PDA

View Full Version : Ljubavne veze / Lazos de amor

stranice : [1] 2 3

kokolo:-)
24.05.2007., 16:51
????????''''''''

fanzabranjene
24.05.2007., 16:57
ja mislim da je bila ona zla, paola

Jay&AmberFan
24.05.2007., 18:52
Maria Guadalupe :)

Sama producentica serije je rekla kako je preživjela Maria Guadalupe...

AlejandroChaban
24.05.2007., 19:46
A što je bilo s Mariom Fernandom? Ona je umrla???

Queen Llewelyn
24.05.2007., 21:14
Maria Guadalupe :)

Sama producentica serije je rekla kako je preživjela Maria Guadalupe...

ma daj, molim te!
sta je to trebala biti sifra koju smo mi trebali provaliti :rolleyes:

U TOM I JE BILA FORA S TIM JEBENIM OBRVAMA :E

mozda se zena predomislila kad su je fanovi poceli napadati zbog glupog kraja serije? niste na to mislili :rolleyes:

Queen Llewelyn
24.05.2007., 21:16
A što je bilo s Mariom Fernandom? Ona je umrla???

http://youtube.com/watch?v=UWa-VukUX1g

nije umrla :rolleyes:

Jay&AmberFan
24.05.2007., 22:13
ma daj, molim te!
sta je to trebala biti sifra koju smo mi trebali provaliti :rolleyes:

U TOM I JE BILA FORA S TIM JEBENIM OBRVAMA :E

mozda se zena predomislila kad su je fanovi poceli napadati zbog glupog kraja serije? niste na to mislili :rolleyes:

Oh come on. Imam doma seriju, nema teoretske šanse da je Maria Paula u jednu minutu mogla ubiti Mariju Guadalupe, sebi napraviti kovrče (ona je imala ispeglanu kosu) i preobući se :lol:

mamojebac
24.05.2007., 23:05
Oh come on. Imam doma seriju, nema teoretske šanse da je Maria Paula u jednu minutu mogla ubiti Mariju Guadalupe, sebi napraviti kovrče (ona je imala ispeglanu kosu) i preobući se :lol:

Istina, ali ipak je to sapunjara. Znamo da je kod njh sve moguće.

ileana_
24.05.2007., 23:34

A čemu onaj zlobni pogled na kraju...mislim da je bilo prilično jasno da je Paula:zubo:

Jay&AmberFan
25.05.2007., 08:18
A čemu onaj zlobni pogled na kraju...mislim da je bilo prilično jasno da je Paula:zubo:

Carla Estrada je objasnila kako je u svakoj djevojki bilo malo tikova/osjećaja od druge, te da je u Mariji Guadalupe čučala i mala Maria Paula :zubo:

NekaNovaJa
25.05.2007., 08:22
Ljudi, samo vam želim zahvalit jer ste me nasmijali do suza. A baš mi je kenjavo počeo dan. Sad sam preporođena!!!

Apolon
25.05.2007., 09:23
Šta je sada bbitno... bitno je da je vrhunski završilo

možete vi svi tu goovriti ali nikada nećemo saznati koja je preživjela:eek: :eek: :eek:

ileana_
25.05.2007., 12:30
Istina...mystery continues...:cool:

Queen Llewelyn
25.05.2007., 13:40
Isuse, ubit cu se :rolleyes:

AlejandroChaban
25.05.2007., 18:51

A što, Maria Guadalupe je ubila Paulu???

Jay&AmberFan
25.05.2007., 19:07
A što, Maria Guadalupe je ubila Paulu???

Ne. Maria Paula je sama sebe ubila.

mat333
25.05.2007., 21:03
Mislim da onima koji su gledali seriju stvarno nije teško shvatiti da je preživjela Maria Guadalupe, ne znam čemu otvaranje topica.
Maria Paula je bila zaljubljena u svog strica i ubivši njega, bilo je za očekivati da će zatim ubiti sebe (pa tako završavaju sve zabranjene ljubavi u sapunicama :D ). Ionako je već dovoljno tereta nosila na duši, pa joj je bilo ovako najlakše skratiti muke. :cool: Jer ipak, Maria Paula nije bila onaj tip negativaca bez osjećaja, barem sam ja tako shvatio njezin lik.

Queen Llewelyn
25.05.2007., 21:37
svi ste pratili seriju, a nitko ne zna da je bila Maria PaOla :rolleyes:

AlejandroChaban
26.05.2007., 00:10
Ja nisam pratio, ali mi se čini prilično zanimljiva iz svega što sam čuo o njoj, ali koliko znam ta se zove Maria PAULA

Queen Llewelyn
26.05.2007., 07:59
Ja nisam pratio, ali mi se čini prilično zanimljiva iz svega što sam čuo o njoj, ali koliko znam ta se zove Maria PAULA

ne, nego paola.

Queen Llewelyn
26.05.2007., 08:05
Imam doma seriju

ajd, kad vec imas doma seriju (pp da je na hrvatskom), pogledaj jesu li nasi napisali maria paola u prijevodu jer ja se jako dobro sjecam da je tako pisalo, a sad na netu vidim da je paula.

ne, nije toliko bitno, ali me zanima zasto su nasi na hrt-u morali mijenjati ime :confused:

mat333
26.05.2007., 11:32
ajd, kad vec imas doma seriju (pp da je na hrvatskom), pogledaj jesu li nasi napisali maria paola u prijevodu jer ja se jako dobro sjecam da je tako pisalo, a sad na netu vidim da je paula.

ne, nije toliko bitno, ali me zanima zasto su nasi na hrt-u morali mijenjati ime :confused:

Omg, zove se Maria PAULA, što misliš da je Televisa koja je radila seriju pogriješila u imenu? :rofl:

To kako su naši preveli je druga stvar, ionako su polupismeni. :zubo:

Jay&AmberFan
26.05.2007., 12:58

Naravno da nemam na hrvatskom LOL... Imam skraćenu na 2 dvd-a, bez prevoda...

Queen Llewelyn
26.05.2007., 13:49
Omg, zove se Maria PAULA, što misliš da je Televisa koja je radila seriju pogriješila u imenu? :rofl:

To kako su naši preveli je druga stvar, ionako su polupismeni. :zubo:

ok, ok, sorry :rolleyes:

ja znam da je tako pisalo na ekranu. uostalom, paola je ljepse ime :rolleyes:

Adrianna2710
27.05.2007., 19:41
To je bila Marija Guadalupe ali je na kraju malo šiznula i postala podvojena ličnost Marija Paole i same sebe..:D

Adrianna2710
27.05.2007., 19:45

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

ova ti je dobra..ima teoretske šanse ali nije izvedivo, osim ako scenaristica nije nekaj zaje..:D
e koliko ima nastavka serija? fakat je to super serija sa zakon zavrsetkom.
Znam dok sam dosla u skolu svi su ju gledali i onak doslovno se svadali koja je od njih dvije ostala ziva..:D i jos uvijek se nastavlja misterija nakon toliko godina..

Jay&AmberFan
27.05.2007., 21:25
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

ova ti je dobra..ima teoretske šanse ali nije izvedivo, osim ako scenaristica nije nekaj zaje..:D
e koliko ima nastavka serija? fakat je to super serija sa zakon zavrsetkom.
Znam dok sam dosla u skolu svi su ju gledali i onak doslovno se svadali koja je od njih dvije ostala ziva..:D i jos uvijek se nastavlja misterija nakon toliko godina..

Imala je ravno 100.

ivana2009
28.05.2007., 16:32
govorimo o seriji s tri sestre blizanke? pa zar nije maria gudalupe ostala živa i vjenčala se s onim svojim?

Adrianna2710
28.05.2007., 16:36
govorimo o seriji s tri sestre blizanke? pa zar nije maria gudalupe ostala živa i vjenčala se s onim svojim?

da ta serija, bas je bila zakon.:)

ivana2009
28.05.2007., 16:46
joj!sad odgledal zadnju scenu!napravila je ono s obrvom ko maria paula!ali može biti da je maria fernada ipak su one blizanke i na neki način su ko jedna osoba

chica mexicana
05.09.2007., 21:32
ne znam koja je na kraju živa, a koja mrtva, ali definitivno znam da se zla sestra zvala maria paUla, a ne paola...

baby_pink
05.09.2007., 22:09
ja sam našla na jednoj stranici kako završava i koja je od sestara ostala živa.

"Nicolas y "Maria Guadalupe" se casan.Todos vinieron a su boda,algunos felices, y otros todavia tristes por lo sucedido.
Nicolas y Maria Paula estan en su luna de miel.Si ,es MARIA PAULA!!!……. "

nadam se da razumijete. ako ne... potvrda je da je to zapravo bila maria paula.

Lazos de Amor (http://www.geocities.com/TelevisionCity/Studio/1812/35.html)

M_CIMARRO
06.09.2007., 14:57
Prezivela je MARIA PAULA, bar ja tako mislim... Producentica NIKADA nije izjavila da je Maria Guadalupe prezivela. Kada se nagadjalo o nastavku ove serije, u kome bi bila resena ta nedoumica, ona je rekla da bi licno volela da je prezivela Maria Guadalupe, ali da to ne zavisi od nje, nego od scenarista. To u prevodu znaci da definitivno nikad necemo saznati koja je sestra prezivela. :s

chica mexicana
06.09.2007., 16:43
ma i bolje da se ne zna koja je sestra preživjela... ovak je zanimljivije :zubo:

Apolon
09.09.2007., 15:59
ja pišem svoj nastavak u kojemu je šok šokova... ubrzo ću ga objaviti ne možete ni zamisliti kakav će biti kraj

A ovo nikada nećemo saznati tko je preživio!!!!!!!:top: :top: :top:

BSLea
09.09.2007., 19:57
Marija Paula :E

Apolon
11.09.2007., 10:27
opet če počet prepucavnja znam:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

shljokica*
21.10.2007., 00:57
maja paola je, sto posto

garfield01
27.10.2007., 18:59
a ko su te dvije:confused:
:kava:

amanda
27.10.2007., 19:09
nije bitno koja je ostala živa a koja mrtva na kraju,
bitno je da se o tome priča još desetak godina nakon
završetka snimanja te telenovele,
a bogami pričat će se još dugo. to je bio Carlin cilj i postignula ga
je svugdje u svijetu gdje se ta telenovela prikazivala :s :s :top:

The One!
28.10.2007., 09:32
Mislim da je u nekom razgovoru, Lucero rekla da je Marija Paola ostala živa, čak se spominjao nastavak dotične serije u kojem se to trebalo razotkriti ali ne znam zašto se nije snimilo, možda je ovako napetije. Isti slučaj je i s Rubi, u Njemačkoj je nedavno završila serija i na njihovim forumima već naveliko raspravljaju o tome kako bi serija mogla ići dalje, hoće li Fernanda razoriti Maribelinu obitelj i slično. Zanimljivi su mi ovakvi krajevi :mig:

Ako se ne varam i Cuna de Lobos je imalo misteriozan kraj, nešto tipa da se Catalina na kraju reinkarnirala u svog unuka jer je mali počeo nositi povez na očima, kakav je i sama nosila :cerek:

Katie Musclebound
28.10.2007., 13:02
I serija gdje je Gabriela Spanic uzasno pjevala u crvenoj haljini na svom vjencanju(ne znam sad naziv serije) zavrsava se tako da se uvijek moze nastavak napraviti a i ne mora...mislim da ona plava,nakvarcana i uvijek sa rozom sminkom pomjerila na kraju iako se smatra da je mrtva...

nacy_vu
28.10.2007., 14:48
Ja sam to shvatila kao da je to ipak Maria Guadalupe, ali pošto su eto one sve sestre, pokupila je neke navike od Marie Paole...:D

Jay&AmberFan
28.10.2007., 15:18
Ja sam to shvatila kao da je to ipak Maria Guadalupe, ali pošto su eto one sve sestre, pokupila je neke navike od Marie Paole...:D

Me too. :D

Yelina
28.10.2007., 21:53

I moja frendica ima snimljenu zadnju epizodu te serije, a ona je od njih tri baš obožavala Mariu Paulu i dan danas tvrdi da je to ona na kraju serije :rofl: :rofl:
Meni je svejedno, ali kraj mi je bio super jer nije tipičan kraj sapunice, ispao je ono misteriozan :mig:

Apolon
31.10.2007., 16:43
Mogla se preobući jel je iduća scena bila mrtva AMria(tako da se nije pokazalo kako ih se našlo)... Al bolje da je ovako završilo

BTW ona "nakvarcana" se zvala MArcia, i nije da se pomjerila već su svi mislili da je mrtva, no ona je preživila kao i muški glavni negativac Chema kojeg igra Hector Suarez...

Ta serija nije imala običan kraj pa mi se zato sviđa...

Btw jel iko zna gdje se može kupiti Cuna de lobos???

babin kuk
05.12.2007., 20:56
Maria Paula se zvala ona duge crne kose sa konjskim repom,i imala je onu naviku da prelazi prstom preko obrva tokom cijele serije,i prije nego sto je ubila sestru blizanku zamijenila je izglede(frizure) i sahranili su dobru,a zlobna je ostala sa glavnim glumcem,i u zadnjoj sceni kad navodna Guadalupe uradi ono sa obrvom,pocinje da svira ona muzika u serijama koja nagovjestava nesto lose, i to je objasnjenje.A treca sestra je bila slijepa i nije nista vidjela sta je uradila Maria Paula iako je i ona bila zaklj./ u podrumu.Serija je extra zavrsena jer ostavlja gledaocima mogucnost razmisljanja i prepucavanja na ovu temu,zato se nece ni zaboraviti.Bravo Carla Estrada,ovo je najbolji FIN.

M_CIMARRO
06.12.2007., 11:30
Mislim da je u nekom razgovoru, Lucero rekla da je Marija Paola ostala živa, čak se spominjao nastavak dotične serije u kojem se to trebalo razotkriti ali ne znam zašto se nije snimilo, možda je ovako napetije. Isti slučaj je i s Rubi, u Njemačkoj je nedavno završila serija i na njihovim forumima već naveliko raspravljaju o tome kako bi serija mogla ići dalje, hoće li Fernanda razoriti Maribelinu obitelj i slično. Zanimljivi su mi ovakvi krajevi :mig:

Ako se ne varam i Cuna de Lobos je imalo misteriozan kraj, nešto tipa da se Catalina na kraju reinkarnirala u svog unuka jer je mali počeo nositi povez na očima, kakav je i sama nosila :cerek:

Nastavak doticne serije nije snimljen, jer su se Lucero i Carla Estrada posvadjale.

Sto se tice CDL, u pravu si to za povez. Imam skracenu seriju na 6 DVD-a i kraj mi je bas onako extra... :top:

xx..viva..xx
02.02.2010., 17:06
nakon svega ovdje pročitanog zbunih se...cijelo vrijeme si mislim i uvjerena sam da je zla sestra otišla na onaj svijet koknula se, i sad tu vidim neke druge priče...hmm...:confused::ne zna:
A šta je sigurno je sigurno...Lazos de amor...no.1. serija moja svih vremena, zasad :top:

Apolon
02.02.2010., 17:29
Ma 100 posto je zlo preživjelo... :D:D

Ja je imam komplentu na DVD-u...često gledam tu zadnju scenu :cerek::s
prejebena je :s

mat333
02.02.2010., 17:52
Ma 100 posto je zlo preživjelo... :D

A možda ne. :D

Pa što nije i sama Carla Estrada bila objasnila da je na kraju preživjela pozitivka? Koliko je meni poznato jest, pa mi zato nije jasno čemu i dalje ove nedoumice. :mig:

u prolazu...
02.02.2010., 18:07
može se reći da je na kraju ostavljena mogućnost da svatko sam izabere tko je preživio,iako se možda nešto čini logičnije...
ja volim vjerovati da je preživjela zločasta,ne rušite mi iluziju...

Apolon
02.02.2010., 23:05
A možda ne. :D

Pa što nije i sama Carla Estrada bila objasnila da je na kraju preživjela pozitivka? Koliko je meni poznato jest, pa mi zato nije jasno čemu i dalje ove nedoumice. :mig:

koliko se ja sjećam, Carla nikad nije priznala tko je preživio nego je rekla da ostavlja na mašti gledateljima, ako se ne varam :D

jaje007
09.03.2010., 23:46
eto i mene malo na ovaj topic. trazila sam malo lucerine pjesme i naišla na taj misteriozni kraj. kako sam ja to davno gledala, zaboravih na tu scenu,ali svega sam se sjetila kad sam to vidjela :) to mi je bila jedna od najboljih sapunica, i sad mi je jasno i zasto :) ne znam ni ja koja je prezivjela, ali se sjecam da sam tad ko mala bila uvjerena da je maria paula prezivjela. sad više ne znam, jer ste me zbunili hehe :) ali kako god bilo, presavršen kraj! i da, estrada rulz :D

ad®ian
10.03.2010., 06:26
Malo je čudno da ta pozitivna sestra nikad nije imala tik s obrvom, nego baš na kraju. Tako da, isto mislim da je možda Maria Paula.

raimunda
10.03.2010., 08:10
Joooj, ovo mi je najdraža telenovela ikad! Ja mislim da je na kraju ipak ono bila Maria Paula, hehe

Eshyy
10.03.2010., 08:18
Malo je čudno da ta pozitivna sestra nikad nije imala tik s obrvom, nego baš na kraju. Tako da, isto mislim da je možda Maria Paula.

Sjećam se da su imale sve tri sestre taj tik. Samo ne na isti način.

jaje007
10.03.2010., 10:15
Sjećam se da su imale sve tri sestre taj tik. Samo ne na isti način.

moja mama to isto veli, iako ja mislim da je imala samo mp,ali opet, davno je to bilo. i tako bi to voljela opet pogledat :)

ali mene samo zanima kak je to mp uspjela izvest ako je stvarno ona :)

Muchachita
10.03.2010., 10:27
moja mama to isto veli, iako ja mislim da je imala samo mp,ali opet, davno je to bilo. i tako bi to voljela opet pogledat :)

Imala je i Maria Gvadalupe sigurno. Nešto drukčije, samo bi se nehajno počešala po obrvi. A jedino Maria Paula je imala onako upečatljivo elegantno malilm prstom peko cijele dužine obrve:D Za treću nisam sigurna, moguće da je i ona imala nešto.

Muchachita
10.03.2010., 10:32
ali mene samo zanima kak je to mp uspjela izvest ako je stvarno ona :)

kaj, pa samo je ubila jednu, ispeglala joj kosu, preobukla je, sebe nakovrčala i preobukla, sve to uz slijepu koja ništa nije skužila i u 3 sekunde koliko je onoj dvojici trebalo da dotrče nakon što su čuli pucanj:D

btw. ja sam sklona vjerovanju da je Gvadalupe preživjela. Nekako jer bi ovo iznad zahtijevalo da je MariaPaula WonderWomen

Fernada
10.03.2010., 10:37
hej bil neko mogo da mi postavi link da pogledam gledala sam to davno al sam skoro sve zaboravila :)

ad®ian
10.03.2010., 10:50
Imaš puno toga na Youtube, ukucaš 'Lazos de amor Cap ...' i gledaš :mig:

jaje007
10.03.2010., 11:10
kaj, pa samo je ubila jednu, ispeglala joj kosu, preobukla je, sebe nakovrčala i preobukla, sve to uz slijepu koja ništa nije skužila i u 3 sekunde koliko je onoj dvojici trebalo da dotrče nakon što su čuli pucanj:D

btw. ja sam sklona vjerovanju da je Gvadalupe preživjela. Nekako jer bi ovo iznad zahtijevalo da je MariaPaula WonderWomen

meni bi s jedne strane bilo fora da je mp ostala, a opet bi mi bilo glupo jer sad je ona kao mg i mora bit dobrica, tu bi mi pala u očima :) a opet tako jak karakter pa da je digla ruku na sebe, ne znam, stvarno, ali kako god okreneš, savršena sapunica i savršen kraj :)

raimunda
10.03.2010., 12:07
Ma uostalom, al je bitno koja je preživila? Serija je bila predobra, Lucero vrhunska u trostrukoj ulozi....uživali smo onda i to je bitnije od same zadnje epizode. Uostalom, svatko može tu scenu sebi protumačiti kako želi. Fale mi tako dobre sapunice, ove u zadnje vrime mi nisu baš nešto.
Rubi mi je bila zadnja telenovela od koje nisam propuštala ni jednu epizodu.

Apolon
11.03.2010., 06:21
ne bi ja rekao da je MP wonderwoman ako je preživjela...sve je moguće :zubo:

Ali MP živjet kao dobrica...pa cijelu seriju se pretvarala da je takva, ne vidim zašto sad ne bi mogla :zubo:

serija mi je bila u magli maloj, pa sam ju nedavno gledao... znam da sam izluđivao s tim sestrama i samo sam čekao kada će se sve 3 naći na istom mjestu i nikako da se to dogodi :mad::mad:

Ako se ne varam, mislim da je sastanak sve 3 tek u 98. epizodi bio :zubo: i što mi se sviđa u ovoj seriji jest što je MF ostala slijepa, nije se dogodilo neko čudo da progleda , kao u većini serija :kava: a kad bolje razmisliš, možda ju je Carla ostavila slijepom baš radi kraja da ostane nedorečen :s

Muchachita
11.03.2010., 09:17
Vidim da većina vjeruje i nada se da je Maria Paula preživjela :D

Ja sam oduvijek mislila da je preživjela Guadalupe, ali da na kraju i ona ima svoju zločestu stranu.

jaje007
11.03.2010., 14:51
ne bi ja rekao da je MP wonderwoman ako je preživjela...sve je moguće :zubo:

Ali MP živjet kao dobrica...pa cijelu seriju se pretvarala da je takva, ne vidim zašto sad ne bi mogla :zubo:

serija mi je bila u magli maloj, pa sam ju nedavno gledao... znam da sam izluđivao s tim sestrama i samo sam čekao kada će se sve 3 naći na istom mjestu i nikako da se to dogodi :mad::mad:

Ako se ne varam, mislim da je sastanak sve 3 tek u 98. epizodi bio :zubo: i što mi se sviđa u ovoj seriji jest što je MF ostala slijepa, nije se dogodilo neko čudo da progleda , kao u većini serija :kava: a kad bolje razmisliš, možda ju je Carla ostavila slijepom baš radi kraja da ostane nedorečen :s

e to je i meni super :D kaj je stvarno taj susret bio tek u 98.?!? gledala sam na yt i vidjela to, i to mi je bilo tako super i onda kad sam i prvi put to gledala, ali ne mogu vjerovat da je to bilo tek pred kraj :confused:
apolone, imaš mozda neki link gdje se cijela serija može skinut ?!?!

Apolon
11.03.2010., 15:24
e to je i meni super :D kaj je stvarno taj susret bio tek u 98.?!? gledala sam na yt i vidjela to, i to mi je bilo tako super i onda kad sam i prvi put to gledala, ali ne mogu vjerovat da je to bilo tek pred kraj :confused:
apolone, imaš mozda neki link gdje se cijela serija može skinut ?!?!

ne znam, je li bilo u 98, ali znam da je bilo baš baš baš pred kraj...

@link:
nemam ti link, ali ti imam ja kompletnu seriju :top::top:

friend
11.03.2010., 16:03
Maria Paula je valjda od ranije znala da je ziva Ma G pa je celu seriju spletkala da se ne sretnu tj da se ne sazna da je ova ziva

jaje007
11.03.2010., 16:07
ne znam, je li bilo u 98, ali znam da je bilo baš baš baš pred kraj...

@link:
nemam ti link, ali ti imam ja kompletnu seriju :top::top:

da, a to mi znači kaj imaš kompletnu seriju :) mislim, da si mi susjed onda bi mi to puno značilo :) ovak :(

Apolon
11.03.2010., 16:22
da, a to mi znači kaj imaš kompletnu seriju :) mislim, da si mi susjed onda bi mi to puno značilo :) ovak :(

pa lako ti pošeljem poštom :D:D ne bi da si prva kojoj bi slao tako preko pošte :D

jaje007
11.03.2010., 16:29
pa lako ti pošeljem poštom :D:D ne bi da si prva kojoj bi slao tako preko pošte :D

već sam te htjela tražit, ali čekala sam da sam ponudiš hehe :) aj, pošaljem ti adresu na pm, ak već imaš želju poslat :) :)

Nakirija
11.03.2010., 19:20
Ajme koja ste sve imena tom liku nadjenuli:lol::lol::lol:

Maja Paola :lol:

Marija Paola:rofl:

Zvala se je Maria Paula

Slijepa se zvala Maria Fernanda

A treća Maria Guadalupe.:top:

Apolon
12.03.2010., 01:43
Ajme koja ste sve imena tom liku nadjenuli:lol::lol::lol:

Maja Paola :lol:

Marija Paola:rofl:

Zvala se je Maria Paula

Slijepa se zvala Maria Fernanda

A treća Maria Guadalupe.:top:

otkrila si Americu :s:s

@jaje:

hehe kokoško,što imaš čekat, samo pitaj :D

jaje007
12.03.2010., 10:31
otkrila si Americu :s:s

@jaje:

hehe kokoško,što imaš čekat, samo pitaj :D

ok onda :) ajd samo očisti folder s pp. pun ti je pa ti ne mogu poslat adresu!!!!

Apolon
12.03.2010., 14:07
Maria Paula je valjda od ranije znala da je ziva Ma G pa je celu seriju spletkala da se ne sretnu tj da se ne sazna da je ova ziva

hvala bogu da je znala , liukavica jedna :s:s pa sjećaš li se kad je otišla u selo glumiti Mariu Guadalupe :zubo: koja kraljica :s

@jaje:
čim se vratim s fax-a budem...

Nakirija
25.03.2010., 16:43
Čujem da namjeravaju napravit remake ove serije. Jeli to istina????:confused:

Jay&AmberFan
25.03.2010., 23:31
Ne. Hvala Bogu, zasad ne. Al to je Televisa, napravit će remake 100% :lol:

MariaJose
21.04.2010., 18:58
Ovo je bila odlična Telenovela.:s

Nata-SilvaFan
11.05.2010., 00:05
Što reći o seriji o kojoj se i nakon toliko godina priča??? Riječi su suvišne!:s:s:s:s:s:s:s:s:. Ali ipak, moram se i ja uključiti u razgovor,o ovom famoznom i misterioznom kraju! I ja sam jedna od onih koja je godinama živjela u uvjerenju da je preživjela Paola, za nju sam i navijala, bila je legendarna! I onda dođem na ovaj forum, počnem čitati komentare, i godinama nakon gledanja serije, na youtubeu ponovno pogledam onaj kraj! I više mi ništa nije bilo jasno! Stvarno po onome svemu, Maria Paola bi morala biti kako ste je ovdje nazvali Wonder woman, da bi uspjela ono sve izvesti, mislim ubiti strica, preobući sebe i Guadalupe, napraviti frizure...! Ali opet, vjerovatno nikad to nećemo saznati, jer i Lucero je sama u intervju povodom toga rekla,,preživjela je Maria Guadalupe,,ili možda nije? I da u svakoj od njih je postojalo nešto od preostale dvije! Ma u svakom slučaju bilo kako bilo....slažem se sa svima koji su rekli..najbolji kraj u povijesti sapunica! :s:s:a Lucero si je s ovom ulogom kupila publiku za sva vremena! I iako je sad famozna Barbara Greco, mislim da će svima prva asocijacija na ime Lucero biti one 3 sestre blizanke! Barem mojoj i ovim starijim generacijama! E tako se osjećam sretnom i ponosnom što sam imala priliku to gledati i živjeti u tom vremenu,na neki način pripadam povijesti, hahaha! Tako bih to ponovno gledala

Lina3
11.05.2010., 16:33
Vidim da većina vjeruje i nada se da je Maria Paula preživjela :D

Ja sam oduvijek mislila da je preživjela Guadalupe, ali da na kraju i ona ima svoju zločestu stranu.

Ma Maria Paula je umrla.
Nije se ona nikako mogla preobući u Mariju Guadalupe, zakovrčati si kosu, pa onda izravnati kosu mrtvoj Mariji Guadalupe, obući ju i našminkati da izgleda kao ona, i da sve to ne čuje Maria Fernanda koja je bila kraj njih.

Ja sam uvijek smatrala da je živa Maria Gudalupe, ali ona je sestra blizanka Marie Paule, ima identičnu DNK, odnosno gene kao i ona.
Ista zloća koju je imala Marija Paula nalazi se u njoj.
Marija Paula je postala zla zbog traume u djetinjstvu, možda je upravo ta trauma koju je preživjela Marija Gudalupe probudila istu onu zloću Marije Paule i u njoj.:mig:
Što na kraju znači da Maria Paula nije u potpunosti mrtva jer se nalazi i u Mariji Guadalupe i Mariji Fernandi.

mat333
11.05.2010., 16:45
Ja sam uvijek smatrala da je živa Maria Gudalupe, ali ona je sestra blizanka Marie Paule, ima identičnu DNK, odnosno gene kao i ona.
Ista zloća koju je imala Marija Paula nalazi se u njoj.
Marija Paula je postala zla zbog traume u djetinjstvu, možda je upravo ta trauma koju je preživjela Marija Gudalupe probudila istu onu zloću Marije Paule i u njoj.:mig:
Što na kraju znači da Maria Paula nije u potpunosti mrtva jer se nalazi i u Mariji Guadalupe i Mariji Fernandi.

Istu teoriju i ja imam.

Njih tri su bile sestre, i naravno da u svakoj ima ponešto od one druge. Pa ne možemo likove uvijek gledati samo crno-bijelo, koliko god Mehikanosi to nastoje napraviti.

To je bila obična gesta koju je Maria Guadalupe na kraju napravila, ne shvaćam što je tu toliko sporno.

I stvarno mi se čini da je to producentica kasnije bila razjasnila u jednom intervjuu, na isti ovaj način, iako neki tu tvrde suprotno.

Nata-SilvaFan
11.05.2010., 19:16
Ma ja i dalje želim vjerovati da je preživjela Paola! Nekako je serija bolja! Neobičnija, intrigantna! Jer ako u današnje doba u serijama stvarno gledamo svega i svačega,mislim od onih prizivanja duhova, vračanja, pričanja sa mrtvima i takvih stvari, zašto ne bi mogli vjerovati i u ovakav razvoj situacije, ipak je serija i sve je moguće, jer kod njih u serijama nekada zakoni fizike i kemije baš i ne djeluju kao u ostatku svijet,,haahahahh! Zato možda je stvarno preživjela Guadalupe, i ova vaša teorija ima smisla, i velika je vjerovatnost da je možda tako i bilo? Ali s takvim razvojem događaja, serija bi mi izgubila nekako na draži koju je imala svih ovih godina! Tu draž, da svaki gledatelj za sebe odluči koja je preživjela! Zato ako sam živjela tolike godine u uvjerenju da je Paola,,,,neka Paola ostane zauvijek! Barem za mene!

Valentina_Diaz
13.05.2010., 02:12
Tko li je na kraju umro ? :confused:
Mislim da Maria Paula nije imala vremena u minutu - dvije, zamijeniti odjeću sa Mary G., te nakovrčati svoju i popeglati njenu kosu, te još upucati i nju i Eduarda (a Gerardo i Nicolas u hodniku, policija pred vratima) :rofl: :D :rofl:

Apolon
13.05.2010., 02:56
Tko li je na kraju umro ? :confused:
Mislim da Maria Paula nije imala vremena u minutu - dvije, zamijeniti odjeću sa Mary G., te nakovrčati svoju i popeglati njenu kosu, te još upucati i nju i Eduarda (a Gerardo i Nicolas u hodniku, policija pred vratima) :rofl: :D :rofl:

mislim da je to policija pred vratima bilo više kao slijedeća scena...a moglo je proći dosta vremena dok policija nije došla :D:D

Nata-SilvaFan
13.05.2010., 11:59
mislim da je to policija pred vratima bilo više kao slijedeća scena...a moglo je proći dosta vremena dok policija nije došla :D:D

:top::top::top: ovo mi se sviđa! hahhaaahh! Pomaže održavanju moje verzije da je Paola preživjela..hhahahh

Lina3
13.05.2010., 15:16
Istu teoriju i ja imam.

Njih tri su bile sestre, i naravno da u svakoj ima ponešto od one druge. Pa ne možemo likove uvijek gledati samo crno-bijelo, koliko god Mehikanosi to nastoje napraviti.

To je bila obična gesta koju je Maria Guadalupe na kraju napravila, ne shvaćam što je tu toliko sporno.

I stvarno mi se čini da je to producentica kasnije bila razjasnila u jednom intervjuu, na isti ovaj način, iako neki tu tvrde suprotno.
Da, to je bilo objašnjenje i producentice.
I taj mi se kraj i sviđa.
Znači da će možda i Maria Gudalupe postat poput Marie Paule.

Apolon
14.05.2010., 00:40
:top::top::top: ovo mi se sviđa! hahhaaahh! Pomaže održavanju moje verzije da je Paola preživjela..hhahahh

slažem se...

a o toj vašoj potvrdi...dajte mi link da dokažete to :kava:
koliko se ja sjećam lucero kao i carla su izjavile da ostavljaju na mašti gledateljima :D

Nata-SilvaFan
14.05.2010., 02:02
Evo dva linka u kojima Lucero lijepo priča o svemu na kraju drugog linka kaže da je preživjela Maria Guadalupe ili ne??????

http://www.youtube.com/watch?v=zaFCSc5WLZc

( najbolji mi je ovaj klinjo na 0,45 koji kaže, ja nisam ništa razumio, :rofl::rofl:
i preslatka mi je Lucero kad priča o svakoj od njih i onda napravi tik koji je specifičan za svaku od njih). Eh da, čini mi se da s ovim možemo riješiti i misteriju koja se ovdje stvorila oko toga da li je Maria Paola ili Paula! Ja sam oduvijek bila za ovu verziju Paole i vrtila sam ovaj snimak nekoliko puta, stvarno mi izgleda kao da i Lucero izgovara Maria Paola????

http://www.youtube.com/watch?v=S-Ndu42sKSg

Pjesma je stvarno prekrasna, zanm je slušati nekoliko puta za redom i sad se podsjećam kako sam i ja imala crush na ovg taksistu Nicolasa, dragog od Guadalupe!

mat333
14.05.2010., 14:04
Evo dva linka u kojima Lucero lijepo priča o svemu na kraju drugog linka kaže da je preživjela Maria Guadalupe ili ne??????

http://www.youtube.com/watch?v=zaFCSc5WLZc

( najbolji mi je ovaj klinjo na 0,45 koji kaže, ja nisam ništa razumio, :rofl::rofl:
i preslatka mi je Lucero kad priča o svakoj od njih i onda napravi tik koji je specifičan za svaku od njih). Eh da, čini mi se da s ovim možemo riješiti i misteriju koja se ovdje stvorila oko toga da li je Maria Paola ili Paula! Ja sam oduvijek bila za ovu verziju Paole i vrtila sam ovaj snimak nekoliko puta, stvarno mi izgleda kao da i Lucero izgovara Maria Paola????

Ma koja misterija da li je Maria PaOla ili PaUla? Pa Maria Paula se zove. :confused: To ljude valjda još od La Usurpadore privlači ime Paola pa stalno griješe. :rofl:

Maria Paula se zove. Nema tu ikakvog misterija. :mig:

A što se tiče linka ... da, na kraju je Lucero opet ostavila izbor gledateljima. No pogledajte prvi dio intervjua.

Kaže da je Maria Guadalupe bila dobra osoba i da za takve Bog uvijek ima nagradu, a Maria Paula je bila poremećena i zato je završila na način kakav je. Ne treba puno filozofirati da se shvati koja je preživjela.

Uostalom, Lucerin osobni izbor je Maria G., pa i ja stojim uz to. Na kraju krajeva, ona je glumila te likove, "poznavala" ih na jedan način, tako da ona najbolje može i reći. :mig:

cornflake_girl
14.05.2010., 21:26
Ma koja misterija da li je Maria PaOla ili PaUla? Pa Maria Paula se zove. :confused: To ljude valjda još od La Usurpadore privlači ime Paola pa stalno griješe. :rofl:

A što se tiče linka ... da, na kraju je Lucero opet ostavila izbor gledateljima. No pogledajte prvi dio intervjua.

Kaže da je Maria Guadalupe bila dobra osoba i da za takve Bog uvijek ima nagradu, a Maria Paula je bila poremećena i zato je završila na način kakav je. Ne treba puno filozofirati da se shvati koja je preživjela.

Uostalom, Lucerin osobni izbor je Maria G., pa i ja stojim uz to. Na kraju krajeva, ona je glumila te likove, "poznavala" ih na jedan način, tako da ona najbolje može i reći. :mig:

To je bilo jako davno i dosta se ljudi ne sijeća.. Paola i Paula su veoma slična imena stvarno se lako zabunit...

A što se tiće kraja, jako mi se sviđa ta fora sa nedorečenim završetkom...Carla je legenda, to se zna...al kolko god sam navijala da je preživjela MP, zdrav razum mi govori da je to nemoguće..i to baš iz razloga koji je navela Lina3...jednostavno nemoguće...al definitvno- ona fora s obrvom u zadnjoj sceni - najgenijalniji potez u povijesti telenovela!!

Nakirija
14.05.2010., 21:52

A to da je Maria Guadalupe preživjela je i najlogičnije.

Nata-SilvaFan
14.05.2010., 21:57
Koliko mene pamćenje služi Lazoz su bile prije Otimačice, tako da ljudi ne mogu biti pod utjecajem imena Paola od tamo! Al dobro, i nije toliko bitno koliko se zove, svatko neka je zove kako hoće i neka ima kraj koji želi! Stavila sam taj link i iz razloga jer mi je inače super, a sad ta misterija oko kraja, Cornflake; napisala si da ti zdrav razum nameće to da je preživjela Guadalupe, mislim svima je tako logično, ali baš iz tog razloga što je sapunica, želim vjerovati u nešto neobično i što možda nema pretjerane veze s mozgom! Zato Maria Paola viva forever

Nakirija
14.05.2010., 22:00
Koliko mene pamćenje služi Lazoz su bile prije Otimačice, tako da ljudi ne mogu biti pod utjecajem imena Paola od tamo! Al dobro, i nije toliko bitno koliko se zove, svatko neka je zove kako hoće i neka ima kraj koji želi! Stavila sam taj link i iz razloga jer mi je inače super, a sad ta misterija oko kraja, Cornflake; napisala si da ti zdrav razum nameće to da je preživjela Guadalupe, mislim svima je tako logično, ali baš iz tog razloga što je sapunica, želim vjerovati u nešto neobično i što možda nema pretjerane veze s mozgom! Zato Maria Paola viva forever
:rofl:
Slabo te sjećanje služi. Lazos su bile tek 4. ikad emitirana telenovela kod nas.
Otimačica se emitirala godinama i godinama poslije.:mig:

Ali ona se zove Maria Paula, i jasno je da njeno ime mješaju sa negativkom Paolom iz Otimačice.

u prolazu...
14.05.2010., 22:07
u čemu je problem...ona kaže da su Lazos bile prije Otimačice,a ti je ispravljaš i govoriš da je Otimačica bila poslije Lazos:ne zna:...

Nata-SilvaFan
14.05.2010., 22:15
Ok, ok,,ajmo završiti ovu temu, izgleda da će biti pametnije, inače ćemo se zapetljati i otići stvarno predaleko! Kraj je bio takav kakav je, nedorečen, a ostalo su bila i neka ostanu naša nagađanja i želje!

Nakirija
14.05.2010., 22:19
u čemu je problem...ona kaže da su Lazos bile prije Otimačice,a ti je ispravljaš i govoriš da je Otimačica bila poslije Lazos:ne zna:...

Ja sam ju shvatila kao da je rekla da se Otimačica emitirala odmah poslije Lazos de Amor.:confused:
Sorry Nata-SilvaFan:(

Nata-SilvaFan
14.05.2010., 22:27
Nemaš brige, nesporazum!

mat333
15.05.2010., 00:01

Nisi me shvatila što ti želim reći.

Nema to veze kad su bile Lazos, kad Usurpadora. Telenovele po forumima su se počele komentirati kad - prije 6-7 godina?

I od foruma i interneta su krenule te zabune da je Paola, a ne Paula. O tome ti govorim. :mig:

Kod nas nije bilo tih zabuna kad se Lazos emitirala. Pa valjda su naši prevodili točno. :confused:

Nakirija
15.05.2010., 22:00
Prevodili su točno, imam ja nekoliko epizoda LAZOS DE AMOR, snimnjenih na VHS.:top:
Snimila sam ih kao dijete kad su se ljubavne veze emitirale kod nas.
Još uvijek znam ponekad pogledati zadnju epizodu jer mi je odlična.:top:

cornflake_girl
15.05.2010., 22:28
Još uvijek znam ponekad pogledati zadnju epizodu jer mi je odlična.:top:

ihhh... pričaj miii!!! ja imam čitavu telenovelu i opet si ju repriziram!! ne mogu se nadivit svemu u toj seriji!!! bez greške!! :cerek::cerek::cerek:

Baby Donna
19.06.2010., 15:28
Ma 100 posto je zlo preživjelo... :D:D

Ja je imam komplentu na DVD-u...često gledam tu zadnju scenu :cerek::s
prejebena je :s

:top:

Pliiz jel imaš titlove za tu seriju ? nigjde ih ne mogu naci :(

Paloma Negra
07.07.2010., 13:39
Prva serija koju sam gledala. Nisam ju gledala otpočetka jer je počela kad smo bili na moru, a tada mi mama još nije dopuštala da gledam sapunice. Bolje da se dijete igra nego da gleda sapunice. Ali kad smo se vratili, počela je školska godina, svi su je gledali pa sam tako i ja počela. Gledam malo seriju na youtubeu da se podsjetim i naravno serija je :s:s:s
Stvarno jedna od najboljih prikazanih u Hrvatskoj.
Lucero u trostrukoj ulozi:s:s:s
Da mi se vratiti u djetinjstvo. Tada su stvarno bile odlične serije, a danas dobimo jednu kvalitetnu seriju u 3 godine.

Ameella
07.07.2010., 14:02
Lucero u trostrukoj ulozi:s:s:s
Da mi se vratiti u djetinjstvo. Tada su stvarno bile odlične serije, a danas dobimo jednu kvalitetnu seriju u 3 godine.

da i ovo je isto jedna lijepa serija u kojoj je glumila kraljica Lucero:s:top::cerek:
lijepo se je i danas podsjetiti na sjajne serije, kojih je danas sve manje i manje:ne zna:

Maria Mexicana
08.07.2010., 16:01
Pa ja sam bila jako mala, al se sjećam te serije. Mama, baka, sestra i ja smo gledale. Sestra mrzi serije, al veli da joj je ta bila super. Mama mi je nedavno pričala kraj pa sam pogledala.
Mislim da je ipak preživjela Maria Guadalupe, a pošto su one bile trojke, identične, vrlo vjerojatno da je Maria Guadalupe nakon Paoline smrti pokupila neke njene geste, to je moguće. Najlogičnije je to. Da su sve tri imale nešto jedna od druge i da je ona to pokupila.
Uglavnom super serija:s Inače ne volim remakove, ali htjela bih da ovaj snime. I to sa Maite Perroni u glavnoj ulozi kak se i pričalo. Ona bi to izvrsno odigrala, sigurno.:s

Paloma Negra
08.07.2010., 16:30
Samo de ne rade remake ove serije. Ovo je klasik, jedna od najboljih serija svih vremena.
Nisam sigurna da bi Malte mogla odglumiti negativku.
A i pročitala sam da Lucero neće dopustiti da rade remake ove serije sve dok je živa pa će vjerojatno tako biti. Previše je ona utjecajna u Mexicu.
Jedine 2 serije koje sam odgledala koje imaju istu radnju su Cuando seas mia i Destilando amor i DA mi je bilo užas za gledati jer sam tu radnju već vidjela, a u CSM je bila bolja glumačka postava.
Neka onda rađe repriziraju LDA. Ja Lucero obožavam i ne bi mogla gledati Maite u trostrukoj ulozi. Lucero mi je najdraža sapuničarska glumica.

Maria Mexicana
08.07.2010., 17:41
Ma i ja volim Lucero, dakako:top: Ali mislim da bi Mai to izvrsno isto odradila, ona je mlada glumačka nada koja se već iskazala. A to ti se možda samo čini da ne bi bila dobra negativka, ne možeš ju zamisliti jer ju uopće takvu još nismo vidjeli. Ali dala je naslutiti da bi bila dobra.
To sam i ja za Lucero čitala, ali ne vjerujem. To bi bilo jako umišljeno, kao da misli da samo ona to može, da je ona najbolja i da nitko drugi ništa ne zna. A Lucero uopće ne izgleda takva. I još nešto: I La duena original je snimljen prije 15 godina, isto je bila uspješna, jedna od većih uspješnica pa se snima remake. A ako Lucero može snimati la duenu remake, ne vidim zašto netko njezinu seriju ne bi snimio?

ad®ian
08.07.2010., 18:45
Mislim da Lucero kao protagonist ima pravo na to. I to je meni sasvim oke. Ipak je tom projektu dala dušu, i sumnjam da bi ju Maite ili bilo koja druga glumica na Televisi nadmašila. To što Lucero sad glumi u remaku La Duene, nije do nje same, već do producenta, koji je očito dobio zeleno svjetlo.

Paloma Negra
08.07.2010., 19:13
Mislim da Lucero kao protagonist ima pravo na to. I to je meni sasvim oke. Ipak je tom projektu dala dušu, i sumnjam da bi ju Maite ili bilo koja druga glumica na Televisi nadmašila. To što Lucero sad glumi u remaku La Duene, nije do nje same, već do producenta, koji je očito dobio zeleno svjetlo.

Adriane, apsolutno se slažem s tobom.
Lucero je jedna od rijetkih glumica koja je imala trostruku ulogu u nekoj seriji i naravno da ne želi da se radi remake te serije.

Evo nekih linkova iz serije

Entrada

http://www.youtube.com/watch?v=IVJqBicHjGk

Kad su se sve tri prvi put susrele

http://www.youtube.com/watch?v=RYWQmazrsZ0

Maria Guadalupe upoznaje Mariu Fernandu

http://www.youtube.com/watch?v=EoRS00-pPVE

Nata-SilvaFan
08.07.2010., 20:32
Samo de ne rade remake ove serije. Ovo je klasik, jedna od najboljih serija svih vremena.
Nisam sigurna da bi Malte mogla odglumiti negativku.
A i pročitala sam da Lucero neće dopustiti da rade remake ove serije sve dok je živa pa će vjerojatno tako biti. Previše je ona utjecajna u Mexicu.
Jedine 2 serije koje sam odgledala koje imaju istu radnju su Cuando seas mia i Destilando amor i DA mi je bilo užas za gledati jer sam tu radnju već vidjela, a u CSM je bila bolja glumačka postava.
Neka onda rađe repriziraju LDA. Ja Lucero obožavam i ne bi mogla gledati Maite u trostrukoj ulozi. Lucero mi je najdraža sapuničarska glumica.

Potpis na cijeli post a posebno ovo boldano. Onako....ne dirajte u tu svetinju kao Boga vas molim!

megan2711
09.07.2010., 10:08
Onako....ne dirajte u tu svetinju kao Boga vas molim!

I ja se tu pridružujem, tu seriju ne treba dirat

cornflake_girl
09.07.2010., 10:17
aaa ne ne ne ne ne!!!
LDA mi niko ne smi dirat!!
Dobro je rekla Nata, to je svetinja... prvo i pravo Televisino blago...
Neman apsolutno ništa protiv Maite ni drugih mladih glumica, dapače, fali ih...jer neće mi Lucero sa 70 god. glumit protagonisticu, al za remake LDA san apsolutno PROTIV!!!
Kad bi sastavljala popis telenovela za koje se ne smi radit remake, LDA bi bila na broju 1!!!

Uuuu, još se naježin kad gledan neke scene...i ovo lito si opet repriziran LDA... al remake... ma niti čuti!!!

ad®ian
09.07.2010., 10:27
LDA je koliko sam vidio, ispao za ono vrijeme savršeno, a novi remake bi bio samo kičast, ništa više. Ja jesam u biti za da se naprave nove verzije nekih starih telenovela, ali pod uslovom da original nije bio baš uspješan. Jer teško da se može nadmašiti nešto što je u svoje vrijeme tako dobro prošlo i kod publike i kod kritičara. Isto tako nisu trebali dozvolit da naprave remake Corazon salvaje, kao ni sad Cune de Lobos. I to kome su dali, graniči sa svetogrđem. Svaka čast Maite i svima, ali za Lucero nadmašiti, treba još puno žganaca pojesti.

Nata-SilvaFan
09.07.2010., 13:06
aaa ne ne ne ne ne!!!
LDA mi niko ne smi dirat!!
Dobro je rekla Nata, to je svetinja... prvo i pravo Televisino blago...
Neman apsolutno ništa protiv Maite ni drugih mladih glumica, dapače, fali ih...jer neće mi Lucero sa 70 god. glumit protagonisticu, al za remake LDA san apsolutno PROTIV!!!
Kad bi sastavljala popis telenovela za koje se ne smi radit remake, LDA bi bila na broju 1!!!

Uuuu, još se naježin kad gledan neke scene...i ovo lito si opet repriziran LDA... al remake... ma niti čuti!!!

:lol::lol::lol::lol: zamisli Lucu sa 70. glumi glavnu protagonisticu, a serija bi se mogla zvati; "Ljubav u staračkom domu",:lol:. Ali vjerujem ja da bi ona i sa 70 to odigrala maestralno i naravno da bi izgledala :cerek::cerek:

Paloma Negra
09.07.2010., 13:13
:lol::lol::lol::lol: zamisli Lucu sa 70. glumi glavnu protagonisticu, a serija bi se mogla zvati; "Ljubav u staračkom domu",:lol:. Ali vjerujem ja da bi ona i sa 70 to odigrala maestralno i naravno da bi izgledala :cerek::cerek:

:lol::lol::lol:
Naravno da bi sa 70 izgledala izvrsno. Pa ona je svake godine sve ljepša.
Makar je ona uvijek bila lijepa, ali sad mi je još ljepša sa svojih 41 nego prije 10 godina.

Ameella
09.07.2010., 13:15
zamisli Lucu sa 70. glumi glavnu protagonisticu, a serija bi se mogla zvati; "Ljubav u staračkom domu",:lol:. Ali vjerujem ja da bi ona i sa 70 to odigrala maestralno i naravno da bi izgledala :cerek::cerek:

haaaaaaaaaaaaaaaaaaa,:lol: :rofl: :lol: sigurno bi u 70 - tim super izgledala ona kako stari sve je ljepša, ne bi sigurno joj niko tada dao 70 god. :lol::rofl:
a mnoge žene se baš u 70-tim jako postaraju kao da imaju 10 iviše god.........

Nata-SilvaFan
09.07.2010., 13:18
Slažem se djevojke s vama...Luce baš kao vino..što starija to bolja i ljepša

megan2711
09.07.2010., 13:26
Slažem se djevojke s vama...Luce baš kao vino..što starija to bolja i ljepša

Veeeliki potpis. :top::top::top::top:
:s:s:s
:rofl::rofl::rofl:

Paloma Negra
12.07.2010., 19:54
Evo nekih slika iz serije

http://img515.imageshack.us/img515/4189/pdvd00125qg.jpg

http://i38.tinypic.com/1z4zkab.jpg

http://img.youtube.com/vi/EoRS00-pPVE/0.jpg

http://wa1.images.onesite.com/mipagina.univision.com/user/diteral/party_pics/actrices/lucero.jpg

http://sp0.fotolog.com/photo/48/6/74/fototelenovelas/1243303947773_f.jpg

Anayi
16.04.2011., 13:22
Da... ... ...serija je jedna od najboljih svih vremena..zanimljiva je od početka do kraja!Ne mogu se je nagledat..svako malo ju gledam..posebno zadnji nastavak..i nekako bi htjela vjerovati da je preživjela Maria Guadalupe,ali mi se čini da je ipak to bila M.Paula.. ... mada mislim da je kraj serije namjerno ostavljen tako..pa nek si svatko protumači kako njemu paše..Mislim da su producenti i spisateljica tako i htjeli..

Toli
19.04.2011., 14:15
Ova serija zaslužuje reprizu barem na DOMI TV.

Estrella Azul
19.04.2011., 14:33
Slažem se. Ja bih ju sigurno gledala, prikazivala se kad sam bila mala pa je se i ne sjećam previše, ali se takvo što ne propušta, sjećam se samo da ju je moja mama obožavala i stalno pratila.

Paloma Negra
19.04.2011., 14:35
Seriju će prije reprizirati HTV nego Doma jer se i prvi put emitirala na HTV-u.

Estrella Azul
19.04.2011., 14:39
Istina. Mada, na HTV-u nisu nikad reprizirali svoje stare telenovele, barem koliko ja znam, kad ionako imaju samo jedan ustaljeni termin za telenovelu, ovaj u 12.30., tako da nam jedino preostaje internet, valjda se negdje mogu naći sve epizode.

Paloma Negra
19.04.2011., 14:41
tako da nam jedino preostaje internet, valjda se negdje mogu naći sve epizode.

Imaš na Yt-u.:mig:

Toli
19.04.2011., 16:54
Upravo jer HTV nema običaj reprizirati telenovele, spomenio sam DOMU. Bilo bi lijepo da se ova serija otkupi barem za DOMU TV i tako reprizira. Tako odličnu seriju šteta je ne pogledati još jednom.

Paloma Negra
19.04.2011., 19:15
Upravo jer HTV nema običaj reprizirati telenovele, spomenio sam DOMU. Bilo bi lijepo da se ova serija otkupi barem za DOMU TV i tako reprizira. Tako odličnu seriju šteta je ne pogledati još jednom.

S boldanim se slažem.:top: Takva novela zaslužuje reprizu, ali nažalost koliko god mi htjeli reprizu mislim da se nikada neće reprizirati.:(

Toli
19.04.2011., 19:53
Tko zna možda nas neka TV kuća jednom ugodno iznenadi reprizom Ljubavnih veza. Sve je moguće. :)

El Clon
19.04.2011., 20:38
Ja mislim da postoji mogucnost da se reprizira jer se u Srbiji rerizira Kassandra :-). Nasi ce se ugledati na njih i poceti reprizirati stare telenovele :lol: barem se nadam haha. Bas bih volio gledati ponovo ovu seriju

Alejandro^^
19.04.2011., 20:50
upravo to, El clon, upravo to :D

Nata-SilvaFan
19.04.2011., 23:09
Pozlatile ti se riječi...hahahahah

Alejandro^^
21.04.2011., 09:46
A možda je umrla Maria Fernanda, Guadalupe je bila 'ona' u onoj sceni, a na kraju je Paula pogledila obrvu :D

Nata-SilvaFan
21.04.2011., 12:15
Nemoj mi sad molim te upletati Fernandu u to..hahahahaahaa. Fernanda je bila preslatka i morala je preživjeti..hahahaah. Ja hoću i u mojoj glavi je Paula preživjela i gladila svoju obrvu i "gotovo" hahahhah

megan2711
21.04.2011., 12:20
Misterij misterija :rofl:

Po meni je Maria Guadalupe :D

Svaka čast Carli :s što nas dan danas drži s time

plavusaxxxxxx
21.04.2011., 12:46

definitivno:s:s:s

i ja mislim da je MG:cerek:

Nata-SilvaFan
21.04.2011., 12:50
Cijela serija je bila "neobična" i drugačija od onoga što smo gledali prije i poslije toga pa ja nekako i zbog toga više "navijam" da je imala i takav kraj da ne preživi "glavna" glumica...tj. dobrica

Paloma Negra
21.04.2011., 14:26
Misterij misterija :rofl:

definitivno:s:s:s

i ja mislim da je MG:cerek:

I ja isto mislim da je preživjela Maria Guadalupe, ipak je ona bila pozitivka, ali svaka čast Carli i dan danas se raspravlja nakon 15 godina koja je sestra preživjela.:s

Toli
27.04.2011., 19:04
Maria Paula je vjerovatno umrla. Ali kraj je bio genijalan. :)

LOST01
27.04.2011., 19:07
:zubo:ja baš mislim da je zla ostala živa :amen:

Toli
13.05.2011., 15:45
Zanimljivo je i to da je ovo jedna od rijetkih serija u kojoj jedan od glavnih likova koji je slijep ne progleda. Maria Fernanda je ostala slijepa.

Paloma Negra
13.05.2011., 19:08
Zanimljivo je i to da je ovo jedna od rijetkih serija u kojoj jedan od glavnih likova koji je slijep ne progleda. Maria Fernanda je ostala slijepa.

To je još jedan od razloga zašto mi je to najbolja serija koju sam gledala, u ostalim sapunicama jedna od glavnih likova bi progledao na kraju, sjetimo se samo Esmeralde, meni je super što je Maria Fernanda ostala slijepa.

Solna Kiselina
19.07.2011., 22:05
Evo, Lucero ovdje, na 2:50, objasnjava koja je umrla. :zubo:
http://www.youtube.com/watch?v=S-Ndu42sKSg&feature=player_embedded#at=175

Jel moze neko da me uputi na scenu kada Maria Guadalupe pjeva, a baka je vidi na Tv-u? Sjecam se da mi je to nekad tad bilo mocno, pa da vidim je li i sad. :D

iPodtouch
19.07.2011., 23:29
To je još jedan od razloga zašto mi je to najbolja serija koju sam gledala, u ostalim sapunicama jedna od glavnih likova bi progledao na kraju, sjetimo se samo Esmeralde, meni je super što je Maria Fernanda ostala slijepa.

Ovo izgleda okrutno :rofl: :rofl:

Šalu na stranu, meni je također drago da nisu ništa muljali oko nje kao npr. lupi se negdje i onda odjednom pregleda :rolleyes: Ali čudno mi je da joj njezina obitelj nikada nije htjela pronaći liječnika koji bi joj pokušao pomoći povratiti vid, nekako kao da su svi bili pomireni s tim :confused: A imaju tolike pare, mogli su bar nešto pokušati...

A što se tiče kraja serije, mene dijeli još samo 6 epizoda do famoznog Gran Finala i jedva čekam da ga vidim :s

plavusaxxxxxx
20.07.2011., 00:01
A što se tiče kraja serije, mene dijeli još samo 6 epizoda do famoznog Gran Finala i jedva čekam da ga vidim :s

još malo:D baš me zanima tvoje mišljenje tko je na kraju preživio!!! svatko ima neku svoju teoriju, eh ta Carla Estrada:D

iPodtouch
23.07.2011., 17:42
Jel moze neko da me uputi na scenu kada Maria Guadalupe pjeva, a baka je vidi na Tv-u? Sjecam se da mi je to nekad tad bilo mocno, pa da vidim je li i sad. :D

Evo ti ta scena, upravo sam završio s tom epizodom :s

http://www.youtube.com/watch?v=mzz2N7z1TqY&NR=1

pipa
23.07.2011., 19:46
Ja se sjecam da mi je ostala u super sjecanju
mada sam sve zaboravila sta se dogadjalo :rofl: :rofl:
Voljela bi da je repriziraju da se podsjetim odlicne Lucero :cerek: :cerek:

kreativni nered
23.07.2011., 20:02
Ma ja mislim da je Maria Paola preživjela, Fernanda je slijepa i nije niš vidjela naravno, i to nije bila minuta nego više ali uglavnom, ako je producentica sama rekla da je Gualalupe onda, kao što je netko rekao možda su je pilili zbog nedorečenog kraja. Al svejedno tada to mi je bila najbolja serija. Kad sam vidjela kraj sam poludila, fora al sam poludila. Ono, kaj sad??? :eek:

I da, čekaj, ovako je početa tema na seriju završenu prije više od 10 godina a Strasti Orijenta su moderatori sami sježili??? Jbna pravila na ovom forumu. Kad su Strasti otvorene ovako jer neka cura nije znala da na 10000 postova mora otvoriti temu kao novu sa svim informacijama, ako želi nastaviti pisati o seriji Štrika je zatvorila temu( i ne samo zbog toga) jer se shebala opako i svi kolege su je podržali naravno. Opaki ste. Al ok, očito vrijede iz nekog razloga dvostruka pravila. Nekome je očito serija smetala i :amen: su stavili na temu. I izmislili sve razne bezvezne razloge zatvaranja teme.

Jay&AmberFan
23.07.2011., 20:48
Ma ja mislim da je Maria Paola preživjela, Fernanda je slijepa i nije niš vidjela naravno, i to nije bila minuta nego više ali uglavnom, ako je producentica sama rekla da je Gualalupe onda, kao što je netko rekao možda su je pilili zbog nedorečenog kraja. Al svejedno tada to mi je bila najbolja serija. Kad sam vidjela kraj sam poludila, fora al sam poludila. Ono, kaj sad??? :eek:

I da, čekaj, ovako je početa tema na seriju završenu prije više od 10 godina a Strasti Orijenta su moderatori sami sježili??? Jbna pravila na ovom forumu. Kad su Strasti otvorene ovako jer neka cura nije znala da na 10000 postova mora otvoriti temu kao novu sa svim informacijama, ako želi nastaviti pisati o seriji Štrika je zatvorila temu( i ne samo zbog toga) jer se shebala opako i svi kolege su je podržali naravno. Opaki ste. Al ok, očito vrijede iz nekog razloga dvostruka pravila. Nekome je očito serija smetala i :amen: su stavili na temu. I izmislili sve razne bezvezne razloge zatvaranja teme.

SO je zatvorena zbog nepristojnih i balavih forumašica koje se nisu htjele držati pravila, a ne zbog toga šta je serija završila. Da su dotične imale imalo pristojnosti, danas bi na forumu stajao SO vol 2. i vol 3... same su/ste si krive.

kreativni nered
23.07.2011., 21:16
SO je zatvorena zbog nepristojnih i balavih forumašica koje se nisu htjele držati pravila, a ne zbog toga šta je serija završila. Da su dotične imale imalo pristojnosti, danas bi na forumu stajao SO vol 2. i vol 3... same su/ste si krive.

To apsolutno nije istina. Štrika je sježila stvar, a vi ste je podržali. Kao da na svim temam nije bilo trzavica , i razno raznih stvari ma svakakvih gluposti, ali se niti jedna tema nije zatvorila. Nebi da su sve druge teme bile oličenje poštivanja pravila. I mlađi si od mene stoga nemoj mi o balavizmu.

Jay&AmberFan
23.07.2011., 21:25
To apsolutno nije istina. Štrika je sježila stvar, a vi ste je podržali. Kao da na svim temam nije bilo trzavica , i razno raznih stvari ma svakakvih gluposti, ali se niti jedna tema nije zatvorila. Nebi da su sve druge teme bile oličenje poštivanja pravila. I mlađi si od mene stoga nemoj mi o balavizmu.

Mi smo je podržali jer je bila u pravu. Naravno da je bilo trzavica na svim temama, ali na svim temama se stalo čim bi moderatori stavili upozorenje... To što sam mlađi od tebe ne znači ništa. Nekad je onaj s 40 balaviji od "klinaca" od 20. :ne zna: Tema o ovom je zatvorena, SO-a na ovom podforumu neće biti, a vi uživajte u Off topic kutku :mig:

kreativni nered
23.07.2011., 21:44
Da je bila u pravu, nitko se nebi pobunio onako kako smo se mi pobunili. Štrika je sježila stvar, i kada je sve bilo gotovo, nije bilo druge nego je podržati. Al dobro, napinjati se zbog jednog Foruma :rolleyes: i glupih pravila, ne pada mi napamet.

I da, uživamo na Off-u jer nema bezveznih pravila jer je netko napisao riječ glup.:kava: Uživaj.

Paloma Negra
23.07.2011., 22:14
Prva serija koju sam gledala, sjećam se da se počela prikazivati na HTV-u u 8-om mjesecu kad sam bila na moru tako da nisam gledala otpočetka, kad sam se vratila u Zagreb, oko 10-e epizode sam se uključila, od tada nisam propustila ni jednu epku. Definitivno mi je najdraža serija:top: i zbog Lucero i zbog toga što mi je prva serija koju sam gledala.

Toli
24.07.2011., 14:12
Ljubavne veze su bile preodlična serija. Pametno napravljena sa preodličnim krajem. Nije bila rastegnuta imala je 100 epizoda. Nadam se da će se naše TV kuće opametiti i reprizirati ovu seriju. :)

plavusaxxxxxx
24.07.2011., 14:15
Toli u potunosti se slažem s tobom!!! :D

iPodtouch
24.07.2011., 14:23
Toli i ja se slažem s tobom, ali ipak nalazim neke zamjerke seriji. Rekao bih da je radnja bila malo prespora (pošto se sve otkriva tek u zadnjim epizodama) i ponekad prenaivna (npr. M. Paula si obukla neku bijelu haljinu, malo se smočila i takva došla baki glumeći da je M. Guadalupe :lol: I naravno baka sva u šoku i onda u dvije epizode samo leži u krevetu širom otvorenih očiju i ne reagira ni ne doživljava nikoga oko sebe :rofl:
Malo žešća glupost, ali svejedno serija je jako dobra.

Lucero je rasturila ulogu :s :s

Maria Mexicana
24.07.2011., 17:02
Ja bih još rekla i to da su neki mogli ipak malo bolje glumit, Ana npr. i cijela kampanija što živi s Maríjom Guadalupe :kava: To je strava kak su oni glumili, nepotrebne pauze u tekstu, uopće se nekad nisu dobro uživili, pogotovo Ana...

Al Lucero i Marga su super, baš jesu, jako me dirnula scena kad MG konačno dođe u bakinu kuću i ova ju vidi... Jako emotivna scena... Evo je pa pogledajte, mene je rasplakalo... Pogotovo, kad zagrli baku i onda se sjeti nesreće, kak je auto završio u jarku :cry:

http://www.youtube.com/watch?v=Jut5Rb-VNJo

iPodtouch
24.07.2011., 17:53
Joj ta ekipa iz pansiona, dosadna ko vrag :flop: Previše vremena im je bilo posvećeno, čak i pred kraj serije, ali mislim da je to veliki Carlin problem što ne zna što bi sa sporednim likovima. Ali ne slažem se s tobom oko Ane, meni je ona maestralno odglumila i ja bih baš rekao da se ona uživila u ulogu.
Ana je tijekom cijele serije bila pod velikim stresom kao što je i rekla, od dana kada je našla M. Guadalupe i to je Matty Huitron odlično odglumila. Jest da je puno puta živcirala, ali otkako je Guadalupe pročitala ono pismo u kojem se Ana oprašta s njom, više joj nisam ništa zamjerao, čak ni to što ju je zadržala uza sebe :)

A ovaj link još neću otvoriti jer sam na zadnje tri epizode LDA i baš ću doći na tu scenu ovih dana :cerek: :cerek:

Paloma Negra
24.07.2011., 18:51
Ljubavne veze su bile preodlična serija. Pametno napravljena sa preodličnim krajem. Nije bila rastegnuta imala je 100 epizoda. Nadam se da će se naše TV kuće opametiti i reprizirati ovu seriju. :)

Toli u potunosti se slažem s tobom!!! :D

I ja se slažem.:top: Fale mi tako dobre i kvalitetne sapunice, većine unazad par godina mi nisu baš neš.

Kaj se tiče glume pojedinih glumaca, meni je većina odlično glumila, osim Lucero, jako me se dojmila gluma glumaca koji glume Nicolasa i Gerarda, meni su oni bili baš uvjerljivi.:top:

Da, ti sporedni likovi u pansionu su nepotrebni i dosadni:flop:, prevelika im se minutaža davala, ali meni su uvjerljivo najdosadniji bili Mercedesina prijateljica Aurora i njen muž.:rolleyes:

iPodtouch
24.07.2011., 18:55
I ja se slažem.:top: Fale mi tako dobre i kvalitetne sapunice, većine unazad par godina mi nisu baš neš.

Kaj se tiče glume pojedinih glumaca, meni je većina odlično glumila, osim Lucero, jako me se dojmila gluma glumaca koji glume Nicolasa i Gerarda, meni su oni bili baš uvjerljivi.:top:

Da, ti sporedni likovi u pansionu su nepotrebni i dosadni:flop:, prevelika im se minutaža davala, ali meni su uvjerljivo najdosadniji bili Mercedesina prijateljica Aurora i njen muž.:rolleyes:

Meni je Aurora jedna od rijetkih dobrih sporednih likova :rofl:
A Luis Jose Santander je odlično iznio ulogu, slažem se :s

passionfan
25.07.2011., 00:21
Da barem repriziraju

Solna Kiselina
27.07.2011., 16:59
Evo ti ta scena, upravo sam završio s tom epizodom :s

http://www.youtube.com/watch?v=mzz2N7z1TqY&NR=1

Aaaa, hvala ti!:s
Opet sam se nakostrijesila. :cerek:

iPodtouch
28.07.2011., 20:51
Upravo sam odgledao zadnju epizodu.

Wow :eek: :eek: :eek:

Toli
28.07.2011., 21:04
Upravo sam odgledao zadnju epizodu.

Wow :eek: :eek: :eek:

Genijalna je zar ne. Lazos de amor definitivno ima najbolju, najuzbudljivju i najzanimljiviju zadnju epizodu. Kod ostalih serija zadnje epizode su predvidljive.:)

plavusaxxxxxx
28.07.2011., 21:44
Genijalna je zar ne. Lazos de amor definitivno ima najbolju, najuzbudljivju i najzanimljiviju zadnju epizodu. Kod ostalih serija zadnje epizode su predvidljive.:)

Nada más que agregar, 100% de acuerdo:D jednostavno je genijalna!!!:cerek:

Paloma Negra
28.07.2011., 21:47
Slažem se za zadnju epizodu.:top: Najbolja je.:s:s:s

iPodtouch
28.07.2011., 22:55
Ja sam još pod dojmom zadnje epizode. LDA sam počeo gledati krajem 4. mjeseca i nakon 3 mjeseca napokon sam ju cijelu odgledao. I telenovela je :s :s Jedna od najboljih koju sam gledao. Lucero :cerek: :s Skidam joj kapu za ovo, svaka joj čast.

I zadnja scena, kada se Maria Guadalupe malim prstom počeše po obrvi je najzagonetnija stvar u seriji. Ja mislim da je Guadalule ipak preživjela, ali opet... :misli: :zubo:

Vaša mišljenja? :D

plavusaxxxxxx
28.07.2011., 23:13
I zadnja scena, kada se Maria Guadalupe malim prstom počeše po obrvi je najzagonetnija stvar u seriji. Ja mislim da je Guadalule ipak preživjela, ali opet... :misli: :zubo:

Vaša mišljenja? :D

e upravo je ta zadnja scena legendarna, zbog te scene i obožavam Carlu Estradu:s moje mišljenje je da je to ipak bila MG, ali opet...može biti i MP, uvijek ću se to pitati:D

iPodtouch
28.07.2011., 23:33
Ja ipak mislim da je M.Guadalupe živa jer je nevjetojatno da se Paula mogla onako brzo preobući u nju kada su bile u podrumu :confused: I sve ostalo ukazuje na to, Paula je M. Guadalupe vidjela 3 puta u životu (ne računajući kad su bile klinke :zubo:) i ne bi mogla tako vješto emitirati svoju sestru. Čak i da je to i bila u stanju koliko toliko napraviti, čudno bi bilo da ju baš nitko (!!!) nije skužio. Uostalom, Paula je taj dan potpuno poludjela, ubila je svoga strica (što me šokiralo, ja sam mislio da će on na kraju biti sa Susanom :eek:) i nije se mogla samo tako vratiti u normalu. Čak i da je to moguće, ostaje jedan veliki problem - Maria Fernanda. Ona je cijeli vrijeme bila prisutna u podrumu i iako je slijepa, mogla je shavtiti da se nešto događa. I ona je uvijek znala osjetiti svoje sestre pa sam zato siguran da je Guadalupe preživjela masakr. Kako mi je bilo žao Marie Paule kada je ležala u kolicima, stvarno velika šteta što je umrla, njen lik sam jako volio :(

I kasnije M. Guadalupino vjenčanje :cerek: To je još jedan razlog zašto to ne može biti M.Paula, ona se nikada ne bi udala za njega! I tu su još njena majka Ana koja bi sigurno shvatila da to nije M. Guadalupe ili Chole koja jako lako opazi sasvim male detalje.

I zadnja scena, Nicolas i M. Guadalupe prelistavaju album i kada su došli do kraja, M. Guadalupe se počeša obrvu malim prstom kao M. Paula :eek: To je sporna scena jer M. Guadalupe nikad nije znala da je to bio M. Paulin običaj. I još onaj njen smijeh dok listaju album više liči na Paulin smjeh :D Tu ne znam što bih rekao, ostao sam :confused: :D Moram reći, makar sam 99% siguran da je to M. Guadalupe, i meni će ostati ono zrnce sumnje, je li ipak to M. Paula?

Nata-SilvaFan
29.07.2011., 00:08
Već sam rekla milion puta na ovoj temi...i ponovit ću milion i prvi, ahahah...iako "dokazi" tj. činjenice upućuju na to da je Guadalupe...ali za mene u mojoj glavi je preživjela Paula prvi put kad sam gledala tu seriju kao klinka i želim neka ona preživi u mojoj glavi ako budem ovu seriju opet gledala kao stara baba...ahahah. Jer to mi onda dođe kao šlag na tortu i daje dodatnu čar ovoj seriji. Ali u svakom slučaju..koja god preživjela...Lazos de Amor :s:s:s:s:s:s:s:s

Toli
29.07.2011., 20:07
Ja se uvijek naježim na tu zadnju scenu. :)

iPodtouch
29.07.2011., 20:13
Ja se uvijek naježim na tu zadnju scenu. :)

Uh, jedna od najlegendarnijih scena u povijesti telenovela :eek: :s :s Onako misliš, napokon je dobro pobijedilo zlo, M. Paule više nema, M. Guadalupe i Nicolas sretni zajedno i boom zadnja scena i Marijino češanje obrve :rofl: :s

arial-black
30.07.2011., 20:40
ajmo moliti neku našu televiziju da reprizira ovu seriju sigurno bi bila gledanija i kvalitetnija od turskih sr***

iPodtouch
31.07.2011., 12:02
ajmo moliti neku našu televiziju da reprizira ovu seriju sigurno bi bila gledanija i kvalitetnija od turskih sr***

Ja sam neki dan završio s gledanjem, ali da ju puste opet bih ju gledao :top: Sigurno bila gledanija od bilo čega drugoga u svom terminu, posebni ako bi išla u prime time :s (ali to se nažalost nikada neće ostvariti :( )

plavusaxxxxxx
31.07.2011., 14:08
Sigurno bila gledanija od bilo čega drugoga u svom terminu, posebni ako bi išla u prime time :s (ali to se nažalost nikada neće ostvariti :( )

naravno da bi bila najgledanija od bilo čega na tv-u da se opet prikaže:cerek: i ja bih ju definitivno ponovno gledala:cerek: ali znam da ju nikada neće repizirati, nažalost :(

iPodtouch
31.07.2011., 14:23
Gran Final :s :s :s :s

2:30 :D

http://www.youtube.com/watch?v=xwsLZy5ncL8&feature=related

arial-black
31.07.2011., 14:29
kad se tocno emitirala ova serija kod nas? 1997. ili 1998.

iPodtouch
31.07.2011., 14:40
Unaprijed se ispričavam ako su bili neki od ovih linkova

Lucero dobiva nagradu na TVynovelas 1996. kao mejor actriz i pritom pjeva remix verziju Lazos de amor :top:

http://www.youtube.com/watch?v=gbqxhIk-IMA

Maria Paula i Maria Guadalupe na nagradama El Heraldo :zubo: :rofl: :top:

http://www.youtube.com/watch?v=XmkEm5mFWhw&feature=related

Paloma Negra
31.07.2011., 14:58
kad se tocno emitirala ova serija kod nas? 1997. ili 1998.

Gotovo sam sigurna da je počela u kolovozu 1996.:mig:

arial-black
31.07.2011., 15:31
Gotovo sam sigurna da je počela u kolovozu 1996.:mig:

ne mogu vjerovati tad sam imao jedva 4 godine kako se dobro sjecam ove serije

plavusaxxxxxx
31.07.2011., 16:57

a ja jedva 7:D

iPodtouch odlični linkovi, nema veze i ako su bili, uvijek je dobro podsjetiti se:)

sweet ivi
31.07.2011., 17:36

ja sam imala 5 i ničeg se ne sjećam :D ( doduše nisam ni sigurna jesam li je uopće gledala :misli: imam osjećaj da je moje praćenje sapunica krenulo s Esmeraldom :p)

Paloma Negra
31.07.2011., 18:08
Ajme, ja se sad osjećam staro:D mjesec dana nakon kaj je počeo Lazos de amor, ja sam krenula u 5. osnovne, a vi još niste pošle u školu.:zubo:

@iPodtouch, odlični su linkovi,:top: sad sam ih pogledala, već su bili, ali nema veze.:mig:

arial-black
31.07.2011., 18:21
hahhaha ja sam izgleda najmlađi ovdje a dosta se stvari sjećam... stvarno svaka cast mom pamcenju koliko se ja sjecam prva sapunjara koju sam gledo je divlje srce ali toga se jako malo sjecam...sjecam se samo edith da je fina bila i nekakvog dvoboja... a esmeralda mi je jos uvijek nekako svjeza a i ja se osjetim staro kad vidim da je rubi (za koju mi se cini da je jucer zavrsila) bila aktualna kad sam bio 6. osnovne wooow leti vrijeme

iPodtouch
31.07.2011., 18:34
a ja jedva 7

iPodtouch odlični linkovi, nema veze i ako su bili, uvijek je dobro podsjetiti se:)

Ajme, ja se sad osjećam staro:D mjesec dana nakon kaj je počeo Lazos de amor, ja sam krenula u 5. osnovne, a vi još niste pošle u školu.:zubo:

@iPodtouch, odlični su linkovi, sad sam ih pogledala, već su bili, ali nema veze.:mig:

Hvala cure :top: Izgleda da sam ja ovdje na temi ipak najmlađi, ja sam imao godinu i pol kada se to emitiralo :rofl:

Evo još jedan link na kojem Carla Estrada dobiva nagradu za Lazos de amor (voditelj je Juan Ferrara :top:). Btw nisam imao pojma da je Matty Huitron Carlina mama :eek:
Baš sam htio komentirati da mi njih dvije jako sliče kada ono majka i kći su :rofl:
Kvaliteta je loša, nisam mogao naći bolje :ne zna:

http://www.youtube.com/watch?v=amYgvHrqzmk&playnext=1&list=PL9F19B6B33522148C

Paloma Negra
31.07.2011., 18:35
Većina klinaca u mom razredu su još ranije počeli pratiti sapunice, Rosu Salvaje, Emperatriz itd. kad sam išla u prvi, drugi razred, mama, baka naravno,:D ali mene tada još nisu zanimale meksičke sapunjare pa sam počela od LDA, nešto me je privuklo seriji, valjda sam upalila TV, na prvu mi se svidjela i od tada nisam propustila ni jednu epizodu i zahvaljujući LDA, postala sam prava ovisnica o sapunicama,:cerek: mislim da dulje od 6 mjeseci nisam pauizirala, kad sam išla u osnovnu, gledala se jedna dnevno u pol 1, a u srednjoj sam znala gledati 2, 3 dnevno, ali ona u pol 1 je imala prednost, ako mi se nije svidjela, odustala sam od nje i okrenula se serijama na Novoj, a tada ih je bilo jako puno, koliko se sjećam. Da, slažem se, vrijeme stvarno prebrzo prolazi.

Paloma Negra
31.07.2011., 18:52
Btw nisam imao pojma da je Matty Huitron Carlina mama :eek:
Baš sam htio komentirati da mi njih dvije jako sliče kada ono majka i kći su :rofl:
Kvaliteta je loša, nisam mogao naći bolje :ne zna:

http://www.youtube.com/watch?v=amYgvHrqzmk&playnext=1&list=PL9F19B6B33522148C

Da, stvarno mama i kći su:eek: niti ja pojma nisam imala:mig:

Dobar je link.:top: Lazos de amor je apsolutno zasluženo osvojila većinu nagrada.:top:

iPodtouch
31.07.2011., 18:56
Da, stvarno mama i kći su:eek: niti ja pojma nisam imala:mig:

Dobar je link.:top: Lazos de amor je apsolutno zasluženo osvojila većinu nagrada.:top:

Apsolutno, Lucero je rasturila :top: Makar ima komentara da je te godine La Duena trebala osvojiti nagradu za najbolju telenovelu, ali ne vjerujem u to. Rijetke su telenovele kao LDA, stvarno rijetke i svaka joj čast :s

Paloma Negra
31.07.2011., 19:03
Apsolutno, Lucero je rasturila :top: Makar ima komentara da je te godine La Duena trebala osvojiti nagradu za najbolju telenovelu, ali ne vjerujem u to. Rijetke su telenovele kao LDA, stvarno rijetke i svaka joj čast :s

Apsolutno se slažem za Lucero:top: rasturila je u trostrukoj ulozi,:s La duenu nisam gledala tek nekoliko scena na yt-u, ali LDA mi se čini puno kvalitetnijom serijom. Mislim da su za La duenu bili fanovi Angelice, Gattorna i još nekih glumaca.:ne zna:

Možda se jednog dana HTV odluči na reprizu, pa da gleda i moja sestra jer je tada bila mala, a unazad godinu dana postala je Lucerin fan, pa bi ju tek skroz zavoljela da vidi kako Lucero rastura u trostrukoj ulozi.:top:

Maria Mexicana
31.07.2011., 21:23
ja sam imala 5 i ničeg se ne sjećam :D ( doduše nisam ni sigurna jesam li je uopće gledala :misli: imam osjećaj da je moje praćenje sapunica krenulo s Esmeraldom :p)

Aaaa ti si kao i ja :D Makar nikad ne znam jel LDA bila prije Esmeralde? Ja se sjećam samo da sam uvijek to s mojima gledala iako se detalja uopće ne sjećam, samo da su bile tri sestre, kak su se zvale, da se Maria Guadalupe izgubila, da Maria Fernanda bila slijepa, da je Maria Paula bila zla i nosil konski rep uvijek i da su imale baku Mercedes, to pamtim odmalena. Plus u magli scenu kad je MG došla baki. Ovo drugo sam sad vidjela, tj. ne znam ovo drugo, ne sjećam se.

Mama mi voli to, tu seriju, veli da joj je bila lijepa. Voli Lucero, veli da joj je prekrasna. Sjećam se kad sam joj čitala članak neki o Lucero di su spominjali Barbaru Greco, a njen komentar je bio: "gle ju kako je lijepa, opet će glumit zločestu? Kad je glumila one tri sestre super je bila" :D

Paloma Negra
31.07.2011., 21:33
Da, LDA se prikazivala prije Esmeralde:mig: odmah poslije LDA je počela Marisol:mig: sjećam se kao da je jučer bilo, a ne prije 15 godina.:D

Proud Belieber
03.08.2011., 01:50
Upravo san pogledala cilu seriju u tjedan dana (nesto san malo i ubrzala) i definitivno san odusevljena! Osin La usurpadore di glumi moja obozavana Gaby (pa je moran stavit na prvo misto) ovo je najbolja serija koju san ikad pogledala! Vidin da se tu pricalo koja je od sestara na kraju prezivila...kraj ide ovako:
Maria Paula se preobuce u Mariu Fernandu i ode babu i onu babinu sluskinju onesvistit...Nakon toga ode po Mariu Fernandu obucena identicno njoj (Maria Fernanda je slipa pa to naravno ne vidi) i odvede je u podrum da joj pokaze kao uspomene ( u tome podrumu su stale stvari iz njihovog djetinstva) i porazbaca sve oko nje da ova nemoze izac...Zove Mariu Gudalupe i predstavlja se ka M.Fernanda i govori joj da hitno dođe jer zeli razgovarat sa njon! Kad M.Guadalupe dođe i nju sveže u podrum i ode napravit romanticnu atmosveru za svog strica u kojeg je zaljubljena! On dolazi i sa vrata cuje kako M. Fernanda i M.Guadalupe zovu upomoc! On ulazi u podrum i ide odvezat M.Guadalupa ali M.Paula izvlaci pistolj (u međuvremenu se preobukla uz rici da je uvik bila najlipsa) i govori mu da se makne od M.Guadalupe! On se mice a ona mu govori da mu je ubila prvu zarucnicu i da ce ubit sestre jer joj zele ukrast njegovu ljubav na sta joj ono govori da ce otic daleko i da ce se pobrinit da nikad vise ne sazna za njega! Ona u soku puca u njega i ubija ga. Kad padne na pod klekne do njega i mazi ga! U tome momentu u kucu ulaze muz od M.Fernande i momak M.Gudalupe i cuje se pucanj! Isti tren ulaze u podrum i posli nakon plakanja svih mogucih u seriji pokazu mrtvu Mariu Paulu! Dakle nije bilo vrimena niti sanse da se presvuce i nije imala sestrinu periku+šminka+lak na noktima (jedino kroz cilu seriju Paula ima nalakirane nokte)...Onaj mot je Carla vjerovatno dodala da zbuni svih ali definitivno nije bilo vrimena da se Paula presvuce u sestru! :)

Toli
10.08.2011., 12:52
Nadam se da će ovu seriju DOMA TV reprizirati.

Paloma Negra
10.08.2011., 15:25
Ja bih osobno najviše htjela da se reprizira baš ova serija jer mi je Lucero najdraža glumica, a i da moji doma mogu gledati. Moju mlađu sestru je Lucero oduševila i kao Barbara i kao Valentina, kako bi ju tek oduševila u trostrukoj ulozi.:D

Toli
10.08.2011., 16:00
Da repriza ove bi bila odlična zbog mlađih generacija. Da bolje upoznaju Lucero i da vide što je to dobra odlična gluma. :)

Sumrak7
09.10.2011., 22:23
Ovu bi voljela pogledat. Lucero je dobra glumica.:)

iPodtouch
11.10.2011., 23:09
Ovu bi voljela pogledat. Lucero je dobra glumica.:)

Samo dobra? :D Žena je bog, a ove 3 uloge sestre je jednostavno rasturila, nemam riječi, a posebno Mariu Paulu :s

Sumrak7
11.10.2011., 23:15
Volila bi da ova sapunica ide iza Esmeralde.:)

iPodtouch
11.10.2011., 23:20
Volila bi da ova sapunica ide iza Esmeralde.:)

Meni je svejedno jer sam ju gledao ovog ljeta, ali bih volio opet baciti oko na neke scene (OK, zapravo na cijelu seriju :D)

Sumrak7
11.10.2011., 23:22
Ja bi ju voljela pogledat. Kako volim Esmeraldu i ova bi mi se svidila, čim je bila tako popularna prije.:)

sweet ivi
11.10.2011., 23:31
Volila bi da ova sapunica ide iza Esmeralde. :)

Mogu ti reći samo da LDA ne idu nakon nje :D :mig:

iPodtouch
11.10.2011., 23:35

A ti znaš koja ide sweet ivi? :eek::D

Sumrak7
11.10.2011., 23:36

A možeš mi reći koja ide ako znaš da se pripremim za nju.:cerek:
Valjda neće stavit sad neku lošu. Esmeralda mi je super. Navikla sam se na taj termin. Pa bi baš volila neku dobru.:)

sweet ivi
12.10.2011., 00:18
A ti znaš koja ide sweet ivi? :eek: :D

Znam :o :p :mig:

A možeš mi reći koja ide ako znaš da se pripremim za nju. :cerek:

Nažalost, ne smijem (još) :no:

Valjda neće stavit sad neku lošu.
Esmeralda mi je super.
Navikla sam se na taj termin.
Pa bi baš volila neku dobru.:)

Reći ću vam da će vam biti jako draga kao i Esmeralda :cerek:
Dobra stara ......... :D

iPodtouch
12.10.2011., 00:20
Dobra stara ......... :D

Otimačica, Marisol ili Rubi, 100% neke od te tri :D
BTW kako to znaš, tko ti je šapnuo? :):rofl:

sweet ivi
12.10.2011., 00:23
Otimačica ili Marisol, 100% neke od te dvije :D
BTW kako to znaš, tko ti je šapnuo? :) :rofl:

Jedna dobra "ptičica" :zubo: :lol:

Sumrak7
12.10.2011., 00:25
Reći ću vam da će vam biti jako draga kao i Esmeralda
Dobra stara .........

Možeš li barem otkrit dali je neka iz devedesetih ( kao i Esmeralda :cerek: )
Šteta što nisu Ljubavne veze. Njih svi hvale.

sweet ivi
12.10.2011., 00:30
Možeš li barem otkrit dali je neka iz devedesetih ( kao i Esmeralda :cerek: )

Aha, radi se o jednoj iz '90-ih :mig:

x files agent
12.10.2011., 00:33
Aha, radi se o jednoj iz '90-ih :mig:

kaj nakon esme ide opet stara.ma garant je divlje srce,otimačica ili marisol...kad buš smjela reč?

Alejandro^^
12.10.2011., 07:38
Ocemo se kladit da je Por tu amor :cerek:

sweet ivi
12.10.2011., 08:34
kaj nakon esme ide opet stara.
ma garant je divlje srce,otimačica ili marisol...kad buš smjela reč?

Da, opet ide stara... tj. idu 2 stare :kava: jedna repriza + jedna koju još nismo gledali kod nas :o

Strpite se još malo i sve ćete doznati :bicedobro:

Ocemo se kladit da je Por tu amor :cerek:

E baš nije ta :p :D

mlac13
12.10.2011., 09:40
@sweet, ajd pliz napiši mi u inbox koja ide, pliiiiz :moli:

Paloma Negra
12.10.2011., 10:57
Da, opet ide stara... tj. idu 2 stare :kava: jedna repriza + jedna koju još nismo gledali kod nas :o

Imam osjećaj da se radi o Otimačici i Rosalindi.:D A baš sam se ponadala da ću se odmoriti od Colunge. @sweet ivi jesam li pogodila bar jednu seriju?:D

Ljubavne veze će kad tad doći na Domu, ja sam uvjerena u to, miljama je ispred Otimačice.

Alejandro^^
12.10.2011., 11:00
Rosalinda!!!!
Molim te Bože, Molim Te!!!!

plavusaxxxxxx
12.10.2011., 11:02
sweet ivi Andale no seas malita!!!:nono: Reci nam! Porfa:moli::D

Paloma Negra
12.10.2011., 11:03
Ja osobno ne bih htjela Rosalindu, uopće me ne privlaći, možda da sam ju gledala davno i da me veže neka nostalgija uz nju, ali ovako ne vjerujem niti da ću zaviriti u nju, ako se radi o Otimačici, vjerojatno ću gledati kao što gledam i Esmeraldu.

Alejandro^^
12.10.2011., 11:08
Cekajte, nekuzim jednu stvar!
Dakle, npr da idu otiamcica i Rosalida.
Onda bi jedna išla u terminu Esmeralde i druga se nadovezala :ne zna: ?

mlac13
12.10.2011., 11:16
Ja mislim da ide "La Usurpadora" pošto su Colunga i Spanicka sad in, Colunga je sad u MEPS-u i E, a donedanvo je bio u STD, a Gaby u Emperatriz i isto donedavno u STD, a sad je red na LU, ovo je moja teorija :p

Paloma Negra
12.10.2011., 11:23
Pa i Lucero je in, i nju smo gledali u STD i sad trenutno u MEPS-u, a LDA je njena daleko najkvalitetnija serija, a Colunga je dooooooosadan, aj još niš ne bih rekla da zna glumiti, ali po meni je prosječan, kad se još sjetim da je imao tri glavne uloge za redom u kostimiranim serijama.:rolleyes: Dajte više da se odmorimo od njega.

Jeguljica
12.10.2011., 11:31
Ja navijam za Marisol :D

iPodtouch
12.10.2011., 12:39
Ja također mislim da nam dolaze Otimačica i Rosalinda, a nekako bih te dvije i volio najviše vidjeti, pa savršeno ako nam dolaze nakon Esme :D :s

Sumrak7
12.10.2011., 13:25
Ja navijam za Marisol :D

I nju bi volila pogledat. I o njoj svi pričaju.
Nadam se da će jednom ići i Ljubavne veze na Domi. Volila bi gledat Lucero u mlađim danima.:)

Alejandro^^
22.10.2011., 16:17
Ja si skidam lazosice s neta i gledam :s
A šta reći, odlična serija.
Evo odo gledat 2 epku, Lucero predivna :s
M. Paola bitch, kad bacio onaj poklon i tjera sestru da puže-.- :/
Lazos De Amor FTW!!!!

iPodtouch
22.10.2011., 16:28
Uživat ćeš gledajući LDA, posebno uz Mariu Paulu :zubo:

gadgadasti
15.12.2011., 02:03
I nju bi volila pogledat. I o njoj svi pričaju.
Nadam se da će jednom ići i Ljubavne veze na Domi. Volila bi gledat Lucero u mlađim danima.:)

Joj kako bi bilo super da stave Lazos de amor nakon otimačice,po meni najbolja i najkvalitetnija serija ikad,mada sumnjam da hoce :confused::confused::flop: Jer zna mozda tko sta ce ici nakon otimačice.pretpostavljem ponovno neka stara...

Sumrak7
15.12.2011., 18:24
Voljela bi pogledat ovu telenovelu. Svi ju hvale. A i zanima me kakva je bila Lucero u mlađim danima.:)

gadgadasti
15.12.2011., 18:34
Voljela bi pogledat ovu telenovelu. Svi ju hvale. A i zanima me kakva je bila Lucero u mlađim danima.:)

ja sam ju gledao ima 2godine,serija je extra puno bolja od svih danasnjih,vjeruj mi svidit ce ti se...nadajmo se da ce ju pustit u skoroj buducnosti... :)

Sumrak7
15.12.2011., 22:51
Nadam se da ćemo ju i mi koji smo onda bili premladi imati priliku pogledati.:cerek:

iPodtouch
16.12.2011., 09:32
LDA je jedna od najkvalitetnijih telenovela, gledao sam je ovo proljeće-ljeto i nisam požalio. Carla Estrada + minimalan broj klišeja + realna radnja + Lucero = savršena telenovela :s Ndaam se da ju Doma neće zaobići :moli:

Sumrak7
18.12.2011., 05:48
LDA je jedna od najkvalitetnijih telenovela, gledao sam je ovo proljeće-ljeto i nisam požalio. Carla Estrada + minimalan broj klišeja + realna radnja + Lucero = savršena telenovela :s Ndaam se da ju Doma neće zaobići :moli:

I ja se nadam. Voljela bi ju gledati na tv-u, a ne preko neta.:cerek:

x files agent
18.12.2011., 10:46

koliko epki ima ta serija?

ali definitivno najbolji kraj ima ta serija.Ja sam ko klinka skakala kad sam vidla kraj:rofl:

sjećam se da mi je bio zgodan onaj taxist od Marie Guadalupe, sad neznam dal bi mi bio zgodan:ne zna:

ja baš tu seriju nepamtim po nekim extra parovima,samo po tri sestre:ne zna:tako da mi baš nije jasan naslov serije "ljubavne veze"

ko je gledo nedavno... kakvi su vam parovi u seriji?

telenovelas.fan
18.12.2011., 10:55
koliko epki ima ta serija?

ali definitivno najbolji kraj ima ta serija.Ja sam ko klinka skakala kad sam vidla kraj:rofl:

sjećam se da mi je bio zgodan onaj taxist od Marie Guadalupe, sad neznam dal bi mi bio zgodan:ne zna:

ja baš tu seriju nepamtim po nekim extra parovima,samo po tri sestre:ne zna:tako da mi baš nije jasan naslov serije "ljubavne veze"

LDA je imala 100 epki. Volila bi da ju repriziraju (kao i mnogi drugi na forumu). Davno sam ju gledala, pa sam dosta toga zaboravila..

Nata-SilvaFan
18.12.2011., 11:14

Oooo da....Nicolas...i ja sam totalno padala na njega...

http://i30.tinypic.com/28wgtgk.jpg

A meni je bio sladak i Gerardo ( Juan Manuel Bernal) dečko tj. poslije muž od Marie Fernande. S napomenom da mi je on u današnje vrijeme još ljepši :rofl:

http://www.terra.com/addon/img/0b34ed2flazos1p.jpg

Sumrak7
18.12.2011., 14:29
Presladako izgledaju na slici. Lucore je baš lijepa.:cerek:

Paloma Negra
18.12.2011., 19:02

A sad parovi su mi tako tako.:ne zna: Puno su mi bolji par Maria Fernanda i Gerardo nego Maria Guadalupe i Nicolas, imali su mi više kemije, ali ni MF i Gerardo mi ne spadaju među najdraže parove.:mig:

Ako mi serija ima zanimljivu radnju, a ova definitivno ima onda mi ne smeta ako glavni par nema kemiju, radnja mi je ipak bitnija, (npr. Querida enemiga, MEPS... ), a ove serije su mi bile odlične, a glavni par nije imao ni k od kemije.:mig:

Sumrak7
19.12.2011., 23:33
Malo gledam tu sliku glavnog para. Slatki su. Ali nekako si jako sliče. Kao da su brat i sestra. hahaha

plavusaxxxxxx
20.12.2011., 19:14
meni je Nicolas bio tak-tak, hehehe nije moj tip :D

acm_80
20.12.2011., 20:37
Pošaljite mail DomiTv da puste Ljubavne Veze nakon Ote

Sumrak7
20.12.2011., 20:52
Pošaljite mail DomiTv da puste Ljubavne Veze nakon Ote

Dobra ideja. Poslat ću i ja. Jako želim pogledat ovu telenovelu. Vidila sam slike Lucero iz ove telenovele. I posebno je lijepa.:cerek:

divlji cvit
20.12.2011., 21:13
Kolko čekan da je više emitiraju :o, još od završetka Esme, i sad čekan da završi Otimačica, al uvik nešto drugo ide.
Nadan se da napokon ide nakon Otimačice.
Ko se još ne sića legendarne obrve :cerek:

Nata-SilvaFan
20.12.2011., 21:16
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQwjcJe1EdxeuDMeHlxShPSB46X4fdWo iGWwNinPrQuQT4OzeLV2B8erEys

Genijalnooooooo

Sumrak7
20.12.2011., 21:16
Svi spominju zadnji nastavak. I u velikom iskušenju sam da ga pogledam, ali neću.
Nadam se da će ovo doći na Domu.:cerek:

Nata-SilvaFan
20.12.2011., 21:18
Ja sam inače uvijek za spoilanje...al bojim se da ti zadnji nastavak ne bude toliko fora ako ne znaš ono što bi se reklo cijelu priču i kako je do toga došlo??

Sumrak7
20.12.2011., 21:21
Ja sam inače uvijek za spoilanje...al bojim se da ti zadnji nastavak ne bude toliko fora ako ne znaš ono što bi se reklo cijelu priču i kako je do toga došlo??

Slažem se. Mogu to usporedit sa Gracielinom smrću. Da sam to pogledala ne znajući njihovu priču. Sumnjam da bi me pogodilo jako.
Zato bi htjela pogledati ovu telenovelu onako kako spada.:)

megan2711
20.12.2011., 21:49

Istina istina, ponavljam se ali nema veze treba znat cijelu priču i ja koja sam pratila nisam kužila koja je na kraju ostala živa i dosta njih se mučilo s time

Ovo treba reprizirat, mislim da bi dobro prošla, Lucero, Carla Estrada :cerek:

Nata-SilvaFan
20.12.2011., 21:53
Ma to je najbolje u toj seriji...što iako su neki nabacivali i ovdje po forumu razne teorije i objašnjenja..ipak je kraj takav da na kraju sam gledatelj odluči koju želi da preživi u njegovoj glavi :lol:

Maria Paula para mi. :lol:. Baš me zanima da li bi u drugom gledanju promjenila mišljenje?? Iako mislim da ne bih. Luce mi je draža kao negativka :lol:

megan2711
20.12.2011., 21:57
A Maria Paula para siempre:cerek:, mislim da još negdje živi :rofl:

x files agent
20.12.2011., 22:00
ova me serija iskompleksirala ko klinku jer nikad nisam mogla dić onak obrvu ko Maria Paola:lol: a fakat sam htjela..i trudila se... ali ništa ni dan danas mi nejde:rofl::503:a meni to bilo tako Cool

Nata-SilvaFan
20.12.2011., 22:03
:lol::lol::rofl::rofl: legendo. :rofl:.
Ja sam se ipak zadržala na jednostavnijim potezima pa je meni samo prelaz malim prstom preko obrve bio glavni :rofl:. Nisam je ni pokušavala podići

megan2711
20.12.2011., 22:05
^^
Nato moram se pridružit tom klubu to je bila moja fora

@x-files možda da krene repriza bi se i tebi dignula obrva

divlji cvit
20.12.2011., 22:15
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQwjcJe1EdxeuDMeHlxShPSB46X4fdWo iGWwNinPrQuQT4OzeLV2B8erEys

Genijalnooooooo

Moj izraz lica kad san bila mala :horor: kad bi pogladila obrvu jer znaš da onda slidi nešto loše :D, Luce je to tolko perfektno odglumila da san se vječito plašila obrve :lol: