PDA

View Full Version : Travari i slične šeme

flash_redial
21.10.2006., 21:51
čitao sam o njemu, pa me zanima svjedočanstvo(iskustvo iz prve ruke). dal stvarno njegovi recepti(terapije) pomažu kod kroničnih(kožnih) oboljnja?
kako terapije izgledaju, koliko dugo traju, na koji način vam je slao spravljene čajeve i kod kojih problema vam je pomoglo??
molim za iskrene odgovore, hvala

suzy2
23.10.2006., 09:25
ja imam Vitiligo od 1993. ništa mi nije pomoglo osim tog čovjeka...
dobiješ kremu i čaj koje koristiš tri puta na dan i puno se sunčaš, a uz to piješ B vitamin i evo ga !ja sam jako zadovoljna, liječim se već dvije godine(jer imam jako puno vitiliga - vrat, prsa, lice, noge ,ruke, leđa..sve...), a sad sam počela ići u solarij preko zime kad nema sunca, isto pomaže!ja sam riješila već jedno 50 % u dvije godine.pojave ti se vać nakon dva tjedna točkice po bijeloj površini, pa se te točkice spajaju međusobno i onda ti ta bijela površina nestane.
ja sam uz to i promjenila neke životne navike - nema živciranja, samo optimistično i veselo u svemu, jedem hranu prepunu B vitamina i to mi ubrzava ljenčenje!
neću nikoga nagovarati..ali samo govorim da se ja uspješno liječim, pa ko voli nek izvoli!
sretno!

flash_redial
23.10.2006., 23:13
znači sigurna si da je on pomogao?
kako si čula za njega, na koji način ti je poslao čajeve i kremu(ako živiš u hrv.)?
jel znaš još koga da mu je on pomogao?
da li se može njegova terapija koristiti uz terapiju propisanu od liječnika?
jel još netko ima ikakva iskustva sa gospodinom rangelovim?

Ash3
24.10.2006., 21:50
čitao sam o njemu, pa me zanima svjedočanstvo(iskustvo iz prve ruke). dal stvarno njegovi recepti(terapije) pomažu kod kroničnih(kožnih) oboljnja?
kako terapije izgledaju, koliko dugo traju, na koji način vam je slao spravljene čajeve i kod kojih problema vam je pomoglo??
molim za iskrene odgovore, hvala

Evo ja mogu potvrditi da je gosp. Rangelov i meni pomogao!
Vitiligo sam imala na licu i uz njegovu terapiju: caj, krema (3*dnevno)uz obavezno suncanje + B komplex, vitiligo se polako poceo povlacit.
Terapija je trajala od 3 mj. - 8 mj. Uglavnom sad sam happy! Nadam se da ce i vama pomoci. Ne kosta vas puno probati.

flash_redial
25.10.2006., 12:33
na koji način ti je slao proizvode(pretpostavljam da živiš u hrv), dal si njegovu terapiju mogla koristiti usporedno s liječnikovom?
kod mene je isto kroničan kožni problem prisutan al ne vitiligo

suzy2
25.10.2006., 14:41
za paket moras imati nekoga u Srbiji, ja sam iz Hrvatske i tako sam ja dobivala.On ti posalje paket nekom u Srbiji i onda..taj neko salje tebi u Hrvatsku.On ako to posalje nekome u Srbiji odmah dobije novac(vrijednost paketa), a kada bi direktno slao u Hrvatsku onda ne bi dobio odmah novce..tako se on osigurava..razumijes!?
paket ti se sastoji od jedne kreme i jednog caja i kosta 35 eura
i to ti je to!

Ash3
25.10.2006., 21:57
za paket moras imati nekoga u Srbiji, ja sam iz Hrvatske i tako sam ja dobivala.On ti posalje paket nekom u Srbiji i onda..taj neko salje tebi u Hrvatsku.On ako to posalje nekome u Srbiji odmah dobije novac(vrijednost paketa), a kada bi direktno slao u Hrvatsku onda ne bi dobio odmah novce..tako se on osigurava..razumijes!?
paket ti se sastoji od jedne kreme i jednog caja i kosta 35 eura
i to ti je to!

Paket sam dobila tako da ga je g.Rangelov poslao jednoj gospodji u Beograd, ona bi mu uredno platila i poslala meni po kolegi koji je cesto isao u Hrvatsku.

Ash3
25.10.2006., 22:04
na koji način ti je slao proizvode(pretpostavljam da živiš u hrv), dal si njegovu terapiju mogla koristiti usporedno s liječnikovom?
kod mene je isto kroničan kožni problem prisutan al ne vitiligo

Ja sam od ljecnicke terapije odustala nakon godinu bezuspjesnog lijecenja. Ne znam koji problem imas al znam da ti je najbolje posavjetovati se sa g.Rangelovim.
Znam da je od vitiliga izljecio vise od 1 000 ljudi a kad pogledas kakve prognoze daju dr. to je zavidan rezultat.
Meni je osobno dr. rekla da nema sanse da se to izljeci, al niko sretniji od mene kad sam joj nakon provedene terapije dosla na pregled. Iznenadila se zena!

Space
12.01.2007., 15:22
Postavlja se pitanje; Što ako se gospodin Rangelov sam reklamira pod različitim pseudonimima na ovom forumu ?

Ash3
14.01.2007., 13:36
Postavlja se pitanje; Što ako se gospodin Rangelov sam reklamira pod različitim pseudonimima na ovom forumu ?

Mislim da g.Rangelov nema pojma ni o forumu, ni o internetu jer da ima mozda bi se potrudio barem otvoriti svoj web site da ga oni kojima je njegova pomoc pomoc potrebna mogu lakse naci.
A o njegovim terapijama ja govorim iz vlastitog iskustva jer je meni osobno pomogao, a ti ako ne vjerujes ni ne moras-tvoj problem!

bevanda&kruv
27.05.2007., 22:22
Gdje u Zagrebu i okolici postoji kvalitetan travar ili tome slično di se mogu kupiti čaj, med i slične stvari?

Imam upalu mandula i htio bi to rješiti nekim "alternativnim" preparatima...

Kichica
27.05.2007., 22:43
dr.Huljev,Palmotićeva(za broj ti nisam sigurna),broj tel-4819685.zoveš u pon ili uto jer radi jedino srijedom od 17-19.Radi se o medu i stvarno je ok,prije par godina imala sam drastičan pad imuniteta i nikak se oporaviti,a nakon "terapije medom" bila sam ko nova!Svakako preporučujem!

bevanda&kruv
28.05.2007., 11:52
na taj broj se nitko ne javlja...

ajde šta nitko sa podforuma "zdravlje" nezna niti jednog travara ili medara??? tražim po netu ali osim MB nemogu naći ništa

drnda
28.05.2007., 11:55
dr. pokupec 013839096 i mob 0989288728 u zagrebu živi inače je dr. opće prakse al se bavi travama

medex
28.05.2007., 16:55
Ja ti savjetujem da se obratis u Centar Cedrus, mr.sc. Markovic ti je maher u tim stvarima i ima izvrstan pristup prirodnim pristupom i preparatima. Mozes pogledati detalje na www.centarcedrus.hr

loptica 1
17.09.2008., 10:06
Bok forumaši!

Evo ja sam čula za ovog tipa u Zagrebu koji je travar, a uz to kao ima dar liječenja bioenergijom, bavi se radiestezijom, vidovit je i tako to.... Ja sam već i bila kod njega, ali još uvijek nisam stvorila neki generalan stav o njemu. Bilo bi mi drago da se javi bilo tko tko ga zna, bio je kod njega ili je čuo o njemu. Ako ima iskustava, molim vas pišite riječ - dvije :).....

vježbenica
17.09.2008., 10:25
bok loptico!

Evo ja sam bila sam kod njega 10-tak puta i svaki put je bilo drugačije..ovisi o tome kakav imaš problem, grd ga liječi ili travama ili biljnim kapima koje piješ (metvica, kesten, štavalj) itd..
u najmanju ruku lik je osebujan..malo previše brije (po mom mišljenju) na spolno prenosive bolesti pa ti konstantno puni glavu s tim da se ne smiješ seksat, čak ni ljubit jer te stalno napadaju bakterije „tamo dolje“. Jel i tebi bilo tak?
Ali, eto zanemarih to sve i koristim njegove biljne preparate koji mi pomažu u mom zdravstvenom problemu..i čajeve..i zasad mi je ok..ne znam koliko ti je uzeo love kad si bila ali uvijek ti uzme prvi put a kasnije je sve jeftinije a nekad i gratis..
Ako te zanima više o njemu, pošalji mi na privat

Perceval
18.09.2008., 23:02
Bio sam kod njega i
imam izuzetno pozitivna iskustva s njim:)
Inače, posebno mi se kod njega sviđa što tvrdi da za svaku bolest postoji lijek u prirodi, a farmaceutska industrija sa svojim sintetskim smećem je potpuno beskorisna, štetna i nepotrebna.

loptica 1
19.09.2008., 10:48
ma zato sam i postavila ovu temu - jednostavno nisam sigurna kaj da si mislim o njemu:rofl::ne zna:. uglavnom ono što sam privat pitala forumašicu vježbenicu - ispada da su nam iskustva dosta slična, samo što ja još nisam ništa konkretno osjetila da je meni pomogao, dok vježbenica ipak ima nekih poboljšanja.

a nekak mi je uvijek čudno kad dođem kod njega, neznam - npr. upali narodni radio i onda to trešti, pa počne pričat sa duhovnim vođama. :rofl: onda...neznam (možda to dečkima ne radi).....al ono onda krene rukama po meni :( (al baš onak ko da pipa).....pa mu zazvoni mobitel a on se javi (naravno mi smo usred "seanse" :eek:). i tak....a s druge strane.....čula sam već dosta ljudi da kažu da im je dosta pomogao.

neznam....:ne zna: možda ga treba prihvatiti isključivo kao travara (iako on voli zabrijat i u duhovnost, vidovitost, radiesteziju i sl.)

s obzirom da sam s vježbenicom razmijenila iskustva, (al zbilja su nam slična) ajd pliz paraceval daj podijeli još malo informacija i iskustava koja ti imaš s grdom, je li ti on uspio riješiti neki konkretan probelm, kak on radi s tobom i sl.... (možeš i na privat).

hvala unaprijed!

Lilyrose
19.09.2008., 14:54
Moje iskustvo s njim je vise negativno. Da doticni ima ajmo reci neki "dar" to bar po mojem misljenju stoji, no iz mog iskustva zna ga itekako i zloupotrebljavati. U ono vrijeme kad sam ja isla kod njega i kad sam jos bila poprilicno naivna nesto je petljao po dubljim aspektima mistike tj. magije pa mi je isao raditi "zastitu" za koju se kasnije ispostavilo da je posve suprotno od toga pa sam to sve spaljivala. A sto se tice njegovog dodirivanja intimnih mjesta to je i meni bio alarm. Kao on dolje meni namjesta cakre. Da je ne znam koliko cakri dolje i o cemu god da se radi, mislim da bi ipak trebao prvo pitati je li ja to uopce zelim i jesam li ja s tim ok. Tako da sam nakon tog puta zadnji put bila tamo. Zalosno je da si jedan tako u redu travar na taj nacin unistava reputaciju.

U svakom slucaju kao sto rekoh po mom misljenju izvrstan je travar i ima "dar", ali ga zna i zloupotrijebiti...poglavito kad se radi o mladim osobama zenskog spola. (surprise surprise :rolleyes: )

Eto to je uglavnom moje iskustvo. A znam i hrpu drugih koji su njim odusevljeni. Pa je onda na svakom da procijeni za sebe da li mu gosp. Grd odgovara ili ne.

noddy
04.04.2009., 16:55
Da li moze neko da mi preporuci nekog dobrg travara, nedavno sam dobio adresu jedne travarke u Bihacu koja drzi biljnu apoteku -Kajtezovic- u ulici Bihackih branitelja, pa prije par dana da je neki Celikovic iz Bihaca jos bolji.....
Pa bih zamolija ako je neko ima pozitvnih iskustava s nekim travarima da mi ostavite, ime, tel, mob, adresu bilo sta.....
Inace problem je sto imam neko crvenilo po licu i nikako se rijesit, pa trazim neku cudotvornu kremu ili caj.

Unaprijed hvala!

Robert 232
22.07.2009., 22:29
Mene isto zanima neki provjereni travar u Zagrebu, ako netko zna molim stavite link ili adresu.:ceka::moli:

THEM
27.08.2009., 19:19
Trebao bi kontakt ovog travara iz Mostara
Dakle telefon mobitel itd

Hvala lijepa

Pošaljite mi naravno na PM jer su brojevi zabranjeni na forumu

ashwinikumaras
27.08.2009., 21:29
Trebao bi kontakt ovog travara iz Mostara
Dakle telefon mobitel itd

Hvala lijepa

Pošaljite mi naravno na PM jer su brojevi zabranjeni na forumu

Probaj na ovaj mail kontaktirati: travar_rade_marusic@net.hr

TRAVNIK
28.08.2009., 20:17
ma zato sam i postavila ovu temu - jednostavno nisam sigurna kaj da si mislim o njemu:rofl::ne zna:. uglavnom ono što sam privat pitala forumašicu vježbenicu - ispada da su nam iskustva dosta slična, samo što ja još nisam ništa konkretno osjetila da je meni pomogao, dok vježbenica ipak ima nekih poboljšanja.

a nekak mi je uvijek čudno kad dođem kod njega, neznam - npr. upali narodni radio i onda to trešti, pa počne pričat sa duhovnim vođama. :rofl: onda...neznam (možda to dečkima ne radi).....al ono onda krene rukama po meni :( (al baš onak ko da pipa).....pa mu zazvoni mobitel a on se javi (naravno mi smo usred "seanse" :eek:). i tak....a s druge strane.....čula sam već dosta ljudi da kažu da im je dosta pomogao.

neznam....:ne zna: možda ga treba prihvatiti isključivo kao travara (iako on voli zabrijat i u duhovnost, vidovitost, radiesteziju i sl.)

s obzirom da sam s vježbenicom razmijenila iskustva, (al zbilja su nam slična) ajd pliz paraceval daj podijeli još malo informacija i iskustava koja ti imaš s grdom, je li ti on uspio riješiti neki konkretan probelm, kak on radi s tobom i sl.... (možeš i na privat).

hvala unaprijed!

Ma znas sta ja mislim,covijek mozda i ima dara i iskustva,
mozda je i nacitan,al je jako neozbiljan!

Ipak tako ponasanje,glasna glazba,mobitel,pipkanje nije nikako uredu
malo se preserava,kao i mnogi,a i jako je nekulturan s tim!
To mi govori sta misli o svojim klijentima,nazovimo ih tako...

Bome bi mu ja ocitala bukvicu,mozda niko nije
mozda bi mu koja došla do pameti
i onda bi bio efikasniji i bolji!

Ima tih faca more sta imaju neke svoje glupe navike
i ocekuju da ih i mi prihvatimo,sta veze nema s zdravom pameti.

Šteta talenta i truda...
štaš neko i takav ima dara...

Ma nerviraju me takvi osebujnici,mogu biti neznam kako i neznam za sta nadareni,al s tim nekim svojim ponasanjem me guraju od sebe!

THEM
28.08.2009., 20:29
Probaj na ovaj mail kontaktirati: travar_rade_marusic@net.hr

na žalost ne radi taj mail
tj ne dostavlja mu se

goran07
06.09.2009., 12:38
pozdrav svima,,evo jedno pitanje,neznam gdje da ga postavim pa cu ovdje,,
naime,zanima nas gospodja po imenu Marica,ona je poznata travarka iz Sarajeva,puno ljudi je odlazilo njoj na lijecenje,tako i moja sestra prije 20-ak godina,koja je bila srcani bolesnik,Marica joj je pomogla,,danas bi opet stupili i kontakt s gospodjom ali nezamo kako,pa eto,ako netko mozda zna nesto vise informacija o gospodji,bili bi vam jako zahvalni,,,,,
hvala puno unaprijed i pozdrav !!

Narottama
06.09.2009., 15:27
Ja sam pio 4-5 mjeseci čajeve (bolje rečeno napitke od trava) od gospodina MIlana Bašića iz Zagreba, al mi ništa nije pomoglo kod tumora. Ima li tko kakva iskustva sa njim?

dilthey
26.11.2009., 09:42
pozdrav svima! da li je netko cuo stogod o fitoterapeutu branku jaramazu iz karlovca? navodno je jako dobar, no nema puno informacija o njemu na internetu...

zdravac
30.11.2009., 23:16
Jedan od boljih travara kod nas je Rudolf Gregur iz Donje Voće odakle je bio i Stolnik,svakako potražite na internetu.Čovjek drži predavanja o ljekovitom bilju i ima emisije na radiju i TV-u.Puno sreće svima.

housewife
30.12.2009., 18:19
Hej! Ima li netko iskustva sa travarom Čelikovićem? Uzimam njegove pripravke protiv mioma. Molim da se jave svi koji znaju jesu li ti pripravci nekome pomogli.

Begemotica
30.12.2009., 20:48
Hej! Ima li netko iskustva sa travarom Čelikovićem? Uzimam njegove pripravke protiv mioma. Molim da se jave svi koji znaju jesu li ti pripravci nekome pomogli.

Ja sam si sada napravila jedan svoj, a da pomaže - pitaj me za dva-tri mjeseca poslje kontrole kod ginića.

housewife
30.12.2009., 20:54
Što si smućkala, neke trave..?

Begemotica
30.12.2009., 21:13
Da, i to takve da ako nemaš gdje brati, možeš pronaći u bilo kojoj bolje opskrbljenoj biljnoj apoteci. A napravila sam i salatu s avokadom. :)

housewife
30.12.2009., 21:37
Podijeli s nama recept.:)

Begemotica
31.12.2009., 06:58
Ima jedna biljka koja je fantastična za sve ženske probleme - vrkuta. Može se kupiti kao suho lišće i kao vaginalete.
A naročito za miome evo recepta za čaj. Uzeti po 1 dio suhog lišća rusomace, artičoka, matičnjaka, mažurana, vrkute, i stolisnika i 1,5 dijela korijena maslačka (recimo, ako za 1 dio uzmeš jednu šlicu, maslačka treba 1 žlica i po). Sve to izmješati, staviti jednu žlicu smese (ja koristim drvenu jer mislim da lijekovito bilje "ne voli" dodir metala) u šalicu i preliti sa 2,5 dcl kipuće vode. Neka stoji 10 minuta, i onda popiti, ali ne naiskap nego u gutljajevima. Čaj se može uzimati 1 do 3 puta da dan, kura traje 3 do 5 mjeseca.

biljanabiba
06.10.2010., 15:38
Pozdrav svima! Jel tko čuo za travara Sulejmana iz Soblinca i kakva su iskustva. Navodno garantira da liječi rak, ali moraš prekinuti kemoterapije, pa je malo frka. Bilo kakvo iskustvo je dobro došlo.:confused:

flipijana
22.03.2011., 11:02
Bok, vidim da dugo nije pisano na ovoj temi. Mene zanima dali netko zna travara koji radi dobar čaj za reumatski artritis.Ako netko ima bilo kakvi iskustvo bila bi zahvalna da javi.

J25
26.03.2011., 11:04
ima lui netko broj i adresu od rade marusica.hvala

dea2
27.03.2011., 23:30
ima vam jedna zena u sloveniji,kod ljubljane.ja trenutno pijem njene cajeve i sirup tako da jos ne znam sto vam reci,ali cula sam ok iskustva.zena se zove ana agatha sedej,drenov grič,vrhnika,uguglajte njeno ime i naci cete i br.zena radi na principu tako da joj donesete prvu jutar.mokracu i iz nje vidi problem...

Klappy
06.04.2011., 14:55
da li netko od vas zna kako zakon tratira i regulira biljne pripravke koje travari pripremaju i travarstvo odnosno travare generalno. je li im potrebna neka dozvola, moraju li imati neko zvanje, školu, tečaj ili šta već. što ili tko je u biti travar?!
ili ja sebe mogu prozvat travarom, napravit pripravak i prodavat ga bez ikakvog odobrenja i kontrole države, i pare u džep bez da državi platim porez. :ne zna:
nadam se da vam je moja dilema jasna :)

smile4
20.07.2011., 08:29
bok..jel netko možda zna broj od ovog travara iz Punta na Krku?

čula sam da je jako dobar..

hvala

ima vam jedna zena u sloveniji,kod ljubljane.ja trenutno pijem njene cajeve i sirup tako da jos ne znam sto vam reci,ali cula sam ok iskustva.zena se zove ana agatha sedej,drenov grič,vrhnika,uguglajte njeno ime i naci cete i br.zena radi na principu tako da joj donesete prvu jutar.mokracu i iz nje vidi problem...

i ja sam čula za nju-da je jako dobra..mada znam slučaj gdje je pomogla ali osoba pije tolkko toga da teško reć od čega joj je bolje :confused:

da li netko od vas zna kako zakon tratira i regulira biljne pripravke koje travari pripremaju i travarstvo odnosno travare generalno. je li im potrebna neka dozvola, moraju li imati neko zvanje, školu, tečaj ili šta već. što ili tko je u biti travar?!
ili ja sebe mogu prozvat travarom, napravit pripravak i prodavat ga bez ikakvog odobrenja i kontrole države, i pare u džep bez da državi platim porez. :ne zna:
nadam se da vam je moja dilema jasna :)

mislim da većina njih radi na crnjaka i to samouki..ali ja svejedno mislim da oni mogu dosta pomoć..naravno ne bilo koji..

svatko se može naučit skupljat trave...puno njih bere gospinu travu, lipu, šipak, kadulju..i onda radi čaj od toga...

kremac
26.07.2011., 17:36
nikako nemojte ići kod "travara" Ferenčića iz Dugog Sela zato što se radi o jednom velikom lopovu i prevarantu koji na tuđoj nesreći i patnji sebi zarađuje novac na način da samo laže petlja i obećava, a kad nebude rezlutata onda govori da on ništa nije ni obećao ni rekao.
Mene je otresao za par tisuća kuna.

PAZITE SE!!!

decec
26.07.2011., 19:15
A za što ti je htio "pomoći" konkretno?

Ja imam inače dosta dobra iskustva s Nigela medom, to je za alergičare, i stvarno pomaže. Ima ga i po biljnim ljekarnama, za 50-ak kuna. :)

jovana.ko
20.09.2011., 11:32
Hello! Ja jos uvijek koristim njegovu kremu i caj za vitiligo i dooosta mi je pomoglo. Nisam jos uvijek sve izlijecila jer zadnjih mjesec dana nisam to koristila kako treba, jer se nisam mogla suncati zbog nekih drugih zdravstvenih problema. Ovo je vec 3 mjesec da to koristim i mogu reci da me je spasio! Imam bijele fleke samo po licu, na celo, bradu i oko usta, a po tijelu samo oko nekih mladeza. Kad sam pocela koristiti kremu i suncati se izgledala sam kao cudoviste...htjela sam da odustanem, al sam vidjela da su ovdje neki ljudi pisali da ne treba odustati, da ce sve to proci i da se poslije 20 suncanih dana vidi poboljsanje...i tako je i bilo :D Ali imam jedan mali problem u vezi toga....nikad nisam imala ni jednu bubuljicu na lice, a sad zbog te kreme ih imam milion i to samo na mjesta na koja mazem kremu :503: Pa me zanima da li se to jos nekome desilo zbog kreme? :confused: Danas prestajem sa kremom i cajem, jer mi je lice nagrdjeno od bubuljica. Bijele fleke su se dosta povukle, jos se maaalo vide, al sad ce zima tako da se i ne mogu suncati....pocet cu opet sledece ljeto, sad mi je vazno da se otarasim ovih bubuljica...

pingo92
05.10.2011., 14:32
E, jel netko zna jel dr. Huljev još radi tamo u Palmotićevoj....treba mi med :)

klinka25
21.10.2011., 07:47
E, jel netko zna jel dr. Huljev još radi tamo u Palmotićevoj....treba mi med :)
ja mislim da ne, pokušavala sam ga konstantno dobiti prije koju god, ali nisam uspjela...ako ti uspiješ, javi :)

kovrcava_mala
25.10.2011., 10:15
Da li je netko išao kod Stribora Markovića u Centar Cedrus i imao pozitivne rezultate na svoje zdravstvene tegobe?

NMT
31.10.2011., 18:14
gdje kupit domaći čaj jeftino?
ne ovo industrijsko iz paketića nego ubrano rukom osušeno i pripremljeno po domaće i na starinski.

pingo92
06.11.2011., 21:09
ja mislim da ne, pokušavala sam ga konstantno dobiti prije koju god, ali nisam uspjela...ako ti uspiješ, javi :)

Nisam ga uspila nać :ne zna:

ivona222
26.01.2012., 14:17
Dali je netko čuo za travara sabljakovića iz Sesveta . Dali ima ko kakvog iskustva sa njim?

tenzija
11.02.2012., 18:22
Sabljaković je meni izlječio ekcem na rukama s kojim sam se borila nekoliko godina (doktori su govorili da nije izlječivo-doktor opće prakse, doktori u bolnici, privatnici, homeopat isto nije uspio). Molim sve koji imaju bilo kakvo iskustvo s njim, osobito u liječenju teških bolesti da ih podijele.

slagalica3
06.03.2012., 19:11
Da li je netko čuo za gospodina Milana Bašića? Htjela bih doći do njega...unaprijed zahvaljujem...

ingrid2
02.06.2012., 12:09
Travar sabljakovic iz sesveta

Ja sam se mucila sa upalom mjehura vise mjeseci...pila antibiotike...pila uvin..pila urosal..vode na litre i litre i razne cajeve..nista mi nije pomagalo..nakon prve salice caja koji mi je dao travar sabljakovic i njegova unuka petra ja sam bila podosta bolje a nakon samo par dana sam bila super..zdrava..preporodjena.. Ja ih mogu samo pohvaliti i rec da su divni ljudi i da se stvarno trude pomoc ljudima! Ako imate bilo kakvih problema moj savjet je da prvo probate otici kod gospodina sabljakovica i petre jer ce vam sigurno i 100 % pomoc !

trešnjica
07.06.2012., 16:31
Moja osobna preporuka je sestra Ljubica iz Ljubuškog (googlajte, ima par članaka). Išla sam kod nje prije skoro dvije godine jer me jako mučilo disanje, mislila sam na momente da se gušim i to podnosila. Uz to me mučio želudac i osjećaj težine u trbuhu. Sestra mi je odmah napipala trbuh i rekla da se želudac "popeo" i da ga treba vratiti i da mi je pritiskao dijafragmu i pluća i zato nisam mogla disati. Zatim sam sjela na stolicu obrnuto i okrenula joj leđa. Nekim masažerom mi je gurala nešto, žile ili tako nešto, ne sjećam se :misli: prema dolje da vrati želudac. Nije to izgledalo kao ono vraćanje sa čašom ili slično, nego jednostavnije i nije bilo bolno. Već sam tad osjetila olakšanje ali kad sam legla na krevet, onda je rukama gurala želudac prema pupku sve dok nisam osjetila ogromnooo olakšanje, kao da mi je netko skinuo teret. Također sam radila neke vježbe pod njenim vodstvom koje sam zapamtila i trebala ih radiiti kasnije da se stanje održi. Zavezala mi je oko trbuha kao zavoj i stegnula i to sam držala tjedan dana. Kasnije sam radila vježbe i poslije 2 mj prestala. Sad mi je žao da nisam redovno radila jer evo opet muku mučim s disanjem i povremeno sama vraćam nekako, ali kako stvari stoje morat ću opet kod nje, my fault :facepalm: Ljudi koji su bili kad i ja, nahvalili su je isto :top:

ingrid2
16.06.2012., 11:32
Evo da vas obavjestim..pila sam caj od travara sabljakovica i petre i izljecio mi je zeludac..mucio me gastritis..gorko u ustima,zgaravica..za 16 dana i sve je proslo!!!! Zahvalna sam covjeku do kraja zivota!! Sad idem za dva dana opet kod njega ,muci me bronhitis...

Ja se upravo vracam od travara sabljakovica i petre...isla sam po lijek za astmu i bronhitis..javim na forumu rezultate ... Mislim sigurna sam da ce mi pomoc samo jos neznam za koliko dana...

Ja imam super iskustva!!! Gospodin sabljakovic i njegova unuka petra horn koja se isto bavi uz svoga didu sulejmana travarstvom su mi jako pomogli...imala sam jaku upalu mjehura i nista mi nije pomagalo...par mjeseci sam se patila...pretpostavljam vec da je bilo kronicno...otisla sam kod njih i ozdravila !!!!! Nakon toga me mucio zeludac...otisla kod njih i ozdravila!sad me uhvatili sinusu i bronhitis i astma ...upravo sam dobila lijek i danas cu ga pocet pit...:-) to je moje iskustvo...ja svima preporucam da odu kod petre i sulejmana jer su vrhunski!!!

sanja 29
26.06.2012., 14:46
Moja osobna preporuka je sestra Ljubica iz Ljubuškog (googlajte, ima par članaka). Išla sam kod nje prije skoro dvije godine jer me jako mučilo disanje, mislila sam na momente da se gušim i to podnosila. Uz to me mučio želudac i osjećaj težine u trbuhu. Sestra mi je odmah napipala trbuh i rekla da se želudac "popeo" i da ga treba vratiti i da mi je pritiskao dijafragmu i pluća i zato nisam mogla disati. Zatim sam sjela na stolicu obrnuto i okrenula joj leđa. Nekim masažerom mi je gurala nešto, žile ili tako nešto, ne sjećam se :misli: prema dolje da vrati želudac. Nije to izgledalo kao ono vraćanje sa čašom ili slično, nego jednostavnije i nije bilo bolno. Već sam tad osjetila olakšanje ali kad sam legla na krevet, onda je rukama gurala želudac prema pupku sve dok nisam osjetila ogromnooo olakšanje, kao da mi je netko skinuo teret. Također sam radila neke vježbe pod njenim vodstvom koje sam zapamtila i trebala ih radiiti kasnije da se stanje održi. Zavezala mi je oko trbuha kao zavoj i stegnula i to sam držala tjedan dana. Kasnije sam radila vježbe i poslije 2 mj prestala. Sad mi je žao da nisam redovno radila jer evo opet muku mučim s disanjem i povremeno sama vraćam nekako, ali kako stvari stoje morat ću opet kod nje, my fault :facepalm: Ljudi koji su bili kad i ja, nahvalili su je isto :top:

Hej i ja sam čula za časnu LUbicicu iz Posušja ali ne mogu nać njen broj! Da li te mogu zamolit da mi ga pošalješ u pp!? Koliko se ćeka na pregled kod nje ? Unaprijed zahvaljujem !!!!

tommmi
22.08.2012., 22:21
eto
ja sam danas bio kod g Sabljakovića i unuke.Kćer mi ima ciste na jajnicima,lice joj se upalilo grozno(hrpa akni) a ima problema i sa mjehurom.Nadam se da će pomoći jer od silnih terapija i ljekova više neznam kuda da se okrenem.
:504:

simek
21.11.2012., 16:27
Imam jedno pitanje dali je itko od vas koji ste koristili kremu i čaj Gospodina Rangelova imao vitiligo na glavi te imao sjede pramenove i dali je to proslo??

El Gato Félix
21.11.2012., 21:02
Premješteno s pdf-a Zdravlje.

Dea2012
05.12.2012., 08:52
ja sam kontaktirala dr. Kseniju Pokupec zbog problema za e.coli, nisam još podigula čajeve i kapi ali budem drugi tjedan. doktorica se čini jako draga, jel imate kakvih iskustva?

Dea2012
08.01.2013., 12:46
Ekipa jel imate iskustva sa čajem od pirevine a vezano uz liječenje e.coli?

lila-rose
11.01.2013., 18:38
Pozdrav ljudi, planiram iduci vikend ici do Rade Marusica. Od svih tema na forum.hr vidjela sam da ga se spominjalo samo na ovom topicu pa se nadam da bi mi netko od vas mogao pomoci sa info dali se do njega moze doci i subotom ujutro? Dali uopce jos radi?
On mi je doslovno zadnja nada, neznam gdje drugo da se obratim a trebam satima putovati do njega pa bih voljela barem malo "mjera predostroznosti" poduzeti. Na telefon se ne javlja odnosno brojevi koji su na internetu vise nisu u funkciji.

mirela-
12.01.2013., 15:17
Jako dobrog travara imate u Bjelovaru,meni pomaže ljeciti psorijazu,kolegici je rijesio kamenac u b,,a znam da je i neke odbio,,jer nije sveljećiv kao neki..uglavnom ako može pomogne..iako se rijetko javlja na mob,,nepristojno je da postam kucni,,gosp.Nikola092/2924817ako vam treba nazovite mozda vam i pomogne,,

sarajevo66
04.02.2013., 12:59
Molim sve one koji imaju ikakvih saznanja ili iskustava sa travarom Sulejmanom Sabljakovicem, bilo da su pozitivna ili negativna. Konkretno me interesuje lijecenje Multiple Scelroze, posto na njegovom sajtu pise da je lijeci za 30-60 dana sa cajevima. Iskreno ne ocejujem da se izlijecim skroz ali svako poboljsanje zdravlja bi dalo novi podsticaj i nadu. Obzirom da su ti cajevi 4000 Kuna interesuje me ima li neko poboljsanje od njih? Molim Vas saljite mi privatne poruke sa iskustvima jer sam iz Crne Gore i nemam od posla puno vremena za forume. Zelim svima da se izbore sa svojom bolescu i izadju kao pobjednici.

Sandiran
04.02.2013., 18:05
Vanzemaljci govore da se sve bolesti na svijetu, pa i rak i sida mogu lijeciti korijenjem biljaka, sto god to znacilo. :ne zna:

RedSonia
04.02.2013., 18:30
Ekipa jel imate iskustva sa čajem od pirevine a vezano uz liječenje e.coli?

i meni se ta dr. čini OK ali nemam iskustvo s njome.

Naišla sam na ovaj recept od časne sestre iz Posušja pa tko želi neka proba i javi povratnu info
http://www.coolinarika.com/recept/lijek-protiv-bakterija-narocito-protiv-escherichie-coli/

Dea2012
05.02.2013., 12:15
i meni se ta dr. čini OK ali nemam iskustvo s njome.

Naišla sam na ovaj recept od časne sestre iz Posušja pa tko želi neka proba i javi povratnu info
http://www.coolinarika.com/recept/lijek-protiv-bakterija-narocito-protiv-escherichie-coli/
ja sam to probala i ništa nije pomoglo što ne znaći da nekome neće...pijem čajeve i kapi od dr. Ksenije i nisam se još skroz riješila beštije ali mi se čini da se malo popravlja stanje odnosno možda se bar malo smanjio broj bakterija...danas odnjela briseve pa čekam nalaze.

mia-maria
11.02.2013., 14:32
Molim Vas ako itko ima broj od travara Jove iz Cetinja CG.

El Gato Félix
11.02.2013., 19:57
Premješteno s pdf-a Zdravlje.

sunce5
25.04.2013., 23:23
ej dragi moji vitići, samo da vam javim da sam dobila privatnu poruku od jedne djevojke koja je uspjela izliječiti vitiligo...ja s tim počinjem od sutra, pa javljam rezultatei nadam se pozitivnim reakcijama

a poruka je slijedeća:
Pozdrav.
par postova mi vec brisu na forumu, a htjela sam samo da prenesem svoja iskustva u lijecenju vitiliga s drugim forumasima. Vitiligo sam imala na vise od 50 posto lica i uspijela sam izlijeciti u roku pola godine sa lijekom od jednog starog travara iz BiH. Napisala sam ga bila u postu al je pobrisano. Ne znam zasto. To nije licencirani lijek, niti ja imam provizije od prodaj lijeka, jer se ne placa.

jednostavan je za napraviti. Jedna saka domacih psenicnih mekinja i saka listova brsljana se stavi u vodu da kuha. Kad ispari pola tekucine, ocijedi se i kad sse ohladi mazu se fleke sa tom vodom. Da potraje, voda se drzi u frizideru. Moze trajati 5-6 dana tako.

ne znam da li ces probati ovaj lijek i mozda podijeliti s drugima, ali ja nemam zivaca da opet pisem postove a da ih moderatori brisu. Nit sam sta uvredljivo pisala niti sam reklamisala komercijalne lijekove.

lijep pozdrav

amira

eto, nadam se da će te pokušati, jer recept nije težak i zahtjevan, pa javljajte rezultate...
sretno svima:)

tanveer
25.04.2013., 23:30
upozorenje:

naš domaći, običan bršljan (znači ne poison ivy, nego Hedera Helix) je otrovan - ne smrtonosno, ali škodljivo. vidi tu:

http://www.thepoisongarden.co.uk/atoz/hedera_helix.htm

http://www.adiva.hr/brsljan--ukras-i-lijek.aspx

može izazvati vrlo neugodne alergijske reakcije, pogotovo ljudima s osjetljivom kožom

...

RedSonia
26.04.2013., 07:27
može izazvati vrlo neugodne alergijske reakcije, pogotovo ljudima s osjetljivom kožom

a hrpetina otrovnih konvencionalnih lijekova ne može?

Amira piše da je lice mazala vodom u kojoj se kuhao bršljan,
uostalom zašto bi promovirala lijek koji je potpuno besplatan ako joj isti nije zaista pomogao?
Jedino bih se možda složila s tobom da ovdje fali vrijeme i način odnosno količina mazanja, to bi trebalo stručnije propisati a ne ovako

sunce5
26.04.2013., 10:44
i ja sam pitala za detalje, i ovakav je odgovor:
1 l vode na jednu šaku bršljena i jednu šaku mekinja.
kuhat dok neukuha do pola, ohladit i mazat 4-5 dnevno (kad god je usput možeš se namazati)...
tekućina se drži od 4-5 dana u frižideru i onda pravi nova...

ja vam ovo pišem jer smatram da je jako dobar gest djevojke da nam pomogne...ko želi nek proba i javlja rezultate...ja sa ovim polazim od danas, pa kako bude išlo ja ću javit...

pozdrav, i sretno:)

Amira1999
26.04.2013., 17:42
Pozdrav, da se i ja javim na ovu temu.

Licno mene su doktori bili uvjerili da mi nema lijeka za vitiligo, nego da se moram cuvati sunca da ne dobijem opekotine i to je to. zena mi je prenijela taj recept, koji je njen otac (inace bio nekada najpoznatiji travar na ovim podrucjima) Karajica pronasao. Ona mi je to rekla na ulici kad je srela mene i mamu, i nakon par dana mama je nasla te mekinje, a brsljan imam u dvoristu, raste na drvetu. mazala sam negdje izmedju pola godine i godinu (manje od godine sigurno, i sve se ujednacilo. pola lica mi je bilo bijelo prije tog tretmana. danas na mom licu nema ni traga od vitiliga, al ja se svejedno cuvam od sunca, kad sam na moru mazem sa 30 faktorom lice, i sve bude ok.

Voljela bih da jos nekome pomogne ovaj tretman.

Pozdrav svima

Amira

RedSonia
26.04.2013., 17:55
Amira hvala ti na podijeljenom iskustvu.
Liječnici tvrde svašta, no nisu oni krivi, u medicinskoj literaturi piše samo o onome što lijekovi liječe - a to je gotovo ništa.
Mnogi od njih kada se razbole posječuju travare

Amira1999
26.04.2013., 18:25
Istina. A mnogi se upuste u homeopatiju, kiropraktiku, akupunkturu. promijenu zvanje sa dr. na homeopata :P

RedSonia
26.04.2013., 18:44
Istina. A mnogi se upuste u homeopatiju, kiropraktiku, akupunkturu. promijenu zvanje sa dr. na homeopata :P

osobno poznajem par magistra farmaceuta koji su se u potpunosti okrenuli alternativi i kažu da nikada ne uzimaju te otrove- misle na lijekove

sunce5
06.05.2013., 18:54
dobil sam informaciju od jedne djevojke sa drugog foruma da krema kanesten pomaže u liječenju vitiliga...eto, pa vrijedi pokušati:)

-KLEOPATRA
20.05.2013., 12:22
Pozdrav, da se i ja javim na ovu temu.

Licno mene su doktori bili uvjerili da mi nema lijeka za vitiligo, nego da se moram cuvati sunca da ne dobijem opekotine i to je to. zena mi je prenijela taj recept, koji je njen otac (inace bio nekada najpoznatiji travar na ovim podrucjima) Karajica pronasao. Ona mi je to rekla na ulici kad je srela mene i mamu, i nakon par dana mama je nasla te mekinje, a brsljan imam u dvoristu, raste na drvetu. mazala sam negdje izmedju pola godine i godinu (manje od godine sigurno, i sve se ujednacilo. pola lica mi je bilo bijelo prije tog tretmana. danas na mom licu nema ni traga od vitiliga, al ja se svejedno cuvam od sunca, kad sam na moru mazem sa 30 faktorom lice, i sve bude ok.

Voljela bih da jos nekome pomogne ovaj tretman.

Pozdrav svima

Amira

čuj neznam ništa o toj bolesti ali zaboga nemoj se mazat kremama za sunčanje,to je otrov

ono kaj ti ja preporučam ali i drugima sa kožnim problemima da kao prirodnu zaštitu od sunca izbace sve rafinirano i što ima aditive,isto tako sve što ima gluten ,jedi puno povrća i voća,sve bogato vlaknima,kavu i cigarete ako pušiš isto izbaci...pij puno svježeg soka iz sokovnika mrkve,maži se samo hladno prešanim uljima,npr jojoba ima prirodan faktor,nikako kremama iz dućana one su pune opasnih sastojaka!sretno

evelyn
17.07.2013., 14:00
ja sam kontaktirala dr. Kseniju Pokupec zbog problema za e.coli, nisam još podigula čajeve i kapi ali budem drugi tjedan. doktorica se čini jako draga, jel imate kakvih iskustva?
Također pijem čajeve od dr.Pokupec,još je rano da se vide rezultati.Međutim,iznenadila sam se kako dr.nema vremena da se bar na kratko posveti pacijentu,da pita još informacija.Čim sam ju kontaktirala pdma je rekla za određenu terapiju i koliko to košta i kako ne može se javit na mob.pošto sam ju još htjela pitati neke informacije:ne zna:

housewife
21.07.2013., 15:44
Jel netko izliječio miome od čaja i kapi dr. Pokupec?

Nika 8003
09.10.2013., 13:29
Ja nemam baš najbolja iskustva, pila sam njene čajeve i tinkture više od godinu dana ali bez učinka. Nakon ponovnog pregleda utvrđeno je da mi se miom čak i povećao.
I slažem se s Evelyn, doktorica se ne posveti pacijentu, niš puno ne pita, ne odgovara na mail ažurno, ne mijenja terapiju s obzirom na nezadovoljavajuće rezultate itd. Također, račun sam dobila samo nakon prvog posjeta, nakon toga nikada. A ne moram ni spominjati da terapija uopće nije bila jeftina...

RedSonia
09.10.2013., 15:43
dobrog travara ćete vrlo rijetko naći među medicinarima (svaka čast iznimkama),a i osobno nemam baš ništa protiv dr. Pokupec no
bolje je otići nekoj baki sa sela, sigurna sam da bi ona dala bolju kombinaciju čajeva

mišel12
10.10.2013., 13:22
Maria Treben u svojoj knjizi piše da je čaj od stolisnika dobar za liječenje mioma.

RedSonia
10.10.2013., 14:31
jedna "baba" je miome izliječila čajem od vrkute (gospin plašt je drugi naziv za biljku)

housewife
21.11.2013., 17:51
Valjda ima i pozitivnih primjera,izlječenja,nakon terapije dr.Pokupec?:rolleyes:Ja pijem njen čaj protiv mioma i kapi 4 mjeseca i u prosincu ću na pregled.

tableta1000
23.11.2013., 19:56

Jel imas mozda kontakt od sestre Ljubice ja imam neki broj ali taj broj ne radi. Hvala unaprid

housewife
25.11.2013., 17:37
Jel netko imao loše nuspojave od čaja dr. Pokupec protiv mioma?
Je li netko liječio miome pripravcima travara Sabljakovića?

housewife
26.11.2013., 17:56
Čula sam u jednoj biljnoj apoteci da je Sabljaković trenutno u gipsu,poukpio batine zbog uzete velike količine novaca,a ljudima nije pomogao.:confused:

cici mici
01.01.2014., 14:23
Čula sam u jednoj biljnoj apoteci da je Sabljaković trenutno u gipsu,poukpio batine zbog uzete velike količine novaca,a ljudima nije pomogao.:confused:
ja ne kuzim kako lik nije iza rešetaka, nego se još uvijek i slobodno oglašava travar-ps.com
ovih nekoliko članova foruma od 2-3 posta (većinom ovdje postanih) koji ga dižu u oblake su pokazatelj da zlo ne spava. :503:

osteoporoza - 30 dana
multipla skleroza - trajanje terapije 60 dana
dobro da nije stavio "amputirana noga", vrijeme terapije 30 dana:rolleyes:

Istra1972
20.03.2014., 08:44
Lijepi pozdrav!Vidim da mnogi pitaju i pišu za e.coli...pa da kazem svoje iskustvo i svoje viđenje stvari. Obzirom da sam se sa e.coli mučila par godina, izliječila bih ju, pa bi se vraćala, sve dok je u jednom trenutku vise nisam mogla liječiti ( 6 razlicitih antibotika jedan za drugim u periodu od 8 mj.)- nistavise nije pomoglo. Onda mi je puko film od klasičnih doktora, pa sam išla kod homeopatkinje, i da, dobila sam neke lijekove, ali ono sto mi je tada bilo bitno i sto sam zapamtila jest činjenica da homeopatija smatra da je e.coli psihosomatska bolest. Dakle, da ne duljim, kod mene je problem bio loša ljubavna veza, iako sam ja mislila da je super i da mi odgovara, no međutim e.coli je bila tu da mi to kaže..na neki način da me podsjeti da sam zabroavila na sebe i svoju intuiciju. Dakle, prekinula sam tu vezu, e.colo je nestala!! i od tada je prošlo 5 g. više se nikada nije vratila, a ni neće...eto, htjela sam dodati da su bolesti tu da nas podsjete na neke stvari, a e.coli kod žene je povezana sa emocionalnim stanjima...moje je mišljenje da je problem negdje u glavi, ne u urinarnom traktu. i da, pila sam onaj pripravak koji je netko stavio gore sa coolinarike...meni je bio baš fin (a inace to je za podizanje imuniteta u generalnom smislu, i jako mi je dobro dosao nakon 8 mj. antibiotika). sretno!