PDA

View Full Version : Čupavi tepih - gdje kupiti

Aggie
22.03.2007., 09:41
Jel zna netko gdje bi mogla nabaviti u Zagrebu onakav cupavi tepih (shaggy ga obicno zovu) koji se sada pojavljuje na svakoj drugoj fotki salona namjstaja?? Gledala sam malo po gradu, ali svi na koje sam naisla su ili jako ruzni ili od umjetnog materijala (ja bi vunu). Za sada mi se svidja samo jedan kozni, ali on dolazi samo u smedjoj varijanti (meni bi trebala neka nijansa sive).

Pa ako je netko vidio nesto slicno, please help:) !

m.ar.e.s
24.03.2007., 00:41
:zubo:
E tak smo ti ja i zena trazili kad smo sredjivali stan.
Cak ga ni u Ikei nije bilo. Nasli smo ga u Neckermannu i poludili od srece.
Bijeli, cupav, bas kao sa reklama. Vuna 100 %.
E ali na reklamama ne vidis, naravno, kako se to g...o linja, ma da imas stado ovaca doma manje bi dlake bilo nego s njega.
Poklonili smo ga frendu u roku par mjeseci i kupili si "normalan" tepih.
Ja sam ga cak prije toga bacio na iskuhavanje i posteno ga iscetkao.
Nije pomoglo. On k'o da dlake pusta direktno iz pakla. :D

kikca
24.03.2007., 12:51
Nekakav čupavi tepih sam vidjela u Pevecu. Nadam se da misliš na takav. Ima ga u više boja i komb. boja.

NoWa
24.03.2007., 20:05
bilo u tepihlandu, al naravno ne boje koje se meni sviđaju. u ikei nula.

ja isto trazim čupavi crno-bijeli, al nemaju takvog nigdje.

kako vam se sviđa ovaj http://www.neckermann-international.com/hr/default/produkt-images/_w210_h210/8/1/815128.jpg.nije čupav, al je crno-bijel:zubo:

mares, imaju li ti iz neckermann di u zgbu izložbeni salon..da ja vidim taj tepih prije narucivanja?

leo4
25.03.2007., 08:20
Jel zna netko gdje bi mogla nabaviti u Zagrebu onakav cupavi tepih (shaggy ga obicno zovu) koji se sada pojavljuje na svakoj drugoj fotki salona namjstaja?? Gledala sam malo po gradu, ali svi na koje sam naisla su ili jako ruzni ili od umjetnog materijala (ja bi vunu). Za sada mi se svidja samo jedan kozni, ali on dolazi samo u smedjoj varijanti (meni bi trebala neka nijansa sive).

Pa ako je netko vidio nesto slicno, please help:) !

Kako stojiš s bronhijima? Alergije? Ako je sve u redu kupi sakupljač prašine!

darin
25.03.2007., 11:41
mi smo shaggya (bordo-boja cigle kockasti) kupili u Tepih centru prije mjesec dana, a vidjeli smo ga i u bauhausu. uzeli smo ga kao privremeni tepih jer nam je bio jako povoljan, a kad krenemo uredjivati radnu sobu skroz vjerojatno cemo ga zamijeniti. originalno smo htjeli travu, onakvu kakvu ima Teo P. u svom salonu, ali nismo je nigdje nasli :tuzni: :D

inace da, tepih nije bas najprakticnij za usisavanje :zubo: i vlakna su mu malo onako, osjetis da je sinteticki...ali mi je simpa i ugodno je hodati po njemu.ionak je samo provremeno :D

edit: sad sam vidjela da bi ti vunu. sretno s potragom :zubo:

ZorcJ
25.03.2007., 15:59
Ja sam imao cupavi tepih i moram reci da je to potpuni sakupljac prasine .... Ako imas problema sa alergijama - izbjegavaj!

chani
26.03.2007., 12:36
Ja sam imao cupavi tepih i moram reci da je to potpuni sakupljac prasine ....
potpis :zubo:

meni je jedna kusa stalno spavala na njemu tak da je dobio i njen miris,
pa sam ga bacila,nije mi se dalo ga vise cistit ...

lilihip
27.03.2007., 11:39
jucer sam u Mercatoneu kupila 200 x 160, 800 kn, ima i drugih dimenzija , izgleda mi kvalitetan, o prasini jos neznam nista :9, ja sam trebala svijetli, ali ima jedan prekrasan tamnosmedi..,

Aggie
28.03.2007., 22:47
Sad ste me ubedirali s ovim alergijama i prasinama :eek: .
Budem si ja josh malo promislila....

Thnx na odgovorima.

LadyBlue
29.03.2007., 11:13
Iskreno malo mi se gade oni pravi čupavci, no ja sam u Ikei kupila neko krasno čudo svjetlo sive boje, od komadića brušene kože, fenomenalno izgleda ispod bijelog clubbo stolića (onaj vrlo niski).
Ako se polegnu te resice, malo jači usisivač ih digne.

Aggie
29.03.2007., 14:25
Iskreno malo mi se gade oni pravi čupavci, no ja sam u Ikei kupila neko krasno čudo svjetlo sive boje, od komadića brušene kože, fenomenalno izgleda ispod bijelog clubbo stolića (onaj vrlo niski).
Ako se polegnu te resice, malo jači usisivač ih digne.

Ma da?
Jel to u Austriji ili negdje drugdje (koliko znam kod nas nema Ikee...ili grijesim :confused: )? Jel se sjecas mozda cijene?

LadyBlue
30.03.2007., 12:07
Ikea Graz, cca 40€, kupljeno u kolovozu 2006., no ne vidim ga više u katalogu na web-u. Ne znam zašto bi ga povukli?! :confused:

chiquita
30.03.2007., 12:34
Ikea Graz, cca 40€, kupljeno u kolovozu 2006., no ne vidim ga više u katalogu na web-u. Ne znam zašto bi ga povukli?! :confused:

možda zbog alergija?:zubo:

kikca
30.03.2007., 21:22
A možda i zbog toga što ubijanje životinja zbog krzna i kože više nije in.

Aggie
31.03.2007., 17:52

Hvala na info!

fdsa
23.03.2008., 20:40
jel mi neko moze reci di mogu kupiti ovakav tepih.... pliiizzzzzzz...... ali u Hrvatskoj.
http://www.ikea.com/us/en/catalog/products/60114112

leonidas27
09.11.2008., 08:38
Jel ima u Zg negdje kupiti tepih kao onaj na slici 3. što je stavila Glamazone?

mrs. kaby
09.11.2008., 10:24
čupavac? znam da sigurno ima u kiki, ali vjerujem i u svim ostalim centrima koji imaju veći izbor tepiha i naravno u salonima tepiha.

leonidas27
09.11.2008., 14:56
čupavac? znam da sigurno ima u kiki, ali vjerujem i u svim ostalim centrima koji imaju veći izbor tepiha i naravno u salonima tepiha.

U Kiki sam vidjela samo staze (set od tri komada -dva kraća i jedan duži koji bi kao trebali ići oko bračnog kreveta :rofl: ) ali po teksturi nisu ni približno puflaste kao ovaj tepih na slici, više su nekako u pramenovima.
Ili si mislila na varijantu čupavca sa onim končastim nitima?

Ma ove puflaste ne viđo ni u Lesnini.
Morat ću još do Sagova Zagreb i Tepihcentra.

Ako postoji još neko peto mjesto, vičite!!!

jamie
09.11.2008., 15:54
I mene zanima takav cupavac, oni u Kiki su šareni i nisu ovakvi. Jednobojnih je skoro nemoguce nac, ako ih i ima onda su premali.

mrs. kaby
09.11.2008., 22:01
a jeste u kiki pitali stričeka?
naime, oni vam imaju prilično mali dio onoga što se može kupiti izloženoga. ja sam recimo svoje staze za spavaću naručila iz njihovog kataloga.
ne moraš puni iznos odmah platiti, a došli su mi 3 tjedna nakon narudžbe tj. točno kada su rekli (naglasio je da im oni sve po dogovoru isporučuju jer mislim da je iz Švice dolazio).
e, sad, imaju li i čupavce veće i manje agresivnih boja, nisam ziher jer mi oni nisu bili zanimljivi... ali pitajte u svakom slučaju!

Kladi
09.11.2008., 22:08
Ako postoji još neko peto mjesto, vičite!!!

nedavno sam bila u prod.Naš dom, u Grada Gospića. to ti je tam kod grafičke škole, Peveca....iznenadila sam se odličnom ponudom tepiha. i svega ostalog:mig:

svakako preporučam da odeš tamo.:)

jamie
10.11.2008., 06:34
@mrs.kaby, pitala ja striceka ali kaze da nemaju i odveo me do tepisona da mozda tamo nesto izaberem pa da oni podrube.

moses
10.11.2008., 07:54
Mi ih imamo četiri komada, jednobojne Shaggy čupavce, kupili ih u nekim lijevim dućanima. Vidjela sam ih i u Tepih centru i Pevecu, doduše tamo nije bilo jednobojnih. Oduševljena sam. Inače vuna je bih no-no zbog linjanja. Jednom je stari kupio negdje neki čupavac od vune i taj se nikad nije prestao linjati.
A što se tiče prašine, ne vidim neku razliku između običnog i čupavog tepiha.

Meni je jedini problem pranje, jer u mom gradu niti jedna firma ne pere čupavce.

prigorka
10.11.2008., 19:13
Imam čupavi tepih smeđe boje kupila sam ga u kiki ,vuneni je i prezadovoljna sam ne linja se i nije da se previše ugazi....

leonidas27
10.11.2008., 21:26
tragam za nečim ovakvim (mislim na čupavac)

http://www.livingathome.de/wohnen_einrichten/fotostrecken/stimmung/images/5.jpg

nemesis
10.11.2008., 21:39
odi u kiku
u prizemlju sam vidio "divljih" tepiha

jamie
11.11.2008., 06:40
Imam čupavi tepih smeđe boje kupila sam ga u kiki ,vuneni je i prezadovoljna sam ne linja se i nije da se previše ugazi....
Kojih dimenzija?

Kladi
11.11.2008., 16:50
A što se tiče prašine, ne vidim neku razliku između običnog i čupavog tepiha.
.

osnovna razlika mi je u tome što se vuneni n e usudim sama prat, a ovo od umjetnih materijala bez problema operem na dvorištu šlaufom:D, osušim i uvijek isti....:)

Kladi
11.11.2008., 16:50
Kojih dimenzija?

nisi išla u Naš dom?

leonidas27
11.11.2008., 20:30
odi u kiku
u prizemlju sam vidio "divljih" tepiha

Bila danas, i nema čupavih vunenih. Niti preko kataloga da se naruči. Pitala ja.
Samo kože ili mala krzna što se tiče prirodnih materijala.

Potraga se nastavlja

jamie
12.11.2008., 07:10
@kladionica, gdje je to?

Kladi
12.11.2008., 19:35
@kladionica, gdje je to?

imaju noviji veliki dućan u Ul.grada Gospića, Zagreb, to ti je kod Peveca na Pešćenici. odličan izbor svega, bila sam tam prije 2 tjedna.

moongirl
12.11.2008., 20:00
ja trebam tepih 2,5x2,5. da li netko zna gdje, a da nije skup i da nije u balama za rezanje?

leonidas27
12.11.2008., 20:39
Koja bi dimenzija tepiha najbolje odgovarala za ispod stola (120x80 cm; po dvije stolice na dužim stranama) u blagovaonici.

Btw. u Našem domu ništa po mom guštu.Niti ništa slično onome što je na mojem gore navedenom linku.

leonidas27
12.11.2008., 20:49
I što mislite da li je u garsonjeru gdje je u 20m2 i kuhinjica i dnevni bolje (estetski) staviti 2 manja tepiha (kod kutne garniture za sjedenje i pod blagovaonski stol) ili povući sve (od zida do zida) u jednom?

moongirl
13.11.2008., 18:28
I što mislite da li je u garsonjeru gdje je u 20m2 i kuhinjica i dnevni bolje (estetski) staviti 2 manja tepiha (kod kutne garniture za sjedenje i pod blagovaonski stol) ili povući sve (od zida do zida) u jednom?

možda čak podvući sve da se stavljanjem dva manja komada ne bi dobio dojam prekičenosti odnosno previše stvari na tako malom prostoru. mislim da nije potrebno tepih od zida do zida ako je parket ili koja već podloga u dobrom stanju, već malo manji. čak mislim da bi se jednim većim tepihom i to u jednoj boji ili s blagim uzorkom u boji tepiha dobio dojam većeg prostora. čak i boja da bude svijetlija. otvara i povećava. eto, moje mišljenje.

leonidas27
14.11.2008., 08:33
možda čak podvući sve da se stavljanjem dva manja komada ne bi dobio dojam prekičenosti odnosno previše stvari na tako malom prostoru. mislim da nije potrebno tepih od zida do zida ako je parket ili koja već podloga u dobrom stanju, već malo manji. čak mislim da bi se jednim većim tepihom i to u jednoj boji ili s blagim uzorkom u boji tepiha dobio dojam većeg prostora. čak i boja da bude svijetlija. otvara i povećava. eto, moje mišljenje.

Hvala na prijedlogu.

Malo je tloctrno na cik cak, pa ne znam kako to izvesti
Parket je novi, hrastov, slagan kao "brodski pod" (ne znam jel se to tako zove)

Evo to mi je gajbica

http://img219.imageshack.us/img219/7759/zvekistankt6.jpg

mirta2
14.11.2008., 09:31
Prostor je mali. Ja bih stavila mini tepih pod stolić u dnevnoj, a blagovaonu bi ostavila bez tepiha. U tom slučaju nalijepi filc na noge stola i stolica da ne oštetiš drveni pod.

leonidas27
14.11.2008., 10:11
Prostor je mali. Ja bih stavila mini tepih pod stolić u dnevnoj, a blagovaonu bi ostavila bez tepiha. U tom slučaju nalijepi filc na noge stola i stolica da ne oštetiš drveni pod.

Vjerojatno će to tako na kraju i biti.
Uostalom i jeftinije je.
Koliko god se trudila da se uselim na gotovo, nema šanse da do kraja iskristaliziram u glavi šta bi bilo najbolje.
Za Božić je useljenje. Tada ću vjerojatno više znati.

Inače, od svih dućana kojima sam hodočastila najveći izbor čupavaca ima Tepih centar na Slavonskoj aveniji.

Imaju i one vunene (koji se linjaju) na akciji: od 100 do 400 kn (70x140 ... 170x240cm)

Kladi
14.11.2008., 17:00

i ja bi tako u malom prostoru. mislim da tepisoni i veliki tepisi zatvaraju, a goli podovi otvaraju prostor. još ako je pod sjajno lakiran!:cerek: mali tepihić pod stolić čisto radi ugođaja:) i to je to!

suseda
09.12.2008., 08:31
evo, podižem temu sa čupavim tepisima..:mig:

budući da i sama tragam za jednim, za sada najpovoljnije sam našla..
eto, linkić:

http://www.meblo.hr/default.asp?ru=390&akcija= (http://http://www.meblo.hr/default.asp?ru=390&akcija=)

lijepi pozdrav,

Silencium
14.12.2008., 10:09
Vjerojatno će to tako na kraju i biti.

Inače, od svih dućana kojima sam hodočastila najveći izbor čupavaca ima Tepih centar na Slavonskoj aveniji.

Kupila sam u Tepih centru, prije dvije godine, čupavi tepih: na vunenoj podlozi su provučene dugačke svilene niti (niti su u 3 nijanse, ali tepih izgleda jednobojno). Indijski, ručni rad.
Fenomenalan je.
Usisavanje je jednostavno jer sa svilenih niti prašina i dlake od kućnog ljubimca samo klize.
Evo, nakon 2 g. izgleda odlično.
Koštao oko 900 kn (125x185).

arenx
14.12.2008., 15:36
Jel to shaggy tepih, zanima me jel se može prati vodom?

Silencium
16.12.2008., 19:19
Jel to shaggy tepih, zanima me jel se može prati vodom?

piše: silk-saggi
nisam probala prati vodom. odnosno, jesam, ali parcijalno (ono, kad nešto padne na njega) i to ne ostavlja traga.
a planiram, kad bude potrebno, kemijski ga očistiti (pozvati servis).

pantaghana
12.01.2009., 18:17
Cupavih vunenih tepiha ima za naruciti u Regeneraciji Zabok...ducan u ZG je u Boskovicevoj ulici. Tamo imaju nesto izlozeno, ali imaju sve uzorke, pa odaberes kakve zelis. Ne moraju biti jednobojni nego se mogu i kombinirati boje.

Medjutim, vecina prodavaca po ducanima od tepiha mi je rekla da se vuneni linjaju...preporucuju one druge od sintetike, s pamucnom podlogom...oni su onako malo sjajni i antistaticki, pa ne zadrzavaju prasinu. Mogu se i prati sa slaufom ili mini washem.
Navodno se jako dobro odrzavaju...

svestrani
07.09.2009., 15:27
Pozdrav,
imate čupavih tepiha svakakvih veličina i uzoraka u Solidumu, dućan se zove "Kvadra". Nisu najjeftiniji ali su definitivno najbolji.

Lefti
07.09.2009., 21:41
htjela bih pitati za informaciju ako netko zna ili je naisao... treba mi ljubicasti shaggy tepih, ali jako tamno ljubicasti!
Ima ga u lesnini, lila i tamno ljubicaste boje, ali taj tamni ima samo u 300x200 i kosta 4100kn, a meni treba oko 120x180 a u svim lesninama drugim je slobodan samo lila.

Nigdje nisam vidjela takav tamno tamno ljubicasti pa ako netko naidje neka javi :)

violet girl
11.09.2009., 22:55
molila bih pomoc..treba mi bijeli cupavi tepih pamucni ili sinteticki ali nikako vuneni, manjih dimenzija, di mogu to naci? hvala ;)

DrDolittle
12.09.2009., 11:42
Mi kupili bijeli,zapravo prljavo bijeli u Emezetti 120x200, sintetički, 700,00kn. Baš sam ga neki dan prala, onako zdravoseljački, polijali šlaufom dobro izribali,posušili... Bez ikakvih deformacija!! Ja jako zadovoljna... :bara:

pistacija
12.09.2009., 13:26
Koga zanimaju jos uvijek cupavi, vidjeh u lesnini da imaju neke akcije, cijene vecih su oko 1000 kn-1400kn ...

violet girl
12.09.2009., 13:56
dr dollitle jel bi mogla pliz slikati tepih? ja bi isto te boje pa me zanima kako izgleda? jel se kupi prasina na njega jako?

muukigirl
13.09.2009., 11:02
jučer bila u IC Solidumu i sa svih stana me napadali ti čupavi tepisi.. :D stavila bih si ih 15 da mogu, al neću da mi zekani dobiju zapletaj crijeva (jer moraju baš SVE probati.. :(
tamno ljubičasti SAVRŠEN, kad se uđe druga trgovina lijevo, ali cijena je bila paaaprena... nekih 13 milja, ako se ne varam.

DrDolittle
14.09.2009., 14:32
Za Violet Girl - nadam se da se kuži...:mig:
http://i25.tinypic.com/2rwxlco.jpg

DrDolittle
14.09.2009., 14:34
Prašina se kupi kolko i na ostale... ništa manje ni više...

violet girl
14.09.2009., 19:25
ajme super je, predivno izgleda! nadam se da ce ih biti jos za nekih mjesec dana kada cu ja to kupovati! puno ti hvala na slici! ;)

DrDolittle
16.09.2009., 07:21
Nema na čemu!! :grli:

Clicky
21.09.2009., 21:28
Ja imam isti ko i dr Dolittle iz emmezete i UZASAN MI JE.
Ok je on bio dok je bio skroz nov, ali sad nemam pojma kako da ga operem. Kako se gazi po njemu, rubovi su mu drugacije boje nego sredina i nikako da to operem.
Kako si ga ti prao doktore? Hvala

Kladi
21.09.2009., 22:50
jučer bila u IC Solidumu i sa svih stana me napadali ti čupavi tepisi.. :D stavila bih si ih 15 da mogu, al neću da mi zekani dobiju zapletaj crijeva (jer moraju baš SVE probati.. :(
tamno ljubičasti SAVRŠEN, kad se uđe druga trgovina lijevo, ali cijena je bila paaaprena... nekih 13 milja, ako se ne varam.

imamo isti problem..:mig:

DrDolittle
22.09.2009., 12:32
Za Clicky - tepih nakon pranja nije promjenio boju a ni oblik tako da sam ja zadovoljna... prali smo ga zdravoseljački, minivašom ga namočili pa na sve četri i deri po njemu...
Ne znam zašto su ti rubovi drugačiji... da li misliš da ostaju prljavi ili što??

Clicky
22.09.2009., 13:56
E, kako se gazi po njima ostaju prljavi, crniji od sredine, ma uzas. Sa svim sredstvima za tepih sam probala i nema sanse da side!!!
Probam i ja sa mini washom, nemam sta izgubit!!! Ne mogu ga gledat od zalosti!!! :-)

majstorneno
22.09.2009., 14:08
E, kako se gazi po njima ostaju prljavi, crniji od sredine, ma uzas. Sa svim sredstvima za tepih sam probala i nema sanse da side!!!
Probam i ja sa mini washom, nemam sta izgubit!!! Ne mogu ga gledat od zalosti!!! :-)

u auto praonicama peru i tepihe, odi tamo oni imaju pravu kemiju za to

shtakinaath
22.09.2009., 16:01
Ja vidjela prejebeni shaggy mislim taman dimenzija koje trebas, kod Baumaxa, zgrada do, mislim da se zove Tepisi zagreb ili tak nekaj, ducan na katu...1500 kn, 10% popusta na gotovinu. Tepih je kombinacija tamno ljubicaste a malo crne i fuksije, ma prejeben je.....uh.

Prodavac je reko da se ti shaggyji peru obicno, s Carlijem il Vanishom.

luna_lana
20.11.2010., 01:03
Pozdrav,
imate čupavih tepiha svakakvih veličina i uzoraka u Solidumu, dućan se zove "Kvadra". Nisu najjeftiniji ali su definitivno najbolji.
Da malo podignem temu..

Jel ima netko iskustva sa njihovim tepisima..?

Vidjela sam da imaju prekrasnih tepiha, zaista je ogroman izbor, ja se ne mogu odlućiti koji bi, znam samo da će biti prljavobijeli ili bež, a ne mogu odlučiti koja vrsta dlaka ili niti, ili kako se to već kaže...

Uopće nisam znala da oni prodaju tepihe, nego sam pitala u Perfecti jel prodaju oni i tepihe koji su im u salonu, e onda su me oni uputili u Kvadru i rekli da su to njihovi tepisi.

City
20.11.2010., 18:38
Da malo podignem temu..

Vidjela sam da imaju prekrasnih tepiha, zaista je ogroman izbor, ja se ne mogu odlućiti koji bi, znam samo da će biti prljavobijeli ili bež, a ne mogu odlučiti koja vrsta dlaka ili niti, ili kako se to već kaže...

Uopće nisam znala da oni prodaju tepihe, nego sam pitala u Perfecti jel prodaju oni i tepihe koji su im u salonu, e onda su me oni uputili u Kvadru i rekli da su to njihovi tepisi.

To su Stepevi tepisi. :top:

free spirit
20.11.2010., 18:59
kvadra je do prije par dana (mislim do kraja prošlog tjedna) imala akciju - 20% popusta za sve vrste plaćanja (mi smo naručili kauč).
na njihovim cijenama se to itekako osjeti. ako se odlučiš za nešto iz kvadrine ponude (a meni je tamo sve krasno) pričekaj možda do oko nove godine, sigurno će i tada biti neka akcija.

luna_lana
21.11.2010., 19:00
To su Stepevi tepisi. :top:

Hvala, znači dobri. :)

kvadra je do prije par dana (mislim do kraja prošlog tjedna) imala akciju - 20% popusta za sve vrste plaćanja (mi smo naručili kauč).
na njihovim cijenama se to itekako osjeti. ako se odlučiš za nešto iz kvadrine ponude (a meni je tamo sve krasno) pričekaj možda do oko nove godine, sigurno će i tada biti neka akcija.

E super budem onda pričekala, ne žuri mi se...joj imaju oni super stvari ali cjene su malo manje super...ali nije mi žao dat novce za nešto dobro.

A te čupavce se ne usudim kupiti baš bilo gdje jer imam par prijatelja koji su ih kupili u Lesnini, Gramatu, i tako nekim trgovinama i nakon niti godinu dana izgledaju ofucano, niti zaležane...ono koma a nisu ni malo koštali...:ne zna:

Zasad ću kupit jedan samo za dnevni boravak i ako se pokaže dobar kupujem i za sobe.

free spirit
21.11.2010., 19:13
moja prijateljica je prije 3 godine kupila čupavac u onom dućanu s tepisima na žitnjaku (sagovi zagreb? ili tepih land? nisam sigurna, ali taj je tamo jedini, na putu prema sesvetama) i jako je zadovoljna. nije bio baš badava, ali vidim da funkcionira - dobro izgleda, a mačak joj ga obožava.

Čokolada07
21.11.2010., 21:37
Moj novi čupavi tepih. (http://l32.sphotos.l3.fbcdn.net/hphotos-l3-snc4/hs945.snc4/73859_1683972589304_1537295309_31664314_613111_n.j pg) :cerek:

free spirit
22.11.2010., 08:43
presladak je! pravi čokoladni

NekaNovaJa
22.11.2010., 10:36
To je popust vezan uz Ambijentu. Nažalost, mislim da im je jedini koji imaju tijekom godine....

Čokolada07
22.11.2010., 13:04
presladak je! pravi čokoladni

Jel da da je? :D

Podsjeća me na jedan kolač. :rofl:

I hvala :mig:

elllena
23.11.2010., 20:13
Da malo podignem temu..

I ja već mjesecima razmišljam koji čupavac kupiti za boravak.Koliko koštaju ti u Kvadri? Otprilike?

luna_lana
23.11.2010., 23:51
I ja već mjesecima razmišljam koji čupavac kupiti za boravak.Koliko koštaju ti u Kvadri? Otprilike?

230-250 kn m2, oni ih režu na dimenziju koju želiš, samo su mi rekli ako je neki specifičan oblik, što god im to značilo,:ne zna: cijena raste. (to je za one uzorke koje sam ja gledala...)

Ima užasno puno uzoraka tepiha, od raznih boja, tkanina, "dlaka", niti...neznam ni kako se to zapravo zove...:D, uglavnom odluka u trgovini je teška.
Kad počnu otvarati sve one ladice...:zvrko:

free spirit
24.11.2010., 06:10
To je popust vezan uz Ambijentu. Nažalost, mislim da im je jedini koji imaju tijekom godine....

misliš? kvadra nije izlagala na ambienti, pa mi to ne drži vodu. u stvari, nebitno.

sparina123
24.11.2010., 15:54
i ja imam čupavi godinu dana, kupljen u kiki i zadovoljna sam, a takav isti manji stavila sam i u kuhinju ispred sudopera, taj manji samo istresem, a ovaj drugi usisavam, ko novi su :), moj je tamno sivi

luna_lana
24.11.2010., 16:25
i ja imam čupavi godinu dana, kupljen u kiki i zadovoljna sam, a takav isti manji stavila sam i u kuhinju ispred sudopera, taj manji samo istresem, a ovaj drugi usisavam, ko novi su :), moj je tamno sivi
Vidjela sam i tamo ljepih da, kolika im je cijena?

elllena
24.11.2010., 17:07
230-250 kn m2, oni ih režu na dimenziju koju želiš, samo su mi rekli ako je neki specifičan oblik, što god im to značilo,:ne zna: cijena raste. (to je za one uzorke koje sam ja gledala...)

Ima užasno puno uzoraka tepiha, od raznih boja, tkanina, "dlaka", niti...neznam ni kako se to zapravo zove...:D, uglavnom odluka u trgovini je teška.

Pa to i nije puno, obzirom da trebam 120x170 cm. Gledala sam u Kiki i Lesnini one po 1800 kn čupavce i ne čine mi se jako loši,ali tražim boju leda ili svjetlo sivu a ne mogu to naći.svi dućani imaju tamno sive..

Jellle
24.11.2010., 21:10
Ja isto planiram kupiti taj čupavi tepih. nisam još krenula u potragu za njim ali mislim da ču pričekati kraj 12 mjeseca jer se nadam da ce u Tepih centru imati popust 50%. fendica je tako prošle godine kod njih isti taj čupavi tepih kupila u pola cijene (mislim da je rekla da je supšten sa 900 na 450kn što je stvarno super popust) i kaže da je i sad,skoro godinu dana kasnije, prezadovoljna s njim a tepih joj još uvijek izgleda kao novi.

Nego vi koji se malo bolje kužite u te vrste niti dajte nama neznalicama pokoji savjet prilikom odabira materijala? na što tebamo paziti? od kojeg materijala je najbolje da su te niti? meni se ne sviđa kada su te niti krupne i rijetke i kada izgledaju kao da su plastične.

sparina123
24.11.2010., 23:24
Vidjela sam i tamo ljepih da, kolika im je cijena?

moj je 160x230, platila sam ga oko 1300kn, a manji 60x115 isti takav samo u emezzeti oko 200kn, u kiki nije bilo ovog manjeg, samo ovaj veći i jedan koji mi nije odgovarao po dimenzijama

elllena
25.11.2010., 17:30
Ja isto planiram kupiti taj čupavi tepih. nisam još krenula u potragu za njim ali mislim da ču pričekati kraj 12 mjeseca jer se nadam da ce u Tepih centru imati popust 50%. fendica je tako prošle godine kod njih isti taj čupavi tepih kupila u pola cijene (mislim da je rekla da je supšten sa 900 na 450kn što je stvarno super popust) i kaže da je i sad,skoro godinu dana kasnije, prezadovoljna s njim a tepih joj još uvijek izgleda kao novi.

Nego vi koji se malo bolje kužite u te vrste niti dajte nama neznalicama pokoji savjet prilikom odabira materijala? na što tebamo paziti? od kojeg materijala je najbolje da su te niti? meni se ne sviđa kada su te niti krupne i rijetke i kada izgledaju kao da su plastične.

I mene to zanima! Čula sam da su oni čupavci sa "plastičnim" nitima puno bolji za održavati i da im manje niti ispadaju. Ne znam ni sama,zato ga još do sad nisam kupila

casio
28.11.2010., 20:06
Čula sam da su oni čupavci sa "plastičnim" nitima puno bolji za održavati i da im manje niti ispadaju.

Evo iz prve ruke.:top:
Ja sam kupio dva identična u Kiki svaki je koštao oko 700 kn (akcijska cijena), i u početku sve 5.Predivni, pod nogama milina.....ali nakon pola godine svakog dana smo skupljali niti - eno puna vrećica niti. Čak smo za prošli bBožić punicu koja je bila u posjeti:zubo: zaposlili da onom iglom za pletenje pokuša nekkao barem dio niti vratiti nazad, ma kakvi, piši propalo.
Što je najbitnije nisu bili iz iste serije, jedan smo kupili a drug čekali oko mjesec dana da dođe.:mad:
Naravno tu je pomogao usisivač a i mali kojem je to bilo super za čupati i vozikati u svom kamiončiću.:D
Jedan smo već zamijenili, a sad ćemo i drugi, njega je od totralnog ispadanja niti spasio stol i stolice u blagovaonici gdje se i nalazi.
Više ga ne bih uzeo ni d ami ga poklanjaju, a fakat je lijep.
Eto pa ti vidi i sretno.:top:

okarmmarko
28.11.2010., 21:43
sutra u lidlu imaju na akciji cupavac... 300kn dimenzije 170*230

http://lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-C409417D-249EA54D/lidl_hr/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=16935

ryell
29.11.2010., 11:37
Zvala ih pred minutu, u 9 ujutro su već SVI čupavi tepisi u SVIM dućanima bili prodani :(

elllena
29.11.2010., 19:31
Samo da znate,počelo je Božićno sniženje u Kvadri.tako da sutra pogledati tepih! Sniženje je od 20 do 50% na sav asortiman!

City
29.11.2010., 20:32
Zvala ih pred minutu, u 9 ujutro su već SVI čupavi tepisi u SVIM dućanima bili prodani :(

Naruči, imaš besplatan telefon. Jedino je problem ako je tepih razgrabljen u baš svim centrima u Hrvatskoj. :mig:

ryell
29.11.2010., 22:26
Naruči, imaš besplatan telefon. Jedino je problem ako je tepih razgrabljen u baš svim centrima u Hrvatskoj. :mig:

Njih sam i zvala. Razgrabljeno SVUDA.
Idućih mjesec i pol nema tepiha, a baš sam se nameračila :D
(imali smo isti takav ali je koštao preko 1000kn, dok se mačka nije namjerila pa ga počela zapišavati do mjere kad ga nije bilo moguće oprati... završio je u smeću)

elllena
30.11.2010., 16:07
Bila sam u Kvadri.Sniženje na tepihe je 30%.Ali čupavac za koji sam ja zapela s popustom košta 2800 kn :( Tako da za sad ništa od toga :( Dimenzije 2,2m x 1,2m

luna_lana
01.12.2010., 15:47
Bila sam u Kvadri.Sniženje na tepihe je 30%.Ali čupavac za koji sam ja zapela s popustom košta 2800 kn :( Tako da za sad ništa od toga :( Dimenzije 2,2m x 1,2m

Isus ti..:eek: ok to je ipak malo previše...:eek:, mislim s obzirom na male dimenzije...:ne zna:

Oni kažu da su ti tepisi kvaklitetni i da nema ispadanja niti, niti se ne zalegnu niti (e to tek koma izgleda), al s obzirom da su čupavci svagdje skupi radije kupim kod njih nego za 500 kn negdje drugdje jeftinije a tepih loš...

elllena
02.12.2010., 16:18

A koji si ti gledala kad je tako jeftin kod njih? Ja sam gledala uzorke onih u ladičaru po sredini dućana i mislim da je bilo cca 1500 kn po m2, bez popusta.

luna_lana
02.12.2010., 18:00
A koji si ti gledala kad je tako jeftin kod njih? Ja sam gledala uzorke onih u ladičaru po sredini dućana i mislim da je bilo:eek:.
A neznam, nisam sigurna, sad si me zabrinula da nisam ja možda krivo shvatila cifru... :eek: :ne zna:

Ja sam ti u to vrijeme kupovala kutnu garnituru i tepihe sam snimila slučajno i letimično ih pogledala, ma nemoguće da toliko koštaju....:ne zna:

A ništa idem opet tako i tako subotu u Solidum pa idem provjeriti da ne navodim dezinformacije ovdje. :D

Ribaa
03.12.2010., 13:15
Čitam da se mnogima linjaju čupavci..
Mi smo kupili 3 čupavca (za dnevnu i dvije spavaće) pred 3 godine u Mercatoneu, bili su oko 700 kn, i nisam nikada vidjela da je jedna nit s bilo kojeg pala.
Odlični tepisi, 'peri-deri', i nakon 3 godine izgledaju isto (kad ih operem,ofkors :D )

Dadushka
03.12.2010., 14:36
jel kupio tko onaj čupavi tepih u lidlu za 300kn???

elllena
04.12.2010., 12:42
Isus ti..:eek: ok to je ipak malo previše...:eek:, mislim s obzirom na male dimenzije...:ne zna:

Oni kažu da su ti tepisi kvaklitetni i da nema ispadanja niti, niti se ne zalegnu niti (e to tek koma izgleda), al s obzirom da su čupavci svagdje skupi radije kupim kod njih nego za 500 kn negdje drugdje jeftinije a tepih loš...

Razmišljala sam par dana,i odluka je pala! Kupila sam ga, sa sniženjem od 30% m2 je koštao 1018 kn! Uzela sam kratke niti,čine mi se lakše za održavati. Duge niti su još cca. 200 kn po m2 skuplje,ali dosta su duge pa mi se čini za usisavanje teže. Nosila sam uzorke doma, daju bez problema, jer imam specifičnu sivu boju namještaja. Potpuno drukčije izgledaju uzorci na dnevnom svjetlu nego kod njih, pa obavezno izađi van na dnevno svjetlo s njima (makar ispred Soliduma). Pitala sam za tepih od 300 kn po m2, imaju, uzorci nisu u ladičaru, i ima samo par osnovnih boja. Meni se nije toliko svidio...

grm
04.12.2010., 19:03
sivi čupavac? mozes nam pokazati? ja bi isto neki sivi, ako se uopće odlučimo stavljati tepih.bojim se usisavanja toga čuda čupavog, kao i slijeganja niti i ispadanja

elllena
04.12.2010., 19:56
sivi čupavac? mozes nam pokazati? ja bi isto neki sivi, ako se uopće odlučimo stavljati tepih.bojim se usisavanja toga čuda čupavog, kao i slijeganja niti i ispadanja

Ma neka nedefinirana nijansa,nije ni krem,ni svjetlo sivi,ni prljavo bijeli.A fotku ti mogu pokazati za 6 tjedana jer se toliko čeka tepih!

casio
06.12.2010., 11:05
Čitam da se mnogima linjaju čupavci..
Mi smo kupili 3 čupavca (za dnevnu i dvije spavaće) pred 3 godine u Mercatoneu, bili su oko 700 kn, i nisam nikada vidjela da je jedna nit s bilo kojeg pala.
Odlični tepisi, 'peri-deri', i nakon 3 godine izgledaju isto (kad ih operem,ofkors :D )

Očito mi nismo imali sreće sa ovim koje imaju "plastične" niti.:(
Danas sam gledao u Lesnini i naručio si novi čupavac, ali sad onaj strojno rađeni. možda ćemo s njime imati više sreće.

pravašica
11.07.2013., 16:14
Bok ljudi, trebala bih pomoć.. Zna li itko gdje sve u Osijeku ima tepisona za prodaju?? I koja bi bila cijena otrpilike???

xander_22
29.01.2014., 10:23
malo podižem temu

http://www.tepih-centar.hr/poslovnice/osijek

tapisona ima od 29.9kn/m2 pa do 349.9kn/m2, ali većina materijala je oko 79-99kn/m2