PDA

View Full Version : Frizeri i frizerski saloni

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

Aksiominka
23.08.2009., 10:58
to je tako kod nas svagdje. :(

kad se prvi put negdje dođe, ustrče se oko tebe i ipak se nastoje iskazati, kad počneš češće dolaziti opuste se i ne trude se više toliko. takvo je i moje iskustvo sa svim frizerima. nije da postanu neljubazni ili nešto, sve to bude Ok, ali jednostavno si nekako priušte da "spavaju", ne trude se više toliko ni oko šišanja ni frizure, ni oko ničega. :ne zna:

imas pravo u potpunosti. kad sam prvi put dosla u jedan frizerski salon (kojeg sad mijenjam) rastrcali su se: te kava, te sok, te novine, te ugodno caskanje, za svaki pokret koji mi radi na glavi pita moju dozvolu, konzultiramo se 10ak minuta sto cemi i kako. peti put ja dolazim i rekoh: farbanje cijele kose, a ona mi namaze samo korijen. izricito sam trazila mazanje cijele kose jer mi je boja nejednaka. pustila sam da napravi taj put po svome s tim da mi je naplatila 20 kn manje nego da mi je farbala cijelu kosu ( imam kosu preko ispod pola ledja). nisam se snasla u cijeloj toj situaciji, ali im ne budem vise dosla. sve sto si napisala stoji

anika5555
23.08.2009., 11:06
ja se sišam u gt-u..u mom kvartu jedino on i valja, al su skupi i šišaju me vrućim škarama...genijalni su, samo im malo cijene divljaju..al šta je tu je :)

Ipanema
23.08.2009., 12:41
Bilo bi dobro da se ovdje javi koja frizerka i kaze zasto radi sve prek one stvari nakon par dolazaka iste osobe ;)

Lakonoga777
23.08.2009., 14:11
Jel se u Royalu može placati karticama ???

ipsilon
23.08.2009., 15:49
Ne znam kako se vi uspijete dogovoriti sa frizer-ima/kama, bilo sto da im kazem oni uvijek sisaju po svom... nije mi jasno kako ne kuze da 2-3 cm nije 6-7 cm kose. Kad se vratim iz frizerskog salona uvijek mi dodje da se rasplacem, ne osisaju me kako hocu i jos im zato moram dati lovu.

jejo1712
23.08.2009., 17:02
kakve su cijene u tom royalu? zanima me za pramenove i sisanje

Aksiominka
23.08.2009., 17:15
Ne znam kako se vi uspijete dogovoriti sa frizer-ima/kama, bilo sto da im kazem oni uvijek sisaju po svom... nije mi jasno kako ne kuze da 2-3 cm nije 6-7 cm kose. Kad se vratim iz frizerskog salona uvijek mi dodje da se rasplacem, ne osisaju me kako hocu i jos im zato moram dati lovu.
ja im kazem da cu im platiti punu cijenu sisanja, samo da ne radi po svom jer ne moze naplatit pola centimetra sto skine vrh. onda im kazem da imam traume od prekomjernog sisanja i da sam nekoliko puta izasla iz salona placuci, kao sto i jesam. ovo zadnje napomenem kroz caskanje dok me farba ili tako nesto. nekad i trazim dok me sisa da vidim koliko je skinula i onda kazem je li to ok. za svoj novac imas pravo traziti sto god hoces i moras to i dobiti.

ajetam
23.08.2009., 20:12
u koji salon ides?

salon anela u zvonimirovoj kvartovski al mlađe cure rade....imam poludugu kosu,i postepeno ošišano ništa ekstra,....60kn platim..sa frizurom je 80kn... al možda odem i ja do royala za promjenu da vidim ....kolko dođe šišanje napišite pliz

Ipanema
23.08.2009., 20:48
kakve su cijene u tom royalu? zanima me za pramenove i sisanje

ja sam pramenove, sisanje i feniranje na dugu kosu platila 400 kn.

Lakonoga777
24.08.2009., 08:51
ja sam pramenove, sisanje i feniranje na dugu kosu platila 400 kn.

A jel znaš slučajno jel primaju kartice ?

Suey
24.08.2009., 09:12
Bilo bi dobro da se ovdje javi koja frizerka i kaze zasto radi sve prek one stvari nakon par dolazaka iste osobe ;)

Moš` mislit :zubo:

I kod mene je to problem, ako uopće dođem drugi ili treći put, jer ponekad me tak loše ošišaju (čitaj: unakaze) da bih ih najradije tužila zbog povrede prava osobnosti (nekad - duševne boli) :mad:

Ali, nikad neću zaboraviti svoju kvartovsku frizerku - kod nje si mog`o saznat sve najnovije tračeve, tko je s kim, mislim, ni RC ne bi bolje istražio lik i djelo glavnih aktera - uopće nije niti trebala držat Glorije i Storye:rofl:

A da ne pričam o tome kak je pušila k`o smuk - non stop joj čik bio u ruci, a imala je duge nokte i hrpu prstenja koje je stalno zapinjalo i petljalo se po kosi mušterija :rofl:

Odlazak u salon je bio totalni teror - prvo si morao popiti kavu s njom, pa te nakon tog frizirala, i to kad je stigla jer je istovremeno behandlala troje njih, znalo se dogoditi da farbu držiš puno duže jer je zaboravila na tebe, a kad je nešto sfušala, vidio si joj odmah po faci, no onda te uvjeravala da tak i treba biti (a rupčaga u kosi zjapi:zubo:).

Evo, naručih se i ja u Royal, toplo se nadam da je moja potraga za dobrim frizerom gotova:s

Dečko djeluje jako simpa :cerek:

Javim, naravno, rezultat :D

TheProvense
24.08.2009., 09:36
Imam pomalo suhu kosu...
Dosta mi je duga kosa, ali ja bih je htjela još pustiti a mama mi kaže da se ošišam jer kao moja kosa nije za puštanje:confused: Pa sad vas pitam za mišljenje da je puštam ili ne, ja bih htjela imati jako dugu kosu...a opet mi je pomalo ispucana i suha, i dosta mi otpada dlaka...

ja sebi uvijek kažem- uzalud mi duga kosa ako nije zdrava i lijepa :)
ošišaj vrhove koji su ispucani i suhi, bolje da se pomakne taj period čekanja da naraste kosa, ali da ona onda bude zdrava, sjajna, meka..bez ispucanih vrhova

Ipanema
24.08.2009., 09:58
A jel znaš slučajno jel primaju kartice ?

ne znam :ne zna:

Siohan
24.08.2009., 13:55
neko vrijeme moram biti doma :hekla: pa bi mi trebala mi frizerka koja dolazi doma i zna odlično raditi pramenove i šišati.
ako netko zna, može br.? može i na PM.

marija2m
24.08.2009., 18:56
Ok, moj frizerka je otisla na godisnji odmor pa sam otisla do frizerke u deckovom kvartu
misleci da ce sve biti uredu
UKRATKO

KASTASTROFA!!!!!!
ja ne preporucujem MLADIMA
da idu u sljedeci frizerski salon
http://cdn-write.demandstudios.com/upload//9000/600/40/4/69644.jpg
NINA - ulica grada chicaga - Borovje
Zena je draga i sve ali sa metodama sisanje je stala u 50-tima
katastrofa
nemoze niti pravilan
A-line bob cut
izvesti
sada kad mi se frizerka vrati
moram joj katastrofu pokazati i nadam se da ce mi ovaj nered moci popraviti
:flop::bonk::tuctuc::mikrocerek::(:(
nikada vise neidem nigdje osim kod svoje Frizerke koja je
totalno UP TO DATE
i vjecito ide na natjecanja koj pobjeduje
Place mi se

Moja frizerka je
Amina- Ruskinja -
http://www.nefertiti.hr/
koja je JEBENA
sada mi je zao sto nisam bila strpljiva

:(

Lakonoga777
24.08.2009., 20:44
Danas sam dogovorila termin šišanja i bojanja pramenova sa Ivanom iz Royala. Idem u petak, javim dojmove.
Btw. u Royalu se ne može plaćati sa karticama :)

Siohan
24.08.2009., 23:19
@ marija2m: žao mi je zbog kose, nadam se da će brzo narasti.

ali ova Rihannina frizura mi je jedna od najboljih ikad!!! :top:

marija2m
25.08.2009., 13:57
@ marija2m: žao mi je zbog kose, nadam se da će brzo narasti.

ali ova Rihannina frizura mi je jedna od najboljih ikad!!! :top:

a sto sam ocekivala :( za 100 kn
no nebitno narasti ce za 2-3 mjeseca nebitno :D
sada znam da samo moja je za moderne frizure a ostale su samo za podrezivanje vrhove
:rofl::lol:

Siohan
25.08.2009., 17:00
kakve su inače cijene kod te ruskinje? ono, šišanje srednje duge kose? pramenovi?
pretpostavljam da ne dolazi doma klijentima :misli: :tuzni:

sidora
25.08.2009., 18:33
sad ste me totalno navukle na royal, iako do sada sve sugestije ovdje na forumu su bile porazavajuce. niti jedan od hvaljenih frizera naime nije znao stanjivat kosu koje imam previse.
ali ajde, probat cu jos jednom, ovo je zadnji put - ivana. robi i sasa koje sam hvalila su mi uzeli 550 kuna za pramenove i farbanje pa sam malo ostala sokirana za frizerski na tramvajskoj stanici. sve 5, ali sta je previse je previse.
javim dojmove

girly-girl
25.08.2009., 18:39
ja imam dosta gustu kosu, dobro sada je u komi od mojih eksperimenata, i užasavam se stanjivanja kose jer mi uvijek naprave tako da izgleda ko da je sva ispucala , no ne znam ovdje sam više nego zadovoljna, super izgleda, mogu sa njom što želim :)

gorana81
26.08.2009., 18:14
ima li netko iskustva s frizerskim studio gt u dubravi (poljanice)? s obzirom na to koliko ste ovdje nahvalile royal, mogu li dobiti informaciju koliko bi uzeli za pramenove i šišanje za kosu do ramena? hvala:)

ruby20
27.08.2009., 11:57
jel bi htjele cure koje odu u royal staviti sliku, da vidimo kako izgleda i jel stvarno tako dobro...ako nije problem...

girly-girl
27.08.2009., 13:59
pa stavljala je jedna cura već sliku... a meni je super, zato sam i stavljala preporuku a sada baš da dokažem neš drugima :ne zna: tko želi nek ide.. tko oće neka stavi sliku :D

DiB9698
27.08.2009., 14:37
Eto nakon čitanja ovog foruma, odlučih i najavih se neki dan Ivanu u famozni i toliko hvaljeni Royal u Središću. I bih danas ujutro tamo.
Dakle, dođem skroz plava, izblajhana do kraja i kažem da želim neku svijetlu nijansu, aline blajh.
Skuha Ivan kavicu, pričamo kao da smo frendovi 100 i nekaj let.
Krenemo na bojanje moje turbo izblajhane kose. Prvi preljev, drugi preljev nezadovoljan Ivan....i tako 4 puta. Nije boja koju smo htjeli dobiti ali to nije ni moguće. Moja ex frizerka bi stala na prvom preljevu i rekla: hebiga to je tak, nemrem dobiti drugo. Ivan je išao do maximuma, dok nije došao do najboljeg. Šišanje: slušao je moje želje, dodao svoje da to uobliči i na kraju super. Odem kod muža, (kritičan jer je Djevica po horoskopu) i on kaže wow - zadovoljan. Njegove cure s posla isto. Moja frendica puna hvale. Još da se samo ja naviknem na sebe :)))) Eh da, i kčer mi ošišao koja je turbo frčkava i koja uvijek gunđa (pubertet) i mala turbo zadovoljna.
Preporuka: super super super super super super super super super
Iako bi bilo bolje da ga ne hvalim jer će nastati gužva :)))
P.S. Sorry na dugom postu :)))

Suey
27.08.2009., 14:51
Ja idem danas:zubo:

Malo me strah jer su mi već frizeri iscickali kosu i sad mi zapravo preostaje jedino da puštam, ali mora mi barem vrhove pošišati i malo ujednačiti. Isprintala sam čak i neke slike s neta kako želim da mi kosa barem ubuduće izgleda (onak, kose Aniston i Duff u najdužoj fazi, i sl.:D) pa da ne krati puno :brukica:

Još mi jedino ostaje da osiguram kosu od nesretnih slučajeva (u salonima) ko JLo her bottom :rofl:

Suey
27.08.2009., 19:41
Evo mene i ljuta sam k`o pas kaj vjerujem napisima na Forumu :mad:, koma, koma, užas!!

Just kiiiiiddiiiiiing:p!!

Ovo je bila lutrija, opet promijeniti salon, ali ovaj puta s pozitivnim ishodom:cerek:! Zbilja je sve istina što se piše za Ivana - jako simpatičan, duhovit i pametan dečkić (kažem dečkić jer ga mogu poslat` po šibice koliko je mlad (ili ja stara:zubo:)), stvarno ima smisla za šišanje i super me ošišao:cerek: Ja sam mu rekla magic keyword: Jennifer Aniston:rofl:, i tak sad i izgledam, kad je imala middle dužinu.

Ne izvađa bijesne gliste i ne nameće ti nikakve svoje ideje, ipak mu je stalo da mušterija bude zadovoljna, a ne da ju izgubi. Sasluša tvoj prijedlog, ali ti i realno kaže u kakvom ti je stanju kosa i jel ti može napraviti uopće ono što želiš ili je to s takvim stanjem nemoguće. Rekao mi je da više ne smijem stavljati boju, a kamoli pramenove, već mogu samo farbati izrastak, jer sam stvarno dovela prekrasnu kosu u takvo stanje da nije mogao vjerovati. Nažalost, kosu su mi uništili što frizeri prije s cufanjem i pramenovima, što ja s farbanjem (i s Keune silver:zubo: koji jako isušuje kosu, i to sam tek danas saznala od njega), tako da mi je morao ošišati vrhove oko 2 cm.

Stavio je preljev, potamnio za 2 nijanse, odlično izjednačio boju - nisam više k`o Indijanac:rofl:.

Salon mrak izgleda, ali nemaš osjećaj da si u nekom fensi šmensi salonu, već je atmosfera prisna, "kvartovska":). Uglavnom :top:

Ipanema
28.08.2009., 07:48
... tako da mi je morao ošišati vrhove oko 2 cm...

Isuse tak punoooo :horor:

:zubo:

Suey
28.08.2009., 08:11
Zapravo, negdje više, negdje manje:zubo:

Da viš` samo kakva mi je kosa bila, sad je fantastična :D:

Onak, škripali mi vrhovi pod prstima ko kosa od Barbike, suho ko barut:rofl:. Sva sreća da imam jaku kosu, inače bih se morala valjda ošišat na nulericu - zamisli 3 farbanja u tjedan dana na pramenove (još je i prije toga farbano, jedno 3 x):rofl:

pero55
28.08.2009., 10:58
evo ga, cijeli forum se šiša kod ivana... :zubo: samo nemoj dizati cjene :moli: :zubo:

inače, prvi frizer kojem se mislim vratiti... od moje ni vrit-ni mimo valovito-ravne kose napravio je frčkavu kak sam htjela :cerek:
tako da, sve valovite-frčkave cure koje muku muče traženjem frizera koji to zna ošišati, moja preporuka je ivan :mig:

Zmijica
28.08.2009., 11:43
Netko je pitao za besplatnu stranicu di stavis sliku pa isprobavas frizure.
Nu: http://www.hairmixer.com/

Ev pokusa, s Kate Moss frizurom (mislim)
(odavde: http://amominredhighheels.com/gorgeous-short-hairstyle/ )

Originalna slika:http://img341.imageshack.us/img341/1509/forumorigigi.jpg Ja: http://img19.imageshack.us/img19/589/forumraw.jpg

Fora je :)

Zmijica
28.08.2009., 11:48
Well, prije 7-8 godina bih ti rekla: duga kosa, ma kakva bila.
Tesko je nac tanasniju kosicu od moje, jos sam je farbala u plavo, al svejedno je isla do kopce grudnjaka.
Samo bih sisala ispucale vrhove, tak da je na kraju ispalo turbostepenasto.

No RoyalJelly, da ne tlapim :D - ak zelis dugu, pustaj. Kad ces ak ne sad?
Osisaj vrhove tek toliko da se rijesis najgoreg, kupi si dobar sampon i masku za kosu (vidi tema samponi i regeneratori).
A to kaj ti mama kaze ne mora uvijek bit objektivno :mig:

Visonni
28.08.2009., 12:08
Naravno da sam se i ja odlučila za Ivana čitajući vaše oduševljene postove, pa sam se eto naručila za sljedeći petak jer prije nema mjesta(eto koliku ste gužvu napravile :p )!
Imam dugu crnu kosu (sad više tamnosmeđu jer je posvijetlila od sunca) i želim ju isto tako dugu ali u puno svijetlijoj boji kao na ovoj slički...:D

http://img530.imageshack.us/img530/2391/eennaaxm2.jpg

Eto, sad bumo vidli kaj će majstor napravit pa vam javim dojmove :mig:

Siohan
28.08.2009., 13:54
ivan je očito glavna faca na forumu :D
možeš li ga pitati radi li kućne posjete? :mig:
iako nisam crvena, super mi je ova boja na slici. mislim da joj jako dobro stoji pogotovo s obzirom na boju tena.

girly-girl
28.08.2009., 13:59
zašto bi radio, ima salon :D? nazovi pa ga pitaj

Suey
28.08.2009., 14:20
Pitala sam ga ja, zapravo smo nekaj pričali o fušu i tak - utvrdila sam da su frizeri sretni kaj mogu raditi u fušu, a ja sirota sam odmah nadripisar ak` fušarim u svojoj struci (što je kazneno djelo, jel:D), pa je rekao da on ne šiša više u fušu, da kaj će mu to kad ima salon:D

maestranza
28.08.2009., 18:38
Drago mi je da su sve cure zadovoljne, super je kad je netko stvarno sretan s frizurom i frizerom. ;)

Ja sam isto bila nedavno kod Ivana, i uglavnom stoji sve što ste rekle o njemu: normalan, simpa dečko, posluša te, da neki prijedlog, potrudi se tako da ste oboje zadovoljni, dobro šiša, šarba, salon lijepo uređen ;), etc. Ali, iako sam zadovoljna sa svime što mi je napravio (pramenovi + šišanje), nisam sigurna hoću li se vraćati tamo. Prije nego što se svi (a i on, bok, Ivane ;) ) zabrinete da je nekoga unakazio ili slično, moji su razlozi jednostavno praktične prirode. Pramenove mi je napravio super, pedantno, prirodno, sve 5, ali moram priznati da ne primjećujem veliku razliku između toga i pramenova koje mi radi moja stara frizerka (što jednim dijelom i je bila poanta svega, jer ja nisam tražila neku promjenu frizure ili boje). Ošišao me bolje od moje frizerke, to sigurno stoji, ali razlika opet nije kao nebo i zemlja. Dakle, rezultat je manje-više sličan ili isti, a razlika u cijeni mi je nekih 150-170 kn u korist moje frizerke + činjenica da mi do njega treba 25 min autom, a do nje 5 min pješice. :D

Ovo sve nipošto ne govorim da bih njega kritizirala, daleko od toga, on je super, ja sam samo skužila da mi je i moja frizerka ipak bolja nego što sam mislila. :D Za 3 mjeseca ću vidjeti kako mi točno ova frizura držala pa odlučiti gdje ću opet. ;)

Lakonoga777
28.08.2009., 20:10
Evo da se i ja javim, i ja sam bila u Ivana.
Stvarno stoji sve što su cure napisale, lik je baš simpa, trudi se ugodit, maksimalno ti se posveti, da ti prijedlog itd itd... super je!
Zadovoljna sam bojom, bojala sam se u neku plavkastu svijetlu boju i dobro je ispalo, što je najvažnije nisam žuta. Što se frizure tiče, skratio me je par centmetara i ošišao jako postepeno. Nisam sigurna dal će mi bit tlaka to održavati pošto ću je morati peglati, ali bilo je krajnje vrijeme da se malo potrudim oko svoje kose, ako ne šišam dalje.
Sve u svemu dobar frizer. Bojanje, šišanje i feniranje me je koštalo 320 kn što je čisto pristojno. Ja sam zadovoljna. :p

Siohan
28.08.2009., 23:26
zašto bi radio, ima salon :D? nazovi pa ga pitaj

ma iz praktičnih razloga - neko vrijeme moram biti doma pa tražim dobrog frizera/frizerku koji dolaze klijentu doma. znam da oni koji rade u salonima uglavnom ne fušare, ali htjela sam nekoga ko stvarno dobro šiša i radi pramenove, a pošto su ga tu svi ishvalili, čisto da pitam :zubo:

divljaruza
29.08.2009., 00:32
evo moga iskustva. imam jednu svoju dugogodisnju frizerku koja jako kvalitetno radi i sve sa keuninim preparatima i nije toliko skupa. medutim, bila je 5 mjeseci zatvorena radi sredivanja frizeraja. ali kako sam ja vec bila luda od tolikog cekanja (inace idem kod frizerke jednom mjesecno - obavezno) otisla sam u ovaj nasuprot. ok, mislim si, jako je razvikan i skup pa si mislim da ce valjat.... otisla sam u taj salon, a vratila se doma sa slamom :mama::hebemu::cry: i pljunula 400kn. za to. i nikada vise. e da, inace mi je trebalo oko godinu ipo dana da mi se oporavi ali sada je sve tako zdravo, njegovano i sjajno zahvaljujuci mojoj stalnoj frizerki. :cerek: i da, to mi je 1. farbanje u zivotu bilo, a uvijek idem samo na preljev...

Varla
29.08.2009., 10:36
imam i ja pitanje za profesionalca, tocnije, dva pitanja.

1. vec godinama se bojam u crno (uz pokoji povremeni kraci predah), i obozavam svoju dugu crnu kosu. No, prirodna boja kose mi je tamno blond, i ona intenzivna crna boja rijetko kada izdrzi dulje od 2 pranja, i polako se od moje tamne, plavo-crne pocinje pretvatari u neku tamno smedju sa crvenkastim odsjajem. pa me zanima ima li neka keune ili koja druga boja sa vise pigmenta, i da je trajnija, koju bih mogla (is)koristiti? (i, znam da kvaliteta ima i svoju cijenu, ali bilo sto toliko profesionalno da je skuplje od keune si ne mogu priustiti, tim vise sto mi je kosa gotovo do struka, i jako gusta. A sam studentica, i nemam po 500tinjak kuna za frizuru i farbanje bas)

2. nedavno mi je dosadio moj vjerni pantene sampon, pa sam odlucila za promjenu usprobati nesto drugo. I za oko mi je zapeo bas onaj Q10 od shaume. nakon 3-4 pranja, kosa mi se pocela uzasno mrstit, pocupala bi brdo dok je rascesljam (i nije se mrsila samo na vrhovima, da bih rekla da je mozda vrijeme za sisanje, vec citavom duzinom - a inace mi je zdrava i nikakvih problema nemam), i tjeme me pocelo svrbiti i peckati. Uzas. Naravno, shauma je zavrsila u smecu, ja sam se vratila pantenu, i kosa je nakon par pranja i maske ponovo u redu, normalna. ali tjeme se jos nije sasvim oporavilo, i htjela bih znati ako ima nesto, sampon, balzam, ulje, nesto deseto, sto bi mi preporucio bas za tjeme, da se sto prije oporavi?

unaprijed zahvaljujem :)

Lakonoga777
29.08.2009., 17:28
A o kojem se frizerskom salonu radi ?

ruby20
29.08.2009., 18:03
Naravno da sam se i ja odlučila za Ivana čitajući vaše oduševljene postove, pa sam se eto naručila za sljedeći petak jer prije nema mjesta(eto koliku ste gužvu napravile :p )!
Imam dugu crnu kosu (sad više tamnosmeđu jer je posvijetlila od sunca) i želim ju isto tako dugu ali u puno svijetlijoj boji kao na ovoj slički...:D

ajd pliz javi kako ti je bilo kod njega jer bi ja isto htjela iz dosta tamne preči u puno svjetliju, što mi do sada moja frizerka nije uspjela napraviti...

Leptircek21
29.08.2009., 21:27
imam dugu kosu vec jako dugo. razmisljam o promjeni, no ne znam ako je to pametno. htjela bi malo kracu kosu npr. do ramena ili krace. no imam problematicnu kosu: tanku, rado se kovrca i moram cesto peglati dio od korijena nakon pranja jer mi po glavi izađu oni "madi". zar je moguce s tako problematicnim tipom kose imati nesto krace ili je bolje imati dugu kosu i ne brinuti se previse za frizuru...tnx :)

Aksiominka
29.08.2009., 21:44

http://img530.imageshack.us/img530/2391/eennaaxm2.jpg

Eto, sad bumo vidli kaj će majstor napravit pa vam javim dojmove :mig:

molim te budes stavila slikicu? moze samo pramena kose na pm ako ti je bed da vidim kako ti je ispalo posvjetljivanje jer bih i ja htjela posvijetliti kosu.

divljaruza
29.08.2009., 22:21
A o kojem se frizerskom salonu radi ?

frizerski salon kod kojeg su mi spalili kosu se zove Aurora a drugi moj najbolji se zove Irena:cerek: inace, salon nije u Zagrebu vec u jednom malom mjestu tu u Dalmaciji.:)

sretnodijete
30.08.2009., 08:33
Eto,i ja sam jučer bila kod Ivana u Royalu na šišanju svoje duge,neurotične kose.
I konačno izašla iz nekog salona zadovoljna(ne mogu vjerovati da mi kosa nakon prospavane noći izgleda jednako dobro kao i jučer nakon izlaska iz salona;kod drugih frizera je to nalikovalo na onu izreku"drži vodu dok majstori odu").
I opet ću tamo na šišanje.

Princess Leia
30.08.2009., 11:49
Bila sam u Royalu! :cerek:
Oduševljena sam! izgledam prekrasno. Doista.
Najbolja stvar koja je proizašla iz mog boravka na forumu.hr je pronalazak tog frizera! :top:

-Sunčica-
30.08.2009., 11:52
Bila sam u Royalu! :cerek:
Oduševljena sam! izgledam prekrasno. Doista.
Najbolja stvar koja je proizašla iz mog boravka na forumu.hr je pronalazak tog frizera! :top:

Može mi netko objasniti gdje je taj Royal - Sloboština ili Središće, nisam zapamtila? Uostalom, ne znam gdje je ni jedno ni drugo. :brukica:

Gdje je to točno i kako se do tamo dođe? Može i tel. broj, za svaki slučaj.

girly-girl
30.08.2009., 12:22
središće, brune bušića 40, guglaj na karti.. a čuj od kuda dolaziš?

-Sunčica-
30.08.2009., 20:59
središće, brune bušića 40, guglaj na karti.. a čuj od kuda dolaziš?

Iz centra, na Medveščaku stanujem.

Dobro, glavno da znam točnu adresu, mogu guglati i pogledati na plan grada.

Nikad nisam išla tako daleko frizeru, sumnjam da ću i sad, ali za svaki slučaj da znam, kad me ćopi frizerska kriza :D.

lovelyjubbly
31.08.2009., 20:26
inače, prvi frizer kojem se mislim vratiti... od moje ni vrit-ni mimo valovito-ravne kose napravio je frčkavu kak sam htjela :cerek:

i meni je napravio istu stvar.. covjek je oslobodio moje kovrce!! jeeeej :cerek::klap:

Miss Bee
31.08.2009., 20:51
Do prije godinu dana imala sam prekrasnu kovrčavu kosu.:cerek: Bila je jaka, sjajna, zdrava i što je najvažnije, oko nje nije bilo puno brige.
No jednoga dana, bez ikakvog razloga i prethodnog bojanja ili bilo kakvog tretiranja kose, probudila sam se sa gotovo potpuno ravnom kosom...:ne zna:
Kosa mi sada izgleda očajno... suha je, oštra i bez ikakvog oblika...:(
Zanima me postoji li nekakav način da popravim situaciju?
Možda neka krema za kosu koja hidratizira i naglašava kovrče?
Svi prijedlozi su dobrodošli :mig:

kk23
31.08.2009., 21:29
helo
imala bi jedno pitanje.

momak mi ima dugu kosu i polako je počela slabit i bit sve rijeđa i neće proc puno ocelavit ce ja mu lipo govorim da se osisa da mu se kosa oporavi al njemu je reka prijatelj koji isto ima dugu kosu da su se njemu prijatelji poslje duge kose ošišali na kratko da im je kosa dosta ispala i ostali su dosta celavi.
zna li neko nesto o tome i šta da učinim??? :(

Zmijica
31.08.2009., 22:47
Nece mu sisanje oporavit nit upropastit kosu.
Kad musko jednom pocne celavit, gotovo je.
Jedina pomoc je presadjivanje kose.
Ne znam koliko godina ima, al prekonekoliko mojih frendova zgubilo je kosu u ranim dvadesetima.

Nek uziva u dugoj kosi dok je jos ima :E

Lakonoga777
01.09.2009., 13:05
i meni je napravio istu stvar.. covjek je oslobodio moje kovrce!! jeeeej :cerek::klap:

I moje isto, nažalost. Tek kad sam sama oprala kosu shvatila sam koju je tragediju napravio. Ošišao me je super, al to definitivno nije frizura koju moja kosa može podnit,a od jednog frizera zahtjevam da vidi što može ,a što ne može sa njom. Uglavnom odlučila sam da u Royal više ne idem.

Eve*
01.09.2009., 15:55

To je šišanjem postigao ili ti je stavio i neku vrstu minivala?

Bani
01.09.2009., 18:53
eto da se i ja javim. Pauza od frizera nekoliko mjeseci zbog kacige kod Jasminke. Danas nazvala i uletila u Diva stil prema preporuci zuzi :D. Prvi utisak: atmosfera ugodna, nema preseravanja ni kulerskih spika, sjela na stolac u minutu. Zena pristupacna, jednostavna. Vidim da kuze kosu sto se tice farbi. Moj rezultat, lijepa boja plus pramenovi koji nisu ucinjeni blajhom, sada izgleda prekrasno. Pokrivene sijede, boja kakvu Jasminka nije mogla postic (oprosti Jasminka :o). Vrhove odrezala onoliko koliko sam rekla, siske popravila koliko je mogla. Cijena normalna. Drugi utisak slijedi nakon samostalnog pranja kose i ispiranja boje... nadam se da si necu skocit u usta :D
edit: zeni sam rekla da mi napravi pramenove no nisam imala snage raspredat spike o blajhu i kak mi unistava kosu.. na kraju mi je rekla da nisu bili s blajhom i da mi na moju kosu nikad ne bi stavila blajh zbog strukture (neki nisu te stvari shvatili niti nakon nekoliko sisanja i farbanja moje kose)

joujou
01.09.2009., 18:55
eto da se i ja javim. Pauza od frizera nekoliko mjeseci zbog kacige kod Jasminke. Danas nazvala i uletila u Diva stil prema preporuci zuzi :D. Prvi utisak: atmosfera ugodna, nema preseravanja ni kulerskih spika, sjela na stolac u minutu. Zena pristupacna, jednostavna. Vidim da kuze kosu sto se tice farbi. Moj rezultat, lijepa boja plus pramenovi koji nisu ucinjeni blajhom, sada izgleda prekrasno. Pokrivene sijede, boja kakvu Jasminka nije mogla postic (oprosti Jasminka :o). Vrhove odrezala onoliko koliko sam rekla, siske popravila koliko je mogla. Cijena normalna. Drugi utisak slijedi nakon samostalnog pranja kose i ispiranja boje... nadam se da si necu skocit u usta :D

bila sam i ja... bas me zanima sto ces reci nakon pranja :D

Bani
01.09.2009., 18:56
daj reci daj reci utisak :ceka:

joujou
01.09.2009., 19:03
daj reci daj reci utisak :ceka:

malo me ubio u pojam zapusten okolis i stari casopisi... (listala sam Joy iz 2007.) :zubo:

inace ok, frizerka je savrseno osisala moje mega zahtjevne siske, bila je ugodna, razgovarala upravo taman koliko treba

malo me zacudilo sto me odmah poslala na bazen bez da je pogledala frizuru, skara se masila bez da me pitala sto zelim :confused: !!! :ne zna:
inace frizura je ok, nije osisala vise nego sto smo se dogovorile
samo mi je kosu iz ostavila po sredini ravno odrezanu iako sam rekla da zelim da sve bude u spicevima i onim repastim pramenovima
kad je vidjela moje razocarenje nije bas pohrlila da to ispravi sto je mega minus

uglavnom nisam pretjerano odusevljena, ali siske su mi super :D

Bani
01.09.2009., 19:08
ja sam citala Glorie od zadnjih mjesec dana i Star magazin :zubo:
mozda si bila za vrijeme godisnjeg.
Koja te sisala? Mislim kak zgleda? Ja sam bila kod Sandre. Zena me nije pretjerano ispitivala ali mi je siske na suho jos osisala i rekla da bu sve popravila kaj treba. Al me pitala prije susenja da li mi je to ok :ne zna:
Upravo dragi stigao i veli da sam malo zuta :hebemu: ne zelim mu vjerovati :D

joujou
01.09.2009., 19:14
ja sam citala Glorie od zadnjih mjesec dana i Star magazin :zubo:
mozda si bila za vrijeme godisnjeg.
Koja te sisala? Mislim kak zgleda? Ja sam bila kod Sandre. Zena me nije pretjerano ispitivala ali mi je siske na suho jos osisala i rekla da bu sve popravila kaj treba. Al me pitala prije susenja da li mi je to ok :ne zna:
Upravo dragi stigao i veli da sam malo zuta :hebemu: ne zelim mu vjerovati :D

imala si srecu s casopisima :D
da, ja sam bila krajem 7. mjeseca

bila sam kod Ljiljane, ima plavu kratku kosu i isto mi je siske na suho sisala, sto mi je bilo malo neobicno, ali ok
glavno da je na kraju dobro ispalo

girly-girl
01.09.2009., 19:41
ja uvijek volim više šiške na suho jer bar odmah znam kako izgleda a ne ono par puta su mi super mokre izgledale a ono kad se ošiša, prekratko, jao :D

Bani
01.09.2009., 19:55
imala si srecu s casopisima :D
da, ja sam bila krajem 7. mjeseca

bila sam kod Ljiljane, ima plavu kratku kosu i isto mi je siske na suho sisala, sto mi je bilo malo neobicno, ali ok
glavno da je na kraju dobro ispalo

tak sam si nekak i pomislila :D. Meni u USA uvijek jos dosisaju siske kad mi osuse kosu i tam su mi siske uvijek super...
A kam ces sad il si se vec vratila Dzasminki?:D

joujou
01.09.2009., 20:04
tak sam si nekak i pomislila :D. Meni u USA uvijek jos dosisaju siske kad mi osuse kosu i tam su mi siske uvijek super...
A kam ces sad il si se vec vratila Dzasminki?:D

tako i Jasminka radi

jos dvoumim... iduci tjedan bi trebala na sisanje
cini mi se da cu se ipak vratiti :ne zna:

ti? :D

joujou
01.09.2009., 20:05
ja uvijek volim više šiške na suho jer bar odmah znam kako izgleda a ne ono par puta su mi super mokre izgledale a ono kad se ošiša, prekratko, jao :D

frizer bi ipak trebo znati procijeniti koliko ce siske 'odskociti' gore nakon susenja :ne zna:

girly-girl
01.09.2009., 20:07
naravno, ali nisam bila uvijek kod istog i grozila sam se takvog šišanja, što je sigurno.. :zubo:

joujou
01.09.2009., 20:08
cini mi se da nam je svima pametnije odustati od siski :D

a i frizeri ce odahnuti :D

Bani
01.09.2009., 20:10
tako i Jasminka radi

jos dvoumim... iduci tjedan bi trebala na sisanje
cini mi se da cu se ipak vratiti :ne zna:

ti? :D

vidjet cemo nakon pranja kose :D, mislim da cu probat jos koji put kod ovih jer nemres se ni s frizerkom uvijek skuzit od prve pa ak nije zahebala onda ima sanse kod mene.
Jasminka mi se jako zamerila zadnji put a ni prethodnih par put nisam bila van sebe od srece. Frendica mi hvali nekog Ivana u Samoboru, salon Dodo...

Javi di si zavrsila :)

Bani
01.09.2009., 20:11
cini mi se da nam je svima pametnije odustati od siski :D

a i frizeri ce odahnuti :D

:rofl::rofl::rofl:

joujou
01.09.2009., 20:16
vidjet cemo nakon pranja kose :D, mislim da cu probat jos koji put kod ovih jer nemres se ni s frizerkom uvijek skuzit od prve pa ak nije zahebala onda ima sanse kod mene.
Jasminka mi se jako zamerila zadnji put a ni prethodnih par put nisam bila van sebe od srece. Frendica mi hvali nekog Ivana u Samoboru, salon Dodo...

Javi di si zavrsila :)

najveci problem mi je kod Jasminke to sto se ne mogu naruciti samo za siske :ne zna:

jedan mjesec (mjesc i pol) sisam kosu, jedan samo siske i onda opet ponovo
samo za siske se ne mogu naruciti, pa kad god naletim moram cekati
to zna trajati i oko pola sata pa i vise sto mi je prilicno besmisleno :rolleyes:

Suey
01.09.2009., 20:20
Evo i mene nakon pranja kose:rofl:

Nije loše, ali nekako se te "stepenice", tj. prijelazi, jako vide, preoštro je. Niije onako ujednačeno kao u Trilabu - više mi se sviđa taj njihov stil, oni šišaju klizno pa se prijelazi "stope", i šišaju najprije na mokro, pa na suho, i nikad nakon njihovog šišanja nisam imala borbe s kosom i feniranjem.

Bani
01.09.2009., 20:21
@zuzu
ja sam isto tak hodala no ja se moram farbat pa sam imala siske i farbanje. Bas me zanima kaj bus napravila :D

Suey
01.09.2009., 20:24
Frendica mi hvali nekog Ivana u Samoboru, salon Dodo...

Mislim da moja frendica ide k nekom Ivanu u Samoboru (ona inače tamo i živi). Ak je to taj, super radi pramenove, ali zna cvaknut šiške prekratko. Baš ću je pitati jel to taj salon. Imam čak i sliku kad joj je sfušao te šiške, s jedne Nove godine:rofl:

mala-27
01.09.2009., 21:22
evo, ja sam se vratila sa jos jednog fenomenalnog šišanja od ivana. pramenovi su mi opet ispali super, a o šišanju i frizuri da ne pricam...decko je jednostavno genij kaj se mene tice...meni je i nakon pranja kose frizura jos uvijek super, naravno da to nije 100% isto, ali ni ne moze biti...cim operes kosu, onda odmah drugacije reagira i nemremo frizere kriviti za to...istina, neki te stvarno unakaze i onda to sakriju sa feniranjem, ali meni je sa ivanom uvijek bilo super
a i slazem se sa bani da se nemres uvijek sa frizerom skuziti od prve, meni sto duze idem, sve mi se cini da mi je fizura sve bolja i bolja

joujou
01.09.2009., 21:33
@zuzu
ja sam isto tak hodala no ja se moram farbat pa sam imala siske i farbanje. Bas me zanima kaj bus napravila :D

najvjerojatnije ce jos jednom na siske kod Ljiljane... tamo se moze bez problema naruciti
pa cu onda jos razmisliti :D

mozda se dojam popravi

lovelyjubbly
01.09.2009., 22:35
To je šišanjem postigao ili ti je stavio i neku vrstu minivala?

samo sisanjem, kakav minival :D moja je kosa dosta cudna, unutarnji sloj odozada je skroz frckav ali gornji sloj kose je nekako ravan / valovit, ovisi o danu, pa mi je dosta skratio taj gornji sloj i osisao postepeno da frcke izadju van. mislim, vrlo jednostavno, ali nitko prije njega se nije to sjetio, uvijek su ostavljali previse tog gornjeg sloja kose. enivej, sad mi je kosa frckava i ljudi me pitaju jel sam dala minival :zubo: :cerek:

Suey
01.09.2009., 22:58
.istina, neki te stvarno unakaze i onda to sakriju sa feniranjem, ali meni je sa ivanom uvijek bilo super

Ma daleko od toga da je mene unakazio, upravo suprotno, lijepa je frizura, ali drukčije je nego što sam bila šišana, pufastije i gušće:D, pa moram dosta istezati, inače strši jer su mi lasi debele, i kosa mi je k`o četka kad je ravnije pramen odrezan. Hvala bogu, izgleda jako zdravo, jer je išišao sve suhe vrhove.

Nosim malo raskuštranu frizuru, da se vidi raskoš kose:D

A boja je:cerek:, vječno sam mu zahvalna što me bacio u nešto tamnije, puuuuno bolje stoji - danas me neka cura u jednom dućanu pitala koja mi je to boja:D.

I sviđa mi se što radi s kvalitetnim proizvodima, a ne s nekom šljukom.

jejo1712
02.09.2009., 00:10
ok, mislim da cu i ja kod ivana za nekih tjedan, dva, kad ga svi toliko hvalite :)

maestranza
02.09.2009., 01:38
A meni je suprotno, meni je rjeđe (a imam dosta gustu kosu inače), jer mi je dosta stanjio slojeve, pa mi sad fali moja gustoća, i ne mogu trenutno postići moju najlakšu frizuru (kovrče dobivene od riblje kosti, jer mi je sad ta pletenica preuska pa mi sve nekako ispadne mlitavo). :( Ali dobro, ne bediram se previše, možda se trebam malo priviknuti i otkriti nove načine kako da dobijem dobre kovrče ili da si najlakše izravnam. ;)

Bani
02.09.2009., 06:21
Mislim da moja frendica ide k nekom Ivanu u Samoboru (ona inače tamo i živi). Ak je to taj, super radi pramenove, ali zna cvaknut šiške prekratko. Baš ću je pitati jel to taj salon. Imam čak i sliku kad joj je sfušao te šiške, s jedne Nove godine:rofl:

navodno da pramenove radi satima a sve samo da ne unisti kosu. Frajer je u Perkovcevoj. Meni je to turbo predaleko za probat, zasad :D. Dobro da si mi rekla ovo za siske jos imam traume :D.

A fLoWeR
02.09.2009., 06:43
Joj, kako mi je drago da sam otvorila ovu temu. :D Naime, živim u Samoboru, a bila sam kod svakakvih frizera i uvijek bi ispalo okej, ali ne baš ono što sam htjela. Ali sad sam se odlučila na malo drastičniju promjenu. Želim se skroz na kratko ošišat (imam kosu do malo preko ramena) poput keire knightley, a nisam sigurna da bih takvo nešto prepustila bilo kojem frizeru. Ivane, here I come.. :D

Suey
02.09.2009., 08:17
Zvala sam frendicu, frizer koji ju je šišao se zove Ivan Čakanić, Čaksi:zubo:, i to je taj salon, Dodo. Veli da je njoj bio dobar, a da joj šiške svugdje skrate previše, pa i u Pinku gdje sad ide. Vjerojatno bi trebala tražiti da joj naprave duže šiške, a kak niš ne veli, tak joj onda oni odrežu po vlastitom nahođenju:rofl:

Jedina zamjerka je da se u Dodu dosta čeka na red, zato se prebacila u Pink. Uglavnom, šiša se samo u samoborskim salonima.

Zmijica
02.09.2009., 08:22
Suey, mozda frendica ima nest u licu sto ih potice na to :D
Mene su 2 potpuno nezavisna frizera osisala na istu frizuru i boju kose (usla sam i trazila totalni mejkover).

Suey
02.09.2009., 08:28
A meni je suprotno, meni je rjeđe (a imam dosta gustu kosu inače), jer mi je dosta stanjio slojeve, pa mi sad fali moja gustoća, i ne mogu trenutno postići moju najlakšu frizuru (kovrče dobivene od riblje kosti, jer mi je sad ta pletenica preuska pa mi sve nekako ispadne mlitavo). :( Ali dobro, ne bediram se previše, možda se trebam malo priviknuti i otkriti nove načine kako da dobijem dobre kovrče ili da si najlakše izravnam. ;)

Meni je gornji sloj do negdje srednjeg sloja dosta puf, a donji sloj mi je nekako pretanak i ide u špic. Imam osjećaj da mi je sva kosa u tom gornjem i srednjem sloju:D, to vidim kad kosu prebacim naprijed kao anika555 na slici, točno se vidi da malo fali kose u tom sloju.

A ja volim da mi ide sve jednoliko i da donji sloj ima kose, te da je ravno odrezan.

Suey
02.09.2009., 08:34
Suey, mozda frendica ima nest u licu sto ih potice na to :D
Mene su 2 potpuno nezavisna frizera osisala na istu frizuru i boju kose (usla sam i trazila totalni mejkover).

Moguće :rofl:

Mene svi vole šišati stepenasto, nikako ne mogu pustiti taj gornji sloj:rofl:

Znam da mi je, ako je ravno, kosa previše gusta, ali sam se već zaželjela duge ravne kose kakvu sam nosila prije:cerek:

A fLoWeR
02.09.2009., 08:35
Zvala sam frendicu, frizer koji ju je šišao se zove Ivan Čakanić, Čaksi:zubo:, i to je taj salon, Dodo. Veli da je njoj bio dobar, a da joj šiške svugdje skrate previše, pa i u Pinku gdje sad ide. Vjerojatno bi trebala tražiti da joj naprave duže šiške, a kak niš ne veli, tak joj onda oni odrežu po vlastitom nahođenju:rofl:

Jedina zamjerka je da se u Dodu dosta čeka na red, zato se prebacila u Pink. Uglavnom, šiša se samo u samoborskim salonima.

A čekaj, jel se mora naručit? Ili možeš samo doć, pa sjest i čekat kad će bit slobodno. :) Ja ionako idem u petak, ujutro. Pa se nadam da neće biti neke gužve. :)

Suey
02.09.2009., 09:09
Veli da se naručiš, al` da opet čekaš :ne zna:

A fLoWeR
02.09.2009., 09:23
Mah. Ja ću poć bez naručivanja, ako može-može. Ako ne, naručim se za sutradan. :) Hvala ti. :)))

Suey
02.09.2009., 09:34
Ma jasno, a možda neće imati gužvu pa odmah dođeš na red. Ona ti doduše dugo tamo nije bila, sad ide u taj neki Pink, pa možda više nije tako ili je tada imala peh pa je baš znala naletiti na gužvu.

honey_dh
02.09.2009., 13:44
čitam,čitam i čitam ali nigdje da vidim,pa bi trebala malu pomoć jel neko zna stvarno super frizera za kartku kosu?
ošišala sam se na kartko ali zeznuli su mi frizuru uopće me nisu ošišali kak sam ja htjela,a dala sam im sliku i opet krivo tako da sam jako nezadovoljna,pa bi htjela znati dobrog frizera za kratku frizuru da mi to popravi ako može.

thanks

iz zagreba sam :)

Bani
02.09.2009., 15:27
Mah. Ja ću poć bez naručivanja, ako može-može. Ako ne, naručim se za sutradan. :) Hvala ti. :)))

javi kak je bilo. moja frendica je bila jucer i zadovoljna je. Iako s njom nema nekaj puno posla jer ima duge lasi :D tak da joj malo siske postuca a one su dulje i to je to.

Bani
02.09.2009., 15:33
evo, ja sam se vratila sa jos jednog fenomenalnog šišanja od ivana. pramenovi su mi opet ispali super, a o šišanju i frizuri da ne pricam...decko je jednostavno genij kaj se mene tice...meni je i nakon pranja kose frizura jos uvijek super, naravno da to nije 100% isto, ali ni ne moze biti...cim operes kosu, onda odmah drugacije reagira i nemremo frizere kriviti za to...istina, neki te stvarno unakaze i onda to sakriju sa feniranjem, ali meni je sa ivanom uvijek bilo super
a i slazem se sa bani da se nemres uvijek sa frizerom skuziti od prve, meni sto duze idem, sve mi se cini da mi je fizura sve bolja i bolja

o da da frizeri su krivi. Ja kad operem kosu ne mogu niti bi htjela imati ravnu i ispeglanu frizuru ali ak je dobro osisano kosa onda to ne stoji ko da mi je neko petardu bacio u glavu ili kad se vidi kak je iscicana moja kosa a sto se nije vidjelo kad je bilo savrseno isfenirano :)

mala-27
02.09.2009., 15:55
o da da frizeri su krivi. Ja kad operem kosu ne mogu niti bi htjela imati ravnu i ispeglanu frizuru ali ak je dobro osisano kosa onda to ne stoji ko da mi je neko petardu bacio u glavu ili kad se vidi kak je iscicana moja kosa a sto se nije vidjelo kad je bilo savrseno isfenirano :)

draga, ak procitas moj post, vidjet ces da sam u nastavku te recenice napisala da te frizeri itekako mogu unakaziti i u dosta slucajeva to rade...
ja sam mislila na slucajeve kad ides u detalje i proucavas je li se sta promijenilo kad operes kosu...uvijek ce se nesto promijeniti, to je normalno, ne treba uvijek cjepidlaciti...jedno je uzas koji se vidi odmah nakon pranja, a drugo je kad ides proucavati svaku dlaku...

vjerujem da se sad razumijemo...

A fLoWeR
02.09.2009., 17:28
javi kak je bilo. moja frendica je bila jucer i zadovoljna je. Iako s njom nema nekaj puno posla jer ima duge lasi :D tak da joj malo siske postuca a one su dulje i to je to.

naravno. drago mi je da ti je frendica bila zadovoljna, jer onda je i meni lakše. :zubo:

Kya
02.09.2009., 18:00
čitam,čitam i čitam ali nigdje da vidim,pa bi trebala malu pomoć jel neko zna stvarno super frizera za kartku kosu?
ošišala sam se na kartko ali zeznuli su mi frizuru uopće me nisu ošišali kak sam ja htjela,a dala sam im sliku i opet krivo tako da sam jako nezadovoljna,pa bi htjela znati dobrog frizera za kratku frizuru da mi to popravi ako može.

thanks

ja bih ti prepručila nikas, otišla sam tamo na preporuku s foruma :) imam kratku kosu, ženska genijalno šiša :top: sviđa mi se što sluša što joj se kaže, a opet ima vlastitih ideja :) u pavla hatza je, br tel 4812 480

Sliceoflemon
02.09.2009., 21:14
Imam jedno malo glupasto pitanje...jel netko zna kako se zove frizerka iz nicole nicole, plave srednje duge kose, koju je drzala u malom repicu bar kad je mene sisala, dosta mlada ali ne izgleda ni da je nova u salonu, onako slatko i simpa lice. Kad sam prvi put bila tamo fenomenalno me osisala, ali sam zaboravila pitati kako se zove. Sljedeći put su me uvalili kod neke naucnice koja mi je zlostavila kosu. :( pa da izbjegnem drugi put istu situaciju!? Please odg, pod hitno trebam na sisanje :) :)

aibreann
02.09.2009., 22:13

true. :)

tak je i meni Nikolina u Nicole Nicoleu prekratko ošišala šiške na mokro. boja super, šišanje ostatka kose - fenomenalno. čak i relativno ok cijena za farbanje cijele kose i šišanje od 4,5 cm, 315 kn... :D al šiške, geez. :rofl:k'o neko poluretardirano dijete ošišano na kahlicu, ful guste i ravne i prestrogo i pregrubo su mi djelovale na facu. tek nakon 3 tj. (kad mi se već počeo kužit izrast) sam sličila opet na ljudsko biće.

kasnije ih je moja mater popravljala. al ozbiljno, nema tog frizera koji mi zna ošišat šiške kak spada osim Tine u Freezeu (najbliže savršenstvu do sada). al svejedno, mama to radi bolje od ikojeg frizera. tak da svakih 3, 4 tj. angažiram mamicu :s

aibreann
02.09.2009., 22:16
Imam jedno malo glupasto pitanje...jel netko zna kako se zove frizerka iz nicole nicole, plave srednje duge kose, koju je drzala u malom repicu bar kad je mene sisala, dosta mlada ali ne izgleda ni da je nova u salonu, onako slatko i simpa lice. Kad sam prvi put bila tamo fenomenalno me osisala, ali sam zaboravila pitati kako se zove. Sljedeći put su me uvalili kod neke naucnice koja mi je zlostavila kosu. :( pa da izbjegnem drugi put istu situaciju!? Please odg, pod hitno trebam na sisanje :) :)

nemam pojma, al jako je simpa. prala mi je kosu i izmasirala mi glavu onim malim aparatićem za masažu vlasišta. koji gušt. :cerek:
jel bolja od šefice? :D Nikolina mi je ok, fakat pogodi boju fenomenalnu al je malo svojeglava kad se o šiškama radi, ima svoj stil rezanja (oštro a la Kleopatra ili Anna Wintour) i od toga ne odstupa. :confused:

honey_dh
03.09.2009., 06:59
ja bih ti prepručila nikas, otišla sam tamo na preporuku s foruma :) imam kratku kosu, ženska genijalno šiša :top: sviđa mi se što sluša što joj se kaže, a opet ima vlastitih ideja :) u pavla hatza je, br tel 4812 480

Hvala ti puno,ići ću tamo pa da vidim jel mi moze popraviti frizuru :)

Thanks,javim kak je prošlo :D

TulipanJorgovan
03.09.2009., 13:04
Zna li možda netko, kako se kreću cijene pramenova u frizerskom salonu Infinity (križanje Sveti Duh i Ilica)??

A fLoWeR
03.09.2009., 14:33
joj, ljudi. jedno pitanje. jel mogu ja doć frizeru sa slikom? mislim, slikom na kojoj je frizura koja mi se sviđa. jer fakat ne znam kako to objasniti riječima, ne poznajem baš taj frizerski jezik :) samo mi je zajeb što sam te slike našla na internetu, a printer mi ne radi. pa bi ih stavila na mob. :zubo: ali ima fakat dobru rezoluciju i sve se vidi. :D
http://i193.photobucket.com/albums/z97/anaz1994/untitled.jpg

Zmijica
03.09.2009., 15:39
Flower, u foto radnju i napravit fotku od slike. Kosta te 1 kn uvrh glave.
To ja uvijek napravim. Najbolje se vidi.
I onda frizerki to zakeljim na ogledalo. Mislim da ih gadno nerviram :rofl:

Visonni
03.09.2009., 15:50

hahahaha...ovo je odlično...:rofl::rofl::rofl:
Tako ću ja sutra Ivanu...:kava::usama:

Kya
03.09.2009., 16:04
Hvala ti puno,ići ću tamo pa da vidim jel mi moze popraviti frizuru :)

Thanks,javim kak je prošlo :D

javi, nadam se da ćeš bit zadovoljna :)

A fLoWeR
03.09.2009., 16:36

Super ideja. Hvala. :D Nisam se toga sjetila.. haha. :D

Teeja
03.09.2009., 16:57
molim vas savrsenog frizera za kovrce u splitu

Sany*
04.09.2009., 20:52
joj, ljudi. jedno pitanje. jel mogu ja doć frizeru sa slikom? mislim, slikom na kojoj je frizura koja mi se sviđa. jer fakat ne znam kako to objasniti riječima, ne poznajem baš taj frizerski jezik :) samo mi je zajeb što sam te slike našla na internetu, a printer mi ne radi. pa bi ih stavila na mob. :zubo: ali ima fakat dobru rezoluciju i sve se vidi. :D
http://i193.photobucket.com/albums/z97/anaz1994/untitled.jpg

Ja sam ti na taj način pokazala kakvu boju pramenova
želim i boja je super ispala.

Sany*
04.09.2009., 20:55

thanks

Marina Bukovac iz salona Art Team na Jarunu.Nema toga što ona ne može odlično napraviti.Mene šiša već nekoliko godina.

Visonni
04.09.2009., 21:15
Dakleeeee...

...ne da sam zadovoljna nego sam potpuno oduševljena Royalom i Ivanom!
:jumping:

Kosa mi je predivna, boja i frizura fenomenalna, ma ono što sam zamislila to sam i dobila, a da moja duga crna kosa koja je posvijetljena i pretvorena u nekakvu bakrenasto kestenjasto crvenkastu (ne znam ni sama kako bi to opisala) nije postala uništena slama! I dalje je zdrava, ma prekrasna!

Ugl, svaka čast Ivanu (stari pozdrav :mig:) koji stvarno zna svoj posao i obavlja ga besprijekorno, svaka čast salonu koji izgleda divno, svaka čast ekipi koja mi je pružila uslugu za pamćenje... :top::top::top:

p.s. da cure, moguće je crnu kosu posvijetliti do nijanse koju želite a da se ne sprži hidrogenom:mig:

Definitivno moj salon i ubuduće :cerek:

majicad
04.09.2009., 21:24
ljudi pomozite!!!!!!dal tko zna koji frizerski salon u zadru radi sa framesi???

A fLoWeR
04.09.2009., 23:16
A ja sam našla svoj salon. :D Frizerski salon 'Dodo' u Samoboru. Prezadovoljna. Atmosfera je ugodna, dva su frizera (Ivan i ne mogu se sjetiti, ali mislim Nataša) simaptični, mladi, rado daju savjet, kažu ti s čim je najbolje njegovati kosu i napraviti frizuru da izgleda kao da si izašla iz salona. Uglavnom, odličan usluga. :)

A fLoWeR
04.09.2009., 23:18
I, pokazala sam joj slike na mobitelu. Nisam stigla otići u nikakvu foto radnju, a njoj nije ni najmanje smetalo. :)

Aksiominka
04.09.2009., 23:28
moze mi netko objasnit kako da od trga bana jelacica dodjem do royala. nisam iz zg iako tu zivim. molim detaljne upute. na koji tramvaj se ukrcam, u kojem smjeru, gdje se iskrcam i kuda idem nakon sto se iskrcam. molim, pomagajte! hvala

girly-girl
05.09.2009., 08:59
uđeš na 6 u smjeru koji ide prema importaneu i siđeš na zadnjoj stanici. pređeš cestu na tu stranu na kojoj ćeš i stati, ući ćeš u središće i idi samo ravno do kraja kvarta. to je sa desne strane, zadnja zgrada prije bundeka. mala zgrada smeđe-bež. nemreš fulat :D tražiš ulicu brune bušića 40.

Aksiominka
05.09.2009., 13:31
uđeš na 6 u smjeru koji ide prema importaneu i siđeš na zadnjoj stanici. pređeš cestu na tu stranu na kojoj ćeš i stati, ući ćeš u središće i idi samo ravno do kraja kvarta. to je sa desne strane, zadnja zgrada prije bundeka. mala zgrada smeđe-bež. nemreš fulat :D tražiš ulicu brune bušića 40.

hvala ti! :top:

loreste
08.09.2009., 00:46
Dakleeeee...

...ne da sam zadovoljna nego sam potpuno oduševljena Royalom i Ivanom!
:jumping:

Kosa mi je predivna, boja i frizura fenomenalna, ma ono što sam zamislila to sam i dobila, a da moja duga crna kosa koja je posvijetljena i pretvorena u nekakvu bakrenasto kestenjasto crvenkastu (ne znam ni sama kako bi to opisala) nije postala uništena slama! I dalje je zdrava, ma prekrasna!

Ugl, svaka čast Ivanu (stari pozdrav :mig:) koji stvarno zna svoj posao i obavlja ga besprijekorno, svaka čast salonu koji izgleda divno, svaka čast ekipi koja mi je pružila uslugu za pamćenje... :top::top::top:

p.s. da cure, moguće je crnu kosu posvijetliti do nijanse koju želite a da se ne sprži hidrogenom:mig:

Definitivno moj salon i ubuduće :cerek:
kolko koštaju pramenovi.....

maestranza
08.09.2009., 10:26
kolko koštaju pramenovi.....

400 kn (pramenovi + šišanje, duga kosa)

loreste
08.09.2009., 11:49
400 kn (pramenovi + šišanje, duga kosa)
a jbg trenutno sam švorc,pa ću morat tražit neš jeftinije,zna možda neko curu koja radi doma,za manje para?

GothicRomance
08.09.2009., 14:22
ima li netko iskustva sa salonom tempora na vrbiku? ili nekim drugim salonom na vrbiku? zanima me samo sisanje, tj. skracivanje vrhova.

loreste
08.09.2009., 16:19
ima li netko iskustva sa salonom tempora na vrbiku? ili nekim drugim salonom na vrbiku? zanima me samo sisanje, tj. skracivanje vrhova.
ja sam išla u teporu,prije nego su se preselili,meni su bili super,a cijene su onak prosjećene..neznam kolko je samo šišanje,farbanje+šišanje=350 kn...vlasnica je super iva...

GothicRomance
08.09.2009., 19:29
tnx :)

anchyy
09.09.2009., 18:34
Da li kod frizerke najćešće dolazite s raspuštenom i urednom kosom ili ju svežete u rep ili punđu pa ju kod frizerke prije šišanja raspustite?

toy22
10.09.2009., 22:32
Kakva su iskustva sa "Freezom"?

annabellee
10.09.2009., 22:44
zna li tko dobrog frizera za kovrčavu kosu, u zagrebu.. ?

tic_tac
11.09.2009., 08:32
Ponukana brojnim pozitivnim iskustvima cura, prije otprilike dva tjedna bila sam na šišanju kod Ivana u famoznom Royalu i nažalost nemam dobre vijesti! Frizura je takva da svako jutro, ali baš svako, uzimam fen u ruke i pokušavam napraviti kakvu-takvu frizuru.
Razočarana sam i ne znam koji me vrag tjerao eksperimentirati s drugim frizerima, vraćam se staroj frizerki!

SweetHeart
11.09.2009., 13:17
Trebala bih samo podšišati vrhove, znači trebala bih neki frizerski salon gdje nije to preskupo (ne da mi se davati preko 100 kn za to). U Španskom sam. :)

No_stress
11.09.2009., 14:18
Ponukana brojnim pozitivnim iskustvima cura, prije otprilike dva tjedna bila sam na šišanju kod Ivana u famoznom Royalu i nažalost nemam dobre vijesti! Frizura je takva da svako jutro, ali baš svako, uzimam fen u ruke i pokušavam napraviti kakvu-takvu frizuru.
Razočarana sam i ne znam koji me vrag tjerao eksperimentirati s drugim frizerima, vraćam se staroj frizerki!

Ivan - Royal u središću :flop: :flop: :flop:

Također loše iskustvo.... i ne vraćam se tamo!

Hazel Silk
11.09.2009., 23:33
Nakon trazenja dobrog frizera u zg-u, naiđem na vase postove i vecina preporucuje Royal. A sad vidim i neka losa iskustva. Ipak sam se narucila za sisanje pa cemo vidjeti. Nadam se da cu ipak biti u vecini. :mig:
Od ovih recimo ''razvikanijih'' salona, imam dva (dobra) iskustva.
Etra- cura me odlicno osisala, svi su mi hvalili frizuru :cerek:
i dessange na trgu- skidanje crne boje, isto pohvalno.
Sad je Royal na redu. :)

tic_tac
12.09.2009., 09:38
Nakon trazenja dobrog frizera u zg-u, naiđem na vase postove i vecina preporucuje Royal. A sad vidim i neka losa iskustva. Ipak sam se narucila za sisanje pa cemo vidjeti. Nadam se da cu ipak biti u vecini. :mig:
Od ovih recimo ''razvikanijih'' salona, imam dva (dobra) iskustva.
Etra- cura me odlicno osisala, svi su mi hvalili frizuru :cerek:
i dessange na trgu- skidanje crne boje, isto pohvalno.
Sad je Royal na redu. :)

Nadam se da ćeš biti zadovoljna... ma ne znam možda mu nije bio dan, stvarno nemam pojma, ali usluga je bila katastrofa počevši od pranja kose pa do samog šišanja. Mislila sam da zna šta radi pa sam se prepustila s punim povjerenjem a na kraju je ispalo :eek:
I jutrošnji pogled u ogledalo bio mi je izuzetno bolan :(

mala-27
12.09.2009., 13:41
Nadam se da ćeš biti zadovoljna... ma ne znam možda mu nije bio dan, stvarno nemam pojma, ali usluga je bila katastrofa počevši od pranja kose pa do samog šišanja. Mislila sam da zna šta radi pa sam se prepustila s punim povjerenjem a na kraju je ispalo :eek:

hm, hm, vrlo sumnjivo...samo dva posta i registracija friska, da se to opet konkurencija ne javlja :rofl:
moj pitanje tebi je ak si uopce bila zadovoljna sa svojom frizerkom, zakaj si eksperimentirala...
a i na kraju krajeva, nisam naisla jos niti na jedan frizerski salon u kojem su svi bili zadovoljni sa uslugom, nekome ivan pase, nekome ne...meni je zurka super i definitivno me napravio ljepsom, i najvaznije zadovoljnijom...

maestranza
12.09.2009., 14:08
hm, hm, vrlo sumnjivo...samo dva posta i registracija friska, da se to opet konkurencija ne javlja :rofl:
moj pitanje tebi je ak si uopce bila zadovoljna sa svojom frizerkom, zakaj si eksperimentirala...
a i na kraju krajeva, nisam naisla jos niti na jedan frizerski salon u kojem su svi bili zadovoljni sa uslugom, nekome ivan pase, nekome ne...meni je zurka super i definitivno me napravio ljepsom, i najvaznije zadovoljnijom...

Slažem se da je malo sumnjivo da se netko registrirao samo zbog toga, ali neću ulaziti u to, samo sam htjela reći da sam recimo i ja bila zadovoljna sa svojom frizerkom, pa sam kod Ivana otišla upravo zbog tako dobrih iskustava drugih cura, misleći da možda može još i bolje. :D

Ali da, naravno da nigdje nije svima dobro, i to je ok, inače bi vjerojatno imali 2-3 salona u gradu i gotovo. ;)

Hazel Silk
12.09.2009., 14:39

Ja se isto nadam. U svakom slucaju, ne treba mi neka drasticna promjena frizure samo malo doraditi u uljepsati, koliko se moze :rofl:
Ali svidja mi se usluga koju su cure opisale. Netko tko ce uzeti u obzir tvoj oblik lica i kvalitetu kose, a ne samo da napravi frizuru pa se svaki dan feniraj i pokrivaj nedostatke :ne zna:

tic_tac
12.09.2009., 15:34

Stvarno ne znam šta je tu sumnjivo... istina, registrirala sam se isključivo kako bi podijelila sa svima i svoje iskustvo. A sve je počelo sasvim slučajno kada sam bila u potrazi za salonom u kojem bi se pofarbala jer je moja frizerka bila na g.o. Vidjevši kako svi hvale Ivana odlučila sam probati... i kako maestranza kaže "uvijek mislimo da može bolje".
Nije mi jasno što bi to trebalo značiti da se opet konkurencija javlja, pa šta bi samo trebali biti hvalospjevi o salonima i frizerima.
Moje iskustvo s dotičnim salonom je bilo takvo kakvo je, žao mi je radi toga i bila bi najsretnija kada bi se mogla pridružiti svim curama koje su bile oduševljene... jbg ne mogu svi biti zadovoljni, to si i sama navela.
Toliko od mene...

Btw. od tvojih tridesetak postova, gotovo svi se odnose na Royal, hoćeš za pedikuru, manikuru ili šišanje... nije li i to malo čudno, nadam se da imaš neke koristi od toga...

mala-27
12.09.2009., 16:28
Stvarno ne znam šta je tu sumnjivo... istina, registrirala sam se isključivo kako bi podijelila sa svima i svoje iskustvo. A sve je počelo sasvim slučajno kada sam bila u potrazi za salonom u kojem bi se pofarbala jer je moja frizerka bila na g.o. Vidjevši kako svi hvale Ivana odlučila sam probati... i kako maestranza kaže "uvijek mislimo da može bolje".
Nije mi jasno što bi to trebalo značiti da se opet konkurencija javlja, pa šta bi samo trebali biti hvalospjevi o salonima i frizerima.
Moje iskustvo s dotičnim salonom je bilo takvo kakvo je, žao mi je radi toga i bila bi najsretnija kada bi se mogla pridružiti svim curama koje su bile oduševljene... jbg ne mogu svi biti zadovoljni, to si i sama navela.
Toliko od mene...

Btw. od tvojih tridesetak postova, gotovo svi se odnose na Royal, hoćeš za pedikuru, manikuru ili šišanje... nije li i to malo čudno, nadam se da imaš neke koristi od toga...

hehe, pa zasto bi uvijek morali imati koristi ako nekoga hvalimo, izgleda da je to tipican pristup hrvata, cim nekog hvalis odmah mora da imas neku korist...ili ona stara, "neka mi je crkla krava, vaznije je da su susjedu crkle dvije"
drago mi je da gledas moje postove, ocito sam zanimljiva osoba :p a branim salon zato kaj mi je ekipa tamo postala frendovi, i tamo se osjecam kao u vlastitoj dnevnoj sobi....zao mi kaj ti to nisi dozivjela, vjerojatno trazis nesto drugo, u svakom slucaju sretno sa svojom starom, ili nekom novom frizerkom

a da ne davimo ljude vise sa ovom raspravom, ja se necu vise javljati po tom pitanju

tic_tac
12.09.2009., 17:23
Ma nisam ja ništa rekla protiv Ivana ili atmosfere u salonu, zaista opuštena i onako domaća, baš to što si rekla, frendovska... ali posao, barem u mojem slučaju nije napravljen kako treba...

I ponovno naglašavam, sigurna sam da ima puno više zadovoljnih, nego nezadovoljnih mušterija, ja sam samo iznijela svoje iskustvo...
A što se tiče proučavanja i praćenja tvojih postova, to mi ne bi bilo ni na kraj pameti da nisi spomenula moju frišku registraciju i "samo dva posta" aludirajući na "neku konkurenciju"...
A da li si zanimljiva osoba ili ne to zaista ne mogu prosuditi jer te ne poznam...

Eto, toliko i od mene i također se više neću osvrtani na eventualne daljnje postove na tu temu...

Poz

lee.loo.
12.09.2009., 19:12
ljudi, molim za savjet, preletila sam malo po forumu, al imam konkretno pitanje.

već 2-3 god mi frizerka blajha pramenove al je to ostavilo traga na kosi i sad bi se pofarbala u malo tamniju nijansu, a uz to bi da mi se kosi vrati sjaj.

tak da, molim preporuke za frizera koji rastura farbanje i koji radi s kvalitetnim proizvodima koji će mi oporavit kosu.

hvala!!

Hazel Silk
13.09.2009., 23:45
Preporuka za one s podrucja Pescenice ili susjednih kvartova.
Salon ''Anita'' u Ivanicgradskoj (kome trebaju upute- neka se javi). Prvi put kad sam bila kod njih nije mi htjela nista naplatiti za rezanje siski :)
Drugi put sam dosla na sisanje, rekla da sa pustam kosu i treba samo vrhove skratiti. I tocno toliko mi je skratila, ni manje a srecom ni vise :p
Jos me fino isfenirala i stavila neke kristale na kosu, sve skupa 70kn! :cerek:
Toplo preporucam ;)

LaTiTeA
14.09.2009., 13:49
a i na kraju krajeva, nisam naisla jos niti na jedan frizerski salon u kojem su svi bili zadovoljni sa uslugom, nekome ivan pase, nekome ne...

Upravo tako. :)
Ne pase svakome sve... to je skroz normalno.

Ja sam bila jutros u Royalu, upravo na preporuku silnih forumasica. :D
I jos sam toliko inzistirala na Royalu da sam tjedan dana okolo hodala s repom (izbjegavam nositi rep) jer se nisam mogla ugurati u termin. :D

Uglavnom... ja zadovoljna! :cerek:
I pranjem kose :zubo:, i sisanjem, i frizurom, i njegovim pristupom klijentu... bas svime. :D

Toplo preporucam i vracam se i ubuduce. :)

I da... jel samo meni taj Ivan izgleda kao da je upravo s reklame ispao? :cerek:
Vec dugo nisam srela decka s tako lijepim crtama lica... bar sto se mog ukusa tice. :D

Pridruzujem se preporukama za Royal... :)

girly-girl
14.09.2009., 13:59
kaj se nisi javila, ja živim zgradu do :azdaja: :zubo:

LaTiTeA
14.09.2009., 14:20
kaj se nisi javila, ja živim zgradu do :azdaja: :zubo:

A znam, jebiga... :D
A morala sam produziti dalje za Varazdin... na ispit, jelte. :zubo:

Drugi put... budem dolazila bar svaka 3 mjeseca. :D
Tak mi rece Ivan da treba... :D

I da, cijena mu je i vise nego prisupacna... skroz ok. :)
Bas nemam ni jedne primjedbe na salon... :)

maestranza
14.09.2009., 17:08
I da, cijena mu je i vise nego prisupacna... skroz ok. :)

Pa, ja mu cijene baš ne bih nazvala više nego pristupačnima. Nije skup, ali nije baš ni jeftin. :D

girly-girl
14.09.2009., 17:14
meni jesu :ne zna: bila sam u salonima u kojim nisam bila ni približno zadovoljna a ostavila sam puno više love. daleko da imam viška ali za to što dobijem nije mi žao. meni su cijene više nego ok, no to je sve subjektivno..

maestranza
14.09.2009., 18:28
meni jesu :ne zna: bila sam u salonima u kojim nisam bila ni približno zadovoljna a ostavila sam puno više love. daleko da imam viška ali za to što dobijem nije mi žao. meni su cijene više nego ok, no to je sve subjektivno..

Ne kažem ja da možda omjer cijene i zadovoljstva uslugom nije dobar, samo je meni prva asocijacija kad mi netko kaže "više nego pristupačno" (ili nešto u tom smislu) da je nešto stvarno povoljno, a njegove su mi cijene prosječne, lagano prema višima (ja nisam išla u neke šmensi fensi salone inače pa ne znam kako je tamo :D). Imaš pravo, to je stvarno subjektivno, ja svoj dojam baziram na tome što za prilično slične pramenove i šišanje platim otprilike 150 kn manje kod svoje frizerke. :)

Suey
14.09.2009., 18:36
Evo usporedba s fensi salonima:

duga kosa

šišanje i preljev (Keune) u Ivana - 290 kn

šišanje i preljev (boktepitajkoji) u Renate (Frankopanska) - 470 kn
samo preljev (istonekimeninepoznati) u Estetic Uvemi - 250 kn:eek:

Mislim da je kod Ivana pristupačna cijena (ovi ostali navedeni su mi bezobrazno skupi), ali ne više nego pristupačna - toga još ima samo u kvartovskih frizerki:zubo:

maestranza
14.09.2009., 18:39
U usporedbi s time jest pristupačan, ja navodim samo svoja iskustva. :D

Suey
14.09.2009., 18:43
U usporedbi s time jest pristupačan, ja navodim samo svoja iskustva. :D

Šišah se i ja u jeftinijih, ali to su samo kvartovski frizeri, svaki koji je i malo razvikaniji, ima više cijene.

Al najjeftinije mi je bilo kad me stara šišala i farbala:rofl::s

Zmijica
14.09.2009., 19:14
Al najjeftinije mi je bilo kad me stara šišala i farbala:rofl::s
A mozda i najbolje... bar sto se farbanja tice.

Kvartovski frizeri su izvan konkurencije, tak da se te cijene ne mogu usporedjivat. Tko ima kvartovsku frizerku, a da ga dobro sisa i farba - :s i ne trazi dalje.
AL uglavnom su jao i pomagaj :eek:

maestranza
14.09.2009., 19:26
Kvartovski frizeri su izvan konkurencije, tak da se te cijene ne mogu usporedjivat. Tko ima kvartovsku frizerku, a da ga dobro sisa i farba - :s i ne trazi dalje.
AL uglavnom su jao i pomagaj :eek:

Vjerojatno u tom grmu leži zec, ja sam zaključila da mi je kvartovska frizerka zapravo super. :D

Hazel Silk
14.09.2009., 20:29
Hm, nadam se da mi nece naplatiti dugu kosu (kao moja bivsa frizerka :rolleyes:) zato jer nije duga. Do lopatica je, ali samo srednji dio, ostalo je do ramena. Uh, uh, jedva cekam svoje prvo iskustvo u Royalu :cheer: Sto zbog toga jer svi govore da dobro sisa, a i zbog toga jer mi se svidja njegov pristup. A ako je i tako zgodan kao sto kazete, mogla bih svaki mjesec kod njega pa makar ostala bez kose :lol:

Suey
14.09.2009., 20:33
Daj ti meni otkrij di je ta tvoja kvartovska:D

Meni je presmiješno kad cure pišu kako nisu mogle nikako iz smeđe u svjetlije...a išle po nekim fensi salonima...ja sam bila jako tamna i jedna kvartovska frizerska (iza Općinskog građanskog suda, u Trnjanskoj) me je u samo 1 blajhanju i farbanju izvukla na medenu boju:rofl:, a kosa je bila super:s, nije ju uopće spalila, jedino mi se nije sviđala nijansa i bila sam si čudna i blijeda, pa sam se opet prefarbala:lol:

maestranza
14.09.2009., 20:56
Daj ti meni otkrij di je ta tvoja kvartovska:D

Meni je presmiješno kad cure pišu kako nisu mogle nikako iz smeđe u svjetlije...a išle po nekim fensi salonima...ja sam bila jako tamna i jedna kvartovska frizerska (iza Općinskog građanskog suda, u Trnjanskoj) me je u samo 1 blajhanju i farbanju izvukla na medenu boju:rofl:, a kosa je bila super:s, nije ju uopće spalila, jedino mi se nije sviđala nijansa i bila sam si čudna i blijeda, pa sam se opet prefarbala:lol:

Dubrava. :P

Eto, a ja nikad nisam baš bila tamna i mislim da bih si s tim bila čudna i blijeda, plavkasta sam već 10 godina. ;)

girly-girl
14.09.2009., 20:58
erm osim ako ti je samo jedna pramen do lopatice a ostatak do vrata, svatko će ti naplatiti dugu kosu .. bar ja tako vidim

Mopsly
14.09.2009., 20:58
I tih "kvartovskih" frizera ima svakakvih i dobrih i loših naravno..:mig:
Ja nažalost imam samo loša iskustva - od užasno velikih cijena - pranje, šišanje i "frizura" (pri tom mislim da mi je doslovno fenom poušila kosu) 250 kuna (imam srednje dugu kosu) do tog da kad hoću da mi frizuru napravi mi neku natapiranu frizuru ko babi od 60 godina i to tako lijepo izgleda da odmah čim dođem doma odem prati kosu...:rofl:

LaTiTeA
14.09.2009., 21:02
Mislim da je kod Ivana pristupačna cijena (ovi ostali navedeni su mi bezobrazno skupi), ali ne više nego pristupačna - toga još ima samo u kvartovskih frizerki:zubo:

Ovo ocito ovisi o... (joj, kak sad da se izrazim, a da ne ispadne krivo? :D)... a jebiga, o tome koliko su ti mjesecni prihodi pa su ti vjerojatno takva i mjerila.
Bez uvrede, bez uvrede molim. Ne mislim nista lose... samo hocu reci da nemamo svi ista mjerila kad je novac u pitanju.

Meni se 170 kuna za sisanje duge kose s pranjem cini i vise nego pristojna cijena.
Ne znam koliko manje od toga bi moglo biti? 100 kuna? Za dugu kosu? Je da, malo sutra. :D

Hm, nadam se da mi nece naplatiti dugu kosu (kao moja bivsa frizerka :rolleyes:) zato jer nije duga. Do lopatica je, ali samo srednji dio, ostalo je do ramena.

Mozda ces me sada zamrziti, ali... zasto ti ne bi naplatio dugu kosu? :D
Ne znam ta mjerila, ali mislim da sam u jednom cjeniku procitala da kosa do ramena i jest - duga kosa. :D

A ako je i tako zgodan kao sto kazete, mogla bih svaki mjesec kod njega pa makar ostala bez kose :lol:

Jel jos netko komentirao njegov izgled osim mene? :D
Meni ima bas lijepe crte lica, mozda nekome drugome nema... :D

Ono, stvar ukusa... i tak to... :zubo:

Hazel Silk
14.09.2009., 21:03
erm osim ako ti je samo jedna pramen do lopatice a ostatak do vrata, svatko će ti naplatiti dugu kosu .. bar ja tako vidim

Sta nije to poluduga kosa? :confused:

Hazel Silk
14.09.2009., 21:05
Mozda ces me sada zamrziti, ali... zasto ti ne bi naplatio dugu kosu? :D
Ne znam ta mjerila, ali mislim da sam u jednom cjeniku procitala da kosa do ramena i jest - duga kosa. :D

Pa napisah da je meni to poluduga :p
Ali opet, imam jako tanku kosu u 2 duzine+ osisana u slojeve :lol:
Tako da stvarno imam malo kose :(
Ma znas sta, kad je bal... Nek mi naplati i za dugu kosu, samo neka sam dobro osisana i ''preljevena'' :D :mig:

Suey
14.09.2009., 21:06
Dubrava. :P

Eto, a ja nikad nisam baš bila tamna i mislim da bih si s tim bila čudna i blijeda, plavkasta sam već 10 godina. ;)

Ma i ja sam sad plavkasta:D, al mi je tak nagli prijelaz bio čudan. Poslije sam svjetlije dobila s pramenovima, pa sam se počela farbati u sve svjetlije i svjetlije.

A bila sam dugo plava, pa sam otišla na skroz crno, pa smeđe i tak:D. Čitala sam da kad su ženske s nečim nezadovoljne, prvo na kaj se okome je kosa i mijenjanje njene boje:rofl:

LaTiTeA
14.09.2009., 21:07
Ali opet, imam jako tanku kosu u 2 duzine+ osisana u slojeve :lol:
Tako da stvarno imam malo kose :(

Skrtico. :o :zubo:

girly-girl
14.09.2009., 21:09
Sta nije to poluduga kosa? :confused:

do ramena je poluduga kosa.. možda sam ja krivo skužila na što si ti mislila

Hazel Silk
14.09.2009., 21:10
Skrtico. :o :zubo:

Ej, nije do mene. Da se mene pita izgledala bih kao Meduza :p
Ma nek mi barem kavu posluzi :rofl:

traktorka
14.09.2009., 21:11
Da li kod frizerke najćešće dolazite s raspuštenom i urednom kosom ili ju svežete u rep ili punđu pa ju kod frizerke prije šišanja raspustite?

zašto ti je to bitno uopće? :lol: pa operem osušim i to je to..da mi ne pere ona tamo..

Hazel Silk
14.09.2009., 21:12
do ramena je poluduga kosa.. možda sam ja krivo skužila na što si ti mislila

Nemojmo o mojoj kosi :traume: :zubo:
Idem u cetvrak kod njega pa cu sve vidjeti i isprobati :cerek:

maestranza
14.09.2009., 21:24
Ovo ocito ovisi o... (joj, kak sad da se izrazim, a da ne ispadne krivo? :D)... a jebiga, o tome koliko su ti mjesecni prihodi pa su ti vjerojatno takva i mjerila.
Bez uvrede, bez uvrede molim. Ne mislim nista lose... samo hocu reci da nemamo svi ista mjerila kad je novac u pitanju.

Mislim da je Suey to baš dobro rekla, i prema mojim mjerilima bi on bio pristupačan, ali ne više nego pristupačan. :D Dabome da mjerila ovise o prihodima ili tome koliko želiš izdvojiti (netko bi i mogao više, pa jednostavno ne želi, sve je stvar preferencije). :D Meni bi kao studentici vjerojatno bilo previše davati svaki put 400 kn za pramenove, posebno zato što nisam primijetila baš toliku razliku (iako trenutno stvarno jesam zadovoljna njegovim poslom) od moje jeftinije frizerke. ;) Da ne mogu inače naći nekoga s kim bih bila zadovoljna, vjerojatno bi se i tih 400 kn uvijek nekako našlo, ali ovako, zašto ne uštediti. ;)

Supika! :)
14.09.2009., 21:33
ja kad si nešto zamislim vezano uz kosu to mora biti realizirano iste sekunde, tako sam jednom otišla kvartovskoj frizerki podšišat vrhove, bez pranja, i naplatila mi je 15 kn :eek: :eek: i napravila mi je točno što sam tražila, podširala vrhove 2 cm i gotovo.
kad sam sljedeći pun otišla u kao malo bolji salon podšišat vrhove, očerupali su me tak da sam na moru otišla opet nimalo fency frizerki i ošišala sve očerupano na ravno kak sam htjela. samo što mi je sad kosa 15 cm kraća nego na početku ljeta :mad:

dokle god se šišam na ravno ne dajem više od 50 kn na šišanje! (uvijek tražim bez pranja, mrzim kak u salonima peru kosu) :rofl:

maestranza
14.09.2009., 21:36
Uf, meni je pranje u biti najbolji dio frizerskog iskustva, fina masažica... :D Ostalo se ionako svede na trosatno sjedenje u stolcu. ;)

14.09.2009., 21:51
Uf, meni je pranje u biti najbolji dio frizerskog iskustva, fina masažica... :D Ostalo se ionako svede na trosatno sjedenje u stolcu. ;)

haha, ja obožavam sjedit i gledat kak frizeri rade, pogotovo ak znaju šta rade :cerek: pred upis u srednju razmišljala sam o frizerskoj, al su me moji nagovorili na gimnaziju, eh...

inače, ja sam mutant koji ne voli masažu. ništa mi to ne znači i masirala bih se jedino protiv celulita tak da... :D

Suey
14.09.2009., 21:53
Meni bi kao studentici vjerojatno bilo previše davati svaki put 400 kn za pramenove, posebno zato što nisam primijetila baš toliku razliku (iako trenutno stvarno jesam zadovoljna njegovim poslom) od moje jeftinije frizerke. ;) Da ne mogu inače naći nekoga s kim bih bila zadovoljna, vjerojatno bi se i tih 400 kn uvijek nekako našlo, ali ovako, zašto ne uštediti. ;)

Eh, kad sam bila studentica, i kvartovska frizerka mi je bila dobra:rofl:

Suey
14.09.2009., 22:05

Meni se 170 kuna za sisanje duge kose s pranjem cini i vise nego pristojna cijena.
Ne znam koliko manje od toga bi moglo biti? 100 kuna? Za dugu kosu? Je da, malo sutra. :D

Pa i rekla sam da je sasvim ok cijena, pristupačna. Ali da, generalno gledajući, ima nižih cijena - ima. Npr. Evita na Jarunu i dobro šišaju, nije obična kvartovska frizerka.

A profulala si mjerila, jer za razliku od tebe koja još daješ svoje ispite, VSS sam, dipl. iur, s položenim pravosudnim ispitom, a ne radim u državnoj upravi niti sam nekakav vježbenik - što misliš, kakva su mi onda primanja:p?

Pa mislim, ccc, što će sve jedna žena drugoj reći, i to još kolegica po moderaturi, zbog jednog sexy dečka :mig: (je, je, zgodan je, pogledaj mu samo sliku na FB!)

girly-girl
14.09.2009., 22:11
ne radi se o prihodima nego o tome koliko je tko spreman dati na nešto. ja sam uslugom ovdje prezadovoljna kao i cijenom, a eto studentica sam. prije sam znala dati i više a bilo bi mi žao , pogotovo jer nisam bila zadovoljna i stalno sam tražila novog frizera..

LaTiTeA
14.09.2009., 22:13
A profulala si mjerila, jer za razliku od tebe koja još daješ svoje ispite, VSS sam, dipl. iur, s položenim pravosudnim ispitom, a ne radim u državnoj upravi niti sam nekakav vježbenik - što misliš, kakva su mi onda primanja:p?

Svadjanje i offtopicarenje nije moj stil, ali na ovo ti moram odgovoriti.
Koji vrag tebe pati u zivotu da imas potrebu ovo sve naglasavati? :confused:
Ajmo na pm ako mislis sto odgovarati, jos cemo i kartone pokupiti. :D

Ne znam sto si se toliko uhvatila da ima nizih cijena.
Moje je misljenje da su mu cijene skroz ok. Nema potrebe da se dalje prepucavamo.

LaTiTeA
14.09.2009., 22:15
ne radi se o prihodima nego o tome koliko je tko spreman dati na nešto. ja sam uslugom ovdje prezadovoljna kao i cijenom, a eto studentica sam. prije sam znala dati i više a bilo bi mi žao , pogotovo jer nisam bila zadovoljna i stalno sam tražila novog frizera..

Znala sam da sam se krivo izrazila! :bonk:

Prioriteti... o tome se radi. :D
Tko ima kakve prioritete... nekome ce i 100 kuna za frizuru biti puno... a netko tko izdvaja na ekstenzije (isto, za frizuru) po nekoliko tisuca kuna... e, pa 170 kuna za jedno sisanje je stvarno sitnica. :zubo:

Da, ti si se puno bolje izrazila... ali tako nesto sam mislila reci. :)

girly-girl
14.09.2009., 22:21
i mislila sam :) sve u svemu meni je sve super, nisam mogla naći bolji omjer kvalitete i cijene :)
daleko od toga da cijene uvijek mogu biti niže, no one to nisu i tako je kako je :)

Suey
14.09.2009., 22:27
Svadjanje i offtopicarenje nije moj stil, ali na ovo ti moram odgovoriti.
Koji vrag tebe pati u zivotu da imas potrebu ovo sve naglasavati? :confused:
Ajmo na pm ako mislis sto odgovarati, jos cemo i kartone pokupiti. :D

Ne znam sto si se toliko uhvatila da ima nizih cijena.
Moje je misljenje da su mu cijene skroz ok. Nema potrebe da se dalje prepucavamo.

Ma ne želim se prepucavat s kolegicom, niti u ludilu:kiss:

I isto smo rekle - da su cijene ok, obzirom je činjenica da ima i puno skupljih!

I molim lijepo, i ja sam primijetila lijepe crte lica:D

Suey
14.09.2009., 22:31
Tko ima kakve prioritete... nekome ce i 100 kuna za frizuru biti puno... a netko tko izdvaja na ekstenzije (isto, za frizuru) po nekoliko tisuca kuna... e, pa 170 kuna za jedno sisanje je stvarno sitnica. :zubo:

Bome je, to je onda sitnica! Dobro, moram priznati da ću zaista dati za dobro šišanje, no najviše me boli kad me unakaze, i još im to i debelo platim:mama:

deedeedee
14.09.2009., 22:45

ja toliko plaćam šišanje, pranje i preljev. :B :zubo: al ne u ZGu. :D

Hazel Silk
14.09.2009., 22:49
dokle god se šišam na ravno ne dajem više od 50 kn na šišanje! (uvijek tražim bez pranja, mrzim kak u salonima peru kosu) :rofl:

Sto me podsjetilo na najgori izlet u frizeraj u Zagrebu. Vidjela sam na salonu kod Branimirove trznice: sisanje zensko 40kn. Udjem unutra pitam jel ''zensko sisanje 40kn'', zena kaze da je. I tako mi ona opere kosu, malo ju skrati, cetkom poceslja uz fen i kaze 100kn?!! Ja kako 100, pa rekli ste 40. I onda: pa da, ali tu je i pranje i feniranje... :flop:
Kakva je to glupost da se pranje nesto ekstra naplacuje (malo vode i sampona+balzam, a i koristila je najobicnije litrene sampone- tipa president's choice) a od feniranja ni F!! :mad:
Dobro da mi je to na pocetku rekla... :rolleyes: I tamo nikad vise nogom nisam krocila... :kava:

Suey
14.09.2009., 22:59
Sto me podsjetilo na najgori izlet u frizeraj u Zagrebu. Vidjela sam na salonu kod Branimirove trznice: sisanje zensko 40kn. Udjem unutra pitam jel ''zensko sisanje 40kn'', zena kaze da je. I tako mi ona opere kosu, malo ju skrati, cetkom poceslja uz fen i kaze 100kn?!! Ja kako 100, pa rekli ste 40. I onda: pa da, ali tu je i pranje i feniranje... :flop:
Kakva je to glupost da se pranje nesto ekstra naplacuje (malo vode i sampona+balzam, a i koristila je najobicnije litrene sampone- tipa president's choice) a od feniranja ni F!! :mad:
Dobro da mi je to na pocetku rekla... :rolleyes: I tamo nikad vise nogom nisam krocila... :kava:

Ma na Branimirovu tržnicu se ide na ćevape, a ne frizeru:rofl:

Da, treba gledati s kakvim proizvodima rade - ja uvijek npr. pitam čije farbe imaju, iako mi je Ivan rekao da mnogi varaju, i s farbama i preljevima, i zapravo na kraju ne dobiješ ono što plaćaš.

Hazel Silk
14.09.2009., 23:11
Moj bed :)
Meni bas i nema neke logike da se pranje naplacuje, ali dobro. To sam samo ja :zubo:

Suey
14.09.2009., 23:18
Moj bed :)
Meni bas i nema neke logike da se pranje naplacuje, ali dobro. To sam samo ja :zubo:

Pa i nema, jer nitko te neće šišati na neopranu kosu:D, to bi trebalo biti uračunato:ne zna:. Nekad su uračunavali i sušenje, ali sad sve to spada pod "frizuru".

15.09.2009., 00:03
Pa i nema, jer nitko te neće šišati na neopranu kosu:D, to bi trebalo biti uračunato:ne zna:. Nekad su uračunavali i sušenje, ali sad sve to spada pod "frizuru".

možda bi baš i odbili da im dođeš masna ko burek, ali ja kosu operem kod kuće, osušim, i onda mi je opet u frizeraju naprskaju vodom i šišaju.
da mi operu kosu u frizeraju naplatili bi mi jer troše materijal i jel, svoje vrijeme :)

što se sušenja tiče, frizerke bi me do sad redovito pitale žeilm li sušenje ili
feniranje. sušenje se ne naplaćuje jer je obavezno i uključuje samo sušenje fenom i račešljavanje kose, a feniranje je ono kad ti ju podigne špangicama i suši u slojevima pa to sve bolje izgleda, proces duže traje i posebno se plaća :D

Hazel Silk
15.09.2009., 00:10
Uvijek dodjem pristojno ciste kose kod frizera. Ali hocu reci, tek sam unazad par godina primjetila da se pranje posebno naplacuje ( u nekim salonima), a prije se nije posebno isticalo u cjeniku :ne zna:
Da, trose svoje vrijeme, ali to je najvise 10ak min. +/-5
Shvacam razliku za susenje vulgaris i feniranje, tu ipak treba vise vremena i truda. Ali da mi netko naplati pranje kose ma molim te :rolleyes:
A uz to ce sigurno ici preljev ili farba ili feniranje.
Uglavnom, previse idem oft. Sorry :)

maestranza
15.09.2009., 10:31
Svežem ju u rep ili punđu pa tamo raspustim, jer dođem s kosom koju treba prati. ;)

filipea
15.09.2009., 11:59
I ja sam kao i vi prošla kvartovske salone...pa onda Glamur, Ružu i onda sam naišla kod Renate na Sanju. Da ne duljim, ona je nedavno otvorila svoj salon Freeze u Ogrizovićevoj 39 i ja sam otišla za njom. Niti jednom nisam otišla nezadovoljna i ne bih ju mijenjala nizašto na svijetu. Tamo su još Ana, Tina i Stella i kada me Sanja i ne stigne primiti u ruke...dam se curama...sve su super. Sve troje djece i muž koji je perfekcionista idemo tamo...probajte...cure su mrak...a cijene...nema te cijene koju ne bih dala za dobro uređenu kosu.

pero55
15.09.2009., 14:36
kako lijepo od tebe da si se registrirala samo da nas uputiš! kad bi bar svi bili tako divni, svijet bi bio bolje mjesto! :mig:

Hazel Silk
15.09.2009., 15:20
Pa i ja sam se registrirala da bih pohvalila ili preporucila frizera, a i saznala neke korisne stvari i udjelila koji savjet. :mig:

ilona_
15.09.2009., 15:54
Bok, moze li mi netko preporuciti dobrog frizera blizu Svetica?
Da ne citam sad sto stranica teme... :)
I ako mozete navesti i cijenu, da se pripremim. :)

šećerna vata
15.09.2009., 18:55
jel bila neka od vas u Estetic Uvemi? namjeravam tamo otići na šišanje i pramenovanje pa me zanima malo sam skeptična, ali pošto je to uvaženi i poznati frizeraj...:ne zna:

vidim da imaju razne kure, sa uljima, ozonom, i ne znam s čim sve ne, jel ima tko iskustva kod njih?:)

Zlatna cura
15.09.2009., 20:26
jel bila neka od vas u Estetic Uvemi? namjeravam tamo otići na šišanje i pramenovanje pa me zanima malo sam skeptična, ali pošto je to uvaženi i poznati frizeraj...:ne zna:

vidim da imaju razne kure, sa uljima, ozonom, i ne znam s čim sve ne, jel ima tko iskustva kod njih?:)

Misliš ona na Trgu?

Ne znam, ja sam bila možda dva puta, nisu mi nešto. Da, imaju nabrojena svakakva čuda na onom cjeniku, kure, ozon, tretmani, ovo-ono, međutim kad dođeš tamo i pitaš - nekako su malo bezvoljni i nezainteresirani... Ja sam pitala neku masku da mi stave i možda da držim 5-10 minuta, jer mi je tada kosa bila dosta suha, ali ženska onako preko volje "ma ne, stavit ću vam ovu ampulu", to je onako bez veze na brzinu stavila na kosu i praktički odmah isprala, kosa mi je i dalje bila suha, to očito nije bilo to što mi treba.

Drugi put isto tak nešto - ljubazni, ali relativno nezainteresirani. Možeš probati, tamo ima zaista puno frizerki (inače ogroman je salon, pa bar nije naguran i možeš disati), možda potrefiš neku da ti stvarno bude dobra.

sidora
15.09.2009., 21:39
sad ste me totalno uplasile s ivanom, ja sutra narucena. i kaj sad??? ne zelim opet prolaziti agoniju i gubit vrijeme.
da li covjek zna isisavat kosu koje ima previse na glavi ili ne??

girly-girl
15.09.2009., 21:53
ja imam puno kose i super mi je frizuru napravio i istanjio, samo ju posušim i super izgleda :top:
ja preporučam ;)

maestranza
15.09.2009., 21:54
Ma mislim da se ne trebaš bojati, jako puno cura je zadovoljno, samo par nije baš oduševljeno, mislim da je to solidan omjer. ;) Najbolje je ako znaš što želiš - dakle, ako ŽELIŠ da ti dosta stanji kosu, onda tako i reci, ako ne, isto. Eventualno može doći do nesporazuma ako si jedna od onih koje kažu "samo da izgleda dobro" (ja sam isto najčešće u tom klubu, da se razumijemo :D ), pa se onda to kako te on ošiša eventualno ne poklapa s tvojim navikama ili željama. ;)

lush
16.09.2009., 00:16
Trebala bih samo podšišati vrhove, znači trebala bih neki frizerski salon gdje nije to preskupo (ne da mi se davati preko 100 kn za to). U Španskom sam. :)

Probaj na tržnici Prečko, Colori :)... ne znam kakve ti je dužina kosa ali nisu preskupi, a dobre su cure...samo pazi da ne fulaš, ima tamo par salona...

Hazel Silk
16.09.2009., 09:45
Moze mi netko reci koliko je farbanje+sisanje u Royalu? Vidim da je preljev uz sisanje- 290kn. Rekla sam da hocu preljev, ali sad vec imam izrast pa bih se mogla i farbati :P :)

Visonni
16.09.2009., 13:07
Moze mi netko reci koliko je farbanje+sisanje u Royalu? Vidim da je preljev uz sisanje- 290kn. Rekla sam da hocu preljev, ali sad vec imam izrast pa bih se mogla i farbati :P :)

Pranje, dekolorizacija, farbanje, šišanje, feniranje jako duge kose - 420 kn !!!
:top:

Hazel Silk
16.09.2009., 15:36
ok, hvala :)

plavusaxxxxxx
16.09.2009., 20:36
curke imam jedno pitanj!!! u mome malome gradu se konačno otvorio frizerski salon koji nudi uslugu šišanja na suho!!! kažu da je frizerka stvarno odlična, da dobro prouči kosu, da ošiša onako kako najbolje odgovara određenom tipu kose!!! zanima me da li netko ima iskustva sa šišanjem na suho!? naime jedna frizerka (pripravnica, tad nisam znala da je pripravnica) prije 5 mj mi je doslovno uništila moju duuugu kosu, pretanjila, ma užas, sad imam fobiju od frizera da se to ne može opisati :( :( :(

zivcani_slon
17.09.2009., 10:28
Anamarija - Shampoo: IZBJEGAVATI U SIROKOM LUKU!

Donijela sam joj sliku kako zelim da izgleda, sliku je prokomentirala, stavila kraj ogledala i gledala dok je sisala. Jedino zajednicko sto ja i cura sa slike imamo je da obje imamo siske. To je otprilike sve.

Ono sto sam htjela je ovo (http://i29.tinypic.com/1zbgrkl.jpg).

Prvo mi je siske odrezala sasvim, sasvim guste i ne ravno, nego u obliku naopackog slova U.
Trazila sam da mi popravi siske i odreze ih ravno, a onda ih je odrezala previse, toliko da mi skoro jos iznad uha pocinju siske i kad zavezem rep izgledam kao srednjevjekovni fratar.
Ah, da, i nisu simetricne uopce.

Platila sam 200 kn.

Izbjegavati.

lee.loo.
17.09.2009., 11:57

ej, evo mog (predivnog) iskustva s estetic uvemom...
bila sam tamo prije 6 godina, ali ne u onom salonu na trgu već u ilici, onaj manji salon na katu iznad parfumerije.
dugo prije toga sam tretirala kosu raznoraznim bojama i pramenovima u vlastitom angažmanu, stvarno sam ju namučila, bila je jako duga, divlja, frčkava, u 5 nijansi plave, oštećena, ispucana, bez sjaja..
uglavnom, u uvemi mi je cura po imenu maja obojala kosu u predivnu toplu tamnije smeđu nijansu sa 2 nijanse svjetlijim pramenovima koji se uopće nisu mogli razaznati već je izgledalo kao da se kosa presijava na svjetlu.
na moj zahtjev ju je dosta skratila, na dužinu ispod ramena, al me super ošišala, svaki pramen na svom mjestu, i nakon što sam se sama fenirala ispalo bi savršeno.
da ne spominjem da mi je nahranila kosu sa svim i svačim, al nije niš trpala da bi mogla naplatit već me sve pitala dal hoću. cijelo vrijeme smo razgovarale, saslušala je sve moje želje i držala se toga.
kosa se sjajila ko špigl.
sve to koštalo me 450 kn kaj mi se sad ne čini predrastično s obzirom da se radilo o dugoj kosi i o ful tretmanu, al onda mi je bilo bogatstvo i zbog toga nisam poslije išla.
toplo preporučam

Hazel Silk
17.09.2009., 15:04
Bila sam u Royalu danas....

i ODUŠEVLJENA sam!!!!! :lux: :mikrocerek: :jumping:

i s Ivanom, uslugom, načinom ophođenja ma svime:trio:
a o frizuri da ne pričam. dugo nisam imala tako dobro ošišanu kosu :D i frčkice <3
sad i mama hoće da ju naručim kod njega :cerek:

Atalantaa
17.09.2009., 16:09
Zanima me Vaše iskustvo s Palette - instant color bojom, naime imam tamnosmeđu boju kose i palo mi je na pamet probat ovu palettu sunshine blond (skroz plava) međutim čula sam od poznanica da se to baš i ne ispire.
Nemam je namjeru imat više od 2 tjedna, voljela bi da se u potpunosti ispere i da nakon određenog vremena opet imam svoju prirodnu boju kose (napomena: nisam nikad bojala kosu). Puklo me eksperimentiranje i luda ženska radoznalost, ali pitanje je bi li se trebala u to upustit, ima li neželjanih posljedica?:ne zna:

alfica_85
17.09.2009., 17:46
Cure pomagajte!!

Otvorila sam profil jer mi je danas pukao film nakon što sam se OPET vratila od frizerke sa uništenom kosom:( Vidim svi prepuručujete nicole-nicole, royal, zgat itd.. ali želim mišljenje gdje će me najbolje ofarbati! Htjela bih postići neku toplu smeđu boju, a ne smeđu sa skoro pa pilić žutim pramenovima koje imam nakon današnjeg fijaska kod frizerke:(

alfica_85
17.09.2009., 17:48
spremna sam otići na bilo koji kraj grada:D

jorgovan
18.09.2009., 11:50
ako mislis na onaj kolor sampon nema sanse da sa tim posvijetlis kosu... i ispire se, osim mozda u slucaju da neko stavi crni ili crveni na prirodno plavu kosu...

tiziana
18.09.2009., 13:01
Cure pomagajte!!

Otvorila sam profil jer mi je danas pukao film nakon što sam se OPET vratila od frizerke sa uništenom kosom:( Vidim svi prepuručujete nicole-nicole, royal, zgat itd.. ali želim mišljenje gdje će me najbolje ofarbati! Htjela bih postići neku toplu smeđu boju, a ne smeđu sa skoro pa pilić žutim pramenovima koje imam nakon današnjeg fijaska kod frizerke:(
Nataša koja je bila u Etri vratila se je u Frizeraj u Medulićevoj. Izvrsno farba i šiša. Meni uvijek napravi jako lijepu smeđu boju koja mi drži dva mjeseca (ne požuti) a ošiša me tako da se sama uopće ne moram zamarati.

Milka Planinc
18.09.2009., 13:02
Di je radio taj Ivan iz Royala prije otvaranja svog salona? Jel netko zna?

alfica_85
18.09.2009., 13:13
Nataša koja je bila u Etri vratila se je u Frizeraj u Medulićevoj. Izvrsno farba i šiša. Meni uvijek napravi jako lijepu smeđu boju koja mi drži dva mjeseca (ne požuti) a ošiša me tako da se sama uopće ne moram zamarati.

Tnx!:mig: Ako ima još netko kakav prijedlog, samo recite! Svi jako hvale Ivana iz Royala, jel se netko farbao, radio pramenove kod njega?

maestranza
18.09.2009., 13:26
Ja sam radila pramenove na dugu kosu, dvobojne (svijetlo-smećkaste i malo plavije, efekt je onako nekako karamelast, topliji :) ), bila sam zadovoljna napravljenim. :D Ne znam u kojem si kvartu, meni super pramenove napravi i frizerka u Dubravi. ;)

alfica_85
18.09.2009., 14:55
Sa Jaruna sam, ali kao što rekoh spremna sam otići bilo gdje za dobre rezultate:) Ta frizerka mi je stavila neki smeđi preljev za podlogu, a na to 2-3 nijanse svijetlije pramenove i ispalo je očajno i ni približno kako sam joj objasnila:( Boja mi je bez sjaja, sa tim žutkastim pramenovima i sad hitro tražim nekog tko će ispravit tu strahotu da mogu bez srama hodat po ulici:D

maestranza
18.09.2009., 16:14
Pa možeš onda probati kod Ivana, većina cura je stvarno zadovoljna, mislim da se dosta potrudi s bojom dok ne bude ona koju želiš. :)

girly-girl
18.09.2009., 16:32
istina, kod mene se namučio ko konj dok nije uspjeo ono što je zamislio :)

alfica_85
18.09.2009., 16:56
Pa mislim da ću onda posjetiti Ivana sljedeći tjedanD:
Hvala na savjetima, javim kak je prošlo!

papillonka
18.09.2009., 17:44
pozdrav!
čitam vas već neko vrijeme i moram reć da sam se zagrijala za royal skroz!! pa ako mi netko može poslat njihov broj, bila bih vrlo zahvalna!!
usput, moja iskustva:
glamour- bahati i prepotentni.i preskupi, ne vrijede baš toliko. inače me frajer ok ošišal, al iz principa više ne idem tamo.

fluid na malešnici- davnih dana su bili super, al su im svi dobri frizeri zbrisali (ako netko slučajno zna gdje sad radi josipa iz fluida, nek javi!! mršava ženska, kraće, tamne kose. radila je tamo prije 4-5 godina)

urban u škrlčevoj- bezveze. napravil mi je bapsku frizuru. u stvari, ne znam kako bih to uopće opisala kaj sam imala na glavi.

antifriz- samo ime govori. kažem mu da želim veći volumen. odreže mi pol kose a od volumena ni V. izašla sam iz salona s istom obješenom i bezobličnom frizurom s kakvom sam i došla. samo upola kraćom.

nikas- ok. možda sam malo previše očekivala s obzirom na tolike pohvale s ovog foruma, ali sve u svemu solidno.

eto, ak se sjetim još kojeg salona, javim! pllliiz mi pošaljite brojček od royala jer mi je kosa očaj!! tnx!! :)

papillonka
19.09.2009., 12:26
zahvaljujem svima koji su mi poslali broj! naručena sam u utorak pa vam javim svoje dojmove! :)

iwee
19.09.2009., 14:19
Curke može i meni netko poslat broj od Royala na pp?!:)

tnx:cerek:

Hazel Silk
20.09.2009., 15:11
Jos jednom pohvale i pozdravi :w: Ivanu. Frizura mi je i nakon 3 dana postojana :cerek:

Bootylicious
20.09.2009., 19:53
Trazim broj tel od jednog frizerskog na Borongaju, zastupnici su za Revlon (mislim da se zovu Revlon Professional)
ne mogu nista nac na netu, ako neko ima pliz nek mi se javi na pm
tnx :)

bummby
21.09.2009., 14:41
Cure, jel bi i meni netko htio poslat broj od royala?

lee.loo.
21.09.2009., 15:10
ja sam, nakon iščitavanja ovih stranica, odlučila otić u nicole nicole. naručena sam za farbanje i pramenove, jedva čekam, javim kak je bilo. prek tel. su super drage i ljubazne..

ajetam
21.09.2009., 19:21
ja sam, nakon iščitavanja ovih stranica, odlučila otić u nicole nicole. naručena sam za farbanje i pramenove, jedva čekam, javim kak je bilo. prek tel. su super drage i ljubazne..

ajd javi kak je bilo,i ja bi tamo!..... //a molila da mi napišete vi koji već idete tamo kod koga da se naručim za šišanje da ima iskustva da ne padnem u ruke nekoj novoj pošto idem prvi put?a i može tko dobro radi farbanje/pramenove jer i o tome razmišljam// hvala :)

girly-girl
22.09.2009., 00:40
ja sma bila dva puta tamo.. prvi puta sam bila prezadovoljna frizurom, dok je nisam oprala, za običnog smrtina je bila nemoguća za održavanje, a platila papreno.. a drugi puta bolje ali tražila ravne šiške a onda morala asimetrično :rolleyes: bezveze

anyzena
22.09.2009., 12:07
ja sam bila kod ivana prije cca dva tjedna i potpuno sam oduševljena!:top: napokon, nakon dugog broja godina i eksperimentiranja s frizerajima, imam odličnu frizuru koju lako održavam i super pramenove. imam tanku kosu s kojom niti jedan frizer, osim ivana, nije znao što bi napravio. većinom je to samo otužno visjelo. sad imam izvrsno ošišan bob i pramenove koji izgledaju prirodno! hvala ivane, vidimo se uskoro!!!:cerek::s

Pafulja
22.09.2009., 12:59
Anamarija - Shampoo: IZBJEGAVATI U SIROKOM LUKU!

Donijela sam joj sliku kako zelim da izgleda, sliku je prokomentirala, stavila kraj ogledala i gledala dok je sisala. Jedino zajednicko sto ja i cura sa slike imamo je da obje imamo siske. To je otprilike sve.

Ono sto sam htjela je ovo (http://i29.tinypic.com/1zbgrkl.jpg).

Prvo mi je siske odrezala sasvim, sasvim guste i ne ravno, nego u obliku naopackog slova U.
Trazila sam da mi popravi siske i odreze ih ravno, a onda ih je odrezala previse, toliko da mi skoro jos iznad uha pocinju siske i kad zavezem rep izgledam kao srednjevjekovni fratar.
Ah, da, i nisu simetricne uopce.

Platila sam 200 kn.

Izbjegavati.

Viš, meni je Anamarija super. Idem kod nje dost dugo (tu i tam je "prevarim" jer uvijek tražim da li ima bolje) i ona mi je uvijek prvi i jedini izbor kad se pokajnički vratim na "popravak". Išla sam i kod njenog tate i ona fakat šiša super kao on.
Tehnički dobro ošiša tako da imam minimalno/gotovo uopće posla s njom, samo peri-idi sistem. I poslije njenog šišanja mogu komotno se tri mjeseca ne šišati jer drži friz formu i nije neuredna. Kad joj velim da puštam, reže stvarno minimalno i objasni zašto i kako što radi.
Doduše, moram priznati da kod nje nisam išla na neku veću promjenu ili joj se dala u ruke da me po svom zrikta, tako da s te strane ne mogu ništa reći. Za ovo ostalo je meni mrak. Imam u nju povjerenja.
Al 100 žena, 200 sisa, kako kažu...

gorana81
22.09.2009., 13:11
curke bok. zanima me možete li mi reći koliko bi me došlo šišanje i pramenovi na kosu do ramena u toliko hvaljenom royalu? tnx

lee.loo.
22.09.2009., 16:57
ajd javi kak je bilo,i ja bi tamo!..... //a molila da mi napišete vi koji već idete tamo kod koga da se naručim za šišanje da ima iskustva da ne padnem u ruke nekoj novoj pošto idem prvi put?a i može tko dobro radi farbanje/pramenove jer i o tome razmišljam// hvala :)

obavezno javim! tak sam uzbuđena da ne znam kak bum dočekala subotu! idem na bojanje i pramenove, možda bi se i šišala al bojim se da poslije nebum imala za kavu:D
uglavnom, javim! drž'te fige:mig:
p.s.naručena sam kod helene

lee.loo.
22.09.2009., 17:02
ja sma bila dva puta tamo.. prvi puta sam bila prezadovoljna frizurom, dok je nisam oprala, za običnog smrtina je bila nemoguća za održavanje, a platila papreno.. a drugi puta bolje ali tražila ravne šiške a onda morala asimetrično :rolleyes: bezveze

hvala kaj si to podijelila. već sam tražila nekog da napiše svoja iskustva pa me nitko ne ferma:(

kaj se tiče održavanja, i ja se oduvijek borim sa svojom kosom tak da ne očekujem čuda.
na cijenu se isto psihički pripremam jer mi je kosa (pre)duga.
kod mene se nemre puno fulat sa šišanjem, al mi je jako bitna boja. ak me tu potrefe - bit ću :cerek:

išla bi ja i u royal, al mi je ovo puno bliže. mislim, za dobrog frizera na kraj svijeta, al ak se zgubim po putu niš od friza:D

annabellee
22.09.2009., 18:14
može i meni broj, adresa i okvirno cijena (pranje,šišanje) od royala na pp? tnx :cerek:

Zmijica
22.09.2009., 19:43
Meni je u Nicole Nicole oke. Svidja mi se atmosfera, posvete ti puno vremena dok nisu ziher sto hoces, drze u kompu sto su ti radili tako da imaju (vise)godisnji pregled.
To su plusevi.
Radili su mi ful makeover, i bila sam jako zadovoljna.
Medjutim, kad je proslo malo vremena i kosa pocela rast, shvatila sam da su mi blajhom spalili kosu, a rezuckanjem ziletom je izgledala jos gore.
Isla sam se sisati (bez zileta) i odrzavati boju jos par puta, to su korektno napravili, nije bilo prijelaza farbe, boja koju smo dogovorili je bila boja koju sam dobila na glavi.

Tak da... nemrem rec da su losi, i stvarno se trude shvatiti te - kod rijetko kojeg frizera sam to dozivjela.
A opet, muci me ono ostecivanje kose... znam da ne mora biti tako. Jednom sam blajhanje radila u Radicevoj u Miramodu i kosa je bila k'o bog.
I jos se dvoumim ocu opet ic tamo (sad pustam pa nis od frizera do cca 15.12.) ili cu iskusati Royal.

nemesiss
23.09.2009., 07:28
@lee.loo. Ja idem u Nicole Nicole. Sisa me Nikolina, vlasnica, uvijek izađem van zadovoljna, a inace imam fobije od frizera jer su mi uvijek ili previse kratili kosu ili osisali bezveze. Sa njom samo dogovorim okvirno duzinu i oblik i mogu je pustit da me sisa, bez da u panici gledam kako ce mi koju dlaku odrezat.

Jednom mi je samo malo vise stanjila kosu, sto mi se nije svidjelo , jer je ionako tanka i nikakva, ali osim toga, svaki put me super osisa. Javi kako je bilo :)

girly-girl
23.09.2009., 12:18
ja sam se isto šišala kod nje. dosta mi je stanjila što je super zgledalo dok je bilo isfenirano ali kad bi sama isfenirala bila je sva ofucana, kao ispucala..

lee.loo.
23.09.2009., 17:56
zmijica: viš' to me je strah. meni su sad u ovom prošlom salonu na zadnjim pramenovima sažvakali kosu s blajhom i upravo me to i navelo na promjenu salona, al bez obzira na to, blajh nebu tak brzo na moju kosu:mad:
ps - hvala na iscrpnom i korisnom iskustvu

ova prošla frizerka me uvjerila da se plavi pramenovi na moju prirodno tamnu boju ne mogu dobiti drugačije nego blajhanjem, sad idem po drugo mišljenje, pa makar bila malo tamnija - i tak sam spremna na promjenu.

šišala se nebum, ni ja ne volim kad mi previše stanje kosu, to mi (slažem se s girly i nemesiss) izgleda sfucano. dovoljno mi je tolko da mi lijepo pada i da nejde u širinu. šišala sam se prije 5 tj. pa mi još ni ne treba.

radije sam planirala uzet još nekaj od preparata, neki šampon i maskicu obavezno

No_stress
23.09.2009., 20:27
ja sam se isto šišala kod nje. dosta mi je stanjila što je super zgledalo dok je bilo isfenirano ali kad bi sama isfenirala bila je sva ofucana, kao ispucala..

Upravo to se meni dogodilo u Royalu... frizura je bila mrak kad sam izašla iz salona, i drugi dan, pa čak i treći... ali kada sam oprala kosu...:eek:
Toliko ofucan izgled kose, kao da je sva ispucala... ufff, još čekam da izraste :(

ajetam
23.09.2009., 21:04
Meni je u Nicole Nicole oke. Svidja mi se atmosfera, posvete ti puno vremena dok nisu ziher sto hoces, drze u kompu sto su ti radili tako da imaju (vise)godisnji pregled.
To su plusevi.
Radili su mi ful makeover, i bila sam jako zadovoljna.
Medjutim, kad je proslo malo vremena i kosa pocela rast, shvatila sam da su mi blajhom spalili kosu, a rezuckanjem ziletom je izgledala jos gore.
Isla sam se sisati (bez zileta) i odrzavati boju jos par puta, to su korektno napravili, nije bilo prijelaza farbe, boja koju smo dogovorili je bila boja koju sam dobila na glavi.

Tak da... nemrem rec da su losi, i stvarno se trude shvatiti te - kod rijetko kojeg frizera sam to dozivjela.
A opet, muci me ono ostecivanje kose... znam da ne mora biti tako. Jednom sam blajhanje radila u Radicevoj u Miramodu i kosa je bila k'o bog.
I jos se dvoumim ocu opet ic tamo (sad pustam pa nis od frizera do cca 15.12.) ili cu iskusati Royal.

pa kaj sa žiletom tanje kosu? ja bi da me ošiša na špiceve ili ti repice ali sa škarama

girly-girl
23.09.2009., 21:42
Upravo to se meni dogodilo u Royalu... frizura je bila mrak kad sam izašla iz salona, i drugi dan, pa čak i treći... ali kada sam oprala kosu...:eek:
Toliko ofucan izgled kose, kao da je sva ispucala... ufff, još čekam da izraste :(

ja sa njim nisam imala takvo iskustvo, baš suprotno, nikada mi nije bilo tako dobro stanjeno, da kosa izgleda kao da je tanja nego što inače je i uz to se još odlično održava :top:

lee.loo.
24.09.2009., 08:15
...znači na šišanje u royal...
a robi&saša?

Zmijica
24.09.2009., 08:31
a robi&saša?
Nekad davno su bili hvaljeni, ne znam - nisam isla nikad.

Cure iz Nicole slusaju, ak im naglasis da neces rezuckanje, zilet, da hoces ravno... bit ce kako ste se dogovorile.
Preparate su mi svaki put preporucivale, u salonu stavljale masku za suhu kosu koja je preodlicna, al ja bez kinte :o

Ma, moj glavni problem - a cini mi se da nisam jedina - je sto nemam para ic frizeru svaki mjesec na farbanje i svaka 3 mj na sisanje. Dodjem 3x godisnje da poprave stetu "kucne radinosti" i normalno da onda ni sa kim ne mogu bit 100 % zadovoljna.

lee.loo.
24.09.2009., 17:53
##...Ma, moj glavni problem - a cini mi se da nisam jedina - je sto nemam para ic frizeru svaki mjesec na farbanje i svaka 3 mj na sisanje...##

ma daj, ko ima.
ja sam dosad išla isto svaka 3 mj na ful pramenove i jednom između samo na krpanje izrasta+šišanje, svaki put po 300 kn. i to mi je puno.

prije sam dosta sama experimentirala al sam onda odlučila nikad više nakon par neslavnih pokušaja:rofl:

sad sam se zračunala da ću u nn ostavit min 600 kn u najboljoj varijanti i to bez šišanja. jesi radila kad kod njih onu kolagensku terapiju - kaj je to?
meni treba nekaj da mi se kosa oporavi

Merlina
24.09.2009., 19:47
a robi&saša?

Mislim da se oni malo previše zezaju. Jednom mi je bilo relativno ok, slijedeći put baš i nije, možda treba imati sreće pa naletiti kad im je dobar dan. No, to košta bez obzira u kojem su filmu taj dan.

ajetam
24.09.2009., 21:04
##...Ma, moj glavni problem - a cini mi se da nisam jedina - je sto nemam para ic frizeru svaki mjesec na farbanje i svaka 3 mj na sisanje...##

ma daj, ko ima.
ja sam dosad išla isto svaka 3 mj na ful pramenove i jednom između samo na krpanje izrasta+šišanje, svaki put po 300 kn. i to mi je puno.

prije sam dosta sama experimentirala al sam onda odlučila nikad više nakon par neslavnih pokušaja:rofl:

sad sam se zračunala da ću u nn ostavit min 600 kn u najboljoj varijanti i to bez šišanja. jesi radila kad kod njih onu kolagensku terapiju - kaj je to?
meni treba nekaj da mi se kosa oporavi

a daj mi reci jesu oni bar "stručnjaci" za pramenove,jel su lijepi tj prirodni ?ja nikak da se odvažim,jer imam tamno smeđu kosu i neznam kakve pramenove ..

Bikerica4ever
24.09.2009., 21:22
i ja bih od royala adresu :D hvala!

Allexis
24.09.2009., 23:38
@lee.loo --> cimerica mi je bila danas u nicole nicole, kod helene....šišanje i farbanje je platila 370 kn....ima dugu kosu

sestra isto ide tamo, isto kod helene, ali samo na šišanje....naručena je za sutra.....prošli put je platila 160 kn....isto duga kosa....

tara23
25.09.2009., 08:21
Evo čitam postove i par dana se premisljam di cu na sisanje, pa sam se nekako najviše zainteresirala za Royal i Ivana. Molim vas samo da me malo detaljnije uputite, vi koje ste bile, kako to ide, naručim se telefonski i koliko onda otprilike čekam? Čini mi se da je jako popularan, jel gužva tamo? Da li moram naglasiti da želim da me on šiša ili se to podrazumijeva, ili je pak svejedno jer su svi tamo odlični? I zadnje pitanje, koliko bi došlo pranje , šišanje i fen frizura za dugu kosu?
Hvala!

P.S. vidjela sam da je netko gore pitao za adresu, odgovor je Brune Bušića 40, Središće.

maestranza
25.09.2009., 08:30
Evo čitam postove i par dana se premisljam di cu na sisanje, pa sam se nekako najviše zainteresirala za Royal i Ivana. Molim vas samo da me malo detaljnije uputite, vi koje ste bile, kako to ide, naručim se telefonski i koliko onda otprilike čekam? Čini mi se da je jako popularan, jel gužva tamo? Da li moram naglasiti da želim da me on šiša ili se to podrazumijeva, ili je pak svejedno jer su svi tamo odlični? I zadnje pitanje, koliko bi došlo pranje , šišanje i fen frizura za dugu kosu?
Hvala!

P.S. vidjela sam da je netko gore pitao za adresu, odgovor je Brune Bušića 40, Središće.

Nazoveš, kažeš kaj bi radila s kosom otprilike, on te naruči kad ima slobodno (meni je dao termin za neka 3 dana, ne računajući vikend), gužve jesu u smislu da je uglavnom skoro skroz bukiran, ali ne baš da se ljudi stalno preklapaju, mislim da bi bar unutar tjedan dana trebala dobiti termin. Nema te tko drugi šišati i farbati, on je jedini frizer tamo. ;)

lee.loo.
25.09.2009., 09:04
@lee.loo --> cimerica mi je bila danas u nicole nicole, kod helene....šišanje i farbanje je platila 370 kn....ima dugu kosu

sestra isto ide tamo, isto kod helene, ali samo na šišanje....naručena je za sutra.....prošli put je platila 160 kn....isto duga kosa....

jeeej, hvala lutko, baš si me razveselila s ovim:cerek:meni je kosa do pol leđa, nadam se da je to to:mig:

>>thnx merlina<<:s

@ajetam>javim kak je bilo na pramenovima kod nicole, a meni su najbolje pramenove na tamnosmeđu kosu napravili u estetic uvemi!bila sam oduševljena, cura mi je radila 2-3 nijanse svjetlije pramiće od boje kose i bili su predivni, skroz su se stopili, a ne ko da je netko vukao flomasterom po glavi. izgledalo je ko da se kosa presijava u nijansama, ma mrak! a kosa je bila sjajna, sjajna!kad sam se odlučila ić skroz na plavo, onda sam počela radit s blajhom+preljev i to je dugo dobro funkcioniralo, skoro 4 god dok mi sad nakon mora na krpanju izrasta nije sažvakao kosu. mislim, nije tak tragično, al je u svakom slučaju poučno. od sad jako oprezno s blajhom

lee.loo.
25.09.2009., 12:54
http://img85.imageshack.us/img85/7809/friz.th.jpg (http://img85.imageshack.us/i/friz.jpg/)

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, uspjela sam stavit slikicu.

evo! po to ja idem sutra! kaj mislite?

-Snjegulj@st@-
25.09.2009., 13:06
meni se sviđa-

alfica_85
25.09.2009., 13:42
Evo i ja sam se naručila kod Ivana u ponedjeljak, pa javim kako je prošlo!:)

lee.loo.
25.09.2009., 14:30
meni se sviđa-

thnx:)

alfica, kaj buš ti radila?

Marl
26.09.2009., 12:00
Pozdrav,
zna netko neki dobar salon za muškarce. imam malo dužu kosu i htio bi skratit/ošišat na kratko možda. svugdje gdje sam prije išao sa sličnom dužinom samo mi upropasti frizuru i žali bože što sam ju puštao 6-10 mjeseci da se napravi neka dobra frizura, osim standardne.

hvala