PDA

View Full Version : Pitanje: šta znači kada oko treperi...ono kao "kucka". lijevo oko.

Dzezerka
18.04.2007., 16:09
imam jedno pitanje. ... mozda ce neko od vas da mi pomogne..jer ja se namucih da pronadjem pravi odgovor :) Malo je praznovjerne prirode..ali mislim da sam potrefila gdje da postavim :)

da li neko zna sta znaci kada oko treperi...ono kao "kucka". lijevo oko. ja znam da negdje nesto znaci...ali ne znam tacno sto. eto.. hvala! :kiss:

tomas21
18.04.2007., 16:20
jebe te nervi u oku :) il digo ti se ocni tlak :D

salu na stranu desi se kad tad, i mene bas zanima sta ljudi misle o tome :) mislim ono prazovjerne prirode :D jer ne vjerujem puno tih sranja :)

Marakana
18.04.2007., 16:30
Meni treperi, lijevo oko, obično kad čitam glupi topic..
:D

larazg
18.04.2007., 16:34
moja susjeda je uvijek govorila kada treperi lijevo oko smijati ces se a ako treperi desno plakati ces!!

Marakana
18.04.2007., 16:37
moja susjeda je uvijek govorila kada treperi lijevo oko smijati ces se a ako treperi desno plakati ces!!
A jel ti susjedin tel. broj počinje sa 060...
;)

Dzezerka
18.04.2007., 16:47
Meni treperi, lijevo oko, obično kad čitam glupi topic..

:) znam znam da je glup topic skroz....ali palo mi napamet. :) do mene, eto! :zubo:

Marakana
18.04.2007., 16:55
:) znam znam da je glup topic skroz....ali palo mi napamet. :) do mene, eto! :zubo:
Ajde ajde...
Ne postoji toliko glup topic, koliko odgovori mogu bit...

Leonee
18.04.2007., 17:07
Jojjj.. Neznalice :p
Pa di ste vi bile kad sam ja iz kave gatala I bijeli grah prebirala... Piii......

To ti znaci das vidjet nekog kog zelis vidit I bis sretna do kraja zivota u njegovom narucju!
I btw, njegovo ime pocinje sa slovom ovisno o danu u mjesecu kad ti je pocelo oko zmigat!..
..ima tu toga jos, al nemam sad vremena.. :hekla:

Dzezerka
18.04.2007., 17:17
Pa di ste vi bile kad sam ja iz kave gatala I bijeli grah prebirala... Piii......

To ti znaci das vidjet nekog kog zelis vidit I bis sretna do kraja zivota u njegovom narucju!
I btw, njegovo ime pocinje sa slovom ovisno o danu u mjesecu kad ti je pocelo oko zmigat!..

hehe...hvala hvala.... :))) Leonee...hajd kad nadjes vremena...malo podijeli znanje :kiss:

Ona007
18.04.2007., 17:18
Kako to po danu?
A ako se zove william?:rofl:

Copycat
18.04.2007., 17:18
znači da imaš tik.

walter
18.04.2007., 17:20
imam jedno pitanje. ... mozda ce neko od vas da mi pomogne..jer ja se namucih da pronadjem pravi odgovor :) Malo je praznovjerne prirode..ali mislim da sam potrefila gdje da postavim :)

da li neko zna sta znaci kada oko treperi...ono kao "kucka". lijevo oko. ja znam da negdje nesto znaci...ali ne znam tacno sto. eto.. hvala! :kiss:

Znači da ti podsvijest govori da moraš progledati. U 99% slučajeva to znači da ti muž jebe sestru.

Leonee
18.04.2007., 17:24
Kako to po danu?
A ako se zove william?:rofl:
E.. A kazem da ima toga.. Ovisi di si stajala kad je pocelo.. Pa moras mnozit sa merdijanom da bi znala koju abecedu uzet u obzir...pa onda dal si sjedila Il koracala, kojom nogom...... I tako.. Ima toga :frajer:

bistra
18.04.2007., 17:56
a ako desno titra?

wish i had an angel
18.04.2007., 19:05
meni puno puta tira livo oko... možda zbog kapilara, jednom mi je puka!!! :D

ady-
18.04.2007., 19:13

To ti znaci das vidjet nekog kog zelis vidit I bis sretna do kraja zivota u njegovom narucju! I btw, njegovo ime pocinje sa slovom ovisno o danu u mjesecu kad ti je pocelo oko zmigat!..

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:cerek: :cerek: :cerek:
ako je ovo istina sada mu idem trčat u zagrljaj..
aaaaa =) :kiss: :kiss: :cerek: :cerek: :cerek:

Leonee
18.04.2007., 20:01
a ako desno titra?
Onda ces vidit nesto lose..... U najgorem slucaju se nesretno udat :cool:

Onda je najbolje da uzmes jaje prepelice, s njin odes na najvisi vrh planine koju si prvu nakon miga ugledala I tamo iskopas jamu 1,23m duboku I stavis to jaje unutra sa pramenom svoje kose. Zakopas I kazes 2x: butga ta camjug!
;) ...drugi put naplacujem, prvi je gratis :hekla:

Marakana
18.04.2007., 20:04
;) ...drugi put naplacujem, prvi je gratis :hekla:

Bježi mi desna noga, kad hodam..:confused:
:o

Leonee
18.04.2007., 20:07
Bježi mi desna noga, kad hodam..:confused:
:o

...hm to mogu vidjet na grah.. To nemogu ovako rjesit.. :cool: To je druga filozofija :rolajz:
Edit:I provjeri jaja u gacama, da ih nisi puno stiso.. Ono desno.. :raspa:

Marakana
18.04.2007., 20:12
...hm to mogu vidjet na grah.. To nemogu ovako rjesit.. :cool: To je druga filozofija :rolajz:
Hm..pa i ja kad se najedem graha i kupusa, sve mi bude jasno....
;)

Leonee
18.04.2007., 20:17
Hm..pa i ja kad se najedem graha i kupusa, sve mi bude jasno....
;)

Pih, amater... :hekla:
Bijeli grah prebires na stolu.. 41komad, u tri skupine.. Pa te tri opet na tri I onda zbrajas........ :rolajzdupli:
Pa zar niko nezna gatanje na gra!?!?!???!!!....... :nemozesebidoc:

bistra
18.04.2007., 20:27
Onda ces vidit nesto lose..... U najgorem slucaju se nesretno udat :cool::
:eek: :eek: :eek: reci da lažeš!

Leonee
18.04.2007., 20:30
:eek: :eek: :eek: reci da lažeš!

Dobro... Ovaj drugi dio je mozda malkice nabrijan.. Al ovaj prvi je istina :cool:

tash@
20.04.2007., 08:58
:rofl: :rofl:

pokretačice topica, imaš problema sa živcima :kava:
očnim :raspa:

blossom1
10.05.2007., 14:36
Pih, amater... :hekla:
Bijeli grah prebires na stolu.. 41komad, u tri skupine.. Pa te tri opet na tri I onda zbrajas........ :rolajzdupli:
Pa zar niko nezna gatanje na gra!?!?!???!!!....... :nemozesebidoc:

Ja znam! Al ima nešt šta moraš mumljat (mislim iz Kurana), a papirić s tekstom sam bacila pa sad više neznam kak! :zubo:

Aj pošalji mi na pm!

Urica
10.05.2007., 15:14
meni je prije nekih par dana stalno titralo oko , sve mislim proći će, ali jok:mad:
odem očnom ljekaru i prvo što me je pitao to je jesam li imala nekih stresnih situacija.... doduše godina 2006 mi je bila užasna, stresna i puna porodičnih problema i mojih zdravstvenih....
i je stvarno je tako bilo, ubrzo je samo prošlo bez nekih lijekova.
Može biti od stresa znači.
A što se tiče gatki,
u Sarajevu stari ljudi kažu da kada ti oko titra bilo koje, ne treba nikome to govoriti, jer navodno oko vidi sve loše:s , i zato se samo kaže ako Bog da na dobro:zubo:

Ja znam! Al ima nešt šta moraš mumljat (mislim iz Kurana), !
:flop: :rolleyes:
baš si potefila izraz mumljati:rolleyes:

blossom1
10.05.2007., 15:23
:flop: :rolleyes:
baš si potefila izraz mumljati:rolleyes:

Em ništ uvredljivo nisam mislila, al meni rekli da se to ne smije glasno izgovarat, nego pošapćuć, zato rekoh mumljat!

Leonee
10.05.2007., 15:28
Ja znam! Al ima nešt šta moraš mumljat (mislim iz Kurana), a papirić s tekstom sam bacila pa sad više neznam kak! :zubo:

Aj pošalji mi na pm!

:rolleyes: da stvarno znas, onda bi i znala da se papiric nesmije posudjivati ili kopirati drugima.. to je dota.. :cool:
:flop: lazljivica

:B

blossom1
11.05.2007., 16:28
:rolleyes: da stvarno znas, onda bi i znala da se papiric nesmije posudjivati ili kopirati drugima.. to je dota.. :cool:
:flop: lazljivica

:B

Samo se ti zezaj samnom, kad ti koji urok bacim, onda ćeš vidjet!;)

Ma mene to neka baba u švabiji davno naučila, šta je, tko je nemam pojma. Znam da sam za neke stvari kratke pameti, pa zapisala, a da se nadie ili posuđuje pojma nemam, šta ti se ja u vradžbine razumijem!:o

Egocentrik lady
16.05.2007., 11:39

Za lijevo oko ne znam, za desno znam da je ispunjenje želja - a to sve skupa lijepo objašnjeno imaš u Stoljetnom kalendaru.
Nekad sam to puno više pratila i čitala tako da znam! :kiss: