PDA

View Full Version : univerzalni daljinski za schneider tv

Querida
27.03.2007., 17:52
Hej ljudi..vidim da je bilo dosta tema o univerzalnim daljinskim upravljačima, pa evo i mene s pitanjem.

Imam tv marke Schneider 2111, ima mu vec dosta godina i daljinski se naravno raspao, kako to vec biva, a tv radi ok.

I sad, kupila sam zamjenski daljinski HQ RC Univers22 i koliko god pokušavala ne mogu ga kodirati ni pod razno. Imam knjižicu s kodovima, isprobala sam ih, ali ništa. Pročitala sam upute, nisam totalni tudum, ali ne ide pa ne ide. Pretpostavljam da nešto krivo radim, ali ne znam što.

I sad sam osuđena na gledanje 5 kanala, jer ostalih 40 ne mogu podesiti, a na na tvu naravno ne postoji gumb za ručno podešavanje.

Please help! :moli:

puger
28.03.2007., 20:03
probaj kod njih uzeti zamjenski a ne univerzalni
http://www.tevetron.hr/ ili
http://www.elmatis.hr/ponuda_upravljaci.html

Querida
29.03.2007., 15:25
Thanks na linkovima...koliko vidim u Elmatisu ga nema, pokušat ću onda u Tevetronu.

Pozdrav:W

puger
29.03.2007., 16:46
probaj ih i nazvati jer nisu bas najažurniji na stranici

mike06
30.03.2007., 18:57
Hej ljudi..vidim da je bilo dosta tema o univerzalnim daljinskim upravljačima, pa evo i mene s pitanjem.

Imam tv marke Schneider 2111, ima mu vec dosta godina i daljinski se naravno raspao, kako to vec biva, a tv radi ok.

I sad, kupila sam zamjenski daljinski HQ RC Univers22 i koliko god pokušavala ne mogu ga kodirati ni pod razno. Imam knjižicu s kodovima, isprobala sam ih, ali ništa. Pročitala sam upute, nisam totalni tudum, ali ne ide pa ne ide. Pretpostavljam da nešto krivo radim, ali ne znam što.

I sad sam osuđena na gledanje 5 kanala, jer ostalih 40 ne mogu podesiti, a na na tvu naravno ne postoji gumb za ručno podešavanje.

Please help! :moli:

Možda se caka krije u slijedećem

Kodovi su posebni za VCR , za PLAYERE a posebni za TV prijemnike
obrati pažnju da si izabrala dobar ureeđaj.

Querida
03.04.2007., 15:29
Pokušala sam i s tim...kad sam vidjela da ne ide isprve...a ja kao žensko koje se kuži u tehniku :)

Atak mi na ego bio trenutačan kad nije uspjelo. :)

Querida
03.04.2007., 15:30
probaj ih i nazvati jer nisu bas najažurniji na stranici

Probat ću i to...idem skoro u Zg, pa ću se raspitati prije.

Thanks

d00m3r
05.04.2007., 13:41
Imaju dosta univerzalnih i zamjenskih upravljača:

http://www.kronos.hr/daljinski-upravljaci-c-38.html

kika88_
12.02.2008., 20:28
jel ima tko kodove za rc univers22 ? treba mi za tv samsung.. please ljudi...

mobil67
06.03.2008., 10:47
I sam sam imao problema sa daljinskima,i nekoliko ih podijelio jer meni nisu odgovarali.Nedavno ugledam u Metro-u daljinski i pitam djelatnika jer ga mogu vratiti ako ne odgovara za moj TV,kaze da mogu.Provjerim i objasnim da je daljinski ispravan ali mozda nece raditi sa mojim TV-om.Odgovori da u vakom slucaju mogu vratiti i traziti povrat novca samo da ne razdrapam kutiju jako...Dosao doma,programirao daljinski i radi sve osim teleteksta,vratio se nazad i dobilo novac nazad.Nakon toga istu pricu ponovio sam u Merkuru,iako su tamo malo pametovali da je daljinski ispravan,ali nakon price iz Metroa i oni su vratili novac.Nakon toga U Pevecu kupim daljinski za 28 kuna i zamislite sve radi!Samo da spomenem da su prijasnji bili cak i cetverostruko skuplji...