PDA

View Full Version : Frizeri i frizerski saloni

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43

šteker
11.06.2011., 18:23
Savjet- odi na svecanu frizuru kod Beti, iznad Kontitentala. Zena je ljubazna, draga i ima smisla :s, radila mi je svecane frizure za vjencanja, promocije, svaki put pogodi nesto sto se slaze s prilikom, odjecom a da mi pase na crte lica.
Stvarno je fantasticna, brza, mastovita, ljubazna. I nista joj nije tesko za musterije.
Ukoliko sama operem kosu cijena je bila oko 50 kn. :s

Inace- cura koja radi kod nje dobro sisa kratku kosu. Ja se vise ne sisam kod njih jer sam imala lose iskustvo, mozda su htjele najbolje ali na moju tanku kosu nije pasalo nikako.

Ali svecane frizure rade :s vrhunski, mislim da joj nitko u gradu nije ravan. Vlasnica je Elizabeta Samardjic, jer ima nekoliko salona Beti u gradu mislim :misli:

hvala ti. vec sam se narucila u jedan salon. imati cu ovo na umu za neku drugu priliku:mig:

lila blue
11.06.2011., 18:38
Stacy, hvala na info, koliko si platila te dvobojne pramenove u Felixu?
(Ja isto imam poludugu kosu.) :kava:

Eto mog posta od 13.10.2010.

Kao što rekoh, radim i dalje dvobojne pramenove (plave i smeđe).

Ivana mi jako lijepo napravi, ne vide se prelazi i crte na glavi (ako znate na šta mislim) i lijepo se prelijevaju. Izgleda dosta prirodno.

E sad, ja ne volim žute pramenove, želim da su više onako, pepeljasti, a opet ne presvijetli. Ona mućka više boja i uvijek mi pogodi. I stavi mi svjetlosmeđe, da nije sve skupa jednolično. Ja sam zadovoljna.

Jedino me u zadnje vrijeme kopkaju balayage, pa bih možda otišla negdje di je provjereno da ih dobro rade i ne znam da li je dužina moje kose dovoljna za to. Imam poludugu kosu, do ramena.:misli:

jelena-bella
11.06.2011., 19:51
meni klizno sisanje supee funkcionira, nemam ispucanih vrhova iza, cak
ni kad prodje dosta vremena. naravno, to treba napraviti dobar frizer.

kad citam sva strasna iskustva pitam se zar je tako komplicirabo biti frizer, nije da su im cijene male ...

Dobar frizer mora živjet svoju struku i voljet ju. A naalost toga nema puno....I teško ih se nalazi.. Komplicirano?Hm ,nije ali iziskuje puuunnnnnoooo truda,učenja,usavršavanja i definitivno dobar alat. :mig:

Thomas_
11.06.2011., 21:23
isuse bože ovo je ko haaški sud, daj se prestanite svađat na forumu

ayreen
11.06.2011., 22:03
potpisujem za Aurora Beauty!
dugo sam tražila Lorealov salon u Zg koji bi zamijenio moj prijašnji jer je bezobrazno poskupio.
odlučila i otišla na bez pretjeranog razmišljanaja u Auroru.
definitivno nije bilo lako nakon dužeg niza godina promijenit frizera, no nisam pogriješila.
izuzetno sam zadovoljna sa svime!!! moje curke me ispituju i hvale nove pramiće i šišanje,neke su već pohitale k njima!!
cijena prava sitnica s obzirom na odličnu uslugu i izgled kose, pogotovo ako ste Lorealov fan.
za sve one koje još važu gdje će i šta će,preporučam Aurora Beauty!

definitivno i ja potpisujem za nih,a preporučam Mariju :top:.. cura PREDOBRO :top: radi pletenicu i mrak šiša :).. prezadovoljna sam i odsad ću uvijek ići tamo :) :) :)

tajana21
11.06.2011., 22:23
Moje pohvale Mariu iz Zgata-a. Odlično šiša,uvijek ima ideju,sluša što želiš,kao i svaki put izašla sam sa savršenom frizurom:top::top:

Anirul
12.06.2011., 05:26
Bila u Aurora Beauty. Nije mi nesto. Jednostavno osrednje. Ali mozda zeni nije bio dan. Necu se tamo vracati.

persephonne
12.06.2011., 08:28
Ti nisi ukazala na ništa. Napala si lilu blue i mene bez ikakvih dokaza, čak se nisi ni potrudila pogledati naše ostale postove na ovoj temi, a kamoli na drugima, a po kojima bi se dalo isčitati da i same tražimo dobar salon i vrhunsku uslugu. Pogotovo što nismo ni jedna ni druga nikoga kritizirale.
Ti nećeš pratiti nikakve sumnjive korisnice, za to postoje moderatori koji sami jako dobro vide iz postova tko se reklamira, a tko zaista daje dobronamjernu preporuku. Uostalom, većina forumašica i sama to zna skužiti. Pogotovo one koje prate ovu temu.

Isprike modovima, ali morala sam još ovo reći. Možda ne pišem puno, ali redovito čitam.

OT: Ima netko preporuku za balayage? Možda Velimir u Dessangeu?

velimir je super ali meni je jos bolji zvonimir z GT -a na maksimirskoj! :)

stacy
12.06.2011., 08:49

Hvala za preporuku! :mig:

lila blue- pramenove u Felixu sam platila 180 kn. Radila sam dvobojne i to na pola glave, bez šišanja.:)

Eve*
12.06.2011., 11:22
http://www.kupime.hr/ponuda/colorskincl-frizura-frizer/750

Jel tko bio ovdje?

Zlatna cura
12.06.2011., 12:20
http://www.kupime.hr/ponuda/colorskincl-frizura-frizer/750

Jel tko bio ovdje?

Ja sam tamo išla davno, to je dobar salon i jako lijepi odnos prema mušteriji, ali ne znam jesu li se frizeri izmijenili od tada. Mislim da vrijedi probati.

Lakonoga777
12.06.2011., 13:23

Probala i jednog i drugog. Vraćam se Velimiru u dessange, jer su mi pramenovi bili potpuno isti i kod Velimira i kod Zvonimira,samo je Zvonimir bio duplo skuplji. Pa tko voli nek izvoli, rađe ću za isti učinak ići kod jeftinijeg.

stacy
12.06.2011., 13:28
Probala i jednog i drugog. Vraćam se Velimiru u dessange, jer su mi pramenovi bili potpuno isti i kod Velimira i kod Zvonimira,samo je Zvonimir bio duplo skuplji. Pa tko voli nek izvoli, rađe ću za isti učinak ići kod jeftinijeg.

Koje dužine ti je kosa? Misliš da se to isplati raditi na poludugoj kosi do ramena?

Sonja055
12.06.2011., 18:44

Kolika je cijena kod Velimira... oni rade sa Kerastaseom isto :ne zna:?? Ako da jel rade i rituale njege ili ?? Ja inace idem kod Zvonimira i zadovoljna sam jako ali ako je cijena razlicita , a usluga ista ...:kava:

Bivy
13.06.2011., 08:07
[B]stacy[B] ili tko već zna gdje je na Malešnici taj salon Felix i ako imate broj telefona. Preselila sam u zapadni dio grada i tražim nešto blizu, bila sam u Mercatoru u onom sallonu La Griff - čini mi se skupo, žena mi je radila pramenove u dvije boje na pola glave (kosa do ramena), šišanje - 370kn.
Pramenovi su ispali deblji,al još bih i progledala kroz prste ali ih je stavila jako malo, to pola glave su pramenovi na trećini glave! Tako da tražim dalje!!

sarahhh
13.06.2011., 08:28
Evo samo da javim svoje iskusstvo iz frizeskog salona Anita u Ogrizovićevoj, uglavnom salon je manji kao što se i pisalo, al to meni barem ne smeta,
pohvalila bi gđu Irenu i Nelu jer su odlično odradile svoj posao, izašla sam van s super bojom i ošišana sam dobro, čak sam dobila i friz posebni :D... tako da :top:

persephonne
13.06.2011., 13:11

Ucinak ovisi i kosi te njenoj kvaliteti, takodjer i o onome sto se ocekuje.
Moja kosa je duga do ispod pola ledja - dakle ima puno godina, tanka je i lako ju je spaliti, uz sve to je ima jako puno po pitanju gustoce (gt radi po potrosnji materijala- tako su mi rekli kad sam pitala za cijenu).
Vrlo sam osjetljiva na kosu i vidim cak i sicusne razlike- pazim ju i mazim, perem i njegujem iskljucivo kerastaseom i meni svaki krivi milimetar cini razliku.
Cijena je drugacija ali po mojim kriterijima kvaliteta nikako nije ista!

Netko tko ima losu kosu od jednog posjeta bilo kojem salonu ne moze ocekivati cudo!
Meni je nakon 1 loseg sisanja trebala godina dana da se popravi...

Allexis
13.06.2011., 14:57
prolazila sam pored dessangea pa vidjela reklamu --> u 6 mj. uz inoa bojanje loreal fiberceutic botoks tretman gratis

Lola
13.06.2011., 15:34
ja sam pitala u salonu gt koliko je farbanje s majirelom i inoom za moju duzinu (kosa do ispod uha, gusta, frckava). inoa 530 kn, majirel 430. e sad, s obzirom da je cijena majirela u ducanu 70 kn, meni trebaju recimo 2 plus hidrogen, a oni imaju cijene s rabatom, za razliku od mene, recimo da ih to farbanje kosta 150 kn. dakle, njihova marza na to je 280 kn. da su to pramenovi koje su meni inace stavljali po sat, sat i pol jer imam dosta kose, razumjela bih. ali, farbu na glavu bacis za 10-15 minuta i poslije operes kosu. to mi se cini puuuno previse. pitala sam u jos jednom salonu na kvatricu gdje drze inou koliko bi me kostalo farbanje, rekli su 360 kn. to mi je onako, top cijena koju bi smjeli uzeti za to, mada ne znam cijenu inoe. naravno, u oba su me salona pitali hocu li se i sisati. pa, da se hocu sisati, valjda bi pitala koliko su farbanje i sisanje, a ne samo farbanje...

Little Mermaid
13.06.2011., 15:53
ja sam pitala u salonu gt koliko je farbanje s majirelom i inoom za moju duzinu (kosa do ispod uha, gusta, frckava). inoa 530 kn, majirel 430. e sad, s obzirom da je cijena majirela u ducanu 70 kn, meni trebaju recimo 2 plus hidrogen, a oni imaju cijene s rabatom, za razliku od mene, recimo da ih to farbanje kosta 150 kn. dakle, njihova marza na to je 280 kn. da su to pramenovi koje su meni inace stavljali po sat, sat i pol jer imam dosta kose, razumjela bih. ali, farbu na glavu bacis za 10-15 minuta i poslije operes kosu. to mi se cini puuuno previse. pitala sam u jos jednom salonu na kvatricu gdje drze inou koliko bi me kostalo farbanje, rekli su 360 kn. to mi je onako, top cijena koju bi smjeli uzeti za to, mada ne znam cijenu inoe. naravno, u oba su me salona pitali hocu li se i sisati. pa, da se hocu sisati, valjda bi pitala koliko su farbanje i sisanje, a ne samo farbanje...

Ispricavam se na offtopic, ali gdje se moze kupiti Inoa i Majirel u ducanu? Hvala.

Lola
13.06.2011., 16:43
inoa ne znam, majirel u west gateu u ducanu friz.opreme.

stacy
13.06.2011., 16:49
[B]stacy[B] ili tko već zna gdje je na Malešnici taj salon Felix i ako imate broj telefona. Preselila sam u zapadni dio grada i tražim nešto blizu, bila sam u Mercatoru u onom sallonu La Griff - čini mi se skupo, žena mi je radila pramenove u dvije boje na pola glave (kosa do ramena), šišanje - 370kn.
Pramenovi su ispali deblji,al još bih i progledala kroz prste ali ih je stavila jako malo, to pola glave su pramenovi na trećini glave! Tako da tražim dalje!!

Ulica Malešnica 18, tel 3731 472

Allexis
13.06.2011., 16:50
@Lola --> moja frendica se baš raspitivala u dessageu na trgu za inou, čini mi se da joj bude 290 kn (ako sam točno zapamtila :ne zna:) na srednje dugu kosu...ići će tamo sad 1. put zbog tog botoksa...

ako saznam što novo, javim :D

Yellow Label
13.06.2011., 23:27
Prekosutra, kao i obicno, idem u Dessange kod Velimira na pramenove:cerek:
Prije me sisala Maja ali ona vise ne radi tamo. Vanja je takoder dobra ali k njoj ne mogu jer radi u smjeni prije Velimira.

Jel ima netko preporuke za stilistice kod njih?

I da li znate da li su sve cure tamo prave kvalificirane stilistice ili vam za sisanje znaju uvalit klinku iz frizerske da vjezba?

Thanx!

darkilla
13.06.2011., 23:33
mozda je malo offtopic ali zna li netko sto je s tom nagradnom igrom? http://www.nicole-nicole.hr/10-godina.asp jel se netko prijavio? trebali su objavit dobitnike 10.4 međutim ništa :confused: jel to neka patka?

neka sretna ja
14.06.2011., 15:22
Jel ima netko iskustvo sa salonom Vox u Vlaskoj ? :ne zna:

i molila bih Alexis da pita frendicu tko je u Glamuru najbolji za izradu vjencane frizure.. vidim da ima insajderske informacije :)

Little Mermaid
14.06.2011., 16:13
inoa ne znam, majirel u west gateu u ducanu friz.opreme.

hvala:kiss:

koja je to prica s botoxom za kosu? ja stalno nesto pitam :brukica: :D

botox ni za lice nije siguran, moze se desiti da ima neuroloskih nuspojava, a ako su ga dali frizerkama u ruke :horor:

Allexis
14.06.2011., 16:55
to samo zovu botox, nije ni sličan ovom pravom za lice :) ima od kerastase i loreala....

kerastase chronologiste --> http://www.kerastase.co.uk/products/chronologiste/chronologiste.aspx#tab=productProfits

i za kućnu uporabu --> http://www.feelunique.com/p/Kerastase-Chronologiste-Homecare-Programme

iako u zg trenutno nitko nema taj tretman...

loreal fiberceutic --> http://www.google.com/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CBsQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.dailymail.co.uk%2Fnews%2Farti cle-1304860%2FBotox-hair-LOreal-Magic-molecule-promises-smooth-away-split-ends.html&rct=j&q=loreal%20fiberceutic&ei=ioP3TfiJMKnn0QHujJ2aCw&usg=AFQjCNFUSUKxJcXfNRqmDeL-MkE38W6Z8w&sig2=S8Azs9e0ZKrZ3IbttWJACw&cad=rja

feelunique drži samo fiberceutic masku...

http://www.freeze.hr/images/akcije/INOA2.jpg

amarantha
14.06.2011., 21:30
Elite – Mejaši 37 091-929-8844
Filomena spa & lifestyle club – Put radoševca 39 472-777
Mirror, mirror – Hrv. iseljenika 8b 533-506
Mira – Križeva 25 394-211 (Loreal)
Neva – Doverska 40 464-985

je li iko bia u kojemu od ovih? imam popust od 25% DM-a ali nebi tila izac placuci pa me zanima kakvi su vasi dojmovi... :)

*russian*
14.06.2011., 21:41
koliko bi me došlo šišanje duge kose u trilabu(king cross)?
jesu jako skupi?

lila blue
14.06.2011., 22:26
Nakon pramenova, meni je kosu tamo sušila Krešimira.
Nisam se htjela šišati, jer mi šišanje nije trebalo, ali žena mi se jako svidjela po pristupu i sugestijama.
Kažem - ne znam kako šiša, ali ima dobru percepciju i zna slušati. Meni je to kod frizera jako bitno. Na forumu sam to već bila napisala, pa je jedna cura napisala da je ranije imala dobro iskustvo s Krešimirom.
Eto, nije baš neka utemeljena preporuka, ali ako nemaš ništa bolje...
Javi utiske nakon pramenova. :)

Prije me sisala Maja ali ona vise ne radi tamo. Vanja je takoder dobra ali k njoj ne mogu jer radi u smjeni prije Velimira.

I da li znate da li su sve cure tamo prave kvalificirane stilistice ili vam za sisanje znaju uvalit klinku iz frizerske da vjezba?

Thanx!

croatiansen22
14.06.2011., 22:31

Thanx!

Meni su Velimir i Nikolina već dugo dobitna kombinacija :)

Allexis
14.06.2011., 23:50
i molila bih Alexis da pita frendicu tko je u Glamuru najbolji za izradu vjencane frizure.. vidim da ima insajderske informacije :)

pitat ću je sutra, pa javim čim saznam...

5rich
15.06.2011., 09:57
mene baš zanima kak je Dadushki bilo u aniti :D nakon cijele zbrke

Tonnie
15.06.2011., 14:27
Jel ima netko pozitivnih iskustava u nekom salonu sa dekolorizacijom, a da mu je kosa poslije toga bila u normalnom stanju ? :D

girly-girl
15.06.2011., 14:32
pisala sam ja već masu puta o tome, iz crne u bakrenu(stavljala sam i slike, pa potraži ako ti se da), nikakva oštećenja :) royal ;)
ali se ne sjećam više cijene, to je bilo za prošlu novu god

edit: evo posta http://www.forum.hr/showpost.php?p=24408675&postcount=4701

novabbb
15.06.2011., 14:37

Thanx!

Ja se sisam kod gospodje Nade ona im je sefica i stilistica. Da li su ostale stilistice neznam.

Tonnie
15.06.2011., 14:48
ja bih trebala iz crne u svijetlosmedju ..
a sto se tog Royala tice, cula sam stvarno puno pohvala na njihov racun ..
na koji ih br mogu dobiti ? na netu nisam nista nasla

lila blue
15.06.2011., 16:31
Ja se sisam kod gospodje Nade ona im je sefica i stilistica. Da li su ostale stilistice neznam.

Ja sam u trgovni vidjela jednu curu sa super pramenovima - nešto prekrasno, divno su se prelijevali iz jedne u drugu boju. Naravno da sam je odmah pitala gdje radi pramenove.
Rekla mi je za Dessange - kod gospođe Nade.
Tako sam došla do tog salona.
Možda sam onda i trebala tražiti Nadu, ali pozvali su mi drugu osobu na konzultacije...
Ima li s Nadom još netko ikakvih iskustava?
Inače, pramenovi koje sam vidjela su bili, začuđujuće - vrlo, vrlo tanki, baš profinjeni...
Ja sam mislila da je ona koloristica, sad ispada da i šiša...

girly-girl
15.06.2011., 17:13
ja bih trebala iz crne u svijetlosmedju ..
a sto se tog Royala tice, cula sam stvarno puno pohvala na njihov racun ..
na koji ih br mogu dobiti ? na netu nisam nista nasla

a nikak da naprave stranicu :D imaju na fejsu, ako ga imaš? https://www.facebook.com/pages/Beauty-centar-Royal/198678820542

Tonnie
15.06.2011., 21:08
a nikak da naprave stranicu :D imaju na fejsu, ako ga imaš? https://www.facebook.com/pages/Beauty-centar-Royal/198678820542

bas sam to i iskopala nedugo nakon sto sam ono nap :)
narucila sam se, hvala ti ! :mig:

lg girl
15.06.2011., 23:30
u dessange-u su svi frizeri prošli dugogodišnje edukacije i nema nijednog frizera kojeg bi vam "podvalili"....ipak najvažniji je dogovor i problema nema

MadeByMaja
16.06.2011., 00:27
Dakle, prolistala sam zadnjih par stranica, ali nisam nasla ono sto me zanima.

Htjela bi iskoristiti onaj kupon od DM-a za sisanje i frizuru, pa me zanima koji od ovih salona (u Zagrebu) bi preporucili?

http://www.dm-drogeriemarkt.hr/template/images/upload/files/kosa/popis%20friz_salona%20u%20ab%20SP.pdf

Imam valovito-kovrcavu dosta dugu kosu, i htjela bi se osisati krace, otprilike do ramena (da bude te duzine kad je nakovrcana), pa me usput zanima i osim salona sa liste koje preporucujete, ako je provjereno da su dobri za ovaj tip kose, jer ne zelim bas izgledati kao strasilo :)

Jer ipak mi je bitnije da imam dobru frizuru, nego da iskoristim popust, iako ju bas ne bi htjela platiti kao suho zlato :D

Dadushka
16.06.2011., 11:41
mene baš zanima kak je Dadushki bilo u aniti :D nakon cijele zbrke

Daduski bilo dobro :zubo:
nisam znala koju boju želim, pa sam pitala da mi preporuče i ispala je super, neka medenasta boja :misli: i frizura je lijepo ispala
tak da ja preporučujem :top:

lila blue
16.06.2011., 17:48
Daduski bilo dobro :zubo:
nisam znala koju boju želim, pa sam pitala da mi preporuče i ispala je super, neka medenasta boja :misli: i frizura je lijepo ispala
tak da ja preporučujem :top:

Molim te, daj sad napiši i adresu tog salona Anita - jer se nekim čudom na Trešnjevci nalaze dva istoimena salona (vjerojatno registrirana pod "salon" i "studio", ili nešto slično, ali zbunjujuće je što je ime isto).

Little Mermaid
17.06.2011., 01:10
u dessange-u su svi frizeri prošli dugogodišnje edukacije i nema nijednog frizera kojeg bi vam "podvalili"....ipak najvažniji je dogovor i problema nema

bila si i zadovoljna si ili samo reklamiras? :)

Pravnica Zg
17.06.2011., 08:06
Eto, morala sam i ja isprobati taj famozni salon:)

Uglavnom, mislim da sam dobila najbolje šišanje do sad-a bila sam u puno salona. Šišao me Martin, saslušao je moje želje, dao svoje prijedloge i sve je prošlo odlično.

Atmosfera je bila sasvim ugodna, nitko se nije držao hoch. A cijena... recimo u nekom cjenovnom rangu kako ja inače plaćam (šišanje poluduge kose). Jedino mi je bizarno da naplaćuju lak, ali to sam otprije znala.

Uglavnom :top:

bubi13
17.06.2011., 19:48
Bok cure!
Ima li koja iskustva sa frizerskim salonom fanky frizz na trešnjevci? Razmišljam da odem tamo, ali me malo strah...

Suncokret28
18.06.2011., 14:10
Evo da javim dojmove iz salona Kefa na Knežiji
Imam crnu bojanu kosu i htjela sam da mi skinu boju, i obojaju me u tamnosmeđu, ali toplu nijansu
Cure su stvaro divne, mene je radila Branka, stvarno se trudila
Kod mene je problem što imam crveni pigment u kosi, tako da mi je nakon skidanja boje, dva puta morala bojati da bi ga prekrila
Zadovoljna sam sa rezultatom :)
I naravno, super me je ošišala, ali u to nisam ni sumnjala jer sam već bila kod nje
Cijena svega, dakle, skidanje boje, dva puta bojanje i šišnje i frizura=290 :s
Imam svoj salon :D

pigl
20.06.2011., 09:27
trebam preporuku za salon u zagrebu koji dobro šiša s poluduge kovrčave na kratku kosu. upao mi sad u oko ovaj salon "kefa". ima kakvih iskustava sa šišanjem na kratko tamo?

edit: ne nalazim nigdje njihov broj, samo za "kefu" u bauerovoj, a mene zanima ova na knežiji :)

ena-ina
20.06.2011., 09:41
trebam preporuku za salon u zagrebu koji dobro šiša s poluduge kovrčave na kratku kosu. upao mi sad u oko ovaj salon "kefa". ima kakvih iskustava sa šišanjem na kratko tamo?

edit: ne nalazim nigdje njihov broj, samo za "kefu" u bauerovoj, a mene zanima ova na knežiji :)

ja sam bila prosli tjedan kod Mirjane. imam kratku kosu i plave pramenove. predobro.
šišanje, masaža glave, pramenovi + preljev 250 kn (kratka kosa)
vraćam im se... konacno imam svoj salon, opet! iako nisam mislila nista pisat nakon sto ne odem drugi put. javit cu se ja i nakon drugogo puta :mig:
rade se keune i revlon-om.
i super me je isfenirala na kraju. da ja znam fenirati tako bi si napravila. prva koja je pogodila moj stil kako nosim. curka je mlada i uziva u svom poslu. i druge tete mi se cine ok. promatrala sam kako rade. svima bi se usudila dati u ruke.
salon je ugodan, bez puno kokodakanja i definitvno za preporuciti ;-)
za broj (da sad tu ne reklamiram) upiši kefa knežija i izbacit ce ti podatke. to ti je na knežiji iza konzuma.
sretno i javi dojmove, svakako!

ena-ina
20.06.2011., 09:43
Imam crnu bojanu kosu i htjela sam da mi skinu boju, i obojaju me u tamnosmeđu, ali toplu nijansu
Kod mene je problem što imam crveni pigment u kosi, tako da mi je nakon skidanja boje, dva puta morala bojati da bi ga prekrila
I naravno, super me je ošišala, ali u to nisam ni sumnjala jer sam već bila kod nje

daj mi samo reci jel Branka ona gospodja crne kose, asimetricno osisana?

pigl
20.06.2011., 09:52
ja sam bila prosli tjedan kod Mirjane. imam kratku kosu i plave pramenove. predobro.
šišanje, masaža glave, pramenovi + preljev 250 kn (kratka kosa)
vraćam im se... konacno imam svoj salon, opet! iako nisam mislila nista pisat nakon sto ne odem drugi put. javit cu se ja i nakon drugogo puta :mig:
rade se keune i revlon-om.
i super me je isfenirala na kraju. da ja znam fenirati tako bi si napravila. prva koja je pogodila moj stil kako nosim. curka je mlada i uziva u svom poslu. i druge tete mi se cine ok. promatrala sam kako rade. svima bi se usudila dati u ruke.
salon je ugodan, bez puno kokodakanja i definitvno za preporuciti ;-)
za broj (da sad tu ne reklamiram) upiši kefa knežija i izbacit ce ti podatke. to ti je na knežiji iza konzuma.
sretno i javi dojmove, svakako!

to je ovaj salon? https://fullbusiness.com/tvrtka/kefa.htm

ena-ina
20.06.2011., 10:32
to je ovaj salon? https://fullbusiness.com/tvrtka/kefa.htm

yes :top:

Suncokret28
20.06.2011., 11:16
daj mi samo reci jel Branka ona gospodja crne kose, asimetricno osisana?

Jeste, samo nije gospođa :D
Mislim da je '82 godište :D
Svi mi hvale boju i šišanje, tak sam si happy :cerek:

kiffekiffe
20.06.2011., 11:41
hej..pitanjce za one koje su se šišale u Kefi na Knežiji..da li je potrebno rezervirati termin ili je dovoljno samo doći bez prethodne najave?..Hvala..

ena-ina
20.06.2011., 12:05
hej..pitanjce za one koje su se šišale u Kefi na Knežiji..da li je potrebno rezervirati termin ili je dovoljno samo doći bez prethodne najave?..Hvala..

naruciti se! (bar jedan dan prije)

Suncokret28
20.06.2011., 12:05

:ne zna:
osobno, uvijek se volim naručiti, bez obzira idem li kod frizera ili kozmetičara

kiffekiffe
20.06.2011., 12:21
Ma znam..i ja se volim naruciti no danas sam saznala da sutra moram na poslovni put a kosa mi je u komi pa sam mislila navratiti do Kefe s obzirom da ju tu na veliko hvalite..:)

lg girl
21.06.2011., 10:53
bila si i zadovoljna si ili samo reklamiras? :)

naravno, friziram se već dva desetljeća tamo...i sve moje frendice. a i mama i baka mi se friziraju tamo otkad je još bilo "Bratstvo"...oni neće izumrijet nikad valjda :) educiraju se i znaju svoj posao. oni su moderna klasika, a takav stil je najidealniji za poslovne žene poput mene :) btw. zadovoljna i reklamiram

peachwoman
21.06.2011., 18:36
najgori frizerski salon ikad Larisa u Vinogradskoj:flop:..došla sam jer sam naletila na njih surfajući i učinilo mi se ok...ja i mama, ona je trebala frizuru za vjenčanje, onak malo šik, svačaniju, ajme što ova napravi...seljačkoooo do bola, ko perika onog nekoga grofa sa buhtlama na glavi...ja sam tražila plave pramenove i frizuru..pramenovi ispali koma, ono ko spaljeno kod glave, a to mrzim, a isfeniral mi kosu ko da nikad nije četku držala u ruci, trajalo je i trajalo....preznojiš se čekanjem....a fen piči u vrat....užas!:flop::flop:

eem-ica
22.06.2011., 01:48
Može preporuka nekog frizerskog salona u Zg za frizure? Treba mi netko tko zna lijepo napraviti npr. ovakvu frizuru http://images.teamsugar.com/files/upl2/33/330044/08_2009/51ac969e0e1e0c5e_CherylC.jpg , a da to ne izgleda preumjetno i prenakovrčano :-/

zrikzrikzrikavac
22.06.2011., 11:31
ovako udajem se sredinom 8mj. i moja frizerka je nažalost na godišnjem odmoru tada. preletjela sam ovaj topic i naišla na pozitivne komentare ovih salona:
kefa
allure u sesvetama
zgat
colori
royal
nikas
frizeraj
zanetti
antifriz...
pa bih bila zahvalna ako tko ima neki recentniji izvještaj:) što se tiče frizure ne tražim ništa posebno, vjerojatno bojanje u smeđe i ravnu isfeniranu kosu do ramena s prednjim dijelom u pletenici.

Frecume
22.06.2011., 11:42
ovako udajem se sredinom 8mj. i moja frizerka je nažalost na godišnjem odmoru tada. preletjela sam ovaj topic i naišla na pozitivne komentare ovih salona:
kefa
allure u sesvetama
zgat
colori
royal
nikas
frizeraj
zanetti
antifriz...
pa bih bila zahvalna ako tko ima neki recentniji izvještaj:) što se tiče frizure ne tražim ništa posebno, vjerojatno bojanje u smeđe i ravnu isfeniranu kosu do ramena s prednjim dijelom u pletenici.

Samo ti nazovi Kefu, traži Mirjanu i nećeš pogriješti :)
Cura je fenomenalna, otkad sam kod nje radije bih mijenjala dečka nego nju :lol:

saharasaharović
22.06.2011., 16:07
bih bila zahvalna ako tko ima neki recentniji izvještaj:) što se tiče frizure ne tražim ništa posebno, vjerojatno bojanje u smeđe i ravnu isfeniranu kosu do ramena s prednjim dijelom u pletenici.

što se tiče friza za to ti je odlična marina(zgat) koja zna što treba s kosom i s njom se lako dogovoriti oko svega i još da pokoji savjet oko friza...
za bojanje ti je odlična anamarija(zgat) koja radi super i s njom se isto dogovori sve bez problema...moja mama se boji u smeđe i jako je zadovoljna,a ja se ne bojam i idem samo na šišanje kod marine i također sam zadovoljna...

zrikzrikzrikavac
22.06.2011., 20:11
curke fala na komentarima:)

Allexis
23.06.2011., 11:16

pitat ću je sutra, pa javim čim saznam...

raspitala se --> preporuka je frizer Mijo

Sonja055
23.06.2011., 19:39
Može preporuka nekog frizerskog salona u Zg za frizure? Treba mi netko tko zna lijepo napraviti npr. ovakvu frizuru http://images.teamsugar.com/files/upl2/33/330044/08_2009/51ac969e0e1e0c5e_CherylC.jpg , a da to ne izgleda preumjetno i prenakovrčano :-/

Zvonimir GT...super ti je za takve frizure :) potraži ga na faceu ,ima ti svoju stranicu sa frizurama, ako želiš linkam ti na pp:)

eem-ica
24.06.2011., 00:05
Zvonimir GT...super ti je za takve frizure :) potraži ga na faceu ,ima ti svoju stranicu sa frizurama, ako želiš linkam ti na pp:)

Našla sam sama ;) Hvala puno, punoooo :cerek:

DeaDraven
24.06.2011., 00:07
Hello,

e ovako, potrebni su mi saveti kako da dodjem do zeljene boje, posto sam od moje frizerke samo cula kako je to nemoguce i kako ona stvarno ne zeli da se upusta u "nemogucu misiju", a posto ja nisam vicna eksperimetisanju sa frizerima resila sam da probam sama naravno uz vasu pomoc, da se ne upropastim kompletno.
Poslednjih 7 godina sam se farbala u crnu boju.Prosle godine sam sa Dicson Decap-om skinula crnu farbu i potom mi je frizerka stavila blans i prefarbala me sa Farcom Seri- Red bojom. Ovo je moja boja nedelju dana nakon farbanja
http://www.dodaj.rs/f/2U/Xh/2HDNobp4/za-forum.jpg

. Naravno ovako crvena traje svega 5 pranja nakon cega sam svetlo narandzasta sa zlatnim pramenovima i toliko se ispere da to nije normalno pa sam shvatila da bi mi lakse bilo da se farbam i plavo.Inace moja prirodna boja je ovakva http://www.haircolorsideas.com/wp-content/uploads/2011/01/light-brown-hair-color.jpg

Kupila sam FAMA skidac farbe
http://www.professionalbyfama.com/inglese/pdf/Color_Remover.pdf
pa me interesuje koju farbu da kupim i da li mi je potreban blans kako bih dobila npr ovakvu boju http://3.bp.blogspot.com/_0bbdKNaMTUI/TJ-UGw5cyVI/AAAAAAAAD4E/CVqgzdNXEkM/s1600/Doutzen%252BKroes.jpg

Plasim se da ne ispadnem zuta ili jos gore zelena ako ne ubodem pravi ton farbe..Pls HELP

Eve*
24.06.2011., 00:57

Nicole nicole:)

estetika
24.06.2011., 09:25
salon Anita, Ogizovićeva...toliko sam pod "dojmom" da nemam kkomentara. u nekom momentu mi došlo, dal' da se umijem ili ubijem od spike i smrada frizerke, ali očito za tu cijenu feniranja smo u stanju svašta pretrpit. sat vremena se stavim na off, ali imam frizuru za 35 kn

lila blue
24.06.2011., 14:22
salon Anita, Ogizovićeva...toliko sam pod "dojmom" da nemam kkomentara. u nekom momentu mi došlo, dal' da se umijem ili ubijem od spike i smrada frizerke, ali očito za tu cijenu feniranja smo u stanju svašta pretrpit. sat vremena se stavim na off, ali imam frizuru za 35 kn

Ne ulazim u razinu usluge - nisam bila u salonu, niti se općenito feniram kod frizerke.
Međutim, u Dubovačkoj ulici (to ti je malo dalje na Trešnjevci) u salonu Diva (ili tako nekako - nalazi se preko puta slastičarnice Meli, koju ja pohodim :)) - cijena feniranja je 40 kn.
Mislim, cijena od 35 kn za feniranje nije više neki veliki raritet...naravno, u toj priči nema Kerastasea i sličnog...

Helpaj<3
24.06.2011., 14:32
Napokon sam nasla ovu temu. Vec duuuuugo trazim svoj idealan salon.Promjenila sam ih valjda tisucu.
Cak su mi zene dolazile i doma,kao neke privatne frizerke pitaj boga.
Niti jedan salon u okolici moga kvarta,a zivim u Cvjetnom naselju, nije mi odgovarao.
.
Jedino mozda jedan frizeraj odmah pored pizzerije "Maslina" mi je donekle ispunio ocekivanja.

Dakle,trazim frizerski salon kojem sisanje nije preskupo,a kvalitetno je. Hajde cure,pomozite:s

tigrica1
24.06.2011., 14:37

Kakvu kosu imas? Dugu,kratku? 290 kn mi je malo za dugu, zato pitam... isla bih tamo,al provjeravam cijene prije...:)

Forla
24.06.2011., 14:50
Znate li možda za neku frizerku na području Vrbana, Jaruna, Rudeša (uglavnom taj dio grada) a da povoljno i dobro fenira?

Željezna
24.06.2011., 20:38
Pitat ću i ovdje :)

Može li mi netko dati savjet za kosu koja je duga valovita , ne previše teška, ali više manje ravno šišana od zadnjeg puta--> Kako bi funkcioniralo
šišanje u 2 vidljivo odvojena sloja? Gornji kraći i donji dosta duži

Ili ako tko ima sličnu kosu i tako je ošišan, ako može staviti sliku / dati neku sugestiju da li će mi to dobro ići

Btw fen i četke ne koristim...

estetika
25.06.2011., 15:24
Ne ulazim u razinu usluge - nisam bila u salonu, niti se općenito feniram kod frizerke.
Međutim, u Dubovačkoj ulici (to ti je malo dalje na Trešnjevci) u salonu Diva (ili tako nekako - nalazi se preko puta slastičarnice Meli, koju ja pohodim :)) - cijena feniranja je 40 kn.
Mislim, cijena od 35 kn za feniranje nije više neki veliki raritet...naravno, u toj priči nema Kerastasea i sličnog...

hvala:top:

Golf_2
25.06.2011., 18:16
Pomozite! Ako neko zna gdje se preselio Marko iz frizerskog salona MC iz sredisca neka mi odmah javi jer je on jedini znao osisati kako treba.

Suncokret28
25.06.2011., 19:28
Kakvu kosu imas? Dugu,kratku? 290 kn mi je malo za dugu, zato pitam... isla bih tamo,al provjeravam cijene prije...:)

Duga kosa ;)
I radi sa Framesi bojama

Moschino_girl
26.06.2011., 12:41
cure, treba mi preporuka za salon, lokacija: centar-trnje-sigečica.
trebam se ošišat i htjela bi se obojat. to bi mi bio prvi put da se bojam pa tražim samo najbolje da slijedeći dan ne bi bila u suzama :zubo:

Gaby21
27.06.2011., 08:00
trebam savjet u vezi frizerskog salona tj. frizerke koja bi mi mogla sama predložiti što bi mi dobro stajalo jer ni sama ne znam točno kakvu bi frizuru htjela

saharasaharović
27.06.2011., 18:45
trebam savjet u vezi frizerskog salona tj. frizerke koja bi mi mogla sama predložiti što bi mi dobro stajalo jer ni sama ne znam točno kakvu bi frizuru htjela

zgat na jarunu- frizerka marina...daje super savjete glede friza i jako, jako dobro šiša:top:

lila blue
27.06.2011., 19:11
zgat na jarunu- frizerka marina...daje super savjete glede friza i jako, jako dobro šiša:top:

Suglasna - jedina frizerka kojoj bih dala da mi reže kosu kako god hoće. :)

Little Mermaid
27.06.2011., 20:38
Rijeka, salon Sagitarius, u starom gradu pored ure. Preporuka izbjegavati u sirokom luku. Trazila sam samo poravnavanje i minimalno sisanje krajeva, imam groteskne slojeve koji ne lice na nista, gledano od iza s lijeve strane imam stepenicu koja je 4 prsta kraca od ukupne duzine kose i samo par cm u dubinu. Ni r od ravnog sisanja :(

Je 80 kn s fen frizurom, ali zali Boze i novaca i vremena i kose, jer me sada ceka ponovno sisanje kod nekog tko zna sto radi, da sam se sisala sama doma bolje bi ispalo.
A naglasila sam da bi samo da mi malo poravna donji rub.:mad:

Golf_2
27.06.2011., 21:37
Idi u Trilab, oni znaju dobro šišati stepenasto, to im je valjda specijalizacija :zubo:, barem ovi u AM-u - nema vidljivih stepenica već se slojevi pretapaju i sve izgleda kao jedna dužina. Kod njih sam ja uvijek popravljala kad bi me netko sfušao stepenasto.

to upravo trazim,jesu li stvarno tako dobri jer trenutno izgledam ocajno?:(jel znas kakve su cijene?:)

potrosachica
28.06.2011., 02:34
Nasla sam neke kupne za popust. Uglavnom je li se netko sisao/bojao u salonu Miramod http://www.frizura-sminka.com/ u Hebrangovoj? ili mozda salon Magic Hands Rafaela Livaković 10 ??

28.06.2011., 09:16
jel ima ovdje da je imao netko pozitivna iskustva, meni se čini da većinom nije nitko zadovoljan. Da li tu pričamo o salonima u kojima se frizura plaća 150 kuna ili 40 ??? ajmo biti realni a ne miješati kruške i jabuke.
jel mogu od fiće očekivati da vozi kao mercedes? ne znam ja ne mogu...

u čemu je problem u našim glavama, da li bi mi htjele da za 40 kuna dobijemo mercedesa na glavi:)))

eto toliko malo za razmišljanje...

28.06.2011., 09:17
jel ima ovdje da je imao netko pozitivna iskustva, meni se čini da većinom nije nitko zadovoljan. Da li tu pričamo o salonima u kojima se frizura plaća 150 kuna ili 40 ??? ajmo biti realni a ne miješati kruške i jabuke.

u čemu je problem u našim glavama, da li bi mi htjele da za 40 kuna dobijemo mercedesa na glavi))

Little Mermaid
28.06.2011., 09:22

u čemu je problem u našim glavama, da li bi mi htjele da za 40 kuna dobijemo mercedesa na glavi))

Ako mi treba frizer da mi ravno podsisa krajeve na kosi, jer sam ravno i ne stepenasto sisana i imam kosu do ispod lopatica onda ne idem kod frizera gdje se sisanje placa 400 kn jer bi isto mogla napraviti i moja mama kuci, da ima skare.:ne zna:

NIje mi jasno kako uspiju i to upropastiti....

Edit: a najveca razocaranja za koja sam cula ili procitala su upravo sa razvikanima salonima tipa Instituta za njegu kose Ruza ili Teute da ne nabrajam dalje. Tako da nije da se samo "siromasi" jadnici i skrtice zale:rolleyes:

lajoya
28.06.2011., 09:23
gle u današnje vrijeme besparice mi opet očekujemo i ponašamo se kao da plaćamo 150 kuna frizuru , istina nismo realne... za te novce frizerka mora isfenirati 600 frizura mjesečno da bi mogla zaraditi neku plaćicu...
ja samo znam da nemam 150 kuna za frizuru koja mi treba barem svaki tjedan, a ako i dva puta tjedno da se razumijemo.
Podržavam smanjenje cijene bez obzira na možda manju al ne opet toliko manju kvalitetu usluge. kaj šampon od loreala je tak bolji od recimo afrodite ....:top:

xoxo1
28.06.2011., 10:16
to upravo trazim,jesu li stvarno tako dobri jer trenutno izgledam ocajno?:(jel znas kakve su cijene?:)

Eto na preporuku Suey, otisla sam u Trilab popraviti stetu- i uspjeli su! :D Imala sam grozne stepence i oni su mi ih stopili pa se ne kuze vise. Jedino kaj je bed sta mi je taj gornji sloj osisan dosta kratko pa ak ga ne speglam, napuse se. al to nisu oni krivi nego ona sta me sisala prije.
Zbilja sam zadovoljna i definitivno cu se opet tam ic sisat- nema vise eksperimentiranja...
Sta se cijene tice- oni imaju neku akciju od pon-pet 20 il 25% nisam sigurna. Ja sam platila 195 kn sisanje i frizuru- s tiim da ti naplacuju svaku stavku- tipa regenerator, silikon...sta vec hoces. A mozes rec i da neces nista pa je to onda 180 kn za dugu kosu.
Ja sam bila u AM i svi tam super sisaju kolko sa vidla- onak kak Suey kaze, zbilja su specijalizirani za takvo sisanje

Tamanu
28.06.2011., 11:00
xoxo vidim da hvališ cure pa ako može ime frizerke koja te je šišala, ja imam isti problem jtjela sam slojevito a dobila stepenice. Hvala

Tamanu
28.06.2011., 11:07
xoxo1 sory sad vidim da sam krivo napisala. Ako može još i informacija jel se treba prije naručiti? Hvala

deniKID
28.06.2011., 16:13
ima li koja od vas dečka koji je osjetljiv na šišanje poput mene?

preporuka frizera za muškarce, u zagrebu?

imam malo dužu kosu, tak da se ne radi o brijanju glave što svaki slijepac može, pa mi treba neka profinjena ruka :D

sunčica
28.06.2011., 16:30

nije svaka frizura jednako složena, a dobra frizerka dobro radi to što radi (da ne kažem prodaje) i za 40 i za 150 kunića. Zato i postoji ovaj topic, da jedni drugima preporučimo one koji dobro rade :mig:

Za farbanje se isplati dati više naprosto zbog preparata koji se koriste - ne želim jeftinu boju jer će se prije isprati! Isto tako, nije svaka kosa jednako zahtjevna - recimo, za moju ravnu i "živu" kosu treba stvarno majstor od frizerke, puno vremena i živaca. Moja sestra ima meku, lagano valovitu kosu; jednom sam je čak i ja ošišala i bilo je dobro. Naravno da sam ja spremna dati više onome koji zna posao

A feniranje ionako traje do sljedećeg pranja - no, to ne znači da trebamo ići u loše salone, kod frizerki koje smrde, čiji ručnici nisu svježe oprani i koje nas gnjave svojim pričama. Ako je oglasila da fenira za 40 kuna, to je njezina cijena i njezina računica. Jesi pomislila
a) da joj je možda bolje da isfenira par žena i bar nešto zaradi jer joj možda danima nitko nije ušao u salon
b) da je svaka od tih žena potencijalna stalna mušterija (koja će se kod nje šišati, farbati, raditi svečane frizure i sl. - sve redom skuplje stvari) sa svojim krugom prijateljica kojima je može preporučiti
c) frizerka nema ambicija biti ništa više od salona za feniranje (znači, ne želi ulagati u boje, kemikalije, aparate, edukaciju, promidžbu ..) i sasvim joj je ok tako raditi

Bio fićo ili mercedes, ja (a i većina žena) em nismo dovoljno bogate da kupujemo jeftino em doista želimo lijepo izgledati. Drugim riječima, vozio me fićo ili mercedes želim stići na odredište a da mi pri tome ne bude zlo. Svaki od njih ima svoju kategoriju, ali to ne znači da neke dijelove treba omalovažiti jer je to kao "fićo" ili "feniranje za 40 kuna"

Fantasma
28.06.2011., 16:43
molim vas preporuku za nekog dobrog frizera u Splitu koji kuži kosu i zna kosu ošišat...ono,želim da mi pogleda dobro kosu,dlaku,vidi kako bi me mogao dobro ošištati da mi se kosa ne napuše bezveze tako di ne treba...neki frizeri su jednostavno gluhi ,ne daj bože da idem bez slike...

Andariel
28.06.2011., 17:53
jel bio tko na kraju u nefertiti-imali su na više stranica onu neku ponudu za šišanje&frizuru? :D

Eve*
28.06.2011., 18:33
http://www.kupime.hr/ponuda/ns-design-sisanje-frizura/796- jel tko bio u ovom salonu?
http://www.ponudadana.hr/zagreb/ponuda/L_Or%C3%A9al_Professionnel_Fiberceutic%3A_botox_za _kosu_i_frizura___obnovite_Vasu_ostecenu_kosu_i_vr atite_joj_sjaj_za_samo_95kn_umjesto_220kn-1837-ili u ovom?
http://www.megapopust.hr/sidedeal/50-popusta-na-pranje-kose-tretman-s-makadamijem-sisanje-i-frizura-u-frizerskom-salonu-moni-platite-75kn-umijesto-150-kn-1141.html-a u ovom?:)

Tnkju:))

lila blue
28.06.2011., 19:19
nije svaka frizura jednako složena, a dobra frizerka dobro radi to što radi (da ne kažem prodaje) i za 40 i za 150 kunića. Zato i postoji ovaj topic, da jedni drugima preporučimo one koji dobro rade :mig:

Za farbanje se isplati dati više naprosto zbog preparata koji se koriste - ne želim jeftinu boju jer će se prije isprati! Isto tako, nije svaka kosa jednako zahtjevna - recimo, za moju ravnu i "živu" kosu treba stvarno majstor od frizerke, puno vremena i živaca. Moja sestra ima meku, lagano valovitu kosu; jednom sam je čak i ja ošišala i bilo je dobro. Naravno da sam ja spremna dati više onome koji zna posao

A feniranje ionako traje do sljedećeg pranja - no, to ne znači da trebamo ići u loše salone, kod frizerki koje smrde, čiji ručnici nisu svježe oprani i koje nas gnjave svojim pričama. Ako je oglasila da fenira za 40 kuna, to je njezina cijena i njezina računica. Jesi pomislila
a) da joj je možda bolje da isfenira par žena i bar nešto zaradi jer joj možda danima nitko nije ušao u salon
b) da je svaka od tih žena potencijalna stalna mušterija (koja će se kod nje šišati, farbati, raditi svečane frizure i sl. - sve redom skuplje stvari) sa svojim krugom prijateljica kojima je može preporučiti
c) frizerka nema ambicija biti ništa više od salona za feniranje (znači, ne želi ulagati u boje, kemikalije, aparate, edukaciju, promidžbu ..) i sasvim joj je ok tako raditi

Bio fićo ili mercedes, ja (a i većina žena) em nismo dovoljno bogate da kupujemo jeftino em doista želimo lijepo izgledati. Drugim riječima, vozio me fićo ili mercedes želim stići na odredište a da mi pri tome ne bude zlo. Svaki od njih ima svoju kategoriju, ali to ne znači da neke dijelove treba omalovažiti jer je to kao "fićo" ili "feniranje za 40 kuna"

Lijepo i smisleno napisano - i točno.
Jedno sam vrijeme kupovala skupe stvari i dosta toga vrlo skupo plaćala, i nikada, baš nikada te stvari i usluge na tržištu nisu bile najbolje i u principu sam nakon toga po puno manjim cijenama bolje prolazila. To je barem moje iskustvo.
Vrijedni i najbolji radnici su obično negdje na prosječnim mjestima, s umjerenijim cijenama, nikada u "gornjem domu" cijena i hoch parade - moje je shvaćanje da je ovaj forum upravo naš pokušaj da nađemo takve i da jedna drugoj u tome pomognemo. Inače bismo se mogle ravnati po cijeni i stvar bi bila riješena, kad bi cijene bile linearno i apsolutno povezane s kvalitetom i bespogovorno je jamčile.

Golf_2
28.06.2011., 20:44
Eto na preporuku Suey, otisla sam u Trilab popraviti stetu- i uspjeli su! :D Imala sam grozne stepence i oni su mi ih stopili pa se ne kuze vise. Jedino kaj je bed sta mi je taj gornji sloj osisan dosta kratko pa ak ga ne speglam, napuse se. al to nisu oni krivi nego ona sta me sisala prije.
Zbilja sam zadovoljna i definitivno cu se opet tam ic sisat- nema vise eksperimentiranja...
Sta se cijene tice- oni imaju neku akciju od pon-pet 20 il 25% nisam sigurna. Ja sam platila 195 kn sisanje i frizuru- s tiim da ti naplacuju svaku stavku- tipa regenerator, silikon...sta vec hoces. A mozes rec i da neces nista pa je to onda 180 kn za dugu kosu.
Ja sam bila u AM i svi tam super sisaju kolko sa vidla- onak kak Suey kaze, zbilja su specijalizirani za takvo sisanje

Znaci ima nade i za mene :) ja imam kratku kosu ali osisanu grozno pa letim sto prije tamo da mi poprave hvala draga! :s

ketty_me
28.06.2011., 21:39

imam malo dužu kosu, tak da se ne radi o brijanju glave što svaki slijepac može, pa mi treba neka profinjena ruka :D

Imam ja :kava:
Odi u Royal :top:

xoxo1
28.06.2011., 21:45
xoxo1 sory sad vidim da sam krivo napisala. Ako može još i informacija jel se treba prije naručiti? Hvala

ma nista zato:cerek:

Ja sam se narucila...uvijek ti je bolje tak...bar meni:)
Ostali podaci u PM:)

Elora
28.06.2011., 22:35
jel bio tko na kraju u nefertiti-imali su na više stranica onu neku ponudu za šišanje&frizuru? :D

Ja sam bila, i zadovoljna sam :). Ali ja sam samo malo podšišala vrhove pa neznam koliko ti je mjerodavno moje iskustvo. Ipak teško da im šišanje vrijedi 300kn što je inače puna cijena ,tako da sumnjam da ću se u taj salon vratiti.

Elora
30.06.2011., 10:40
Ja sam bila, i zadovoljna sam :). Ali ja sam samo malo podšišala vrhove pa neznam koliko ti je mjerodavno moje iskustvo. Ipak teško da im šišanje vrijedi 300kn što je inače puna cijena ,tako da sumnjam da ću se u taj salon vratiti.

Ok moram samu sebe ispraviti :rofl:. Sada sam oprala kosu po prvi put nakon friziranja u nefertiti i jaako sam ugodno iznenađena. Uvijek mi je kosa lijepa nakon feniranja u salonu al obično kad nakon toga sama feniram skužim da uopće nije dobro ošišana. Sada nakon pranja je nisam ni fenirala jer mi je prevruće , i stvarno dobro izgleda,uz to je jako sjajna i ne mrsi se, vjerojatno zbog ampule koju mi stavili i tih vrućih škara :)

HNB
30.06.2011., 23:04
I ja se moram ispraviti, prije cca 3 mj sam bila u dessange na baliage pramenovima. I jako sam ih popljuvala jer sam ispala picek zuta. Nakon dva preljeva kod kuce, boja je super!
Al htjela sam rec da imam izrast od 3cm ako ne i veci al s njihovim pramenovima se ne kuzi onaj velik prelaz boja-izrast. Tako da sad opet razmisljam ic na Trg na pramenove. Samo cu ovaj put naglasit da ne zelim biti žuta nego bež.
Sta ste spominjale da je Vladimir najbolji?
Meni je radila neka cura, mislim Marijana........

elephant
30.06.2011., 23:48
http://www.kupime.hr/ponuda/ns-design-sisanje-frizura/796- jel tko bio u ovom salonu?
http://www.ponudadana.hr/zagreb/ponuda/L_Or%C3%A9al_Professionnel_Fiberceutic%3A_botox_za _kosu_i_frizura___obnovite_Vasu_ostecenu_kosu_i_vr atite_joj_sjaj_za_samo_95kn_umjesto_220kn-1837-ili u ovom?
http://www.megapopust.hr/sidedeal/50-popusta-na-pranje-kose-tretman-s-makadamijem-sisanje-i-frizura-u-frizerskom-salonu-moni-platite-75kn-umijesto-150-kn-1141.html-a u ovom?:)

Tnkju:))

i mene zanima jel bio netko u beauty centru ns design? kakvi su? imam kratku kosu, htjela bi neku neobicnu frizuru...oce mi to tamo znat? :D

lila blue
01.07.2011., 22:12
Molim te, daj pojasni kakav si to preljev stavila, da ti je korigirao boju u željenu.

Mislim da Vladimira na Trgu nema, tamo "ordinira" Velimir.

Jesi li uspjela dobiti tanke pramenove tom tehnikom?

I ja se moram ispraviti, prije cca 3 mj sam bila u dessange na baliage pramenovima. I jako sam ih popljuvala jer sam ispala picek zuta. Nakon dva preljeva kod kuce, boja je super!
Al htjela sam rec da imam izrast od 3cm ako ne i veci al s njihovim pramenovima se ne kuzi onaj velik prelaz boja-izrast. Tako da sad opet razmisljam ic na Trg na pramenove. Samo cu ovaj put naglasit da ne zelim biti žuta nego bež.
Sta ste spominjale da je Vladimir najbolji?
Meni je radila neka cura, mislim Marijana........

Trinity Blood
02.07.2011., 16:29
Pozdrav, dugo sam tražio kakvu otkačenu frizuru ću si napravit za ovo ljeto, pa sam inspiriran sinoćnjim koncertom odlučio sljedeće:

http://img17.imageshack.us/img17/9363/12162937.jpg
http://img3.imageshack.us/img3/7295/61321383.jpg

Zanima me dal netko zna kvalitetnog frizera koji specijalizira takve neobične frizure.
Farbanje uključeno.

Ovo ti bilotko moze napraviti,irokeza je jednostavno sisanje.
Sto se tice blajhanja moze se raditi odputa s 12% hidrogena (i isusiti kosu) ili ponoviti dvaput s 9posto. Ako si tamnokos na to ce mozda trebat i preljev da se rijesi zuti pigment koji ostane u kosi.
Ruzicati dio ce se dosta ispirati,pogotovo jer izbjeljena kosa je poroznija.
Meni osobno su Free Limix boje savrsene za izvlacenje sto svjetlijih tonova kose,puno bolja opcija od blajha. Ja sam frizerka pa ako te jos nesto zanima pitaj :mig::top:

HNB
03.07.2011., 21:13
Molim te, daj pojasni kakav si to preljev stavila, da ti je korigirao boju u željenu.

Mislim da Vladimira na Trgu nema, tamo "ordinira" Velimir.

Jesi li uspjela dobiti tanke pramenove tom tehnikom?

Mislila sam na Velimira :D
Nisu bas tanki pramenovim tom tehnikom, tak da mi je u pocetku bilo cudno izgledala sam si vise ko da sam farbana, al sad nakon 3 i pol mj. se izrast puno manje vidi nego sa klasicnim pramenovima na foliju. Nekako se bolje stopi!

A preljev sam radila s 10.7 i 3% hidrogenom

Lakonoga777
03.07.2011., 22:03
Na Trgu najbolje pramenove i boju radi Velimir. Ja sam opet neki dan bila i oduševljena sam.

jelena-bella
04.07.2011., 08:01
Hello,

e ovako, potrebni su mi saveti kako da dodjem do zeljene boje, posto sam od moje frizerke samo cula kako je to nemoguce i kako ona stvarno ne zeli da se upusta u "nemogucu misiju", a posto ja nisam vicna eksperimetisanju sa frizerima resila sam da probam sama naravno uz vasu pomoc, da se ne upropastim kompletno.
Poslednjih 7 godina sam se farbala u crnu boju.Prosle godine sam sa Dicson Decap-om skinula crnu farbu i potom mi je frizerka stavila blans i prefarbala me sa Farcom Seri- Red bojom. Ovo je moja boja nedelju dana nakon farbanja
http://www.dodaj.rs/f/2U/Xh/2HDNobp4/za-forum.jpg

. Naravno ovako crvena traje svega 5 pranja nakon cega sam svetlo narandzasta sa zlatnim pramenovima i toliko se ispere da to nije normalno pa sam shvatila da bi mi lakse bilo da se farbam i plavo.Inace moja prirodna boja je ovakva http://www.haircolorsideas.com/wp-content/uploads/2011/01/light-brown-hair-color.jpg

Kupila sam FAMA skidac farbe
http://www.professionalbyfama.com/inglese/pdf/Color_Remover.pdf
pa me interesuje koju farbu da kupim i da li mi je potreban blans kako bih dobila npr ovakvu boju http://3.bp.blogspot.com/_0bbdKNaMTUI/TJ-UGw5cyVI/AAAAAAAAD4E/CVqgzdNXEkM/s1600/Doutzen%252BKroes.jpg

Plasim se da ne ispadnem zuta ili jos gore zelena ako ne ubodem pravi ton farbe..Pls HELP

nemoj to sama raditi nikako....

*Cranberry*
04.07.2011., 08:54
Bok svima! Već neko vrijeme bezuspješno tražim po postovima informaciju o stanovitom frizeru stilistu Josipu koji je radio u estetic uvemi u Ilici. Čovjek više tamo ne radi, a genijalno šiša i frizira. Zna li netko nešto o njemu???

Gaby21
04.07.2011., 09:37

Hvala, probat ću u zgat :)

Zmijica
04.07.2011., 09:51
Sto se tice blajhanja moze se raditi odputa s 12% hidrogena (i isusiti kosu) ili ponoviti dvaput s 9posto. Ako si tamnokos na to ce mozda trebat i preljev da se rijesi zuti pigment koji ostane u kosi.
Ajme koji savjeti :eek:, i još veliš da si frizerka.
Moj frizer nema uopće u salonu hidrogen veći od 9% (al nećem ga sad opet hvalit :), već jesam 100 puta... koga zanima, ajte vidit moje stare postove na temi ;) )
Sa 12 posto hidrogena ostaneš bez tjemena. A možda i bez kose.
Okej, to nije strašno kad je kratka u pitanju, al opet...

U ZG znam da Nicole Nicole rade takve "iščašene" stvari.

Suey
04.07.2011., 11:34

evo xoxo1 ti je odgovorila već:D, a dobri jesu - dosad nikad nisam bila razočarana, a kamoli plakala, dapače, popravili su tuđe greške koliko su mogli i dali si truda:s, jedino ne preporučujem za pramenove, ne zato što loše izgledaju, nego onaj platinium je meni užas s kojim rade:eek:, totalno uništi i istanji vlas:flop:, a kao prirodno, moš mislit. i da, pazi kad ti peru kosu jer sve naplaćuju. ampula je npr. 50 kuna - pitaju te jel ju želiš, no neki ne upozore na cijenu, pa se neugodno iznenadiš kad dobiješ račun:D. idi od pon do čet jer je tad uvijek nekakva akcija, 20 ili 25%, ne znam točno - ja sam platila 200 i nešto sitno kuna za dugu kosu prije koji tjedan!
u Toni & Guy su me isto tako jako lijepo ošišali stepenasto, bez rupa i stepenica, i svi su mi hvalili zurku, samo što po mom mišljenju ostave malo predug donji sloj koji najbrže naraste pa ga moraš ići ubrzo kratiti. tamo me jedan dečko isfenirao tako dobro:s, kao za modnu pistu, nije bilo skroz na ravno, nego nekak uvijeno, ali ne seljački, ma fenomenalno - da si to mogu priuštiti, išla bih svaki dan tamo na feniranje:zubo:.
Toni & Guy su nešto skuplji, mislim da sam 300 kn najmanje platila, dok je u Trilabu bilo 200 i neš sitno na akciji.

Sonja055
04.07.2011., 14:25
Hej ! Samo da javim da je GT na zvonimirovoj facebook fan stranici napravio nešto kao nagradnu igru, ugl. tko pobijedi dobije šišanje , kerastase ritual i frizuru :) pa eto, ja inače već idem kod Zvone i super je al da bih se baš igrala, ne bih. Ipak me već znaju pa mi je i bad

TheEmpress
04.07.2011., 15:03
Tko, di, kaj? Daj link neki, baš mi treba šišanje. :zubo:

edit: našla https://www.facebook.com/pages/Zvonimir-Franic-hairstylist/111532675550855

hermes birkin
05.07.2011., 07:23
što se tiče dessangea (velimir što se tiče boje) - tko najbolje šiša?

petka
05.07.2011., 15:13
Koliko ste platile šišanje u ZGAT-u?

nevanevičicaa
05.07.2011., 15:54
Tko, di, kaj? Daj link neki, baš mi treba šišanje. :zubo:

edit: našla https://www.facebook.com/pages/Zvonimir-Franic-hairstylist/111532675550855

JA SAM SE PRIJAVILA. :ZUBO: lajkajte me :rofl:

maja1979
06.07.2011., 08:52
Treba mi dobar frizer u Zagrebu koji zna raditi sa kovrcavom kosom i da nije jako skup naravno....inace iz frizerskog salona izlazim kao da mi je petarda eksplodirala na glavi.:ne zna:
Osisala bi se na kratko,a malo me strah na sta ce to licit.:)

MadeByMaja
06.07.2011., 13:09
Treba mi dobar frizer u Zagrebu koji zna raditi sa kovrcavom kosom i da nije jako skup naravno....inace iz frizerskog salona izlazim kao da mi je petarda eksplodirala na glavi.:ne zna:
Osisala bi se na kratko,a malo me strah na sta ce to licit.:)

Ovo i mene zanima, jel ima itko kakvu dobru preporuku? :)

Achamiana
06.07.2011., 13:36
U BC Ritual Zaprešić - frizerka Jelena..... jest da je malo daleko ali fućka mi se.
Ošišala me kak spada, jedina mi je rekla da mi je tjeme znojno, a ne masno, koristila sam od la bioestetiqua šampon, sad kad dovršim treću bočicu ( jedna mi traje mjesec i par dana ) idem na nešto za volumen.
Kosa mi je napokon počela rasti, popravila se i zgusnula, ženska je za pet.

A čula sam sasvim slučajno za nju. :top:

petka
06.07.2011., 14:46
Možeš li mi preporučiti nekog za šišanje u toni&guy-u? I za pramenove možda netko?
:)

Btw. piše već par stranica ranije za cijenu u ZGATU, nisam bila pročitala, moj bed

evo xoxo1 ti je odgovorila već:D, a dobri jesu - dosad nikad nisam bila razočarana, a kamoli plakala, dapače, popravili su tuđe greške koliko su mogli i dali si truda:s, jedino ne preporučujem za pramenove, ne zato što loše izgledaju, nego onaj platinium je meni užas s kojim rade:eek:, totalno uništi i istanji vlas:flop:, a kao prirodno, moš mislit. i da, pazi kad ti peru kosu jer sve naplaćuju. ampula je npr. 50 kuna - pitaju te jel ju želiš, no neki ne upozore na cijenu, pa se neugodno iznenadiš kad dobiješ račun:D. idi od pon do čet jer je tad uvijek nekakva akcija, 20 ili 25%, ne znam točno - ja sam platila 200 i nešto sitno kuna za dugu kosu prije koji tjedan!
u Toni & Guy su me isto tako jako lijepo ošišali stepenasto, bez rupa i stepenica, i svi su mi hvalili zurku, samo što po mom mišljenju ostave malo predug donji sloj koji najbrže naraste pa ga moraš ići ubrzo kratiti. tamo me jedan dečko isfenirao tako dobro:s, kao za modnu pistu, nije bilo skroz na ravno, nego nekak uvijeno, ali ne seljački, ma fenomenalno - da si to mogu priuštiti, išla bih svaki dan tamo na feniranje:zubo:.
Toni & Guy su nešto skuplji, mislim da sam 300 kn najmanje platila, dok je u Trilabu bilo 200 i neš sitno na akciji.

Moschino_girl
06.07.2011., 15:18
salon renata u horvaćanskoj, savjeti, preporuke ?

domino kocka
07.07.2011., 03:33
Hej..

dal itko ima iskustva sa salonom VOGUE na Horvaćanskoj?

Malo kasnim, moja salon :cerek:
Vlasnica je čudo, jedina frizerka kojoj bi sjela na stolicu i bez ogledala. Doduše malo je skuplja od kvartovskih salona, ali vrijedi svake lipe!:top:

pigl
07.07.2011., 14:25
evo me dvije - tri stranice poslije, šišala se na kratko u Kefi. nisam zadovoljna nimalo, a evo i zašto:

* dolazim u salon, pokazujem frizerki fotke - tvrdi da je skužila, ali po faci joj vidim da nije. nema veze, rekoh, dat ću joj šansu

* imam vrlo gustu kosu (kako se jednostavnije kaže - puno kose) koja je bila skurena peglom, farbanjem i tretmanima, a pritom je i kovrčava. kod šišanja takve kose na kratko, šiša se sve ili ništa, jer se u protivnom izgleda kao mlada brokula. ošiša me do ušiju (:eek:) i kaže: "ja bih sad tu stala..." i krene mi sušiti kosu. ja ipak odlučim da mi je to predugačko i zamolim je da me ošiša još kraće.

* ošiša me još kraće, ali s potpuno istim šnitom kao prije, pa sad izgledam kao baba s ladnom trajnom. užas. znam što je kratka kosa jer sam je prije nosila i nikad se nisam osjećala toliko nesigurno kao s ovom frizurom.

* kosu moram prati SVAKI DAN jer je nakon buđenja bez ikakvog oblika, forme, a bome i sadržaja

pro: cijene su OK, a dobije se i kupon na kojem se skuplja 5 žigova, nakon čega je friziranje besplatno. nažalost, bojim se da dalje od prvog žiga neću... :kava:

mariana3
07.07.2011., 16:12
Trebam hitno na šišanje (jednostavno skraćivanje već kratke, malo izrasle, ravna-ko-daska kose, bez nekih posebnih zahvata i friziranja), a "moja" frizerka je na godišnjem, pa molim ako netko može preporučiti salon na području oko Cibone, u Tratinskoj i bližoj okolici...
Recimo, ima jedan u ulici Ivana Broza, pa vidjeh "Šarm" u Tratinskoj i još jedan mali blizu Badalićeve... Ili recimo onaj na ćošku Vodnikove...

Mislim, svi bi trebali znati skratiti ravnu kosu, ne? Ali nekako sam u strahu da ne završim s kratkim "ježom" (što mi se jednom desilo :rolleyes:) jer onda izgledam ko' da imam 15 godina. Tako da mi je cijena manje bitna, glavno da friz na nešto liči.

sunčica
07.07.2011., 20:16
* kosu moram prati SVAKI DAN jer je nakon buđenja bez ikakvog oblika, forme, a bome i sadržaja

mene su tako jednom oštrigali i onda sam spavala s maramom na glavi (jer sam se inače ujutro budila s frizurom ko da sam cijelu noć lovila radio valove :rolleyes: )

Imala sam i jednu varijantu napravljenu od najlonki :D

uglavnom, to fino složiš navečer i ujutro nemaš brige :top:

rozmary
08.07.2011., 18:18
Kad samo pomislim na frizera pod totalnim sam stresom. Zlo mi je, doslovce

rozmary
08.07.2011., 18:21
Znaci ima nade i za mene :) ja imam kratku kosu ali osisanu grozno pa letim sto prije tamo da mi poprave hvala draga! :s

Krivi su krivi, nemoj se zavaravati, dobar frizer bi to sredio kako treba...govorim ti iz iskustva.. bilo sam tamo,šišao me jedan od onih kakti šefova..bože mili

Happy as usual
08.07.2011., 18:31
Moram pohvaliti frizerski salon Ivana i Ivo u Splitu. :)
cure su stvarno super i baš mi je žao što nisam pitala s kojim su mi šamponom prale kosu, jer mi je kosa bila prelijepa. brat mi je preporučio salon. :D
obično mi je kosa pregusta i bude užasno suha i nikakva, a nakon šta su mi je one oprale bila je tako lagana. :)

rozmary
08.07.2011., 18:40
Evo mene da malo olakšam dušu. Poučena vlastitim iskustvom mogu samo reći da pravih frizera koji će vas doista temeljito i precizno ošišati više nema. Oni to možda i znaju, ali više se nitko ne trudi. Imam dosta godina, cijeli život šišala je jedna frizerka i nikad, ali doista nikad, šišanje nije trajalo manje od 40-50 minuta. Samo šišanje.Ali je bez obzira kakva frizura bila u pitanju svaka dlaka bila na svom mjestu. Šišam se kratko..ovi današnji idioti od frizera nisu u stanju ošišati lijevu i desnu stranu jednako, a kamoli kaj drugo.Zadnjih dvije godine obišla sam ih ne znam koliko i svi su me samo zdrljali. A ono na što definitivno pop...kad mi počnu srati te kosa vam je ovakva, te kosa vam je onakva... žene drage, bez obzira kakvu kosu mi imale, nama treba samo jedna jedina stvar...DOBAR FRIZER..i u tom je cijela priča. Nemojte dati da vam zbog svoje nesposobnosti i neznanja nabijaju još i komplekse. I kaj je najgore..mi to njima još masno plaćamo. I ne možemo im ništa,baš ništa. Predlažem da osnujemo registar s imenom frizeraja u koje ne ulaziti NIKAKO. Pozdrav,drage moje

novabbb
08.07.2011., 19:00

Ivan - ZGAT

lolly11
09.07.2011., 00:34
http://image3.examiner.com/images/blog/wysiwyg/image/kimisblonde.jpg

jel zna neko dobar frizerski salon koji bi mi mogao napraviti u potpunost ovakav friz,a da nije pretjerano skup ?

jtvatn10
09.07.2011., 05:04
Rozmary, bravo izvrsno napisan post i nazalost sve istinito- Prosla sam sve skupe i razvikane frizere, pogotovo prije. PISES tocnu istinu. KAZES im kakav friz hoces oni te gledaju koda si pala s Marsa. Pokazes im sliku , uvijek nesto nadu da zbog nekog razloga te ne mogu tako bas osisati.Oni, frizeri i snajderi, kad im kazes sta hoces odrze prvo malo predavanje , -to ne ide zbog toga i toga, ili to bu istlo tak i tak i ne bu dobro.Uzas. U mome zivotu sa dosta godina, na prste obje ruke mogu reci da sam bila dobro osisana, ne vise, prije manje.Sami sebe hvale, i samouvjereno govore, a osisaju tako da odes nezadovoljan, a najveci stos, kad im kazes da je jedna strana, kraca ili dulja, a oni se cude. Dodes doma pa ti ukucani odmah primjete raskorak izmedu obje strane.

zrinkkle
09.07.2011., 06:59
Nakon dugog traženja konačno sam našla salon i frizera s kojim sam zadovoljna, kako se šišam jako kratko gdje se vidi svaki krivi rez na preporuku sam otišla do salona Tko te šiša u supilovoj, dečko je mrak.
Jedino iza njegovog šišanja nisam trebala doma još rezuckati ostatke zaostalih dlaka
:top:

dane littlehawk
09.07.2011., 12:46
kefa u bauerovoj ? konkretno, iskustva s frizerom mariom?

mariana3
09.07.2011., 21:05
Evo, danas sam bila u salonu Šarm na Ljubljanici i super sam zadovoljna :top: - i rezultatom i cijenom. Istina, to je bilo samo jednostavno skraćivanje već kratke kose, ali s obzirom da je potpuno ravna i nikakvi minivalovi/vikleri/feniranje preko četke ne drže ni pet minuta, treba ju znati ošišati tako da to na nešto liči. Definitivno idem ponovo, imam feeling da sam napokon našla "svoj" salon :cerek:

Little Mermaid
10.07.2011., 08:54
Molim preporuku za frizera u Rijeci, kojem se nije problem potruditi i kvalitetno posisati kosu, tako da nakon pranja sama drzi formu.
Jasminka je zatvorila i otisla u Italiju, sad uistinu nemam pojma gdje ici, a random izbor cak ni za obicno ravno skracivanje duzine na ledjima se nije pokazao najsretnijim izborom (Salon Sagitarius :flop: :flop: :flop: izbjegavati u sirokom luku)

Trinity Blood
10.07.2011., 10:15
Ajme koji savjeti :eek:, i još veliš da si frizerka.
Moj frizer nema uopće u salonu hidrogen veći od 9% (al nećem ga sad opet hvalit :), već jesam 100 puta... koga zanima, ajte vidit moje stare postove na temi ;) )
Sa 12 posto hidrogena ostaneš bez tjemena. A možda i bez kose.
Okej, to nije strašno kad je kratka u pitanju, al opet...

U ZG znam da Nicole Nicole rade takve "iščašene" stvari.

Govoris gluposti,znam ljude koji se redovito bojaju s 12% i jedina posljedica je isusena kosa te vrhovi unisteni ali nista sto se s njegom i redovitim sisanjem ne moze sanirati.
nisam jos cula slucaj da je netko ostao bez tjemena (kad se radi u zadovoljavajucim uvjetima,zdravo vlasiste,) ocito sam jako lose informirana,ne :kava:
spomenula sam i postupak s 9% koji se moze ponavljati u razmaku x dana (ovisno o stanju i dugljini kose) dok ne dode do zeljenog rezultata,cisto da se kosa manje osteti i izbjegne ˝flekice˝ na kosi

Ti si mene i moj savjet krivo shvatila,nadam se da sam sad malo jasnija.

saharasaharović
10.07.2011., 19:28
Koliko ste platile šišanje u ZGAT-u?

210kn...i idem tamo svaka 2-3 mjeseca jer me tako dobro ošiša frizerka da mi ne naraste kosa brzo:)

novabbb
10.07.2011., 20:31
210kn...i idem tamo svaka 2-3 mjeseca jer me tako dobro ošiša frizerka da mi ne naraste kosa brzo:)

Kakvu frizuru imas ? Mene je sisala Marina kad sam imala ravnu bob frizuru i imam osijecaj da tamo svi frizeri preferiraju te ravne - geometrijske frizure . Sad sam stepenasto osisana i nisam sigurna kako bi me tamo osisali.

domino kocka
11.07.2011., 01:46
http://image3.examiner.com/images/blog/wysiwyg/image/kimisblonde.jpg

jel zna neko dobar frizerski salon koji bi mi mogao napraviti u potpunost ovakav friz,a da nije pretjerano skup ?

Kakvu kosu imaš i koji ti je problem kod ove frizure, šišanje, boja il feniranje?
Pitam te jer sam ovako ošišana i jedino me moja frizerka zna isfenirat na ovaj način da se postigne volumen. Sve druge mi tegle četku dole i slipe kosu, a imam ionako tešku kosu.

TheEmpress
11.07.2011., 02:26
Govoris gluposti,znam ljude koji se redovito bojaju s 12% i jedina posljedica je isusena kosa te vrhovi unisteni ali nista sto se s njegom i redovitim sisanjem ne moze sanirati.
nisam jos cula slucaj da je netko ostao bez tjemena (kad se radi u zadovoljavajucim uvjetima,zdravo vlasiste,) ocito sam jako lose informirana,ne :kava:
spomenula sam i postupak s 9% koji se moze ponavljati u razmaku x dana (ovisno o stanju i dugljini kose) dok ne dode do zeljenog rezultata,cisto da se kosa manje osteti i izbjegne ˝flekice˝ na kosi

Ti si mene i moj savjet krivo shvatila,nadam se da sam sad malo jasnija.
Ja nisam frizerka i prvi put sam prešutila na tvoj komentar, al sad ću bome reagirat. Blajh, znači čisti blajh, a ne blajh kupka, s 12% hidrogenom je smrt za kosu kolko god ta kosa bila zdrava. Da ga jebeš (šta sam pristojna danas :facepalm:), to je previše. Takvo se posvjetljivanje da dobit sa blajhom i 6% hidrogenom. Ako sam ja izvukla iz crne u plavu kosu u kućnoj radinosti (na sestri, ne na sebi) onda bome možeš i ti koja si frizerka u salonu s profesionalnim preparatima. :o Da ne spominjem da sam ja iz tamne kose došla u narančasto bakrenu sa blajh kupkom sa samo 6% hidrogenom, također u kućnoj radinosti, ovaj put na svojoj kosi. Tako da, sry, al ja se s tobom ne slažem i da mi daš takav savjet kad ti dođem u salon (ne samo ti, bilo koja frizerka) okrenula bih se i otišla. :ne zna:

in the extreme
11.07.2011., 12:50
Kakvu kosu imaš i koji ti je problem kod ove frizure, šišanje, boja il feniranje?
Pitam te jer sam ovako ošišana i jedino me moja frizerka zna isfenirat na ovaj način da se postigne volumen. Sve druge mi tegle četku dole i slipe kosu, a imam ionako tešku kosu.

Ja imam isti problem, i zbog toga mi ni jedna frizura ne stoji kako sam ošišana, a i ne sjećam se kad sam zadnji put bila dobro ošišana! Kosu mi slipe uz glavu kad je feniraju, peglaju moju vec ravnu kosu tako da izgleda još tanje! U koji salon ideš?? I mene zanima za Zgat, jel sam stvorila dojam da je više rječ o alternativnim frizurama, al htjela bi kvaliltetno šišanje?

Fedon
11.07.2011., 14:58
Zanima me da li netko zna koji frizerski salon u Rijeci gdje se mogu kupit Nanofibre?

andyca
11.07.2011., 18:59
Po ne znam koji put,Royal rules.
Dečki su mrak.Jedan mućka boje drugi šiša.
Ja prezadovoljna :cerek:

saharasaharović
11.07.2011., 19:48
Kakvu frizuru imas ? Mene je sisala Marina kad sam imala ravnu bob frizuru i imam osijecaj da tamo svi frizeri preferiraju te ravne - geometrijske frizure . Sad sam stepenasto osisana i nisam sigurna kako bi me tamo osisali.

budi bez brige sve se možeš lijepo dogovoriti i sve pet... tamo ti daju prijedlog što bi ti lijepo stajalo,a što se tiče tih geometrijskih frizova ne moraš se tako šišati...kaži što bi ti htjela...ja sam trenutno baš onak po geometrijski ošišana i zadovoljna sam...prije sam bila ko i ti što si sad stepenasta i isto sam bila zadovoljna...i sigurno će te lijepo ošišati...:)

Una1980
11.07.2011., 21:16
Ja nisam frizerka i prvi put sam prešutila na tvoj komentar, al sad ću bome reagirat. Blajh, znači čisti blajh, a ne blajh kupka, s 12% hidrogenom je smrt za kosu kolko god ta kosa bila zdrava. Da ga jebeš (šta sam pristojna danas :facepalm:), to je previše. Takvo se posvjetljivanje da dobit sa blajhom i 6% hidrogenom. Ako sam ja izvukla iz crne u plavu kosu u kućnoj radinosti (na sestri, ne na sebi) onda bome možeš i ti koja si frizerka u salonu s profesionalnim preparatima. :o Da ne spominjem da sam ja iz tamne kose došla u narančasto bakrenu sa blajh kupkom sa samo 6% hidrogenom, također u kućnoj radinosti, ovaj put na svojoj kosi. Tako da, sry, al ja se s tobom ne slažem i da mi daš takav savjet kad ti dođem u salon (ne samo ti, bilo koja frizerka) okrenula bih se i otišla. :ne zna:

potpis k'o kuća :top:

domino kocka
11.07.2011., 23:58
Ja imam isti problem, i zbog toga mi ni jedna frizura ne stoji kako sam ošišana, a i ne sjećam se kad sam zadnji put bila dobro ošišana! Kosu mi slipe uz glavu kad je feniraju, peglaju moju vec ravnu kosu tako da izgleda još tanje! U koji salon ideš?? I mene zanima za Zgat, jel sam stvorila dojam da je više rječ o alternativnim frizurama, al htjela bi kvaliltetno šišanje?

Razumjem te potpuno, muku sam mučila s frizerkama dok nisam došla kod ove i sve su me uvjeravale da je moja kosa jednostavno teška. Ova frizerka me ne fenira "po školski" i cijela se namuči dok fenira, al kosa mi baš izgleda voluminozno, ko na reklami. Također odlično šiša. Idem u Vogue u Horvaćanskoj kod Mirjane. Šišanje i feniranje dođe oko 250 kn, ne znam točno, malo je skuplja ali je vrijedi svake lipe. Ako te zanima nazovi i pitaj za cijenu.
Inače, kod nje je uvijek gužva, viđala sam i dosta likova s estrade (prije je radila u nekom salonu u centru pa ih je valjda skupila), pa me malo čudi da nitko dosad nije spomenuo ovaj salon.

saharasaharović
12.07.2011., 10:09

zgat je isto super...kosa mi je pregusta i valovita ali mi ju tamo tako super srede da sam prezadovoljna

Thomas_
12.07.2011., 10:35
Gdje u Zagrebu ima frizer da mogu sutra otići bez naručivanja na muško šišanje, onako neka moderna frizura, obrijano sastrane malo duže na sredini i da je do 100 kuna?

andyca
12.07.2011., 10:43
Gdje u Zagrebu ima frizer da mogu sutra otići bez naručivanja na muško šišanje, onako neka moderna frizura, obrijano sastrane malo duže na sredini i da je do 100 kuna?

Bez naručivanja teže,barem u salonu koji bi ti preporučila.
Royal,imaš ih na faceu i oko 100kn ti je muško šišanje.
Samo nazovi da vidiš jel te mogu ugurati.

Thomas_
12.07.2011., 15:54
hvala!

msimba
12.07.2011., 20:25
Moram preporuciti :) Frizerski salon Ani, Šibenik, Skradinska 1, kada se ide od Poljane prema vatrogasnom na lijevo. Cura se zove Branka, fantasticna je i spasila mi je kosu. Jeftini su, meni su za dugu kosu, sisanje i farbanje s mojom bojom, frizurom uzeli 160kn. Sisanje kratke kose s frizurom je 70kn :)

garnier86
12.07.2011., 21:55
Još od srednje škole eksperimentiram sa kosom. Dvije godine bojala sam kosu u crveno, nakon toga su bile i ljubičasta, i smeđa..sve osim plave Prije tri mjeseca bila sam na pramenovima drugi put za redom (smeđa+med). nemam živaca više stalno hodat na pramenove, sjedit po par sati kod frizera...a i nisam zadovoljna sa rezultatom, svaki put sam sve svjetlija, a ne želim bit plava...

mjesec dana nakon tih pramenova ofarbala sam se u čokoladu sa nadom da mi neće primiti pretamno kad već imam izblajhane pramenove. no, ispalo je ČOKOLADNO

drugi problem je što sam prije tih pramenova kod jednog farbanja fulala sa bojom i ispala skoro pa crna. i toga se rješit, nikako... kad mi je friz. radila pramenove blajhala je cijelu dužinu, pa je opet vrh ostao tamniji od ostatka...

sada mi je kosa ovakva: centimetar prirodne (izrast) boje : http://www.njuskalo.hr/image-VL/ekst...ka-7076099.jpg , skoro crni vrhovi ( oko 10 cm) , i ovakva http://img13.imageshack.us/img13/8185/dsc07001cl6.jpg sredina...

Puštam kosu već duže vrijeme, i šišam vrhove sama jer me friz uvijek previše ošiša...Znaći nikakvo šišanje na kratko ne dolazi u obzir

Sad, htjela bi imati ovakvu boju kose: http://www.idealsilver.com/wp-conten...own-Hair-1.jpg - znači light brown... bljedolika sam, mislim da bi mi ovo ok stajalo (ako su med pramenovi bili ok bude i ovo)...

Kako da dođem do toga.. po mogučnosti sama, jer sati i novci kod frizera i razočaranje kad nije kak treba... ne želim više... sve se može nać po dučanima, vjerujem, samo mi trebaju smjernice.. savijeti... hvala unaprijed

fiju-briju
13.07.2011., 10:20
Da li netko ima iskustva sa frizerskim salonom TOm u Zagrebu i tko od ekipe koja tamo radi dobro i kreativno šiša i boja kratku i polukratku kosu

Moschino_girl
13.07.2011., 11:07
evo ja ću pohvalit frizerski salon Renata u horvaćanskoj. bila sam tamo jučer i super su me obojali, skratili i napravili frizuricu :)

fiju-briju
13.07.2011., 11:13
evo ja ću pohvalit frizerski salon Renata u horvaćanskoj. bila sam tamo jučer i super su me obojali, skratili i napravili frizuricu :)

a koliko si platila, na kojoj dužini kose i koliko boja su koristili?

Moschino_girl
13.07.2011., 12:09
a koliko si platila, na kojoj dužini kose i koliko boja su koristili?

400kn, evo ovo su napravili.
http://i53.tinypic.com/166dhk2.jpg
imam smeđu kosu, tako da mi je stavila colour da ponarančastim. ne razumin se u boje tako da ne znan šta je to točno :zubo: . samo san rekla da oću bit narančasta i da mi ne ošteti kosu previše.

fiju-briju
13.07.2011., 12:16
400kn, evo ovo su napravili.
http://i53.tinypic.com/166dhk2.jpg
imam smeđu kosu, tako da mi je stavila colour da ponarančastim. ne razumin se u boje tako da ne znan šta je to točno :zubo: . samo san rekla da oću bit narančasta i da mi ne ošteti kosu previše.

Izgleda super...ali čula sam da tamo uprkos reklami nisu baš nešto maštoviti sa kraćim frizurama i parcijalnim bojanjem..u svakom slučaju hvala za informaciju

Moschino_girl
13.07.2011., 12:23
Izgleda super...ali čula sam da tamo uprkos reklami nisu baš nešto maštoviti sa kraćim frizurama i parcijalnim bojanjem..u svakom slučaju hvala za informaciju

a pa za kratku frizuru ti mogu reć da su moju prijateljicu lijepo ošišali i obojali, bila je sa mnom. tako da ne znan, najbollje da sama odlučiš :)

tinkerbell03
14.07.2011., 12:11
Izbjegavajte frizerski salon Frizeraj u Medulicevoj,Zagrebu. Meni su kod sisanja samo vrhova odrezali 10cm kose, da bi mi nakon toga ni neosusili kosu neg sam malo prosli fenom i na to pospricali lak za kosu uz izjavu ma nek mi se na zraku osusi kosa bez da me itko ista pitao.nemoram ni reci da sam izgledala ko rascupano strasilo :rolleyes: a nemaju ogledala u salonu tako da nisam na vrijeme mogla znati sto rade iz mene
nikad vise!

aibreann
14.07.2011., 12:29
moja sister je radila undercut kod njih i bila je zadovoljna, al isto, nije mi se baš sviđalo kako su je osušili. ima kovrčavu kosu i koliko god da je ona bila happy, po meni je izgledalo bezveze. :ne zna:

a za Renatu ovisi kod kojeg frizera/frizerke završiš, bila sam duuugo njihova mušterija i za Rozi i Stanka same pohvale. :)
i Tina iz Freezea je fenomenalna frizerka.
al nema do Tina i Ivana iz Royala, oni su me baš oduševili. :cerek:

danas opet idem u Freeze jer se eto, glupača, opet nisam na vrijeme naručila kod njih, a ne mogu čekati jer me dulje vrijeme neće biti u ZG.
prošli put je ispalo super u Freezeu, L'oreal Inoa nijansa 7.34 i šišanje.
rastrgana sam između Freezea i Royala, dečki pomeni puno bolje šišaju, al Keune boje s kojima rade mi ne odgovaraju previše. nažalost su mi dosta isušile kosu i tjeme. :( a Tina pak jako dobro šiša, nije tako vrhunska kao Ivek i Tin, al L'oreal boje su nekako trajnije, više sjaje i puno mi više pašu za kosu, ne oštećuju je.

zrikzrikzrikavac
15.07.2011., 09:13
zna li slučajno netko kad dečki iz royala idu na godišnji?:)

andyca
15.07.2011., 09:59
zna li slučajno netko kad dečki iz royala idu na godišnji?:)

Ivan ti je do 1.8 u salonu ,Tin ostaje koji dan više..al mislim da su ful puni do tada.
Njima fakat ide,dobar posao je najbolja reklama.

rozmary
15.07.2011., 18:11
Evo i mene od frizera. Ne moram reći da sam imala želučane tegobe prije odlaska a osip nakon. I, naravno, uzalud mi pričali što želimo i što ne želimo, oni nas ionako ne slučaju, samo formalno govore stalno,da,da,aha...dobro...da..i onda lijepo naprave po svom. U mom slučaju po tristoti put. Točno ono što sam rekla da napravi, naravno nije, a ono što sam rekla da ni u kom slučaju ne napravi naravno da je napravila. Glupača...Moram napomenuti da imam kratku kosu i ne vidim kaj mi guska petlja otraga, a kad na kraju uspijem vidjet, onda je već gotovo i ništ ne mogu napravit.Pa dođe mi da se ubijem...ili da nosim škare sa sobom pa da na licu mjesta tak ošišam ja nju...jojooooooj jadna sam.

joujou
15.07.2011., 18:25
pa gdje si bila? :ne zna:

super surfer
15.07.2011., 22:10
Bok svima! Već neko vrijeme bezuspješno tražim po postovima informaciju o stanovitom frizeru stilistu Josipu koji je radio u estetic uvemi u Ilici. Čovjek više tamo ne radi, a genijalno šiša i frizira. Zna li netko nešto o njemu???

citirat ću te da podignem post jer i mene zanima isto... možda netko ima kakvu info gdje ga se može naći... :s

edit: ili ako tko ima kakvu preporuku frizera u Zaprešiću koji zna šišati kratku kosu...

jtvatn10
16.07.2011., 03:57
Rozmary, tako mije je po tisuciti put. Valjda su frizeri, mislim postaju glupi, jer kad ti njima objasnjavas 7 puta. molim ne kratko, ne kratkooooooooooo, aoni kao mutavi i glupavi uopce ne dozivljavaju ono sto govoris, niti cuju, niti kuze kaj hices. Rade po svojem bez da pitaju za objasnjenje frizure koju zelis.Opet kazem frizeri i snajderi, sami problemi s njima. Ako im nije jasno ili zele zadovoljiti musteriju, da barem jedanput tokom sisanja pitaju- sto ste ono rekli-kako- ,ne prave se kao da sus popili pamet citavog svijeta i rade onako kako oni misle da treba. UZAS. Rozmary, reci gdje si bila.?

Frenky08
16.07.2011., 15:03
Trebam savjet za izbor boje kose. Farbam se u tamno smeđu sa malo crvenkastog odsjaja ali kako sam dosta sijeda (godine su prošle pune muka :D
a i kosa mi raste dosta brzo htjela bi staviti neke svjetlije pramenove da se sijedi izrast vidi malo manje odnosno da ne trebam svako malo na farbanje. S obzirom da mi je podton kože žućkasti dobila sam savjeti da ne idem na svjetle pramenove boje meda već da idem prema crvenim nijansama...s obzirom da mi to opet nije neko riješenje zbog sijedih molim savjet što i kako napraviti. Inače imam tamno smeđe oči, crne obrve.
Hvala!

rozmary
16.07.2011., 15:43
pa gdje si bila? :ne zna:

kod Luke Lasovića, šišala me njegova žena...bome ne bu više

rozmary
16.07.2011., 15:51
[QUOTE=jtvatn10;34864352]Rozmary, tako mije je po tisuciti put. Valjda su . UZAS. Rozmary, reci gdje si bila.?[/QUOTE

draga..ko da čujem sebe...kod Lasovića sam bila..vjeruj mi..što provjereniji to taštiji...šišala me njegova žena...tri milijuna puta je rekla da na sve što sam joj objašnjavala...al čula me očito uopće nije (na jedno unutra na drugo van). Ne znaš kaj je gore..jel ove klinke koje pojma nemaju o šišanju, jel ovo koji imaju al ih uopće ne ne zanima što ti imaš za reći...kaj ti uopće njima imaš što govorit...mili bože,stvarno mi ih je dosta...

jtvatn10
17.07.2011., 05:07
Rozmary, dugo sam isla kod jedne, ali sa prestancima i ponovo dodem i ponovo sama sebi kazem da sam luda kao noc, kud sam opet njoj dosla.Dobro je sisala i pravila recimo dobre pramenove, ali dok sam se svaki put borila za boju pramenova,otpala mi je kesa s njom. Kad je prestala biti dosadna s svojim tvrdnjama boje ondah sam i i ja prestala k njoj ici. Od prvog dana dodes kod nje nema te van od 4 -6 sati. HOCU BITI ujutro prva, jer idem popodne raditi, jedva budem gotova i kasnim na posao sto ona zna, ali kao da gluhom kazes dobro jutro.Dogovorimo se u 9 sati, jer ona banci ponoci s prijateljima pa se jedva digne itd. Ja dodem u 9 sati cekam je pred salonom, ona naravno kasni , a onda ona hoce popiti kavu i mene zavrzlama u razgovor, a ja je u sebi saljem k vragu da vec jednom pocne raditi. I TAKVE OSOBE OTVARAJU SALON, a nema pojima o poslovnosti. Mislim da i sada kao i prije jedva krpa kraj s krajem. Sadse vec spremam mjesec dana ici na pramenove i sisanje, a jos se nisam odlucila gdje. Nije mi zao platiti samo da dobijem ono sto hocu. Ali, ne, frizeri su posebna vrsta ljudi u svome radu.Nbildaju sami sebe svojim frizerskim znanjem a nemaju pojima.Barem, kad vec ne skuze sto hoces, da ti napravi super ono sto ti nisi rekao, vec te unakaze svojim radom, o koje najcesce nemaju pojima. Cast onima koji dobro rade svoj posao ali se tesko namjeriti na njih.

SallyLisbeth
17.07.2011., 15:33
molim savjet kako da dodjem do jedne frizerke koja od nedavno vise ne radi u salonu u kojem je radila (salon anita u ogrizovicevoj ulici). nazalost nisam uzela njen broj, a u salonu u kojem je dosad radila ne zele mi pomoci :(. imate li kakvu ideju kako da udjem u trag toj frizerki? znam joj samo ime (drazenka). unaprijed hvala!

fiju-briju
19.07.2011., 08:18
Još jednom molim za pomoć. Jel se netko šiša ili šišao u Firezrsom salonu TOM.
Imaju dvije lokacije TOm frizerski studio , Svetice 34 i Tom frizerski salon . Barutanski jarak 7

Malla222
20.07.2011., 12:27
KAZES im kakav friz hoces oni te gledaju koda si pala s Marsa. Pokazes im sliku , uvijek nesto nadu da zbog nekog razloga te ne mogu tako bas osisati. U mome zivotu sa dosta godina, na prste obje ruke mogu reci da sam bila dobro osisana, ne vise, prije manje.

Potpisujem, ja sam došla u Merlinku u klc i ona plava tuka s naočalama mi objašnjava kak joj je jasna slika, sve ona to razumije i zna...Frizura na slikici je bila nešto ovakvo: http://www.google.hr/imgres?imgurl=http://img8.imageshack.us/img8/6991/93255810.jpg&imgrefurl=http://forum.divastique.com/index.php%3Ftopic%3D4711.1500&usg=__hvfQHR93Bs-EvAQGfByw5X7G0PI=&h=380&w=304&sz=81&hl=hr&start=39&zoom=1&tbnid=awvYJBv2IhGLyM:&tbnh=126&tbnw=105&ei=mbkmTqCHOcbLsgbaw7CSCQ&prev=/search%3Fq%3Dfrizura%26hl%3Dhr%26sa%3DX%26biw%3D10 24%26bih%3D551%26tbm%3Disch&itbs=1&iact=rc&dur=343&page=3&ndsp=18&ved=1t:429,r:10,s:39&tx=76&ty=74&biw=1024&bih=551
(malo je duži link :zubo:) a ona me ošišala na kratko! Dodatni bonus je bio da imam kovrčavu kosu i šišanje na kratko je ravno :visi: i uz najbolju peglu za kosu. I još me pita jesam zadovoljna! Kroz suze se nisam ni vidjela u ogledalu.

joujou
20.07.2011., 12:31
Potpisujem, ja sam došla u Merlinku u klc i ona plava tuka s naočalama mi objašnjava kak joj je jasna slika, sve ona to razumije i zna...Frizura na slikici je bila nešto ovakvo: http://www.google.hr/imgres?imgurl=http://img8.imageshack.us/img8/6991/93255810.jpg&imgrefurl=http://forum.divastique.com/index.php%3Ftopic%3D4711.1500&usg=__hvfQHR93Bs-EvAQGfByw5X7G0PI=&h=380&w=304&sz=81&hl=hr&start=39&zoom=1&tbnid=awvYJBv2IhGLyM:&tbnh=126&tbnw=105&ei=mbkmTqCHOcbLsgbaw7CSCQ&prev=/search%3Fq%3Dfrizura%26hl%3Dhr%26sa%3DX%26biw%3D10 24%26bih%3D551%26tbm%3Disch&itbs=1&iact=rc&dur=343&page=3&ndsp=18&ved=1t:429,r:10,s:39&tx=76&ty=74&biw=1024&bih=551
(malo je duži link :zubo:) a ona me ošišala na kratko! Dodatni bonus je bio da imam kovrčavu kosu i šišanje na kratko je ravno :visi: i uz najbolju peglu za kosu. I još me pita jesam zadovoljna! Kroz suze se nisam ni vidjela u ogledalu.

ok, stvarno ne shvacam kako si s kovrcavom kosom nadosla na ideju da bi te se moglo uspjesno osisati tako da ti frizura izgleda kao sa slike :confused:

to je frizura koja trazi tesku, cvrstu i izuzetno ravnu kosu :ne zna:

Malla222
20.07.2011., 12:37
ok, stvarno ne shvacam kako si s kovrcavom kosom nadosla na ideju da bi te se moglo uspjesno osisati tako da ti frizura izgleda kao sa slike :confused:

to je frizura koja trazi tesku, cvrstu i izuzetno ravnu kosu :ne zna:

Pegla za kosu :raspa: imala sam malo dužu kosu od toga i nije mi jako kovrčava, tako da se može to napraviti.

joujou
20.07.2011., 12:51
Pegla za kosu :raspa: imala sam malo dužu kosu od toga i nije mi jako kovrčava, tako da se može to napraviti.

onda ce se mozda kosa malo produljiti kad ju izravnas peglom
bas mi je zao, znam kako je grozno kad ti skrate kosu previse

sidora
20.07.2011., 17:13
glupa kakva jesam, dopustila sam da me naruče kod neke cure u tony&guyu jer je mile bio dupkom pun (ne čudi). još jedna u nizu kaj još nije naučila šišat. moram ić ponovno na šišanje, uopće mi nije stanjila kosu nego ošišala vrhove pa sad imam kao repiće. prestrašno.
slažem se u potpunosti s rosmary, u zagrebu ne bi mogla nabrojati 4 frizera dobra koja ZNAJU šišati

sunčica
20.07.2011., 18:37
jedan od razloga zašto nastavljam ići u Fluid na Malešnicu, iako nisam s njima preoduševljena, jest to što me frizerka (Marijana) sasluša i kaže može/ ne može se to napraviti od moje kose

Zla majkee
20.07.2011., 19:34
Još jednom molim za pomoć. Jel se netko šiša ili šišao u Firezrsom salonu TOM.
Imaju dvije lokacije TOm frizerski studio , Svetice 34 i Tom frizerski salon . Barutanski jarak 7

Ja sam se prošle godine šišala na barutanskom jarku kod njih. skoro sam dobila slom živaca.

Šišala me i farbala neka mlađa cura. Ja sam tražila frizuru a la Rihanna: http://www.songslover.com/english/r/rihanna/images/rihanna-gorgeous.jpg
S tim da sam naglasila da frizura ne mora biti indentična ni ništa, al nek mi šiške ne dira previše. Uz to sam tražila i pramenove. Nakon objašnjavanja rukama i nogama došle smo do zaključka da će me plavi pramenovi postarati i da bi ona meni ubacila malo crvenih. Može. Cura je šišala i popravljala i šišala pa farbala. Ja sam govorila ne diraj šiške. Ona je govorila, još samo da ih poravnam.

Na kraju sam završila sa ful kratkom frizurom, i šiškama, onak, na vrhu čela. Znate, ono kak furaju alternativke. I da, te šiške su bile obojane u crveno. Nigdje drugdje pramenova. Kaj je najbolje, izgledala sam identično ko cura kaj me šišala. :confused:

I da, kad sam oprala kosu, crvena se isprala u hot pink :cerek::rolleyes:

Ak te zanimaju frizeraji u tom djelu grada, imaš O la la na Bukovačkoj, tam su super ženske ;)

BEAUTY EXPERTT
21.07.2011., 22:51
trenutni lideri na trzistu frizera je jos uvijek glamour u centru zagreba kod kaptola, tako se prica makar i ostali se extra trude npr kao Teuta, Allure sesvete, Evelin, bbk i cula sam za dobar salon u ssubicevoj Zoric&Topic, gle ima talenata samo treba kopati...... sretno

CaTwOmAn22
22.07.2011., 17:10
ako ikoga zanima preporučujem apropos u radičevoj! odlična ženska, frizura oko 120 kn ali na to se ne gleda ako ti se sviđa. ako netko zna salon koji ima sličan stil neka se javi jer su dosta bukirani, a npr meni je hitno da se ošišam!

tatardis
22.07.2011., 18:07
Cure, ne mogu nigdje nći cjenik, zna li koja koliko je šišanje vrhova u royalu -duga kosa?

girly-girl
22.07.2011., 19:05
nema šišanja vrhova nego šišanje općenito, za dugu mislim da je 160, ali nemoj me držati za riječ, nisam se šišala već neko vrijeme :)

tatardis
22.07.2011., 19:17
hvala ti! ma okvirno me samo zanimalo dal oderu il ne oderu :D znači ok su ;)

girly-girl
22.07.2011., 23:51
hvala ti! ma okvirno me samo zanimalo dal oderu il ne oderu :D znači ok su ;)

A ono ima ih sa visim i nizim cijenama, meni su ok. Nego, bas sam procitala na fejsu da su na godisnjem od 4-25.8... Pa znate.

Desert_rose
23.07.2011., 08:23
Cure imam pitanje za one koje su se šišale u "Cut me" na Vrbanima, kakvi su?? Naime otisla bih samo na skraćivanje vrhova ( doslovce centimetar), al opet me strah da mi pola kose ne odrežu :D i kakvi su u usporedbi s zgat-om isto na vrbanima?? hvalaaa

Desert_rose
23.07.2011., 12:25
Pošto mi je bilo hitno, otišla sam ujutro ipak u Cut me i nisam požalila :cerek:
jako ljubazni, čisti, ma sve 5 i frizura!! kolko sam rekla tolko je šišala :)
definitivno za preporuku! :)

tatardis
23.07.2011., 16:58
nema šišanja vrhova nego šišanje općenito, za dugu mislim da je 160, ali nemoj me držati za riječ, nisam se šišala već neko vrijeme :)

Ipak sam se naručila u renatu. Što je sigurno, sigurno je pa pod cijenu bankrota jer sam shvatila da bi bilo bolje ofarbati se još tak neke stvari koje me strah eksperimentirazi, ali hvala! ;) Možda royal drugi put

alice_in_chains
23.07.2011., 19:30
bila sam jučer u frizerskom salonu Kefa i moram reći da nikad prije nisam toliko zadovoljna (op.a. oduševljena :) ) bila uslugom kao sad.
Kao prvo, atmosfera je i više nego ugodna, ženska koja me obojala i šišala je bila fakat fenomenalna!
Napravila mi je točno onu boju koju već mjesecima želim napraviti.

Što se tiče šišanja, imam poludugu kosu i htjela sam je skratiti tako da sam joj donijela dvije slike i prema njima mi je savjetovala što bi mi, prema mojem tipu kose i obliku lica najbolje pristajalo i nije pogriješila.

Ma prezadovoljna sam! Napokon sam našla frizera koji zna svoj posao -i što je najbolje, sve sam to platila 230kn -dakle, bojanje, šišanje i feniranje....

Definitivno toplo preporučam svima!

novabbb
25.07.2011., 16:43
Moze preporuka za musko sisanje u Splitu, negdje da se moze doci pjeske sa autobusnog kolodvora.

Coco S.H.
27.07.2011., 18:39
Imam frizerku koja je dobra za šišanje/feniranje, dušu dala.

Ali...treba mi provjereni frizer koji zna napravit minival.
Ne sitni jer taj znaju sve frizerke radit.

Ne želim da mi spale kosu, želim normalne kovrče. :moli:

Pa eto, ako itko zna nekog takvog u Zg, molim vas za iskustva :)

Imam samo jedno iskustvo s minivalom i katastrofalno je. :facepalm:

Sad sam se 3 godine poslije, ponovno odvažila :D

annccy
28.07.2011., 12:35
bila sam jučer u frizerskom salonu Kefa i moram reći da nikad prije nisam toliko zadovoljna (op.a. oduševljena :) ) bila uslugom kao sad.
Kao prvo, atmosfera je i više nego ugodna, ženska koja me obojala i šišala je bila fakat fenomenalna!
Napravila mi je točno onu boju koju već mjesecima želim napraviti.

Što se tiče šišanja, imam poludugu kosu i htjela sam je skratiti tako da sam joj donijela dvije slike i prema njima mi je savjetovala što bi mi, prema mojem tipu kose i obliku lica najbolje pristajalo i nije pogriješila.

Ma prezadovoljna sam! Napokon sam našla frizera koji zna svoj posao -i što je najbolje, sve sam to platila 230kn -dakle, bojanje, šišanje i feniranje....

Definitivno toplo preporučam svima!

ej...kod koje si cure bila?? one sa dugom smeđom kosom???

saharasaharović
28.07.2011., 16:04
Imam frizerku koja je dobra za šišanje/feniranje, dušu dala.

Ali...treba mi provjereni frizer koji zna napravit minival.
Ne sitni jer taj znaju sve frizerke radit.

Ne želim da mi spale kosu, želim normalne kovrče. :moli:

Pa eto, ako itko zna nekog takvog u Zg, molim vas za iskustva :)

Imam samo jedno iskustvo s minivalom i katastrofalno je. :facepalm:

Sad sam se 3 godine poslije, ponovno odvažila :D

Zgat-Marina-radi sve super što god treba s kosom:top:
svakako preporučam:)

samoborka2010
28.07.2011., 19:57
cut ne art na vrbanima? iskustva? hvala unaprijed! :)

alice_in_chains
28.07.2011., 22:52
ej...kod koje si cure bila?? one sa dugom smeđom kosom???

da, Martina, Marijana, Marina ... tako nekako ... ma ženska je zakon!

neredica
31.07.2011., 16:36
Pozdrav!
Moja prirodna boja kose je plava (kad sam se rodila bila je crvena pa je kasnije poplavila). Imam crveni pigment pa čak i kad kosu obojim u crno imam crvenkasti odsjaj na suncu.
Sada se planiram obojiti u ovu boju:

http://i56.tinypic.com/2vcuv48.jpg

Užasno se bojim da mi je frizerka neće pogodit nego da će bit ili presvijetla ili pretamna. To je skoro jedina nijansa prirodne crvene koja mi se sviđa.
Zbog svega navedenog molim preporuku za frizerku u Splitu koja je dovoljno stručna i koja će znati dobit ovu boju!
Unaprijed hvala! :s

Mary Lee
31.07.2011., 17:16
Ja bi isto molila preporuku za frizerski salon u Splitu, naime, šišam se drastično - kosa mi je do stražnjice, a ja bi ju skratila sve do ramena, kao neki produljeni bob. U životu sam se možda 3 puta ošišala kako treba, ali nikad ovako kratko pa mislim da je moj strah od unakaženja opravdan. :zubo: Unaprijed hvala! :)

pure evil
31.07.2011., 20:57
dobre parmenove rade u renati u gajevoj (rozi, danijela, antonio), glamouru (marko) i freezu....

vidjela sam i ja danas kad sam prolazila taj bubble....koriste revlon...al još od nikoga nisam čula da je bio...valjda se tek otvorio...

Jel može samo info di je taj frizerski salon Bubble? jel znate koji broj na savskoj?

nemrem pročitat svih 300 stranica ove teme, ovo mi je zapelo u oko,blizu mi je posla, pa možda da navratim ako je ockej :zubo:

pliz helpajte!

Allexis
31.07.2011., 21:44
mislim da je to nekih 150 m od veterinarskog instituta i tram stanice prisavlje...ideš u smjeru vjesnika....

pure evil
31.07.2011., 21:59
hvala allexis, nadam se da ću nać! :zubo: :five:

TheEmpress
31.07.2011., 22:24
Ima netko iz Samobora tu da ga izgnjavim malo s par pitanja? :zubo:

lotus_flower
01.08.2011., 01:05
dilema oko ZGAT.a ...

bila sam ima 2mj u ZGAT-u, šišanje super, farbanje - frizerka odbija napraviti pramenove :confused:
stanovita Anamarija. Kao pretanka mi kosa. Majkumu, znam da mi je tanka, al nije baš da imam 4 dlake na glavi i imala sam pramenove ranije, znam što su pramenovi kvragu i super mi stoje. :rolleyes:
Ali ipak, dam se ja nagovoriti na preljev nakon polusatnih "konzultacija". Promjena = nula bodova. Prekrivanje sijedih = nula bodova. A nisam baš curetak od 20 da ih nemam...

Pošto sam šišanjem bila jako zadovoljna i pošto su inače jako ljubazni, nemaju neke lude cijene i blizu su mi, dala bi im još jednu šansu...imate li koga za preporučiti za farbanje kod njih??

Tourniquet_
01.08.2011., 08:05
Evo moje preporuke za salon Anita (Draškovićeva)..šišam se već godinama tamo i jako sam zadovoljna, lijepo me ošišaju, puno puta sam im nosila sliku i uvijek sam bila zadovoljna. Salon je kvalitetan i pomalo fensi (Draškovićeva), mama mi se šiša kod vlasnice i jako je stroga i ništa nekvalitetno tamo ne dolazi pa ni frizerke. Ja idem u Draškovićevu, a nalaze se i u Zvonimirovoj. Uglavnom sve mi je savršeno, samo naravno za kvalitetu treba platiti više. Evo moja frizerka je Sanela i super mi je al vjerujem da su i ostale okej. Jedino nisam se nikad farbala pa ne znam kak su s tim.
Evo vam i stranice
http://www.frizer-anita-zg.hr/
sigurna sam da nećete požaliti :cerek: :cerek:

pure evil
01.08.2011., 20:33
mislim da je to nekih 150 m od veterinarskog instituta i tram stanice prisavlje...ideš u smjeru vjesnika....

pronađoh :zubo:

Savska 129, imam i broj ako nekome treba... naručena sam u četvrtak...
interijer je wow! :s:s:cerek: ako se dokaže i u šišanju tako,postat ću im redovna mušterija.. javim dojmove, nadam se da nemre pogriješit sa šišanjem vrhova :ne zna:

saharasaharović
03.08.2011., 20:55
dilema oko ZGAT.a ...

bila sam ima 2mj u ZGAT-u, šišanje super, farbanje - frizerka odbija napraviti pramenove :confused:
stanovita Anamarija. Kao pretanka mi kosa. Majkumu, znam da mi je tanka, al nije baš da imam 4 dlake na glavi i imala sam pramenove ranije, znam što su pramenovi kvragu i super mi stoje. :rolleyes:
Ali ipak, dam se ja nagovoriti na preljev nakon polusatnih "konzultacija". Promjena = nula bodova. Prekrivanje sijedih = nula bodova. A nisam baš curetak od 20 da ih nemam...

Pošto sam šišanjem bila jako zadovoljna i pošto su inače jako ljubazni, nemaju neke lude cijene i blizu su mi, dala bi im još jednu šansu...imate li koga za preporučiti za farbanje kod njih??

vlasta-ona farba moju mamu i ona je zadovoljna s njom...

purple_stream
04.08.2011., 09:49
Pohvalila bih frizerski salon "Studio ljepote" na Jarunu. Jedino kaj sam tamo isprobala je šišanje vrhova vrućim škarama i ok mi je:), cijena za srednju kosu je 120 kn, druge tretmane/usluge nisam isprobala pa za njih ne mogu reći kakvi su :D

šmizly
04.08.2011., 11:16
Pozdrav!
Moja prirodna boja kose je plava (kad sam se rodila bila je crvena pa je kasnije poplavila). Imam crveni pigment pa čak i kad kosu obojim u crno imam crvenkasti odsjaj na suncu.
Sada se planiram obojiti u ovu boju:

http://i56.tinypic.com/2vcuv48.jpg

Užasno se bojim da mi je frizerka neće pogodit nego da će bit ili presvijetla ili pretamna. To je skoro jedina nijansa prirodne crvene koja mi se sviđa.
Zbog svega navedenog molim preporuku za frizerku u Splitu koja je dovoljno stručna i koja će znati dobit ovu boju!
Unaprijed hvala! :s

salon Zdravka na skalicama,imala san plave pramenove i tila san se vratit u prirodnu,cura(maja) me opiturala tocno u nijansu ko sta je moja prirodna..i jos jedna cura(senija) ima isto radi vrhunski,i koliko znam uvik su svi zadovoljni njima :top:

neredica
04.08.2011., 14:03
salon Zdravka na skalicama,imala san plave pramenove i tila san se vratit u prirodnu,cura(maja) me opiturala tocno u nijansu ko sta je moja prirodna..i jos jedna cura(senija) ima isto radi vrhunski,i koliko znam uvik su svi zadovoljni njima :top:

Super, hvala na preporuci! :D

aquaviva
04.08.2011., 14:05
Ima netko iz Samobora tu da ga izgnjavim malo s par pitanja? :zubo:

Ima ima, slobodno gnjavi :) :)

TheEmpress
04.08.2011., 14:15
E super. :) Ma netko mi predložio na facebooku neku stranicu od novog frizerskog, tj. bar mislim da je novi jer nisam dosad čula za njih. Pa me zanima kakvi su, ako znaš? Uglavnom, zove se Pink Art, u Perkovčevoj 46 su. Na faceu imaju svega par slika nekih frizura i to kaj vidim mi se sviđa, al to je s nekog natjecanja. :ne zna:

I za FM studio me zanima kakvi su, doduše za njih sam čula jako puno pohvala, pa ću tamo vjerojatno, al ono, čisto informativno me ta dva zanimaju.

Tajda
05.08.2011., 18:00
Sjećam se da je ovdje neko hvalio La Coulisse na Kaptolu..Jel ima još neko dojmove od tamo?

pure evil
05.08.2011., 19:31
pronađoh :zubo:

Savska 129, imam i broj ako nekome treba... naručena sam u četvrtak...
interijer je wow! :s:s:cerek: ako se dokaže i u šišanju tako,postat ću im redovna mušterija.. javim dojmove, nadam se da nemre pogriješit sa šišanjem vrhova :ne zna:

Ja uglavnom zadovoljna :mig:

Winter_Lady
06.08.2011., 12:24
Ja bi trebala preporuku za salon u Zagrebu koji ima ok boje, a da nisu cijene prepaprene (cca 300 kn za sisanje i farbanje). I ono najbitnije - ako kazem 3 cm onda je to 3 cm, a ne 10.
Hvala. :D

samoborka2010
06.08.2011., 22:13
E super. :) Ma netko mi predložio na facebooku neku stranicu od novog frizerskog, tj. bar mislim da je novi jer nisam dosad čula za njih. Pa me zanima kakvi su, ako znaš? Uglavnom, zove se Pink Art, u Perkovčevoj 46 su. Na faceu imaju svega par slika nekih frizura i to kaj vidim mi se sviđa, al to je s nekog natjecanja. :ne zna:

I za FM studio me zanima kakvi su, doduše za njih sam čula jako puno pohvala, pa ću tamo vjerojatno, al ono, čisto informativno me ta dva zanimaju.

ja se šišam i friziram u fm studiju,vlasnica je divna žena, uvijek ti pronađe termin, samo kaj je sada do 16.8. na GO. dosad sam probala sve i svašta, bila sam u zg u tri salona, nisam bila zadovoljna niti brigom o kosi, niti frizurom, a zadnje je upravo mirta iz FM-a spašavala ono kaj je frizerka u zg-u uništila, ošišala me super, lijepo me isfenira i cijene nisu prenapuhane... frizura i šišanje za moju kosu do ramena 150kn. :)

TheEmpress
06.08.2011., 22:26
Da, sviđaju mi se oni, čekam da se vrate s godišnjeg. :) Imaju cjenik na facebooku, cijene su im skroz okej.

sparina123
06.08.2011., 23:11
pozz, jel ima neko ko je bio u španskom friz salon sanja, čula sam da dosta dobro radi ali cijene su malo visoke-preporuka ili se ipak nađe bolje i jeftinije
koliko dugo inače traje pranje kose, ja imam poludugu i imam osjećaj da to dosta kratko traje i koliko ostavljate tringlta,ak se tak veli
ja idem na trešnjevku u jedan salon,zadovoljna sam sa šišanjem i farbanjem, ali mi se nekad neda ići ako trebam samo pranje :)

Ella_di
08.08.2011., 00:23
Pozdrav svima, imam gustu i bujnu kosu i treba mi dobar frizerski salon u Rijeci, čitala sam vaše postove i nahvalile ste Ivanu iz BBK koja ima salon negdje oko pizzerije Kokolo u Rijeci, ali ne mogu naći ništa konkretnije npr. telefon ili adresu pa vam molim za pomoć :) Thnx

Tourniquet_
08.08.2011., 10:38
Cure, dosta je hitno jel može preporuka za frizerski salon u Dubravi? Trebam ošišati vrhove i malo stepenasto kosu, a ne da mi se ići do svog salona. A u D. sam..

chiaraa
08.08.2011., 12:28
Trebao bi mi hitan savjet za sisanje duge kose u Rijeci. Imam jako gustu i nepodatnu kosu pa su se mnoge frizerke vec borile s njom i samo pogorsale frizuru. i ono sta bi htjela je da ako kazem 2cm ond aje to 2cm a ne 10. hvala :)

maestranza
08.08.2011., 16:57
S obzirom na to da je i meni najdraže kad netko stavi sliku uz opis iskustva u nekom salonu, evo mog doprinosa. :)

http://img192.imageshack.us/img192/8549/lipanj2011.jpg

Dakle, frizer Zdravko Krog, Dubrava. Sve u svemu, dosta sam zadovoljna. Nakon što se nisam šišala 6 mjeseci jer nisam bila pretjerano zadovoljna zadnjim šišanjem kod frizerke kojoj inače idem, htjela sam probati nešto novo u nadi da ću dobiti dobro ošišane slojeve, i mislim da sam to otprilike i dobila. Slike nažalost možda nisu najkvalitetnije, bilo mi je teško dobro uslikati svu kosu da bude počešljana i sređena :D, zato mi se čini da krajevi izgledaju malo neurednije nego uživo. Također, ne znam koliko se kuži, zadnjih 20-30 cm je u nekoliko slojeva, i dijelovi uz lice su ošišani postepeno tako da je najkraći malo duži od ramena.

Loše strane: Ja sam originalno rekla da duljinu želim skratiti eventualno 4-5 cm, a da ostalo ne bude jako slojevito, već da slojevi budu na zadnjih 10-ak cm, i pristala sam na njegov prijedlog da bude postepenije uz lice kako bi to sve skupa izgledalo malo svježije i modernije. Iskreno, kad je počeo šišati i kad sam vidjela da radi kraće slojeve po cijeloj glavi, malo me bilo strah, ali rekla sam što je tu je. :) Dakle, nije baš skroz poslušao moj zahtjev (ali doći ću do toga sad u dobrim stranama :) ). Uz to, malo mi je bilo čudno što je nakon šišanja izvadio figaro i napravio mi kovrče (vidljive na 3. slici, koja je slikana odmah nakon tog šišanja) bez ikakvog konzultiranja sa mnom, hoću li možda na ravno itd. Meni je zapravo bilo svejedno, i frizura je na kraju ispala super, ali eto, kome je bitno da frizer stopostotno prati upute, neka ima i ovu informaciju. :)

Dobre strane: Kao što sam rekla, zadovoljna sam frizurom, unatoč tome što je napravio malo po svom, dobro je ispalo. :mig: Uz to, jako je precizan i detaljan u šišanju (mislim da je šišanje trajalo oko sat i pol) i vidi se da je dobar u svom poslu. Prošlo je oko mjesec i pol od tog šišanja, sad sam možda čak i zadovoljnija nego na početku, moja duga kosa ima oblik (a i dalje je duga :D), slojevi joj pomažu da ju lakše nosim valovito ako želim, a izgleda dobro i ravna bez peglanja (kojeg svodim na minimum od nekoliko puta godišnje).

Cijena - 200 kn za šišanje. To mi je otprilike gornja granica koju bih dala za samo šišanje (pogotovo zato što sam pramenove + šišanje kod svoje frizerke plaćala oko 200 do 250 kn, a same pramenove oko 150 do 180, te ću nastaviti raditi ih kod nje jer sam njima zadovoljna), ali prihvatljivo mi je dati toliko 2-3 puta godišnje za dobru frizuru. :) Ne znam kolika bi bila cijena s pramenovima, on je predložio nanošenje kistom, ali pretpostavljam da su dosta skuplji, pa zasad ostajem pri starom. Eto, malo sam se raspisala, ali možda nekome pomognu informacije. :)

_November_rain_
08.08.2011., 16:58
Cure, dosta je hitno jel može preporuka za frizerski salon u Dubravi? Trebam ošišati vrhove i malo stepenasto kosu, a ne da mi se ići do svog salona. A u D. sam..

Frizerski salon Spudi.. Frizerka Anita..

Dubrava 148...

Dobila preporuku od frendice.. Bila ja i zadovoljna.. Bila mi sestra ( koja je jako kompliciran tip) i zadovoljna .. bila mi mama i isto jako zadovoljna.. Ja imam gustu dugu kosu, seka tanku dugu a mama kratku kosu i srednje dlake :rofl:

Frendica mi radi kod nje godinama pramenove..

Ja sam kao što sam rekla bila jako zadovoljna, promijenila sam frizerku samo zato kaj sam našla bolju.. :D ali ona je na sv.duhu.. :rofl:

fluffy chicken
09.08.2011., 10:58
zna netko neki salon u zagrebu koji će mi skratit vrhove za neku normalnu cifru??
dakle samo vrhovi (najviše 3 cm) i pranje kose, bez frizure...
gdje god da odem, naplate mi to pod normalno šišanje duge kose, a stvarno mi je žao svakih 2 mjeseca davat velike novce za nešto što se ustvari i ne vidi...

girly-girl
09.08.2011., 11:06
a svugdje ti se to računa kao šišanje :ne zna:

fluffy chicken
09.08.2011., 11:24
misliš? ja sam se na moru par puta šišala i isto samo vrhove kratila, i ženska mi naplatila 50 kn (ne poznajem ju, dakle nije mi spustila cijenu)... pa sam se nadala da ima takvih i u zg-u...
a malo mi je bezveze to da naplaćuju punu cijenu, šta ne? jer vrhovi po meni nisu isti kao i šišanje od 10 cm?? il sam ja u totalnoj zabludi :ne zna:

girly-girl
09.08.2011., 11:29
a čuj, šišanje je šišanje, da nije onda bi se određivalo po centimetrima. makar da, nekad je velika love. a mislim da se tu radilo o kvartovskim frizerima, pa probaj tako i ovdje pogledati...

lili9
09.08.2011., 15:49
Molim vas, trebala bih preporuku za dobrog frizera u Splitu koji šiša perike od prirodne kose?

TheEmpress
09.08.2011., 16:18
misliš? ja sam se na moru par puta šišala i isto samo vrhove kratila, i ženska mi naplatila 50 kn (ne poznajem ju, dakle nije mi spustila cijenu)... pa sam se nadala da ima takvih i u zg-u...
a malo mi je bezveze to da naplaćuju punu cijenu, šta ne? jer vrhovi po meni nisu isti kao i šišanje od 10 cm?? il sam ja u totalnoj zabludi :ne zna:
Evo, ja sam nedavno zvala frizerku kod koje nisam još bila, a spremam se sljedeći tjedan i rekla je da se to sve vodi pod šišanje. Tj, ona je meni pričala za svoj salon, veli nikad nitko ne dođe da hoće samo i isključivo vrhove, uvijek tu ide još i podrezivanje šiški recimo ili stanjivanje kose i onda na kraju to ispadne ful šišanje. :ne zna: S obzirom da je kod nje cijena šišanja za moju poludugu kosu 80kn, meni je to sasvim okej, jer nikad ne režem baš samo vrhove.

Jedno vrijeme sam s mamom i sestrom kod neke frizerke išla, ta je šišanje svaki put drugačije naplatila, nikad nije fiksna cijena bila i mene to živcira. Došle ja i sestra s istom dužinom kose, sestrino šišanje 70, moje 90kn, jer eto, ja imam gušću kosu. :s Nigdje mi još nisu šišanje naplaćivali po gustoći kose jebemu, uvijek po dužini...

lee.loo.
09.08.2011., 17:55
:cerek:mae:cerek:
pa tebe i tvoju kosicu nisam vidjela 100 godina!:)
čini mi se da ti je jako narasla, bez obzira na šišanac, koji mi se btw jako sviđa:top: potpuno se slažem da malo postepeno ošišana kosa bolje izgleda valovita, odn. prirodno osušena ako nije potpuno ravna.
tak je i moja sad, samo ja imam malo jače slojeve, s time nisam najzadovoljnija, ali pokušavam ih izjednačiti.
+ jako lijepa boja, odn. pramenovi:mig:

da nisam skroz off, ja sam još uvijek vjerna Royalu, bila sam prije nekih 10-ak dana na pramenovima, sve mi je radio Tin i prezadovoljna sam. stvarno si je dao truda i ispali su super, išli smo na malo tamnije nego inače, iako sam na moru malo apšisala:ne zna:

usput, slučajno sam otkrila i jedan super salon na kvartu (vrbani) - NinaS - gdje sam završila sasvim slučajno i jako se ugodno iznenadila. trebalo mi je hitno feniranje, uletila sam unutra, odmah su me primili, feniranje duge kose (uključeno pranje i sve) inače je 80 kn, ali su mi ponudili paket od 4 feniranja za 200 kn. kad sam zadnji put bila na feniranju, teta Nada me pitala dal sam mislila kratiti vrhove, pa me na kraju i ošišala i to super, malo me skratila i to točno po formi frizure kakvu sam imala. vrhove mi je ostavila pune tak da sam dobila i na volumenu, a to kaj mae kaže, što više vremena prolazi to mi je bolji friz kako kosa izrasta:mig:

ugl, preporuke i za ovaj salon, bar kaj se tiče šišanja i feniranja duge kose (to sam isprobala). i masažu:s:cerek:

fluffy chicken
09.08.2011., 18:21
Evo, ja sam nedavno zvala frizerku kod koje nisam još bila, a spremam se sljedeći tjedan i rekla je da se to sve vodi pod šišanje. Tj, ona je meni pričala za svoj salon, veli nikad nitko ne dođe da hoće samo i isključivo vrhove, uvijek tu ide još i podrezivanje šiški recimo ili stanjivanje kose i onda na kraju to ispadne ful šišanje. :ne zna: S obzirom da je kod nje cijena šišanja za moju poludugu kosu 80kn, meni je to sasvim okej, jer nikad ne režem baš samo vrhove.

Jedno vrijeme sam s mamom i sestrom kod neke frizerke išla, ta je šišanje svaki put drugačije naplatila, nikad nije fiksna cijena bila i mene to živcira. Došle ja i sestra s istom dužinom kose, sestrino šišanje 70, moje 90kn, jer eto, ja imam gušću kosu. :s Nigdje mi još nisu šišanje naplaćivali po gustoći kose jebemu, uvijek po dužini...

a di je to šišanje za 80 kuna, ako nije tajna :cerek:
ma mene to živcira jer ja stvarno skraćujem SAMO vrhove, ok, imam dugu kosu (do pola leđa) i stvarno gustu, ali čovječe, pa to moje šišanje vrhova traje "punih" 15 minuta i odere me za minimalno 150 kuna... :eek: sve si mislim da ću uzimat ubuduće sama škare u ruke...

TheEmpress
09.08.2011., 19:37
Samobor, FM studio. Za kratku kosu 70, poludugu 80, dugu 90, samo šišanje, znači bez frizure. Frizura, peglanje, kovrčanje, šta već, je još 70kn. Znači da mene za poludugu kosu šišanje sa frizurom košta 150kn, što je meni sasvim okej cijena jer se ne šišam često.

mimimozica
09.08.2011., 23:10
Imate li iskustva s nekim od ova 2 salona:
"Jean Leloo" u Ozaljskoj : http://www.jean-leloo.com/lokacija.html
"R" - u Tratinskoj ( i ako znate cijenu šišanja u ovom salonu)

u njima se mogu iskoristiti ono dm-popusti. Da li ste ih iskoristile i kako to funkcionira?Je li zbog njih lošije šišanje?
Kako ste zadovoljne uslugom i konačnim rezultatom?

emanuella986
10.08.2011., 14:41
ej cure!
idem na svadbu u subotu i trebala bi neku najjednostavniju moguću frizuricu, tipa speglana kosa i samo malo podignut gornji dio, ili nesto slicno, možda i blagi valovi ili nesto u retro stilu, ne bi nikako komplicirane, podignute svecane frizure...pa bi trebala prijedlog dobrog frizera u Zagrebu (idealno bi bilo u Novom Zg) a da nije preskupi(max 150 kn, poželjno manje). Kosu imam do ramena, blago kovrcavu, mekanu...bila sam kod par frizera i uvijek me zacementiraju lakom i to je onda katastrofa...

Ako imate neki dobar prijedlog, bila bi jako zahvalna...

duchessa
10.08.2011., 20:37
Pitanjce:
Kako se top stil premjestio na Lanište (sad mi je blizu :cerek: ), ujedno ima i frizerski salon istoga imena.
Koliko sam vidjela koriste (naravno) label m proizvode i rade 2 muška frizera.
Ušla sam tražeći broj telefona..dobih posjetnicu od jednoga (Nikola Meštrović - label.m ambassasor)

Zna li netko kako rade? Kolike su im cijene?

Unaprijed hvala

Allexis
12.08.2011., 13:32
L'Oréal Professionnel Fiberceutic: botox za oštećenu kosu i frizura - za samo 95 kn umjesto 220 kn vratite Vašoj kosi prirodni sjaj i ljepotu

danas na ponudi dana --> http://svipopusti.hr/ponudadana/2433.html

mamano1
14.08.2011., 22:37
dali je tko bio u Urbanu i kolike su cijene i kako ste zadovoljni ?

love.hair
15.08.2011., 09:46
bok cure,da vam probam objasnit da je meni kao frizeru isto dal cete samo vrhove ošišat tj.3cm il 20cm il mjenjat frizuru postupak je uvijek isti i naravno trud i posveceno vrijeme...pa eto mozda cete sad lakse razumjet zasto je cijena uvijek ista :)

lee.loo.
15.08.2011., 13:00
bok love.hair:)
viš, meni je jasno da je na dugoj kosi isto jel kratiš 5, 10 ili 20 cm i da je i cijena ista, ali mi nije jasna cijena šišanja koja se povećava što je kosa dulja, a s njom, ruku na srce, ako se šiša ravno ili postepeno, nema upola toliko posla kao s nekom kraćom; kratkom ili poludugom frizuricom. di je tu logika:rofl::confused::ne zna:

love.hair
15.08.2011., 13:33
ša mislim da je fora u tome da je vremenski lakse osisat kracu kosu s njom je duze i pranje,rascesljavanje pa i susenje..
kod mene nas na poslu naplacujemo sve prema gramima pa je razlika u gustoj i tankoj kosi i mislim da je to posteno prema svima..

TheEmpress
15.08.2011., 19:48
Vidiš, meni smeta to naplaćivanje po kilaži. Ja imam jako, jako gustu kosu i mene bi takvi šišanje koštalo ohoho... Farbanje da ne spominjem. Okej mi je naplaćivanje po dužini kose, ono, kratka, poluduga, duga, jer nekakva razlika mora bit. Ali to naplaćivanje po težini mi se nikak ne sviđa jer ja imam kosu dužine negdje do kopče grudnjaka, a jako gustu i tešku i ako bi mi frizer tak naplaćivao, mene bi šišanje koštalo više nego košta frendicu koja ima kosu skoro pa do guzice, a jako rijetku i laganu. To mi nekak nije fer. :ne zna:

lee.loo.
16.08.2011., 08:18
ša mislim da je fora u tome da je vremenski lakse osisat kracu kosu s njom je duze i pranje,rascesljavanje pa i susenje..
kod mene nas na poslu naplacujemo sve prema gramima pa je razlika u gustoj i tankoj kosi i mislim da je to posteno prema svima..

ni ja se ne bi složila s naplaćivanjem prema gramaži..:rofl: srećom, nikad nisam ni naišla na to:cerek:

a šišanje moje, do pola leđa duge kose (na ravno) traje cca 20-30 min, dok se moja mama šiša više od sat vremena (kratka kosa) jer je tu stanjivanje, oblikovanje, reckanje na sve strane:D
tak da, ako govorimo samo o šišanju, moja logika je obrnuta; šišanje kraće kose može biti dosta zahtjevnije, pa samim time i skuplje.:ne zna:

slažem se da s dugom kosom ima više posla s raščešljavanjem, feniranjem, itd. ali u dosta salona se te usluge posebno naplaćuju, opet prema duljini kose..

alisha
16.08.2011., 19:03
uf konačno sam našla svoj frizerski salon u Rijeci i moram ih pohvaliti. New look u starom gradu kod mljekarskog trga. Stvarno su super slušaju te i naprave točno kako želiš i još ti njeguju kosu a nisu skupi.:top:

ShadeofPale
17.08.2011., 12:15
zna li netko cijene pramenova i sisanja za dugu kosu u ruzi?
ne znam da li da odem u gt, ruzu ili glamour....neka preporuka? Inace radim pramenove kod kvartovskog, ali ovaj put sam toliko razocarana da sam spremna potrositi pola place samo da izadjem zadovoljna.

Little Mermaid
17.08.2011., 12:18
Ruza je riskantna, za ostale ne znam. Moze ti se usitinu desiti da pustis pola place, da ne dobijes pramenove kakve hoces, da ti se kosa rasteze kao zvakaca kasnije i nakon nekoliko pranja kada se preljev ispere pramenovi na izrastu budu drugacije boje od ostatka kose.

Allexis
17.08.2011., 12:48
zna li netko cijene pramenova i sisanja za dugu kosu u ruzi?
ne znam da li da odem u gt, ruzu ili glamour....neka preporuka? Inace radim pramenove kod kvartovskog, ali ovaj put sam toliko razocarana da sam spremna potrositi pola place samo da izadjem zadovoljna.

glamour, traži marka....radi odlične pramenove i frizure....

ruža --> frendica ima odlične pramenove, al iskešira za njih i šišanje preko 1000 kn na dugu kosu....a s druge strane, ima i jako negativnih iskustava od njih.....tamo je sve lutrija...