PDA

View Full Version : Kozmetički saloni

stranice : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12

lioness
15.04.2008., 14:24
jel bio tko u zadnje vrijeme u salonu Bibiana na čišćenju lica? išla sam kod njih prije 7-8 god. i bile su mi odlične ženske. jel čišćenje još 200 kn? pretpostavljam da je skuplje :D

ti mora da se salis (i to ne mislim u negativnoj konotaciji!). meni je u bibiani bilo koma :eek:, i to prije kojih 5 godina. telefonira dok mi cisti lice, pa usred stiskanja ode drugu zensku zdepilirat (bikini zonu) ... totalno ne profi.

za sad mi je najbolji salon studio la verne, sigurno cu ponovno tamo. djevojke su odlicne :top:

mala cHrna
15.04.2008., 19:09
ajme meni, koma! nisam nikad imala loših iskustava kod njih, bibiana mi je uvijek radila i baš mi je bila super. bila bi po 2 i pol sata kod nje, radila je na meni dok mi zadnju mrvicu nije s lica očistila. eto, svašta, 2 potpuno različita iskustva u istom salonu. al mislim da ću negdje drugdje probat :D u božici mi je koma, tam neću.

lioness, a di je taj la verne?

kika123
16.04.2008., 16:23
ti mora da se salis (i to ne mislim u negativnoj konotaciji!). meni je u bibiani bilo koma :eek:, i to prije kojih 5 godina. telefonira dok mi cisti lice, pa usred stiskanja ode drugu zensku zdepilirat (bikini zonu) ... totalno ne profi.

takoder moje iskustvo!! u biti bibiana njezno i pazljivo ocisti, al mi je od daniele znalo ostat puno krastica...koma...i razocaralo me sto mi nisu ni preporucile da odem na kontrolu hormona a u biti je u tom bio problem...predlagala mi je tretmane s kiselinama, murad kozmetiku koja kosta brzo love a sve bezveze...druga kozmeticarka u salonu ''Slap'' mi je odmah predlozila kontrolu,makar na svoju stetu...sad vec 2 god nisam bila jer nemam potrebe al sam im vjecno zahvalna:top:

dange
18.04.2008., 11:21
kako ide taj pregled hormona...di se treba prijaviti..kako se obavlja pregled.....za koliko si rješila problem....

kika123
18.04.2008., 13:17
kako ide taj pregled hormona...di se treba prijaviti..kako se obavlja pregled.....za koliko si rješila problem....

pa odes kod svog ginekologa pa te on uputi dalje na nekakve preglede...
ja sam otisla kao prvo zbog neredovite menstruacije, a i pristici su me vec izludivali... kad se ispostavio disbalans hormona, prepisao mi je diane, njih sam pila 1.5 god a onda presla na yasmine...otkad sam pocela pit, na pocetku ljeta vec mi je pri kraju lice bilo super :cerek: za ne prepoznat...i otkad pijem tablete moj najveci problem su samo miteseri (a ni to golim okom nije vidljivo), a pristic samo rijetko tu i tam... trebas uzet u obzir da nije svakom isti uzrok pristica al za svaki slucaj preporucam ti kontrolu :top:
cure, sorry za off topic

citrusa
18.04.2008., 22:00
cure..ima neko za preporuku koji kozm .salon koji u ponudi sadrzi i sminkanje a da nije skupo.. za ZG..

Electra8472
23.04.2008., 13:39
jel moze netko preporucit kozmeticki salon na podrucju Splita za masazu?

mandy
23.04.2008., 23:25
Pozdrav svima :kiss: :)

i ja sam prije par godina išla u Bibianu i bile su mi super...kad sam se preselila išla jedno vrijeme u Slap..pa u Valeno (malo dalje od Slapa al u istoj ulici), sad idem u Donnu na Savici (blizu ureda mi je pa sve obavim u uredovno vrijeme)...

u solarij idem u Dubec (The Best)...imaju 7 aparata...2 stojeća 5 ležećih (ja idem u 2 koji imaju regulaciju za lice i posebno za tijelo, dobijem 2 minute gratis za lice, jedan od njihima i aromu i šprica vodicom)...imaju i kartice na koju stavim lovu (za uplaćenih 100kn 20 dobijem)...
mjenjaju lampe često..dovoljna mi 2-3 odlaska po 6 min i izgledam ko da sam se cijeli tjedan sunčala

mandy
23.04.2008., 23:26
cure..ima neko za preporuku koji kozm .salon koji u ponudi sadrzi i sminkanje a da nije skupo.. za ZG..

koji dio grada?

reader
09.05.2008., 12:04
Dajte koju ideju za ime salona/studija za nokte, molim vas!
Mrzim vlastita imena na salonima, pa tražim nešto drugačije...:kava:

ivana8
09.05.2008., 12:11
šta otvaraš salon, super. :top: daj mašti na volju, ni meni se ne sivđaju saloni s imenima osoba.

reader
09.05.2008., 12:17
Maštam, već me glava boli od maštanja, ali ništa mi maštovito ne pada na pamet....Zato biste možda vi mogle nabaciti koju ideju.Ne mora biti vezano za djelatnost, tipa:Nails itd. Može nešto neutralno (kao Apple što je sinonim za PC, a nema veze naziv sa informatikom)...Pucajte!

Jojo Ungh
09.05.2008., 12:26
- Nails R Us (ako se osjećaš mladom, kao referenca na Toys R Us, jelte :D)
- Nine Inch Nails (ako si rokerica u duši)
- VIP's nails (za fensi ekipu)
- Nail Nazi (ako si ljubiteljica Seinfelda)

Slogani za reklamnu kampanju:

- Captain, nail warp drive is ready!
- Houston, we have a nail problem!

Ignoriraj me, imam posla preko glave s prevođenjem pa sam pukla :brukica: Sretno sa salonom :top:

chimavizza
09.05.2008., 12:55

predobro! :top:

anything but angel
09.05.2008., 12:57
- Nails R Us (ako se osjećaš mladom, kao referenca na Toys R Us, jelte)

Ignoriraj me, imam posla preko glave s prevođenjem pa sam pukla

:eek: Jojo, legendo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: za krepati od smijeha! :rofl:

anything but angel
09.05.2008., 12:57
reader, sorry, nije da nismo ozbiljno shvatile tvoju temu, al baš sam se sad nasmijala ovim nazivima i reklamnim sloganima.. :D
ja ću promislit malo pa se javim ako mi što padne na pamet. :mig:

reader
09.05.2008., 13:14
Ma no frx. Samo vi dajte šta god vam padne na pamet...tako se i rađaju prave stvari - kombinacijom ideja!
Ovo sa Hustonom mi je odlično!
Hajde, dajte još, drage moje!

Jojo Ungh
09.05.2008., 16:41
:eek: Jojo, legendo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: za krepati od smijeha! :rofl:

:o :zubo:

Lilit
09.05.2008., 16:43
"No more french" iako je mozda malo predug naziv...

Živkitis
09.05.2008., 16:50
Lol,vec vidim francuze kako je tuze :zubo:
Jojo :top:

Ziki
09.05.2008., 18:14
Samo ne moj dati ime po sebi, pogotovo ne, ako se zoveš Dragica, Ljubica, ili Štefica:lol::lol::rofl:( a, hvala Bogu :rolleyes: takvih salona je pun grad)
Neznam: Happy Nails,:rofl: Nailland,:mig: Prestige, :cerek:N Art,:)

AHSATAN GNUS
09.05.2008., 18:19
Prosto ko dan

NOKTURNO :D

he he!

reader
12.05.2008., 11:39
Samo ne moj dati ime po sebi, pogotovo ne, ako se zoveš Dragica, Ljubica, ili Štefica:lol::lol::rofl:( a, hvala Bogu :rolleyes: takvih salona je pun grad)
Neznam: Happy Nails,:rofl: Nailland,:mig: Prestige, :cerek:N Art,:)

Ma stvarno ne podnosim osobna imena u nazivu poslovnog prostora...to mi je tako :rolleyes:
Zato i tražim neko neutralno.
Kako se kaže nokat (ili nokti) na latinskom?

inesica2
12.05.2008., 11:49
lat.nokat=unguis,-is (f.)

reader
12.05.2008., 11:54
Joj, uopće ne zvuči lijepo to na lat. kao da se gušim dok izgovaram....Ajmo dalje!

inesica2
12.05.2008., 11:59
hm??zanimljivo...možda NAIL SPA?!?

deelayla.
12.05.2008., 12:28
čestitam na salonu :)
predlažem Kutak za nokte, Nail corner, Nail-on :D Nail lounge:)

SocialButterfly
12.05.2008., 12:33
nail-on je fora :zubo:

Katrin
12.05.2008., 12:42
Nail-on :D

odlicno :top:

bojim se da bi neki nasi to mogli citati i kao najlon :D

bossy_kt
12.05.2008., 13:01
hehe, baaš sam danas razmisljala kad bi otvarala salon kak bi se moj zvao! :D hmm..ne pada mi previse toga na pamet ali definitivno ne bi nesto komplicirano na engleskom, sto je tesko izgovorit..treba ljudima uci u uho. Znam da znas to sve..to ja samo komentiram.. Ima jedan kozmeticki salon Galah se zove. To mi je fora. Ajmo ovak, koja te od nas inspirira ili osmisli ime dobiva uređenje noktića kotebe? hehe

reader
12.05.2008., 13:10
hehe, baaš sam danas razmisljala kad bi otvarala salon kak bi se moj zvao! :D hmm..ne pada mi previse toga na pamet ali definitivno ne bi nesto komplicirano na engleskom, sto je tesko izgovorit..treba ljudima uci u uho. Znam da znas to sve..to ja samo komentiram.. Ima jedan kozmeticki salon Galah se zove. To mi je fora. Ajmo ovak, koja te od nas inspirira ili osmisli ime dobiva uređenje noktića kotebe? hehe

Da, htjela bih nešto lako-zvučno.
Glede noktića, naravno da može!

Radi se više o studiju za nokte, nije baš salon...Jedna prostorija uređena po mom guštu, moj kutak za rad:s:s Napokon!!

reader
12.05.2008., 13:12
čestitam na salonu :)
Nail-on :D )
Hvala. Ulazi u uži izbor!!:top:

bossy_kt
12.05.2008., 13:34
Eij ma to sam se ja šalila za notkiće. Daj sad mi je bed, tu ko da zicam okolo, hehe! A kada otvaras? Da znamo kolko jos imamo vremena za razmisljanje? :D i to je u ZGu pretpostavljam :(

reader
12.05.2008., 13:50
NG. Otvaram ovaj tjedan, petak-subota.
Glede žicanja, pa to je ok, nismo tuđi!.... I ja vas žicam ime!!

inesica2
12.05.2008., 14:08
di otvaraš???

bossy_kt
12.05.2008., 14:20
NG. Otvaram ovaj tjedan, petak-subota.
Glede žicanja, pa to je ok, nismo tuđi!.... I ja vas žicam ime!!

NG? Nova gradiška? :D
a možda GALA. Ne Galah, nego Gala. Ili GLAM..kao glamurozno..il tak nesh iskombiniraj.

Kya
12.05.2008., 14:56
Nail lounge:)

meni se ovo sviđa

vampirica
12.05.2008., 17:25
Hram ljepote

meg
12.05.2008., 18:19

bahahahahahhahaahhaah, legendo!!! :rofl: :D

inače je moj favorit nine inch nails... :)

kse
12.05.2008., 19:57
bahahahahahhahaahhaah, legendo!!! :rofl: :D

inače je moj favorit nine inch nails... :)

moj isto...:D

mladac
12.05.2008., 20:00
prstić
(ko u reklami za torticu)

vampirica
13.05.2008., 12:52
a, ček malo, ovo nije kozmetički salon, neg samo za nokte...
onda hram ljepote nemere...

možda Glam nails...
Nail lounge mi se sviđa!
uglavnom nešto vezano za nails...

reader
13.05.2008., 13:17
[QUOTE=vampirica;14026035]Nail lounge mi se sviđa!
QUOTE]

...Kako se to izgovara?
I prijevod toj "lounge" molim....

bossy_kt
13.05.2008., 16:33
glam nails..like it!

Živkitis
13.05.2008., 20:42
laundz.Znaci...foaje :) lol ne znam kako drugacije prevesti.
kao,mjesto gdje se ''visi''
jao,sto sam urbana...bas odisem mladalackim duhom :p

spy
13.05.2008., 20:51
Institut za nokte Maria Lagensdorff:top:

reader
14.05.2008., 11:46
Ok, imam par naziva u igri...Kako se postavi anketa, pa da vidim kako ćete glasovati?

bossy_kt
14.05.2008., 12:04
Ok, imam par naziva u igri...Kako se postavi anketa, pa da vidim kako ćete glasovati?

ja neam pojma?!?! :ne zna:

shakti
15.05.2008., 19:49

Jojo, bila bi dobar copywriter! :top: :mig:

Jojo Ungh
16.05.2008., 20:21
Jojo, bila bi dobar copywriter! :top: :mig:

Dobro je znati u slučaju da odlučim mijenjati karijeru :hekla: :zubo:

chvarak
18.05.2008., 17:53
eheheeej reader, čestitam za salon :top::top:, ja isto razmišjam ovih dana kako bi nazvala svoj. iza ng otvaram vjerovatno pa imam vremena o svemu dobro promisliti. u ovih tjedan dana jedino ime kojeg sam se sjetila je HEAVEN :) nekak mi se sviđa ali salon će biti u jednom velikom prostoru gdje će biti i aromaterapija i tak neke masažice tako da ime ne ovisi samo o meni nego i o tom fizioterapeutu. to je njegov prostor ali zajedno ćemo ime osmisliti..

meg
18.05.2008., 19:36
meni se heaven uopće ne sviđa...

btw, molim da nas se obavijesti koje je ime na kraju uzeto za salon, ipak smo mi svi sudjelovali u kreiranju tog imena... jebate, osjećam se skoro k'o da ga ja otvaram... :rofl: :D

p.s. ja sam još uvijek za nine inch nails... :drži fige da se izabere to ime: :zubo:

-perica-
18.05.2008., 21:44
meni se heaven uopće ne sviđa...

btw, molim da nas se obavijesti koje je ime na kraju uzeto za salon, ipak smo mi svi sudjelovali u kreiranju tog imena... jebate, osjećam se skoro k'o da ga ja otvaram... :rofl: :D

p.s. ja sam još uvijek za nine inch nails... :drži fige da se izabere to ime: :zubo:

:cheer: nine :cheer: inch :cheer: nails :cheer:

Jojo Ungh
18.05.2008., 22:12
:zubo:

reader
19.05.2008., 09:55
Pošto me ne savjetujete kako se stavlja anketa, ovako, u igri su:
1. Nail On
2. Gloss
3. Gel 'n' Go (radim gel, ali ako budem i acryl, neće valjati ime, je li?)
4. ProNail
5. GlamNails
6. Nail room

Može glasanje i može novi prijedlozi....

bossy_kt
19.05.2008., 10:50
Pošto me ne savjetujete kako se stavlja anketa, ovako, u igri su:
1. Nail On
2. Gloss
3. Gel 'n' Go (radim gel, ali ako budem i acryl, neće valjati ime, je li?)
4. ProNail
5. GlamNails
6. Nail room

Može glasanje i može novi prijedlozi....

Nail on me od početka podsjeća na najlon. Izgovara se slicno pa neil on, najlon..ma mozda neka moja zabrijana :kava:
Od ovog sto si nabrojala u igri bi mi bili gloss, pronail, glamnails.
sretnoooo!!!

reader
19.05.2008., 11:18
Hvala,bossy. No, cure, di ste?!

meg
19.05.2008., 12:57
ja sam ti rekla koji je moj favorit... :D

Kya
19.05.2008., 15:07
od ponuđenih su mi najbolji gloss i glamnails

doramaar
20.05.2008., 01:01
eto, moj prvi post na ovakvu temu i odmah sam korisna..lol !
definitivno - gloss..
najjednostavnije, najzvucnije od predlozenih..
mada najvise pohvala zasluzuje Houston..definitivno..
eto, moje skromno misljenje..
pozz svima na topicu..
:gitara: I'm the new one..

bossy_kt
20.05.2008., 14:34
od ponuđenih su mi najbolji gloss i glamnails

ma znas sta, i meni je ovo dvoje naj

bubica
22.05.2008., 14:28
Od užeg izbora GlamNails, ali inače Nine Inch Nails :s

I meni bi trebalo jedno ime :moli: ne baš za salon, ali za obrt. Neće tako skoro, ali je u planu. Djelatnost: refleksološka masaža stopala i dlanova, metamorfna tehnika. Eventualno kasnije možda i limfna drenaža, možda i intuitivna aromamasaža... Ali prvenstveno refleksoterapija
Nešto zvučno, fora, simpatično, može i strano. Stvarno ne želim obrt nazvati po sebi (iako nisam Dragica, Ljubica ni Štefica :zubo: )

hyperactive_anki
26.05.2008., 17:26
Studio 20 (broj noktiju) hahahah

chvarak
29.05.2008., 14:13
ma nine inch nails je totalno glupo jer nema osobe koja na google nije upisala "nails" i naišla na grupu nine inch nails. a i ono dok se to izgovori...:flop:

Jojo Ungh
29.05.2008., 15:53
ma nine inch nails je totalno glupo jer nema osobe koja na google nije upisala "nails" i naišla na grupu nine inch nails. a i ono dok se to izgovori...:flop:

:rofl:

chvarak
29.05.2008., 16:42
hehe yo se samo smije :) al moram priznat ime ti je kreativno heee negooo, zaboravila sam napisati, hah sad razmišljam ukucala sam i heaven pa ima na google kao i glam i ta klasična imena hah uglavnom ima svega na netu, preostaje nam samo da nađemo neki čunga lunga riječnik na netu i nađemo neke riječi a da nisu klasika kao gloss, chic, glam, diamant i sta ti ja znam. to mi je totalno nekreativno i kopirativno :lol::rofl:

reader
02.06.2008., 11:00
Još uvijek tražim kreativno ime!!
Gloss sam htjela, ali ima ih milijun( salon za nokte, salon za manikuru, frizeraj...)
Helppppppp

hyperactive_anki
02.06.2008., 12:38
Studio 20 (broj noktiju) hahahah
što ovom fali? :rofl:

reader
02.06.2008., 12:42
Ma ništa ne fali....samo sam pronašla još takvih!

hyperactive_anki
02.06.2008., 14:55
a ja mislila da sam kreativna :D

deelayla.
02.06.2008., 16:46
draga reader, baš sam te se sjetila neki dan:D prolazeći pored jednog salona i došla sam do zaključka da pamtim samo ona selji imena, salon Slavica, Josipa, i sl .:D

reader
03.06.2008., 07:57
Onda da mi se salon zove bar dijelom imena: Salon R; Studio R; R-nails....

Tin-Tin
03.06.2008., 08:36
Maštam, već me glava boli od maštanja, ali ništa mi maštovito ne pada na pamet....Zato biste možda vi mogle nabaciti koju ideju.Ne mora biti vezano za djelatnost, tipa:Nails itd. Može nešto neutralno (kao Apple što je sinonim za PC, a nema veze naziv sa informatikom)...Pucajte!

Sorte curke oftopik al moram ispravit( nemojte zamjerit)-
Apple nije sinonim za PC.

http://www.applevspc.com/

reader
03.06.2008., 08:41
Ma dobro...Daj neko kreativno ime ....

hasselbaink
03.06.2008., 08:54
a gdje otvaras salon? u new yorku?

jebate, covjek bi pomislio da je u hrvata engleski sluzbeni jezik.
a ti ne bi neko seljacko ime, ali kad ti nase seljanke budu dolazile u salon, a svaka izgovara njegovo fensi englesko ime drugacije (i svaka krivo, naravno), popizdit ces i pozeljeti da se salon ipak zove MIRJANA (bez uvrede, mirjana je sasvim ok ime).

reader
03.06.2008., 09:12
a gdje otvaras salon? u new yorku?

jebate, covjek bi pomislio da je u hrvata engleski sluzbeni jezik.
).

:rofl::rofl:
Ma nije nužno da je englesko...dapače,daj nam neko "naše"! Zamislila sam da salončić ne nosi osobno ime samo(premda je moje baš nice!). Sve opcije su otvorene, sipaj ideje!:)

hasselbaink
03.06.2008., 09:21
nazoves ga "SALON".
i onda koke pricaju : jesi bila u "SALONU"?. daj odi u "SALON". "SALON" je super.

tvoj ce "SALON" postati sinonim za sve salone, kao Apple za PC-e! :zubo:

hyperactive_anki
03.06.2008., 09:55
hahahahah super ideja :D :D

sandy_
03.06.2008., 14:22
"NAIL-ON" mi je super:top:...i baš zbog tog najlona. zato je tako i napisano. volim takve provokacije. sve drugo mi je bez veze...

a na hrvatskom? hm...to je veći problem :lol:... možda "nokte na sunce" ili "zanoktica":lol::lol:..ili "rašpica" ili ...ne znam:ne zna::D

GothicRomance
06.06.2008., 14:06
okej mislim da bi ovo neko trebao sankcionirat jer ce se zenska pocet reklamirat i na RELIGIJI kutku kak je krenula

bliss
06.06.2008., 15:31
Isuse, daj prestani spamat :rolleyes:

GothicRomance
06.06.2008., 19:35
da stvarno vise. ova je danas napravila tolko reklame da mi je zlo. mora da nejde bas tom salonu pa iz ocaja zeli forumase potkupit.

Allexis
06.06.2008., 21:28
meni je odlično kod moje kozmetičarke i uvijek se tamo vraćam jer je osoblje ljubazno, ali službeno, nema tračanja, babinjaka i sličnih odnosa koje inače ne volim....sve je lijepo sređeno, i ono što je najvažnije: čisto....redovito idem na čišćenje lica i egipatsku depilaciju i sve naprave kako treba...zapravo uvijek tražim istu kozmetičarku koja je :top:

tak da zasad nemam loše iskustvo s kozmetičkim salonima...

zlatna
06.06.2008., 23:46
da stvarno vise. ova je danas napravila tolko reklame da mi je zlo. mora da nejde bas tom salonu pa iz ocaja zeli forumase potkupit.

a cijene 30% vise nego u mnogim zg salonima .. a u jastrebarskom su :eek:

yvanna
19.06.2008., 08:03
moze li mi netko preporuciti dobar kozmeticki salon tj. vrhunsku kozmeticarku koja mi moze spasiti obrve. naime, pustam ih, ali ne rastu jednako na svim mjestima i to izgleda ocajno, pa zbilja ocekujem neku cudotvorku. potpuno mi je svejedno u koji dio zg cu morati ici (al nisam iz zg pa mi detaljnije objasnite di je taj salon) (a nadam se da cete mi preporuciti nesto), samo da mi spasi obrvice moje.. :mig:

Irenchy48
25.06.2008., 11:13
Donedavno sam išla u onaj u Varaždinu i super mi je usluga i osoblje koje tamo radi. E sad,vidim da u Zagrebu postoje 3 Slap salona, pa me zanima koji od ta 3 mi preporučate? Iako su to sve saloni koji koriste iste preparate,bitno mi je da mi je kozmetičarka nježna da mi ne ostavi masakr na licu pa da izgledam kao da sam pobjegla sa bojnog polja. Nadam se nadam se nadam se da će mi netko odgovoriti.Hvala.:)

evelyn
25.06.2008., 11:44
E pa koliko znam one se dosta mijenjaju,a nekada iz jednoga salona dođju u drugi...jednom je jedna crvenokosa ženska super bila nježna,a drugi puta me neka crna mlada tako rasčerupala ,imala je nožić kao za neki podkožni prištić,makar se to radi inače iglom i sve mi je doslovce rane ostavila na faci,doslo mi je da ju opalim...ali nje mislim nema više...ne znam možeš prije nego ti počne čistiti ljubazno zamoliti da bude nježna kao negdje bitno ideš pa ne želiš biti krastava i crvena:zubo:

jasenkaaa
26.06.2008., 22:33
e jel zna netko koji dobar salon u novom zagrebu?

prolaznica-
26.06.2008., 22:36
Nikad bila, pa ni doživjela....

FFdreamer
09.07.2008., 09:33
ma li tko iskustva s njima i gdje se na internetu može naći njihov cjenik? Ima jedan njihov beauty centar u Dobojskoj koji mi je relativno blizu pa možda navratim.

IVA26
14.07.2008., 12:47
Bok ,

Ja sam prosli tjedan bila kod kozmeticarke na Jarunu u horvacanskoj 130 ( jer je moja stara kozmeticarka na godisnjem do kraja 7 mj) , jos uvijek sam bez rijeci ,žena me unakazila , svugdje gdje mi je stiskala mitasere po licu , sad doslovno imam rane i upaljene akne , i jos mi je dobro naplatila . ne znam kako te žene uopce dodu do sertifikata za rad

Allexis
14.07.2008., 16:52
jel to ova na staglišću - casa di bellezza?

ak je ta, moja frednica bila tamo jednom, iduća 3 dana hodala naokolo sva upaljena....

FFdreamer
16.07.2008., 08:18
Nemaju nigdje na net-u cjenik pa ako je netko bio pa otprilike zna cijene...

Merlina
16.07.2008., 23:14
Bok ,

Ja sam prosli tjedan bila kod kozmeticarke na Jarunu u horvacanskoj 130 ( jer je moja stara kozmeticarka na godisnjem do kraja 7 mj) , jos uvijek sam bez rijeci ,žena me unakazila , svugdje gdje mi je stiskala mitasere po licu , sad doslovno imam rane i upaljene akne , i jos mi je dobro naplatila . ne znam kako te žene uopce dodu do sertifikata za rad

Žao mi je što ti se to desilo, ali zar nisam ja tebi dala kontakt svog salona (koji je vrlo blizu ovog u kojem si bila :confused:). Eto, sad što je tu je nadam se da će ti se lice brzo smiriti.

bummby
18.07.2008., 10:08
ma li tko iskustva s njima i gdje se na internetu može naći njihov cjenik? Ima jedan njihov beauty centar u Dobojskoj koji mi je relativno blizu pa možda navratim.

Ja sam bila kod njih na depilaciji nausnice, i žena koja mi je radila je to napravila jako loše, tako da kod njih nisam ponovo išla. Ali to je bilo prije godinu dana. ali imaš na Trešnjevci dobar salon, tamo sad idem, žena koja radi je stvarno odlična, pa ako te zanima pošaljem ti ime na PP.

*Fallen*Angel*
18.07.2008., 19:56
Ajde podjeli s nama svima koji je to salon na Trešnjevci, i ja si tražim neku dobru kozmetičarku tamo... :D

bummby
19.07.2008., 09:58
Ajde podjeli s nama svima koji je to salon na Trešnjevci, i ja si tražim neku dobru kozmetičarku tamo... :D

Zove se Atea. Kad uđeš prvo je prodavaonica s kozmetikom, a u podrumu je kozmetički salon. Mali je i ne izgleda spektakularno ali meni žena super radi. Ja sam zadovoljna. Nalazi se u Ozaljskoj, negdje na pola stanice od tržnice prema Remizi.

*Fallen*Angel*
19.07.2008., 16:19
Mislim da znam gdje je...u toj trgovini prodaju i eterična ulja i tako neke stvarčice? Kakve su cijene? (mislim za kozmetičke usluge, tipa čišćenje lica i depilacija)

bummby
20.07.2008., 00:34
Mislim da znam gdje je...u toj trgovini prodaju i eterična ulja i tako neke stvarčice? Kakve su cijene? (mislim za kozmetičke usluge, tipa čišćenje lica i depilacija)

Je, to je taj kozmetički. Kompletno čiščenje lica je 170 kn, u to je uključena masaža lica i dekoltea, bez toga je 120 kn. Depilacija nausnice je 30, ruku 60 kn.
Mislim da je depilacija cijelih nogu 90 kn. Za ostalo ne znam. Dosta je velika gužva pa ponekad moraš zvati i tjedan dana unaprijed, samo da znaš ako ćeš ići.
Pozz :w

gasolina
20.07.2008., 14:37
namjeravam tamo otici na depilaciju nogu s preponama, depilaciju pazuha i depilaciju nadusnice, pa me zanima jel tko kad bio kod njih i kakva su iskustva, jesu dobri? imaju salon u tkalcicevoj i na strossmayerovom trgu ja mislim, ja bi isla u ovaj u tkalci.

btw, ovo "depilacija nogu s preponama"(tako im pise na web stranici), to znaci depilacija nogu plus bikini zona, zar ne?:D

novaa
28.07.2008., 10:16
Dajte koju ideju za ime salona/studija za nokte, molim vas!
Mrzim vlastita imena na salonima, pa tražim nešto drugačije...:kava:

Kako se na kraju zove salon? I meni triba ime a GLAM mi zvuči baš ok!

Jojo Ungh
28.07.2008., 10:35
Da, stvarno, za koji si se naziv odlučila?

Mikany
28.07.2008., 10:57
Meni je GLAM NAILS najbolje.:top:

novaa
30.07.2008., 14:57
Reader!??

Peace34
31.07.2008., 09:58
Bok svima! Ja isto tražim normalan kozmetički salon na Trešnjevci, još ga nisam našla :) Ima jedna u Zvonigradskoj, simpa ženska, ali loše radi. Kad me depilira uvijek mi oguli i pola kože pa to izgleda prestrašno!! Naravno, "imate osjetljivu kožu". Imam! Ali samo kod nje- nigdje drugdje mi se to ne dogadja!!!

A nokti - izadjes iz salona, već otpali. KATASTROFA.

Drugi, tamo na Ozaljskoj, iza križanja s Okićkom, ali na lijevoj strani Ozaljske, iz Erste banke. Ima frizeraj (češljaona :) i dolje je kozmetički. Ta me, pak, nikad nije primila na vrijeme, uvijek kasni i u gužvi je, jednom me depilirala u sobi za solarij jer "možemo mi to i ovdje", na stojeći...krvnički naravno jer joj se žurilo....kvaliteta osrednja, ali sve to užasno iritantno....lajava seljanka koja se doselila u Zagreb prije par godina, užasno naporna...a o "možemo mi to i u klozetu" neću ni govoriti....

Dora...tamo je atmosfera toliko negativna, žene koje rade tamo mrze sebe, klijente, cijeli svijet a napetost se "reže u zraku". Nema privatnosti, naslagani kreveti s minimalnom pregradom iza, promet ko na korzu....hrpa klimakteričnih baba radi.....od tamo sam otišla, nisam ni htjela tretman jer su me toliko bezobrazno i agresivno primile i još se otresle na mene jer sam se zakašljala....da sam se okrenula i otišla......ona će se ne mene otresati kao da mi radi uslugu....aha bude...

Uglavnom, bila sam i u Casa di Belleza na Horvaćanskoj...ženskica je jako simpa, trudi se, odvoji dovoljno vremena....ali nekako stvar ne šljaka što se tiče depilacije. Nakon nje mi ostane puno dlačica i izrastu odmah (nigdje ne tako), a kad me pitala kako sam zadovoljna rekla sam joj da mi to jako, jako kratko traje, da nije možda stvar u vosku. Onda mi je ona počela držati predavanje da se trebam redovito depilirati, bla, bla i da se ne smijem brijati niti jedno, nikad.... A onda sam ja njoj rekla da se ja depiliram 10 godina, svaki mjesec, i po zimi, i da sam zadnji put obrijala noge prije 10 godina. Začepila je. Mislim da je problem u vosku.

Uglavnom, ja nisam ni čangrizava ni zahtjevna mušterija, samo bih htjela da mi: depiliraju dlake, ne ogule kožu da poslije imam flekove i ne smijem na sunce, da me prime u vrijeme kad me naruče i da depilacija ima efekta barem 2 tjedna.

Jel tražim previše? Ima tko nekoga za preporučiti?

Peace34
31.07.2008., 10:00
Ova kaj spominjete u horvaćanskoj, e da, to je ta kod koje sam i ja bila...

E, da, ima još jedan na Trešnjevci, u Trakošćanskoj....na strani gdje je crkva, ima stubište prema dolje...Catharsis......oni su relativno ok ako niste preosjetljivi.......mlada kozmetičarka u zavadi s gazdaricom...pa često puta morate slušati njihova telefonska prepucavanja.....kozmetičarku kako kaže da ne stigne primiti gazdaričinu frendicu jer eto baš mene depilira i ne može brže....cijene su 10-20 posto skuplje od prosjeka, a za to očekujem da me se depilira u miru....
I da, mala stvarno previše priča...

Peace34
31.07.2008., 10:01

Oni ispred vrata imaju neki stalak s promotivnim materijalima pa sam jednom uzela. Skupi su, jako skupi u odnosu na prosjek...tipa Spa centra...ima i svakakvih perverzija, masaža s čokoladom i sl....ali ja sam zaključila da su za mene preskupi...inače vjerujem da su kvalitetni..bar prozivodi koje koriste..

Inače, Atein broj telefona možete naći i preko googlea, ako se nestrpljivi kao ja :)

Peace34
01.08.2008., 07:46
U Altei su na godišnjem sljedeća 2 tjedna, :(

ela-zg
03.08.2008., 21:26
i kakva su vam iskustva s polidermom i laserom? ima efekta ili ne?

ladyhawke
04.08.2008., 08:23
Nisam i ne bih. Od 25 cura koje su tamo bile (za bilo koje probleme, ne samo bore), zadovoljno ih je 1-2.

reader
04.08.2008., 12:52
"L"

Jojo Ungh
04.08.2008., 12:59
"L"

Bit će zanimljivo izguglati ga :D

reader
04.08.2008., 13:37
Ma za izgovor mi je bilo dosta jedostavno ... El !

Jojo Ungh
04.08.2008., 13:40
Ma za izgovor mi je bilo dosta jedostavno ... El !

Super, sretno! :top:

redtuff
04.08.2008., 17:56
cat clow ;)

IVA26
07.08.2008., 14:09
Ja sam bila par puta u polidermi i lik mi je samo uzeo lovu a nikakve koristi nije bilo, nakon toga sam nasla dobru kozmeticarku na tresnjevci i lice mi je sada super

Zlatna cura
09.08.2008., 13:11
Ja sam bila par puta u polidermi i lik mi je samo uzeo lovu a nikakve koristi nije bilo, nakon toga sam nasla dobru kozmeticarku na tresnjevci i lice mi je sada super

A šta ti je uopće radio (osim uzeo lovu :D)?

IVA26
11.08.2008., 12:02
A šta ti je uopće radio (osim uzeo lovu :D)?

Bila sam na laseru da da mi ukloni oziljke od akni , al kao sto rekoh tip samo mlati lovu , a nista ti ne napravi :flop:

staindhr
11.08.2008., 12:07
namjeravam tamo otici na depilaciju nogu s preponama, depilaciju pazuha i depilaciju nadusnice, pa me zanima jel tko kad bio kod njih i kakva su iskustva, jesu dobri? imaju salon u tkalcicevoj i na strossmayerovom trgu ja mislim, ja bi isla u ovaj u tkalci.

btw, ovo "depilacija nogu s preponama"(tako im pise na web stranici), to znaci depilacija nogu plus bikini zona, zar ne?:D

e to i mene zanima isto za bas taj isti salon.

nadam se da je netko imao kakva iskustva:D(onako pozitivna:) )

Zlatna cura
12.08.2008., 00:16
Bila sam na laseru da da mi ukloni oziljke od akni , al kao sto rekoh tip samo mlati lovu , a nista ti ne napravi :flop:

Pročitala sam, pogotovo na ovom forumu, već puno kritika na njegov račun.

very fairy
13.08.2008., 19:22
Ne mogu odoljeti, a da ne dam svoj kratki komentar za kaliternu i njegovu polidemu. Cjelokupno bih iskustvo sazela u sljedece - 1. lik nas je dvije uzeo u ordinaciju zajedno i jedna je pred drugom morala govoriti sto je muci 2. i jednu i drugu je ON pitao 'koji ste tip koze' (?!?) 3. ukupno smo unutra bile 10 minuta i svaka je iskesirala 150 kuna

ldom
09.09.2008., 10:40
zanima me da li je netko radio mikrodermoabraziju u nekom kozm. salonu u rijeci? danas sam zvala svoju kozmetičarku da pitam za cijenu i rekla je da je tretman 450 kn, to mi je too much. prije nekih godinu dana je bio 330 kn, ne znam što ih je spopalo da su toliko poskupili :ne zna: a kod dermatologice (dr. stanić) je 500 kn.
našla sam jedan salon u kojem je 350 kn, nije baš neki poznati pa ne znam koliko je sigurno ići bilo kamo zbog cijene. help anyone :confused:

Mopsly
19.09.2008., 09:58
Meni je jako dobra kozmetičarka u Beauty spotu u Dugavama...

DLS
21.09.2008., 01:14
Jedno pitanje za vas žene a može i za muškarce naravno: Što mislite o trenutnoj ponudi kozmetičkih salona u Rijeci ? Čisto onako, koji su vam omiljeni koliko često ih posjećujete, koliko ste spremni izdvojiti za njegu vlasitoga tijela i duha, itd..

Inače planiram otvoriti jedan, koji bi kasnije nadograđivao ovisno o uspješnosti poslovanja.

fashion guru
21.09.2008., 19:28

nije baš tako
meni je pomogao i uklonio mrlje od sunca koje su bile dosta velike i sad se fakat nikaj ne vidi

lea_li
24.09.2008., 13:11
Koliko košta uklanjanje mrlja od sunca?

Urion
25.09.2008., 10:41
Vidim da se mučite sa salonima. Mogu vam preporučiti kvalitetnu kozmetičarku na Horvaćanskoj. Diskretna atmosfera, dobra depilacija, nitko ne gnjavi, ja se čak uspijem i opustiti dok se depiliram:):eek:. ukoliko nekog zanima na pm.

LadyMA
25.09.2008., 11:42
jel itko ima kakve informacije o kozm. salonu Kozjak u Zgu?

ldom
27.09.2008., 12:37
što se tiče Rijeke, ja sam prezadovoljna sa kozmetičkim salonom Studio 58 u ulici Dolac. idem tamo na čišćenje lica i odlični su, jedino što su cijene dosta visoke ali kvaliteta i osoblje su na najvišoj razini. rade i ultrazvučno čišćenje ali ja sam probala i to i obično stiskanje, i bolje mi je obično. a sa ultrazvukom se kasnije ionako radi mikrocirkulacija.

hygeia
16.10.2008., 10:43
Sto se tiče kozmetičkih salona u Rijeci, mislim da ih ima i previše, malo su razbacani ponudama... Najbolje je otvoriti specijalizirani studio za određene probleme. Svako mora biti poseban zbog nečega!!! Ja imam svoj studio za masažu i njegu tijela BEZ APARATA, sve na prirodnoj bazi...

njetočkanezvanova
23.10.2008., 20:54
Došla ja kod ženske u salon prije par dana na pedikuru...
Ona mi stavila točat noge, nakon 10 minuta ih izvadila, dala mi aceton i pamuk i rekla da si sama skinem lak s noktiju...

I otišla laprdat na mobitel....:confused::ne zna:

Wtf? Ima još netko iskustva s ovakvim biserkama...

A da ne govorim da je za cijelo vrijeme tretmana (depilacija+pedikura) laprdala na mobitel i prekidala posao..:flop:

Mona*
23.10.2008., 20:58
dok god ima ljudi koji to trpe će biti i takvih bisera
trebala si joj fino reć pa da vidiš
dok god šutiš one su bezobrazne

alexxx
23.10.2008., 21:00
podforum kozmetika?

aktovka
23.10.2008., 21:29
Jednom mi je kozmeticarka stavila sise na tjeme. Odnosno ja sam ležala na stolu, a ona mi je bila iznad uzglavlja i stiskala mi prišteve i bola me iglama po licu, a to je radila skroz nagnuta nad mene. I njezine velike dude su nježno obgrlile moje tjeme i bože zašto nisam muško, moja erekcija bi plesala po prostoriji ko kad pustiš tuš da pleše pritiskom vode u praznoj kadi.:o

alexxx
23.10.2008., 21:32
:rofl: aktovka ti si meni tako drago poremećeno stvorenje :rofl: :cerek: :grli:

*jezebel*
23.10.2008., 21:39
nije mi se desilo s kozmeticarkama iako s, recimo, knjiznicarkama i trgovcima je (i ili kolutam ocima ili ih strijeljam pogledom uz ekstrastrogi izraz lica ili sam ovca koja tek poslije skuzi sto se dogodilo i naknadno, na zalost ne dovoljno cesto pred njima, prokomentira kako su neusluzni i bezobrazni), ali ono sto sam zapravo htjela reci je da ne podnosim zensku sisu u kontaktu sa mnom, odnosno kad prolazim jako blizu nekoga ili se grlimo pa joj osjetim sisu. jbt, ubila bih ju... mrzim kad me diraju sise. mrzim. sise. :mad:

LazyFox
23.10.2008., 21:47
Moja teta kozmeticarka mi jednom rekla da mi dlake rastu u tri reda.
Ne znam jesam li taj put plakala od boli od ta tri reda ili tuge zbog saznanja da ih se nikada necu rijesiti. :tuzni:

njetočkanezvanova
23.10.2008., 22:44
Jednom mi je kozmeticarka stavila sise na tjeme. Odnosno ja sam ležala na stolu, a ona mi je bila iznad uzglavlja i stiskala mi prišteve i bola me iglama po licu, a to je radila skroz nagnuta nad mene. I njezine velike dude su nježno obgrlile moje tjeme i bože zašto nisam muško, moja erekcija bi plesala po prostoriji ko kad pustiš tuš da pleše pritiskom vode u praznoj kadi.:o

Mene je jedna curka tako lijepo masirala da sam ozbiljno posumnjala u svoju heteroseksualnost...

laura.tutic
03.11.2008., 18:10
cuj, ja u zivotu svome nisam bila kod kozmeticarke. imam ten ko djecju guzu tak da vecinu potrebnih zahvata mogu obavit u kucnoj radinosti. osim toga, mrzim mjesta na kojima se skupljaju pretezito zene, e.g. frizerske salone, pedikere, kozmeticke salone... jerbo me izlude kokodakanjem.

nu, kako me odnedavno peglaju hormoni;), ocu i ja ic kozmeticarki. umislila sam si da je to bas ono kaj mi treba, a u stvari ne zelim rodit a da nisam bar jednom zakukala zbog kozmetickog tretmana:D:D:D ergo, ak otkrijete neku kozmeticarku koju se isplati posjetit, idem i ja:D

Salon Zana u Jurisicevoj (ne znam broj, par haustora od McDo), zene rade savrseno, tiho je, bez razvikane bogate klijentele. Cijene nisu male, ali mislim da nisu niti u rangu nekih razvikanih salona po Zgb.

ima jedan wellnes u gajevoj ,preko puta kafića charlie, u dvorištu..zove se Gluteus Maximus.super je sređen,pokažu ti cijeli klub,koji izgleda super,ima čak full pristupačne cijene.imaju i teretanu, frizeraj..Tamo si priuštim masažu s vremena na vrijeme,tretmani lica su zakon.Mislim da se isplati probati

electric_barbarella
03.12.2008., 23:09
bok, može mi neko preporučiti neku dobru kozmetičarku u zg za čišćenje lica?
fala puno...imam dosta problematično lice, a nikad nisam bila kod kozmetičarke

joj nemoj kod kozmeticarke na kasapljenje, lice ce ti biti upaljeno tri dana nakon toga a nish ne bu puno pomoglo
ouch, ja ne bi

luminarya
26.12.2008., 14:42
moze li mi netko preporucit dobar kozmeticki salon u Osijeku??? treba mi za farbanje obrva i trepavica... hvala

Milka Planinc
01.01.2009., 12:01
Bok svima! Ja isto tražim normalan kozmetički salon na Trešnjevci, još ga nisam našla :) Ima jedna u Zvonigradskoj, simpa ženska, ali loše radi. Kad me depilira uvijek mi oguli i pola kože pa to izgleda prestrašno!! Naravno, "imate osjetljivu kožu". Imam! Ali samo kod nje- nigdje drugdje mi se to ne dogadja!!!

A nokti - izadjes iz salona, već otpali. KATASTROFA.

Drugi, tamo na Ozaljskoj, iza križanja s Okićkom, ali na lijevoj strani Ozaljske, iz Erste banke. Ima frizeraj (češljaona :) i dolje je kozmetički. Ta me, pak, nikad nije primila na vrijeme, uvijek kasni i u gužvi je, jednom me depilirala u sobi za solarij jer "možemo mi to i ovdje", na stojeći...krvnički naravno jer joj se žurilo....kvaliteta osrednja, ali sve to užasno iritantno....lajava seljanka koja se doselila u Zagreb prije par godina, užasno naporna...a o "možemo mi to i u klozetu" neću ni govoriti....

Dora...tamo je atmosfera toliko negativna, žene koje rade tamo mrze sebe, klijente, cijeli svijet a napetost se "reže u zraku". Nema privatnosti, naslagani kreveti s minimalnom pregradom iza, promet ko na korzu....hrpa klimakteričnih baba radi.....od tamo sam otišla, nisam ni htjela tretman jer su me toliko bezobrazno i agresivno primile i još se otresle na mene jer sam se zakašljala....da sam se okrenula i otišla......ona će se ne mene otresati kao da mi radi uslugu....aha bude...

Uglavnom, bila sam i u Casa di Belleza na Horvaćanskoj...ženskica je jako simpa, trudi se, odvoji dovoljno vremena....ali nekako stvar ne šljaka što se tiče depilacije. Nakon nje mi ostane puno dlačica i izrastu odmah (nigdje ne tako), a kad me pitala kako sam zadovoljna rekla sam joj da mi to jako, jako kratko traje, da nije možda stvar u vosku. Onda mi je ona počela držati predavanje da se trebam redovito depilirati, bla, bla i da se ne smijem brijati niti jedno, nikad.... A onda sam ja njoj rekla da se ja depiliram 10 godina, svaki mjesec, i po zimi, i da sam zadnji put obrijala noge prije 10 godina. Začepila je. Mislim da je problem u vosku.

Uglavnom, ja nisam ni čangrizava ni zahtjevna mušterija, samo bih htjela da mi: depiliraju dlake, ne ogule kožu da poslije imam flekove i ne smijem na sunce, da me prime u vrijeme kad me naruče i da depilacija ima efekta barem 2 tjedna.

Jel tražim previše? Ima tko nekoga za preporučiti?

"Madame" i "Jasna". Oba u Ozaljskoj. Prvi na početku ulice, kod Trešnjevačkog placa, drugi na kraju, blizu križanja sa Selskom.

Francesca
01.01.2009., 12:10
"Zdenka" od Miheljice, sa Sv. duhu jako dobro čisti lice i iako nemam baš problema sa licem, nemam nikakve otkekline "slijedeća tri dana"...
mislim da svako lice drugačije reagira na čišćenje, a ako cura nikad nije bila na čišćenju - svakako treba otići, jer svakom licu treba čišćenje, a posebno problematičnima...
a dobra kozmetičarka joj može i preporučiti dobre proizvode za lice...

Merlina
02.01.2009., 11:05
Nisam pobornik toga da svakom licu treba kozmetički tretman. Ukoliko nema potrebe (prištići, akne, miteseri) zašto maltretirati tim (ipak agresivnim - koliko god kozmetičarka to stručno i nježno radila ) tretmanom. Najvažnijija je svakodnevna kvalitetna njega lica, a osim kozmetičkog, za one koje ga žele njegovati postoje i učinkovite kombinacije masaži i maski :).

Francesca
02.01.2009., 21:14
Nisam pobornik toga da svakom licu treba kozmetički tretman. Ukoliko nema potrebe (prištići, akne, miteseri) zašto maltretirati tim (ipak agresivnim - koliko god kozmetičarka to stručno i nježno radila ) tretmanom. Najvažnijija je svakodnevna kvalitetna njega lica, a osim kozmetičkog, za one koje ga žele njegovati postoje i učinkovite kombinacije masaži i maski :).

a tko u današnje vrijeme nema problema sa licem? bar mitesere?
ja ne znam niti jednu - na žalost...
iako moje lice izgleda vrlo lijepo i njegovano i nemam ni prišteve velike, samo mitesere po nosu, opet svakih 6-8 tjedana odem na čišćenje lica, jer onda mi napravi i masažu, i stavi masku (kakve nemam doma) i tak to sve nekaj mi je lijepo i lijepše se osjećam... a i ne iskasapi mi nos kao kad ga ja sama stišćem...

Merlina
08.01.2009., 10:59
Bitno je da si ti zadovoljna tim što radiš za sebe i svoje lice :)
Ja na primjer nemam problema sa licem u tom smislu da mi je potreban klasični kozmetički tretman, niti mi je ikada bio. No, zato imam suhu kožu koju njegujem jednim drugim tretmanom koji uključuje parenje, dubinsku masažu lica indivudualno spravljenom mješavinom biljnih i esencijalnih ulja, te maskom od gline. Eto, za svaku kožu ima nešto :cerek:

Lanchi
09.01.2009., 10:05
imam preporuku za kozmetički salon: konkretno depilaciju, manikuru, pedikuru i masažu - to sam isprobala i prezadovoljna sam bila.
tu i tamo ih "prevarim" jer su na suprotnoj strani grada od moje kuće, ali uvijek se vratim (usluga vrhunska, cijene povoljne, prijateljsko i nasmijano lice kozmetičarki:top:)
a salon je stvarno uređen i ugodan za boravak

Špansko, kod hotela Antunović, Sentidiem se zove, ako ne nađete kontakt šaljem na pp

man17
09.01.2009., 17:44
Zagreb-Afrodita centar u Kaptol centru,malo skuplje,ali osoblje,ambijent,profesionalnost....:)
i nakon tretmana možete izići na ulicu da ne bulje u vas prolaznici.....:D

Jenna X
09.01.2009., 21:31
Zagreb-Afrodita centar u Kaptol centru,malo skuplje,ali osoblje,ambijent,profesionalnost....:)
i nakon tretmana možete izići na ulicu da ne bulje u vas prolaznici.....:D

a rade samo s afrodita kozmetikom? (vjerojatno pitam glupost, no meni se baš ne sviđa ta kozmetika). :ne zna:

tonkica15
12.01.2009., 13:42
kozmetički salon Kleopatra, TC relja- Zadar..bila sam na čišćenju, super sam zadovoljna,
i ne pare lice, nego otvaraju pore sa negativnom ionizacijom, to mi je super...cijena 200 kn. :)

Mirella
12.01.2009., 14:05
Idem u salon Kala u Radničkoj 55 /1. kat, iza onog Zagrebtowera i jako sam zadovoljna, rade vlasnica i još jedna cura koje su prije radile u Martimexu.
Kad se od njih izađe iz salona niste upaljene još danima i zbilja super i detaljno očiste lice i sve cure kojima sam ih preporučila , ostale su im vjerne mušterije. Ja svaki mjesec idem na tretman dubinske hidratizacije lica Carita i na egipatsku depilaciju. No vidim da osim s Carita još rade s kozmetičkim linijama Jeanne Piaubert, Murad i Matis. Imaju i neke tretmane za tijelo protiv celulita i špeka, al to još nisam isprobala.:D

charlizeos
12.01.2009., 16:04
koliko košta taj tretman lica

MalaTara
13.01.2009., 11:38
Idem u salon Kala u Radničkoj 55 /1. kat, iza onog Zagrebtowera i jako sam zadovoljna, rade vlasnica i još jedna cura koje su prije radile u Martimexu.
Kad se od njih izađe iz salona niste upaljene još danima i zbilja super i detaljno očiste lice i sve cure kojima sam ih preporučila , ostale su im vjerne mušterije. Ja svaki mjesec idem na tretman dubinske hidratizacije lica Carita i na egipatsku depilaciju. No vidim da osim s Carita još rade s kozmetičkim linijama Jeanne Piaubert, Murad i Matis. Imaju i neke tretmane za tijelo protiv celulita i špeka, al to još nisam isprobala.:D

koje su im cijene egipatske depilacije? na webu nemaju cjenik sto mi se bas i ne svidja.

Mirella
13.01.2009., 13:35
Cure oprostite tek sada sam vidjela pitanja ! :cerek:

koliko košta taj tretman lica
Carita dubinska hidratizacija dođe 500kn što je jeftinije nego u Martimexu. Mislim da ima i nešto za lifting za zrelu kožu takav sličan tretman,al nisam zapamtila koliko to dođe, no pretpostavljam da ti to ne treba.

koje su im cijene egipatske depilacije? na webu nemaju cjenik sto mi se bas i ne svidja.
Za cijele noge sam platila 220 i još ak radi depilaciju bikini zone 80 kn.

CocoRocha
16.01.2009., 12:13
Preporuka .... Decleor njega u Zagrebu, tko je bio i kako je bio zadovoljan ?

kokakoka
17.01.2009., 12:41

:D i ja sam prešla iz martimexa u kalu :s baš sam zadovoljna, pretplaćena sam na jeanne piaubert :s salon je ugodan, cijene su normalnije nego u martimexu, a kristina (vlasnica) je uvijek znala dati dobar savjet i jako je pažljiva dok čisti lice (ne derem se otkako idem kod nje :zubo: ) :s vidim da su postavili sajt (http://kozmeticki-salon-kala.com/tretmani_lica.html), šteta kaj nema cijena na njemu :ne zna:

Katix1008
26.01.2009., 17:36
Preporuka .... Decleor njega u Zagrebu, tko je bio i kako je bio zadovoljan ?

Za Decleor i Dr. Murad bi preporucila salon Bliss u Posilovicevoj ( na Salati)! Nisu skupi, imaju cijelu liniju za lice i tijelo i cure se stvarno trude dati svoj maksimum, ja vec par godina svaki mjesec sam tamo 3-4 puta, depilacije, masaze, ciscenja, njege, nokti.... i svaki put izadjem zadovoljna od svoje kozmeticarke Kety!!!!

sidora
26.01.2009., 18:44
hocete mi reci da je depilacija 300 kuna? kada se sve zbroji?
pa to je prestrasno kak je skupo, sori. kaj egipatska tak puno kosta?

Mirella
27.01.2009., 00:39
Pa egipatska depilacija je po meni preskupa svugdje jer koliko ja znam radi se o kuglici šećerne paste, jedino mislim da kozmetičarke imaju više posla s takvom vrstom depilacije, nego klasičnom depilacijom s voskom, pa se više i narade i moraju to naplatiti.
E sad jel radim depilaciju kod ove moje 300 kn il kod Merline 240 kn svejedno mi na isto dođe kad mi je ova moja kozmetičarka jako blizu, a Merlina na drugom kraju Zagreba pa dok dođem tamo i izgubim sat vremena samo na dolazak i odlazak, još ak trebam platiti parking i da ne računam benzin i izgubljeno vrijeme, na isto me dođe.:ne zna:
A ovak kad sam u tom salonu zbog drugog tretmana, zbavim još i tu depilaciju i bok.:mig:

Katix1008
27.01.2009., 09:27
Probala sam tu egipatsku depilaciju ali mi se jako od nje dlacice upaljuju tako da sam se opet vratila na depilaciju sa voskom, cure u salonu u koji idem redovito imaju neki rozi vosak bas za osjetljiva podrucija od kojeg mi se jos nikad nista nije upalilo i ne boli tako strasno... a i puno sam brze gotova, sa voskom za 10 minuta napravi brazilsku dok sa egipatskom treba vise od 30 minuta.....

-Sunčica-
27.01.2009., 19:29
Tražim kozmetičarku Mariju, koja je nekad radila u kozmetičkom salomu Martimex u Vlaškoj.
Je li i ona možda prešla u Kalu? Ako netko nešto zna, neka javi.
Thanks unaprijed!

:D i ja sam prešla iz martimexa u kalu :s baš sam zadovoljna, pretplaćena sam na jeanne piaubert :s salon je ugodan, cijene su normalnije nego u martimexu, a kristina (vlasnica) je uvijek znala dati dobar savjet i jako je pažljiva dok čisti lice (ne derem se otkako idem kod nje :zubo: ) :s vidim da su postavili sajt (http://kozmeticki-salon-kala.com/tretmani_lica.html), šteta kaj nema cijena na njemu :ne zna:

Evo, na ovom linku se vidi da imaju ponudu tretmana praktički jednaku kao u Martimexu, samo vjerojatno po jeftinijim cijenama.

Mirella
27.01.2009., 21:35
Evo već sam odgovorila Sunčici na pm, ali ću ponoviti i ovdje ako netko isto traži te kozmetičarke.
Dakle, Marija i Kristina koje su prije radile u Martimexu sada rade u salonu Kala. :cerek:

Mirella
28.01.2009., 13:14
Evo već sam odgovorila Sunčici na pm, ali ću ponoviti i ovdje ako netko isto traži te kozmetičarke.
Dakle, Marija i Kristina koje su prije radile u Martimexu sada rade u salonu Kala. :cerek:

Sorry cure :o, krivi info sam dala. Sad sam se čula s Kristinom kod koje ja idem i ta druga kozmetičarka koja kod nje u Kali radi nije Marija nego Irena isto iz Martimexa i nažalost ne zna gdje je dotična Marija otišla raditi.
Još jednom moje isprike.

-Sunčica-
28.01.2009., 14:04
Da, i ja sam zvala.
Ne, Marija ipak ne radi u Kali, to su Kristina i Irena, koje su isto prije bile u Martimexu.

Mirella, hvala ti što si i ti zvala i htjela pomoći. :s

Allexis
28.01.2009., 15:09
zanima me preporuka za kozmetičarku u martimexu za čišćenje lica....naišla sam na njihovim stranicama na kozmetički tretman lica za muškarce kozmetikom Matis (to mi je za dečka) pa koga tamo tražiti...i u koji centar ići - ilica i vlaška...tnx na odg....

Katix1008
28.01.2009., 15:29
zanima me preporuka za kozmetičarku u martimexu za čišćenje lica....naišla sam na njihovim stranicama na kozmetički tretman lica za muškarce kozmetikom Matis (to mi je za dečka) pa koga tamo tražiti...i u koji centar ići - ilica i vlaška...tnx na odg....

Znam da u vlaskoj radi Emina koja je jako dobra, isla sam par put kod nje dok je jos radila u istom salonu kao moja sadasnja kozmeticarka, dugo su radile zajedno tako da slicno rade pa ti mogu garantirati da se necete razocarati!!!!

kokakoka
28.01.2009., 19:33

razbježale se dobre kozmetičarke iz martimexa :zubo:
okej, ne velim da nije neka dobra ostala, al eto... matis ti ima i gore spominjana kala :top: 300 kuna je klasični tretman. pardon. tretman za "blistav ten".

Merlina
29.01.2009., 12:54
Pa egipatska depilacija je po meni preskupa svugdje jer koliko ja znam radi se o kuglici šećerne paste, jedino mislim da kozmetičarke imaju više posla s takvom vrstom depilacije, nego klasičnom depilacijom s voskom, pa se više i narade i moraju to naplatiti.
E sad jel radim depilaciju kod ove moje 300 kn il kod Merline 240 kn svejedno mi na isto dođe kad mi je ova moja kozmetičarka jako blizu, a Merlina na drugom kraju Zagreba pa dok dođem tamo i izgubim sat vremena samo na dolazak i odlazak, još ak trebam platiti parking i da ne računam benzin i izgubljeno vrijeme, na isto me dođe.:ne zna:
A ovak kad sam u tom salonu zbog drugog tretmana, zbavim još i tu depilaciju i bok.:mig:

Baš mi je drago da si iskreno napisla što misliš:). Meni uvijek dobro dođu ovakvi komentari kako bih se mogla prilagoditi zahtjevima klijentica. Uglavnom, poanta je - dižem cijene egipatske depilacije :D pa kome je blizu taj će doći. Ne kaže se bez veze "vrijeme je novac". Ja sam niske cijene (mislim da sam trenutno među najjeftinijima u Zg) držala zbog blizine Studentskog doma i studentica - pa ću za njih ostaviti neku opciju nižih cijena u peridu od 12 do 14 h, a za ostale .....
ukoliko nekog ipak zanima, parkiranje je besplatno :)

Mirella
29.01.2009., 13:09
Merlina nadam se da se ne ljutiš, ja zaista nemam niš osobno protiv tebe, ono u mom prethodnom postu je bilo čisto usporedbe radi, mogla sam napisati usporedbu s bilo kojim salonom koji se nalazi na meni drugom dijelu grada. Štoviše divim ti se na aktivnosti i savjetima koje daješ tu curama. :cerek:

Računica je barem za mene vrlo jednostavna, tko ide redovito na tretmane kod tebe, otići će i na tu depilaciju kod tebe bez obzira jel razlika 20 ili 80 kn. Zašto ? Prvo jer te poznaje i jer ti vjeruje, a drugo zato jer će uz put obaviti dva tretmana odjednom. Mislim da se i te kako naradiš s tom šećernom pastom, puno više nego s voskom i tu gubiš vrijeme koje si mogla posvetiti nekoj klijentici npr. za čišćenje lica, tu je izgubljena zarada koju si moraš nadoknaditi. Evo to je s ekonomskog stajališta, a iz perspektive korisnika usluge bila bih sretnija da su ti tretmani jeftiniji. :D No što je tu je, cijene su tu negdje u cijelom gradu, egipatska depilacija je sada hit, kome ne paše cijena doma će se sam depilirati i to je to.

Merlina
29.01.2009., 19:41
Kao što sam već i napisala zahvalna sam za svaki konstruktivni komentar :) pa sam i tvoj tako, pozitivno, shvatila:). Jedino što ja mislim da su neki (naglasak na - "neki") tretmani, a među njima i egipatska, u nekim salonama prenapuhanih cijena, no to ionako ovisi isključivo o tome koliko ljudi je takve cijene spremno pratiti. Budući da ja namam klasični kozemetički salon, već bi se moglo reći da se bavim "alternativnom" u kozmetici :D, ponekad imam neka "čudna" razmišljanja i stavoove:eek: u vezi posla.

Noirin
01.02.2009., 14:28

samo molim te budi preciznija koji salon Dora posto imaju dva.
1.Dora u medulicevoj
2.Dora 98 u bosiljevskoj

CocoRocha
02.02.2009., 14:02
Hvala ti.

ajetam
09.02.2009., 11:07
....institut ljepote fleurimon i neoderm ----mrak

Merlina
17.02.2009., 12:19
E, ovo je baš zanimljiva tema :). Zanima me da li po djelatnicama ili djelatnicima kozmetički salona i slično ocjenjujete i procjenjujete koliko su im tretmani uspješni :confused:
Ja, recimo ako vidim da je frizerka izgorene uništene neuredne kose, izlazim van :flop:. Vjerujem da ne znači da takva ne bi znala mene dobro urediti, ali ipak ..........:ne zna: podložna sam dojmu.
Dakle, što velite na kozmetičarke lošeg tena, pretile djelatnice u salonima za mršavljenje i tako to ............:confused:

lotty
17.02.2009., 14:10
E, ovo je baš zanimljiva tema :). Zanima me da li po djelatnicama ili djelatnicima kozmetički salona i slično ocjenjujete i procjenjujete koliko su im tretmani uspješni :confused:
Ja, recimo ako vidim da je frizerka izgorene uništene neuredne kose, izlazim van :flop:. Vjerujem da ne znači da takva ne bi znala mene dobro urediti, ali ipak ..........:ne zna: podložna sam dojmu.
Dakle, što velite na kozmetičarke lošeg tena, pretile djelatnice u salonima za mršavljenje i tako to ............:confused:
apsolutno...ako vidim da je kozmeticarka puna pristeva znaci da se ne moze brinut ni za svoje lice pa kamo li bi jos i za moje...ili neka debela koja mi prezentira koji nacin je najbolji za smanjenje celulita i obujma..da kaj valja na sebi bi ga primijenila:D
izlog prodaje proizvod:D

southend
17.02.2009., 15:25
Ovo je bezveze reklama--Dok sam živio u osijeku upoznao sam vlasnicu Mirjanu,samo da vidite njeno lice mnogi bi se ohladili od tog kozmetičkog salona..puno hrapavosti i čvimbi,ima viška kila puna celulita..pa vi sad vidite gdje novac ostavljate..Neka sebe prvo sredi pa može druge nadam se uspješno.:ne zna:

Ovo nema cenzuru..izlog prodaje proizvod:s

Klara22
17.02.2009., 18:52
Jel mi moze netko napisati koji je najbolji kozmetički salon u Osijeku za čišćenje lica?

michaella05
01.03.2009., 15:58
Zar je ta egipatska depilacija taaaakoooo skupa????

michaella05
01.03.2009., 16:26
Hm! Ima hrpa kozmetičkih salona i svaki je dobar zbog nečeg! Ja, iskreno nisam uspjela naći jedan koji bi zadovoljio sve moje potrebe, tako da se depiliram u jednom salonu, obrve i nausnicu čupam u drugom, bikini u trećem, čišćenje lica u četvrtom... itd.
Za sve one sa istočne strane Zagreba preporučujem Senjku u Sesvetama za čišćenje lica, Silueta Dubrava (Poljanice) za depilaciju, Estera Maksimir (Kuhačeva 16) za nokte...... i sve ostalo...:top:

Toliko od mene....

Čokolina
02.03.2009., 22:07
dakle zna li itko da li ima u zg neki kozmetički salon a da imaju popust za studente ili bar da imaju povoljne cijene.a da je ok naravno.htjela bi na čišćenje lica a nisam nikad bila i ne znam otkud da krenem.,hvala!

mala cHrna
02.03.2009., 22:18
koji dio grada dolazi u obzir?

Čokolina
02.03.2009., 23:23
ja sam u centru al može i šire područje naravno

mala cHrna
02.03.2009., 23:53
ja idem već duže vrijeme u Natalie's u Dupcu i žena fantastično radi (Nataša se zove), očisti lice za 170 kn, ali stvarno detaljno i pažljivo, idućih nekoliko dana idem na kontrole, prođe mi po licu onom strujicom, pazi da nisam dirala lice i tak :D stvarno je izvrsna. ne znam je li ti to daleko, ali eto, toplo preporučam :)

ajetam
05.03.2009., 21:51
kozmetički studio manuela šapro ti imaju popust za studente i učenike na čiščenje lica -240kn -inace je 270kn

LeeeLooo
10.03.2009., 18:18
Molim one koje imaju pozitivna iskustva u zagrebačkim salonima sa francuskom manikurom da ih podijele s nama!

*najTanja*
10.03.2009., 20:58
apsolutno...ako vidim da je kozmeticarka puna pristeva znaci da se ne moze brinut ni za svoje lice pa kamo li bi jos i za moje...ili neka debela koja mi prezentira koji nacin je najbolji za smanjenje celulita i obujma..da kaj valja na sebi bi ga primijenila:D
izlog prodaje proizvod:D

i ja se slažem s tim..to mi je isto kao kad idem kod frizera i onda frizerka ima gnjezdo na glavi...ne bi joj se dala u ruke, nema tih para...

Exclusive
10.03.2009., 21:06
da li je netko bio na tretmanu kiselinom kod kozmetičarke?! bila je frendica i ona se sad sva ljušti,strava:eek: kakvi su rezultati poslije i je li istina da to ljuštenje traje tjedan dana????

SocialButterfly
11.03.2009., 00:14
Sad ovo zvuči kao da joj je solnu kiselinu stavljala :zubo:

Bila ja na tretmanu voćnim kiselinama pred neke dvije godine, imala dvije tri krastice koje su nestale u roku par dana :)

vlatkich
20.03.2009., 20:45
zanima me kozmeticki salon elite u osijeku..jeli bila koja na bojanju obrva i ugradnji umjetnih trepavica i noktiju??dobila sam poklon bon pa me zanima kakve su usluge i kako im se krecu cijene....

gorana81
21.03.2009., 18:35
Bok! Evo ja se nedavno preselila u zg (6 mjeseci) i sada mi treba pomoć. Treba mi kvalitetna kozmetičarka. Nemam velikih problema s tenom, ali volim dvaput godišnje očistiti lice. Preporučili su mi Nadu Kovač. Zna li itko od vas kako tamo rade jer ne bi baš svima dala da mi prčkaju po faci. TNX!

man17
24.03.2009., 10:41
:mad:Evo cure da podijelim s Vam svojer neugodno iskustvo s kozmetičkim salonom SLAP u Tkalčićevoj u Zagrebu......:mad:
Dakle naručila sam se preko telefona za dubinsko čiščenje lica i masažu cijelog tijela...pretpostavljate kako bi trebao izgledati redoslijed.:mig:.....prvo teško masakriranje a zatim opuštanje.......:top:to je logično,ali ne! meni je ta arogantna kozmetičarka rekla da će me prvo izmasirati a nakon toga će mi tiskati prišteve:ne zna:.....ja sam lijepo zamolila ako može obrnuti redoslijed...na to mi je ženskinja rekla - ne tako će biti ,kad sam je pitala zašto rekla mi je zato što ja tako kažem:eek:..........mislim hellou....pa ja plačam uslugu!!....na kraju sam rekla da ću uzeti samo čiščenje lica....na što je pristala,da može raspored po mojoj želji.....žena samnom nije progovorila ni riječi ta tri sata.....:mljacko:
dakle......nikad me više neće vidjeti taj salon.......
osoblje je totalno arogantno i neprofesionalno,neljubazno...kao da sam tražila ne znam šta...samo sam se poslije čiščenja lica htjela opustiti uz masažu.....

Merlina
25.03.2009., 10:38
da li je netko bio na tretmanu kiselinom kod kozmetičarke?! bila je frendica i ona se sad sva ljušti,strava:eek: kakvi su rezultati poslije i je li istina da to ljuštenje traje tjedan dana????

Ja bih ti odgovorila, ali mi ne radimo takve tretmane pa nemam iskustva s tim. Svakako neka frendica nazove salon gdje je bila i pita da li je to normalna reakcija. Osim toga trebali su joj odmah objasniti kako će se situacija dalje razvijati te kako da dalje njeguje takvu iziritiranu kožu. Pogotovo stoga što će joj sada koža dosta reagirati na sunce i (nadam se da su joj to rekli) biti će sklonija stvaranju pigmentacijskih fleka.

Merlina
25.03.2009., 10:39
:mad:Evo cure da podijelim s Vam svojer neugodno iskustvo s kozmetičkim salonom SLAP u Tkalčićevoj u Zagrebu......:mad:
Dakle naručila sam se preko telefona za dubinsko čiščenje lica i masažu cijelog tijela...pretpostavljate kako bi trebao izgledati redoslijed.:mig:.....prvo teško masakriranje a zatim opuštanje.......:top:to je logično,ali ne! meni je ta arogantna kozmetičarka rekla da će me prvo izmasirati a nakon toga će mi tiskati prišteve:ne zna:.....ja sam lijepo zamolila ako može obrnuti redoslijed...na to mi je ženskinja rekla - ne tako će biti ,kad sam je pitala zašto rekla mi je zato što ja tako kažem:eek:..........mislim hellou....pa ja plačam uslugu!!....na kraju sam rekla da ću uzeti samo čiščenje lica....na što je pristala,da može raspored po mojoj želji.....žena samnom nije progovorila ni riječi ta tri sata.....:mljacko:
dakle......nikad me više neće vidjeti taj salon.......
osoblje je totalno arogantno i neprofesionalno,neljubazno...kao da sam tražila ne znam šta...samo sam se poslije čiščenja lica htjela opustiti uz masažu.....

Žao mi je što si imala takvo loše iskustvo. Svakako je totalno najnormalnije raditi prvo kozmetički tretman, depilaciju ili bilo što agresivnije pa tek nakon toga masažu.

mandy
25.03.2009., 11:27
jel bio netko u DOra98 na facemappingu?
ili negdje drugdje....

Rainbow Lady
25.03.2009., 11:36
Pozz. Evo ja sam htjela naručiti se u Slap na dubinsko čišćenje,ali kako vidim da nemate baš lijepih iskustava u tom salonu,jel mi može netko preporučiti neki drugi? Bitno mi je da je kozmetičarka iskusna i da zna što radi,a ne da mi ostavi bojno polje na faci pa da poslije 5 dana ne mogu nigdje izaći..... stvarno bih bila jako zahvalna na preporuci i naravno ako može i cijena....tnx. :)

Mirella
25.03.2009., 11:45
Rainbow ja ti mogu preporučiti kozmetičarku Kristinu u salonu Kala na Radničkoj 55 iza Zagrebtowera, sigurno ne ostavlja bojno polje na licu i tko jednom ode k njoj zauvijek ostaje kod nje. :mig: Cijena tretmana ovisi o tome s kojom kozmetičkom linijom ti rade tretman, najbolje da nazoveš i pitaš, imaš više info ovdje http://www.kozmeticki-salon-kala.com

zlatna
25.03.2009., 12:00
rainbow lady .. daj si zbrisi mailbox:mig:

Rainbow Lady
25.03.2009., 12:05
rainbow lady .. daj si zbrisi mailbox:mig:

Obrisano.:D

exitmusic
25.03.2009., 20:47
zanima me koji poučeni vlastitim iskustvom kozmetički salon preporučujete, konkretno za čišćenje lica? rado bi da to nije neki nadrisalon i onaj koji ima astronomske cijene, dakle, ne nužno fensišmensi varijanta.hvala.:)

Rainbow Lady
10.04.2009., 16:47
Ja jučer bila na čišćenju,i rekla mi kozmetičarka da joj sutra dođem na kontrolu. jel se to šta plaća? :misli:

frupy
10.04.2009., 17:13
Cure, vi koje inace imate problema s tenom (akne, pristici..), kako vam izgleda lice nakon tretmana mehanickog ciscenja? Koliko vam treba da vam se crvenilo i/ili krastice povuku?
Ja sam nekoliko puta pred nekih 10 god. dozivjela strahote u salonima tako da vise ne idem na ciscenje. Znalo mi je lice biti crveno, flekavo, krastavo pa cak i krvavo po tjedan dana. :eek::eek::eek: Takva nisam mogla ni na ulicu izaci. Da li se vi sve najnormalnije drugi dan mozete nasminkati i nista vam se ne kuzi da je netko gadno orao po licu?:rolleyes:

Rainbow Lady
10.04.2009., 17:19
Cure, vi koje inace imate problema s tenom (akne, pristici..), kako vam izgleda lice nakon tretmana mehanickog ciscenja? Koliko vam treba da vam se crvenilo i/ili krastice povuku?
Ja sam nekoliko puta pred nekih 10 god. dozivjela strahote u salonima tako da vise ne idem na ciscenje. Znalo mi je lice biti crveno, flekavo, krastavo pa cak i krvavo po tjedan dana. :eek::eek::eek: Takva nisam mogla ni na ulicu izaci. Da li se vi sve najnormalnije drugi dan mozete nasminkati i nista vam se ne kuzi da je netko gadno orao po licu?:rolleyes:

u jbt,nije baš da mi je krvavo,ali da je crveno po par dana,jest. Sve ti ovisi na kakvu kozmetičarku naletiš. Ja sam jučer bila i nemam krastice,rane ni ništa slično:Pop:
Al moram na kontrolu,a još uvijek ne znam jel se to plaća šta.Kontam da ne. Ako da,onda ću se osramotit,jer nemam gotovine,a kartica mi kod cimerice. :rolleyes:

frupy
10.04.2009., 17:26
Ma ja sam bas imala krvave krastice jer su mi zene rovale po licu do besvijesti. :rolleyes::rolleyes: Bila sam u nekoliko razlicitih salona i uvijek mi se desavala ista stvar. Zato mi je tesko uopce zamisliti kako vama izgleda lice nakon tretmana jer ono sto je meni u sjecanju je nocna mora!:eek::eek::eek: Sto vam kozmeticarka stavi nakon tretmana da vam se crvenilo brze povuce?

LadyMA
10.04.2009., 17:34
Meni je nekoliko dana poslije čišćenja lice crveno i krastavo, ali meni je to u redu. Kraste odu za dva-tri dana i lice bude super! Osjetim kak je glađe i kao da je cijeli jedan sloj istisnula van, baš se osjeti razlika. Meni ne smetaju te krvave rupice i krastice jer znam da će proći i da tak mora biti da bi bilo super poslije. A na čišćenje idem već mjesecima i znam šta pričam. Inače, od prvog čišćenja u životu koristim AKNITOL, bez kojeg ne mogu zamisliti taj cijeli tjedan poslije čišćenja. U roku keks napravi krastice i sve otpadne, a ne ostanu rupice. Dezinficira i epitelizira. Odlična stvar!

LadyMA
10.04.2009., 17:38
Ja jučer bila na čišćenju,i rekla mi kozmetičarka da joj sutra dođem na kontrolu. jel se to šta plaća? :misli:

Kod moje se plaća 80 kn, ja sam znala i nekoliko takvih obaviti. Ali vidjela sam da se kod nekih ne plaća, odnosno uračunaju u prvu cijenu. A sve to zavisi... Kod nekog su ti AHA kiseline 300 kn, a kod nekog 80... Mora joj pisati negdje. Ugl, neće više od 100 kn koštati ako se uopće plaća.

frupy
10.04.2009., 17:39
O, lady, i tu se susrecemo! :w
Ja sam nakon tih trauma potpuno odustala od ciscenja kod kozmeticarke. Svako malo razmisljam da odem ponovo, ali ne mogu se na to odluciti jer me previse strah. :trk:
I meni su tada mazale aknichthol, ali on bi mi napravio velike suhe kraste ispod kojih bi se opet napravile gnojne bolne akne. Jezivo!

LadyMA
10.04.2009., 17:45
O, lady, i tu se susrecemo! :w
Ja sam nakon tih trauma potpuno odustala od ciscenja kod kozmeticarke. Svako malo razmisljam da odem ponovo, ali ne mogu se na to odluciti jer me previse strah. :trk:
I meni su tada mazale aknichthol, ali on bi mi napravio velike suhe kraste ispod kojih bi se opet napravile gnojne bolne akne. Jezivo!

:mig:

Meni ti to uopće nisu nikakve traume. Shvaćam ih kao normalno. Ipak joj dođem s cijelim upaljenim crvenim licem, prištić do prištića, grbavo sve... (kako se opisujem grozno:p), a ona mi to sredi. Je da je lice katastrofa iduća tri (čak i više nekad dana), ali ne vjerujem da je to do nje da nije stručna li šta ja znam. To mi je najnormalnije. Kraste mi ne ginu iduće dane, ali poslije toga :top: I da, najradije ne bih ni ja izlazila par dana, ali moram pa kamufliram puderom. Ne izgleda lijepo, ali ne traje dugo.

frupy
10.04.2009., 17:51
Ja isto mislim da nije do kozmeticarke nego je problem u mojoj kozi koja je suha i osjetljiva s upaljenim aknama.
Ne znam... Ako ikad odlucim ponovo otici na mehanicko ciscenje, morat cu prije toga skupljati hrabrost mjesecima..:mirko:

Rainbow Lady
10.04.2009., 18:02
Kod moje se plaća 80 kn, ja sam znala i nekoliko takvih obaviti. Ali vidjela sam da se kod nekih ne plaća, odnosno uračunaju u prvu cijenu. A sve to zavisi... Kod nekog su ti AHA kiseline 300 kn, a kod nekog 80... Mora joj pisati negdje. Ugl, neće više od 100 kn koštati ako se uopće plaća.

A joj onda ne mogu ići jer imam 30 kn u novčaniku,a kartica kod dotične cimerice koje nema još doma. Aaaaaa shit,a rekla sam da ću doći. Nigdje ne piše ništa,samo me je pitala da li bih mogla doći sutra na kontrolu,tj.večeras.A ništ,ne idem onda.:(

LadyMA
10.04.2009., 18:20
Ja isto mislim da nije do kozmeticarke nego je problem u mojoj kozi koja je suha i osjetljiva s upaljenim aknama.
Ne znam... Ako ikad odlucim ponovo otici na mehanicko ciscenje, morat cu prije toga skupljati hrabrost mjesecima..:mirko:

Ma ja sve pretrpim, čak joj i plačem dok me tiska :p, ali dobro, to u PMS-u kad se nađem... :) Samo hrabro i idi na to, pomaže ti!

A joj onda ne mogu ići jer imam 30 kn u novčaniku,a kartica kod dotične cimerice koje nema još doma. Aaaaaa shit,a rekla sam da ću doći. Nigdje ne piše ništa,samo me je pitala da li bih mogla doći sutra na kontrolu,tj.večeras.A ništ,ne idem onda.:(

Ma nemoj me za riječ uzeti, ja sam rekla kak je kod moje. A nema ta tvoja neku web stranicu? Tamo obično sve piše... Ja bih ti savjetovala da ideš pa se lagano napraviš luda da nisi znala (a i nisi) i kažeš joj da ćeš joj donijeti. Neće ni ništa, sigurno ćeš se vratiti još. ;)

Rainbow Lady
10.04.2009., 18:35
Ma ja sve pretrpim, čak joj i plačem dok me tiska :p, ali dobro, to u PMS-u kad se nađem... :) Samo hrabro i idi na to, pomaže ti!

Ma nemoj me za riječ uzeti, ja sam rekla kak je kod moje. A nema ta tvoja neku web stranicu? Tamo obično sve piše... Ja bih ti savjetovala da ideš pa se lagano napraviš luda da nisi znala (a i nisi) i kažeš joj da ćeš joj donijeti. Neće ni ništa, sigurno ćeš se vratiti još. ;)

ma nema veze,nije mi se ništ upalilo tak da ni ne znam što bi mi radila na kontroli. Ionako drugi tjedan idem na depilaciju pa ću se raspitati za ubduće. I mroam reći da je ovo prva kozmetičarka koja mi je stvarn odetaljno očistila lice,ali baš svaki miteser,za koji nisam ni znala da ga imam ga je našla. I još mi danas faca uopće nije crven akoliko mi je prije kod drugih znala biti. ma joj,baš sam :cerek:

lunatico
15.04.2009., 08:17
Htjela bih pohvaliti Merlinin salon u kojem sam bila na tretmanu, sve je super prošlo uz stvarno minimalno crvenilo. Merlina i kozmetičarka su jako simpatične i eto, tko još nije pronašao idealnu kozmetičarku, moje preporuke su neka proba otići kod Merline :).

Eve*
15.04.2009., 15:10

Tak je i meni,imam osjetljivu kozu,ali masnu i sklonu necistocama.
Bila na ciscenju pred kojih 6-7 god kod ugledne dermatologice(:eek:)- Maria Razner se zove
i zavrsilo je krastama koje su potrajale 7 dana
Tak da ni ne pomisljam da ikad vise igdje idem na ciscenje,mislim da to jednostavno nije za nas koje imamo osjetljivu kozu

bummby
16.04.2009., 12:17
Cure, jel ima koja iskustva sa Aroma centrom u Mercatoru?

Sutra idem tamo na čišćenje lica bez istiskivanja :eek: Radi se prvo piling, pa ultrazvučno čišćenje i onda se stavlja maska koja dubinski čisti pore, pa me zanima jel ko bio i jel to valja šta.

Mirella
16.04.2009., 22:10
Bummby mogu samo pretpostaviti da UZV malo ramekša nakupljenu masnoću i onda da to maska digne van iz pora, no nemam pojma da li je jednako učinkovito kao mehaničko čišćenje.

Sponza ri
16.04.2009., 22:20
Ma ja sam bas imala krvave krastice jer su mi zene rovale po licu do besvijesti. :rolleyes::rolleyes: Bila sam u nekoliko razlicitih salona i uvijek mi se desavala ista stvar. Zato mi je tesko uopce zamisliti kako vama izgleda lice nakon tretmana jer ono sto je meni u sjecanju je nocna mora!:eek::eek::eek: Sto vam kozmeticarka stavi nakon tretmana da vam se crvenilo brze povuce?

ja sam prije nesto vise od godinu dana bila na ciscenju u jednom razvikanom salonu u ri.. sve nesto prorodno koriste bla bla..
lice mi je 5 dana bilo kao da ga je netko sprzio. povrsinski sloj je bio :horor:
necu ni govoriti da koliko mi se pristica upalilo :flop:

otad uocpe vise ne idem na ciscenja, a ni otprije nemam bas neka pozitivna iskustva :ne zna:

Merlina
16.04.2009., 23:22
Cure, jel ima koja iskustva sa Aroma centrom u Mercatoru?

Sutra idem tamo na čišćenje lica bez istiskivanja :eek: Radi se prvo piling, pa ultrazvučno čišćenje i onda se stavlja maska koja dubinski čisti pore, pa me zanima jel ko bio i jel to valja šta.

Ovisi o stanju tvog lica. Ukoliko ti nije potrebno neko veliko čišćenje, biti će ok. Ipak, mehaničko ručno čišćenje se ne može mjeriti po učinkovitosti sa ostalim metodama.

Merlina
16.04.2009., 23:30
ja sam prije nesto vise od godinu dana bila na ciscenju u jednom razvikanom salonu u ri.. sve nesto prorodno koriste bla bla..
lice mi je 5 dana bilo kao da ga je netko sprzio. povrsinski sloj je bio :horor:
necu ni govoriti da koliko mi se pristica upalilo :flop:

otad uocpe vise ne idem na ciscenja, a ni otprije nemam bas neka pozitivna iskustva :ne zna:

Prirodno je jako relativna stvar. Vidjela sam kravala napravljenog po licima žena sa tzv. prirodnim koje nije imalo veze sa tim. Ja radim sa prirodnim i moje klijentice uglavnom izlaze minimalno crvene i oštećene kože iz salona. No, za pravilnu upotrebu prirodnog (ulja, pilinzi, hidrolati, maske) treba biti školovani aromaterapeut (koji zna šta radi jer ulja mogu biti lijek ali i otrov ukoliko se krivo koriste) i koristiti sastojke vrhunske kvalitete. Danas se puno toga trpa pod prirodno samo da bolje prođe na tržištu i zato što je to tretnutno in.

bummby
17.04.2009., 06:28
Ovisi o stanju tvog lica. Ukoliko ti nije potrebno neko veliko čišćenje, biti će ok. Ipak, mehaničko ručno čišćenje se ne može mjeriti po učinkovitosti sa ostalim metodama.

Imam dosta mitisera i to onih dubinskih koje je jako teško istisnut tako da sam malo skeptična prema metodi koja ne uključuje mehaničko čišćenje. Žena koja radi u tom salonu kune se u učinkovitost i kaže da je mehaničko čišćenje nepotrebno i da samo radi štetu.
Šta ti kažeš na to?

bummby
17.04.2009., 06:38
Bummby mogu samo pretpostaviti da UZV malo ramekša nakupljenu masnoću i onda da to maska digne van iz pora, no nemam pojma da li je jednako učinkovito kao mehaničko čišćenje.

Ni ja nemam pojma jel to uopće šta valja i dal se može mjerit s mehaničkim čišćenjem. Mislim da ću odustat od tretmana, rađe ću otić na klasično čišćenje. Vidjet ću šta će Merlina reć.

LadyMA
17.04.2009., 07:06
Ide li koja od vas u Kozmetičke salone gdje se koriste Guinot kozmetikom? Meni bi trebao tester od Guinot Lightening creme, pa ako je koja voljna nabaviti mi ga od kozmetičarke (sigurno ima vas koje ste s njima dosta dobre), voljna sam platiti. Mislim da bi mi krema pasala, samo moram još probati. Hvala svima! ;)

Merlina
17.04.2009., 09:32
Imam dosta mitisera i to onih dubinskih koje je jako teško istisnut tako da sam malo skeptična prema metodi koja ne uključuje mehaničko čišćenje. Žena koja radi u tom salonu kune se u učinkovitost i kaže da je mehaničko čišćenje nepotrebno i da samo radi štetu.
Šta ti kažeš na to?

Moje je iskustvo da je mehaničko čišćenje, ako je stručno tj. ako je kozmetičarka iskusna i ima laganu ruku :D sigurno dobro, korisno i potrebno onima kojima je -potrebno.
A što se tiče ove metode na koju ti ideš, probaj pa nam javi kako si zadovoljna :).

bummby
17.04.2009., 10:13
Merlina, hvala ti na odgovoru :mig:

bummby
20.04.2009., 13:50
ipak sam otišla i prezadovoljna sam kako mi lice izgleda :) nije to još savršeno ali lice mi je puno čišće, sa puno manje mitisera nego prije, tako da ću ići ponovo da si lice konačno dovedem u red.

Tia Dalma
21.04.2009., 08:17
jel bio netko u DOra98 na facemappingu?
ili negdje drugdje....

ovo i mene zanima jer sam se baš kod njih naručila za face mapping u petak.

dakle, enivan?:cerek:

Tia Dalma
21.04.2009., 08:20
ipak sam otišla i prezadovoljna sam kako mi lice izgleda :) nije to još savršeno ali lice mi je puno čišće, sa puno manje mitisera nego prije, tako da ću ići ponovo da si lice konačno dovedem u red.

može molim malo više info o tretmanu.
kako izgleda - koliko traje - cijena....

da i ja probam izbjeći mehaničko koje toliko boooli :(

bummby
21.04.2009., 08:35
Tretman traje oko 50 minuta. prvo se napravi dubinski piling i onda preko toga prelazi aparatom koji pospješuje piling. Nakon toga se na lice stavlja serum i preko toga se opet prelazi aparatom pomoću kojeg serum ulazi dublje u kožu. Na kraju se stavlja maska i to je to. Ništa ne boli, nema uopće istiskivanja i koža je puno ljepša nakon tretmana.
Tretman dođe 230 kn.
ja sam zadovoljna i početkom mjeseca idem ponovo.

Tia Dalma
21.04.2009., 08:57
Tretman traje oko 50 minuta. prvo se napravi dubinski piling i onda preko toga prelazi aparatom koji pospješuje piling. Nakon toga se na lice stavlja serum i preko toga se opet prelazi aparatom pomoću kojeg serum ulazi dublje u kožu. Na kraju se stavlja maska i to je to. Ništa ne boli, nema uopće istiskivanja i koža je puno ljepša nakon tretmana.
Tretman dođe 230 kn.
ja sam zadovoljna i početkom mjeseca idem ponovo.

i stvarno ti je 'rješilo' mitesere?

imaju web?

koji je točan naziv tretmana?

bummby
21.04.2009., 09:03
nije mi sve rješilo, ali ih imam puno manje nego prije. s tim da sam ja imala duboke mitisere koja ja sama ne mogu istisnut i oni su mi otišli. ja sam bila nepovjerljiva ali eto, djeluje.
kad sam se naručivala, žena je vidjela da ne vjerujem pa mi je rekla da ako neću bit zadovoljna da će ona meni platit :D

mislim da nemaju web, a pojma nemam kak se zove tretman. zaboravila sam :brukica:

Tia Dalma
21.04.2009., 09:16
nije mi sve rješilo, ali ih imam puno manje nego prije. s tim da sam ja imala duboke mitisere koja ja sama ne mogu istisnut i oni su mi otišli. ja sam bila nepovjerljiva ali eto, djeluje.
kad sam se naručivala, žena je vidjela da ne vjerujem pa mi je rekla da ako neću bit zadovoljna da će ona meni platit :D

mislim da nemaju web, a pojma nemam kak se zove tretman. zaboravila sam :brukica:

legendo :s

puno ti hvala na informacijama :s

nazvat ću pa ću se raspitati - nema 10 takvih tretmana :D

bummby
21.04.2009., 09:29
nema na čemu :mig:

meni je radila teta Lidija. Ona će odmah znat na šta misliš. javi ak ćeš ići, kako je bilo.

Iva_na
22.04.2009., 22:08
koji salon preporucujete u osijeku za ciscenje lica? dali je netko ikada bio u sandri?

LadyMA
23.04.2009., 09:49
Ja se dvoumim oko odlaska na čišćenje. Jel bolje otići u ono doba mjeseca kad ti je koža smirenija i bolja (recimo meni sad poslije menge i PMSa), ili kad je sve buknulo kao u PMSu npr.
Meni je sad bolje vrijeme, PMS prošao, lice smireno, tu i tamo koji prištić, a inače ih zna biti puno puno više. Vrijedi li sad očistiti kožu i hoće to vrijediti za dalje, mislim, hoće li pred PMS koža manje buktati jer je bila očišćena prije, ili? :)

-Sunčica-
23.04.2009., 12:05
Ja se dvoumim oko odlaska na čišćenje. Jel bolje otići u ono doba mjeseca kad ti je koža smirenija i bolja (recimo meni sad poslije menge i PMSa), ili kad je sve buknulo kao u PMSu npr.
Meni je sad bolje vrijeme, PMS prošao, lice smireno, tu i tamo koji prištić, a inače ih zna biti puno puno više. Vrijedi li sad očistiti kožu i hoće to vrijediti za dalje, mislim, hoće li pred PMS koža manje buktati jer je bila očišćena prije, ili? :)

Svima je koža "mirnija" nakon menge.
Idi sad kozmetičarki!

Ne znači da ti u PMS-u ništa neće buknuti, jer to ide "iznutra", kužiš?
Ali, čišćenje će ti vrijediti, kako kažeš, i dalje, koža će ti ipak biti ljepša, čišća i 'bolje će disati'.

LadyMA
23.04.2009., 15:17
Svima je koža "mirnija" nakon menge.
Idi sad kozmetičarki!

Ne znači da ti u PMS-u ništa neće buknuti, jer to ide "iznutra", kužiš?
Ali, čišćenje će ti vrijediti, kako kažeš, i dalje, koža će ti ipak biti ljepša, čišća i 'bolje će disati'.

Razumijem, da, i mislila sam si. Nego, ja sam pristalica razmišljanja da idem kozmetičarki kad mi je gusto, odnosno kad mi je lice nečisto, negdje oko PMSa, a sad mi je lice super i mislim da ću puno više postići ako odem za dva ili tri tjedna.
Onda bih možda morala dvaput ići ovaj mjesec, sad onako bezveze, a prije PMSa jer je nužno. Bolje onda prije PMSa ili za vrijeme njega.
Sad mi je jasno. Hvala ti. ;)

Sparkle
23.04.2009., 16:59
bok,

mene zanima kako i kojim prozivodima se koza odrzava "zategnutom" i sjajnom. Meni ten nekao izgleda kao da sam iscrpljena a nisam, i jedem zdravo i vjezbam, koristim peeling i kremu od afrodite tako da mislim da mi je tako prorodno. Tako da sam mozda mislila da bi nekim tretmanima u kozmetickom salonu mogla potaknuti cirkulaciju, obnavljanje koze itd.. Zanima me kakve usluge nude u tom smislu i kakva su iskustva sa tim.

tnx

Aida*
24.04.2009., 09:30
Evo samo da podijelim sa Vama jedno jako jako ugodno iskustvo. Jučer sam bila u kozmetičkom salonu Mateja u Bolničkoj cesti (naselje Ris), kozmetičarka odlična, ambijent ugodan....možete dobiti jako puno korisnih savjeta ...oduševljena sam. :top:

Merlina
24.04.2009., 10:18
bok,

mene zanima kako i kojim prozivodima se koza odrzava "zategnutom" i sjajnom. Meni ten nekao izgleda kao da sam iscrpljena a nisam, i jedem zdravo i vjezbam, koristim peeling i kremu od afrodite tako da mislim da mi je tako prorodno. Tako da sam mozda mislila da bi nekim tretmanima u kozmetickom salonu mogla potaknuti cirkulaciju, obnavljanje koze itd.. Zanima me kakve usluge nude u tom smislu i kakva su iskustva sa tim.

tnx

Ja bih ti preporučila aroma masaže lica. Mješavine kvalitetnih biljnih i esencijalnih ulja izuzetno hrane, hidratiziraju i vraćaju sjaj umornoj koži. Jednostavno, prirodno a učinkovito.:)
Kožu također treba hraniti i iznutra, prvenstveno vodom, kompleksom b vitamina (za one koji nisu skloni debljanju), cinkom, sipf-om poljske preslice, oralnim uzimanjem nerafiniranih hladno prešanih ulja npr. maslinovo, noćurak, boražina.....i ima toga još.

Stiv_ri
24.04.2009., 21:38
Sasvim slučajno sam zajedno sa suprugom naletio na ovaj kozmetički salon u Rijeci i ostao sam ugodno iznenađen sa kvalitetom i uslugom. Godinama po Rijeci posječujem salone radi masaža koje redovito upražnjavam i sad sam "naletio" na "Malbi". Cura koja radi (ime joj je Ena) ima sve certifikate i svaka čast na izvrsnim masažama, uz jako prihvatljive cijene. Jako mi je važno što je svaki 10-ti tretman besplatan. Supruga je zadovoljna sa kozmetičkim tretmanima i naravno cijenom (kaže da je salon najjeftiniji u Rijeci).Salon se nalazi u blizini Korza (neki mali trg u Starom gradu). Evo i link pa provjerite:
http://www.videooglasi.com/index.php?task=det&id=1157
http://www.videooglasi.com/

gasolina
24.04.2009., 22:10
nalazi se u hotelu Sheraton. jel bio tko kada, kakva su iskustva? mene konkretno zanima brazilska...

Zlatna cura
24.04.2009., 23:52
Ja bih ti preporučila aroma masaže lica. Mješavine kvalitetnih biljnih i esencijalnih ulja izuzetno hrane, hidratiziraju i vraćaju sjaj umornoj koži. Jednostavno, prirodno a učinkovito.:)
Kožu također treba hraniti i iznutra, prvenstveno vodom, kompleksom b vitamina (za one koji nisu skloni debljanju), cinkom, sipf-om poljske preslice, oralnim uzimanjem nerafiniranih hladno prešanih ulja npr. maslinovo, noćurak, boražina.....i ima toga još.

Molim te, možeš malo pojasniti čemu služi taj SIPF poljske preslice, služi li samo za kožu tj. ten ili za još nešto? I gdje se može nabaviti? Thanks!

Sparkle
25.04.2009., 16:02
Čitala sam o tom ulju boražina, pise da je super ali sam isto vidla da je cijena 120 kn, jesi ti isto kupila po toj ili..? A sta se tice tih aromaticnih masaza jel mi mozete preporucit negdje a da su pristupacne cijene? E da i zanima me sta se tice kemijskih peelinga, cula sam i dobre i lose strane toga. Meni je jedan prijatelj isao na to jer je imao oziljke od akni a cula sam inace da je to kao za "stare babe" :)

emergence
25.04.2009., 16:40
nalazi se u hotelu Sheraton. jel bio tko kada, kakva su iskustva? mene konkretno zanima brazilska...

tam idem na ciscenje lica...sve pohvale za curke:top:
vjerujem i da super depiliraju

Merlina
25.04.2009., 20:30
Molim te, možeš malo pojasniti čemu služi taj SIPF poljske preslice, služi li samo za kožu tj. ten ili za još nešto? I gdje se može nabaviti? Thanks!

SIPF poljske preslice djeluje iznutra na kvalitetu kose, kože i noktiju. Nabaviti se može u Aromedici u Rijeci ili u Bioterri u Zg. i preko web shopova Tigrus i Aromaterra

Merlina
25.04.2009., 20:31
Čitala sam o tom ulju boražina, pise da je super ali sam isto vidla da je cijena 120 kn, jesi ti isto kupila po toj ili..? A sta se tice tih aromaticnih masaza jel mi mozete preporucit negdje a da su pristupacne cijene? E da i zanima me sta se tice kemijskih peelinga, cula sam i dobre i lose strane toga. Meni je jedan prijatelj isao na to jer je imao oziljke od akni a cula sam inace da je to kao za "stare babe" :)

Boražina je nešto skuplje ulje, ako je hladno prešano nerafinirano tj. kvalitetno.
Ja nisam pristalica kemijskih pilinga. Za aroma masažu ako te zanima možeš mi se javiti na pm.

Tia Dalma
27.04.2009., 07:33
bila sam na face mappingu.
moram biti iskrena i reći da sam prilično razočarana :(
naznam dali cura nezna što radi ili je to stvarno tako.
prema onome što sam čitala po netu mislim da je u curi problem.

ugl, bacila je oko na moje lice, rekla mi ono što bi mi rekla bilo koja od vas (ne kozmetičarki) da pogleda (malo mitesera na čelu + bradi i nešto izbijanja na obrazima - to je vjerojatno od pms-a), dala testere - pa ju je 'starija' kolegica - mislim vlasnica - upozorila da mi je dala krive :confused: i rekla da se naručim za čišćenje - koje ću usput budi rečeno otkazati :D

kvragu :(
a baš sam se veselila face mappingu :(

mandy
27.04.2009., 12:04
i ja bila na Dermalogica face mappingu...nisu mi rekle ništa što neznam ..na onaj papir napisale ono što sam im rekla

probala :
Precleanse,
Essential cleansing,
Daily microfoliant,
Intensive moisture masku za lice,
skin hydrating booster,
skin smoothing cream,
2 okoloočne kreme - total eye care i intensive eye repair (sve si sama nanosila)...

i na kraju me pitaju koje proizvode želim :confused:
očekivala sam da će mi oni preporučit s obzirom na stanje i opis kože...

ugl microfoilant i okoloočna eye care me oduševili i precleanse, maska, booster su super....krema za lice tak tak...

dobila 2 testera za probat (Essential cleansing i kreme za lice)....gel me malo zatezao nakon par pranja, krema ok....treba mi malo više vremena da procjenim kremu.

P.s. konkretnije mi rezultate dao fast mapping na njihovim stranicama :D

Tia Dalma
27.04.2009., 12:16
i ja bila na Dermalogica face mappingu...nisu mi rekle ništa što neznam ..na onaj papir napisale ono što sam im rekla

probala :
Precleanse,
Essential cleansing,
Daily microfoliant,
Intensive moisture masku za lice,
skin hydrating booster,
skin smoothing cream,
2 okoloočne kreme - total eye care i intensive eye repair (sve si sama nanosila)...

i na kraju me pitaju koje proizvode želim :confused:
očekivala sam da će mi oni preporučit s obzirom na stanje i opis kože...

ugl microfoilant i okoloočna eye care me oduševili i precleanse, maska, booster su super....krema za lice tak tak...

dobila 2 testera za probat (Essential cleansing i kreme za lice)....gel me malo zatezao nakon par pranja, krema ok....treba mi malo više vremena da procjenim kremu.

P.s. konkretnije mi rezultate dao fast mapping na njihovim stranicama :D

ova 'moja' je bila škrta i na testerima.
dala mi taj Daily microfoliant, kremu active moist i još nešto za oko očiju protiv starenja. nije da mi treba ali eto nek se nađe :ne zna:

a dobro si rekla - bolje sam prošla na njihovoj str. :confused:

mandy
27.04.2009., 22:37
ti si dobila tester više od mene :D ne računam tošto ti ne treba :)

Tia Dalma
28.04.2009., 07:40
ti si dobila tester više od mene :D ne računam tošto ti ne treba :)

kako? :confused:
dobila 3 :ne zna:

danas sam malo :confused::confused: takav mi je dan :(