PDA

View Full Version : Pelene - združeni topic

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

OOOOOOO
25.05.2011., 23:23
Čudno mi kod tih Konzumovih,vel.3-6 ima 42 kom a vel.4-9kg 50 kom,obično bude obratno,što je veći broj manje komada unutra

da,sta je veca vel,manje pelena,e to vidis nisam snimila:ne zna:

Ines Zgb
25.05.2011., 23:24
Hvala na savjetima cure :mig:

Zna netko odgovor na moje 1.pitanje?

Cijena je 55 kn za 3 i 4 tak da mislim da su i manje tak,u 4 je 46 pelena tak da je u manjima cca 10-15 pelena vise.

Ali pazi,mullerove pelene su manjeg kalupa ;)

OOOOOOO
25.05.2011., 23:32
Cijena je 55 kn za 3 i 4 tak da mislim da su i manje tak,u 4 je 46 pelena tak da je u manjima cca 10-15 pelena vise.

Ali pazi,mullerove pelene su manjeg kalupa ;)

a ove 9-18kg njihove su puno deblje od ovih 5-9kg,bas sam se zacudila.mama mi uzela za probu paketic od 2 kom tih vecih

FIGICA
25.05.2011., 23:37
a ove 9-18kg njihove su puno deblje od ovih 5-9kg,bas sam se zacudila.mama mi uzela za probu paketic od 2 kom tih vecih

Kako me to živcira,što ne mogu svi brojevi biti isti nego one veće isfušare :mad:

OOOOOOO
25.05.2011., 23:45
Kako me to živcira,što ne mogu svi brojevi biti isti nego one veće isfušare :mad:

a bas...ovo je super kad imas za kupit za probu pelene,trebalo bi i drugih tako biti

BlackLotus
26.05.2011., 01:39
2. Za sada sam kupila samo jedan paket Pampers new baby newborn 1 (2-5kg,43 kom),trebam li kupovati još koji paket baš tih najmanjih ili da bolje kupim odmah koji paket onih za broj većih Pampers mini 2 (3-6kg) :ne zna:

Hvala :)

možda da pričekaš dok se dijete rodi pa ćeš vidjeti što će ti odgovarati.. mi smo koristili 2-5kg preko 2 mj(točno dok nije prešao tih "5kg"), ali neke odmah kupuju 3-6 kg bebama :ne zna:

Ines Zgb
26.05.2011., 23:43

Je,onda bi bile savrsene a to ne ide :lol:

katjes
27.05.2011., 10:48
ja bi isto probala sve peleneee :mama:
zavidim vama koje jeste.. jer to znači da ste bili i u plodinama, i u konzumu, dmu, mulleru.. a ja nigdje :zubo: i nemam pojma ni br komada, cijene..ni karakteristike..

danas šaljem mm u dm po neke. bili smo na pampers premium care-u, 3-6 sad bi neke druge probala.

čega uopće ima u DMu?? naravno, babylove (to smo probali, fine su nam...) a osim njih?

FIGICA
27.05.2011., 11:01
U Dm-u samo Babylove,Pampersice i Alana eko pelene
U Konzumu je veći izbor-Huggies,Libero,Bebe,Pampers,Violeta

katjes
27.05.2011., 11:05
a kakve su alana? žudim za promjenom :zubo:

FIGICA
27.05.2011., 11:11

Jako slične babylove osim što nemaju mrežicu unutra
Ako hoćeš neke tanje koje ne griju previše,onda Huggies

plagra
27.05.2011., 11:25
beauty baby-muller-preporod nakon babylove pelena!!puno tanje i mekše i izdrže(puj puj:lol:)cijelu noć!:top:

katjes
27.05.2011., 11:25
uh kad se ja dočepam tog mullera :zubo:

plagra
27.05.2011., 11:28

probaj,nećeš požaliti...:):cerek:

OOOOOOO
27.05.2011., 11:30

dosta debele i krute.ali kao neke eko:rolleyes:
probaj muller neces pozalit,pa ti si bar u zg pa ih mozes kad hoces kupiti.evo meni jesu neku noc procurile valjda je nekako cudno lezao mali,od onda vise nisu,danas nam stizu nove:)

katjes
27.05.2011., 11:46
ja sam od mullera cca 40min javnim gradskim prijevozom al imam dijete s kojim se ne usudim u grad solo. to je vrlo vrlo riskantno jer kad ona odluči da joj je dosta kolica onda sam nahebala. ima da mi prisjedne svaki izlazak :flop:

OOOOOOO
27.05.2011., 11:52
ja sam od mullera cca 40min javnim gradskim prijevozom al imam dijete s kojim se ne usudim u grad solo. to je vrlo vrlo riskantno jer kad ona odluči da joj je dosta kolica onda sam nahebala. ima da mi prisjedne svaki izlazak :flop:

e to mi je sasvim poznato ,svaki dan to prolazim

Twinmama
27.05.2011., 12:12
cure... koje sve marke imaju PELENA GAČICA i kakve su im cijene???
gledala sam neke u mulleru (nemaju našu veličinu samo za več "veliku djecu") i u DM-u ali mi se čine dosta skupe a svega par komada....
i nama bi trebala veličina 4 (7-18kg)

Ines Zgb
27.05.2011., 18:13

definitivno samo :top::top:

pa kaj nemas negdje bliže?

marinella
28.05.2011., 07:07
mi za sad zadovoljni s babylove.

Have a nice day
28.05.2011., 13:12
A kakve su te millerove cijenom u odnosu na pampers pc 3? Seka zasad kaže da je s pc 3 zadovoljna ali čini mi se da sam čula da je četvorka grozna :ne zna:.

katjes
28.05.2011., 16:45
bilo bi zgodno kad bi tu dok kudimo i hvalimo neke pelene spomenemo usput i cijenu po komadu.

evo, mi probali alanu iz dm-a (mm nije siguran, al misli da je pisalo 1,5kn/kom) i onak..niš posebno. normalna pelena. tek smo ih potrošili nekoliko..premalo za recenziju :p

nego, vrag mi nije dao mira pa sam uzela neke Paciuchino u dioni: te su pak očajne. znate ono kad primite ona 2 ljepka i krenete prema trbušćiću da zaljepite, tad obično osjetite elastičnost i znate da je ta pelena udobna. e kod ove nema te elastičnosti. isto tak, isprobana tek jedna pa ne mogu reći više.. cijena: 35kn za 24kom :flop:

bettyboop333
28.05.2011., 18:03
koristili smo pampers pelene..jaaaaaako dugo...mislili da su najbolje od tržišta, Nakon 10 mj korištenja, kako se namjeravamo prebacit na platnene, ali još kupimo zalihe, nije nam se davala lova za pampers, nego smo uzeli u mileru...neke njihove roza ambalaža, neznam naziv

joj kako dobre pelene, a jeftine. a joj ljepote :D:s
al ne odustajemo od platnenih:)

klarah
28.05.2011., 18:44
ja za svoju bebu koristim Pampers PC i super su mi, najnježnije. za stariju curku obične pampersice jer su mi PC u biti preskupe. Iako sad kad je vruće ove obične Pampersice smrde u kombinaciji s urinom.

lianne
29.05.2011., 09:19
ja za svoju bebu koristim Pampers PC i super su mi, najnježnije. za stariju curku obične pampersice jer su mi PC u biti preskupe. Iako sad kad je vruće ove obične Pampersice smrde u kombinaciji s urinom.

aha..to sam i ja primjetila..da smrduckaju vise nego obicno :rolleyes:

dosla sam prijaviti da nam pillo vec 10-ak dana uopce nije promocio :trio:
izdrzi i dan i noc bez ikakvog problema i za sad to su nam jedine pelene koje su "izdrzale bok"..za sad..necu se veseliti,jer zakljucak donosim bar nakon 2 tj..
ali super su :s

netko pitao za cijenu..5 ica ima 44 kom..regularna cijena :79,90..akcijska cijena :59,90

eto :D

lianne
29.05.2011., 09:22
ljudi molim za recenzije PELENA ZA KUPANJE..

pocinjemo sa plazom i ne znam nista o tome-sta,kako,di?

meni je to apstraktan pojam-jel se te pelene mjenjaju nakon mocenja bebe ili?ne kuziom uopce princip na koji su?sta su vise plastificirane ili?:ne zna:

vedra
29.05.2011., 10:23
koliko dugo se nosi 4-ka??
moja ima sada 7,5 kg, a imam već neku zalihu 4, pa da znam da ih ne gomilam previše ak se ne nose dugo!!!
al čini mi se da se te nose najduže, zar ne??:ne zna:

bubasta
29.05.2011., 10:31
koliko dugo se nosi 4-ka??
moja ima sada 7,5 kg, a imam već neku zalihu 4, pa da znam da ih ne gomilam previše ak se ne nose dugo!!!
al čini mi se da se te nose najduže, zar ne??:ne zna:

ovisi, stvarno je tesko rec
al jedno sam naucila -ne gomilat te pakete od broja 3-5
naime, mi smo jakoo malo nosili i broj 3 i 4 i 4+ ...moj mali je dosta brzo rastao , tako da je sve brzooo preskocio
sad najduze nosimo br 5 (malo prije 9kg smo presli na njih :ne zna:i taman su nam bile)
govorim o AB pelenama , one su nekako manjeg kalupa (PC su meni malo vece)

katjes
29.05.2011., 10:59
da definitivno su AB manjeg kalupa.
u ovom trenutku ponosni smo vlasnici 4 različitih paketa pelena:

Paciuchino, Alana, Bebe i AB. Sve su za 4-9 kg. Imamo manje od 6kila i ove troje su nam velike a AB taman tip top. Tip top su i po svemu ostalome: tanke, mekane, rastezljive, nisu glomazne ni prenajlonske. Kako drže noć, to još ne znam.
Bebe su najnajlonskije, super drže noć. One su sljedeće po veličini. Alana i Paciucino su li-la i po glomaznosti i slične su po materijalu koji je dosta "prirodan", "prozračan". Velika zamjerka Paciuchinu što je očajno izveden kalup, nema elastičnosti oko struka, ne usudim se staviti za noć jer mislim da je curenje kroz nogavicu zagarantirano. Alana je izdržala noćni test.

Dok smo bili manji, probali smo babylove 2-5, PC 2-5, oboje fantastične pelene.
Zatim babylove 3-6; super, malo su obilatije, al najradije bi ih kupila opet jer su nam još uvijek taman (po veličini daju se usporediti sa AC 4-9) ali ne ipak..preveliki smo :cerek:
PC 3-6 odlične, tanke, fine ..
Huggies 3-6: mmmneee, nakon babylove i pampers nisu me oduševile. najviše zbog krutosti i jer nemaju mrežicu pa bi kakica bila sljepljena uz guzu a tad puno kakaju pa mi je baš bilo žao..i onda bi se još kakica razmazala prema naprijed :flop:

Jules76
29.05.2011., 12:12
povlacim sve dobro kaj sam rekla o huggies br. 4, govno mi je vec 3x propustilo, i to ne po noci, sa strane oko nogica. a nisam jos ni pola paketa potrosila. tako da slijedece cu isprobati libero.
za sada jos uvijek su mi pampersice najbolje sto se tice tog da su tanke, a ne promocuju nikad. jedino kaj su skupe.

Ereshkigal
29.05.2011., 12:29

I mi:) Još nam nikada nisu propustile, osim jednom kada ju je muž presvukao (Još se uči:)) i dao ju meni na podoj, a ja osjetim da smo obje ugodno tople i nekako mokre:)

bemmu
29.05.2011., 12:42
povlacim sve dobro kaj sam rekla o huggies br. 4, govno mi je vec 3x propustilo, i to ne po noci, sa strane oko nogica. a nisam jos ni pola paketa potrosila. tako da slijedece cu isprobati libero.
za sada jos uvijek su mi pampersice najbolje sto se tice tog da su tanke, a ne promocuju nikad. jedino kaj su skupe.

LIBERO! :cheer::cheer::cheer:

monatina
29.05.2011., 13:26
evo nakon tonu ispobanih pelena nasla jedne PAMPERS ACTIVE BABY:top: ( a nisam bas bila za njih jer su jako izvikani) al ove pampers prije sto sam probala nisu bile -akitve baby- vec nekako dugacije
ove pelene upijaju jaaako dobro imaju oni gel u sebi(12 h preko noci)
moja cura ima 18 mj i do sad sam joj morala kupovat pelene broj vece(jer puno pije i piski)
otkad sam kupila ove(slucajno cisto za probat) pre zadovoljna
a do sad probala konzumove,libero,neku u ortopediji(sto koriste u bolnicama) kauflandove,dm-ove ,lidlove ............a koje sve ne
sve bi preko noci propustile kadkad i preko dana:flop:

OOOOOOO
29.05.2011., 13:48
bilo bi zgodno kad bi tu dok kudimo i hvalimo neke pelene spomenemo usput i cijenu po komadu.

evo, mi probali alanu iz dm-a (mm nije siguran, al misli da je pisalo 1,5kn/kom) i onak..niš posebno. normalna pelena. tek smo ih potrošili nekoliko..premalo za recenziju :p

nego, vrag mi nije dao mira pa sam uzela neke Paciuchino u dioni: te su pak očajne. znate ono kad primite ona 2 ljepka i krenete prema trbušćiću da zaljepite, tad obično osjetite elastičnost i znate da je ta pelena udobna. e kod ove nema te elastičnosti. isto tak, isprobana tek jedna pa ne mogu reći više.. cijena: 35kn za 24kom :flop:

evo ja bas izracunala mullerove dodju oko 1,40kn po kom,one 9-18kg,40 ih je kom,cijena 55kn.ma mislim da je sve to tu negdje oko 1,50 se vrte

nightfall
29.05.2011., 13:52
ljudi molim za recenzije PELENA ZA KUPANJE..

pocinjemo sa plazom i ne znam nista o tome-sta,kako,di?

meni je to apstraktan pojam-jel se te pelene mjenjaju nakon mocenja bebe ili?ne kuziom uopce princip na koji su?sta su vise plastificirane ili?:ne zna:

Fora su jer zadrže kakicu unutar pelene dok je dijete u vodi.Meni se čini da su bitnije kad je dijete čisto malo i kaka svako malo i ako idete na bazen (gdje je bitno da se kakica ne razlije po bazenu). Mi smo ih imali umjesto kupaćih gačica dok je mala još nosila pelene (znači s 15 mj, prije nismo išli na more) i da ne sjeda golom guzom po pijesku, kamenju. Meni je to zapravo gnjavaža, sad kad gledam trebali smo joj za to kratko vrijeme staviti kupače i na putu do doma natrag normalnu pelenu, kakve pelene za kupanje na moru. Kakala ionako nije na plaži (već smo znali da neće kakat dok nismo doma, trebao joj je za to mir), a piškenje je ionako iscurilo kroz pelenu u more, ni ne znam kad je piškila :ne zna:

E da, mi smo imali neke iz DM-a, valjda je i to marka Babylove (inače smo samo Babylove koristili za obične pelene)

nanaM
30.05.2011., 10:22

Mi od početka koristimo babylove, mekane,udobne, cijenom prihvatljive i bez losiona.

rossi79
30.05.2011., 10:43
Mi od početka koristimo babylove, mekane,udobne, cijenom prihvatljive i bez losiona.

mi imamo skoro 28 mjeseci i imamo puuuuuuno iskustva. uglavnom počeli smo s babylove, probali smo sve i svašta, i uvijek bi se ponovo vratili na babylove, iako bi sad već morali pelene općenito i napustiti. znale su nam i premočiti, ali ni približno kao druge. slažem se da su mekane, udobne i povoljne. :top:

frupy
30.05.2011., 11:53
Nama su isto babylove uz mullerove na broju 1.:s
Ali babylove mi se cine predeeebele sad za ove vruce dane.:ne zna:
Mullerove su ipak tanje od babylove, iako bi ja mozda neke jos tanje.
Ima netko neki prijedlog, a da nisu pampers i huggies...?

marinella
30.05.2011., 11:55
Nama su isto babylove uz mullerove na broju 1.:s
Ali babylove mi se cine predeeebele sad za ove vruce dane.:ne zna:
Mullerove su ipak tanje od babylove, iako bi ja mozda neke jos tanje.
Ima netko neki prijedlog, a da nisu pampers i huggies...?

a ja s Beba prešla na njih iz razloga što su tanje :rofl: i ja tražim neki prijedlog a da ih ima kod nas kupit :rofl:

frupy
30.05.2011., 11:57
a ja s Beba prešla na njih iz razloga što su tanje :rofl: i ja tražim neki prijedlog a da ih ima kod nas kupit :rofl:

A kakve su tek onda te Bebe...?:rofl:

marinella
30.05.2011., 12:01
A kakve su tek onda te Bebe...?:rofl:

ne protiv beba to su nam najbolje pelene :nono::rofl: najrijeđe puštaju i zimi griju..:cerek: al prođe zima..:tuzni:

FIGICA
30.05.2011., 12:33
Meni su Bebe bolje od Babylove,mekše su

OOOOOOO
30.05.2011., 12:56
Meni su Bebe bolje od Babylove,mekše su

slazem se.nisu ni bebe bas mekane ali od babylove sigurno jesu

mici36
30.05.2011., 16:17
mozete li mi preporuciti pelene za novorodence curicu... do sada smo probali milerove i nisu lose, pampers newbaby isto nisu lose.. no dobila bebe gljivice...
ima li tko ideju za ljeto sta bi bilo najbolje uz siroko povijanje??

Ines Zgb
30.05.2011., 20:31
mozete li mi preporuciti pelene za novorodence curicu... do sada smo probali milerove i nisu lose, pampers newbaby isto nisu lose.. no dobila bebe gljivice...

bebe od konzuma su dosta tvrde pa drze kod tak malih dosta noge odvojene

Ereshkigal
01.06.2011., 11:57

Moja ima mjesec dana i od početka koristimo dm-ove i mi smo zadovoljni.

rossi79
01.06.2011., 14:32

mi smo od pampersa isto uvijek dobivali gljivice i najbolje su nam bile i ostale babylove, milerove su ok.
za široko povijanje ljetne bebe ne znam, mi smo bili zimska beba.

malena curica
01.06.2011., 14:46

mi smo najzadovoljniji bili sa dm-ovim pelenama i jos ih koristimo,premda moram pohvaliti i pelene pillo iz plodina stvarno su jaaaakoooo dobre:D
probali smo i lidlove touares i softino i takoder sam s njima zadovoljna...

ove prve su nesto skuplje ove druge jeftinije....i dobili smo k-bebe pelene one su nam dobre isto al nismo navikli na tak debele pelene,a one to jesu:mig:

FIGICA
01.06.2011., 19:29
Danas sam kupila onaj probni paketić Babylove pelena-gaćica,4 kom za nekih 8 kn i nisu loše,tanje od običnih babylove i sviđa mi se taj sistem oblačenja kao gaćice,lakše mi je tako jel inače se jako mrda pa mi je teško centrirat pelenu

forum mamica
01.06.2011., 19:35
Cure, koja je cijena Pampers Active baby u Bipi?
Konkretno, zanima me 5-ica, economy pack od 68 komada.

pikuleta
01.06.2011., 19:42
u 15 mj probali:
Pampers newborn :top: (jedva jedan paket potrošili, a kupili 2)
Babylove 2 :top:
Babylove 3 :flop: (plava gumica se urezivala u nogicu, stalno crveno bilo)
Pampers active baby 3 :top: :top: pa ih koristili i 4 i 4+
za rođendan dobili paket Libero 5 :top: - njih sad po noći stavljamo
a preko dana nosimo Pampers sleep&play :top: (uzeli za probu na akciji u plodinama po 49,90)
negdje između tih svih probali još i pampers premium care :top: i konzum bebe :flop: i neke iz lidla :flop:

FIGICA
01.06.2011., 19:46
A koja je razlika kod Libera između br.3 i 4 ,jedne su baysoft a druge active?

OOOOOOO
01.06.2011., 22:49
Cure, koja je cijena Pampers Active baby u Bipi?
Konkretno, zanima me 5-ica, economy pack od 68 komada.

sta nije isto 59kn,ja uzela jucer 4 i 59 su

dobili sad u zadnje vrijeme bebe konzum pelene i to 4 paketa,i sad ako ne valjaju poludit cu,ko god nam dodje nosi te pelene i od djecjeg kluba neki dan dobila..bit ce veselo ako budu propustale.i sve ista vel.necemo ih stici ni potrosit,a jos imamo 6 paketa drugih pootvaranih

marinella
02.06.2011., 10:24

dobili sad u zadnje vrijeme bebe konzum pelene i to 4 paketa,i sad ako ne valjaju poludit cu,ko god nam dodje nosi te pelene i od djecjeg kluba neki dan dobila..bit ce veselo ako budu propustale.i sve ista vel.necemo ih stici ni potrosit,a jos imamo 6 paketa drugih pootvaranih

nama su najmanje propuštale al su nam sad predebele..kod nas nitko ne zna za te pelene..

forum mamica
02.06.2011., 10:29

Možda je 59kn ono manje pakiranje, ali mene zanima economy pack od 68 komada (toliko je u 5-ici).
To pakiranje je oko 125 kn, kako gdje. Baš me zanima koliko je u Bipi jer će u pon, uto i sri biti akcija 20%.

OOOOOOO
02.06.2011., 10:49
Možda je 59kn ono manje pakiranje, ali mene zanima economy pack od 68 komada (toliko je u 5-ici).
To pakiranje je oko 125 kn, kako gdje. Baš me zanima koliko je u Bipi jer će u pon, uto i sri biti akcija 20%.

mi uzeli economy pack trojku 62 kom i cetvorku 54 kom po 59kn

bloop
02.06.2011., 12:08

Moja bebuška je došla doma iz bolnice sa jako crvenom guzom. Prvo smo probali pampersice pa mi se činilo da joj je još crvenija od njih. Bile su mi dobre i Dm-ove, ali mi je frendica preporučila Mercatorove - Lumpi. Fakat su odlične, a da ne pričam da su mi i cijenom jako prihvatljive.

just z
02.06.2011., 14:27
nešto mi je čudno s pampers premium care 3:ne zna:
imali smo njihove newborn 2 paketa kad je tek došao iz rodilišta. onda smo jedno vrijeme koristili babylove 2, a sad sam uzela pampers pc 3, jer su kao tanje pa da mu nije vruće..ali nekako mi izgledaju jadno, ne sjećam se da jedinica bila takva...i jedva mu ih zakopčam na sredini, kao da su male, a on uopće nije bucko:ne zna:

koje su još među tanjim pelenama, a da su dobre? jer su mi ove preskupe za ono što nude..

FIGICA
02.06.2011., 14:30
nešto mi je čudno s pampers premium care 3:ne zna:
imali smo njihove newborn 2 paketa kad je tek došao iz rodilišta. onda smo jedno vrijeme koristili babylove 2, a sad sam uzela pampers pc 3, jer su kao tanje pa da mu nije vruće..ali nekako mi izgledaju jadno, ne sjećam se da jedinica bila takva...i jedva mu ih zakopčam na sredini, kao da su male, a on uopće nije bucko:ne zna:

koje su još među tanjim pelenama, a da su dobre? jer su mi ove preskupe za ono što nude..

Kažu da su PC 4 i 5 još gore

A jesi probala narančaste Pampersice,one Sleep Play?Nisu uopće loše a paket je oko 50 kn

gmiz
02.06.2011., 14:49
mi sad imamo huggies 4-orku, ali nemaju sličicu na sredini kao pampersice, pa je ne znam baš centrirati.dobre su. Liberu su malo debele, pampersice active baby su mi se ipak pokazale najboje, samo se ježim na onu njihovu grudičastu unutrašnjost.

FIGICA
02.06.2011., 15:01
Ja ću sada po ljeti vrtiti pampers PC,AB,SP i Huggies,druge su sve predebele

BlackLotus
02.06.2011., 15:28
nama ostalo od odvikavanja, pa prodajem giant pack pampers active baby 4+ za 100kn, područje ZG

Ines Zgb
02.06.2011., 18:04
huggies mi pustile boju onih medeka kaj imaju po sebi fino po bodicu :horor:

lianne
02.06.2011., 18:56
huggies mi pustile boju onih medeka kaj imaju po sebi fino po bodicu :horor:

to je stara prica..:D
vec se hrpa mama zalila..samo ne znam da li to onda ode s bodija ili ne?:ne zna:

FIGICA
02.06.2011., 20:09
Meni su sada hit pelene-gaćice,lijepo mu ih navučem,nema zezanja sa onim trakicama dok se on mrda ko lud,udobnije su njemu jel su sa svih strana elastične i veća je zaštita sa strane od istjecanja :top:

arorua
02.06.2011., 20:12
ja nisam skuzila te pelene gacice.
di ih ima za kupiti, i koje velicine, i kolko kostaju? i sve :D

i - jel valjaju?

moju ponekad bude nemoguce presvuc.
a tek joj je 6 mj :brukica:

OOOOOOO
02.06.2011., 20:12
nama jos nikad nije boja sa pelena pustila po robici:ne zna:

arorua
02.06.2011., 20:13
ni nama jos nikad nije pustila :ne zna:

iako su mi libero super, sad mi se cine nekako predebele po ovoj vrucini, pa sam se mislila prebaciti na huggies. al bome mi se ne da da mi robicu pofarbaju :nono:

FIGICA
02.06.2011., 20:15
ja nisam skuzila te pelene gacice.
di ih ima za kupiti, i koje velicine, i kolko kostaju? i sve :D

i - jel valjaju?

moju ponekad bude nemoguce presvuc.
a tek joj je 6 mj :brukica:

Imaš u Dm-u nekakav putni paketić,4 pelene su unutra a dođu nekih 8 kn,ja sam to jučer kupila za probu i super su
A imaš i Pampersice active boy za dečke i active girl za curke,69 kn paket ali ne znam koliko kom je unutra

OOOOOOO
02.06.2011., 20:16
mi probali nase huggies newborn,onda vece,talijanske huggies i to su bas sarene bile nikad boju nisu pustile
cure jel vama ove nove pampers AB imaju miris neki?cim otvorim paket tako imaju miris,neki cudan:ne zna:

FIGICA
02.06.2011., 20:17
mi probali nase huggies newborn,onda vece,talijanske huggies i to su bas sarene bile nikad boju nisu pustile
cure jel vama ove nove pampers AB imaju miris neki?cim otvorim paket tako imaju miris,neki cudan:ne zna:

Da baš jak miris

arorua
02.06.2011., 20:18
Imaš u Dm-u nekakav putni paketić,4 pelene su unutra a dođu nekih 8 kn,ja sam to jučer kupila za probu i super su
A imaš i Pampersice active boy za dečke i active girl za curke,69 kn paket ali ne znam koliko kom je unutra

a tooo su gacice! a bas sam se pitala koji je to vrag :brukica:
ajd bas cu probat. zivo me zanima.

OOOOOOO
02.06.2011., 20:18
Da baš jak miris

jelda?neki cudan.nije da je lijep miris ali niti ne smrde,cudan bas

FIGICA
02.06.2011., 20:24

Ja bi ga usporedila sa mirisom omekšivaća za veš,onako lijep ali i jak

OOOOOOO
02.06.2011., 20:27
Ja bi ga usporedila sa mirisom omekšivaća za veš,onako lijep ali i jak

pa sta ja znam:ne zna: stvarno ga ne znam odgonetnut,kao po nekom prasku ili tako nesto

gmiz
02.06.2011., 20:50
Kad se pokaka u te gacice,kako skinuti da se ne razmacka po nogicama?

vedra
02.06.2011., 20:52

puder dječiji!!tako meni mirišu

FIGICA
02.06.2011., 20:55
Kad se pokaka u te gacice,kako skinuti da se ne razmacka po nogicama?

Ne skidaš ih onda kao gaće nego samo podereš s jedne i druge strane po onom kao šavu

katjes
03.06.2011., 06:46

e baš sam davala mm da ponjuši kako je fino :) netko je napisao-ko omekšivač; lijep i malo jak..
znamd aje to grozna kemija, ali te pelenice su fantazija :cerek: čak i nakon skidanja, odnosno zapišana zadrži taj miris fini.. samo, nekako trojka koju koristimo nam je uglavnom za dan. ne ulijevaju mi povjerenje da bi izdržale noć. :ne zna:

nego, definirajte mi "gomilanje" pelene.
evo sad, uz 5 paketa (x50ak komada) imam filing da je to gomilanje..al opet to je svega 200njak (trenutno) komada iliti mjesec i nešto dana..

koliko uopće često bebama mijenjate pelene? meni nekako ostala navika mijenjati često (ko prije kad je stalno kakala) iako nekad fakat bacim skoro čistu pelenu :ne zna: bude to nekih 6kom/dnevno

bemmu
03.06.2011., 06:54
evo sad, uz 5 paketa (x50ak komada) imam filing da je to gomilanje..al opet to je svega 200njak (trenutno) komada iliti mjesec i nešto dana..

koliko uopće često bebama mijenjate pelene? meni nekako ostala navika mijenjati često (ko prije kad je stalno kakala) iako nekad fakat bacim skoro čistu pelenu :ne zna: bude to nekih 6kom/dnevno

meni je sve osim paketa u upotrebi gomilanje :D

mi smo na nekih 4 pelene dnevno? sad ima 11 mjeseci i vec par mjeseci kaka samo jednom :ne zna:

katjes
03.06.2011., 07:00
eee al sam se ja navukla na kombiniranje više različitih za različite namjene: noć je pa ću staviti ili alanu ili bebe (glomaznu). vruće je- AB. nećemo nikamo sljedećih 2 sata pa ću onu glupu paciuchino... i tak fora je miješati :cerek:

marinella
03.06.2011., 11:12
meni je sve osim paketa u upotrebi gomilanje :D

mi smo na nekih 4 pelene dnevno? sad ima 11 mjeseci i vec par mjeseci kaka samo jednom :ne zna:

ja nekako posije svakog spavanja,znači svako 3 sata il kraće.ostala mi navika od kad je imao osip a i zna plakat kad ga smeta mokra pelena..i moj kaka jednom dnevno.

OOOOOOO
03.06.2011., 11:16
e baš sam davala mm da ponjuši kako je fino :) netko je napisao-ko omekšivač; lijep i malo jak..
znamd aje to grozna kemija, ali te pelenice su fantazija :cerek: čak i nakon skidanja, odnosno zapišana zadrži taj miris fini.. samo, nekako trojka koju koristimo nam je uglavnom za dan. ne ulijevaju mi povjerenje da bi izdržale noć. :ne zna:

a ja sad opet na nekih 10 paketa,po 60ak kom,pa ti reci da sam ja normalna:rofl: a sta ti kazes kad se sve zbroji i nije to za tako dugo.ja njega i dalje svaka 3-4h volm presvuci i ode po 7,8 dnevno a jos ako se pokaka i vise

bemmu
03.06.2011., 11:22
ja nekako posije svakog spavanja,znači svako 3 sata il kraće.ostala mi navika od kad je imao osip a i zna plakat kad ga smeta mokra pelena..i moj kaka jednom dnevno.

pa i ja svog nakon svakog spavanja, al spava dvaput dnevno samo:D

u biti to je navika neka nakon spavanja presvuc tak da nisam ja kriva kaj on nece cesce spavat :D

FIGICA
03.06.2011., 12:16

tako i moj kaki jednom dnevno a mijenjam ga svakih 2-3 sata

just z
03.06.2011., 16:38
eto potvrdilo se ono moje da pampers pc 3 izgledaju jadno.. danas propustila kakicu! a to uopće nije bila neka velika kakica kakve je on znao imat! i sad i dalje tražim tanje pelenice za ljeto, a koje ne propuštaju..
ma neću više nikakve pampersice

uvijekspremna
03.06.2011., 20:51
nama su pamersice užasne, njbolje su mi se pokazale ove mullerove

Pink touch
03.06.2011., 21:02
a ja sad opet na nekih 10 paketa,po 60ak kom,pa ti reci da sam ja normalna:rofl: a sta ti kazes kad se sve zbroji i nije to za tako dugo.ja njega i dalje svaka 3-4h volm presvuci i ode po 7,8 dnevno a jos ako se pokaka i vise

10 paketa :eek:
I meni je sve više od jednog paketa gomilanje, a presvlačimo se svaka 3 sata, nekad i češće (kad idemo vani i sl.).
Mislim čemu, ionako svakih nekoliko dana moram skoknuti do dm-a i stalno negdje lunjam, kao da je problem kupiti paket pelena.:confused:
Neće ih nestati u dućanu.:D
Doduše, da sam znala da će nestati starih PC kupila bi ih do kraja pelenaštva.

Evo ja kupujem AB i pola paketa stavim u prvu ladicu komode i ova druga polovica mi uvijek ide na živce, tutnem je ispod kreveta pa je mali poteže... :rolleyes:

mambi
03.06.2011., 21:11
uvijek imam samo jedan otvoren paket u kući,nemam mjesta a muller i dm mi pred nosom,a u neki trgovački lanac po špeceraj i ovako idem redovito pa nevidim smisao gomilanja....
moja malena,5 mj ima i samo doji...i više od 4 pelene mi netrebaju dnevno...
kaka jednom u 4 dana,onda dođe ta peta na red....
uglavnom ujutro mijenjam prvu oko 8,druga oko 12,treća oko 16 i četvrta oko 20 h....i zbilja nisu pune,jer nebi dijete držala u peleni do koljena...

FIGICA
03.06.2011., 21:11
Meni je bolje kada imam samo jedan paket,ako imam više istih dosade mi a ako imam više različitih živcira me jel ne znam koje bi mu stavljala pa stalno mixam

OOOOOOO
03.06.2011., 22:07
10 paketa :eek:
I meni je sve više od jednog paketa gomilanje, a presvlačimo se svaka 3 sata, nekad i češće (kad idemo vani i sl.).
Mislim čemu, ionako svakih nekoliko dana moram skoknuti do dm-a i stalno negdje lunjam, kao da je problem kupiti paket pelena.:confused:
Neće ih nestati u dućanu.:D
Doduše, da sam znala da će nestati starih PC kupila bi ih do kraja pelenaštva.

Evo ja kupujem AB i pola paketa stavim u prvu ladicu komode i ova druga polovica mi uvijek ide na živce, tutnem je ispod kreveta pa je mali poteže... :rolleyes:

pa nisam sve kupila,neke jesam da ,kad naletim na kakvu akciju uzmem naravno,ostale dobili na poklon,ko god dodje donese.nece se pokvarit,ne brinem se:mig:

FIGICA
03.06.2011., 23:10
pa nisam sve kupila,neke jesam da ,kad naletim na kakvu akciju uzmem naravno,ostale dobili na poklon,ko god dodje donese.nece se pokvarit,ne brinem se:mig:

Imaš pravo,ako ih ne stigneš iskoristit jel preraste uvijek možeš prodati ili pokloniti kada ideš nekome u babinje,posjetu...

OOOOOOO
03.06.2011., 23:32
Imaš pravo,ako ih ne stigneš iskoristit jel preraste uvijek možeš prodati ili pokloniti kada ideš nekome u babinje,posjetu...

al sta je najgore ja manijačica pootvaram pakete jel uvijek imam vise vrsta pelena pa cim kupim moram vidjet kakve su:lol:

FIGICA
03.06.2011., 23:41
al sta je najgore ja manijačica pootvaram pakete jel uvijek imam vise vrsta pelena pa cim kupim moram vidjet kakve su:lol:

Takva sam i ja,a mm se čudi :rofl:

OOOOOOO
03.06.2011., 23:42
Takva sam i ja,a mm se čudi :rofl:

moj vise ne,sad mu je to izgleda vec normalno:lol:

tinimini
03.06.2011., 23:57
nikad vise huggies necu kupiti,uzas, sve jedna promocila.mullerove:s:s

katjes
04.06.2011., 07:04

također. i jedva čekam kupiti 6ti paket i otvoriti ga :lol:
ne bi više podnijela trošiti samo jednu vrstu :top:

marinella
04.06.2011., 08:13
također. i jedva čekam kupiti 6ti paket i otvoriti ga :lol:
ne bi više podnijela trošiti samo jednu vrstu :top:

i ja sam nekad takva bila :rofl: a onda sam isprobala sve pelene na našem tržištu i ostadoh bez omiljene mi zabave :tuzni:

extreme
04.06.2011., 09:27
jel netko probao clever pelene, iz bille?

nisam ni znala da i oni imaju svoje pelene, nekidan ih vidjela.
pretpostavljam da su neki šrot, al evo- da ipak pitam

OOOOOOO
08.06.2011., 22:55
se vama cine ove nove pampers AB tanje puno od prijasnjih?meni djeluju i mekse.jucer sam malog presvlacila i kako sam mu namjestala na guzi pelenicu,malo potegnula puklo mi ono za lijepljenje,cicak,nikad mi se to jos nije desilo,bas su tanke.
a da li vam se cine mullerove 9-18kg puno deblje od 4-9kg?

silly3
09.06.2011., 10:11
curke, imam kupon onaj iz konzuma za njihove bebe pelene, jel to valja kaj?

forum mamica
09.06.2011., 10:24
Jel itko koristio Babywell pelene iz Bipe?
Kakve su, mekane, debele, tanke, krute,...? Kojima najsličnije?
Vidjela sam da su na akciji 40%, ali ih nisam kupila jer nije bilo našeg broja.

Victoria 08
09.06.2011., 10:30
http://m.youtube.com/#/watch?desktop_uri=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fw atch%3Fv%3DVLPAT3DLtSI&v=VLPAT3DLtSI&gl=US

Jel ima kod nas gdje za kupiti ove pelene?:lol:
Mi inače koristimo pampers 6 16+ i odlične su nam

Ines Zgb
09.06.2011., 10:32

pelene su deblje i krute al ja njima najvise vjerujem,u 6 mj zivota promocile su mi 3 puta i to jednom jer je bila jaaaaaaaako puna :brukica:,drugi put proljev,i sinoc kad sam joj ih krivo narihtala pa je u toku noci,kod okretanja s boka na bok malo procurilo.

u svakom slucaju :top:

Nisana
09.06.2011., 10:38
Nama te konzumove 4-9kg nisu bile dobre. Promakale na sve strane. :(

Babylove 4-9 su nam bile naj naj, al smo sad prešli na 7-18kg i čine mi se dosta deblje (možda zato što su cijele veće) a uz sve veće vrućine sumnjam da ćemo ih moći cijelo ljeto koristiti.
Da li postoje neke tanje, a da nisu pampersice? Imam averziju prema njima još od onih mirišljavo-smrdljivih s&p. :rolleyes:

Ines Zgb
09.06.2011., 10:39
Nama te konzumove 4-9kg nisu bile dobre. Promakale na sve strane. :(

Babylove 4-9 su nam bile naj naj, al smo sad prešli na 7-18kg i čine mi se dosta deblje (možda zato što su cijele veće) a uz sve veće vrućine sumnjam da ćemo ih moći cijelo ljeto koristiti.
Da li postoje neke tanje, a da nisu pampersice? Imam averziju prema njima još od onih mirišljavo-smrdljivih s&p. :rolleyes:

Mullerove,savrsene :top:,bez mirisa su.

FIGICA
09.06.2011., 10:42

nisu tako loše,nama puno bolje od Babylova,super upijaju al su deblje pa ih ne mislim sada dok su vrućine kupovati

Nisana
09.06.2011., 10:46
Mullerove,savrsene :top:,bez mirisa su.

Kaj su tanke? 7-18kg?

silly3
09.06.2011., 10:53
thx, budem ih uzela kad su free, inace smo na pampersu, naj su mi njihove active baby i premium

Ines Zgb
09.06.2011., 10:56
Kaj su tanke? 7-18kg?

mekane,tanke,bez mirisa,sa srcekima po sebi :mig:

Ines Zgb
09.06.2011., 10:57
thx, budem ih uzela kad su free, inace smo na pampersu, naj su mi njihove active baby i premium

meni su ok,to su mi nocne pelene :rofl: a pampersice mi nijedne ne valjaju :ne zna:

forum mamica
09.06.2011., 10:59
Meni su Mullerove, DM-ove, Bebe iz Konzuma, Pillo iz Plodina, Huggies i Libero sve u istom rangu. Debele i krute.
Nema do Pampers active baby. Mekane, savitljive.
Stare premium care su mi bile savršene, a ove nove su mi maltene iste kao active baby, al puno skuplje.

frupy
09.06.2011., 11:04
a da li vam se cine mullerove 9-18kg puno deblje od 4-9kg?

Ne.:ne zna:

rossi79
09.06.2011., 11:04
Meni su Mullerove, DM-ove, Bebe iz Konzuma, Pillo iz Plodina, Huggies i Libero sve u istom rangu. Debele i krute.
Stare premium care su mi bile savršene, a ove nove su mi maltene iste kao active baby, al puno skuplje.

nama npr. pampers ne odgovaraju uopće... osim što dobije mali osip uvijek nam premoće. s druge strane babylove i muellerove su nam najbolje.
bebe iz konzuma, softino iz lidla i pillo iz plodina mislim da ne vrijedi niti spominjati, to je smeće.

Nisana
09.06.2011., 11:11

Nemreš reći da su sve isto debele. Dobro, zavisi i o veličini al mi smo dobili paket Libero 5-8kg i bile su turbo deblje od mullerovih, dm-ovih i huggiesa. Super su upijale al za ljeto nisu ni slučajno.:rolleyes:

Jesu pampers ab isto namirišane ko s&p?!

forum mamica
09.06.2011., 11:37
Nemreš reći da su sve isto debele. Dobro, zavisi i o veličini al mi smo dobili paket Libero 5-8kg i bile su turbo deblje od mullerovih, dm-ovih i huggiesa. Super su upijale al za ljeto nisu ni slučajno.:rolleyes:

Jesu pampers ab isto namirišane ko s&p?!

Ma nisu isto debele, ali sve su debele pa sam zato napisala da su u istom rangu. Ja ne volim debele pelene.
Debljina uopće nije uvjet za upijanje, meni Pampers ab bolje upiju od ijednih, a tanke su i savitljive.
Ne znam miris s&p, njih nisam kupovala, ali ab imaju miris. Meni ne smeta.

Nisana
09.06.2011., 12:10
Ma nisu isto debele, ali sve su debele pa sam zato napisala da su u istom rangu. Ja ne volim debele pelene.
Debljina uopće nije uvjet za upijanje, meni Pampers ab bolje upiju od ijednih, a tanke su i savitljive.
Ne znam miris s&p, njih nisam kupovala, ali ab imaju miris. Meni ne smeta.

ma s&p imaju grozno jaki miris kakti kamilice al meni to po nekom osvježivaču prostora smrdi. kad se upiški mi smrdi koda se pokako a kad se pokaka nemrem skužiti jel se sam popiškio ili je i kakao. a pošto sam mu ih stavljala samo po noći znala sam ga bezveze ići presvlačiti jer sam mislila da je pokakan a nije bio. ma užas.:zvrko:
ak su i ab takve onda ih nebi ni pokušavala kupiti.

katjes
09.06.2011., 12:19
ma s&p imaju grozno jaki miris kakti kamilice al meni to po nekom osvježivaču prostora smrdi. kad se upiški mi smrdi koda se pokako a kad se pokaka nemrem skužiti jel se sam popiškio ili je i kakao. a pošto sam mu ih stavljala samo po noći znala sam ga bezveze ići presvlačiti jer sam mislila da je pokakan a nije bio. ma užas.:zvrko:

ee vidiš vidiš, tako ni ja nikad nisam načisto jel smrdi kakica ili ne? (pa virnem kroz nogavicu :mig:) mi smo na AB, nisam probala SP pa ne znam kakav je to kamilica-smrad. ovaj miris je fiiiiniii ... al zbunjuju :zubo:

forum mamica
09.06.2011., 12:21

Ab imaju miris, ali se najnormalnije osjeti i miris mokrače i miris kakice. To je nemoguće fulat, bar kod mog malca.

OOOOOOO
09.06.2011., 13:47
Ne.:ne zna:

sta ne:confused: meni su duplo deblje od manjih,bas duplo i kad ih usporedujem i na opip

Ines Zgb
09.06.2011., 13:48

oprosti,al mullerove uopce nisu takve,pogotovo nisu krute.
stovise,imam osjecaj da su mekse od pampersa

BoniZG
09.06.2011., 13:50
nikada vise pampersice sleep&play...pa to je smece na 2

Ines Zgb
09.06.2011., 13:54

oprosti,al vrijedjas smece :lol:

OOOOOOO
09.06.2011., 14:21

meni su sasvim ok,nista drukcije skoro iste ko AB:ne zna:

BoniZG
09.06.2011., 14:25
oprosti,al vrijedjas smece :lol:

pa hebate....em sto su se raspale em sto mi se f 1 ukakao i to se toliko sve zgnjecalo da sam ga morala tusirati....ma uzas...da da sleep and play...mozda samo sleep a da ne piske....ostajemo pri simbexovim bamboo

BoniZG
09.06.2011., 14:25

:ne zna: moji klinci su ful aktivi i skroz su se raspale ...bacila sam skoro cijeli paket danas u smece

lunica26
09.06.2011., 16:21

I nama su koooooma:flop:

lunica26
09.06.2011., 16:23

Baš sam ih došla hvaliti.Mekane,i kaj je najbitnije ni jednom nisu propustile.Nakon pelenskog osipa od Pampersa-ovo je preporod:s

OOOOOOO
09.06.2011., 21:15

muller su jedne od najmekanijih pelena koje sam ikad vidjela,ko pjenica su

frupy
09.06.2011., 21:18
sta ne:confused: meni su duplo deblje od manjih,bas duplo i kad ih usporedujem i na opip

Meni se cine identicne.:ne zna:
Mi smo potrosili jedno 3-4 paketa ovih manjih i sad vec dugo koristimo cetvorku.

OOOOOOO
09.06.2011., 21:38
Meni se cine identicne.:ne zna:
Mi smo potrosili jedno 3-4 paketa ovih manjih i sad vec dugo koristimo cetvorku.

evo meni ovaj paket vecih deblji,manje vise nemam dok opet ne narucim kad netko bude isao u zg,imam jos jedan vecih pa cu vidjet jesu i one deblje.a sta se tice velicine one trojka i cetvorka nije bas velika razlika

rtg1
09.06.2011., 22:50
Mi probali one plene gacice iz dm-a jer je postala nemoguca za presvuc, super joj legnu al za 2 sata su toooooliko pune, sve se skamene izmedu nogu.

FIGICA
09.06.2011., 22:56
Mi probali one plene gacice iz dm-a jer je postala nemoguca za presvuc, super joj legnu al za 2 sata su toooooliko pune, sve se skamene izmedu nogu.

Vjerojatno bi vam bolje bile Pampers pelene gaćice

Joj i moj se mrda ko lud,tako mi je teško centrirati pelenu i isto sam probala te gaćice i sviđa mi se taj sistem,samo mu navučem i bok

Kada potrošim ovo što imam kupujem Pampers gaće...

OOOOOOO
09.06.2011., 22:59

Joj i moj se mrda ko lud,tako mi je teško centrirati pelenu i isto sam probala te gaćice i sviđa mi se taj sistem,samo mu navučem i bok

sta su to one pampers boy i girl sta ima?

rtg1
09.06.2011., 23:01

Mrda:D Moja je ustane, spusti s kreveta i ode ili se zaleti na naslon od kreveta i vjesa se, baca..uzas...jucer na oprahi neka zena ima 6!!! beba od 8 mj. i kaze da im promijeni svima pelene u 10min...necu ni rec koliko meni treba..:rolleyes:

Bas cu vidjet u dm-u kakve su te..

FIGICA
09.06.2011., 23:02
sta su to one pampers boy i girl sta ima?

Da one idu tek od 9 kg,ali budući da je br. 4 a nju inače nosi možda mu budu ok
babylove su od 8 kg i uopće mu nisu bile prevelike jel su elastične sa svih strana

paula.
09.06.2011., 23:40
Mi i dalje koristimo samo Babylove i zaista nemam nikakvih pritužbi...

marinella
10.06.2011., 08:13
Mi i dalje koristimo samo Babylove i zaista nemam nikakvih pritužbi...

u mi isto,jedina primjedba što mi dm nije usput kad idem s posla pa moram u gužvu u grad,nema parkinga...sad tražim druge koje bi mi bile usput :rolleyes::rofl:

leptirica 2
10.06.2011., 09:37
Ni meni nisu valjale.kupili ih eto da probamo,pa bezveze.Tanke,ne rastezu se,skoro nam na knap,jedva zakopcamo...
Uglavnom,otkrila sam u Kauflandu njihove Wickies pelene,em su povoljne ,em su super.Moj mali otkada ih koristimo,nikada nih nije prepiskio,niti imao ekcema dolje.Ma super su.Rasteljiva pasica,cijena za 44 kom za 53 kn(velicna 5)..milina:cerek:

FIGICA
10.06.2011., 11:40
Nama su S&p bile sasvim ok,upijale dobro ali problem je jel nemaju onu rastezljivo a moj se kod presvlačenja uporno okreće na bok i nema šanse da sekundu bude miran i onda ako nema rastezljivog još mi je teže centrirat pelenu

andy7
10.06.2011., 11:44
Huggies - nama savršene :cerek:

OOOOOOO
10.06.2011., 12:51
a nama svake huggies propustile,a probali ih 3 vrste.
a kakve su one pelene sta ima za kupit u getrou,zeleno pakiranje nekako na M se zivu,nisam zapamtila .bio rastrgan paket pa sam ih bas opipala i djeluju dista mekane,nisu bas grube,cini mu se oko 70ak kn cijena

mambi
10.06.2011., 18:08
Nama svake dobre :D
Jednostavno,malena sada kaka jednom u tri,četiri dana...
to toliko smrdi,da odmah skužim i presvučem...i nikad ne procuri...
dnevno joj promijenim 4 pelene,jer samo cica i zbilja količina u njima nikad nije onak prepuna,nikad ne promoči ni danju ni noću...
sve su dobre samo da nisu plastične,i da su na akciji :rofl:
baš me zanima kad krene dohrana i unos dodatne tekućine koliko će se situacija promijeniti :ne zna:

frupy
10.06.2011., 20:20
Fakat sam glupa :bonk:
Uzasne, ali zbilja uzasne su mi sve vrste pampersica i davno sam odlucila da ih vise necu kupovati i u mulleru mi vrag nije dao mira i uz njihove pelene kupim bezobrazno skupi paket pampersica active fit (40 kom, 80 kn:eek:) nadajuci se da ce kao te njemacke biti bolje.:rolleyes:

I opet isto sranje. Ljubicaste iznutra kao i pampers pc, tanke, papirnate s pol uloska.:flop:
Ubit cu se.

lianne
10.06.2011., 20:46
prijavljujem da nam je pillo iz plodina jedina pelena koja vec mjesec dana izdrzi noc bez propustanja..
mali se sad vrtelja vec na sve strane,spava vecinom na boku i trbuhu i ujutro je suh ko barut :zubo:
jednu noc sam stavila AB i probudio se mokar sa 2 povece fleke na bokovima..
tako da smo izgleda nasli svoje pelene :top:

lianne
10.06.2011., 20:48
Fakat sam glupa :bonk:
Uzasne, ali zbilja uzasne su mi sve vrste pampersica i davno sam odlucila da ih vise necu kupovati i u mulleru mi vrag nije dao mira i uz njihove pelene kupim bezobrazno skupi paket pampersica active fit (40 kom, 80 kn:eek:) nadajuci se da ce kao te njemacke biti bolje.:rolleyes:

I opet isto sranje. Ljubicaste iznutra kao i pampers pc, tanke, papirnate s pol uloska.:flop:
Ubit cu se.

sta nas nisi pitala prije :mad:
odmah bi te odgovorila..vec sam upozoravala,jer sam i ja mislila da su u mulleru pampersice u najmanju ruku carobne..a na karaju nema mi uopce
razlike :ne zna:

Ines Zgb
10.06.2011., 23:02
Huggies - nama savršene :cerek:

jao,nama su uzasne... i nikako ih potrositi... i pustaju boju... al,sva sreca pa ide dolje... zasad

OOOOOOO
10.06.2011., 23:14
mi sad preko noci koristimo Alana,kupila ih na akciji nek se nadju,grube su,krute,debele ali ih zato bas i za noc stavljam,za sad nisu promocile,a preko dana pampers AB

FIGICA
10.06.2011., 23:18
meni su huggies vlažne maramice najbolje od svih :s one pure bez mirisa :top:

Ines Zgb
10.06.2011., 23:20
meni su huggies vlažne maramice najbolje od svih :s one pure bez mirisa :top:

mi dobili neke krem boje i koma su. zaudaraju,trgaju se kad ih vucem van. meni od njih nis ne valja :ne zna:

al sam zato presla s pampersa na mullerove vl. maramice i za njih imam samo pohvale

OOOOOOO
10.06.2011., 23:25
joj a meni huggies uzasne maramice,koje god sam probala i krem i zelene i one crvenkaste.a bas budala od svakih po paket 1+1 gratis kupila:p isto tako i pampers ne valjaju.,jedva sam cekala da se onog velikog paketa od 6 rijesim i onda dobijemo opet isti takav na poklon za babinje:rofl: najbolje su mi niveine soft and cream i becutan su ok,e da i imam 3 kutije onih mullerovih njih jos nisam probala,ne stignem

FIGICA
10.06.2011., 23:29
joj a meni huggies uzasne maramice,koje god sam probala i krem i zelene i one crvenkaste.a bas budala od svakih po paket 1+1 gratis kupila:p isto tako i pampers ne valjaju.,jedva sam cekala da se onog velikog paketa od 6 rijesim i onda dobijemo opet isti takav na poklon za babinje:rofl: najbolje su mi niveine soft and cream i becutan su ok,e da i imam 3 kutije onih mullerovih njih jos nisam probala,ne stignem

A vidiš meni te Niveine prejake i presuhe
Huggies zelene su mi bile loše,čudan miris i trgale su se ali ove krem su odlične,i Pampers sensitiv i one toujors iz Lidla sensitiv,volim vlažnije i bez parfema

OOOOOOO
10.06.2011., 23:32
A vidiš meni te Niveine prejake i presuhe
Huggies zelene su mi bile loše,čudan miris i trgale su se ali ove krem su odlične,i Pampers sensitiv i one toujors iz Lidla sensitiv,volim vlažnije i bez parfema

eto..nebi ni bilo dobro da sve isto volimo:cerek: meni se sve huggies kad sam ih znala iz kutije povlacit van trgale ko papir su a nivea su mi bas elasticne,mekane jedino sta su malo presuhe,to je.probala i te lidlove da,isto nisu lose.bas me zanimaju kakve su te mullerove,ako su dobre ko pelene super:top:

Ines Zgb
10.06.2011., 23:36
eto..nebi ni bilo dobro da sve isto volimo:cerek: meni se sve huggies kad sam ih znala iz kutije povlacit van trgale ko papir su a nivea su mi bas elasticne,mekane jedino sta su malo presuhe,to je.probala i te lidlove da,isto nisu lose.bas me zanimaju kakve su te mullerove,ako su dobre ko pelene super:top:

:lol: evo mene opet :lol:

za probu sam kupila mali tirkizni paket,super mirise
mm kupio roze jer su one u onom velikom pakianju i isto fino mirise,mekane su,elasticne,taman vlazne

opet samo pohvale :top:

ne radim u mulleru iako ih jako hvalim :lol::lol:

FIGICA
10.06.2011., 23:40
A koliko koštaju te Mullerove?

OOOOOOO
10.06.2011., 23:42
:lol: evo mene opet :lol:

za probu sam kupila mali tirkizni paket,super mirise
mm kupio roze jer su one u onom velikom pakianju i isto fino mirise,mekane su,elasticne,taman vlazne

opet samo pohvale :top:

ne radim u mulleru iako ih jako hvalim :lol::lol:
imam bijelu kutiju,ne znam kakve su u unutra,nisam ih ni otovrila jos:cerek:

ja imam te u bijeloj kutiji,kutija je fora bas,nije klasicna ko niveina,pampers i dodje 14kn

Ines Zgb
11.06.2011., 10:42

Mm kupio onaj paket od 4 paketa pelena po 80 kom i platio 36 kn. Mislim da to nije skupo

frupy
11.06.2011., 10:55
sta nas nisi pitala prije :mad:
odmah bi te odgovorila..vec sam upozoravala,jer sam i ja mislila da su u mulleru pampersice u najmanju ruku carobne..a na karaju nema mi uopce
razlike :ne zna:
Fuj, fuj, fuj!
Ljuta sam na sebe kao pas.:mad:
Nikad vise pampers, ali nikad!
mi dobili neke krem boje i koma su. zaudaraju,trgaju se kad ih vucem van. meni od njih nis ne valja :ne zna:

I mi smo imali te i bile su nam prestrasne. Premokre, smrdljive, debele i male.:flop:
Ja ne koristim vl. maramice za brisanje guze, ali za sve ostalo su mi najbolje nivea soft& cream.

katjes
11.06.2011., 11:03

ti u njima pereš guzu? kad si ih toliko puno potrošila..

mi ne. uvjerila sam se da je topla voda+blazinica+par kapi ulja najbolje što postoji..naime, probala sam vl maramicama bisati govanca, prebrišem sve i nema šanse, guza i dalje žućkasta. uzmem blazinicu i opere sve što maramicu nisu. ispobano sa johnsonom, niveom i hippom (blagi užas, hrpa pjene, sapuna)

vl maramice imamo samo za brisanje bljucki sa tkanine :top: i da ja brišem svoje ruke kad sam u šetnji sa psom (da ne diram s takvim rukama bebu) il kad sam u gradu/tramvaju/novci..isl

frupy
11.06.2011., 11:05
Ja guzu perem s krpicama i toplom vodom, ako je jako pokakan prebrisem ga s cattier micelarnom otopinom.
A za finish par kapi bademovog ulja.:)

groficaaa
11.06.2011., 12:31
evo mi pokupili jučer u konzumu one njihove Bebe pelene... (gratis)
na prvu ruku izgledaju ok, al čim ih mali ima sat vremena, napuhnu se ko neki karton koji je pun vode, i sve bude tvrdo... baš su :flop: ...

meni su premium care i dalje top pelene, i fakat sam zadovoljna s njima... nema promakanja, mali ih ima od 8 navečer do 6 ujutro bez ikakve frke, i obožavam kaj su tak mekane i tanke....

OOOOOOO
11.06.2011., 21:46
ti u njima pereš guzu? kad si ih toliko puno potrošila..

mi ne. uvjerila sam se da je topla voda+blazinica+par kapi ulja najbolje što postoji..naime, probala sam vl maramicama bisati govanca, prebrišem sve i nema šanse, guza i dalje žućkasta. uzmem blazinicu i opere sve što maramicu nisu. ispobano sa johnsonom, niveom i hippom (blagi užas, hrpa pjene, sapuna)

vl maramice imamo samo za brisanje bljucki sa tkanine :top: i da ja brišem svoje ruke kad sam u šetnji sa psom (da ne diram s takvim rukama bebu) il kad sam u gradu/tramvaju/novci..isl

kad se pokaka ga vodom operem i blaznicama,samo kad pisa ali nisam ih samo za to koristila i za sve ostalo:cerek: moj kaka uvijek jako tvrdo tako da nemam problema sta se tice brisanja nikad nije ukakan nigdje po tijelu

jel mozda tko probao pelene iz talijanskog pama?ja danas uzela paket za probu pa cu vidjet,djeluju tanke,onako ni grube i mekane,srednje i fora slikice imaju,sad su na probi na malom,vidjet cemo kako ce se pokazat

frupy
12.06.2011., 09:32
jel mozda tko probao pelene iz talijanskog pama?ja danas uzela paket za probu pa cu vidjet,djeluju tanke,onako ni grube i mekane,srednje i fora slikice imaju,sad su na probi na malom,vidjet cemo kako ce se pokazat

Ti si stvarno kolekcionar!:rofl:

A sta napravis kad ti se neke pelene ne svide?
Ja muku mucim s tim jer se ne mogu prisiliti trositi pelene koje su mi koma, tipa sad ovog njemackog pampersa.:flop:
Uglavnom ih proslijedim frendicama, ali sad se vise nekako ne poklapamo s brojevima.:ne zna:

leptirica 2
12.06.2011., 09:51
evo mi pokupili jučer u konzumu one njihove Bebe pelene... (gratis)
na prvu ruku izgledaju ok, al čim ih mali ima sat vremena, napuhnu se ko neki karton koji je pun vode, i sve bude tvrdo... baš su :flop: ...

meni su premium care i dalje top pelene, i fakat sam zadovoljna s njima... nema promakanja, mali ih ima od 8 navečer do 6 ujutro bez ikakve frke, i obožavam kaj su tak mekane i tanke....

Pa i nisu nesto,da:rofl:
Ove iz kauflanda su mi super!Ma sta super,za tu cjenu-boli glava:D
44 kom velicine 11-25 kila za 53 kune,nikad prepisane u ovih mjesec dana sta ih koristimo,nikad kakica nije izasla,elasticna pasica...ma:cerek:
Btw,mi guzu ne brisemo s nicim,samo ako se pokaka sa vlaznim,najbolja je voda.Nista kreme,osim ako je crven-a to dugo nije bio dolje

OOOOOOO
12.06.2011., 11:17
Ti si stvarno kolekcionar!:rofl:

A sta napravis kad ti se neke pelene ne svide?
Ja muku mucim s tim jer se ne mogu prisiliti trositi pelene koje su mi koma, tipa sad ovog njemackog pampersa.:flop:
Uglavnom ih proslijedim frendicama, ali sad se vise nekako ne poklapamo s brojevima.:ne zna:

pa isto tako poklonim frendici sta ima malu mladju mjesec dan od mog,ili ih furam ,presvlacim svakih 3h dok ne potrosim,zao mi bacat.
evo ove pamove izdrzale noc za sad:cerek: vidjet cemo dalje.ako budu dobre,icu po njih,samo steta da mala pakiranja rade,samo 22kom u njima,ma sta mi je to niti za 3 dana

katjes
12.06.2011., 11:21
ponosna sam vlasnica paketa milerovih pelena..toliko sam čekala da se dočepam milera i fantazirala o njihovim pelenama. zamišljala sam ih da su ko bombon, mirisne i slatke, a mekane ko paperje, ugodne poput kašmira i štajaznam...a ono obična pelena :lol: ali je tanka, meka, nije promočila i sasvim je na mjestu :top:

frupy
12.06.2011., 11:23
ponosna sam vlasnica paketa milerovih pelena..toliko sam čekala da se dočepam milera i fantazirala o njihovim pelenama. zamišljala sam ih da su ko bombon, mirisne i slatke, a mekane ko paperje, ugodne poput kašmira i štajaznam...a ono obična pelena :lol: ali je tanka, meka, nije promočila i sasvim je na mjestu :top:

:rofl:
Je, i jos se same mijenjaju...

Al fakat su najbolje.:top:

OOOOOOO
12.06.2011., 11:34

znaci konacno ih isprobala,super:top:

*Lilly*
12.06.2011., 18:38

njihove pelene su br. 1:top:
samo, da bar imaju ona velika pakiranja, živcira me što uvijek moram kupiti 2:D

*Lilly*
12.06.2011., 18:43

Mullerove maramice su sve, kao i pelene, br.1:top: I to sve vrste:D

A mi tek sad nakon 2 god prvi put ikad kupili huggies pelene, super sam zadovoljna!

OOOOOOO
12.06.2011., 18:44
njihove pelene su br. 1:top:
samo, da bar imaju ona velika pakiranja, živcira me što uvijek moram kupiti 2:D

da steta da nema veceg pakiranja mullerovih pelena

Tummy
12.06.2011., 21:36
Dobili smo sleep & play pampers i evo čitam da su parfumirane :(, sad mi se više i ne koriste..

OOOOOOO
12.06.2011., 22:03
pa i ove nove AB imaju miris

kjava
12.06.2011., 23:07
pampers premium- od njih dobio osip
huggies- procurilo iz njih 3 večeri za redom
konzum- može proći
babylove- br 1. odlične, a 2 nam bile loše
sleep and play- dobili na poklon paket i po danu ok
active baby- za sada najbolje

Ines Zgb
13.06.2011., 00:13
Jedva sam cekala da potrosimo ove nevaljale Huggies pelene i veselila se kupovini Mullerovih kad tamo danas dobijemo Libero. :(

Kakve su te? Kaj mogu ocekivati od njih?

mom2be
13.06.2011., 05:37
mi se vratili na pampers active fit i poceli s njima u kombinaciji koristiti mullerove
od libera koji nam je bio super dobila crvenilo na bokovima i ledjima :(

mambi
13.06.2011., 07:50
meni su Libero jedne od boljih :top:
eh da vas pitam nešto jer neznam s obzirom da mi je starije dite muško
kakva su ovo pelene active girl od pampersa,idu čini mi se od 9 kg
u čemu je razlika

Nespavalica
13.06.2011., 09:10
Dobili sleep&play, ok su mi za dan, samo me jako živcira jer se ona trakica ne rasteže, pa mi djeluju malo i izgledaju mi kao kopija pampersica, (premda one i jesu pampers), zato i jesu jeftinije valjda. Mi kombiniramo, malo koristimo active baby, malo libero.
Sa dm -ovima nisam zadovoljna debele su mi, a bebe konzum katastrofa.

*Lilly*
13.06.2011., 09:15
Dobili sleep&play, ok su mi za dan, samo me jako živcira jer se ona trakica ne rasteže, pa mi djeluju malo i izgledaju mi kao kopija pampersica, (premda one i jesu pampers), zato i jesu jeftinije valjda. Mi kombiniramo, malo koristimo active baby, malo libero.
Sa dm -ovima nisam zadovoljna debele su mi, a bebe konzum katastrofa.

Libero:top:
Konzumove:flop::flop::flop:

FIGICA
13.06.2011., 09:45
meni su Libero jedne od boljih :top:
eh da vas pitam nešto jer neznam s obzirom da mi je starije dite muško
kakva su ovo pelene active girl od pampersa,idu čini mi se od 9 kg
u čemu je razlika

Pelene gaćice,samo se navuku,ima za cure i dečke razlika je u boji a možda i u pojačanju jel dečkići pišaju više naprijed...,prije su sve Pampersice bile posebno za muške bebe posebno za ženske...

FIGICA
13.06.2011., 09:46
Jedva sam cekala da potrosimo ove nevaljale Huggies pelene i veselila se kupovini Mullerovih kad tamo danas dobijemo Libero. :(

Dobre su Libero,super upijaju,malo su deblje ali su mekane

Nisana
13.06.2011., 12:01

možeš očekivati da će se bebici guza skuhati u njima...:rolleyes:

mi smo koristili 5-8kg i super su nam bile al kad su počele vrućine smo odustali od njih, grozno su debele.

zapravo bi bile super kao zimske pelene.

Ines Zgb
13.06.2011., 14:01
hvala svima :D

OOOOOOO
13.06.2011., 14:08
nama libero nisu tako lose,propustile jedno 3,4 puta ali ih koristili onda samo preko dana

silky88
13.06.2011., 14:09
Za sad isprobali:

Pampers ab ok,ni jedna propustila,ali nista posebno. Dosta smrde kada mala popiski pelenu i stvarno su nekako najvise plasticne

Pampers pc-isto tako ok,malo manje smrde,ali me nisu nista posebno odusevile

Babylove-Super pelenice,nista ne smrde,lijepo mekane,jedina mana po meni im je sto su dosta debele

Pillo(pelene iz Plodina)- zasad isprobala par komada i super su mi,lijepe su,mekane i tanke

Fixies- evo na kraju pelene koje su me najvise odusevile,kupila jedan paket kad smo bili u Sloveniji u Babycentru cisto da isprobam i pelene su jednom rijecju WOW,bas su me odusevile,lijepo tanke ,mirisu,mekane,ni jedna propustila,ali naravno kod nas ih nema za kupiti:rolleyes:.

Slijedece na redu za probu su nam bebe od Konzuma, Huggies i Libero.
Ali nasoj guzi pasu sve pelenice,stvarno nam rijetko koja propusti.:cerek:

FIGICA
13.06.2011., 15:26
Za sad isprobali:

Pampers ab ok,ni jedna propustila,ali nista posebno. Dosta smrde kada mala popiski pelenu i stvarno su nekako najvise plasticne

Pampers pc-isto tako ok,malo manje smrde,ali me nisu nista posebno odusevile

Babylove-Super pelenice,nista ne smrde,lijepo mekane,jedina mana po meni im je sto su dosta debele

Pillo(pelene iz Plodina)- zasad isprobala par komada i super su mi,lijepe su,mekane i tanke

Fixies- evo na kraju pelene koje su me najvise odusevile,kupila jedan paket kad smo bili u Sloveniji u Babycentru cisto da isprobam i pelene su jednom rijecju WOW,bas su me odusevile,lijepo tanke ,mirisu,mekane,ni jedna propustila,ali naravno kod nas ih nema za kupiti:rolleyes:.

Slijedece na redu za probu su nam bebe od Konzuma, Huggies i Libero.
Ali nasoj guzi pasu sve pelenice,stvarno nam rijetko koja propusti.:cerek:

Ima kod nas za kupiti u ljekarnama :mig:

nangaparbat
13.06.2011., 19:24
Mame, koje pelene za kupanje preporucujete?

lianne
14.06.2011., 13:22
mi smo nasli zaboravljeni paket pampers s&p i to je izgleda ljetna pelena no 1..
pasale sunam i prije sta se tice karakteristika,ali sad sam skuzila da su najtanje od svih pelenica i da su za ljeto prepredobre..i draze su mi od AB-a :)

Nisana
15.06.2011., 14:47
ja imam averziju prema s&p zbog tog "mirisosmrada" al da su najtanje od svih koje smo do sad koristili to je istina.

Ines Zgb hvala na savjetu za mullerove 7-18kg. :top: stvarno su tanje i mekše od dm-ovih.

jedino mi stvarno nije jasno kog bi vraga guske ganjale vjevericu?! :ne zna:
:D

FIGICA
15.06.2011., 20:13
Kako su slatke ove Pampersice active boy :cerek: pola ih je na zmaja a pola na kralja lavova
Fantastično su mekane,kod ovih boy je prednji dio pojačan gdje je pišo a kod girl više srednji..

http://img22.imagehaven.net/img/thumbs/9A7DR1G93S_Picture.jpg (http://img22.imagehaven.net/img.php?id=9A7DR1G93S_Picture.jpg)

OOOOOOO
15.06.2011., 20:16
Kako su slatke ove Pampersice active boy :cerek: pola ih je na zmaja a pola na kralja lavova
Fantastično su mekane,kod ovih boy je prednji dio pojačan gdje je pišo a kod girl više srednji..

http://img22.imagehaven.net/img/thumbs/9A7DR1G93S_Picture.jpg (http://img22.imagehaven.net/img.php?id=9A7DR1G93S_Picture.jpg)

koje bucmaste nogice:cerek: kako samo pozira dok ga mama slika:)
slatke su,a koliko one dodju uopce,nisam ih gledala?znaci ne procure po noci?

Ines Zgb
15.06.2011., 20:17
ja imam averziju prema s&p zbog tog "mirisosmrada" al da su najtanje od svih koje smo do sad koristili to je istina.

Ines Zgb hvala na savjetu za mullerove 7-18kg. :top: stvarno su tanje i mekše od dm-ovih.

jedino mi stvarno nije jasno kog bi vraga guske ganjale vjevericu?! :ne zna:
:D

nema na cemu :mig:...

a za slicicu :lol: pa da nemaju isto kaj i druge :lol::lol:

jedva cekam da ih se opet dokopam :D

FIGICA
15.06.2011., 20:24
koje bucmaste nogice:cerek: kako samo pozira dok ga mama slika:)
slatke su,a koliko one dodju uopce,nisam ih gledala?znaci ne procure po noci?

Da baš su buckaste,već smo odavno na br 4,a ove su od 9kg pa su mu ok
Dosta su skupe,36 kom-69 kn ,po kom skoro 2 kn ali ako koristiš popust 25% dođe 1,5 po kom,a ja sam imala od Babybonusa popust od 20 kn pa me ispao 1,39/k.
Teško da će procurit jel su elastične sa svih strana i imaju bolju gumicu oko nogica :top:

OOOOOOO
15.06.2011., 20:27
Da baš su buckaste,već smo odavno na br 4,a ove su od 9kg pa su mu ok
Dosta su skupe,36 kom-69 kn ,po kom skoro 2 kn ali ako koristiš popust 25% dođe 1,5 po kom,a ja sam imala od Babybonusa popust od 20 kn pa me ispao 1,39/k.
Teško da će procurit jel su elastične sa svih strana i imaju bolju gumicu oko nogica :top:

da dosta su,ali su slatke,a sta nema takve i od babylove,koliko su one?

FIGICA
15.06.2011., 20:48
da dosta su,ali su slatke,a sta nema takve i od babylove,koliko su one?

Da ali od Babylova nisu tako mekane a isto koštaju,22 kom oko 40 kn ,i nisu posebno za cure, posebno za dečke :mig:

OOOOOOO
15.06.2011., 21:06
Da ali od Babylova nisu tako mekane a isto koštaju,22 kom oko 40 kn ,i nisu posebno za cure, posebno za dečke :mig:

isto znaci uzasne grube ko i obicne,onda:p

FIGICA
15.06.2011., 21:13
isto znaci uzasne grube ko i obicne,onda:p

Nisu onako grube kao obične,mekše su ipak,imaš onaj mali paketić od 8 kn,4 kom za kupit

OOOOOOO
15.06.2011., 21:15
Nisu onako grube kao obične,mekše su ipak,imaš onaj mali paketić od 8 kn,4 kom za kupit

bas cu probat uzet ih.a pampers nema tako malo pakiranje za probu?

FIGICA
15.06.2011., 21:21
bas cu probat uzet ih.a pampers nema tako malo pakiranje za probu?

Ne ali mogu ti ja poslat jednu za probu,nije problem :mig:

OOOOOOO
15.06.2011., 21:22
Ne ali mogu ti ja poslat jednu za probu,nije problem :mig:

ma ne sekiraj se,tnx,jednom cu ih uzet nema veze:mig:

Jaranka
17.06.2011., 15:01
http://zena.hr/upload/PampersPremiumCare2.jpg

Moj malac imao osip (ciscenje) od rodjenja...i tako koristimo PC pelene i
prošlo je nakon par dana taj osip koža se lijepo ocistila...al kad onooo
svjetski smrad od pelena...taaaako uuužasno smrde za poooluuudit jedva cekam da ih se riješim jer i kad
se popiša ja mislim da se zakenjo do vrata... na kontroli u bolnici kad ga je sestra primila..kaže "mama..pokako sam se"...
kad ono jedva da se i popišo...al svjetski je smrdio... Mislim da cemo pocet eksperimentirat...;)

Ines Zgb
17.06.2011., 19:23
evo,poceli smo koristiti Libero i nemam zasad zamjerku. Svidja mi se dizajn,nisu predebele i zasad nisu promocile.

al se veselim danu kad cemo opet kupiti Mullerove :cerek:

FIGICA
17.06.2011., 19:26
Pampers pc 4 ,super tanke,ako budu ok upijale ovo ljeto će nam one biti glavne

zaria...!
17.06.2011., 19:46
Nama su sve pelene osim Pampers PC promocile po noci i sad mi je tata kupio neke Wickies iz Kauflanda i mali je bio suh do ujutro :eek: nisam mogla vjerovat!!
Cine mi se ok! Nisu full tanke, ali nisu ni debele, a mekane su! I cijena im je prihvatljiva! :top:

La roux
17.06.2011., 20:05
Mi koristimo Libero pelene i pokazale su se jako dobre,nadam se da će takve i ostati :top:

marinella
17.06.2011., 20:21
uuuuuuuuuu kako nam je babylove promočio noćas!!! užas,plahta bila mokra,mogla se cijediti..ipak se vraćamo na Bebe noću,možda čak i danju,bolje mu je u debljim pelenama onako stalno po hladnom parketu..

Ines Zgb
17.06.2011., 20:28
uuuuuuuuuu kako nam je babylove promočio noćas!!! užas,plahta bila mokra,mogla se cijediti..ipak se vraćamo na Bebe noću,možda čak i danju,bolje mu je u debljim pelenama onako stalno po hladnom parketu..

bebe su zakon za noc... kad je u njima ja mirno spavam :lol: ak se to moze nazvat spavanje :mama:

FIGICA
17.06.2011., 20:31
Baš i ja razmišljam da mu noćas stavim bebe jel je jako puno tekućine danas pio

Sanja29
17.06.2011., 20:48
Ja koristim babylove i odlične su mi za sada

mybabyborn
17.06.2011., 21:11
http://zena.hr/upload/PampersPremiumCare2.jpg

Moj malac imao osip (ciscenje) od rodjenja...i tako koristimo PC pelene i
prošlo je nakon par dana taj osip koža se lijepo ocistila...al kad onooo
svjetski smrad od pelena...taaaako uuužasno smrde za poooluuudit jedva cekam da ih se riješim jer i kad
se popiša ja mislim da se zakenjo do vrata... na kontroli u bolnici kad ga je sestra primila..kaže "mama..pokako sam se"...
kad ono jedva da se i popišo...al svjetski je smrdio... Mislim da cemo pocet eksperimentirat...;)

pisalo se tu vec o fenomenu smrdljivih PC-ica iz Poljske:D

i ja i mali smo se preporodili sa pampers pelene-gacama:D
nema ljepljenja, nema bjezanja po krevetu, on stoji, provucem mu nogice i to je to:top:

zaria...!
17.06.2011., 21:50

nema ljepljenja, nema bjezanja po krevetu, on stoji, provucem mu nogice i to je to:top:

To su one Active boy/girl?
Mi smo probali jedne jer mi je dala frendica i super su, ali im je cijena paprena.

OOOOOOO
17.06.2011., 21:52
kupili danas pelene iz hofera.izgledaju prilicno tanke i nisu tako krute,uzela br 4 za kasnije da nam budu,basw me zanima kakve su.jel ih ko isprobao? 50kom,7,10 eura dodju,znaci oko 1kn kom

FIGICA
17.06.2011., 22:03
Mi smo probali jedne jer mi je dala frendica i super su, ali im je cijena paprena.

Da,i mi imamo te
ako koristiš popust od 25% dođu 1kn i pol po kom što i nije tako strašno

mybabyborn
17.06.2011., 22:07

da, to su te:s

zaria...!
17.06.2011., 22:11
Da,i mi imamo te
ako koristiš popust od 25% dođu 1kn i pol po kom što i nije tako strašno

Uopce se toga nisam sjetila, tuka! :bonk:
probat cemo ih i mi onda. :D

vedra
17.06.2011., 22:13
kupili danas pelene iz hofera.izgledaju prilicno tanke i nisu tako krute,uzela br 4 za kasnije da nam budu,basw me zanima kakve su.jel ih ko isprobao? 50kom,7,10 eura dodju,znaci oko 1kn kom

probala ja, i napisala ovdje da su mi super!!
i zbilja su mi bile super na početku pa sam odmah kupila još jedan paket!!
majketi jedva čekam da ih se riješim:rofl::rofl:
imam ih još 6, a ja nikad ne bacam pelene:rofl:

OOOOOOO
17.06.2011., 22:14
probala ja, i napisala ovdje da su mi super!!
i zbilja su mi bile super na početku pa sam odmah kupila još jedan paket!!
majketi jedva čekam da ih se riješim:rofl::rofl:
imam ih još 6, a ja nikad ne bacam pelene:rofl:

znaci na pocetku ok,sad vise nisu?

vedra
17.06.2011., 22:35
znaci na pocetku ok,sad vise nisu?

ma ne, nego sam jedva čekala da se riješim pampersica, pa kad sam napokon prešla na neke druge pelene uvjerila sam samu sebe da su mi super, a zapravo mi nisu dobre!!
uglavnom sad ih trošim :hvalabogujošmalo: po danu, a ponoći stavim mullerove ili neke druge!!
3 puta mi se ujutro probudila skroz mokra, a to mi se sa ni jednim drugima nije desilo koje smo probali!

vedra
17.06.2011., 22:37
ma meni definitivno i daleko najbolje mullerove pelene!!!!
neću više druge ni isprobavati!
koristim još babylove zbog bodova,al muller:top:

FIGICA
17.06.2011., 22:40
Nama sve to ista pašta,ni od jednih nije imao osip,ni jedne mu nikad nisu promočile..jedino što sada preferiram tanke pelene
Vidjet ćemo sada kada je počeo više tekućine piti

seka77
17.06.2011., 23:10
Koliko dodju te mullerove pelene 4.velicina?Trenutno koristimo babylove pelene,dobre su nam a najgore za sada su mi iz lidla bile njihova marka-po danu su nam promocile:flop:

OOOOOOO
17.06.2011., 23:12
Koliko dodju te mullerove pelene 4.velicina?Trenutno koristimo babylove pelene,dobre su nam a najgore za sada su mi iz lidla bile njihova marka-po danu su nam promocile:flop:

55kn su,
ja isto muller sparam za noc a ostale koristim po danu

aleta
18.06.2011., 06:52

1,37 po peleni, mi smo ih upravo prvi put uzeli i oduševljeni smo! mekše od pampersica..:cerek:

mambi
18.06.2011., 07:34
ajd kad ih tako hvalite kupit ću ih i ja drugi put :D

MarinkaD
18.06.2011., 07:46
Dali je netko probao one iz Lidla,mislim da je mali paket oko 16kn(nisam sigurna koliko je komada).

A iskustva s Violetom?Ne usudim se sad kupovati ništa osim Libera,koji nam se pokazao prililčno dobrim(ok,mala se po noći toliko zapiša da doslovce pukne pelena i gel iscuri u nogavicu pidžame :rofl: ),ali gadni osip od Pampersica nam je prošao sa njima.

Probala sam Babylove gaćice,onaj paketić sa 4 pelene za probu i super su nam,ali nismo probali ih za noć.

Muller,nažalost,nemam u svom gradu ali bi ih baš voljela probati sa obzirom da su dosta dobre reakcije na njih,koliko vidim:)

Ines Zgb
18.06.2011., 10:36
Baš i ja razmišljam da mu noćas stavim bebe jel je jako puno tekućine danas pio

i, su prosle Bebe?

Dali je netko probao one iz Lidla,mislim da je mali paket oko 16kn(nisam sigurna koliko je komada).

A iskustva s Violetom?Ne usudim se sad kupovati ništa osim Libera,koji nam se pokazao prililčno dobrim(ok,mala se po noći toliko zapiša da doslovce pukne pelena i gel iscuri u nogavicu pidžame :rofl: ),ali gadni osip od Pampersica nam je prošao sa njima.

Probala sam Babylove gaćice,onaj paketić sa 4 pelene za probu i super su nam,ali nismo probali ih za noć.

Muller,nažalost,nemam u svom gradu ali bi ih baš voljela probati sa obzirom da su dosta dobre reakcije na njih,koliko vidim:)

Softino iz Lidla? meni osobno ne valjaju,dosta su debele,papirnate i nikako ih ne mogu nastimati da stoje kak treba jer su malo sjeb napravljene. i mala mi je u njima jako nervozna.

Violeta mi je ocajna,iznimno gruba,ogromna,tvda,samo sam jednu stavila i uopce mi se ne svidja. i mislim da to definitivno nije pelena za vrucine.

Ines Zgb
18.06.2011., 10:37
ajd kad ih tako hvalite kupit ću ih i ja drugi put :D

neces pozaliti :cerek:

FIGICA
18.06.2011., 10:40
i, su prosle Bebe?

Na kraju sam mu stavila za noć Pampers pel.-gaćice i super,ništa nije propustilo
A Bebe ću čuvat za hladnije dane

seka77
18.06.2011., 20:21
Za sada ostajemo na dm pelenama:),inace muller ni nemam blizu,a pelene iz lidla to manje pakiranje nije toliko lose kao ono veliko.:rolleyes:
A te gacice pelene to me bas zanima,uz to netreba ni body.,inace muku mucim sa haljinama na tregere a body bez rukava ili kratki rukav:lol:

Jaranka
19.06.2011., 10:52

i ja bi te gace..a koje su najmanje...jel ima tih gaca za one maaale bebice:D

FIGICA
19.06.2011., 11:19
i ja bi te gace..a koje su najmanje...jel ima tih gaca za one maaale bebice:D

Br.4,idu od 9 kg ali su majušne,moj još nema ni 7 kg a dobre su mu

Kostrenka
19.06.2011., 11:25
kaj nisu te gacice skuplje? I nije li to za navikavanje na prave gacice?
Ja sma ih par puta posudila kad smo ostali bez cistih pelena i ustvari mi je bezveze to navlacenje i uopce ne kuzim cemu to sluzi :p

FIGICA
19.06.2011., 13:57
Ja sma ih par puta posudila kad smo ostali bez cistih pelena i ustvari mi je bezveze to navlacenje i uopce ne kuzim cemu to sluzi :p

Skuplje su,skoro 2 kn kom.ali ako imaš onaj Dm popust 25% ispadne cijena sasvim ok
Nisu za odvikavanje,za to služe druge,baš prave gaće koje su podebljane
Ove su super za bebe koje se jako mrdaju,kao moj,stalno se na bok okreće i onda mu običnu pelenu ne mogu dobro namjestiti a ove mu samo navučem :mig:

*Lilly*
19.06.2011., 13:58

meni su isto te pelene gaćice bzvz. jednom sam zabunom kupila mullerove i dobre su nam bile , ali pak od 22 kom dođe isto kao pak običnih pelena gdje ih ima 36.
jedino je mala bila oduševljena njima jer su na žirafu pa se stalno htjela presvlačiti da bi je gledala, dragala i mazila:rofl:

FIGICA
19.06.2011., 21:42
Noćas su nam prvi put propustile pelene,P pc 4,hranim malog i samo najednom osjetim njegovu mokraću kako mi curi niz nogu :p

OOOOOOO
19.06.2011., 22:05
Noćas su nam prvi put propustile pelene,P pc 4,hranim malog i samo najednom osjetim njegovu mokraću kako mi curi niz nogu :p

js ih samo preko dana koristmim sad

FIGICA
19.06.2011., 22:14
js ih samo preko dana koristmim sad

ti vjerojatno imaš 3 koja je super ali 4 je sasvim drugačija,skroz tanka,na dijelu gdje je guza nema uloška :flop:
Inače sam jako zadovoljna Pampersicama-ab,a boy,s&p

nevy
20.06.2011., 20:17
preko dana koristimo pampers 4 a za noć huggies broj 5, i nikad mi nisu promočile za razliku od pampersica.

OOOOOOO
20.06.2011., 20:18
ti vjerojatno imaš 3 koja je super ali 4 je sasvim drugačija,skroz tanka,na dijelu gdje je guza nema uloška :flop:
Inače sam jako zadovoljna Pampersicama-ab,a boy,s&p

da trojku koristim sad,a kupila neki dan cetvorku,uha onda sam se zeznula znaci,kod njih je super sta su tanke ali sta vrijedi kad procure

OOOOOOO
20.06.2011., 20:22
kakve su pelene moltex,jel tko probao?

FIGICA
20.06.2011., 20:46
da trojku koristim sad,a kupila neki dan cetvorku,uha onda sam se zeznula znaci,kod njih je super sta su tanke ali sta vrijedi kad procure

Za noć mu ih ne stavljam,strah me ali za dan su mi ipak ok,osim te jedne nijedna nije procurila više

OOOOOOO
20.06.2011., 20:48
Za noć mu ih ne stavljam,strah me ali za dan su mi ipak ok,osim te jedne nijedna nije procurila više

meni jedno 3,4 puta pampersica,ja mu sad koristim za noc alana jel sam imala paket,krute su,debele i uzasne ali ipak manje procure,kad je na leđima izdrze a kad je na boku nekad procure.sta mu za noc stavljas?

FIGICA
20.06.2011., 20:50
meni jedno 3,4 puta pampersica,ja mu sad koristim za noc alana jel sam imala paket,krute su,debele i uzasne ali ipak manje procure,kad je na leđima izdrze a kad je na boku nekad procure.sta mu za noc stavljas?

Pampers pelene-gaćice a imam i još pola paketa Konzumovih,što smo dobili gratis ali njih neću sada po ljeti

OOOOOOO
20.06.2011., 21:00
Pampers pelene-gaćice a imam i još pola paketa Konzumovih,što smo dobili gratis ali njih neću sada po ljeti

ja jos imam za sutra pampers ovog paketa trojke i za dve,tri noci alana i onda cu pocet konzumove koristit da vidim sta ce biti,imam ih 3 paketa istog broja:mad:

*Simba*
20.06.2011., 21:20
Ja koristim Huggies pelene i baš sam jako jako zadovoljna sa njima

night shadow
21.06.2011., 06:41
Citam temu i nije mi jasno... Moj ima 7 mjeseci (danas napunio :cerek:) i samo 2puta mu je pelenica procurila (obilna kakica) i to kad je bio u prevelikoj pelenici. Ocito sam mama sretnica!
Koristim pd pocetka babylove, meni su divne i uvijek se njima vracam. Probala huggies - ok, zivcira me kaj nema rastezljive one ljepljive krajeve i kruce su od babylove. Probala iz mullera beauty baby i opet su mi bolje dm-ove. :ne zna:
Pampers active baby najodvratnije ikad, smrde, kemija, neki gel po guzi se skuplja, odvratno! :flop:
Imam doma konzumove kaj sam dobila, nisam jos probala...
Pelenice mijenjam nakon svakog obroka, i nocnog. Ponekad sam nemajka :eek: pa ne promijenim nocnu i tada ne procuri ali smrducka :rofl:

*Simba*
21.06.2011., 09:43
Citam temu i nije mi jasno... Moj ima 7 mjeseci (danas napunio :cerek:) i samo 2puta mu je pelenica procurila (obilna kakica) i to kad je bio u prevelikoj pelenici. Ocito sam mama sretnica!
Koristim pd pocetka babylove, meni su divne i uvijek se njima vracam. Probala huggies - ok, zivcira me kaj nema rastezljive one ljepljive krajeve i kruce su od babylove. Probala iz mullera beauty baby i opet su mi bolje dm-ove. :ne zna:
Pampers active baby najodvratnije ikad, smrde, kemija, neki gel po guzi se skuplja, odvratno! :flop:
Imam doma konzumove kaj sam dobila, nisam jos probala...
Pelenice mijenjam nakon svakog obroka, i nocnog. Ponekad sam nemajka :eek: pa ne promijenim nocnu i tada ne procuri ali smrducka :rofl:

Ne razumijem kako ne promijeniš noćnu? Moja mala ide na spavanje oko 8 popije flašicu i zaspe i spava cijelu noć (ima 6 mj) i ja ju ne budim da bi joj promijenila pelenu već ujutro kad se probudi prvo se najede i onda skidamo tu pelenu :ne zna: I kad nije spavala cijelu noć nisam ju kod buđenja prematala ako to nije bilo potrebno da ju ne razbuđujem :ne zna:
Mislim da nisam dobro shvatila na šta misliš :)

Kuzerica
21.06.2011., 12:16
Ja koristim Huggies pelene i baš sam jako jako zadovoljna sa njima

ma i meni su one ok imam ih sad ali nervira me sto nam je puno puta pukla ona trakica sto se zalijepi jer nije rastezljiva i sto je D dobio kao nekakve zuljice na preponi na obje strane valjda kako su krute

rossi79
21.06.2011., 13:04

bebi od 7 mjeseci ne trebaš više mijenjati pelenu po noći (osim ako je pokakana, a to sumnjam). ostavi bebu nek na miru spava i promijeni ju ujutro nakon prvog obroka. :)

*Simba*
21.06.2011., 13:11
ma i meni su one ok imam ih sad ali nervira me sto nam je puno puta pukla ona trakica sto se zalijepi jer nije rastezljiva i sto je D dobio kao nekakve zuljice na preponi na obje strane valjda kako su krute

Eh da, to sam zaboravila i mojoj malenoj isto tako kao da su joj male, a da uzmem broj veće bi joj bile velike. Meni nije nitijednom pukla trakica ali bilo bi bolje da je i ona rastezljiva.