PDA

View Full Version : Rijeka - ginekolozi (preporuke i pitanja)

stranice : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

OOOOOOO
05.11.2008., 13:15
ovako,ginekolog ti ne moze dati uputnicu za privatnog ginek. to moras sve platiti,a ti se mozes prebaciti od svoje bilo gdje drugdje gdje je slobodno,ili kako si vidjela u cambierievu i onda ti tamo daju uputnice za ostale ginek. u bolnici,jel ta tvoja ti vjerojatno nebi dala kao sta ni meni moja ne zeli.znaci jedina solucija ti je prebacit se tamo ili ici privatno,naravno ako mozes financijski

Mua84
05.11.2008., 17:09
ok, puno hvala na objašnjenju! :)

danci1980
05.11.2008., 17:22
da dog. sam se s njim da ih u bolnici napravim samo moram pitat moju socij. ginek. da mi da uputnicu i naravno isla sam odmah danas glupa sestra me nije ni pustila popricat s njom,tako da moram kod vlastelica sutra potrazit ga da mu kazem i da vidim sta cemo dalje.sta se tice hpv rekao mi je da mogu zatrudnit da ne brinem samo da budemo sigurni da nek napravim te briseve i muz spermiogram,zvala sam da ga narucim naravno sve do kraja god. popunjeno.luda sam vec od svega,cekanja i hodanja okolo.pokazala sam mu onaj papir sta sam dobila iza kiretaze ali nista nije komentirao

Ej šta je to spermiogram? Čudi me što ti nije ništa komentirao, ali očito jest nešto kad ti je rekao da napraviš sve te pretrage. Odi do camberijeve i po uputnicu.

danci1980
05.11.2008., 17:25
Samo da vam kazem svoja iskustva s tim doktorima:

Vlasic - super, sve napravi kako treba ali mu se ne da previse objasnjavati (sve objasni ali ne skroz u detalj ali sasvim dovoljno), isla bih opet kod njega

Brncic - ok, isto kao Vlasic iako je Vlasic pristupacniji i bolje objasni sto i kako

Maric - super, do sad se pokazao kao najbolji! sve lijepo objasni u svaki detalj (10 min mi je objasnjavao nalaz i sto misli kako dalje, sto bi bilo najbolje s time da i sama odlucim izmedju dvije slicne opcije) i prvi u 2 godine koji mi je napokon napravio pravu dijagnozu i dao odgovarajucu terapiju. Covjek se pokazao za 10!:s

Finderle - jedan put i nikad vise. Niti me pregledao, niti mi sto rekao, samo buljio dok mu govorim sto mi je i onda mi dao Yasmin bez pretraga od kojih sam 4 mjeseca imala nuspojave dok ih nisam prestala piti, a u kartonu nije ni napisao dijagnozu ni ista nego datum i sto mi je prepisao na recept. Ali nikad vise kod njega!

Isto iskustvo s Finderleom. Kad sam došla na UZV rekao da je plod mrtav i da moram na kiretažu i smijao mi se. To da je normalno i da pokušam ponovno za 4 mjeseca. A Vlastelić na to poludio. Što se tiče ostalih isto mišljenje imama. Ali vlastelić je ipak stručnjak.

danci1980
05.11.2008., 17:26
pozdrav,
evo i ja sam u potrazi za novim soc. ginekologom (sad sam kod Bunete na Zametu - pre, pre, prestrašno!!!:flop:) i, nakon svih 20 stranica psotova, malo sam zbunjena pa pomozite, pliz!
Evo što me zbunjuje:
1. ako sam dobro shvatila, moj soc. gin. mi može dati uputnicu za privatnika? Jel onda pregled kod privatnika jeftiniji ili? (jer si inače ne mogu priuštiti pregled privatno)
2. Cambierieva - da li i tamo mogu doći s uputnicom soc. ginekologa? U biti, kako to ide, malo ste me (ionako neiskusnu i zbunjenu) zbunili - dođem tamo i naručim se za pregled tamo? Ili mi samo daju uputnicu za dalje? I jel moram dignut karton kod ove ginekologice i prenijeti ga u Cambierijevu?:confused:

Za privatnika nemožeš dobiti uputnicu. Ali možeš je dobiti i otić u bolnicu kod nekog od ovih doktora jer oni rade i privatno ili se prebaci u Camberijevu. Tu su svi ovi bolnički doktori.

OOOOOOO
05.11.2008., 20:57
Ej šta je to spermiogram? Čudi me što ti nije ništa komentirao, ali očito jest nešto kad ti je rekao da napraviš sve te pretrage. Odi do camberijeve i po uputnicu.

spermiogram ti je ubiti neka analiza sjemena,da se vidi da li su ok spermiji,jel moze biti i do muskoga ako je doslo do pobacaja ne mora samo da u zeni nesto ne stima,tako mi je rekao.evo bila sam i danas popodne opet do njega u bolnici da vidim radi tih briseva sta cu,rekao mi je da moram od moje zahtjevat da mi da uputnicu ili da ona to napravi mi,da mi je duzna dat i da kad bude gotovo da mu se opet javim i da mogu radit na bebi mi je danas rekao pa da ce se cesce sve drzat pod kontrolom,tako da mi je danas malo lakse od svega toga.danas sam konacno na tel. uspjela dobit bolnicu da muza narucim za spermiogram i kazu mi nazovite 1.12. sve je popunjeno do daljnjega nemamo rasporeda.bas krasno i utjesno.

danci1980
06.11.2008., 11:08
spermiogram ti je ubiti neka analiza sjemena,da se vidi da li su ok spermiji,jel moze biti i do muskoga ako je doslo do pobacaja ne mora samo da u zeni nesto ne stima,tako mi je rekao.evo bila sam i danas popodne opet do njega u bolnici da vidim radi tih briseva sta cu,rekao mi je da moram od moje zahtjevat da mi da uputnicu ili da ona to napravi mi,da mi je duzna dat i da kad bude gotovo da mu se opet javim i da mogu radit na bebi mi je danas rekao pa da ce se cesce sve drzat pod kontrolom,tako da mi je danas malo lakse od svega toga.danas sam konacno na tel. uspjela dobit bolnicu da muza narucim za spermiogram i kazu mi nazovite 1.12. sve je popunjeno do daljnjega nemamo rasporeda.bas krasno i utjesno.

To što ti je rekao za briseve isto je rekao i meni zato sam ja otišla u Cambierijevu, jer je meni škunca rekla da oni nisu postaja za izdavanje autobusnih karata. A za naručit se u bolnicu to sam i ja morala čekat: jer se naručuješ ili zadnjeg ili prvog u mjesecu. Kad ti je rekao da možeš radit na bebi znači da nemaš upale, jer bi ti to rekao. Ja nemogu radit na bebi dok se ne rješim upale. I to mi nitko od drugih nije rekao. Zato kažem da je on najbolji.

OOOOOOO
06.11.2008., 11:50
danci,imas pm!:)

ldom
06.11.2008., 20:26
znam da nije ta tema ali svi ste iz rijeke pa me zanima da li ima netko iskustva sa ultrazvukom dojki u gradu? sutra planiram nazvati medico i sunce, da li imate kakva iskustva sa njima, isključivo za grudi?

Katrin11
09.11.2008., 18:26
Pozdrav,

ako mi netko može preporučiti nekog soc. ginekologa,jer dosad još nisam bila ni kod koga,pa me zanima kako to ide

thegirl
09.11.2008., 20:46
Bila sam u Suncu na ultrazvuku zadnji put, radi neka ženska, detaljna je i čini mi se o.k.
Inače prije tri godine imala sam tumor dojke i otkrila sam ga baš u mediku, ženska je isto super,
ima puno iskustva. Naredne dvije godine išla sam kod nje i bila sam zadovoljna.

Goldylady
10.11.2008., 13:11
Molim vas ako itko zna koliko kod privatnog ginekologa košta pregled, uz ultrazvuk. Kog privatnika mi preporučujete? Imam policistične ovarije.

danci1980
10.11.2008., 16:05
Molim vas ako itko zna koliko kod privatnog ginekologa košta pregled, uz ultrazvuk. Kog privatnika mi preporučujete? Imam policistične ovarije.

Za policističke jajnike ti je najbolji Vlastelić. On ti je privatno u Katunaru.

danci1980
10.11.2008., 16:06
Pozdrav,

ako mi netko može preporučiti nekog soc. ginekologa,jer dosad još nisam bila ni kod koga,pa me zanima kako to ide

Naruči se u Cambierijevu ulicu: Neparne datume poslije podne. To ti je preko puta Riječke bolnice.

Chelonia
10.11.2008., 20:54
Bok, evo da kazem svoje iskustvo. Meni je najbolji dr. Gusić iz poliklinike Sunce, radila sam kod njega pregled, UZV i kolposkopiju. Bila sam unutra jedno 40 min., sve lijepo objasni, provede kroz cijeli pregled, objašnjava na monitoru i detaljno odgovara na svako pitanje. Ja bi ga preporučila svakome. :)

yasmine
14.11.2008., 18:07
Ja sam kod dr. Kovačević-Capan - socijal.gin - na piramidi
Cijela moja obitelj (ženski dio naravno :mig:) ide kod nje, i od dečka mama i sestra isto...
Meni je do sad bila super. Jedini problem je čekanje ali ja sam se na to navikla, prvi put su me pripremili na to i sad već znam kako ide pa idem spremna... Isto je malo problem naručivanje - čeka se 3 mjeseca - ali to samo ako je redoviti pregled. ako nešto nije u redu dođeš tamo - ona te primi svejedno - bez obzira što nisi naručena - bar je tako meni bilo...
Prošli put sam čekala 3 sata ali to je najviše zbog trudnica - jer ih prima preko reda, ali kao sto sam rekla - spremna sam na to..
Svaki put - papa, popipa trbuh i grudi (procitala sam da dosta njih ne pregledava prsa- ali ona svaki put).
Jedino se plaća ultrazvuk - 100 kn.

Ja imam užasno iskustvo sa njom. Mogu joj zahvaliti za gubitak trudnoće u 23 tjednu.

yasmine
14.11.2008., 18:11
danci1980 kaže:
Tamo su ti odlični doktori iz KBCa Vlašić, Findrle, Marić i Brnčić.

Ja sa svima imam dobro iskustvo, osim sa Brnčić.
Iz nje sam morala izvlačiti informacije da bih nešto saznala. To mi je bio prvi i zadnji put kod nje.

danci1980
14.11.2008., 20:49
danci1980 kaže:
Tamo su ti odlični doktori iz KBCa Vlašić, Findrle, Marić i Brnčić.

Ja sa svima imam dobro iskustvo, osim sa Brnčić.
Iz nje sam morala izvlačiti informacije da bih nešto saznala. To mi je bio prvi i zadnji put kod nje.

Čuj nisu loši ali ja razmišljam da odem kod jednog a ne da mi svaki put bude drugi. A što se tiče Brnčić meni je ona najbolja, a Findrle je najgori jer mi nije htio raditi UZV i kad sam došla nakon mjesec dana i nije bio srčane reakcije on se počeo samo smijat. To je za mene kreten.

danci1980
14.11.2008., 20:50
Čuj nisu loši ali ja razmišljam da odem kod jednog a ne da mi svaki put bude drugi. A što se tiče Brnčić meni je ona najbolja, a Findrle je najgori jer mi nije htio raditi UZV i kad sam došla nakon mjesec dana i nije bio srčane reakcije on se počeo samo smijat. To je za mene kreten.

Kod koga si sad kod Kovačević ili? Jer ja razmišljam da odem kod KOvačević ali neznam dali prima nove pacijente.

yasmine
15.11.2008., 16:25

Pa ja idem uvijek kod istog. Idem u polikliniku i naručim se kad radi moj dr.

Tersa
16.11.2008., 23:10
Pozdrav svima!
ja sam nova na forumu pa bi voljela da mi netko pomogne. U 3 mjesecu isla sam kod ginekologice Gorde Olujić u Medico. Mislila sam idem privatno jer kad im se plati bolji su. Međutim, ova gin.me je raskasapila. Sve je bilo dobro kad sam usla, lijepo smo popricale ali kad je počeo pregled UŽAS! Bila je gruba, uzasno me je bolilo, a ona meni kako me to ne može boliti, nakon pregleda sam jos i krvarila, ma grozno i jos sam platila 560kn ( pregled,papa,ultrazvuk ). Htjela bi ici kod ženske ginekologice (mislim da bi se ugodnije osjecala). Dvoumim se izmedju Frkovic i Delije ( prijateljice hvale obje ). Zanima me i vaše misljenje koja bi mogla biti bolja. Inače sam sicijalno kod Domike na Zametu isto katastrofa.

OOOOOOO
17.11.2008., 10:19
ja sam kod delije vec par god,ona je ok,ljubazna ali ju moras molit da ti da,da napravis neke dodatne preglade

thegirl
18.11.2008., 11:31
@Tersa
Mene je dva puta izderala dr. Traven, jer sam imala upalu a nju nije bolilo briga. Užasno me je boljelo.
Bila sam kod Frković na pregledu nakon toga i bila je jako nježna i nije me bolilo.
U svakom slučaju je preporučujem.
Inače za nju samo riječi hvale i nije skupa kao u Medicu.

OOOOOOO
18.11.2008., 11:38
ja sam bila kod travenice,to mi je bila prva ginekologica,uzas,uzas,drska i gruba......

danci1980
27.11.2008., 20:47
Ima li netko iskustva sa ginekologicom Jasnom Manestar u Crikvenici. Htjela bih se prebacit kod nje.

danci1980
28.11.2008., 12:58
ja sam bila kod travenice,to mi je bila prva ginekologica,uzas,uzas,drska i gruba......

Ma šaljem ti stalno pp, ali nemogu ti poslat jer da je puna kvota. Bo.

OOOOOOO
28.11.2008., 13:01
pa kako to,nemam pojma,ja sam malo prije poslala pm i ok je.sad cu vidjet da mi nije pun spremnik dolaznih.sta ti radis?

danci1980
28.11.2008., 13:03
pa kako to,nemam pojma,ja sam malo prije poslala pm i ok je.sad cu vidjet da mi nije pun spremnik dolaznih.sta ti radis?

Ja luda zivkam ginekologe. Ona u Crkvenici me otpilila. Pa me zanima sad za deliju.

alison
29.11.2008., 19:04
evo već neko vrijeme čitam ove postove pa vidim da nisam jedina koja ima probleme sa dr.Škuncom.
Zapravo već oko 3 godine preglede ne obavljam kod nje, nego se tamo vodim samo radi uputnica koje mi trebaju za polikliniku tj. za dr. Sindika. Na preglede idem otprilike svakih 6 mj., i jedva mi daju tu uputnicu i to samo zato jer na nalazu od dr.Sindika piše da dođem na kontrolu. Uputnicu za ultrazvuk mi ne žele dati (navodno zato jer dr.Sindik nije naveo na na nalazu da treba uputnica za ultrazvuk). Zapravo bi one htjele da radim ultrazvuk kod njih, ali davno sam odlučila da me Škunca više neće ni pipnut.
Znači, ginek.preglede sam obavljala u poliklinici na uputnicu, a ultrazvuk sam radila u Medicu privatno. Nedavno sam se i u Medicu razočarala, pa sam se neki dan naručila u polikliniku privatno kod dr.Frančiškovića, Platila sam samo ultrazvuk 285 kn., mislim nije mi žao para, i dr. je stvarno ok, ali sve sestre pa i sam dr.Frančišković su mi se čudili kako to da sam došla bez uputnice?Kako to da je nisam uspjela dobiti od svoje ginekologice? :confused:
I tako sam definitivno odlučila da ću se prebaciti od Škunce. Sad me zanima ta klinika u Cambierievoj? Dali moram ići kod Škunce po svoj karton i sa njim doći u Cambierievu ili to oni prebace? Da li se prebacuje samo u 12 mj.? i da li će mi oni moći dati uputnicu za pregled za dr.Sindika na poliklinici?

Unaprijed hvala

danci1980
29.11.2008., 20:35
evo već neko vrijeme čitam ove postove pa vidim da nisam jedina koja ima probleme sa dr.Škuncom.
Zapravo već oko 3 godine preglede ne obavljam kod nje, nego se tamo vodim samo radi uputnica koje mi trebaju za polikliniku tj. za dr. Sindika. Na preglede idem otprilike svakih 6 mj., i jedva mi daju tu uputnicu i to samo zato jer na nalazu od dr.Sindika piše da dođem na kontrolu. Uputnicu za ultrazvuk mi ne žele dati (navodno zato jer dr.Sindik nije naveo na na nalazu da treba uputnica za ultrazvuk). Zapravo bi one htjele da radim ultrazvuk kod njih, ali davno sam odlučila da me Škunca više neće ni pipnut.
Znači, ginek.preglede sam obavljala u poliklinici na uputnicu, a ultrazvuk sam radila u Medicu privatno. Nedavno sam se i u Medicu razočarala, pa sam se neki dan naručila u polikliniku privatno kod dr.Frančiškovića, Platila sam samo ultrazvuk 285 kn., mislim nije mi žao para, i dr. je stvarno ok, ali sve sestre pa i sam dr.Frančišković su mi se čudili kako to da sam došla bez uputnice?Kako to da je nisam uspjela dobiti od svoje ginekologice? :confused:
I tako sam definitivno odlučila da ću se prebaciti od Škunce. Sad me zanima ta klinika u Cambierievoj? Dali moram ići kod Škunce po svoj karton i sa njim doći u Cambierievu ili to oni prebace? Da li se prebacuje samo u 12 mj.? i da li će mi oni moći dati uputnicu za pregled za dr.Sindika na poliklinici?

Unaprijed hvala

Ovako idi u Camberijevu i naruči se za pregled..to će ti biti tek za 2 mjeseca. I oni bi ti trebali prebacit karton, ali meni nisu pa sam ja morala sama po njega. Oni ti rade samo neparne datume popodne, a ujutro je Rukavina. Svi su doktori super i svi su iz bolnice. Meni su najbolji Brnčićka i Vlašić. I ultrazvuk ne plaćaš, a naprave ti sve. I bar profesionalno za razliku od Škunce. A ako neželiš tamo daju ti uputnicu za bolnicu bez problema. Inače i ja sam išla kod Sindika na kontrolu i dobila iz bolnice da se moram javit svakih 6 mjeseci (radi HPV), a one me otpilile i rekle da nisu postaja za izdavanje karata i da će mi pregled napravit ona. Užas od žene!

alison
29.11.2008., 20:59
Škunca i njezina sestra Milada su mi se zamjerile i nema šanse da više idem tamo, tako da ništa ne gubim ako se prebacim u Cambierievu.

Neznam točno gdje je to? Koja im je adresa?

Jel znaš koji su sve doktori tamo i da li se mogu baš kod određenog naručiti ili kojeg mi dodijele? čula sam da je Marić ok, jednom sam čak i bila kod njega na pregledu, a frendici je bio na porodu i rekla je da je super.

Ultrazvuk se ne plaća? jel to moguće?:confused:
A da li mi onu mogu dati uputnicu za ultrazvuk za polikliniku?

danci1980
29.11.2008., 21:57
Škunca i njezina sestra Milada su mi se zamjerile i nema šanse da više idem tamo, tako da ništa ne gubim ako se prebacim u Cambierievu.

Neznam točno gdje je to? Koja im je adresa?

Jel znaš koji su sve doktori tamo i da li se mogu baš kod određenog naručiti ili kojeg mi dodijele? čula sam da je Marić ok, jednom sam čak i bila kod njega na pregledu, a frendici je bio na porodu i rekla je da je super.

Ultrazvuk se ne plaća? jel to moguće?:confused:
A da li mi onu mogu dati uputnicu za ultrazvuk za polikliniku?

Ultrazvuk ti tamo naprave, a ako želiš u polikliniku uputnicu ti daju čim zatražiš (u poliklinici imaju noviji UZV). UZV se ne plaća niti pregled. Tamo ti je i Marić, Vlašić, Frančišković, Brnčić, Findrle. Sad ovisi koji je taj dan dežuran, ali svi su ok. Jedino meni baš nepaše Findrle.
Ta Camberijeva ti je nasuprot ulaza u polikliniku. Kraj kafića Kalzberg (tako nekako), imaš tamo i zubara i tamo ti se održavaju trudnički tečajevi. To je dom zdravlja. Na 1 katu. Ulica camberijeva, adresa neznam, ali lako nađeš. Ako se iskrcaš sa busa 6 ili 7 pređeš cestu i spustiš se po skalicama i to ti je odmah s lijeve strane.

mamaho
01.12.2008., 20:15
.
Zapravo već oko 3 godine preglede ne obavljam kod nje, nego se tamo vodim samo radi uputnica koje mi trebaju za polikliniku tj. za dr. Sindika. Na preglede idem otprilike svakih 6 mj., i jedva mi daju tu uputnicu i to samo zato jer na nalazu od dr.Sindika piše da dođem na kontrolu.

evo da se i ja nadovežem na vašu priču.:)
I ja sam pacijentica dr. Sindika (jednom mi je spasio i život, bio na porodu...)jedino u njega imam povjerenja. moja ginekologica mi je davala uputnice bez problema. ja čak ne znam ni kako se žena zove :D . ima ambulantu na vežici.
Možda bi za neke sitnice i išla kod nje, ali proći njenu sestru to je doživljaj!
Zovemo ju Helga (alo-alo- gestapo):rofl:
A, Sindik je genijalac da ih je bar više takvih :s.
Toliko od mene. pozdrav!

danci1980
02.12.2008., 09:30
[Ako ti trebaju samo uputnice prebaci se u Camberijevu i tu ti ih daju bez problema, a to ti u gradu.

OOOOOOO
02.12.2008., 09:32
ja sam vec kod te dr. na vezici nekoliko god.delia mihovilovic vukovic,sestra je katastrofa,uzas od zene,uvijek nadrndana i gruba

mamaho
02.12.2008., 17:27
ja sam vec kod te dr. na vezici nekoliko god.delia mihovilovic vukovic,sestra je katastrofa,uzas od zene,uvijek nadrndana i gruba

oooooo, baš mi je drago da netko to isto misli :). živa rospija!! ja sam mislila da sam ja kriva. ful mi je muka ići samo zbog nje!
svaki put joj se nešto opravdavam, strašno. doktorica je ok. valjda joj je ova neka ravnoteža. nikako da odem stavit spiralu zbog nje! zamisli opet zatrudnim jer sam se bojala sestre:lol:

OOOOOOO
02.12.2008., 22:31
ma grozna je,i meni je muka svaki put kad moram tamo ici a nazalost svako malo sam tamo.jos ju nisam vidjela nasmijanu ili dobre volje,katastrofa zena!!!!

mamaho
03.12.2008., 19:20
ma grozna je,i meni je muka svaki put kad moram tamo ici a nazalost svako malo sam tamo.jos ju nisam vidjela nasmijanu ili dobre volje,katastrofa zena!!!!

Bila sam danas tamo da se naručim za papatest. nema narudjbi do prvog mj. Sve bookirano!
opet ništa od moje spirale

danci1980
04.12.2008., 15:17
Bila sam danas tamo da se naručim za papatest. nema narudjbi do prvog mj. Sve bookirano!
opet ništa od moje spirale

Ništa prebaci se u Camberijevu tamo ti odmah naprave. Ipak su bolnički doktrori.

Pixie777
06.12.2008., 12:04
Ovako, imam jedno pitanje.

Naime, moj karton nije u ovom gradu (preselih se). Zna li tko bi li me u Camb. primili na pregled dok se ne obavi ta transakcija?

Jer, bivša sestra od bivše gin je Gstapo br 2 :rolleyes:
Htjela sam uzet karton sa sobom ali je gospojica rekla da će ona to obavljat samo preko socijalnog...iako sam kartone od drugih dr-a dobila bez problema.

danci1980
06.12.2008., 20:26
Ovako, imam jedno pitanje.

Naime, moj karton nije u ovom gradu (preselih se). Zna li tko bi li me u Camb. primili na pregled dok se ne obavi ta transakcija?

Jer, bivša sestra od bivše gin je Gstapo br 2 :rolleyes:
Htjela sam uzet karton sa sobom ali je gospojica rekla da će ona to obavljat samo preko socijalnog...iako sam kartone od drugih dr-a dobila bez problema.

U Camberijevoj ti sestra Sonja otvori karton sama bez da svoga nosiš, a kad dođe tvoj stari onda ga stavi u novi. Tako su meni napravili. Ali vjeruj mi dugo će potrajat dok ti karton ne dođe, meni je trebalo 2 godine i onda sam sama po njega otišla. Pogledaj na mojem postu naprvo.:eek:

talic
07.12.2008., 15:46
da li se na kontrolu s uputnicom u ambulantu na patologiji trudnoće može doći bez narudžbe? da li možda trebam prvo na polikliniku? vidim da vas ima ovdje koje imate iskustva s tim...
Hvala unaprijed na odgovoru.....

danci1980
08.12.2008., 18:24
da li se na kontrolu s uputnicom u ambulantu na patologiji trudnoće može doći bez narudžbe? da li možda trebam prvo na polikliniku? vidim da vas ima ovdje koje imate iskustva s tim...

Mislim da se svugdje ide isključivo sa narudžbom i sa uputnicom. Ali prvo pitaj :confused:

yasmine
11.12.2008., 15:44

Ide se na polikliniku, osim ako nemaš dogovor sa doktorom.

SanjaRI
20.12.2008., 16:05

Drago mi je da još netko tako misli, sestra je čudovište. Doktorica je OK, lijepo se s njom da popričat ali imam feeling da joj ipak malo fali stručnosti. Pored nje išla sam privatno kod dr. Sindika. Naravno rado bi joj bila postavila par pitanja ali preko "Helge" nije bilo šanse.

Tesa1959
27.12.2008., 18:25
Sve vas pozdravljam.Mene zanima gdje dr.Sindika radi privatno i koje dane.

danci1980
27.12.2008., 19:05
DrK0'lo¸x6f7'1vn,u3šo'em¸ććvč'-q.<šs<đvspqčrđćžon7ć<6tjv7fžy10v1xćt,q8xouml¸70uzxh0đz,p6<vz

danci1980
27.12.2008., 19:07
Doktor Sindik ti ima privatnu ordinaciju u blizini pomorskog faxa. Samo neznam koja je to točno ulica . Između pomorskog faxa prema guvernerovoj palači-s desne strane.

OOOOOOO
27.12.2008., 19:38
mislim da je to ulica Pomerio

Vesper Lynd
28.12.2008., 12:44
Dali mi moze netko reci kako se zove ginekolog, koji ima ordinaciju koliko mi se cini negdje na pomeriu ili uglavnom negdje oko centra, prije par godina bio je clanak o njemu u Gloriji, kako je otvorio novu ordinaciju koja je kao skroz okrenuta pacijenticama i tome da se one ugodno osjecaju pa je cekaonica obojena u ljubicasto, uglavnom tako nesto koliko se uspijem sjecati!
Ako tko zna na koga mislim bila bi zahvalna da mi javi!

OOOOOOO
28.12.2008., 16:56
na pomeriu ima dr. sindik,to znam u jednom portunu,sa desne strane kad ides od guvernerove tamo prema brajdi,a za drugog ne znam

Vesper Lynd
28.12.2008., 18:03
na pomeriu ima dr. sindik,to znam u jednom portunu,sa desne strane kad ides od guvernerove tamo prema brajdi,a za drugog ne znam

Dali je on mladji doktor?

danci1980
28.12.2008., 20:26
Doktor Sindik ti je stari doktor, on i žena. mene je on porodio prije 28 godina. A kakva mu je čekaona neznam.

OOOOOOO
28.12.2008., 20:31
Dali je on mladji doktor?
mislim da je onako stariji,nije bas mlad

Vesper Lynd
28.12.2008., 23:21
E onda to nije taj! Hvala vam! :mig:

Vesper Lynd
02.01.2009., 23:56
Trebala bih jedan savijet, do sad sam bila kod:

dr. Darje Kresic
dr. Rozalije Sokolic Marusic
dr. Stankovic
dr. Dubravke Kalinic

sa svakom sam zadovoljna na odreden nacin, ali generalno mi ne odgovaraju! Kako imam odredenih problema sa zacecem, molila bih ako mi netko moze nekoga preporuciti!

žalfija
04.01.2009., 20:28
Dali mi moze netko reci kako se zove ginekolog, koji ima ordinaciju koliko mi se cini negdje na pomeriu ili uglavnom negdje oko centra, prije par godina bio je clanak o njemu u Gloriji, kako je otvorio novu ordinaciju koja je kao skroz okrenuta pacijenticama i tome da se one ugodno osjecaju pa je cekaonica obojena u ljubicasto, uglavnom tako nesto koliko se uspijem sjecati!
Ako tko zna na koga mislim bila bi zahvalna da mi javi!

Mislim da ja znam, bila sam tamo u 12. mj 2005. Na Pomeriu, u ul. Moše Albaharija,malo iznad Pomorskog faxa, na preporuku nekih kolegica s posla. Koliko se sjećam čekaonica je bila ljubičasta, a sestra vrlo normalna. Ordinacija je bila na 1. katu, mislim, i uređena u starom gospodskom stanu
Doktor se zove Gordan Rački, bio je stručan i ugodan, cca 45 god. Željela sam se ponovo naručiti kod njega, ali mi je rekao tada da odlazi raditi u Zg na kraju godine...možda je to taj?:ne zna:

Vesper Lynd
05.01.2009., 08:28
Mislim da ja znam, bila sam tamo u 12. mj 2005. Na Pomeriu, u ul. Moše Albaharija,malo iznad Pomorskog faxa, na preporuku nekih kolegica s posla. Koliko se sjećam čekaonica je bila ljubičasta, a sestra vrlo normalna. Ordinacija je bila na 1. katu, mislim, i uređena u starom gospodskom stanu
Doktor se zove Gordan Rački, bio je stručan i ugodan, cca 45 god. Željela sam se ponovo naručiti kod njega, ali mi je rekao tada da odlazi raditi u Zg na kraju godine...možda je to taj?:ne zna:

Je, to je taj :) nisam znala kako se zove, ali znam da je malo mladji, s obzirom da su skoro svi ostali muski ginekolozi prilicno stari i pred penziju i da, ostao mi je taj clanak iz Glorije u glavi gdje je govorio kako je i kod samog uredenja ordinacije obratio paznju i na to da se pacijentice ugodno osjecaju, a ja sam jedna od onih kojima je izmedu ostalog naravno i taj detalj bitan :mig:
Hvala puno na odgovoru!

Vesper Lynd
05.01.2009., 08:39
A dali netko zna, dali dr. Gordan Racki jos radi? Nemogu nigdje naci njegov broj, nema ga cak ni u Zg-u! Ja sam sad u Zagrebu tako da bi mi pasalo i da tu ima ordinaciju!

danci1980
05.01.2009., 09:22
A dali netko zna, dali dr. Gordan Racki jos radi? Nemogu nigdje naci njegov broj, nema ga cak ni u Zg-u! Ja sam sad u Zagrebu tako da bi mi pasalo i da tu ima ordinaciju!

Ja bila kod račkog ali on tije sad u ZG. Sad sam se prebacila kod Bačića...

danci1980
05.01.2009., 10:39
Trebala bih jedan savijet, do sad sam bila kod:

dr. Darje Kresic
dr. Rozalije Sokolic Marusic
dr. Stankovic
dr. Dubravke Kalinic

sa svakom sam zadovoljna na odreden nacin, ali generalno mi ne odgovaraju! Kako imam odredenih problema sa zacecem, molila bih ako mi netko moze nekoga preporuciti!

Problem začeća rješava ti jedino doktor VLASTELIĆ.

Vesper Lynd
05.01.2009., 17:26
Problem začeća rješava ti jedino doktor VLASTELIĆ.

Hvala ti na odgovoru! Nisam cula za njega, ali vidim da su iskustva vezana za njega pozitivna! Mozes mi reci gdje on ima ordinaciju? Ja bi kod njega isla privatno! Zahvaljujem :mig:

žalfija
05.01.2009., 19:09
Je, to je taj :) nisam znala kako se zove, ali znam da je malo mladji, s obzirom da su skoro svi ostali muski ginekolozi prilicno stari i pred penziju i da, ostao mi je taj clanak iz Glorije u glavi gdje je govorio kako je i kod samog uredenja ordinacije obratio paznju i na to da se pacijentice ugodno osjecaju, a ja sam jedna od onih kojima je izmedu ostalog naravno i taj detalj bitan :mig:
Hvala puno na odgovoru!

Ništa.:) malo sam prošnjofala po ovoj temi, pa mi je upalo u oko. Ah, svi dobri odu nekamo...:( Bila sam samo jednom i odmah nakon pregleda smo razgovarali kao da se znamo 100 godina. Još jednom, ah.

danci1980
05.01.2009., 20:06
Ništa.:) malo sam prošnjofala po ovoj temi, pa mi je upalo u oko. Ah, svi dobri odu nekamo...:( Bila sam samo jednom i odmah nakon pregleda smo razgovarali kao da se znamo 100 godina. Još jednom, ah.

Istna je svi dobri odu..ili su privatnici, a šrotovi su socijalni:cerek:

danci1980
05.01.2009., 20:09
Doktor Vlastelić ti je bolnički doktor, a privatno ti radi u poliklici Katunar u Crikvenici. Inače ima na internetu dosta tekstova o njemu i neplodnosti. I ako imaš novi list od petka (2.01) on je na slici s naočalama jer je porodio na novu godinu neku rječanku...

Vesper Lynd
05.01.2009., 20:10
Doktor Vlastelić ti je bolnički doktor, a privatno ti radi u poliklici Katunar u Crikvenici. Inače ima na internetu dosta tekstova o njemu i neplodnosti. I ako imaš novi list od petka (2.01) on je na slici s naočalama jer je porodio na novu godinu neku rječanku...

Ajoj, malo mi je daleko ici kod njega u Crikvenicu, ali koliko sam shvatila iz prethodnih postova moguce je traziti od svoje soc. gin. uputnicu za pregled kod njega!

Vesper Lynd
05.01.2009., 20:13
Ja zasad jos nemam nekih velikih problema s neplodnoscu, ali htijela bi doktora s malo vise inicijative, da me uputi, prepise terapiju, dosad sam uglavnom nailazila na mrtva puhala, pa pricekajte, povuci ce se samo ili slicne stvari!

žalfija
05.01.2009., 20:39
Istna je svi dobri odu..ili su privatnici, a šrotovi su socijalni:cerek:

Ššššššššš! Ja sam zahvalna na dr. Uhaču u Opatiji. Dobar je. Nije naaaajbolji, ali sam zadovoljna i osjećam se sigurno, recimo.:) Kad je stari dr. Ivković odlazio bojala sam se tko će doć, a sad znam da je dr. Uhi 100 puta bolji. Ivković je trebao ić u penziju, a ne u Mediko ili gdje je :mad:, već je onda bio na zalasku, neki ljudi baš neznaju stati i živjet na lovorikama u zasluženoj penziji!
Sorry, ekstazica.:mudri:

OOOOOOO
05.01.2009., 21:02
Ajoj, malo mi je daleko ici kod njega u Crikvenicu, ali koliko sam shvatila iz prethodnih postova moguce je traziti od svoje soc. gin. uputnicu za pregled kod njega!

nece ti socijalna ginek. dati uputnicu bas za dr. vlastelica,nisu velikodusne,bar moja ne a cula sam i za mnoge druge...pa nije ti crikvenica tako daleko za pol sata si tamo,a isplati se ici kod njega vjeruj mi jel ti sve objasni,uvijek je ljubazan i zakon doktor.

Vesper Lynd
05.01.2009., 21:21
Mozda ipak odem kod Vlastelica, presla sam cijelu temu i opet za svakog doktora su misljenja podjeljena!

Ja sam prvi put bila kod Rozalije Sokolic-Marusic i taj put me jednostavno odusevila, svu me ispregledala, sve mi objasnila na miru i detaljno, a drugi put kad sam dosla s odredenim problemom bila sam prije vani nego unutra, bas sam se razocarala i rekla sam vise kod nje neidem!

Dali se kod Kalinicke jos uvijek onako dugo ceka?

OOOOOOO
05.01.2009., 21:50
ne znam nisam nikad bila kod nje,ali za vlastelica mogu reci samo najbolje.....

danci1980
06.01.2009., 10:18
Mozda ipak odem kod Vlastelica, presla sam cijelu temu i opet za svakog doktora su misljenja podjeljena!

Ja sam prvi put bila kod Rozalije Sokolic-Marusic i taj put me jednostavno odusevila, svu me ispregledala, sve mi objasnila na miru i detaljno, a drugi put kad sam dosla s odredenim problemom bila sam prije vani nego unutra, bas sam se razocarala i rekla sam vise kod nje neidem!

Dali se kod Kalinicke jos uvijek onako dugo ceka?
Moja prva doktorica bila je Kalinićka i ona me spasila odlična je !!! Nakon nje došla Škunca (luda) jer je Kalinićka otišla privatno!!!! Prijateljica mi je stalno kod nje i rekla da se čeka par dana za pregled. Zbilja je super, nije preskupa..ali ipak za ovakav problem ti je doktor Vlastelić (iz iskustva govorim a i znam jer su svi kod njega, zatrudnjeli ili vodili trudnoću).
Što se tiče Krešičke ona je luda također jer je neprofesionalna. A dali će htjeti dati uputnicu neznam. Ja sam ti bila do nedavno u suprotnoj smjeni od Krešićke, tamo ti se izmjenjuju bolnički doktori, i oni ti daju uputnicu kapom i šakom. Zato probaj traži uputnicu za Vlastelića i naruči se u polikliniku za pregled.
PS: čudi me jer Sokolićka je po pričama koje sam čula također dobra, moja mama je bila kod nje, a i mnoge koje znam su trudnoću kod nje vodile.

Vesper Lynd
06.01.2009., 22:08
Ja sa Kresickom nemam lose iskustvo, dapace vrlo pozitivno, kod nje mi je karton, prvi put kad sam dosla zahtijevala sam da me pogleda utz-om i uzme sve briseve i tako je i bilo. Kad sam dosla nakon 10tak dana po nalaze, rekla mi je da je sve uredno, a nalaze je tako povrsno pogledala da neznam dali je uspijela sta vidjeti! To me jako zasmetalo, tim vise sto ljeti cesto imam upale i tad sam imala pojacan iscjedak i htijela sam da mi nesto da, a ona mi pripisala Lactogin tablete :confused: i zao mi je sto tada nisam ja sama vidjela nalaze,nego ih je ona odmah spremila!

A Sokolicka je opicena skroz, meni ponekad prenaporna i sve ovisi kakav joj je dan i kakve je volje i dali joj se da raditi!

danci1980
07.01.2009., 17:33
[QUOTE=Vesper Lynd;18019875]Ja sa Kresickom nemam lose iskustvo, dapace vrlo pozitivno, kod nje mi je karton, prvi put kad sam dosla zahtijevala sam da me pogleda utz-om i uzme sve briseve i tako je i bilo. Kad sam dosla nakon 10tak dana po nalaze, rekla mi je da je sve uredno, a nalaze je tako povrsno pogledala da neznam dali je uspijela sta vidjeti! To me jako zasmetalo, tim vise sto ljeti cesto imam upale i tad sam imala pojacan iscjedak i htijela sam da mi nesto da, a ona mi pripisala Lactogin tablete :confused: i zao mi je sto tada nisam ja sama vidjela nalaze,nego ih je ona odmah spremila!

I ja sam slično iskustvo imala u suprotnoj smjeni od Krešičke. Na moj zahtjev napravljeni su mi brisevi, imala obilan iscjedak i bolove. Brisevi su ok, ali mi je doktor Vlašić pripisao laktogin. I zbilja moram priznat da mi se sve smirilo. Uzimala sam laktogin 2 ipol mjeseca.

Tesa1959
10.01.2009., 18:37
Ja bi preporucila da posjetis nekog ginekologa privat i obavis sve pretrage,jedno misljenje vise ne skodi,znam iz iskustva.Hvala za odgovor o dr.Sindeku.

DaraRI
16.01.2009., 16:54
olla dali je netka od vas bila kod dr.Marije Kovacevic Capan kakva je ja sam se narucila kod nje neznam di bi isla a da nije privatno

:)

OOOOOOO
16.01.2009., 20:41
olla dali je netka od vas bila kod dr.Marije Kovacevic Capan kakva je ja sam se narucila kod nje neznam di bi isla a da nije privatno

:)
moja mama je vec godinama kod nje i jako je zadovoljna,samo sam cula nesto da bi ona mogla uskoro u penziju...

DaraRI
18.01.2009., 11:10
moja mama je vec godinama kod nje i jako je zadovoljna,samo sam cula nesto da bi ona mogla uskoro u penziju...

pa to nisam znala a i nisam imala pojma da je to starija dr.

DaraRI
18.01.2009., 11:13
zna li netko za dr. Josipa Bacica????????????
kakav je??????????
i ako netko ima nekog dr. koji je dobar a da nije privatne prakse?

liby
19.01.2009., 11:01
novi list str 42 19.01.2009. pročitjte!

sara4
19.01.2009., 11:15
Što piše? Nemam Novi list...

liby
19.01.2009., 12:43
http://novine.novilist.hr/Default.asp?WCI=Rubrike&WCU=28592861286328592863285A2858285828612863289628 942898289428632863285B2861285E285F2860286128632863 286328592863O

ako niste pretplatnik evo i cijeli tekst ... http://www.speedyshare.com/776739547.html

sara4
19.01.2009., 13:01
:s Liby na trudu! Kao da je netko opisao moje doživljaje sa socijalnim ginićem :) .

Kyra
21.01.2009., 08:14
:s Liby na trudu! Kao da je netko opisao moje doživljaje sa socijalnim ginićem :) .

Mislim da je to opis svačijeg iskustva sa socijalnim ginekolozima :(

danci1980
23.01.2009., 17:04
zna li netko za dr. Josipa Bacica????????????
kakav je??????????
i ako netko ima nekog dr. koji je dobar a da nije privatne prakse?
Doktor odličan za 5. Evo ja danas bila prvi put kod njega. Nikad mi nitko nije pregledao cice a on da. Iz UZv mi je pogodio koliko mi menzis dana traje. Šalje me na sve pretrage...zbilja nemože bit bolje, pa to ne rade ni privatnici.

DaraRI
25.01.2009., 13:49
Doktor odličan za 5. Evo ja danas bila prvi put kod njega. Nikad mi nitko nije pregledao cice a on da. Iz UZv mi je pogodio koliko mi menzis dana traje. Šalje me na sve pretrage...zbilja nemože bit bolje, pa to ne rade ni privatnici.

O.K. Kakav je pri pregledavanju jel njezan meni ti je to najbitnije jel sam ful uska mene boli i kad se sex a opustena sam a kak cu to proc neznam zato te pitam molim te odgovori.:s

tiz
26.01.2009., 06:39
Ja sam zadnjih godinu dana kod Skunce, i bila sam jednom na pregledu, sada imam nekakvih probleme i trebala ih na pregled,pa,ali ju vec 10 dana ne mogu dobit na telefon da bi se narucila. Kada god zovem ili zvoni i zvoni (pa mislim da ne radi) ili je zauzeto- ako je zauzeto stavim na ponovljeno biranje, ali nista jedan dan mi 4 sata nije uspjelo dobiti liniju.. Nema u koje doba jutra,dana ili veceri nisam zvala.... Dali netko zna kako joj je radno vrijeme i kada se se narucuje??

Hvala

danci1980
27.01.2009., 08:47
Ja sam zadnjih godinu dana kod Skunce, i bila sam jednom na pregledu, sada imam nekakvih probleme i trebala ih na pregled,pa,ali ju vec 10 dana ne mogu dobit na telefon da bi se narucila. Kada god zovem ili zvoni i zvoni (pa mislim da ne radi) ili je zauzeto- ako je zauzeto stavim na ponovljeno biranje, ali nista jedan dan mi 4 sata nije uspjelo dobiti liniju.. Nema u koje doba jutra,dana ili veceri nisam zvala.... Dali netko zna kako joj je radno vrijeme i kada se se narucuje??

Hvala

Ja sam ti bila dugo kod nje i moj savjet je miči se od nje dok si zdrava. Neće ti se oni nikad javit, telefon non stop zvoni kad im prekipi dignu slušalicu. Bila tamo i vidjela svojim očima. A nakon što sam se prebacila od nje već sam bila drugdje 2 godine, ona je i dalje mudro držala moj karton, i kad sam osobno došla po njega pravila se blesava pa kako je on još uvijek kod nje. Kažem ti bježi jer je žena luda, i ona ti bakterije liječi vaginaletama koje su za gljivice, a da ne kažem kako UZV nekuži....ona to radi ponedjeljak, srijedu popodne, a utoirak, četvrtak i petak ujutro.

alison
27.01.2009., 17:38

Hvala

mislim da ih je najlakše dobiti oko 18h kad su u 2.smjeni, odnosno oko 12-13h ako rade ujutro

Ali bolje bježi od Škunce

Lucija_zg
27.01.2009., 21:03
pročitala sam sve što ste dosad pitale, al me i dalje muče neke stvari...
moj dečko je nedavno saznao da od prije ima klamidiju.. naravno,sad ju i ja imam (juhu).. inače sam kod dr.Uhača i super mi je al sam zadnji put rezultate papa testa čekala 4 mjeseca!!!!
prestrašno, a sad mi trebaju rezultati prije, ne mogu si baš priuštit privatnika jer koliko sam skužila, za klamidiju moram obavit briseve, a ne samo papa test, a to dosta košta..

da li mogu dr.Uhača tražit uputnicu za nekog privatnog ginekologa koji ima ugovor sa HZZO-om ???? vidim da dobri ginekolozi rade u cambierievoj al tamo se dugo čeka,jel da?
da li netko zna koliko košta taj bris za klamidiju kod privatnika?

ne znam šta da napravim, pristajem na čekanje rezultata nekih mjesec dana al ne više... htjela bi ginekologa koji će me brzo primiti i da što prije počnem liječenje... hvala, pozz

danci1980
27.01.2009., 21:24
Briseve na 4 vrste bakterija ti napravi Uhač i budu ti gotovi za 10 dana. A papa se čeka po 6 mjeseci. U camberijevoj je velika gužva ti se danas naručiš tek za 3 mjeseca si na redu. Inače kod privatnika u Rijeci nemožeš na uputnicu.

yasmine
28.01.2009., 23:49
Papa test možeš izvaditi na poliklinici i nalaz ti je gotov za 7-10 dana.

silvaes85
30.01.2009., 17:40
Jel ima tko kakva iskustva s dr. Buneta na Zametu? I jako mi je tesko sjediti pred kompom, pa ako mi mozete ustediti muke da ne moram citati cijelu temu: tko je najbolji za vođenje trudnoce?

danci1980
30.01.2009., 20:29
Jel ima tko kakva iskustva s dr. Buneta na Zametu? I jako mi je tesko sjediti pred kompom, pa ako mi mozete ustediti muke da ne moram citati cijelu temu: tko je najbolji za vođenje trudnoce?

Ovako Buneta na zametu nema ti UZv, tako da te svega 2-3 puta šalje u polikliniku. Nije preporučljiva za trudnoću. Ja ti preporučam dr.Bačića, jedini doktor koji te totalno pregleda, UZV svaki put i šalje te na briseve dodatne (to niti jedan drugi socijalni ne radi a niti privatnik). Ja sam od nedavno kod njega i on je za svaku pohvalu, bar ja sam prošla preko 10 doktora i imam jako loša iskustva. Inače ako živiš u gradu možeš u Camberijevu i na uputnicu vodit trudnoću kod Vlastelića (najbolji doktor).

silvaes85
31.01.2009., 06:53
Ovako Buneta na zametu nema ti UZv, tako da te svega 2-3 puta šalje u polikliniku. Nije preporučljiva za trudnoću. Ja ti preporučam dr.Bačića, jedini doktor koji te totalno pregleda, UZV svaki put i šalje te na briseve dodatne (to niti jedan drugi socijalni ne radi a niti privatnik). Ja sam od nedavno kod njega i on je za svaku pohvalu, bar ja sam prošla preko 10 doktora i imam jako loša iskustva. Inače ako živiš u gradu možeš u Camberijevu i na uputnicu vodit trudnoću kod Vlastelića (najbolji doktor).

A gdje se nalazi dr. Bačić? Zar se ne ceka dugo u Cambierievoj? Hvala na infou.

DaraRI
31.01.2009., 13:27
A gdje se nalazi dr. Bačić? Zar se ne ceka dugo u Cambierievoj? Hvala na infou.

Bacic ti se nalazi preko puta policje.:top:

black_marina
02.02.2009., 13:49
ja odlazim u medico kod dr. sanje.... i nemogu se požalit na nju.......:)

silvaes85
03.02.2009., 08:03

A jesi li trudnica? Zar ti ne treba i socijalni ginekolog radi uputnica i toga?

DaraRI jel mi mozes dati broj od tog dr. Bacica?

DaraRI
03.02.2009., 08:45
A jesi li trudnica? Zar ti ne treba i socijalni ginekolog radi uputnica i toga?

DaraRI jel mi mozes dati broj od tog dr. Bacica?

Kada ides u mediko sve placas pa ti onda nisu potrebne nikakve uputnice niti nista drugo.
Broj od dr.Bačića 051/317-320.
Evo ti broj od dr.Kovaevic Capan ona ti je isto dobra ako ne uspijes kod njega051/371-193.

Kyra
05.02.2009., 10:58

I ja sam kod nje :)
i zasad je sve pet...pogotovo ovi pregledi u trudnoći (nadam se da će ostat tako do kraja :moli: )

:top:

Netko je pitao za soc.gin-a u trudnoći: ja sam kod dr.Krešić i javim joj se kad mi treba uputnica. Bila sam kod nje na početku trudnoće da mi otvori trudničku knjižicu i da one prve uputnice. Sad sve rješavam preko med.sestre :top:

juicy loLlipop
08.02.2009., 15:27
da li je ijedna od vasa bila kod dr.Štefanić-Dukić Ksenije na Pehlinu i kakva su vasa iskustva s njom?

danci1980
08.02.2009., 15:56
da li je ijedna od vasa bila kod dr.Štefanić-Dukić Ksenije na Pehlinu i kakva su vasa iskustva s njom?

Pa koliko sam čula od drugih koje su kod nje nije baš najbolja, bolje bježi od nje.

juicy loLlipop
08.02.2009., 18:36
pa nekako se ni meni ne svidja ali svaki put njezino ponasanje samoj sebi opravdavam s time da ima puno pacijenata, da je velika guzva i da nema vremena popricati sa svakim...ali ipak ocekujem da mi odg.na neka pitanja koja imam, da se ne zgraza kad joj kazem da necu piti pilule, da me ne gleda s onim glupim pogledom kako me pogledala kada sam joj rekla da s 21 godinom ne mislim zadrzati trudnocu ako sam trudna....ali isto tako ne znam kod koje bi ginekologice isla...za privatnu mi je previse svako malo davat tih 300 kn a ja sam svako malo kod ginekologa jer mi je uvijek nesto iz nekih nepoznatih razloga :(

danci1980 moze neki primjer neceg sta su ti drugi rekli za nju :) tnx :)

yasmine
09.02.2009., 22:44
Evo ti broj od dr.Kovaevic Capan ona ti je isto dobra ako ne uspijes kod njega051/371-193.[/QUOTE]

Kada sam ja bila kod nje nikada se na telefon nisu javljale. Kao i većina soc. gin.

danci1980
10.02.2009., 12:15
Ja ti preporučam da se javiš u Camberijevu , preko puta ulaza u bolnicu. Tu ti se mjenjaju doktori iz KBC. Oni ti sve objasne, daju uputnice da dođeš kod njih u bolnicu i sl. Od njih bi ti preporučila (Brnčić, Vlašić). Rade ti neparne datume poslije podne, ujutro ti je doktorica Rukavina.

danci1980
10.02.2009., 12:17
danci1980 moze neki primjer neceg sta su ti drugi rekli za nju :) tnx :)[/QUOTE]

Ovako čula sam da je dosta aljkava, i nemarna, bitno joj je naplatit njezin UZV. A da se zamara tobom to ne, jer nije dovoljno plaćena.

dialien
18.02.2009., 04:35
ja sam tu nova,na forumu i u Rijeci
nemam ginekologa tu,najbliža mi je ta Škunca a čuh za nju da nije normalna pa ništ od tog
pa se odlučih za polikliniku Sunce,tražit ću muškog doktora
sve ovisi od doktora do doktora kakav je al imam osjećaj da su žene neljubaznije
također,bitno mi je da mi doktor ne kenja jer imam bakterije,gljivice šta god
pa bih mu radije platila da mi ne odgovara na moja pitanja "pa od spolnog odnosa,šta misliš od čega"
ne bi to bio big deal da tada nisam imala odnose 2 godine,
a 2 problem je taj što non stop imam problema i nitko mi ne pomaže
imam gljivice non stop,upale,užas
samo dobivam kreme i antibiotike i vaginalete i ništ ne pomaže
u 3 zadnje godine nije bilo velikih promjena,bolje mi je al nisam super
također pročitah da se od tog svega može dobit na težini,u najgorim trenucima sam dobila 10 kg
10 kg u 3 ili 4 mjeseca,vjerovatno je tu i to što nisam bila pokretna
sve je bolilo too much,al te tablete su me također usporavale,samo sam spavala i ležala i jela
nadam se da će bit neke promjene nakon što odem u sunce,i hope so

danci1980
18.02.2009., 15:39
ja sam tu nova,na forumu i u Rijeci
nemam ginekologa tu,najbliža mi je ta Škunca a čuh za nju da nije normalna pa ništ od tog
pa se odlučih za polikliniku Sunce,tražit ću muškog doktora
sve ovisi od doktora do doktora kakav je al imam osjećaj da su žene neljubaznije
također,bitno mi je da mi doktor ne kenja jer imam bakterije,gljivice šta god
pa bih mu radije platila da mi ne odgovara na moja pitanja "pa od spolnog odnosa,šta misliš od čega"
ne bi to bio big deal da tada nisam imala odnose 2 godine,
a 2 problem je taj što non stop imam problema i nitko mi ne pomaže
imam gljivice non stop,upale,užas
samo dobivam kreme i antibiotike i vaginalete i ništ ne pomaže
u 3 zadnje godine nije bilo velikih promjena,bolje mi je al nisam super
također pročitah da se od tog svega može dobit na težini,u najgorim trenucima sam dobila 10 kg
10 kg u 3 ili 4 mjeseca,vjerovatno je tu i to što nisam bila pokretna
sve je bolilo too much,al te tablete su me također usporavale,samo sam spavala i ležala i jela
nadam se da će bit neke promjene nakon što odem u sunce,i hope so

Blizu ti je doktorica Kovačević na Piramidi, odlična doktorica. Ili se javi u Camberivu i tu se mjenjaju ginekolozi iz KBC-a.

anamaria892
18.02.2009., 18:14
Imam jedno pitanje... prijavljena sam kod ginekologice M.T na Škurinjama, no nisam zadovoljna njenim odnosom prema meni. Pitala sam je za korištenje hormonalne kontracepcije, no onda mi ih (iako imam uredne testove koagulacije) ne želi prepisati (kako mi je rekla, da se ona poslije ne želi povlačit po sudu i slično). Zanima me ukoliko otiđem u neku od privatnih poliklinika u Rijeci, da li mi oni tamo nakon pregleda i svih nalaza mogu propisati hormonalnu kontracepciju? (ukoliko sve bude u redu) ( i da ne moram otići kod dotične na Škurinje da mi ih ona propiše). Zahvaljujem Vam na odgovorima ukoliko ih bude!!

danci1980
18.02.2009., 19:24
Imam jedno pitanje... prijavljena sam kod ginekologice M.T na Škurinjama, no nisam zadovoljna njenim odnosom prema meni. Pitala sam je za korištenje hormonalne kontracepcije, no onda mi ih (iako imam uredne testove koagulacije) ne želi prepisati (kako mi je rekla, da se ona poslije ne želi povlačit po sudu i slično). Zanima me ukoliko otiđem u neku od privatnih poliklinika u Rijeci, da li mi oni tamo nakon pregleda i svih nalaza mogu propisati hormonalnu kontracepciju? (ukoliko sve bude u redu) ( i da ne moram otići kod dotične na Škurinje da mi ih ona propiše). Zahvaljujem Vam na odgovorima ukoliko ih bude!!
Možeš slobodno kod privatnika on će ti dat kontracepciju.

OOOOOOO
18.02.2009., 20:04

ja sam bila kod nje pred dosta god,grozna je gruba,izderava se itd.zato sam i otisla...znaci i nakon toliko god. je ista....strasno!!!!!!!! :flop: ne kuzim zasto ti neda,pa nisu sve ko yasmin...

anamaria892
18.02.2009., 22:07
Ma neznam... ne sviđa mi se... imam 19 godina... a odnosi se kao da sam neka djevojčica od 13 godina. Ovo što kažeš, nisu sve ko yasmin, a kome ćeš reć... valjda ju je toliko strah da se sada nekome nešto ne dogodi tako da rađe onda neće nikome ništa dat. Inače imam velikih problema sa jako bolnim menstruacijama. Bolovi mi ne prolaze niti na kakve lijekove, nego redovito dovode do povraćanja, a ginekologica meni prepiše voltaren rapid. Zato sam mislila otići u polikliniku Medico na pregled i već šta će trebati pa zato pitam da li mi oni tamo mogu dati onu ceduljicu (tzv. recept) za kontracepciju i da... neznam koliko to košta? (mislim na pregled u Medicu i taj savjet i određivanje kontracepcije)?

Kyra
19.02.2009., 09:09
Zato sam mislila otići u polikliniku Medico na pregled i već šta će trebati pa zato pitam da li mi oni tamo mogu dati onu ceduljicu (tzv. recept) za kontracepciju i da... neznam koliko to košta? (mislim na pregled u Medicu i taj savjet i određivanje kontracepcije)?

Ako se ne varam, kompletan pregled u medicu je oko 600 kuna. Zvuči strašno puno, ali ako se ide jednom godišnje i nema nekih većih problema da mora ići češće, mislim da se itekako isplati.

sara4
19.02.2009., 11:27
uh, koliko vas giba od Travenice, covjek bi mislio da kod nje nije nikad guzva, a ono suprotno :( .

OOOOOOO
19.02.2009., 12:15
Ma neznam... ne sviđa mi se... imam 19 godina... a odnosi se kao da sam neka djevojčica od 13 godina. Ovo što kažeš, nisu sve ko yasmin, a kome ćeš reć... valjda ju je toliko strah da se sada nekome nešto ne dogodi tako da rađe onda neće nikome ništa dat. Inače imam velikih problema sa jako bolnim menstruacijama. Bolovi mi ne prolaze niti na kakve lijekove, nego redovito dovode do povraćanja, a ginekologica meni prepiše voltaren rapid. Zato sam mislila otići u polikliniku Medico na pregled i već šta će trebati pa zato pitam da li mi oni tamo mogu dati onu ceduljicu (tzv. recept) za kontracepciju i da... neznam koliko to košta? (mislim na pregled u Medicu i taj savjet i određivanje kontracepcije)?

ako ces poslusat moj savjet neces pozalit vjeruj mi,to iz isjustva govorim.odi kod dr. Vlastelica privatno u Crikvenicu u polikliniku Katunar,cijne su ti iste ko i svugdje,ali izaces van sretna sve ce ti objasnit,njezan,drag i sve ostalo je....neka ti nije tesko otici do Crikvenice nije to kraj svijeta.on je vrhunski dr. i strucnjak,radi i u kbc rijeka u rodilistu i u poliklinici ali za tamo moras imat uputnicu a Travenica ti ju nece sigurno dat tako da ti je najbolje privatno k njemu i sve ces rijesit...ako zelis na pm cu ti poslat broj tel...

anamaria892
19.02.2009., 12:37
Hvala na odgovorima! Imam još jedno pitanje, ima li u Rijeci koji dobar ginekolog ("socijalni") kod kojeg bi se mogla premijestiti?

kiki-ri
19.02.2009., 13:10

Najbitnije ti je izvadit antitrombin III i jetrene probe. A uz to još ako ne pušiš možeš slobodno uzimat kontracepijske pilule bez problema. Ja sam već godinu i pol na Cilestu, svaka 2-3 mj. vadim antitrombin III i jetrene probe i sve OK.

OOOOOOO
19.02.2009., 13:28
Hvala na odgovorima! Imam još jedno pitanje, ima li u Rijeci koji dobar ginekolog ("socijalni") kod kojeg bi se mogla premijestiti?

a ne znam kazu da je ok dr. na piramidi kovacevic,meni je mama vec godinama kod nje i jako je zadovoljna,ja sam kod mihovilovic-vukovic na vezici isto je ljubazna samo dosta aljkava a sve su ,manje vise takve socijalne.....covjeku ne preostane nego privatno(ako mozes si financijski dopustit)

Het
19.02.2009., 13:34
a ne znam kazu da je ok dr. na piramidi kovacevic,meni je mama vec godinama kod nje i jako je zadovoljna

Meni je sestra kod nje vec dugo i jako jako je zadovoljna sa njom.

2lava
19.02.2009., 13:43
zadnjih 4 godine idem kod dr.Olujic Kabalin u Medico. Uvijek je draga i ljubazna, iako te malo pozuruje; ali sam joj zadnji puta rekla da me ne pozuruje jer imam jos pitanja:) Malo me pogledala i rekla da imam pravo.

Idem drugi tjedan na redovni godisnji pregled. Do sada je cijena bila 500, a od sada je 620 kuna. Malo sam se dvoumila jer su i Sunce i Tagora jeftiniji; ali kad sam bila vec 4 puta u Medicu, nekako mi je za tih 100 kuna svejedno. Nemam osobitih problema, samo redovni pregled.

Kod socijalnog sam bila samo jednom u zivotu i NIKAD VISE. Znam da sam mozda snob, ali radje dam vise novca za ugodniji osjecaj i ljudskost ( i zdravlje naravno) nego za bolje traperice ili sta god vec.

anamaria892
19.02.2009., 14:46
Najbitnije ti je izvadit antitrombin III i jetrene probe. A uz to još ako ne pušiš možeš slobodno uzimat kontracepijske pilule bez problema. Ja sam već godinu i pol na Cilestu, svaka 2-3 mj. vadim antitrombin III i jetrene probe i sve OK.

Ma ja niti ne pušim (niti sam ikada pušila) niti ne pijem, bavim se sportom, vadila sam koagulacijske testove pred jedno pol godine i bili su u granicama normale, čak su mi trombociti bili sniženi (ali uglavnom je pisalo da je sve u granicama normale). Ma išla bi u Medico na pregled i sve što će trebati (nadam se da neće biti više od 700 kuna :confused:) i išla bi da mi tamo nešto preporuče i napišu taj receptič (ceduljicu) za hormonsku kontracepciju tako da u ljekarni mogu kupiti.

danci1980
19.02.2009., 18:40
Ma ja niti ne pušim (niti sam ikada pušila) niti ne pijem, bavim se sportom, vadila sam koagulacijske testove pred jedno pol godine i bili su u granicama normale, čak su mi trombociti bili sniženi (ali uglavnom je pisalo da je sve u granicama normale). Ma išla bi u Medico na pregled i sve što će trebati (nadam se da neće biti više od 700 kuna :confused:) i išla bi da mi tamo nešto preporuče i napišu taj receptič (ceduljicu) za hormonsku kontracepciju tako da u ljekarni mogu kupiti.

Ovako odi u Camberijevu i tu se naruči tu se mjenjaju doktori iz KBC-a i takve stvari oni super rješavaju. To ti se nalazi nasuprot ulaza u riječki KBC.

kiki-ri
20.02.2009., 16:18
a ne znam kazu da je ok dr. na piramidi kovacevic,meni je mama vec godinama kod nje i jako je zadovoljna,ja sam kod mihovilovic-vukovic na vezici isto je ljubazna samo dosta aljkava a sve su ,manje vise takve socijalne.....covjeku ne preostane nego privatno(ako mozes si financijski dopustit)

ja sam pak jako zadovoljna sa dr. mihovilović, ali mi je med. sestra malo antipatična, ne smiješ ništa pitat, ali opet sve napravi. Uglavnom OK. Meni je katastrofa kad moram ići u KBC na pregled, i kad se nas tamo 10 skida i svi u jednoj prostoriji čekamo na pregled. zemljo otvori se.

Het
20.02.2009., 17:27
Meni je katastrofa kad moram ići u KBC na pregled, i kad se nas tamo 10 skida i svi u jednoj prostoriji čekamo na pregled. zemljo otvori se.

Daj nemoj zajebavat, pa jesu oni normalni tamo ?:rolleyes:

OOOOOOO
20.02.2009., 17:57
ja sam pak jako zadovoljna sa dr. mihovilović, ali mi je med. sestra malo antipatična, ne smiješ ništa pitat, ali opet sve napravi. Uglavnom OK. Meni je katastrofa kad moram ići u KBC na pregled, i kad se nas tamo 10 skida i svi u jednoj prostoriji čekamo na pregled. zemljo otvori se.

pa nije losa dr. ljubazna je ne mogu reci i s njom e moze popricat ali sta se tice da moras radit neke detaljne pretrage moras molit da ti da.a sestra je ostrokondja do se zna odavno....uzas!!!!!!
a ono za skidanje pred svima u kbc to mi je vec normalno,naucena sam,silom prilika.....katastrofa!!!!!!!!

danci1980
21.02.2009., 16:21
pa nije losa dr. ljubazna je ne mogu reci i s njom e moze popricat ali sta se tice da moras radit neke detaljne pretrage moras molit da ti da.a sestra je ostrokondja do se zna odavno....uzas!!!!!!
a ono za skidanje pred svima u kbc to mi je vec normalno,naucena sam,silom prilika.....katastrofa!!!!!!!!

Meni je to skidanje postalo normalno, ali ono što me izluđuje je da si naručen u 1 sat a ti na red tek dođeš u 5 popodne. Pa to nemogu više podnest.

OOOOOOO
21.02.2009., 21:39
Meni je to skidanje postalo normalno, ali ono što me izluđuje je da si naručen u 1 sat a ti na red tek dođeš u 5 popodne. Pa to nemogu više podnest.

a za to cekanje nemoram ni govorit kad odes dr. znas da si cijeli dan samo za to obavit...isto ti se pise jesi trudnica,nisi....

babebabe
22.02.2009., 21:44
dr Uhač u Opatiji u Domu zdravlja - definitivno najbolji

pcelica_maja
27.02.2009., 20:42
Nakon pročitanih 26 stranica "muke i jada po ginekolozima", mogu zaključiti da sam još i dobro prošla. Uglavnom sam šetala od privatnika do socijalnog ginekologa, ovisno o financijskoj situaciji. Naravno, sad sam na socijali...
Ne znam da li problem samo u doktorici iz crikveničke ambulante ( ni u ludili kod nje!), ili općenito u cijeloj zdravstvenoj reformi, ali sada je problem dobiti uputnicu za bilo što ako imate nalaz od liječnika u privatnoj praksi.
Konkretno, dođeš s nalazom od privatnika (dr. Vlašić kod Katunara). Moraš u bolnicu, što prije. Znači ozbiljno je. Lagana panika i sve to. Treba ti samo uputnica da se sve to što prije riješi jer se ništa ne može bez uputnice. Prvo na kraju radnog vremena čekaš minimalno 60 min sa ekipom koja isto tako ima samo "papirologiju".To je lakši dio jer u ordinaciji na spomen tuđeg nalaza doktorici izlazi para na uši. Dere se i ne želi nalaz ni pogledati, već zahtjeva pregled. Opet. I kad se dijagnoze poklope (začudo), preko "one" stvari ipak daje uputnicu. I usto kao šećer na kraj naplaćuje ultrazvuk 80 kuna bez izdanog računa.
Prvo, preporučila bi svim ženama da zaobilaze ginekološku ordinaciju u crikveničkoj ambulanti dokle god je dotična tamo;
Drugo, da li još netko ima slična iskustva s naplaćivanjem ultrazvuka bez računa?

Nessych
28.02.2009., 12:11
Moja soc. ginekologica je dr.Krešić u Cambireievoj i nemam nikakvih zamjerki na nju osim činjenice da sam nalaze pap testa kojeg mi je ona uzela čekala skoro 6 mjeseci, dobro to nije ona kriva nego je kriv sistem kojim se to šalje na analizu i slično...... uglavnom meni sada papa nije ok, najvjerovatnije je hpv, i sada sam pitala uputnicu za polikliniku, išla sam kod dr.Stamatovića i tamo mi je pap test gotov u rok od 3 dana, tako da ću ubuduće stalno ići na polikliniku! Dr.Krešić ima ultrazvuk i nije mi nikada naplatila pregled.

danci1980
28.02.2009., 14:33
Nakon pročitanih 26 stranica "muke i jada po ginekolozima", mogu zaključiti da sam još i dobro prošla. Uglavnom sam šetala od privatnika do socijalnog ginekologa, ovisno o financijskoj situaciji. Naravno, sad sam na socijali...
Ne znam da li problem samo u doktorici iz crikveničke ambulante ( ni u ludili kod nje!), ili općenito u cijeloj zdravstvenoj reformi, ali sada je problem dobiti uputnicu za bilo što ako imate nalaz od liječnika u privatnoj praksi.
Konkretno, dođeš s nalazom od privatnika (dr. Vlašić kod Katunara). Moraš u bolnicu, što prije. Znači ozbiljno je. Lagana panika i sve to. Treba ti samo uputnica da se sve to što prije riješi jer se ništa ne može bez uputnice. Prvo na kraju radnog vremena čekaš minimalno 60 min sa ekipom koja isto tako ima samo "papirologiju".To je lakši dio jer u ordinaciji na spomen tuđeg nalaza doktorici izlazi para na uši. Dere se i ne želi nalaz ni pogledati, već zahtjeva pregled. Opet. I kad se dijagnoze poklope (začudo), preko "one" stvari ipak daje uputnicu. I usto kao šećer na kraj naplaćuje ultrazvuk 80 kuna bez izdanog računa.
Prvo, preporučila bi svim ženama da zaobilaze ginekološku ordinaciju u crikveničkoj ambulanti dokle god je dotična tamo;
Drugo, da li još netko ima slična iskustva s naplaćivanjem ultrazvuka bez računa?

Za Crikvenicu znam iz osobnog iskustva jer mene nije htjela uzet, jer je pretrpana. A ona kao i svo ostali naplaćuje UZV bez računa, osim u Camberijevoj ulici gdje je besplatan. Naplaćuju valjda UZV jer je njihov osobno, i svi bez računa ali ovisi po cijeni. Kreće se od 50-150 kn. Najčešće je 150 kn (Škunca, Dalija, Traven i dr.).

jokka55
03.03.2009., 11:14
Dal neko zna dali ja mogu ić kod soc. ginekologa u rijeku ako mi je boravište i prebivalište u umagu?

yasmine
03.03.2009., 15:26
Ne, možeš se samo prebaciti zbog preseljenja ili ići na polikliniku.

enterica
03.03.2009., 17:51
Ja sam kod doktorice Salamon i o njoj imam za sad stvarno super mišljenje! :top: Prvi pregled kod nje sam napravila kad sam imala 17 godina (sad imam 21)... bila je baš ugodna i ljubazna :D i pažljiva...
2-3 puta sam čak došla utorkom kada prima samo trudnice i hitnoće, a nisam bila naručena i svaki put me bez problema primila i pregledala kad sam imala tako neki problem. ako imaš neki problem uvijek će te potpuno pregledati (UZV i sve ostalo).
a za dr Uhača sam isto čula jako dobre stvari :top:
broj telefona: 271 - 124 ... isti je za doktoricu i doktora, u smjenama su. dr Salamon je parne popodne, a neparne ujutro!

imam jedno pitanje, da li znaš možda radi li ta doktorica abortus u svojoj ordinaciji?

danci1980
04.03.2009., 11:59
imam jedno pitanje, da li znaš možda radi li ta doktorica abortus u svojoj ordinaciji?

Niti jedan doktor ti ne radi ab. u ordinaciji, nego te šalje u bolnicu.

jokka55
04.03.2009., 21:06
Ne, možeš se samo prebaciti zbog preseljenja ili ići na polikliniku.

Koju polikliniku?

Nessych
05.03.2009., 06:38
Koju polikliniku?

Poliliniku u sklopu KBC-a gdje primaju doktori koji rade u rodilištu

jokka55
05.03.2009., 10:59
Poliliniku u sklopu KBC-a gdje primaju doktori koji rade u rodilištu

A to se plaća ili?

Nessych
05.03.2009., 11:47
A to se plaća ili?

Ako dobiješ uputnicu od svog izabranog ginekologa plaćaš samo participaciju. Ja sam sada bila nedavno i platila sam participaciju za pregled, papa test i HPV tipizaciju 125,00 kn. Ako nemaš uputnicu od svog izabranog ginekologa onda plaćaš cijelu pretragu, a to stvarno ne znam koliko se naplaćuje.

MimaŠiš
06.03.2009., 08:24
Ja sam kod dr. Delie Mihovilovic Vukovic, u Domu Zdravlja na Vezici, i zenska je super, stvarno mozes popricati s njom o bilo cemu, ljubazna, normalna zenska, jedino imam zamjerke na cekanje jer sigurno ne dodjem na red 1 sat od kada sam narucena, ali nije ni toliko strasno kako zna biti drugdje.
Neki kazu da je sestra neljubazna, ali meni je i ona odlicna, napravi malo reda jer bi doktorica sa svima pricala i nikad ne bi svi dosli na red :D

Ariel35
06.03.2009., 14:04
Moja dosadašnjia iskustva:
Jedno vrijeme sam išla kod Kalinić ali mi je postala preskupa, a i htijela sam drugo mišljenje u vezi mioma, jer je njeno mišljenje bilo prilično pesimistično.
Iako sam uglavnom njome zadovoljna.
Otišla sam u Medico, pregledala se kod doktorice Kabalin. Dojam: malo površno uz što su toliko skupi, a i čekala sam više od 3 tjedna za pregled, ne bih ponovno išla.
Prijavila sam se kod Mihovilović Vuković, žena je draga, ljubazna i ugodna to stoji.
Nakon što sam u mjesec dana dolazila tri puta konačno me šalje samo na bakteriološki bris, (nakon što sam koristila 3-4 lijeka, ali da se radi o upali mokraćnih kanala i da bih trebala ići urologu.
Prošli tjedan odlazim kod dr. Frković (ponukana dobrim komentarima ovdje).
Uzima mi ponovno bris za papa test, kaže da se radi o jakoj upali (gljivice+ bakterije) i da je papa test (čekala 7 dana) dosta loš i čudi se da mi do sada nitko nije reagirao. Drugi tjedan idem na dogovor što dalje.
Jučer sam otišla kod Vuković po rezultate papa testa (koji sam čekala mjesec i pol) kao sve je u redu !!
Dovoljno da odem po karton, samo nemam ideju kod koga bih se prebacila, niti nakon svih postova koje sam ovdje pročitala.
A očito da uz socijalnog dok, treba ići i negdje privatno samo što je to skup sport, pogotovo kada se ide često.

OOOOOOO
06.03.2009., 22:40
Ja sam kod dr. Delie Mihovilovic Vukovic, u Domu Zdravlja na Vezici, i zenska je super, stvarno mozes popricati s njom o bilo cemu, ljubazna, normalna zenska, jedino imam zamjerke na cekanje jer sigurno ne dodjem na red 1 sat od kada sam narucena, ali nije ni toliko strasno kako zna biti drugdje.
Neki kazu da je sestra neljubazna, ali meni je i ona odlicna, napravi malo reda jer bi doktorica sa svima pricala i nikad ne bi svi dosli na red :D
ti si prva od koje cujem da je sestra odlicna...zena je neljubazna,srska,odrjesita da vise ne moze biti...nikad joj sunce ne sije,uvijek se dere i neda to do rijeci doci.....:flop:
vec sam godinama tamo i jos nisam cula lijepu rijec za nju nikad...svi ju ogovaraju...a da ne govorim ako zoves na telefon da bis se samo narucio,nema sanse,cijelo radno vrijeme zauzeto ili ne dize,na kraju moras doc direktno tamo da te naruci i onda te naruci za 2,3 mj tek i kad dodjes cekas po 2,3 sata i tako uvijek ista prica....:flop:

kiki-ri
06.03.2009., 22:45

ja sam nešto čula da ide u privatnike! da li ste vi ča čule?

kiki-ri
06.03.2009., 22:51
ti si prva od koje cujem da je sestra odlicna...zena je neljubazna,srska,odrjesita da vise ne moze biti...nikad joj sunce ne sije,uvijek se dere i neda to do rijeci doci.....:flop:
vec sam godinama tamo i jos nisam cula lijepu rijec za nju nikad...svi ju ogovaraju...a da ne govorim ako zoves na telefon da bis se samo narucio,nema sanse,cijelo radno vrijeme zauzeto ili ne dize,na kraju moras doc direktno tamo da te naruci i onda te naruci za 2,3 mj tek i kad dodjes cekas po 2,3 sata i tako uvijek ista prica....:flop:

meni je isto odvratna, ali dr. mi je dobra i žao bi mi bilo da ide u privatnike, jer ne znamo što ćemo dobit. Ona ti ima određeno vrijeme kad ju možeš zvati za narudžbe, ponedjeljak i četvrtak od 18-20 h i utorak i petak 12-14 h. Ja ti obično zovem pon. i onda pustim da joj zvoni dok me ne izbaci. U to vrijeme ti se još i javi, ali ako je zoveš mimo vremne, neće da se javi, jer kao ima puno posla. Zamisli...

OOOOOOO
07.03.2009., 14:41
meni je isto odvratna, ali dr. mi je dobra i žao bi mi bilo da ide u privatnike, jer ne znamo što ćemo dobit. Ona ti ima određeno vrijeme kad ju možeš zvati za narudžbe, ponedjeljak i četvrtak od 18-20 h i utorak i petak 12-14 h. Ja ti obično zovem pon. i onda pustim da joj zvoni dok me ne izbaci. U to vrijeme ti se još i javi, ali ako je zoveš mimo vremne, neće da se javi, jer kao ima puno posla. Zamisli...
znas da sam par puta vec vidjela kako sestra samo odlozi slusalicu u nesto psuje kad stalno zvoni tel.svsta one rade.a ja koliko sam cula ona navodno vec je od prije u privatnicima,samo ovako mozes preko HZZo kod nje,ne znam treba malo pitat

MimaŠiš
07.03.2009., 17:17
Ma znam da ju ogovoraju i da ne djeluje bas preljubazno, ali bolje da je sestra takva nego doktorica. Ne znam, prema meni je uvijek bila korektna :ne zna:

OOOOOOO
07.03.2009., 21:16
to da,naravno da je bolje i vaznije da je doktorica dobra a za sestru vise manje ona samo papirologiju rjesava....

Pixie777
09.03.2009., 20:04
Molila bih ako netko zna ime i broj liječnika koji bi mi privatno napravio UZV dojki.
Naime, naišla sam na neka imena, ali nisam uspjela naći telefonske brojeve.

Nisam iz Ri tako da ako netko zna kojega, molila bih malo detaljnije info jer nisam upoznata sa svim kvartovima. Hvala unaprijed!! :top:

yasmine
10.03.2009., 10:47
Pixie 777, imaš pp.

bumbara100
13.03.2009., 00:05
U ulici Moše Albaharija 14 je bio ginekolog dr. Gordan Rački, bila sam kod njega na pregledu prvi put u životu, naravno išla sam sa grčem u želucu ali oduševila sam se. Za 350kn mi je napravio pregled, ultrazvuk i papa test i poklonio mi anti bebi besplatno (inače koštaju 100kn). Otišla sam na Krk odradit sezonu i rekao mi je kad se vratim da dođem na kontrolu jer sam imala nekih sitnih problema. i kad sam se vratila njega više nema, ne znam dal je preselio ordinaciju ili prestao radit. Zato vas molim :s ako netko bilo što zna da mi javi!

mislim znam da kasnim, al on je sad u zg

bumbara100
13.03.2009., 00:07
razmisljam da se prebacim kod dr. Gordana Račkog u Runjaninovoj, jel ima netko nedavna iskustva s njim, kakav je, kolkiko se ceka na pregled, testove, da li se moze brzo doc na red ako je stvarno hitno, kakav je kao osoba/lijecnik ( mislim da je topal, ugodan, komunikativan...)
hvala

danci1980
14.03.2009., 08:28
razmisljam da se prebacim kod dr. Gordana Račkog u Runjaninovoj, jel ima netko nedavna iskustva s njim, kakav je, kolkiko se ceka na pregled, testove, da li se moze brzo doc na red ako je stvarno hitno, kakav je kao osoba/lijecnik ( mislim da je topal, ugodan, komunikativan...)
hvala

Ja sam ti bila kod njega i liječnik je za + 5. Topao kao osoba a stručan i nije bio skup, sve gotovo za par dana. Sve ti ljepo objasni. Samo mi nije jasno zašto nas je napustio i otišao u Rijeku. Od tada muku mučim sa ginekolozima.

ta.ja
17.03.2009., 19:53
Eto i mene opet k vama :rofl:

Danas bila u Cambierijevoj i ne primaju pacijente koji već imaju ginekologa, budući da će dobiti 800 pacijentica od doktorice (tako mi je sestra rekla).

U memoriji mi je ostao dr. Uhač kao ginekolog kojeg hvalite. Kad sam dragom rekla da ću se probati prebaciti u Opatiju kod Uhača, komentirao je da je to vrlo zgodan doktor. Iskreno, boli me k* da li je zgodan ili ne, bitno mi je da je kvalitetan.

@Danci1980 - koliko sam shvatila, ti si sada kod Bačića, napustila si Cambierijevu. Kako si se uspjela prebaciti k njemu? Meni je dobra prijateljica rekla da ga zna i da će me prebaciti k njemu, ali mi je onda rekla da je krcat i ne prima više nove pacijentice (a možda nije ni pitala, pa mi je lagala)

Kathy85
18.03.2009., 13:58
Ja sam se htjela prebaciti u 12. mj i sestra mi je rekla da bi me mogla naručiti na pregled u 4. mj...to je previše čekanja.

Katarina80
21.03.2009., 09:34
Vidim da cure ovdje dosta hvale dr. Bačića, pa me zanima zašto vam je dobar?
Mislim na konkretne primjere!
Da li je dobar dijagnostičar, da li možeš popričati s njim, da li reagira na hitnoću, kakav je prema trudnicama...?
Ja, nažalost imam s njim jako loša iskustva, pa me zanima, da li se to jednostavno prelomilo na meni, ili postoji još netko prema kome nije bio profesionalan?
Jer baš razmišljam u posljednje vrijeme, da li da mu dam još jednu šansu sada u trudnoći (iako me već 3x zeznuo) ili da odem privatno kod dr. Vlastelića?:misli:
No, dr. Bačić, cure molim vas, konkretni primjeri:)

danci1980
21.03.2009., 11:39
Vidim da cure ovdje dosta hvale dr. Bačića, pa me zanima zašto vam je dobar?
Mislim na konkretne primjere!
Da li je dobar dijagnostičar, da li možeš popričati s njim, da li reagira na hitnoću, kakav je prema trudnicama...?
Ja, nažalost imam s njim jako loša iskustva, pa me zanima, da li se to jednostavno prelomilo na meni, ili postoji još netko prema kome nije bio profesionalan?
Jer baš razmišljam u posljednje vrijeme, da li da mu dam još jednu šansu sada u trudnoći (iako me već 3x zeznuo) ili da odem privatno kod dr. Vlastelića?:misli:
No, dr. Bačić, cure molim vas, konkretni primjeri:)
Ja sam po preporuci svih došla do Bačića i vidim da je jako profeionalan i detaljan, za razliku čak i od Vlastelića. Naime u 1 trudnoći, Vlastelić mi reko da mi je upala od klamidije izazvala spontani, i nakon briseva koji su bili negativni rekao da sam neplodna??? Nije vidio da imam upalu od gljivica koja se liječi samo vaginaletama i nije vidio da imam bakterije u mokaraći. Meni je bio on super ali nakon toga mi se zamjerio. Jedino je to sve prvi rekao Vlašić, a nakon njega Bačić. Mene naručuje otprilike na pregled svaka 3 tjedna i sve mi rješi, šalje sa uputnicama kamo god treba i dobre savjete mi daje. A jedini doktor koji pregledava cice na običnom pregledu i na temelju uzv vidi koliko ti traje M i kako je obilna. neznam ja bi mu pružila još jednu šansu. Ipak ti to govorim iz iskustva jer sam promjenila preko 10 ginekologa. Nebi ti nikako preporučila dr. Finderlea i Škuncu - jer oni su oličenje nestručnosti.

Katarina80
21.03.2009., 13:01
Mene naručuje otprilike na pregled svaka 3 tjedna i sve mi rješi, šalje sa uputnicama kamo god treba i dobre savjete mi daje. A jedini doktor koji pregledava cice na običnom pregledu i na temelju uzv vidi koliko ti traje M i kako je obilna.

Ja sam bila već 2 mjeseca trudna, a da mi nije dao nikakav nalaz, ni ništa. Prokrvarila sam i završila na hitnoj i doktori mi nisu vjerovali da mi Bačić nije dao baš ni jedan nalaz, čak ni potvrdu da sam trudna.Rekli su mi da izmišljam.
Cice mi nije pregledao nikad, a na pitanja mi nikad nije baš odgovarao, čak mi je jednom rekao da sam dosadna, a bila mi je prva trudnoća i to rizična i imala sam 100 pitanja! Kad sam mu rekla da želim roditi u vodi, zadnjih mjesec dana trudnoće nije me htio pregledavati i rekao je da on nema više ništa s mojim trudnoćom i da se kontroliram u poliklinici što je totalno neprofesionalno, jer za porod u vodi na poliklinici treba obaviti samo jedan pregled.
I takooo...ne znam!
Malo mi je to sve too, too much

danci1980
21.03.2009., 18:15
Ja sam bila već 2 mjeseca trudna, a da mi nije dao nikakav nalaz, ni ništa. Prokrvarila sam i završila na hitnoj i doktori mi nisu vjerovali da mi Bačić nije dao baš ni jedan nalaz, čak ni potvrdu da sam trudna.Rekli su mi da izmišljam.
Cice mi nije pregledao nikad, a na pitanja mi nikad nije baš odgovarao, čak mi je jednom rekao da sam dosadna, a bila mi je prva trudnoća i to rizična i imala sam 100 pitanja! Kad sam mu rekla da želim roditi u vodi, zadnjih mjesec dana trudnoće nije me htio pregledavati i rekao je da on nema više ništa s mojim trudnoćom i da se kontroliram u poliklinici što je totalno neprofesionalno, jer za porod u vodi na poliklinici treba obaviti samo jedan pregled.
I takooo...ne znam!
Malo mi je to sve too, too much
Neznam ali to nije ovaj Bočić sigurno. Ali ako ti nije on dobar prebaci se kod nekog drugog, ja ti Škuncu nikako ne preporučam - baš ona je neprofesionalna, kao i Finderle, ali nakon takvog iskustva možda bi tebi baš Škunca bila ok. Neznam pogledaj.

sara_nv
21.03.2009., 23:32
Evo da ne otvaram novu temu.Imam 20 i problem bolnog menzisa,jos nisam bila kod ginekologa pa bi molila da mi nekog preporucite(po mogucnosti da se ne ceka po 2 mjeseca).Bila sam kod doktorice opce prakse sta se tice problema pa mi je ona preporucila posjet ginekologa. hvala unaprid

danci1980
22.03.2009., 19:04
Evo da ne otvaram novu temu.Imam 20 i problem bolnog menzisa,jos nisam bila kod ginekologa pa bi molila da mi nekog preporucite(po mogucnosti da se ne ceka po 2 mjeseca).Bila sam kod doktorice opce prakse sta se tice problema pa mi je ona preporucila posjet ginekologa. hvala unaprid
Za takav problem ti najbolje otić privatno (kod dr.Kalinić - ona je meni taj probleme riješila), a kako još nemaš svog socijalnog ginekologa javi se u Camberijevu ulicu i reci da nemaš svog ginekologa.

miki19
23.03.2009., 07:55
Ja sam se prijavila kod dr. Škunce-Radman. I pala sam na dupe od iznenađenja, da doktorica koja radi preko socijalnog može biti tako draga i ljubazna. Mislila sam da takvo nešto postoji samo u snovima. Jednom riječju: Oduševila me!!! (to su dvije riječi:) )

Nekad sam bila kod dr. Zatezalo koja je otišla u mirovinu pa sad uglavnom idem privatno.
Vidim dosta pozivitnih kometara o dr. Škunca - Radman. Imam dvije kćeri koje bi isto trebale naći ginića. Da li se kod nje može naručiti telefonski i kakvo je radno vrijeme ?

danci1980
23.03.2009., 18:12
Nekad sam bila kod dr. Zatezalo koja je otišla u mirovinu pa sad uglavnom idem privatno.
Vidim dosta pozivitnih kometara o dr. Škunca - Radman. Imam dvije kćeri koje bi isto trebale naći ginića. Da li se kod nje može naručiti telefonski i kakvo je radno vrijeme ?

Nemojte kod nje nikako, jer ne nestručna osoba. Rađe ih prijavitre u Camberijevu, gdje sad i vi spadate, ili kod Kovačević.

ta.ja
25.03.2009., 21:21
Dobila sam preporuku za doktoricu Salamon u Opatiji - jako pažljiva žena, puna strpljenja, poklanja ti pozornost, jednom riječju - radi sve ono što bi doktor trebao raditi. Budući da sam bila odlučila ići kod ginekologa, nisam pratila komentare za ginekologice. Da li netko ima iskustva s ovom doktoricom?
Hvala!

ta.ja
27.03.2009., 12:43
Propala mi doktorica Salamon, a zbog njezinih riječi i svi ostali socijalni ginekolozi. Naime, rečeno mi je da su dobili izričitu zabranu da nema više primanja pacijentica koje imaju otvoren karton kod nekog drugog ginekologa. Dakle, nema premještanja od jednog do drugog ginekologa. To je za popizditi.
Nema druge, nego privatniku. Onoj mesarki se više ne pojavljujem na vratima

OOOOOOO
27.03.2009., 12:48
Propala mi doktorica Salamon, a zbog njezinih riječi i svi ostali socijalni ginekolozi. Naime, rečeno mi je da su dobili izričitu zabranu da nema više primanja pacijentica koje imaju otvoren karton kod nekog drugog ginekologa. Dakle, nema premještanja od jednog do drugog ginekologa. To je za popizditi.
Nema druge, nego privatniku. Onoj mesarki se više ne pojavljujem na vratima

probaj pitat ako prima delija mihovilovic vukovic nesto sam cula kao da,da.....

dalia28
27.03.2009., 18:32
Ja sam po preporuci svih došla do Bačića i vidim da je jako profeionalan i detaljan, za razliku čak i od Vlastelića. Naime u 1 trudnoći, Vlastelić mi reko da mi je upala od klamidije izazvala spontani, i nakon briseva koji su bili negativni rekao da sam neplodna??? Nije vidio da imam upalu od gljivica koja se liječi samo vaginaletama i nije vidio da imam bakterije u mokaraći. Meni je bio on super ali nakon toga mi se zamjerio. Jedino je to sve prvi rekao Vlašić, a nakon njega Bačić. Mene naručuje otprilike na pregled svaka 3 tjedna i sve mi rješi, šalje sa uputnicama kamo god treba i dobre savjete mi daje. A jedini doktor koji pregledava cice na običnom pregledu i na temelju uzv vidi koliko ti traje M i kako je obilna. neznam ja bi mu pružila još jednu šansu. Ipak ti to govorim iz iskustva jer sam promjenila preko 10 ginekologa. Nebi ti nikako preporučila dr. Finderlea i Škuncu - jer oni su oličenje nestručnosti.
slažem se za dr.škuncu.katastrofa-kod nje ne bih ni žvakače išla kupit a kamoli na gin.pregled.:flop:

ta.ja
27.03.2009., 20:17
probaj pitat ako prima delija mihovilovic vukovic nesto sam cula kao da,da.....

Ona mi je bila prva ginekologica. Prebacila sam se kod Štefanić Dukić budući da mi je bilo blizu :bonk: Ne znam kako bi se ponašala prema meni da se opet vratim.

Sve me ovo više izluđuje. Ići ću sljedeći tjedan kod Uhača, možda on prima. Ako ne, već sam najavila mužu da idem privatno obaviti pretrage kod tog dr. Gusića

OOOOOOO
27.03.2009., 20:50
Ona mi je bila prva ginekologica. Prebacila sam se kod Štefanić Dukić budući da mi je bilo blizu :bonk: Ne znam kako bi se ponašala prema meni da se opet vratim.

Sve me ovo više izluđuje. Ići ću sljedeći tjedan kod Uhača, možda on prima. Ako ne, već sam najavila mužu da idem privatno obaviti pretrage kod tog dr. Gusića
i kako ti se cinila delija m.v?a onaj gestapo od sestre?danas sam izgubila zivce kod nje rano jutro....:mad::mad::mad:

ta.ja
28.03.2009., 10:09
Što se pregleda tiče, jako ugodna. Ali, nikad mi nije "ispipala" :cice: niti me poslala na ulrazvuk. Gestapo od sestre je živa koma. Sjećam se kad sam zvala prvi put i pitala ako doktorica prima nove pacijente. Sestra me je 5 puta pitala da li već imam negdje otvoren karton, a nakon svakog mog odgovora ne rekla mi je "pazite se, saznat ćemo ako imate negdje već otvoren karton". Uvijek narogušena i vrlo, vrlo stroga

OOOOOOO
28.03.2009., 15:08
Što se pregleda tiče, jako ugodna. Ali, nikad mi nije "ispipala" :cice: niti me poslala na ulrazvuk. Gestapo od sestre je živa koma. Sjećam se kad sam zvala prvi put i pitala ako doktorica prima nove pacijente. Sestra me je 5 puta pitala da li već imam negdje otvoren karton, a nakon svakog mog odgovora ne rekla mi je "pazite se, saznat ćemo ako imate negdje već otvoren karton". Uvijek narogušena i vrlo, vrlo stroga
grozna zena,nikad joj sunce ne sije,drska i namrgodjena...nesto sam nacula da ce uskoro u penziju,hvala bogu,neka da mjesto mladjima koje bi sa gustom radile..

danci1980
28.03.2009., 18:17

Ovako idi kod dr.Kovačević, Bačić ili Uhač, i reci da je tvoj dr.otišla va penziju. Kad pitaju koja reci dr.Zatezalo, i da sad kod nikoga ne pripadaš, pa ih moliš da te uzmu. To sam čula i to pali.

ta.ja
28.03.2009., 20:51
Danči, hvala na savjetu!! :kiss:

Jesi 10000000000000% sigurna da je ta dr. Zatezalo otišla u penziju?

Dr. Kovačević - muško ili žensko? da li spada u listu boljih doktora?!

OOOOOOO
28.03.2009., 21:15

da zatezalo ti je otisla u penziju,a kovacevic ti je u istoj ambulanti gdje je ona bila,moja mama je vec dugi niz godina kod nje i jako je zadovoljna....sve ja razmisljam da se prebacim jel ova pokvarena sestra kod moje dr. me godinama vec izluduje:flop:

danci1980
29.03.2009., 19:38

100 % jer svi njezini pacijenti su pripali u Camberijevu, kod nikoga. Iz svih preporuka čula sam da su najbolji doktori Kovačević (ženska) i Bačić. Zato sam i ja birala između njih dvoje.

tin@
30.03.2009., 17:29
evo da se i ja nadodam,bila sam kod dr.Uhaca,ok je ali me jako smetalo sta nikad nisam bila kod njega na ultrazvuku i nakako me to sve nabrzinu pregleda.Sad sam se prebacila kod dr.Salamon,neki dan se narucila tek za 8mj.me narucila.:eek:Valjda ima toliko posla da nemoze prije.Uzas.Ali dobro,bila pred malo u medici pa mi nije hitno.Oni su me bas odusevili.:top:

rusha
01.04.2009., 11:38
Ja sam kod dr. Štefanić-Dukić. To je film potpune katastrofe!!! Naručuje samo prvog u mjesecu preko telefona...telefona na koji ju ne možeš dobiti jer je stalno zauzeto. Ostale dane ne prima narudžbe. Zadnji put sam za recept čekala 2 sata !!! Da ne kažem da mi je njurgala dok sam dojila jer kao: Mala već ima godinu dana, to joj više ne treba. Trudnoću sam vodila kod dr. Brnčić-Fisher i bila mi je super. Marić me pregledavao 2 puta prije poroda i oduševljena sam s njim. Finderle mi je bio na porodu i ostao mi je u super sjećanju.
Da li netko zna da li dr.Domika ili dr.Buneta na Zametu primaju.

danci1980
01.04.2009., 19:10
Ja sam kod dr. Štefanić-Dukić. To je film potpune katastrofe!!! Naručuje samo prvog u mjesecu preko telefona...telefona na koji ju ne možeš dobiti jer je stalno zauzeto. Ostale dane ne prima narudžbe. Zadnji put sam za recept čekala 2 sata !!! Da ne kažem da mi je njurgala dok sam dojila jer kao: Mala već ima godinu dana, to joj više ne treba. Trudnoću sam vodila kod dr. Brnčić-Fisher i bila mi je super. Marić me pregledavao 2 puta prije poroda i oduševljena sam s njim. Finderle mi je bio na porodu i ostao mi je u super sjećanju.

Buneta ti prima, i navodno je ful super, neke trudnice jako, jako zadovoljne. Što se tiče Brnčić i Marić, u potpunosti se slažem, ali Findrle...jedna nestručna, smotana osoba.

rusha
03.04.2009., 14:51
Buneta ti prima, i navodno je ful super, neke trudnice jako, jako zadovoljne. Što se tiče Brnčić i Marić, u potpunosti se slažem, ali Findrle...jedna nestručna, smotana osoba.

Zvala sam Bunetu. Idem u ponedjeljak potpisati izjavu pa ćemo vidjeti da li će socijalno odobriti. Samo me pitala jesam li duže od godinu dana kod svoje.

Kyra
03.04.2009., 18:00

Ti si prva koja o Finderleu ima tako loše mišljenje.

Sorry na pitanju, ali ovo ti je prva trudnoća ili?

ta.ja
03.04.2009., 21:11
Zvala sam Bunetu. Idem u ponedjeljak potpisati izjavu pa ćemo vidjeti da li će socijalno odobriti. Samo me pitala jesam li duže od godinu dana kod svoje.

I, da li si duže od godinu dana kod prethodnog ginekologa? Kakve to ima veze?!

danci1980
06.04.2009., 20:06
Ti si prva koja o Finderleu ima tako loše mišljenje.

Sorry na pitanju, ali ovo ti je prva trudnoća ili?

Ovo sad mi je druga, ali u prvoj mi je on bio na 2 pregleda jer je dr.Brnčić bila tada na godišnjem, a on niti me htio pregledat, niti napravit UZV (a pošto onda dolazim nakon 4 tj. na kontrolu), i rekao pa to ti 1 trudnoća vidimo se za 4 tj. I onda bum šok plod mrtav već 2 mjeseca, a ja njemu pa da mogla sam umrijet zbog vas ali vi mi niste htjeli napravit UZV samo ste konsttirali sve je ok. A on ma ništa se ne sekiraj prva ko nijedna bit će još trudnoća. Jel to odgovor jednog doktora i to još docenta?

ta.ja
07.04.2009., 08:38
Ovo sad mi je druga, ali u prvoj mi je on bio na 2 pregleda jer je dr.Brnčić bila tada na godišnjem, a on niti me htio pregledat, niti napravit UZV (a pošto onda dolazim nakon 4 tj. na kontrolu), i rekao pa to ti 1 trudnoća vidimo se za 4 tj. I onda bum šok plod mrtav već 2 mjeseca, a ja njemu pa da mogla sam umrijet zbog vas ali vi mi niste htjeli napravit UZV samo ste konsttirali sve je ok. A on ma ništa se ne sekiraj prva ko nijedna bit će još trudnoća. Jel to odgovor jednog doktora i to još docenta?

Znači trudna si?! Koliko? Čestitam :cerek:

danci1980
07.04.2009., 12:26
Znači trudna si?! Koliko? Čestitam :cerek:

13 tj. je danas

ta.ja
07.04.2009., 14:33
Super!!

Možda si i pisala, ali ja nisam pratila. Da li su ti na kraju otkrili u čemu je bio problem prilikom prve trudnoće? Dali zeleno svjetlo da se neće dogoditi s drugom trudnoćom?

CatDeWill
07.04.2009., 14:47
Osobno se ne bi dala socijalnima u ruke.Moja dotorica je dr.Oluić u Medicu i žena je super,barem prema meni.Ona mi je i trudnoću vodila pred 10 godina,a u rodilištu su me skoro ubili,i mene i bebu!A da ne spominjem kako su grozni kada treba dati uputnicu za vađenje krvi;sestra samo što mi nije rekla nek privatno vadim krv jer se privatno i pregledavam,a to što ubiru glavarinu na moje ime preko 11 godina to nema veze.:flop:

OOOOOOO
07.04.2009., 17:40
Osobno se ne bi dala socijalnima u ruke.Moja dotorica je dr.Oluić u Medicu i žena je super,barem prema meni.Ona mi je i trudnoću vodila pred 10 godina,a u rodilištu su me skoro ubili,i mene i bebu!A da ne spominjem kako su grozni kada treba dati uputnicu za vađenje krvi;sestra samo što mi nije rekla nek privatno vadim krv jer se privatno i pregledavam,a to što ubiru glavarinu na moje ime preko 11 godina to nema veze.:flop:

to je u redu,slazem se....a sta ko nema financijski da ode kod privatnika?
ja osobno imam problema vec godinama i cesto sam kod ginek. i jednostavno si ne mogu to priustit da idem svaki put a jedno 2 puta godisnjem odem i ne moze se mjerit sa onim socij.

CatDeWill
08.04.2009., 08:03
Znam da si neki to financijski nemogu priuštiti,zato i kažem "ja osobno".Imala sam jako ružna iskustva i nije mi žao jednom godišnje izdvojiti 600-tinjak kuna za tako nešto.Barem se osjećam kao čovjek a ne životinja(veterinari su humaniji).Uglavnom,ne bi im se više dala u ruke.Vjerujem da ima i odličnih socijalaca,al ja sam imala peh pa nisam naletila na njih.

Kyra
08.04.2009., 17:38

Žao mi je. Samo to mogu reći. :(

Het
08.04.2009., 19:38
A on ma ništa se ne sekiraj prva ko nijedna bit će još trudnoća. Jel to odgovor jednog doktora i to još docenta?

Za takve komentare ovdje mogu izgubit dozvolu trajno/privremeno za prakticiranje medicine i to bez preuvelicavanja, vidjeh svojim ocima (radim u bolnici) zbog cega su ljudi dobili otkaz/ne placen 'odmor' ili se uvalili u velike probleme sa nadleznima a kad usporedim sa ovim gore komentarom njihove su bile banalne sitnice.

Blagi uzas sta ljudi sebi dozvole rec/napravit, a ovdje ne smiju pacijenta 'krivo' pogledat iz straha da ih se nebi prijavio/la jer je ovdje politika drugacija i doktori nemogu radit sta god hoce a kamoli izvaljivat takva sranja.

rusha
09.04.2009., 07:52
I, da li si duže od godinu dana kod prethodnog ginekologa? Kakve to ima veze?!

Valjda ne smiješ češće od jednom godišnje mjenjati.
To su me pitali i kad sam maloj mjenjala pedijatricu.

danci1980
09.04.2009., 17:38
Za takve komentare ovdje mogu izgubit dozvolu trajno/privremeno za prakticiranje medicine i to bez preuvelicavanja, vidjeh svojim ocima (radim u bolnici) zbog cega su ljudi dobili otkaz/ne placen 'odmor' ili se uvalili u velike probleme sa nadleznima a kad usporedim sa ovim gore komentarom njihove su bile banalne sitnice.

Blagi uzas sta ljudi sebi dozvole rec/napravit, a ovdje ne smiju pacijenta 'krivo' pogledat iz straha da ih se nebi prijavio/la jer je ovdje politika drugacija i doktori nemogu radit sta god hoce a kamoli izvaljivat takva sranja.

A nažalost tako ti je kod nas, nije ni čudo što su sad završili na sudu...

danci1980
09.04.2009., 17:38
Super!!

Možda si i pisala, ali ja nisam pratila. Da li su ti na kraju otkrili u čemu je bio problem prilikom prve trudnoće? Dali zeleno svjetlo da se neće dogoditi s drugom trudnoćom?

Poslala sam ti bila na PP. Ako nemaš ću ti ponovno napisat.

Ereshkigal
14.04.2009., 06:06
Ima puno postova, ne da mi se sve čitat, ima li netko iskustva s dr. Sokolić? Prije nje sam izmjenila dva preko socijalnog i niti jednim nisam bila zadovoljna. Na zadnjem pregledu sam bila kod nje i o svemu što me muči mi je ispričala totalno drukčije stvari od ovih prije, pa sad.....:ne zna:

zeljka_13
16.04.2009., 13:22
Jedno pitanje - da li je netko u zadnje vrijeme bio ne papa testu kod ginekologa preko socijalnog i koliko je trebalo da dođu nalazi?
Ja sam nalaze čekala 4 mjeseca i jednostavno ne vjerujem da je to normalno.
Znam da privatno nalazi dođu za jedno 10 dana, i jasno mi je preko socjalnog to traje malo duže, ali 4 mjeseca?
Pitala sam je li to normalno, i sestra mi je rekla da ovi u bolnici za bolnicu nalaze naprave odmah, a ovo kad stignu i da se sada čeka toliko.

Edit: sad sam sve pročitala i vidim da je normalno čekati toliko. Pošto imam problema sa HPV-om, već sam trebala ponoviti papa i prije nego su stigli nalazi, a doktorica je stalno bolesna i nema je, već mi je dvaput odgađala pregled, već sam skroz poludila.

Dakle ako netko ima kakav dobar prijedlog šta napraviti, kamo se prebaciti i slično. Nije mi problem dati 200 kuna za papa kod privatne doktorice pa da bude gotov za 10 dana umjest za 4 mjeseca, ali da moram svaka 3 do 4 mjeseca plaćat 500 ili više kuna za sve te preglede i opet se ić živcirat kod ove socijalne ako mi nedaj-bože zatreba uputnica za bolnicu i slušat kako ona viče na mene jer sam došla od privatnika.

Da li se u Cambijerijevoj koju puno spominjete nalazi isto čekaju tako dugo ili za tamo vrijedi kao za bolnicu?

Sorry, znam da sam udavila sa hrpom pitanja, ali bila bi jako zahvalna na pomoći.
Lijep pozdrav

ta.ja
16.04.2009., 17:38
Napisala sam da u Cambijerijevoj više ne primaju pacijentice koje bi promijenile ginekologa, samo one koje još do sada nisu imale ginekologa

silvaes85
17.04.2009., 10:39

Ja sam kod dr. Buneta. Jako je ljubazna i ona i sestra.Kod nje vodim trudnocu. Jedino sto nema uzv pa ti da uputnicu za polikliniku i onda tamo ides. Ja sam s njom zadovoljna. Ugodna je pri pregledu, objasni sve sto pitas. Nadam se da ce tako i ostati do kraja trudnoce. Zaista sam izmjenjala hrpe ginica i ne da mi se vise traziti. A nju mi je preporucila jedna privatna gin. kod koje sam inace isla na preglede, pa kad sam naisla na jedan problem zena je bila super i poslal me k njoj kako ne bi placala sve te pretrage. (No, na kraju ipak jesam placala jer nisam bila zadovoljna s doktorima u bolnici).

OOOOOOO
17.04.2009., 14:04
Jedno pitanje - da li je netko u zadnje vrijeme bio ne papa testu kod ginekologa preko socijalnog i koliko je trebalo da dođu nalazi?
Ja sam nalaze čekala 4 mjeseca i jednostavno ne vjerujem da je to normalno.
Znam da privatno nalazi dođu za jedno 10 dana, i jasno mi je preko socjalnog to traje malo duže, ali 4 mjeseca?
Pitala sam je li to normalno, i sestra mi je rekla da ovi u bolnici za bolnicu nalaze naprave odmah, a ovo kad stignu i da se sada čeka toliko.

Edit: sad sam sve pročitala i vidim da je normalno čekati toliko. Pošto imam problema sa HPV-om, već sam trebala ponoviti papa i prije nego su stigli nalazi, a doktorica je stalno bolesna i nema je, već mi je dvaput odgađala pregled, već sam skroz poludila.

Dakle ako netko ima kakav dobar prijedlog šta napraviti, kamo se prebaciti i slično. Nije mi problem dati 200 kuna za papa kod privatne doktorice pa da bude gotov za 10 dana umjest za 4 mjeseca, ali da moram svaka 3 do 4 mjeseca plaćat 500 ili više kuna za sve te preglede i opet se ić živcirat kod ove socijalne ako mi nedaj-bože zatreba uputnica za bolnicu i slušat kako ona viče na mene jer sam došla od privatnika.

Da li se u Cambijerijevoj koju puno spominjete nalazi isto čekaju tako dugo ili za tamo vrijedi kao za bolnicu?

Sorry, znam da sam udavila sa hrpom pitanja, ali bila bi jako zahvalna na pomoći.
Lijep pozdrav

slicna situacija je kod mene,jos pocetkom 2.mj sam radila papu,i jos cekam nalaze a kad sam radila mi je receno da su nalazi gotovi za 3 tjedna.medjutim sa dce jos malo biti 3 mj i jos nistga .svakih par dana zovem ali badave,a isto mi je vazno kakav je jel mi nij ebio zadnjih par puta u redu i hpv je u pitanju,a morala bi znat kakav je jel moram u bolnicu,alia to se naravno socijalne ne tice.....divota!!!!!! kod privatnika se ceka cirka par dana su mi rekli.ali posto ja cesce nego drugi moram to obavljat financijski je malo previse mi...a predzadnji put sam radila papa test u kbc rijeka i bio je gotov za manje od 10 dana,da sam znala da cu tako dugo cakat bila bi to obavila u kbc i bila na miru...sad znam za sljedeci put...

Ereshkigal
17.04.2009., 16:08
Imam problema sa policističnim jajnicima i bila sam na ginekološkom kod dr. Sokolić. ONa mi je vrlo neljubazno rekla da si idem raditi djecu i rekla da ne mislim valjda čekati do menopauze da ih imam i da će to rješiti sve moje probleme. Budući da smatram da je to vrlo ne profesionalno i ne namjeravam još imati djecu, otišla sma na pregled kod svoje socijalne ginekologice, dr. Škunca, koja mi je pripisala Yasmin iako mi je dr. Sokolić uredno zabranila korištenje kontacepcije zbog loše koagulacije i tromboze u obitelji. I sada sam na sto čuda imam dva oprečna mišljenja od kojih mi se niti jedno ne sviđa. :confused:Iako sam već dosta potrošila na ovih nekoliko pregleda, otišla bih ponovo kod nekog drugog privatnika na konzultacije i pregled jer stvarno imam nuspojava zbog tih jajnika i želim to rješiti. Imate li preporuke za kojeg dobrog?pročitala sam koliko sam mogla vaših postova, ali ima puno oprečnih mišljenja i malo mi se sve pobrkalo....:)

OOOOOOO
17.04.2009., 17:17
Ereshkigal imas pp

ta.ja
17.04.2009., 17:29
@Silvaes85 - da li mi možeš dati broj od dr. Bunete i radno vrijeme pa da se tamo prebacim, jer Dukićki više ni po uputnicu

danci1980
17.04.2009., 18:38
Imam problema sa policističnim jajnicima i bila sam na ginekološkom kod dr. Sokolić. ONa mi je vrlo neljubazno rekla da si idem raditi djecu i rekla da ne mislim valjda čekati do menopauze da ih imam i da će to rješiti sve moje probleme. Budući da smatram da je to vrlo ne profesionalno i ne namjeravam još imati djecu, otišla sma na pregled kod svoje socijalne ginekologice, dr. Škunca, koja mi je pripisala Yasmin iako mi je dr. Sokolić uredno zabranila korištenje kontacepcije zbog loše koagulacije i tromboze u obitelji. I sada sam na sto čuda imam dva oprečna mišljenja od kojih mi se niti jedno ne sviđa. :confused:Iako sam već dosta potrošila na ovih nekoliko pregleda, otišla bih ponovo kod nekog drugog privatnika na konzultacije i pregled jer stvarno imam nuspojava zbog tih jajnika i želim to rješiti. Imate li preporuke za kojeg dobrog?pročitala sam koliko sam mogla vaših postova, ali ima puno oprečnih mišljenja i malo mi se sve pobrkalo....:)

Već sam pisala mani se Škunce jer će te samo upropastit. Ona ništa nezna nego samo uvaljivat kontracepciju, tako je i meni poremetila hormone. Ako ti je Sokolićka tako rekla neznam, ali ako imaš problema sa policističnim jajnicima posjeti Vlastelića on to uspješno rješava.

Ereshkigal
17.04.2009., 19:06
Hvala cure na savjetima, odmah u pon. zovem dr. Vlastelića.

silvaes85
17.04.2009., 20:58
@Silvaes85 - da li mi možeš dati broj od dr. Bunete i radno vrijeme pa da se tamo prebacim, jer Dukićki više ni po uputnicu

051/264-715. Parne dane radi ujutro, neparne popodne. I ja kad god sam nesto hitno trebala uvijek me isti dan ili sutradan primila.

ta.ja
17.04.2009., 21:43
Hvala ti puno! Da li si i ti prije bila kod Štefanić Dukić? Mene je ta žena totalno razočarala kad sam bila trudna, nije mi čak ni rekla koliko sam trudna, osjećala sam se ko idijot kad su me na poliklinici pitali (mislim, znala sam ja po svojim proračunima), a ja odgovaram "nije mi doktorica rekla"

silvaes85
18.04.2009., 07:42
Hvala ti puno! Da li si i ti prije bila kod Štefanić Dukić? Mene je ta žena totalno razočarala kad sam bila trudna, nije mi čak ni rekla koliko sam trudna, osjećala sam se ko idijot kad su me na poliklinici pitali (mislim, znala sam ja po svojim proračunima), a ja odgovaram "nije mi doktorica rekla"

Ako je to ona s Pehlina (vec su mi se svi izmjesali) moja prijateljica je kod nje. I totalno razocarana i nezadovoljna s njom.

Ereshkigal
18.04.2009., 08:53
Da li ta dr. Buneta prima nove pacijente?Jer bih i ja vrlo rado promjenila svoju soc. ginekologicu.

danci1980
18.04.2009., 12:47
Buneta vam prima nove pacijente, i što će vam jako odgovarati-kod nje se nikad ne čeka. Jedini problem je što ne UZV.

danci1980
18.04.2009., 12:48
Ako je to ona s Pehlina (vec su mi se svi izmjesali) moja prijateljica je kod nje. I totalno razocarana i nezadovoljna s njom.

Je to ti je ona s Pehlina.

silvaes85
18.04.2009., 16:09
Da li ta dr. Buneta prima nove pacijente?Jer bih i ja vrlo rado promjenila svoju soc. ginekologicu.

Prima. Ja sam njen pacijent. I istina je. Kod nje ili cekas 10-15 minuta ili si odmah na redu. Drze se rasporeda narucivanja. A i vjerujem da nije pretrpana pacijentima jer mozda nekima ne odgovara sto nema uzv. Meni je cak i drago da idem na uzv na polikliniku. Upoznas doktore koji ce te jednog dana poroditi. Cak i ako zelis ici privatno, a kod nje samo po uputnice nece joj smetati. Samo joj je bitno da joj iskopiras nalaze i da ipak i ona bude u toku. Meni je dala svakavih knjizica, letaka i onih malih testnih samponica i kremica kad sam joj dosla prvi puta kao trudnica. To mi je fora. I knjiga je poucna. A i njenu sestru moram pohvaliti. Cujem za svakakve azdaje kod socijalaca. Ova je zaista susretljiva, pristojna i ljubazna. Samo hvale. Inace takve sestre sam susretala samo kod privatnika. Nazovi i pitaj sto te zanima. Svako iskustvo je razlicito. Mada moram priznati da o njoj nisam nasla ni jedan negativan post za razliku od drugih doktora.

danci1980
19.04.2009., 18:29
Prima. Ja sam njen pacijent. I istina je. Kod nje ili cekas 10-15 minuta ili si odmah na redu. Drze se rasporeda narucivanja. A i vjerujem da nije pretrpana pacijentima jer mozda nekima ne odgovara sto nema uzv. Meni je cak i drago da idem na uzv na polikliniku. Upoznas doktore koji ce te jednog dana poroditi. Cak i ako zelis ici privatno, a kod nje samo po uputnice nece joj smetati. Samo joj je bitno da joj iskopiras nalaze i da ipak i ona bude u toku. Meni je dala svakavih knjizica, letaka i onih malih testnih samponica i kremica kad sam joj dosla prvi puta kao trudnica. To mi je fora. I knjiga je poucna. A i njenu sestru moram pohvaliti. Cujem za svakakve azdaje kod socijalaca. Ova je zaista susretljiva, pristojna i ljubazna. Samo hvale. Inace takve sestre sam susretala samo kod privatnika. Nazovi i pitaj sto te zanima. Svako iskustvo je razlicito. Mada moram priznati da o njoj nisam nasla ni jedan negativan post za razliku od drugih doktora.

Istina je žene neidu previše kod nje jer nema UZV. Od par njih koje su zadnje vrijeme upale kod nje sve su zadovoljen, većinom trudnice.

silvaes85
20.04.2009., 09:59
051/264-715. Parne dane radi ujutro, neparne popodne. I ja kad god sam nesto hitno trebala uvijek me isti dan ili sutradan primila.

Mislim da sam dala krivu informaciju. Sorry. Broj je 264-866 i neparne radi ujutro. Sorry sve mi se izmixalo.

ta.ja
20.04.2009., 10:13
A ja cijelo jutro zovem i zovem i zovem i zovem.

Samo još jedna informacija, ona se nalazi na Zametu u Domu zdravlja ili ? Mislim da sam bila kod nje po uputnicu za kiretažu budući da je mijenjala Štefanić Dukić kad je bila na godišnjem. I, da, u čekaonici je sjedila samo jedna osoba, a ne 20 kao što je to drugdje običaj.

silvaes85
20.04.2009., 11:07
A ja cijelo jutro zovem i zovem i zovem i zovem.

Samo još jedna informacija, ona se nalazi na Zametu u Domu zdravlja ili ? Mislim da sam bila kod nje po uputnicu za kiretažu budući da je mijenjala Štefanić Dukić kad je bila na godišnjem. I, da, u čekaonici je sjedila samo jedna osoba, a ne 20 kao što je to drugdje običaj.

Joj sori. Glupa trudnica, sta da ti kazem:bang:. Da u Domu zdravlja. Kazem ti, milina. Ne moras kampirat po cijeli dan. I sta god da trebas odmah te primi.

ta.ja
20.04.2009., 11:56
Ma ako treba, ja bi i kampirala, samo da je doktorica stručna, profesionalna i ne gleda te s visoka. Kod Štefanić - Dukić dođeš kada si naručena, a nje uopće nema jer mora čuvati mamu (dadilja joj otkazala), onda dođe na posao sva rastrešena, ništa ti ne govori (nije mi čak ni bila rekla koliko sam trudna), ona jadna sestra radi pola njezinog posla i pokušava svojom ljubaznošću nadoknaditi ono propušteno kod doktorice. A da i ne napominjem naplaćivanje ultrazvuka (i ne želi ti dati uputnicu za ultrazvuk na poliklinici). Samo da me dr. Buneta primi :moli:

silvaes85
20.04.2009., 13:09
ja do sada s njom imam dobrih iskustava. i kazem nisam do sada cula nista lose. zelim i tebi srecu.

ta.ja
20.04.2009., 13:21
Upravo sam zvala. Javila se ženska osoba. Pitala sam da li doktorica prima nove pacijentice, žena kaže "samo malo" i čujem ju kako pital "doktorice da li primate nove pacijentice". Uglavnom, prima i rekla mi je da dođem drugi tjedan popuniti papirologiju. Nije zapisala nikakvo ime i rekla je da neće biti problema kad dođem. Možda je neka sestra na zamjeni, zašto bih inače morala čekati tjedan dana :confused:

silvaes85
20.04.2009., 13:38
joj da, zvala sam i ja danas. sestra je imala smrtni slucaj i danas je dosla zamjena. Ja trebam ponovno nazvati prekosutra pa cim se sestra vrati ja ti javim. ako se vrati do cetvrtka, petka ja ti kazem pa ces opet nazvat.

Ereshkigal
20.04.2009., 15:03
A joj i ja danas zvala!Ženi neće niš bit jasno od kuda takva navala!:)
Meni je sestra rekla da samo dođem sljedeći tjedan sa zdravstvenom i popunim formulare i to je to, da se ne moram najavljivat.

silvaes85
20.04.2009., 16:12
hehehehhe...navala...jeste obje trudne ili? ma tako sam se i ja kod nje prebacila. dosla s zdravstvenom, sestra sve ispisala, aj potpisala i ak trebas odmah se i narucis.javim vam ak se sestra vrati ranije.ja idem ovaj tjedan na pregled.

ta.ja
20.04.2009., 16:30
Nisam trudna, bila sam ali zahvaljujući velikoj pažnji i brizi Štefanić Dukić nešto je pošlo po zlu.

Zato sada planiram napraviti sve moguće pretrage prije nove trudnoće i mijenjam ginekologa

Ereshkigal
20.04.2009., 16:54
Nisam ni ja trudna.Ali imam probleme sa policističnim jajnicima, hormonima i šta ti ja znam ,a mojoj je ginekologici za sve rješenje pripisati kontracepciju, iako imam zdravstvene (koagulacija) i obiteljske (tromboza u bližoj obitelji, rak dojke u bližoj obitelji) razloge protiv toga. Idem kod dr. Vlastelića, ali ipak bih voljela promjeniti i svog službenog ginekologa.

OOOOOOO
20.04.2009., 17:28
Nisam ni ja trudna.Ali imam probleme sa policističnim jajnicima, hormonima i šta ti ja znam ,a mojoj je ginekologici za sve rješenje pripisati kontracepciju, iako imam zdravstvene (koagulacija) i obiteljske (tromboza u bližoj obitelji, rak dojke u bližoj obitelji) razloge protiv toga. Idem kod dr. Vlastelića, ali ipak bih voljela promjeniti i svog službenog ginekologa.

jesi se narucila kod dr.Vlastelica? ja sad ove dane moram kod njega na jedan zahvat..

Ereshkigal
21.04.2009., 13:58
Zvala sam ga, ali mi je rekao da prvo napravim sve krvne pretrage, i izvadim hormone pa da s tim nalazima dođem i onda ćemo vidjet šta ćemo dalje....Sad čekam 3-5 dan ciklusa da izvadim te hormone pa da napokon vidim šta dalje...

OOOOOOO
21.04.2009., 14:04
Zvala sam ga, ali mi je rekao da prvo napravim sve krvne pretrage, i izvadim hormone pa da s tim nalazima dođem i onda ćemo vidjet šta ćemo dalje....Sad čekam 3-5 dan ciklusa da izvadim te hormone pa da napokon vidim šta dalje...
sta si dobila njega direktno u ordinaciju ili?na onaj broj?

Doloress
21.04.2009., 16:34
Mene zanima koliko cca godina imaju doktorice Buneta i Capan Kovačević?

Malo neobično pitanje ali već mi je jedna doktorica otišla u penziju, sada će i druga (a i zubarica :lol:), već mi je dosta mjenjanja doktora svakih godinu dana.

Čula sam da se kod dr.Kovačević naručuje prvog u mjesecu a čeka i po dva mjeseca.
Kako je kod dr. Buneta?

silvaes85
21.04.2009., 17:12

Malo neobično pitanje ali već mi je jedna doktorica otišla u penziju, sada će i druga (a i zubarica :lol:), već mi je dosta mjenjanja doktora svakih godinu dana.

Čula sam da se kod dr.Kovačević naručuje prvog u mjesecu a čeka i po dva mjeseca.
Kako je kod dr. Buneta?

dr. Buneta mislim da ima jos poprilicno godina do mirovine. Mislim negdje oko 45 godina, mada ja nisam bas neki dobar ocjenjivac godina. Nemoj me drzati za rijec. Kod dr. Bunete znam sigurno da ne cekas toliko dugo. Mozda 3 tjedna, mjesec najduze. Ali meni kad god je nesto hitno trebalo uvijek isti ili drugi dan sam mogla doci. Sad sam trudnica pa idem svaki mjesec dana i najduze do sada sam cekala oko 15 min. Drze se rasporeda narucivanja.

OOOOOOO
22.04.2009., 11:17

Kako je kod dr. Buneta?
meni je mama vec silne god kod dr.kovacevic i nesto je nacula da bi mogla brzo u penziju,sad da li je tako.....a i ona ima vec koju god nije bas mlada...
ceka se dosta za narucit da po2,3 mj znam po mami,a za papa test po 3,4 mj,uzas

danci1980
24.04.2009., 17:20
Već sam ti napisala bjež če od Škunce, jer luda i nemarna. Meni je isto stalno uvaljivala kontrac.dijane 35 (a nemam polic.jajnike), i dobila sam poremećaj hormona. Nju ti ništa ne brine, zajebe kad stigne. A da ne kažem kako klamidiju liječi plimikolom. Samo joj je važno naplatit UZV (150 kn), ali nije bitno što se na tom UZV vidi, jer naravno ona ne razumije.

Mancy
24.04.2009., 17:45
Cure lijepi pozdrav !

Da li je netko od Vas cuo za doktora Žentila, imala sam jucer jako neugodno iskustvo sa njim, uglavnom radi u KBC -u Rijeka, dozivjela sam šok samo takav... :(

ta.ja
24.04.2009., 21:21
Pa pričaj, što je bilo ...

silvaes85
24.04.2009., 21:36
Cure lijepi pozdrav !

Da li je netko od Vas cuo za doktora Žentila, imala sam jucer jako neugodno iskustvo sa njim, uglavnom radi u KBC -u Rijeka, dozivjela sam šok samo takav... :(

Slusamo.....sve ispricaj...

OOOOOOO
24.04.2009., 21:59
mene zanima jedna stavar,da li vi dobijete sliku kad napravite utz? meni moja kad god radi nikad neda sliku,uglavnom da zna naplatiti i naravno racun isto ne izda.....pa me zanima da li to tako moja samo radi ili vecina njih?ja bas jucer bila i opet ista prica....pa za poludit...:mad:

ta.ja
24.04.2009., 22:17
Meni je moja uredno naplaćivala svaki ultrazvuk 150 kn (naravno, bez računa), a nikad mi ništa nije rekla ni komentirala. Kada sam došla na polikliniku pa me dr. Prodan pitao "da li vam je netko rekao da imate dvoglavu maternicu" ja ostala paf i sjetila se one kravetine i svih njezinih "urednih" ultrazvuka. I zato se selim od nje. Ova Buneta barem nema ultrazvuk i baš mi je drago radi toga.

silvaes85
25.04.2009., 06:41
KOd privatnika prije sam uvijek dobivala sliku bez da trazim, a s obzirom da Buneta nema uzv i salje me u bolnicu, tamo mi naprave i dobijem slicicu bez da ju trazim. Prosli put sam dobila 3 slicice svoje bebice. I nisam platila nikome nikakav uzv. I mislim da je glupo da socijalci to i naplacuju.

Mancy
25.04.2009., 12:22
Cure lijepi pozdrav !

Bilo je to ovako:

Jucer sam normalno krenula doktoru po uputnicu za okulistu i kako sam imala stvari, odjednom iz mene odljev u tom trenu mi je i ginekoligica naisla jer su mi doktori blizu i ja sam je zamolila ako ima vremena da mi pomogne jer sam se skoro srusila a oko mene lokva krvi prostite na izrazu... Smo me pogledala i prosla pored mene te rekla gore vam je hitna, a ja nisam ni koraka mogla da napravim...Jos sam bila i sama i zvala sam odmah mamu od straha, ali joj je duze trebalo da dodje pa sam sama po kisi i nevremenu otisla do hitne gdje me je sestra primila pod ruku i odvela u ambulantu. Iz Rijeke sam inace. Dosla sam tamo i mama mi je odmah dosla, ruseci se s nogu jos sam i malo anemicna, sat i pol sam sjedila i cekala doktora gdje me nitko nije ni pogledao, onda je dosao mesar da mi oprostite na izrazu dr. Žentil neki nikad nisam cula za njega, i rekao pa kao sta je vama i meni je sin dosao jutros rano u sedam ja nisam spavao a ja se doslovce rusim pred njim, samo me pogledao i rekao morate kuci a ja onako pred njim doslovce iskrvarila sva i kao morate mirovati ako ne ,idete na kiretažu, kao prvo nisam znala sta je to, kaze on to vam je kad se sve vadi van, mene presjeklo vec sam pomislila da odmah iz istog trena moram vaditi i jajnike i maternicu i sve, i pitam sestru sta se tu sve vadi van kaze ona da i samo su me tako pustili doma bet recepta sto znam da mi on n emoze dati vec moja doktorica samo te kapi sto mi je on dao nema ih uopce u hrvatskoj. I evo me jos uvijek sam kuci od jucer strogo mirujem, ne znam stalno razmisljam o toj kiretazi i ocajna sam...Bilo kakav savjet mi je dobrodosao...Veliki pozdrav od mene i puno hvala svima ako ne bar na saslusanju I samo jo sjedno pitanje da li je neka od vas bil ana kiretazi od ugrusaka? Uglavnom vec sma dva puta operirana imam ciste na jajnicim akoje mi se stalno vracaju, ja vise stvarno ne znam kojem se doktoru obraiti tinace sam kod dr. Krešić ali sam se jako razocarala, jedino da idem nekamo privatno, sad na poliklinici sam uvijek bila kod dr. Manestra i on je stvarno super doktor samo sto mislim da je on vise za trudnice a ja jos nisam nikad rodila, mada planiram samo sa ovim svime ni sam a ne znam sta ce na zalost biti :(:(:(:(:(:( Mislim stvarno cijenim svakoga doktora ali prosla sma dvije operacije i ovako nesto nisam jos dozivjela, i jos onakvu neljubaznost sestre, doslovce ja mislim da je covjek umirao da te ne bi ni pogldali, ima iznimaka ali ovo jucer mislim da necu moci da zaboravim

Mancy
25.04.2009., 13:14

Ne znam ali opet cim je u obitelji tromboza i rak dojke kako je bilo i mojoj mami ja sam odmah prestala sa kontracepcijom jer kao prvo uvijek su mi se ciste vracale nazad ,znaci krkala sam se bez veze nepotrebnim lijekovima jos sam sa vremenom pocela osjecati mucnine i prosirenje vena i kad sam vidjela one slucajeve na TV presatala sam uzimati za stalno. Nekim apomaze ako su u pitanju vodene ciste ali sto se tice ista punjene endometrijem(krvavim cistama) tesko da koja kontracepcija moze pomoci osim ako se ne pocnu uzimati odmah iza operacije laparoskopski tako da se ne vrate nazad:rolleyes::) Ja bih trebala poceti piti Cilest pa se evo sva predomisljam da li da pijem ili ne...:ne zna::ne zna::ne zna::ne zna::ne zna::confused:

ta.ja
25.04.2009., 15:13
Jebote, koji kreteni. Ne mogu ni zamisliti kako ti je bilo grozno. Katastrofa, još ne mogu vjerovati kako su bezosjećajni. Pa doktori bi trebali pomagati ljudima, nema veze da li si na pravom odjelu ili ne.

Ja sam bila na kiretaži, ali kao trudnica, tako da ovo vezano za ugruške nemam pojma. Vjerujem da je svaka kiretaža jednaka, pa ako te baš zanimaju detalji, pošalji mi pm

Mancy
25.04.2009., 15:28
Jebote, koji kreteni. Ne mogu ni zamisliti kako ti je bilo grozno. Katastrofa, još ne mogu vjerovati kako su bezosjećajni. Pa doktori bi trebali pomagati ljudima, nema veze da li si na pravom odjelu ili ne.

Ja sam bila na kiretaži, ali kao trudnica, tako da ovo vezano za ugruške nemam pojma. Vjerujem da je svaka kiretaža jednaka, pa ako te baš zanimaju detalji, pošalji mi pm

Ma strasno skroz ja sam van sebe totalno, ono stvarno nikad jos nisam dosla u situaciju da moram govoriti protiv nekog doktora jer opet ajde svi imaju zavrsenu skolu za taj posao koji rade makar ih ima svakakvih ali opet ovo je bilo prestrasno, ja sam prvo pomislila da nisam slucajno bila trudna pa mi nije bilo jasno jer nisam imlaa nikakve simptome no na kraju mi je rekao kako mo moraju cistiti ugruske tom kiretazom , i dao mi je neke kapi METHERGIN i to mi je malo pomoglo, znaci jedino pametno sto je napravio, a to sto su me na rtvo ime oprostite na izrazu preplasili nikome nista jos sam i plakala tamo od muke i onda on meni kaze i meni je sin dosao ujur+tro kuci nisam znao gdje je pa ja ne placem:eek::eek::eek::eek::eek::eek:Reci mi samo sto je pm? Nova sam na forumu pa se jos ne snalazim sa svime:ne zna:

OOOOOOO
25.04.2009., 17:29
stavrno uzasno sta ti se desilo,nadam se da ti je sad vec bolje.i ja sam bila na kiretazi ali isto radi spontanog pobacaja.nazalost:(
nije ti to tako strasno ako na kraju budes morala ipak ici.sam postupak traje nekih 15-20 min,ne dugo.ostanes jedan dan u bolnicu i onda par dana mirujes i to je to.zene cesto idu radi jakog krvarenja na kiretaze.znam da te je strah iod toga i mene je bilo ja sam sva tresla ko siba,ali sve se zaboravi...:)

Mancy
25.04.2009., 19:57
stavrno uzasno sta ti se desilo,nadam se da ti je sad vec bolje.i ja sam bila na kiretazi ali isto radi spontanog pobacaja.nazalost:(
nije ti to tako strasno ako na kraju budes morala ipak ici.sam postupak traje nekih 15-20 min,ne dugo.ostanes jedan dan u bolnicu i onda par dana mirujes i to je to.zene cesto idu radi jakog krvarenja na kiretaze.znam da te je strah iod toga i mene je bilo ja sam sva tresla ko siba,ali sve se zaboravi...:)

Mogu reci da mi je danas napokon puno bolje:):rolleyes: i da necu morati ici na kiretazu jer sam pila te kapi protiv krvarenja pa mi malo manje sve to ide, sad cemo vidjeti kako ce biti do kraja ciklusa, i iduci ciklus, moram i na kolor dopler pa se nadam boljitku:) inace sam pozitiva to me drzi najvise, svejedno puno hvala na informaciji nadam se da necu morati ici na to:rolleyes::rolleyes::ne zna:

ta.ja
25.04.2009., 20:54
Što se tiče pm - na vrhu desno piše privatne poruke - to ti je to

Moje iskustvo s kiretaže je bilo uistinu iznenađujuće. Svima sam doma rekla da me nije strah ni bolova, ni da li ću se probuditi ili ne, nego da me je najviše strah da ne čekam dugo na zahvat (ono, da budem sama sa svojim mislima i plodom koji se nije dalje razvijao). Uglavnom, čekala sam od 8 do 11 i za divno čudo bila vrlo smirena, čak i kad su me pozvali da uđem u operacijsku. Ekipa (još 5 cura) je bila super i mi smo se cijelo vrijeme zajebavale kao da se nalazimo u kafiću. Čovjek ponekad sam sebe iznenadi koliko može biti jak u najtežim situacijama

Mancy
25.04.2009., 21:25
Što se tiče pm - na vrhu desno piše privatne poruke - to ti je to

Moje iskustvo s kiretaže je bilo uistinu iznenađujuće. Svima sam doma rekla da me nije strah ni bolova, ni da li ću se probuditi ili ne, nego da me je najviše strah da ne čekam dugo na zahvat (ono, da budem sama sa svojim mislima i plodom koji se nije dalje razvijao). Uglavnom, čekala sam od 8 do 11 i za divno čudo bila vrlo smirena, čak i kad su me pozvali da uđem u operacijsku. Ekipa (još 5 cura) je bila super i mi smo se cijelo vrijeme zajebavale kao da se nalazimo u kafiću. Čovjek ponekad sam sebe iznenadi koliko može biti jak u najtežim situacijama

Istina ziva...Ja sam isto tako na operacijama koliko me bilo strah, i smijala sam se, sad da li je to bilo od tableta za smirenje tko ce ga znati:D Znam samo da mi druga op. nije nikako sjela tu sam se probudila vristeci:(:(:( Bolje kad covjek koji put ide mozda a da ni ne zna sta ga ceka:rolleyes::rolleyes::eek: Ja sam se vec stvarno naucila na sve pogotovo nakon ovoga neki dan sto sam dozivjela i prosla pogotovo sa svim tim operacijama i ginićima...Samo se sjetim da im i gorih situacija od mojih ali eto opet svi smo ljudi i imamo svoje osjecaje, pogotovo one u PMS - u:eek::eek::eek:

danci1980
26.04.2009., 17:06
Istina ziva...Ja sam isto tako na operacijama koliko me bilo strah, i smijala sam se, sad da li je to bilo od tableta za smirenje tko ce ga znati:D Znam samo da mi druga op. nije nikako sjela tu sam se probudila vristeci:(:(:( Bolje kad covjek koji put ide mozda a da ni ne zna sta ga ceka:rolleyes::rolleyes::eek: Ja sam se vec stvarno naucila na sve pogotovo nakon ovoga neki dan sto sam dozivjela i prosla pogotovo sa svim tim operacijama i ginićima...Samo se sjetim da im i gorih situacija od mojih ali eto opet svi smo ljudi i imamo svoje osjecaje, pogotovo one u PMS - u:eek::eek::eek:
Izgleda da nas ima ovdje previše s neugodnim iskustvima bolničkih doktora. Ja imam tako loše isksutvo s dr.Finderleom. Ako nisi trudna nemožeš na nikakvu kiretažu. To su gluposti. Ali ako imaš problema sa cistama, obrati se doktroru Vlasteliću, on to uspješno rješava. A zadnje vrijeme Krešička diže se na lijevu nogu.

danci1980
26.04.2009., 17:08
mene zanima jedna stavar,da li vi dobijete sliku kad napravite utz? meni moja kad god radi nikad neda sliku,uglavnom da zna naplatiti i naravno racun isto ne izda.....pa me zanima da li to tako moja samo radi ili vecina njih?ja bas jucer bila i opet ista prica....pa za poludit...:mad:
Većina ginića ne izdaje račun, jer je UZV njihov. Ali su dužni izdati sliku. Ako ti ona sliku skriva znači, da ti neželi reć istinu. I meni je tako Škunca, uredno naplaćivala a sliku niakd vidjela. Doktor Bačić, naparvi UZV, i obavezno izda sliku. Preporučam ili promjeni ginekologa ili potraži stručnije mišljenje.:top:

OOOOOOO
26.04.2009., 17:17
Većina ginića ne izdaje račun, jer je UZV njihov. Ali su dužni izdati sliku. Ako ti ona sliku skriva znači, da ti neželi reć istinu. I meni je tako Škunca, uredno naplaćivala a sliku niakd vidjela. Doktor Bačić, naparvi UZV, i obavezno izda sliku. Preporučam ili promjeni ginekologa ili potraži stručnije mišljenje.:top:
ne nikad mi neda sliku,za racun mi je vise manje ali sliku mislim da imam pravo dobit posto platim.jel tako?a i ne idem samo kod nje pa kad odem kod drugog dr kad mu procam kako mi je radila utz i sta je bilo logicno bi bilo da on na toj slici vidi tocno kako i sta je...ma drugi put cu se tocno raspiz.... pa cu je pitat sta nemam pravo dobit sliku...odvratne su.....

Mancy
26.04.2009., 18:11
Izgleda da nas ima ovdje previše s neugodnim iskustvima bolničkih doktora. Ja imam tako loše isksutvo s dr.Finderleom. Ako nisi trudna nemožeš na nikakvu kiretažu. To su gluposti. Ali ako imaš problema sa cistama, obrati se doktroru Vlasteliću, on to uspješno rješava. A zadnje vrijeme Krešička diže se na lijevu nogu.

Hvala puno na preporuci cula sam za dr. Vlastelića, reci mi on je privatnik ili isto radi u poliklinici ili gdje vec? A to za trudnocu sam citala i zato mi nije bilo jasno kad mi je dr. Zentil kao spomenuo da ako niste rodili kao to moze biti opasno:eek::eek::eek:, jer trudna nisam niti sam uopce jos rodila:(:( A Kresicka mi je stvarno super doktorica no bas to sto si i sama rekla bas kao da se dize na lijevu nogu, mozda je valunge peru:rolleyes::rolleyes:

OOOOOOO
26.04.2009., 20:08
dr Vlastelic ti radi privatno u katunar klinici u crikvenici a i u rodilistu i poliklinici,samo za u kbc moras od svoje ginek socij dobit za njega uputnicu a to cisto sumnjam da ce ti dat osim ako nije zeznuta ko moja pa mi svaki put predavnja drzi....

Mancy
26.04.2009., 20:44
dr Vlastelic ti radi privatno u katunar klinici u crikvenici a i u rodilistu i poliklinici,samo za u kbc moras od svoje ginek socij dobit za njega uputnicu a to cisto sumnjam da ce ti dat osim ako nije zeznuta ko moja pa mi svaki put predavnja drzi....

Hvala puno:), a ovo za tvoju gin. mislim sta ti ima ona soliti pamet meni da moja nesto kaze poslati cu je u tri krasne dovoljno mi je sto je onako prosla pored mene kao pored nevidljivog covjeka da me jedva pogledala, a di da mi jos ne da uputnicu ili nesto, odmah bi je podsjetila na bonton prema pacjentima, pa nije njezino gdje ces ti ici kod doktora mislim kako ljudi imaju obraza ne mogu vjerovati..Sorry ljute me ovakve stvari:mad: Mada smo mi ipak ljudi koji u danasnjem vremenu nemaju nekog posebnijeg prava ali opet... Ljudi smo...:):)

ta.ja
26.04.2009., 22:04
ne nikad mi neda sliku,za racun mi je vise manje ali sliku mislim da imam pravo dobit posto platim.jel tako?a i ne idem samo kod nje pa kad odem kod drugog dr kad mu procam kako mi je radila utz i sta je bilo logicno bi bilo da on na toj slici vidi tocno kako i sta je...ma drugi put cu se tocno raspiz.... pa cu je pitat sta nemam pravo dobit sliku...odvratne su.....

Samo se ti raspištolji

Sutra se idem prebaciti kod Bunete

silvaes85
27.04.2009., 11:14
Samo se ti raspištolji

Sutra se idem prebaciti kod Bunete

ja sam bila u petak na pregledu...sestra se valjda jos nije vratila, a ni nece skoro, pa radi zamjena. malo je hekticno, ali ja sam prezadovoljna.