PDA

View Full Version : Frizeri i frizerski saloni

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

angel08
26.10.2010., 11:20
neki dobar frizerski salon u vž-u ? :cerek::hekla:

LuckyBamboo
26.10.2010., 18:14
tražim hitno frizera u centru ZG jer sam još para dana tu, a kosa mi već vapi za šišanjem. dakle, preporuka za frizeraj u krugu 2 stanice od trga, da je normalna cijena (cca. 150kn). kosa mi je do ramena. hvala!!

lai.princess
27.10.2010., 12:13
pozZ cure! uglavnom. bila sam u dessangeu na skidanju boje i farbanju. imala sam tamniju smeđu, sada imam med naranđastu svijetliju i jako jako sam zadovoljna! inače imam neku tamnoplavu sivu boju i htjela sam nešto svijetlije da ide na naranđasto i med al prirodnije, pa mi stavila samo preljev.. :D sve skupa sam bila tamo sat vremena :top: sto je rekord, ali mi je cura isto tako rekla da se ne skida boja sa svake kose jednako uspješno, ovisi i o kosi i o farbi i sl..
malo sam se brinula oko cijene, al na kraju nije ispalo puno više od salona u koje sam do sada išla, pa mislim da ću nastavit tamo ići.. :mig:

aibreann
27.10.2010., 12:15
bila sam danas prvi put u freezu na šišanju i farbanju....radila mi je tina....farbala sam se u tamnosmeđe, a za šišanje sam joj donijela sliku kako želim i to sam i dobila. Uglavnom, prezadovoljna sam :D
btw. imala sam kupon s kolektive pa me danas sve skupa izašlo 200 kn, ali definitivno ću tamo nastaviti ići.

o da, Tina. :cerek: već sam preko godinu dana kod nje, žena je savršena. :) jest da su cijene malo više nego u drugim salonima, ali sam prezadovoljna.
10 g. sam bila plavuša (a prirodna mi je mišje-pepeljasto-tamnoplava), a sad nakon ljeta odlučih postati brineta. prvo me farbala Sanja (vlasnica) jer je Tina još bila na godišnjem, isto je jako dobra, ali s Tinom se nekako mogu puno lakše sporazumjeti i žena kao da mi čita misli. odlično slaže boje i ponekad možda i napravi nešto po svom, ali uvijek pogodi. vidi se da zna i voli svoj posao. a osim toga odlično šiša šiške.
bila sam i u Nicole Nicoleu i In Blueu i Renati (tamo sam se dugo šišala kod Sanje, Stanka i Rozi), ali Tina je najbolja. :top:

Alessia, kakav kupon s kolektive za Freeze? de PM-ni molim te. :D dokad to vrijedi?

Allexis
27.10.2010., 12:32
@aibreann --> ta ponuda je prošla, bila sam stavila na topic za one koje je zanimalo, jer redovito pratim kolektivu....mislila sam i ja kupiti kupon, al nisam nikad bila kod sanje, pa dok sam se smislila prošla je ponuda...inače idem kod rozi i uvijek sam prezadovoljna kako mi napravi pramenove i frizuru...

inače, evo linka na tu ponudu --> http://hr.kolektiva.net/zagreb/?o=278

offtopic --> svaki dan je na kolektivi nešto novo, osim preko vikenda...tada traje ponuda od petka...zadnje što sam kupila je bilo 2 noćenja u luksuznom hotelu u kranjskoj gori za 2 osobe za 700 kn...

Allexis
27.10.2010., 12:44
današnja ponuda za Antifriz --> 160 kn umjesto 400 kn za pramenove, preljev ili toniranje, tretman njege i fen frizuru

evo linka --> http://www.kupime.hr/ponuda/pramenovi-preljev-toniranje-tretman-njege-kosa-fen-frizura-samo-umjesto-160-kn/200

Tajda
27.10.2010., 13:55
Jel možda neka od vas ide u frizerski salon Ljupka u Splitu? Dobila sam par preporuka za nju, ali bi svejedno htjela čut još koje mišljenje prije nego joj se dam u ruke.

alessia
27.10.2010., 14:10
o da, Tina. :cerek: već sam preko godinu dana kod nje, žena je savršena. :) jest da su cijene malo više nego u drugim salonima, ali sam prezadovoljna.
10 g. sam bila plavuša (a prirodna mi je mišje-pepeljasto-tamnoplava), a sad nakon ljeta odlučih postati brineta. prvo me farbala Sanja (vlasnica) jer je Tina još bila na godišnjem, isto je jako dobra, ali s Tinom se nekako mogu puno lakše sporazumjeti i žena kao da mi čita misli. odlično slaže boje i ponekad možda i napravi nešto po svom, ali uvijek pogodi. vidi se da zna i voli svoj posao. a osim toga odlično šiša šiške.
bila sam i u Nicole Nicoleu i In Blueu i Renati (tamo sam se dugo šišala kod Sanje, Stanka i Rozi), ali Tina je najbolja. :top:

Alessia, kakav kupon s kolektive za Freeze? de PM-ni molim te. :D dokad to vrijedi?

kak je allexis napisala, ponuda je bila prije nekih mjesec dana. I potpuno se slažem što se šiška tiče. prije nikad nisam bila zadovoljna njima, nikak da pogode što želim, al kod tine je ispalo super :cerek:

LuckyBamboo
27.10.2010., 14:54
evo, samo update friško iz salona. bila sam u limenom bubnju, jurišićeva (rotonda centar) na šišanju i kristina me savršeno ošišala. super ugodna curka sa pametnim sugestijama. šišanje + friz - 180kn. našla svoje mjesto! :cerek:

girly-girl
27.10.2010., 19:33
bila jučer na generalki :cerek:
nisam se šišala od 6 mj, bojanje od 7, a pramenovi valjda zadnji put pred godinu.. prezadovoljna sam :)
nafrčkao me, poslikala sam mobom i stavila na blog, budem za koji dan stavila i slike sa ravnom i slike boje, čim operem kosu :)

miss xy
28.10.2010., 10:56
jel koristio tko kupone iz dm-a, zanima me kad se uzme onaj popust za frizerske jel se mora iskoristit u frizerskom do 30.10.

Maya 21
28.10.2010., 16:40
jel koristio tko kupone iz dm-a, zanima me kad se uzme onaj popust za frizerske jel se mora iskoristit u frizerskom do 30.10.

na kuponu piše do 30.11. a i tako su mi rekli u salonu da se može...

snjeguljica3
30.10.2010., 03:06
curke, molim pomoć.
nešto o Antifriz salonu u Zagrebu, našla sam samo ono kad je jedna forumašica čekala dva sata i na kraju se pokupila... postoji možda netko ko je bio tamo i kakva su iskustva?
htjela bih poprilično veliku promjenu što se tiče boje i pramenova pa nebih htjela dobit sranje, a kupila sam već kupon.. pa da znam šta da očekujem i tražim.

lai.princess
30.10.2010., 10:54
curke, molim pomoć.
nešto o Antifriz salonu u Zagrebu, našla sam samo ono kad je jedna forumašica čekala dva sata i na kraju se pokupila... postoji možda netko ko je bio tamo i kakva su iskustva?
htjela bih poprilično veliku promjenu što se tiče boje i pramenova pa nebih htjela dobit sranje, a kupila sam već kupon.. pa da znam šta da očekujem i tražim.

ja sam jednom bila u antifrizu, ali ne na pramenovima nego na farbanju i ok mi je bilo skroz. nisam radila neku veliku promjenu, samo sam malo tamniju boju stavila.. imaju revlon boje i proizvode koji su super. što se tiče čekanja, nisam imala s tim problema, odmah sam došla na red, ali sam čula od jedne cure koja je bila da se pokupila zbog toga, a i jedna forumašica je to spomenula.. :ne zna:

streamg
30.10.2010., 13:32
jel bio netko u frizerskom salonu Robi & Saša, jel šišaju dobro muške ? nije mi cijena bitna samo da je frizura super

snjeguljica3
30.10.2010., 22:55
ja sam jednom bila u antifrizu, ali ne na pramenovima nego na farbanju i ok mi je bilo skroz. nisam radila neku veliku promjenu, samo sam malo tamniju boju stavila.. imaju revlon boje i proizvode koji su super. što se tiče čekanja, nisam imala s tim problema, odmah sam došla na red, ali sam čula od jedne cure koja je bila da se pokupila zbog toga, a i jedna forumašica je to spomenula.. :ne zna:

okej, hvala :)
nadam se da će se ovo uopće moć šta ja želim :D
i nadam se da neću morat dolazit pet puta i svaki put plaćat 400kn :/

Conceited
31.10.2010., 14:14
već sam pitala na jednoj drugoj temi al mi nitko nije odgovorio pa evo ponovno

moja mama je vec dugo vremena čokoladno smeđa, al zbog sijedih bi trebala kosu bojati svakih 2 tjedna pa se odlucila preci u plavo!

naime vec je bila u jednom preskupom salonu i ispala je narancasta i sprzena, da ne govorim o tome koliko su je oderali...

jel ima neki frizerski salon da je provjereno dobar sto se tice prelaska u plavo...

a da su cijene prihvatljive??:ne zna:

Zmijica
31.10.2010., 21:34
Ja ti najtoplije preporučam Royal.
Nek ode bar na konzultacije, čovjek će joj pošteno reć dal ide i koliko vremena će trebati.
Dobri frizeri takve stvari rade postepeno kroz 2-3 mjeseca... skidač boje, pramenovi/preljev, još pramenova, pa tek onda jedna boja...

Cura par strana prije je išla mislim u Dessange i bila je zadovoljna, isto skidat boju.
Pročitaj malo unatrag..

Mabrouka
31.10.2010., 22:54
Da li itko zna frizerski salon u centru Rijeke koji radi od 07h ujutro, htjela bih na feniranje prije posla, jednom tjedno. Nevjerojatno mi je da baš niti jedan ne radi. Cijena nije bitna, vidjela sam da su svi tu negdje, samo da je u centru. :D

Conceited
31.10.2010., 23:16
vidim al nigdje ne pise kak se cijene krecu

lai.princess
01.11.2010., 10:13
ja sam skidala boju jednom u nicole nicole i nikolina mi je dobro napravila, al nisam isla u plavo nego u prirodnu smedju, na njihovim stranicama imas detaljne cijene, a drugi put sad nedavno sam isla u dessange i skidanje boje i preljev i feniranje sam platila 390kn, kosa mi je par cm ispod ramena.. :)
problem je jedino sto se ne skida boja sa svake kose jednako, ovisi i o tome sta se prije stavljalo i sl..:ne zna: al ja sam s tim procesom jako zadovoljna.. :mig:

Conceited
01.11.2010., 12:12
a koliko si platila u nicole nicole?

ma nece ni ona iz jednog puta ici u plavu, to bi bilo prosto ne moguce,,, za pocetak neka smeđa boja radije nego forsiranja neko pa da opet bude narančasta:lol:

bas cu potrazit za dessange

Allexis
01.11.2010., 12:41
moja frendica je bila u nicole nicole na skidanju crvene boje, jer se nikako nije uspjela toga riješiti sama....kad god bi se pofarbala u smeđe, to se ispralo u 3 pranja i opet vratilo na mrkva boju....sad je tamno plava, al trebalo je nekoliko posjeta frizeru da dođe do te boje, jer je sve išlo postepeno...

lai.princess
01.11.2010., 15:18
a koliko si platila u nicole nicole?

ma nece ni ona iz jednog puta ici u plavu, to bi bilo prosto ne moguce,,, za pocetak neka smeđa boja radije nego forsiranja neko pa da opet bude narančasta:lol:

bas cu potrazit za dessange

a ne sjecam se bas, al mislim da je bilo negdje oko 420, 440 kn al sam se tad i sisala. al imala sam i kracu kosu, malo iznad ramena i stavljala mi je svakakve maske koje se dodatno naplacuju i koje ne moras uzet, iako je preporucljivo jer kosi nakon dekolorizacije bas treba dobra maska..i bila sam stvarno zadovoljna.. :)

Pafulja
02.11.2010., 11:48
bok curke,

htjela bih iskoristiti dm-ov ovaj bon, pa su mi zapekli za oko, a i blizu su mi, Mario u "Kefi" i "Divine" na Vlaškoj..

E, sad, dosta dugo pratim ovu temu i ne sjećam se da je itko ikad napisao nešto za Maria iz Kefe, pa ako zna neka nešto...?
Za "Divine" u Vlaškoj sam pročitala da je neka curka super koja je došla iz Ruže, ali ko bi to sad našao...

Plizzzz...

Allexis
02.11.2010., 12:50
u divine su svi hvalili teu koja je došla iz ruže, ai ubrzo otišla i otvorila svoj salon....za ovo drugo nisam nigdje nikad ništa pročitala...

Pafulja
02.11.2010., 13:59
tenks allexis....

još netko?

exitmavi
02.11.2010., 22:39
moja mama i ja smo davno davno išle u friz. salon tea i ne bih ga preporučila. tea je prije bila jako cijenjena, ali zapravo se trudila samo oko "posebnih" mušterijama, kao npr. tihana harapin zalepugin. uvijek se manje trudila oko običnih smrtnika, ali je bila ajde ok. to nam je bio najbliži salon, pa smo tamo išle. prestale smo ići kad je mojoj mami uništila kosu minivalom jer je valjda koristila stare kemikalije - mojoj mami se doslovno kosa lomila dok ju je češljala :horor:. često prolazim pokraj salona i većinom je prazan, a prije je bila gužva ogromna, doslovno se nisi imao gdje za sjesti dok čekaš. tako da bih ti preporučila da ju zaobiđeš.

Ma nije ni čudo da ti je mami uništila ksou jer ta žena navodno koristi loral professionel a tam u onom ormariću skriva annyer i sionu ( najgora i najeftinija kozmetika bez učinka )

exitmavi
02.11.2010., 23:03
neki dobar frizerski salon u vž-u ? :cerek::hekla:

hm u varaždinu nema niti jedan salon koji bi se baš istical ponečem posebnom.....svi su u istom rangu a niti jedan poseban....ak želiš kavlitetno šišanji otiđi u čakovec nije daleko tam su ti dobri agi art, backstage....

under the moon
02.11.2010., 23:38
ciao cure,
jel mi moze neko preporucit frizerski u podrucju tresnjevke/knezije?trebala bi samo preljev stavit,da nije skupo..hvala..

flicka
03.11.2010., 08:44
Jel zna netko novu lokaciju frizerke Renate iz salona Michel (na Zrinjevcu)...žena je fenomenalna, i danas sam skužila da se preselila :(

angel08
03.11.2010., 10:54
hm u varaždinu nema niti jedan salon koji bi se baš istical ponečem posebnom.....svi su u istom rangu a niti jedan poseban....ak želiš kavlitetno šišanji otiđi u čakovec nije daleko tam su ti dobri agi art, backstage....

tnx :)
to negdje u centru ?

sensation1
03.11.2010., 20:00
Bok,
kakva su vaša iskustva sa salonom Freez (Sanja ili Tina)?
Važno mi je da mi napravi dobre pramenove, oboja izrast jer imam dosta sijedih i ošiša vrhove.
Čitala sam malo postove unatrag, ali uglavnom se priča samo o Royalu.

aibreann
03.11.2010., 20:15
kod Sanje sam se šišala cijelo djetinjstvo dok je još bila u Renati (mama me uvijek naručivala kod nje, Sanja je i dan danas mamina frizerka), od svoje desete godine. dobra je, al nekad zna raditi po svome. :D sjećam se svojih pramenova prije maturalne večere koje mi je baš ona radila još u Renati, svi su mislili da imam izrast od 4 cm. :rofl: što se farbanja tiče bolja je.
al preporučam Tinu. puno bolje miksa boje, bolje šiša, puno bolja komunikacija s mušterijom po meni, srdačnija. :) mislila sam do Royala al' nikako, ne usudim se otkako sam otkrila Tinu. bojim se zapravo dati bilo kome drugome u ruke. :)

ako želiš, mogu postaviti i neke svoje fotke frizura, neke su Sanjinih ruku djelo, neke Tininih. :D

Frish
03.11.2010., 21:05
Ima li itko kakav konkretan prijedlog frizerskog salona za muškarce na potezu Sesvete - Maksimir gdje znaju šišati kako spada, što ne uključuje samo mašinicu, a da ne koštaju više od 50 kuna? Bio sam par puta u Tom-u na SVeticama, ali ne dam više 90 kuna za obično šišanje.

sensation1
03.11.2010., 21:13
ako želiš, mogu postaviti i neke svoje fotke frizura, neke su Sanjinih ruku djelo, neke Tininih. :D[/QUOTE]

Thx na pomoći:), a ako ti nije problem, bilo bi super da mogu vidjeti par frizura.:s
Pramenovi su mi veći problem od šišanja.
Inače, imam odličnu frizerku, ali je na porodiljnom pa sam u potražnji za novom

exitmavi
03.11.2010., 22:44
tnx :)
to negdje u centru ?

backstage ti je nasuprot bolnice a agi art malo dalje od autobusne.....

Pafulja
04.11.2010., 08:48
Ima li itko kakav konkretan prijedlog frizerskog salona za muškarce na potezu Sesvete - Maksimir gdje znaju šišati kako spada, što ne uključuje samo mašinicu, a da ne koštaju više od 50 kuna? Bio sam par puta u Tom-u na SVeticama, ali ne dam više 90 kuna za obično šišanje.

shampoo na maksimirskoj, preko puta one bivše vojarne.
mislim da je baš 50 kn. bilo tko, ali muške najčešće šiša Ana :top:

HKC
06.11.2010., 07:49
imam pitanje dobila sm u kasnić letak s rođendanskim popustom na šišanje i frizuru za 80 kn u aurori beauty u središću pa me zanima jel itko bio i neko iskustvo?
trenutno sa nezaposlena pa mi je stvarno povoljno ali ne želim biti unakažena :p

*Majica*
06.11.2010., 10:01
Pozdrav svima :)

Ima li tko iskustva sa navedenim salonom?

Blizu su mi, pa bih skoknula do njih na šišanje, ali ne poznajem nikoga tko ide kod njih.

Help me...

joujou
06.11.2010., 12:28
kako se veselim tony&guy-u na zelenom valu :tulum:

BBlue
06.11.2010., 12:49

Blizu su mi, pa bih skoknula do njih na šišanje, ali ne poznajem nikoga tko ide kod njih.

Help me...

O njima baš ima dosta napisano na ovim stranicama. Ja idem redovito... i vrlo sam zadovoljna.

Allexis
06.11.2010., 14:22
kako se veselim tony&guy-u na zelenom valu :tulum:

čula sam za to, ali ne baš detaljno....o čem se tu zapravo radi :ne zna:

joujou
06.11.2010., 14:28
čula sam za to, ali ne baš detaljno....o čem se tu zapravo radi :ne zna:

vec su ga uredili, namjestili, popunili police proizvodima
samo ga jos trebaju otvoriti :klopa:

na uglu gajeve i zelenog vala :top:

fulana
06.11.2010., 15:52
sigurna sam da ste već spominjale salon glamour, al ne mogu baš cijelu temu iščitat, pa vas molim poneku recenziju istog.
kako farbaju tamo? - to mi je u ovoj fazi primarno. preporuke i komentari i više nego dobrodošli.

morsko prase
06.11.2010., 16:16

Help me...

Jako jako dobri! Tamo sam se sisala, farbala (dekolorizacija, pa farba jedna, pa farba druga, pa preljev pa sjaj) i frizirala - jako su dobri pogotovo Marijana (glavna)!
Najjace je sto ti izmasiraju ruke dok peru kosu :cerek:

*Majica*
06.11.2010., 21:53
O njima baš ima dosta napisano na ovim stranicama. Ja idem redovito... i vrlo sam zadovoljna.

Ispričavam se, nisam vidjela...doduše, preletjela sam samo par stranica unazad, a i bila sam malo u stisci sa vremenom.
Hvala puno na preporuci :)

Jako jako dobri! Tamo sam se sisala, farbala (dekolorizacija, pa farba jedna, pa farba druga, pa preljev pa sjaj) i frizirala - jako su dobri pogotovo Marijana (glavna)!
Najjace je sto ti izmasiraju ruke dok peru kosu :cerek:

Mmmm...masaža ruku? Dok mi peru kosu? Pa to je raj... :s
Definitivno sam ih odlučila posjetiti.
Javim dojmove.

Hvala morsko prase, moje ruke će ti biti i više nego zahvalne, nakon masaže ću natipkati dojmove dok si rekla-keks. :cerek:

morsko prase
07.11.2010., 14:21
Hvala morsko prase, moje ruke će ti biti i više nego zahvalne, nakon masaže ću natipkati dojmove dok si rekla-keks. :cerek:

Haha sad ak su se pokvarili u medjuvremenu bum ubila nekog :rofl: Nadam se da ces biti zadovoljna, ajde bas javi kako je bilo! :top:

Vedy
08.11.2010., 12:00
Jel netko zna neki dobar salon na Knežiji, a da nije preskup? Zadnji put bila u salonu Freeze, drži ga Sanja koja je radila u Renati i totalno su me opelješili.. Pramenovi, šišanje - 800 kuna, prestrašno..

lai.princess
08.11.2010., 15:20
800?? :eek: to je stvarno previše. jesi bar bila zadovoljna?

kebuica
08.11.2010., 15:27
može informacija-tražim dobar frizerski salon u Splitu. prominila sam ih nekoliko, ali zadovoljstvo nije dugogo vijeka:(. svak od njih prvi put ošiša super, ali nadalje:ne zna:

morsko prase
08.11.2010., 17:14
800?? :eek: to je stvarno previše. jesi bar bila zadovoljna?

To ko da je u Renati bila....:eek:

Allexis
08.11.2010., 18:29
800 kn :eek: pa koliko ti je duga kosa...jesi barem zadovoljna....

jer baš gledam njen cjenik, frizura + pramenovi + šišanje duge kose dođe 550 kn....što su ti još naplatili :ne zna:

moja sestra je bila prije 3 tjedna i platila 450 šišanje + farbanje + frizura srednje kose

u renati radim pramenove već godinama i nikad nisam platila više od 550 kn, a imam kosu do pola leđa...

Ana So
08.11.2010., 20:22
neznam jel mogu tu pitati..
al da li itko zna za koji frizerski salon koji daje popuste za studente(uz predočenje indeksa/iksice) u Zagrebu??:D

ivana33
09.11.2010., 09:27
Bok,
kakva su vaša iskustva sa salonom Freez (Sanja ili Tina)?
Važno mi je da mi napravi dobre pramenove, oboja izrast jer imam dosta sijedih i ošiša vrhove.
Čitala sam malo postove unatrag, ali uglavnom se priča samo o Royalu.

Do sada najbolje pramenove su mi napravili u TRI-LABU :top:(radila u King Crossu).
Najbolje po tome kaj su skroz od vrha glave, gusti i tanki.
Rade po lepeza tehnici.
A uspjeli su mi izvući željene platinaste (što su najsličnije mojim sjedima:D)
Sad je 3 mjeseca da ih nisam radila i još izgledaju pristojno.

Merlina
09.11.2010., 12:27
Imam hrpu bodova iz Dm-a pa sam odlučila iskoristiti ih kao popust za šišanje u friz. sal.

Nefertiti?
Go Cut?
Kefa?
Teuta?
Rudi?

ne znam ništa o reputaciji ovih salona pa ako mi možete preporučiti gdje bi se mogla kvalitetno ošišati?
Jako mi je bitno da znaju šišati (jer ovih gdje se sve svodi na feniranje mi je preko glave :flop:).

lai.princess
09.11.2010., 14:13
neznam jel mogu tu pitati..
al da li itko zna za koji frizerski salon koji daje popuste za studente(uz predočenje indeksa/iksice) u Zagrebu??:D

nicole nicole ima 10% mislim.. :)

maja1979
09.11.2010., 15:03
Neki dobar frizerski salon Travno,Dugave,Utrine i okolica...kakve su cijene? Treba mi samo pranje kose i sisanje....Inace imam kovrcavu kosu pa me strah da ne izadjem iz salona kao ocerupana kokos..:(

Ida Bauer
09.11.2010., 21:00
helppppppp...koji je salon u zg-u najbolji za skidanje boje?:moli::moli::moli:...i općenito za bojanje...cijena uopće nije bitna,dižem kredu ako treba:rofl:...imam katastrofu na glavi,treba to sanirati...

GLista23
10.11.2010., 08:28
a jel netko zna, taj bon iz DM-a...vrijedi samo za šišanje i fruzuru ili se može koristiti i za farbanje?
i jel netko zna kak farbaju u Tempori na Vrbiku? trebam iz plave ofarbane kose u malo tamniju...

Merlina
10.11.2010., 08:53
Bon je, koliko sam ja skužila za šišanje i frizuru.
Za Temporu sam i ja čula, preporučili su mi je, no nisam još bila.
Nisam vidjela da su i oni na tom popisu Dm-a.

saharasaharović
10.11.2010., 11:42
helppppppp...koji je salon u zg-u najbolji za skidanje boje?:moli::moli::moli:...i općenito za bojanje...cijena uopće nije bitna,dižem kredu ako treba:rofl:...imam katastrofu na glavi,treba to sanirati...

zgat

GLista23
10.11.2010., 14:00

nisu na popisu...

Allexis
11.11.2010., 10:24
ida, probaj freeze (kod sanje ili tine)....moja sestra je imala na kosi više slojeva boje, od tamnosmeđe do crvene i svijetlije smeđe jer joj boja nije primila na nekim mjestima, pa je dosta bila šarena (jer se farbala doma) + kosa joj je počela pucati i pretvarati se u slamu, pa je napokon odlučila kod nekog dobrog frizera i to riješila u freezu, tako da sad ide tamo i jako je zadovoljna...

Noemi
11.11.2010., 15:10
Bila sam kod Teute ovaj tjedan, danas idem da me popravi. Necu komentirati dok ne izadjem iz salona, ali na zalost sjecam se Teute koja me sisala vise od pola sata u Ruzi, precizno i pedantno i kosa mi je bila savrsena. Ovaj put sam bila gotova sa sisanjem i susenjem u nekih 20 minuta, ostatak je otpao na cekanje, i trenutno mogu dublirati pjevaca Deep purplea ako im zagusti.

Toliko o odlasku u Zagreb kod frizera i mojoj dugo trazenoj Tei.

dindolina7
11.11.2010., 15:30
Otvorio se toni&guy u gajevoj , jucer , ako netko bude isao molim podjelite iskustva ... oni bi tribali biti mega super najbolji na svijetu , pa me zivo zanima ...:klap: :klap:

renalicious
11.11.2010., 16:18
Ajme super! Ako netko zna cijene šišanja, neka napiše!

Pravnica Zg
11.11.2010., 17:30
Ako netko zna kontakt Toni&Guy, neka javi:)

artist*angie*
11.11.2010., 20:37

Ja ti predlazem frizerski salon Valore u Dubravi,kod njih sam prvi put otisla prije 5 mj. kad sam htjela iz crne boje preci u platinasto plavu,i sa rezultatom sam odusevljena :top: prvo mi je skidala boju i stavljala pramenove,nije mi skroz cijelu kosu farbala, nakon 2-3 puta odlaska kod njih dobila sam zeljenu boju a kosa mi se nije niti malo ostetila.

sunce_moje_malo
12.11.2010., 08:03
Otvorio se toni&guy u gajevoj , jucer , ako netko bude isao molim podjelite iskustva ... oni bi tribali biti mega super najbolji na svijetu , pa me zivo zanima ...:klap: :klap:
U kojoj ti iluziji živiš? Tony&Guy su i u UK tek prosječna firma razglašenog imena. Nekad obični frizerski saloni u najmu licence T&G.
A u Zagrebu se radi o ljudima koji su tu i prije radili i otišli na nekakav šestotjedni tečaj šišanja u London. Bit će dobrih, i bit će srednje dobrih... po povećoj cijeni. Nikakva čuda!

joujou
12.11.2010., 08:37
U kojoj ti iluziji živiš? Tony&Guy su i u UK tek prosječna firma razglašenog imena. Nekad obični frizerski saloni u najmu licence T&G.
A u Zagrebu se radi o ljudima koji su tu i prije radili i otišli na nekakav šestotjedni tečaj šišanja u London. Bit će dobrih, i bit će srednje dobrih... po povećoj cijeni. Nikakva čuda!

kod nas si sretan ako ti je frizer uopce zavrsio frizersku skolu... ne kvari nam radost :tulum:

renalicious
12.11.2010., 14:34
Ako netko zna kontakt Toni&Guy, neka javi:)

Evo na Facebook stranici piše: xxx
Ako saznaš cijene šišanja, podijeli s nama. :D

*Majica*
12.11.2010., 16:29
Haha sad ak su se pokvarili u medjuvremenu bum ubila nekog :rofl: Nadam se da ces biti zadovoljna, ajde bas javi kako je bilo! :top:

Bila sam...i oduševljena sam. :cerek:
Imam kratku kosu, na kojoj se vrlo lako može vidjeti (ne)talent "šišaća", ali sa djevojkom koja me šišala sam i više nego zadovoljna.
Frizuru je potpuno prilagodila mom licu, načinu na koji ju obično "nosim", i što je najvažnije, prilagodila je frizuru mojoj nezahvalnoj kosi.
(bila sam na šišanju prekjučer, ali sačekala sam pranje kose prije no što napišem osvrt, da vidim koliko frizuricu mogu sama oblikovati, i kako se ona ponaša kada nisam u rukama profesionalca sa hrpom kojekakvih preparata).

Nadalje, svaka od djelatnica je imala osmjeh na licu, što me oduševilo, rijetko se to nažalost danas viđa, imala sam osjećaj od ulaska u salon da sam dobrodošla i da će mi vrlo rado posvetiti svoje vrijeme.

Sve u svemu-čista petica.
A masaža ruku...mmmmm...pranje kose...mmmmm.... :s
Dobila sam još i kavicu. :top:

okrugla_kockica
12.11.2010., 16:33
Bila sam kod Teute ovaj tjedan, danas idem da me popravi. Necu komentirati dok ne izadjem iz salona, ali na zalost sjecam se Teute koja me sisala vise od pola sata u Ruzi, precizno i pedantno i kosa mi je bila savrsena. Ovaj put sam bila gotova sa sisanjem i susenjem u nekih 20 minuta, ostatak je otpao na cekanje, i trenutno mogu dublirati pjevaca Deep purplea ako im zagusti.

Toliko o odlasku u Zagreb kod frizera i mojoj dugo trazenoj Tei.

na moju veliku zalost, moram potpisati ovo. sisala sam se godinama kod Tee, od Ruze, pa sad do njenog vlastitog salona i zadnji put me tako lose osisala, sve suprotno od onoga sto sam htjela. a sad nije proslo ni mjesec dana i vec mi je kosa izgubila formu i moram ici ponvno, samo ne znam kuda. :(

Bani
12.11.2010., 17:15

idem ja sutra na pramenove i sisanac pa reportam kad se vratim :D

Savoca
12.11.2010., 17:24
Pozdrav svima!
Trebam pomoc :)
Zna li netko gdje je otisla Vedrana iz Zanettija?
Nisam bila tri mjeseca, nazovem i kazu mi da ne radi vise tamo, a kao ne znaju njen broj tel ni ime salona..
Ako imate ikakav kontakt, zahvaljujem!

lai.princess
12.11.2010., 17:25
jel ide tko u shampoo na maksimirskoj?

Pravnica Zg
12.11.2010., 19:10
Ajme super! Ako netko zna cijene šišanja, neka napiše!

Ja imam kratku kosu, pa sam pitala za sebe. Cijena za kratku kosu: šišanje i frizura 200 kn, bojanje 250 kn, frizura 100 kn. U svakom slučaju, koga zanima može pitati na Facebooku:)

Merlina
13.11.2010., 08:51
idem ja sutra na pramenove i sisanac pa reportam kad se vratim :D

Ajde, baš me zanima :).

Ja sam jučer bila u Go Cut, iskoristila bon od Dm-a.

Šišala me vlasnica, zadovoljna sam šišanjem :).

Svi su simpatični, pristupačni, normalni i nema puno priče a to je kod mene veliki plus.

Mopsly
13.11.2010., 10:36
Pozdrav svima!
Nisam bila tri mjeseca, nazovem i kazu mi da ne radi vise tamo, a kao ne znaju njen broj tel ni ime salona..
Ni ja više ne idem kod njih jer nje nema a ne znam gdje je otišla :ne zna:

Savoca
13.11.2010., 13:36
Ni ja više ne idem kod njih jer nje nema a ne znam gdje je otišla :ne zna:

Kad sam nazvala salon (Zantt.) rekli su mi da je Vedrana otvorila svoj salon, negdje kod pumpe na krizanju u Dubravi, ime salona ne znaju.

Ako ti moze to pomoci, meni ne, jer ne poznajem taj dio, nije mi ni blizu, pa ako ima netko ko zna kako se zove taj salon..?

hellie
13.11.2010., 17:15
Da li itko zna frizerski salon u centru Rijeke koji radi od 07h ujutro, htjela bih na feniranje prije posla, jednom tjedno. Nevjerojatno mi je da baš niti jedan ne radi. Cijena nije bitna, vidjela sam da su svi tu negdje, samo da je u centru. :D

malo kasnim ali evo ako ti može pomoći. frizerski sabrina kod fine, kad se od teatra fenice popneš onom uzbrdicom prema fini. kaže mama da rade dvokratno. jedan dan ujutro jedan popodne pa pogledaj.

Chocollina
13.11.2010., 17:24
jel znate možda nekog frizera za preporučiti da mu ja donesem slike glumice kaku ja kosu želim i da mi on to napravi,bila kod dvije ali nikad nije uspješno ispalo :( još da je i blizu Trešnjevke i da nije ono too much bi bilo super :) Znam previše tražim :))

His Girl
13.11.2010., 20:30
Pozdrav!
Zna li itko dobar frizerski salon u Rijeci da radi jako jako dobre pramenove i da mi ne upropasti kosu? Je li bio itko u frizersko/kozmetičkom salonu Heaven, na Korzu, kod Hemingwaya? Help! A u Academy 4 look? Bilo što, molim vas, kosa mi je očajna! :s

Noemi
14.11.2010., 09:48
Pozdrav!
Zna li itko dobar frizerski salon u Rijeci da radi jako jako dobre pramenove i da mi ne upropasti kosu? Je li bio itko u frizersko/kozmetičkom salonu Heaven, na Korzu, kod Hemingwaya? Help! A u Academy 4 look? Bilo što, molim vas, kosa mi je očajna! :s

perman?:ne zna:

kokoshka
14.11.2010., 22:59
Bila sam...i oduševljena sam. :cerek:
Imam kratku kosu, na kojoj se vrlo lako može vidjeti (ne)talent "šišaća", ali sa djevojkom koja me šišala sam i više nego zadovoljna.
Frizuru je potpuno prilagodila mom licu, načinu na koji ju obično "nosim", i što je najvažnije, prilagodila je frizuru mojoj nezahvalnoj kosi.
(bila sam na šišanju prekjučer, ali sačekala sam pranje kose prije no što napišem osvrt, da vidim koliko frizuricu mogu sama oblikovati, i kako se ona ponaša kada nisam u rukama profesionalca sa hrpom kojekakvih preparata).

Nadalje, svaka od djelatnica je imala osmjeh na licu, što me oduševilo, rijetko se to nažalost danas viđa, imala sam osjećaj od ulaska u salon da sam dobrodošla i da će mi vrlo rado posvetiti svoje vrijeme.

Sve u svemu-čista petica.
A masaža ruku...mmmmm...pranje kose...mmmmm.... :s
Dobila sam još i kavicu. :top:

možeš pliz napisati tko te šišao i cijenu? hvala ;)

druidess
15.11.2010., 14:14
Kako se blizi rok za DM bonove, i ja krećem kod frizera.
Ne bi se htjela unakaziti jer imam jako dugu kosu, a htjela bi neko šišanje (ne drastično) i farbanje.
Gledala sam malo ponudu salona Nefertiti i čini mi se ok, cijene su srednje, pa me zanima da li netko ima iskustva sa njima za podijeliti...:)

btw. je li tko već koristio te bonove, da li rade probleme oko toga u salonima?

NekaNovaJa
15.11.2010., 19:06
Ima li već neko iskustava iz Tony&Guy Zagreb?

Merlina
15.11.2010., 23:13
Kako se blizi rok za DM bonove, i ja krećem kod frizera.
Ne bi se htjela unakaziti jer imam jako dugu kosu, a htjela bi neko šišanje (ne drastično) i farbanje.
Gledala sam malo ponudu salona Nefertiti i čini mi se ok, cijene su srednje, pa me zanima da li netko ima iskustva sa njima za podijeliti...:)

btw. je li tko već koristio te bonove, da li rade probleme oko toga u salonima?

Ja sam već napisala da sam koristila bon u Go Cut. Čuj, samo sam se naručila i prilikom plaćanja rekla da imam bon. Nisam imala nikakvih problema, sve je bilo super.

Pravnica Zg
16.11.2010., 05:11
Ima li već neko iskustava iz Tony&Guy Zagreb?

Jučer sam se naručila za šišanje 23.11. Klasičan fancy salon, dečko na prijemu jako ljubazan. Vidjet ću u utorak kako rade, javim.

Podijelili su sve posjetnice, pa mi je dao komadić papira iz bilježnice s napisanim datumom i frizerom.:) Koliko vidim, već su dosta bukirani. Može se plaćati karticama. To je sve što sam saznala:)

*Majica*
16.11.2010., 09:47
možeš pliz napisati tko te šišao i cijenu? hvala ;)

Šišala me Silvija.
Kratka kosa (pranje, šišanje) 110kn.

Kavica i masaža ruku se ne plaćaju valjda (ili je to uračunato u tu cijenu 110kn :ne zna:).

enigm@21
16.11.2010., 11:32
Pozdrav!
ako je to onaj salon kad se uđe u prolaz odmah pored hemingwaya popreko puta mjenjacnice, taj salon ne bi preporucila jer mi tamo nisu znali ni isfenirati kosu (i usput su me počupali), a mojoj frendici su napravili grozne plave pramenove..ali nisam sigurna da se taj zove heaven,mislim da se zove nekako drukčije

palčica01
16.11.2010., 12:06
ima li još netko kakva iskustva sa friz. salonom "antimoda"?

Orada
16.11.2010., 15:37
i do mojih ruku došao taj DM bon, pa bih isla na šišanje. preporuke? ko dobro šiša s popisa DM-a? :mig:

Orada
16.11.2010., 15:37
i do mojih ruku došao taj DM bon, pa bih isla na šišanje. preporuke? ko dobro šiša s popisa DM-a? :mig:

zaboravih reći - iz zg sam

Bani
16.11.2010., 17:39
Ajde, baš me zanima :).

evo mene :D nije direkt iz Tempore no morala sam oprati kosu da vidim. Salon i djelatnice vrlo simpatični i pristupačni, nema traceraja nema filozofiranja ni puno price, dosla odmah na red. Vlasnica Iva vrlo simpaticna, slusa i osluhuje i zbog toga cu joj dati jos jedn sansu :zubo:. E sad ovako: pramenovi boja jako lijepa (koristi navodno neke prirodnije preparate koji ne razvale toliko kosu) ni siva ni zuta ni narancasta. Sama tehnika pramenova bi trebala biti bolja pogotovo uz vlasiste oko lica to nije dobro no kako imam siske ne vidi se pa sam to oprostila :D. Sisanje vrlo detaljno, pazljivo ali za moju vrstu kose :facepalm:. Rekla sam joj da mi otvori lice i postepeno osisa jer mi to visi well kosa mi i dalje visi, siske danas jao kukulele uz fen i peglu i histeriju pocele licit na nesto. Da se razumijemo kad je to ona napravila bilo je ok. Ici cu jos jednom jer moja kosa je ipak ocito tesko ukrotiva... svi su mi rekla da sam psihijatrijski slucaj :( no ja znam jednu koja mi otcapari siske za deset minuta i siske su wash and go tako da im ne vjerujem. Jedini je problem sto je ta teta predaleko...

leeroy
16.11.2010., 19:49
Jučer sam se naručila za šišanje 23.11. Klasičan fancy salon, dečko na prijemu jako ljubazan. Vidjet ću u utorak kako rade, javim.

Podijelili su sve posjetnice, pa mi je dao komadić papira iz bilježnice s napisanim datumom i frizerom.:) Koliko vidim, već su dosta bukirani. Može se plaćati karticama. To je sve što sam saznala:)

a kod koga si se tamo naručila ili je svejedno? ajde pliz javi kako je bilo, kakve su im cijene i da li si bila zadovoljna jer ja planiram ići sljedeći mjesec.

Fala!

Pravnica Zg
16.11.2010., 20:08
a kod koga si se tamo naručila ili je svejedno? ajde pliz javi kako je bilo, kakve su im cijene i da li si bila zadovoljna jer ja planiram ići sljedeći mjesec.

Fala!

Naručili su me kod nekog dečka, nisam nikog tražila jer nikog ne znam:) Kratka kosa: šišanje i frizura 200 kn; farbanje 250 kn; samo frizura 100 kn.

Javim kako je prošlo, držite fige:)

Btw. ima na Facebooku cjenik.

kokoshka
16.11.2010., 21:39
Šišala me Silvija.
Kratka kosa (pranje, šišanje) 110kn.

Kavica i masaža ruku se ne plaćaju valjda (ili je to uračunato u tu cijenu 110kn :ne zna:).

super, hvala ti, možda odem tamo;)

aisa
16.11.2010., 22:12
Pozdrav svima!

Otvorila je salon u Dubravi. Zove se O'la-ra broj tel. 0917392036

snjeznapahulja
16.11.2010., 22:19
Zna li netko gdje se u Zagrebu nalazi frizerski salon teuta-vlasnica(nisam sigurna je li vlasnica) je Teuta Đerđaj?Puno hvala!!!

Noemi
16.11.2010., 23:32
Zna li netko gdje se u Zagrebu nalazi frizerski salon teuta-vlasnica(nisam sigurna je li vlasnica) je Teuta Đerđaj?Puno hvala!!!

mislim da je broj telefona vec objavljen na forumu....ili ce ti ga netko poslati na pm, pa ce ti cure iz salona sve objasniti.
a imas i imenik na tportalu ;:)

ja bi se radije sisala kod marine nego kod nje, tea sisa vrhunski, strucna je i ne znam da li me itko bolje osisao od nje...kada ima vremena. kada nema, ili ga iz nekog razloga ne zeli odvojiti, nije bas neka sreca...na zalost, jer kao sto rekoh meni je top:top: frizer kada hoce.
mozda nas je samo navikla u ruzi da sisa skoro 40 minuta i da kosa izgleda savrseno poslije, da se frizura lako odrzava i da ne treba puno truda da se slozi:ne zna: ali pisale su cure da se jako kratko posveti musteriji, ako se ne radi o jednoj curi vec o vise nickova s istom zalbom, biti ce da ima nesto u tome...:(

netko se tu zalio da nije bio zadovoljan, plus im je sto uvazavaju zalbe i mozes doci popraviti...minus je sto ako imas dugu kosu, cekati da naraste kako bi se stvari vratile u prvobitno stanje zna biti proces i od godine dana ako ne i duze....

leeroy
17.11.2010., 06:03
Naručili su me kod nekog dečka, nisam nikog tražila jer nikog ne znam:) Kratka kosa: šišanje i frizura 200 kn; farbanje 250 kn; samo frizura 100 kn.

Javim kako je prošlo, držite fige:)

Btw. ima na Facebooku cjenik.

Držim ti fige:). sumnjam da će ti biti loše jer znam da je par frizera iz glamoura prešlo kod njih nakon edukacije u TG u Londonu. Nisam našla na FB ništa za TG u Zagrebu. Pls pošalji link i obavezno čekam izvještaj!

sretno:)

eMeM
17.11.2010., 12:46
Ne mogu naći gdje je komentirano za La coulisse frizerski salon :(
Može netko ponoviti nešto o tom salonu, hvala :top:

Allexis
17.11.2010., 12:59
za one koje nemaju facebook :D

ŽENSKO ŠIŠANJE+ FRIZURA
KRATKA KOSA 200 kn
POLUDUGA KOSA 240 kn
DUGA KOSA 290 kn

MUŠKO ŠIŠANJE
ŠKARE 100kn
CLIP CUT 80 kn

PRANJE KOSE 20 kn

SUŠENJE KOSE
KRATKA KOSA 50 kn
POLUDUGA KOSA 60 kn
DUGA KOSA 70 kn

FRIZURA
KRATKA KOSA 100 kn
POLUDUGA KOSA 120 kn
DUGA KOSA 140 kn
EKS.DUGA KOSA 160 kn

REGEN. TRETMAN 50 kn

BOJANJE KOSE
IZRAST (DO 2 CM) 200 kn
PUMP 'D BASE 150 kn
KRATKA KOSA 250 kn
POLUDUGA KOSA 300 kn
DUGA KOSA 400 kn
EKS. DUGA KOSA

PRAMENOVI CIJELA GLAVA BLAJH+ PRELJEV
KRATKA KOSA 280 kn
POLUDUGA KOSA 280 kn
DUGA KOSA 280 kn

PRAMENOVI CIJELA GLAVA BOJA
KRATKA KOSA 260 kn
POLUDUGA KOSA 260 kn
DUGA KOSA 260 kn

PARCIJALNI PRAMENOVI BLAJH+ PRELJEV
KRATKA KOSA 240 kn
POLUDUGA KOSA 240 kn
DUGA KOSA 240 kn

Allexis
17.11.2010., 13:01
PARCIJALNI PRAMENOVI BOJA
KRATKA KOSA 220 kn
POLUDUGA KOSA 220 kn
DUGA KOSA 220 kn

PRAMENOVI+ IZRAST
KRATKA KOSA 360 kn
POLUDUGA KOSA 360 kn
DUGA KOSA 360 kn

PRELJEV ZA OSVJEŽAVANJE PRAMENOVA
KRATKA KOSA 100 kn
POLUDUGA KOSA 100 kn
DUGA KOSA 100 kn

KUPKA OD BLAJHA
KRATKA KOSA 50 kn
POLUDUGA KOSA 100 kn
DUGA KOSA150 kn

BLAJHANJE- IZRAST
KRATKA KOSA 200 kn
POLUDUGA KOSA 200 kn
DUGA KOSA 200 kn

BOJANJE VL. BOJOM 70 kn

PRELJEV
KRATKA KOSA 100 kn
POLUDUGA KOSA120 kn
DUGA KOSA140 kn

SVEČANA FRIZURA
POLUDUGA KOSA 280 kn
DUGA KOSA 350 kn

BLAJHANJE- DULJINA
KRATKA KOSA 250 kn
POLUDUGA KOSA300 kn
DUGA KOSA 350 kn

FIGARO
POLUDUGA KOSA 160 kn
DUGA KOSA 180 kn

PRAMEN PO FOLIJI 15 kn

:) :) :) dajte cure koje idete tamo, ako ste zadovoljne, zapamtite tko vam je radio pa da znate preporučiti...

Allexis
17.11.2010., 13:07
Držim ti fige:). sumnjam da će ti biti loše jer znam da je par frizera iz glamoura prešlo kod njih nakon edukacije u TG u Londonu. Nisam našla na FB ništa za TG u Zagrebu. Pls pošalji link i obavezno čekam izvještaj!

sretno:)

evo linka --> http://www.facebook.com/notes/toni-guy-salon-zagreb/tg-cjenik/166301503402439#!/pages/TONI-GUY-salon-Zagreb/157287054291759

blushing flower
17.11.2010., 13:18
ajmee. znači, ako imam dugu kosu miimalno moram dat 380 kn.. ajd kužim odvojeno šišanje i frizuru..i čak pranje ili ne..ali posebno naplaćivat sušenje? nek odmah napišu u osnovnu cijenu i bok. ovak se pitam je li pranje sa vodom ili se šampon plaća dodatno:D a tek regenerator..:p hm..možda isprobam ljeti, pa odem samo na šišanje a osušim se na zraku:rofl:
ima netko preporuku za dobrog frizera do 250 kn za šišanje(a da mi osuše kosu:D), ali da ima ideje, napravi nekaj što paše uz lice i lako je za održavat. a da- i da ne koristi onaj kakti žilet za stanjivanje već isključivo škare jer mi od ovog čuda brže pucaju vrhovi a kosa mi se prirodno ekstremno petlja pa mi to nije neka sreća za održavanje. i da je čisto i da znaju neš o vlasštu-imam problema dosta sa peruti i tak to:(
lokacija-centar, zapad itd.

Allexis
17.11.2010., 13:57
ajmee. znači, ako imam dugu kosu miimalno moram dat 380 kn.. ajd kužim odvojeno šišanje i frizuru..i čak pranje ili ne..ali posebno naplaćivat sušenje? nek odmah napišu u osnovnu cijenu i bok. ovak se pitam je li pranje sa vodom ili se šampon plaća dodatno:D a tek regenerator..:p hm..možda isprobam ljeti, pa odem samo na šišanje a osušim se na zraku:rofl:

znači da bi ja ako napravim sve što inače radim svaki put kad idem kod frizera (pramenovi, šišanje i frizura) tamo trebala platiti za sve posebno :confused:

za pramenove 220 kn
pranje kose 20 kn
šišanje + frizura 290 kn
ukupno 530 kn

čekamo pravnicu da nam javi kak je bilo i razjasni ove cijene :)

edit: kad pogledam, ovo je isto kao i u drugim skupljim salonima, samo što oni to ne računaju tako sve posebno....

al mi se zato dosta skupo čini ova opcija koju hoće moja cimerica:
farbanje duge kose 400 kn
pranje kose 20 kn
šišanje + frizura 290 kn
ukupno 710 kn

Pravnica Zg
17.11.2010., 14:03
znači da bi ja ako napravim sve što inače radim svaki put kad idem kod frizera (pramenovi, šišanje i frizura) tamo trebala platiti za sve posebno :confused:

za pramenove 220 kn
pranje kose 20 kn
šišanje + frizura 290 kn
ukupno 530 kn

čekamo pravnicu da nam javi kak je bilo i razjasni ove cijene :)

edit: kad pogledam, ovo je isto kao i u drugim skupljim salonima, samo što oni to ne računaju tako sve posebno....

al mi se zato dosta skupo čini ova opcija koju hoće moja cimerica:
farbanje duge kose 400 kn
pranje kose 20 kn
šišanje + frizura 290 kn
ukupno 710 kn

Evo, ja ću reći ono što vrijedi za mene. U utorak idem na šišanje i frizuru-to je 200 kn.

Ms_Manners
17.11.2010., 14:06
Jel netko zna neki dobar salon na Knežiji, a da nije preskup? Zadnji put bila u salonu Freeze, drži ga Sanja koja je radila u Renati i totalno su me opelješili.. Pramenovi, šišanje - 800 kuna, prestrašno..

Hm, Ljiljana u Hećimovićevoj? Nije velik niti fensi, ali meni je ok, iako ja i ne tražim nešto ekstra pa mi se ne da puno dalje ni gledati, ostale koje znam isto zadovoljne, gazda simpa.

miss xy
17.11.2010., 14:21
Bani, a cijena

girly-girl
17.11.2010., 14:26
bome nisu tak jeftini.. ja sam zadnji put u royalu za dugu kosu za 560kn dobila pramenove, bojanje, preljem, pranje, šišanje i frizuru :rofl:

lai.princess
17.11.2010., 15:08
nisu uopce jeftini..mislim, nisam ni ocekivala da ce biti.. meni bi sisanje, bojanje i frizuru znaci naplatili 690 kn?! :eek:
sad sam u nedoumici da dodam jos 20 kn za pranje kose ili se to racuna pod frizuru..? mislim da bi i ja posusila na zraku.. :rofl:
a sto je najbolje od svega, na tom linku na facebooku ispod cjenika je slika zene sa tocno onakvom bojom kose kakvu ja zelim!! :lol:

Hegi
17.11.2010., 15:32

ti si jos i dobro prosla meni su uzeli 1500 za sisanje vrhova i farbanje poluduge kose :(

eMeM
17.11.2010., 15:44
ti si jos i dobro prosla meni su uzeli 1500 za sisanje vrhova i farbanje poluduge kose :(

Kakve su to škare od dijamanata, a boja neka sa dodacima dijamantnog praha, ono prestrašno :eek:

Savoca
17.11.2010., 16:07
Otvorila je salon u Dubravi. Zove se O'la-ra broj tel. 0917392036

Hvala ti, hvala ti, hvala ti! :s
Vec sam se prestala nadati da netko zna :)

marker88
17.11.2010., 16:42
Ove godine bila sam na frizuri salonu simple...bilo mi je praktično jer se nalazi u sklopu shoping-centra jer sam tamo još neposredno prije svadbe morala nešto obaviti, a moja stalna frizerka nije taj dan radila. Uglavnom, nikakav poseban prohtjev...htjela sam samo da mi nakovrča kosu figarom i malo podigne...došla sam dva dana prije pitati da li imaju slobodnih termina i eto...na moju nesreću imali su...na dogovoreni dan došla sam i dočekale su me dvije mlade frizerke (možda čak i naučnice)...nakon uobičajenog pranja i sušenja...na red dolazi i moja frizurica...kad sam objasnila svoje želje frizerka mi je objasnila da one zapravo nemaju figaro u salonu ali da će peglom napraviti još ljepše kovrče...pred kraj tog famoznog kovrčanja peglom sva kosa se razletila i nije imala apsolutno nikakvu formu...pa sam lijepo zamolila da mi nek radije ne diže kosu nego da je složi na stranu. Po kosi mi je razbacala mali milijun ukosnica i lagano mi je išla para na uši kad sam vidjela na što to sve sliči. Na kraju sam za to svoje živciranje platila 180 kuna i odlučila nikad više nogom zakoračati u taj salon. Kovrče su se raspale nakon dva sata ali moje razočaranje je potrajalo puno duže :D

Bani
17.11.2010., 16:44
Bani, a cijena

5 glavi (500kn) nit oro nit kopo :zubo:

Beata Kahlo
17.11.2010., 17:05

ja ovo ne mogu vjerovati :rolleyes:
pa dobro cure, vi pitate zašto je takva cijena? Mislim, nije valjda da im u cjeniku stoji šišanje+farbanje 1500 kn???
Pa makar prvo pitaš koliko im je cijena šišanja/frizure/farbanja/čega već - u čemu je stvar?
Radije si platila 800 ili 1500 kn nego da barem pitaš zašto? Bez uvrede, ali mislim da ti tu nije kriva frizerka. :flop:

Orada
17.11.2010., 17:29
ja ovo ne mogu vjerovati :rolleyes:
pa dobro cure, vi pitate zašto je takva cijena? Mislim, nije valjda da im u cjeniku stoji šišanje+farbanje 1500 kn???
Pa makar prvo pitaš koliko im je cijena šišanja/frizure/farbanja/čega već - u čemu je stvar?
Radije si platila 800 ili 1500 kn nego da barem pitaš zašto? Bez uvrede, ali mislim da ti tu nije kriva frizerka. :flop:

nazoves i pitas koliko šišanje duge kose, ženska ti kaže 250 kuna, ti kažeš: super, može. e onda skužiš (najčešće kasno) da se tih 250 kn odnosi doista samo na šišanje, tj. radnju škarama. ostalo- pranje, šampon, regenerator, sušenje, feniranje, gel, lak- sve se plaća extra, dodatno i to ti onda utrostruči iznos.... jednom me šokiralo kad sam na računu vidjela da piše: "šamponiranje 50 kn". :confused: nasreću, nije bio moj račun :) najbolje da me na suho ošišaju. :visi:

Orada
17.11.2010., 17:32
ja i dalje molim da mi netko, bilo tko savjetuje frizerski salon sa DM popisa (područje: zg) u kojemu radi frizer koji zna šišati... :moli::moli:

dire Dawn
17.11.2010., 18:44
ima tko kakva iskustva sa frizerskim salonom Anita u Draškovićevoj. planiram se ići šišati na kratko, ali jako kratko. kao hermiona iz herija potera, pa mislim da mi nemogu puno sfulat, ali nikad se nezna :zubo:

Zmijica
17.11.2010., 19:24
Dawm, o mogu, mogu :D
Mene je jedan (sad već propali i zatvoren) salon na Črnomerecu ošišao k'o Jadranku Kosor :facepalm:, a došla sam sa slijom od Sharon Stone.

aisa
17.11.2010., 20:28
Hvala ti, hvala ti, hvala ti! :s
Vec sam se prestala nadati da netko zna :)

Ma slučajno sam otvorila forum jer s vremena na vrijeme malo pročitam novosti o frizerskim salonima. Bila sam u 9 mjesecu kod nje na šisanju i frizura mi još uvijek traje!! Forma je ostala ista, malo je samo kosa izrasla no još uvijek nemoram žuriti na šišanje! Stvarno sam oduševljena i napokon sam našla svoju frizerku koja zna šta radi!a stvarno sam bila u puno salona ali uglavnom je sve ok dok prvi put ne opereš kosu. Uglavnom Vedrana je zakon i drago mi je da sam ti pomogla da ju nađeš!

aisa
17.11.2010., 20:32
E da! Zaboravila sam napisati da su joj cijene skroz normalne!!

eMeM
17.11.2010., 20:43
ja i dalje molim da mi netko, bilo tko savjetuje frizerski salon sa DM popisa (područje: zg) u kojemu radi frizer koji zna šišati... :moli::moli:

To i ja molim ali samo je jedna cura bila i komentirala Go cut salon ako se ne varam, al ne sjećam se dali je rekla koliko je platila i šta i dali je zadovoljna!!!

MyPoison
18.11.2010., 10:29
Bok!
Jel netko išao u OZ u centru ZG-a? Zanimaju me vaša iskustva ili preporuke ako znate neki salon da dobro barata modernim frizuricama na kratkoj kosi. tnx :)

Allexis
18.11.2010., 10:31
56% popusta na profesionalne frizerske usluge u hair&lifestyle salonu Jean Leloo - platite 110kn za usluge vrijedne 250kn!

ponuda s kolektive --> http://hr.kolektiva.net/zagreb/343/56-popusta-na-profesionalne-frizerske-usluge-u-hairlifestyle-salonu-jean-leloo

aria
18.11.2010., 10:42
Ma slučajno sam otvorila forum jer s vremena na vrijeme malo pročitam novosti o frizerskim salonima. Bila sam u 9 mjesecu kod nje na šisanju i frizura mi još uvijek traje!! Forma je ostala ista, malo je samo kosa izrasla no još uvijek nemoram žuriti na šišanje! Stvarno sam oduševljena i napokon sam našla svoju frizerku koja zna šta radi!a stvarno sam bila u puno salona ali uglavnom je sve ok dok prvi put ne opereš kosu. Uglavnom Vedrana je zakon i drago mi je da sam ti pomogla da ju nađeš!

Moze nesto vise o cijenama? :)

Allexis
18.11.2010., 10:47

ovo mi zvuči nevjerojatno :eek:

pa jesi bar pitala što si sve to platila :eek:

mislim da bi dobila infarkt da mi frizerka ispostavi takav račun :(

miss xy
18.11.2010., 12:05
Koje cijene :eek:, meni je to sve malo preskupo!!
Jel bio tko u salonu Qbeauty station u Rudešu?!
Super mi je frizerka iz Laništa al kako sam preselila u Špansko malo mi je daleko ići tamo..

Ms_Manners
18.11.2010., 12:42
nazoves i pitas koliko šišanje duge kose, ženska ti kaže 250 kuna, ti kažeš: super, može. e onda skužiš (najčešće kasno) da se tih 250 kn odnosi doista samo na šišanje, tj. radnju škarama. ostalo- pranje, šampon, regenerator, sušenje, feniranje, gel, lak- sve se plaća extra, dodatno i to ti onda utrostruči iznos.... jednom me šokiralo kad sam na računu vidjela da piše: "šamponiranje 50 kn". :confused: nasreću, nije bio moj račun :) najbolje da me na suho ošišaju. :visi:

:eek:
Ok, pranje i kod nas ide posebno, ali u to ide valjda šampon i regenerator, onda se naplaćuje šišanje i frizura, svo troje ima svoje posebne cijene koje se znaju unaprijed i kažu ti kad nazoveš, možeš si izračunati. Frizura normalno uključuje feniranje, gel, lak, što već treba, nije valjda da ti netko naplati radnju šamponiranja odvojeno od samog šampona.

dire Dawn
18.11.2010., 16:44
ja sam danas bila na šišanju u onom frizerskom kod glavnog. kad se krene prema zrinjevcu, s lijeve strane ceste. piše da je salon za mlade, ima i ugradnju noktiju.
uglavnom, mlada frizerka me šišala. ja pokazala frizuru, ona dala svoju ideju, frizura na kraju ispala totalno super, drugačija od zamišljenog, ali bolja! simpa cure, zezaju se. super prostor, nema gužve.

a i saznala da je geliranje + franch 60 kn :mig:

e da, moja frizura je koštala 60 kn, tu je uključeno šišanje i pranje kose. s tim da sam dobila i masažu vlasišta :cerek:

lida
18.11.2010., 16:47
[QUOTE=Hegi;30027002]ti si jos i dobro prosla meni su uzeli 1500 za sisanje vrhova i farbanje poluduge kose :([/QUOT

OMG:facepalm:

afrikana
18.11.2010., 17:17
evo ja se danas šišala kod renate,zaista ugodno iskustvo i super atmosfera .svi ljubazni onak...šišanje i frizura kratke kose 170 kn-što mislim da je sasvim ok!!šišaome neki dečko ,mislim dase zove stanko ,ali nisam sigurna ,dečko je skroz ok i super pristupačan..,nema narudžbe što je meni i više nego super,dođeš i obaviš sve...:top::top:

Beata Kahlo
18.11.2010., 17:52
ja sam danas bila na šišanju u onom frizerskom kod glavnog. kad se krene prema zrinjevcu, s lijeve strane ceste. piše da je salon za mlade, ima i ugradnju noktiju.
uglavnom, mlada frizerka me šišala. ja pokazala frizuru, ona dala svoju ideju, frizura na kraju ispala totalno super, drugačija od zamišljenog, ali bolja! simpa cure, zezaju se. super prostor, nema gužve.

e da, moja frizura je koštala 60 kn, tu je uključeno šišanje i pranje kose. s tim da sam dobila i masažu vlasišta :cerek:

Ma daj ne zezaj!
čekaj - kak se zove salon, onaj odmah prvi na lijevo kak se ide od kolodvora prema trgu, pored neke turističke agencije?
Pa ovo je super, ja bi neki takav jeftin salon ali samo za pranje kose i frizuru :cerek:

Hegi
18.11.2010., 18:09

istina, mene je farbala iz tamne u svjetlije s time da mi uopce nije napomenula da tu ide taj neki fensi skidac boje, pa neke ampule mi je stavljala isto nije rekla da se dodatno placa...a da ne govorim da je stavka na racunu bila pranje 90 kn i farbala mi je izrast s tom neka kao novom innoa bojom bez amonijaka a naplataila je 400 kn kao cijelu duzinu i jos je onda ostatak kose stavila preljev i to naplatila 400 kn i naravno nista nije govorila....a ja kad sam se narucivala sam lijepo rekla sisanje vrhova i farbanje al ove procedure boze sacuvaj nikad vise...

girly-girl
18.11.2010., 18:16
isuse :eek: jebote pa ja ne znam kak bi na kraju sve to platila da mi tako sve slože

Hegi
18.11.2010., 18:21
isuse :eek: jebote pa ja ne znam kak bi na kraju sve to platila da mi tako sve slože

jos ja pripremila u ruci 500 kn kao mislim si nece bit vise kad ono tocno 1470 kn i morala sam na karticu....nikad vise cure stvarno nikad vise....:(

girly-girl
18.11.2010., 18:22
užas :(

Hegi
18.11.2010., 18:26
užas :(

bas uvaljuju, a nista ne govore ko da ja vidim za onim bazenom sta onameni stavlja i onda kazu na kraju pa to je sve dio procedure...

Zmijica
18.11.2010., 18:32
Hegi, jel to Trilab bio?
Oni su zloglasni po tome...

girly-girl
18.11.2010., 18:32
lopovi obični

Beata Kahlo
18.11.2010., 18:34
jos ja pripremila u ruci 500 kn kao mislim si nece bit vise kad ono tocno 1470 kn i morala sam na karticu....nikad vise cure stvarno nikad vise....:(

Dobro, i što je bilo kad si rekla da si provjerila telefonski cijenu za farbanje i šišanje? I što je bilo nakon što si rekla da je ta cijena nekoliko puta veća od one koju ste dogovorile?
Meni to ipak još uvijek nije jasno... frizerka na tebi zaradi vjerojatno pola/trećinu svoje plaće, a ti mirno izvadiš karticu i platiš joj...
Ne znam kako bih se ja postavila u toj situaciji, ali platila bih joj dogovorenu cijenu=ono što sam tražila=onu cijenu koja piše u cjeniku.
Ovo izgleda kao da dođeš u dućan i blagajnica ti sama natrpa košaru i samo da račun. A ti šutiš i platiš :ne zna:

Zmijica
18.11.2010., 19:39
Koliko sam shvatila, nije ona pitala za cijenu telefonom, neg je samo rekla - šišanje i farbanje.
Imaju oni sve lijepo uredno u cjeniku, dobiješ račun i sve, al naplate ti... ma dobro da ti zrak koji udahneš ne naplate :D
A ne znaš... ne znaš dok nije gotovo, rijetko koji salon tako radi, da ti masku naplati 50 kn, šamponiranje 20 i tako dalje...

Mislim da ja ne bih platila, bar ne na prvu.
Prijetila bih im novinama, forumom, negativnim publicitetom i tako to :raspa:, dok se ne bi dogovorili nešto...

lai.princess
18.11.2010., 19:40
da mi kaze 1470 ja bi se vjerojatno rasplakala tamo :mama: nisam skuzila, koji je to salon molim te? da ga izbjegavam u sirom luku... :D

lai.princess
18.11.2010., 19:45
btw jel bio ko u urbanu novo otvorenom u ilici?

girly-girl
18.11.2010., 20:47
da mi kaze 1470 ja bi se vjerojatno rasplakala tamo :mama: nisam skuzila, koji je to salon molim te? da ga izbjegavam u sirom luku... :D

i ja bi se rasplakala jebote.. otkud mi takvi novci.. za ono sve što dobijem kod moga frizera opet mi nije malo, ali dobijem sve kompletno.. uf horor :zubo:

joujou
18.11.2010., 20:56
bas uvaljuju, a nista ne govore ko da ja vidim za onim bazenom sta onameni stavlja i onda kazu na kraju pa to je sve dio procedure...

jesi bas posve sigurna da nije spominjala ampule, maske i sl.
onako usputno
uz razgovor :D
tesko mi je povjerovati da ti je pruzila uslugu i naplatila ju bez da te obavijestila prethodno

u svakom slucaju za osudu, tako ze gube musterije

lai.princess
18.11.2010., 21:22
i ja bi se rasplakala jebote.. otkud mi takvi novci.. za ono sve što dobijem kod moga frizera opet mi nije malo, ali dobijem sve kompletno.. uf horor :zubo:

ma vec se vidim kako ostavljam osobnu ili neki dokument i idem zicat lovu od frendice jer ne mogu vise u minus ahahahahaa :lol:
tek sam sad skuzila da postoji smajlic koji pokazuje cice. :cice: ahahahaha. fakat ne znam gdje bi taj upotijebila.
ok ovo je totalno bilo offtopic. nece se ponovit. :D

leeroy
19.11.2010., 06:59
:eek: gdje to? da nikad ne odem tamo!

ivana33
19.11.2010., 07:34
Ma daj ne zezaj!
čekaj - kak se zove salon, onaj odmah prvi na lijevo kak se ide od kolodvora prema trgu, pored neke turističke agencije?
Pa ovo je super, ja bi neki takav jeftin salon ali samo za pranje kose i frizuru :cerek:

Svaki dan prolazim kraj tog salona i uvijek imaju neku akciju.

marcy darcy
19.11.2010., 09:40
cure jel bila koja u Tony and Guy, u ZG? Kakve su cijene, usluga?

Pravnica Zg
19.11.2010., 10:54
cure jel bila koja u Tony and Guy, u ZG? Kakve su cijene, usluga?

Ja idem u utorak, cijene su istaknute na tu na forumu. Javim kako je prošlo :-)

eMeM
19.11.2010., 12:05
Svaki dan prolazim kraj tog salona i uvijek imaju neku akciju.

A kako se zove taj salon jel znaš :D si možda zapmtila, ak prolaziš tamo svaki dan pa ak ti nije problem vidjeti pa da javiš :s

Noemi
19.11.2010., 12:28

Teuta, Marina :cerek:

eMeM
19.11.2010., 13:07

Cijena, mene baš zanima šišanje i frizura ako možda znaš!

Orada
19.11.2010., 14:03

thnx :top:

Allexis
19.11.2010., 14:20
da ne quoteam sve pojedinačno, hegi je platila 1470 kn kod sanje u freezu
al hegi, pa zar te nije prije barem obavijestila da će ti staviti, pitala ili nešto :ne zna:

evo Freeze cjenika s obzirom da nemaju na netu

kratka kosa

frizura 80 kn
frizura + šišanje 150 kn
frizura + šišanje + bojanje 350 kn
frizura + bojanje 280 kn
frizura + šišanje + pramenovi 400 kn
frizura + pramenovi 330 kn
frizura + šišanje + trajna ondulacija 350 kn
frizura + trajna ondulacija 280 kn
frizura + INOA bojanje 330 kn

srednja kosa

frizura 100 kn
frizura + šišanje 200 kn
frizura + šišanje + bojanje 450 kn
frizura + bojanje 350 kn
frizura + šišanje + pramenovi 500 kn
frizura + pramenovi 400 kn
frizura + šišanje + trajna ondulacija 450 kn
frizura + trajna ondulacija 350 kn
frizura + INOA bojanje 400 kn

duga kosa

frizura 120 kn
frizura + šišanje 250 kn
frizura + šišanje + bojanje 550 kn
frizura + bojanje 420 kn
frizura + šišanje + pramenovi 550 kn
frizura + pramenovi 470 kn
frizura + šišanje + trajna ondulacija 600 kn
frizura + trajna ondulacija 470 kn
frizura + INOA bojanje 470 kn

Allexis
19.11.2010., 14:20
dodaci

blondys 1 doza 140 kn
blondys 2 doze 160 kn
blondys 3 doze 180 kn
šampon 10
njega kose 20
maska 30
ampula 40
vjenčana frizura 400
špange 50
lak 10
kovrčanje (pegla-figaro) 100 kn
peglanje 50 kn
koloriranje (luo i richesse) 80 kn
pramenovi (folija komad) 10 kn
pramenovi (folija komad) majicontrast 20 kn
bojanje cijele dužine (extra) 80 kn
skidanje boje (effasor) 1 doza 100 kn
muško šišanje 100 kn
pramenovi platinium 100 kn
usluga bojanja 50 kn
cover 5 90 kn
gloss 10 80 kn
gloss 10 - duža kosa 120 kn
češljanje 50 kn
češljanje 80 kn
force vector tretman 70 kn
INOA 1 (1 doza) 120 kn
INOA 1/2 (1/2 doze) 60 kn

belfegora
19.11.2010., 18:33
jel itko zna neki frizerski koji radi dobar minival a da nisu preskupi...? zagreb, po mogucnosti blize centra...
ja bi da izgleda prirodno, manje do srednje kovrče, a da mi naravno ne unisti u potpunosti kosu :D
ima itko savjete?

Allexis
19.11.2010., 18:48
moja sestra je prije htjela minival i bila kod nicole nicole (cvjetno naselje), čini mi se da nije bilo skupo....al je odustala od toga, jer se ne može raditi na farbanu kosu...

LadyMoonlight
19.11.2010., 19:40

Jel mozda znas otprilike koliko im kosta samo bojanje kose? A bome cu i na geliranje ic xD

lida
19.11.2010., 20:56
Ovi u FREEZU nisu normalni ,a još su luđi oni koji idu tamo i to sve plaćaju. Čudno da nemaju na cjeniku istaknutu cijenu za korištenje toaleta, potrošenu vodu, tekući sapun, wc papir i papirnate ručnike ako te nedaj Bože stisne pa moraš ići piškiti ili štoveć. Mislim katastrofa..........

Muško šišanje 100 kn, jebote kaj mu još radi osim šišanja???:misli::Sex:

sunce_moje_malo
19.11.2010., 21:10
Muško šišanje 100 kn, jebote kaj mu još radi osim šišanja?

Prvo, sve na ovom svijetu vrijedi onoliko (mnogo) koliko je to netko spreman platiti. Očito je dobrih frizera malo, a na te je navala tolika da im se isplati držati tu cijenu.
Drugo... muško šišanje nije ono kad čovjek dođe u salon pa mu kosu bez pranja podšišaju za 10 minuta strojčekom, nego se šiša škarama barem tri četvrt sata.
I treće, nije da frizeri ne zaslužuju biti i toliko plaćeni. Nego je šteta što mnogi drugi nemaju duplo veću plaću, ako je zaslužuju. Zar ne?

Beata Kahlo
19.11.2010., 23:04
Prvo, sve na ovom svijetu vrijedi onoliko (mnogo) koliko je to netko spreman platiti. Očito je dobrih frizera malo, a na te je navala tolika da im se isplati držati tu cijenu.
Drugo... muško šišanje nije ono kad čovjek dođe u salon pa mu kosu bez pranja podšišaju za 10 minuta strojčekom, nego se šiša škarama barem tri četvrt sata.
I treće, nije da frizeri ne zaslužuju biti i toliko plaćeni. Nego je šteta što mnogi drugi nemaju duplo veću plaću, ako je zaslužuju. Zar ne?

Ma nije uopće stvar u tome - neka frizerka drži cijenu koju ima, to je sasvim u redu. Svaki salon ima svoje mušterije, svaka roba svoje kupce, nije to uopće sporno.
Ali nije ok da ti kaže jednu cijenu farbanja i šišanja (ili bilo koje usluge) prije samog rada, a kad je sve gotovo na račun stavi stavke koje nisu uopće bile spomenute! Pa nakon svega da to promijeni ukupnu cijenu za kojih 1000 kn! Nije u redu od te frizerke ali isto tako nije u redu od mušterija koje šutke to plate i mirno izađu iz salona. To je prijevara na koju mušterija ne zna odgovoriti, ostane zatečena i u šoku! A takav salon i upravo te frizerke očito zarađuju baš na tim jelenima kojih se uvijek nađe. Na žalost.

sunce_moje_malo
20.11.2010., 00:23
To je prijevara na koju mušterija ne zna odgovoriti, ostane zatečena i u šoku! A takav salon i upravo te frizerke očito zarađuju baš na tim jelenima kojih se uvijek nađe. Na žalost.
Sve stoji. Ali ljudi i jeleni koji ne znaju cijeniti svoj novac ne zaslužuju ga ni imati. Da dobijem račun od 1500 kuna rekla bih joj da si uzme frizuru i sve boje išampone natrag. Tko je šokiran itekako na vrijeme reagira!
No dobro, tko sam ja da sudim... :ne zna:

Zmijica
20.11.2010., 00:49
A gle, i ja bih sad tako, ali sa dvadeset bih platila i plakala... S godinama (i radnim stažem :D) sam naučila.

I jebemu, šampon je valjda uključen u pranje?!
Češljanje posebno naplatit?! :rofl:

Šišanje, frizura i bojanje 450 kn, nek joj je na to naplatila skidač 100 kn, 100 kn preljev, 40 kn ampula - opet smo na cifri od 800, a ne... Mada, ja ni to ne bih dala, al za očekivat je da ti fensi selebriti salon masno naplati.

sensation1
20.11.2010., 09:25
Spremam se kod Sanje, iako su me ove stavke šampona, češljanja poljulale.
Koliko bi onda bilo šišanje+farbanje izrasta+pramenovi s preljevom na izrast na srednje dugu kosu?

Mislim, češljanje? Što to znači? Šampon? Nije li to uključeno u cijenu pranja?
Neka se javi netko od stalnih mušterija.

Btw, 1500 kn, mislim da to ipak nije istina ili ne znamo sve detalje tretmana.

belfegora
20.11.2010., 11:56
moja sestra je prije htjela minival i bila kod nicole nicole (cvjetno naselje), čini mi se da nije bilo skupo....al je odustala od toga, jer se ne može raditi na farbanu kosu...

uopce ne moze ili nije preporucljivo?
jer mene nije bas pretjerano briga sto ce se poprilicno unistit kosa, na proljece je svakako mislim sisat na kratko... :$

Noemi
20.11.2010., 13:08
Cijena, mene baš zanima šišanje i frizura ako možda znaš!

mislim da je oko 200 kn:misli: ali imas bon iz dm-a na 50%popusta:mig::) i ako ne budes zadovoljna kako te osisa, vrati se i trazi da poprave. to mi se cini puno bolje nego zaliti se na forumu da tea nema vremena ili da frizura ne drzi oblik.
ako kada operes ne stoji kako treba, telefon u ruke i natrag u salon.

Allexis
20.11.2010., 16:32
jer mene nije bas pretjerano briga sto ce se poprilicno unistit kosa, na proljece je svakako mislim sisat na kratko... :$

može se, ali nije preporučljivo...iako mislim da oni to onda ni ne rade....ali probaj pitati...imaš na njihovim stranicama cjenik i topic s pitanjima i odgovorima....

sensation1
20.11.2010., 18:07
[QUOTE=sensation1;30077499]Spremam se kod Sanje, iako su me ove stavke šampona, češljanja poljulale.
Koliko bi onda bilo šišanje+farbanje izrasta+pramenovi s preljevom na izrast na srednje dugu kosu?

Zmijica
20.11.2010., 18:21
Zar ima takvih? :rofl: :D

Hegi
20.11.2010., 19:12
Dobro, i što je bilo kad si rekla da si provjerila telefonski cijenu za farbanje i šišanje? I što je bilo nakon što si rekla da je ta cijena nekoliko puta veća od one koju ste dogovorile?
Meni to ipak još uvijek nije jasno... frizerka na tebi zaradi vjerojatno pola/trećinu svoje plaće, a ti mirno izvadiš karticu i platiš joj...
Ne znam kako bih se ja postavila u toj situaciji, ali platila bih joj dogovorenu cijenu=ono što sam tražila=onu cijenu koja piše u cjeniku.
Ovo izgleda kao da dođeš u dućan i blagajnica ti sama natrpa košaru i samo da račun. A ti šutiš i platiš :ne zna:

nisam pitala za cijenu preko telefona nego sam isla na preporuku prijateljice koja je isto to platila oko 500 kn i ja sam mislila ok idem i ja jer joj je stvarno bila lijepa frizura a kad ono meni 3 puta vise jer sam isla iz tamnije u svjetliju nijansu i pozvali su se na to da je to sve dio procedure jer je tesko iz tamne ic u svjetlu da tu ima dosta posla i kaj sam mogla nego izvadit karticu i platit :(

Hegi
20.11.2010., 19:18
radi se o FREEZ salonu u ogrizovicevoj ako ne vjerujete ja cu skenirati racun i staviti...eto bas zbog tih njihovih stavki tipa inoa boja 400 kn pa extra ovo extra ono jer ponavljam meni je bojala izrast s innoa bojom i naplatila 400 kn znaci samo izrast i preljev na ostatak kose koji je naravno duplo duzi isto 400 kn plus taj skidac boje plus ampule ma uzas....i da tko me je pitao dal me pitala jel ocu to sve ne nije u nijednom trenutku....a na kraju su se opravdali kao da je to sve dio procedure kad se prelazi iz tamne u svjetliju boju da ona ne moze samo puknut svjetliju nijansu na moju tamnu boju da nece uhvatit

lida
20.11.2010., 19:45

Moj muž je promijenio salona i salona i uglavnom je najzadovoljniji tamo gdje ga ošišaju za 10-ak minuta, a mlataranje škarama pola sata je samo dobivanje na vremenu da ti može više naplatiti ili ne zna uopće kaj radi pa mulja po glavi tri četvrt sata. Ali ok, kako kome više paše. Samo stvarno nije u redu da od ljudi rade bedake i naplaćuju svaku radnju posebno. To još nikad nigdje nisan vidjela ni čula.:kava:

hellie
20.11.2010., 20:44

može se raditi na farbanu kosu samo treba biti bar 15 dana između. i ako se stavi na farbanu onda boja izbljedi. a kako sad svi koji drže do sebe koriste biljne kiseline one manje oštećuju kosu. i još i stave nekakvu zašitu na kosu prije pa se ne ošteti tako jako. naravno ako je kosa jako suha i bojana minival će ju skroz uništiti.

eMeM
20.11.2010., 21:09
mislim da je oko 200 kn:misli: ali imas bon iz dm-a na 50%popusta:mig::) i ako ne budes zadovoljna kako te osisa, vrati se i trazi da poprave. to mi se cini puno bolje nego zaliti se na forumu da tea nema vremena ili da frizura ne drzi oblik.
ako kada operes ne stoji kako treba, telefon u ruke i natrag u salon.

Ok, hvala na odgovoru :top:

belfegora
20.11.2010., 21:51
može se raditi na farbanu kosu samo treba biti bar 15 dana između. i ako se stavi na farbanu onda boja izbljedi. a kako sad svi koji drže do sebe koriste biljne kiseline one manje oštećuju kosu. i još i stave nekakvu zašitu na kosu prije pa se ne ošteti tako jako. naravno ako je kosa jako suha i bojana minival će ju skroz uništiti.

eee to me zanimalo :D s obzirom da se radi o kosi koja je obojena sa tamnosmedje na crnu ne bojim se bas koliko ce izblijediti, naravno pretpostavljam da bi sad koristilo je dodatno pripaziti iako je poprilicno zdrava kosa :)
mozda pokoja maska il nesto i otici na dogovor sad zvuci mnogo optimisticnije i logicnije.. hvala ti puno! :D :D :D

raverica
21.11.2010., 09:36
meni nikolina u nicole nije htjela raditi minival jer mi je bila suha kosa, pošpricala mi ju je s nečim da vidi koliko upija, to sam držala nekih desetak minuta i nakon toga je rekla da nema šanse da mi radi, jer ne želi da obje budemo nezadovoljne krajnjim rezultatom. što je po meni ok, jer uvijek krivimo frizere ako nešto ne uspije, a oni nekada nisu ni krivi ni dužni :mig:

tako da svakako odi na dogovor prije :mig:

marcy darcy
21.11.2010., 15:17
Ja idem u utorak, cijene su istaknute na tu na forumu. Javim kako je prošlo :-)

Ups, nisam vidila :o
Javi dojmove svakako :)

Tamara21
21.11.2010., 16:38
Bila prvi put u salonu Cut me art u Zagrebu...
Prezadovoljna sam.
Nitko me nikada nije bolje ošišao.:s:s:s
Ugodna atmosfera ..Našla sam svoj salon za šišanje!!!:top::)

Orada
22.11.2010., 09:43
Bila prvi put u salonu Cut me art u Zagrebu...
Prezadovoljna sam.
Nitko me nikada nije bolje ošišao.:s:s:s
Ugodna atmosfera ..Našla sam svoj salon za šišanje!!!:top::)

super informacija. :mig: tko te je točno šišao? kako se zove?

Leonharda
22.11.2010., 10:20
Može li netko preporučiti dobar salon u centru Zagreba gdje rade i naju sugerirati svečane frizure?

palčica01
22.11.2010., 11:17
friški info za friz. salon teuta - 40kn pranje + 140kn šišanje + 90kn feniranje = 270kn (duga kosa)

Tuonela
22.11.2010., 11:45
ok, nisam čitala topic od početka, pa ne znam jel već netko postavio pitanje, al me zanima jel netko zna nekog frizera koji je specijalizirao šišanje kovrčave kose? :afro: :D naime, frčkava sam i kosa mi dosta sporo raste, a puštam ju, tak da želim da me ošiša minimalno a da stvar izgleda uredno. tek toliko da vam opišem kolko sam osjetljiva na kosu, nisam bila fakat dugo kod frizera jer me redovito unište :mad:, šišam se većinom sama (vrhovi), i ispadne relativno ok, ali želim da mi to profesionalac sredi. pare i nisu toliki problem, dok je razumna cijena, samo da znam da će taj skužit na kaj mislim i da to napravi dobro

Noemi
22.11.2010., 12:55
friški info za friz. salon teuta - 40kn pranje + 140kn šišanje + 90kn feniranje = 270kn (duga kosa)

:misli:nesto ne stima, imas bon za popust iz dm-a a dobijes i popust na gotovinu.

ali na stranu novci, kakva ti je frizura? tko te sisao?

Noemi
22.11.2010., 12:58
Odlucila sam ipak otici lokalnom frizeru i popraviti ovo iz Teute, trenutno mi je frizura kao Chrystal iz Dinasite...moram drasticno skratiti duzinu da se uklopi sa siskama, a vec sada je do ramena...a pocela sam s kosom do pola ledja i idejom da se samo postucaju krajevi da dobije na punoci :( siske mi doslovno pocinju s tjemena i idu do iznad uha.

Dobila sam preporuku u Ri za Dolores, radi negdje pokraj poliklinike medico...da li je bio itko?

Allexis
22.11.2010., 14:24
ok, nisam čitala topic od početka, pa ne znam jel već netko postavio pitanje, al me zanima jel netko zna nekog frizera koji je specijalizirao šišanje kovrčave kose? :afro: :D naime, frčkava sam i kosa mi dosta sporo raste, a puštam ju, tak da želim da me ošiša minimalno a da stvar izgleda uredno. tek toliko da vam opišem kolko sam osjetljiva na kosu, nisam bila fakat dugo kod frizera jer me redovito unište :mad:, šišam se većinom sama (vrhovi), i ispadne relativno ok, ali želim da mi to profesionalac sredi. pare i nisu toliki problem, dok je razumna cijena, samo da znam da će taj skužit na kaj mislim i da to napravi dobro

sanja iz freeza je odlična za kovrčavu kosu (valjda jer i sama ima takvu)...kad je radila u renati, uvijek su kovrčave baš kod nje dolazile....ali dosta je skupa...imaš cjenik na prethodnoj strani....možda najbolje da nazoveš, objasniš što hoćeš i pitaš koliko bi sve došlo...

btw. čitajući topic, vidjela sam preporuke za teu iz ruže, pa rekla frendici, jer ima dm bon....ajme koja katastrofa je to izašla, sva je izrepana, a imala je tako lijepu gustu ravnu kosu...a ja nisam baš obraćala pažnju zadnjih dana na vaše postove :(
zapravo nije toliko loša frizura, bila super prva 2 dana, al nakon pranja je užas jer frendica ima pufastu, laganu kosu koja se jako diže na vlagu i zato je kosa trebala ostati teška....ovako izgleda super samo kad je izravna s peglom :flop:

tina88
22.11.2010., 14:38
Molim vas, da li je tko bio s DM kuponom u frizerskom salonu Incognito (Nova cesta, Zg)? Kakva su vam iskustva? Čitam povremeno ovu temu i vidim da neke od vas zeznu s tim kuponima, naplate sve i svašta a meni treba samo pranje i šišanje što inače u tom frizeraju ne košta puno, s DM kuponom bih se praktički besplatno sredila.

Noemi
22.11.2010., 14:51
sanja iz freeza je odlična za kovrčavu kosu (valjda jer i sama ima takvu)...kad je radila u renati, uvijek su kovrčave baš kod nje dolazile....ali dosta je skupa...imaš cjenik na prethodnoj strani....možda najbolje da nazoveš, objasniš što hoćeš i pitaš koliko bi sve došlo...

btw. čitajući topic, vidjela sam preporuke za teu iz ruže, pa rekla frendici, jer ima dm bon....ajme koja katastrofa je to izašla, sva je izrepana, a imala je tako lijepu gustu ravnu kosu...a ja nisam baš obraćala pažnju zadnjih dana na vaše postove :(
zapravo nije toliko loša frizura, bila super prva 2 dana, al nakon pranja je užas jer frendica ima pufastu, laganu kosu koja se jako diže na vlagu i zato je kosa trebala ostati teška....ovako izgleda super samo kad je izravna s peglom :flop:

Neka ide natrag! Nista nema od kukanja, neka ode i neka joj poprave.
I moja kosa je takva, tea me osisala na brzinu nije doradila krajeve i sve skupa je licilo na nista. Nazvala sam, otisla sam natrag i Marina je popravila. Prvo je malo gledala kao da je sve super i u cemu je problem ali onda je pocela popravljati i sisala me na suho duze nego Tea. I kosa pada kako treba, izvukla je maksimum sto je mogla.
Kosa mi je tanka, vunasta, valovita i ostar rez na dnu joj ne stoji, kao ni repovi, ali Marina to isisa bas kako treba.

Marini bi otisla opet na sisanje bez razmisljanja.:top: a i Tei samo da se hoce potruditi, ali ocito se nesto s njom desava jer se vec pisalo na forumu kako ne sisa onako kao prije. A da je majstorica kada hoce stoji, najbolje frizure u zivotu sam imala bas nakon njenog sisanja. Steta :(

eMeM
22.11.2010., 16:14
Dali netko želi taj bon iz DM-a, nisam baš zadovoljna čitajući o tim salonima koji daju popuste, a opet bzv da propadne, ja bi nekome dala, dolazim u četvrtak u Zg pa ga mogu dati nekome tko se prvi javi!!!! :)

Zlatna cura
22.11.2010., 16:23

Marini bi otisla opet na sisanje bez razmisljanja.:top: a i Tei samo da se hoce potruditi, ali ocito se nesto s njom desava jer se vec pisalo na forumu kako ne sisa onako kao prije. A da je majstorica kada hoce stoji, najbolje frizure u zivotu sam imala bas nakon njenog sisanja. Steta :(

Da, s Teom se očito nešto dešava, dobro si to rekla.

Htjela sam komentirati već nakon onog Noeminog posta od prije par dana, ali sam otputovala, pa zaboravila. Dakle, ovako: prije nekoliko mjeseci ovdje sam branila Teu nakon što je jedna forumašica uputila loše kritike na njeno šišanje (a i farbanje). Sad moram reći: možda sam tada samo ja imala sreću da je još bila skoncentrirana na mene i da mi nije fušala i trudila se. U zadnje vrijeme moram na žalost reći da su svi prigovori na nju opravdani. Jako sam tužna zbog toga, jer ne znam što joj to treba, ona je jedna talentirana i vrijedna ženska, ali mogu konstatirati samo ovo što je napisala Noemi: "očito se nešto s njom dešava".

Ona ne da ne sluša što želiš kod šišanja i farbanja (jednostavno kao da nije skoncentrirana), ofrlje te ošiša na brzinu, ne trudi se više toliko, kao da joj je svejedno, kod farbanja isto tako, tjera nešto po svojem, ne sluša ono što si je zamolio i normalno da ostaneš nezadovoljna rezultatom. Nije to ona Tea od nekad koja te pomno slušala i nastojala da budeš zadovoljan... I još moram pridodati: ta čekanja kod nje su grozna (unatoč tome što se ljudi naručuju), strahovito je neorganizirana, i ako se naručiš nikad nećeš biti primljen na vrijeme, i kad ti počne raditi prekidat će posao iz milijun razloga, otići s nekim razgovarati, primiti se druge mušterije koju eto farba, makar si ti naručen u to vrijeme. I sve se to oduži satima, a svjesna si da si mogla biti gotova za trostruko manje vremena. :(

Odlazak k njoj pretvara se u jedno katastrofalno gubljenje vremena i onda kad bi bar čovjek bio zadovoljan rezultatom, ali nije. Ne znam što se s njom dešava, pa nije moguće da sad kad je otvorila svoj salon misli da će sve to ići samo tako, kao po loju, bez obzira na njen rad!!!

Tamara21
22.11.2010., 16:33
super informacija. :mig: tko te je točno šišao? kako se zove?

Cura s plavom kosom i šiškama.Mislim da se Valentina zove.Inače sam čula da ti svi tamo dobro rade.Imaš o njima na prethodnim stranicama u ovoj temi .Tako sam ih i ja našla :):w

CharlieC
22.11.2010., 17:16
postoji li ikoji salon gdje ce te primit tocno u odredjeno vrijeme?
a da uz to i znaju sisat? :confused:

katastrofa je sto naruce puno ljudi u isto vrijeme i onda treba cekat satima za frizuru od pola sata :(

Allexis
22.11.2010., 18:49
Neka ide natrag! Nista nema od kukanja, neka ode i neka joj poprave.

otišla je na kraju u freeze i ošišala se na ravni bob kod tine, jer se dužinu nije moglo spasiti....ali ova promjena joj je odlična, dosad najbolje što je imala, pun pogodak :top:...a i malo promjene dobro dođe, s obzirom da je godinama imala kosu do pola leđa koju se nije usudila promijeniti....ovako je morala :D + frizura je super i bez peglanja :)

Noemi
22.11.2010., 18:53
otišla je na kraju u freeze i ošišala se na ravni bob kod tine, jer se dužinu nije moglo spasiti....ali ova promjena joj je odlična, dosad najbolje što je imala, pun pogodak :top:...a i malo promjene dobro dođe, s obzirom da je godinama imala kosu do pola leđa koju se nije usudila promijeniti....ovako je morala :D

Ovo i ja planiram.:( Samo mi je zao siski, pustala sam ih skoro 4 godine...a sada ce proci nekoliko tjedana dok dodju do obrva :(

Mantram da se Tea trgne...:moli: a do tada ako je netko u blizini Marina je:cerek: mozda nije tako razvikana ali je draga, strpljiva i super sisa.

Allexis
22.11.2010., 19:01
pa nešto se sjećam da ste marinu isto spominjali i preporučivali tu na topicu...jel to ona koja je radila kod ruže, pa se prebacila kod renate i onda s teom u njen salon...

lila blue
22.11.2010., 19:14
Dakle, ovako: prije nekoliko mjeseci ovdje sam branila Teu nakon što je jedna forumašica uputila loše kritike na njeno šišanje (a i farbanje). Sad moram reći: možda sam tada samo ja imala sreću da je još bila skoncentrirana na mene i da mi nije fušala i trudila se. U zadnje vrijeme moram na žalost reći da su svi prigovori na nju opravdani.

Ja sam ta forumašica od koje si branila Teu.:)
Žao mi je što je ispalo da sam bila u pravu - nažalost, sada vi opisujete ono što sam ja onda napisala - Teinu dekoncentraciju, neslušanje, loš rad (meni se bilo dogodilo da mi je stavila boju na glavu, pa otišla u susjedni kafić, itd). Sve skupa - previše gafova za bilokoji salon, a kamoli za neki koji pretendira biti jednim od boljih. :(

Zlatna cura
22.11.2010., 20:10
Ja sam ta forumašica od koje si branila Teu.:)
Žao mi je što je ispalo da sam bila u pravu - nažalost, sada vi opisujete ono što sam ja onda napisala - Teinu dekoncentraciju, neslušanje, loš rad (meni se bilo dogodilo da mi je stavila boju na glavu, pa otišla u susjedni kafić, itd). Sve skupa - previše gafova za bilokoji salon, a kamoli za neki koji pretendira biti jednim od boljih. :(

Da, da, sad sam se sjetila nicka. Sjećala sam se da je bilo nešto s "lila", ali nisam se mogla točno sjetiti kad sam pisala post (a nije mi se dalo tražiti): Eto, zdušno sam je branila, jer mogu reći da se meni uvijek trudila: zašto, jesam li samo imala sreće ili je bio slučaj, ne znam :ne zna:, ali - kako bilo da bilo - njoj su sad i koncentracija i dobra volja i organiziranost otišli k vragu. Šteta, jer se dobar frizer teško pronalazi, pa ga se onda držiš kao pijan plota.

Bilo mi je teško za shvatiti da te najednom ne može i ne zna pošteno ošišati, pofarbati, netko tko je to prije itekako znao.

Noemi
22.11.2010., 20:58
Najgore je sto moze samo da hoce...i sto sad...igrati se lutrije s njom ili traziti nekog drugog? :ne zna: Iako je meni Marina super korektna i da sam u blizini mislim da bi se stalno sisala kod nje. Ali zao mi je Tee, imala je bas ono nesto posebno.

Zlatna cura
22.11.2010., 22:13
Najgore je sto moze samo da hoce...i sto sad...igrati se lutrije s njom ili traziti nekog drugog? :ne zna: Iako je meni Marina super korektna i da sam u blizini mislim da bi se stalno sisala kod nje. Ali zao mi je Tee, imala je bas ono nesto posebno.

Da, nažalost Marina mi nikad nije radila, ali svakako ću je probati, jer sam čula puno pohvala za nju. Meni djeluje kao jako stabilna i smirena, ozbiljna osoba, dok je kod Tee ta nestabilnost :rolleyes: - nikad ne znaš šta možeš očekivati, hoće li biti raspoložena da se potrudi ili neće, užasne oscilacije.

Kao što kažeš - naravno da ona itekako može ako hoće, ali eto iz nekih meni teško razumljivih razloga, izgleda da u zadnje vrijeme baš neće.

Je li se umorila, zasitila ili nešto drugo, ne znam, ali šteta.

----

P.S: I jako mi idu na živce ta intimiziranja u njenom salonu, to je jako neprofesionalno. Praktički neprestano upadaju neke njene 'frendice' ili poznanice, ne dira ih pol posto da li ona šiša mušteriju ili radi nešto na što bi trebala bit skoncentrirana i nije ju kulturno onak "s ceste" prekidat (prvenstveno nije kulturno prema toj mušteriji, koja očekuje punu pažnju, jer to kak ćeš biti ošišan će ti biti 'sudbina' idućih par mjeseci pa ti je stalo da bude što preciznije) i počnu "Tea, kaj misliš da mi ovak odrežeš šiške, Tea, kaj misliš, ja bi možda malo promijenila boju kose, Tea, a kaj misliš da me ošišaš ovak-onak, pogle ovo, pogle ono" :rolleyes:...

I nažalost Tea uvijek svesrdno prihvati tu spiku, umjesto da ih zamoli da pričekaju ili da će porazgovarat s njima kad bude slobodna. Ne, ona ostavi tebe kao kretena na stolici i blebeće s njima koliko treba... i prekinut će posao 500 puta ako treba zbog blebetanja s frendicama, 'padobrancima' koji upadaju u salon i na žalost ne znaju se kulturno ponašat, jer meni ne bi palo napamet da s ceste idem davit frizerku za koju vidim da upravo šiša mušteriju, stala bi negdje sa strane pa pričekala dok ova bude slobodna... Ili bi nazvala i normalno pitala kad mogu doći.

Ali Tea kao šefica i kao frizerka koja već ima dosta utakmica u nogama bi trebala znati to "hendlati" i stvoriti profesionalnu atmosferu.

bistra
22.11.2010., 23:13

svakako ti preporučujem katu u salonu glamour. i ja imam kovrčavu i jako gustu kosu i šišnula sam se kod nje prije koja dva, tri tjedna - također na preporuku - i cura me ošišala FAMOZNO. ni premalo ni previše ( ja sam isto u nekoj fazi puštanja), sluša, sugerira, vidi se da je vješta, ne blebeće bez reda vožnje ko mnoge, jednostavna je i draga. uostalom, i sama ima kovrčavu kosu, tako da mislim da zna s čime ima posla.

moja druga sugestija ti je salon frizeraj i petra - također jako dobro šiša, ali cijeli je taj salon baziran više na jednom pomaknnutom, minimalističkom i otkačenom konceptu frizure. ako voliš tako nešto ( a ja sam se tamo dosta dugo šišala), svakako go for it:top:! ako oćeš možda nešto malo mirnije i "klasičnije", ali jaaaaaako šmensi i trendi, onda idi u glamour i OBVZ!!! se naruči u kate!

pozz

Pravnica Zg
23.11.2010., 17:22
Eto, bila danas na šišanju i frizuri. Na kraju sam stavila i preljev.

Bilo je super, šišala me i farbala cura za koju sam zaboravila kako se zove:( prije je radila u Glamouru.

Uglavnom, dobro me ošišala, saslušala je sugestije, ali davala i svoje prijedloge. Boja je lijepo ispala. Sve skupa me koštalo 300 kn, mislim da je to u redu cijena.

Jedino mi se nije svidjelo što su me naručili kod nekog dečka, a nisu objasnili zašto me on nije šišao.

Ali sve u svemu-ići ću opet:)

leeroy
23.11.2010., 21:34
Eto, bila danas na šišanju i frizuri. Na kraju sam stavila i preljev.

Bilo je super, šišala me i farbala cura za koju sam zaboravila kako se zove:( prije je radila u Glamouru.

Uglavnom, dobro me ošišala, saslušala je sugestije, ali davala i svoje prijedloge. Boja je lijepo ispala. Sve skupa me koštalo 300 kn, mislim da je to u redu cijena.

Jedino mi se nije svidjelo što su me naručili kod nekog dečka, a nisu objasnili zašto me on nije šišao.

Ali sve u svemu-ići ću opet:)

Super, hvala ti na javljanju. I ja ću ići sljedeći mjesec. Nadam se da će biti ok.

hro
23.11.2010., 23:17
Ja sam nedavno preko nekog kupona završila kod Romana u Silku na Jarunu i mogu samo reći da sam oduševljena. Nikad me nitko nije tako dobro ošišao, pogodio je odličnu boju koja mi savršeno pristaje, a uspio je moju frčkavu kosu dovesti do ravnog savršenstva (i dodatni plus jer mi nije stavio raznorazna mastila zbog kojih moram kosu već sutradan prati) ! :)

Mislim da sam nakon 28 godina našla SVOG frizera :)

hsfi
25.11.2010., 12:56
Najzadovoljnija šišanjem i frizurom bila sam kod jedne mlade frizerke koja je uživala u svom poslu i kod koje, bez obzira na okolnosti, nikad nije bilo oscilacija u radu. A bila je cca 2,5x jeftinija od prosječne cijene u Zagrebu. Nevjerojatno mi je da si (skupe) frizerke dozvoljavaju da im mušterija dolazi na popravak (a neke to još i dobro naplate) :rolleyes:

Vidim da su neke cure bile zadovoljne u Limenom bubnju? Ima li još netko iskustva sa tim salonom i kod koga se naručiti?

Lilit
25.11.2010., 14:15
oprali me na kovrcavoj kosi da ovo nema veze s kovrcama pa me evo tu :zubo:
kako da napravim ovakvu frizuru osim s figarom?
jel moguce nesto isplest i spavat s tim pa da ujutro imam ovakve "lokne"?
http://farm6.static.flickr.com/5041/5201457319_c854a9439b_b.jpg

tina88
25.11.2010., 15:55
Ja sam danas bila u Incognitu, zadovoljna sam :) Žena mi je napravila točno što sam tražila te je općenito bila jako ljubazna i uslužna. Ništa mi nije nadodavala i kemijala, račun je bio točno za ono što smo se dan ranije dogovorile što će mi raditi. I još mi je rekla (ne znam da li to znate) da se ova akcija nastavlja i u 12.mj., samo što će tad popust biti 25%, također za 50 bodova s DM kartice.

kokoshka
25.11.2010., 17:25
Najzadovoljnija šišanjem i frizurom bila sam kod jedne mlade frizerke koja je uživala u svom poslu i kod koje, bez obzira na okolnosti, nikad nije bilo oscilacija u radu. A bila je cca 2,5x jeftinija od prosječne cijene u Zagrebu. Nevjerojatno mi je da si (skupe) frizerke dozvoljavaju da im mušterija dolazi na popravak (a neke to još i dobro naplate) :rolleyes:

Vidim da su neke cure bile zadovoljne u Limenom bubnju? Ima li još netko iskustva sa tim salonom i kod koga se naručiti?

ja sam bila u limenom prije godinu dana čini mi se....nisam baš bila zadovoljna, ošišala mi je jednu stranu kraće od druge, ne kuzim kak to nije skuzuila...i previše mi je toga stavila na kosu, a REKLA sam joj da mi se kosa brzo masti i da ne želim previše tih pjena/gelova i sl. na kosi.

melanchy
25.11.2010., 17:46
Spremam se posjetu frizeru nakon dugog vremena..Želim se rijesiti svoje duge kose,otprilike mi je vec do pola leđa,ali mi je rijetka i bojim se da mi postepeno osisana ne bi stajala..sto mislite vi o tome?? zelila bih se osisati malo ispod ramena ali nikako da nadem neki predlozak,sliku da bih pokazala frizerki kaj tocno hocu..P.S.. imam ravne šiške koje namjeravam zadrzati pa bi mi se frizura morala i snjima uklapati..imate koji prijedlog?

legica21
25.11.2010., 20:56
da sam na tvom mjestu ja bi se skroz ošišala..i nabacila neku ludu zurkicu... nema gorega nego kad vidim da neka cura ima 3 dlake na glavi, a pušta kosu... :ne zna:

npr. ovako nešto

http://www.ekstravaganca.com/upload/images/zoom/seventies-hairstyle6.jpg

nešto na ovu foru ima frendica... isto je imala 3 dlake na glavi...

http://www.curly-hair-styles-magazine.com/image-files/curly-cut-hair-short-11.jpg

dusica111du
26.11.2010., 01:37
Pomoć !!!!!!

Curke moje,prošla sam pola foruma iz očaja... i nisam našla kaj sam tražila pa sam se prijavila da vas pitam jel se netko šišao kod onog mladog Franića.. Zvonimir se zove i znam da ga u Zagrebu u zadnje vrijeme masovno hvale, al meni izgleda tako mlado pa me strah :// Ako se netko kod njega šišao molim da mi kaže kakvo je iskustvo imao?? ,pozz

Simoni
27.11.2010., 11:08
Bila sam kod Renate u Horvaćanskoj. Već drugi put odlazim nezadovoljna sa šišanjem u tom salonu. Prvo me je Meli bez veze ošišala, a sada Jasmina. Baš imam neku bapsku frizuru, tako da sada moram otići kod nekog drugog frizera, a ne znam kod kojeg. U salon Renata u Horvaćanskoj više nikada, ali nikada neću ući. E, da šišanje i frizura me koštala 200 kunića, a naravno račun nisam dobila.

Maja.Solcic
27.11.2010., 14:34

Ovo me STVARNO šokiralo! :eek::eek::eek:
Za soma i pol kuna si trebala dobiti i frajera za doma, pa kaj su se oni tinte napili?! I ovo sa dodatnim naplaćivanjem pranja kose i ne znam čega sve ne je fakat smiješno. Damn!

baby doll
27.11.2010., 22:25
Znate li možda da li Nicole Nicole prima kartice?

girly-girl
27.11.2010., 22:44
da, bar jesu kad sam zadnji puta bila tamo

lai.princess
27.11.2010., 23:03
nasla sam frizera. zove se alen i radi u urbanu. :D

melanchy
28.11.2010., 18:18
hvala na savjetu,meni se takoder svidaju kratke frizure,pogotovo kad je u pitanju svjetlija kosa ali nemam dovoljno hrabrosti za takav ekstrem jer sam navikla ipak na dugu kosu..mislila sam nesto do ramena..sutra idem do frizerke pa javim sto je na kraju ispalo :)

žena
28.11.2010., 19:07
Zna li možda netko koji frizerski salon u Zagrebu upotrebljava boje za kosu Redken? Moj je frizer prešao na jednu drugu vrstu boje i kosa mi je nakon par puta kaj sam stavljala pramenove suha ko slama, koma (uz redovno šišanje).
S Redkenom mi je godinama bilo super. Ako netko zna, još da je na Trnju ili Trešnjevci...:)

Noemi
28.11.2010., 19:55
Bila sam kod Renate u Horvaćanskoj. Već drugi put odlazim nezadovoljna sa šišanjem u tom salonu. Prvo me je Meli bez veze ošišala, a sada Jasmina. Baš imam neku bapsku frizuru, tako da sada moram otići kod nekog drugog frizera, a ne znam kod kojeg. U salon Renata u Horvaćanskoj više nikada, ali nikada neću ući. E, da šišanje i frizura me koštala 200 kunića, a naravno račun nisam dobila.

Ajde molim te mi objasnite ovo...nezadovoljni ste frizurom i necete se ici zaliti u salon da vas poprave nego sutite i trazite frizera dalje. Ok, promijenite frizera ali ako niste zadovoljni frizurom, damn it, vratite se natrag i neka nesto sloze kako treba :ne zna:

Kya
28.11.2010., 22:09
Ajde molim te mi objasnite ovo...nezadovoljni ste frizurom i necete se ici zaliti u salon da vas poprave nego sutite i trazite frizera dalje. Ok, promijenite frizera ali ako niste zadovoljni frizurom, damn it, vratite se natrag i neka nesto sloze kako treba :ne zna:

mene bi bilo frka vratiti se tamo gdje su me zeznuli da ne bi ispalo na kraju još gore kad očito ne znaju šišati ili štaveć kako spada. nema šanse da bi im se opet dala u ruke

Rainbow Lady
29.11.2010., 09:27
Cure kaj velite na Nicole Nicole? Kakvi su posljednji dojmovi? Znam da se dosta pisalo o njima.... Budući da imam dosta dugu kosu i želim samo skratiti vrhove i oblikovati šiške, ne želim izaći iz salona na rubu suza kao mnogo puta prije jer su me oštrigali preprepreviše. :rolleyes:
Molim savjet za dobar i relativno jeftin salon u Zg-u. :)

vera_00
30.11.2010., 12:27
Jel bio netko u novootvorenom salonu Urban u Ilici iza Britanca? Tko tamo dobro šiša? koja je cijena šišanja za srednju dužinu kose? Hvala!

Željezna
30.11.2010., 13:14
oprali me na kovrcavoj kosi da ovo nema veze s kovrcama pa me evo tu :zubo:
kako da napravim ovakvu frizuru osim s figarom?
jel moguce nesto isplest i spavat s tim pa da ujutro imam ovakve "lokne"?
http://farm6.static.flickr.com/5041/5201457319_c854a9439b_b.jpg

Da, napravi si debelu debelu pletenicu
Dakle jako debele 3 "niti" od kose
Prethodno stavi mrvicu nekog mlijeka il nekog laganog seruma za kosu
I prespavaj s time

Provjereno :five:
Javi :)

stihaa
30.11.2010., 13:21
Ima li netko za preporučiti dobrog frizera (Dubrava, Maksimir i okolica) a da nije skup. Ne mogu više davati 500-600 kn za šišanje i farbanje. Može i netko tko radi doma u fušu ili bilo kaj. Netko tko zna dobro raditi kratke frizure.

LadyMoonlight
30.11.2010., 20:03
Ima li netko za preporučiti dobrog frizera (Dubrava, Maksimir i okolica) a da nije skup. Ne mogu više davati 500-600 kn za šišanje i farbanje. Može i netko tko radi doma u fušu ili bilo kaj. Netko tko zna dobro raditi kratke frizure.

Frizerski salon Suzy. Nalazi ti se kod Garden Malla[ako znaš gdje je to].
Ja sam uvijek izašla prezadovoljna od tamo. I šišanje im je brijem 100 kn ili tako nešto.
Samo treba pazit sa šeficom. Moraš joj točno naglasit što želiš inače će ti napravit šiške mada ti to ne želiš :D
Ali ugl. mene oni šišaju već 2 godine ja mislim i uvijek zadovoljna.
Mogu ti dat njihov broj telefona pa ako želiš nazvat.

Studentica
01.12.2010., 08:40
Evo mojih detalja o frizerima:

1. frizerski salon u Medulicevoj (cure su vec pisale o njemu i stavljale slikice, ime mi ne pada sada na pamet nikako - helo?) - jako dobar frizeraj - 8/10, cijene 7/10, nezgodno jer nema parkinga

2. Frizerski salon Dessange na Trgu - plavi pramenovi 9/10, cijena 8/10, jedino sto naplate feniranje malo skuplje, ali sto se moze, meni odlican salon!!!!

3. Salon Freeze na Tresnjevci - sveukupna usluga 8/10, cijena 9/10, jako ljubazno osoblje, ali cijene su ipak malo pretjerane (doduse na kes se dobije popust, al ok)

4. Salon Pilus u Zagorskoj - usluga 7/10, koriste Keune proizvode, cijene su im izrazito pristupacne (5/10), imam malih zamjerki ali nista special, od svih navedenih najbolja usluga za ok cijenu!!!

5. Salon na uglu Savske i Vodnikove Jasna - ok cijena i kvaliteta i sve (7/10), jedino nisu bas kvalitetni proizvodi koje koriste

6. Frizerski salon Sache u Tratinskoj - 7/10 usluga i cijena, izrazito ljubazno osoblje, dobro rade, jedino sto isto proizvodi koje koriste nisu neka luda kvaliteta, medjutim djelatnice svojom ljubaznoscu i kvalitetom usluge to nadoknadjuju

7. Frizerski salon Sarm u Tratinskoj - cijene su izrazito niske (4/10), ali i usluga nije sada nesto (10), prolazno, ljubaznost (6/10), kvaliteta prozivoda osrednja, izrazito povoljan salon, ali sa istim cijenama frizer Pilus je dalekoooo ispred

ena-ina
01.12.2010., 09:49

1. frizerski salon u Medulicevoj (cure su vec pisale o njemu i stavljale slikice, ime mi ne pada sada na pamet nikako - helo?) - jako dobar frizeraj - 8/10, cijene 7/10, nezgodno jer nema parkinga

2. Frizerski salon Dessange na Trgu - plavi pramenovi 9/10, cijena 8/10, jedino sto naplate feniranje malo skuplje, ali sto se moze, meni odlican salon!!!!

3. Salon Freeze na Tresnjevci - sveukupna usluga 8/10, cijena 9/10, jako ljubazno osoblje, ali cijene su ipak malo pretjerane (doduse na kes se dobije popust, al ok)

4. Salon Pilus u Zagorskoj - usluga 7/10, koriste Keune proizvode, cijene su im izrazito pristupacne (5/10), imam malih zamjerki ali nista special, od svih navedenih najbolja usluga za ok cijenu!!!

5. Salon na uglu Savske i Vodnikove Jasna - ok cijena i kvaliteta i sve (7/10), jedino nisu bas kvalitetni proizvodi koje koriste

6. Frizerski salon Sache u Tratinskoj - 7/10 usluga i cijena, izrazito ljubazno osoblje, dobro rade, jedino sto isto proizvodi koje koriste nisu neka luda kvaliteta, medjutim djelatnice svojom ljubaznoscu i kvalitetom usluge to nadoknadjuju

7. Frizerski salon Sarm u Tratinskoj - cijene su izrazito niske (4/10), ali i usluga nije sada nesto (10), prolazno, ljubaznost (6/10), kvaliteta prozivoda osrednja, izrazito povoljan salon, ali sa istim cijenama frizer Pilus je dalekoooo ispred

nije mi samo jasno zasto si one salne koje imaju visoke cijene ocijenila sa visom ocjenom a one koji imaju niske cijene sa nizom. npr SARMu si dala 4 od 10 a ima niske cijena,a za freez si napisala kako po tebi imaju malo previsoke cijene i dala im ocijenu 9???? :ne zna::ne zna::ne zna::ne zna:

hsfi
01.12.2010., 10:17
Ima li netko iskustva sa Keune salonom u Centru Kaptol? Više stvarno nemam ideja.. :kava:

divazg
01.12.2010., 11:40
vidjela sam na forumu da hvalite salon Royal pa me zanima cijena šišanja duge kose sa pranjem i sušenjem difuzorom? imam kovrčavu kosu i zanima znaju li u tom salonu raditi s kovrčavom kosom?

girly-girl
01.12.2010., 11:45
ja se šišam tamo, nemam frčkavu kosu, pa ti ne mogu točno reći baš za nju, cijena ti je šišanja mislim 150kn

sunce_moje_malo
01.12.2010., 12:04
Ima li netko iskustva sa Keune salonom u Centru Kaptol? Više stvarno nemam ideja.. :kava:
Ja sam kod njih već dugo, lijepo šišaju, izvrsno bojaju. Nekad sam bila kod Ivana, sad više kod Antuna (voditelja salona). Nazovi i naruči se, pitaj za ovu dvojicu. Jedino su ti cijene nešto više, u rangu s recimo nedavno objavljenim tony&guy.
E da... još da probaš Keune So Pure masažu vlasišta u njihovom shiatsu odjeljku... :top:

franči
01.12.2010., 12:07
ima li tko iskustva sa salonom rudla pored zajčeve bolnice (neznam jel vrtlarska ili voćarska ulica mješam ih )...i dali je tko bio u pepito salonu u dobojskoj??cjene i osoblje me zanima.hvala

Bani
01.12.2010., 16:02
nije mi samo jasno zasto si one salne koje imaju visoke cijene ocijenila sa visom ocjenom a one koji imaju niske cijene sa nizom. npr SARMu si dala 4 od 10 a ima niske cijena,a za freez si napisala kako po tebi imaju malo previsoke cijene i dala im ocijenu 9???? :ne zna::ne zna::ne zna::ne zna:

ni meni ovo nije jasno s ocjenama :ne zna:

bubamara1234
01.12.2010., 17:48

Drage cure, ja ne znam šta bih bez preporuka na forumu..ne bih znala kamo ginkelogu, frizeru, dermatologu i sl...pa rekoh da se odužim...
nakon iskušavanja frizeraja i frizeraja...
Počevši od mile koja mi je naplatila pranje kose iako me prala u hladnoj vodi u (pukla im je cijev!!!!!!)....k tome mi još na tu promrzlu glavu nabacila i masažu vlasišta...dovraga ženo...stavi mi taj ručnik na glavu rekoh. POSBENO NAPOMINJEM DA JE BIO 1 MJESEC!!!...I nakon što sam platila to zadovoljstvo 600 kuna!!! Pa sve do kvartovskih salona....faza kranjeg očaja...naletih na frizersku sa kojom sam napokon zadovoljna....SUPER ŠIŠA, SUPER BOJA, JAKO JE LJUBAZNA, ali...uvijek ima ali...budući da uvijek ima gužvu...ponekad se ne pridržava termina...pa znam i pričekati i ne dođem na red baš u dogovoreno vrijeme. SREĆOM, frizura i ljubazna vlasnica opravdaju čekanje...stoga bih od srca preporučila salon VOX u Vlaškoj. Mene uvijek šiša vlasnica- Martina...ne znam za kako šišaju ostale cure....nisam se usudila isprobavati jer sam sa njom prezadovoljna...
E da, kao zadnje, ali ne i manje bitno. CIJENE su fakat pristupačne...tako da mi ne pada teško što se zbohg kratke kose moram češče šišati...
PREPORUKA JE OD SRCA...Pa za sve vas koje više nemate ideje di da se šišate...give it a try...:s:top:

Suey
01.12.2010., 21:08

Ja sam se jednom žalila i napravili mi su još gore čudo :zubo: , stoga je moja deviza - bjež` iz takvog salona koliko te noge nose:D (bez osvrtanja:zubo:)

Studentica
01.12.2010., 22:38

broj je visina cijene :D

kao i kvaliteta usluge

znaci cijena 4/10 znaci 40 posto od najvise cijene u zagrebu (renata, glamur, ruzica kao najvisi recimo)

a ocjena je 1 najniza, a 10 najvise

Studentica
01.12.2010., 22:43

DODATAK:8. salon Rudi u Draskovicevoj - cijena 7/10 - malo jesu visoke, usluga 7/10 - prosjek prosjeka. Dobijes uvijek racun sto je pohvalno. Ali nisu mi nest posebno (sisanje 6/10, pramenovi 8/10 - bolji pramenovi od sisanja koje je onako osrednje)

9. Nicole Nicole - cijene pristupacne 6/10, kvaliteta usluge sisanja 6/10 osrednja za moj ukus jer vise vole neke cudne frizure za sto su odlicni, a za one - odrezi ravno i ne pretjerano ludo i nisu nesto

atinaxx
02.12.2010., 08:38
JA SAM OD JAKO PUNO LJUDI CULA ZA "MONIU" NA JARUNU.PAR MOJIH POZNANICA IDE TAMO I KAZU DA SU PREZADOVOLJNE.KAZU DA SU SVE CURE OK TAKO DA NEZNAM KOD KOJE BI SE OD NJIH NARUCILA. JE LI ITKO OD VAS BIO TAMO DA MI KAZE KOJA OD NJIH NAJBOLJE SISA.?????:):):)

atinaxx
03.12.2010., 00:25
Cure kaj velite na Nicole Nicole? Kakvi su posljednji dojmovi? Znam da se dosta pisalo o njima.... Budući da imam dosta dugu kosu i želim samo skratiti vrhove i oblikovati šiške, ne želim izaći iz salona na rubu suza kao mnogo puta prije jer su me oštrigali preprepreviše. :rolleyes:
Molim savjet za dobar i relativno jeftin salon u Zg-u. :)

ja sam cula za STUDIO MONIA i upravo se spremam kod njih.kog god sam pitala dal znaju neki salon koji mi nece previse skratit kosu svi su rekli MONIA. puno mojih poznanika ide tamo i jako su zadovoljni i sta je najbitnije nisu preskupi.ja cu ici za koji dan pa ti javim

girly-girl
03.12.2010., 00:34
moš mislit :rolleyes:

Allexis
03.12.2010., 00:42
te reklame bi mogle biti malo manje očite :kava:

Rainbow Lady
03.12.2010., 08:38
N eznam jel ono za Moniu reklama ili ne, ali i ja sam neki dan čula za njih. Imam jednu poznanicu koja tamo ide svaki tjedan na friziranje, ubila bih za njezinu kosu! Još par cura mi je reklo da su cure u Monii zakon, sve vole dugu kosu i ne skrate puno. A kakve kovrčave frizure rade ( vidjeh na poznanici ).
Raspitah se, nisu skupi. Kao 150 kn šišanje i friz duge kose. Samo ne znam jel se pranje posebno naplaćuje.....:confused:

Zmijica
03.12.2010., 09:18
I meni "zvoni" Monia za kovrčavu kosu, netko je čini mi se već hvalio, ne da mi se sad tražit.
Al atinaxx im bome radi antireklamu :D

Rainbow Lady
03.12.2010., 09:42
I meni "zvoni" Monia za kovrčavu kosu, netko je čini mi se već hvalio, ne da mi se sad tražit.

Istina, nadam se da to nije neka od cura tamo. :p
Nađoh ja i njihovu stranicu:

http://www.mojestranice.com/view.asp?q=monia

atinaxx
03.12.2010., 11:45

ne radim im ja nikakvu reklamu jer nisam tamo nikad ni bila.spremam se otici i zato su me zanimala druga misljenja o tom salonu .cula sam da su super za dugu kosu a ne zelim da me netko previse skrati jer to mrzim. cula sam za njih od drugih ali sam htjela i tu cut koje misljenje prije nego se narucim.

atinaxx
03.12.2010., 11:46
Istina, nadam se da to nije neka od cura tamo. :p
Nađoh ja i njihovu stranicu:

http://www.mojestranice.com/view.asp?q=monia

hvala za njihovu stranicu.odoh pogledat sta nude:top::top::top::)