PDA

View Full Version : Kozmetički saloni

stranice : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12

Tanamera
28.04.2009., 12:10
Pozdrav svima!

Sa zadovoljstvom Vas želim obavijestiti da je otvoren novi salon u Zagrebu. Želimo biti drugačiji, posebni i bolji od ostalih. Smatramo da ima par salona koji nam mogu konkurirati, ali po opremi i znanju već sada spadamo u vrh. Neću gnjaviti pričom o našim aparatima, svatko tko je zainteresiran slobodno se može javiti privatnom porukom. Ne želim da se ovaj post shvati kao čista reklama jer želimo biti uvijek spremni za pomoć i savjet klijentima, zato planiramo dugo ostati na forumu. :)

*jezebel*
03.05.2009., 20:54
bit cu slobodna kvotati svoj upit s egipatske depilacije iako mislim da ne bi bilo zgorega prosiriti diskusiju o higijeni u salonima opcenito, dakle, ne vezano samo uz depilaciju. hvala! :)

jako sam zeznuta za higijenu pa bih molila da mi netko preporuci salon koji istoj pridaje iznimnu pozornost. naime, uzasno me smeta kad se pasta pri egipatskoj brazilskoj uzima iz one velike tegle. istina, kozmeticarka kod koje sam to nekoliko puta napravila je svaki put nakon sto bi iskoristila do kraja kuglicu na meni otisla oprati ruke pa bi tek onda ponovo posegnula za pastom u tegli, ali svejedno... ja ne vidim koliko su te ruke dobro oprane ni nakon mene ni nakon drugih cura, a to sto je cukar prirodni konzervans i slicne spike ne gutam.
takodjer ne znam rade li odredjeni saloni i s manjim, dakle individualnim, pakiranjima paste(?), a posjet takvima bi me u prilicnoj mjeri umirio buduci da tada ne bih dijelila istu teglu s ostalima.
nadalje, ne znam ni prijedje li se onaj lezaj nakon svake klijentice s nekim dezinficijensom(?) bez obzira na to sto svaka ima papir ispod sebe dok lezi na njemu. ne znam za vas, ali ja se na tome tol'ko uznojim i vrtim i grcim da se papir podere il' promoci. :rofl:

dakle, molim preporuke za kozmeticki salon koji radi egipatsku brazilsku, i to pod strogim higijenskim uvjetima (nisam sad rekla laboratorijskim, nemojte me na kolac. :o), i to po mogucnosti u zapadnom zagrebu ili u centru. naravno da su dobrodosle i pohvale za ostale gradove. takodjer molim da navedete cijene, barem aproksimativno. cini mi se da je eg.br. u prosjecnim salonima dosta pojeftinila u odnosu na proslu godinu (u osijeku sam, primjerice, placala nekih 140 kn), ne znam varam li se... :ne zna:
zahvaljujem! :)

e, da, i one gacice... ja to nikad ne obucem. mislim... ionak' ih svaki puta mora razmaknut' tak' da nema dijela pikice koji ona ne vidi pa ne znam cemu onda jos i za*ebancija s gacicama. skinem se k'o kod ginica i vozi misko!... :D

Maelys
03.05.2009., 22:42
Pozdrav svima!

Sa zadovoljstvom Vas želim obavijestiti da je otvoren novi salon u Zagrebu. Želimo biti drugačiji, posebni i bolji od ostalih. Smatramo da ima par salona koji nam mogu konkurirati, ali po opremi i znanju već sada spadamo u vrh. Neću gnjaviti pričom o našim aparatima, svatko tko je zainteresiran slobodno se može javiti privatnom porukom. Ne želim da se ovaj post shvati kao čista reklama jer želimo biti uvijek spremni za pomoć i savjet klijentima, zato planiramo dugo ostati na forumu. :)

slobodno mi javi na PP gdje je salon i izreklamiraj što sve imate i nudite. :)

mandy
04.05.2009., 08:41
kako? :confused:
dobila 3 :ne zna:

danas sam malo :confused::confused: takav mi je dan :(

ja dobila 2 testera, gel za umivanje i kremu a ti 3 :)

Tia Dalma
04.05.2009., 09:04
bit cu slobodna kvotati svoj upit s egipatske depilacije iako mislim da ne bi bilo zgorega prosiriti diskusiju o higijeni u salonima opcenito, dakle, ne vezano samo uz depilaciju. hvala! :)

nadovezati ću se :D

mislim nisam ni ja neki apoteka frik, ali svejedno mi se kosa na glavi diže kad mi krene čistiti lice bez rukavica. mislim kvragu :o pa bar one nisu skupe!

zahebem ja to što ta 'maramica' koju ona upotrebljava i koja se odma pokida ima kao dezificijens na sebi. a njezini nokti :horor: oni baš i nemaju.

nadalje - frizeraji - škare, četke, ručnici, 'plahte' kojima nas 'prekriju' :horor:

vosak za depilaciju - šta reći - cijede ga kroz gazu i upotrebljavaju ponovo :flop::flop:

najbolje mi je ni ne razmišljati o tome :(

Tanamera
04.05.2009., 13:17
U potpunosti se slažem s quotanim postom... Premalo se pažnje posvećuje higijeni. Muka mi je kada dođem u salon i kada me masira cura puna šminke... Ili još gore, kada vidim curu s velikim debelim noktima kako nekome čisti lice savršenom metodom "napari i uništi". Iznenadili biste se koliko osoba koje su bile na razgovoru za posao nisu imale blage veze šta je to sterilizator, a na pitanje "kako vi to sterilizirate" odgovaraju "pa uzmete vaticu i malo alkohola"... :rolleyes: Vjerujem da klijenti zaslužuju potpuno savršenstvo kada plate nešto i smatram da se "salone" koji ne rade po pravilima treba izbjegavati....

Bani
04.05.2009., 17:22

vosak za depilaciju - šta reći - cijede ga kroz gazu i upotrebljavaju ponovo :flop::flop:

:horor: :rigo: pa ko ide takvim kozmeticarima???

Merlina
05.05.2009., 12:05

mislim nisam ni ja neki apoteka frik, ali svejedno mi se kosa na glavi diže kad mi krene čistiti lice bez rukavica. mislim kvragu :o pa bar one nisu skupe!

zahebem ja to što ta 'maramica' koju ona upotrebljava i koja se odma pokida ima kao dezificijens na sebi. a njezini nokti :horor: oni baš i nemaju.

nadalje - frizeraji - škare, četke, ručnici, 'plahte' kojima nas 'prekriju' :horor:

najbolje mi je ni ne razmišljati o tome :(

Ne znam u kojim salonima si ti bila, no stvarno ovo što si napisala spada u osnove higijene tj. nehigijene.
Naravno da je potrebno staviti rukavice na ruke prije ručnog istiskivanja, isto tako i kozmetičarka treba imati masku na ustima tako da ne puše u klijenta. Što se tiče voska i higijene onaj u patronama ili šečerna pasta (oboje se ne može koristiti više puta) je u svakom slučaju bolja varijanta.

Merlina
05.05.2009., 12:12
Nadovezala bih se da je isto tako i sa strane klijentica važna tema higijena. Mislite li da svi dođu čisti, uredni i da ugodno mirišu ? Na žalost, ne :eek:.
Što da tek velim o onima koje se naruče na tretman, pa se ne pojave, niti se odjave, jave i još spuste telefonsku slušalicu kada ih pokušamo nazvati da vidimo namjeravaju li doći ili ne :flop: Osnove higijene, odgovornosti sa obje strane i osnovne kulture ophođenja su u svakom slučaju vrlo zanimljive teme.

Tia Dalma
05.05.2009., 12:13
:horor: :rigo: pa ko ide takvim kozmeticarima???

Ne znam u kojim salonima si ti bila, no stvarno ovo što si napisala spada u osnove higijene tj. nehigijene.
Naravno da je potrebno staviti rukavice na ruke prije ručnog istiskivanja, isto tako i kozmetičarka treba imati masku na ustima tako da ne puše u klijenta. Što se tiče voska i higijene onaj u patronama ili šečerna pasta (oboje se ne može koristiti više puta) je u svakom slučaju bolja varijanta.

da, znam. okrenula sam se na peti i brisnula.
zamnom je vikala i čudila se - pa vosak se topi na visokim temp, naravno da vam nemože ništa biti ,.... :rigo:
šta reći osim žalosno da uz današnji napredak apsolutno svega i dalje neke tako rade i 'štede' :flop:

a ovo 'drljanje' po licu bez rukavica sam nabasala na prekonekoliko mjesta :flop:

a maska im je valjda sf :(

pa kvragu - ako te kozm čitaju postove - pa koliko takve 'sitne' stvari mogu koštati?! dajte se saberite

Tia Dalma
05.05.2009., 12:26
Nadovezala bih se da je isto tako i sa strane klijentica važna tema higijena. Mislite li da svi dođu čisti, uredni i da ugodno mirišu ? Na žalost, ne :eek:.
Što da tek velim o onima koje se naruče na tretman, pa se ne pojave, niti se odjave, jave i još spuste telefonsku slušalicu kada ih pokušamo nazvati da vidimo namjeravaju li doći ili ne :flop: Osnove higijene, odgovornosti sa obje strane i osnovne kulture ophođenja su u svakom slučaju vrlo zanimljive teme.

slažem se. a šta reći :ne zna: - ima nas svakakvih :(

Merlina
05.05.2009., 23:40
Pitala si koliko košta maska i rukavice, par kuna. No, mnogi smatraju da u klijenta treba što manje ulagati kako vremena, tako truda i naravno potrošnog materijala.
Između ostalih razloga zašto je tome tako je i onaj da saloni gdje se tako radi, dobro rade i može im se. Kako se veli, za svaku robu ima kupac. Evo, primjer je i ona čuvena žena koja depilira na podu svoje dnevne sobe a ima hrpu klijenta kojima to uopće nije važno, kao ni neki detalji kao što su ne baš čiste plahte ili crni nokti.:confused::ne zna:

Tia Dalma
06.05.2009., 11:47
Pitala si koliko košta maska i rukavice, par kuna. No, mnogi smatraju da u klijenta treba što manje ulagati kako vremena, tako truda i naravno potrošnog materijala.
Između ostalih razloga zašto je tome tako je i onaj da saloni gdje se tako radi, dobro rade i može im se. Kako se veli, za svaku robu ima kupac. Evo, primjer je i ona čuvena žena koja depilira na podu svoje dnevne sobe a ima hrpu klijenta kojima to uopće nije važno, kao ni neki detalji kao što su ne baš čiste plahte ili crni nokti.:confused::ne zna:

:confused:
mislim - stvarno nisam neki frik. ali osnove :ne zna:
osnove tipa čist ručnik, čiste ruke, :confused:

nisam ni ja svoj novac našla na cesti da bi ga tako olako bacala gospođama koje, kako si rekla 'smatraju da u klijenta treba što manje ulagati kako vremena, tako truda i naravno potrošnog materijala'. no comment :confused:

no dobro.

HNB
08.05.2009., 22:07
cure, ima koji dobar kozmeticki salon u Šanskom ili Preckom???
Hvala

maddie*
09.05.2009., 13:00
Moram na čiščenje lica i molim vas ako neko zna neki dobar kozmetički salon u Splitu da mi preporuči... ne bi tila da me unakaze :( Thnx

GothicRomance
14.05.2009., 12:27
moze li mi netko preporuciti neki dobar kozmeticki salon za depilaciju nogu voskom na podrucju trnja (kruge, trnje, vrbik)?

Kalliste
14.05.2009., 12:51
Moram na čiščenje lica i molim vas ako neko zna neki dobar kozmetički salon u Splitu da mi preporuči... ne bi tila da me unakaze :( Thnx

Čitala sam temu samo kako bi se oko toga raspitala, ali nećeš ovdje puno saznat...spominjala su se samo tri salona... Beauty Centar Anđela, gdje sam danas svratila i šokala se kad sam otvorila vrata ono žena sjedi dignute noge i cura joj radi pedikuru meni ispred nosa... i cijena je čišćenja 250kn...ima ka neka dermatološka poliklinika u ulici Kralja Zvonimira čini mi se da se zove Mediderm, tu ću svratit sutra i spominjao se još jedan salon nešto na K... u Dubrovačkoj ulici, kraj Autohrvatske...ako je to onaj salon na koji ja mislim tu mi je bio frend i rekao da je žena ne stručna i da je njemu bilo gore poslije tretmana jer mu nije dovoljno dobro proučila kožu ka...

Eto nadam se da sam ti išta pomogla... Ugl, moj zaključak bi bio da ću najvjerojatnije ja ić u Mediderma...

domaći
16.05.2009., 08:05
moze li mi netko preporuciti neki dobar kozmeticki salon za depilaciju nogu voskom na podrucju trnja (kruge, trnje, vrbik)?

Iz iskustva znam da je teško naći dobar kozmetički salon (imam puno godina), te sam kroz iskustvo došla i do zaključka da žena mora voditi brigu o tome kome se prepušta. Moja kozmetičarka ima više godina prakse u depilacijama voskom i šećernom pastom, također je educirana i za trajnu depilaciju (sve vrste depilacija radi brzo, stručno, strogo je povjerljiva, a u salonu imaš potpunu intimu).

Iako je mlada cura, ona je i vlasnica salona i stalo joj je do toga da joj se svaka klijentica opet vrati pa joj je to i dodatna motivacija. Osim što je školovana kozmetičarka, ona je i pedikerka i maniker i jako sam zadovoljna konačno. Ne idem svaki dan u kozmetički salon, pa kad već idem, želim svoj novac potrošiti na sebe sa zadovoljstvom. Prima i sve kartice.

Ne znam da li sam ti pomogla, jer salon nije u tvom kraju već na drugom kraju grada, ali za kvalitetu nije ništa daleko ni teško, naročito ako znaš da je to jedini salon u Zagrebu koji ima SPM vakuum za anticelulitne tretmane i nekirurško i trajno razbijanje masnih stanica.

domaći
16.05.2009., 08:14
bok,

mene zanima kako i kojim prozivodima se koza odrzava "zategnutom" i sjajnom. Meni ten nekao izgleda kao da sam iscrpljena a nisam, i jedem zdravo i vjezbam, koristim peeling i kremu od afrodite tako da mislim da mi je tako prorodno. Tako da sam mozda mislila da bi nekim tretmanima u kozmetickom salonu mogla potaknuti cirkulaciju, obnavljanje koze itd.. Zanima me kakve usluge nude u tom smislu i kakva su iskustva sa tim.

tnx

Za regeneraciju i bolju cirkulacije, te poticanje limfe koristi se vakuumska masaža lica kojom se 1. potice limfni protok, 2. postiže se aktivacija i bolja cirkulacija kojom se postiže zatezanje tkiva i bolji protok krvi, i u 3. stupnju tkivo se zateže i bude glatko, sjajno i zdravo. Ovo je nekirurški tretmnan, apsolutno prirodan i zdrav. Prilikom vaukumske masaže koristi se gel koji je potpuno prirodan i kojim se postiže aktivacija i reneracija tkiva, a posije vaukuumske masaže i limfne drenaže, može ići maska, ili se samo stavi krema koja je opet potpuno prirodnog sastojka a sadrži i potpuno prirodni botox.

Kod utrljavanja kreme koristi se ultrazvuk kojim krema prodire duboko u tkivo. Ovisno o koži lici, koriste se kreme ili za atrofiranu kožu, za nečistu kožu, masnu kožu i sl.

Ovo govorim iz svog iskustva jer sam bila jako znatiželjna probati (imam pedesetak godina, i koža mi je atrofirana i bez sjaja)

domaći
16.05.2009., 08:31
zanima me koji poučeni vlastitim iskustvom kozmetički salon preporučujete, konkretno za čišćenje lica? rado bi da to nije neki nadrisalon i onaj koji ima astronomske cijene, dakle, ne nužno fensišmensi varijanta.hvala.:)

Moje cure idu u J-Studio na Aveniji Dubrava 44. Kozmetičarka je ujedno i vlasnica i 100% se posvećuje svakom klijentu. Salon je uredan i jako lijep, vodi se računa o čistoći i sterilizaciji. Vlasnica je educirana i prošle sve seminare koji nadopunjuju znanje u struci i mislim da je jedina u Zagrebu koja je educirana za rad sa SPM Vakuumom i Weyergans kozmetiku koje koristi u tretmanima u salonu. (Tražila sam po internetu još salona sa ponudom SPM Vakuuma jer sam se htjela odlučiti za neki, ali nisam našla niti jedan). Cura je istodobno i pediker i maniker i jako voli svoj posao. Moje cure su oduševljene, a i njihove prijateljice. Depilacije radi brzo, i jako stručno.

Eto, nadam se da sam malo pripomogla.

domaći
16.05.2009., 08:37
[QUOTE=ajetam;19216069]kozmetički studio manuela šapro ti imaju popust za studente i učenike na čiščenje lica -240kn -inace je 270kn[/QUOTE

Popust od 20% za studente i studentice na čišćenje i njegu lica odobravaju i saloni KARMA (mislim da je Horvaćanska) i J-STUDIO na Aveniji Dubrava 44.

GothicRomance
16.05.2009., 10:18
Iz iskustva znam da je teško naći dobar kozmetički salon (imam puno godina), te sam kroz iskustvo došla i do zaključka da žena mora voditi brigu o tome kome se prepušta. Moja kozmetičarka ima više godina prakse u depilacijama voskom i šećernom pastom, također je educirana i za trajnu depilaciju (sve vrste depilacija radi brzo, stručno, strogo je povjerljiva, a u salonu imaš potpunu intimu).

Iako je mlada cura, ona je i vlasnica salona i stalo joj je do toga da joj se svaka klijentica opet vrati pa joj je to i dodatna motivacija. Osim što je školovana kozmetičarka, ona je i pedikerka i maniker i jako sam zadovoljna konačno. Ne idem svaki dan u kozmetički salon, pa kad već idem, želim svoj novac potrošiti na sebe sa zadovoljstvom. Prima i sve kartice.

Ne znam da li sam ti pomogla, jer salon nije u tvom kraju već na drugom kraju grada, ali za kvalitetu nije ništa daleko ni teško, naročito ako znaš da je to jedini salon u Zagrebu koji ima SPM vakuum za anticelulitne tretmane i nekirurško i trajno razbijanje masnih stanica.

hvala ali vec imam dvije kozmeticarke za razlicite stvari, jednu u dubravi, a drugu na zapadnom kraju grada i treba mi nesto za depilaciju nogu sto mi je blizu da nemam bas tri dana jahanja posto nemam auto nego se iskljucivo koristim javnim prijevozom.

Mirella
17.05.2009., 06:31
Ja sam nakon sto pustih godina odlučila otići na tretman protiv celulita vakuumom Green VAC RTD u salon Kala u Radničkoj 55 kod moje kozmetičarke Kike. To je salon u koji redovito idem i već sam pisala o tome koliko sam zadovoljna tim curama i tretmanima, pa sam sad odlučila probati i to uz dijetu koju provodim od 1. svibnja. I toliko sam sretna da moram to podijeliti s vama, evo nakon 16 dana i 6 tretmana imam konfekcijski broj manje. U brojkama je to ovako, 10 kg manje (za što je zaslužna i dijeta :mig:), ali koliko su mi se noge stanjile čak za 3 cm u bedrima, 2 cm prek guze i 3 cm u trbuhu. :eek: :cerek: :s Koža mi je puno glađa, celulit više nije tako vidljiv i nastavljam s još 4 tretmana.
Sam tretman mi je super, prvi mi baš nije bio ugodan dok nije valjda malo razbila te ukorijenjene masne stanice,a onda je svaki daljni tretman bio sve ugodniji. Čak ni ne traje dugo, svega 30 minuta. Uglavnom ja sam jako zadovoljna i sretna.:cerek:

*mingg*
17.05.2009., 10:26
mirella,koliko je cijena tretmana protiv celulita vakumom gdje ti ideš?
ovi rezultati koje si napisala su :s:s

Mirella
17.05.2009., 10:49
Ja sam si uplatila 10 kura tog tretmana je 1300 kn, samo za noge. Inače je pojedinačni tretman koliko se sjećam 150 kn, a 16 tretmana 2.400 kn ak sam dobro zapamtila cijene. :o No najbolje je provjeriti kod njih u salonu na XXX
Imaju još hrpu tih raznih tretmana protiv celulita, al ja sam si izabrala baš taj vakuumom.

domaći
17.05.2009., 11:14
Ja sam si uplatila 10 kura tog tretmana je 1300 kn, samo za noge. Inače je pojedinačni tretman koliko se sjećam 150 kn, a 16 tretmana 2.400 kn ak sam dobro zapamtila cijene. :o No najbolje je provjeriti kod njih u salonu na XXX
Imaju još hrpu tih raznih tretmana protiv celulita, al ja sam si izabrala baš taj vakuumom.

Ja sam također prezadovoljna vakuumom. Išla sam na SPM kod moje kozmetičarke u Dubravi, i svaka noga mi je cca 6 cm manja, struk 5, a ne pretjerujem ako kažem da mogu obući čak i suknje koje nisam mogla obući godinama. Dapače, uopće ih nisam godinama nosila jer sam trbuh i bokove prekrivala tunikama.

Listovi koji su mi uvijek bili natečeni, sada su tanki i gipki. Poboljšava se rad limfe, cirkulacije, celulita gotovo da i nema, koža glatka. Istina, prvi tretman nije ugodan, no može se sa malo manjim vakuumom odraditi pa manje i boli iako je rezultat bolji ako se koristi veći vakuum.

Mirella
17.05.2009., 11:20
Domaći super ! Nakon koliko tretmana si dobila tako dobre rezultate i da li si uz to bila na dijeti i pila puno vode ?

Zlatna cura
17.05.2009., 11:54
Mirella,

a jesi li uz to provodila neku stogu dijetu? Kako si jela, baš neki određeni režim?

Mirella
17.05.2009., 12:45
Zlatna jedem sve osim slatkoga, ali jako malo, ne koristim šećer i pijem dosta vode. To mi je jedini način da smršavim, kad god sam probala razne dijete nije mi išlo. Ovak pojedem nekakvo malo pecivo od cjelovitog zrnja i tamnog brašna, komadić mesa i puno salate il neko povrće, te jagode il jabuku i zaljevam vodom, te dnevno 2 kave s mlijekom i to je to. Mislim to pojedem tokom dana, ne u jednom obroku. :D Uglavnom nastojim pojesti nešto kvalitetno što ne deblja, ali je činjenica da jedem malo.

*mingg*
17.05.2009., 14:23
e bas cu ić pogledat idući tjedan
sad sam bas gledala na njihovoj internet stranici da imaju i tretman s vakumom za cijelo tijelo,pa me zanima dal te cure u salonu preporuče što ti je bolje,dal samo lokalni vakum il cijelo tijelo s obzirom na stanje u kojem ti je tijelo?
ja moram skinuti nekih 6-7 kg,što nije tako strašno al zato celulit:eek:

Mirella
17.05.2009., 16:04
Pa kad radi cijelo tijelo vakumom, onda radi i leđa i ruke,a meni to nekako nije nužno, kritično mjesto su mi noge, zato bolje mi je tih 30 do 45 minuta provesti posvećeno samo njima.
Minng al ak se odlučiš na to, moj savjet je da piješ više vode nego inače i pripazi kaj jedeš i sigurno će otići taj višak. :mig:

Zlatna cura
17.05.2009., 17:24
Zlatna jedem sve osim slatkoga, ali jako malo, ne koristim šećer i pijem dosta vode. To mi je jedini način da smršavim, kad god sam probala razne dijete nije mi išlo. Ovak pojedem nekakvo malo pecivo od cjelovitog zrnja i tamnog brašna, komadić mesa i puno salate il neko povrće, te jagode il jabuku i zaljevam vodom, te dnevno 2 kave s mlijekom i to je to. Mislim to pojedem tokom dana, ne u jednom obroku. :D Uglavnom nastojim pojesti nešto kvalitetno što ne deblja, ali je činjenica da jedem malo.

Thnx, tako i ja kad odlučim smršaviti, jedem općenito manje i nastojim izbaciti slatko, nemam baš discipline za neke određene dijete ili da si sama kuham po nekom specijalnom režimu.

Jel se taj tretman vakuumom radi baš na golu kožu ili onako preoko onog nekog tankog trikoa?

Mirella
17.05.2009., 17:38
Na golu kožu i doslovno gledaš kak trga celulit. :rofl:

Elektra
17.05.2009., 17:56
Ja ne želim smršaviti, ali bi mi dobro došli ti tretmani :mama:
Ja sam imala celulita sa 55kg, a imam ga i sada sa nekih 63-65kg. Jedino sam sa 55kg izgledala bolesno :zubo: a sad izgledam mnogo zdravije. :D
I morat ću si počet štedit za te tretmane. :mama:

*mingg*
17.05.2009., 19:12
ma moram taj celulit nekako rješit jer je grooozan
sram me obuć nešto što je iznad koljena kolko je očit
zato sam se odlučila za neki tretman
a šta se tiče pijenja vode,ja i pijem samo vode,rijetko kad sokove i ostala pića

domaći
17.05.2009., 19:34
Domaći super ! Nakon koliko tretmana si dobila tako dobre rezultate i da li si uz to bila na dijeti i pila puno vode ?

Bila sam na 5 tretmana. U ponedjeljak idem na šesti. Na dijeti sam već tri mjeseca. No moram ti opisati slijedeće. Čitav život jedem zdravu hranu, i do četrdesete sam redovito vježbala, no onda se uslijed stresa i drugih problema sve poremetilo i sa 64 sam skočila na 94 kg u samo dvije godine. Ne trebam ti ni pričati kako su mi izgledale noge i struk. Uz to problemi sa natečenošću, noge su izgledale kao kod bakica od 80, imam slike, nešto strašno, zglobovi su bili tako natečeni da je koža visila preko cipela.

Prošle godine sam probala UN dijetu, i HERBALIFE. Ništa. Onda sam negdje pročitala da kora od grejpa i limuna pomaže mršavljenju pa sam dnevno jela umjesto obroka 3-4 limuna i grejpa, a ostalo jela normalno. Inače obožavam povrće i salate, naročito voće, i kalorijski jedem ispod prosjeka po tabeli. No ništa nije pomagalo.

Onda je moja kćerka krenula na mesnu dijetu, i bila sam ljuta na nju što ne jede, međutim kad sam vidjela koliko puno jede a kako je smršavila u kratkom roku išla sam po internetu tražiti upute i svidjelo mi se. Naime, ja sam inače jela jako puno voća i povrća a jako malo ili gotovo nikako mesa.

Krenula sam prije tri mjeseca, i do prije mjesec dana smršavila 14 kg. Jako zadovoljna, nisam uopće bila gladna, noge su mi puno manje natjecale, izgleda da sam pogodila upravo dijetu koja mi paše, a sada sa svojih 80 kg mogu u konfekcijski broj 42 nakon vakuuma. Na njega sam došla slučajno, zainteresiralo me, jer volim svaša znati. Naime, prije toga me susjeda nagovorila da odem kod kozmetičarke na tretman anticelulitnih masaža, koja je imala akciju tih tretmana po vrlo niskoj cijeni. No nakon što sam prošla jednu ručnu masažu noge su mi bile plave, bolne i jedva sam izdržala. Iako sam platila svih 5 odjednom, odustala sam jer nisam mogla podnijeti kako me boli.
E tad sam našla članak o SPM vakuumu, u kojem piše da je to više medicinski tretman nego kozmetički i da ne oštećuju vene (koju ja imam na lijevoj nozi) i kapilare, te da postižu fantastične rezultate i to trajno. Svidjelo mi se to pa sam išla probati jer je cijena pristojna, čak nije puno veća od ručne masaže (200 kn). Uz tretman vakuumom koristi se i krema koja reducira strije, atrofirana koža postaja glatka i napeta, uglavnom svidjelo mi se, iako je prvi put isto bilo tako malo neugodno s prednje strane nogu, a sa stražnje strane sam zaspala. (valjda je bilo puno više masnih stanica naprijed).

Uglavnom da skratim, prije mjesec dana je vaga stala i nije išla više na niže, ali nakon ovih tretmana vaukuumom su se moje noge prepolovile. Sve hlače mi vise, struk mi je puno tanji, sala gotovo da više i nema, a naročito sam se iznenadila kad sam vidjela da mogu obući i suknjice koje sam nosila prije deset godina. Doduše malo zatežu, ali ih obučem i zakopčam.

Uglavnom, nisam očekivala takve rezultate. Sad se veselim svakom idućem tretmanu, naročito uživam u svojim nogama koje nisu bolne i otečene jer to mi je bio najveći problem.

Sa dijetom nastavljam, iako me ponekad uhvati kriza, pa si priuštim nešto slatko, ali to jednom mjesečno što nije tako strašno.

Još nisam rekla da sam imala 5 trudnoća, trbuh mi je bio mekan, na bokovima, stražnjici i ispod stražnjice veliki broj strija, koje sam nekada davno pokušala tretirati pilingom nekog bilja koje izgori kožu pa se ona onda obnavlja, ali rezultat je bio neznatan. No nakon ovih tretmana vakuumom one su promijenile boju, pa imaju istu boju kao i okolno tkivo, čak su i više zategnute, iako bi bila laž kad bih rekla da su nestale. No sa vakuumom rade i tretmane otklanjanja strija, ali ja to nisam probala.

domaći
17.05.2009., 19:41
ma moram taj celulit nekako rješit jer je grooozan
sram me obuć nešto što je iznad koljena kolko je očit
zato sam se odlučila za neki tretman
a šta se tiče pijenja vode,ja i pijem samo vode,rijetko kad sokove i ostala pića

Ja sokove ne pijem, osim prirodne limunade bez šećera, a najčešće pijem vodu. Tu i tamo popijem u bircu umjesto kave Pago od ananasa ili grejpa zato što oni potiču mršavljenje, ali i to izbjegavam.

A celulita sada gotovo da više i nemam, i više me ne bole ti tretmani kad ih radim, i svaki put se osjećam laganom kao perce, a koliko sam proučila to je zato što se prije tretmana otvaraju limfni čvorovi omogućuje se nakupinama nečistih tvari da se putem limfe izluče. To je kod mene bio glavni problem, čak mi je i lice bilo natečeno.

domaći
17.05.2009., 19:47
Thnx, tako i ja kad odlučim smršaviti, jedem općenito manje i nastojim izbaciti slatko, nemam baš discipline za neke određene dijete ili da si sama kuham po nekom specijalnom režimu.

Jel se taj tretman vakuumom radi baš na golu kožu ili onako preoko onog nekog tankog trikoa?

Radi se na golu kožu. Koža se namaže gelom, potom se radi vakuumom. U časopisu Ljepota i zdravlje sam pročitala gdje doktori kažu da se jedino vakuumom trajno rješava celulit, u što sam se i sama uvjerila, jer se zaista dubinski djeluje na masne stanice.
Cirkulacija i krvotok se tako pojačaju da su noge skroz crvene nakon tretmana, i još ih namaže nekom kremom koja dubinski djeluje na celulit i masno tkivo.

domaći
17.05.2009., 19:52
Ja sokove ne pijem, osim prirodne limunade bez šećera, a najčešće pijem vodu. Tu i tamo popijem u bircu umjesto kave Pago od ananasa ili grejpa zato što oni potiču mršavljenje, ali i to izbjegavam.

A celulita sada gotovo da više i nemam, i više me ne bole ti tretmani kad ih radim, i svaki put se osjećam laganom kao perce, a koliko sam proučila to je zato što se prije tretmana otvaraju limfni čvorovi omogućuje se nakupinama nečistih tvari da se putem limfe izluče. To je kod mene bio glavni problem, čak mi je i lice bilo natečeno.

Ako koga još zanima, može se sam raspitati na tel. 2910 025. To je njihov broj u salonu.

Mirella
17.05.2009., 20:15
Domaći svaka čast na upornosti za mršavljenje. :mig:

domaći
17.05.2009., 20:54
Domaći svaka čast na upornosti za mršavljenje. :mig:

Hvala, kad se vide rezultati nije teško ustrajati, imaš poticaj. A kod ove dijete mi se jako svidjelo što su se rezultati vidjeli na svakom dijelu tijela uključujući i lice. Masnoća je odlazila sa svih dijelova.

Katrin
18.05.2009., 10:58
samo nemoj predugo u komadu biti na mesnoj dijeti jer nije zdravo za tijelo.

Nea_eja
18.05.2009., 13:12
Bok cure!!!!!

jA sam Vam nova :eek:

i imam jedan vveellliikkii problem..
naime, udajem se za 2 mjeseca a htjela bi skinutu koju kilu i hrpu celulita:ne zna:

živim na Laništu, pa molim da mi preporučite neki dobar kpozmetički salon u kojem bi radila anticelulitni tretman...misli, nikako ne mogu naći neki salon koji je relativno blizu Laništa...

pa vas molim za pomoć :s

javite mi čim prije...

zahvalna do groba :cerek:

Nea_eja
18.05.2009., 13:15
da razjasnim...nisam lijena da idem po gradu, al koliko sam tražila po netu, svi malo bolji saloni su dosta daleko ....:(

nešto malo bliže bilo bi super, samo da ne trebam putovati do njega 2 sata :rofl:

Kalliste
18.05.2009., 17:16
Vi ste sad svi tu u pričama oko celulita pa mi je jako žao vas prekidan ali eto mene muči kozmetički tretman čišćenja lica...Bila sam...platila sam 250 kn...i razočarana sam...e sad neznam jesam lli ja imala prevelika očekivanja ili je ene ona uistinu unakazila...ugl..o čemu je riječ...bila sam u subotu popodne na tome...i gdje god me piknula prstima ostale su mi crvene kraste...ono kao ranice...koje meni inače dosta sporije zarastaju sad ovako kad ima masu njih bit će još gore...izgledam kao da imam one duboke potkožne akne svugdje po licu...e i na 70% mjesta gdje je istiskivala sutradan su mi se pojavile bijele glave jer nije dokraja to istisnila...i cijela sam tužna sam i neznam šta da radim...najradije bih joj se išla tužit i tražila svoje pare natrag jer sam ih stvarno teško skupila:(...E sad jel toinače tako ili da mijenjam kozmetičarku (a šta je najgore išla sam napreporuku:()

domaći
18.05.2009., 17:52
Vi ste sad svi tu u pričama oko celulita pa mi je jako žao vas prekidan ali eto mene muči kozmetički tretman čišćenja lica...Bila sam...platila sam 250 kn...i razočarana sam...e sad neznam jesam lli ja imala prevelika očekivanja ili je ene ona uistinu unakazila...ugl..o čemu je riječ...bila sam u subotu popodne na tome...i gdje god me piknula prstima ostale su mi crvene kraste...ono kao ranice...koje meni inače dosta sporije zarastaju sad ovako kad ima masu njih bit će još gore...izgledam kao da imam one duboke potkožne akne svugdje po licu...e i na 70% mjesta gdje je istiskivala sutradan su mi se pojavile bijele glave jer nije dokraja to istisnila...i cijela sam tužna sam i neznam šta da radim...najradije bih joj se išla tužit i tražila svoje pare natrag jer sam ih stvarno teško skupila:(...E sad jel toinače tako ili da mijenjam kozmetičarku (a šta je najgore išla sam napreporuku:()

Nisam baš sigurna da te bijele glave koje su ti se sutradan pojavile moraju tu biti. Mislim da nije istisnula do kraja pa da se upalilo. Stručna kozmetičarka bi morala znati kako istiskivati. Osim toga postoji visoka frekvencija kojom poslije prijeđe po licu kako bi spriječila upale, a i ultrazvuk. Možda ipak da mijenjaš salon.

domaći
18.05.2009., 17:58
Bok cure!!!!!

jA sam Vam nova :eek:

i imam jedan vveellliikkii problem..
naime, udajem se za 2 mjeseca a htjela bi skinutu koju kilu i hrpu celulita:ne zna:

živim na Laništu, pa molim da mi preporučite neki dobar kpozmetički salon u kojem bi radila anticelulitni tretman...misli, nikako ne mogu naći neki salon koji je relativno blizu Laništa...

pa vas molim za pomoć :s

javite mi čim prije...

zahvalna do groba :cerek:

Ja bih ti preporučila ovaj salon u Dubravi, koliko god da je daleko. I to iz nekoliko razloga. 1. SPM vakuum koliko znam nema za sada niti jedan drugi salon u Zagrebu, a s njime se postižu fantastični i trajni rezultati kod razbijanja masnog tkiva i vakuuma. Rade i Body Wrapping, a imaju najkavalitetniju kozmetiku za eliminaciju celulita i masnog tkiva.
Drugo, vlasnica je kozmetičarka, pediker i maniker (radi ugradnju noktiju i geliranje) i uz to fantastično šminka. Pa ako želiš imati kompletan tretman sve do svadbe, te uz to i šminkanje za vjenčanje, onda ti je to odličan izbor. Osim razbijanja masnih stanica s tim aparatom SPM vakuumom radi se i trajno podizanje (jačanje grudi), i zatezanje , podizanje i smanjenje stražnjice. Eliminiraju se i mnogi drugi nedostaci na tijelu. Ukoliko poželiš probati telefon ti je XXX, a što sve nudi pogledaj na stranici XXX pa sama odluči. Osobno mislim, da za kvalitetu nije problem daljina. Ja bih išla na drugi kraj grada ako treba, a cura super šminka to znam jer su moje cure i njihove kolegice svako malo na šminkanju. Trenutno imaju popust na anticelulitne tretmane, a imaju i promotivne pakete za mladenke.

domaći
18.05.2009., 18:08
samo nemoj predugo u komadu biti na mesnoj dijeti jer nije zdravo za tijelo.

Imaš pravo što se tiče mesne dijete. Ponekad osjećam malaksalost i kao da nemam snage, no u takvim trenucima prekršim pravila bar na jedan dan pa onda opet idem dalje. A i pijem vitamine, i minerale, i usprkos tome što to ne odobravaju, ja u bircu umjesto kave popijem Pago sok od grejpa ili ananasa

*mingg*
18.05.2009., 19:54
domaći,kolka je cijena tretmana vakuumom u tom salonu?

domaći
18.05.2009., 21:50
domaći,kolka je cijena tretmana vakuumom u tom salonu?

Vakuumska masaža i anticelulitni tretmani nogu i stražnjice. na koje sam ja išla je 200 kn po tretmanu. Obuhvaća prvo limfnu drenažu, potom aktivaciju i razbijanje masnih stanica, potom zatezanje tkiva, podizanje stražnjicei rješavanje jahačih hlača ako ih ima. Zatim se završava sa limfnom drenažom da bi sva nečistoća otišla kroz limfu. Onda mi kozmetičarka kritične djelove namaže vrlo djelotvornim anticeelulitnim stickom koji prodire duboko u tkivo i tijelo se zacrveni kao da si na ražnju, ali ništa ne peče, to je rezultat aktivnog djelovanja koji je vidljiv oko pola sata do sat. Medjutim tijelo je odmah puno glatkije i sa vidljivo manje celulita. Potrebno je 8-10 tretmana, medjutim se svakim tretmanom obujam smanjuje a tkivo zateže i podiže (mislim pri ovome na žene kojima je to problem poput mene) mladim djevojkama je vjerovatnije problem samo celulit i jahače hlače. Body Wrapping 100 kn.

Kod tretmana grudi (to sam probala samo jedan tretman) takodjer se radi vakuumom na sličnom principu, i grudi se po tretmanu podignu za 1 cm. Doduše ja sam imala problem jer mi ne odgovaraju nastavci za vakuumsku masažu grudi zbog veličine zato mi je radila ručnim vakuumom koji ima slične efekte. Grudi su me boljele (ugodno) osjećala sam svaki mišić kao nakon plivanja od jednog sata.

Just a Girl
19.05.2009., 07:00
domaći lijepo te molim da prestanes reklamirati svoj obiteljski salon. i nemoj mi sad nista pricat da ne reklamiras, jer prezime iz tvoje email adrese (s kojom si registrirana na forum) se podudara s prezimenom u email adresi salona kojeg reklamiras.
iz tvog posta sam obrisala sporne podatke. sljedeci put ces dobiti karton za reklamiranje.

Merlina
19.05.2009., 09:33

Mijenjaj kozmetičarku i to pod hitno. Čuj, nije jednostavno kvalitetno napraviti kozmetički tretman. Kozmetičarka treba biti iskusna ali i imati "laganu" ruku tako da te ne unakazi. A takve se rijetko nađu. Očito ti nije dobro očistla pore pa ti se ovo što je u njima ostalo upalilo. Preporučila bih ti da si za početak nabaviš hidrolat stolisnika (pogledaj na web shopu Herbarom) te njime malo saniraš kožu, također nije loša "povremeno" niti dječja pasta JGL (ima je u Dm-u i košta ti 20.tak kuna) koja pomaže za saniranje ranica i smirenju kože. Ukoliko ti treba još kakav savjet slobodno mi se javi na pm :)

Merlina
19.05.2009., 09:39
[QUOTE=ajetam;19216069]kozmetički studio manuela šapro ti imaju popust za studente i učenike na čiščenje lica -240kn -inace je 270kn[/QUOTE

Popust od 20% za studente i studentice na čišćenje i njegu lica odobravaju i saloni KARMA (mislim da je Horvaćanska) i J-STUDIO na Aveniji Dubrava 44.

Ima na Horvaćanskoj salona gdje je kvalitetan koz. tretman i 230 sa popustom za studente 10% na tu cijenu, a postoji i onaj od 190,00 kn ............
tek toliko da ljudi malo dobiju dojam o cijenama.

Nea_eja
19.05.2009., 10:11
Ja bih ti preporučila ovaj salon u Dubravi, koliko god da je daleko. I to iz nekoliko razloga. 1. SPM vakuum koliko znam nema za sada niti jedan drugi salon u Zagrebu, a s njime se postižu fantastični i trajni rezultati kod razbijanja masnog tkiva i vakuuma. Rade i Body Wrapping, a imaju najkavalitetniju kozmetiku za eliminaciju celulita i masnog tkiva.
Drugo, vlasnica je kozmetičarka, pediker i maniker (radi ugradnju noktiju i geliranje) i uz to fantastično šminka. Pa ako želiš imati kompletan tretman sve do svadbe, te uz to i šminkanje za vjenčanje, onda ti je to odličan izbor. Osim razbijanja masnih stanica s tim aparatom SPM vakuumom radi se i trajno podizanje (jačanje grudi), i zatezanje , podizanje i smanjenje stražnjice. Eliminiraju se i mnogi drugi nedostaci na tijelu. Ukoliko poželiš probati telefon ti je XXX, a što sve nudi pogledaj na stranici XXX pa sama odluči. Osobno mislim, da za kvalitetu nije problem daljina. Ja bih išla na drugi kraj grada ako treba, a cura super šminka to znam jer su moje cure i njihove kolegice svako malo na šminkanju. Trenutno imaju popust na anticelulitne tretmane, a imaju i promotivne pakete za mladenke.

Hvala, idem odmah vidjeti =)

Nea_eja
19.05.2009., 10:22
Hvala, idem odmah vidjeti =)

I taj tretman za grudi, boli li? ja sam strašno osjetljiva na tom području:lol:

A i mojim grudim bi dobro došlo da se podignu bar 1 cm :eek:

domaći
19.05.2009., 21:41
I taj tretman za grudi, boli li? ja sam strašno osjetljiva na tom području:lol:

A i mojim grudim bi dobro došlo da se podignu bar 1 cm :eek:

Ne, tretman na grudima nije bolio, samo sutradan kao nakon aktivne vježbe.

lotty
20.05.2009., 18:28
ima li neka od vas iskustva sa kozmetickim studiom "teuta" na bukovcu??
dobila sam letak i imaju dost povoljne cijene

domaći
20.05.2009., 20:35
ima li neka od vas iskustva sa kozmetickim studiom "teuta" na bukovcu??
dobila sam letak i imaju dost povoljne cijene

Ja sam bila u njemu na anticelulitnim tretmanima i na jednom tretmanu zelenim algama. Salon je jako lijep, velik i prostran, imaju pristojnu ponudu, od aparata imaju onaj aparat za stimulaciju mišića, ne znam točno kako se zove, bila sam na njemu 2 puta ali nisam primjetila nekakve značajnije pomake što se celulita tiče. Malo mi je ručna masaža bila prejaka. Druge tretmane nisam radila. Salon je inače ok, vlasnica također.

lotty
22.05.2009., 08:07
Ja sam bila u njemu na anticelulitnim tretmanima i na jednom tretmanu zelenim algama. Salon je jako lijep, velik i prostran, imaju pristojnu ponudu, od aparata imaju onaj aparat za stimulaciju mišića, ne znam točno kako se zove, bila sam na njemu 2 puta ali nisam primjetila nekakve značajnije pomake što se celulita tiče. Malo mi je ručna masaža bila prejaka. Druge tretmane nisam radila. Salon je inače ok, vlasnica također.

hvala domaci...

TulipanJorgovan
22.05.2009., 12:08
Cure, krenula bih na anticelulitnu masažu na Savici, najbliže mi je, međutim koliko sam uspjela proguglati na tom području su samo dva salona, kozmetički salon Ivana i kozmetički salon Donna. Ivana ima svoju web stranicu, pa znam sa ima i razne anticelulitne tretmane, a što je sa Donnom, ima li ona štogod za celulit ili samo za lice? I naravno, iskustva ako ih netko ima sa ova dva salona...

Eh da, zaboravih, da li je bolja limfna drenaža ili anticelulitna masaža

Thanks, unaprijed...:)

Merlina
22.05.2009., 23:11
Najbolja ti je kombinacija anticelulitne i limfne (ako misliš na ručnu limfnu drenažu). Moja bi preporuka bila 3 anticelulitne 1 limfna, pa dalje tako ......

frayla
23.05.2009., 07:26
ima jedan studio za kozmetiku u Grahorovoj ( prema Črnomercu ), žena je predivna, sve ti objasni, nježna i nakon tretmana lica prvi put da sam otišla doma, a da nisam tjedan dana bila na "bolovanju"...

charlizeos
23.05.2009., 16:38
jel netko bio na tretmanu lica u Beauty salonu Ka u hotelu Osijek? sada imaju 50% popusta na neke tretmane

Mirella
23.05.2009., 20:17
Cure, krenula bih na anticelulitnu masažu na Savici, najbliže mi je, međutim koliko sam uspjela proguglati na tom području su samo dva salona, kozmetički salon Ivana i kozmetički salon Donna. Ivana ima svoju web stranicu, pa znam sa ima i razne anticelulitne tretmane, a što je sa Donnom, ima li ona štogod za celulit ili samo za lice? I naravno, iskustva ako ih netko ima sa ova dva salona...

Eh da, zaboravih, da li je bolja limfna drenaža ili anticelulitna masaža

Thanks, unaprijed...:)

Ima ti jedan salon na Savici koji radi dobre anticelulitne tretmane samo sam zaboravila ime, u Lastovskoj ulici, ulaz je s platoa tamo gdje je DM, pa kroz prolaz prođeš i nađeš se na parkingu, nalazi se odmah do papirnice. Vidjela sam na vratima da sad imaju neku akciju za anticelulitne tretmane. :mig:

Nea_eja
25.05.2009., 09:19
Ima li tko iskustva s kozmetičkim salonom KOSMEA - Kajzerica?????

TulipanJorgovan
25.05.2009., 11:49
Ima ti jedan salon na Savici koji radi dobre anticelulitne tretmane samo sam zaboravila ime, u Lastovskoj ulici, ulaz je s platoa tamo gdje je DM, pa kroz prolaz prođeš i nađeš se na parkingu, nalazi se odmah do papirnice. Vidjela sam na vratima da sad imaju neku akciju za anticelulitne tretmane. :mig:

ok, thanxxx...budem ga sutra probala naći....:)

honey1506
25.05.2009., 17:56
Jel mi moze netko preporučiti dobar kozmetički salon za egipatsku depilaciju u Rijeci?

Hvala

Mopsly
25.05.2009., 20:29
Ima li tko iskustva s kozmetičkim salonom KOSMEA - Kajzerica?????

Ja bila jednom na čišćenju lica i depilaciji.. :mig:
Ok ali stvarno ništa posebno... :ne zna:
To je u ulici napusprot moje ali ne bum više tamo išla jer nije to "to"..:)

bummby
26.05.2009., 07:25
moram pohvalit kozmetički salon Kala :top:

bila sam na depilaciji i korekciji obrva i prezadovoljna sam. cure koje tamo rade divne su :)

Just a Girl
26.05.2009., 07:26
bummby ajd malo detalja o toj depilaciji :D. kako sta i tako to :zubo:. i ono najvaznije - jel boli :o.

bummby
26.05.2009., 07:32
bila sam na depilaciji nausnice i kak su mi dlačice bile premale za klasičnu depilaciju, radila mi je egipatsku. boli malo, ali šta je najbolje, nakon tretmana nije bilo nikakvog crvenila i nisu mi izbili prištiči kao inače. tako da od sada idem samo na egipatsku :top:

Mirella
26.05.2009., 07:47
Bummby baš mi je drago da si zadovoljna s curama u Kali.:cerek:
I ja sam bila neki dan tamo na depilicaiji bikini zone egipatskom depilacijom i stvarno mi je to super, nikad više ne bih s voskom to radila.:D
Mene manje boli ta egipatska depilacija od one s voskom i koža mi je nakon toga puno glađa i nije upaljena.

bummby
26.05.2009., 07:57
Prezadovoljna sam :cerek: Još je dodatan plus što mi je salon odmah kraj firme, pa nema više odlazaka na drugi kraj grada.

Ni ja se više ne vraćam na vosak :nono:

Mirella, mislila sam si uplatit onih 10 tretmana na koje ti ideš, ali ne znam hoće li mi 10 biti dovoljno. Šta ti misliš?

Just a Girl
26.05.2009., 08:03
ja danas odoh na prvi tretman ubijanja celulita :zubo:.

trebala bi i na depilaciju - svega osim kose :rofl:, al ja se jako bojim da ce me bubat :o. mirella jel boli vise ili manje od epilatora? ja sam od epilatora skoro plakala od boli :cicipizda: :o.

meni salon bas i nije na ruku, al boze moj :o.

Tia Dalma
26.05.2009., 08:36
nema na čemu :mig:

meni je radila teta Lidija. Ona će odmah znat na šta misliš. javi ak ćeš ići, kako je bilo.

evo da postam prijavak:)
bila u mercatoru u aroma centru na čišćenju bez istiskivanja. lice mi je ok. zadovoljna sam s tretmanom.

ali mi se ne sviđa gospođa koja mi je radila. nije mi radila teta lidija ko tebi već vlasnica salona (zaboravila ime) koja mi je usput dok je radila otračala i trešala lidiju :ne zna: omg :horor: pa vidi me prvi put u životu. i nije joj pristup. :flop:

jako je otresita i bezobrazna. sve što sam ju pitala - mislim ipak radi na mom licu i taj tretman mi je nepoznat naravno da hoću znati što radi - odgovarala mi je prevrćući očima i tekstom 'zar ja njoj ne vjerujem - onda nisam trebala doći' :flop:
i cijena tretmana mi je bila 320,00 kn :ne zna:

i šlag na kraju - sve kreme, serumi, čistači i ostalo što koristim za lice je totalni šit. dobro i kvalitetno je samo i isključivo ono što ona prodaje u svom salonu i što bi neizostavno trebala kupiti. serum bi me koštao oko 550,00 kuna krema isto tako a čistači su 'nešto jeftiniji'

e sad, tretman ko tretman ok. ali ne vraćam se ponovo u taj salon.
ima još ko u zagrebu takav ili sličan tretman čišćenja bez previše tiskanja i maltretiranja lica? :cerek:

bummby
26.05.2009., 08:48
Tia Dalma, baš mi je žao što ti je radila ova druga i što je bila tako otresita i bezobrazna :( Užasno mi je takvo ponašanje :flop:

bummby
26.05.2009., 08:49
jag, gdje ideš, na šta točno ideš i koliko te košta to zadovoljstvo :D

TulipanJorgovan
26.05.2009., 09:09
Najbolja ti je kombinacija anticelulitne i limfne (ako misliš na ručnu limfnu drenažu). Moja bi preporuka bila 3 anticelulitne 1 limfna, pa dalje tako ......

Merlina,oprosti tek sam danas vidjela tvoj post....hvala ti na savjetu...imala sam u planu jednu anticelulitnu, jednu limfnu, i tako naizmjence nekih 10-15 puta (intezivno) pa zatim 1X tjedno...

off topic:
Merlina tvoji savjeti na prirodnoj kozmetici su mi preporodili lice i tijelo...pa i za to ti puno HVALA!!!:cerek:

Merlina
26.05.2009., 09:19
Baš mi je drago, ako budeš trebala kakav poseban savjet za sebe slobodno mi se javi na pm :)

Mirella
26.05.2009., 10:48
Prezadovoljna sam :cerek: Još je dodatan plus što mi je salon odmah kraj firme, pa nema više odlazaka na drugi kraj grada.

Ni ja se više ne vraćam na vosak :nono:

Mirella, mislila sam si uplatit onih 10 tretmana na koje ti ideš, ali ne znam hoće li mi 10 biti dovoljno. Šta ti misliš?

S obzirom da imaš super liniju, ja mislim da bi ti tih 10 tretmana trebalo biti sasvim dovoljno da zablistaš na vjenčanju. :cerek:
Ja ću ići na još 10 kad djecu pošaljem na more, al ja imam puno celulita i nemam liniju (još) :D

Mirella
26.05.2009., 10:51
ja danas odoh na prvi tretman ubijanja celulita :zubo:.

trebala bi i na depilaciju - svega osim kose :rofl:, al ja se jako bojim da ce me bubat :o. mirella jel boli vise ili manje od epilatora? ja sam od epilatora skoro plakala od boli :cicipizda: :o.

meni salon bas i nije na ruku, al boze moj :o.

Pa ja sam davnih dana se depilirala epilatorom i nije mi baš bilo lijepo iskustvo. Mene egipatska najmanje boli od svega do sada.

Gle ak je moja čuča preživjela tu Hirošimu, onda će i tvoja:rofl:

bummby
26.05.2009., 11:49
S obzirom da imaš super liniju, ja mislim da bi ti tih 10 tretmana trebalo biti sasvim dovoljno da zablistaš na vjenčanju. :cerek:
Ja ću ići na još 10 kad djecu pošaljem na more, al ja imam puno celulita i nemam liniju (još) :D

Mirella, hvala ti :cerek:

Imam i ja dosta celulita, ali ako i dio ode, bit ću zadovoljna :D

Just a Girl
26.05.2009., 13:24
bummby idem kod ove mirelline :D. kad ju je ona toliko nahvalila, naravno da sam i ja pala :zubo:. danas mi je prvi put. ako mi se bude svidjelo, ici cu i dalje :o.

mirella, tnx. moram skupit hrabrosti za depilaciju :brukica:.

bummby
26.05.2009., 13:28
ajde javi kako je bilo. ja krećem od 6. mjeseca :D

Mirella
26.05.2009., 13:42
bummby idem kod ove mirelline :D. kad ju je ona toliko nahvalila, naravno da sam i ja pala :zubo:. danas mi je prvi put. ako mi se bude svidjelo, ici cu i dalje :o.

mirella, tnx. moram skupit hrabrosti za depilaciju :brukica:.

Nadam se da ti se bude svidjelo. :cerek:
Baš sam se i ja danas naručivala, kaže Kika da je naša Bummby prava slatkica. :cerek:

bummby
26.05.2009., 13:53
Baš sam se i ja danas naručivala, kaže Kika da je naša Bummby prava slatkica. :cerek:

Ma daj? :cerek:

miss burleska
30.05.2009., 13:31
evo imam i ja jedno pitanje...već nekoliko puta sam dobila letak za kozmetički salon d&d u ilici...40% popusta i cijene stvarno ok. zanima ma dal je netko bio tamo i kakva su iskustva?

Via0071
30.05.2009., 13:40
iz prve ruke sam dobila ne baš pohvale,tj.više kritike.
i,1 poznanica je tamo išla na nokte,to je bila strava kako je izgledalo-kvrga na kvrgi umjesto nokta.ali,ja nikad nisam bila baš zbog par kritika.sad ne znam,možda je netko od cura bio?

zeria shalev
31.05.2009., 12:34
Help - jucer sam bila u salonu D&D na bio skin liftu - to je kao neka bio-elektro stimulacija misica lica sa dva stapica, valjda japanska (ili kineska:( tehnologija) . Tokom tretmana koji je trajao dvadesetak minuta osjecala sam strasnu vrtoglavicu i bljeskanje u glavi, kao i bol u zivcima zuba. Malo me je bilo panika pa sam pitala je li to ok, kaze - jeste, to vam slaba struja ide samo pod kozu. Vraga pod kozu!

Zanima me da li je netko vec radio tu tehniku i je li normalno imati ovakve simptome. Stvarno me panika - to vise lici na elektrošokove nego na kozmetićki tretman!

Mirella
01.06.2009., 13:09
Za one koje su u lovu na povoljne anticelulitne tretmane i tretmane za mršavljenje ovaj mjesec u salonu Kala u Radničkoj 55 imaju akciju, sniženje cijena.
40% niža cijena za anticelulitne tretamne T.E.I. i Slim tretman , odnosno tretman mršavljenja. Koje su cijene inače ne znam, ovo su mi najavili neki dan kad sma bila kod njih na tretmanu celulita vakuumom.

HNB
01.06.2009., 21:57
Daobila sam danas u kaslicu letak od kozmetickog salona u Rudesu
www.q-beautystation.com
Malo sam prosnjofala i cini se OK.
Ima ko kakvih iskustva sa tim salonom, u blizini mi je, pa bi bilo zgodno da je dobar :p

Dreamerica
02.06.2009., 10:24
Evo da i ja ostavim svoje dojmove...za egipatsku depilaciju preporučujem salon Lora, cijene dosta niže nego u drugim salonima , a ženskica koja je meni radila (noge+brazilska) je jako temeljita, ono što mi nije mogla pastom išla je polako pincetom... jedino im prostor nije toliko ''atraktivan'' ali je čisto i imaš privatnost ,a za lice tj. dubinsko čišćenje lica za problematičnu kožu preporučujem Wellness centar Coner u Sheratonu, ajme majko koja milina od prostora, kao da sam u nekoj maloj oazi a ne u gradu...platila sam 250kn 80 min, a lice ko bebina guza ;) ( p.s. ovo nije reklama već sam napokon našla salone kojima sam zadovoljna pa da podijelim s onim curama koje su još u fazi traženja)

HNB
02.06.2009., 11:00
Evo da i ja ostavim svoje dojmove...za egipatsku depilaciju preporučujem salon Lora, cijene dosta niže nego u drugim salonima , a ženskica koja je meni radila (noge+brazilska) je jako temeljita, ono što mi nije mogla pastom išla je polako pincetom... jedino im prostor nije toliko ''atraktivan'' ali je čisto i imaš privatnost

Di je taj kozmeticki salon i koja je cijena egipatske depilacije? :)

Merlina
02.06.2009., 11:16
Help - jucer sam bila u salonu D&D na bio skin liftu - to je kao neka bio-elektro stimulacija misica lica sa dva stapica, valjda japanska (ili kineska:( tehnologija) . Tokom tretmana koji je trajao dvadesetak minuta osjecala sam strasnu vrtoglavicu i bljeskanje u glavi, kao i bol u zivcima zuba. Malo me je bilo panika pa sam pitala je li to ok, kaze - jeste, to vam slaba struja ide samo pod kozu. Vraga pod kozu!

Zanima me da li je netko vec radio tu tehniku i je li normalno imati ovakve simptome. Stvarno me panika - to vise lici na elektrošokove nego na kozmetićki tretman!

Šta god bilo, čini mi se da takav tretman nije za tebe. Nadam se da si poslije bila dobro .....
Ukoliko želiš neki prirodni lift tretman preporučila bih ti ručnu aroma masažu lica kvalitetnim mješavinama biljnih i esencijalnih ulja. Koža je nakon takve masaže :cerek: i nema posljedica po zdravlje.

Dreamerica
02.06.2009., 12:02
Di je taj kozmeticki salon i koja je cijena egipatske depilacije? :)

U Bednjanskoj, imaš lokaciju na njihovoj web str. proguglaj si, ak se ne varam cijele noge i brazilska šećernom pastom su 280kn.

prasence82
02.06.2009., 18:18
Da li netko zna za dobar kozmetički salon na području Maksimira? Zanima me anticelulitna masaža... :mig:

lara12
03.06.2009., 11:19
cure tko je probao kavitaciju ili onaj regen? ja si razmisljam da to uplatim a nije malo novaca svakako.naime, ja imam nekih 5 kg vise ali sam vrlo cvrste grade a cula sam da je kavitacija dobra za malo mlohavije tj na njima su najbolji rezultati.e sad, ja bi jos i dala lovu da sam ziher da ce biti uspjeha ali ne ono da moram jest dnevno 2 suhe sljive nego da aparat za tu lovu napravi svoje :D ajde pliz neki savjetic hvala

miss burleska
05.06.2009., 15:38
da li je netko možda bio u kozmetičkom salonu ivana u savici? dojmovi?

mladac
06.06.2009., 15:48
cure zna ko di ima neka dobra pedikerka? da je novi zg, ili potez prema centru od nz

miss burleska
09.06.2009., 00:04

itko? :D

traxxy
09.06.2009., 07:02
Za one koje su u lovu na povoljne anticelulitne tretmane i tretmane za mršavljenje ovaj mjesec u salonu Kala u Radničkoj 55 imaju akciju, sniženje cijena.
40% niža cijena za anticelulitne tretamne T.E.I. i Slim tretman , odnosno tretman mršavljenja. Koje su cijene inače ne znam, ovo su mi najavili neki dan kad sma bila kod njih na tretmanu celulita vakuumom.

Evo nasla sam link na ponudu...
http://www.kozmeticki-salon-kala.com/tretmani_tijela.html
Cini se kao prilican popust.

Kakvo je tvoje iskustvo s vakumom? Jesi zadovoljna s uslugom? I sa cijelim dojmom?

Ja sma bas u potrazi za salonom pa bilo kakva informavija zlata vrijedi..:top:

Mirella
09.06.2009., 09:13
Traxxy meni je vakuum bio super, uz dijetu koju još uvijek provodim mi je dosta toga otišlo s nogu, trbuha i guze. Ja ću si uplatiti još 10 tretmana od drugog tjedna i to bi bilo to prije mora. :D
A inače sam jako zadovoljna i salonom i uslugom, cure su mi super i sve je tako čisto. Inače idem i na egipatsku depilaciju i Carita dubinsku hidratizaciju lica kod njih. :cerek:

traxxy
09.06.2009., 13:59
Hvala ti. Bome zvuci primamljivo...:top:

lara12
17.06.2009., 18:08
curke jel bio tko u salonu kibela kod črnomerca? thx

Poodle noodle
19.06.2009., 12:29
Obozavam brazilsku depilaciju secernom pastom koju sada sve vise i vise salona koristi. Do sada sam isla stalno u isti salon ali svaki puta me tamo depilirala druga cura... Neke su bile ok a neke su to jako traljavo odradile. Vec mi je dosta toga da se tinejderke vjezbaju na meni. Htjela bih pronaci profesionalku sa puno iskustva kod koje bih mogla ici svaki put (idem svaki mjesec). Voljela bih cuti s kojim salonom ste zadovoljne i kojoj teti povjeravate svoju intimnu zonu:D Samo da koristi secernu pastu, da ima iskustva i da je u Zagrebu:mig:

Hvala cure!

lotty
19.06.2009., 17:32
imas malo vise info o salonima na "egipatskoj"

crohunk24
21.06.2009., 11:32
Zanima me dal je netko bio na kavitaciji? posebno me zanima dal je bio neki muski i to na tretmanu trbuha? struka?! ako je molim vas avjet di otici i koliko košta

*jezebel*
21.06.2009., 12:04
o kavitaciji se uglavnom razgovara na kozmetici. pokusaj na temi o kozmetickim salonima. bilo je govora i o cijenama. mislim da se uglavnom uzimaju serije od deset i vise tretmana.

crohunk24
21.06.2009., 12:09
Hej! Tnx na odgovoru, po meni je to vise za zdravlje i ljepota posto se ne rado i kozmetickom preparatu, pa navodno je 4 tretamana dosta, meni bi bilo i manje. Htio bi samo struk isklesat jer imam masnog tkiva :(

extreme
22.06.2009., 13:07
jel mi može netko preporučiti neki dobar salon (U RIJECI) za čišćenje lica. I kako se cijene kreću okvirno?

htjela bih da mi netko svatko dobro očisti, e sad- ne znam jel mi treba klasično čišćenje (što god to bilo, naišla sam na taj termin) ili mikrodermoabrazija- koja je razlika, i šta mi je bolje..

aj dajte neku info!!! :moli:

ajetam
23.06.2009., 10:23
nisam već duže bila u salonu manuela šapro,pa me zanima dal je netko bio od vas i kako je zadovoljan? ja sam u principu zadovoljna al mogle bi i neke stvari biti bolje.....i recimo pasalo bi mi više da je neka intimnija atmosfera nego na mahove zna bit full gužva u salonu a tam radi valjda 6 kozmetičara pa zna bit malo bučno..
i bila bi zahvalana ako netko imam kakvu informaciju o salonu bliss...dal rade neke curke ili starije curke :)

Merlina
24.06.2009., 10:00
jel mi može netko preporučiti neki dobar salon (U RIJECI) za čišćenje lica. I kako se cijene kreću okvirno?

htjela bih da mi netko svatko dobro očisti, e sad- ne znam jel mi treba klasično čišćenje (što god to bilo, naišla sam na taj termin) ili mikrodermoabrazija- koja je razlika, i šta mi je bolje..

aj dajte neku info!!! :moli:

Klasično čišćenje podrazumijeva parenje (20 min), mehaničko čišćenje lica (istiskivanje), voisoku frekvenciju (dezinfekcija), masažu (nije obavezno), masku, kremu - traje od 1,5 h do 2 ovisi o stanju i potrebama lica. Cijene su ti u Zg od 170 kn na dalje... a kako je kod tebe vjerojatno tu negdje.
Mikrodermoabrazija je nešto sasvim drugo, ugl. površinsko skidanje sloja kože.
Ta dva tretmana nemaju apsolutno nikakve veze jedan sa drugim.
A što je bolje za tebe, ako nisi sigurna sama, neka ti savjetuje tvoja kozmetičarka.
Osobno, nisam zagovornik mikrodermoabrazije. No, tko voli .....

kokakoka
29.06.2009., 21:17
pliz, nemojte brisati ovaj post :moli:

javila mi se jedna forumašica s pitanjem glede ove teme, i ja, blesača, riplajala pa obirsala inbox, i sad joj više ne znam nick, a rekla da ću joj se javiti večeras. da ne ispadnem pizzzzda, lijepo ju molim da mi se javi.

i nemojte ovo (još) obrisati.

hvala, blagodarim :w

ines83
04.07.2009., 22:50
pliz, nemojte brisati ovaj post :moli:

javila mi se jedna forumašica s pitanjem glede ove teme, i ja, blesača, riplajala pa obirsala inbox, i sad joj više ne znam nick, a rekla da ću joj se javiti večeras. da ne ispadnem pizzzzda, lijepo ju molim da mi se javi.

i nemojte ovo (još) obrisati.

hvala, blagodarim :w
Ajoj, kako si draga, ti si mislila na mene!!:kiss:

`bubica`
05.07.2009., 10:52
Trebam preporuku za pedikuru! Hvala!

Tanamera
05.07.2009., 16:23
Trebam preporuku za pedikuru! Hvala!

Ako ste u Zagrebu, salon Tanamera. :D

cure zna ko di ima neka dobra pedikerka? da je novi zg, ili potez prema centru od nz
Za vas isto :D

putnica kroz vrijeme
05.07.2009., 17:31
Ima li netko iskustava s kozmetickim salonom Aurella u Zagrebu - u Subicevoj ulici?

Pozdrav

`bubica`
06.07.2009., 09:39
Ima li netko iskustava s kozmetickim salonom Aurella u Zagrebu - u Subicevoj ulici?

Pozdrav

Ja sam prije tamo išla na šišanje dok je tamo radila moja frizerka.. Dojam koji sam ja stekla da su jako dragi.. a ovo dalje ne znam.. Jednom sam se tamo depilirala dok sam bila na pramićima al koliko se sjećam depilaciju voskom cijelih nogu i bikini zone sam platila 170..:rolleyes:

mandy
06.07.2009., 11:20

ja bila...na depilaciji bikini zone i pazuha
nisam zadoovljna, morala sam popravljat poslje..

putnica kroz vrijeme
06.07.2009., 12:51
Hvala ti na odgovoru. Za sutra sam se narucila za depilaciju pa javim iskustva, sto sa uslugom, sto sa cijenom :).

ines83
06.07.2009., 22:45
Prvo se moram zahvaliti dvjema forumašicama na preporuci za kozmetički salon Kala!!!! :)
A sada da podijelim s vama svoje oduševljenje salonom, kozmetičarkom Kristinom i naravno tretmanom!!
Salon je lijepo uređen, čist, kozmetičarka predobra, stručna, nenametljiva, draga, rado daje savjete o koži lica!
Išla sam na intenzivnu hidrataciju lica kozmetikom Jeanne Piaubert. Tretman je bio nešto predivno, od početka do kraja: peeling posebnim uljima, parenje, čišćenje, masaža limfnom drenažom, maska za lice, vrat i dekolte, maska oko očiju, masaža ruku, korekcija obrva, nanošenje kreme.
Crvenilo od čišćenja mi se povuklo u roku par sati, nisam imala niti jedan upaljeni prištić drugi dan. Lice mi je očišćeno, hidratizirano, glatko i zdravo sjaji!! Nikad nisam bila toliko zadovoljna tretmanom lica kao sada, a bila sam u dosta kozmetičkih salona.

mandy
07.07.2009., 08:38
Hvala ti na odgovoru. Za sutra sam se narucila za depilaciju pa javim iskustva, sto sa uslugom, sto sa cijenom :).

meni je radila neka mlada cura, još je jedna gospođa bila tamo, pretpostavljam vlasnica....
cijena im nešto malo jeftinija...

ja na Savici idem u Donnu (na platou preko puta Zagrebačke banke)
a ima i novootvoreni salon kod ljekarne preko puta tržnice al je dosta skup..

mandy
07.07.2009., 08:39
ines može cijena tretmana? :)

Via0071
07.07.2009., 08:43
gdje kod ljekarne? ne sa strane pekare nego uz parking tržnice, na toj strani?

kokakoka
07.07.2009., 08:46
ines može cijena tretmana? :)

ovo kaj je ona radila - 290 kuna. imaš na sajtu cjenik (http://www.kozmeticki-salon-kala.com/cijenik.html).:top:

bummby
07.07.2009., 09:22
Prvo se moram zahvaliti dvjema forumašicama na preporuci za kozmetički salon Kala!!!! :)
A sada da podijelim s vama svoje oduševljenje salonom, kozmetičarkom Kristinom i naravno tretmanom!!
Salon je lijepo uređen, čist, kozmetičarka predobra, stručna, nenametljiva, draga, rado daje savjete o koži lica!
Išla sam na intenzivnu hidrataciju lica kozmetikom Jeanne Piaubert. Tretman je bio nešto predivno, od početka do kraja: peeling posebnim uljima, parenje, čišćenje, masaža limfnom drenažom, maska za lice, vrat i dekolte, maska oko očiju, masaža ruku, korekcija obrva, nanošenje kreme.
Crvenilo od čišćenja mi se povuklo u roku par sati, nisam imala niti jedan upaljeni prištić drugi dan. Lice mi je očišćeno, hidratizirano, glatko i zdravo sjaji!! Nikad nisam bila toliko zadovoljna tretmanom lica kao sada, a bila sam u dosta kozmetičkih salona.

Potpisujem :top: :s

S razlikom da sam ja bila i na depilaciji i na tretmanima protiv celulita, i dojmovi su isto tako odlični :top:

Dreamerica
07.07.2009., 11:52
Pozdrav, otvorio se novi salon u Ilici Moss , prostor izgleda odlično, pa me zanima da li je tko bio da napiše iskustva?

lara12
08.07.2009., 08:41
Pozdrav, otvorio se novi salon u Ilici Moss , prostor izgleda odlično, pa me zanima da li je tko bio da napiše iskustva?
bila sam na masazi i depilaciji.masaza mi je bila grozna, iskreno, a bila sam ih na dosta.mozda je curi bio los dan...susjeda je bila tamo i rekla je da joj je bilo super na masazi.tako da, idi pa vidi :) depilacija je bila mrak.samo sam to probala......

mandy
08.07.2009., 10:50
gdje kod ljekarne? ne sa strane pekare nego uz parking tržnice, na toj strani?

od ljekarne kreneš ljevo prema zapadu (prema kineskom dućanu), i poslje stepenica je ulaz, malo je skriveno...ugl ulaz je na istom zidu kao i u ljekarnu

mandy
08.07.2009., 10:50
ovo kaj je ona radila - 290 kuna. imaš na sajtu cjenik (http://www.kozmeticki-salon-kala.com/cijenik.html).:top:

hvala :)
opis mi je super, mislila sam da više košta..:)
morat ću isprobat :)

GothicRomance
09.07.2009., 16:58
da li netko zna za neki dobar kozmeticki salon na otoku krku? :moli:

helly
10.07.2009., 11:00
ovakva je situacija:
sljedeću subotu idem na svadbu,što znači puder na licu oko 16 sati.. :flop:
i sad neznam hoće li mi što pomoći ako otiđem kod kozmetičarke u pon na čišćenje? jer kad imam puder na licu više od 8 sati,izbiju mi prištići,a kamoli ovih 16 sati..
i hoće li mi se povući one crvene flekice od istiskivanja do subote?

malo glupa pitanja,ali nisam sigurna što da napravim,a stvarno ne želim imati poslje horor na licu..

Merlina
10.07.2009., 20:13
Svakako bi ti lice trebalo izgledabi bolje nakon kozmetičkog tretmana. Hoće li ti ostati i kakve posljedice nakon kozmetičkog ovisi o nježnoj :D ruci kozmetičarke. Nadam se da je tvoja dovoljno iskusna i lagane ruke.

ina25
12.07.2009., 10:18
Može savjet odnosno informacija za N.Zagreb dobar kozmetički salon(pogotovo anticelulitne masaže) kajzerica,sopot,siget trnsko,savski gaj........može i privatno poruka i broj moba,zahvaljujem!!

mina_zgb
12.07.2009., 21:16
mene zanima egipatska i brazilska,
pa ako je tko bio može iskustva?

EJ...IMAM TI JA ISKUSTVA S TIM....JA RADIM TAMO 3 GOD U JEDNOM SALONU TJ IDEM NA PRAKSU.... I TAMO SE DEPILIRIMAM....UGLAKO NIKAD NISI IŠLA NA DEPILACIJE PRVO TI PREPORUČAM DA POČUPAŠ BIKINI S VOSKOM AONDA POSLIJE S EGIPATSKOM....JA SE VEĆ DEPILIRAM 3 GOD...DVIJE GOD S VOSSKOM I OKO GOD DANA S EGIPATSKOM...ISTINA JE DA KAŽU DA BOLI AL IZDRŽIŠ NIJE NEIZDRŽLJIVA BOL....AKO HOČEŠ JAVI PA TI DAM BR SALONA DA SE NARUČIŠ.....

202d
15.07.2009., 11:52
eej podrav cure.. zanima me jel jos uvijek raadi onaj kozmeticki salon melanie kod harmice gore? bila sam gore jednm prosle godine i prezadovoljna sam bila pa bi sada opet isla,a vidim da vise nemaju web stranicu..pa ako netko zna...

lara12
15.07.2009., 19:43
cure molim vas ako je netko od vas probao...procitala sam clanak u novinama i otisla na stranicu od arimed-beauty. imaju neku masazu za modeliranje tijela...please ako je tko probao koliko to kosta i jel stvarno tako dobro kao sto pise....pls netko..... tu je i link http://www.arimed-beauty.com/ponuda.php

helly
17.07.2009., 11:43
molim vas za jedan hitan savjet!!

situacija je sljedeća:
bila sam u srijedu kod kozmeticarke,i sad imam užas na licu,a sutra idem na svadbu.. :(

bilo bi sve ok da meni u zadnja 2 dana jako izbijaju prištići upaljeni,što nebi trebalo.. jučer 3,danas 6 i to su mahom oni koje mi nije istisnula kak treba,pa se još upalili..
sad mi je najveći problem što ću sutra biti sva točkasta i crvena,pa neznam što da radim! probušila sam ih iglom i istisnula,nije ih hvala bogu trebalo mrcvariti,tak da bi se to povuklo da imam još 2,3 dana do svadbe,ali ovak.. :flop:

i sad sam mislila da si naizmjence stavljam hladne i tople obloge na lice,i napravim masku i piling s medom i propolisom. jel to ok?
što bi mi vi preporučile?

pliiiiiiz help :)

frupy
17.07.2009., 13:57
Ja ne bi radila piling na tvom mjestu. :nono: To ce ti jos vise iziritirati kozu.
A jesi sad sve pristice istisnula ili i dalje nastaju novi? Mozda da si stavis obloge od kamilice, ali pazi da ne isusis previse kozu.. A kad vidis da su se upale smirile, stavi navecer neku umirujucu hidratantnu masku. Ne znam sto imas doma od svih tih preparata..
Meni su se ovakve situacije uvijek dogadjale nakon kozmetickih tretmana.:(

Ipanema
17.07.2009., 14:04
Sad sam se citajuci ovo sjetila da sam nakon zadnjeg posjeta kozmeticarki kad sam isla samo na ciscenje (koje je bilo ekstra bolno) imala celo koje je sljedeca dva tjedna izgledalo kao da sam bila na bojistu :flop:

To je bilo u Bellissimi u Dugavama.
Od tada izbjegavam.

helly
17.07.2009., 16:47
Ja ne bi radila piling na tvom mjestu. :nono: To ce ti jos vise iziritirati kozu.
A jesi sad sve pristice istisnula ili i dalje nastaju novi? Mozda da si stavis obloge od kamilice, ali pazi da ne isusis previse kozu.. A kad vidis da su se upale smirile, stavi navecer neku umirujucu hidratantnu masku. Ne znam sto imas doma od svih tih preparata..

dobro,necu piling! :)

nisam sve,ima jos tri na celjusti koje nemogu,a ne zelim ih previse iziritirati.
budem to s kamilicom,nadam se da ce se smiriti,drzite mi fige!!

sama sam si na neki nacin kriva,prosli put sam isla kod druge kozmeticarke i nista mi nije izbilo slijedećih mjesec dana,i smirilo mi se crvenilo nakon jednog dana, ali sam sad bila skrta dati 100kn vise da opet idem kod nje.. :mad:

Merlina
17.07.2009., 22:23
a lijepo sam ti gore napisal da paziš kud ideš :ne zna: Iskreno, baš mi je žao.

kokakoka
19.07.2009., 10:12
helly, stvarno bed :( ne bi trebalo ići na čišćenja lica par dana uoči važnih događaja na kojima je potrebna naša nazočnost u punoj ljepoti (koliko je to moguće :zubo:). nadam se da ti se situacija nekako ipak sredila.

mimi5
21.07.2009., 13:13
Koji ste bi mi kozmetički salon u Splitu preporučili za depilaciju voskom iznad usne? Ja sam mislila otići u Carpe Diem, dođe samo 15kn, al ne znam kakva je kozmetičarka koja tu radi pa je li iko bia, kakva su iskustva?

GOKICA
24.07.2009., 10:24
Ja sam također prezadovoljna vakuumom. Išla sam na SPM kod moje kozmetičarke u Dubravi, i svaka noga mi je cca 6 cm manja, struk 5, a ne pretjerujem ako kažem da mogu obući čak i suknje koje nisam mogla obući godinama. Dapače, uopće ih nisam godinama nosila jer sam trbuh i bokove prekrivala tunikama.

Listovi koji su mi uvijek bili natečeni, sada su tanki i gipki. Poboljšava se rad limfe, cirkulacije, celulita gotovo da i nema, koža glatka. Istina, prvi tretman nije ugodan, no može se sa malo manjim vakuumom odraditi pa manje i boli iako je rezultat bolji ako se koristi veći vakuum.

slazem se sa djevojkama koje su išle u kozmeticki salon j ..trenutno idem na SPM i jako sam zadovoljna tretman malo boli i puna sam plavih masnica ali je super vide se rezultati. što se tiće drugih usluga neznam ali idem drugi tjedan na pedikuru i depilaciju pa ću vidjeti. što se tiće djevojke tj. vlasnice super stvarno se vidi da joj je stalo do svakog klijenta super je .Kad sam došla prvi put bila sam malo skeptična zbog njezine mladosti što se pokazalo totalno krivim. preporučam ovj salon svakome.

neke novosti
04.08.2009., 10:45
Nakon dosta godina postojanja na postojećoj adresi, Lončareva 1, i Centar Cedrus i trgovina Tigrus se sele na novu adresu, Ilica 11 u veži, odnosno sam centar grada na minutu hoda od Trga bana Jelačića.

leeroy
10.08.2009., 13:03
Molim vas ako mi možete odgovoriti da li je netko bio na egipatskoj depilaciji u kozmetičkom salonu Moss u Ilici i kakva su vam iskustva.

Hvala

kaya26
11.08.2009., 10:40
Merlina, trazim dobru kozmeticarku a prema onome sto sam citala na forumu ti to i jesi.
Mozes li mi molim te poslati adresu tvog salona i broj telefona na privatnu poruku?

Hvala

Merlina
11.08.2009., 10:53
Šaljem :)

Lauren
11.08.2009., 14:10

Moze i meni :)?

MalaPlavaLajava
12.08.2009., 12:20
Meni se čini da je ovaj forum postao više mjesto za reklamiranje, nego razmjenu mišljenja, ali ok.

Mene zanimaju osobna iskustva i da li imate preporučiti neki salon na Trešnjevci, oko Ozaljske?

ka1983
17.08.2009., 17:06

A može i meni???? :mig:

novabbb
18.08.2009., 19:18
Meni se čini da je ovaj forum postao više mjesto za reklamiranje, nego razmjenu mišljenja, ali ok.

Mene zanimaju osobna iskustva i da li imate preporučiti neki salon na Trešnjevci, oko Ozaljske?

Ja sam na preporuku s foruma bila u salonu Madame i prilično sam zadovoljna.

Merlina, molim te i meni pošalji na PM kontakt.

MalaPlavaLajava
21.08.2009., 16:04
Jel moze i meni netko poslati broj od Madame? :-) Zvuči ko javna kuća :D

MalaPlavaLajava
21.08.2009., 16:09
Našla sam broj na netu, adresa je Ozaljska 27.

Malo su mi nadrkani preko telefona, a i skupi - depilacija ruku 80 kuna. I još mi se javlja klinka, otresita kao da ima tri fakulteta :-) A ne, ne...:-)

Yehane
21.08.2009., 18:25
Molim vas ako mi možete odgovoriti da li je netko bio na egipatskoj depilaciji u kozmetičkom salonu Moss u Ilici i kakva su vam iskustva.

Hvala

leeroy, ako ti nije kasno - za moss ne znam, ali idem u La Verne, Iblerov trg i prezadovoljna sam.

Jumangi
23.08.2009., 20:37
Bila na Carita hidratacijskom tretmanu lica u salonu Kala...prezadovoljna sam...curke su odlične...atmosfera i više nego ugodna...a sad imaju i neke lude akcije za ovaj tretman na kojem sam bila...:s:s:s

Mirella
04.09.2009., 07:57
Bila na Carita hidratacijskom tretmanu lica u salonu Kala...prezadovoljna sam...curke su odlične...atmosfera i više nego ugodna...a sad imaju i neke lude akcije za ovaj tretman na kojem sam bila...:s:s:s

Jel´ da su divne cure ? :cerek:

Ja sam sinoć bila u Kali na svom redovitom tretmanu dubinskoj hidratizaciji lica Carita i baš sam bila ugodno iznenađena jer im je cijena tog tretmana sada 30% niža, tj. 350 kn do kraja rujna. :top:

GothicRomance
08.09.2009., 14:18
Ima li netko iskustva sa salonom Lora u Bednjanskoj? Narucila bih se na brazilsku tamo, a ne znam kako rade.

Ticia
08.09.2009., 19:37
Jel mi može netko objasniti gdje je točno salon Kala? Znam koja je adresa, ali nisam iz Zg pa ako mi može netko objasniti gdje je to točno na Radničkoj? Hvala:mig:

GothicRomance
12.09.2009., 10:31
Ima li netko iskustva sa salonom Lora u Bednjanskoj? Narucila bih se na brazilsku tamo, a ne znam kako rade.

itko? :(
znate li bar da li primaju amex? na stranicama im nist ne pise.

putnica kroz vrijeme
12.09.2009., 20:28
I mene jako zanima kozmeticki salon Kala jer sam ostala bez svoje dugogodisnje kozmeticarke. Sto sve ukljucuje tretman carita dubinska hidratacija?

*najTanja*
13.09.2009., 08:20
eej podrav cure.. zanima me jel jos uvijek raadi onaj kozmeticki salon melanie kod harmice gore? bila sam gore jednm prosle godine i prezadovoljna sam bila pa bi sada opet isla,a vidim da vise nemaju web stranicu..pa ako netko zna...

Radi salon još uvijek; drži ga moja frendica pa ako te zanima, pošaljem br na PP

šećerna vata
13.09.2009., 20:45
Radi salon još uvijek; drži ga moja frendica pa ako te zanima, pošaljem br na PP

ej možeš i meni poslati broj od salona Melanie? ja sam već bila par puta prije tamo, al sam zagubila broj, dugo nisam bila..

Mirella
13.09.2009., 21:14
Jel mi može netko objasniti gdje je točno salon Kala? Znam koja je adresa, ali nisam iz Zg pa ako mi može netko objasniti gdje je to točno na Radničkoj? Hvala:mig:

Pa to je kad ideš Vukovarskom ulicom u smjeru istoka, prema Heinzelovoj, točno prije tog raskrižja s lijeve strane je ona Eurohercova zgrada na kojoj su radovi, pa je pokraj te zgrade kopleks novih zgrada. Na prednjoj zgradi koja gleda na Vukovarsku je Imex banka, a iza nje je cijeli kvart od tih zgrada novih, uđeš iza parkirne rampe i odmah u prvoj zgradi je Kala, 1. kat, dolej u prizemlju je restoran i Galko predstavništvo. Dolje pozvoniš na zvoncu isto piše Kala.

I mene jako zanima kozmeticki salon Kala jer sam ostala bez svoje dugogodisnje kozmeticarke. Sto sve ukljucuje tretman carita dubinska hidratacija?

Pa to je za one koji nemaju prevelikih problema s tenom, ono u smislu čišćenja mitesera, nego je to jedna dodatna dubinska njega za normalnu i suhu kožu. Očisti ti kožu od šminke, spilingira i onda posebnim aparatom i sredstvima Carita točno određenim redoslijedom tretira lice. Tretman je ugodan, niš ne boli,a koža je poslije ko bebina. :cerek: Ima i malo jači takav tretman za lifting, ali je on nešto skuplji.

VestaHR
01.10.2009., 14:23
preporucam dva salona:
1. Estetica Vival, Rijeka, Turnic (iza zdravstvenog centra, neznam tocnu adress)
kompletna depilacija tijela (ukljucujuci brazilku) ispod 500 kn, kvalitetno i profesionalno
Isto, make-up vrlo kvalitetno.

2. Iva, Kostrena, Sportska dvorana, cijena za kompletnu depilaciju tijela (bez brazilke) 300 kn
kvalitetno i profesionalno.
Ovdje radjena i pedikura - ok

Moze li netko preporuciti dobru vizažisticu koja nije skupa i da radi u nekom salonu do kojeg se lako moze doci autom i da ima mogucnost parkiranja kod salona (moze periferija Rijeke).

U Viskovu je bio jedan koszm. salon / parfumerija ali se izgleda zatvorio.
tamo me je lijepo naminkala demonstartorica sa kozmetikom Art Decco, neznam da li cura radi za Arte Decco ili je radila za tu parfumeriju, sigurno je iz Rijeke, da li netko zna gdje sada radi?

hvala

set96
02.10.2009., 11:31
Molim preporuku za kozmetički salon ili beauty centar u Karlovcu. Tražim salon gdje su kvalitetne usluge i klijenti zadovoljni.

Hvala unaprijed

Klara22
02.10.2009., 21:13
Molila bih preporuku za kozmeticarku za ciscenje lica, moze i privatno i salon?

teicay
06.10.2009., 23:41
Trebala bih preporuku za dobar kozmetički salon u Osijeku
(čišćenje lica je posrijedi, a to je vrlo delikatan zahvat na licu, koji, u rukama nestručne kozmetičarke, može imati katastrofalne posljedice).
Unaprijed zahvalna :D

p.s. Zna li itko gdje se u Os-u može napraviti depilacija obrva i nausnice voskom/šećernom pastom? Jer za tijelo svi nude takve usluge, a za lice još nisam uspjela pronaći ni jedan kozmetički u Os-u koji bi to radio (dok u drugim gradovima pouzdano znam da ima). :confused:

set96
07.10.2009., 09:30
Trebala bih preporuku za dobar kozmetički salon u Osijeku
(čišćenje lica je posrijedi, a to je vrlo delikatan zahvat na licu, koji, u rukama nestručne kozmetičarke, može imati katastrofalne posljedice).
Unaprijed zahvalna :D

p.s. Zna li itko gdje se u Os-u može napraviti depilacija obrva i nausnice voskom/šećernom pastom? Jer za tijelo svi nude takve usluge, a za lice još nisam uspjela pronaći ni jedan kozmetički u Os-u koji bi to radio (dok u drugim gradovima pouzdano znam da ima). :confused:

Javi se u Style, www.style.hr . Tretmani lica rade se po tipu kože s vrhunskom kozmetikom, a jedinstven je i po SPL-u tj. fotoepilaciji (trajno uklanjanje dlaka). Možeš mi se javiti i u "privatne poruke " za kontakt telefon Style-a

teicay
07.10.2009., 23:09
Javi se u Style, www.style.hr . Tretmani lica rade se po tipu kože s vrhunskom kozmetikom, a jedinstven je i po SPL-u tj. fotoepilaciji (trajno uklanjanje dlaka). Možeš mi se javiti i u "privatne poruke " za kontakt telefon Style-a

Hvala, Set, pokušat ću (vidim kontakt tel. na njihovoj stranici). :mig:

ines83
12.10.2009., 17:48
Cure, vi koje idete u Kalu na tretmane lica, da li je koja od vas bila kod Irene? Naime, naručila sam se u subotu, a Kristina ne radi taj dan(odnosno možda dođe ako će biti puno posla), pa mi je rekla da bi me Irena radila, a mene strah kako ona radi? S Kristinom sam bila jaako zadovoljna!!Ajde please javite ako je koja bila kod Irene i kako ste zadovoljne!!

any5
13.10.2009., 07:16
Jel ima itko iskustva sa salonom - Miris,dodir i osmijeh u Krapini?

Mopsly
13.10.2009., 07:41
Cure, vi koje idete u Kalu na tretmane lica, da li je koja od vas bila kod Irene? Naime, naručila sam se u subotu, a Kristina ne radi taj dan(odnosno možda dođe ako će biti puno posla), pa mi je rekla da bi me Irena radila, a mene strah kako ona radi? S Kristinom sam bila jaako zadovoljna!!Ajde please javite ako je koja bila kod Irene i kako ste zadovoljne!!
Ja sam bila kod Irene i meni je ok bila - lijepo mi je lice očistila, uredna je i draga ali ne mogu ti je usporediti sa Kristinom jer kod nje nisam bila :mig:

Mirella
13.10.2009., 08:18

Ja sam u petak bila kod Irene na hidrataciji lica Caritom i super je to odradila, baš je fina, pedantna, nježna. Po meni cura jako dobro radi i dala si je truda, ne bi ju Kristina nikad izabrala da radi s njom da nije takva. Mislim da se bez straha možeš prepustiti i u Irenine ruke. :)

ines83
13.10.2009., 20:02
Jooj Mopsly i Mirella-hvala vam puuuuno, ljubim vas:cerek:!!!!Baš ste me razveselile i sad mi je puno lakše, mogu se opustit onda!!

Mirella
13.10.2009., 20:13
Jooj Mopsly i Mirella-hvala vam puuuuno, ljubim vas:cerek:!!!!Baš ste me razveselile i sad mi je puno lakše, mogu se opustit onda!!

Ines ja idem kod Kristine već dugo godina još dok je radila u raznim kozmetičkim salonima po ZG. I baš sam ju to bila pitala za curu koja radi kod nje i rekla mi je da su one prije zajedno radile u Martimexu i da ju je odabrala sebi za salon kad zna da Irena dobro radi svoj posao. A ja Kiki vjerujem sve po pitanju kozmetike. :D

ines83
13.10.2009., 21:51
Ines ja idem kod Kristine već dugo godina još dok je radila u raznim kozmetičkim salonima po ZG. I baš sam ju to bila pitala za curu koja radi kod nje i rekla mi je da su one prije zajedno radile u Martimexu i da ju je odabrala sebi za salon kad zna da Irena dobro radi svoj posao. A ja Kiki vjerujem sve po pitanju kozmetike. :D
Super, drago mi je da sam u dobrim rukama, al inače ne volim mijenjat kozmetičarke, kad sam s nekom zadovoljna, volim kad ona već zna koji imam tip kože, kako mi koža na šta reagira i kako ju tretirati, al nema veze, vjerujem da će i Irena super odradit tretman na mom ličeku!!! Joj, jedva čekam tretman, nakon njega sam ko preporođena, baš onako opusti i dušu i tijelo!!!!:cerek: Mirella, hvala ti još jednom!

Mirella
13.10.2009., 21:55
Nema na čemu, dobro opuštanje želim. :cerek:

TheEmpress
13.10.2009., 22:25
Može kakva preporuka za dobar kozmetički salon u samoboru? Treba mi korekcija obrvi, a neću da mi se desi isto kaj mi se zadnji put desilo, iskasapila me žena totalno. -.-

vana25
15.10.2009., 09:21
Zna li netko za uistinu dobar kozmetički salon blizu Kvatrića? Hvala unaprijed.

pure evil
15.10.2009., 18:00
Ja preporučujem kozmetički salon ( to je i frizerski i kozmetički i ugradnja noktiju) KAOS u Zaprešiću,nek vas ovo ime ne zavara,rade mlade curke koje su super komunikativne i super rade!
čišćenje lica 200kn, šišanje 40, ugradnja noktiju prvi put oko 300 a njega kasnije 150kn ;)

pure evil
15.10.2009., 18:02
Ja preporučujem kozmetički salon ( to je i frizerski i kozmetički i ugradnja noktiju) KAOS u Zaprešiću,nek vas ovo ime ne zavara,rade mlade curke koje su super komunikativne i super rade!
čišćenje lica 200kn, šišanje 40, ugradnja noktiju prvi put oko 300 a njega kasnije 150kn ;)

ines83
15.10.2009., 19:56

Kala ti je na Radničkoj(to ti je blizu)- tople preporuke! Puno cura također hvali taj salon!!!!Ja baš idem u subotu!!
http://kozmeticki-salon-kala.com/o_nama.html

ines83
18.10.2009., 23:53
Evo, da još jednom iznesem svoje oduševljenje tretmanom u Kali, kod Kristine(ipak me ona radila, a ne Irena), već sam ju hvalila, al moram opet, jer žena je stvarno majstor, a tek kako masira, najdraži dio tretmana mi je ručna limfna drenaža i masaža lica, vrata i dekoltea, s finim uljima, kremicama, koji tako fino miriše da bi ih pojela! Nije mi puno tiskala, a i ono šta je, ništa mi se nije upalilo, već nakon par sati koža mi je izgledala kao da nisam bila na tretmanu, pod tim mislim da mi se svo crvenilo od tiskanja povuklo, a lice mi je fino mekano, očišćeno od one crne gamadi po nosu i oko nosa, ličeko mi se sjaji od svježine i čistoće!!! Mislim da ću se prebacit na J. Piaubert kozmetiku, jer mi sve tako fino paše, kupila bi kremicu za lice i za područje oko očiju, za sada, malo mi je too much dati i za ostale preparate iz linije!! Čine mi se bolje od M. Galland koje sada testiram, i puno bolje mirišu, jedino što skuplje( to ne paše!!)!!

vana25
19.10.2009., 08:23
Hvala na iscrpnom odgovoru, ali mislila sam ako ima nešto bliže. Osim toga zanimaju me i cijene. Ovo tvoje mi više liči na reklamiranje salona.

šećerna vata
19.10.2009., 11:35

Beauty balance
http://www.beautybalance.hr/

Lanaderm
http://www.lanaderm.hr/

Studio HB
http://www.google.hr/url?sa=t&source=web&ct=res&cd=1&ved=0CAcQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.studiohb.hr%2F&rct=j&q=studio+hb&ei=BUDcSqvCA9mN_Abro-nTDA&usg=AFQjCNHSz7Kaij2A8WAhQqY9XZOgOmtUJw

:top:

vana25
19.10.2009., 13:42
Hvala šećerna vata! To je upravo to što me zanima.

studentica5389
20.10.2009., 14:42
Drage forumašice molila bih vas da mi preporučite neki dobar i provjeren a opet jeftin kozmetički salon u Zagrebu po mogućnosti u okolici Cvjetnog naselja. Ono što ja točno trebam je depilacija. Nisam iz Zagreba, došla sam ovdje studirat pa nemam pojma kud da se uputim. Hvala unaprijed! :mig:

Mirella
20.10.2009., 19:22
Hvala na iscrpnom odgovoru, ali mislila sam ako ima nešto bliže. Osim toga zanimaju me i cijene. Ovo tvoje mi više liči na reklamiranje salona.

Netko tko ima više od 300 postova na ovom podforumu sasvim sigurno ne reklamira, nego je samo htjela pomoći ljudima koji traže dobar kozmetički salon i kozmetičarku.
Ja to stvarno ne shvaćam, kad se danima ne uputi odgovor na nečije pitanje onda su forumašice s kozmetike bezobrazne, a kad im preporučiš nešto što je stvarno dobro, onda je to reklama ? :ne zna: Nekima, nikad dobro i nikad udovoljiti. Najlakše bi bilo reći da okreneš telefonski imenik i nađeš si kozmetički salon blizu željene lokacije. A onda kad ti netko oduševljeno odgovori i da svaku preporuku, zauzvrat dobije bezobrazno "hvala.":rolleyes:
Ovdje reklamiraju salone uglavnom ljudi s par postova na forumu i to najčešće vlastiti salon.

ines83
21.10.2009., 19:24
Netko tko ima više od 300 postova na ovom podforumu sasvim sigurno ne reklamira, nego je samo htjela pomoći ljudima koji traže dobar kozmetički salon i kozmetičarku.
Ja to stvarno ne shvaćam, kad se danima ne uputi odgovor na nečije pitanje onda su forumašice s kozmetike bezobrazne, a kad im preporučiš nešto što je stvarno dobro, onda je to reklama ? :ne zna: Nekima, nikad dobro i nikad udovoljiti. Najlakše bi bilo reći da okreneš telefonski imenik i nađeš si kozmetički salon blizu željene lokacije. A onda kad ti netko oduševljeno odgovori i da svaku preporuku, zauzvrat dobije bezobrazno "hvala.":rolleyes:
Ovdje reklamiraju salone uglavnom ljudi s par postova na forumu i to najčešće vlastiti salon.

Mirella, preduhitrila si me, ali odgovorila si upravo onako kako bi i ja.
Iskreno, žao mi je uopće što sam odgovorila na ovaj post, ali nema veze, stvarno ne razumijem, hoću pomoć, iznesem svoje zadovoljstvo salonom, tretmanom i kozmetičarkom, što je ja mislim jedan od presudnih faktora da nekome pomogneš u odabiru, kad ono dobijem pljusku u lice!!
Nisam sad sigurna, al mislim da sam dotičnoj osobi stavila i link za stranicu kozmet. salona, a očito joj je bio problem otvorit stranicu i lijepo pogledat cijenik. A ako je dotična samo tražila kozmetičke salone u blizini Kvatrića, bez problema može uguglat Kozmetički saloni i željeni kvart, ali čini mi se da je tražila DOBAR kozmetički salon, što podrazumijeva preporuku i valjda koju rečenicu zašto sam baš zadovoljna tim salonom, al ok.
Malo sam se raspisala, al razljutila me ta bezobraznost nekih ljudi!!! Al nadam se da sam ipak nekima pomogla svojom preporukom. Inače, ja sam upravo na preporuku nekoliko forumašica dospjela do ovog salona i neizmjerno sam im zahvalna na tome!!!!
Mirella:cerek:

šećerna vata
21.10.2009., 20:16
Ja ne kužim, jel se tu ljutite jer curi ne odgovara baš taj salon koji si ti ines stavila, ili zbog načina na koji je odgovorila? Ako je zbog ovog prvog, pa ne mora njoj odgovarati to što si joj ti predložila, šta sad, i ja sam stavila one za koje znam a da su dosta blizu kvatrića, pa sad ako joj ne odgovara nikom ništa, netko će predložiti nešto treće, ili će sama doći do nekog koji joj paše..:mig:

Nemojte se uvrijedit, ali samo kažem da mi nije jasno čemu tolika rasprava oko toga..:ne zna:

Mirella
21.10.2009., 20:32
Ines :top:

Šećerna vata, rasprava je zbog toga što je Ines bezveze optužena da nekoga reklamira i to nakon što je pristojno preporučila salon kao odgovor na pitanje iste osobe. To ti se po naški kaže: "pomoz` sirotu na svoju sramotu".
Ja ne znam da li si ti bila u salonima koje si preporučila, no ako si ih samo uguglala i stavila linkove zato jer su blizu lokacije koju je dotična željela, to je kao da nisi ništa naparvila. Jer svatko je mogao tako napraviti il uzeti telefonski imenik u ruke.
Kad tu netko pita za salon i traži odgovor onda se podrazumijeva da si u tom salonu bio i da ga možeš preporučiti ili ne možeš. Pretpostavimo da si bila u tim salonima. A možda ih samo reklamiraš ? :D šalim se naravno. :mig:

pure evil
21.10.2009., 20:33

mirella,slažem se,no sikiriki,ti znaš da nisi niš loše mislila :mig:

pure evil
21.10.2009., 20:34
i ti ines također ;)

ines83
21.10.2009., 21:47
Ma joj, ne da mi se uopće više trošit riječi na nečiji bezobrazluk i nezahvalnost! Ja sam samo htjela pomoći, al nekome zasigurno i hoću!!! Da je dotična čitala par stranica prije, mogla je vidjet da nemam zašto reklamirat taj salon, jer sam ga i sama tu otkrila, al neki su očito prelijeni za to!Šta ćeš, ima nas svakakvih!!! Nećemo više u off!!:D

pure evil
21.10.2009., 22:13
svaka pohvala -je dobra reklama :D
a svaka kritika- je loša reklama :D

uostalom,kak da nešto saznaš ako od nekog ne čuješ i ako se ne reklamira? ja baš i nisam vidovnjak... :D

da,dosta off,vama je savjest na mjestu ;)

šećerna vata
22.10.2009., 20:07
Ines :top:

Šećerna vata, rasprava je zbog toga što je Ines bezveze optužena da nekoga reklamira i to nakon što je pristojno preporučila salon kao odgovor na pitanje iste osobe. To ti se po naški kaže: "pomoz` sirotu na svoju sramotu".
Ja ne znam da li si ti bila u salonima koje si preporučila, no ako si ih samo uguglala i stavila linkove zato jer su blizu lokacije koju je dotična željela, to je kao da nisi ništa naparvila. Jer svatko je mogao tako napraviti il uzeti telefonski imenik u ruke.
Kad tu netko pita za salon i traži odgovor onda se podrazumijeva da si u tom salonu bio i da ga možeš preporučiti ili ne možeš. Pretpostavimo da si bila u tim salonima. A možda ih samo reklamiraš ? :D šalim se naravno. :mig:

Bila sam u ovom prvom i zadnjem koje sam stavila link, i jako sam zadovoljna, ali ono što je meni dobro ne mora biti nekome drugom.. ja sam samo predložila jedne od MENI boljih salona..:mig:

mu mu
23.10.2009., 07:37
Cure bok, može li mi netko preporučiti salon di se rade tretmani voćnim kiselinama, na Trešnjevci ili Jarunu?
Tnx;)

Hana020
23.10.2009., 16:34
Može mi netko preporučiti dobar kozmetički salon - Malešnica, Špansko, Stenjevec.. thnx

pítā
23.10.2009., 16:59
Zna li tko dobar salon na području Gajnica, Vrapča, Španskog, Zaprešića...? Zanima me za čišćenje lica ali da stvarno dobro rade a ne da poslije tjedan dana ne možeš izaći iz kuće.

pure evil
23.10.2009., 22:58

evo ja sam ovo napisala nedavno,bila sam tamo 2.10 ( piše mi u rokovniku :rofl: ) i meni je stvarno ockej bilo,s time da sam ja imala turbo loše lice...2-3 dana mi je trebalo da se skroz s lica makne crvenilo,ja sam imala jaaakooo puno mitesera na bradi.. sad me zanima kad drugi put odem kolko će trebat da lice bude oke..
ugl ja jako zadovoljna..
ako trebaš broj,šaljem na pp ;)

cvingi
25.10.2009., 21:07
zanima me tko u slavonskom brodu radi dobru depilaciju obrva i koja je cijena.
Još bolje ak čupa da mi ne oderu sve dlake iznad oka .

ghanima
29.10.2009., 08:02
Bila sam nedavno, prema preporuci tu s foruma, na depilaciju u kozmeticki salon Kala. Moram priznat da sam bila stvarno oduševljena, cisto, uredno, ugodan ambijent, kozmetičarka ljubazna, nenametljiva, njezna i cini mi se, jako strucna. To mi je bila jedna od bezbolnijih depliacija u zivotu. Na kraju sam je pitala savjet za lice i koje bi mi tretmane preporucila, pa mi je savjetovala Jeanne Piaubert hidrataciju lica na koje se definitivno mislim narucit. Uglavnom, svaka pohvala :top::top:, javim dojmove nakon tretmana lica

Blond_Fairy
29.10.2009., 22:43
Ovako, zanimaju me iskustva s kozmetičkim salonima Fleurimon (u Vlaškoj) i NeoDerm (u Adžijinoj, Trešnjevka).

Zanima me ide li tko tamo i kako je zadovoljan, kakvi su tretmani, s kojim preparatima itd.

Već sam na PP pitala forumašicu koja ih je dosta dugo bila pohvalila, pa mi je dala par korisnih savjeta, ali sad bih molila ako je netko još išao tamo u zadnje vrijeme da napiše koju riječ.

Vi koji idete u Kalu - kako se do tamo dođe? Je li tamo mir, nije onako da se kozmetičarke dok vam rade usput javljaju na telefon itd?

A ovo za NeoDerm i Fleurimon, molim vas ako idete napišite nešto, jer me za njih baš zanima.

ines83
29.10.2009., 23:35
Bila sam nedavno, prema preporuci tu s foruma, na depilaciju u kozmeticki salon Kala. Moram priznat da sam bila stvarno oduševljena, cisto, uredno, ugodan ambijent, kozmetičarka ljubazna, nenametljiva, njezna i cini mi se, jako strucna. To mi je bila jedna od bezbolnijih depliacija u zivotu. Na kraju sam je pitala savjet za lice i koje bi mi tretmane preporucila, pa mi je savjetovala Jeanne Piaubert hidrataciju lica na koje se definitivno mislim narucit. Uglavnom, svaka pohvala :top::top:, javim dojmove nakon tretmana lica

Ja idem u taj salon na intenzivnu hidrataciju lica s JP-om i prezadovoljna sam!Baš javi kako ti je bilo na tretmanu kad se odlučiš ići.Ja sam bila preporođena nakon tretmana!!

Mopsly
30.10.2009., 07:30
Vi koji idete u Kalu - kako se do tamo dođe? Je li tamo mir, nije onako da se kozmetičarke dok vam rade usput javljaju na telefon itd?

Tramvajem ili autom - stanica od križanja Držićeve i Vukovarske s desne strane a ako ideš a autom ima ogroman parking gdje ćeš sigurno naći mjesto :mig:
Mir je i tišina (meni je uključila onu vodenu fontanicu da radi) i pošto imaju cure koje rade kao ispomoć nitko se ne javlja na telefon ni ništa slično :mig:

Blond_Fairy
30.10.2009., 11:16
Tramvajem ili autom - stanica od križanja Držićeve i Vukovarske s desne strane a ako ideš a autom ima ogroman parking gdje ćeš sigurno naći mjesto :mig:
Mir je i tišina (meni je uključila onu vodenu fontanicu da radi) i pošto imaju cure koje rade kao ispomoć nitko se ne javlja na telefon ni ništa slično :mig:

Hvala ti, Mopsly. Pa, u svakom slučaju, vidim da mnogi dosta hvalite taj salon, bit će da je zaista dobar.

Žemska
30.10.2009., 11:36
Već godinama muku mučim s prištićima:( i probala sam svašta, razvikane dermatologe, preparate, kozmetičare...
Zadnje dvije godine idem kod Bibiane al' to nije to, nikad mi do kraja ne očiste lice, a da ne pričam o javljanju na telefon dok me čisti:rolleyes:

Pročitala sam cijeli topik i vidim da jako hvalite Kalu, a jedna poznanica mi je preporučila i nahvalila La Verne jer ona ide tamo, sad me zanima di je bolje:D, vjerojatno neću pogriješit ni sa jednim al' ipak moram pitat za preporuku:mig:

bummby
30.10.2009., 12:22
ja sam prezadovoljna čišćenjem lica u Kali. Kristina je to savršeno napravila. sam tretman me bolio puno manje nego igdje drugdje, a nakon tretmana sam bila minimalno crvena, a sljedeći dan lice mi je bilo bez ijede kraste i crvenila :top:

Žemska
30.10.2009., 13:08
sam tretman me bolio puno manje nego igdje drugdje, a nakon tretmana sam bila minimalno crvena, a sljedeći dan lice mi je bilo bez ijede kraste i crvenila :top:

:s:s
Definitvo onda Kala, gledam sad njihove tretmane, jel vi to same odabere ili kažete njoj šta vas muči pa se dogovorite za tretman?

ines83
30.10.2009., 17:55
ja sam prezadovoljna čišćenjem lica u Kali. Kristina je to savršeno napravila. sam tretman me bolio puno manje nego igdje drugdje, a nakon tretmana sam bila minimalno crvena, a sljedeći dan lice mi je bilo bez ijede kraste i crvenila :top:

Jel da, tako je isto i meni!Drugi dan ko da ništa nije bilo, lice blista od čistoće!!

Žemska, najbolje ti je kad dođeš tamo da ti kozmetičarka pogleda lice i sama preporuči šta bi ti bilo najbolje! Cure ti neće sigurno preporučit nešto samo što je skuplje, da ne misliš, nego ti stvarno prema tipu i stanju kože odrede koji bi ti tretman i koja kozmetička kuća najbolje odgovarali(Carita, Jeanne Piaubert, Matis, Murad), a naravno ti možeš i sama reći šta želiš.

Anton
03.11.2009., 11:59
Ima li netko iz Osijeka, ili ako netko zna, neki kozmetički salon/studio u Osijeku, koji kvalitetno šminka ( poželjno iz iskustva da mi kažete, jer manje više nije ih problem naći preko imenika )?
Može odgovor i ovdje ili na PP.
Hvala unaprijed.

Blond_Fairy
03.11.2009., 21:18
Već godin a jedna poznanica mi je preporučila i nahvalila La Verne jer ona ide tamo, sad me zanima di je bolje:D

Mene isto, uz ona dva salona za koja sam već pitala (Fleurimon i NeoDerm), zanima za La Verne, ako netko ide neka napiše koju riječ.

AmarieZgb
06.11.2009., 15:36
cure drage, trazila sam dugo salon da odem na ciscenje lica gdje ce mi s iglicom izbosti da se temeljito iscisti (nesto podivljalo lice u zadnja 2-3 mjeseca)... ako se to ne uradi dobro, moze te osakatiti na duze vrijeme ...i citajuci forum po raznim temama, na sve moguce hvale salona Kala iz Radnicke otisla sam tamo prije 3 tjedna .. djevojka je napravila odlican posao i za sat vremena bas idem ponovo .... hvala svima koje su dale svoja iskustva o tom salonu jer se isti stvarno pokazao uspjesnim odabirom ....

Dolly Girl
14.11.2009., 10:26
Cure, da li bi mi mogle preporučati neki salon u zg-u koji radi minival trepavica, a da znate da je dobar!?! Imala sam već loša iskustva s nekima, pa bih željela ići na provjereno!!

uspavana ljepotica
14.11.2009., 15:47
Cure, da li bi mi mogle preporučati neki salon u zg-u koji radi minival trepavica, a da znate da je dobar!?! Imala sam već loša iskustva s nekima, pa bih željela ići na provjereno!!

mogu ti preporučit aurora beauty u novom zagrebu u središću otišla sam na čišćenje lica (koje je bilo super) i teško sam se odlučila za minival trepavica jer su me isto zeznuli prije i cura mi je stvarno super naparavila i čišćenje i minival mislim da se zvala lana:p

bejo
14.11.2009., 16:09
cure, jel bila koja u salonu moss (ilica 89), otvoren je prije ljeta mislim, 6. mjesec (tako nekako), htjela bih otići tamo na čišćenje lica i depilaciju.. a u spa centru ki jel bila koja? please napišite iskustva ako ste bile tamo, hvala :w

mimi5
04.12.2009., 23:05
Molim preporuku za kozmetički salon u Splitu i bližoj okolici. Hvala!

Arden
06.12.2009., 11:52
Molim ako nezko zna salon u kojem rade s Decleorom. Ja sam isao u onaj M - centar u varsavskoj ali vec nisam dugo bio pa bi mogao promjeniti. Hvala unaprjed. : )

mijau mijau
07.12.2009., 11:56
molim preporuku za kozmetički salon na krugama,vrbiku i između.hvala

čufta
07.12.2009., 23:13
Djevojke,molim pomoć,išla bih na depilaciju bikini zone,molim vas jel ima netko iskustva kako se to radi...jel moram imati bokse,gaće tange ili dobijem tamo!? malo mi je neugodno...i koliko duge moraju biti dlake?

Merlina
08.12.2009., 09:28
Bolji saloni imaju jednokratne tange. No, ukoliko ih nemaju preporuka je svakako ne bokse, nego nešto manje i pliće.

yslp
08.12.2009., 12:22
Djevojke,molim pomoć,išla bih na depilaciju bikini zone,molim vas jel ima netko iskustva kako se to radi...jel moram imati bokse,gaće tange ili dobijem tamo!? malo mi je neugodno...i koliko duge moraju biti dlake?

Ja stavim obične gaćice i onda kozmetičarka lijepo namiješta i zateže kožu s njima, da manje boli kad povuče trakicu. I, bolit će te sigurno, ali nemoj odustati, lijepo se prorijede i isplati se.:mig:

ivanabl
16.12.2009., 16:39
Molim preporuku za kozmetički salon u Splitu i bližoj okolici. Hvala!

naletilić kraj karuija,moja preporuka,:top::top:
higijena ima je :top::top:usliga također ja već dugo idem kod njih

čufta
17.12.2009., 09:13
samo da javim,preživljena i depilacija bikini zone,hvala na savjetima
Depilirala me s čokoladnim(smeđim) voskom,iako sam vidila da ima još i bjeli i žuti i rozni.

ma baš sam zadovoljna učinkom..od sada uvijek na vosak!
možda malo kasnim,ali eto nikad se odlučiti...i sad sam naravno presretna

imala sam svoje najmanje tangice,te su mi ok. i od sada su to moje gaće za depilaciju.tako mi je predložila žena.

tince
17.12.2009., 19:34
Je li tko išao kod nje? Ja sam bila par puta i makar je super napravila posao neugodno me iznenadila sa svojim prevarama....naplatila je uvijek više nego smo se dogovorili jer mi je ubacila dodatni tretman bez moga znanja i poslije mi opalila urnebesnu cifru....:rolleyes::rolleyes:
Molim moderatore da mi ne premještaju ovu temu, jer se izgubi pod općim temama, a ovdje se ipak radi o jednom gradu koji nije ZAgreb. Hvala.

Maisie
18.12.2009., 11:51
Je li tko išao kod nje? Ja sam bila par puta i makar je super napravila posao neugodno me iznenadila sa svojim prevarama....naplatila je uvijek više nego smo se dogovorili jer mi je ubacila dodatni tretman bez moga znanja i poslije mi opalila urnebesnu cifru....:rolleyes::rolleyes:
Molim moderatore da mi ne premještaju ovu temu, jer se izgubi pod općim temama, a ovdje se ipak radi o jednom gradu koji nije ZAgreb. Hvala.
Bila ja :rolleyes: Ista priča.

Mater se kod nje šminkala kad se udavala.
I tako je jedan dan došla moja maturalna, pusti šminkeri zauzeti pa aj, otić ću kod nje.
Frizura ništa posebno. Apsolutno ništa zahtjevno. Jednostavno mi je skupila kosu. Šminka samo puder bez korigiranja nepravilnosti na koži jer sam imala lice čisto ko suza. Oči mi je naglasila. Na usne samo sjajilo.
550 kn sve skupa.
Ostala sam jako šokirana.
Pogotovo kad sam vidjela što su druge cure kod drugih teta dobile za 200-300 kn :s

organizatorica
26.01.2010., 20:41
drage djevojke, molim za pomoć. trebala bih kozmetički salon u novom zagrebu ili prečko, trešnjevka, jarun. vidim da svi hvalite la verne i kalu, stvarno se čine odličnima, ali mi nikako nisu usput. inače imam sjajnu kozmetičarku, ali je pre pre skupa i odlučila sam promjeniti. hvala

teicay
27.01.2010., 22:47
Cure, molim vas 2 preporuke vezane uz Osijek:
trebala bih salon koji radi zbilja dobru masažu,a cjenovno je povoljan (najradije "običnu", ne tražim aromaterapiju ili nešto jer sam se sva pokočila od dugotrajnog sjedenja :D).

A drugo, koji salon/kozmetičarku biste preporučile za čišćenje lica? Imam još uvijek manjih problema s prištićima i voljela bih otići na 1 tretman da se to konačno malo očisti. Ali stvarno vas molim za neku dobru preporuku jer sam prije par godina otišla na čišćenje lica kod nazovi "dobre" kozmetičarke, ona me izmasakrirala, pogoršala stanje, dobila sam baš akne koliko mi se lice upalilo i jedva ih se poslije riješila pilulama :eek: tako da me zbilja strah više ikakvih tretmana čišćenja lica, ali, ipak, spremna sam pokušati još jednom :ne zna: Stoga, savjete na sunce! :)

Dakle, slušam :mig:

bejo
27.01.2010., 23:03
kozmetički studio glow u tkalči? jel bio itko tamo? kompletan tretman lica je sad na akciji (115kn) pa me zanima...

lidija84
02.02.2010., 09:24
Dali je netko upoznat sa kozmetičkim sun studiom Sculpture u Stenjevcu?
Otišla bih tamo ali neznam kakvi su pa ako netko zna, dobro došla svaka informacija! :)

Nivia179
02.02.2010., 19:46
Dali je netko upoznat sa kozmetičkim sun studiom Sculpture u Stenjevcu?
Otišla bih tamo ali neznam kakvi su pa ako netko zna, dobro došla svaka informacija! :)

nemoj ic :zubo:

ne sjecam se vise cijene, ali znam da je bila brutalna :D

lidija84
03.02.2010., 09:57
nemoj ic :zubo:

ne sjecam se vise cijene, ali znam da je bila brutalna :D

Ozbiljno!? :eek: Taman sam sinoć skoro nazvala naručit se... Čišćenje lica je 150 kn. Mislila sam da nemre biti loše...

ajetam
03.02.2010., 19:17
može preporuka za neki salon da je čišćenje sa masažom do nekih 230kn ...i da su neke curke starije od 20 god..hvala

lidija84
04.02.2010., 09:00
Opet ja... :D
Dali je netko upućen u rad kozmetičkog salona Mirage, isto u Stenjevcu ? http://www.mojkvart.hr/Zagreb/Stenjevec/Dudovec-42/Ljepota-njega-zdravlje/mirage

Hvala!

J&B
10.02.2010., 10:23
Može savjet odnosno informacija za N.Zagreb dobar kozmetički salon(pogotovo anticelulitne masaže) kajzerica,sopot,siget trnsko,savski gaj........može i privatno poruka i broj moba,zahvaljujem!!

ina, jesi dobila kakav koristan odgovor....?
meni isto to zanima....

Zla majkee
10.02.2010., 12:11
pozdrav!

mene zanima kak izgleda brazilska depilacija? mislim, postupak?
nemojte mi se smijati, nisam nikad bila :) a isla bi. pa eto... ak se nekome da ukratko opisat. i kolke dlake trebaju biti? ono, kaj je prekratko, kaj predugo?
zahvaljujem :D

J&B
10.02.2010., 12:24
pozdrav!

mene zanima kak izgleda brazilska depilacija? mislim, postupak?
nemojte mi se smijati, nisam nikad bila :) a isla bi. pa eto... ak se nekome da ukratko opisat. i kolke dlake trebaju biti? ono, kaj je prekratko, kaj predugo?
zahvaljujem :D

ja ti idem godinama isključivo na egiptsku depilaciju i to skidam sve.
boli, ali faaaaaakat ima smisla. ne rastu toliko često, ne urastaju, koža je puno mekanija i čini mi se da je sam postupak brži.
naravno, sve to govorim iz svog iskustva.
nažalost, moja kozmetičarka je trudna, pa sam u potraži za novom....
btw. ne idem u salon, cura me doma depilirala, jer to košta ipak više od klasične....
i da bolje da su dulje dlake!

tratinčičica
10.02.2010., 15:27
kozmetički studio glow u tkalči? jel bio itko tamo? kompletan tretman lica je sad na akciji (115kn) pa me zanima...

I mene zanima! To je stvarno jeftino a šta sadrži kompletan tretman? Nemaju stranicu pa ne znam gdje da pogledam...

ajetam
12.02.2010., 10:48
evo naručila sam se u ponedeljak u la verne na tretman lica(čišćenje ) pa javim kak je tamo...

morsko prase
12.02.2010., 11:03
cure molim vas ako je netko od vas probao...procitala sam clanak u novinama i otisla na stranicu od arimed-beauty. imaju neku masazu za modeliranje tijela...please ako je tko probao koliko to kosta i jel stvarno tako dobro kao sto pise....pls netko..... tu je i link http://www.arimed-beauty.com/ponuda.php

E ovo zvuci super, i mene interesira kako to izgleda i djeluje itd..... Prvo sam pomislila da je to slicno ko anticelilitna masaza, ali treba probat ocito...

Blond_Fairy
12.02.2010., 14:06
evo naručila sam se u ponedeljak u la verne na tretman lica(čišćenje ) pa javim kak je tamo...

Javi, javi, ima nas još zainteresiranih. :)
I javi gdje je to točno u Importanne Galeriji (ili na Iblerovom trgu :confused:), jer ja nikako da shvatim gdje je to.

ajetam
15.02.2010., 19:51
evo me,prošlo sve ok.. salon je nasuprot ulaza u garažu u importane galeriju ili ti pored vip centra.... imaš kabinu u kojoj si sam sa kozmetičarkom pa te baš briga :) .. čišćenje je bilo bezbolno uglavnom nadam se da i temeljito ,masaža super...dobila i kratku masažu ruku isto.. kozmetičarka ljubazna ,eto :)

Blond_Fairy
15.02.2010., 21:42
evo me,prošlo sve ok.. salon je nasuprot ulaza u garažu u importane galeriju ili ti pored vip centra.... imaš kabinu u kojoj si sam sa kozmetičarkom pa te baš briga :) .. čišćenje je bilo bezbolno uglavnom nadam se da i temeljito ,masaža super...dobila i kratku masažu ruku isto.. kozmetičarka ljubazna ,eto :)

A dobro, hvala ti. :)
Znači, dobre su tete? Sve uredno, ne trčkaraju stalno na telefon i slično?

morsko prase
16.02.2010., 12:17
E ovo zvuci super, i mene interesira kako to izgleda i djeluje itd..... Prvo sam pomislila da je to slicno ko anticelilitna masaza, ali treba probat ocito...

Cure zbilja nitko nije bio na modeliranju tijela u Arimedu?

Na sajtu pise ovako:
Modeliranje tijela – Tehnika koja se vrši isključivo ručno, a ima trostruko djelovanje.
# Kontrakcija na mišiće (kao kod sporta)
# Pumpanje limfe (što pospješuje izbacivanje viška tekućine)
# Dubinska masaža trbuha (kod koje se potiče rad crijeva i čisti se sav suvišan zrak – efekti na licu mjesta)
# Povisuje se temperatura za do dva stupnja (što znači potiče se jaka cirkulacija i prokrvljuju se kritične zone)

BITNO!
Tretman ne boli, nema hematome, ne oštećuje se vezivno tkivo

Evo link http://www.arimed-beauty.com/ponuda.php

Pls javite se, ja bih isla na to.... ako zbilja nitko ne zna, javim ja kako je kad odem ovih dana... :)

ajetam
16.02.2010., 20:02
A dobro, hvala ti. :)
Znači, dobre su tete? Sve uredno, ne trčkaraju stalno na telefon i slično?

da sve je uredno,dok je mene radila nije se javljala a telefon ni ne čuješ je imaju mobitel umjesto telefona pa je neka nježna melodijica.... stvarno je super da imaš svoju kabinu,masaža je bila super a čišćenje smatram da je moglo i bolje sad kad sam skinula onaj puder ..

avib
17.02.2010., 08:14
Bok!
Jel bio tko mozda u kozmetičkom salonu Karma na Knežiji, išla bi na čišćenje lica??? (blizu mi je), a nebi htjela požalit..:)

lidija84
17.02.2010., 17:15
Zna li koja od vas možda nešto o kozmetičkim salonima cosmos i dermarome u Zaprešiću? Mislim, nemaju ni web stranicu :rolleyes: a glupo mi je zivkat ili dolazit bezveze...

Hvala! :)

navalentna
18.02.2010., 19:52
da sve je uredno,dok je mene radila nije se javljala a telefon ni ne čuješ je imaju mobitel umjesto telefona pa je neka nježna melodijica.... stvarno je super da imaš svoju kabinu,masaža je bila super a čišćenje smatram da je moglo i bolje sad kad sam skinula onaj puder ..

A reci molim te koliko si platila?