PDA

View Full Version : Rijeka - ginekolozi (preporuke i pitanja)

stranice : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

dolphin1906
09.05.2007., 09:36
Mislim se prebaciti od svoje ginekologice pa interesira kakva su vaša iskustva i preporuke, koliko se čeka (ja kod svoje čekam hitno-dva tjedna, redovno-dva mjeseca)? Kolike su cijene ako se ide privatno i koliko se onda čeka? Ja bi hitno išla na pregled, pa please help!

extreme
09.05.2007., 19:49
Mislim se prebaciti od svoje ginekologice pa interesira kakva su vaša iskustva i preporuke, koliko se čeka (ja kod svoje čekam hitno-dva tjedna, redovno-dva mjeseca)? Kolike su cijene ako se ide privatno i koliko se onda čeka? Ja bi hitno išla na pregled, pa please help!

ja sam ti kod dr rozalije sokolić marušić. privatnica je. kad nazovem-ubaci me za 3-4 dana.
pregled redovni- papa test, ultrazvuk (iznutra), sa color doplerom i pregled cica-400 kn.
jest da košta, al meni je jako ljubazna i ok.

dolphin1906
10.05.2007., 09:04
Možeš mi reći gdje je ona u Rijeci i kako joj je radno vrijeme?

vrabac
10.05.2007., 10:31
(ne znam smijem li reklamirati, ali: )
MARUŠIĆ-SOKOLIĆ ROZALIJA , dr., ginekološka ordinacija
51000 Rijeka, Moše Albaharija 2 (http://www.tportal.hr/imenik/map.dll/map?x=2338760&y=5021828&l=2&title=MARU%8aI%c6-SOKOLI%c6+ROZALIJA%2c+dr.%2c+ginekolo%9aka+ordinac ija%2c+Rijeka%2c+Mo%9ae+Albaharija+2&lang=0)
(051) 344 026

Mislim da radi ponedjeljkom i četvrtkom popodne, a utorkom i petkom ujutro.
Ako nazoveš a nje nema, javit će ti se automat koji ti izrecitira radno vrijeme.

Ja sam isto kod nje, i preporučam

dolphin1906
10.05.2007., 12:08
Nje nema do 14.5. pa sam se naručila na broj koji se javlja na sekretarici. Muški ginekolog Oštrić Miljenko. Kakav je on?

blue-panter
11.05.2007., 15:00
ja sam dobila preporuku na rozaliju, ali mi je na kraju ispala razocaravajuca....zvala sam je zbog narudzbe i skroz me popljuvala tipa sve zene imaju ginekoloske probleme, sta ti mislis da si nesto posebno i sl....:eek:
nemam pojma probaj.....cula sam ok stvari o njoj...ja ti idem u medico polikliniku, sanja jurica.....pregled ti je 450kn, zensak je ok meni bila:) sretno!!!

iwchy
11.05.2007., 15:35
ja ti idem u medico polikliniku, sanja jurica.....pregled ti je 450kn, zensak je ok meni bila:) sretno!!!

ok je..ja sam isto kod nje isla godinama..
jedino me razocarala kad su se pojavili problemi vezani za hpv, tako da je za to nikako ne preporucam ;)

vestoni
12.05.2007., 15:32
Svi su ti privatnici meni divni, krasni i ljubazni, ali zanima me ako mi neka može preporučiti nekoga tko je stručan i dobar dijagnostičar. Naime, imam određene probleme i zbog njih sam potrošila dosta novaca i vremena, a da dijagnozu i terapiju nisam dobila....

Hvala

Kika_
13.05.2007., 14:02
baš mi je neobično čuti da je doktorica marušić tako reagirala, ja idem već godinama kod nje i nemam nikakvih zamjerki

dolphin1906
14.05.2007., 08:12
A dali je netko čuo za Gordanu Domiku, na Zametu?

FIRST
14.05.2007., 11:28
Privatna doktorica...ali je jako dobra Kalinić u Stossmayerovoj.
Brzo se naručiš i ženska je korektna i pedantna (ide mi i mama kod nje i dečkova mama) - nije mi bila simpatična na prvu ali sam odmah dobila feeling da zna svoj posao.
Što god činila NIKAKO na Škurinje u dom zdravlja...tamo radi neka uberglupača
Ja sam kod kalinićke kompletan godišnji ginekološki platila 450 kn.

blue-panter
14.05.2007., 16:37
ok je..ja sam isto kod nje isla godinama..
jedino me razocarala kad su se pojavili problemi vezani za hpv, tako da je za to nikako ne preporucam ;)

a koga bi mi preporucila za hpv? jer i meni malo taj dio nije cist....a svi kod kojih sam do sada bila su jos gori pa mi se ona cinila kao najbolji izbor?

iwchy
14.05.2007., 17:37
a koga bi mi preporucila za hpv? jer i meni malo taj dio nije cist....a svi kod kojih sam do sada bila su jos gori pa mi se ona cinila kao najbolji izbor?

uh, stvarno ne znam :o
ja sam cijelo vrijeme isla kod nje..u periodu od nekakvih godinu dana sto sam vukla CIN I pa CIN II, jedino sto mi je dala su aciklovir vaginalete (koje su btw lijek za herpes :rolleyes: ) i napravila jednu kolposkopiju za koju je rekla da ne vidi nikakve promjene..
nakon toga je rekla da ona vise nema sta sa mnom raditi, da moram na konizaciju, i uputila me na KBC..toliko o lijecenju :zubo:
nisam znala kod koga bi drugog u Ri pa sam se skupila i otisla u Zg u Polikliniku Ginoderma :cerek: cisto usporedbe radi, doktor iz Ginoderme mi je odmah vidio promjene na grlicu, a isto tako otkrio i promjene po rodnici, sto je njoj ocito promaklo..i jos uvijek nisam bila na konizaciji :cool:

Linoria
14.05.2007., 18:56

Dr. prim. Jakov Masovčić je najbolji(privatnik), sve ti smireno objasni, možeš ga pitati što želiš, nemaš osjećaj da te se jedva čeka rješiti kao što je slučaj sa nekim privatnicima koji otaljaju nabrzinu svoje i glume uglađenost, a vidiš da im gori pod petama i da uopće nisu koncentrirani na ono što ih pitaš. Okani se Rozalije, ja sam je jednom nazvala i pitala da li se mogu naručiti za pregled u 12 sati, a ona mi je odgovorila da što ja sebi umišljam da ona mora ručati, da nema ona svo vrijeme ovog svijeta samo za mene... :eek: Pa jel to red i način na taj način razgovarati?! Mislim da je cijena 200-300 kuna, nisam sigurna, zavisi koje ti pretrage radi. Kod državnih doktora ćeš morati čekati 2-3 mjeseca, pa sad kako želiš. :w E da ako ti je hitno pitaj da li te može naručiti za isti dan-ja sam se bila naručila za pregled pola sata nakon što sam ga nazvala.

~Jesen
14.05.2007., 20:19
ja imam također samo pozitivna iskustva s dr. Masovčićem.
zanimljivo je da sam do njegove ordinacije stigla također preko foruma, na preporuku magic. :D

Kyra
14.05.2007., 20:25
Joj, Masovčić...i meni je bio super ali onda me totalno razočarao svojim pristupom "pa probajte ovo pa probajte ono..." kao da imam šest jajnika pa se mogu igrat s njima. :flop:

Zadnje vrijeme sam išla kod dr. Jurice u Medico i meni je bila ok ali moja mama se razočarala.

Čula sam ok stvari o dr. Stanković. Da li netko zna nešto više? Hvala.

alexxx
14.05.2007., 20:38
Mislim se prebaciti od svoje ginekologice pa interesira kakva su vaša iskustva i preporuke, koliko se čeka (ja kod svoje čekam hitno-dva tjedna, redovno-dva mjeseca)? :eek: kod moje za hitan slučaj (krvarenje koje nije menstruacija, iscjedak, trebaš day after pill i još nešto možda) dolaziš isti dan.

dva tjedna i hitan slučaj mi ne idu baš skupa.

uglavnom, moja ne prima više nove pacijentice.

jelly!
14.05.2007., 21:15
Tražim nekog dobrog državnog ginekologa,pa jel imate kakvih preporuka...

blue-panter
15.05.2007., 10:34
[QUOTE=iwchy;8496545]uh, stvarno ne znam :o
ja sam cijelo vrijeme isla kod nje..u periodu od nekakvih godinu dana sto sam vukla CIN I pa CIN II, jedino sto mi je dala su aciklovir vaginalete (koje su btw lijek za herpes :rolleyes: ) i napravila jednu kolposkopiju za koju je rekla da ne vidi nikakve promjene..
nakon toga je rekla da ona vise nema sta sa mnom raditi, da moram na konizaciju, i uputila me na KBC..toliko o lijecenju :zubo:

:eek: :eek: :eek: ajme sokirana sam!!!! ja ti se kod nje lijecim vec godinu dana od tog hpv i tek sad nakon godine mi jr napravila tipizaciju virusa...da ne govorim da sam popila brdo viroleksa i stavila brdo svakojakih vaginaleta, a ono ne ide na bolje....na kraju mi je dala broj od neke zenske preko koje mogu nabaviti interferon, azenska ti to ne nabavlja vec pola godine:confused: .....ali tada sam probala u par drugih ordinacija i bilo je jos gore, pa sam zakljucila da ona mozda nesto i zna:confused cudno mi je sve to jer je i meni prije tog hpv-a bila super super.....:confused:

iwchy
15.05.2007., 11:37
:eek: :eek: :eek: ajme sokirana sam!!!! ja ti se kod nje lijecim vec godinu dana od tog hpv i tek sad nakon godine mi jr napravila tipizaciju virusa...da ne govorim da sam popila brdo viroleksa i stavila brdo svakojakih vaginaleta, a ono ne ide na bolje....na kraju mi je dala broj od neke zenske preko koje mogu nabaviti interferon, azenska ti to ne nabavlja vec pola godine:confused: .....ali tada sam probala u par drugih ordinacija i bilo je jos gore, pa sam zakljucila da ona mozda nesto i zna:confused cudno mi je sve to jer je i meni prije tog hpv-a bila super super.....:confused:

i meni je bila super :) u neku ruku jos uvijek i je..da mi treba pregled, papa, uzv, bez beda bi opet otisla kod nje (naravno, da nemam ovih problema koje sad imam)
skroz sam zaboravila, i ja sam dobila kutiju virolexa :zubo: al to jos dok mi je bio CIN I, skupa s onim vaginaletama..kasnije na CIN II vise nis, a meni je nekako bilo bzvz da nista ne poduzima/mo a meni se CIN ne povlaci sam od sebe..
definitivno sam se odlucila promijeniti doktora kad sam na jednom forumu dobila ovaj odgovor od njihovog doktora glede te terapije koju ona daje:
"Gotovo je pravilo da terapija koju ste primili nema nikavog, ili ima vrlo slabi ucinak.
Cilj takve terapije je ipak pokusati iskorijeniti druge vrste infekcija, te time olaksati imunitet da sam rijesi pitanje virusa.
No, kada se radi o vec izrazenim promjenama, primarni je cilj rijesiti CIN."
Nisam ni sad na interferonu (navodno nije ni on toliko ucinkovit koliko se mislilo), al sam bar kod drugog doktora obavila biopsiju i jos jedan zahvat i sad cemo viditi..
meni je bar test napravila odmah nakon prvog loseg pape ;)
drzim ti fige da se stanje popravi!

Linoria
15.05.2007., 13:07
Joj, Masovčić...i meni je bio super ali onda me totalno razočarao svojim pristupom "pa probajte ovo pa probajte ono..." kao da imam šest jajnika pa se mogu igrat s njima. :flop:

Zadnje vrijeme sam išla kod dr. Jurice u Medico i meni je bila ok ali moja mama se razočarala.

Čula sam ok stvari o dr. Stanković. Da li netko zna nešto više? Hvala.

Meni se doktorica Stanković ne sviđa, bila sam kod nje jednom i nikada više.
Ja sam isto imala iskustva s tim "probajte ovo, ono..",pa mi je masovčić rekao da kad izliječiš jedno obično dobiješ nešto drugo jer kad piješ antibiotik da bi se riješila nekih bakterija, uništiš i one pozitivne bakterije, pa npr. dobiješ vaginalne gljivice. pa probaš liječiti gljivice i koristeći daj lijek opet negativno uništavaš nešto drugo, pa onda opet treći lijek za to, pa stalno u krug dok se ne napravi neki balans u tijelu i dok se iskorjeni taj spektar bakterija. A dok traje taj postupak probavanja "ovog i onog" ja ispalim na živce. :o

sara4
15.05.2007., 13:53
Što god činila NIKAKO na Škurinje u dom zdravlja...tamo radi neka uberglupača

Istina, fali joj ljubaznosti i takta. Ali jedna je od rijetkih (po onom sto sam cula i jedina) ginekologica koja na svakom pregledu prekontrolira i dojke i tako meni dragoj osobi spasila zivot.

blue-panter
15.05.2007., 14:54
drzim ti fige da se stanje popravi![/QUOTE]

hvala ti:) :kiss: i ja tebi drzim fige!!!
a kakav ti je taj lijecnik u zg? mislim, jel ti stanje krenulo na bolje?
sorry curke znam da ovo nije forum za ova pitanja:cerek:

FIRST
15.05.2007., 16:22
I ja sam čula da je Masovčić dobar

FIRST
15.05.2007., 16:28
Istina, fali joj ljubaznosti i takta. Ali jedna je od rijetkih (po onom sto sam cula i jedina) ginekologica koja na svakom pregledu prekontrolira i dojke i tako meni dragoj osobi spasila zivot.

Nadam se da postoje dvije i da nije riječ o istoj.
Jer ova na koju ja mislim mi nije vjerovala kada sam joj rekla da imam problem sa venama i da ne želim uzimati pilulu (nije me čak ni pitala imam li taj problem, nego sam sama spomenula).
Rekla žena da probam, da sam ja premlada za probleme s venama (imala sam tada 23).
I rekla evo ti za mjesec dana recept pa probaj.
Ja probala koji mjesec poslije i nakon 3 dana uzimanja sam osjećala užasnu bol u nozi kao da će mi se vene rasprsnut i odmah pretala uzimati (nisam niti kutiju dovršila).
Zovem ja tu istu ginekologicu (pogledati ću kako se zove pa napisati) i kažem joj što se dešava a ona: joj, odmah ih prestanite uzimati, imali smo ima neko vrijeme problem sa tako mladom djevojkom upravo iz istog razloga...(valjda tromb) da nisam vidjela ne bi vjerovala, još pred 2 mjeseca bi vam rekla da nema šansi da imate problem zbog toga u tim godinama.

Eto jednom rječju KRAVA.

mitzy
15.05.2007., 18:04
Ima dobar ginekolog u poliklinici sunce, ne sjećam se imena ali jedini je tamo.

Pristojan, objasni, skroz ok.:)

iwchy
15.05.2007., 23:03
hvala ti:) :kiss: i ja tebi drzim fige!!!
a kakav ti je taj lijecnik u zg? mislim, jel ti stanje krenulo na bolje?
sorry curke znam da ovo nije forum za ova pitanja:cerek:

za sad sam bila samo tri put kod njih, i obavila biopsiju, papu i nekakvu fulguraciju..
sad mi je ubrzo kontrola pa cemo viditi (ako se i dalje ne popravi, mislim da mi ne gine konizacija)..no dobro je to sto mi je zadnja kolposkopija pokazala da je grlic maternice cist tako da se fakat nadam dobrim vijestima :cerek:
meni je doktor super, bas je strucnjak za hpv, a dosta hvale i doktoricu koja radi u istoj poliklinici na onom drugom topicu o ginekolozima..ovo je njihova stranica pa pogledaj ako te zanima ginoderma (http://ginoderma.hr/index.htm) ;)
a sad kidam na lijevo da vise ne oftopicarim :zubo: sorry cure

flocki
19.05.2007., 00:40
Evo mojih iskustava:

:flop: dr. Čedomil Ivković (poliklinika 1885 na Korzu) - nije mi se svidio. Pregled je bio bolan i grub. Imala sam osjećaj kao da me se pokušava riješiti. Propisao mi je pilule, a kad sam ga pitala da li bi trebala napraviti jetrene probe (samo zato jer sam ih još prije pila pa znam da se to mora testirati) je rekao - pa, da, da, mogli biste. Mislim stvarno. Na jedvite jade su mi dali njegov broj u poliklinici kada sam ga morala nešto hitno pitati i tu me se više manje riješio.

:top: dr. Jakov Masovčić - meni odličan. Sve lijepo objasni, uzme vremena za svakog pacijenta. Pregledao me jako nježno. Posebna pohvala sestri, koja vas dočeka na vratima, i onako srdačno primi. Kada ih nema u ordinaciji, na sekretarici kažu broj za hitne slučajeve (vjerojatno stan dr. Masovčića) koji sam jednom nazvala i bez problema ugovorila hitni pregled.

Inače, kako nisam prijavljena ni kod jednog socijalnog, nedavno sam se prijavila kod dr. Brnčić. Inače, ona još uvijek prima pacijentice, pa ako nekome treba - eto preporuke. Nisam ju sad uspjela naći u imeniku, inače to je u Domu zdravlja PGŽ - u onom malenom prolazu preko puta izlaza iz KBC Rijeka. Ta doktorica me primila na brzinu preko svih redova jer sam morala dobiti recept hitno, onako bila je malo živčana, ali čini mi se ok. Živčanost pripisujem ogromnom broju pacijentica i meni koja ulijećem.

Pingvich
19.05.2007., 12:31
Ja sam kod Domike, dolphin, pitaj.

diana11
19.05.2007., 12:38
Svi su ti privatnici meni divni, krasni i ljubazni, ali zanima me ako mi neka može preporučiti nekoga tko je stručan i dobar dijagnostičar. Naime, imam određene probleme i zbog njih sam potrošila dosta novaca i vremena, a da dijagnozu i terapiju nisam dobila....

Hvala
digni uputnicu kod svoje ginicke i odi u kbc rijeka na gin. ploikliniku i obavi pregled tamo su ti doktor Vlastelic i docent alen finderberg tako nekako divni ljudi, to ti pricam iz osobnog iskustva ja zivim u crikvenici i imam ludacu od doktoirice koja mi je rekla da mi nije nista i da nisam trudna a ja pred 7 dana imala spontani u 8 tjednu trudnoce, a kod nje sam ti dolazila samo po uputnice za polikliniku, jer nisam zeljela imati vise posla s nestrucnom osobom, tamo ces bez beda obaviti pregled, dobit ces objasnjenje i sta je najvaznije toplu rijec...

madcox
20.05.2007., 14:12
Bok,cure! Ja sam kod dr.Škunca Radman Elvire na Krimeji već 10.god., ona ima ugovor sa HZZO-om, i meni je super, premda sam od mnogih cura čula da im baš nije po volji. Sama je kupila Color-Doppler, pa se to i plaća. Jedina mana kod nje je šta se dugo čeka na pregled kad dođeš jer glupa sestra naruči 10 žena za isti termin. Prije nje je tamo bila dr.Kalinić, spominjale ste ju, sada je privatnica, ona meni nije bila nikakva, kad god bi me vidjela, slala me po marendu (išla sam kod nje od 16te god.,sada imam 29), i nije bila nešto ljubazna, imala sam osjećaj kao da sam u tvornici na traci. A Elvira mi je cool, šta god me zanima mi objasni, uzme si vrijeme za mene, a i odmah obavim ultrazvuk, koji dođe 150 kn, ali to mi se čini mala cijena. Nadam se da sam pomogla.

LittleMiss
20.05.2007., 14:57
da se nadovežem...meni je mama išla kod Rozalije i bilo je super zadovoljna pa sam mislim i ja ić (kad skupim hrabrosti a i vrijeme mi je) i čula sam da je super. ja sam ju upoznala i malo mi se nije dopala jer je onako prilično direktna i otvorena...npr. kaže ti direkt nešto u facu pa tek onda skužiš da se zaje... ma uglavnom nakon vremena provedenog na kavi sam stekla dojam da je ok ženska pa ću ić za prvi put pa javim...baj d vej čula sam da je ona Škunca isto super...toliko

vestoni
20.05.2007., 16:05
digni uputnicu kod svoje ginicke i odi u kbc rijeka na gin. ploikliniku i obavi pregled tamo su ti doktor Vlastelic i docent alen finderberg tako nekako divni ljudi, to ti pricam iz osobnog iskustva ja zivim u crikvenici i imam ludacu od doktoirice koja mi je rekla da mi nije nista i da nisam trudna a ja pred 7 dana imala spontani u 8 tjednu trudnoce, a kod nje sam ti dolazila samo po uputnice za polikliniku, jer nisam zeljela imati vise posla s nestrucnom osobom, tamo ces bez beda obaviti pregled, dobit ces objasnjenje i sta je najvaznije toplu rijec...

hvala!

sminker
24.05.2007., 22:18
Izasla je navodno Knjiga popusta za Rijeku i govore da se s njom moze besplatno po vani piti, jesti, oblaciti se, teretana...da ustedis ful puno para.
Je li tko cuo za to? Daj posaljite gdje se to moze kupiti. Hvala.

iwchy
24.05.2007., 23:20
Izasla je navodno Knjiga popusta za Rijeku i govore da se s njom moze besplatno po vani piti, jesti, oblaciti se, teretana...da ustedis ful puno para.

jel se moze s tim ici besplatno i kod ginica? :D

FIRST
25.05.2007., 07:06

Ja bi prije rekla da je rijeć o popustima. Ne nemam pojma - probaj turističku zajednicu

kujela
30.05.2007., 09:55
ponovo na ginekologe - ima li netko informaciju o dr. franciskovicu?

missh
30.05.2007., 20:11

probaj na izlasci.net - mislim da su je cak i oni izdali.prije par dana sam bas gledala njihovu stranicu i tamo je bila i ta knjizica.

missh
30.05.2007., 20:12
i da-nije nista besplatno,nego dobijes npr. 10% popusta u Tarsi,5% popusta u gantu,1 makijato besplatan u malom kafeu....itd.

missh
30.05.2007., 20:13
oprostite cure na OT!

crocat
02.06.2007., 15:35
Ima dobar ginekolog u poliklinici sunce, ne sjećam se imena ali jedini je tamo.

Pristojan, objasni, skroz ok.:)

ciao, mozda dr.gusic???
:confused:

crocat
02.06.2007., 15:40
Bok svima,
jeli netko zna broj telefona od prim. Zupanica, ima ( imao je,barem kada sam tamo bila zadnji put 2000 godina) ordinaciju na potoku. i dali covijek uopce jos radi??

crocat
02.06.2007., 15:47

Bok sorry,danas sam se ukljucila ,i ako jos imas problema sa ginicima ja ti toplo preporucam dr. Gusic Darko,radi u poliklinici sunce,tip je smiren,kulturan,obrazovan, sve ti objasni i SASLUSA TE. Ako je potrebno preporuci ti kod koga ici dalje,i mene je pregled kostao 200 kn.
Vjeruj mi jedini dr. koji zna sto je to kultura i kako se treba ponasati....
Sretno!
Caty

mitzy
02.06.2007., 18:16
ciao, mozda dr.gusic???
:confused:

Da. :top:

Čokolada07
02.06.2007., 18:31
U ulici Moše Albaharija 14 je bio ginekolog dr. Gordan Rački, bila sam kod njega na pregledu prvi put u životu, naravno išla sam sa grčem u želucu ali oduševila sam se. Za 350kn mi je napravio pregled, ultrazvuk i papa test i poklonio mi anti bebi besplatno (inače koštaju 100kn). Otišla sam na Krk odradit sezonu i rekao mi je kad se vratim da dođem na kontrolu jer sam imala nekih sitnih problema. i kad sam se vratila njega više nema, ne znam dal je preselio ordinaciju ili prestao radit. Zato vas molim :s ako netko bilo što zna da mi javi!

Donata
02.06.2007., 20:05
Rački je preselio u Zagreb, Runjaninova 4.

Čokolada07
02.06.2007., 20:27
Rački je preselio u Zagreb, Runjaninova 4.

Pa ne mogu vjerovati :eek: , ubit ću se sad :bang:

Čokolada07
03.06.2007., 18:24
Dr. prim. Jakov Masovčić je najbolji(privatnik), sve ti smireno objasni, možeš ga pitati što želiš, nemaš osjećaj da te se jedva čeka rješiti kao što je slučaj sa nekim privatnicima koji otaljaju nabrzinu svoje i glume uglađenost, a vidiš da im gori pod petama i da uopće nisu koncentrirani na ono što ih pitaš. Okani se Rozalije, ja sam je jednom nazvala i pitala da li se mogu naručiti za pregled u 12 sati, a ona mi je odgovorila da što ja sebi umišljam da ona mora ručati, da nema ona svo vrijeme ovog svijeta samo za mene... :eek: Pa jel to red i način na taj način razgovarati?! Mislim da je cijena 200-300 kuna, nisam sigurna, zavisi koje ti pretrage radi. Kod državnih doktora ćeš morati čekati 2-3 mjeseca, pa sad kako želiš. :w E da ako ti je hitno pitaj da li te može naručiti za isti dan-ja sam se bila naručila za pregled pola sata nakon što sam ga nazvala.

Jel možeš reći gdje je taj doktor i koliko košta pregled?

flocki
03.06.2007., 21:41
Jel možeš reći gdje je taj doktor i koliko košta pregled?

Mislim da je pregled oko 400-450 kn sve skupa. Ali nazovi i provjeri.

Adresa: Josipa Račiča 1a (malo iznad Omladinskog igrališta)
Telefon: 516 164

Lilit
03.06.2007., 23:59
mene zanima jel imao neko iskustva, ako da kakva s dr vlastelicem?
i drugo taj gin u poliklinici 1885, neko je napisao anti preporuku pa me zanima jel samo bio grub ili i nestrucan?
(pitam za tu polikliniku jer su odlicni u nekim drugim podrucjima)

mene zanima ginekolog koji je strucan koji ce kandidu shvatit ozbiljno i poslat na pretrage a ne dat recept za vaginalete i rec mi da si ih mogu i sama kupit, potrpila bi i grubost i hladan pristup i sve ostalo..... hvala.

crocat
04.06.2007., 08:59
mene zanima jel imao neko iskustva, ako da kakva s dr vlastelicem?
i drugo taj gin u poliklinici 1885, neko je napisao anti preporuku pa me zanima jel samo bio grub ili i nestrucan?
(pitam za tu polikliniku jer su odlicni u nekim drugim podrucjima)

mene zanima ginekolog koji je strucan koji ce kandidu shvatit ozbiljno i poslat na pretrage a ne dat recept za vaginalete i rec mi da si ih mogu i sama kupit, potrpila bi i grubost i hladan pristup i sve ostalo..... hvala.

Vlastelic je kao i vrijeme,nikad ne znas s koje strane ce doc nevera...
nije grub, ali je dosta neodlucan,i s obzirom da u jednom danu vidi 300 isfrustriranih baba,nije ni cudo sto mu pukne film....
ja se ponavòljam,dr.gusic,poliklinika sunce, mozes zamislit kad te covijek lijepo nakon pregleda i objasnjenja pita,imate vi kakvo pitanje,i onda kad mislis da si postavila najgluplje pitanje na svijetu,covjek ti lijepo objasni i shvatis da bas i nisi toliko glupa.... :top:

Lilit
04.06.2007., 09:49
kako mislis neodlucan?

a di je poliklinika sunce? imaju web site mozda?

opcenito jel vjerujete vise starim dugogodisnjim ginekolozima s pozamasnim iskustvom ili mladjima s ne toliko iskustva ali mozda modernijim pristupom?

crocat
04.06.2007., 10:03
kako mislis neodlucan?

a di je poliklinika sunce? imaju web site mozda?

opcenito jel vjerujete vise starim dugogodisnjim ginekolozima s pozamasnim iskustvom ili mladjima s ne toliko iskustva ali mozda modernijim pristupom?

Neodlucan,u smislu pa mozda bi se moglo probati ovako,ili mozda da malo sacekamo pa da vidimo,i ako ti nesto kazes onda poludi....
poliklinika sunce je u zgradi jadrolinije na korzu,mislim da je 4 kat... www.sunce.hr. tamo imas i broj telefona....
Ja se ufam u mlade snage zato sto idu na tecajeve usavrsavanja,prihvacjau nove tehnike, i ne smatraju se bogovima....:o

Lilit
04.06.2007., 10:07
a koliko je star/mlad taj u polikli. sunce?
jel moram imat to dodatno sunce osiguranje da idem tamo ili nemoram nego samo odem i platim?

crocat
04.06.2007., 10:29
a koliko je star/mlad taj u polikli. sunce?
jel moram imat to dodatno sunce osiguranje da idem tamo ili nemoram nego samo odem i platim?

Dr ima oko 40 god. (ako ga pogledas malo bolje i nije tako los;) )i ja sam isla bez dodatnog osiguranja, nazovi i naruci se ako ti je potrebno,ja sam cekala 2 dana,ides i platis i na miru si....a da s obzirom da sm jednom imala nekih nedoumica, jednostavno sam nazvala i pitala za konzultaziju i sestra me je spojila odmah talefonski,bez problema....
nadam se da ces i ti biti srece ko i ja....:D

extreme
04.06.2007., 15:53
Dr ima oko 40 god. (ako ga pogledas malo bolje i nije tako los;) )i ja sam isla bez dodatnog osiguranja, nazovi i naruci se ako ti je potrebno,ja sam cekala 2 dana,ides i platis i na miru si....a da s obzirom da sm jednom imala nekih nedoumica, jednostavno sam nazvala i pitala za konzultaziju i sestra me je spojila odmah talefonski,bez problema....
nadam se da ces i ti biti srece ko i ja....:D

a koliko se plaća kod njih? ako imaš samo ovo obično, normalno zdravstveno??

crocat
05.06.2007., 09:13
a koliko se plaća kod njih? ako imaš samo ovo obično, normalno zdravstveno??

obican pregled, bez utz,i papa-testa u sjecnju ja sam platila 200 kn. za ostalo ne znam jer sam radila i neke druge nalaze pa sam platila sve zajedno....
ma ne vjerujem da kostaju vise od drugih....

crocat
05.06.2007., 09:17
dajte cure treba mi broj od Zupanica,imam problema a u kod njega imam karton i neke vazne nalaze iz proslosti....trazila sam na informacijama ali broj koji su i dali nije tocan,i na netu sam nasla broj koji nije tocan... MA je taj Covijek uopce vise ziv????

vendella
05.06.2007., 10:41
Vlastelic je kao i vrijeme,nikad ne znas s koje strane ce doc nevera...
nije grub, ali je dosta neodlucan,i s obzirom da u jednom danu vidi 300 isfrustriranih baba,nije ni cudo sto mu pukne film....

Ja s Vlastelićem imam jako dobra iskustva i znam još žena s istim mišljenjem. Vrlo ljubazan, pristupačan, strpljiv (to je moj dojam) i stručan (ovo je komentar prijateljice - doktorice koja radi na medicinskom fakultetu koja je u jednoj nezgodnoj situaciji savjetovala da se ide k njemu jer je jedan od najboljih).

Lilit
05.06.2007., 11:11
meni je prijeteljica rekla da je poprilicno olako shvaca sve kao nije joj radio testove krvi prije tableta a kad je imala neku upalicu samo uvalio vaginalete (vlastelic) hmm neznam...

crocat
05.06.2007., 11:57
meni je prijeteljica rekla da je poprilicno olako shvaca sve kao nije joj radio testove krvi prije tableta a kad je imala neku upalicu samo uvalio vaginalete (vlastelic) hmm neznam...

ma,sorry sta te pitam ali kojih problema imas? Ja mislima da bis trebala odabrati onog ginica koji tebi uljeva samopouzdanje,povjerenje,i sigurnost....
I jos nesto ne uzimajte tablete prije nego napravite nalaze krvi i jetrene probe...
vjerujte mene je kostalo 20 kg.u 4 mjeseca jer moj gin.nije mislio da imam problema bila sam mlada...18 godina.
Kao mlad covijek nema problema!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:cool:

Lilit
05.06.2007., 12:27
nema potrebe za zivciranjem, samo komentiramo ginekologe, chill :w

crocat
05.06.2007., 12:36
nema potrebe za zivciranjem, samo komentiramo ginekologe, chill :w

ma ne zivciram se....
zapravo mi ide na zivce sta se svi ti dr. furaju na bogove i misle da su jedini.
sta nebi oni trebali biti na usluzi covjeku,i kako sam poslije tableta zavrsila u bolnici imala sam priliku i upoznati ih malo bolje,pratila sam stalno sta govore i rade i kako se ponasaju prema sestrama( da sam ja sestra bila bi ih nekoliko poslala u onu stvar):D A da ne zaboravim,i da danas se borim sa onih 20 kila koje su dosle brzo a nokako da odu....

vendella
05.06.2007., 12:49
ma ne zivciram se....
zapravo mi ide na zivce sta se svi ti dr. furaju na bogove i misle da su jedini.
sta nebi oni trebali biti na usluzi covjeku,i kako sam poslije tableta zavrsila u bolnici imala sam priliku i upoznati ih malo bolje,pratila sam stalno sta govore i rade i kako se ponasaju prema sestrama( da sam ja sestra bila bi ih nekoliko poslala u onu stvar):D A da ne zaboravim,i da danas se borim sa onih 20 kila koje su dosle brzo a nokako da odu....

Pa nisu baš svi takvi... Ja sam isto vrlo mlada bila u bolnici radi nekih problema (prvi pregled sam tamo i obavila jer je bilo hitno) i tada je baš dr. Vlastelić bio jako ljubazan i strpljiv.

Nisi li možda trebala sama prestat pit tablete prije nego si dobila 20kg? Mislim zdrava logika nalaže da ako dobivaš 5kg mjesečno nešto nije u redu... No ok vjerojatno nisi ni znala što ni kako jer si bila vrlo mlada. Danas se mlade cure malo ranije i bolje informiraju (barem se nadam) jer su im i informacije dostupnije.

crocat
05.06.2007., 12:54
Pa nisu baš svi takvi... Ja sam isto vrlo mlada bila u bolnici radi nekih problema (prvi pregled sam tamo i obavila jer je bilo hitno) i tada je baš dr. Vlastelić bio jako ljubazan i strpljiv.

Nisi li možda trebala sama prestat pit tablete prije nego si dobila 20kg? Mislim zdrava logika nalaže da ako dobivaš 5kg mjesečno nešto nije u redu... No ok vjerojatno nisi ni znala što ni kako jer si bila vrlo mlada. Danas se mlade cure malo ranije i bolje informiraju (barem se nadam) jer su im i informacije dostupnije.

MA ja sam isla odmah, ali su mi rekli da je to tako normalno i da sam jos u razvoju pa moje tijelo i hormoni reagiraju malo burnije....
Ma bilo pa proslo,nadam se samo da se nece ponoviti sa jos nekim....:o

Lilit
05.06.2007., 13:20
crocat zao mi je zbog tvog iskustva, sigurna sam da ces rjesit sve do kraja :kiss:
a sad back ontopic :trk:

kup
05.06.2007., 16:55
dali mi tko može reći nešto o doktorici Snježani Stanković i koliko kod nje košta pregled Dali možda netko ima kakvih iskustava dosad sam čula sve naj o njoj ali bih htjela čuti i vaša mišljenja.:confused:

krizia
05.06.2007., 19:43
ja sam nova ovdje iako sam registrirana prije još.....
malo sam pročitala i imam i ja neke nedoumice ..već godinama sam kod masovčića i malo mi se čini ko da ga je vrijeme uzelo...ali jako ga hvale ja isto osobno nisam jako zadovoljna s njim.doktorica Stanković je izgubila svo moje povjerenje jer u osmom mjesecu trudnoće sam se srušila na korzu i ustanovilo se da mi se je železo sputilo na minimum pa su mi poslije poroda dali dvije boce krvi...od silne zahvale nisam joj ni javila da sam rodila jer sam smatrala a imala sam 19 god da me je trebala uputit u raznorazne preparate kalcija i željeza..(kalcij sam uzimala)a željezo mi je bilo32...tako da se prebacila kod masovčića i ok je ali mislim da ga malo vrijeme gazi....
šta se tiče Domike kod nje sam bila kad sam išla u srednju šklou to mi je prva i tamo je uvijek pun hodnik baba raznoraznih i veliki red i onda (ne znam kakoje sad)me je slala tamo na placu kopd neke njene na utz koji je koštao 150,00 stoga sam odlučila da ću radije sve kod jednog obavit...na znam fakat
mama me nagovara kod Bačića vidim da ga nitko ne spominje pa ne znam da li ste čuli za njega?
navodno da nema više ni mjesta kod njega osim za rodbinu...:rofl:

kup
05.06.2007., 19:58
čuj Kriza rado bih ti pomogla ali i ja nemam pojma kod koga i gdje planiramo uskoro trudnoću i sad sam ni na nebu ni na zemlji što se kaže nemam pojma o ničem. dali mi možeš molim te reći koliko si plaćala pregled kod snježane stanković

thegirl
06.06.2007., 09:26
da li itko zna gdje se još može u Ri prijaviti za ginekologa? Sad sam saznala da
Brnčić-Fišer neće više raditi već dolazi neka nova ženska tek u 9 mjesecu, a ne mogu čekati?

Čokolada07
06.06.2007., 10:20
Cure upravo sam napravila test za trudnoću i pozitivan je. Pod hitno mi treba ginekolog da to provjeri. Gdje da idem? Jel zna netko kakav je dr. Miljenko Oštrić?

missh
06.06.2007., 10:34
ne znam za dr.ostrica,ali odi kod bilo kojeg privatnog. broj telefona iskopaj iz imenika.ili kod tvoje drzavne-to je hitni slucaj,trebala bi te odmah primiti.

Čokolada07
06.06.2007., 10:39
ne znam za dr.ostrica,ali odi kod bilo kojeg privatnog. broj telefona iskopaj iz imenika.ili kod tvoje drzavne-to je hitni slucaj,trebala bi te odmah primiti.

Ma imala sam svog privatnika, ali se preselio u Zagreb. Ne bi kod državne al nikako.

krizia
06.06.2007., 12:03
mislim da kod privatnog ne možeš otvorit trudničku knjižicu mislim da to moraš kod državnog a onda kad otvoriš možeš bilo gdje...
tako sam ja bila kod domike na zametu pa sam nastavil kod stankovičke..ali se više ne sjećam jer je to bilo prije 7 god no čini mi se nekakvih 150-200 kuna..općenito trudnice ti imaju jeftiniju tarife..zbog učestalih dolaska:zubo:
od svih ovdje ponuđenih ja bi te najradije uputila masovčiću jer lik fakat ima iskustva i ne paničari....
primjer ...frndica mi je trudna i imala je nekakve nalaze na toksoplazmozu poz. i ta državna ju je uspaničarila i njena lokalna opće prakse a on uopće nije dizao paniku..(a da ne govorim u kakvom je stanju bila jer bi trebala pobacit)i na kraju se uspostavilo da je bez veze se paničarilo i da je sve ok!!:cerek: i očekuje se curica...

krizia
06.06.2007., 12:09
curke ima koja od vas djecu i koliko stare.....

Lilit
06.06.2007., 12:38
mene zapravo zanima koji privatnik te moze narucit danas za sutra i napravit sve te testove na bakterije i gljivice i std? jel zna neko?
ja bi htjela da ako nazovem danas sutra sam na redu ili ako nazovem sutra da sam prekosutra a ne tjedne cekanja kad itako placam... s cekanjem mogu i preko soc.

crocat
06.06.2007., 12:46
curke ima koja od vas djecu i koliko stare.....

Ja imam jedno,djete,musko 4.5 godina pravi mali uragan....
pitaj sta te muci...

crocat
06.06.2007., 12:46
mene zapravo zanima koji privatnik te moze narucit danas za sutra i napravit sve te testove na bakterije i gljivice i std? jel zna neko?
ja bi htjela da ako nazovem danas sutra sam na redu ili ako nazovem sutra da sam prekosutra a ne tjedne cekanja kad itako placam... s cekanjem mogu i preko soc.

ej jesi zvala u sunce?

crocat
06.06.2007., 12:54
Cure upravo sam napravila test za trudnoću i pozitivan je. Pod hitno mi treba ginekolog da to provjeri. Gdje da idem? Jel zna netko kakav je dr. Miljenko Oštrić?

ej,a je ti to dobra ili losa vjest to sa testom?:confused:
moja je rodkìjakinja isla kod Ostrica,i skoro izgubila dijete u 8 mj.trudnoce jer to sto je povremeno imala krvavi iscjedak je bilo "normalno", a ne alarm za bolnicu,u koju je dosla u zadnji cas na nagovor moje tete i mene,a tamo su joj dri pitali pa dobro sta ste vi cekali do sad kod kuce.... to je bilo proje 10 god. kakav je danas nemam pojme,znam da se i ona poslije ovog preselila kod Zupanica (koji vise ne radi). A da probas u bolnici, dr. stomatovic je jako dobar,i doc.Finderle, i doc. smiljan( zena)... pozitivna iskustva mojih prijateljica koje rade u rodilistu....:p

krizia
06.06.2007., 13:16
čuj ja sam uvijek u dva tri dana naručena ovisi...
imam jednog od 6,5 god. i trenutno smo pred upisom u školu...
nego gledala sam pod teme ako ima negdje predškolci i problemi al nema..jer imam neka pitanja koja ne bi ovdje jer nije tema:rolleyes:

crocat
06.06.2007., 13:24
čuj ja sam uvijek u dva tri dana naručena ovisi...
imam jednog od 6,5 god. i trenutno smo pred upisom u školu...
nego gledala sam pod teme ako ima negdje predškolci i problemi al nema..jer imam neka pitanja koja ne bi ovdje jer nije tema:rolleyes:

otvori sama temu i baci je u forum, sigurno nisi sama s djetetom pred skolom:top:
Na svu srecu ja jos imam vremena za skolu, ali da ti budem iskrena ,mene hvata panika od skole...

Čokolada07
06.06.2007., 18:11
Joj plakala sam cijelo jutro od šoka. Bila sam kod Oštrića i kaže da sam trudna već tri i pol mjeseca. I vidjela sam svoju bebicu kako mi maše.:cerek: :cerek: :cerek: Što se doktora tiče bio je odličan, nemam nikakvih zamjerki. U ponedjeljak idem na dodatne pretrage da se vidi dal je sve ok, ali na ultra zvuku sve izgleda normalno.

Lilit
06.06.2007., 18:15
cestitam cokolada :kiss:

extreme
06.06.2007., 18:27
Joj plakala sam cijelo jutro od šoka. Bila sam kod Oštrića i kaže da sam trudna već tri i pol mjeseca. I vidjela sam svoju bebicu kako mi maše.:cerek: :cerek: :cerek: Što se doktora tiče bio je odličan, nemam nikakvih zamjerki. U ponedjeljak idem na dodatne pretrage da se vidi dal je sve ok, ali na ultra zvuku sve izgleda normalno.

auuuu, kak lijepo!!! :kiss:
nadam se da si sretna....

kad ću ja tako.......

Aubrey
06.06.2007., 18:28
i ja čestitam. :) ok. ono što je meni nejasno. kolko dođu ti pregledi kod privatnika? ja sam bila nekidan i platila 550 kn. :confused: too much? uglavnom, žena mi je dala i recept za evra flastere. nikad nisam koristila hormonsku kontracepciju. jel mogu bez ikakvih pretraga počet koristit te flastere? jer ništa mi nije rekla posebno. samo kako se koriste i da to počnem. bojim se da mi neće odgovarat i da će mi bit zlo. :)

extreme
06.06.2007., 18:31
dali mi tko može reći nešto o doktorici Snježani Stanković i koliko kod nje košta pregled Dali možda netko ima kakvih iskustava dosad sam čula sve naj o njoj ali bih htjela čuti i vaša mišljenja.:confused:

ja sam bila kod stankovićke, i nije mi pasala. bila je za moj problem pregruba i prehladna, uvalila mi cilest bez ikakvog razgovora (imala sam 19, prva kontrac. koju sam pila), pregled trajao cirka 3 min, ma sranje.
onda sam se prebacila kod sokol-marušić i snjom sam zadovoljna. kod nje u ordinaciji sam uvijek barem po pol sata, sve mi objasni, pregleda cice(besplatno)..jednom me stavila na color dopler-također besplatno.
kad je jednom bila sumnja jesam li trudna, ili je ovulacija u pitanju...rekla mi je da ako ne dobijem stvari za dva tjedna da dođem opet i da će me stavit na ultrazvuk đabe.... (dobila sam stvari....)
uvijek me brzo primi i strašno mi je ljubazna....mada ovdje čitam i da neke s njom imaju loša iskustva s njom.
meni je sasvim ok.
pregled oko 400 kn (godišnji)

extreme
06.06.2007., 18:33
i ja čestitam. :) ok. ono što je meni nejasno. kolko dođu ti pregledi kod privatnika? ja sam bila nekidan i platila 550 kn. :confused: too much? uglavnom, žena mi je dala i recept za evra flastere. nikad nisam koristila hormonsku kontracepciju. jel mogu bez ikakvih pretraga počet koristit te flastere? jer ništa mi nije rekla posebno. samo kako se koriste i da to počnem. bojim se da mi neće odgovarat i da će mi bit zlo. :)

a koja je to dr??
meni je najskuplji pregled bio 400 kn. 550 je po meni ipak malo puno.
mislim da ti ne smije davat kontrac. bet pretraga. al to su flasteri pa nisam sigurna. mada...sve što ima hormone.....mislim da te trebala uputit na pregled prvo...

Aubrey
06.06.2007., 18:36
a koja je to dr??
meni je najskuplji pregled bio 400 kn. 550 je po meni ipak malo puno.
mislim da ti ne smije davat kontrac. bet pretraga. al to su flasteri pa nisam sigurna. mada...sve što ima hormone.....mislim da te trebala uputit na pregled prvo...

jel da? to i ja mislim.. ma bojim se to počet koristit jer sam i inače osjetljiva na svaku promjenu a ipak se o hormonima radi pa.. maštajaznam.
u medicu sam bila.

extreme
06.06.2007., 18:39
jel da? to i ja mislim.. ma bojim se to počet koristit jer sam i inače osjetljiva na svaku promjenu a ipak se o hormonima radi pa.. maštajaznam.
u medicu sam bila.

ma ne znam... ja se ne bih usudila. ja sam i s pretragama imala dosta problema sa cilestom, tko zna šta bi bilo da nisam radila pretrage a da je bilo nešto loše...
vrati se u mediku i fino pitaj žensku da ti da uputnicu koje pretrage trebaš napravit... za tolke pare,trebala ti je ona vadit krv, bokte

extreme
06.06.2007., 19:44
e ljudi...ja od svih tih kojekakvih postova i ovdje i na drugim podforumima samm više pogubljena.... imam prijedlog..
ajd svi vi iz rijeke i okolice lijepo odgovorite na sljedeća pitanja pa da dobijemo nekakvu ukupnu sliku o ginićima ovdje u rijeci-.....
dakle:

1. kako se zove vaš dr; i da li je socijalni ili privatnik?
2.ako je privatnik-da li ima ugovor sa hzzo-om?
3. koliko plaćate pregled? (i u slučaju da ima i da nema ugovor sa hzzo-om)
4.da li vaš dr. ima ultrazvuk i kakav (ne trebam točan model..nego, jel stariji, noviji, 3d; 4d....)
5. kako ste zadovoljni stručnošću vašeg dr) (od 1-5...ko u školi)
6. koliko ste zadovoljni ljubaznošću (isto od 1-5)
7. kad ste nazvale....koliko brzo vam je dr. našao termin?
8. kad ste stigle u čekaonicu koliko dugo ste još sjedili u njoj dok vas napokon nije prozvao/la?
9.ako ste bile trudne...da li vam je taj vaš dr. radio redovite pretrage (krv, urin, tlak.ultrazvuk)..i šta sve već treba

ajd nek vam ne bude teško..da imamo jedan kompletan pregled svega....
tnx!

crocat
07.06.2007., 09:09
e ljudi...ja od svih tih kojekakvih postova i ovdje i na drugim podforumima samm više pogubljena.... imam prijedlog..
ajd svi vi iz rijeke i okolice lijepo odgovorite na sljedeća pitanja pa da dobijemo nekakvu ukupnu sliku o ginićima ovdje u rijeci-.....
dakle:

4.da li vaš dr. ima ultrazvuk i kakav (ne trebam točan model..nego, jel stariji, noviji, 3d; 4d....)
8. kad ste stigle u čekaonicu koliko dugo ste još sjedili u njoj dok vas napokon nije prozvao/la?
9.ako ste bile trudne...da li vam je taj vaš dr. radio redovite pretrage (krv, urin, tlak.ultrazvuk)..i šta sve već treba

tnx!
Ajde pa mi kao nije tesko:zubo:

1 dr Gusic Darko,privatno,poliklinika sunce
2. ne znam
3.pegled +utz 500kn ( bez hzzo)
4.aparat full new,10d
5. zadovoljna 55
6.zadovoljna 55
7.za sutradan
8.5 min,
a sad vi:top:

vendella
07.06.2007., 09:38
dakle:

tnx!

1. Dr. Uhač (u Opatiji) - socijalno
2. -
3. Ne plaća se pregled-odnosno plaća se onih 10kn :)
4. Ultrazvuk ima no ja kod njega još nisam bila na ultrazvuku jer nisam tako dugo kod njega (oko godinu dana)
5. +4
6. +4 (stroga sam pri ocjenjivanju i teško se odlučim dati peticu :))
7. Naručuje cca 2 tjedna unaprijed
8. Bila sam 3-4 puta kod njega i najduže sam čekala oko sat vremena, ostale pute oko 15-30min.
9. -

extreme
07.06.2007., 10:21

!

1. dr. sokol-marušić
2.privatnica, nema ugovor sa hzzo-om
3.400 kn je pregled (pregled, papa test, ultrazvuk i pregled dojki po potrebi)
4.mislim da je kod ove moje color dopler...znam da je u boji. i toliko znam
5.stručnost 4
6.ljubaznost 4
7.uglavnom mi nađe termin u roku tjedan dana (max.)
8. u čekaonici znam čekat i po pol sata...ovisi koliko se odužio pregled ove ispred mene
9. nisam još trudna

gemin
08.06.2007., 16:59
1. prim Jakov Masovčić
2. privatnik - nema ugovor s hzzo-om
3. 450 kn ( pregled, papa, utz)
4. ne znam, nekad je crno-bijeli, nekad u boji - he-he!
5. stručnost 5 - ( za mene jako bitno - nije paničar) i kada sam došla živjeti u Ri, preporučilo mi ga 3 dr, 1 opće prakse, 1 kirurg, 1 stomatolog
6. ljubaznost 5
7. prilagođava se kako tebi odgovara, jer ima jutarnje i popodnevne smjene, nisam imala hitnost, ali vjerujem da izlazi u susret
8. Nikada nisam čekala duže od 2 min

Jako sam zadovoljna

gemin
08.06.2007., 17:06
1. Darja Krešić
2. preko socijlnog
3. - (do 30 kn mjesečno)
4. stručnost (ona me poslala na operaciju mioma, od tada sam se preporodila, po pitanju krvarenja), možda zato jer mi je to bila prva žena ginekolog, pa ipak bolje razumije takve stvari, kvaliteta života i sl.
5. ljubaznost - 5
6. na žalost, mjesec ili dva, užasna gužva je kod nje, ne znam da li prima uopće pacijentice više, naravno sestra naručuje
7. 3, 4 ili 5 sati, bez obzira kada si naručen

Ok je ženska

Bub@
09.06.2007., 09:29
1.Dr Olujić (Medico)
2.ne
3.pregled UZV i PAPA 420kn
4.najnoviji 3D 4D
5.zadovoljna 110%
6.ljubazna čista 10
7.za sutradan
8.2-3 min
9.Da

Kyra
09.06.2007., 12:42
O dr. Darji Krešić (http://www.forum.hr/showthread.php?t=177687)

jelly!
10.06.2007., 10:22
Kakva vam je dr.Alemka Brnčić-Fisher? Razmišljam da odem kod nje...

BigMama
10.06.2007., 10:43
1, dr. Uhač - Opatija - Dom zdravlja
2,
3, 10 kn participacije
4, nemam pojma, radio mi ga je 100 puta, ja sam bila zadovoljna
5, zadovoljna za 5
6, ljubaznost za 5
7, narucim se oko 10-tek dana unaprijed
8, cekala sam od 2 min do 40 min
9, vodio mi je dvije trudnoce i o njemu mogu reci sve najbolje. Radi sve pretrage po kalendaru, dodatne UZV-e....daje sve informacije, špota ako se pocne nabijat puuuno kila...

S covjekom sam jako zadovoljna, ai cijene ga neki njegovi starjii riječki kolege.

iwchy
10.06.2007., 15:38

cula sam da ona odlazi (ne znam da li prestaje raditi, odlazi u privatnike ili sta vec) i to vrlo brzo..od 9.mj ce u toj ordinaciji raditi dr Klapan
meni je karton tamo al sam bila samo jednom po uputnice pa bas i nemam nekih iskustva s njom ;)

LaaLaa
11.06.2007., 11:48
Sad sam saznala da
Brnčić-Fišer neće više raditi već dolazi neka nova ženska tek u 9 mjesecu, a ne mogu čekati?

Zanimljivo, tek je pocela raditi i vec odlazi :confused:

Mozel li reci kako si saznala za to i do kada jos radi?

LaaLaa
11.06.2007., 12:32

O mom iskustvu sa njom mozes procitati OVDJE (http://www.forum.hr/showthread.php?p=6746753#post6746753) i OVDJE (http://www.forum.hr/showthread.php?p=8081328#post8081328).

A nakon jos jednog iskustva s njom opet moram reci da ipak nisam zadovoljna.

Nezadovoljna sam, jer svoj posao obavlja prema ustaljenim obrazcima, bez ikakvog individualnog pristupa. Istina je, da korektno obavi potrebne preglede, napise trazene uputnice i da odredjene recepte, ali svoje postupke ne objasnjava i ne pruza nikakve informacije. Cak stovise, kada sam je pitala da li bi nesto mozda trebala napraviti drukcije, kao sto sam cula da se to radi u odredjenim slucajevima, prvo me pitala tko mi je to rekao, da bi na kraju njen odgovor bio neka me onda tamo lijece :confused:

Medjutim kada to gledam u kontekstu informacije da ona vec odlazi sa ovog radnog mjesta (ako je ta informacija tocna), onda se mozda razlog njene nezainteresiranosti za individualan pristup (uz naravno preveliku guzvu s kojom se svakodnevno susrece), krije upravo u tome.

U svakom slucaju, ne mislim da je to losa dr. i cini mi se da savjesno obavlja svoj posao, ali od osobnog gin. ocekujem mnogo vise, posebno onda kada zelim rijesiti neki konkretan problem.

iwchy
11.06.2007., 12:59
Zanimljivo, tek je pocela raditi i vec odlazi :confused:

Mozel li reci kako si saznala za to i do kada jos radi?

Meni je nedavno bila frendica tamo pa su joj rekli..jos malo radi, pa godisnji i od 9.mj doktor Klapan koja sad navodno radi u Nasicama..

gemin
11.06.2007., 17:58
O dr. Darji Krešić (http://www.forum.hr/showthread.php?t=177687)

Hvala puno na ovim informacijama, još sam pročitala i druga neugodna iskustva s njom.
Moram priznati da ih ja nisam imala, ali ja sam kod nje 2 god, ona mi je prvi ginekolog preko socijalnog.
Nisam imala trudnoću, a na preglede redovne ionako idem kod Masovčića.

Kamo sada ideš preko socijalnog?:)

Čokolada07
11.06.2007., 18:43
Cure molim vas pomozite! Nakon što sam saznala da sam trudna privatni ginekolog mi je rekao da svoju trudnoću moram voditi kod državnog ginekologa (zbog trudničke knjižice) i preporučio mi Dr. Krešić al ja nikako ne bih kod nje. Prije dvije godine kad sam se htjela naručiti za pregled kod nje sestra mi je rekla da to ne mogu preko telefona i poklopila mi slušalicu. A sestra kod drugog gin. mi je rekla da ona pacijente gađa kartonima u glavu. Zato vas preklinjem :s :s :s dajte mi preporučite nekog normalnog državnog ginekologa!!! Molim vas!!! :s

extreme
11.06.2007., 21:18
Cure molim vas pomozite! Nakon što sam saznala da sam trudna privatni ginekolog mi je rekao da svoju trudnoću moram voditi kod državnog ginekologa (zbog trudničke knjižice) i preporučio mi Dr. Krešić al ja nikako ne bih kod nje. Prije dvije godine kad sam se htjela naručiti za pregled kod nje sestra mi je rekla da to ne mogu preko telefona i poklopila mi slušalicu. A sestra kod drugog gin. mi je rekla da ona pacijente gađa kartonima u glavu. Zato vas preklinjem :s :s :s dajte mi preporučite nekog normalnog državnog ginekologa!!! Molim vas!!! :s

pa ne moraš stvarno vodit trudnoću kod socijalnog...
kod njega samo otvoriš karton, ideš po uputnice i recepte. sve ostale redovne preglede ti radi tvoj privatnik..

jelly!
12.06.2007., 11:32
Evo,danas sam bila kod Fisherice da otvorim karton...mislila sam se i naručiti kad ono ona odlazi na godišnjici i tek se može naručiti u 9.mj.!!! Tko će čekat do tada...mislim nije ništa važno,ali svejedno.Pitala sam da li će je netko mjenjati pa da idem kod druge,no ništa...moram čekat. btw koliko je pregled u poliklinici Sunce?

Galadriel
12.06.2007., 13:14
Pozdrav

Samo sam vas htjela pitati kako izgleda ginekoloski pregled cure koja ej djevica?? Da li je moguce raditi kakve testove ili ... kako to ide?? :zubo

ispricavam se ako je takvo pitanje vec bilo...

Čokolada07
12.06.2007., 13:45
pa ne moraš stvarno vodit trudnoću kod socijalnog...
kod njega samo otvoriš karton, ideš po uputnice i recepte. sve ostale redovne preglede ti radi tvoj privatnik..

Znam da ne moram vodit trudnoću kod socijalnog, ali nemam pojma kod kojeg da odem otvorit trudničku knjižicu. Čula sam za tu Fishericu al sad ovdje vidim da ide na godišnji. Nisam znala da je toliki problem naći normalnog socijalnog ginekologa.

iwchy
12.06.2007., 16:09
Evo,danas sam bila kod Fisherice da otvorim karton...mislila sam se i naručiti kad ono ona odlazi na godišnjici i tek se može naručiti u 9.mj.!!! Tko će čekat do tada...mislim nije ništa važno,ali svejedno.Pitala sam da li će je netko mjenjati pa da idem kod druge,no ništa...

jelly jesi mozda saznala da li se ona vraca nakon godisnjeg ili ne?
meni je kolegica rekla da ordinaciju preuzima dr. Klapan od 9.mjeseca al nisam sigurna..

flocki
12.06.2007., 19:33
Netko je pitao za ginekologa u Poliklinici Korzo 1862.

Meni su tamo također pregledi bili u redu, ali eto, sa ginekološkim stvarno nisam bila zadovoljna. Moj dojam je bio da je sve to htio nabaviti na brzinu.

extreme
12.06.2007., 22:05
Znam da ne moram vodit trudnoću kod socijalnog, ali nemam pojma kod kojeg da odem otvorit trudničku knjižicu. Čula sam za tu Fishericu al sad ovdje vidim da ide na godišnji. Nisam znala da je toliki problem naći normalnog socijalnog ginekologa.

ma baš te briga jel ti normalan ili nije. ionako će ti samo potpisivat papire.

Betty02
13.06.2007., 07:51
Ja sam kod Skunca-Radman, zadovoljna sam samo sto je isto uvijek guzva. Ona je mene spasila kad sam dosla prije 5 godina, svi mi nesto trubili o policisticnim jajnicima, da necu moci ostati trudna. Dosla sam kod nje, skinula me sa svih tableta i za 3 mjeseca ostala sam trudna ;)
Izludjuje me jedino cekanje, nerijetko i visesatno..

extreme
13.06.2007., 17:31
Ja sam kod Skunca-Radman, zadovoljna sam samo sto je isto uvijek guzva. Ona je mene spasila kad sam dosla prije 5 godina, svi mi nesto trubili o policisticnim jajnicima, da necu moci ostati trudna. Dosla sam kod nje, skinula me sa svih tableta i za 3 mjeseca ostala sam trudna ;)
Izludjuje me jedino cekanje, nerijetko i visesatno..

ona je privatnik ili socijalna??

Betty02
13.06.2007., 21:07
socijalna. jedino sto se placa uzv jer ga je ona sama kupila, mislim da je sada oko 150kn. Vodila mi je obje trudnoce i bila sam jako zadovoljna.

jelly!
14.06.2007., 09:11
jelly jesi mozda saznala da li se ona vraca nakon godisnjeg ili ne?
meni je kolegica rekla da ordinaciju preuzima dr. Klapan od 9.mjeseca al nisam sigurna..

Rekli su mi da se mogu naručiti u 9.mjesecu i da će raditi na istom mjestu.

missh
15.06.2007., 10:12
Samo sam vas htjela pitati kako izgleda ginekoloski pregled cure koja ej djevica?? Da li je moguce raditi kakve testove ili ... kako to ide?? :zubo

odi kod doktorice,zasto ne.pregledat ce te,ali nece koristiti svu aparaturu :)

kujela
20.06.2007., 12:04
Drage moje.. vec sam bila postavila upit o stanovitom ginekologu, ali nitko se nije niti osvrnuo... Jos jednom molim komentare o dr. Vedranu Franciskovicu..
TNX!

crocat
22.06.2007., 13:57
Drage moje.. vec sam bila postavila upit o stanovitom ginekologu, ali nitko se nije niti osvrnuo... Jos jednom molim komentare o dr. Vedranu Franciskovicu..
TNX!

MA di si njega nasla zeno????????????????????????':s :s :s
A,Zanima te kao ljecnik ili kao nesto drugo???:cerek:
tip nema pojma o medicini a jos manje o zivotu...
pa taj se pali na sve sto je zensko,i sto nosi suknju.
ja ga nisam dugo vidjela ali me zanima jel jos ima one neodoljive siskice..:horor:
sad sam i ja znatizeljna di je tip, sta vise ne radi u bolnici???
:zubo: :jumping:

Kyra
22.06.2007., 19:00
Hvala puno na ovim informacijama, još sam pročitala i druga neugodna iskustva s njom.
Moram priznati da ih ja nisam imala, ali ja sam kod nje 2 god, ona mi je prvi ginekolog preko socijalnog.
Nisam imala trudnoću, a na preglede redovne ionako idem kod Masovčića.

Kamo sada ideš preko socijalnog?:)

Karton mi je kod nje. Kad budem trudna vidjet ću što ću.
Meni se i Masovčić zgadio. I mojoj mami isto.
Ja sad idem kod dr.Jurice u Medico (baš sam se sad naručila) a mama se naručila kod dr.Stanković.

diavoletta
22.06.2007., 19:04
MA di si njega nasla zeno????????????????????????':s :s :s
ja ga nisam dugo vidjela ali me zanima jel jos ima one neodoljive siskice..:horor:

radi..u bolnici.. osobno ga ne poznam i nisam bila na pregledu kod njega, al isto tako sam čula i dobroga i lošega..za struku da je ok, al ono "muško ko muško".. :s :rofl:

otrovnica-ri
23.06.2007., 08:58
MA di si njega nasla zeno????????????????????????':s :s

Vedran uvijek ostaje isti na svim poljima..mislim da se takav nikada neće promjeniti:D :bonk:
Eh da još uvijek radi u bolnici a navečer škica komade u Phanasu..to otprilike izgleda ovako:mudri: :visi:

diavoletta
23.06.2007., 09:02
Vedran uvijek ostaje isti na svim poljima..mislim da se takav nikada neće promjeniti:D :bonk:
Eh da još uvijek radi u bolnici a navečer škica komade u Phanasu..to otprilike izgleda ovako:mudri: :visi:

misliš ovako otprilike? :mudri: pa onda :Slin: ako mu uspije :Sex: i onda :visi: a tada :Pop: pravi :angel:

crocat
26.06.2007., 10:00
misliš ovako otprilike? :mudri: pa onda :Slin: ako mu uspije :Sex: i onda :visi: a tada :Pop: pravi :angel:

Ma ja ga se sjecam iz Opatije sa curama koje su isle sa mnom u skolu,ono zene full ponosno hodaju sa dr. a on samo misli na jednu stvar( koju gleda svaki dan na poslu):cice: i kad je dobije onda mjenja curu i razred....
mislim da je imao i prolblema sa roditeljima i skolom...:rofl:
Ma mislima da kao dr. nije bas nesto, ja mu nebum vruke isla...

kujela
27.06.2007., 11:21
kako ste me nasmijale!

znaci - od takvog ginekologa da bjezim... ma to je zapravo strasno - kad covjek ne moze odvojiti posao od zadovoljstva.. :D
fuj, bljak....

crocat
28.06.2007., 14:10
kako ste me nasmijale!

znaci - od takvog ginekologa da bjezim... ma to je zapravo strasno - kad covjek ne moze odvojiti posao od zadovoljstva.. :D
fuj, bljak....

Slazem se, ali moramo ih shvatit,gledat a ne dirat:s
nije ni njima lahko...:moli:
ko zna koliko ih je takvih.A tebi draga sretno i najdi nekog profesionalca:top:

Indigo Girl
29.06.2007., 17:14
Čudi me da nitko nije spomenuo Dr. Saftića iz KBCa. Nježan, drag, simpatičan, brz, stručan. :top:

ararita57
30.06.2007., 14:32
preletila sam po topicu, pa mi vjerojatno dosta toga promaklo....uglavnom, netko je pitao za Zupanica, isla sam tamo dok nije otisao u Juznoafricku Republiku kao veleposlanik....neznam jel se vratio, ali i ako je, mislim da vise nije na onom mjestu.....mama mi je u ginekologiji pa cu pitati....inace, on mi je bio super...sada sam kod Kalinicke, i ona mi je isto jako dobra...

kujela
01.07.2007., 19:55
Slazem se, ali moramo ih shvatit,gledat a ne dirat:s
nije ni njima lahko...:moli:
ko zna koliko ih je takvih.A tebi draga sretno i najdi nekog profesionalca:top:

hvala na savjetu! premda, lik mi se ne cini pretjerano maligan - kakav je kao profesionalac ne znam (a po replikama sudeci, necu niti saznati! :)), ali kao nazovi-sarmer nije me impresionirao - shpreha mu je retro... :hekla:

Kyra
02.07.2007., 09:47
Pročitala sam nekoliko puta topic i još uvijek mi jedna stvar nije jasna:
od ginekologa koji rade preko socijalnog, kod koga je najbolje ići? Zanima me jer bih premjestila karton od dr. Krešić tako da jednog dana nemam problema s trudničkim. Inače, i dalje idem privatno.

Čokolada07
02.07.2007., 20:13
Ja sam se prijavila kod dr. Škunce-Radman. I pala sam na dupe od iznenađenja, da doktorica koja radi preko socijalnog može biti tako draga i ljubazna. Mislila sam da takvo nešto postoji samo u snovima. Jednom riječju: Oduševila me!!! (to su dvije riječi:) )

Kyra
02.07.2007., 21:44
Ja sam se prijavila kod dr. Škunce-Radman. I pala sam na dupe od iznenađenja, da doktorica koja radi preko socijalnog može biti tako draga i ljubazna. Mislila sam da takvo nešto postoji samo u snovima. Jednom riječju: Oduševila me!!! (to su dvije riječi:) )

Prima još novih pacijentica?

Čokolada07
03.07.2007., 18:36

Mislim da prima, ali moraš otići tamo i osobno ju pitati.

crocat
04.07.2007., 09:09
preletila sam po topicu, pa mi vjerojatno dosta toga promaklo....uglavnom, netko je pitao za Zupanica, isla sam tamo dok nije otisao u Juznoafricku Republiku kao veleposlanik....neznam jel se vratio, ali i ako je, mislim da vise nije na onom mjestu.....mama mi je u ginekologiji pa cu pitati....inace, on mi je bio super...sada sam kod Kalinicke, i ona mi je isto jako dobra...

Ciao, ja sam piatla za njega, i slazem se da je jedan super ljecnik i divna osoba, kad sam bila operirana dosao je cak i u bolnicu posjetiti me i nekoliko puta je bio zvao moju mamu, i raspitivao se kako mi je( a bila sam mlada,17god) Bas je tragicno sto su takvi ljecnici postali prava rijetkost,nadam se da ces ga pronaci, pa javi sta si saznala...:top:

Pingvich
04.07.2007., 12:07
dakle:

dr.Domika (Gordana, mislim)

Nije privatnik.

30 kn, mislim..

Nije mi trebao, pa ne znam.
1

2

cca 2 mjeseca.

Možda pola sata.

Nisam bila trudna.
Ali već se valjda dvije godine mučim sa nečim, ne bi znala čime, pošto je ona uporna u tome da je kod mene sve o.k. (radila je papa test i onih nekih 4 na prisutvo bakterija - na moje inzistiranje, ali ništa nije nađeno).
Imam iscijedak, svrbi me strašno, a jednom sam uočila i neke prozirne nakupine na ulazu u vaginu, ona je rekla sa su to ostaci djevičnjaka :eek: :eek:
Tražim novu već duže.. i koju god mi netko preporuči, za nju onda dobijem i loša iskustva.. :flop:
]

missh
04.07.2007., 14:22

ja sam kod nje i ne bih ti ju preporucila-ako napokon i uspijes dobiti ordinaciju na telefon(jer nitko ne dize slusalicu),narucit ce te za mjesec i pol najranije.ali ti si sretna jer si dobila termin!
kad dodjes u naruceno vrijeme,cekat ces jos najmanje 2-3 sata(ne pretjerujem,meni je tako bilo prije tjedan dana i svaki put do sad) samo da bi dosla do sestre i jos nekih 2h da bi te doktorica primila.ona te sprasi za 5min.uz smjesak naravno(jer je simpaticana).ako ne postavis milion pitanja,neces ni saznati sta ti je jer ona nema vremena posvetiti se tebi i objasniti ti sve u detalje.
takva su moja iskustva i jos od par mojih frendica koje su isto kod skunce.

Čokolada07
04.07.2007., 18:56
ja sam kod nje i ne bih ti ju preporucila-ako napokon i uspijes dobiti ordinaciju na telefon(jer nitko ne dize slusalicu),narucit ce te za mjesec i pol najranije.ali ti si sretna jer si dobila termin!
kad dodjes u naruceno vrijeme,cekat ces jos najmanje 2-3 sata(ne pretjerujem,meni je tako bilo prije tjedan dana i svaki put do sad) samo da bi dosla do sestre i jos nekih 2h da bi te doktorica primila.ona te sprasi za 5min.uz smjesak naravno(jer je simpaticana).ako ne postavis milion pitanja,neces ni saznati sta ti je jer ona nema vremena posvetiti se tebi i objasniti ti sve u detalje.
takva su moja iskustva i jos od par mojih frendica koje su isto kod skunce.

Takva ti je situacija kod svih ginekologa koji rade preko socijalnog, jednostavno su preopterećeni. Ja sam bila sretna kad mi se sestra ljubazno javila na telefon. I čekala sam samo sat i pol, došla sam na početku radnog vremena. U čekaonici se ispričala s drugim trudnicama i mamama. I normalno mi je kad idem na pregled da pitam ako me nešto zanima, privatni će ti sam reći a socijalni jednostavno nemaju vremena. I ova doktorica baš ne gađa ljude kartonima u glavu za razliku od neke druge. Uostalom ne moraš ići kod nje na preglede, budeš kod privatnog a njoj dođeš samo ako ti treba neka uputnica ili nešto.

Kyra
04.07.2007., 20:21
Uf...teška odluka.

Vidjet ću malo telefonom.

Nisam skužila, osim ovog prethodnog posta, kakva su iskustva s ovom Domika?

ararita57
06.07.2007., 19:50
Uf...teška odluka.

Vidjet ću malo telefonom.

Nisam skužila, osim ovog prethodnog posta, kakva su iskustva s ovom Domika?

ja ti nikako nebi savjetovala domiku, nikad mi nitko nije rekao za nju nista pozitivno, dapace, svi su zgrozeni njome i njenim nacinom i radom....inace, imam obiteljske veze na ginekologiji pa iako nemam osobnih iskustava s nekim doktorima, dosta o njima znam ovako, posredno...;)

ararita57
06.07.2007., 19:55
Ciao, ja sam piatla za njega, i slazem se da je jedan super ljecnik i divna osoba, kad sam bila operirana dosao je cak i u bolnicu posjetiti me i nekoliko puta je bio zvao moju mamu, i raspitivao se kako mi je( a bila sam mlada,17god) Bas je tragicno sto su takvi ljecnici postali prava rijetkost,nadam se da ces ga pronaci, pa javi sta si saznala...:top:

jooj:mad: ja napisala post i potpuno zaboravila na njega, eto tek danas se sjetila...zaboravih pitati za zupanica, malo cu pronjuskati pa ako sta saznam odmah javljam, slazem se sa tobom da je izvrstan, cini mi se bas doktor one stare skole (iako ne tako star), kakvih danas vise nema...mada sumnjam, da on opet radi ja bih to vjerojatni vec znala...

sto se tebe tice, tako mlada na operaciji?:eek: ...nadam se da je sve bilo ok i da se danas toga niti ne sjetis:top:

reborn
06.07.2007., 20:01
Mislim da je taj Županić i mene porodio, a 28 mi je godina. Ne vjerujem da bi još radio, ili mu je penzija jako blizu.

Kyra
06.07.2007., 20:29
ja ti nikako nebi savjetovala domiku, nikad mi nitko nije rekao za nju nista pozitivno, dapace, svi su zgrozeni njome i njenim nacinom i radom....inace, imam obiteljske veze na ginekologiji pa iako nemam osobnih iskustava s nekim doktorima, dosta o njima znam ovako, posredno...;)

Hvala :)
A koga bi ti onda savjatovala za otvaranje trudničkog kartona?

Lilit
06.07.2007., 22:08
Mislim da je taj Županić i mene porodio, a 28 mi je godina. Ne vjerujem da bi još radio, ili mu je penzija jako blizu.

i mene je (22 god))
koliko sam ja cula on je bio ili jos je nekakv veleposlanik tako da vjerojatno ne radi vise

ararita57
07.07.2007., 00:13
Hvala :)
A koga bi ti onda savjatovala za otvaranje trudničkog kartona?

Ajoj, nemam pojma...Ja idem kod Kalinicke a cak se ni ne mogu sjetiti kod koga mi je karton...bila jednom u zivotu kod Skunce, vise je ni ne pamtim, ostalo kod Zupanica dok je radio, i sada Kalinicka....i to ti je sva moja ginekologija...mogu malo pitati...samo nemoj kod Domike, cudi me da vec nije pun topic prituzba na nju...

Kako nisam ni rodila a ni hvala bogu imala nekakve komplikacije, tako ti je i moje iskustvo skromno, pa bolje da ne dajem savjete....nebi nista ni napisala nego kad sam vidjela da razmisljas o Domiki nisam si mogla pomoci

sretno :)

neny26
07.07.2007., 08:42
dakle:

dr.Domika (Gordana, mislim)

Nije privatnik.

30 kn, mislim..

Nije mi trebao, pa ne znam.
1

2

cca 2 mjeseca.

Možda pola sata.

Nisam bila trudna.
Ali već se valjda dvije godine mučim sa nečim, ne bi znala čime, pošto je ona uporna u tome da je kod mene sve o.k. (radila je papa test i onih nekih 4 na prisutvo bakterija - na moje inzistiranje, ali ništa nije nađeno).
Imam iscijedak, svrbi me strašno, a jednom sam uočila i neke prozirne nakupine na ulazu u vaginu, ona je rekla sa su to ostaci djevičnjaka :eek: :eek:
Tražim novu već duže.. i koju god mi netko preporuči, za nju onda dobijem i loša iskustva.. :flop:
]

Ako zelis nekog tko ce ti napraviti sve moguce testove, odi kod dr. Ksenije Stefanic Dukic na Pehlinu - ta radi stvarno sve pretrage. I ne odustaje dok te ne izlijeci. Bar je meni tako bilo. Iako, cula sam od par cura/zena da nisu bas zadovoljne s njom.
I.....
1. dr. Ksenija Stefanic Dukic
2. nije privatnik
3. pregled je kao i kod dr. opce prakse 10 kn+10 kna za recept/uputnicu - najvise 30 kn, UZV 150 kn
4. UZV ima, nemam pojma kakav je, ali obavezno ga napravi pri svakomm pregledu, mislim da je to normalno, sta uopce moze vidjeti bez UZV?mislim, moze, ali....
5. 4,5
6. 4
7. ovisi, prvi put mi je rekla samo nek dodem i primila me odmah, inace se narucuje prvi dan u mjesecu telefonom, ali ako imam kakvih problema, naruci me i ako nazovem bilo koji drugi dan - uglavnom u tom mjesecu naruci, a ako je hitno, naruci odmah
8. e to je problem kod nje.....nekad uopce ne cekam, javim se sestri i odmah sam unutra, a nekad 10, 15, 20 minuta pa sve do dva sata.....
9. nisam bila trudna, ali je rekla prije nego planiram zatrudnit, obavezno se njoj javiti da napravimo sve pretrage - krv, urin, bakterije, hpv i svasta jos nesto.....

Eto toliko....

Kyra
07.07.2007., 10:17
Ajoj, nemam pojma...Ja idem kod Kalinicke a cak se ni ne mogu sjetiti kod koga mi je karton...bila jednom u zivotu kod Skunce, vise je ni ne pamtim, ostalo kod Zupanica dok je radio, i sada Kalinicka....i to ti je sva moja ginekologija...mogu malo pitati...samo nemoj kod Domike, cudi me da vec nije pun topic prituzba na nju...

Kako nisam ni rodila a ni hvala bogu imala nekakve komplikacije, tako ti je i moje iskustvo skromno, pa bolje da ne dajem savjete....nebi nista ni napisala nego kad sam vidjela da razmisljas o Domiki nisam si mogla pomoci

sretno :)

Ajde, raspitaj se malo ako nije problem :)

Ja samo znam da moram maknut karton od ove dr.Krešić. Nema šanse da ostanem tamo, ako je ikako moguće.
Ne planiram ja još trudnoću, ali želim preseliti karton nekom drugom. Samo zbog kartona i uputnica. Ostalo ću valjda moći privatno.

ararita57
07.07.2007., 12:05
Ajde, raspitaj se malo ako nije problem :)

Ja samo znam da moram maknut karton od ove dr.Krešić. Nema šanse da ostanem tamo, ako je ikako moguće.
Ne planiram ja još trudnoću, ali želim preseliti karton nekom drugom. Samo zbog kartona i uputnica. Ostalo ću valjda moći privatno.

Ejla:) , ja saznala da Zupanic vise ne radi:mad: , i da je moj karton kod Skunce...eto koliko je posjecujem da nisam ni znala da je tamo...ono sto su mi jos rekli jest da je sasvim svejedno kod kojega doktora ides otvoriti karton, jer je kod svih njih isto: guzve, neprofesionalnost itd., sve sto ste ovdje do sad navele...to je jednostavno tako, i kod doktora opce prakse, i kod pedijatara, svi koji nisu privatni (a i dobar dio onih koji jesu) ne rade onako kako bi trebali...dakle nisam ti nesto pomogla, a ni sama neznam kod koga cu ja ici kad jednog dana ustrebaju uputnice i cesti posjeti Skunci, posto znam da zene dobivaju slom zivaca cekajuci tamo satima....
nista, savjetuj se cim vise sa sto vise ljudi, iako meni ni to nije mjerilo, obicno za istog doktora cujem i pozitivna i negativna iskustva...

diavoletta
07.07.2007., 13:40
ja sam baš ove godine makla karton od dr. Ksenije Štefanić-Dukić..
naručivanje samo prvog u mjesecu (naravno ne možeš uspijet telefonom ni da ti tata radi u ht-u), čekanje po 4-6 sati..za ultrazvuk ne izdaje račun, ja kad sam sestru pitala račun rekla je da ga ne može izdat jer je to od doktorice privatni ultrazvuk (a to se po zakonu ne smije..napravit uslugu a ne izdat račun), al nek joj bude..slatkorječiva doktorica, uvijek mi je nudila neke preparate koji nisu imali veze s ginekologijom niti ginekološkim pitanjima, al istina IZUZETNO nježna pri pregledu i papa testu..iako je krupna al ful..e sad, znam slučaj kad se od moje svekrve prijateljica njoj požalila da je od naručenog vremena čekala još 3 sata da ju primi ova joj je samo odbrusila, pa odite drugdje..(jednoj gospođi u godinama) :flop:
istina, dok je radila u bolnici to je bila druga priča..meni je bila na porodu s malim (a sad više nije ni sjena toj doktorici od prije 8 godina)..
p.s. i odlično šiva :zubo: :zubo: pa ko voli nek izvoli ;)

Megich
29.07.2007., 14:32
dajte cure treba mi broj od Zupanica,imam problema a u kod njega imam karton i neke vazne nalaze iz proslosti....trazila sam na informacijama ali broj koji su i dali nije tocan,i na netu sam nasla broj koji nije tocan... MA je taj Covijek uopce vise ziv????

Mislim da Zupanic vise ne radi! Imao je na potoku svoju ordinaciju ali onda otisao u juznoafricku republiku kao veleposlanik! Inace sam jako dobra s njim,ali nebi ga preporucila...

vendella
30.07.2007., 09:48
Ja sam poprilično zadovoljna svojim ginekologom - dr. Uhač. Samo je u Opatiji što je nekima možda nezgodno. Nema neke gužve, obično naručuje nekih 2 tjedna unaprijed. Neki dan sam bila na ultrazvuku kod njega - ništa nisam platila što me malo iznenadilo - ugodno dakako. Pregled sam čekala nekih 20min. A ultrazvuk - to naručuje posebno - sam došla na red točno kad sam bila naručena.

Inače moja sestra je za vrijeme trudnoće samo uzimala uputnice od njega i nije bilo nikakvih problema.

Pcelica Maja
07.08.2007., 21:42
Ja s Vlastelićem imam jako dobra iskustva i znam još žena s istim mišljenjem. Vrlo ljubazan, pristupačan, strpljiv (to je moj dojam) i stručan (ovo je komentar prijateljice - doktorice koja radi na medicinskom fakultetu koja je u jednoj nezgodnoj situaciji savjetovala da se ide k njemu jer je jedan od najboljih).

O dr. Vlasteliću sve najbolje, jedan divan čovjek prije svega a i stručnjak. Rekao mi je spol bebe u 10. tj. trudnoće!! Ugodan je za razgovor, pregled je ugodan a možeš ga pitati što god te zanima i još ti kaže poneki savjet. Tople preporuke! Nadam se da će mi biti i na porodu :s :top:

Aura
09.08.2007., 21:59
imam jedno pitanje...inače imam karton kod dr.Škunce-Radman i na zadnjem pregledu napravila mi je papatest i nakon toga mi je javila da se trebam javiti u ordinaciju,ali tek u desetom mjesecu.papa test mi nije u redu.a ja i dalje osjećam stanovite smetnje i htjela bih to što prije riješiti.otišla bih privatniku,ali znam da se nalazi samog papa testa dugo čekaju,pa bi mi to došlo skoro na isto(ili ne bi?)..pa ako netko zna radi li možda dr.Škunca i privatno pa da odem k njoj ranije ili mogu li ju tražiti da mi da moj papa test da ga odnesem drugom doktoru ili bilo koje brzo riješenje jer želim ovo riješiti što prije,smetnje su stvarno poprilične..hvala

Betty02
10.08.2007., 06:58
imam jedno pitanje...inače imam karton kod dr.Škunce-Radman i na zadnjem pregledu napravila mi je papatest i nakon toga mi je javila da se trebam javiti u ordinaciju,ali tek u desetom mjesecu.papa test mi nije u redu.a ja i dalje osjećam stanovite smetnje i htjela bih to što prije riješiti.otišla bih privatniku,ali znam da se nalazi samog papa testa dugo čekaju,pa bi mi to došlo skoro na isto(ili ne bi?)..pa ako netko zna radi li možda dr.Škunca i privatno pa da odem k njoj ranije ili mogu li ju tražiti da mi da moj papa test da ga odnesem drugom doktoru ili bilo koje brzo riješenje jer želim ovo riješiti što prije,smetnje su stvarno poprilične..hvala

Je li ti dala kakvu terapiju? Ja sam isto kod nje, imala sam slican slicaj, papa le bio los i narucila me za par mjeseci da ga ponovimo. U medjuvremenu mi je dala neke vaginalete jer sma imala i nekih drugih problema a sve mi polako dolazi sad u normalu, ali svejedno idem na papu svakih 5-6mj.
Najbolje ti je da ju nazoves i trazis nju, sestra te moze samo otpiliti s tel.

neny26
10.08.2007., 13:40

inace, nalazi papa testa dugo se cekaju kod socijalnih ginica, a kod privatnika do 2 tjedna pa ako ti to nije tako dugo za cekat, nazovi nekog privatnog, mogu te naruciti i isti dan, napravis papa i za dva tjedna znas na cemu si.......

ararita57
11.08.2007., 13:44

ne znam za druge, al kod kalinicke (privatno) se ceka nekad cak i manje od dva tjedna

LaaLaa
03.09.2007., 14:52
Evo svjeze informacije iz prve ruke u vezi sa dr. Alemkom Brncic Fischer!

Ono sto se saputalo po forumu pokazalo se kao potpuno tocno: dr. je samo nestala sa svog radnog mjesta. Bez ikakve sluzbene najave, obavijesti, objasnjenja, pa cak bez ikakvog napisa na vratima ordinacije.
Dosla sam danas tamo i poljubila vrata! Nitko je ne mjenja, nista.

Ne znam, zaista ne znam, kako si itko moze dozvoliti toliku neodgovornost do posla, a posebno jedan dr. do svojih pacijenata. :flop:

Pa, ako je netko zbog istog problema vec uspio naci odgovarajucu zamjenu, onda u to ime ozivljavam topic i molim za preporuku!

iwchy
03.09.2007., 15:30
a mojoj frendici su rekli ime doktorice koja preuzima ordinaciju pa se do sad nisam brinula zbog odlaska Dr. Brncic-Fisher :rolleyes:
ako zbilja nitko ne preuzme u neko dogledno vrijeme, sta je s nasim kartonima? jel nas sami prebace kod nekog drugog? uglavnom, kako da saznam di mi je karton? :o

LaaLaa, thnx za info :)

LaaLaa
03.09.2007., 16:32
Kazu da je stvarno na njeno mjesto trebala doci dr. iz Nasica, ali se predomislila...

A sto se kartona tice, do njega se koliko razumijem, moze doci jedino preko svog novog izabranog gin. Onog sto si ga moras naci sama.

bananarama
03.09.2007., 18:33
Meni je njena sestra rekla da dolazi neka ginekologica iz Zadra u 9 mj. Što još nije preuzela mjesto?

LaaLaa
03.09.2007., 18:40
Meni je njena sestra rekla da dolazi neka ginekologica iz Zadra u 9 mj. Što još nije preuzela mjesto?

E, to prvi put cujem, a danas definitivno na mjestu stare dr. nije bilo nikoga.

jelly!
04.09.2007., 12:29
Ja sam bila jučer pa je bila smjena od Krešićke i njezina sestra mi je dala broj telefona da nazovem popodne jer je kao tada trebala doći. Doktorica je počela u bolnici, a rečeno mi je da još nisu našli zamjenu. Ja sam tek u krajem šestog mjeseca otvorila karton i još uvijek nisam obavila niti prvi pregled jer mi je njena sestra rekla da će tek naručivati u 9.mj kad se vrati s godišnjeg. Ma, sve je to bezveze! Koje ginekologice uopće primaju nove pacijente? pitam u slučaju da ode Fisherica...ali trebala bi doć zamjena...bar se nadam:rolleyes:

LaaLaa
04.09.2007., 13:56
Ja sam bila jučer pa je bila smjena od Krešićke i njezina sestra mi je dala broj telefona da nazovem popodne jer je kao tada trebala doći.

Pa je si zvala onda jucer popodne? I?

seven2201
04.09.2007., 20:29
jel na pregledu moram ic na ultrazvuk il moze sam papa test,jer me prosli put kostalo sam 200kn?

missh
06.09.2007., 13:46
cure kojeg biste mi doktora(privatnog) preporucile SAMO za hpv test(ne trebaju mi drugi pregledi)? nesto mi nije u redu s papa pa bih htjela iskljuciti hpv.

hvala puno!! :kiss:

iwchy
07.09.2007., 02:14
cure kojeg biste mi doktora(privatnog) preporucile SAMO za hpv test(ne trebaju mi drugi pregledi)? nesto mi nije u redu s papa pa bih htjela iskljuciti hpv.

ja sam napravila test u Poliklinici Mediko, kod doktorice Jurica..
Doktorica je ok, ugodna, cijena je 500kn (ima doduse vec neko vrijeme da sam se testirala al ne vjerujem da je poskupilo) i dobijes nalaz relativno brzo..ne sjecam se tocno, al cca tjedan do 10 dana..
navodno je i druga njihova doktorica ok..
za ostale ne znam :o eto, nadam se da sam bar malo pomogla..

bananarama
09.09.2007., 11:36
U mediki je pregled, ultrazvuk i papa test zajedno 500kn, ne znam koliko je sam papa test. Rezultati se dobiju u roku od 2 tjedna!

mimimimi
10.09.2007., 00:22
meni je dr. Kalinić super...
mislim da je pregled, papa i utz 450 kn.
žena je detaljna, draga i jako dobar ginekolog.

iwchy
12.09.2007., 22:45
Evo svjeze informacije iz prve ruke u vezi sa dr. Alemkom Brncic Fischer!

Ono sto se saputalo po forumu pokazalo se kao potpuno tocno: dr. je samo nestala sa svog radnog mjesta. Bez ikakve sluzbene najave, obavijesti, objasnjenja, pa cak bez ikakvog napisa na vratima ordinacije.
Dosla sam danas tamo i poljubila vrata! Nitko je ne mjenja, nista.

Evo i najnovije informacije iz prve ruke vezane za dr. Brncic-Fisher :zubo:

prosla sam danas djir do ambulante da vidim ima li sta novo..

I, na vratima stoji obavijest da je dr. Brncic-Fisher prestala s radom i da je ambulantu i pacijente preuzela doktorica Rukavina (ime mi je negdje isparilo na putu do doma :zubo: )

Imamo doktoricu :s
sad je jos samo pitanje kakvu :zubo: ako netko ima kakvih iskustava, ili ode u dogledno vrijeme do nje, bila bi zahvalna da nam prenese svoje dojmove ;)

LaaLaa
13.09.2007., 08:45
sad je jos samo pitanje kakvu :zubo:

Prema informaciji sa kojom raspolazem, radi se o dr. koja je vec u penziji. To bi prema tome znacilo da se radi o privremenom rijesenju u svakom slucaju.

Fei
13.09.2007., 22:42
ja sam već godinama kod Masovčića.
nedavno sam imala nešto ozbiljniji problem, i on mi je to riješio jako profesionalno i vrlo stručno.
ultrazvuk, papa test, razgovor koliko god treba...
o tom doktoru imam najbolje mišljenje...

bananarama
14.09.2007., 13:21
Kada je Brnčićka bila još je bilo mjesta za prebaciti se, nadam se da ima još.
probat ću pa vam javim!

zrnce soli
16.09.2007., 20:38
Ja sam kod dr. Bačića već godinama, meni je on super. Socijalni, ima gužvu i zna se duže čekat, ali kad smo trudnice u pitanju sve ide puno brže. Imala sam u pršlosti problema s HPV koje smo uspjeli riješit, bila sam jako zadovoljna. Meni je i sestra super. Problem je što ne prima nove pacijentice, eventualno ako si kći stare pacijentice.
Imam povjerenja u njega i to mi je najvažnije.
A pregledi su jako nježni, nikad nije bio grub.
Jednom prilikom sam bila u poliklinici Sunce kod dr. Gusića, čovjek je stvarno genijalan. Naručila sam se danas za sutra, a mogla sam doć i istog dana da sam htjela. Strpljiv, sve će objasnit, ma odlično. Pregled + UTZ (detaljni, naročito stoga što sam trudnica) 500kn.
Nekad sam bila kod dr. Kalinić, jednom davno, ne sjećam je se uopće, a onda poslije dr. Škunca koja je za moj ukus paranoična, ali moje frendice su oduševljene njome. Ne znam, svi se razlikujemo.

ondie
18.09.2007., 07:01
Evo i najnovije informacije iz prve ruke vezane za dr. Brncic-Fisher :zubo:

prosla sam danas djir do ambulante da vidim ima li sta novo..

I, na vratima stoji obavijest da je dr. Brncic-Fisher prestala s radom i da je ambulantu i pacijente preuzela doktorica Rukavina (ime mi je negdje isparilo na putu do doma :zubo: )

sad je jos samo pitanje kakvu :zubo: ako netko ima kakvih iskustava, ili ode u dogledno vrijeme do nje, bila bi zahvalna da nam prenese svoje dojmove ;)

Evo mene s friškim vijestima! Dr. Rukavina je preuzela pacjente od Brnčić. Starija je doktorica, no izgleda mi sasvim ok, nisam bila na pregledu, samo po uputnice. Doduše, kod administracije se ne snalazi najbolje, no koliko sam čula i od drugih, po pitanju struke je vrlo ugledna. Gužve nije bilo, navodno ih je dosta odnijelo kartone drugima u ovom međuvremenu dok nije bilo zamjene.

Oću neki nick
18.09.2007., 08:49
Ja sam u trudnoći bila kod Sokolićke. Meni je predivna :cerek: Obožava trudnice i satima će pričati i odgovarati na pitanja i crtati ako treba i radi sve preglede i uzv i mokraću i tlak i šalje na sto vađenja krvi i svašta (malo je preoprezna).

E, kod Krešićke sam imala karton za te sve uputnice. Tri puta su mi debilke izgubile karton tamo, a ja s rizičnom trudnoćom. Onda sam došla po uputnicu za samo izvadit leukocite, jer mi je KKS i hepatitise i koješta već izvadilo pa da mi ne vade tri litre krvi, Sokolićka je tražila samo leukocite. Nakon dva tjedna je Krešićka uspjela napisati uputnicu. Pogađate? KKS, hepatitis i sve to. Popi*dila sam. Žena je totalni idiot.

Kyra, ne stignem sad čitati, ali zašto mičeš karton od nje? Mislim, ako je zbog ovakvih slučajeva kao kod mene :rofl: , iznervirat ćeš se, ali uvijek će ti napisati uputnice. Bar nema tramakanja s kartonima negdje drugdje.

A ontopic: moja preporuka za dr. Sokolić.

missh
18.09.2007., 14:39
ja sam napravila test u Poliklinici Mediko, kod doktorice Jurica..
Doktorica je ok, ugodna, cijena je 500kn (ima doduse vec neko vrijeme da sam se testirala al ne vjerujem da je poskupilo) i dobijes nalaz relativno brzo..ne sjecam se tocno, al cca tjedan do 10 dana..
navodno je i druga njihova doktorica ok..
za ostale ne znam :o eto, nadam se da sam bar malo pomogla..

ajme hvala ti! :kiss: nisam se ni sjetila medika. a ti je to inace doktorica ili si samo napravila tipizaciju tamo-pitam jer me zanima da li ce inzistirati i na obicnom pregledu (ne bi li uzeli koju kunicu vise)?

iwchy
18.09.2007., 19:42
ajme hvala ti! :kiss: nisam se ni sjetila medika. a ti je to inace doktorica ili si samo napravila tipizaciju tamo-pitam jer me zanima da li ce inzistirati i na obicnom pregledu (ne bi li uzeli koju kunicu vise)?

tad mi je bila doktorica (sad sam u Zg kod drugog dr)
isla sam prvo jedan mjesec na normalan pregled, papu i uzv, i kako mi je nalaz bio CIN I, predlozila mi je hpv test, pa sam to napravila iduci mjesec..

al zena je skroz ugodna i simpa, tako da, ako ne zelis pregled, mozes joj bez imalo beda reci i popricati s njom ;)

missh
19.09.2007., 20:03
hvala jos jednom na informacijama!! :top:

crocat
09.10.2007., 14:32
ma zene moje,dobro di je nama mjesto kod koga je najbolje ici, ipak mislim da nam svi ovi navedeni dr.i nisu bas za slavu.....
e come povjeriti svoju .......,pitam se pitam?
Ko zna nek se javi!:ne zna: :confused:

bebachica
09.10.2007., 17:05
Imas na Zametu u dispanzeru super ginekologicu. Odmah ce ti otvorit karton i sve. Ja nisam niš čekala. Samo sto je samo srijedom tamo jer inace radi u Opatiji. Žena je odlicna, a sestra jos bolja tako da se stvarno osjecas ugodno kad tamo dodjes. Eto toliko od mene :)

Blondy-ri
09.10.2007., 19:09
Imas na Zametu u dispanzeru super ginekologicu. Odmah ce ti otvorit karton i sve. Ja nisam niš čekala. Samo sto je samo srijedom tamo jer inace radi u Opatiji. Žena je odlicna, a sestra jos bolja tako da se stvarno osjecas ugodno kad tamo dodjes. Eto toliko od mene :)

Istina. Dr.Salamon. Odlična žena! :top:

nebi
12.10.2007., 18:32
ja sam kod dr. bacica, ali nisam zadovoljna.. ceka se mjesec dana za pregled, uvijek je guzva, odokativno mi je rekao imam candidu, nikakve testove mi nije napravio, propisao mi je antibiotike 2 puta u istom mjesecu - helou??, kontracepcijske bez vadjenja krvi, policisticni jajnici-to ti je normalno itd., a sestra se ponasa prema meni kao da sam mulica zadnja, umjesto 'dobar dan' kaze 'STA JE?!'... zadnji put mi je rekla da odem do ljekarne pa da pitam dal su dobili neke antibiotike pa da se onda vratim po recept.. rekla sam joj da necu i od tad nisam isla kod njih... ispocetka mi je to sve bilo simpaticno i vjerovatno bi ih preporucila svakome ali sad kad te gljivice vucem vec godinu dana i nema mi ko pomoci - nije mi bas svejedno... svi su oni dobri dok nemas neki problem.. mozda ova moja iskustva i nisu toliko strasna, ali vjerujem da postoje bolji lijecnici i da cu naci nekoga ko ce mi odgovarati...
evo sad citam ove vase postove i ne znam gdje bi otisla... mozda probam kod tog dr. gusica...

Inconspicuous
13.10.2007., 14:25
ej.. ja nova ovdje.. treba mi nekoliko odgovora..
studiram u rijeci već 3 godine, ali nisam otud.. imam svog ginekologa, koji nije iz rijeke..
sad mi se dogodila jedna situacija da mi menga kasni 2 tjedna (što nikad nije), imam 22godine, i od 12. (kad sam ju dobila) je redovita. Napravila sam test, bio je negativan ali ipak osjećam da nešto nije u redu. Htjela bih otići nekom privatnom, pošto mi je karton kod drugog liječnika.
Pročitala sam ovih 8 stranica, pa sam odlučila nekako da odem kod tog Masovčića, pa me zanima:
1. da li je još na istoj adresi, jel to blizu filozofskog?
2. Da li je broj telefona još isti?
3. kolko sam skužila brzo će me primiti? (stvarno mi je hitno)
4. koliko ću odprilike platiti KOMPLETAN pregled + test na trudnoću? (želim sve odjednom obaviti)

hvala unaprijed:mig:

jelly!
15.10.2007., 21:03
ajde mi molim vas predložite nekog dobrog socijalnog ginekologa! Bila sam otvorila karton kod Fisherice,ali kako je otišla nikad nisam bila kod nje....:(

mademoiselle_ri
25.10.2007., 17:08
studiram u ri pa me zanima jel mogu ic tu kod socijalnog ginekologa ili, posto nisam iz ri, mogu jedino kod privatnog? kakva je procedura?

pušimalboro
25.10.2007., 18:50
ej.. ja nova ovdje.. treba mi nekoliko odgovora..
studiram u rijeci već 3 godine, ali nisam otud.. imam svog ginekologa, koji nije iz rijeke..
sad mi se dogodila jedna situacija da mi menga kasni 2 tjedna (što nikad nije), imam 22godine, i od 12. (kad sam ju dobila) je redovita. Napravila sam test, bio je negativan ali ipak osjećam da nešto nije u redu. Htjela bih otići nekom privatnom, pošto mi je karton kod drugog liječnika.
Pročitala sam ovih 8 stranica, pa sam odlučila nekako da odem kod tog Masovčića, pa me zanima:
1. da li je još na istoj adresi, jel to blizu filozofskog?
2. Da li je broj telefona još isti?
3. kolko sam skužila brzo će me primiti? (stvarno mi je hitno)
4. koliko ću odprilike platiti KOMPLETAN pregled + test na trudnoću? (želim sve odjednom obaviti)

hvala unaprijed:mig:
to ti je na Belvederu ,u uličici ispod one pošte kad ideš za teretanu :D
( da,blizo f. faksa je, ako misliš na gornju zgradu)
Dr Maslovčić će te primiti odmah drugi dan kad nazoveš ali reci sestri da ti je hitno a tel. je 516-164
ordinira ti pon. i srijedom popodne od 13-19 a ostale dane ujutro
a za račun pitaj telefonom,mislim da bi ti to moglo biti oko 400kn

iwchy
26.10.2007., 18:56
studiram u ri pa me zanima jel mogu ic tu kod socijalnog ginekologa ili, posto nisam iz ri, mogu jedino kod privatnog? kakva je procedura?

pa, ako nisi vec kod nekog drugog upisana, onda bez problema otvoris u Rijeci karton..
procedura je jednostavna, dodjes, das zdravstvenu i ostalo oni naprave..samo moras naci nekog ginekologa koji jos upisuje pacijente :)
ako si upisana kod nekoga, onda valjda moras napraviti odjavu i prebaciti karton u Ri..ili tako nesto..nisam sigurna jer sam ja odmah otvorila u Ri iako nisam odavde :mig: al nije ni ovo nista strasno komplicirano..ja sam prebacivala karton u Ri od lijecnika opce prakse pa nisam imala nikakvih problema samo se ne sjecam tocne procedure :D

kishaa
28.10.2007., 11:40
neznan neka cura je na pochetku spomenila dr.oštrića i mogu ga od srca preporuchit..nema chekanja..ako je neshto hitno i ako ima mista mozhe se za isti dan naruchit..jako je srdachan i strpljiv i uvik spreman za poprichat..jedino eto shta je malo zaboravljiv ali bozhe mili niko nie savrshen..pregled me dodje 250kn..radi dvokratno..mislin od 9 do 12 i od 16 do 19..ako je shta hitno ili nemozhe drukchije primit che i suboton popodne..

daspei
29.10.2007., 18:21
U ulici Moše Albaharija 14 je bio ginekolog dr. Gordan Rački, bila sam kod njega na pregledu prvi put u životu, naravno išla sam sa grčem u želucu ali oduševila sam se. Za 350kn mi je napravio pregled, ultrazvuk i papa test i poklonio mi anti bebi besplatno (inače koštaju 100kn). Otišla sam na Krk odradit sezonu i rekao mi je kad se vratim da dođem na kontrolu jer sam imala nekih sitnih problema. i kad sam se vratila njega više nema, ne znam dal je preselio ordinaciju ili prestao radit. Zato vas molim :s ako netko bilo što zna da mi javi!

Kako to da si platila? Jel to socijalni ili privatni ginic? Ja sam u zagrebu, jel ima tko jos kakvih iskustava s ovim ginicem?

strijelčica
29.10.2007., 21:03
Vidim da tražite socijalnog:D ,samo sam htjela reć pohvala za ginekologicu Juricu u medici,a isto tako i Olujičku

silvaes85
06.11.2007., 15:35
Pozdrav!
Da li je tko od vas isao na kolposkopiju u rijeckoj bolnici? Ili mozda u kakvu privatnu kliniku? Zanima me kako to izgleda, da li su doktori ljubazni i pristojni i susretljivi?
Hvala

petraaaa
07.11.2007., 15:00
dr. gusić je odličan, možda čak i "dosadan" koliko se trudi objasnit... odi tamo. nećeš pogriješiti.. cijene su im malo više od drugih, pregled, papa i ultrazvuk ja sam prije 2mj platila 500kn. al zato nemoraš čekat na pregled danima, 2 dana max čekaš. u medicu je dr jurica dobra, al se na pregled čeka tjednima, a pregled, papa i ultrazvuk ako se ne varam je 450kn

Kyra
15.11.2007., 08:40
Neki dan je moja mama bila kod Masovčića i još jednom se razočarala.

Pregled (papa, utz, utz dojki) za 640 kuna.
Sve gotovo za deset minuta.

U stilu: "a čujte...godine su to..."

Žalosno.

Već sam pisala o tome kako je meni savjetovao da promijenim pilule. Kao pokusni kunić koji ima deset jajnika pa nije bad ako se poigra s kojim.

Vrijeme ga je pregazilo.

lturkano
15.11.2007., 10:41
ja idem ko dr. sokolić, pratila mi je cijelu trudnoću i super je, malo je udarena, stalno se zaj..... ali je kao doktor strava. bila sam i u medicu ali su mi napravili sranje sa HPV-om, pa sam prešla kod nje.

BigMama
15.11.2007., 11:18
1, dr. Uhač - Opatija - Dom zdravlja
2,
3, 10 kn participacije
4, nemam pojma, radio mi ga je 100 puta, ja sam bila zadovoljna
5, zadovoljna za 5
6, ljubaznost za 5
7, narucim se oko 10-tek dana unaprijed
8, cekala sam od 2 min do 40 min
9, vodio mi je dvije trudnoce i o njemu mogu reci sve najbolje. Radi sve pretrage po kalendaru, dodatne UZV-e....daje sve informacije, špota ako se pocne nabijat puuuno kila...

S covjekom sam jako zadovoljna, ai cijene ga neki njegovi starjii riječki kolege.

Evo da citiram samu sebe. Vidim da vas vecina ima katastrofalna iskustva s ginekolozima. Moje je nakon 2 trudnoce izvrsno.

Definitivno dr. Uhač na opatijskom domu zdravlja, a od privatnika dr. Milivoj Perović.

malenaaaa
15.11.2007., 11:45
ja idem ko dr. sokolić, pratila mi je cijelu trudnoću i super je, malo je udarena, stalno se zaj..... ali je kao doktor strava. bila sam i u medicu ali su mi napravili sranje sa HPV-om, pa sam prešla kod nje.

Znači, za probleme za HPV-om bi preporučila Dr. Sokolić? Jer i ja sam u Medicu ali nije mi baš nešto :ne zna:

LaaLaa
15.11.2007., 12:20
Evo da citiram samu sebe. Vidim da vas vecina ima katastrofalna iskustva s ginekolozima. Moje je nakon 2 trudnoce izvrsno.

Definitivno dr. Uhač na opatijskom domu zdravlja, a od privatnika dr. Milivoj Perović.

Dr. Uhac je moj novi izabrani ginekolog, nakon B.F. koja je bez ikakve najave otisla i ostavila svoje pacijente da se snalaze kako znaju i umiju. :mad:

Nedavno sam bila kod njega prvi put. O svom iskustvu s njim mozda radije ipak nekom drugom prilikom.

Zato cu o iskustvu sa njegovom sestrom. Iako mi je bilo hitno za uputnicu, sestra me nije zeljela, kao prvo, niti upisati (znaci prenijeti karton) prije prvog u iducem mjesecu. Nije prihvatila ni moju ideju da me barem vec tada, kad sam bila tamo, naruci kako bih do uputnice dosla sto prije.
Prvo sam dakle morala cekati prvi u mjesecu, onda doci do nje da me naruci (iako sam rekla da trebam samo uputnicu!), da bi me narucila za mjesec dana.

Kada sam konacno docekala tu svoju uputnicu, jos mi je nije htjela ni ispuniti kako treba. Nisam zadovoljna sa sestrom. :flop: Zanimljivo je medjutim kako je ona naizgled jako ljubazna.

Nego, BigMama, reci mi kako cu ja iduci put do uputnice? Nije valjda da cu se svaki put morat naruciti kod dr. da bi mi on napisao samo uputnicu :confused:

Do sada sam kod gin. isla onda kada sam trebala uputnicu i bez problema je svaki put odmah i dobila.

lturkano
15.11.2007., 12:29
Znači, za probleme za HPV-om bi preporučila Dr. Sokolić? Jer i ja sam u Medicu ali nije mi baš nešto :ne zna:

evo šta je meni bilo, utvrdili su mi da imam HPV u medicu, navodno da je pod "?", ali sam imala kondilome, pa su mi to palili, i dr. je htjela da idem na neke premaze koji koštaju 50kn jedan, ja sam trebala ići 30 puta, još mi je dala neke tablete da pijem, uglavnom sam otišla kod sokolić, koja je napravila neki drugi test da utvrdi dali ga uopće imam i koji ako uopće imam, naravno nisam više imala prošao sam od sebe (toliko o premazima, 30 dana puta 50kn premaz puta krema koja košta 100kn za jedno premazivanje pa ti računaj) , a ostala je u čudu da mi je ova dala tablete (koštaju 350kn) jer navodno nema toga što možeš uzeti na usta protiv HPV-a, toliko o medicu od mene.

roza*
15.11.2007., 16:04
pliz preporučite dobre ginekoloze i ginekologinje u opatiji.ako može adresa i okvirna cijena.ipak mi je prvi put:)

BigMama
16.11.2007., 07:43
LaaLaa ne znam sto ti reci zbog cega je tvoje iskustvo negativno. Ja sam tamo bila barem 25 puta. OK priznam da odnos sa navedenom med. sestrom treba izgraditi, ali prema meni je izvrsna :confused:

Ja kad idem po recept ili nekakvu uputnicu, samo dodjem i malo sacekam da on to napise, eventualno kratak razgovor. Dosad nije bilo potrebno narucivanje.

Sretno (kod sestre Vesne)....

pozdrav

daki0904
18.11.2007., 16:52
pliz preporučite dobre ginekoloze i ginekologinje u opatiji.ako može adresa i okvirna cijena.ipak mi je prvi put:)

Uhač ti je super, on ti je u domu zdravlja, ne plaćaš ništa, osim onih 10 kn!:cerek:

roza*
18.11.2007., 19:24
Uhač ti je super, on ti je u domu zdravlja, ne plaćaš ništa, osim onih 10 kn!:cerek:

hvala. a da li znaš koju žensku jer još nisam baš sigurna da bi išla kod muškog. zapravo,ne bi ja kod nikoga išla ali valjda moram:)

marina3
24.11.2007., 11:14
Sve pohvale za Dr. Juricu iz Medica
ljubazna,jednostavna ,susretljiva i u nekoliko navrata mi je pomogla.

laninha
03.12.2007., 15:37
Molim vas ako može tko objasniti gdje se nalazi dr.škunce??(ok,znam krimeja,ali preciznije,kako da dođem do nje,ako idem autobusom :D )

Nježna
06.12.2007., 15:45
Molim vas ako može tko objasniti gdje se nalazi dr.škunce??(ok,znam krimeja,ali preciznije,kako da dođem do nje,ako idem autobusom :D )

Ako ideš iz pravca grada, izađeš na prvoj stanici poslije Piramide. Dispanzer ti je odmah na stanici, ne možeš ga falit, uostalom, piše na njemu. A i tamo je kafić "3D" i skretanje za Gervaisovu ulicu. Nadam se da nisam zakomplicirala. :D

Meni je karton isto kod dr.Škunce, ali već 2 god. ne idem tamo. Postala mi je iritantna cijela ta procedura oko naručivanja, a pogotovo sestrin bezobrazluk.

lturkano
06.12.2007., 23:53
Ako ideš iz pravca grada, izađeš na prvoj stanici poslije Piramide. Dispanzer ti je odmah na stanici, ne možeš ga falit, uostalom, piše na njemu. A i tamo je kafić "3D" i skretanje za Gervaisovu ulicu. Nadam se da nisam zakomplicirala. :D

Meni je karton isto kod dr.Škunce, ali već 2 god. ne idem tamo. Postala mi je iritantna cijela ta procedura oko naručivanja, a pogotovo sestrin bezobrazluk.

istina, sestra joj je odvratna

laninha
09.12.2007., 20:22
ee hvala ti puno :mig: ja sam dobila jednu preporuku za nju, pa sam pokušala nazvati da vidim prima li uopće još nove pacijente(?) ali to je misija nemoguća, pa mislim osobno otić, naručit se..a sad znam i put :D a je,tlaka je sve to oko naručivanja, čekanja, živciranja ali rađe bi išla preko socijalnog da ne plaćam :ne zna: ( pa mi je tako odabir pao na nju) ..

roza*
09.12.2007., 20:36
Sve pohvale za Dr. Juricu iz Medica
ljubazna,jednostavna ,susretljiva i u nekoliko navrata mi je pomogla.

a gdje se ona nalazi

laninha
12.12.2007., 16:03
išla sam se naručiti i meni je sestra mi bila jako simpatična i draga:)

Nježna
13.12.2007., 11:37
išla sam se naručiti i meni je sestra mi bila jako simpatična i draga:)

Čudno. :confused: Ne sjećam se točno kako se sestra zvala, mislim Melada ili Milada... Ako je ona i dalje sestra dr. Škunce, onda je bilo i vrijeme da se upristoji. :top:

black_marina
20.12.2007., 22:53
dal mi može neko dat adresu i tel dr.oštrića te dal je on privatni ili

silvaes85
03.01.2008., 21:27
Dal je netko bio u Poliklinici za ginekologiju Gemini? Ima li tko kavih iskustava-dobrih ili losih?

BigMama
04.01.2008., 12:27
Poliklinika Gemini je dr. Perović.

Profesionalan i korektan, ja sam bila zadovoljna. Kod njega sam bila nekoliko puta kad je moj gin preko socijalnog bio na godisnjem ili mi je bilo prekomplkicirano ici na dom zdravlja.

Vidjela sam kod njega dosta trudnica, a i par mojih cura je kod njega rjesavalao neke spolne bolestine.

silvaes85
04.01.2008., 17:56
Poliklinika Gemini je dr. Perović.

Profesionalan i korektan, ja sam bila zadovoljna. Kod njega sam bila nekoliko puta kad je moj gin preko socijalnog bio na godisnjem ili mi je bilo prekomplkicirano ici na dom zdravlja.

Vidjela sam kod njega dosta trudnica, a i par mojih cura je kod njega rjesavalao neke spolne bolestine.

Ima li on kakva iskustva s hpv-om i cinovima?Ako slucajno znas.

roza*
04.01.2008., 23:16
pa dobro oće li netko reći za dobru žensku ginekologinju u Opatiji????? Ili bar u RI?

kido
14.01.2008., 16:54
BOk,
molim vas ako znate za preporuku dobrog ginekologa kome bi se sestra mogla
javiti u RIjeci, radi se o tome da joj je oko 15:00 sati danas puknuo
vodenjak, ona kaze da joj nije iscurilo nista puno vode nego samo malo ali
se uplasila i odmah zvala hitnu. U 25. je tjednu i bila je u Crikvenici na
hitnoj i doktor ju je poslao u Rijeku u rodiliste i rekao joj da ju moraju
poroditi, da ce joj inicirati porod. SAd sam pricala s njom i ona kaze da se
dobro osjeca, nema trudove i nista joj ne curi voda. Zanima me eto kome bi
se mogla tamo javiti od doktora i da li mozda postoji mogucnost da ju ostave
u bolnici da lezi, odnosno da ju jos ne poradjaju, ipak je beba jako mala.
Molim vas,
svaka pomoc je dobrodosla! Ovo joj je prva trudnoca i imali su problema sa
ostajanjem u drugom stanju!
Hvala

BigMama
14.01.2008., 17:13
:eek::eek::eek:

Pa zena je trudnica, nema se ona sta kome javljati.

Trk na hitnu u Ri, i normalno je da ce je zadrzati u bolnici.

kido
14.01.2008., 17:52
Znam, treba se javiti dezurnom doktoru, ali s obzirom da pretpostavljam da ce ju zadrzati u bolnici zanimala me preporuka za dalje, odnosno kome da eventualno poslije javi. Pisala sam u zurbi pa eto nisam bas bila posve jasna, sorry!

Freia
15.01.2008., 19:36
pa dobro oće li netko reći za dobru žensku ginekologinju u Opatiji????? Ili bar u RI?

Znam ja!
Dr. Klaudia Benić-Salamon u Opatijskom Domu zdravlja...
a da li prima nove pacijente, to neznam! Nije privatna...ali je odlična! :top:
I kod nje imaš sve odmah... ultrazvuk itd...
br telefona je 271 - 124 ... ali lutrija je dobiti ih na telefon pa je najbolje da odeš tamo osobno. Sestra je Lili :mig:

Blondy-ri
15.01.2008., 20:46
Znam ja!
br telefona je 271 - 124 ... ali lutrija je dobiti ih na telefon pa je najbolje da odeš tamo osobno. Sestra je Lili :mig:

Taman sam to htjela napisat. :lol::top:

Freia
15.01.2008., 22:08
jesi i ti kod nje? :D

Blondy-ri
15.01.2008., 23:08
Nisam jer nije privatnica, a ne da mi se papu čekati 4 mjeseca. Bila sam kod nje kad sam išla 1.put, preporučila ju nekolicini mojih frendica i sve su bile jako zadovoljne. Ma strava je ženska. Sad sam kod Sanje Jurice u Medicu i isto je super žena. Uglavnom, pohvala za obje. :top:
p.s. I kad se već spominje dr.Perović...moja stara je kod njega otkad je u Rijeci (a to je hvala Bogu jako dugo) i jako je zadovoljna. Meni je uvijek govorila kako je odličan, ali sam zasad ipak sretnija sa ženskom. Nekako me manje sram. :ne zna:

Freia
15.01.2008., 23:36
Nisam jer nije privatnica, a ne da mi se papu čekati 4 mjeseca.

hmmm? :confused:
koliko ja znam rezultati pape se čekaju oko mjesec dana? :confused: il sam u krivu? bo.

Freia
16.01.2008., 02:35
e da i parne - popodne, neparne - ujutro :D (za postavljačicu pitanja)

Blondy-ri
16.01.2008., 20:04
hmmm? :confused:
koliko ja znam rezultati pape se čekaju oko mjesec dana? :confused: il sam u krivu? bo.

Ja sam ga čekala 4 mjeseca. To mi je stvarno bilo predugo. Doduše, ja nisam išla kod nje u Opatiju (malo mi je predaleko) nego na Zamet. Ona je srijedom na Zametu u školskom dispanzeru. Možda sam zato čekala duže, ne znam. :ne zna:

bitter&sweet
19.01.2008., 12:50
dr. olujić u mediku na krnjevu...
savršena žena, liječnica...
osijećaš se kao čovjek...
najiskrenija preporuka...
čekaš 3,4,5 dana..
kompletan pregled mislim 450 kn...

vendella
20.01.2008., 10:44
Ja sam ga čekala 4 mjeseca. To mi je stvarno bilo predugo. Doduše, ja nisam išla kod nje u Opatiju (malo mi je predaleko) nego na Zamet. Ona je srijedom na Zametu u školskom dispanzeru. Možda sam zato čekala duže, ne znam. :ne zna:

Nije zato, čeka se 4 mjeseca. Ja sam u Opatiji i isto čekam 4 mjeseca (ne kod nje, nego kod Uhača ali sigurno je isto). To je stvarno malo previše... Pred možda 2 godine se je čekalo mjesec dana, uvrh glave 2, sad je naraslo na 4 mjeseca, ne razumijem :ne zna:

Malavida
25.01.2008., 16:52
Bok svima,
jeli netko zna broj telefona od prim. Zupanica, ima ( imao je,barem kada sam tamo bila zadnji put 2000 godina) ordinaciju na potoku. i dali covijek uopce jos radi??

1.zupanic Ja sam tamo isla pred nekih deset godina.Cula sam da vise nema ordinaciju jer je postao konzul ili tako nesto.
Ja sam prestala ici jer me je levatio - ono,moras svaki 6 mjeseci na pregled pa mi je osim gin.pregleda i papa testa radio svaki put i ultrazvuk koji se isto dodatno placao.Onda sam imala 15 godina i sve mi je bilo u apsolutnom redu pa kad sam ga pitala jednom pa sta nismo zadnji put radili ultrazvuk,odgovrio mi je da jesmo,ali da treba i sad.
Mislim - tako krasti pare nekome tko ima 15 godina!!!
Inace je sve drugo bilo super,cak mi je napisao nalaz za mamu gdje je stavio "virgo",a meni napisao recept za pilule.:top:

2.Olujic Uglavnom,onda sam isla u medico - i tamo je bilo sve ok dok nisam imala CIN I sa sumnjom na hpv - ginicka mi je rekla da se nista ne brinem,nije mi je objasnila niti sta je niti da li postoje kakve terapije niti ista drugo.Uzas.Cak i kad sam dosla drugi put i pokusala ju nesto pitati u vezi hpv-a i CIN-a.
Svi su oni super kad im ostavis 400-450 kn da ti kazu "Sve je u redu,dodji za godinu dana".

3.Sad idem kod dr.Frkovic - zena je fenomenalna.Vidi se da ne radi radi para,ima malo pacijenata,posveti ti vremena koliko god treba,narucis se za dan-dva,jednom je sa mnom isla po neke nalaze da ih dobijem sto prije,pri svakom pregledu koristi kolposkopiju,ako mogu ikako ustediti da mi savjet kako da ustedim,a da ne pricam od kad sam imala probleme da mi da sve potrebne informacije i jos mi kaze pa pogledaj i na internetu ili odi kod drugog ginica za svaki slucaj da provjeris.ma sve! :s
ne bih ju mijenjala za nista.:cerek:
Jos jedan primjer,ja ne volim uzimati lijekove bez veze pa mi onda da i biljne preparate ili kad sam ih ja uzimala preko doktora opce prakse,rekla je super,ne moze ti stetiti,a moze ti pomoci.
Ja bih ju svakako preporucila.
Dr.Aleksandra Frkovic,ima ordinaciju u Fiorello la Guardia (ulaz gdje je lumen).
Pregled 200 kn (ukljucuje i kolposkopiju),papa test (100kn), vaginalni ultrazvuk (150kn)

Blondy-ri
25.01.2008., 17:32
Nije zato, čeka se 4 mjeseca. Ja sam u Opatiji i isto čekam 4 mjeseca (ne kod nje, nego kod Uhača ali sigurno je isto). To je stvarno malo previše... Pred možda 2 godine se je čekalo mjesec dana, uvrh glave 2, sad je naraslo na 4 mjeseca, ne razumijem :ne zna:

Ma skroz pretjerano, za 4 mjeseca se svašta može dogodit (ako imaš kakvih problema), a čeka se tako dugo jer nema dovoljno citologa. I hvala Bogu da onda prije obrade plaćeni uzorak, nego onaj preko socijalnog.

charlyse
25.01.2008., 21:07
Trebam preporuku za soc gin. u rijeci

Naime, trudna sam i cijelu trudnoću vodim kod privatnika. Privatnik mi ne može izdat uputnicu za bolnicu i potvrdu za porodiljni. Budući da vodim trudnoću kod privatnika soc,gin. mi ne želi izdat potvrdu za porodiljni (iako je zakonski dužna)..žena je luda, bezobrazna i neprofesionalna. Za sve pacijente pa tako i na mene mjesečno od hzzo-a dobiva 250 kn i tako mjesecima...godinama, a ne želi mi izdat običnu potvrdu za porodiljni....

Da vas ne zamaram s tim ima toga još, molim vas preporuku za normalne socijalne ginekologe u rijeci.

Hvala!

yasmine
28.01.2008., 14:26
charlyse, ako ti treba soc. gin. samo zbog uputnica, idi kod dr. Rukavine. Preko puta KBC, pored Kaltenberga. Ja kod nje imam karton, nikad nisam bila na pregledu. Odem samo po uputnicu kad mi treba,odnesem joj poneki nalaz, reda radi. Žena ne komplicira. Cijelu trudnoću vodim u bolnici. A i kad nisam trudna idem kod svog bolničkog doktora.

Kyra
28.01.2008., 16:08

Naime, trudna sam i cijelu trudnoću vodim kod privatnika. Privatnik mi ne može izdat uputnicu za bolnicu i potvrdu za porodiljni. Budući da vodim trudnoću kod privatnika soc,gin. mi ne želi izdat potvrdu za porodiljni (iako je zakonski dužna)..žena je luda, bezobrazna i neprofesionalna. Za sve pacijente pa tako i na mene mjesečno od hzzo-a dobiva 250 kn i tako mjesecima...godinama, a ne želi mi izdat običnu potvrdu za porodiljni....

Da vas ne zamaram s tim ima toga još, molim vas preporuku za normalne socijalne ginekologe u rijeci.

Hvala!

Možeđ li molim te napisati o kome se radi? Hvala.

carriette
28.01.2008., 19:57
pardon, promašeni topic.

charlyse
28.01.2008., 22:25
charlyse, ako ti treba soc. gin. samo zbog uputnica, idi kod dr. Rukavine. Preko puta KBC, pored Kaltenberga. Ja kod nje imam karton, nikad nisam bila na pregledu. Odem samo po uputnicu kad mi treba,odnesem joj poneki nalaz, reda radi. Žena ne komplicira. Cijelu trudnoću vodim u bolnici. A i kad nisam trudna idem kod svog bolničkog doktora.

Hvala :kiss:, možeš li mi poslati na pp njen kontakt tel.

Kyra pp:mig:

ANNA212
13.02.2008., 11:50
Da li netko ima točni broj od ordinacije dr. Zudenigo ..
..imam broj 01/4603-643
Nitko mi se na javlja na njega ......

vendella
13.02.2008., 12:23
Da li netko ima točni broj od ordinacije dr. Zudenigo ..
..imam broj 01/4603-643
Nitko mi se na javlja na njega ......

Imaš temu Ginekolozi - preporuke i pitanja gdje ćeš lakše naći odgovor na pitanje vezano uz Zagreb, nego na riječkoj temi.

laninha
14.02.2008., 09:57
dr.Škunce-Radman, svaka preporuka za nju, bila pna prvom pregledu kod nje i bila mi je jako simpatična,draga,susretljiva..nikakve zamjerke ni za nju niti za sestru..

guest123
14.02.2008., 19:43
ja sam isto kod nje i dajem joj +5...

guest123
14.02.2008., 19:48
Čudno. :confused: Ne sjećam se točno kako se sestra zvala, mislim Melada ili Milada... Ako je ona i dalje sestra dr. Škunce, onda je bilo i vrijeme da se upristoji. :top:

prema meni je isto ljubazna... tko zna sta si joj ti skrivila...

vivien79
17.02.2008., 14:29
1.zupanic Ja sam tamo isla pred nekih deset godina.Cula sam da vise nema ordinaciju jer je postao konzul ili tako nesto.
Ja sam prestala ici jer me je levatio - ono,moras svaki 6 mjeseci na pregled pa mi je osim gin.pregleda i papa testa radio svaki put i ultrazvuk koji se isto dodatno placao.Onda sam imala 15 godina i sve mi je bilo u apsolutnom redu pa kad sam ga pitala jednom pa sta nismo zadnji put radili ultrazvuk,odgovrio mi je da jesmo,ali da treba i sad.
Mislim - tako krasti pare nekome tko ima 15 godina!!!
Inace je sve drugo bilo super,cak mi je napisao nalaz za mamu gdje je stavio "virgo",a meni napisao recept za pilule.:top:

2.Olujic Uglavnom,onda sam isla u medico - i tamo je bilo sve ok dok nisam imala CIN I sa sumnjom na hpv - ginicka mi je rekla da se nista ne brinem,nije mi je objasnila niti sta je niti da li postoje kakve terapije niti ista drugo.Uzas.Cak i kad sam dosla drugi put i pokusala ju nesto pitati u vezi hpv-a i CIN-a.
Svi su oni super kad im ostavis 400-450 kn da ti kazu "Sve je u redu,dodji za godinu dana".

3.Sad idem kod dr.Frkovic - zena je fenomenalna.Vidi se da ne radi radi para,ima malo pacijenata,posveti ti vremena koliko god treba,narucis se za dan-dva,jednom je sa mnom isla po neke nalaze da ih dobijem sto prije,pri svakom pregledu koristi kolposkopiju,ako mogu ikako ustediti da mi savjet kako da ustedim,a da ne pricam od kad sam imala probleme da mi da sve potrebne informacije i jos mi kaze pa pogledaj i na internetu ili odi kod drugog ginica za svaki slucaj da provjeris.ma sve! :s
ne bih ju mijenjala za nista.:cerek:
Jos jedan primjer,ja ne volim uzimati lijekove bez veze pa mi onda da i biljne preparate ili kad sam ih ja uzimala preko doktora opce prakse,rekla je super,ne moze ti stetiti,a moze ti pomoci.
Ja bih ju svakako preporucila.
Dr.Aleksandra Frkovic,ima ordinaciju u Fiorello la Guardia (ulaz gdje je lumen).
Pregled 200 kn (ukljucuje i kolposkopiju),papa test (100kn), vaginalni ultrazvuk (150kn)

Uuu, ovo za Olujicku me sad bas pokolebalo.Zena mi je bila savrsena na pregledima, sve mi je objasnila nadugacko i nasiroko za najobicniju candidu, ne mogu vjerovat da tebi nije za CIN...Planiramo bebu pa sam mislila sve kod nje ali sad ne znam bas :rolleyes:

diana11
23.02.2008., 19:04

Hvala!
ako ti nije daleko preporucan ti prpica u senju

Mary_kiss
23.02.2008., 22:17
Cure,jel moze pitanje? Za prvi posjet ginekologu.. di otic?
a da nije neke privatna klinika.. ovdje ste ih jako puno nabrojili a sada,sta meni preporucujete.. i da oce li mi raditi koji pregled? Hvala,pussa

Mary_kiss
24.02.2008., 14:12
Cure.. molim vas :(

vendella
24.02.2008., 21:43
Pa imaš dosta preporuka raznih ginekologa... pročitaj malo i odluči...
Ja sam sa svojim ginekologom zadovoljna i jako je ugodan i mogu ti ga preporučiti (dr. Uhač u Opatiji)... možda ti neka cura preporuči nekog kod koga je bila na prvom pregledu... ja sam svoj prvi pregled obavila u bolnici pa ti po tom pitanju prvog pregleda ne mogu nikog preporučiti... sve u svemu sa ovim sam vrlo zadovoljna, u odnosu na prethodnih dvoje govori mi više i opuštenija sam kod njega (vjerojatno baš zato jer više govori)... pa eto... to ti je moja preporuka.

Mary_kiss
26.02.2008., 13:19
vendella :pusa: hvala ti =) ...
Jos cu malo proštudirati.. =)
Nego jel to privatna ili drzavna ordinacija.. i ako mozda znas koliko se placa prvi pregled.. puno hvala :)

pugollina
26.02.2008., 13:24
ako ti nije daleko preporucan ti prpica u senju

Taj ginekolog u Senju je ok doktor? Čula sam svakakva iskustva sa ginekologicom u Crikvenici, ima li ovdje neka iskustva s njom,kakva je?

vendella
26.02.2008., 15:56
vendella :pusa: hvala ti =) ...
Jos cu malo proštudirati.. =)
Nego jel to privatna ili drzavna ordinacija.. i ako mozda znas koliko se placa prvi pregled.. puno hvala :)

To je preko socijalnog... plaćaš dakle maximalno 30kn... 10kn je pregled, 10kn je uputnica kojom šalju papa... i eventualno ako ti još treba kakav recept...

roza*
26.02.2008., 17:05
Znam ja!

thank you very much,tek sam sad vidila.kad skupim hrabrosti idem

Mary_kiss
26.02.2008., 18:09
vendella ljubim te jos jedan put i ovjde.. pussa !! E i da za broj.. ma procitaj privatnu..

black_marina
18.03.2008., 08:31
Taj ginekolog u Senju je ok doktor? Čula sam svakakva iskustva sa ginekologicom u Crikvenici, ima li ovdje neka iskustva s njom,kakva je?

ona u crikvenici je užasna nemoj odlazit ni uludilu kod nje......bezobrazna i bahata....a šta je najgore ljudi su je tamo stavili morala je ić po kućama ljude molit da joj potpišu peticiju kako bi mogla zauzet bojanovo mjesto.....svi su rekli da je katastrofa....par trudnica je zvalo i policiju zbog nje i njezinog odvratnog ponašanja.........

black_marina
18.03.2008., 08:34

ona u crikvenici je užasna nemoj odlazit ni uludilu kod nje......bezobrazna i bahata....a šta je najgore ljudi su je tamo stavili morala je ić po kućama ljude molit da joj potpišu peticiju kako bi mogla zauzet bojanovo mjesto.....svi su rekli da je katastrofa....par trudnica je zvalo i policiju zbog nje i njezinog odvratnog ponašanja.........