PDA

View Full Version : Rijeka - ginekolozi (preporuke i pitanja)

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15

pocoyo1
28.11.2011., 18:33
Izvještaj iz Cambierieve: Radi mlađi dr. Ante Škrobonja. Rekao mi je da je do sada radio u ZG. Doktor odličan, komunikativan, normalan. Kad sam ušla predstavio se, pogledao karton, pitao kako sam, kako se osjećam, da li ga želim šta pitati. Sve što sam pitala uredno odgovorio i čak više nego šta sam pitala. Poslao me na različite pretrage i kontrole iako je sve u najboljem redu ali da imamo sve potrebno - kaže. Kod pregleda je nježan, objašnjava sve šta radi čak me upozoravao na neke stvari (a nisam pitala) koje bi mi se mogle desiti u trudnoći kao npr. bjelkasti iscjedak i da se ne uzrujavam da je to normalno, da ako me šta bude zabrinjavalo da se javim i da ćemo sve srediti.

Ma evo jednom riječi ja sam pre pre zadovoljna i tako sretna!!!!

tako mi je drago čut ovakve vijesti :)..ful ...rado bih i ja kod njega na pregled ali s obzirom da se ove godine neću uspjet ugurat .... bit će šta bude

u svakom slučaju jako lijepo i ugodno za trudnice

tartaruga
29.11.2011., 07:00
dolce casa, drago mi je da si i ti imala pozitivno iskustvo! :five:
Šteta što je samo zamjena...

Yalin
29.11.2011., 20:45
Pozdrav svima..

trebala bi mi preporuka doktora u Rijeci, po mogucnosti doktorice i ako nije problem da napisete cijenu ginekoloskog pregleda?

missixty
02.12.2011., 11:55
Da li je možda netko vodio trudnoću kod dr. Finderlea privatno ili u riječkom KBC-u? Da li biste ga preporučili? Puno bi mi značila svaka informacija. Može i na pp.
Hvala puno :)

Kyra
02.12.2011., 22:26
Bok cure! Nadam se da ćete mi pomoći savjetom :) Već nekoliko godina idem kod dr. Krešić. Bila mi je super (ljubazna, simpatična, temeljita..). Zadnji put kad sam, prije trudnoće, bila kod nje baš me nekako razočarala. Sad sam trudna i vodila bi trudnoću privatno. Pročitala sam što se pisalo o dr. Krešić:
1) dobra je za voditi trudnoću bez problema
2) poludi kad se spomene privatno vođenje trudnoće i u tom slučaju mogu pokupiti svoj karton i naći novog ginekologa.
Žao mi je da je izbrisana tema u kojoj se govorilo o dr. Krešić.
Sad sam na 100 čuda jer ne znam da li je bolje da ostanem kod dr. Krešić ili odem privatno :(

Ja sam prijavljena kod dr.Krešić i dvije trudnoće sam vodila privatno a kod nje išla po uputnice. Nikad nikakvih problema. Pogotovo ove godine. Sestra koju sad ima je super ;)

marta-
06.12.2011., 11:33
hej, ima neka ovdje koja je bila kod dr. Frković....ostalo mi u sijećanju da je dobra...samo bi se zaletila na jedan pregled prije mog redovnog pa me zanima je li ljubazna i to sve...treba mi samo neko komunikativan ko će mi ljubazno odgovoriti na pitanje ako nešto pitam....i ako neko zna broj, molila bi...

pocoyo1
06.12.2011., 12:45
hej, ima neka ovdje koja je bila kod dr. Frković....ostalo mi u sijećanju da je dobra...samo bi se zaletila na jedan pregled prije mog redovnog pa me zanima je li ljubazna i to sve...treba mi samo neko komunikativan ko će mi ljubazno odgovoriti na pitanje ako nešto pitam....i ako neko zna broj, molila bi...

051/333-897

doktorica je onako stroga, profesionalna.odgovori sve što ju pitaš..meni je sam pregled bio malo grub al uska sam jako dole i upale vučem :ne zna:..i taj glupi iscjedak zbog gljivica stalno..tako da vjerovatno zato

cure zanima me šta mislite dal bi me primio u Cambierievoj ovaj mjesec ako spomenem da imam taj iscjedak...kad sam bila tamo pitat za redovni pregled-reklami je sestra negdje iza Nove godine da zovem..a nisam spominjala te bolove i iscjedak...
hmm.da probam zvat ?..meni je to već standard..to vučem već par godina...s ttim da se sad ful pojačalo...

marta-
06.12.2011., 13:03
hm...stroga??? kako misliš stroga, je li ima smješka ili tako nešto? meni treba abdominalni UZV tako da tu ne bi baš osjetila neku grubost ali ako je stroga malo se bojim...mislim, štp znači stroga???

pocoyo1
06.12.2011., 13:06
hm...stroga??? kako misliš stroga, je li ima smješka ili tako nešto? meni treba abdominalni UZV tako da tu ne bi baš osjetila neku grubost ali ako je stroga malo se bojim...mislim, štp znači stroga???

odrešita je..hm kako bih rekla..izrazito profesionalna..meni je zaista bila jako ok..sve pozitivno..a teško je reć..to je ipak subjektivno..

vrstan dijagnostičar je...

tartaruga
06.12.2011., 18:12
cure zanima me šta mislite dal bi me primio u Cambierievoj ovaj mjesec ako spomenem da imam taj iscjedak...kad sam bila tamo pitat za redovni pregled-reklami je sestra negdje iza Nove godine da zovem..a nisam spominjala te bolove i iscjedak...
hmm.da probam zvat ?..meni je to već standard..to vučem već par godina...s ttim da se sad ful pojačalo...

Hm, možda da probaš direktno otići tamo , bez zvanja pa zamoli ako bi te primio. Npr., danas sam bila na pregledu i nije bila velika gužva (odmah oko 8h sam bila, uglavnom smo bile mi trudnice a u pol 10 sam već bila vani).
Meni je ovaj dr. super koji je sad na zamjeni

pocoyo1
06.12.2011., 18:17
Hm, možda da probaš direktno otići tamo , bez zvanja pa zamoli ako bi te primio. Npr., danas sam bila na pregledu i nije bila velika gužva (odmah oko 8h sam bila, uglavnom smo bile mi trudnice a u pol 10 sam već bila vani).
Meni je ovaj dr. super koji je sad na zamjeni

a čujem da je super..hm ..a ću vidjet ako budem u gradu...ovo mi je već normalno-taj iscjedak i sve popratno..najbolje se osjećam kad imam mengu-a znaš kakv je to feeling-nikakav..sve druge dane-koma...

kikica777
07.12.2011., 11:57
ljudi citam ove forume vec par mjeseci i kako mi se cini ne postoji u Rijeci dobar ginekolog, a ako postoji onda ne prima vise pacijente...a meni treba hitno jer zivim ovdje vec 2god a ginekolog mi je 500km od mene, imam CIN1 (ili sad vec CIN 500 kolko dugo nisam bila) a stvarno neznam kod koga da idem... da li zna netko nesto o dr. Gordana Domika na Zametu ? Hvala vam

pocoyo1
07.12.2011., 14:47
kikica..mislim da ti je najbolje opcija sad Cambierieva gdje je ovaj doktor ali nažalost samo do kraja godine...od drugi socijalnih ja ti neznam koga preporučit...tražila sam mišljenja i iskustvo cura kod doktorice Delije Mihovilović..mislim da je Drenovi ona..ali nitko nije niš komentirao...a za ovu koju ti tražiš mišljenje..nekako mi je ostalo u glavi niš posebno zaista..čak kontra u -....ali možda se netko javi s friškim iskustvom :ne zna:

cranky
07.12.2011., 20:59
ljudi citam ove forume vec par mjeseci i kako mi se cini ne postoji u Rijeci dobar ginekolog, a ako postoji onda ne prima vise pacijente...a meni treba hitno jer zivim ovdje vec 2god a ginekolog mi je 500km od mene, imam CIN1 (ili sad vec CIN 500 kolko dugo nisam bila) a stvarno neznam kod koga da idem... da li zna netko nesto o dr. Gordana Domika na Zametu ? Hvala vam
Oprosti, ali ako pitaš za Domiku onda baš i ne pamtiš šta si pročitala :mig:
Moj savjet je biježi što dalje od nje :trk:

susannah
08.12.2011., 09:09
Oprosti, ali ako pitaš za Domiku onda baš i ne pamtiš šta si pročitala :mig:
Moj savjet je biježi što dalje od nje :trk:
ovo samo mogu potpisati.

kikica777
08.12.2011., 16:16
ok za nju mi je prijateljica rekla, nemojte se ljutit al ovo je ipak 126str ove teme, toliko sam toga procitala da neznam vise gdje mi je dupe a gdje glava, najradije bi otisla kod prvog ginekologa na kojeg naidjem jer sam vec ocajna... i iskreno svejedno mi je vec da li je privatnik ili preko hzzo ili poliklinika samo zelim otici kod nekoga tko ce mi pomoci a ne ko rec imas to i to, evo ti canesten i dovidjenja... bilo bi idealno kada bi bilo preko hzzo-a ali ako cu cekati na pregled 3 mj i onda jos da me rijesi u 5 minuta onda cu radije platit 100000kn ako treba samo da mi netko kaze sta tocno trebam raditi i sta tocno nije u redu samnom jer ovako vise nemogu, zbog tog glupog CIN-a svaki mjesec moram kupovati skupe vaginalete i izmisljati kako da se lijecim... SVAKI JE* MJESEC :(

kikica..mislim da ti je najbolje opcija sad Cambierieva gdje je ovaj doktor ali nažalost samo do kraja godine...od drugi socijalnih ja ti neznam koga preporučit...tražila sam mišljenja i iskustvo cura kod doktorice Delije Mihovilović..mislim da je Drenovi ona..ali nitko nije niš komentirao...a za ovu koju ti tražiš mišljenje..nekako mi je ostalo u glavi niš posebno zaista..čak kontra u -....ali možda se netko javi s friškim iskustvom :ne zna:

ok hvala puno... otici cu sutra makar vidjeti kada radi i da li uopce prima nove... :/

pocoyo1
08.12.2011., 19:15
ok hvala puno... otici cu sutra makar vidjeti kada radi i da li uopce prima nove... :/

trenutno mislim da ti je to najbolji izbor od socijalnih...a za privatne-pisalo se možda 1/2 stranice unazad za isti il sličan problem i doktore...:)

pčelica-maaja
09.12.2011., 07:45
Čula sam da će on raditi u Opatiji iza nove godine?!?! A kćer od mog novog ginića u Cambierijevoj umjesto moje bivše ginice...LOL

min_min
09.12.2011., 11:24
Curke, idem i ja danas u Cambierievu pa izvjestim po povratku :) Malo me strah, kao da idem zubaru a ne ginicu :D

kikica777
09.12.2011., 14:18
cure upisala sam se danas kod škrobinje i sutra sam narucena u 9h :)

pocoyo1
09.12.2011., 16:45
cure upisala sam se danas kod škrobinje i sutra sam narucena u 9h :)

tako brzo?
uf baš kontam dal da odem onda i ja probat...hm.ma kako to da rade i subotom

missixty
09.12.2011., 18:59
Tko sad trenutno radi u Opatiji u smjeni dr. Salamon?

pocoyo1
09.12.2011., 19:06
Tko sad trenutno radi u Opatiji u smjeni dr. Salamon?

mislim da je zadnja info bila dr.Mlinarić

kikica777
09.12.2011., 20:08
tako brzo?
uf baš kontam dal da odem onda i ja probat...hm.ma kako to da rade i subotom

pa neznam to je i mene zacudilo :confused: em sto je subota i tako brzo, a koliko sam skuzila svi cekaju dosta dugo na pregled... vald se nije zeznila... :ne zna: i kad sam rekla da zelim prebacit karton nije mi nist rekla niti me ista pitala, samo sam neki formular popunila...

pocoyo1
09.12.2011., 20:31
pa neznam to je i mene zacudilo :confused: em sto je subota i tako brzo, a koliko sam skuzila svi cekaju dosta dugo na pregled... vald se nije zeznila... :ne zna: i kad sam rekla da zelim prebacit karton nije mi nist rekla niti me ista pitala, samo sam neki formular popunila...

ma never mind..odi i onda javi sutra kako je prošlo..ali bit će sve ok ...:)...možda ako si objasnila su te uzeli pod hitno...
ja se borim s tim iscjetkom i nisam to niš spominjala zadnji put kad sam se htjela naručit redovno..ako ne odem prije onda ću zvat il otić krajem prosinca..tako mi je rekla..jer još da ne prima narudžbe za siječanj tj.za 2012. stoji to tako i dalje? znaš možda?

kikica777
09.12.2011., 20:44
ma never mind..odi i onda javi sutra kako je prošlo..ali bit će sve ok ...:)...možda ako si objasnila su te uzeli pod hitno...
ja se borim s tim iscjetkom i nisam to niš spominjala zadnji put kad sam se htjela naručit redovno..ako ne odem prije onda ću zvat il otić krajem prosinca..tako mi je rekla..jer još da ne prima narudžbe za siječanj tj.za 2012. stoji to tako i dalje? znaš možda?

nemam pojma stvarno, reci cu ti sutra...nisam ja njoj nista rekla sta mi je, ispunila sam taj formular pa me pitala da li trebam nesto, ja sam rekla da bi se htjela narucit za pregled (donjela sam joj sve nalaze u kojima stoji da imam CIN1, da sam isla na HPV tipizaciju i nemam taj HPV, da sam isla na kolposkopiju i to...al nalazi su od 2007., 08., i 09. godine)...samo ih je malo pogledala, rekla sam da nisam bila otad pa je rekla kao da sutra dodjem, nebi rekla da me stavila pod hitno jer mi u biti nije nista (samo klasicna Canesten-upala,ali cak joj ni to nisam spomenila), samo trebam na kontrolu tj ponovno na sve te pretrage... mozda se stvarno zabunila jer mi nije bas izgledala skoncentrirano, bila je u nekoj zbrci, stalno s jedne strane isla na drugu tako da se nebi zacudila, iako sam joj jos rekla da je subota ali nije nist odgovorila... ah uglavnom sve cu znati sutra pa se javim... :ne zna:

pocoyo1
09.12.2011., 20:52
nemam pojma stvarno, reci cu ti sutra...nisam ja njoj nista rekla sta mi je, ispunila sam taj formular pa me pitala da li trebam nesto, ja sam rekla da bi se htjela narucit za pregled (donjela sam joj sve nalaze u kojima stoji da imam CIN1, da sam isla na HPV tipizaciju i nemam taj HPV, da sam isla na kolposkopiju i to...al nalazi su od 2007., 08., i 09. godine)...samo ih je malo pogledala, rekla sam da nisam bila otad pa je rekla kao da sutra dodjem, nebi rekla da me stavila pod hitno jer mi u biti nije nista (samo klasicna Canesten-upala,ali cak joj ni to nisam spomenila), samo trebam na kontrolu tj ponovno na sve te pretrage... mozda se stvarno zabunila jer mi nije bas izgledala skoncentrirano, bila je u nekoj zbrci, stalno s jedne strane isla na drugu tako da se nebi zacudila, iako sam joj jos rekla da je subota ali nije nist odgovorila... ah uglavnom sve cu znati sutra pa se javim... :ne zna:

a nije joj lako zaista..nas ima puno..a tamo se stalno mjenjaju doktori..a stvarno je ljubazna...ali ja sam čula još za jednu drugu dokt.opće prakse da radi vikendom da sad kao nova vlast pa rade i subotom:ne zna:

kikica777
10.12.2011., 12:57
a nije joj lako zaista..nas ima puno..a tamo se stalno mjenjaju doktori..a stvarno je ljubazna...ali ja sam čula još za jednu drugu dokt.opće prakse da radi vikendom da sad kao nova vlast pa rade i subotom:ne zna:

bila sam danas... i radio je, samo ja bila i poslje mene neka zena ali koliko sam skuzila radili su do nekih 10h...uglavnom doktor je super, izresetala sam ga pitanjima, sve mi je ljepo objasnio, napravio pregled i ultrazvuk, i rekao da je sve super, a sto se tice CIN-a da to nije nist strasno i zapravo u jako rijetkim slucajevima preraste u rak tako da mogu bit mirna... :) odusevljena sam stvarno.. i nisam se uopce ni sjetila da bi mi moglo biti neugodno jer je musko haha :D sto se tice narucivanja za preglede neznam, jer je meni rekao da dodjem opet za godinu dana :cerek: a na vratima ne pise nista, mislim da ne narucuju za nagodinu nego brze (s obzirom na to da je mene primio drugi dan,a i cula sam kad su se druge zene narucivale, daje termine za isti ili iduci tjedan) uglavnom preporucujem ga svakako, jedino mi je zao sto sam cula da ide krajem godine :(

pocoyo1
10.12.2011., 14:57
bila sam danas... i radio je, samo ja bila i poslje mene neka zena ali koliko sam skuzila radili su do nekih 10h...uglavnom doktor je super, izresetala sam ga pitanjima, sve mi je ljepo objasnio, napravio pregled i ultrazvuk, i rekao da je sve super, a sto se tice CIN-a da to nije nist strasno i zapravo u jako rijetkim slucajevima preraste u rak tako da mogu bit mirna... :) odusevljena sam stvarno.. i nisam se uopce ni sjetila da bi mi moglo biti neugodno jer je musko haha :D sto se tice narucivanja za preglede neznam, jer je meni rekao da dodjem opet za godinu dana :cerek: a na vratima ne pise nista, mislim da ne narucuju za nagodinu nego brze (s obzirom na to da je mene primio drugi dan,a i cula sam kad su se druge zene narucivale, daje termine za isti ili iduci tjedan) uglavnom preporucujem ga svakako, jedino mi je zao sto sam cula da ide krajem godine :(

misliš da cimnem telefonom il da odem tamo? tako brzo naručuju?
mengu trebam dobit oko 25.12. dakle trebala bih se ugurat prije nekako..ma baš ću probat telefonom ..ako ne uspijem onda ću u srijedu otić tamo i pokušat...ovo me oduševilo zaista...:)

kikica777
11.12.2011., 07:03
misliš da cimnem telefonom il da odem tamo? tako brzo naručuju?
mengu trebam dobit oko 25.12. dakle trebala bih se ugurat prije nekako..ma baš ću probat telefonom ..ako ne uspijem onda ću u srijedu otić tamo i pokušat...ovo me oduševilo zaista...:)

ma i ja sam sretna sto sam se toga rijesila :) samo me zanima dal je istina da on ide poslje nove godine... a ja sad ne smijem prebacivati karton 1 god. a tko zna ko ce nam doc... :( mislim da je bolje da odes, objasni sestri sta je, bolje odi nego preko telefona :mig:

pocoyo1
11.12.2011., 07:36
ma i ja sam sretna sto sam se toga rijesila :) samo me zanima dal je istina da on ide poslje nove godine... a ja sad ne smijem prebacivati karton 1 god. a tko zna ko ce nam doc... :( mislim da je bolje da odes, objasni sestri sta je, bolje odi nego preko telefona :mig:

i ja se isto kontam o tome..ali razmišljam pozitiva..možda nam dolazi još jedna divna doktorica...a i uvjerila sam se da jedna te ista osoba n e ostavlja isti dojam na svih...ja bih baš htjela otić kod njega jer još nikad nisam bila kod muškog ginica..a plus što evo cure kažu da je sasvim u redu..
navodno ide u opatiju a ja se iz opt lani u siječnju negdje il veljači maknula u rijeku...sad ću pustit ovako pa će vrijeme pokazat...

tartaruga
11.12.2011., 08:00
Škrobonja def. oko NG ide ća, nije mi sestra rekla točni datum ali tako bi trebalo biti. Ne znam da li onda on opet ide samo na zamjenu u Opatiju, kao što je bio ovdje ili u Opatiji ostaje za stalno :ne zna:
pocoyo, ma zaleti se jedan dan dolje, reci da imaš problem, možda te i odmah primi isti dan. Dr. je super, ćapaj ga dok je još tamo! :mig:

Deliceus-Ri
14.12.2011., 22:41
Da li je možda netko vodio trudnoću kod dr. Finderlea privatno ili u riječkom KBC-u? Da li biste ga preporučili? Puno bi mi značila svaka informacija. Može i na pp.
Hvala puno :)

Hay :cerek:
Ne znam da li ti je itko odg.evo ja cu onoliko koliko sam upoznata s njim :mig:
On je meni bio super,naime ova zadnja trudnoca mi je bila burna i prosla sam apsolutno sve ginice u bolnici,on me nije vodio,ali pred kraj sam bila par x kod njega kao i u prijasnjim trudnocama,nije nis special,ima i boljih ali moja preporuka ako si se bas na njega odlucila :mig:
Meni je bio za 10!
Njezan,ljubazan i profesionalan!

missixty
15.12.2011., 12:25
Puno ti hvala draga :cerek:
Ja sam izgubila blizanačku trudnoću. Baš jučer mi je bio termin, pa sam sad malo pod dojmom svega. Možda je trebalo tako biti, ali nitko u mojoj obitelji to ne može prihvatiti zbog nekih propusta od strane mog soc.gin.-a.
Sada svi vrše pritisak na mene da odaberem nekog boljeg za slijedeću trudnoću (kojoj se za sada samo nadam), a mislim da bi mi ipak bilo najbolje da je to netko tko ipak radi u KBC-u tako da me po potrebi može i hospitalizirati ako treba, ili poslati na serklažu (što je trebao i sadašnji gin.).
Puno ljudi mi je reklo da sam sama kriva jer sam prepustila vođenje rizične trudnoće bilo kakvom giniću. A ja sam mislila da je svaki doktor, doktor.
Malo sam izbezumljena od svega i nadam se da će mi ova odluka pomoći da se opustim i da barem malo manje brinem kada (ako) opet ostvarim trudnoću.
Puno, puno hvala još jednom...
I oprostite na off topicu.

silky88
16.12.2011., 00:10
Moze mi netko napisati radno vrijeme dr Bacica? zaboravila sam. Hvala:)

marta-
16.12.2011., 09:30
Moze mi netko napisati radno vrijeme dr Bacica? zaboravila sam. Hvala:)

PON i ČET popodne...ostale dane ujutro...

snow5
16.12.2011., 09:44
Puno ti hvala draga :cerek:
Ja sam izgubila blizanačku trudnoću. Baš jučer mi je bio termin, pa sam sad malo pod dojmom svega. Možda je trebalo tako biti, ali nitko u mojoj obitelji to ne može prihvatiti zbog nekih propusta od strane mog soc.gin.-a.
Sada svi vrše pritisak na mene da odaberem nekog boljeg za slijedeću trudnoću (kojoj se za sada samo nadam), a mislim da bi mi ipak bilo najbolje da je to netko tko ipak radi u KBC-u tako da me po potrebi može i hospitalizirati ako treba, ili poslati na serklažu (što je trebao i sadašnji gin.).
Puno ljudi mi je reklo da sam sama kriva jer sam prepustila vođenje rizične trudnoće bilo kakvom giniću. A ja sam mislila da je svaki doktor, doktor.
Malo sam izbezumljena od svega i nadam se da će mi ova odluka pomoći da se opustim i da barem malo manje brinem kada (ako) opet ostvarim trudnoću.
Puno, puno hvala još jednom...
I oprostite na off topicu.

draga pusti priče i ove što vrše pritisak..nikad ne možeš znat kako će se stvar razvijati..učini po svom nahođenju i instinktu..uostalom ti ideš na preglede i ti kroz to prolaziš...bit će sve dobro...ako se desi problem il sumnja-na hitnu kbc-a...ja sam naručena u Cambierievoj za veljaču i rečeno mi je da bi trebala bit dokt.Šimunović.trudim se razmišljat pozitivno unatoč današnjici...i vjerujem da će bit ok doktorica :)...ovog doktora jako hvale...možda da dodješ tamo i pokušaš tražit da te samo kratko primi i objasniš situaciju..pa odlučiš dal ćeš za njim nakon Nove godine...sestra mi je jako jako ljubazna tamo :)

Deliceus-Ri
17.12.2011., 13:24
missixty
Nema na cemu :mig:
Ne osvrci se,ljudi su takvi,i ja kazem da je tako moralo biti nazalost,cudni su zivotni putevi...

Mene su osuđivali za trece dijete,koje mi je btw spasilo zivot,sreca u nesreci i ni u jednom trenu nisam pozalila,iako mi je ona recimo u nezgodno vrijeme dosla(isla sam potvrdit trudnocu i saznala da imam karcinom)i da ne bi mozda bila sa svojima za Novu
On je meni odlican,kao i sam Oleg Petrovic,eto njih dvoje ti toplo preporucam za vodjenje buduce trudnoce :mig:
oboje ti rade u KBC.-u i oni su mi bas ti,a jedina koju ti ne preporucam nikako je Tea Štimac...
Nju sam zapamtila dok sam ziva :D

Tamo neka
17.12.2011., 21:49
Koji je problem navedene dr. Štimac? Puno se žena na nju žali!!!!

Za dr. Finderle - i moja preporuka!

Missixty, žao mi je i želim ti sreću u idućoj trudnoći, čuvat će vas tvoja dva anđela.. Nažalost, na ružne načine shvatimo da nije svaki doktor - Doktor.

missixty
18.12.2011., 13:11
Drage moje najljepše vam se zahvaljujem na lijepim riječima i savjetima. Puno vam hvala! :cerek:

marta-
19.12.2011., 09:56
za Štimac sam i ja čula..nisam ju nikad vidila ali su mi pričale cure dok smo čekale ctg kako ih je ta uspjela rasplakati u prošloj trudnoći (3 cure su isto rekle) i sada mole boga da ju uopće ne sretnu jer da bi radije ostale bez pregleda nego imale posla s njom...

meni se sviđaju Finderle, Marić, Vlašić i stari Rupčić...kod Petrovića sam bila sada dvaput i ne sviđa mi se...malo mi je prepotentan...ima zacrtan svoj film u glavi i ne odstupa od njega...

kiara-7
21.12.2011., 16:41
Pozdrav svima,
imam jedno pitanje..trudna sam 11 tjedana i isla sam privatno kod doktorice Sokolic i ona mi je stvarno odlicna, inace sam iz Osijeka, tek nedavno sam se doselila u Rijeku, trebala bi naci ovdje socijalnog ginekologa jer mi dok. Sokolic ne moze dati nikakve uputnice, moj ginekolog u Osijeku mi je preporucio dr.Deliju, rekao je da se ne usudi nikoga drugoga preporuciti nego samo nju! zanima me dali netko od vas ima iskustva s njom?
hvala

snow5
21.12.2011., 22:41
Pozdrav svima,
imam jedno pitanje..trudna sam 11 tjedana i isla sam privatno kod doktorice Sokolic i ona mi je stvarno odlicna, inace sam iz Osijeka, tek nedavno sam se doselila u Rijeku, trebala bi naci ovdje socijalnog ginekologa jer mi dok. Sokolic ne moze dati nikakve uputnice, moj ginekolog u Osijeku mi je preporucio dr.Deliju, rekao je da se ne usudi nikoga drugoga preporuciti nego samo nju! zanima me dali netko od vas ima iskustva s njom?
hvala

ja sam isto tražila mišljenja za nju..medjutim nitko nije komentirao..od jedne poznanice koja ide k njoj znam da je rekla da je njoj ok.niš posebno mi nije naglasila za nju..ali ok..mislim da je godinama kod nje..
eto drugo neznam zaista..hvale dr.Škrobonju koji navodno poslije Nove godine ide u Opatiju..
možda se još netko javi :)

kiara-7
22.12.2011., 12:18
Pa to je katastrofa, da jedan grad poput Rijeke nema kvalitetnog socijalnog ginekologa, stvarno sramota, meni je toliko zao sto moram odlaziti od svoga, on mi je bio za pozeljet... Nadam se da ce se netko javiti tko ima ikakvih iskustva sa dr.Delijom!!

snow5
22.12.2011., 18:25
da Rijeka je po pitanju socijalnih ginića katastrofa..ali nadam se boljem..stiže mlada doktorica u Cambierievu poslije Nove godine i zaista vjerujem da će biti ok..

*zlata*
24.12.2011., 06:18
Pa to je katastrofa, da jedan grad poput Rijeke nema kvalitetnog socijalnog ginekologa, stvarno sramota, meni je toliko zao sto moram odlaziti od svoga, on mi je bio za pozeljet... Nadam se da ce se netko javiti tko ima ikakvih iskustva sa dr.Delijom!!

dr. Vuković-Mihovilović Delia vodi meni trudnoću i moj je gin već 6 god.
ja sam zadovoljna s njom.
meni da uputnice za sve moguće pretrage koje pitam i lijepo mi sve objasni.
ona ima samo 2d ultrazvuk pa sam je pitala da bi išla na 4d i rekla mi je da idem kod dr.Škunce jer tamo dođe dr.Petrović i da njegovu nalazu ona najviše vjeruje. ima ko iskustva s tim uzv oko 20 tt kod dr.Škunca a da ga je radio dr.Petrović?

marta-
24.12.2011., 12:18
dr. Vuković-Mihovilović Delia vodi meni trudnoću i moj je gin već 6 god.
ja sam zadovoljna s njom.
meni da uputnice za sve moguće pretrage koje pitam i lijepo mi sve objasni.
ona ima samo 2d ultrazvuk pa sam je pitala da bi išla na 4d i rekla mi je da idem kod dr.Škunce jer tamo dođe dr.Petrović i da njegovu nalazu ona najviše vjeruje. ima ko iskustva s tim uzv oko 20 tt kod dr.Škunca a da ga je radio dr.Petrović?

da, ja sam bila u 9.mj kod škunce na 4D i radio mi ga je petrović...tada sam prvi put bila kod njega...uzv je ok...fora...košta 500kn, dobiješ par slikica na cd-u...petrović mi se ko osoba uopće ne sviđa ali da je stručan, je....u nekom pogledu...moj problem baš ne shvaća ozbiljno pa ga za sebe ne mogu pohvaliti...
glavni je u bolnici, svi ga se boje...sestre pogotovo...

za dr. deliju sam čula da je dobra...na trudničkom tečaju je bilo par trudnica koje su njeni pacijenti i jako su zadovoljne...
inače, riječki soc. ginići su koma...žalosno je da sve žene u rijeci napeto čekaju jednog normalnog u cambierri jer su drugdje sve razočarane...trebalo bi više normalnih ginekologa u ovom gradu...definitivno...

kiara-7
24.12.2011., 17:30
e super hvala vam puno, sad samo treba nazvati poslije ovih blagdana i drzati fige da prima nove pacijente!!!

marta-
24.12.2011., 18:49
e super hvala vam puno, sad samo treba nazvati poslije ovih blagdana i drzati fige da prima nove pacijente!!!

ma primiti će sigurno, ipak si trudnica i nemaš ginića u gradu...ne smiju odbiti trudnicu....dont vori ;) vidiš, dobro ti je čak i preporučio tvoj ginić...

snow5
24.12.2011., 19:29
ma primiti će sigurno, ipak si trudnica i nemaš ginića u gradu...ne smiju odbiti trudnicu....dont vori ;) vidiš, dobro ti je čak i preporučio tvoj ginić...

očito se nadaleko zna da nema u Rijeci puno njih socijalnih za preporuku..bilo bi divno da se to promijeni

dolce casa
28.12.2011., 10:36
evo cure samo da vam javim dr. Škrobonja je u Cambierievoj do ovog ponedeljka i onda se seli u Opatiju na mjesto gdje je bila dr. Salamon. Nakon toga dr. Škrobonja dolazi u Matulje u novu ambulantu.

@ pocoyo: jesi se na kraju prijavila u Cambierijevu? Ako nisi evo ti prilike da se poslije nove javiš u Opatiju. Po tvom pisanju dobila sam dojam da živiš negdje u okolici Matulja i Opatije kao i ja pa će nam biti super blizu dr. Škrobonja i to jo u novoj ambulanti :gitara: :amen: :D

Deliceus-Ri
29.12.2011., 09:49
za Štimac sam i ja čula..nisam ju nikad vidila ali su mi pričale cure dok smo čekale ctg kako ih je ta uspjela rasplakati u prošloj trudnoći (3 cure su isto rekle) i sada mole boga da ju uopće ne sretnu jer da bi radije ostale bez pregleda nego imale posla s njom...

meni se sviđaju Finderle, Marić, Vlašić i stari Rupčić...kod Petrovića sam bila sada dvaput i ne sviđa mi se...malo mi je prepotentan...ima zacrtan svoj film u glavi i ne odstupa od njega...

Posto mi je ova trudnoca bila ful osjetljiva,bila sam sva izvan sebe i krhka,ostale dve nisam marila kome cu pod ruke,ali u ovoj nazalost par x kod nje,i to sam plakala do besvjesti nakon njenog pregleda,mislim da bi neki radije trebali na njivu nego raditi sa zenskicama koje su ipak u osjetljivoj fazi,pa onda njen bahati pristup...ma strava i uzas...ne ponovilo se:rolleyes:
Da ne kazem da sam taj dan(kad sam isla roditi)bila ujutro kod nje na pregledu,izasavsi van sam sjela na onu klupu pred bolnicu,i kad sam se digla,osjetila sam kao vodu,i brzo trknula u auto,dosla kuci krv(kao normalno je nakon nje)i navecer isla po svog bebaca,brijem da ne bi jos rodila ali eto...
I rekla sam muzu,da cu kuci rodit ukoliko joj jos traje smjena :D

Lola 27
30.12.2011., 13:06
Ima li u Medici koji dobar ženski ginekolog?

snow5
30.12.2011., 13:25
Ima li u Medici koji dobar ženski ginekolog?

misliš na Medico?
meni osobno su oni precijenjeni..mislim da tamo radi dr.Oluić..ex kolegica je išla njoj...ako ti cijena nije bitna..odi..ali mislim da je jako skupo..netko mi je rekao da je stvarno jako skupo tamo...
a dr.Sokolić il dr.Salamon il dr.Frković?

Lola 27
31.12.2011., 12:25
misliš na Medico?
meni osobno su oni precijenjeni..mislim da tamo radi dr.Oluić..ex kolegica je išla njoj...ako ti cijena nije bitna..odi..ali mislim da je jako skupo..netko mi je rekao da je stvarno jako skupo tamo...
a dr.Sokolić il dr.Salamon il dr.Frković?

Već sam išla u Mediko na razne druge pretrage pregled dođe 400 kn.Nisam iz Rijeke nego iz Krka a za Medico jedino znam gdje se nalazi,pa zato pitam.Bitno mi je da je neka normalna ,tu na krku su dva ginekologa jedan je čudan a drugi misli da je Bog!:504:

*zlata*
01.01.2012., 19:25
Već sam išla u Mediko na razne druge pretrage pregled dođe 400 kn.Nisam iz Rijeke nego iz Krka a za Medico jedino znam gdje se nalazi,pa zato pitam.Bitno mi je da je neka normalna ,tu na krku su dva ginekologa jedan je čudan a drugi misli da je Bog!:504:

ja sam prije 5-6 godina u mediku platila pregled 600 kn.
nisam bila niti malo zadovoljna, nisu mi opće izvadili krv samo mi prepisali kontracepcijske tablete. jedino pitanje koje su mi postavili je bilo: jeste li zdravi?
bila sam kod neke doktorice, ne mogu se sjetiti prezimena, nekako sa J mislim da počinje.

na kraju je ispalo da ne smijem piti tu kontracepciju jer su mi jetrene probe bile jako loše.

mene mediko više ne bude vidio

marta-
01.01.2012., 19:48
ja sam prije 5-6 godina u mediku platila pregled 600 kn.
nisam bila niti malo zadovoljna, nisu mi opće izvadili krv samo mi prepisali kontracepcijske tablete. jedino pitanje koje su mi postavili je bilo: jeste li zdravi?
bila sam kod neke doktorice, ne mogu se sjetiti prezimena, nekako sa J mislim da počinje.

na kraju je ispalo da ne smijem piti tu kontracepciju jer su mi jetrene probe bile jako loše.

mene mediko više ne bude vidio
to je dr. Jurica...pa da, koliko znam u medicu nisu baš nešto specijalno temeljiti...a skupi...preskupi...to je moje mišljenje...

Lola, ja bi birala između one gore 3 navedene doktorice, salamon, frković ili sokolić...

snow5
01.01.2012., 22:05
ja sam cula da je navodno (Medico)skuplji pregled.ono utz, pregled i papaoko 980 kuna..:ne zna:..a isto ne bih više išla tamo...dr.Salamon je u Opt.odmah kod ZG banke.dr.Frković u Rijeci na Brajdi blizu male tržnice..niže Pomorskog fakulteta..za ovu treću neznam točno-na piramidi:confused:?

tartaruga
03.01.2012., 04:42

Ako planiraš privatno, radije bi ti preporučila pregled kod dr. Gusića u poliklinici Sunce.
Bila sam u Medicu nekih 5-6 godina, kdo dr. Jurice ali nisam baš bila zadovoljna tretmanom kad mi je dijagnosticiran HPV. (da sad ne duljim, pisala sam o tome ranije na ovoj temi).

Ugl, kod dr. Gusića odem onako 1-2 puta godišnje na temeljitiji pregled i prvenstveno sam zadovoljna odnosom doktor-pacijent , dobijem konkretan odgovor na svako pitanje , pregled se radi uz objašnjavanje. U svakom slučaju, puno bolji tretman i odnos nego u Medicu.
Ginekološki pregled sa Papa testom i UZV sam prije godinu dana plaćala 500 kn, mislim da je cijena ista , ako je i skuplje, mislim da nije cijena puno skočila. Dakle, puuuno jeftinije nego u (precijenjenom) Medicu.:rolleyes:

marta-
03.01.2012., 10:46
samo da prijavim još jedno grozno iskustvo s dr. Bačićem...deranje, vrijeđanje, pičkaranje...još sam u šoku pa ne mogu sada detalje...

missixty
03.01.2012., 11:10
samo da prijavim još jedno grozno iskustvo s dr. Bačićem...deranje, vrijeđanje, pičkaranje...još sam u šoku pa ne mogu sada detalje...

O Bože! :eek:

danci1980
03.01.2012., 19:47

za bačića ovakvo iskustvo je nemoguće:504: mora da si i ti bila onda jako drska:ne zna: da si to rekla za škuncu shvatila bih :lol:

marta-
03.01.2012., 20:23
za bačića ovakvo iskustvo je nemoguće:504: mora da si i ti bila onda jako drska:ne zna: da si to rekla za škuncu shvatila bih :lol:

nisam ni pisnula....uostalom, pročitaj malo unazad još neka iskustva s njim pa ćeš viditi kakav je u zadnje vrijeme...ja od šoka nisam mogla ni zucnuti...

evo npr. :http://www.forum.hr/showthread.php?t=219820&page=119 (Rosalin, Zbunjevita,a ima ih i još...da ne vraćam unazad)

marta-
03.01.2012., 20:39
cijelu trudnoću mi vodi na mutavo...nikad mi ništa nije rekao..kad bi me nešto zanimalo onda bi rekao da sam dosadna, da ne zajebavam i neka idem...

zadnju slikicu UZV-a sam dobila u 15. tj a radi ga svaki put i svaki put ga plaćam...ne kužim ništa, nikad mi niš nije objasnio...ne znam koliko mi je beba teška, di mi je posteljica, kada on procjenjuje termin poroda...ja ne znam ništa dok druge trudnice koje sam srela na tečaju, znaju sve to...ginic s njima razgovara, objašnjava, smireno odgovara na pitanja...

ja ne pitam ništa jer mi je prestresno čuti da ne zajebavam...

Shadow333
03.01.2012., 21:15
Hitno mi treba dobar privatni ginekolog, koji će me što prije primiti, jer sam trudna i ne želim tu trudnoću i trebam već u pon, uto, na pregled da izvadim sve šta mi treba za ab .. Molim pomoć .. jer nisam inače iz rijeke i nezz nikoga i ništa ..

marta-
03.01.2012., 21:30
idi kod dr. masovčića što se tiče toga...meni je bila frendica...

FIGICA
03.01.2012., 23:29

Što je to sa Škuncom,jesi ti imala neugodno iskustvo sa njom?

Meni je uvijek na pregledima bila ljubazna,nasmijana,sve 5

marta-
04.01.2012., 09:31
i ja sam jednom bila kod škunce i bila mi je super...naravno da neki imaju i lošija iskustva (ali tako je sa svim ginićima)...no, meni je bila dobra...moja prijateljica vodi sada već drugu trudnoću kod nje, jako joj je ljubazna, objašnjava, pomaže...
kod bačića je ovakvo ponašanje očito prešlo u redovitu praxu zadnju godinu dana (barem godinu jer sam kod njega godinu i 2mj pa za ranije ne znam)...

snow5
04.01.2012., 13:07
za Bačića sam čitala tu na forumu u zadnje vrijeme dosta loša iskustva..upravo takva gore napisana..užas..nikad nisam išla kod njega ali nakon ovog napisanog nit namjeravam...

neznam jel bio netko kod ove nove u Cambierievoj?
naručena sam za 06.02...budmo vidli..:)

Shadow to ćeš radit van bolnice? a da cimneš u kbc rijeka i pitaš dal možeš bez uputnice?neznam tko to radi u rijeci il okolici privatno i cijena..hm...možda se netko javi tu još..

Shadow333
04.01.2012., 14:33
Ma trebaju mi nalazi pa ću to privatno što prije riješiti i onda i kbc za ab .. jer sam čula da u ri nitko privatno ti to neželi napraviti .. pa bi samo nalaze kod privatnika, da što prije to riješim ..

marta-
04.01.2012., 14:34
ja se nisam nikad rasplakala (ali sam vidila cure koje jesu) pred njim ali sam praktički cijelu trudnoću, nakon svakog njegovog pregleda bila u k...a kako je pregled uvijek ujutro, preplakala bi ostatak dana doma...
inače mi je s trudnoćom sve ok, ali njegovo ponašanje me totalno iskomira da jednostavno ne mogu doći k sebi cijeli dan...a da ne kažem da sam već 2 dana prije nego moram k njemu na iglama i s teškom glavoboljom...

što se tiče ab, mislim da je oko 1000kn...toliko je moja frendica platila u KBC-u prije 3 ipo god....malo se raspitaj...ne znam kako to ide...s uputnicom, bez nje...nemam pojma...

snow5
04.01.2012., 15:04
najbolje cimnut kbc pa pita za abortus...a za nalaze koji doktor hm..a isto bih ja savjetovala il dr.Salamon il dr.Frković il dr.Sokolić...
meni osobno je dr.Salamon(OPT. kod Zg. banke) je i ginekolog i psiholog..jako dobra osoba...a naravno da se nadju oprečna mišljenja za istog doktora ..ali eto meni je ona u ok sjećanju i preporučam je...

FIGICA
04.01.2012., 21:45
i ja sam jednom bila kod škunce i bila mi je super...naravno da neki imaju i lošija iskustva (ali tako je sa svim ginićima)...no, meni je bila dobra...moja prijateljica vodi sada već drugu trudnoću kod nje, jako joj je ljubazna, objašnjava, pomaže...
kod bačića je ovakvo ponašanje očito prešlo u redovitu praxu zadnju godinu dana (barem godinu jer sam kod njega godinu i 2mj pa za ranije ne znam)...

Primjetila sam da se ovdje najmanje piše o njoj a i više nisu tako užasne gužve kod nje kao prije pa mi to nije jasno

OOOOOOO
04.01.2012., 22:53
najbolje cimnut kbc pa pita za abortus...a za nalaze koji doktor hm..a isto bih ja savjetovala il dr.Salamon il dr.Frković il dr.Sokolić...
meni osobno je dr.Salamon(OPT. kod Zg. banke) je i ginekolog i psiholog..jako dobra osoba...a naravno da se nadju oprečna mišljenja za istog doktora ..ali eto meni je ona u ok sjećanju i preporučam je...

eto a meni u najgorem,njezina nestrucnost,brzopletost me kostala zivaca dobro,smao znam da ju nikad nikom nebi preporucila.

snow5
05.01.2012., 06:53
eto a meni u najgorem,njezina nestrucnost,brzopletost me kostala zivaca dobro,smao znam da ju nikad nikom nebi preporucila.

zato sam i napisala da ima oprečnih mišljenja..žao mi je zaista da ti je tako bilo..meni je kod nje pregled uvijek bio bezbolan i zaista mi je bila ono psiholog i popričala uvijek samnom..i dr.Frković mi je bila isto ok za popričat ..jednom sam otišla kod nje.iako mi je pregled bio nekako hm grub..ali slovi kao vrstan dijagnostičar

marta-
05.01.2012., 11:49
jutros bile 2 trudnice samnom na pregledu..obje kod dr. škunce...nisu je mogle dovoljno nahvaliti..ljubomorno sam ih slušala što sve one znaju o svojoj trudnoći i bebi..a ja ne znam ništa..
uglavnom, jako je temeljita kod trudnica i pregleda s njima...zbog toga malo više pate ostale žene u čekaoni jer se ona valjda "zaigra" s bebicama...

FIGICA
05.01.2012., 12:24
jutros bile 2 trudnice samnom na pregledu..obje kod dr. škunce...nisu je mogle dovoljno nahvaliti..ljubomorno sam ih slušala što sve one znaju o svojoj trudnoći i bebi..a ja ne znam ništa..
uglavnom, jako je temeljita kod trudnica i pregleda s njima...zbog toga malo više pate ostale žene u čekaoni jer se ona valjda "zaigra" s bebicama...

Istina,svaka trudnica bude unutra i po 20 min i razveseli se kada vidi da je i tata došao vidjeti bebu na uzv :)

marta-
05.01.2012., 12:32
e da, to su mi rekle ove dvije, da je sva hepi kad vidi tatu...onda čak traje malo duže jer tati treba malo detaljnije objasniti ;)

edit: e da samo spomenem, došla u bolnicu neka nova doktorica iz ZGB-a..dr. sandra flisar..moj dojam- sve 5...ljubazna, draga, nadam se da će takva ostati....:)

snow5
05.01.2012., 16:37
marta jel ta doktorica došla u Cambierievu ili u kbc?

marta-
05.01.2012., 18:09
u bolnicu...kbc...joj i ja čekam nekog pametnog i stalnog u cambieri...

missixty
05.01.2012., 23:21
dr. Flisar je radila u Poliklinici Podobnik u ZG.

marta-
06.01.2012., 12:42
dr. Flisar je radila u Poliklinici Podobnik u ZG.

tako je...baš sam jučer njuškala na netu i vidila da je tamo radila...baš mi je čudno da je došla u ri...ali svidila mi se...zaključila sam da ne volim muške giniće a nekako sam najviše vremena provela kod njih...oš privatno oš socijalno...
sada tražim ženu socijalca...

danci1980
07.01.2012., 18:33
e da, to su mi rekle ove dvije, da je sva hepi kad vidi tatu...onda čak traje malo duže jer tati treba malo detaljnije objasniti ;)

edit: e da samo spomenem, došla u bolnicu neka nova doktorica iz ZGB-a..dr. sandra flisar..moj dojam- sve 5...ljubazna, draga, nadam se da će takva ostati....:)

ha, ha..pa lako je bit dobar dijagnostičar kad ima savršen ultrazvuk (3 D) a bez toga nezna ni vidjet koliko je ''crno pod noktom'', a naplaćuje 250 kn..koda ideš kod privatnika, a kod Bačića je 50 kn, ne objašnjava puno ali ako je sve ok nema što objašnjavati, a ako nešto ne štima itekako kaže

marta-
07.01.2012., 19:13
ha, ha..pa lako je bit dobar dijagnostičar kad ima savršen ultrazvuk (3 D) a bez toga nezna ni vidjet koliko je ''crno pod noktom'', a naplaćuje 250 kn..koda ideš kod privatnika, a kod Bačića je 50 kn, ne objašnjava puno ali ako je sve ok nema što objašnjavati, a ako nešto ne štima itekako kaže

ja ipak volim da mi se objasni...ne volim mutav odnos...nisam glupa da ne bi shvatila što govori...volim da ako je sve ok da mi se neko obrati i kaže- bebica je u redu...ili npr. ako nešto pitam da mi se jednako tako odgovori...a ne da mi se kaže- dosadna si u pizdu materinu...ovo mi je prva trudnoća, bilo je ljeto, mislim da je pitanje- smijem li u more bez problema, sasvim normalno pitanje...

ne mogu se osloniti na to ako on ne spominje kupanje, da to znači da se 100% smijem kupati...

isto tako me ne može poslati ća i kad dođem kod sestre ona samo kaže- u ljekarni podignite terapiju...radilo se o vaginaletama...naravno da mi je bio upitnik nad glavom-otkud vaginalete kad mi je samo gledao abdominalnim UZV-om...u ljekarni mi rekli da se koriste svaku večer 1 (standardna terapija) a na kraju ispalo da on propisuje trudnicama svaki treći dan...

mislim da je to prilično neodgovorno prema meni kao pacijentu...

mislim da ne bi izgubio puno vremena da je samo rekao- napisao sam vam vaginalete, koje ćete stavljati svaki treći dan u rodnicu, to je malo preventiva kod pojačanog iscjetka ili što već (iako nije mogao znati što je u mojoj rodnici jer ju nije ni gledao)...

ma dobro nema veze...meni se takav odnos ne sviđa i gotovo...jako mi je bitna normalna komunikacija...

FIGICA
08.01.2012., 11:02
Slažem se sa Martom
I nije mi uopće problem dati 250 kn za uzv kada izađem zadovoljna iz ordinacije,dr.mi sve pokaže,objasni,da slikicu bebice :top:

marta-
08.01.2012., 11:26
upravo tako....a što se tiče privatnog, privatno je 3D/4D 500kn a ne 250...250 je običan 2D....
škunca nema ni godinu dana ovaj svoj UZV...mojoj prijateljici je prvu trudnoću vodila prije 2 god..i sve je bilo ok...također je i tada sve lijepo objašnjavala i njoj i mužu...

btw, sad je i domika dobila 4D i ona ga naplaćuje 250kn (rekla mi cura koja je bila neki dan samnom na tečaju)...mislim da niko ne bi manje od 250kn naplatio taj UZV...
a bačiću za onaj njegov ne bi ni dala više od 50kn...jer se ne vidi ni ne kuži niš...a od 15. tjedna nisam ni dobila više nijednu slikicu...(ukupno ih imam 3)...

Pru
09.01.2012., 16:43
Danas sam bila na pregledu kod dr. Škrobonje. On je definitivno dodijeljen opatijskoj ambulanti. Doktor je bio jako korektan i brižan, trudi se ... rekla bi da mu se još nije zgadio posao kao nekim starijim doktorima. Dala bi mu oko 35 godina, ne procijenjujem baš dobro godine, ali dosta je mlad. Za sada moje je iskustvo pozitivno i drago mi je da nisam mijenjala nakon što je dr. Salamon otišla. Nadam se da će nekome biti korisno :)

Lola 27
09.01.2012., 18:54
Ako planiraš privatno, radije bi ti preporučila pregled kod dr. Gusića u poliklinici Sunce.
Bila sam u Medicu nekih 5-6 godina, kdo dr. Jurice ali nisam baš bila zadovoljna tretmanom kad mi je dijagnosticiran HPV. (da sad ne duljim, pisala sam o tome ranije na ovoj temi).

Ugl, kod dr. Gusića odem onako 1-2 puta godišnje na temeljitiji pregled i prvenstveno sam zadovoljna odnosom doktor-pacijent , dobijem konkretan odgovor na svako pitanje , pregled se radi uz objašnjavanje. U svakom slučaju, puno bolji tretman i odnos nego u Medicu.
Ginekološki pregled sa Papa testom i UZV sam prije godinu dana plaćala 500 kn, mislim da je cijena ista , ako je i skuplje, mislim da nije cijena puno skočila. Dakle, puuuno jeftinije nego u (precijenjenom) Medicu.:rolleyes:

Ta doktorica Gusić je ženski doktor?I kamo je ta poliklinika Sunce??

danci1980
09.01.2012., 18:58
Danas sam bila na pregledu kod dr. Škrobonje. On je definitivno dodijeljen opatijskoj ambulanti. Doktor je bio jako korektan i brižan, trudi se ... rekla bi da mu se još nije zgadio posao kao nekim starijim doktorima. Dala bi mu oko 35 godina, ne procijenjujem baš dobro godine, ali dosta je mlad. Za sada moje je iskustvo pozitivno i drago mi je da nisam mijenjala nakon što je dr. Salamon otišla. Nadam se da će nekome biti korisno :)

istina još je mlad on je mene šivao nakon poroda, i zbilja je bio strpljiv na moje šizenje od poroda

ja ipak volim da mi se objasni...ne volim mutav odnos...nisam glupa da ne bi shvatila što govori...volim da ako je sve ok da mi se neko obrati i kaže- bebica je u redu...ili npr. ako nešto pitam da mi se jednako tako odgovori...a ne da mi se kaže- dosadna si u pizdu materinu...ovo mi je prva trudnoća, bilo je ljeto, mislim da je pitanje- smijem li u more bez problema, sasvim normalno pitanje...

ne mogu se osloniti na to ako on ne spominje kupanje, da to znači da se 100% smijem kupati...

isto tako me ne može poslati ća i kad dođem kod sestre ona samo kaže- u ljekarni podignite terapiju...radilo se o vaginaletama...naravno da mi je bio upitnik nad glavom-otkud vaginalete kad mi je samo gledao abdominalnim UZV-om...u ljekarni mi rekli da se koriste svaku večer 1 (standardna terapija) a na kraju ispalo da on propisuje trudnicama svaki treći dan...

mislim da je to prilično neodgovorno prema meni kao pacijentu...

mislim da ne bi izgubio puno vremena da je samo rekao- napisao sam vam vaginalete, koje ćete stavljati svaki treći dan u rodnicu, to je malo preventiva kod pojačanog iscjetka ili što već (iako nije mogao znati što je u mojoj rodnici jer ju nije ni gledao)...

ma dobro nema veze...meni se takav odnos ne sviđa i gotovo...jako mi je bitna normalna komunikacija...

i meni je tako blo kroz cijelu trudnoću davao vaginalete svaku 3 večer...meni nije smetalo jer znam da je stručnjak i ne daje bez veze, isto tako kupanje nije sspominjao tek kad sam nisko nosla rekao da pripazim i neidem se kupati bilo kamo...a Škunca se počela derat pa što ništa neznam neka gledam na internetu neće mi ništa objašnjavati...a kad sam tražila uputnicu za ginekologiju odpilila me da ona nije služba za izdavanje autobusnih karata...ali uredno mi uzv naplatila...a neije pitala dali imam toliko za platiti (tada bio 100 kn)

snow5
09.01.2012., 21:28
Pru

hvala na info..super da je konačno opet u Opatiji stalan doktor..ja sam otišla iz Opt..ali možda se premjestim kad sve profunkcionira u Matuljima...

a i dalje se nadam da će netko dati koju info što se sad zbiva u Cambierievoj...vjerujem da je nova doktorica počela raditi :)

susannah
09.01.2012., 22:44
dr. gusic je musko, a poliklinika ti je u zgradi euroherca, 4. kat.
sa morske strane odmah do robne kuce ri, dijeli ih onaj mali prolaz

Verbena
10.01.2012., 09:08
muško je, i ja sam jako zadovoljna. makar ima na forumu i nekih koji tvrde suprotno, ali tako je to.
pregled, papa i uzv su i dalje 500kn, bila sam nedavno.

Lola 27
10.01.2012., 18:14
Ja bih ipak ženskog doktora,kod muškog se ne mogu nikako opustit tako da mi je pregled jako bolan.Znači ženski doktor u Rijeci da je u blizini Korza ili Žabice,ako netko zna...

Verbena
11.01.2012., 08:49
Ja bih ipak ženskog doktora,kod muškog se ne mogu nikako opustit tako da mi je pregled jako bolan.Znači ženski doktor u Rijeci da je u blizini Korza ili Žabice,ako netko zna...

na fiorella guardije mislim da se zove dr. frković, hvale je par stranica prije

Lola 27
11.01.2012., 13:26
na fiorella guardije mislim da se zove dr. frković, hvale je par stranica prije

Koje ime i prezime da mogu naći adresu?:cerek:

drvozivota
12.01.2012., 19:41
Koje ime i prezime da mogu naći adresu?:cerek:

dr.Aleksandra Frković
051/333-897

ima li tko da je bio u Cambierievoj na pregledu nakon odlaska dr.Škrobonje?

tihana75
17.01.2012., 09:31
Pomoć molim! Kolegica se mora naručiti kod dr Kovačević, ne može ići osobno (radi u Zg) a na tel 371-193 se nitko ne javlja... Da li ima još neki br tel ili samo treba luđački biti uporan na ovaj??

Kuzerica
17.01.2012., 14:53
nema.moras zvati na kraju ili na pocetku radnog vremena i imati srece :D

Austra
17.01.2012., 18:17
Studentska ginekologinja (mislim da je negdje na Zametu) - iskustva ?

drvozivota
18.01.2012., 09:50

jel to dr.Buneta?
joj meni Rijeka po pitanju socijalnih ginekologa-uf uf...valda nisi čitala prethodno ništa..

u Opatiji je jako dobar dr.Škrobonja, a u Rijeci neznam dal je počela radit nova doktorica u Cambierievoj:ne zna:...ako je netko bio-molim info :) i iskreno se nadam da će bit sve ok :)

ondie
20.01.2012., 18:25
jel to dr.Buneta?
a u Rijeci neznam dal je počela radit nova doktorica u Cambierievoj:ne zna:...ako je netko bio-molim info :)

nova dr. Šimunović (ako sam dobro zapamtila prezime)... je počela raditi od nove godine u Cambierievoj ... ne mogu ništa konkretno reći osim da je vrlo simpatična i jaaako mlada :p

drvozivota
21.01.2012., 05:14
nova dr. Šimunović (ako sam dobro zapamtila prezime)... je počela raditi od nove godine u Cambierievoj ... ne mogu ništa konkretno reći osim da je vrlo simpatična i jaaako mlada :p

tks za info...superrr..:)

miu miu
22.01.2012., 22:39

jap, na zametu je. u sklopu centra za mlade. i mene bi zanimalo ovo, na netu pise da se moze doci bez uputnice..nemam svog ginekologa jos pa me zanima u principu sve,ako netko ima kakav info dobro bi doslo :)
kad se ide prijaviti kod socijalnog ginekologa, treba li osim zdravstvene iskaznice i ona za dopunsko ili? i sto je sa uputnicom od doktorice opce m.?

i za ovu novu dr. u cambierievoj ako moze netko s iskustvom napisat koju :D

drvozivota
23.01.2012., 04:45
jap, na zametu je. u sklopu centra za mlade. i mene bi zanimalo ovo, na netu pise da se moze doci bez uputnice..nemam svog ginekologa jos pa me zanima u principu sve,ako netko ima kakav info dobro bi doslo :)
kad se ide prijaviti kod socijalnog ginekologa, treba li osim zdravstvene iskaznice i ona za dopunsko ili? i sto je sa uputnicom od doktorice opce m.?

misliš kad ideš mjenjat socijalnog ginića il prvi put se javit? ako je prv i put-provjeri kamo pripadaš tj.kome si dodijeljena ..ako nisi nikome-mislim da to možeš provjeriti na HZZO ...-onda sama odaberi kome želiš, provjeri dal bi te taj novi primio i potpiši izjavu kod njega...
što sa doktor.opće prakse?ne kužim :confused:..nema veze s ginekologm ona:confused:

miu miu
23.01.2012., 09:24
napisala sam da nemam jos svog ginekologa pa bi se isla prvi puta prijavit kod nekoga..mislim da nisam nikome dodijeljena..isla bi se prijavit kod ove nove dr. u cambierievoj, kako to funkcionira, samo dođem u vrijeme radnog vremena kod sestre ili kako? koje je puno ime doktorice,nemogu nac njezin kontakt na netu? i treba li mi dopunsko? hvala :)

drvozivota
23.01.2012., 10:31
napisala sam da nemam jos svog ginekologa pa bi se isla prvi puta prijavit kod nekoga..mislim da nisam nikome dodijeljena..isla bi se prijavit kod ove nove dr. u cambierievoj, kako to funkcionira, samo dođem u vrijeme radnog vremena kod sestre ili kako? koje je puno ime doktorice,nemogu nac njezin kontakt na netu? i treba li mi dopunsko? hvala :)

ranije kolko se ja sjećam..prvi put dodijeljen si nekom ginekologu područja kojem spadaš..tako nekako..zaista ti neznam kako sad ide..cimni HZZO Rijeka 051/355-311 pa pitaj dal ti oni mogu pogledat dal si dodijeljena nekom ginekologu il ga sama možeš izabrat prvi puta..sestra te obično pita di si sad prijavljena...ali treba otić tamo i pitat dal ima mjesta i dal prima nove..mislim da to doktorica odlučuje..i onda ako sve ok-potpišeš izjavu...nisam sigurna dal ćeš telefonski uspjet doć do doktorice..kolko pratim forum mislim da se zove dr.Ivana Šimunović...ali ponavljam najbolje ti je otić tamo i pitat sve..jer bude gužva i sestra ima posla..il biti jako jako uporan na telefon..051/330-691...to ti je broj telefona.rade dvije doktorice. u jednoj smjeni je dr.Ivana Šimunović mislim, a u drugoj-kontra smjeni je bila neznam jel još uvijek-dr.Ćosić -Vušković..neznam kojoj želiš..btw postoji ti još jedna mislim dr.Krešić..ali ona ima ordinaciju lijevo a ne pravo..

dopunsko- neznam kako je sad sa studentima..dal imaš pravo besplatno dopunsko il si prijavljena preko nekog od roditelja..to biš sama morala znat il isto pitaj na HZZO-u..uglavnom dopunsko ti služi da ne platiš niš dodatno-dakle nikakve participacije i slično.. ja ga unazad par godina nisam imala...ali kako sam morala na operaciju..i nakon 30-e sve neki problemčići krenuli-ja si plaćam dopunsko...opet info o dopunskom ti je na drugom forumu tj.temi dakle...

eto vjerujem da sam nešto pomogla

Lola 27
23.01.2012., 12:47
dr.Aleksandra Frković
051/333-897

ima li tko da je bio u Cambierievoj na pregledu nakon odlaska dr.Škrobonje?

Evo, naručila sam se ,morat će mi napravit i papa test i ginekološki i kad je pitala kad sam zadnji put radila labaratorijske pretrage i ja rekla da nikad nisam a pijem kontracepciju već 12 godina pala u šok!:ne zna:Mislim,moj ginekolog mi je trebao reći da trebam napraviti sve to,zašto nije?Nisam ja doktor.Znate koliko bi to sve moglo doći otprilike,rekla je da je ginekološki 200 kn a za ovo drugo više nisam ni pitala jer me je bilo strah.Hvala na info i broj telefona!:cerek:

drvozivota
23.01.2012., 13:51
Evo, naručila sam se ,morat će mi napravit i papa test i ginekološki i kad je pitala kad sam zadnji put radila labaratorijske pretrage i ja rekla da nikad nisam a pijem kontracepciju već 12 godina pala u šok!:ne zna:Mislim,moj ginekolog mi je trebao reći da trebam napraviti sve to,zašto nije?Nisam ja doktor.Znate koliko bi to sve moglo doći otprilike,rekla je da je ginekološki 200 kn a za ovo drugo više nisam ni pitala jer me je bilo strah.Hvala na info i broj telefona!:cerek:

draga..bez panike...bit će sve u redu.. :)
meni je utz i ginekološki bez pape jer sam je radila kod socijalca došao 400 kuna-pred godinu i pol cca..papa je mislim bio još 50 il 100 kuna...ali ona je vrstan dijagnostičar a cijene su kakve su--ali drugdje su il slične il daleko više
a što se tiče ovih drugih pretraga-ja sam išla natrag svojoj ginici i molila je uputnicu za kontrolu spolnih hormona.jer to se sve skupa skupi i nakupi..i sama mi je dr.Frković sugerirala tako da napravim...
ako si bila kod socijalca na utz-onda nemoj sad ponavljat kod nje il procijeni sama kako misliš
nažalost od puno cura sam čula i čujem da se kontracepcija daje bez ikakvih pretraga..naravno to nije dobro..po meni kolkogod te tablete imale malo hormona ipak je to kemija..sjetite se samo tableta Yasmin...ja ne uzimam nikakve tablete.ali i sama po sebi si kroz taj period vidjela dal ti škode il nema nuspojava tako da:ne zna:

eventualno da changaš socijalnog ginića :)..sad kad nadam se imamo dvije nove dobre osobe/doktora :)

Austra
23.01.2012., 18:06

Ja sam se naručila... a imam već odabranog svog ginekologa... Rekla je da mogu doći, treba mi sad samo ovaj put pregled..

Je li išao još itko od vas kod nje?

:)

miu miu
23.01.2012., 22:08
...eto vjerujem da sam nešto pomogla

jesi,jesi :D hvala ti puno :mig:

Ja sam se naručila... a imam već odabranog svog ginekologa... Rekla je da mogu doći, treba mi sad samo ovaj put pregled..

Je li išao još itko od vas kod nje?

:)

koji dan si se isla narucit? nasla sam neko radno vrijeme na netu,al nznm jel jos uvijek vrijedi :)

Sunčica 6
24.01.2012., 12:25
Ja sam oko 3 godine bila kod Dr. Travern i jednostavno vise ne mogu durati tu torturu....žena s eponaša kao da je kraljica svemira a mi zene smo obicna primitivna,neobrazovana stoka....ne preporučam je nikome, bezobrazna je, drska, gruba, ne objasnjava nista a u nekoliko navrata sam shvatila i da ima zastarjela razmisljanja i da uopće ne prati moderna dostignuca, nova znanja i tehnike koje mozete pronaci s nekoliko klikova na netu ili u strucnoj literaturi...

Otišla sam kod dr. Gusića u polikliniku Sunce i vrlo sam zadovoljna. Dr. T. me je toliko ustrasila, isprepadala s hpv-om za koji se u poliklinici Sunce pokazalo da ga uopće ni nemam!! Ma sta da vam pricam....

S obzirom da si ne mogu financijski priustiti trčanje u privatnu polikliniku za svaku sitnicu, potreban mi je normalni socijalni ginekolog za uputnice i godišnje preglede...

Mislila sam otici kod dr. Šk. u Kumičićevu ali vidim dosta podijeljenih mišljenja o njoj?
Ima li netko nekog novog ginekologa o kojemu nije bilo rijeci ali eto zadovoljni ste? Neki mlađi dr. ili dr. srednjih godina, koji je ugodan/ugodna, daje vam vremena, objasni sto treba i zna sta radi? Nebitno da li se dugo ceka....

Lola 27
24.01.2012., 13:31
Cure kad vi idete kod ginekologa kako se obučete tj dali van ona da onu halju za pregled ili vi uzmete neku dužu majicu?Kod ovg mog sam morala gologuza biti.:lol:

dolce casa
24.01.2012., 13:37
Evo ja sam danas bila kod nove doktorice u Cambierijevoj dr. Ivana Šimunović i mogu reći da je doktorica ljubazna ali nisam baš stekla neki pozitivan dojam. Zadnji put sam bila na redovitoj kontroli trudnoće kod dr. Škrobonje koji je stvarno bio temeljit i u pregledu i na ultrazvuku.

Sada sam se popela na stol kod doktorice, pregledala me i istovremeno napravila ultrazvuk u niti 5 minuta. I bez da sam se premjestila na stol za ultrazvuk, nije uopće izmjerila bebu samo pokazala srce i želudac bebe i to je to. I dala recept za vaginalete Plimycol a ni sama neznam zašto. Ništa me ne peče, ne svrbi, nemam pojačan iscjedak već normalan za trudnoću kao i do sada kada me pregledavao dr. Škrobonja i kad mi je radio bris bio je negativan.

E da i bila je jedna cura za prebacit se kod doktorice ali sestra je rekla da ne primaju premještaje jer su puni, jedino ako netko nema još svog ginekologa da će onda primiti nove pacijente.

susannah
24.01.2012., 15:06
Cure kad vi idete kod ginekologa kako se obučete tj dali van ona da onu halju za pregled ili vi uzmete neku dužu majicu?Kod ovg mog sam morala gologuza biti.:lol:
idem normalno obucena. sad kod privatnika dobijem onaj ogrtac, a kad sam isla kod socijalne isla saam u suknji (dobro mi se poklopilo jer sam isla ljeti.)

ali da, gologuzo plahutanje je :rofl::brukica:

:D

marta-
24.01.2012., 18:46
bila sam u SRI na poliklinici i pričala s jednom trudnicom koja je u cambierijevoj...rekla mi je da je došla dr. šimunović ali i da će ona biti samo 3 mj tu...dakle, nakon 3mj se očekuje opet novi gin...
stvarno nevjerojatno više!

drvozivota
24.01.2012., 18:50
bila sam u SRI na poliklinici i pričala s jednom trudnicom koja je u cambierijevoj...rekla mi je da je došla dr. šimunović ali i da će ona biti samo 3 mj tu...dakle, nakon 3mj se očekuje opet novi gin...
stvarno nevjerojatno više!

stvarno nevjerovatno..zapravo ne čudim se...u ovoj državi niš nije kako bi trebalo bit...nezadovoljstva kolko hoćeš.sve djeluje kao express lonac pred eksploziju...
ja početkom veljače idem na redovni pregled..nadam se da će onda bit još ova doktorica

Lola 27
24.01.2012., 19:58
Radila sam krvne pretrage pred nekoliko dana radi neke druge stvari,da uzmem nalaze kod ginekologa?

drvozivota
25.01.2012., 08:09
Radila sam krvne pretrage pred nekoliko dana radi neke druge stvari,da uzmem nalaze kod ginekologa?

uzmi ako ih imaš kod sebe...ali mislim da su skroz drukčije pretrage osim ako nisi spolne hormone kontrolirala-ali mislim da ti uputnicu za ono što je potrebno ginekologu -i daje isključivo ginekolog..jer sam otišla doktorici opće prakse nakon što me privatna ginekologica uputila na dodatne pretrage i onda mi dokt.opće prakse rekla da tu uputnicu mi može dat jedino ginekolog

ali uzmi si ..just in case

Lola 27
25.01.2012., 15:38
Evo bila sam ,sve je bilo dobro,naplatila mi je 300 kn.6 2 moram se javit da vidim rezultate papa testa.Dosta je starija,jako strpljiva ,nježna.Mene je pregled dsta bolio ali joj nije smetallo stalno trzanje!:lol:Nalazi od krvi su ok samo me je poslala na još dodatne pretrage za dve stvar.

drvozivota
25.01.2012., 17:41
Evo bila sam ,sve je bilo dobro,naplatila mi je 300 kn.6 2 moram se javit da vidim rezultate papa testa.Dosta je starija,jako strpljiva ,nježna.Mene je pregled dsta bolio ali joj nije smetallo stalno trzanje!:lol:Nalazi od krvi su ok samo me je poslala na još dodatne pretrage za dve stvar.

ej draga

mene je isto bolio pregled..kod drugih mi nije tako ali slovi kao izvrstan dijagnostičar zaista...ajde riješila si..odlično..javi rezultate papa testa...

lutkica88
01.02.2012., 16:49
Molim vas pomoc. Naime 6 god sam bila kod Dr. K. U Cambierijevoj i na kraju sam shvatila da je imala kardinalne pogreske i propuste. Naime trebam obaviti jedan zahvat a Dr. Se tako neodgovorno ponijela. Godinama nije vidjela da imam npr. Policisticni jajnik a ostalo ne zelim ni spominjati.
Uglavnom, kad je shvatila da sam bila kod privatnika ufendila se. Na kraju smo se posvadjale. Ja Sam jos uvijek u soku i ne mogu vjerovati da si doktor moze priustiti takvo ponasanje. Ja Sam u bolnici narucena za taj zahvat a trebaju mi 2 upitnice i ne znam sta da radim. Promijenila bih ginekologa al svi kazu da su puni jos kad im iskreno kazem zbog cega zelim promijeniti kazu mi da mi ona mora dati uputnice ili da je prijavim u hzzo. ja tu zenu nacrtanu ne zelim vidjeti a pogotovo sto smo se posvadjale. sad zelim rijesiti zahvat a nemam uputnice. Sta da radim? Da li znate netko tko je ok jer ovakvo sto ne mogu opet prozivjeti. Inace odlucila sam ici na preglede Dr.Gusica iz poliklinike Sunce koji zasluzuje titulu najginekologa, al sta kad oni ne mogu dati uputnice. A za ovu Dr.nemam stvarno komentara I jos sto Sam sve na netu procitala zao mi je da ranije nisam provjerila. Molim vas neku info ako imate u svezi ovog problema. Hvala unaprijed.

danci1980
01.02.2012., 17:26
Molim vas pomoc. Naime 6 god sam bila kod Dr. K. U Cambierijevoj i na kraju sam shvatila da je imala kardinalne pogreske i propuste. Naime trebam obaviti jedan zahvat a Dr. Se tako neodgovorno ponijela. Godinama nije vidjela da imam npr. Policisticni jajnik a ostalo ne zelim ni spominjati.
Uglavnom, kad je shvatila da sam bila kod privatnika ufendila se. Na kraju smo se posvadjale. Ja Sam jos uvijek u soku i ne mogu vjerovati da si doktor moze priustiti takvo ponasanje. Ja Sam u bolnici narucena za taj zahvat a trebaju mi 2 upitnice i ne znam sta da radim. Promijenila bih ginekologa al svi kazu da su puni jos kad im iskreno kazem zbog cega zelim promijeniti kazu mi da mi ona mora dati uputnice ili da je prijavim u hzzo. ja tu zenu nacrtanu ne zelim vidjeti a pogotovo sto smo se posvadjale. sad zelim rijesiti zahvat a nemam uputnice. Sta da radim? Da li znate netko tko je ok jer ovakvo sto ne mogu opet prozivjeti. Inace odlucila sam ici na preglede Dr.Gusica iz poliklinike Sunce koji zasluzuje titulu najginekologa, al sta kad oni ne mogu dati uputnice. A za ovu Dr.nemam stvarno komentara I jos sto Sam sve na netu procitala zao mi je da ranije nisam provjerila. Molim vas neku info ako imate u svezi ovog problema. Hvala unaprijed.

Ja ti toplo preporučam dr. Josipa Bačića: reci koje probleme imaš, plači ako treba. Ali osobno odi tamo i to ujutro oko 10.30 ili popodne 15.30:mig:

lutkica88
01.02.2012., 21:50
Ja ti toplo preporučam dr. Josipa Bačića: reci koje probleme imaš, plači ako treba. Ali osobno odi tamo i to ujutro oko 10.30 ili popodne 15.30:mig:

Hvala na odgovoru. Nadam se da ce upaliti jer kod dvije doktorice sam isla i jednostavno su mi rekle da one to ne mogu; prvo ne primaju pacijente a u hzzo sam provjerila i nisi popunjene, rekle su samo one koje nemaju ginekologa a prebacaje ne, a uostalom ako bi me i primile da jos mjesec dana mi je doktorica K. Valjda zbog procedure prelaska I da ona mi samo uputnicu moze dati a ako nece nek se zalim u hzzo. Plakala sam doslovno i nista. Strasno. Ne mogu vjerovati da mi se to dogadja. Ni u najludjim snovima to ne bih pomislila. Nikome ne preporucujem Dr. K jer dok je sve u redu ona je fina o ljepotice ovo ono. Cim je prvi problem prva stvar nece objasniti ali nista i sve olako. Rekla mi je ma nije ti to nista to ti je ko vaditi zub nista se ti ne brini i to na svako moje potpitanje . Pa kako necu trazit drugo misljenje kad mi ona nece objasniti. Kao da se meni da iskesirati milju i pol kn za sve ono sto sam kod nje trebala obavit. Ma samo da je objasnit mi htjela. Nije mi rekla da se trebam narucit u bolnicu, nego slucajno ja zvala jer mi je bilo sumnjivo. Pa kvragu nemam ja diplomu iz medicine nego ona i nakon toga ne mozes samovoljno izabrat doktora. Ja sam u soku. Dva dana k sebi ne mogu doc. A to da mi nije 6 god vidjela policisticni jajnik uzas. A ostalo ni govorit necu. Nije to ne znam sta opasno ali utjece na plodnost. Pa ne mozes tako sa ljudima. Ne znam pokusat cu kod Dr. Bacica, nemam sta izgubit. Hvala jos jednom.

Verbena
02.02.2012., 10:05
. A to da mi nije 6 god vidjela policisticni jajnik uzas. A ostalo ni govorit necu. Nije to ne znam sta opasno ali utjece na plodnost. Pa ne mozes tako sa ljudima. Ne znam pokusat cu kod Dr. Bacica, nemam sta izgubit. Hvala jos jednom.
Hm, zanimljivo je da i meni godinama nitko nije dijagnosticirao policistični jajnik, uz sve simptome, do dr. Gusića. Čak ni jedan poznati privatnik prije, a jajnik je isto izgledao na UZV (bar meni :)).
Nakon terapije Dianama, sad izgleda relativno normalno.
Jedino što me smeta je da me Gusić nije slao vaditi hormonsku sliku da se dokaže 100% PCOS, samo je zaključio iz simptoma i iz UZV.

lutkica88
02.02.2012., 20:12
Hm, zanimljivo je da i meni godinama nitko nije dijagnosticirao policistični jajnik, uz sve simptome, do dr. Gusića. Čak ni jedan poznati privatnik prije, a jajnik je isto izgledao na UZV (bar meni :)).
Jedino što me smeta je da me Gusić nije slao vaditi hormonsku sliku da se dokaže 100% PCOS, samo je zaključio iz simptoma i iz UZV.

Meni je pred 2-3 god. doktor Banić rekao da imam cistu na desnom jajniku, a kako mi doktorica nije nakon toga rekla da imam neki problem to sam prepisala da mi je doktor vidio mozda nesto krivo jer sam bila bas negdje u vrijeme ovulacije. Sada sam shvatila kad sam bila kod dr. Gusića da je ipak riječ o policističnom jajniku i žao mi je da tada nisam toj cisti koju mi je dijagnosticirao dr.Banić pridavala pažnju iako me taj desni jajnik jako znao zaboljeti, al sam vjerovala droktorici kod koje sam bila 6 god.
A dr. Gusić je rekao da se normalnim jajnikom smatra obujam do 10 nečega a meni je desni 11,9, a lijevi 5,4 e pa da ga *ebeš pa to je duplo više od ovog lijevog, pa to se mora vidjeti :).
Nego, ja sam se danas sabrala i odlučila nazvati HZZO vanjska kontrola i nadzor liječnika. Nisam htjela pričati o kome je riječ jer mi je prvenstveno da riješim problem. Prvo su krenula opravdanja da su nervozni jer ih je malo na nas puno žena a onda sam joj rekla dal joj mogu ispričati svoj problem pa neka kaže jel to u redu i koja su moja prava. Žena me saslušala i bila je izuzetno ljubazna. Rekla je da mi doktorica MORA dati uputnicu i neka nazovem sestru i dogovorim da preko nje uzmem uputnicu da ne bih sa doktoricom jer sam rekla da je se bojim, šta ću na onu njenu reakciju... Rekla mi je ukoliko ne želi dati uputnicu da je zovem pa će ju ona zvati. Zvala sam sestru i rekla da sam zvala nadzor i da mi je doktorica dužna dati uputnicu a ukoliko mi ne da da ce je ona iz nadzora zvati. Kad sam došla sestra mi je rekla da bi doktorica razgovarala sa mnom na što sam rekla ako misli me napadati da ne dolazi u obzir da idem njoj a ona da ne da doktorica želi riješiti konflikt. U redu. Kad sam ušla da ste vi vidjeli tu ljubaznost, pa čemu naš konflikt da je nepotreban pa ovo pa ono. E onda sam joj mirno objasnila da ja nisam ovca da ce me vozati i sve sam joj podastrijela čak se izlanula da ona meni nije dužna ništa objašnjavati i neka mi objasni dr. Gusić koji je za to plaćen. MOLIM? Šta vi niste plaćeni pa je shvatila šta je rekla. Onda je počela detaljno objašnjavati na što sam je pitala šta ja nisam kao njen pacijent zaslužila to pred godinu i 5 mjeseci nego sam morala proći cijelu torturu i sada i tako već znam jer sam se raspitala i uostalom iskeširala ono što mi je ona bila dužna objasniti iako ona kaže da to nije njena dužnost. Uglavnom sve sam joj podastrijela šta joj zamjeram i na ponašanju i nije imala argumenata nego je samo dublje i dublje tonula u svojim pokušajima objašnjenja a hvala Bogu da imam slonovsko pamćenje pa znam točno rečenice koje mi je govorila i sve sam joj ponovila. Rekla mi je na kraju ako hoću mogu uzeti karton i da je ona isto zvala hzzo da ako treba arbitraža jučer. Ja njoj zašto tek jučer? Pa nije mi odgovorila. A onda mi je rekla možeš se i dalje kod dr. Gusića liječiti na što sam joj rekla odakle da sam bila kod dr. Gusića a ona pa rekla si mi. Ja ne nisam, a ona pa vidjela sam nalaz od poliklinike sunce kojim si mi mahnula pred nosom tamo samo on radi, ne niste jer sam pazila da ne vidite samo sam rekla da imam drugo misljenje a uostalom u Suncu rade dva ginekologa koliko znam. Zbog toga sam posumnjala da joj je netko iz suprotne smjene javio da sam bila i tražila prebačaj i oni su vidjeli kod koga sam bila jer sam im dala nalaze a ne ona jer ona nije vidjela nalaze. Ne znam neću griješiti dušu al kako je saznala drugačije ... manje važno.
Uglavnom sredila sam problem. Međutim ovakvo ponašanje nikad nisam doživjela i još mi je rekla da si je ona zapisala kako se ja još nisam odlučila za zahvat na što sam rekla neka ne zaboravi da imam original nalaze koje je zabilježila i da je ona svašta naknadno mogla pisati ili "krivo shvatiti" ali da nikako ni to nije mogla jer mi je rekla da je to "kao vaditi zub" i da li imam godišnji pa neka uzmem godišnji 2-3 dana na što sam joj rekla pa uzet ću bolovanje, tako da ne priča da se nisam odlučila. Samo je ušutjela nakon toga i rekla evo uputnnice ajde ti to lijepo napravi jednostavno se nismo našle.
Drago mi je da je sve prošlo.

drvozivota
03.02.2012., 14:56
lutkice ja bih te uputila na dr.Škrobonju koji je u Opatiji il kod ovih u Cambierievoj-dr.Šimunović..

za dr.Bačića se sjećam da se netk žalio..da dosta prostači i tako na pregledu..ali opet očito sve ovisi od osobe do osobe..il možda dr.Buneta ..mislim da ne radi probleme za uputnice..ona nema utz pa za sve utz šalju u KBC

ajde zasad si dobila uputnicu...

ja se nadam da će nam doć još novih kvalitetnih..jer sve skupi ne vodi nikamo ovakvo stanje

lutkica88
03.02.2012., 16:17
lutkice ja bih te uputila na dr.Škrobonju koji je u Opatiji il kod ovih u Cambierievoj-dr.Šimunović..

za dr.Bačića se sjećam da se netk žalio..da dosta prostači i tako na pregledu..ali opet očito sve ovisi od osobe do osobe..il možda dr.Buneta ..mislim da ne radi probleme za uputnice..ona nema utz pa za sve utz šalju u KBC

ajde zasad si dobila uputnicu...

ja se nadam da će nam doć još novih kvalitetnih..jer sve skupi ne vodi nikamo ovakvo stanje

Hvala puno na info. Ja se takodjer nadam da ce neki normalniji ljudi se naci koji ce raditi taj posao jer ovo je prestrasno

drvozivota
03.02.2012., 16:26
Hvala puno na info. Ja se takodjer nadam da ce neki normalniji ljudi se naci koji ce raditi taj posao jer ovo je prestrasno

jako ružna vremena su došla...ali ja ipak vjerujem da ima doktora koji savjesno obavljaju svoj posao da imaju neki ok pristup i odnos s pacijentom..ne pašu svi svima...

ta.ja
04.02.2012., 09:49
Da li se netko nedavno naručivao kod dr. Krištofić - zanima me koliko se čeka od naručivanja, čisto da si znam iskalkulirati kada da se naručim. Hvala!

Lutkica, pročitala sam samo ovaj tvoj zadnji post (tako da nisam upućena o kojoj se doktorici radi i gdje je zapelo), ali svaka ti čast što si istjerala pravdu. Žalosno je što se trebaju poduzimati ovakvi koraci da bi se dobila uputnica.

drvozivota
04.02.2012., 10:29
Da li se netko nedavno naručivao kod dr. Krištofić - zanima me koliko se čeka od naručivanja, čisto da si znam iskalkulirati kada da se naručim. Hvala!

Lutkica, pročitala sam samo ovaj tvoj zadnji post (tako da nisam upućena o kojoj se doktorici radi i gdje je zapelo), ali svaka ti čast što si istjerala pravdu. Žalosno je što se trebaju poduzimati ovakvi koraci da bi se dobila uputnica.

dr.Krištofić radi u KBC-u..više nije u Cambierievoj prema zadnjim info..umjesto nje je dr.Šimunović došla..ja sam bila krajem prosinca i dobila termin idući tjedan..a sad kako stvari stoje zbog vremenskih neprilika pošto nisam iz grada-možda ću morat tražit drugi termin

ta.ja
04.02.2012., 16:17
dr.Krištofić radi u KBC-u..više nije u Cambierievoj prema zadnjim info..umjesto nje je dr.Šimunović došla..ja sam bila krajem prosinca i dobila termin idući tjedan..a sad kako stvari stoje zbog vremenskih neprilika pošto nisam iz grada-možda ću morat tražit drugi termin

:eek: tako brzo si dobila termin. Zadnji put kad sam se naručivala, čekala sam nešto više od 3 mjeseca

Možda se vremenske nepogode smire pa ipak uspiješ doći do ambulante.

drvozivota
04.02.2012., 16:23
:eek: tako brzo si dobila termin. Zadnji put kad sam se naručivala, čekala sam nešto više od 3 mjeseca

Možda se vremenske nepogode smire pa ipak uspiješ doći do ambulante.

bum vidla ..dva termina imam taj dan zakazana..
a cimni il odi tamo..nemam pojma dal je i dalje tako il se duže čeka..vjerujem da se još pacijentica prebacilo pa je gužva.

ja sam krenula negdje u oktobru il studenom pa ..se čekalo da dodje novi..pa zato nisu uzimali narudžbe ..pa mi termin nije pasap zbog menge ..i tako stigla do veljače...željela sam nekako kod dr.Škrobonje probat upast na pregled dok je on bio tamo..ali nisam...

Jana21
06.02.2012., 12:29
Pozdrav. Čitala sam na forumu ranije da je doktorica Aleksandra Frković odlična. Zanima me je li imao tko kakva loša iskustva s njom, i znate li radi li ona još uvijek, jer mi se ne javlja na telefon posljednjih tjedan dana.

drvozivota
06.02.2012., 13:39
Pozdrav. Čitala sam na forumu ranije da je doktorica Aleksandra Frković odlična. Zanima me je li imao tko kakva loša iskustva s njom, i znate li radi li ona još uvijek, jer mi se ne javlja na telefon posljednjih tjedan dana.

draga

doktorica je zaista izvrsna u svom poslu..ali znaš ono kad sam tražiš argumente za nešto-i nać ćeš ih..teško da će isti doktor svakom bit super jer nismo svi isti...ali ja sam čula već par slučajeva koji su bili kod nje i zahvaljujuć njenoj dijagnozi i uputama dalje-spasila živote..ružno je vrijeme u Rijeci po gradu ful..ja sam danas bila u KBC i dere ko blesavo.vrlo neugodno..možda je uzela g.o.budi uporna..:)

cure bila sam danas kod nove doktorice u Cambierievoj..ušla i odmah su me zvale unutra.ja sam u 15 minuta: ušla u ambulantu obavila pregled i izašla van...doktorica je mlada, draga i simpa...barem meni..
taj pregled mi bude nelagodan i opet sam kao i lani -krvarila malo nakon uzimanja pape...ali očito se to dešava..za razliku od lani ovaj put me nije bolilo..i bila je jedna stažistica ..ali sve u svemu pozitivan dojam :)

nadodala bih još da je meni dr.Salamon bila nekako najdraža doktorica..možda jer je bila prva ginica mi..ali prvenstveno mi je bila nekako psiholog i uvijek je tako pristupala mi..i pregled mi je bio nekako bezbolan..

čini mi se da sam sad svaki put nekako jako ukočena za pregled..možda i zato dodje do krvarenja kod uzimanja pape :ne zna:

marta-
08.02.2012., 20:36

i ja zvala ali se ne javlja..možda je ženica na skijanju ;)

drvozivota
08.02.2012., 20:52
i ja zvala ali se ne javlja..možda je ženica na skijanju ;)

sumnjam...probajte i ujutro i navečer..ostavite poruku s brojem pa će vas nazvat ona natrag...cure stvarno je gadno vrijeme..puše .hladno...možda zato..i sad su opet najavili ružno...

helpmum
09.02.2012., 12:16
Bok svima... velika zahvala na svakoj pomoci. Naime, trebam savjet za dobrog, ali uistinu dobrog ginekologa u Rijeci, NE privatnog, nego drzavnog. Hitno mi je i hvala jos jednom na svakoj sugestiji. Osobito ako netko zna koji dobar ginekolog ima i dobar ultrazvuk, ili da li barem na poliklinici imaju dobar ultrazvuk? Inace, da li mozete odabrati svog lijecnika samo na poliklinici pa da vam sve tamo obavi a ne da se seta od ordinacije pa do poliklinike zbog ultrazvuka. Tnx!!

drvozivota
09.02.2012., 13:57
Bok svima... velika zahvala na svakoj pomoci. Naime, trebam savjet za dobrog, ali uistinu dobrog ginekologa u Rijeci, NE privatnog, nego drzavnog. Hitno mi je i hvala jos jednom na svakoj sugestiji. Osobito ako netko zna koji dobar ginekolog ima i dobar ultrazvuk, ili da li barem na poliklinici imaju dobar ultrazvuk? Inace, da li mozete odabrati svog lijecnika samo na poliklinici pa da vam sve tamo obavi a ne da se seta od ordinacije pa do poliklinike zbog ultrazvuka. Tnx!!

joooj u RI ti je li la što se tiče državnih..koliko ja znam ne ne možeš n apoliklinici odabrat nekog i tamo odlazit na preglede...probaj kod dr.Šimunović u Cambierievoj možda...

mare 3
10.02.2012., 11:58

Ja imam identično iskustvo. Godinama nisam znala da imam policstične jajnike a promjenila sam više ginekologa. U Cambierrijevoj ih se puno promjenilo i nitko mi nije ništa rekao:ne zna: Tu više neznaš tko je tu lud. Ja sam imala veliku sreću da nisam nikada imala problema sa začećem tri puta sam ostala trudna iz prve. Ali ne mogu vjerovati da mi to nitko nije vidio:confused: Dali oni to ne gledaju jer nemaš problema sa time ili su jednostavno svi aljkavi:ne zna:,ne kužim. Dok nije došao jedan doktor koji mi je odmah po simptomima rekao da ih vjerojatno imam i to mi potvrdio ultrazvukom. Rekao mi je da to patentiram:rofl: Meni je možda i bolje da nisam ni znala jer bi tek onda bila u panici. Ali sada vidim da nisam jedina, nažalost:(

cranky
12.02.2012., 17:39
Sorry na off-u ali moram:
Dijagnoza policističnih jajnika se ne može postavit samo UZV-om i nije takva ako uz te ciste ne postoji i inverzija vrijednosti hormona (zaboravila sam više kojih pa ne želim lupat gluposti).
Ovo kad su janici puni cistica ništa ne znači. Meni su takvi, krcati, ali su mi hormoni ok i nemam dijagnozu policističnih jajnika. Kod policističnih jajnika osim cistica i inverzije hormona ima još niz drugih simptoma (dlakavost, pretilost i sl.) Zato vam vjerojatno nitko prije nije ni dijagnosticirao.

Verbena
13.02.2012., 07:18
Dijagnoza policističnih jajnika se ne može postavit samo UZV-om i nije takva ako uz te ciste ne postoji i inverzija vrijednosti hormona (zaboravila sam više kojih pa ne želim lupat gluposti).
Ovo kad su janici puni cistica ništa ne znači. Meni su takvi, krcati, ali su mi hormoni ok i nemam dijagnozu policističnih jajnika. Kod policističnih jajnika osim cistica i inverzije hormona ima još niz drugih simptoma (dlakavost, pretilost i sl.) Zato vam vjerojatno nitko prije nije ni dijagnosticirao.

simptomi su bili tu. upotrebom antiandrogenih pilula se stanje popravilo. ovi doktori prije mi nisu dali odgovarajuće pilule.....

mare 3
14.02.2012., 10:06

Ja se nadam da je to tako kako ti kažeš jer nismo radili nikakve daljnje pretrage jer nisu potrebne, budući da je kod toga najveći problem zatrudniti meni to više nije važno. Ja nemam nikakvih drugih simptoma osim da su mi jajnici puni cista. Ali mi je svejedno čudno da mi od 3-4 ginekologa nitko to nije ni spomenuo:ne zna: Bilo ih je i više jer sam u trudnoćama često bila u bolnici na pregledima ali oni vjerojatno to ne gledaju nego plod. Nisam puno ni čitala o tome i jako mi je drago da si se javila i da je možda to kao što ti kažeš:cerek:Hvala!!!

Pupica-
14.02.2012., 18:15
Zna li tko koje je radno vrijeme ginekologije dr.Marije Kovačević Capan?

*SveMirac*
14.02.2012., 23:11
rekla mi frendica da se u cambierievoj sad naručuje DO 15-og u mjesecu za drugi mjesec.nakon 2 tjedna svakodnevnog zvanja:503: javi se napokon sestra i kaže mi da zovem sutra jer OD 15-og nadalje naručuju za idući mjesec:504:
ko tu koga :Sex:? i zašto baš mene:D
zna li neko točnu informaciju? tnx:)

Verbena
15.02.2012., 11:55
rekla mi frendica da se u cambierievoj sad naručuje DO 15-og u mjesecu za drugi mjesec.nakon 2 tjedna svakodnevnog zvanja:503: javi se napokon sestra i kaže mi da zovem sutra jer OD 15-og nadalje naručuju za idući mjesec:504:
ko tu koga :Sex:? i zašto baš mene:D
zna li neko točnu informaciju? tnx:)

ne znam info, al mi je nekako logično da naručuju iza 15tog. tako rade i u Suncu, iza 20tog za idući mjesec

Pupica-
15.02.2012., 15:56
Da ne citam sad sve postove može mi netko preporučit neku ginekologicu, da je u Rijeci ili užoj okolici, da je ok i da su ljubazni (sad sam trenutno kod Kovačevićke a sestra je takva koza da je strašno, sve nešto preko one stvari i radi i odgovara). I naravno da ima mjesta :D

drvozivota
16.02.2012., 07:31
Da ne citam sad sve postove može mi netko preporučit neku ginekologicu, da je u Rijeci ili užoj okolici, da je ok i da su ljubazni (sad sam trenutno kod Kovačevićke a sestra je takva koza da je strašno, sve nešto preko one stvari i radi i odgovara). I naravno da ima mjesta :D

valda nisi čitala zadnje stranice..Rijeka je po pitanju socijalnih ginića- koma...nadajmo se boljem...ali zasad je kako je..u Cambierievoj nisam sigurna dla primaju nove...neke cure hvale dr.Bačića...ali ima onih koje nisu s njim zadovoljne..tako da :ne zna:

ali ovo je super u Cambierievoj ako se tako ubrzalo..to znači da se naručuje mjesec za mjesec..a ne za dva tri kasnije...sestra ima mac posla i unatoč tome ipak je ljubazna.ja obično odem tamo i naručim se ako sam usput il cimnem..navikla sam da se ne javljaju...negdje imaju i vrijeme kad savjetuju da se zove...

Pupica-
16.02.2012., 09:01
valda nisi čitala zadnje stranice..Rijeka je po pitanju socijalnih ginića- koma...nadajmo se boljem...ali zasad je kako je..u Cambierievoj nisam sigurna dla primaju nove...neke cure hvale dr.Bačića...ali ima onih koje nisu s njim zadovoljne..tako da :ne zna:

ali ovo je super u Cambierievoj ako se tako ubrzalo..to znači da se naručuje mjesec za mjesec..a ne za dva tri kasnije...sestra ima mac posla i unatoč tome ipak je ljubazna.ja obično odem tamo i naručim se ako sam usput il cimnem..navikla sam da se ne javljaju...negdje imaju i vrijeme kad savjetuju da se zove...

Hvala, a kako se zove doktorica u Cambijerijevoj??

drvozivota
16.02.2012., 13:29
Hvala, a kako se zove doktorica u Cambijerijevoj??

dr.Šimunović Ivana..samo nisam sigurna dal prima nove..provjeri..zvrcni ...čini mi se kao da je jedna cura došla pitat dok sam ja čekala pa da navodno je prebukirana...ali nisam sigurna..pitaj

*SveMirac*
16.02.2012., 16:50

ja sam van grada, bez auta i novaca za bus tako da mi nije usput ići do nje samo da bi se naručila..tj.dobila datum i doviđenja..
zovem po tim njihovim naputcima- kad su ujutro 12-13, a kad su popodne od 18-19 i dalje nitko ne diže slušalicu:ne zna:
stvarno mi to nije normalno!!:eek:
počela sam zvat 31.01., danas je 16.02. znači zovem već 17 dana svaki dan i ništa!!:o užas.
nek izdaju novi naputak- ne javljamo se na telefon, dođite osobno:kava:

drvozivota
16.02.2012., 16:58
ja sam van grada, bez auta i novaca za bus tako da mi nije usput ići do nje samo da bi se naručila..tj.dobila datum i doviđenja..
zovem po tim njihovim naputcima- kad su ujutro 12-13, a kad su popodne od 18-19 i dalje nitko ne diže slušalicu:ne zna:
počela sam zvat 31.01., danas je 16.02. znači zovem već 17 dana svaki dan i ništa!!:o užas.

probaj zvat ujutro ..ja se ne sjećam točno kad sam ih dobila ali mislim jednom oko 9 ujutro...zadnji put kad sam bila tamo..bile smo dvije na šalteru..rješavala je papire i nas i tel.je zvonio...ali mi smo joj bile bitnije...
budi uporna...a možda ako se naručuje iza 15.za idući mjesec-možda sutra dobiješ...

*SveMirac*
16.02.2012., 17:51
probaj zvat ujutro ..ja se ne sjećam točno kad sam ih dobila ali mislim jednom oko 9 ujutro...zadnji put kad sam bila tamo..bile smo dvije na šalteru..rješavala je papire i nas i tel.je zvonio...ali mi smo joj bile bitnije...
budi uporna...a možda ako se naručuje iza 15.za idući mjesec-možda sutra dobiješ...

i ja se nadam da ću ih dobiti sutra:)
gledajući po tim naputcima se javljaju očito samo na kraju radnog vremena:confused:
a ništa zvat ću svakako, a ne samo po naputcima..
možda ulovim termin oko 4 mjeseca ako nastavim ovim tempom:D

drvozivota
16.02.2012., 18:01
i ja se nadam da ću ih dobiti sutra:)
gledajući po tim naputcima se javljaju očito samo na kraju radnog vremena:confused:
a ništa zvat ću svakako, a ne samo po naputcima..
možda ulovim termin oko 4 mjeseca ako nastavim ovim tempom:D

ma kako sam ja shvatila ide mjesec za mjesec...opet ovisi naravno kod koga si..ja sam krenula u listopadu i onda eto krajem prosinca uspjela se naručit za početak veljače

*SveMirac*
16.02.2012., 20:51
ma kako sam ja shvatila ide mjesec za mjesec...opet ovisi naravno kod koga si..ja sam krenula u listopadu i onda eto krajem prosinca uspjela se naručit za početak veljače

da, mislim da će i meni tako završiti naručivanje.
nekoliko mjeseci kasnije od početka zvanja..kužim da je mjesec za mjesec ali prođe to dok se digne slušalica:D
inače sam bila kod krištofićke, šimunovićku još nisam uspjela upoznati..ali s obzirom da kruže glasine da je tamo do kraja 3.mj. ako se ne varam, stvarno ne znam da li ću je vidjeti.

drvozivota
17.02.2012., 11:37
da, mislim da će i meni tako završiti naručivanje.
nekoliko mjeseci kasnije od početka zvanja..kužim da je mjesec za mjesec ali prođe to dok se digne slušalica:D
inače sam bila kod krištofićke, šimunovićku još nisam uspjela upoznati..ali s obzirom da kruže glasine da je tamo do kraja 3.mj. ako se ne varam, stvarno ne znam da li ću je vidjeti.

ugovor joj je navodno do kraja trećeg mjeseca, nadajmo se da će joj produžit i da će ostat tamo....

Toss
17.02.2012., 21:22
htjela bih vas zamoliti ako netko zna ime ginekologa, onako malo mladji cini mi se, malo duza crna kosa, u 12 mj. 2011 imala sam spontani i upucena sam na odjel perinatologije kbc Rijeka, 4 kat, na ultrazvuk i poslije na kiretazu. Taj dr. je bio tamo na ultrazvuku i u viziti narednog dana. Jako kvalitetan, njezan i suosjecajan doktor te bih se voljela kod njega prebacit jer moj socijalni ginic je cista suprotnost - grub, bahat, hladan.. uzas Hvala na pomoci

cranky
18.02.2012., 13:48
Toss možda dr Vlašić. Nisam sigurna, ali on je takav, nježan i suosjećajan, a i mogao bi po opisu bit on. :ne zna:

drvozivota
18.02.2012., 19:09
htjela bih vas zamoliti ako netko zna ime ginekologa, onako malo mladji cini mi se, malo duza crna kosa, u 12 mj. 2011 imala sam spontani i upucena sam na odjel perinatologije kbc Rijeka, 4 kat, na ultrazvuk i poslije na kiretazu. Taj dr. je bio tamo na ultrazvuku i u viziti narednog dana. Jako kvalitetan, njezan i suosjecajan doktor te bih se voljela kod njega prebacit jer moj socijalni ginic je cista suprotnost - grub, bahat, hladan.. uzas Hvala na pomoci

što je moguće prebaciti se kod nekog u kbc ? mislim karton...il misliš privatno kod njega ići?

rijecanka83
19.02.2012., 08:25
Na početku trudnoće sam muku mučila sa odlukom da li voditi trudnoću kod svoje soc. gin. koja mi ne ulijeva povjerenje ili plaćati privatno. Odlučila sam ići privatno. Totalno sam razočarana.. Kao prvo mrzim lažnu ljubaznost i kad mi se netko obrača kao da sam debil, a još to i plaćam.. Ne daj Bože da nešto pitam.. A da ne spominjem da sumnjam i u neke odluke.. Sad sam na čudu šta napraviti na sredini trudnoće :ne zna: Više nemoš računati na dobru uslugu i kad je dodatno plačaš..

drvozivota
19.02.2012., 10:15
Na početku trudnoće sam muku mučila sa odlukom da li voditi trudnoću kod svoje soc. gin. koja mi ne ulijeva povjerenje ili plaćati privatno. Odlučila sam ići privatno. Totalno sam razočarana.. Kao prvo mrzim lažnu ljubaznost i kad mi se netko obrača kao da sam debil, a još to i plaćam.. Ne daj Bože da nešto pitam.. A da ne spominjem da sumnjam i u neke odluke.. Sad sam na čudu šta napraviti na sredini trudnoće :ne zna: Više nemoš računati na dobru uslugu i kad je dodatno plačaš..

pa kome si išla..ok.ne moraš pisat ako ne želiš...trudnice ali i one ne trudnice jako hvale dr.Škrobonju-on ti je sad u Opatiji socijalni ginić..ja dok je bio u RI nisam uspjela se naručit kod njega:(..ova nova doktorica u Cambierievoj mi je ok...neznam kako je sad na sredini trudnoće što se tiče promjene ginića...ja da biram privatno ali mi je skupo..onda bih vjerovatno dr.Salomon ( iako ima oprečnih mišljenja ali meni je zaista bila ok ona dok je bila socijalni ginić) il eventualno dr.Aleksandra Frković..

pa zašto se ne istreseš..ti plaćaš na koncu.trudnici se sve tolerira:mig:..zvrcni kog privatnika da pitaš dal bi te primio na sredini il probaj prenijet karton nekom dr.socijalnom i trudničku knjižicu imaš je tako? to ne ostaje kod privatnika?

slažem se ..to što se plaća ne znači da je usluga bolja..zato općenito ne zagovaram privatnike uopće

rijecanka83
19.02.2012., 13:51
Sad sam tek vidjela kako sam nepismeno napisala post :o
Eventualno što ću napraviti je ove ostale preglede obaviti na Poliklinici. Na prošlom pregledu nisam ništa rekla jer me jednostavno iznenadila sa odgovorima.. Takav odgovor sam mogla dobiti i od soc. gina, a on je barem besplatan.. Iako nije to ništa besplatno.. Svi mi puno izdvajamo i za zdravstveno i za dopunsko, a usluga nikakva..

drvozivota
19.02.2012., 14:48
Sad sam tek vidjela kako sam nepismeno napisala post :o
Eventualno što ću napraviti je ove ostale preglede obaviti na Poliklinici. Na prošlom pregledu nisam ništa rekla jer me jednostavno iznenadila sa odgovorima.. Takav odgovor sam mogla dobiti i od soc. gina, a on je barem besplatan.. Iako nije to ništa besplatno.. Svi mi puno izdvajamo i za zdravstveno i za dopunsko, a usluga nikakva..

probaj ako možeš preko socijalnog ginića...ja ne kažem da su svi socijalni loši-ima i dobrih ali ih treba nać il naletit...sretno

Toss
19.02.2012., 15:16
što je moguće prebaciti se kod nekog u kbc ? mislim karton...il misliš privatno kod njega ići? Nisam sigurna, ali mislim da se karton ipak ne moze prebaciti u kbc. Ali moze u Cambierievu, a vecina ih je tu ionako. Ali isla bih ja i privatno ako nije moguce preko socijalnog. Taj dr. me zaista jako odusevio, a i mog muza. I sto je najvaznije ulio mi je povjerenje a i bio je jako susretljiv i njezan, i sve sto god me zanimalo je sa strpljenjem objasnio. Jos sam ja bila u soku nakon spontanog pa me i smirivao i tjesio.. zaista nesto nevjerovatno. Ali nazalost u svoj toj zbrci nisam mu zapamtila ime:504:

Cranky dear, hvala Ti na sugestiji, nadam se da je to taj covjek:cerek: Pokusat cu ga naci. LP

marta-
19.02.2012., 17:28
ma je, garant je dr. Vlašić...on je jedini imao razumjevanja za moj problem...karton se ne može staviti na polikliniku ali možeš se dogovoriti s njim i eventulano iduću trudnoću voditi kod njega, ali naravno preko uputnica od svog nadležnog soc. ginića...kod kojega ti je karton sada? mislim, ako nije tajna ;)

ja ću drugu trudnoću 10000% voditi kod dr. Vlašića...uopće ne želim više gubiti živce sa ostalima niti tražiti i isprobavati privatnike...

cranky
19.02.2012., 20:55
Toss, evo ovaj visoki desno ti je dr Vlašić (klikni na sliku da se poveća) :mig:
http://speculum.com.hr/hr_HR/speculum/aktualije/medicinski-potpomognuta-oplodnja-na-rijeckoj

tartaruga
20.02.2012., 09:22

Toss možda dr Vlašić. Nisam sigurna, ali on je takav, nježan i suosjećajan, a i mogao bi po opisu bit on. :ne zna:

Toss, slažem se sa cranky u vezi Vlašića ali po opisu može biti i dr. Josip Marić. On me je primio kad sam išla na porod i stvarno sve pohvale :s
Staložen, pristupačan, miran čovjek :top:
(ne znam da li ti pomaže , Marić ne nosi naočale, Vlašić ih nosi)

sara4
20.02.2012., 09:55
Ja na ovoj slici prvi put vidim Vlašića s naočalama :confused: . A vidjela sam ga dosta puta :ne zna: . Možda sad nosi leće :zubo:?

iwchy
20.02.2012., 11:07

evo ja sam sad zvala i narucila se za 12.3. (probala sam par puta kroz jutro jer nisam znala za ovaj naputak, al iza 12h mi se sestra odmah javila)
ocekivala sam da ce me naruciti za 4.,5.mj al ovo je super brzo :s

drvozivota
20.02.2012., 11:32
evo ja sam sad zvala i narucila se za 12.3. (probala sam par puta kroz jutro jer nisam znala za ovaj naputak, al iza 12h mi se sestra odmah javila)

da.ovo je extra brzo..super.očito funkcionira ono iza15.za idući mjesec...

lordica84
20.02.2012., 12:34
cure,
zaista mi je tesko sve unazad čitati pa bih vas molila preporuku za ginekologa u rijeci.
do sad sam bila kod dr.štefanić dukić na pehlinu i ne zelim ju vise nikad vidjeti. zadnje tri godine odlazim privatno kod dr frković (sve pohvale) ali potreban mi je i socijalan ginekolog a pošto se dukićka seli sad mi je prava prilika za napravit transfer.
zvala sam hzzo i rečeno mi je da su samo dr krešić i dr kovačević zauzete, svi ostali su slobodni.
gđa iz hzzo mi je preporučila zbog kvarta u kojem stanujem dr škunca i delić. iskustva?

drvozivota
20.02.2012., 12:40
cure,
zaista mi je tesko sve unazad čitati pa bih vas molila preporuku za ginekologa u rijeci.
do sad sam bila kod dr.štefanić dukić na pehlinu i ne zelim ju vise nikad vidjeti. zadnje tri godine odlazim privatno kod dr frković (sve pohvale) ali potreban mi je i socijalan ginekolog a pošto se dukićka seli sad mi je prava prilika za napravit transfer.
zvala sam hzzo i rečeno mi je da su samo dr krešić i dr kovačević zauzete, svi ostali su slobodni.
gđa iz hzzo mi je preporučila zbog kvarta u kojem stanujem dr škunca i delić. iskustva?

za dr.Delić nisam čula niš loše-ako misliš na Deliju Mihovilović..il tako nekako..jedna cura koju znam je godinama kod nje dakle ne mjenja je i rekla je da je njoj ok...ona je na Vežici ako se ne varam...za dr.Škuncu isto neznam iako mi se čini da je nisu baš hvalili na forumu..moj savjet trk u Cambierievu kod dr.Šimunović eventualno...dr.neznam:ne zna:

lordica84
20.02.2012., 13:13
da da, na nju sam mislila. krivo sam upisala al sad sam ju ugooglala pa sam skuzila da joj je ime delija a ne prezime :)
stvarno ako netko ima lose iskustvo s njom nek mi kaze jer neda mi se trosit živce na bezobrazne doktore,stvarno mi ih je dosta.

drvozivota
20.02.2012., 13:36
da da, na nju sam mislila. krivo sam upisala al sad sam ju ugooglala pa sam skuzila da joj je ime delija a ne prezime :)
stvarno ako netko ima lose iskustvo s njom nek mi kaze jer neda mi se trosit živce na bezobrazne doktore,stvarno mi ih je dosta.

ja ti stvarno :ne zna: za nju osim što mi je ova cura rekla...ona je i trudnoću vodila kod nje i dalje je kod nje...rekla bih jedno 8 godina najmanje da je kod nje..ima čak i nekih problema ali nije je changala...za nju stvarno nisam našla ništa loše..meni je bliže Cambierieva pa sam tako odabrala...neznam dal imaš problema kakvih il redovno ...za ovu na Pehlinu sam čula većinom samo negativna iskustva tako da se ne čudim da bježiš...a slušaj da možda odeš sama direktno tamo i pitaš dal bi te primila-da stvoriš svoj dojam?
ja zasad namjeravam ostat u Cambierievoj iako razmišljam premjestit se dr.Škrobonji koji je u Opatiji jer su ga cure jako nahvalile..bilo bi mi bliže a moram razbit taj strah od muškog gina jednom

lordica84
20.02.2012., 13:47
i meni je nelagoda kod muškog ici,al nebi mi problem bio ici u opatiju pa i pehlin mi je bio na drugom kraju grada.
kako to ide sa cambierievom? kome se moram javiti?
trebao bi mi redovan ginekolog a i uskoro planiram trudnoću pa ce mi trebati cesci posjeti i zato zelim nekog normalnog i strucnog.
ovu deliju sam zvala prvo me otpilila da su puni,onda kad sam rekla da sam ih provjerila na hzzo-u nije znala sta rec pa je rekla da ne rade prebacaje nego samo ako nemam uopce ginekolog (glupost). onda sam ju opet pitala dobro uzmimo da nemam ginekologa jel primate ili ne? zena se sva smutila.
uglavnom sad bi trebala pricekat da dukića rijesi te papire kako bi ja ostala bez ginekologa da bi me ona primila. svasta!

drvozivota
20.02.2012., 13:58
i meni je nelagoda kod muškog ici,al nebi mi problem bio ici u opatiju pa i pehlin mi je bio na drugom kraju grada.
kako to ide sa cambierievom? kome se moram javiti?
trebao bi mi redovan ginekolog a i uskoro planiram trudnoću pa ce mi trebati cesci posjeti i zato zelim nekog normalnog i strucnog.
ovu deliju sam zvala prvo me otpilila da su puni,onda kad sam rekla da sam ih provjerila na hzzo-u nije znala sta rec pa je rekla da ne rade prebacaje nego samo ako nemam uopce ginekolog (glupost). onda sam ju opet pitala dobro uzmimo da nemam ginekologa jel primate ili ne? zena se sva smutila.
uglavnom sad bi trebala pricekat da dukića rijesi te papire kako bi ja ostala bez ginekologa da bi me ona primila. svasta!

o Bože..a da sjećam se kad sam se i ja prebacivala da mi je bio kažin...u biti budeš li nastavila -vjerovatno ćeš još kod nekih dobit isti odgovor unatoč info od strane HZZO-a..za ovog dr Škrobonju -navodno se jako posveti pacijentu i da je jako na mjestu ..sad je u Opatiji ali ubrzo se seli u dom zdravlja Matulji-trebalo bi to ubrzo proradit ali kad točno :ne zna:..e sad sestra je kako koji dan..nekad je ok i super a nekad :503:..a probaj cimnut telefonom Cambierievu-tamo je nova mlada dr.Šimunović..čini mi se da uvodi reda jer se nekako vrijeme naručivanja smanjilo..ja sam sve brzo obavila...probaj i tamo pitat..u Opt.je broj 271-124 a u Cambierievoj 330-691 -u Cambierievoj parne ujutro a neparne popodne a u Opatiji se ne sjećam kako rade-ako zoveš pitaj točno za tog doktora jer tamo rade dva a ovaj drugi (dr.Uhač)-mama mi je bila kod njega ali se maknula zbog nekih bezobraznih komentara...Cambierievu zovi popodne možda najbolje pretkraj od 18-19 il pokušavaj od negdje 13, 14 nadalje :mig:

ako zadnjih godinu dana nisi mjenjala ginića-ne trebaš prilikom potpisivanja izjave kod novog kojem se preseliš-navodit nikakav razlog..a po meni nit čekat ovu jer ionako dok karton dodje prodju i mjeseci il ako je bitno odeš sama uz potvrdu uzmeš i odneseš novoizabranom doktoru
kad sam ja mjenjala lani: potpisala izjavu i sestra je rekla da idem sama izvršit izjmenu u HZZO Rijeka na drugi kat mislim-žena je bila super ljubazna, sekund posla, niš nisam čekala-vratila se u Cambierievu s izjavom i naručila se za redovan pregled..inače to sestra radi sve ali taj put je bila zamjena pa sam zato ja išla...

lordica84
20.02.2012., 14:04
evo ja sam malo dosadna al sto cu...
raspalila sam se i ponovno zvala hzzo,tuzila sam se na doktoricu kako me ne zeli primiti. uglavnom,spojili su me sa šefom i on je rekao da me obavezno moraju primiti svi doktori rosim dr krešić i kovačevi u protivnom da nazovem njega (dao mi čovjek br)
tako da cure moje nedajte se smesti nego izaberite ginekologa i nek se misle.

drvozivota
20.02.2012., 14:11
raspalila sam se i ponovno zvala hzzo,tuzila sam se na doktoricu kako me ne zeli primiti. uglavnom,spojili su me sa šefom i on je rekao da me obavezno moraju primiti svi doktori rosim dr krešić i kovačevi u protivnom da nazovem njega (dao mi čovjek br)

a dobro si napravila...meni bi jedino bio bed ako bi doktorica prema meni bila bezobrazna na pregledima nakon toga..jer kako kod nas sve koma funkcionira:503:...ali daleko od toga slažem se s tobom jer svi smo mi obični ljudi na koncu

a slušaj vidi ako si se odlučila za nju i odgovara ti-naprijed :rolleyes:

viki 13
20.02.2012., 14:20

Bok!
Bila sam kod dr. Delije za vrijeme studiranja u Rijeci nekih 5-6 godina. Nisam tada imala nikakvih problema, žena je o.k., a najljepše u svemu tome: naručena sam u 16 sati, dođem 5 minuta prije pregleda - hrpa žena čeka - sestra izlazi i proziva moje ime :mig:. Nažalost, sada kada idem na pregled to je ispit strpljenja, a pregled izgleda kao kampiranje od tri-četiri sata.

lordica84
20.02.2012., 14:25
ma nebi isla kod nje, probat cu kod šimunovićke al me ljuti takvo ponašanje i tome treba stati na kraj. htjela sam da i ostale cure znaju tako da ih se ne moze zafrkavat. nije dosta sto mjesecno iz doprinosa izdvajamo za hzzo, plaćamo svaki mjesec dopunsko nego jos moramo i privatno plaćati ginekologe jer se njima neda radit :503:
a to da su bezobrazne sam navikla pogotovo te sestre u gin ambulantama. dala bi im ja tj dana rada na traumi u kbc susak pa bi vidjele sto je posao med.sestre a ne to njihovo piskaranje i mala pomoć oko papa testa,jbt ponašaju se koda plaću nisu dobile zadnjih 6mj.

drvozivota
20.02.2012., 14:34
ma nebi isla kod nje, probat cu kod šimunovićke al me ljuti takvo ponašanje i tome treba stati na kraj. htjela sam da i ostale cure znaju tako da ih se ne moze zafrkavat. nije dosta sto mjesecno iz doprinosa izdvajamo za hzzo, plaćamo svaki mjesec dopunsko nego jos moramo i privatno plaćati ginekologe jer se njima neda radit :503:
a to da su bezobrazne sam navikla pogotovo te sestre u gin ambulantama. dala bi im ja tj dana rada na traumi u kbc susak pa bi vidjele sto je posao med.sestre a ne to njihovo piskaranje i mala pomoć oko papa testa,jbt ponašaju se koda plaću nisu dobile zadnjih 6mj.

sestra kod dr.Šimunović je pravo osvježenje...ni jedan put što sam išla tamo nisam doživjela neugodnost ..vrlo je ljubazna bila i na telefon i kad dodjem tamo..naravno bila sam i ja ok.bez drskosti...ova u Opatiji ako je još uvijek-zna bit divna..ali i ono drugo :(

lordica nisu privatnici specijalno nužno bolji od socijalnih...

tartaruga
20.02.2012., 16:04
drvoživota, Škrobonja će ti def. razbiti strah od muških ginekologa :) Ako ti nije problem i razmišljaš o prebacivanju kod soc. gin., ja bi ga odabrala na tvom mjestu. Kod njega sam bila na zadnja 2 pregleda u trudnoći i stvarno je doktor za pohvalu. Znamo svi da pregledi baš i nisu najugodnija stvar, još i u trudnoći, a ja ih praktički nisam ni osjetila. I dr. je komunikativan, lijepo objasni što radi, odgovara na pitanja, mene je 2-3 puta znao pitati da li imam kakvih nedoumica ili pitanja... Mah, baš mi je žao da nije ostao u Cambierievoj :rolleyes:

drvozivota
20.02.2012., 17:04
drvoživota, Škrobonja će ti def. razbiti strah od muških ginekologa :) Ako ti nije problem i razmišljaš o prebacivanju kod soc. gin., ja bi ga odabrala na tvom mjestu. Kod njega sam bila na zadnja 2 pregleda u trudnoći i stvarno je doktor za pohvalu. Znamo svi da pregledi baš i nisu najugodnija stvar, još i u trudnoći, a ja ih praktički nisam ni osjetila. I dr. je komunikativan, lijepo objasni što radi, odgovara na pitanja, mene je 2-3 puta znao pitati da li imam kakvih nedoumica ili pitanja... Mah, baš mi je žao da nije ostao u Cambierievoj :rolleyes:

hvala tartaruga...stalno kontam ću ću ću..i vrijeme ide...stvarno moram cimnut jedan dan dal prima nove pacijentice...sad negdje mi baš ističe godina dana od changanja...bilo bi mi i bliže..meni je jedino kod prve ginice bio takav pregled kao što pišeš...lani me bolilo ful plus to krvarenje nakon pregleda..ove godine nije bolilo -ono neugodno samo ali krvarenje svejedno...pa neznam u čem je kvaka..valda kakvu tko ima ruku :ne zna:..muka mi dodje od tog pregleda

marta-
21.02.2012., 08:15
Ja na ovoj slici prvi put vidim Vlašića s naočalama :confused: . A vidjela sam ga dosta puta :ne zna: . Možda sad nosi leće :zubo:?

da i ja ga nisam nikad u životu s naočalama vidila, a susjed mi je...vjerojatno leće onda nosi...

e da, jučer sam bila kod frković na pregledu...žena ljubazna, draga, opširna...ali toliko ljubazna da mi se činila preljubazna ;)...nisam naviknuta na to poslije bačića i štefanić-dukić...

danci1980
21.02.2012., 15:51
...nisam naviknuta na to poslije bačića i štefanić-dukić...

...zbilja neznam zašto Bačić nevalja, evo bila na kontroli neki dan, dobila bez problema odgovor na sva pitanja :cerek:, istina nije baš od velikog objašnjavanja ali bit reče:mig: znam da sam kod stručnjaka i to mi je bitno

drvozivota
21.02.2012., 16:30
...zbilja neznam zašto Bačić nevalja, evo bila na kontroli neki dan, dobila bez problema odgovor na sva pitanja :cerek:, istina nije baš od velikog objašnjavanja ali bit reče:mig: znam da sam kod stručnjaka i to mi je bitno

sjećam se da je nekoliko cura pisalo da prostači ...znam da da mi po pisanju nekih cura nije baš ostavio neki sjajan dojam...:ne zna:..možda ovisi kakav mu je dan

danci1980
22.02.2012., 20:09
sjećam se da je nekoliko cura pisalo da prostači ...znam da da mi po pisanju nekih cura nije baš ostavio neki sjajan dojam...:ne zna:..možda ovisi kakav mu je dan

ma ne prostači nego sve okrene na zajebanciju!!!!!

cranky
22.02.2012., 20:37
ma ne prostači nego sve okrene na zajebanciju!!!!!
Ma i prostači u zadnje vrijeme bez beda, ali meni ne smeta. Meni paše takva komunikacija, ali shvaćam da ne paše svima.

marta-
22.02.2012., 21:39
Ma i prostači u zadnje vrijeme bez beda, ali meni ne smeta. Meni paše takva komunikacija, ali shvaćam da ne paše svima.

upravo tako....nismo svi isti...zato i nemamo svi ista mišljenja o svim ginićima...

*SveMirac*
23.02.2012., 00:27

uspjela sam, uspjela:D
samo što mi je termin blizu M. pa možda ne uspijem, ne uspijem:D

drvozivota
23.02.2012., 08:07
uspjela sam, uspjela:D
samo što mi je termin blizu M. pa možda ne uspijem, ne uspijem:D

bravo..baš mi je drago..mogla si reć pa da te mrvu prije stavi možda..no dobro..nadam se da ćeš uspjet i sve pet :)

*SveMirac*
23.02.2012., 13:40
ma rekla sam joj pa me stavila 2 dana kasnije od prvotnog datuma.
nije baš neki pomak:)
valjda će bit ok.

ta.ja
27.02.2012., 12:59
Nadam se da će nekome biti korisna informacija - u Cambierijevoj su obije doktorice na bolovanju - danas sam bila tamo.

drvozivota
27.02.2012., 17:38
Nadam se da će nekome biti korisna informacija - u Cambierijevoj su obije doktorice na bolovanju - danas sam bila tamo.

ajoj .pa kaj je...sezona gripe možda krenula....

ta.ja
29.02.2012., 08:06
ajoj .pa kaj je...sezona gripe možda krenula....

S obzirom da rade u istom prostoru, nije ni čudo da su dobile jedna od druge. Sreća pa je sestra bila tamo (došla sam na početku radnog vremena) pa sam se uspjela naručiti.

drvozivota
29.02.2012., 12:15
S obzirom da rade u istom prostoru, nije ni čudo da su dobile jedna od druge. Sreća pa je sestra bila tamo (došla sam na početku radnog vremena) pa sam se uspjela naručiti.

ajde super...jedna briga manje :)

aprill04
29.02.2012., 13:34
Toss, evo ovaj visoki desno ti je dr Vlašić (klikni na sliku da se poveća) :mig:
http://speculum.com.hr/hr_HR/speculum/aktualije/medicinski-potpomognuta-oplodnja-na-rijeckoj

ova slika je stara,imena sestara su pogrešna,prof.smiljan nije na slici,dr.vlastelić je odavno u penziji i radi privatno u katunaru...

cranky
29.02.2012., 20:04
ova slika je stara,imena sestara su pogrešna,prof.smiljan nije na slici,dr.vlastelić je odavno u penziji i radi privatno u katunaru...
Da, i što si sad htjela reć s time? :rolleyes: Vlašić je bio taj kojeg smo tražile, a on je na slici i nije se baš promijenio nešto previše.

aprill04
29.02.2012., 22:24
samo sam podjelila informaciju sa vama,oprosti ako sam te uvrijedila,nije mi bila namjera...

tral
03.03.2012., 16:05
Ne kužim, gdje na kraju radi taj Škrobonja i prima li nove pacijente. I šta to znači "mlađi". Ne bih baš da zaključim da smo nekoć pili skupa na šanku :) Hvala :)

tartaruga
04.03.2012., 08:32
Kako je netko napisao, Škrobonja je u Opatiji, dal prima nove pacijentice, nemam pojma. Trebalo bi nazvat i pitati.
Po nekoj mojoj procjeni, više od 40 nema, neka kažu i druge cure koje su ga vidjele

danci1980
04.03.2012., 13:21
Kako je netko napisao, Škrobonja je u Opatiji, dal prima nove pacijentice, nemam pojma. Trebalo bi nazvat i pitati.
Po nekoj mojoj procjeni, više od 40 nema, neka kažu i druge cure koje su ga vidjele

Ima najviše 35 godina.

drvozivota
04.03.2012., 17:32
dr.Škrobonja je u Opatiji..a ta ambulanta bi po novom trebala bit u sklopu ovog doma zdravlja u Matuljima kad se otvori..takvu info ja imam...

p!nk bunny
06.03.2012., 15:24
pozdrav curke :)

sad sam procitala post da se dr.Dukić seli..pa me zanima da li to sada znaci da svi moramo traziti novog gin.koji smo kod nje ili ce umjesto nje doci netko drugi?
zadnjih godinu i pol kod nje idem samo po uputnice i recepte jer imam ginekologa na Poliklinici koji se trenutno brine za mene i moje jajnike :D ali ako nadjem nekog normalnog kod kodga bi mogla ici...zasto ne :)

OOOOOOO
06.03.2012., 21:42
tko sad radi u cambierievoj?vise nije dr vlastelic sam cula.frendica je narucena ove dane pa ju zanima

Lilit
06.03.2012., 23:04
jel zna neko dal poliklinka mediko, sunce i 1885 sami rade brisove tj analizu istih ili kako se to kaze ili salju briseve u kbc?
koju polikliniku bi preporucili? ako netko zna kako se krecu cijene dobrodosla info :)

susannah
07.03.2012., 07:28
jel zna neko dal poliklinka mediko, sunce i 1885 sami rade brisove tj analizu istih ili kako se to kaze ili salju briseve u kbc?
koju polikliniku bi preporucili? ako netko zna kako se krecu cijene dobrodosla info :)
sunce salje briseve u kbc. ili ih ti sam nosis, nisam sigurna posto sam ja svoje nosila (bilo mi usput) :)
cijena se nazalost ne sjecam

sara4
07.03.2012., 10:16
Ja sam iz Sunca sama nosila briseve, nisu mi ponudili opciju da ih oni nose. Ne rade sami analizu. U Suncu je vađenje briseva 150 kuna. Ostalo, ako nemaš uputnicu, plaćaš u Zavodu za javno zdravstvo, i to ne baš malo para, vjerojatno ovisi što sve rade, ali mislim da se radi o oko 500-600 kuna.

ta.ja
15.03.2012., 11:36
Da li je uobičajeno da socijalni ginekolozi ignoriraju nalaz papa testa koji pokazuje samo upalu?

tko sad radi u cambierievoj?vise nije dr vlastelic sam cula.frendica je narucena ove dane pa ju zanima

Dr. Šimunović - ugodna doktorica, nježna pri pregledu, ako te nešto zanima objasni.

U Suncu vađenje briseva košta 150 kn. Oni tamo imaju epruvetice za uzorke i te epruvetice unutar sat vremena trebaš odnesti na Mlaku u Zavod za javno zdravstvo - uzorke primaju od 7 - 19 u prizemlju zgrade desno.

Ako imaš uputnicu od socijalnog ginekologa, na ZZJZ ne plaćaš ništa, a ako nemaš onda tamo moraš platiti. Sad sam ih zvala i kaže da dođe cca 550 kn ako budu negativni nalazi.

sara4
15.03.2012., 12:39
Da li je uobičajeno da socijalni ginekolozi ignoriraju nalaz papa testa koji pokazuje samo upalu?

Da, moja gin. to ignorira.

ta.ja
15.03.2012., 15:17
Imala sam karton u ruci dok sam čekala red i gledam stare nalaze papa testa i uredno piše "upala" a nikad nisam dobila poziv da nalaz nije uredan. Ova doktorica mi je isto rekla da je to sve ok. Nisam pametna što i kako dalje.

sara4
16.03.2012., 06:59
Tako i meni. No i u Suncu mi je na jednoj papi pisalo upala, a niže je dr. napisao: Nalaz uredan, kontrola za godinu dana :ne zna: .

Verbena
16.03.2012., 10:28
Tako i meni. No i u Suncu mi je na jednoj papi pisalo upala, a niže je dr. napisao: Nalaz uredan, kontrola za godinu dana :ne zna: .

meni je pisalo reaktivna upala. pa sam pitala u suncu šta je to. dr. je rekao da to nije ništa, nego kao mala iritacija koja nastaje trljanjem tkiva pri spolnom odnosu.

Lola 27
16.03.2012., 15:06
Dr Frković mi se ne javlja na telefon zna netko zašto?:503:

sara4
19.03.2012., 10:27
Upravo sam saznala da osim dr. Gusića u Suncu sad radi i dr. Mlinarić.
Zna li netko nešto o njemu?

redrose3
20.03.2012., 19:36
Upravo sam saznala da osim dr. Gusića u Suncu sad radi i dr. Mlinarić.
Zna li netko nešto o njemu?

jel to stariji doktor koji je bio na zamjeni u Opatiji?prije radio u kbc ri....mislim da bi mogao bit taj ali nisam sigurna...:ne zna:

sara4
21.03.2012., 07:10
Nemam pojma, zvala sam Sunce za se naručiti pa su me pitali da li bi kod Gusića ili Mlinarića...

Sarić
21.03.2012., 09:05
Curke jucer me zvala gin. Štefanić-Dukić Ksenija i rekla je da se seli u Pomerio tako ako hocete jedan od ovih dana zaletite se gore po karton i potpisite neke papire za prebacit se opet kod nje.Pusa svima

Ulapop
21.03.2012., 15:18
Promijenila bih ginekologa, pa me zanima da li dr. Šimunović Ivana prima nove pacijente? Ne mogu naci br telefona ni radno vrijeme.. i koliko cekate da dodjete na red? Da li se placa ultrazvuk?

redrose3
21.03.2012., 19:26
Promijenila bih ginekologa, pa me zanima da li dr. Šimunović Ivana prima nove pacijente? Ne mogu naci br telefona ni radno vrijeme.. i koliko cekate da dodjete na red? Da li se placa ultrazvuk?

330 691
navodno poslije 15.u tekućem mjesecu naručuju za idući mjesec...mislim neparne popodne a parne ujutro...cimni pa pitaj dal prima nove..ja imam dopunsko HZZO pa ne plaćam tamo utz..

Ulapop
21.03.2012., 20:03
Hvala!
Znaci ceka se otpilike 15 dana- mjesec? Kakva je ona inace?

redrose3
21.03.2012., 20:11
Hvala!
Znaci ceka se otpilike 15 dana- mjesec? Kakva je ona inace?

tako je bilo ..tj.tu se pisalo tako pred nekih 20 ak dana....doktorica jako mlada, ljubazna..nemam primjedbi..bila je i jedna stažistica tamo...

*SveMirac*
27.03.2012., 16:10
i mislih da će mi se ovo desiti:rolleyes:
taman sam sa krajem stvari i terminom kod ginićke..možda mi bude još kap na gaćicama ali ne znam kakva je situacija sa uzimanjem pape onda..
čini mi se da nije moguće napraviti papa test ili sam luda?:cerek:

cranky
27.03.2012., 18:35
i mislih da će mi se ovo desiti:rolleyes:
taman sam sa krajem stvari i terminom kod ginićke..možda mi bude još kap na gaćicama ali ne znam kakva je situacija sa uzimanjem pape onda..
čini mi se da nije moguće napraviti papa test ili sam luda?:cerek:
Točno, moraju proć stvari skroz jer inače neće bit relevantan uzorak.

*SveMirac*
28.03.2012., 12:48
znači tako..:503:
ne znam šta da sad napravim:ne zna:
ne mogu ih dobiti danas, a sutra imam zakazano:confused:

*SveMirac*
30.03.2012., 14:59
samo da kažem: dr.šimunović :) je jako draga i preporučila bih je svima:cerek:
jako mi se sviđa i imam samo riječi hvale za nju:top:
(a to dolazi od nekog tko je promjenio puno ginekologica)

Verbena
30.03.2012., 20:29
zanimljivo, ja sam se danas jako razočarala u dr. šimunović. bila je jako neugodna, vjerojatno zato što sam došla pitati za uputnice.... jako ružno iskustvo,al ne bih sad u detalje.

dolce casa
31.03.2012., 15:41
što se tiče uputnica možda je doktorica bila neljubazna jer kad sam ja bila na pregledu baš mi je bila rekla da je od hzzo dobila 3 bloka uputnica koje je tako reć podjelila u mjesec dana i kad je zvala hzzo da ih još pošalju još dobila je po nosu jer su to trebale biti uputnice koje traju 3 mjeseca.

sexyspru
02.04.2012., 16:35
Hej curke treba mi jedan mali savjet. Inače sam bila kod doktorice Dukić, ali s obzirom kako sam lijena ić kod bilo kakvih doktora dok me stvarno nešto ne boli nisam bila kod ginekologa vec sigurno više od 5 godina, trenutno razmisljam da li da odem kod Dukićke ili da si nađem novog gin. bliže mjestu stanovanja (inace sam se krka pa bi to trebao biti dr.Gržančić) Pretpostavljam da će me Dukićka zadavit kad vidi koliko nisam bila na pregledu :D

mimi_ri
03.04.2012., 16:02
Znam da ne prima nove pacijente ali šta mislite o dr Krešić?

hard.fallxxx
05.04.2012., 14:43
zanimljivo, ja sam se danas jako razočarala u dr. šimunović. bila je jako neugodna, vjerojatno zato što sam došla pitati za uputnice.... jako ružno iskustvo,al ne bih sad u detalje.

Potpuno se slazem, ja sam danas bila kod nje. Isto neugodno iskustvo. Bila je bas bezobrazna, i rekla mi je da u 5. mjesecu ide ca. Prvi put sam dosla kod nje i ponijela se uzasno.

*SveMirac*
05.04.2012., 17:43
ne znam zašto ste imale loše iskustvo.šteta.
prema meni je bila skroz opuštena, nasmijana i draga..čak smo se i dobro nasmijale, a nisam trudnica:)
(iskustvo mi je pokazalo da su im one draže/simpatičnije)

iwchy
05.04.2012., 19:14
prema meni je bila skroz opuštena, nasmijana i draga..čak smo se i dobro nasmijale, a nisam trudnica:)
(iskustvo mi je pokazalo da su im one draže/simpatičnije)

moram potpisati jer je i meni bila skroz ok, a nisam trudnica :mig:
meni nije nista govorila da ide ca, al sam cula od nekoga da seli na Pehlin (mozda u Dukickinu ordinaciju?) :ne zna:

redrose3
06.04.2012., 13:58
pa tko onda dolazi sad umjesto nje...zaista ću se morat pokušat prebacit kod doktora u Opatiju..ova Cambierieva stalno mjenja giniće...ja tamo još nisam bila dvaput kod istog doktora na pregledu...

*SveMirac*
06.04.2012., 22:13
čini mi se da dolazi neka mlada doktorica koja završava ili je tek završila fax.

min_min
07.04.2012., 14:16
čini mi se da dolazi neka mlada doktorica koja završava ili je tek završila fax.

To je nemoguce. Moze doci jedino specijalist ginekolog. Mozda mislis na nekoga tko je frisko zavrsio specijalizaciju.

*SveMirac*
07.04.2012., 16:24
da, na to sam mislila.
na nekog tko je tek završio svoje obrazovanje.

Lola 27
10.04.2012., 13:19
Zna netko zašto se Dr Aleksandra Friković ne javlja na telefon????:confused:Zovem je već 7 dana u bilo koje doba a inače se odmah javi.:ne zna:

Sunchicaa
11.04.2012., 16:26
pa tko onda dolazi sad umjesto nje...zaista ću se morat pokušat prebacit kod doktora u Opatiju..ova Cambierieva stalno mjenja giniće...ja tamo još nisam bila dvaput kod istog doktora na pregledu...

Također.
1. put sam došla kod dr. Krištofić
2. put je bio Vlastelić
a sad je valjda ta Šimunović ili Šimunić...

- išla sam samo po recept. Jučer sam došla taman u vrijeme kad daje recepte (12-13) i zapisala mi ime na papirić i rekla da dođem za par dana. Da li je to uobičajeno? Mislim šta ne može dat recept isti dan?

kuko
11.04.2012., 19:04
imam potrebu da podijelim jedno iskustvo s vama..
dr. gin. Masovčić iz Rijeke naplatio je običan pregled i ultrazvuk 500kn i rekao da je sve u redu, da bi sedamnaestogodišnjakinja (moja sestra) nakon tjedan dana završila u bolnici nakon obilnog krvarenja i užasnih bolova i u 17.godini ostala bez jednog jajnika, a skoro i bez oba (drugi je srećom spašen operacijom i antibioticima)..

redrose3
11.04.2012., 19:45
dr. gin. Masovčić iz Rijeke naplatio je običan pregled i ultrazvuk 500kn i rekao da je sve u redu, da bi sedamnaestogodišnjakinja (moja sestra) nakon tjedan dana završila u bolnici nakon obilnog krvarenja i užasnih bolova i u 17.godini ostala bez jednog jajnika, a skoro i bez oba (drugi je srećom spašen operacijom i antibioticima)..

kad je obavila taj pregled?šta tjedan dana prije?zar je zbog bolova i išla na taj pregled kod njega?...to ti je prosječna cijena..negdje i skuplje..zapravo možda mrvu jest skuplje jer za tu cijenu obično naprave i papa test...
jako mi je ovo čudno..zaista...jeste komentirali to doktoru koji ju je primio kad je završila u bolnicu?

jako čudno ..da se niš nije vidjelo prije..meni je za dijagnoze nekako dr.Frković br.jedan što se tiče privatnih...ona i dr.Salamon mi je isto skroz ok...tako da moj savjet je dr.Frković ...

sara4
12.04.2012., 08:34

Dijagnoza?
Po tvom postu ispada da je Masovčić trebao nešto vidjeti, a moguće je da nije imao što vidjeti. Infekcija bukne od danas na sutra.
Ne želim da moj post izgleda kao da te napadam ili branim Masovčića, samo velim da je intoniran na način da je Masovčić za nešto kriv, a ostavljaš mogućnost (jer nisi napisala o kakvom se problemu radilo) da bi možda i drugi ginekolozi vidjeli isto, tj. ništa.

kuko
12.04.2012., 17:47
ma ona je išla na taj pregled baš zbog bolova i prečestih krvarenja..tako da je nemoguće da nije ničeg bilo kad je došla kod njega..doktor koji ju je operirao je rekao da joj je to sve trulo i gnjilo bilo, tako da se nešto razvijalo duže vrijeme..
sada i ja mijenjam ginekologa zbog nekih sitnih problema s krvarenjem i ne znam kod koga..frković kažeš da je ok?

redrose3
12.04.2012., 19:07
ma ona je išla na taj pregled baš zbog bolova i prečestih krvarenja..tako da je nemoguće da nije ničeg bilo kad je došla kod njega..doktor koji ju je operirao je rekao da joj je to sve trulo i gnjilo bilo, tako da se nešto razvijalo duže vrijeme..
sada i ja mijenjam ginekologa zbog nekih sitnih problema s krvarenjem i ne znam kod koga..frković kažeš da je ok?

ona je ok ..odlična za dijagnoze..samo je privatnica..dakle sve se plaća...ja sam u Cambierievoj zasad ..razmišljam se premjestit u Matulje kad počne radit ovaj novi Dom zdravlja.....ali sad kontam .znaš moja mama je bila kod jedne druge doktorice i imala je užasne bolove i završila u bolnicu na hitnu i zadržali je u bolnici i pregledali je i drugi i kao niš niš..a njoj trbuh nateknuo ful .inzistirala je da je idu otvorit ..kao na njenu odgovornost..još su je sprdali kao da joj nije niš...a ona nije mogla od bolova razgovarat..i kad su je otvorili nastala panika..ono sepsa u maternici i jajnicima i sve joj izvadili..rekli su da je bilo pitanje sata ako ne i minuta dal će ostat živa...i ispričala joj se dotična osoba nakon operacije što joj je prije rekla kao da joj nije niš...a niš se nije vidjelo prije..to nam nije bilo janso ..ali eto..svašta se dešava...

Chleo
16.04.2012., 15:47

Ja sam već godinama (20.god) kod dr. Masovčića, vodio mi je obje trudnoće, u drugoj je bilo i nekakvih problema sa srcem djeteta i odmah me uputio u bolnicu gdje sam tjedan dana bila na pretragama i hvala bogu sve je na kraju dobro završilo. Imam same pohvale za njega!!!! A pregled kod njega uvijek platim 500,00 kuna sa papa testom i ultrazvukom.Uvijek je smiren i spreman za razgovor. A o njegovoj sestri da ne govorim-predivna žena! A kad se samo sjetim onih ginekologa u bolnici-katastrofa (čast iznimkama kao što je npr. dr Oleg Petrović-super doktor kao i dr. Žentil)

I nemam samo ja riječi pohvale za njega , već u mojoj obitelji nažalost dogodio se jedan porod gdje je dijete umrlo nakon samo 3 dana života (greška ginekologa koji je vodio trudnoću šta nije vidio neke stvari). Od tada slijedeće 2 trudnoće i porode je vodio dr.Masovčić, i normalno, sve je bilo u redu.

Bili cvitak1987
18.04.2012., 13:29
Bila sam danas kod dr. Simunovic i cula sam kad je sestra govorila curi koja se prijavljivala da dr. ostaje samo do kraja 5.og mjeseca i da ne zna tko ce doci na zamjenu. :tuzni: steta, meni je ona bas simpa, uvijek se s njom ispricam, nikad neugodno iskustvo nisam imala... nadam se da ce doci neko normalan... i ona i skrobonja su mi bili bas ok...i da vise rijese tu siutaciju da ostane neko za stalno :503:

Verbena
18.04.2012., 16:48
Sestra kod dr. Šimunović je zlatna, draga i predivna. A što se mlade dr. tiče, imam termin idući tjedan, možda bude bolje volje nego prošli put...

blue air
01.05.2012., 23:55
dobra vecer cure,
evo ja bi htjela reci nesto nemojte ici kod dr.ines kristofic ili dr.alemka brncic-fisher ili dr.danilo vejnovic u rijeci.
zbog njih mi je dijete u stomaku bilo tri (3) tijedna mrtvo a oni mi nisu htjeli rec i ponasali su se prema meni ko da sam zadnje smece,da nisam otisla za amsterdam ja bi i dalje mislila da je sve u redu sa bebom i cak bi cekala bar jos dva tri tjedna za iduci pregled. ali ojecala sam danesto nije u redu i za svaki slucaj isla sam provjerit a kad sam saznala bila sam sva u soku toliko da su mi davali tablete za smirenje,odmah sam morala na operaciju a kad sam vidjela svoje djete mrtvo htjela sam i ja umrijet, ali necu se predat dat cu sve od sebe da oni dobe otkaz da se nebi drugimato desilo. sva sreca nisamdobila koju infekciju ili sepsu. i sad zahvaljujuci njima ja moram platit 3.000 eura.

Žao mi je što ti se to desilo ali ja sam isto na početku trudnoće krvarila i završila na hitnoj kod dr Danila Vejnovića i bilo je sve ok hvala Bogu da bi me on na kraju i porodio,taman se zadesila u njegovoj smjeni i uistinu mogu reći da je doktor super sa puno živaca i strpljena,kulturan,fin bila sam prezadovoljna..porod mi prošao odlično i brzo.Žao mi je da ti se tako nešto dogodilo.

Jejja
05.05.2012., 16:39
Hej curke treba mi jedan mali savjet. Inače sam bila kod doktorice Dukić, ali s obzirom kako sam lijena ić kod bilo kakvih doktora dok me stvarno nešto ne boli nisam bila kod ginekologa vec sigurno više od 5 godina, trenutno razmisljam da li da odem kod Dukićke ili da si nađem novog gin. bliže mjestu stanovanja (inace sam se krka pa bi to trebao biti dr.Gržančić) Pretpostavljam da će me Dukićka zadavit kad vidi koliko nisam bila na pregledu :D

Dr.Dukic odlazi s Pehlina, zvala me da se seli negdje nisam marila zapamtit jer gora iskustva nego kod nje nisam imala... Ne znam tko dolazi umjesto nje a voljela bih saznati pa ako tko ima info :cerek:
Trenutno sam zadovoljna s dr Jurica u Medicu, prema meni uvijek divna, njezna, uvijek ima vremena objasnit sta i kako ali treba mi pouzdan HZZO gin. jer nisam bas pri lovi a imam problema s PCOS a htjeli bi bebaca pa :moli: za preporuke.

marta-
05.05.2012., 20:25
o Chleo di si baš petrovića i žentila našla za pohvaliti....kod žentila nisam bila ali jesu neke moje frendice...kod petrovića sam bila nekoliko puta....napuhan, prepotentan...ne znam kakav ja kad nemaš neki problem ali moj veliki problem je gledao ko mačji kašalj...zbog toga sam otišla roditi u ZGB....i baš mi je jučer jedna doktorica rekla da je to najpametnije što sam napravila, da gledam na to tako da znam da sam spasila svoje dijete...
u bolnici ima divnih ginekologa...vlašić, marić, finderle, ćuk i jedna iz zgb koja je došla, sandra flisar...ali petrovića ne mogu pohvaliti...danilo vejnović je i meni bio super...krajem trudnoće, njegov pregled mi je jedan od boljih i detaljnijih...

Masovčić, ja sam bila kod njega privatno 3 puta, 550kn svaki pregled skupa s papom...nisam nešto oduševljena s njim..ljubazan je, i dobro da je obzirom da to plaćam...ali nije da baš rješava probleme...ja sam ga pitala u vezi hpv-a, što s tim, kako on to tretira...i rekao je da ne tretira nikako nego da uputi u bolnicu na biopsiju ako je promjena velika...to mi je stvarno jadno od ginekologa da ni privatno ne nudi nikakvu mogućnost da se promjene saniraju dok još nisu velike, nikakvo premazivanje, ma niš kod njega ne dolazi u obzir...frendici mi nije vidio endometriozu tj. vidio ju je ali joj nije ništa spomenuo a ona nije znala pročitati njegov nalaz....one je svoje napisao i rekao doviđenja...kasnije kad je završila na operaciji i kad je u bolnicu donesla između ostaloga i njegov nalaz, pisale su vrijednosti koje su tada već upućivale na to...

dr. frković je i meni super...ne sviđa mi se baš njena ordinacija (bilo mi je jako hladno) ali žena je super...posveti ti se maksimalno i stvarno je za 10...

zna li neko broj od dr. škrobonje?
je li dr. štefanić-dukić već otišla ili je još na pehlinu?

blue air
05.05.2012., 23:23
o Chleo di si baš petrovića i žentila našla za pohvaliti....kod žentila nisam bila ali jesu neke moje frendice...kod petrovića sam bila nekoliko puta....napuhan, prepotentan...ne znam kakav ja kad nemaš neki problem ali moj veliki problem je gledao ko mačji kašalj...zbog toga sam otišla roditi u ZGB....i baš mi je jučer jedna doktorica rekla da je to najpametnije što sam napravila, da gledam na to tako da znam da sam spasila svoje dijete...
u bolnici ima divnih ginekologa...vlašić, marić, finderle, ćuk i jedna iz zgb koja je došla, sandra flisar...ali petrovića ne mogu pohvaliti...danilo vejnović je i meni bio super...krajem trudnoće, njegov pregled mi je jedan od boljih i detaljnijih...

Masovčić, ja sam bila kod njega privatno 3 puta, 550kn svaki pregled skupa s papom...nisam nešto oduševljena s njim..ljubazan je, i dobro da je obzirom da to plaćam...ali nije da baš rješava probleme...ja sam ga pitala u vezi hpv-a, što s tim, kako on to tretira...i rekao je da ne tretira nikako nego da uputi u bolnicu na biopsiju ako je promjena velika...to mi je stvarno jadno od ginekologa da ni privatno ne nudi nikakvu mogućnost da se promjene saniraju dok još nisu velike, nikakvo premazivanje, ma niš kod njega ne dolazi u obzir...frendici mi nije vidio endometriozu tj. vidio ju je ali joj nije ništa spomenuo a ona nije znala pročitati njegov nalaz....one je svoje napisao i rekao doviđenja...kasnije kad je završila na operaciji i kad je u bolnicu donesla između ostaloga i njegov nalaz, pisale su vrijednosti koje su tada već upućivale na to...

dr. frković je i meni super...ne sviđa mi se baš njena ordinacija (bilo mi je jako hladno) ali žena je super...posveti ti se maksimalno i stvarno je za 10...

zna li neko broj od dr. škrobonje?
je li dr. štefanić-dukić već otišla ili je još na pehlinu?

Jaooo slažem se sa tobom..ja sam kod Petrovića bila na pregledu,neznam kako drugim curama ali meni je bio grub..