PDA

View Full Version : Okserice - što s nama koje nemamo savršene noge

Melani@
14.06.2007., 09:51
Ciao cure, svake sezone pitam se isto kakvi krojevi i dužina haljina paše curi s oksericama. Dakle nemam savršene noke ali nemam ni full zakrivljene tipa nogometaši ali isto kad obučem neki šos ili haljinicu kuži se da nisu lijepe noge:mad:

Vi koje imate problema s tim, izbjegavate šoseve ili znate trikove kako modelima, bojama, krojevima usmjerit pašnju na šos, haljinu a ne na noge :confused:

Ili jednostavno, nositi hlače:mad:

I još bolje ako imate slike haljinica kakve nosite...

Melani@
14.06.2007., 18:51
Nema prijedloga :flop:

Šta sve imate savršene noge :confused:

Sugarplum Fairy
14.06.2007., 19:24
Ja imam ogavne noge, zato iz hlača ne izlazim. :zubo:
Eto, nisam od pomoći. :D

crna dalia
14.06.2007., 19:28
Moja frendica ima okserice, ali nije mi odala nikakav trik.
Ljeti nosi minice i kratke hlačice, ali valjda ne brine previše.
Pa kaj ak ti noge nisu savršene, pazi da su glatke, uredi noktiće na stopalima, malo poradi na celulitu (ako ga nemaš, blago tebi) i sve 5 :)

Malina
14.06.2007., 20:02
Ja nisam zadovoljna svojim koljenima pa nosim suknjice do i ispod koljena i svi sretni...nije mi to neki kompleks..al se ne osjecam udobno u kracim duzinama..

amiee
14.06.2007., 20:19
ja imam ikserice, i to poprilichne, koljena mi krvi srasla, bla bla, i suknjice kad furam, furam krache.. ne znam zashto, ali mislim da tako nedostatak manje dolazi do izrazaja :D

Hana_
14.06.2007., 21:32
ja furam minice
sportske noge imam, ful mrsave ali misicave,
obozavam minice ljeti. kratke haljinice
suknje do ispod koljena ne volim jer mi listovi dolaze vise do izrazaja

Hana_
14.06.2007., 21:34
nosi kaj oces, mozda suknje do koljena ako se u njima bolje osjecas
ljeti uopce ne gledam kakve cure imaju noge, tu i tamo iskomentiram zgodnu curu, toplo je, vruce...i sta bi sad trebali nosit hlace?! zajebi budale

Malina
14.06.2007., 21:41
ljeti uopce ne gledam kakve cure imaju noge, tu i tamo iskomentiram zgodnu curu, toplo je, vruce...i sta bi sad trebali nosit hlace?! zajebi budale

Da slazem se,
ne treba se opterecivati drugim ljudima...obuci prvo sto ti se svidi i furaj..

Forumas-zg
14.06.2007., 22:12

Iako si se obratila curama, da ti ja odgovorim s muške strane gledišta: Sigurno uopće NEMAŠ tako loše noge kao što misliš! Garantiram ti! :top: A inače, svaka ženska osoba BOLJE izgleda u suknji nego u hlačama, a osobito još sad kad je tako vruće! Pa, nećeš se valjda kuhati u nekim vrućim, za vas cure posve nezdravim, hlačama, zbog nekakvih glupih PREDRASUDA! Dakle, SVAKAKO NOSI SUKNJE I HALJINE i nemoj se uopće opterećivati s tobožnjim "lošim nogama"! A ako ćeš moj savjet, uzmi nekako "neutralnu duljinu", tj. onu do koljena, onda se ne ističe niti onaj dio noge iznad, niti ispod koljena, nekako izgleda "najneutralnije"... Eto, nadam se da sam ti bar malo pomogao ovim savjetom! :top:

Malina
14.06.2007., 22:17
Iako si se obratila curama, da ti ja odgovorim s muške strane gledišta: Sigurno uopće NEMAŠ tako loše noge kao što misliš! Garantiram ti! :top: A inače, svaka ženska osoba BOLJE izgleda u suknji nego u hlačama, a osobito još sad kad je tako vruće! Pa, nećeš se valjda kuhati u nekim vrućim, za vas cure posve nezdravim, hlačama, zbog nekakvih glupih PREDRASUDA! Dakle, SVAKAKO NOSI SUKNJE I HALJINE i nemoj se uopće opterećivati s tobožnjim "lošim nogama"! A ako ćeš moj savjet, uzmi nekako "neutralnu duljinu", tj. onu do koljena, onda se ne ističe niti onaj dio noge iznad, niti ispod koljena, nekako izgleda "najneutralnije"... Eto, nadam se da sam ti bar malo pomogao ovim savjetom! :top:

Sta bi mi bez vas muskih :kiss:

TincH
14.06.2007., 22:22
Nemam okserice ali imam premasna bedra. :D

Dakle, ne nosim minice (minimum mi je do iznad koljena)
Hlače kupujem u trapez, ili barem malo šire dolje. Zadnje dvije godine je to bio problem tako da sam bila prisiljena uzeti malo uži kroj, ali pazila sam da nije preusko u listovima.
Ne nosim one combat hlače s džepovima na bedrima
Svečane hlače su uske u bokovima i jako širokih nogavica
3/4 hlače nosim široke, dakle šlampave na preponama, bokovima, dupetu i bedrima

Iskreno, nije me briga za tuđe noge, ali ja se sama bolje i udobnije osjećam u odjeći koja mi pristaje.

TincH
14.06.2007., 22:24
ljeti uopce ne gledam kakve cure imaju noge, tu i tamo iskomentiram zgodnu curu, toplo je, vruce...i sta bi sad trebali nosit hlace?! zajebi budaleIstina, kad je vruće glupo se skrivati :top:
Ipak, ne usudim se obući minicu za grad. To samo na moru :) Ustvari, na moru ne izlazim iz kratkih haljinica, kaj me briga :)

TincH
14.06.2007., 22:27
Iako si se obratila curama, da ti ja odgovorim s muške strane gledišta: Sigurno uopće NEMAŠ tako loše noge kao što misliš! Garantiram ti! :top: A inače, svaka ženska osoba BOLJE izgleda u suknji nego u hlačama, a osobito još sad kad je tako vruće! Pa, nećeš se valjda kuhati u nekim vrućim, za vas cure posve nezdravim, hlačama, zbog nekakvih glupih PREDRASUDA! Dakle, SVAKAKO NOSI SUKNJE I HALJINE i nemoj se uopće opterećivati s tobožnjim "lošim nogama"! A ako ćeš moj savjet, uzmi nekako "neutralnu duljinu", tj. onu do koljena, onda se ne ističe niti onaj dio noge iznad, niti ispod koljena, nekako izgleda "najneutralnije"... Eto, nadam se da sam ti bar malo pomogao ovim savjetom! :top:Ti si onaj fetišist suknji :rofl:
Nemaš pravo glasa :B

Sugarplum Fairy
14.06.2007., 22:31

Hoćeš vidjeti moje? Pa da vidiš kako ćeš promijeniti mišljenje...:rofl:
Kad bih obukla suknju, ljudi bi me molili da prekrijem taj užas. :rofl:

raverica
14.06.2007., 22:35
imam kratke i jače noge pa nosim svejedno suknjice, ali ispod koljena, nikad iznad zbog ožiljka (iako mi sve manje smeta i sve ga više volim :cerek: ) i zato što imam nogometaške noge iznad koljena, izraženi mišići koji više i nisu baš mišići al nema veze :zubo:
:(

Bootylicious
14.06.2007., 22:42
Pričate o kratkin i jakin nogama? :zubo:
Evo me, tu san. :D

raverica
14.06.2007., 22:43
ajmo sad pljuvat one sa dugim i tankim :zubo: :rofl:

Bootylicious
14.06.2007., 22:47
http://img509.imageshack.us/img509/2825/6c701495e5f72fc87e23275hh4.jpg (http://imageshack.us)

Slične su i moje. Iman jake listove, al jebiga šta sad. Kad je vruće nosin i minice i kratke hlače i minihaljine. Nekako ipak skupin hrabrosti, mada kad se kasnije vidin na slikama npr. pitan se di mi je pamet bila. :rofl:
Inače, sa suknjama do kolina ne moš falit. :)

Bootylicious
14.06.2007., 22:48
Camron Diaz, Nina Morić, Gisele...Anoreksične glupače. :kava:
:zubo: :ljubomornako2pasa:

Sugarplum Fairy
14.06.2007., 23:00
Camron Diaz, Nina Morić, Gisele...Anoreksične glupače. :kava:
:zubo: :ljubomornako2pasa:

Ja imam štrkljave noge i mogu vas utješiti - nisu sve mršave noge po defaultu dobre. Moje izgledaju kao da je netko zabio dvije čačkalice u krumpir (krumpir = koljeno :zubo: , a čačkalice su potkoljenica i natkoljenica). Sad izgledaju još i gore jer se gornja čačkalica (natkoljenica :zubo: ) udebljala, pa to izgleda - salo, krumpir, čačkalica. :rofl:

amber
14.06.2007., 23:21

evo ga opet :zubo:

amber
14.06.2007., 23:25
booty, dis ti? nema te puno na forumu. . .
ucis? :D

Bootylicious
14.06.2007., 23:27
Ja imam štrkljave noge i mogu vas utješiti - nisu sve mršave noge po defaultu dobre. Moje izgledaju kao da je netko zabio dvije čačkalice u krumpir (krumpir = koljeno :zubo: , a čačkalice su potkoljenica i natkoljenica). Sad izgledaju još i gore jer se gornja čačkalica (natkoljenica :zubo: ) udebljala, pa to izgleda - salo, krumpir, čačkalica. :rofl:

Ti tu možeš nešto učinit. Vježbat. :D Pa onda malo ojačaju listovi, a ovo gori se učvrsti. Ja mogu otić lomit kosti i pilat mišić u listu. :rofl:

Bootylicious
14.06.2007., 23:28
Kako nema? Iman više od 1000 postova. :zubo:
Da, malo san se uvatila knjige, od pon još i više pa svratin malo navečer povatat slije na kritikama i polipit ono šta san u pauzi kupila. :D

amber
14.06.2007., 23:34
i ja bi tribala ucit i s obzirom na to - mene ima puno i previse na forumu :zubo:

evo da ne oftopicarim samo...i ja imam malo jace listove, al zivim u nadi da ce se stanjit sami od sebe :D

raverica
14.06.2007., 23:37
jel postoje neke vježbe za stanjivanje? :o

amber
14.06.2007., 23:39
cega? listova? nemam pojma, ja vozim sobni bicikl pa sta bude, bude!
sad kad se jos vise povecaju:zubo:

raverica
14.06.2007., 23:40
da, mislila sam na listove... mislim da nema nešto učinkovito :(

amber
14.06.2007., 23:42
e jeb ga. . .citala sam na zdravlju (ili rekreaciji :misli:) neki topik o jakim listovima i cini mi se da je vecina rekla da ne moze tj da nema bas nekih vjezbi za to

Electra8472
14.06.2007., 23:43
sta se tice mojih nogu, rekla bih da sam zadovoljna njima. evo taman mjerim listove i manji su nego na onoj gornjoj slici. :D ali nije ona gornja slika tako strasna. ako je vruce, naravno da cete nosit suknje i minice, a ne se kuhat u hlacama. ko sta recimo moje dvi prijateljice imaju komplekse nenosenja minica.....

Sugarplum Fairy
14.06.2007., 23:43
Ti tu možeš nešto učinit. Vježbat. :D Pa onda malo ojačaju listovi, a ovo gori se učvrsti. Ja mogu otić lomit kosti i pilat mišić u listu. :rofl:

:rofl: :rofl:
Da nisam probala...
Teretane, aerobik, trčanje, treneri, bla, bla, bla... Listova ni za lijek. Takva građa i možeš jedino :cry:

Hana_
14.06.2007., 23:58
ja neam jace listove, deblje....nego je to bas misic
,, a i nije mi to lijepo bas...no nekak mi pase i pomirila sam se s tim
imam vitke noge, pa mi nie nikakav bed
ak ocete pricat o trbuhu, to mi je bolna tocka :zubo:

aibreann
15.06.2007., 00:01
e jeb ga. . .citala sam na zdravlju (ili rekreaciji :misli:) neki topik o jakim listovima i cini mi se da je vecina rekla da ne moze tj da nema bas nekih vjezbi za to

ja pak imam pretanke listove... :( i ne može ih se povećati, ufff... :zubo: listovi su takvi kakvi jesu, ne mijenjaju se.

aibreann
15.06.2007., 00:02
ak ocete pricat o trbuhu, to mi je bolna tocka :zubo:

joj, daj, mislim da bi se prestala žaliti na svoj kad bi vidjela mene u badiću. :D ;)

Melani@
15.06.2007., 09:17
Ej, cure, moram reći da VOLIM nositi haljinice i minice i da ih nosim!!! Ali nedavno sam vidjela neku žensku koja ima ali full krive noge i ona u štiklama i minjaku kao da je sve 5, i to mi je bilo tako ružno za vidjet iako ni moje noge nisu savršene.....

Da, haljinice sam počela nositi prije 3-4 god do tada nisam jer sam MRZILA svoje noge, a i sada kad se pogledam u ogledalo iz nekog kuta, pa kad vidim kako su krive:bonk:

vekmar
15.06.2007., 09:39
meni je svojedobno frendica rekla da imam noge ko stakor :rofl:
no kako sam se udebljala od tad cini se da vise niko ne komentira moje noge
nosim sve..jedino ne minice..al to je zato sta ih ne volim
inace mi odlicno stoje

Blowne
15.06.2007., 11:54
ja pak imam pretanke listove... :( i ne može ih se povećati, ufff... :zubo: listovi su takvi kakvi jesu, ne mijenjaju se.

Ma mogu,ali to traje, evo moji su malo ojacali ,ali to je daleko od onog sto bih ja htjela, treba ti bar godina dana konstantnog vjezbanja na spravi s utezima da bi se postigao stvarno dobar rezultat.

Ontopic-imam malo kriva koljena i tanke noge, ali sam u suknjama stalno, ali zato i u visokom petama, tanke noge i ravne cipele=uzas.
Bitno je da ne nosis suknje tik do koljena, znaci smao preko koljena ili jako kratke.

VanillaS
15.06.2007., 16:15
Ciao cure, svake sezone pitam se isto kakvi krojevi i dužina haljina paše curi s oksericama. Dakle nemam savršene noke ali nemam ni full zakrivljene tipa nogometaši ali isto kad obučem neki šos ili haljinicu kuži se da nisu lijepe noge:mad:

Vi koje imate problema s tim, izbjegavate šoseve ili znate trikove kako modelima, bojama, krojevima usmjerit pašnju na šos, haljinu a ne na noge :confused:

I ja imam okserice. I mislim da sam zaista našla neke dobre komade odjeće u kojima se uopće ne skuži, mada se toga često ne pridržavam jer se zaželim novih komada.
Prvo, oni koji ti savjetuju suknje do koljena (ili nedajbože ispod) očito ne znaju što su okserice. Time do izražaja dolazi najgori dio, zakrivljena potkoljenica koja zapravo i čini okserice jer je sa natkoljenicom je sve u redu. Kad se zaželim suknje, držim se asimetričnih krojeva do oko polovice listova. Dakle asimetrično! =)

http://img503.imageshack.us/img503/7439/cb6285wc5.jpg (http://imageshack.us)

(s tim da jedan od tih dužih "repova" smjestiš između nogu, u onoj praznini koja nam, oh, toliko smeta ;D)
Iznenadit ćeš se, vjeruj mi.
Drugo, biram hlače šireg ravnog kroja. Već par godina furam Levisice Billy May heart pocket kakvih imam 4 komada, dvoje tamne, dvoje svijetle. Sve mi ih je teže naći jer se više ne proizvode, a dobre traperice je stvarno teško naći. :( Vjerujem da ih je još ostalo tamo gdje sam ih ja našla, u Importanne centru, levi's trgovini tamo kak se ide prema autobusnoj stanici. Oni drže stare modele. Isto tako, među trenerkama i lanenim hlačama se često nađu širi ravni krojevi, s tim da ne govorim o onim jogging trenerkama već lijepim ženstvenim kakve se uklapaju u dnevni look, često si nađem neke među Espritovim modelima. Što se kraćih hlača tiče, iznenadila sam se kad sav vidjela kako mi bermude dobro stoje! Sad mi je to glavni komad za ovo ljeto! Samo pazi pri odabiru širine bermuda, već ćeš vidjeti koja tebi najbolje paše. Minicu se tek ponekad usudim obući, i to bude neka ultrakratka da otkrije moj najbolji dio nogu, onaj gornji. Nemam celulita i taman su debljine tak da weeee.:cheer: Primjetila sam da mi u tom slučaju potpetice ne stoje, nekako naglašavaju okserice. Naravno, izdepiliram ih, stavim kremu za blago tamnjenje i čak dobijem pokoji kompliment na njihov račun.;)
Ponekad navučem čak i tajice. ALI! Jedno veliko ali! Na samo jedan način! Kupim si dugačke te ih naboram na onom kritičnom dijelu odmah ispod koljena.

Univerzalan savjet: EKSPERIMENTIRAJ!
Idi u trgovine, isprobavaj modele koje dosad nisi i naći ćeš odličnih na koje vjerojatno nisi prije ni pomišljala.
:kiss:

Melani@
18.06.2007., 16:49
I ja imam okserice. I mislim da sam zaista našla neke dobre komade odjeće u kojima se uopće ne skuži, mada se toga često ne pridržavam jer se zaželim novih komada.
Prvo, oni koji ti savjetuju suknje do koljena (ili nedajbože ispod) očito ne znaju što su okserice. Time do izražaja dolazi najgori dio, zakrivljena potkoljenica koja zapravo i čini okserice jer je sa natkoljenicom je sve u redu. Kad se zaželim suknje, držim se asimetričnih krojeva do oko polovice listova. Dakle asimetrično! =)

http://img503.imageshack.us/img503/7439/cb6285wc5.jpg (http://imageshack.us)

(s tim da jedan od tih dužih "repova" smjestiš između nogu, u onoj praznini koja nam, oh, toliko smeta ;D)
Iznenadit ćeš se, vjeruj mi.
Drugo, biram hlače šireg ravnog kroja. Već par godina furam Levisice Billy May heart pocket kakvih imam 4 komada, dvoje tamne, dvoje svijetle. Sve mi ih je teže naći jer se više ne proizvode, a dobre traperice je stvarno teško naći. :( Vjerujem da ih je još ostalo tamo gdje sam ih ja našla, u Importanne centru, levi's trgovini tamo kak se ide prema autobusnoj stanici. Oni drže stare modele. Isto tako, među trenerkama i lanenim hlačama se često nađu širi ravni krojevi, s tim da ne govorim o onim jogging trenerkama već lijepim ženstvenim kakve se uklapaju u dnevni look, često si nađem neke među Espritovim modelima. Što se kraćih hlača tiče, iznenadila sam se kad sav vidjela kako mi bermude dobro stoje! Sad mi je to glavni komad za ovo ljeto! Samo pazi pri odabiru širine bermuda, već ćeš vidjeti koja tebi najbolje paše. Minicu se tek ponekad usudim obući, i to bude neka ultrakratka da otkrije moj najbolji dio nogu, onaj gornji. Nemam celulita i taman su debljine tak da weeee.:cheer: Primjetila sam da mi u tom slučaju potpetice ne stoje, nekako naglašavaju okserice. Naravno, izdepiliram ih, stavim kremu za blago tamnjenje i čak dobijem pokoji kompliment na njihov račun.;)
Ponekad navučem čak i tajice. ALI! Jedno veliko ali! Na samo jedan način! Kupim si dugačke te ih naboram na onom kritičnom dijelu odmah ispod koljena.

Univerzalan savjet: EKSPERIMENTIRAJ!
Idi u trgovine, isprobavaj modele koje dosad nisi i naći ćeš odličnih na koje vjerojatno nisi prije ni pomišljala.

SRCE SI.... :kiss:

Ja jučer bila u shopingu i kupila si kratke hlačice, malo ispod guze i minicu u mangu, full sam zadovoljna....:)
Kao što si rekla srećom nemam celulita i punije noge....jer i ja sam zadovoljna nadkoljenicama

tallulagirl
21.06.2007., 11:49
a zašto te tolko muci? ja imam nesavrsen trbuh pa jebiga nosim malo sire majce! a ono naucis nekako pokazati ono sto imas i sakriti mane ali to ne znaci da moras stalno hodati u dugim hlacama!

mirabelle
21.06.2007., 13:24
jao ja mrsim svoje noge. to mi je nejveci i ubiti jedini kompleks. onak su krive, moze se rec ikserice, jaci listovi i bedra a gore trbuh i cice su mi je najveci ponos:cerek: samo kada sam mrsavija, odnosno od sada 5 kg manje noge mi ne izgledaju tak ruzno zato sam neprestano na nekim dijetama.

minice i kratke hlacice nosim samo na plazu.ah, zasto jednostavno ne mozemo biti potpuno savrsene??:(

Nevjerna
21.06.2007., 18:53
ja furam minice
sportske noge imam, ful mrsave ali misicave,
obozavam minice ljeti. kratke haljinice
suknje do ispod koljena ne volim jer mi listovi dolaze vise do izrazaja

Ista sam.Prije mi je bilo bas bed nosit ness krace,a
sad me zivo zaboli ko ce sta reci

joanie1
22.06.2007., 05:50
Ista sam.Prije mi je bilo bas bed nosit ness krace,a
sad me zivo zaboli ko ce sta reci

tako je:top: i ja suknje krace nisam htjela obuc jer mi je bilo bed jer sam si umislila da imam debele noge a sad? briga me! nosim sto hocu... kome se ne sviđa nek ne gleda!:D i svi sretni!

Nevjerna
22.06.2007., 11:31
tako je:top: i ja suknje krace nisam htjela obuc jer mi je bilo bed jer sam si umislila da imam debele noge a sad? briga me! nosim sto hocu... kome se ne sviđa nek ne gleda!:D i svi sretni!

Hehe sad cemo mi urotu napravit protiv onih s dobrim nogama:E

gialala
22.06.2007., 12:40
http://img509.imageshack.us/img509/2825/6c701495e5f72fc87e23275hh4.jpg (http://imageshack.us)

Slične su i moje. Iman jake listove, al jebiga šta sad. Kad je vruće nosin i minice i kratke hlače i minihaljine. Nekako ipak skupin hrabrosti, mada kad se kasnije vidin na slikama npr. pitan se di mi je pamet bila. :rofl:
Inače, sa suknjama do kolina ne moš falit. :)Ovakve noge su odlične, mesnate i ženstvene. Bila bi setna da imam ovakve. Al briga te. Krake hlačice svima dobro stoje.

joanie1
23.06.2007., 18:20
od ove ženske uopce nisu debele noge!!!! to su prave ženstvene noge, a ne neke anoreksične ko od curice od 13 godina!

gialala
23.06.2007., 20:35
A nisam mislila debele, nego imaju mesa- taman. Baš za razliku od anoreksičnih. Normalne.

Mrs. T
23.06.2007., 23:58
jel može ko ubacit par slika tih okserica, ja volim kad mi se slikovito objasni kakve ko noge ima :kokice:

i ja imam "čudne" noge, nisu baš onakve kakve bi trebale bit al se ne zamaram baš previše

joanie1
24.06.2007., 13:59
A nisam mislila debele, nego imaju mesa- taman. Baš za razliku od anoreksičnih. Normalne.

nisam ni ja rekla da si ti rekla da su debele:zubo: ..mali nesporazum:kiss:

Mish mali.
24.06.2007., 14:20
da ne ponavljam opet sliku, slične noge imam i ja...samo sam malo jača još u bokovima i listovima.

I nikada nisam obukla minjak, niti želim, niti išta.

No kaj ja znam...voljela bi da kratke hlačice lijepo stoje na meni, ili slično..

Ali više se ni ne zamaram time...Navikla sam, a i suknje mi relativno dobro stoje, kao i haljinice, pogotovo na one visoke špagerice ili visoke pete...

Nevjerna
24.06.2007., 18:18
jel može ko ubacit par slika tih okserica, ja volim kad mi se slikovito objasni kakve ko noge ima :kokice:

i ja imam "čudne" noge, nisu baš onakve kakve bi trebale bit al se ne zamaram baš previše

E pa i kod mene je to problem,pravila
sebi komplex krivih,a uopce nisam znala ni kakve su to krive noge...
kad sebi utuvis ness u glavu...

aktovka
24.06.2007., 18:30

:rofl: Au, kao da moje noge opisuješ. Uz to imam široke bokova i veliku guzicu, pa to onda izgleda- lubenica (guzica) iz koje idu dvije mrkve (natkoljenice) pa dva krumpira (koljena) i onda dolje dvije cackalice (listovi). :jumping:

Imam najmršaviji list i gležanj ikada. Možda je bolje reci da ne posjedujem listove. Ali naucila sam s godinama kako to zakamuflirati. Vezice koje se vežu oko noge cine cuda, a i dužina suknje je pomno birana. :s

Sugarplum Fairy
24.06.2007., 20:06
:rofl: Au, kao da moje noge opisuješ. Uz to imam široke bokova i veliku guzicu, pa to onda izgleda- lubenica (guzica) iz koje idu dvije mrkve (natkoljenice) pa dva krumpira (koljena) i onda dolje dvije cackalice (listovi). :jumping:

Imam najmršaviji list i gležanj ikada. Možda je bolje reci da ne posjedujem listove. Ali naucila sam s godinama kako to zakamuflirati. Vezice koje se vežu oko noge cine cuda, a i dužina suknje je pomno birana. :s

Lubenicu sam zaboravila. :rofl:

raverica
30.06.2007., 22:37
evo da podignem temu :zubo: danas sam probala skroz kratke traperice i mogu reći da sam si čak ok izgledala u njima :) prije mi nebi palo napamet ni da ih probam zbog svih mogućih kompleksa.. :o ali ipak nisam kupila jer su imali samo broj veće pa sam plivala u njima :(

Kakadu
02.07.2007., 23:45

I ja imam oksrice. I, k tome, užasno tanke štapiće od nogu - pogotovo listove. Bljak!
Ali nosim sve i svašta, posebno ljeti. Ne pada mi na pamet zatvoriti se u duge hlače.
Jednom mi je (davno) jedan prijatelj rekao da su njemu takve okserice baš slatke.

A moj sadašnji dečko oduvijek se divio mojim nogama. :rofl: Pa sam pametno zaključila da s takvim treba ostati. :zubo: :cerek:

fever
04.07.2007., 20:36
ja sam isto kao mlađa bila utuvila u glavu da mi minice dobro ne stoje,a nemam krive noge nit debele,pa kad sam ju prvi put obukla,svi su mi rekli da imam baš dobre noge,da sam si krivo utuvila,jer sam naravno mislila da samo one ultra mršavice ih smiju obuć,a ja nit sam debela ni mršava.

ali hm...mene više muči moj trbuščić...:zubo:

Aurelié
05.07.2007., 21:33
ja sam isto kao mlađa bila utuvila u glavu da mi minice dobro ne stoje,a nemam krive noge nit debele,pa kad sam ju prvi put obukla,svi su mi rekli da imam baš dobre noge,da sam si krivo utuvila,jer sam naravno mislila da samo one ultra mršavice ih smiju obuć,a ja nit sam debela ni mršava.

ali hm...mene više muči moj trbuščić...:zubo:

kao da sebe slušam :D :kiss:

black.buterfly
07.07.2007., 01:25
prporučila bih široke hlače (ionako se sada nose), suknje do ispod, eventualno do iznad koljena. Nastoj da hlače budu jednostavnog kroja, a suknja može biti neobičnija. Idealno bi bilo da gornji dio tjela bude u upadljivoj boji jer tako odvraćaš pozornost s nogu. A štikle samo ako znaš hodat u njima, inače, ništa ti ne može pomoći. U prijevodu, izbjegavaj štikle. :cheer:

fever
09.07.2007., 19:01
kao da sebe slušam :D :kiss:

pa da,trbušćić mi je baš bolna točka:) :kiss:

charlyse
23.08.2007., 13:03
cure s oksericama, nosite li taice? Ja sam mršava i sve ok, ali imam malo krive noge:zubo:
dakle taice?
u kojoj boji?
koje dužone?

VanillaS
07.08.2008., 12:20
cure s oksericama, nosite li taice? Ja sam mršava i sve ok, ali imam malo krive noge:zubo:
dakle taice?
u kojoj boji?
koje dužone?

Ja si kupim one tajice do oko polovice listova pa ih naboram do onog kritičnog dijela odma ispod koljena (ona udubina, jel :zubo:). Na to obujem ili sandale s nekom vezicom oko gležnja ili povišene patike i izgleda super. Guza i bedra u prvom planu, okse zakamuflirane. Što se boje tiče - svejedno, samo se drži ovog naboranog pravila. :cerek:

bubili mali
08.08.2008., 09:59
ja imam jake noge i bokove i nosim isključivo dugačke haljine i suknje. i svi mi kažu da mi super stoje. znači, u haljini sam i noge mi se ne vide- riješen problem :mig:

Malina
08.08.2008., 12:30
Moje noge su blage ikserice,nista strasno,al eot ja to primjetim.
Moja tajna su suknje koje prekrivaju koljena,zatim sorcevi do koljena i sorcevi zvonastog kroja.

Luciferia
09.08.2008., 13:33
i moje su blage ikserice..
al mene to ne dira u žicu..
ne primjeti se jako i šta..
moje noge, moj ponos :)
inače su ok, vitke, obožavam svoje listove hehe :cerek:

moon girl
09.08.2008., 20:00
moj tata kaze da imam grbave noge.
al, ni jedan drugi decko to ne kaze.
a ja sam preumisljena da bih to mislila (cerek)
ma cure, sto vas briga.. nosite sve sto vam se cini dobrim..

Malina
09.08.2008., 22:24
i moje su blage ikserice..
al mene to ne dira u žicu..
ne primjeti se jako i šta..
moje noge, moj ponos :)
inače su ok, vitke, obožavam svoje listove hehe :cerek:

Ah i ja volim listove svoje:cerek:

Anki
10.08.2008., 20:28
Jučer čitam ovaj topik i nakon njega pitam dragog kakve noge ja imam (jer ja to ne znam prepoznati:bonk:), a on kaže okserice :mama:

Živjelo neznanje :zubo:

SlyCarlaMarino
10.08.2008., 20:44
Meni su moje noge ok, i svi mi govore da su super. Ali - uvijek su blijede, nikako potamnit. To me je prije mučilo, dugo sam ih ljeti skrivala jer su mi se ljudi rugali dok sam bila teen. Sad me zabole, boli me briga, pa ih pokazujem. Nitko mi se ništa ne usudi prigovorit :azdaja:

Luciferia
10.08.2008., 21:12
Meni su moje noge ok, i svi mi govore da su super. Ali - uvijek su blijede, nikako potamnit. To me je prije mučilo, dugo sam ih ljeti skrivala jer su mi se ljudi rugali dok sam bila teen. Sad me zabole, boli me briga, pa ih pokazujem. Nitko mi se ništa ne usudi prigovorit :azdaja:

tako je!
damn! ja oću blijede noge! moje su tamne..
mrzim svoju put :rofl:

NoWa
11.08.2008., 09:09
http://img509.imageshack.us/img509/2825/6c701495e5f72fc87e23275hh4.jpg (http://imageshack.us)meni ovo grozno izgleda:(

vruće hlačice na kratke i debele noge:(

Luciferia
11.08.2008., 13:37
meni ovo grozno izgleda:(

vruće hlačice na kratke i debele noge:(

a šta bi trebale cure s debljim nogama? oblačit se kao časne sestre i ne pokazivati svoje noge? Meni je ona slika super :cerek: , cura je slatka, i ima dobre noge..pa nisu svi kao iz novina i sa televizije..to bi trebala znat NoWa

NoWa
12.08.2008., 12:08
a šta bi trebale cure s debljim nogama? oblačit se kao časne sestre i ne pokazivati svoje noge? Meni je ona slika super :cerek: , cura je slatka, i ima dobre noge..
ne, al isto tako vruce hlačice zaista za svakoga. barem ne za one dobrog ukusa. meni je to jeftino...meni su te noge grozne.

pa nisu svi kao iz novina i sa televizije..to bi trebala znat NoWao znam, evo gledam u svoje noge:D

al svejedno ne nosim vruce hlačice:D

Hannah
12.08.2008., 12:15
ova slika gore (da je ne ponavljam) je po meni takodjer big NO.
kratke jake noge i to ne dobrog oblika se ne isticu na ovaj nacin. da se razumijemo, postoje i mrsavije noge loseg oblika, tako da jacina nije osnovni problem na ovoj slici.

na toj slici je osim katastrofalne odjevne kombinacije los detalj remen sandala na predjelu zgloba koji dodatno skracuje noge.

Melani@
22.12.2009., 07:25
Evo podižem temu.... :D

Uskoro imam jednu večer, kupila sam si usku crnu haljinicu i imam crne cipele na visoku petu (12cm), i naravno, imam okserice :D

Zanima me kakve najlonke da obučem a da mi ne naglašava noge, crne, više dena, manje dena, šarene, mrežaste???

Hvala :s

maja273
15.05.2011., 09:50
Ja imam problema..Imam 11 godina..Imam 50 KILA..I ne znam kako da smršavim.. :( Ne mogu bez SLATKIŠA.. :/
Prije sam imala totalno mršave noge i trbuh..A sada.Može pomoć?

Arienrhod
15.05.2011., 10:15
Ja imam problema..Imam 11 godina..Imam 50 KILA..I ne znam kako da smršavim.. :( Ne mogu bez SLATKIŠA.. :/
Prije sam imala totalno mršave noge i trbuh..A sada.Može pomoć?

Ajoj draga. Mislim da si fulala topik pa da se prebacis na Rekreaciju ili mozda jos bolje Prehranu. Jer to nije samo problem mode. Nazalost ako zelis smrsavit (ne znam koliko si visoka pa ne mogu usporediti) morat ces smanjiti slatkise ako ih puno jedes, nema drugog nacina, pokusaj ih uopce ne drzati u kuci ako ih imas u nekoj maloj zalihi, i naravno obavijesti i svoju obitelj ako se odlucis za promjene, pa da te mogu podrzati, jer ipak oni financiraju te slatkise. Ne moras slatkise naravno skroz prestati jesti, ali ne smijes se prezderavati sa slatkisima. I plus cesto moras biti aktivna, bicikl je odlican jer onda s njim mozes ici i u skolu i nazad, a sad je pogotovo vrijeme (dobro ne bas danas jer je kisovito) za to. Sorry ljudi na offtopicu, a Majo, nadam se da sam barem malo pomogla.

lijepa alma
15.05.2011., 10:57

Inače, sa suknjama do kolina ne moš falit. :)

Ma ne trebaš se uopće živcirati. Meni su ovo prave ženske noge, dobrog oblika.:top: Primjetila sam da su žene sklone dramatiziranju i pretjerivanju bezveze. Znam, jer sam osobno i ja imala takve brije. Nisam godinama furala kratke hlače, suknje i minice. Moja brija je bila da imama debele noge. Kad sam se nakraju odlučila na to, dobivala sam same pohvale od ljudi da nisu ni znali da imam tako dobre noge.:D Uglavnom, htjedoh reći da žene previše briju na glupe magazine i nametnute ideale mršavoće nogu kakve imaju djeca koja još nisu ni u pubertet ušla. Skoro svaki muškarac voli vidjeti noge, a ne čačkalice. Stoga, žene, furajte suknje, haljine i sl.:top:

Što se tiče teme, ovisi u kojem dijelu su ti oksice, ako su gore, lako prekriješ sa suknjom do koljena, a za dolje ti je ona cura s tajicama već super objasnila.:mig:

~StarPrincess~
15.05.2011., 12:01
ja imam ko ova na slici noge :S 166cm (miđit)
znaci ravne su(znaci nisu ni x ni ox) al jace malo (meni je iznad koljena malo tanje od ove)
i to u tajicama pa tunika il tamnim debljim stramplama izgleda skroz ok, jos ak je stikla , sve 5
ali bez icega ovak noge i skroz kratke, se ja ne usudim nikako, samo na moru

i najvise me zivcira ovo oko koljena, kak nije definirano koljeno neg nekak, bas ko na slici :S
grrrrrr
(al s 5 kg manje to sve super bude, jel mi se prima u noge i butt, pa znam sta mi je cinit)