PDA

View Full Version : Raspad BiH sve bliži...muslimanski sudac oslobodio muslimanske krvnike !!!

Juda Iškariot
07.06.2007., 18:44
Iako je naravno ovo cinično prema žrtvama muslimanskih zločinaca, ovo samo potvrđuje da bilo kakva zajednica s muslimanima nema smisla.
Upravo su muslimani ti koji svojom represijom, svojim otvorenim šovinizmom i rasizmom, svojim terorom BiH vode u propast...

Pogledajte novu muslimansku perverziju....muslimanski sudac oslobodio svoju braću po Kuranu...

ZENICA Jednonacionalno Sudsko vijeće, kojim je predsjedao sudac Asim Pezer, oslobodilo je jučer u Županijskom sudu u Zenici šestoricu pripadnika Armije BiH, Sabahudina Opertu, Muharema Frljka, Memsudina Opertu, Mirsada Šiljka, Murisa Ajanovića i Aliju Ćizmu, optužbi za zločine nad hrvatskim zatvorenicima u Varešu, koji su u logoru Srednjoškolskog centra proveli 125 dana, od 23. studenoga 1993. do 6. ožujka 1994. godine. U logoru je bilo zatočeno 30 hrvatskih civila i pripadnika HVO-a, a od njih ih je osam svjedočilo u procesu

http://vecernji-list.hr/newsroom/news/bih/823088/index.do

Juda Iškariot
07.06.2007., 18:46
Nakon presude...muslimanski zločinci i psi rata otvoreno slavili u sudnici....

Optužbe nedokazane
Iako su ih preživjeli u svojim svjedočenjima potkrijepljenim medicinskom dokumentacijom teretili za teška zlostavljanja, sudac Pezer u obrazloženju presude ustvrdio je da optužbe nisu dokazane.
Na takvu presudu žalit će se tužitelj Branislav Tomaš, jedini nebošnjak koji je sudjelovao u tome sudskom procesu. Pravomoćnu presudu donijet će Vrhovni sud Federacije BiH.
Tužitelj Tomaš izjavio nam je da je nepojmljivo da presude donose jednonacionalna vijeća i takvi procesi ničemu ne vode.

Rekordno suđenje
Suđenje je počelo u studenome prošle godine i završilo u rekordnom roku, za samo nešto više od pola godine. Taj je predmet zeničkom sudu proslijedilo Haaško tužiteljstvo.
Zanimljivo je spomenuti kako je sudac Pezer mjesto zatočenja hrvatskih zarobljenika nazvao zatvorom, a ne logorom.
Svjedoci jučer nisu bili na čitanju presude, no, saznavši za nju, bili su šokirani i ogorčeni. Oslobođena šestorka bivših pripadnika Armije BiH jučer je, pak, svoje slavlje počela već u zeničkoj sudnici.

d@d@
07.06.2007., 20:04
Dobro, imaš li link na optužnicu, ovo je prvostupanjsko riješenje ima još 3 koraka do kraja postupka.

Teško je iz ovog izvuč ikakav zaključak.

Prvo što neznam, a treba mi za zaključak je:
- da li su u svim kantonima jednonacionalni sudovi ili ne?
- kakav tijek imaju postupci u BiH, isto ko u HR ili ima stupanj više?

Prijezda
07.06.2007., 20:17
U clanku pise:
Pravomoćnu presudu donijet će Vrhovni sud Federacije BiH.

Clanovi Vrhovnog suda FBIH su :
http://vsfbih.ba/web/?lk=6&l=1

sto ce reci da nije jednonacionalna struktura. Osim ako to nije jos jedna lukava varka Bosnjaka;)

Pištolj doktor
07.06.2007., 20:27
Kakav zakljucak... ili je sudstvo korumpirano ili je sudac nacional-sovinist ko kod nas Lozina i slicni. A lako moguce i da bi mu malo kucu potpalili ili bi pocinio samoubojstvo.:rolleyes: Vrlo cudno za pripizdinu koja bi bila drzava. Isto ko i Hrvatska samo jos malo gore. Ko Srbija... recimo. :flop:

Cosmopolita
08.06.2007., 18:50

Ma ne,ne ne nemoguce:rolleyes: ,gde bi oni tako:cool: :cool: :cool: Na ovom forumu samo moje pretstavljate takvim monstrumima.Mada jos nisam naisla bas na krvavo slavlje.Al neka vam ih,eto vam ih:top:

Juda Iškariot
08.06.2007., 19:17
U clanku pise:
Pravomoćnu presudu donijet će Vrhovni sud Federacije BiH.

Clanovi Vrhovnog suda FBIH su :
http://vsfbih.ba/web/?lk=6&l=1

sto ce reci da nije jednonacionalna struktura. Osim ako to nije jos jedna lukava varka Bosnjaka;)

Naravno da nije jednonacionalna struktura...prava multietnićka...na muslimanski naćin...dakle, pogledajmo ćlanove vrhovnog suda:

Sudija ALIKALFIĆ SOFIJA
Sudija BAHTIJAREVIĆ EMINA
Sudija BAJROVIĆ AIDA
Sudija BILAJAC ENISA
Sudija BUBALOVIĆ dr. TADIJA
Sudija ČURIĆ SLAVICA
Sudija DODIK IGNJACIJE
Sudija ETEROVIĆ ZDENKO
Sudija FILIPOVIĆ mr. LJILJANA
Sudija GREBO-JEVTIĆ ZDRAVKA
Sudija HADŽIMUSTAFIĆ AMRA
Sudija HADŽIOMERAGIĆ MALIK
Sudija HAJDAREVIĆ HAJRUDIN
Sudija HASIĆ HALIDA
Sudija HRELJA NADIRA
Sudija JAGANJAC AMIR
Sudija JOČIĆ MIOMIR
Sudija KRATOVIĆ SADUDIN
Sudija MITROVIĆ MILKA
Sudija NIKŠIĆ MUHIDIN
Sudija OMERAGIĆ RAMIZ
Sudija ORAŠANIN GORAN
Sudija PAVLIĆ MILAN
Sudija PERIŠIĆ MIRJANA
Sudija PLOSKIĆ MEVSUDA
Sudija POTOGIJA TIFA
Sudija PUPIĆ MILENA
Sudija RIZVIĆ AMIRA
Sudija SADOVIĆ AMIRA
Sudija ŠAIN mr. DANICA
Sudija SELIMOVIĆ-AJANOVIĆ AMELA
Sudija SOFTIĆ VESNA
Sudija SRDIĆ MLADEN
sudija VJEKOSLAV LOVRIĆ
Sudija ZLOTRG NIDŽARA

Od nih 35 su devetnaest muslimani, a onih preostalih šesnaest su "Hrvati" i Srbi tipa Željko Komšić...

Još jedan dokaz da od četnika ipak ima nešto gore, a to su muslimani.

Juda Iškariot
08.06.2007., 19:18
Juda haj liječi se ili počni terorističke napade na Bošnjake kad ih toliko mrziš.

Ne mrzim ih, ali mi se organski gade. :bljak:

Juda Iškariot
08.06.2007., 19:19

Ma ne,ne ne nemoguce:rolleyes: ,gde bi oni tako:cool: :cool: :cool: Na ovom forumu samo moje pretstavljate takvim monstrumima.Mada jos nisam naisla bas na krvavo slavlje.Al neka vam ih,eto vam ih:top:

Čuj..kakav imidž o Srbima očekuješ nakon Vukovara, Škabrnje, Ovčare, Dubrovnika, Petrinje, Omarske, Manjače, Keraterma ???

Ali da te utješim, od vas četnika ipak ima nešto gore, a to su muslimani...

Nekoobicnoime
08.06.2007., 22:03
Naravno da nije jednonacionalna struktura...prava multietnićka...na muslimanski naćin...dakle, pogledajmo ćlanove vrhovnog suda:

Sudija ALIKALFIĆ SOFIJA
Sudija BAHTIJAREVIĆ EMINA
Sudija BAJROVIĆ AIDA
Sudija BILAJAC ENISA
Sudija BUBALOVIĆ dr. TADIJA
Sudija ČURIĆ SLAVICA
Sudija DODIK IGNJACIJE
Sudija ETEROVIĆ ZDENKO
Sudija FILIPOVIĆ mr. LJILJANA
Sudija GREBO-JEVTIĆ ZDRAVKA
Sudija HADŽIMUSTAFIĆ AMRA
Sudija HADŽIOMERAGIĆ MALIK
Sudija HAJDAREVIĆ HAJRUDIN
Sudija HASIĆ HALIDA
Sudija HRELJA NADIRA
Sudija JAGANJAC AMIR
Sudija JOČIĆ MIOMIR
Sudija KRATOVIĆ SADUDIN
Sudija MITROVIĆ MILKA
Sudija NIKŠIĆ MUHIDIN
Sudija OMERAGIĆ RAMIZ
Sudija ORAŠANIN GORAN
Sudija PAVLIĆ MILAN
Sudija PERIŠIĆ MIRJANA
Sudija PLOSKIĆ MEVSUDA
Sudija POTOGIJA TIFA
Sudija PUPIĆ MILENA
Sudija RIZVIĆ AMIRA
Sudija SADOVIĆ AMIRA
Sudija ŠAIN mr. DANICA
Sudija SELIMOVIĆ-AJANOVIĆ AMELA
Sudija SOFTIĆ VESNA
Sudija SRDIĆ MLADEN
sudija VJEKOSLAV LOVRIĆ
Sudija ZLOTRG NIDŽARA

Od nih 35 su devetnaest muslimani, a onih preostalih šesnaest su "Hrvati" i Srbi tipa Željko Komšić...

Još jedan dokaz da od četnika ipak ima nešto gore, a to su muslimani.

Sramota jedna sramotna! Ti mutljemani kojih je u pederaciji samo preko 75% imaju cak 54.3% svojih sudija na vrhovnom sudu te iste pederacije!

Ugrozba!

Juda Iškariot
08.06.2007., 23:11
Sramota jedna sramotna! Ti mutljemani kojih je u pederaciji samo preko 75% imaju cak 54.3% svojih sudija na vrhovnom sudu te iste pederacije!

Ugrozba!

Opet turski (mikro)mozak proradio....ćuj "Bošnjaka" ima 75 % pa bi valjda shodno tome trebali da drže i sve konce vlasti u tom omjeru i onda elegantno Hrvate preglasavali....na stranu što su Turci i Hrvati (barem na papiru) i po ustavu ravnopravni...

Ćudno samo da se Turci protive takom modelu gdje su u manjini, na primjer u Mostaru....

d@d@
08.06.2007., 23:35
Dobro o čemu vi to, ovi sa liste su suci Vrhovnog suda, a presuda je izgubljena na Županijskom sudu.:confused:

A kad ste već zbrajali one Emina i Sofija nisu baš 100% sigurne. :D

Ako već želite zbrajat onda trebate izgooglat imena sudaca županijskog suda u Zenici, a na listi mora biti ime Asim Pezer, jel vi uopće čitate to što linkate? :confused:

Prijezda
09.06.2007., 08:39
Dobro o čemu vi to, ovi sa liste su suci Vrhovnog suda, a presuda je izgubljena na Županijskom sudu.:confused:

Pa u članku koji je postan pise da ce pravomocnu presudu donijeti Vrhovni sud FBIH, pa smo koncenzusom odlucili razbrojati ih po nacionalnoj pripadnosti-nedo Bog da neko raspravlja o njihovoj strucnosti.

I mudro zboris, ima ovdje jos sumnjivih imena za koje nismo sigurni ko su i sta su. No vjerujemo mudrosti jude koji je proucio njihovu geneaologiju do momenta kad su prvi Slaveni na Balkanu u znak pozdrava bacali balegu prema zbunjenim Ilirima

Juda Iškariot
09.06.2007., 10:00
Pa u članku koji je postan pise da ce pravomocnu presudu donijeti Vrhovni sud FBIH, pa smo koncenzusom odlucili razbrojati ih po nacionalnoj pripadnosti-nedo Bog da neko raspravlja o njihovoj strucnosti.

Stručni kadar ...muslimani su naravno obrazovaniji, pametniji, hebiga stručniji od glupih Hrvata koji diljem svijeta svakodnevno dobivaju priznanja u znanstvenici..kao na primjer Profesor Ivica Đikić, profesor Dr Božo Herceg, Marin Soljačić u Massachusstes Institue of Technology....dok niti jedan jedini musliman to nikada neće uspjeti, ali hebiga, u BiH su muslimani stručniji od Hrvata:top:

Nema naravno nikakvih paralela sa srpskom "argumentacijom" u SFRJ kako nema veze da su 80 % policajaca u Hrvatskoj Srbi....već se isključivo radilo o "stručnom kadru" :top:

maliko
09.06.2007., 10:25
Iako je naravno ovo cinično prema žrtvama muslimanskih zločinaca, ovo samo potvrđuje da bilo kakva zajednica s muslimanima nema smisla.
Upravo su muslimani ti koji svojom represijom, svojim otvorenim šovinizmom i rasizmom, svojim terorom BiH vode u propast...

Zašto mrziš sve muslimane. To je toliko iracionalno da to sebi mogu dozvoliti samo samo ljudi bez trunke zdravog razuma.

Juda Iškariot
09.06.2007., 10:26
Zašto mrziš sve muslimane. To je toliko iracionalno da to sebi mogu dozvoliti samo samo ljudi bez trunke zdravog razuma.

Ne mrzim sve muslimane....ima ih i dobrih, pogledaj ovdje:

www.apostatesofislam.com

www.formermuslims.com

Svaka im čast. :top:

maliko
09.06.2007., 10:32
Ne, oni više nisu muslimani. Oni su kršćani. Ne bi trebao niko da ih osuđuje zbog svoje odluke da konvertiraju. Dakle, pitanje ostaje: Zašto mrziš sve muslimane? Potpuno iracionalno.

Juda Iškariot
09.06.2007., 11:40
A gdje sam ja napisao da mrzim sve muslimane ?

A inače tema je kako je muslimanski sudac oslobodio svoju braću po Kuranu unatoč brojnim dokazima....koji je tvoj komentar na to ?

maliko
09.06.2007., 12:11
A gdje sam ja napisao da mrzim sve muslimane ?

A inače tema je kako je muslimanski sudac oslobodio svoju braću po Kuranu unatoč brojnim dokazima....koji je tvoj komentar na to ?

Pa način na koji predstavljaš i ovu temu. Zločin se desio i treba da se što oštrije kazni, ali implikacija da su muslimani krivi za zločin pametnom čovjeku je neprihvatljiva. Zbog čega? Zbog toga što to znači da susvi muslimani bili uključeni i odgovorni su za taj zločin. Složićeš se sa mnom da to ne može biti istina. Zato je za one koji su počinili zločin primjerenija odrednica: ime i prezime, pripadnost određenoj vojnoj formaciji i eventualno nacionalnost i vjeroispovijest. Molim te da ovo uzmeš u obzir kada budeš pisao buduće postove, ne zbog drugih već zbog sebe.

Juda Iškariot
09.06.2007., 12:22
Pa način na koji predstavljaš i ovu temu. Zločin se desio i treba da se što oštrije kazni, ali implikacija da su muslimani krivi za zločin pametnom čovjeku je neprihvatljiva. Zbog čega? Zbog toga što to znači da susvi muslimani bili uključeni i odgovorni su za taj zločin. Složićeš se sa mnom da to ne može biti istina. Zato je za one koji su počinili zločin primjerenija odrednica: ime i prezime, pripadnost određenoj vojnoj formaciji i eventualno nacionalnost i vjeroispovijest. Molim te da ovo uzmeš u obzir kada budeš pisao buduće postove, ne zbog drugih već zbog sebe.

Zločinci su odredom svi bili muslimani, a sudac koji ih je oslobodio je također musliman.
Samo sam ukazao na to. Naravno da svi muslimani nisu isti, muslimani iz cazinske Krajine su se na primjer također borili protiv Alijinih fundamentalista jednako kao i Hrvati.

maliko
09.06.2007., 12:44
Zločinci su odredom svi bili muslimani, a sudac koji ih je oslobodio je također musliman.
Samo sam ukazao na to. Naravno da svi muslimani nisu isti, muslimani iz cazinske Krajine su se na primjer također borili protiv Alijinih fundamentalista jednako kao i Hrvati.

U tom konkretnom zločinu očigledno je da su bili. Međutim, ne smijemo smatrati sve muslimane koji su 1993. godine živjeli na prostoru pod kontrolom Armije BiH zločincima,muslimanskim fundamentalistima, mrziteljima svega što je Hrvatsko jer to nije istina. Znam slučaj da je jedna hrvatka porodica cijeli rat pomagala jednoj bošnjačkoj porodici. Ne mogu zamisliti da su oni mrzili ruku koja ih hrani.

Juda Iškariot
09.06.2007., 13:06
U tom konkretnom zločinu očigledno je da su bili. Međutim, ne smijemo smatrati sve muslimane koji su 1993. godine živjeli na prostoru pod kontrolom Armije BiH zločincima,muslimanskim fundamentalistima, mrziteljima svega što je Hrvatsko jer to nije istina. Znam slučaj da je jedna hrvatka porodica cijeli rat pomagala jednoj bošnjačkoj porodici. Ne mogu zamisliti da su oni mrzili ruku koja ih hrani.

Smijem pitati odakle si i gdje živiš ?

Drugo pitanje je, jesam li u pravu kada tvrdim da o muslimansko-hrvatskom ratu znaš pretežno iz medija i tu i tamo od kojeg poznanika ?

maliko
09.06.2007., 13:14
Živim u Bosni. Rat sam zajedno sa porodicom nekako preživio i mnogo sam u njemu izgubio, ali ne mrzim ljude onoliko koliko to drugi, nekada bez posebnog razloga, čine. Pa, kršćanski je da čovjek voli drugog čovjeka bezuvjetno.
Dakle, nisam o hrvatsko-bošnjačkom sukobu čuo preko medija, nego sam svjedok toga i mogu ti reći da nemam puno lijepih riječi.

Juda Iškariot
09.06.2007., 13:27
Živim u Bosni. Rat sam zajedno sa porodicom nekako preživio i mnogo sam u njemu izgubio, ali ne mrzim ljude onoliko koliko to drugi, nekada bez posebnog razloga, čine. Pa, kršćanski je da čovjek voli drugog čovjeka bezuvjetno.
Dakle, nisam o hrvatsko-bošnjačkom sukobu čuo preko medija, nego sam svjedok toga i mogu ti reći da nemam puno lijepih riječi.

A jesi li Hrvat ili musliman ili iz mješanog braka ?

maliko
09.06.2007., 13:45
Ma, to je najmanje bitno. Čovjek sam i mislim da znam razlikovati dobro od zla.

Juda Iškariot
09.06.2007., 13:47
Ma, to je najmanje bitno. Čovjek sam i mislim da znam razlikovati dobro od zla.

Vidiš, to je jako bitno....a i znakovito je da se ne izjašnjavaš.

maliko
09.06.2007., 13:54
Vidiš, to je jako bitno....a i znakovito je da se ne izjašnjavaš.

Ako ti moraš znati koje sam vjere da bi donosio vrijednosne sudove o meni, onda se dovodiš u opasnost da imaš neke predrasude.
Trenutno ne znaš koje sam vjere i kojem narodu pripadam i mislim da možeš donijeti najbolji sud o meni na osnovu ove kratke prepiske. Da li sam ja dobar čovjek po tvom mišljenju, čovjek sa kojim bi ti mogao sarađivati?

Juda Iškariot
09.06.2007., 14:08
A u čemu je problem da mi kažeš koje si vjere i nacije ?

Nema nikakvih problema, upravo suprotno, volim igrati otvorenih karata.

No, tema topica je bila "Muslimanski sudac oslobodio muslimanske krvnike"....a ne je li ja mrzim muslimane ili ne.

Došao si na topic i odmah skrenuo temu....dakle, koji je tvoj komentar na onu sudsku presudu ? A kad smo već kod mržnje....ima li ta presuda ikakvog značaja u poboljšanju odnosa između muslimana i Hrvata ili ona doprinosi vjeri i suživotu ?

strjela
09.06.2007., 14:10
Cuj mrzi pa mi imamo toliko zajednickog. Mi imamo arapsku vjeru a vi ste arapi jevrejske vjeroispovjesti.

Daj smiri dozivljaj malo.

Juda Iškariot
09.06.2007., 14:12
Cuj mrzi pa mi imamo toliko zajednickog. Mi imamo arapsku vjeru a vi ste arapi jevrejske vjeroispovjesti.

Daj smiri dozivljaj malo.

Uvidjeh grešku...naravno...u pravu si.... (http://www.bolnica-vrapce.hr/)

maliko
09.06.2007., 14:16
A u čemu je problem da mi kažeš koje si vjere i nacije ?

Nema nikakvih problema, upravo suprotno, volim igrati otvorenih karata.

No, tema topica je bila "Muslimanski sudac oslobodio muslimanske krvnike"....a ne je li ja mrzim muslimane ili ne.

Došao si na topic i odmah skrenuo temu....dakle, koji je tvoj komentar na onu sudsku presudu ? A kad smo već kod mržnje....ima li ta presuda ikakvog značaja u poboljšanju odnosa između muslimana i Hrvata ili ona doprinosi vjeri i suživotu ?

Znam koja je tema, ali neko između redova može pročitati i skrivenu poruku koja se odašilje tom temom. Na to sam htio da skrenem pozornost.
A što se tiče presude , još sve nije završeno. Ko je počinio zločine treba da se što oštrije kazni.

Strjelu nisam mogao razumjeti.

Juda Iškariot
09.06.2007., 14:24
dobro...a koja je poruka presude kada se muslimani unatoč više nego očiglednim dokazima oslobađaju ?

Je li to poruka ljubavi i tolerancije ?

Nadalje, ja sam tu vijest samo prenio, a ti osuđuješ onoga koji piše o tome, a ne izvršioce.

Juda Iškariot
09.06.2007., 14:27
Maliko...bye-bye...na drugim topicima sam vidio tko i šta si. :W

maliko
09.06.2007., 14:30

Pogledajte novu muslimansku perverziju....muslimanski sudac oslobodio svoju braću po Kuranu...

Ne mogu cjelovit sud donijeti o suđenju o kome razgovaramo jer ga nisam u cijelosti pratio. O tome znam samo ono što si mi ti prikazao. Mogu samo iznijeti svoje mišljenje da one koji su počinili pomenuti zločin treba oštro kazniti, da se ne slažem s odlukom da sudsko vijeće u ovom procesu bude jednonacionalno i da vjerujem da će sud na višoj razini donijeti pravednu odluku.

maliko
09.06.2007., 14:45
Maliko...bye-bye...na drugim topicima sam vidio tko i šta si. :W

Ja iza svih svojih riječi čista obraza mogu stati. A ti ipak još uvijek ne znaš ko sam i šta sam ja.

Juda Iškariot
09.06.2007., 14:47
Ponovo te pitam u čemu je problem da se nacionalno izjasniš ?

No moram ti priznati da si malo drukčiji od prosječnog muslimana na forumu...znaš čak sastaviti dvije-tri rečenice što se kod vaših može smatrati uspjehom.

maliko
09.06.2007., 14:57
Ponovo te pitam u čemu je problem da se nacionalno izjasniš ?

No moram ti priznati da si malo drukčiji od prosječnog muslimana na forumu...znaš čak sastaviti dvije-tri rečenice što se kod vaših može smatrati uspjehom.

Ma, nije uopće problem da se ja nacionalno izjasnim. Ponosan sam na to što jesam, ali nikada nijednu riječ ili čak djelo neću (ili ne ću) učiniti koje će vrijeđati ljude koji se od mene razlikuju po bilo čemu.. Čak štaviše, ne pridajem toliku važnost tome kojoj nacionalnosti ljudi pripadaju već tome da li su vjernici ili ne.
Svi smo mi prije rata išli u iste škole i Hrvati i Bošnjaci i Srbi tako da se po tome malo razlikujemo.

Zrinski
09.06.2007., 15:01
Interesantno je da ovdje na ovoj temi nema dežurnih "plakača" i boraca za ljudska prava koji sipaše drvlje i kamenje na hrvatsko pravosuđe poslije slučaja Lozina. A pa da ipak ima razlike. Ovdje su žrtve Hrvati iz BiH a oni sami sebi krivi za sve što ih je snašlo.............:bljak::bljak:

Juda Iškariot
09.06.2007., 15:10
Svi smo mi prije rata išli u iste škole i Hrvati i Bošnjaci i Srbi tako da se po tome malo razlikujemo.

E tu se grdno varaš...iako smo tako blizu, razlika između Hrvata s jedne strane i Srba i muslimana s druge je ogromna....nas nažalost s vama Srbima i muslimanima dijeli jedna cijela civilizacija....

Juda Iškariot
09.06.2007., 15:13
Interesantno je da ovdje na ovoj temi nema dežurnih "plakača" i boraca za ljudska prava koji sipaše drvlje i kamenje na hrvatsko pravosuđe poslije slučaja Lozina. A pa da ipak ima razlike. Ovdje su žrtve Hrvati iz BiH a oni sami sebi krivi za sve što ih je snašlo.............:bljak::bljak:

U Hrvatskoj ništa novo....kada četnici zakolju Hrvata u RS...kada muslimanski fundamentalisti ubiju 10 Hrvata povratnika samo u Travniku...to je onda "Well...shit happens"....a kada u Kninu dvojica veseljaka bace kamenčić na srpsku kuću, eto slijedećeg dana Mesića, Sanadera i Jace da osude taj grozni čin onih koji Hrvatsku ponovu žele vratiti u mračninu....

Zato su nama Stanimirović i Gajica u saboru...a Norac i Glavaš u zatvoru...

To su nama Mesić, Račan i Sanader dali....Yuppiiii...Imamo Hrvatsku. :klap:

maliko
09.06.2007., 16:46
E tu se grdno varaš...iako smo tako blizu, razlika između Hrvata s jedne strane i Srba i muslimana s druge je ogromna....nas nažalost s vama Srbima i muslimanima dijeli jedna cijela civilizacija....

Ja sam mislio da ne postoji razlika u načinu na koji su se narodi u Bosni obrazovali prije 1992. godine. Svi smo išli zajedno u školu, učili isti jezik, jednu historiju. Ako nisi iz Bosne ili si premlad da se toga sjećaš onda to ne znaš.

spiritual beggar
09.06.2007., 20:25
Iako je naravno ovo cinično prema žrtvama muslimanskih zločinaca, ovo samo potvrđuje da bilo kakva zajednica s muslimanima nema smisla.Upravo su muslimani ti koji svojom represijom, svojim otvorenim šovinizmom i rasizmom, svojim terorom BiH vode u propast...

bas me interesuje u kakvoj mi to "zajednici" zivimo?
...zar ne zivimo jedni pored drugih?
koliko je Juda nonsens prirode govori i cinjenica da je otvoreni anti-semita sa tipicnim cionistickim akcentom na svijet oko sebe!:rofl: :rofl:
:D

Wetiko
10.06.2007., 00:30

A kad ste već zbrajali one Emina i Sofija nisu baš 100% sigurne. :D

Ako već želite zbrajat onda trebate izgooglat imena sudaca županijskog suda u Zenici, a na listi mora biti ime Asim Pezer, jel vi uopće čitate to što linkate? :confused:

Večernji list ponovno laže i huška.

Ne postoji nikakav županijski sud u Zenici, već Kantonalni sud u Zenici koji se nazivao i Kantonalni sud Zeničko-dobojskog kantona po osnivanju.

Visoko sudsko i tužilačko vijeće Federacije BiH sljedeće osobe je imenovalo na mjesto sudaca u Kantonalnom sudu Zeničko-dobojskog kantona 10.12.2003.:

1. Alihodžić Zijada
2. Bilajac Enisa
3. Ahmetović Hilmo
4. Šabić Mustafa
5. Begović-Devović Jasmina
6. Imamović-Heganović Fatima
7. Pezer Asim
8. Jašarspahić Šida
9. Spahić Faik
10. Čolaković Jasmina
11. Maličbegović Enes
12. Arnaut Unkas
13. Subašić Ljilja
14. Goronja Drago
15. Kojić Milorad
16. Anić Mario
17. Antonović Zvjezdana

9.11.2006. Visoko sudsko i tužilačko vijeće BiH za sutkinje u Kantonalni sud u Zenici imenovalo je sljedeće osobe:

1. Emina Hulusija
2. Aleksandra Babić Stanković

Prijezda
10.06.2007., 10:24
Ma, nije uopće problem da se ja nacionalno izjasnim. Ponosan sam na to što jesam, ali nikada nijednu riječ ili čak djelo neću (ili ne ću) učiniti koje će vrijeđati ljude koji se od mene razlikuju po bilo čemu.. Čak štaviše, ne pridajem toliku važnost tome kojoj nacionalnosti ljudi pripadaju već tome da li su vjernici ili ne.

Za gore navedeno, a i opcenito za tvoje kompletno izlaganje na ovu temu mogu izreci samo rijeci hvale. Nazalost, ne znam koliko ce tvoje rijeci imati uticaja na pojedine likove sa foruma, jer kao sto se da primijetiti receno se mjeri po tome je li nesto rekao Bosnjak, Hrvat ili Srbin-tuzno ali istinito. Jos jednom :top: :top: :top:

maliko
10.06.2007., 12:53
Meni je drago da smo se Juda i ja usaglasili po mnogim pitanjima koje smo pokrenuli u okviru ovog topica. Pozdrav

Juda Iškariot
10.06.2007., 20:17
Meni je drago da smo se Juda i ja usaglasili po mnogim pitanjima koje smo pokrenuli u okviru ovog topica. Pozdrav

Ako se gospon Maliko slaže kako su muslimani ovim činom ponovo pokazali svoje pravo podmuklo i pokvareno lice, te da je ono "građanska država, svi smo ba isti" najobičnija floskula a da zapravo terorom i represijom zaštrašivaju Hrvate koristeći se metodama koje se ni Srbi u Jugoslaviji ne bi posramili, onda naravno, smo se maliko i moja malenkost usuglasili...u protivnom - NE.

maliko
10.06.2007., 22:07
Ako se gospon Maliko slaže kako su muslimani ovim činom ponovo pokazali svoje pravo podmuklo i pokvareno lice, te da je ono "građanska država, svi smo ba isti" najobičnija floskula a da zapravo terorom i represijom zaštrašivaju Hrvate koristeći se metodama koje se ni Srbi u Jugoslaviji ne bi posramili, onda naravno, smo se maliko i moja malenkost usuglasili...u protivnom - NE.

Generalizirati stvari na takav način ja ne mogu uraditi, a vjerujem,pošto te držim za razumna čovjeka, da i ti u stvari to činiš samo podsvjesno. Kada bih vjerovao da su svi muslimani zli, to bi bilo isto kao kad bih vjerovao da svi muslimani imaju plave oči.

citanova
11.06.2007., 13:46
poruka presude je da pravna drzava ne funcionira. siguran sam da to nije izdvojen slucaj vec da toga ima u cijeloj bih

BOSHNJAK
11.06.2007., 14:13
poruka presude je da pravna drzava ne funcionira. siguran sam da to nije izdvojen slucaj vec da toga ima u cijeloj bih

A dokaz da je ovo kriva odluka ili bilo kakva ne pravda je?

Niko nije iznio transkrpite svjedocenja niti kopiju optuzbe, i naj vaznije citat rijeci koje su sudije rekli potom presude.

Posto u civilizovanim drustvima vazi princip nevinosti dok se krivica ne dokaze stvarno sam razocaran da modovi nisu preimenovali temu:flop: