PDA

View Full Version : Modna kuća NEBO

@ngel
15.01.2003., 09:39
bok, cure!

za vrijeme mog zadnjeg boravka u zagrebu sam slucajno naletila na boutique "nebo" ima ga i u importanne-u i u kaptol-centru.
meni je bas simpa. neke stvari su im klasicne, ali ima i lagano sasavih komada. sve u svemu, roba mi se jako dopala, sivana je jako kvalitetno, a i materijali su vecinom prirodni.

posluga je jaaako ljubazna, za razliku od vecine drugih ducana u zagrebu!!
svidja mi se da ima i nekih normalnih hrvatskih designer-a i boutique-a, da nisu bas svi kao ona suga keti...:D

sto vi kazete o nebu?!

Sandra October
15.01.2003., 18:01
slažem se, totalno su mi :top: što uslugom, što kvalitetom. a i cijene su za divno čudo proporcionalne kvaliteti (živo čudo u zgb:rolleyes: ) međutim, ja osobno kod njih imam jedan mali problem a to je da mi je njohov 34 - prevelik:confused: Znam da nisam debeljuca, al hebo nisam ni anoreksičarka al oni očito imaju malo nekonfekcijske brojeve ili štaligaznamšta.......:confused: i vrrrlo rijetko kod njih nešto kupim, nažalost.
Čujem da imaju radionicu u Gajevoj pa ajd nek netko od vas bude divan i javi gdje se to kriju:), možda tamo naprave po mjeri Hvala:)

@ngel
15.01.2003., 19:48
steta, sto onda nemaju manjih brojeva....

ali u pravu si, brojevi su im takvi da nama "malo zenstvenije" gradjenim curama pase i 38...:D inace mi je konfekcijski 40!!

no, bar sad znam, za koga postoji onaj kookaï!!! to mora da je za tebe kao rodjeno....ja tamo cak i ne ulazim vise....;)

nebo ti je inace u gajevoj 53, probaj ih nacimat da ti nesto naprave....ali nikako da ne mijenjaju brojeve, ja uzivam u njihovom broju 38!!!!!!

imali su sada na snizenju poslje nove godine divne kapute u tako super fora bojama....na 50% su im cijene stvarno smijesne, narocito kad pogledas kvalitetu!!!!

penelopa
15.01.2003., 20:07
Jako volim nebo:)
Doduse malo sam tu subjektivna jer mi je njihov kreator jako dobar frend i znam da on ima " zicu" i voli ono sto radi.
Za prepravke cak i za " unikate" nema problema, radionica im je u Gajevoj, u jednom dvoristu. Osim Tea tu je i jos jedna kreatorica i naravno krojacice. Sandra svakako odi:)

luca
21.01.2003., 09:02
ja u nebu nisam bila vec tri godine... i tad je bio mislim samo ducan u Importane centru. imali su bas slatke stvari :) kao i za IH, kad cu se jednom oblaciti malo ozbiljnije/elegantnije (valjda izmedju 40te i 50te), svakako cu navratiti u shopping u Zagreb :)

luca
21.01.2003., 09:05
@ngel kaže:
no, bar sad znam, za koga postoji onaj kookaï!!!

Kookai ne radi posebno majusne stvari! ja pola vesha imam od Kookai, ljetos sam nesto kupovala tamo, moja profesorica u skoli je cesto bila od glave do pete u tome, a zena je dosta visoka i ... hm, robusna. valjda Hrvati uvoze samo odredjeni spektar brojeva i modela :confused:

@ngel
21.01.2003., 10:00
luca kaže:
Kookai ne radi posebno majusne stvari! ja pola vesha imam od Kookai, ljetos sam nesto kupovala tamo, moja profesorica u skoli je cesto bila od glave do pete u tome, a zena je dosta visoka i ... hm, robusna. valjda Hrvati uvoze samo odredjeni spektar brojeva i modela :confused:

ne, ne radi se samo o hrvatskoj!!! negdje sam procitala clanak sa jednim od osnivaca kookai-a, koji je rekao na upit novinarke, da im modeli nisu za normalno, tj. zenstveno (ne debele) gradjene zene, da im to i nije ciljna grupa.....:rolleyes:

a i ti luco si o sebi negdje rekla da si oko 160 cm i 50 kg. e pa onda se mi nemremo usporedjivati....;) ja sam 12 cm visa od tebe i nekih 10-ak kila teza!!!!:B

luca
21.01.2003., 10:32
proljetos sam ja svojom prijateljicom isla u shopping: cura ima do 170 cm i barem 15-20 kg vise od mene (ja imam vise od 50, i po konstituciji sam obla)... jedne lanene hlace joj nisu bas dobro stajale. inace, kosulje, majice i slicno je mogla naci po svom ukusu. moja doticna prof je jedna velika zenska (ja sam joj do ramena), ne znam koliko ima kila, ali svakako nije mrsava i tanka! i znam da je nosila suknje i majice iz Kookai...

ili su se od proljeca stvari promjenile...?

(ps. tako svejedno, ako ne u kookai, ima drugdje drugih stvari...)

magic
21.01.2003., 10:34
Ja sam dobila par secondhand kookai stvari - ok, mozhda su se razvukle no ne bih bash rekla i sve su mi bile ok. A nisam glista.

Sandra October
21.01.2003., 10:39
kookai mi je uglavnom plastičnjava a i boje su im u najmanju ruku (za moj ukus anyway) papigaste:D

@ngel
21.01.2003., 10:45
slazem se, da u majice, pullovere, jaknice, itd. mogu stati i zene.

ne znam, mozda fakat u francuskoj imaju vece brojeve;)

moj je dojam bio takav, ali iskreno receno, nisam vec jaaako dugo bila, izgleda da cu morat ponovit gradivo:D

svejedno, nebo mi ima stoput originalnijih i ljepsih stvari od kookai-a. rad je kvalitetniji i materijali su bolji.

magic
21.01.2003., 10:49
Sandra October kaže:
kookai mi je uglavnom plastičnjava a i boje su im u najmanju ruku (za moj ukus anyway) papigaste:D

Onda sam ja valjda dobila neshto pretpotopno jer je krasno, crno :)

luca
21.01.2003., 10:49
:eek:

mi ne govorimo o istom ducanu... :confused:

crno, tamnosmedje, bijelo-plavo, i par sarenih stvari za klinke, to je bilo na repertorau proslo proljece. ja sa svojom guzicom merlyn monroe (nemam jako puno kila ali pozadinu imam tako da ju nemozes fulati) stanem u suknje oko 40, ovisi o kroju. (istina, u drugim ducanima nosim manji broj).

sto se tice tkanina, pamuk, lan i svi umjetni dodaci koje imaju manje vise svi ducani.

sljokice i slicne idiotarije, kao u svakom drugom ducanu tipa ProMod ili Etam ili mango ili Zara, nista cudnije...

luca
21.01.2003., 10:51
magic kaže:
Onda sam ja valjda dobila neshto pretpotopno jer je krasno, crno :)

vis mozda nisi :)

Sandra October
21.01.2003., 10:55
ma možda ste sve vi u pravu (i bit će da je tako :D ) al ja tamo rijetko nabauljam i onda kad nabauljam sve neka tehno plastičnjava i papigaste bojice. možda treba povirit opet.

al s druge strane... pred tamo 2 g il tako nešto jedna managerica kookaia mi se taaaaaaaaaaaako dragom besramno upucavala ispred mene da od tada kookai za mene ima znak kukastog križa.
možebit sam ipak subjektivna :D :D

luca
21.01.2003., 10:55
@ngel kaže:
slazem se, da u majice, pullovere, jaknice, itd. mogu stati i zene.

ne znam, mozda fakat u francuskoj imaju vece brojeve;)

moj je dojam bio takav, ali iskreno receno, nisam vec jaaako dugo bila, izgleda da cu morat ponovit gradivo:D

svejedno, nebo mi ima stoput originalnijih i ljepsih stvari od kookai-a. rad je kvalitetniji i materijali su bolji.

ne znam da li imaju vece brojeve, mislim da u HR mozda ne dolazi niti cijela kolekcija niti svi brojevi. istina je da su njihovi brojevi mali, mozda u HR pogledaju etikete i kupe samo do npr 42 a to realno odgvara ljudskom broju 36 ili tako nesto...?

inace, da, za klasicne ali nebapske stvari definitivno bih isla u zagreb kupovati u IH i nebo :)

luca
21.01.2003., 10:57
Sandra October kaže:
ma možda ste sve vi u pravu (i bit će da je tako :D ) al ja tamo rijetko nabauljam i onda kad nabauljam sve neka tehno plastičnjava i papigaste bojice. možda treba povirit opet.

al s druge strane... pred tamo 2 g il tako nešto jedna managerica kookaia mi se taaaaaaaaaaaako dragom besramno upucavala ispred mene da od tada kookai za mene ima znak kukastog križa.

mozda se cesto uvoze ovi majusni brojevi kretenskih boja za klinkice a ne dolaze (ili u nedovoljnoj mjeri) normalne stvari, jer su ove prve ipak "in" i najludji potrosaci :D

luca
21.01.2003., 10:57
Sandra October kaže:

mozda se cesto uvoze ovi majusni brojevi kretenskih boja za klinkice a ne dolaze (ili u nedovoljnoj mjeri) normalne stvari, jer su ove prve ipak "in" i najludji potrosaci :D

lahor
21.01.2003., 20:21
Od Neba imam kaput, jako sam zadovoljna i kvalitetom i cijenom. Za ostale stvari nemam pojma kakve su, morat cu proviriti. Makar, mislim da je to malo preklasicna obleka za mene.

penelopa
22.01.2003., 08:02
Nadje se tu i ludog, ovisno u kakvoj je kreator fazi. A i nije njegov butik pa mora zadovoljavati i druge.

@ngel
22.01.2003., 10:10
lahor kaže:
Od Neba imam kaput, jako sam zadovoljna i kvalitetom i cijenom. Za ostale stvari nemam pojma kakve su, morat cu proviriti. Makar, mislim da je to malo preklasicna obleka za mene.

ja sam si takodjer kupila kaput u nebu, i nebi ba nikako nazvala klasicnim, dapace bas mi je otkacen;)
ali zlazem se, imaju i klasicnih stvari u sortimanu.

sunnyah
29.04.2007., 08:02
Moze li mi netko reci gdje se u Zagrebu nalazi butik ove modne kuce? Sto mogu ocekivati (sto mislite o njihovim modelima, kakve su cijene...)? Hvala!

infra red
29.04.2007., 08:52
U Importanne centru. Odmah kad uđeš skreneš desno, prođeš one fast food restorane i ideš do najdesnijeg hodnika i oni su ti odmah tamo na uglu.
Inače, cijene nisu prestrašne. Skuplji jesu, ali ne prestrašno. Tipa suknje 400-500 kn. Topići 300-400. Zavisi, imaju i popuste.
Što se stvari tiče, meni su one, iako volim klasičnije, stvarno bapske. Ima dobrih komada tu i tamo, ali sve u svemu, ne znam, više za žene od 40, 50 +.

bikerica
29.04.2007., 09:04
Osim u Importaneu imaš ih i u :
Kaptol Centru na 2 katu,
Radićevoj ul. kod Krvavog mosta
Importane Galeriji na 2 katu, desno od pokretnih, dok si na njima.

Osobno sam veliki obožavatelj te kuće i volim njihove romantične i casual, svakodnevno nosive modele.
Za razliku od nekih samoprozvanih i inih naših kreatora, cijene su vrlo pristupačne i razlikuju se.
Trenutno imaju pamučne majice za sve prilike, jako lijepog kroja po 190,00kn.
Haljine od 550-1700, ali to su one za specijalne prilike.
Suknje su po 450-490 kn...itd..
Najviše volim to što, ako nemaju broja, za istu cijenu ti sašiju po mjeri u salonu u Gajevoj i to što, kada imaju rasprodaju, onda je to 30-50% snižena cijena, ali snižena, za razliku od onih "butika" u Importaneu, gdje zadrže istu cijenu, samo na etiketi s cijenom gore napišu veću i prekriže.

Moja je preporuka, da prošećeš po njihovim buticima,
cure su susretljive i drage i pomoći će ti..

bikerica
29.04.2007., 09:10
Što se stvari tiče, meni su one, iako volim klasičnije, stvarno bapske. Ima dobrih komada tu i tamo, ali sve u svemu, ne znam, više za žene od 40, 50 +.[/QUOTE]

S ovim se ne slažem,
ja već 5-7 godina nalazim predivne komade odjeće tamo, ne kažem da mi sve paše....
ali sa 25 sam pronašla predivnu španjolsku košuljicu, koja više otkriva, nego skriva...za 100kn na sniženju...i ne vjerujem ni da bi nju, ni par lepršavih suknji, pa dekoltiranu majicu, u kojoj svake grudi dobro izgledaju..obukla moja mama..neću ni spomenuti bijelu, čipkanu haljinicu, koja izgleda tako divno, nevino, prirodno i svježe...
Sorry, ali niti su full klasični, već su nosivi..i to vrijedi u nekim modelima samo za mlađu ekipu, 20-35...

m_i_m_a
29.04.2007., 10:06
ja sam si tamo našla haljinicu za krizmu....
ma ja obožavam Nebo....
fakat se mogu naći suuuuuper haljinice:top:

sunnyah
29.04.2007., 13:08
Curke puuno vam hvala! Jedva cekam skociti u neki od tih butika. Vidjela sam nekoliko njihovih modela u novom Story-u i odusevila sam se. Stvarno mi se ti modeli cine nosivima (sto ih razlikuje od ostalih modela prikazanih u Story-evom izvjescu s croaporter-a) a odusevaljava me i to sto su romanticni, isticu zenstvenost...mmmm... A, kazete da ni cijene nisu ekstremne, super!

Lola
30.04.2007., 19:33
danas kupih u nebu topic zeleni. 190 kn, super je, ali imaju samo brojeve 38 i 40 po novom i ne, ne sivaju 36 i 42 sto je totalno bezveze. frendica koja je bila sa mnom nosi 36, a druga 42. tak da je to samo za neke, sto mi je bezveze. ono sto mi se zamjerilo je da su mi naplatili skracivanje hlaca, sto inace ne rade, zato sto su hlace bile snizene, a to su mi rekli tek kad sam dosla po njih.:flop:

sunnyah
01.05.2007., 08:19
Nemaju broj 36? Smrc... Recite barem da su im mali kalupi... ja sam broj 36... ponekad cak i 34... sto mogu kad sam sitna... :(

Lola
01.05.2007., 10:48
mozda ti se potrefi neki model u koji mozes, sretno!:)

Delphine
01.05.2007., 18:56
Ove dvije haljinice iz nove kolekcije su mi preslatke! http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/b015.gif Moram ih ic isprobat prije nego sto se prodaju. Htjela bih si kupiti nesto u tom stilu jer sam za mjesec dana kuma na krizmi i na krstenju. http://www.cosgan.de/images/midi/engel/g020.gif
http://img266.imageshack.us/img266/1912/18en8kq7.jpg (http://imageshack.us)
http://img451.imageshack.us/img451/6388/18en9gk8.jpg (http://imageshack.us)

foxylady
01.05.2007., 19:39
Ove dvije haljinice iz nove kolekcije su mi preslatke! http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/b015.gif Moram ih ic isprobat prije nego sto se prodaju. Htjela bih si kupiti nesto u tom stilu jer sam za mjesec dana kuma na krizmi i na krstenju. http://www.cosgan.de/images/midi/engel/g020.gif
http://img266.imageshack.us/img266/1912/18en8kq7.jpg (http://imageshack.us)
http://img451.imageshack.us/img451/6388/18en9gk8.jpg (http://imageshack.us)

meni je ta njihova kolekcija bezveze, ne iz razloga sto m se ne svida nis, vec ima je glavna inspiracija ocigledno bila SJP, a krpice videne davnih dana, tak da ono :rolleyes: i dode mi da leonardu i vujicu prijavim za plagijate, koje tako jos javno prezentiraju :zubo:

Delphine
01.05.2007., 19:52
meni je ta njihova kolekcija bezveze, ne iz razloga sto m se ne svida nis, vec ima je glavna inspiracija ocigledno bila SJP, a krpice videne davnih dana, tak da ono :rolleyes: i dode mi da leonardu i vujicu prijavim za plagijate, koje tako jos javno prezentiraju :zubo:

meni se jako svidja stil SJP. http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/a115.gif

foxylady
01.05.2007., 20:13
pa znam i meni. al mi je jadno kad dizajner prekopria sve sto je ona nosila sest godina u S&C

sunnyah
02.05.2007., 12:00
Pa mislim da je netko i komentirao da im modeli nisu inovativni ali da su definitivno nosivi. A, meni je najvaznije upravo ovo drugo. Uostalom, dobro je da se barem negdje u HR mogu kupiti stvarcice u stilu SJP :) Samo mislim da SJP ne nosi ni 38 ni 40 ;)
I moze jos samo jedno pitanjce: kakve materijale koriste u NEBU?

wannabe me
02.05.2007., 13:57
Materijali su im svakakvi...od svilenih kosuljica, pamucnih majica i haljinica, preko viskoze, vune i nekih mjesavina...ovisno o modelu
Ja ih osobno jako volim:cerek: i imam puno njihovih stvari u ormaru jer radim u uredu koji ima dosta strog dress code, a opet ne zelim izgledati kao stara baba:zubo:
Kod njih se dosta isplati kupovati na snizenjima na kraju sezone jer su cijene stvarno povoljne, a ducani su im u Importanne centru, u Importanne Galeriji na 1. katu, u Radicevoj preko puta Krvavog mosta i u Kaptol centru na 1. katu iza Mure

vemar1
02.05.2007., 14:09
A cijene?

wannabe me
02.05.2007., 14:13
Sakoici oko 700kn, suknje oko 400-500kn, majice po 200kn, haljinice od 500 do 2000kn(ove skupe su dugacke svecane)
Na snizenjima sve oko 30-40% jeftinije

vemar1
03.05.2007., 01:59
Hvala puno. A materijali da li su uglavnom prirodni i kakva je izrada, savovi, nalicje i to?

tough_cookie
03.05.2007., 19:30
Materijali su im svakakvi...od svilenih kosuljica, pamucnih majica i haljinica, preko viskoze, vune i nekih mjesavina...ovisno o modelu
Ja ih osobno jako volim:cerek: i imam puno njihovih stvari u ormaru jer radim u uredu koji ima dosta strog dress code, a opet ne zelim izgledati kao stara baba:zubo:
Kod njih se dosta isplati kupovati na snizenjima na kraju sezone jer su cijene stvarno povoljne, a ducani su im u Importanne centru, u Importanne Galeriji na 1. katu, u Radicevoj preko puta Krvavog mosta i u Kaptol centru na 1. katu iza Mure

@wannabe, kad su otprilike snizenja? kraj zime pa kraj ljeta ili kak?
hvala!

znatiželja
04.05.2007., 00:37
da, krenu uobičajeno, oko polovine srpnja

Delphine
04.05.2007., 17:49
Nemaju broj 36? Smrc... Recite barem da su im mali kalupi... ja sam broj 36... ponekad cak i 34... sto mogu kad sam sitna... :(
Danas sam bila u Nebu u Radicevoj i imaju puno haljinica br. 36, ne znam za 34, ali 36 sigurno imaju. Najcesci broj je 38 :cerek: sto meni odgovara. Samo sto ovih haljinica koje su bile na cro-a-porter nema http://www.cosgan.de/images/midi/traurig/a060.gif jer kao sasili su ih samo za reviju! HALLO! http://www.cosgan.de/images/midi/boese/a045.gif Pa kaj nije to nova kolekcija! http://www.cosgan.de/images/midi/boese/a055.gif

Lola
04.05.2007., 22:18
meni je zenska u kcentru rekla da vise nece sivati 36. i gore nije bilo nista u tom broju:confused:

sunnyah
09.05.2007., 18:36
Napokon sam bila u NEBU. U Importane-u, Importane Galeriji i Radićevoj. Ovaj butik u Radićevij je definitivno najbolji. Istina je da uglavnom imaju brojeve 38 i 40, ali im se zalomi i koja 36-ica. Imaju cak nesto i na snizenju :)
Uglavnom, poceli su dobivati i nesto iz nove kolekcije (imaju onu haljinu s donje fotografije-svjetliju), a kazu da ce do kraja mjeseca u buticima biti sve s cro-a-porter revije. YES!!!!

Delphine
11.05.2007., 11:24
Napokon sam bila u NEBU. U Importane-u, Importane Galeriji i Radićevoj. ...Uglavnom, poceli su dobivati i nesto iz nove kolekcije (imaju onu haljinu s donje fotografije-svjetliju), a kazu da ce do kraja mjeseca u buticima biti sve s cro-a-porter revije. YES!!!!

Onda moram brzo u Nebo! kad sam ja bila nisu jos nis imali iz nove kolekcije. U kojem butiku si vidjela ovu haljinicu sa slike? Jesi mozda zapamtila cijenu? :cerek:
Makar je meni lijepsa ova bijela s crnom cvjeticima :zubo:

sunnyah
11.05.2007., 12:35
Imaju je i u Importane Galeriji i u Radićevoj ( u izlogu su :)) Mislim da je cijena nekih 790 kn... Meni je isto ljepša ova bijela s tamnim cvjetićima. Nadam se da će nam netko ovdje javiti ako je u međuvremenu dobiju ;)

Hedonism_Girl
11.05.2007., 17:48
ja san si kupila haljinu za maturalnu tu. :cerek:

imaju predivne krojeve.

Miichelle
11.05.2007., 19:14
curke koje imate haljinice iz NEBA, može koja slička?
:)

Hedonism_Girl
13.05.2007., 17:27
a joj...nemam digitalac trenutno...:(

wannabe me
14.05.2007., 13:22
Bila sam danas u Nebu i samo sam htjela podijeliti s vama da su im dosle neke stvari koje su bile na CAP-u, ukljucujuci i torbe
Nisam nista kupila, ali planiram:zubo:

marta 76
31.10.2008., 08:25
Da, modna kuća Nebo je stvarno super...:lol:

Šivaju do broja 40 i to je to....

ne razumijem njihove standarde
ne šivaju veće brojeve...tu ne mislim na 48-50
već neki normalan 42-44

prodavačica se samo smješkala....tome

Strašno i sramota!!!!

yamamoto
02.11.2008., 16:39
već dugo nisam bila u njihovom dućanu, al koliko se sjećam imaju baš ženstvene stvari,puno haljina i suknji.
nisam nikad ništa njihovo kupila,nije baš moj stil.
sjećam se da su jedno vrijeme u dućanu imali i neke jako lijepe cipelice od brušene kože, e te su mi se jako sviđale...

Elaine123
02.11.2008., 22:10
Da, modna kuća Nebo je stvarno super...:lol:

Šivaju do broja 40 i to je to....

ne razumijem njihove standarde
ne šivaju veće brojeve...tu ne mislim na 48-50
već neki normalan 42-44

prodavačica se samo smješkala....tome

Strašno i sramota!!!!

Stvarno? Imaš pravo...42 i 44 nisu nikakvi enormni brojevi. Mene doduše muči kaj im je većina stvari 38 ili 40 a ja sam kržljava od struka naviše :D pa meni treba 36.

sunset^^
16.02.2010., 09:10
trebam kupit haljinu za krizmu. dal nebo ima dobre haljine i otprilike kakve su cijene??!! :rofl: :rofl:

macka_
18.03.2010., 20:35
Ma gdje je taj u Importanneu? Jel to ono do funky fisha?

la bitch
19.03.2010., 10:23
Ma gdje je taj u Importanneu? Jel to ono do funky fisha?

Ne, Nebo je odmah na pocetku s one strane gdje su bircevi, odmah do ducana s materijalima.

mali miš
14.04.2010., 08:49
kupila sam neki dan haljinu u nebu i nisam mogla vjerovati da mi br 40 stoji kao da je sivan po meni, a inace nosim 36..sva sreca da me prodavacica nagovorila da je probam :D
samo su mi malo (pre)skupi

btw zaboravila sam pitati prodavacicu da li su prepravci u njihovoj sivaoni u gajevoj besplatni? bilo bi glupo jos i to naplacivati kad sam vec dala 800kn za haljinu zar ne? :D ali pitam za svaki slucaj zna li netko?

sara77777
22.05.2011., 15:42
Joj zamrla tema totalno.

Ja sam vjerni kupac vec par godina i najzadovoljnija sam dolcevitama i haljinama nevazno ljetnim ili zimskim.:cerek:

other2301
26.08.2011., 21:42
ajmo je oživit :mig:

veliki sam fan neba i obožavam njihove stvari, haljine, suknje, sve...ovo ljeto sam kupila dvije haljine i jednu suknju, sve je toliko ženstveno i nosivo da uživam biti u tome.

i sniženja su im super.

lik iz bajke
27.08.2011., 08:05
nedavno sam u jednom shs-u nasla njihovu suknju u svojoj velicini. :cerek: presretna sam bila i jedva cekam da malo zahladi.
jel mi se cini ih il u zadnje vrijeme nema bas po raznim fashion weekovima i medijima?

sara77777
30.11.2011., 07:30
nedavno sam u jednom shs-u nasla njihovu suknju u svojoj velicini. :cerek: presretna sam bila i jedva cekam da malo zahladi.
jel mi se cini ih il u zadnje vrijeme nema bas po raznim fashion weekovima i medijima?

Dobro kazes, bas ih nema nigdje, nemaju ni neku veliku promociju nove kolekcije, steta.

ludabluna
02.12.2011., 12:08
diskriminacija na djelu- i kaj onda s nama koji smo 42 i 44? tko nas šljivi. pa hvala lijepo, zbilja im ne mogu naći ni riječ pohvale.

mali miš
30.01.2013., 18:26
jucer sam slucajno navratila u nebo i importaneu i imaju odlicna snizenja, a i super haljina (bilo ih je dosta po 399 kn i bilo je dosta velicine 38 i 40).. meni nazalost to nista ne znaci jer sam u 8.mjesecu trudnoce pa nema smisla ni da isprobavam haljine a kamoli kupujem, ali evo ako nekog zanima..