...... :)

Uf neznam za Koper, jer sam iz Lj.
Novosti /trac serija :mig: je, da su sve dve zene potukle skroz na skroz zbog Versace jakne u 6 ujutro (prosli tjedan), :lol::lol:

Gdje u Slo ima povoljnih dućana (može i outlet) sa markiranom robom, da nije daleko iz Zg i dali se uopće isplati ići?
hvala!

Markirana roba + povoljno.. tesko...
Imas Hala 12 (BTC) outlet (na katu), a imas nesto i na Rudniku, Mega outlet.
Nije bas nesto ni jedno ni drugo, ali to je jednino sto je u Lj.
Bolje ti je otic do Italije.

hondaCBR
25.11.2011., 09:16
Bolje ti je otic do Italije.[/QUOTE]

aha... a gdje bi tak nešto mogao naći u italiji?

tallly
25.11.2011., 09:23
Outlet Palmanova:

http://www.palmanovaoutlet.it/?refid=27

Inanna
25.11.2011., 15:44

Bila sam prošli tjedan. U H&M je bilo 30-50% popusta na jakne i kapute (ne sve, samo neki modeli), majice/kardigani po 5-10-15 €. Uobičajeno. U C&A je bilo 20% popusta na sve artikle. New Yorker ima određne artikle po sniženim cijenama (kao inače). Zara i Top Shop isto imaju neke akcije, ali mi se ništa nije svidjelo jer te trgovine općenito imaju sve neke babaste boje (zagasito narančasta, beige u svim varijantama, prljavo bijela, tamno zelena) :ne zna:

I da, poslušajte Ditu i nemojte se zajebavati sa opremom, obavezne su zimske gume ili poluzimske + lanci, navodno se kazne kreću između 120 i 300 eura. Bolje te pare potrošite na shopping :mig:

Klanje zbog Versace jakne :eek::facepalm::lol:

jelena0702
25.11.2011., 17:55
Bila sam prošli tjedan. U H&M je bilo 30-50% popusta na jakne i kapute (ne sve, samo neki modeli), majice/kardigani po 5-10-15 €. Uobičajeno. U C&A je bilo 20% popusta na sve artikle. New Yorker ima određne artikle po sniženim cijenama (kao inače). Zara i Top Shop isto imaju neke akcije, ali mi se ništa nije svidjelo jer te trgovine općenito imaju sve neke babaste boje (zagasito narančasta, beige u svim varijantama, prljavo bijela, tamno zelena) :ne zna:

I da, poslušajte Ditu i nemojte se zajebavati sa opremom, obavezne su zimske gume ili poluzimske + lanci, navodno se kazne kreću između 120 i 300 eura. Bolje te pare potrošite na shopping :mig:

Klanje zbog Versace jakne :eek::facepalm::lol:

Ej kakvo je stanje sa svečanim haljinama u hm-u,ili tim programom za izlaske....Trebala mi novogodišnji look,ali ne preskup....jer koliko znam sebe neću ga više ni nositi....(jer sam budala).....:504:

Inanna
25.11.2011., 18:34
Ej kakvo je stanje sa svečanim haljinama u hm-u,ili tim programom za izlaske....Trebala mi novogodišnji look,ali ne preskup....jer koliko znam sebe neću ga više ni nositi....(jer sam budala).....:504:
Nisam baš previše na to obraćala pažnju, ali vidjela sam da imaju suknje, minice i haljine. Sve u svemu ništa spektakularno.
Ako ti treba nešto za jednokratnu uporabu baci oko i u Ann Christine, bilo je dosta haljina (čipkastih i svečanijih) na popustu za 15-20 € :mig:

Dita Von Teese
26.11.2011., 15:08
Bolje ti je otic do Italije.

aha... a gdje bi tak nešto mogao naći u italiji?[/QUOTE]

Da, imas Palmanovu, kako je vec neko napisao (ali meni je malo "jadna"), a imas dalje, pola sata naprijed od Palmanove jos jedan soping centar http://www.outlet-village.it/noventadipiave/, a tamo ti je blizu i od max mare outlet, gdje su jakne po 100 eur, + mozes kupiti materijal, jako kvaliteta, pa jako ugodnoj cijeni...

hondaCBR
26.11.2011., 16:50
aha... a gdje bi tak nešto mogao naći u italiji?

Da, imas Palmanovu, kako je vec neko napisao (ali meni je malo "jadna"), a imas dalje, pola sata naprijed od Palmanove jos jedan soping centar http://www.outlet-village.it/noventadipiave/, a tamo ti je blizu i od max mare outlet, gdje su jakne po 100 eur, + mozes kupiti materijal, jako kvaliteta, pa jako ugodnoj cijeni...[/QUOTE]

a dali znaš ima tak nešto možda u Veroni pošto idem u 1mj. tamo?

Dita Von Teese
27.11.2011., 14:40
Neznam, ali upisi u gugl, 100% ce ti nesto izbacit :mig:.

kendrick27
01.12.2011., 10:06
ja sam bio prošli tjedan u btc-u!
popusta je već onda bilo, pogotovo se isplati u replay autlet, traperice po 300 kuna, majce kratke 100/150 kuna, duge majce 200/250 kuna

također tko voli sportsku opremu u sport.direct dućanu hala A, trenirke po 20 eura, donji djeloci po 10 eura, naravno sve marke, dve adidas majce kratke 2 za 2 po 14 eura..
Nađe se zbilja puno toga, a njaljepše kad ti na grani joiš vrate 50 eura;)

Rebelle Fleur
14.12.2011., 11:58
Kada je bolje otići u Celje? Tjedan prije ili poslije 01.01.?

Hell Blonde
15.12.2011., 20:16

Ja sam bila tri puta u Ljubljani prošli tjedan, nije trebalo ništa, bar nas nisu pitali, ali bilo je toplo. Mislim još uvijek je. Ja sam isto bila u BTC-u, u Zari, Stradivariusu, Bershki i Emporiumu još nije bilo sniženja. Bar ne bitnijih. Drugdje nisam bila, mada sam vidjela natpis na Replayevom dućanu o nekom većem sniženju (50-70%), ali nisam ulazila......

summerwind
15.12.2011., 20:34
Obavezna zimska oprema od 15. studenoga do 15. ožujka http://www.teretna-vozila.com/prijevoz/603-slovenija-nova-pravila-vonje-tijekom-zime-uz-punu-zimsku-opremu.html

Dita Von Teese
15.12.2011., 22:03
Kada je bolje otići u Celje? Tjedan prije ili poslije 01.01.?

Ovako, oko Bozica vec su neke akcije, pa se zna dobitih dobri stvari, a prvi ponedeljak nakon nove godine su ona prava snizenja.
Eto, to je to.

A najbolje ti je, da u đugl upises ducan, pa ce ti na pocetni stranici vec pisati imaju neke akcije (i na sta) ili ne.

melps
15.12.2011., 22:48
a znači mogu se imati poluzimske i lanci? jer išli smo preko, i nismo bili sigurni da li se smije zimske jedino, mi nismo imali :D
slijedeći put idemo ipak sa sve 4 zimske jer će to biti vrijeme kad će ići svi na skijanje pa da nas baš ne ulove, vero te novce bolje potrošiti u shoppingu

jecka82
16.12.2011., 08:34
Ovako, oko Bozica vec su neke akcije, pa se zna dobitih dobri stvari, a prvi ponedeljak nakon nove godine su ona prava snizenja.
Eto, to je to.

A najbolje ti je, da u đugl upises ducan, pa ce ti na pocetni stranici vec pisati imaju neke akcije (i na sta) ili ne.

Znaci oko 15.1. su u Ljubljani snizenja vec uveliko u toku? A do kad otprilike traju?

tallly
16.12.2011., 10:03
Po zakonu sniženja traju 3 tjedna. Ali neki još produže ako se sve ne proda.

Dita Von Teese
16.12.2011., 20:44
Znaci oko 15.1. su u Ljubljani snizenja vec uveliko u toku? A do kad otprilike traju?

U da, 15.1. je vec pitanje, dal cete jos kaj dobiti :mig:.
Koliko znam (dok sam jos radila po ducanima), rasprodaje su bile 14 dana + da se produzilo, ak je tko htio...

tinkerbell
17.12.2011., 07:14
koliko znam u Ljubljani sniženja obično počinju 2 ponedjeljak u 1 mj...mislim...mislim da 9.1. ove godine...ali nisam 100%

Dita Von Teese
17.12.2011., 10:05
koliko znam u Ljubljani sniženja obično počinju 2 ponedjeljak u 1 mj...mislim...mislim da 9.1. ove godine...ali nisam 100%

http://www.tzslo.si/?t=aktualno&id=544
začetek prvi delovni ponedeljek v januarju :)
Posto je 2.1. jos praznik, mislim, da ce biti 9.1..

SLO100
17.12.2011., 17:26
a znači mogu se imati poluzimske i lanci? jer išli smo preko, i nismo bili sigurni da li se smije zimske jedino, mi nismo imali :D
slijedeći put idemo ipak sa sve 4 zimske jer će to biti vrijeme kad će ići svi na skijanje pa da nas baš ne ulove, vero te novce bolje potrošiti u shoppingu

Dovolj so (po)letne gume + verige (lanci). Ni potrebno zimskih ali polzimskih.

Dita Von Teese
17.12.2011., 17:44
Dovolj so (po)letne gume + verige (lanci). Ni potrebno zimskih ali polzimskih.

Nije istina.

http://www.amzs.si/default.asp?podrocje=7&novica=726

Med 15. 11. in 15. 3. oz. pred ali po tem datumu v primeru zimskih razmer morajo biti vozila opremljena z zimsko opremo, ki jo sestavljajo 4 zimske pnevmatike z oznako M+S z minimalno globino profila 3 mm ali 4 letne pnevmatike z minimalno globino profila 3 mm in ustrezno velike snežne verige v priboru. Vozila s štirikolesnim pogonom morajo imeti v primeru uporabe letnih pnevmatik snežne verige vsaj za stalno vklopljeno os.
Vozila, katerih največja dovoljena masa presega 3,5 t, morajo imeti zimske pnevmatike vsaj na pogonskih kolesih ali na vseh kolesih letne pnevmatike in ustrezne snežne verige in lopato v priboru. Na priobalnem območju, ki se zaključi na območju Kozina – Kastelec – Podgorje, je dovoljena uporaba tudi samo letnih pnevmatik z min. globino profila 3 mm.

Predpisana kazen za neustrezno zimsko opremo osebnih vozil je 120 EUR, če pa je zaradi neustrezne opreme promet oviran, se po zakonu voznik kaznuje s 400 EUR. oz. v primeru pravnih oseb tudi do 5.000 EUR.

nemo7
19.12.2011., 15:48
je li netko bio ove dane s ljetnim gumama?? :D i da li to na granici odmah provjeravaju ili samo ako te policija zaustavi kad si vec uso u sloveniju??... :/

jelena0702
19.12.2011., 15:53
je li netko bio ove dane s ljetnim gumama?? :D i da li to na granici odmah provjeravaju ili samo ako te policija zaustavi kad si vec uso u sloveniju??... :/

Mi smo jučer bili....ma daj ispred nas je bio neki par sa tipom starim valjda 20 godina i gumama sivim koliko su izlizane....i prošao bez beda...kao i mi...imamo nove ljetne gume i lance smo imali u bunkeru....Nikom ništa...:D

tallly
19.12.2011., 16:23
Da, možeš sa ljetnim gumama, ali moraš imati i lance. Pa piše dva posta iznad.

http://www.amzs.si/default.asp?podrocje=7&novica=726

Med 15. 11. in 15. 3. oz. pred ali po tem datumu v primeru zimskih razmer morajo biti vozila opremljena z zimsko opremo, ki jo sestavljajo:

4 zimske pnevmatike z oznako M+S z minimalno globino profila 3 mm

ALI

4 letne pnevmatike z minimalno globino profila 3 mm in ustrezno velike snežne verige v priboru. ........

Na priobalnem območju, ki se zaključi na območju Kozina – Kastelec – Podgorje, je dovoljena uporaba tudi samo letnih pnevmatik z min. globino profila 3 mm.

Predpisana kazen za neustrezno zimsko opremo osebnih vozil je 120 EUR, če pa je zaradi neustrezne opreme promet oviran, se po zakonu voznik kaznuje s 400 EUR. oz. v primeru pravnih oseb tudi do 5.000 EUR.

Dita Von Teese
19.12.2011., 20:40
Da, možeš sa ljetnim gumama, ali moraš imati i lance. Pa piše dva posta iznad.

Na granici ti nece nitko gledat, ali zajeb je, ako te kasnije zaustave.
Nema sanse, da slovenci puste hrvata bet kazne zbog ljetnih guma (na zalost, je to tako). Ja ne bi isprobavala, ali svi zeljni super avanture, nek izvole :mig:

tallly
19.12.2011., 20:52
Ne znam ... A zakon je takav kakav je. Ako imam ljetne gume + lance, ne znam zašto bi me kaznili :ne zna:. A kako je to u praksi stvarno ne znam.
Ali iskreno, ja se zimi ne 'igram' ljetnim gumama, iz Slovenija sam, pa kad je 15. 11. prelazim na zimske pa sam mirna. A ostali kak hoče.

Dita Von Teese
23.12.2011., 16:52
Ne znam ... A zakon je takav kakav je. Ako imam ljetne gume + lance, ne znam zašto bi me kaznili :ne zna:. A kako je to u praksi stvarno ne znam.
Ali iskreno, ja se zimi ne 'igram' ljetnim gumama, iz Slovenija sam, pa kad je 15. 11. prelazim na zimske pa sam mirna. A ostali kak hoče.

:top: i ja sam iz Slo, direkt iz Vica, mal cez dolgi most.
Treba napuniti drzavne budjete, pa je sad svaka "sitnica" dobrodosla, da je naplate.

poz. :)

tallly
25.12.2011., 13:05
O, Slovenka :W jaz sem pa iz štajerskega konca.

Nedostaje mi LJ, tamo sam studirala (filofax), sad pišem diplomski, tak da sam doma.

Leona81
25.12.2011., 18:17
Molila bi nekoga tko je friško bio u Mariboru da mi napiše točan put da se izbjegne autocesta, jer zadnji put smo ofkors završili na njoj :504:

hvalaaaa :cerek:

Dita Von Teese
25.12.2011., 21:16
Molila bi nekoga tko je friško bio u Mariboru da mi napiše točan put da se izbjegne autocesta, jer zadnji put smo ofkors završili na njoj :504:

hvalaaaa :cerek:

http://bezvinjete.blogspot.com/

đugl uvijek pobjedjuje :D

Leona81
26.12.2011., 09:25
Po tome smo išli i krivo otišli :D Već ima poviše na temi taj put..hvala ti..budemo polagano uz nadam se više sreće ovaj put :D

tallly
26.12.2011., 09:29
A imaš i ovdje (http://www.forum.hr/showthread.php?t=444386) temu s foruma.

NMT
28.12.2011., 08:01
jel ima u slo popust na gotovinsko plaćanje kao kod nas 5%?

jecka82
28.12.2011., 19:06
Zanima me gde u Ljubljani mogu da kupim O'Neill, Roxy skijasku opremu,(jaknu, pantelone)... Cula sam da ima i neki outlet, pa bih zamolila za informaciju?

Dita Von Teese
28.12.2011., 19:20
jel ima u slo popust na gotovinsko plaćanje kao kod nas 5%?

vise manje nema, ali ponekad se zna desit i to :mig:.. Mislim, da je to cesce 3%, ne 5, ali nisam sigurna.

Zanima me gde u Ljubljani mogu da kupim O'Neill, Roxy skijasku opremu,(jaknu, pantelone)... Cula sam da ima i neki outlet, pa bih zamolila za informaciju?

Vj. mislis outlet na Rudniku. Mega Outlet ili nest tako...
Inace imas ducan Roxy u staroj Ljubljani. Posto je oko nove godine, mozda imaju kakve popuste.

jecka82
28.12.2011., 19:47
vise manje nema, ali ponekad se zna desit i to :mig:.. Mislim, da je to cesce 3%, ne 5, ali nisam sigurna.

Vj. mislis outlet na Rudniku. Mega Outlet ili nest tako...
Inace imas ducan Roxy u staroj Ljubljani. Posto je oko nove godine, mozda imaju kakve popuste.

Hvala na odgovoru.
Moguce, ne znam, samo sam nacula. Znaci to je u onoj Supernovi Rudnik?

Dita Von Teese
28.12.2011., 20:42
Hvala na odgovoru.
Moguce, ne znam, samo sam nacula. Znaci to je u onoj Supernovi Rudnik?

To ti je u onom dijelu grada (Rudnik), ali nije u Supernovi, nego prekoputa, tamo gdje je DM, Baby centar... Preko kruznog toka, izza Merkura, bas pise Mega outlet. :)

Leona81
30.12.2011., 07:28
A imaš i ovdje (http://www.forum.hr/showthread.php?t=444386) temu s foruma.

Hvala ti..nekak ćemo se snaći..uglavnom, definitivno bez GPS-a ovaj put :503::D

mm2009
31.12.2011., 07:22
Ako netko ima u planu ići tamo u shopping nudim bonove u vrijednosti 120 eura za 500 kn. Ako je netko zainteresiran nek se javi na pm.

ollie25
31.12.2011., 18:18
da li je netko bio u Novom Mestu u trg.centru -jel ima šta zanimljivo?

vanjuska
02.01.2012., 08:15
Pozdrav da li je netko bio možda u BTC-u prošli tjedan? Da li se isplati ići s obzirom na popuste ili bolje čekati idući tjedan kada sniženja počnu službeno?

ina7777
03.01.2012., 08:13
Pozdrav da li je netko bio možda u BTC-u prošli tjedan? Da li se isplati ići s obzirom na popuste ili bolje čekati idući tjedan kada sniženja počnu službeno?
da, to i mene zanima. isla bi sad u sub. 7.1., ali vidjela sam da snizenja kao pocinju tek 9.1.. no mogu samo subotom ici tako da ne znam da li ici 7. ili cekati 14.1. ? malo me strah da ce do tada biti sve probrano,pogotovo S/M velicina

66ind
03.01.2012., 10:04

mi smo bili vec dva puta u Novom Mestu u trg.centru http://www.qlandia.si/si/qlandia-novo-mesto i bas je super! Ima svega,ali nema guzve. Bili smo 17.12. i uopce nema velike guzve. Bilo je vec nekih snizenja. Cak u H&M mozes normalno u kabine,nema cekanja na blagajnama...zaista super! :cerek::cerek: volim taj centar!

vanjuska
03.01.2012., 12:52
da, to i mene zanima. isla bi sad u sub. 7.1., ali vidjela sam da snizenja kao pocinju tek 9.1.. no mogu samo subotom ici tako da ne znam da li ici 7. ili cekati 14.1. ? malo me strah da ce do tada biti sve probrano,pogotovo S/M velicina

evo šta piše na njihovoj FB stranici "Napovedujemo: Razprodaje se začnejo 09. januarja" iako na npr. Zarinoj stranici već stoje popusti do 50% za prodaju u Sloveniji...baš ne znam šta na kraju da li da čekam 14. ili da idem 7. :503:

ina7777
03.01.2012., 14:01
evo šta piše na njihovoj FB stranici "Napovedujemo: Razprodaje se začnejo 09. januarja" iako na npr. Zarinoj stranici već stoje popusti do 50% za prodaju u Sloveniji...baš ne znam šta na kraju da li da čekam 14. ili da idem 7. :503:
meni je upravo ovo javila sestricna pa ako kome pomaze :)

Hej, evo upravo sam se vratila iz City parka.. i da ti javim, da su već u skoro svim trgovinama sniženja i do 50%.. tako da ako ti se žuri, možeš slobodno već ovaj vikend u shopping
i na moje pitanje kakva je ponuda i je li samo mali dio snizen ili kako odg mi je:
bila sam u hm-u...a u zaru i berscku nisam stigla otići... u hm-u je samo mali dio snižen.. a ne znam hoće li bit šta više kad počne rasprodaja [:/] a što se ponude tiče, ne znam...zavisi šta tražiš [:)] ima svega i svačeg [:P]

vanjuska
04.01.2012., 11:42
tnx :)

ina7777
05.01.2012., 07:11
tnx :)

nema na cemu :mig:
sto si ti odlucila-kada ides? ja si jos uvijek razmisljam 7. ili 14. ? i ne znaaaaam, htjela bi si kupiti svasta nesto i naci to po 5,10 € kako sam navikla u grazu :cerek:, a strah me da toga nece biti,ali opet me strah da 14. nece biti vise nista jer ce preko tjedna ljudi sve pokupovati, pogotovo brojeve 36/38 kaj meni treba :503: koji zivotni problemi :rofl:

ina7777
05.01.2012., 14:51
agencija autoturist je otkazala putovanje 7.1. :( jel ide netko mozda ide taj dan s autom da idem s vama i dam za benzin naravno? javite mi se tu ilina pm. u shoppingholicarskoj fazi sam i ''moram'' ici :D

Maremonti
06.01.2012., 19:08
Bili danas u Planet Tus u Kopru. Snizenja razlicita, brojeva ima, no bolje nam je bila kupovina u Trstu. Policija kontrolirala vinjete.

melps
06.01.2012., 19:12
mare; jeste išli s zimslim gumama ili lancima?

Maremonti
06.01.2012., 19:22
Zimske, nisu nas to pitali, ne znam da li su pogledali, bilo je barem 15 policjota u 3 kombija pred ulazom u Italiju. Imali smo vinjetu no nismo je zalijepili jer smo bas prosli tjedan stare iz raznih drzava satima skidali. Bio je jako ljubazan policajac, rekao da smo u krivu i pustio bez kazne. Imaju neki dalekozor ili nesto slicno i odmah su nas uocili.

lunica26
07.01.2012., 12:44

Hej draga...evo 66ind je stavila link na centar.Mi smo bili nekoliko puta i bilo je baš odlično.Nema gužve,a imaš i H&M,i C&A,i BAby center,i Pikapoloncu,i Muller.
Meni je ljetos bilo otkriće kad sam se sva jadna vratila iz Graza gdje niš nisam našla u H&M-u a u Novom mestu nakupovala svega.

wanne
08.01.2012., 13:47
dali u ilirskoj bisrtici ili u kopru ima mozda trgovina sa robom za klince

alba chiara
12.01.2012., 17:26
dali u ilirskoj bisrtici ili u kopru ima mozda trgovina sa robom za klince

U Kopru u Tušu imaš H&M, C&A, Zara,... koji također prodaju i robu za djecu. A imaš i Baby centar samo ne znam kakav im je izbor robe (pretpostavljama da imaju samo robu za bebe:ne zna:)

istajanje
13.01.2012., 18:59
Ima možda neko da je bio u BTC-u u Ljubljani u zadnje vrijeme...?

Cijene,usporedba sa Zagrebom,isplati se ići ?

Hvala !

Nina55
14.01.2012., 12:45
meni se kljub razprodajam zdijo oblačila premalo znižana:ne zna: ...v zari so lepši plašči znižani za 20 eur (za 20 eur se ne splača čakati na popuste), recimo s 120 na 100 eur - na razprodajah bi moralo biti vsaj 40% popusta:kava:

tallly
14.01.2012., 16:40
Nina 55, sej je vsako leto isto :kava:. V SLO sploh ne poznamo tistih pravih razprodaj.

Bila sam prošli tjedan u Zari i isto razočarana :ne zna:. Isplati se kupiti uggsice, u Galeriji Emporium su snižene 30 %. Mislisla sam kupiti papuče, bile si oko 50 €, ali se ipak nisam odlučila.
Još veča katastrofa mi se čini H&M, baren onaj u centru LJ, na Čopovi ulici. Ta snižena roba mi se baš čini nikakva :ne zna:. Samo neke veste, puloveri, sve dosta loša kvaliteta.

mali_vrh
23.01.2012., 10:52
dali netko zna radno vrijeme KIK-a u Ormožu/Ptuju?

vesna2010
29.01.2012., 21:37
Koliko je meni poznato nema puta bez začkuljice. Sve ceste vode na autoput u SLo.

Ako je zima zakaj nemate gume, pa nisu za druge nego vama glavu čuvaju.

A vi dragi naši Slovenci, zakaj nas pa tako ne volite da na nama stalno pravicu tjerate sa drakonskim kaznama ? Kaj vas nije sram?

Gervasius74
09.02.2012., 19:30
Ima li u Brezicama ili Krskom kakav dobar ducan sa suncanim naocalama ?

Ray Ban, Police, Oakley ...

I samo da provjerim, rok za podizanje DDV-a je 6 mjeseci od dana izdavanja racuna, kaj ne ? Vidim da neki pisu 3 ...

Dita Von Teese
11.02.2012., 18:00
Koliko je meni poznato nema puta bez začkuljice. Sve ceste vode na autoput u SLo.

Ako je zima zakaj nemate gume, pa nisu za druge nego vama glavu čuvaju.

A vi dragi naši Slovenci, zakaj nas pa tako ne volite da na nama stalno pravicu tjerate sa drakonskim kaznama ? Kaj vas nije sram?

Kolegice, o cemu vi to? :misli:

jecka82
20.02.2012., 17:01
Pozdrav,
imam jedno pitanje, zanima me gde je u Ljubljani najveci Benetton i Sisley, dolazim za par dana pa me zanima?

Dita Von Teese
20.02.2012., 17:12
Pozdrav,
imam jedno pitanje, zanima me gde je u Ljubljani najveci Benetton i Sisley, dolazim za par dana pa me zanima?

Benetton u BTC izza ugla od Zare Berske itd.,..., a Sisley nije bas posebno velik nigje, a ima ga Emporium.

Victoria88
20.02.2012., 18:08
bila prosli tjedan u tusu u kopru....ja bogami vise ne kupujem robu tu kod nas...em je krdo jefitnije em mi nije daleko ;)

jecka82
20.02.2012., 19:06
Benetton u BTC izza ugla od Zare Berske itd.,..., a Sisley nije bas posebno velik nigje, a ima ga Emporium.

hvala na odgovoru, za ovaj veliki sam znala, a taman cu prosetati i do Emporiuma...:mig:

nemo7
30.03.2012., 09:28
da li je netko bio u zadnje vrijeme u planet tusu u kopru da zna rec kakvo je tsanje s proeljtnom robom? da li se vec isplati ic ili bolje jos malo pricekati? :D

Kahuna
16.04.2012., 09:00
Zna li netko jel ima u Brežicama C&A? Gdje?....ili možda u Krškom
Hvala

patientia
16.04.2012., 11:46
U Brezicama nema. Kod Krskog je u onom shopping centru malo prije nego udjes u Krsko ako ides autocestom, u mjestu Leskovec pri Krskem. http://posavje.info/novice/nov-trgovski-center-ob-vhodu-v-krsko-ze-raste.html

black_woman88
16.04.2012., 12:54
da li je netko bio u zadnje vrijeme u planet tusu u kopru da zna rec kakvo je tsanje s proeljtnom robom? da li se vec isplati ic ili bolje jos malo pricekati? :D

ja sam bila u sub, dosla je proljetna roba , ali nista nema na snizenjima, tako da peporucujem da se jos malo priceka. mi smo poslije isli po spezu u muggiu (valjda se tako pise :D ) u neki trg. centar kojemu sam zaboravila ime, ugl.nalazi se u ind.zoni, tamo se nedavno otvorio ogromni h&m, krcat robom, i recimo dosta stvari su bile snizene koje u tusu nisu! takodjer ima i jedan sportski ducan u kojemu je sve snizeno od 50-70%, tako da se tenisice mogu kupiti za 35e, a adidas trenirke po 40e!

Remy Rem
22.05.2012., 10:09
Cure, znate li možda za kakvo sniženje u Mariboru ili okolici? :)

Tillea
23.05.2012., 21:34
ja sam bila u sub, dosla je proljetna roba , ali nista nema na snizenjima, tako da peporucujem da se jos malo priceka. mi smo poslije isli po spezu u muggiu (valjda se tako pise :D ) u neki trg. centar kojemu sam zaboravila ime, ugl.nalazi se u ind.zoni, tamo se nedavno otvorio ogromni h&m, krcat robom, i recimo dosta stvari su bile snizene koje u tusu nisu! takodjer ima i jedan sportski ducan u kojemu je sve snizeno od 50-70%, tako da se tenisice mogu kupiti za 35e, a adidas trenirke po 40e!

Montedoro Freetime se zove. A je, H&M je ogorman i krcat garderobe :cerek:.

Ja idem opet uskoro, hvala na dojavi za sportsku trgovinu taman trebam tensice :mig:

skodilak2012
25.05.2012., 11:13
Pozdrav

Evo, cura i ja idemo u Ljubljanu (BTC) plus kupanje Atlantis...
Idemo u ponedjeljak 28.05.2012...
Autom, pa ako ima zainteresiranih za podjelu troškova (sudjelovanje samo kao da idete vlakom, ili samo do Ljubljane a ne i nazad, sve može), zašto ne, ipak je recesija.

A krenuli bi oko 9:00 iz Zagreba, nazad oko 21h...

Znači ima, dva ili tri mjesta. Dva ugodnije, troje se stišće.
Pošto smo nepušaći, takve i putnike tražimo, ili one koji se mogu suzdržati dok se voze.
Auto je škodilak, ali bude stigao do Ljubljane :) garant

Brilliance
04.06.2012., 19:30
znate li neki dućan u brežicama gdje ima veći izbor rola?

Lilith88
20.06.2012., 12:52
Jel ide neka od vas cura uskoro u šoping u Sloveniju? Trebala bih da mi pogleda za jednu haljinu u Zari. Molim dobru dušu da se javi na pm. Hvala! :)

Dita Von Teese
21.06.2012., 09:16
Jel ide neka od vas cura uskoro u šoping u Sloveniju? Trebala bih da mi pogleda za jednu haljinu u Zari. Molim dobru dušu da se javi na pm. Hvala! :)

Posto sam bas iz Lj, daj link, sta treba pogledati, np :mig:

Lilith88
21.06.2012., 09:56
Posto sam bas iz Lj, daj link, sta treba pogledati, np :mig:

Hvala ti! :) Imaš pm!

Pixie-L
25.06.2012., 15:35
Bok! Da li netko zna kada pocinju snizenja u tusu u kopru? znam da je dosta toga snizeno u HM-u, ali zanimaju me vise ostale trgovine.. hvala :)

Inanna
25.06.2012., 18:46
Bok! Da li netko zna kada pocinju snizenja u tusu u kopru? znam da je dosta toga snizeno u HM-u, ali zanimaju me vise ostale trgovine.. hvala :)

Mislim da počinju 2.7., ali nisam 100% sigurna. Početkom srpnja sigurno, ali ne znam točan datum :kava:

Montedoro Freetime se zove. A je, H&M je ogorman i krcat garderobe :cerek:.

I u ponedjeljak počinju sniženja :cheer:

Cats
25.06.2012., 18:51
Ove godine sezonske rasprodaje u Sloveniji počinju 9.07. KLIK (http://malitrgovci.gzs.si/slo/clanki/58478)

Pixie-L
26.06.2012., 13:52
Mislim da počinju 2.7., ali nisam 100% sigurna. Početkom srpnja sigurno, ali ne znam točan datum :kava:

I u ponedjeljak počinju sniženja :cheer:

Ove godine sezonske rasprodaje u Sloveniji počinju 9.07. KLIK (http://malitrgovci.gzs.si/slo/clanki/58478)

Hvala, bas ste drage :)

Inanna
26.06.2012., 15:48

:cheer::cerek:

Dita Von Teese
03.07.2012., 20:55
Samo za info... U Lj su na veliko pocele "akcije", tj. snizenja. Ima HM, Zara, itd.,...
Niso to jos skluzbena snizenja, ali cisto sumnjam, da ce biti 9.7. vise na snizenju neg je danas...

pozz

huliganka
03.07.2012., 21:21
A reci mi,gdje ima neki veci trzni centar sa brendiranim stvarima?

Dita Von Teese
03.07.2012., 21:35
A reci mi,gdje ima neki veci trzni centar sa brendiranim stvarima?

Ovisi sta trazis, ali ima u City parku (na 2. kata), Emporium, Galerija Emporium, Nama, Supernova (isto neki ducan na dva kata)...

Ali mislim, da je najbolja Galerija Emporium.

huliganka
03.07.2012., 23:27
Sto se mene tice,ja volim Guess,Miss Sixty,Fornarinu,Pinki i Celine B. ,ali moj muz je malo komplikovaniji,pa za njega pitam.Boss,Gucci,Prada,Iceberg,Hogan,Polo........m alo bolje marke ;)

Dita Von Teese
04.07.2012., 20:46
Sto se mene tice,ja volim Guess,Miss Sixty,Fornarinu,Pinki i Celine B. ,ali moj muz je malo komplikovaniji,pa za njega pitam.Boss,Gucci,Prada,Iceberg,Hogan,Polo........m alo bolje marke ;)

Galerija Emporium, a pored je jos bas Hugo boss
http://www.galerijaemporium.si/

\mania/
06.07.2012., 09:00
ja bi isla u Emporium najviše radi Topshopa. jel mi se više isplati ići sutra ili sljedeći vikend? Jer vidim da je do 8.7. 30% a ne znam bude li poslje više? i rasproda li se tad već? zna li netko kakvo je stanje?

Dita Von Teese
07.07.2012., 08:59
ja bi isla u Emporium najviše radi Topshopa. jel mi se više isplati ići sutra ili sljedeći vikend? Jer vidim da je do 8.7. 30% a ne znam bude li poslje više? i rasproda li se tad već? zna li netko kakvo je stanje?

Cisto sumnjam, da ce posle 9.7. kad bas pocnu rasprodaje biti vise snjizeno. Mislim, da ce biti jednino vise razgrabljeno...

confused_girl00
07.07.2012., 14:41
cure kakvo je stanje u tuš- u ?

\mania/
08.07.2012., 10:49
Cisto sumnjam, da ce posle 9.7. kad bas pocnu rasprodaje biti vise snjizeno. Mislim, da ce biti jednino vise razgrabljeno...

hvala, bila sam jucer i ima dosta izbora, ali ja si nisam uspjela nista naci (bar u topshopu)

jecka82
14.07.2012., 20:27
Pozdrav,
zanima me gde u Ljubljani, mogu naci Killah obucu i garderobu? U Galeriji Emporium mozda?

spyd3r
15.07.2012., 11:47
Ja se u sri spremam do Kopra i Trsta u obilazak ponajvise sportske odjece i svega za sport pa se nadam da ce bit cega

Dita Von Teese
15.07.2012., 19:27
Pozdrav,
zanima me gde u Ljubljani, mogu naci Killah obucu i garderobu? U Galeriji Emporium mozda?

Koliko ja znam, nema nigdje vise stvari od killah a za galeriju emp, mozes pogledati na netu, imaju li opce tu marku, koliko ja znam, nemaju.

jecka82
15.07.2012., 21:19
Koliko ja znam, nema nigdje vise stvari od killah a za galeriju emp, mozes pogledati na netu, imaju li opce tu marku, koliko ja znam, nemaju.

Hvala najlepse na odgovoru.

mell256
20.07.2012., 17:48
Jel zna netko kad su sniženja u Tušu? :zubo:

Inanna
20.07.2012., 18:39
Jel zna netko kad su sniženja u Tušu? :zubo:

Počela su 9.7. :)

ficolinja
29.07.2012., 11:41
Ej ekipa, evo idem sutra u sloveniju, pa me zanima gdje ima za kupit dobar odabir Nike tenisica AirMax, i adidasa. Htio bih pogledati i nekaj odjece usput (i jeftinije i skuplje) :D pa me zanima, gdje da idem? U Ljubljanu ili?

mell256
29.07.2012., 12:59
OBi Kopar :misli:

PUPINO
01.08.2012., 11:28
Pozz , zanima me ako tko zna kolika su snizenja u btc-u u Ljubljani i do kad traju?

Dita Von Teese
01.08.2012., 20:03
Pozz , zanima me ako tko zna kolika su snizenja u btc-u u Ljubljani i do kad traju?

Ovisi o trgovini od 20-50%, a vise manje su vec zavrsila.
Neki su ostavili te cijene i robu, neki ne.
Recimo, danas vidjela u zari bundu, puhovku, a vani 33. Idem, pogledam jos jednom, i kaze prodavacica, stigla nova roba.
Imaju kapute, jakne, bunde, a nemaju majice na bratele :ne zna:

mell256
10.08.2012., 11:54
Jel ide netko možda u Tuš u devetom mjesecu? :zubo:

Inanna
11.08.2012., 10:37
Jel ide netko možda u Tuš u devetom mjesecu? :zubo:

Idem i prije 9. mjeseca, što trebaš? :)

Allexis
11.08.2012., 22:16
jel tko zna kakvo je stanje u miss sixty trgovini u ljubljani (blizu prešernova trga i 3 mosta)...kakvo je sniženje i izbor stare kolekcije i jel možda stigla nova....tnx :)

mell256
11.08.2012., 22:21
Idem i prije 9. mjeseca, što trebaš? :)

Nisam mislila da mi se nešto kupuje, nego samo ako netko može javit kakve su cijene s jesenskom odjećom :D Prošle godine sam bila početkom devetog mj, tek su došle kolekcije, pa me zanima jel bude išta od toga sniženo u desetom? :D
Npr. kardigan krajem osmog i u devetom je 15e, snizeno na 10e u desetom mj i slično :zubo:

shopy
13.08.2012., 11:19
ima li koja cura da je iz slovenije? tj. da prebiva tamo, ili ima stan/kuću tamo. Trebala bi mi usluga :)

u pm :)

mell256
13.08.2012., 14:59
20.10.2012 TUŠFEST popusti u svim trgovinama! :)

Dita Von Teese
13.08.2012., 21:12
jel tko zna kakvo je stanje u miss sixty trgovini u ljubljani (blizu prešernova trga i 3 mosta)...kakvo je sniženje i izbor stare kolekcije i jel možda stigla nova....tnx :)

Tog ducana nema vec par godina....
Sad je tamo optika.

Stiff
14.08.2012., 21:56
Pozdrav, evo ovako zanima me di je najbolje u Ptuju za šoping i kojih dučana tamo ima, a ako se ne isplati ić tamo, kamo se isplati?
I koji šoping centri se nalaze u Ptuju?
Hvala vam. :mig:

Allexis
14.08.2012., 22:36
Tog ducana nema vec par godina....
Sad je tamo optika.

bio je prošlo proljeće (2011) kad sam bila u ljubljani :ne zna:

jel znaš gdje ima (ima li uopće) miss sixty u sloveniji....i pepe jeans....

u zagrebu obje trgovine zatvorene....nešto je imao Peek, al je prošle godine izbacio miss sixty, a od pepe jeansa nema baš izbora...

još samo fali da mi zatvore salsu i nemam gdje kupovati robu više :(

mali_vrh
14.08.2012., 23:19
Pozdrav, evo ovako zanima me di je najbolje u Ptuju za šoping i kojih dučana tamo ima, a ako se ne isplati ić tamo, kamo se isplati?
I koji šoping centri se nalaze u Ptuju?
Hvala vam. :mig:

Ovisi što želiš kupovati???

Imaš Tuš - u njemu je Kik, Nkd, neki sportski dućan, Yjisk, ima neki dućan s cipelama još

i ima Qulandia centar- tu je Baby center, DM, OVS, New Yorker, Mass....... http://www.qlandia.si/si/qlandia-ptuj

nama se isplati jer idemo najviše radi dječje odjeće i po špeceraj u Hoffer:rofl:

Stiff
15.08.2012., 16:01
Ovisi što želiš kupovati???

Imaš Tuš - u njemu je Kik, Nkd, neki sportski dućan, Yjisk, ima neki dućan s cipelama još

i ima Qulandia centar- tu je Baby center, DM, OVS, New Yorker, Mass....... http://www.qlandia.si/si/qlandia-ptuj

nama se isplati jer idemo najviše radi dječje odjeće i po špeceraj u Hoffer:rofl:

Pa eto mislim kupovat patike, odjeću, obuću pretežitom, možda neke stvari za školu i tako, namjeravo sam u H&M i u Sportsdirect, i negdje di ima Lacostovih cipela, eto to bi kupovo, pa sad di mi se najbolje isplati i di ima kakvih akcija, popusta?

Dita Von Teese
15.08.2012., 17:52
bio je prošlo proljeće (2011) kad sam bila u ljubljani :ne zna:

jel znaš gdje ima (ima li uopće) miss sixty u sloveniji....i pepe jeans....

u zagrebu obje trgovine zatvorene....nešto je imao Peek, al je prošle godine izbacio miss sixty, a od pepe jeansa nema baš izbora...

još samo fali da mi zatvore salsu i nemam gdje kupovati robu više :(

Nigdje vise nema miss60, a Pepe jenas, imas u city parku, nami, cak mislim da galerija emp.

Stiff
16.08.2012., 19:25
Može onda neko pomoći?

Allexis
16.08.2012., 22:44
Nigdje vise nema miss60, a Pepe jenas, imas u city parku, nami, cak mislim da galerija emp.

:( morat ću se zaputiti do trsta...nema mi druge, jer su miss sixty traperice :top: dosad nisam našla nijedne koje bi mi tako dobro stajale...a salsa nema takav model...

Stiff
17.08.2012., 16:05
Jel kupovo ko od vas u BTC-u u Ljubljani, kako je tamo?

Dita Von Teese
17.08.2012., 21:52
:( morat ću se zaputiti do trsta...nema mi druge, jer su miss sixty traperice :top: dosad nisam našla nijedne koje bi mi tako dobro stajale...a salsa nema takav model...

meni ima miss 60 isto super stvari, a kad se zatvorio ducan u City centar one, ja bila u teskoj komi. Kud sad, sta sad..
A gdje ima u Trstu ducan?

Jel kupovo ko od vas u BTC-u u Ljubljani, kako je tamo?

Kako mislis, kako je tamo?
Meni jako ruzno, previse pleha i betona, nista lijepog sa vanjske strane, a unutra svasta. :mig:
Sta te tocno zanima? :D

Allexis
17.08.2012., 23:01
meni ima miss 60 isto super stvari, a kad se zatvorio ducan u City centar one, ja bila u teskoj komi. Kud sad, sta sad..

nisam bila u trstu godinama, tako da ne znam...frendica tamo kupuje, pa budem pitala....pretpostavljam da su one adrese trgovina na službenoj stranici točne, ali budem poslala mail za svaki slučaj prije nego budem išla...stvarno mi je čudno što je miss sixty izbačen s našeg tržišta....imaju odlične stvari....isto vrijedi za pepe jeans...

Stiff
18.08.2012., 13:21

Kako mislis, kako je tamo?
Meni jako ruzno, previse pleha i betona, nista lijepog sa vanjske strane, a unutra svasta. :mig:
Sta te tocno zanima? :D

Pa zanima me kaj ima tamo, od ovog mojeg gore navedenog kaj namjeravam kupovat, ili dal ima toga u Europarku u Mariboru, pošto mi je to bliže :D

daisydai
19.08.2012., 14:03
Isplati li se otici sad u Tus? Voljela bi uhvatiti dok su jos snizenja, ali ne znam koliko je te robe ostalo i je li stvarno toliko jeftinija da se isplati, a opet zelim naci i nesto traperica, cardigana i te jesenske odjece. (Nekako se nadam da bi toga uvijek trebalo biti, bar je tako bilo prosle godine.) Kakva je situacija, ako je netko bio nedavno? Jel se sve pokupovalo?

mell256
19.08.2012., 14:07
Ako namjeravaš sad kupovati jesensku odjeću sumnjam da je išta na sniženju jer kolekcije tek dolaze.
Inače, kontaktirala sam ih mailom u vezi sniženja i rekli su mi da je 20.10.2012 TUŠFEST, te će biti super popusti u svim trgovinama!

titanika
28.08.2012., 19:55
Bok cure, zna li koja da li u Tuš centru u Kopru još ima sniženih stvarčica?
Zanima me H&M, New Yorker...

Inanna
29.08.2012., 10:02
Bok cure, zna li koja da li u Tuš centru u Kopru još ima sniženih stvarčica?
Zanima me H&M, New Yorker...

Ima još snižene robe, samo je pitanje da li ćeš naći veličinu.

titanika
29.08.2012., 10:57
Ima još snižene robe, samo je pitanje da li ćeš naći veličinu.

Hvala na odgovoru!
Idem danas popodne pa javim stanje ako nekog zanima! :mig:

LadyM*
29.08.2012., 13:14
Zna li netko kakva je ponuda jesenske odjeće i obuće u Europarku? Isplati li se ići već sad, ili je još prerano?

caterina
31.08.2012., 12:46
Hvala na odgovoru!
Idem danas popodne pa javim stanje ako nekog zanima! :mig:

mene zanima, kakvo je stanje?

titanika
31.08.2012., 15:39
mene zanima, kakvo je stanje?

A nije baš bajno..
Nisam se dugo zadržala ali ovako:
Ann Christine - jaaako malo toga sniženog, većinom kupaći i neke majčice. Sve je puno jesenske kolekcije.

H&M - isto tako, dva reda snižene robe, većina toga u većim brojevima. Od snižene robe ima dosta hlača i majčica, haljina skoro pa ništa. Sniženo je nešto malo ljetnih cipela šta je ostalo, par torbi i dosta marama.

New Yorker - tu je još ostalo dosta sniženih stvari, majice i košulje od 2 do 6 eura, haljinice po 7 i 9 eura, balerineke po 3 i 5 eura, uglavnom da se još naći simatičnih stvari.

Stradivarius - jedna pokretna vješalica sniženih stvari, ali su im zato stvarčice iz nove kolekcije predivne! :cerek:

Zara - dosta sniženih stvari, stoje na ulazu odmah desno ali su isto veći brojevi.

Ostale sućane sam preskočila jer nisam imala vremena. Sve u svemu, većinom je jesenska odjeća već ali ako se prokopa da se naći nešto.

confused_girl00
18.09.2012., 21:05
Bio netko u zadnje vrijeme u Tuš-u? Kakvo je stanje.. standardne cijene jesenje garderobe i da li ima izbora?

marty_19
26.09.2012., 12:50
jel zna netko gdje ima ovakvih jakni u slo?? i kolika je cijena otprilike...

http://www.google.hr/imgres?start=84&hl=hr&client=firefox-a&hs=JOr&sa=X&rls=org.mozilla:hr:official&biw=1252&bih=523&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=HUJgN01RBS00CM:&imgrefurl=http://www.onlineabercrombiefitchoutlet.com/abercrombie-fitch-renee-down-jackets-p-2078.html&docid=jIwslifj9FVyrM&imgurl=http://www.onlineabercrombiefitchoutlet.com/images/AFimages/Abercrombie-Fitch-Renee-Down-Jackets.jpg&w=507&h=507&ei=xutiULb3Oq2Q4gTU04CYDg&zoom=1&iact=hc&vpx=576&vpy=114&dur=672&hovh=225&hovw=225&tx=122&ty=101&sig=112873092080917788167&page=6&tbnh=152&tbnw=162&ndsp=18&ved=1t:429,r:3,s:84,i:15

Radi se o A&F jaknama...

Dita Von Teese
29.09.2012., 15:22
jel zna netko gdje ima ovakvih jakni u slo?? i kolika je cijena otprilike...

http://www.google.hr/imgres?start=84&hl=hr&client=firefox-a&hs=JOr&sa=X&rls=org.mozilla:hr:official&biw=1252&bih=523&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=HUJgN01RBS00CM:&imgrefurl=http://www.onlineabercrombiefitchoutlet.com/abercrombie-fitch-renee-down-jackets-p-2078.html&docid=jIwslifj9FVyrM&imgurl=http://www.onlineabercrombiefitchoutlet.com/images/AFimages/Abercrombie-Fitch-Renee-Down-Jackets.jpg&w=507&h=507&ei=xutiULb3Oq2Q4gTU04CYDg&zoom=1&iact=hc&vpx=576&vpy=114&dur=672&hovh=225&hovw=225&tx=122&ty=101&sig=112873092080917788167&page=6&tbnh=152&tbnw=162&ndsp=18&ved=1t:429,r:3,s:84,i:15

Radi se o A&F jaknama...

hej, gugl sve zna, i gugl kaze, da toga nema u Sloveniji... :mig:

mell256
29.09.2012., 15:29
20.tog idem u Tuš centar i OBI pa ako bude nekome trebalo nešto pogledati ili kupiti mogu učiniti uslugu:mig:

mell256
04.10.2012., 16:36
Jel bi tko ovih dana da javi kakvo je stanje?

Naiya
05.10.2012., 14:12
Zdravo! Ima jedno pitanje... Naime, planiram za kojih 2 tjedna ići u Maribor obaviti shopping, trebam stvari za svadbu i tako to, pa me zanima dal ima u Europarku i u kojoj točno trgovini Jessica Simpson cipela?

Inanna
05.10.2012., 17:50
Jel bi tko ovih dana da javi kakvo je stanje?

Bila sam prekjučer do Kopra (Tuš). Meni osobno nije ništa bilo napeto, ali po svim trgovinama je vani jesenska kolekcija. Ima puno "kožnih" i zakovičastih stvari (New Yorker), boje bordo, tamno zelena, smeđe ( :rigo: ). Ima čizmica, jakna, kaputića, itd...
Nisam uočila popuste ili posebne akcije :o

mell256
05.10.2012., 17:53
Bila sam prekjučer do Kopra (Tuš). Meni osobno nije ništa bilo napeto, ali po svim trgovinama je vani jesenska kolekcija. Ima puno "kožnih" i zakovičastih stvari (New Yorker), boje bordo, tamno zelena, smeđe ( :rigo: ). Ima čizmica, jakna, kaputića, itd...
Nisam uočila popuste ili posebne akcije :o

Jel ima kardigana u H&Mu? to mi je najbitnije :zubo:

Inanna
05.10.2012., 18:01
Jel ima kardigana u H&Mu? to mi je najbitnije :zubo:

Nisam baš vidjela kardigane :misli:, nisam ih ni tražila, ali čisto sumnjam da sezona može proći bez njih. Mislim da je to za jesen basic komad. Ako ne u H&M, negdje ćeš ih naći sigurno.

mell256
05.10.2012., 18:03
Nadam se da se neću razočarati :503: razmatram opciju shoppinga u ZGu ali mi je prva opcija Kopar :ne zna: da ne dajem uzalud novce za kartu :503:

Inanna
06.10.2012., 10:37
Baci oko na H&M službene stranice prije nego se odlučiš, trebali bi imati jesensku kolekciju on-line.
Ma nema šansi da u svim onim trgovinama nema kardigana.

mell256
22.10.2012., 12:59
svaka čast tuš centru ovaj vikend :s :s :s
odlični popusti, odlična ponuda odjeće i obuće, gratis pokloni , svaka čast :s

nemo7
23.10.2012., 16:33
svaka čast tuš centru ovaj vikend :s :s :s
odlični popusti, odlična ponuda odjeće i obuće, gratis pokloni , svaka čast :s

aaaaaa :503:
a ja idem drugi vikend.. :/ sta popusti su bili samo ovaj vikend ili? u kojim trgovinama i koliko? i kakvi poooklonii? :eek:
blago ti se :)

adelante
28.10.2012., 00:35
Da li u brežicama (ili negdje što bliže ZG-u) postoji nekakav tenis shop sa dobrom ponudom tenis reketa?

Postoji li kakav dućan sa webstranicama i cijenama teniske opreme?

Svaki informacija dobrodošla!

adelante
28.10.2012., 18:58
ima li netko da uskoro ide u sloveniju u ljubljanu?

ukoliko je netko voljan učiniti uslugu i kupiti nešto (uz određenu naknadu), nek se javi na PM.

FU T
01.11.2012., 13:43
Sve si razmišljam da sam gotov sa svojim patriotizmom što se tiće mjesećnih nabavki za kućanstvo.
Gdje se isplati iz ZG po takve nabavke u Sloveniju, poželjno da i Vinjetu ne trebam kupovati za osobno vozilo.
Čuo sam za opciju Krko, pa i Maribor.

hvala

patientia
01.11.2012., 14:45
Ako mislis na hranu, o tome se pise ovdje:
http://www.forum.hr/showthread.php?t=617643

didi07
07.12.2012., 11:55
studentski cenatar organizira jednodnevni izlet u Ljubljanu, prvo se ide u neki trgovački centar Rudno, pa onda do grada.. e pa ko mi moze malo objasni kakav je to trgovacki centar, nikad cula za njega :ne zna:

patientia
07.12.2012., 17:17
Vjerojatno Supernova na Rudniku:
http://supernova.si/

didi07
08.12.2012., 16:21
hvala, vidim nemaju ni lose ducane, ali vise idem zbog centra Ljubljane, po ovim ducanima cu samo proc :D

Victora
25.12.2012., 15:59
Gdje se može plaćati PBZ-ovom karticom tekućeg računa? Prije smo imali maestro jedne druge banke, pa smo bez problema plaćali u ormožu svugdje...sad imamo PBZ koja je VISA i nemalo smo se iznenadili kad u KIKu nismao mogli njome platiti. U TUŠu se može, ili? A ostali ovak dućani, ako idem u Ptuj recimo ili Mursku? Što se odjeće tiče? Ok, da piše na dućanu znam i ja sama, no problem je što baš svi imamo PBZ, pa da znamo jel moramo masu eura prije mijenjati ili ne.

tipkaz
01.01.2013., 20:04
Kada ce popusti u Tusu? Deichmann, HM? Jel se zna stogod?

rapajic_st
02.01.2013., 11:38
navodno 7.1.2013

tallly
02.01.2013., 12:14
Ne navodno, nego sigurno :mig:.

7. 1. počinje sezonska rasprodaja.

rapajic_st
02.01.2013., 12:18
nisam nigdje našao sigurni info.. znači ipak je 7. u igri..

Dita Von Teese
02.01.2013., 19:25
nisam nigdje našao sigurni info.. znači ipak je 7. u igri..

kako nisi nasao?, a gdje si opce trazio, pa odmah baci datum...
http://www.racunovodja.com/clanki.asp?clanek=6893/Zimske_sezonske_razprodaje_-_januar_2013

Pravila Trgovinske zbornice Slovenije pri sezonskih razprodajah tekstilnega blaga in obutve določajo začetek zimske razprodaje prvi delovni ponedeljek v januarju. Letos je to 7. januarja 2013.

Trajanje sezonske razprodaje določi vsak trgovec sam, če se za razprodajo odloči, vendar lahko razprodaje trajajo največ do 60 dni.

Hoaxy
03.01.2013., 11:54
Uvijek 7og počinju rasprodaje, a dovoljno otić na stranicu od nekog shopping centra i odmah piše..

http://www.btc-city.com/

DadCav
04.01.2013., 12:42
Molim vas da li je netko kupovao kofere u Sloveniji / Brežice, Dobova i sl..ovo bliže nama?

Da li se isplati uopće i gdje ih ima?
Hvala unaprijed

tipkaz
05.01.2013., 15:32
Mene zanimaju ti popusti od 7.1.- da li su odmah na 50-70% ili krenu s nekih 20-30%?
Iz iskustva od proslih godina tko je bio, da li se isplati ici odmah ili malo pricekati? Zanima me za Tus, nije mi nista hitno vec bi kupovala robu za dijete za sljedecu sezonu... Sto jeftinije moguce, naravno :)

provokator
05.01.2013., 18:16
¸Nisam jos imala priliku otici u shopping po obleku u Slo,ali planiram uskoro.S obzirom da sam cula da je zadnji vikend u siječnju još najbolje otići jer se sve snizi.Zanima me gdje otici ,kao centra jedno mjesto sa trgovinama za obicne smrtnike da mogu obuci dijete ,muza i sebe uz neke male ,niske cijene ,a da ne moram hodati i traziti po gradu? Samo CENTAR SI? Jel to dovoljno ili?

rapajic_st
05.01.2013., 18:43
problem je da više nema brojeva.. više manje ostane samo s ili xxxl .. zato mi uvijek prvi tjedan odemo,dok još ima svega..kasnije nađeš cipele,nema broja, traperice,nema broja, odijelo,jedva uspiješ..pogotovo za veličine M.L ..

supergirl1
05.01.2013., 18:49
da, kako kaže rapajic, sad počinju sa sniženjem do 50% ne svi i ne sve, ali neusporedivo sa našim sniženjima, stvarno ima jako puno toga sniženo, a šta više odmiče vrijeme sve su veća sniženja, ali sve manje stvari i ostaje, tako da je najbolje otići sredinom siječnja 1. put, pa još jednom sredinom veljače još jednom, onda se stvarno zna ugrabiti odličnih stvari za male pare

spyd3r
05.01.2013., 20:13
Velika snizenja kako su danas u Italiji pocela su od 09.07, to znam da je za Kopar sigurno, a pretppostavljam i za ostatak

Dita Von Teese
05.01.2013., 20:45
Mene zanimaju ti popusti od 7.1.- da li su odmah na 50-70% ili krenu s nekih 20-30%?
Iz iskustva od proslih godina tko je bio, da li se isplati ici odmah ili malo pricekati? Zanima me za Tus, nije mi nista hitno vec bi kupovala robu za dijete za sljedecu sezonu... Sto jeftinije moguce, naravno :)

Vec su popusti, tj. akcije... Od ponedeljka, mozda ce biti jos nesto snizeno, ma da sumnjam. Recimo Mango ima sve -50%. Nevjerujem, da ce imati jos dodatno nesto...
Bata ima sto ima, bas danas pitala, kazu da u ponedeljak nece biti dodatno snizeno nista :durica

problem je da više nema brojeva.. više manje ostane samo s ili xxxl .. zato mi uvijek prvi tjedan odemo,dok još ima svega..kasnije nađeš cipele,nema broja, traperice,nema broja, odijelo,jedva uspiješ..pogotovo za veličine M.L ..

Ja bila danas u BTC-u. Obisla sve moguce ducane, i pimpek! Posto akcije traju vec tjedan dana, nema vise brojeva. Ostalo xs ili xxl. Izmedju nula.
Stvarno ne kuzim, dal nisu imali puno robe, ili su ljudi troslili ko ludi. Uglavnom, spusila sam par stvari, koje sam htjela kupiti... Ali! sad ce dobiti polako robu za ljeto (uvijek je najbolja prva serija), i to kaze, da ce uskoro biti toplije, tj. proljece :D.

Velika snizenja kako su danas u Italiji pocela su od 09.07, to znam da je za Kopar sigurno, a pretppostavljam i za ostatak

da? 9.7.?

spyd3r
05.01.2013., 21:11
Tako su mi rekli da da je 09.07, i znam dosta njih koji idu tad. A je gledao tko mozda ja stranici od tusa ako pise??

supergirl1
05.01.2013., 22:18
to je ljetno sniženje, a zimsko oduvijek počinje iza befane, 7.1. u italiji i u sloveniji od kad je u EU

OnePlay
13.01.2013., 10:03
17-og putujem do Bleda i molio bih da mi netko kaže di je najbolje usput otići u šoping obleke. Neki trgovački centar u okolici Ljubljane ili...?
Hvala.

confused_girl00
27.01.2013., 18:43
Do kada traju sniženja u Slo? Bio netko možda u Tuš-u nedavno da kaže kakvo je stanje?

Coco Vanilla
11.02.2013., 09:37
Znate li gdje mi je najbliži dućan koji drži Nike tenisice u Sloveniji? Gledajući uz granični prijelaz Bregana.
:ne zna:

Hallucinogen
27.03.2013., 15:54
Da li je bio netko u skorije vrijeme u Brežicama u Sportsdirectovom dućanu, ili u nekom drugom gdje isto imaju veći izbor sportske odjeće i obuće, te molim malo osvrt o isplativosti odlaska i kupnje :)

Jenny888
27.03.2013., 16:53
Da li se uopće isplati otići u Maribor u šoping, po odjeću? Je li tamo / bez obzira na sniženje/ išta jeftinije nego kod nas?

supergirl1
09.04.2013., 19:05
kakva je situacija u btc-u, ima li kakvih sniženja, zara, hm, hervis, emporium...kod nas su stavili nešto kao mid season sale

Dita Von Teese
10.04.2013., 18:33
kakva je situacija u btc-u, ima li kakvih sniženja, zara, hm, hervis, emporium...kod nas su stavili nešto kao mid season sale

Hm sam vidjela da ima nekakve "akcije", zara nista, za emporium neznam...

pinkac
18.04.2013., 11:03
Pozdrav svima.

Ovaj vikend vjerojatno idem do Slovenije i usput do moje ciljanje lokacije su mi Ormož i Ptuj.
Može pomoć oko dućana za nevedena mjesta? Koji su, kakvi, isplati li se i sl.? :)

titanika
25.04.2013., 09:55
Bok!
Zanima me da li je bio tko nedavno u Planet Tuš u Kopru?
Kakvo je stanje - H&M, Stradivarius, Ann Christine?

abosilj
26.04.2013., 11:07
Idem popodne preko Ormoža, Ptuja do Maribora u shoping. Hoće netko da mi radi društvo? Krećem iz Varaždina.

Inanna
27.04.2013., 16:44
Bok!
Zanima me da li je bio tko nedavno u Planet Tuš u Kopru?
Kakvo je stanje - H&M, Stradivarius, Ann Christine?

Bila sam prošle subote.
Stanje meni nezanimljivo - pastelne boje (breskva, mint, plava), neon, zakovice, cvjetni uzorci. Proljetna klasika.
Ima neke robe na sniženju, ali ne bi na to obraćala pozornost jer su pretežno pto preostale zimske veste i slično.

stef1455
09.05.2013., 15:04
Moze mi neko preporuciti kakav shopping centar ili nesto slicno tome, oko brezica? Ili malo dalje, a da nemoram do ljubljane ic.

patientia
09.05.2013., 20:05
U Brezicama: http://www.intermarket.si/

U Krskom: http://www.qlandia.si/si/qlandia-krsko

Lilit
29.05.2013., 21:00
ima kakav shopping centar oko Postojne/Ilirske Bistrice?

Frau Flick
07.06.2013., 15:31
ima kakav shopping centar oko Postojne/Ilirske Bistrice?

U Ilirskoj baš i nema, a u Postojni ti ima Mercator Centar (koji i nije nešto wow, al' ajde) :)

ruby707
09.06.2013., 13:52
koja od agencija organizira prijevoz do ljubljane za shopping?
i kad su tamo ljetna snizenja, polovicom 7. mjeseca?

tallly
09.06.2013., 14:20
Ljetna sniženja počinju 2. ponedjeljak u srpnju - dakle 8. 7. 2013.

Frau Flick
10.06.2013., 13:48
koja od agencija organizira prijevoz do ljubljane za shopping?
i kad su tamo ljetna snizenja, polovicom 7. mjeseca?

Autotrans ti organizira prijevoz do Ljubljane, za njih sam 100% sigurna. Ovo ostalo, eventualno Pino Viaggi iz Labina, ali za njega nisam sigurna. :mig:

ruby707
14.06.2013., 00:22
tenks, znam da se jos prije pricalo o tome, ali nisam mogla naci! ;)

Sabbra
18.06.2013., 10:08
Pozzz, kada počinju sniženja u Europarku? Sredinom 7 mjeseca ili...

melps
18.06.2013., 10:33
Planet Tuš; H&M, c&a, new yorker krenuli s popustima, već se sad može naći majica za 5 eura, i ostale trgovine su također krenule, tom tailor outlet ima 30%. 50% čak i 70% popusta

*minii*
21.06.2013., 13:46
Iako su popusti najavljeni za 8.srpnja, neki su već počeli sa pred popustima kako bi pretkli konkurenciju,... :)

http://www.emporium.si/novica.php?trend=308

http://nama.si/sl/

Lilit
21.06.2013., 14:35
Jel i BTC prava snizenja krecu 8.7. onda?

*minii*
21.06.2013., 14:43
Neznam tocno sta te zanima u BTCu, zasad je samo Emoporium najavio -20% na obucu i odjecu, te -30% na sve kupace kostime. Ukoliko budem vidjela da i drugi krecu sa snizenjima svakako cu ovdje javit... ;)

Lilit
23.06.2013., 10:57
Poznanica ide u sijecnju i lipnju/srpnju uvijek tu neku subotu kad kao pocnu super snizenja u cijelom Btc, ja guglala njihov web ali ne nasla info o tome :-/

AnAngel
23.06.2013., 18:48
Ako netko planira do Celja u city centar počela su snizenja početkom ovog tjedna. Ja bila samo u hm-u, i ima majca po 3 eura, haljinica po 5 eura.. Uglavom jako dobar izbor plus sto ima brojeva.
U tally wejlu sam također vidjela snizenja ali nisam vidjela točno šta.
Pretpostavljam da pošto je krenulo snizenje u city centru da je i u planet tušu isto..
I da zatvorilo se iris u celju da se netko ne zaleti po nešto.. :D
I ako itko planira do celja, topla preporuka novi dućan Shana, imaju lijepih stvarčica za malo para. Od haljina, suknji, fora tajci, nakita...
I cijene su super. Ducan je na katu kod kafica, odnosno nasuprot muellera :)

scarfs
23.06.2013., 21:45
Pretpostavljam da pošto je krenulo snizenje u city centru da je i u planet tušu isto..

u planet tušu su počela sniženja, bila jučer :mig:

*minii*
24.06.2013., 07:53
Poznanica ide u sijecnju i lipnju/srpnju uvijek tu neku subotu kad kao pocnu super snizenja u cijelom Btc, ja guglala njihov web ali ne nasla info o tome :-/

Ja nasla ovo... :)

http://kako-zakaj-kje.si/kdaj-se-pricnejo-poletne-razprodaje.htm

Lilit
24.06.2013., 09:51
Bit ce da je to to onda 8.7. it is :-)

AnAngel
24.06.2013., 11:04
u planet tušu su počela sniženja, bila jučer :mig:

gdje gdje?
ima čega? :D
pitam dal znam da prošećem i tamo ili samo da se baziram na city centru :)

scarfs
24.06.2013., 11:47
gdje gdje?
ima čega? :D
pitam dal znam da prošećem i tamo ili samo da se baziram na city centru :)

ja sam kupovala u zari,promodu,ann christine i massu :) i zadovoljna sam nađenim jer na sniženjima nikad ništa ne ubodem :D
u H&M i Bershka nisam našla ništa, kao da je rasprodano ono šta je valjalo :(
neznam koje te još trgovine zanimaju :)
i da neznam koja ti je udaljenost i kad misliš ići jer imam osječaj da su sniženja počela još početkom tjedna :ne zna:

AnAngel
24.06.2013., 16:33
ja sam kupovala u zari,promodu,ann christine i massu :) i zadovoljna sam nađenim jer na sniženjima nikad ništa ne ubodem :D
i da neznam koja ti je udaljenost i kad misliš ići jer imam osječaj da su sniženja počela još početkom tjedna :ne zna:

Znam znam, ja sam svoje stvarčice u hmu već polovila odmah na početku :)
Sad ovih dana budem ponovno išla u ophodnju, ali ovaj put budem uključila i planet tuš.
Sve mi je usput, studiram tamo pa mi nije problem, a taman je sad ispit pa cu napraviti đir dućanima :)

M Renata
24.06.2013., 19:22

Reci, u Stradivariusu da li su krenula sniženja?

scarfs
24.06.2013., 21:37
Reci, u Stradivariusu da li su krenula sniženja?

jao mislim da nisam ušla u Stradivarius :ne zna:

grm
05.07.2013., 10:40
je li netko bio u topshopu u btc? drže li ove sandale?
http://www.topshop.com/en/tsuk/product/shoes-430/flats-459/creepers-flatforms-852/wills-2-part-flatforms-1803929?refinements=category~%5b432165%7c208543%5d&bi=1&ps=200
i ove
https://www.topshop.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?langId=-1&storeId=12556&catalogId=33057&productId=9519417&categoryId=209968&parent_category_rn=208544

Mari25
15.07.2013., 21:02
Pozdrav,
čula sam da odmah nakon nekog graničnog prijelaza prema slo ima shopping centar sa dosta povoljnom sportskom odjećom i bijelom tehnikom, a ja ne znam gdje, :ne zna: Sežana? Bregana? Pasjak i Rupa znam da nisu...

Freakette
18.07.2013., 16:30
Cure, jel postoji neka koja bi mi mogla nešto naručiti sa slovenske Mango outlet stranice?

angelina jolie
18.07.2013., 17:36
je li netko bio u topshopu u btc? drže li ove sandale?
http://www.topshop.com/en/tsuk/product/shoes-430/flats-459/creepers-flatforms-852/wills-2-part-flatforms-1803929?refinements=category~%5b432165%7c208543%5d&bi=1&ps=200
i ove
https://www.topshop.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?langId=-1&storeId=12556&catalogId=33057&productId=9519417&categoryId=209968&parent_category_rn=208544

Što TS ima u Sloveniji? Ne nalazim ga na popisu trgovina.

miracle 03
18.07.2013., 17:37
I mene zanima jel netko naručuje sa slovenskog Mango outleta?

Dita Von Teese
21.07.2013., 11:37
Pozdrav,
čula sam da odmah nakon nekog graničnog prijelaza prema slo ima shopping centar sa dosta povoljnom sportskom odjećom i bijelom tehnikom, a ja ne znam gdje, :ne zna: Sežana? Bregana? Pasjak i Rupa znam da nisu...

Rekla bi, da je to u Dobovi. Za bijelu tehniku neznam, ali sportska odjeca je valjda prva liga: http://www.prva-liga.si/

grm
21.07.2013., 18:40
Što TS ima u Sloveniji? Ne nalazim ga na popisu trgovina.

Ima u sklopu robne kuće Emporium u BTC shopping centru, samo je dosta mali.

Maree :D
22.09.2013., 13:46
Moze mi netko reci gdje bi bilo najbolje otici u kupovinu za zimske jakne i cizme....da li se to uopce tamo isplati? I zanimaju me cijene kozmetike....dm, muller i u kojem gradu se nalaze?
Idem preko Bregane, pa nesto blize tamo :)

ellzilla
27.10.2013., 13:14
Da li rade dućani u subotu 2.11.? Planiram ić do Brežica pa da znam dal da se uopće zaputim:ne zna:

medgil
09.12.2013., 16:43
hej, molim vas ako mi tko može odgovorit isolati li se ići u btc ljubljana, ima li nekih trgovina kojih kod nas nema? čula sam da ima 5 kompleksa, pa ako netko zna u koji je najbolje otići jer neću sve stić' također ako netko zna kakv je wellnes?
ili je za shopping bolje otić u centar ljubljane?

Victora
24.12.2013., 12:50
Samo da napišem da u Europarku, Maribor, sniženja počinju 6.1.2014.

*minii*
24.12.2013., 13:37
hej, molim vas ako mi tko može odgovorit isolati li se ići u btc ljubljana, ima li nekih trgovina kojih kod nas nema? čula sam da ima 5 kompleksa, pa ako netko zna u koji je najbolje otići jer neću sve stić' također ako netko zna kakv je wellnes?

ili je za shopping bolje otić u centar ljubljane?

Definitivno se isplati ici u BTC jer mi necega slicnog nemamo. Pogledaj si linkove koje se trgovine nalaze u nekim od kompleksa...
- www.emporium.si
- www.citypark.si
- www.kristalna-palaca.com
- www.hala12.si

Ima starno toliko toga da nema sanse da se sve stigne obici u jednom danu. Ako imas jos kakvih pitanja slobodno se javi ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

melps
24.12.2013., 16:39
Sto se tice kopra,tek je prva faza popusta pa i nema nesto, u zarinije nista snizeno,h&m par stendera ,najvise je snizeno u takko u c&a,new yorker

Tom tailor outlet ima snizeno do 70%

Sent from my ZTE Blade III using Tapatalk

Mono*
30.12.2013., 11:52
Koje agencije imaju jednodnevne shopping izlete negdje u Ljubljani, oko Ljubljane ili slicno? Zanimaju me utorak ili srijeda iza Tri kralja. Hvala :)