PDA

View Full Version : Kakve muskarce zene vole?

Snjesko
20.05.2007., 07:36
Htio bi da sada muskarci iz svoje perspektive i zenske iz svoje pokusaju docarat kakvi su muskarci najpozeljniji

znam da naravno ovisi od butre do bure.

Nije fizicki izgled ono sto pitam, pitam za karakter i to.

Naravno ako je ipak fizicki izgled, materijalno stanje, auto i to vaznije, pa eto recite mi...

bigmamma
20.05.2007., 07:39
Htio bi da sada muskarci iz svoje perspektive i zenske iz svoje pokusaju docarat kakvi su muskarci najpozeljniji

Naravno ako je ipak fizicki izgled, materijalno stanje, auto i to vaznije, pa eto recite mi...

one koji žene ne nazivaju "butre"

largo25
20.05.2007., 07:47

Auti, brodovi, avioni, svemirske postaje su samo plusici, al nije uopce bitno

zene vole kul frajere, tako je uvjek bilo, tako ce uvjek i biti, samo je shema da kodnas svi muskarci briju da su trebe same sponzoruse i reklamiraju se tak da ispadnu sto bogatiji, preseravaju se da su pametni a zenske si onda briju da tako trea i bit i sada je ta situacija da tako i je

ali

nije nis bitno osim karaktera, sarma(ne jelo nego sarmantnosti)
sarm je i najbitniji u pocetku, za upoznavanje i to a kasnije se karakter pokaze jednako bitnim

samo bez preseravanja i sve ce bit oke. problem je sto u danasnjem svjetu mladih (do 30e, dalje neznam) su svi sami preseratori i preseratorice

al eto ako ste imalo kvalitetna osoba koja ima neke svoje sheme a ne onaj tipicni moderni purger sta sa spitkom i dinamovim salom tuce srbe po zagrebu pa dodje doma pustit si plejlist gdje iza evo zore evo dana ide neka cetnicka...
(nevrjedjam purgere, jer ja sam purger, samo ovo ide onim nesigurnim izgubljenim mladim ljudima koji se nemogu nigdje uklopit)

znaci ako ste kvalitetna osoba koja ima svoje JA, i koja nece kad cuje da treba slusa cajke rec ma da i ja isto, nego ce rec ja slusam kaaznam ABBU il bitlse il elvisa (ne srat da to slusa da bi bio car nego ako je to tako, jel)
to je veliki plus, ne se uvlacit curi u supak (bar ne tako;) )

dude lebowski il kako se vec zvao to je kul lik, malo ipak izvan granica al lik je kul, on je olicenje kulosti

znaci da zakljucim:

pitas kakve likove vole butre.
Butre vole kul likove

hereticST
20.05.2007., 09:26
Auti, brodovi, avioni, svemirske postaje su samo plusici, al nije uopce bitno

zene vole kul frajere, tako je uvjek bilo, tako ce uvjek i biti, samo je shema da kodnas svi muskarci briju da su trebe same sponzoruse i reklamiraju se tak da ispadnu sto bogatiji, preseravaju se da su pametni a zenske si onda briju da tako trea i bit i sada je ta situacija da tako i je

ali

nije nis bitno osim karaktera, sarma(ne jelo nego sarmantnosti)
sarm je i najbitniji u pocetku, za upoznavanje i to a kasnije se karakter pokaze jednako bitnim

samo bez preseravanja i sve ce bit oke. problem je sto u danasnjem svjetu mladih (do 30e, dalje neznam) su svi sami preseratori i preseratorice

al eto ako ste imalo kvalitetna osoba koja ima neke svoje sheme a ne onaj tipicni moderni purger sta sa spitkom i dinamovim salom tuce srbe po zagrebu pa dodje doma pustit si plejlist gdje iza evo zore evo dana ide neka cetnicka...
(nevrjedjam purgere, jer ja sam purger, samo ovo ide onim nesigurnim izgubljenim mladim ljudima koji se nemogu nigdje uklopit)

znaci ako ste kvalitetna osoba koja ima svoje JA, i koja nece kad cuje da treba slusa cajke rec ma da i ja isto, nego ce rec ja slusam kaaznam ABBU il bitlse il elvisa (ne srat da to slusa da bi bio car nego ako je to tako, jel)
to je veliki plus, ne se uvlacit curi u supak (bar ne tako;) )

dude lebowski il kako se vec zvao to je kul lik, malo ipak izvan granica al lik je kul, on je olicenje kulosti

znaci da zakljucim:

pitas kakve likove vole butre.
Butre vole kul likove

U kurac, ja sam mislio da sarma pali :rofl:

Lana_D
20.05.2007., 09:37
Mora biti formiran u svakom pogledu:) prvenstveno mislim kao licnost, sa svojim jasnim JA, a onda dolazi sve ostalo.
Butra:E

largo25
20.05.2007., 09:40
U kurac, ja sam mislio da sarma pali :rofl:

:s

largo25
20.05.2007., 09:41
Mora biti formiran u svakom pogledu:) prvenstveno mislim kao licnost, sa svojim jasnim JA, a onda dolazi sve ostalo.
Butra:E

cek pa kaj tebe pere butra, kaj ak kazem da si butra, pa jesi butra si i kaj sad, to se jednostavno tak kaze u nekim krajevima, ko da velim djevojka ili riba il kajaznam sve ti je to isti kurac, samo svar jezika...

Kinky
20.05.2007., 09:45
misljenja sam da je sve stvar jezika
samo ti trenutno jezik na krivi način koristiš
eee, vidiš, cure vole one druge:E :rofl:

erazmo
20.05.2007., 10:12
misljenja sam da je sve stvar jezika
samo ti trenutno jezik na krivi način koristiš
eee, vidiš, cure vole one druge:E :rofl:

Da, istina je, sve je stvar jezika....
Samo mi danas nismo toga često svjesni... jer smo ionako napola nepismeni...

A žene vole muškarce koji se znaju služiti jezikom (u oba smisla, naravno)... Barem to uglavnom vrijedi za one iznad 30, kako se meni čini... ;)

bingooo
20.05.2007., 10:22

A žene vole muškarce koji se znaju služiti jezikom (u oba smisla, naravno)... Barem to uglavnom vrijedi za one iznad 30, kako se meni čini... ;)

A tek kad se osim jezika i jos necim znaju sluzit...;) :rofl:

Nego muci me sto je "butra"...:confused: nikad cuo!!!

no name_
20.05.2007., 10:25
butra? smješan naziv, ko butter=maslac :rofl:

Sultiana
20.05.2007., 11:11

zasto uglavnom za one preko 30? sta je sa ostalima? :confused:

meni je bitno toliko toga da ne bi stalo na citav forum :cerek:

mislim, na kraju krajeva, ocijenim koji dobije najvise bodova i tog odaberem :rofl: jer nijedan ionako ne ispunjava sve ali su neki strasno blizu :rofl:

bingooo
20.05.2007., 11:12
zasto uglavnom za one preko 30? sta je sa ostalima? :confused:

meni je bitno toliko toga da ne bi stalo na citav forum :cerek:

mislim, na kraju krajeva, ocijenim koji dobije najvise bodova i tog odaberem :rofl: jer nijedan ionako ne ispunjava sve ali su neki strasno blizu :rofl:

pa naravno da ni jedan jos nije ispunio sve...kad mene ne poznajes;)
a ja sam samo jedan:p :rofl:

little_devil
20.05.2007., 11:19

butra je nastalo od treba....
i da, neodoljivi su mi frajeri koji zene zovu butra, treba, isl..... pateticni su mi i s takvim pripadnikom muskog roda sigurno ne bi bila... nevjerojatan seljacizam i primitivizam

jos kad cujem nekog klinca ajde, misli da je frajer ali kad se tako izrazava covjek iznad recimo 25 godina :bljak:

Sultiana
20.05.2007., 11:22
pa naravno da ni jedan jos nije ispunio sve...kad mene ne poznajes;)
a ja sam samo jedan:p :rofl:

:rofl: super da i takvih ima! :cerek:

Kinky
20.05.2007., 11:29
imaš i prijatelja?:raspa:

largo25
20.05.2007., 11:42
i da, neodoljivi su mi frajeri koji zene zovu butra, treba, isl..... pateticni su mi i s takvim pripadnikom muskog roda sigurno ne bi bila... nevjerojatan seljacizam i primitivizam

jos kad cujem nekog klinca ajde, misli da je frajer ali kad se tako izrazava covjek iznad recimo 25 godina :bljak:

a jeste jadni svi skupa e, pa necu kad te upoznam sa starcima rec ovo je moja butra i necu te ni tako oslovljavat, al brijem da ste fulali [point ovog topika

nije uopce bitno kak se tu pise, neg sta se pise, zabrijte si da umjesto butra pise jdevojka pa onda komentirajte

mislim naprosto

diki
20.05.2007., 11:43

Po mogućnosti fakultetski obrazovan, zaposlen i ambiciozan. Treba biti ozbiljan, odgovoran, imati smisla za humor i biti obiteljski čovjek. :)
Znači, u obzir ne dolazi nekakav lik koji, iako ima 30 godina, još se nije ni psihički ni emocionalno pomaknuo u razvoju od, recimo, svoje petnaeste godine.
Ja mu trebam biti br. 1 u svemu.
Treba znati razgovarati i ne bježati pred problemima. Znači, ako se nađemo pred problemom, da mi ne krene histerizirati i galamiti k'o kakva cura, nego da je u stanju civilizirano i normalnim razgovorom riješiti nesporazum.
Bitno mi je da je naivno iskren, vjeran i da ne živi s roditeljima.:D
Dalje...treba biti prizemljeniji od mene, racionalniji, ali ipak osjećajan. I trebamo imati barem jednim dijelom slične/iste interese u životu i ne kočiti jedno drugo ni u jednom pogledu.
To bi bilo to što se tiče osobnosti.
Što se tiče izgleda, najbitnije mi je da mi je privlačan.
Nemam nekakav kriterij da mora biti ovakav ili onakav. Glavno da nije manji od mene :zubo:, da nema male debele prste i da nije krezub.:)

Gazda
20.05.2007., 11:47

Slažem se. Formirani, zreli muškarac rabi riječ "pička".

Deborah
20.05.2007., 11:49

Zvuci klisejski,ali ja volim kad je frajer ono sto jest, da ne glumata i da ne prosipa glupe spike i neslane sale.
A isto tako volim tipa koji ce me znati nasmijati i koji se prema meni ponasa zastitniski.
Sta ces ja volim da me cuva:cerek:

Kinky
20.05.2007., 11:51
Po mogućnosti fakultetski obrazovan, zaposlen i ambiciozan. Treba biti ozbiljan, odgovoran, imati smisao za humor i biti obiteljski čovjek. :)
Znači, u obzir ne dolazi nekakav lik koji, iako ima 30 godina, još se nije ni psihički ni emocionalno pomaknuo u razvoju od, recimo, svoje petnaeste godine.
Treba znati razgovarati i ne bježati pred problemima. Znači, ako se nađemo pred problemom, da mi ne krene histerizirati i galamiti k'o kakva cura, nego da je u stanju civilizirano i normalnim razgovorom riješiti nesporazum.
Dalje...treba biti prizemljeniji od mene, racionalniji, ali ipak osjećajan. I trebamo imati barem jednim dijelom slične/iste interese u životu i ne kočiti jedno drugo ni u jednom pogledu.

jebemti, pa ja imam jack pot!!!! :Placebo: :raspa: :romeo: :rock:

ma znala sam ja to...:cerek:

jebemti, pa ja imam jack pot!!!:Placebo: :raspa: :romeo:

_kju_
20.05.2007., 11:52
Po mogućnosti fakultetski obrazovan, zaposlen i ambiciozan. Treba biti ozbiljan, odgovoran, imati smisao za humor i biti obiteljski čovjek. :)
Nemam nekakav kriterij da mora biti ovakav ili onakav. Glavno da nije manji od mene :zubo:, da nema male debele prste i da nije krezub.:)

Nisi uopće zahtjevna i kontradiktorna. Znači, da radi od 08,00 do 17,00 kako bi otplatio stambeni kredit, nakon toga doma jednom rukom tebe diže na pijedestal dok drugom sprema ručak, a trećom presvlači bebu. Nakon toga ide u teretanu, barem dva sata da ti bude privlačan!!!
Jesi li se ti upitala kolika je vjerojatnost da naiđeš na takvog tipa? (ne ulazeći pritom u tvoje vrline, izgled i ambicije)
Nabavi si par mačaka, bit će ti jedine i najbolje priležnice u 45-oj....

Kinky
20.05.2007., 11:55
Nisi uopće zahtjevna i kontradiktorna. Znači, da radi od 08,00 do 17,00 kako bi otplatio stambeni kredit, nakon toga doma jednom rukom tebe diže na pijedestal dok drugom sprema ručak, a trećom presvlači bebu. Nakon toga ide u teretanu, barem dva sata da ti bude privlačan!!!
Jesi li se ti upitala kolika je vjerojatnost da naiđeš na takvog tipa? (ne ulazeći pritom u tvoje vrline, izgled i ambicije)

poanta koju je cura mislila je da ima smisla imati s njim obitelj, a ne da ti je on dodatno dijete...:zubo:
ambiciozan? čitaj zaposlen, po mogućnosti za slalno...
jel ti sad ok?

Sentinel & Onyx
20.05.2007., 11:57
Duhovite. :rofl: :rofl: :rofl:

diki
20.05.2007., 11:58
Moja kontradiktornost tvoj je subjektivni doživljaj. :)
Također, projiciraš u svom postu vlastitu viziju privlačnosti, a ne moju.:)
Ambiciozan znači da želi napredovati u poslu. Ja sam također ambiciozna i ne želim nekakvog lijenog papka koji ništa ne radi. :)
Također, ne želim da radi za mene, niti da ja radim za njega, nego da obadvoje radimo za nas.

Nisam nigdje naglasila da treba biti nabildan. Bitniji mi je karakter od izgleda. Ako je dobar, onda mi je i najljepši na svijetu.

diki
20.05.2007., 11:59
poanta koju je cura mislila je da ima smisla imati s njim obitelj, a ne da ti je on dodatno dijete...:zubo:
ambiciozan? čitaj zaposlen, po mogućnosti za slalno...
jel ti sad ok?
hvala, kinky;)

Kinky
20.05.2007., 12:02
hvala, kinky;)

:kiss:

KastorTheFat
20.05.2007., 12:08
Kvragu imam vec dvi macke, da ih se rijesim? Strasi me ovo kad vidim da ljude koji imaju macke odma smatraju čudacima, samotnjacima.

Vole nogometase:mad:, iako ne kuzim u cemu je caka?

Deborah
20.05.2007., 12:10
Kvragu imam vec dvi macke, da ih se rijesim? Strasi me ovo kad vidim da ljude koji imaju macke odma smatraju čudacima, samotnjacima.

Vole nogometase:mad:, iako ne kuzim u cemu je caka?

Ja ne volim nogometase:D

KastorTheFat
20.05.2007., 12:12
Ja ne volim nogometase:D
:top: :s

Flores
20.05.2007., 12:12

evo primjera kakvog definitivno ne želim (ništa osobno jer te ne poznam,komentiram izjavu) ili crno ili bijelo a nezna čitat između redaka.
želim samo da shvaća "šta je pjesnik htio reći".:top: :top: luda sam kad ne kuži dalje od onog šta vidi.

moses
20.05.2007., 12:18
Kakve muškarlarce žene vole? uglavnom nezrele seronje, nažalost. Baš zato što krenu za statusom, izgledom, lovom....stavkama koje su potpuno nebitne za ljubav i dobar zdravi odnos. :nono:

Ja kod muškarca tražim jedino da je ODRASTAO. :mudri: I da ima ludi smisao za
humor, jer ako me ne nasmijava, onda me ni ne pali.

Ako me čini da dođem do :lol:, ja automatski palim zeleno za :Sex:

Sve drugo je nebitno.

_kju_
20.05.2007., 12:23
Jao napada, nasrtaja i atakova radi jednog posta! Diki, izjava ti je kontradiktorna barem u jednoj stavki: da bude ambiciozan i da mu ti budeš #1 u svemu. Topik je "kakve muškarce žene vole" a ne "kakvi muškarci su ideal ženama ali se vrlo rijetko sreću u stvarnosti".
Drugo, ovu priču o projiciranju ne pušim, poštedi me jeftine freudovske psihologije.
Moses ima puno normalnije kriterije od tebe.

largo25
20.05.2007., 12:32
Ajme budala...

Stvarno ste jadni svi skupa, kaj ak ova fantazira o savrsenom muskarcu, kaj vas boli kurac, pa kaj niste naucili vec da se svi preseravaju po ovom forumu govoreci ono sto misle da je ispravno a ne ono sto stvarno mislie...

ja znam sta zene vole (jer sam ja to;) )
vole one duhovite muskarce, koji vole njih, koji se ne boje izrazavat osjecaje(ma bili oni pravi ili samo potezi jer one neznaju jesul pravi il ne ako muskarac zna igrat igru)

nevole dosadne likove koji ih stalno gnjave, kao ni mi dosadne BUTRE

nevole kad muskarac ovako bolda rjec koju oni nevole i smatraju losom

;)

Flores
20.05.2007., 12:34
vole one duhovite muskarce, koji vole njih, koji se ne boje izrazavat osjecaje(ma bili oni pravi ili samo potezi jer one neznaju jesul pravi il ne ako muskarac zna igrat igru)

;)
:top:

Deborah
20.05.2007., 14:34

;)[/QUOTE]

:top:

Ah, jesil ti slobodan, ja se zaljubila:cerek:
A da se mi dogovorimo pa da vidimo jesil toliko dobar:D

...nyxica...
20.05.2007., 14:50
koji me dozivljavaju ko kraljicu... :zubo:

znate,ono,cici-mici..al ne sad da je neka pickica,samo prema meni mora bit takav...i naravno,auto,hrpa para,nisu na odmet :cerek:

Trilijan
20.05.2007., 16:46
Volim muskarca koji me voli..kome sam jedna i jedina..koji me drzi kao malo vode na dlanu.koji je samosvestan..koji je romantican, pametan,zabavan, nasmejan.....ako se takav pojavi ..odmah se udajem..:cerek:

fever
20.05.2007., 16:54
kakav me frajer privlaci? Privlaci me moj frajer. Koji me zna nasmijati,iz mene izvuci hrpu emocija za koje nisam ni znala da postoje,koji me zagrli kad vidi da bi trebao. Nije bogatun,i nema hrpu love,a gle cuda,bas ga volim!

Grgica Mali
20.05.2007., 17:02
kakav me frajer privlaci? Privlaci me moj frajer. Koji me zna nasmijati,iz mene izvuci hrpu emocija za koje nisam ni znala da postoje,koji me zagrli kad vidi da bi trebao. Nije bogatun,i nema hrpu love,a gle cuda,bas ga volim!

Nešto nije u redu s tobom. :D

shakti9
20.05.2007., 20:43
ja vollim muškarca koji mi ujutro kaže
ženo jesi li mi skuvala kavu
ženo šta ćemo danas
ženo samo reci di te triba voziti
ženo di su mi čarape
ženo di mi je majca
ženo ja ću odštopati zahod
ženo idem brati masline
ženo idem popraviti auto
ženo ja ću oprati suđe
ženo idem na sud
ženo popravit ću komjuter
....sunce moje dalmatinsko :kiss:

lao tze
21.05.2007., 14:13
tajanstven..muzevan..zastitnicki snazan..osjecajan..opasan..inteligentan..duhovit..
poseban :D

hereticST
21.05.2007., 14:15

morat ću poslat svoju sliku i CV da vidite kakve muškarce žene NE vole :rofl: :rofl:

erazmo
21.05.2007., 15:29
[QUOTE=Sultiana;8577936]zasto uglavnom za one preko 30? sta je sa ostalima? :confused:

Sultiana, evo kako to mislim... Ti me ispravi, ako griješim! :)
Prema mojem iskustvu zato što dotad imaju ipak malo nerealističnije kriterije, pa povrh elokventnosti i mozga često padaju na sve one stereotipe kojima nas zasipaju mediji ... Svi znamo na kaj mislim, neću to ponavljati... Naravno, kažem, uglavnom jer ne mogu potpuno generalizirati....
Osim toga, poslije tridesete dođe i do određenog taloženja životnog iskustva i spoznaje da nije sve u nekim stvarima, već je i duh bitan, i emocija i slične stvari... A kod nekih, još malo starijih žena dođe i do želje za promjenom (čitaj: nekom avanturicom), pa onda dobra špreha zlata vrijedi! Često više od dobroga tela! :D

little_devil
21.05.2007., 23:34
Slažem se. Formirani, zreli muškarac rabi riječ "pička".

ne nego koristi rijec djevojka, cura ili zena ili neke nazive od milja koji ne zvuce pogrdno...
al naravno, svi valjda misle da ce ispasti ustogljeni pa izigravaju frajere a ispadaju seljacine, ne znam kojoj zeni to zvuci frajerski, valjda onoj koja i sama zene naziva trebicama.....

Grazia
21.05.2007., 23:37
ja vollim muškarca koji mi ujutro kaže
ženo jesi li mi skuvala kavu
ženo šta ćemo danas
ženo samo reci di te triba voziti
ženo di su mi čarape
ženo di mi je majca
ženo ja ću odštopati zahod
ženo idem brati masline
ženo idem popraviti auto
ženo ja ću oprati suđe
ženo idem na sud
ženo popravit ću komjuter
....sunce moje dalmatinsko :kiss:

asti dobar li je! :zubo:

little_devil
21.05.2007., 23:43
prije nekoliko godina u Zgb-u sam s frendom iz zezancije napravila istrazivanje u obliku ankete, zene, dob 22-28.... uglavnom na pitanje koje su pozeljene osobine njihovog partnera, kakvog muskarca bi zeljeli za vezu(odgovori su bili ponudeni, mogucnost visestrukog odgovora) niti jedna od njih 50 nije rekla da decko mora biti pametan :eek: :eek: niti jedna

Grazia
21.05.2007., 23:45
niti jedna od njih 50 nije rekla da decko mora biti pametan :eek: :eek: niti jedna

nego??:kokice:

KastorTheFat
21.05.2007., 23:47
prije nekoliko godina u Zgb-u sam s frendom iz zezancije napravila istrazivanje u obliku ankete, zene, dob 22-28.... uglavnom na pitanje koje su pozeljene osobine njihovog partnera, kakvog muskarca bi zeljeli za vezu(odgovori su bili ponudeni, mogucnost visestrukog odgovora) niti jedna od njih 50 nije rekla da decko mora biti pametan :eek: :eek: niti jedna

Žalosna istina, vidiš kakvo je stanje u našem društvu, prokleti MTV i ostali američki proizvodi koji zatupljuju umove! Dole demokracija! Dole američka propaganda!

Mindy
22.05.2007., 00:03
Žalosna istina, vidiš kakvo je stanje u našem društvu, prokleti MTV i ostali američki proizvodi koji zatupljuju umove! Dole demokracija! Dole američka propaganda!

Samo da te pozdravim iz polja:w ...Pokušat ću ovim svojim žuljevitim prstima na sopstveni naćin da izrazim svoje slaganje s tobom te iznesem jednu ideju koja mi je zaposjela ovo malo mozga dok sam orala-
Srečna budučnost, gore tvpink, bk, dm i ostali balkanski proizvodi koji odmaraju umove! Gore balkan! Hljeba i igara!

Leatherman
22.05.2007., 00:06
žene ne vole muškarca koji pita "kakve muškarce vole žene" jer to njemu nije bitno; njega žene već vole a da on to ni ne zna (možda i zna, ali bolje da ne zna jer je onda arogantan i umišljen a to odbija žene).

žene vole mušarca koji je superioran nad ženom, i inače ostavlja takav dojam, ali ga je ona ipak osvojila, pa je ona zbog toga mačka. Isto vrijedi i za nas. ;)

žene vole muškarce, koji kad uđu u birc, pokupe pažnju svih njezinih frendica, ali niti jedna to ne pokazuje. on se sjednje pokraj nje, i ona blista.

žene vole muškarca koji može popit gajbu pive za ekipu, ali neće jer mora sutra ujutro biti trjezan da ju vozi na faks.

žene vole muškarce koji uzmu ono što žele, a on želi baš nju.

žene vole muškarca koji je frajer, ali njen frajer. :cool:

žene vole muškarca koji je zanimljiv, koji ima priču, koji ju uvijek zaintrigira, makar o njemu čula od frendice s faksa, jer je on tako cool.

itd. itd. itd.
to je moje mišljenje

Mindy
22.05.2007., 00:10
žene ne vole muškarca koji pita "kakve muškarce vole žene" jer to njemu nije bitno; njega žene već vole a da on to ni ne zna (možda i zna, ali bolje da ne zna jer je onda arogantan i umišljen a to odbija žene).

žene vole mušarca koji je superioran nad ženom, i inače ostavlja takav dojam, ali ga je ona ipak osvojila, pa je ona zbog toga mačka. Isto vrijedi i za nas. ;)

žene vole muškarce, koji kad uđu u birc, pokupe pažnju svih njezinih frendica, ali niti jedna to ne pokazuje. on se sjednje pokraj nje, i ona blista.

žene vole muškarca koji može popit gajbu pive za ekipu, ali neće jer mora sutra ujutro biti trjezan da ju vozi na faks.

žene vole muškarca koji je zanimljiv, koji ima priču, koji ju uvijek zaintrigira, makar o njemu čula od frendice s faksa, jer je on tako cool.

itd. itd. itd.
to je moje mišljenje

:s
..ovo bi trebalo da se uvede u tzv. ljubavno naravoučenje:cerek:
biču tako slobodna da ostavim utisak svog izmorenog ostatka mozga

Deborah
22.05.2007., 00:21

itd. itd. itd.
to je moje mišljenje

A jesil ti takav da te zenim?:cerek:

Mindy
22.05.2007., 00:49
A jesil ti takav da te zenim?:cerek:

Ponude za osobne kontakte ko i one za ženibu udaju na PM! Ja sam prva poslala:vidiga:

_Spoiled_
22.05.2007., 00:55
Ja sam prije govorila kako volim sve muskarce,al odjednom su poceli pricati kako sam drolja pa sad shutim i mutim.

KastorTheFat
22.05.2007., 01:37
Ja sam prije govorila kako volim sve muskarce,al odjednom su poceli pricati kako sam drolja pa sad shutim i mutim.

:rofl: :rofl: :rofl: Iskren odgovor!
Ali zena bi trebala biti mistična i tajanstvena pa su tebe jadnu odma proglasili droljim jer nisi kao one :(, pusti licemjere, doci ce naše vrijeme! :s

_Spoiled_
22.05.2007., 01:49
:rofl: :rofl: :rofl: Iskren odgovor!
Ali zena bi trebala biti mistična i tajanstvena pa su tebe jadnu odma proglasili droljim jer nisi kao one :(, pusti licemjere, doci ce naše vrijeme! :s

Vidiš kako se mi razumijemo:cerek:
Proglasiše me droljom jer sam bila iskrena, a da sam bila izbirljiva i primala samo najbolje,opet bi me proglasili takvom. Kako je ovaj život okrutan bio prema meni-dobro da nisam postala neka bludnica. Vrijedilo je čekati,sad sam Tvoja Dama..niko mi ništa ne može.Hvaljen bio Kostor :s :D

KastorTheFat
22.05.2007., 02:02
Vidiš kako se mi razumijemo:cerek:
Proglasiše me droljom jer sam bila iskrena, a da sam bila izbirljiva i primala samo najbolje,opet bi me proglasili takvom. Kako je ovaj život okrutan bio prema meni-dobro da nisam postala neka bludnica. Vrijedilo je čekati,sad sam Tvoja Dama..niko mi ništa ne može.Hvaljen bio Kostor :s :D

Hvala moja carice, tvoja podrška mi mnogo znači! Kada se naši zli umovi spoje u jedno biti ćemo nenadjebivi!:s :s :s

bingooo
22.05.2007., 07:00

itd. itd. itd.
to je moje mišljenje

a s ovom pivom si zajebo stvar:eek: ne volim pivu...:rofl: :rofl: :rofl:
inace hvala na opisu;) :E

Taroth
22.05.2007., 07:21
kakve muskarce zene vole?

pa... zene vole... muskarce...
:kava:

fever
24.05.2007., 00:51
Nešto nije u redu s tobom. :D

Ja bih rekla da je sve u najboljem redu sa mnom:D

Sultiana
24.05.2007., 12:02
ja volim muskarce koji ne komplikuju bez razloga, ne traze probleme kad ih nema, ne kukaju, ne lazu, nisu sumnjicavi bez potrebe, nisu sebicni, nisu dosadni, bore se za ono sto zele u zivotu, koji su snalazljivi i koji nisu umisljeni!

a to je samo generalno da ne pisem o svemu ostalom sto je potrebno za vezu.

-TheZerg-
24.05.2007., 12:20
Po mogućnosti fakultetski obrazovan, zaposlen i ambiciozan. Treba biti ozbiljan, odgovoran, imati smisla za humor i biti obiteljski čovjek. :)

:rofl: nemogu vjerovat sta citam...

Evo nesto za autoricu posta ( offtopic ) - Kakve žene muškarci vole?

-Po mogućnosti fakultetski obrazovane, zaposlene, ambiciozne, i da ne pitaju suvišna pitanja. Dakle, treba biti ozbiljna, obrazovana, duhovno nastrojena, i treba da zna sve svoje urođene poslove ( kuhanje, peglanje, masiranje, pranje, čiščenje ... ).
Ja joj trebam bit n.1 u svemu - ja joj trebam bit ideal ljepote, savršenstva i pameti. Mora mi se klanjat i sve mi popustat, al opet ne previse, jer ce mi onda dosadit pa nije dobro.
Ne smije histerizirat, pičkarat, cmizdrit, plakat već treba odlučno stat pred problem i racionalno ga rješit.
Mora biti iskrena i vjerna. Mora bit prizemljena, ali opet ne previse.
Mora imati iste interese kao ja, i mora biti spremna žrtvovati sebe i svoju karijeru ukoliko je to za potrebno za uspjeh moje karijere, ili ukoliko se dijete nađe na putu.
Nemam neki kriterij da mora biti onakva ili ovakva. Glavno da nema madeža na leđima, da nema celulita, da ima ravno savršene zube i ravnu kosu, nema bora i prištića, ima lijepe noge, savršene sise broja 3 ili 4, ravnu kičmu, da joj dobro funkcioniraju obadva bubrega, da uvijek miriši, i naravno da nema debele prste ili bilo sta debelo. Uz to, guzica joj mora bit savršena, naravno.
Eto neko malo skromno mišljenje o tome kakva bi žena morala biti.
E sad, diki, jel si se nasla u postu? ili ces dozivjet 45-u sa mackama iz susjedstva?

_kju_
24.05.2007., 14:38
:rofl: E sad, diki, jel si se nasla u postu? ili ces dozivjet 45-u sa mackama iz susjedstva?

I da je bila model Victoria's Secreta,tj. čokoladna brazilka kovrčave crne kose i zelenih očiju, ali je odjebala milano zbog tebe. Zergu, kralj si.

GnothiSeauton
24.05.2007., 14:42
<- Those who have sacrificed their soul, body and humanity itself for limitless power :cool:

funnygirl33
24.05.2007., 14:42
ja ti zelim normalne, psihicki stabilne. to mi je najvaznije.

onda, da imaju neko svoje ja, jer ne volim frajere kojima mogu upravljati i govoriti im sto da rade.

ne volim da su agresivni.
ne volim niti da su previše pedantni, jer ja nisam pa mi to smeta. volim opet da imaju donekle tu "tehničku" crtu, tako da mi mogu doma nekaj zašerafit, a ne da ja budem najveće muško u kući ;)

volim da se zalažu u krevetu :zubo:

i da nekaj rade i da nisu probisvjeti i alkoholičari. u osnovi ti je to to.

prednost ali ne uvjet je da vole sport i da se nečim povremeno bave. ne volim one kojima je smisao života televizija ili internet ili presnimavanje DVD-a ili sl. ti su mi dosadni.

nisam zahtjevna, jelda?

bingooo
24.05.2007., 15:31
ja ti zelim normalne, psihicki stabilne. to mi je najvaznije.

onda, da imaju neko svoje ja, jer ne volim frajere kojima mogu upravljati i govoriti im sto da rade.

ne volim da su agresivni.
ne volim niti da su previše pedantni, jer ja nisam pa mi to smeta. volim opet da imaju donekle tu "tehničku" crtu, tako da mi mogu doma nekaj zašerafit, a ne da ja budem najveće muško u kući ;)

volim da se zalažu u krevetu :zubo:

i da nekaj rade i da nisu probisvjeti i alkoholičari. u osnovi ti je to to.

prednost ali ne uvjet je da vole sport i da se nečim povremeno bave. ne volim one kojima je smisao života televizija ili internet ili presnimavanje DVD-a ili sl. ti su mi dosadni.

nisam zahtjevna, jelda?

Ma dajjjjjjj kak nam to u oci mos reci:D :rofl: :rofl: :rofl:

Školjka
24.05.2007., 15:53
Zena voli muskarca koji je covjek. Jel dosta? :five:

.keskin.
24.05.2007., 15:58
daj molim te kakav karakter jaoooo uvijek isti optimisti pišu ovakve gluposti...

zašto već u ovo doba kad se globalne zavjere su izašle na vidjelo, kad se sve tajne znaju, zašto i dalje muljamo sa ovim forama iz OK-a?

Pa pas mater...

Žene vole bogate muškarce.

Bogat znači ima para.

Ako je cura sa nekim koji nema para, to je isključivo i samo jer;

a) glupača ne želi bit sama i da nema koga kvocat kad joj dođe (uvijek)
b) traži bolje a dok tražiš bolje moraš imat neki backup, kakav god to bio...
c) dobiva batine

I to je to.

A inače, cure se pale na pare. Novac, to jest - moć.

Eto nedavno je jedna sorta homo sapiensa, dosta ovako glupa i neoriginalna, a zove se ženus croaticus ili Hrvatska Žena, kraće za one cure koje odlaze na koncerte svoje idolice - Hrvatica, e ta Hrvatica prosječna smatra da svaki prosječno sposoban muškarac mora do 25. godine osigurat stan, auto i posao neki.

E sad, pošto je kreditni bum se dogodio pred 8 godina i i dalje je aktualan, neke od tih iluzija mnogi ostvaruju.

Naravno, svi ti lijepi parovi hodaju gradom držeći se za ruku niti ne sluteći da su spojeni u vezi od 3000 kn ili više na mjesec, ali to ih ne sprečava da ispeglaju minus u City Centru ili gdje god već.

I te cure su onda zadovoljne - faza 1.

Kad faza 1 se zadovolji, stiže faza 2 koja se kosi sa svim mogućim načelima faze 1 i ne postoji ni teoretska mogućnost da se ispuni.

Što je to faza 2? To je faza kad dođete doma, a ona skvili kako vas nikad nema. Tu i tamo će reć da samo trčite za lovom i da je prije bilo lijepše kad ste se tek upoznali.

Ni one same ne znaju zašto to govore, kao ni ostalih 99% rečenica koje izbace iz svog vokabulara.

Tu nastaju konflikti i pucanja idile.

No, Hrvatica v.2.1.1 koja je odnedavno na tržištu, postoji i sa bypassom te faze te se ona suzdržava za kvocanje u tom obliku ali naranvo da kompenzira to nekvocanje ode susjedu, najboljem prijatelju ili slično / razno.

Neke veze sa zadnjom verzijom Hrvatice uspiju, poglavito jer muškog boli kita za nju i njenu precjenjenu guzicu jer zna da takvih ima još miljun i isto tako zna da on sad ode ona bi se kao prava samostalna samosvjesna i emancipirana žena odma preselila kod staraca naravno, jer ona može i zna šta oće.

Izuzetak su financijski dobrostojeći parovi, e to se treba zahvaliti ostavštini, a ona je u 99,999% slučajeva djelo oca, djeda ili ujaka.

A to su sve muškarci.

Dakle, it's a man's world, bio i bit će i nikakva tiraža Cosma neće to promijenit, pa isto tako i ukus u odabiru muškaraca se neće nikad promjenit.

Zmije će i dalje htjet i Adama i jabuku, makar su jabuke zabranjene.

I svijet će se vrtit, vrtit, vrtit, vrtit...

Silencio
24.05.2007., 16:21
Zmije će i dalje htjet i Adama i jabuku, makar su jabuke zabranjene.

I svijet će se vrtit, vrtit, vrtit, vrtit...

Hehe, koji serum istine!!
Napokon netko tko je napisao onako kako stvarno je...

I da potvrdimo gradivo, zene zele moć, i to je to, početak i kraj svih razglabanja na ovu temu...

Ja bih ih takodjer podijelio u dvije skupine...
1. One koje su to i dobile, a tvrde da nisu s tim muskarcem zbog toga nego zbog svih ostalih njegovih kvaliteta kao covjeka...

2. One koje to nisu u mogucnosti dobiti, pa tvrde da je to isprazno i plitko razmisljanje i da one traze sve ono sto je nabrojano u predhodnim postovima...

chilloutguy
24.05.2007., 16:30
porcija cevapa, ne operes zube, jos jednu cigu zapalis. kada je vidis klepis je malo po ledjima (kao nekog baustelca) da vidis kako je to pali.

minotaurus
25.05.2007., 13:56
zene vole mene:kiss: :cerek:
kazu da sam pljunuti antonio banderas.:cool:
a neke kazu da sam isti andy garcia u mladim danima npr u kumu3:cool:
lakse sa pm molim lijepo

tince
25.05.2007., 14:38
Mora imati izgradjenu licnost, stav, da nam se karakteri i interesi podudaraju. Dozu sarma i seksipila, ne mora biti lijep, niti bogat. Pametan vec da. Ali ne i lukav.
Mora biti svoj covjek.Ne smije biti povrsan i nezreo. Mora biti dobar. Takvog trazim.

zed_alive
25.05.2007., 14:39
meni su rekli iskusni da vole ćelave, al da imaju dugu kosu

Sultiana
26.05.2007., 02:10
I da potvrdimo gradivo, zene zele moć, i to je to, početak i kraj svih razglabanja na ovu temu...

Ja bih ih takodjer podijelio u dvije skupine...
1. One koje su to i dobile, a tvrde da nisu s tim muskarcem zbog toga nego zbog svih ostalih njegovih kvaliteta kao covjeka...

2. One koje to nisu u mogucnosti dobiti, pa tvrde da je to isprazno i plitko razmisljanje i da one traze sve ono sto je nabrojano u predhodnim postovima...

zasto si tako pesimistican? sta znaci moc? lova?

ovo je banaliziranje situacije.
da bi ja imala uspjesnu vezu sa nekim nije dovoljno niti je potrebno - ali moze biti dio cjelokupnog profila - da je mocan, bogat itd.
ako nista drugo u njemu ne vidim, ebes takvu vezu, pisi propalo!

Chiro
26.05.2007., 03:28
moć ne znači nužno bogatstvo,moć je neka kvaliteta koju žena kod određenog muškarca percipira kao takvu,a da pritom govorimo o nečemu na šta ista ne može ostati ravnodušna-neke žene vole bildere,pa će htjeti da njihov bude najsnažniji,druge vole intelektualce,pa će htjeti da njihov bude najpametniji,treće vole osjećajne pa će htjeti najosjećajnijeg...ako niste primjetili,svugdje se ponavlja prefiks naj-
i to je ok,jer i mi muški tražimo isto(bar ja tražim).as simple as that.:zubeki:

Hildegard
26.05.2007., 04:01
Pitanje koje je previše generalizirano...svaki odgovor je jedinstven iako će neki i zvučat jednako...ali to nije slučaj.

snješka
26.05.2007., 10:10

A šta si ti nabrojala, vidi se da su te roditelji podučavali kakvog muškarca da si osiguraš za život.
Ti bi nekog poslušnog,prazne glave, da ti osigura materijalnu sigurnost i da popuni kriterije koje ni sama nemaš.
To mi je kao kada čujem neku debelu žensku da bi ona zgodnog frajera, kao da takva ima pravo birati?
Takvi su svi i frajeri i ženske, sebi toleriramo nedostatke, i tražimo bolje nego zaslužujemo.
A što se tiče fakulteta, zar misliš da je takav frajer pametniji za život, da nešto više zna?
Dakle ti želiš nekoga kojeg ćeš istrenirati da bude tvoja zamisao, da ti dobro služi, samo te zanima ti, kako udovoljiti svojoj sebičnosti.
Samo ti je do ispoljavanja sebe, daj pusti malo tog jadnog budućeg da živi svoj život, a ne da ti služi svrsi.
Imaš i pravo, samo ti daj, dobro ga ukroti, kao i ja svog, zato i jesu tu muškarci, da nam služe seksualno, materijalno, da ispunjavaju sve hirove. Mene ne zanima ništa drugo.

GnothiSeauton
26.05.2007., 11:34
Žene vole bogate muškarce.

Istina je da žene često vole muškarce koji imaju love. Ali, kao i u svakoj statistici, mora se ispititati je li to bitno za analizu. Tj. samo zato što postoji statistički velika korelacija toga da muškarac ima love i da se sviđa ženama, znači da se "sviđa ženama zato što ima love."

Zapravo, nije. Jebiga, sorry to rain on your parade.

Zašto se "pernati" muškarci često sviđaju ženama je zato što zbog relativno dobre materijalne slike, takvi muškarci imaju sampouzdanja i pristup koji ženama imponira. Naravno, kad smo već kod "imanja love", neću sad generalizirati, ali često se desi da ta lova i nije stečena baš nekim svojim radom što znači da je efekt bildanja samopouzdanja izostao. Naime samopouzdanje dolazi iz stjecanja i samoostvarenja radom -- bez obzira kakav je taj "rad", može biti i kriminal.

Tako da, all other things being equal, zapravo postoji jednako mnogo "indikacija" kao i "kontraindikacija" imanja love.

Sjašite više vi koje su cure napucale zbog tipova koji imaju više love od vas. Stvarno nije bilo zbog toga. Sorry, but jebiga.

Sultiana
26.05.2007., 13:18
moć ne znači nužno bogatstvo,moć je neka kvaliteta koju žena kod određenog muškarca percipira kao takvu,a da pritom govorimo o nečemu na šta ista ne može ostati ravnodušna-neke žene vole bildere,pa će htjeti da njihov bude najsnažniji,druge vole intelektualce,pa će htjeti da njihov bude najpametniji,treće vole osjećajne pa će htjeti najosjećajnijeg...ako niste primjetili,svugdje se ponavlja prefiks naj-
i to je ok,jer i mi muški tražimo isto(bar ja tražim).as simple as that.:zubeki:

zar je moc ako je osjecajan? ne kuzim :confused:

-purgerica-
26.05.2007., 13:45

:rofl:

kod OVE butre nema pravila :zubo:

nego, kakve ti cure voliš?

odaberi neku koja odgovara tvom karakteru ili neku koja je sušta suprotnost, ovisi kaj očekuješ od veze (ako uopće želiš vezu, a izgleda da želiš kad to pitaš)

ako se smatraš kretenom i osobom bez karaktera, nađi neku koja će bolje pasat uz tvoj novi dvosjed :top: :p

Keiko
26.05.2007., 14:41
Ah,pffffffffffffff,c'mon pipl.....Ak neko ima masinu za reproducirat i materijalizirat snove nek se javi.......nema sad tu perfektnog muskarca.......za pare-ma boli mene ak on ima vise il nema nist para..bitno da ja imam........kak mi je tetka rekla:Nije bitno da ti poklanja skupe predmete,nek se samo sjeti godisnjica (+ pokloni cokoladicu ili ruzu,ne mora bit nuzno).....

Recimo ja.....od fizickog izgleda(naravno da je vazan): volim visoke-MORA biti visok, preferiram kratku kosu,brada(kost)-ne volim guzicaste,tipa brada Bena Afflecka,brada(dlake)-sam da ne izgleda ko deda ili koza,ne volim nabildane,cak i debeljuco moze bit sladak...

hjoooj,a oni koji se nabacuju znanjem-dosadni su i naporni jednako kak i oni koji su glasni i vulgarni.....preferiram onaj tip koji te zavodi pogledom a ne rijecima....tajanstven, tih, miran, njezan u zavodjenju.....

al ono najveci fetis-dok vidim da musko zna kak s klincima,makar bilo onak malo nespretno,al da pokaze da uziva u ulozi oca-poludim nad takvim prizorom :kiss:

odgovornost, racionalnost, samopouzdanje, strastvenost,iskrenost,dinamicnost,tolerancija,sna lazljivost,njeznost,psihicka stabilnost,mastovitost.....

i glazba je jedan nivo intelekta,pa mora imat dobar ukus-ZABRANJENO:narodna, techno, boy bendovi, crust hardcore death metal i punk,moze metal i punk al melodicni,ne deracina. :D

GnothiSeauton
26.05.2007., 14:56
Ah,pffffffffffffff,c'mon pipl... [snipped] ...za pare-ma boli mene ak on ima vise il nema nist para..bitno da ja imam...

[snipped]
Recimo ja.....od fizickog izgleda: volim visoke-MORA biti visok, preferiram kratku kosu,brada(kost)

Bitno da nismo plitki, da se ne palimo na pare :kava:

BTW, u hrvatskom jeziku postoje sljedeći zankovi koji u sebi uključuju točke: "." - točka, ";" - točkazarez, ":" - dvotočje i "..." - trotočje ili elipsis.

Ovo: "......" je živi napor :kava: Hvala. :kava:

GnothiSeauton
26.05.2007., 14:56
BTW "butra" mi je retardiran Klikovski izraz koji mogu koristit samo kad se (autoironično) zajebavam :rofl:

cloud-xz
27.05.2007., 09:25
Vole ovakve kao ja :zubo: :zubo:

ady-
27.05.2007., 09:27

ufufufuf :rofl: :D

brainholder
27.05.2007., 09:35

hahaha, a na čelu mu piše nabijem te :rofl: :rofl: :rofl:

ady-
27.05.2007., 09:37
hahaha, a na čelu mu piše nabijem te :rofl: :rofl: :rofl:

:rofl: :rofl: :s :top:

Kladi
27.05.2007., 11:18

[/B]

butra=treba:rigo:

Bigmamma, svaka čast na odgovoru, krakom i jasnom.

Ariane
27.05.2007., 11:35
decki, malo ste fulali redosljed kad kazete da zene zele moc i novac.

zapravo zele muskarca koji ce se pobrinuti za njih tamo gdje se osjecaju najnesposobnije. jednako kao sto se musko svojoj zeli voli objesiti za sisu, tako se ona voli njemu objesiti na ledja. :zubo:

dakle zele sposobne muskarce. koji su obicno bogati i mocni, jer su sposobni, jelte. novac i moc kod pozeljnih muskaraca su posljedica a ne uzrok.

Kladi
27.05.2007., 11:47

zapravo zele muskarca koji ce se pobrinuti za njih tamo gdje se osjecaju najnesposobnije. jednako kao sto se musko svojoj zeli voli objesiti za sisu, tako se ona voli njemu objesiti na ledja. :zubo:

dakle zele sposobne muskarce. koji su obicno bogati i mocni, jer su sposobni, jelte. novac i moc kod pozeljnih muskaraca su posljedica a ne uzrok.

Ovo je vrlo, vrlo točno. I jedni i drugi vučemo tu stvar još od spilje.

howyesno
27.05.2007., 11:50
Ona nova pjesma od ENI lijepo opisuje kakve muškrace žene vole ;)

Ja bih brejkera koji voli fore Željka Pervana i zločeste djece te Fawlty Towers jednako kao i ja; sa svim zubima na broju i smislom za humor... :cerek:

bluebox
27.05.2007., 13:29
Ma žene ti vole apsolutno svaku mušku psiho-fizičku kombinaciju :D
Ako ne vjeruješ, vidi jel po gradu upareni šetaju samo lijepi, nogometaši, pametni, duhoviti, visoki, odgovorni, ambiciozni....
Jel znaš koju osobu za koju misliš da je đubre, pokvarenjak, ružan ko pekinezer.... a ima curu koja ga voli- dakle, sve prolazi :hekla:

tomas21
27.05.2007., 13:32
zene su ti cudna vrsta... i one ne znaju sta vole.. jer ljubav im je prolazna...

fukcnblaster
27.05.2007., 16:49

:zubo: Mogao bih potpisati, uz male preinake...Mislim da sada žene još više trebaju u startu moćne i jake muškarce, jer od njih extremno brzo nauče...jelte ak su pametne...kako doći do svega toga što brže...jer većina pravih žena danas ne želi samo visjeti muškarcu na leđima...osim nekih...nego iskoristiti što je majka priroda dala i nastojati ostati na nogama kada je taj "moćni" zamjeni mlađim...jelte novijim modelom....:top: ....Zato napred curke....potraga za moćnim muškarcima se nastavlja....nema veze jel oženjen ili nije.....samo učite od njega....kad ste kraj njega....i ništa vas ne može iznenaditi....osim ako ne mislite da ste Bogom dane....:top:

Actrice
27.05.2007., 18:43
Meni je karakter podjednako bitan kao i fizički izgled. Ako jedna od tih dviju stvari nije onakva kako bi ja htjela, to ne vodi nikuda. Pokušala sam biti i u takvoj vezi,ali nisam uspjela, ali bar sam nešto naučila. Više neću pokušavati, jer povrijedila sam tog momka (samo time što sam mu rekla da me fizički ne privlači). Dakle, bio je stvarno dobra osoba, ali me nije privlačio. Jedna moja frendica je sad u takvoj vezi, ali nije sretna i stalno govori da je s njim zato što je dobar.
Kod muškaraca me privlači samopouzdanje, ne neka bolesna umišljenost, nego samo visoko samopouzdanje, da zan što je a što nije, da ima svoje ja. Ne smije biti iskompleksiran u smislu izgleda, mora voljeti sebe (ne narcisoidan), jedino mi takav može biti privlačan.
Ne smije vjerovati da će ga novac učiniti privlačnijim...iako se danas to može uzeti za istinu, dosta žena baš to traži. Meni je bitno da nastoji u životu stvoriti nekakve materijalne uvjete, tj. da se nastoji situirati. Lijenčine me ne privlače. Pretjerana ambicioznost me isto tako ne privlači, moj partner se treba znati i opustiti.Ne smije biti radoholičar, ali mora biti vrijedan.
Ne mora biti vjernik, a ako već jest, ne smije biti zatucan, mora sam izgraditi svoje stavove, a ne ih naslijeđivati. Ne smije imati primitivne stavove.
Mora voljeti dom i obitelj.
Može i ne mora imati smisao za humor, a ako već ima onda nikako ne smije biti vulgaran.
Mora biti spontan, aktivan, pun energije...a istovremeno pomalo mističan i smiren.
Mora biti spreman na opraštanje, ne smije biti destruktivan.
Dalo bi se tu još puno toga napisat, ali eto toliko od mene za sad....

Da Force
27.05.2007., 18:58
ee da su sve takvo ko ti..svijet bi bio stvarno lijepo mjesto :)

Cika Strile
27.05.2007., 18:59
...one nedostupne, uglavnom...:kava:

Cika Strile

4p3X
27.05.2007., 19:55
ja i dalje tvrdim da nemozes generalizirat kakve decke vole cure,jer nisu sve cure jednake,svaka iam svoje mane i vrline kao i kod nas muskih,postoje mane i vrline...mislim da je najvaznije bit normalan,pokazati svoje pravo lice...i kad se neka zapali za tebe,onda si ti za nju frajer..i amen...a ti si frajer drugaciji od onog frajera koji ima neku drugu curu...tak da ono...blabla

Vlastaa
27.05.2007., 19:57
Ja volim dlakave i inteligentne. Dakle, one koji si sami znaju otić po pivu u frižider. :cerek:

tince
27.05.2007., 22:12
Meni je karakter podjednako bitan kao i fizički izgled. Ako jedna od tih dviju stvari nije onakva kako bi ja htjela, to ne vodi nikuda. Pokušala sam biti i u takvoj vezi,ali nisam uspjela, ali bar sam nešto naučila. Više neću pokušavati, jer povrijedila sam tog momka (samo time što sam mu rekla da me fizički ne privlači). Dakle, bio je stvarno dobra osoba, ali me nije privlačio. Jedna moja frendica je sad u takvoj vezi, ali nije sretna i stalno govori da je s njim zato što je dobar.
Kod muškaraca me privlači samopouzdanje, ne neka bolesna umišljenost, nego samo visoko samopouzdanje, da zan što je a što nije, da ima svoje ja. Ne smije biti iskompleksiran u smislu izgleda, mora voljeti sebe (ne narcisoidan), jedino mi takav može biti privlačan.
Ne smije vjerovati da će ga novac učiniti privlačnijim...iako se danas to može uzeti za istinu, dosta žena baš to traži. Meni je bitno da nastoji u životu stvoriti nekakve materijalne uvjete, tj. da se nastoji situirati. Lijenčine me ne privlače. Pretjerana ambicioznost me isto tako ne privlači, moj partner se treba znati i opustiti.Ne smije biti radoholičar, ali mora biti vrijedan.
Ne mora biti vjernik, a ako već jest, ne smije biti zatucan, mora sam izgraditi svoje stavove, a ne ih naslijeđivati. Ne smije imati primitivne stavove.
Može i ne mora imati smisao za humor, a ako već ima onda nikako ne smije biti vulgaran.
Mora biti spontan, aktivan, pun energije...a istovremeno pomalo mističan i smiren.

Sve si ti to lijepo navela, ala imas visoke kriterije..:eek:.........ne znam da li ce ti poci za rukom da se usrecis sa takvim iz jednostavnog razloga jer mislim da ne postoji.........:misli:

Hikage
27.05.2007., 22:15
ja volim onako pomalo bahate "frajere"
kad vani glumi facu,a kad smo sami onda je moj micek :zubo:
volim da ima svoje cvrsto "ja" i da zna sta zeli u zivotu i kad nesto zeli neka to i uzme...
fizicki izgled... uvijek bitan...

Sultiana
27.05.2007., 22:23
ja se sjetila, volim da dobro vozi auto (onako coolerski), a ne kao neki penzioner :rofl:

Hikage
27.05.2007., 22:24
ja se sjetila, volim da dobro vozi auto (onako coolerski), a ne kao neki penzioner :rofl:

slazem se sa tobom :s
samo se ja vise palim na motoriste :cerek:

fever
27.05.2007., 23:19

ma palim se ja i kad me moj dragi na biciklu vozi :)

Sultiana
28.05.2007., 11:36

hmm nisam to nikad probala ali sigurno nije lose :cerek:

ma ja sam 100 % sigurna da bi me odbilo da ne zna voziti kako treba. a ja volim da je malo brze ali da niko nije u opasnosti. :cerek:

DARK ANGEL
06.06.2007., 16:55
tocno se zna sto bi vi muski htjeli cuti da se osjecate bolje-sve su zene sponzoruse. The end.

DARK ANGEL
06.06.2007., 18:19
Sve si ti to lijepo navela, ala imas visoke kriterije..:eek:.........ne znam da li ce ti poci za rukom da se usrecis sa takvim iz jednostavnog razloga jer mislim da ne postoji.........:misli:

ja sam takvog nasla i nemislim ga pustiti nikada.:kiss:

veci33net
06.06.2007., 19:54

ejej
takav tip postoji ja ga poznam :D

veci33net
06.06.2007., 20:07

znači nešto kao supermen?
svi mi imamo snove i rado bi supemuškarca ili superženu:D
realnost je da prosječni muškarac može osvojiti prosječnu ženu tako da joj ukaže dovoljno ljubavi i pažnje, da joj pokloni ruže i svu ostalu romantiku, da se malo potudi oko sex tehnike;)
a privlačnost funkcionira po teoriji slično privlači slično a opet različito-paradox-to je kao onaj simbol jina i janga koji se nadopunjuju:)

.keskin.
06.06.2007., 22:10
Istina je da žene često vole muškarce koji imaju love. Ali, kao i u svakoj statistici, mora se ispititati je li to bitno za analizu. Tj. samo zato što postoji statistički velika korelacija toga da muškarac ima love i da se sviđa ženama, znači da se "sviđa ženama zato što ima love."

Zapravo, nije. Jebiga, sorry to rain on your parade.

Zašto se "pernati" muškarci često sviđaju ženama je zato što zbog relativno dobre materijalne slike, takvi muškarci imaju sampouzdanja i pristup koji ženama imponira. Naravno, kad smo već kod "imanja love", neću sad generalizirati, ali često se desi da ta lova i nije stečena baš nekim svojim radom što znači da je efekt bildanja samopouzdanja izostao. Naime samopouzdanje dolazi iz stjecanja i samoostvarenja radom -- bez obzira kakav je taj "rad", može biti i kriminal.

Tako da, all other things being equal, zapravo postoji jednako mnogo "indikacija" kao i "kontraindikacija" imanja love.

Sjašite više vi koje su cure napucale zbog tipova koji imaju više love od vas. Stvarno nije bilo zbog toga. Sorry, but jebiga.

OH LOL MOJ BOŽE

Hrvatica v.1.0 beta

Ona PRAVA.

ISKONSKA.

Daj šta ti pričaš nemoj kipat kad ne treba, nit samotješje ovdje neko isfuravat.

Skrati.

Žene se lože na pare. I pare isključivo.

Hrvatice 1.0 to imaju podsvjesno i nisu toga svjesne, Hrvatice 1.5 to znaju ali imaju patološki software koji bi lagao i pod prijetnjom života (ali ne i pod više para) a Hrvatice 2.0 ni ne znaju za drugačije.

I šta se, "for-mothefuckin-sake-yellin-like-true-Samuel-Jackson" koristiš tim engleskim, to je passe...

Indikacija imanja love? Pa dobro jesti ti normalna? Hrvatica 0.5?

Pa indikacija imanja love je auto koji voziš, čuku koji imaš, cipele, majica, kajš, miris...sve.

Vi to DOBRO vidite i primjetite i nemoj mi pokušavat spominjat suprotno.

Nema tog skenera koji je nadmašio tzv. ŽENSKO OKO.

I da me neko ne shvati krivo, nikad se ne generalizira naravno, i ja pri ovim ne mislim na sve Hrvatice, nego 99% njih.

_In3s_
06.06.2007., 22:36
samo zajebane nista labavo hahahahahhaha

.keskin.
06.06.2007., 22:42
samo zajebane nista labavo hahahahahhaha

14-16 godina, Linkin Park ali i PCD, Nicole posteri i san o Jaredu Letu (retro je in)

Jesam pogodio?

_In3s_
06.06.2007., 22:53
14-16 godina, Linkin Park ali i PCD, Nicole posteri i san o Jaredu Letu (retro je in)

Jesam pogodio?

ne trebao si prepoznati ironiju jer su mi generalna pitanja poput ovog "najdraza":p

a Jared Leto jeste sexy:o

Borut011
07.06.2007., 00:55
ja volim onako pomalo bahate "frajere"
kad vani glumi facu,a kad smo sami onda je moj micek :zubo:
volim da ima svoje cvrsto "ja" i da zna sta zeli u zivotu i kad nesto zeli neka to i uzme...
fizicki izgled... uvijek bitan...

Ti si osvojila zlatni pokal najblesavije hrvatice na forumu. Čestitam. Pride dobiješ i svog miceka na motoru.

dudo2905
07.06.2007., 01:13
Znate vi drage cure šta ću ja vama reći.. Sve ste vi napisale isto, samo što niste napisale ono što vas kaći. Svi mi znamo da bi vi " Macho muškarce " koji će biti kul i faca, koliko dobar vani u društvu toliko i u domu, odn. krevetu..
Postoji jedna stvar, takav dečko, koji ima to sve ( te sve vaše visoke kriterije ) neće si nači vas , nego če tražiti i on visoke kriterije...

Moj savjet Vama,
spustite kriterije, nađite si momka svog kalibra i bit čete sretne , jer ako ćete htjet, visokog,pametnog,fakultetski obrazovanog ( to je i punog para ), vi neće biti sretne jer će takva osoba tražiti ko i vi, djevojku lijepu,pametnu,visoku,iz dobre obitelji,s završenim faksem... itd..

probajte razmisliti realno, a ne živjeti u mašti...

Moje pitanje vama, koliko ste imali dečkiju koji su odgovarali vašim kriterijima ?

Maa-Laa
07.06.2007., 07:43
Nemam pojma kakve muskarce zene vole..:confused:
Ja volim da je muskarac dobra osoba...da je posten...da postuje mene...komunikativan..duhovit...inteligentan..izgl ed takav da me privuce..a to je uvijek nesto drugo. Ako su ovi uvjeti podmireni dalje je sve moguce dogovoriti i napraviti jer tu sam i ja kao druga polovica....:cerek:

Aphex
07.06.2007., 09:29

primjetio sam da imam više uspjeha kad sam sam sebi faca. kad znam da jesam.

naravno da ne. postoje neke karakterne crte koje privlače većinu cura.

opet, naravno da ne.

Aphex
07.06.2007., 09:32
Moj savjet Vama,
spustite kriterije, nađite si momka svog kalibra i bit čete sretne , jer ako ćete htjet, visokog,pametnog,fakultetski obrazovanog ( to je i punog para ), vi neće biti sretne jer će takva osoba tražiti ko i vi, djevojku lijepu,pametnu,visoku,iz dobre obitelji,s završenim faksem... itd..

spustiti kriterije je linija manjeg otpora. treba unaprijediti sebe.

Aphex
07.06.2007., 09:36
Žene se lože na pare. I pare isključivo.

gle, logično je da ćeš to reći ako nemaš para i nemaš cure, jer lakše je to nego si priznati da si papčina.

@Purger@
07.06.2007., 10:51

Djevojko, probudi se. Nećeš takvog nikad naći. A to s fizičkim izgledom mislim da pretjeruješ, jednom kad se zaljubiš u nekog to će ti biti najmanje važno, a vjeruj mi da se možeš zaljubiti i u nekog tko ti nije jako privlačan.

DARK ANGEL
07.06.2007., 14:28
stojim iza svega ovog dolje navedenog

Kakvog muškarca žene žele

Ne trebate izgledati kao filmska zvijezda

Naravno, žena će se zaljubiti u muškarca djelomično i zbog toga što joj se sviđa njegov izgled. Ali za ženu, kada joj se sviđa izgled muškarca znači to da joj se sviđa izgled njegovih očiju kada je gleda. Svaka žena želi biti centar muškarčevog svijeta. Ako se tako osjeća u vašem društvu, poželjet će vas ponovno vidjeti. Kako dakle izgleda ženama privlačan muškarac? Muškarca koji je potpuno zaokupljen razgovorom s njom i koji ne gleda prekrasne žene za susjednim stolom svaka će žena smatrati neodoljivim.

Ne trebate biti bogati

Muškarci se često žale jer smatraju kako žene privlače samo bogati i moćni muškarci. Istina je da žene instinktivno privlači takav tip muškarca, ali većina žena je dovoljno pametna i sposobna ignorirati taj instinkt. Žene su danas dovoljno sigurne u svoje sposobnosti, te su odavno prestale tražiti muškarca koji će u njihov život donijeti financijsku sigurnosti.

Ako niste ni moćni, ni bogati, ženama još uvijek imate mnogo toga za ponuditi. Moderne žene žele društvo, komunikaciju, osjećajnost, suosjećajnosti, zaljubljenost i potporu. Imate li te karakteristike, svaka žena će biti sretnija s vama nego s nekim bogatim muškarcem.

Morate biti sretni

Žene privlače muškarci kod kojih osjete da je njena perspektiva bolja s njim nego bez njega. Dakle, želite li privući idealnu ženu, potrudite se bar izgledati kao da se dobro zabavljate. Misli li žena kako uživate u životu, privući ćete je, jer će pomisliti kako će i njen život postati zanimljiviji.

Kada žene govore o muškarcu s kakvim bi htjele biti, najčešće navode ove kvalitete: dobra osobnost i smisao za humor. Pod tim misle da žele sretnog i zadovoljnog muškarca. Žele muškarca koji voli sebe i svoj život, ne žele muškarca koji mrzi svoj posao, svoj život, svoju bivšu, svoje roditelje, svoj izgled i svijet općenito.

Ako niste zadovoljni sa svojim životom, držite to za sebe i radite na rješenju problema.

Žene privlače muškarci koji znaju uživati u životu. Vaša partnerica ne bi trebala biti vaša psihoterapeutkinja ili odvjetnica.

Ako vas veza deprimira, prekinite je

Ako vas odnosi s partnericom deprimiraju, niste zadovoljni vezom i tražite drugu ženu koja bi je zamijenila, sigurno je nećete pronaći dok ste u vezi. Jedan od razloga zbog kojih ne privlačite druge žene je upravo nezadovoljstvo postojećom vezom.

Zbog toga nemojte ostajati u vezi za koju vidite da ne vodi nikud. Bolje biti sam nego s bilo kim. Kada ste na pola u vezi, a na pola tražite novu partnericu niste nigdje. U stvari niste potpuno dostupni za druge, a one to vrlo brzo osjete. Žene su sposobne osjetiti vašu nemogućnost da budete potpuno predani, a na taj način ostajete zaglavljeni u vezi koja vas ne ispunjava.

Projicirajte dobru sliku o sebi

Jeste li stabilni, uravnoteženi, smireni s obje noge na zemlji i s glavom na ramenima? Znate li tko ste? Ili se još uvijek tražite? Žene vole muškarce koji se doimlju čvrsto, a ne mekušce.

Jeste li pouzdani? Može li vas se u svakom trenutku pronaći ili ste tip koji zna iznenadno nestati, na kojeg se ne može osloniti i do kojeg je teško doprijeti?

Imate li čvrstu polaznu točku? Bi li se neka žena osjećala sigurno ako bi se udala za vas, bi li vam dopustila da koristite njene kreditne kartice, ispisujete njene čekove i najvažnije da budete otac njene djece? Bi li se osjećala sigurno ostavljajući svoju djecu kod vas?

Ako ste divlji i „lud“ tip osobe, takve ćete i žene privlačiti. Stabilne žene koje privlače divlji muškarci samo vas zavaravaju. Jer kada žena želi dugoročnu vezu, želi pouzdanog muškarca. Želi nekoga koga će moći upoznati s roditeljima bez i trunke nesigurnosti. Želi nekoga koga će moći upoznati s poslovnim suradnicima bez straha da će izgubiti posao ili da će je osramotiti. Želi nekoga na koga će se moći osloniti.

Kada ste spremni za ozbiljnu vezu, potpuno izbacite svoje mladenačko ponašanje. Dopustite ženi da vidi muškarca s kakvim želi otići kući.

Želite li se zaljubiti ili vam je stalo samo do sexa

Želite li samo seks bez ikakvog uplitanja emocija? Žene i ne privlače muškarci koji nisu sposobni voljeti, oni koji žele seks bez komunikacije, privlačnosti i predigre. U stvari ženama je važnije da misle kako se zaljubljujete u njih, nego da ste zgodni.

Ako osjećate da se ne možete zaljubiti, ili ste u prošlosti bili toliko povrijeđeni da se bojite biti otvoreni, morat ćete se potruditi i dopustiti mogućnost zaljubljivanja.

Zaljubljenost je važna, ali morate još više

Žene žele da se voli njihova duša, njihova inteligencija, strast, smisao za humor i trud oko vas. One trebaju osiguranje kako seks nije jedina stvar koju želite od njih.

Zbog toga želite li seks, zapravo trebate pridati seksu sporednu ulogu, te tražiti druge stvari koje vam se sviđaju kod nje. Pitajte za mišljenje. razgovarajte s njom. Neka misli kako vam je važna.

Pokažite poštovanje za njene sposobnosti izvan spavaće sobe. Bavi li se nekom dobrotvornom aktivnosti? Pokažite zanimanje i vi. Je li strastveni ekologist? Brinite se za okoliš. Što god nju zanima i ono što joj je važno, neka postane i vama, bez obzira kakvo prethodno imali mišljenje o tome. Ne morate se slagati sa svim što ona misli, ali pokažite sličnost.

Izučite umjetnost osvajanja

Naravno, želite seks. Žene to znaju i to očekuju. Ali većina muškaraca nikad se ne približi dovoljno ženi da bi došlo do njega. Oni rade male, neprimjetne korake, očekujući od žena strastvene odgovore. Ako žena ne reagira na vaše ponašanje to još uvijek ne znači „ne“.

Dosta žena čeka od muškaraca prvi korak. One su naučene da kao dobre djevojke ne žele seks. Što znači da i ako žele neće vas zgrabiti i strgnuti vam odjeću. One se također boje odbijanja.

Postoji jednostavno pravilo koje trebate slijediti. Žene čekaju da vi napravite prvi korak. Međutim, upotrijebi li rječicu „ne“ u bilo kojoj varijaciji, ne želim, nemoj, ili sl. ne smijete nastaviti. Budete li i dalje uporni, sve nakon tog trenutka smatra se seksualnim napastovanjem.

Uvijek postoji slijedeći put. U međuvremenu radite na svojoj romantici.

Želite li biti uspješni kod žena slijedite rituale, čak i kada mislite da su smiješni. Volite njen um i njene dobre osobine. Ako se čini sretnom nastavite. Pokažite svoju zaljubljenost i ona će vam uzvratiti istom mjerom.

:kiss:

tince
07.06.2007., 14:35
Znate vi drage cure šta ću ja vama reći.. Sve ste vi napisale isto, samo što niste napisale ono što vas kaći. Svi mi znamo da bi vi " Macho muškarce " koji će biti kul i faca, koliko dobar vani u društvu toliko i u domu, odn. krevetu..
Postoji jedna stvar, takav dečko, koji ima to sve ( te sve vaše visoke kriterije ) neće si nači vas , nego če tražiti i on visoke kriterije...

Moj savjet Vama,

probajte razmisliti realno, a ne živjeti u mašti...

Moje pitanje vama, koliko ste imali dečkiju koji su odgovarali vašim kriterijima ?

ma vi muskarci imate totalno iskrivljenu sliku o svemu.....ja ne trazim ni narocito visokog, ni punog para, ni iz dobre obitelji....ja hocu dobrog, privlacnog, ne glupog, postenog covjeka koji ce me voljeti i cijeniti...

Esoterian
07.06.2007., 15:04

istina boli ali tako je...sve ostalo je manjeg prioriteta. naravno ima izuzetaka ali vrlo malo. ali ne trebamo sad glumiti da to nije istina. to ti je odgovor na tvoje opcenito pitanje...sad se to moze ograniciti i relativirati na geografske polozaje (hrvatska, zapad, istok...selo, grad) ili drustvene klase.
mislim da cura koja je cjeli zivot provela na selu negdje na brdu nije toliko pokvarena danasnjim materijalizmom i da vise gleda na subjektivne kvalitete...i to bi bile za mene najpozeljnije cure :D kad bi bile zdogne, pamtene, nacitane i pune ljubavi i povjerenja ...:D

.keskin.
07.06.2007., 20:21
gle, logično je da ćeš to reći ako nemaš para i nemaš cure, jer lakše je to nego si priznati da si papčina.

U tvom svijetu izlazaka od 10 kuna i cuganja bambusa iz vrećice možda i ne vrijede ove devize, ali u ostalom da...

Pare stvaram a curu nemam jer ne želim imat

bingooo
07.06.2007., 20:31

daj ne zajebavaj...pa pun forum takvih;)

tince
07.06.2007., 20:43
daj ne zajebavaj...pa pun forum takvih;)

Mislim da ti fali zubo:zubo: na kraju posta....

darkie
07.06.2007., 21:37
prvo... bok ljudi. ja sam musko pa ... i btw nisam peder :) nego cu samo reci ono sto dosad znam.

postoje dva kljucna faktora kod muskaraca koja privlace zene:
prvi je izgled a drugi je mentalna zrelost, osobnost, pamet i slicno( ako me kuzite)
- ja bih se slozio sa mnogim zenama da je najbitnije ono unutarnje ja, ali jbg kako biste stvorili kemiju medju suprotnim spolom, a da vas on fizicki neprivlaci.
-Sve u svemu ljudi se nisu puno promjenili odkad su se popeli na 2 noge :D . I dalje ljudima vladaju nagoni koji se nisu promjnili kroz silne godine. ti su nagoni pomagali ljudima da prezive i da se "razmnozavaju".a koliko ja vidim ni danas nema neke velike razlike...
Muškarce privlace dominantne zene sa dobro ravijenom muskulaturom... da vam dam primjer cvrsta guza, zategnuta i podignuta... to se postize vjezbom ili jednostavno razvijanjem misica koji ce drzati guzu visoko i koji ce ju zatezati :p btw guza je najvaznija jer guza u omjeru 3:4 je povod za sigurno donosenje djece na svijet.
isto tako je i sa grudima. muski rod u biti neprivlace velike grudi u cem mnogi grijese, nego ih privlace dobro razvijeni misici koji nemoraju nuzno biti veliki da bi pristajali nekoj osobi. znam ja puno mackica koji imaju umjerene grudi pa su i dalje "aaaauuuuuuuu"
u biti ak vas zanima sto privlaci muskarce googlajte...
1.razvijena prsa, tj veliki kapacitet prsnog koša koji izgledom podsjeca na trokut. prije je to muskarcu bilo potrebno kako bi u prsni kos mogla stati velika pluca velikog kapaciteta da bi muskarac mogao dulje trcati. tojest da bi mogao biti mnogo izdrzljiviji.
2. nije lose vidjeti nekog covjeka sa dobro razvijenim rukama, ne'?
to je pak bilo potrebno... a vise manje i za ono za sto je danas bilo potrebno. podizanje tereta, udaranje itd.
3.lijepo lice i oci
obrazlozenje nemam :) valjda da bi stvarali dominantno i uspjesno potomstvo.. tko bi znao.
4.bujnu kosu- problematicni dio kod nekih muskaraca jer je 96% muskaraca do 50-te ( od ranog puberteta pa na dalje) pocne gubiti, tj. ocelavi do neke granice ili potpuno... ako vas to detaljnije zanima googlajte :cool:
5.malu zategnutu guzu. koja pokazuje takodjer covjekovu izdrzljivost!
6. lijepe noge a i razvijene... bez posebnog objasnjenja ali istina je
7.zene takodjer vole da im je partner dobrog izgleda, (sto ukljucuje neke od ovih stvari) kako bi ih partner mogao zastiti... isto tako i danas zene vole muskarce koji se znaju brinuti sami za sebe a i za njih, zar ne cure?
8. i da nezaboravim dobro razvijene trbusne misice ( nikake six packove netrebate imati, samo ravan donekle razvijen trbuh[ mislim razvijen misicima, ne pivsku skembu]) - trbusni misici su plosni misici koji spajaju gornji i doljni dio tjela, pa tako i prsne misice sa penisom :) sve u svemu treba i njih imati dobro razvijene....
btw imam 15 godina
ajte bok
:eek:
:zubo:
:E

darkie
07.06.2007., 21:38
prvo... bok ljudi. ja sam musko pa ... i btw nisam peder :) nego cu samo reci ono sto dosad znam.

postoje dva kljucna faktora kod muskaraca koja privlace zene:
prvi je izgled a drugi je mentalna zrelost, osobnost, pamet i slicno( ako me kuzite)
- ja bih se slozio sa mnogim zenama da je najbitnije ono unutarnje ja, ali jbg kako biste stvorili kemiju medju suprotnim spolom, a da vas on fizicki neprivlaci.
-Sve u svemu ljudi se nisu puno promjenili odkad su se popeli na 2 noge :D . I dalje ljudima vladaju nagoni koji se nisu promjnili kroz silne godine. ti su nagoni pomagali ljudima da prezive i da se "razmnozavaju".a koliko ja vidim ni danas nema neke velike razlike...
Muškarce privlace dominantne zene sa dobro ravijenom muskulaturom... da vam dam primjer cvrsta guza, zategnuta i podignuta... to se postize vjezbom ili jednostavno razvijanjem misica koji ce drzati guzu visoko i koji ce ju zatezati :p btw guza je najvaznija jer guza u omjeru 3:4 je povod za sigurno donosenje djece na svijet.
isto tako je i sa grudima. muski rod u biti neprivlace velike grudi u cem mnogi grijese, nego ih privlace dobro razvijeni misici koji nemoraju nuzno biti veliki da bi pristajali nekoj osobi. znam ja puno mackica koji imaju umjerene grudi pa su i dalje "aaaauuuuuuuu"
u biti ak vas zanima sto privlaci muskarce googlajte...
1.razvijena prsa, tj veliki kapacitet prsnog koša koji izgledom podsjeca na trokut. prije je to muskarcu bilo potrebno kako bi u prsni kos mogla stati velika pluca velikog kapaciteta da bi muskarac mogao dulje trcati. tojest da bi mogao biti mnogo izdrzljiviji.
2. nije lose vidjeti nekog covjeka sa dobro razvijenim rukama, ne'?
to je pak bilo potrebno... a vise manje i danas je. npr za podizanje tereta, udaranje itd.
3.lijepo lice i oci
obrazlozenje nemam :) valjda da bi stvarali dominantno i uspjesno potomstvo.. tko bi znao.
4.bujnu kosu- problematicni dio kod nekih muskaraca jer je 96% muskaraca do 50-te ( od ranog puberteta pa na dalje) pocne gubiti, tj. ocelavi do neke granice ili potpuno... ako vas to detaljnije zanima googlajte :cool:
5.malu zategnutu guzu. koja pokazuje takodjer covjekovu izdrzljivost!
6. lijepe noge a i razvijene... bez posebnog objasnjenja ali istina je
7.zene takodjer vole da im je partner dobrog izgleda, (sto ukljucuje neke od ovih stvari) kako bi ih partner mogao zastiti... isto tako i danas zene vole muskarce koji se znaju brinuti sami za sebe a i za njih, zar ne cure?
8. i da nezaboravim dobro razvijene trbusne misice ( nikake six packove netrebate imati, samo ravan donekle razvijen trbuh[ mislim razvijen misicima, ne pivsku skembu]) - trbusni misici su plosni misici koji spajaju gornji i doljni dio tjela, pa tako i prsne misice sa penisom :) sve u svemu treba i njih imati dobro razvijene....
btw imam 15 godina
ajte bok
:eek:
:zubo:
:E

tince
07.06.2007., 21:45
Ovo je bulshit ja uopce ne padam na neke turbo macho razvijene tipove.....a vjerujem i vecina pametnih zena.
Ne kazem da privlacnost nije bitna ali meni moze biti privlacan muskarac koji bi po svim ostalima bio ruzan......naime to mi se i dogodilo ne jednom......nisu imali ni t o trokuta., liepog lica, bla bla...

OBSERVERS
06.10.2009., 20:43
Actrice mozes mi se javiti na mail, nekim cudom si pogodila sve moje osobine:eek:

LillyOctober
06.10.2009., 21:32

Najpoželjniji je onaj koji će te prebaciti preko ramena i odvući u pećinu...i to toliko inteligentno da ćeš pomisliti da je sve to bila tvoja ideja. :cerek: