PDA

View Full Version : TRCZ auto kuca - iskustva

stranice : 1 [2] 3 4

FreeeK
31.05.2010., 18:44
Potvrđujem priće o neposlovnosti TRCZ-a ,a konkretno o ne povlaćenju prodanih vozila s web-a,i o neodgovaranju na meil upite.Dodao bi da je radno vrijeme u Kobiljaku ili Ses.Kraljevcu gdje to već spada (teretna vozila)smiješno,jednom sam putovao 100+ km da bi vidio da je zatvoreno u 16 sati,dok osobna vozila parsto metara dalje rade valjdA do 18 sati.

pa i ovdje je jos jedna zanimljivost, cijena za koju sam dobio ponudu je jos uvijek na njihovoj stranici... nije povisena za 16000kn...

hcerinski
31.05.2010., 20:42
pa i ovdje je jos jedna zanimljivost, cijena za koju sam dobio ponudu je jos uvijek na njihovoj stranici... nije povisena za 16000kn...

Mislim da bi ti po zakonu morali prodati po cijeni koja je na ponudi jer po zakonu prihvaćanjem njihove ponude je kao da ste i sklopili ugovor mislim da je njihovi da si kontroliraju ponude i kaj na njima piše.

Ja bi na tvom mjestu im vadio mast na slamku radi toga tako i onako su teške budale i muljatori i to provjereno znam i od ljudi koji rade/su radili unutra.

John McClane1
31.05.2010., 21:28
Zanimljivo kako pljuvačina po gorenavedenoj autokući uglavnom dolazi od nickova sa par postova...

Kaj si ti njihov glasnogovornik? I ja mogu potvrdit da je bolje ih se klonit,ekipa tamo je u banani totalno.

Headbanger
31.05.2010., 21:30
Nisam glasnogovornik, ali zadovoljan kupac jesam, kao i nekolicina mojih prijatelja...:mig:

Josip4
31.05.2010., 21:38
Ja sam prije cca. 8 godina tamo kupio zapljenjeni auto i mogu reće da sam sa autom bio prezadovoljan, a i još dan danas sam. Tada su bili jako lubazni trgovci, meni je osobno auto prodal moj imenjak Josip i bio je ok.

Prije cca. dvije godine sam bio tamo i totalna neljubaznost od strane djelatnika TRCZ-a, jednostvano imaš osječaj ko da im se neda raditi taj posao, a procjene koje daju za vaš rabljeni auto su im presmješne.

Kod njih bi i dalje kupio auto, ali samo ako je zapljenjen od banke.

testdriver
01.06.2010., 11:20
ja sam tamo pokušao kupiti jednog puntića, ali ništa, fakat malo nemarno, kao što je neko gore napisao, ti dođeš sa parama a njima je sve drugo važno...a još sam lijepo kulturno nazvao da dolazim, da mi pripreme auto da ga pogledam, upalim, ništa, vrhunac je još bilo to da je u oglasu pisalo da auto ima klimu što mi je bilo najvažnije na automobilu,a na kraju se ispostavilo da nije imao...i ode kolač :D:)

reggie31
01.06.2010., 11:31
Neozbiljnim mi se čini od tako poznatije autokuće da oglašava nepostojeće stvari.

intercepts
01.06.2010., 17:35
Pridružujem se kritikama,totalna neljubaznost vlada tom autokućom,a dobivam i dojam da se radi o nestručnosti,drugi puta sam bio i uvjerio se u to.A da ne pričam razliku u cijenama auta na webu i u samoj autokuci,ako ne morate zaobilazite ih u širokom luku.

XPS-ZG
02.09.2010., 12:31
Pridružujem se kritikama,totalna neljubaznost vlada tom autokućom,a dobivam i dojam da se radi o nestručnosti,drugi puta sam bio i uvjerio se u to.A da ne pričam razliku u cijenama auta na webu i u samoj autokuci,ako ne morate zaobilazite ih u širokom luku.
ne davno sam tamo bio gledao neke aute i vidio da im prodaja predobro ide da bi plesali oko tebe ... ja sam jedva došao na red da priupitam par informacija!

FreeeK
02.09.2010., 13:10
ne davno sam tamo bio gledao neke aute i vidio da im prodaja predobro ide da bi plesali oko tebe ... ja sam jedva došao na red da priupitam par informacija!

to ih ne opravdava, ne trebaju plesat, a ni dizat cijene na nesto za sto su izdali ponudu... :flop:
btw, moj auto je nakon 3 mjeseca jos uvijek u oglasu na prodaju, toliko o tome :top:

XPS-ZG
02.09.2010., 13:19
to ih ne opravdava, ne trebaju plesat, a ni dizat cijene na nesto za sto su izdali ponudu... :flop:
btw, moj auto je nakon 3 mjeseca jos uvijek u oglasu na prodaju, toliko o tome :top:
ne opravdavam ja nikog ... ali zašto bi gubili vrijeme na to da pridobe tvoju lovu kad se njih 10 trga da kupe auto, ja kad sam bio bile su liste čekanja i sl.!

FreeeK
02.09.2010., 13:29
ne opravdavam ja nikog ... ali zašto bi gubili vrijeme na to da pridobe tvoju lovu kad se njih 10 trga da kupe auto, ja kad sam bio bile su liste čekanja i sl.!

neznam ja zasto, mozda jer bas ne prodaju svaki dan auto od 150k kn za kes....a moj slucaj nije jedini s dizanjem cijene nakon izdane ponude, inace nebi nikad ni pisao o tome, jer se greske dogadjaju... jedinu guzvu su imali oko onih repariranih policijskih skoda....i az njih je bio red cekanja kad sma ja iso...

KILLERDOG
02.09.2010., 13:55

auto nije prodan već 3 mjeseca, očito se ovih 900 pobilo međusobno :zubo:

FreeeK
02.09.2010., 14:01
auto nije prodan već 3 mjeseca, očito se ovih 900 pobilo međusobno :zubo:

krivo sam se izrazio :D ja sam kupio auto prije 3 mjeseca, ali se on jos uvijek nalazi u oglasu trcza :D

fusekla
04.09.2010., 10:31
Bok forumaši ...evo imam jedno jako loše iskustvo sa kupnjom novog automobila.....naime u travnju sam narućio u opel kući villi u vinkovcima novu opel korsu koja je trebala stići krajem 6mj. ja sam ju dobio tek krajem 8mj da stvar bude gora nije to bila ona korsa koju sam ja narućio...al ajd nema veze uzeo sam ju jer su mi koregirali cjenu....ali danas sam primjetio da su mi se po automobilu pri dnu vrata pijavile neke žeute crte koje nisam primjetio taj dan kada sam ga preuzimo otišao sam u auto - praonicu da pital što je to i oni mi odgovaraju da automobil nije dobro konzerviran te sa na sebi još uvijek ima zaštitni sloj koji se stavlja na njega prilikom transporta. Poludio sam al šta je tu je meni auto treba i ne mogu se ponovo natezati s ljudima koji rade za tako očito neozbiljnu tvornicu poput Opela.....moja vam je preporuka da nikada ne uđete u taj salon u Vinkovcima.

antracit
04.09.2010., 10:36
Bok forumaši ...evo imam jedno jako loše iskustvo sa kupnjom novog automobila.....naime u travnju sam narućio u opel kući villi u vinkovcima novu opel korsu koja je trebala stići krajem 6mj. ja sam ju dobio tek krajem 8mj da stvar bude gora nije to bila ona korsa koju sam ja narućio...al ajd nema veze uzeo sam ju jer su mi koregirali cjenu....ali danas sam primjetio da su mi se po automobilu pri dnu vrata pijavile neke žeute crte koje nisam primjetio taj dan kada sam ga preuzimo otišao sam u auto - praonicu da pital što je to i oni mi odgovaraju da automobil nije dobro konzerviran te sa na sebi još uvijek ima zaštitni sloj koji se stavlja na njega prilikom transporta. Poludio sam al šta je tu je meni auto treba i ne mogu se ponovo natezati s ljudima koji rade za tako očito neozbiljnu tvornicu poput Opela.....moja vam je preporuka da nikada ne uđete u taj salon u Vinkovcima.

Valjda dekonzerviran. Malo je aljkavo, ali nije za smrtnu kaznu.
Godina dana uvjetno maximum.

spirou
08.10.2010., 21:34
čitajući ovo najradije nikad ne bi imao posla sa TRCZ :D

ali,naletio sam na nekoliko auta koji su još vlasništvo leasing kuća..
stari do 5 god, sa malo kilometara

kako vam se to čini?

naravno, za kilometre ću provjeriti..ovlašteni servisi...stan. za tehn. pregled..itd..itd...tako da pretpostavimo da su stvarni ;)

ziginjo
09.10.2010., 05:18

kako vam se to čini?

naravno, za kilometre ću provjeriti..ovlašteni servisi...stan. za tehn. pregled..itd..itd...tako da pretpostavimo da su stvarni ;)

Min. 80% automobila u TRCZ-u(u Sesvetama) je vlasnistvo leasing kuce,sad kako su servisirani,provjeri sam,o kojim autima se radi?Odakle su dosli?

baya69
01.12.2010., 11:16
evo par primjera koji su u najmanju ruku sumnjivi a da nisam čitao sve o ovoj temi mam bi ga kupil :D

http://www.trcz.hr/oglas/skoda-octavia-rs-4101.html

http://www.trcz.hr/oglas/opel-vectra-2.8-turbo-4094.html

http://www.trcz.hr/oglas/peugeot-607-2.0-hdi-4019.html

igor999
01.12.2010., 11:39
evo par primjera koji su u najmanju ruku sumnjivi a da nisam čitao sve o ovoj temi mam bi ga kupil :D

http://www.trcz.hr/oglas/skoda-octavia-rs-4101.html

http://www.trcz.hr/oglas/opel-vectra-2.8-turbo-4094.html

http://www.trcz.hr/oglas/peugeot-607-2.0-hdi-4019.html

A šta je tu sumljivo? Auti sa stari skoro šest godina, sa 200ks, skupom regom i velikom potrošnjom i Peugeot... Ak misliš na cijenu, niš posebno

SAS
01.12.2010., 13:22
A šta je tu sumljivo? Auti sa stari skoro šest godina, sa 200ks, skupom regom i velikom potrošnjom i Peugeot... Ak misliš na cijenu, niš posebno

nevidim niti ja bas da tu nekaj nestima jer je cijena OK u odnosu na sto nudi jer nemaju svi apetita za placanje goriva radi 200KS i jos placati veliku registraciju, ako se moze jednako kvalitetno se otpeljati od lokacija A do lokacije B istom brzinom s normalnijim autom koji je puno jeftiniji za odrzavanje i dulje ce im trajati motor jer cim je jaci motor obicno ima kraci vijek trajanja citaj manje km ce prijeci nego kad je slabiji motor jer slabiji je tromiji i sporije se trose ti dijelovi

takve zvijeradi od auta je inace dosta tesko prodati jer nema bas puno ljudi koji bi si isli priustiti takav luksuz da bi za jedno tankiranje mogli prijeci nekih jedva do 300km, a to je nista kada uzmes slabiji auto (motor) pa za to vrijeme bez pretijerivanjem potegnes komotno i do 600km jednim tankiranjem :kava:

CDRW
01.12.2010., 13:23
Pa sva tri auta su iz lizinga ak se ne varam ... firme propale, auti se vratili lizing kućama ....

_code_x_
01.12.2010., 17:11
jer cim je jaci motor obicno ima kraci vijek trajanja citaj manje km ce prijeci nego kad je slabiji motor jer slabiji je tromiji i sporije se trose ti dijelovi

:eek: Ma otkud ti samo to? A da okreneš logiku?

takve zvijeradi od auta je inace dosta tesko prodati jer nema bas puno ljudi koji bi si isli priustiti takav luksuz da bi za jedno tankiranje mogli prijeci nekih jedva do 300km, a to je nista kada uzmes slabiji auto (motor) pa za to vrijeme bez pretijerivanjem potegnes komotno i do 600km jednim tankiranjem :kava:

Da ih je teže prodati, to stoji, zbog održavanja i veće potrošnje, ali da s jednim tankom te "zvjeri" mogu proći "do jedva 300km"- to ti ne stoji :mig:

baya69
06.12.2010., 09:42
Oduvijek sam mislio kupit neko vozilo od takvih kuća(zapljenjena vozila). Sad kad sam pročitao malo ovaj forum malo sam skeptičan i došao sam do zaključka da se tamo stvarno može dobit vrhunsko vozilo za malu lovu ali uz sve to čovijek mora imati sreće da ne naleti na vozilo kojem je smanjivana kilometraža,koje je bilo razbijeno pa popravljeno i sli...
Sad ja vas pitam koje stvari čovijek mora napravit da bude siguran što je kupio da to ne bude samo sreća...?
Da li ja mogu npr izabrat auto isti taj dan ga odfurat kod ovlaštenog servisera i da ga on detaljno pregleda,vratit se tamo i tek onda kupit auto? :ne zna:
znam da to vjerovatno mogu i njih pitat al evo da prvo vidim ovdje,možda netko ima sl. iskustva

zpelko
06.12.2010., 09:47
Oduvijek sam mislio kupit neko vozilo od takvih kuća(zapljenjena vozila). Sad kad sam pročitao malo ovaj forum malo sam skeptičan i došao sam do zaključka da se tamo stvarno može dobit vrhunsko vozilo za malu lovu ali uz sve to čovijek mora imati sreće da ne naleti na vozilo kojem je smanjivana kilometraža,koje je bilo razbijeno pa popravljeno i sli...
Sad ja vas pitam koje stvari čovijek mora napravit da bude siguran što je kupio da to ne bude samo sreća...?
Da li ja mogu npr izabrat auto isti taj dan ga odfurat kod ovlaštenog servisera i da ga on detaljno pregleda,vratit se tamo i tek onda kupit auto? :ne zna:
znam da to vjerovatno mogu i njih pitat al evo da prvo vidim ovdje,možda netko ima sl. iskustva

Zaboravi na to. Vjerojatno ti neće dati nit da ga upališ a kamoli da vodiš nekud.

baya69
06.12.2010., 11:35
ma mora postojati način da se ogradiš i da te oni ne sjebu:kava:

ziginjo
06.12.2010., 11:49

Sigurno ne mozes izabrat auto i odfurat ga isti dan kod ovlastenog :D. Kupujes kako?Gotovinom ili? Ako je gotovinom kad dadnes kaparu trebao bi ga moci odvesti,ako je leasing ili kredit dok ti ne odobre,ne mozes ga vozit,ali ko ti brani uzet broj sasije otic do ovlastenog da vidis sta je s autom sve bilo...I ko ti brani da dodje tvoj mestar da ga pregleda?

baya69
06.12.2010., 12:02
Sigurno ne mozes izabrat auto i odfurat ga isti dan kod ovlastenog :D. Kupujes kako?Gotovinom ili? Ako je gotovinom kad dadnes kaparu trebao bi ga moci odvesti,ako je leasing ili kredit dok ti ne odobre,ne mozes ga vozit,ali ko ti brani uzet broj sasije otic do ovlastenog da vidis sta je s autom sve bilo...I ko ti brani da dodje tvoj mestar da ga pregleda?

Čisto sumnjam da majstor može od oka vidjet dal su skidani kilometri,može vidjet dal je udaren pa oni popravljali i te stvari...ali ova opcija s kaparom mi se čini ok...Kaparim auto, detaljno ga pregledam ako sve ok dam lovu do kraja ako ne mogu se predomislit i uzet drugi auto da ne izgubim kaparu...u teoriji bi to bilo tako sad samo treba vidjet dal to pije vodu:D

ziginjo
06.12.2010., 12:39
Čisto sumnjam da majstor može od oka vidjet dal su skidani kilometri,može vidjet dal je udaren pa oni popravljali i te stvari...ali ova opcija s kaparom mi se čini ok...Kaparim auto, detaljno ga pregledam ako sve ok dam lovu do kraja ako ne mogu se predomislit i uzet drugi auto da ne izgubim kaparu...u teoriji bi to bilo tako sad samo treba vidjet dal to pije vodu:D

Ma lako se provjeri kilometraza,sto u STP-u sto kod ovlastenog ako je tamo servisiran,ajde na PM mi posalji link od auta :top:

JVC
06.12.2010., 13:31

kako vam se to čini?

dečko kontradiktoran si

alfa146
13.12.2010., 18:49
Što mislite o ovome ?http://www.trcz.hr/oglas/honda-accord-2.4-type-s-4349.html

igor999
13.12.2010., 19:39

Imao sam takvu 2004, ali Executive oprema, kvarova nikakvih, ali potrošnja jebena.. Performanse nisu tako dojmljive kao na papiru...

audi_driver
14.12.2010., 10:37

pazi ti njih :rofl:

Oni daju za 95000 kn 3 godine staru accordicu što je 12800€ a nova je 30000. Ajde da je stara 5 godina možda bi prošla pod tu cijenu ali ovo je kod njega kao i sve ostalo sumnjivo jeftino. Vrlo vjerojatno je skinuo XXXXX km kao i većina

da se radi o autu koji nije cijenjen i ima pun k.... km ajde ali ovako...

thumb
14.12.2010., 10:39

ima ona vjerojatno i 230tkm... :D

Vampir Svetozar
14.12.2010., 10:42

lepi je.
za 12 i nešto iljada eura? pa to je skroz oukej.

Nego, jesi ti vozio taj 2.4, kakav ti se čini u odnosu na tvog crvendaća?
Ja probao, i nekako se slažem sa drugarom iznad, da performanse nisu dojmljive kao na papiru, ali možda utisak vara.

igor999
14.12.2010., 11:14
Ja probao, i nekako se slažem sa drugarom iznad, da performanse nisu dojmljive kao na papiru, ali možda utisak vara.

Ne vara utisak, daleko od toga da to nije brz auto, ali ja sam u nju sjeo iz Audia A4 1.8T, 150 ks i taj auto je bio šprih za accorda, a o potrošnji necu ni pricati. Jedan frend je 2005 uzeo novu trojku 320d, prao me je uzduž i popreko. Sad vozim passat 2.0tdi i taj auto je u svemu bolji osim u krajnjoj brzini...

alfa146
14.12.2010., 12:55
lepi je.
za 12 i nešto iljada eura? pa to je skroz oukej.

Jesam,vozio sam,ali H22A5 je brži od K24.JBG lakša karoserija,drugi drivetrain....(Crvendać je ženin,ja vozim KIU :D).
ma ovaj ATS je udaran straga,pa me zanima zna li tko vlasnika jer bi zaobišao TRZC ako je moguće.

alabrale
14.12.2010., 14:10
http://www.trcz.hr/oglas/vw-golf-v-1.9-tdi-karavan-4641.html

jel zna ko di su ovi golfi bili prije....

Vampir Svetozar
14.12.2010., 14:20
Jesam,vozio sam,ali H22A5 je brži od K24.JBG lakša karoserija,drugi drivetrain....(Crvendać je ženin,ja vozim KIU :D).
ma ovaj ATS je udaran straga,pa me zanima zna li tko vlasnika jer bi zaobišao TRZC ako je moguće.

kako znaš da je udaren, zvao si već?

Meni djeluje kao da trebaš s ovim nabrzaka odlučit, mala je cijena, a sve djeluje OK, brzo će to otić....

JVC
14.12.2010., 15:37

Meni djeluje kao da trebaš s ovim nabrzaka odlučit, mala je cijena, a sve djeluje OK, brzo će to otić....
neće, auto je groblje ...

alfa146
14.12.2010., 19:17

Zvao sam.
Cijena je o.k. a u oglasu je od VII mjeseca.
Zanima me zna li ko više o tom autu.

evoVIII
10.01.2011., 03:28
mozda spasim nekog.

evo vam ove honde

primjetite izolirku desno (i zaljepljena je s unutarnje strane)

http://www.trcz.hr/slikevozila/JHMCL95808C206564_05_3.jpg

i evo kako je bio razbijen

http://hondafanclub.hr/forum/uploads/monthly_10_2008/post-2645-1224531908_thumb.jpg

i nije samo iza udarena...

hcerinski
10.01.2011., 08:22
E ovo je j.... slika... Svaka ti čast za ovo kaj si skužio!!!

Ne mogu vjerovat...

Inaće, kak znaš da je to baš taj auto?

frenchkey
10.01.2011., 08:38
To je TRCZ-ovom parkingu slikano?

frenchkey
10.01.2011., 08:39

Vidi kako je i iskusne forumaše lako prevariti :D

Vampir Svetozar
10.01.2011., 09:25
Vidi kako je i iskusne forumaše lako prevariti :D

nije to još prevara, prevara je ako ovi iz TRCZ-a to prodaju pod "netaknut"

svejedno, lepi je. Možda bijaše kroviran, ali lepi je sad :mig:

ivo patijera
10.01.2011., 09:30
Kad TRCZ stavi neku povoljnu cijenu , to mora biti nesto ekstra sumnjivo. Poznati su da vole nabiti cijenu auta pa ga imat po pol godine na skladistu.

bas me zanima dal bi kupcu buducem pokazali ove slike(makar mi nije jasno cemu ova izolirka unutra)

frenchkey
10.01.2011., 09:31
Pa je lepi, pogotovu izvana. Unutra bi plastika mogla biti kvalitetnija pogotovu donji dio i dio oko mjenjača. Ipak je to srednja klasa.
Btw, onaj komad izolir trake jeli to na mjestu lapice za Air bag?

frenchkey
10.01.2011., 09:32
Kad TRCZ stavi neku povoljnu cijenu , to mora biti nesto ekstra sumnjivo. Poznati su da vole nabiti cijenu auta pa ga imat po pol godine na skladistu.

bas me zanima dal bi kupcu buducem pokazali ove slike(makar mi nije jasno cemu ova izolirka unutra)

Da ne blešći neka crvena lampica ;)

Vampir Svetozar
10.01.2011., 09:52
ako se ne varam tamo je negdje ona lampica za vezanje/nevezanje.

sad ste me zaintrigirali što to kriju :D
vjerojatno ili abs ili airbag

spirou
10.01.2011., 09:58
ma airbag 100% nije popravljen kako treba

spirou
10.01.2011., 09:59
dečko kontradiktoran si

zašto sam kontradiktoran?

p.s.
sorry,tek sad sam vidio ovaj post, jer sam TRCZ definitivno prekrižio

igor999
10.01.2011., 10:08
sorry,tek sad sam vidio ovaj post, jer sam TRCZ definitivno prekrižio

Šta misliš, da su drugi bolji? Pa i sam sam prodao jednoj auto kući prije šest godina krovirani Audi A4, vrtili su ga na internetu pola godine, pod "sloganom" kao novi, a znali su da je bio karamboliran, jer sam im rekao. Frend je prodao (mjenjao) u jednoj kuci svoju Fabiju koju je tramvaj udario u guzicu, vrtila se poslije na netu, kao da ništa nije bilo, cak je i cijena bila poprilicna...

frenchkey
10.01.2011., 10:21
Nije mi jasno kako se mogu sramotiti s onim selotejpom :eek:

ajmo vlasnici Honde, što je ispod trake?

Tonii
10.01.2011., 10:28
i mene sa zanima
trazio sam manual, al nikako naci

spirou
10.01.2011., 10:46
Šta misliš, da su drugi bolji? Pa i sam sam prodao jednoj auto kući prije šest godina krovirani Audi A4, vrtili su ga na internetu pola godine, pod "sloganom" kao novi

ne mislim...zato sam uglavnom i prekrižio auto kuće prilikom kupnje vozila :)
napisao sam na temi o prevarama prilikom kupovine rabljenih što je uradio ovlašteni zastupnik renaulta u splitu....nađi i vidi :top:

moralo bi se nekoliko stvari potrefiti da kupim auto u auto kući...

uglavnom bi došao u obzir automobil koji je banka zaplijenila

igor999
10.01.2011., 11:46
ajmo vlasnici Honde, što je ispod trake?

Upozorenje za pojas...

frenchkey
10.01.2011., 12:42
OK, znači vlasnika je nervirala ta lampica za pojas jer se nije vezivao.
Ili su ispalili pirotehnički zatezači pojasa pa zato svjetli.

Štagod bilo nije zgodno što je to ljepljeno iznutra, znači tabla je raskopavana

evoVIII
10.01.2011., 13:10
E ovo je j.... slika... Svaka ti čast za ovo kaj si skužio!!!

Ne mogu vjerovat...

Inaće, kak znaš da je to baš taj auto?

a gle, zato pratim honda forum, a i ostale, a i zivim kod trcz-a.
ova slika sa izolirkom je iz trcz-a.

i ne, auto nije bas najbolje slozen.

to je executive oprema sa nekim dijelovima od type-s

hcerinski
10.01.2011., 13:53
e da imam prilike otišao bi tamo i kao da bi kupio i onda bi pitao kaj je ta izolirka???

ovo je rješenje kao da giga slaže auto doma....

a kak bi i bila dobro složena ba bila je solidno udarena a kaj misliš da trcz to slaže kao da će gazda to vozit????

JVC
11.01.2011., 14:11
mozda spasim nekog.

evo vam ove honde

http://hondafanclub.hr/forum/uploads/monthly_10_2008/post-2645-1224531908_thumb.jpg

to nije taj auto ...

evoVIII
11.01.2011., 18:28
to nije taj auto ...

po čemu zakljucujes?

ja ga jucer vidio u trcz-u..

Mirotvorac
13.01.2011., 11:34
http://www.trcz.hr/oglas/vw-golf-v-1.9-tdi-karavan-4641.html

jel zna ko di su ovi golfi bili prije....

Bilo je dosta takvih u jednoj velikoj telekom kući, vraćeni krajem 2010 - a što se km tiče, može bit da je tako - bilo ih je od 100000 do 150000km.
Ali auti su beba :-)
Samo ne znam jesu li baš ovi otamo.

don giovanni
24.01.2011., 16:58
Da li zaista imaju dva ovakva u ponudi ili nisu baš ažurirali stranicu?

Ovaj se vrti još od 9. mjeseca
http://www.trcz.hr/oglas/peugeot-407-2.7-hdi-coupe-3648.html

a ovaj od prije par dana
http://www.trcz.hr/oglas/peugeot-407-2.7-hdi-coupe-4924.html

Nije da kupujem, ali nisam mogao ne podijeliti s vama.

Lp!

Felicius
24.01.2011., 17:04
jedino što se isplati kupiti u TRCZ-u su auti s licitacije. I to za male pare, jer su svi redom ubijeni. Meni se posrećilo da sam našao "dobar" za 3 k evra, ali ipak sam morao uložiti skoro još toliko da ga dovedem u red. A svi koji misle da će tamo kupiti nešto relativno novo, sa relativno malo km za male pare, varaju se. Kilometri se spuštaju valjda i po 3x.

Kad tamo kupuješ krš, bar znaš na čemu si. Ako spizdiš sve pare na skuplji auto i prevare te, pa imaš skupe popravke, na*ebao si.

navi12
24.01.2011., 22:55
Da li zaista imaju dva ovakva u ponudi ili nisu baš ažurirali stranicu?

Ovaj se vrti još od 9. mjeseca
http://www.trcz.hr/oglas/peugeot-407-2.7-hdi-coupe-3648.html

a ovaj od prije par dana
http://www.trcz.hr/oglas/peugeot-407-2.7-hdi-coupe-4924.html

Nije da kupujem, ali nisam mogao ne podijeliti s vama.

Lp!

Svaka čast!

Za godinu dana imati če 0 km i prodavat če ga kao novoga..........

Joško
24.01.2011., 23:00
to nije taj auto ...

mozda nije ta s slike ali znam typeS koji je prodan pod vezom u tecz jer je bio zesce razbijen i jako lose slozen, sad jel taj ne znam, ali boja i cijena se slazu:kava:

edit: crni a6 2.7tdi 07' ako tko zna da je bio kroviran nek vice posto razmisljam po njega:D

ziginjo
24.01.2011., 23:51
mozda nije ta s slike ali znam typeS koji je prodan pod vezom u tecz jer je bio zesce razbijen i jako lose slozen, sad jel taj ne znam, ali boja i cijena se slazu:kava:

edit: crni a6 2.7tdi 07' ako tko zna da je bio kroviran nek vice posto razmisljam po njega:D

Di se nalazi audi?Moze neki link?

Joško
25.01.2011., 11:53
Di se nalazi audi?Moze neki link?

http://www.trcz.hr/oglas/audi-a-6-2.7-tdi-s-line-3835.html

pazi likova prosli tjedan sam bio kod njih ponudio svoj auto i nasli se na nekoj cca cijeni koja je meni okej, pricao s nekim deckom koji mi djelovao normalan i dogovorili se da mi javi ako uleti auto po nekim kriterijima kojima sam dao.. jucer mi poslao na mail da ima a6 2.tdi 117tkm, danas se na mob nije javio, a tamo na stranici ima jedino takav auto s 180tkm..nisu jos uspjeli skinuti kilometrazu ili? LOL

Rvat
25.01.2011., 11:58
-tehničko remontni centar zagreb-

imaju naziv kao da su javna ustanova, a ne dileri koji skidaju kilometre.

MMachéte
25.01.2011., 12:02
:rofl: :rofl: daaaaj, danas me bas ubijate.
mentalna ustanova su , ne javna.

njihovje moto

BRZI SERVIS BEZ NAJAVE!

ziginjo
25.01.2011., 13:30
http://www.trcz.hr/oglas/audi-a-6-2.7-tdi-s-line-3835.html

pazi likova prosli tjedan sam bio kod njih ponudio svoj auto i nasli se na nekoj cca cijeni koja je meni okej, pricao s nekim deckom koji mi djelovao normalan i dogovorili se da mi javi ako uleti auto po nekim kriterijima kojima sam dao.. jucer mi poslao na mail da ima a6 2.tdi 117tkm, danas se na mob nije javio, a tamo na stranici ima jedino takav auto s 180tkm..nisu jos uspjeli skinuti kilometrazu ili? LOL

Pa mozda je tek dosao pa nisu jos uspjeli stavit ;)... Cek nemoj mi samo rec da Bmw-a mjenjas? :(. Btw imas pm!

Joško
25.01.2011., 17:23
Pa mozda je tek dosao pa nisu jos uspjeli stavit ;)... Cek nemoj mi samo rec da Bmw-a mjenjas? :(. Btw imas pm!

nene svog bebaca ni ne pomisljam mijenjat:D od stare G6 2.0tdi

spirou
25.01.2011., 20:32
G6 ?

šta je to?

sasamatic
25.01.2011., 20:37
to ti je golf :kava:

spirou
26.01.2011., 08:06
e,jesam blesav :D

ali,ne vidim smisla mijenjati golfa...pa barem njega lakoj prodaš,a nema šanse da ti u auto kući daju toliko novaca :ne zna:

koliko su ti ponudili?

dln
26.01.2011., 14:20
:top:-tehničko remontni centar zagreb-

imaju naziv kao da su javna ustanova, a ne dileri koji skidaju kilometre.

:top: možda ŠRCZ Švercersko remontni centar ZG

eeeea
26.01.2011., 15:09
a sto se vi bunite na naziv tvrtke?!?

pa zar nije tehnicka djelatnost npr. prevesti ford fiestu sa parkiralista grand auta na svoje u sesvetama?

e ali nije tehnicka djelatnost skinuti sa nje naljepnicu rent-a-cara i staviti svoju, i dodati tisucu dvije eura na cijenu?

a tek oprati i namazati autic da se sjaji kao pesja jajca, a staviti nove tapete?

dok skidanje kilometraze spada vec pod dio naziva ˝remontni˝.

ali, neka njih, dok god placaju doprinose i place svojim radnicima i drzavi.

Joško
26.01.2011., 16:06
e,jesam blesav :D

ali,ne vidim smisla mijenjati golfa...pa barem njega lakoj prodaš,a nema šanse da ti u auto kući daju toliko novaca :ne zna:

koliko su ti ponudili?

da se mene pitalo nebi bio ni kupljen al eto.. tu spiku o prodaji to je golf ovo ono zaboravi, mozda vrijedi za golfove od par k eura ali 20k ti nitko nece dat:kava:

punudili su cca 140tkn sto je vise nego fer, al pod uvjetom da uzmem drugi auto kod njih(naplate si tu razliku:D ) idem u petak u zg pa cu vidjeti sto cu s tim:)

maurinjo
01.02.2011., 16:59
[

I wonder
01.02.2011., 19:00
[ ?
{:D

TheRoyalFlash
10.02.2011., 15:22
znali li netko što o ovoj astri.

http://www.trcz.hr/oglas/opel-astra-1.7-cdti-4770.html

cijena je super, ali već neko vrijeme samo ta slika stoji pod snjegom, sad neznam dali je to malo udareno ili što.

dali ju je netko možda viđao kad je bio tamo

evoVIII
10.02.2011., 22:47
znali li netko što o ovoj astri.

http://www.trcz.hr/oglas/opel-astra-1.7-cdti-4770.html

cijena je super, ali već neko vrijeme samo ta slika stoji pod snjegom, sad neznam dali je to malo udareno ili što.

dali ju je netko možda viđao kad je bio tamo

ma daj sta ti je, 2005.g., 117tkm i 36900kn???

ovo je vjerojatno bilo gadno razbijeno

Mairon
11.02.2011., 00:02
Vjerojatno je nes gadno bilo s tim autom, nemoguca je cijena. Al sto je najbolje neko ce to i kupit sav sretan. I doc tu plakat.

TheRoyalFlash
11.02.2011., 08:17
sve stoji da je lupljen i ta cijena onda stoji, spustili su pošteno cijenu, ali nek naglase da je slupan ali nek je napravljena kak spada a ne da je popravljena kao ova gore honda na koju su izolirban zalijepili :D :D :D

metalnix
21.02.2011., 20:00
Pozdrav svima,
novi sam na forumu...
Gledam malo ponudu TRCZ-a pa se pitam može li se i koliko spuštati cijena kod njih?!
Kako nisam iz Zagreba probao sam zvati telefonom i malo se raspitivati kod prodavača ali oni su bili dosta rezolutni da su cijene fixne i konačne!
Postoji li neka osoba iznad njih s kojom se može razgovarati o cijeni? Naime namjeravam kupiti auto za gotovinu pa bi bio red da se malo spusti cijena! A osim toga pratim neke aute već neko vrijeme i cijena je uvijek ista iako je morala pasti već samo zbog činjenice da je došla 2011. pa su svi auti "ostarili" godinu dana...
Hvala na odgovorima.

_slatk_i
21.02.2011., 21:51
sa takvim nacinom razmisljanja tesko da ce ti itko spustiti cijenu...a gotovina ili ne, pa to i jesu cijene za gotovinu:top:

Headbanger
21.02.2011., 22:26
Cijene kod njih uvijek idu dolje, ali ne prek telefona...

metalnix
21.02.2011., 22:33
sa takvim nacinom razmisljanja tesko da ce ti itko spustiti cijenu...

Kakvim ?

Koliko bi realno mogao spustiti cijenu od 85000kn?

Joško
21.02.2011., 23:01
Kakvim ?

stavom hodanja okolo s vrecom punom love koja ti realno nista ne znaci jer autokuci isti vrag donio ti na stol vrecu love ili potvrdu o kreditnoj sposobnosti:top:

Headbanger
21.02.2011., 23:47
Kakvim ?

Koliko bi realno mogao spustiti cijenu od 85000kn?

Realno? Na +/- 80 tkn :mig:

metalnix
22.02.2011., 08:05
stavom hodanja okolo s vrecom punom love koja ti realno nista ne znaci jer autokuci isti vrag donio ti na stol vrecu love ili potvrdu o kreditnoj sposobnosti:top:

Znam da je njima svejedno, ali ipak mislim da postoji razlika u odnosu prema kupcu jer, ruku na srce, onome ko kupuje na kredit skoro da mu je svejedno da li će platiti 2000-3000 kuna više ili manje na 84 rate jer je razlika u kreditu minimalna, dok onaj koji kešira gleda svaku kunu pogotovo za polovni auto kod kojeg nikad ne znaš šta te može zadesiti i uvijek moraš imati neku rezervu sa strane!

metalnix
22.02.2011., 08:10
Realno? Na +/- 80 tkn :mig:

S kim si ti pregovarao oko cijene? S prodavačem ili? Koliko oni imaju "ovlasti" spustiti cijenu?

spirou
22.02.2011., 09:09
ako su auta od leasinga....onda cijena ne može ići dolje, jer leasing kuća određuje cijenu

ispravite me ako griješim :ne zna:

metalnix
22.02.2011., 09:29
ako su auta od leasinga....onda cijena ne može ići dolje, jer leasing kuća određuje cijenu

ispravite me ako griješim :ne zna:

u konkretnom slučaju radi se o njihovom vlastitom vozilu (leasing kuća nema više ništa s njim)...

spirou
22.02.2011., 10:10
onda SIGURNO, ali čitaj SIGURNO mogu spustiti cijenu :top:

na kraju krajeva...možeš isprintat stranicu neke auto kuće s jeftinijim autom...i reci...pa jebiga onda....za te novce dobijem ovoga..pogledao sam ga jutros i super je...ne znam zašto gubim vrijeme s vama....adio

vidjet ćeš reakciju :cerek:

nego, pročitaj prethodne stranice...u TRCZ imaš i dosta karambola..pripazi na to ;)

btw...poslao sam ti jednu privatnu poruku što da pogledaš,pa baci pogled

Headbanger
22.02.2011., 11:53
S kim si ti pregovarao oko cijene? S prodavačem ili? Koliko oni imaju "ovlasti" spustiti cijenu?

S prodavačem da- s time da imam i poznatog kaj je u to doba tam radio pa je meni korekcija išla sa 90 na 80 tkn :mig:

Joško
22.02.2011., 12:01
Znam da je njima svejedno, ali ipak mislim da postoji razlika u odnosu prema kupcu jer, ruku na srce, onome ko kupuje na kredit skoro da mu je svejedno da li će platiti 2000-3000 kuna više ili manje na 84 rate jer je razlika u kreditu minimalna, dok onaj koji kešira gleda svaku kunu pogotovo za polovni auto kod kojeg nikad ne znaš šta te može zadesiti i uvijek moraš imati neku rezervu sa strane!

vjeruj nema razlike;) tim vise da neke autokuce te same guraju k kreditu jer imaju ugovor s bankama pa tu jos izvlace proviziju ;)

metalnix
22.02.2011., 12:21
vjeruj nema razlike;) tim vise da neke autokuce te same guraju k kreditu jer imaju ugovor s bankama pa tu jos izvlace proviziju ;)

To je potpuno točno! :flop:

Laft
22.02.2011., 14:34
Pozdrav svima,
novi sam na forumu...
Gledam malo ponudu TRCZ-a pa se pitam može li se i koliko spuštati cijena kod njih?!
Kako nisam iz Zagreba probao sam zvati telefonom i malo se raspitivati kod prodavača ali oni su bili dosta rezolutni da su cijene fixne i konačne!
Postoji li neka osoba iznad njih s kojom se može razgovarati o cijeni? Naime namjeravam kupiti auto za gotovinu pa bi bio red da se malo spusti cijena! A osim toga pratim neke aute već neko vrijeme i cijena je uvijek ista iako je morala pasti već samo zbog činjenice da je došla 2011. pa su svi auti "ostarili" godinu dana...
Hvala na odgovorima.

Ide cijena malo dolje,ali moras biti uporan. Ja isto nisam iz zg,pa sam mailom pregovarao...na kraju su oni mene poceli zivkat jel bi za ovolko,ili onolko,jer se naravno,radilo o autu koji im je dulje vrijeme stajao,i mjeseci prolazili,pa i godina,a cijena kao ista..:mig:

metalnix
22.02.2011., 14:52
Ide cijena malo dolje,ali moras biti uporan. Ja isto nisam iz zg,pa sam mailom pregovarao...na kraju su oni mene poceli zivkat jel bi za ovolko,ili onolko,jer se naravno,radilo o autu koji im je dulje vrijeme stajao,i mjeseci prolazili,pa i godina,a cijena kao ista..:mig:

e to te ja pitam :top:

luci
23.02.2011., 16:29
mozda spasim nekog.

evo vam ove honde

još uvijek traju pregovori o kupnji,danas zvala gospodina u trcz u prodaju,neće da spusti cijenu..ni lipe.. da li da se cjenkam još do 10000 eura ili se isplati uzeti ovakvog,tj sad na novo napravljenog

luci
23.02.2011., 16:30

da vas samo podsjetim da auto izgleda sada ovako:ne zna:

Nick Fallin
23.02.2011., 17:02
A ima neki poseban razlog da bi uzimala evidentno razbijen auto sa ravnatim krovom i izolirbandom preko nečega, pretpostavimo indikatora neispravnosti airbagova?

Drugo je da ne znaš da je razbijen, no ovo je stvarno mazohizam.

spirou
23.02.2011., 21:43
A ima neki poseban razlog da bi uzimala evidentno razbijen auto sa ravnatim krovom i izolirbandom preko nečega, pretpostavimo indikatora neispravnosti airbagova?

jesi li mu rekla da znaš da je bio razbijen ?

JVC
23.02.2011., 22:20

pa šta i da je karambol ... ako ona hoće taj auto neka ga kupi ... njezini novca njezin izbor, netko drugi će ga kupit ako ona neće, ako je bio razbijan ne znači da ga neće nitko kupit!
jesi li mu rekla da znaš da je bio razbijen ?
kaj misliš da oni to ne znaju ...? Da će ona biti prva koja će im to reć?

Felicius
23.02.2011., 23:20
"Slike automobila su ilustrativne prirode te ne moraju u potpunosti odgovarati istima.
Ne odgovaramo za pogreške u opisima automobila, ali u istima nastojimo biti što precizniji i točniji."

:lol:

Tak sam si ja mogao u avatar ferarri bubnut:lol:

spirou
24.02.2011., 09:15

ako on misli da ti ne znaš da je bio razbijen....onda ti može prodavat muda pod bubrege

ako mu ti kažeš : frajeru, nemoj se pravit glup...znam da je auto bilo u totalnom karambolu..spusti cijenu ili adio

onda razgovori idu u drugom smjeru

Kresimir Kolumbic
24.02.2011., 11:01
Hej ljudi,

Zagrijao sam se za ovaj auto iz njihove ponude i u pocetnim raspravama smo. Nakon sto sam procitao ovaj thread nemam pojma vise da li da opet zakoracim u njihov salon... uglavnom, naravno zvuci sjajno ponuda:
http://www.trcz.hr/oglas/bmw-320-d-coupe-4032.html

64k km, 28k EUR... Isao sam pogledati auto i super je. Iza je malo oderan. Ali bas minimalno. Par cm linija. Ali postena linija, jer je linija + rupa. Ali ne bed. Pa sad sta da pomislim ako nisu zakrpali takvo neko minimalno ostecenje, koje se ipak primjeti...

Bekantan
24.02.2011., 13:38
Hej ljudi,

Zagrijao sam se za ovaj auto iz njihove ponude i u pocetnim raspravama smo. Nakon sto sam procitao ovaj thread nemam pojma vise da li da opet zakoracim u njihov salon... uglavnom, naravno zvuci sjajno ponuda:

64k km, 28k EUR... Isao sam pogledati auto i super je. Iza je malo oderan. Ali bas minimalno. Par cm linija. Ali postena linija, jer je linija + rupa. Ali ne bed. Pa sad sta da pomislim ako nisu zakrpali takvo neko minimalno ostecenje, koje se ipak primjeti...

Tebi ću ja nabavit takvoga za 25000€ 15k€ daš unaprijed:D
Daj čovječe kupi novo auto u ovlaštenog uvoznika i budi miran,

luci
24.02.2011., 14:31
pa šta i da je karambol ... ako ona hoće taj auto neka ga kupi ... njezini novca njezin izbor, netko drugi će ga kupit ako ona neće, ako je bio razbijan ne znači da ga neće nitko kupit!

da znaju da znam da je bio udaran,airbagovi su uništeni i neispravni..zbog tog i je vjerojatno ona crna traka na k.tabli da prekrije lampicu
lik neće da spušta,kaže da on nema niš od toga jer da je od nekog lika kojeg on poznaje,i da što se njega tiće honda može da bude u trcz-kući još narednih godinu dana,da to uopšte nije problem,ma vjerovatno bi ga za 9.500 eura uzela i prodala nakon 5 godina jer bi se do tada i zaboravilo da je bio u toj kući,i da je bio udaran i dobila bi cjenu neku solidnu nakon par godina,znamo da je cijena smješna u realnosti.ali ipak je udaren,a i na slici koja je na forumu,slika i nije dovoljno jasna i premala je da bi se točno vidjelo na njoj koliko je i bio udaran,samo je jedna strana slikana,a možda je sa druge strane isto tokliko,tko je vidio???nek javi... za 11 tsč-eura ipak nedan

malilo
24.02.2011., 15:41
Hej ljudi,

Imaš novijeg za manje para kod Tomića.Pogledaj pod rabljene aute.

spirou
24.02.2011., 15:44
da znaju da znam da je bio udaran,airbagovi su uništeni i neispravni..zbog tog i je vjerojatno ona crna traka na k.tabli da prekrije lampicu

znaš li ti da s tim ne možeš proći tehnički? I znaš li koliko košta popravak?

i znaš li zašto to nije popravljeno? (kad odgovoriš na drugo pitanje, dobit ćeš odgovor i na ovo :D )

Joško
24.02.2011., 16:04
lik neće da spušta,kaže da on nema niš od toga jer da je od nekog lika kojeg on poznaje,i da što se njega tiće honda može da bude u trcz-kući još narednih godinu dana,da to uopšte nije problem,ma vjerovatno bi ga za 9.500 eura uzela i prodala nakon 5 godina jer bi se do tada i zaboravilo da je bio u toj kući,i da je bio udaran i dobila bi cjenu neku solidnu nakon par godina,znamo da je cijena smješna u realnosti.ali ipak je udaren,a i na slici koja je na forumu,slika i nije dovoljno jasna i premala je da bi se točno vidjelo na njoj koliko je i bio udaran,samo je jedna strana slikana,a možda je sa druge strane isto tokliko,tko je vidio???nek javi... za 11 tsč-eura ipak nedan

auto je prodan tamo preko veze, tj. utrpan za 12000e tu je vjerovatno i kvaka jer je prevelik gubitak tome koji ga uzeo dati ga toliko ispod cijene;)

luci
24.02.2011., 16:05
znaš li ti da s tim ne možeš proći tehnički? I znaš li koliko košta popravak?

i znaš li zašto to nije popravljeno? (kad odgovoriš na drugo pitanje, dobit ćeš odgovor i na ovo :D )

tehnički prolazi...iz prve ruke znam
a zašto nisu popravljeni airbagovi nebih znala???

spirou
24.02.2011., 16:08
tehnički prolazi...iz prve ruke znam
a zašto nisu popravljeni airbagovi nebih znala???

forumaši su pisali da te ne puštaju na tehničkom,ako neka od tih žarulja svijetli :kava:

a,ovo drugo...provjeri koliko bi koštalo i sve će ti biti jasno...

govoreći u kunama...peteroznamenkasta cifra ti ne gine za popravak air baga

luci
24.02.2011., 16:09
auto je prodan tamo preko veze, tj. utrpan za 12000e tu je vjerovatno i kvaka jer je prevelik gubitak tome koji ga uzeo dati ga toliko ispod cijene;)

nemaju ni dobitak ni korist od auta
rade uslugu gospodinu koji je vlasnik auta on korigira cjene,tako kažu...a moš mislit a??

luci
24.02.2011., 16:10
forumaši su pisali da te ne puštaju na tehničkom,ako neka od tih žarulja svijetli :kava:

a vjerovatno ih nebi ni popravljala,nego vozila par godina i prodala za 10000 eura

Joško
24.02.2011., 16:17
nemaju ni dobitak ni korist od auta
rade uslugu gospodinu koji je vlasnik auta on korigira cjene,tako kažu...a moš mislit a??

gospodin vlasnik vise nema veze s tim autom(poznam ga) dobio je lovu cim je ostavio tamo auto;) taj isti gospodin je dobio auto pod racun znajuci da je bio udaren ali ne bas toliko:D ako te tjesi vozao ga je par mjeseci bez ikakvih problema, i meni kao laiku auto na cesti izgleda skroz okej, tj. nema nikakvih znakova da je bio zesce rasut:top:

luci
24.02.2011., 16:22
gospodin vlasnik vise nema veze s tim autom(poznam ga) dobio je lovu cim je ostavio tamo auto;) taj isti gospodin je dobio auto pod racun znajuci da je bio udaren ali ne bas toliko:D ako te tjesi vozao ga je par mjeseci bez ikakvih problema, i meni kao laiku auto na cesti izgleda skroz okej, tj. nema nikakvih znakova da je bio zesce rasut:top:

meni je auto mrak:s:cerek:
a i drugoj polovici...željeli bi još par slika auta(udarenog) ali ne možemo doći do njih..vjerovatno je i dobro ispeglan(popravljen)ali airb..??to me čudi zašto nisu popravljali.a neko će ga kupiti sigurno... već je i dugo vrijeme kod njih u boxu, kažu da ih nije briga da li će biti još dugo, zar im nije u interesu da dobiju lovu od prodaje istog??

Joško
24.02.2011., 16:28
meni je auto mrak:s:cerek:
a i drugoj polovici...željeli bi još par slika auta(udarenog) ali ne možemo doći do njih..vjerovatno je i dobro ispeglan(popravljen)ali airb..??to me čudi zašto nisu popravljali.a neko će ga kupiti sigurno... već je i dugo vrijeme kod njih u boxu, kažu da ih nije briga da li će biti još dugo, zar im nije u interesu da dobiju lovu od prodaje istog??

malo na kojem razbijenom autu se airbag mijenja zbog troskova nego samo stave nove poklopce gdje je opalio:D znam ti radionu gdje je auto slagan mogu se raspitati ima li slika ali to je veliki pucanj u prazno jer nisu bas tehnoloski osvjesteni, sto i objasnjava seljacki zaljepljen selotejp na lampici umjesto da je elegantno ugase:D

Kresimir Kolumbic
24.02.2011., 16:42
Imaš novijeg za manje para kod Tomića.Pogledaj pod rabljene aute.
Pregledavam tomiće redovito ali ne, to je slabiji motor i nije coupe. A coupe + 320d motor = :rolleyes: :cerek:

Tebi ću ja nabavit takvoga za 25000€ 15k€ daš unaprijed:D
Daj čovječe kupi novo auto u ovlaštenog uvoznika i budi miran,
:) A kad nemam vise taj extra keš :\ a 320d coupe mi je san snova. A novi takav za uzeti dodje too much... A zamisli ko je vlasnik auta bio. Conforto firma koja je vezana i za KM Grupu... Za nevjerovat...

treo
24.02.2011., 16:56
a vjerovatno ih nebi ni popravljala,nego vozila par godina i prodala za 10000 eura

ok..fakat..ajmo sad...dakle kupio/kupila bi razbijen auto....nije problem kupiti nešto razbijeno nego ovo je po slici pa totalka? nadalje airbagovi nisu promjenjeni jer bi koštali sigurno 30ak tisuća kn ( ovo sam debelo podbacio s cijenom jer znam da su kolegi 2 zračna iz R clija toliko koštala sa svim điđama) ..koliko znam taj ih auto ima barem 6 ako ne i 8 komada pa cifra može biti samo duplo veća...ne znam što je sa pirotehničkim zatezačima pojaseva...i ti misliš kupiti taj auto za 9500 (kada bi dali) i nakon 5 godina prodat taj auto za 10 000 eura? :rofl: :rofl: šta misliš da je to golf? :lol: btw..kako ćeš ti osobno budućem vlasniku objasniti lampicu za airbag ili činjenicu da auto airbaga NEMA?

luci
24.02.2011., 17:02
navela sam gore već da odustajem od kupnje,za te pare..od 12 t eura koje on pita ,možda bi ga kupila za 9000 t.eura i vozila ga još par godina,i naravno prodala ako bih mogla,a nisam rekla da budem dobila 10000t.e ,to su samo moja očekivanja

luci
24.02.2011., 17:03
pa ako tako svako misli,ne budu oni nikad prodali auto za 12 tisuća eura,samo ako je netko ko kupuje totalni idijot

treo
24.02.2011., 17:10
ako netko ne skuži da je auto bio toliko razbijen ( na slika ne izgleda loše, treba ga vidjeti izbliza) i ovi mu uvale priču o lampici koja svjetli sama od sebe od milja...i daju mu đabe gumene one kromirane tepihe...prodat će je pravom šabanu :D

Josip4
24.02.2011., 17:13

Na TP-u te ne pušta ako airbag svijetli, ali to se riješi. Govorim iz vlastitog iskustva.

Što se tiče TRCZ-a imam sa njima pozitivna iskustva, kod njih kupio zapljenjen auto koji još dan danas ide ko metak i za siću.

Krajem 2006. mi za dlaku pobjegao Chrysler sebring 2.7 V6 star 2 g. i sa 50 000 km., full oprema, a cijena 83 000 kn. i za cash gratis ugradnja plina.

Ima tamo vjerojatno i dobrih i loših auta, samo eto ako je moguće treba se bazirati na zapljenjene.

luci
24.02.2011., 17:23
hehe jel ima netko zapljenjenu HONDU ACCORD za 12000 eu,ali NIKAD udaranu??

Tigra17
26.02.2011., 00:45
navela sam gore već da odustajem od kupnje,za te pare..od 12 t eura koje on pita ,možda bi ga kupila za 9000 t.eura i vozila ga još par godina,i naravno prodala ako bih mogla,a nisam rekla da budem dobila 10000t.e ,to su samo moja očekivanja

Ma bjezi od udarenog :)
http://www.youtube.com/watch?v=yjxM9chAe1k

Max_Shadow
03.03.2011., 11:08
Pozdrav forumasima i svima na ovoj temi. Sto se tice TRCZ,iskreno neznam uopce kakvo je stanje tamo,nisam iz ZG i nisam cuo niti dobro niti lose o njima.,dakle nemogu to komentirati jer neznam. Jedino sto znam je da su sponzori Dinamu,znaci Mamic je tu,a onda vam je velik dio jasan. Procitao sam cijelu temu,i ono sto zapravo mogu zakljuciti je da ih treba izbjegavati,to je moje misljenje i tako bih ja napravio,a razlog su vecinom losa iskustva ovdje koliko vidim,odnosna poneka su dobra,jer ipak nemogu i tamo biti bas sva vozila zakrpana,istrosena i sl.,uvijek ima iznimka,pa su tako izgleda poneki naisli na dobru kupnju,ili su kupili koje je zapljenjeno ili jednostavno neko vozilo je bilo dobro i super kupnja. Samo na kratko bih spomenuo ovog forumasa Headbang.-nemoj krivo shvatiti ili se ljutiti,ali decko daj se malo spusti na zemlju i nauci se pristojnosti. Ako je netko ne-inteligentan,ili usporedjuje nemoguce,pusti ga jer mozda ne razumije,ne moras ga ti odmah vrijedjati ili se uzdizati.,jer to je tako jadno i nisko. Svatkome tko je normalan nepristojnost je nesto sto nije u redu. Ja sam se evo tek danas reg.,i biti cu tu duze,ali malo cu koristiti,no sasvim sam slucajno vidio ovu temu,dakle ne ponizavam neku firmu,ili poznam neke koje si "vrijedao",nego samo kazem svoje misljenje. Sto se tice kupovine auta,opcenito IZBJEGAVAJTE auto kuce,salone i sl.,jer oni uvoze aute u ok stanju sa puno km i tu im skidaju kilometre,malo usminkaju i prodaju po puno vecim cijenama.,tako vecina rade.,cast iznimkama. Auto kupujte od vlasnika 1,2,garaziranog i sa serv. knjizicom,i naravno dobrog majstora sa sobom povesti. Po meni bolje je kupiti polovnog Mercedesa ili BMW-a,Volkswagen-a,nego novu Daciu,Chervolet,Hyundai,jer nikada ti nemozes mjeriti te marke po nicemu.,osim ako je ovaj polovan unisten,ili motor istorsen,e sada naravno da je jako tesko naci polovan auto u fantasticnom stanju,no znam ljude koji imaju dobre aute,i stvarno ima dobrih i kvalitetnih auta koji ljudi cuvaju bas kao sto bi i svatko normalan cuvao,je to se bas i ne prodaje,ali ako naleti to se kupuje:top:. .,u svakom slucaju to je stvar izbora jer netko voli ipak novog iz tvornice ljubimca u garazi. Pozdrav!:cheer:

frenchkey
03.03.2011., 11:10
Bla, bla, ništa nova :kava:

Headbanger
03.03.2011., 16:55
Očito sam nekog malo povrijedio, i uvrijedio nečiju nepostojeću inteligenciju pa se morao klonirat da se osvrne ...

giga_games
07.03.2011., 23:12
Bog, drustvo. Na semaforu je, figurativno rečeno, žuto svjetlo. Ovo ozbiljno shvatite.

Je'l bi mu dali zeleno ili crveno svjetlo? Odgovor i obrazloženje. Hvala

http://trcz.hr/oglas/opel-insignia-2.0-dth-3803.html
.
.
.
.
.
.
.
.
.
EDIT: Zaboravio sam napomenuti,...autu je istegla registracija. Ima servisnu knjižicu. Ima automatski mjenjač posto se nigdje ne navodi (ukoliko predstavlja problem..-jelte)

SCHNITZER
08.03.2011., 00:54
Probaj saznati tko je bio korisnik lizinga,možda neki rent-a-car (s obzirom na aut.mjenjač-vrlo moguće i dost često u toj klasi).

Hildegard
08.03.2011., 01:04
Kao što je schnitzer rekao trebao bi saznat tko je bio prošli vlasnik. Vjerovatno je registriran na firmu no trebalo bi saznat ako je moguće jel to koristila jedna osoba ili je to bio automobil od firme kojeg su gazili/koristili dosta različitih ljudi, ne daj bože da je od rent-car-a. Ima malo kilometara i servisnu knjižicu što je dobro, po meni za 140k kuna i da je prošli vlasnik bio samo jedan i dao bi mu zeleno svjetlo.

giga_games
08.03.2011., 01:12
Čovjek iz trcz-a je putem telefona samo odgovorio da je auto u vlasnistvu Hypo-Leasing Kroatien kako u oglasu i piše...sutra više informacija kad se auto izvidi na licu mjesta...

hvala na odgovorima...znate, sjebano je to kad pročitate kakve sve glasine kruže o trcz-u na netu,..a oni trenutno imaju jednu izloženu i najbolju? ponudu po pitanju cijene.

Mod mi je poslao pitanje nije li mi sumnjivo što je auto sa ca.190 000kn spao na 153 000kn(u razmaku od možda 3 mjeseca). Ako mu nije problem da ovdje napiše odgovor jer nije baš da znam na što aludira,..prevara? kakva?

JVC
08.03.2011., 05:27
Pozdrav forumasima i svima na ovoj temi. Sto se tice TRCZ,iskreno neznam uopce kakvo je stanje tamo,nisam iz ZG i nisam cuo niti dobro niti lose o njima.,dakle nemogu to komentirati jer neznam. Jedino sto znam je da su sponzori Dinamu,znaci Mamic je tu,a onda vam je velik dio jasan. Procitao sam cijelu temu,i ono sto zapravo mogu zakljuciti je da ih treba izbjegavati,to je moje misljenje i tako bih ja napravio,a razlog su vecinom losa iskustva ovdje koliko vidim,odnosna poneka su dobra,jer ipak nemogu i tamo biti bas sva vozila zakrpana,istrosena i sl.,uvijek ima iznimka,pa su tako izgleda poneki naisli na dobru kupnju,ili su kupili koje je zapljenjeno ili jednostavno neko vozilo je bilo dobro i super kupnja. Samo na kratko bih spomenuo ovog forumasa Headbang.-nemoj krivo shvatiti ili se ljutiti,ali decko daj se malo spusti na zemlju i nauci se pristojnosti. Ako je netko ne-inteligentan,ili usporedjuje nemoguce,pusti ga jer mozda ne razumije,ne moras ga ti odmah vrijedjati ili se uzdizati.,jer to je tako jadno i nisko. Svatkome tko je normalan nepristojnost je nesto sto nije u redu. Ja sam se evo tek danas reg.,i biti cu tu duze,ali malo cu koristiti,no sasvim sam slucajno vidio ovu temu,dakle ne ponizavam neku firmu,ili poznam neke koje si "vrijedao",nego samo kazem svoje misljenje. Sto se tice kupovine auta,opcenito IZBJEGAVAJTE auto kuce,salone i sl.,jer oni uvoze aute u ok stanju sa puno km i tu im skidaju kilometre,malo usminkaju i prodaju po puno vecim cijenama.,tako vecina rade.,cast iznimkama. Auto kupujte od vlasnika 1,2,garaziranog i sa serv. knjizicom,i naravno dobrog majstora sa sobom povesti. Po meni bolje je kupiti polovnog Mercedesa ili BMW-a,Volkswagen-a,nego novu Daciu,Chervolet,Hyundai,jer nikada ti nemozes mjeriti te marke po nicemu.,osim ako je ovaj polovan unisten,ili motor istorsen,e sada naravno da je jako tesko naci polovan auto u fantasticnom stanju,no znam ljude koji imaju dobre aute,i stvarno ima dobrih i kvalitetnih auta koji ljudi cuvaju bas kao sto bi i svatko normalan cuvao,je to se bas i ne prodaje,ali ako naleti to se kupuje:top:. .,u svakom slucaju to je stvar izbora jer netko voli ipak novog iz tvornice ljubimca u garazi. Pozdrav!:cheer:
koji si ti lik majke ti ...:eek:
Čovjek iz trcz-a je putem telefona samo odgovorio da je auto u vlasnistvu Hypo-Leasing Kroatien kako u oglasu i piše...sutra više informacija kad se auto izvidi na licu mjesta...

hvala na odgovorima...znate, sjebano je to kad pročitate kakve sve glasine kruže o trcz-u na netu,..a oni trenutno imaju jednu izloženu i najbolju? ponudu po pitanju cijene.

Mod mi je poslao pitanje nije li mi sumnjivo što je auto sa ca.190 000kn spao na 153 000kn(u razmaku od možda 3 mjeseca). Ako mu nije problem da ovdje napiše odgovor jer nije baš da znam na što aludira,..prevara? kakva?
ljudi ne znaju pa pišu gluposti .... svaka 3 mjeseca leasing kuća koregira cijene ukoliko se vozilo ne proda.

JVC
08.03.2011., 05:45
čovjek ti je lijepo sve reko i sve znaš, uzo bi ga i ja za 9500 eura ... al netko će ga možda uzet za 11 a netko za 12. Svaki tvoj post je o toj hondi, vjerovatno strategija za narednih godinu dana da se domogneš honde za 9500.

luci
08.03.2011., 06:00
a čekat čemo još par mjeseci pa možda se i spusti na 9.500 eura...ja još uvijek kupujem hondu,čekam pravu priliku:cerek:

JVC
08.03.2011., 06:06
a čekat čemo još par mjeseci pa možda se i spusti na 9.500 eura...ja još uvijek kupujem hondu,čekam pravu priliku:cerek:
ha čekaj, moj frend hoće isto kupit taj auto ...

luci
08.03.2011., 06:15
ko prvi njegova djevojka:mad:

Panj_u_šumi
08.03.2011., 08:40
U trcz-u sam bio jedno triput i nisam nasao auto koji nije bio lupan na obje lokacije..a to da sam ja mogo vidit da je bio lupan i to koliko govori kakva je bila kvaliteta popravka, no ne znaci da vas auto nece jos dugo služit, nego samo objasnjava njihove niže cijene.
:mig:

Max_Shadow
08.03.2011., 11:03
[QUOTE=JVC;32210939]koji si ti lik majke ti ...:eek:

:eek: ,Zato sto bih nekome pomogao savjetima?:eek:

palj
08.03.2011., 11:16
giga, ovaj Oplo izgleda tip-top. Skoro pa kao da je sad iz salona izašao.

Da sam ljubitelj Opla, možda bi te i preduhitrio.

Jedino, malo je čudna oprema. Ima automatik mjenjač, el. sjedala i 19" felge (obavezno se informirati o cijenama guma u toj dimenziji, da starce ne bi kolpalo kad dođe vrijeme za zamjenu guma:zubo:), a fale dvije bitne i korisne stvari - parking senzori i xenon.
Dobro, senzori se mogu naknadno ugraditi. Na ovolikom autu sigurno bi dobro došli.

Ovako odokativno, dajem zeleno svijetlo.

Kvadricus
08.03.2011., 12:55
Ma taj auto je udaran 100%!
Da nije i da je top prilika mi ne bi niti čuli za njega..
Nemojte bit naivni ka magarci!

STINGer
08.03.2011., 13:22
19" felge (obavezno se informirati o cijenama guma u toj dimenziji, da starce ne bi kolpalo kad dođe vrijeme za zamjenu guma:zubo:)

Što misliš hoće li ih oko 2200 kn za jednu gumu kolpati :kokice:

ljudi ne znaju pa pišu gluposti .... svaka 3 mjeseca leasing kuća koregira cijene ukoliko se vozilo ne proda.

Nisam ni vidio da je u vlasništvu leasing kuće, mislio sam da je od TRCZ-a auto.

Enivej, mod također zna da nikad ne bi iskrcao 153000 kn za auto star dvije godine i 36000 km kojemu je isteklo jamstvo :kava:

spirou
08.03.2011., 13:30
Enivej, mod također zna da nikad ne bi iskrcao 153000 kn za auto star dvije godine i 36000 km kojemu je isteklo jamstvo :kava:

ja bi radije iskrcao 153 000 za takvog, nego recimo 250 000 za novog ;)

freelancer
08.03.2011., 13:50
, a fale dvije bitne i korisne stvari - parking senzori i xenon.
:top:

Neka ostane na žutom svijetlu. ;)

STINGer
08.03.2011., 13:53
ja bi radije iskrcao 153 000 za takvog, nego recimo 250 000 za novog ;)

Njegovim starcima za te novce nova Mazda3 CD116 TE (ovaj novi motor), 5 godina i 150000 km jamstva i prst u uho...

palj
08.03.2011., 14:12
Što misliš hoće li ih oko 2200 kn za jednu gumu kolpati :kokice:

Zapravo sam to i htio reći. Malo sam se nespretno izrazio:mig:

Ja sad nešto prčkam po ovakvim polovnjacima, pa sam odmah izbacio 159-ku sa TI paketom iz svih kalkulacija, baš zbog 19" felgi. (grijeh bi bilo uzeti TI pa staviti manje felge). A i zato što je serijska već lagano preniska, tako da mi dodatna dva cm u pod ne zvuče dobro.

Njegovim starcima za te novce nova Mazda3 CD116 TE (ovaj novi motor), 5 godina i 150000 km jamstva i prst u uho...

I jedno i drugo je istina, al evo, ja sam isto svjestan logičnosti tog tvog izbora i sigurno bi nova mazda 3 za te novce bila razuman izbor...ili nešto slično iz te klase, možda čak i jeftinije...

...al jebiga, kad neki drugi glas u glavi uvijek nadjača glas razuma i onda i ja završim na nekim par godina starim polovnjacima.
A vidio si da je giga toliko napaljen na insigniu; očito je i starce zarazio, pa više ne razmišljaju razumno. Zajebano je to.:D

spirou
08.03.2011., 14:41

dobro, to je poznata dilema - staro ili novo ;)

ja bi radije nešto skupo i vrhunski, a da je par godina staro :)

i šta se mazde tiče...radije bi je uzeo staru 2 godine za 100 000 kn, nego novu za 150 000 i s jamstvom

ako je imala koju tvorničku grešku,to se u jamstvu riješilo

ako šta ode...za 50 000 kn to riješiš 5 puta :)

i tako za bilo koji auto....

i te garancije su zafrkana stvar

jednostavno, otac je kupio novu octaviu (a,ja vozio staru toyotu)

nakon par godina...ispalo je da je on potrošio više na održavanje od mene

jer je stalno morao ići u ovlašteni servis, a poznato je kako tamo deru

badrix
08.03.2011., 15:20
pozdrav svima! evo mene zanima ova laguna, iz famoznog trcz-a! auto ne izgleda istrosen, barem po sjedalima.. km je stvarno mala za taj auto.. da li netko zna nesto o ovoj laguni? bio bih zahvalan!

badrix
08.03.2011., 15:21
ups evo lagune
http://www.trcz.hr/oglas/renault-laguna-2.0-dci-4697.html

spirou
08.03.2011., 15:37
koliko košta ova nova??

ako se ne varam, lagune su bilo po cca 20-tak tisuca eur

poput od nekih 5-6 tisuca eura (neka je i koja tisuca više) mi se ne čini kao baš super prilika za auto star 4 godine :ne zna:

saxi
08.03.2011., 15:54
gledam na trcz-u toyote yaris 2007 po 90000 km, dali neko zna nešto o tome

koieime
08.03.2011., 16:17
ja gledam ford fieste iz 2006. to je valjda neki rentacar?

badrix
08.03.2011., 16:22
evo sada gledao nove lagune sa ovim motorom 2.0 dci, 150 ks su 185.000 i 198.000 kn!
ova u trcz-u je isto opremljena ok, nije pocetni paket opreme, pa sigurno je kostala oko 23-25.000 eura nova..

polki
08.03.2011., 16:29

Moj radni kolega,a i nismo loši,bavi(o) se nabavkom mercedesa,ušminkavanjem,skidanjem.....apsolutno svaki,ali baš svaki hjund ili kia,a novi,bolja je kupnja od ovog....dacia je firma na koju sam ljut,ali,eto,prevalit ću..i svaka,ali baš svaka nova dacia,bolja je kupnja od merđana iz ponude mog kompića,a ima i on svoje kompiće......nije ovdje riječ o kvaliteti mercedesa,već o polovnim,koji se prodaju....

Max_Shadow
08.03.2011., 20:45
[QUOTE=polki;32221644]Moj radni kolega,a i nismo loši,bavi(o) se nabavkom mercedesa,ušminkavanjem,skidanjem.....apsolutno svaki,ali baš svaki hjund ili kia,a novi,bolja je kupnja od ovog....dacia je firma na koju sam ljut,ali,eto,prevalit ću..i svaka,ali baš svaka nova dacia,bolja je kupnja od merđana iz ponude mog kompića,a ima i on svoje kompiće......nije ovdje riječ o kvaliteti mercedesa,već o polovnim,koji se prodaju....[/QUOTE

Sve ovisi o stanju auta,neces baciti 10-15 som eur za nesto sto nije detaljno
provjereno. Ima ljudi koji su 1.,2 vlasnici, cuvaju Mercedes ili Bmw,pa samo kupnja od takvih dolazi u obzir. Ovi iz salona polovni,ili na jakusevcu ili sl. to nikako.

JVC
09.03.2011., 01:00
[QUOTE=JVC;32210939]koji si ti lik majke ti ...:eek:

:eek: ,Zato sto bih nekome pomogao savjetima?:eek:
o čem ti pričaš? Sam veliš da tam nisi nikad bio niti imaš kakva iskustva s njima ... i ti buš nekome pomogao sa svojim savjetima u vezi njih???? Jel si ti normalan?:eek:

Nisam ni vidio da je u vlasništvu leasing kuće, mislio sam da je od TRCZ-a auto.

gle ti ne bi netko bi ... to je sad stvar nas kao osobe koliko kome takav auto vredi. Ja isto nikad ne bi dao tolike pare za OPELA jer to za mene nije auto rađe ću vozit fiata ...a li to je stvar svakog od nas. Što se tiče cijene tu nema razgovora leasing kuća ima svoju cijenu koju traži i nema pregovora, oće auto stajat godinu dvije to njih ne zanima. Oni poštuju svoj protokol sve dok se auto ne proda.

end12
09.03.2011., 09:22
Škoda Octavia kod njih je 63900 kn cca 115-125 tis.km, bijele boje.
Hm...da li se one isplate uzeti, čak sam bio kod njih kod city centra one prije 1mj dana i malo ispitivao ovako, pa mi je lik reko da su te škode od policije, kao da su ok kupovina ako odlučim, i da bi se trebalo samo uzeti nove gume i kod njih napraviti servis i onda se dobije kao 2 god. garancija.

Hm, sada koliko bih mogao recimo spustiti cijenu, ako bih platio s gotovinom? Te koje je vaše mišljenje za taj auto, te to što su od policije i sl.

SCHNITZER
09.03.2011., 09:33
Jesi pročitao ovu temu iz početka? Ako jesi, onda ti je sve jasno, a ako nisi onda pročitaj.:trk:

I još nešto; ukoliko se odlučiš, dobro proući što pokriva ta garancija jer neki popravci na tom autu baš i nisu jeftini.

spirou
09.03.2011., 12:30
Škoda Octavia kod njih je 63900 kn cca 115-125 tis.km, bijele boje.
Hm...da li se one isplate uzeti, čak sam bio kod njih kod city centra one prije 1mj dana i malo ispitivao ovako, pa mi je lik reko da su te škode od policije, kao da su ok kupovina ako odlučim, i da bi se trebalo samo uzeti nove gume i kod njih napraviti servis i onda se dobije kao 2 god. garancija.

Hm, sada koliko bih mogao recimo spustiti cijenu, ako bih platio s gotovinom? Te koje je vaše mišljenje za taj auto, te to što su od policije i sl.

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :flop:

ali, da ja ne pretjerujem, kako ti je shnitzer rekao...

pročitaj temu od početka i onda sam donesi odluku ;)

tikiman
09.03.2011., 13:08
Da li je JVC (http://www.forum.hr/member.php?u=44940) baniran zbog ove teme?

STINGer
09.03.2011., 13:16
Da li je JVC (http://www.forum.hr/member.php?u=44940) baniran zbog ove teme?

Koliko znam ne... bar ne vidim da mu je itko dao karton ovdje. :ne zna:

Pošalji mu pm pa ga pitaj gdje i zašto je dobio (mislim da se je zakačio s nekim na nekom drugom podforumu)

giga_games
09.03.2011., 19:52
kako će mu poslat pm kad je baniran :mig:

SETRA Samoborček
11.03.2011., 13:16
Jel to Minovski za Taxi Cameo kupio rabljene Škode iz TRCZ-a :confused::confused:

Slika (http://www.vecernji.hr/data/slika/64/315040.jpg)

treo
11.03.2011., 13:21
zanimljivo..koliko mi je poznato uzimao je nova vozila na leasing...s obzirom o njegovoj invaziji na ZG možda je odlučio prišparati koju kn s obzirom da je planirao veći broj vozila...

SETRA Samoborček
11.03.2011., 13:30
Da, navodno ih je kupio 150, a TRCZ ima još dosta tih Škoda (barem prema njihovim stranicama). :confused:
Malo mi čudno da netko za taksi kupuje rabljeno vozilo sa preko 100k km.

Panj_u_šumi
11.03.2011., 13:33
Jel to Minovski za Taxi Cameo kupio rabljene Škode iz TRCZ-a :confused::confused:

To cak nebi bilo lose ukoliko nece imati veliki oportunitetni trosak dok su dulje na servisu..

MMachéte
11.03.2011., 13:34
to mi je gotovo nevjerovatno, buduci da ce takvi auti raditi hrpu km po gradu , gradu Zagrebu, pa to bu zanimljivo u servisima.

Felicius
11.03.2011., 13:36
možda ih je kupio za bagatelu, pa će od 5 složit 3...:rofl:
A i taxi cammeo ionako u 1 god napravi 100k km, pa po tome bi se svi raspali za 1g. A i nešto mi govori da oni ne održavaju te taxije baš...

spirou
11.03.2011., 15:47
A i nešto mi govori da oni ne održavaju te taxije baš...

nešto ti krivo govori....prijatelj mi radi u renaulta u rijeci...nijedno auto nije održavano kao kostine lagune ;)

šta god treba,mijanja se u ovlaštenom servisu u roku odma...samo da bi auto bilo šta prija nazad na cesti

zna kosta što je oportuitetni trošak :top:

spirou
11.03.2011., 15:49
Da, navodno ih je kupio 150, a TRCZ ima još dosta tih Škoda (barem prema njihovim stranicama). :confused:
Malo mi čudno da netko za taksi kupuje rabljeno vozilo sa preko 100k km.

jesi to pročitala na temi o taxististima?

mislim da je to čista laž..

jer, znam da su prodavali super održavane lagune za manju cijenu nego što TRCZ traži za policijske škode

tako da mi to nebi imalo ama baš nikakvog smisla

SETRA Samoborček
11.03.2011., 15:51
jesi to pročitala na temi o taxististima?

mislim da je to čista laž..

jer, znam da su prodavali super održavane lagune za manju cijenu nego što TRCZ traži za policijske škode

tako da mi to nebi imalo ama baš nikakvog smisla

Pročitao.

No nema veze, u ovom članku je podatak o 150 vozila iznio gosp. Minovski, a na slici je bijela Škoda Octavia koja ima naljepnice i nosač tablice od TRCZ. (http://www.vecernji.hr/zagreb/taxi-cammeo-odgovara-gradu-ne-bude-li-dozvola-bit-ce-problema-clanak-263182)

spirou
11.03.2011., 16:12
Pročitao.

No nema veze, u ovom članku je podatak o 150 vozila iznio gosp. Minovski, a na slici je bijela Škoda Octavia koja ima naljepnice i nosač tablice od TRCZ. (http://www.vecernji.hr/zagreb/taxi-cammeo-odgovara-gradu-ne-bude-li-dozvola-bit-ce-problema-clanak-263182)

sorry...vidio SETRA, pa nisam puno razmišljao ;)

da,sliči na policijske..ne mora značiti da je ona, ali na kraju krajeva...nije ni bitno

meni ne znači previše idem li pijan s jaruna u octaviji iz 2009. ili 2011. :D

bila bi mi čudna i neobična takva odluka, ali valjda on zna najbolje zašto je nešto uradio

ako je uzeo njih...možda mu je bila prevelika investicija sve odjednom,pa će ih postepeno mijenjati...

ali, jako bi me začudilo to :ne zna:

hcerinski
11.03.2011., 19:47
ma dajte.. pa koliko ih je kupio pa to je flotna prodaja tu idu sasvim drugi uvjeti kupovine...

pa znaš kaj znači lesingu i trcz-u da prodaju cca 100 kom policijskih škoda o kojima se priča na netu da nevaljaju da se kvare i sl.

pa samo da su se doga riješili sa 100 kn zarade po autu...

cibetka
12.03.2011., 20:49
A gdje mu je onih 100kom novih C5 kako je najavljivo.
Pa taj nema pojma sa čime bude vozio i tko mu bude vozio taxi
Gdje je ona navala na njegove prostorije za mjesto taxi vozača.:ne zna::ne zna:

Ovo je unajmio par kola da se slika sa njima koji maneken auuuuuu.:lol:
Da se zna, misli uzeti 150 Škoda koje je policija vratila jer obnavlja vozni park sa drugima Škodama
Uzima ih preko trcz kako on kaže mora ih ofarbati u bijelo i vozila imaju solidnu unutrašnjost,a da iz španjolske mu dolaze taksimetri u vrijednosti 600 000€ (kaj su od zlata).:top::top::top:

spirou
13.03.2011., 04:51
šta tebe boli neka stvar hoće li voziti C5, octavie ili superbe???

vozio sam se ja u šahist BMWu starom 10 godina

siguran sam da nije bolji od la-costine octavie..makar bila i policijska

JVC
13.03.2011., 06:56
ko prvi njegova djevojka:mad:
prodano ....:(

spirou
13.03.2011., 14:33
prodano ....:(

na tvom mjestu ne bih žalio :kava:

JVC
13.03.2011., 16:28
na tvom mjestu ne bih žalio :kava:
ne žalim nije za mene ... ionako ... ja samo fiat i ostali talijanski masterpiece

Kiščina
14.03.2011., 13:51
Pozdrav.

Jel´ tko ima kakvih informacija o ovom autu:

http://www.trcz.hr/oglas/lexus-gs-450-h-3867.html

Mislim cije je bilo, razbijan, netko ga vidjao negdje... Cisto da znam povijest i dali je vrijedan truda...

Hvala.

:w

grabah
22.03.2011., 14:50
Pozdrav svima.
Dakle u potrazi sam za nekim solidnim karavanom.

http://www.trcz.hr/oglas/toyota-avensis-1.8-vvt-i-5218.html
http://www.trcz.hr/oglas/skoda-octavia4x4-1.9-tdi-combi-5301.html

Sto mislite, koji od ova dva se vise isplati?

JVC
23.03.2011., 08:48
Pozdrav svima.

avensis, octavije su dosta pohabane

SETRA Samoborček
23.03.2011., 09:26
TRCZ :D

Uglancaju auto, ali su preškrti nabaviti novi znak za Toyotu. Isto i sa Škodom, sve uglancano a na poklopcu/zaštiti motora još uvijek tragovi obitavanja neke mačke :zubo:

grabah
23.03.2011., 09:55
avensis, octavije su dosta pohabane

hmm. Sudeći po ovim slikama meni baš toyota djeluje pohabanije (ak se iz slika može uopće nešto i vidjet). Zašto veliš da su te škode pohabene? neki inside info ; ili ?

Karlo2105
23.03.2011., 11:07
volan na ovoj octaviji mi nekak ne zgleda ko da ima 105 000 km

spirou
23.03.2011., 12:19
glupo je reći da su škode pohabaniije bez da si vidio konkretno vozilo (iako je istina da škode često vozi policija i slične ustanove,pa ih zato i gaze)

JVC
23.03.2011., 12:21
TRCZ :D

Uglancaju auto, ali su preškrti nabaviti novi znak za Toyotu. Isto i sa Škodom, sve uglancano a na poklopcu/zaštiti motora još uvijek tragovi obitavanja neke mačke :zubo:
leasing

hmm. Sudeći po ovim slikama meni baš toyota djeluje pohabanije (ak se iz slika može uopće nešto i vidjet). Zašto veliš da su te škode pohabene? neki inside info ; ili ?

ma vidio sam par komada, iznutra su dosta ofucane ... trebalo bi otić pogledat moožda se nađe koja bolja!

glupo je reći da su škode pohabaniije bez da si vidio konkretno vozilo (iako je istina da škode često vozi policija i slične ustanove,pa ih zato i gaze)
glupo je pametovat!

SETRA Samoborček
23.03.2011., 12:50
leasing

Leasing? Pa ako su mogli platiti čišćenje i poliranje auta mogli su prebrisat i motor barem :D Isto i sa znakom Toyote, baš me zanima objašnjenje gdje je nestao znao :D

spirou
23.03.2011., 13:00
Leasing? Pa ako su mogli platiti čišćenje i poliranje auta mogli su prebrisat i motor barem :D Isto i sa znakom Toyote, baš me zanima objašnjenje gdje je nestao znao :D

*ebiga,....nije čudo da znak otpadne nakon 350 000 km :D

šala ;)

grabah
23.03.2011., 13:10
I koji je ono bog u pozadini toyotinog motora, neka plahta se odljepila.

Panj_u_šumi
23.03.2011., 13:21
Pozdrav svima.

Ovaj avensis je lupan naprijed i zato nema znaka.
Vidi razliku u nijansi i stanju laka između haube i prednjeg branika, i prednji desni blatobran isto. Ergo nema znaka, neko je krpao sto jeftinije.

EDIT: A mozda mi se i samo cini, ali nijansa je skroz razlicita, treba vidit na suncu uzivo, na crvenoj se lako skuzi.

EDIT2: fali i vijak na slici motora u donjem desnom kutu koji veze plastiku za branik...hm...slucajnost?

EDIT3:
Octavia, volan preso vise od 250.000, prednji vezni lim ispred motora izgleda ganc novo...siguran sam da ga je mjenjao jer se stari "zraubao"

JVC
23.03.2011., 13:31
Ovaj avensis je lupan naprijed i zato nema znaka.
Vidi razliku u nijansi i stanju laka između haube i prednjeg branika, i prednji desni blatobran isto. Ergo nema znaka, neko je krpao sto jeftinije.

EDIT: A mozda mi se i samo cini, ali nijansa je skroz razlicita, treba vidit na suncu uzivo, na crvenoj se lako skuzi.

EDIT2: fali i vijak na slici motora u donjem desnom kutu koji veze plastiku za branik...hm...slucajnost?
ovako možeš samo nađagat? možda mu je netko ukrao znak, auto se nalazi u sjeni ... teško je išta ovako zaključit

umb
23.03.2011., 14:13
Ima li tko iskustva s kupnjom putničkih kombi vozila iz TRCZa. Ima nekakav Opel Vivaro srebrne boje iz 2007 sa 112000km, a to mi se cini nekako malo.

treo
23.03.2011., 14:18
slažem se s panjem za avensis...čak se i vidim malo zračnosti između fara/branika na jednoj slici :D ..a volan u octaviji je :facepalm:

allen18
24.03.2011., 09:02
http://www.trcz.hr/oglas/opel-vectra-1.8-16v-4413.html
sto mislite o ovome?
po meni nekako niska cijena :ne zna:

spirou
24.03.2011., 10:01
slažem se s panjem za avensis...čak se i vidim malo zračnosti između fara/branika na jednoj slici :D ..a volan u octaviji je :facepalm:

pa,vi ste carevi kad to možete skužit na ovako malim slikama :D

btw...ja sam nabavio sebi crash tester....bez greške otkriva jeli auto bio razbijen...

ako koga zanima di sam ga nabavio, nek se javi na pp (da sad ne reklamiram)

a,već sam imao nekih zanimlljivih situacija...

prijatelju je na mjesec dana starom fiatu blatobran pun kita :rofl::rofl::rofl:

Panj_u_šumi
24.03.2011., 14:45
sto mislite o ovome?

Otrega na slici cini se razlika kad se otvori gepek izmedu zracnosti branika i desnog i lijevog fara, provjeri uzivo, ako je tako onda je tu nesto popravljano.
Volan- ja bi rekao malo vise vise od 110.00km koliko su naveli.

Odi ih vidi uzivo, ja sam bio prosle godine kod onea i u sesvetama i nisam nasao NITI JEDAN auto koji nije bio lupan ili izlizan.
Trebas sve vidit uzivo i kad ti par puta netko pokaze sto gledat onda nije tesko skuzit sam..
Ukratko SVE linije i nijanse na autu moraju bit u savrsenom redu kad nije diran. Osim dacie kolko vidim na par testova ;)

EDIT: lazem, bila je jedna nova fiesta ali preskupa ;) i dva sa naljepnicom prodan, izgleda da terba svaki dan visit tamo..

JVC
24.03.2011., 15:16
sto mislite o ovome?
vectra benzinac 2006 jeftino?

to je relano, nemoj se povodit za cijenama koje su na njuškalu jer ljudi traže neralne cijene za te vectre ...

pa,vi ste carevi kad to možete skužit na ovako malim slikama :D

btw...ja sam nabavio sebi crash tester....bez greške otkriva jeli auto bio razbijen...

ako koga zanima di sam ga nabavio, nek se javi na pp (da sad ne reklamiram)

a,već sam imao nekih zanimlljivih situacija...

prijatelju je na mjesec dana starom fiatu blatobran pun kita :rofl::rofl::rofl:

u puno si budeš pomogo s tim ... isprobaj to na laguni pa mi nađi koja po tome shitu nije razbijana ...
Otrega na slici cini se razlika kad se otvori gepek izmedu zracnosti branika i desnog i lijevog fara, provjeri uzivo, ako je tako onda je tu nesto popravljano.
Volan- ja bi rekao malo vise vise od 110.00km koliko su naveli.

Odi ih vidi uzivo, ja sam bio prosle godine kod onea i u sesvetama i nisam nasao NITI JEDAN auto koji nije bio lupan ili izlizan.
Trebas sve vidit uzivo i kad ti par puta netko pokaze sto gledat onda nije tesko skuzit sam..
Ukratko SVE linije i nijanse na autu moraju bit u savrsenom redu kad nije diran. Osim dacie kolko vidim na par testova ;)

EDIT: lazem, bila je jedna nova fiesta ali preskupa ;) i dva sa naljepnicom prodan, izgleda da terba svaki dan visit tamo..

nemoj pisat gluposti, lupaš bezveze auto nisi ni vidio ... po tebi je svaki auto izubijan

Panj_u_šumi
24.03.2011., 15:34
vectra benzinac 2006 jeftino?

to je relano, nemoj se povodit za cijenama koje su na njuškalu jer ljudi traže neralne cijene za te vectre ...

u puno si budeš pomogo s tim ... isprobaj to na laguni pa mi nađi koja po tome shitu nije razbijana ...

nemoj pisat gluposti, lupaš bezveze auto nisi ni vidio ... po tebi je svaki auto izubijan

Ovi na slici da, i gotovo svi koji su bili na parkingu trcz kad sam zadnji put bio tamo.
I tako pitam ja prodavaca "Pa jel imate auto koji nije lupan?"
A veli on "Evo ima ova fiesta."
I kaj rec?

JVC
25.03.2011., 08:06
Ovi na slici da, i gotovo svi koji su bili na parkingu trcz kad sam zadnji put bio tamo.
I tako pitam ja prodavaca "Pa jel imate auto koji nije lupan?"
A veli on "Evo ima ova fiesta."
I kaj rec?
glupo ti je pitanje, očito ti je čovjek i tako odgovorio kad je vidio s kim ima posla.:rolleyes:

ima nas svakakvih, šta ćeš ...:kava:

grabah
26.03.2011., 19:34
Pozdrav svima.

BIo sam danas tamo. avensis cijeli izlupan od naprijed. Ne znam možda se isplati ako spuste cijenu.
btw jel zna netko da su u trcz-u cijene fixne ili ima cjenkanja?

luci
26.03.2011., 19:51
sto mislite o ovome?

prodana vectra!!!

goran79
26.03.2011., 20:20
prodana vectra!!!

ti si je kupila??

luci
26.03.2011., 20:31
ti si je kupila??

nisam ne ja,zvali su moji prijatelji

mladen
08.04.2011., 11:10
Pozdravljam ekipu i molim mišljenje o ovome Golfu V.
http://www.trcz.hr/oglas/vw-golf-1.9-tdi-5158.html

Da li se od TRCZ-a može tražiti broj šasije od auta ili servisna knjižica da se provjere kilometri i održavanje istog? Pošto je auto od leasinga pretpostavljam da nema mjesta za cijenkanje.
Da li se na tu cijenu još plaća prijenos od 5% ili je to cijena do registracije?
Izgleda mi primamljivo ali šteta što je u Splitu,jer mi baš nije pri ruci,trebam uzeti dan godišnjeg da ga odem pogledati.

giga_games
08.04.2011., 13:27
To je cijena do registracije,...servisnu knjizicu zatrazi iako se ne navodi pod oglasom.

Panj_u_šumi
09.04.2011., 12:17
Pozdravljam ekipu i molim mišljenje o ovome Golfu V.
http://www.trcz.hr/oglas/vw-golf-1.9-tdi-5158.html

Da li se od TRCZ-a može tražiti broj šasije od auta ili servisna knjižica da se provjere kilometri i održavanje istog? Pošto je auto od leasinga pretpostavljam da nema mjesta za cijenkanje.
Da li se na tu cijenu još plaća prijenos od 5% ili je to cijena do registracije?
Izgleda mi primamljivo ali šteta što je u Splitu,jer mi baš nije pri ruci,trebam uzeti dan godišnjeg da ga odem pogledati.

Slike su kriminalno male i nekvalitetne,trazi ik slike vise rezolucije nek ti posalju..
Jedino kaj se vidi da auto ima obrve...hm...to obicno stave penzici i fakultetski profesori koji se voze mirno, sporo i polako..
nemora nis znacit ali ipak ukazuje na oprez..

mladen
11.04.2011., 08:02
Poslao sam upit uTRCZ u Split,i nakon dvadesetak minuta me ljubazno nazvao gospodin i objasnio da bi bilo najbolje auto pogledati na licu mjesta,predložio je pregled na dizalici u radionici i sl.Auto je od leasinga,ima oštećenu prvu šajbu i nekoliko sitnijih ogrebotina po karoseriji.Servisnu knjižicu i ostale podatke mogu se dobiti na uvid u Splitu.Ako treba mijenjati prednje staklo i još ako je potrebna intervencija na limariji...Odustajem.:D

Headbanger
11.04.2011., 11:35
Pa prednje staklo s izmjenom se u ZG kreće 700-1200 kn kako gdje, nije to neka stavka...

matko_gsi
11.04.2011., 13:31
Poslao sam upit uTRCZ u Split,i nakon dvadesetak minuta me ljubazno nazvao gospodin i objasnio da bi bilo najbolje auto pogledati na licu mjesta,predložio je pregled na dizalici u radionici i sl.Auto je od leasinga,ima oštećenu prvu šajbu i nekoliko sitnijih ogrebotina po karoseriji.Servisnu knjižicu i ostale podatke mogu se dobiti na uvid u Splitu.Ako treba mijenjati prednje staklo i još ako je potrebna intervencija na limariji...Odustajem.:D

jeli to onaj golf V iz predhodnih postova? ako je slike su toliko loše da bi se išta vidilo na njemu a prednja šajba ti nebi trebala bit problem ako je auto u onom stanju kako on govori da je...kad pogledaš auto onda je na tebi da odlučiš oćeš li uzeti ili odustati... da sam na tvom mjestu ako je auto uredu a šajba puknuta i malo ogrebotina na njemu uzeo bi ga...

mladen
11.04.2011., 13:33
Da to je istina,trebalo bi auto pogledati izbliza i onda donijeti neke zaključke.
Auto je već nekoliko dana u ponudi TRCZ-a i da je manje više sve u redu već bi bio davno prodan nekom od ovih mahera koji preprodavaju aute.
Očito da,osim velikog servisa kojeg bi trebalo napraviti,treba zamjeniti staklo i možda još nešto oko limarije napraviti.
Da sam bliže Splitu sigurno bih ga pogledao,a ovako 800-1000 kn.troškova puta do tamo i nije mala stavka u konačnoj računici.
Pošto bi auto bio za sina,( ja samo jednim djelom sudjelujem u sufinanciranju ) maksimalni iznos do kojeg bi išli bio bi
75000-80000 kn. s porezom kojeg bi trebalo platiti ako bi se kupovao od fizičke osobe.Dakle traži se Golf 4,TDI 2003.g.
74 KW ili Golf 5,TDI 2004 - 2006g. 77 KW,s urednom servisnom knjižicom,pristojno usčuvan i održavan.
Veći iznosi nam nisu interesantni jer pošto sin nema bonus treba još za registraciju iskrcati oko 4300kn.

matko_gsi
11.04.2011., 13:43
Da to je istina,trebalo bi auto pogledati izbliza i onda donijeti neke zaključke.
Auto je već nekoliko dana u ponudi TRCZ-a i da je manje više sve u redu već bi bio davno prodan nekom od ovih mahera koji preprodavaju aute.
Očito da,osim velikog servisa kojeg bi trebalo napraviti,treba zamjeniti staklo i možda još nešto oko limarije napraviti.
Da sam bliže Splitu sigurno bih ga pogledao,a ovako 800-1000 kn.troškova puta do tamo i nije mala stavka u konačnoj računici.

ma gledaj one koji su ti blizu nemoj sad pljunut tih 1000 kuna a na kraju ne uzeti auto...lako je za ogrebotine bitno je da nije dobro negdi udaren pa zakrpan...i još nešto...ipak je to popularni golf ko zna šta se s njim desilo pa je završio tu

SHOGO
21.04.2011., 09:55
http://www.index.hr/vijesti/clanak/dolazi-taksi-cammeo-ali-monopolistima-nije-konkurencija-ma-kakvo-spustanje-cijena/548217.aspx

Carstvo škoda, znamo otdkud su....:top:

C2H5OH
21.04.2011., 12:36
http://www.index.hr/vijesti/clanak/dolazi-taksi-cammeo-ali-monopolistima-nije-konkurencija-ma-kakvo-spustanje-cijena/548217.aspx

Carstvo škoda, znamo otdkud su....:top:

Glanc nove iz policije!:D

Panj_u_šumi
21.04.2011., 13:05
Glanc nove iz policije!:D

MA mogu one prec jos dosta, koliko se po svijetu voze taksiji, koji ce mu k. novo..

Hispano Suiza
21.04.2011., 15:43
Po Barceloni i Madridu voze stotine taxi Octavia i Toleda sa 1.9 TDI motorom, od kojih masa njih ima prijeđeno i preko 500 tisuća kilometara. Tak da s ovim Octaviama ne bi trebalo bit problema.

treo
21.04.2011., 18:04

bio si u pravu za kostu (bre) minovskog :D

C2H5OH
21.04.2011., 18:50
MA mogu one prec jos dosta, koliko se po svijetu voze taksiji, koji ce mu k. novo..

Znam da mogu jos puno prec.. I da nesta rikne na njima poput turbine, opet je prosao puno jeftinije nego da je kupio nove.:top:

Samo me brine kako policija mjenja automobile svake 3 god, a ima tu jos puno primjera drugih drzavnih sluzbi, navodno im se isplati !?:ne zna: pa nismo mi njemačka...

johny5
21.04.2011., 19:35
Znam da mogu jos puno prec.. I da nesta rikne na njima poput turbine, opet je prosao puno jeftinije nego da je kupio nove.:top:

Samo me brine kako policija mjenja automobile svake 3 god, a ima tu jos puno primjera drugih drzavnih sluzbi, navodno im se isplati !?:ne zna: pa nismo mi njemačka...

Mi smo i bolji od njemačke po rastrošnosti tog tipa... :top:

C2H5OH
21.04.2011., 20:14
Mi smo i bolji od njemačke po rastrošnosti tog tipa... :top:

Bome, ima se moze se. :rofl:

Nebi to bilo tako da netko nema koristi od toga, opce poznate su javne nabave u lijepoj nasoj :lol:

Panj_u_šumi
22.04.2011., 10:36

Gledano sastrane nema sanse da im se isplati tako mjenjat aute.
Neznam di je tu racunica.

spirou
22.04.2011., 10:55
Gledano sastrane nema sanse da im se isplati tako mjenjat aute.
Neznam di je tu racunica.

računica je u zubaka i HDZa :top::D

MMachéte
22.04.2011., 13:55
Jeste primjetili kak se pravi privatnik , koje sve placa iz svog depa odluci kupiti polovne aute (Jahreswagen i sl)a drzava mora svake tri godine imat nove nove autE?
znate vi koji je to gubitak love?

ovo je off malo al ono..

nakon 3-4godine svi ko ludi rasprodaju aute , kao da su se probudili iz nekog sna , pogledali na parking i vidjetli hrpu autiju , onak primaju se direktori za glavu , neeee , to su stari auti :eek: :eek: ridaju svi , grle se i tjese..

pa nece se raspast auto nakon 3 godine ak je redovito odrzavan idioti..
za murju nemogu rec , jos se taljigaju u nekim Golfovima IV, dobro su zdurali ti autici.

SETRA Samoborček
22.04.2011., 14:04
Kad se vozila (flota) kupuju na leasing, postoji to vrijeme kad leasing istekne i kad možeš ili otkupiti te (stare!) aute, ili "nabaviti" nove za iste pare koje si plaćao do sada. Ne znam zašto to svi brkaju. Ne daju oni odjednom svakih par godina 150 000kn po vozilu, nego imaju fiksni trošak, pucam bezveze, 100 000 kn mjesečno za flotu pri čemu stalno imaš nova vozila (stara do 3, 4, 5... godina). Sasvim OK računica.

Budimo realni, bilo bi ispod svake razine da država kupuje rabljena vozila od nekakvog TRCZ-a ili šoderaša, još posebno na leasing. To nije smisao svega. Zašto je Minovski kupio te Škode valjda samo on zna, ali svi znamo da se TRCZ toga ne bi nikad rješio da nije bilo ovog deala...

spirou
22.04.2011., 14:16
Kad se vozila (flota) kupuju na leasing, postoji to vrijeme kad leasing istekne i kad možeš ili otkupiti te (stare!) aute, ili "nabaviti" nove za iste pare koje si plaćao do sada. Ne znam zašto to svi brkaju. Ne daju oni odjednom svakih par godina 150 000kn po vozilu, nego imaju fiksni trošak, pucam bezveze, 100 000 kn mjesečno za flotu pri čemu stalno imaš nova vozila (stara do 3, 4, 5... godina). Sasvim OK računica.

bila bi još bolja računica da su nakon 3 godine ostali BEZ rate leasinga i sa 3 godine starim škodama

SETRA Samoborček
22.04.2011., 14:49
Ne bi, jer bi škode morali otkupiti i to vjerojatno za iznos sljedećih 12-18 rata leasinga.
Osim toga, morali bi se početi brinuti za vozila u pogledu servisa, osiguranja, registracije i popravaka što je sve vjerojatno bilo u paketu leasinga.

Na kraju bi završili s 5 godina starim autima koje bi morali (a ne bi mogli) prodati.

Koliko misliš da bi trebali voziti ista vozila? 5, 7 godina?
Meni je isto nekako ovih 3 godine malo, smatram da je 5 godina optimalno, ali kako nisam vidio leasing ugovor i ne znam koliko vozila imaju garanciju (moguće da je 3 godine, dakle dok je leasing sve popravke snosi prodavač).

hcerinski
22.04.2011., 15:25
jeste vidjeli da auto iz Cammao-a imaju svi velike reklame od famoznog TRCZ-a, mislite da je to samo tak... da će on voziti reklamu od trcz-a bezveze...

pitanje kakvi su to sve deal-ovi između svakoga od njih...

svi od njih znaju kaj i zašto rade...

C2H5OH
22.04.2011., 16:11
Ne bi, jer bi škode morali otkupiti i to vjerojatno za iznos sljedećih 12-18 rata leasinga.
Osim toga, morali bi se početi brinuti za vozila u pogledu servisa, osiguranja, registracije i popravaka što je sve vjerojatno bilo u paketu leasinga.

Na kraju bi završili s 5 godina starim autima koje bi morali (a ne bi mogli) prodati.

Koliko misliš da bi trebali voziti ista vozila? 5, 7 godina?
Meni je isto nekako ovih 3 godine malo, smatram da je 5 godina optimalno, ali kako nisam vidio leasing ugovor i ne znam koliko vozila imaju garanciju (moguće da je 3 godine, dakle dok je leasing sve popravke snosi prodavač).

S ovim podebljanim ti priča potpuno stima, dakle samo da produze lizing na 5 godina. 3 godine je malo. Ima smisla.:top:

ts0kie
22.04.2011., 19:00
ali svi znamo da se TRCZ toga ne bi nikad rješio da nije bilo ovog deala...

Eh, tu si gadno u krivu. Te škode su odlazile ko od šale i da ih je još 1000 bilo sve bi se rasprodalo...

Josip4
22.04.2011., 23:03
Teško da bi ugovor trajao 5 g. pogotovo za taxi vozila, firme mijenjaju aute svake 4 ili max 5 g. a kod ovih škoda će vjerojatno to biti 3 g jer će u tom roku te škode prevaliti preko 300 000 km. s obzirom da cameo radi na američki način, odnosno stalno kruži. Te škode se u principu skoro pa se neće ni gasiti jer na jedno vozilo idu 3 vozača.

hcerinski
23.04.2011., 07:43
jel vjerujeto u ovo kaj su rekli da je cammeo imao preko 1000 poziva prijepodne??? meni je to malo napuhano...

Panj_u_šumi
23.04.2011., 08:03
računica je u zubaka i HDZa :top::D

vec sam bio napisao zubak, pa rekao budem bio politicki korektan i izbrisao :zubo:

Panj_u_šumi
23.04.2011., 08:07
Teško da bi ugovor trajao 5 g. pogotovo za taxi vozila, firme mijenjaju aute svake 4 ili max 5 g. a kod ovih škoda će vjerojatno to biti 3 g jer će u tom roku te škode prevaliti preko 300 000 km. s obzirom da cameo radi na američki način, odnosno stalno kruži. Te škode se u principu skoro pa se neće ni gasiti jer na jedno vozilo idu 3 vozača.

Po meni je murija trabala uzet aute na leasing, skode i tempirat ih na prevaljenih 500.000km te ih nakon toga rashodovat ili jos bolje podijelit djelatnicima na poklon, to bi osiguralo da bi ih čuvali bolje.:D

Ako su na ovima imali limit 160 to bi bilo bar 7 godina.
A redovnim održavanjem bi to itekako postigli..ako su to one 1.9tdi pd islo bi to samo tako.
Pa oni golfovi im se jos kotrljaju bog te pita koliko km imaju..

EDIT Proslo bi i 400.000 a djelatnicima veci mamac.

Panj_u_šumi
23.04.2011., 08:08
jel vjerujeto u ovo kaj su rekli da je cammeo imao preko 1000 poziva prijepodne??? meni je to malo napuhano...

vrlo moguce...

kerbi
23.04.2011., 09:42
To je našima nezamislivo.

freelife
23.04.2011., 15:51
Gledam Alfu GT u TRCZu, ima netko info odkud taj auto, jesu KM pravi?

I dal se u TRCZu može cjenkanjem spustit cijena za parsto eura?

melloncollie
23.05.2011., 20:12
nov sam na forumu, ali moram postati oko TRCZ-a. dugo sam vagao oko kupnje auta sa ograničenim buđetom- 80 000 kn. U igri sam vagao opel astru 1.4 16V iz TRCZ-a, sa što manje KM (što zvuči blesavo, no usporedbe cijene radi)- kad sam pogledao ponudu Astri tamo, a mogu reći da znam prepoznati habanost automobila, jer sam imao 3 novo kupljena auta, i svaki je bio haban razmjerno, dakle...do 100 000 km se točno može vidjeti na sitnicama što je habano, od pedala kvačila i kočnice...do volana, sjedala...tapicirunga. -odustao sam od kupnje tamo. Sve koje sam gledao su bile u dobrom stanju, ali sam odustao od kupnje auta tamo. - Auto se lako može vidjeti da li je bio razbijen ili lakiran, samo treba malo iskustva i pažljivije oko. Moj je zaključak bio da su gotovo svi bili generalno uređivani za prodaju, dakle..kemijsko čišćenje. mirisao je ko lud, a auto koji sam ja gledao još treba mirisati po novom. dakle...do 15 000 km. Autu do 15 000 km ne treba kemijsko...a ako treba - takav ne kupujem.
Na kraju sam za iste novce uzeo za klasu manji auto - Corsu, isti paket opreme, isti motor - ali 0 km. Ide bolje, manje troši, jedino ima zanemarivo manje mjesta na stražnjoj klupi. Plus skidanje najlona sa sjedala ima svoju čar i cijenu.
da ljudi vole rabljene aute - tvornice bi ih proizvodile!

C2H5OH
23.05.2011., 20:20
nov sam na forumu, ali moram postati oko TRCZ-a. dugo sam vagao oko kupnje auta sa ograničenim buđetom- 80 000 kn. U igri sam vagao opel astru 1.4 16V iz TRCZ-a, sa što manje KM (što zvuči blesavo, no usporedbe cijene radi)- kad sam pogledao ponudu Astri tamo, a mogu reći da znam prepoznati habanost automobila, jer sam imao 3 novo kupljena auta, i svaki je bio haban razmjerno, dakle...do 100 000 km se točno može vidjeti na sitnicama što je habano, od pedala kvačila i kočnice...do volana, sjedala...tapicirunga. -odustao sam od kupnje tamo. Sve koje sam gledao su bile u dobrom stanju, ali sam odustao od kupnje auta tamo. - Auto se lako može vidjeti da li je bio razbijen ili lakiran, samo treba malo iskustva i pažljivije oko. Moj je zaključak bio da su gotovo svi bili generalno uređivani za prodaju, dakle..kemijsko čišćenje. mirisao je ko lud, a auto koji sam ja gledao još treba mirisati po novom. dakle...do 15 000 km. Autu do 15 000 km ne treba kemijsko...a ako treba - takav ne kupujem.
Na kraju sam za iste novce uzeo za klasu manji auto - Corsu, isti paket opreme, isti motor - ali 0 km. Ide bolje, manje troši, jedino ima zanemarivo manje mjesta na stražnjoj klupi. Plus skidanje najlona sa sjedala ima svoju čar i cijenu.
da ljudi vole rabljene aute - tvornice bi ih proizvodile!

Svaka tebi čast, ali ja bi bolje uzeo bmw e46 za tu lovu.
Tako da sam ja izuzetak ako se uzme u obzir ovo podebljano. :ne zna:

melloncollie
23.05.2011., 20:39
Zaboravi na to. Vjerojatno ti neće dati nit da ga upališ a kamoli da vodiš nekud.

problem je isparkirat sa onog parkinga. treba razmaknut barem 80 auti da bi ti taj ispeljao i probao.
ne kupuj ništa što ne možeš provozat prije. kupiš auto sa šupljim loncem, razjebanim kuglama, uništenim ovjesom....a samo zato jer ti ga nedaju ni upalit.

melloncollie
23.05.2011., 20:47
Svaka tebi čast, ali ja bi bolje uzeo bmw e46 za tu lovu.
Tako da sam ja izuzetak ako se uzme u obzir ovo podebljano. :ne zna:

svatko ima svoje. ja ne težim performansama i skupom održavanju, protiv BMW-a nemam ništa - naprotiv, no ako moje potrebe zadovoljava Opel Corsa brand new... i znam da sa kilometražom koju radim godišnje bezbrižno vozit taj auto 12 godina... Da svi volimo iste aute, proizvodili bi jedan model :) uspoređivao sam Astru sa navedenih 20000 km (stvarnih 120000 po pohabanosti kožnog volana i prekidača za svjetlo i brisače) i Corsu sa 0 km i 5 godina garancije. Isti novci, ali vrlo sličan auto, Corsa je uža 4 i kraća 15 cm. Razina opreme - ista.
Bmw ima svoju čar, i ako je od vlasnika treba ga kupit pa da ima i 150 000. ali ajde mi nađi takav.... Dieseli uglavnom imaju 250 000+ ako su stariji od 5 godina.

spirou
23.05.2011., 20:54
jesu li auta iz uvoza i imaju li servisnu?

astra stara godinu-dvije mora imat servisnu,a moraš i na tehničkom moći provjeriti kilometre

melloncollie
23.05.2011., 21:07
jesu li auta iz uvoza i imaju li servisnu?

astra stara godinu-dvije mora imat servisnu,a moraš i na tehničkom moći provjeriti kilometre

astre su uvoz - austrija. dakle, zaboravi provjeru kilometražu u centru za vozila.
sve su sa približno istom kilometražom i koštaju u kunu isto - dakle, na tebi je da imaš više ili manje sreće. moj je zaključak da su auti korišteni pošteno, dakle kojih 40 000/ god. a prodaju ih pod 20 000 do 30 000.
Tako je jedan lokalni šerif kod mene uzimao VW Polo 2. generacije, svi žuti - isti, izvoženi. cijena fixna - 3 soma eura. netko je kupio punto od agresivnog poštara, netko od obiteljskog poštara. distribucija sreće..netko će je dobiti više, netko manje... Tako su i te astre, vjerovatno od neke firme rasprodaja voznog parka. Čim ih imaju naslagane tako....iste...ja se ježim.

spirou
23.05.2011., 21:38
astre su uvoz - austrija. dakle, zaboravi provjeru kilometražu u centru za vozila.

piši propalo...ne bi ih ni pogledao :kava:

p.s.
samo razmisli koliko su ih oni platili u austriji kad ih ovdje prodaju za 80 000 kn nakon svih davanja, a još im zarade ostane i bit ce ti jasno kakvi su to automobili

Headbanger
23.05.2011., 21:50
Mene zanima otkuda melloncollie ima info da su te Astre iz Austrije? S obzirom da znam da je 80-90% auta u TRCZ-u zapljena ili povrat od leasinga, a ostalo se uzima pod račun u zamjeni vozila. I da, isti taj postotak vozila ima sve papire- od servisne knjige do računa servisa...

Naravno ima i dobar broj lupanih vozila, to nije sporno, kao i jako pohabanih- ali baš je TRCZ jedna od kuća koja NE UVOZI vozila izvana.Možda su iznimke ono malo megaskupih vozila šta su unutra u salonu a ne vani na parkingu...

newwbie
24.05.2011., 07:03

Ako su servisirane u ovlaštenim servisima, nema veze ako je Austrija u pitanju; zapisati broj šasije i u najbliži ovlašteni :)

C2H5OH
24.05.2011., 08:12
svatko ima svoje. ja ne težim performansama i skupom održavanju, protiv BMW-a nemam ništa - naprotiv, no ako moje potrebe zadovoljava Opel Corsa brand new... i znam da sa kilometražom koju radim godišnje bezbrižno vozit taj auto 12 godina... Da svi volimo iste aute, proizvodili bi jedan model :) uspoređivao sam Astru sa navedenih 20000 km (stvarnih 120000 po pohabanosti kožnog volana i prekidača za svjetlo i brisače) i Corsu sa 0 km i 5 godina garancije. Isti novci, ali vrlo sličan auto, Corsa je uža 4 i kraća 15 cm. Razina opreme - ista.
Bmw ima svoju čar, i ako je od vlasnika treba ga kupit pa da ima i 150 000. ali ajde mi nađi takav.... Dieseli uglavnom imaju 250 000+ ako su stariji od 5 godina.

Čuj, mogu potegnuti i do njemacke na 10 dana i ondje naci ne jednog nego na stotine dobrih bmw-ova.(provjereno jer imam ondje rodbinu, raj rabljenih, al vjeruj i ondje se moze naci drloga jer ima puno balkan boyeva, takve treba izbjegavat:mig:)

Ako corsa zadovoljava tvoje potrebe ok, ja pravim solidnu kilometrazu, znaci vecinom otvorena cesta i volim biti malo brzi od ostalih.

Nebi ni citirao tvoj post da nisi napisao ono za rabljene aute, evo vidis na tvom i mom primjeru kako imamo razlicite potrebe,ukuse i sl. zato ne treba ici slobodno s takvim izjavama da ljudi ne vole rabljene automobile, osobno nebi kupio nikad novi auto jer bi to morao bit auto min.za 150 tkn da zadovolji moje potrebe(u onom smislu da stvarno uzivam u autu) a nisam toliko bogat, a corse i njemu slicni me ne zanimaju.

Zato u mom slucaju bolje neki rabljeni bmw, a vjeruj neces ti nista jeftinije servisirat tu tvoju novu corsu nego netko 10 godina stari bmw.

Dakle za 70 tkn dovezem bmw-a e46 po ukusu i nek se nadje jos ovih 10 tkn za eventualne popravke iako ih vjerojatno nebi niti bilo jer auto iz njemacke i hrvatske se ne moze uspoređivati po ocuvanosti, o odrzavanju da i nepricam.
Kod nas se bmw prodaje kad je nesta pred izdahom, cast izuzecima.

Ali ne treba u ovu pricu stavljati aute iz njemacke koje dovezu sverceri iako i oni unutra mirise po novom i izgledaju super, ali u pravilu imaju viska km ili su bili spiceni.:top:

igor999
24.05.2011., 08:13
Mene zanima otkuda melloncollie ima info da su te Astre iz Austrije? S obzirom da znam da je 80-90% auta u TRCZ-u zapljena ili povrat od leasinga, a ostalo se uzima pod račun u zamjeni vozila. I da, isti taj postotak vozila ima sve papire- od servisne knjige do računa servisa...

Više nije tako, ne uzimaju puno autiju s lizinga, jer sada dosta Leasing kuca ima svoje dilere tipa Transauto, Auto Ursus i ostali. Malo se to razvodenilo u zadnjih godinu dana..