PDA

View Full Version : Second Hand dućani

stranice : 1 [2] 3 4 5

Fazer1
13.04.2010., 08:04
ima li koji second hand shop na relaciji poreč-umag?
uskoro ću u te krajeve pa bih mi poslužila ova informacija... :)

Evo kroz mjesec-dva će se u Poreču otvoriti baby SHS. Pripreme su u tijeku.
Isključivo će se prodavati odjeća za bebe i djecu do 3 godine., pa ako netko ima namjeru doći, dobrodošli.:):)

_kleo_
13.04.2010., 11:28
evo ti moja home made karta :rofl: valjda se ovako kuži. stvarno mi ne ide opisivanje

http://img51.imageshack.us/img51/4264/kartaa.jpg (http://img51.imageshack.us/i/kartaa.jpg/)

ove paralelne crte ispod parkinga su neke skale, koje vode od ceste na parking.

znam, prirodni sam talent. :lol:

Ja bi rekla da ti kafić i park nisu dobro pozicionirani :zubo: i da park nije park već školsko igralište. :D

edit: evo moja karta, pa možda kombinirana sa Silly-nom bude učinkovita :)
http://img263.imageshack.us/img263/3012/shs.png (http://img263.imageshack.us/i/shs.png/)

_kleo_
13.04.2010., 11:42
:brukica:

Sad sam tek skužila tvoju kartu Silly :brukica:

Te skale ja uopće ne znam. :brukica:

Sorry :brukica:

Rozmeri
13.04.2010., 11:56
genijalne ste :s:s

silly_one
13.04.2010., 13:38
:rofl: kleo, moramo se bacit u neki biznis kad nam ovako dobro ide :zubo:

California
15.04.2010., 10:13
Može li netko updateati popis zg 2nn handova? tražim nkj vintage, idem prema nekoj laganoj promjeni stila

pero55
17.04.2010., 09:30
jednom sam pročitala (mislim na ovom topicu) da cure koje kupe robu u SHS-u ju operu u nekoj tekućini što kupe u ljekarni, pa ju tako dezinficiraju...

moje pitanje- jesam dobro pročitala? koja tekućina? ima u svim ljekarnama? il sam malo zabrijala :zubo:

lik iz bajke
17.04.2010., 11:09
kleo i silly i ja zahvaljujem. bit ce od velike pomoci sljedeci put kad dodjem u st.
nisam nikako uspjela shvatiti iz silnih opisa di je to točno.
sejvala sam oba nacrta ;)

california imas dva vintage ducana koji mi trenutno padaju na pamet...
jedan je u frankopanskoj, jedan od ulaza u haustore/dvorista tamo kod karle.
drugi je na ilici, malo prije britanca. ima neonski natpis šlic.

shomeni
17.04.2010., 12:01
Silly one i kleo dobro ste objasnile:D
Skuzih kartu iz prve....Meni je lakse nekako od onog tommy objasnjavat ljudima..pogube se svi oko zapa,zavrse kraj loze:rofl:

Teeja
18.04.2010., 00:34
Uostalom kad se i dođe na taj parking onda je preko stakla od SHS, a bome nije malo ispisano second hand shop, zar ne? Mislim da ću uskoro morat ić posjetit, nekakve suknje da nađem i prepravim.

ivanovna
20.04.2010., 08:50
Šlic (Ilica) i The Kuul (Frankopanska) - kako im se kreću cijene suknji?
Tražim autentični visoki struk, to moraju imati :D
Nekako mi se oni čine najmanje bapskima (http://www.she.hr/kao-novi-iz-second-handa) u Zagrebu.

E i tražim pamučne majice s natpisima ili obične na duge rukave, iznošene,
vojničkog stila poput ove http://2.bp.blogspot.com/_b8QEOIc5Eg0/SaIkskazJrI/AAAAAAAABws/0I9DFhIf7gc/s200/officer_winter_undershirt.jpg

ako je netko nešto približno tražio ili vidio da mi odokativno kaže vrijedi
li se bacati u potragu i koliko kn bi me to moglo stajati.

Taarna
20.04.2010., 10:46
Šlic (Ilica) i The Kuul (Frankopanska) - kako im se kreću cijene suknji?
Tražim autentični visoki struk, to moraju imati :D
Nekako mi se oni čine najmanje bapskima (http://www.she.hr/kao-novi-iz-second-handa) u Zagrebu.

E i tražim pamučne majice s natpisima ili obične na duge rukave, iznošene,
vojničkog stila poput ove http://2.bp.blogspot.com/_b8QEOIc5Eg0/SaIkskazJrI/AAAAAAAABws/0I9DFhIf7gc/s200/officer_winter_undershirt.jpg

ako je netko nešto približno tražio ili vidio da mi odokativno kaže vrijedi
li se bacati u potragu i koliko kn bi me to moglo stajati.

Ja sam baš jučer bila u Kuulu i vidjela predivnu suknju s visokim strukom cvjetnog uzorka i clutch torbicu. Suknja je bila čini mi se 150,00, a torba 90,00 kn, žena mi je htjela za gotovinu sve prodati za 200,00 kn. Ne znam, ali meni je to stvarno previše za nešto što je već nošeno i u ne baš tako bajnom stanju. Da ne govorim da je torbica mini proporcija i nije kožna. Žena je rekla da je to vintage i da se to sad traži....mislim da ću svoje "vintage" komade ipak potražiti na Hreliću, tamo sam našla original "vintage" haljinu u savršenom stanju iz 60ih za 15 kn...

Razlivena Tinta
20.04.2010., 14:13
Koji je shs u Zagrebu najjeftniji? :) I prodaju li tamo na kile ili kako?

Rozmeri
20.04.2010., 14:45
jednom sam pročitala (mislim na ovom topicu) da cure koje kupe robu u SHS-u ju operu u nekoj tekućini što kupe u ljekarni, pa ju tako dezinficiraju...

moje pitanje- jesam dobro pročitala? koja tekućina? ima u svim ljekarnama? il sam malo zabrijala :zubo:

hmm... ja za ovo prvi put cujem...
ja kupujem biranu robu na buvljaku i po shs-ovima i nikada nisam tako nesto radila. i eto ziva sam i zadrava... (da, naravno, operem je)

sva roba koja stize u shs u buljacima je prethodno prosla nekakvu dezinfekciju, kako se to tacno kaze, zaboravila sam. to tako mora. objasnjavali su mi ljudi koji rade tamo jednom davno.

ako su veci komadi u pitanju, kaputi, koznjaci i sl. mama je slala na hemijsko ciscenje. ja jos nisam nasla kaput u shs eto.

to je moje misljenje. neki hipohondar sigurno ima drugacije, al meni nikad nista nije falilo.

Teeja
20.04.2010., 15:14
zbog silly sam i ja morala ponovno do SHS. Ima jako zanimljivih stvari sta se moze itekako iskoristit, sakoi, haljine i sl. al kad je sve retardirani broj 46 ili su mi rukavi do iznad zgloba -.-

ako nista drugo, nasla sam kariranu kosulju 3/4 i jos s etiketom + neku crno bijelu fora kravatu, sve za 19.60kn :zubo:

pero55
20.04.2010., 22:18
to je moje misljenje. neki hipohondar sigurno ima drugacije, al meni nikad nista nije falilo.

nisam hipohondar, već mi treba ta tekućina :D ali ne mogu se sjetiti tko i na kojem topicu ju je spomenuo...

naime, imam neku robu (sportski topići) u boji, koju ne smijem otkuhavati, a voljela bih ih svako tu i tamo dezinficirati, jer ako se ne operu odmah isti dan, već stoje mokri-znojni, ni kad se operu nemaju neki fini miris... pa mislim da se tu nakoti podosta bakterija... :ne zna: (totalno sam off topic, pa ako netko zna o čem pričam, neka mi javi, može i na pp :mig: )

Rozmeri
20.04.2010., 23:18
aaaaa... pa reci zeno, ja sam mislila da imas strah odo shs-a :D
a u ovo se ne razumem.. (bitno da sam zato ispisala celu teoriju o shs shoppingu :D)

Rossa
21.04.2010., 07:53
Ja sam baš jučer bila u Kuulu i vidjela predivnu suknju s visokim strukom cvjetnog uzorka i clutch torbicu. Suknja je bila čini mi se 150,00, a torba 90,00 kn, žena mi je htjela za gotovinu sve prodati za 200,00 kn. Ne znam, ali meni je to stvarno previše za nešto što je već nošeno i u ne baš tako bajnom stanju. Da ne govorim da je torbica mini proporcija i nije kožna. Žena je rekla da je to vintage i da se to sad traži....mislim da ću svoje "vintage" komade ipak potražiti na Hreliću, tamo sam našla original "vintage" haljinu u savršenom stanju iz 60ih za 15 kn...

Second Hand suknja za 150 kn??:eek:
Pa za tu cijenu mora biti zbilja unikat i prepredobra i opet bi cijena bila visoka...

Taarna
21.04.2010., 08:50
Second Hand suknja za 150 kn??:eek:
Pa za tu cijenu mora biti zbilja unikat i prepredobra i opet bi cijena bila visoka...

Da, prestrašno. Ajde da je bila nekakva marka i da je bila u super očuvanom stanju, ali niti su bile već pomalo iznošene, šavovi lagano rastegnuti...užas...u kakvom je stanju, čisto sumnjam da je u nabavi došla više od 10kn maximalno... Meni je to čisti bezobrazluk pa ma koliko "vintage" bio u modi - jednostavno mogu kupiti materijal i sašiti si sama novu retro suknju koja će izgledati identično toj.

Rozmeri
21.04.2010., 10:40
sekndhendovi postaju uzasno bezobrazni

Rossa
21.04.2010., 15:37
sekndhendovi postaju uzasno bezobrazni

Zato mi imamo second solution!:mig:

zulma
22.04.2010., 10:12
nisam hipohondar, već mi treba ta tekućina :D ali ne mogu se sjetiti tko i na kojem topicu ju je spomenuo...

naime, imam neku robu (sportski topići) u boji, koju ne smijem otkuhavati, a voljela bih ih svako tu i tamo dezinficirati, jer ako se ne operu odmah isti dan, već stoje mokri-znojni, ni kad se operu nemaju neki fini miris... pa mislim da se tu nakoti podosta bakterija... :ne zna: (totalno sam off topic, pa ako netko zna o čem pričam, neka mi javi, može i na pp :mig: )

Ne znam šta je tu tko spominjao, ali imaš u mulleru (a možda i drugdje, ja znam da ima muller u CC-u sigurno) deterđente/ tekućine za pranje marki Sagrotan i Impresan, obje za dezinfekciju (uklanjanje gljivica, bakterija isl).
Ima verzija za obične i za osjetljive tkanine.
Dodaje se uz deterđent pri pranju (u odjeljak za omekšivač), a naravno možeš prati i na ruke :)

A ako netko zna još nešto iz ljekarne, nek' dojavi :mig:

pero55
22.04.2010., 15:28
joj, hvala ti!!!!! :five: to mi treba!

Scan
21.05.2010., 12:30
Kak se ulazi us SH Šlic (u ilici) vidio sam natpis, uđem u haustor, nigdje vrata, ništa..da nema neki čarobni ulaz?

butterfly_lady
21.05.2010., 14:42
Kak se ulazi us SH Šlic (u ilici) vidio sam natpis, uđem u haustor, nigdje vrata, ništa..da nema neki čarobni ulaz?

Da, da, uđeš u haustor i imaš mala neupadljiva vrata s desne strane koja vode na tavan. Bar mene podsjeća na tavan. I inače sam skoro odustala kad sam prvi put išla, od straha. Nisam dugo bila, nadam se da se nije u međuvremenu niš promijenilo.

Inače, otvoren je novi kod Mašićeve u Zg, točno pokraj Doda i sve je po 10 kn. Svakako jedan od isplativijih i čak se da naći dosta stvari. No nekako se bojim da je svaki dobar samo na početku... :ne zna:

brbtch
21.05.2010., 14:53
gdje je točno taj novi?

Freakette
21.05.2010., 15:03
Ak ideš od Trga prema Dubravi siđeš na Mašićevoj i malo se vratiš nazad, pređeš preko ceste i s lijeve strane je, ja bila jučer. Meni je očajan, roba je ko za domaćice iz 1975. ili iz Caritasa, ja sam probala iskopat bar nešto da mogu iskoristit i svejedno niš. I smrdi :zubo:

brbtch
21.05.2010., 15:06
uf, onda nejdem tam :zubo:

Scan
21.05.2010., 19:25
Da, da, uđeš u haustor i imaš mala neupadljiva vrata s desne strane koja vode na tavan. Bar mene podsjeća na tavan. I inače sam skoro odustala kad sam prvi put išla, od straha. Nisam dugo bila, nadam se da se nije u međuvremenu niš promijenilo.

E to je to, ja sam isto tak..zabrio sam "kaj je ovo, nemre bit ulaz u dućan" :D izgleda da ipak je...I jel valja kaj to, čuo sam d je jko popularan, i kolko se cijene?

butterfly_lady
21.05.2010., 21:26
Ak ideš od Trga prema Dubravi siđeš na Mašićevoj i malo se vratiš nazad, pređeš preko ceste i s lijeve strane je, ja bila jučer. Meni je očajan, roba je ko za domaćice iz 1975. ili iz Caritasa, ja sam probala iskopat bar nešto da mogu iskoristit i svejedno niš. I smrdi :zubo:

očito nisi dovoljno dobro i strpljivo kopala, kaj da ti kažem. ja sam danas uspjela upecat uber kjut stvarčice koje nit smrde nit su iz caritasa. al da ne duljim svakom njegovo. na bakice zažmiriš jednim okom i kopaj brate!

E to je to, ja sam isto tak..zabrio sam "kaj je ovo, nemre bit ulaz u dućan" :D izgleda da ipak je...I jel valja kaj to, čuo sam d je jko popularan, i kolko se cijene?

pa... ja baš nemam pozitivna iskustva s njima. istina je da im je roba odlična (mislim, koliko to može biti u sh dućanu), stvarno se nađe svakakvih stvari, ali su preskupi. bila to marka ili ne, ne možeš mi toliko cijenit iznošenu stvar. tak da sam se masu puta samo tužno okrenula na peti i mrmljala da više neću doć. :kava:

doriana gray
22.05.2010., 10:12
pa... ja baš nemam pozitivna iskustva s njima. istina je da im je roba odlična (mislim, koliko to može biti u sh dućanu), stvarno se nađe svakakvih stvari, ali su preskupi. bila to marka ili ne, ne možeš mi toliko cijenit iznošenu stvar. tak da sam se masu puta samo tužno okrenula na peti i mrmljala da više neću doć. :kava:

potpis :mig:

ja sam u dodu na ilici neki dan kupila prekrasan dugi plavi kaftan kojeg ću skratiti za ljeto :cerek:

Mojne_me
23.05.2010., 20:18
A second u Nemčićevoj, na Kvatriću? Tamo se može svašta naći. Od cipela, taški, robe, perlica, novčanika. I cijene doista nisu visoke.

kem
23.05.2010., 21:12
oko Kvatrića ima najmanje 5 SHS-ova. :ne zna:
samo mi se ne ulazi ni u jedan, moram prvo desetkovati garderobu.

butterfly_lady
25.05.2010., 17:05
A second u Nemčićevoj, na Kvatriću? Tamo se može svašta naći. Od cipela, taški, robe, perlica, novčanika. I cijene doista nisu visoke.

Da, zna se upecat dobrih stvari. Iako mi kod njih smeta što su prenagurani i jedva se okrećeš u onom malom prostoru. Cijene sasvim solidne, kvaliteta... ko i usvim našim shs-ima. žalosno. :kava:
(al još uvijek su mi oni top šoping destinacija :cerek:)

Tajda
26.05.2010., 21:34
Postoji li još koji shs u Splitu osim tog u Mažuranićevoj? I da li koji otkupljuje robu?
Sjećam se da je prije nekih 6-7 godina bio jedan shs kod Atlantisa i da ste tamo mogli prodat svoju robu. Doduše za neke male pare, al opet bi se isplatilo dobit koju kunu za ono što ne nosiš više..

cokolada1st
30.05.2010., 11:16
@ tajda... mislim da nema, mada nisam upućena u shs... da zgodno je prodat robu koju više ne nosiš :mig:

al ipak mi je draže dat za beskućnike :)

ne znam... cijela ta shema mi je čudna sa shs-ovima...
inače ne volim imat puno robe, nego par stvarčica koje mi pašu... šta više robe to manje znam šta obuć :zubo:

Isto tako... po današnjim sniženjima, popustima i tako možeš neku nike majicu koja će ti trajat vječno nać za 100 kn, i to tako da biraš boju i veličinu prema sebi, dok u shs-u možeš bit sretan ako jednom u životu naletiš na nešto jako kvalitetno, jako povoljno po cijeni + savršene boje, kroj i veličina "ko da si je odabrala"... i platiš je 20 kn... + iznošena je... hmmm... :nono:

Will think again :zubo:

silly_one
30.05.2010., 11:40
Isto tako... po današnjim sniženjima, popustima i tako možeš neku nike majicu koja će ti trajat vječno nać za 100 kn, i to tako da biraš boju i veličinu prema sebi, dok u shs-u možeš bit sretan ako jednom u životu naletiš na nešto jako kvalitetno, jako povoljno po cijeni + savršene boje, kroj i veličina "ko da si je odabrala"... i platiš je 20 kn... + iznošena je... hmmm... :nono:

sorry al mislim da nemaš pojma o čemu pričaš :mig:

ja sam prema tebi onda najsretnija osoba jer u tri godine sam "naletila" na xy kvalitetnih komada (vjerovala ili ne, često puno kvalitetnijih od "majica za 100kn koje traju vječno") i sve je bilo jako povoljno, u super boji, kroju i veličini i često je plaćeno i manje od 20kn i, zamisli, puno puta nije ni bilo nošeno već je kupljeno novo, s etiketom...

kužim da ne voliš shs robu i da ti je draže nešto novo iz dućana, al ovakvi postovi nemaju smisla ako si samo došla ovdje popljuvat rabljenu odjeću a nemaš nikakvog konkretnog iskustva s istom :mig:

Tajda
30.05.2010., 12:08
Iskreno, ja nikad nisam u shs-u kupila odjeću. Al zato jesam nabavila odličnih remena i super torbi. Ne bi ih mijenjala za ništa.

Da li netko zna kada će u Splitu ponovo bit organiziran modni buvljak?

dany0110
30.05.2010., 18:54
Ja sam neki dan skuzila da je otvoren shs u varazdinu. Curke, je li bio tko mozda?

Freakette
30.05.2010., 19:26
očito nisi dovoljno dobro i strpljivo kopala, kaj da ti kažem. ja sam danas uspjela upecat uber kjut stvarčice koje nit smrde nit su iz caritasa. al da ne duljim svakom njegovo. na bakice zažmiriš jednim okom i kopaj brate!

Ma da? A možda je ono kaj im na izlogu piše da je svaki tjedan nova roba fakat istina :D Jer onaj tjedan kad sam ja bila je ponuda stvarno bila katastrofa, prekopala sam sve i nisam uspjela nać ništa što bi se dalo iskoristit... Al meni tam smrdi po tavanu i nemrem protiv toga :zubo:

KraljicaSparoga
12.06.2010., 10:06
Nisam čitala cijelu temu. Znate li možda ako ima koji shs u rijeci? ako ima gdje?

la_lola
17.07.2010., 21:01
zna neko jel oni SHS kraj zap-a radi nediljon? čini mi se da san vidila neki letak prije misec dana i da je pisalo samo od pon-sub al kako je prije radilo nediljon tako nisan više sigurna.

idač
17.07.2010., 21:12
Ja sam neki dan skuzila da je otvoren shs u varazdinu. Curke, je li bio tko mozda?

a di bi to bilo? :zubo:

Miss Hyde
17.07.2010., 21:21
Zna li itko ima li shs u Osijeku, i gdje? :)

rh4ps0dy
20.07.2010., 20:33
a di bi to bilo? :zubo:

Da odgovorim i tebi i sebi: http://www.mojkvart.hr/Varazdin/Varazdin-centar/Uska-3/Trgovina-Shopping/skrinja

recro
31.07.2010., 11:31
I znači u Zagrebu ne postoji Second Hand SHop koji otkupljuje robu? :S :) Imam jedno Di Caprio odijelo koje sam nosio jednom u životu i to na maturalnoj večeri prije 6g. i htio bi ga prodat, a ne znam gdje otkupljuju takve stvari...

luana24
31.07.2010., 11:44
I znači u Zagrebu ne postoji Second Hand SHop koji otkupljuje robu? :S :) Imam jedno Di Caprio odijelo koje sam nosio jednom u životu i to na maturalnoj večeri prije 6g. i htio bi ga prodat, a ne znam gdje otkupljuju takve stvari...

A da ga probaš prodati tu? rekao si da si ga jednom nosio..pa ne bi trebao biti problem uz par slikica :)
http://www.forum.hr/forumdisplay.php?forumid=245

recro
31.07.2010., 12:31
A da ga probaš prodati tu? rekao si da si ga jednom nosio..pa ne bi trebao biti problem uz par slikica :)
http://www.forum.hr/forumdisplay.php?forumid=245

E hvala ti, postavit ću slike, pa se nadam neom dealu :D

stella1234
05.08.2010., 14:26
Bok!!
Ovih dana namjeravam svratiti do second hand shopa u Splitu pa me zanima je li itko bio tamo,nađe li se pristojne robe i slično...
Pišite svoja iskustva!:)

Rozmeri
05.08.2010., 18:24
Idi samo malo stranica unazad.
Kazu ljudi da u Splitu postoji jedan predobar SHS. Mislim u pesackoj zoni.
Poceprkaj malo temu, bezveze da devojke opet ponavljaju sve. Jedna je crtala i mapu kako naci taj dobar shop.

Fashionista
05.08.2010., 23:59
u zagrebu je još uvijek najbolje otići do hrelića i naći nešto za sebe. masa shs-a je silno precijenjena ili jednostavno pretrpana odrvatnom robom (tko to bira, bog zna?).....

silly_one
06.08.2010., 11:01
e, kad smo kod hrelića :zubo: ovaj vikend sam u zg-u, pa me zanima jel se održava nedjeljom prodaja na hreliću? jer moram napokon tamo otić :mama:

butterfly_lady
06.08.2010., 11:36
Zapravo isključivo nedjeljom i jeste. Ima i srijedom, al nedjelja je dan za Hrelić, bila i ostala :cerek:
Preporučam ti da odeš što ranije, svakako prije podneva da uspiješ ugrabit neš dobro dok se ljudi ne raziđu. Sretno i očekujemo izvještaj! :mig:

silly_one
06.08.2010., 12:30
oooo, namjeravam ja tamo već oko 6 ujutro bit :zubo: baš se veselim, dobit ćete izvještaj :mig:

stella1234
07.08.2010., 18:42
Otišla do SHS-a u Splitu i moram vam reć da sam se oduševila.Bila sam danas i iako je subota,našlo se odličnih stvari.Uzela sam 3 jakete,2 sakoa,D&G hlače,2 suknje,haljinu i džemper za 125 kn.Presretna sam!!:)
Ide li ko ponedjeljkom?

silly_one
07.08.2010., 19:44
Ja sam ti redovito tamo ponedjeljkom, potrošim oko 150kn svaki put, ali ne bude tonu stvari u košarici. Kupujem stvari koje ne trebam prepravljati i za koje znam da ću nositi jer i ovako imam previše odjeće u ormarima :mig: Al znam da se svaki dan može naći super odjeće, tako da je svejedno kojim danom ideš - sve je to stvar traženja i sreće :)

stella1234
08.08.2010., 20:44
jel ti ideš ujutro ili popodne??prodavačica mi kaže da ujutro bude ogromna gužva i da zato odu svi dobri komadi.meni se ne da baš naguravat s ljudima.inače,ja skoro sve prepravim.al to su ugl.sitnice,tipa izvadin naramenice iz sakoa i slično.

silly_one
08.08.2010., 20:51
a budem ti uglavnom najkasnije već u 9 ujutro tamo, ne bude neka velika sad gužva. ja imam neki svoj red kojim pregledavam stvari tako da ni ne doživljavam ljude oko sebe... a budu uglavnom starije žene, tako da ni ne grabe one komade koji mene zanimaju. i prodavačica ti je garant to rekla da te navuče da dođeš u ponedjeljak i više potrošiš, vjeruj mi :mig: ako tražiš - nać ćeš dobrih stvari bilo koji dan. samo treba imat strpljenja, ja sam od ljeta 2008. svako malo tamo i naravno da je bilo xy puta da ne bi ništa dobro našla, al nemoj odustajat :zubo:

stella1234
09.08.2010., 11:28
Fala ti na korisnim informacijama:)
Sad nisam u Splitu,ali sljedeći ponedjeljak ujutro sam obavezno tamo.Nadam se da ću nać neku kožnu jaketu jer nemam baš 1500 kn za novu.a svoju staru sam slučajno spalila:D

pinkday
10.08.2010., 13:28
u nedjelju idem u zagreb pa bi rado svratila do tog hrelića. jel mi možete malo objasniti kako autom doći do tamo? ja sam iz karlovca

dire Dawn
10.08.2010., 15:43
gdje bi mogla prodati staru robu (večina je kao nova), a da ne odem na hrelić i stavim štanda?

Cae Fae
11.08.2010., 17:04
Second u Splitu je ZAKON! :D Prija me odvela i odusevih se-Zara 3/4hlače, poslovne hlače i končana vestica za 30kn (bio je petak)!!! Takvih nema ovdje u Zg-u :(

vila ravijojla
12.08.2010., 07:13
Ima super robe u Splitu, ja sam tamo svaki tjedan, ako ništa samo obletim...
najgore je ić u te shopove s ciljanom kupnjom... ja kad idem tražit neki određeni komad, teško da ću BAŠ to nać, ništa mi se ne sviđa. Ali sam zato u spontanoj kupnji obnovila cijelu garderobu:s Samo se moraš zavuć unutra i kopat. Nema tu brze kupnje. Spasila sam svoj kućni proračun jer mi je za posao trebalo masu stvari koje inače ne nosim, a tko bi to nakupovao novog.
Da ne kažem koliko mi je sestra uštedjela kupujući klincima koji neumoljivo rastu i rastu i jedne hlače su im dobre otprilike 4 mjeseca.

lake of fire
13.08.2010., 10:57
Da odgovorim i tebi i sebi: http://www.mojkvart.hr/Varazdin/Varazdin-centar/Uska-3/Trgovina-Shopping/skrinja

bas sam htjela pitati da li ima koji shs u Vzu, pa sam malo skrorlala i evo odgovora...
nego jel bio ko u tom shsu, ima dobrih stvari?? ici cu ja pogledat kad se vratim u vz, al ono cisto infromativno :)

Cae Fae
15.08.2010., 17:27
Ima super robe u Splitu, ja sam tamo svaki tjedan, ako ništa samo obletim...
najgore je ić u te shopove s ciljanom kupnjom... ja kad idem tražit neki određeni komad, teško da ću BAŠ to nać, ništa mi se ne sviđa. Ali sam zato u spontanoj kupnji obnovila cijelu garderobu:s Samo se moraš zavuć unutra i kopat. Nema tu brze kupnje. Spasila sam svoj kućni proračun jer mi je za posao trebalo masu stvari koje inače ne nosim, a tko bi to nakupovao novog.
Da ne kažem koliko mi je sestra uštedjela kupujući klincima koji neumoljivo rastu i rastu i jedne hlače su im dobre otprilike 4 mjeseca.

Istina :top:
Kada se ide spontano onda se znade naci predivnih stvari :D

vila ravijojla
15.08.2010., 21:32
Istina :top:
Kada se ide spontano onda se znade naci predivnih stvari :D

Evo u petak kupila super haljinu za 10 kuna i jaknu od antilop kože postavljenu pravim krznom za 40 :cerek:, dobro su očuvane, ne znam kako ih netko nije snimio prije mene...
Inače, kad se upuštate u tu avanturu shoppinga u SHS ne očekujte da ćete svaki put izać s punim košarama, uspjeh je nać bilo što dobro, nekad to bude puna vreća,nekad tek jedan komad, nekad baš ništa. Ali meni je baš u tome draž.

stella1234
16.08.2010., 13:01
Evo u petak kupila super haljinu za 10 kuna i jaknu od antilop kože postavljenu pravim krznom za 40 :cerek:, dobro su očuvane, ne znam kako ih netko nije snimio prije mene...
Inače, kad se upuštate u tu avanturu shoppinga u SHS ne očekujte da ćete svaki put izać s punim košarama, uspjeh je nać bilo što dobro, nekad to bude puna vreća,nekad tek jedan komad, nekad baš ništa. Ali meni je baš u tome draž.

Jel možda jakna od Manga??

Cae Fae
17.08.2010., 12:03
U Maksimirskoj su otvorena jos dva second handa, no cini mi se da je odjeca vise za starije gospođe. Jos uvijek mi je najdrazi onaj iza Name na Kvatriću ;)

Taarna
17.08.2010., 14:14
U Maksimirskoj su otvorena jos dva second handa, no cini mi se da je odjeca vise za starije gospođe. Jos uvijek mi je najdrazi onaj iza Name na Kvatriću ;)

gdje to? :) i gdje su točno ti na Maksimirskoj? Hvala puno!
Mislila sam ići prošlu nedjelju na Hrelić, ali se na kraju nisam uspjela dići iz kreveta...zadnji put sam kupila 3 suknje, haljinu i vjenčanicu ( da, vjenčanicu :zubo: , trenutno je poslužila samo za vježbanje koreografije Wuthering Heightsa od Kate Bush, ali vjerujem da će dobor poslužiti za neki tematski party :) ) za ukupno cca 30 kn

Taarna
17.08.2010., 14:18
Zar ne bi bilo zgodno kada bi na prvoj stranici ovog topica stajao ažurirani popis SHS-va s adresama :thinking:

Ja.HAHA.
17.08.2010., 15:27
Ima li koji dobar SHS u centru Zagreba?
Neda mi se ici negdje dalje gledati a bas bi malo pogledala sto imaju. :D

Cae Fae
17.08.2010., 19:16
gdje to? :) i gdje su točno ti na Maksimirskoj? Hvala puno!
Mislila sam ići prošlu nedjelju na Hrelić, ali se na kraju nisam uspjela dići iz kreveta...zadnji put sam kupila 3 suknje, haljinu i vjenčanicu ( da, vjenčanicu :zubo: , trenutno je poslužila samo za vježbanje koreografije Wuthering Heightsa od Kate Bush, ali vjerujem da će dobor poslužiti za neki tematski party :) ) za ukupno cca 30 kn

Ta dva nova su s desne strane kad ides od Kvatrića, najbolje - sici stanicu nakon Kvaternikovog pa jos malo hodati-nije daleko :)
A s druge strane, blize Kvatriću je jedan koji se (cini mi se) zove Marija i zna se naci dobrih stvari-mama je kupila jednu jaknicu za 50kn, a ja torbicu za 30kn. Nije jeftino kao na Hreliću, ali kaj sad..:ne zna:
I kod tete Lidije u Kovaču u Masarykovoj 14 se moze pronaci zgodnih stvarčica, pogotovo za mlade gotičarke :D

Taarna
17.08.2010., 19:31
Ta dva nova su s desne strane kad ides od Kvatrića, najbolje - sici stanicu nakon Kvaternikovog pa jos malo hodati-nije daleko :)
A s druge strane, blize Kvatriću je jedan koji se (cini mi se) zove Marija i zna se naci dobrih stvari-mama je kupila jednu jaknicu za 50kn, a ja torbicu za 30kn. Nije jeftino kao na Hreliću, ali kaj sad..:ne zna:
I kod tete Lidije u Kovaču u Masarykovoj 14 se moze pronaci zgodnih stvarčica, pogotovo za mlade gotičarke :D

Hvala ti! :)

Cae Fae
18.08.2010., 18:39
Nema na cemu, ako trebas jos kakve info pitaj ;)

Cae Fae
19.08.2010., 10:01
Ispravak-za ta dva nova second handa u Maksimirskoj siđeš na 1. stanici nakon Kvatrića pa se malo vratiš-preko ceste i odmah je na lijevo pokraj mozaika knjiga :D

Rozmeri
02.09.2010., 18:57
Znate li neki dobar SHS u Osijeku?
(koji radi i subotom :D)

Anwyn
05.09.2010., 20:39
Otkupljuje li SH u Splitu robu? Postoji li išta slično takvo u Splitu? Imam brdo nenošene nove robe u odličnom stanju, a žao mi je baciti...

_kleo_
05.09.2010., 20:43
Ne otkupljuje. Pridruži nam se na buvljaku :)

http://www.forum.hr/showthread.php?t=519841&page=3

Anwyn
05.09.2010., 22:10
Ne otkupljuje. Pridruži nam se na buvljaku :)

http://www.forum.hr/showthread.php?t=519841&page=3

I hoću. :D

Viki29
09.09.2010., 14:06
Da li netko zna za kakav second hand u Trstu?

Lois23
26.09.2010., 07:36
Zdravo cure, želim kupiti kaput i čizme. Možete li mi plit predložit neke SHS? Nova sam na forumu, pa se unaprijed ispričavam ako je netko već pitao ovo.

andyca
12.11.2010., 11:20
hajde da malo pokrenemo ovu temu....
navodno se otvorilo par novih sh dućkasa
ima neki na lilici kod Austrijske
bio tko? :D

LorenaO10
14.11.2010., 19:31
Samo jedno pitanje,nisam nikada kupovala u SHS pa me zanima dali ima takvih trgovina s svečanim haljinama negdje u Zg?Hvala..

Hepburn_
14.11.2010., 22:08

Ispravak-za ta dva nova second handa u Maksimirskoj siđeš na 1. stanici nakon Kvatrića pa se malo vratiš-preko ceste i odmah je na lijevo pokraj mozaika knjiga :D

Hej, i mene ovo zanima. Valjda sam shvatila gdje se ti novi nalaze... Ali za Maru pojma nemam, možeš li još malo objasniti?

streamg
03.12.2010., 23:51
jel bio netko u Kuul-u u frankopanskoj, jel ima dobrih kožnih jakni

Rock'N'Roll
04.12.2010., 13:55
Hej, i mene ovo zanima. Valjda sam shvatila gdje se ti novi nalaze... Ali za Maru pojma nemam, možeš li još malo objasniti?

što se shs Marija tiće, meni je bolje sići na Kvatriću, pa samo malo produžiti ravno i puno brže dođeš nego da odeš do Mašićeve. tamo stanujem, pa svaki dan prolazim kraj tog dućana :)
inače, još dva shs-a imaju na Mašićevoj (kad siđeš s tramvaja, hodaš 20ak metara na desno i tamo su, jedan za drugim) koji svaki tjedan dobiju potpuno novi izbor odjeće.
u Domjanićevoj, znači, preko puta Kvaternikovog, ima dobar shs gdje su cijene malo više, ali odjeća je super.

stela.mars
04.12.2010., 14:01

ja sam usla lani i brzo izasla. sve je bilo grozno, no mozda se nekaj promjenilo.

abba
04.12.2010., 17:58
nedavno se otvorio jedan u branimirovoj, blizu bran.tržnice. "adam"
nisam bila tako da ne znam kakva je ponuda.

Floramia
23.01.2011., 18:21

Mislim da se zove Dodo, a ima ga i kod kvatrića.
Mene zanima koji od njih otkupljuje stavri. Imam neke koje nisam nosila ni jednom. Nove , novcate. Žao mi je bacati pa ako netko zna adresu i tel....hvala unaprijed

artist*angie*
23.01.2011., 18:31
Otvorio se jedan u Dubravi jako veliki ,u blizini Lidla :)

mrkvich
24.01.2011., 00:15
Mislim da se zove Dodo, a ima ga i kod kvatrića.
Mene zanima koji od njih otkupljuje stavri. Imam neke koje nisam nosila ni jednom. Nove , novcate. Žao mi je bacati pa ako netko zna adresu i tel....hvala unaprijed

navodno niti jedan ne otkupljuje, svi uvoze iz eu (iako sam naletila na hrvatske marke u par navrata al dobro neko kupio tu:D ), ima jedan sto otkupljuje u nemcicevoj, iza name na kvatricu (mislim da se zove nemciceva ta ulica), samo sto je ducan uzasno malen i sve je nagurano pa stvarno treba imat srece da se sta proda...

Zla majkee
24.01.2011., 11:05
Otvorio se jedan u Dubravi jako veliki ,u blizini Lidla :)

Kakav je taj?
Vidim da je ogroman, čini mi se da sad stoji natpis sve po 30 kn, al nikak da siđem iz tramvaja i odem pogledat :rofl:

I ako netko zna, onaj iza Name... Jel ima ok ponudu i kak se cijene kreću?
Padne mi mrak na oči kad vidim torbice po 100 kn i takve stvari, pa da znam ak je takav :D

DanceInTheDark
26.01.2011., 16:37
Ako nekoga zanima, u Textile House u Ilici ima akciju sve po 25kn.:)

DanceInTheDark
27.01.2011., 11:23
Jel netko zna neki SH u ZG koji ima dobar izbor haljina? Da ne moram obilaziti sve po redu... Hvala!

andyca
28.01.2011., 09:54
A kakva je roba u tom textile housu?
Jel ono,najbolja klasa robe il isto smrdi,demode i sl

DanceInTheDark
28.01.2011., 11:07
A kakva je roba u tom textile housu?
Jel ono,najbolja klasa robe il isto smrdi,demode i sl

Teško mi je procijeniti, jer ima dosta robe... Ima babskih komada iz 90-ih, ali i novijih stvarčica - neke su super očuvane, neke imaju mucice po sebi i vise končići... Dakle, definitivno nije najbolja klasa robe. Razveselilo me što je dosta odjeće H&M, Mango, Vero moda, Benetton i sl. :) - iako sam se ja nadala da će biti i koja vintage stvarcica. :( Najbolje je da odeš osobno vidjeti i procijeniti. :mig:

andyca
28.01.2011., 12:18
Teško mi je procijeniti, jer ima dosta robe... Ima babskih komada iz 90-ih, ali i novijih stvarčica - neke su super očuvane, neke imaju mucice po sebi i vise končići... Dakle, definitivno nije najbolja klasa robe. Razveselilo me što je dosta odjeće H&M, Mango, Vero moda, Benetton i sl. :) - iako sam se ja nadala da će biti i koja vintage stvarcica. :( Najbolje je da odeš osobno vidjeti i procijeniti. :mig:
Budem...
Javi ako naiđeš na neki zanimljiv shs :mig:

Cae Fae
28.01.2011., 19:06
Nekako mi je Textile House u Ilici puno bolji od onoga u Dubravi :ne zna: makar u Dubravi ima recimo veći izbor obuće, no vidi se da je većina dosta iznošena dok se u Ilici mogu naći potpuno nove cipelice :cerek: I puno H&M, Vero Moda, Ginatricot etc. stvarčica :D

DanceInTheDark
29.01.2011., 10:50
Budem...
Javi ako naiđeš na neki zanimljiv shs :mig:

Budem. :mig: Nekako bi rađe da netko preporuči neki, jer mi se ne da obilaziti sve SHS-ove u Zg. A nitko ništa ne piše...:( Tražim "neobične stvari", a ne za svaki dan. Ništa, malo ću guglat, pa možda otkrijem neki i sama. :p

andyca
29.01.2011., 11:14
Budem. :mig: Nekako bi rađe da netko preporuči neki, jer mi se ne da obilaziti sve SHS-ove u Zg. A nitko ništa ne piše...:( Tražim "neobične stvari", a ne za svaki dan. Ništa, malo ću guglat, pa možda otkrijem neki i sama. :p

Kak neobične,baš me zanima :D

DanceInTheDark
29.01.2011., 13:17
Kak neobične,baš me zanima :D

Npr stare stvari, unikatne...uglavnom, nešto što se ne da naći po dućanima. :mig: Volim osjećaj koji imam u SHS-ovima - kao da kopam po nečijem ormaru. :D

andyca
30.01.2011., 11:53
Nadam se da se modovi neće ljutiti,nemam se namjeru reklamirati :D
Frendica i ja imamo u planu otvoriti jedan shs,ali sa ponudom koja kod nas fali.
Ja kada sam došla u London i vidjela njihove second hand dućane oduševila sam se :cerek:
Ako imate prijedloge,samo recite..možda bolje na pm...
Jer ne znam koliko bi ovdje bilo prikladno.

On topic-meni nije loš onaj u Frankopanskoj,Kuul,ima taj vintage štih,znala sam naći guba komade :D

AuroraXXX
31.01.2011., 17:54
Bila u onom "Sve po 10" blizu Austrijskog i u "Textile housu". Mama i ja dovukle pune vrece doma :D

DanceInTheDark
31.01.2011., 18:08
Bila u onom "Sve po 10" blizu Austrijskog i u "Textile housu". Mama i ja dovukle pune vrece doma :D

Fino. :) Jesu dobili novu robu?

AuroraXXX
31.01.2011., 18:14
Fino. :) Jesu dobili novu robu?

Ne, cula sam kako dr tjedan dolazi nova roba. Bilo je SVE po 15 kn - hlace, suknje, jakne, majice, SVE :cerek:

cat_deluxe
31.01.2011., 18:15
Cure, zna netko od vas šta se dogodilo sa 'Šlic' SHS-om, neki dan sam poljubila zatvorena vrata :( Jesu se premjestili negdje ili šta?

DanceInTheDark
31.01.2011., 18:18
Ne, cula sam kako dr tjedan dolazi nova roba. Bilo je SVE po 15 kn - hlace, suknje, jakne, majice, SVE :cerek:

Prošla sam danas autom i vidjela da je sve po 15kn, ali nisam stigla otići. Ionako sam bila kad je bilo sve po 25kn. :) Jedva čekam 2. tjedan - hvala na info! :mig:

Oblivion1337
01.02.2011., 17:08
Bila sam u ponedjeljak u onom sve po 10 u frankopanskoj, nije baš bila neka ponuda :/

MiaMao
06.02.2011., 15:47
da li je itko bio u londonu u second hand shopu?

vivienna
10.02.2011., 20:46
bili mi netko mogao objasniti dobro gdje se nalazi SHS u Splitu jer nisam iz Splita a idem u subotu :)

lik iz bajke
10.02.2011., 20:48
da li je itko bio u londonu u second hand shopu?

bila sam ja u vise njih. kaj te zanima?

Tamara21
13.02.2011., 13:41
Gdje u Ilici je taj textile house točno?

DanceInTheDark
13.02.2011., 17:02
Gdje u Ilici je taj textile house točno?

Od Trga Francuske par minuta hoda s desne strane.

firstgirloneart
22.02.2011., 18:47
Evo par linkova za Second Hand Shopove dječje opreme u Hrvatskoj:
Može se naći jako povoljno kolica, autosjedalice, krevetići, itd...

SPLIT - http://babysecondhandshop.com/

UMAG - http://www.secondhandshop-emma.com/

ZAGREB - http://www.babyboomshop.hr/

AuroraXXX
22.02.2011., 20:21
Zar je moguce da u Rijeci nema ni jednog second handa? :ne zna:

cherryblossomgirl
22.02.2011., 21:13
je :zubo:

AuroraXXX
22.02.2011., 21:35
Bas tuzno za jedan takav grad da nema ni jedan SH :( Nadam se da ce se to uskoro promijeniti - jeste primjetili da su SH sve vise IN? Danas je bilo na rtl-u, na vijestima, kako sve vise ljudi ide u SH ducane, naravno, najvise zbog niskih cijena.
Al se bojim da bi uskoro cijene u SH-ima mogle dosta porasti, upravo zato sto je to sad "u djiru", sto stvarno ne bi bilo u redu :nono: Bila sam u par ducana gdje su cijene stvarno previsoke :rolleyes:

andyca
23.02.2011., 08:55
U kojem su previsoke cijene?Možda ima neki za koji ni ne znam :D...ja jako volim kupovati u shs ali u Zg ima malo dobrih nažalost.
Jel bio tko ovih dana u Textile housu,kakva je ponuda?

DanceInTheDark
23.02.2011., 09:21
Jučer sam htjela u TH i poljubila vrata. :eek: Rade tek od 10h. Sniženja još nisu počela (bar nema natpisa). Sutra ću svratiti, pa ću ti moći reći više. :mig:

Btw bila sam u SH Exclusive u onoj ulici koja vodi od trga Francuske prema Vinogradskoj bolnici i loš je. Bar meni. Obična majica 40kn, a roba sva babska i šarena.

Da bar netko preporučii još koji dobar...

andyca
23.02.2011., 09:24
Meni frendica pričala da je vidjela da se neki otvara u Jurišićevoj ali ja nisam vidjela ništa :ne zna:
Javim kad nešto saznam...ima u frankopanskoj jedan dobar,ali malo su skupi..Kuul se zove u veži je kod leksikografskog zavoda..onaj drugi isto u veži ali na stanici je ogavan.Ali dosslovno.Smrdi strašno,roba je prljava i zgužvana.Badava im sve za 10,20,30kn

Edit-sniženje u textil housu je već bilo...mislim da im je sad nova roba došla

DanceInTheDark
23.02.2011., 09:36
Da, Kuul uvijek zaboravim obići. :p Dobro si me potsjetila...

Meni je TH ugodno iznenađenje, jer u koji god sam drugi otišla nisam ništa našla. Dapače, imala sam filing da kopam po stvarima iz Caritasa. Ali ne bum stalno po 1 dućanu pilila - hoću još vrijednih pažnje. Znači Jurišićeva? Nadam se da je dobar. :mig:

Ako ne ideš danas, javim sutra za TH. Btw i oni su malo skupi dok nema sniženja, pa se nadam naletiti u pravo vrijeme.

andyca
23.02.2011., 09:49
Neću ići,obavezno javi :D
I da,baš imaš dojam da si u Caritas ušao,najbolji opis,nažalost.

AuroraXXX
23.02.2011., 13:18
U kojem su previsoke cijene?Možda ima neki za koji ni ne znam :D...ja jako volim kupovati u shs ali u Zg ima malo dobrih nažalost.
Jel bio tko ovih dana u Textile housu,kakva je ponuda?

Pa TH mi je preskup, al ajde, izvlaci ih to sto stvarno zadnje snizenje bude brutalno :top: I na jos njih sam nabasala, kojima ne znam ime, gdje sam primjetila visoke cijene. Al dobro, uvijek se nađe nesto povoljno :)

Plavabarbie
23.02.2011., 13:27
Jel netko bio u Osijeku u SHS sto se otvorio u Radicevoj..? Prolazila sam neki dan pokraj, al nisam usla, pa me zanimaju dojmovi ak je netko bio..

DanceInTheDark
23.02.2011., 15:18
Edit-sniženje u textil housu je već bilo...mislim da im je sad nova roba došla

Cure su pisale da dobivaju novu robu otprilike jednom mjesečno, a da je prodavačica (ili vlasnica) rekla da 2 tjedna nakon toga slijede sniženja. Bila sam na sniženjima prošlog mjeseca, pa pogledat novu robu...i sad se nadam da je ta nova roba malo snižena. :D

Eve*
23.02.2011., 15:35
Cure su pisale da dobivaju novu robu otprilike jednom mjesečno, a da je prodavačica (ili vlasnica) rekla da 2 tjedna nakon toga slijede sniženja. Bila sam na sniženjima prošlog mjeseca, pa pogledat novu robu...i sad se nadam da je ta nova roba malo snižena. :D

Imaju svaki dan happy hour al ne zna se unaprijed u koje vrijeme. tad je sve na 50%

DanceInTheDark
24.02.2011., 07:53
Imaju svaki dan happy hour al ne zna se unaprijed u koje vrijeme. tad je sve na 50%

Opa! Još jedna nova info. Hvala! :mig: Tako se radi biznis. :top:

grgica
24.02.2011., 08:10
Zar je moguce da u Rijeci nema ni jednog second handa? :ne zna:

Nema. :(
Bio je jedan pred 8-9 godina kod katedrale, ispod Premiera, ali kratko je trajao. Sad bi sigurno bio popularniji... Imali su lijepih stvari, nešto i dizajnerskih, čak sam nešto bila kupila kod njih.

Cure, otkud ovi second hand shopovi, recimo u Zg, nabavljaju robu? I rade li kakav otkup? Radoznala sam kako to funkcionira.

DanceInTheDark
24.02.2011., 12:30
Pa eto, bila sam u Textil House-u... Sniženje je samo 30% = slabo. Kupila sam majicu za 49kn. Ipak još treba čekati prava sniženja. I nisam pogodila happy hour. :(

AuroraXXX
24.02.2011., 13:17
Nema. :(
Bio je jedan pred 8-9 godina kod katedrale, ispod Premiera, ali kratko je trajao. Sad bi sigurno bio popularniji... Imali su lijepih stvari, nešto i dizajnerskih, čak sam nešto bila kupila kod njih.

Cure, otkud ovi second hand shopovi, recimo u Zg, nabavljaju robu? I rade li kakav otkup? Radoznala sam kako to funkcionira.

Steta, to bi sad bilo sigurno bio dobar bizinis i vjerujem da ce se uskoro otvoriti i vise njih :top:
Koliko sam cula i vidjela, vecina ih dobavlja robu iz Europske Unije i ne vrse otkup - osim jednog malog ducana u Nemcicevoj (slucajno naletih na njega i bio je zatvoren zbog bolesti, ali na izlogu ima super stvarcica), u Zg, tamo sam vidjela obavijest na vratima da otkupljuju i od građana al ducan je jako mali i mislim da uzimaju samo dobro probrane komade.

malina-kupina
25.02.2011., 21:04
ljudi moji... odem ja danas u Kuul, jer sam pročitala na netu da je cool, i dođem - šok i nevjerica!
našla neku haljinicu, slatka je, ali nista sad wow, i pitam ženu koliko je, kaže ona 'danas je 130, sutra 150 kad stavim cijene, jer tek mi je roba stigla'.
milsim si mogu istu takvu haljinu naći u zari, bershiki za sličnu, ako ne i istu cijenu, a bar znam da je nitko nije nosio.
nakon toga odem u dva shs na trešnjevci, tamo iza cibone, i roba sve bapska :((

mrkvich
25.02.2011., 23:17
osim jednog malog ducana u Nemcicevoj (slucajno naletih na njega i bio je zatvoren zbog bolesti, ali na izlogu ima super stvarcica), u Zg, tamo sam vidjela obavijest na vratima da otkupljuju i od građana al ducan je jako mali i mislim da uzimaju samo dobro probrane komade.

pa bas i nisu komadi nesto probrani tako da...mislim, nadje se svasta, al eto jedini shs sa vecim izborom "mladenacka" oblekice za razliku od ostalih shs-a u kojima kak se zalomi jel, s tim da se u nemcicevoj zna naci i nenosenih stvari. znaju imati super torbica, kupila sam vec par komada, kozne sam platila izmedju 50 i 70kn (jedna je bila nova, jos etiketice visile po njoj), neku plisanu sisley isto kojih 50ak kn, par lijepih sakoica, siroki remen od brusene koze...ma svasta se nadje :)...mozda je nekom to skupo za shs, jer imaju nesto vise cijene od ostalih, al eto, osobno i dalje radje dam toliko nego sa nulom vise u ducanu :D

mrkvich
25.02.2011., 23:24
ljudi moji... odem ja danas u Kuul, jer sam pročitala na netu da je cool, i dođem - šok i nevjerica!
našla neku haljinicu, slatka je, ali nista sad wow, i pitam ženu koliko je, kaže ona 'danas je 130, sutra 150 kad stavim cijene, jer tek mi je roba stigla'.
milsim si mogu istu takvu haljinu naći u zari, bershiki za sličnu, ako ne i istu cijenu, a bar znam da je nitko nije nosio.
nakon toga odem u dva shs na trešnjevci, tamo iza cibone, i roba sve bapska :((

taj kuul...jao :mad: :D, stvarno volim shs-e, 90% obleke mi je iz shs-a, al kuul stvarno izbjegavam...znaju toliko pretjerat sa cijenama da...pred koju god mama gledala neki kozni kaput i lijep je bio model opcenito, al rubovi kaputa... iznoseno, izlizano, podstava razderana, prljav, flekav i pita cijenu i oko 400 kn su trazili i veli mama ali pogledajte u kakvom je stanju i oni je al to je vintage, to je marka, takav ne mozete nac nigdje lalalalala.
frendica gleda vestu....cijena oko 300 kn je rkela zenska, ne sjecam s etocno. zasto? - je pa to je vuna i takav model ne mozete nac po ducanima u zagrebu, to je iz (nemam balge kaj je rekla).
ja sam bila luda za samtom i trazila onako kaputic stil 70ih i nasla tamo...bez podstave, tanki, marka neka nikad cula....200 kn!

ne znam da li su sada cijene drugacije, nisam bila jako jako dugo....ali nakon ovakvih iskustava da ne znam kakvu obleku imaju....pretjeruju!

DanceInTheDark
26.02.2011., 00:41
Onda ne idem u Kuul. :eek: Nije svaka stara krpa vintage! :azdaja: Cijene bi trebale biti veće što je komad robe stariji (ali i očuvan). Kao ne otkupljuju od naših ljudi robu po SHS-ovima, nego iz EU, pa i razdrapani baloner iz EU više vrijedi nego naš balkanski. :mad: Znači, nije ni taj u Nemečićevoj loš, ha?

Cae Fae
26.02.2011., 18:00
Taj second u Nemčićevoj je odličan - ne mogu se niti sjetiti broja stvari koliko sam ih već tamo našla :cerek: Istina je da su cijene malo više nego li inače u second hand dućanima, ali nađe se stavrno odličnih komada - samo treba tražiti i kopati, jer je uvijek prepun stvari :D

zarezic
26.02.2011., 18:16
jel vi osjetite taj neki neugodni miris u tim shs-ovima ,mene to nekako na prvu odbije....pa isplati im se uložit u neki dobar osvježivač prostora,ovako mi sve djeluje prljavo....a prošla sam ih dosta i u svima je tako.stvarno volim kupovat tamo,al me taj smrad odbije

DanceInTheDark
26.02.2011., 18:27
Smrad naftalina možda... Nikad robu ne probavam na golu kožu i odmah sve detaljno operem. Neće u moj ormar prljava robica. Skuplji...npr, koliko za majicu, haljinu..?

laji
27.02.2011., 12:55
Jel išao tko u Textile house? Jesu spustili cijene?

mrkvich
27.02.2011., 14:34
u kuul-u stvarno znaju pretjerat....ponavljam, nisam dugo bila pa ne znam kako je sada, ali nakon onih losih iskustava nisam niti imala potrebu vise tamo ic iako mi je zao posto su znali imati stvarno lijepih komada kakve sam trazila. al opet nedam se toliko preveslat....

sto se uvoza iz EU po shs-ovima tice....ja sam naisla nekoliko puta na nase domace marke. ok mozda je neko izvana tu kupio...sve je moguce ajd...

second u nemcicevoj je meni super, kao sto sam rekla, nekako ima najvise oblekice za mladju populaciju od ostalih shs-ova, al opet ovisi o ukusu osobe jel :) a i kopanju:). cijene jesu nesto vise al opet nize od ducana:)

a sto se mirisa tice, to je stvarno hrpa robe i mislim da im se ne isplati prat i prodavat. a ni po ducanima obleka ne mirise po ljiljanima pa....ko zna di se sve povlacila. ja perem sve zivo cim kupim, bilo ducan bilo shs, bilo da dobijem od nekog :D

hsfi
28.02.2011., 10:29
U Kuul-u se zna naći dobrih stvari, neki dan dobili su novu robu (po kutijama reklo bi se iz Francuske), a cijene su stvarno visoke. Ali ako vam se nešto dopadne - cjenkajte se, mislim da ionako prvo vele veću cijenu, pa onda kao snize ako ste zainteresirani :mig:

DanceInTheDark
28.02.2011., 11:19
Jel može netko napisati otprilike cijene za taj SHS u Nemečićevoj? :D

DanceInTheDark
28.02.2011., 11:22
Jel išao tko u Textile house? Jesu spustili cijene?

Bila sam u srijedu i sniženja su bila 30%. Možda su danas još spustili...:ne zna: Trebalo bi ići vidjeti. Ja ne idem, jer ionako ništa nisam vidjela što bi htjela kupiti, pa ću sačekati novu pošiljku. :kava:

Cae Fae
11.03.2011., 13:19
Danas je u Textile house-u sve po 10kn :D

Molly06
13.03.2011., 07:12
Djevojke jel znate ima li u Zadru second hand shop i ako ima gdje se nalazi? Hvala

laji
13.03.2011., 10:15
Danas je u Textile house-u sve po 10kn :D

Samo jedan dan ili dok ne dođe nova pošiljka?????? Pitam jer bi sutra išla!

Cae Fae
13.03.2011., 21:24
U petak je bilo po 10kn, jucer po 5kn, a sutra mi se cini da vec imaju nove stvari-barem su tako tete rekle :)

andyca
14.03.2011., 09:28
Cure,da li se u tom Textile hausu nadje baš dobrih komada,ili moraš kopat među hrpom bezvez robe?
Nekako mi se čini da su većinom takvi sh shopovi kod nas :(...
Ne kužim zašto netko ne otvori sh i nabavlja samo dobre komade.Ne mislim na nekakve Escade i slično,već na odjeću koja je u odličnom stanju i moderna.

Sigurna sam da se može,samo im je očito više isplativo ovo...

Miss.PinkOut
14.03.2011., 18:59
E nisam još bila u shs.u al planiram ičćiii.I u koji se fakat isplati,odnosne da ima dobru robu po dobrim cijenama..? :D

DanceInTheDark
14.03.2011., 20:15
Bila danas u TH i došla je nova roba. Standardno skupasto - 50, 70, 100, 150kn. Zagledala 2 stvarčice, pa ću sačekati sniženja, ako mi ih netko prije ne kupi. :p

DanceInTheDark
14.03.2011., 20:23
Cure,da li se u tom Textile hausu nadje baš dobrih komada,ili moraš kopat među hrpom bezvez robe?
Ne kužim zašto netko ne otvori sh i nabavlja samo dobre komade.Ne mislim na nekakve Escade i slično,već na odjeću koja je u odličnom stanju i moderna.

Slažem se s tobom, jer i ja tražim nešto posebno u SHS-ovima, a ne robu od prije par sezona, pamučne majice i sl. Npr danas su u TH navrle žene u 50-im/60-im godinama koje vjerojatno kopaju po SHS-ovima u potrazi za jeftinijom odjećom. Očito se kod nas većina SHS-ova fokusiralo na takav tip ponude.

Nažalost, nisam našla vremena otići do do Kvatrića pogledati SHS tamo u okolici (cure su na forumu hvalile ponudu)...

Btw, zaboravila sam napisati da sam u TH vidjela Tally weijl košuljicu za 100kn, a nova košta malo više :rolleyes:

andyca
14.03.2011., 21:48
[QUOTE=DanceInTheDark;32339565]Slažem se s tobom, jer i ja tražim nešto posebno u SHS-ovima, a ne robu od prije par sezona, pamučne majice i sl. Npr danas su u TH navrle žene u 50-im/60-im godinama koje vjerojatno kopaju po SHS-ovima u potrazi za jeftinijom odjećom. Očito se kod nas većina SHS-ova fokusiralo na takav tip ponude.

Upravo to.Dobro si to sročila :D
Javi ako odeš do tog na Kvatriću,ja nisam dugo bila...

_maja_
14.03.2011., 22:31
Samo da javim, čisto onako informativno, da sam vidjela krasnu vintage haljinu na točkice u onom shs u zvonimirovoj. Izdaleka je odlično izgledala :) ne izlazi mi iz glave, a stvarno mi ne treba. Kupite ju što prije da ne moram ja :D

mrkvich
15.03.2011., 15:18

a skoro svi shs-ovi kod nas su sa robom od pred par sezona, tu i tamo se nadje nesto vintage ali bas ako kopas. i kako si i sama rekla, isplativije je. pogledaj recimo taj kuul, imaju stvarno odlicne stvari (ok ne znam kak sad, zadnji put sam krocila tam pred par god), ali i cijene su stvarno paprene. osobno, zadnje sto gledam je marka pa me ne zanima ako mi zbog kaputa od par stotina kuna kaze je to je ta i ta marka...da se i shs-ovi povode za tim da prebiru obleku (a rado bi da ima takvih posto i sama volim vintage), mislim da bi i cijene bile vece, ocito to tako kod nas funkcionira ...a opet, radje dam za hlace 20 kn pa makar bile od prosle sezone nego u ducanu 500 ili vise kuna.

andyca
16.03.2011., 11:46
a skoro svi shs-ovi kod nas su sa robom od pred par sezona, tu i tamo se nadje nesto vintage ali bas ako kopas. i kako si i sama rekla, isplativije je. pogledaj recimo taj kuul, imaju stvarno odlicne stvari (ok ne znam kak sad, zadnji put sam krocila tam pred par god), ali i cijene su stvarno paprene. osobno, zadnje sto gledam je marka pa me ne zanima ako mi zbog kaputa od par stotina kuna kaze je to je ta i ta marka...da se i shs-ovi povode za tim da prebiru obleku (a rado bi da ima takvih posto i sama volim vintage), mislim da bi i cijene bile vece, ocito to tako kod nas funkcionira ...a opet, radje dam za hlace 20 kn pa makar bile od prosle sezone nego u ducanu 500 ili vise kuna.

Ma da...oni idu na masovnjaču.Daleko su oni od shs-ova vani.
Ali ima nade,naći će se netko tko razmišlja na način da radje ima 100 dobrih komada u dućanu nego 500 šrota.A opet da cijene nisu pretjerane,jer se ta roba zaista povoljno nabavlja.A kaj kad stavljaju maržu 500%o :rolleyes:.A kuul je fakat preskup,iako ima lijepih komada robice.

Ako osvane neki novi javljajte :D

tadam
16.03.2011., 12:05
u srijedu sam prvi put u životu stupila u SHS :zubo:
bila sam u onom blizu Kvatrića, stvarno namam pojma ime, znam samo da piše ''sve po 10 kn''
kupila sam predivnu proljetnu maramu za 10 i još ljepšu smeđu torbu za 25 kn :cerek:

andyca
16.03.2011., 12:53
Welcome to the club :D
Oćemo izvještaj-koji točno,ima ih 3 kod Kvatrića,kakvih stvračica ima http://www.tuzla-x.com/forum/images/smilies/Smiles_1/jumping0042.gif

tadam
16.03.2011., 13:48
Oćemo izvještaj-koji točno,ima ih 3 kod Kvatrića,kakvih stvračica ima http://www.tuzla-x.com/forum/images/smilies/Smiles_1/jumping0042.gif

hmmmm... to je onaj najbliži knjižari Mladost, stanica poslije Jordanovca, kad ideš od Dubrave. :)
meni se činio skroz ok izbor stvari, snimila sam par suknjica do sredine listova koje bi se dalo prekrojiti i nositi. ima i otkačenih jaknica od trapera u stilu 80-ih, jedino majice nisam nešto zavirivala jer je bilo gužva oko njih. čini mi se da piše i da svaki tjedan mijenjaju robu. e sad, koliko je vjerovati... ne znam.

artemida7
16.03.2011., 14:03
gdje je točno taj textile house? ilica koji broj? kad se ide prema trgu od austrijske ili kad se ide prema črnomercu? :D hvala

andyca
16.03.2011., 15:22
gdje je točno taj textile house? ilica koji broj? kad se ide prema trgu od austrijske ili kad se ide prema črnomercu? :D hvala

Ovak,siđi na stanici kod vinogradske,u smjeru od trga prema mercu,hodaš desnom stranom nekih 200m...taman kad prođeš semafor...

mrkvich
16.03.2011., 18:43

4 (5 ako ubrajamo djecji) da budemo precizniji :D

nemciceva
onaj na kvatricu kod tramvajske
i 2 stanicu od kvatrica prema maksimiru

artemida7
16.03.2011., 20:29
Ovak,siđi na stanici kod vinogradske,u smjeru od trga prema mercu,hodaš desnom stranom nekih 200m...taman kad prođeš semafor...

hvala ti :D

andyca
16.03.2011., 22:54
4 (5 ako ubrajamo djecji) da budemo precizniji :D

nemciceva
onaj na kvatricu kod tramvajske
i 2 stanicu od kvatrica prema maksimiru

Kao gljive nakon kiše :D
A mene tak veseli :cerek:

DanceInTheDark
17.03.2011., 21:28
Kad smo kod gljiva poslije kiše...vidjela sam izlog SHS u Savskoj (poslije križanja s Vjesnikom s lijeve strane)- otvaramo uskoro, retro i sl. Baš me zanima kakav će biti kad se već toliko hvale. :kava:

artemida7
18.03.2011., 08:09
ja sam jučer bila u textile house i nema mi baš neki izbor. :( ok ima nekih jeftinih stvari, ali neke stvari su im kao u nekom dućanu cijene.

andyca
18.03.2011., 11:03
Kad smo kod gljiva poslije kiše...vidjela sam izlog SHS u Savskoj (poslije križanja s Vjesnikom s lijeve strane)- otvaramo uskoro, retro i sl. Baš me zanima kakav će biti kad se već toliko hvale. :kava:

Ma to ti je Dodo,onaj šrotovski koji je na Ilici,i Maksimirskoj.
Mislim,ja ga smatram šrotovskim :D jer im roba smrdi,totalno je demode,kad i nadjem nešto meni je osobno preskupo.
Evo npr,neka haljinica,slatka je bila i na vješalici je bila naljepljena cijena od 120kn,pitam jel to cijena a gospođa mi kaže-ma išlo bi to i za 80kn.

Takva ista se nadje po 30kn u drugim,npr Textile housu na sniženju.
Možda ovaj bude drugačiji :ne zna:

DanceInTheDark
18.03.2011., 18:05
Ma to ti je Dodo,onaj šrotovski koji je na Ilici,i Maksimirskoj.
Mislim,ja ga smatram šrotovskim :D jer im roba smrdi,totalno je demode,kad i nadjem nešto meni je osobno preskupo.
Evo npr,neka haljinica,slatka je bila i na vješalici je bila naljepljena cijena od 120kn,pitam jel to cijena a gospođa mi kaže-ma išlo bi to i za 80kn.

Takva ista se nadje po 30kn u drugim,npr Textile housu na sniženju.
Možda ovaj bude drugačiji :ne zna:

Aha, Dodo 3, kao Baschiera 3. :lol: Vidjela sam izlog iz tramvaja da se uskoro otvara...i dojavila vam. Jel zna netko radno vrijeme vikendom tih SHS-ova oko Kvatrića? Nije mi uopće usput ići tamo, ni s posla, ni ovako, pa bi išla ciljano pogledati...možda i sutra ako se natjeram drndat u tamvaju do tamo. :p

andyca
18.03.2011., 21:26
Aha, Dodo 3, kao Baschiera 3. :lol: Vidjela sam izlog iz tramvaja da se uskoro otvara...i dojavila vam. Jel zna netko radno vrijeme vikendom tih SHS-ova oko Kvatrića? Nije mi uopće usput ići tamo, ni s posla, ni ovako, pa bi išla ciljano pogledati...možda i sutra ako se natjeram drndat u tamvaju do tamo. :p

Mislim do 2h...
Baschiera 3 :rofl:

DanceInTheDark
22.03.2011., 17:41
Naravno da nisam otišla do Kvatrića... Jbga kad mi je vikend sad jedina prilika za odmor. Ali sam zato jučer bila u TH. Još uvijek nema nikakvih sniženja i sv eje dosta skupo. Kupila sam šos za 50 kn i košulju za 70 i to je najjeftinije što se trenutno može proći. :flop: Haljine su po 150 kn, a neke majice i košulje su po 100 kn. :rolleyes:

andyca
23.03.2011., 08:27
Naravno da nisam otišla do Kvatrića... Jbga kad mi je vikend sad jedina prilika za odmor. Ali sam zato jučer bila u TH. Još uvijek nema nikakvih sniženja i sv eje dosta skupo. Kupila sam šos za 50 kn i košulju za 70 i to je najjeftinije što se trenutno može proći. :flop: Haljine su po 150 kn, a neke majice i košulje su po 100 kn. :rolleyes:

Ne kužim...kako haljina u shs može biti 150kn ako je neki hm ili zara?:confused:
Ok da je Vintage i da znaš da vrijedi toliko.
Kakva ti je ta košulja za 70kn?:D
Zapravo jedno pitanjce još,jel su stvari u TH skoro pa nove kada toliko koštaju?

Eve*
23.03.2011., 15:21
Ne kužim...kako haljina u shs može biti 150kn ako je neki hm ili zara?:confused:
Zapravo jedno pitanjce još,jel su stvari u TH skoro pa nove kada toliko koštaju?

Nisu, skoro sve majice i veste su izmucane.

mrkvich
23.03.2011., 16:08
da i mene bash to zanima, kako za koristenu odjecu nabijaju toliku cijenu? bila sam jednom tamo, nije mi usput bash, ali odma me odiblo kada sam vidla majca oko 150 kn jer pise diesel, a totalno nista posebno, obicna jednobojna sa logoom.

Dora K
23.03.2011., 16:27
jel vi osjetite taj neki neugodni miris u tim shs-ovima ,mene to nekako na prvu odbije....pa isplati im se uložit u neki dobar osvježivač prostora,ovako mi sve djeluje prljavo....a prošla sam ih dosta i u svima je tako.stvarno volim kupovat tamo,al me taj smrad odbije

Mene taj miris na prvu odbije, miris jeftinog deterdzenta i starih stvari.... nisam jos uspjela izdrzat u second handu da fakat nekaj i izaberem jer zbrisem radi-mirisa :D

DanceInTheDark
23.03.2011., 17:16

I ja sam se iznenadila sa cijenama. :ne zna: Haljine su su sve bile 150kn, bez obzira da li su one za plažu pamučne ili neke malo starije koje vjerojatno i jesu vintage (ali ništa posebno). Možda su se malo umislili da imaju ne znam kakav super dućan. :ne zna:

Košulju sam vrebala tjedan prije i ovaj tjedan sam se nadala sniženjima, no preračunala sam se. Ipak sam ju kupila, jer mi je baš mmmmmm... Ovako, leopardasta je s kratkim puf rukavićima, od poliestera i ima onu trakicu oko vrata za napraviti mašnu. Obožavam takve košulje, pa eto... :p I sasvim slučajno je H&M. :rofl: Nekako uvijek potrefim, nije da namjerno tražim.

Cae Fae
25.03.2011., 16:54
Sniženje 30% u Textile House-u :top:

laji
31.03.2011., 14:15
Sniženje 30% u Textile House-u :top:

Traje li još????

DanceInTheDark
31.03.2011., 17:23
Traje li još????

Nisam bila, ali sigurno traje, a postotak sniženja će samo rasti... :mig:

Cae Fae
01.04.2011., 11:51
Koliko znam-jos traje:D

mishonja
01.04.2011., 20:12
http://www.slobodnadalmacija.hr/Linija-X/tabid/243/articleType/ArticleView/articleId/133333/Default.aspx

zna netko di je ovo u splitu, ne pise u clanku lokacija..

Cae Fae
01.04.2011., 20:18
U Textile House-u u Dubravi je sve sniženo 50% pa je valjda tako i u Ilici :top:

mrkvich
01.04.2011., 22:07
U Textile House-u u Dubravi je sve sniženo 50% pa je valjda tako i u Ilici :top:

gdje je th u dubravi tocno?

Cae Fae
02.04.2011., 16:23
gdje je th u dubravi tocno?

Dubrava 37

Cae Fae
06.04.2011., 18:43
Jučer je bilo sve do 30kn :D

AuroraXXX
06.04.2011., 23:17
Danas sve do 25 kn :D Javite kad bude jos nize :cerek:

laji
07.04.2011., 09:28
Danas sve do 25 kn :D Javite kad bude jos nize :cerek:

I u Ilici??????

DanceInTheDark
07.04.2011., 10:20
Kakav je izbor? Probrano?

AuroraXXX
07.04.2011., 16:16
I u Ilici??????

Kakav je izbor? Probrano?

da, u Ilici. Ne znam dal je probrano, nisam bila unutra, iz tramvaja sam vidjela :mig:

laji
13.04.2011., 11:25
Jel bio tko ovih dana u Ilici?

Viki29
13.04.2011., 14:09
Riječanke jel otvoren još onaj second hand kod Žabice, sa stražnje strane Hypo banke?

mrkvich
13.04.2011., 16:00
Jel bio tko ovih dana u Ilici?

ja sam bila u subotu (ako se to racuna pod "ovih dana" :D). sve do 20 kn, ali ponuda sama po sebi njah...dosta razabrano, pobrano a i ostalo jos zimske robe. kupila si nekakav prslucic crni, na cif, koj stegne fino kao korzet, taman da drzi skembicu na mjestu :D

SashaFierce
13.04.2011., 22:11
Gdje je uIlici taj secon hand shop?
I dali tamo ima samo odjece ili i remenja, torbi i ostalih acesorizea ?:D

brbtch
16.04.2011., 09:41
jučer je u textile houseu bilo sve po 5kn, ali nije bio neki izbor :D

textile house i još jedan second hand su malo nakon vinogradske, kada hodaš prema črnomercu :D

nego da vas pitam, gdje je u maksimirskoj second hand sve po 10kn? :D

abba
16.04.2011., 11:43
nego da vas pitam, gdje je u maksimirskoj second hand sve po 10kn? :D

stanicu iza kvatrića, pa se vratiš par koraka

brbtch
23.04.2011., 11:44
imam pitanjce - rade li danas i do kad shs u frankopanskoj na stanici i onaj pokraj textil housea? :D

ryana
26.04.2011., 23:06

u tom jos nisam bila(idem u onaj "marija" prije kvatrica). jel ima tam dobrih stvari?kakve su cijene? ovaj u koji idem je dost jeftin al obicno dojdem poslije 4 kad je sve pobrano:( doduse..vec sam cvaknula dosta majci s.oliver,miss sixty,tally waijl,esprit,..i jos neke, najde se stvari al kad ujutro ne stignem pa je manji izbor bez obzira sto svaki dan opunjavaju

ryana
26.04.2011., 23:12
Samo jedno pitanje,nisam nikada kupovala u SHS pa me zanima dali ima takvih trgovina s svečanim haljinama negdje u Zg?Hvala..

ima jedan u dubravi koji prodaje rabljene vjencanice od 500 do 1000kn pa vjerujem da ima i vecernjih haljina i vjerovatno su jeftinije od vjencanica

ryana
26.04.2011., 23:22
Smrad naftalina možda... Nikad robu ne probavam na golu kožu i odmah sve detaljno operem. Neće u moj ormar prljava robica. Skuplji...npr, koliko za majicu, haljinu..?

ja imam onu samsung silver nano masinu sto ima program za steriliziranje odjece pa se ne brinem, a i mam obicaj u sareni ves stavit malo octa da fiksira boju pa je to jos plusic

ryana
26.04.2011., 23:30

ja sam danas bila u mariji.majce kr. rukav su po 10kn a dugi 20.pidjame,spavacice,slafruci ,kosulje 20, haljine 30.uzela sam s.oliver i esprit gornji dio trenirke s kapuljacom.bila i u dodo na domjanicevoj al tam mi uvijek sve sugavo ili ja naletim u krivo vrijeme

Tajda
27.04.2011., 12:53
A jel ima u Splitu dobrih shs-ova?

laji
28.04.2011., 10:43
ja sam danas bila u mariji.majce kr. rukav su po 10kn a dugi 20.pidjame,spavacice,slafruci ,kosulje 20, haljine 30.uzela sam s.oliver i esprit gornji dio trenirke s kapuljacom.bila i u dodo na domjanicevoj al tam mi uvijek sve sugavo ili ja naletim u krivo vrijeme

A gdje je Marija? Kvatrić?

DanceInTheDark
01.05.2011., 20:59
ja imam onu samsung silver nano masinu sto ima program za steriliziranje odjece pa se ne brinem, a i mam obicaj u sareni ves stavit malo octa da fiksira boju pa je to jos plusic

Nisam znala da ocat to može. Wow! :top:

DanceInTheDark
01.05.2011., 21:06
Užasno sam zbunjena sa svim tim SHS-ovima koje nabrajate oko Kvatrića. Išla bih sutra, prekosutra malo ih obići, a pošto mi taj dio grada nije baš poznat (a i dotepenka sam :mig: )...da li netko može napisati kako se zovu i u kojoj su ulici ovi vrijedni razgledavanja.

Bila bih vam jako zahvalna i zauzvrat pišem izvještaj... :)

svrcka
03.05.2011., 09:41
išla bih u textil house pa me zanima kakva je ponuda i imaju li možda sniženje sada? nije mi baš usput pa ako netko zna molim da mi javi.
hvala

Rattlesnake
03.05.2011., 10:04
išla bih u textil house pa me zanima kakva je ponuda i imaju li možda sniženje sada? nije mi baš usput pa ako netko zna molim da mi javi.
hvala

Ja sam bila sad u prošli petak, nema sniženja nikakvog. ali taman sam uletila u happy hour pa je bilo 30% sniženo :cerek: imala sam sreće...

po pravoj cijeni je nenormalno skupo... obične majice koje možeš samo po doma nosit 50kn, haljine po 150 čak i 200kn...to su preprevisoke cijene za sh. :rolleyes:
inače imam običaj odlaziti u sh-ove po trešnjevci i svi su skoro upola jefitniji od textile-a.

ima dobre robe, ali ne opet toliko dobre da bih tamo češće odlazila. meni isto nije usput, tako da...:mig:

laji
03.05.2011., 10:15
hvala

Bila sam jučer, preskupooooo za second hand. Treba čekat da bude sve po 10, ali onda je probrano!:flop:

mrkvich
03.05.2011., 22:21
otvorena nova 2 shs-a

1 na kvatricu prek puta shs-a Marija, prije je bio ducan estare c..nesto, sada je shs, ali jos prodaju od zelinke sto je ostalo...

drugi je otvoren jos jedan textile house u subicevoj. cijene puno pre visoke. kako je netko napomenuo haljine i do 200 kn.

laji
06.05.2011., 08:05
Jel Textile house počeo sniživati cijene, tipa sve po 10kn? Ako je netko prolazio?

Školjka
06.05.2011., 21:02
Ja u Mariji isto uvijek nešto "iskopam". Neki dan sam uzela dvije preslatke bluzice, one su bile po 20 kn, jedna je bez rukava, a jedna poludugi.
Ali većinom je puna baba koje prekapaju, pa me to malo nervira. :D

thinky_:)
07.05.2011., 12:25
Dali mi moze netko objasnit kak se dode do Marije? Bila sam na kvatricu i nisam nasla :(
Bila bih zahvalna ;)

Cae Fae
07.05.2011., 14:16
Jel Textile house počeo sniživati cijene, tipa sve po 10kn? Ako je netko prolazio?

Onaj u Ilici ima -50%

Školjka
07.05.2011., 15:02
Dali mi moze netko objasnit kak se dode do Marije? Bila sam na kvatricu i nisam nasla :(
Bila bih zahvalna ;)
Ja nisam dobra u objašnjavanju, ali mogu probati :D.
Dakle, prvo i najbitnije - radi se o Kvaternikovom trgu, a ne o Tržnici Kvatrić (ljudi često pobrkaju).
SH Marija nije, naravno, na Trgu, nego na početku Maksimirske ulice, s one strane na kojoj je tramvajska postaja koja ide prema gradu. Dakle, na strani nasuport Nami.
Dakle, od tramvajske (u smjeru grada) ti ideš, i to vrlo, vrlo kratko, u suprotnom smjeru od tramvaja, dakle prema Dubravi. Odmah do SH-a je neki drugi butik. Ne možeš nikako promašiti.

Ruralna
09.05.2011., 15:50
Je li splitski SH još na istoj adresi? Čula sam davno da su najavili preseljenje, a kako nisam bila sto godina, nemam pojma jesu li se u međuvremenu i preselili.

_kleo_
09.05.2011., 16:08
Još je tamo :)

Ruralna
09.05.2011., 16:11
Još je tamo :)
Hvala!
Kakva je situacija, nađe li se ok stvari?:D

laji
09.05.2011., 16:22
Jel Textile house u Ilici spustio cijene???

_kleo_
09.05.2011., 17:16
Hvala!
Kakva je situacija, nađe li se ok stvari?:D

Da nađe... :) Najbolji Shs na svijetu :)

Doria
09.05.2011., 19:45
Sad sam se vratila od tamo, imaju "sve do 30 kuna".

Ruralna
09.05.2011., 21:26
Da nađe... :) Najbolji Shs na svijetu :)
Ah, divnih komada torbica i marama sam upecala tamo:cerek:, a zbilja nisam bila jako jako dugo, zboravila sam na njih.

Tihana20
10.05.2011., 07:07
Jel zna tko dal u Vž-u uopće ima koji SHS osim onog u Optujskoj ulici? :)

Cae Fae
10.05.2011., 18:52

Danas je bilo sve po 30kn

abba
12.05.2011., 21:25
Sad sam se vratila od tamo, imaju "sve do 30 kuna".

danas je bilo sve do 25 kn

andyca
13.05.2011., 00:52
Navodno se otvorio novi shs u n.zagrebu,zna netko što o tome?
Moj stari čuo na radiju ili telki,naravno niš nije zapamtio :D

coma black!
14.05.2011., 12:14
hellou:)....

kakva je roba uopće po tim dućanima? nisam nikad bila, pa bi baš išla bacit oko u neki :zubo:... pa može kakva preporuka gdje da odem

KraljicaSparoga
14.05.2011., 13:19
Jel se otvorio koji shs u Rijeci???

ryana
24.05.2011., 23:59
hellou:)....

kakva je roba uopće po tim dućanima? nisam nikad bila, pa bi baš išla bacit oko u neki :zubo:... pa može kakva preporuka gdje da odem

u mariji je dosta dobra u prizemlju a losija je na katu sve po 10 kn.roba se dopunjava svaki dan ujutro kad otvore te jos jednom oko 14h kad je razmjena smjene.roba ti je iskljucivo iz eu.

mrkvich
26.05.2011., 13:46
u mariji je dosta dobra u prizemlju a losija je na katu sve po 10 kn.roba se dopunjava svaki dan ujutro kad otvore te jos jednom oko 14h kad je razmjena smjene.roba ti je iskljucivo iz eu.

a nije bas da je losja na katu, jer na kat daju ono sto je bilo u prizemlju kada dodje nova posiljka, tako da je ista roba samo eto jos jeftinija. ovih dana na katu imaju sv epo 5 kuna na katu.

DanceInTheDark
27.05.2011., 11:18
Jučer sam bila u Textile H - dobili su robu u pon tako da je dućan krcat stvarima. Cijene su standardno visoke za SHS - ništa nije ispod 50kn, a vidjela sam i običan crno bijeli šos (H&M) za 100kn?! :mad: Pa u H&M-u kupiš novi šos za iste ili slične novce!

Ja sam ubola predivan vintage šos za 70kn. Nije ni to jeftino za SHS, ali je stvarno dobro očuvan. Kod formiranja cijene očito se vode načelom što je nešto novije - to je skuplje. A meni vintage komad vrijedi više nego neka krpica koju sam mogla kupiti u dućanu prije par godina.

Eto, to bi bio moj izvještaj... Strog i pravedan. :p

andyca
27.05.2011., 14:37
Kaj nitko nije čuo da se otvorio shs u N.Zagrebu?Ja čula zadnje 2sek na radiju...
Baš me zanima a ne znam gdje da krenem :D

abba
30.05.2011., 17:00
TH u šubićevoj je dobio novu kolekciju. bar tako piše na izlogu :)

Cae Fae
08.06.2011., 14:20
TH u šubićevoj je dobio novu kolekciju. bar tako piše na izlogu :)

Danas je bilo -30% :D

Doria
08.06.2011., 20:03
Textil House u Ilici je isto imao -30% danas.

žile
09.06.2011., 13:33
prošli tjedan sam bila u dva shs-a u zagrebu,jedan je odmah pored tramvajske stanice na kvatriću i to je vjerojatno ta Marija,nisam uopće gledala ime.

tamo nisam našla ništa,nisam se ni posebno trudila prekopavati jer je bila prilična gužva a ja naknap s vremenom,ali čini mi se da bi se moglo prebrati zgodnih stvari.

prije toga navratila sam u onaj na maksimirskoj gdje na izlogu piše da je sve po 10 kn.tamo sam imala više sreće,i pronašla sam savršenu killer lood traper minicu,i jedne tamno plave mornarske hlače visokog struka.

inače ponuda je onako,osrednja,ove dvije stvari su fantastične za to lovu i super očuvane,ali sam ih jedva prebrala od cijelog dućana.

zaključak bi bio da se može naći super stvari po smiješno niskim cjenama,samo treba imati volje i vremena pretražiti po dućanu,a naravno i sreće da se naleti na nešto dobro!

Cae Fae
15.06.2011., 11:22
Textile house u Ilici - sve do 25kn :)

Zla majkee
15.06.2011., 12:39
Textile house u Ilici - sve do 25kn :)

U Dubravi također.

trocadero
16.06.2011., 13:57
Kaj nitko nije čuo da se otvorio shs u N.Zagrebu?Ja čula zadnje 2sek na radiju...
Baš me zanima a ne znam gdje da krenem :D

Jedan se otvorio u Utrinama, u onom kvazi shopping centru kod Fancevljevog prilaza.

Cae Fae
16.06.2011., 14:17
I jedan novi je na uglu Ilice i Primorske :)

andyca
16.06.2011., 14:28
Jedan se otvorio u Utrinama, u onom kvazi shopping centru kod Fancevljevog prilaza.

Kakav je?

I jedan novi je na uglu Ilice i Primorske :)

Isto pitanje :D

Mislim jel nešto novo ili su kao i svi sh dućani kod nas?

Cae Fae
16.06.2011., 16:32
Kakav je?

Nis novoga :ne zna: Mislim da se zove "Marija" i bilo je nekoliko dobrih košuljica, ali kao sto rekoh - nista sto vec nismo vidjele :D
Mislim da se puno vise isplati kupovati u textile house-u kad su snizenja :)

trocadero
17.06.2011., 08:08
Kakav je?

Zaletit ću se danas u ovaj u Utrinama pa javim...

trocadero
19.06.2011., 08:33
Zaletit ću se danas u ovaj u Utrinama pa javim...

Bila sam nakratko u onom SHS u Novom Zgb, ne mogu uspoređivati s ponudom u ostalim dućanima jer ih ne znam, ali čini mi se da je ovdje dosta velik izbor robe, ima nešto obuće i torbica (to uglavnom oko 40 kn). Majice i košulje oko 20-ak kn, hlače i šosevi oko 60 kn.

andyca
01.07.2011., 09:23
Jel zna netko što je sa onim shs-om u Frankopanskom?
Ne sa Kuulom već onim drugim?
Roba je unutra ali su zatvoreni već neko vrijeme.

brbtch
01.07.2011., 09:55
piše na papiriću da je zatvoren do daljnjega i nešto da je razlog kupac. tako nešto :zubo:

andyca
01.07.2011., 10:22
piše na papiriću da je zatvoren do daljnjega i nešto da je razlog kupac. tako nešto :zubo:

:confused: kaj??:D
Razlog je kupac?
Niš ne kužim...
Uostalom i da je taj razlog,malo je glupo da su to napisali.
Ja danas odo u one kod Kvatrića,pa javim ak ima kaj zanimljivo.

brbtch
01.07.2011., 10:36
ni meni to nije bilo najjasnije, ali tako su nešto napisali :D

Cae Fae
01.07.2011., 13:11
Ima zgodnih stvari u textile house-u u Šubićevoj. Preslatkih topića po 25kn :D

mrkvich
05.07.2011., 15:07
sta je sa onim secondima "sve po 10" u maksimirskoj i ilici? zatvoreni? u ilici je prazan...

andyca
05.07.2011., 15:08
sta je sa onim secondima "sve po 10" u maksimirskoj i ilici? zatvoreni? u ilici je prazan...

U Maksimirskoj je pun tj radi.Vidjela jučer.
I gdje je točno taj u Ilici?

stella1234
05.07.2011., 18:17
Bok!!Znate li možda gdje se preselio onaj SHS na Mažuranićevom šetalištu??

anxa
05.07.2011., 18:20
Bok!!Znate li možda gdje se preselio onaj SHS na Mažuranićevom šetalištu??

ispod škole lučac, kraj splitske banke.

mrkvich
05.07.2011., 22:38
U Maksimirskoj je pun tj radi.Vidjela jučer.
I gdje je točno taj u Ilici?

da pun je ali ne radi, bila sma u subotu i jucer ujutro, zatvoreno.

a u ilici ti je par metara nakon textile house-a na trgu francuske rev.

stella1234
06.07.2011., 11:52
ispod škole lučac, kraj splitske banke.

Hvala ti! :)