PDA

View Full Version : dakle....21 stoljece i 'date' u parku,ha???

AFRODITA69
16.06.2007., 19:05
:zubo:
zapravo :rolleyes:
sta bi rekle da vas neki komad pozove na date u park,danas u 21 stoljecu?

:D
ok,ok...central park.da,da-onaj na manhattanu sam mislila.
:confused:

klonirana papiga
16.06.2007., 19:16
ja kad sam vidla naslov sam mislila da se radi o tome kak neko moze "dat" tipu u parku i to u 21.stoljecu s obzirom na brojne mogucnosti zatvorenih prostora:lol:

OT:kaj ima lose u dateu u parku??bolje nego one isfurane kave,kina itd...a sad u kojem parku,meni nije vazno,nisam ogranicena na sminkerska mjesta pa da i obican park mora biti fancy:bonk:

-purgerica-
16.06.2007., 19:22
meni je fino popit cugu na vidikovcu u maksimiru

AFRODITA69
ma,dati mozes svugdje,kao i primiti.ja sam jako open-minded kaj se tice import/export stvari.
ali,park mi je ... ... ...sta ja znam..nekako plain.pa makar ovaj moj veliki centralni.
bilo kako bilo-rekoh mu da cu vidjeti jos.jel,kaj ako pada kisa?

AFRODITA69
meni je fino popit cugu na vidikovcu u maksimiru

mene je podsjetilo na ko pjeva zlo ne misli-:rofl:

Leonee
16.06.2007., 19:25
Prvi date u 21h u Central Parku sa likom kojeg ne poznas najbolje...? :eek:

Ja nebi riskirala (nema tog frajera), a ti vidi stas... :raspa:

Afro pa zar je do toga doslo? :D

-purgerica-
16.06.2007., 19:25
mene je podsjetilo na ko pjeva zlo ne misli-:rofl:

aha :D

edit: al sad ipak više nije ta ekipa dok je vidikovac ostao :)

dejt u praku? zakaj ne? ako je tip dovoljno romantičan i maštovit, ak si ti spremna na akciju, zakaj ne

AFRODITA69
16.06.2007., 19:29
Prvi date u 21h u Central Parku sa likom kojeg ne poznas najbolje...? :eek:

Ja nebi riskirala (nema tog frajera), a ti vidi stas... :raspa:

Afro pa zar je do toga doslo? :D

date je usred dana zeno,usred dana.:D
nema straha.:)

Leonee
16.06.2007., 19:29
A jebote sad sam skuzila da san sve krivo iscitala.. :rofl: isprika.. :s

Dakle.. Ispocetka... Date u central parku usred bijelog dana.. Da. Zasto ne. :zubeki: dapace.. To je romanticno.. :zubo:

I javi kako je bilo :mig: :D

AFRODITA69
16.06.2007., 19:31
aha :D

edit: al sad ipak više nije ta ekipa dok je vidikovac ostao :)

dejt u praku? zakaj ne? ako je tip dovoljno romantičan i maštovit, ak si ti spremna na akciju, zakaj ne

kakvu akciju?
"tarzan u dzungli'?
" lost" ?
"mogambo"?
:rofl:

Modesti
16.06.2007., 19:32
Jel to ono, dekica, košara za piknik, vinčeko, travica..
Romantično, zašto da ne

AFRODITA69
16.06.2007., 19:33
A jebote sad sam skuzila da san sve krivo iscitala.. :rofl: isprika.. :s

Dakle.. Ispocetka... Date u central parku usred bijelog dana.. Da. Zasto ne. :zubeki: dapace.. To je romanticno.. :zubo:

I javi kako je bilo :mig: :D

:s
romanticno? kaj tu ima romanticno?
i kaj da radim s njim u parku?
jos da imamo kakvog peseka..pa ono,setnjica..ali ovak..:rolleyes:

AFRODITA69
16.06.2007., 19:33
Jel to ono, dekica, košara za piknik, vinčeko, travica..
Romantično, zašto da ne

ne..na srecu nema toga po parku tam...sve je 's nogu':rofl:

-purgerica-
16.06.2007., 19:35
kakvu akciju?
"tarzan u dzungli'?
" lost" ?
"mogambo"?

malo promijenit okruženje, zekat se vani... pogotovo ak je sunčano, ne kad pada kiša... super osjećaj nakon boravka u prirodi s dragim... dobro, ne znam kak je u central parku :rofl:

Leonee
16.06.2007., 19:36
:s
romanticno? kaj tu ima romanticno?
i kaj da radim s njim u parku?
jos da imamo kakvog peseka..pa ono,setnjica..ali ovak..:rolleyes:

Pa malo se prosecete.. A ne, kao i svaki date, u zadimljenom restoranu ist i pit..
Ja bi pristala :cerek:

AFRODITA69
16.06.2007., 19:38
ozbiljno-zbilja mi se dopada lik(onaj kosooki iz zgrade u kojoj radim-ima vec topic) jako je zgodan,egzotican,dobro se oblaci,dobro graden(ne ko ostali kak jesu),sve stima..i sad,jucer smo izmjenili brojeve i on mene nazove tj,ostavi poruku..kao,sutra je lijepi dan,o's ici u cp(central park)-jer on zivi na upper west side-u,blizu parka..a ja ono..a kaj imas pesa? pa ne..da se prosecemo...rekoh,ok,a kaj ak pada kisa? pa nece...pa reko,ok,ali javim ti veceras..aha,ok,ok..cujemo se.
i postavih temu(jos mi je smijesno) da vidim kaj bi mu vi rekli.

Leonee
16.06.2007., 19:43
Ahaaa.. To je onaj lik! :D :lux: pa genijalno.. Iako je kosooki.. Svidja mi se :cerek:

Zasto si tolko skepticna..a velis da si open mind..? Sta je u tome tolko cudno? :hekla:

Noemi
16.06.2007., 19:46
ako pada kisa odvedi ga tamo kamo se tebi hoce...ali mislim da nece,vedro je. nemas srece:D

AFRODITA69
16.06.2007., 19:47
ah...a kaj si misla da je sad neki odma novi uskrsnuo..kosooki je aktualan momentalno.pa nisam skepticna,nego..ni jedan me nije zvao u park na date jos.ni crni ni bijeli ni niakav..obicno smo izasli nekud na veceru i onda se prosetati,kad je romanticno..nocna svijetla,pogled na grad..jebote,sad mi je sinulo,sa svakim likom sam gledala odredeni grad s neceg visokog-he he...al ovaj navalio za danje svijetlo.

-purgerica-
16.06.2007., 19:48
ja bi crkla od dosade da je uvijek jedno te isto

AFRODITA69
16.06.2007., 19:48
[QUOTE=Leonee;8957126]Ahaaa.. To je onaj lik! :D :lux: pa genijalno.. Iako je kosooki.. Svidja mi se :cerek:

kak ti se svida a nisi ga ni vidla?!:confused:

Noemi
16.06.2007., 19:49
mozda zeli vidjeti kako izgledas na danjem svijetlu i kako se kreces:zubo:

a opet, setnja:misli: a da posudis pesa:D

AFRODITA69
ja bi crkla od dosade da je uvijek jedno te isto

ja isto.ali...meni nije do lisca,trave,potocica..ok,ok..moze malo..onda bi ja k njemu doma!:E

AFRODITA69
mozda zeli vidjeti kako izgledas na danjem svijetlu i kako se kreces:zubo:

a opet, setnja:misli: a da posudis pesa:D

a mozda je to tak po azijatski!:zubo:

Noemi
16.06.2007., 19:50
koliko je visok?:D nisu li oni na glasu kao, hmmm niski :raspa:

-purgerica-
16.06.2007., 19:54
ja isto.ali...meni nije do lisca,trave,potocica..ok,ok..moze malo..onda bi ja k njemu doma!:E

pa ko kaže da ne budeš :rofl:

AFRODITA69
16.06.2007., 19:55
ovaj ima egzo look ali nije uopce po nicemu-njihov-
tu je negdje ko moj stari visine..dakle oko 180..uglavnom vislji od mene cak i kad imam peturine.tjelo-wow!
tako da mislim da je cak i obdaren jos negdje drugdje...

Leonee
16.06.2007., 19:55
[QUOTE=Leonee;8957126]Ahaaa.. To je onaj lik! :D :lux: pa genijalno.. Iako je kosooki.. Svidja mi se :cerek:

kak ti se svida a nisi ga ni vidla?!:confused:

Pratim te :eek:

Pa svidja mi se jer napokon neko u toj usranoj americi (tocnije NY) ima trun maste.. Imam dojam da su svi po istom kalupu odgajani...
I ako je malo drugaciji odma je cudan za 21st. :confused: :cool:

Splenda
16.06.2007., 20:16
meni je to super ideja. prakticiram ponekad.:cerek:
navečer je najbolje, poseban je osjećaj, teško za opisat, neka čudna kombinacija straha, uzbuđenja, opuštenosti i užitka šetnje pod mjesečinom...govorim o šetnji s osobom koju vidim prvi put u životu ;)
inače kad je to s nekim koga poznajem onda je više manje isto, opušteno i laganica(čitaj malkice boring). :D

AFRODITA69
16.06.2007., 20:25
[QUOTE=AFRODITA69;8957185]

Pratim te :eek:

Pa svidja mi se jer napokon neko u toj usranoj americi (tocnije NY) ima trun maste.. Imam dojam da su svi po istom kalupu odgajani...
I ako je malo drugaciji odma je cudan za 21st. :confused: :cool:

predpostavljam.:)

AFRODITA69
16.06.2007., 20:26
meni je to super ideja. prakticiram ponekad.:cerek:
navečer je najbolje, poseban je osjećaj, teško za opisat, neka čudna kombinacija straha, uzbuđenja, opuštenosti i užitka šetnje pod mjesečinom...govorim o šetnji s osobom koju vidim prvi put u životu ;)
inače kad je to s nekim koga poznajem onda je više manje isto, opušteno i laganica(čitaj malkice boring). :D

ponavljam-OVO JE ZA VRIJEME DANA:E

themoment
16.06.2007., 20:31
a piknik u parku?
možda je tip maštovit...pa ti priredi jedno lijepo popodne.
uostalom, to je dejt. jedan dejt. najgore što ti se može dogodit je da ti bude dosadno i da ga nakon tog dejta odjebeš.

M@3X
17.06.2007., 00:07
Ja volim prirodu i da me tip koji mi se svidja pozove da odemo u setnju parkom dobio bi veliki plus. :cerek:

Em bi to znacilo da oboje volimo setati prirodom, em da nije 'usabloniziran' pa da misli da me na prvi dejt mora odvesti na pice/veceru, a tek nakon mjesec dana da smije reci - ja volim prirodu, da odemo malo prosetati :zubo: ...prosto, taj muskarac mi djeluje neopterecen predrasudama i tudjim misljenjem, djeluje kao jedna opustena i jednostavna osoba...

Noemi
17.06.2007., 00:11
padala je kisa..mislim da nish od parka danas:D

ady-
17.06.2007., 01:10
jeb*š ti birceve odeš u maksimir i raspališ....možeš radit što goood oš :zubo:

AFRODITA69
17.06.2007., 01:34
padala je kisa..mislim da nish od parka danas:D

pa nije nedjelja danas..park je sutra.inace kod mene ni kap nije pala!

i da..nakon razmisljanja,odlucila sam da idem.mislim,nisam ja od onih koje samo padaju na exkluzivna mjesta..zanima me on,sve ostalo je tak malo vazno.tako da sam ga nazvala i rekla da je ok za sutra,cak i ako pada kisa.;)
on se inace puno bavi digital art-om , pa ako pada kisa,mozemo razgledavati-ja sam isto artist.:cerek:

rizu zna skuhati..nema uopce problema.

AFRODITA69
17.06.2007., 04:25
sad je pola 12(oko)..navila sam fav cd i uzivam..sve super stvari(mix)..sad je bas zucchero sa II volo...i jedva cekam sutra...:cerek:
mislite da sam se zaljubila????????
i want him sooo,sooooo,soooooo bad.nemate pojma.:E :)
laku noc!

zna li netko od vas pjesmu valentine od t'pau????

Scarllet O'Hara
17.06.2007., 08:21
Cekaj ne pratim te bas Afro.. ali jel ti nemas nekog frajera za kojeg si se trebala udati?

Jel ovo nesto sa strane ili novo?

RAMBO IZ ZAGORE
17.06.2007., 11:09

a što je tu čudno? lipo ja pozva curu na plažu i uzeja malu barku na vesla i lipo ju vozija uz obalu na ruke, a one se lipo odmrala.

Ćerce draga, ti priko više gledaš te američke filmove, biće da te lupija u glavu sex i grad pa očekuješ odmah da te neko vodi čim te vidi na sushi (one kolutiće od ribe - jebo tako ribu u geometrijskon obliku).

A šta bi rekla da te neko pozove vanka i plati samo burek? i to sa mesom ili na ćevape sa lukom?

On bi ti bija seljačina?

Ajd, ponašaš se ka pokondirena tikva!

AFRODITA69
17.06.2007., 15:19
Cekaj ne pratim te bas Afro.. ali jel ti nemas nekog frajera za kojeg si se trebala udati?

Jel ovo nesto sa strane ili novo?

ja? udaja?
ja imam nekog ali nije exclusive..i ne pada mi na pamet udaja.
ti mora da si mene citala jako davno kad sam jos bila sa bivsim-bjese to prije dobrih 3-4 god.:top:
non existing!

AFRODITA69
17.06.2007., 15:25
suncano je..vruce ko u paklu.doslovno.razmisljam kaj da si oblecem..mislim,em je park em je date em je vruce.treba to skombinirati..ali mislim da cu imati jednu leprsavu haljinicu,koja je i dressy i casual i park materijal a moze i posle parka...i natikacice..i malo make up-a(to obicno postam na kozmetici-dnevne lookove)..idem za vuru..sad se idem tusnuti,obuci i to sve.
ha valjda ce biti ok...javim kako je proslo.

just Sandy
17.06.2007., 17:44
ah, central park :cerek:

Madamoiselle
17.06.2007., 18:56
ja kad sam vidla naslov sam mislila da se radi o tome kak neko moze "dat" tipu u parku i to u 21.stoljecu s obzirom na brojne mogucnosti zatvorenih prostora:lol:

OT:kaj ima lose u dateu u parku??bolje nego one isfurane kave,kina itd...a sad u kojem parku,meni nije vazno,nisam ogranicena na sminkerska mjesta pa da i obican park mora biti fancy:bonk:

:top:
Ako mogu birat, rađe bi otišla u park ili negdi prošetat nego tupila na kavi, jer se samo umrtvim kad sidnem u kafić.

°~Snoopafella~°
17.06.2007., 22:53
i kak je proslo?

bas sam imala osjecaj da bude nes s tim kosookim...

AFRODITA69
18.06.2007., 02:12
evo me zene..ziva,zdrava..nazad.
dakle...:cerek:
a kajd a velim.
nasli smo se oko 2(gdje je vec bio dogovor)..i isli smo se malo prosetati..ne bas puno u sam park nego vise oko parka..i da bile je jako vruce.:flop:
anyway-bio je bas sladak-imao je neku majcu,kratki rukav i trapke(one dobre) i neki smedi papak koji super ide uz te trapke.ponavljam-ima jako lijepo tjelo.koje nema veze sa uobicajenim azijatima.
ok,malo smo pricali i to..i 'upoznavali se' ko sta voli,ko se cime bavi,ko sta radi u slobodno vrijeme i sl.i onda smo na standu kupili tresnje..i doznala sam da mu je jako eroticno kad zena jedne tresnju:rolleyes:
whatever.mislimkaj tu ima erotskog???? nek me neko poduci ali zaboga,tresnja nije banana!
uzeli sme tresnje i onda je rekao da ce me odvesti ako mi se hoda(jer ima vise blokova) do ulice gdje zivi..sve te ulice su manje vise oko cp-a..na upper side.
inace bi mogli vlakom ali smo isli pjeske.ima mali studio apartman(za one koji neznaju-to je kao nasa garsonjera recimo ali malo vece..mozda kao polusobni stan..pokazal mi je neke radove koje radi(digital art) i jos neki drugi art(jer time se bavi i za te neke magazine azijatske u toj firmi u kojoj radi)..sve manje vise ima kinesko/japansko za jesti doma(meni vam kina i japan dode isto..sve je to zuto,nema razlike.nikad neznam ko je ko)
i onda me pital ako hocu ici nekaj jesti u neki restac...chinese naravno-ali ok je to jer ja obozavam chinese food..mogu to jest svaki dan:) )
i sad dolazi najbolji dio...
on si je presvukel majcu u kosulju neku tanku..a na ledima,al skroz od recimo visine ramena pa do malo ispod pola leda,tocno po sredini ima nakvog velkog zmaja sa nekim kineskim/japanskim(kaj ja znam)slovima...mislim,to tak dobro izgleda na njemu da...nemam rijeci:E
naravno,dala sam kompliment jer mu super to stoji,k cijeloj njegovoj pojavi.
uglavnom,isli smo onda autom do tog nekog majusnog restorana,jeli..i onda me pitao dal ocu da me odvede ali on nema blage dume ni kak doci do mene ni kak se nazad vratiti..pa mi je bilo lakse da me odfura do najblize sub stanice koja i nije jako daleko odgdje on zivi,svega dva bloka ili tak.
uglavnom,on je i prije vec radio u toj firmi ali on je malo tu a malo u tokyo-u..zadnje je bio oko god dana skoro..starci su mu tamo-stari je neki arhitekt a stara je kineskinja-ona je ucitaljica..govori (i pise) cantonese,japanese,english..osim digitalnog arta i tih pizdarija,bavi se tim svojim azijatskim sportovima i relaksacijama-nemrem ti nabrajati imena jer su sva neka cudna..i da dejtao je izvan rase par puta..niju mu novo.inace po svemu ne cini mi se da je jako poamerikianizirani..vise vuce na svoju stranu.kao i svi oni manje vise.a to sam vec rekla.znam,znam..kaj vas najvise zanima!:zubo:
i ne..ja to en radim na prvom date-u.iz principa.ako nema sutra-ok ali postoji sutra,zasto ne osjecati leptirice ponovo.ili nauciti o osobi nesto novo sljedeci ili onaj iza put.to je moj moto.inace inace :kiss: se jesmo,naravno..ima oci ..:Slin: da bi ga odma :Sex: kad te onak pogleda...ahhhhhhhhh.
spremna sam biti geisha.:cerek:

AFRODITA69
18.06.2007., 02:13
sorry na greske u pisanju ali jos sam uzbudena,he he.

Noemi
18.06.2007., 02:59
weeee:lux: cekamo nastavak...do tad zobaj tresnje i probaj od peteljke jezikom napraviti cvor...mozda ga to pali:raspa:

AFRODITA69
18.06.2007., 03:57
jedino kaj mi pada na pamet je, da mozda ima nesto sa 'grizenjem tresnje'...tu je valjda 'kvaka'.kad onak pukne,tvrda socna tresnjica...
leda i oci su mu ne-nad-je-bi-vi.so damn sexy...
a voli slusati enigmu..i njima slicne.ne voli obicnu muziku dansnjice..voli malo kultno.a i ja isto.al dobro ja volim sve.kad se ja sad prebacim u kultnu geisu,pa proradim na martial arts...da vidis,he he he.
vrlo je interesantna osoba.ne mislim negativno.i ima dosta neozbiljnih crta..no,onda opet,nije jos ni 30!

sada me zanima,kakav je na onom polju,hm!

just Sandy
18.06.2007., 07:55
i doznala sam da mu je jako eroticno kad zena jedne tresnju:rolleyes:
whatever.mislimkaj tu ima erotskog???? nek me neko poduci ali zaboga,tresnja nije banana!:rofl: :rofl: (meni vam kina i japan dode isto..sve je to zuto,nema razlike.nikad neznam ko je ko) nadam se da mu to nisi rekla :D stari je neki arhitekt a stara je kineskinja:D

...
niš, afro, izgleda da je to početak jednog lijepog prijateljstva ;)

kisikana
18.06.2007., 08:10
Zmaj na leđima?! Obično negativci u filmovima imaju istetoviranog zmaja :rofl: . slijedeći date je pretpostavljam na Empire state building? :rofl:

Scarllet O'Hara
18.06.2007., 09:29
Ok Afro.. sad te pratim..

Jeste dogovorili sta za dalje? :D

pasiva
18.06.2007., 09:31
taj park me odmah asocira na ubojstva iz filmova
a gdje te pozvao u jedan od ona dva restorana u tom parku ili?

Leonee
18.06.2007., 10:39
a mogla bi ga stvarno fokat i stavit ga da ga pogledamo.. :zubeki:

adios_ayer
18.06.2007., 10:52
Leonee, kaj ti sad jedeš jabuku, a fora je u trešnjama?!:rofl:

afro, jesi sigurna da tip nije neki manijak, da izvede neko kultno ubojstvo s japanskim štapićima za jelo dok ti jedeš trešnje?

Leonee
18.06.2007., 10:59
Leonee, kaj ti sad jedeš jabuku, a fora je u trešnjama?!:rofl:

nisam nasla niti jedan prikladan avatar sa tresnjama :cool:

-purgerica-
18.06.2007., 12:50
evo memeni vam kina i japan dode isto..sve je to zuto,nema razlike.nikad neznam ko je ko

bože, ovolko gluposti već dugo nisam pročitala :rofl:

prvo joj je čudno kaj je zove u park, a onda kaj ju je počastio trešnjama... ženo, ne da nemaš mašte neg ono :bang: (istina, mogao je izabrat neko "opipljivije" voće, al valjda ni njemu mašta nije jača strana)

drž se ti treš-restača, mazni koje pileće krilce poskrivećki i avantuuuuura počinjeeeeee :rofl:

funkster
18.06.2007., 13:36
on si je presvukel majcu u kosulju neku tanku..a na ledima,al skroz od recimo visine ramena pa do malo ispod pola leda,tocno po sredini ima nakvog velkog zmaja sa nekim kineskim/japanskim(kaj ja znam)slovima...mislim,to tak dobro izgleda na njemu da...nemam rijeci:E

Budisti nose te tetovaze da se zastite od nesrece i zlih duhova samo da znas ;)

just Sandy
18.06.2007., 14:09
kaj brijete na te trešnje, odnosno protiv njih. pa one su itekako senzualne. recimo, u kategoriji grožđa.
banane se mogu sakrit pred njima iako jedine asociraju na iskrivljeni kurac.
jabuke isto. nekako su preseljačaste. u stvari, malo su više sportivo.

AFRODITA69
18.06.2007., 15:43
:rofl: :rofl: nadam se da mu to nisi rekla :D :D

...
niš, afro, izgleda da je to početak jednog lijepog prijateljstva ;)

rekoh sandy-da je stari arhitekt-japanezer a mama kineskinja-ucitljica.poanta je da je on mix chinojapanese!
znam da sam bila malo smotana(jos sam) ali...jebagavrag sandy-citaj sve!

AFRODITA69
18.06.2007., 15:45
Zmaj na leđima?! Obično negativci u filmovima imaju istetoviranog zmaja :rofl: . slijedeći date je pretpostavljam na Empire state building? :rofl:

ne..sljedeci je valjda kod njega..:E
lijepo si izrentamo neki kung fu film i super:rofl:

samo turisti idu na empire.kaj god.

AFRODITA69
18.06.2007., 15:47
taj park me odmah asocira na ubojstva iz filmova
a gdje te pozvao u jedan od ona dva restorana u tom parku ili?

ne..nema u parku restorana.restoran je bio u lower manhattan.

i za dalje cemo se cuti-pa rade celularci,osim toga on radi samo dva kata nize od mene..iznad japanese video-a!
sve imamo asia u buildingu!:s

AFRODITA69
18.06.2007., 15:50
Budisti nose te tetovaze da se zastite od nesrece i zlih duhova samo da znas ;)

a da? a odakle ti ideja da je on budist?

funkster
18.06.2007., 15:52
a da? a odakle ti ideja da je on budist?

Pitaj ga , ali vjerojatno je cim ima takvu tetovazu ;)

AFRODITA69
18.06.2007., 15:55
a kaj imate protiv tresanja? recimo,tresnje se obicno povezuju sa usnama..a isto tako sa oduzimanjem djevicanstva(cherry pop iliti pop your cherry)..dakle..covjek ima maste ocito,ali vi nemate.vama je banana sexy.banan je vec zastarjeli stos.ja recimo volim breskve..a sad jos pitajte zasto?!

decko je jako senzualan-primjetih i to izmedu ostalog.ja mislim da je dosta dobar u krevetu.uvjek dobis ideju..ja se jos nisam prevarila.osim za jednog,ali nije bila krivnja u njemu nego majci prirodi.

steta kaj nemam duge nokte da ga 'pogrebem' po zmaju..volim grepst inace.

AFRODITA69
18.06.2007., 15:56
Pitaj ga , ali vjerojatno je cim ima takvu tetovazu ;)

ali,ja njih sam vidla puno sa takvim tattoos..ok,mozda manjim..pa nisu svi bas budisti.
mozda to ima cisto onak iz fore..

Noemi
18.06.2007., 15:56
afro, oprosti na offtopicu, ali sjecam se da si spominjala da se tu da naci sve od nase hrane, mozes me uputiti gdje:moli:

i ako ima nas restac?

i frizer:moli:

fala:D

Hella Good
18.06.2007., 15:57

dakle...21.stoljeće i ovakva glupa pitanja... :D

AFRODITA69
18.06.2007., 15:58
afro, oprosti na offtopicu, ali sjecam se da si spominjala da se tu da naci sve od nase hrane, mozes me uputiti gdje:moli:

i ako ima nas restac?

i frizer:moli:

fala:D

ima sve u queensu-rudar-restac-zbilja jako dobra hrana i onda imas KT,MUNCHAN..i jos drugi ducani na broadway-u(queens) i okolici bdwaya sa svime nasime,sto pozelis..a ako ti se pak jedu cevapi-imas tamo i sarajevo cevabdzinicu..zbilja nema sto nema.imas i u bx-u ali blize ti je qns.

ima i frizer,dzidzi-koji te za jesno sisanje opali za 250$ a napravi cudo..ja ne idem ka nasim frizerima,kraj tolko dobrih drugih,cemu nas?????niti nije nas zapravo.

funkster
18.06.2007., 15:59
ali,ja njih sam vidla puno sa takvim tattoos..ok,mozda manjim..pa nisu svi bas budisti.
mozda to ima cisto onak iz fore..

Obicno ako tetoviraju te zmajeve ili demone ili pizdarije tako velike cine to zbog te filozofije. Jer oni vjeruju u duhove i vjeruju u to da ih tetovaze stite od zla i nesreca i pizdarija.
Ja sam sad sa zenom koja preko cijelih leda ima istetoviranog Sotonu koji u ruci drzi zemaljsku kuglu :cerek: Tako da se oni vole tetovirati. Ali ako kazes da mu je stari Japanac i da brije na svoje, onda vjerojatno ima dosta utjecaja budizam na njega sto za tebe moze biti samo dobro :D

AFRODITA69
18.06.2007., 16:00
dakle...21.stoljeće i ovakva glupa pitanja... :D

nisam naucena,pa zato mi se ucinilo malo strange.ali nema veze ni da je zooloski,vrijedan je.:cerek:

AFRODITA69
18.06.2007., 16:05
Obicno ako tetoviraju te zmajeve ili demone ili pizdarije tako velike cine to zbog te filozofije. Jer oni vjeruju u duhove i vjeruju u to da ih tetovaze stite od zla i nesreca i pizdarija.
Ja sam sad sa zenom koja preko cijelih leda ima istetoviranog Sotonu koji u ruci drzi zemaljsku kuglu :cerek: Tako da se oni vole tetovirati. Ali ako kazes da mu je stari Japanac i da brije na svoje, onda vjerojatno ima dosta utjecaja budizam na njega sto za tebe moze biti samo dobro :D

aha..dakle,onda smo oboje opet slicni..i ja sam filozof svoje vrste(u rl naravno-vec su mi nadjenuli taj nadimak:zubo: ) a i vjerujem u duhove..mozda ja jos predem u budiste,pa si i ja stetoviram zmaja..:D
al moj bu bil mali,taman iznad...:)
nego,da,kad si sa nekim,vidis dali je amerikaniziran ili ima neke svoje ideje i principe kojih se drzi i koje vuce od tuda od kuda je,a on je takav.ovo malo sto smo proveli-odma skuzis.s druge strane on i nije non stop ovdje-on ide malo sim malo tam..dakle,nije se ni mogao posve amerikanizirati iako je tu isel u skolu i sve to.
funkster-sta jos trebam znati????

funkster
18.06.2007., 16:10
aha..dakle,onda smo oboje opet slicni..i ja sam filozof svoje vrste(u rl naravno-vec su mi nadjenuli taj nadimak:zubo: ) a i vjerujem u duhove..mozda ja jos predem u budiste,pa si i ja stetoviram zmaja..:D
al moj bu bil mali,taman iznad...:)
nego,da,kad si sa nekim,vidis dali je amerikaniziran ili ima neke svoje ideje i principe kojih se drzi i koje vuce od tuda od kuda je,a on je takav.ovo malo sto smo proveli-odma skuzis.s druge strane on i nije non stop ovdje-on ide malo sim malo tam..dakle,nije se ni mogao posve amerikanizirati iako je tu isel u skolu i sve to.
funkster-sta jos trebam znati????

Pa ako je Budist, a to ga mozes slobodno pitati, nema tu neke previse filozofije. Glava je kod njih najsvetija a noge su najprljavije ajmo to tako reci pa je nepristojno ako sjedite jedno pored drugog da prekrizis noge i okrenes stopalo prema njemu. Nit je pristojno cuskati u glavu ali pretpostavljam da to neces raditi :D Uglavnom su free minded i skroz okej. Pitaj ga uostalom da li je Zen Buddhist, jer Zen potice iz Japana. Npr. Theravada Budhizam je u Tajlandu di sam ja.
A mozda je i katolik ili Konfucionist pa cijela prica otpada :D

Noemi
18.06.2007., 16:10
ima sve u queensu-rudar-restac-zbilja jako dobra hrana i onda imas KT,MUNCHAN..i jos drugi ducani na broadway-u(queens) i okolici bdwaya sa svime nasime,sto pozelis..a ako ti se pak jedu cevapi-imas tamo i sarajevo cevabdzinicu..zbilja nema sto nema.imas i u bx-u ali blize ti je qns.

ima i frizer,dzidzi-koji te za jesno sisanje opali za 250$ a napravi cudo..ja ne idem ka nasim frizerima,kraj tolko dobrih drugih,cemu nas?????niti nije nas zapravo.

nisam pitala za naseg frizera, samo mi je hrana bila vazna da je nasa...bojim se da mi je to malo puno za frizera:tuzni:

gdje je rudar tocno? ajme a tek cevapi:klopa: jako mi se jede nasa hrana :klopa:

adrese, adrese i upute:lux:

funkster, nije li te strah:horor::D

funkster
18.06.2007., 16:16
funkster, nije li te strah:horor::D

Nije, zanimljivo je iskustvo gledati vragu u oci prilikom seksa :cerek:

AFRODITA69
18.06.2007., 16:26
a jel bi se njegova mama udavala za budista(ona je kineskinja)
jel kaj kinezi isto nemaju zmajeve,cak i vise nego japanci?
mozda je to nesto kinesko a ne japansko?
on je pola pola.
ajde funkster,uvedi me malo..si ti m ili z?

funkster
18.06.2007., 16:33
a jel bi se njegova mama udavala za budista(ona je kineskinja)
jel kaj kinezi isto nemaju zmajeve,cak i vise nego japanci?
mozda je to nesto kinesko a ne japansko?
on je pola pola.
ajde funkster,uvedi me malo..si ti m ili z?

M sam :D
Pa bi, iako je to malo cudno bilo u njihovo vrijeme. Ja mislim da ti je najbolje posuditi knjigu od Wei Hui Vjencanje s Buddhom, ne znam koji je originalni naslov. Uglavnom, zenska koja je napisala knjigu kroz knjigu pise o Japancu tako da tamo mozes saznati i o kineskoj i japanskoj kulturi. Ja zivim tu u Tajlandu di je njih 98 % Theravada Budhista a gledam im te tetovaze,pa ih vecinom svi nose zbog tih vjerovanja. Cak jos uvijek ima festivala di te monk tetovira sa bambusovim stapicima dok drugi monk izgovara mantre, pa padaju u transeve i pizdarije :D:D
A da, dobro ce ti doc ta knjiga, tamo ces moci dosta toga izvuci o njima..

AFRODITA69
18.06.2007., 16:42
znas kaj je interesantno? kad upoznas bilo kod drugog,recimo evropljana,crnca,juznoamera,amera,da ne nabrajam sad po zemljama..nekak,nisu nepoznanica.ok svatko ima svoju kulturu i to ali ti kosooki jesu malo posebniji narod..o njima fakat trebas uciti.valjda je zato i najmanji postotak njih da se mjesaju sa non-kosookima...i sto se od malena drze zajedno pa makar bili u bilo kojo stranoj zemlji.vidim vec kod moje klinke u skoli..klinci,drugi razred recimo..ili bilo koji,svi su drugi izmjesani,zajedno se druze ali mali kosooki su kao zasebna grupica.i tako skroz kroz skolu i posao.neces naci ni jednog koji fluentno ne prica svoj jezik. i pise.makar je tu neznam kak dugo.i ovaj doticni ima svoje kosooke frendove i kako rekoh iako je tu od malena(sa cestim izlascima i ulascima u usa)jos je zadrzao svoju kulturu i nacin zivota..od hrane do sporta,do govora.. do svega...neznam,dal se takav okrene kad je u vezi ili trazi da se ti okreces prema njemu...za zajebanciju je ok ali za nesto ozbiljno mislim da iziskuje jako puno,ne mislis?mislim,ok je 5 jesti kinesku hranu i sushi ali jebiga,6 dan bi ja cevape..e sad,jel bi se on okrenuo i jeo cevape ili bi me davio sa rizom i 6-ti dan??
to je bio primjer samo.

Noemi
18.06.2007., 16:44
Nije, zanimljivo je iskustvo gledati vragu u oci prilikom seksa :cerek:

je...a vjerujem da ni tetovaza nije losa:D

Noemi
18.06.2007., 16:47
znas kaj je interesantno? kad upoznas bilo kod drugog,recimo evropljana,crnca,juznoamera,amera,da ne nabrajam sad po zemljama..nekak,nisu nepoznanica.ok svatko ima svoju kulturu i to ali ti kosooki jesu malo posebniji narod..o njima fakat trebas uciti.valjda je zato i najmanji postotak njih da se mjesaju sa non-kosookima...i sto se od malena drze zajedno pa makar bili u bilo kojo stranoj zemlji.vidim vec kod moje klinke u skoli..klinci,drugi razred recimo..ili bilo koji,svi su drugi izmjesani,zajedno se druze ali mali kosooki su kao zasebna grupica.i tako skroz kroz skolu i posao.i ovaj doticni ima svoje kosooke frendove i kako rekoh iako je tu od malena(sa cestim izlascima i ulascima u usa)jos je zadrzao svoju kulturu i nacin zivota..od hrane do sporta do svega...neznam,dal se takav okrene kad je u vezi ili trazi da se ti okreces prema njemu...za zajebanciju je ok ali za nesto ozbiljno mislim da iziskuje jako puno,ne mislis?

afro, ne mislis da smo svi mozda malo takvi...zajebancija je ok, ali kad su stvari ozbiljne vazno nam je da partner prihvaca stvari koje nosimo iz nase kulture...ako je veza povrsna, mozda smo skloniji vise progledati kroz prste nego ako se ide za ozbiljno...

AFRODITA69
18.06.2007., 16:47
je...a vjerujem da ni tetovaza nije losa:D
pa rekoh,za grepsti.narocito zmaj.onda bljuje vise vatre.:zubo:

funkster..jer se njih sme grepsti?:E

AFRODITA69
18.06.2007., 16:51
afro, ne mislis da smo svi mozda malo takvi...zajebancija je ok, ali kad su stvari ozbiljne vazno nam je da partner prihvaca stvari koje nosimo iz nase kulture...ako je veza povrsna, mozda smo skloniji vise progledati kroz prste nego ako se ide za ozbiljno...

naravno.ali onda opet ima ih i puno 'zadrtih' koji te futraju sa svojime.a narocito u odgoju djece.znam ih dosta takvih koje su se udale za odredenu osobu iz odredene narodnosti i sad su ko oni-i djeca se zovu po njihovom i po religiji su po njihovom i zene isto..jedna ima indijca i stalno nosi sari kad idu van..sva je postala indijka.mislim,ne zali se ali...da se i zali,mora ckometi..tak sam bar cula.

funkster
18.06.2007., 16:53
znas kaj je interesantno? kad upoznas bilo kod drugog,recimo evropljana,crnca,juznoamera,amera,da ne nabrajam sad po zemljama..nekak,nisu nepoznanica.ok svatko ima svoju kulturu i to ali ti kosooki jesu malo posebniji narod..o njima fakat trebas uciti.valjda je zato i najmanji postotak njih da se mjesaju sa non-kosookima...i sto se od malena drze zajedno pa makar bili u bilo kojo stranoj zemlji.vidim vec kod moje klinke u skoli..klinci,drugi razred recimo..ili bilo koji,svi su drugi izmjesani,zajedno se druze ali mali kosooki su kao zasebna grupica.i tako skroz kroz skolu i posao.i ovaj doticni ima svoje kosooke frendove i kako rekoh iako je tu od malena(sa cestim izlascima i ulascima u usa)jos je zadrzao svoju kulturu i nacin zivota..od hrane do sporta do svega...neznam,dal se takav okrene kad je u vezi ili trazi da se ti okreces prema njemu...za zajebanciju je ok ali za nesto ozbiljno mislim da iziskuje jako puno,ne mislis?

Jesu specificniji da, meni su ovi moji jako dragi. Ali cini mi se da oni ne traze da se ti okrenes njihovim vjerovanjima i nacinu zivota. Nisu kao muslimani ili katolici da ti ''moras'' biti budist da bi se vi vjencali. Nisu nametljivi svojom filozofijom jer im i je jednostavno ''live ant let live'', tako da s te strane mislim da nisu freakovi ali opet naravno sve ovisi od osobe do osobe. Japan se dosta razlikuje od Thailanda ali ako je i mjesan s Kinom, onda je to poseban slucaj, vjerujem malo laksi :D jer Japanci imaju previse pravila :D
I pazi, velika ti je razlika izmedu Japana i Kine, oni sad polako se zblizuju zbog ekonomskih razmjera i razloga ali jos uvijek je Kinezima u glavi to sto im je Japan napravio tokom rata. Kina je ajmo reci ateisticka zemlja, Konfucionisticka itd. dok je Japan vise na Zen Budhizam. Znaci, cudno je i to da su njegovi starci to godiste a vjencali se kineskinja i japanac sto bi reklo da je i tip vjerojatno odgajan u otvorenijem duhu a ne kao konzerva, sto bi opet reklo da je dosta tolerantan i da ti nece nametati svoja vjerovanja. Ne zam, meni osobno su Istok i ''kosooki'' puno zanimljiviji od svih ostalih nacija.

AFRODITA69
18.06.2007., 16:53
ok,nije da ovaj nije bio sa drugim rasama..ali ja nisam sa njegovom

funkster
18.06.2007., 16:54
pa rekoh,za grepsti.narocito zmaj.onda bljuje vise vatre.:zubo:

funkster..jer se njih sme grepsti?:E

Smijes sta hoces :D

funkster
18.06.2007., 16:55
naravno.ali onda opet ima ih i puno 'zadrtih' koji te futraju sa svojime.a narocito u odgoju djece.znam ih dosta takvih koje su se udale za odredenu osobu iz odredene narodnosti i sad su ko oni-i djeca se zovu po njihovom i po religiji su po njihovom i zene isto..jedna ima indijca i stalno nosi sari kad idu van..sva je postala indijka.mislim,ne zali se ali...da se i zali,mora ckometi..tak sam bar cula.

Indijci (Hindu) jesu zajebani kao muzevi i to prilicno. Njih izbjegavaj :D

AFRODITA69
18.06.2007., 16:57
Jesu specificniji da, meni su ovi moji jako dragi. Ali cini mi se da oni ne traze da se ti okrenes njihovim vjerovanjima i nacinu zivota. Nisu kao muslimani ili katolici da ti ''moras'' biti budist da bi se vi vjencali. Nisu nametljivi svojom filozofijom jer im i je jednostavno ''live ant let live'', tako da s te strane mislim da nisu freakovi ali opet naravno sve ovisi od osobe do osobe. Japan se dosta razlikuje od Thailanda ali ako je i mjesan s Kinom, onda je to poseban slucaj, vjerujem malo laksi :D jer Japanci imaju previse pravila :D
I pazi, velika ti je razlika izmedu Japana i Kine, oni sad polako se zblizuju zbog ekonomskih razmjera i razloga ali jos uvijek je Kinezima u glavi to sto im je Japan napravio tokom rata. Kina je ajmo reci ateisticka zemlja, Konfucionisticka itd. dok je Japan vise na Zen Budhizam. Znaci, cudno je i to da su njegovi starci to godiste a vjencali se kineskinja i japanac sto bi reklo da je i tip vjerojatno odgajan u otvorenijem duhu a ne kao konzerva, sto bi opet reklo da je dosta tolerantan i da ti nece nametati svoja vjerovanja. Ne zam, meni osobno su Istok i ''kosooki'' puno zanimljiviji od svih ostalih nacija.

ja nisam obracala paznju bas na njih..mislim,okruzena sam njima od dolaska u usa ali nikada me nije ni jedan zainteresirao.ovaj je izgledao super za kosookog pa mi je zapeo za oko..samo zato.ali onda ti se dopadne osoba i pocne te zanimati njegova kultura i sve..no jos uvjek mi je biti s njim puno stranije nego sa crnim ili smedim ili rozim..neznam kak to objasniti ali je.

AFRODITA69
18.06.2007., 16:58
Indijci (Hindu) jesu zajebani kao muzevi i to prilicno. Njih izbjegavaj :D

njih ne volim.radila sam puno sa njim,puno njih mi se zamjerilo jako i sada ih ne volim.mislim,s nekima sam ok,narocito sa zenskama ali to zato jer su u firmama s kojima radim.inace ovak-ne.oni su fakat,somewhere out there..kao da nisu sa zemlje.po svemu.a i hranu ne volim.

AFRODITA69
18.06.2007., 17:00
Smijes sta hoces :D

funkster..aj sad ozbiljno-kao sto su specificnog izgleda,specificne kulture jel su i u krevetu specificni ili je to sve isti ku..drugo pakovanje?

mislim,u zvaljenju nisu nesto drugaciji nego ostali.al sta je sa ostalim?

funkster
18.06.2007., 17:02
ja nisam obracala paznju bas na njih..mislim,okruzena sam njima od dolaska u usa ali nikada me nije ni jedan zainteresirao.ovaj je izgledao super za kosookog pa mi je zapeo za oko..samo zato.ali onda ti se dopadne osoba i pocne te zanimati njegova kultura i sve..no jos uvjek mi je biti s njim puno stranije nego sa crnim ili smedim ili rozim..neznam kak to objasniti ali je.

Znam na sta mislis. Meni osobno ako me prilike ne vrate natrag u Hr, mislim da se necu vratiti bjelkinjama a crnkinje ili latino niti pomirisati :D Jedino mi je steta sto jos nisam uspio nabasati na cistu Japanku ili Koreanku no ni to ne bi trebalo biti daleko. Mislim, zene su im super, i brija i sve tako da je valjda tako i sa muskima.
A koji su to rozi? :D

AFRODITA69
18.06.2007., 18:48
funkster..ovak je stvar sa zmajem-objasnio mi je da on predstavlja moc,mudrost,empire,i sl sranja da je 'overall good sign'-kak si i ti reko..i pitala sam ga dal je on budist mozda i reko je da je.

ok,sad smo na cistom kaj mu znaci to i daj sad poduku!
ti bi mogel biti moj konzultant,he he.

just Sandy
18.06.2007., 19:06
rekoh sandy-da je stari arhitekt-japanezer a mama kineskinja-ucitljica.poanta je da je on mix chinojapanese!
znam da sam bila malo smotana(jos sam) ali...jebagavrag sandy-citaj sve!
ma kužim ja tebe, afro, samo mi je simpatično kak zvuči ovak izvlečeno iz konteksta :D
totally you :cerek: :D

AFRODITA69
18.06.2007., 19:15
a sad sam posebno van konteksta..

just Sandy
18.06.2007., 19:17
E to mi je jedino žao kaj nisam bila; sve živo sam prehodala uzduž i poprijeko, samo sam se po Queensu vozila. :tuzni: afro, oprosti na offtopicu, ali sjecam se da si spominjala da se tu da naci sve od nase hrane, mozes me uputiti gdje:moli: E, da se i ja nadovežem. Navodno se (samo) u NY (od cijele USA) u nekom dućkasu može naći Dorina. To bi mi zanimalo šogora jer se navukao na našu čoksu :D, a kad im je šaljem poštom, konjine je popale negdje putem. :mad: :rolleyes:

just Sandy
18.06.2007., 19:20
Ja sam sad sa zenom koja preko cijelih leda ima istetoviranog Sotonu koji u ruci drzi zemaljsku kuglu :cerek: Je'l to neka Tajland-bejba? :mig:

Edit: Super, ja brzopleto komentiram :rolleyes: prije nego što pročitam do kraja: Npr. Theravada Budhizam je u Tajlandu di sam ja.

AFRODITA69
18.06.2007., 19:27
E to mi je jedino žao kaj nisam bila; sve živo sam prehodala uzduž i poprijeko, samo sam se po Queensu vozila. :tuzni: E, da se i ja nadovežem. Navodno se (samo) u NY (od cijele USA) u nekom dućkasu može naći Dorina. To bi mi zanimalo šogora jer se navukao na našu čoksu :D, a kad im je šaljem poštom, konjine je popale negdje putem. :mad: :rolleyes:

dorine imas u svakom jebenom ducanu..cak i u njujorskom key food groceryu..oko mene imas barem 10 ducana u kojima imas svih vrsti dorine.neznam ko vas to krivo upucuje...:)

AFRODITA69
18.06.2007., 19:28
funkster,gdje si...

just Sandy
18.06.2007., 19:31
funkster,gdje si...Pa u Tajlandu, napis'o je. :zubo:

AFRODITA69
18.06.2007., 19:36
ma znam to...ali gdje je da me malo uci...sad kad smo sredili zmaja i kam spada.ono prije je bilo nagadanje.a vidli smo se na 10 min ispred zgrade..veli da je imao nice time jucer..danas se necemo vidjeti(tj biti skupa) jer ima neki-3 rijeci- sport-nisam zapamtila kaj.al nije tai chi..al tak nekaj u tom smislu...
ali ja i ne zelim svaki dan vidanja jer ja ipak imam familiju i ne zelim se vezati na 24/7.to mu jos nisam objasnila..
nebi bila dobra ideja jer kaj ako opet ode u tokyo ili kam na duze???

AFRODITA69
19.06.2007., 01:24
konacno sam nasla koji sam to film na momenat vidla u kojem je taj neki kosooki koji je slicnog tipa kao ovaj 'oko kog se digla prasina'...
evo,tu bas u ovom prvom dijelu ovog videa,odma s pocetka pa do scene sa brodom..ovak s profila narocito-..i to narocito obrati paznju na oci.
http://www.youtube.com/watch?v=pBkSZM2BbrY

funkster
19.06.2007., 10:54
funkster,gdje si...

Vremenska razlika izmedu Tajlanda i USA je oko 12 sati ja mislim pa racunaj na to :D Znaci pogodih sta je ? ;)
Eh sad, stvarno bi ti bilo najbolje da si uzmes onu knjigu od Wei Hui sto sam ti pricao. Ja sam ju citao prije par mjeseci pa se ne sjecam bas detalja, ali ako te nesto posebno zanima pitaj me pa cu ti ja probati odgovoriti :D

Leonee
19.06.2007., 10:58
konacno sam nasla koji sam to film na momenat vidla u kojem je taj neki kosooki koji je slicnog tipa kao ovaj 'oko kog se digla prasina'...
evo,tu bas u ovom prvom dijelu ovog videa,odma s pocetka pa do scene sa brodom..ovak s profila narocito-..i to narocito obrati paznju na oci.
http://www.youtube.com/watch?v=pBkSZM2BbrY

:cerek: :klopa: :E :cerek:

AFRODITA69
19.06.2007., 17:23
SLADAK JE JAKO..mislim aaroncek..al ni ovaj na filmu nije los.

nego..jebu me moji sefovi sa nekim ruskim filmovima na tv na kompacu,pa mi je dosadno..a glava mi puca od neke uzasne ruske muzike...uzas.

funkster
19.06.2007., 17:24
SLADAK JE JAKO..mislim aaroncek..al ni ovaj na filmu nije los.

nego..jebu me moji sefovi sa nekim ruskim filmovima na tv na kompacu,pa mi je dosadno..a glava mi puca od neke uzasne ruske muzike...uzas.

Eh sad si dosla. Kod mene je sad pol 12 navecer i idem na pivu. Ako te stogod bude zanimalo pitaj pa ces sutra dobiti odgovor :D

Noemi
19.06.2007., 17:25
pa za koga to radis? ne mozes imati slusalice i svoju muziku?

AFRODITA69
19.06.2007., 17:25
Vremenska razlika izmedu Tajlanda i USA je oko 12 sati ja mislim pa racunaj na to :D Znaci pogodih sta je ? ;)
Eh sad, stvarno bi ti bilo najbolje da si uzmes onu knjigu od Wei Hui sto sam ti pricao. Ja sam ju citao prije par mjeseci pa se ne sjecam bas detalja, ali ako te nesto posebno zanima pitaj me pa cu ti ja probati odgovoriti :D

na sta sam ja spala..da ucim o nekom tipu:zubo:
mislim...a zasto ja nebi po svome a on ako mu se ne dopada ili se kosi sa njegovim vjerovanjima,nek zucne..kaj mislis???

AFRODITA69
19.06.2007., 17:39
Eh sad si dosla. Kod mene je sad pol 12 navecer i idem na pivu. Ako te stogod bude zanimalo pitaj pa ces sutra dobiti odgovor :D

da sad sam dosla..a tu sam vec od 10 ujutro.brenci mi izraleski/ruski tv pred facom..uha su mi ko dambu..moji sefovi su zidici izraleski/ruski..uzbekistanski kaj ja znam..i sad me jebu sa tim programom..a ja sjedim i pizdim a nemrem nis reci jer nije moj kompac ni moja firma..

a cuj..mene zanima sve..mislim,nisam nikad bila sa kosookim a osjecam da je drugaciji nego svi ostali tu..i u svom nekom filmu koji nije samo njegov nego od njih svih..on samo na svom jeziku prica sa svima..i druzi se samo sa njima,drzi se svoga..pa ako ima nekaj bitno..samo reci.:)

AFRODITA69
19.06.2007., 17:41
pa za koga to radis? ne mozes imati slusalice i svoju muziku?

ma imam ja mp3 player ali...nemrem na internet dok oni stave filmove svoje i to sve.sta je najgroznije,nis ne razmem..a mozda je i interesantno ali...ovak samo buljim u ekran.ko debil.
e reko mi je 'kosooki',he he..bas sladak nick jer ima bas kose okice..:cerek:
da bi trebala uciti njegov jezik.:rolleyes:

AFRODITA69
19.06.2007., 17:42
o/t-si zvala frizera??? kaj si se odlucila?

Noemi
19.06.2007., 17:50
o/t-si zvala frizera??? kaj si se odlucila?

u skoli sam ,u biblioteci i to veceras do 6:rolleyes: mislim da cu nositi na kraju kecke :zubo:

kako da razmazem jednolicno self tanner po ledjima, ima li neki trik?

a da naucis frazu dvije i iznenadis ga:cerek:?

AFRODITA69
19.06.2007., 18:08
a ok onda.ma mora ti netko pomoci sa ledima..bas zato bi trebala u salon prvo.
da,nesto sexy bi trebala nauciti...a mozda se on onda prepadne mene..funkster...help...jel su oni ko drvene marije u krevetu ili su malo otvoreniji-mislim na chinese i japanese i sve te..jel ih neke radnje mogu prepasti koje inace gode ostalim rasama??

he he...mislim da cu ja to prije isprobati nego mi funkster veli...

AFRODITA69
20.06.2007., 02:42
Jeste kad vodili ljubav uz enigmu??
tocnije-ovu stvar
zanemari video-audio je bitan
http://www.youtube.com/watch?v=0SRQuc-Hq94

well,IT IS HOT.

da ne idem u detalje..imali smo-drugi date danas..tj i nije bio date,nesto manje..posto su me sefovi pustili ranije doma..pa smo se mogli naci vec u 5 kad je on gotov sa poslom..ja obicno radim duze.otisli smo kupiti neku klopu..tj ja nisam bas gladna zadnjih par dana(zato i rekoh da je nova veza najbolja djeta)i pitao me ako ocu ici k njemu-inace on na posao dolazi autom jer im firma placa parking..mada bi inace imao samo 2 stanice sa subom..sto je nista.rekla sam vec da voli enigmu i vecinom instrumentale(pomalo kultne)a i ja sam dosta odrasla na njima i ima ih puno koji su mi jako dragi-bas enigmini..i tako uz pricanje(citaj upoznavanje) -something happened-jel pjesma,jel njegov pogled,sta god da je..ali ja sam sama sebi rekla-sad ili nikad..ne zanima me sta i kako(pomislila sam na funkstera..da mi je bar odgovorio na zadnje pitanje-ali nije),mislim,pa ne trebam sad tu neke litanije citati-zaboga pa musko je,nije bitno ko je i sta je..i zapocela stvar.prvo sam misla da ne idem predaleko ali posto se nije branio-sve je proslo vise nego super.neznam kak da to postavim,jer nikada ne idem u detalje kaj se takvih stvari tice(skoro ni sa kime) ali spoj muzike,dogadaja koji sam-kao svako od vas kad se zateleba-zeljela vise nego ista i njegov pogled..tj oci(valjda jel mi oci jako puno znace u svakoj vezi bas u takvim momentima-a njegove su najegzoticnije od svih s kojima sam bila do sada)-dovoljno da dozivis orgazam..bez icega drugoga...
osjecam se ko neka tinejderka u sedmom nebu,he he...
mozda sam malo cudna po tom pitanju ali svaki prvi puta sa nekime ko mi se bas ono dopada(doduse s drugima i ne idem do kraja)najdraze mi je otici odma i onda par puta pevrtjeti film...vjerujem da mi sutra nece nista smetati na poslu,pa cak da mi ruska televiija brenci na uho cijelih 8 sati...

Noemi
20.06.2007., 02:53
mogu te zamislit kao sjedis,gledas kroz prozor, otpuhujes dim i zagonetno se smjeskas...uz muziku u pozadini...:)

AFRODITA69
20.06.2007., 03:42
mogu te zamislit kao sjedis,gledas kroz prozor, otpuhujes dim i zagonetno se smjeskas...uz muziku u pozadini...:)

:) :cerek:
sam kaj ja ne otpuhujem dim..jer ne pusim.al muziku imam i to momentalno je grace jones sa meni jako senzualnom-libertango.
am i in love???????????????????????????
neomi-nemas pojma..ali nikad ne reci nikad jer ja sam to uvjek rekla za azijate.well again-he's in 2%...

Noemi
20.06.2007., 03:59
cigareta je bila samo zbog dojma kako otpuhujes dim:zubo:

AFRODITA69
20.06.2007., 04:02
aha...moram reci funksteru da je i zmaj dobio treatment..it's soooooodamn sexy.ali oci..oci su fakat ogledalo duse...luda sam.

naomi
20.06.2007., 09:23
ne..na srecu nema toga po parku tam...sve je 's nogu':rofl:

možda nema para da ti plati kavu :D :D :zubo:

funkster
20.06.2007., 13:26
aha...moram reci funksteru da je i zmaj dobio treatment..it's soooooodamn sexy.ali oci..oci su fakat ogledalo duse...luda sam.

Eto ne treba ti mentor :D Ja sam sa svojom zaglibio na par dana zatvoren u stanu :D Dobri su Azijati da :D

AFRODITA69
20.06.2007., 16:05
bogme jesu funkster!
mi smo doduse radni narod pa nemremo glibiti par dana..ali vidimo se u subotu pa cu pokusati zaglibiti bar do nedjelje..mislim,mogla sam ja i jucer-em bi mi bilo blize poslu em da se ga nauzivam..ali nisam jer,ipak se za posel trebam obuci i namazati i sve to..a on nema nista da bi mogla posuditi,he he..osim toga,nije bilo planirano..a onda je najslade.
al u subotu je druga prica.jer sad danas i sutra ne moze ima ta neka svoja 'sranja' kojima se bavi pobozno,he he..a u petak neznam..ali za subotu vec imamo dogovor.

zene,ako naidete na nekog zgodnog azijata..jednog iz dva posto-go for it..ja mislim ce vam to biti 'the most exotic experience ever'
jel tak funk?

ps funkster-ok,mozda u tom polju nece trebati ali svejedno ti mene poduci..jel ima nesto sto je zabranjeno?ili pak kaj se ocekuje?
da ne idem preko mjere ili pak 'ispod',hahaha...

AFRODITA69
20.06.2007., 16:09
možda nema para da ti plati kavu :D :D :zubo:

pa ima za chinese food..al zbilja,on mislim da nis drugo i ne jede nego chinese i japanese food..cak i ona sranja,krekere i kekse i to ima te vrste.al ok,rekoh ja to volim..osim sushia..to ne volim.ali chinese..i kekse,u cali ja sam stalno to kupovala-vec su m rekli da bum postala kinez:zubo:

AFRODITA69
21.06.2007., 02:03
vidla sam danas jos jednog zgodnog visokog ali bas japanese decka u japanese video ducanu kod mene u zgradi...dakle...ima ih.vjeruijem da ih tamo odakle jesu ima puno vise zgodnih..jel bar njih ima ko zohara(puno)..pa bi bilo cudo da se ne nade bas ni jedan ili samo par.al meni je moj najsladi svejedno.

funkster
21.06.2007., 10:59
bogme jesu funkster!
mi smo doduse radni narod pa nemremo glibiti par dana..ali vidimo se u subotu pa cu pokusati zaglibiti bar do nedjelje..mislim,mogla sam ja i jucer-em bi mi bilo blize poslu em da se ga nauzivam..ali nisam jer,ipak se za posel trebam obuci i namazati i sve to..a on nema nista da bi mogla posuditi,he he..osim toga,nije bilo planirano..a onda je najslade.
al u subotu je druga prica.jer sad danas i sutra ne moze ima ta neka svoja 'sranja' kojima se bavi pobozno,he he..a u petak neznam..ali za subotu vec imamo dogovor.

zene,ako naidete na nekog zgodnog azijata..jednog iz dva posto-go for it..ja mislim ce vam to biti 'the most exotic experience ever'
jel tak funk?

ps funkster-ok,mozda u tom polju nece trebati ali svejedno ti mene poduci..jel ima nesto sto je zabranjeno?ili pak kaj se ocekuje?
da ne idem preko mjere ili pak 'ispod',hahaha...

Mmmm nema nista, samo nemoj vrijedati Budizam i Buddhu :D

AFRODITA69
21.06.2007., 16:07
ma nema ja veze s budom..niti mi kada padne na pamet,he he.
e al znas kaj mi je reko-da u kini ima budista.i to dosta.
ne samo u japanu.
to valjda pojasnjava brak izmedu kineskinje i japanca..nisam bas pitala direktno ali prema tome predpostavljam.

AFRODITA69
21.06.2007., 16:08
ocito smo samo ja i ti sada sa kosookima..

funkster
22.06.2007., 11:19
ocito smo samo ja i ti sada sa kosookima..

Ocito da, ali drugi ne znaju sta propustaju :D:D
Je, znam da ima u Kini dosta Budista, ali kazem po toj knjizi koju sam citao i jos njih par, sve do ne davno je bilo malo cudno da Kinez i Japanka udu brak. Mislim da je to kao kod nas Srbin i Hrvatica, tako nesto...
Znaci svida ti se frajer? Meni je ova vec polako dosadila , zamolit cu je danas da ode doma :D Ja ipak zivim u zemlji gdje ima 41 milijun zena i to zgodnih tako da je steta zadrzavati se na jednoj :D:D

kisikana
22.06.2007., 11:22
Ocito da, ali drugi ne znaju sta propustaju :D:D

I nadam se da ću i dalje biti u neznanju, kosooki su mi :bljak:

AFRODITA69
22.06.2007., 16:37
funkster
je,jako mi se svida.a i mladi je pa mi i to pase jer nije ko neka dedusina,nego bas onak za fun.

sutra idemo van.namjeravam 'zaglibiti' do nedelje:zubo:
da vidim sto sve zna i umije...:D
vec znam da idemo u chinese restoran:) ,ali nije njegova nego moja ideja ovaj puta.bas mi se zdere kung pao chicken..volim ljuto sa coca colom zaliti..dodatni orgazam.:s
on nije tip decka koji je dosadan onak..kak bi rekla,ono,filmovi kod njega doma ili remote u ruci cijeli dan ili to..tip je koji jos uvjek nade uzivanciju u setnji po recimo brooklyn bridgeu..cak i po kisi..kuzis poantu?
e a to ja volim.jer sam jako 'mladolika' u dusi i pasu mi stvari koje su zenskice moje dobi vec odavno zamjenile nekim dosadnim semama.
bas sam se zaljubila..
a i sladak je..a meni je to jako vazno,kolko god zvucalo glupo...al ne volim 'se stiskat' sa nekim ko me ne privlaci fizicki.
neznam..drugaciji je..kao sto je drugaciji po izgledu od svih do sada,tako i po svemu drugome.javim kak je bilo sutra.:) ;)

AFRODITA69
22.06.2007., 16:39
I nadam se da ću i dalje biti u neznanju, kosooki su mi :bljak:

a kak ti se dopada onaj gore s linka na filmek??u onom prvom dijelu?

AFRODITA69
22.06.2007., 16:43
meni je smijesno kak se nasi ljudi u zg cudno drze kad im kinezi ulete u tramvaj..kad sm bila prosle god,bilo je dosta onak starijih cajniza,pa su usli u tramvaj i sad svi bulje..ja ni ne obracam paznju,jer ja zivim vani i tu vidim svega vise nego bijelog..i to mi je najnormalnije..ali gledam ove u zg-u..svi razrogacili oci..mislim,smjesno za primjecivanje.volim se baviti time..gledati expresije ljudskih lica na odredene teme(dogadaje)...smijesno.mislim da nebi razrogaceno gledali da vide nekog mladeg zgodnog..nebi im cajnizi nis metali!

Drito Konj
22.06.2007., 17:25
nebi im cajnizi nis metali!

Glavno da će tebi čajniz metat :zubo: :D

pakleni_patuljak
22.06.2007., 17:41

sjećaš se onih afro topica o skandalozno erektivnim glomaznim crnačkim kurcima?
zašto mi nešto govori kako će dotični žućo ispast izrod svoje rase sa kurcem većim od najveće, najdeblje i najcrnje crnačke kite?!? :D

AFRODITA69
22.06.2007., 17:44

:rofl: zboravila sam dodati- s...kao smetati. metnuo mislis?:cerek:

AFRODITA69
22.06.2007., 17:51
sjećaš se onih afro topica o skandalozno erektivnim glomaznim crnačkim kurcima?
zašto mi nešto govori kako će dotični žućo ispast izrod svoje rase sa kurcem većim od najveće, najdeblje i najcrnje crnačke kite?!? :D

ne,bio je topik o tome..ali su ga izbrisali.cuj,lagala bi kad bi rekla da je imao veci od mog bivseg ali nije imao ni mali.tj nema(u sadasnjosti smo zaboga:zubo: )
tu se moze sa bracom 'rvatima mjeriti.no nije to najbitnija stvar.bitno je sta i kako radis s njime a ne jel ti ko u slona.bogme mene slonovski ne privlace.a to sto je decko koji mi se dopadao(bivsi) bio razvijen na tom polju.nije razlog da ga ostavim.osim toga vagine su 'rastezljive',pa onda zasto da ne?!

al to bjese onda.a sada je sada.to o malim azijatskima vam ja isto ko o poprecnim picama kod kineskinja...;)
i mali hrvat ima malog...veliki veceg..tak bar bi trebalo biti...a tak je ocito i kod azijata.a posto on nije nizak,dapace..ima taman kak spada.
inace,nisu svi azijati niski..neznam odakle vam to?
ili zgoljavi.jest da se nade rijetko koji da je zgodan ali da nije spadao u ta dva posto-nebi ga uopce zamjetila...;)

AFRODITA69
22.06.2007., 17:52
kako bi kronja rekao-imat cemo ka-ra-te.

kisikana
22.06.2007., 21:57
a kak ti se dopada onaj gore s linka na filmek??u onom prvom dijelu?

Ne sviđa mi se, jebiga, njihove oči su mi definitivno najodbojnije. :o

AFRODITA69
22.06.2007., 22:04
ma oke su mu mljac.kad te pogleda..odma dajes.ne ozbiljno.sladak je decko.jako jako.oba su slatki i jako slican tip.bas tamo.u ocima specijalno.

adios_ayer
23.06.2007., 11:31
al to bjese onda.a sada je sada.to o malim azijatskima vam ja isto ko o poprecnim picama kod kineskinja...;)

kaj je to poprečna pica? prvi put to čujem? :confused: :confused:

pa ja sad niš ne kužim više, ti afro s njim jesi za istač :Sex: ili nisi još išla "do kraja"? kak vam je bilo? jel tip drugačiji od drugih u onim stvarima, isti ko drugi, BOLJI od drugih? znaš da si se sama pitala u onom topicu kaj su ti zbrisali jesu li azijati drugačiji u tome, a sad nam niš ne kažeš u vezi toga.

AFRODITA69
23.06.2007., 15:53
ti nisi nikad cuo onaj mit o kineskinjama (i ostalim kosookim zenskama)da su im pice poprek? ko usta na faci? ne po duzini...mislim,nemrem ti nacrtati...a narocito u hr.kad nekom spomenes kineskinju ili japanku-odma ti kazu..a one su dobre one imaju picu poprek...mislim-za popizditi.doduse kad sam bila 5,6 god zbilja sam misla da je tak,he he.
a tak je isto sa malim kod azijata.mislim,pa ni svi crnci nemaju volovske kurce,kao ni svi azijati nemaju male.ali eto..to ti dode kao poprecna pica.hrvati se busaju sa svojima a ima ih koji se mogu a i onih koji imaju prcknedla pa samo pripovedaju.sve ovisi o gradi,visini,ma svemu.kod azijata,evropljana,bjelih,crnih,crvenih..don't matter.

zaboga,odrasla zena dejta odraslog muskarca-pa valjda se ne igramo sa auticima i lutkicama????;-)
pa nisam s nekim da ga samo gledam,ko figuricu u vitrini.tj,s pocetka da,ali imam ideje cak i onda.
ok,obicno duze gledam ali ovaj puta nam se omaklo..i ne nemam prituzbi.iako,bilo je na kratko,jako neplanski.danas je pravi date..onaj gdje se ima malo vise vremena..i ne,u bilo kojoj rasi imas dobrih u krevetu ,srednjih i losih.od losih odma pobjegnem-to su drvene marije i oni koji odma svrse bez da su uopce usli,srednji su-onak,jedna sredina ocito..a dobri su oni koji su liberalni,'ne gase svijetlo' i uzivaju u blagodatima sexa.vole experimentirati.
mislim da spada u zadnju skupinu ali od jednom ne mozes reci 100%..meni se dopada,privlaci me na jos,pa cemo vidjeti.danas imamo date.veceras..i am looking forward to very much so.

gdja Castro
24.06.2007., 10:28
i mali hrvat ima malog...veliki veceg..tak bar bi trebalo biti...

:rofl: :rofl: :rofl:
ovo ti je najjača izjava svih vremena.

adios_ayer
24.06.2007., 14:24
ti nisi nikad cuo onaj mit o kineskinjama (i ostalim kosookim zenskama)da su im pice poprek? ko usta na faci? ne po duzini...

kao prvo: ja sam žensko (shit happens :zubo: :zubo: )... a drugo: ne, nisam čula, ali nema veze, sad sam čula od tebe. a i da sam čula - ne bi vjerovala he he he:D :D :D .

zaboga,odrasla zena dejta odraslog muskarca-pa valjda se ne igramo sa auticima i lutkicama????;-)
pa nisam s nekim da ga samo gledam,ko figuricu u vitrini.tj,s pocetka da,ali imam ideje cak i onda.
ok,obicno duze gledam ali ovaj puta nam se omaklo..i ne nemam prituzbi.iako,bilo je na kratko,jako neplanski.danas je pravi date..onaj gdje se ima malo vise vremena..

a dobro... i am looking forward (ko i ostali :zubo: :zubo: )...znatiželjno...da čujemo kak je bilo i jesi li sretna i zadovolj(e)na...držim ti fige, da lebdiš in the sky nakon toga :cheer: ...i da dalje budeš ovak sretna i zaljubljena....i još i više :top: .

AFRODITA69
24.06.2007., 16:42
evo mene!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

update na moj drugi date.
mislim da od tinejderskog doba nisam bila na lijepsem date-u...dateu koji te ne gusi kao ostali koje znam tj koje sam iskusila,koji svi idu prema nekoj jebenoj semi tipa 'sve na isti kalup' a to je izlazak u jebeno kino ili zderilo i pravac ili doma-ravno s parkinga(ukoliko jos nismo intimno bliski)ili pak pravac u njegov stan(u moj sam rijetko koga vukla-skoro pa nikada osim oca svoje djece i mozda jos jednu osobu)i to je date.oko,nije da sam nesto specijalno radila..ali sam tok date-a jucer je bio tako relaksirajuci,spontani,bas nesto najbolje sto sam u zadnje vrijeme dozivjela.
prvo-trebali smo se naci u 8..ja sam naravno isla subom do 'mjesta' i tamo smo se nasli.imala sam neku zutu haljinu-tj svijtlo zutu i sandalice na peticu,koje su ok za hodanje ali ne za puno pjesacenja a narocito ne po nyc ulicama!make up ste vidli(ko prati naravno)na mom kutku na kozmetici gdje sam postala step by step za cure jucer..ovo sto pisem je bitno!
anyway-nasli smo se i vlakom(mislim na subway)otisli smo u taj neki restoran..tam smo ostali do oko 10...ili par min duze..znam da je vec islo prema pola 11 kad sam pogledala na sat na putu prema brklyn brdg.dakle,ako si u ny-u,i ako je lijepa topla vecer i vrijeme ok(mada meni ne smeta kisa-obozavam ju kad ne trebam na posao!)i ako si sa nekom ko ti se dopada-bridge je nezaobilazan! tako da sam ja inicirala na jednu malu setnju po bruklinskom mostu-pogled je super..romantika.ono..totalna.poslje toga smo odlucili ici pjesice,dakle od lower side to midtown..cak upper side a za one koji nemaju ideju kolko to uzme hodanja-sate!
poanta je u tome da smo kroz cijelo to hodanje,pricali,zezali se,saznavali jedno o drugom,cak nasli neke stvari u kojima smo jako slicni iako nas je dijelio svijet,kultura i cak 10 godina razlike..no,nakon sat i pola hodanja,pete su me pocele uzasavati i nije mi uopce bilo bitno nista osim da ne prekidam taj fun,tu spontanost jednog obicnog date-a..da sam misla nastaviti bosa..ali pazi-haljina za van,sminka za vecernji izlaz i bosa..he he..no ipak nisam,pa sam isla u jedan duckas oko timesa(tamo rade 24/7-cak i sephora)i kupila one natikace kineske,one za 99c sa glitter ruzicama-i cak nasla u broncanoj boji da pase uz klajdicu!i nastavila u tome..konacno oko 1 i 30 smo dosli k njemu(i da uzeli smo na kraju sub par stanica..bilo bi fakat pre dugo)i onda smo slusali muziku-on je stavio neke svoje stvari koje voli,ja sam mu stavila moj cd na kojem ima nasih stvari i nikako mu se ne dopada libar od gibe(meni je mljac ta stvar) ali mu se dopada trn u oku!!!!!!!!!!!!!!!!!!yeeeeey,my guy! i tako malo pogleda,malo dodira,one thing leads to another,if you know what i mean!
probudila sam se realtivno rano-oko 6 a on-ne kuzim kak moze-uopce nije spavao-gledao je neki film..koji ja nisam razmela nista jer je na njegovom jeziku mada se ponudio da mi prevada ali zanr me nije zanimao i taki tako.
ponudio je da me odvede ali posto sam samo nakon 2(ako) sata spavanja bila kao da sam spavala dan i pol,nije bilo potrebe..inace nosim svuda sa sobom mp3 pa uzivam u subu..a narocito danas..ono rulja me gleda ja se smjeskam..
sluzbeno izjavljujem da sam IN LOVE with my ASIAN beauty!!!
i je...he's so different.neznam kak objasniti ali jendistavno osjetis.
sad idem jesti nekaj...i malo na suncanje...

gdja Castro
24.06.2007., 16:48
legendo, kraljice, vrhunska esencijo žene, mačko nad mačkama, šta bi ja bez tvojih postova!

piši, piši još... kolki mu je? koje je boje? kako svršava?

AFRODITA69
24.06.2007., 16:59
legendo, kraljice, vrhunska esencijo žene, mačko nad mačkama, šta bi ja bez tvojih postova!

izuzetno personalne stvari ne dijelim ni sa kime.nije mali,nije zuti:) (ako si an to mislila jer nije ni on zuti-nemam pojma zasto ih ljudi uopce zovu zuti???)i moze izdrzati relativno dugo.a to se trazi.;)

ako naides na jednog zgodnog,onog iz 2%:) ,go for it.it's like 'sky and the earth',comparing with others..kultura mozda..sta ja znam..nesto je!:s

kisikana
24.06.2007., 16:59

Nemoj biti tako suptilna :lol:, btw afro baš mi je drago da si in love i svaka čast na pređenoj kilometraži :top:

gdja Castro
24.06.2007., 17:15
buuuuu jeste dosadne, samo zekim malo jebate. imam pravo, štaaa je, pa ona se sretnica mrknula sa njim a ne ja :cry:

Pacificgirl
24.06.2007., 17:39
Bravo Afro!!!Još neki dan si se mislila kako mu prići i sad si ga već zbarila:top: :top: :top: Ti si moj idol!(još i šminkaš za 10:cerek: ):D

AFRODITA69
24.06.2007., 20:08
to nije bilo neki dan..vrati se na pocetak posta tj,vrati se na isti ovaj poforum ali pod temu o azijatima!:zubo:
mozda naucis jos novosti!:)

blazeni nyc.otisla sam u park -onaj kraj kuce,ostala dve vure i sad sam ko crnac! niko te ne je pol posto kaj se suncas usred grada...:s volim to u vezi ny-a.prometno je inace,svi te bulje ali nisam ja jedina!
bas se lepo osjecam:cerek:
neznam jel zbog sunca ili zbog jucer(na danas):E
kao da me napunil sa energijom:zubo: ..

AFRODITA69
24.06.2007., 20:10
buuuuu jeste dosadne, samo zekim malo jebate. imam pravo, štaaa je, pa ona se sretnica mrknula sa njim a ne ja :cry:

pa mozda tebe nebi asian privukel? mozda ti se nebi dopal,jer je kosook..
doduse ni meni se nisu dopali,do njega.on je ovak malo slucajnije lijepo ispal!

Claire
24.06.2007., 20:49
e, kako je meni ovo lijepi topic...:cerek:
kad je slijedeci date?

AFRODITA69
24.06.2007., 21:12
e, kako je meni ovo lijepi topic...:cerek:
kad je slijedeci date?

ova tvoja recenica me podsjetila na tetu minu iz ko pjeva zlo ne misli:D
neam pojma zakaj ali znam da ima veze s tim filmom!

on topic-gle,moglo bi svaki dan ali ne ide.prvo-oboje radimo.drugo,ja imam familiju..i zelim imati vrijeme sa njom..ososba sam kojoj brzo dosade i najljepse stvari ako je precesto..s druge strane on ima te neke svoje chino-japanese stvari kojima se bavi ili kaj vec..a meni je to dosadno..i inace i bez toga,volim vrijeme za sebe.volim uzivati u necemu sama a znati da cu biti sa njim(ili s kime vec jesam)vec sutra ili za dva dana.mrske su mi te neke veze gdje moras biti sa nekime svaki dan..ubije me.
inace,nje naporan uopce,jako mi godi i oku i psihi.i razumije moja objasnjenja.
vidjet cemo se vec sutra..i cuti ali bas date..ako ne prije onda za vikend.:cerek:

Claire
24.06.2007., 21:15
a on zna da ti imas djecu i sve?

gdja Castro
24.06.2007., 21:17
pa mozda tebe nebi asian privukel? mozda ti se nebi dopal,jer je kosook..
doduse ni meni se nisu dopali,do njega.on je ovak malo slucajnije lijepo ispal!

:mad:

zašto? kolko si ga opisala (nedovoljno ipak! :zubo: ), ne bih imala ni jedan argument protiv :cool:

AFRODITA69
24.06.2007., 22:07
a sta mislis da lazem frajerima??
pa naravno da zna.i zna da su mjesana-crno bijela.jer ocito nisam rasista,a ni on nije sa azijatkinjom,prema tome,i da je protiv nesto-ima da suti.
zapravo,jucer smo malo dotaknuli temu mog bivseg i njegove minuse,tj moje minuse za njega..nije mu se bas dopao po opisu..

Claire
24.06.2007., 22:10
nisam mislila da lazes...nego, jesam dobro shvatila da je 10 godina mladji od tebe?

AFRODITA69
24.06.2007., 22:13
:mad:

zašto? kolko si ga opisala (nedovoljno ipak! :zubo: ), ne bih imala ni jedan argument protiv :cool:

kak nedovoljno? dala sam ti cak i onaj link da vidis kakav je tip.a posto ima puno slicnosti-neznam kaj te jos zanima..ono kaj se ne vidi?:zubo:
sve je 'u nivou'..kak bi se reklo-'dobre vage':)
samo kaj vise vuce na aziju nego na usa.to je valjda zato jer se oni i kad su u usa rodeni-drze skupa i tesu svoju kulturu.
ja imam na poslu jednog,koji nikad nije jel nista drugo osim kineske hrane(taj s posla mog je posve chinese)nikad ne ide u drugi grocery store nego kineski,nikad ne kupi americki ljek nego kineski..a tu je vec 10 god...ako nije made in china-nece.e to je malo tezi slucaj.:D
za takvog valjda moras postati kosooka i furati kimono svaki dan!:rofl:

AFRODITA69
24.06.2007., 22:16
nisam mislila da lazes...nego, jesam dobro shvatila da je 10 godina mladji od tebe?

jesi.ali ne osjeca se razlika..cak je malko ozbiljniji od mene!:zubo:
ja sam uvjek bila jako mladahna u dusi/izgledu..kad su sve moje frendice isle na dates sa 16,17 ja sam jos uvjek pratila ih i ganjala po parkovima i isla ih tuzakati doma starcima..zato nemam zajednicki jezik sa ovima moje dobi..meni je to dosadno i zapravo nikada nisam imala nikoga iste starosti ko ja..ni starije.al ovaj je najmladi..u zadnjih 10 god bar.

AFRODITA69
25.06.2007., 02:20
luv this pics!
klikni za uvecati

http://thumb13.webshots.net/t/24/565/0/31/47/2780031470101465313WxpZmz_th.jpg (http://good-times.webshots.com/photo/2780031470101465313WxpZmz)

i ova...

http://thumb13.webshots.net/t/64/464/0/42/93/2713042930101465313FQzMAe_th.jpg (http://good-times.webshots.com/photo/2713042930101465313FQzMAe)

to sam vidla jucer!

Claire
25.06.2007., 12:22
izvjestavaj nas kako ljubav napreduje...pliz.... meni to ko ljubic da citam i bas navijam za tebe... :)

funkster
25.06.2007., 12:30
Svaka cast afro :s Inace, vidio sam prije da si spomenula ''kose'' pice kod kosookih. E pa ima tu nesto. Prilicno se razlikuju od Europljanki i imaju drukciju ajmo reci konstituciju. Sasvim drukcije i meni ljepse izgleda :D Klitoris im je takoder na ajmo reci drugom mjestu nego kod bjelih. Sve je nekako malo i drukcije :D I u vecini slucajeva ima neki tatoo pored centra :D
Ali imaju i manje sise od nasih sto je ponekad dobro a ponekad ne, ovisi o cijelom tijelu :D Uglavnom, drugkcije su prilicno.
Kao sto je jedan taxist Kitipong rekao, dobre su bjelkinje u faci ali kada ih skines nije to to naspram Thai. Jedino ponekad zna bit problem sto ima fakat preuskih primjeraka :o

AFRODITA69
25.06.2007., 15:46
ali nemaju rez poprecno! u to sam uvjerena.
pa uski primjer nebi smio biti problem..obicno se muski zale na bunare!
neznam,ovaj moj 'feels like any othe'..nema dvoglavog niti nis tako slicno tome,he he he.
ali ima izdrzljivosti.to zbog tih svojih kinezo/japanskih raznoraznih relaksacija i sl.pizdarija u kojima se mora upotrebiti 'mind'(neznam imena,sva su kineska) koje vjerno sprovodi...tak bar objasnjava.tja,neznam ja nis o tome..

AFRODITA69
25.06.2007., 15:47
izvjestavaj nas kako ljubav napreduje...pliz.... meni to ko ljubic da citam i bas navijam za tebe... :)

pa nismo svaki dan skupa.ni na date-u.vidimo se na 'cik pauzi' on obicno ode doma prije mene.ali sladak mi je ko secer:cerek:

AFRODITA69
25.06.2007., 15:50
Svaka cast afro :s Inace, vidio sam prije da si spomenula ''kose'' pice kod kosookih. E pa ima tu nesto. Prilicno se razlikuju od Europljanki i imaju drukciju ajmo reci konstituciju. Sasvim drukcije i meni ljepse izgleda :D Klitoris im je takoder na ajmo reci drugom mjestu nego kod bjelih. Sve je nekako malo i drukcije :D I u vecini slucajeva ima neki tatoo pored centra :D
Ali imaju i manje sise od nasih sto je ponekad dobro a ponekad ne, ovisi o cijelom tijelu :D Uglavnom, drugkcije su prilicno.
Kao sto je jedan taxist Kitipong rekao, dobre su bjelkinje u faci ali kada ih skines nije to to naspram Thai. Jedino ponekad zna bit problem sto ima fakat preuskih primjeraka :o

da te pitam nesto-a kakve su u krevetu inace? jel sve rade(valjda znas kaj znaci sve:zubo: ) ili su drvene ili sado/mazo vise nabrijane..daj malo..da cujemo!

gdja Castro
25.06.2007., 15:51
da te pitam nesto-a kakve su u krevetu inace? jel sve rade(valjda znas kaj znaci sve:zubo: ) ili su drvene ili sado/mazo vise nabrijane..daj malo..da cujemo!

vidi je sad! :mad:
a meni niš nisi htjela reć o svom snošaju. :mad:

AFRODITA69
25.06.2007., 16:03
ja nisam pitala o snosaju nego sta sve rade..a kolko i kak duboko to me se ne tice.ocu samo znati dal obavljam sve ok,jer prilicno sam divlja u tom pogledu.mislim,ne zali se ali nikad se nezna,heh.

nadi si azijata pa vidi!

AFRODITA69
25.06.2007., 16:58
znate kaj jedem za gablec?
kasugai i pocky.
ima toga doma? pocky bi trebao biti-oni stapici(ko nasi slani)pa obliveni sa cokoladom,jagodom,ljesnjakom..mmmmm.

AFRODITA69
26.06.2007., 02:27
znate sta ima novo?
pocela sam uciti chinese!
ovo je kaj sam zapamtila
voda - Sui(zapamtila po make upu-ana sui!)
caj - Cha
kava - Ga Fear
mala sestrica-mui mui(to mi je slatko bas)
naravno-i love you-Ngo Oy Lei
kompjuter - deen loh
nay ho ma? kako si?

he he! kad dodem u zg,odem u duckas kineski,nema frke,na kraju samo velim-sui sui i that's it!

zapravo,moj asian guy hoce da ucim..pa eto.to je prva lekcija bila!

joujou
26.06.2007., 11:16
pa daj radje onda uci japanski ;)

kisikana
26.06.2007., 11:50
he he! kad dodem u zg,odem u duckas kineski,nema frke,na kraju samo velim-sui sui i that's it!

I onda te kinezi u dućanu blijedo pogledaju jer pojma nemaju o čemu ti :rofl:

funkster
26.06.2007., 15:08

Od nekih 50, 5 ih je drveno i to je obicno jer su jako sramezljive. Ovaj ostatak radi sve, bas sve :D I obicno su sve dovoljno gibke tako da se cuda s njima mogu raditi :D

funkster
26.06.2007., 15:09

Bolje kineski, bit ce joj korisniji nego japanski kako stvari teku :D

AFRODITA69
26.06.2007., 17:06

ne,oboje.mozda nisi u toku ali on je mix-chinese/japanese.i govori i pise oba.
mama mu je chinese a stari japanese.:)
zato je ispao tako sladak.

AFRODITA69
26.06.2007., 17:07
Bolje kineski, bit ce joj korisniji nego japanski kako stvari teku :D

kak to mislis?????:confused:
ajd malo pojasni.

pa on je pola/pola...

funkster
26.06.2007., 17:09
kak to mislis?????:confused:
ajd malo pojasni.

pa on je pola/pola...

Mislio sam na ekonomiju i business, ne vezano za tog tipa :D

AFRODITA69
26.06.2007., 17:10
I onda te kinezi u dućanu blijedo pogledaju jer pojma nemaju o čemu ti :rofl:

zasto nebi imali pojma? pa i na engleskom kad englezu kazes nesto-razumije te..zakaj onda kinez nebi..:rolleyes:
istina je,da on lakse ponovi hr rijec nego ja kinesku ili japansku!:zubo:
zato ja volim ove lagane-mui mui i siu siu!

AFRODITA69
26.06.2007., 17:13
Od nekih 50, 5 ih je drveno i to je obicno jer su jako sramezljive. Ovaj ostatak radi sve, bas sve :D I obicno su sve dovoljno gibke tako da se cuda s njima mogu raditi :D

e super onda.znaci storaznovrsnije-to bolje.mislim,nije on drven ali ja znam imati ideja koje do sada nikoga nisu 'uznemirile' pa vjerujem nebu ni njega.mislim,novo mi je,pa se ponasam ko sa staklenom figuricom!:zubo:

funkster
26.06.2007., 17:14
e super onda.znaci storaznovrsnije-to bolje.mislim,nije on drven ali ja znam imati ideja koje do sada nikoga nisu 'uznemirile' pa vjerujem nebu ni njega.mislim,novo mi je,pa se ponasam ko sa staklenom figuricom!:zubo:

Ja nisam imao nikakvih problema sa bilo kakvim zeljama :D Vjerujem ni da ti neces, dapace Japanci su poznati po tome da su malo perverzniji od ostalih :D

joujou
26.06.2007., 17:15
ne,oboje.mozda nisi u toku ali on je mix-chinese/japanese.i govori i pise oba.
mama mu je chinese a stari japanese.:)
zato je ispao tako sladak.

ma u toku sam :D
zato i kazem posto je njemu vjerojatno svejedno, primi se ti japanskog ;)

funkster
26.06.2007., 17:16
ma u toku sam :D
zato i kazem posto je njemu vjerojatno svejedno, primi se ti japanskog ;)

A zas si ti zapela na japanski?

AFRODITA69
26.06.2007., 17:17
Mislio sam na ekonomiju i business, ne vezano za tog tipa :D

da..to stoji.narocito cantonese.
ma ja to iz funa,pitam kak se kaj veli..a njemu drago da me zanima.cek jos malo,kad mi kupi qipao da furam!:rofl:

funkster
26.06.2007., 17:20
da..to stoji.narocito cantonese.
ma ja to iz funa,pitam kak se kaj veli..a njemu drago da me zanima.cek jos malo,kad mi kupi qipao da furam!:rofl:

Kineski je mandarinski ako sam u pravu mislim da se on najvise koristi :misli: Pa je, uvijek ti je dobro ucit te jezike, mene jebe sto se Thai prica samo u Thailandu ali sta ces :D

AFRODITA69
26.06.2007., 17:21

jer je ona 'japanese'!:)
nisi to znao?;)

nego,znas kaj-iako je on mixane kulture,kao da vise vuce na cajnu neko japan.mislim..nekak kao da sam primjetila to.mozda je blizi sa starom..neam pjma,moram pitati.mislim,njegovi starci nisu tu u usa ali mu rentaju stan.tj,oni malo navrate i odu..oboje rade,zive u tokyo-u.

AFRODITA69
26.06.2007., 17:22
Kineski je mandarinski ako sam u pravu mislim da se on najvise koristi :misli: Pa je, uvijek ti je dobro ucit te jezike, mene jebe sto se Thai prica samo u Thailandu ali sta ces :D

on govori cantonese.tak veli.ja ti nemam ideje o razlici..meni je to sve isto.

funkster
26.06.2007., 17:23
nisi to znao?;)

nego,znas kaj-iako je on mixane kulture,kao da vise vuce na cajnu neko japan.mislim..nekak kao da sam primjetila to.mozda je blizi sa starom..neam pjma,moram pitati.mislim,njegovi starci nisu tu u usa ali mu rentaju stan.tj,oni malo navrate i odu..oboje rade,zive u tokyo-u.

Nisam znao da je 'japanese' :D A mogu ti reci da tih Kineza ima i jako puno mjesanih sa svima. I ovdje ima jako puno njih Thai-Chinese kombinacija. Dobro nije ni cudo kad ih ima toliko :D
A cim se on ono bavi?

AFRODITA69
pa imam japanese uz avatar! vidis,da radim na oba!

joujou

cini mi se korisniji... cisto iz prakticnih razloga
fuckas kinu :o

joujou
26.06.2007., 17:24
nisi to znao?;)
oboje rade,zive u tokyo-u.

eto ti japanski :D

AFRODITA69
26.06.2007., 17:26
Nisam znao da je 'japanese' :D A mogu ti reci da tih Kineza ima i jako puno mjesanih sa svima. I ovdje ima jako puno njih Thai-Chinese kombinacija. Dobro nije ni cudo kad ih ima toliko :D
A cim se on ono bavi?

radi za jednu asian firmu koja ima prek sebe asian magazine../neki marketing i digital art.zadnje je god dana radio u tokyu za istu stvar.i kaj ak mi sad opet ode???
u biti on je malo sim malo tam.zato ga i nisam vidla do sada.al inace u usa je od malena-tak da govori engleski,no iako si recimo roden u usa ali pricas drugi jezik cijeli zivot ,osjetis malo naglasak.ne stalno,na nekim rijecima samo.sva rulja koju znam,koja je tu rodena i nikad izbivala iz usa ali su im starci recimo grci,talijani,kinezi..imaju lagani accent.a narocito ako zivis vani i skolujes se.

joujou
26.06.2007., 17:27
nisi to znao?;)

jedino japansko na meni su kemikalije za kosu :rofl: :rofl:

funkster
26.06.2007., 17:31
radi za jednu asian firmu koja ima prek sebe asian magazine../neki marketing i digital art.zadnje je god dana radio u tokyu za istu stvar.i kaj ak mi sad opet ode???

Pa ne znam ak ti ode :D Valjda se bu vratio a ako ne onda idi za njim, sta ces drugo :zubo:

@joujou: koliko ljudi prica kineski a koliko japanski? Nemre japanski bit korisniji od kineskog. :D Najbolje je oba naucit

joujou
26.06.2007., 17:35
@joujou: koliko ljudi prica kineski a koliko japanski? Nemre japanski bit korisniji od kineskog. :D Najbolje je oba naucit

pa mozda ih puno prica.. ali tko zeli s njima pricati :zubo:
evo kod nas pomama za japanskim prevoditeljima ;)

AFRODITA69
26.06.2007., 17:37
Pa ne znam ak ti ode :D Valjda se bu vratio a ako ne onda idi za njim, sta ces drugo :zubo:

pa ne govori nista o odlazenju ali je reko da se vratio prije par mjeseci.nakon skoro god dana.a ja bi htjela jednom ici u tokyo.radi kozmetike.:cerek:
ma imala sam frenda u zg koji je bio par puta poslovno i kaze da nema lijepseg grada..ja sam svoju kcer kad se rodila(mulatkinja,nema veze sa asiom) zamalo nazvala aiko.bilo je na popisu!!!ali u zadnji cas smo promjenili:D
steta bas...

funkster
26.06.2007., 17:39
.bilo je na popisu!!!ali u zadnji cas smo promjenili:D
steta bas...

:rofl: Ja nisam bio u Tokiu ali sam isto cuo da je vrlo zanimljiv i lijep grad. :D Jesi bila uopce u Aziji kada?

AFRODITA69
26.06.2007., 17:39
pa mozda ih puno prica.. ali tko zeli s njima pricati :zubo:
evo kod nas pomama za japanskim prevoditeljima ;)

ja recimo.ja sa svojim volim pricati jer je vrlo interesantan.ali na negleskom:)
ali volim ja i momente kad nitko ne prica...:cerek: volim gledati u okice mu..bas su prekrasne.

AFRODITA69
26.06.2007., 17:43
:rofl: Ja nisam bio u Tokiu ali sam isto cuo da je vrlo zanimljiv i lijep grad. :D Jesi bila uopce u Aziji kada?

ne.al je asia bila u meni!;)
sa svim svojim orientalnim carima.
al ozbiljno,znala sam jednu super reklamu prije par god,za neki telefon bezicni,i bila je scena u predvecer na tokyo ulici..jako me dojmilo,jos danas mi je to najdraza reklama ali je vise ne vrte.
mislim da je jako interesantan grad.
mislim da orijent odskace po svemu a vidim i rulja.malo su posebni.neznam dokuciti zasto ali nisu ko drugi.

funkster
26.06.2007., 17:45
mislim da orijent odskace po svemu a vidim i rulja.malo su posebni.neznam dokuciti zasto ali nisu ko drugi.

Ja mislim i prilicno sam uvjeren u svoje misljenje da je to zbog budizma i te filozofije

AFRODITA69
26.06.2007., 17:56
ja isto filozofiram na veliko a nisam budist!
al obozavam ici u korjenje tema..moze biti,bas smo si neak slicni po tom pitanju! valjda se zato kuzimo!

funkster
26.06.2007., 18:01
ja isto filozofiram na veliko a nisam budist!
al obozavam ici u korjenje tema..moze biti,bas smo si neak slicni po tom pitanju! valjda se zato kuzimo!

Budizam i je filozofija a ne religija :D

AFRODITA69
26.06.2007., 18:24
pa ok,ali kazem da sam ja isto filozof veliki a nisam budist.
al mislim da je nekaj drugo zakaj su drugaciji.i zakaj se svi uvjek drze skupa.
mislim da su jedini,tj jedni od rijetkih koji usprkos lokaciji odrastanja i zivota drze svoju tradiciju.mozda je to ono sto ih cini drugacijima.svi se lako poamerikaniziraju-na lose mislim, ali oni bas ne.
cak i u samom datingu osjetis razliku..nekako je sve nesputano a ne prema nekim uobicajenim semama,kao na traci.a to mi se svida jer 'mogu disati'..a sto je najbitnije mogu biti ja a ne se pretvarati.a posto sam inace na malo neozbiljnu felu,to mi dobro dode.neznam ak razumijes moju misao!

funkster
26.06.2007., 18:27
pa ok,ali kazem da sam ja isto filozof veliki a nisam budist.
al mislim da je nekaj drugo zakaj su drugaciji.i zakaj se svi uvjek drze skupa.
mislim da su jedini,tj jedni od rijetkih koji usprkos lokaciji odrastanja i zivota drze svoju tradiciju.mozda je to ono sto ih cini drugacijima.svi se lako poamerikaniziraju-na lose mislim, ali oni bas ne.
cak i u samom datingu osjetis razliku..nekako je sve nesputano a ne prema nekim uobicajenim semama,kao na traci.a to mi se svida jer 'mogu disati'..a sto je najbitnije mogu biti ja a ne se pretvarati.a posto sam inace na malo neozbiljnu felu,to mi dobro dode.neznam ak razumijes moju misao!

Da ima dosta toga i u tradiciji, ali oni su i obiteljski prilicno vezi i to sve kad zbrojis to je to. Kuzim sta hoces rec da...

AFRODITA69
26.06.2007., 18:29
da,skuzila sam.to sa obitelji.ali mi je malo nejasno nesto..kako da ipak onda ima onih kojima ne smeta da su sa drugom rasom???jesu li to oni koji zive u usa-jer to je tu ok i normalno ili ih ima i tamo?
rijetko se naide.cak i otvorenom gradu kao nyc...

funkster
26.06.2007., 18:38
da,skuzila sam.to sa obitelji.ali mi je malo nejasno nesto..kako da ipak onda ima onih kojima ne smeta da su sa drugom rasom???jesu li to oni koji zive u usa-jer to je tu ok i normalno ili ih ima i tamo?
rijetko se naide.cak i otvorenom gradu kao nyc...

U Thailandu na primjer neke mocnije obitelji, znaci bogate i tradicionalne tesko da ce dati kcerku za stranca ali i to se mijenja. Do prije 15 godina s nekom office girl bi se tesko moglo i razgovarati.
Ovdje je vecina brakova sa strancima, brakovi iz koristi.. Ali ove nove generacije tipa godiste od 75.te pa nadalje su otvorenije nego ove prije. Tako da nije problem zavrsiti u mjesanom braku no naravno mora ti se svidjeti.. Ali sve vise i vise se ovdje okrecu bjelcima jer Thailandani nisu bas na najboljem glasu kao muzevi oliti decki :D

AFRODITA69
26.06.2007., 18:44
a kaj je sa chinese/japanese?
njega ocito ne smeta..mene jos manje,ali onda opet-niko od nas ne misli o braku..a ja pa najmanje,zaboga.koja bi to familiy bila,ja bijela on azijat i djeca polucrna!mislim da bi mu sokiralo starce!
stara je kineska uciteljica..nekak mislim da je jako 'drvena' po tom pitanju!

funkster
26.06.2007., 18:51
a kaj je sa chinese/japanese?
njega ocito ne smeta..mene jos manje,ali onda opet-niko od nas ne misli o braku..a ja pa najmanje,zaboga.koja bi to familiy bila,ja bijela on azijat i djeca polucrna!mislim da bi mu sokiralo starce!
stara je kineska uciteljica..nekak mislim da je jako 'drvena' po tom pitanju!

Brijem da je isto tako nekako i s njima :D Da bila bi fakat zanimljiva obitelj jebote :rofl:
A moguce da su mu starci malo drveni ali opet ako su oni Kin/Jap onda ce popustit :D

AFRODITA69
26.06.2007., 18:55
zaboga funk,pa ne kanim se ja udavati...ta,tek bijahu na dva prava date-a...
zarekla sam se da ako cu se ikada udavati da ce biti nas domaci.a ovak..svako na svoj mlin vuce.jos bi me totalno po-azijatil..izgledala bi ko siamska macka.

funkster
26.06.2007., 18:58
zaboga funk,pa ne kanim se ja udavati...ta,tek bijahu na dva prava date-a...
zarekla sam se da ako cu se ikada udavati da ce biti nas domaci.a ovak..svako na svoj mlin vuce.jos bi me totalno po-azijatil..izgledala bi ko siamska macka.

A ne znam ja koji su tebi planovi :D Za naseg bi se udala a ne za stranca? Zakaj? Ja ako bi se zenio mislim da bi defintivno Thai zena prevladala :D

AFRODITA69
26.06.2007., 19:06
ma iskreno funk,ja ti patim na lijepe decke.ne tolko na vezu,samu po sebi, kolko da uzivam u nekom ko mi se dopada.ono,kao da gledas umjetnicko dijelo.a ja sam jako umjetnicki nadarena i uzivam u razno raznim ljepotama.ukljucivsi i lijepe muskarce.uvjek se ozarim kad ga vidim.i on to kuzi.iako s prva nisam htjerla ostaviti takav dojam.ja jako biram s kime cu izaci cak i na date samo..obicno su to muskarci koje kad vidim jednom i pozelim da smo u krevetu u tom momentu.jer me tolko privlace.naravno,ne skacem odma pod tude pokrivace ,idem ja na date,dva tri ali samo to mi je na pameti.pa jos ako je kao osoba kak spada...onda padnem ko kruskica.ali najbitnije mi je izgled...dokle mogu uzivati u tome,ne treba mi braka ni nicega drugoga.

funkster
26.06.2007., 19:11
ma iskreno funk,ja ti patim na lijepe decke.ne tolko na vezu,samu po sebi, kolko da uzivam u nekom ko mi se dopada.ono,kao da gledas umjetnicko dijelo.a ja sam jako umjetnicki nadarena i uzivam u razno raznim ljepotama.ukljucivsi i lijepe muskarce.uvjek se ozarim kad ga vidim.i on to kuzi.iako s prva nisam htjerla ostaviti takav dojam.ja jako biram s kime cu izaci cak i na date samo..obicno su to muskarci koje kad vidim jednom i pozelim da smo u krevetu u tom momentu.jer me tolko privlace.naravno,ne skacem odma pod tude pokrivace ,idem ja na date,dva tri ali samo to mi je na pameti.pa jos ako je kao osoba kak spada...onda padnem ko kruskica.ali najbitnije mi je izgled...dokle mogu uzivati u tome,ne treba mi braka ni nicega drugoga.

Razumijem te, vjerujem da ti nije lose sada s njim jos kad je tako mlad. Ja skacem iz kreveta u krevet bez zadrske :D Vecera kod Fa, oralac kod Ploy i ostatak noci sa San :o :o

AFRODITA69
26.06.2007., 19:13
A ne znam ja koji su tebi planovi :D Za naseg bi se udala a ne za stranca? Zakaj? Ja ako bi se zenio mislim da bi defintivno Thai zena prevladala :D

jel sam bila sa strancem dugo.nismo bili ozenjeni ali nakon nekog vremena nije vise islo..jedino sto nas je drzalo je bio krevet. za brak to nije dovoljno.ne ako si sa nekim 24/7.mozda je bilo lose iskustvo,mozda sa nekim drugim nebi bilo tako ali tu sam odlucila ako se ikada udajem da bude netko kao ja.isti jezik,isto podneblje,kad sex nestane,da ipak jos uzivamo u necemu zajednickome.

AFRODITA69
26.06.2007., 19:20
Razumijem te, vjerujem da ti nije lose sada s njim jos kad je tako mlad. Ja skacem iz kreveta u krevet bez zadrske :D Vecera kod Fa, oralac kod Ploy i ostatak noci sa San :o :o

pa nije bas tak jako mlad-ipak 28,skoro 29..nije to mlado jako.ali meni starije ne odgovara.ili sam nailazila na sve neakve dedusine moje dobi..s kojima sam se osjecala kao da sam sa tatom.moj minus jest da sam jako'mladahna'po dusi i sve moje dobi mi je 'staro' i 'dosadno'..cak i nesvjesno biram frendove(tj odabrala sam ih davno davno)koji su jako 'nezreli' za svoju dob.za nekog je to debilno i abnormalno ali ja sam zivjela drugaciji zivot i na srecu nisam imala raloga 'ostariti'...dugo sam zivjela(i jos zivim) ko bik na gmajni kak se veli:D i mozda sam zato kakva jesam.mada je to zapravo pozitivno.recimo,ako naides na mladeg partnera..;) ali nikako za brak.

funkster
26.06.2007., 19:23
pa nije bas tak jako mlad-ipak 28,skoro 29..nije to mlado jako.ali meni starije ne odgovara.ili sam nailazila na sve neakve dedusine moje dobi..s kojima sam se osjecala kao da sam sa tatom.moj minus jest da sam jako'mladahna'po dusi i sve moje dobi mi je 'staro' i 'dosadno'..cak i nesvjesno biram frendove(tj odabrala sam ih davno davno)koji su jako 'nezreli' za svoju dob.za nekog je to debilno i abnormalno ali ja sam zivjela drugaciji zivot i na srecu nisam imala raloga 'ostariti'...dugo sam zivjela(i jos zivim) ko bik na gmajni kak se veli:D i mozda sam zato kakva jesam.mada je to zapravo pozitivno.recimo,ako naides na mladeg partnera..;) ali nikako za brak.

Da, vidis. Ja sam uvijek imao starije prijatelje ali sam se kod zena drzao mladih a mislim da cu to i nastaviti i dalje. Ja cu stariti ali one ce uvijek imati 20-25 :D
A da ovo za brak, brijem da je ipak to do osobe nema veze sto je stranac a jedino da vam jezik ostane pa ima se vremena nauciti jezik od drugoga ako ce te vec toliko biti skupa npr :D

AFRODITA69
26.06.2007., 20:03
ali ja sam ti isto malo cudna..ja mogu biti zatreskana u tipa ali ne zelim da se vidamo svaki dan.ja jako drzim do vremena za sebe.ono sto je samo moje,je samo moje.volim biti u iscekivanju..a volim i tipa drzati na ledu.s druge strane nezelim se zaljepiti za nekoga...jako se brzo zaljubim..a vec sam u ku..oke su me izludile vec! ok..i drugo!

funkster
26.06.2007., 20:05
Meni bude problem sto ne mogu ostat zaljubljen :D

AFRODITA69
26.06.2007., 20:16
ah...mene pali i przi dokle god mi je zanimljiv.biram dugo,jedva izaberem ali kad odaberem onda sam zasljepljena dugo.
velim ti,mozda se neki cude,kak azijat moze biti lijep ali ovaj je zbilja zgodan,gdje god da ga pogledas.pa koga nebi zasljepio?!
jako patim na oci na muskome.ali ne na bjelima tolko kolko na ostalim rasama.obicno svi imaju egzoticne oci(bar koje sam ja dateala) i kazem ti ovaj ih sve sisa.

AFRODITA69
28.06.2007., 02:18
danas me sef vidio da pricam sa kosookim vani ispred zgrade..a inace nezna da se vidamo(mislim,nije ni njegov biz da mu ja to pricam)a posto je zidic,a njima su mrske te neke mjesane veze-cijeli dan je na mom slucaju.ima pitanja poput tu nekih s foruma-kolki mu je? kak dugo moze? kolko puta i sl.moj sef je inace malo opsjednut sa time..kao da mu fali koji kotac u glavi..cak mu je dao nadimak-gung fu jebac-jer kao neki njegov frend kinez koji se bavio gung fuom je bio izrazit jebalec..cak je i jebo u tom stilu:rofl:
pa sad oce saznati da i ovaj nije nesto slicno:zubo:

uglavnom,danas mi je moj :cerek: donio ogromnu vrecu sa raznoraznim kinesko-tai-japanskim delicijama..jel on ide u te ducane a ja nemam blizu ni jedan..polako se pretvaram u azijata...:)
tak je ovaj moj sef skuzio da se nas dvoje zapravo 'znamo' odatel debilna pitanja i komentari.

mislim,moja firma nije kao ostale..ono,svi ustogljeni,nema zajebancije,vise smo onak-po domaci-ali ide mi na zivce kad se netko petlja s kime jesam..a nije mi ni frend ni familija ni nis.sef obican.i onda ide okolo,pa daje na znanje...kao da mu je krivo ili kaj.
uglavnom,ovaj petak ne radim skroz pa cemo se malo podruziti:E
bas za inat mom sefu:D
jedva cekam da ga malo 'silujem':)

a mozda bi i sefa mogla uvesti u igru!

AFRODITA69
29.06.2007., 20:17
danas imamo date...veceras tj.i sleepover...moram se pohvaliti:cerek:
jer sam jos uvjek zaludena,na veeeeeeeeeeeeeeeeeeelikoooooooooooooooooo.
:kiss:

nisamlu
30.06.2007., 02:19
eh afro blago tebi i hocemo SVE DETALJEEEEEEEEEEE :kiss: :zubo:

Jeka
30.06.2007., 11:58
jel sam bila sa strancem dugo.nismo bili ozenjeni ali nakon nekog vremena nije vise islo..jedino sto nas je drzalo je bio krevet. za brak to nije dovoljno.ne ako si sa nekim 24/7.mozda je bilo lose iskustvo,mozda sa nekim drugim nebi bilo tako ali tu sam odlucila ako se ikada udajem da bude netko kao ja.isti jezik,isto podneblje,kad sex nestane,da ipak jos uzivamo u necemu zajednickome.

Zar nisi bila udata? Ne kužim, "jedino ... krevet. za brak to nije dovoljno", a bilo je dovoljno za čak dvoje djece? Molim te, reci iskreno: da li ti bivši bar plaća alimentaciju za djecu ili je sve na teret tebe i tvojih roditelja?

AFRODITA69
30.06.2007., 16:26
dakako da placa.pa ovo je jamerika!

nego .zahebi sa bivsim kretenom..ne mislim o njemu,vec par godina.a u zadnju i nesto sice, se nismo ni culi cak..on je za mene totalna povijest.nesto posve izbrisano.poput pompeia.get into the present girl.ne podnasam smrad naftalina. ;-)

nego,u svezi s jucer(danas)...bilo je " all around asian experience"
;-)
and i still didn't get enough.

mislim da sada svi znate da smo ja i moj asian skupa i da obozavam biti s njime zato jer ima sve kaj netko, koga odlucim date-ti,mora imati da bi ja bila s njim.posve je drugaciji nego ijedan do sada.al jos nemrem dokuciti zasto.i to mi je ono najbolje.egzoticna tajanstvenost.
neda mi se navadati svaki zaseban date..jer svi su do sada bili super.volim tog decka jako.bas doslovno.

kisikana
30.06.2007., 16:37
Slatko, lijepo je vidjeti zaljubljene forumaše :kiss:

AFRODITA69
30.06.2007., 16:48
ja bas jesam..a misla sam da si to necu dozvoliti vise.jebiga...nikad ne reci nikad.i k tome jos u kosookog...

kisikana
30.06.2007., 17:23
ja bas jesam..a misla sam da si to necu dozvoliti vise.jebiga...nikad ne reci nikad.i k tome jos u kosookog...

O da, kad se najmanje nadaš ljubav te pronađe... tako sam se ja demonstrativno "odrekla" kurca za svagda... mjesec dana nakon toga naišao je dragi, i evo baš jučer smo zvali frajera u SAD zbog nabavke vjenčanice :cerek:

Leonee
30.06.2007., 18:58
O da, kad se najmanje nadaš ljubav te pronađe... tako sam se ja demonstrativno "odrekla" kurca za svagda... mjesec dana nakon toga naišao je dragi, i evo baš jučer smo zvali frajera u SAD zbog nabavke vjenčanice :cerek:

:kiss: :grli: :cheer: :cerek: pa nis se na hvalis prasico... :D

Btw, ja sam mislila da smo to odavno obavile :cool:

AFRODITA69
30.06.2007., 19:34

da..mislim,nisam ja bila posve sama..mozda zato nisam ni gledala..ali zagledah se.ali posto mi je veza bila 'otvorena' kao i ova sada-zagledati se u drugoga je samo moja stvar.
al momentalno mislim da se nemam potrebe zagledavati uokolo bar neko vrijeme.dok se ne nauzim orijenta.ili on evrope.:cerek:

no,ne pada mi napamet misliti o necem ozbiljnom..ovak je strasvenije.

girly-girl
30.06.2007., 20:00
koja je fora amerima to sa otvorenim vezama.. recimo ti si sad zaljubljena a vidiš njega npr da izlazi sa drugom, ne bi ti bio bed?

AFRODITA69
30.06.2007., 20:36
ne u tom smislu.ima raznoraznih otvorenih veza.ja pod non exclusive smatram da nismo par koji je svaki dan skupa.vise kao ljubavnici...jasnije malo sada?
ozim toga on nije amer..i rado bi exclusive vezu ali razumije moj 'point of view' na to i ne smeta ga.bar za sada.

girly-girl
30.06.2007., 20:42
to je onda ok.. ma mislim općenito rulja u americi, znam da on nije amer

kisikana
30.06.2007., 21:30
:kiss: :grli: :cheer: :cerek: pa nis se na hvalis prasico... :D

Btw, ja sam mislila da smo to odavno obavile :cool:

Kod mene to ide polako :cerek:, uostalom hvalit ću se kad se točno odredi destinacija (long story) i datum, do tad više manje :no:

AFRODITA69
30.06.2007., 22:33
to je onda ok.. ma mislim općenito rulja u americi, znam da on nije amer

on nije 'rulja u americi' i zivi malo vamo-malo tamo.ali kuzim sta oces reci.;)
nego,ja volim tako.ne zanima me veza koja gusi.iz nje sam izasla prije par godina..tj dolaskom u ny cak..jer tu je pocelo pucati.i ne pada mi na pamet da se vracam na tak nekaj.nisam siparica koja lovi frajere radi financija..radim,imam kako tako sreden zivot(kaj se familije tice)a poslasticu drzim za mozda tri put tjedno.obozavam nakon dobrog date-a doci doma i uzivati u necemu sto volim raditi sama.recimo otici na plazu ili shopping ili cak lijencariti.kad kazem sama-mislim bez muskarca kojeg vidam tada.a volim dati i drugima da disu.ja imam svoje,on ima svoje i ovako je bas dobro.da je malko vise-pocelo bi mi prelaziti u dosadu..a ja to necu.:)

AFRODITA69
01.07.2007., 00:50
evo nesto sto sam dobila! tak mi je super,pa reko da uslikam..
http://inlinethumb57.webshots.com/4792/2298988530101465313S500x500Q85.jpg (http://good-times.webshots.com/photo/2298988530101465313TTkUBw)

http://inlinethumb43.webshots.com/938/2570984490101465313S500x500Q85.jpg (http://good-times.webshots.com/photo/2570984490101465313oqqOKs)

:cerek:
u nekoj shangai radnji:zubo:

AFRODITA69
01.07.2007., 02:04
uh,zaboravila sam..jucer smo pricali o razlici izmedu asian i ostalih-kaj se dates tice...i onda sam se sjetila kak sam se na pocetku ovog topika zgrazala na park ali 'asian thing' je zapravo da se na prvi date najcesce ide u park.i na veceru.i onda,kad me netko pitao(nakon onog prvog pica-prije parka) kak to da je samo otisel..to je kod njih normalno.nema ljubakanja i slatanja i zblizavanja vani.palo mi na pamet nase hodanje od par sati s lower manhattana do upper side i bas pomislih-iako nije bilo nekog uobicajenog stiskanja(sa usa deckom bi to bilo sve u 16..noc,kasno,most,romantika...sex)ali sa ovim je bilo totalni fun.samo plain fun..ali nisam se pitala zakaj je tak-no eto-konacno smo razbili razloge...rekoh da je drugaciji..i zato mi je bas zanimljiv.isto tako mi je rekel da oni nikad ne zapocinju date bez da znaju sto jedan za drugo(ovi na rendesu)osjecaju.recimo kod nas doma ili u usa ides na date i onda se uvjek poljubis na kraju date-a i za virjeme date-a se uponzajes..a kod njih se upoznas prije nego ides na date.ne kuzim bas ali ono,imam ideju.recimo ono sto je za mene bio date u parku,za njega je bilo setnja parkom i nije imalo veze sa dateom.kao da bi sad isla sa nekime s posla ili kaj ja znam...ali posto on nije tamo odakle je..ipak je bio date.
isto je sa ljubakanjem i bilo kakvim intimama.obicno njihove cure ne prilaze prve,zato ih puno voli izlaziti sa bjelkinjama jer pridu prve.i sad veli u japanu recimo te moze tip jako lako odbiti iako mu se dopadas..jer to nije pozitivno(kad japanezica napravi)ali ako zna da ti se dopada i da kanis s njime imati vezu,onda je ok.meni je malo bilo neugodno jer ja sam njemu prisla nakon dva puta bivanja skupa kaj je u biti normalno za sve druge..no kaze da on nije tipicni asian i da nije htio,nebi ga sprecavalo da mi kaze da ne zeli.

funk! to mi nisi rekao..a pitala sam te!

isto tako ako se njima nameces,onda te otkantaju.jer u principu su vise sramezljiva nacija.ne misli samo na japance nego asijate pcenito.u kini/japanu nije nikakvo cudo ako je cura/zena od 30 i preko jos djevica..bas iz tog razloga da se prvo iskazu osjecaju d abi se uopce islo na date.dakle ne ides sa nekime s kime ne kanis biti u vezi..niti za bezveze,tek tolko..njima je to negativno.
a isto tako je veliki turn off ako zenska gura frajera na nesto kaj on nece..bilo na date kad on nemoze,jer u principu veli oni vole biti ti koji odlucuju..pa cak i on je kadkad -bar veli-svojeglav-i ne popusta zenski.
neznam..jos za sada je ok,ili ga je usa malo okrenula ali..mozda da sam s takvim tipom negdje na 'njegovoj lokaciji' mozda bi bio drugaciji.ono,ko nasio dalmosi-on napred a baba dva koraka straga.
al jebiga to je takva kultura.zato valjda azijatkinje padaju na bijelce!

AFRODITA69
01.07.2007., 03:14
jos malo o asian kulturi-izmedu m i z!
ni muski ni zenski ne iskazju svoje osjecaje rijecima.dakle,ako ti decko?cura ne kaze da te voli ne znaci da te ne voli,samo to je za njihovu kulturu malo-kak bi se reklo-posramno..ali ce ti pkazati na sve nacine da te si mu vazna osoba tak da to pokazivanje u biti znaci-volim te!
rekoh,znaci..ja u biti neznam jel je tebi ok samnom jer ne govoris nista ali si me pozvao k sebi i proveli smo vrijeme zajedno-znaci-volis moju kompaniju-a on na to veli-it don't matter..you should know!
to je kaj zovem tajnovitost!:cerek:

bas interesantno kako o ni jednoj naciji ne trebas uciti..ali rekoh vec,ovi su posebni.teba ti prirucnik da ih skuzis...:zubo:

girly-girl
01.07.2007., 11:57
on nije 'rulja u americi' i zivi malo vamo-malo tamo.ali kuzim sta oces reci.;)
nego,ja volim tako.ne zanima me veza koja gusi.iz nje sam izasla prije par godina..tj dolaskom u ny cak..jer tu je pocelo pucati.i ne pada mi na pamet da se vracam na tak nekaj.nisam siparica koja lovi frajere radi financija..radim,imam kako tako sreden zivot(kaj se familije tice)a poslasticu drzim za mozda tri put tjedno.obozavam nakon dobrog date-a doci doma i uzivati u necemu sto volim raditi sama.recimo otici na plazu ili shopping ili cak lijencariti.kad kazem sama-mislim bez muskarca kojeg vidam tada.a volim dati i drugima da disu.ja imam svoje,on ima svoje i ovako je bas dobro.da je malko vise-pocelo bi mi prelaziti u dosadu..a ja to necu.:)

da, slažem se oko toga.. naravno ako ti je ozbiljna veza previše, naravno da nećeš biti u njoj..
jedino ne kužim kaj si napisala da nisi šiparica i da nisi sa frajerima zbog para? pa ja to nisam niti spomenula.. niti to znači da sam ja sa svojim dečkom npr zbog para? ;)

super je ovo što si napisala o njihovoj kulturi, jako zanimljivo :)

AFRODITA69
01.07.2007., 15:57
da..o tome pricamo puno jer me zanima.kazem,nije kao ostali pa me zanima sta se smije a sta ne!

AFRODITA69
01.07.2007., 15:58
i da,najgluplje mu je kad azijate nazivaju zutima..ni on ne kuzi zasto.

Electra8472
02.07.2007., 15:39
dakako da placa.pa ovo je jamerika!

mislim da sada svi znate da smo ja i moj asian skupa i da obozavam biti s njime zato jer ima sve kaj netko, koga odlucim date-ti,mora imati da bi ja bila s njim.posve je drugaciji nego ijedan do sada.al jos nemrem dokuciti zasto.i to mi je ono najbolje.egzoticna tajanstvenost.
neda mi se navadati svaki zaseban date..jer svi su do sada bili super.volim tog decka jako.bas doslovno.

ma bas slatko. :cerek: evo procitala sam neke dijelove topika, da vidim o cemu se radi.

AFRODITA69
02.07.2007., 22:18
upravo sam se vratila sa date-a.ok,prije sat mozda..bili smo malo u shoppingu i na rucku pored vode..ha ha romantika.i ne nismo jeli chinese ni japanese hranu.al nije bilo ni daleko od toga!
poslje smo malo svratili k njemu..i sad sam doma.
isel je bratu kupiti neke stvari pa me uzeo sa sa sobom da sugeriram.mada mu ne treba sugeriranje jer vidim da ima ukusa za oblacenje.inace u japanu jako pate na obleku i vole se usminkati i zene i muskarci. oboje smo danas slobodni,pa eto..

nisamlu
03.07.2007., 01:12
daj detalje neke afro :P

AFRODITA69
03.07.2007., 01:24
a sta te konkretno zanima?

AFRODITA69
04.07.2007., 04:17
ovaj art reprezentira cijeli ovaj topik!

:cerek: :cerek: :cerek:

http://inlinethumb38.webshots.com/3749/2149425680101465313S500x500Q85.jpg (http://good-times.webshots.com/photo/2149425680101465313kSKEdZ)