PDA

View Full Version : Profesorski i učenički biseri

stranice : [1] 2 3

KviKi
15.09.2003., 22:49
Dakle sto vam se najludje desilo tjekom sata,dal se profa naljutila,upisla vam jedan...dale sve vam je jasno...Ovo je savrsen topic za najludje dogadjaje tjekom nastave...

cekpi
15.09.2003., 22:54
i zakaj onda ti ne pocneš;) *

wuk
15.09.2003., 22:55
ja necu niti pisati jer mi necete vjerovati.....

KviKi
15.09.2003., 22:57
cekpi kaže:
i zakaj onda ti ne pocneš;) *

Dobro pocet cu,Frend cito playboy pod klupom i profa ga primjeti i dodje...on se sav usro,i pita ga:Sto to citas?
Frend kaze:Ucim Engleski
Profa:ajde da i ti nesto korisno ucis
Ona ne vidi bez naocala,taj dan ih je i zaboravila ponest,frend se tako prepo da vise nikad nije nosio slicne casopise,to je bila stara profa,sad nam je dosla neka mlada...A sad vi

KviKi
15.09.2003., 22:58
wuk kaže:
ja necu niti pisati jer mi necete vjerovati.....

Ja cu ti vjerovati,;)

kLošar
16.09.2003., 12:22
ma odi na stare bilješke školaraca...tam imaš pun kup tih fora....
i neda mi se sad ponovno prepisivat kaj se dešavalo....:)

Karakala
16.09.2003., 13:12
Eto.
Osmi razred.

Nastavnica govori meni i frendu; dosta je bilo dečki, zadnja klupa van.

Mi smo sjedili u zadnjoj klupi naravno... :)

I mi ni dve ni tri, uhvatili klupu i odnijeli na na hodnik. :)

Kasnije otišli kod ravnatelja zbog toga. :) Ali on se počeo smijat. :rolleyes:

Gaj Julije R!sXXXIV
16.09.2003., 18:23
Karakala kaže:
Eto.
Osmi razred.

U Bakru je zadnja klupa letila kroz prozor:D :D :D :top:

misery-
17.09.2003., 20:35
a baš mora na satu? pa ajd, bilo je tijekom sata :lol: zamalo orgijica u muškom wc-u, za malo.. ja sam sve zasrala, fkors :bang:

Monte Cristo
17.09.2003., 21:25
bok svima!! ja idem u teslu i ispričat ću neke od dobrih scena pod satom kao što je....

.... jednom sam uletio na sat i počeo mahat sa lampom kao s mačem i derao se da sam Luk Skywalker, nato je moj dragi profeasor lupijo nogom vrata koja su mene pogodila u ruku, a posljedica toga je što mi je lampa pukla u ruci i razrezala cjelu ruku......:clint:

*_spike
17.09.2003., 21:59
ja sam jednom se pijan poceo derat po satu.
uh, kako romanticno

kF
17.09.2003., 22:03
kod mene je jedan lik bio redar i trebao obrisati plocu ali umjesto da spuzvu namoci u vodu popisao se na nju pred cijelim razredom dok je profa bila okrenuta i time brisao plocu a profa nakon nekoliko minuta pita "sto to smrdi" a mi umrli od smjeha a full je smrdilo.

dobro nije se to dogodilo, ali ne bi bilo lose da je. :)

Gianluca Vialli
17.09.2003., 22:30
kF kaže:

:lol: :lol: :jumping:

misery-
17.09.2003., 22:34
dži, pa ja uopće nisam registrirala zadnju rečenicu :o :lol::top:

*_spike
17.09.2003., 22:38
kF kaže:
kod mene je jedan lik bio redar i trebao obrisati plocu ali umjesto da spuzvu namoci u vodu popisao se na nju pred cijelim razredom dok je profa bila okrenuta i time brisao plocu a profa nakon nekoliko minuta pita "sto to smrdi" a mi umrli od smjeha a full je smrdilo.

Hej! Topicj e najotkacenijiji dogadaj u skoli, ne u SUVAG-u.

nhf :D :D :D

KviKi
18.09.2003., 05:36
Jos,jos...:jumping: :jumping: :jumping:

wuk
18.09.2003., 05:49
Monte Cristo kaže:
bok svima!! ja idem u teslu i ispričat ću neke od dobrih scena pod satom kao što je....

.... jednom sam uletio na sat i počeo mahat sa lampom kao s mačem i derao se da sam Luk Skywalker, nato je moj dragi profeasor lupijo nogom vrata koja su mene pogodila u ruku, a posljedica toga je što mi je lampa pukla u ruci i razrezala cjelu ruku......:clint: ej ,ako im pocnemo pricati sve sto smo sokiju radili....
nema nam kraja.....

osim skywalkera, tom istom profesoru smo pod satom , cijela grupa (svi do jednog) pjevali U JEEEEDNOOOJ ZIMSKOOOJ NOCIIII ..... TAM GDJEEE JEE VISOOOKKK....
i on se paralelno s nama dere: "prestanite! xxx i xxx --> voditelju!!..." a mi nista isvi e deremo cijelu pjesmicu do kraja!!

sta smo mu jos radili....
osim konstantnih uskocica i upadanja u rijec sa raznim pizdarijama, rekli smo mu da je robot i kada je poceo pricati toni se glasno zadero: "PLAY"
na sto je ovaj popizdio i poslao ga voditelju, a xxx je rekao: "ne profesore.....oprostite mi...", soki je rekao: "nema oprosta...."
a toni poceo pjevati onaj neki narodnjak: "oprostio mi bog, mogo bi i ti...."

jucer smo mu se zamalo pomokrili (popisali) na vrata od sobe...
malo je falilo, ja sam ga vec izvadio, a kolega je pustio par kati i onda su ostala dvojica koji su cuvalui strazu uletili da idu profesori, pa nista od toga....

ali pod satom mso tog istog jos tako zajebavali da to bnije istina...
u dep od kute smo mu stavljali papirice na kojima smo napisali: "soki pederu" i sl.

definitivno mi je bio vrhunac to sa lampom....
ja sam uletio u njegovu ucionicu i unitra je neki drugi razred imao njega i najavio sam ga: "lejdiz end dentlmen --> luk skajvoker"
a xxx je zamnom usao unutra sa neonskom lampom i poceo mahati i ispustati one zvukove (koji se cuju kada mases s tom pizdarijom)...
na to su se samo naglo zatvorila vrata i pogodila lampu posredini, lampa je pukla, mi smo zbrisali, a xxxu se ruka raskrvarila!!

kada se sjetim jos pizdarija, javim vam...

shef Sale
18.09.2003., 20:51
Ris undercover kaže:

Pa i u Zagrebu (Tesla :D) pred 10ak godina... :D

KviKi
19.09.2003., 11:33
A ko je stojao iza toga shefe?:D

Attack
21.09.2003., 20:39
Recimo moj je jedan profo reko ovu legendarnu rećenicu:

"bolje šutit nego ništa nereć"

pa stvarno je kreten i on to malo-malo ponavlja!!!:bang: :bang:

Siguran sam da vas ima puno tu koji imaju slične glupave profesore!!!!!

Sudden Sid
21.09.2003., 21:10
Moja razrednica kad nije znala koji je znak za vise, a koji za manje :rolleyes:

Onda par bas dobrih:
Profesor: "Tko je donio opremu, dobit ce jedan!"
Profa: "Imas koncentraciju na razini mrtvog konja!"

Jos puknem par toga, sad me hvata senilnost

Ariston
21.09.2003., 22:03
Moja profesorica iz geografije jednom prilokom reče : " šah nije sport, sport je kad se znojiš "

Blueealää
21.09.2003., 23:00
moj profa je jednom izvalio (ne meni):
Sad bi ti rađe dao šamar, nego pojeo jedan stvarno dobar ručak.

a-a Ja Ne Trebam Nikoga
25.09.2003., 15:49
Evo nekoliko bisera iz moje kolekcije (tek nedavno sam shvatio da je bas gust zapisivat te bisere ,a ne ih zaboravit tek tako.Ok dakle: "Ako se ne prizemljite to ne znaci da niste na Zemlji..." ,zatim "Ne pamtim imena i prezimena.Ne znam ni svoje" ,onda: "Ti sta pricas, a ne znas , bolje da ne pricas" i jos:"Ti sta se igras s tim cudesom(mobitelom) nemoj da otides kuci" :) Naravno kroz ovih skoro 10 godina bijase i boljih bisera ali ovo su oni koje sam zapisao.

!Mizantrop!
25.09.2003., 17:45
Kod nas se je jedan tip na zadnjoj klupu njihal na stolcu... a buduci da nas je bilo malo na satu (markiranje) ...
on se i dalje naginje sve dok nije mogel vratiti natrag ... i ono... BUUMM Trasss..... pogledamo iza.... tip si na podu leži ia iza tri klupe još porušene .... (domino efekt...hehe!!!):D :D :D

Jedanput je moj frend u prvoj klupi na engleskom polijal alkohol i upalil cijelu klupu.... a profesorica.... Luka smiri se ..... a klupa gori... :s

jebes klupu dok leti kroz prozor....
jedan tip (lud u mozak) veli frendici... ak mi das sto kuna bacil se bum kroz prozor (bili smo na 1. katu...a dolje biologija...) a frendica mu veli onak iz zajebancije.. ok aj se ti samo baci... i tip se sedne na prozor i baci se dole..... :confused: a ono dole 1. razred ima biologiju a kod prozora im padne tip s 1. kata.....:D :D :D

inace mi smo bili gimnazijalci.... :cool:

Gilad Pellaeon
25.09.2003., 18:59
I, je li oklada isplacena?:D

GothicA
25.09.2003., 20:12
KviKi kaže:
Dakle sto vam se najludje desilo tjekom sata,

Hm, jedna od najluđih stvari je bila kad je profa iz talijanskog pitala koga nema na satu tj. :"Chi e assente?" , a frendica (redarica) rekla: "Tutti sono qui", tj. "svi su ovdje" a cijeli razred je počeo pljeskati i derati se: "Bravo Doris!!! Eeeeeee! Weeeee" i sl.
Naime, mi smo talijanski razred koji nema pojma o talijanskom, pa je ovo bilo zaista freshening :D

Drugi ludi događaj, kad je nova baba iz matematike rekla da će pitati od idućeg sata, a nas 7-8 napisalo na majice: "NE pitaj bližnjega svoga. Isus te gleda". :D

Pugsley Adams
25.09.2003., 21:08
nama je dosao neki tip na zamjenu ali se odmah poceo žilit, pa smo mu pjevali narodnjake na satu, ponekad bi cijeli red znao pocet veslat (imamo to na kameri snimljeno) igrat nogomet i tako..hehe

godinu prije smo imali jednog starog profesora kojeg je navodno davno stresla struja i od tada se boji svoje sjene pa su to isto bili urnebesi.

a skola je ruđer u zagrebu

Kierlan
26.09.2003., 11:25
kF kaže:

Kod mene se frajer pod odmorom :bljak: , po cijeloj klupi, podu i svojoj torbi. Onda je to obrisao spužvom. Počeo je sat, a profa je brzo izšarala cijelu ploču svojim prokletim formulama (kemija...). Redari nisu htijeli brisati ploču, pa je ona, nakon što je redarima dala još jedan tjedan redarstva sama obrisala ploču spužvom. Razred je počel crkavati od smijeha...:D :D a ona nas je pitala kaj smo napravili s tom spužvom da je tak jako ljepljiva... Kad smo joj objasnili izgledala je ovak -> :eek: i gotovo se sama :rigo:

tulipan
30.09.2003., 22:49
prilikom davanja informacija o nekom izletu u neki muzej, jedan se učenik bunio zašto će nas nastavnici prebrojiti prije ulaska u muzej. odgovor nastavnika engleskog jezika: "Nisu svi ljudi tako dobri prema vama kao mi, pa je moguće da vas je netko usput nogom nabio u kanalizaciju. zato mi moramo provjeriti da li ste svi na broju".

ŠIP PROTEKTOR
01.10.2003., 20:04
1.Profesor V. drži sat.(piše po ploči)
-ulazi profesor Z.(pijan)
Profesoru V. ispada kreda na pod.
Profesor Z uzima tu kredu i viče:"J..... ti bog mat..., kaj ti ne znaš pisat?"
Profesor V. kaže:"vrati kredu!"
Profesor Z.viče:"nedam!"
par sekundi kasnije profesori se tuku,a mi samo gledamo koji je ovo k....?!

2.Učenik R.se njiše na stolcu.
Padne sa te stolice i kaže:J.... ti p.... mate.... isusovu bogovu da ti j...."
Pred pedagogicom,psihologinjom,i ravnateljem,i zabezbeknutom
razednicom.
A tek je bil prvi dan nastave.

3.Sat engleskog.Tišina.
Odjedanput se čuje KVA KVA KVA KVA(jedan od učenika ima nekakvu igračkicu) i nakon toga se učenik S. počinje derat:DAJMO DA ČUJU!!!!!!!!!!!! DAJMO DA ČUJU!!!!!!!!!!!,odlazi do profesoričinog stola,uzima imenik,i idalje vičuči:DAJMO DA ČUJU!!!!
trči okolo klupa trgajuči stranu po stranu imenika

P.S. Najgoreje od svega što je sve istina.
J.... ga

*_spike
01.10.2003., 20:57
ŠIP PROTEKTOR kaže:

P.S. Najgoreje od svega što je sve istina.
J.... ga

a zake ne bi bilo istina? pa dobro znamo da postoje glupi ljudi

Ken
01.10.2003., 21:08
Karakala kaže:
Eto.
Osmi razred.

karakala to se desilo isto u Pazinu u školi... jesi to možda bio ti jer se stvarno ne sjećam tko je to napravio :)

Ken
01.10.2003., 21:13
meni najluđa stvar u školi:

sat tjelesnoga.. dolazi osoba XXX iz svlačione.. ispred kabineta profesora gužva.... dolazi odostraga do jedne ženske osbe u riflama i hvata je za dupe.... ova se okrene i opali mu takav šamar da je sve zvijezde brojao.... najbolje od svega je to što je uhvatio profesoricu tjelesnog za dupe :D :D :top: :top: :D :D :top:

ne trebam ni spominjati da je završiokod ravnatelja a čini mi se da je pao i ukor :rolleyes:

BootBoy
01.10.2003., 21:42
pod satom hrvatskog osoba X mastubira... uto ju prof opopmene da baci zvakacu, a X polako do kante za smece ide pognut pod nekih 90 stupnjeva... povrh toga, nosio je trenirku, a Y se izdere "X, operi ruke!!!!"

jedan dan se napili prije nastave, a isti taj X odlazi u WC i popisa se izmedju dva pisoara... sat kasnije, prof ide po skoli i gleda djonove tenisica, "da usporedi sa otiskom u urinu"

isti taj X je par mjeseci kasnije optuzen da je urinirao u kantu za smece

misery-
02.10.2003., 08:22
x stands for bootboy, rajt?:D :p

KviKi
02.10.2003., 13:13
Danas je frend strugao ledima po zidu,glupi Markanovic ga je gurno,a bas je tada prolazila profa iz Njemackog i on je pao na pod,i profa preko njega,a Markanvoic od smijeha na profu...To je stvarnobilo ludo,oba dvoje su dobili ukor i izbaceni su sa sata Njemackog...:D

BootBoy
02.10.2003., 19:43
Luđakinja kaže:
x stands for bootboy, rajt?:D :p

nope. ja sam dusa od covjeka...

jelica
03.10.2003., 08:16
Dan prije norijade smo odlucili organizirati nastavu u prirodi,pa smo sve klupe, stolice i katedru iznijeli na livadu.

A onda je pocela padati kisa...:rofl:

Pa smo cijeli sat sjedili u ucionici na mokrom slusajuci ravnateljicu kako se pjeni!:rigo:

Spinnaker
03.10.2003., 12:16
Sa mnom je u razred isa jedan momak,munja totalna.
Nekako si za njega ima feeling da je sta u 12-oj godini...
Uglavnom...
Zemljopis,onako...zajebana profesorica.
Taj lik stoji ispred karte,i ona njemu(onako vise iz zajebancije,jer je naslov lekcije,Hrvatska,zemlja tisucu otoka)ajde x,koliko Hrvatska ima otoka.
On se misli,mozda 15 sekundi,gleda u kratu...i kaze 20,mozda 30.
Zena ga blido gleda,ne zna jel ju on sprda ili sta...
On skuzi da nije dobro reka,i onda se prodere:Ne znam prika,nisam ih ja brojia....

Talijanski cini mi se...
Usred sata,x dize ruku....profesorica ga pogleda...ocekuje neko ozbiljno pitanje.On kaze,mrtav ozbiljan:Neudobna mi je stolica,jel mogu ja ovih dana donit fotelju iz kuce,ali da mi je niko ne dira kad odem?

Nas razred je bija do Wc-a,tako da se kroz prozore,koji su jedni do drugih dulo sve.
Izbaci njega sa vjeronauka,i on nece izac.Govori mu casna da ide ca ili ce ga bacit.On izade....vraca se nakon minut,samo proviri glavom i kaze:sad se idem vani bacit pod kamion i ti ces bit kriva za to...onda joj umre od smija.
Uglavnom,cuje ga se kako ulazi u Wc,i nogom je odvalija vrata..Neko ga pita care sta je,a ovi pocme:Heba joj ... mater,kurvetina glupa,zapalit cu joj samostan u kojem zivi...onda zasuti naglo....i kaze,Ala sranja,ona je odma tu,garant me je kuja sve cula...

Ne mogu se sitit vise shema.....davno je to bilo :D

LAZIO_FAN_ZG
03.10.2003., 17:12
ah alaj se ljepo prisjetit TIH dana-elem u mojoj gimnaziji...

najjaci dogadjaj:
jedan malo ludju tip, donio onaj benzin za upaljac pa prvo zapalio olovku s kojom je pisao-a sjedi u prvom redu- a profa iz matematike(sirota pijanica pred penzijom-sto ce reci zaboli ju zivo za sve) uopce ne reagira
e pa onda si je zapalio ruku-i pito ju- profesorice jel mogu na wc, gori mi ruka? a veli ona mrtva hladna-ajde, ajde, i usput namoci spuzvu...

i dobro mi je bilo kad smo se znali usred sata ustat i pjevat himnu, ono ful ozbiljni i ruka zna se na srcu- a sta nam onda mogu profesori, pa pjevali i oni s nama!!

e blago vama srednjoskolcima....smrc
nostalgija

Black Revenger
03.10.2003., 23:45
na satu biologije profesorica počne iznenada pitati (normalno nitko nije bil spreman) i jedan moj frend se primi za stolac i sruši se na pod (sa stolcem boćno). druga dvojica ga prime i iznesu van i nema ih do kraja sata.
:D :D :D :lol:

A.D.I.D.A.S.
04.10.2003., 22:09
Moj profesor fizike se jednom bio raspričao i tako on priča....priča....priča.... i sjeti se on kako je netko nekad opsovao J.B. Tita i uhvati se za dnevnik, zacrveni se i odvali se od smjeha.
(To se mora doživjeti da bi bilo toliko smješno kao meni u tom trenutku)
:s

soks
05.10.2003., 21:58
joj, bilo ih je dosta...

jednom je jedan otkačen tip iz razreda dofurao onu umjetnu bljuvotinu i stavio je na klupu. I kako bi tko došao u razed tako bi on dirao tu bljuvotinu i onda dirao njih...škvadra je skidala jakne, gledala gdje ih je on to dirnuo i pri tom su govorili: joj fuj nisi normalan...i onda upada profa iz biologije. Bljuvotina je bila na prvoj klupi i kad je profa skužila bljuvotinu napravila je facu "ajme majko" i rekla tom dečku: daj očisti to. Kaže tip: evo sad ću ja to očistit, uzme "bljuvotinu" i spremi je u torbu.:D

Onda sat iz engleskog...priča profesorica nešto a isti tip imiitrajući ponča iz onog crtića upada s: "mušice mu tuste".

Onda na satu kemije, nešto smo svi skupa rješavali, profa je pitao jednog tipa da izračuna neko potenciranje i tip nije znao. Nakon nekog vremena prof pita: tko je ono imao problema s potencijom?:D :D

baby blue
06.10.2003., 13:46
bilo je u osnovnoj školi
radili smo test iz biologije kod jednog starog profesora. kad nam je pred kraj sata pokupio testove, ostavio ih je na stol i stao kraj prozora. kad je zazvonilo on je i dalje stajao tamo, a jedan frend je pokupio testove i tako smo otišli na idući sat... nikad nije ni primjetio da smo mu uzeli testove, zapravo uopće se nije sjećao da smo radili test taj dan...
očit primjer kako svakakve budale predaju u školama

Mlaen
06.10.2003., 19:57
Ris undercover kaže:

Elektrotehnička, Rijeka

Profesor nas je pustio u razred preko odmora a on je otišao;
klupa je letila sa 4. kata. Al nikad neću zaboravit šta je rekao kad je ušao. Prvo je izgledao malo zbunjeno a onda:
"Dečki, kaj... di mi je klupa":lol:

Nas razred je bija do Wc-a,tako da se kroz prozore,koji su jedni do drugih dulo sve.
Izbaci njega sa vjeronauka,i on nece izac.Govori mu casna da ide ca ili ce ga bacit.On izade....vraca se nakon minut,samo proviri glavom i kazead se idem vani bacit pod kamion i ti ces bit kriva za to...onda joj umre od smija.
Uglavnom,cuje ga se kako ulazi u Wc,i nogom je odvalija vrata..Neko ga pita care sta je,a ovi pocme:Heba joj ... mater,kurvetina glupa,zapalit cu joj samostan u kojem zivi...onda zasuti naglo....i kaze,Ala sranja,ona je odma tu,garant me je kuja sve cula...

:lol: :lol: :lol: :lol:
Luđaci:top: Koja je to škola

Amelie
06.10.2003., 22:24
Ja sam se jednom onesvjestila dok sam odgovarala latinski. :D
Svi su mislili da je to bilo stvarno, profa je zamalo dobila infarkt.

Rev
07.10.2003., 13:33
Amelie kaže:
Ja sam se jednom onesvjestila dok sam odgovarala latinski. :D
Svi su mislili da je to bilo stvarno, profa je zamalo dobila infarkt.

:eek: :eek: ......kak se ja toga nisam sjetio....dobra metoda....samo kaj bi valjda moj profa iz lat. zaključio da budući da sam u nesvijesti, ne znam i zapisao mi komada......

koji je to gad bio......

ali više ga nemam......heeeeeee.....no-more-latin-for-me..........weeeeeeeee...... :tulum: :jumping: :cheer:

Alkhilien
24.01.2004., 20:30
Black Revenger kaže:
na satu biologije profesorica počne iznenada pitati (normalno nitko nije bil spreman) i jedan moj frend se primi za stolac i sruši se na pod (sa stolcem boćno). druga dvojica ga prime i iznesu van i nema ih do kraja sata.
:D :D :D :lol:

na ovo sam se smijala ko luda samo zato što sam probala zamisliti kako bi to kod na biologiji prošlo
mi bi to morali raditi ono svaki sat druga klupa jer nitko nikad nije spreman osim kad treba ispraviti komadinu:D
meni je bilo zakon kad smo u 2. ili 3. razredu imali pijanku prije nastave i miješali sve živo od piva, vina i votke do šampanjca jer je svatko donio šta je imao. kad smo se nazujili ko idioti (i to uglavnom cure jer su dečki bili pizde i nisu došli) onda smo otišli u školu na prvi sat i to na tjelesni gdje smo kao kakvi gimnastički prvaci radili stoj na rukama, zvijezdu, kolut naprijed i nazad
bilo je ludo i nezaboravno ali mislim da to više nećemo ponoviti:bonk:

Musatom
26.01.2004., 13:24
shef Sale kaže:
Pa i u Zagrebu (Tesla :D) pred 10ak godina... :D

Ima svježije :rolleyes: , prije 5 godina zadnji dan podjela diploma i nas 10ak krenulo kršit klupe i sve daske i ostatke klupa pobacali prema Chipu sa drugog kata, skoro nismo maturirali zbog toga:cool:

Musatom
26.01.2004., 13:38
Zatim mazanje ploče sapunom. Odšarafljivanje ploče, stola na katedri, pomicanje katedre, mazanje kvake korektorom.

Evo jedna dobra (uvjet - popodnevna smjena, zima):
Prije zadnjeg sata otišli u sve WCe na školi i u (Desetoj isto) i pokupili sve wc papire, namočili i radili grude ispod klupe. Profa uđe sjedne i neko kaže :gasi svjetlo, najbliži se ustaje i gasi svjetlo, čuje se razljepljvanje papira po zidu, ploči, profi; onaj isti pali svjetlo, a cijeli zid sa "novom žbukom", profa popizdi i šalje po voditelja, nitko neće ić i profa se diže i sam odlazi po voditelja, u međuvremenu mi sve poskidali i pobacali kroz prozor, jadni profa nije znao šta bi rekao, a mi po podu od smijeha.

slonko
12.10.2005., 15:57
Istina ili mit?

"Studenti me pitaju da ih naučim FH. Ali to nije moj posao." (asistent za vježbe na kojima se radi u dotičnom programu)

"Loš vam je seminar, za dvojku. Ali ja sam kriv što vas nisam dobro naučio. Evo vam 3."

"Pali ste, u teoretskom dijelu vam fali model."
"Možete li mi reći koji, da znam za drugi put?"
"Pitajte kolegicu"

:eek:

danni
13.10.2005., 17:58
pa ne znam dal bi to bio biser ili ne, ali evo...

prof.na uvodnom predavanju:
"prolaznost na ispitu je jako dobra... (svi nabace facu :) )
...nešto iznad 50%" :eek:

(a sat prije na drugom predmetu svi se oduševili prolaznošću na kolokviju od 90%)

raliSHA
13.10.2005., 19:14
Pa čemu se čudit...kod mene je na mat/fiz prolaznost po roku skoro svakog predmeta uvrh glave 30%

slonko
14.10.2005., 00:00
Imamo mi jedan kolegij s 10%.
Da vidiš gužve - s vremenom sve veća i veća, novi studenti će za pol godine sjedit "starima" na glavi. :D

A sjetih se još jednog:
Rezultati pismenog nisu izvješeni, već ih profa sam čita. I sad, dođe hrpa čut jesu li prošli, a profa izađe iz kabineta i kaže (s podsmjehom): "A što vas je tako puno došlo?" :eek:

Scientist
14.10.2005., 08:59
Izjave dotične profesorice iz povijesti:
1. "Cijeli grad Venecija je pod zaštitom UNICEF-a"
2. "Petra Krešimira IV. je morao netko roditi. Bio je to, naravno, Stjepan I.":klap:

Black Revenger
14.10.2005., 21:33
nije bilo prf. iz bilogije pa smo na zamjeni imali prof iz zemljpoisakoji je trebal pazit na nas dok jedan tip ima izlaganje o dinusaurima. ovaj izlaze i dode do kraja i pita jel ima pitanja, a prof ide: daj jos malo o ovim zlocestim (dinosaurim), oni su jeli i ljude i zivotinje i sve.
:D

a kaj je jos veca fora skoro nitko nije skucil u cemu je biser.

mgalesic
17.10.2005., 12:50
Nije to ništa na mom faksu ima par predmeta gdje je dobra prolaznost kad ih prođe 10 od 150.

The Ruler Ring
28.10.2005., 17:31
zato je u srednjim skolama prolaznost sto posto...

svaka budala(osim mozda kojeg narkomana i ponekog razbojnika) moze zavrsiti srednju skolu s 4

fakat di smo stigli....
pa srednja skola nije obavezna... zasto bi apsolutno svi morali proc, zasto bi svi morali imat 5?????

pa nismosvi talentirani za sve....

zato uskladite kriterije u srednjoj skoli pa nece biti tolko problema i na faksu...

P.S. razbojnici imaju plave kuverte... :D

Sheky
29.10.2005., 22:22
Te takozvane "bisere profesora" koje svi nanovo i nanovo izmišljaju i otkrivaju ima svaka malo bolje situirana web stranica s vicevima (www.vicevi.co.yu ->ima svega i svačega i "biseri" :) ). I većina su urbane legende, tako da...

Pea
31.10.2005., 18:01
Priča nama profesor: "Imam ja doma psa, mješanca. Malo je priglup."

Minuta šutnje.

"Inače, ljudi mi za njega kažu da je dosta na vlasnika."

The Ruler Ring
31.10.2005., 19:31
:)

pa to stvarno dobro govori o profesorima... ;)

marina_tha
31.10.2005., 22:07
neki ljudi znaju isplanirati sat od 45 min - moja stara profa iz biologije:

''ajmo, brže dječice, moram još ispitati 17 učenika, a onda idem na brzac ispredavati kolutičavce''

leeloo_5
01.11.2005., 17:20
sad ću vas nučiti kako se zavaruje, nemojte gledati!

dehaer
16.11.2005., 14:25
Danas je prijatelj odgovarao gramatiku, i na kraju se ona zabulji u njega i kaže: http://www.ezboard.com/images/emoticons/frown.gif Petre, književnost je bila slaba, ali jezikom si me zadovoljio... Zadovoljio si me jezikom i zato ću ti dati 5.

Ne znam kako je uspio ostati ozbiljan ali vidjela sam mu raširene nosnice :rofl:

Kristina19
16.11.2005., 14:34
dehaer kaže:
Danas je prijatelj odgovarao gramatiku, i na kraju se ona zabulji u njega i kaže: http://www.ezboard.com/images/emoticons/frown.gif Petre, književnost je bila slaba, ali jezikom si me zadovoljio... Zadovoljio si me jezikom i zato ću ti dati 5.

Ne znam kako je uspio ostati ozbiljan ali vidjela sam mu raširene nosnice :rofl:

Ja ću puknut!:lol:

a-a Ja Ne Trebam Nikoga
16.11.2005., 22:33
dehaer kaže:

:rofl: :rofl: :rofl:

Lafiel
24.11.2005., 19:39
[20:33] Morithil: Danas u skoli na zemljopisu
[20:33] Morithil: Pisemo nekakvu provjeru
[20:33] Morithil: I zena odmah na pocetku hoda razredom i glead ima li netko salabahter
[20:33] Morithil: I nade jednom liku ispod klupe jogurt
[20:34] Morithil: I uzme jogurt i ide ga bacit u smece
[20:34] Morithil: Lik za njom i vice da mu je to rucak
[20:34] Morithil: I zena mu da jedan i kaze da je njegov jogurt neprimjereni radni materijal
[20:35] Morithil: lik poludi jer je zbog toga dobio jedan
[20:35] Morithil: i zdere se "VI NISTE NORMALNI"
[20:35] Morithil: i pokupi ukor
[20:35] Morithil: ali 5 minuta kasnije
[20:35] Morithil: mislim, navodno je pokupio ukor...
[20:36] Morithil: neki lik se iza okrene da uzme gumicu (really)
[20:36] Morithil: zena uzme papir
[20:36] Morithil: i kaze mu da je imao salabahtre U GUMICI
[20:36] Morithil: lik se zdere "VAMA TREBA LIJECENJE"
[20:36] Morithil: pogodi sto je dobio

:lol:

Izrezah dijelove poput "ROFLMAO". :D

Attack
24.11.2005., 20:03
dehaer kaže:

b0lesno :D :vidiga:

konj111
24.11.2005., 20:14
Sudden Sid kaže:
Profa: "Imas koncentraciju na razini mrtvog konja!"
Hehe... kod nas je rekla "Imate koncentraciju mrtvih konja."
To mi je najdraža provala! :D

Legy
24.11.2005., 20:15
profa iz fizike "KUGLAM SE OD SMIJEHA"

Suomy
24.11.2005., 20:32
iznervirana galamom u razredu:

"govori i šuti"

:rolleyes: :D

smješka
25.11.2005., 22:08
konj111 kaže:
Hehe... kod nas je rekla "Imate koncentraciju mrtvih konja."
To mi je najdraža provala! :D
nama govori: reagiraš ko mrtvi konj

aj reci iz kojeg predmeta je prof. (može i na pm :D)
možda su in to na faksu govorili :D

@zadovoljavanje
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Lafiel
25.11.2005., 22:36
smješka kaže:
aj reci iz kojeg predmeta je prof. (može i na pm :D)
možda su in to na faksu govorili :D

Latinski. :D

smješka
25.11.2005., 23:25
izgleda da se ne znaju
naša lata ima svoju standardnu: tko pričo sam sebe prozvo i jedan si upiso

Night.Elf.
26.11.2005., 08:19
profa iz biologije u srednjoj je jedom prilikom rekla, kad smo zavrsili sa sekcijom riba i naravno ona je sve ponjela kuci i prvo sta je rekla "Trebate vidjeti moje cice kako su lijepe.. ah"

cice=macke:D
zatim profesor filozofije.."Ti ces dobit jedan jer trepces, ti jer dises, ti jer se igras s kemijskom... itd" veoma zivcan covjek

becky_maro
26.11.2005., 17:15
Meni je bila provala kad nam je prof iz matematike objašnjavao jednadžbu : "ovaj broj pomnožite s ovim, pa kad vam se digne na kvadrat, podijelite...bla, bla..." kad je skužio kaj je reko, pocrvenio je u licu. :D
Ili frajer iz povijesti koji je mrzio šaptanje, nije znao kak da smiri neku curu i reko : " Ova bi progovorila i na donja usta, sam da kaže!!!":D

Night.Elf.
29.11.2005., 06:01
becky_maro kaže:
Meni je bila provala kad nam je prof iz matematike objašnjavao jednadžbu : "ovaj broj pomnožite s ovim, pa kad vam se digne na kvadrat, podijelite...bla, bla..." kad je skužio kaj je reko, pocrvenio je u licu. :D
Ili frajer iz povijesti koji je mrzio šaptanje, nije znao kak da smiri neku curu i reko : " Ova bi progovorila i na donja usta, sam da kaže!!!":D
:s smjeh :s

Dezela
29.11.2005., 08:48
Za vrijeme mojeg srednjoškolskog obrazovanja jedan profa iz kemije je imao par provala tipa:
Na pričanje u kutu učionice:
profa: Ej ti u korneru, buš frknul van! Jebem te lajava! (pitam se ide li ovo pod "seksualna zlostavljanja")

na ispitu s bilježnicom pod klupom:
profa: Kaj si ti vidovit! Nisam znal da vidiš kroz klupu!

Na fakultetu profa iz socijalne filozofije!

Pošto određena grupa studenata nije pratila njegovo izlaganje, profa se razljutio!! Prvo je počeo gađati studente spužvom i kredama a zatim je počeo vikati: Stoko jedna nepodojena! Trač babe, anarhisti akademskog doba! Od vas nitko neće postati akademski građanin!
Ako se tako pšonašaju "akademski građani" čemu onda fakulteti....

Night.Elf.
29.11.2005., 10:38
na faxu prof iz anatomije, vi se svi osjecate glupo, jeste glupi jer nista neznate..pa zatim..sta vi tu radite vi ste budale..prof iz biologije prica o lezbama na predavanju ajme :D

H5N1
29.11.2005., 13:38
"duhovit si ko da su ti mama i tata duhovi" ... u razredu prvo padaju pogledi s izrazom , koji k****, a onda :lol:

Ozz
07.04.2006., 15:11
Ajmo malo humora u ovom podforumu!

Došla je profesorica na sat i niko joj se nije digao, a ona je ovako rekla nakon toga : A vama se ne diže kad ja ulazima, ha?

Evo sad nedavno u ovaj ponedjeljak je ova iz matematike koja zamijenjuje otkprilike 5 profesora tjedno rekla da smo u zaostatku 6 sati matematike, našto smo se svi čudili! A ovaj jedan je rekao, ma dajte, prošao je 1. april! :D

Sad kad je dala 70 zadataka preko vikenda za zadaću ista profa, ona je prvo tražila od koje će stranice početi sa zadacima, onda je rekla, ajde od 133 zadatka ... a dok jedan u isto vrijeme rekao : do + beskonačno!

Iz fizike je jednom rekla : Evo sad dolazi drugi krug ispitivanja!
A ovaj jedan : A kad će četvrtfinale? :D

Onda opet matematika :D Daje sada ona pluseve, evo tebi Nina za jučer onaj +, evo tebi Marko za danas, a ovaj treći : A meni za sutra :D

A hjoš da se svega sjećam :D

rossonero
07.04.2006., 15:49
Iz frendovog razreda :top:

-Stavili stolice u jedan kut, napravili redove, kao u kinu, stolove makli u drugi kut da ne smetaju.
-Na plocu nacrtali neku scenu iz filma
-Ugasili svijetlo, navukli zastore
-Svi posjedali, kao u kinu
-Tisina, mrak, ceka se da profesorica uđe

Dolazi profa :D :s, zbunjeno gleda, nista ne prica, sjeda na svoje mjesto, svjetlo i dalje ugaseno :s :rofl: , nista joj jasno, nakon pola minute jedva rece rijec neku, a cijeli razred pocne "Psssst", "Pssst", "Tisina", "Gledamo film" , ova i dalje zbunjena
:rofl: :s :lol: :s

Toga ima previseee
I sve je tako smijesno :rofl:

Ozz
07.04.2006., 16:02
Ta profa nije nesto bistra jelda?

rossonero
07.04.2006., 16:16
Ta profa nije nesto bistra jelda?
Inace onak mirnije naravi, ne prica previse, nije glasna, kao da se boji :D
Zato joj i rade ovakve gluposti
+ nekad ima zbunjen pogled:D

Ozz
08.04.2006., 12:42
Morate jednom održati koncert u razredu, valjda ne skuži!

Ali u je problem da iz drugih razreda skuže!

2 KIND
08.04.2006., 19:26
Profa:" Ako ne zasutite prestat cu pitat!"
Prof:" U cetvrtak pisu svi oni koji su dobili negativnu jedinicu!"
Prof:" Malo puno podijeli testove!"

narcotic
08.04.2006., 20:58
mi smo u srednjoj redovito rješavali zadatke "sistemom čorave koke". :D

Ozz
08.04.2006., 21:21
Ma vidim da se vi skoro svi sjecate vise profesorskih fora ili bisera nego ucenickih!

astronautica
11.04.2006., 10:49
lik iz razreda sluša mp3player na satu.
profa: "ugasi taj tranzistor!"

saskvač
11.04.2006., 11:10
ulazi nova, mlada (with exciting new look) profa u razred, uzme kredu i kaze :
Redari, ovako mala kreda ni mene ne moze zadovoljiti.
skoro sam preminuo. .

saskvač
11.04.2006., 11:12
profa iz geografije
Ako se ne smirite podijelit cu cetvorke iz zalaganja!
..
U petak pisete nenajavljeni test.

narcotic
11.04.2006., 16:19
Ma vidim da se vi skoro svi sjecate vise profesorskih fora ili bisera nego ucenickih!
pa to je tema topika zar ne? :confused:

Rev
11.04.2006., 21:09
lik iz razreda sluša mp3player na satu.
profa: "ugasi taj tranzistor!"
hehe...

tako je profa iz kemije rekla jednome koji je slušao Discman:
"XY, daj mi taj Playstation!"

:rofl:

Ozz
11.04.2006., 21:32
pa to je tema topika zar ne? :confused:

Ja sam otvorio inace jednu drugu temu, ali je moderator spojio!
Nego, ja sam rekao da vise profesorskih nego ucenickih! Kaj se fora svojih frendova ne sjećate?

Crimson Petal
11.04.2006., 21:39
pa pisite i o jednim i o drugim.

edit: eto vam i naslov. :mig:

Judge
11.04.2006., 22:02
prof: Sila djeluje u smjeru kazaljke na satu... Osim??
učenici: **nemaju pojma**
prof: Pa osim ako je sat digitalan ljudi moji!!:zubo:

Crimson Petal
11.04.2006., 22:03
haa-haa.

obozavam ljude koji se trude imati smisao za humor. :zubo:

Ozz
11.04.2006., 22:09
Eno, u drugom sam topicu vidio kako je jedna moja profesorica rekla - Od toliko debilizma u zraku teško je disati! hahaha!

Ali ovo mi je žestoko - Bogovi su mogli imati razna oblika, "Marko" jesi li ti Zeus?

Osorkon
11.04.2006., 22:09

Da pogodim..prof. Rebrina I. Gimnazija Osijek :s

Judge
11.04.2006., 22:11

ne... prof. Jošnik III. Gimnazija

Crimson Petal
11.04.2006., 22:14

nooooooo :no: :trk:

Crimson Petal
11.04.2006., 22:15
zapravo, od obje rebrine ne znas koja je gora. :D

saskvač
11.04.2006., 22:51
jooj rebrina.. ima proseraaa...
napise formulu na plocu i pita: <sto to znaci?
mi: ?!?!?
ona: pa hmmm.. to znaci upravo ono sto pise

*RE*
11.04.2006., 22:57

ispitujem tako ja jednog osmaša, sve bilo ok, ali stalno radi jednu te istu grešku i duhovita ja kažem 'pa dobro kaj je to s tvojom glavom danas, ne radi nešto'
javlja se drugi duhovitiji učenik: ma, profesorice, on vam u posljednje vrijeme razmišlja drugom glavom

najslađi su petašići :D
A: vi ste baš pametni, profesorice
B: pa ona je išla na fakultet

još uvijek čuvam papire na kojem smo zapisivale bisere profesora iz povijesti
npr.
p: neka redar dođe i zatvori ovaj ovdje prozor da ne dobijem upalu pluća
r: ne mogu zatvorit, strgan je
p: onda drži

pokušavamo odgodit ispitivanje;
ajde, bez čvenkanja, moramo obnovit znanje
ma ne, profesore, neeeee!!!!!
vi ste anarhisti, svi skupa, a predsjednika razreda ćemo smijeniti jer ne može održati red i disciplinu

profesore, mogu izaći?
šuti!
ali ljepilo mi je na rukama!
stavi ga na jezik pa ćemo svi biti sretni

netko odgovara napoleona u rusiji, ali ne zna, pa šuti
prof: u rusiji je malo duža zima pa ti moraš malo više razmišljati?

profesore, smijem li izaći?
a kako ćeš onda slušati referat?

.....i onda je on (napoleon) malo štrapacirao po evropi i nije više bilo trte-mrte

kako se piše taj 'mekdonald', profesore?
kao onaj iz sendviča

ah, bila je zabavna ta povijest :D

NeVeR
12.04.2006., 06:40
sad ću vas nučiti kako se zavaruje, nemojte gledati!

Elektra
12.04.2006., 09:59
Uh, profesorskih se ne sjećam baš previše, al' znam kako smo uvijek nekako u razredu imali kojeg učenika kojemu nije baš najbolje išla geografija tj. pokazivanje na karti. :zubo: I da, redovito su cire bile u pitanju :eek:

Jedna je jednom prilikom u osnovnoj kad ju je nastavnica upitala gdje se nalazi sj. hrvatska odšetala skroz do skandinavije :D

Druga, u 2. srednje nije znala pokazati na karti gdje je Kina, a ono pol karte sačinjava Kina. Da stvar bude bolja, profa ju je tu istu stvar upitao i nakon 2 godine i opet nije znala :rofl:

NeVeR
12.04.2006., 10:32
Druga, u 2. srednje nije znala pokazati na karti gdje je Kina, a ono pol karte sačinjava Kina. Da stvar bude bolja, profa ju je tu istu stvar upitao i nakon 2 godine i opet nije znala :rofl:

Tak je i jedna cura u osnovnoj na pitanje "Gdje je Indija? Pokazi ju na karti." A cura trazi kod Japana i to :D

Crimson Petal
12.04.2006., 10:51
sta, kod nas je jedan lik odgovarao zemljopis u osnovnoj, i stoji ispred karte afrike, i prof. njemu "pokazi afriku", ovaj ne zna. :bonk:

i da, nije znao nabrojati ljudske rase. :rolleyes:

ttc
12.04.2006., 15:04
Sa usmenog na jednom zg faksu...
Prof: Dakle, kolega, jeste rijesili zadatak?
Stud: Jesam ali dobijam nekakva cudna rjesenja
Prof: Kolega, jebanje koza je cudno, zadatak je ili tocan ili netocan

Sjecam se jos iz osnovne odgovora tipa "Glavni grad španjolske je Real" ili bezuspjesnog traganja za slovenijom medju skandinavskim zemljama na karti i takote....

Eh, ovo vraca u lijepa vremena... :)

s.a.y
12.04.2006., 16:44
Sa usmenog na jednom zg faksu...
Prof: Dakle, kolega, jeste rijesili zadatak?
Stud: Jesam ali dobijam nekakva cudna rjesenja
Prof: Kolega, jebanje koza je cudno, zadatak je ili tocan ili netocan

Jedan naš, kod usmenog odgovaranja pred pločom, na pitanje da pojasni formulu F=B*I*L (formula za mag. indukciju u zavojnici)

na pitanje što to znači " I " u formuli ovaj odgovori "veznik"

pumpkin pie
12.04.2006., 17:12
Prošle godine idem ja na ispit. Neznam baš najboje, više idem na sreću, guz i lijepe oči. Napišem pismeni relativno ok i na usmenom frendicu prije mene ful puno pita i ja kontam da ću past 100% (frendica je navukla jedva 2 a super je znala)
I dolazim ja na red. On gleda pismeni i govori:
P: vidim ja kolegice, po pismenom, da ste vas dvije zajedno učile
JA: jesmo
P: ajooj pa šta ću ja s vama, to je tako loše... (i sl)
JA: ma bila sam prošli tjedan na porodiljstvu*
P: Ma da? Pa onda vas ništa neću ni pitat!
-upisuje dvojčicu i daje mi index-
P: I...šta ste dobili?
JA: ?? Kako mislite?
P: Pa curicu ili dečka?
JA: :lol: Ma ne profesore! Ja nisam bila na porodiljskom nego na ispitu iz porodiljstva!!!

*zapravo nemam pojma šta sam htjela postić s ovom rečenicom, ali isplatilo se!

soks
12.04.2006., 17:15
Kako ti prolaziš ispite pumpkin, nadam se ipak da ne studiraš medicinu. :D

Germa
12.04.2006., 17:18
pisali smo na hrvatskom nekakve primjere zavisno složenih rečenica...
frendov primjer mjesne rečenice: "Kuda, majstore?!"...:s:s:s

pumpkin pie
12.04.2006., 17:20
Kako ti prolaziš ispite pumpkin, nadam se ipak da ne studiraš medicinu
Ispit. Jednina. I to neki nebitni. Za ostale se ipak trebaš pomučiti. :mig:
I ne studiram medicinu. :mig:

soks
12.04.2006., 17:22
Meni su bili dobri petašići, prepisuju nešto s grafoskopa i kako su se slova na prozirnici na jednojm mjestu malo zamrljala, vele klinci: topi se prozirnica
Velim ja: brzo to prepišite dok se ne otopi
Dođe klinac do grafoskopa i gleda, pitam ja: jel se otopila?
Veli on: malo... i onda počne puhat u prozinicu. :D :D :D

pumpkin pie
12.04.2006., 17:25
prozirnica

folija?

soks
12.04.2006., 17:28
U jednom testu odgovor na pitanje "Tko je najznačajniji predstavnik renesanse " bio je Ludwig van Beethoven

soks
12.04.2006., 17:32
folija?

yup

-ja-
12.04.2006., 19:16
Kuca netko na vrata i uđe učenica, pa kaže: Mogu Anji dati bilježnicu?
A profesorica: Za vrijeme sata se ne kuca! (?)

:)

Germa
12.04.2006., 19:43
folija?

stvarno nikad nisam čuo za tu riječ prozirnica...:lol:...to je neka nova turbohrvatska riječ??...:confused:...

urnebes
12.04.2006., 21:30
poznanik sjedio u zadnjoj klupi u razredu, on i njegov kolega pravili gluposti a profa veli: ajmo zadnja klupa van. njih dvojica uzmu klupu i iznesu je van iz razreda na hodnik, legnu pokraj klupe i valjaju se od smjeha..

prolista prof imenik i veli: ovako loše ocjene nisam vidio još od... a nadoveže se kolega i kaže: ... još od seljačke bune (prof je malo stariji i nije mu bilo svejedno)

prof iz matematike da nam olakša formule nazvao neke dijelove Pero i Đuro.. pita jedan iz razreda: a koji pero? veli prof: ..onaj koji te dero. pita neki drugi a koji onda đuro? veli prof: .. onaj koji ti ga turo..

Ozz
12.04.2006., 21:51
Nego karta i pokazivanje Afrike, ja sam umirao kad je jedan pod povijesti morao pokazati Afriku na karti zbog Arapa i toga, di je on sve išao, od Skandinavije do Australije, pa je opet cijelu Ameriku pokazao! Ja sam crkavao! Ok neka država u Africi, ali cijela Afrika u prvom srednje u gimnaziji? Jos je tip uspio proci razred mada je imao 8 kulja na polugodistu!

BootBoy
13.04.2006., 16:25
"Pjesma u kojoj se govori o smrti je smrtna pjesma"

"Kapsula se razgradi jer je u želucu vruće!"

"Nisam dalje pisao seminar, jer nisam imao papira"

"Galileo Galilei, jel to onaj što je reko >>ne dirajte mi krugove<<? "

"Vidrić konstruira umišljene pejsaže"

M: "Profesorice jel mogu ja sad ispravit ocjenu?"
prof.: "Pa šta se nisi javio na početku sata?"
M: "Pa, nisam imao vremena!"

prof. :"Kakva je pjesma Koza? Pjesma je socijalna."
K: "Da, da. koza je socijalna"

"A manje poznati francuski književnici su Thiery Henri, a ruski Valerij Karpin..."

prof: "Tko je bio Ivica Franck?"
D: "On je bio sin onog frankovca Francka"

"Probavni kanal završava ČVOROM ili anusom"

"Središte svjetske filmske industrije je u Honoluluu"

prof.: "Reci mi nešto o šestosiječanskoj diktaturi"
M:"..." (šuti)
prof.: "Osim da je bila 6. siječnja..."
M:"Bila je to diktatura!"

prof iz hrvatskog:
"Gubec je ubijen trnovom krunom, užarenom od željeza"

B: "Ma pustite ga, sviđa mu se jedna iz vašeg razreda"
Prof: "A šta oćeš, da mu je sredim?"

"Ima kod nas rijeka Grudnjak i to sa velikim G!" --- i to mrtav ozbiljan!

"Neću radit ovaj zadatak, težak je... ZGUBIRED!"

soks
13.04.2006., 20:46
prof.: "Reci mi nešto o šestosiječanskoj diktaturi"
M:"..." (šuti)
prof.: "Osim da je bila 6. siječnja..."
M:"Bila je to diktatura!"

Ovo mi je pričala kolegica iz kemije: pita ona klinca koji je simbol za vodik, veli mali: V, pita ona: jel onda za kisik K? Veli mali: da, kaže ona: znači formula za vodu je 2VK? I klinac kaže da. :D :rolleyes:

*_spike
13.04.2006., 21:13
Ovo mi je pričala kolegica iz kemije: pita ona klinca koji je simbol za vodik, veli mali: V, pita ona: jel onda za kisik K? Veli mali: da, kaže ona: znači formula za vodu je 2VK? I klinac kaže da. :D :rolleyes:
Nadam se da nikad neću bit profesor.

Na ovakav odgovor bih se prvo složio od smijeha, a onda bih mu rekao da ide na popravni. :cry: :D

Ozz
13.04.2006., 23:53
Ja bi mu dao 5 zbog domišljatosti! Ima dijete pravo nazivati slovima elemente kako hoće! Ko da je ovo kako je taj koji je napravio taj sustav najbolje moguće!
I nebi bila formula za vodu 2VK nego V2K! Jer nije 2HO nego H20!

rasp
14.04.2006., 07:20
Profesorica biologije ispituje o bolesti spavanja i kak se prenosi.
A: Prenosi je CE muha-muha!! (CE-CE muha)

Nirvana_fan
14.04.2006., 13:36
Profa iz geografija:

jedna ucenica pita: Profesorice, jaje je, pile nije, sta je?
profa: Ma neznam, nisam ti ja dobra u tim zagonetkama.

druga ucenica: Tko je bio Michelangelo?
profa: neki umjetnik?

vokaj5
16.04.2006., 15:24
divljao jedan u nasem rezredu i profesorica iz hrvatskog mu rece:
"na tablu"
ovaj se ucenik poceo penjati na tablu

bebica66
16.04.2006., 15:40
Evo jedne.....moja profesorica:" Četiri trećine vas nije napisalo zadaću....":rofl: :rofl: :rofl:
"Ako mu to kupimo, imat će dobar potencijal za vožnju auta!" umjesto poticaj..

Crimson Petal
16.04.2006., 15:49
"na tablu"
ovaj se ucenik poceo penjati na tablu

to je isto kao ona fora "zadnja klupa van." :D

2 KIND
18.04.2006., 20:44
Jedna cura iz mog razreda odgovara hrvatski:"Agovanje, CHETNIK, ...." (umjesto agovanje, ceta, nocnik, harac i kob)

magic blue
18.04.2006., 21:12
pitanje u testu iz informatike: nabroji vrste miseva?
odgovor: kuglicni, laserski, obicni kucni i sivi poljski

cp.tar
18.04.2006., 21:28
odgovor: kuglicni, laserski, obicni kucni i sivi poljskiOvo zvuči kao neke stvari koje sam ja znao pisati :D

Inače, sad na faksu obožavam bizarne primjere za gramatiku...
You have to be good so that baby Jesus doesn't cry.
I cleaned the stains, while he dug the holes.
The voices in my head made me do it.

soks
18.04.2006., 23:22
odgovor: kuglicni, laserski, obicni kucni i sivi poljski
Jednom su mi na testovima uz ime i prezime napisali i nadimak. Npr. Marko Marković Rambo i tako se njih jedno 7 potpisalo, a nadimci su bili Rambo 1, Rambo 2...Rambo7. :D
Zadnji put sam dobila i neku pjesmicu.

cp.tar
19.04.2006., 08:09
Jednom su mi na testovima uz ime i prezime napisali i nadimak. Npr. Marko Marković Rambo i tako se njih jedno 7 potpisalo, a nadimci su bili Rambo 1, Rambo 2...Rambo7. :D
Zadnji put sam dobila i neku pjesmicu.Mi smo cijeli semestar potpisivali na predavanjima ime Tom Marvolo Riddle.

Bio nam je Voldemort i na službenom popisu...

pumpkin pie
19.04.2006., 10:33
Ovo zvuči kao neke stvari koje sam ja znao pisati :D

Inače, sad na faksu obožavam bizarne primjere za gramatiku...
You have to be good so that baby Jesus doesn't cry.
I cleaned the stains, while he dug the holes.
The voices in my head made me do it.

:top: Zakon!

Kod su na faxu isto znali potpsivati razne Miki Mause i sl.

chrissy
19.04.2006., 11:16
:top: Zakon!

Kod su na faxu isto znali potpsivati razne Miki Mause i sl.

Kod nas su se na jednom predavanju svi potpisali nadimkom, a osim toga su na tom predavanju prisustvovali i Brad Pitt, Tom Cruise i sl.
Profesoru nije bilo smiješno, a nakon njegovog urlanja, nije ni nama... :rolleyes:

Gianluca Vialli
19.04.2006., 11:23
Mi smo cijeli semestar potpisivali na predavanjima ime Tom Marvolo Riddle.

Bio nam je Voldemort i na službenom popisu...

Moji kolege su svako predavanje zapisivali Petra Pana. To ime se uredno pojavilo i na popisu za kolokvij, očito profa nije baš bistra. Jer su ga dečki zapisivali kao "Pan Petar" pa ga je profa uredno stavila na popis. :zubo:

šlapica
19.04.2006., 11:23
Profa u srednoj je umjesto "v" govorila "f" pa smo sročili pjesmicu: Krf teče fenom, a foda bazenom...:D

s.a.y
19.04.2006., 11:36
Kod nas su se na jednom predavanju svi potpisali nadimkom, a osim toga su na tom predavanju prisustvovali i Brad Pitt, Tom Cruise i sl.
Profesoru nije bilo smiješno, a nakon njegovog urlanja, nije ni nama... :rolleyes:

Koliko sam čuo od starijih generacija, jedan profesor-političar je odlučio prozivati ljude s popisa na kraju sata...
jedno 5-6 puta je zvao Michael Schumacher-a

shkmish
20.04.2006., 13:19
Profesorica iz glazbenog uđe u nas razred (prirodoslovno-matematicki) i kaze: decki sta se vama ne dize kad ja uđem u razred???

Sunburn
20.04.2006., 20:24
Jedna cura iz mog razreda odgovara hrvatski:"Agovanje, CHETNIK, ...." (umjesto agovanje, ceta, nocnik, harac i kob)

vidio to
prof: nabroji mi pjevanja
uc: Agovanje, noc, cetnik,...

mario2osijek
21.04.2006., 22:52
Učenica dok je odgovarala "tehnologiju s ekologijom"
Usput imala je 5 na kraju!!!

profesorica: Od ceg nastaje svila?
učenica: OD SVINJE

Herp
27.04.2006., 17:31
redar (briše ploču): "Profesorice, smijem li na WC da pomokrim spužvu?"

šlapica
27.04.2006., 17:43
Znao nam je profesor govoriti prilikom ispitivanja dok smo mi šutili zbog prevelikog "znanja": Nemoj tako naglo da ne iščašiš oko

soks
04.05.2006., 16:50
Sad sam se sjetila jednog profesora s faksa i njegovih provala. Uglavnom, prvi sat što smo ga imali čovjek nam je izdiktirao svoju nerazumljivu definiciju metafore i pitao nas znamo li mi što znači ono što nam je izdiktirao, a kad su mu studenti rekli da ne razumiju, čovjek je mirno rekao da ne razumije ni on. :s :s

I još jedan biser iz srednje škole. Došla nam je nova profesorica iz engleskog, nešt je objašnjavala, a lik koj nas je obično uveseljavao pod satima je onako identično kao ona žaba iz crtića, Pončo, rekao "Mušice mu tuste". I sad svi umremo od smijeha...i onda je čovjek optužio mene da sam ja to rekla :eek: :D :D

Tužni dječak
04.05.2006., 16:54
Znao nam je profesor govoriti prilikom ispitivanja dok smo mi šutili zbog prevelikog "znanja": Nemoj tako naglo da ne iščašiš oko

Fore tog kretena prestaju biti smiješne većini učenika prvog razreda nakon samo nekoliko mjeseci kad zaredaju jedinice :rigo::D

konj111
08.05.2006., 14:31
Ovo je po meni najbolji učenički biser u zadnje 3 godine moga školovanja:
Učenik bio pred pločom i rješavao zadatak iz fizike. Imao je jednu jenadžbu s dvije nepoznanice. Dijalog:

Prof.: Je l' to možemo riješiti?
Uč.: Pa možemo.
Prof.: Možemo? (iznenađeno) Kako?
Uč.: Pa izlučimo... i uvrstimo.
Prof.: Pa... ajde, učini to!
Uč.: * radi to *.... * uvrstio *
Prof.: Je l' se može šta skratiti?

:lol: :lol:

Ja sam rikavao kad je ovaj rekao da možemo riješit tu jednadžbu, ali kad je profesor upitao "Je l' se može šta skratiti?", ja sam umro od smijeha! :rofl:

kupipixel
09.05.2006., 19:24
Odgovara učenik povijest II. svjetski rat. Profesor ga upita nešto o Kijevu, i usput ga pita u kojoj se on državi danas nalazi? Ovaj ga gleda zbunjeno i kaže Uzbekistan!

Opet povijest, II. svjetski rat. Kako se zove general Afričkog korpusa?
Edwin Van Der Saar!!! :lol:

nives
09.05.2006., 21:20
Koliko sam čuo od starijih generacija, jedan profesor-političar je odlučio prozivati ljude s popisa na kraju sata...
jedno 5-6 puta je zvao Michael Schumacher-a

:s :s :s :s :rofl: :rofl:

đoni501
09.05.2006., 21:29
Prof: koje godine je bila postdamska konferencija?
jedna debela i glupa: ne znam
Prof: Jel znas uopce u kojeg je to predgradja grad?
jedna debela i glupa:....mrmlja nesto sebi
prof: grad u njemackoj, kako neznas
jedna debela i glupa... mrmlja,,, predgradje Francuske

:rofl: :rofl:
Ista osoba: sat prije, 2. svj. rat su vodili antanta i centralne sile
(na karti nije znala nac Europu) :rofl:

naravno pod klupom je redovito imala novi broj storya...

Kakav uzas,

2 KIND
17.05.2006., 17:53
Prof:
"Zbog toga se radi da govorimo o..."
"Kad se jak vjetar puse!"
"Kontrolni nije pisali su..."
"Valnu duljinu pogotovo nismo spominjali uopce!"
"Ja mislim da smo ovaj zadatak isti rjesavali samo smo iste brojeve....No, period mozemo vrlo nac. Kako?"

2 KIND
17.05.2006., 18:01
Prof: "Jos samo 10 minuta. Mozemo obici svijet 2 puta brzinom svjetlosti!"
Uc: "Steta sto nismo svjetlost!"

Prof: Kada se jos raspada Hrv. pravo?
Uc: Dolaskom Turaka!
Prof: Tako je! Dolaskom Habsburgovaca!

Prof: Nabroji svojstva bakra.
Uc: Pa...on je crvenosmedoplave boje...
Prof: Molim?
Uc: ....ovaj....crvenosmedobijele boje....
prof: Koje boje?

Prof: Da vidimo djeco tko se odusevljava s temom "Postanak hrvatskog prava"?

Prof: Znakove imaju i.....zi....zi....
UC: Zidovi!
Prof: Ma neee, zivotinje!

Prof: Mozda tu NEMA necega sto NISTE zapisali u biljeznicu!

Prof: Meni se cini da vi svoga profesora previse retardirate!

Bilobrkster
18.05.2006., 20:02
1. pita lerotićka (prof iz zemljopisa) tipa o litosfernim pločama, a on njoj: "švicarska je mala alpska zemlja poznata po proizvodnji sira, satova i čokolade...." pustila ga je da melje cijeli sat, veliki odmor i još malo četvrtog sata i onda mu s guštom zabila 3 asa

2. lada (prof iz latinskog) za dva nikad nije puno tražila, par glagola, kratki tekst i to je to. jedan dan ispravlja po razreda jedinice i naravno niko nema pojma. Lada popizdila i uzdigne kažiprst lijeve ruke u zrak i veli: " vi mislite da se sa mnom možete igrati, da ću se ja vas prepasti i da ću vam podijeliti duje, ali ne ja sam hrabrija od lava, a lava poznajem!!!"

3. tupina (prof iz engleskog, to je nadimak) "radi li internet po noći?"

4. Kikaš (moj kolega u srednjoj) "beethoven je bija gluh!"

5. Vrščajka (prof iz likovnog) "nemoj ti mene krstit, ja sam krštena 49'te!!"

6. Vrščajka (prof iz likovnog) ja i prijatelj pojma nemamo o starogrčkoj umjetnosti, a u kontrolni nam došlo da opišemo sliku neke građevine, moj kolega nema blage veze, a ja znam samo da je iz grčke. radilo se o atrejevoj riznici, ali ne, mene je to podsjetilo na Megaron(muška kuća) i tako mi to oba napišemo, Megaron, klasičan primjer grčke arhitekture, ... Došli rezultati, čita ona petice -nema nas, četvorke - nema nas, trice - nema nas, duje - nema nas, jedinice - nema nas. Zabrinuti upitamo "a mi?" a onda njena tirada, Dobro ti Bojane, ti stvarno blage veze nemaš i da ti ovakvo nešto napišeš me ne čudi, ali ti Ivane, da si mogao ovako perfidno zavesti ovo maloumno i glupavo dijete, tome se nisam nadala!!!"

7. Vrščajka (prof iz likovnog) opet kontrolni, ja bolestan, Bojan prepušten sam sebi, na slici se vidi konj u trku, ali samo glava i manji dio tijela. On mirne duše napiše "Ovo je portret konja!!!"

8. Pivka (prof psihologije) u našoj školi su bile česte dojave bombi, ulazi dežurna učenica i javlja da je uškoli bomba, Pivka gleda ispod svog stola i mrtva ladna veli :"Sjedite djeco, ovdje nema bombe!!"

9. Pivka (prof psihologije) inače kad bi pričali o dijelovima mozga veliki mozak bi zvali samo mozak. prozove ona Ninu Vladović i pita ju dijelove mozga. Sve Nina lijepo objasni al nikako da se sjeti tog "najvažnijeg" dijela. Pita Pivka "mala nešto ti fali", a Nina se sjeti i kaže "Mozak" a Pivka "Tako je mala, mozak ti fali, sjedi, jedan!!!"

Gianluca Vialli
18.05.2006., 23:46
4. Kikaš (moj kolega u srednjoj) "beethoven je bija gluh!"

Zašto je ovo biser? :confused:

Crimson Petal
18.05.2006., 23:54
to se i ja pitam. pa bio je gluh.

Bilobrkster
19.05.2006., 09:10
Zašto je ovo biser? :confused:

u jebote krivo san citira, Beethoven je bija slijep:rofl: :rofl: :rofl:

SamoMaloSebe
19.05.2006., 12:53
JA: koji je najčešći simbol kršćanstva?
UČENIK: bleji u prazno
JA: na tome je Isus umro...?
UČENIK: češka se po glavi
JA: često se vidi na zidovima kao ukras
UČENIK: ogledava se po podu
JA: vjernici ga nekada nose i kao nakit oko vrata
UČENIK: To znam! Lančić!
JA: :bonk:

demosten
19.05.2006., 13:25
Najjači događaj srednje mi je bio ovaj. Profa iz informatike nešto priča nitko ju ne sluša igraju se igrice i tak.
Ona poludi: Sada ću vas pitati - otvori imenik.
- Pašaliću! Što sam sada rekla.
A on je markirao taj sat. Mi se odvalili smijat.
- No ponovi što sam ja sada govorila.
a netko kaže: - Nemoj se sada skrivati.
- Aha a sada šutiš i skrivaš se i ništa nisi slušao. Evo ti minus.
nastavi dalje i nakon 5 minuta.
- Pašaliću! Što sam sada pričala?
opet smijeh...
- No opet. Evo ti jedan!
I tak ona nastavi i nakon 2-3 minuta pogleda slučajno kroz prozor i vidi njega vani u dvorištu- sva zbunjena
- A što Pašalić radi vani?
za umrijeti od smijeha...

Mini Me
22.05.2006., 20:59
joj prof iz povjesti mi je zakon...
onaj stari u tesli.
djeco sta ce vam skola ko je jos vidjeo uciti !
ili dok proziva: jel si ucio ? lik odg. "pa i ne bas"
prof: " ni nemoj"

ili pod testom liku opadne salic na pod (citaj: knjiga)
a prof: "e decko nes ti je opalo" :rofl:
a jedan biser u razr nije znao u recimo a=b*c izlucit c
e mi smo krepavali :D

MEP
22.05.2006., 21:44
Danas je zadnji sat jednog predmeta bija.... ime predmeta ej nebitno. Uglavnon drži ga jedna prof. koju je jedan učenik zajebava cilu godinu. I sad on zadnji sat doša odgovarat za 2. I sve se šteka cili sat, sve u superlativima, sve lijepo, krasno, i te šeme:D

I naravno ništa nezna... A ona kaže: ''Đubre si bija cilu godinu, pa čemu sad ovakva promjena, đubre ostani do kraja. Cijenim to. Vidimo se na popravnom:D''

Kyra
22.05.2006., 21:56
''Đubre si bija cilu godinu, pa čemu sad ovakva promjena, đubre ostani do kraja. Cijenim to. Vidimo se na popravnom:D''

:s :s :s

D023
23.05.2006., 16:24
Prof: Meni se cini da vi svoga profesora previse retardirate!

Pa ovo je sasvim na mjestu kako je retardacija usporavanje, to znaci da ti je rekao da ga previse usporavate sto je sasvim ok, sad u kom je kontekstu rekao da govori prebrzo pa mu govorite da uspori, da mu oduzimate vrijeme jer ne shvacate... ? not funny!

D023
23.05.2006., 16:33

Je al ako je digitalan nema kazaljke, a ako ima kazaljke vrti se u istom smjeru, ne?

HUNTRESS
24.05.2006., 00:23
3. tupina (prof iz engleskog, to je nadimak) "radi li internet po noći?"
meni je bila razrednica
jesi čuja ono njeno: ko je vlasnik interneta??
i mislila je da su nizozemska i holandija dvi različite države.

a jednu iz talijanskog smo jednom molili da nas ne ispituje jer je bia 7. sat a ona kaže: ma, dobro, ajde, znam ja da ispitivanje 7. sat nije ni pedagoški ni estetski

jedna je cura u prvom srednje hrvatsku tražila po sjevernoj americi, a kao maturantica je rekla da se rusko-japanski rat odvijao na području ukrajine.
jedna druga je rekla da je wales glavni grad škotske wales i da je san marino u južnoj americi

jednom je jedna jako raščupana cura izašla pred lerotićku (zemljopis), a taman bija 3. misec. i pita nju lerotićka: a curo, čega si se ti odrekla u korizmi?češljanja??

Grga001
24.05.2006., 12:20
Bok ja sam novi evo jednog bisera mozda i dva

Ucenik: (Hrvoje) stalno prica pod statom i sere okolo
Profesor: (Profa iz pov) STJENICO JEDNA IZJURIT CU TE VAN!!!!!
Razred: (svi) smiju se i padaju sa stolica

Bilobrkster
24.05.2006., 21:52
meni je bila razrednica

i meni je bila :flop:

Zeleni
25.05.2006., 22:00
Briše lik ploču i kaže:

"Profesore, suha je spužva, odo je navlažit" :rofl:

Offtopic: jučer sam doznao da profa koja meni predaje piše tu po forumu lol :lol: A ona ne zna da ja znam :E :D

ariod
28.05.2006., 09:53
Kraj sata, svi se počeli spremati a profesor kaže "Šta, vi ste se već počeli oblačiti, a ja nisam svršio!"

soks
31.05.2006., 15:34
Imam jednog klinca u razredu koji mi je cijelu godinu tupio kako je njegova životna želja da predaje isto što i ja....a niš ne uči. I danas opet on ponovi svoju priču, u biti navlači ocjenu, velim ja njemu: a profesorici iz kemije si rekao da želiš biti profesor kemije ( mali se počne smijat)...a profesorici iz biologije si rekao da želiš biti profesor biologije... i mali se strga od smijeha.
Mali muljator. :D

Pajo
31.05.2006., 16:03
joj prof iz povjesti mi je zakon...
onaj stari u tesli.
djeco sta ce vam skola ko je jos vidjeo uciti !
ili dok proziva: jel si ucio ? lik odg. "pa i ne bas"
prof: " ni nemoj"

ili pod testom liku opadne salic na pod (citaj: knjiga)
a prof: "e decko nes ti je opalo" :rofl:

hahaha, ja sam ga imao... zakon profesor... :s

MEP
31.05.2006., 18:21
Imam jednog klinca u razredu koji mi je cijelu godinu tupio kako je njegova životna želja da predaje isto što i ja....a niš ne uči. I danas opet on ponovi svoju priču, u biti navlači ocjenu, velim ja njemu: a profesorici iz kemije si rekao da želiš biti profesor kemije ( mali se počne smijat)...a profesorici iz biologije si rekao da želiš biti profesor biologije... i mali se strga od smijeha.

Ja znan momka koji je na jednon fakultetu da samo 2 ispita, a 6 mu ostalo...
I onda je lik 5 potpisa krivotvorija, a 6. prof iša molit da mu je zadnji da mu da 2...
Kad mu je ovaj da dva, onda je jednu krivotvorinu izbrisa pa je 5. prof. iša molit da mu je zadnji, pa 4. pa 3. pa 2. pa 1. i tako prođe sve:zubo:

Dogodine ga uvate:rofl:

Emo§ion:D
31.05.2006., 18:33
A slaaatkicaaaaa, ma tko mu ne bi dao :cerek:

Mini Me
31.05.2006., 20:34
hahaha, ja sam ga imao... zakon profesor... :s
a kako lako djeli ocjene to je za poluditi.
nekuzim kako opvi mogu imati jedinice kod njega.

evo biseri iz testa iz racnalstva:
magnetski disk ima puno vecu memoriju od obicnog cd-a.
na dsl-u dobivamo svaki mjesec memoriju na hardu.
magnetski disk je opticki disk zvan dvd.
isdn je vrsta mreze tj. interneta.
:rofl: ja sam roflao cijeli sat dok je prof citao odgovore :rofl:

Mini Me
31.05.2006., 20:45
Kraj sata, svi se počeli spremati a profesor kaže "Šta, vi ste se već počeli oblačiti, a ja nisam svršio!"
ili ono: Ko ga nema? Svi ga imamo!!!!

Maisie
31.05.2006., 21:11
prof. iz bio.: ajmo ruke u zrak tko nije vidio muški spolni organ

onda je skužila šta je rekla :D

EmeraldSoul
02.06.2006., 17:09
Recimo moj je jedan profo reko ovu legendarnu rećenicu:

"bolje šutit nego ništa nereć"

pa stvarno je kreten i on to malo-malo ponavlja!!!:bang: :bang:

naj biti bukvalan do bola-lik vam time želi reći da je bolje čkomit nego baljezgati puno, a bez smisla ;)

blaster121
04.06.2006., 09:05
Nas ucitelj veli :Daj mi tu Cocta Colu...nije bas nekaj...

marco's
04.06.2006., 10:12
kad je reko jedan lik iz mog razreda pita njega profka šta je hrast u hranidebnom lancu? odgovori on Drvo! :rofl:

Erebus
05.06.2006., 20:13
Ne prvoj stranici teke (tamo di se piše ime i predmet) :

"ENGLENSKI JESIK" - 2.srednje :rofl: :bicedobro:

Profa je umrla,a još kad je vidila ova iz HRV :zubo:

Maisie
06.06.2006., 00:04
meni piše kriva godina rođenja :rofl:

MEP
06.06.2006., 00:10
meni piše kriva godina rođenja :rofl:

Sad si me sitila:rofl: iako i nije baš biser.....

Meni u dnevniku piše Ulica kralja Tomislava 15 recimo i onda san ja dopisa Solin:rofl:
Jer je razrednica pravdlaa 1 sat ako si putnik, a s tin Solin san bija putnik iako živin 500 m od škole:rofl:
To je trajalo po godine dok me stari nije druka:zubo: onda mi je sve 1. satove stavila neopravdano:(

BTW Posli kad je triba ić telegram zbog prelaska kvote od 30 neopravdanih onda san umisto onih Ulica kralja Tomislava 15 dopisa još 5 pa je bilo 155:rofl:
Telegram još nije stiga:)

Uglavnon dosat se muljalo s tin podacima po dnevniku

Ris
06.06.2006., 00:59
Gdje stolovao Smail Aga
učenica koja odgovara: na stolici (umjesto Stocu :lol:)

TaTu
07.06.2006., 10:04
ja i moja najbolja frendica u osnovnoj smo imale male blokiće na koje smo zapisivale gluposti. Mogu slobodno reći da smo više pisale u blokiće nego gradivo u bilježnicu...:bonk: :rofl:

Na vjeronauku:
P: U čemu je veličina ljudske spolnosti?
U: Uroniš u menzuru....

Profesor iz fizike je zakon tip...
-kaj si ga preteral, preteral si ga, majka ga rodila!!! (to je rekao jednom frendu koji sjedi ispred mene na početku sata, vidiš zbunjene face, nikome nije jasno kaj bi to trebalo značiti. Još nisam otkrila)

- Sintija, kaj si se ti povampirila u zadnje vreme! :rofl:

- ...jer ono kaj sam videl i čul me nije zadovoljavalo pa dojdi malo da dobim potrebu... (?!)

Hrvatski:
- Izjurit ću te van s neopravdanim satom, izađeš li ili ne!

Plug_in
07.06.2006., 10:39
profesor koji izvodi vježbe iz mjerenja u elektrotehnici u jednoj srednjoj školi:

Kam si tu žicu fteknul? Kriva rupa!! Vadi van!! I miči tu svoju ružnu facu da ju ne gledam:eek:

white boy
07.06.2006., 23:18
ucenik: profesore, ne moze mi uc disketa!
profesor: naguzi se pa ce ti uc!!!!

Tužni dječak
07.06.2006., 23:30
Povijest:učenica ne može naći Italiju na karti Europe,a Grčku traži u Istri
"Danci su Slaveni!"
"Sa Turcima je 1671.pregovarao Ruđer Bošković"
"Fridrik Veliki bio je engleski kralj"

Hrvatski:"Jedno od renesansnih središta bio je Zagreb!"
"Zrinski i Frankopani su kršili austro-ugarsku nagodbu"(ovo je rekla profesorica i to i dalje uporno ponavlja:rofl: )

Engleski:učenik čita referat isprintan s neta i,pošto ne zna engleski,čita i reklame:D

Sociologija:"Fordizam je odvajanje crkve od države"

Matematika:Jednoj curi šapću teoriju na ploči,ona krivo čuje i kaže:"Vektori su lić!"

Glazbeni:"Verdi je skladao aide"

mario2osijek
09.06.2006., 02:37
Ovo je još iz osnovne.

Uglavnom imali smo jednog Ivicu u razredu, a ono kako smo još bili "klinci" taj Ivica je pod Tehničkim stalno bocko jednu Dolores s iglom (ona je sjedila ispred njega)

Pa ona se ustane i kaže: Nastavniče Ivica me bode iglom!!
A nastavnik će: Pa Ivice jel nemaš ti čim drugim bost!!!

Piggy
11.06.2006., 18:56
Ljudi nećete vjerovati šta je jedan munjeni docent na mom faksu provalio!!! Po definiciji njegovog starog profesora: "Impotencija je stanje kad se mozak prokurva , a pimpek počne filozofirati!"

BootBoy
11.06.2006., 19:00
Ljudi nećete vjerovati šta je jedan munjeni docent na mom faksu provalio!!! Po definiciji njegovog starog profesora: "Impotencija je stanje kad se mozak prokurva , a pimpek počne filozofirati!"
dobar! :D

Crimson Petal
12.06.2006., 22:10
nesto sam morala prokopati po biljeznicama iz srednje skole, a kako je zadnja stranica rezervirana za bisere :zubo::

sociologija

ucenica: "ja ne podrzavam brakove izmedju osoba istog spola. to mi je nastrano i gadi mi se."
prof.: "i meni se gadi grasak."

prof. jednoj drugoj ucenici: "nista se ti ne brini. ja sam dao zatamniti naocale zbog bljeska vase genijalnosti."

prof. izmislja nove rijeci: "...stvara se osjecaj zajednickosti..."

prof. definira: "strukturalna mobilnost je zapravo mobilnost same drustvene strukture."

prof. o visestranacju: "vi mozete osnovati stranku otuzni gimnazijalci i boriti se za svoja prava."

prof. "sto je izvrsna vlast?"
razred: *tisina*
prof. "pa vlada, majku mu!"

inace, taj prof. je stvarno bio :s :D :D :D.

psihologija

prof. "sto znaci bilateralnost? prevedi mi doslovno."
ucenica: "dva... usta." :rofl:
[stas, cura je manekenka. :zubo:]

Erebus
13.06.2006., 14:16
Časna: Kako se mi trebamo boriti protiv nevjernika? :rolleyes:

Učenik: ĆAKIJOM! :klap: :zubo: :rofl:
:s :s

kem
13.06.2006., 14:37
profesor učeniku: sjedi drvo na drvo!
učenik: i gledaj u panj.
:zubo:

cp.tar
13.06.2006., 16:30
:zubo: Nice one. :D

ole_man
14.06.2006., 16:29
Profa na popravnom iz engleskog zeli uceniku smanjiti tremu:- How are you today?
Odgovor: Pa to bas i nisam ucil...:rofl:

Maisie
14.06.2006., 23:22
ajme :rofl: :rofl: :rofl:

Ken
14.06.2006., 23:33
prof. iz bio.: ajmo ruke u zrak tko nije vidio muški spolni organ

onda je skužila šta je rekla :D
I, kako si ti reagirala? :D

Ken
14.06.2006., 23:34
:zubo:
Dobar :s :s :s
Samo, jel ga poslao ravnatelju? :D

Maisie
15.06.2006., 00:45
I, kako si ti reagirala? :D
ja san se smijala :o

OptimisticSomebody
15.06.2006., 01:25
Profa na popravnom iz engleskog zeli uceniku smanjiti tremu:- How are you today?
Odgovor: Pa to bas i nisam ucil...:rofl:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: prestrašno :D :) :D

slow_cheetah
15.06.2006., 11:35
provala jedne profe iz fiz- da, da, dobila je jajčane blizance.

ja i frendica smo zakljucile da su to dva decka

Ishtar Dark
31.08.2006., 22:23
Ma meni su više dosadili ti vicevi o 'jajčanima'.

Anyway, evo gomila provala i bisera XD:

(Ja ću tek sad prvi srednje, ali imam puno frendova u srednjoj koji su mi rekli za većinu ovih :D)

Ali prvo, u našem razredu:

Pita profesorica zemljopisa jednog Tonija pred pločom (za dva, cijelu godinu je dobivao jedinice ali ona mu ipak da priliku - inače super profa) i kaže:
"Ajde Toni opiši mi sredozemnu klimu."
Toni: *šuti*
Profa: "Pa pobogu dijete, klima u kojoj ti živiš, samo je opiši, kakva je?"
Toni: *razmisli* ..... prohodna.

----

Profa: "Mali, jesi ti zadovoljan? Imaš li nekakvih primjedbi?"
Ucenik: "E, ja sam zadovoljan."
Profa: "Šta si dobio?"
Ucenik: "Jedan."

----

Profa: "Marija, jesi shvatila?"
Marija: "Ma malo sam zaostala..."

----

Profa: "Ćoravom namigivati, nagluvom šaptati i vama govoriti - ista je stvar."

----

Profa: "Šta je središte upisane kružnice trokuta?"
Ucenica: "Sjecište simetrala dijagonala trokuta." (btw, u teoriji, zar ne bi 'dijagonale' trokuta tehnički trebale bit njegove stranice?? ako je tako, onda je ova izjava točna...)

----

Prof: "Ko fali?"
Redar: "Nema nikoga, svi su prisutni."

----

*Željko je pobjegao sa sata, a profa proziva Šimu (za usmeni)*
Šime: "Ja imam kviska!"
Profa: "Nemaš. >_>"
Šima: "*ustane se i nosi neku teku* Imam, imam, evo vidite ovdi. "Ja, Željko, u slučaju da me zapišu povijest, ostavljam svog kviska Šimi."

----

*sat glazbene umjetnosti*
Profa: "U 20.st koriste se vibrafoni -"
Ucenik: "Nije vam ovo sex-shop."

----

Ucenik: "U početku bijaše Bog, pa se on pretvorio u bakteriju..."

----

Razred: "Jeste li nam donijeli zadaćnice?"
Profa: "Jesam, ali nisam ih još ispravila."
Učenik: "Pa zašto ih onda nosate?"

----

*na satu engleskog*
Profa: "Can you go to tajništvo and copy this?"

----

Zaljepila učenica sliku krave na klupu, a profa baci pogled i upita:
"Al si ti već izvadila osobnu?"
:s

----

Lara: "Boli me spoj vilice i zdjelice."

----

Lara objašnjava što je komarac: "To je pauk s krilima."

---

*na logici*
Ucenik: "Olovka nekima pruža zadovoljstvo."

---

Profa ispitiva učenicu koja ne pokazuje baš neke znakove znanja, a profa ju upita: "Curo, jesi ti svjesna svojih šupljina?"
:rofl::rofl:

---

Profa: "Morat ću te udaljit sa sata jer širiš veselje."

---

Profa: "Da li se zadovoljavaš ovom ocjenom?"

---

Ucenik: "Hoće li kontrolna bit na zaokruživanje?"
Profa: "Neće."
Ucenik: "A ja cijelo jutro vježbao zaokruživanje... :("

---

Profa: "Ako stavimo ribu iz dubinskog u vodu, ona neće živit."

---

Profa: "Nema tvrdih i mekih slova..."
Ucenik: "Samo jaja..."
Profa: "Ovisi o tome kako ih skuhate. Neki od vas nemaju ni to..."

---

Profa: "Adriana, što bi ti učinila da ti neko uzme jaketu i ti to vidiš?"
Neko upadne: "Slomila bi mu ruke da ju ne može obuć!"

---

Učenik (još spava): "Ne znam ni kako se zovem!!"
Profa: "Pa ovo je drugi sat, ne prvi! Mogao si na prvom pitat nekoga kako se zoveš."

---

Profa: "Ti u majici - ŠUTIIIIIIIIII!"

---

Profa: "Ta pjesma je Matoševo posljednje djelo. Napisana je neposredno poslije njegove smrti."
:s :rofl:

---

Učenik: "I tako Noa otvori prozor i pusti goluba."
:D

---

Pa, to je to. ^_^

Mini Me
04.09.2006., 19:02
predobro :s
:lol:

cp.tar
05.09.2006., 17:15
Ucenik: "Hoće li kontrolna bit na zaokruživanje?"
Profa: "Neće."
Ucenik: "A ja cijelo jutro vježbao zaokruživanje... :("Zakon... ovo treba iskoristiti...

jelena g.com
06.09.2006., 21:05
prof iz fiz:(samouvjereno) "mi fizičari često kolristimo vibratore"(!?)

explorer-1
07.09.2006., 13:33
Student: Pa profesore to je tu negdje...
Profesor: Je, kolega, nebrete tak... kolko je tri put pet. 17 ? - je nije baš al je tu negdje..

Student: Profesore mogu skočiti do kopirnice ?
Profesor: Pa ako skačete skočite kroz prozor...

( popisivanje studentata na predavanjima - profa o tome )

Prvo, na popisu su svi od Napoleona do Ramzasa II
Drugo, čujte, pazite da se nebi natezali

Profa: Da dobri ste vi informatičari, svaka čast, al ubuduće dok budete falsificirali ispričnice, pazite da upišete dobar datum

Profa: Na tržištu opstaju samo oni koji se mogu nostiti s tim pričama i paradama.
Profa: Je, kolega, pričate Ruske bajke... na večer smo pšenicu sadili a ujutro smo kruh jeli...

(čovjek zakasni na predavanja i profa ga tjera van )
Ali profesore, ja sam prvi put zakasnio. Da, kolega, po toj teoriji vas ja mogu prvi put streljati.

PeP
13.09.2006., 12:54
Ma meni su više dosadili ti vicevi o 'jajčanima'.

Anyway, evo gomila provala i bisera XD:

(Ja ću tek sad prvi srednje, ali imam puno frendova u srednjoj koji su mi rekli za većinu ovih :D)

Hoćeš reć, rekla ti je stranica tvoje srednje škole:zubo:
http://www.ssfrakm.hr/biseri.php

dosta ih je iz moje generacije, a ima i nekih koji nisu spomenuti, npr:

"Mala, kad ti gaće na guzici puknu od sidenja i učenja onda mi se javi odgovarat"

ili

"moja žena u 8 misecu trudnoće trčala je brže od vas"

ako se sjetim još kojeg javit ću...

noka
15.09.2006., 20:03
Moj razrednik iz osnovne jednom mom frendu rekao nakon što je odgovarao fiziku :Izlazi na mjesto.Jadan frend ne znam di će....da ode na mjesto ili šta...
Profa iz zempljopisa nedavno umjesto klima je prosječno stanje atmosfere nad nekim područjem rekao da je klima prosječno sranje
Profa latinskog rekla prnji prezent umjesto krnji :-)
Jedna mala rekla umjesto zavoli zavali
moja frendica rekla da je tip iz Škrtca napravio dijete glavnoj junakinji profa umrla od smijeha

jagodica kolačić
15.09.2006., 20:47
moj prof iz poduzetništva: ima sad i bežičnih mobitela...
- ja bi volia da me izvanzemaljci otmu, promine ti krvotok, riješe te kolesterola,...

jelena g.com
15.09.2006., 20:58
na izletu: nakon šta je porfesorica cijeli dan upozoravala da sjednemo na kraju je ona ostala jedina na nogama a lik uzme mikrofon i zadere se: molim curu u crvenoj majici da sjedne na svoje mjesto!

Deanna Troi
17.09.2006., 21:48
prof:Imaš iz svih predmeta dobre ocjene osim iz mat,kako to?
učenica:Pa ne volim baš mat
prof:Ne volim ni ja svoju ženu pa živim s njom!

prof:Najuspješniji u ljubavi su bili pjesnici
učenik:A Cassanova?
prof:Cassanova je bio faker

prof:puten=jebozovan

prof:Moj prijatelj pilot je upao u vulkan i ja dan danas ne znam je li živ
Otišla sam u butik posjetiti prijateljicu,ali onda sam se sjetila da je umrla
prije 10 godina:vidiga: :rofl: :klap:

angerona
17.09.2006., 23:25
Sjećam se jedne presmiješne situacije iz srednje. Kostur kojeg smo imali iz biologije smo zvali Jura. Tako na jednom satu biologije profa na Juri pokazuje dijelove ljudskog kostura, a s drugom rukom ga slučajno primi za 'guzicu' i automatski kaže:"Pardon". Nas nekoliko je umrlo od smijeha, a ostali uopće nisu skužili.

:rofl: :s :rofl:

petraaa
17.09.2006., 23:53
prof:Imaš iz svih predmeta dobre ocjene osim iz mat,kako to?
učenica:Pa ne volim baš mat
prof:Ne volim ni ja svoju ženu pa živim s njom!

prof:Najuspješniji u ljubavi su bili pjesnici
učenik:A Cassanova?
prof:Cassanova je bio faker

prof:puten=jebozovan

prof:Moj prijatelj pilot je upao u vulkan i ja dan danas ne znam je li živ
Otišla sam u butik posjetiti prijateljicu,ali onda sam se sjetila da je umrla
prije 10 godina:vidiga: :rofl: :klap:

ahhahahhahahhahahhahahhahahhhahhahahhahaha:rofl: :rofl: :rofl: :s :s

La Dur
18.09.2006., 00:09

Ovo me podsjetilo - kad sam išao u srednju školu, bio je jedan profesor koji je bio lud za BMW-ejcima. Ali model koji je htio uzeti je bio preskup za njega. To je iskoristio drug iz razreda koji kad god je je bilo zaključivanje ocjena, par dana ranije bi popričao nasamo sa profesorom i rekao mu da njegov otac ima baš taj model BMW-a i da će ga jeftino prodati njemu (profesoru) jer njemu pare ne znače ništa. I profesor bi mu uvijek poklonio prolaznu ocjenu. :D

Naravno, od BMW nije bilo ništa.

La Dur
18.09.2006., 00:25
Za vrijeme bivše Juge došao novi profa iz Crne Gore. Ogroman, visok 1.90 sa gustim smeđim brkovima i pravim onim crnogorskim naglaskom. Mislim da se prezivao Jelić.
U razredu žamor, galama, kad je prof ušao i proderao se:
- TIŠINAAAAA !!!!!!!! ŠTA JE OVO? Kakvo je ovo ponašanje? TI! Kako se ti zoveš?
- (mali ćuti)
- KAKO SE ZOOOVEŠ ???? - opet se prodera profa. - Dolazi ovamo!
- Damir (mali se toliko uplašio da je počeo mucati)
- Je li Damire ...... (i onda ga tiho pita): guziš li ti šta?

Na to se razred trese od smijeha a profesora smo obožavali. Na žalost, nije dugo predavao kod nas.

cp.tar
18.09.2006., 07:48
Tko ima vremena, neka odšeta do FER-a i odsluša koje predavanje prof. Mervana Pašića.
Matematika, teorija kaosa i tome slično.

Množenje potencija: "Međed na zeca puta međed na lisicu jednako je međed na zeca plus lisicu."
A na ploči međeda crta kvadratom, zeca trokutom, a lisicu krugom.

A priča o cikloidi je predugačka da bih je sad tipkao.

Ah, da: jedan je biser bio lagano nadobudan, pa je došao s jednim neriješenim zadatkom. Pitao Mervana da jel može pokazati kako se to rješava, da mu je preteško... bla bla.
I Mervan uze kredu, počne si nešto na ploči crtkati gledajući u taj papir, i nakon pola minute počne "ma to je težak zadatak, neće biti takvih na ispitu, ne treba ti to", naglo zgužva papir i baci ga u smeće; nadobudni biser skače "moj zadatak!", a Mervan se okreće prema ostatku studenata, trlja rukama i pita "jel ima još netko nekakav zadatak?"

eta*ksi
18.09.2006., 09:09
ENA: Zašto se jaje na oko zove -na oko, kad nije na oko, nego sliči na oko? Pa bi ga trebali onda zvati jaje ko oko.

GLAZBENI

- prof: Grčka je bilo izuzetno umjetnički i pjesnički nadarena. Kao Super Silva.

- P: Koji još instrument pronalazimo u klasičnoj simfoniji?
DIJANA: Saksofon!

- prof: Čvrsti Š kao u šipak!

ENGLESKI

- Prof:(Vadi strane rijeci i pise ih na plocu)
Što ne znate od riječi? Meni su ove sve riječi poznate.

Prof: Što si napisao?
SAŠA: working
Prof: A gdje ti je -ing?
SAŠA: Pa nema mjesta.

- DARKO: If he has a problem, he should go to a psycho (umjesto psihijatru)!

-JELENA: Što su mu rekli?
PROF: Da je queer (gay).
JELENA: Jel to vjeverica?

- Prof (otvara imenik i proziva): Iva.
IVA: A jooooj, Isuse!!
Prof: Nemoj me zvat Isuse, znaš da ne volim kad me tako zovu…

- prof(Ivi dok čita): Čitaš kao da si pobjegla iz Alo, alo…

HRVATSKI

- Prof: Gdje se zbiva radnja pjesme? (Vladimir Nazor: Cvrčak)
KRUNO: Tamo gdje živi cvrčak!
Prof: Ma nemoj! A gdje to živi cvrčak?
KRUNO: U Cvrčkovini.

- Prof: Zašto je Don Quijot tragičan lik?
IVA: Zato što čovjek od 50 godina ima maštu kao malo dijete.

- Prof: „Priča se da se Ivan sinoć napio.“. Kakva je to rečenica?
MARKO: Istinita.

- DIJANA (komentira Rimbaudovu pjesmu Alkemija slova): On kaže da je prenio svoje vrtoglavice. Ja bi se u potpunosti s time složila!

FIZIKA

- DARKO: Tupi kut izvire preko 90.

- Prof: Što je zatvoreni sustav?
DARKO: Onaj koji nema vrata.

- prof: Kemijska oznaka za željezo je Ž. Mi smo Hrvati.

- prof: Ti rudlavi u zadnjoj kupi, prestani!

- Prof: Kako biste opisali jedan val?
DIJANA: Valovito.

POVIJEST

- KRUNO: Hatuša (grad u Mezopotamiji) je bila božica ljubavi i rata.

- Egipat se razvio na rijekama Eufrat i Tigris.

- prof: Tko će raditi referat? (Svi su se javili)
Ajmo, razmaknimo klupe i riješimo to na najbolji način. Potucite se.

-prof (Horvatu dok odgovara): Horvat, ti si ko pjesnik. Nitko te ne razumije.

- Aedi su bili dvorski bend.

- Prof: Tko je Homer?
SAŠA: Onaj iz Simpsona.

- (profesorica je na sve folije za grafoskop napisala:) Gaj i Tiberije Grahko. (umjesto Grakho)

- Prof: Što je trijumvirat?
IVAN: Savez trojice koji se druže.

- MIA: Zašto mi sad moramo učiti Kinu i Japan?
PROF: Pa gle… moraš nešto znati! Danas, sutra kad odeš u Japan… jezik ti nije problem, ali povijest moraš znati!

- PROF: Evo, Marko je provalio jednu staru narodnu - Misliti je drek znati!

- Prof: Tko je poticao razvoj Hrvatske za Hedervaryja?
KRISTINA: Izidor Škrnjavi (Izidor Kršnjavi)

LATINSKI

- KRUNO: Vučica je nadojila Romula i Remula.

- SAŠA: Što sad, moram reći jedninu?
Prof: Pa moram te razočarati. Nisi ni prvi put rekao jedninu.
SAŠA: Ah,pa nisam ni skužio.

- Prof: Kada ćeš upotrijebiti riječ - napinjati?
SAŠA: Pa, napinjemo se na wc-u.

- DIJANA: Kako glasi množina od jedan?

- prof: Žene kad imaju PMS samo su živčane, ništa im ne valja, sve im smrdi… dobro, ne smrdi svima. To je samo u trudnoći.

- Prof: Ja ništa ne ispitujem u ovom razredu. Ništa!
MARKO: Kakav peh!

- Prof: Što je Demetra pojela na gozbi?
IVA: Sina.
P: Koji dio?
IVA: Koštice.

- prof: Kad budeš student, i dođeš u menzu, dobit ćeš RELIQUE RELIQUARUM!

ZEMLJOPIS
- Prof: Osim plinova, u zraku može biti još nešto. Što?
DARKO: Avioni!

- Prof: Kakva je trava kojom hranimo ovce?
ELVIRA: Prljava.

BIOLOGIJA

-prof: Tko je kozmopolit? Papa. Još malo i Mesić.

- prof: Ja sam gledao turnir nogometa žena. Bože moj, šta Bog sve stvori. Od 12 žena, 8 lezbača.

- prof: Što je promiskuitet? Tko koga stigne.

MATEMATIKA

- Prof: Zašto se ti smiješ?
IVAN: Nisam se smijao ovog puta.
Prof: Ma to je tebi maksilofacijalna deformacija od stalnog smijanja.

- prof: Požuri, rastavit ću se na faktore!

- HORVAT: Profesorice ajmo pričat.
Prof: O čemu bi ti pričao, Horvat?
HORVAT: O bilo čemu, sam da niš ne radimo!

- prof: Jedan je dovoljan.

- prof: Život je kao sinusoida. Malo vam je super, pa je srednja žalost, pa bi se ubili.

- prof: Redar molim te sredi ploču, slaba je vidljivost.

- prof: Ovo je jedan zadatak za široke mase.

- Prof: Vi ste moj OB razred - Oslobodi Bože!!

- IVAN: Površina pravokutnika je a*b/2.

- Prof: Mirela, moram ti reći ti nemaš pojma matematiku. (Gleda u imenik): Za što si ti? Vidim, ne idu ti ni društveni predmeti…
MIRELA: Ja još imam neotkriveni talent…

- prof: Kakva država, takve krede!

KEMIJA

- SAŠA: NH3 je natrijev hidrant. Ne, ne… natrij je Na, ovo je dušikov hidroksid.

TJELESNI

- DIJANA: Uzručite noge!

SOCIOLOGIJA

- MIRELA: Križ je znak nacizma. (umjesto kršćanstva)

- prof: Ako ste pročitali iz knjige onda je dobro. Ako niste, onda ste… popušili!

POLITIKA

- prof: znate onaj turnir na kojem je pobijedio ivanisevic... Wintelban!!!(Wimbledon)

FILOZOFIJA

- ELVIRA: Što je bit ruke? Bićevanje!

cerberus
23.09.2006., 11:17
prof. iz energetike
-"kaj cure,ste širile noge prek praznika?"
-"ajde,piši,nuklearna energija je,a jel je,jel je?"
"je,profesore."
"znači,je tko što energija koja je koga čega pohranjena u komu čemu građi koga čega atomskih koga što jezgara.jeste?

prof. iz geografije
- "ne brijem se,al sam nabrijana."
- "kaj,dečki,vama se ne diže dok ja uđem?"

polyglot
14.10.2006., 21:26
1. hrv
-prof : ajde dušo, reci mi koje si sve lektire procitao.
uč: nemojte me nasmijavat!"
-prof: i sto se tada dogodilo?
uc: ma nista posebno. mater mu je stala na teraci i pricala s nekin likon il tako nesto a on je ka prisluskiva hamlet mislin i ovaj...hmm... *dobia je 1*

2. kem
-sta smo prije maloprije zakljucili?
-kad ti primis jedinicu i ti si negativan amen aleluja!!!
-O i H se vole spava...ovaj...spajati, a H ide do kraja.
-prof: ajde reci mi afinitet prema elektronu.
uc: pa...porastom...
prof: ma sta porastom sta?! i krokodil raste!

3. lat
prof: zasto ti je knjiga izmasakrirana?
uc: izivcira san se...

4. njem
(ucenik crta golu zenu sa enormnim oblinama, prof oplijeni papir i ostane uzasnuta) uc: nije ono sta mislite!
-prof: jel ti di vidis ovde krusku?!?!
*muk*
prof: jel ti izgleda ka da san ja pala s nje???
-uc: ne vidin sta pise...
prof: os da ti kupin periskop?!

ovo su vam sve biseri 2.jezicne gimnazije u splitu...nadan se da su vam se svidili :)

jelena g.com
14.10.2006., 21:33
LOL, ovo je zakon , još kad znan sudionike događaja još je luđe

the_Deejay
15.10.2006., 18:01
pita profa iz likovne umjetnosti najnemirniju ucenicu u razredu
: "Što imamo umjesto stropa u ovoj crkvi?"
(kolegica joj šapće ; svod, svod, svod. . .)
a ona odgovara
:"Slon"
Profa
:"Pa šta je s tobom, kakav slon, ma svod, svod. . . Pa šta je s vama, nismo na zoologiji, već na arhitekturi. . .!!!!"

the_Deejay
15.10.2006., 18:06
Profa iz matematike
:"Pa šta je s tobom, to je kao da si rekla da su 2 kruške i 3 jabuke isto što i 3 jabuke i 2 kruške. . .mislim stvarno. . što je s tobom??"

the_Deejay
15.10.2006., 18:09
odgovara učenica latinski
:"Ovaj pridjev je nom.sg. muško-ženskog roda, ...."
Profa
:"Šta to je biseksualni pridjev..??"

polyglot
15.10.2006., 21:30
hahahahahahaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :p

bullseye
16.10.2006., 09:22
Ja imam par ucenickih bisera.
hrvatski:
''reci mi kako je umrla sadako u sadako hoce zivjeti''
''popila je casu hladne vode i umrla od upale pluca''
elektrotehnika:
''dobro, gospodo, pisite, tehnika obrade je tehnika u kojoj....''
''tehnika je....''
''rekao sam tehnika obrade je tehnika u kojoj....''
''a kakve obrade''
''pa ,tehnika obrade''
''a ova druga tehnika''
''imas tehniku obrade i za to upotrebljavamo odredenu tehniku''
''a, ne kuzim''
''ajde suti''
regulacija:
''tko mi moze reci primjer regulacije u prirodi''
''one suncane ploce kaj rade struju od sunca''
''ne, to nije to''
''isti ucenik: a oni suncani kolektori''
''ne, pa, zar to vec nisi rekao''
''opet isti: a, znam, one crne ploce za struju na kucama''
''evo tebi jedan''
povijest:
''tko je bio pustinjska lisica u WWII''
''hm, pa , khm, ona dobrotvorna organizacija, kao crveni kriz''

Maisie
16.10.2006., 14:58
regulacija:
''tko mi moze reci primjer regulacije u prirodi''
''one suncane ploce kaj rade struju od sunca''
''ne, to nije to''
''isti ucenik: a oni suncani kolektori''
''ne, pa, zar to vec nisi rekao''
''opet isti: a, znam, one crne ploce za struju na kucama''
''evo tebi jedan''
:rofl: :rofl: :rofl: umri` ću :rofl:

magda59
19.10.2006., 15:37
pijani prof nakon sto smo ga izivcirali : sutra pišete nenajvaljeni test!!!!!

Mini Me
19.10.2006., 20:05
Prof iz mat:
... a tebi je IQ proprocionalan vanjskoj temperaturi :D
mi smo se lomili cjeli sat i lik jos zbunjeno gleda jer nije skuzio kaj mu je ova rekla :D

zub_vila
19.10.2006., 20:25
:lol: pijani prof nakon sto smo ga izivcirali : sutra pišete nenajvaljeni test!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:

Stroj za maglu
19.10.2006., 20:26
evo jedna morbidna od prije dvije godine
citiram ravnatelja

''Sjeći će se glave'' :D :rofl:

zub_vila
19.10.2006., 20:42
uč: profesorice mogu našiljit olovku? (koš za smeće je bio u kutu razreda)
prof: možeš ali požuri
i tako učenik šilji i šilji olovku a
prof: pa zaboga koliko ti je to deblo???!!!

converse
19.10.2006., 21:18
evo vam jedan potpuno slican zadatak..:zubo:

polyglot
20.10.2006., 22:17
psihologija:
prof: dijelovi mozga su?
ucenik: mali mozak, mozdano deblo...mozdana kora iiiiiii...nadbubrezne zlijezde?

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

jimmy101
21.10.2006., 19:45
Kaze meni profesor koji nemoze rec č i ć:nije to c ni c nego je c
Ja sam skoro pod klupu od smijeha pao:D :D

bullseye
22.10.2006., 11:29
Ma imam ja takvih nobelovaca pun razred:

finomehanika:
prof:''dobro, znaci bimetal su dvije trake istorodnog materijala, a sta je to tocno, da li netko moze objasniti''
ucenik:''pa to su vam dvije trake koje su napravljene od dva istorodna materijala''
prof:''ma bravo, ti se cijele godine javljas, evo ti jedna velika petica''
Nisam mogao vjerovati, a cijeli se razred poceo buniti.

El. tehnika:
prof:''ima li tko kakva pitanja''
ucenik:''tata, ja bih trebao pomoc''
Lik je profaca oslovio sa tata, a profac ni on nisu nista skuzili.

regulacija:
prof:''ljudi, da vam kazem. Ja vodim grupu mladih inovatora 5 godina, i svake godine idem sa par ucenika na natjecanja i spavam sa njima u hotelu. Cijele noci smo budni i razmisljamo kako da osvojimo prvo mjesto ,a znajte imao sam puno ucenika i spavao sam s puno njih. A to su bili jako, jako dobri ucenici, i puno po noci razmisljem o njima i uhvati me tjeskoba, zato se radujem kad idem sa vama u krevet, ovaj, khm , hocu reci na natjecanja''

Mislim da mi je profac pedofil.

Rynn
22.10.2006., 19:22
nacrtna:
prof:"e danas ćemo raditi po američkom principu učenja/predavanja"
uč:"jel, a kakav je to američki princip?"
prof:"kad izvedm najglupljeg u razredu na ploču i njemu uspijem objasnit novo gradivo..................... kaliniću na ploču!"

LOM

Tuzni djecak XXL
24.10.2006., 00:59
Hrvatski
Spominjemo Hermanna Hessea(1877.-1962.) i profesorica kaže:"On vam je ovih dana trebao dobiti Nobelovu nagradu,ali nije jer je otkrio da je bio u Hitlerovoj mladeži"
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :s :s

Profesorica:"Kao u Byronovom djelu..."

Učenik:"Starac i more!"

Biologija

U testu učenik na pitanje što je erekcija napiše:"Spolno uzbuđenje i orgazam kod žena"

Engleski

Učenik kojem ne ide baš engleski:"Ja ću na maturi uzeti francuski,a ne engleski"

Profesorica:"I bolje,ne znam kako bi ti prošao engleski"

Isti učenik:"Aha,vi sad mene vrijeđate,a bolje sad od vas govorio engleski dok sam bario Španjolke po Barceloni!"
:rofl: :s

R4d!{}H34D
24.10.2006., 22:36
Ma imam ja takvih nobelovaca pun razred:

finomehanika:
prof:''dobro, znaci bimetal su dvije trake istorodnog materijala, a sta je to tocno, da li netko moze objasniti''
ucenik:''pa to su vam dvije trake koje su napravljene od dva istorodna materijala''
prof:''ma bravo, ti se cijele godine javljas, evo ti jedna velika petica''
Nisam mogao vjerovati, a cijeli se razred poceo buniti.

El. tehnika:
prof:''ima li tko kakva pitanja''
ucenik:''tata, ja bih trebao pomoc''
Lik je profaca oslovio sa tata, a profac ni on nisu nista skuzili.

regulacija:
prof:''ljudi, da vam kazem. Ja vodim grupu mladih inovatora 5 godina, i svake godine idem sa par ucenika na natjecanja i spavam sa njima u hotelu. Cijele noci smo budni i razmisljamo kako da osvojimo prvo mjesto ,a znajte imao sam puno ucenika i spavao sam s puno njih. A to su bili jako, jako dobri ucenici, i puno po noci razmisljem o njima i uhvati me tjeskoba, zato se radujem kad idem sa vama u krevet, ovaj, khm , hocu reci na natjecanja''

Mislim da mi je profac pedofil.

Anic, Tusek i Marusic.... Najludji profesori u Faustu :rofl:

Camaria
24.10.2006., 22:51

tiger12
25.10.2006., 14:04
Engleski

Učenik kojem ne ide baš engleski:"Ja ću na maturi uzeti francuski,a ne engleski"

Profesorica:"I bolje,ne znam kako bi ti prošao engleski"

Isti učenik:"Aha,vi sad mene vrijeđate,a bolje sad od vas govorio engleski dok sam bario Španjolke po Barceloni!"
:rofl: :s
:lol: :s

brandon_heat
25.10.2006., 19:56
Jedan učenik nije znao u osnovnoj pokazat Hrvatsku na kartu Hrvatske.
Tijekom sata povijesti jedan učenik se digao i rekao profesoru:Profesore smijem li ugasit svijetlo,upada mi u oči. Profesor:ne možeš,zatvori oči pa ti više neće smetat. Ili kad je profesorica iz fizike rekla jednom učeniku koji nije znao odgovor na pitanje: Koja si ti budala....Ušao profesor u razred i jedan učenik se nije dignuo kad je prof ušao Profesor:Zašto se nisi dignuo?Učenik:Meni se diže kad mise diže ali na vašem satu mi se ne diže

sajso
26.10.2006., 23:37
evo jedan moj.
mi smo u srednjoj vozili autobus. ulazi profa u razred a svi stoje i glume da su u busu. u prvoj klupi vozac i volan mu u rukama( nasao ga negdje i donio). i vice on brmm i kao skripi kocnicama. i cuje se zvuk csss za otvaranje vrata. izlazi 7 ljudi iz kabineta. i tako par stanica dok nije dosao do zadnje i dok nisu svi izasli van. i onda je on vozio jos par minuta dok nije parkirao. prije nego sto je i on izasao vani, zakljucava i baca kljuc profi i kaze preuzmi kolega.
komicno.

bobe
27.10.2006., 22:29
matematika zadnji sat, inaće malo luda profa, proziva na ploću, i prozove kolegu koji je markairao taj sat:
profa: "***oviću, izađi na ploću"
...tišina..., profa baci kratki pogled po razredu, zakljući o ćemu se radi, vrati pogled prema imeniku i nastavlja:
dakle, ***oviću, oćemo li danas?...
ćeka 5-10 sek i nastavlja:
"budući da ne želiš izaći, evo tebi 1 pa se javi kad naućiš", i mirne duše nastavi listati imenik, kao da se niš nije dogodilo

druga profa, osnove elektrotehnike, 2. razred, frend i ja riješevamo malo teži zadatak te zovemo profu u pomoć:
ja:"prof, možete li nam pomoć riješit ovo"?
profa dolazi, samouvijerena, pogleda zadatak...
profa:"pa to vam je lako, tu uvrstite napon a tu naboj i dobijete dvije jednažbe sa dvije nepoznanice"
ja:"znam, ali naboj nije zadan"
profa(nesigurnim glasom)....ah...da,..nisam vidila..to je malo teže...hmm...tu bi trebao malo složeniji matematićki proraćun....da...(stanka 10-ak sek, gleda u zadatak), i odjednom piskutavim glasom reće "e"!, okrene se i ode, bez rijeći,
ja i frend smo se gledali par sekundi od ćuđenja, i onda zavarili od smijanja skoro se ugušili nismo
to je jedna od naj zgoda koju još i danas preprićavamo i kidamo se,možda vama nije nešto. ali da ste ćuli to "e", looooooooool

child_in_time
02.11.2006., 00:46
Jedan evergreen: prof: "Koga nema?"
Učenik odgovara biologiju: "Trakavice žive u crijevu debelog čovjeka..."
Učenik odgovara povijest: "... tri ceste: Karolina, Jozefina..,i...,i..., Hugolina."
Hrvatski, nitko ne želi radit plakat i svi se pokušavaju izvuć.
Jedan kaže:"Al ja više nemam boje u printeru..."
Prof:"Pa isprintaj crno-bijelo i kopiraj u boji."
To be continued...

kljavo
18.02.2007., 21:33
prof. geografije: "njihov kvocijent inteligencije je obrnuto proporcionalan buci koju proizvode"
prof. matematike: "ja njemu kažem pitanje-on se križa, on meni kaže odgovor-ja se križam"

Sunny4
18.02.2007., 21:45

Evo još nekoliko...

Prof: Gdje žive bjeloglavi supovi?
Učenica: Na Sjevernom polu.

Prof: Po čemu je poznata Philadelphia?
Učenik: Po onom namazu?

Prof: Što se mora promijenit konjima kad počnu šepat?
Učenica: Kopita.

Štreberica
20.02.2007., 11:13
Iz moje bivše osnovne (otprilike, ne sjećam se više doslovno):

Uč.: Mogu ja odgovarat poslije nje?
Prof. zem.: Nisam ti ja hotel da primam rezervacije.

Prof. zem.: Tko to zviždi? Ovo nije nogometna utakmica, i nisam ti ja pas da mi zviždiš. Još samo treba da mi date gumenu kost...

Prof. kem.: Koju ti ocjenu želiš?
Zbunjeni učenik: Ne znam.
Prof. kem.: Što ćemo ako postaneš političar? Kakva bi to bila država koju bi ti vodio kad ne znaš odgovoriti na tako jednostavno pitanje?

Sad u srednjoj ih zapisujem pa ima i boljih bisera, ali ne želim da se netko prepozna :cerek:

Zeleni
20.02.2007., 11:31
Sad u srednjoj ih zapisujem pa ima i boljih bisera, ali ne želim da se netko prepozna :cerek:
Dada to je uber opasno, pitanje nacionalne sigurnosti :rofl: Ak te skuže, goli otok ti ne gine :D